- Marleen Molenaar
- 4 jaren geleden
1 Karel de Geus M U N T V E I L I N G E N BV Veiling 47 Op maandag 29 april 2019 veilt Karel de Geus Muntveilingen B.V. ondermeer een topcollectie Koninkrijk: Willem I, II en III, Wilhelmina en Juliana. Via deze flyer geven wij u een exclusieve voorbeschouwing van een aantal kavels welke geveild gaan worden in april Zo maar een willekeurige greep uit heel veel moois! Mocht u meer informatie of een catalogus willen ontvangen, neem dan gerust contact met ons op! Frans Bekersstraat 1a Tel.: info@kareldegeus.nl 5504 JA Veldhoven (NL) Fax:
2 Karel de Geus M U N T V E I L I N G E N BV Veiling 47 wordt gehouden op maandag 29 april 2019 Wilt u uw munten, penningen of papiergeld, of een gedeelte hiervan via ons ter veiling aanbieden, neem dan contact met ons op! Frans Bekersstraat 1a 5504 JA Veldhoven (NL) Tel.: Fax: info@kareldegeus.nl
3 WILLEM I 10 Gulden 1840 mmt. lelie Sch. 189 Prachtig 400 Dukaat 1816 geen mmt. Sch Fraaie glans Ruim prachtig Gulden 1832 uit 1822 Utrecht mmt. fakkel Sch. 250d. Geelbruin patina Prachtig / FDC Rijksdaalder 1840 mmt. lelie Sch. 257 Vrijwel prachtig Gulden 1828 Utrecht mmt. fakkel Sch Nieuwglans Vrijwel FDC ½ Gulden 1818 Utrecht mmt. fakkel Sch Mooie glans Prachtig / FDC Cents 1822 Utrecht mmt. fakkel Sch. 288 Prachtig / FDC Cents 1819 Utrecht mmt. fakkel Sch Gepolijste stempels Prachtig / FDC Cents 1819 Utrecht mmt. fakkel Sch Gepolijste stempels Vrijwel FDC Cent 1828 Brussel mmt. palmtak Sch Originele kleur Vrijwel FDC 200 ½ Cent 1819 Utrecht mmt. fakkel Sch Donkere kleur Prachtig / FDC 3.000
4 WILLEM II Rijksdaalder 1841 mmt. lelie Sch. 506 Vrijwel prachtig Rijksdaalder 1842 mmt. lelie Sch. 507 FDC 750 Rijksdaalder 1845 mmt. lelie Sch Lelie met parel op band Zeer fraai / prachtig 350 Rijksdaalder 1846 mmt. zwaard Sch Patina Prachtig / FDC Gulden 1842 mmt. lelie Sch. 519a. Kort borstbeeld; met gepolijste stempels geslagen Vrijwel FDC Gulden 1842 mmt. lelie Sch Lang borstbeeld; met gepolijste stempels geslagen Vrijwel FDC Gulden 1843 mmt. lelie Sch Prachtglans Bijna FDC 500 ½ Gulden 1846 mmt. zwaard Sch. 529a. Met gepolijste stempels geslagen. Randschrift: GOD * ZY * MET * ONS Vrijwel FDC Cents 1848 mmt. zwaard Sch Kort borstbeeld Prachtig / FDC 3.000
5 WILLEM III Rijksdaalder 1849 mmt. zwaard Sch Mogelijk met gepolijste stempels geslagen Vrijwel FDC 500 Rijksdaalder 1854 uit 1852 mmt. zwaard Sch. 580a Prachtig / FDC Gulden 1850 mmt. zwaard Sch Met gepolijste stempels geslagen. Schoongemaakt Vrijwel FDC Gulden 1853 mmt. zwaard Sch. 606 Vrijwel prachtig 400 ½ Gulden 1850 mmt. zwaard Sch Gepolijste stempels Vrijwel FDC Cents 1849 mmt. zwaard Sch. 634 Vrijwel FDC Cents 1889 mmt. hellebaard Sch Superglans! FDC Cents 1874 mmt. zwaard Sch Miniem krasje wang Vrijwel FDC Cents 1853 mmt. zwaard Sch. 667 Vrijwel FDC 3.000
6 WILHELMINA 10 Gulden 1895 uit 1891 mmt. hellebaard Sch Met een oplage van slechts 149 stuks hoogst zeldzaam Prachtig / FDC Rijksdaalder 1898 mmt. hellebaard Sch P. PANDER Vrijwel FDC Gulden 1896 mmt. hellebaard Sch. 797 Ruim prachtig Gulden 1906 mmt. hellebaard Sch. 808 Prachtig Gulden 1945P mmt. eikel Sch Prachtig / FDC ½ Gulden 1904 mmt. hellebaard Sch Gepolijste stempels Vrijwel FDC Cents 1895 mmt. hellebaard Sch. 850a. Schuin mmt. Prachtig / FDC Cents 1898 mmt. hellebaard Sch Gepolijste stempels Vrijwel FDC Cents 1944 Denver mmt. eikel Sch Zeldzaam Bijna FDC ½ Cent 1942 zink geen mmt. Sch Prachtig / FDC
7 Karel de Geus M U N T V E I L I N G E N BV Op zoek naar de mooiste munten? Bezoek dan eens onze veiling! VEILING 47 wordt gehouden op maandag 29 april 2019 Bent u op zoek naar een veilinghuis om uw collectie ter veiling aan te bieden, neem dan contact met ons op! Na een afspraak kunt u ons bezoeken. Frans Bekersstraat 1a Tel.: info@kareldegeus.nl 5504 JA Veldhoven (NL) Fax:
8 Karel de Geus M U N T V E I L I N G E N BV KAREL DE GEUS MUNTVEILINGEN B.V. Kosteloze taxatie door onze experts van al uw munten en bankbiljetten 2x per jaar internationale veiling Tevens uw gesprekspartner bij de aan- en verkoop van gouden- en zilveren munten. Frans Bekersstraat 1a Tel.: info@kareldegeus.nl 5504 JA Veldhoven (NL) Fax:
Nummer Startprijs Beschrijving West Friesland, halve Gulden 1796, Sch.101, prachtig/ruim prachtig West Friesland
Nadere informatieKarel de Geus Muntveilingen BV
Nadere informatieBataafse Republiek (1795-1806)
Nadere informatieBataafse Republiek ( )
Nadere informatieVeilingcatalogus Veiling Auction
Nadere informatie, Mas 12/13e eeuw, Majapakit Kingdom(2x), Kz. stempel "MA", (3x) 2 75 BATAVIA
Nummer Startprijs Beschrijving 1 35 JAVA, Mas 12/13e eeuw, Majapakit Kingdom(2x), Kz. stempel "MA", (3x) 2 75 BATAVIA, Halve stuiver 1644, binnen een gladde cirkel, een rechtopstaand zwaard, met daaromheen
Nadere informatieNummer Startprijs Beschrijving 1 35 JAVA, Mas 12/13e eeuw, Majapakit Kingdom(2x), Kz. stempel "MA", (3x) 2 75 BATAVIA, Halve stuiver 1644, binnen een
Nadere informatieMunten Nederland in albums
Vrijdag 16 november 2012 Bataafse Republiek (1795-1806) 1400 1402 Bataafse Republiek (1795-1806) Gelderland 1400 1 Gulden 1795 (Sch. 89 / Delm. 1178) - ZF 35 Holland 1401 1 Gulden 1795 (Sch. 91a / Delm.
Nadere informatieMunten van de Spaanse Nederlanden in de Archer M. Huntington collectie, ex. Hispanic Society of America, onder de hamer
Munten van de Spaanse Nederlanden in de Archer M. Huntington collectie, ex. Hispanic Society of America, onder de hamer Op 8 December 2012 zullen bij Jean Elsen et ses Fils N.V. te Brussel de munten van
Nadere informatieNummer Startprijs Beschrijving Zilveren dukaat 1800, Holland, Sch.55, zeer fraai 2 80 Zilveren dukaat 1800, Utrecht, Sch.69a, ruim zeer fraai 3
Nummer Startprijs Beschrijving 1 100 Zilveren dukaat 1800, Holland, Sch.55, zeer fraai 2 80 Zilveren dukaat 1800, Utrecht, Sch.69a, ruim zeer fraai 3 60 Zilveren dukaat 1801, Utrecht, Sch.70A, zeer fraai
Nadere informatie, Dirk VI , penning z.j., Noss 7, stukje uit rand overigens zeer fraai 2 75 GRAAFSCHAP KLEEF(GLD)
Nummer Startprijs Beschrijving 1 50 GRAAFSCHAP KLEEF(GLD), Dirk VI 1202-1260, penning z.j., Noss 7, stukje uit rand overigens zeer fraai 2 75 GRAAFSCHAP KLEEF(GLD), Dirk VII 1260-1275, penning z.j., Noss
Nadere informatieEURO JAARSETS 2015 MONACO
Nadere informatieMuntenveiling Veiling 48 Zaterdag 5 november 2011
Muntenveiling Veiling 48 Zaterdag 5 november 2011 Zeeland 354 Driegulden 1793/85. Cnm 2.46.55; D.1147. Mooi scherp. FDC. 300 364 Dubbele Nederlandse dukaat goud 1659. Cnm 2.49.23; D.882. Ruim zeer fraai.
Nadere informatieNummer Startprijs Beschrijving 1 125 Arnold van Egmond 1423-1473, Arnoldus Goudgulden z.j.
Nummer Startprijs Beschrijving 1 125 Arnold van Egmond 1423-1473, Arnoldus Goudgulden z.j., Delm.604, bijna zeer fraai 2 150 Philips II (1555-1598), Bourgondische kruisdaalder (Bourgondische daler metten
Nadere informatieveiling auction munten penningen papiergeld coins medals paper money # 719 10 Gulden 1848 LID
veiling 49 auction munten penningen papiergeld coins medals paper money # 719 10 Gulden 1848 zaterdag 2 juni 2012 Amsterdam Marriott Hotel LID Amsterdam, mei 2012 Geachte relatie, Onze vorige veiling was
Nadere informatieOPBRENGSTLIJST REALISED PRICE LIST. Vergissingen voorbehouden / Errors excepted / Irrtum vorbehalten / Sauf erreur.
Karel de Geus Muntveilingen BV Frans Bekersstraat 1a 5504 JA Veldhoven, Nederland Tel. 0031(0)40-2123455. Fax:0031 (0)40-2110845 website: www. kareldegeus.nl VEILING AUCTION No. 32. 10 oktober 2011 Vergissingen
Nadere informatieFRANSE INLIJVING 1810-1814 KEIZER NAPOLEON I
Muntenveiling Veiling 49 Zaterdag 2 juni 2012 329 1/2 Cent 1827u. FDC. 250 320 10 Stuiver 1809. Sch.159. FDC. Scherpe slag, mooie patina. 2000 330 1/2 Cent 1837. FDC. Mooie stempelglans. 200 321 Gouden
Nadere informatieVoorzijde: Borstbeeld van de koning naar rechts. Omschrift: WILLEM II KONING DER NED. G. H. V. L.
M un ttax atie. nl ONCE IN A LIFETIME WAT Z IJN UW MUNTEN WAA R D? Kavel 351 Willem II 1840-1849 10 Gulden 1842 mmt. lelie, proefexemplaar met kartelrand. 25.000 Voorzijde: Borstbeeld van de koning naar
Vrijdag 23 mei 2014 Bataafse Republiek (1795-1806) Bataafse Republiek (1795-1806) Gelderland 1701 1702 1700 3 Gulden 1795 (Sch. 77 / Delm. 1145/R1) - ZF/PR met gietgalletjes / zeldzaam 100 1701 3 Gulden
Nadere informatieVEILING 43 AUCTION SALE 24 april 2017 VELDHOVEN KIJKDAGEN ON VIEW VORBESICHTIGUNG EXPOSITION
VEILING 43 AUCTION SALE 24 april 2017 VELDHOVEN KIJKDAGEN ON VIEW VORBESICHTIGUNG EXPOSITION U bent welkom de kavels te bekijken vanaf 4 april 2017 Dagelijks op ons kantoor te Veldhoven, uitsluitend op
Nadere informatieDe gulden is lang niet zo oer-hollands als je denkt FTM
De gulden is lang niet zo oer-hollands als je denkt FTM ftm.nl De gulden is lang niet zo oer-hollands als je denkt FTM Edin Mujagic 8-10 minuten Bij de gulden denkt u hoogstwaarschijnlijk aan de Nederlandse
Nadere informatieNIEUWE PRODUCTEN MOOIE MUNTJES
Nadere informatieNU BELEGGEN IN BELGISCHE MUNTEN?
Nadere informatieVEILING 41 AUCTION SALE 12 April 2016 VELDHOVEN KIJKDAGEN ON VIEW VORBESICHTIGUNG EXPOSITION
VEILING 41 AUCTION SALE 12 April 2016 VELDHOVEN KIJKDAGEN ON VIEW VORBESICHTIGUNG EXPOSITION U bent welkom de kavels te bekijken vanaf 22 maart 2016 Dagelijks op ons kantoor te Veldhoven, uitsluitend op
Nadere informatieveiling auction munten penningen papiergeld coins medals paper money # 548 20 Gulden goud 1848 LID
veiling 46 auction munten penningen papiergeld coins medals paper money # 548 20 Gulden goud 1848 zaterdag 5 juni 2010 Amsterdam Marriott Hotel LID Amsterdam, mei 2010 Geachte relatie, Met veel genoegen
Nadere informatieMuntencollectie werkgroep Oud Uitgeest
Nadere informatieveiling auction munten penningen papiergeld coins medals paper money
veiling 47 auction munten penningen papiergeld coins medals paper money # 20 10 gulden 1849 # 119 USA 1 cent 1793 # 363 20 gulden goud 1810 # 494 10 cent 1944D zaterdag 12 februari 2011 Amsterdam Marriott
Nadere informatieVEILING 42 AUCTION SALE 24 oktober 2016 VELDHOVEN KIJKDAGEN ON VIEW VORBESICHTIGUNG EXPOSITION
VEILING 42 AUCTION SALE 24 oktober 2016 VELDHOVEN KIJKDAGEN ON VIEW VORBESICHTIGUNG EXPOSITION U bent welkom de kavels te bekijken vanaf 3 oktober 2016 Dagelijks op ons kantoor te Veldhoven, uitsluitend
Nadere informatieNumismatica Antverpia - Veilinglijst nr februari 2019
. of naam 1 VICTORINUS (4 verschillende munten) portretten! prachtige PR/ 2 2 AURELIANUS + DIOCLETIANUS 2 munten 3 AURELIANUS + PROBUS 2 munten 4 5 6 7 Republiek MARCUS ANTONIUS - legioensdenarius (LEG
Nadere informatieAANVULLINGEN en ERRATA BOEK ADDITIONS and ERRATA LIVRE/BOOK
Nadere informatieHOLLAND ITEMS. totaal. prijs p/s. prijs p/s. totaal aantal bestelnr omschrijving. aantal bestelnr omschrijving
HOLLAND ITEMS aantal bestelnr omschrijving prijs p/s totaal aantal bestelnr omschrijving holl-001 Dutch queens 1,30 holl-048 Costumes - 25 different stamps 2,00 prijs p/s totaal holl-002 Dutch queens -
Nadere informatieMunten - Schriftelijk
Nadere informatieveiling auction munten penningen papiergeld coins medals paper money # 39 Holland Gouden dukaat 1583 met Willem de Zwijger
veiling 43 auction munten penningen papiergeld coins medals paper money # 39 Holland Gouden dukaat 1583 met Willem de Zwijger zaterdag 1 november 2008 Amsterdam Marriott Hotel Let op juiste veilingdatum
Nadere informatieExclusieve Topstukken
Munten & bankbiljetten Australia George V Sovereign 1926 S (Sydney) MS 65 ONTMOET ONS TIJDENS DE MIF MAASTRICHT VAN 9-10 NOVEMBER, STAND # 119 Voorwoord Provinciaal Geachte relatie, Onze lijst Theo Peters
Nadere informatieCatalogus van de munten van de Oostenrijkse Nederlanden
Nadere informatieMuntencollectie Historische vereniging Oud Uitgeest
MUNTENVEILING 55 veiling / auction munten penningen papiergeld coins medals paper money zaterdag 17 juni 2017 Amsterdam Marriott Hotel Amsterdam, mei 2017 Geachte relatie, Wij kijken met veel plezier terug
Nadere informatieDeze Portugese gouden munt was vanaf 1785 een belangrijke handelsmunt op Curaçao. Bij introductie was de munt 90 realen waard.
Gouden Johannis Voor betalingen van grote bedragen werd met name de in Brazilië geslagen Portugese gouden Johannis gebruikt, vernoemd naar koning Johan V (1706-1750) van Portugal, die het goudstuk in 1722
Munten Nederland in albums 803 800 Munten Nederland in albums 800 Zeer interessante verzameling coincards in 3 speciaal albums van de KNM: album 1 bevat alle coincards met penningen uitgegeven vanaf 2013
Nadere informatiecatalogus Nederland Euromunten
Nadere informatie, Philipsdaalder 1558 over 1557, Delm.29a, bijna zeer fraai 8 100 Philips II 1555-1598
Nummer Startprijs Beschrijving 2 75 Karel van Egmond 1492-1538, Snaphaan z.j., vdch.xv.iii.43, ruim fraai 3 400 Karel V 1506-1555, Gouden zonnekroon 1545, Nijmegen, vz. gekroond wapen tussen twee vuurijzers,
MUNTENVEILING 53 veiling / auction munten penningen papiergeld coins medals paper money zaterdag 14 november 2015 Amsterdam Marriott Hotel Amsterdam, oktober 2015 Geachte relatie, Veiling 52 ligt al weer
Nadere informatieHandleiding voor docenten Een uitgave van de Nederlandse Vereniging van Munthandelaren
kop op munt Handleiding voor docenten Een uitgave van de Nederlandse Vereniging van Munthandelaren Handleiding Kop op Munt Waarom een lessenserie over de geldgeschiedenis? Bij alle koningen en koninginnen
Nadere informatieEr waren in de 17 eeuw veel muntvervalsers. De experts onder hen maakten de meer waarde- volle munten
Nadere informatie, ¼ Groot, Harderwijk, vdch.vxii5-6, fraai Karel van Egmond , Clemmer goudgulden, Delm.618, zeer fraai 4 40 Karel II
Nummer Startprijs Beschrijving 1 100 Arnoud IV 1402-1423, 2 Groot, Arnhem, vdch.ix.8, bijna zeer fraai 2 50 Arnoud van Hoorne 1423-1472, ¼ Groot, Harderwijk, vdch.vxii5-6, fraai 3 225 Karel van Egmond
Nadere informatieCatalogus van Noord-Nederlandse Blokbeeldenaars
Nadere informatieVan het bestuur. Van de redactie
Van het bestuur 14 juni al weer de laatste kringavond van de 44 e jaargang van onze vereniging en de allerlaatste bijeenkomst in t Poelhuys!! Vanaf september verwelkomen we een ieder graag in de mooie
Karel de Geus Muntveilingen BV Frans Bekersstraat 1a 5504 JA Veldhoven, Nederland Tel. 0031(0)40-2123455. Fax:0031 (0)40-2110845 website: www. kareldegeus.nl VEILING AUCTION No. 36. 4 en 5 NOV. 2013 Vergissingen
Nadere informatieBankbiljetten Nederland
Nadere informatieAfslagen van vpk-penningen in zilver en andere materialen
Afslagen van vpk-penningen in zilver en andere materialen Jaren geleden, we rekenden nog af in guldens, kocht ik bij de firma Laurens Schulman in Bussum een zilveren afslag van de penning die Dirk Bus
Nadere informatieToetsmatrijs Examen Numismatiek. Maart 2012
Toetsmatrijs Examen Numismatiek Maart 2012 Het examen Numismatiek bestaat uit een praktijkgedeelte en een theoriegedeelte en wordt schriftelijk geëxamineerd. In de eerste Exameneis Algemeen worden de categorieën
Nadere informatieBloembollenstreek e.o. Jaargang 47, nummer 6 - februari 2018 KRINGNIEUWS. Deze maand in kringnieuws
Numismatische Kring Bloembollenstreek e.o. Jaargang 47, nummer 6 - februari 2018 KRINGNIEUWS Deze maand in kringnieuws De volgende kringavond Van het bestuur Van de redactie Alles draait om geld Nieuwe
Nadere informatieMUNTENVEILING. veiling / auction. munten penningen papiergeld coins medals paper money INTERNATIONAL COIN AUCTIONEERS
57 veiling / auction munten penningen papiergeld coins medals paper money Australia George V Sovereign gold 1926 S (Sydney) zaterdag 22 juni 2019 Amsterdam Marriott Hotel Amsterdam, juni 2019 Geachte relatie,
Nadere informatieNumismatische Kring. Bloembollenstreek e.o. Jaargang 46, nummer 7 - april De volgende kringavond. Van het bestuur.
Numismatische Kring Bloembollenstreek e.o. Jaargang 46, nummer 7 - april 2018 De volgende kringavond De kringavonden van de Numismatische Kring Bloembollenstreek e.o. worden gehouden op de 2e dinsdag van
MUNTENVEILING 54 veiling / auction munten penningen papiergeld coins medals paper money zaterdag 18 juni 2016 Amsterdam Marriott Hotel Amsterdam, mei 2016 Geachte relatie, Velen van u hebben, net als wij,
Nadere informatieHoe het ooit begon? MUNTEN PAPIERGELD POSTZEGELS
EEN EXCLUSIEVE JUBILEUM UITGAVE Hoe het ooit begon? MUNTEN PAPIERGELD POSTZEGELS 1978. Op 14 september 1978 ging Theo Peters op z n broertje naar de Kamer van Koophandel. Begonnen op 12jarige leeftijd
Nadere informatieNummer Startprijs Beschrijving Arnoud van Egmond
Nummer Startprijs Beschrijving 501 35 Arnoud van Egmond 1423 1473 zilveren schild z.j., vdch.10.13, zeer zeldzaam, ruim zeer goed/bijna fraai 502 175 Karel van Egmond 1492 1538 Rijder goudgulden Delm 620
Nadere informatieTiel, Stadsgracht. Knopen, munten en penningen
Nadere informatie2 EURO HERDENKINGSMUNTEN 2019 EURO JAARSETS 2019 NEDERLAND 2018 PRIJSCOURANT. Winkel geopend: maandag-zaterdag uur
MUNTSETS 2018 Jaarset Nederland BU-kwaliteit Jaarset Nederland UNC-kwaliteit Jaarset Nederland Proof-kwaliteit + 2 euro partieel gekleurd Jaarserie Nederland UNC-kwaliteit Babyset jongen 2018 Babyset meisje
Nadere informatieNummer Startprijs Beschrijving Reinoud IV
Nummer Startprijs Beschrijving 1 150 Reinoud IV 1402-1423, St. Jans goudgulden z.j., staande heilige Johannes de Doper-S.IOHANNES- BABTISTA leeuwtje, kz. vijf wapentjes als kruis in vierpas DUX.REINALS-IVL-Z-
Nadere informatieMUNTPERS OVERZICHT. Compleet overzicht officiële uitgiften 2015. BU-SET NEDERLAND pag. 7. 70 JAAR VREDE & VRIJHEID IN NEDERLAND pag.
MUNTPERS Compleet overzicht officiële uitgiften 2015 OVERZICHT 2015 o.a. Nationale Collectie Dukaten Herdenkingsmunten Collecties BU-SET NEDERLAND pag. 7 70 JAAR VREDE & VRIJHEID IN NEDERLAND pag. 10 PRIMEUR:
Nadere informatieMuntenveiling 395, donderdag 12 december 2013. Telefoon / Phone connections: Muntenveiling: +31 - (0) 70-364 78 31 Coin auction:
Muntenveiling 395, donderdag 12 december 2013 Muntenveiling 395 Kantoor / Office: Rietdijk B.V. Noordeinde 41 2514 GC The Hague The Netherlands London NVMH lid NVPH lid PTS Lid Telefoon / Phone connections:
Nadere informatieveiling auction munten penningen papiergeld coins medals paper money zaterdag 19 december 2009 Amsterdam Marriott Hotel # 797 3 Gulden 1817 Utrecht.
veiling 45 auction munten penningen papiergeld coins medals paper money # 797 3 Gulden 1817 Utrecht. zaterdag 19 december 2009 Amsterdam Marriott Hotel LID Amsterdam, december 2009 Geachte relatie, Voor
Nadere informatieo.a. Nationale Collectie 2012 BU-set Nederland Proofset Nederland Herdenkingsmunten
MUNTPERS Compleet overzicht officiële uitgiften 2012 OVERZICHT 2012 o.a. Nationale Collectie 2012 BU-set Nederland Proofset Nederland Herdenkingsmunten De Koninklijke Nederlandse Munt is dé officiële producent
Karel de Geus Muntveilingen BV Frans Bekersstraat 1a 5504 JA Veldhoven, Nederland Tel. 0031(0)40-2123455. Fax:0031 (0)40-2110845 website: www. kareldegeus.nl VEILING AUCTION No. 34. 5 november 2012 Vergissingen
Nadere informatieVeilingcatalogus 7 & 9 maart 2018
Veilingcatalogus 7 & 9 maart 2018 Veiling Auction Munten Penningen Bankbiljetten Agenda > Data en tijden Zaterdag 3 maart Maandag 5 maart 10:00-16:00 10:00-21:00 < Kijkdagen Dinsdag 6 maart Geen kijkdag
Nadere informatieEURO JAARSETS 2016 EURO JAARSETS 2015. Italië 2 (incl. 5 euro zilver) Duitsland (A/J 5 plaatsen) Letland 2 (incl. 2 euro ooievaar)
PRIJSCOURANT 1 EURO JAARSETS 2 EURO HERDENKINGSMUNTEN NIEUW VAN NEDERLAND Muntsets BU set UNC set Berlijn Coin air set Land sland Zwinger van Dresden A/J Estland Keres Frankrijk EK Voetbal Ierland Paasopstand
Nadere informatieEN TOCH NOG Marcel Nuijttens
23 EN TOCH NOG 1790 Marcel Nuijttens Meerdere verzamelaars zullen het met mij eens zijn, wanneer ik beweer dat de muntenreeks, geslagen tijdens de Brabantse Omwenteling van 1790, tot de mooiste behoort
Nadere informatieveiling / auction MUNTENVEILING INTERNATIONAL COIN AUCTIONEERS munten penningen papiergeld coins medals paper money Lot # euro 2010
MUNTENVEILING 56 veiling / auction munten penningen papiergeld coins medals paper money Lot # 790 5 euro 2010 zaterdag 16 juni 2018 Amsterdam Marriott Hotel Amsterdam, mei 2018 Geachte relatie, Het is
Nadere informatieOranje Op de penning Interview met dr A.J. Bemolt van Loghum Slaterus DE BEELDENAAR 1992
, nr 1 - tijdschrift voor numismatiek Tekst & foto's: Renny van Heuven-van Nes (conservator Paleis Het Loo) Tekst: Werner Steurbaut (conservator Paleis Het Loo), naar aanleiding van een tentoonstelling
Nadere informatieDE GELDOMLOOP BIJ HET BEGIN VAN DE BELGISCHE ONAFHANKELIJKHEID
69 DE GELDOMLOOP BIJ HET BEGIN VAN DE BELGISCHE ONAFHANKELIJKHEID Herman Gibens Nu betalen wij in euro maar wij denken meestal nog in frank. Voor kleine en ronde bedragen durven wij al eens de gedachte
Nadere informatieWest-Nederlotharingen / uitgiften op naam v/d Vorsten v/h Heilig Roomse Rijk
Vrijdag 16 november 2012 Hertogdom Brabant 400 West-Nederlotharingen / uitgiften op naam v/d Vorsten v/h Heilig Roomse Rijk Onbekende heerser (1167-1191) 400 Denarius of Penning z.j. Maastricht na Frederik
Nadere informatieSchulman Catalogue 328. numismatists VEILING 328 AUCTION BOEKEN MUNTEN PENNINGEN PAPIERGELD BOOKS, COINS, MEDALS, PAPER MONEY
Schulman Catalogue 328 Schulman b.v. numismatists VEILING 328 AUCTION BOEKEN MUNTEN PENNINGEN PAPIERGELD BOOKS, COINS, MEDALS, PAPER MONEY 2 & 3 november 2007 Hotel Lapershoek Utrechtseweg 16, Hilversum
Karel de Geus Muntveilingen BV Frans Bekersstraat 1a 5504 JA Veldhoven, Nederland Tel. 0031(0)40-2123455. Fax:0031 (0)40-2110845 website: www. kareldegeus.nl VEILING AUCTION No. 31. 18 april 2011 OPBRENGSTLIJST
Nadere informatieDag. Munt HET RODE KRUIS VIJFJE. Dé muntbeurs van Nederland
Welkom op de Dag van de Munt 2017 HET RODE KRUIS VIJFJE Dé muntbeurs van Nederland Eerste Dag uitgifte Het Rode Kruis Vijfje 25 jaar Dag van de Munt set Vele (inter)nationale standhouders Bezoek de productieruimte
Nadere informatieMuntPers Catalogus 2010
MuntPers Catalogus 2010 Koninklijke Nederlandse Munt Compleet overzicht officiële uitgiften 2010! Nieuwe Herdenkingsmunt 2010 Met inschrijving Max Havelaar Vijfje en Tientje en vele andere producten! De
Nadere informatieKoninginnedag 2013 Lessuggestie Inhuldigings-kijkwijzer groep 5-8
De inhuldiging van dichtbij Op 30 april is de inhuldiging van Willem-Alexander als onze nieuwe koning. Die dag heeft heel Nederland vrij. De kinderen in Nederland hebben ook nog vakantie in die week. Om
Nadere informatieDe gouden munten onder Leopold II
De gouden munten onder Leopold II Peter Degroote Introductie De zogenaamde gouden Louis is zowat het meest bekende Belgische gouden muntstuk. De gouden Louis is het oude 20 Frank stuk dat werd aangemunt
Nadere informatieAMBACHTSE FILATELISTEN VERENIGING. Uitgave: januari 2019 DE DOORLOPER
AMBACHTSE FILATELISTEN VERENIGING Uitgave: januari 2019 DE DOORLOPER 2 Ambachtse Filatelisten Vereniging Bestuur: Voorzitter: Wim den Otter tel.: 078-6819458 email: w.denotter@t-mobilethuis.nl Secretaris: