VerzamelaarsVeiling. 20 gulden negotiepenning Willem III VEILING AUCTION
- Matthias van der Berg
1 VerzamelaarsVeiling VEILINGCATALOGUS DO. 26 EN VR. 27 MAART gulden negotiepenning Willem III ½ Zilveren Rijder Utrecht Gulden Muntbiljet Type Proefserie Verticaal Geperforeerd Nummer. Zilveren Theebus Floraal Décor Engeland (Londen). 6 Rijig Bloedkoralen Colllier, Zuid-Beveland. VEILING AUCTION Zilver - Goud, Juwelen en Horloges - Munten - Penningen - Bankbiljetten VerzamelaarsVeiling is een onderdeel van De Ruiter Klaaswaal
2 Kwaliteit Grades - Qualität - Qualité Nederlands English Deutsch Français Gepolijste stempels proof polierte platte flan Bruni FDC Mint state Stempelglanz Fleur de Coin UNC uncirculated UNC BU Prachtig Extremely fine Vorzüglich Superbe Zeer fraai Very fine Sehr Schön Très beau Fraai Fine Schön Beau Zeer goed Very good S.g.e. T.b.c. De kwaliteitsaanduidingen, die overeenkomstig gebruikelijke maatstaven zijn aangebracht, gelden als persoonlijke beoordelingen. Gegoten Cast Guss Coulé AU = goud gold Gold or Ar = zilver silver Silber argent AE = koper, brons copper, brass, bronze Kupfer, Bronze cuivre, laiton Alu = aluminium aluminium Aluminium aluminium Fe = ijzer iron Eisen fer Ni = nikkel nickel Nickel nickel Pb = lood lead Blei plomp Pt = platina platinum Platin platine Tn = tin pewter Zinn étain Zn = zink zinc Zink zinc
3 XXXXXXX Klaaswaal, voorjaar 2015 Geachte relatie, De tweede veiling van Verzamelaarsveiling staat alweer voor de deur! Daarom bieden wij u deze veilingcatalogus met gepaste trots aan waarin de te veilen objecten staan afgebeeld voorzien van relevante informatie zodat u volledig geïnformeerd bent. Bekijk op uw gemak de prachtige gouden sieraden, antieke zilveren voorwerpen, munten, bankbiljetten en nog veel meer. Niet alleen voor verzamelaars is het genieten tijdens deze veiling, maar ook voor liefhebbers van sieraden staan de deuren wijd open. Zoals u weet is Verzamelaarsveiling eigendom van familie de Ruiter. Voor de verzamelaars een bekende familie in de verzamelaarswereld en al sinds 1984 bezig om verzamelaars te voorzien van allerhande objecten, met name op het gebied van goud, zilver, postzegels, munten en bankbiljetten. In de loop der jaren is het bedrijf gegroeid en heeft het diverse concepten neergezet zoals Goudwisselkantoor, VerzamelaarsMarkt en Verzamelaarsveiling. Door de landelijke dekking van het Goudwisselkantoor kan men door het hele land objecten inbrengen ter veiling zodat er altijd een kantoor in de buurt is, wat u tijd en moeite bespaart. U bent natuurlijk benieuwd wat er geveild wordt. Hoewel u dat natuurlijk verderop in de veilinggids kunt bekijken, noemen we toch alvast een aantal objecten: Prachtige zilveren voorwerpen: - Zeer uitgebreid Amerikaans bestekset: The Stieff Company van S. Kirk & Son in Sterling zilver. - Groot aanbod zilveren voorwerpen: o.a. strooibus, maliënkolder beurs, schalen, bonbonmandjes enz. Schitterende Sieraden: - Mooie bloedkoralen colliers, streeksieraden uit Zeeland o.a. 6 rijen bloedkoralen uit Zuid-Beveland; de diameter van de koralen zijn ca. 6,8-8,8 mm - Divers sieraden aanbod: o.a. een mooie witgouden slavenarmband bezet met briljanten. In totaal ca. 3,00 Ct. Interessante munten uit Nederland, zowel provinciale als Koninkrijksmunten: - Uitgebreid aanbod provinciale munten o.a. een aantal mooie 6 stuiverstukken uit Holland en Utrecht afgeslagen in goud gulden negotiepenning Willem II FDC gulden Willem II FDC-. Interessante munten uit de Zuidelijke Nederlanden en Frankrijk: - Brabant: dubbele Albertijn van Albrecht en Isabella Antwerpen Vlaanderen: Karolus goudgulden Karel V. - Denier Karel de Grote van Karolingen, Pavia. Papiergeld veiling met top collectie Nederlandse Antillen en Curaçao in de hoogste kwaliteit: gulden Nederlandse Antillen Type UNC - 5 gulden Curaçao Type nagenoeg UNC - Aantal zeldzame proefdrukken van Nederland; 1 gulden muntbiljet type 1949 proefserie. Vermeld in de catalogus van Patrick Plomp. U ziet, voor elk wat wils. Van harte welkom! Graag tot ziens op 26 en 27 maart 2015! Familie de Ruiter VerzamelaarsVeiling 3
4 Veilinglocatie Kijk- en ophaallocatie Restaurant & Partijcentrum t Stammineeke Brabersweg LD Mijnsheerenland Tel Hoofdkantoor VerzamelaarsVeiling Industrieweg BW klaaswaal Tel Aanvangstijden Kijkdagen Eerste zitting Donderdag 26 maart 2015, aanvang uur. Zilver kavel Goud, Juwelen en Horloges kavel zaterdag 21 maart uur woensdag 25 maart uur donderdag 26 maart uur vrijdag 27 maart uur (tot 100 nummers voor afslag) Tweede zitting Vrijdag 27 maart 2015, aanvang uur. Provinciale Munten kavel Bataafse Republiek Kavel Lodewijk Napoleon kavel Koninkrijksmunten en Overzee kavel Uw schriftelijke biedingen dienen uiterlijk 24 uur voor aanvang van de veiling bij ons binnen te zijn. Tijdens de kijkdagen kunt u ook uw objecten of verzamelingen laten taxeren voor de veiling Derde zitting Vrijdag 27 maart 2015, aanvang uur. Penningen kavel Munten buitenland kavel Bankbiljetten kavel De verkoop op de veiling geschiedt in contanten, per pin of per bank. Daar komt 22,5% opgeld bij inclusief BTW. Gekochte kavels worden slechts na betaling afgegeven. Tijdens de veiling of na iedere zitting bestaat er gelegenheid om de gekochte kavels na betaling mee te nemen. In de veilingcatalogus genoemde bedragen bij de kavels zijn de inzetbedragen. Het bieden begint dus met het genoemde bedrag bij de kavels. 4 VerzamelaarsVeiling
5 Routebeschrijving Routebeschrijving veilinglocatie Vanaf Rotterdam - A29 na Heinenoordtunnel 1e afslag rechts (N217), richting Oud Beijerland - Bij stoplichten linksaf, richting Oud Beijerland - 1e rotonde rechtdoor - 2e rotonde derde afslag links, richting Klaaswaal - Bij de eerst volgende rotonde derde afslag links, richting Westmaas - 1e Weg links, Brabersweg 10 Vanaf Zierikzee - A29 Afrit 22 Numansdorp - Rotonde 1e afslag richting Numansdorp - Rotonde 3e afslag richting Klaaswaal - Klaaswaal doorrijden (flitsers!) - Weg volgen richting Oud Beijerland - Na ongeveer 3 km voorbij Phoenix 1e afslag rechts, Brabersweg 10 Routebeschrijving kijk- en ophaallocatie Vanaf Rotterdam - A29 na Heinenoordtunnel 1e afslag rechts (N217), richting Oud Beijerland - Bij stoplichten rechtsaf, richting s Gravendeel - 1e stoplichten rechtdoor - 2e stoplichten rechtsaf, richting Klaaswaal (N489). U volgt de weg over de Reedijk, Maasweg en Smidsweg - Op de Smidsweg slaat u linksaf naar de Botweg - Sla rechtsaf naar de Kreupeleweg - Neem de 1e afslag links, 4e Moerweg - Sla rechtsaf naar de Oud-Cromstrijensedijk Oostzijde - Sla linksaf naar de Industrieweg Vanaf Zierikzee - A 29 Afrit 22 Numansdorp - Rotonde 1e afslag richting Numansdorp - Rotonde 3e afslag richting Klaaswaal - Weg volgen over de Rijksstraatweg richting Klaaswaal - Vervolgens komt u Klaaswaal binnen - Sla rechtsaf naar de Oud-Cromstrijensedijk Oostzijde - Sla bij de 2e rechtsaf naar de Industrieweg Routebeschrijving van kijk- en ophaaldagen naar veilinglocatie (8 minuten) - Sla linksaf naar de Oud-Cromstrijensedijk Oostzijde - Sla rechtsaf om op de Oud-Cromstrijensedijk Oostzijde te blijven - Klaaswaal doorrijden (flitsers!) - Weg volgen richting Oud Beijerland - Over de Molendijk, Stougjesdijk, Brabersweg richting Oud Beijerland - Na ongeveer 3 km voorbij Phoenix 1e afslag rechts Brabersweg 10 - Na 500 m heeft u de locatie aan uw linkerhand Routebeschrijving openbaar vervoer vanaf Station Rotterdam Centraal - Lopen naar Metrostation Centraal Station, Rotterdam - Metro E (richting Rotterdam Slinge) - Uitstappen op Metrostation Zuidplein, Rotterdam - Lopen naar Bushalte Zuidplein, Rotterdam - Opstappen bus 174 (sneldienst) of 164 (richting Numansdorp/Zuid-Beijerland) - Uitstappen Bushalte Rijksstraatweg, Klaaswaal - Over de Rijksstraatweg richting Klaaswaal lopen - Vervolgens komt u Klaaswaal binnen - Ga rechtsaf naar de Oud- Cromstrijensedijk Oostzijde - Ga bij de 2e rechtsaf naar de Industrieweg VerzamelaarsVeiling 5
6 Inhoudsopgave Zilver Beelden 8 Bestek 8 Lepel- en Schepwerk 17 Gelegenheidslepels 23 Collectie The Stieff Company 24 Manden en Schalen 28 Rookgerei 30 Strooibussen 30 Tafelzilver 31 Kandelaars 35 Thee- en koffieserviezen 36 Vazen 40 Diversen 41 Lots 42 Goud, Sieraden en Horloges Klederdracht & Streeksieraden 45 Kettingen en Colliers 47 Armbanden 49 Ringen 50 Broches 65 Hangers 67 Oorbellen 68 Diamanten 70 Diversen 70 Lots 70 Polshorloges 71 Hanghorloges 73 Zakhorloges 73 kettingen / colliers 74 Armbanden 74 Ringen 77 Broches 81 Hangers 81 Oorbellen 82 Lots 82 Horloges 82 Antiek Buitenland 82 Provinciale munten Zuidelijke Nederlanden 86 Noordelijke en Zuidelijke Nederlanden 87 Gelderland 87 Groningen 89 Holland 89 Amsterdam 92 Overijssel 92 De Driesteden 93 Deventer 93 Kampen 93 Zwolle 93 Utrecht 94 Utrecht stad 98 West-Friesland 98 Enkhuizen 101 Friesland 101 Zeeland 101 Bataafse Republiek Lodewijk Napoleon 10 stuiver stuiver 105 Zilveren dukaten 105 Koninkrijksmunten ½ cent cent 110 2½ cent cent cent cent 121 ½ gulden gulden 130 2½ gulden 139 Zilveren dukaten gulden gulden gulden gulden 152 Gouden dukaten euro 153 Misslagen 157 muntsets 158 Utrecht (V.O.C.) 158 Ned. West Indië 158 Nederland 159 Lots 162 Buitenlandse penningen 164 Munten Buitenland Grieken 166 Parten 166 Romeinse Republiek 166 Romeins Keizerrijk 166 Byzantijnen 168 Europa 169 Wereld 175 Lots 177 Bankbiljetten Nederland. 181 Euro. 191 Noodgeld. 191 Noodgeld 1ste W.O. 191 Noodgeld 2de W.O. 192 Noodgeld bedrijven en instellingen. 195 Kampgeld. 196 Scheepsgeld. 197 Reclamegeld. 198 Testbiljetten. 200 Vals Geld. 200 Kantine geld. 200 Schoolgeld. 200 Spaarbonnen. 201 Waardebonnen. 201 Overzeese gebiedsdelen 202 Nederlands Indië. 209 West-Friesland 104 Utrecht 104 Zeeland VerzamelaarsVeiling
7 Veilinginformatie Biedingen Bieden op kavels is nog nooit zo eenvoudig geweest. VerzamelaarsVeiling biedt u verschillende opties om een bod uit te brengen, zoals via internet, schriftelijk of direct in de zaal. Bij dezen willen wij u graag informeren over de vele mogelijkheden bij VerzamelaarsVeiling. Mocht u nog vragen hebben, bel ons dan gerust op Vóór de veiling Het is mogelijk reeds vóór de start van de veiling biedingen uit te brengen op uw favoriete kavels. Dit kan door middel van een schriftelijk bod of door te bieden via internet. Een schriftelijk bod uitbrengen doet u door middel van het bijgeleverde biedformulier. Dit biedformulier is uiteraard ook te downloaden via onze website. Vul dit formulier zo volledig mogelijk in en stuur dit naar ons toe via post of . Schriftelijke biedingen dienen uiterlijk op 9 oktober 2014 om 12:00 uur bij ons binnen te zijn. Ook kunt u, voordat de daadwerkelijke zaalveiling begint, een bod uitbrengen via internet. Dit kan op twee manieren: via een autobod of via een normaal bod. Met een autobod kunt u het maximumbedrag invoeren dat u wilt bieden. Dit bod wordt opgeslagen in het systeem en zorgt ervoor dat het systeem automatisch voor u biedt, totdat uw maximum is bereikt. Zo blijft u de hoogste bieder, zonder dat u de veiling op de voet hoeft te volgen. Wilt u liever eenmalig een bod uitbrengen op een kavel? Dat kan door middel van een normaal bod. U plaatst een bod en ontvangt een wanneer een ander u overboden heeft. Kavels waar u op geboden heeft, komen automatisch op uw lijst te staan, zodat u een handig overzicht heeft van al uw favoriete kavels. Ook kunt u zelf kavels toevoegen waarop u niet heeft geboden. overboden worden, autobod) krijgt u een met daarin de details van uw bieding. Op deze manier blijft u constant op de hoogte en kunt u direct opnieuw bieden wanneer u overboden bent. Naast de desktopversie heeft VerzamelaarsVeiling ook een speciale mobiele versie om via uw smartphone of tablet op de hoogte te blijven. Als u telefonisch wilt bieden, reserveren wij een lijn voor u en bellen wij u zodra het desbetreffende kavel wordt geveild. Om u aan te melden voor het telefonisch bieden, vragen wij u bijgevoegd formulier in te vullen en op sturen naar het hoofdkantoor in Klaaswaal. U kunt dit formulier, dat tevens op onze website is te vinden, ook mailen. Na de veiling Heeft u een kavel gezien waarop niet is geboden, maar wat u graag wilt kopen? Dat kan alsnog. Tot twee weken na de zaalveiling kunnen de onverkochte kavels alsnog worden aangeschaft voor het inzetbedrag plus opgeld. Noteer alvast: de volgende veiling zal plaatsvinden op 1 en 2 oktober 2015 Tijdens de veiling Voor wie wil bieden tijdens de veiling zijn drie opties beschikbaar. U kunt in de zaal fysiek meebieden, live via internet deelnemen of telefonisch Tijdens de veiling kunt u fysiek meebieden in de zaal. Hier heeft u een biednummer voor nodig. Deze ontvangt u bij de aanmelding in de zaal. Wanneer de veilingmeester uw biednummer vraagt, moet u uw biednummer omhoog houden, zodat de veilingmeester de kavel aan u kan toekennen. Wanneer u niet in de gelegenheid bent om fysiek in de zaal mee te bieden, kunt u de veiling live via internet volgen. U kunt op de website meeluisteren en meebieden met de zaal. Wanneer u vooraf een autobod hebt ingevoerd, wordt er automatisch voor u geboden. Vanaf uw pc kunt u ook live meebieden en meeluisteren. Van elke belangrijke stap in de veiling (bieden, VerzamelaarsVeiling 7
8 Beelden Bestek 1. Zilveren Hond Bodem gedecoreerd met parelrand. Nederland (Voorschoten), Fa. J.M. Van Kempen & Zonen, , hoogte 4 cm. Zilverkeuren: VK. 30,- 5. Zilveren Advocaatlepeltjes (12x) Nederland (Schoonhoven), A. Pluut Jr., 1968 tweede gehalte zilver (835), lengte 9 cm. Zilverkeuren: jaarletter I, kantoorteken M, leeuw 2, WAP1. 40,- 9. Zilveren Advocaatlepeltjes (6x) Nederland (Schoonhoven), Frank Pluut, , lengte 10 cm. Zilverkeuren: FP1 en zwaard. 20,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges 2. Zilveren Beeldjes (5x) Cement gevuld. O.a. Chopin, Napoleon (2x), Apollo. Italiaans, Nederlands (Utrecht), 1972 / 1973, eerste gehalte zilver. Zilverkeuren: leeuw 1, kantoorteken B, jaarletter M/N. 943 gram. 100,- 3. Zilveren Olifant, beer en klein olifantje Hoogte 12 cm. Nederlands en Duits zilver, gehalte gram. 250,- 6. Zilveren Advocaatlepeltjes (12x) Nederland, lengte 9 cm. Zilverkeuren: zilversmid onleesbaar en zwaard. 35,- 7. Zilveren Advocaatlepeltjes (6x) Nederland (Amsterdam), 1815, tweede gehalte zilver (835), lengte 10 cm. Zilverkeuren: jaarletter F, kantoorteken A, leeuw 2, zilversmid: onleesbaar. 25,- 10. Zilveren Advocaatlepeltjes (6x) Nederland (Amsterdam & Groningen / Zeist), H. Nieuwold, , lengte 8 cm. Zilverkeuren: HN* en zwaard. 15,- 11. Zilveren Advocaatlepeltjes (6x) Nederland (Woudsend / Sneek), Johannes Schijfsma, , lengte 9 cm. Zilverkeuren: JS189 en zwaard. 15,- 4. Zilveren Oosterse Beeldjes (2x) Cement gevuld. Nederland (Utrecht), 1972, eerste gehalte zilver. Hoogte 10 cm. Zilverkeuren: leeuw 1, kantoorteken B, jaarletter M. 273 gram. 40,- 8. Zilveren Advocaatlepeltjes (6x) Nederland (Haarlem / Amsterdam), Zaanlandse Zilversmederij, lengte 9 cm. Zilverkeuren: ZZ en zwaard. 20,- 12. Zilveren Apostellepeltjes (12x) In originele doos. Nederland (Schoonhoven / Nieuwpoort), P. Baardwijk, , lengte 11 cm. Zilverkeuren: PB6, zwaard. 164 gram. 100,- 8 VerzamelaarsVeiling
9 13. Zilveren Botermesjes (2x) Getordeerde steel, parelrand. Nederland, lengte 12 cm. Zilverkeuren: zwaard. 15,- 17. Zilveren Gebaksvorkjes (12x) In originele doos (P. Merkes). Nederland (Middelburg), Casper Aarnout Hackenberg, , lengte 12 cm. Zilverkeuren: CH2, zwaard. 85,- 21. Zilveren Gebaksvorkjes (12x) Nederland (Groningen), E.L. Molenberg (Fa. A. Molenberg & Zoon), 1928, tweede gehalte zilver (835), lengte 11 cm. Zilverkeuren: AM&Z, leeuw 2, kantoormerk M, jaarletter S (1928). 55,- 14. Zilveren Botermesjes (3x) Bewerkte steel. Lengte 12 cm. Zilverkeuren: onleesbaar. 30,- 15. Zilveren Dessertvorkjes (6x) Steel is van zilver, Haags lofje. Nederland (Utrecht), Koninklijke Ned. Fabriek van Kempen en Begeer N.V., 1977, tweede gehalte zilver (835), lengte 15 cm. Zilverkeuren: VKB, leeuw 2, kantoorteken B (Utrecht), jaarletter R (1977). 35,- 18. Zilveren Gebaksvorkjes (12x) Nederland (Voorschoten), Zilverfabriek Voorschoten N.V., , lengte 10 cm. Zilverkeuren: V, zwaard. 75,- 19. Zilveren Gebaksvorkjes (12x) Nederland (Schoonhoven), Gebr. T. & J. Huisman, , lengte 12 cm. Zilverkeuren: GH3, zwaard. 65,- 22. Zilveren Gebaksvorkjes (6x) Bloemendécor. Gehalte 835. Lengte 12 cm. Zilverkeuren: ,- 23. Zilveren Gebaksvorkjes (6x) Nederland (Voorschoten), Zilverfabriek Voorschoten N.V., , lengte 12 cm. Zilverkeuren: V, zwaard. 45,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges 16. Zilveren Gebaksvorkjes (12x) Nederland (Schoonhoven), C.F. & E. van der Ree (Fa. Gebr. Van der Ree), , lengte 12 cm. Zilverkeuren: GR, zwaard. 166 gram. 100,- 20. Zilveren Gebaksvorkjes (12x) Nederland (Schoonhoven), P. Van Oostrom, 1926, tweede gehalte zilver (835), lengte 11 cm. Zilverkeuren: PO8, leeuw 2, kantoormerk M, jaarletter Q (1926). 60,- 24. Zilveren Gebaksvorkjes (6x) Getordeerde steel. Nederland. Lengte 12 cm. Zilverkeuren: onleesbaar. 40,- VerzamelaarsVeiling 9
10 25. Zilveren Gebaksvorkjes (6x) Nederland (Haarlem), Th. & P. Moerkerk, , lengte 12 cm. Zilverkeuren: M14C, zwaard. 40,- 29. Zilveren Gebaksvorkjes (6x) Nederland (Utrecht), A. Jansen, Lengte 11 cm. Zilverkeuren: AJ2, zwaard. 30,- 33. Zilveren Kinderlepel Kabouter. Nederland (Voorschoten), Zilverfabriek Voorschoten N.V., 1932, lengte 15 cm. Zilverkeuren: V, leeuw 2, jaarletter X (1932). 15,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges 26. Zilveren Gebaksvorkjes (6x) Nederland (Voorschoten), Zilverfabriek Voorschoten N.V., , lengte 11 cm. Zilverkeuren: V, zwaard. 40,- 27. Zilveren Gebaksvorkjes (6x) Nederland (Joure), wed. J.H. v/d Meulen, , tweede gehalte zilver (835), lengte 13 cm. Zilverkeuren: VDM, zwaard (835). 40,- 30. Zilveren Gebaksvorkjes (6x) Nederland (Schoonhoven), P. Van Oostrom, , lengte 11 cm. Zilverkeuren: PO8, zwaard. 30,- 31. Zilveren Grapefruitlepel Opengewerkt. Nederland (Amsterdam), Jan Hendrik Eversbag, 1854, tweede gehalte zilver (835), lengte 17 cm. Zilverkeuren: IE, leeuw 2, kantoorteken A, jaarletter U (1854). 15,- 34. Zilveren Lepel Amsterdams Lof. Lengte 20 cm. 60,- 35. Zilveren Lepel Amsterdams Lof. Nederland (Gorinchem), Jacobus Schrader Sr., , eerste gehalte zilver (934), lengte 20 cm. Zilverkeuren: IS, stadswapen, gehalteteken. 45,- 28. Zilveren Gebaksvorkjes (6x) Nederland (Schoonhoven), A. Az Pluut (Zilverstad Fabriek N.V.), 1963, tweede gehalte zilver (835), lengte 12 cm. Zilverkeuren: ZF*, leeuw II, kantoormerk M, jaarletter D (1963). 30,- 32. Zilveren Ijslepeltjes (12x) Nederland (Groningen), Gerrit Venema, Lengte 11 cm. Zilverkeuren: G.V. 70,- 36. Zilveren Lepel Amsterdams Lof. Nederland (Middelburg), Anthonie Janse, 1795, lengte 20 cm. Zilverkeuren: AI, stadswapen Middelburg. 40,- 10 VerzamelaarsVeiling
11 37. Zilveren Lepel Amsterdams lof. Nederland (Groningen), wed. Hermanus Ridder, 1842, tweede gehalte zilver, 21 cm. Zilverkeuren: *4* WR, leeuw 2, kantoorteken, jaarletter H. 30,- 41. Zilveren Lepel en Vork Amsterdams lofje. Nederland (Breda), Anthony Roeland Verlegh, 1816, tweede gehalte zilver (.833), lengte 21 cm. Zilverkeuren: leeuw 2 (.833), VL, jaarletter G, kantoorteken. 60,- 45. Zilveren Lepels (6x) Dubbele filetrand. Engeland (Sheffield), Cooper Brothers & Sons, 1917, sterling zilver, lengte: 18 cm. Zilverkeuren: CB&S, kroon, leeuw, jaarletter Z. 390 gram. 200,- 38. Zilveren Lepel Rijk gedecoreerd, opengewerkt. Lengte 16 cm. Amerika, Wallace Silversmiths Inc, gehalte 925 (sterling). Zilverkeuren: Wallace, Sterling, Pat ,- 39. Zilveren Lepel Getordeerde steel, bladdecor. Nederland, 1894, tweede gehalte zilver (835), lengte 15 cm. Zilverkeuren: leeuw 2, kantoorteken, jaarletter K (1894). 10,- 42. Zilveren Lepel en Vork Amsterdams lof. Nederland ( s-gravenhage), Hendrik Adriaan de Meijer, 1817/1818, tweede gehalte zilver, 20 cm. Zilverkeuren: M, leeuw 2, kantoorteken C, jaarletter H / I. 60,- 43. Zilveren Lepel en Vork Nederland (Breda), Johannes Bernardus van der Hooft, 1850, tweede gehalte zilver (.833), lengte 22 cm. Zilverkeuren: leeuw 2, VDH, kantoorteken, jaarletter Q. 55,- 46. Zilveren Lepels en Vorken (4x) Dubbele filetrand. Engeland (Sheffield), Cooper Brothers & Sons, 1917, sterling zilver, lengte: 20 cm. Zilverkeuren: CB&S, kroon, leeuw, jaarletter Z. 341 gram. 180,- 47. Zilveren Lepels en Vorken (6x) Amsterdams lofje. Nederland (Rotterdam), Jan Frijthoff, 1808, tweede gehalte zilver (.833), lengte 20 cm. Zilverkeuren: stadswapen Rotterdam, 10 (.833), I.F., jaarletter A. 270 gram. 150,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges 40. Zilveren Lepel (2x) Amsterdams lof. Nederland ( s-gravenhage), Johannes Hendrikus Bouscholten, 1820/1821, tweede gehalte zilver, 21 cm. Zilverkeuren: B38, leeuw 2, kantoorteken C, jaarletter L / M. 60,- 44. Zilveren Lepels (2x) Dubbel Amsterdams Lof. Nederland (Amsterdam), Johan Diederik Sluyter, 1725, eerste gehalte zilver (934), lengte 20 cm. Zilverkeuren: IDS, stadswapen Amsterdam, jaarletter P. 152 gram. 150,- 48. Zilveren Lepels en Vorken (8x) Amsterdams lofje. Nederland (Breda), Anthony Roeland Verlegh, 1837, tweede gehalte zilver (.833), lengte 21 cm. Zilverkeuren: leeuw 2 (.833), VL, jaarletter C, kantoorteken. 350 gram. 180,- VerzamelaarsVeiling 11
12 49. Zilveren lepeltjes (lange steel) (6x) Getordeerde steel, bezet met edelstenen. Lengte: 20 cm. 55,- 53. Zilveren Lepelvaasje Noorwegen, gehalte 830, hoogte 7 cm., doorsnede 6 cm. Zilverkeuren: 830S, P.H. 45,- 57. Zilveren Saladevork Nederland (Amsterdam), 1854, tweede gehalte zilver (835), lengte 12 cm. Zilverkeuren: zilversmid onleesbaar, leeuw 2, kantoorteken A (Amsterdam), jaarletter U (1854). 5,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges 50. Zilveren Lepelvaasje Rijk gedecoreerd. Hoogte 9 cm. Zilverkeuren: gram. 90,- 51. Zilveren Lepelvaasje Nederland (Zeist), J.A.A. Gerritsen NV, 1921, tweede gehalte zilver (835), hoogte 8 cm., doorsnede 6 cm. Zilverkeuren: GZ, leeuw 2, kantoorteken B (Utrecht), jaarletter L (1921). 50,- 54. Zilveren Lepelvaasje Nederland (Voorschoten), Zilverfabriek Voorschoten N.V., 1954, tweede gehalte zilver (835), hoogte 7 cm., doorsnede 6 cm. Zilverkeuren: V, leeuw 2, kantoorteken, jaarletter T (1954). 25,- 55. Zilveren Lepelvaasje incl. bijpassende lepeltjes (10x) Rusland, Lev Fridrikhovich Oleks, eind 19e eeuw, gehalte 875, hoogte 7 cm. doorsnede 6 cm. Zilverkeuren: 84 en overige russiche keurmerken. Lepeltjes: Nederland (Bergum), IJ. Steensma, , tweede gehalte zilver 75,- (835). 58. Zilveren Saladevork (2x) Nederland (Amsterdam), 1860, tweede gehalte zilver (835), 16 cm. Zilverkeuren: zilversmid onleesbaar, leeuw 2, kantoorteken A (Amsterdam), jaarletter A (1860). 20,- 59. Zilveren Theelepeltjes (12x) In originele doos van C.F. Eweg, Overtoom 267 in Amsterdam, inclusief grote gelegenheidslepel. Lengte 10 cm. Zilverkeuren: 3WB, zwaard. 90,- 52. Zilveren Lepelvaasje Nederland (Voorschoten), Zilverfabriek Voorschoten N.V., 1943, tweede gehalte zilver (835), hoogte 8 cm., doorsnede 7 cm. Zilverkeuren: V, leeuw 2, kantoorteken, jaarletter I (1943). 45,- 56. Zilveren Oestervorkjes (10x) Rijk gedecoreerd. Nederland (Utrecht), Engelbertus Schlebusch, Zilverkeuren: Stadswapen Utrecht, gekroonde B, 830, belastingmerk V. 301 gram. 180,- 60. Zilveren Theelepeltjes (12x) Nederland (Amsterdam & Zeist), Johannes Albertus Adolf Gerritsen, , lengte 11 cm. Zilverkeuren: G.Z., zwaard. 80,- 12 VerzamelaarsVeiling
13 61. Zilveren Theelepeltjes (12x) Nederland (Schoonhoven / Utrecht), B.H. Driessen (Fa. A.J. Driessen), , lengte 11 cm. Zilverkeuren: AJD, zwaard. 75,- 65. Zilveren Theelepeltjes (12x) Nederland (Schoonhoven), E. van der Ree, , lengte 11 cm. Zilverkeuren: GR3, zwaard. 60,- 69. Zilveren Theelepeltjes (12x) Nederland (Schoonhoven), 1923, tweede gehalte zilver (835), lengte 11 cm. Zilverkeuren: jaarletter N, kantoorteken M, leeuw 2, zilversmid: onleesbaar. 45,- 62. Zilveren Theelepeltjes (12x) Nederland (Schoonhoven), Pieter van Geelen Ez., 1885, tweede gehalte zilver (835), lengte 12 cm. Zilverkeuren: PG21, jaarletter A, kantoorteken M, leeuw 2. 70,- 63. Zilveren Theelepeltjes (12x) Nederland (Utrecht), A. Jansen, Lengte 11 cm. Zilverkeuren: AJ2, zwaard. 65,- 66. Zilveren Theelepeltjes (12x) Nederland (Amsterdam & Zeist), Johannes Albertus Adolf Gerritsen, , lengte 11 cm. Zilverkeuren: G.Z., zwaard. 60,- 67. Zilveren Theelepeltjes (12x) Nederland (Joure), K. van der Meulen (Fa. J.H. van der Meulen), , lengte 11 cm. Zilverkeuren: vdm, zwaard. 55,- 70. Zilveren Theelepeltjes (12x) Nederland (Schoonhoven), Anthonie & Jacobus Johannes Driesen, , lengte 11 cm. Zilverkeuren: AJD, zwaard. 45,- 71. Zilveren Theelepeltjes (12x) Nederland, diverse zilversmederijen, 19e en 20e eeuw, lengte 11 cm. Zilverkeuren: zwaard, zilverkeurmerken. 45,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges 64. Zilveren Theelepeltjes (12x) Nederland (Schoonhoven), Schoonhovensche Zilverfabriek H. Hooijkaas B.V., 1966, tweede gehalte zilver (835), lengte 11 cm. Zilverkeuren: HH, leeuw 2, kantoorteken M, jaarletter G. 65,- 68. Zilveren Theelepeltjes (12x) In originele doos (beschadigd). Nederland (Schoonhoven), Fa. A. Pluut & Zoon, , lengte 11 cm. Zilverkeuren: AP, zwaard. 55,- 72. Zilveren Theelepeltjes (12x) en melk- en suikerschepje Nederland (Schoonhoven), 1924, tweede gehalte zilver (835), lengte 11 cm. Zilverkeuren: zilversmid onleesbaar, Leeuw 2, kantoorteken M, jaarletter O. 75,- VerzamelaarsVeiling 13
14 73. Zilveren Theelepeltjes (12x) en suikerschepjes (2x) In originele doos van P. Merkes, Rotterdam. Nederland (Voorschoten), Fa. J.M. Van Kempen & Zonen, , lengte 12 cm. Zilverkeuren: VK, zwaard. 163 gram. 100,- 77. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Schoonhoven), J. Niekerk, , lengte 11 cm. Zilverkeuren: N10 (zilversmid), zwaard. 40,- 81. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Amsterdam & Zeist), Johannes Albertus Adolf Gerritsen, , lengte 11 cm. Zilverkeuren: G.Z., zwaard. 35,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges 74. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Schoonhoven), Cornelis Monteban, 1849, tweede gehalte zilver (835), lengte 13 cm. Zilverkeuren: CM78, leeuw 2, kantoormerk M, jaarletter P (1849). 55,- 75. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Voorschoten), Fa. J.M. Van Kempen & Zonen, , 11 cm. Zilverkeuren: VK, zwaard. 45,- 78. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Voorschoten), Zilverfabriek Voorschoten N.V., , lengte 11 cm. Zilverkeuren: V, zwaard. 40,- 79. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Schoonhoven), J. Niekerk, , lengte 11 cm. Zilverkeuren: N10 (zilversmid), zwaard. 40,- 82. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Haarlem / Amsterdam), Zaanlandse Zilversmederij, lengte 11 cm. Zilverkeuren: ZZ en zwaard. 35,- 83. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Schoonhoven / Utrecht), B.H. Driessen (Fa. A.J. Driessen), , lengte 11 cm. Zilverkeuren: AJD, zwaard. 30,- 76. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Schoonhoven), C.F. Wever (Fa. Carl Wever & Zoon), , lengte 12 cm. Zilverkeuren: CWZ, zwaard. 40,- 80. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Amsterdam & Zeist), Johannes Albertus Adolf Gerritsen, , lengte 11 cm. Zilverkeuren: G.Z., zwaard. 40,- 84. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Schoonhoven), A. Landmeter, , lengte 11 cm. Zilverkeuren: AL, zwaard. 30,- 14 VerzamelaarsVeiling
15 85. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Joure), wed. J.H. van der Meulen, J & S van der Meulen, 1966, tweede gehalte zilver (835), lengte 9 cm. Zilverkeuren: vdm, leeuw 2, jaarletter G, kantoorteken. 25,- 89. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Bergum), IJ. Steensma, 1916, lengte 11 cm. Zilverkeuren: IJS3, kantoorteken G, leeuw 2, jaarletter G (1916). 25,- 93. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Schoonhoven), P. van Heumen, , lengte 11 cm. Zilverkeuren: VH, zwaard. 20,- 86. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland, 19e eeuws, lengte 12 cm. Zilverkeuren: DS, zwaard. 25,- 87. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Schoonhoven), Jacob van der Ree, 1858, lengte 13 cm. Zilverkeuren: JR125, leeuw 2, jaarletter Y, kantoorteken M. 25,- 90. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Schoonhoven), 1917, tweede gehalte zilver (835), lengte 11 cm. Zilverkeuren: leeuw 2, kantoorteken M, jaarletter H, zilversmid onleesbaar. 25,- 91. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Schoonhoven), Anthonie & Jacobus Johannes Driesen, , lengte 11 cm. Zilverkeuren: AJD, zwaard. 25,- 94. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Schoonhoven), Anthonie & Jacobus Johannes Driesen, , lengte 11 cm. Zilverkeuren: AJD, zwaard. 20,- 95. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Schoonhoven), Jacob Az. Kooiman, , 11 cm. Zilverkeuren: VK, zwaard. 20,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges 88. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Schoonhoven), Leendert Schenkel, , lengte 11 cm. Zilverkeuren: LS en zwaard. 25,- 92. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Schoonhoven), P. Van Heumen, 1930, tweede gehalte zilver (835), lengte 10 cm. Zilverkeuren: VH, leeuw 2, kantoorteken M, jaarletter V (1930). 25,- 96. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Schoonhoven), Evert van Geelen, 1916, tweede gehalte zilver (835), lengte 11 cm. Zilverkeuren: EvG, leeuw 2, kantoorteken M, jaarletter G. 20,- VerzamelaarsVeiling 15
16 97. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Cuijk), J.J.G. Haasen, , lengte 10 cm. Zilverkeuren: JH1 (zilversmid), zwaard. 20, Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Joure), Christiaan Jacobs Bruinings, , lengte 11 cm. Zilverkeuren: B77, zwaard. 15, Zilveren Vork Dubbel Amsterdams Lof. Lengte 19 cm. Nederland (Amsterdam), Barent Sluyter, 1677, eerste gehalte zilver (934), Zilverkeuren: Jaarletter P, Keurteken 934, stadswapen, zilversmid (sleutels). 75,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges 98. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Schoonhoven / Utrecht), B.H. Driesen (Fa. A.J. Driesen), , lengte 11 cm. Zilverkeuren: AJD, zwaard. 20,- 99. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland, 19e en 20e eeuw, lengte 11 cm. Zilverkeuren: zwaard, zilverkeurmerken onleesbaar. 15, Zilveren Theelepeltjes (6x) en melk- en suikerschepje Nederland (Voorschoten), Fa. J.M. Van Kempen & Zonen, 1867, lengte 13 cm. Zilverkeuren: VK, leeuw 2, kantoorteken C, jaarletter H. 75, Zilveren Theelepeltjes (6x) en suikerschepje Nederland, 1888, tweede gehalte zilver (835), lengte 12 cm. Zilverkeuren: zilversmid onleesbaar, Leeuw 2, kantoorteken onleesbaar, jaarletter D. 50, Zilveren Vork (2x) Nederland (Rotterdam), Jan George Grebe Jr., 1834/1835, tweede gehalte zilver, 21 cm. Keurmerken; JGG, leeuw 2, kantoorteken D, jaarletter X / A. 60, Zilveren Vork (2x) Nederland (Schoonhoven), Adrianus Kuijlenburg Pz., 1871, tweede gehalte zilver (835), 16 cm. Zilverkeuren: AK 47, leeuw 2, kantoorteken A (Amsterdam), jaarletter M (1871). 25, Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Schoonhoven), Lz. Gerrit van den Berg, , lengte 11 cm. Zilverkeuren: GB21, zwaard. 15, Zilveren Viscouvert (5x) Gegraveerd. Gehalte 830, lengte 18 cm. Zilverkeuren: R, 2, 830, belastingteken V. 526 gram. 200, Zilveren Vorkjes (6x) Getordeerde steel, parelrand. Lengte 12 cm. 20,- 16 VerzamelaarsVeiling
17 109. Zilveren Zuurvorkjes (2x) In originele cassette, getorste steel. Nederland (Schoonhoven), wed. Adrianus Kuijlenburg Pz., 1888, tweede gehalte zilver (835), 13 cm. Zilverkeuren: AK 47, leeuw 2, kantoorteken A (Amsterdam), jaarletter D (1888). 15, Zilveren Botermesje Rijk gedecoreerd. Nederland ( s-hertogenbosch), Antonius Hendrikus der Kinderen, 1865, tweede gehalte zilver (835), lengte 17 cm. Zilverkeuren: DK44 (zilversmid), leeuw 2 (835), kantoorteken, jaarletter F (1865). 25, Zilveren Broodvork Getordeerde steel, blad gegraveerd. Nederland (Schoonhoven), Adrianus Kuijlenburg Pz., 1871, tweede gehalte zilver (835), 17 cm. Zilverkeuren: AK 47, leeuw 2, kantoorteken A (Amsterdam), jaarletter M (1871). 20, Zilveren Zuurvorkjes (6x) Nederland (Amsterdam / Zeist), Gerritsen N.V., , lengte 11 cm. Zilverkeuren: GZ, zwaard. 45, Zilveren Zuurvorkjes (6x) Nederland, lengte 11 cm. Zilverkeuren: onleesbaar. 25, Zilveren Botermesjes (2x) Mesjes rijk gedecoreerd, en steel is van ivoor. Nederland (Voorschoten), Fa. J.M. Van Kempen & Zonen, , lengte 20 cm. Zilverkeuren: VK, zwaard. 40, Zilveren Broodvork Floraal décor, opengewerkt, prachtige afbeeldingen op de vork. Nederland (Haarlem), G. La Court & D. Offenberg, 1947, tweede gehalte zilver (835), lengte 21 cm. en breedte 5,5 cm. (vork). Zilverkeuren: CO7, leeuw 2 (835), kantoorteken A (Amsterdam), jaarletter M (1947). 60, Zilveren Cakeprikker Opengewerkt. Nederland (Amsterdam), Zaanlandse Zilversmederijen NV/BV, 1930, tweede gehalte zilver (835), lengte 21 cm. en breedte 3,5 cm. (vork). Zilverkeuren: ZZ, leeuw 2 (835), kantoorteken A (Amsterdam), jaarletter V (1930). 45, Zilveren Cakeprikker Floraal décor, bloem. Nederland (Zandvoort), Wed. W. Visser (Chr. Verhage), Zandvoortse Edelmetaal Gieterij, 1954, tweede gehalte zilver (835), lengte 19 cm. en breedte 2,5 cm. (vork). Zilverkeuren: 2WV, leeuw 2 (835), kantoorteken A (Amsterdam), jaarletter T (1954). 35,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges Lepel- en Schepwerk 112. Zilveren Aspergeschep Opengewerkt, bladdécor. Nederland (Voorschoten), Zilverfabriek Voorschoten N.V., 1938, tweede gehalte zilver (835), lengte 24 cm. Zilverkeuren: V, leeuw 2, kantoorteken C (Den Haag), jaarletter D (1938). 50, Zilveren Broodvork Floraal décor, opengewerkt, prachtige afbeeldingen op de vork. Nederland (Amsterdam), Zaanlandse Zilversmederijen NV/BV, 1930, tweede gehalte zilver (835), lengte 20 cm. en breedte 5 cm. (vork). Zilverkeuren: ZZ, leeuw 2 (835), kantoorteken A (Amsterdam), jaarletter V (1930). 55, Zilveren Cakeprikker Opengewerkt. Nederland (Schoonhoven), Alb. Meijer, 1928, tweede gehalte zilver (835), lengte 20 cm. en breedte 3 cm. (vork). Zilverkeuren: AM*, leeuw 2 (835), kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter S (1928). 35,- VerzamelaarsVeiling 17
18 121. Zilveren Cakeprikker Rijk gedecoreerd. Nederland (Schoonhoven), W. & G. Hooijkaas, 1945/1946, tweede gehalte zilver (835), lengte 20 cm. en breedte 4 cm. (vork). Zilverkeuren: *HH*, leeuw 2 (835), kantoorteken M (Schoonhoven), Jaarletter K (kroon) 1945/ , Zilveren Cakeprikker Floraal décor, bloem. Nederland (Amsterdam), Zaanlandse Zilversmederijen NV/BV, 1943, tweede gehalte zilver (835), lengte 17 cm. en breedte 2 cm. (vork). Zilverkeuren: ZZ, leeuw 2 (835), kantoorteken A (Amsterdam), jaarletter I (1943). 20, Zilveren Groentelepel Nederland (Amsterdam & Zeist / Zeist), J.A.A. Gerritsen N.V., 1910, tweede gehalte zilver (835), lengte 27 cm., breedte 5.5 cm. (lepel). Zilverkeuren: GZ., leeuw 2 (835), kantoorteken A (Amsterdam), jaarletter A (1910). 40,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges 122. Zilveren Cakeprikker Rijk gedecoreerd. Nederland (Schoonhoven), Alex Meijer, 1930, tweede gehalte zilver (835), lengte 20 cm. en breedte 3 cm. (vork). Zilverkeuren: A*M, leeuw 2 (835), kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter V (1930). 35, Zilveren Cakeprikker Rijk gedecoreerd. Nederland (Amsterdam), 1949, tweede gehalte zilver (835), lengte 20 cm. en breedte 2,5 cm. (vork). Zilverkeuren: 4H3, leeuw 2 (835), kantoorteken A (Amsterdam), Jaarletter O (1949). 30, Zilveren Cakeprikker Floraal décor, bloem. Nederland (Schoonhoven), Fa. A. Pluut & Zoon, , tweede gehalte zilver (835), lengte 17 cm. en breedte 3,5 cm. (vork). Zilverkeuren: AP, leeuw 2 (835), kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter K gekroond. 20, Zilveren Gembercouvert Nederland (Schoonhoven), Pieter van Geelen Ez., 1876, tweede gehalte zilver (835), lengte 18 cm. Zilverkeuren: PG21, leeuw 2, kantoorteken, jaarletter R (1876). 55, Zilveren Juslepel Voluutvormig gegraveerd. Nederland (Amsterdam), Jacob Everdse, 1845, lengte 17 cm. Zilverkeuren: JE (anker), leeuw 2, kantoorteken A (Amsterdam), jaarletter L (1845). 55, Zilveren Juslepel Dubbele filetrand. Engeland (Sheffield), Cooper Brothers & Sons, 1917, sterling zilver, lengte: 19 cm. Zilverkeuren: CB&S, kroon, leeuw, jaarletter Z. 45, Zilveren Cakeprikker Getordeerde parelrand, afgewerkt met kroon. Nederland (Schoonhoven), 1944, tweede gehalte zilver (835), lengte 18 cm. en breedte 3 cm. (vork). Zilverkeuren: leeuw 2 (835), kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter J (1944). 20, Zilveren Groentelepel Getordeerde steel, met parelrand. Nederland (Voorschoten), Fa. J.M. Van Kempen & Zonen, 1902, tweede gehalte zilver (835), lengte 25 cm., breedte 5 cm. (lepel). Zilverkeuren: VK, leeuw 2 (835), kantoorteken C (Den Haag), jaarletter S (1902). 40, Zilveren Juslepel Ronde filetrand. Nederland (Voorschoten), Fa. J.M. Van Kempen & Zonen, 1911, tweede gehalte zilver (835), lengte 17 cm., breedte 5,5 cm. (lepel). Zilverkeuren: VK, leeuw 2 (835), kantoorteken C (Den Haag), jaarletter B (1911). 40,- 18 VerzamelaarsVeiling
19 133. Zilveren Juslepel Haags lofje. Nederland (Zeist), J.A.A. Gerritsen NV, 1915, tweede gehalte zilver (835), lengte 17 cm. Zilverkeuren: GZ, leeuw 2, kantoorteken B (Utrecht), jaarletter F (1915). 30, Zilveren Klontjestang Rijk gedecoreerd. Nederland (Schoonhoven), H. Hooijkaas Schoonhovensche zilverfabriek BV, 1968, tweede gehalte zilver (835), lengte 10 cm. Zilverkeuren: *HH* (zilversmid), leeuw 2, kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter I (1968). 25, Zilveren Klontjestang Duitsland, Wilhelm Binder, gehalte 800, lengte 8 cm. Zilverkeuren: halve maan, , Zilveren Klontjestang Parelrand.Nederland (Voorschoten), Fa. J.M. Van Kempen & Zonen, 1885, lengte 13 cm. Zilverkeuren: VK, leeuw 2, kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter A (1885). 40, Zilveren Klontjestang Getordeerde steel. Nederland (Voorschoten), Fa. J.M. Van Kempen & Zonen, , lengte 14 cm. Zilverkeuren: VK, zwaard. 30, Zilveren Klontjestang Rijk gedecoreerd. Nederland (Schoonhoven), J. Niekerk, 1971, tweede gehalte zilver (835), lengte 10 cm. Zilverkeuren: N10 (zilversmid), leeuw 2, kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter L (1971). 20, Zilveren Klontjestang Rijk gedecoreerd. Nederland (Schoonhoven), H. Hooijkaas Schoonhovensche zilverfabriek BV, 1931, tweede gehalte zilver (835), lengte 10 cm. Zilverkeuren: *HH* (zilversmid), leeuw 2, kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter W (1931). 20, Zilveren Natfruitlepel Opengewerkt, bladdécor. Nederland (Voorschoten), Zilverfabriek Voorschoten N.V., 1939, tweede gehalte zilver (835), lengte 20 cm. Zilverkeuren: V, leeuw 2, kantoorteken C (Den Haag), jaarletter E (1939). 45, Zilveren Natfruitlepel Opengewerkt. Nederland (Schoonhoven / Utrecht), Fa. A.J. Driesen, 1925, tweede gehalte zilver (835), lengte 21 cm., breedte 8 cm. (lepel). Zilverkeuren: AJ*D*, leeuw 2 (835), kantoorteken, jaarletter P (1925). 35,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges 136. Zilveren Klontjestang Rijk gedecoreerd. Engeland (Sheffield), Henry Williamson Ltd., 1905, sterling zilver, lengte 12 cm. Zilverkeuren: H.W.Ld, leeuw, kroon, jaarletter N (1905). 25, Zilveren Klontjestang Nederland (Schoonhoven), 1965, tweede gehalte zilver (835), lengte 12 cm. Zilverkeuren: leeuw 2 (835), kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter F (1965). 20, Zilveren Natfruitlepeltje Floraal décor, opengewerkt. Nederland (Amsterdam), Zaanlandse Zilversmederijen NV/BV, 1938, tweede gehalte zilver (835), lengte 15 cm. en breedte 9 cm. (lepel). Zilverkeuren: ZZ, leeuw 2 (835), kantoorteken A (Amsterdam), jaarletter D (1938). 40,- VerzamelaarsVeiling 19
20 145. Zilveren Natfruitlepeltje Floraal décor, opengewerkt. Lengte 16 cm., breedte 6 cm. (lepel). 30, Zilveren Olijflepel Opengewerkt, ajourgezaagde bak. Nederland (Voorschoten), Fa. J.M. Van Kempen & Zonen, , lengte 14 cm., breedte 3,5 cm. (lepel). Zilverkeuren: VK, zwaardje. 25, Zilveren Pasteischep Nederland (Voorschoten), Fa. J.M. Van Kempen & Zonen, , lengte 19 cm. breedte 6,5 cm. (schep). Zilverkeuren: VK, leeuw 2 (835), kantoormerk C (Den Haag), jaarletter: onleesbaar. 30,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges 146. Zilveren Natfruitlepeltje Floraal décor, opengewerkt. Nederland (Voorschoten), Fa. J.M. Van Kempen & Zonen, 1896, tweede gehalte zilver (835), lengte 16 cm., breedte 5 cm. (lepel). Zilverkeuren: VK, leeuw 2 (835), kantoorteken C (Den Haag), jaarletter M (1896). 25, Zilveren Natfruitlepeltje Opengewerkt. Nederland (Haarlem), Fa. Moerkerk & Co., , lengte 12 cm., breedte 4,5 cm. (lepel). Zilverkeuren: M14C, zwaard. 15, Zilveren Pasteischep Getordeerde steel. Nederland (Voorschoten), Fa. J.M. Van Kempen & Zonen, 1900, lengte 20 cm. breedte 6 cm. (schep). Zilverkeuren: VK, leeuw 2 (835), kantoormerk C (Den Haag), jaarletter Q (1900). 45, Zilveren Pasteischep Nederland (Voorschoten), Fa. J.M. Van Kempen & Zonen, 1906, lengte 22 cm. breedte 7,5 cm. (schep). Zilverkeuren: VK, leeuw 2 (835), kantoormerk C (Den Haag), jaarletter: W (1906). 40, Zilveren Petit Four tang Rijk gedecoreerd, floraal decor. Duitsland, Christoph Widmann, gehalte 835, lengte 16 cm. Zilverkeuren: 835CW. 50, Zilveren Petit Four tang Rijk gedecoreerd, parelrand. Duitsland, gehalte 800, lengte 17 cm. Zilverkeuren: 800, halve maan, kroon. 50, Zilveren Natfruitschep Opengewerkt, parelrand. Nederland (Schoonhoven), Gerrit Greup, 1910, tweede gehalte zilver (835), lengte 26 cm. Zilverkeuren: GG, leeuw 2, kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter A (1910). 30, Zilveren Pasteischep Rijk gedecoreerd met op steel een afbeelding. Nederland (Amsterdam), Zaanlandse Zilversmederijen NV/BV, 1937, tweede gehalte zilver (835), lengte 22 cm. en breedte 7 cm. (lepel). Zilverkeuren: ZZ, leeuw 2 (835), kantoorteken A (Amsterdam), jaarletter C (1937). 35, Zilveren Sauslepel Lengte 17 cm. breedte 3,5 cm (lepel). Zilverkeuren: onleesbaar. 25,- 20 VerzamelaarsVeiling
21 157. Zilveren Sauslepel Nederland (Schoonhoven), 1939, tweede gehalte zilver (835), lengte 13 cm. breedte 4,5 cm (lepel). Zilverkeuren: leeuw 2 (835), kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter E (1939). 20, Zilveren Sauslepeltje Bewerkt, lepel afgemaakt met parelrand, vogel en dorpsgezicht. Nederland (Leeuwarden), W.J. Dumerniet, , tweede gehalte zilver (835), lengte 12 cm. Zilverkeuren: WDI, leeuw 2. 25, Zilveren Slavork Getordeerde steel, parelrand. Nederland (Voorschoten), Fa. J.M. Van Kempen & Zonen, 1902, tweede gehalte zilver (835), lengte 25 cm., breedte 5 cm. (lepel). Zilverkeuren: VK, leeuw 2 (835), kantoorteken C (Den Haag), jaarletter S (1902). 45, Zilveren Sauslepel Nederland, tweede gehalte zilver (835), lengte 12 cm. breedte 4 cm. Zilverkeuren: onleesbaar. 20, Zilveren Sauslepel Nederland (Groningen), tweede gehalte zilver (835), lengte 11 cm. breedte 4,5 cm (lepel). Zilverkeuren: leeuw 2 (835), kantoorteken E (Groningen). 15, Zilveren Schep Opengewerkt. Nederland (Schoonhoven), 1889, tweede gehalte zilver (835), doorsnede 11 cm. (schep), lengte 32 cm. Zilverkeuren: leeuw 2, kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter E (1889). 60, Zilveren Schep Amerika, Gorham Corporation, sterling zilver (925), lengte 23 cm., breedte 8 cm. Zilverkeuren: anker, leeuw, jaarletter, sterling. 45, Zilveren Soeplepel Rijk bewerkt, filetrand, uitlopend op schelpvormende kop. Nederland (Rotterdam), Jan George Grebe Jr., 1840, tweede gehalte zilver (835), lengte 30 cm. breedte 11 cm. (lepel). Zilverkeuren: JGG, leeuw 2, jaarletter T (1853), kantoorteken D (Rotterdam). 195 gram. 90, Zilveren specerijenschepje Getordeerde steel, opengewerkt. Nederland, tweede gehalte zilver (835), lengte 12 cm., breedte 2,5 cm. (schep). Zilverkeuren: onleesbaar, zwaard ,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges 160. Zilveren Sauslepel Nederland (Kollum), Fokke Hofman, 1869, tweede gehalte zilver (835), lengte 12 cm. breedte 5 cm. Zilverkeuren: FH217, leeuw 2 (835), kantoorteken, jaarletter K (1869). 15, Zilveren Slacouvert Nederland (Amsterdam), Johannes Jacobus Torlau, 1863, tweede gehalte zilver (835), lengte 21 cm. Zilverkeuren: JJT, leeuw 2, kantoorteken, jaarletter D (1863). 45, Zilveren Taartschep Dubbele filetrand. Engeland (Sheffield), Cooper Brothers & Sons, 1917, sterling zilver, lengte: 30 cm. Zilverkeuren: CB&S, kroon, leeuw, jaarletter Z. 215 gram. 90,- VerzamelaarsVeiling 21
22 169. Zilveren Taartschep Nederland (Zeist & Voorschoten / Leiden / Zoetermeer), Koninklijk Van Kempen en Begeer, 1964, lengte 16 cm., breedte 5 cm. Zilverkeuren: VKB, leeuw 2 (835), kantoorteken B (Utrecht), jaarletter E (1964). 60, Zilveren Taartschep Handvat opengewerkt, rijk gedecoreerd. Duitsland, gehalte 800, lengte 20 cm., breedte 5 cm. Zilverkeuren: halve maan, kroon, , Zilveren Tafelblik Rijk gedecoreerd, blad gegraveerd. Nederland, 1852, tweede gehalte ziver (835), lengte 17 cm., breedte 19 cm. Zilverkeuren: YMS, leeuw 2, jaarletter S (1852), 60,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges 170. Zilveren Taartschep Handvat opengewerkt, voluutvormig. Nederland, 1948, lengte 16 cm., breedte 7 cm. Zilverkeuren: weggesleten. 45, Zilveren Taartschep Getordeerde steel, blad gegraveerd. Nederland (Utrecht), 1909, lengte 21 cm., Zilverkeuren: B**, leeuw 2, kantoorteken, jaarletter Z (1909). 45, Zilveren Taartschep Rijk gedecoreerd. Nederland (Amsterdam), 1947, lengte 14 cm. Zilverkeuren: leeuw 2, kantoorteken A (Amsterdam), jaarletter M (1947). 35, Zilveren Taartschep Handvat opengewerkt, rijk gedecoreerd. Nederland (Schoonhoven), 1927, lengte 22 cm., breedte 6 cm. Zilverkeuren: HH, leeuw 2 (835), kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter R (1927). 35, Zilveren Visschep Opengewerkt, floraal decor. Nederland (Amsterdam), Jacob Daniel Arnoldi, 1871, eerste gehalte zilver (925), doorsnede 7 cm. (schep), lengte 32 cm. Zilverkeuren: 3IDA (zilversmid), leeuw 1, kantoorteken A (Amsterdam), jaarletter M (1871). 162 gram. 75, Zilveren Visschep Opengewerkt, Haags lofje. Nederland (Schoonhoven), H. Hooijkaas Schoonhovensche zilverfabriek BV, 1956, tweede gehalte zilver (835), doorsnede 8 cm. (schep), lengte 28 cm. Zilverkeuren: *HH* (zilversmid), leeuw 2, kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter W (1956). 55, Zilveren Taartschep Getordeerde steel, blad gegraveerd. Nederland (Utrecht), 1912, lengte 21 cm., Zilverkeuren: B**, leeuw 2, kantoorteken, jaarletter C (1912). 40, Zilveren Taartschep Schep gegraveerd en rijk gedecoreerd. Nederland (Voorschoten), Fa. J.M. Van Kempen & Zonen, , lengte 30 cm. Zilverkeuren: VK, zwaard. 25, Zilveren Visschep Amsterdams lof, opengewerkt. Nederland (Voorschoten), Fa. J.M. Van Kempen & Zonen, , lengte 27 cm. Zilverkeuren: VK, leeuw 2, kantoorteken C, (Den Haag), jaarletter onleesbaar. 55,- 22 VerzamelaarsVeiling
23 181. Zilveren Visschep Opengewerkt, floraal decor. Nederland ( s-hertogenbosch), Antonius Hendrikus der Kinderen, 1863, tweede gehalte zilver (835), doorsnede 7 cm. (schep), lengte 18 cm. Zilverkeuren: DK44 (zilversmid), leeuw 2 (835), kantoorteken, jaarletter D (1863). 30, Zilveren Gelegenheidslepel Fraai gedecoreerd met molen en De Nachtwacht (Rembrandt). Nederland (Amsterdam), 1947, tweede gehalte zilver (835), lengte 21 cm., breedte 5 cm. (lepel). Zilverkeuren: leeuw 2 (835), kantoorteken A (Amsterdam), jaarletter M (1947). 35, Zilveren lepeltjes - Koninklijk huis (6x) Nederland, diverse zilversmederijen, 19e en 20e eeuw, lengte 12 cm. Zilverkeuren: zwaard, zilverkeurmerken. 45, Zilveren Vlalepel Nederland (Schoonhoven), 1859, tweede gehalte zilver (835), lengte 22 cm. Zilverkeuren: zilversmid onleesbaar, leeuw 2, kantoorteken, jaarletter Z (1859). 50, Zilveren Vorken (10x) Zweden (Lidköping), 1976, gehalte 830, lengte 18 cm. Zilverkeuren: MGAB, L, 830, B gram. 200, Zilveren Gelegenheidslepel Fraai gedecoreerd met molen en fraaie afbeelding op lepel. Nederland (Groningen), 1912, tweede gehalte zilver (835), lengte 21 cm., breedte 5 cm. (lepel). Zilverkeuren: leeuw 2 (835), kantoorteken E (Groningen), jaarletter C (1912). 35, Zilveren lepeltjes - Buitenlandse plaatsen (12x) Buitenland, diverse zilversmederijen, 19e en 20e eeuw, lengte 12 cm. Zilverkeuren: zilverkeurmerken. 75, Zilveren lepeltjes - Koninklijk huis (9x) Nederland, Van Kempen, 20e eeuw, lengte 11 cm. Zilverkeuren: zwaard, VK. 65, Zilveren lepeltjes - Nederlandse plaatsen (12x) Nederland, diverse zilversmederijen, 19e en 20e eeuw, lengte 12 cm. Zilverkeuren: zwaard, zilverkeurmerken. 155 gram. 90,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges Gelegenheidslepels 184. Zilveren Gelegenheidslepel Fraai gedecoreerd met molen en landelijk landschap. Nederland (Den Haag), 1905, tweede gehalte zilver (835), lengte 24 cm., breedte 5 cm. (lepel). Zilverkeuren: DJ, leeuw 2 (835), kantoorteken C (Den Haag), jaarletter V (1905). 45, Zilveren lepeltjes - Diverse motieven (6x) Nederland, diverse zilversmederijen, 19e en 20e eeuw, lengte 12 cm. Zilverkeuren: zwaard, zilverkeurmerken. 60, Zilveren lepeltjes - Nederlandse plaatsen (12x) Nederland, diverse zilversmederijen, 19e en 20e eeuw, lengte 12 cm. Zilverkeuren: zwaard, zilverkeurmerken. 90,- VerzamelaarsVeiling 23
24 193. Zilveren lepeltjes - Nederlandse plaatsen (12x) Nederland, diverse zilversmederijen, 19e en 20e eeuw, lengte 12 cm. Zilverkeuren: zwaard, zilverkeurmerken. 90, Zilveren lepeltjes - Nederlandse plaatsen (12x) Nederland, diverse zilversmederijen, 19e en 20e eeuw, lengte 12 cm. Zilverkeuren: zwaard, zilverkeurmerken. 85, Zilver Lepel- en Schepwerk (19-delig) Repousse, diverse lepel- en schepwerk, verschillende couverts. Amerika, S. Kirk & Son / Stieff, sterling zilver gram. 550,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges 194. Zilveren lepeltjes - Nederlandse plaatsen (12x) Nederland, diverse zilversmederijen, 19e en 20e eeuw, lengte 12 cm. Zilverkeuren: zwaard, zilverkeurmerken. 90, Zilveren lepeltjes - Nederlandse plaatsen (12x) Nederland, diverse zilversmederijen, 19e en 20e eeuw, lengte 12 cm. Zilverkeuren: zwaard, zilverkeurmerken. 90, Zilveren lepeltjes - Nederlandse plaatsen (6x) Nederland, diverse zilversmederijen, 19e en 20e eeuw, lengte 12 cm. Zilverkeuren: zwaard, zilverkeurmerken. 50, Zilveren lepeltjes - Nederlandse plaatsen (6x) Nederland, diverse zilversmederijen, 19e en 20e eeuw, lengte 12 cm. Zilverkeuren: zwaard, zilverkeurmerken. 45, Zilver Lepel- en Schepwerk (23-delig) Repousse, diverse lepel- en schepwerk, verschillende couverts. Amerika, S. Kirk & Son / Stieff, sterling zilver. 834 gram. 350, Zilveren Aardappellepel Repousse. Amerika, S. Kirk & Son, , sterling zilver, lengte 21 cm. Zilverkeuren: S. Kirk & Son, sterling. 45,- Collectie The Stieff Company 196. Zilveren lepeltjes - Nederlandse plaatsen (12x) Nederland, diverse zilversmederijen, 19e en 20e eeuw, lengte 12 cm. Zilverkeuren: zwaard, zilverkeurmerken. 152 gram. 90, Zilver Lepel- en Schepwerk (15-delig) Repousse, diverse lepel- en schepwerk, verschillende couverts. Amerika, S. Kirk & Son / Stieff, sterling zilver. 447 gram. 200, Zilveren Aspergeschep Repousse. Amerika, S. Kirk & Son, sterling zilver en stainless, lengte 23 cm. 35,- 24 VerzamelaarsVeiling
Nadere informatieVerzamelaarsVeiling. 2½ gulden Lodewijk Napoleon 1808.
VerzamelaarsVeiling VEILINGCATALOGUS VRIJDAG 10 OKTOBER 2014 2½ gulden Lodewijk Napoleon 1808. 1000 gulden. type 1945. Willem de Zwijger. 3 rijig bloedkoralen armband met geelgouden slot. Zilveren koffie-
Nadere informatieXXXXXXX. Klaaswaal, voorjaar Geachte relatie,
XXXXXXX Klaaswaal, voorjaar 2016 Geachte relatie, Voor u ligt de gloednieuwe veilingcatalogus voor de veiling die plaats zal vinden op 17 en 18 maart 2016. In deze catalogus vindt u weer een ruime keur
Nadere informatieNU BELEGGEN IN BELGISCHE MUNTEN?
Nadere informatieVeilingcatalogus 7 & 9 maart 2018
Veilingcatalogus 7 & 9 maart 2018 Veiling Auction Munten Penningen Bankbiljetten Agenda > Data en tijden Zaterdag 3 maart Maandag 5 maart 10:00-16:00 10:00-21:00 < Kijkdagen Dinsdag 6 maart Geen kijkdag
Nadere informatieKarel de Geus. Veiling 47
Nadere informatieMuntencollectie Historische vereniging Oud Uitgeest
Nadere informatieMunten - Schriftelijk
Nadere informatieMunten Nederland in albums
Nadere informatieMuntencollectie werkgroep Oud Uitgeest
Nadere informatieKeurtekens goud, zilver en platina
Keurtekens goud, zilver en platina Een uitgave van Inkoop Edelmetaal Koopbescherming Sinds de invoering van de Waarborgwet in 1986 wordt door middel van wettelijke keurtekens gegarandeerd dat een voorwerp
Nadere informatieVerzamelaarsVeiling. VEILING AUCTION Zilver - Goud, Juwelen en Horloges - Kunst en Antiek Munten - Penningen - Bankbiljetten
VerzamelaarsVeiling VEILINGCATALOGUS DO. 16 EN VR. 17 MAART 2017 Holland. Willem V van Beieren 1350-1389. Gouden Rijder of Frank Vrijwel FDC RRR - 10 gulden Frans Hals en 100 gulden Steenuil Zeldzaam type
Nadere informatieOpenbare veiling Sieraden, woensdag 20 juni.
Nadere informatieAnsichtkaarten kavel TRUE Inzet. Ansichtkaarten Nederland in omslagen
2900 2901 Nederland in omslagen 2900 Zuid- Holland Alblasserwaard e.o. veel fotokaarten ca. 92 stuks 700 2901 Zuid- Holland Gouda, Zoetermeer, Alphen en omgeving 104 stuks 550 2903 2902 2902 Zuid- Holland
Nadere informatieFundustry events. Inhoudsopgave
Inhoudsopgave Huisregels... 2 Routebeschrijving... 3 Ewijk (Nijmegen)... 3 Ermelo (Harderwijk)... 4 Rotterdam... 5 Rijkevorsel (België)... 6 Nuenen (Eindhoven)... 7 Moordrecht (Gouda)... 8 Assen... 9 Huisregels
Nadere informatieAANVULLINGEN en ERRATA BOEK ADDITIONS and ERRATA LIVRE/BOOK
Nadere informatieNIEUWE PRODUCTEN MOOIE MUNTJES
Nadere informatieHoe bereikt u het kantoor van Bekking Consulting vanuit de richting Amsterdam.
Hoe bereikt u het kantoor van Bekking Consulting vanuit de richting Amsterdam. U rijdt op de A1 uit de richting Amsterdam; U kiest op de A1 de richting Almere, Lelystad (A6); U blijft op de A6 rijden richting
Nadere informatieWerken in de Sociale Werkvoorziening. Informatie voor mensen met een beperking
Werken in de Sociale Werkvoorziening Informatie voor mensen met een beperking Wat staat er in dit boekje? Pagina 1 Pagina 2 Pagina 3 Pagina 4-5 Waarom dit boekje? Wat is de Sociale Werkvoorziening? Voor
Nadere informatieBeeldcatalogus GMVV veiling 108 van 6 april 2019 p. 1
1 Beeldcatalogus GMVV veiling 108 van 6 april 2019 p. 1 1 3x bodemvondsten. Loodje 64,0 g wapen van Zutphen GR, letter A, jaartal 1703? / loden gewicht 1/8 pond 56,2 g, Steenwijk, 1775, 1777, 78, 79 +
Nadere informatieBegin met verkopen op de online veilingen van Catawiki
VerzamelaarsVeiling VEILINGCATALOGUS DO. 6 EN VR. 7 OKTOBER 2016 Holland. Willem V van Beieren 1350-1389. Gouden Rijder of Frank Vrijwel FDC RRR - 10 gulden Frans Hals en 100 gulden Steenuil Zeldzaam type
Nadere informatieOpenbare veiling Sieraden, woensdag 14 maart.
Nadere informatieHOLLAND ITEMS. totaal. prijs p/s. prijs p/s. totaal aantal bestelnr omschrijving. aantal bestelnr omschrijving
HOLLAND ITEMS aantal bestelnr omschrijving prijs p/s totaal aantal bestelnr omschrijving holl-001 Dutch queens 1,30 holl-048 Costumes - 25 different stamps 2,00 prijs p/s totaal holl-002 Dutch queens -
Nadere informatieRed Hat Training / CA Education. Algemene informatie brochure
Red Hat Training / CA Education Algemene informatie brochure Red Hat Netherlands c/o CA Education Orteliuslaan 1001 3528 BE Utrecht The Netherlands +44 14 83 73 49 09 Geachte deelnemer, Bedankt voor het
Nadere informatieEURO JAARSETS 2015 MONACO
Nadere informatieKarel de Geus Muntveilingen BV
Nadere informatiewww.persisvanschaik.nl Langendijk 11 4201 CE Gorinchem Tel: 0183-660221 Workshop goudsmeden
ATELIER Persis sieraden Persis Lynn van Schaik www.persisvanschaik.nl Langendijk 11 4201 CE Gorinchem Tel: 0183-660221 Workshop goudsmeden Wilt u graag uw eigen sieraden ontwerpen en op ambachtelijke wijze
Nadere informatieTiel, Stadsgracht. Knopen, munten en penningen
Nadere informatieVeilingcatalogus Inbrengveiling eerste kwartaal 3 Sieraden
Nadere informatieslim kopen, slim verkopen
Nadere informatieJaaruitje 2015. Het is het bestuur van de VOOA een genoegen u op zondag 20 september 2015 uit te nodigen voor ons jaarlijkse uitje.
Artillerie Jaaruitje 2015 Het is het bestuur van de VOOA een genoegen u op zondag 20 september 2015 uit te nodigen voor ons jaarlijkse uitje. Dit jaar is er voor gekozen om het Nationaal Militair Museum
Nadere informatie26-11-2013. Verborgen juweeltjes
Burgerlijke sieraden in kerken Schatkamers Bevatten hoofdzakelijk liturgische voorwerpen: Paramenten Beeldhouwwerk Schilderijen Relieken Zilverwerk Ex-voto s Schatkamers Zilverwerk Monstransen Cibories
Nadere informatieRONDZENDDIENST - 1 RONDZENDDIENST - 2
Nadere informatie17. Sociale kaart Zuid-Holland
17. Sociale kaart Zuid-Holland Landelijke telefoonnummers: Advies en Meldpunt Kindermishandeling 0900-1231230 Kindertelefoon 0800-0432 Landelijk Bureau Slachtofferhulp 0900-0101 Transact (seksueel geweld)
Nadere informatieGevonden sieraden in Brabant
Nadere informatieAdresgegevens van de locatie
Adresgegevens van de locatie Loetje Aan t IJ Werfkade 14 1033 RA Amsterdam Openbaar vervoer Loetje Aan t IJ is relatief goed te bereiken met de bus. Vanaf Station Amsterdam Centraal zijn er verschillende
Nadere informatieArchief N.V. Koninklijke Van Kempen & Begeer en rechtsvoorgangers. RKD, Den Haag, archiefnummer 0707 Drs. Irene Meyjes, projectmedewerker Archivalia
Archief N.V. Koninklijke Van Kempen & Begeer en rechtsvoorgangers RKD, Den Haag, archiefnummer 0707 Drs. Irene Meyjes, projectmedewerker Archivalia Studiemiddag Vormgevingsarchieven: werk in uitvoering
Nadere informatieNaast het Centraal Museum is een beperkte mogelijkheid tot (betaald) parkeren.
Bereikbaarheid Adresgegevens Centraal Museum De Tuinzaal De Nicolaïkerk Nicolaaskerkhof 10 Nicolaasdwarsstraat 14 Nicolaaskerkhof 8 3512 XC Utrecht 3512 XH Utrecht 3512 XC Utrecht Bereikbaarheid: Per auto
Nadere informatiesinds 1955 Lid beurs van de diamanthandel prijswijzigingen voorbehouden
sinds 1955 Lid beurs van de diamanthandel prijswijzigingen voorbehouden 1 18 krt geelgouden collier met briljant 1.85 crt VS W 2 prijswijzigingen voorbehouden 18 krt witgouden hart met robijn en briljant
Nadere informatieToetsmatrijs Examen Numismatiek. Maart 2012
Toetsmatrijs Examen Numismatiek Maart 2012 Het examen Numismatiek bestaat uit een praktijkgedeelte en een theoriegedeelte en wordt schriftelijk geëxamineerd. In de eerste Exameneis Algemeen worden de categorieën
Nadere informatieGalerie Vermeulen. Maja Houtman Sieraden en zilverkunst. Wien de Graaf Schilderijen en porselein
Galerie Vermeulen Maja Houtman Sieraden en zilverkunst Wien de Graaf Schilderijen en porselein september/oktober 2016 Maja Houtman (Arnhem, 1963) volgde haar opleiding aan de Vakschool Schoonhoven (goudsmeden,
Nadere informatieACTIVITEITEN in FILATELISTISCH NOORD-HOLLAND en soms kijken we ook wel eens buiten onze provincie
ACTIVITEITEN in FILATELISTISCH NOORD-HOLLAND en soms kijken we ook wel eens buiten onze provincie MAAND DATUM VERENIGING / EVENEMENT TIJDEN augustus 24 + 25 HOLLANDFILA, Veluwehal, NieuweMarkt 6, 3771CB
Nadere informatieNumismatica Antverpia - Veilinglijst nr februari 2019
Nadere informatieDam 7, Zierikzee. Tel. 0111-412 443. 04022011_JPC_logo's aanpassen.indd 21 14-02-11 12:02 SIERADEN
Nadere informatieVoorbereiding sieraden verkopen
Voorbereiding sieraden verkopen Een uitgave van Inkoop Edelmetaal Voorbereiding Als u uw gouden sieraden gaat verkopen is het belangrijk dat u zich goed voorbereidt. U kunt ervoor zorgen dat u een eerlijke
Nadere informatieProgramma Introductieweek 2013-2014
Opleiding Artiest 1 e jaar Dinsdag 3 september Hoe laat? Wat? Waar? Docent 10.30-11.00 Binnenkomst en welkom kantine Thijs Lodewijk Jeremy Waterloo 11.00-12.00 Uitleg onderwijsprogramma en rooster Artiest/muzikant*:
Nadere informatieCatalogus van de munten van de Oostenrijkse Nederlanden
Nadere informatiePer auto (Centraal Museum, Nicolaaskerkhof, Utrecht) Naast het Centraal Museum is een beperkte mogelijkheid tot (betaald) parkeren.
Bereikbaarheid Adresgegevens Centraal Museum Nicolaaskerkhof 10 3512 XC Utrecht De Tuinzaal Nicolaasdwarsstraat 14 3512 XH Utrecht De Nicolaïkerk Nicolaaskerkhof 8 3512 XC Utrecht Per auto (Centraal Museum,
Nadere informatieKeukenveiling bij Kroonkeukens
Keukenveiling bij Kroonkeukens Omdat er 2 showroom keukens plaats moeten maken voor nieuwe showroom keukens gaat Kroonkeukens 2 keukens veilen tijdens de inspiratiedag. De veiling is open voor particulieren,
Nadere informatieNederlandse omnibus-series
Nederlandse omnibus-series Het Britse koningshuis heeft dit jaar twee memorabele gebeurtenissen meegemaakt. Allereerst de dood van Koningin-moeder Elizabeth, die op 101-jarige leeftijd overleed. Daarnaast
Nadere informatieProgramma Introductieweek 2014-2015
Opleiding Artiest/Muzikant 1 e jaar (disciplines bas, drums, gitaar, toetsen en zang) Waar: lokaal 0.18 Thijs Lodewijk Om 10 uur aanwezig zijn in de Starsound in Utrecht. Daar worden de studenten onder
Nadere informatieOpenbare veiling Sieraden, woensdag 18 juli Gemeentelijke Kredietbank Afdeling Pandhuis.
Openbare veiling Sieraden, woensdag 18 juli Gemeentelijke Kredietbank Afdeling Pandhuis. Veiling : woensdag 18 juli vanaf 09.30u. Kijkdag : dinsdag 17 juli van 09.00u-12.00u. Kijk ook op www.denhaag.nl
Nadere informatieKruidvat Kerstmarktactie Opstapplaatsen en -tijden
Provincie Drenthe Er zijn helaas geen opstpplaatsen (meer) beschikbaar in deze provincie Provincie Flevoland Er zijn helaas geen opstpplaatsen (meer) beschikbaar in deze provincie Provincie Friesland Drachten
Nadere informatieWoningen Provincie/Gemeenten Marktgegevens en prognoses Prijzen en transacties. Prijs per m² GBO in mediaan 2017
Woningen Provincie/Gemeenten Marktgegevens en prognoses Prijzen en transacties woningen woningen. Provincie Drenthe Assen 67.700 31.400 Woningvoorraad 32.900 33.700 33.700 Tussenwoning 448 16,7 166.000
Nadere informatieXA4 Onafhankelijk ingenieursbureau is geassocieerd lid van de Vereniging BWT-Nederland.
home (=dienstverlening) PROFIT NON-PROFIT > Administratieve Ondersteuning.pdf > Werkprocessen ruimtelijke ordening.pdf > Werkprocessen bouw.pdf > Planbeoordeling brandveiligheid.pdf > Bouwvergunningen.pdf
Nadere informatieAmsterdam. Auto 2.414 km, 22 u. 2 min. Routebeschrijving van Amsterdam naar Silves
pagina 1 van 6 Auto 2.414 km, 22 u. 2 min. Routebeschrijving van Amsterdam naar Silves Amsterdam Gedurende deze route moet u tol betalen. Deze route doorkruist meerdere landen. Neem de Vijzelstraat en
Nadere informatieFeest! Kim&Fatima. Extra Voordeel! Mix&Charm. WinterMode. Exclusief: showen de nieuwste Zinzi collectie! Feestelijke acties in goud en zilver
WINTER 2009/2010 Feest! Extra Voordeel! Feestelijke acties in goud en zilver Exclusief: Kim&Fatima showen de nieuwste Zinzi collectie! Mix&Charm Kies uit 200 Charms en maak je eigen stijl WinterMode De
Nadere informatieCentraal Museum De Tuinzaal De Nicolaïkerk
Nadere informatieReizen met de Keuzedagen van uw Voordeelurenabonnement?
Reizen met de Keuzedagen van uw Voordeelurenabonnement? Voortaan met uw OV-chipkaart Noteer hier uw gebruikte Keuzedagen: 1 5 2 6 3 7 4 NS Klantenservice via 0900-202 11 63 ( 0,10 p.m.). 24 uur per dag
Nadere informatieZorg voor inwoners. Uitnodiging. Jaarvergadering en congres 2010 Vereniging Zuid-Hollandse Gemeenten (VZHG) 28 mei 2010, Oegstgeest
Zorg voor inwoners Uitnodiging Jaarvergadering en congres 2010 Vereniging Zuid-Hollandse Gemeenten (VZHG) 28 mei 2010, Oegstgeest beeld: cb shootings Uitnodiging Jaarvergadering en congres 2010 Vereniging
Nadere informatieGenieten in en om Dordrecht
Nederland Zuid Holland Zwijndrecht 49,02 (ongeveer 2:53 u) Fietsroute 395602 16 54 96 97 15 99 94 17 98 79 80 91 34 83 44 43 35 40 40 82 81 75 42 Leaflet (http://leafletjs.com) 2016 Falkplan BV, OpenStreetMap
Nadere informatieToiletreclame Regionale Tarieven Indoormedia
Volume netwerk Horeca Doelgroep 13-49 Alkmaar 1 2 weken 34 17 10 950,- 135,- 495,- 115,- Almere 1 2 weken 17 8 5 475,- 115,- 250,- 110,- Amersfoort 1 2 weken 50 25 15 1.425,- 150,- 745,- 125,- Amsterdam
Nadere informatie15/ 16 COLLECTIE ZILVER. & zirkonia. Markeresplein 7, 8271 BV IJsselmuiden, 0031 (0)38 3636099 www.daniels-juwelier.nl. 13.00654 Collier 45 cm 35,-
15/ 16 COLLECTIE 13.00654 Collier 45 cm 35,- 13.23100 Exclusief collier 54,- ZILVER & zirkonia 13.23094 79,- 13.23097 59,- Markeresplein 7, 8271 BV IJsselmuiden, 0031 (0)38 3636099 www.daniels-juwelier.nl
Nadere informatieEen huis kopen in de 21 e eeuw
Nadere informatieBataafse Republiek (1795-1806)
Nadere informatiet.a.v. Gedeputeerde van onderwijs de heer A.J. van der Maas.
Van: @live.nl> 897 Verzonden: vrijdag 6 oktober 08 :9 Aan: statengriffier @zeeland.nl> CC: Maas vd A.J. (Harry) @zeeland.nl> Onderwerp: 0806(6) STUDENTENSTEDEN OKTOBER 08 E-mail t.a.v. Gedeputeerde van
Nadere informatieveiling auction munten penningen papiergeld coins medals paper money # 719 10 Gulden 1848 LID
veiling 49 auction munten penningen papiergeld coins medals paper money # 719 10 Gulden 1848 zaterdag 2 juni 2012 Amsterdam Marriott Hotel LID Amsterdam, mei 2012 Geachte relatie, Onze vorige veiling was
Nadere informatieHANDLEIDING WEBSITE. contact@bertusdegraaf.com BERTUSDEGRAAF.COM
HANDLEIDING WEBSITE contact@bertusdegraaf.com BERTUSDEGRAAF.COM Juni 2004 1. VOORAF Alle pagina s zijn toegankelijk voor het algemene publiek, behalve de mogelijkheid om prijzen te bekijken en sieraden
Nadere informatieBij de tijd Groep 6 thema 3, les 1 De Opstand Werkblad 1. dit is Klaas. Klaas is veer-tien jaar. hij loopt al heel lang.
Bij de tijd Groep 6 thema 3, les 1 De Opstand Werkblad 1 Rouwdouwen Kleur de woorden: sol-daat = geel vecht = rood vrij-heid = groen held = blauw dit is Klaas Klaas is veer-tien jaar hij loopt al heel
Nadere informatieWerkboek klas 2 Hoofdstuk 3
Werkboek klas 2 Hoofdstuk 3 Auteur Laatst gewijzigd Licentie Webadres Marco Harmsen 13 oktober 2015 CC Naamsvermelding 3.0 Nederland licentie https://maken.wikiwijs.nl/67292 Dit lesmateriaal is gemaakt
Nadere informatieBeschrijving schaal van Oegstgeest. Figure 1: Bovenaanzicht van de schaal. Foto: Restaura, Haelen.
Beschrijving schaal van Oegstgeest Figure 1: Bovenaanzicht van de schaal. Foto: Restaura, Haelen. Figure 2: Onderaanzicht van de schaal. Foto: Restaura, Haelen. De schaal heeft een diameter van 21 centimeter
Nadere informatieKlik hier om de online versie te bekijken. In deze nieuwsbrief: Agenda Workshops Specialisatie: Afscheidsbloemen Nieuw in de Webshop
Klik hier om de online versie te bekijken In deze nieuwsbrief: Agenda Workshops Specialisatie: Afscheidsbloemen Nieuw in de Webshop Agenda Workshops Workshop Plateau (cursus) woensdag 24 september 19.00-21.30
Nadere informatieDit is de nieuwsbrief van de Vriendenkring van het Zilvermuseum Schoonhoven.
Dit is de nieuwsbrief van de Vriendenkring van het Zilvermuseum Schoonhoven. januari 2019 Beste Vriend(in), Gefeliciteerd met uw en onze vriendschap voor het Zilvermuseum. De vriendenkring is 25 jaar jong!