- Emilie Verbeke
- 6 jaren geleden
1 PV Kennemerland Beverwijk Veiling maandag 8 mei 2017 ingevuld 142 Totaal aantal Totaal bedrag , ,95 TOPKAVELS (Vraagprijs vanaf 25 euro) 1 Nederland Koning Willem III o 403,00 75,00 2 Nederland 14 Wapenzegel x 300,00 70,00 3 Nederland 19 Koning Willem III xx 300,00 70,00 4 Nederland 25 Koning Willem III, opdruk SPECIMEN x 100,00 30,00 5 Nederland 29 Koning Willem III o 150,00 32,00 6 Nederland 33 Cijfer x 125,00 32,00 7 Nederland 46 Hangend haar x 275,00 52,00 8 Nederland 47 Hangend haar o 175,00 32,00 9 Nederland 48 Hangend haar o 575,00 125,00 10 Nederland 79 Wilhelmina x 270,00 65,00 11 Nederland Hulpuitgifte xx 300,00 65,00 12 Nederland 105 Opruimingsuitgifte o 125,00 27,50 13 Nederland 130 Jubileumszegel o 275,00 50,00 14 Nederland Vet-serie x 316,00 90,00 15 Nederland Zomerzegels xx 117,00 27,50 16 Nederland Zomerzegels xx 81,00 20,00 17 Nederland Zomerzegels xx 46,00 12,00 18 Nederland Kinderzegels xx 47,50 10,00 19 Nederland B Legioenblokken x 255,00 35,00 20 Nederland Hoogste waarden en face xx 1.150,00 230,00 21 Nederland LP Meeuwen o 250,00 60,00 22 Nederland D 1-8 Armenwet o 240,00 65,00 23 Nederland P Portzegels o 195,00 25,00 24 Nederland P Portzegels de Ruijter o 180,00 45,00 O = Gebruikt Blz. 1 van 6
2 25 Nederland RT Roltanding-serie xx 525,00 183,00 26 Suriname Koninginnezegels o 530,00 95,00 27 Duitse Koloniën SWA 23 Zuid-West Afrika o 200,00 40,00 28 Deutsches Reich 81A x 280,00 45,00 29 Deutsches Reich Luchtpost o 140,00 25,00 30 Saarland Luchtpost VE xx 220,00 55,00 31 DDR Leipziger Messe op FDC o 145,00 25,00 32 DDR Bachfeier 1950 op FDC o 1.400,00 140,00 33 België 1196 En 30,32,33,34 xx 300,00 45,00 34 Luxemburg Europa 1956 xx 300,00 60,00 35 Nederland Verzameling o 25,00 36 IJsland 6 o 650,00 65,00 37 IJsland jaar Allthing x 700,00 90,00 38 IJsland Dienstmarken 1930 x 2.000,00 250,00 39 IJsland LP Luchtpostzegels x 400,00 40,00 40 IJsland LP Luchtpost 1931 xx 200,00 35,00 41 Noorwegen 6 6,2 skill-oranje x 650,00 65,00 42 Noorwegen 1 Mooi gerand o 100,00 10,00 43 Noorwegen 3 o 65,00 6,50 44 Noorwegen Pool-expeditie x 140,00 15,00 45 Noorwegen Pool-expeditie o 110,00 12,00 46 Noorwegen 236 Noors legioen xx 80,00 15,00 47 Denemarken blokken van 4 xx 150,00 15,00 48 Groenland IJsberen met opdruk x 85,00 10,00 49 Rusland Bl 1 Op papier met mooi stempel o 30,00 50 België II 1911, (OBP Nr. 92-) x 300,00 60,00 51 België , TBC-serie, (OBP. Nr ) CW x 450,00 120,00 52 België 754B Luchtpost, (OBP. PA 10 A) xx 290,00 75,00 53 Frankrijk Compleet vel voetbal xx 25,00 54 Canal Suez Maritiem 1--4 xx 740,00 75,00 55 Nederlandse Antillen 223 FDC's vanaf nr ,00 O = Gebruikt Blz. 2 van 6
3 Nederland 56 Nederland 98 Jubileumzegel x 70,00 19,00 57 Nederland Kinderzegels xx 35,00 7,50 58 Nederland Kinderzegels xx 40,00 10,00 59 Nederland Rode Kruis-zegels x 37,50 7,50 60 Nederland Rembrandt-serie o 25,00 4,50 61 Nederland Kinderzegels xx 70,00 15,00 62 Nederland Goudse glazen o 42,00 6,00 63 Nederland ANVV-zegels o 65,00 12,50 64 Nederland Kinderzegels x 45,00 7,50 65 Nederland Zeemanzegels o 40,50 7,50 66 Nederland Kinderzegels o 27,00 5,00 67 Nederland 278 Luchtpostzegel x 70,00 14,00 68 Nederland Universiteit Utrecht xx 18,00 5,00 69 Nederland Kinderzegels xx 44,00 12,00 70 Nederland Koningin Wilhelmina o 99,00 24,00 71 Nederland 402B Legioenblok xx 145,00 18,00 72 Nederland 533 En face x 95,00 10,00 73 Nederland Zomerzegels xx 52,00 7,50 74 Nederland Kinderzegels xx 34,00 6,50 75 Nederland ITEP-serie xx 90,00 8,00 76 Nederland RT Roltanding o 80,00 18,00 77 Nederland P 1-2 Portserie o 35,00 7,00 78 Nederland D 9-15 Dienstserie o 62,00 10,00 Een paar op een briefkaart naar Nederlands- 79 Nederland 19 Indië o 22,00 80 Nederland AU 4 Automaatzegel met dubbele opdruk xx 15,00 81 Nederland Jaargang 1953 compleet xx 66,70 7,50 82 Nederland Jaargang 1954 compleet xx 78,50 9,00 83 Nederland Jaargang 1955 compleet xx 56,00 6,50 O = Gebruikt Blz. 3 van 6
4 84 Nederland Jaargang 1956 compleet xx 97,50 14,50 85 Nederland 854 Kinderblok xx 27,50 3,75 86 Nederland Beatrix xx 46,80 14,50 Overzeese Gebiedsdelen 87 Nederlands Indië 7F Willem III met opdruk SPECIMEN O 20,00 5,00 88 Nederlands Nieuw-Guinea 1--9 Cijferserie xx 16,00 3,20 89 Nederlands Nieuw-Guinea Koningin Juliana xx 18,00 3,50 90 Nederlandse Antillen En , Frankeerserie xx 40,50 6,50 91 Curacao Cijferzegels xx 33,00 5,00 92 Indonesië Bl souvernirsheets en serie xx 97,00 18,00 93 Indonesië Bl Pariwisata 1988 xx 44,25 11,00 94 Indonesië Bl En serie vlinders xx 49,50 8,50 95 Indonesië Bl 81 Blok en serie bloemen xx 34,50 5,00 96 Indonesië Bl Indonesië 1996 xx 28,00 5,00 Europa 97 Deutsches Reich Met opdruk Deutsches Reich o 43,00 8,50 98 Deutsches Reich 234 Kinderhilfe o 30,00 4,50 99 Deutsches Reich Luchtpostserie o 95,00 17, Deutsches Reich W 56 Combinatie uit postzegelboekje xx 90,00 12, Duitsland Bl 38 Deutscher Wald o 5,00 1, Duitsland Bl 70 Sporthilfe o 9,00 1, DDR Heinrich Heine o 12,00 2, België Uit 1956 xx 34,00 6, België TK 1 Telegramzegel xx 105,00 20, België SP Spoorwegzegels xx 35,00 5, Zwitserland 518 Luchtpostzegel o 45,00 7, Zwitserland P 22 Portzegel o 130,00 24, San Marino Bl uit 1962 FDC VE o 5, Verenigd Europa Liechtenstein, 3 FDC's o 6,00 O = Gebruikt Blz. 4 van 6
5 111 Verenigd Europa Joeslavië,13 FDC's o 10, Verenigd Europa Portugal, 7 FDC's o 7, Verenigd Europa Monaco, 12 FDC's o 12,50 Rest Wereld 114 USA 13 precancels x/o 1, USA 3 oude brieven o 1, USA Zelfklevende zegels, nominaal 7,00 xx 3, USA Harten, nominaal 8,00 xx 4, USA Charles + Ray, nominaal 8,00 xx 5, Australie For valour xx 1, Canada 210 Special delivery xx 35,00 4,00 Thematisch 121 Bloemen Uganda xx 40,00 6, Bloemen Finland xx 1, Bloemen Monserrat xx 15,00 2, Bloemen Korea o 4, Vlinders Malagasy o 1, Vlinders St. Tome o 1, Vlinders Bl. 238 St. Tome o 1, Zeilschepen Korea o 1, Voetbal Rep. du Niger xx 1, Voetbal Equatoriaal Guinea xx 1, Voetbal Belize xx 2, Voetbal Equatoriaal Guinea xx 5, Voetbal Argentinie o 3,00 Diversen 134 Safe Album 5, Restanten album Combinaties Nederland 1,50 O = Gebruikt Blz. 5 van 6
6 136 Holland album Verzameling Antillen 7, Catalogus Yvert , Catalogus Nederland, 2010 Bod 139 Catalogus Nederland, , Insteekbladen 40 stuks 1, FDC's Zwitserland, 24 stuks 7, FDC's Aruba, 1-32 compleet 15,00 O = Gebruikt Blz. 6 van 6
Nadere informatieBeverwijk veilingprogramma december xlsm, Veiling , 14:22
Kennemer Postzegel Club Beverwijk Totale inzet: 2.703,80 xx=postfris Totale Cat. waarde: 12.040,30 Aantal Veilinglijst x=met plakker Opbrengst kavels (x) = zonder gom Inzet Verkochte kavels: 283 Maandag
Nadere informatieVeiling kavellijst november 2017
Nadere informatieMegaveiling 11 oktober 2014
Nadere informatieDE COURIER. Filamanifestatie Diemen. postzegels Kennemer Postzegelclub
DE COURIER Maandblad Mei 2017 Editie 2017 nummer 4 Veilinglijsten De kavellijsten voor de veiling van 8 mei 2017 vindt u op pagina 15. Filamanifestatie Diemen In het weekend van 22 april 2017 werd de Filamanifestatie
438 3 Rondzendboekjes diversen 5.00 439 Insteekboekje Portugal 10.00 440 Leeg poststukkenmapje 1.00 441 Doos met ongeveer 6000 zegels Nederland 3.00 442 2 Blokken België no. 11+12 postfris 10.00 443 Kaft
Nadere informatieVeilinglijst maandag 2 januari 2017
Nadere informatieCLUBVEILING Februari 2017 No. Omschrijving C.W. Inzet
Nadere informatieRuilbeurslijst retourkavels van januari 2016
Nadere informatieRetourkavels november 2015, nog te koop op ruilbeurs!
Nadere informatieVeiling van maandag 4 januari 2016
Nadere informatiePostfris ** Ongebruikt * Gestempeld 0. Inzet 1 Wereld Motief dieren, wo honden, poezen, vlinders, vogels Stockboek
Nadere informatieVEILING RESTAND APRIL 2015 VOOR DE RUILBEURS
Nadere informatiePOSTMERKNIEUWS Deze maand De Grote Veiling
POSTMERKNIEUWS Deze maand De Grote Veiling 1 3 4 5 6 7 10A 12 69 79 85A 17 23 25 26 38 52 uit 75 uit 80 89 117 118 128 132 134 123A Van de veilingmeester Van de Veilingmeester. In plaats van in de maand
Nadere informatieMUNTEN en papiergeld. 29 "400 jaar Rembrandt van Rijn. Het Rembrandt vijfje. 7,50 Kleine kavels Nederland en Overzee
MUNTEN en papiergeld 29 "400 jaar Rembrandt van Rijn. Het Rembrandt vijfje. 7,50 Kleine kavels Nederland en Overzee 42 1-brf 1 -Wormerveer met franco brf 30,00 46 1 1, kreukje, 's-hertogenbosch A o 150
Nadere informatie13 December2016. Kwaliteit Postfris ** Ongebruikt * Gestempeld 0
VEILING 13 December2016 Kwaliteit Postfris ** Ongebruikt * Gestempeld 0 Biedschema tot 5,00 0,25 5,00 tot 10,00 0,50 10,00 tot 50,00 1,00 boven 50,00 2,00 Ka vel Land / Gebied Soort / Omschrijving Jaar
Nadere informatieBeurs De Oranjerie 22 April
Nadere informatieVeiling van maandag 1 februari 2016
Nadere informatieNALATENSCHAPSVEILING 29 APRIL 2018
kavel NALATENSCHAPSVEILING 29 APRIL 2018 nr land omschrijving / catalogusnrs kwal inzet 1 NL Beatrix abdicatie XX 10,00 2 NL Herdenkingsenveloppen 5,00 3 NL Ons vorstenhuis W.Alexander 10,00 4 NL Davo
700 F 700 Nederland Prachtige collectie Nederland 1852-1992 in 2 Davo-albums wb. zeer veel goed materiaal incl. ongebruikt klassiek, postfris vooroorlogs incl. vele certificaten en goed Back of the Book
Nadere informatieKAVELLIJST 12 december 2018 V.nr. K.nr. Aanb. Land Cat.nr./omschrijving Cat.w. Staat Vr.pr.
Nadere informatieRetour kavellijst februari 2016
Nadere informatieKAVELLIJST 2 maart 2016
1 1001 1271 Australië Zgl.nr. 20 (in paar) 325,00 XX 30,00 2 1002 - U.S.A. Zgl.nr. 77 8,50 O 1,50 3 1003 - - Zgl.nr. 78 24,00 O 2,50 4 1004 - - Zgl.nr. 120 22,00 O 2,50 5 1005 - Isle off man Zgl.nrs 1/8-2
Nadere informatiePOSTZEGELVERENIGING AGENDA VOOR DE KOMENDE MAANDEN HEEMSKERK
PSTZEGELVERENIGING HEEMSKERK 53 Jaargang nr. 2 April 2019 AGENDA VR DE KMENDE MAANDEN 14 mei Veiling en stuiverboeken 10 september Veiling en stuiverboeken 8 oktober Veiling en stuiverboeken 12 november
Nadere informatieCatalogus Omschrijving **/*/0 cat.w. inzet nrs NVPH Nederland
Catalogus Omschrijving **/*/0 cat.w. inzet nrs NVPH Nederland 1. 1+2 Koning Willem III 0 80,00 20,00 2. 3. Koning Willem III 0 170,00 40,00 3. 4+5 Koning Willem III 0 30,00 7,50 4. 6. Koning Willem III
Nadere informatieKavel Omschr. Kwal. Cat.w. Inzet.
Kavel Omschr. Kwal. Cat.w. Inzet. Dobbelsteenkavels Cor Fischer Nederland afstempelingen 1 Gr.rnd Oldeholtpade op nr 89 o 4 3508 2 550/552 Zomer o 35 2 3508 3 556/560 Kerken *** 100 4 3508 4 568/572 o
Nadere informatieDonderdag 4 februari 2016 in Mennistenerf te Zaandam
Donderdag 4 februari 2016 in Mennistenerf te Zaandam Kavel Omschr. Kwal. Cat.w. Inzet. 1 Dobbelsteenkavels Cor Fischer Nederland 1 nr. 2 smal o 35 1 3508 2 11A o 125 3 3508 3 27 vol kl.rnd 's-gravenhage
Nadere informatieKavel Cat.nrs omschr. vorm MUNTEN en papiergeld halve guldens ,, f/zfr 125,00 65, , f/zfr 35,00 20, , zfr/ p 50,00
Kavel Cat.nrs omschr. vorm MUNTEN en papiergeld halve guldens 2 831 1904,, f/zfr 125,00 65,00 3 832 1905, f/zfr 35,00 20,00 4 835 1908, zfr/ p 50,00 25,00 5 836 1909, zfr/ p 75,00 40,00 6 837 1910, p 100,00
Nadere informatieCLUBVEILING GROTE VEILING SEPTEMBER No. Omschrijving C.W. Inzet
1 o Nederland, 1 5ct. Koning Willem lll, mooie randen. 1852. 45,00 6,00 2 o Nederland, 2 10ct Koning Willem lll 1852. 35,00 5,00 3 o Nederland, 3 15ct Koning Willem lll 1852 170,00 20,00 4 o Nederland,
Nadere informatiek 002 k 014 k 015 k 019
Nadere informatieVeiling 26 Ruildag zaterdag 24 november 2018
Nadere informatiePopulaire Kilowaar. Thema aanbieding! Voetbal en Olympiade. ...Accessoires. ...Klassieke postzegels. Kindervelletjes... Bij Collect 80, zomer 2014
Bij Collect 80, zomer 2014...Klassieke postzegels Thema aanbieding! Voetbal en Olympiade Populaire Kilowaar Kindervelletjes......Accessoires Postbus 8703-3009 AS - Rotterdam T 010-820 0 870 info@collectwereld.nl
Nadere informatieKAVELLIJST 11 mei 2016 V.nr. K.nr. Aanb. Land Cat.nr./omschrijving Cat.w. Staat Vr.pr.
Nadere informatieTRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN. JAARGANG 1951 No. 46 Overgelegd aan de Staten-Generaal door de Minister van Buitenlandse Zaken
1 (1934) No. 1 TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN JAARGANG 1951 No. 46 Overgelegd aan de Staten-Generaal door de Minister van Buitenlandse Zaken A. TITEL Herziene Unie-Verdrag tot bescherming
Nadere informatieHEEMPOST. De contributie bedraagt: Voor leden met het blad Filatelie 35,-- Voor begunstigers zonder Filatelie 10,-- Nalatenschapscommissie
HEEMPST Voorzitter Vice Voorzitter Secretariaat Penningmeester 2 e Penningmeester Dir. Rondzendverkeer Bestuur Postzegelvereniging Heemskerk J.F. Koer jan.koer@ziggo.nl R. Jager rinzejager@hotmail.com
Nadere informatieAGENDA VOOR DE KOMENDE MAANDEN POSTZEGELVERENIGING
PSTZEGELVERENIGING HEEMSKERK 2 Jaargang nr. december 201 AGENDA VR DE KMENDE MAANDEN Januari Veiling en stuiverboeken 12 Februari Veiling en stuiverboeken 12 Maart Jaarvergadering 9 April Veiling en stuiverboeken
Nadere informatieK 4 K 15 K 17 K 18. K 29w K 24
Nadere informatievor m Kleine kavels Nederland en Overzee ongebruikt, smal gerand, Nr. 3 heeft grijs vlekje voorzijde (zonder (*) gom
Kave l Cat.nrs omschr. vor m Kleine kavels Nederland en Overzee 1 1-3 ongebruikt, smal gerand, Nr. 3 heeft grijs vlekje voorzijde (zonder (*) gom 2.250,00 150,00 2 1-3 Koning Willem III o 250,00 25,00
Nadere informatieKAVELLIJST 11 oktober 2014 V.nr. K.nr. Aanb. Land Cat.nr./omschrijving Cat.w. Staat Vr.pr.
201 10138 3599 Geall.Bezett. Zgl.nrs 212/227 (Russ.bez.zone) 40,00 O 4,00 202 10137 - - Zgl.nrs 182/197 (Russ.bez.zone) 20,00 O 2,50 203 10136 - - Zgl.nrs 200/208 (Russ.bez.zone) 40,00 O 4,00 204 10134
Nadere informatieRetourkavels september en oktober 2015, nog te koop op ruilbeurs!
Retourkavels september en oktober 2015, nog te koop op ruilbeurs! Veil Land of Thema Catalogus Catalogus Nr. Bijzonderheden/Opmerking Staat Cat. nr. Waarde Prijs 2 Nederland N-2015 1598-600 Fepapost O
HEEMPST Voorzitter Vice Voorzitter Secretariaat Bestuur Postzegelvereniging Heemskerk J.F. Koer jan.koer@ziggo.nl R. Jager rinzejager@hotmail.com H. Winterberg herman.winterberg@ziggo.nl 230880 231451
Nadere informatieTarieven Internationale registratie (Benelux basis) 2016
Nadere informatieOfficiële uitgave van het Koninkrijk der Nederlanden sinds 1814.
STAATSCORANT Officiële uitgave van het Koninkrijk der Nederlanden sinds 1814. Nr. 34529 22 juni 2018 Regeling van de Minister van Buitenlandse Zaken van 14 juni 2018, nr Min-Buza.2018.1422-22, houdende
Nadere informatieSolcon Mobiel tarieven per 1 juni 2016
Solcon Mobiel tarieven per 1 juni 2016 Solcon biedt Internetten, Bellen en SMS- en exclusief voor klanten. Met Solcon Mobiel betaalt u alleen naar uw werkelijk verbruik. Bovendien heeft u uw mobiele kosten
Nadere informatieAFKONDIGINGSBLAD VAN SINT MAARTEN
AFKONDIGINGSBLAD VAN SINT MAARTEN Jaargang 2018 No. 28 Besluit van de 4 e juli 2018 tot afkondiging van de Regeling van de Minister van Buitenlandse Zaken van 14 juni 2018, nr. Min-Buza.2018.1422-22, houdende
Nadere informatie2018 no. 45 AFKONDIGINGSBLAD VAN ARUBA
2018 no. 45 AFKONDIGINGSBLAD VAN ARUBA REGELING van de Minister van Buitenlandse Zaken van 14 juni 2018, nr Min-Buza.2018.1422-22, houdende bepalingen inzake vrijstelling van de visumplicht op grond van
Nadere informatieVereniging van Postzegelverzamelaars. Barendrecht
Nadere informatieKAVELLIJST 3 februari 2016
1 2636 H485 Nederland Bloc nr. V2194/2195 8,00 XX 1,00 2 2637 - - Bloc nr. V2196/2197 8,00 XX 1,00 3 2638 - - Bloc nr. V2232 6,00 XX 0,80 4 2639 - - Bloc nr. V2210 8,00 XX 1,00 5 2640 - Ned.Ant. Kaartje
1 Postzegelhandel H. Zondervan Mr. P.J. Troelstraweg 89 8916 CN LEEUWARDEN Tel 058-2122096 Fax 058 2129180 Mail: h.zondervan@xs4all.nl www.postzegelhandelzondervan.nl Geachte klanten, Voor u ziet onze
Nadere informatiebestuurssamenstelling en functies van de filatelistenvereniging De Bevelanden
bestuurssamenstelling en functies van de filatelistenvereniging De Bevelanden voorzitter dhr. J.M. Vermeule, Claushof 5 4461 SL Goes tel. 0113-216570 - e-mail jmvermeule@zeelandnet.nl secretaris/ dhr.
Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van (art. 26 OESO) 10/11/2009 I. Nieuwe overeenkomsten die een bepaling bevatten die voorziet in de uitwisseling van bankinlichtingen Land Botswana 03/07/09 Herziene
Hout en Plaatmateriaal JAAROVERZICHT gedetailleerd per Categorie, Regio en Land Bron: CBS 1 van 20 08/15/2011 Hout Nederland - Index en Samenvatting Per Categorie (genummerd) zijn de gegevens uitgesplitst
Nadere informatieRestlijst Grote Veiling PPRC, 14 maart 2015
Nadere informatiePostzegelveiling Zaterdag 4 februari 2012
Postzegelvereniging Volkel-Uden e.o. Opgericht 1 april 1956 Lid: Federatie IV Philatelica Ned. Bond van Filatelisten ver. Postzegelveiling Zaterdag 4 februari 2012 Bezichtiging kavels: Aanvang veiling:
Nadere informatieRijverboden in Europa Mei 2018
Rijverboden in Europa Mei 2018 Datum Land Beschrijving DI, 1-5-2018 Andorra dag van de Arbeid DI, 1-5-2018 Oostenrijk nationale feestdag DI, 1-5-2018 België dag van de Arbeid DI, 1-5-2018 Bulgarije dag
Nadere informatieKAVELLIJST 5 april 2017 V.nr. K.nr. Aanb. Land Cat.nr./omschrijving Cat.w. Staat Vr.pr.
1 3791 3599 Sachsen Zgl.nr. 12 70,00 O 5,00 2 3792 - Roemenië Zgl.nrs 4/7 20,00 O 1,50 3 3794 - Ned.indië Zgl.nr. 13 20,00 O 2,00 4 3916 - Nederland Zgl.nrs 134/135 45,00 O 3,50 5 3801 - Ned.nw.guinea
Nadere informatiek 3 k 10 k 18 afbeeldingen kavels 23 en 25 zie volgende pagina
Nadere informatiek 1 k 6 k 8 k 17 k 28 k 22
Vereniging van Postzegelverzamelaars Barendrecht 0 Jaargang 11 nr. 3 mei 2011 Voorzitter: W.J. de Ruiter Zeeg 40, 2991EK Barendrecht 0180-614139 Secretaris: W. van Veggel Botter 119, 2991 PE Barendrecht
Nadere informatieONDER DE LOUPE. 31 e jaargang. No. 8 April Maandag 23 april Zaal open uur. Uiteraard rekenen wij weer op uw komst!!
Z.Z.Z. 1 ONDER DE LOUPE DE ZAANSCHE ZEGELZOEKERS Vereniging van Postzegelverzamelaars Zaandam 31 e jaargang. No. 8 April 2012 Uitnodiging voor de achtste bijeenkomst van dit seizoen in De Vuister. Zoals
Nadere informatieNr. Omschrijving Kavels voor GO-veiling Kwal. Cat.w. Inzet 601 NL, nr. 25H - tanding 12,5x12 O 55,00 7,00 602 NL, nr. 39C - pracht exemplaar * 105,00
Nr. Omschrijving Kavels voor GO-veiling Kwal. Cat.w. Inzet 601 NL, nr. 25H - tanding 12,5x12 O 55,00 7,00 602 NL, nr. 39C - pracht exemplaar * 105,00 30,00 603 NL, nrs. 141/43 * 17,00 3,00 604 NL, nrs.
Nadere informatieO 450,00 50, / 5 restpartij (nr. 4 7x en nr. 5 11x) O 373,00 7, / 20. O 50,00 9,00 O 150,00 16,00 O 17,50 3, mooie Tanding
Nederland - frankeerzegels 1 X 1 in horizontaal paar O 200,00 30,00 2 X 1 in vertikaal paar O 200,00 30,00 3 X 01 / 03 O 250,00 30,00 4 X 01 / 03 O 250,00 30,00 5 2 - Korte witte rand O 35,00 3,50 6 X
Nadere informatieDit besluit vervangt het Besluit van 31 december 2015, nr. DGBel 2015/5911M, Stcrt. 2015, nr n1
Common Reporting Standard; landenlijst deelnemende rechtsgebieden Directoraat-Generaal der Belastingdienst, Fiscaliteit Besluit van 28 juni 2016, nr. DGBel 2016/ 3128M Dit besluit vervangt het Besluit
Nadere informatiek 1 k 7 k 11 k 20 k 23
1 Nederland 5 Munten 700jr bestaan A dam alke munt = 1 stadsflorijn F 2,00 2 Nederland PF 22 stadspostzegels 1,50 3 Wereld Div (on)afgeweekte zegels in verrassingspakket 0,40 4 Wereld GB 58 telefoonkaarten
Nadere informatiePT Marktbeeld Uien. Marktinformatie binnen- en buitenland
Nummer 1, 12 februari 2010 Peter van der Salm 079-3470662 I. Beursprijzen PT Marktbeeld Uien Marktinformatie binnen- en buitenland Het jaar 2009 begon met lage uienprijzen, maar vanaf het voorjaar hebben
Nadere informatiekavellijst grote veiling 13 oktober 2018
1 5301 Lind. Polen/Rusland 2 stockboeken diversen - XX/O 5,00 2 5302 - Wereld 5 stockboeken diversen - O 5,00 3 5303 - Tsj./Tsj.slowakije Dik stockboek diversen - XX/O 10,00 4 5304 - Wereld 5 stockboeken
PSTZEGELVERENIGING HEEMSKERK 52 Jaargang nr. 5 ktober 2018 Secretaris H. Winterberg, Mozartstraat 84A, 1962 AD Heemskerk AGENDA VR DE KMENDE MAANDEN 13 November Veiling en stuiverboeken 11 December Veiling
Nadere informatiek 94 k 98 k 106 k 113
KAVELLIJST muntenveiling april 2018 Kav Land StatusJaar Cat.nr/omschrijving Inz.prijs Opbrengst 1 Nederland mapje met centen en stuivers F 30,00 3,00 2 Nederland Potje met centen BOD 3 Nederland PRF 1991
Nadere informatiek 15a k 15b k 19a k 19b k 23 k 25
KAVELLIJST muntenveiling februari 2018 Kav Land Status Jaar Cat.nr/omschrijving Cat.prijs Inz.prijs Opbr 1 Nederland FDC 1987 Set Utrecht F 15,00 2,00 2 Nederland FDC 1988 Set Groningen 15,00 2,00 3 Nederland