Karel de Geus. Veiling 47

Maat: px
Weergave met pagina beginnen:

Download "Karel de Geus. Veiling 47"

Transcriptie

1 Karel de Geus M U N T V E I L I N G E N BV Veiling 47 Op maandag 29 april 2019 veilt Karel de Geus Muntveilingen B.V. ondermeer een topcollectie Koninkrijk: Willem I, II en III, Wilhelmina en Juliana. Via deze flyer geven wij u een exclusieve voorbeschouwing van een aantal kavels welke geveild gaan worden in april Zo maar een willekeurige greep uit heel veel moois! Mocht u meer informatie of een catalogus willen ontvangen, neem dan gerust contact met ons op! Frans Bekersstraat 1a Tel.: info@kareldegeus.nl 5504 JA Veldhoven (NL) Fax:

2 Karel de Geus M U N T V E I L I N G E N BV Veiling 47 wordt gehouden op maandag 29 april 2019 Wilt u uw munten, penningen of papiergeld, of een gedeelte hiervan via ons ter veiling aanbieden, neem dan contact met ons op! Frans Bekersstraat 1a 5504 JA Veldhoven (NL) Tel.: Fax: info@kareldegeus.nl

3 WILLEM I 10 Gulden 1840 mmt. lelie Sch. 189 Prachtig 400 Dukaat 1816 geen mmt. Sch Fraaie glans Ruim prachtig Gulden 1832 uit 1822 Utrecht mmt. fakkel Sch. 250d. Geelbruin patina Prachtig / FDC Rijksdaalder 1840 mmt. lelie Sch. 257 Vrijwel prachtig Gulden 1828 Utrecht mmt. fakkel Sch Nieuwglans Vrijwel FDC ½ Gulden 1818 Utrecht mmt. fakkel Sch Mooie glans Prachtig / FDC Cents 1822 Utrecht mmt. fakkel Sch. 288 Prachtig / FDC Cents 1819 Utrecht mmt. fakkel Sch Gepolijste stempels Prachtig / FDC Cents 1819 Utrecht mmt. fakkel Sch Gepolijste stempels Vrijwel FDC Cent 1828 Brussel mmt. palmtak Sch Originele kleur Vrijwel FDC 200 ½ Cent 1819 Utrecht mmt. fakkel Sch Donkere kleur Prachtig / FDC 3.000

4 WILLEM II Rijksdaalder 1841 mmt. lelie Sch. 506 Vrijwel prachtig Rijksdaalder 1842 mmt. lelie Sch. 507 FDC 750 Rijksdaalder 1845 mmt. lelie Sch Lelie met parel op band Zeer fraai / prachtig 350 Rijksdaalder 1846 mmt. zwaard Sch Patina Prachtig / FDC Gulden 1842 mmt. lelie Sch. 519a. Kort borstbeeld; met gepolijste stempels geslagen Vrijwel FDC Gulden 1842 mmt. lelie Sch Lang borstbeeld; met gepolijste stempels geslagen Vrijwel FDC Gulden 1843 mmt. lelie Sch Prachtglans Bijna FDC 500 ½ Gulden 1846 mmt. zwaard Sch. 529a. Met gepolijste stempels geslagen. Randschrift: GOD * ZY * MET * ONS Vrijwel FDC Cents 1848 mmt. zwaard Sch Kort borstbeeld Prachtig / FDC 3.000

5 WILLEM III Rijksdaalder 1849 mmt. zwaard Sch Mogelijk met gepolijste stempels geslagen Vrijwel FDC 500 Rijksdaalder 1854 uit 1852 mmt. zwaard Sch. 580a Prachtig / FDC Gulden 1850 mmt. zwaard Sch Met gepolijste stempels geslagen. Schoongemaakt Vrijwel FDC Gulden 1853 mmt. zwaard Sch. 606 Vrijwel prachtig 400 ½ Gulden 1850 mmt. zwaard Sch Gepolijste stempels Vrijwel FDC Cents 1849 mmt. zwaard Sch. 634 Vrijwel FDC Cents 1889 mmt. hellebaard Sch Superglans! FDC Cents 1874 mmt. zwaard Sch Miniem krasje wang Vrijwel FDC Cents 1853 mmt. zwaard Sch. 667 Vrijwel FDC 3.000

6 WILHELMINA 10 Gulden 1895 uit 1891 mmt. hellebaard Sch Met een oplage van slechts 149 stuks hoogst zeldzaam Prachtig / FDC Rijksdaalder 1898 mmt. hellebaard Sch P. PANDER Vrijwel FDC Gulden 1896 mmt. hellebaard Sch. 797 Ruim prachtig Gulden 1906 mmt. hellebaard Sch. 808 Prachtig Gulden 1945P mmt. eikel Sch Prachtig / FDC ½ Gulden 1904 mmt. hellebaard Sch Gepolijste stempels Vrijwel FDC Cents 1895 mmt. hellebaard Sch. 850a. Schuin mmt. Prachtig / FDC Cents 1898 mmt. hellebaard Sch Gepolijste stempels Vrijwel FDC Cents 1944 Denver mmt. eikel Sch Zeldzaam Bijna FDC ½ Cent 1942 zink geen mmt. Sch Prachtig / FDC

7 Karel de Geus M U N T V E I L I N G E N BV Op zoek naar de mooiste munten? Bezoek dan eens onze veiling! VEILING 47 wordt gehouden op maandag 29 april 2019 Bent u op zoek naar een veilinghuis om uw collectie ter veiling aan te bieden, neem dan contact met ons op! Na een afspraak kunt u ons bezoeken. Frans Bekersstraat 1a Tel.: info@kareldegeus.nl 5504 JA Veldhoven (NL) Fax:

8 Karel de Geus M U N T V E I L I N G E N BV KAREL DE GEUS MUNTVEILINGEN B.V. Kosteloze taxatie door onze experts van al uw munten en bankbiljetten 2x per jaar internationale veiling Tevens uw gesprekspartner bij de aan- en verkoop van gouden- en zilveren munten. Frans Bekersstraat 1a Tel.: info@kareldegeus.nl 5504 JA Veldhoven (NL) Fax:

Nummer Startprijs Beschrijving West Friesland, halve Gulden 1796, Sch.101, prachtig/ruim prachtig West Friesland

Nummer Startprijs Beschrijving West Friesland, halve Gulden 1796, Sch.101, prachtig/ruim prachtig West Friesland Nummer Startprijs Beschrijving 1 300 West Friesland, halve Gulden 1796, Sch.101, prachtig/ruim prachtig 2 225 West Friesland, halve Gulden 1796, Sch.101, bijna prachtig 3 40 Holland, 1 Gulden 1795, Sch.91,

Nadere informatie

CATALOGUS NEDERLAND GULDENmunten

CATALOGUS NEDERLAND GULDENmunten CATALOGUS NEDERLAND GULDENmunten Prijzen in deze actuele prijsindex zijn een indicatie, deze kunnen hoger als lager liggen. De noterin gen kwamen tot stand voor veilingopbrengsten, prijslijsten van de

Nadere informatie

CATALOGUS NEDERLAND GULDENmunten

CATALOGUS NEDERLAND GULDENmunten CATALOGUS NEDERLAND GULDENmunten Prijzen in deze actuele prijsindex zijn een indicatie, deze kunnen hoger als lager liggen. De noterin gen kwamen tot stand voor veilingopbrengsten, prijslijsten van de

Nadere informatie

Karel de Geus Muntveilingen BV

Karel de Geus Muntveilingen BV Karel de Geus Muntveilingen BV Frans Bekersstraat 1a 5504 JA Veldhoven, Nederland Tel. 0031(0)40-2123455. Fax:0031 (0)40-2110845 website: www. kareldegeus.nl VEILING AUCTION No. 27 6 april 2009 OPBRENGSTLIJST

Nadere informatie

Bataafse Republiek (1795-1806)

Bataafse Republiek (1795-1806) Vrijdag 17 mei 2013 Bataafse Republiek (1795-1806) 1501 1502 Bataafse Republiek (1795-1806) Holland 1500 1 Gulden 1795 (Sch. 91a / Delm. 1179) - ZF 25 1501 Zilveren Dukaat 1796 mmt. Ster - Enkhuizen (Sch.

Nadere informatie

Bataafse Republiek ( )

Bataafse Republiek ( ) Vrijdag 22 november 2013 Bataafse Republiek (1795-1806) 1600 1603 Bataafse Republiek (1795-1806) Gelderland 1600 1 Gulden 1795 (Sch. 89 / Delm. 1178) - ZF 35 1601 1 Gulden 1795 (Sch. 89 / Delm. 1178) -

Nadere informatie

Veilingcatalogus Veiling Auction

Veilingcatalogus Veiling Auction Veilingcatalogus Veiling Auction Munten Penningen Bankbiljetten Geachte relatie, Enthousiasme werkt aanstekelijk. Dat ervaren we keer op keer. De contacten met u tijdens onze veilingen, op beurzen en andere

Nadere informatie

VerzamelaarsMarkt.nl. Koninkrijksmunten. Provinciale Munten. Euromunten. munten

VerzamelaarsMarkt.nl. Koninkrijksmunten. Provinciale Munten. Euromunten. munten VerzamelaarsMarkt.nl munten home bankbiljetten munten euro s postzegels ansichtkaarten oud speelgoed partijen veiling Koninkrijksmunten Provinciale Munten Euromunten Catalogus Munten 2009 Inhoudsopgave

Nadere informatie

, Mas 12/13e eeuw, Majapakit Kingdom(2x), Kz. stempel "MA", (3x) 2 75 BATAVIA

, Mas 12/13e eeuw, Majapakit Kingdom(2x), Kz. stempel MA, (3x) 2 75 BATAVIA Nummer Startprijs Beschrijving 1 35 JAVA, Mas 12/13e eeuw, Majapakit Kingdom(2x), Kz. stempel "MA", (3x) 2 75 BATAVIA, Halve stuiver 1644, binnen een gladde cirkel, een rechtopstaand zwaard, met daaromheen

Nadere informatie

Nummer Startprijs Beschrijving 1 35 JAVA, Mas 12/13e eeuw, Majapakit Kingdom(2x), Kz. stempel "MA", (3x) 2 75 BATAVIA, Halve stuiver 1644, binnen een

Nummer Startprijs Beschrijving 1 35 JAVA, Mas 12/13e eeuw, Majapakit Kingdom(2x), Kz. stempel MA, (3x) 2 75 BATAVIA, Halve stuiver 1644, binnen een Nummer Startprijs Beschrijving 1 35 JAVA, Mas 12/13e eeuw, Majapakit Kingdom(2x), Kz. stempel "MA", (3x) 2 75 BATAVIA, Halve stuiver 1644, binnen een gladde cirkel, een rechtopstaand zwaard, met daaromheen

Nadere informatie

Bataafse Republiek ( )

Bataafse Republiek ( ) Tuesday November 13 Bataafse Republiek (1795-1806) Bataafse Republiek (1795-1806) Holland 2 3 1 1 Gulden 1795 (Sch. 91a / Delm. 1179) - ZF 25 2 1 Gulden 1795 (Sch. 91a / Delm. 1179) - PR/UNC / mooi exemplaar

Nadere informatie

Munten Nederland in albums

Munten Nederland in albums Munten Nederland in albums Munten Nederland in albums 2300 Uitgebreide handelsvoorraad Koninkrijk Willem I t/m Wilhelmina op jaartal en in aantallen wb. veel zilver en betere jaren zoals ½ gulden 1906

Nadere informatie

Bataafse Republiek ( )

Bataafse Republiek ( ) Vrijdag 16 november 2012 Bataafse Republiek (1795-1806) 1400 1402 Bataafse Republiek (1795-1806) Gelderland 1400 1 Gulden 1795 (Sch. 89 / Delm. 1178) - ZF 35 Holland 1401 1 Gulden 1795 (Sch. 91a / Delm.

Nadere informatie

veiling auction munten penningen papiergeld coins medals paper money # 846 10 gulden goud 1892 LID

veiling auction munten penningen papiergeld coins medals paper money # 846 10 gulden goud 1892 LID veiling 44 auction munten penningen papiergeld coins medals paper money # 846 10 gulden goud 1892 zaterdag 20 juni 2009 Amsterdam Marriott Hotel LID Let op juiste veilingdatum ZATERDAG 20 JUNI 2009 Amsterdam,

Nadere informatie

veiling auction munten penningen papiergeld coins medals paper money # 294 20 Gulden 1810 # 293 10 Gulden 1810 LID

veiling auction munten penningen papiergeld coins medals paper money # 294 20 Gulden 1810 # 293 10 Gulden 1810 LID veiling 50 auction munten penningen papiergeld coins medals paper money # 294 20 Gulden 1810 # 293 10 Gulden 1810 zaterdag 26 januari 2013 Amsterdam Marriott Hotel LID Amsterdam, december 2012 Geachte

Nadere informatie

Munten van de Spaanse Nederlanden in de Archer M. Huntington collectie, ex. Hispanic Society of America, onder de hamer

Munten van de Spaanse Nederlanden in de Archer M. Huntington collectie, ex. Hispanic Society of America, onder de hamer Munten van de Spaanse Nederlanden in de Archer M. Huntington collectie, ex. Hispanic Society of America, onder de hamer Op 8 December 2012 zullen bij Jean Elsen et ses Fils N.V. te Brussel de munten van

Nadere informatie

9 TOPSTUKKEN speciaal voor u geselecteerd voor een mooie zomerprijs

9 TOPSTUKKEN speciaal voor u geselecteerd voor een mooie zomerprijs De eurocent en de speciale penning zijn geproduceerd door de Koninklijke Nederlandse Munt te Utrecht. Baby coincard J2 De eurocent en de speciale penning zijn geproduceerd door de Koninklijke Nederlandse

Nadere informatie

Nummer Startprijs Beschrijving Zilveren dukaat 1800, Holland, Sch.55, zeer fraai 2 80 Zilveren dukaat 1800, Utrecht, Sch.69a, ruim zeer fraai 3

Nummer Startprijs Beschrijving Zilveren dukaat 1800, Holland, Sch.55, zeer fraai 2 80 Zilveren dukaat 1800, Utrecht, Sch.69a, ruim zeer fraai 3 Nummer Startprijs Beschrijving 1 100 Zilveren dukaat 1800, Holland, Sch.55, zeer fraai 2 80 Zilveren dukaat 1800, Utrecht, Sch.69a, ruim zeer fraai 3 60 Zilveren dukaat 1801, Utrecht, Sch.70A, zeer fraai

Nadere informatie

, Dirk VI , penning z.j., Noss 7, stukje uit rand overigens zeer fraai 2 75 GRAAFSCHAP KLEEF(GLD)

, Dirk VI , penning z.j., Noss 7, stukje uit rand overigens zeer fraai 2 75 GRAAFSCHAP KLEEF(GLD) Nummer Startprijs Beschrijving 1 50 GRAAFSCHAP KLEEF(GLD), Dirk VI 1202-1260, penning z.j., Noss 7, stukje uit rand overigens zeer fraai 2 75 GRAAFSCHAP KLEEF(GLD), Dirk VII 1260-1275, penning z.j., Noss

Nadere informatie

EURO JAARSETS 2015 MONACO

EURO JAARSETS 2015 MONACO de Nederlandse munt- en bankbiljetten en zilverbonnen vanaf 1814 tot 2002 officiële uitgave Nederlandse vereniging van munthandelaren munt- en bankbiljetten Euromunten Papiergeld Jaarsets 2 Euro gelegenheidsmunten

Nadere informatie

Muntenveiling Veiling 48 Zaterdag 5 november 2011

Muntenveiling Veiling 48 Zaterdag 5 november 2011 Muntenveiling Veiling 48 Zaterdag 5 november 2011 Zeeland 354 Driegulden 1793/85. Cnm 2.46.55; D.1147. Mooi scherp. FDC. 300 364 Dubbele Nederlandse dukaat goud 1659. Cnm 2.49.23; D.882. Ruim zeer fraai.

Nadere informatie

Nummer Startprijs Beschrijving 1 125 Arnold van Egmond 1423-1473, Arnoldus Goudgulden z.j.

Nummer Startprijs Beschrijving 1 125 Arnold van Egmond 1423-1473, Arnoldus Goudgulden z.j. Nummer Startprijs Beschrijving 1 125 Arnold van Egmond 1423-1473, Arnoldus Goudgulden z.j., Delm.604, bijna zeer fraai 2 150 Philips II (1555-1598), Bourgondische kruisdaalder (Bourgondische daler metten

Nadere informatie

veiling auction munten penningen papiergeld coins medals paper money # 719 10 Gulden 1848 LID

veiling auction munten penningen papiergeld coins medals paper money # 719 10 Gulden 1848 LID veiling 49 auction munten penningen papiergeld coins medals paper money # 719 10 Gulden 1848 zaterdag 2 juni 2012 Amsterdam Marriott Hotel LID Amsterdam, mei 2012 Geachte relatie, Onze vorige veiling was

Nadere informatie

OPBRENGSTLIJST REALISED PRICE LIST. Vergissingen voorbehouden / Errors excepted / Irrtum vorbehalten / Sauf erreur.

OPBRENGSTLIJST REALISED PRICE LIST. Vergissingen voorbehouden / Errors excepted / Irrtum vorbehalten / Sauf erreur. Karel de Geus Muntveilingen BV Frans Bekersstraat 1a 5504 JA Veldhoven, Nederland Tel. 0031(0)40-2123455. Fax:0031 (0)40-2110845 website: www. kareldegeus.nl VEILING AUCTION No. 32. 10 oktober 2011 Vergissingen

Nadere informatie

FRANSE INLIJVING 1810-1814 KEIZER NAPOLEON I

FRANSE INLIJVING 1810-1814 KEIZER NAPOLEON I Muntenveiling Veiling 49 Zaterdag 2 juni 2012 329 1/2 Cent 1827u. FDC. 250 320 10 Stuiver 1809. Sch.159. FDC. Scherpe slag, mooie patina. 2000 330 1/2 Cent 1837. FDC. Mooie stempelglans. 200 321 Gouden

Nadere informatie

Voorzijde: Borstbeeld van de koning naar rechts. Omschrift: WILLEM II KONING DER NED. G. H. V. L.

Voorzijde: Borstbeeld van de koning naar rechts. Omschrift: WILLEM II KONING DER NED. G. H. V. L. M un ttax atie. nl ONCE IN A LIFETIME WAT Z IJN UW MUNTEN WAA R D? Kavel 351 Willem II 1840-1849 10 Gulden 1842 mmt. lelie, proefexemplaar met kartelrand. 25.000 Voorzijde: Borstbeeld van de koning naar

Nadere informatie

Bataafse Republiek ( )

Bataafse Republiek ( ) Vrijdag 23 mei 2014 Bataafse Republiek (1795-1806) Bataafse Republiek (1795-1806) Gelderland 1701 1702 1700 3 Gulden 1795 (Sch. 77 / Delm. 1145/R1) - ZF/PR met gietgalletjes / zeldzaam 100 1701 3 Gulden

Nadere informatie

VEILING 43 AUCTION SALE 24 april 2017 VELDHOVEN KIJKDAGEN ON VIEW VORBESICHTIGUNG EXPOSITION

VEILING 43 AUCTION SALE 24 april 2017 VELDHOVEN KIJKDAGEN ON VIEW VORBESICHTIGUNG EXPOSITION VEILING 43 AUCTION SALE 24 april 2017 VELDHOVEN KIJKDAGEN ON VIEW VORBESICHTIGUNG EXPOSITION U bent welkom de kavels te bekijken vanaf 4 april 2017 Dagelijks op ons kantoor te Veldhoven, uitsluitend op

Nadere informatie

De gulden is lang niet zo oer-hollands als je denkt FTM

De gulden is lang niet zo oer-hollands als je denkt FTM De gulden is lang niet zo oer-hollands als je denkt FTM ftm.nl De gulden is lang niet zo oer-hollands als je denkt FTM Edin Mujagic 8-10 minuten Bij de gulden denkt u hoogstwaarschijnlijk aan de Nederlandse

Nadere informatie

veiling auction munten penningen papiergeld coins medals paper money LID

veiling auction munten penningen papiergeld coins medals paper money LID veiling 48 auction munten penningen papiergeld coins medals paper money zaterdag 5 november 2011 Amsterdam Marriott Hotel LID Amsterdam, oktober 2011 Geachte relatie, Er gebeurt heel wat in muntenland.

Nadere informatie

NIEUWE PRODUCTEN MOOIE MUNTJES

NIEUWE PRODUCTEN MOOIE MUNTJES NIEUWE PRODUCTEN MOOIE MUNTJES Periode 1 juni t/m 27 augustus 2016 PROVINCIAAL Stad Utrecht - Duit 1722 18.00 Friesland - Arendschelling z.j. 50.00 Holland - Oord 1578 25.00 Deventer - Rijderschelling

Nadere informatie

NU BELEGGEN IN BELGISCHE MUNTEN?

NU BELEGGEN IN BELGISCHE MUNTEN? Europees Genootschap voor Munt- en Penningkunde vzw NU BELEGGEN IN BELGISCHE MUNTEN? Luc Vandamme Regelmatig wordt mij gevraagd of het kopen van Belgische munten een goede belegging zou kunnen zijn. Het

Nadere informatie

VEILING 41 AUCTION SALE 12 April 2016 VELDHOVEN KIJKDAGEN ON VIEW VORBESICHTIGUNG EXPOSITION

VEILING 41 AUCTION SALE 12 April 2016 VELDHOVEN KIJKDAGEN ON VIEW VORBESICHTIGUNG EXPOSITION VEILING 41 AUCTION SALE 12 April 2016 VELDHOVEN KIJKDAGEN ON VIEW VORBESICHTIGUNG EXPOSITION U bent welkom de kavels te bekijken vanaf 22 maart 2016 Dagelijks op ons kantoor te Veldhoven, uitsluitend op

Nadere informatie

veiling auction munten penningen papiergeld coins medals paper money # 548 20 Gulden goud 1848 LID

veiling auction munten penningen papiergeld coins medals paper money # 548 20 Gulden goud 1848 LID veiling 46 auction munten penningen papiergeld coins medals paper money # 548 20 Gulden goud 1848 zaterdag 5 juni 2010 Amsterdam Marriott Hotel LID Amsterdam, mei 2010 Geachte relatie, Met veel genoegen

Nadere informatie

Munten Nederland in albums

Munten Nederland in albums Munten Nederland in albums Munten Nederland in albums 800 800 Album met verzameling munten Wilhelmina - Beatrix. Interessant album met leuke oude en moderne munten1500 801 Album met verzameling Wilhelmina

Nadere informatie

veiling auction munten penningen papiergeld coins medals paper money LID

veiling auction munten penningen papiergeld coins medals paper money LID veiling 48 auction munten penningen papiergeld coins medals paper money zaterdag 5 november 2011 Amsterdam Marriott Hotel LID Amsterdam, oktober 2011 Geachte relatie, Er gebeurt heel wat in muntenland.

Nadere informatie

Muntencollectie werkgroep Oud Uitgeest

Muntencollectie werkgroep Oud Uitgeest Munt nr. 1 Jaartal 1919 10 cent Zilver 1,4 gram 15 mm 0,95 mm Borstbeeld Wilhelmina met hermelijnen mantel naar links tekst: Wilhelmina Koningin der en en jaartal binnen twee samengebonden eikentakken

Nadere informatie

veiling auction munten penningen papiergeld coins medals paper money

veiling auction munten penningen papiergeld coins medals paper money veiling 47 auction munten penningen papiergeld coins medals paper money # 20 10 gulden 1849 # 119 USA 1 cent 1793 # 363 20 gulden goud 1810 # 494 10 cent 1944D zaterdag 12 februari 2011 Amsterdam Marriott

Nadere informatie

VEILING 42 AUCTION SALE 24 oktober 2016 VELDHOVEN KIJKDAGEN ON VIEW VORBESICHTIGUNG EXPOSITION

VEILING 42 AUCTION SALE 24 oktober 2016 VELDHOVEN KIJKDAGEN ON VIEW VORBESICHTIGUNG EXPOSITION VEILING 42 AUCTION SALE 24 oktober 2016 VELDHOVEN KIJKDAGEN ON VIEW VORBESICHTIGUNG EXPOSITION U bent welkom de kavels te bekijken vanaf 3 oktober 2016 Dagelijks op ons kantoor te Veldhoven, uitsluitend

Nadere informatie

Numismatica Antverpia - Veilinglijst nr februari 2019

Numismatica Antverpia - Veilinglijst nr februari 2019 . of naam 1 VICTORINUS (4 verschillende munten) portretten! prachtige PR/ 2 2 AURELIANUS + DIOCLETIANUS 2 munten 3 AURELIANUS + PROBUS 2 munten 4 5 6 7 Republiek MARCUS ANTONIUS - legioensdenarius (LEG

Nadere informatie

veiling / auction MUNTENVEILING INTERNATIONAL COIN AUCTIONEERS munten penningen papiergeld coins medals paper money

veiling / auction MUNTENVEILING INTERNATIONAL COIN AUCTIONEERS munten penningen papiergeld coins medals paper money MUNTENVEILING 52 veiling / auction munten penningen papiergeld coins medals paper money zaterdag 8 november 2014 Amsterdam Marriott Hotel Amsterdam, oktober 2014 Geachte relatie, Bijna één jaar hebben

Nadere informatie

Munten Nederland in albums

Munten Nederland in albums Munten Nederland in albums Munten Nederland in albums 2100 Uitgebreide collectie Koninkrijk vanaf Willem I in drie albums waarbij 10 Cent 1850, 1853 en 1855, 25 Cent 1827B, 1829B en 1890, Gulden 1905 en

Nadere informatie

AANVULLINGEN en ERRATA BOEK ADDITIONS and ERRATA LIVRE/BOOK

AANVULLINGEN en ERRATA BOEK ADDITIONS and ERRATA LIVRE/BOOK AANVULLINGEN en ERRATA BOEK ADDITIONS and ERRATA LIVRE/BOOK ISBN-NUMMER : 9789090287843 EAN : 9789090287843 Laatste up-date 23.11.2015 KAREL DE STOUTE Lokale emissies VH 42 Auxonne: Q12 wordt Q 11. Q11

Nadere informatie

HOLLAND ITEMS. totaal. prijs p/s. prijs p/s. totaal aantal bestelnr omschrijving. aantal bestelnr omschrijving

HOLLAND ITEMS. totaal. prijs p/s. prijs p/s. totaal aantal bestelnr omschrijving. aantal bestelnr omschrijving HOLLAND ITEMS aantal bestelnr omschrijving prijs p/s totaal aantal bestelnr omschrijving holl-001 Dutch queens 1,30 holl-048 Costumes - 25 different stamps 2,00 prijs p/s totaal holl-002 Dutch queens -

Nadere informatie

Munten - Schriftelijk

Munten - Schriftelijk 7728 Nederland - Gouden Tientjes 1875-1933 7741 7751 7700 10 Gulden 1875 - Goud - ZF- 130 7701 10 Gulden 1875 - Goud - ZF 130 7702 10 Gulden 1875 - Goud - ZF 130 7703 10 Gulden 1875 - Goud - ZF 130 7704

Nadere informatie

veiling auction munten penningen papiergeld coins medals paper money # 39 Holland Gouden dukaat 1583 met Willem de Zwijger

veiling auction munten penningen papiergeld coins medals paper money # 39 Holland Gouden dukaat 1583 met Willem de Zwijger veiling 43 auction munten penningen papiergeld coins medals paper money # 39 Holland Gouden dukaat 1583 met Willem de Zwijger zaterdag 1 november 2008 Amsterdam Marriott Hotel Let op juiste veilingdatum

Nadere informatie

AANVULLINGEN en ERRATA BOEK ADDITIONS and ERRATA LIVRE/BOOK

AANVULLINGEN en ERRATA BOEK ADDITIONS and ERRATA LIVRE/BOOK AANVULLINGEN en ERRATA BOEK ADDITIONS and ERRATA LIVRE/BOOK Laatste up-date 10.12.2015 KAREL DE STOUTE Lokale emissies VH 42 Auxonne: Q12 wordt Q 11 Q11 FILIPS DE SCHONE Zesde emissie VH 127-ME: 1492 -

Nadere informatie

INVENTARIS VAN PIEDFORTS VAN DE SPAANSE NEDERLANDEN: Een oproep tot medewerking en melding van exemplaren.

INVENTARIS VAN PIEDFORTS VAN DE SPAANSE NEDERLANDEN: Een oproep tot medewerking en melding van exemplaren. INVENTARIS VAN PIEDFORTS VAN DE SPAANSE NEDERLANDEN: Een oproep tot medewerking en melding van exemplaren. Beste muntliefhebber, Na de publicatie in 2015 van mijn recentste boek met de titel De munten

Nadere informatie

Exclusieve Topstukken

Exclusieve Topstukken Munten & bankbiljetten Australia George V Sovereign 1926 S (Sydney) MS 65 ONTMOET ONS TIJDENS DE MIF MAASTRICHT VAN 9-10 NOVEMBER, STAND # 119 Voorwoord Provinciaal Geachte relatie, Onze lijst Theo Peters

Nadere informatie

Catalogus van de munten van de Oostenrijkse Nederlanden

Catalogus van de munten van de Oostenrijkse Nederlanden Catalogus van de munten van de Oostenrijkse Nederlanden Van Maria Theresia (1740) tot Frans II (1797) Peter Degroote september 2005 Voorwoord Deze catalogus is gebaseerd op mijn internetcatalogus die zich

Nadere informatie

Muntencollectie Historische vereniging Oud Uitgeest

Muntencollectie Historische vereniging Oud Uitgeest Munt nr. 1 Jaartal 1919 10 cent Zilver 1,4 gram 15 mm 0,95 mm Borstbeeld Wilhelmina met hermelijnen mantel naar links tekst: Wilhelmina Koningin der en en jaartal binnen twee samengebonden eikentakken

Nadere informatie

veiling / auction MUNTENVEILING INTERNATIONAL COIN AUCTIONEERS munten penningen papiergeld coins medals paper money

veiling / auction MUNTENVEILING INTERNATIONAL COIN AUCTIONEERS munten penningen papiergeld coins medals paper money MUNTENVEILING 55 veiling / auction munten penningen papiergeld coins medals paper money zaterdag 17 juni 2017 Amsterdam Marriott Hotel Amsterdam, mei 2017 Geachte relatie, Wij kijken met veel plezier terug

Nadere informatie

Deze Portugese gouden munt was vanaf 1785 een belangrijke handelsmunt op Curaçao. Bij introductie was de munt 90 realen waard.

Deze Portugese gouden munt was vanaf 1785 een belangrijke handelsmunt op Curaçao. Bij introductie was de munt 90 realen waard. Gouden Johannis Voor betalingen van grote bedragen werd met name de in Brazilië geslagen Portugese gouden Johannis gebruikt, vernoemd naar koning Johan V (1706-1750) van Portugal, die het goudstuk in 1722

Nadere informatie

Munten Nederland in albums

Munten Nederland in albums Munten Nederland in albums 803 800 Munten Nederland in albums 800 Zeer interessante verzameling coincards in 3 speciaal albums van de KNM: album 1 bevat alle coincards met penningen uitgegeven vanaf 2013

Nadere informatie

catalogus Nederland Euromunten

catalogus Nederland Euromunten catalogus Nederland Euromunten 1 cent 1999 47.800 1 2000 276.800 1 2001 179.300 1 2002,800 6 2003 58.0 1 2004 113.900 1 2005,413 2 2006,200 2 2007,225 2 2008,162 2 20,235 2 2011,330 2 2012,400 2 2008 74.700

Nadere informatie

AANVULLINGEN en ERRATA BOEK ADDITIONS and ERRATA LIVRE/BOOK

AANVULLINGEN en ERRATA BOEK ADDITIONS and ERRATA LIVRE/BOOK AANVULLINGEN en ERRATA BOEK ADDITIONS and ERRATA LIVRE/BOOK Laatste up-date 14.01.2016 KAREL DE STOUTE Lokale emissies VH 42 Auxonne: Q12 wordt Q 11 Q11 FILIPS DE SCHONE Zesde emissie VH 127-ME: 1492 -

Nadere informatie

, Philipsdaalder 1558 over 1557, Delm.29a, bijna zeer fraai 8 100 Philips II 1555-1598

, Philipsdaalder 1558 over 1557, Delm.29a, bijna zeer fraai 8 100 Philips II 1555-1598 Nummer Startprijs Beschrijving 2 75 Karel van Egmond 1492-1538, Snaphaan z.j., vdch.xv.iii.43, ruim fraai 3 400 Karel V 1506-1555, Gouden zonnekroon 1545, Nijmegen, vz. gekroond wapen tussen twee vuurijzers,

Nadere informatie

veiling / auction MUNTENVEILING INTERNATIONAL COIN AUCTIONEERS munten penningen papiergeld coins medals paper money

veiling / auction MUNTENVEILING INTERNATIONAL COIN AUCTIONEERS munten penningen papiergeld coins medals paper money MUNTENVEILING 53 veiling / auction munten penningen papiergeld coins medals paper money zaterdag 14 november 2015 Amsterdam Marriott Hotel Amsterdam, oktober 2015 Geachte relatie, Veiling 52 ligt al weer

Nadere informatie

Handleiding voor docenten Een uitgave van de Nederlandse Vereniging van Munthandelaren

Handleiding voor docenten Een uitgave van de Nederlandse Vereniging van Munthandelaren kop op munt Handleiding voor docenten Een uitgave van de Nederlandse Vereniging van Munthandelaren Handleiding Kop op Munt Waarom een lessenserie over de geldgeschiedenis? Bij alle koningen en koninginnen

Nadere informatie

Er waren in de 17 eeuw veel muntvervalsers. De experts onder hen maakten de meer waarde- volle munten

Er waren in de 17 eeuw veel muntvervalsers. De experts onder hen maakten de meer waarde- volle munten Werkstuk door een scholier 1153 woorden 13 januari 2002 5,3 44 keer beoordeeld Vak Economie 1) Munten Een munt is een metalen betaalmiddel. De waarde van de munt wordt door degene op wiens gezag de munt

Nadere informatie

Veiling maart Inzet. Veiling nummer. Land of Thema Catalogus Catalogus Nr. Bijzonderheden/Opmerking Staat Catalogus Waarde

Veiling maart Inzet. Veiling nummer. Land of Thema Catalogus Catalogus Nr. Bijzonderheden/Opmerking Staat Catalogus Waarde Veiling maart 2018 Veiling nummer Land of Thema Catalogus Catalogus Nr. Bijzonderheden/Opmerking Staat Catalogus Waarde Inzet 986F Nederland N-2013 V 1974 Blok Nieuwe kunst XX 13,00 1,00 987 Nederland

Nadere informatie

, ¼ Groot, Harderwijk, vdch.vxii5-6, fraai Karel van Egmond , Clemmer goudgulden, Delm.618, zeer fraai 4 40 Karel II

, ¼ Groot, Harderwijk, vdch.vxii5-6, fraai Karel van Egmond , Clemmer goudgulden, Delm.618, zeer fraai 4 40 Karel II Nummer Startprijs Beschrijving 1 100 Arnoud IV 1402-1423, 2 Groot, Arnhem, vdch.ix.8, bijna zeer fraai 2 50 Arnoud van Hoorne 1423-1472, ¼ Groot, Harderwijk, vdch.vxii5-6, fraai 3 225 Karel van Egmond

Nadere informatie

Munten - Schriftelijk

Munten - Schriftelijk Nederland - Gouden Tientjes 1875-1933 4424 4434 4400 10 Gulden 1875 - Goud - ZF 150 4401 10 Gulden 1875 - Goud - ZF 150 4402 10 Gulden 1875 - Goud - ZF 150 4403 10 Gulden 1875 - Goud - ZF 150 4404 10 Gulden

Nadere informatie

Catalogus van Noord-Nederlandse Blokbeeldenaars

Catalogus van Noord-Nederlandse Blokbeeldenaars CATALOGUS VAN BLOKBEELDENAARS De hier volgende Catalogus is afkomstig uit een artikel door A. Pol Noord- Nederlandse muntgewichten in het Jaarboek voor munt- en penningkunde nr76 (1989) Kop naar rechts

Nadere informatie

EURO SPECIALS NIEUWE EUROLANDEN 2007-2014. Complete set van 6 nieuwe landen + Leuchtturm album OUDE EUROLANDEN COMPLETE SERIES*

EURO SPECIALS NIEUWE EUROLANDEN 2007-2014. Complete set van 6 nieuwe landen + Leuchtturm album OUDE EUROLANDEN COMPLETE SERIES* 1 PRIjsCOURANT 2014 UNC serie Benelux Finland 1 Frankrijk Ierland Letland (nieuw euroland) Luxemburg Nederland Oostenrijk Slovenië Slowakije 39,50 24,50 14,50 29,50 29,50 BU set 62,50 29,50 3 32,50 24,95

Nadere informatie

Van het bestuur. Van de redactie

Van het bestuur. Van de redactie Van het bestuur 14 juni al weer de laatste kringavond van de 44 e jaargang van onze vereniging en de allerlaatste bijeenkomst in t Poelhuys!! Vanaf september verwelkomen we een ieder graag in de mooie

Nadere informatie

Karel de Geus Muntveilingen BV

Karel de Geus Muntveilingen BV Karel de Geus Muntveilingen BV Frans Bekersstraat 1a 5504 JA Veldhoven, Nederland Tel. 0031(0)40-2123455. Fax:0031 (0)40-2110845 website: www. kareldegeus.nl VEILING AUCTION No. 36. 4 en 5 NOV. 2013 Vergissingen

Nadere informatie

Bankbiljetten Nederland

Bankbiljetten Nederland 1 2 1 1 Gulden 1914 Zilverbon (Mev. 01-1c / AV 1.1c) - serie 275 - ZF+ en 2½ Gulden 1914 Zilverbon (Mev. 10-1c / AV 8.1c) - serie 301 - F/ZF met gaatje - Totaal 2 stuks 200 2 1 Gulden 1917 Zilverbon (Mev.

Nadere informatie

Afslagen van vpk-penningen in zilver en andere materialen

Afslagen van vpk-penningen in zilver en andere materialen Afslagen van vpk-penningen in zilver en andere materialen Jaren geleden, we rekenden nog af in guldens, kocht ik bij de firma Laurens Schulman in Bussum een zilveren afslag van de penning die Dirk Bus

Nadere informatie

Toetsmatrijs Examen Numismatiek. Maart 2012

Toetsmatrijs Examen Numismatiek. Maart 2012 Toetsmatrijs Examen Numismatiek Maart 2012 Het examen Numismatiek bestaat uit een praktijkgedeelte en een theoriegedeelte en wordt schriftelijk geëxamineerd. In de eerste Exameneis Algemeen worden de categorieën

Nadere informatie

Bloembollenstreek e.o. Jaargang 47, nummer 6 - februari 2018 KRINGNIEUWS. Deze maand in kringnieuws

Bloembollenstreek e.o. Jaargang 47, nummer 6 - februari 2018 KRINGNIEUWS. Deze maand in kringnieuws Numismatische Kring Bloembollenstreek e.o. Jaargang 47, nummer 6 - februari 2018 KRINGNIEUWS Deze maand in kringnieuws De volgende kringavond Van het bestuur Van de redactie Alles draait om geld Nieuwe

Nadere informatie

MUNTENVEILING. veiling / auction. munten penningen papiergeld coins medals paper money INTERNATIONAL COIN AUCTIONEERS

MUNTENVEILING. veiling / auction. munten penningen papiergeld coins medals paper money INTERNATIONAL COIN AUCTIONEERS 57 veiling / auction munten penningen papiergeld coins medals paper money Australia George V Sovereign gold 1926 S (Sydney) zaterdag 22 juni 2019 Amsterdam Marriott Hotel Amsterdam, juni 2019 Geachte relatie,

Nadere informatie

Numismatische Kring. Bloembollenstreek e.o. Jaargang 46, nummer 7 - april De volgende kringavond. Van het bestuur.

Numismatische Kring. Bloembollenstreek e.o. Jaargang 46, nummer 7 - april De volgende kringavond. Van het bestuur. Numismatische Kring Bloembollenstreek e.o. Jaargang 46, nummer 7 - april 2018 De volgende kringavond De kringavonden van de Numismatische Kring Bloembollenstreek e.o. worden gehouden op de 2e dinsdag van

Nadere informatie

veiling / auction MUNTENVEILING INTERNATIONAL COIN AUCTIONEERS munten penningen papiergeld coins medals paper money

veiling / auction MUNTENVEILING INTERNATIONAL COIN AUCTIONEERS munten penningen papiergeld coins medals paper money MUNTENVEILING 54 veiling / auction munten penningen papiergeld coins medals paper money zaterdag 18 juni 2016 Amsterdam Marriott Hotel Amsterdam, mei 2016 Geachte relatie, Velen van u hebben, net als wij,

Nadere informatie

Hoe het ooit begon? MUNTEN PAPIERGELD POSTZEGELS

Hoe het ooit begon? MUNTEN PAPIERGELD POSTZEGELS EEN EXCLUSIEVE JUBILEUM UITGAVE Hoe het ooit begon? MUNTEN PAPIERGELD POSTZEGELS 1978. Op 14 september 1978 ging Theo Peters op z n broertje naar de Kamer van Koophandel. Begonnen op 12jarige leeftijd

Nadere informatie

Nummer Startprijs Beschrijving Arnoud van Egmond

Nummer Startprijs Beschrijving Arnoud van Egmond Nummer Startprijs Beschrijving 501 35 Arnoud van Egmond 1423 1473 zilveren schild z.j., vdch.10.13, zeer zeldzaam, ruim zeer goed/bijna fraai 502 175 Karel van Egmond 1492 1538 Rijder goudgulden Delm 620

Nadere informatie

Tiel, Stadsgracht. Knopen, munten en penningen

Tiel, Stadsgracht. Knopen, munten en penningen Tiel, Stadsgracht Knopen, munten en penningen Jan van Oostveen Jan van Oostveen Specialistisch Archeologisch Onderzoek Colofon Auteur: Jan van Oostveen Foto s: Jan van Oostveen Versie: 0 Datum: September

Nadere informatie

2 EURO HERDENKINGSMUNTEN 2019 EURO JAARSETS 2019 NEDERLAND 2018 PRIJSCOURANT. Winkel geopend: maandag-zaterdag uur

2 EURO HERDENKINGSMUNTEN 2019 EURO JAARSETS 2019 NEDERLAND 2018 PRIJSCOURANT. Winkel geopend: maandag-zaterdag uur MUNTSETS 2018 Jaarset Nederland BU-kwaliteit Jaarset Nederland UNC-kwaliteit Jaarset Nederland Proof-kwaliteit + 2 euro partieel gekleurd Jaarserie Nederland UNC-kwaliteit Babyset jongen 2018 Babyset meisje

Nadere informatie

Nummer Startprijs Beschrijving Reinoud IV

Nummer Startprijs Beschrijving Reinoud IV Nummer Startprijs Beschrijving 1 150 Reinoud IV 1402-1423, St. Jans goudgulden z.j., staande heilige Johannes de Doper-S.IOHANNES- BABTISTA leeuwtje, kz. vijf wapentjes als kruis in vierpas DUX.REINALS-IVL-Z-

Nadere informatie

MUNTPERS OVERZICHT. Compleet overzicht officiële uitgiften 2015. BU-SET NEDERLAND pag. 7. 70 JAAR VREDE & VRIJHEID IN NEDERLAND pag.

MUNTPERS OVERZICHT. Compleet overzicht officiële uitgiften 2015. BU-SET NEDERLAND pag. 7. 70 JAAR VREDE & VRIJHEID IN NEDERLAND pag. MUNTPERS Compleet overzicht officiële uitgiften 2015 OVERZICHT 2015 o.a. Nationale Collectie Dukaten Herdenkingsmunten Collecties BU-SET NEDERLAND pag. 7 70 JAAR VREDE & VRIJHEID IN NEDERLAND pag. 10 PRIMEUR:

Nadere informatie

Muntenveiling 395, donderdag 12 december 2013. Telefoon / Phone connections: Muntenveiling: +31 - (0) 70-364 78 31 Coin auction:

Muntenveiling 395, donderdag 12 december 2013. Telefoon / Phone connections: Muntenveiling: +31 - (0) 70-364 78 31 Coin auction: Muntenveiling 395, donderdag 12 december 2013 Muntenveiling 395 Kantoor / Office: Rietdijk B.V. Noordeinde 41 2514 GC The Hague The Netherlands London NVMH lid NVPH lid PTS Lid Telefoon / Phone connections:

Nadere informatie

veiling auction munten penningen papiergeld coins medals paper money zaterdag 19 december 2009 Amsterdam Marriott Hotel # 797 3 Gulden 1817 Utrecht.

veiling auction munten penningen papiergeld coins medals paper money zaterdag 19 december 2009 Amsterdam Marriott Hotel # 797 3 Gulden 1817 Utrecht. veiling 45 auction munten penningen papiergeld coins medals paper money # 797 3 Gulden 1817 Utrecht. zaterdag 19 december 2009 Amsterdam Marriott Hotel LID Amsterdam, december 2009 Geachte relatie, Voor

Nadere informatie

o.a. Nationale Collectie 2012 BU-set Nederland Proofset Nederland Herdenkingsmunten

o.a. Nationale Collectie 2012 BU-set Nederland Proofset Nederland Herdenkingsmunten MUNTPERS Compleet overzicht officiële uitgiften 2012 OVERZICHT 2012 o.a. Nationale Collectie 2012 BU-set Nederland Proofset Nederland Herdenkingsmunten De Koninklijke Nederlandse Munt is dé officiële producent

Nadere informatie

VEILING VOORJAARSBEURS 26 MAART 2016

VEILING VOORJAARSBEURS 26 MAART 2016 I VEILING VOORJAARSBEURS 26 MAART 2016 Kav. Omschrijving: Cat Nr. Cat.w. Inzet 1 Nederland - 1864 - Ø, Koning Willem III (Scan) 4/6 150.00 20.00 2 Nederland - 1869 - Ø, Wapenzegels 17/8 108.00 15.00 3

Nadere informatie

Karel de Geus Muntveilingen BV

Karel de Geus Muntveilingen BV Karel de Geus Muntveilingen BV Frans Bekersstraat 1a 5504 JA Veldhoven, Nederland Tel. 0031(0)40-2123455. Fax:0031 (0)40-2110845 website: www. kareldegeus.nl VEILING AUCTION No. 34. 5 november 2012 Vergissingen

Nadere informatie

Veilingcatalogus 7 & 9 maart 2018

Veilingcatalogus 7 & 9 maart 2018 Veilingcatalogus 7 & 9 maart 2018 Veiling Auction Munten Penningen Bankbiljetten Agenda > Data en tijden Zaterdag 3 maart Maandag 5 maart 10:00-16:00 10:00-21:00 < Kijkdagen Dinsdag 6 maart Geen kijkdag

Nadere informatie

KPC Beverwijk - Veilingprogramma voor de veiling ingevuld xlsx

KPC Beverwijk - Veilingprogramma voor de veiling ingevuld xlsx PV Kennemerland Beverwijk Veiling maandag 8 mei 2017 ingevuld 142 Totaal aantal 110 142 Totaal bedrag 20.198,25 3.777,95 TOPKAVELS (Vraagprijs vanaf 25 euro) 1 Nederland 7--12 Koning Willem III o 403,00

Nadere informatie

EURO JAARSETS 2016 EURO JAARSETS 2015. Italië 2 (incl. 5 euro zilver) Duitsland (A/J 5 plaatsen) Letland 2 (incl. 2 euro ooievaar)

EURO JAARSETS 2016 EURO JAARSETS 2015. Italië 2 (incl. 5 euro zilver) Duitsland (A/J 5 plaatsen) Letland 2 (incl. 2 euro ooievaar) PRIJSCOURANT 1 EURO JAARSETS 2 EURO HERDENKINGSMUNTEN NIEUW VAN NEDERLAND Muntsets BU set UNC set Berlijn Coin air set Land sland Zwinger van Dresden A/J Estland Keres Frankrijk EK Voetbal Ierland Paasopstand

Nadere informatie

EN TOCH NOG Marcel Nuijttens

EN TOCH NOG Marcel Nuijttens 23 EN TOCH NOG 1790 Marcel Nuijttens Meerdere verzamelaars zullen het met mij eens zijn, wanneer ik beweer dat de muntenreeks, geslagen tijdens de Brabantse Omwenteling van 1790, tot de mooiste behoort

Nadere informatie

veiling / auction MUNTENVEILING INTERNATIONAL COIN AUCTIONEERS munten penningen papiergeld coins medals paper money Lot # euro 2010

veiling / auction MUNTENVEILING INTERNATIONAL COIN AUCTIONEERS munten penningen papiergeld coins medals paper money Lot # euro 2010 MUNTENVEILING 56 veiling / auction munten penningen papiergeld coins medals paper money Lot # 790 5 euro 2010 zaterdag 16 juni 2018 Amsterdam Marriott Hotel Amsterdam, mei 2018 Geachte relatie, Het is

Nadere informatie

Oranje Op de penning Interview met dr A.J. Bemolt van Loghum Slaterus DE BEELDENAAR 1992

Oranje Op de penning Interview met dr A.J. Bemolt van Loghum Slaterus DE BEELDENAAR 1992 , nr 1 - tijdschrift voor numismatiek Tekst & foto's: Renny van Heuven-van Nes (conservator Paleis Het Loo) Tekst: Werner Steurbaut (conservator Paleis Het Loo), naar aanleiding van een tentoonstelling

Nadere informatie

DE GELDOMLOOP BIJ HET BEGIN VAN DE BELGISCHE ONAFHANKELIJKHEID

DE GELDOMLOOP BIJ HET BEGIN VAN DE BELGISCHE ONAFHANKELIJKHEID 69 DE GELDOMLOOP BIJ HET BEGIN VAN DE BELGISCHE ONAFHANKELIJKHEID Herman Gibens Nu betalen wij in euro maar wij denken meestal nog in frank. Voor kleine en ronde bedragen durven wij al eens de gedachte

Nadere informatie

West-Nederlotharingen / uitgiften op naam v/d Vorsten v/h Heilig Roomse Rijk

West-Nederlotharingen / uitgiften op naam v/d Vorsten v/h Heilig Roomse Rijk Vrijdag 16 november 2012 Hertogdom Brabant 400 West-Nederlotharingen / uitgiften op naam v/d Vorsten v/h Heilig Roomse Rijk Onbekende heerser (1167-1191) 400 Denarius of Penning z.j. Maastricht na Frederik

Nadere informatie

Schulman Catalogue 328. numismatists VEILING 328 AUCTION BOEKEN MUNTEN PENNINGEN PAPIERGELD BOOKS, COINS, MEDALS, PAPER MONEY

Schulman Catalogue 328. numismatists VEILING 328 AUCTION BOEKEN MUNTEN PENNINGEN PAPIERGELD BOOKS, COINS, MEDALS, PAPER MONEY Schulman Catalogue 328 Schulman b.v. numismatists VEILING 328 AUCTION BOEKEN MUNTEN PENNINGEN PAPIERGELD BOOKS, COINS, MEDALS, PAPER MONEY 2 & 3 november 2007 Hotel Lapershoek Utrechtseweg 16, Hilversum

Nadere informatie

Karel de Geus Muntveilingen BV

Karel de Geus Muntveilingen BV Karel de Geus Muntveilingen BV Frans Bekersstraat 1a 5504 JA Veldhoven, Nederland Tel. 0031(0)40-2123455. Fax:0031 (0)40-2110845 website: www. kareldegeus.nl VEILING AUCTION No. 31. 18 april 2011 OPBRENGSTLIJST

Nadere informatie

Dag. Munt HET RODE KRUIS VIJFJE. Dé muntbeurs van Nederland

Dag. Munt HET RODE KRUIS VIJFJE. Dé muntbeurs van Nederland Welkom op de Dag van de Munt 2017 HET RODE KRUIS VIJFJE Dé muntbeurs van Nederland Eerste Dag uitgifte Het Rode Kruis Vijfje 25 jaar Dag van de Munt set Vele (inter)nationale standhouders Bezoek de productieruimte

Nadere informatie

MuntPers Catalogus 2010

MuntPers Catalogus 2010 MuntPers Catalogus 2010 Koninklijke Nederlandse Munt Compleet overzicht officiële uitgiften 2010! Nieuwe Herdenkingsmunt 2010 Met inschrijving Max Havelaar Vijfje en Tientje en vele andere producten! De

Nadere informatie

Koninginnedag 2013 Lessuggestie Inhuldigings-kijkwijzer groep 5-8

Koninginnedag 2013 Lessuggestie Inhuldigings-kijkwijzer groep 5-8 De inhuldiging van dichtbij Op 30 april is de inhuldiging van Willem-Alexander als onze nieuwe koning. Die dag heeft heel Nederland vrij. De kinderen in Nederland hebben ook nog vakantie in die week. Om

Nadere informatie

De gouden munten onder Leopold II

De gouden munten onder Leopold II De gouden munten onder Leopold II Peter Degroote Introductie De zogenaamde gouden Louis is zowat het meest bekende Belgische gouden muntstuk. De gouden Louis is het oude 20 Frank stuk dat werd aangemunt

Nadere informatie

AMBACHTSE FILATELISTEN VERENIGING. Uitgave: januari 2019 DE DOORLOPER

AMBACHTSE FILATELISTEN VERENIGING. Uitgave: januari 2019 DE DOORLOPER AMBACHTSE FILATELISTEN VERENIGING Uitgave: januari 2019 DE DOORLOPER 2 Ambachtse Filatelisten Vereniging Bestuur: Voorzitter: Wim den Otter tel.: 078-6819458 email: w.denotter@t-mobilethuis.nl Secretaris:

Nadere informatie