- Petrus van Veen
1 . of naam 1 VICTORINUS (4 verschillende munten) portretten! prachtige PR/ 2 2 AURELIANUS + DIOCLETIANUS 2 munten 3 AURELIANUS + PROBUS 2 munten Republiek MARCUS ANTONIUS - legioensdenarius (LEG XXX) - BMC 221 / Syd / Bab zeldzaam TRAIANUS - denarius - RIC COMMODUS - sestertius RIC 1518 / S (28,12 g) 9 Byzantium Lot van 8 munten 10 Byzantium Umayyaden AURELIANUS + NUMERIANUS 2 munten - SEPTIMIUS SEVERUS - denarius RIC 308 / BMC 375 / S Justinianus - Follies ANNO XIII AD (imitatie?) 11 China Hsien Feng ( ) cash 50 mm F+ Craig type Cuba 1 peso KM (republiek) Wilhelm I en Augusta - Kroningsthaler Pruisen 7 sporen van montage - KM 488 F+ F rentenpfennig 1924 A - KM 31 0, Derde Rijk East India 19 Company reichspfennig 1936 A en 10 reichspfennig 1935 E KM 39 & mark 1989 J jaar haven van Hamburg KM 171 Set van 5-2 euromunten muntateliers 1 cent Cérès 1884 A exemplaren Gad 88 - F centime Dupuis ZELDZAAM Gad 90 - F centime Dupuis lot van 4 munten - Gad 90 - F.105 Lot 7 munten Al 10 reichspfennig 1937 A en 1938 D - KM 92 Al 1/4 anna Victoria 1/4 anna 1887 & /2 anna KM KM KM cent Napoleon 1808 A (Parijs) - Gad F.130 Napoleon III - 1 cent 1853 W - Gad 81 - F. 102 Napoleon III - 2 cent 1854 W A B (misslag) - 2x 1861 A A K - Gad 103&104 - F. 107&108A 2 centimes Dupuis ZELDZAAM Gad F centimes Dupuis lot van 4 munten - Gad F.110 Lot 4 munten PR + à FDC FDC /+ Diverse Billon Cu 1 0, Napoleon III - 5 cent 1854 A - Gad F cent Cérès 1879 A - 5 cent 1872 A & 1897 A (torche) - 10 cent 1879 A - Gad & 265a Lot 4 munten centimes Cérès 1850 A - Gad F.146 Pagina 1 van 3
2 31 32 Napoleon I - demi franc 1808 A - 50 cent Cérès 1888A - 50 cent Semeuse G à PR Lot 6 munten 1 franc Cérès 1888 A - Gad 465 A - F of naam francs Hercules Gad F.364 FDC 1 34 Lot van 178 munten - zie bijgevoegde lijst in lot Diverse Franc Semeuse 1988, 89, 92, 95 en 96 Gad F.226 PR Ni 1 36 Franse koloniën LOUIS XVIII - proefslag /essai 10 cent 1924 A PR+ (Paris) - 30,5 mm - 12,29 g - Lecompte 297 zeldzaam (R3) Groot Britannië Georges V one penny Georges VI half penny G/F lot one penny Spink munten 0,50 38 Groot Britannië Georges V - sixpence 1933 en Georges VI - sixpence 1943 Spink Haïti Paus Paulus - 50 gourdes Heilig jaar + 40 Irak 50 fils AH = 1970 AD - Y.34 Ni 0,50 41 Italië Bankbiljet 1000 lire M. Montessori - KM 114 FR Papier 0,50 42 Nederland 43 Nederland 44 Nederland 45 Nederland 46 Nederland 47 Nederland 48 Rusland 49 Slovenië 50 Ukraïne 51 Wereld Wilhelmina - 10 cent 1919 Muntalmanak / Mevius 898 Wilhelmina -10 en 25 cent 1939 Muntalmanak / Mevius 910 en 873 Wilhelmina - 1 gulden 1940 KM Muntalmanak 829 Beatrix - 10 gulden BENELUX KM Muntalmanak pag. 99 Beatrix - 10 gulden JAN STEEN KM Muntalmanak pag. 99 Beatrix - 50 gulden Willem van Orange KM Muntalmanak pag. 102 Bankbiljet 10 roebels Arcadebrug over Yenisei rivier / Hydraulusche watetdam - KM tolarjev 1998 PR karbovanets - 50 jaar Verenigde Naties in originele casette met certificaat - KM 19 Lot van 12 verschillende munten 1 1 pr PROOF ,50 Diverse 1 52 Wereld Lot 170 Europese landen landen Diverse 1 53 Wereld 54 Wereld 55 Wereld 56 Wereld Lot 74 Afrikaanse landen - 18 landen zie lijst in zakje Lot 43 Amerikaanse landen - 14 landen zia lijst in zakje Lot 120 Aziatische en Australische munten 25 landen - zie lijst in zakje Album met +/- 530 munten (rode kaft) Diverse 1 Diverse 1 Diverse 1 57 Wereld Album met +/- 885 munten (zwarte kaft) 58 Leopold I - 1 centime LA#BHM-2 + Cu Leopold I - 2 centimes onvolledige T LA#BHM-9 PR- Cu 2 60 Leopold I - 2 centimes LA#BHM-9 G/FR Cu 3 Pagina 2 van 3
3 bankbiljet 67 - bankbiljet 68 Penningen Leopold I - 2 centimes 1864 over 1861 Niet beschreven variant -LA#BHM-9 Albert I - 10 frank of 2 belga 1930 FR LA#BFM-148 Boudewijn - 4 sets & 1981 LA# 9 à 12 5 ecu jaar Verenigde Naties in originele casette met certificaat - LA#ECM-4 10 euro Vrede & Vrijheid LA#BEM 11.6 in originele casette met certificaat Leopold III frank belgas Londen LA#BFB-80 Leopold III frank belgas Londen LA#BFB-80 De geschiedenis van 150 jaar onafhankelijkheid - 1 cassette met 50 kleine medailles en 1 met 39 uitlegkaarten - Franklin Mint PROOF 69 Broodkaart Gent en Dendermonde (2 stuks) F Jetons 70 Medailles Lot van 6 verschillende medailles/speldjes waarvan 3 in het originele doosje PR Cu 1 10 Papier Medailles Lot van 8 verschillende medailles/speldjes + FDC Ni 20 PROOF Cu en Al Papier 2 1. of naam 72 Medaille 73 Ereplaket Hulde van de stad Antwerpen aan V. Haazen voor werk van toewijding tijdens de oorlog Nationale Farmaceutica in orgineel doosje PR in orgineel doosje PR 7 74 Boeken - Catalogi Catalogus euromunten 2007 ZG Papier 0,50 75 Varia Luxe opbergdoos met plateaus - 1 Pagina 3 van 3
4 Foto s veiling nr februari 2019 Lot nr. 5 Lot nr. 6 Lot nr. 7 Lot nr. 8 Lot nr. 11 Lot nr. 12 Lot nr. 20 Lot nr. 23 Lot nr. 26 Lot nr. 36 Lot nr. 39
5 Foto s veiling nr februari 2019 Lot nr. 66 Lot nr. 66
Numismatica Antverpia - Veilinglijst nr december 2018
Numismatica Antverpia - Veilinglijst nr. 23-15 december 2018 Nr Land Streek Omschrijving Kwaliteit Legering Startprijs Nr. of naam bieder Eindprijs 1 Argentinië 1 centavo 1890 - KM 32 Z Sn 2 Australië
Nadere informatieNumismatica Antverpia - Veilinglijst nr oktober 2018
. of naam 1 Grieken Cales (Campania) - ca. 260 v.c. - Sear 130 F 5 2 Grieken Marathos (Phoenicia) - ca. 112 v.c. - Sear 6042 15 3 Rome Hadrianus - 117-138 n.c. - Sestertius - RIC 970 F 10 4 Rome Marcus
Nadere informatieNumismatica Antverpia - Veilinglijst nr december 2017
Numismatica Antverpia Veilinglijst nr. 13 16 december 2017 Nr 1 Afrika Coincard Afrika 7 verschillende munten diverse 2 2 Albanië Zog I 1 franga ar 1935 KM 16 10 3 Albanië 1 lek 1939 en 1 lek 1957 KM 31
Nadere informatieNumismatica Antverpia - Veilinglijst nr december 2016
Nr Land/ Omschrijving Kwaliteit Lege- Start- Nr. of naam Eindprijs Streek ring prijs Bieder Drachme Alexander de Grote (336-323vc) 4.1 gram 1 Grieken ZG Ag vz Alexander - kz zittende zeus met arend en
Nadere informatieNumismatica Antverpia - Veilinglijst nr november 2017
1 Antieken - Palestina Joods Alexander Jannaeus 103-76 v.c. Lepton het z.g. weduwengeld - beschrijving bijgevoegd ZG 1 2 Antiek Rome Probus 276-282 keerzijde Jupiter 9 3 Albanië 1 lek 1926 - KM 5 3 1 lev
Nadere informatieFLEUR DE COIN LIJST 23 - LISTE 23 - JUNI 2014 MUNTEN (nr.172-315) Gouden Munten - Monnaies en or
BYZANTIJNSE RIJK (476-1453N.C.) - BYZANCE Leo I (457 474) / Thracische dynastie 172/ Au- Solidus 462-466 - Ric.605; Depeyrot 93/1-4,4gr. - ZFR (TTB) 450 BELGIË - BELGIQUE (1830- ) Leopold I (1831-1865)
Nadere informatieMunten - Schriftelijk
Nadere informatieKarel de Geus. Veiling 47
Nadere informatieMunten Nederland in albums
Nadere informatieTHE SILVERHOUSE bvba
Nadere informatieCATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling - Online auction of the bankruptcy - Vente en ligne de la faillite. NUMIS bvba
CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling - Online auction of the bankruptcy - Vente en ligne de la faillite NUMIS bvba in opdracht van de curator/à la requête du curateur/ by order of the reciever
Nadere informatieNU BELEGGEN IN BELGISCHE MUNTEN?
Nadere informatieDe munten van de Franse Revolutie door José De Strycker
De munten van de Franse Revolutie door José De Strycker De Franse Revolutie is niet enkel voor Frankrijk, maar ook voor een groot deel van Europa van grote betekenis geweest. Het politieke klimaat leek
Nadere informatieHOLLAND ITEMS. totaal. prijs p/s. prijs p/s. totaal aantal bestelnr omschrijving. aantal bestelnr omschrijving
HOLLAND ITEMS aantal bestelnr omschrijving prijs p/s totaal aantal bestelnr omschrijving holl-001 Dutch queens 1,30 holl-048 Costumes - 25 different stamps 2,00 prijs p/s totaal holl-002 Dutch queens -
Nadere informatie600.00 790.00 700.00. Germany, Hesse-Darmstadt, Ludwig III, 20 Mark. Austria, François Joseph, 4 Ducats. Austria, François Joseph, 4 Ducats
Germany, Hesse-Darmstadt, Ludwig III, 20 Mark Jaar : 1873 Munthuis : Darmstadt 600.00 Kwaliteit : VF Austria, François Joseph, 4 Ducats Jaar : 1914 + 790.00 Austria, François Joseph, 4 Ducats Jaar : 1915
Nadere informatieCATALOGUS VAN HET MONETAIR WERK
172 CATALOGUS VAN HET MONETAIR WERK U. Hautekeete Traditioneel klasseren verzamelaars hun collectie per land, per koning, per atelier, per jaartal of per nominale waarde. Dat catalogi op die manier klasseren
Nadere informatiecatalogus Nederland Euromunten
Nadere informatieVeilingcatalogus Veiling Auction
Nadere informatieBataafse Republiek (1795-1806)
Nadere informatieMuntencollectie Historische vereniging Oud Uitgeest
Nadere informatieLIJST 26 - LISTE 26 JANUARI 2015 MUNTEN - MONNAIES
LIJST 26 - LISTE 26 JANUARI 2015 MUNTEN - MONNAIES Gouden Munten - Monnaies en or BUITENLAND - PAYS ETRANGERS FRANKRIJK - FRANCE Ve République (1959- ) 1/ Au- 1/2 Franc 1972 - piefort - KM.P451 (KM.931)-
Nadere informatieMunten buitenland in albums
Argentinië 3300 Jaartalcollectie Australië 1 cent t/m 2 dollar 20 Australië 3301 Album met collectie munten van Australië 20 3302 Collectie munten Australië in net Importa-album 15 België 3303 Album boordevol
Nadere informatieNIEUWE PRODUCTEN MOOIE MUNTJES
Australië 3800 Verzamelmap van Australië met 1, 2 5 en 10 Cents in 1966-1981, uit FDC-sets afkomstig 10 België 3801 Uitgebreide jaartalcollectie munten België in 2 volle albums wb. veel zilver, tevens
Nadere informatieEURO JAARSETS 2015 MONACO
de Nederlandse munt- en bankbiljetten en zilverbonnen vanaf 1814 tot 2002 officiële uitgave Nederlandse vereniging van munthandelaren munt- en bankbiljetten Euromunten Papiergeld Jaarsets 2 Euro gelegenheidsmunten
Nadere informatieBankbiljetten Nederland
Nadere informatieSamenvatting geschiedenistoets hoofdstuk 6: Een tijd van revoluties
Samenvatting geschiedenistoets hoofdstuk 6: Een tijd van revoluties Dit hoofdstuk gaat over opstand in Amerika, Frankrijk en Nederland. Deze opstanden noemen we revoluties. Opstand in Amerika (1775). De
Nadere informatieMUNTPERS OVERZICHT. Compleet overzicht officiële uitgiften 2015. BU-SET NEDERLAND pag. 7. 70 JAAR VREDE & VRIJHEID IN NEDERLAND pag.
MUNTPERS Compleet overzicht officiële uitgiften 2015 OVERZICHT 2015 o.a. Nationale Collectie Dukaten Herdenkingsmunten Collecties BU-SET NEDERLAND pag. 7 70 JAAR VREDE & VRIJHEID IN NEDERLAND pag. 10 PRIMEUR:
Nadere informatieMuntencollectie werkgroep Oud Uitgeest
Nadere informatieFranse primeurs. Getand en ongetand
Franse primeurs Als eerste land in Europa geeft Frankrijk dit jaar een ronde postzegel uit. Deze postzegel, waarop een blauwe voetbal staat afgebeeld tegen een achtergrond van vlaggen, verschijnt ter gelegenheid
Nadere informatieEconomie. Vreemde valuta Klas 2, M&M Hooghuis Heesch
Economie Vreemde valuta Klas 2, M&M Hooghuis Heesch 2 Deel 1 Omdat niet alle landen dezelfde munt hebben, zul je soms geld moeten wisselen. De bank heeft verkooplijstjes gemaakt. Hierop staat wat je moet
Nadere informatieVERVAlSINGEN EN NASlAGEN
VERVAlSINGEN EN NASlAGEN 191 VAN BELGISCHE MUNTEN Eerste vervolg van het artikel uit het E.G.M.P.-jaarboek, 1985, zie p. 233-262. Toelichting bij de steekkaarten :: de fiches dragen een referentienurnmer
Nadere informatiek 55 k 65 k 73 k 81 61 Nederland PF
Nadere informatieMODERNE (VOORAL CHINESE) VERVALSINGEN VAN BELGISCHE EN CONGOLESE MUNTEN
202 MODERNE (VOORAL CHINESE) VERVALSINGEN VAN BELGISCHE EN CONGOLESE MUNTEN Joselito Eeckhout V alse munten zijn in te delen in twee categorieën : enerzijds zijn er eigentijdse vervalsingen, bedoeld om
Nadere informatieBataafse Republiek ( )
Nadere informatiek 116 k 122 k 127 k 126 k 134
51 Nederland PF 937 8,00 2,00 52 Nederland PF 983 F 9,50 1,50 53 Nederland PF 1107 4,00 0,50 54 Nederland PF 1460 3,60 0,70 55 Nederland PF 1541 F 5,50 1,00 56 Nederland PF 1546-1547 7,00 3,00 57 Nederland
Munten Nederland in albums 803 800 Munten Nederland in albums 800 Zeer interessante verzameling coincards in 3 speciaal albums van de KNM: album 1 bevat alle coincards met penningen uitgegeven vanaf 2013
Nadere informatieLuxemburgse orden verbonden aan onze koning-groothertog. 11 juni 2011
Luxemburgse orden verbonden aan onze koning-groothertog. 11 juni 2011 Inhoudsopgave Theorie Orde van de Eikenkroon Orde van de Gouden Leeuw van Nassau Aantallen Tentoonstelling Theorie, staatkundig Ontstaansgeschiedenis
Nadere informatieKarel de Geus Muntveilingen BV
I VEILING VOORJAARSBEURS 26 MAART 2016 Kav. Omschrijving: Cat Nr. Cat.w. Inzet 1 Nederland - 1864 - Ø, Koning Willem III (Scan) 4/6 150.00 20.00 2 Nederland - 1869 - Ø, Wapenzegels 17/8 108.00 15.00 3
Nadere informatieBIJKOMENDE BEMERKINGEN BETREFFENDE DE ERKENTELIJKHEIDSMEDAILLE VAN DE VEREENIGING TER BESCHERMING DER ZWARTE KINDSHEID IN BELGISCH-CONGO
15 BIJKOMENDE BEMERKINGEN BETREFFENDE DE ERKENTELIJKHEIDSMEDAILLE VAN DE VEREENIGING TER BESCHERMING DER ZWARTE KINDSHEID IN BELGISCH-CONGO R. Dijkmans In het Jaarboek 1998 van het Europees Genootschap
Nadere informatieCatalogus van de munten van de Oostenrijkse Nederlanden
Nadere informatie[ Overzicht bomen A6. Page 1 of 8. Programma Schiphol - Amsterdam - Almere. Verklaring
2 3 4 5 6 7 8 9 10 12,999,976 km 9,136,765 km 1,276,765 km 499,892 km 245,066 km 112,907 km 36,765 km 24,159 km 7899 km 2408 km 76 km 12 14 16 3 6 11 1 12 7 1 2 5 4 3 9 10 8 18 20 21 22 23 24 25 26 28
Nadere informatie1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 12,999,976 km 9,136,765 km 1,276,765 km 499,892 km 245,066 km 112,907 km 36,765 km 24,159 km 7899 km 2408 km 76 km 12 14 16 1 12 7 3 1 6 2 5 4 3 11 9 10 8 18 20 21 22 23 24 26 28 30
Nadere informatieVerjaardags. kalender. Kleine Pathoekeweg 3, 8000 Brugge, T , F , E
??????? Verjaardags kalender Kleine Pathoekeweg 3, 8000 Brugge, T 050 47 12 62, F 050 47 12 87, E educatief@diekeure.be, www.diekeure.be ? Meer info: janus.diekeure.be I have a dream Jeanne D Arc Nicolae
Nadere informatieNumismatische Kring Rotterdam
Jaar: 1811 Thema: Rotterdam, Bonne Ville de l Empire. Voorzijde: Napoleon in keizerlijk uniform houdt zijn zoon, de Koning van Rome, boven het doopvont. Achter de Keizer zijn troon, waar straks zijn zoon
Nadere informatieIk ben de Euro! Euro is net Ali B. Een jongen van de straat. De EURO 5 6 GROEP. Dit verhaal is onderdeel van de Europese Verhalenkoffer.
De EURO Ik ben de Euro! Euro is net Ali B. Een jongen van de straat. Aangeboden door Dit verhaal is onderdeel van de Europese Verhalenkoffer. www.eu.nl -> onderwijs Europese Unie Mazzel! Ouwe! Hoe is-tie
Nadere informatieDE ACADEMIA BELGICA 1939-2009 1
171 DE ACADEMIA BELGICA 1939-2009 1 Luc Vandamme In 1939 stichtte de Belgische Staat de Academia Belgica. Aanleiding was het huwelijk van prinses Marie-José met de Italiaanse kroonprins Umberto. Medaille
Nadere informatieMARCEL RAU, GRAVEUR VAN LEOPOLD III, ENKELE VERBETERINGEN EN AANVULLINGEN OP DE ARTIKELS IN DE JAARBOEKEN 1998 & 2002
177 MARCEL RAU, GRAVEUR VAN LEOPOLD III, ENKELE VERBETERINGEN EN AANVULLINGEN OP DE ARTIKELS IN DE JAARBOEKEN 1998 & 2002 Luc Vandamme Toen in 1998 mijn catalogus Marcel Rau, graveur van Leopold III verscheen
Nadere informatieWinterspelen in Vancouver, Canada
Winterspelen in Vancouver, Canada Van 12 tot en met 28 februari vinden de 21 e Olympische Winterspelen in Canada plaats. Nederland doet met verschillende sporten mee en maakt vooral kans op medailles bij
Nadere informatieNummer Startprijs Beschrijving West Friesland, halve Gulden 1796, Sch.101, prachtig/ruim prachtig West Friesland
Nummer Startprijs Beschrijving 1 300 West Friesland, halve Gulden 1796, Sch.101, prachtig/ruim prachtig 2 225 West Friesland, halve Gulden 1796, Sch.101, bijna prachtig 3 40 Holland, 1 Gulden 1795, Sch.91,
Nadere informatieDINGEN DIE JE MOET WETEN
50 Maar wat gebeurde er precies? Welke landen en mensen waren belangrijk? Dit boek staat vol met weetjes, landkaarten en foto s over een tragische periode in de wereldgeschiedenis. JIM ELDRIDGE ISBN 978
Nadere informatieHandleiding voor docenten Een uitgave van de Nederlandse Vereniging van Munthandelaren
kop op munt Handleiding voor docenten Een uitgave van de Nederlandse Vereniging van Munthandelaren Handleiding Kop op Munt Waarom een lessenserie over de geldgeschiedenis? Bij alle koningen en koninginnen
Nadere informatie1. Lees de tekst met het stappenplan. Kom je nog moeilijke woorden tegen in de tekst? Gebruik dan de woordhulp.
Tekst lezen 1. Lees de tekst met het stappenplan. Kom je nog moeilijke woorden tegen in de tekst? Gebruik dan de woordhulp. 2. Er staan een aantal moeilijke woorden in de tekst. Hieronder staat een rijtje.
Nadere informatieDe gouden munten onder Leopold II
De gouden munten onder Leopold II Peter Degroote Introductie De zogenaamde gouden Louis is zowat het meest bekende Belgische gouden muntstuk. De gouden Louis is het oude 20 Frank stuk dat werd aangemunt
Nadere informatiegeschiedenis geschiedenis
Examen HAVO 2009 tijdvak 1 woensdag 20 mei 9.00-12.00 uur tevens oud programma geschiedenis geschiedenis Bij dit examen hoort een bijlage. Dit examen bestaat uit 30 vragen. Voor dit examen zijn maximaal
Nadere informatieKAVELLIJST Kringveiling Numismatische Kring Utrecht. 22 april 2015. Nr Omschrijving Cat. Kwal. Inzet Opbr. Bied 000 Antieke munten.
KAVELLIJST Kringveiling Numismatische Kring Utrecht. 22 april 2015 Biedingen beneden de inzetprijs kunnen niet worden geaccepteerd. Zowel de koper als de verkoper betalen op de aan- en verkoopprijs een
Nadere informatie(Niet-wetgevingshandelingen) VERORDENINGEN
.. L 9/ II (Niet-wetgevingshandelingen) VERORDENINGEN UITVOERINGSVERORDENING (EU) /97 VAN DE COMMISSIE van november tot vaststelling van technische informatie voor de berekening van de technische voorzieningen
Nadere informatie(Niet-wetgevingshandelingen) VERORDENINGEN UITVOERINGSVERORDENING (EU) 2017/309 VAN DE COMMISSIE. van 23 februari 2017
8..7 NL Publicatieblad van de Europese Unie L / II (Niet-wetgevingshandelingen) VERORDENINGEN UITVOERINGSVERORDENING (EU) 7/9 VAN DE COMMISSIE van februari 7 tot vaststelling van technische informatie
Nadere informatieVoor afmetingen waarvoor geen bewerkingsprijs staat vermeld gelden de prijzen op aanvraag
19 x 13 x 19 x 1,5 mm 0,57 314,00 324,00 344,00 364,00 20 x 15 x 20 x 1,5 mm 0,61 314,00 324,00 344,00 364,00 25 x 15 x 25x 2 mm 0,96 227,00 237,00 257,00 277,00 10 x 20 x 10 x 2 mm 0,56 227,00 237,00
Nadere informatieTRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN. JAARGANG 1956 No. 153
5 (1945) No. 1 TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN JAARGANG 1956 No. 153 A. TITEL Overeenkomst betreffende het Internationale Monetaire Fonds, met bijlagen; Washington, B. TEKST De Engelse
Nadere informatieEindexamen geschiedenis havo 2009 - I
Ten oorlog! Europese oorlogen 1789-1919. Oorlog als maatschappelijk fenomeen In de Coalitieoorlogen voerde de Franse regering de dienstplicht in. 2p 1 Leg uit dat zij hiermee de betrokkenheid van Franse
Nadere informatieJAARBOEK VOOR MUNT- EN PENNINGKUNDE
JAARBOEK VOOR MUNT- EN PENNINGKUNDE 42 KON. NED. GENOOTSCHAP VOOR MUNT- EN AMSTERDAM 1955 PENNINGKUNDE Tijdens het drukken van deze aflevering overleed op 25 januari 1956 het lid der Commissie van Redactie
Nadere informatieIk ben de Euro! Euro is net Ali B. Een jongen van de straat. De EURO 7 8 GROEP. Dit verhaal is onderdeel van de Europese Verhalenkoffer.
Nadere informatieo.a. Nationale Collectie 2012 BU-set Nederland Proofset Nederland Herdenkingsmunten
MUNTPERS Compleet overzicht officiële uitgiften 2012 OVERZICHT 2012 o.a. Nationale Collectie 2012 BU-set Nederland Proofset Nederland Herdenkingsmunten De Koninklijke Nederlandse Munt is dé officiële producent
Nadere informatieDe Botersloot - Munten
Van Mastrigt Coins & Stamps R dam 01.09.2014 m.mastrigt@wxs.nl MUNTEN INFO LIJN 010-2136643 De Botersloot - Munten INFOLIJST www.coins-stamps-rotterdam.nl BOTERSLOOT 62 & 64, 3011 HJ ROTTERDAM Tel. 010-4143077,
Nadere informatieRussische papiergeld in WW-I (1914 1917) Door John Laureijsen
Russische papiergeld in WW-I (1914 1917) Door Inleiding Op 1 augustus 1914 vielen Russische troepen Oost Pruisen binnen en was de eerste wereldoorlog niet meer tegen te houden. De tsaren hadden de kosten
Nadere informatieGiovanni Bosco. Becchi 1815 - Turijn 1888
Giovanni Bosco Becchi 1815 - Turijn 1888 Chronologie van het leven van Don Bosco met vermelding van de voornaamste politieke, sociale en culturele gebeurtenissen in zijn tijd. samen DON BOSCO zijn plaats
Nadere informatieBelgië en zijn koloniaal verleden Ons land en zijn mandaatgebieden
België en zijn koloniaal verleden Ons land en zijn mandaatgebieden Door Joris Frederickx Waarom juist dit thema? Naast Groot-Brittannië en Luxemburg heb ik zoals zoveel anderen een bijzondere interesse
Nadere informatie1 Belangrijk in deze periode
1 Belangrijk in deze periode In 1945 eindigt de Tweede Wereldoorlog (1940-1945). Duitsland wil, onder leiding van Adolf Hitler, Europa veroveren. Na vijf jaar strijd en 55 miljoen doden geeft Duitsland
Nadere informatieTRACTATENBLAD VAN HET KONINK R IJ K DER N E D E RLAND E N. JAARGANG 1954 No. 18
4 (1944) No. 1 TRACTATENBLAD VAN HET KONINK R IJ K DER N E D E RLAND E N JAARGANG 1954 No. 18 A. TITEL Verdrag inzake de internationale burgerlijke luchtvaart; Chicago, 7 December 1944 B. TEKST De Engelse
Nadere informatieTiel, Stadsgracht. Knopen, munten en penningen
Nadere informatie2 jaarlijkse Algemene Vergadering 8 februari 2015
Welkom 2 jaarlijkse Algemene Vergadering 8 februari 2015 Wij herdenken... 2013 Gust Verboven Herentals 2014 Edgard Moors Mechelen Daniel Merlo Duffel Angèle Mertens Herentals José Cayman Zandbergen Paul
Nadere informatieMijn droom: op een dag vrede (2)
Mijn droom: op een dag vrede (2) 21 september: Internationale dag voor vrede De Algemene Vergadering van de Verenigde Naties besloot op 7 September 2001 in resolutie 55/282, om vanaf 2002, 21 september
Nadere informatieFrederik Willem III van Pruisen: Potsdam, 3 augustus Berlijn, 7 juni 1840
Frederik Willem III van Pruisen: Potsdam, 3 augustus 1770 - Berlijn, 7 juni 1840 Frederik Willem III (Duits: Friedrich Wilhelm III.) was koning van Pruisen van 1797 tot 1840. Hij was in personele unie
Nadere informatieS.M.A.R.T. update. Statistics. Market Analysis. Research. Trends.
S.M.A.R.T. update Statistics. Market Analysis. Research. Trends. 35,0% 30,0% 25,0% Ontwikkeling musea, attracties & schiphol 2012, 2013 tm ytd augustus 2014 2012 2013 2014 20,0% 15,0% 10,0% 5,0% 0,0% -5,0%
Nadere informatieLink it: Republiek in tijd van Vorsten
Link it: Republiek in tijd van Vorsten Uitleg Link it werkt in principe als een soort domino (hoewel je er andere varianten op kunt bedenken). Het idee is dat de leerlingen moeten proberen om een begrip
Nadere informatieWilhelm I van Duitsland: (Berlijn, 22 maart 1797 aldaar, 9 maart 1888
Wilhelm I van Duitsland: (Berlijn, 22 maart 1797 aldaar, 9 maart 1888 Ook bekend als Willem I (volledige naam: Willem Frederik Lodewijk, Duits: Wilhelm Friedrich Ludwig) van het Huis Hohenzollern, was
Nadere informatieFleur de Coin. Numismatiek
Fleur de Coin Numismatiek Prijslijst16 - Liste16 Juni 2012 Lea Vandenbruwaene Lic. Kunstgeschiedenis Burgstraat 139 B-9000 Gent tel. 0032 (0)9 233 31 38 fax 0032 (0)9 225 93 97 gsm 0032 (0)477550213 info@fleurdecoin.be
Nadere informatieLeopold III : 5 centiem. Leopold III : 5 centiem (Duitse bezetting) Geen afbeelding
Leopold III : 5 centiem (Jespers) BELGIQUE-BELGIE. Wapenschilden van de steden Luik, Gent en Aarlen. Waarde. BELGIE-BELGIQUE. Wapenschilden van de steden Luik, Gent en Aarlen. Waarde. Diameter: 19 mm Metaal: