VerzamelaarsVeiling. VEILING AUCTION Zilver - Goud, Juwelen en Horloges - Kunst en Antiek Munten - Penningen - Bankbiljetten

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Download "VerzamelaarsVeiling. VEILING AUCTION Zilver - Goud, Juwelen en Horloges - Kunst en Antiek Munten - Penningen - Bankbiljetten"

1 VerzamelaarsVeiling VEILINGCATALOGUS DO. 16 EN VR. 17 MAART 2017 Holland. Willem V van Beieren Gouden Rijder of Frank Vrijwel FDC RRR - 10 gulden Frans Hals en 100 gulden Steenuil Zeldzaam type IMP met punt. RRRR J. Bernard ( ) Meisje met bloemenmand. 10 gulden goud Willem II Prachtig. 10 cent Wilhelmina 1944 S over P. Prachtig / FDC. Nieuw-Guinea 5, 10, 25, 100, 500 gulden specimen. UNC. Audemars Piguet Jules Herenhorloge. Groot tafelstuk. Pomander vorm met 3-vaks verdeling. VEILING AUCTION Zilver - Goud, Juwelen en Horloges - Kunst en Antiek Munten - Penningen - Bankbiljetten VerzamelaarsVeiling is een onderdeel van De Ruiter Klaaswaal

2 Kwaliteit Grades - Qualität - Qualité Nederlands English Deutsch Français Gepolijste stempels proof polierte platte flan Bruni FDC Mint state Stempelglanz Fleur de Coin UNC uncirculated UNC BU Prachtig Extremely fine Vorzüglich Superbe Zeer fraai Very fine Sehr Schön Très beau Fraai Fine Schön Beau Zeer goed Very good S.g.e. T.b.c. De kwaliteitsaanduidingen, die overeenkomstig gebruikelijke maatstaven zijn aangebracht, gelden als persoonlijke beoordelingen. Gegoten Cast Guss Coulé AU = goud gold Gold or Ar = zilver silver Silber argent AE = koper, brons copper, brass, bronze Kupfer, Bronze cuivre, laiton Alu = aluminium aluminium Aluminium aluminium Fe = ijzer iron Eisen fer Ni = nikkel nickel Nickel nickel Pb = lood lead Blei plomp Pt = platina platinum Platin platine Tn = tin pewter Zinn étain Zn = zink zinc Zink zinc

3 XXXXXXX Klaaswaal, voorjaar 2017 Geachte relatie, Bent u een enthousiast verzamelaar? Of liefhebber van kunst en antiek? Dan heeft u zonder twijfel een verlanglijstje van stukken die u graag in uw collectie zou zien. Sommige zijn echter zeldzaam en komen maar af en toe op de markt. Duikt een verzamelstuk van uw wensenlijstje ineens op in de veiling? Laat deze kans dan niet voorbijgaan! Het zijn de schaarse momenten om gewilde objecten in uw bezit te krijgen. Nieuwe hoogtepunten VerzamelaarsVeiling geeft u de gelegenheid om nieuwe hoogtepunten aan uw hobby toe te voegen. Want de passie voor verzamelen en unieke objecten is er één die we met u delen. Daarom presenteren we u met veel plezier de catalogus van de komende VerzamelaarsVeiling. Met dank aan de inzenders die deze veiling mogelijk maken. Vooruitblik Op D.V. 16 en 17 maart 2017 komt er weer een prachtige collectie verzamelobjecten onder de hamer: munten en penningen, bankbiljetten, gouden en zilveren sieraden, zilveren gebruiksvoorwerpen en kunst en antiek. Waaronder ook bijzondere en zeldzame items, gewild bij liefhebbers. Voor u de kans om deze te bemachtigen. De volgende top items willen we graag onder de aandacht brengen: - Zeldzame Gouden dukaat Willem I 1830 B, in kwaliteit Zeer Fraai / Prachtig. - Zeldzame 2 gulden Friesland 1696, in kwaliteit Prachtig. - 5 gulden bankbiljet van Vondel, type 1966, in zeldzaam hoge kwaliteit van serie ZT. - Prachtig zilveren tafelstuk in Pomander vorm voor lekkernijen. Uit s-gravenhage Stijlvol Cartier dameshorloge met ingelegde briljanten. - Unieke geelgouden designring met diamanten. - Fraai snoepblik ontworpen door M.C. Escher. Bezoek de kijk- en veilingdagen We nodigen u van harte uit om de kijk- en veilingdagen te bezoeken. U kunt de objecten met eigen ogen beoordelen en onze deskundige medewerkers zijn er om uw vragen te beantwoorden. Maak er ruimschoots gebruik van! Online meebieden Bent u niet in de gelegenheid, of is de veilinglocatie te ver? Natuurlijk kunt u ook online meebieden. Na registratie kunt u eenvoudig de veiling live volgen en uw biedingen uitbrengen. U kunt zelfs live meeluisteren met de zaalveiling. Schriftelijk bieden vóóraf is ook mogelijk. Daarvoor kunt u het bijgevoegde biedformulier gebruiken. We zien uit naar deze mooie veiling. Dit is uw kans om in het bezit te komen van een unieke munt, bankbiljet, kunststuk of schitterend sieraad. Van harte welkom op 16 en 17 maart! Familie De Ruiter VerzamelaarsVeiling 3

4 Psss Kijk- en veilinglocatie Hoofdkantoor VerzamelaarsVeiling Industrieweg BW klaaswaal Tel website: Aanvangstijden Veiling Eerste zitting Donderdag 16 maart 2017, aanvang uur. Zilver kavel Kijkdagen Zaterdag 11 maart uur Woensdag 15 maart uur donderdag 16 maart uur vrijdag 17 maart uur (do. en vrij. tot 100 kavels voor afslag m.u.v. zilveren objecten en gouden sieraden tot uur) Tweede zitting Donderdag 16 maart 2017, aanvang uur. Goud, Juwelen en Horloges kavel Kunst en Antiek kavel Derde zitting Vrijdag 17 maart 2017, aanvang uur. Provinciale Munten Kavel Bat. Rep. & Lod. Nap. Kavel Koninkrijksmunten kavel Overzeese gebiedsdelen kavel Vierde zitting Vrijdag 17 maart 2017, aanvang uur. Gekochte kavels worden slechts na betaling afgegeven. Tijdens de veiling of na iedere zitting bestaat er gelegenheid om de gekochte kavels na betaling mee te nemen en de week erna van maandag t/m vrijdag van uur. Uw schriftelijke biedingen dienen uiterlijk 24 uur voor aanvang van de veiling bij ons binnen te zijn. Tijdens de kijkdagen kunt u ook uw objecten of verzamelingen laten taxeren voor de veiling. De verkoop op de veiling geschiedt in contanten, per pin of per bank. Daar komt 22,5% opgeld bij inclusief BTW. In de veilingcatalogus genoemde bedragen bij de kavels zijn de inzetbedragen. Het bieden begint dus met het genoemde bedrag bij de kavels. Penningen kavel Munten Buitenland kavel Bankbiljetten kavel VerzamelaarsVeiling

5 Routebeschrijving Routebeschrijving Kijk- en veilinglocatie Vanaf Rotterdam - A29 na Heinenoordtunnel 1e afslag rechts (N217), richting Oud Beijerland - Bij stoplichten rechtsaf, richting s Gravendeel - 1e stoplichten rechtdoor - 2e stoplichten rechtsaf, richting Klaaswaal (N489). U volgt de weg over de Reedijk, Maasweg en Smidsweg - Op de Smidsweg slaat u linksaf naar de Botweg - Sla rechtsaf naar de Kreupeleweg - Neem de 1e afslag links, 4e Moerweg - Sla rechtsaf naar de Oud-Cromstrijensedijk Oostzijde - Sla linksaf naar de Industrieweg Routebeschrijving openbaar vervoer vanaf Station Rotterdam Centraal - Lopen naar Metrostation Centraal Station, Rotterdam - Metro E (richting Rotterdam Slinge) - Uitstappen op Metrostation Zuidplein, Rotterdam - Lopen naar Bushalte Zuidplein, Rotterdam - Opstappen bus 174 (sneldienst) of 164 (richting Numansdorp/Zuid-Beijerland) - Uitstappen Bushalte Rijksstraatweg, Klaaswaal - Over de Rijksstraatweg richting Klaaswaal lopen - Vervolgens komt u Klaaswaal binnen - Ga rechtsaf naar de Oud- Cromstrijensedijk Oostzijde - Ga bij de 2e rechtsaf naar de Industrieweg Vanaf Zierikzee - A 29 Afrit 22 Numansdorp - Rotonde 1e afslag richting Numansdorp - Rotonde 3e afslag richting Klaaswaal - Weg volgen over de Rijksstraatweg richting Klaaswaal - Vervolgens komt u Klaaswaal binnen - Sla rechtsaf naar de Oud-Cromstrijensedijk Oostzijde - Sla bij de 2e rechtsaf naar de Industrieweg VerzamelaarsVeiling 5

6 Inhoudsopgave Zilver Bestek 8 Gelegenheidslepels 9 Kandelaars 10 Lepel- en Schepwerk 12 Manden en Schalen 16 Miniaturen 24 Rookgerei 25 Strooibussen 25 Rookgerei 27 Tafelzilver 27 Tasbeugels 33 Thee- en Koffieserviezen 34 Vazen 38 Diversen 39 Lots 45 Goud, Sieraden en Horloges Armbanden 50 Broches 53 Hangers 54 Horloges 57 Zakhorloges 59 Kettingen / Colliers 60 Oorbellen 64 Ringen 67 Zilveren Armbanden 80 Zilveren Broches 81 Zilveren Hangers 81 Zilveren Kettingen en Colliers 81 Zilveren Oorbellen 83 Zilveren Ringen 83 Diversen 84 Kunst en Antiek Beelden en Sculpturen 85 Boeken 86 Glas 88 Keramiek 89 Klokken 93 Lampen 94 Meubels 94 Schilderijen en gravures 95 Tapijten 100 Diversen 101 Provinciale munten Arnold van Egmond 103 Karel van Egmond 103 Noordelijke en Zuidelijke Nederlanden 103 Amsterdam 103 Drie steden 103 Deventer 104 Enkhuizen 104 Friesland 104 Gelderland 104 Groningen 107 Holland 107 Kampen 111 Overijssel 111 Utrecht 113 Utrecht stad 118 West-Friesland 118 Zeeland 122 Zutphen 126 Zwolle 126 Gelderland 127 Utrecht 127 Bataafse Republiek en Lodewijk Napoleon West-Friesland 128 Zeeland 129 Lodewijk Napoleon 129 Koninkrijksmunten ½ cent cent 133 2½ cent cent cent cent 145 ½ gulden gulden 152 2½ gulden gulden gulden goud gulden goud 166 Gouden dukaat 167 Misslagen 168 Lots diversen 169 Euromunten 170 Overzeese Gebiedsdelen Indië 174 V.O.C. Brits bestuur 175 V.O.C Ceylon 176 V.O.C. 176 West-Indië 176 Curaçao 177 Suriname 177 Nederlandse Antillen 177 Penningen Europa 183 Wereld 184 Munten Buitenland Romeinse rijk 185 Europa 187 Wereld 204 Bankbiljetten 1 gulden 215 2½ gulden gulden gulden gulden gulden gulden gulden gulden gulden gulden gulden gulden gulden gulden 236 Rariteiten 238 Lots Nederland euro euro euro euro 240 Nederlands-Indië 240 Reclamegeld 245 Scheepsgeld 245 Noodgeld 2de W.O. 246 Noodgeld Duitsland 248 Kampgeld 250 Curaçao 250 Nederlandse Antillen 250 Suriname 250 Nieuw-Guinea 253 Indonesië 255 Buitenland 257 Lots Buitenland 257 Aandelen VerzamelaarsVeiling

7 Veilinginformatie Biedingen Bieden op kavels is nog nooit zo eenvoudig geweest. VerzamelaarsVeiling biedt u verschillende opties om een bod uit te brengen, zoals via internet, schriftelijk of direct in de zaal. Bij dezen willen wij u graag informeren over de vele mogelijkheden bij VerzamelaarsVeiling. Mocht u nog vragen hebben, bel ons dan gerust op of mail naar Vóór de veiling Het is mogelijk reeds vóór de start van de veiling biedingen uit te brengen op uw favoriete kavels. Dit kan door middel van een schriftelijk bod of door te bieden via internet op Een schriftelijk bod uitbrengen doet u door middel van het bijgeleverde biedformulier. Dit biedformulier is uiteraard ook te downloaden via onze website. Vul dit formulier zo volledig mogelijk in en stuur dit naar ons toe via post of . Schriftelijke biedingen dienen uiterlijk op 15 maart 2017 om 14:00 uur bij ons binnen te zijn. Ook kunt u, voordat de daadwerkelijke zaalveiling begint, een bod uitbrengen via internet. Dit kan op twee manieren: via een autobod of via een normaal bod. Met een autobod kunt u het maximumbedrag invoeren dat u wilt bieden. Dit bod wordt opgeslagen in het systeem en zorgt ervoor dat het systeem automatisch voor u biedt, totdat uw maximum is bereikt. Zo blijft u de hoogste bieder, zonder dat u de veiling op de voet hoeft te volgen. Wilt u liever eenmalig een bod uitbrengen op een kavel? Dat kan door middel van een normaal bod. U plaatst een bod en ontvangt een wanneer een ander u overboden heeft. Kavels waar u op geboden heeft, komen automatisch op uw lijst te staan, zodat u een handig overzicht heeft van al uw favoriete kavels. Ook kunt u zelf kavels toevoegen waarop u niet heeft geboden. meebieden en meeluisteren. Van elke belangrijke stap in de veiling (bieden, overboden worden, autobod) krijgt u een met daarin de details van uw bieding. Op deze manier blijft u constant op de hoogte en kunt u direct opnieuw bieden wanneer u overboden bent. Naast de desktopversie heeft VerzamelaarsVeiling ook een speciale mobiele versie om via uw smartphone of tablet op de hoogte te blijven. Als u telefonisch wilt bieden, reserveren wij een lijn voor u en bellen wij u zodra het desbetreffende kavel wordt geveild. Om u aan te melden voor het telefonisch bieden, vragen wij u bijgevoegd formulier in te vullen en op te sturen naar het hoofdkantoor in Klaaswaal. U kunt dit formulier, dat tevens op onze website is te vinden, ook mailen. Na de veiling Heeft u een kavel gezien waarop niet is geboden, maar wat u graag wilt kopen? Dat kan alsnog. Tot twee weken na de zaalveiling kunnen de onverkochte kavels alsnog worden aangeschaft voor het inzetbedrag plus opgeld. Noteer alvast: de volgende veiling zal plaatsvinden op 5 en 6 oktober 2017 Tijdens de veiling Voor wie wil bieden tijdens de veiling zijn drie opties beschikbaar. U kunt in de zaal fysiek meebieden, live via internet deelnemen of telefonisch Tijdens de veiling kunt u fysiek meebieden in de zaal. Hier heeft u een biednummer voor nodig. Deze ontvangt u bij de aanmelding in de zaal. Wanneer de veilingmeester uw biednummer vraagt, moet u uw biednummer omhoog houden, zodat de veilingmeester de kavel aan u kan toekennen. Wanneer u niet in de gelegenheid bent om fysiek in de zaal mee te bieden, kunt u de veiling live via www. verzamelaarsveiling.nl volgen. U kunt op de website meeluisteren en meebieden met de zaal. Wanneer u vooraf een autobod hebt ingevoerd, wordt er automatisch voor u geboden. Vanaf uw pc kunt u ook live VerzamelaarsVeiling 7

8 Bestek 1. Belgisch zilveren bestek Gekeurd met minervakopje ( ), Meesterteken D (Fréres Delheid 1862) Lengtes 21 en 20,5 cm. Totaalgewicht 61,8 gram. 15,- 5. Antiek mes Met zilveren heft. Met Franse keuren 1878/1973. Alleen heft is van zilver. Lengte 25,3 cm en een totaalgewicht van 92,71 gram. 10,- 9. Zilveren theelepels (10x) serie van 10 lepels waarvan 1 beschadigd in de bak. 2e gehalte zilver, 11,8 cm, 89,18 gram. Zilverkeuren: zwaardje en BiV (=onbekend meesterteken) 55,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 2. Zilveren vork Met gravering van een leeuw met een bijl. Gekeurd Dublin Lengte 21 cm. Totaalgewicht 66,65 15,- 3. Zilveren lepels (2x) Liege 1768 gekeurd, mogelijk pseudokeuren. Op de achterzijde gemonogrammeerd. Lengtes 20 cm en een totaalgewicht van 121,5 gram 30,- 6. Antiek mes (2x) met verschillende heften waaronder 1 met schelp decor. Beide mogelijk Frankrijk. Lengtes 24,5 en 24 cm. Totaalgewicht 189,18 gram 10,- 7. Zilveren fruitbestek Puntfilet. Nederlands gekeurd. Volledig zilver inclusief lemmets. Afmetingen vork-mes: 16,5-17 cm. Voorschoten N.V Zilverfabriek. Keuren: V met halve maan, Lopende leeuw (=835), Minervakopje met letter c, en jaarletter s (1928). 190,- 10. Zilveren visbestek ( ) 12-delig. De heften versierd met een voedende vis en aan de achterzijde gemonogrammeerd. Tweede gehalte zilver, 17,6/21,5 cm, 1334,8 gram. Keuren: Lopende leeuw naar links, belastingskeur V, J.P., ,- 11. Zilveren lepeltjes (5x) Russisch, tweede gehalte zilver. Lengte ca. 13,5 cm, 138,84 gram. Zilverkeuren: Kokoshnik hoofd 875 en cyrillische letters. 85,- 4. Zilveren lepeltjes (3x) 18e eeuws Frans gekeurd, mogelijk pseudokeuren. Lengtes ca. 13,3 cm. Totaalgewicht van 39 gram 10,- 8. Theelepels (6x) Tweede gehalte zilver (835), Lengte ca. 12,7 cm, 43,09 gram. Zilverkeuren: PC* (=Pieter Cool, Sneek 1833/1860), Lopende leeuw (=835), Minervakopje F (=Leeuwarden), Jaarletter D (= 1838) 25,- 12. Zilveren bestekset Egypte (6+6) vorken en lepels met ongemonogrammeerd schildje. Egyptisch gekeurd: Letter X, Kat en egyptisch zilverkeur voor Alexandria en 900. Lengtes ca. 16,2 cm. 461,3 gram. 230,- 8 VerzamelaarsVeiling

9 13. Hors d oevre set Met opengezaagde bak, vermoedelijk voor olijven. Met lodewijk XVI versieringen. Lengtes ca 12 cm. 28,4 Gram. Zilverkeuren: Zwaardje en Z hamer Z (= Zaanlandse Zilversmeden, Haarlem/ Amsterdam, 1920/1990) 30,- 14. Zilveren vorken (6x) Engels tweede gehalte zilver (835). Gegraveerd met afbeelding van de door st. Joris gedode draak. Lengte 17,5 cm., 228,25 gram. Keuren: Kroon (Sheffield), Lopende leeuw (835), jaarletter T ( ), M&W (mappin & Webb) 140,- 15. Zilveren vorkjes (2x) Met agaten heft en graveringen. Lengte 15 cm., 30,08 gram. Zilverkeuren: Lopende leeuw (835), Minervakopje, Onbekend meesterteken, jaarletter N (1872). 15,- 17. Zilveren vorkjes (10x) Model Puntfilet. Lengtes ca. 10,6 cm., 121,92 gram. Zilverkeuren: Oud hollands zwaardje (1906/1953) en V halve maan (Zilverfabriek N.V, Voorschoten, 1925/1961) 75,- 18. Zilver lepels (2x) Beide met miniatuur van een muzikant. Lengte 12,3 cm., 28,62 gram. Zilverkeuren: Hollands zwaardje 30,- 19. Zilveren oestervorken (2x) Met hol handvat, ongedeukt. 10,5 cm., Gewicht 9,15 gram. Zilverkeuren: hollands zwaardje en BG (Bernardus Gillis, s Hertogenbosch, 1830/1833) 10,- 21. Zilveren lepels (6+6) Allen met miniatuur van een vrucht. Lengte 11,5 cm., 148,45 gram. 6x gekeurd Hollands zwaardje en GVK (Gerritsen & van Kempen, Zeist, 1926/1961) en 6x gekeurd met hollands zwaardje en kroon VKB halve maan (Koninklijk van Kempen en Begeer, Zeist en Voorschoten, 1961/h) 90,- 22. Theelepels (10x) Antieke theelepels met randgraveringen. 6x gekeurd met minervakopje, Lopende leeuw, jaarletter U (=1879) en B (= Johannes Christianus Franciscus Bekkers, Groningen 1868/1889) 4x gekeurd met minervakopje, lopende leeuw, jaarletter E (=1839) en VA (=Hermanus van Assen, Leeuwarden 1830/1875). Lengtes ca. 12 cm. Totaalgewicht 72,38 Gram. 45,- Gelegenheidslepels Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 16. Zilveren mes Met agaten heft. Lengte 18,3 cm., 40,29 gram. Zilverkeuren: Minervakopje, Lopende leeuw (835), Letter P (1874) en onleesbaar meesterteken. 20,- 20. Zilveren vismesjes (6x) Met metalen lemmet. Heften zijn rijkelijk bewerkt. Ca. 18,6 cm., 148,85 gram. Zilverkeuren: halve maan kroon en ,- 23. Zilveren herinneringslepel Met afbeelding van Bonifatius staande op het wapen van Dockum. Lengte ca. 20,2 cm., 66,1 gram. Zilverkeuren: Lopende leeuw (835), Minervakopje F (Leeuwarden) en jaarletter h (1967) 40,- VerzamelaarsVeiling 9

10 Kandelaars 24. Zilveren kandelaar Op voet (niet massief), Duitsland, eerste gehalte zilver (925), 21 x 8 x 22 cm, 362 gram. Zilverkeuren: halve maan, 925, sterling. 140,- 28. Zilveren Kandelaar Puntgaaf. Hoogte ca. 17 cm., 253,8 gram. Zilverkeuren: Kroon VKB halve maan (Koninklijk van Kempen en Begeer, Zeist en Voorschoten, 1961/h), Staande leeuw (925), Minervakopje C ( s Gravenhage), Jaarletter u (1979). 20,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 25. Zilveren kandelaar twee-lichts. Duits. Eerste gehalte zilver (925), gewicht: 86,96 gram, afmetingen: 11,3 x 15 x 6,5 cm. Zilverkeuren: halve maan, kroon, 925, G in een ster (=Jakob Grimminger) en sterling. 40,- 26. Zilveren kandelaar Met figuur van een 17e eeuwse dolfijn. De zilveren kandelaar is puntgaaf. In de voet een stuk lood en het afdichtplaatje is verzilverd. Totaalgewicht 241,92 gram. Zilverkeuren A913 en ZI. 30,- 29. Zilveren kandelaar In zeer goede staat. Hoogte ca. 17,1 cm., 417,17 gram. Zilverkeuren: Halve maan kroon (Duits), 925 en R&B (Robbe & Berking). 75,- 30. Zilveren kandelaar Modern design. Hoogte 25,1 cm. Totaalgewicht 257,13 gram. 120,- 27. Zilveren kandelaar Scandinavisch. Compleet en op enkele krasjes na puntgaaf. Derde gehalte zilver (800). 388,81 gram. 24,5 cm hoog. Zilverkeuren: 800, J in een schild, Jezler (Zwitserse maker) begin 20e eeuw. 175,- 31. Zilveren kandelaar Voet gevuld en belegd met groene vilt. Op enkele krasjes na in uitstekende staat. Hoogte 17,5 cm., 413,56 gram. Zilverkeuren: R&B (Robbe & Berking), halve maan kroon (Duits), ,- 10 VerzamelaarsVeiling

11 32. Zilveren 3-lichts kandelaar Enkele krasjes maar ongedeukt. Hoogte 19 cm., 464,9 gram. Zilverkeuren: ZII (835), kroon VKB (Koninklijk van Kempen en Begeer, Zeist & Voorschoten/Leiden/Zoetermeer, 1961/h). 70,- 36. Zilveren kandelaars (2x) Op voet (niet massief). Geschikt voor kaarsen tot 22 mm. Afmeting 26 x 12 x 20 cm, 1186 gram. Zilverkeuren: A835, G (ster). 90,- 33. Zilveren kandelaars (2x) Modern design. Geschikt voor kaarsen tot 20 mm. Nederland (Schoonhoven / Amsterdam), W.A. Baalen, Eerste gehalte zilver (925), afmeting 12 x 8 x 25 cm, 1333 gram. Zilverkeuren: W anker B, M, leeuw 1, kantoorteken R (Gouda), jaarletter S. 600,- 34. Zilveren kandelaars (2x) Strak design. Geschikt voor kaarsen tot 20 mm. Engeland (Birmingham), S. Blanckensee & Son Ltd, Tweede gehalte zilver (835), doorsnede 8 cm, hoogte 7 cm, 326 gram. Zilverkeuren: S.B&S. Ld, stadsteken anker (Birmingham), leeuw (835), jaarletter O. 70,- 37. Stel zilveren kandelaars Djokja zilver, prachtig versierd. 1e gehalte zilver, Hoogte 30,3 cm, 648,10 gram. Zilverkeuren: ,- 38. Zilveren kandelaars, Oostenrijk (2x) Strak design. In de kaarsenhouder zit een deuk. Hoogte 34,5 cm., geschikt voor kaarsen met een diameter van ca. 2,5 cm., 748 gram. Zilverkeuren: minervakopje van Oostenrijk en E.K. (Meesterteken?) 450,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 35. Zilveren kandelaars (2x) Op voet (niet massief). Geschikt voor kaarsen tot 48 mm. Doorsnede 13 cm, hoogte 8 cm, 1337 gram. Zilverkeuren: A835, G (ster), V hertje R. 90,- 39. Zilveren kandelaartjes (2x) Nieuw in originele doos. Hoogte 4,2 cm. Totaalgewicht 313,55 gram. Zilverkeuren: ,- VerzamelaarsVeiling 11

12 Lepel- en Schepwerk 40. Zilveren aspergelepel Puntfilet. Nederland (Zeist), Gerritsen & van Kempen n.v., 1930, tweede gehalte zilver (835), lengte 22 cm, breedte 14 cm, 144 gram. Zilverkeuren: GVK, leeuw 2 (835), kantoorteken B (Utrecht), jaarletter V. 65,- 44. Zilveren cakeprikker Lengte 19,4 cm., 30,44 gram. Zilverkeuren: Lopende leeuw (835), Minervakopje M (Schoonhoven), Jaarletter S(1928), CL3 (C. de Lange, Schoonhoven, 1922/1928) 20,- 48. Zilveren geboortelepel Met fraai uitgewerkte steel. 2e gehalte zilver. Lengte 19,3 cm, 58,14 Gram. Zilverkeuren: Lopende leeuw, Minervakopja A (= Amsterdam), jaarletter i (= 1968) en onleesbaar meesterteken. 45,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 41. Zilveren aspergetang Modern design. Nederland (Voorschoten), firma J.M. van Kempen & Zonen, 1920, tweede gehalte zilver (835), lengte 24 cm, 189 gram. Zilverkeuren: VK, zwaard, leeuw 2 (835), kantoorteken C ( s-gravenhage), jaarletter K. 85,- 42. Zilveren brandewijnlepel Met schelpvormige bak. Lengte 11 cm., 23,44 gram. In zeer goede staat. Zilverkeuren: gekroonde V (Nederlands belastingkeur) en een zon? (onduidelijk meesterteken). 20,- 45. Zilveren cakevork Met hollands tafereel. Lengte 18cm., 36,16 gram. Zilverkeuren: lopende leeuw (835), Minervakopje M (Schoonhoven) en jaarletter T (1929) 30,- 46. Zilveren dienbestek Voor salade. Tweede gehalte zilver, lengte ca. 25 cm, 160,2 gram. Zilverkeuren: onleesbare jaarletter, minervakopje, lopende leeuw en halve maan VK (=Kempen & zonen, Voorschoten, 1858/1924). 70,- 49. Zilveren geboortelepel Op de steel een paard. Achterzijde gegraveerd. Lengte 19,4 cm., 68,78 gram. Zilverkeuren: Lopende leeuw (835), Minervakopje, Jaarletter K (1994) 55,- 50. Zilveren geboortelepel Achterzijde van de bak is gegraveerd. Lengte 19,6 cm., 46,02 gram. Zilverkeuren: Minervakopje, Lopende leeuw (835), Jaarletter t (1878), 10R (S.T Reitsma Jr., Heerenveen/ Sneek, 1859/1848) 35,- 43. Zilveren breilepel Lengte 23,3 cm., 95,1 gram. Zilverkeuren: lopende leeuw (835), Minervakopje B (Utrecht), Jaarletter D (1913), **B (C.L.J Begeer, Utrecht, 1904/1951). 45,- 47. Zilveren geboortelepel Steel is kapot en opnieuw gelast geweest. Geen duidelijk zichtbare zilverkeuren. 18,6 cm, 47,02 gram. 35,- 51. Geboortelepel Vermoedelijk 18e eeuw met inscriptie waaronder jaartal De bak met rattenstaart. Doorsnede bak 4,9 cm, lengte 19,4 cm, 64 gram. Zilverkeuren; ea? 55,- 12 VerzamelaarsVeiling

13 52. Zilveren herinneringslepel Op de steel een echtpaar. Tweede gehalte zilver. Lengte ca. 19,1 cm., 58,58 gram. Zilverkeuren: Minervakopje, jaarletter T (= 1878) en AK49 (= Albert Kuipers, Workum, 1871/1925) 45,- 56. Zilveren klontjestang Zilverkeuren: lopende leeuw, minervakopje, jaarletter K (= 1920) en meesterteken halve maan VK (= Van Kempen & Zonen, Voorgeschoten, 1858/1924). Lengte 12 cm totaalgewicht 43,19 gram. 30,- 60. Zilveren lepel Met zware heft en een afbeelding van een leeuw. 10,7 cm., 62,97 gram. Keuren: Staande leeuw (925), minervakopje R (Gouda), Jaarletter Q (2000), gekroonde B (Koninklijke Begeer, Ateliers voor edelsmeed en penningkunst, Voorschoten/Zoetermeer/ Zeist, 1959/h) 45,- 53. Zilveren herinneringslepel Met op de steel een driemaster. Geen graveringen. 17,7 cm., 45,09 gram. Zilverkeuren: Lopende leeuw (835), Minervakopje M (Schoonhoven), Jaarletter W (1981), JGz (J. Gelderblom, Schoonhoven, 1966/H) 35,- 54. Zilveren herinneringslepel (2x) Antieke 19e eeuwse lepels, opnieuw gegraveerd in 1945 ter herinnering van een gefusileerd persoon. Tweede gehalte zilver, 18 cm, 111,82 gram. Zilverkeuren: letter I (=Belastingsteken), de rest is onleesbaar. 55,- 57. Zilveren klontjestang Strakke vormgeving. 12,6 cm., 30,46 gram. Zilverkeuren: Minervakopje, Lopende leeuw (835), halve maan VK (van Kempen en Zonen, Voorschoten, 1858/1924), Letter R (1876) 20,- 58. Zilveren klontjestang De grijpers in de vorm van zeer gedetailleerde leeuwenpoten. Scheur in de platte bovenkant. Lengte 14 cm., 37,8 gram. Zilverkeuren zijn onbekend. 30,- 61. Zilveren lepel Antiek en in zeer goede staat. Lengte 15,4 cm., 35,1 gram. Zilverkeuren: Nederlands zwaardje, AK +47+ (Jan Boon, Schoonhoven, 1893/1925). 25,- 62. Zilveren natfruitlepel Opengewerkt. Nederland (Amsterdam), Wed. H Helweg & Zoon), 1917, eerste gehalte zilver (925), doorsnede bak 6 cm, lengte 18 cm, 54 gram. Zilverkeuren: anker HH, leeuw 1 (925), kantoorteken A (Amsterdam), jaarletter H. 40,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 55. Zilveren jamlepel Geïmporteerd door Amorgos Bijoux Import). Antiek en in zeer goede staat, mogelijk duits. Lengte 11 cm, 15,31 gram, Zilverkeuren: +ABI, 830 en 2 onleesbare keuren. 10,- 59. Zilveren klontjestang Biedermeier klontjestang met klauwpoten. Zilverkeuren: zwaardje en AJD (=Anthonie & jacobus Driesen, Schoonhoven, 1870/1910). Lengte 11 cm en een totaalgewicht 33,68 gram. 25,- 63. Zilveren natfruitlepel Puntfilet. Nederland (Zeist), Gerritsen & van Kempen n.v., 1928, tweede gehalte zilver (835), doorsnede bak 6 cm, lengte 20 cm, 64 gram. Zilverkeuren: GVK, leeuw 2 (835), kantoorteken B (Utrecht), jaarletter S. 55,- VerzamelaarsVeiling 13

14 64. Zilveren natfruitlepel Duits zilveren natfruitlepel. Rijkelijk bewerkt met een boerin in de bak en putti als steel. In de bak gekeurd met laat 16e eeuws keur van Duitsland. ;engte 17,6 cm, 45,66 gram. Zilverkeuren: 830 en staande leeuw in een schild. 35,- 68. Zilveren petit four tang Lengte 18 cm., 55,17 gram. Zilverkeuren: ,- 72. Pasteischep Djokja zilver. Opengewerkt met bloemen vogelversieringen. Zilverkeuren: 800. afmetingen: 24 x 13,7 cm. Totaalgewicht 158,97 gram 70,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 65. Zilveren pasteischep Opengewerkt en voorzien van fraai motief. Nederland (Amsterdam & Zeist), Johannes Albertus Adolf Gerritsen, , tweede gehalte zilver (835), lengte 17 cm, breedte 7 cm, 43 gram. Keuren: G.Z., zwaard. 30,- 66. Zilveren pasteischep Duits gekeurd, 3e gehalte zilver. 23,5 cm, 103,7 gram. Zilverkeuren: Nederlands belastingskeurd V, halve maan en kroon, 800 en D in een vlaggetje?. 45,- 69. Zilveren petit four tang de bakken als rozen. 3e gehalte zilver (800), Lengte 15,5 cm, 38,46 gram. Zilverkeuren: 800 en nr 31 onder een boog (=onbekend) 30,- 70. Petit four tang Duits met bloemversieringen ca Derde gehalte zilver (800), lengte 17 cm, 50,75 gram. Zilverkeuren: halve maan, kroon en ,- 73. Taartschep Metalen schep met zilveren heft met antieke doos. Zilverkeuren: halve maan en kroon, 800 en Nederlands belastingskeur. afmeting 28 cm. Totaalgewicht van 112,5 gram. 20,- 74. Sardinevork Met getorteerde steel en op het einde een sardientje. In uitstekende staat. Lengte 18,7 cm., 37,1 gram. 30,- 67. Zilveren pasteischep 23,1 cm., 108,82 gram. Zilverkeuren: Halve maan VK (van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1858/1924), Lopende leeuw (835), Minervakopje C ( s Gravenhage), Letter R (1876). 55,- 71. Zilveren pasteischep Pasteischep met vioolsteel. Visser, J.M., Steenwijk. Keuren: Lopende leeuw (=835), B2V* (=Visser, steenwijk), Minervakopje F (=Leeuwarden) en O (=1949). Lengte 16,5 cm totaalgewicht 64,64. 55,- 75. Zilveren sauslepel Tweede gehalte zilver, 19,2 cm, 68,98 gram. Zilverkeuren: Lopende leeuw, minervakopje C (= s Gravenhage), jaarletter K (=1920) Halve maan en VK (= Van kempen en Zonen, Voorschoten). 55,- 14 VerzamelaarsVeiling

15 76. Zilveren sauslepel Biedermeier met bloemgraveringen. Tweede gehalte zilver, lengte ca. 25 cm, 50,56 gram. Zilverkeuren: Letter B (=1886), Lopende leeuw, Minervakopje en WH33 (=H.J. van Halteren, Schoonhoven, 1863/1895). 40,- 80. Zilveren soeplepel Parelrand. Nederland (Schoonhoven), Firma J.M. van Kempen & Zonen (Voorschoten) 1891, tweede gehalte zilver (835), lengte 30 cm, breedte bak 9 cm, 176 gram. Keuren: VK, leeuw 2, kantoorteken C ( s-gravenhage), jaarletter G. 80,- 84. Zilveren strooilepel 2e gehalte zilver, 14,4 cm, 20,42 gram. Zilverkeuren: L (=1845), lopende leeuw, minervakopje M (= Maastricht) en onleesbaar meesterteken. 15,- 77. Zilveren sauslepel Tweede gehalte zilver, lengte ca. 16 cm, gewicht 35,25 gram. Zilverkeuren: Minervakopje, lopende leeuw, jaarletter Q (=1850) en onleesbaar meesterteken. 25,- 78. Zilveren sauslepel Met graveringen, zware uitvoering. Lengte 16 cm., 42,35 gram. Zilverkeuren: Minervakopje, Lopende leeuw (835), Letter H (1867), Meesterteken hamer en onleesbare letters. 30,- 81. Zilveren soeplepel Parelrand. Nederland (Zeist & Voorschoten / Leiden / Zoetermeer) (1974), Koninklijke van Kempen en Begeer, tweede gehalte zilver (835), steel verbogen, doorsnede bak 9 cm, lengte 30 cm, 233 gram. Keuren: VKB, leeuw 2 (835), kantoorteken C ( s-gravenhage), jaarletter O. 100,- 82. Zilveren strooilepel Opengewerkt. Nederland, tweede gehalte zilver (835), doorsnede bak 8 cm, lengte 16 cm, 32 gram. Zilverkeuren: jaarletter B. 25,- 85. Zilveren strooilepel 2e gehalt zilver, 14,7 cm, 25,16 gram. Zilverkeuren: jaaletter K (=1869), Lopende leeuw, AT64 (= Andries Teunissen sr., Schoonhoven 1859/1900). 20,- 86. Zilveren strooilepel Mooi uitgezaagd met in het midden een bloemetje. De bak is gelast bij de steel. Lengte ca. 15,2 cm, 16,94 gram. Zilverkeuren: Lopende leeuw, Minervakopje, V146 (= Johannes en Daniël Veenstra, Leeuwarden, 1841/1871), jaarletter G (=1841) 10,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 79. Zilveren sauslepel 11,5 cm., 15,81 gram. Zilverkeuren: Minervakopje, Lopende leeuw (835), 77B (Christiaan Jacobs Bruinings, Joure, 1849/1902), Jaarletter R (1901). 10,- 83. Zilveren strooilepel Fraai motief. Nederland (Joure), Christiaan Bruinings, , tweede gehalte zilver (835), steel verbogen, doorsnede bak 7 cm, lengte 13 cm, 19 gram. Zilverkeuren: 77B, leeuw 2 (835). 15,- 87. Zilveren strooilepel Opengewerkt met ster motief. Klein scheurtje waar heft vast zit aan de bak, verder in goede staat. Lengte ca. 13,4 cm., 22,24 gram. Keuren: Lopende leeuw (835), Minervakopje, Onleesbaar meesterteken en Jaarletter R (1826) 15,- VerzamelaarsVeiling 15

16 88. Zilveren strooilepel In goede staat. Lassporen bij de aanhechting van de bak. Lengte 15,6 cm., 25,54 gram. Zilverkeuren: Minervakopje, Lopende leeuw (835), Jaarletter H (1842), HdL (Hendrikus, Simon de Leeuw, s Hertogenbosch, 1833/1867). 20,- 92. Zilveren visschep Dubbele filetrand. Nederland (Voorschoten), Fa. J.M. Van Kempen & Zonen, 1907, tweede gehalte (835), lengte 31 cm, breedte 7 cm, 128 gram. Zilverkeuren: VK, leeuw 2, jaarletter X. 75,- 96. Zilveren visschep Opengewerkt met mooi motief. Op de achterzijde gemonogrammeerd. Lengte 30,4 cm., 140,85 gram. Zilverkeuren: Minervakopje C ( s Gravenhage), Lopende leeuw (835), Jaarletter M (1922) en meesterteken halve maan VK (van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1858/1924). 85,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 89. Zilveren taartschep Opengewerkt en versierd met kinderen in traditionele klederdracht. Derde gehalte zilver (800). Lengte 23,5 cm., 83 gram. Zilverkeuren: Roos GG (Gebrüders Gutgesell), Z, 13 (Hanau, 19e eeuw). 40,- 90. Zilveren taartschep Met reliëf van mensen in een boot. Deze is nog in zeer goede staat, de gezichten zijn nog zichtbaar. Lengte 22,3 cm., 70,76 gram. Zilverkeuren: Lopende leeuw (835), Minervakopje F (Leeuwarden), Jaarletter Q (1926), B.V (Ondefiniëerbaar M.t) 55,- 93. Zilveren visschep Dubbele filetrand, puntfilet. Nederland (Rotterdam), H.M. Mansvelt, 1903, tweede gehalte (835), lengte 34 cm, breedte 9 cm, 164 gram. Zilverkeuren: M*, leeuw 2, jaarletter T. 100,- 94. Zilveren visschep Puntfilet. Nederland (Zeist), Gerritsen & van Kempen n.v., 1930, tweede gehalte zilver (835), lengte 31 cm, breedte 8 cm, 143 gram. Zilverkeuren: GVK, leeuw 2 (835), kantoorteken B (Utrecht), jaarletter V. 85,- 97. Zilveren vleesvork Nederland (Voorschoten), Firma J.M. van Kempen & Zonen, 1889, tweede gehalte zilver (835), lengte 23 cm, breedte 3 cm, 76 gram. Zilverkeuren: VK, leeuw 2 (835), kantoorteken C ( s-gravenhage), jaarletter E. 35,- Manden en Schalen 98. Zilveren amuse schaaltje Klein ovaal amuse schaaltje. Siebel Nederland 1996, eerste gehalte zilver. Afmetingen 6,5 x 5 cm totaalgewicht 14,66 gram. Zilverkeuren: S* (Siebel), Minerva kopje, staande leeuw, jaarletter M. 15,- 91. Zilveren theeschepje Met palisanderhouten handvat. Lengte ca. 12,6 cm., 11,34 gram. Zilverkeuren: onleesbaar 5,- 95. Zilveren visschep Volledig uitgevoerd in 2e gehalte zilver. Lengte 33 cm., 145,74 Gram. Zilverkeuren: Lopende leeuw, Minervakopje, Jaarletter Q (= 1850) en meesterteken vis JvW (= Jacob van Wijk jr. Amsterdam 1846/1875). 85,- 99. Zilveren amuse schaaltje 2 X 8,5 X 5,5 Cm Totaalgewicht: 17,20 gram. Zilverkeuren: International CW sterling, ,- 16 VerzamelaarsVeiling

17 100. Zilveren amuseschaaltjes (4x) Eerste gehalte zilver. 6,5 x 5 cm., 59,24 gram. Zilverkeuren: Staande leeuw, minervakopje R (= Gouda), Jaarletter l (=1995) en S/* (= Siebel B.V. s Gravenhage/Zaandam, 1993/H) 35, Zilveren bakje Nederland (Schoonhoven), Firma H. Hooijkaas c.v., 1929, tweede gehalte zilver (835), lengte 11 cm, hoogte 3 cm, 53 gram. Zilverkeuren: HH, leeuw 2 (835), kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter T. 30, Zilveren bakje Hollands tafereel. Nederland (Schoonhoven), Fa. Gebr. Van der Ree, , tweede gehalte zilver (835), afmeting: 9 x 6 x 7 cm, 144 gram. Zilverkeuren: *GR*, leeuw 2 (835), kantoorteken M (Schoonhoven). 85, Bakje Op voet, bloemvorm. Doorsnede 8 cm, hoogte 4 cm, 66 gram. 40, Zilveren zeepbakje 2,5 x 12 x 9,8 cm. 57,55 Gram. Zilverkeuren: Kroon (birmingham), Lopende leeuw (835), Jaarletter L (1903), HA (Atkin brothers, Harry Atkin). 35, Zilveren bonbonmand Opengezaagd in goede staat. Onderzijde gegraveerd met 1 oktober x 12,5 x 9,6 cm., 117,32 gram. Zilverkeuren: Lopende leeuw (835), Minervakopje A (Amsterdam), Jaarletter S (1978), APz3 (Presburg & Zoon, Haarlem, 1951/H). 70, Zilveren bonbonmand Opengewerkt. Nederland (Leiden), J. Hoogervorst, Tweede gehalte zilver (835), afmeting 17 x 11 x 6 cm, 106 gram. Zilverkeuren: JH*, leeuw 2 (835), kantoorteken C ( s-gravenhage), jaarletter N. 65, Zilveren bonbonmand Opengewerkt, parelrand. Nederland (Amsterdam), Hendrik Johannes Karel Soutberg, Tweede gehalte zilver (835), afmeting 17 x 10 x 5 cm, 85 gram. Zilverkeuren: HS2, leeuw 2 (835), kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter N. 55,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 103. Zilveren bakje Op pootjes en voorzien van gehamerd motief. Zilverkeuren: Nederlands belastingskeur. Gegraveerd 835, Begeer v. Kempen & Vos No Door pootjes hebben een tik gehad, hierdoor zijn ze naar binnen toe gedeukt. Hoogte 6 cm en totaalgewicht 82,85 gram. 55, Zilveren bonbonmand Afmetingen: 4 x 12,5 x 7,5 cm. 50,24 gram. Zilverkeuren: lopende leeuw, Minervakopje M (Schoonhoven), jaarletter b (1961), JK (J Krins, Schoonhoven, 1947/1977). 30, Zilveren bonbonmand Opengewerkt, parelrand. Nederland (Leiden), D.A. Meijer, Tweede gehalte zilver (835), afmeting 17 x 10 x 7 cm, 104 gram. Zilverkeuren: DM*, leeuw 2 (835), kantoorteken C ( s-gravenhage), jaarletter S. 65,- VerzamelaarsVeiling 17

18 111. Zilveren bonbonmand Opengewerkt, parelrand. Nederland ( s-hertogenbosch/utrecht/voorschoten), Kon. Ned. Edelmetaalbedr. Kempen Begeer & Vos, Tweede gehalte zilver (835), afmeting 17 x 9 x 6 cm, 92 gram. Keuren: KB*, leeuw 2 (835), kantoorteken C ( s-gravenhage), jaarletter 55,- L Zilveren bonbonmand Parelrand en opengewerkt. Nederland 1921, tweede gehalte zilver (835), afmeting: 12 x 8 x 5 cm, 86 gram. Zilverkeuren: leeuw 2, kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter L. 55, Zilveren bonbonmand Opengewerkt, parelrand. Nederland (Schoonhoven), Firma H. Hooijkaas c.v., 1963, tweede gehalte zilver (835), 15 x 9 x 7 cm, 86 gram. Zilverkeuren: *H.H*, leeuw 2 (835), kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter d. 55,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 112. Zilveren bonbonmand Opengewerkt, parelrand. Nederland (Haarlem), A. Presburg, 1967, tweede gehalte zilver (835), afmeting 15 x 9 x 6 cm, 68 gram. Zilverkeuren: AP3, leeuw 2 (835), kantoorteken A (Amsterdam), jaarletter h. 40, Zilveren bonbonmand Strak design. Nederland. Tweede gehalte zilver (835), afmeting 13 x 10 x 5 cm, 114 gram. Zilverkeuren: KR, leeuw 2 (835). 70, Zilveren bonbonmand Opengewerkt, parelrand. Nederland (Haarlem), A. Presburg, 1951, tweede gehalte zilver (835), 15 x 9 x 5 cm, 54 gram. Zilverkeuren: AP3, leeuw 2 (835), jaarletter Q. 30, Zilveren bonbonmand Opengewerkt. Nederland 1958, tweede gehalte zilver (835), afmeting: 12 x 7 x 5 cm, 53 gram. Zilverkeuren: leeuw 2, kantoorteken A (Amsterdam), jaarletter Y. 30, Zilveren bonbonmand Opengezaagd, J. Krins, Schoonhoven, tweede gehalte zilver (835), 11 x 11,5 x 9 cm. 67,62 gram. Zilverkeuren: zwaardje, lopende leeuw, minervakopje letter m (Schoonhoven), onleesbare jaarletter, J^K (J. Krins, Schoonhoven ) 40, Zilveren bonbonmand Opengezaagd, parelrand. 5,2 x 14,8 x 9,2 cm., 74,03 gram. Zilverkeuren: Lopende leeuw (8350, Minervakopje, Jaarletter U (1979), APz3 (Presburg & Zoon, Haarlem, 1951/h) 45, Zilveren bonbonmand Opengewerkt, parelrand. Nederland, 1907, tweede gehalte zilver (835), afmeting 14 x 10 x 6 cm, 89 gram. Zilverkeuren: AKI, leeuw 2 (835), kantoorteken F (Leeuwarden), jaarletter x. 55, Zilveren bonbonmand Opengewerkt en parelrand. Nederland 1976, tweede gehalte zilver (835), afmeting: 17 x 11 x 7 cm, 109 gram. Zilverkeuren: leeuw 2, kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter q. 65, Verzilverde bonbonmand Verzilverd. Parelrand en opengewerkt. Afmeting 22 x 13 x 9 cm, 299 gram. 20,- 18 VerzamelaarsVeiling

19 123. Zilveren broodmand Opengewerkt, op vier pootjes. Nederland (Schoonhoven), G. Wijland, Tweede gehalte zilver (835), afmeting 36 x 22 x 10 cm, 469 gram. Zilverkeuren: GW, leeuw 2 (835), kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter U. 210, Zilver dienblad 2e gehalte zilver, diameter 29,8 cm, 483,2 gram. Zilverkeuren: halve maan en kroon (=Duits) 835, een steigerende eenhoorn (=Gebrüder Deyhle). 220, Zilveren druivenschaal Russisch zilver, versierd en gegraveerd met druivenranken. 9,3 x 35,3 x 21 cm., 654,6 gram. Zilverkeuren: 84 en cyrillische letters, 8646, 10, kroon. 300, Kristallen hengselmand Hengsel van zilver. 11 x 15 cm., 250,75 gram. Zilverkeuren: Minervakopje A (Amsterdam), Lopende leeuw (835), Jaarletter J (1919). 30, Zilveren kommetje Met gelobde rand. Deuk in de buik. 4,7 x 14,4 cm gewicht 141,23 gram. Zilverkeuren: Halve maan en kroon, 800, A, ZU, 884, en onbekend keur. 85, e Eeuws zilveren mandje Met druif versieringen. In zeer goede staat. Hoogte 8 cm., 102,41 gram. Zilverkeuren: Lopende leeuw (835), Gekroond luipaard (London), jaarletter O (1789/1790) en meesterteken RS (Robert Sharp, laat 18e eeuw) 100,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 125. Zilveren dienblad Derde gehalte zilver (800). 24,6 x 17,6 cm., 200,8 gram. Zilverkeuren: Halve maan kroon (Duits), 800 en twee onleesbare (dubbel geslagen) 120, Zilveren hengselmand Versierd met putti, zonder glazen binnenbak. 1 handvat is gelast geweest, verder in goede staat. 3e gehalte zilver, Hoogte ca. 14,5/29 cm. 947,7 gram. Zilverkeuren: Halve maan en kroon, 800, en half leesbaar meesterteken. 400, Filligrain zilveren mandje Handgemaakte filligrain hengselmand. In goede staat. Hoogte ca. 20 cm. Totaalgewicht 276,33 gram 175,- VerzamelaarsVeiling 19

20 132. Zilveren mand Opengewerkt. In zeer goede staat. 9,2 x 33 x 24,2 cm., 501,4 gram. Zilverkeuren: Lopende leeuw (835), Minervakopje A (=Amsterdam), I (=1943) en AP3 (= A. Presburg, Haarlem, 1932/1951). 230, Zilveren mandje Parelrand en opengewerkt, op zes pootjes. Nederland (Schoonhoven), Alb. Meijer, Tweede gehalte zilver (835), doorsnede 9 cm, hoogte 6 cm, 95 gram. Zilverkeuren: AMx, leeuw 2 (835), kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter H. 55, Zilveren presenteerschaal Strak design met magnolia s. 14 x 39 x 17 cm., 673,4 gram. Zilverkeuren: R&B (Robbe & Berking), halve maan kroon (Duits) 925, Robbe & Berking, R&BM, zwaardje met ,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 133. Zilveren mand Opengewerkt met cupido s. 9,3 x 29 x 24 cm., 740,6 gram. Zilverkeuren: Made Italy, 925 en onleesbaar gemaakt zilverkeur. 300, Zilveren mandje Antiek zilveren mandje, opengezaagd. Gekeurd met belastingskeur V, 835 en S. Spijer. Afmetingen: 2 x 7,5 x 6 cm totaalgewicht 14,56 gram. 15, Zilveren schaal Op vier pootjes. Engels (Sheffield), Hawksworth, Eyre & Co Ltd, Tweede gehalte zilver (835), afmeting 25 x 15 x 9 cm, 500 gram. Zilverkeuren: HE ld, kroon (sheffield), leeuw, jaarletter N. 230, Zilveren mand Opengezaagd en rocaille versieringen. 12,5 x 39 x 30,2 cm., 1283,2 gram. Zilverkeuren: kroon (Sheffield), lopende leeuw (835), letter h (1925/1926), J.D&S (James Dixon & Son, 1867) 600, Zilveren presenteerschaal Op 3 pootjes en gelobde rand. 2e gehalte zilver, diameter 35 cm, 1120,2 gram. Zilverkeuren: halve maan in cartouche, kroon in cartouche, 835, WTB (= Wilhelm Binder). 500, Zilveren schaal Nederland (Amsterdam), Lodewijk van Grasstek, 1858, tweede gehalte zilver (835), 29 x 23 x 2 cm, 583 gram. Zilverkeuren: LvG, leeuw 2 (835), kantoorteken A (Amsterdam), jaarletter Y. 260,- 20 VerzamelaarsVeiling

21 141. Zilveren schaal Met gelobde rand. Ongedeukt. Gebrüder Kühn. Zilverkeuren: halve maan en kroon, steigerend paard en aug. Stockem Aachen. Afmetingen 5,6 x 18,7 cm. Totaalgewicht 195,1 120, Zilveren schaal Met guirlandes en portretten van edele heren. 40 x 32 cm., 874 gram. Zilverkeuren: halve maan kroon (Duitsland) en , Zilveren schaal met rocailles en bloemgraveringen. De hoeken in reliëf versierd. Tweede gehalte zilver, 32 x 32 cm, 1182,4 gram. Zilverkeuren: Lopende leeuw, minervakopje D (= Rotterdam), X (=1957), CM8 (= C. Mansvelt, Rotterdam). 550, Zilveren schaal Op 3 pootjes. Engels Birmingham. Tweede gehalte zilver, diameter 25,3 cm, 521,5 gram. Zilverkeuren: Kroon (=Sheffield), Lopende leeuw, en jaarletter T (=1936/1937), E.V (=Edward Viner) 230, Zilveren schaal Met parelrand. Enkel wat krasjes. 5,5 x 30,5 x 20,5 cm. 268,93 Gram. Zilverkeuren: 830S. 160, Zilveren schaal Op pootjes met gelobde rand. Ongedeukt. 9,3 x 30,5 x 22,8 cm. 526,3 gram. Zilverkeuren: 835, halve maan kroon (Duits) en ongedefinieerd meesterteken. 240, Zilveren schaal Met gelobde rand op pootjes. 8,7 x 31,7 x 23,5 cm., 533,7 gram. Zilverkeuren: 800, Batutto a Mano (hand gesmeed) en 30PD (Italiaans) 240, Zilveren schaaltje Nederland (Schoonhoven), Firma H. Hooijkaas c.v., 1928, tweede gehalte zilver (835), doorsnede 14 cm, hoogte 2 cm, 92 gram. Zilverkeuren: HH, leeuw 2 (835), kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter S. 55, Zilveren schaaltje Met gelobde rand. Puntgaaf. Italiaans gekeurd: 800, ster 1065 F1, Lavorato a Mano (=handgemaakt). Afmetingen 3 x 10 cm totaal gewicht 32,17 gram 30,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 144. Zilveren schaal Opengewerkt met bloem- en blad versieringen. 1 punt is gelast geweest. 5,5 x 34 x 24,5 cm. 419,57 gram. Zilverkeuren: Lopende leeuw, BWE (= B.W. van Eldik, Zutphen, 1917/1950), minervakopje H (= Arnhem) en letter D (=1938) 190, Zilveren schaal Opengewerkt met blad- en bloemmotief. 3,2 x 24,5 x 19,2 cm., 272,19 gram. Zilverkeuren: Lopende leeuw (835), Minervakopje en jaarletter Z (1934). 160, Zilveren schaaltje Op 3 pootjes met gelobde rand. In goede staat. Zilverkeuren: 800 en HT. Afmetingen 4,8 x 11 cm. Totaalgewicht 56,66 gram 35,- VerzamelaarsVeiling 21

22 153. Zilveren schaaltje Duits gekeurd met halve maan en kroon, 830s en meesterteken van Wilkens en Söhne, Bremen & Hemelingen. 3 deukjes in de bodem. Afmetingen: 2,5 x 10,5 cm en totaalgewicht 27,10 gram. 30, Zilveren schaaltje in de vorm van een blad met druiven. 13,5 cm., 56,03 gram. Zilverkeuren S.t. silver. 35, Zilveren schaaltje, Peddemors Met gedreven bloemdecor en gelobde rand. Ca. 4 x 10,5 cm., 135,11 gram. Zilverkeuren: Minervakopje A (Amsterdam), Staande leeuw (925), Jaarletter I (1918), A3P. (L.A.F. Peddemors, Haarlem, 1909/1924) 80,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 154. Zilveren schaaltje Met oortjes. De bak gegraveerd met bloem- en rocialle versieringen. Afmetingen: 3,1 x 16,2 x 9,9 cm. 105,68 gram, zilverkeuren: onleesbaar. 65, Zilveren schaaltje Duits. Afmetingen2,5 x 18,5 x 12,8 cm, 192,05 gram, Zilverkeuren: halve maan en kroon, 830S en meesterteken van Wilkens & Sohne. 120, Zilveren schaaltje Met gelobde rand en een miniatuur strikje. Ca. 4 x 14 cm., 82,72 gram. Zilverkeuren: 800 en ondefinieerbaar keur. 55, Zilveren schaaltje 1,6 x 11,5 x 7,5 cm., 24,44 gram. Zilverkeuren: V (Nederlands belastingskeur), 830s, S. Spijer (Amsterdam). 25, Zilveren schaaltjes (2x) Zes-hoekig en stapelbaar. 1 is puntgaaf de andere heeft enkele deukjes. 3,1 x 13,5 cm. 116,91 gram. Zilverkeuren: 8714 (serienummer), monogram HKJ (onbekend), 835, halve maan en kroon (Duits) 70, Zilveren schaaltjes (3+1) In de vorm van een peer (3x) en 1 appel. Afmetingen 8,5/7,6/6,1/6,5 cm. 83,34 gram. Zilverkeuren: , Zilveren schaaltje Tweede gehalte zilver, 1,5 x 8,4 cm., 22,61 gram. Zilverkeuren: Nederlands belastingskeur, Halve maan en kroon, 835s, en meesterteken. 20, Zilveren schaaltje Tweede gehalte zilver (835). 1,5 x 7 cm. 16,96 gram. Zilverkeuren: Hollands zwaardje. 15, Zilveren serveerschaaltje In de vorm van een blad op 3 bolpootjes. Onderzijde gesigneerd met Lotte en E.B.W Lengte 16 cm., 59,68 gram. Zilverkeuren: 800 en J.M. 35,- 22 VerzamelaarsVeiling

23 165. Soezenmand Opengewerkt, afmeting: 26 x 20 x 6 cm, 320 gram. Zilverkeuren: , Zilveren tafelstuk Met opengezaagde bloem- en bladmotieven. Enkele plekken gelast geweest. Geen missende stukken. 13 x 42,3 x 23,6 cm., 962,2 gram. Zilverkeuren: Holland, halve maan VK (= van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1868/1924) en lopende leeuw (835). 450, Chinees zilveren tazza Herkomst Canton. Hoogte 8,5 cm., 158,7 gram. Zilverkeuren: Chinees zilverkeur voor Canton 1850/ ,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 166. Zilveren tafelstuk Groot tafelstuk, Pomander vorm, met 3-vaks verdeling. Mogelijk bedoeld voor gesuikerde amandelen en andere lekkernijen. Allen met een openklapbaar roostertje waardoor, met sluiten, de inhoud van de bakjes niet met elkaar vermengen. Versierd met Rozen, rocailles, en putti s. Hoogte 22,7 cm., 1228,1 gram. Zilverkeuren: ZII (835), 830S, CtM+ (Molenbeecker n.v., s Gravenhage, 1953/h) en onbekend meesterteken. 900, Zilveren tazza Met opengezaagde rand. Deuk in de rand van de voet en de spijlen zullen weer in model gebracht moeten worden. Afmetingen 4,8 x 10 cm 60,49 gram. Engels gekeurd: GU (= George Unite), anker (Birmingham), Lopende leeuw (tweede gehalte), jaarletter M (= ) 35,- VerzamelaarsVeiling 23

24 Miniaturen 172. Zilveren miniatuur draaimolen in de vorm van een draaimolen. Hoogte ca. 8 cm., 106,34 gram. Keuren: Lopende leeuw (835), Minervakopje A (Amsterdam), Letter u (1979), H (Zilverfabriek, Louis Premselaar b.v., 1975/h) 100, Zilveren miniatuur molen Hoogte 7 cm. 24,7 gram. Nederlands gekeurd. 20,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 170. Zilveren tazza Geklopt zilver op sierlijke voet. Tweede gehalte zilver (835), Hoogte 11 cm., 214 Gram. Zilverkeuren: G&Sco Ltd. (Gold & Silversmith company, 112 regent street, London), lopende leeuw (835), luipaardhoofd (London), jaarletter E (=1920/1921). 130, Zilveren miniatuur kabinet In de vorm van een kabinet. De deuren en laatjes kunnen open. Hoogte 11,6 cm.,158,99 gram. Keuren: Lopende leeuw (835), Minervakopje m (Schoonhoven), Letter P (1975), Kroon N10 (Niekerk, Schoonhoven, 1970/1997) 140, Zilveren miniatuur koets Van De Gouden koets, Amsterdams gekeurd. 79,24 gram. 70, Zilveren miniatuur molen 1 van de wieken is beschadigd. Gekeurd met hollands zwaardje. 17,99 gram. 15, Zilveren miniatuur reiziger Hoogte ca. 10 cm., 121,99 gram. Zilverkeuren: 925, 128AR (Argentinië), ZII, AK+ (importeurskeur). 120, Zilveren tazza Op een rijk bewerkte voet en de schaal met gelobde rand waarin een scheur. Hoogte 19,5 cm., 1097 Gram. Zilverkeuren: 800 en letter R. 500, Zilveren miniatuur kolenemmer Incl. orgineel schepje. Ned. Koninklijk van Kempen en Begeer 1964-h, tweede gehalte zilver (835), 8 x 9 x 4,3 cm, 77,23 gram. Keuren: Gekroonde VKB met halve maan en +, ZII (835). 70, Zilveren miniatuur rijtuig Zeer gedetaillieerde en zware uitvoering. 4,6 x 15,3 x 3,5 cm., Totaalgewicht 123,3 gram. Nederlands gekeurd. 120,- 24 VerzamelaarsVeiling

25 180. Zilveren miniatuur tafelstuk Van een putti met een bloem in handen. Hoogte 5,1 cm., 35,07 gram. Zilverkeuren: Hollands zwaardje 30, Zilveren luciferhouder In het doosje antieke lucifers. Gegraveerd en gemonogrammeerd. keuren: 935 en Ned. belastingskeur. Enkele krasjes en de lasnaad aan de zijkant is iets geopend. Afmetingen 1 x 4,3 x 6 cm. totaalgewicht 39,18 gram. 30, Zilveren tabaksdoos Met guillioche graveringen. Enkele deukjes. Keuren: Minervakopje, F (=1840) en meesterteken DK2 (=Cornelis van Dam Kooijman, Schoonhoven). Afmetingen 2 x 13 x 7,5 cm en totaalgewicht 155,54 gram. 100, Zilveren miniatuur wieg Met 18e eeuwse keuren. Vermoedelijk psuedokeuren. Hoogte 2,6 cm., 20,74 gram. Keuren: Letter H (Jaarletter), een boot (is meesterteken van een maker uit de 18e eeuw), Amsterdams stadkeur waarin een zwaardje geslagen. 20, Zilveren miniatuur wieg 18e eeuws en vervaardigd door van Geffen. 2 hengels zijn eraf. Verder in zeer goede staat. 4,6 x 7,4 x 4,8 cm., 36,09 gram. Keuren: haan 2 (800), Frans garantie keur ( ), Gekroonde 3 kruizen (vroeg 18e eeuws, Amsterdam) en een hoorn met een krul in een hartvorm (Meesterteken van Van Geffen). 260, Luciferdoosje Lengte 6 cm, breedte 5 cm, 28 gram. 15, Zilveren sigarendoos Met graveringen van een boerderij en bloemen, binnenzijde 1 Maart Achterzijde gedeukt van het dichtdoen van de doos. Tweede gehalte zilver, 2,6 x 13,4 x 8,1 cm, 143,85 gram. Zilverkeuren: Lopende leeuw, Minervakopje. Rest is onduidelijk. 85, Zilveren tabaksdoos Met graveringen van schepen in zeer goede staat. 3 x 13,5 x 8 cm., 151,52 gram. Zilverkeuren: Lopende leeuw (835), Minervakopje, M8P? (ondefiniëerbaar). 90, Zilveren tabaksdoos Voorstelling boerenlandschap, Nederland, tweede gehalte zilver (835), inscriptie: P.M., Afmeting 14 x 9 x 2 cm, 201 gram. Zilverkeuren: AD83, leeuw 2, minervakopje. 120,- Strooibussen Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek Rookgerei 183. Zilveren asbak In vorm van een schoen. 10,5 cm., 27,76 gram. Zilverkeuren: sterling, , Zilveren sigarettenhouder Met aansteker in zilveren huls. Voor 8 sigaretten. 9,5 x 6,8 cm, 141,82 Gram. Zilverkeuren: ZII, 835 en.pv (= Onbekend meesterteken). 75, Zilveren strooibus Ongedeukt. Hoogte ca. 18,3 cm., 167,98 gram. Zilverkeuren: Anker (Birmingham), lopende leeuw (835), Jaarletter O (1938/1939) en een moeilijk te lezen meesterteken. 85,- VerzamelaarsVeiling 25

26 195. Zilveren strooier Derde gehalte zilver (800). Hoogte 8 cm., 58,80 gram. Gedeukt. Zilverkeuren: Letter A met vleugels (Oostenrijk-Hongarije importkeur) 55, Zilveren strooier Met blank glazen binnenbak. Hoogte 7,5 cm., 75,07 gram. Zilverkeuren: MK en ,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 192. Zilveren strooibus Op voet. Octagonaal, Engels zilver. Londen, Charles Clement Pilling, , tweede gehalte zilver (835). Hoogte 22 cm, 188,16 gram. Zilverkeuren: C.C.P, lopende leeuw, luipaard hoofd, letter R. 120, Zilveren strooibus Op voet. Engeland (Sheffield), Tweede gehalte zilver (835), doorsnede 6 cm, hoogte 9 cm, hoogte 18 cm, 149 gram. Zilverkeuren: M &, stadsteken kroon, leeuw (835), jaarletter W. 90, Zilveren strooier Burmees zilver, India. In goede staat. Hoogte ca. 7 cm., 48,92 gram. Zilverkeuren: onleesbaar. 30, Zilveren strooier Engels gekeurd. Deukje in één van de spijlen en het knopje staat iets wat scheef. Hoogte ca. 16 cm., 138,5 gram. Keuren: Anker (Birmingham), Lopende leeuw (835), Jaarletter g (1906/1907), meesterteken van vermoedelijk W Hutton & Sons Ltd. 85, Zilveren strooiers In houder. 5 x 7 x 4,3 cm. Totaalgewicht: 71,55 gram. 45, Zilveren strooiertje Met parelranden en lood in de voet. Op enkele plekken gedeukt. 2e gehalte zilver, 8 cm hoog, 34,1 gram. Zilverkeuren: Zwaardje en B+K (=onbekend) 15, Zilveren strooier Engels gekeurd. Dopje heeft deukjes en las naden zichtbaar. De houder is in goede staat. Onduidelijk gekeurd. Tweede gehalte zilver, 7,5 cm, 24,12 gram. 15, Zilveren strooier Met blauw glazen binnenbak. Gedeukt en gelast. Hoogte 5 cm., 21,29 gram. Zilverkeuren: Anker (Birmingham), Lopende leeuw (835), Jaarletter B (1926/1927). 5, Kleine strooier met parelrand en vierkante voet. Hoogte 9 cm. Zilverkeuren: lopende leeuw, Jaarletter A (=1910) en GG (=Gerrit Greup Regtdoorzee, Schoonhoven 1888/1911). Totaalgewicht 61,41 gram. 40,- 26 VerzamelaarsVeiling

27 Rookgerei 203. Antiek sigarettenpijpje Vervaardigd uit barnsteen met roségouden rand. Lengte ca. 65 mm. 14 karaat. 10,- Tafelzilver 204. Zilveren beker Met fraai motief. Engels (Londen), Walter Bird, Inscriptie: WBG. Tweede gehalte zilver (925), doorsnede 6 cm, hoogte 6 cm, 110 gram. Keuren: W.B, leeuw, stadsteken leeuw (Londen), jaarletter U. 55, Zilveren beker Russisch, Hoogte 16,8 cm., 52,19 gram. Zilverkeuren: T30 (meesterteken?, ster 875 (Russisch). 35, Zilveren beker Frans gekeurd met graveringen. Bodem is gevijld waardoor het bekertje lek is. Tweede gehalte zilver, Hoogte 7,7 cm, 60,31 gram. Keuren: Frans minervakopje en meesterteken Chevron F (= Frères 30,- Chefron) Zilveren beker Ongegraveerd. Hoogte 8,5 cm., 76,3 gram. Zilverkeuren: E.W, halve maan kroon (Duits), 800 en een ster. 40, Zilveren beker Met oor. Ongegraveerd en puntgaaf. Hoogte 7 cm., 80,18 gram. Zilverkeuren: 800 en een gekroond luipaard. 40, Zilveren bekers (2x) Met graveringen: Ronald en Nathalie. De kelk is gezet op een versiering van een boom. In orginele doos. Hoogte 10,6 cm., 367,19 gram. Zilverkeuren: 800, Marconi, ster 11012MIMI. 180, Zilveren bekerhouder Russisch zilveren bekerhouder. Aan de voorzijde gegraveerd met cupido, postduif, bloemen en een monogram. Tweede gehalte zilver, Hoogte 9,6 cm, 128,44 gram. Zilverkeuren: 84, Joris en de draak, onbekend stadsen meesterteken, ,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 206. Zilveren beker Met Biedermeier graveringen. Geen monogram. Zilverkeuren: 800. Hoogte 10,8 cm en een totaalgewicht van 66,83 gram. 30, Zilveren beker Jugendstill met bloemversieringen. Enkele deukjes in de voet. Hoogte 7cm., 49,37 gram. Zilverkeuren: 800, halve maan kroon (Duits). 25, Zilveren bekerhouder Russisch zilveren bekerhouder, jugendstil stijl graveringen van bloemen. Tweede gehalte zilver, Hoogte 11,3 cm, 100,10 gram. Zilverkeuren: Kokoshnik 84, HC en onleesbaar keur. 60,- VerzamelaarsVeiling 27

28 Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 214. Lampen standaard (olielamp model) Voor gebruik dient er een nieuwe kabel en peertje ingezet te worden. 2 kleine deukjes. Hoogte 27.5 cm. keuren: Amfoor en 2 visjes. 260, Zilveren brandewijnkom Handvatten en voet met putti (1 vakkundig gelast), met graveringen in het Latijn; Visvs (zicht), Avditvs (gehoor), Gvstvs (smaak), Tactvs (aanraken), Odoratvs (ruiken), en een schild met 2 familiewapens uit Friesland. 8,9 x 19,8 x 12,9 cm., 323,09 gram. Zilverkeuren: Gekroonde O (Belastingskeur voor grote voorwerpen met oude keuren), L.N (Meesterteken), Vermoedelijk 19e eeuws met 18e eeuwse Duitse (Augsburg) pseudokeuren, ZII (herkeur voor 2e gehalte) en jaarletter F. 300,- 28 VerzamelaarsVeiling

29 216. Zilveren dekseldoosje Met parelrand. Voorschoten N.V. Zilverfabriek Nederland. Sluit goed, geen deukjes. Tweede gehalte zilver (835). Totaalgewicht 139,25 gram. Afmetingen 5 x 8,5 x 8 cm. Zilverkeuren: lopende leeuw, minervakopje, onleesbare jaarletter, V met halve maan. 85, Zilveren drinkbeker Gedateerd en gemonogrammeerd. Enkele deukjes. Hoogte 8,3 cm, 161,73 Gram. Zilverkeuren: 800, halve maan en kroon en een stempel in vorm van een tafel (= Koch en Bergfeld, Bremen) 80, Joods zilveren drinkbeker In reliëf bloem versieringen en joodse letters. Hoogte 14 cm., 111,76 gram. Zilverkeuren: halve maan kroon (Duits) en , Zilveren terrine met deksel Met schelpvormige handgrepen. Tweede gehalte zilver (835). Afmetingen ca. 18 x 31 x 21 cm., 1399 gram. Zilverkeuren: Ramshoofd?, A835s, 600,- en een onleesbaar keur Zilveren drinkbeker Russisch zilver met graveringen van planten en huizen. Enkele deukjes. Hoogte 7,5 cm, 77,33 gram. Zilverkeuren: 84 en Kokoshnik en 3 onleesbare keuren. 55, Zilveren drinkbeker Israëlisch zilveren kelk ingelegd met mogelijk malachiet en met zilverdraden bewerkt (filligrain), Gedeukt. Hoogte 13 cm., 96,6 gram. Zilverkeuren: Israel 935, L kelk L, 13 in een schild. 55, Zilveren flessenbak Met smaragdgroen geverfd glazen bodem. 3,5 x 11,2 x 9 cm., 94,12 gram. Zilverkeuren: anker (Brimingham), Lopende leeuw (835), Jaarletter C (1927/1928), Mn & Wb (Mappin & Webb Limited). 20, Zilveren geboortebeker Parelrand (voet). Nederland, tweede gehalte zilver (835). Doorsnede 7 cm, hoogte 8 cm, 71 gram. Zilverkeuren: leeuw 2, minervakopje, jaarletter U. 35,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 218. Zilveren drinkbeker Met monogram H.W.J. 7,5 gram, 84,74 gram. Zilverkeuren: S&L? (= onbekend meesterteken), Anker (= Birmingham), lopende leeuw en jaarletter M. 40, Zilveren drinkbekers (2x) Ongemonogrammeerd, gegraveerd. Enkele deukjes in de voet. Hoogte 6 cm. 43,36 gram. Zilverkeuren: Diana s hoofd in bloem vormig cartouche ( Oostenrijk-Hongarije, 1872/1922), SS. 20, Zilveren herinneringsbeker Vroeg 19e eeuws, vermoedelijk Duits. Versierd met bloemen en acanthusbladeren. Gegraveerd. Hoogte 14,6 cm. 161,6 Gram. Zilverkeuren: 13 en een onleesbaar keur. 80,- VerzamelaarsVeiling 29

30 230. Zilveren lepeldoosje Op vier pootjes, rijk gedecoreerd. Nederland (Zeist & Voorschoten / Leiden / Zoetermeer), Koninklijke van Kempen en Begeer, eerste gehalte zilver (925), 13 x 8 x 4 cm, 234 gram. Zilverkeuren: VKB, belastingteken. 130, Zilveren lepelvaasje Op vier pootjes (incl. 7 lepeltjes). Ned. (Schoonhoven), Firma H. Hooijkaas c.v., 1968, 2e gehalte zilver, doorsnede 7 cm, hoogte 8 cm, 195 gram. Keuren: HH, leeuw 2 (835), jaarletter I. Lepeltjes zijn gemaakt door v. Kempen & Begeer. 130,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 227. Antiek inktstel Met kristallen flacons waarvan 1 met chipjes en de andere met 2 afgebroken hoeken. Originele dopjes en de voet met Russische slijpsel. De zilveren houder met groene velour is nog in zeer goede staat. Dopjes gekeurd met zwaardje. Basement gekeurd met minerva hoofdje, lopende leeuw en jaarletter I = 1843 en meesterteken. afmetingen ca. 17 x 16 x 7 cm. bruto gewicht 180,- van 265,5 gram 228. Zilveren juskom met onderschotel Parelrand schotel. Nederland, 1925, tweede gehalte zilver (835), afmeting 21 x 13 x 13 cm, 604 gram. Zilverkeuren: Gtt, leeuw 2, kantoorteken B (Utrecht), jaarletter P. 350, Zilveren lepeldoosje Naar 18e eeuws voorbeeld met pseudokeuren van vermoedelijk de vervalser Jacob Kooiman. 5,5 x 15 x 6,2 cm., 194,54 gram. Zilverkeuren: minervakopje, Lopende leeuw (835), Pseudo leeuw, vals stadskeur, vals meesterteken MC. 120, Zilveren lepeldoosje Voorstelling buitenleven. Nederland (Schoonhoven), Firma H. Hooijkaas c.v., 1971, tweede gehalte zilver (835), 14 x 9 x 5 cm, 261 gram. Zilverkeuren: *H.H*, leeuw 2 (835), kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter L. 140, Zilveren lepelvaasje 2e gehalte zilver. Hoogte 8 cm, 114,4 gram. Zilverkeuren: Minervakopje c (= s Gravenhage), Lopende leeuw, jaarletter M (=1922) en kb (= Kempen Begeer & Vos, s Hertogenbosch & Utrecht & Voorschoten 1920/1931). 75, Zilveren lepelvaasje Enkele deukjes. Hoogte 7,8 cm., 77,36 gram. Zilverkeuren: Minervakopje C ( s Gravenhage), Lopende leeuw (835),.Vk. Halve maan (van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1858/1924). Jaarletter H (1917). 55, Nefrieten lepels (12x) Met zilveren bakjes. In orginele casette. Lengte 9,8 cm., 101,31 35,- gram. Zilverkeuren: Zilveren lepeldoosje Op vier pootjes. Nederland, D.J Aubert & Zonen Juw.n.v. ( s-gravenhage / Voorburg), 1958-h, tweede gehalte zilver (835), afmeting 13 x 18 x 3 cm, 218 gram. Zilverkeuren: belastingteken, DA+. 140, Zilveren lepelvaasje Strak design, puntgaaf. Hoogte 10 cm., 87,75 gram. Zilverkeuren: Minervakopje C ( s Gravenhage), lopende leeuw (835), Jaarletter w (1931), E (Onherkenbaar) en V halve maan (Zilverfabriek, Voorschoten, 1925/1961) 55,- 30 VerzamelaarsVeiling

31 238. Zilveren lepelvaasje Parelrand (incl. 8 lepeltjes). Ned. (Voorschoten), Firma J.M. van Kempen & Zonen, , 2e gehalte zilver (835), (deukje), doorsnede 5 cm, hoogte 8 cm, 139 gram. Keuren: VK, leeuw 2. 90, Zilveren mosterdpotje Engels zilver met deksel. Londen , tweede gehalte (835), hoogte 8 cm, 88,86 gram. Zilverkeuren: I.D Gekroonde luipaard, Jaarletter n, buste. 90, Zilveren olie- en azijnstel Met orgineel glazen potten waarin mooie graveringen, in zilveren montuur. Beide doppen hebben chipjes verder in goede staat. Ca. 17 x 11,5 x 6,5 cm., 950,5 gram. Zilverkeuren: Lopende leeuw (835), Minervakopje H (Arnhem), Jaarletter I (1943) en BWE (B.W. van Eldik, Zutphen, 1917/1950) 75, Zilveren montuur van een zoutvaatje. 5 x 8,1 x 5,6 cm., 55,81 gram. Kroon (Sheffield), lopende leeuw (835), Jaarletter N (1905/1906), JR (meesterteken). 40, Mosterd en zoutvaatje Antiek Engels waarvan mosterdpot met blauw glazen binnenbak. Zoutvaatje met een deuk. Hoogtes 3,5 & 5,5 cm, 78,78 gram, Zilverkeuren: Anker (= Birmingham), lopende leeuw, jaarletters E/F (=1930) en onleesbaar meesterteken. 65, Zilveren mosterdpotje en zoutstrooier Excl. glazen binnenbak. Montuur in goede staat, op bolpootjes. 5 x 7,5 x 4,3 cm., 5,7 cm. Totaalgewicht 66,96 gram. Keuren: Anker (Birmingham), lopende leeuw (835), Jaarletter X & Z (1922/1923 & 1924/1925) en D&B (Docker & Burn Ltd.) 55, Zilveren mosterpotje Duits. In de vorm van een zwaan met glazen binnenbakje (gechipt). 5,6 x 7,4 x 4 cm. Totaalgewicht 65,20 gram. Zilverkeuren: halve maan, kroon, 800 en onleesbaar keur. 45, Peper- en zoutstel (2x) Modern design. Doorsnede 4 cm, hoogte 6 cm. 100, Peper- en zoutstel (2x) Modern design. Doorsnede 5 cm, hoogte 6 cm. 90,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 241. Zilveren mosterdpot Frans met guilloche gravering en monogram, ca. 1890, Delaqcuis & Cie. Deukje in de zijkant. 2e gehalte zilver. Hoogte ca. 9,5 cm. Gewicht 51,06 gram. Keuren: frans minervakopje, 1 onleesbaar keur, en meesterteken van Delaqcuis. 55, Glazen onderzetter Met zilveren monturen op 3 bolpootjes. Ca. 10,6 cm., 125,75 gram. Zilverkeuren: Nederlands zwaardje en VK halve maan (van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1858/1924). 20, Peper- en zoutstrooiers Zilveren strooiers, octagonaal. Enkele deukjes. Afkomstig van Verenigd Arabische republiek, Cairo. Hoogte 9 cm. Totaalgwicht: 65,93 gram. 40,- VerzamelaarsVeiling 31

32 253. Zilveren sauskom 10,2 x 18,5 x 13,5 cm., 237,12 gram. Zilverkeuren: 830, halve maan en kroon (Duits) 120, Joods zilveren wijnbeker Versierd met druivenranken en bloemen, gemonogrammeerd AJ. Derde gehalte zilver (800), Hoogte 13cm., 133,66 gram. Zilverkeuren: 800, vlaggetje en 3. 65,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 250. Geëmailleerde zilveren potjes (6+2) 2 zoutpotjes (met orignele lepeltjes) en 6 zilveren eierdopjes. Alleen met gekleurde geëmailleerde binnenkant. Gekeurd met 835 en gekroonde HB. Afmetingen eierdopjes 3 x 4 cm. Totaalgewicht 225,80 gram. 175, Glazen potje met zilveren deksel Parelrand, olijfslijpsel. Nederlands gekeurd, tweede gehalte zilver (835), doorsnede 6 cm, hoogte 12 cm, 176 gram. Zilverkeuren: zwaard. 10, Zilveren servetringen (2x) Met miniaturen van Lama s. 1e gehalte zilver, gekeurd 925, Peru en onleesbaar teken. 5 x 4,2 cm, 45,86 gram. 20, Zilveren specerijenset Djokja zilver. Setje is compleet inclusief het mosterd lepeltje en de prikkertjes (11x). De peper- en zoutstrooier met glazen binnenbakjes. Afmetingen ca. 8,5 x 15 cm., 323,77 gram. Zilverkeuren: 800 en M.K. 120, Zoutpotjes (2x) 1 vervaardigd uit uranium glas en de andere uit blauw glas. Beide met zilveren dop.bij het uranium enkele chipjes van de hoekjes. Ca ,5 x 3 cm. Totaalgewicht 36,84 gram 5, x zilveren zoutvaatjes op 4 bol-pootjes. Tweede gehalte zilver, 3,5 x 6,6 x 5,3 cm, 79,36 gram. Zilverkeuren: Lopende leeuw, luipaardhoofd (London), jaarletter C ( ) en meesterteken JTH JHM (= John Heath & John Middleton, Hukin & Heath). 80, Zilveren roomkannetje Met rocaille en bloemversieringen. Hoogte 6 cm., 52,07 gram. Zilverkeuren: Halve maan en kroon (Duits), 800 en onleesbaar meesterteken. 25, Zilveren tafelstuk In de vorm van een fazant. De ogen bezet met rood glas. 2e gehalte zilver. 7 x 17 cm. 48,66 gram. Zilverkeuren: ZII, 5 puntige ster (= Spanje) en onleesbaar meesterteken. 30, Zilveren zoutvaatje Met bloemdecor. 2,6 x 5,6 cm., 40,34 gram. Zilverkeuren: Lopende leeuw (835), Minervakopje H (Arnhem), Jaarletter A (1935) en onleesbaar meesterteken. 40,- 32 VerzamelaarsVeiling

33 261. Zilveren zoutvaatje op 3 pootjes. 2,5 x 3,8 cm., 26,34 gram. Zilverkeuren: Lopende leeuw (835), Luipaard hoofd (London), Vrouwenhoofd (Engels belastingskeur), Jaarletter N (1868/1869), I.F (John Figg, 19e eeuw) 25, Zilveren zoutvat 18e eeuws. In zeer goede staat, zonder binnenbak. Ca. 7,5 x 12 x 5,2 cm., 76,52 gram. Keuren: Gekroonde V (oud Ned. belastingskeur voor vreemde en andere onbelaste voorwerpen). Aan de binnenzijde met 3 gekroonde kruizen (Amsterdam, begin 18e eeuw) en 2 onleesbare keuren. 55, Zilveren beursbeugel Hollands tafereel. Inscriptie G.W.J.-H 26 juli , tweede gehalte zilver (835), lengte 16 cm, 115 gram. Zilverkeuren: DJ, leeuw 2, jaarletter G. 60, Zilveren zoutvaatjes Op pootjes zonder glazen binnenbakjes. Kleine deukjes in de buik. Engels, Londen, vermoedelijk D&R Hennell, , 2e gehalte zilver, 3,3 x 7,4 cm, 84,77 gram. Keuren; lopende leeuw, gekroond luipaard, jaarletter I en D.H.H. 85, Zoutvaatje Met zilveren montuur en blauw glazen bakje (puntgaaf). Afmetingen 2 x 3,5 x 2,5 cm, 19,65 gram, Zilverkeuren: niet gekeurd? 5, Zilveren zoutvat Gesloten, met orginele deksel. Hoogte ca. 14,8 cm., 108,26 gram. Zilverkeuren: Anker (Birmingham), Lopende leeuw (835), Jaarletter F (1930/1931), A Bros Ltd (Adie Brothers) 80, Zilveren zoutvat Met blank glazen binnenbak en zilveren lepeltje. 4 x 6 x 4,3 cm. 58,81 gram. Zilverkeuren: C bloem M (Charles Murat, Parijs, 1892/1911) 25,- Tasbeugels 270. Zilveren beursje Antiek met orginele voering (leer) de knoppen bezet met blauw glas. Zilverkeuren: Halve maan en kroon, 800 en Nederlands belastingskeur. Afmetingen 8,7 x 5,5 cm. Totaalgewicht 28,25 gram. 10, Zilveren beursje Met kralen tasje en 2-vaksverdeling. Met bloem graveringen. 12,5 x 9,2 cm., 64,8 gram. Zilverkeuren: Lopende leeuw (835), Jaarletter J (1919), minervakopje en meesterteken P (moeilijk te definiëren). 10,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 264. Zilveren zoutvaatjes (2x) Op pootjes, rijk gedecoreerd, opengewerkt, met blauwglazen binnenbakjes. Tweede gehalte zilver (835), doorsnedes 6 cm. en hoogte 5 cm, 140 gram. 55, Zilveren beursbeugel Inclusief gekleurde kralentas. Lengte 13 cm, breedte 12 cm, 63 gram. 5, Zilveren beursje 2- vaksverdeling met origineel leren voering. 1 bolletje ontbreekt. 9,5 x 5,3 cm., 27,31 gram. Zilverkeuren: 800, halve maan kroon (Duits), F.J. 5,- VerzamelaarsVeiling 33

34 Thee- en Koffieserviezen 273. Zilveren beursje Vierkant vormgegeven met rozen decor en lange rok waaraan groen glazen hangertjes. De sluiting ook bezet met groen glas. Afmetingen: 14,2 x 5 cm. Zilverkeuren: 900. Totaalgewicht 31,26 gram 15,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 274. Zilveren beursje met blauw/wit kralen tasje en twee vaksverdeling. 8 x 7,5 cm., 36,91 gram. Zilverkeuren: Lopende leeuw (835), Minervakopje, Letter K (1869), GD109? (mogelijk Gerrit van der Dussen, Schoonhoven, 1867/1912). 10, Zilveren tasbeugel Met (niet originele) rokhaak. 20,4 x 17,2 cm., 209,77 gram. Keuren beursbeugel: 4 leeuwen in vierkant (Schoonhoven) Jaarletter M (1785 of 1805), gekroonde O (belastingskeur voor kleine voorwerpen), gekroonde V (Belastingskeur ), ondefiniëerbaar meesterteken. Rokhaak: Y (met puntjes), HK (Meesterteken) en ondefiniëerbaar stadskeur (Mogelijk Rotterdam) 100, Zilveren dienblad Parelrand en opengewerkt. Nederland, Fa. Hoogteiling & Presburg (Haarlem), 1929, tweede gehalte zilver (835), afmeting 24 x 17 x 2 cm, 256 gram. Zilverkeuren: H+P, leeuw 2, jaarletter T. 130, Zilveren koffiepot Door A. Bonebakker & zoon. Op de deksel een eikel met benen handvat en parelranden. 3 deukjes in de buik. Zilverkeuren: Minervakopje, A.Bonebakken & Zoon, Staande leeuw (=925), R+1 (=Hendrik Willem van Riel Arnhem/ Schoonhoven/Amsterdam 1854/1880), AB&Z (=Pieter, Pieterse Amsterdam 1855/1870) en onleesbare jaarletter. Hoogte 24 cm. 400, Zilveren tasbeugel Met gebreide tas met daarin kraaltjes verwerkt. In goede staat. Ca. 18 x 15 cm., 271,79 gram. Zilverkeuren: Minervakopje M (Schoonhoven), Lopende leeuw (835), Jaarletter I (1918) 20, Zilveren koffiekan 19e eeuws, Nederlands met blad versieringen en een bloemknop. Enkele holle delen in het handvat zijn ingedeukt maar de buik is volledig intact. Hoogte ca. 24 cm., 658,4 gram. Zilverkeuren: Minervakopje, G&G hamer (= Grebe, jr., Jan George & Glazener, Leendert, Rotterdam, 1863/?) 300, Zilveren koffiepot Derde gehalte zilver. Versierd met bladmotief. In goede staat. Hoogte 24 cm., 498,4 gram.zilverkeuren: 800 en een onbekend keur met 3 personen. 240,- 34 VerzamelaarsVeiling

35 281. Duits zilveren koffieservies Naar oud Fries model. Eind 19e/begin 20e eeuw. Versierd met rocailles en bloemen. De pot is versierd met een baardman en een putti met 17e eeuwse dolfijn. Setje is nog in een zeer goede staat. Vermoedelijk E.L. Vietor. Zilverkeuren: halve maan en kroon, 800 en staande leeuw. Totaalgewicht 1024,36 550, Zilveren melkkan Op voet, bewerkt met rocaillemotief. Nederland, Wed. Elise Henry de (Smit, Grietje) Haas, (Amsterdam), , eerste gehalte zilver (925), 11,1 cm x 12 x 8 cm, 233,41 gram. Zilverkeuren: Minervakopje A (Amsterdam), WDH, G. Verschuur, staande leeuw 1 (925), jaarletter N (1847). 120, Zilveren melkkannetje Parelrand. Nederland (Schoonhoven), Firma J.M. van Kempen & Zonen (Voorschoten) , deukje, tweede gehalte zilver (835), afmeting: 12 x 7 x 9 cm, 119 gram. Zilverkeuren: VK, leeuw 2. 55, Melk- en suikerset (3-delig) Modern design. Duitsland (Schwäbisch Gmünd), Jakob Grimminger (opgericht 1895). Tweede gehalte zilver (835), afmeting: 20 x 13 x 7 cm, 191 gram. Zilverkeuren: halve maan, kroon, 835, G in ster. 75,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 283. Zilveren melkkannetje Rand fraai gedecoreerd met motieven. Duitsland, gehalte 800. Afmeting 11 x 8 x 9 cm, 76 gram. Zilverkeuren: halve maan, kroon, , Zilveren suiker en melkkannetje op pootjes. Ongedeukt. Afmetingen melkkannetje 6,2 x 10,5 x 6,8 cm. Afmetingen suikerpot: 4,5 x 9,6 cm. Zilverkeuren: HH (= Hooijkaas schoonhovensche fabriek, Schoonhoven), Lopende leeuw (=835), Minervakopje M (=Maastricht) en jaarletter a (=1960). Totaalgewicht 183,21 gram 75,- VerzamelaarsVeiling 35

36 Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 287. Zilveren thee- en suikerpot Op de deksel een bloem. Beide met hol handvat. 2e gehalte zilver. Hoogtes ca. 12 en 14 cm. 623,28 Gram. Zilverkeuren: lopende leeuw, minervakopje C (= s Gravenhage), VK en halve maan (= Kempen & Zonen, Voorschoten, 1858/1924). 300, Zilveren theebus 18e eeuws Met Hollands gedreven voorstelling van molens in landschap. Zonder sleutel. 2e gehalte zilver, 10,8 x 11 x 8 cm Zilverkeuren: Winkeliersmerk Diemont, X, amsterdams stadskeur, gekroonde staande leeuw en ICI?. 220, Zilveren theepot Op bolpootjes met houten heft en knop en gedreven bloemen. In de tuit gedeukt. Op de bodem gegraveerd. Engels gekeurd. Tweede gehalte zilver, 14,3 x 25,5 x 11 cm, 438,74 gram. Zilverkeuren: Lopende leeuw, letter V. De rest onleesbaar. 160, Zilveren theepot Reliëf versiering van een draak. Handvat en deksel zijn bamboe vormgegeven. Deksel mist het pinnetje die hem vast houdt aan de pot. Tweede gehalte zilver, ca. 13 cm hoog, 431,68 gram. Zilverkeuren: ZII 175, Zilveren theebus Met bloem- en rocaille graveringen. Op deksel liggende hond. Het theedoosje is op diverse plekken gedeukt. Graveringen zijn nog in hele goede staat. Geen sleutel. Derde gehalte zilver (800). Ca. 12 cm hoog. 333,74 gram. Zilverkeuren: Diana s hoofd in een bloemvormige cartouche (Oostenrijk-Hongarije, 1872/1922), SK. 230, Zilveren theeservies (3-delig) Met houten greep. Nederland (Zeist & Voorschoten / Leiden / Zoetermeer) (1977), Koninklijke van Kempen en Begeer, eerste gehalte zilver (925), doorsnede 20 cm, hoogte 17 cm, 707 gram. Zilverkeuren: VKB, leeuw 1 (925), kantoorteken C ( s-gravenhage), jaarletter r. 350,- 36 VerzamelaarsVeiling

37 293. Zilveren theeservies (3-delig) Voorzien van fraai motief. Nederland (Zeist), Gerritsen & van Kempen n.v., 1951, eerste gehalte zilver (925), afmeting: 22 x 9 x 17 cm, 905 gram. Zilverkeuren: GVK, leeuw 1 (925), kantoorteken B (Utrecht), jaarletter Q. Melkkan en theepot zijn gemaakt door Begeer. 450, Zilveren theeservies (4-delig) Met houten greep. Nederland, D.J Aubert & Zonen Juw.n.v. ( s-gravenhage / Voorburg), 1958-h, tweede gehalte zilver (835), afmeting: 25 x 17 x 16 cm, 706 gram. Zilverkeuren: Belastingteken, DA+, , Zilveren theezeef Met lekbakje en bijbehorende theeschep. Zilverkeuren: Anker HH (= Helweg sr & zn. Amsterdam 1920/1926) Staande leeuw, Minervakopje A (= Amsterdam) en jaarletter M (= 1922). Totaal gewicht 124,94 gram. 60, Zilveren theezeef Met bijbehorend lekbakje. Tweede gehalte zilver, 2 x 12 x 7,3 cm, 76,39 gram. Zilverkeuren: Lopende leeuw, Minervakopje A (= Amsterdam), Letter p (= 1925) Z bijl Z (= Zaanlandse Zilversmeden, Haarlem/Amsterdam, 1920/1990). 40, Zilveren theezeef Met lekschaaltje. Bij een pootje gedeukt. Afmetingen 3 x 12,5 x 8,8 cm., 76,69 gram. Zilverkeuren: Lopende leeuw (835), Minervakopje B (Utrecht), Jaarletter gekroonde K (1945/1946), GVK (Gerritsen & van Kempen, Zeist, 1926/?) 40,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 295. Theezeef Met lekbakje. Gebroeders Dingeldein, Hanau. Afmetingen 5 x 16 x 10 cm. 70, Zilveren theezeef Met boot-, bloem-, en vogelversieringen. Lengte 14,5 cm., 52,64 gram. Zilverkeuren: Minervakopje H (Arnhem), Lopende leeuw (835), Jaarletter O (1924), BWE (B.W van Eldik & A.F. van der Scheer, Zutphen, 1917/1950) 20,- VerzamelaarsVeiling 37

38 Vazen 300. Birmaans zilveren vaasje Met gedreven bloemvoorstellingen. Hoogte 9,5 cm., 87,11 gram. Zilverkeuren: onleesbaar. 35, Zilveren vaas Nederland (Zeist), Gerritsen & van Kempen n.v., 1932, tweede gehalte zilver (835), doorsnede 14 cm, hoogte 24 cm, 271 gram. Zilverkeuren: G.V.K., leeuw 2 (835), kantoorteken B (Utrecht), jaarletter X. 120,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 301. Zilveren bloemenvaasje Italiaans met geribde rand en smalle hals waarin een kleine kras/deuk. Hoogte 10 cm totaalgewicht 78 gram. Zilverkeuren: 800, ster 29 pd. 30, Zilveren rozenvaasje Op voet (niet massief). Van kristal. Tweede gehalte zilver (835). Doorsnede 5 cm, hoogte 15 cm, 128 gram. Zilverkeuren: zwaard, B&JN. 5, Zilveren vaas In goede staat. In de voet een metalen plaat. Zilverkeuren: CVK, Lopende leeuw, Minervakopje en jaarletter X (=1957). afmetingen 12 x 10 x 10 cm. 60, Zilveren vaas Met amplique in de vorm van een frambozen struik met frambozen. Hoogte 15 cm., 532 gram. Zilverkeuren: 800 en onleesbaar winkel- of makerskeur. 210, Zilveren vaas Op voet, niet massief. Nederland (Voorschoten), Zilverfabriek Voorschoten, 1933, tweede gehalte zilver (835), doorsnede 12 cm, hoogte 12 cm, 217 gram. Zilverkeuren: V, leeuw 2 (835), jaarletter Y. 85, Zilveren vaas Met amplique in de vorm van een kersentak met 3 kersen. Hoogte 20,6 cm., 423,5 gram. Zilverkeuren: 800 en BU (onbekend). 175,- 38 VerzamelaarsVeiling

39 308. Zilveren vaasje Met miniatuur van een bloem gemonteerd. Hoogte ca. 15 cm. 131,23 gram. Zilverkeuren: Q900Y?. 55,- Diversen 309. Zilveren amfoor Met 2 oren en relief van fabeldieren. Hoogte 9,5 cm., 116,11 gram. Zilverkeuren: 800, ster en een Grieks woord. 70, Geboortebeker Nederlands zilveren geboortebeker, ongegraveerd. Enkele diepe krassen in de kelk verder in goede staat. Zilverkeuren: lopende leeuw (=835), Minervakopje C (= s Gravenhage), jaarletter en meesterteken moeilijk te lezen. Hoogte 8 cm. Totaalgewicht 85,54 gram. 45, Zilveren bessamimtoren Russisch, eind 19e begin 20e eeuw. Met vogel versiering. 1 vogel, kettingen en het vlaggetje ontbreken. Hoogte 22,3 cm, gewicht: 95,6 gram. Zilverkeuren: Kokoshnik keur AP, M.X. en onleesbaar keur. 70,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 311. Geboortebeker Nederlands zilveren geboortebeker in goede staat en ongegraveerd. Zilverkeuren: lopende leeuw (=835), minervakopje en jaarletter M (=1947). Hoogte 6,1 cm en totaalgewicht 34,48 gram. 20, Zilveren bokaal Met joodse graveringen en bloemversieringen. Enkele beschadigingen in de deksel verder in goede staat. Gegraveerd met 19e eeuwse tekst. Hoogte ca. 38,5 cm., 715,2 gram. Zilverkeuren: halve maan kroon (Duits), 800 en staande leeuw. 350,- VerzamelaarsVeiling 39

40 314. Zilveren breipenhouders met jasseron schakelketting. De houders gegraveerd. Ongedeukt. Tweede gehalte zilver. Lengte ca. 24 cm., 11,33 gram. Zilverkeuren: oud hollands zwaardje. 10, Zilveren briefopener Met een 3-master. Tweede gehalte zilver, 15,5 m, 33,51 gram. Zilverkeuren: Lopende leeuw, minervakopje, jaarletter W (=1956) 35, Zilveren dekseldoos Met rocaille en bloemversieringen. 5,2 x 9 cm., 147,8 Gram. Zilverkeuren: frans minerva kopje, en onduidelijk meesterteken. 80,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 315. Zilveren breipenhouders Met jasseron schakelketting. Houdertjes gegraveerd. Lengte ca. 89 cm., 21,32 gram. Keuren: 835 in zwaardje, Kroon 10N (Niekerk groothandel in goud- en zilverwerken, Schoonhoven, 1970/1997). 20, Zilveren briefopener Met opengewerkt handvat. Nederland. Tweede gehalte (835) Lengte 21,2 cm totaalgewicht 43,84 gram. Zilverkeuren: N met kroon (1948), Lopende leeuw, minervakopje A (=Amsterdam) en M14c (= Mogelijk Moerkerk) 45, Zilveren briefopener Met gevlochten motief. 23,2 cm., 68,43 gram. Zilverkeuren: Lopende leeuw (835), Minervakopje, jaarletter A (1935), Z bijl Z (/zaanlandsche zilversmeden, Haarlem/Amsterdam, 1920/1990). 70, Zilveren bureauset Nieuw in originele doos. Met o.a. briefopener en papiergewicht. Totaalgewicht 503,6 gram. Zilverkeuren: , Zilveren dekseldoos Versierd met bladeren en vruchten en Hebreeuwse tekst op de deksel. 7,3 x 14 x 11 cm., 379,14 gram. Zilverkeuren: , Zilveren dekseldoosje Met een bloem als knop. Afmetingen ca. 8 x 7,5 cm., 108,58 gram. Zilverkeuren: N.U , Zilveren briefopener Metalen lemmet en zilveren heft. Duits met gravering Z en Co. Zilverkeuren: halve maan en kroon en 835s. Lengte 21,8 cm en totaalgewicht van 43,27 gram. 10, Zilveren cupje Eerste gehalte zilver. Ongedeukt. Hoogte 4,5 cm., 41,27 gram. Zilverkeuren: Weegschaal, 925, weegschaal (onbekend). 20, Zilveren dekseldoosje Op drie pootjes. Met houten bodem. Doosje is op enkele plekjes gedeukt en dekseltje springt open. Stoffen bekleding is eruit. Ca. 5 x 9,5 cm. 95,69 gram. Zilverkeuren: ster en 8625 in een ronde cartouche. 55,- 40 VerzamelaarsVeiling

41 326. Zilveren doosje De deksel is vervaardigd uit celluloid. 2,5 x 4,5 cm., 37,21 gram. Zilverkeuren: 925, Zi, +P77 (E.A.A Vader, Utrecht, 1977/1985). 20, Zilveren druivenschaar Versierd met druiven (ranken). Lengte 15 cm., 71,61 gram. Zilverkeuren: Nederlands belastingskeur (1906/1953) en M + C (mogelijk Moerkerk & Co, Haarlem, 1923/1928). 55, Zilveren fotolijstje Vervaardigd van een filligrainwerk gesp. Versierd met Zeeuwse knopen. In goede staat. Afmeting binnenlijst 6,4 x 3 cm. Afmetingen buitenlijst 6,2 x 8,5 cm., 44,02 gram. Zilverkeuren: hollands zwaardje. 30, Zilveren doosje driehoekig doosje met putti in reliëf. 2 x 7 x 6 cm., Zilverkeuren: Letter N (1897), Lopende leeuw (835). Totaalgewicht 40,3 gram. 20, zilveren doosje Deuk in de buik. 4 x 5,8 cm., 43,06 gram. Zilverkeuren: Anker (Birmingham), Lopende leeuw (835), Jaarletter C (1902/1903) en D&F (Deakin & Francis Ltd). 25, Glazen flacon Met zilveren dop. Een gaatje en enkele deukjes. Hoogte 15 cm., 242,75 gram. Zilverkeuren: Zwaardje en onleesbaar keur. 20, Zilveren fotolijstje Alleen de lijst, zonder achterkant. Nederlands herkeurd door Dutch Casting Company B.v Zoeterwoude Rijndijk heden. Afmetingen 5,6 x 4,7 cm, 19,02 gram. Zilverkeuren: zwaardje, DCC, 925, Kroon? En een paard? 10, Zilveren fotolijstje Afmetingen binnenlijst 2,8 x 5,3 cm., afmetingen buitenlijst 5,9 x 6,6 cm., 35,68 gram. Zilverkeuren: onbekend 30, Zilveren geboortebeker Ongegraveerd, 1 deuk. 7 x 5,8 cm., 61,12 gram. Zilverkeuren: Lopende leeuw (835), Minervakopje B (Utrecht), Jaarletter Y (1958) GVK (Gerritsen & van Kempen, Zeist, 1926/1961). 30,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 329. Zilveren druivenschaar Versierd met druivenranken. Lengte ca 15,5 cm, 70,52 gram. Zilverkeuren: Oud belastingskeur en enkele onleesbare keuren. 55, Zilveren fotolijstje Met parelrand. Afmetingen binnenmaat; 4,5 x 3 cm., buitenlijst 6,4 x 5 cm., 43,53 gram. Keuren: Lopende leeuw (835), Minervakopje M (Schoonhoven), jaarletter O (1974) *H.H* (Hooijkaas Schoonhovensche zilverfabriek, 1946/2008). 15, Icoon Met zilveren oklad op houten basement. 27 x 22 cm, 946,9 gram. Zilverkeuren: 925 en Silver. 20,- VerzamelaarsVeiling 41

42 Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 338. Zilveren inktstel Met 2 glazen potjes en kaarsenhouder. Het ringetje van het zandpotje is los. Onderzijde gegraveerd. Tweede gehalte zilver. 11 x 23,5 x 16 cm, 673,08 gram. Zilverkeuren: REA (=onbekend meesterteken), lopende leeuw, belastingskeur, letter P (=1838/1839), anker (= Birmingham). 350, Zilveren kaarsensnuiter Tweede gehalte zilver, 14 cm, 48,22 gram. Zilverkeuren: lopende leeuw, minervakopje C (= s Gravenhagen), halve maan VK (= van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1858/1924). 35, Zilveren kalender Naar oud 18e eeuws model in orginele stoffen hoes, doos en certificaat. 7 cm., 80,16 gram. Zilverkeuren: NGZK (replicakeur, Schoonhoven), Minervakopje R (Gouda), Staande leeuw (925), Gekroonde B (Koninklijke Begeer 1959/h), Jaarletter k (1994) 80, Zilveren kandijschaar In zeer goede staat. 11,7 cm., 44,09 gram. Zilverkeuren: 800 en ondefiniëerbaar meesterteken. 30, Zilveren koektrommel Versierd met rozen en op de top een kroon. Binnenkant verguld. 15,5 x 16 x 12 cm., 502,3 gram. Zilverkeuren: Hazorfim 925, Nederlands zwaardje en ADC (Amsterdam Diamond Center, Schaap & Citroen, 1978/h) 400, Zilveren maatbekertje 4,5 x 3 cm., 22,56 gram. Zilverkeuren: 925 sterling en leeuw (Duits), ZI, onleesbaar meesterteken. 10, Zilveren kaarsensnuiter 17,5 cm., 155,1 gram. Zilverkeuren: Lopende leeuw (835), Luipaard hoofd (London), letter S (1913/1914) en LAC (Lionel Alfred Crichton, Crischton Brothers) 120, Zilveren knottekistje Naar oud model met versch. figuren. Van de deksel zijn 3 hoeken gedeukt. 1e gehalte zilver, 9 x 8 x 5 cm., 257,34 gram. Keuren: DA+ (=D.J. Aubert, s Gravenhage/Voorburg), Staande leeuw, Minervakopje R (= Gouda), jaarletter Q (=2000) 190, Zilveren naaigerei 6 delig, 1 onderdeel ontbreekt. 15,- 42 VerzamelaarsVeiling

43 347. Zilveren naaldenkoker Met oogje. Enkele deukjes maar sluit heel goed. Tweede gehalte zilver, 6,8 cm, 15,62 gram. Zilverkeuren: Lopende leeuw, stadswapen (Chester), jaarletter R (=1900), GS*FS (=Cornelius Desormeaux Saunders & James Francis Hollings). 10, Zilveren oorijzer De stiften bewerkt met markasietjes, filligrain werk en een verguld randje. Achterzijde van de stiften versierd met bloemen. Oorijzer is in zeer goede staat. ca. 6 x 16 x 19,3 cm., 72,86 gram. Keuren: Lopende leeuw (835), Minervakopje P (Alkmaar), Jaarletter A (1910) en *GR* (Jan & Anton Roozendaal, Hoorn 1874/1885). 35, Zilveren oorijzer Staphorster, op enkele plekken gelast. Ca. 6,2 x 15,8 x 22 cm., 158,14 gram. Vermoedelijk herkeurd na het lassen. Zilverkeuren: lopende leeuw (835), Minervakopje, Letter D (1913), AOD (A.O. Drost, Staphorst, 1928/1950) 90, Zilveren papegaai Mooi uitgewerkt tafelstuk. Hoogte 13,6 cm., 554,2 gram. Zilverkeuren: A835, ZII, DZ+ (D. Zwijnenberg, Schoonhoven, 1964/1999). 280, Zilveren piedestal vervaardigd uit blokken eerst gehalte zilver in de vorm van een plant. Op malachieten voet. Onder plastic stolp. Hoogte 29,5 cm, 1727,7 gram. Zilverkeuren: gekroonde F*E (= Beheer en beleggingsmij, Eyck B.V. Heeze), Staande leeuw, Minervakopje R (=Gouda), letter Q (=2000) en het millennium teken. Vormt een set met kavel , Zilveren pillendoosje Met filligrain werk en afbeelding van drie figuren bij een klaagmuur. Israël. 1 x 4,2 x 2,7 cm., 15,89 gram. Zilverkeuren: 31 in een schild, ,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 350. Zilveren oorijzer Met gouden krulvormige stiften (ca. 12 gram). Op diverse plekken vakkundig gelast. Ca. 12,5 x 19,5 x 23 cm., Zilverkeuren: Lopende leeuw (835), minervakopje B (Utrecht), Jaarletter K (1920), en onleesbaar meesterteken. De gouden stiften zijn ook gekeurd. 350, Zilveren piedestal vervaardigd uit blokken eerst gehalte zilver in de vorm van een plant. Op malachieten voet. Onder plastic stolp. Hoogte 29,5 cm, 1727,7 gram. Zilverkeuren: gekroonde F*E (= Beheer en beleggingsmij, Eyck B.V. Heeze), Staande leeuw, Minervakopje R (=Gouda), letter Q (=2000) en het millennium teken. Vormt een set met kavel , Zilveren potlood Is gemonogrammeerd en op enkele plekjes gedeukt. Lengte 12 cm., 21,20 gram. Keuren: Anker (Birmingham), Lopende leeuw (835), Jaarletter M (1936/1937, Edwardian) en SLd (William Suckling Ltd). 10,- VerzamelaarsVeiling 43

44 356. Zilveren rammelaar Italië, Bolletje is onedel met blauwe kralen. Zilveren handvat in de vorm van een beer. Lengte 7,5 cm. Totaalgewicht 15,16 gram. Zilverkeuren: Italy en 925 5, Zilveren schenkkannetje De deksel is hol met 2 gaatjes.yogya zilver. In goede staat. Hoogte 10 cm., 93,43 gram. Zilverkeuren: Ak, , Zilveren stop voor een karaf Glazen stop met een zilveren montuur met druiven(ranken). Lengte 11 cm., 93,78 gram. Zilverkeuren: Hollands zwaardje. 25,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 357. Zilveren rammelaar Met parelrand en oogje voor een lintje. Lengte 11 cm, 64,73 gram, Zilverkeuren: ongekeurd. 55, Zilveren roos Lengte ca. 24 cm., 36,4 gram. Zilverkeuren: onbekend 20, Zilveren schoengespen Twee identieke en antieke schoengespen in zeer goede conditie. 10 x 6,5 cm., 93,2 gram. Zilverkeuren: Lopende leeuw (835), Minervakopje M (Schoonhoven), Letter B (1911), *DR* (J.C van der Ree, Klaaswaal/Schoonhoven, 1907/1926) 30, Zilveren servethouder in de vorm van eenden. Hoogte 10,2 cm., 46,56 gram. Zilverkeuren: TSA en , Zilveren tandenstokerhouder Gehamerd in zeer goede staat. Hoogte 7,1 cm., 38,77 gram. Zilverkeuren: 800, 26 PD (Italië). 30, Zilveren tasje Met orginele 3 vaksverdeling van beige/ roze stof. Voorzijde gegraveerd. 10,8 x 7,3 cm., 124,21 gram. Zilverkeuren: ZII, Sterling een moeilijkleesbaar keur en een serienummer. 45, Zilveren schaar met gordel- of rokhaak Floraal décor, voorstelling van twee vogels, aan jasseron ketting. Nederland (Rotterdam), Hendrik Kneumann, 1819, lengte 16 cm (schaar). Keuren: K vogel, leeuw 2, jaarletter K. 120, Zilveren snuiflepeltjes (5x) Met gedraaide stam. 8,3 cm, 8,95 gram. Zilverkeuren: , Djokja zilveren tas Clutch met relief van een olifant en zilveren hengsel. Afmetingen 14 x 12 x 8,7 cm en totaalgewicht van 425,4 190,- 44 VerzamelaarsVeiling

45 368. Zilveren toast houder Engels, Birmingham, , William Suckling Ltd. Tweede gehalte zilver (835), 7,5 x 10,5 x 4,5 cm, 60,88 gram. Zilverkeuren: SLd, anker, lopende leeuw, jaarletter H 30, Zakmes Antiek zakmes met zilveren heft in de vorm van een leeuw. Lemmet gegraveerd; Rich. Abr. Herder Solingen. Lengte 16,1 cm, 52,96 gram, Zilverkeuren: onleesbaar. 15, Lot zilver bestek 3x lepel en 2x vork Met hartenlofje stijl. Allen 18e eeuws gekeurd, mogelijk pseudokeuren. Totaalgewicht 296,3 gram 70,- Lots 369. Zilveren vodka cup Russisch, Binnenkant verguld. Puntgaaf. Hoogtes 5,2 cm., 27,96 gram. Zilverkeuren: ster 875 (Russisch) en E103 (meesterteken?). 15, Zilveren vulpotloden (2x) Nederlands en Engels zilver. De Engelse gegraveerd met John M. Moorwood Ltd. 42,54 gram. Zilverkeuren: Anker (Brimingham), Lopende leeuw (835), Jaarletter S (1967/1868), 15, Borrelglaasjes en tazza 2 glazen borrelglaasjes en een tazza op zilveren voet. 524,14 gram. Zilverkeuren: Nederlands zwaardje. 10, delig zilver bestek 18e eeuws Belgisch gekeurd, mogelijk pseudokeuren. 2 zijn op de achterzijde gemonogrammeerd. Totaalgewicht 151,3 gram 30, Lot zilver bestek 4x lepel en 2 x vork. In puntfilet stijl met hartvorm. Achterzijde gegraveerd met een monogram. 19e eeuws gekeurd, mogelijk pseudokeuren. Totaalgewicht 289,3 gram. 65, Lot zilver bestek Waaronder haags lofje motief. Onderandere gekeurd met Belgisch 18e eeuws zilverkeuren. Vermoedelijk pseudokeuren. Verschillende maten. Totaal gewicht ca. 980 gram 280,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 371. Wijnbeker Met zilveren kelk en messing voet. Op het deksel een kruis. Deuk in de deksel bij het kruis. Tweede gehalte zilver, Hoogte ca. 24,2 cm, 417,13 gram. Zilverkeuren: Frans minervakopje en meesterteken FS. 100, Lot zilver bestek Met hartenlofje stijl. Alle bestekdelen hebben een rijke bewerking op de achterzijde waarvan meeste in reliëf. Diverse maten. Meeste Belgisch gekeurd, 18e eeuw. Vermoedelijk pseudokeuren. Totaal gewicht ca gram 320, Zilveren bestek Lot diverse lepels (4x) en vorken (5x) allen 18e eeuw Belgisch gekeurd met 1 uitzondering die is 19e eeuws gekeurd (Fréres Delheid 1862). Alleen gemonogrammeerd of gegraveerd. Totaalgewicht 450,5 gram 140,- VerzamelaarsVeiling 45

46 380. Zilveren bestek Lot diverse vorken (3x) en lepels (4x) gekeurd met voornamelijk 18e eeuwse keuren. Mogelijk pseudokeuren. Diverse maten. Totaalgewicht 374,8 gram 100, Zilveren lepels (15x) Met overeenkomende heften maar bijna allen verschillend gekeurd en verschillende herkomsten, w.o Frankrijk en België. Grotendeels 18e eeuws gekeurd, mogelijk pseudokeuren. Bij enkele zijn op de achterkant letter/monogrammen gegraveerd. Totaalgewicht 186 gram 40, Zilveren miniaturen (11x) Van o.a. de gouden koets met 6 paarden, stoomlocomotief (Italiaans gekeurd) en een sigarendover. Totaalgewicht 345,71 gram. 300,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 381. Zilveren bestek Diverse soorten, maten en leeftijden. 1 lepel met scheur. Voornamelijk Belgisch gekeurd met 17e en 18e eeuwse keuren. Mogelijk pseudokeuren. Totaalgewicht 449,1 gram 130, Diverse lepels 4 zilveren en 3 verzilverde lepels, 19e eeuw. Diverse maten. Grotendeels 19e eeuws gekeurd, mogelijk pseudokeuren. Enkele zijn gegraveerd of gemonogrammeerd. Totaalgewicht van ca. 278 gram 20, Zilveren lepels (10x) Alleen vrij strak design maar wel verschillend. Voornamelijk uit België, enkele Frankrijk. 19e eeuw gekeurd. Mogelijk pseudokeuren. Enkele zijn op de achterzijde gemonogrammeerd/gegraveerd. Totaal gewicht van 139 gram 40, Zilveren lepels (7x) allen 19e eeuws (1814/1831) Luik, België gekeurd. Mogelijk pseudokeuren. Heften lijkend op puntfilet. Lengtes ca. 16 cm. En een totaal gewicht van 147,4 gram 35, Zilveren miniaturen (12x) Van o.a. hobbelpaardjes, wieg, tafel en stoelen. Nederlands gekeurd. Totaalgewicht 158,57 gram. 140, Zilveren miniaturen (12x) Met 2 lantaarns, muzikant, kinderwagen en grammofoon. Nederlands gekeurd. Totaal gewicht 162,03 gram 150, Diverse lepels (7x) Allen 19e eeuws Frans gekeurd, mogelijk pseudokeuren. 2 met gegraveerde bakken en de andere 5 met bloemversieringen. Totaalgewicht van ca. 117,6 gram 35, Zilveren miniaturen (10x) veel verschillende w.o. een kakkend kind, Mandenmakers en meisje met broder collie. Totaalgewicht: 144,87 gram. 130, Zilveren miniaturen (13x) Van dieren w.o. honden, slakken, lama s en vogels. Grotendeels Italiaans gekeurd. Totaalgewicht: 166,65 150,- 46 VerzamelaarsVeiling

47 392. Zilveren miniaturen (15x) Diverse meubelen en gebruiksvoorwerpen w.o. een eettafel met 4 stoelen, theeservies en kinderwagen. Totaalgewicht: 77,3 gram. 70, Zilveren miniaturen (4x) Van diverse gebruiksvoorwerpen w.o telefoon (Italiaans gekeurd) en een haardstel. Totaalgewicht 84,57 gram. 75, Zilveren miniaturen (5x) Allen gekeurd met hollands zwaardje, 4x ZN en 1 met HH. Totaalgewicht: 138,5 gram 120, Zilveren miniaturen (2x) Man met loopkar is Chinees gekeurd. Totaalgewicht 40,34 gram. 35, Zilveren miniaturen (3x) Van diverse paardenwagens. Allen Nederlands gekeurd. Totaalgewicht 266,64 gram. 190, Zilveren miniaturen (4x) van o.a muzikanten, diabolo s en een arreslee. Allen Nederlands gekeurd. Totaalgewicht 60,28 gram. 55, Zilveren miniaturen (5x) Van diverse rijtuigen w.o honden-, ossen- en bokkenkar. Totaalgewicht: 141,3 gram. 130, Zilveren miniaturen (5x) Vervaardigd door Koninklijk van Kempen (1961/1921). Diverse zware miniaturen van onder andere een tuinhek en een maalmachine. 120, Zilveren miniaturen (5x) Diverse miniaturen waaronder een huifkar, houtbewerkers en hoefsmid. Allen nederlands gekeurd. Totaalgewicht: 233,45 gram. 160,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 395. Zilveren miniaturen (4x) Van vervoersmiddelen w.o. een fiets, gondel en een boot. Veelal Italiaans gekeurd. Totaalgewicht: 53,79 gram. 55, Zilveren miniaturen (5x) Van verschillende wagen w.o. een ijscoman, melkman en rijtuig. Allen Nederlands gekeurd. Totaalgewicht: 131,23 gram. 120, Zilveren miniaturen (5x) Een set van een zilveren theeservies, 5-delig. Totaalgewicht 71,74 gram. Gekeurd 800 en ZII. 65,- VerzamelaarsVeiling 47

48 404. Zilveren miniaturen (5x) van 2 wagens, kinderwagen en tafel met een stoel. Allen Nederlands gekeurd. Totaalgewicht 116,36 gram. 100, Zilveren miniaturen (6x) Van diverse wagens w.o. ezelwagen en duwslee. Allen Nederlands gekeurd. Totaalgewicht: 99,87 gram. 90, Zilveren miniaturen (7x) Van onder andere een koorddanser, mattenklopper en wip wap. Emmertje van de waterput is los. Allen Nederlands, Amsterdam, Gekeurd. Totaalgewicht: 153,08 gram. 140,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 405. Zilveren miniaturen (6x) vertier w.o. muzikanten, poppenkast en een leeuwentemmer. Totaalgewicht: 135,85 gram. 120, Zilveren miniaturen (6x) Van gebruiksvoorwerpen w.o een grammofoon, viool en speen. Veelal Italiaans gekeurd. Totaalgewicht: 131,58 gram. 120, Zilveren miniaturen (6x) Van o.a. een kinderwagen, duwslee en engel, met 2 metalen miniaturen. 132,5 gram. 90, Zilveren miniaturen (7x) Met onder andere diverse wagens (enkele teugels zijn gebroken). Totaalgewicht 158,81 gram. 140, Zilveren miniaturen (7x) Lot van diverse miniaturen w.o. poolen, ijspret en Amsterdams plashok. Totaalgewicht: 165,25 gram. Allen Nederlands gekeurd. 150, Zilveren miniaturen (7x) Van verschillende paard uitvoeringen w.o. paardentram, jager en arreslee. Allen Nederlands gekeurd. 338,9 gram. 240, Zilveren miniaturen (6x) Lot diverse waaronder een ophaalbrug, draaiorgel en fotolijstje. Totaalgewicht: 146,67 gram 120, Zilveren miniaturen (7x) Van onder andere een stoffenverkoper en een ploeg. Allen Nederlands, Amsterdams gekeurd. Totaalgewicht 168,64 gram. 150, Zilveren miniaturen (7x) Van grote miniaturen waaronder strijkbouten en kannen. 5x gekeurd met Lopende leeuw, Minervakopje, (verschillende) jaarletters en meesterteken van metaalwarenfabriek Drost, Rhenen, 1955/ ,- 48 VerzamelaarsVeiling

49 416. Zilveren miniaturen (7x) vertier van onder andere een poppenkast, fietser en straatartiest. Allen Nederlands gekeurd. Totaalgewicht: 110,44 gram. 100, Zilveren miniaturen (8x) Van een dirigent met diverser muzikanten. Allen Nederlands gekeurd. Totaalgewicht 119,11 gram. 120, Zilveren miniaturen (8x) Van diverse werkzaamheden w.o. slager, vis- en parapluverkoper. Totaalgewicht: 143,32 gram. 130, Zilveren miniaturen (8x) Lot Miniaturen van onder andere Ambachten; metselaar en lantaarnaansteker. Totaalgewicht: 146,82 130, Zilveren miniaturen (9x) Van diverse meuebels en gebruiksvoorwerpen w.o. een kandelaarset, hobbelwagen en kaptafel. Totaalgewicht 94,94 gram. 80, Zilveren miniaturen (9x) Van diverse wagens w.o. ijscoman, visverkoper en hondenwagen. Totaalgewicht: 208,23 gram. 190,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 419. Zilveren miniaturen (8x) Diverse waaronder enkele dieren en een heks. Totaalgewicht: 93,48 gram. 85, Zilveren vorken (4x) 2 zijn er 18e eeuws (1784) Luik gekeurd de andere 2 hebben onleesbare keuren. Mogelijk pseudokeuren. Lengtes ca. 16 cm en een totaalgewicht van 142,6 35,- VerzamelaarsVeiling 49

50 Armbanden 424. Gouden slavenarmband, 14 karaat Geelgouden slag- slavenarmband. Binnenmaat 60 x 52 mm. Totaalgewicht 14,17 gram. 14 karaat 400, Bi-color gouden schakelarmband met diamanten, 18 karaat Grove schakelarmband bezet met briljantgeslepen diamanten van totaal ca. 0,80 ct (16 x 0,05 ct.), Kleur: H, Zuiverheid: SI1. Lengte 19,5 cm. Totaalgewicht 15,73 gram. 18 karaat 600, Bicolor gouden slavenarmband bezet met een briljant geslepen diamant, 14 karaat. Bicolor gouden slavenarmband bezet met een briljant geslepen diamant ( ca. 0,08 ct), diameter: 74,84 mm, totaal gewicht: 12,4 gram, 14 karaat. 300,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek streng bloedkoralen armband bezet met gouden slot, 14 karaat. 4 streng bloedkoralen armband bezet met gouden slot, ingelegd met 3 bloedkoralen (doorsnede ca. 4mm) omtrek ca. 18 cm, 14 karaat, totaal gewicht 20,6 gram. 250, Bicolor ovale armband bezet met 1 briljant geslepen diamant, 14 karaat. Bicolor ovale armband bezet met 1 briljant geslepen diamant ( 1x ca. 0,05 ct.) omtrek ca. 16 cm, 14 karaat, totaal gewicht 12,5 gram. 350, Gouden armband met diamant, 14 karaat Bi-color gouden armband met een enkele briljantgeslepen diamant van ca. 0,10 ct, Kleur: H, Zuiverheid: SI2. Binnenmaat 6 x 5,3 cm. Totaalgewicht 18,34 gram. 14 karaat 550, Witgouden armband met dubbele vossenstaart schakel, 14 karaat. Met dubbele vossenstaart schakel, bezet met 13 briljant geslepen diamanten( 1x ca. 0,10 ct, 2x ca. 0,07 ct, 2x ca. 0,05, 6x ca. 0,04 ct, 2x ca. 0,01 ct, Totaal: ca 0,60 ct), lengte: 19,5 cm, totaal gewicht: 22,2 gram. 650, Witgouden schakelarmband met diamanten, 18 karaat Met verborgen sluiting. Elke gourmet schakel bezet met 10 briljant geslepen diamanten, totaal 251 briljant geslepen diamanten van ca ct. (251 x 0.01 ct.), Kleur: H, Zuiverheid: uiteenlopend van P1 t/m SI1. Lengte armband 18,5 cm. Totaalgewicht 20,93 gram. 18 karaat. 1000, rijig bloedkoralen armband, 14 karaat. Met 14 karaat sluiting en tussenstukken. Diameter koralen ca. 3-4 mm., Lengte armband ca. 19,5 cm. Totaal gewicht 7,7 gram. 100, Witgouden slavenarmband bezet met 15 briljant geslepen diamanten, 14 karaat. Witgouden slavenarmband bezet met 15 briljant geslepen diamanten (15x ca. 0,04 ct. Totaal ca. 0,60 ct.) omtrek ca.17 cm, 14 karaat, totaalgewicht 12,9 gram. 550, Armband van glasgranaat kralen met geelgouden sluiting bezet met glasgranaat, 14 karaat. Armband van glasgranaat kralen met geelgouden sluiting bezet met glasgranaat, lengte: 16 cm, totaal gewicht: 20,8 gram,14 karaat. 180, streng glasgranaten armband bezet met gouden slot, 14 karaat. 3 streng glasgranaten armband bezet met gouden slot, (doorsnede granaatjes ca. 4mm.) omtrek ca. 17,5 cm, 14 karaat, totaalgewicht 34,1 gram. 180,- 50 VerzamelaarsVeiling

51 436. Witgouden armband bezet met 28 briljant geslepen diamanten, 18 karaat. Witgouden armband bezet met 28 briljant geslepen diamanten ( 28x ca. 0,005 ct, totaal: ca. 0,14 ct), lengte: 19,5 cm, totaal gewicht: 15,5 gram, 18 karaat. 600, Geelgouden slavenarmband, 14 karaat Met facetten. Binnenmaat 6 x 5,5 cm. Totaalgewicht 5,96 gram. 14 karaat 180, rijig glasgranaten armband, 14 karaat. 14 karaat gouden slot, doorsnede kralen ca. 3-4 mm. Slot bezet met 3 glasgranaten, doorsnede glasgranaten 5 mm. Doorsnede middenstuk ca. 23 mm. Lengte armband ca ,5 mm. Totaal gewicht 24,1 gram. 120, Bloedkoralen armband met gouden slot, 14 karaat 3-streng bloedkoralen armband met opengewerkt geelgouden slot, bezet met bloedkoralen. Afmeting binnenmaat ca. 17 cm. Totaalgewicht 16,26 gram. 14 karaat 120, Malachieten armband met gouden slot, 14 karaat Malachieten bolletjes armband met geelgouden bolslot. Doorsnede bolletjes ca. 7 mm. Lengte ca. 18,5 cm. Totaalgewicht 21,86 gram. 70, Armband van bloedkoraal kralen met geelgouden sluiting bezet met bloedkoraal, 14 karaat. Armband van bloedkoraal kralen met geelgouden sluiting bezet met bloedkoraal, lengte: 18 cm, totaal gewicht: 24,2 gram, 14 karaat. 90, Armband van bloedkoraal kralen met geelgouden sluiting bezet met bloedkoraal, 14 karaat. Armband van bloedkoraal kralen met geelgouden sluiting bezet met bloedkoraal, lengte: 16 cm, totaal gewicht: 11 gram, 14 karaat. 180, Witgouden armband met diamanten, 18 karaat Witgouden slavenarmband met 3 briljant geslepen diamanten van totaal ca. 0,28 ct. (2 x 0.04 ct., 1 x 0.20 ct.), Kleur: F, Zuiverheid: VS1. Afmeting binnenmaat 55 x 45 mm. Totaalgewicht 10,29 gram. 18 karaat 600, snoeren armband van glasgranaat met sierslot bezet met almandine, 14 karaat. 3 snoeren armband van glasgranaat met sierslot bezet met almandine, Lengte: 22 cm, totaal gewicht: 31,6 gram, 14 karaat. 140,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 439. Witgouden armband bezet met 9 briljant geslepen diamanten en 10 saffieren, 18 karaat. Witgouden armband bezet met 9 briljant geslepen diamanten en 10 saffieren (9x ca. 0,04ct. Totaal ca. 0,36ct.) doorsnede saffieren ca. 2 mm., omtrek armband 17 cm, 18 karaat, totaalgewicht 25 gram. 750, Geelgouden slavenarmband, 14 karaat Met meander motief. Binnenmaat 5,3 x 6 cm. Totaalgewicht 5,16 gram. 14 karaat 160, Geelgouden armband bezet met bloedkoraal, 14 karaat. Geelgouden armband bezet met bloedkoraal (diameter bloedkoraal: 21 mm), Lengte: Verstelbaar, breedte: 19,77 mm, totaal gewicht: 20,9 gram, 14 karaat. 400,- VerzamelaarsVeiling 51

52 448. Bloedkoralen armband met gouden slot, 14 karaat. 2-streng bloedkoralen armbandje met opengewerkt geelgouden slot waarin een cabouchon geslepen bloedkoraal. Binnenmaat ca 18 cm. 11,48 gram. 150, Geelgouden slavenarmband bezet diamanten en saffieren, 14 karaat. Bezet met 4 briljant geslepen diamanten (4x ca. 0,03 ct. Totaal ca. 0,12 ct.) en 3 saffieren (lengte saffieren ca. 4mm) omtrek ca. 17cm, totaalgewicht 11,3 gram. 400, Geelgouden slaven armband, 14 karaat. Strak design. Binnenmaat 6 x 5,4 cm. Totaalgewicht 12,59 gram. 14 karaat 350,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 449. Geelgouden armband met diamanten, 14 karaat. Geelgouden slavenarmband met verborgen sluiting. Bezet met 5 briljant geslepen diamanten van totaal ca. 0,25 ct. (5 x 0,05 ct), Kleur: H, Zuiverheid: SI1, Binnenmaat 5 x 6 cm. totaalgewicht 16,55 gram. 14 karaat. 550, Gouden armband met diamanten, 14 karaat. Bi-color gouden armband met 2 briljant geslepen diamanten van totaal ca ct. (2 x 0.20 ct.), Kleur: I, Zuiverheid: SI2. Afmeting binnenmaat 6,5 x 5,5 cm. Totaalgewicht 32,51 gram. 14 karaat 1000, Bloedkoraal armband met gouden slot, 14 karaat. 3-strengs bloedkoralen armband met antiek geelgouden slot en veiligheidskettinkje, bezet met 3 bloedkoralen. 14 karaat. Afmeting binnenzijde ca. 17 cm. Totaalgewicht 22,46 gram. 14 karaat 180, rijig glasgranaten armband, 14 karaat. 14 karaat gouden slot, doorsnede kralen ca. 3-4 mm. Met een bloemvormig gouden slot, doorsnede middenstuk+zijstukken ca. 36 mm. Lengte armband ca. 21 mm. Totaal gewicht 16,3 gram. 100, Parelarmband met lapis lazuli en goud, 14 karaat. Parelarmband met 5 lapis lazuli krale. 10 gouden kralen en geelgouden bolsluiting. Lengte armband 19,5 cm. Totaalgewicht 5,36 gram. 14 karaat 80, Bi-color gouden armband met saffieren en diamanten, 18 karaat Met 12 briljant geslepen diamanten van totaal ca. 6 saffieren van totaal ca. 0,48 ct. (12 x 0,04 ct.) en 6 ovaal geslepen saffieren van totaal ca. `0.18 ct. (6 x 0.03 ct.). Lengte armband 19 cm. Totaalgewicht 16,09 gram. 18 karaat 450, Schakelarmband met Robijnen, 14 karaat. Geelgouden schakelarmband met 24 robijnen van totaal ca. 1.6 ct. (8 x 0.10 ct, 16 x 0.05 ct.). Lengte armband 19,5 cm. Totaalgewicht 12,89 gram. 14 karaat 400, Cultivéparel armband met geelgouden schakels en slot. Met een hartvormige sluiting waaraan een 2 hangertjes waarvan beide met 2 briljantgeslepen diamanten van ca. 0,08 ct (4 x 0,02 ct.). Lengte ca. 21 cm. En een totaalgewicht van 21,56 gram. 18 karaat 300, Geelgouden armband bezet met smaragden en diamanten. Bezet met 25 briljant geslepen smaragden ( 25x ca. 0,07 ct, totaal: ca. 1,75 ct) en 24 briljant geslepen diamanten, ( 24x ca. 0,005 ct, totaal: ca. 0,12 ct), lengte: 19 cm, gewicht: 8,4 gram. 550,- 52 VerzamelaarsVeiling

53 Broches 460. Witgouden armband met slangen schakel, bezet met diamanten, 18 karaat. Bezet met slangen schakel, bezet met 10 briljant geslepen diamanten ( 10x ca 0,07 ct, totaal: ca. 0,70 ct), lengte: 19 cm, gewicht: 22,4 gram. 750, Gouden broche met diamant, 14 karaat. Antiek geelgouden broche met 9 roosgeslepen diamanten in zilveren zetting. Kleur: K, Zuiverheid: P1. Lengte broche 55 mm. Totaalgewicht 3,31 gram. 14 karaat 100, Gouden broche met bloedkoraal, 14 karaat. Antiek geelgouden broche bezet met 3 bloedkoralen en versierd met filligrain werk. Lengte 4 cm. Totaalgewicht 3,48 gram. 14 karaat 90, Staafjesarmband van malagiet bezet met gouden schakels en slot, 14 karaat. Bezet met gouden schakels en slot (lengte malagiet staafjes 2,5 cm) omtrek 17 cm, 14 karaat, totaalgewicht 10,4 gram. 180, Geelgouden schakelarmband, 14 karaat. Jasseron schakel met 2 witgouden schakels en geelgouden slot bezet met 56 briljant geslepen diamanten van totaal ca. 0,56 ct (56 x 0,01 ct.) Lengte 21 cm. Totaalgewicht 27,09 gram. 14 karaat 550, Geelgouden broche/hanger bezet met een camee, 14 karaat. Geelgouden broche/hanger bezet met een camee, afmeting: 43,06mm x 33,09 mm (lxb), totaal gewicht: 12,5 gram, 14 karaat. 160, Engelse broche met doublet opaal, 10 k. Engelse veerbroche met een doublet opaal. Lengte 4 x 2,1 cm. Totaalgewicht 4,58 gram 10 k. 65, Geelgouden broche bezet met spinel en een diamant, 14 karaat. Bezet met 8 blauwe spinellen (8x ca. 0,04 ct, totaal: ca. 0,32 ct) en 1 briljant geslepen diamant ( ca. 0,04 ct), diameter broche: 30,94 mm, totaal gewicht: 10,9 gram, 14 karaat. 270, Geelgouden broche bezet met een camee, 14 karaat. Geelgouden broche bezet met een camee, afmeting: 46,51 mm x 33,65 mm (lxb), totaal gewicht: 8,6 gram, 14 karaat. 125,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 463. Geelgouden slavenarmband, 14 karaat. Met bloem en rocaille graveringen. Binnenmaat 6 x 5,4 cm. 15,26 gram. 14 karaat 400, Gouden broche met alexandriet, 14 karaat. Geelgouden zonnebroche met een grote briljant geslepen synthetische alexandriet van ca. 8 ct. Afmeting broche 4 x 3,5 cm. Totaalgewicht 6,55 gram. 14 karaat 160, Antieke geelgouden broche bezet met synthetische amethist, 14 karaat. Antieke geelgouden broche bezet met synthetische amethist (doorsnede ca. 22mm) lengte broche ca. 3 cm, gewicht 9,1 gram. 140,- VerzamelaarsVeiling 53

54 Hangers 472. Geelgouden broche/ hanger bezet met 24 almandinen en 16 cultivé parels, 14 karaat. Bezet met 24 almandinen en 16 cultivé parels, diameter centrale steen: 15,20 mm, diameter broche: 35,60 mm, totaal gewicht: 13 gram, 14 karaat. 270, Geelgouden broche/hanger bezet met een camee, 18 karaat. Bezet met een camee ( lengte camee: 39,19 mm), lengte broche: 46,32 mm, totaal gewicht: 12,3 gram, 18 karaat. 160, Witgouden hanger bezet met diamanten. Bezet met 20 briljant geslepen diamanten ( 20 x ca. 0,03 ct, Totaal: 0,60 ct) lengte: 3,2 cm, 14 karaat, totaal gewicht 1,9 gram. 220,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 473. Geelgouden bezet met briljant geslepen diamanten, 14 karaat. Bezet met briljant geslepen diamanten in zilveren zetting (1x ca. 0,10 ct. 10x 0,01 ct. Totaal 0,20 ct.) lengte broche 5,6 cm, 14 karaat en 1e gehalte zilver, totaal gewicht 4,4 gram. 220, Geelgouden broche bezet met een camee, 14 karaat. Bezet met een camee, afmeting: 46,26 mm x 35,11 mm (lxb), totaal gewicht: 14,8 gram, 14 karaat. 140, Gouden broche met granaten, 14 karaat Antiek rosé gouden broche bezet met 92 facetgeslepen glasgranaten. Diameter ca. 32 mm. Totaalgewicht 9,14 gram. 14 karaat 120, Geelgouden broche bezet met een camee, 14 karaat. Bezet met een camee, afmeting: 57,91 mm x 44,84 mm (lxb), totaal gewicht: 19,3 gram, 14 karaat. 220, Gouden hanger met jade, 14 karaat Vierkant uitgesneden jade plaquette van een bloem gezet in een geelgouden hanger. 5 x 2,5 cm. Totaalgewicht 9,39 gram. 14 karaat 120, Geelgouden hanger bezet met een camee, 14 karaat. Bezet met een camee, afmeting: 33,29 mm x 27,98 mm (lxb), totaal gewicht: 5,2 gram, 14 karaat. 70, Geelgouden broche met le en diamanten, 14 karaat Antieke broche met boheems, blauw glas le waarin een zilveren bloemenboeket bezet met 33 roosgeslepen diamanten. Afmetingen 25 x 15 mm. Gewicht 5,65 gram. 200, Gouden broche met granaten, 14 karaat Antiek roségouden broche met facetgeslepen granaten (grootste granaat 15 x 10 mm). Afmetingen broche 30 x 25 mm. Totaalgewicht 9,6 gram. 14 karaat 120, Geelgouden hanger met bloedkoraal, 14 karaat Antiek geelgouden hanger bezet met een ovaal cabouchon geslepen bloedkoraal (16 x 10 mm) en 18 ronde bloedkoralen. Lengte hanger 4,5 cm. Totaalgewicht 6,78 gram. 14 karaat 90,- 54 VerzamelaarsVeiling

55 484. Geelgouden hanger bezet met mosagaat, 14 karaat. Bezet met mosagaat (lengte mosagaat ca. 3,5 cm) lengte hanger ca. 5,1 cm, 14 karaat, gewicht 10,6 gram. 120, Witgouden hanger met diamanten, 18 karaat Opengewerkte Art-deco stijl witgouden broche met vele briljant geslepen diamanten van totaal ca. 3 ct. (1 x 0,75, 2x 0,50, 2x 0,25, 8x 0,07 en 12x 0,02 ct.), Kleur: F, Zuiverheid: VS1, Afmetingen 60 x 10 mm. Gewicht 12,12 gram. 2700, Geelgouden hanger met bloedkoraal, 18 karaat Cabouchon geslepen bloedkoraal (8 x 5 mm) gezet in een hanger met touwstructuur. Lengte 2,2 cm. Totaalgewicht 1,67 gram. 70, Gouden hanger met parel, 14 karaat Waaraan 1 cultivé parel. Lengte hanger 22 mm. Totaalgewicht 1,45 gram. 14 karaat 30, Gouden hanger met diamant en jadeit, 18 karaat Ruitvormige hanger bezet met 13 briljant geslepen diamanten van totaal ca. 0,26 ct. en een cabouchon geslepen jadeit (10 x 13 mm). Afmetingen 40 x 24 mm. Gewicht 5,94 gram. 180, Gouden hanger, 14 karaat In de vorm van een viool met stembare snaren. Lengte 52 mm. Totaalgewicht 7,26 gram. 14 karaat 225, Geelgouden hanger met ring van jade, 14 karaat. Ring van jade, diameter: 33,36 mm, totaal gewicht: 8,2 gram, 14 karaat. 55, Bloedkoralen hanger, 14 karaat Roze bloedkoraal handuitgesneden in de vorm van een bloem aan een 14 karaats oogje. Lengte hanger 15 mm. Totaalgewicht 0,98 gram. 14 karaat 10, Gouden hanger met Lapis lazulli, 14 karaat Ovaal cabouchon geslepen lapis lazulli (gezet in geelgouden slot. De lapis met insluitsels van pyriet. Lengte 3 cm. Totaalgewicht 4,14 gram. 14 karaat. 100,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 487. Geelgouden hanger bezet met citrien, 14 karaat. Bezet met een citrien, afmeting: 45,22 mm x 24,60 mm (lxb), totaal gewicht: 10,2 gram, 14 karaat. 180, Geelgouden hanger bezet met amethist, 18 karaat. Bezet met een amethist, afmeting: 36,53 mm x 20,68 mm (lxb), totaal gewicht: 4,1 gram, 18 karaat. 125, Geelgouden hanger bezet met een camee, 14 karaat. Bezet met een camee, afmeting: 28,06 mm x 14,77 mm (lxb), totaal gewicht: 2,5 gram, 14 karaat. 55,- VerzamelaarsVeiling 55

56 496. Gouden hanger met granaat, 14 karaat Ovale geelgouden hanger met granaten. Lengte 2,7 cm. Totaalgewicht 3,73 gram. 14 karaat 70, Geelgouden hanger bezet met een camee, 14 karaat. Bezet met een camee, afmeting: 30,56 mm x 22,27 mm (lxb), totaal gewicht: 6,5 gram, 14 karaat. 100, Geelgouden hanger met bloedkoraal, 14 karaat Ovaal hangertje bezet met cabouchon geslepen bloedkoraal. Lengte 3 cm. Totaalgewicht 1,51 gram. 45,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 497. Geelgouden hanger bezet met een camee, 14 karaat. Bezet met een camee, afmeting: 22,09 mm x 10,71 mm (lxb), gewicht: 1,5 gram. 45, Geelgouden hanger bezet met rookkwarts, 14 karaat. Bezet met rookkwarts (doorsnede steen ca. 2 cm) lengte hanger ca. 4,5 cm, 14 karaat, gewicht 13 gram. 220, Geelgouden hanger bezet met saffier en diamanten, 18 karaat. Bezet met een ovaal geslepen saffier ( ca. 0,90 ct) en 14 briljant geslepen diamanten ( 14 x : 0,01 ct, totaal: 0,14 ct), lengte hanger: 23,24 mm, gewicht: 2,2 gram. 120, Gouden hanger met granaat, 14 karaat Antiek geelgouden hanger met een facetgeslepen granaat. Afmeting hanger 35 x 17 mm. Gewicht 3,35 gram. 14 karaat 60, Antiek geelgouden hanger met granaat, 14 karaat Zware druppelvormige hanger met 1 grote facetgeslepen granaat (40 x 19 mm) gezet in antiek geelgouden montuur. Lengte hanger 5,5 cm. Totaalgewicht 20,4 gram. 120, Bicolor hanger bezet met diamant, 14 karaat. Bicolor hanger bezet met 1 briljant geslepen diamant (1x ca. 0,02 ct. Totaal ca 0,02 ct.) lengte hanger 9 cm, 18 karaat, Gewicht 3,3 gram. 150, Witgouden hanger met diamanten, 14 karaat Witgouden medaillion hanger bezet met vele briljantgeslepen diamanten van totaal ca ct. (48 x 0.01 ct.) afmetingen 28 x 20 mm. Gewicht 6,46 gram. 14 karaat 220, Geelgouden hanger met diamanten, 18 karaat In de vorm van een klavertje vier bezet met 2 grote hartgeslepen diamanten van 6.3 x 4.6 mm (l x b). Zuiverheid: vvs2. Kleur: F. Lengte hanger 17 mm. Gewicht 2,78 gram. 18 karaat. 950, Geelgouden hanger bezet met almandine, 14 karaat. Bezet met almandine, Afmeting: 26,60 mm x 15,88 mm (lxb), gewicht: 3,7 gram, 14 karaat. 65,- 56 VerzamelaarsVeiling

57 508. Geelgouden hanger met amethisten, 14 karaat Bloemvormig. Bezet met 6 peer en 3 ovaal geslepen amethisten van totaal ca ct. (6x 0,2 ct. En 3 x 0,02 ct.). Het takje versierd met een gouden vlinder. Afmetingen hanger 33 x 22 mm. Gewicht 5,13 gram. 150, Geelgouden hanger bezet met saffier, 18 karaat Bezet met een cabochon facet geslepen paarse saffier ( lengte: 23,12 mm), lengte hanger 4,7 cm, 18 karaat, gewicht 10,9 gram 240, Alain veres Genova Chrono - Heren horloge - Chronograaf Quartz - Goede staat - Materiaal : staal - Diameter kast 39,5 mm - 10 atm water resistant - Lengte +/- 23,5 cm - 79,8 gram. 30,- Horloges 509. Gouden hanger met spinel, 14 karaat Ronde opengewerkte bi-color gouden hangen met in het midden een grote briljantgeslepen lichtblauwe spinel van ca. 5 ct. Afmetingen hanger 45 x 35 mm. Totaalgewicht 7,88 gram. 14 karaat 220, Antiek gouden hanger, 14 karaat Antiek geelgouden hanger met amplique van een bloem waarvan de stamper een parel. Nog in uitzonderlijke staat. Lengte 5 cm. Totaalgewicht 7,68 gram. 14 karaat. 200, Juvenia - Herenhorloge - Handopwindbaar Handopwindbaar - Goede staat - Materiaal: 18 karaat goud - Diameter kast: 33 mm - Lengte +/- 22 cm - 28,3 gram - kast nummer: , Longines - Heren horloge Quartz - Lichte kras op het glas verder in goede staat - Materiaal : staal - Diameter kast 33 mm - Lengte +/- 23,5 cm - 26,9 gram. 400, Jacques Lemans - Herenhorloge - Quartz Quartz - Goede staat - Materiaal: Goud/ Staal - Diameter kast: 40 mm - Lengte +/- 22 cm - 118,3 gram - Waterdichtheid: 100M - Datumfunctie - Dagaanduiding - Kleine secondenwijzer - Bouwjaar , Rolex Oyster Perpetual Datejust Two Tone - Herenhorloge. Automaat - Goede staat - Materiaal: Goud/Staal - Diameter kast: 42 mm - Saffierglas - Waterdichtheid: 300M - Lengte: +/- 20 cm - 170,3 gram - Datumfunctie - Bouwjaar: 2007/2016 Datumfunctie. 5500,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 511. Gouden hanger met topaas, 14 karaat Geelgouden hanger met 3-hoekig geslepen topaas en bergkristal. Lengte hanger 19 mm. Totaalgewicht 1,86 gram. 14 karaat 35, Tribe by Breil - Heren horloge Quartz - Goede staat - Materiaal : Staal - Diameter kast 39,8 mm - 3 atm water resistant - Lengte +/- 21,5 cm - 115,1 gram - originele doos. 40, Spinnaker - Heren horloge - datumfunctie - Chronograaf Quartz - Nieuwstaat - Materiaal : Staal - Geschroefde kroon - Diamater kast 45,8 mm - Water resistant 100m - Lengte +/- 24,5 cm - 90,01 gram - Originele doos met boekje en blauw met wit gestreepte band. 100,- VerzamelaarsVeiling 57

58 520. Longines - Herenhorloge - Handopwindbaar Handopwindbaar - Goede staat - Materiaal: 14 karaat goud - Diameter kast: 33 mm - Lengte +/- 22 cm - 30,5 gram - Kleine secondenwijzer 700, Tissot Herenhorloge - Quartz Quartz - Goede staat - Materiaal: Staal - Diameter kast: 36 mm - Lengte +/- 22 cm - 38 gram - Datumfunctie - Waterdichtheid: 50M - Saffierglas - Ref. nr: , Jean d Eve Samara - Dameshorloge Micro generator - Goede staat - Materiaal: Gold plated - Diameter kast 36 mm - Lengte 22 cm - 44,4 gram - Bouwjaar ,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 521. Jacques Lemans - Herenhorloge - Quartz Quartz - Goede staat - Materiaal: Staal - Diameter kast: 37 mm - Lengte +/- 20 cm - 89,5 gram - Saffierglas - Waterdichtheid: 30M - Datumfunctie - Kleine secondenwijzer - Originele doos met papieren 80, Garonne de Luxe - Herenhorloge - Quartz Quartz - Goede staat - Materiaal: 14 karaat goud - Diameter kast: 34 mm - Saffierglas - Lengte: +/- 23 cm - 31,8 gram - Datumfunctie 300, Raymond Weil - Dameshorloge - Quartz Quartz - Goede staat - Materiaal: Staal - Diameter kast: 17 mm - Lengte +/- 18 cm - 55,7 gram - Saffierglas - Waterdichtheid: 30M - Lunette bezet met 12 diamanten van totaal ca. 0,12 ct. 200, Calvin Klein - Dameshorloge Quartz - Goede staat - Materiaal : Staal - Diameter kast 33,9 mm - water resistant, 30m / 100 ft - Lengte +/- 18,5 cm - 35,8 gram - Originele doos. 40, Audemars Piguet Jules - Herenhorloge - Handopwindbaar Handopwindbaar - Goede staat - Materiaal: 18 karaat goud - Diameter kast: 36 mm - Saffierglas - Waterdichtheid: 20M - Lengte +/- 21 cm - 85,5 gram - Inclusief originele doos met papieren - Datumfunctie - Kleine secondenwijzer - Ref. nr: 25955OR. OO.D002CR , Baum & Mercier - Dameshorloge Quartz - Goede staat - Materiaal : Goud, Gehalte : 750/ Diameter kast 22 mm - Lengte +/- 18 cm - 53,8 1700, Fossil - Dameshorloge Quartz - Lichte kras op het glas verder in goede staat - Materiaal : Staal - Diameter kast 30/20 mm - Water resistant 50 m 165 ft - Lengte +/- 15,5 cm - 78 gram - 1 extra sluiting erbij. 20,- 58 VerzamelaarsVeiling

59 530. Michel Herbelin - Dameshorloge - Quartz Quartz - Goede staat - Materiaal: Staal - Diameter kast: 23 mm - Lengte +/- 18 cm - 78,2 gram - Saffierglas - Waterdichtheid: 30M - Datumfunctie - Originele doos met boekje 100, Seiko Vivace - Dameshorloge Quartz - Goede staat - Materiaal : Staal - Diameter kast 23,6 mm - Water resistant - Lengte +/- 20 cm - 85,1 gram - originele doos met boekje en certificaat. 50, Festina - Dameshorloge Quartz - Goede staat - Materiaal : Staal - Diameter kast 34 mm - Water resistant 5 atm - Lengte +/- 16,5 cm - 94,8 gram. 40, Ordiam - Dameshorloge Quartz - Goede staat - Materiaal Staal/ WitGoud, Gehalte : 585/ Bezet met 4 diamanten, 4x ca. 0,01 ct. Totaal 0,04 ct. - Diameter kast 15 mm - Lengte +/- 17 cm - 21,2 gram. 450, Rado - Dameshorloge Quartz - Goede staat - Materiaal : ( High techs ceramics ) - Diameter kast 24 mm - Water resistant - Lengte 17,5 cm - 38,2 gram. 350,- Zakhorloges 537. Zakhorloge - Geelgoud Handopwindbaar - Het zakhorloge loopt niet, Mist binnendeksel, Kleine deukjes in rand kast nabij 10&2 uur - Materiaal : 14 karaat goud - Diameter kast 26 mm - 13,3 gram - Nummer: Hobby object 100,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 533. Ebel - Dameshorloge - datumfunctie Quartz - Goede staat - Materiaal : Staal/ Goud Gehalte : 750/ Diameter kast 25,9 mm - Lengte +/- 16,5 cm - 47,7 gram - Originele doos met boekjes, certificaat en band + wijzerplaat. 300, Geelgouden Zenith zakhorloge, 14 karaat. Handopwindbare zakhorloge, Zenith grandprix paris 1900 editie, kast is op lichte krasjes na in zeer goede staat en de horloge loopt. Gehalte 585/1000, Doorsnede uurwerk 43 mm. Dikte uurwerk 12,7 mm. Totaal gewicht 24,7 gram. 400, IWC International Watch Company - Zakhorloge Handopwindbare Zakhorloge - Materiaal : Goud, gehalte : 750/ Kwaliteit : Deukjes op de achterklep en één in de rand ter hoogte van 5 uur - Diameter kast 48 mm - 86,3 gram - Kleine secondewijzer. Heeft servicebeurt gehad. 1000,- VerzamelaarsVeiling 59

60 Kettingen / Colliers 539. Geelgouden collier met kristallen, 14 karaat Geelgouden schakelcollier met markies geslepen gekleurde kristallen. Lengte 45 cm. Totaalgewicht 6,6 gram 14 karaat 125, Geelgouden schakelcollier, 18 karaat Gourmet schakel. Lengte 47,5 cm. Totaalgewicht 6,09 gram. 18 karaat 210, Bicolor ketting bezet met 1 princess en 5 briljant geslepen diamanten, 18 karaat. Bicolor ketting bezet met 1 princess en 5 briljant geslepen diamanten (1x ca. 0,10ct. 5x ca. 0,01ct. Totaal ca. 0,15 ct.) lengte ketting ca. 47,5 cm, 18 karaat, totaalgewicht 8,6 gram. 250,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek rijig bloedkoralen collier, 14 karaat. Met 14 karaat gouden haakslot, Zuid-Beveland. Diameter koralen ca. 5 mm. Lengte ca. 36 cm. Totaal gewicht ca. 100 gram. 800, streng granaten ketting met versierde geelgouden sluiting bezet met granaat, 14 karaat. 2 streng granaten ketting met versierde geelgouden sluiting bezet met granaat, lengte ketting: 42,5, totaal gewicht: 75 gram, 14 karaat. 220, Geelgouden schakelcollier, 14 karaat Venetiaanse schakel. Met 2 lengte mogelijkheden. Lengtes 46,5/56,5 cm. Totaalgewicht 9,42 gram. 14 karaat 270, rijig bloedkoralen collier, BWG. Met haakslot (BWG), Zuid-Beveland. Diameter koralen ca. 5 mm. Lengte ca. 39,5 cm. Totaal gewicht ca. 58 gram. 300, rijig bloedkoralen collier, 14 karaat. 14 karaat gouden slot, doorsnede bloedkoralen ca. 4 mm. Lengte ca. 43,5 cm. Totaal gewicht ca. 40 gram. 260, Malachieten collier met gouden slot, 14 karaat Malachieten bolletjes collier met geelgouden bolsluiting. Doorsnede bolletjes ca. 7 mm. Lengte 41,5 cm. Totaalgewicht 47,13 gram. 90, Witgouden collier, 18 karaat Witgouden Venetiaanse schakelcollier. Lengte 41,5 cm. Totaalgewicht 1,16 gram. 18 karaat 45, ketting van glasgranaat kralen met geelgouden sluiting, 14 karaat. Ketting van glasgranaat kralen met geelgouden sluiting, lengte: 98 cm, totaal gewicht: 36,2 gram 14 karaat. 125, Geelgouden collier met hanger bezet met saffier en diamant. Met hanger die bezet is met een saffier ( ca. 0,33 ct) en een briljant geslepen diamant ( ca. 0,10 ct), lengte: 42,5 cm, totaal gewicht: 9,6 gram, 18 karaat. 350,- 60 VerzamelaarsVeiling

61 551. Parelketting met lapis lazulli en goud, 14 karaat Parelcollier met bolletjes lapis lazulli en schakeltjes van geelgoud met geelgouden slot. 14 karaat. Lengte collier 43 cm. Totaalgewicht 19,76 gram. 14 karaat. 90, Witgouden collier, 18 karaat Zeer fijntjes. Lengte 40 cm. Totaalgewicht 0,70 gram. 18 karaat 35, malagiette staafjesketting met geelgouden bolletjes, 14 karaat. malagiette staafjesketting met geelgouden bolletjes (lengte ketting ca. 75cm) 14 karaat, totaalgewicht 92,3 gram. 140, rijig bloedkoralen collier, 14 karaat. Met 14 karaat gouden haakslot, Zuid-Beveland. Diameter koralen ca. 6,8-8,8 mm. Lengte ca. 40,5 cm. Totaal gewicht ca. 236 gram. 2500, Malachiet ketting met geelgouden sluiting en geelgouden kralen, 14 karaat. Malachiet ketting met geelgouden sluiting en geelgouden kralen, lengte ketting: 60,5 cm, totaal gewicht: 30,4 gram, 14 karaat. 140, rijig bloedkoralen collier, 18 karaat. Met 18 karaat gouden haakslot, Diameter koralen ca. 7-8 mm. Lengte ca. 47 cm. Totaal gewicht ca. 68 gram. 300, Ketting van bloedkoraal kralen met geelgouden sluiting bezet met bloedkoraal, 14 karaat. Ketting van bloedkoraal kralen met geelgouden sluiting bezet met bloedkoraal, lengte: 36 cm, totaal gewicht: 41,9 gram, 14 karaat. 180, Witgouden collier, 18 karaat Venetiaanse schakel. Lengte 51 cm. Totaalgewicht 7,18 gram. 18 karaat 240, rijig parel collier, 14 karaat. 14 karaat gouden slot, doorsnede parels ca. 8 mm t/m 13 mm. Doorsnede slot ca. 60 mm. Lengte ca. 45 cm. Totaal gewicht 198,2 gram 650,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 554. Kralenketting van glasgranaat met geelgouden siersluiting bezet met glasgranaat, 14 karaat. Kralenketting van glasgranaat met geelgouden siersluiting bezet met glasgranaat, diameter sluiting: 20,93 mm, lengte: 51,5 cm, totaal gewicht: 66,2 gram, 14 karaat. 270, ketting van glasgranaat kralen met geelgouden sluiting, 14 karaat. Ketting van glasgranaat kralen met geelgouden sluiting, lengte: 137 cm, totaal gewicht: 71,6 gram 14 karaat. 65, Bicolor collier bezet met een briljant geslepen diamant, 14 karaat. Bicolor collier bezet met een briljant geslepen diamant (ca. 0,10 ct.), lengte: 42 cm, totaal gewicht: 23 gram, 14 karaat. 550,- VerzamelaarsVeiling 61

62 563. Geelgouden J-collier met bicolor gouden hanger bezet met diamanten. Met bicolor gouden hanger bezet met 12 briljant geslepen diamanten ( 4x ca. 0,02 ct, 8x ca. 0,04 ct, totaal: ca. 0,40 ct), lengte: 39 cm, totaal gewicht: 8,5 gram, 18 karaat. 270, collier bestaande uit barokparels en geelgouden slot, 14 karaat. collier bestaande uit barokparels en geelgouden slot, lengte collier ca. 82 cm, 14 karaat, totaalgewicht 33 gram. 55, streng bloedkoralen collier bezet met geelgouden filigrain slot. Bezet met geel- en roségouden filigraine slot, lengte collier ca. 42 cm, 14 karaat, totaal gewicht 35,7 gram. 300,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 564. Geelgouden ketting bezet met diamanten, 14 karaat. Bezet met 7 briljant geslepen diamanten ( 1x ca. 0,02 ct. 6x ca. 0,01 ct. Totaal ca. 0,08 ct. ) lengte ketting ca. 43,2 cm, 14 karaat, totaal gewicht 7,4 gram. 180, Geelgouden collier met parels, 14 karaat Design van 10 gouden strengen met allen kleine pareltjes. Minimale lengte van 39 cm. Totaalgewicht 12,08 gram. 14 karaat. 180, Geelgouden collier met J schakel en bezet met diamanten. Hanger bezet met 3 briljant geslepen diamanten (3 x ca. 0,05 ct, totaal: ca. 0,15 ct), lengte: 46 cm, totaal gewicht: 8,9 gram, 14 karaat, 200, Geelgouden schakelcollier, 14 karaat Figaro schakel. Lengte 44,5 cm. Totaalgewicht 2,22 gram. 14 karaat 70, Witgouden collier, 18 karaat lengte 42,5 cm. Totaalgewicht 3,06 gram. 18 karaat 120, Witgouden collier met diamanten, 14 karaat Fantasie collier met 18 briljant geslepen diamanten, totaal ca. 0,95 ct. (1x 0,10 ct. en 17 x 0,05 ct.). Kleur: F, Zuiverheid: VS2. Lengte 43 cm. Gewicht 21,11 gram 650, Parelcollier met geelgoud, 14 karaat Gecultiveerde parelcollier met coin- en zaadpareltjes, waartussen 14 karaats geelgouden bolletjes. Lengte 44,5 cm. totaalgewicht 21,6 gram. 14 karaat 90, rijig bloedkoralen collier, 14 karaat. 14 karaat sluiting opengewerkt met cabochon bloedkoraal. Diameter koralen ca. 4-5 mm. Lengte collier ca. 49 cm. Totaal gewicht ca. 66,4 gram. 400, rijig bloedkoralen collier, 14 karaat. Met 14 karaat sluiting opengewerkt met cabochon bloedkoraal. Diameter koralen ca. 4-5 mm. Lengte ca. 51,5 cm. Totaal gewicht ca. 46 gram. 280,- 62 VerzamelaarsVeiling

63 575. Geelgouden ketting bezet met diamanten en saffieren, 18 karaat. Bezet met 14 briljant geslepen diamanten en 15 saffieren ( 14x ca. 0,01 ct. Totaal 0,14 ct.) doorsnede saffieren ca. 1/2 mm., lengte ketting ca. 43,5 cm, 18 karaat, totaalgewicht 8,2 gram. 300, Witgouden collier en fantasiehanger met briljanten, 18 karaat Witgouden venetiaans schakelcollier met een hanger bestaande uit oogjes met 133 briljant geslepen diamantjes van totaal ca. 1,33 ct (133 x 0,01 ct.) lengte collier 42 cm. Lengte hanger 5,4 cm. Gewicht 9,32 gram. 450, Granaten collier met gouden slot, 14 karaat Antiek granaten collier met roségouden bolsluiting. De granaten kralen gelinkt door zilveren schakels. Lengte 43 cm. Gewicht 29,25 gram. 80, Witgouden collier, 18 karaat Popcornschakel. Lengte 61,5 cm. Totaalgewicht 12,05 gram. 18 karaat 400, Witgouden collier, 14 karaat Popcornschakel. Lengte 52,5 cm. Totaalgewicht 6,12 gram. 14 karaat 160, Glas granaten ketting bezet met bloemvormig gouden slot. 4 streng glas granaten ketting bezet met gouden slot, bloemvormig (lengte ketting ca. 41,5 cm) 14 karaat, totaalgewicht ca. 40,2 gram, (mist 1 steentje bij het slot). 200, rijig geknoopt bloedkoralen collier, 14 karaat gouden slot. Doorsnede kralen ca. 5.5 mm. Groot geelgouden slot met zijstukken bezet met div. cabochon geslepen bloedkoralen, doorsnede middenstuk mm. Breedte incl. zijstukken ca. 40 mm. Lengte 41 cm. 50 gram. 400, Geelgouden collier met diamanten, 14 karaat Geelgouden collier met een slag waarin 24 briljant geslepen diamanten van ca ct. (24 x 0.03 ct.). Lengte ca. 43,5 cm. Totaalgewicht 23,75 gram. 14 karaat 650,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 578. Geelgouden schakelcollier, 18 karaat Venetiaanse schakel. Lengte 51 cm. Totaalgewicht 4,67 gram. 18 karaat 1600, Geelgouden collier met hanger bezet met saffier en diamant. Hanger bezet met 1 ovaal geslepen saffier (1x ca. 1,8 ct) en 1 briljant geslepen diamant ( 1x ca. 0,04 ct), lengte collier: 46 cm. Gewicht: 7,7 gram, 14 karaat. 350, Gouden collier met diamanten en saffieren, 18 karaat Bi-colo gouden schakelcollier bezet met 6 ovaal geslepen saffieren van totaal ca. 0,18 ct. (6 x 0,03 ct.) en 12 briljantgeslepen diamanten van totaal ca. 0,36 ct. (12 x 0,03 ct.). Lengte collier ca. 44,5 cm. Totaalgewicht 46,64 gram. 18 karaat 1300,- VerzamelaarsVeiling 63

64 586. Goudsteen ketting bezet met gouden slot, 14 karaat. Bezet met gouden slot, (doorsnede kralen ca. 4mm), lengte ca. 40,5 cm, 14 karaat, totaalgewicht 22,9. 70, Ketting van bloedkoraal kralen met geelgouden sluiting bezet met bloedkoraal, 14 karaat. Met geelgouden sluiting bezet met bloedkoraal, lengte: 92 cm, totaal gewicht: 70,7 gram. 180, rijig bloedkoralen collier, 14 karaat. 14 karaat gouden pijpslot, doorsnede bloedkoralen ca. 4 mm. Lengte Ketting ca. 100 cm. (dubbel gedragen) Totaal gewicht 46,6 gram. 220,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 587. carneool ketting bezet met gouden slot, 14 karaat. Bezet met gouden slot (lengte ketting ca. 49 cm) 14 karaat, totaalgewicht 49,7 gram. 90, rijig bloedkoralen collier, 18 karaat. Met 14 karaat gouden haakslot, Zuid-Beveland. Diameter koralen ca. 5 mm. Lengte ca. 44 cm. Totaal gewicht ca. 100 gram. 800, Witgouden collier, 18 karaat Venetiaanse schakel. Lengte 40 cm. Totaalgewicht 1,54 gram. 18 karaat 65, Geelgouden ketting bezet met nephrite staafjes, 14 karaat. Geelgouden ketting bezet met 4 nephrite staafjes (lengte 2 cm) lengte ketting ca. 60,5 cm, 14 karaat, totaalgewicht 15 gram. 140, Bi color gouden collier, 18 karaat Plat, stijf collier met 1 zijde geelgoud en de andere gerhodineerd. Lengte 41 cm. 17,8 gram. 18 karaat. 600, Geelgouden schakelcollier. Jasseron schakelcollier met 2 witgouden schakels en geelgouden slot met 56 briljantgeslepen diamanten van totaal ca. 0,56 ct (56 x 0,01 ct.) Lengte 45,5 cm. Gewicht 53,68 gram. 14 karaat. 1200,- Oorbellen 589. Witgouden collier, 18 karaat Venetiaanse schakel. Lengte 40 cm. Totaalgewicht 1,54 gram. 18 karaat 65, Geelgouden schakelcollier, 18 karaat Gourmet schakel. Lengte 56 cm. Totaalgewicht 4,94 gram. 18 karaat 180, Geelgouden oorstekers bezet met cultivé parel en saffier. Bezet met een cultivé parel (diameter: 4,5 mm) en een briljant geslepen saffier (0,04 ct), diameter: 8,02 mm. Gewicht: 1,1 gram. 40,- 64 VerzamelaarsVeiling

65 598. Wit gouden oorstekers bezet met saffier en diamanten, 14 karaat. Bezet met saffier en 8 briljant geslepen diamanten ( 8x ca. 0,01 ct. Totaal: ca. 0,08 ct.), diameter: 7,13 mm. Gewicht: 1,4 gram 14 karaat. 220, Geelgouden oorstekers bezet met diamanten, 14 karaat. Bezet met 2 briljant geslepen diamanten (2x ca. 0,05ct. Totaal ca. 0,10 ct.) 14 karaat, totaalgewicht 1,3 gram. 120, Tricolor gouden oorhangers, 18 karaat. Tricolor gouden oorhangers, lengte: 21 mm, totaal gewicht: 2,3 gram, 18 karaat. 70, Geelgouden oorhangers bezet met een cultivé parel, 14 karaat Bezet met een cultivé parel (lengte:14,64 mm), 14 karaat. Gewicht 2,4 gram. 90, Gouden oorhangers met bloedkoraal, 14 karaat Antiek geelgouden oorhangers met ovale cabouchon geslepen bloedkoralen. Lengte ca. 2,5 cm. Totaalgewicht 3,9 gram. 14 karaat 100, Geelgouden creolen, 14 karaat Diameter 1,2 cm. Totaalgewicht 1,05 gram. 14 karaat 40, Gouden oorhangers met parel, 14 karaat Geelgouden oorhangers waaraan een cultivé parel. Lengte oorstekers 15 mm. Totaalgewicht 1,98 gram. 14 karaat 35, Bicolor gouden oorstekers bezet met een diamant, 14 karaat. Bezet met een briljant geslepen diamant ( ca. 0,07 ct), lengte: 16,26 mm. Gewicht: 4,1 gram. 140, Bi-color gouden creolen, 14 karaat Bestaande uit 2 kabels waarvan 1 witgoud en de ander geelgoud. Afmetingen 1,8 x 1,3 cm. Totaalgewicht 2 gram. 14 karaat 70,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 601. Geelgouden oorhangers bezet met diamanten, 18 karaat. Bezet met 5 briljant geslepen diamanten ( 5x ca. 0,01 ct, totaal ca. 0,05 ct), lengte: 17,09 mm, gewicht: 4,1 gram. 190, Geelgouden halve creolen met schakel motief, 14 karaat. Geelgouden halve creolen met schakel motief, diameter: 16,33 mm, totaal gewicht: 3,4 gram, 14 karaat. 100, Witgouden solitair oorstekers bezet met diamant, 14 karaat. Bezet met een briljant geslepen diamant ( ca. 0,04 ct), diameter: 11,01 mm, Gewicht: 1,2 gram. 120,- VerzamelaarsVeiling 65

66 610. Geelgouden oorstekers ieder bezet met een cultivé parel, 14 karaat. Geelgouden oorstekers ieder bezet met een cultivé parel ( 16,18 mm doorsnee), 14 karaat, totaalgewicht 1,5 gram. 45, Geelgouden oorstekers ieder bezet met een triplet opaal, 14 karaat. Geelgouden oorstekers ieder bezet met een triplet opaal ( diameter: 6,08 mm), diameter oorsteker: 9,53 mm, totaal gewicht: 3,6 gram, 14 karaat. 55, Geelgouden schroefoorbellen ieder bezet met een cultivé parel, 14 karaat. Geelgouden schroefoorbellen ieder bezet met een cultivé parel, lengte: 37,75 mm, totaal gewicht: 5,3 gram, 14 karaat. 120,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 611. Geelgouden oorstekers ieder bezet met 9 briljant geslepen diamanten, 14 karaat. Geelgouden oorstekers ieder bezet met 9 briljant geslepen diamanten (1x ca. 0,04 ct, 8x ca. 0,01 ct. Totaal ca. 0,12 ct.) 14 karaat, totaalgewicht 1,2 gram. 125, Geelgouden oorhangers ieder bezet met bloedkoraal, 14 karaat. Geelgouden oorhangers ieder bezet met bloedkoraal, lengte: 34 mm, totaal gewicht: 2,2 gram, 14 karaat. 90, Geelgouden solitair oorstekers ieder bezet met een briljant geslepen diamant, 14 karaat. Geelgouden solitair oorstekers ieder bezet met een briljant geslepen diamant ( ca. 0,07 ct), diameter: 3,05 mm, totaal gewicht: 0,8 gram, 14 karaat. 80, Geelgouden schroefoorbellen ieder bezet met een roosgeslepen diamant, 14 karaat. Geelgouden schroefoorbellen ieder bezet met een roos geslepen diamant ( ca 0,20 ct), Diameter: 18,48 mm, totaal gewicht: 2,1 gram, 14 karaat. 55, Geelgouden solitair oorstekers ieder bezet met een briljant geslepen diamant, 18 karaat. Geelgouden solitair oorstekers ieder bezet met een briljant geslepen diamant ( ca. 0,10 ct), diameter: 4,14 mm, totaal gewicht: 1,0 gram, 18 karaat. 150, Bi-color gouden creolen, 14 karaat Ieder bezet met 5 briljant geslepen zirkonia s. afmetingen 1,5 x 1,1 cm. Totaalgewicht 2,53 gram. 14 karaat. 80, Gouden oorhangers met bloedkoraal, 14 karaat Geelgouden oorhangers waaraan druppelvormige bloedkoralen. Lengte oorbellen 40 mm. Totaalgewicht 2,47 gram. 14 karaat 70, Geelgouden oorstekers bezet met cultivé parel, 14 karaat. Bezet met een cultivé parel ( 3,25 mm doorsnee), 14 karaat, totaalgewicht 1,1 gram. 45, Geelgouden oorstekers ieder bezet met glasgranaat, 14 karaat. Geelgouden oorstekers ieder bezet met glasgranaat, diameter: 7,42 mm, totaal gewicht: 1,4 gram, 14 karaat. 50,- 66 VerzamelaarsVeiling

67 622. Bicolor oorstekers ieder bezet met 4 briljant geslepen diamanten, 14 karaat. Bicolor oorstekers ieder bezet met 4 briljant geslepen diamanten ( 4 x ca. 0,005 ct, totaal: 0,02 ct), lengte: 16,61 mm, totaal gewicht: 3,0 gram, 14 karaat. 80, Geelgouden oorstekers ieder bezet met een triplet zwarte opaal, 14 karaat. Geelgouden oorstekers ieder bezet met een triplet van zwarte opaal, diameter: 6,15 mm, totaal gewicht: 1,0 gram, 14 karaat. 120, Bicolor ring bezet met 7 briljant geslepen diamanten, 14 karaat. Bicolor ring bezet met 7 briljant geslepen diamanten( 1x ca. 0,03 ct en 6x ca. 0,01 ct, totaal: ca. 0,09 ct.), binnenmaat: 18, omtrek: 56 mm, totaal gewicht: 3,3 gram, 14 karaat. 140, Witgouden oorstekers met diamant, 14 karaat Beide met een briljant geslepen diamant van totaal 0,2 ct. (2 x 0,10 ct.), Kleur: I, Zuiverheid: SI2. 0,88 gram. 14 karaat 120, Gouden creolen met spinel, 14 karaat Geelgouden creolen, beide bezet met 3 blauwe en 2 witte spinellen, princess geslepen. Lengte 13 mm. Totaalgewicht 2,84 gram. 14 karaat. 70, Geelgouden oorstekers ieder bezet met 3 briljant geslepen diamanten, 14 karaat. Geelgouden oorstekers bezet met 3 briljant geslepen diamanten ( 3x ca. 0,02 ct, totaal: ca. 0,06 ct), lengte: 13,14 mm, totaal gewicht: 2,0 gram, 14 karaat. 90,- Ringen 628. Geelgouden ring bezet met diamanten en saffieren, 14 karaat. Bezet met 8 saffieren ( doorsnede ca. 2-2 mm) 3 briljant geslepen diamanten ( 3x ca. 0,03 ct. Totaal ca. 0,09 ct. ) Ringmaat 18,25, omtrek 57 mm, 3,3 gram. 180, Geelgouden ring bezet met siersteen en 20 briljant geslepen diamanten, 18 karaat. Bezet met 1 siersteen ( doorsnede ca. 6-4 mm) 20 briljant geslepen (4x ca. 0.3 ct. 2x ca. 0,2 ct. 14x ca. 0,1 ct. Totaal ca. 3 ct.) Ringmaat 17, omtrek 53, 18 karaat, 6,5 gram. 450,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 625. Geelgouden oorstekers ieder bezet met bloedkoraal, 14 karaat. Geelgouden oorstekers ieder bezet met bloedkoraal ( doorsnee bloedkoraal: 3,5 mm),totaal gewicht: 1,3 gram, 14 karaat. 55, Geelgouden ring met jade, 14 karaat Geelgouden blokring met jade (afmeting steen 14 x 10 mm.) Ringmaat 18. omtrek 56 mm. Totaalgewicht 3,31 gram. 14 karaat 70, Geelgouden ring bezet met diamanten, 18 karaat. Bezet met 3 briljant geslepen diamanten( 3x ca. 0,02 ct, totaal: ca. 0,06 ct.), binnenmaat: 16,75, omtrek: 52 mm. Gewicht: 2,8 gram. 90,- VerzamelaarsVeiling 67

68 633. Geelgouden ring bezet 14 briljant geslepen diamanten, 14 karaat. Bezet met 14 briljant geslepen diamanten ( 14x ca. 0,01 ct. Totaal ca. 0,14 ct. ) Ringmaat 18,5, omtrek 58 mm, 14 karaat, 2,7 gram. 140, Geelgouden ring met bloedkoraal, 14 karaat Geelgouden opengewerkte ring waarin een handuitgesneden bloedkoralen camee (afmetingen camee 17 x 11 mm). Ringmaat 15,75. Omtrek 49 mm. Totaalgewicht 8,28 gram. 14 karaat. 220, Geelgouden ring bezet met 6 edelstenen, 14 karaat. Bezet met 6 verschillende edelstenen: peridot (5 mm), citrien (5 mm), topaas (7 mm), robijn (4 mm), groene edelsteen (5 mm), oranje edelsteen (4 mm). Ringmaat 17,5, omtrek 55 mm, 14 karaat, 4,1 gram. 180,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 634. Geelgouden ring met diamanten, 18 karaat Geelgouden ring in geknoopte stijl waarin 3 briljant geslepen diamanten van totaal ca. 0,15 ct. (3 x 0,05), Kleur: I, zuiverheid: P1. Ringmaat omtrek 52 mm. 5,59 gram, 18 karaat. 200, Geelgouden antieke ring bezet met aventurijn, 14 karaat. Geelgouden antieke ring bezet met aventurijn, 19 mm x 6 mm (lxb). Ringmaat 16 mm, omtrek 50 mm, totaal gewicht 3,5 gram, 14 karaat. 65, Geelgouden zegelring bezet met tijgeroog, 14 karaat. Geelgouden zegelring bezet met tijgeroog (doorsnee 21,07 mm), binnenmaat: 21, omtrek: 66 mm, totaal gewicht: 7,2 gram, 14 karaat. 150, Geelgouden ring bezet met diamanten, 14 karaat. Bezet met 7 roos geslepen diamanten ( 2x ca. 0,15 ct, 4x ca. 0,07 ct en 1x ca. 0,05 ct, totaal: ca 0,63 ct), binnenmaat: 18,5, omtrek: 58 mm, totaal gewicht: 3,1 gram, 14 karaat. 180, Geelgouden antieke ring bezet met granaat en 15 zaad pareltjes, 14 karaat. Geelgouden antieke ring bezet met granaat en 15 zaad pareltjes ( doorsnede 15x ca. 2 mm ) Ringmaat 18, omtrek 56 mm, 14 karaat, 4,5 gram. 140, Geelgouden ring bezet met diamanten en saffieren, 14 karaat. Bezet met 10 briljant geslepen diamanten ( 10x ca. 0,03 ct. Totaal ca. 0,30 ct. ) en 8 blauwe saffieren doorsnede ( ca. 1-2 mm, ringmaat 18,5, omtrek 58 mm, 14 karaat, 6,2 gram. 270, Geelgouden ring bezet met 5 briljant geslepen diamanten, 14 karaat. Geelgouden ring bezet met 5 briljant geslepen diamanten ( 5x ca. 0,01 ct. Totaal ca. 0,05 ct. ) Ringmaat 18, omtrek 56 mm, 14 karaat, 3,6 gram. 120, Geelgouden ring met diamant, 14 karaat Bandring bezet met 1 briljant geslepen diamant van 0,07 ct. Kleur: I, Zuiverheid: SI2. Ringmaat 17, omtrek 53 mm. 7,09 gram, 14 karaat. 175, Witgouden solitaire ring bezet met 1 briljant geslepen diamant, 14 karaat. Witgouden solitaire ring bezet met 1 briljant geslepen diamant, ( 1x ca. 0,07 ct. Totaal 0,07 ct. ) Ringmaat 18,25, omtrek 57 mm, totaal gewicht 2,8 gram, 14 karaat. 140,- 68 VerzamelaarsVeiling

69 645. Geelgouden ring met bloedkoraal, 14 karaat Geelgouden rozetring waarin 12 bloedkoralen. Ringmaat 16, omtrek 50 mm. 4,27 gram 14 karaat. 100, Witgouden ring met diamanten, 14 karaat Witgouden alliance ring rondom bezet met 24 briljant geslepen diamanten van totaal ca. 1.2 ct. (24 x 0.05 ct.), Kleur: H, Zuiverheid: SI2. Ringmaat 17,5. Omtrek 55 mm. Totaalgewicht 3,23 gram. 14 karaat 650, Geelgouden ring met opaal, 14 karaat Ovaal geslepen doublet opaal (13 x 17 mm) gezet in 14 karaats geelgoud. Opaal gechipt. Ringmaat 17.25, omtrek 54 mm. 4,04 gram 14 karaat. 90, Geelgouden ring bezet met 7 briljant geslepen diamanten, 18 karaat. Geelgouden ring bezet met 7 briljant geslepen diamanten( 7x ca. 0,01 ct, totaal: ca. 0,07 ct.), binnenmaat: 16,25, omtrek: 51 mm, totaal gewicht: 3,1 gram, 18 karaat. 120, Witgouden rij ring bezet met 5 briljant geslepen diamanten, 14 karaat. Bezet met 5 princess diamanten ( 5x ca. 0,18 ct. Totaal ca. 0,90 ct. ) Ringmaat 17,5, omtrek 55 mm, 3,3 gram. 700, Bicolor ring bezet met een briljant geslepen diamant, 14 karaat. Bicolor ring bezet met een briljant geslepen diamanten( ca. 0,09 ct.), binnenmaat: 18,25, omtrek: 58 mm, totaal gewicht: 3,7 gram, 14 karaat. 140, Geelgouden ring bezet met siersteen en diamanten, 14 karaat. Bezet met siersteen ( doorsnede 15-2 mm) 18 briljant geslepen diamanten ( 18x ca. 0,01 ct. Totaal ca. 0,18 ct. ) Ringmaat 19, omtrek 59 mm, 14 karaat, 6 gram. 250, Geelgouden ring bezet met een cabochon geslepen amethist, 14 karaat. Geelgouden ring bezet met een cabochon geslepen amethist ( doorsnee: 11,08 mm), binnenmaat: 19, omtrek: 59 mm, 14 karaat, totaal gewicht 4,0 gram. 125, Geelgouden ring bezet met zwarte siersteen, 14 karaat. Geelgouden ring bezet met, 24 mm x 13 mm (lxb). Ringmaat 18,25 mm, omtrek 57 mm, totaal gewicht 7,3 gram, 14 karaat. 160,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 648. Geelgouden rijring bezet met 7 briljant geslepen diamanten, 14 karaat. Bezet met 7 briljant geslepen diamanten (7x ca. 0,02 Ct.), ringmaat 18,5, omtrek 58 mm, 14 karaat, 2,1 gram. 150, Geelgouden ring bezet met synthetische saffier en diamanten. Bezet met 1 synthetische saffier en 8 briljant geslepen diamanten, (8x ca. 0,01 ct. Totaal 0,08 ct.) Doorsnede saffier, 4 mm x 3 mm (lxb). Ringmaat 16,5 mm, omtrek 52 mm. Gewicht 4,8 gram, 18 karaat. 270, Witgouden designring met agaat en diamanten, 14 karaat Designring met cabouchon geslepen oranje agaat en 11 briljant geslepen diamanten van totaal ca. 0,11 ct. (11 x 0,01 ct.). Ringmaat 16,75, omtrek 52 mm. 5,85 gram, 14 karaat 200,- VerzamelaarsVeiling 69

70 657. Geelgouden ring bezet met aquamarijn, 14 karaat. Geelgouden ring bezet met aquamarijn, doorsnede aquamarijn 16 mm 12 mm (lxb). Ringmaat 16,5 mm, omtrek 52 mm, totaal gewicht 7,2 gram, 14 karaat. 150, Geelgouden ring bezet met 47 diamanten, 14 karaat. Geelgouden ring bezet met 47 briljant geslepen diamanten( 47x ca. 0,005 ct, totaal: ca. 0,235 ct.), binnenmaat: 18,5, omtrek: 58 mm, totaal gewicht: 4,5 gram, 14 karaat. 130, Geelgouden ring bezet met 7 briljant geslepen diamanten. Geelgouden ring bezet met 7 briljant geslepen diamanten( 7x ca. 0,01 ct, totaal: ca. 0,07 ct.), binnenmaat: 16,25, omtrek: 51 mm, totaal gewicht: 3,8 gram, 18 karaat. 180,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 658. Rosegouden ring bezet met goshenieten en diamanten. Bezet met 4 goshenieten (4 x 0,30 ct, totaal 1,20 ct) en 5 briljant geslepen diamanten( 5x ca. 0,01 ct, totaal: ca. 0,05 ct ), binnenmaat: 19, omtrek: 60 mm, totaal gewicht: 2,3 gram, 14 karaat. 80, Geelgouden ring bezet spessartienen en 5 diamanten, 14 karaat. Bezet met 12 spessartienen ( 11 x 2,25 mm doorsnee en 1 x 7,46 mm doorsnee) en 5 briljant geslepen diamanten( 5x ca. 0,01 ct, totaal: ca. 0,05 ct ), binnenmaat: 17,25, omtrek: 54 mm. Gewicht: 5,5 gram, 270, Geelgouden ring met bloedkoraal, 14 karaat Geelgouden ring waarin ee handuitgesneden bloedkoraal in vorm van bloemen (afmeting steen 16 x 10 mm) Ringmaat 18,25. Omtrek 57 mm. Totaalgewicht 5,8 gram. 14 karaat 125, Bicolor rijring bezet met 5 briljant geslepen diamanten, 14 karaat. Bicolor rijring bezet met 5 briljant geslepen diamanten, (5x ca. 0,04 ct. Totaal 0,20 ct. ) Ringmaat 16,5 mm, omtrek 52 mm, totaal gewicht 3,8 gram, 14 karaat. 180, Geelgouden ring met sierstenen, 14 karaat Brede bandring bezet met (139x) witte en (47x) zwarte sierstenen. In het midden van de ring een hartvorm waarin siersteentjes achter glas. Ringmaat 18,25 omtrek 57 mm. 13,521gram 14 karaat. 270, Bicolor gouden solitairring bezet met een briljant geslepen diamant, 14 karaat. Bicolor gouden solitairring bezet met een briljant geslepen diamant (ca. 0,30 ct.), binnenmaat: 18, omtrek: 56 mm, totaal gewicht: 4,7 gram, 14 karaat. 350, Bicolor gouden slagring bezet met 2 briljant geslepen diamanten. Bicolor gouden slagring bezet met 2 briljant geslepen diamanten ( 2x ca. 0,05ct, totaal: ca. 0,10 ct.), binnenmaat: 17,5, omtrek: 55 mm. Gewicht: 2,9 gram. 14 karaat. 125, Geelgouden ring bezet met glasgranaten, 14 karaat. Bezet met 11 glasgranaten, doorsnede 3 mm en 1x 13mm x 6mm. Ringmaat 17,5 mm, omtrek 55 mm. Gewicht 4,6 gram, 14 karaat. 90, Geelgouden ring bezet met 6 smaragden en 2 diamanten. Bezet met 6 carré geslepen smaragden ( 6x ca. 0,05 ct, totaal: ca. 0,30 ct.) en 2 briljant geslepen diamanten( 2x ca. 0,01 ct, totaal: ca. 0,02 ct ), binnenmaat: 17,5, omtrek: 55 mm. Gewicht: 1,7 gram. 14 karaat 125,- 70 VerzamelaarsVeiling

71 669. Witgouden aanschuifring bezet met 16 briljant geslepen diamanten. Bezet met 16 briljant geslepen diamanten ( 16x ca. 0,05 ct, totaal: ca. 0,08 ct.) binnenmaat: 16, omtrek: 50 mm. Gewicht: 1,6 gram, 14 karaat. 120, Geelgouden antieke ring bezet met bloedkoraal, 14 karaat. Geelgouden antieke ring bezet met bloedkoraal, 20 mm x 11 mm (lxb). Ringmaat 18,5 mm, omtrek 58 mm, totaal gewicht 7,1 gram, 14 karaat. 140, Geelgouden solitairring bezet met een briljant geslepen diamanten, 18 karaat. Geelgouden solitairring bezet met een briljant geslepen diamant (ca. 0,05 ct.), binnenmaat: 17,5, omtrek: 55 mm, totaal gewicht: 2,7 gram. 90, Gouden ring met saffier en diamant, 14 karaat Geelgouden ring met een donkerblauwe saffier en 2 briljantgeslepen diamantjes. Ringmaat 17. Omtrek 53 mm. Totaalgewicht 1,53 gram. 14 karaat 35, BWG, ring bezet met triplet opaal, 9 karaat. BWG ring bezet met triplet opaal, 17 mm x 12 mm (lxb). Ringmaat 20,5 mm, omtrek 65 mm, totaal gewicht 8,6 gram, 9 karaat. 150, Geelgouden ring bezet met glasgranaten waarvan de zetting versierd is met kabelranden. Bezet met 6 glasgranaten, 5 mm x 4 mm (lxb) én 1 glasgranaat, doorsnede 5 mm. Ringmaat 21 mm, omtrek 66 mm, gewicht 7,3 gram, 14 karaat. 130, Geelgouden ring bezet met 4 diamanten en 1 cultivé parel met slot, 14 karaat. 4 briljant geslepen diamanten ( 4 x ca. 0,005 ct. Totaal: ca. 0,02 ct) en een cultivé parel (19,31 mm doorsnee) met slot, binnenmaat: 16,5, omtrek: 52 mm. Gewicht 5,1 gram. 140, Geelgouden antieke ring bezet met citrien, omtrek van de ring is versierd met kabelranden, 14 karaat. Geelgouden ring bezet met citrien, 16 mm x 12 mm (lxb). Ringmaat 17,5 mm, omtrek 55 mm, totaal gewicht 8 gram, 14 karaat. 180, Geelgouden antieke ring bezet met 13 roosgeslepen diamanten. Geelgouden antieke ring bezet met 13 diamanten, (12x ca. 0,01 ct. 1x ca. 0,08 ct. Totaal 0,20 ct.) Ringmaat 17,75 mm, omtrek 55 mm, Gewicht 3,8 gram, 14 karaat. 180,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 672. BWG Ring met opalen en donkerblauwe edelstenen, 9 karaat BWG Geelgouden rozetring bezet met 6 cabouchon geslepen melkopalen en 7 briljantgeslepen edelstenen. Ringmaat 17,5 omtrek 55 mm. 2,95 gram 9 karaat. 55, Witgouden rozet ring bezet met 10 briljant geslepen diamanten en 1 donkerblauwe edelsteen. Bezet met 10 briljant geslepen diamanten ( 10x ca. 0,005 ct. Totaal 0,05 ct. ), 1 donkerblauwe edelsteen doorsnede ca. 6 mm. Ringmaat 17 mm, omtrek 53 mm. Gewicht 3,7 gram, 14 karaat. 180, Witgouden ring met diamanten, 14 karaat Witgouden ring in bloemvorm waarvan de blaadjes met 19 briljant geslepen diamanten van totaal ca. 0,38 ct. (19 x 0,02 ct.), Kleur: I, Zuiverheid: P1. Ringmaat 18, omtrek 56 mm. 4,5 gram, 14 karaat. 220,- VerzamelaarsVeiling 71

72 681. Witgouden solitair ring met diamant, 14 karaat Witgoud solitair ring met een briljant geslepen diamant van 0,10 ct, Kleur: G, Zuiverheid: P1. Ringmaat omtrek 54 mm. 1,85 gram, 14 karaat. 90, Gouden ring met opaal, 14 karaat Antiek rosé gouden ring met een triplet opaal (diameter 9 mm). Gezet in gegraveerd bloemvormige zetting. Ringmaat 17. omtrek 53 mm. Totaalgewicht 3,54 gram. 14 karaat 70, Antiek zilver op geelgouden ring met diamanten, 14 karaat Bezet met 9 roosgeslepen diamanten van totaal ca ct. (8 x 0,03 ct., 1 x 0,25 ct.), Kleur: J, Zuiverheid: P1. Ringmaat 17 omtrek 53 mm. 3,32 gram. 14 karaat. 220,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 682. Geelgouden ring bezet met lapis lazuli en 6 diamanten. Bezet met 6 briljant geslepen diamanten ( 6 x ca. 0,04 ct. Totaal: ca. 0,24 ct) en een cabochon geslepen lapis lazuli (16,24 mm lengte), binnenmaat: 18, omtrek: 56 mm, 14 karaat. Gewicht 5,1 gram. 180, Geelgouden ring met turkoise, 18 karaat Cabuchon geslepen turkoise (10 x 7 mm). Ringmaat 18,5 omtrek 58 mm. 4 gram. 18 karaat 160, Geelgouden antieke ring bezet met bruine siersteen, 14 karaat. bezet met bruine siersteen ( doorsnede ca. 12 mm) ringmaat 14,75, omtrek 46, 14 karaat. Gewicht3,6 gram. 80, Geelgouden ring bezet met topaas en 20 briljant geslepen diamanten, 14 karaat. Bezet met topaas ( doorsnede ca. 16 mm) 20 briljant geslepen diamanten ( 20x ca. 0,01 ct. Totaal 0,20 ct. ) Ringmaat 17,25, omtrek 54 mm, 14 karaat, 7,2 gram. 300, Geelgouden ring met camee, 14 karaat Geelgouden ring met een handuitgesneden steen camee met afbeelding van een vrouw (afmeting steen 14 x 10 mm). Ringmaat 17,75. Omtrek 55 mm. Totaalgewicht 2,58 gram. 70, Bicolor gouden ring, filigrain bewerkt en bezet met een briljant geslepen diamant, 18 karaat. Bicolor gouden ring, filigrain bewerkt en bezet met een briljant geslepen diamant ( 1x ca. 0,07 ct), binnenmaat: 16,75, omtrek: 53, totaal gewicht: 3,6 gram. 260, Bicolor gouden rijring bezet met 5 briljant geslepen diamanten, 14 karaat. Bezet met 5 briljant geslepen diamanten ( 5x ca. 0,02 ct. Totaal ca. 0,10 ct. ) ringmaat 16, omtrek 50 mm. Gewicht 3,5 gram. 140, Geelgouden roos ring met diamant, 18 karaat In de vorm van een roos waar in het midden een briljant geslepen diamant van ca. 0,05 ct. Kleur: H, Zuiverheid: SI1. Ringmaat 16.5, omtrek 52 mm. 5,9 gram 18 karaat. 220, Antieke ring met diamant, 14 karaat Antieke geelgouden ring met 5 roosgeslepen diamanten in zilveren zetting. Kleur: J, Zuivehreid: SI2. Ringmaat 17. Omtrek 53 mm. Totaalgewicht 3,74 gram. 14 karaat 120,- 72 VerzamelaarsVeiling

73 693. Witgouden ring bezet met 7 diamanten en 6 spinel stenen. Witgouden ring bezet met 7 briljant geslepen diamanten ( 1x ca. 0,05 ct., 2x ca. 0,04 ct., 4x 0,03 ct. Totaal ca. 0,25 ct. ) 6 spinel stenen ( doorsnede ca. 5 mm) Ringmaat 16,25, omtrek 51 mm, 14 karaat, gewicht 4 gram. 550, Geelgouden ring bezet met verschillende kleuren topaas. Geelgouden ring bezet met 20 topazen in verschillende kleuren van verschillende afmetingen ( grootste topaas: ca. 0,70 caraat, kleinste topaas: ca. 0,08 caraat), binnenmaat: 16,75, omtrek: 53 mm, totaal gewicht: 9,1 gram, 14 karaat. 200, Geelgouden bandring met diamanten en robijnen, 18 karaat Bezet met vele briljant geslepen diamantjes van totaal 0,72 ct. (72 x 0,01 ct.) en 5 robijnen (5 x 0,07 ct.). Ringmaat 18.5, Omtrek 58 mm. 8,2 gram, 18 karaat. 400, Geelgouden ring bezet met een groene agaat en 18 zirkonia s. Bezet met een groene agaat (doorsnee: 11,12 mm) 18 briljant geslepen zirkonia s (18 x 0,02 ct, totaal: 0,36 ct), binnenmaat: 19, omtrek: 59 mm. Gewicht: 3,0 gram, 14 karaat. 220, Geelgouden ring bezet met siersteen en 6 briljant geslepen diamanten, 14 karaat. Bezet met 1 siersteen ( doorsnede ca. 6-3 mm) 6 briljant geslepen diamanten ca. 0,01 ct. Ringmaat 17,5, omtrek 55 mm, 14 karaat, 1,9 gram. 120, Geelgouden zegel ring bezet met blauwlagensteen, 14 karaat. Geelgouden zegel ring bezet met blauwlagensteen, 15 mm x 11 mm (lxb). Ringmaat 18,5 mm, omtrek 58 mm, totaal gewicht 8,9 gram, 14 karaat. 180, Geelgouden ring bezet met 20 robijnen en 9 briljant geslepen diamanten, 18 karaat. Bezet met 20 robijnen ( doorsnede ca. 2-2 mm) en 9 briljant geslepen diamanten ( 9x ca. 0,02 ct. Totaal ca. 0,18 ct. ) Ringmaat 17,25, omtrek 54 mm, 18 karaat, 4,1 gram. 270, gouden ring met opaal en diamant, 18 karaat Geelgouden ring met een druppelvormige cabouchon geslepen melkopaal en 7 briljant geslepen diamanten van totaal ca. 0,07 ct. (7 x 0.01 ct.). Totaalgewicht 5,02 gram. 18 karaat 270, Zware ring met Robijn, 10 karaat Zware gele (BWG) gouden ring met een syntethische robijn (afmeting steen 12 x 10 mm). Ringmaat 20,5. Omtrek 65 mm. 10,35 gram. 10 karaat. 280,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 696. Bicolor gouden ring bezet met een witte opaal en een blauwe spinel, 14 karaat. Bezet met een witte opaal ( doorsnee: 10,09 mm) blauwe spinel ( 1x: ca. 0,10 ct), binnenmaat: 18,25, omtrek: 58 mm Gewicht: 7,5 gram. 220, Bicolor ring bezet met 7 briljant geslepen diamanten, 18 karaat. Geelgouden bicolor ring bezet met 7 briljant geslepen diamanten ( 6x ca. 0,01 ct. 1x ca. 0,03 ct. Totaal ca. 0,09 ct. ) Ringmaat 17,75, omtrek 55 mm, 18 karaat, 3,9 gram. 140, Geelgouden ring met diamanten, 14 karaat Rijring met 3 briljantgeslepen diamanten van totaal 0,12 ct. (3 x 0,04 ct.), Kleur: H, Zuiverheid: P1. Ringmaat 16, omtrek 50 mm. 2,69 gram, 14 karaat. 80,- VerzamelaarsVeiling 73

74 705. Witgouden ring bezet met 2 saffieren en 6 diamanten, 14 karaat. Bezet met 2 saffieren, 4 mm x 3mm (lxb) en 6 briljant geslepen diamanten, 2x ca. 0,02 ct. 4x 0,01 ct. Totaal 0,08 ct. Ringmaat 16,5 mm, omtrek 52 mm, totaal gewicht 1,8 gram. 220, Geelgouden ring met diamanten, 14 karaat. Antieke geelgouden ring met 19 roosgeslepen diamanten van ca. 0,45 ct. (1 x 0,15 ct., 12 x 0,02 ct., 6 x 0,01 ct.) Gezet in zilver. Ringmaat 20, omtrek 63 mm. 4,7 gram, 14 karaat. 250, Geelgouden zegelring bezet met een synthetische saffier. Geelgouden zegelring bezet met een synthetische saffier ( doorsnee: 15,52 mm), binnenmaat: 22,25, omtrek: 70 mm, totaal gewicht: 7,9 gram, 14 karaat. 200,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 706. Geelgouden slagring bezet met 5 briljant geslepen diamanten en 2 sierstenen, 14 karaat. Bezet met 5 briljant geslepen diamanten ( 5x ca. 0,01 ct. Totaal ca. 0,05 ct. ) en 2 sierstenen ( doorsnede ca. 6 mm) ringmaat 17,75, omtrek 55 mm. Gewicht 2,9 gram. 180, Bicolor ring bezet met 1 briljant geslepen diamant, 14 karaat. Bicolor ring bezet met 1 briljant geslepen diamant ( 1x ca. 0,03 ct. ) Ringmaat 17,5, omtrek 55 mm, 14 karaat, 2,4 gram. 80, Witgouden ring bezet met 36 briljant geslepen diamanten en één blauwe saffier, 14 karaat. Bezet met 36 briljant geslepen diamanten (36x ca. 0,01 ct. Totaal ca. 0,36 ct.) en één blauwe saffier (doorsnede ca. 6 mm) ringmaat 17,25, omtrek 54 mm, Gewicht 7,4 gram. 550, Geelgouden slagring bezet met 5 diamanten, 14 karaat. Bezet met 5 briljant geslepen diamanten ( 2x ca. 0,08 ct. 3x ca. 0,01 ct. Totaal ca. 0,19 ct. ) Ringmaat 17, omtrek 53 mm, Gewicht 2 gram. 90, Geelgouden ring met diamanten, 14 karaat Geelgouden ring met 3 briljant geslepen diamanten van totaal 0,12 ct. (3x 0,04), Kleur: J, Zuiverheid: P1. Ringmaat 19.5, omtrek 61 mm. 4,62 gram. 14 karaat. 120, Gouden ring met kristallen, 18 karaat Geelgouden design ring met 6 kristallen. Ringmaat 18,25. Omtrek 57 mm. Totaalgewicht 2,83 gram. 18 karaat 90, Geelgouden slagring bezet met emerald en 1 diamant, 14 karaat Bezet met emerald (doorsnede ca. 4-3 mm) briljant geslepen diamant ca. 0,01 ct. Ringmaat 18, omtrek 56, 14 karaat. Gewicht 3,1 gram. 160, Geelgouden ring bezet met een cabochon geslepen chrysopraas, 18 karaat. Bezet met een cabochon geslepen chrysopraas ( doorsnee: 16,01 mm), binnenmaat: 15,75, omtrek: 50 mm, Gewicht: 9,4 gram. 200, Geelgouden ring bezet met 2 saffieren en 6 briljant geslepen diamanten, 14 karaat. Bezet met 2 saffieren ( doornsede ca. 6-4 mm) 6 briljant geslepen diamanten ca. 0,03 ct. Ringmaat 18, omtrek 58 mm, 18 karaat, 5 gram. 400,- 74 VerzamelaarsVeiling

75 717. Geelgouden ring met parel, 14 karaat Rondom te parel versierd met filligrain werk. Ringmaat 15,75 omtrek 49 mm. 2,3 gram. 14 karaat 65, Geelgouden designring met diamanten, 18 karaat. Gezet met 6 Briljantgeslepen diamanten van totaal ca. 0,31 ct. (1x 0,25 ct., 1x 0,02 ct., 3x 0,01 ct.). Kleur: G, Zuiverheid: VVS2. Ringmaat omtrek 54 mm. Gewicht 10,18 gram. 500, Bicolor slagring bezet met een briljant geslepen diamant, 14 karaat. Bicolor slagring bezet met een briljant geslepen diamant ( ca. 0,08 ct.) binnenmaat: 16,25, omtrek: 51 mm, totaal gewicht: 4,4 gram. 125, BWG ring bezet met 6 briljant geslepen diamanten en jade. Bezet met 6 briljant geslepen diamanten (4x ca. 0,01 Ct. En 2x ca. 0,02 Ct., totaal 0,08 Ct.) en jade (doorsnede 8 mm). Ringmaat 17, omtrek 53, gewicht 3,2 gram, BWG. 140, Antieke geelgouden ring bezet met 11 roos geslepen diamanten. Bezet met 11 diamanten (10x ca. 0,03 ct en 1x ca. 0,40 ct, totaal: ca. 0,70 ct), binnenmaat: 16,5, omtrek: 52 mm. Gewicht: 4,3 gram. 14 karaat. 220, Antieke geelgouden ring, 14 karaat Filligrain werk ring met accenten van roodgoud. Ringmaat 18.5 omtrek 58 mm. 6,23 gram. 14 karaat 140, Geelgouden ring met ivoor, 14 karaat Antieke geelgouden ring waarop een ivoren bloem gesneden in de vorm van een roos (afmeting 20 mm.) ringmaat omtrek 58 mm. 8,75 gram. 14 karaat 200, Geelgouden ring met granaat en parels, 14 karaat Rozetring waarin in het midden een grote granaat van ca. 1 ct. Daaromheen 8 pareltjes en 12 granaatjes. Ringmaat 17.25, omtrek 54 mm. 5,74 gram, 14 karaat 130, Geelgouden ring bezet met 12 diamanten en blauwe siersteen. Bezet met 12 briljant geslepen diamanten (12x 0,01 ct. Totaal ca. 0,12 ct.) blauwe siersteen (doorsnede ca. 14mm) Ringmaat 16, omtrek 50 mm, Gewicht 10,3 gram. 18 karaat 270,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 720. Geelgouden ring bezet met 6 diamanten en 9 spinellen. 14 karaat Bezet met 6 briljant geslepen diamanten (6xca. 0,005 ct. Totaal:ca. 0,03 ct) 3 rode spinellen (3x:ca. 0,04 ct, totaal: ca. 0,12 ct), 3 blauwe spinel (3x:ca. 0,04 ct, totaal:ca. 0,12 ct) 3 groene spinel (3x:ca. 0,04 ct, totaal: ca. 0,12 ct), binnenmaat:17,25, omtrek:54 mm, Gewicht: 3,0 gram. 160, Geelgouden ring bezet met zwarte toermalijn, 14 karaat. Geelgouden ring bezet met zwarte toermalijn ( doorsnee: 7,81 mm), binnenmaat: 18,5, omtrek: 58 mm, totaal gewicht: 1,5 gram, 14 karaat. 80, Bicolor slagring bezet met 12 diamanten, 14 karaat. Bezet met 12 briljant geslepen diamanten (1x ca. 0,03 ct. 1x ca. 0,02 ct. 10x ca. 0,01 ct. Totaal ca. o,15 ct.) Ringmaat 16,25, omtrek 51 mm. gewicht 2,8 gram. 150,- VerzamelaarsVeiling 75

76 729. Geelgouden ring bezet met 10 briljant geslepen diamanten, 14 karaat. Bezet met 10 briljant geslepen diamanten waarvan 6 gekleurde, ( 6x ca. 0,01 ct. 4x ca. 0,02 ct. Totaal ca. 0,14 ct. Ringmaat 18,25, omtrek 57 mm, 14 karaat, 4,7 gram. 120, Geelgouden solitair ring met diamant, 14 karaat Geelgouden ring met één briljant geslepen diamant (ca. 0,20 ct.) in een witgouden en hoge zetting. Kleur:H, zuiverheid: SI2. Binnenzijde inscriptie: John. Ringmaat 15.75, Omtrek 49 mm. 4,92 gram, 14 karaat. 300, Geelgouden ring bezet met aventurijn, 14 karaat. Geelgouden ring bezet met aventurijn ( doorsnee: 16,12 mm), binnenmaat: 16,75, omtrek: 53, totaal gewicht: 4,9 gram, 14 karaat. 100,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 730. Geelgouden ring bezet met 14 briljant geslepen diamanten. Bezet met 14 briljant geslepen diamanten (14xca. 0,01 ct, totaal:ca. 0,14 ct.) binnenmaat:18,5, omtrek:58 mm. Gewicht: 2,8 gram,14 karaat. 125, Geelgouden ring met onyx, 14 karaat Geelgouden ring met een ovale onyx (afmeting steen 14 x 7 mm.) Ringmaat 17,25. Omtrek 54 mm. Totaalgewicht 3,03 gram. 14 karaat 120, Witgouden solitaire ring bezet met 8 diamanten en 1 cultivé parel. Bezet met 8 briljant geslepen diamanten (8x ca. 0,02 ct. Totaal ca. 0,16 ct.) cultivé parel (doorsnede ca. 8 mm) ringmaat 17, omtrek 53 mm, 14 karaat, Gewicht 4,6 gram. 240, Geelgouden ring bezet met jade, 14 karaat. Bezet met jade ( doorsnede mm) Ringmaat 17, omtrek 53 mm, 14 karaat, 5,6 gram. 140, Gouden ring met een blauwe spinel, 18 karaat Zware ring met een grote lichtblauwe spinel (afmeting steen 19 x 16 mm). Ringmaat 17. omtrek 53 mm. Totaalgewicht 12,68 gram. 18 karaat. 300, Geelgouden ring bezet met citrien en 8 diamanten, 14 karaat. Bezet met een carré geslepen citrien ( 5,96 mm doorsnee) en 8 briljant geslepen diamanten (8x ca. 0,005 ct, totaal: ca. 0,04 ct), binnenmaat: 17,75, omtrek: 56 mm, gewicht: 3,2 gram. 200, Geelgouden ring bezet met citrien, 14 karaat. Bezet met fijne zetting én bezet met citrien, doorsnede citrien 12 mm. Ringmaat 17,5 mm, omtrek 55 mm, 14 karaat, ewicht 6,9 gram. 125, Geelgouden ring met granaat, 14 karaat Ovaal facet geslepen granaat (17 x 10 mm). Ringmaat 16,5 omtrek 52 mm. 6,02 gram, 14 karaat 120, Geelgouden ring bezet met chrysoprase, 14 karaat. Geelgouden ring bezet met chrysoprase ( doorsnede ca. 15 mm) Ringmaat 16,5, omtrek 52 mm, 14 karaat, 3,1 gram. 90,- 76 VerzamelaarsVeiling

77 741. Geelgouden ring bezet met 10 diamanten en 20 Robijnen. Bezet met 10 briljant geslepen diamanten, 20 robijnen, doorsnede synthetische robijnen (1-1/2-2 mm. lxb) diamanten 10x ca. 0,02 ct. Totaal ca. 0,20 ct. Ringmaat 17,5, omtrek 55 mm. gewicht 4 gram. 18 karaat. 500, Geelgouden slagring bezet met 5 briljant geslepen diamanten, 18 karaat. Bezet met 5 briljant geslepen diamanten ( 5x ca. 0,03 ct. Totaal ca. 0,15 ct. ) Ringmaat 17, omtrek 53 mm, 18 karaat, 3,4 gram. 120, Geelgouden ring bezet met 6 diamanten en 42 diamanten. Bezet met 6 princess geslepen diamanten (6x ca. 0,05 ct, totaal: ca. 0,30 ct) en 42 briljant geslepen diamanten (42x ca. 0,01 ct., totaal: ca. 0,42 ct.), binnenmaat: 16,5, omtrek: 52 mm. Gewicht:6,4 gram, 14 karaat. 500, Geelgouden ring met diamanten, 14 karaat Gevlochten stijl waarin 23 briljant geslepen diamantjes van totaal 0,23 ct. (10 x 0,01 ct.), Ringmaat 17.5, omtrek 55 mm. 4,6 gram, 14 karaat. 130, Geelgouden ring met diamanten en een smaragd. 14 karaat Bezet met 1 ovaal geslepen smaragd van ca ct. 6 briljantgeslepen diamanten van totaal ca 0.06 ct (6 x 0.01 ct.). Ringmaat 17,25. Omtrek 54 mm. Gewicht 3,43 gram. 175, Geelgouden antieke ring bezet met rhodoniet, 18 karaat. Geelgouden antieke ring bezet met rhodoniet ( doorsnede ca.12 mm.) Ringmaat 19, omtrek 19 mm, 18 karaat, 5,1 gram 160, Rosegouden solitairring bezet met een briljant geslepen diamant. Rosegouden solitairring bezet met een briljant geslepen diamant (ca. 0,25 ct.), binnenmaat: 17,25, omtrek: 54 mm, totaal gewicht: 2,1 gram, 14 karaat. 270, Gouden ring met kristallen, 14 karaat Tri-color gouden fantasiering waarin 4 briljantgeslepen kristallen. Ringmaat 18,75. Omtrek 58 mm. Totaalgewicht 1,54 gram. 80, Gouden ring met diamanten, 14 karaat Geelgouden design ring met 7 briljantgeslepen diamanten van totaal ca ct (7 x 0.01 ct). Ringmaat 17,5. Omtrek 55 mm. Totaalgewicht 4,8 gram. 14 karaat 130,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 744. Geelgouden ring bezet met synthetische aquamarijn, 14 karaat. Geelgouden ring bezet met synthetische aquamarijn, 21 mm x 13 mm (lxb). Ringmaat 17 mm, omtrek 53 mm, totaal gewicht 6,9 gram, 14 karaat. 140, Witgouden rozet ring bezet met tourmalijn en 16 saffieren. Witgouden rozetring bezet met tourmalijn ( doorsnede ca. 6 mm) en 16 briljant geslepen witte saffiertjes, ringmaat 18,25, omtrek 57 mm, 18 karaat, 3,9 gram. 270, Chineese Geelgouden ring bezet met jade, 20 karaat. Chinese Geelgouden ring bezet met jade ( doorsnede 14 mm) Ringmaat 17,5, omtrek 55 mm, 20 karaat, 4,3 gram. 220,- VerzamelaarsVeiling 77

78 753. Bicolor gouden solitair ring. Geelgouden fantasie solitair ring met briljant geslepen diamant van ca. 0,05 ct, Kleur: G, Zuiverheid: VS2. Binnenzijde gegraveerd MM onvoorwaardelijk. Ringmaat 18.5, omtrek 58 mm. 3,64 gram, 14 karaat. 90, Geelgouden ring met Lapis lazuli, 14 karaat Ovaal cabuchon geslepen Lapis lazuli steen. Ringmaat 17,5, omtrek 55 mm. 50,05 gram 130, Witgouden ring bezet met 10 diamanten en een cultivé parel. Bezet met 10 briljant geslepen diamanten (10x: ca. 0,04 ct, totaal: ca. 0,40 ct.) cultivé parel ( doorsnee: 9,5 mm), binnenmaat: 20, omtrek: 63 mm, Gewicht: 9,5 gram. 14 karaat 350,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 754. Witgouden ring bezet met geelgouden roos en blauw le, Bezet met geelgouden roos (doorsnede 19 mm) en blauw le hartjes (doorsnede 4 mm) Gewicht 3,4 gram, ringmaat 16, omtrek 50 mm. 18 karaat. 100, Geelgouden aanschuifring bezet met 7 diamanten, 14 karaat. Bezet met 7 briljant geslepen diamanten( 7x ca. 0,05ct, totaal: ca. 0,35 ct.), binnenmaat: 17,5, omtrek: 55 mm, totaal gewicht: 3,6 gram. 200, Geelgouden ring bezet met rode spinel en 3 diamanten. Bezet met rode spinel ( doorsnede 3x ca. 3 mm) en 3 briljant geslepen diamanten (3x ca. 0,01 ct. Totaal ca. 0,03 ct.) Ringmaat 18,25, omtrek 57 mm, 14 karaat, gewicht 2,2 gram. 90, Witgouden ring bezet met 5 diamanten, 14 karaat. Bezet met 5 briljant geslepen diamanten, ( 5x ca. 0,04 ct. Totaal 0,20 ct. ) Ringmaat 17 mm, omtrek 53 mm, totaal gewicht 2,6 gram. 140, Gouden ring met spinel, 14 karaat Geelgouden ring met een grote lichtblauwe spinel (afmeting steen 17 x 12 mm) Ringmaat 18,25. Omtrek 57 mm. Totaalgewicht 5,61 gram. 14 karaat 130, Geelgouden antieke ring bezet met bloedkoraal, 14 karaat. Geelgouden antieke ring bezet met bloedkoraal, 8 mm x 6 mm (lxb), Ringmaat 17,5 mm, omtrek 55 mm, totaal gewicht 1,8 gram. 140, Gouden ring met diamant. Bezet met 1 briljant geslepen diamant van ca ct, Kleur: G, Zuiverheid: VS2. Ringmaat 16,25. Omtrek 51 mm. Binnenzijde met inscriptie; Richard. Gewicht 4,18 gram,18 karaat. 270, Geelgouden slagring bezet met 3 briljant geslepen diamanten. Geelgouden slagring bezet met 3 briljant geslepen diamanten ( 3x ca. 0,01 ct. Totaal ca. 0,03 ct. ) Ringmaat 16, omtrek 50 mm, 14 karaat, 1,2 gram. 65, Geelgouden ring bezet met agaat, 14 karaat. Geelgouden ring bezet met agaat, 22 mm x 16 mm (lxb). Ringmaat 17,25 mm, omtrek 54 mm, totaal gewicht 5,5 gram, 14 karaat. 90,- 78 VerzamelaarsVeiling

79 765. Geelgouden rijring bezet met 5 robijnen en 4 diamanten, 14 karaat. Bezet met 5 carré geslepen robijnen (5x ca. 0,07 ct, totaal: ca. 0,35 ct.) en 4 princess geslepen diamanten(4x ca. 0,05 ct, totaal: ca. 0,20 ct) binnenmaat: 17,5, omtrek: 55 mm, Gewicht: 4,5 gram. 270, Geelgouden heren ring met onyx, 14 karaat Geelgouden zegelring waarin een onyx (afmeting steen 12 x 14 mm.) Ringmaat 21,25. Omtrek 67 mm. Totaalgewicht 5,1 gram. 130, Geelgouden herenring bezet met onyx, 14 karaat. Geelgouden herenring bezet met onyx ( doorsnede ca. 15 mm) Ringmaat 21, omtrek 66 mm, 14 karaat, 6,8 gram 160, Geelgouden ring met diamanten, 14 Karaat Bezet met 2 princess geslepen diamanten van totaal 0,20 ct. (2x 0,10 ct.) in gerhodineerde zetting. Kleur: H, Zuiverheid: SI2 Ringmaat 17.25, omtrek 54 mm. 4,81 gram. 14 karaat. 180, Bicolor ring bezet met 12 diamanten en robijn, 18 karaat. Bezet met 12 briljant geslepen diamanten (12x ca. 0,01 ct, totaal: ca. 0,12 ct.) en robijn (doorsnede 3 mm), ringmaat: 17,5, omtrek: 55 mm, gewicht: 6,9 gram. 250, Geelgouden herenring met tijgeroog, 14 karaat Geelgouden ring met een tijgeroog (1,3 x 1,6 cm), Ringmaat 20,75. omtrek 64 mm. Totaalgewicht 8,54 gram. 14 Karaat 300, Geelgouden herenring bezet met een briljant geslepen diamant, 14 karaat Geelgouden herenring bezet met een briljant geslepen diamant (ca. 0,01 ct.), binnenmaat: 20,25, omtrek: 63 mm, Gewicht: 3,0 gram. 90, Geelgouden herenring, 14 karaat Geelgouden opengewerkte ring met een onyx (14 x 12 mm). Ringmaat 18, omtrek 56 mm, 7,6 gram, 14 karaat. 200, Geelgouden herenring bezet met 9 briljant geslepen diamanten. Bezet met 9 briljant geslepen diamanten ( 9x ca. 0,02 ct. Totaal ca. 0,18 ct. ) Ringmaat 20, omtrek 63 mm, 14 karaat, Totaal gewicht 7,2 gram. 200,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 768. Witgouden rozetring bezet met 14 diamanten en saffier, 14 karaat. Bezet met 14 briljant geslepen diamanten (14x ca. 0,01 ct. Totaal ca. 0,14 ct. ) en saffier (doorsnede: 7 mm). Ringmaat 17,5, omtrek 55 mm, 14 karaat, gewicht 2,5 gram. 200, Geelgouden herenring bezet met 44 diamanten en 2x jade. Bezet met 44 briljant geslepen diamanten (44x ca. 0,01 Ct., totaal: 0,44 Ct.) en 2x jade (lengte 1 cm, breedte 0,8 cm), Ringmaat 21, omtrek 66 mm, 18 karaat, 11,3 gram. 400, Geelgouden herenring, 14 karaat Geelgouden herenring met een bruine steen (15 x 12 mm) Ringmaat 20.5, omtrek 65 mm. 6,1 gram. 14 karaat. 200,- VerzamelaarsVeiling 79

80 Zilveren Armbanden 777. Geelgouden herenring, 14 karaat Geelgouden ring met een blauwe edelsteen (14 x 11 mm). Ringmaat 21.5, omtrek 68 mm., 4,55 gram, 14 karaat. 180, Zilveren schakel armband met 6 verschillende hangers o.a. Kikker, Trompet, Voetbal etc. Lengte armband: 19 cm, Max. lengte bedel s: 2,1 cm, Keurmerk , Brede zilveren bangle armband versierd met gevlochten motief Doorsnede armband: 6,3 cm, Breedte: 3,5 cm, Keurmerk: ,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 778. Geelgouden herenring met een bruine siersteen, 14 karaat Geelgouden zegelring met bruine siersteen (afmeting steen 15 x 11 mm) Ringmaat 19,5. Omtrek 61 mm. Totaalgewicht 6,4 gram. 180, Geelgouden herenring bezet met synthetische saffier, 14 karaat. Bezet met synthetische saffier (let op steen beschadiging in de hoek) doorsnede saffier ca. 14 mm, Ringmaat 18,5 mm, omtrek 56 mm, Gewicht 6,2 gram. 150, Zilveren armband slangenhuid motief bewerkt met sterren en voorzien van schuifslot Lengte armband: 19,5 cm, Breedte armband: 1,8 cm, Keurmerk: , Zilveren slavenarmband fijn bewerkt en bezet met 2 turquoise stenen Doorsnede armband: 6 cm, Breedte armband: 0,7 cm, Schroefslot 60, Zilveren schakel armband Zinzi met 6 hangers o.a. hart, vlinder, kroontje etc. Lengte armband: 18,8 cm, Merk Zinzi, 3 hangers bezet met Zirkonia, Keurmerk , Zilveren armband Mi Moneda bestaand uit kleine zilveren ringetjes Lengte armband: 21 cm, Merk Mi Moneda, keurmerk , Geelgouden herenring bezet met onyx, 14 karaat. Bezet met onyx (doorsnede ca. 15 mm) Ringmaat 19, omtrek 59 mm, 14 karaat, gewicht 5,4 gram. 150, Zilveren armband Pandora met 12 bedels o.a. vis, telefoon etc. Lengte armband: 23,5 cm, Merk: Pandora, Keurmerk: ALE & , Zilveren armband Pandora met 4 bedels en veiligheidskettingkje Lengte armband: 20,5 cm, Merk: Pandora, Keurmerk: ALE & ,- 80 VerzamelaarsVeiling

81 789. Zilveren filigraine bewerkte bloemen armband bezet met Tanzaniten Lengte armband: 22,5 cm, Breedte: 1,4 cm, Tanzaniten 7x 75, Zilveren armband gevlochten motief voorzien van schuifslot Lengte armband: 21,2 cm, Breedte armband: 1 cm, Keurmerk , Zilveren bloemvormige hanger bezet met turkoois en 1 bloedkoraal Doorsnede hanger: 4 x 3,5 cm (lxb) 15 turkoois en 1 bloedkoraal, Keurmerk ,- Zilveren Broches 790. Zilveren schakelarmband zeeuwse knopen Lengte armband: 19,5 cm, Breedte armband: 1,5 cm, Keurmerk: , Zilveren vintage armband filigraine bewerkt en bezet met rode sierstenen Lengte:18 cm, Breedte:4 cm, Schroefslot, filigraine bewerkt, stukje afgebroken rond het rode steentje. 60, Zilveren chique broche bezet met briljant geslepen zirkonia s Doorsnede broche: 5,6 cm, bezet met 11 briljant geslepen zirkonia s, Keurmerk , Zilveren broche voorzien van cultive parel en kettingkje Doorsnede broche: 5,5 cm, bezet met 1 cultive parel, Keurmerk: Silver 20,- Zilveren Hangers 798. Zilveren hanger bezet met een ovaal geslepen kristal Doorsnede hanger: 4 x 1,5 cm (lxb), Ovaal geslepen kristal, Keurmerk , Zilveren hanger met nefriet Art deco stijl hanger waarin een druppelvormige jade. Afmetingen hanger 33 x 19 mm. Totaalgewicht 7,39 gram. Zilverkeuren: 835 5,- Zilveren Kettingen en Colliers Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 792. Zilveren armband met nefriet Zilveren schakelarmband met plakjes nefriet in dichte zetting. Armband 18,5 cm. Totaalgewicht 27,15 gram. Zilverkeuren: 925, ZII, P6W+. 15, Zilveren vintage bloemvormige medallion, filigraine bewerkt Doorsnede hanger: 3,5 x 2 cm (lxb), filigraine bewerkt, met klein slotje aan de zijkant 20, Zilveren ketting met hanger bezet met een briljant geslepen licht blauwe Topaas Lengte ketting: 42 cm, Doorsnede hanger: 1,2 x 1,1 cm (lxb), keurmerk ,- VerzamelaarsVeiling 81

82 801. Zilveren schakelketting met bewerkte hanger Lengte ketting: 42,5 cm, Doorsnede hanger: 2,0 x 6,7 cm (lxb), keurmerk , Zilveren ketting met 7 hangers bezet met zirkonia s Lengte ketting: 49 cm, Max doorsnede hanger: 2,0 x 0,5 cm (lxb) Keurmerk: , Zilveren ketting bezet met 28 briljant geslepen zirkonia s Zilveren ketting, 28 briljant geslepen zirkonia s, knijpslot, gekeurd met 925, Lengte ketting: 45 cm 80,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 802. Schakel ketting met kliphanger TiSento voorzien van verschillende hangers bezet met Zirkonia s Lengte ketting: 41 cm, Doorsnede hanger: 5,5 x 2 cm (lxb), Merk TiSento, Keurmerk , Fijne zilveren ketting met triplet hanger waar echte bladeren in verwerkt zijn Lengte ketting: 46 cm, Doorsnede hanger: 3,2 x 1,8 cm (lxb), Keurmerk , Zilveren ketting Lapponia voorzien van hanger en een haakslot Lengte ketting: 42 cm, Doorsnede hanger: 4,0 x 2,0 cm (lxb) Merk Lapponia, Keurmerk: , Zilveren ketting anker schakel Esprit met hanger voorzien van een Cultive parel en Zirkonia s Lengte ketting: 45,5 cm, Doorsnede hanger: 3,0 x 1,0 cm (lxb), Merk: Esprit, Keurmerk , Zilveren Pandora ketting Lengte ketting: 45 cm, Merk Pandora, Keurmerk: ALE & , Zilveren gedraaide schakel ketting met hartvormige bewerkte hanger Lengte ketting: 56 cm, Doorsnede hanger: 4,0 x 2,7 cm (lxb) 60, Zilveren ketting venitaanse schakel voorzien van hanger met zoetwater parel Lengte ketting: 42 cm, Doorsnede parel: 0,5 x 0,6 cm (lxb), Keurmerk , Lange zilveren ketting van fijne schakeltjes met groot bewerkte hanger. Lengte: 79 cm, Doorsnede slot: 6,6 x 3,6 cm (lxb) Slot bewerkt met bloemen en krullen 60, Zilveren ketting Lapponia voorzien van een haakslot Lengte ketting: 39,5 cm, Merk Lapponia, Keurmerk: ,- 82 VerzamelaarsVeiling

83 813. Zilveren gevlochten ketting met geelgoud bewerkt knipslot Gevlochten motief, geelgouden slot bewerkt met een chinees teken, 925 en 18K. Lengte: 41 cm, Breedte: 0,9 cm 100, Zilveren heren ketting koningsschakel met haakslot Lengte ketting: 47 cm, Breedte ketting: 0,3 cm, Keurmerk , Zilveren oorstekers met bloedkoraal Zilveren oorstekers bezet met handuitgesneden bloedkoralen in de vorm van rozen. Lengte 15 mm. Gewicht 0,93 gram. 5,- Zilveren Oorbellen 814. Zilveren schakelketting met brede hanger bezet met turkoois en twee hangende veren Lengte: 39 cm, doornede hanger: 7 cm, Bezet met Turkoois en twee hangende zilveren veren, Sterling VB 45, Zilveren oorstekers bezet met rode zirkonia s Doorsnede oorbel: 0,8 cm 15, Zilveren oorstekers bezet met zeeuwse knopen Doorsnede oorbel: 1,9 x 1,9 cm (lxb), Zeeuwse knopen, Keurmerk , Zilveren oorstekers Esprit bezet met blauwe peervormige siersteen Doorsnede oorbel: 1 x 0,6 cm (lxb), peervormige lichtblauwe siersteen, Esprit, Keurmerk: , Zilveren oorringen ribbel motief Esprit Doorsnede oorbel: 1,9 x 0,6 cm (lxb), Merk Esprit, Keurmerk ,- Zilveren Ringen Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 815. Fijne zilveren ketting venitaanse schakel bezet met 7 Chrysokol Lengte ketting: 45,5 cm, Doorsnede stenen: 1 cm, knijpslot 65, Zilveren oorstekers bezet met ribbels Doorsnede oorbel: 1,1 x 0,6 cm (lxb), keurmerk , Zilveren ring bezet met Zeeuwse knoop Binnenmaat ring: 17 mm, Doorsnede knop: 1,2 x 1,4 cm (lxb), Keurmerk ,- VerzamelaarsVeiling 83

84 824. Zilveren ring met bloedkoraal Zilveren rijring bezet met 6 cabouchon geslepen bloedkoralen. Ringmaat 17. Omtrek 53 mm. Totaalgewicht 1,76 gram. Zilverkeuren: oud hollands zwaardje 5, Zilveren slagring bezet met twee briljant geslepen zirkonia Binnenmaat ring: 16 mm, Inscriptie ring: Jayem SN, Briljant geslepen zirkonia s 10, Zilveren basis ring Chanti bezet met 3 briljant geslepen zirkonia s Binnenmaat ring: 16,5 mm, Merk Chantig, bezet met 3 briljant geslepen zirkonia s, Keurmerk ,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 825. Zilveren ring met bewerkte knop Binnenmaat ring: 19 mm, Doorsnede knop: 0,9 x 0,9 (lxb) Keurmerk , Zilveren bewerkte ring bezet met een turkoois Binnenmaat ring: 19,75 mm, bezet met een turkoois, Keurmerk: , Zilveren ring Joop bezet met een briljant geslepen zirkonia Binnenmaat ring: 17,5 mm, Breedte ring: 0,7 cm, Doorsnede bovenkant ring: 1,6 x 1,7 cm (lxb), Keurmerk , Zilveren slagring bezet met briljant geslepen zirkonia s Binnenmaat ring: 17,25 mm, Breedte bovenkant ring: 1,3 cm, keurmerk: , Zilveren ring bewerkt met bloemen Binnenmaat ring: 15,25 mm, Breedte bovenkant ring: 0,8 cm 10,- Diversen 827. Zilveren bewerkte ring bezet met Almadine Binnenmaat ring: 16,25 mm, Doorsnede bovenkant ring: 1,4 x 1,8 cm (lxb) Keurmerk: , Zilveren bezet met briljant geslepen zirkonia s Binnenmaat ring: 16,25 mm, doorsnede bovenkant ring: 1,4 x 2,1 cm (lxb) Keurmerk , Set : ketting en armband van majorca parels met geelgoud kleurige sluitingen BWG. Diameter ketting: 10,03 mm, lengte ketting: 47,5 cm, gewicht ketting: 64,6 gram, diameter: armband: 6,20 mm, lengte armband: 27 cm, gewicht armband: 11,0 gram. 270,- 84 VerzamelaarsVeiling

85 Beelden en Sculpturen 838. Bronzen beeld Op marmeren voet. Voorstellende een verliefd paar. Achterzijde onleesbaar gesigneerd. Geen bronsgieters merk. Hoogte 49,5 cm. 150, Archaïstisch voedsel vat Qing dynastie, met olifanten handvatten en op de buik een relief van een taoti masker aangeschaft bij Christie s Amsterdam. Niet gestest op oudheid. Hoogte 1100, Indonesisch houtsnijwerk Zwaar palisander houtsnijwerk van een Balinese vrouw, bezig met een bloemvormige tunnel in haar oor te bevestigen. Uitzonderlijk mooie kwaliteit. Hoogte 75 cm 40, Chinees Bronzen wijn vat Met versieringen uit de Shang en Anyang periode uit ca B.C. Vermoedelijk een replica uit een latere periode. Hoogte 700,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 837. Indonesisch vruchtenhouten snijwerk Van een vrouw zittende op een zwaan met in haar handen een lotusbloem. Een breuk in haar nek. Het is met lijm weer bevestigd. Art deco. Hoogte 32 cm. 40, Bronzen vat Zuid-Oost Azië. Versierd met olifanten en fabeldieren. Niet getest op oudheid. Mogelijk 20e eeuw. Afmetingen 200,- VerzamelaarsVeiling 85

86 841. Bronzen Drinkbeker, 3 poten Een antiek bronzen wijnbeker voor ritueel gebruik. Dit object is niet getest op oudheid. Vermoedelijk Shang periode B.C. Hoogte 300, Jade/nefrieten Trekpotje Met metalen versieringen van Feniksen en guanyin. Het metalen binnencompartiment heeft als deksel een karbouw. 19e/20e eeuw. Hoogte 9,3 cm 110,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 842. Bronzen vat Waarvan de poten vormgegeven in leeuwen. De kelk is gegraveerd. Niet getest op oudheid. Mogelijk 20e eeuw. Hoogte 350, Bronzen voedsel vat Met reliëf versieringen van uilen, op 3 poten. Dit object is niet getest op oudheid. Dit object is aan de binnenzijde gesigneerd. Hoogte 300, Lot (2x) Spekstenen beelden Handuitgesneden in de vorm 2 wijsgeren. Beide gezet op donkergroene spekstenen consoles. China 20e eeuw. Hoogtes 30 en 22,5 cm. 50,- Boeken 843. Bronzen vat Versierd met in het reliëf fabeldieren. Aan de binnenzijde gesigneerd. Niet getest op oudheid. Hoogte 700, Le langage des fleurs Diverse plantensoorten met prenten (14x) ca door Charlotte de Latour met handingekleurde prenten. De kaft is zeer geleefd en de pagina s hebben vochtplekken en scheurtjes ook zal hij opnieuw ingebonden moeten worden. 75,- 86 VerzamelaarsVeiling

87 848. Boekenweek geschenk 1932 Een Geschenk met bijdragen van Nederlandse schrijvers en schrijfsters samengebundeld voor een boekenweek geschenk. De kaft is lichtelijk beschadigd en pagina s zijn in prima staat. 15,- Reize rondsom de werreld gedaan in de jaaren 1740 tot 1744 door den heere George Anson. Voorpagina beschreven met inkt uit begin van de 19e eeuw. De schepen, land- en kustprenten zijn compleet. Prent No. 5, 8, 13, 19, 20, 27, 32, 33 en 34 zijn beschadigd (scheur of gerepareerd) en pagina 370/371 zijn beschreven. De kaft van bruin leer in geleefde staat. 350, Reinaart de Vos, gesigneerd door Hubert Melis Antiek kinderboekje met ingekleurde afbeeldingen. Boek is nog in een prima staat, de kaft is iets versleten. No. 190 van de 480 gesigneerde uitgaves. 15, De Uithangtekens tweede deel 1868 Met 300 boekdruketsen van Zürcher. Boek in goede staat met enkele pagina s met vochtschade. 10, Lot (3x) boeken 3 boeken over kleding waaronder een groot en zwaar boek met prenten over de kleding van de Nederlandse zee- en landmacht. 100, Lot (3x) boeken Over diverse kunstonderwerpen waaronder Rembrandt en het Vaticaan. 20,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 851. Historiek der straaten en openbare plaatsen van Antwerpen 1879 Achterin een panorama van Antwerpen 1515 en plan der aanvals werken der citadel van Antwerpen December In prima staat enkele pagina s met vochtschade, ingeplakt krantenstukje en aantekeningen in potlood. (linksboven stuk van de map afgescheurd en enkele rand scheurtjes) 75, Lot (3x) boeken Over scheepsvaart avonturen w.o Michiel de Ruyter en platen boek over de V.O.C 100,- VerzamelaarsVeiling 87

88 856. Lot (3x) boeken Divers over dieren, planten en kerken. 10, Boheems glazen dekselcoupe Prachtig geëtst glazen dekselcoupe van rood boheems glas. Met burcht, hert en rococo versiering. Het bokaal heeft aan de rand een chip. Het glazen stukje is los aanwezig. Hoogte 22 cm. 60,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 857. Lot (6x) boeken Lot van diverse boeken over de geschiedenis van cartografie. 40,- Glas 858. Boheems glazen vaas Paars gekleurde vaas met waaier slijpsel. De randen van de 7-zijdige steel zijn versierd met kleine chipjes. In de voet kleine slijtage plekken. Verder puntgaaf. Hoogte 24,5 cm. 40, Kristallen toilettafel potje Geslepen roze kristallen dekselpotje met waaier en ruit slijpsel. Chip aan het dekseltje. Afmetingen 5,5 x 8 cm. 10, Lot (2x) borrel glaasjes Antiek geëtst glazen borrelglaasjes met gedraaide voet, handgemaakt. Puntgaaf. Hoogtes 15 en 12 cm. 20, Boheems glazen wijnglas Rijk geslepen met diverse slijpvormen waaronder Russisch en ster slijpsels. In de voet een ster slijpsel. Puntgaaf. Hoogte 19,6 cm. 20, Lot (9x) glazen roemers (wijnglazen) 3 sets glazen roemers. Set van 4 gegraveerd met druiven, set van 2 gegraveerd met sterren en de andere 3 zijn afkomstig uit Frankrijk met een oranje irisatie. Handgemaakt met enkele minimine chips in de voet. 120,- 88 VerzamelaarsVeiling

89 864. Lot (2x) Boheems glazen borrelglaasjes Met waaier decor geslepen groen en blauw gekleurd likeurglaasjes met sterslijpsel in de voet. De blauwe vermoedelijk Val Saint Lambert. Puntgaaf. Hoogtes 14,5 cm. 40, Lot (2x) Karaffen 1 glazen (puntgaaf) en 1 kristallen karaf (chipjes af van de stop en de karaf zelf). De glazen karaf met orginele stop. Hoogte ca. 34 en 36 cm. 20,- Keramiek 865. Lot (2x) Boheems glas Geel- en roodgekleurde boheemse wijnglazen. Beide met waaierslijpsel. De steel strak geslepen en 1 met ster slijpsel in de voet. Beide glazen hebben een chip in de kelk. Hoogtes 21,2 en 19,2 cm. 40, Lot (3x) Boheems kristal 2 met waaier slijpsel en de roze met diamant slijpsel. Alle 2 met sterslijpsel in de voet. Puntgaaf. Hoogtes 19, 19.8, 20 cm. 120, Porseleinen Sang de Boeuf, China Sang de Boeuf pijpvaas op beschilderde houten voet. 20e eeuw China. Met rood geglazuurde zogenoemde ossenbloed kleur. Hoogte 32,4 cm. 500,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 867. Lot (2x) kristallen Tazza s 2 prachtig geëtste antiek kristallen tazza s met bijzonder mooie randbewerkingen. Gechipt. Afmetingen 11,5 x 21,5 cm. 200, Porseleinen krekeldoosje Antiek porseleinen krekeldoosje met famille rose decor, 19e eeuw. Puntgaaf. Afmetingen ca. 4,3 x 11,6 x 6,4 cm 40,- VerzamelaarsVeiling 89

90 871. Chinees porseleinen rijstpotje Handbeschilderd en puntgaaf, enkel gleufjes ontstaan voor het bakken. Met binnendeksel. Beschilderd met een blauw landschapsdecor, 20e eeuw. Hoogte 13,4 cm. 60, Jean Haviland Werkzaam geweest voor onder andere Limoges. Porseleinen bord met bladgouden rand. Diameter bord 33,3 cm. 10,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 872. Chinees porseleinen dekselpot Handbeschilderd met een landschaps decor van hoge bergen en bomen met 1 enkel figuur. Op de deksel een zittende chinese man. Enkel wat bakfouten, maar verder puntgaaf. Totale hoogte 24 cm. 40, Chinees porseleinen dekselpot Handbeschilderd met 3 vliegende geisha s 1 met een vermoedelijk symbool voor de zon, een lotusbloem en een fluit. Op de deksel een zittende Chinese man, helaas is zijn hoofd afgebroken geweest. Totale hoogte 25,4 cm. 40, Tegeltableau naar Johannes Bosboom Antiek 6-tegeltableau met sepia handbeschilderde afbeelding van een kerkinterieur naar johannes Bosboom. Rechtsonder gesigneerd met monogram JM (Jan Willem Mijnlieff), Holland Utrecht. 1 tegel is gechipt. In goede staat én in orginele lijst. afmetingen tegels 15,7 x 15,7 cm, totaal incl. lijst 63,8 x 49,4 cm. 100, Scheerkom Makkum Antiek majolica scheerkom van gebroeders Tichelaar in Makkum. Ca In zeer goede staat. Afmetingen 6,6 x 31 x 28,5 cm 250, Porseleinen kwispedoor Een antiek porseleinen kwispedoor van de Nanking cargo. Wit porselein met zwarte decoraties die gedeeltelijk al zijn vergaan. Geveild geweest bij christies; lotnummer afmetingen 9,5 x 12,4 cm 350, Wandbord Zeer groot wandbord met rood beschilderde afbeelding van een fazant op een tak. Aan de voorzijde puntgaaf, aan de achterzijde is voor het ophangen en gaatje geboord, daar is een stuk afgebroken en zijn er 2 nieuwe gaten geboord om er een koperen draad door te halen. Gemerkt met een (blauw) ramshoofd, RAM, een onderstreepte L en OA 15,- 90 VerzamelaarsVeiling

91 881. Meissen Rich court Dragon red Koffiepot Antiek eind 19e begin 20e eeuws Meissen porseleinen koffiepot met Rich court Dragon red decor, handbeschilderd met vergulde versieringen van draken en hanen. Onderop gemerkt met Meissen keur, rood serienummer en reliefnummer. De bloem op de deksel heeft een chip ook is 1 sluiting in de deksel afgebroken, de pot is onbeschadigd. Hoogte 26 cm. 70, e eeuws Amfoor De amfoor is vermoedelijk een zee vondst uit de Middellandse zee en is naar Nederland verscheept. De buitenkant is in een prachtige staat met restanten van zeepaardjes en zeeanemonen. De kleur van de vaas heeft een zeer gangbare beige kleur. Met bijbehorende bronzen houder. Hoogte zonder bronzen houder 78, hoogte met houder 103 cm. 1000, Meissen Rich court Dragon red suikerpot en melkkannetje (2 dlg) Antiek eind 19e begin 20e eeuws Meissen porseleinen suikerpotje en melkkannetje met handbeschilderd decor van draken en hanen met vergulde randen. De bloem op het dekseltje is gechipt. Verder puntgaaf. Gemerkt met meissen merk, reliëf en rood serienummer. hoogtes ca. 13 en 9,5 cm. 70, Meissen Rich court Dragon red koffie kop met schoteltjes (3 dlg) Antiek eind 19e begin 20e eeuws Meissen porseleinen koffiekopje met 2 schoteltjes, handbeschilderd decor van draken en hanen met vergulde randen. Kopje en onderschotel gechipt andere puntgaaf. Allen gemerkt met meissen merk, reliëf en rood serienummer. Diameter bordjes: ca. 15 en 18 cm kopje: 5 x 11,5 cm 70,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 880. Dekselpot vermoedelijk Han periode Terracotta met groen lusterglazuur. De deksel in de vorm van een berg. Enkele bakfouten maar verder in goede staat. De rand en poten met dierlijke figuren. Geen certificaat o.d. Afmetingen: 700, Meissen Rich court Dragon red koffie kop met schoteltjes (3 dlg) Antiek eind 19e begin 20e eeuws Meissen porseleinen koffiekopje met 2 schoteltjes, handbeschilderd decor van draken en hanen met vergulde randen. Kopje in de voet gechipt, bordjes puntgaaf. Allen gemerkt met meissen merk, reliëf en rood serienummer. Diameter bordjes: ca. 15 en 18 cm kopje: 5 x 11,5 cm 70,- VerzamelaarsVeiling 91

92 885. Meissen Rich court Dragon red koffie kop met schoteltjes (3 dlg) Antiek eind 19e begin 20e eeuws Meissen porseleinen koffiekopje en 2 schoteltjes, handbeschilderd decor van draken en hanen, vergulde randen. Kopje gechipt bordjes puntgaaf. Allen gemerkt met meissen merk, reliëf en rood serienummer. Diameter bordjes: ca. 15 en 18 cm kopje: 5 x 11,5 cm 70, Meissen Blue Onion melk en suiker stel Antiek, begin 19e eeuw, Meissen melkkannetje en suikerpotje (zonder deksel) met goudverf en blue onion /Zwiebelmuster decor. Beide puntgaaf. Suikerpotje mogelijk ouder. Hoogtes 11,3 en 4,5 cm. 60,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 886. Meissen Rich court Dragon red koffie kop met schoteltjes (3 dlg) Antiek eind 19e begin 20e eeuws Meissen porseleinen koffiekopje met 2 schoteltjes, met handbeschilderd decor van draken en hanen met vergulde randen. Kopje gechipt bordjes zijn puntgaaf. Allen gemerkt met meissen merk, reliëf en rood serienummer. Diameter bordjes: ca. 15 en 18 cm kopje: 5 x 11,5 cm 70, Meissen Rich court Dragon red koffie kop met schoteltjes (3 dlg) Antiek eind 19e begin 20e eeuws Meissen porseleinen koffiekopje met 2 schoteltjes, met handbeschilderd decor van draken en hanen met vergulde randen. Kopje gechipt bordjes zijn puntgaaf. Allen gemerkt met meissen merk, reliëf en rood serienummer. Diameter bordjes: ca. 15 en 18 cm kopje: 5 x 11,5 cm 70, Meissen zwiebelmuster kop en schotel Antiek Meissen kop en schotel met goudverf en Blue Onion / zwiebelmuster decor. Gemerkt met gekruisde zwaarden, relief en een blauw serviesnummer. Schotel heeft een chip in de voet. Hoogtes 3,5 en 6 cm, diameters 13 en 8,5 cm. 50, Meissen zwiebelmuster kop en schotel Antiek Meissen kop en schotel met goudverf en Blue Onion / zwiebelmuster decor. Beide gemerkt met gekruisde zwaarden, relief en een blauw serviesnummer. Schoteltje heeft een bakfout verder puntgaaf. Hoogtes 3,5 en 6 cm, diameters 13 en 8,5 cm. 50, Meissen Blue Onion koffiepot Antiek, begin 19e eeuw, Meissen koffiepot met goudverf en Blue onion/zwiebelmuster decor. Gemerkt met gekruisde zwaarden en een blauw serviesnummer. Chipje af van de bloem en de sluitingen aan de binnenkant zijn gechipt. Verder puntgaaf. Hoogte 20 cm. 70, Meissen Zwiebelmuster dienschaal Antiek Meissen dienschaal met goudverf en blue Onion / Zwiebelmuster decor. Hand beschilderd en in een uitzonderlijk goede staat, puntgaaf. Gemerkt met gekruisde zwaarden, relief nummer; D180, 28 en blauw serviesnummer. Afmetingen 2 x 41,5 x 32 cm 120,- 92 VerzamelaarsVeiling

93 Klokken 893. Lot (7x) divers blauw aardewerk 1 Delfst blauw bord, 1 Regina Gouda handbeschilderd (19e eeuw), Petrus Regout, 2x replica Delft (1 handbeschilderd), 2 x Engels. 5, Lot (2x) aardewerk tabakspotten Beide handbeschilderd. 1 origineel Koninklijk Goedewagen Gouda, lichtrood aardewerk, wit geglazuurd en beschilderd met een tafelreel van handel uit de W.I.C periode. Te heet gebakken verder onbeschadigd. De ander gemerkt met Goedewaagen Holland en gedecoreerd met 2 Afrikaanse mannen, met messing deksel. Hoogtes ca 29 en 21 cm. 100, Staande klok op console, Warmink jaren 80. Gezwart houten kast met mahonie inleg. De klok heeft een datum- en dagaanduiding. 3 gewichten en een kwartierslag op 8 gong staven. Met 3 melodiën. Mogelijkheid om de gongslag uit te zetten door het schuifje om te zetten.!n de kap 1 messing bol de andere 2 zijn verloren geraakt. Inclusief 2 sleutels. Klok functioneerd goed. Afmetingen (zonder console) 178 x 39 x 22 cm afmeting console 11 x 48 x 28 cm. 200, Messing schoorsteenmantel klok Op klauwpoten met wit geëmailleerde wijzerplaat. Ongesigneerd Vermoedelijk Frans. In strakke messing behuizing, enkele deukjes. Klok is lopend, onbekend of hij nauwkeurig loopt. geen sleutel aanwezig. Ca afmetingen 28 x 37 x 12 cm. 40,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 895. Lot (3x) eierdopjes 3 antiek porseleinen handbeschilderde eierdopjes met bloemdecor en goud beschildering. Hoogtes 8 cm. 30, Messing reiswekker Frans, met le cijferplaat en wekkerfunctie. Klok is goed lopend met een uurrepetitie en een werkende wekkerfunctie. Rondom met facet geslepen glazen ruitjes originele sleutel. 19,5 x 10 x 9cm. 200,- VerzamelaarsVeiling 93

94 899. Verzilverde klok Messing met een laagje verzilverd, Schoorsteenpendule. De verzilvering nog in goede staat, enkele slijtplekjes van het poetsen, met Guilloche wijzerplaat. Een deuk in 200,- de top. 23,5 cm x 24 x 8,5 cm Chinese kampferkist Rijkelijk uitgesneden met bloemen, wijsgeren en varende zotjes. De kist heeft nog het typerende geurtje wat een mottenwerende functie zou hebben. Heeft enkele schimmelplekjes en op de achterpoot een beschadiging. Met orgineel slot en bijbehorende sleutel. Afmetingen 50 x 102 x 48 cm 70,- Lampen Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 900. Messing petroleum lamp Engels met orgineel geperst glazen kap met jugendstil vormen. Ca beide sokken zitten nog in de houder. De kap heeft enkele chips aan de bovenrand en deukjes in de messing voet. Totale hoogte 73 cm. 40, Lot (2x) Lampen Elektrische lampen naar een oud model. Messing op houten voet, groen gepatineerd. Versierd met leeuwenkoppen en guirlandes. Orginele zwarte kappen. 1 van de 2 trektouwtjes mist een stukje van de ketting. Hoogtes ca. 89 cm. 40,- Meubels 904. Oosterse wandmeubel Met 2 kleine en 1 grote lade. Met uitgesneden en bewerkte ornamenten. De poten en het blad is vastgezet door houten pinnen. Wandmeubel is in zeer goede staat. Afmetingen 81,5 x 100 x 51,5 cm. 200, Chinese bidtafel Deze tafel is voor ceremonieel gebruik wanneer men hun overledenen willen herdenken. De tafel is aan de bovenzijde met een vruchtenhouten plaat ingelegd. De randen hebben opengewerkte sierlijke vormen. Achterzijde heeft dit niet, aangezien dit tegen de wand staat. Behoeft restauratie. De voorzijde van de versiering is gelijmd, de vruchtenhouten plaat is gebarsten en er zit een vocht/warmte plek op. 75 x 109,5 x 54 cm 100, Vitrine kast met lade Vruchtenhouten vitrine kast met facetgeslepen glazen ruitjes en 2 glazen platen voor de vakkenverdeling in de kast. Onder de deur van de kast 1 lade. In chinese stijl met orginele sleutel. Afmetingen 150 x 70 x 39 cm. 75,- 94 VerzamelaarsVeiling

95 906. Indonesisch houten tafel Lage tafel met rijkelijk bewerkte randen. Sierlijke vormen en fantasiedieren. Handbeschilderd met onder andere zwarte, rode en goude verf. De tafel is getransformeerd tot een wandbank. Hiervoor zijn rode op maat gemaakte kussen. Het is een antieke tafel. Heeft ouderdomssporen en het hout heeft geleefd. Verf is nog in mooie staat. 20e eeuw. Afmetingen 32 x 155 x 67 cm. 150, Antiek engels houten stoel met beige bekleding 20e eeuws houten stoel met vering zitting en orginele beige bekleding. Afmetingen ca. 80 x 61 x 52 cm 40, Licht houten stoel met roze bekleding Vrijwel nieuwe stoel in zeer goede staat. Lichte kleur hout dat lichtelijk wit is gepatineerd met roze gestreepte stof. Van meubelzaak Grant, Engeland. 96,6 x 58 x 49 cm. 30, Licht houten stoel met roze bekleding Vrijwel nieuw met een brede zitting. Met roze gestreepte bekleding. Van meubelzaak Grant, Engeland. Goede staat. Afmetingen ca. 92,5 x 63,5 x 53,5 cm 30, Lot (4x) eetkamerstoeltjes 4 houten eetkamerstoeltjes met blauwe zitting en koperen nagels. 21e eeuw. Afmetingen ca. 94,5 x 44,5 x 43,5 cm. 60,- Schilderijen en gravures 912. Indonesisch schilderij poppen en vrouwen, Bali Olieverf op doek. Getiteld Popeno Dan Wanita Bali = Poppen en vrouwen Bali. Gesigneerd met F. Rachman en gedateerd Enkele beschadigingen in de verf. Afmetingen doek 100 x 67 cm. 100,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 909. Licht houten hocker met roze bekleding Kleine voetenbankje van licht gekleurd hout met roze gestreepte bekleding. Van meubelzaak Grant, Engeland. 24 x 41 x 28,5 cm 20, Indonesisch schilderij markt Olieverf op doek met de afbeelding van figuren op een markt met onder andere vogelkooien. Zeer vrolijk en kleurrijk schilderij. Onleesbaar gesigneerd. Afmetingen doek 118 x 59 cm. 150,- VerzamelaarsVeiling 95

96 Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 914. J. Bernard ( ) Meisje met bloemenmand Prachtig schilderij gemaakt door Joseph Bernàrd voorstellende een meisje dat een bloemenmand op haar hoofd draagt. J. Bernard staat bekend om deze afbeeldingen en wordt ook hoog gewaardeerd. In bijzondere en grote zware lijst met gipsen bewerkingen van een soort golven. De lijst behoeft enkele restauraties, sommige stukjes zijn afgebroken. olieverf op paneel. Afmetingen van het paneel 53 x 27 cm Totale afmeting 85 x 60 cm 5000,- 96 VerzamelaarsVeiling

97 Schilderijen en Gravures 915. Naar Charles Thomas Bale Een olieverf op doek beschilderd stilleven van vele druiven, enkele perzikken, een peer, een wit aardewerk kruik en een groene roemer. Het schilderij heeft enkele beschadigingen (gaatjes) Alleen linksboven in het doek is dit een opvallende beschadiging. Het een uitzonderlijk groot werk gesigneerd en gedateerd met CT Bale De lijst is proffessioneel vervaardigd uit hout met verguld gipsen versieringen, enkele beschadigingen. Afmeting doek 71,5 x 91,5 cm Totale afmeting 102 x 122,5 cm. 300, Toegeschreven aan G.H.C Overman ( ) Olieverf op doek geschilderde afbeelding van een lezend meisje met rood haar in een staart gebonden. Ongesigneerd maar toegeschreven aan Overman. Rond 1996 schoongemaakt en bedoekt geweest. Afmeting doek 52 x 37,5 cm 500,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 916. G.H.C. Overman ( ) Olieverf op doek geschilderde afbeelding van een oosterse man met een fez. Gesigneerd en gedateerd G.H.C Overman 81. Zeer mooi schilderij wat ongeveer 10 jaar geleden professioneel schoongemaakt en bedoekt is geweest. Zonder lijst. Afmeting doek 51 x 40 cm 700, Toegeschreven aan G.H.C Overman ( ) Olieverf op doek geschilderde afbeelding van een vrouwen portret. Ongesigneerd maar toegeschreven aan Overman. Rond 1996 schoongemaakt en bedoekt geweest. Afmeting doek 57 x 42 cm 300,- VerzamelaarsVeiling 97

98 Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 919. Gesigneerd Pieter Oyens ( ) Olieverf of doek voorstellende een vader en moeder met 2 kinderen in de tuin. Het doek is ernstig beschadigd geweest maar in ca gerestaureerd. Het is wel zichtbaar in de afbeelding. Gesigneerd en gedateerd P. Oyens 1852 Afmeting doek 37 x 28 cm Totale afmeting 33,5 x 43,3 cm. 300, Stilleven gesigneerd P. Oyens Olieverf of paneel van een boeket in een hoge vaas. Dik aangebrachte verflagen en impressionistisch neergezet. Gesigneerd en gedateerd P. Oyens In een lodeijk de 14e stijl lijst. Het strikje is aan de achterkant kapot. Hier zie je de ijzeren boog lopen waar het gips omheen is gezet. Aan de voorzijde bijna niet zichtbaar. Afmetingen paneel 27 x 21,5 cm Totale afmetingen 33 x 26 cm 300, Stilleven gesigneerd David Oyens ( ) Olieverf op paneel van een roos in een vaasje. Impressionistisch neergezet. Gesigneerd met David Oyens. Afmetingen binnenlijst 20 x 11 cm totale afmetingen 16 x 25 cm 300, Carl August Streefkerk ( ) Olieverf op doek met gezicht op de bloemenmarkt en munttoren in Amsterdam. Afmetingen doek 40 x 80 cm totale afmeting 52 x 91,5 cm. 500,- 98 VerzamelaarsVeiling

99 923. ijspret Olieverf op doek, eind 19e eeuws schilderij van een Hollands ijsgezicht met schaatsende mensen en een hond. In verguld houten lijst waarvan enkele stukjes zijn afgebroken. Aan de achterzijde zijn in het hout sporen van houtworm te zien. Ongesigneerd. Afmetingen doek 31,5 x 41 cm 150,- totale afmeting 58 x 48 cm Johanna Elisabeth Betsy Repelius ( ) Olieverf op doek van een vrouw aan het werk achter een spinnenwiel. Bij het schilderij zijn enkele plekjes van de verf afgebladderd. De afbeelding van de vrouw is nog intact. De vergulde schilderij lijst is nog in goede staat. Afmetingen doek 71 x 50,5 cm Totale afmeting 58,5 x 78,5 cm 300, Jan Knikker jr. ( ) Olieverf op doek van een sloot met eenden. Impressionistisch. Schilderij en lijst beide in zeer goede staat. Afmetingen doek 51 x 41 cm totale afmetingen 68,5 x 58,5 cm. 1200,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 925. Toegeschreven aan Johannes Mattheus Bogman ( ) Olieverf op doek met koeien aan het water. Gesigneerd rechtsonder met monogram M.B. het schilderij en lijst zijn in uitstekende staat. 42,5 x 32,5 cm totale afmetingen 67 x 59 cm. 400, Modern me and the others Modern Groot doek met acrylverf genaamd me and the others met certificaat van echtheid. Gesigneerd rechtonder KoGa. Ca zonder lijst. Afmetingen doek 100 x 100 cm 300,- VerzamelaarsVeiling 99

100 928. Gesigneerd Hendrick Vader ( ) Pseudoniem van Cor Corsius. Boot op het strand van vermoedelijk Scheveningen, op de achtergrond de vuurtoren en de oude kerk met vele figuren. Olieverf op board. Afmetingen board 51x61 cm totale afmetingen 63,5x73,5 cm. 120, e eeuws tafereel Olieverf op doek met 2 figuren onder een boom, 2 putti, hond een geit en een bok. In de boom gesigneerd met Angelica. Schilderij is bedoekt en heeft rechtsbovenin een beschadiging. Daar is de verf afgebladderd omdat er iets tegenaan geleund heeft. Schilderij en de lijst behoeven restauratie. afmetingen doek 51x68 cm totale afmetingen 74,5x93,5 cm. 200,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 929. Stilleven gesigneerd J. v Zonneveld ( heden) Olieverf op board van een stilleven met peren, waterkan en een chinese rijstkom. Afmetingen board ca. 40 x 50 cm totale afmetingen 55,5 x 65,5 cm. 30, Lot (2x) ets. een 17e eeuwse de pompemaker onbekende maker (is met witte verf weggestreept) en een ets van het standbeeld van de lezende Erasmus te Rotterdam, door Jacobus Harrewijn 17/18e eeuw. 35,- Tapijten 933. Keshan tapijt Antiek Keshan tapijt gesigneerd. In zeer goede staat en van een groot formaat 360 x 500 cm. 600, Jan Knikker jr. ( ) Olieverf op doek van een prachtig gezicht op de burcht in Hoorn met in de gracht een man op zijn boot. Afmetingen doek 50 x 40 cm totale afmetingen 89 x 58 cm. 800, Antieke Chaise longue Eiken hout met keeftwerk. Nederlandse herkomst mogelijk Friesland. Met orginele groen/blauwe bekleding en koperen nagels. Afmeting 66 x 169 x 60 cm. 80,- 100 VerzamelaarsVeiling

101 938. Chinees Lakwerk sieradendoos In kastvorm. De buitenkant is versierd met gegraveerd messing en ingelegd met parelmoer in de vorm van bloemen. Achter de 2 deurtjes 4 lades met compartimenten voor onder andere ringen. Binnenkant is belegd met rode en goudkleurige stof. De onderste lade heeft een uitneembare bak waaronder nog een compartiment voor sieraden. Met orgineel (ongebruikt) slot. 31,5 x 20,5 x 15 cm. 20, Deventer Traploper Deventer tapijten staan bekend om hun kwalitatief hoge wol. Loper voor een trap. In goede staat. 250,- Diversen 936. Visor-Fex door Fotofex-Kameras 1933 Antieke en unieke combinatie camera die zowel met een filmrolletje (120) en losse plaatjes (6x9) afbeeldingen kan vastleggen. Zeldaam exemplaar, komt zelden op de markt. 300, Spiegel uit Indonesië De facetgeslepen spiegel is vervaardigd uit een oude ploeg uit Indonesië. De lijst is een beetje uitgesneden met sierlijke vormen. 77 x 97 cm. 30, Antiek snuifdoosje Vervaardigd uit schildpad materiaal belegd met een amplique van 14 karaats roségoud (stukje af). Enkele slijtageplekken van het dichtdrukken maar verder in uitzonderlijk goede staat. 19e eeuws, afmetingen 7 x 5 x 2cm. 70,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 937. Zenit Horizon 202 In orginele tas met 3 losse licht filters en (Russische) gebruiksaanwijzing. Wordt tot op heden nog geprezen als een uitstekend apparaat. 80, Benen pennenbakje, China Rijkelijk bewerkte en uitgesneden pennenbakje vervaardigd uit been. Handuitgesneden decor van zotjes in een boomrijke omgeving. De houder in zeer goede staat. De opengewerkte voet is helaas gebarsten en zit dus los van het geheel. Afmetingen (met voet) 13 x 9,5 x 7,5 cm 15,- VerzamelaarsVeiling 101

102 Diversen Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 942. Historien des nieuwe testament Het tweede testament uit 1700 door Pieter Mortier. De eerst gravure is beplakt maar verder gevuld met kopergravures ca. (2x) 72 en 32 kleine kopergravures. De gravures zijn gemaakt door Bernard Picart, Jan Luyen, Gerard Hoet en Jan Goeree. Daarnaast bevat de bijbel ook nog 3 landkaarten; Kaart van de stant van het aardsch paradys en het land door aartsvaderen, veertig iaarige reys togt der kinderens israels uyt aegypten door de roode zee en de woestyne tot t beloofde landt canaan en heylige land verdeeld in de twaalf stammen Israels. Er blijken 2 landkaarten te ontbreken. ook zijn er bij enkele pagina s scheurtjes/vouwen of andere beschadigingen te vinden (p. 34, 68, 77, 98, 105, 110,141 t/m 148, 153) Ook pagina s met roest en waterschade. Kaft ook met beschadigingen. Afmetingen van het boek 44,6 x 24,8 x 3,9 cm. 300, Aardewerk olielampje Met 3 uitgangen. Vermoedelijk romeins. Op de bovenkant een reliëf van een paard en een jager. 15,- Diversen 945. Lot (2x) plantentafels Van porselein vervaardigde plantentafels in de vorm van olifanten. Beide handbeschilderd met groene en goudkleurige tinten. 1 Heeft buiten gestaan en daar is de verf van versleten. Bij elke olifant is in de teen een letter gegraveerd (L en C). Zwaar uitgevoerd. Afmetingen 55 x 52 x , Lot (2x) Cloisonné vaasjes Op houten voet. Handgemaakte vaasjes vervaardigd uit koper en koperdraden. Vervolgens met rode le afgebakken. In de voet met blauw le. Beide met antiek groen beschilderde houten consoles. Puntgaaf. Hoogte (zonder console) 16,5 cm. 150, Lot (7x) Messing gewichten Engels, van diverse maten. 40, Eschers icosaëder voor Verblifa Een snoepblik ontworpen door M.C. Escher voor het 75-jarig bestaan van Verblifa (1962/1963). Deze blikken zijn in beperkte oplages (ca. 7000) gemaakt en verdeeld aan werknemers en zakenrelaties van het bedrijf. Mooi exemplaar met de originele papieren verklaring van uitgave. Enkele slijtplekken op een paar hoekjes, ongedeukt. Hoogte 14 cm. 500, Lot (2x) 19e eeuwse doosjes 1x met in de deksel Schildpad materiaal en de andere is lakwerk ingelegd met parelmoer. Beide nog in goede staat. Schildpad: 2,2 x 8 x 3,8 cm. Lakwerk: 2 x 7 x 3,8 cm. 35,- 102 VerzamelaarsVeiling

103 Arnold van Egmond 949. Kampen. Goudgulden no date, with legend; MO.AVR-IMPERI.CI.CAMP. Delm VF. R. 350, Gelderland. Charles, Karel van Egmond. Rijder goudgulden. Delm Cleaned. 250,- Karel van Egmond 951. Nederlandse rijksdaalder Holland Fraai / Zeer Fraai. Delm VF. 150,- Noordelijke en Zuidelijke Nederlanden 953. Provinciaal Lot (4) o.a. Dubbele stuiver Gelderland 1785, Holland Gulden FR tot. ZFR. 30, Lot (4) Philips II. 1/5 Philipsdaalder (3) en 1/10 Philipsdaalder. Gem. FR. 75,- Amsterdam 955. Zilveren rijder Amsterdam Zeer Fraai +. CNM Delm HPM 11. (Afbeelding verkleind) 160,- Drie steden Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten 952. Overijssel. Philips II. 1/5 Philipsdaalder 1567 met klop voor het gezicht. FR. 30, Dubbele gosseler Deventer, Kampen, Zwolle Zeer Fraai. 100,- VerzamelaarsVeiling 103

104 Deventer Gelderland Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten 957. Florijn van 28 stuiver Deventer Fraai / Zeer Fraai. CNM Delm HPM ,- Enkhuizen stuiver Enkhuizen Zeer Fraai. CNM ,- Friesland gulden Friesland Prachtig. CNM Delm HPM , Zilveren dukaat Gelderland Fraai / Zeer Fraai. CNM Delm HPM , Zilveren dukaat Gelderland Fraai / Zeer Fraai. CNM Delm , Zilveren dukaat Gelderland Zeer Fraai. CNM Delm HPM , ½ 3 gulden Friesland Zeer Fraai +. CNM Delm , Dukaton of zilveren rijder Gelderland 1659 montage. Zeer Goed / Fraai. CNM Delm (Afbeelding verkleind) 25,- 104 VerzamelaarsVeiling

105 965. Zilveren rijder Gelderland Fraai / Zeer Fraai. CNM Delm HPM 75. (Afbeelding verkleind) 130, Zilveren rijder Gelderland Zeer Fraai / Prachtig. CNM Delm HPM , gulden Gelderland 17??. Fraai. CNM Delm , gulden Gelderland Fraai. CNM Delm , gulden Gelderland Zeer Fraai / Prachtig. CNM Delm HPM , gulden Gelderland Zeer Fraai met montage. CNM Delm HPM ,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten gulden Gelderland 17??. Fraai. CNM Delm , gulden Gelderland Zeer Fraai / Prachtig. CNM Delm HPM ,- VerzamelaarsVeiling 105

106 Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten gulden Gelderland Zeer Fraai / Prachtig. CNM Delm , gulden Gelderland Zeer Fraai -. CNM Delm , gulden Gelderland Zeer Fraai / Prachtig. CNM Delm , stuiver Gelderland Fraai / Zeer Fraai. CNM , stuiver Gelderland Zeer Fraai. CNM , Philipsdaalder Gelderland Fraai. CNM Delm. 29a. 80, gulden Gelderland Zeer Fraai -. CNM Delm , gulden of halve gouden rijder Gelderland Prachtig / FDC. CNM Delm ,- 106 VerzamelaarsVeiling

107 981. Gouden dukaat Gelderland Zeer Fraai +. CNM Delm ,- Groningen stuiver Groningen en Ommelanden Fraai. CNM ,- Holland gulden Holland Zeer Fraai. CNM Delm , gulden Holland Zeer Fraai / Prachtig. CNM Delm , gulden Holland Zeer Fraai. CNM Delm , gulden Holland Zeer Fraai. CNM Delm HPM ,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten gulden Holland Zeer Fraai +. CNM Delm , gulden Holland Zeer Fraai / Prachtig. CNM Delm ,- VerzamelaarsVeiling 107

108 Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten gulden Holland Zeer Fraai. CNM Delm , gulden Holland Zeer Fraai -. CNM Delm , gulden Holland Zeer Fraai / Prachtig. CNM Delm , stuiver Holland Zeer Fraai / Prachtig. CNM Delm HPM , stuiver Holland Zeer Fraai / Prachtig. CNM Delm , Muntmeesterpenning Holland Zeer Fraai. CNM , stuiver Holland Prachtig. CNM Delm HPM , Muntmeesterpenning Holland Zeer Fraai. CNM HPM ,- 108 VerzamelaarsVeiling

109 stuiver scheepjesschelling Holland Zeer Fraai. CNM HPM , stuiver scheepjesschelling Holland Zeer Fraai. CNM HPM , stuiver afslag in goud Holland Zeer Fraai / Prachtig. CNM Delm , Afslag zilveren duit Holland Zeer Fraai. CNM , Duit (afslag in zilver) Holland Zeer Fraai +. CNM , Bourgondische kruisdaalder Holland Fraai / Zeer Fraai. CNM Delm ,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten Duit (afslag in zilver) Holland Zeer Fraai / Prachtig. CNM HPM , gulden of gouden rijder Holland Prachtig + (minieme tikjes). CNM Delm ,- VerzamelaarsVeiling 109

110 Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten gulden of halve gouden rijder Holland Prachtig. CNM Delm , Gouden dukaat Holland Zeer Fraai +. CNM Delm , Gouden dukaat Holland Fraai +. CNM Delm , Leeuwendaalder Holland Zeer Fraai / Prachtig. CNM Delm , Nederlandse rijksdaalder Holland Fraai / Zeer Fraai. CNM Delm , ½ Nederlandse rijksdaalder Holland Fraai +. CNM Delm HPM , Leeuwendaalder Holland Fraai / Zeer Fraai. CNM Delm , Zilveren rijder Holland Zeer Fraai +. CNM Delm HPM ,- 110 VerzamelaarsVeiling

111 Kampen Gouden dukaat Kampen Fraai +. CNM Delm , Arendsrijksdaalder Kampen Z.J. Zeer Fraai -. CNM Delm , Leeuwendaalder Kampen Fraai / Zeer Fraai. CNM Delm HPM , Florijn van 28 stuiver Kampen Fraai / Zeer Fraai. CNM Delm ,- Overijssel stuiver Overijssel Fraai +. CNM , gulden of gouden rijder Overijssel Zeer Fraai. CNM Delm ,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten ½ leeuwendaalder Kampen Zeer Fraai. CNM Delm , gulden of gouden rijder Overijssel Zeer Fraai +. CNM Delm ,- VerzamelaarsVeiling 111

112 Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten gulden Overijssel Fraai. CNM Delm , gulden Overijssel Fraai +. CNM Delm , gulden Overijssel Fraai / Zeer Fraai. CNM Delm , gulden Zeeland Zeer Fraai , gulden Overijssel Zeer Fraai / Prachtig. CNM Delm , gulden Overijssel 1764 mmt drie bollen. Prachtig / FDC. CNM Delm HPM , gulden Overijssel Fraai / Zeer Fraai. CNM Delm , gulden Overijssel Zeer Fraai -. CNM Delm ,- 112 VerzamelaarsVeiling

113 stuiver Overijssel Fraai. CNM , Lot: (3) 1 gulden Overijssel jaartal onleesbaar. Varieert van Fraai tot Zeer Fraai. 30,- Utrecht Dukaton of zilveren rijder Utrecht Prachtig +. CNM Delm , Dukaton of zilveren rijder Utrecht Prachtig -. CNM Delm , Dukaton of zilveren rijder Utrecht Zeer Fraai +. CNM Delm (Afbeelding verkleind) 100, Halve dukaton of zilveren rijder Utrecht Prachtig -. CNM Delm ,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten Zilveren rijder Utrecht Zeer Fraai / Prachtig. CNM Delm HPM 59. (Afbeelding verkleind) 140, ½ zilveren rijder Utrecht Prachtig +. CNM Delm HPM ,- VerzamelaarsVeiling 113

114 Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten stuiver Utrecht Fraai +. CNM Delm , stuiver Utrecht Fraai -. CNM Delm , gulden Utrecht Zeer Fraai. CNM Delm HPM , gulden Utrecht Zeer Fraai. CNM Delm , gulden Utrecht 171(5). Vrijwel Zeer Fraai. CNM Delm HPM , gulden Utrecht Zeer Fraai. CNM Delm HPM , gulden Utrecht Prachtig / FDC. CNM Delm HPM , gulden Utrecht Prachtig -. CNM Delm ,- 114 VerzamelaarsVeiling

115 stuiver Utrecht Prachtig -. CNM Delm , gulden Utrecht Zeer Fraai / Prachtig. CNM Delm HPM , gulden Utrecht Zeer Fraai. CNM Delm , stuiver Utrecht Prachtig / FDC. CNM Delm , stuiver Utrecht Zeer Fraai / Prachtig. CNM Delm , stuiver Utrecht Fraai (montage). CNM Delm ,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten stuiver Utrecht Prachtig +. CNM Delm , Muntmeesterpenning Utrecht FDC. CNM ,- VerzamelaarsVeiling 115

116 Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten Muntmeesterpenning Utrecht Zeer Fraai. CNM , Muntmeesterpenning Utrecht Zeer Fraai / Prachtig. CNM , Muntmeesterpenning Utrecht Fraai / Zeer Fraai. CNM , stuiver Utrecht FDC. CNM , stuiver Utrecht FDC. CNM , stuiver Utrecht FDC. CNM , stuiver scheepjesschelling Utrecht Zeer Fraai / Prachtig. CNM HPM , stuiver Utrecht FDC. CNM ,- 116 VerzamelaarsVeiling

117 gulden of halve gouden rijder Utrecht 1750 montage. Zeer Fraai. CNM Delm , Gouden dukaat Utrecht Zeer Fraai / Prachtig. CNM Delm , Gouden dukaat Utrecht Fraai / Zeer Fraai. 120, Leeuwendaalder Utrecht Fraai / Zeer Fraai. CNM Delm HPM , Nederlandse rijksdaalder Utrecht Zeer Fraai +. CNM Delm HPM , Zilveren dukaat Utrecht Zeer Fraai / Prachtig. CNM Delm HPM ,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten Leeuwendaalder Utrecht 1599/98. Fraai / Zeer Fraai. CNM Delm , Zilveren dukaat Utrecht Zeer Fraai / Prachtig. CNM Delm ,- VerzamelaarsVeiling 117

118 Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten Dukaton of zilveren rijder Utrecht Fraai +. CNM Delm (Afbeelding verkleind) 70, Zilveren rijder Utrecht Fraai. CNM Delm HPM 55. (Afbeelding verkleind) 120, Zilveren rijder Utrecht Fraai / Zeer Fraai. CNM Delm HPM ,- Utrecht stad Duit afslag in zilver Utrecht Zeer Fraai / Prachtig. CNM , Duit (afslag in zilver) Utrecht stad Fraai +. CNM HPM ,- West-Friesland Leeuwendaalder West-Friesland Zeer Fraai -. CNM Delm , Duit Utrecht stad Zeer Fraai -. CNM , Leeuwendaalder West-Friesland Zeer Fraai +. CNM Delm HPM ,- 118 VerzamelaarsVeiling

119 1077. Leeuwendaalder West-Friesland Zeer Fraai / Prachtig. CNM Delm , Leeuwendaalder West-Friesland Fraai / Zeer Fraai. CNM Delm , Leeuwendaalder West-Friesland Fraai +. CNM Delm , gulden of gouden rijder West-Friesland Zeer Fraai + (montage). CNM Delm , Zilveren dukaat West-Friesland Fraai -. CNM Delm HPM , Zilveren rijder West-Friesland Fraai / Zeer Fraai. CNM Delm HPM ,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten Leeuwendaalder West-Friesland Fraai +. CNM Delm , Dukaton of zilveren rijder West-Friesland Fraai / Zeer Fraai. CNM Delm ,- VerzamelaarsVeiling 119

120 Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten ½ zilveren rijder West-Friesland Zeer Fraai. CNM Delm HPM , ½ zilveren rijder West-Friesland Zeer Fraai. CNM Delm , gulden West-Friesland Prachtig / FDC. CNM Delm , gulden West-Friesland Fraai +. CNM Delm , gulden West-Friesland Zeer Fraai / Prachtig. CNM Delm , gulden West-Friesland Zeer Fraai. CNM Delm , gulden West-Friesland Fraai -. CNM Delm , gulden West-Friesland Fraai / Zeer Fraai. CNM Delm ,- 120 VerzamelaarsVeiling

121 gulden West-Friesland Fraai / Zeer Fraai. CNM Delm , gulden West-Friesland Fraai / Zeer Fraai. CNM Delm , gulden West-Friesland Zeer Fraai / Prachtig. CNM Delm , gulden West-Friesland Zeer Fraai +. CNM Delm HPM , gulden West-Friesland Prachtig. CNM Delm HPM , stuiver West-Friesland Zeer Fraai. CNM ,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten gulden West-Friesland Prachtig. CNM Delm , stuiver West-Friesland Zeer Fraai +. CNM ,- VerzamelaarsVeiling 121

122 Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten stuiver West-Friesland Zeer Fraai. CNM ,- Zeeland gulden of gouden rijder Zeeland FDC - (tik in de rand). CNM Delm , Zilveren dukaat Zeeland 1695/94. Fraai / Zeer Fraai. CNM Delm , Zilveren dukaat Zeeland Vrijwel Zeer Fraai. CNM Delm HPM , Zilveren dukaat Zeeland Fraai -. CNM Delm HPM , Zilveren dukaat Zeeland 1735 groene patina, gladde rand. Zeer Fraai. CNM Delm HPM , Zilveren dukaat Zeeland Zeer Fraai / Prachtig. CNM Delm , Zilveren dukaat Zeeland Zeer Fraai. CNM Delm HPM ,- 122 VerzamelaarsVeiling

123 1109. Zilveren dukaat Zeeland Vrijwel Zeer Fraai. CNM Delm HPM , Zilveren dukaat Zeeland Zeer Fraai. CNM Delm HPM , Zilveren dukaat Zeeland Vrijwel Zeer Fraai. CNM Delm HPM , Zilveren dukaat Zeeland Fraai / Zeer Fraai. CNM Delm , Zilveren dukaat Zeeland Zeer Fraai (kras). CNM Delm , Zilveren dukaat Zeeland Fraai (munt gesnoeid). CNM Delm ,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten Zilveren dukaat Zeeland Fraai +. CNM Delm , ½ Zilveren dukaat Zeeland Zeer Fraai. CNM Delm HPM ,- VerzamelaarsVeiling 123

124 Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten ½ Zilveren dukaat Zeeland Zeer Fraai / Prachtig. CNM Delm HPM , ½ zilveren dukaat Zeeland Zeer Fraai. CNM Delm , Kwart zilveren dukaat Zeeland Fraai / Zeer Fraai. CNM Delm. 1008a. 70, /8 zilveren dukaat of pietje Zeeland Zeer Fraai -. CNM HPM , /8 zilveren dukaat of pietje Zeeland Zeer Fraai +. CNM , /8 zilveren dukaat of pietje Zeeland Fraai -. CNM , /8 zilveren dukaat of pietje Zeeland Zeer Fraai / Prachtig. CNM HPM , Zilveren rijder Zeeland 1739 gat. Zeer Goed / Fraai. CNM Delm (Afbeelding verkleind) 50,- 124 VerzamelaarsVeiling

125 1125. Daalder van 30 stuiver Zeeland Zeer Fraai. CNM Delm HPM , Daalder van 30 stuiver Zeeland Fraai / Zeer Fraai. CNM Delm , Dubbele daalder van 10 schelling Zeeland Fraai +. CNM Delm HPM 59. (Afbeelding verkleind) 90, Hoedjesschelling Zeeland Fraai / Zeer Fraai. CNM , stuiver scheepjesschelling Zeeland 1753 piedfort. Zeer Fraai +. CNM HPM , stuiver scheepjesschelling Zeeland Zeer Fraai / Prachtig. CNM HPM ,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten gulden Zeeland Zeer Fraai +. CNM Delm , stuiver Zeeland Prachtig. CNM ,- VerzamelaarsVeiling 125

126 Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten stuiver Zeeland Fraai / Zeer Fraai. CNM , gulden of gouden rijder Zeeland Prachtig +. CNM Delm , gulden of gouden rijder Zeeland Prachtig -. CNM Delm , Lot: (6) 6 stuiverstukken of scheepjesschelling 1759, 1765, 1766, 1774, 1780 en ,- Zutphen Florijn van 28 stuiver Zutphen Fraai. CNM Delm ,- Zwolle Stuiver Zwolle z.j. Fraai +. CNM Verk , Lot: (6) 6 stuiverstukken of scheepjesschelling Zeeland 1765, 1774, 1780, 1790, 1791 en Varieert tussen Fraai / Zeer Fraai tot Zeer Fraai / Prachtig. 120, stuiver Zwolle Fraai / Zeer Fraai. CNM Delm HPM ,- 126 VerzamelaarsVeiling

127 1141. Lot(2): 6 stuiverstukken Zwolle jaartal onbekend. Fraai en Fraai / Zeer Fraai. 15,- Gelderland gulden Gelderland Zeer Fraai. CNM Delm ,- Holland gulden Holland Fraai. CNM Delm ,- Utrecht gulden Utrecht Prachtig -. CNM Delm ,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten gulden Holland Zeer Fraai -. CNM Delm , Gouden dukaat Utrecht Fraai / Zeer Fraai. CNM Delm ,- VerzamelaarsVeiling 127

128 Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten Gouden dukaat Utrecht Zeer Fraai +. CNM Delm , Zilveren dukaat Utrecht Prachtig. CNM Delm , Zilveren dukaat Utrecht Zeer Fraai / Prachtig. CNM Delm HPM ,- West-Friesland ½ gulden West-Friesland Zeer Fraai. HPM , Zilveren dukaat Utrecht Zeer Fraai / Prachtig. CNM Delm HPM , gulden West-Friesland Zeer Fraai / Prachtig. CNM Delm ,- 128 VerzamelaarsVeiling

129 Zeeland Lodewijk Napoleon Zilveren dukaat Zeeland Zeer Fraai +. CNM Delm HPM , Zilveren dukaat Zeeland Prachtig +. CNM Delm , Gouden dukaat Lodewijk Napoleon Zeer Fraai / Prachtig. 280, stuiver Lodewijk Napoleon Prachtig / FDC. 280,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten Zilveren dukaat Zeeland Zeer Fraai -. CNM Delm , Zilveren dukaat Lodewijk Napoleon Prachtig / FDC. 550,- VerzamelaarsVeiling 129

130 ½ cent Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten ½ cent Willem I 1821 U. Fraai / Zeer Fraai. 25, ½ cent Willem I 1823 B. FDC , ½ cent Willem I 1829 U. Zeer Fraai +. 55, ½ cent Willem I 1832 U. Prachtig. 45, ½ cent Willem I 1837 U. Zeer Fraai -. 15, ½ cent Willem II Zeer Fraai. 25, ½ cent Willem III Zeer Fraai +. 15, ½ cent Willem III Prachtig +. 35, ½ cent Willem III FDC. 70, ½ cent Willem I 1831 U. Fraai / Zeer Fraai. 20, ½ cent Willem II FDC. 140, ½ cent Willem III Fraai / Zeer Fraai. 85,- 130 VerzamelaarsVeiling

131 1171. ½ cent Willem III FDC -. 55, ½ cent Willem III Zeer Fraai. 15, ½ cent Willem III Prachtig. 20, ½ cent Willem III Zeer Fraai +. 15, ½ cent Willem III Prachtig / FDC. 45, ½ cent Willem III Prachtig -. 15, ½ cent Willem III FDC. 65, ½ cent Willem III FDC. 25, ½ cent Willem III FDC. 10,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten ½ cent Willem III Prachtig / FDC. 50, ½ cent Willem III FDC -. 35, ½ cent Willem III FDC. 15,- VerzamelaarsVeiling 131

132 Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten ½ cent Willem III Zeer Fraai / Prachtig. 20, ½ cent Wilhelmina FDC. 45, ½ cent Wilhelmina FDC. 25, ½ cent Wilhelmina FDC. 10, ½ cent Wilhelmina FDC. 10, ½ cent Wilhelmina Prachtig. 10, ½ cent Wilhelmina FDC. 10, ½ cent Wilhelmina Prachtig. 5, ½ cent Wilhelmina FDC. 5, ½ cent Wilhelmina FDC. 10, ½ cent Wilhelmina FDC. 15, ½ cent Wilhelmina FDC. 5,- 132 VerzamelaarsVeiling

133 1 cent ½ cent Wilhelmina FDC. 5, x ½ cent 1x 1878, 1883, 1884, 1885, 1886, variërend van Fraai tot Zeer Fraai +. 30, x ½ cent 1x 1851, 1854, 1857, 1859, 1861, 1862, 1863, 1864, 1865, 1867, 1869, 1870, 1872, 1873, 1875, 1876, 1877 variërend van Fraai tot Prachtig. 100, cent Willem I 1821 U. Zeer Fraai -. 25, cent Willem I 1822 U. Zeer Fraai -. 10, cent Willem I 1826 B. Fraai / Zeer Fraai. 15, cent Willem I 1837 U. FDC. 80, cent Willem III FDC. 20, cent Willem III FDC. 35,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten x ½ cent 1x 1891, 1894, 1898, 1900, 1901, 1903, 1906, 1909, 1911, 1912, 1914, 1915, 1916, 1917, 1921, 1922, 1928, 1930, 1934, 1936, 1937, 1938, 1940 variërend van Zeer Fraai tot Zeer Fraai/Prachtig. 50, cent Willem I 1827 B. Zeer Fraai -. 10, cent Willem III FDC. 25,- VerzamelaarsVeiling 133

134 Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten cent Willem III FDC. 15, cent Willem III FDC. 10, cent Willem III Prachtig +. 10, cent Wilhelmina Prachtig -. 30, cent Wilhelmina Prachtig. 10, cent Wilhelmina Prachtig. 10, cent Wilhelmina Prachtig. 10, cent Wilhelmina Prachtig / FDC. 10, cent Wilhelmina Prachtig / FDC. 10, cent Wilhelmina Prachtig. 15, cent Wilhelmina Prachtig / FDC. 10, cent Wilhelmina FDC. 45,- 134 VerzamelaarsVeiling

135 cent Wilhelmina FDC cent Wilhelmina FDC cent Wilhelmina FDC. 25, cent Wilhelmina FDC. 20, cent Wilhelmina FDC. 20,- 20, cent Wilhelmina FDC. 40, cent Wilhelmina FDC. 20,- 15, cent Wilhelmina Prachtig. 5, cent Wilhelmina Zeer Fraai +. 15,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten cent Wilhelmina FDC cent Wilhelmina FDC cent Wilhelmina FDC. 20,- 25,- 10,- VerzamelaarsVeiling 135

136 Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten cent Wilhelmina FDC. 20, cent Wilhelmina FDC. 15, cent Wilhelmina FDC. 15, cent Wilhelmina FDC. 10, cent Wilhelmina Prachtig. 10, cent Wilhelmina FDC. 15, x 1 cent 1x 1860, 1861, 1862, 1863, 1864, 1870, 1873, 1875, 1876, 2x 1877, 1x 1878, 1880, 1881, 1882, 1883, 1884 variërend van Zeer Fraai tot Zeer Fraai/Prachtig. 45, x 1 cent 1x 1892, 1896, 1897, 1898, 1899, 1900, 1901 G, 1901 K, 1902, 1904, 1905, 1906, 1907, 1913, 1914, 1915, 1916, 1917, 1918, 1919, 1920, 1921, 1922, 1924, 1925, 1926, 1927, 1928, 1929, 1930, 1931, 1937, 1938, 1939, 1940, 1941, 1942 P.P., 1943 geel, 1941, 1942, 1943, 1944 variërend van Fraai/ Zeer Fraai tot Zeer Fraai/ Prachtig. 75,- 2½ cent ½ cent Willem III Prachtig / FDC. 15, cent Wilhelmina FDC. 10, cent Wilhelmina FDC. 15, ½ cent Willem III Prachtig +. 45,- 136 VerzamelaarsVeiling

137 ½ cent Willem III FDC. 55, ½ cent Wilhelmina Prachtig +. 55, ½ cent Wilhelmina Prachtig / FDC. 50, ½ cent Wilhelmina Prachtig / FDC. 10, ½ cent Wilhelmina Prachtig / FDC. 10, ½ cent Wilhelmina FDC. 15, ½ cent Wilhelmina FDC. 25, ½ cent Wilhelmina FDC. 10, ½ cent Wilhelmina 1941 zink. FDC. 25,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten ½ cent Wilhelmina Prachtig / FDC. 10, ½ cent Wilhelmina FDC. 25, x 2½ cent 1x 1877, 1880, 1881, 1883, 1884, 1886, 1890, 1894, 1898, 1903, 1904, 1905, 1906, 1912, 1913, 1914, 1915, 1916, 1918, 1919, 1929, 2x 1941 variërend van Fraai/Zeer Fraai tot Zeer Fraai/Prachtig. 85,- VerzamelaarsVeiling 137

138 5 cent Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten cent Willem I 1825 B. Fraai / Zeer Fraai. 10, cent Willem III Prachtig. 10, cent Willem III Prachtig -. 5, cent Willem III Prachtig. 5, cent Willem III Prachtig +. 5, cent Willem III FDC. 30, cent Willem III FDC -. 40, cent Wilhelmina FDC. 25, cent Wilhelmina FDC. 25, cent Willem III Prachtig / FDC. 15, cent Willem III Prachtig. 10, cent Wilhelmina FDC. 70,- 138 VerzamelaarsVeiling

139 cent Wilhelmina FDC cent Wilhelmina FDC cent Wilhelmina FDC. 70, cent Wilhelmina Prachtig / FDC. 10, cent Wilhelmina FDC. 15,- 35, cent Wilhelmina Prachtig. 25, cent Wilhelmina Zeer Fraai / Prachtig. 5,- 10, cent Wilhelmina FDC. 10, cent Wilhelmina FDC. 10,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten cent Wilhelmina FDC. 15, cent Wilhelmina FDC. 20, cent Wilhelmina 1942 zink. Prachtig / FDC. 10,- VerzamelaarsVeiling 139

140 Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten cent Wilhelmina FDC. 5, cent Wilhelmina FDC. 5, cent Wilhelmina 1943 zink. FDC -. 30, cent Juliana FDC. 50, x 5 cent 1x 1850, 1855, 1859, 1862, 1863, 1868, 1869, 1876, 1879, 1887 variërend van Zeer Fraai tot Zeer Fraai/Prachtig. 50, x 5 cent 1x 1907, 1908, 1909, 1913, 1914, 1923, 1929, 1932, 1933, 1934, 1936, 1938, 1939, 1940, 1941, 1942, 1943 Zeer Fraai. 55,- 10 cent cent Willem II 1848 punt. Prachtig +. 70, cent Willem II 1849 punt. FDC. 85, cent Willem III Fraai / Zeer Fraai. 25, cent Juliana FDC. 35, cent Willem I 1827 U. FDC. 80, cent Willem III Zeer Fraai / Prachtig. 75,- 140 VerzamelaarsVeiling

141 cent Willem III Zeer Fraai +. 60, cent Willem III FDC , cent Willem III Fraai. 15, cent Willem III Zeer Fraai / Prachtig. 30, cent Willem III Prachtig. 50, cent Willem III 1874 klaver. Zeer Fraai / Prachtig. 50, cent Willem III FDC. 65, cent Willem III FDC. 90, cent Willem III Prachtig. 25,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten cent Willem III Prachtig , cent Willem III Prachtig +. 25, cent Willem III FDC. 80,- VerzamelaarsVeiling 141

142 Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten cent Willem III FDC. 60, cent Willem III FDC -. 55, cent Wilhelmina Zeer Fraai / Prachtig. 25, cent Wilhelmina Prachtig. 35, cent Wilhelmina FDC. 50, cent Wilhelmina Prachtig -. 15, cent Wilhelmina FDC. 125, cent Wilhelmina Prachtig. 35, cent Wilhelmina FDC. 50, cent Wilhelmina Prachtig +. 50, cent Wilhelmina FDC. 65, cent Wilhelmina Prachtig. 10,- 142 VerzamelaarsVeiling

143 cent Wilhelmina Prachtig. 20, cent Wilhelmina Prachtig +. 10, cent Wilhelmina FDC. 15, cent Wilhelmina Prachtig +. 15, cent Wilhelmina FDC. 55, cent Wilhelmina Prachtig. 20, cent Wilhelmina FDC. 60, cent Wilhelmina FDC. 15, cent Wilhelmina 1941 PP. FDC. 20,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten cent Wilhelmina Prachtig. 5, cent Wilhelmina Prachtig. 5, cent Wilhelmina 1942 PP. FDC. 25,- VerzamelaarsVeiling 143

144 Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten cent Wilhelmina 1943 E.P. FDC cent Wilhelmina 1943 PP. FDC. 15,- 15, cent Wilhelmina 1944 E.S. FDC. 20, x 10 cent 1x 1892, 1893, 1894, 1995, 1996, 1997 variërend van Fraai/Zeer Fraai tot Zeer Fraai. 70, x 10 cent 1x 1898, 1901, 1903, 1904, 1905, 1906 variërend van Fraai tot Zeer Fraai. 75, cent Wilhelmina 1944 S over P. Prachtig / FDC. 2000, x 10 cent 1x 1910, 1911, 1912, 1913, 1915, 1916, 1917, 1919, 1921, 1925, 1926, 1927, 1928, 1930, 1934, 1935, 1936, 1937, 1938, 1939, 2x 1941, 1x 1942, 1943 P.P., 1943 E.P., 1943, 1944 E.S., variërend van Zeer Fraai tot FDC. 80,- 144 VerzamelaarsVeiling

145 25 cent cent Willem I 1825 U. Prachtig. 35, cent Willem I 1826 U. Zeer Fraai. 20, cent Willem I 1828 B. Zeer Fraai , cent Willem I 1829 U. Zeer Fraai , cent Willem I 1830 U. FDC. 225, cent Willem II Prachtig. 30, cent Wilhelmina Prachtig. 90, cent Wilhelmina Prachtig -. 70, cent Wilhelmina Zeer Fraai. 45,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten cent Willem I 1829 B. Zeer Fraai / Prachtig. 70, cent Willem III Zeer Fraai -. 85, cent Wilhelmina Zeer Fraai. 85,- VerzamelaarsVeiling 145

146 Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten cent Wilhelmina Prachtig / FDC. 45, cent Wilhelmina Zeer Fraai , cent Wilhelmina Zeer Fraai / Prachtig. 25, cent Wilhelmina Prachtig -. 35, cent Wilhelmina FDC. 65, cent Wilhelmina FDC. 60, cent Wilhelmina FDC -. 45, cent Wilhelmina Prachtig -. 70, cent Wilhelmina Prachtig. 45, cent Wilhelmina 1901 BH. Fraai / Zeer Fraai. 85, cent Wilhelmina Zeer Fraai +. 25, cent Wilhelmina Prachtig. 20,- 146 VerzamelaarsVeiling

147 cent Wilhelmina Zeer Fraai. 15, cent Wilhelmina FDC. 20, cent Wilhelmina FDC. 100, cent Wilhelmina Zeer Fraai +. 15, cent Wilhelmina Prachtig +. 45, cent Wilhelmina FDC. 15, cent Wilhelmina 1942 zink. FDC. 15, cent Wilhelmina 1943 zink. FDC. 25, cent Wilhelmina 1943 EP. FDC. 5,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten cent Wilhelmina Prachtig / FDC. 20, cent Wilhelmina 1941 zink. FDC. 10, cent Wilhelmina 1943 PP. FDC. 10,- VerzamelaarsVeiling 147

148 ½ gulden Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten x 25 cent 1x 1894, 1895, 1896, 1897, variërend van Fraai - tot Fraai/Zeer Fraai. 50, x 25 cent 1x 1901, 1902, 1903, 1904, 1905, 1906 variërend van Fraai - tot Fraai/Zeer Fraai. 45, x 25 cent 1x 1910, 1911, 1912, 1913, 1914, 1915, 1916, 1917, 1918, 1919, 1925 variërend van Fraai - tot Fraai/Zeer Fraai. 65, ½ gulden Willem I 1818 U. Zeer Fraai / Prachtig. 500, ½ gulden Willem I Fraai , ½ gulden Willem I 1822 U. Prachtig , ½ gulden Willem II Zeer Fraai +. 55, ½ gulden Willem II Prachtig. 55, ½ gulden Willem III Zeer Fraai. 15, x 25 cent 1x 1926, 1928, 1939, 1940, 1941, 1941 P.P., 1943 EP, 1943 P.P., 1944 EP, 1941, 1942, 1943 variërend van Zeer Fraai tot FDC. 60, ½ gulden Willem I 1829 B. Zeer Fraai / Prachtig. 240, ½ gulden Willem III FDC. 125,- 148 VerzamelaarsVeiling

149 1382. ½ gulden Willem III FDC , ½ gulden Willem III 1860 patina. FDC. 120, ½ gulden Willem III Prachtig. 40, ½ gulden Willem III Prachtig. 25, ½ gulden Willem III Zeer Fraai -. 10, ½ gulden Willem III Fraai / Zeer Fraai. 20, ½ gulden Wilhelmina Prachtig +. 70, ½ gulden Wilhelmina Prachtig -. 75, ½ gulden Wilhelmina FDC. 80,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten ½ gulden Willem III Prachtig -. 40, ½ gulden Willem III Zeer Fraai / Prachtig. 25, ½ gulden Wilhelmina Zeer Fraai / Prachtig. 15,- VerzamelaarsVeiling 149

150 Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten ½ gulden Wilhelmina Prachtig , ½ gulden Wilhelmina Fraai. 30, ½ gulden Wilhelmina Prachtig / FDC. 40, ½ gulden Wilhelmina Prachtig. 25, ½ gulden Wilhelmina Prachtig +. 35, ½ gulden Wilhelmina Zeer Fraai +. 20, ½ gulden Wilhelmina Fraai / Zeer Fraai. 10, ½ gulden Wilhelmina FDC. 90, ½ gulden Wilhelmina Zeer Fraai. 10, ½ gulden Wilhelmina FDC -. 35, ½ gulden Wilhelmina FDC. 90, ½ gulden Wilhelmina Zeer Fraai. 10,- 150 VerzamelaarsVeiling

151 1406. ½ gulden Wilhelmina FDC ½ gulden Wilhelmina FDC. 60,- 20, ½ gulden Wilhelmina FDC ½ gulden Wilhelmina FDC. 20,- 5,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten ½ gulden Wilhelmina FDC. 15, x ½ gulden 1x 1910, 1912, 1913, 1919, 1921, 1922, 1928, 1929, 1930 variërend van Zeer Fraai tot Zeer Fraai/Prachtig. 55,- VerzamelaarsVeiling 151

152 Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten x ½ gulden 1x 1857, 1858, 1859, 1860, 1861, 1862, 1863, 1864, 1866, 1868 Zeer Fraai/Prachtig. 70,- 1 gulden gulden Willem I Zeer Fraai gulden Willem I 1821 U. Zeer Fraai ,- 220, gulden Willem I 1824 U streepje. Prachtig , gulden Willem I 1824 U. Fraai / Zeer Fraai. 300, gulden Willem I 1828 U. Prachtig , gulden Willem I 1823 U. Zeer Fraai / Prachtig. 400, gulden Willem I 1832 U. Zeer Fraai ,- 152 VerzamelaarsVeiling

153 gulden Willem I Zeer Fraai gulden Willem I Zeer Fraai gulden Willem I Zeer Fraai. 90,- 90,- 80, gulden Willem I Zeer Fraai. 80, gulden Willem I Zeer Fraai. 80, gulden Willem I Fraai / Zeer Fraai. 60,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten gulden Willem I Zeer Fraai. 80, gulden Willem I Fraai / Zeer Fraai. 60,- VerzamelaarsVeiling 153

154 Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten gulden Willem II FDC. 500, gulden Willem II Zeer Fraai -. 50, gulden Willem II Prachtig -. 50, gulden Willem II 1846 zwaard. Zeer Fraai +. 40, gulden Willem II 1846 lelie. Zeer Fraai. 25, gulden Willem II FDC. 120, gulden Willem II Zeer Fraai -. 55, gulden Willem III Zeer Fraai , gulden Willem III Prachtig / FDC. 60, gulden Willem II Fraai / Zeer Fraai. 60, gulden Willem II Prachtig / FDC. 55, gulden Willem III FDC. 120,- 154 VerzamelaarsVeiling

155 gulden Willem III Prachtig +. 55, gulden Willem III Zeer Fraai +. 25, gulden Willem III Zeer Fraai / Prachtig. 25, gulden Willem III Prachtig. 30, gulden Wilhelmina 1892 patina. FDC. 100, gulden Wilhelmina Zeer Fraai / Prachtig. 20, gulden Wilhelmina FDC. 150, gulden Wilhelmina Zeer Fraai / Prachtig. 40, gulden Wilhelmina Prachtig / FDC. 130,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten gulden Willem III FDC. 125, gulden Wilhelmina Zeer Fraai , gulden Wilhelmina Prachtig / FDC. 120,- VerzamelaarsVeiling 155

156 Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten gulden Wilhelmina Prachtig / FDC. 120, gulden Wilhelmina FDC. 180, gulden Wilhelmina Prachtig. 90, gulden Wilhelmina Prachtig. 25, gulden Wilhelmina Prachtig +. 30, gulden Wilhelmina Zeer Fraai +. 20, gulden Wilhelmina Zeer Fraai. 35, gulden Wilhelmina Prachtig. 210, gulden Wilhelmina Prachtig , gulden Wilhelmina Zeer Fraai , gulden Wilhelmina Prachtig +. 90, gulden Wilhelmina Prachtig ,- 156 VerzamelaarsVeiling

157 gulden Wilhelmina Zeer Fraai. 65, gulden Wilhelmina Prachtig -. 45, gulden Wilhelmina FDC. 90, gulden Wilhelmina Zeer Fraai +. 15, gulden Wilhelmina Prachtig. 25, gulden Wilhelmina Prachtig +. 55, gulden Wilhelmina Prachtig +. 70, gulden Wilhelmina Prachtig. 10, gulden Wilhelmina Prachtig. 10,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten gulden Wilhelmina Prachtig. 25, gulden Wilhelmina Prachtig. 50, gulden Wilhelmina 1924 patina. Prachtig / FDC. 20,- VerzamelaarsVeiling 157

158 Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten gulden Wilhelmina FDC. 25, gulden Wilhelmina FDC. 5, gulden Wilhelmina FDC. 20, gulden Wilhelmina FDC. 5, gulden Wilhelmina Prachtig / FDC. 5, gulden Wilhelmina FDC. 10, x 1 gulden 1x 1860, 1861, 1863, 1864, 1866 variërend van Zeer Fraai - tot Fraai/Zeer Fraai. 35, x 1 gulden 1x 1851, 1854, 1855, 1856, 1857, 1858, 1859 Fraai/Zeer Fraai. 75, gulden Wilhelmina FDC. 10, gulden Wilhelmina 1944 P. FDC. 40, x 1 gulden 1x 1922, 1923, 1924, 1928, 1929, 1930, 1931, 1938, 1939, 1940, 1943, 1944 P, variërend van Zeer Fraai tot Zeer Fraai/Prachtig. 50,- 158 VerzamelaarsVeiling

159 2½ gulden ½ gulden Willem I Zeer Fraai / Prachtig. 160, ½ gulden Willem I Zeer Fraai , ½ gulden Willem I Zeer Fraai. 150, ½ gulden Willem II Zeer Fraai ½ gulden Willem II Fraai ½ gulden Willem II 1846 lelie. Zeer Fraai / Prachtig. 55,- 35,- 55,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten ½ gulden Willem II Fraai / Zeer Fraai. 225, ½ gulden Willem II Prachtig. 55,- VerzamelaarsVeiling 159

160 Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten ½ gulden Willem II Zeer Fraai. 30, ½ gulden Willem III Zeer Fraai. 15, ½ gulden Willem III Prachtig / FDC. 90, ½ gulden Willem III Zeer Fraai. 15, ½ gulden Willem III Zeer Fraai. 20, ½ gulden Willem III Zeer Fraai / Prachtig. 90, ½ gulden Willem III Prachtig. 70, ½ gulden Willem III Fraai / Zeer Fraai. 25,- 160 VerzamelaarsVeiling

161 ½ gulden Willem III Zeer Fraai. 450, ½ gulden Willem III Prachtig. 550, ½ gulden Willem III Prachtig / FDC. 70, ½ gulden Willem III Prachtig / FDC. 45, ½ gulden Willem III FDC -. 60, ½ gulden Willem III Prachtig +. 25,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten ½ gulden Willem III Prachtig +. 40, ½ gulden Willem III FDC -. 45,- VerzamelaarsVeiling 161

162 Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten ½ gulden Willem III Prachtig. 20, ½ gulden Willem III 1874 klaver. Prachtig. 20, ½ gulden Willem III 1874 zwaard. Prachtig. 20, ½ gulden Wilhelmina Zeer Fraai. 140, ½ gulden Wilhelmina Zeer Fraai. 140, ½ gulden Wilhelmina Zeer Fraai , ½ gulden Wilhelmina Zeer Fraai , ½ gulden Wilhelmina Prachtig / FDC. 15,- 162 VerzamelaarsVeiling

163 ½ gulden Wilhelmina FDC. 20, ½ gulden Wilhelmina Prachtig / FDC ½ gulden Wilhelmina 1932 (grofhaar). Zeer Fraai / Prachtig. 15,- 75, ½ gulden Wilhelmina 1932 (grofhaar). Zeer Fraai / Prachtig ½ gulden Wilhelmina 1932 (grofhaar). Zeer Fraai ½ gulden Wilhelmina 1932 (grofhaar). Zeer Fraai. 75,- 70,- 70,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten ½ gulden Wilhelmina 1932 (grofhaar). Zeer Fraai / Prachtig. 75, ½ gulden Wilhelmina FDC. 25,- VerzamelaarsVeiling 163

164 ½ gulden Wilhelmina FDC. 15, ½ gulden Wilhelmina 1938 (grofhaar). FDC -. Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten 100, ½ gulden Wilhelmina 1938 (grofhaar). Prachtig +. 65, ½ gulden Wilhelmina 1938 (grofhaar). Zeer Fraai / Prachtig. 75, ½ gulden Wilhelmina FDC x 2½ gulden 1x 1846 lelie, 1847, 1848 en 1849 variërend van Fraai tot Fraai/Zeer Fraai x 2½ gulden 1x 1869, 1870, 1871, 1872, 1873, 1874 klaver, 1874 variërend van Zeer Fraai - tot Zeer Fraai. 15,- 120,- 100, ½ gulden Wilhelmina 1938 (grofhaar). Zeer Fraai +. 60, x 2½ gulden 1x 1930, 1932, 1933, 1937, 1938, 1939, 1943 D, variërend van Zeer Fraai tot Zeer Fraai/Prachtig. 60,- 164 VerzamelaarsVeiling

165 3 gulden gulden Willem I 1818 U. Prachtig gulden Willem I 1819 U. Fraai ,- 350, gulden Willem I Zeer Fraai / Prachtig. 9000, gulden Willem I 1830/24. Zeer Fraai ,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten gulden Willem I 1820 U. Prachtig , gulden Willem I 1832/24. Zeer Fraai / Prachtig. 450,- VerzamelaarsVeiling 165

166 5 gulden goud Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten gulden goud Willem I 1826 B. Prachtig. 300, gulden goud Willem I 1827 B. FDC. 450, gulden goud Willem I 1827 U. Prachtig , gulden negotiepenning Willem III FDC ,- 10 gulden goud gulden goud Willem I 1824 B. Prachtig / FDC. 450, gulden goud Willem I 1825 B. FDC. 450, gulden goud Willem I Prachtig / FDC. 400, gulden goud Willem I 1840 U. Prachtig. 350, gulden goud Willem II Prachtig. 7000, gulden goud Willem II Prachtig , gulden goud Willem I 1833 U. Prachtig , gulden negotiepenning Willem III FDC. 3200,- 166 VerzamelaarsVeiling

167 Gouden dukaat gulden goud Willem III 1879/77. Prachtig / FDC. 250, gulden goud Wilhelmina FDC. 230, gulden goud Wilhelmina FDC. 230, Gouden dukaat Willem I Prachtig , Gouden dukaat Willem I 1830 B. Zeer Fraai / Prachtig. 1750, Gouden dukaat Wilhelmina Zeer Fraai , Gouden dukaat Wilhelmina Prachtig. 120, Gouden dukaat Juliana FDC. 100, Gouden dukaat Juliana FDC. 100,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten gulden goud Wilhelmina 1895/91. Fraai / Zeer Fraai (gaatje). 1500, Gouden dukaat Wilhelmina Prachtig. 200, Gouden dukaat Juliana 1974 medaille slag. Proof. 250,- VerzamelaarsVeiling 167

168 Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten Gouden dukaat Juliana FDC. 100, Gouden dukaat Juliana FDC. 100, Gouden dukaat Juliana FDC. 100,- Misslagen cent hybride 2 x voorzijde Juliana Z.J. 150, cent Juliana FDC. 20, cent Juliana Excentrisch geslagen. 30, cent Juliana 1978 excentrisch geslagen. 60, cent Juliana 1980 excentrisch geslagen. 50, cent Juliana Geslagen op een muntplaatje van 10 cent FDC. 30, cent Juliana 1980 excentrisch geslagen. 30, cent Juliana 196(?). Geslagen op een muntplaatje van 10 cent. 75, gulden Juliana FDC decentrisch geslagen. 60,- 168 VerzamelaarsVeiling

169 Lots diversen ½ gulden Juliana 1960 Afslag in lood 2 x muntzijde. FDC. 100, Lot: 1 en 25 cent Juliana 1969 en Einde muntplaat. 20, Lot: Lijst met 19 diverse koninkrijksmunten (o.a. een zilveren fl. 2, Wilhelmina in Londen en een zilveren fl. 1, Wilhelmina in Londen - 5 en 10 fl. Wilhelmina in goud - 4 bankbiljetten en o.a. 25 gulden 1943). 900,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten Lot misslagen w.o. excentrisch geslagen, einde muntplaat, dikke oorbel, blanco muntplaatje, haarlok. 50, Lot: serie mini-muntsets (5x) 1998, 1999, 2000, 2001 en ,- VerzamelaarsVeiling 169

170 Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten Lot: muntsets divers 1 muntset 1998 (50 dubbeltjes / 40 stuivers / 40 rijksdaalders / 20x vijfguldens), 1 muntset 1998 (40 stuivers / 50 dubbeltjes / 40 kwartjes / 40 rijksdaalders), 1 muntset 2000 (20 vijfguldens) + diverse muntrollen. 75,- Euromunten Muntrolpakket 2002 compleet Lot: Nederland proofset ,- 15, euro zilver proof Eerste slag 400 jaar handelsbetrekkingen Nederland-Japan geslagen op te Utrecht door Staatssecretaris Jan Kees de Jager. 350, euro zilver proof Eerste slag Rembrandt vijfje. geslagen op te Leiden door Joop Wijn 350, euro zilver proof Eerste slag 400 jaar Nederland - Manhattan geslagen te Utrecht door Minister-president Jan Peter Balkenende. 350, euro zilver proof Eerste slag geboortemunt prinses Catharina-Amalia 7 december 2003 / geslagen op te Utrecht door prins Willem-Alexander & Máxima Zorreguieta. 350, euro zilver proof Eerste slag 50 jaar Wereld Natuur Fonds geslagen op te Utrecht door Umberto Tan en Ellen ten Damme. 350,- 170 VerzamelaarsVeiling

171 euro zilver proof Eerste slag Waterland vijfje geslagen te Utrecht door prins Willem-Alexander. 350, V.O.C. Utrecht Gulden Scho. 66 b. ZFR. 75,- V.O.C V.O.C. Halve stuiver Scho. 18. ZFR +. R. 80, V.O.C. Gelderland 3 Gulden Scho. 62 a. ZFR. Schaars. (Afbeelding verkleind) 250, V.O.C. Gelderland Gulden Scho. 67 c. FR +. 50, V.O.C. Gelderland Gulden Scho. 68. ZFR. 80,- Overzeese Gebiedsdelen - Koninkrijksmunten V.O.C. Utrecht Gulden Scho. 65. ZFR. 75, V.O.C. West-Friesland. Gulden Scho. 69. ZFR. 70,- VerzamelaarsVeiling 171

172 1599. V.O.C. West-Friesland Gulden 1786/4, met Arabische 1. Scho. 69 d. ZFR. 80, V.O.C. Gelderland X Stuivers Scho. 74. ZFR. 50,- Overzeese Gebiedsdelen V.O.C. Zeeland Gulden Scho. 72. ZFR. 100, V.O.C. West- Friesland X Stuivers Scho.76. ZFR +. 80, V.O.C. Zeeland Gulden Scho. 72 h. FR. 50, V.O.C. Zeeland X Stuivers Scho. 77. ZFR -. 50, V.O.C. Utrecht X Stuivers Scho. 73. FR. Licht verbogen. 30, V.O.C. Zeeland X Stuivers Scho. 78. ZFR. 50,- 172 VerzamelaarsVeiling

173 1607. V.O.C. Holland, Zilveren afslag Duit 1760 met kabelrand. Scho PR +. Originele keur. 60, V.O.C. Java duit Scho FR. 20, V.O.C. West-Friesland duit hybride slag. Scho. 233 a. ZFR. 50, V.O.C. Holland Duit dubbelslag 40 % verschoven. Jaartal niet leesbaar. ZFR. 25,- Overzeese Gebiedsdelen V.O.C. West-Friesland, Duit 1756, hybride slag, 2 x keerzijde. Scho. 233 b. ZFR +. 40, Lot (17) Vnl. V.O.C. misslagen van Duiten etc. Gem. FR. 50, V.O.C. Stuiver 1797 Bonk. Scho. 479 b. ZFR. Schaars. 30, Lot (20) Provinciaal en V.O.C. duiten en Kepengs etc. Gem. FR. 20,- VerzamelaarsVeiling 173

174 1615. Lot (3) V.O.C., misslagen, incuus geslagen Dubbele, enkele en halve Duit. Gem. FR. 30, Nederlands-Indië. Bataafse republiek. 1/8 Gulden Scho. 494 a. FDC -. 80,- Indië Overzeese Gebiedsdelen Nederlands-Indië. Bataafse republiek. 1 Gulden Scho. 488 a. ZFR. 60, Nederlands-Indië. Bataafse republiek. 1/8 Gulden Scho. 494 a. ZFR. 35, Nederlands-Indië. Bataafse republiek. 1/2 Gulden Scho. 490 b. ZFR. 50, Nederlands-Indië. Bataafse republiek. 1/8 Gulden Scho. 494 a. ZFR -. 25, Nederlands-Indië. Bataafse republiek. 1/4 Gulden Scho. 492 c. ZFR +. 50, Nederlands-Indië. Bataafse republiek. 1/8 Gulden Scho. 494 b. ZFR +. 50,- 174 VerzamelaarsVeiling

175 1623. Nederlands-Indië. Bataafse republiek. 1/16 Gulden Scho. 495 a. PR. 50, Nederlands-Indië. Franse Overheersing. 2 Stuiver Bonk Scho ZFR. R. 30,- V.O.C. Brits bestuur Nederlands-Indië. Bataafse republiek. 1/16 Gulden Scho. 497 a. ZFR -. 30, V.O.C. Brits bestuur. Tinnen duit Scho ZFR -. R. 75,- Overzeese Gebiedsdelen Nederlands-Indië. Bataafse republiek. Stuiver Scho ZFR -. 40, V.O.C. Brits bestuur. Tinnen duit Scho FR. 50,- Indië Nederlands-Indië. Bataafse republiek. Stuiver Scho ZFR +. 50, Nederlands-Indië. Zwaantjesduit Scho. 659a. PR. 35,- VerzamelaarsVeiling 175

176 V.O.C Nederlands-Indië. 1/4 Gulden Scho.749. PR. 20, V.O.C. Ceylon Stuiver Scho ZFR -. 30,- Overzeese Gebiedsdelen Nederlands-Indië. Willem III. 1/20 Gulden Scho FDC. Proof. RR. 100, V.O.C. Ceylon Stuiver Scho ZFR. R. 50,- West-Indië Nederlands-Indië. Cent 1945 met excentrisch gat. Scho ZFR +. 75, Nederlands West-Indië. 1/4 Gulden Scho PR+ 75,- V.O.C Ceylon V.O.C. Voor Indie, Ceylon, Negapatnam. Kasje. Scho e. ZFR. 15, Nederlands West-Indië. 1/4 Gulden Scho ZFR +. 60,- 176 VerzamelaarsVeiling

177 Nederlandse Antillen Nederlands West -Indië. 2 Stuiver Scho ZFR. 100, Nederlandse Antillen. 25 Gulden 1977 FM. Stuyvesant. KM 17. FDC. (Afbeelding verkleind) 75,- Curaçao Curacao. Stuiver Scho ZFR. 25,- Suriname Nederlandse Antillen. 25 gulden KM 14. UNC. Proof. (Afbeelding verkleind) 25,- Nederland Overzeese Gebiedsdelen Suriname. Vier Duiten Scho c. R. ZFR , De synode van Dordrecht. Crowned arms of. Prince Maurice. Later cast. XF with loop. (Afbeelding verkleind) 200, Suriname. Duit Scho PR. 50, Den Haag. Moord gebroeders de Witt. Samengestelde borstbeelde naar rechts. Kz. 8-regelig vers. Kantschrift VIOLENTA MORTE DELETI HAGAE COMITIS. 20 AVG : AO. 1672*. (Afbeelding verkleind) 250,- VerzamelaarsVeiling 177

178 Rotterdam. Vroedschapspenning. Keerzijde RV. 25, Amsterdam. Maatschappij tot redding van drenkelingen. Vrouw duwt de dood weg bij een drenkeling. Kz. Ten naamstelling gegraveerd. ZFR. Krasjes Door vd Goen. 35,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Circa Franekeradeel, Stadsarmen broodpenning. Vz. SDADS X ARMEN. No Kz. Glad. FE verzinkt. (Afbeelding verkleind) 20, Lot (4) Bleyensteinse duiten Sch. 382, 382 a,b en c. Gem. ZFR. 20, De Amstel. De Vice-Admiraal Koopman. Roer, zwaard en anker binnen lawerkrans. Kz. 6- regelige tekst binnen omschriftzf+. (Afbeelding verkleind) 35, Geheel gegraveerde penning. Aan onzen wapenbroeder 1 juli Kz.Het Vaderland getrouw aan haren 1 ste secretaris. ZFR. 75, Vierde eeuwfeest Laurens Jz. Coster. Borstbeeld 3/4 naar rechts. Kz. 8-regelige tekst. AE gegoten. FR. (Afbeelding verkleind) 20, Grote zilveren prijspenning koningin Wilhelmina. Borstbeeld naar links. Kz. Gegraveerde tekst binnen ovaal. Door Schammer. PR. Haarlijntjes. (Afbeelding verkleind) 75,- 178 VerzamelaarsVeiling

179 (later werk door KNM). M.A. de Ruyter. Borstbeeld enface. Kz. Zeeslag. Door Muller. FDC. (Afbeelding verkleind) 100, Huwelijksmedaille Juliana en Bernhard. AR. PR door T. Dupuis. 40, Lot (3) Esperato geld. 1,5 en 10 Stelo FDC. 25, Delft. Verblijf van Belgische vluchtelingen. Kerktoren met opkomende zon in het verschiet. Kz. 7-regelige tekst. PR-. AR. 25, Huwelijksmedaille Juliana en Bernhard. AR. PR - door T. Dupuis. 35, Slag om Arnhem. Daedalus met gebroken vleugels en zwaard. Kz. Ridder te paard. Door Wenckebach. PR -. (Afbeelding verkleind) 50,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Zilveren huwelijksfeest Koningin Wilhelmina en prins Hendrik. AR. ZFR. Opgewreven, toegevoegd medaille voor trouwen dienst. 35, Spoorwegstaking. Gevleugeld treinwiel op een spoor. Kz. Klimmende leeuw met zwaard, 5 -regelige tekst op voorgrond. AE. ZFR. (Afbeelding verkleind) 10,- VerzamelaarsVeiling 179

180 Onderlinge Levensverzekering van Eigen Hulp. Zittende pelikaan voedt zijn jongen. Kz. Logo en tennaamstelling. Door van der Hoef. FDC -. (Afbeelding verkleind) 200, Nederland 150 jaar onafhankelijk. Koningin staande naar links. Kz. Tekst verdeeld over gehele vlak. PR AU door L. Metz. 275,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten jaren Staatsmijnen. Man en vrouw wandelend in landschap. Kz. Fabrieken en mijnen met op de voorgrond twee heiligen staande achter 5 wapenschilden. AR opgewreven. PR. Door Wolbers. (Afbeelding verkleind) 40, Rotterdam restauratie van de Laurenskerk. PR. 90, Tiel. Erepening. Gemeentewapen. Kz. 5-regelige gegraveerde tekst. PR -. (Afbeelding verkleind) 25, Rotterdam. Vreemdelingenverkeer. Gezicht op Laurenskerk en stoomboten. KZ. 3-regelige gegraveerde tekst. Door van der Hoef. Opgewreven. PR. (Afbeelding verkleind) 100, Rotterdam. Erepenning van Furness. Neptunes in het water, houdende een gekroond stadschild. Door M. Kutterink. ZFR. (Afbeelding verkleind) 40, Presentatieset 1989 door Ninaber/Peters/ Krouwel. 15,- 180 VerzamelaarsVeiling

181 1671. Z.J. Rotterdam. Draagteken Brandmeester. Gekroond stadswapen. Kz. BRANDMEESTER ROT- TERDAM. Messing gegoten. ZFR. 50, Huwelijkspenning met sierrand en met speld. Echtpaar met ertussen een engel. Kz. Wapenschild met daarop twee tortelduifjes. (Afbeelding verkleind) 100, Zaandam. Koninklijke Verkade fabrieken. Herout te paard. Kz. 5-regelige tekst. Door van der Hoef, ongesigneerd. FDC -. (Afbeelding verkleind) 50, Algemene prijspenning met op voorzijde ontwerp van een gulden Wilhelmina. Hoofd naar links. Kz. Gegraveerdetekst binnen lauwerkrans. 40, Z.J. Herdenkingsmedaille zilveren professiefeest (3). Sint Jozef en face. Kz. Tekst. AR. PR. 40, Z.J. Lot (4) Medaille voor trouwe dienst, verschillende uitvoeringen. Gekroond wapenschild geflakeerd door wapentuig. Kz. Gekroonde letter. Gem. ZFR. 40,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Medaille voor IJver en Trouw. Hoofd Willem II naar rechts. Kz. Tekst binnen eikenkrans. PR - Licht gedeukt. 40, Lot (12) Amsterdam eeuwfeest concertgebouw door Ninaber. Z.J. 150,- VerzamelaarsVeiling 181

182 1679. Lot (27) Penningen Nederland modern. 20, Lot (30) Vnl. Nederlandse bronzen penningen. Gem. PR. 100,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Lot (2) Penningen Nederland o.a. voor krijgsverrichtingen. Prachtig + met origineel lint. 20, Lot (2) Rekenpenning 1596 Dordrecht en 1608 Zeeland. Gem. ZFR. 40, Lot (43) Diverse penninkjes Nederland. 50, Lot (18) Diverse Nederlandse tokens. O.a. Boordgeld N.V. Stoomv. Mij. Nederland. 20, Lot (8) Diverse zilveren prijspenningen. O.a. Prijspenning van de Nederlandsche Roeibond. 30, Lot vnl. Nederlandse zilveren penningen. Diverse kwaliteit. Ruim 275 gram. 150,- 182 VerzamelaarsVeiling

183 Europa Bandenburg- Prussia. Wedding Frederike S. Wilhelmine with Willian II of Orange. Busts to right. Rev. Altar with flames and flying putti, etc.xf door van Moelingen. 150, Z.J. Oostenrijk. Andreas Hofer. Borstbeeld naar rechts. Kz. 6-regelige tekst. AE verzilverd. PR. (Afbeelding verkleind) 15, Verviers. Bezoek van koning Albert. Borstbeelden naar links. Kz. Datum in cartouche, stadswapen eronder. AR. PR -. (Afbeelding verkleind) 30, Lourdes. Bezoek paus Johannes- Paulus II. Borstbeeld naar links. Kz. Gezicht op de grot met vliegende duif op voorgrond. AR. ZFR +. (Afbeelding verkleind) 25, Zweden eremedaille. Carl XVI Gustav, zilver. FDC. In origineel doosje. 10, Poland. Silver Cross of Merit with Swords. Officer. Red cross, RP in center, with ribbon. XF. (afbeelding verkleind) 50,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Johannes Paulus II. Heilig jaar. Borstbeeld naar rechts. Kz. Vijf duiven centraal op kruis geplaatst. FDC. Met origineel draagoogje. (afbeelding verkleind) 150, Blik met vnl. Belgische penningen. ZFR tot. PR. 70,- VerzamelaarsVeiling 183

184 1695. No date. Yad Vashem medal. Building surrounded by. French text. Rev. A rope hanging. From a globe. Etc. AR. FDC -. (Afbeelding verkleind) 125, Lot (5) Frankrijk. O.a. Sint Helena medaille. Gem. PR. 50,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Lot (4) diverse onderscheidingen o.a. IJzeren kruis Duitsland eerste wereldoorlog. Enkele met origineel lint gemiddeld. PR. 35, Lot (12) Diverse tokens. O.a. kerk en wijn tokens Engeland. Gem. ZFR. 50, Lot (23) Diverse Engelse penningen. Gem. ZFR. 50,- Wereld Soerabaia. Algemene prijspenning roeien. Roeiers op een water met stoomschepen op de achtergrond. Kz. 3-regelige gegraveerde tekst. AR. (Afbeelding verkleind) 40, Lot (15) Diverse tokens. Vnl. Engeland en Duitsland. 25, Camp David meeting. Three heads to left. Kz. Monogram. AE silvered. (Afbeelding verkleind) 25,- 184 VerzamelaarsVeiling

185 Romeinse rijk Roman Empire Postimus. Antoninianus. Bust to right. Rev. Hercules standing with club. VF +. 25, Antoninus Pius Denarius. RIC III 137. VF +. 80, Roman Empire. Valens. Solidus Trier. Fr Good. Cleaned. 120, Antoninus Pius Denarius. RIC 203. VF +. 30, Augustus. 27BC- 19AD. Denarius. RIC 207. Small hole. F. 30, Hadrian Denarius. Cohen 220. VF +. 35,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Faustina Denarius. RIC 710. VF +. 35, Faustina Denarius. S VF. 25,- VerzamelaarsVeiling 185

186 1711. Hadrian Denarius. Bare head. Cohen 220. VF. 25, Domitian Denarius. S 773. F. 20,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Hadrian Denarius cf. Cohen 474. VF +. 35, Antoninus Pius Denarius. RIC 23. VF +. 35, Hadrian Denarius cf. RIC 230d. VF +. 30, Trajan Denarius. Cohen 144. VF. 30, Trajan Denarius. RIC 43. VF. 25, Antoninus Pius Denarius. RIC 290 a. VF +. 50,- 186 VerzamelaarsVeiling

187 1719. Faustina Denarius. S VF +. 40, Trajan Denarius. Cohen 35. VF +. 40, Faustina Denarius. S F. 20, Germanicus and Caligula. Denarius. S 498. Edge damaged. RRR Fine. 900, Lucius Verus Denarius. Cohen 32. VF +. 50,- Europa Austria. Kranz II. 20 Kreuzer 1831 A. KM 2147 XF. 15,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Domitian Denarius. Cohen 397. VF. 35, Austria. 2 Gulden AU. 25,- VerzamelaarsVeiling 187

188 1727. Austria. 25 Schilling 1970 and KM 2907, Proof. 15, Belgium Luik. Robert de Berghes. Sprenger, no date. Circa 1560 Delm VF. 35,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Austria. Ferdinand, Thaler, no date, Hall mint. Dav VF. 80, Austria. Lot (7) Silver coins. Gulden 1879 UNC. 156 grams. F to UNC. 70, Belgium. Muntgewichtje. Maker J. Geens, Antwerpen. Angelot. 4,90 g. ZFR. 30, Belgium. Leopold I. 5 Francs 1853 Commemorative. VF +. 35, Austria. Lot (2) 2 Schilling 1932 and 25 Schilling KM 2848,2881. AU and. PR. 190, Denmark. Frederik III, 4 Mark KM 274. VF +. 75,- 188 VerzamelaarsVeiling

189 1735. Denmark. Christian V, 8 Mark KM VF. 125, France. Louis XIV. 1/2 Ecu aux trois couronnes 1709 B, reformation. KM VF +. 90, Denmark. Lot (3) 2 Kroner 1903, 1906 and KM 802, 803 and 821. UNC. 75, France. Louis XIV. 1/2 ecu aux insignes 1701 W, reformation. KM 325. VF. 70, France. Louis XVI. Ecu aux lauriers 1784 L. Adjustment marks as usualy. KM VF. 40, France. 5 Francs 1851 A. KM VF. 20,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten France. Louis XIV. Louis d,or 1704 (O). KM VF Die crack on reverse. 350, France. Napoleon III. 5 Francs 1854 A. KM 783. VF. 50,- VerzamelaarsVeiling 189

190 1743. France. Napoleon III. 100 Francs 1857 A. KM VF , France. Lorraine. Rene I d,anjou. Gros d,argent no date. Boudeau VF +. 65,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten France. Napoleon III. 50 Francs 1858 A. KM VF. 450, France. Louis XVIII. 20 Francs 1891 A. KM VF. 175, France. Napoleon. 20 Francs Year 13 A. KM VF. 175, France Louis Philippe. Lot (11). 5 Francs KM 744 and 749. Fine. 120, France. Charles the Bold. Soissons, Denier n.d. Prou 278. VF +. 75, Germany. Augsburg Ferdinand III. Ducat FR. 61 KM ,- 190 VerzamelaarsVeiling

191 1751. Germany. Saxony. Friedrich August III. Thaler 1798 I.E.C. KM UNC. 250, Germany. Prussia. Thaler 1832 A. Bergbau Thaler. KM 420. VF. 30, Germany. Bavaria, Maximilian I. Thaler KM 708. XF. 100, Germany. Hannover. Zehn Taler 1829 B. KM 133. VF , Germany. Hamburg. Dreiling 1832 H.S.K. KM 250. XF. 25, Germany. Prussia. Thaler 1859 A. KM 471. VF +. 25,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Germany. Prussia. Thaler 1831 A. KM 419. VF. 20, Germany. Saxony Thaler 1870 B. KM VF. 20,- VerzamelaarsVeiling 191

192 1759. Germany. Prussia. Sieges Thaler KM 500. AU. 20, Germany. Prussia. 5 Mark KM 526. UNC. 40,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Germany. Sachsen. Johann V. 20 Mark 1873 E. KM VF. 210, Germany. Hesse-Darmstadt. 5 Mark 1875 H. KM 353. VF-. 50, Germany. Baden. 2 Mark KM 276. XF. 30, Germany. Baden. 2 Mark KM 271. XF. 20, Germany. Prussia. 2 Mark 1888 A. KM 510. UNC. 25, Germany. Prussia. 2 Mark 1907 A. KM 522. VF ,- 192 VerzamelaarsVeiling

193 1767. Germany. Bavaria. 2 Mark 1911 D. KM 997. BU. 35, Germany. Prussia. 2 Mark 1913 A. KM 533. UNC. 15, Germany. Bavaria. 3 Mark 1911 D. KM 998. AU. 20, Germany. Wurttemberg. 3 Mark 1911 F. KM 636. XF. 35, Germany. Prussia. 3 Mark 1913 A. KM 535. UNC. 20, Germany. Prussia. 5 Mark 1914 A. KM 536. XF. 20,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Germany. Hamburg. 5 Mark 1913 J. KM 610. XF. 40, Germany. Anhalt-Dessau. 3 Mark 1914 A. KM 30. XF. 40,- VerzamelaarsVeiling 193

194 1775. Germany. Bavaria. 3 Mark 1914 D. KM AU. 30, Germany. Weimar. 5 Mark Eichenbaum 1931 J. KM 56. VF +. 70,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Germany. Weimar. 3 Mark 1929 E. KM 63. AU. 40, Germany. Weimar. 5 Mark Eichenbaum 1929 J. KM 56. VF +. 60, Germany. Weimar. 5 Mark Eichenbaum 1932 A. KM 56. VF +. 70, Germany. Oldenburg. Gulden zu 28 Stüber no date, Jever with titel Ferdinand III. Dav VF +. 40, Germany. Weimar. 5 Mark Eichenbaum 1931 F. KM 56. VF +. 70, Germany. Lot (29) e.g. Wurttemberg 5 Mark 1876 F. F to. VF. 250,- 194 VerzamelaarsVeiling

195 1783. Germany. Lot (12) e.g. Baden 5 Mark 1907 G. F to. VF. 120, Great Britain. Anne. Shilling 1703 Vigo. S VF +. 60, Germany. Hamburg. Lot (4) 5 Mark 1900, 1902, 1908 and 1913 J. KM 610. VF to. VF +. 75, Germany. Prussia. Lot (20) 1/2 Mark to 5 Mark. F to. VF. 160, Great Britain. Anne. Shilling 1707, Roses and plumes. S VF. 60, Great Britain. George II. Half-penny KM 566. AU. 60,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Germany. Lot mainly silver coins. 303 grams. F to. VF. 125, Great Britain. George II. Shilling KM Fine. 40,- VerzamelaarsVeiling 195

196 1791. Great Britain. George II. Farthing KM 572. UNC. 60, Great Britain. George III. Half-penny 1806 no berries. KM 662. AU. 60,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Great Britain. George III. Threepence S AU. 50, Great Britain. George III. Shilling S XF. 60, Great Britain. George III. Penny 1806, no berries. KM 663. XF. 50, Great Britain. Surrey. Penny token Weybridge Mills. VF. 45, Great Britain Suffolk. Halfpenny token Haverhill Manufactory. XF. 40, Great Britain. George IIII. Halfcrown S XF -. 90,- 196 VerzamelaarsVeiling

197 1799. Great Britain George IIII. Crown Secundo on edge. KM VF. 40, Great Britain. Victoria. Crown KM 741. F. 30, Great Britain. William IV. Maundy set Complete set. (4). KM MDS , Great Britain. William IV. Penny KM 707. VF. 25, Great Britain. Victoria. Sovereign 1853 WW raised. KM VF. 210, Great Britain. Victoria. Double Florin 1887 roman 1. KM 763. AU. 60,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Great Britain. William IV. Sixpence KM 712. VF +. 30, Great Britain. Victoria. Florin KM 762. AU. 60,- VerzamelaarsVeiling 197

198 1807. Great Britain. Victoria. Half Crown Jubilee. KM 764. XF. Prooflike. 75, Great Britain. Victoria Crown S AU. 75,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Great Britain. Victoria Crown S AU. 60, Great Britain. Victoria. Double Florin 1889 arabic 1. KM 763. UNC. 140, Great Britain. Victoria Crown S AU, edge nick reverse. 40, Great Britain. Victoria Crown S AU. 45, Great Britain. Victoria. Double Florin 1889 arabic 1. KM 763. AU. 100, Great Britain. Victoria Crown S VF. 30,- 198 VerzamelaarsVeiling

199 1815. Great Britain. Crown KM 803. VF. 45, Great Britain. Edward III Groat. York mint and penny London mint. Fine and. VF. 40, Great Britain. Trade dollar 1911 B. KM T 5. VF. 25, Great Britain. Proofset , Great Britain. Charles II. Lot (2) Crown 1676 and KM 435. F to. VF. 150, Great Britain. Lot (2) Trade dollar 1899B and 1902 B. KM T 5. F and. VF +. 40,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Great Britain. Warwickshire. Halfpenny Lutwyches factory. VF. 40, Ireland. George III. Penny Copper-bronzed proof. S XF. 150,- VerzamelaarsVeiling 199

200 1823. Italy. Sardinia. Carlo Felice. 5 Lire 1826 P. KM F. 25, Norway. Haakon VII. 2 Kroner KM 363. AU. 90,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Italy. Carlo Alberto. 20 Lire 1841 P. KM C VF cleaned. 175, Italy. 5 Lire 1876 R. KM 8.4. XF. 25, Poland. 5 Zlotych 1928 no mm. KM Y 18. VF. 25, Portugal Reis KM 539. XF. 25, Italia. 20 Lire KM 69. VF +. 60, Russia. Rouble KM C VF +. 40,- 200 VerzamelaarsVeiling

201 1835. Russia. Nicholas II. 5 Roubles KM Y 62. VF. 140, Russia. Rouble KM Y 43. VF. 30, Russia. Alexander III. 5 Roubles KM Y 42. VF , Russia. Alexander III. 5 Roubles KM Y 42. VF. 190, Russia. Nicholas II. 5 Roubles KM Y 62. VF Russia. Nicholas II. 7,5 Roubles KM Y 63. VF. 140,- 250,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Russia. Nicholas II. 5 Roubles KM Y 62. VF. 140, Russia. Nicholas II. 5 Roubles KM Y 62. VF. 140, Russia. Nicholas II. 5 Roubles KM Y 62. VF ,- VerzamelaarsVeiling 201

202 1840. Russia. Nicholas II. 10 Roubles KM Y 64. VF. 280, Russia. Nicholas II. 10 Roubles KM Y 64. VF. 280,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Russia. Nicholas II. 10 Roubles KM Y 64. VF Russia. Nicholas II. 10 Roubles KM Y 64. VF. 280,- 280, Russia. 50 Kopeks 1913 BC. KM Y XF. 20, Serbia. Milan I. 20 Dinara 1879 A. KM , Russia. Nicholas II. 5 Roubles KM Y 62. VF. 150, Russia. Nicholas II. 10 Roubles KM Y 64. VF. 280, Spain. Carlos III. 8 Realer 1773 S C.F. KM VF +. Scratches on obverse. 50,- 202 VerzamelaarsVeiling

203 1849. Spain. Alfonso XIII. 100 Pesetas 1897 (61). KM 708. VF- XF. 850, Switserland. Lot (3) 5 Franken 1923 B, 1925B (2). KM 37,38. VF. 60, Sweden. Lot (3) 2 Kronor 1897, 1907 and KM 762, 776 and 799. XF. 50, Zwitserland. FDC set 1986 and seven 5 francen periode proof. 25,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Switserland. 10 Franken KM 36. XF. 85, Lot european silver coins. E.g. Bulgaria 5 Leva 1894 KB. 545 grams. Fine to XF. 225,- VerzamelaarsVeiling 203

204 Wereld Australia. Victoria. Sovereign 1886 M. KM 7. VF ,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Lot (54) muntenboeken uit ca. 84 verschillende landen o.a. Rusland en het Vaticaan. Geschat gewicht: gram. 1700, Lot silver coins e.g. Serbia 3 Dinara XF 350 grams. F to. VF. 175, Australia. Edward VII. Florin KM 21. VF-. 25, Australia. Edward VII. Shilling KM 20. AU. 40, Lot (40) Crownsize silver Latin mint union. Italy, Belgium and France. 450, Australia. Florin KM 31. XF. 15,- 204 VerzamelaarsVeiling

205 1862. Brazil. Joannes V Reis R. KM 149. VF ex mount. 500, China. Republic. Yuan, year 3 (1914). KM Y 329. VF. 20, Canada. Newfoundland. One cent 1880, oval 0. KM 1. VF. 260, French Indo China Piastre KM 5a. 1. XF. 30, China. Republic. Sun Yat-sen memento-dollar dollar, no date (1927). KM Y 318 a. XF. 35, China. Republic. Sun Yat-sen memento-dollar dollar, no date (1927). KM Y 318 a. XF +. 50,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten China. Republic. Yuan, year 3 (1914). KM Y 329. VF. 35, Lot (3) Diverse Chinese en Vietnamese munten. 20,- VerzamelaarsVeiling 205

206 1870. Cuba. 5 Pesos KM 29. VF +. 20, Japan. Yen year 27. KM Y A VF +. 25,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten German East Africa. Rupee 1905 J. KM 10. VF. 20, India. Victoria. Rupee KM 457. AU. 30, Japan. Ichibu, no date. KM C 16. XF. 20, Palestine Lot (5) 100 Mills 1933, 1934; 20 Mills 1934,1942 and 5 Mills KM 7, 5 and 3. VF to. VF +. 45, Israel. 5 Lirot KM 21. Impaired. PRoof. 45, South Africa. 2 Shillings KM 6. VF +. 15,- 206 VerzamelaarsVeiling

207 1878. USA. Half Dollar KM 37. Fine. 45, USA. 20 Dollars 1875 S. Fr VF , USA. 5 Cents KM 97. VF. 20, USA. 20 Dollars Fr VF. 900,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten USA. Cent KM 90.a. Good. 50, USA. 10 Dollars Fr VF. 450,- VerzamelaarsVeiling 207

208 1887. USA. 25 Cents KM 145. AU. 75, USA. 10 Cents 1892 S. KM 113. Fine. 45,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten USA. 20 Dollars Fr FDC , USA. Half dollar 1925, Stone Mountain. KM 157. VF +. 25, USA Lot (14) Morgan dollars VF to AU. 180, USA Half dollar 1923, Monroe Doctrine. KM 153. VF +. 25, USA Lot (6) Morgan dollars VF to AU. 90,- 208 VerzamelaarsVeiling

209 1891. USA Lot (12) Morgan dollars VF to AU. 150, Lot silver coins e.g. Egypt 50 Piastres grams. F to AU. 190, Wereld Zilvermix in box. Kunststof box met 2,5 kilo zilveren wereldmunten. Geschat gemiddeld gehalte +/- 800/ , USA Lot (5) Morgan and Liberty dollars VF to AU. 75, Wereld Zilvermix in box. Kunststof box met 2,5 kilo zilveren wereldmunten. Geschat gemiddeld gehalte +/- 800/ , Wereld Zilvermix in box. Kunststof box met 2,5 kilo zilveren wereldmunten. Geschat gemiddeld gehalte +/- 800/ ,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten USA lot silver coins 320 grams. Fine to XF. 150, Wereld Zilvermix in box. Kunststof box met 2,5 kilo zilveren wereldmunten. Geschat gemiddeld gehalte +/- 800/ , Wereld Zilvermix in box. Kunststof box met 2,5 kilo zilveren wereldmunten. Geschat gemiddeld gehalte +/- 800/ ,- VerzamelaarsVeiling 209

210 1900. Wereld Zilvermix in box. Kunststof box met 2,5 kilo zilveren wereldmunten. Geschat gemiddeld gehalte +/- 800/ , Wereld Zilvermix in box. Kunststof box met 2,5 kilo zilveren wereldmunten. Geschat gemiddeld gehalte +/- 800/ ,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Wereld Zilvermix in box. Kunststof box met 2,5 kilo zilveren wereldmunten. Geschat gemiddeld gehalte +/- 800/ , Wereld Zilvermix in box. Kunststof box met 2,5 kilo zilveren wereldmunten. Geschat gemiddeld gehalte +/- 800/ , Wereld Zilvermix in box. Kunststof box met 2,5 kilo zilveren wereldmunten. Geschat gemiddeld gehalte +/- 800/ , Wereld Zilvermix in box. Kunststof box met 2,5 kilo zilveren wereldmunten. Geschat gemiddeld gehalte +/- 800/ , Wereld Zilvermix in box. Kunststof box met 2,5 kilo zilveren wereldmunten. Geschat gemiddeld gehalte +/- 800/ , Wereld Zilvermix in box. Kunststof box met 2,5 kilo zilveren wereldmunten. Geschat gemiddeld gehalte +/- 800/ ,- 210 VerzamelaarsVeiling

211 1908. Wereld Zilvermix in box. Kunststof box met 2,5 kilo zilveren wereldmunten. Geschat gemiddeld gehalte +/- 800/ , Wereld Zilvermix in box. Kunststof box met 2,5 kilo zilveren wereldmunten. Geschat gemiddeld gehalte +/- 800/ , Wereld Zilvermix in box. Kunststof box met 2,5 kilo zilveren wereldmunten. Geschat gemiddeld gehalte +/- 800/ , Wereld Zilvermix in box. Kunststof box met 2,5 kilo zilveren wereldmunten. Geschat gemiddeld gehalte +/- 800/ , Wereld Zilvermix in box. Kunststof box met 2,5 kilo zilveren wereldmunten. Geschat gemiddeld gehalte +/- 800/ , Wereld Zilvermix in box. Kunststof box met 2,5 kilo zilveren wereldmunten. Geschat gemiddeld gehalte +/- 800/ ,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Wereld Zilvermix in box. Kunststof box met 2,5 kilo zilveren wereldmunten. Geschat gemiddeld gehalte +/- 800/ , Wereld Zilvermix in box. Kunststof box met 2,5 kilo zilveren wereldmunten. Geschat gemiddeld gehalte +/- 800/ ,- VerzamelaarsVeiling 211

212 1916. Wereld Zilvermix in box. Kunststof box met 2,5 kilo zilveren wereldmunten. Geschat gemiddeld gehalte +/- 800/ , Wereld Zilvermix in box. Kunststof box met 2,5 kilo zilveren wereldmunten. Geschat gemiddeld gehalte +/- 800/ ,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Wereld Zilvermix in box. Kunststof box met 2,5 kilo zilveren wereldmunten. Geschat gemiddeld gehalte +/- 800/ , Wereld Zilvermix in box. Kunststof box met 2,5 kilo zilveren wereldmunten. Geschat gemiddeld gehalte +/- 800/ , Wereld Zilvermix in box. Kunststof box met 2,5 kilo zilveren wereldmunten. Geschat gemiddeld gehalte +/- 800/ , Wereld Zilvermix in box. Kunststof box met 2,5 kilo zilveren wereldmunten. Geschat gemiddeld gehalte +/- 800/ , Wereld Zilvermix in box. Kunststof box met 2,5 kilo zilveren wereldmunten. Geschat gemiddeld gehalte +/- 800/ , Wereld Zilvermix in box. Kunststof box met 2,5 kilo zilveren wereldmunten. Geschat gemiddeld gehalte +/- 800/ ,- 212 VerzamelaarsVeiling

213 1924. Wereld Zilvermix in box. Kunststof box met 2,5 kilo zilveren wereldmunten. Geschat gemiddeld gehalte +/- 800/ , Wereld Zilvermix in box. Kunststof box met 2,5 kilo zilveren wereldmunten. Geschat gemiddeld gehalte +/- 800/ , Wereld Zilvermix in box. Kunststof box met 2,5 kilo zilveren wereldmunten. Geschat gemiddeld gehalte +/- 800/ , Wereld Zilvermix in box. Kunststof box met 2,5 kilo zilveren wereldmunten. Geschat gemiddeld gehalte +/- 800/ , Wereld Zilvermix in box. Kunststof box met 2,5 kilo zilveren wereldmunten. Geschat gemiddeld gehalte +/- 800/ , Wereld Zilvermix in box. Kunststof box met 2,5 kilo zilveren wereldmunten. Geschat gemiddeld gehalte +/- 800/ ,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Wereld Zilvermix in box. Kunststof box met 2,5 kilo zilveren wereldmunten. Geschat gemiddeld gehalte +/- 800/ , Wereld Zilvermix in box. Kunststof box met 2,5 kilo zilveren wereldmunten. Geschat gemiddeld gehalte +/- 800/ ,- VerzamelaarsVeiling 213

214 1932. Wereld Zilvermix in box. Kunststof box met 2,5 kilo zilveren wereldmunten. Geschat gemiddeld gehalte +/- 800/ , Wereld Zilvermix in box. Kunststof box met 2,5 kilo zilveren wereldmunten. Geschat gemiddeld gehalte +/- 800/ ,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Wereld Zilvermix in box. Kunststof box met 2,5 kilo zilveren wereldmunten. Geschat gemiddeld gehalte +/- 800/ , Wereld Zilvermix in box. Kunststof box met 2,5 kilo zilveren wereldmunten. Geschat gemiddeld gehalte +/- 800/ , Wereld Zilvermix in box. Kunststof box met 2,5 kilo zilveren wereldmunten. Geschat gemiddeld gehalte +/- 800/ , Wereld Zilvermix in box. Kunststof box met 2,5 kilo zilveren wereldmunten. Geschat gemiddeld gehalte +/- 800/ ,- 214 VerzamelaarsVeiling

215 1 gulden Nederland. 1 gulden. Zilverbon. Type Zeer Fraai +. (Alm. 01-1c. AV. 1.1c). Serienummer 833 Plomp cat. PL1.w.1. Watermerk K.N.P. Zeldzaam. - Zeer Fraai , Nederland. 1 gulden. Zilverbon. Type Prachtig ++. (Alm. 03-1a. AV. 3.1a). Serienummer I ,- Zeer mooie kwaliteit. - Prachtig Nederland. 1 gulden. Zilverbon. Type Zeer Fraai +. (Alm. 01-1c. AV. 1.1c). Serienummer Zeer 60,- Fraai Nederland. 1 gulden. Zilverbon. Type Fraai. (Alm. 02-1b. AV. 2.1b). Serienummer YM ,- Centrum gaatje. - Fraai Nederland. 1 gulden. Zilverbon. Type UNC. (Alm. 02-1b. AV. 2.2b). Serienummer JC Plomp cat. PL2.p1.d. Horizontaal en verticaal geperforeerd. 80,- - UNC Nederland. 1 gulden. Zilverbon. Type Zeer Fraai +. (Alm. 03-1a. AV. 3.1a). Serienummer U ,- Zeer Fraai Nederland. 1 gulden. Zilverbon. Type Zeer Fraai. (Alm. 03-1a. AV. 3.1a). Serienummer R ,- Zeer Fraai Nederland. 1 gulden. Zilverbon. Type UNC. (Alm. 04-1a. AV. 04.1a.). Serienummer D Plomp cat. PL4.a. 1 letter zeer zeldzaam in deze kwaliteit ,- UNC. Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Nederland. 1 gulden. Zilverbon. Type Prachtig. (Alm AV. 2.3). Serienummer BOS10322/ opeenvolgende nummers uniek! Hoge kwaliteit ,- biljet met vlek op achterzijde. - Prachtig Nederland. 1 gulden. Muntbiljet. Type Wilhelmina. - Prachtig. (Alm AV. 05.1). Serienummer FW Plomp cat. PL5.a1. 1ste serie deze zijn gedeeltelijk uitgebracht ,- Prachtig. VerzamelaarsVeiling 215

216 1948. Nederland. 1 gulden. Muntbiljet. Type Wilhelmina. - Prachtig. (Alm AV. 05.1). Serienummer FF ,- Fris biljet. - Prachtig Nederland. 1 gulden. Muntbiljet. Type Juliana. - UNC. (Alm. 07-1b. AV. 7.1b). Serienummer 80,- BQE letters. Zeldzaam. - UNC. 2½ gulden Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Nederland. 1 gulden. Muntbiljet. Type Wilhelmina. - UNC. (Alm. 06-1b. AV. 6.1b). Serienummer AJ ,- Mooie staat. - UNC Nederland. 1 gulden. Muntbiljet. Type Wilhelmina. - UNC. (Alm. 06-1b. AV. 6.1b). Serienummer AJ ,- Mooie staat. - UNC Nederland. 1 gulden. Muntbiljet. Type Wilhelmina. - UNC. (Alm. 06-1b. AV. 6.1b). Serienummer AJ ,- Mooie staat. - UNC Nederland. 2½ gulden. Zilverbon. Type Zeer Fraai. (Alm. 10-1b. AV. 8.1b). Serienummer 26. Vlekken op de achterzijde. - Zeer 275,- Fraai Nederland. 2½ gulden. Zilverbon. Type Zeer Fraai +. (Alm. 10-1c. AV. 8.1c). Serienummer 346. Plomp cat. PL1.w.1. Watermerk K.N.P. Zeldzaam. - Zeer Fraai , Nederland. 2½ gulden. Zilverbon. Type Zeer Fraai +. (Alm. 11-3a. AV. 9.3a). Serienummer RN ,- Zeer Fraai Nederland. 1 gulden. Muntbiljet. Type Juliana. - UNC. (Alm. 07-1a. AV. 7.1a). Serienummer 4HY Plomp cat. PL7.s2. Geperforeerd. Zeer Zeldzaam. - UNC. 650, Nederland. 2½ gulden. Zilverbon. Type Fraai. (Alm. 11-3a. AV. 9.3a). Serienummer TA ,- Gaatje. - Fraai. 216 VerzamelaarsVeiling

217 5 gulden Nederland. 2½ gulden. Zilverbon. Type Fraai. (Alm. 11-3b. AV. 9.3b). Serienummer AAL ,- Gaatje. - Fraai Nederland. 5 gulden. Zilverbon. Type Zeer Fraai. (Alm. 21-1b. AV. 16.1b). Serienummer 73. Set 175,- proefdrukken met perforatie. - Zeer Fraai Nederland. 2½ gulden. Muntbiljet. Type Wilhelmina. - UNC. (Alm. 15-1c. AV. 13.1c.2). Serienummer 2AY Serienummer opvolgend volgende kavel. - UNC. 80, Nederland. 2½ gulden. Muntbiljet. Type Wilhelmina. - UNC. (Alm. 15-1c. AV. 13.1c.2). Serienummer 2AY Serie nummer opvolgend vorige kavel. - UNC. 80, Nederland. 2½ gulden. Muntbiljet. Type Juliana. - UNC. (Alm. 16-1a. AV. 14.1b). Serienummer AAG Serie 3 letters in mooie staat. Zeldzaam. - UNC. 80, Nederland. 5 gulden. Zilverbon. Type UNC. (Alm. 22.1c. AV. 17.1c.1). Serienummer serie 175,- DL UNC Nederland. 5 gulden. Zilverbon. Type Nagenoeg UNC. (Alm. 22.1c. AV. 17.1c.1). Serienummer serie 100,- DL Nagenoeg UNC Nederland. 5 gulden. Zilverbon. Type Zeer Fraai -. (Alm. 22.1c. AV. 17.1c.1). Serienummer serie 60,- DF Miniem scheurtje. - Zeer Fraai -. Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Nederland. 2½ gulden. Muntbiljet. Type Juliana. - UNC. (Alm. 16-1a. AV. 14.1S). Serienummer 450,- 9XZ Specimen zeldzaam. - UNC Nederland. 5 gulden. Bankbiljet. Type Vondel. - UNC. (Alm. 23-1a. AV. 18.2b). Serienummer 5ZT ZT-serie. Zeer zeldzaam in deze kwaliteit. - UNC. 1200,- VerzamelaarsVeiling 217

218 1968. Nederland. 5 gulden. Bankbiljet. Type Vondel. - Zeer Fraai +. (Alm. 23-1a. AV. 18.2a). Serienummer 15,- 5ZZ Z-serie. - Zeer Fraai Nederland. 5 gulden. Bankbiljet. Type Vondel. - UNC. (Alm. 24-1a). Serienummer In 65,- plexiglas! Zeer decoratief en presentatief. - UNC. 10 gulden Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Nederland. 5 gulden. Bankbiljet. Type Vondel. - Superb Gem UNC. (Alm. 23-1a. Pick. 90a). Serienummer 5QH PMG grading Superb Gem UNC. 85, Nederland. 5 gulden. Bankbiljet. Type Vondel. - Zeer Fraai +. (Alm. 23-1b. AV. 18.2b). Serienummer 40,- 4XA Serie XA-XM. - Zeer Fraai Nederland. 5 gulden. Bankbiljet. Type Vondel. - Nagenoeg UNC. (Alm. 24-1a. AV. 19S). Serienummer Specimen zeldzaam. - Nagenoeg UNC. 700, Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Fraai. (Alm AV. 24.1). Serienummer U Plomp cat. PL29.a gaatjes in midden. Zeldzaam. - Fraai. 2000, Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Arbeid en Welvaart - Zeer Fraai. (Alm. 36-4b. AV. 25.4b). Serienummer VD ,- Mooie staat. - Zeer Fraai Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Arbeid en Welvaart - Zeer Fraai +. (Alm. 36-4b. AV. 25.4b). Serienummer KO ,- Centrum gaatje. - Zeer Fraai Nederland. 5 gulden. Bankbiljet. Type Vondel. - Superb Gem UNC. (Alm. 24-1a. Pick. 95a). Serienummer PMG grading Superb Gem UNC. 75, Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Arbeid en Welvaart - Prachtig. (Alm. 38-1b. AV. 27.1b.2). Serienummer FK Mooie kwaliteit voor dit biljet. - Prachtig. 900,- 218 VerzamelaarsVeiling

219 1978. Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Arbeid en Welvaart - Zeer Fraai +. (Alm. 38-1b. AV. 27.1b.2). Serienummer 250,- EE Fris biljet. - Zeer Fraai Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Zeeuws Meisje - Zeer Fraai -. (Alm. 39-3b. AV. 28.1e). Serienummer 125,- BBD letters. Zeldzaam. - Zeer Fraai Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Arbeid en Welvaart - Zeer Fraai -. (Alm. 38-1b. AV. 27.1b.2). Serienummer 150,- EH Zeer Fraai Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Arbeid en Welvaart - Zeer Fraai. (Alm. 38-1b. AV. 27.1b.2). Serienummer 175,- FA Zeer Fraai Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Zeeuws Meisje - Prachtig. (Alm. 39-2b. AV. 28.1c). Serienummer 275,- RS Mooie staat. - Prachtig Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Grijsaard. - UNC. (Alm. 40-1a. AV. 29.1a). Serienummer 275,- QK Mooie kwaliteit voor dit biljet. - UNC Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Grijsaard. - Zeer Fraai / Prachtig. (Alm. 40-1a. AV. 29.1a). Serienummer 80,- KT Speldegaatjes. - Zeer Fraai / Prachtig Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Grijsaard. - Zeer Fraai. (Alm. 40-1a. AV. 29.1a). Serienummer 15,- NS Zeer Fraai. Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Zeeuws Meisje - Zeer Fraai. (Alm. 39-2b. AV. 28.1c). Serienummer MW PL35.a3.R. Replacement. - Zeer Fraai. 125, Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1940I. Emma. - Prachtig. (Alm AV. 30.1). Serienummer 6AD ,- Zeldzaam in deze kwaliteit. - Prachtig. VerzamelaarsVeiling 219

220 1988. Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1940I. Emma. - Zeer Fraai +. (Alm AV. 30.1). Serienummer 4AB ,- - Zeer Fraai Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1943I. Staalmeester. - UNC. (Alm AV. 32.1). Serienummer 8BD ,- - UNC. Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1940II. Meisje met druiven. - Zeer Fraai +. (Alm AV. 31.1). Serienummer 2AM Mooie kwaliteit voor dit biljet. Stempel buiten omloop. - 65,- Zeer Fraai Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1940II. Meisje met druiven. - Zeer Fraai. (Alm AV. 31.1). Serienummer 3AF ,- - Zeer Fraai Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1940II. Meisje met druiven. - UNC. (Alm AV. 31.2). Serienummer diverse. 450,- Originele bundel van 20 stuks. - UNC Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1943I. Staalmeester. - Fraai. (Alm AV. 32.1). Serienummer 7CH ,- Stempel buiten omloop. - Fraai Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1943II. Wilhelmina. - Prachtig +. (Alm AV. 33.1). Serienummer DF ,- Fris biljet. - Prachtig Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1943II. Wilhelmina. - Zeer Fraai / Prachtig. (Alm AV. 33.1). Serienummer DF ,- Zeer Fraai / Prachtig Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1943I. Staalmeester. - Fraai +. (Alm AV. 32.1). Serienummer 2BF ,- Misdruk kleurafwijking. - Fraai Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1943II. Wilhelmina. - Zeer Fraai +. (Alm AV. 33.1). Serienummer DF ,- Zeer Fraai VerzamelaarsVeiling

221 1998. Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1943II. Wilhelmina. - Zeer Fraai. (Alm AV. 33.1). Serienummer DF ,- - Zeer Fraai Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1945II. Willem I Staatsmijnen. - Fraai +. (Alm AV. 35.1b). Serienummer 40,- 2AZ Fraai Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1945I. Lieftincktientje. - Zeer Fraai. (Alm. 45-1a. AV. 34.1a). Serienummer 80,- 4CM Zeer Fraai Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1945I. Lieftincktientje. - Zeer Fraai. (Alm. 45-1b. AV. 34.1b). Serienummer 7BK Groot serienummer zeldzaam type. - Zeer Fraai. 125, Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1945II. Willem I Staatsmijnen. - Nagenoeg UNC. (Alm AV. 35.1b). Serienummer 225,- 3AS Nagenoeg UNC Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1945II. Willem I Staatsmijnen. - Prachtig +. (Alm AV. 35.1a). Serienummer 150,- 2AA Prachtig Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1945II. Willem I Staatsmijnen. - Zeer Fraai / Prachtig. (Alm AV. 35.1a). Serienummer 80,- 2AL Zeer Fraai / Prachtig Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1945II. Willem I Staatsmijnen. - Fraai +. (Alm AV. 35.1a). Serienummer 30,- 2AE Fraai +. Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1945II. Willem I Staatsmijnen. - Prachtig. (Alm AV. 35.1b). Serienummer 150,- 3AS Prachtig Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1945II. Willem I Molen. - Prachtig +. (Alm AV. 35A.1b). Serienummer 125,- 6AC Prachtig +. VerzamelaarsVeiling 221

222 2008. Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1945II. Willem I Molen. - Fraai. (Alm AV. 35A.1b). Serienummer 30,- 6AC Fraai Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Frans Hals. - Superb Gem UNC. (Alm Pick. 91b). Serienummer PMG grading Superb Gem UNC. 70,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Hugo de Groot. - Nagenoeg UNC. (Alm. 48-1a. AV. 36.1a.6). Serienummer 45,- 2XX PL45.b2. - Nagenoeg UNC Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Hugo de Groot. - UNC. (Alm. 48-1b. AV. 36.1b). Serienummer 60,- CXM Replacement. - UNC Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Frans Hals. - UNC. (Alm AV. 37.1a.2.2). Serienummer PL47. B2.R. Replacement RRRR. Zeer zeldzaam! ,- UNC Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Frans Hals. - Superb Gem UNC. (Alm Pick. 91b). Serienummer PMG grading Superb Gem UNC. 70, Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Frans Hals. - Superb Gem UNC. (Alm Pick. 91b). Serienummer PMG grading Superb Gem UNC. 70, Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Frans Hals. - Superb Gem UNC. (Alm Pick. 91b). Serienummer PMG grading Superb Gem UNC. 70, Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Frans Hals. - Nagenoeg UNC. (Alm AV. 37S). Serienummer ,- Specimen. Zeldzaam. - Nagenoeg UNC Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Frans Hals. - Superb Gem UNC. (Alm Pick. 91b). Serienummer PMG grading Superb Gem UNC. 70,- 222 VerzamelaarsVeiling

223 2018. Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Frans Hals. - Superb Gem UNC. (Alm Pick. 91b). Serienummer PMG grading Superb Gem UNC. 70, Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type IJsvogel. - Superb Gem UNC. (Alm Pick. 99). Serienummer ,- PMG grading Superb Gem UNC Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type IJsvogel. - UNC. (Alm AV. 38.1a). Serienummer / Enveloppe van de Rabobank met 2 biljetten opeenvolgende nummers. - UNC. 20, Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type IJsvogel. - UNC. (Alm AV. 38.1a.2). Serienummer Plomp- Cat. PL48.1b.2. Zeldzaam type. Enkele laag DARvernis ,- UNC Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type IJsvogel. - UNC. (Alm AV. 38.1a.2). Serienummer Plomp- Cat. PL48.1b.2. Zeldzaam type. Enkele laag DARvernis ,- UNC Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type IJsvogel. - Superb Gem UNC. (Alm Pick. 99). Serienummer ,- PMG grading Superb Gem UNC Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type IJsvogel. - Superb Gem UNC. (Alm Pick. 99). Serienummer ,- PMG grading Superb Gem UNC Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type IJsvogel. - Superb Gem UNC. (Alm Pick. 99). Serienummer ,- PMG grading Superb Gem UNC. Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type IJsvogel. - Superb Gem UNC. (Alm Pick. 99). Serienummer ,- PMG grading Superb Gem UNC Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type IJsvogel. - Superb Gem UNC. (Alm Pick. 99). Serienummer ,- PMG grading Superb Gem UNC. VerzamelaarsVeiling 223

224 2028. Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Hugo de Groot. - Zeer Fraai / Prachtig. (Alm. 48-1b. ). Serienummer DJF In plexiglas! Zeer decoratief en presentatief. - Zeer Fraai / Prachtig. 65, Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Diversen. - Fraai / Zeer Fraai. Serienummer Diversen. 3 stuks: 10 gulden Emma/Meisje met druiven/staalmeester. - Fraai / Zeer Fraai. 55,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Frans Hals. - UNC. (Alm ). Serienummer In 65,- plexiglas! Zeer decoratief en presentatief. - UNC Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Diversen. - Fraai / Zeer Fraai. Serienummer Diversen. 2 stuks: 10 gulden Grijsaard/10 gulden Zeeuws meisje. - Fraai / Zeer Fraai. 25, Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Diversen. - Fraai / Zeer Fraai. Serienummer Diversen. 2 stuks: 10 gulden Grijsaard/10 gulden Zeeuws meisje. - Fraai / Zeer Fraai. 25, Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Diversen. - Fraai / Zeer Fraai. Serienummer Diversen. 3 stuks: 10 gulden Emma/Meisje met druiven/staalmeester. - Fraai / Zeer Fraai. 55, Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Diversen. - Fraai / Zeer Fraai. Serienummer Diversen. 3 stuks: 10 gulden Emma/Meisje met druiven/staalmeester. - Fraai / Zeer Fraai. 55, Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Diversen. - Fraai / Zeer Fraai. Serienummer Diversen. 2 stuks: 10 gulden Lieftinck/Wilhelmina. - Fraai / Zeer 60,- Fraai Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Diversen. - Fraai / Zeer Fraai. Serienummer Diversen. 2 stuks: 10 gulden Grijsaard/10 gulden Zeeuws meisje. - Fraai / Zeer Fraai. 25, Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Diversen. - Fraai / Zeer Fraai. Serienummer Diversen. 2 stuks: 10 gulden Lieftinck/Wilhelmina. - Fraai / Zeer 60,- Fraai. 224 VerzamelaarsVeiling

225 2038. Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Diversen. - Fraai / Zeer Fraai. Serienummer Diversen. 2 stuks: 10 gulden Lieftinck/Wilhelmina. - Fraai / Zeer Fraai. 60,- 20 gulden Nederland. 20 gulden. Bankbiljet. Type Stadhouder Willem III. - Zeer Fraai +. (Alm AV. 42.1). Serienummer 1AJ ,- - Zeer Fraai Nederland. 20 gulden. Bankbiljet. Type Roerganger. - Zeer Fraai / Prachtig. (Alm. 57.1a. AV. 40.1a). Serienummer 150,- BT Mooie staat. - Zeer Fraai / Prachtig Nederland. 20 gulden. Bankbiljet. Type Roerganger. - Fraai / Zeer Fraai. (Alm. 57.1b. AV. 40.1b.2). Serienummer 75,- DO Fraai / Zeer Fraai Nederland. 20 gulden. Bankbiljet. Type Emma. - Zeer Fraai +. (Alm AV. 41.1b.2). Serienummer CM PL51.b2.R. Zeldzame replacement. - Zeer Fraai , Nederland. 20 gulden. Bankbiljet. Type Stadhouder Willem III. - Zeer Fraai. (Alm AV. 42.1). Serienummer 1AQ ,- - Zeer Fraai Nederland. 20 gulden. Bankbiljet. Type Stadhouder Willem III. - Fraai / Zeer Fraai. (Alm AV. 42.1). Serienummer 1AL ,- - Fraai / Zeer Fraai Nederland. 20 gulden. Bankbiljet. Type Boerhaave. - Zeer Fraai / Prachtig. (Alm AV. 43.1). Serienummer 4AC ,- - Zeer Fraai / Prachtig. Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Nederland. 20 gulden. Bankbiljet. Type Emma. - Zeer Fraai. (Alm AV. 41.1b.2). Serienummer 55,- CU Zeer Fraai Nederland. 20 gulden. Bankbiljet. Type Boerhaave. - Zeer Fraai +. (Alm AV. 43.1). Serienummer 1AD ,- - Zeer Fraai +. VerzamelaarsVeiling 225

226 2048. Nederland. 20 gulden. Bankbiljet. Type Boerhaave. - Zeer Fraai. (Alm AV. 43.1). Serienummer 2AD ,- - Zeer Fraai Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Geeltje. - Zeer Fraai +. (Alm AV b). Serienummer 950,- DC Zeer Fraai +. Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Nederland. 20 gulden. Bankbiljet. Type Jan de Wit - Zeer Fraai -. Serienummer Unieke proefdrukken op 275,- foto (2 stuks). - Zeer Fraai Nederland. 20 gulden. Bankbiljet. Type Diversen. - Fraai / Zeer Fraai. Serienummer Diversen. 2 stuks: 20 gulden Stadhouder/20 gulden Boerhaave. - Fraai / Zeer Fraai. 80, Nederland. 20 gulden. Bankbiljet. Type Diversen. - Fraai / Zeer Fraai. Serienummer Diversen. 2 stuks: 20 gulden Stadhouder/20 gulden Boerhaave. - Fraai / Zeer Fraai. 80, Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Geeltje. - Zeer Fraai. (Alm AV b). Serienummer 900,- DR Zeer Fraai Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Geeltje. - Zeer Fraai -. (Alm AV b). Serienummer 800,- CO Zeer Fraai Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Willem van Oranje. - Fraai / Zeer Fraai. (Alm. 73-1ab. AV. 47.1c.1). Serienummer AF PL58.c1.b. Zeldzaam type open letter. - Fraai / Zeer Fraai. 225,- 25 gulden Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Geeltje. - Zeer Fraai +. (Alm AV b). Serienummer 1100,- DD Zeer Fraai Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Willem van Oranje. - Zeer Fraai +. (Alm. 73-1c. AV. 47.1c.4). Serienummer 400,- CF Mooie kwaliteit. - Zeer Fraai VerzamelaarsVeiling

227 2058. Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Willem van Oranje. - Zeer Fraai +. (Alm AV. 47A.1). Serienummer GR ,- - Zeer Fraai Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Mees. - Zeer Fraai +. (Alm AV. 50.1b). Serienummer NT ,- Replacement. - Zeer Fraai Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Willem van Oranje. - Zeer Fraai / Prachtig. (Alm AV. 47B.1). Serienummer JV ,- Mooie staat. - Zeer Fraai / Prachtig Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Willem van Oranje. - Zeer Fraai. (Alm AV. 47B.1). Serienummer JH ,- - Zeer Fraai Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Willem van Oranje. - Zeer Fraai -. (Alm AV. 47B.1). Serienummer JH ,- - Zeer Fraai Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Mees. - Nagenoeg UNC. (Alm AV. 50.1b). Serienummer JW ,- - Nagenoeg UNC Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Prinsesje. - Nagenoeg UNC. (Alm AV. 49.1). Serienummer BC Unieke kwaliteit voor dit type biljet. - Nagenoeg UNC. 175, Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Prinsesje. - Prachtig +. (Alm AV. 49.1). Serienummer AX ,- - Prachtig +. Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Willem van Oranje. - Nagenoeg UNC. (Alm AV. 47B.1). Serienummer JD ,- Stempel buiten omloop. - Nagenoeg UNC Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Prinsesje. - Zeer Fraai +. (Alm AV. 49.1). Serienummer BT ,- Zeer Fraai +. VerzamelaarsVeiling 227

228 2068. Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1943I. Prinsesje. - Zeer Fraai -. (Alm. 78-1a AV. 50.1a). Serienummer 30,- 2AO Midruk kleurvariant. - Zeer Fraai Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Meisje in t blauw - Zeer Fraai. (Alm. 80-1a. AV. 52.1a). Serienummer 80,- 4BC Zeer Fraai. Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Nederland. 25 gulden. Muntbiljet. Type 1943II. Wilhelmina. - Prachtig. (Alm AV. 51.1). Serienummer CC ,- - Prachtig Nederland. 25 gulden. Muntbiljet. Type 1943II. Wilhelmina. - Zeer Fraai +. (Alm AV. 51.1). Serienummer CA ,- Zeer Fraai Nederland. 25 gulden. Muntbiljet. Type 1943II. Wilhelmina. - Zeer Fraai. (Alm AV. 51.1). Serienummer CC ,- - Zeer Fraai Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Meisje in t blauw - Zeer Fraai -. (Alm. 80-1a. AV. 52.1a). Serienummer 60,- 5BC Zeer Fraai Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Meisje in t blauw - Zeer Fraai. (Alm. 80-1b. AV. 52.1b). Serienummer 80,- 6BY Zeer Fraai Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Flora. - Zeer Fraai / Prachtig. (Alm AV. 53.1). Serienummer 6AR ,- - Zeer Fraai / Prachtig Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Meisje in t blauw - Zeer Fraai +. (Alm. 80-1a. AV. 52.1a). Serienummer 3AR Mooie staat voor dit biljet. - Zeer Fraai , Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Flora. - Zeer Fraai -. (Alm AV. 53.1). Serienummer 2AZ ,- - Zeer Fraai VerzamelaarsVeiling

229 2078. Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Flora. - Zeer Fraai -. (Alm AV. 53.1). Serienummer 6AO ,- - Zeer Fraai Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Huygens. - Zeer Fraai / Prachtig. (Alm. 83-1a. AV. 55.1a.1). Serienummer 2BD PL68. ar. Kort serienummer. Replacement. - Zeer Fraai 70,- / Prachtig Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Salamo. - Prachtig +. (Alm AV. 54-1a). Serienummer 150,- 3BM Zeer mooie kwaliteit. - Prachtig Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Salamo. - Zeer Fraai / Prachtig. (Alm AV. 54-1a). Serienummer 80,- 5CE Zeer Fraai / Prachtig Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Salamo. - Zeer Fraai. (Alm AV. 54-1a). Serienummer 60,- 4AK Zeer Fraai Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Huygens. - UNC. (Alm. 83-1b. AV. 55.1b). Serienummer 125,- ATL UNC Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Huygens. - Zeer Fraai +. (Alm. 83-1b. AV. 55.1b). Serienummer BSU Misdruk met stuk velrand. Zeldzaam. - Zeer Fraai , Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Sweelinck. - Nagenoeg UNC. (Alm AV. 56S). Serienummer Specimen zeldzaam. Iets papierschade op achterzijde ,- Nagenoeg UNC. Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Huygens. - Prachtig. (Alm. 83-1a. AV. 55.1a.1). Serienummer 1AU PL68.a. Kort serienummer. - Prachtig. 60, Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Sweelinck. - Gem UNC. (Alm Pick. 92b). Serienummer 120, ICG grading 68*. - Gem UNC. VerzamelaarsVeiling 229

230 2088. Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Huygens. - Zeer Fraai / Prachtig. (Alm. 83-1). Serienummer 2PL In plexiglas! Zeer decoratief en presentatief. - Zeer Fraai / Prachtig. 65, Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Diversen. - Fraai / Zeer Fraai. Serienummer Diversen. 2 stuks: 25 gulden Flora/ 80,- Salomo. - Fraai / Zeer Fraai. Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Sweelinck. - Prachtig. (Alm. 84-1). Serienummer In plexiglas! Zeer decoratief en presentatief. - 65,- Prachtig Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Johan van Oldebarneveld. - Zeer Fraai +. Serienummer Unieke proefdrukken op 275,- foto (2 stuks). - Zeer Fraai Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Diversen. - Fraai / Zeer Fraai. Serienummer Diversen. 2 stuks: 25 gulden Meisje in Blauw/Prinsesje. - Fraai / Zeer 80,- Fraai Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Diversen. - Fraai / Zeer Fraai. Serienummer Diversen. 2 stuks: 25 gulden Flora/ 80,- Salomo. - Fraai / Zeer Fraai Nederland. 40 gulden. Bankbiljet. Type Fraai / Zeer Fraai. (Alm AV. 59.7a). Serienummer SD9058. PL73.g1. Handt. Moens/vd Berg. Zeldzaam type. - Fraai / 5500,- Zeer Fraai. 40 gulden Nederland. 40 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai +. (Alm AV. 59.9b). Serienummer 2700,- BK Zeldzaam in de staat. - Zeer Fraai Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Diversen. - Fraai / Zeer Fraai. Serienummer Diversen. 2 stuks: 25 gulden Meisje in Blauw/Prinsesje. - Fraai / Zeer 80,- Fraai Nederland. 40 gulden. Bankbiljet. Type Fraai / Zeer Fraai. (Alm AV. 59.9b). Serienummer 1800,- BG Fraai / Zeer Fraai. 230 VerzamelaarsVeiling

231 2098. Nederland. 40 gulden. Bankbiljet. Type Prins Maurits. - Zeer Fraai. (Alm. 93-1b. AV. 61.1b). Serienummer AS ,- - Zeer Fraai Nederland. 50 gulden. Bankbiljet. Type Oestereetster. - Zeer Fraai +. (Alm AV. 65.1). Serienummer CJ ,- Zeer Fraai Nederland. 50 gulden. Bankbiljet. Type Minerva. - Zeer Fraai. (Alm. 96-1a. AV. 64.1a). Serienummer 125,- AP Zeer Fraai Nederland. 50 gulden. Bankbiljet. Type Minerva. - Fraai / Zeer Fraai. (Alm. 96-1a. AV. 64.1a). Serienummer 60,- AQ Speldegaatjes. - Fraai / Zeer Fraai. 50 gulden Nederland. 50 gulden. Bankbiljet. Type Minerva. - Zeer Fraai +. (Alm. 96-1b. AV. 64.1a). Serienummer BN PL79.b.R. Replacement. Zeldzaam. - Zeer Fraai , Nederland. 50 gulden. Bankbiljet. Type Oestereetster. - Zeer Fraai +. (Alm AV. 65.1). Serienummer CD ,- - Zeer Fraai Nederland. 50 gulden. Bankbiljet. Type Oestereetster. - Zeer Fraai. (Alm AV. 65.1). Serienummer AQ ,- - Zeer Fraai Nederland. 50 gulden. Muntbiljet. Type Muntbiljet. - Zeer Fraai +. (Alm AV. 66.1). Serienummer BA ,- Zeer Fraai +. Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Nederland. 50 gulden. Bankbiljet. Type Minerva. - Zeer Fraai +. (Alm. 96-1b. AV. 64.1a). Serienummer 80,- BW Speldegaatjes. - Zeer Fraai Nederland. 50 gulden. Muntbiljet. Type Muntbiljet. - Zeer Fraai. (Alm AV. 66.1). Serienummer BA ,- Vlek. - Zeer Fraai. VerzamelaarsVeiling 231

232 2108. Nederland. 50 gulden. Muntbiljet. Type Muntbiljet. - Fraai / Zeer Fraai. (Alm AV. 66.1). Serienummer BA ,- Fraai / Zeer Fraai Nederland. 50 gulden. Bankbiljet. Type Zonnebloem. - Nagenoeg UNC. (Alm AV. 68S). Serienummer Specimen. Zeldzaam. - Nagenoeg UNC. 700,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Nederland. 50 gulden. Bankbiljet. Type Stadhouder Willem II - Zeer Fraai +. (Alm AV. 67.1). Serienummer AP ,- Zeer Fraai Nederland. 50 gulden. Bankbiljet. Type Stadhouder Willem II - Zeer Fraai. (Alm AV. 67.1). Serienummer AT ,- Zeer Fraai Nederland. 50 gulden. Bankbiljet. Type Stadhouder Willem II - Fraai / Zeer Fraai. (Alm AV. 67.1). Serienummer DD ,- - Fraai / Zeer Fraai Nederland. 50 gulden. Bankbiljet. Type Zonnebloem. - Choice UNC. (Alm Pick. 96). Serienummer 90, ICG grading Choice UNC. 60 gulden Nederland. 60 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai. (Alm AV. 70.9b). Serienummer AG Mooie staat voor dit biljet. - Zeer Fraai. 1800, Nederland. 60 gulden. Bankbiljet. Type Fraai. (Alm AV. 70.9b). Serienummer 1200,- AU Hoekje af. - Fraai Nederland. 50 gulden. Bankbiljet. Type Stadhouder Willem II - Fraai / Zeer Fraai. (Alm AV. 67.1). Serienummer AC ,- Vlekken. - Fraai / Zeer Fraai Nederland. 60 gulden. Bankbiljet. Type Frederik Hendrik. - Fraai / Zeer Fraai. (Alm b AV. 72.1b). Serienummer AB ,- Gerepareerd biljet. - Fraai / Zeer Fraai. 232 VerzamelaarsVeiling

233 100 gulden Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai. (Alm AV b). Serienummer BZ Mooie staat voor dit biljet. - Zeer Fraai. 1100, Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Grietje Seel. - Zeer Fraai ++. (Alm b. AV. 80.1b.5.1). Serienummer 180,- BV Zeer Fraai Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Fraai +. (Alm AV b). Serienummer BP perforatie gaten en beschreven. - Fraai , Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Grietje Seel. - Zeer Fraai +. (Alm AV. 80.1b.2). Serienummer 175,- AV Zeer Fraai Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Grietje Seel. - Zeer Fraai. (Alm a. AV. 80.1b.2). Serienummer 125,- BE Zeer Fraai Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Grietje Seel. - Zeer Fraai +. (Alm b. AV. 80.1b.5.1). Serienummer BM PL96. b5.a.r. Zeldzame replacement. - Zeer Fraai +. 90, Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Grietje Seel. - Zeer Fraai. (Alm b. AV. 80.1b.5.1). Serienummer 80,- BO Iets verkleurd. - Zeer Fraai Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Geldzuivering. - UNC. (Alm a. AV. 83.1b). Serienummer 1500,- CD Zeldzaam in de staat. - UNC. Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Grietje Seel. - Zeer Fraai ++. (Alm b. AV. 80.1b.5.1). Serienummer 180,- BV Zeer Fraai Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Geldzuivering. - Prachtig -. (Alm a. AV. 83.1b). Serienummer 600,- BR Prachtig -. VerzamelaarsVeiling 233

234 2128. Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Geldzuivering. - Zeer Fraai. (Alm a. AV. 83.1b). Serienummer 350,- BA Zeer Fraai Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Meisjesportret. - Zeer Fraai. (Alm AV. 84-1a). Serienummer 100,- 5BT PL100.b. Dik papier. - Zeer Fraai. Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Geldzuivering. - Fraai / Zeer Fraai. (Alm a. AV. 83.1b). Serienummer BL Zeldzame replacement. Iets papierschade. - Fraai / Zeer 200,- Fraai Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Meisjesportret. - Prachtig. (Alm AV. 84-1). Serienummer 120,- 4AN Prachtig Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Meisjesportret. - Prachtig. (Alm AV. 84-1). Serienummer 120,- 4AR Prachtig Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Meisjesportret. - Zeer Fraai -. (Alm AV. 84-1a). Serienummer 100,- 5BF PL100.b. Dik papier. - Zeer Fraai Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Erasmus. - Prachtig +. (Alm AV. 85.1a). Serienummer 2AV PL102.a. Kort serienummer. Zeldzaam in deze kwaliteit ,- Prachtig Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Erasmus. - Prachtig +. (Alm AV. 85.1b). Serienummer 80,- 2CU Prachtig Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Meisjesportret. - Zeer Fraai. (Alm AV. 84-1). Serienummer 6AJ PL100.a.R replacement. Kleine penstreep. - Zeer Fraai. 125, Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type De Ruyter. - Choice About UNC. (Alm Pick. 93a). Serienummer PMG grading Choice About UNC. 200,- 234 VerzamelaarsVeiling

235 2138. Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Snip. - Nagenoeg UNC. (Alm AV. 87.1a.2). Serienummer PL104. a4. Serienummer gedrukt in zwarte boekdrukinkt. - Nagenoeg 80,- UNC Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Steenuil. - Nagenoeg UNC. (Alm b. AV. 88S). Serienummer Specimen. Zeldzaam. - Nagenoeg UNC. 700, Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Snip. - Superb Gem UNC. (Alm Pick. 97). Serienummer PMG grading Superb Gem UNC. 150, Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Steenuil. - Nagenoeg UNC. (Alm a. AV. 88.1a). Serienummer PL105.a. Zwarte barcode grote C. - Nagenoeg 100,- UNC Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Steenuil. - Prachtig +. (Alm a. AV. 88.1a). Serienummer PL105.a. Zwarte barcode grote C. - Prachtig +. 80, Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Steenuil. - Superb Gem UNC. (Alm a. Pick. 101). Serienummer PMG grading Superb Gem UNC. 125, Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Steenuil. - Zeer Fraai ++. (Alm b. AV. 88.1c). Serienummer PL105.d. Lichtbruine barcode kleine c. Zeldzaam 200,- in deze staat. - Zeer Fraai Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Steenuil. - Zeer Fraai. (Alm b. AV. 88.1c). Serienummer PL105.d. Lichtbruine barcode kleine c. - Zeer 125,- Fraai. 200 gulden Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Steenuil. - Zeer Fraai / Prachtig. (Alm a. AV. 88.1a). Serienummer PL105.a. Zwarte barcode grote C. - Zeer Fraai / 70,- Prachtig Nederland. 200 gulden. Bankbiljet. Type Grietje Seel. - Zeer Fraai. (Alm AV. 92.1b.2). Serienummer AC Iets pen op de achterzijde. - Zeer Fraai. 2200,- VerzamelaarsVeiling 235

236 500 gulden Nederland. 200 gulden. Bankbiljet. Type Grietje Seel. - Zeer Fraai -. (Alm b AV. 92.1b.4). Serienummer 1700,- AE Zeer Fraai gulden Nederland. 500 gulden. Bankbiljet. Type Stadhouder Willem III. - Zeer Fraai +. (Alm AV ). Serienummer 900,- AD Zeer Fraai +. Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Nederland. 250 gulden. Bankbiljet. Type Vuurtoren. - UNC. (Alm AV. 93.1). Serienummer 180, UNC Nederland. 250 gulden. Bankbiljet. Type Vuurtoren. - UNC. (Alm AV. 93.1). Serienummer 180, UNC Nederland. 250 gulden. Bankbiljet. Type Vuurtoren. - Nagenoeg UNC. (Alm AV. 93S). Serienummer Specimen zeldzaam. - Nagenoeg UNC. 700,- 300 gulden Nederland. 500 gulden. Bankbiljet. Type Stadhouder Willem III. - Zeer Fraai +. (Alm AV ). Serienummer 800,- AC Zeer Fraai Nederland. 500 gulden. Bankbiljet. Type Stadhouder Willem III. - Fraai +. (Alm AV ). Serienummer 300,- AB Scheurtjes in de rand. - Fraai Nederland. 500 gulden. Bankbiljet. Type Stadhouder Willem III. - Fraai +. (Alm AV ). Serienummer 300,- AB Scheurtjes in de rand. - Fraai gulden Nederland. 300 gulden. Bankbiljet. Type Grietje Seel. - Zeer Fraai -. (Alm b. AV. 97.1b.4). Serienummer AC Iets beschadigd aan de randen. - Zeer Fraai , Nederland gulden. Bankbiljet. Type Grietje Seel. - Zeer Fraai -. (Alm a. AV a). Serienummer 1200,- A Zeer Fraai VerzamelaarsVeiling

237 2158. Nederland gulden. Bankbiljet. Type Grietje Seel. - Zeer Fraai -. (Alm b. AV c). Serienummer 150,- AD Zeer Fraai Nederland gulden. Bankbiljet. Type Grietje Seel. - Zeer Fraai. (Alm AV. 106A.3). Serienummer AT PL124.c.R. Replacement. Vlekjes. - Zeer Fraai. 125, Nederland gulden. Bankbiljet. Type Grietje Seel. - Prachtig +. (Alm AV. 106A.1). Serienummer 200,- AJ Zeer mooie kwaliteit. - Prachtig Nederland gulden. Bankbiljet. Type Grietje Seel. - Zeer Fraai. (Alm AV. 106A.1). Serienummer 80,- AN Zeer Fraai Nederland gulden. Bankbiljet. Type Grietje Seel. - Zeer Fraai / Prachtig. (Alm AV. 106A.1). Serienummer AO Mooie kwaliteit voor dit type. - Zeer Fraai / Prachtig. 180, Nederland gulden. Bankbiljet. Type Willem de Zwijger. - Zeer Fraai. (Alm AV ). Serienummer 1200,- 1AN Zeer Fraai Nederland gulden. Bankbiljet. Type Willem de Zwijger. - Zeer Fraai -. (Alm AV ). Serienummer 800,- 1AJ Beschreven. - Zeer Fraai Nederland gulden. Bankbiljet. Type Rembrandt. - Zeer Fraai. (Alm AV b). Serienummer 600,- CY Zeer Fraai. Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Nederland gulden. Bankbiljet. Type Grietje Seel. - Zeer Fraai / Prachtig. (Alm AV. 106A.3). Serienummer AT Mooie kwaliteit voor dit type. - Zeer Fraai / Prachtig. 180, Nederland gulden. Bankbiljet. Type Rembrandt. - Zeer Fraai. (Alm AV b). Serienummer 400,- CV Beschreven. - Zeer Fraai. VerzamelaarsVeiling 237

238 2168. Nederland gulden. Bankbiljet. Type Spinoza. - UNC. (Alm AV a). Serienummer 550, Oud-snijteken. - UNC Nederland gulden. Bankbiljet. Type Spinoza. - Nagenoeg UNC. (Alm AV. 109S). Serienummer Specimen zeldzaam. Iets papierschade op achterzijde ,- Nagenoeg UNC. Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Nederland gulden. Bankbiljet. Type Spinoza. - Nagenoeg UNC. (Alm AV b). Serienummer 500, Nieuw-snijteken. - Nagenoeg UNC Nederland gulden. Bankbiljet. Type Spinoza. - Prachtig. (Alm AV b). Serienummer 450, Nieuw-snijteken. - Prachtig Nederland gulden. Bankbiljet. Type Spinoza. - Prachtig. (Alm AV b). Serienummer 450, Nieuw-snijteken. - Prachtig Nederland gulden. Bankbiljet. Type Kievit. - Nagenoeg UNC. (Alm AV ). Serienummer 500, Nagenoeg UNC Nederland gulden. Bankbiljet. Type Kievit. - Prachtig. (Alm AV ). Serienummer 500, Prachtig. Rariteiten Rariteit. Bankbiljet. Type Diversen. - UNC. Serienummer Diversen. Proefdruk molen van 85,- ruysdael. - UNC Nederland gulden. Bankbiljet. Type Spinoza. - Prachtig. (Alm AV b). Serienummer 450, Nieuw-snijteken. - Prachtig Rariteit. Bankbiljet. Type Diversen. - UNC. Serienummer Diversen. 2 Testbiljetten eurobiljetten. - 25,- UNC. 238 VerzamelaarsVeiling

239 Lots Nederland Nederland. 20 gulden. Bankbiljet. Type Diversen. - Fraai / Zeer Fraai. Serienummer Diversen. 3 stuks: 20 gulden emma/25 gulden prinsesje/mees. - Fraai / Zeer Fraai. 30, Nederland. 100/1000 gulden. Bankbiljet. Type Diversen. - Fraai / Zeer Fraai. Serienummer Diversen. 2 stuks: Grietje Seel ,- Fraai / Zeer Fraai Nederland. 10 /25/100 gulden. Bankbiljet. Type Diversen. - Zeer Fraai. Serienummer Diversen. 3 stuks: Erasmus, Huygens, Hugo de Groot. - Zeer 40,- Fraai Nederland. 10 /25/100 gulden. Bankbiljet. Type Diversen. - Zeer Fraai. Serienummer Diversen. 3 stuks: Erasmus, Huygens, Hugo de Groot. - Zeer 40,- Fraai Nederland. 10 /25/100 gulden. Bankbiljet. Type Diversen. - Zeer Fraai. Serienummer Diversen. 3 stuks: Erasmus, Huygens, Hugo de Groot. - Zeer 40,- Fraai Nederland. 100/1000 gulden. Bankbiljet. Type Diversen. - Fraai / Zeer Fraai. Serienummer Diversen. 2 stuks: Grietje Seel ,- Fraai / Zeer Fraai. 5 euro Nederland. 5 euro. Bankbiljet. Type Gem UNC. (Pick. 1p). Serienummer P PMG 35,- grading Gem UNC Nederland. 5 euro. Bankbiljet. Type Gem UNC. (Pick. 1p). Serienummer P PMG 35,- grading Gem UNC. Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Nederland. 100/1000 gulden. Bankbiljet. Type Diversen. - Fraai / Zeer Fraai. Serienummer Diversen. 2 stuks: Grietje Seel ,- Fraai / Zeer Fraai Nederland. 5 euro. Bankbiljet. Type Gem UNC. (Pick. 1p). Serienummer P PMG 35,- grading Gem UNC. VerzamelaarsVeiling 239

240 2188. Nederland. 5 euro. Bankbiljet. Type Gem UNC. (Pick. 1p). Serienummer P PMG 35,- grading Gem UNC Nederland. 20 euro. Bankbiljet. Type Nagenoeg UNC. (Pick. 3p). Serienummer P Misdruk! Scheef afgesneden. - Nagenoeg UNC. 200,- 50 euro Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Nederland. 5 euro. Bankbiljet. Type Gem UNC. (Pick. 1p). Serienummer P PMG 35,- grading Gem UNC Nederland. 5 euro. Bankbiljet. Type Gem UNC. (Pick. 1p). Serienummer P PMG 35,- grading Gem UNC. 10 EURO Nederland. 10 euro. Bankbiljet. Type Gem UNC. (Pick. 2p). Serienummer p PMG 70,- grading Gem UNC. 20 EURO Nederland. 50 euro. Bankbiljet. Type Zeer Fraai +. (Pick. 4p). Serienummer S Misdruk! In de veiligheidstrook staat 100 euro i.p.v. 50 euro. - Zeer 150,- Fraai +. Nederlands-Indië Nederlands-Indië. 50 gulden. Bankbiljet. Type Prachtig +. (Mev. 70 Pick. 5). Serienummer geen. Niet ingevuld en zonder serienummer. - Prachtig 650, Nederlands-Indië. 10 gulden. Bankbiljet. Type Fraai +. (Mev. 120a. Pick. 53a). Serienummer LK ,- Gaatjes. - Fraai Nederland. 20 euro. Bankbiljet. Type Superb Gem UNC. (Pick. 3p). Serienummer P PMG 100,- grading Superb Gem UNC Nederlands-Indië. 10 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai -. (Mev. 120b. Pick. 53b). Serienummer UY ,- Zeer Fraai VerzamelaarsVeiling

241 2198. Nederlands-Indië. 10 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai. (Mev. 120e. Pick. 53b). Serienummer NZ ,- - Zeer Fraai Nederlands-Indië. 10 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai. (Mev. 133c. Pick. 70d). Serienummer WV ,- - Zeer Fraai Nederlands-Indië. 100 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai +. (Mev. 123d. Pick. 56s). Serienummer AA ,- Specimen. Zeldzaam. - Zeer Fraai Nederlands-Indië. 200 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai +. (Mev Pick. 57s). Serienummer PX ,- Specimen. Zeldzaam. - Zeer Fraai Nederlands-Indië. 5 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai. (Mev. 132c. Pick. 69c). Serienummer AA ,- Zeer Fraai Nederlands-Indië. 25 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai +. (Mev. 134a. Pick. 71a). Serienummer PY ,- Zeer Fraai Nederlands-Indië. 25 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai. (Mev. 134b. Pick. 71b). Serienummer TJ ,- Zeer Fraai Nederlands-Indië. 25 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai. (Mev. 134c. Pick. 71c). Serienummer WB ,- - Zeer Fraai. Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Nederlands-Indië. 10 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai -. (Mev. 133a. Pick. 70a). Serienummer IJ ,- Zeer Fraai Nederlands-Indië. 50 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai +. (Mev. 135b. Pick. 72a). Serienummer GY ,- Zeer Fraai +. VerzamelaarsVeiling 241

242 2208. Nederlands-Indië. 50 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai +. (Mev. 135b. Pick. 72a). Serienummer JB ,- Zeer Fraai Nederlands-Indië. 5 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai +. (Mev. 140c. Pick. 78c). Serienummer EZ ,- Zeer Fraai +. Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Nederlands-Indië. 100 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai +. (Mev. 136b. Pick. 73b). Serienummer HB ,- Zeer Fraai Nederlands-Indië. 100 gulden. Bankbiljet. Type Prachtig. (Mev. 136c. Pick. 73c). Serienummer HP ,- Mooie staat voor dit biljet. - Prachtig Nederlands-Indië. 5 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai. (Mev. 140a. Pick. 78a). Serienummer MR ,- - Zeer Fraai Nederlands-Indië. 10 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai. (Mev. 141a. Pick. 79a). Serienummer CV ,- - Zeer Fraai Nederlands-Indië. 10 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai. (Mev. 141b. Pick. 79b). Serienummer KP ,- Zeer Fraai Nederlands-Indië. 10 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai. (Mev. 141c. Pick. 79c). Serienummer HM ,- - Zeer Fraai Nederlands-Indië. 5 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai. (Mev. 140b. Pick. 78b). Serienummer JO ,- Zeer Fraai Nederlands-Indië. 25 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai. (Mev. 142a. Pick. 80a). Serienummer EM ,- - Zeer Fraai. 242 VerzamelaarsVeiling

243 2218. Nederlands-Indië. 25 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai / Prachtig. (Mev. 142b. Pick. 80b). Serienummer HE ,- Mooie staat voor dit biljet. - Zeer Fraai / Prachtig Nederlands-Indië. 25 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai +. (Mev Pick. 91). Serienummer PNC ,- Zeer Fraai Nederlands-Indië. 50 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai. (Mev Pick. 81). Serienummer MH ,- Zeer Fraai Nederlands-Indië. 10 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai. (Mev. 150b. Pick. 89b). Serienummer 30,- FHX Zeer Fraai Nederlands-Indië. 10 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai. (Mev. A150. Pick. 90). Serienummer JZK ,- - Zeer Fraai Nederlands-Indië. 25 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai. (Mev Pick. 91). Serienummer LPA ,- Zeer Fraai Nederlands-Indië. 25 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai +. (Mev Pick. 92). Serienummer LA ,- Zeer Fraai Nederlands-Indië. 25 gulden. Bankbiljet. Type Fraai / Zeer Fraai. (Mev Pick. 92). Serienummer LA ,- Fraai / Zeer Fraai. Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Nederlands-Indië. 10 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai. (Mev. 150a. Pick. 89a). Serienummer FW ,- - Zeer Fraai Nederlands-Indië. 50 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai. (Mev Pick. 93). Serienummer SRS ,- - Zeer Fraai. VerzamelaarsVeiling 243

244 2228. Nederlands-Indië. 100 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai +. (Mev. 154a Pick. 94a). Serienummer TH ,- - Zeer Fraai Nederlands-Indië gulden. Bankbiljet. Type Fraai / Zeer Fraai. (Mev Pick. 96). Serienummer VE ,- Gaatjes. - Fraai / Zeer Fraai. Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Nederlands-Indië. 100 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai. (Mev. 154b Pick. 94b). Serienummer USZ ,- - Zeer Fraai Nederlands-Indië. 100 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai. (Mev. 154b Pick. 94b). Serienummer 60,- USQ Zeer Fraai Nederlands-Indië. 500 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai. (Mev Pick. 95). Serienummer UH ,- Zeer Fraai Nederlands-Indië. 1 gulden. Muntbiljet. Type Zeer Fraai -. (Mev Pick. 100). Serienummer KH ,- Zeer Fraai Nederlands-Indië. 2½ gulden. Muntbiljet. Type Zeer Fraai +. (Mev Pick. 101). Serienummer CP ,- Mooie staat voor dit biljet. - Zeer Fraai Nederlands-Indië. 1 gulden. Muntbiljet. Type Fraai / Zeer Fraai. (Mev. 163a. Pick. 103). Serienummer DA ,- Fraai / Zeer Fraai Nederlands-Indië. 500 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai -. (Mev Pick. 95). Serienummer UG ,- Zeer Fraai Nederlands-Indië. ½ gulden. Muntbiljet. Type Fraai / Zeer Fraai. (Mev. 162b. Pick. 102). Serienummer F ,- Fraai / Zeer Fraai. 244 VerzamelaarsVeiling

245 2238. Nederlands-Indië. 1 gulden. Muntbiljet. Type UNC -. (Mev Pick. 108a). Serienummer KZ UNC -. 20, Reclamegeld. Bankbiljet. Type Diversen. - Div. Serienummer Diversen. 6 verschillende reclamebiljetten. - Div. 5, Nederlands-Indië. 1 gulden. Muntbiljet. Type UNC -. (Mev. 168b. Pick. 111a). Serienummer AJ041876A. - UNC -. 60, Nederlands-Indië. 500 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai. (Mev Pick. 118). Serienummer JC0025. Zeldzaam. Iets pen. - Zeer Fraai. 800, Reclamegeld. Bankbiljet. Type Diversen. - Div. Serienummer Diversen. 50 verschillende reclamebiljetten in album. - Div. 25,- Scheepsgeld Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Reclamegeld Reclamegeld. Bankbiljet. Type Diversen. - Div. Serienummer Diversen. 20 verschillende reclamebiljetten. - Div. 5, Scheepsgeld. 5 cent. SS Zuiderkruis. Type Rotterdamse Lloyd. - Zeer Fraai. Serienummer HLR. - Zeer Fraai. 150,- VerzamelaarsVeiling 245

246 2245. Scheepsgeld. 5 cent. MS Kota Inten. Type Rotterdamse Lloyd. - Fraai ,- Serienummer KZR. Hoekje af. - Fraai Noodgeld 2de WO. 2½ gulden. Elsloo. Type Zeer Fraai. 450,- (T.J ). Serienummer 5. - Zeer Fraai. Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Scheepsgeld. 10 cent. Troop Carrying. Type Rotterdamse Lloyd. - Fraai / Zeer Fraai. 125,- Serienummer KZM. - Fraai / Zeer Fraai Scheepsgeld. 10 cent. SS Volendam. Type Holland America Lijn. - Zeer Fraai. Serienummer geen. Scheurtje in bovenrand. - 60,- Zeer Fraai Scheepsgeld. 25 cent. SS Zuiderkruis. Type Rotterdamse Lloyd. - Fraai. 80,- Serienummer GZG. Kleine beschadiging. - Fraai. Noodgeld 2de W.O Noodgeld 2de WO. 2½ gulden. Emmen. Type Zeer Fraai. 160,- (T.J ). Serienummer a Zeer Fraai Noodgeld 2de WO. 5 gulden. Emmen. Type Prachtig. 250,- (T.J ). Serienummer Prachtig Noodgeld 2de WO. 10 gulden. s Gravenhage. Type Zeer Fraai. 150,- (T.J ). Serienummer A Zeer Fraai Noodgeld 2de WO. 2½ gulden. Druten. Type Fraai / Zeer Fraai. (T.J ). Serienummer Fraai / Zeer 150,- Fraai Noodgeld 2de WO. 10 gulden. Groningen. Type Zeer Fraai. 150,- (T.J ). Serienummer A Zeer Fraai. 246 VerzamelaarsVeiling

247 2255. Noodgeld 2de WO. 100 gulden. Groningen. Type UNC. 350,- (T.J ). Serienummer A UNC Noodgeld 2de WO. 25 gulden. Rotterdam. Type Fraai. (T.J a). Serienummer Scheurtjes. 80,- - Fraai Noodgeld 2de WO. 2½ gulden. Hengelo. Type Zeer Fraai +. Serienummer A Plakband op achterzijde ,- Zeer Fraai Noodgeld 2de WO. 1 gulden. Rotterdam. Type UNC. 80,- (T.J ). Serienummer H UNC Noodgeld 2de WO. 2½ gulden. Rotterdam. Type UNC. 80,- (T.J ). Serienummer H UNC Noodgeld 2de WO. 1 gulden. Rotterdam. Type UNC. 80,- (T.J ). Serienummer UNC Noodgeld 2de WO. 2½ gulden. Rotterdam. Type UNC. 80,- (T.J ). Serienummer UNC Noodgeld 2de WO. 1 gulden. Schiedam. Type Zeer Fraai +. (T.J ). Serienummer A Zeer Fraai 150,- +. Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Noodgeld 2de WO. 10 gulden. Rotterdam. Type Prachtig. 100,- (T.J ). Serienummer A Prachtig Noodgeld 2de WO. 2½ gulden. Schiedam. Type Prachtig. 225,- (T.J ). Serienummer A Prachtig. VerzamelaarsVeiling 247

248 2265. Noodgeld 2de WO. 2½ gulden. Vlaardingen. Type UNC. 225,- (T.J ). Serienummer UNC Noodgeld/Duitsland. 25 mark. linnen. type Bielefeld. - Div. 2 april Kleur oranje met rond stempel. - 10,- Div. Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Nederland. Bankbiljet. Type Diversen. - Div. Serienummer Diversen. Noodcenten Bakkerij H. 20,- Smeets 1,2,3 en 4 cent. - Div Noodgeld 2de WO. 5 gulden. Rotterdam. Type UNC. 125,- (T.J ). Serienummer B UNC. Noodgeld Duitsland Noodgeld/Duitsland. 25 mark. linnen. type Bielefeld. - Div. 15 juli Kleur roodbruin met rond stempel. 10,- - Div Noodgeld/Duitsland. 25 mark. linnen. type Bielefeld. - Div. 15 juli Kleur rood/blauw met rond stempel. 10,- - Div Noodgeld/Duitsland mark. linnen. type Bielefeld. - Div. 10,- 15 december Geel met rond stempel. - Div Noodgeld/Duitsland. 50 mark. linnen. type Bielefeld. - Div. 9 april Kleur oranje/blauw met rond stempel. - 10,- Div Noodgeld/Duitsland. 50 mark. linnen. type Bielefeld. - Div. 2 april Kleur rood/blauw met rond stempel. 10,- - Div Noodgeld/Duitsland. 500 mark. linnen. type Bielefeld. - Div. 21 oktober Kleur oranje/rood met rond 10,- stempel. - Div. 248 VerzamelaarsVeiling

249 2275. Noodgeld/Duitsland mark. linnen. type Bielefeld. - Div. 15 februari Kleur paars met rond stempel. - Div. 10, Noodgeld/Duitsland. diverse waarden. Lot van 105 stuks. - Prachtig / UNC. Serienummer diversen. Mooi lot noodgeld in album. - Prachtig / UNC. 30, Noodgeld/Duitsland mark. linnen. type Bielefeld. - Div. 15 december Kleur groen met stempel. - Div. 10, Noodgeld/Duitsland. 20 mark. leer. type Osterwieck. - Div. 1 mei Kleur geel. - Div. 10, Noodgeld/Duitsland. diverse waarden. Lot van 96 stuks. - Prachtig / UNC. Serienummer diversen. Mooi lot noodgeld in album. - Prachtig / UNC. 25, Noodgeld/Duitsland. diverse waarden. Lot van 88 stuks. - Prachtig / UNC. Serienummer diversen. Mooi lot noodgeld in album. - Prachtig / UNC. 20,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Noodgeld/Duitsland. 100 mark. leer. type Osterwieck. - Div. 1 mei Kleur groen. - Div. 10, Noodgeld/Duitsland. diverse waarden. Lot van 140 stuks. - Prachtig / UNC. Serienummer diversen. Mooi lot noodgeld in album. - Prachtig / UNC. 40,- VerzamelaarsVeiling 249

250 Kampgeld Westerbork. 25 cent. Bankbiljet. Type Diversen. - UNC. 40,- Serienummer diversen. Met watermerk. - UNC Nederlandse Antillen. Lot diversen. 250 gulden. Type Diversen. - UNC. 125,- (Pick. 27a). Serienummer UNC. Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Westerbork. 100 cent. Bankbiljet. Type Diversen. - Div. 80,- Serienummer diversen. Misdruk. - Div. Curaçao Curaçao. Lot diversen. 10 gulden. Type Diversen. - Fraai. 275,- (Pick. 26). Serienummer Fraai. Nederlandse Antillen Nederlandse Antillen. Lot diversen. 250 gulden. Type Diversen. - UNC. 125,- (Pick. 13). Serienummer K UNC Nederlandse Antillen. Lot diversen. 100 gulden. Type Diversen. - UNC. 125,- (Pick. 31d). Serienummer UNC. Suriname Suriname. 2½ gulden. Bankbiljet. Type Fraai +. 60,- (Pick. 87a). Serienummer Fraai Suriname. ½ gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai -. (Pick. 104). Serienummer SS Zeer Fraai 40, Nederlandse Antillen. Lot diversen. 100 gulden. Type Diversen. - UNC. 100,- (Pick. 19b). Serienummer UNC Suriname. ½ gulden. Bankbiljet. Type Fraai +. 30,- (Pick. 104). Serienummer DD Fraai VerzamelaarsVeiling

251 2293. Suriname. 1 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai. 40,- (Pick. 105). Serienummer U Zeer Fraai Suriname. 2½ gulden. Bankbiljet. Type Fraai. (Pick. 109). Serienummer DH juli 150, Fraai Suriname. 1 gulden. Bankbiljet. Type Fraai. 15,- (Pick. 105). Serienummer Q Fraai Suriname. 1 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai +. (Pick. 108). Serienummer CO Datum 1 80,- mei Zeer Fraai Suriname. 1 gulden. Bankbiljet. Type Fraai +. (Pick. 108). Serienummer DE Datum 1 50,- april Fraai Suriname. Diversen. Bankbiljet. Type UNC. (Pick. 152). Serienummer AK UNC. 60, Suriname. Diversen. Bankbiljet. Type Prachtig. 30,- (Pick. 152). Serienummer AG Prachtig Suriname. Diversen. Bankbiljet. Type UNC. (Pick. 153). Serienummer AN UNC. 80,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Suriname. 2½ gulden. Bankbiljet. Type Prachtig +. (Pick. 109). Serienummer DC Zeldzaam 600,- in deze kwaliteit. Datum 1 juli Prachtig Suriname. Diversen. Bankbiljet. - Zeer Fraai. Serienummer Diversen. 2 stuks. - Zeer Fraai. 10,- VerzamelaarsVeiling 251

252 2303. Suriname. Diversen. Bankbiljet. - Zeer Fraai. Serienummer Diversen. 2 stuks. - Zeer Fraai. 10, Suriname. Diversen. Bankbiljet. - Zeer Fraai. Serienummer Diversen. 4 stuks. - Zeer Fraai. 10,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Suriname. Diversen. Bankbiljet. - Zeer Faai / Prachtig. Serienummer Diversen. 4 stuks. - Zeer Faai / 10,- Prachtig Suriname. Diversen. Bankbiljet. - Prachtig / UNC. Serienummer Diversen. 2 stuks. - Prachtig / 30,- UNC Suriname. Diversen. Bankbiljet. - Prachtig / UNC. Serienummer Diversen. 4 stuks. - Prachtig / 10,- UNC Suriname. Diversen. Bankbiljet. - Zeer Fraai / Prachtig. Serienummer Diversen. 7 stuks. - Zeer Fraai / 15,- Prachtig Suriname. Diversen. Bankbiljet. - Prachtig / UNC. Serienummer Diversen. 4 stuks. - Prachtig / 10,- UNC Suriname. Diversen. Bankbiljet. - Prachtig / UNC. Serienummer Diversen. 4 stuks. - Prachtig / 20,- UNC Suriname. Diversen. Bankbiljet. - Prachtig / UNC. Serienummer Diversen. 4 stuks. - Prachtig / 10,- UNC Suriname. Diversen. Bankbiljet. - Prachtig / UNC. Serienummer Diversen. 4 stuks. - Prachtig / 15,- UNC. 252 VerzamelaarsVeiling

253 2313. Suriname. Diversen. Bankbiljet. - Prachtig / UNC. Serienummer Diversen. 3 stuks. - Prachtig / 5,- UNC Nieuw-Guinea. 1 gulden. Bankbiljet. Type Fraai +. (Mev Pick. 4a). Serienummer BA Fraai +. 60, Suriname. Diversen. Bankbiljet. - Prachtig / UNC. Serienummer Diversen. 3 stuks. - Prachtig / 5,- UNC. Nieuw-Guinea Nieuw-Guinea. 1 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai. (Mev Pick. 4a). Serienummer AO ,- Zeer Fraai Nieuw-Guinea. 1 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai. (Mev Pick. 4a). Serienummer AU ,- Zeer Fraai Nieuw-Guinea. 2½ gulden. Bankbiljet. Type Fraai. (Mev Pick. 5a). Serienummer EJ Fraai. 150, Nieuw-Guinea. 2½ gulden. Bankbiljet. Type Fraai. (Mev Pick. 5a). Serienummer ED Fraai. 150,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Nieuw-Guinea. 1 gulden. Bankbiljet. Type Fraai / Zeer Fraai. (Mev Pick. 4a). Serienummer AR ,- Fraai / Zeer Fraai Nieuw-Guinea. 5 gulden. Bankbiljet. Type Fraai / Zeer Fraai. (Mev Pick. 6a). Serienummer HF Fraai / Zeer Fraai. 280,- VerzamelaarsVeiling 253

254 2322. Nieuw-Guinea. 10 gulden. Bankbiljet. Type Fraai +. (Mev Pick. 7a). Serienummer KC Zeldzaam. - Fraai , Nieuw-Guinea. 1 gulden. Bankbiljet. Type Fraai. (Mev Pick. 11a). Serienummer BE Fraai. 25,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Nieuw-Guinea. 1 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai / Prachtig. (Mev Pick. 11a). Serienummer CH Zeer Fraai / Prachtig. 60, Nieuw-Guinea. 1 gulden. Bankbiljet. Type Fraai / Zeer Fraai. (Mev Pick. 11a). Serienummer BL Fraai / Zeer Fraai. 40, Nieuw-Guinea. 2½ gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai -. (Mev Pick. 12a). Serienummer EJ Zeer Fraai -. 60, Nieuw-Guinea. 5 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai -. (Mev Pick. 13a). Serienummer HC Zeer Fraai -. 80, Nieuw-Guinea. 1 gulden. Bankbiljet. Type Fraai +. (Mev Pick. 11a). Serienummer AO Fraai +. 30, Nieuw-Guinea. 5 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai. (Mev Pick. 13a). Serienummer HC Zeer Fraai. 80,- 254 VerzamelaarsVeiling

255 2330. Nieuw-Guinea. 5, 10, 25, 100, 500 gulden. Bankbiljet. Type UNC. (Mev. Pick. 13S - 17S). Serienummer XZ12345 enz. Zeldzame specimen biljetten. - UNC. 3500,- Indonesië Indonesië. 400 rupiah. Bankbiljet. Type Zeer Fraai / Prachtig. (Mev Pick. 35a). Serienummer UL. - Zeer Fraai / Prachtig. 15,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Indonesië. 500 rupiah. Bankbiljet. Type Prachtig. (Mev Pick. 47). Serienummer XXP Diverse stempels. - Prachtig. 20,- VerzamelaarsVeiling 255

256 2333. Indonesië. 500 rupiah. Bankbiljet. Type Zeer Fraai. (Mev Pick. 47). Serienummer XXP ,- Diverse stempels. - Zeer Fraai Indonesië. 25 rupiah. Bankbiljet. Type Zeer Fraai -. (Mev. 467b. Pick. 83). Serienummer AYR ,- Zeer Fraai -. Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Indonesië rupiah. Bankbiljet. Type Fraai / Zeer Fraai. (Mev Pick. 62). Serienummer XYF ,- Fraai / Zeer Fraai Indonesië rupiah. Bankbiljet. Type Zeer Fraai. (Mev Pick. 63). Serienummer TBH ,- Zeer Fraai Indonesië. 50 rupiah. Bankbiljet. Type Zeer Fraai / Prachtig. (Mev. 459c. Pick. 68). Serienummer 50YA ,- - Zeer Fraai / Prachtig Indonesië. 100 rupiah. Bankbiljet. Type Prachtig. (Mev. 469a. Pick. 86a). Serienummer 30,- HCH Prachtig Indonesië. 2½ rupiah. Bankbiljet. Type UNC. (Mev Pick. 81b). Serienummer BAB ,- - UNC Indonesië rupiah. Bankbiljet. Type Zeer Fraai. (Mev Pick. 99). Serienummer MBE ,- Zeer Fraai Indonesië. 100 rupiah. Bankbiljet. Type Prachtig. (Mev. 460c. Pick. 69). Serienummer 5,- 100ZCT Prachtig Indonesië rupiah. Bankbiljet. Type Prachtig. (Mev Pick. 100). Serienummer FUY ,- - Prachtig. 256 VerzamelaarsVeiling

257 Buitenland Russia. 500 Roebel. Bankbiljet. Type Nagenoeg UNC. Serienummer. In plexiglas! Zeer decoratief en presentatief. - Nagenoeg UNC. 125, Cambodja. Bankbiljet. Type Diversen. - Prachtig / UNC. Serienummer diversen. 5 verschillende coupures. - Prachtig / UNC. 5,- Lots Buitenland Hongkong. Bankbiljet. Type Diversen. - Prachtig / UNC. Serienummer diversen. 3 verschillende coupures. - Prachtig / UNC. 5, Duitsland. Bankbiljet. Type Diversen. - Div. Serienummer diversen. 6 stuks set DDR Staatswinkel. - Div. 5,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten China. Bankbiljet. Type Diversen. - Prachtig / UNC. Serienummer diversen. 5 verschillende coupures. - Prachtig / UNC. 5, China. Bankbiljet. Type Diversen. - Div. Serienummer diversen. 7 stuks: Amercan Banknote compagny. - Div. 5,- VerzamelaarsVeiling 257

258 2349. Seychellen. Bankbiljet. Type Diversen. - Nagenoeg UNC. Serienummer diversen. 3 stuks. - Nagenoeg UNC. 25, Libanon. Bankbiljet. Type Diversen. - Prachtig / UNC. Serienummer diversen. 4 verschillende coupures. - Prachtig / UNC. 10,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Nepal Rupees. Bankbiljet. Type Diversen. - Zeer Fraai / Prachtig. Serienummer diversen. Specimen. - Zeer Fraai / Prachtig. 100, India. Bankbiljet. Type Diversen. - Div. Serienummer diversen. 5 verschillende coupures. - Div. 10, Cambodja. Bankbiljet. Type Diversen. - Prachtig / UNC. Serienummer diversen. 16 verschillende coupures. - Prachtig / UNC. 20, Zambia. Bankbiljet. Type Diversen. - Div. Serienummer diversen. 6 verschillende coupures. - Div. 10,- 258 VerzamelaarsVeiling

259 2355. Rusland. Bankbiljet. Type Diversen. - Div. Serienummer diversen. 5 biljetten met verschillende handtekeningen. - Div. 10, Nieuw-Zeeland. Bankbiljet. Type Diversen. - Prachtig / UNC. Serienummer diversen. 3 verschillende coupures. - Prachtig / UNC. 5, Noorwegen. Bankbiljet. Type Diversen. - Zeer Fraai. (Pick. 13/14). Serienummer diversen. 1 & 2 kronen 1917/22. - Zeer Fraai. 20, Nigeria. Bankbiljet. Type Diversen. - Prachtig / UNC. Serienummer diversen. 5 verschillende coupures. - Prachtig / UNC. 5,- Aandelen Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Maleisië. Bankbiljet. Type Diversen. - Prachtig / UNC. Serienummer diversen. 4 verschillende coupures. - Prachtig / UNC. 5, Aandelen. 4 stuks aandelen. - Div. Serienummer diversen. Holland Amerika Lijn, Koninklijke LLOYD, Nederlandse maatschappij voor scheepvaart. - Div. 5,- VerzamelaarsVeiling 259

260 Uw kostbaarheden zijn goud waard! Goudwisselkantoor is eigendom van familie De Ruiter en heeft ruim 25 jaar expertise! Categorie_bold Categorie_bold_tint Ook u heeft kostbaarheden in huis. Misschien wel veel meer dan u denkt. Een paar oude munten, bankbiljetten of een diamant bijvoorbeeld. Of een doosje met sieraden zoals een ketting, een ring of een horloge. Laat uw kostbaarheden eens geheel vrijblijvend beoordelen door een specialist van Goudwisselkantoor. Dan ontdekt u of uw kostbaarheden goud waard zijn. Als u deze zou willen verkopen betalen wij u ook nog eens een reële prijs. Ontdek wat Goudwisselkantoor voor u kan betekenen: Inkoop Verkoop Veiling Verpanden Beleggen Taxatie Goud Zilver Munten Sieraden, diamanten en horloges Oude bankbiljetten Postzegels Antiek speelgoed Kijk voor de actuele openingstijden van de Goudwisselkantoren en het dichtstbijzijnde Meer dan 70 locaties in Nederland en België! kantoor op onze website of bel voor meer informatie naar: VerzamelaarsVeiling

261 In- en verkoop van topstukken en collecties Bekijk en bestel online of bezoek de showroom Advies en ondersteuning van ervaren professionals Kennis komt met de jaren Al decennia lang is de familie De Ruiter actief in de verzamelbranche. Al onze specialistische kennis die in deze jaren is opgebouwd concentreert zich onder andere in VerzamelaarsMarkt.nl, inmiddels de grootste verzamelwebwinkel van Nederland. Hier kunt u online terecht voor de aankoop van bijzondere verzamelobjecten. Daarnaast bent u van harte welkom om in de showroom van ons hoofdkantoor in Klaaswaal onze volledige collectie te bekijken. Hier kunt u ook terecht voor taxatie en verkoop van uw verzameling. U bent van harte welkom bij VerzamelaarsMarkt en bezoek ook zeker onze website Onze unieke collectie munten: Provinciale munten - Bataafse Republiek - Lodewijk Napoleon - Napoleon I - Koninkrijksmunten Nederland Misslagen - Aruba - Curaçao - Curaçao en Sint Maarten - V.O.C. - Nederlandse Antillen- Nederlands Indië Nederlands West-Indië - Suriname Ons unieke assortiment bankbiljetten: Nederland - Aruba - Curaçao - Nederlands Indië - Nederlandse Antillen - Nieuw-Guinea - Suriname Noodgeld WO I Bedrijven, Instellingen - Noodgeld WO I Gemeenten - Noodgeld WO II - Reclamegeld Recepisse - Scheepsgeld - Schoolgeld - Indonesië - Themabiljetten/motieven - Wereld - Misdrukken Categorie_bold Categorie_bold_tint Uitgebreid assortiment accessoires: Davo - Leuchtturm - Hartberger - Lindner - Safe Informeer ook naar onze (half)jaarlijkse abonnementszendingen postzegels en supplementen. U mist geen enkele uitgifte en blijft altijd up-to-date! Maak gebruik van meer dan 70 (afhaal)kantoren voor uw bestellingen! De Ruiter B.V. Industrieweg 13, 3286 BW Klaaswaal tel , VerzamelaarsVeiling 261

XXXXXXX. Klaaswaal, voorjaar Geachte relatie,

XXXXXXX. Klaaswaal, voorjaar Geachte relatie, XXXXXXX Klaaswaal, voorjaar 2016 Geachte relatie, Voor u ligt de gloednieuwe veilingcatalogus voor de veiling die plaats zal vinden op 17 en 18 maart 2016. In deze catalogus vindt u weer een ruime keur

VerzamelaarsVeiling. 20 gulden negotiepenning Willem III 1850. VEILING AUCTION

VerzamelaarsVeiling. 20 gulden negotiepenning Willem III 1850. VEILING AUCTION VerzamelaarsVeiling VEILINGCATALOGUS DO. 26 EN VR. 27 MAART 2015 20 gulden negotiepenning Willem III 1850. ½ Zilveren Rijder Utrecht 1792. 1 Gulden Muntbiljet Type 1949. Proefserie Verticaal Geperforeerd

VerzamelaarsVeiling. VEILING AUCTION Zilver - Goud, Juwelen en Horloges - Kunst en Antiek Munten - Penningen - Bankbiljetten VerzamelaarsVeiling VEILINGCATALOGUS DO. 6 EN VR. 7 OKTOBER 2016 Holland. Willem V van Beieren 1350-1389. Gouden Rijder of Frank Vrijwel FDC RRR - 10 gulden Frans Hals en 100 gulden Steenuil Zeldzaam type

Veilingcatalogus Veiling Auction Veilingcatalogus Veiling Auction Zilver Goud, Juwelen en Horloges Kunst en Antiek Enthousiasme werkt aanstekelijk! Geachte relatie, Enthousiasme werkt aanstekelijk. Dat ervaren we keer op keer. De contacten

VerzamelaarsVeiling. 2½ gulden Lodewijk Napoleon 1808.

VerzamelaarsVeiling. 2½ gulden Lodewijk Napoleon 1808. VerzamelaarsVeiling VEILINGCATALOGUS VRIJDAG 10 OKTOBER 2014 2½ gulden Lodewijk Napoleon 1808. 1000 gulden. type 1945. Willem de Zwijger. 3 rijig bloedkoralen armband met geelgouden slot. Zilveren koffie-

Tiel, Stadsgracht. Knopen, munten en penningen

Tiel, Stadsgracht. Knopen, munten en penningen Tiel, Stadsgracht Knopen, munten en penningen Jan van Oostveen Jan van Oostveen Specialistisch Archeologisch Onderzoek Colofon Auteur: Jan van Oostveen Foto s: Jan van Oostveen Versie: 0 Datum: September

Bataafse Republiek (1795-1806)

2013 wordt een belangrijk en bijzonder jaar, dat is nu al duidelijk.

2013 wordt een belangrijk en bijzonder jaar, dat is nu al duidelijk. 2013 wordt een belangrijk en bijzonder jaar, dat is nu al duidelijk. Zoals onze Koningin Beatrix in haar speech van 28 januari jl. al vertelde, vierde zij dit jaar haar 5ste verjaardag en vieren we tevens

Tinnen Lepels, Een handleiding bij het determineren. Door : G.H.Hofstra, Sneek, 10 februari Tinnen Lepels. versie 2

Tinnen Lepels, Een handleiding bij het determineren. Door : G.H.Hofstra, Sneek, 10 februari Tinnen Lepels. versie 2 Tinnen Lepels, Een handleiding bij het determineren. Door : G.H.Hofstra, Sneek, 10 februari 2009. versie 2 Tinnen Lepels 1 Inhoud: 1: Tinnen Lepels 3 2: Een korte geschiedenis van het tin 3 3: Lepels 3

t is oranje, blijft oranje!

t is oranje, blijft oranje! t is oranje, blijft oranje! Genemuiden - Tel. 08 85 5 65 - info@prestige.nl 20 wordt een belangrijk en bijzonder jaar, dat is nu al duidelijk. Zoals onze Koningin Beatrix in haar speech van 28 januari

Veilingcatalogus Inbrengveiling eerste kwartaal 3 Sieraden

Cursus Bloemschikken Nieuw Assortiment Agenda Workshops. Klik hier om de online versie te bekijken

Cursus Bloemschikken Nieuw Assortiment Agenda Workshops. Klik hier om de online versie te bekijken Cursus Bloemschikken Nieuw Assortiment Agenda Workshops Klik hier om de online versie te bekijken Cursus Bloemschikken De datums voor de nieuwe workshopseries/cursus voorjaar- en zomerperiode 2015 zijn

Museumles voor groep 1 t/m 3. Aan tafel met de Kikkerprins

Museumles voor groep 1 t/m 3. Aan tafel met de Kikkerprins Museumles voor groep 1 t/m 3 Aan tafel met de Kikkerprins Voorwoord Na het ontwikkelen van een lesprogramma voor de bovenbouw was het nu tijd voor de onderbouw van het primair onderwijs. Met de museumles

VOORNAMEN 2. GEGEVENS VAN DE ONDERNEMING VAN DE AANVRAGER ZOALS GEREGISTREERD BIJ DE KAMER VAN KOOPHANDEL HANDELSNAAM POSTCODE EN PLAATS

VOORNAMEN 2. GEGEVENS VAN DE ONDERNEMING VAN DE AANVRAGER ZOALS GEREGISTREERD BIJ DE KAMER VAN KOOPHANDEL HANDELSNAAM POSTCODE EN PLAATS P 1 / AANVRAAG VAN EEN VERANTWOORDELIJKHEIDSTEKEN Als u als fabrikant/importeur van edelmetalen voorwerpen deze in Nederland wil laten keuren, dient u in het bezit te zijn van een verantwoordelijkheidsteken.

DE MOOISTE SIERADEN EN MODE-ACCESSOIRES MAAKT U ZELF

DE MOOISTE SIERADEN EN MODE-ACCESSOIRES MAAKT U ZELF DE MOOISTE SIERADEN EN MODE-ACCESSOIRES MAAKT U ZELF 7 De grootste in unieke verzamelwerken en collecties... RCS Libri s.p.a. Kit Perline RLM NV, Willemstad 2012 Lecturama, Willemstad 2012 Alle rechten

Feest! Kim&Fatima. Extra Voordeel! Mix&Charm. WinterMode. Exclusief: showen de nieuwste Zinzi collectie! Feestelijke acties in goud en zilver

Feest! Kim&Fatima. Extra Voordeel! Mix&Charm. WinterMode. Exclusief: showen de nieuwste Zinzi collectie! Feestelijke acties in goud en zilver WINTER 2009/2010 Feest! Extra Voordeel! Feestelijke acties in goud en zilver Exclusief: Kim&Fatima showen de nieuwste Zinzi collectie! Mix&Charm Kies uit 200 Charms en maak je eigen stijl WinterMode De

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

Jaaruitje 2015. Het is het bestuur van de VOOA een genoegen u op zondag 20 september 2015 uit te nodigen voor ons jaarlijkse uitje.

Jaaruitje 2015. Het is het bestuur van de VOOA een genoegen u op zondag 20 september 2015 uit te nodigen voor ons jaarlijkse uitje. Artillerie Jaaruitje 2015 Het is het bestuur van de VOOA een genoegen u op zondag 20 september 2015 uit te nodigen voor ons jaarlijkse uitje. Dit jaar is er voor gekozen om het Nationaal Militair Museum

Gouden sieraden en voorwerpen

Gouden sieraden en voorwerpen Gouden sieraden en voorwerpen 1 2 4 6 8 Gouden sieraden en voorwerpen 1 Stel gouden 14 krt. oorhangers met siersteen 25 2 Gouden 14 krt. herenring met onyx 120 3 Herenring 14 krt. goud met onyx 120 4 Gouden

VOORWOORD. Wij wensen u veel kijk- en leesplezier! Cachet Juweliers

HOLLAND ITEMS. totaal. prijs p/s. prijs p/s. totaal aantal bestelnr omschrijving. aantal bestelnr omschrijving

HOLLAND ITEMS. totaal. prijs p/s. prijs p/s. totaal aantal bestelnr omschrijving. aantal bestelnr omschrijving HOLLAND ITEMS aantal bestelnr omschrijving prijs p/s totaal aantal bestelnr omschrijving holl-001 Dutch queens 1,30 holl-048 Costumes - 25 different stamps 2,00 prijs p/s totaal holl-002 Dutch queens -

Examen VBO-MAVO-D Wiskunde

Examen VBO-MAVO-D Wiskunde Examen VBO-MAVO-D Wiskunde Voorbereidend Beroeps Onderwijs Middelbaar Algemeen Voortgezet Onderwijs Tijdvak 2 Woensdag 20 juni 13.30 15.30 uur 20 01 Voor dit examen zijn maximaal 87 punten te behalen;

GEDENKHORLOGES CHRONOS

GEDENKHORLOGES CHRONOS GEDENKHORLOGES CHRONOS HERINNERINGEN ZIJN ALS GEDACHTEN DIE MET DE TIJD MEEGAAN HMADE IN S-HERTOGENBOSCH Hoog op de Kathedrale Basiliek van Sint-Jan Evangelist in s-hertogenbosch, goed zichtbaar en te

Waas zilver 2 oktober 2007 6 januari 2008. Wim Nys Wetenschappelijk assistant

Waas zilver 2 oktober 2007 6 januari 2008. Wim Nys Wetenschappelijk assistant Waas zilver 2 oktober 2007 6 januari 2008 Van 2 oktober 2007 tot 6 januari 2008 organiseert het Zilvermuseum Sterckshof een historische tentoonstelling over edelsmeden uit het Land van Waas van ca. 1700

WIT METAAL. CM 10 12 14 16 18 20 22 Effen 4.99 4.99 5.21 5.40 5.57 5.78 5.96 Geribd 6.86 6.86 7.53 7.73 8.10 8.31 8.48

WIT METAAL. CM 10 12 14 16 18 20 22 Effen 4.99 4.99 5.21 5.40 5.57 5.78 5.96 Geribd 6.86 6.86 7.53 7.73 8.10 8.31 8.48 WIT METAAL 1. CAKEVORM RECHTHOEKIG CM 10 12 14 16 18 20 22 Effen 4.99 4.99 5.21 5.40 5.57 5.78 5.96 Geribd 6.86 6.86 7.53 7.73 8.10 8.31 8.48 CM 24 26 28 30 Effen 6.12 6.35 6.50 7.00 Geribd 8.87 9.06 9.62

Onderwerpen: Algemeen keurtekens reparaties laser onderzoek tarieven overig en

Onderwerpen: Algemeen keurtekens reparaties laser onderzoek tarieven overig en Onderwerpen: Algemeen keurtekens reparaties laser onderzoek tarieven overig en Algemeen Vanaf welk gewicht dient goud/zilver/platina gekeurd te worden in Nederland? Goud dient vanaf 1 gram, zilver vanaf

AWP-VERSLAG-WAARNEMING 2010-01-OCB (PURMEREND)

AWP-VERSLAG-WAARNEMING 2010-01-OCB (PURMEREND) AWP-VERSLAG-WAARNEMING 2010-01-OCB (PURMEREND) Locatie 15 Westerstraat Purmerend ARCHEOLOGISCHE WERKGROEP PURMEREND Neckerstraat 11 1441 KT Purmerend Project AWP Purmerend 2010-01-OCB Locatie onderzoeksgebied

herinneringsproducten herinner mij......ik zal je nooit vergeten

herinneringsproducten herinner mij......ik zal je nooit vergeten herinneringsproducten herinner mij......ik zal je nooit vergeten inhoud 3 4 7 8 11 16 18 voor altijd in mijn herinnering tastbare herinneringen urnen glasrelieken sieraden herinneringsieraden vingerafdruksieraden

Asbestemming CREMATORIUM JONKERBOS

Asbestemming CREMATORIUM JONKERBOS Asbestemming CREMATORIUM JONKERBOS Aan de rand van Nijmegen, in een groene en bosrijke omgeving, ligt Crematorium Jonkerbos. Het crematorium is bekend om de hoogwaardige dienstverlening en de vele mogelijkheden

Dag. Munt HET RODE KRUIS VIJFJE. Dé muntbeurs van Nederland

Dag. Munt HET RODE KRUIS VIJFJE. Dé muntbeurs van Nederland Welkom op de Dag van de Munt 2017 HET RODE KRUIS VIJFJE Dé muntbeurs van Nederland Eerste Dag uitgifte Het Rode Kruis Vijfje 25 jaar Dag van de Munt set Vele (inter)nationale standhouders Bezoek de productieruimte

CUINOX MODEL "FRIDA" Taartschep Frida 18/0 Cuinox

CUINOX MODEL FRIDA Taartschep Frida 18/0 Cuinox Bestek > Cuinox > Frida Aardappelschep Frida 18/0 Cuinox 7,14 Inox 18/0 - dikte: 1,5mm CUINOX MODEL "FRIDA" Taartschep Frida 18/0 Cuinox Ref. 3000/34 4,75 Ref. 3000/35 Sauslepel Frida 18/0 Cuinox 4,75

Ruilbeurslijst retourkavels van januari 2016

Galerie Vermeulen. Maja Houtman Sieraden en zilverkunst. Wien de Graaf Schilderijen en porselein

Galerie Vermeulen. Maja Houtman Sieraden en zilverkunst. Wien de Graaf Schilderijen en porselein Galerie Vermeulen Maja Houtman Sieraden en zilverkunst Wien de Graaf Schilderijen en porselein september/oktober 2016 Maja Houtman (Arnhem, 1963) volgde haar opleiding aan de Vakschool Schoonhoven (goudsmeden,

o.a. Nationale Collectie 2012 BU-set Nederland Proofset Nederland Herdenkingsmunten MUNTPERS Compleet overzicht officiële uitgiften 2012 OVERZICHT 2012 o.a. Nationale Collectie 2012 BU-set Nederland Proofset Nederland Herdenkingsmunten De Koninklijke Nederlandse Munt is dé officiële producent

Kraak de code. Leerlingenboekje groep 7/8. Naam: Klas:

Kraak de code. Leerlingenboekje groep 7/8. Naam: Klas: Kraak de code Leerlingenboekje groep 7/8 Naam: Klas: Welkom in het Nederlands Zilvermuseum Schoonhoven! Goed dat je er bent. Dan kun je ons meteen helpen. In het museum staat een kluis met zilveren broodjes.

EURO JAARSETS 2015 MONACO

Adres: Molenveld 5, 1777 HN Hippolytushoef

Adres: Molenveld 5, 1777 HN Hippolytushoef Adres: Molenveld 5, 1777 HN Hippolytushoef Jongewaard Meijer NVM Makelaars Omschrijving EXECUTORIALE VERKOPING ex art. 3:268 B.W. op 21 MEI 2015 t.o.v. Mr. M.R.H. Krans (Van der Stap Notarissen) te Rotterdam

Diverse producten (0182) Tabimax tablet- en smartphonehouder. Bel voor persoonlijk advies direct(0182)

Diverse producten (0182) Tabimax tablet- en smartphonehouder. Bel voor persoonlijk advies direct(0182) Tabimax tablet- en smartphonehouder Tabimax is een standaard voor uw tablet of smartphone. De metalen beugel ondersteunt een transparante glasplaat waarop alle gangbare mobiele toestellen geplaatst kunnen

Van Moerkerk Horeca Service. Prijslijst 2012

Van Moerkerk Horeca Service. Prijslijst 2012 Van Moerkerk Horeca Service Prijslijst 2012 Marcel Van Moerkerk Haspelweg 1 7036 AM Loerbeek Tel: 0316-53 26 04 06-50 64 63 31 06-40 46 48 79 1 Meubilair Luxe gestofeerde stoel grijs (stack chair) - stapelbaar

SAVE THE DATE MARCH 2017 PERSDOSSIER BRUSSELS DESIGN MARKET 2017

SAVE THE DATE MARCH 2017 PERSDOSSIER BRUSSELS DESIGN MARKET 2017 SAVE THE DATE 18-19 MARCH 2017 PERSDOSSIER BRUSSELS DESIGN MARKET 2017 WWW.DESIGNMARKET.BE PRESS CONTACT JULIE TOBY Product Manager +32 (0)2 349 35 53 julie@best.be -- THIERRY BELENGER General Manager

Workshop Joël Woon-, tuin en bloemdecoratie Seizoen 2013-2014 1

Van Moerkerk Horeca Service Prijslijst 2014

Van Moerkerk Horeca Service Prijslijst 2014 Van Moerkerk Horeca Service Prijslijst 2014 Marcel Van Moerkerk Haspelweg 1 7036 AM Loerbeek Tel: 0316-53 26 04 06-50 64 63 31 06-40 46 48 79 2012 Van Moerkerk Horeca Service Meubilair Luxe gestofeerde

De oplage is beperkt. Wilt u per deelnemende groep één formulier meenemen? Extra exemplaren kunt u downloaden van de site www.ovopperdoes.

De oplage is beperkt. Wilt u per deelnemende groep één formulier meenemen? Extra exemplaren kunt u downloaden van de site www.ovopperdoes. U gaat zo beginnen met de puzzeltocht welke is opgesteld door de Oranjevereniging. Spelenderwijs en informatief wordt u door het mooi versierde dorp Opperdoes geleid. Vele inwoners zijn de afgelopen tijd

H a n d l e i d i n g d o e l m a t i g h e i d s t o e t s M W W +

H a n d l e i d i n g d o e l m a t i g h e i d s t o e t s M W W + H a n d l e i d i n g d o e l m a t i g h e i d s t o e t s M W W + D o e l m a t i g h e i d s t o e t s v o o r g e b i e d e n w a a r v o o r g e e n b o d e m b e h e e r p l a n i s v a s t g e s

Veilingcatalogus Deurendump

Veilingcatalogus Deurendump Veilingcatalogus Deurendump Kijkdag: Sluiting veiling: Woensdag 27 november 2013 van 13.00 tot 17.00 uur Donderdag 28 november 2013 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling van een

Verpakking per 12 stuks. 18/0 RVS. 9

Verpakking per 12 stuks. 18/0 RVS. 9 Kelso 18/0 bestek Besteklijn in 18/0 RVS. Bestseller, ideaal voor grote catering gelegenheden. en verpakking per stuks. 3 4 5 6 7 8 Budget theelepels Verpakking per stuks. 18/0 RVS. 9 10 E992 Theelepels