Download "Veilingcatalogus Veiling Auction"

1 Veilingcatalogus Veiling Auction Zilver Goud, Juwelen en Horloges Kunst en Antiek

2 Enthousiasme werkt aanstekelijk! Geachte relatie, Enthousiasme werkt aanstekelijk. Dat ervaren we keer op keer. De contacten met u tijdens onze veilingen en andere momenten inspireren ons voortdurend. We hebben dan ook weer met veel passie gewerkt aan deze fraaie veilingcollectie. Het is een veelzijdig aanbod van zilveren gebruiksvoorwerpen en sieraden tot Chinees porselein en fraaie schilderijen. Er zit zeker iets voor u tussen! Onder nieuwe naam In mei dit jaar hebben we een compleet nieuw veilinghuis gerealiseerd. Afgelopen jaren droeg het veilinghuis de naam VerzamelaarsVeiling. Omdat we meer dan alleen verzamelobjecten binnenkrijgen en verkopen, gaan we verder onder de naam. Naast verzamelobjecten veilen we ook kunst en antiek, juwelen en andere gewilde objecten. Het veilinghuis kreeg ook een nieuw onderkomen, met alle ruimte voor de groeiende veilingactiviteiten. 1920; -Schitterende geelgouden entouragering bezet met 2,20 ct. aan diamanten; -Groot olieverfschilderij De drie musketiers op doek van Giuseppe Castiglione (1898). Dit is slechts een kleine selectie van de uitgebreide veilingcollectie. Blader op uw gemak de catalogus door om uw geliefde items uit te zoeken. Kom voorproeven We nodigen u uit om de kijkdagen te bezoeken. Onze ervaren en deskundige medewerkers zijn er om uw vragen te beantwoorden. Maak er ruimschoots gebruik van! De veiling volgt u live in de veilingzaal, via onze website of door schriftelijk vooraf uw biedingen te doen. Verderop in deze catalogus leest u er alles over. Hoogtepunten In de oktoberveiling van kunst en antiek, zilver en goud, sieraden en horloges treft u diverse bijzondere objecten aan. Graag lichten we er een paar voor u uit: -Fraai bewerkte zilveren Miskelk uit Duitsland 1910; -Puntgaaf 5-delig kaststel Qianlong uit China, 18e-eeuws; -Patek Philippe geelgouden zakhorloge uit We zien uit naar uw komst! Familie De Ruiter Veilinghuis VerzamelaarsVeiling De Ruiter 3

3 Inhoudsopgave Zilver Beelden Bestek Blauw glas, kristal en zilver Dienbladen Drinkgerei Fotolijsten Geboorte- en huwelijksgeschenken Gelegenheidslepels Kandelaars Kerkelijk zilver Lees- en schrijfgerei Lepel- en schepwerk Manden en schalen Miniaturen Naaigerei Rookgerei Doosjes Strooibussen Tafelzilver Tasbeugels Vazen Diversen Kunst en Antiek Beelden en houtsnijwerken Beelden en sculptures Boeken Glas en kristal Keramiek Klokken en barometers Lampen en kandelaars Maritiem en militaria Meubels Porselein en aardewerk Schilderijen en gravures Speelgoed Tapijten Zilver Diversen Lots Goud, Juwelen en Horloges Armbanden Broches Edelstenen Hangers Exclusieve horloges Horloges Exclusieve zakhorloges Kettingen / Colliers Klederdracht en streeksieraden Oorbellen Ringen Lots Zilveren armbanden Zilveren broches Zilveren hangers Zilveren kettingen/colliers Zilveren oorbellen Zilveren ringen Lots zilver VerzamelaarsVeiling 6

4 Bieden op kavels is nog nooit zo eenvoudig geweest. Biedingen Bieden op kavels is nog nooit zo eenvoudig geweest. biedt u verschillende opties om een bod uit te brengen, zoals via internet, schriftelijk of direct in de zaal. Bij dezen willen wij u graag informeren over de vele mogelijkheden bij Veilinghuis De Ruiter. Mocht u nog vragen hebben, bel ons dan gerust op Vóór de veiling Het is mogelijk reeds vóór de start van de veiling biedingen uit te brengen op uw favoriete kavels. Dit kan door middel van een schriftelijk bod of door te bieden via internet. Een schriftelijk bod uitbrengen doet u door middel van het bijgeleverde biedformulier. Dit biedformulier is uiteraard ook te downloaden via onze website. Vul dit formulier zo volledig mogelijk in en stuur dit naar ons toe via post of . Schriftelijke biedingen dienen uiterlijk op 4 oktober 2017 om 10:30 uur bij ons binnen te zijn. Ook kunt u, voordat de daadwerkelijke zaalveiling begint, een bod uitbrengen via internet. Dit kan op twee manieren: via een autobod of via een normaal bod. Met een autobod kunt u het maximumbedrag invoeren dat u wilt bieden. Dit bod wordt opgeslagen in het systeem en zorgt ervoor dat het systeem automatisch voor u biedt, totdat uw maximum is bereikt. Zo blijft u de hoogste bieder, zonder dat u de veiling op de voet hoeft te volgen. Wilt u liever eenmalig een bod uitbrengen op een kavel? Dat kan door middel van een normaal bod. U plaatst een bod en ontvangt een wanneer een ander u overboden heeft. Kavels waar u op geboden heeft, komen automatisch op uw lijst te staan, zodat u een handig overzicht heeft van al uw favoriete kavels. Ook kunt u zelf kavels toevoegen waarop u niet heeft geboden. internet volgen. U kunt op de website meeluisteren en meebieden met de zaal. Wanneer u vooraf een autobod hebt ingevoerd, wordt er automatisch voor u geboden. Vanaf uw pc kunt u ook live meebieden en meeluisteren. Van elke belangrijke stap in de veiling (bieden, overboden worden, autobod) krijgt u een met daarin de details van uw bieding. Op deze manier blijft u constant op de hoogte en kunt u direct opnieuw bieden wanneer u overboden bent. Naast de desktopversie heeft ook een speciale mobiele versie om via uw smartphone of tablet op de hoogte te blijven. Als u telefonisch wilt bieden, reserveren wij een lijn wordt geveild. Om u aan te melden voor het telefonisch bieden, vragen wij u bijgevoegd formulier in te vullen en op sturen naar het hoofdkantoor in Klaaswaal. U kunt dit formulier, dat tevens op onze website is te vinden, ook mailen. Na de veiling Heeft u een kavel gezien waarop niet is geboden, maar wat u graag wilt kopen? Dat kan alsnog. Tot twee weken na de zaalveiling kunnen de onverkochte kavels alsnog worden aangeschaft voor het inzetbedrag Noteer plus opgeld. alvast: de volgende veiling zal plaatsvinden op 26 en/of Noteer 27 alvast: mei 2015 de volgende veiling zal plaatsvinden op 7, 8 en 9 maart 2018 Tijdens de veiling Voor wie wil bieden tijdens de veiling zijn drie opties beschikbaar. U kunt in de zaal fysiek meebieden, live via internet deelnemen of telefonisch Tijdens de veiling kunt u fysiek meebieden in de zaal. Hier heeft u een biednummer voor nodig. Deze ontvangt u bij de aanmelding in de zaal. Wanneer de veilingmeester uw biednummer vraagt, moet u uw biednummer omhoog houden, zodat de veilingmeester de kavel aan u kan toekennen. Wanneer u niet in de gelegenheid bent om fysiek in de zaal mee te bieden, kunt u de veiling live via Veilinghuis VerzamelaarsVeiling De Ruiter

5 Categorie_bold Categorie_bold_tint 8

6 Zilver > Categorie_bold Categorie_bold_tint 9 9

7 Beelden 1. Beeld BWG. In vorm van een slapende Pierot. 20e eeuw. 5,5 x 15 x 8, 279 gram. 30,- 5. (10) Lepeltjes zilver. Ingevoerd en herkeurd door Fa. J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten. Nederland, Batavia & Soerabaja, Van Arcken & Co., 1892, keurtekens: Vakroon, VK, leeuw, C, H. 12,5 x 2,5, 74 gram, 835/ ,- 9. (12) Lepeltjes zilver. Opengewerkt, bloemenmotief. Nederland, Haarlem / Amsterdam, Zaanlandse Zilversmeden n.v., , incl. doos. keurtekens: ZhamerZ, zwaard. 8 x 1,5, 396 gram, 835/ ,- Bestek 2. (6) Messen zilver. Met originele doos en lemmets. Engeland, urtekens: GH, leeuw, kroon, I - Krasjes kleine deukjes. 16,8/2,5 x 19,5 x 17,5, 474 gram, 835/ ,- 6. (3) Messenleggers zilver. 11,5 x 3,5, 79 gram, 835/ ,- 10. Visbestek zilver. 6 persoons met Haags lofje. Nederland, 1931, keurtekens: leeuw, minerva, AK?, W. 17,5, 615 gram, 835/ ,- 3. (3) Messen zilver. Duitsland, Bremen, Koch & Bergfeld, 20e eeuw, keurtekens: tafeltje, 800, halve maan kroon - lemmets raken los. 26,5, 187 gram, 800/ ,- 4. Sauslepel zilver. Versierd met bloemmotieven. Nederland, Amsterdam, Simon Hendrikus Johannes Heldoorn, 1864, keurtekens: 2SH, leeuw, e. 32 x 12,5, 142 gram, 835/ ,- 7. (12) Lepeltjes zilver. Bloemenmotief. Nederland, Haarlem, Fa. Moerkerk & Co., , incl. doos. 11,5 x 2, 493 gram, 835/ ,- 8. (12) IJslepeltjes zilver. Nederland, Sneek, Schijfsma Zilversmederij n.v., , incl. doos. keurtekens: J*SIII, zwaard. 10,5 x ø 3, 323 gram, 835/ ,- 11. Longdrinklepels zilver. 3 lepels. Nederland, Schoonhoven, Niekerk, Groothandel in gouden en zilveren werken, 20e eeuw, keurtekens: kroon N ,2, 32 gram, 835/ ,- 12. Theelepels zilver. Combinatie van verschillende jaartallen. Nederland, Middelstum, Pieter Jan Hein, 1829/1844/1855, keurtekens: IH, leeuw, minerva - 1 gelast. 12,2, 63 gram, 835/ ,-

8 13. (2) Lepels zilver. Nederland, Schoonhoven, Niekerk, Groothandel in gouden en zilveren werken, 20e eeuw, keurtekens: kroon N 10, zwaardje. 12,3 x 3,5, 52 gram, 835/ ,- 17. Kaasmes zilver. Bak gegraveerd. Nederland, Voorschoten, Firma J.M. van Kempen en zonen, 1903, keurtekens: leeuw, minerva, VK halve maan, T. 17,5, 29 gram, 835/ ,- 21. Lepel en vork zilver. Bewerkt aan voorzijde, lepel in de bak ook aan de achterzijde. Nederland, Sneek, Johannes Schijfsma, 1840/1844, keurtekens: ISj27, K, F. 12, 23 gram, 835/ ,- 14. Lepels en vork zilver. Diverse stijlen en uitvoeringen. Nederland, diverse zilversmeden, design, keurtekens: diverse gehalte- en meestertekens. 13, 60 gram, 835/ ,- 18. (12) Theelepels zilver. Nederland, Voorschoten, Fa. J.m. van Kempen & Zonen, 20e eeuw, keurtekens: zwaardje, VK. 11, 143 gram, 835/ ,- 22. (6) Theelepels zilver. Gegraveerd met bloem- en bladdecor. Finland, Helsinki, Kultakeskus, 1978, keurtekens: ZI, leeuw, kroon, 830, A8. 12, 76 gram, 925/ ,- 15. (2) Lepels zilver. Rijkelijk bewerkte stelen. Nederland, Schoonhoven, Herbert Hooijkaas, 1907, keurtekens: leeuw, minerva, X. 16,5 x 4,5, 90 gram, 835/ ,- 16. (2) Lepels zilver. Op de steel musicerende mannen. Steel aan de voor- én achterzijde gedecoreerd. Duitsland, 19e eeuw, keurtekens: 800 en onleesbaar meesterteken. 12, 29 gram, 800/ ,- 19. Theelepels zilver. Met bijpassende zeef en schep, in doos. Nederland, Schoonhoven, W. Hooijkaas, 20e eeuw, keurtekens: HH, H.H, Zwaard - Samengevoegde set, diverse keuren. 13 x 6, 178 gram, 835/ ,- 20. (2) Fruitmessen zilver. Met agaten heften. Nederland, Schoonhoven, Jacobus Johannes & Anthonie Driesen, 19e eeuw, keurtekens: AJD, Zwaard. 12,7, 30 gram, 835/ ,- 23. (2) Vleesvork zilver. Met fraai bewerkte handvatten. Duitsland, 19e eeuw, keurtekens: Halve maan kroon, , 64 gram, 800/ ,- 24. (6) Cocktailprikkers zilver. Met Chinese tekens. China, 21e eeuw, keurtekens: Chinees gekeurd. 7,5, 14 gram, 835/ ,-

9 25. (9) Soeplepels zilver. hoesjes model Arcade. Duitsland, Flensburg, Robbe & Berking, 21e eeuw, keurtekens: Zwaard, 925, R&B, halve maan kroon. 20,5 x 4,5, 770 gram, 925/ ,- 29. (6) Messen zilver. Haags lofje met stalen lemmet. Nederland, Voorschoten & Zeist/Leiden/Zoetermeer, Koninklijk van Kempen en Begeer, 1998, keurtekens: Gekroonde VKB, leeuw, minerva, O. 25, 617 gram, 835/ ,- 33. Lot (7) Pasteischep en lepeltjes zilver. Getordeerde steel. Nederland, Schoonhoven / s-gravenhage, Pieter Suur, , keurtekens: PZ118, zwaard. Lepeltjes: 15 cm en pasteischep 19 cm, 72 gram, 835/ ,- 26. (9) Vorken zilver. hoesjes model Arcade. Duitsland, Flensburg, Robbe & Berking, 21e eeuw, keurtekens: Zwaard, 925, R&B, halve maan kroon - 1 tand van een vork is gevijld. 20 x 2,5, 638 gram, 925/ ,- 30. (6) Messen zilver. Haags lofje met stalen lemmet. Nederland, Voorschoten & Zeist/Leiden/Zoetermeer, Koninklijk van Kempen en Begeer, 1998, keurtekens: Gekroonde VKB, leeuw, minerva, O. 21, 403 gram, 835/ ,- 27. (9) Messen zilver. hoesjes model Arcade. Duitsland, Flensburg, Robbe & Berking, 21e eeuw, keurtekens: Zwaard, 925, R&B, halve maan kroon. 744 gram, 925/ ,- 28. Natfruitlepel zilver. Opengezaagd Art-Deco. Nederland, Delft, H. Hinne, 1920, keurtekens: leeuw, minerva, HH, K. 15 x 5, 24 gram, 835/ ,- 31. (2) Vorken zilver. Achterzijde bewerkt met strik- en bladmotief in reliëf, gemonogrammeerd. Nederland, Maastricht, Ernest Alard, 1861, keurtekens: HA, minerva, leeuw, B. 21,5, 134 gram, 835/ ,- 32. Lepeldoosje en lepels zilver. Doos gevoerd met blauwe velour, spiegel en 2 sets theelepels waarvan 1 set met 2 theeduimen. Nederland, Diverse steden w.o. Schoonhoven, Diverse w.o. P Stuur, 1859/1873/1922, keurtekens: Z, O, M, minerva, leeuw. 4 x 13 x 8, 315 gram, 835/ ,- 34. Kaasschaaf zilver. Roestvrij staal, het heft is van zilver. Nederland, Schoonhoven, W. Hooijkaas, 1932, keurtekens: HH., leeuw, M, X. 21,5 x 7, 63 gram, 835/ ,- Blauw glas, kristal en zilver 35. Schenkkan kristal. Met BWG zilveren montuur. Duitsland, WL, 19e eeuw, keurtekens: 800, halve maan kroon, WL - Chipje aan de voetrand. 13,5 x 7 x 5, 120 gram, 800/ ,-

10 Dienbladen 36. Dienblad zilver. Op vier pootjes, rijk gedecoreerd met bloemmotieven - Glasplaat ontbreekt. 2 x 29,5 x 15, 172 gram, 835/ ,- 39. Dienblad zilver. Met jachttafereel. Indonesië, 20e eeuw, keurtekens: ZI. 4,5 x 53 x 34, 1392 gram, 925/ ,- 37. Art deco dienblad zilver. Met houten handvatten. Nederland, Voorschoten, Fa. J.J. van Kempen & Zonen, 1919, keurtekens: lopende leeuw, VK halve maan, J. 5 x 33 x 22, 468 gram, 835/ ,- 40. Dienblad zilver. Met 4 diverse potjes w.o. peper- en zoutstrooier. Indonesië, 20e eeuw, keurtekens: 800, Z - Gebruikssporen. 8 x 15,5, 467 gram, 800/ ,- 38. Dienblad zilver. Met gegraveerde afbeelding van bamboe. China, 20e eeuw, keurtekens: ZII, Tack Hing, 90% silver, onleesbaar keur. 2,5 x 43,5 x 29,5, 1155 gram, 835/ ,- 41. Dienblad zilver. Met bloem- en bladdecor, handuitgezaagd, met originele houten bodem. Nederland, Zutphen, B.W. van Eldik, 1930, keurtekens: minerva, V, leeuw, BWE - 3 schroefjes ontbreken. 9 x 40,5 x 68, 3485 gram, 835/ ,-

11 Drinkgerei 42. Pint zilver. Viner, 1959, keurtekens: E.V., kroon, leeuw, R - Enkele krasjes en deukje. 12 x 14 x 9, 394 gram, 835/ ,- 46. Drinkbeker BWG. Voorzien van gedreven bloemmotieven. 18 eeuw, gegraveerd. Keurtekens: onleesbaar - Voet gelast waarin ook een scheur. 18,5 x ø 8, 116 gram. 70,- 50. Drinkbeker zilver. Met oor. Duitsland, 20e eeuw, keurtekens: Halve maan kroon, belastingskeur, 800, GK - Iets uit vorm gebogen. 7 x 11 x 8, 67 gram, 800/ ,- 43. Beker zilver. Ongegraveerd. keurtekens: ZII. 15,5 x 8,8, 121 gram, 835/ ,- 47. (6) Bekerhouders. Opengewerkt. Keurtekens: S.Spijer, 830S, belastingteken - binnenbakjes ontbreken. 6,5 x 9 x ø 7, 213 gram, 835/ ,- 51. Beker zilver. Nederland, Voorschoten, Zilverfabriek Voorschoten n.v., 1943, keurtekens: V, leeuw, I - kleine deukjes onderzijde. 7 x ø 6, 80 gram, 835/ ,- 44. Beker zilver. Deens design. Denemarken, Fredericia, COHR, 20e eeuw, keurtekens: 835S, COHR, ZII - Deukjes. 8 x 7, 62 gram, 835/ ,- 45. Beker zilver. Gelegenheidsbeker. 20e eeuw, keurtekens: ZII, A835, AaC - Deuk. 7 x 6, 58 gram, 835/ ,- 48. Bekerhouder zilver. Opengewerkt. Nederland, Schoonhoven, A. Landmeter, 1926, keurtekens: leeuw, AL, Q, minerva. 7,5 x 10 x 7, 64 gram, 835/ ,- 49. Herinneringsbeker zilver. Waarop een Koninkrijks munt en inscriptie. Nederland, 1930, keurtekens: leeuw, minerva, V en RC (onbekend meesterteken) - 1 deuk. 9 x 6,5, 97 gram, 835/ ,- 52. Bekerhouder zilver. Opengewerkt, voorzien van bloemmotieven. Nederland, Zutphen, B.W. van Eldik & A.F. van der Scheer, 1928, keurtekens: BWE, leeuw, S. 6 x 11 x ø 7, 78 gram, 835/ ,- 53. Beker zilver. Duitsland, keurtekens: halve maan, kroon, 800, A.W.B. 11 x 6,5, 46 gram, 800/ ,-

12 Geboorte- en huwelijksgeschenken 54. Beker zilver. Geribde rand, onderzijde parelrand. Nederland, 1924, keurtekens: leeuw, B, O. 7 x 6, 70 gram, 835/ ,- 58. Geboortebeker zilver. Met parelrand. Nederland, 1917, keurtekens: leeuw, minerva, H - Kleine deuk van binnenuit. 8 x 6,5, 69 gram, 835/ ,- 62. Geboortebeker zilver. Parel- en geribde rand. Nederland, Zeist, Gerritsen & van Kempen n.v., 1930, keurtekens: GV.K., leeuw, B, V. 7 x ø 6, 85 gram, 835/ ,- 55. Beker zilver. Opengewerkt. Engeland, Birmingham, Adolph Scott, 1932, keurtekens: A.S, anker, leeuw, H. 8 x 10 x ø 7, 183 gram, 835/ ,- 59. Geboortebeker zilver. 1911, keurtekens: 22DS, leeuw, minerva, 8 x 6,3, 107 gram, 835/ ,- 63. Geboortebeker zilver. Mooi gegraveerd met een stokvis met ring en letter W. Nederland, Voorschoten, fa. J van Kempen en Zonen, 1897, keurtekens: leeuw, VK halve maan, M, minerva. 7,5 x 6,2, 82 gram, 835/ ,- 56. Bekerhouder zilver. Opengewerkt en versierd met bloemen en cherubijnen. Duitsland, 19e eeuw, keurtekens: Halve maan kroon, x 8 x 4,5, 42 gram, 800/ ,- Fotolijsten 57. (3) Fotolijsten zilver. 3 diverse maten. 20e eeuw, keurtekens: ZI - deukjes. 26 x 20,5, 226 gram, 925/ ,- 60. Geboortebeker zilver. Onderzijde geribde rand. Nederland, Zeist & Voorschoten / Leiden / Zoetermeer, Kon. van Kempen en Begeer, 1961-h, keurtekens: VKB, leeuw, C, N. 8 x ø 6,5, 86 gram, 925/ ,- 61. Geboortebeker zilver. Parelrand. Nederland, Zeist, Gerritsen & van Kempen n.v., 1960, keurtekens: GV.K., leeuw, B, A. 8 x ø 7, 82 gram, 835/ ,- 64. Rammelaar zilver. Keurtekens: 6,5 x 3,5, 18 gram, 835/ ,- Gelegenheidslepels 65. Gelegenheidslepel zilver. Afbeelding van een paard. Nederland, 1989, keurtekens: leeuw, R, E. 18 x 4,5, 53 gram, 835/ ,-

13 66. Gelegenheidslepel zilver. Nederland, 1989, keurtekens: leeuw, R, E. 21 x 4,5, 55 gram, 835/ ,- 70. Gelegenheidslepel zilver. Op de steel een vrouw met 3 kinderen. Nederland, keurtekens: H (jaarletter), ZII. 17,5 x 5, 52 gram, 835/ ,- 67. Gelegenheidslepel zilver. Afbeelding van een paard en wagen. Nederland, 1989, keurtekens: leeuw, R, E. 18,5 x 4,5, 60 gram, 835/ ,- 71. Gelegenheidslepel zilver. Op de steel een afbeelding van vrouw met kinderen. Nederland, 19e eeuw, keurtekens: Hert, ZII. 19,5 x 5, 50 gram, 835/ ,- 68. Gelegenheidslepel zilver. Nederland, Haarlem / Amsterdam, Zaanlandse Zilversmeden n.v., 1943, keurtekens: ZhamerZ, leeuw, A, I. 18 x 4, 53 gram, 835/ ,- 69. Gelegenheidslepel zilver. Afbeelding van een molen. Nederland, 1888, keurtekens: AB54, leeuw, D. 90 gram, 835/ ,- 72. Gelegenheidslepel zilver. Nederland, 1865, keurtekens: - naar oud model. 19,5 x 5, 61 gram, 835/ ,- 73. Herinneringslepel zilver. Nederland, Sneek, R. van der Berg & A.M. Sustring, 1962, keurtekens: leeuw, minerva, C, J*S III. 18,7 x 4,7, 54 gram, 835/ ,-

14 Kandelaars 74. Kandelaar zilver. 3-armig. Nederland, Voorschoten, Voorschoten N.V. Zilverfabriek, 1947, keurtekens: V halve maan, lopende leeuw, minerva, M. 11 x 19, 703 gram, 835/ ,- 77. (2) Kandelaars zilver. Modern design, gevuld met onedel materiaal, geschikt voor kaarsen tot 21 mm. Nederland, Voorschoten, Zilverfabriek Voorschoten n.v., , keurtekens: V, zwaard. 11,5 x 10, 392 gram, 835/ ,- 75. Kandelaar zilver. 3-Lichts inclusief de kaarsenhouders. Duitsland, Pforzheim, Lutz & Weiss, 20e eeuw, keurtekens: halve maan kroon, LW, 835, ZII - Krasjes. 26,5 x 27 x 12, 682 gram, 835/ ,- 78. Kandelaar zilver. 3-armig, geschikt voor kaarsen tot 22 mm, voet met metalen plaat.. Duitsland, keurtekens: belastingkeur, halve maan en kroon, 835S, SN. 21 x 29 x 10, 450 gram, 835/ , Lichts kandelaar zilver. Voet is verzwaard. Duitsland, Jacob Grimminger, 20e eeuw, keurtekens: Halve maan kroon, 925, G, sterling ZI - Gebruikerssporen, krasjes en 2 deukjes in de voet. 26 x 25 10,2, 556 gram, 925/ ,- 79. (2) Kandelaars zilver. Geschikt voor kaarsen tot 22 mm, voet gevuld met cement. Engeland, Gorham, keurtekens: ZI, Gorham sterling - Deukjes. 9 x 10, 591 gram, 925/ ,-

15 80. (2) Kandelaars zilver. en het afdichtplaatje is verzilverd. Nederland, s-hertogenbosch / Amsterdam / s-gravenhage, N.S. Gotlieb, , keurtekens: N+G, ZI. 16 x 8,5, 491 gram, 925/ , lichts kandelaar zilver. Yogja zilver. Indonesië, 20e eeuw, keurtekens: 25VC. 19,5 x 22,5 x 12, 381 gram, 835/ ,- 81. (2) Kandelaars zilver. Nederland, keurtekens: B, leeuw. 13,5 x ø 7,5, 207 gram, 835/ ,- 84. (2) Kandelaars zilver. Met bloemmotieven. Mexico, Pedro Duran, 21e eeuw, keurtekens: ZI, 925, Amphora. 26 x 12,5 x 12,5, 1304 gram, 925/ ,- 82. (4) Kandelaars + dover BWG. In originele Koninklijk Begeer doos. Nederland, Koninklijke Begeer, 20e eeuw, keurtekens: Geen. 5 x 39 x 29, 1159 gram. 10,- 85. Kandelaar zilver. Barok stijl met rocailles. De voet verzwaard met een metalen plaat. Nederland, 21e eeuw, keurtekens: zwaardje. 26 x 9 x 9, 374 gram, 925/ ,-

16 89. Kandelaar zilver. De voet verzwaard met zwarte lak. Nederland, Haarlem, W. J. Burger, 1949, keurtekens: B&Z3, leeuw, minerva, O - Deukjes. 25,- 17 x 8, 169 gram, 835/ (2) Hoge kandelaars zilver. Strak vormgegeven. Engeland, Shreve Crump & Lo, 20e eeuw, voet met enkele deukjes. 23,5 x 9,7, 533 gram, 925/ ,- 87. (2) Hoge kandelaars. Strak vormgegeven. Engeland, voet met enkele deukjes. 23,5 x 9,7, 843 gram, 925/ ,- 88. (2) Kandelaars zilver. Versierd met guirlandes en strikjes. Nederland, Voorschoten, Fa. J.m. van Kempen & Zonen, 1919/1926, keurtekens: leeuw, minerva, J, Q, halve maan VK. 25 x 10 x 10, 1624 gram, 835/ ,- 90. (2) Kandelaars zilver. Zijn transformeerbaar van 4-lichts naar 1-lichts kandelaars. Hongari- met een lange schroef, daardoor niet meer afneembaar tot 1-lichts, gedeukt/vervormd. 57,5 x 31, 4114 gram, 835/ ,-

17 Kerkelijk zilver 91. Miskelk zilver. Rijkelijk vormgegeven met diverse geëmailleerde delen w.o. religieuze afbeeldingen. Enkele delen ingelegd met pareltjes en blauwe stenen. In prima staat. Enkele le plaatjes beschadigd. België, Brussel, Richard Hellner, 1910, keurtekens: Z. 24 x 21, 1665 gram, 800/ ,- 93. Miskelk zilver. ens: A laars J, minerva - le op sommige plekken beschadigd. 25,5 x 16, 1607 gram, 835/ ,- 92. Miskelk zilver. Fraai bewerkt met in de voet gegraveerde afbeeldingen en het hand- bekleed met rode velours. Duitsland, Fulda, Wilhelm Rauscher, 1910, keurtekens: 800, halve maan kroon. 23,5 x 18, 1179 gram, 800/ ,- 94. Wierookvat BWG. Dient gerestaureerd te worden. 17e eeuw - Scheuren, deuken en wankel. 16 x 17,5 x 11, 339 gram. 350,-

18 Lees en schrijfgerei 95. (3) Pennen zilver. 1 gemerkt Admiral, 1 pen BWG, binnenzijde pennen metaal. 20e eeuw, keurtekens: belastingskeur, ZII - Gebruikerssporen. 12,5, 46 gram, 835/ ,- 99. Visschep zilver. Opengewerkt met krulgraveringen. Duitsland, 19e eeuw, keurtekens: halve maan kroon, 800, adelaar. 29,7 x 5,4, 145 gram, 800/ , Taartschep zilver. Opengewerkt. Nederland, Schoonhoven, N.J. de Pleijt & J. de Wilde, 1918, keurtekens: P.&.W., leeuw, M, I. 22 x 6,5, 68 gram, 835/ ,- 96. Pen zilver. Merk: Le Tigre, binnenzijde pen van metaal. Keurtekens: kleine deukjes. 10,5, 11 gram, 835/ , Aspergetang zilver. Strak vormgegeven. Nederland, Amsterdam, Cornelis Jan Sneltjes, Bonenbakker en zn., 1876, keurtekens: minerva, leeuw, R, AB&Z - Gebruikt. 22,5, 106 gram, 835/ , Taartschep zilver. Nederland, Utrecht, C.L.J. Begeer, 1907, keurtekens: *B*, leeuw, B, X. 24 x 6,5, 75 gram, 835/ ,- Lepel- en schepwerk 97. Opscheplepel zilver. Met pistoolheft. Nederland, Voorschoten, Firma J.M. van Kempen en Zonen, 1902, keurtekens: leeuw, halve maan VK, S - Krasjes en deukjes. 24 x 8,7, 99 gram, 835/ ,- 98. Cakevork zilver. Met gedecoreerd heft. Nederland, Voorschoten, Firma J.M. van Kempen en Zonen, 1911, keurtekens: leeuw, halve maan VK minerva, B - deukje en krasjes. 19 x 4,5, 63 gram, 835/ , Cakevork zilver. Opengewerkt, voorzien van bloemmotieven. Nederland, s-gravenhage, Hendrik Poelman, 1902, keurtekens: AB1, leeuw, C, S - klein breukje tussen heft en vork. 18,5 x 5,5, 44 gram, 835/ , Pasteischep zilver. Geribd heft. Nederland, Zeist & Voorschoten / Leiden / Zoetermeer, Kon. van Kempen en Begeer, 1964, keurtekens: VKB, leeuw, B, E. 22 x 5, 63 gram, 835/ , Taartschep zilver. Afbeelding van een bloem. Nederland, keurtekens: leeuw, G - kleine deukjes heft. 24 x 6,5, 56 gram, 835/ , Taartschep zilver. Duitsland, keurtekens: 800, halve maan, kroon. 28 x 7, 100 gram, 800/ ,-

19 107. Soeplepel zilver. Bloemmotieven. Duitsland, keurtekens: halve maan, kroon, scheurtjes bij bevestiging bak. 33 x 9,5, 260 gram, 800/ , (2) Slabestek been. Met zilveren heft, binnenzijde heft onedel. Punt lepel beschadigd. 28 x 4,5, 147 gram, 835/ , (2) Vork en lepel zilver. Nederland, Utrecht, C.L.J. Begeer, 1910, keurtekens: *B*, leeuw, B, A. 17 x 4,5, 83 gram, 835/ , (2) Vleesvork en mes zilver. Nederland, keurtekens: zwaard. 35 x 3, 284 gram, 835/ , Cakevork zilver. Afbeelding van een bloem. Nederland, Schoonhoven, Fa. J.P. Niekerk, x 6, 53 gram, 835/ , Visschep zilver. Nederland, Voorschoten, Fa. J.M. van Kempen & Zonen, 1868, keurtekens: VK, leeuw, C, I. 30,5 x 8, 155 gram, 835/ , Petit four schepje zilver. Nederland, keurtekens: AKLL, zwaard. 18 x 3, 45 gram, 835/ , Pasteischep zilver. Parelrand. Nederland, keurtekens: leeuw, M, E. 19 x 5,5, 34 gram, 835/ , Cakevork zilver. Afbeelding van een schip. Nederland, Zwolle / leeuwarden, Johannes Cornelis Andreae, 1971, keurtekens: XXX, leeuw, A, L. 18,5 x 7, 74 gram, 835/ , Petit four schepje zilver. Zutphen, B.W. van Eldik & A.F. van der Scheer, , keurtekens: BWE, zwaard - scheurtje. 6 x 11 x ø 7, 16 gram, 835/ , Lepel zilver. Nederland, Amsterdam, Fa. Bonebakker Jzn, , keurtekens: A. Bonebakker & Zoon, AB & Z, leeuw, A,?. 26,5 x 5, 115 gram, 925/ , Strooilepel zilver. Parelrand. Nederland, Voorschoten, Fa. J.M. van Kempen & Zonen, 1889, keurtekens: VK, leeuw, C, E. 16 x ø 5,5, 41 gram, 835/ ,- 22

20 119. Strooilepel zilver. Met Hollands decor van een herder met koe en schaap. Nederland, Delft, H. Hinne, 19e eeuw, keurtekens: leeuw, minerva, HH. 12 x 6,5, 31 gram, 835/ , Brandewijnlepel zilver. Nederland, Haarlem/Amsterdam, Zaanlandse zilversmeden N.V., 20e eeuw, keurtekens: Zwaard, Z hamer Z - Steel gelast. 9 x 3,7, 14 gram, 835/ , Taartschep zilver. Opengewerkt. Nederland, Zeist, Gerritsen & van Kempen n.v., 1929, keurtekens: Gvk, leeuw, minerva, T. 22,5 x 5,5, 75 gram, 835/ ,- Manden en schalen 120. Strooilepel zilver. Strak vorm gegeven. Nederland, Schoonhoven, Adrianus Kuijlenburg Pz. 1869, keurtekens: AK47, leeuw, minerva, K - Iets uit vorm gebogen. 15, 41 gram, 835/ , Brandewijnlepel zilver. Met ranggravering en versiering op de steel. Nederland, Veendam, Harmannus Willem Groeniers, 1877, keurtekens: leeuw, minerva, G5, S. 11 x 4,5, 18 gram, 835/ , Dekselschaal zilver. Met gedreven bloem- en bladmotief. Birma, 20e, keurtekens: ZII - Enkele krasjes. 6,5 x 20, 810 gram, 835/ , Vork zilver. Met getorste steel en gedreven bak. Nederland, Joure, Jacobs Christiaan Bruinings, 1866/1902, keurtekens: Minervakopje, lopende leeuw, B77, Jaarletter onleesbaar. 10 x 5 x, 16 gram, 835/ , Brandewijnlepel zilver. Steel met gekroonde vogel en een hartje. Nederland, Bolsward, Jacobs van den Haije Oever, 1852/1871, keurtekens: HvdO215, minervakopje en onleesbaar - Steel gelast/ gerepareerd. 10,5 x 4,7, 14 gram, 835/ , Specerijenschep zilver. Met agaten heft. Nederland, Schoonhoven, Jacobus Johannes & Anthonie Driesen, 19e eeuw, keurtekens: AJD, Zwaard. 12,6, 10 gram, 835/ , Opscheplepel zilver. Mogelijk groentelepel. Nederland, Zeist, Gerritsen & van Kempen n.v., 1950, keurtekens: leeuw, minerva, P, Gvk. 25,5, 95 gram, 835/ , (2) Hengselmandjes zilver. Als bakjes voor zout. 20e eeuw, keurtekens: ZII - Zonder glazen binnenbakjes. 10, 5 x ø 4,5, 87 gram, 835/ , (2) Schaaltjes zilver. Gehamerd. Spanje, 20e eeuw, keurtekens: Ster, ZII - 1 schaaltje gelast aan onderzijde. 1 x 6,5, 15 gram, 835/ ,

21 131. (3) Bakjes zilver. Rijk gedecoreerd met bloemmotieven. Indonesië, 20e eeuw, keurtekens: RK, 900, ZII. 6,5 x 9, 302 gram, 835/ , Amuseschaaltje zilver. Met randversieringen. Duitsland, AK, 19e eeuw, keurtekens: halve maan kroon, AK. 2 x 10,5 x 6,5, 20 gram, 800/ , Bakje kristal. Met zilveren deksel. Engeland, Birmingham, William Henry Sparrow- H Williamson Ltd, 1921, keurtekens: W.H.S, leeuw, ZI, F, leeuw. 3 x 10,5 x 3,5, 128 gram, 925/ , (4) Schaaltje en mandjes. 1 x 7,5 x 7,5, 79 gram, 835/ , (6) Amuseschaaltjes zilver. Chinees zilver. China, Taiping, 20e eeuw, keurtekens: ZII, Solid silver, Taiping - Krasjes en kleine deukjes. 2,5 x 5 x 3,5, 146 gram, 835/ , Bakje zilver. Op drie pootjes. 20e eeuw, keurtekens: 830, Z. 6 x ø 11, 112 gram, 800/ , (6) Schaaltjes zilver. Met bewerkte rand (lijkt op parelrand). Indonesië, 20e eeuw, keurtekens: 90, Silver, LE - Gebruikerssporen. 5 x 10, 785 gram, 835/ , Amuseschaaltje zilver. Opengewerkt. Engeland, Birmingham, 1822, keurtekens: H.C.D, anker, leeuw, y. 2 x 7,8 x 6, 16 gram, 835/ , (4) Amuseschaaltjes zilver. Diverse jaarletters ( ). Nederland, s Gravenhage/Zaandam, Siebel B.V., 1994, keurtekens: S/*, leeuw, minerva, K/M/N. 0,4 x 6,5 x 5,1, 121 gram, 925/ , Bakje BWG. Afbeelding van een haas. 20e eeuw, keurtekens: Geen. 3 x 16,5, 116 gram. 10, Bonbonmandje zilver. Opengezaagd. Nederland, Haarlem, Firma A. Presburg & Zoon, 1964, keurtekens: APz3, lopende leeuw, minerva, e - Krasjes en vervormd. 7,5 x 23,7 x 14,8, 212 gram, 835/ , Bonbon mandje Kristal. Met zilveren hengsel. Nederland, 1874, keurtekens: leeuw, P, minerva - Enkele chips. 13 x 18, 305 gram, 835/ ,- 24

22 143. Bonbonmandje zilver. Met parelrand, opengewerkt. Nederland, 20e eeuw, keurtekens: leeuw en 2 onleesbare keuren - Gelast. 5,4 x 16 x 9,5, 142 gram, 835/ , Bonbonmandje zilver. Modern design, voorzien van leeuwenkoppen. Nederland, Voorschoten, Fa. J.M. van Kempen & Zonen, 1912, keurtekens: V.K., leeuw, C, C. 5 x 13,5 x 10, 81 gram, 835/ , Bonbonmandje zilver. Opengewerkt. Nederland, Haarlem, Fa. A. Presburg & Zoon, 1955, keurtekens: APz3, leeuw, A, U. 7 x 20 x 18, 260 gram, 835/ , Bonbonmandje zilver. Opengewerkt. Nederland, Schoonhoven, H Schriek, 1973, keurtekens: H2S, leeuwminerva. 5 x 15,5 x 10, 81 gram, 835/ , Bonbonmandje zilver. Parelrand, modern design. Nederland, 1929, keurtekens: M3, leeuw, M, T. 4 x 16 x 7,5, 54 gram, 835/ , Bonbonmandje zilver. Parelrand, opengewerkt. 1893, keurtekens: leeuw, I. 5 x 11,5 x 8, 86 gram, 835/ , Bonbonmandje zilver. Opengezaagd. Nederland, Schoonhoven, Schriek & Looren de Jong, 1962, keurtekens: lopende leeuw, minerva, C, SL*. 5 x 15,5 x 10, 76 gram, 835/ , Bonbonmandje zilver. Op 4 pootjes, opengewerkt en voorzien van bloemmotieven. Nederland, Amsterdam, J.A. Dal en C. Schoorl, 1948, keurtekens: DS, leeuw, A, N. 6,5 x 13,5 x 9,5, 102 gram, 835/ , Bonbonmandje zilver. Parelrand, opengewerkt. Nederland, 1956, keurtekens: J(N?), leeuw, M, W. 4 x 12 x 7,5, 54 gram, 835/ , Bonbonmandje zilver. Parelrand, opengewerkt. Nederland, Schoonhoven, M. Smit (Almeij), 1921, keurtekens: AMx, leeuw, M, L - klein deukje onderrand. 6,5 x 15 x 8,5, 101 gram, 835/ , Bonbonmandje zilver. Ajour gezaagd met parelrand. Nederland, Schoonhoven, H Looren de Jong & H. Schriek, 1947, keurtekens: leeuw, minerva, SL*, M. 5 x 18,5 x 11, 108 gram, 835/ , Bonbonmandje zilver. Parelrand, opengewerkt. Spritzer & Fuhrmann, keurtekens: ZI, Sterling 925, Spritzer & Fuhrmann. 5 x 14 x 11, 84 gram, 925/ ,

23 155. Bonbonmandje zilver. Parelrand, opengewerkt. 6 x 18 x 14, 148 gram, 835/ , Broodmand zilver. Op vier pootjes, opengewerkt en voorzien van bloemmotieven. Nederland, 1948, keurtekens: leeuw, A, N. 12 x 40 x 25, 1027 gram, 835/ , Cache pot zilver. Met gedreven oerwoud decor waarin vele dieren en mensen afgebeeld. Birma, 20e eeuw, keurtekens: ZI - Deuken. 15,5 x 24,5, 1151 gram, 925/ , Broodmand zilver. Parelrand, opengewerkt. Nederland, Schoonhoven / Rijswijk, G. Reijnen, 1927, keurtekens: GR*, leeuw, M, R. 10 x 30,5 x 21,5, 500 gram, 835/ , Broodmand zilver. Parelrand, opengewerkt. Nederland, Voorschoten, Fa. van Kempen & Zonen, 1919, keurtekens: VK, leeuw, J. 11 x 35 x 21, 710 gram, 835/ , Dekselcoupe verzilverd. Opaline dekselcoupe met goud bewerkt. 19e eeuw, Dop van de deksel iets gedeukt. 24 x 18, gram. 400, Broodmand zilver. Parelrand, opengewerkt. Nederland, s-gravenhage / Voorburg, D.J. Aubert, h, keurtekens: DA+, , 27,5 x 22,5, 404 gram, 835/ , Broodmand zilver. Op vier pootjes, opengewerkt en voorzien van bloemmotieven. Nederland, ca , keurtekens: HH, leeuw, C/G - scheurtje. 14 x 37 x 22,5, 847 gram, 835/ , Broodmand zilver. Op vier pootjes, parelrand, opengewerkt. Nederland, Hoorn, J.Ph. De Vries, 1921, keurtekens: JDV, leeuw, L. 12 x 37 x 21, 544 gram, 835/ , Cabaret zilver. Op 4 bolpootjes en met gelobde rand. 20e eeuw, keurtekens: ZI, 925, ARSE. 25 x 30 x 25, 682 gram, 925/ , Dekseldoos zilver. Met geklopte Aziatische landschaps taferelen. Indonesië, 20e eeuw, keurtekens: 800, ZII. 5 x ø 9,5, 114 gram, 835/ , Dienschaal zilver. Met gedreven decor van rocailles en rozen. Duitsland, H. Meyen & Co, 19e eeuw, ke- van een man. 8,5 x 35 x 21,5, 476 gram, 800/ ,- 26

24 167. Fruitschaal zilver. Met gedreven decor van fruit. Duitsland, 19e eeuw, keurtekens: halve maan kroon, x 33,8 x 28, 600 gram, 800/ , Hengselmandje zilver. Met gegraveerd bloemdecor. 20e eeuw, keurtekens: 835, ZII - Pootjes iets naar binnen gedeukt. 10,5 x 13,5 x 10,5, 136 gram, 835/ , Koektrommel verzilverd. Gegraveerd met krullen en guirlanders op vaste onderschotel en 3 pootjes. Engeland, 19e eeuw, keurtekens: AB*S, *, e1, Hand met 3 bladeren - Enkele kleine deukjes. 20 x 17, 846 gram, 835/ , Fruitschaal zilver. Opengewerkt en bewerkt met bloemen. Nederland, Zutphen, B.W. van Eldik, 1932, keurtekens: leeuw, X, BWE. 9 x 22, 396 gram, 835/ , Kluwenmand zilver. Met bloem- en blad motieven, opengezaagd. 18e eeuw, keurtekens: ZII, Jaarletter C en onleesbaar stadskeur - Stukje afgebroken (wel bijgevoegd), rand gebroken en op diverse plekken gelast. 5 x 8,5, 57 gram, 835/ , Kommetje met oor zilver. Strak vormgegeven. 20e eeuw, keurtekens: vervormd. 3,5 x 9,3 x 8, 45 gram, 835/ , Hengselmand zilver. Op voet met parelrand, opengewerkt. Nederland, Voorschoten, Fa. J.J. van Kempen & Zonen, 20e eeuw, keurtekens: leeuw, VK halve maan, onleesbare jaarletter - Bodem is lichtelijk gedeukt door de voet. 10 x 23,5 x 23, 728 gram, 835/ , Hengselmand zilver. Met gedreven bloemdecor. Duitsland, 20e eeuw, keurtekens: Lepeltjes missen. 21 x 12,8, 200 gram, 800/ , Kluwenmandje zilver. Opengezaagd. Nederland, Schoonhoven, 1911, keurtekens: Staande leeuw, minerva, B - Enkele krasjes en deukjes. 5 x 7,5, 73 gram, 925/ , Kluwenmandje zilver. Opengewerkt. Nederland, Schoonhoven, C.F. Wewer, 1930, keurtekens: CW3, leeuw, M, V - mist bodem. 6,5 x ø 8,5, 58 gram, 835/ , Pot zilver. Versierd met gedreven decor voorstellende Hare Krishna beweging. Indonesië, 20e eeuw, keurtekens: Z. 10,5 x ø 9,5, 197 gram, 800/ , Schaal BWG. Met bloemdecor. Engeland, International Silver Company, 20e eeuw, keurtekens: IS, International Silver Company, x 22 x 14, 225 gram. 20,-

25 179. Schaal BWG. Op 3 pootjes met gehamerd rocaille-, bloem- en bladmotieven. Vermoedelijk Duitsland, 18e eeuw of ouder, keurtekens: 800 en onbekend keur. 5,5 x 23,7, 367 gram. 10, Schaal zilver. Modern design. Italië, keurtekens: ster- 296PD, x 14, 174 gram, 800/ , Schaal zilver. Met blauwglazen binnenbak versierd met guirlandes en bloemen. Nederland, Zaandijk/Amsterdam/Haarlem, Gerardus Schoorl, 1913, keurtekens: leeuw, minerva, D, G7S. 6,5 x 12,5, 433 gram, 835/ , Schaal zilver. Gehamerd zilver op bolpootjes. Duitsland, 20e eeuw, keurtekens: Halve maan kroon, 835, G - Krasjes. 7,5 x 20,3, 284 gram, 835/ , Schaal zilver. Op drie pootjes met gedreven bloemdecor. 19e eeuw, keurtekens: Krab, ,5 x 10,5, 104 gram, 800/ , Schaal zilver. Modern design met gedraaide handvat. 20e eeuw, keurtekens: ARSE, Gebruikssporen. 7 x 30 x 27, 538 gram, 925/ , Schaal zilver. Art-Deco. Duitsland, Pforzheim, Lutz & Weiss, 20e eeuw, keurtekens: halve maan kroon, 835s, LW - Krassen en deuken. 2,5 x 20 x 11,5, 131 gram, 835/ , Schaal zilver. Met gedreven decor van engeltjes. Engeland, Birmingham, H. Matthews, 1903, keurtekens: ZI, HM, anker, leeuw, d - scheuren, krassen, deukjes. 2 x 24,5 x 18,5, 214 gram, 925/ , Schaal zilver. Opengewerkt met bloem en fruitdecor. Nederland, Zutphen, B.W van Eldik, 1939, keurtekens: leeuw, minerva, E, BWE. 3 x 22 x 17,5, 185 gram, 835/ , Schaal zilver. Met gedreven randversieringen. Portugal, Porto, keurtekens: Adelaar Diverse deukjes en verbuigingen. 2,5 x 34,5, 365 gram, 800/ , Schaaltje zilver. Mexicaans. Mexico, Mexico City, Juvento Lopez Reyes, 20e eeuw, keurtekens: Adelaar 1, Sterling 0,925, RJ, Made in Mexico - Enkele deukjes. 4 x 14, 180 gram, 925/ , Schaaltje zilver. Aan de binnenzijde 100 fr. van België. Portugal, Barcelona, 20e eeuw, keurtekens: ZII - enkel krasjes. 2,1 x 9,6, 57 gram, 835/ ,- 28

26 191. Schaaltje zilver. Met randversieringen. Egypte, Cairo, 20e eeuw, keurtekens: Arabische keuren, bloem - Deukje en krassen. 1 x 13,7, 139 gram, 835/ , Schaaltje zilver. Nederland, Zeist, Gerritsen & van Kempen n.v., 1942, keurtekens: GV.K., leeuw, B, H. 1 x 20,5 x 15,5, 176 gram, 835/ , Schaaltje zilver. In vorm van een schelp. Mexico, 20e eeuw, keurtekens: ZI, Tane Mex, 0925, 3,5 x 8 x 6, 61 gram, 925/ , Schaaltje zilver. Nederland, keurtekens: ZII. 1,5 x 10,5, 50 gram, 835/ , Schaaltje zilver. Duitsland, keurtekens: halve maan, kroon, 835, paard. 1,5 x 9, 37 gram, 835/ , Schaaltje zilver. Floraal decor. Spanje, 20e eeuw, keurtekens: S9Z ster - Krasjes en een buts. 0,5 x 11 x 8, 24 gram, 835/ , Schaaltje zilver. Met hengsel. Duitsland, keurtekens: Belastingteken, halve maan, kroon, 835S, SV. 8,5 x 11,5, 163 gram, 835/ , Schaaltje zilver. Opengewerkt. Duitsland, keurtekens: halve maan, kroon, ,5 x ø 9,5, 38 gram, 800/ , Schaaltje zilver. Op voet, opengewerkt. Nederland, Schoonhovense Zilverfab. H. b.v. Hooijkaas, 1955, keurtekens: H.H., leeuw, M, U. 2,5 x 11,5, 68 gram, 835/ , Schaaltje zilver. Geklopt zilver versierd met 4 grote zilveren parels, staande op 4 gekromde pootjes. Nederland, Schoonhoven, W. Hooijkaas, 1933, keurtekens: HH, leeuw, minerva, Y. 5,5 x 12,5 x 12,5, 116 gram, 835/ , Schaaltje zilver. Floraal decor. Spanje, keurtekens: Ster, ZII. 1,5 x 11 x 7, 21 gram, 835/ , Serveerschaal zilver. Bladvorm. Indonesië, 20e eeuw, keurtekens: 900, HS. 11,5 x 24 x 15,5, 203 gram, 800/ ,

27 203. Sirihdoos BWG. Op hoge voet, deksel bekroont met een kroon. Indonesië, 19e eeuw, kroon beschadigd, gebruikerssporen. 13,5 x ø 9, 278 gram. 125, Zoutvat zilver. Met blauwglazen binnenbak versierd met guirlandes en cherubijnen. Frankrijk, Rouen, 19e eeuw, keurtekens: minerva, B - 1 guirlande afgebroken, deukjes. 5 x 8 x 5,5, 152 gram, 835/ , Loddereindoosje zilver. Fraai gedecoreerd. Nederland, Schoonhoven, Dirk Hendrik Greup Sr., 1845, keurtekens: G28, leeuw, M, L - Zijkant gescheurd. 4 x 4 x 3, 16 gram, 835/ ,- Miniaturen 204. Soezenmand zilver. Brothers Ltd., 1911, keurtekens: FBsLtd, leeuw, kroon, t. 8,5 x 21, 270 gram, 835/ , Miniatuurschip zilver. Filligrainwerk. Oosters, 21e eeuw, keurtekens: Z - stukjes af en verbogen. 9 x 13,5 x 2,1, 18 gram, 800/ , Olifant zilver. Bewerkt. keurtekens: ZI. 6,5 x 5,5 x 3, 69 gram, 925/ , Soezenschaal zilver. Opengewerkt met parelrand. Nederland, Voorschoten, Zilverfabriek Voorschoten N.V., 1930, keurtekens: leeuw, V, minerva, V halve maan. 9 x 29 x 22, 394 gram, 835/ , Tazza zilver. Met zwanen als voet. Spanje, Bilbao, José Amor, 19e eeuw, keurtekens: Ster, Jose Amor. 18,5 x 27 x 14, 304 gram, 925/ , Reuzenrad zilver. breekt en gedeukt. 15,4 x 15 x 4,6, 172 gram, 800/ , Vogel zilver. Nederland, s-gravenhage, Steltman juwelier b.v., , keurtekens: JS+, ZI. 3,5 x 4 x 2, 36 gram, 925/ , Kuiken zilver. Gegoten. Keurtekens: 925, ZI. 4 x 4,6 x 3, 32 gram, 925/ , Duif zilver. Fraai vorm gegeven. 20e eeuw, keurtekens: ZI, 925 en schild met inscriptie. 12,5 x 6 x 21, 332 gram, 925/ ,-

28 215. Harley Davidson zilver. Met rubberen banden. Italië, Arrezo, onbekend, 20e eeuw, keurtekens: Ster 175 AR, zwaard. 6,5 x 3,5, 45 gram, 835/ , Boot zilver. Indonesië, 20e eeuw, keurtekens: ZI. 17 x 20 x 5, 489 gram, 925/ , Zeilschip zilver. 3-master. Nederland, 1859, keurtekens: leeuw, minerva, Z - Een zeil los. 13 x 12 x 4,5, 161 gram, 835/ , Waterpomp zilver. Met dwerg en vogel in de opvangbak. Duitsland, 20e eeuw, keurtekens: importkeur, 800, halve maan en kroon. 6 x 6 x 3,5, 36 gram, 800/ , Boot zilver. Filligrain werk verguld. Indonesië, 20e eeuw, keurtekens: ZI. 467,7, 520 gram, 925/ , Molen zilver. Met draaibare wieken. Nederland, Hoorn, Jacobus van der Meulen, 20e eeuw, keurtekens: Zwaard, JvdM - Wieken draaien minder goed en 2 missende onderdelen. 22 gram, 835/ , Miniatuur brandewijnkom zilver. Naar oud model. Onbekende zilversmid, 20e eeuw, keurtekens: ZII, 835, CW. 2 x 8 x 4,5, 33 gram, 835/ , Olielamp zilver. Handvat met fabeldier. Engeland, Birmingham, H. Matthews, 1922/1923, keurtekens: HM, leeuw, Anker, X - Voet naar binnen gedeukt. 6 x 12 x 4,3, 55 gram, 835/ , Man en vrouw zilver. Voorstellende Abraham en Sarah. Nederland, 1997, keurtekens: leeuw, minerva, N. 5 x 2,5 x 2,5, 50 gram, 835/ , Kerststal zilver. Incompleet. Duitsland, 1981, keurtekens: halve maan kroon, gram, 835/ , Wieg zilver. Mogelijk pseudogekeurd. Nederland, 19e eeuw, keurtekens: H, 18e eeuws meesterteken, zwaardje - Hapje uit de top. 2,6 x 2,6 x 3,5, 21 gram, 835/ , Menora zilver. Afneembaar 9e kaarsenhouder. Nederland, 1974, keurtekens: leeuw, minerva, O. 9 x 8,5 x 2,5, 42 gram, 835/ ,-

29 227. Miniatuur zilver. In vorm van een linnenpers. Nederland, 1888, keurtekens: leeuw, D, minerva. 10 x 4 x 2,5, 40 gram, 835/ , (3) Keteltjes zilver. 4 x 3, 31 gram, 835/ , (6) Miniaturen zilver. W.o. piano, ophaalbrug, zadel en spinnenwiel. Diverse landen, keurtekens: diverse keurtekens. 110 gram, 835/ , Kruiwagen zilver. 18e eeuws pseudogekeurd. Nederland, 19e eeuw, keurtekens: B, 3 gekroonde sterren. 3,5 x 7,5 x 2,7, 35 gram, 835/ , (2) Miniaturen zilver. Van Napoleon en een ridder. Italië, Arezzo, Uno A Erre, 20e eeuw, keurtekens: 1AR, 800, Uno a Erre. 7,5 x 2,7, 96 gram, 800/ , (10) Miniaturen zilver. W.o. parapluverkoper, ooievaar en kinderen. Diverse landen, keurtekens: diverse keurtekens. 209 gram, 835/ , Rijtuig zilver. 18e eeuws pseudogekeurd. Nederland, Hoorn, Hendrik Preijer, 19e eeuw, keurtekens: HH, 3 gekroonde sterren, schip, H*P. 4,5 x 8,5 x 2, 39 gram, 835/ , Ei zilver. Als doosje voor een broche. Import, Franklin Mint, 1977, keurtekens: 77, FMN, C, leeuw, minerva, r, MF+ - Broche ontbreekt. 175 gram, 835/ , (3) Fietsminiaturen zilver. Keurtekens: zwaardjes en diverse meestertekens. 75 gram, 835/ , (8) Miniaturen zilver. W.o kwajongen, schommel en heksenjacht. Nederland, keurtekens: diverse keurtekens. 145 gram, 835/ , (6) Miniaturen zilver. W.o. kinderwieg, wipwap en tapijtenknoper. Nederland, keurtekens: diverse keurtekens. 185 gram, 835/ , (9) Miniaturen zilver. W.o. biljarters, straatartiest en vrouw bij kinderwagen. Nederland, keurtekens: diverse keurtekens. 194 gram, 835/ ,- 32

30 239. (8) Miniaturen zilver. Allen met één of meerdere dieren. Nederland, keurtekens: diverse keurtekens. 144 gram, 835/ , (5) Miniaturen zilver. Allen wagens of koetsen. Nederland, keurtekens: Diverse keuren - Cherubijn los, teugels moeten gerepareerd worden. 245 gram, 835/ , (9) Miniaturen zilver. W.o. hondenkar, boot, parapluverkoper en strijdwagen. Nederland, keurtekens: diverse zilverkeuren. 171 gram, 835/ , (9) Miniaturen zilver. W.o. bokkenwagen, lantaarnaansteker en glijbaan. Nederland, keurtekens: diverse keurtekens. 209 gram, 835/ , (6) Miniaturen zilver. Met o.a. kandelaar, stel op een bankje en een boot. Nederland, keurtekens: Diverse keurteken - Voorste zeil los. 122 gram, 835/ , (6) Miniaturen zilver. W.o kaptafel, tasje en ossenwagen. Nederland, keurtekens: zwaardjes, importeurskeuren. 233 gram, 835/ , (2) Miniaturen zilver. Kermisattractie en leerlooier. Nederland, Niekerk, keurtekens: leeuw, minerva, kroon N 10 - een draad met vlaggetjes is los. 81 gram, 835/ , (2) Miniaturen zilver. keurtekens: zwaardje - Lakei van de koets afgebroken. 110 gram, 835/ , (4) Miniaturen zilver. Met kinderstoel, hobbelpaard, spinnenwiel en straatmuzikant. Nederland, keurtekens: diverse keurteken. 60 gram, 835/ , (3) Miniaturen zilver. Met kakstoel, schaatser en haardrek. Nederland, 18e en 19e eeuw, keurtekens: bijl, draak?, B, B. 40 gram, 835/ , (8) Miniaturen zilver. W.o. kinderwagen, steltloper, spinnenwiel en motor. Nederland, keurtekens: diverse w.o leeuw, minerva, 925, zwaard - Stok van de dirigent ontbreekt, handvat van kinderwieg verbogen. 126 gram, 835/ , (5) Miniaturen zilver. W.o. een snotneus, boulloir en sextant. Nederland, diverse w.o. Amsterdam, keurtekens: diverse w.o. XXX, Zwaard. 77 gram, 835/ ,

31 Rookgerei 251. (5) Miniaturen zilver. Met stoelen en een tafel. Nederland, Meeste Amsterdam, 19e eeuw, keurtekens: XXX, Zwaard. 73 gram, 835/ , Luciferdoos zilver. Met bloem en randgraveringen. Nederland, Voorschoten/Zoetermeer/Zeist, Koninklijke edelsmeed en penningenkunst, Begeer B.V., 1999, keurtekens: leeuw, minerva, P, NGZK, B - Veertje is iets lam. 6,4 x 3,5 x 1,2, 71 gram, 925/ , Luciferhouder zilver. d Angelino Tripoli, keurtekens: ZII. 6 x 4 x 2, 55 gram, 835/ , Lot (7) Miniaturen zilver. W.o. een luchtballon, vogelkooi en stoel. Keurtekens: zwaardjes en diverse meestertekens - Spinnenwiel mist een onderdeel. 166 gram, 835/ , Tabaksdoos zilver. Met Hollands decor van rokende mannen. Nederland, 20e eeuw, keurtekens: Zwaard - Bodem is gedeukt. 2 x 8 x 6,5, 55 gram, 835/ , Luciferhouder zilver. Fraai motief. Engeland, Birmingham, William Neale & Sons Ltd, 1930, keurtekens: W.N ltd, leeuw, anker, F. 05 x 6 x 4,5, 30 gram, 835/ , Lot (8) Miniaturen zilver. W.o. wassende vrouw, visser, sardineverkoper en kinderen. Nederland, keurtekens: zwaardjes en diverse meestertekens. 202 gram, 835/ ,- Naaigerei 254. Naaigerei zilver. Met vingerhoed en cachet, gevuld met naalden w.o. enkele zilveren. Nederland, 19e eeuw, keurtekens: Zwaard, gekroonde O, ZII. 9,2, 36 gram, 835/ , Sigarettenhouder zilver. Buitenzijde met gegraveerd patroon. 20e eeuw, keurtekens: 900, ZII. 1,5 x 7,5 x 6, 110 gram, 835/ , Luciferhouder zilver. Nederland, Haarlem, Fa. A. Presburg & Zoon, 1959, keurtekens: APz3, leeuw, A, U. 2 x 11 x 7, 123 gram, 835/ , Asbak zilver. In schelpvorm op 3 bolpootjes. Spanje, 20e eeuw, keurtekens: Ster. 2,3 x 8 x 7, 17 gram, 835/ , Asbak zilver. De rand bewerkt met zilverdraad en bollet- eeuw, keurtekens: ZII. 1 x 10, 68 gram, 835/ ,- 34

32 263. Sigarettenhouder zilver. eeuw, keurtekens: Adelaarshoofd Licht gedeukt. 7,5 x 7,5 x 1,3, 79 gram, 800/ , Sigaren- en luciferhouder zilver. Houten console op ivoren pootjes. Glaasjes geëtst met uiendecor Puntgaaf. Nederland, 19e eeuw, keurtekens: Zwaard. 17 x 24,5 x 11, 678 gram, 835/ , Pepermuntdoosje zilver. Gegraveerd met rocailles. keurtekens: 835, ZII. 1,8 x 4,3 x 3,4, 16 gram, 835/ ,- doosjes 264. Tafelaansteker zilver. Met graveringen, werkend. Nederland, Schoonhoven, Hooijkaas Schoonhovensche zilverfabriek, 1951, keurtekens: H.H, Q, minerva, leeuw. 7 x 9 x 4,5, 246 gram, 835/ , (2) Pepermuntdoosjes zilver. 1 is gegraveerd. Spanje, 20e eeuw, keurtekens: ZI, Krasjes. 1 x 3 x 2,3, 18 gram, 925/ , Pepermuntdoos zilver. land, 1858, keurtekens: leeuw, minerva, Y, onleesbaar meesterteken - Filligrain beschadigd. 2 x 5,5 x 5,2, 42 gram, 835/ , Tondeldoos zilver. Gedreven met Hollands decor. Nederland, 19e eeuw, keurtekens: leeuw, minerva. 7 x 4,5, 47 gram, 835/ , Sigarenknipper. Gouden sigarenknipper met metalen binnenframe. 20e eeuw, Keurtekens: Belastingskeur, ,5 x 4,2, 11 gram, 835/ , Pepermuntdoosje zilver. Filligrain bewerkt. Nederland, 1882, keurtekens: leeuw, minerva, X, onleesbaar meesterteken. 2,5 x 5,5 x 6, 44 gram, 835/ , Loddereindoosje zilver. graveringen. Nederland, 1881, keurtekens: leeuw, minerva, W, onleesbaar meesterteken - Deukjes. 4,5 x 4,3 x 3,5, 37 gram, 835/ , Pillendoosje zilver. Met Hollands decor. Nederland, Zaandijk/ Amsterdam/Haarlem, Gerardus Schoorl, 20e eeuw, keurtekens: zwaardje, G7S - Kleine deukjes. 1 x 5 x 4, 21 gram, 835/ ,- Strooibussen 274. Peper- en zoutvaatje zilver. Met gedreven fantasiedecor. Engeland, keurtekens: DP, roos, leeuw, Y - krasjes, minime deukjes. 3 x 1,5, 17 gram, 835/ ,

33 275. Strooier zilver. Op bolpootjes en binnenzijde verguld. Engeland, Birmingham, H&P, 1890, keurtekens: H&P, leeuw, q, anker - Krasjes. 7 x 4, 52 gram, 835/ , Peper- en zoutstel zilver. Strak design met blankglazen binnenbakjes. Engeland, 20e eeuw, keurtekens: National Sterling, ZI - Deukjes. 8,5 x 4, 114 gram, 925/ , Strooier zilver. Met gedreven Hollands decor. Nederland, Delft, H. Hinne, 1924, keurtekens: leeuw, HH, minerva, O. 7,5 x 3,5, 24 gram, 835/ ,- Tafelzilver 276. Peper- en zoutstrooiers zilver. Met bloem- en rocaille versieringen. Nederland, Zeist/Voorschoten/Leiden/Zoetermeer, Koninklijk van Kempen en Begeer, 1979, keurtekens: kroon VKB halve maan, leeuw, minerva, u - Enkel. 10,5 x 4,3, 87 gram, 835/ , Peper- en zoutvat zilver. Met presenteerblad, modern vorm gegeven. Mexico, 20e eeuw, keurtekens: 925, Mexico, ZI, TO-39 - Schotel vervormd. 5 x 9,5 x 5,7, 94 gram, 925/ , Tafelstuk zilver. In de vorm van een zwaan met kristallen bak (puntgaaf). keurtekens: ZII. 23 x 23 x 20, 1328 gram, 835/ , Strooiertjes zilver. 1 gedeukt. Nederland, Haarlem, Fa. Burger & Zonen, 20e eeuw, keurtekens: zwaardje, B&Z3-1 heeft deuk in dop. 4 x 2,5, 25 gram, 835/ , Peper- en zoutstel zilver. Strak design met blankglazen binnenbakjes. Engeland, 20e eeuw, keurtekens: ZI, Raymond Sterling, - Deukjes. 12 x 4,5, 193 gram, 925/ , Peper- en zoutstel zilver. Met blankglazen binnenbakjes. Engeland, 20e eeuw, keurtekens: ZI, Empire sterling - Deukjes in dop en enkele randen. 12 x 4, 235 gram, 925/ , (2) Strooiers zilver. In vorm van een kip en een haan. Nederland, Haarlem/Amsterdam, Zaanlandse zilversmeden N.V., 1962, keurtekens: ZZ, leeuw, C, minerva. 8 x 10,5 x 3,5, 122 gram, 835/ , Tafelstuk zilver. Als een fazant. Nederland, Haarlem/Amsterdam, Zaanlandse Zilversmeden N.V, 1958, keurtekens: Z hamer Z, lopende leeuw, minerva, Y. 11,5 x 25 x 7,5, 319 gram, 835/ , Schenkkan zilver. Met gedreven bloemdecor. Nederland, s Gravenhage/Voorburg, 20e eeuw, keurtekens: DA+, X, ZII - Deuk in het schenkgedeelte. 23,5 x 9,5, 475 gram, 835/ ,- 36

34 287. Servethouder zilver. Op klauwpootjes. keurtekens: Z - Krasjes. 8 x 14,2 x 2,6, 92 gram, 800/ , Tandenstoker houder zilver. Met randversieringen. 19e eeuw, keurtekens: ZI - krasjes en deukjes (in de voet). 7 x 6,7, 55 gram, 925/ , (2) Peper- en zoutstel zilver. Nederland, Zeist & Voorschoten / Leiden / Zoetermeer, Kon. van Kempen en Begeer, 1979, keurtekens: VKB, leeuw, B, U. 10 x 4, 91 gram, 835/ , Kaasstolp zilver. Met kristallen schotel. Engeland, 20e eeuw, keurtekens: ZI - Enkele kras waardoor gedeukt. 12 x 13, 851 gram, 925/ , Bonbonmandje zilver. Parelrand, opengewerkt. Nederland, Haarlem, Fa. A. Presburg & Zoon, 1954, keurtekens: APz3, leeuw, A, T. 2 x ø 11, 57 gram, 835/ , Zoutpotje zilver. Nederland, Zilverfabriek Voorschoten n.v., , keurtekens: V, zwaard. 4 x 3, 18 gram, 835/ , Tafelstuk zilver. Flacon in de vorm van een vrouwtjes fazant. Duitsland, 20e eeuw, keurtekens: halve maan kroon, Deukjes krasjes. 9 x 29 x 5,5, 272 gram, 800/ , Tafelstuk zilver. Flacon in de vorm van een mannetjes fazant. Duitsland, 21e eeuw, keurtekens: halve maan kroon, staart beschadigd. 15 x 29,5 x 5, 311 gram, 800/ , (2) Zoutvaatjes kristal. Ruitslijpsel voorzien van zilveren parelrand. Keurtekens: zwaard. 3,5 x ø 5, 128 gram, 835/ , Lepeldoosje zilver. Geribd. Nederland, 1830, keurtekens: 100, leeuw, V. 4 x 12 x 7, 169 gram, 835/ , Lepeldoosje zilver. Hollands tafereel. Nederland, Joure, Christiaan Jacobs Bruinings, 1853, keurtekens: 77B, leeuw, T. 2,5 x 14 x 8, 145 gram, 835/ , Pot Kristal. Met zilveren deksel. Nederland, keurtekens: VK, zwaard. 8,5 x 10,5 x 8, 360 gram, 835/ ,-

35 299. (2) Peper- en zoutstel zilver. Nederland, Zeist & Voorschoten / Leiden / Zoetermeer, Kon. van Kempen en Begeer, 1979, keurtekens: VKB, leeuw, B, U - deukjes bovenzijde peperstrooier. 10 x 4, 91 gram, 835/ , (2) Peper- en zoutvat BWG. Op drie pootjes. 20e eeuw - Deuk in deksel. 10 x 4, 77 gram. 10, (2) Zoutvaatjes zilver. Met gedreven bloem- en bladdecor en blauw glazen binnenbakjes. Engeland, urtekens: kroon, leeuw, R, WH&Ld. 3 x 7, 168 gram, 835/ , (2) Theezeef en lekbakje zilver. Op voet. Nederland, Haarlem, Th.H. J. de Droog & H.J. Zegwaart & P.P.Th van Herwaarde, 1947, keurtekens: DZH, leeuw, zwaard, A, M. 3,5 x 12, 72 gram, 835/ , Brandewijnkom zilver. Naar 18e eeuws model met gedreven rocaille decor. Nederland, 1887, keurtekens: leeuw, Staande leeuw, C, Ster, C - Vervormd. 6,5 x 12, 120 gram, 835/ , Peper-, zout- en mosterdvat BWG. Op bijbehorende serveerschaal, met hengsel en blankglazen potjes. Indonesië, 20e eeuw, keurtekens: x 18 x 16, 309 gram. 50, Theezeef zilver. Parelrand, bloemmotieven. Nederland, Amsterdam, C. Preijers, , keurtekens: emmergp, zwaard. 2 x ø 5, 16 gram, 835/ , Flesopener zilver. Heft van zilver, het overige materiaal is onedel. 20e eeuw, keurtekens: Sterling, ZII - Gebogen door gebruik. 14 x 3,5, 50 gram, 835/ , Schenktuit olie zilver. Nederland, keurtekens: 7.B, zwaard. 7 x 2,5, 13 gram, 835/ , Sauskom zilver. Op drie pootjes. Engeland, keurtekens: SLd, anker, leeuw, Z?. 7 x 14,5 x 6,5, 84 gram, 835/ , (8) Kaartjeshouders zilver. De top met verschillende afbeeldingen waaronder dansers. Thailand, Siam, 20e eeuw, keurtekens: 925, Siam, Sterling. 4 x 3,5, 473 gram, 925/ , (2) Sauskommen zilver. Op voet, modern vormgegeven. Mexico, 20e eeuw, keurtekens: Sterling 925, ZI - Deukjes. 7,5 x 17 x 8, 321 gram, 925/ ,- 38

36 311. Sauskom zilver. Op voet, modern vormgegeven. Mexico, 20e eeuw, keurtekens: Sterling 925, ZI - Butsen. 10 x 21 x 10, 270 gram, 925/ , Schenkkan zilver. In goede staat. Frankrijk, Parijs, Pierre Queillé, 19e eeuw, keurtekens: minerva, PQ. 13,5 x 9 x 13, 194 gram, 835/ , Tafelstuk zilver. Handuitgezaagd en gedreven met vogel-, bloem- en bladmotief. Duitsland, Onbekende zilversmid, 19e eeuw, keurtekens: ZII, halve maan kroon, onleesbaar keur. 21 x 17,5, 503 gram, 835/ , (8) Messenleggers zilver. Strak design. Mexico, 20e eeuw, keurtekens: Sterling 925, ZI. 1 x 5, 61 gram, 925/ , Melkkan en suikerpot zilver. Kleine uitvoering. Duitsland, Main, Martin Mayer, 20e eeuw, keurtekens: 800, halve maan kroon, MM. 5,5 x 10,5 x 5, 69 gram, 800/ , Tafelstuk zilver. Met gelobde randen. Oostenrijk, 19e eeuw, keurtekens: Oostenrijks gehaltekeur, exportkeur - De voet naar binnen gedeukt. 20 x 46,5 x 25,5, 1464 gram, 835/ , Melk- en suikerpot zilver. Mexico, 20e eeuw, keurtekens: Sterlig 925, ZI, - Deukjes. 12 x 20,2 x 13,8, 444 gram, 925/ , Sauskom zilver. Op onderschotel. Duitsland, Dresden, A. Roesner, 20e eeuw, keurtekens: A. Roesner, 800, Dresden, Halve maan kroon - Diepe kras. 14 x 24,5 x 18, 629 gram, 835/ , Montuur zoutvaatje zilver. Zonder glazen binnenbak. Nederland, Onbekende zilversmid, 1910, keurtekens: leeuw, A, minerva. 4 x 5, 34 gram, 925/ , Mosterdpot zilver. Met blauw glazen binnenbak. Nederland, Zaandijk/Amsterdam/Haarlem, Gerardus Schoorl, ca. 1900, keurtekens: zwaardje, G7S. 8 x 7 x 4,7, 135 gram, 835/ ,

37 321. Specerijenpotjes zilver. Met blauw glazen binnenbakjes. Nederland, Voorschoten, Fa. J.m. van Kempen & Zonen, 1910, keurtekens: zwaardjes, VK halve maan. - 1 glazen bakje kapot. 3,5 x 5, 93 gram, 835/ , Specerijenbak zilver. Op taps toelopende pootjes. Engeland, London, Robert Hennell, 1791, keurtekens: luipaard, leeuw, Q, Jubileumkeur, R.H. 5,5 x 8,5 x 6, 59 gram, 835/ , Suikerpot en roomkan zilver. Art Deco met houten handvat. Nederland, 1932, keurtekens: minerva, leeuw, X - Beide met deukjes. 7 x 13,5 x 10,2, 119 gram, 835/ , Melkkan zilver. Gedecoreerd met cannelures. Engeland, Londen, Joseph Craddock & William Reed, 1779, keurtekens: luipaard, leeuw, jubileumkeur, D, ICWR - Deukjes en scheur in de bovenste ring. 9,5 x 10,5 x 6, 164 gram, 835/ , Flessenbak zilver. Op pootjes met glas. Nederland, Amsterdam, Bonenbakker & zonen, 19e eeuw, keurtekens: ABZ, Zwaard - Pootjes iets naar binnen gebogen maar nog steeds heel stabiel. 1,8 x 11,5, 139 gram, 835/ , Lepelvaasje zilver. Versierd met parelrand. Nederland, Voorschoten, Fa. J.m. van Kempen & Zonen, 1895, keurtekens: leeuw, minerva, VK, L - 2 deukjes in de buik. 8,5 x 5,5, 77 gram, 835/ , Lepelvaasje zilver. Met gedreven decor van rocailles en cherubijnen. Nederland, 1896, keurtekens: leeuw, M, minerva, onleesbaar meesterteken. 8 x 5,5, 75 gram, 835/ ,- Tasbeugels 328. Beurs zilver. Met oranje handgemaakt kralen tasje. Nederland, Schoonhoven, Adrianus Verroen, 1843, keurtekens: leeuw, minerva, V23, I - Gedeukt en gelast. 10,5 x 8,5, 47 gram, 835/ ,-

38 329. Beursbeugel zilver. Met Jasseron schakelketting. Nederland, Sneek/Balk/Makkum, Douwe de Boer, 1820, keurtekens: minerva, L - Gedeukt en gelast. 6,5 x 8,9, 50 gram, 835/ , Beursbeugel zilver. Nederland, Schoonhoven / Heusden, W. Brehm, 1916, keurtekens: W.B., leeuw, M, G. 13, 76 gram, 835/ , Beurs. Sluiting met 2 blauwe stenen. 8 x7, 36 gram. 15, Beurs zilver. Met blauw en geel motief. 12 x 9, 71 gram, 835/ , Beursbeugel zilver. Nederland, keurtekens: DJ, HI, leeuw. 11 x 8, 78 gram, 835/ , Beurs zilver. Met tas. Nederland, 19e eeuw, keurtekens: leeuw, minerva - Tas losgeraakt. 20 x 17, 88 gram, 835/ , Beurs zilver. Met bloemmotieven. Nederland, 1920, keurtekens: leeuw, K. 254 gram, 835/ , Beurs zilver. Met tas. Duitsland, 20e eeuw, keurtekens: Vlinder, Gat aan onderzijde tas. 8 x 7, 36 gram, 800/ , Beurs zilver. Met blauw kralen tasje. Nederland, keurtekens: HI?, leeuw, I. 13 x 10,5, 79 gram, 835/ ,-

39 338. Beurs zilver. De beugel opengewerkt in louis seize stijl. Met zwarte tas. 19e eeuw, keurtekens: W W. 24 x 15,5, 282 gram, 835/ , Beursbeugel zilver. Nederland, 1916, keurtekens: leeuw, G. 17 x 9, 106 gram, 835/ , Beurs zilver. 2-vaksverdeling. Duitsland, 20e eeuw, keurtekens: 800, belastingskeur. 7 x 7, 45 gram, 800/ , Beurs zilver. Met zilveren tas. 19e eeuw, keurtekens: Z - Losse ringen. 21 x 21, 514 gram, 800/ , Beurs zilver. Met zwarte tas. Nederland, Schoonhoven / Heusden / Schoonhoven, W. Brehm, 1915, Keurtekens: W.B, F. 23 x 19, 124 gram, 835/ , Beurs zilver. Met kralen tasje. Nederland, Schoonhoven, Aart de Gidts, 1900, keurtekens: leeuw, minerva, Q, DG x 11,5, 77 gram, 835/ , Beursbeugel zilver. Nederland, Winsum, Wed. Willem Roelfsema, , keurtekens: WR2, leeuw. 11 x 7, 75 gram, 835/ , Beurs. 18 x 26, 347 gram. 10, Beurs zilver. Met 2 kleine bedeltjes. Duitsland, Onbekende zilversmid, 20e eeuw, keurtekens: Halve maan kroon, 800, belastingskeur - 1 bolletje ontbreekt. 7 x 5, 30 gram, 800/ ,- 42

40 347. Suikerpot zilver. Parelrand. Nederland, 1960, keurtekens: M2, leeuw, A. 6 x ø 9,5, 239 gram, 835/ , (4) Theeservies zilver. Nederland, s-hertogenbosch / Amsterdam / s-gravenhage, N.S. Gotlieb, , keurtekens: N+G, ZII. 20 x 26 x 11, 1735 gram, 835/ , Melkkannetje zilver. Parelrand. Nederland, Voorschoten, Fa. van Kempen & Zonen, 1885, keurtekens: VK, leeuw, B. 9,5 x 14 x ø 6, 170 gram, 835/ , Melkkannetje zilver. Parelrand. Nederland, Voorschoten, Fa. J.M. van Kempen & Zonen, 1885, keurtekens: VK, leeuw, C, A - twee deukjes. 9 x 13 x ø 6, 143 gram, 835/ , Suikerpot zilver. Nederland, s-gravenhage / Voorburg, D.J. Aubert, 1958-h, keurtekens: DA+, ZII, Mist deksel. 5,5 x 9,5 x 7, 155 gram, 835/ , (2) Theepot en suikerpot zilver. Op vier pootjes, gehamerd, bamboemotief, theepot 1e gehalte en suikerpot 1e gehalte. keurtekens: Tackhing 90%silver. 16 x 27 x 12, 896 gram, 835/ ,

41 353. (2) Melkkannetje en suikerpot zilver. Nederland, s-gravenhage / Voorburg, D.J. Aubert, 1958-h, keurtekens: DA+, 835, ZII. 8 x 9,5, 246 gram, 835/ , Servies zilver. keurtekens: ZII - gebruikerssporen. 13 x 19,5 x 9, 780 gram, 835/ ,- Met houten handgreep naar 18e eeuws model. Frankrijk, Provincie, 20e eeuw, keurtekens: Pseudokeuren; Frans provincaal keur, Haan, ABX, PoP R. 20 x 20 x 11, 694 gram, 925/ , (2) Kleine schenkkannetjes BWG. 20e eeuw. 4,5 x 8 x 3,5, 111 gram. 10, Melk en suikerkan zilver. Op gekromde klauwpootjes. Italië, 20e eeuw, keurtekens: Sterling 925, ZI, - Enkele deukjes. 11 x 10,5 x 7,5, 197 gram, 800/ ,- Portugal, Lissabon, 20e eeuw, keurtekens: Adelaar, ZII, Meesterteken, Tatilo - Diverse kleine deukjes en krasjes. 17 x 18 x 7, 1412 gram, 835/ ,- 44

42 359. Suikerpot en melkkan zilver. Strak vormgegeven en in goede staat. Nederland, Voorschoten, Zilverfabriek Voorschoten N.V., 1925/1927, keurtekens: Halve maan V, leeuw, R,P, minerva. 7,5 x 6,5, 170 gram, 835/ , Theepot zilver. Met gegraveerde rocailles en op de knop een zwaan. Nederland, Amsterdam, Gilles Grevink, midden 19e eeuw, keurtekens: GG dier, S1, leeuw, - Kleine deukjes in de buik. 12 x 24 x 10, 402 gram, 925/ ,- 4-delig met schenk- en melkkan, lepelvaas en hengselmand. Nederland, Voorschoten, fa. J van Kempen en Zonen, 1917/1918, keurtekens: Halve maan VK, leeuw, H, I, minerva. 14 x 21 x 10,5, 721 gram, 835/ ,- Strak vormgegeven op bolpootjes, in goede staat. Engeland, Glasgow, David Hollander & Sons, 1934, keurtekens: Distel, L, leeuw, Boom vis en bel. 24 x 27,5 x 12, 1544 gram, 835/ , Bouilloir zilver. Op comfoor met brander. Nederland, s Gravenhage, Phillip de Meijer, 1849, keurtekens: DM30, P. de Meyer, leeuw, P - Brander incompleet. 28 x 27 x 19, 1987 gram, 835/ , Suiker- en melkkan zilver. Met sierlijk gevormde handgrepen. Import, 20e eeuw, keurtekens: ZII, 835, DA+. 9 x 13 x 6,5, 290 gram, 835/ ,

43 365. Theezeef zilver. Met bijpassend lekbakje, gedecoreerd met rozenbottels. Nederland, Zeist, Gerritsen & van Kempen n.v., 1933, keurtekens: Gvk, Y, leeuw, minerva. 3,2 x 10 x 6, 57 gram, 835/ , Roomkannetje zilver. Strak vormgegeven. Nederland, s Hertogenbosch/Utrecht/Voorschoten, Kempen Begeer & Vos, 1922, keurtekens: lopende leeuw, M, kroon KBV. 8,5 x 12 x 7,3, 132 gram, 835/ , Melk en suikerkannetje zilver. Scandinavisch. Noorwegen, Oslo, David Andersen, 20e eeuw, keurtekens: D-A, 925S, Weegschaal, Norway-Sterling. 8,7 x 15,7 x 7,7, 322 gram, 925/ , Theepot met theelicht zilver. Versierd met parelranden. Nederland, Voorschoten, Firma j.m. van Kempen en Zonen, 1885, keurtekens: leeuw, halve maan VK, minerva, a - Brander ontbreekt, deukjes en krasjes. 22 x 19,5 x 14, 441 gram, 835/ , Melk en suikerpot zilver. Met onderschotel. Nederland, Voorschoten, Voorschoten N.V. Zilverfabriek, 1960, keurtekens: V halve maan, lopende leeuw, minerva, a - Krasjes. 6,5 x 22,5 x 16,5, 405 gram, 835/ , Melkkannetje zilver. Deens. Denemarken, Frederica, Carl m Cohr, 20e eeuw, keurtekens: V, CmC, ZII, Beschadiging in de rand. 6,2 x 8,7 x 6, 84 gram, 800/ ,- 46

44 Vazen Diversen 371. Rozenvaasje zilver. Strak design. Nederland, Zeist/Voorschoten/Leiden/Zoetermeer, Kon. Van Kempen en Begeer, 20e eeuw, keurtekens: kroon VKB halve maan, zwaardje - G. Krassen. 14 x 5, 124 gram, 835/ , Knottekistje zilver. Met romantische afbeeldingen. Nederland, Haarlem/Amsterdam, Zaanlandse Zilversmeden, 1941, keurtekens: leeuw, minerva, G, z hamer z - Hengsel ontbreekt. 7 x 8,3 x 5,5, 134 gram, 835/ , Vaasje zilver. Voet gevuld met onedel materiaal. Nederland, keurtekens: zwaard. 13,5 x 5,5, 80 gram, 835/ , (12) Doosjes zilver. 2 nijlpaarden, kikker, egel, ananas, artisjok, zebra, neushoorn, lieveheersbeestje, beer (sleutelhanger), Slak, 1 kaartjes houder (nijlpaard). 21e eeuw, keurtekens: ZI. 672 gram, 835/ , Vaasje BWG. Op voet. keurtekens: onleesbaar - zilverkeuren doorgekrast. 18 x ø 2,5, 97 gram. 10, Vaasje zilver. Duitsland, keurtekens: kroon, 835, G, V. 8,5 x ø 7, 73 gram, 835/ , Kaartenhouder zilver. Gedreven voorstelling met bloemen vogels en geisha s. China, 20e eeuw, keurtekens: ZII, W - Iets gedeukt. 9 x 6 x 1, 51 gram, 835/ , Doos zilver. Met landschapsdecor, uitgevoerd in niëllo. Oosters, 20e eeuw, keurtekens: ZII, onleesbare oosterse keuren - Vervormd. 4 x 18 x 9,5, 424 gram, 835/ ,-

45 379. Dekseldoosje zilver. Met gedreven Hollands decor. Nederland, Schoonhoven, W. Hooijkaas, 20e eeuw, keurtekens: leeuw, H.H. - Pootjes iets gebogen. 7 x 11 x 8, 175 gram, 835/ , Flacon kristal. Met zilveren dop. 19e eeuw, keurtekens: ZII. 7 x 4, 79 gram, 835/ , Tafelnummers zilver. 1 t/m 24. Nederland, 20e eeuw, keurtekens: zwaardje. 2 x 18 x 9,5, 144 gram, 835/ , Dekseldoosje zilver. Met gedreven Hollands decor met melkmeisjes. Nederland, Delft, H. Hinne, 1925, keurtekens: leeuw, minerva, HH, P. 8 x 7 x 4,7, 84 gram, 835/ , Inktstel zilver. Met kristallen strooiers. Nederland, 1848, keurtekens: zwaardje, lopende leeuw, minervakopje - Scharnier van het dekseltje is kapot, kristal met chipjes. 13 x 17,2 x 12,8, 597 gram, 835/ , Bel zilver. Met messing binnenbak. Nederland, Rotterdam, Jacobus Schalkwijk ( ), 1846, keurtekens: IS-W, minerva, M - Gelast/gerepareerd. 16 x 9,5, 284 gram, 835/ , Dekseldoos zilver. Gelobd zilver op 4 pootjes. Hongarije, Linz, 19e eeuw, keurtekens: B, Keureteken Hongarije, K.G. 12 x 15 x 14, 466 gram, 800/ , Dekseldoos zilver. Hextagonaal met 2 oortjes en afneembare deksel. Hongarije, Wenen, Bachruch, 20e AA, BACHRUCH - Deukjes. 11 x 19 x 15, 676 gram, 800/ , Flacon zilver. Geeëtst met zilveren kraag. Nederland, Joure, van de Meulen, 20e eeuw, keurtekens: 835, ZII, vdm+ - Stop ontbreekt. 10,5 x 7,5, 115 gram, 835/ , Kroon zilver. Op tazza met staf. Portugal, 21e eeuw, keurtekens: Adelaar Gebruikerssporen. 13 x 9, 94 gram, 925/ , Borstel zilver. Met hollands tafereel. Nederland, Haarlem/ Amsterdam, Zaanlandse Zilversmeden b.v, 1919, keurtekens: leeuw, minerva, J, ZZ. 7 x 11,5 x 8, 195 gram, 835/ , Rokhaak zilver. Opengewerkt. Nederland, Amsterdam, keurtekens: leeuw, xxx. 24 gram, 835/ ,- 48

46 391. Brillenkoker inclusief bril zilver. Binnenzijde voorzien van blauwe stof. Gedeukt. 67 gram. 45, Schoenlepel been. Met zilveren handvat, Jugendstill - Punt mes beschadigd. 33,5 x 4, 100 gram, 835/ , Maggiehouder BWG. keurtekens: x 9 x 5, 230 gram. 10, Kurken zilver. Parelrand. 20e eeuw, keurtekens: Z. 9,5 x ø 3, 38 gram, 800/ , Brillenkoker zilver. Bloemenmotief. Nederland, 1857, keurtekens: leeuw, minerva, X, onleesbaar meesterteken - motief beschadigd, gedeukt. 1 x 13 x 4, 74 gram, 835/ , IJsemmer en tang zilver. Strak design in goede staat. Mexico, 20e eeuw, Keurtekens: Sterling x 14,5 x 14, 473, 474 gram, 925/ , Spiegel zilver. Spiegel bevat een klepje met een extra spiegeltje en poedercompartiment en handvat met houder voor lipstick.. 20e eeuw, keurtekens: 835, ZII. 13 x 6, 63 gram, 835/ , Gesp zilver. De zilveren punten vastgelast op de omlijsting. 19e eeuw, keurtekens: 800, Z - Gelast. 8,5 x 6, 42 gram, 800/ , Tafelbel zilver. Gehamerd, rijk gedecoreerd. Indonesië, 20e eeuw, keurtekens: ZII - Originele klepel ontbreekt. 11,5 x ø 7, 82 gram, 835/ , Jampot BWG. Yogja zilver waarin blankglazen pot, inclusief bijbehorende jamlepel. Indonesië, 20e eeuw, keurtekens: S.T x 7, 464 gram. 10, Warmhoud schenkkannetje BWG. Italië, 20e eeuw - Deuk. 16 x 13 x 9,5, 652 gram. 10, Dolk zilver. Versierd met krullen, bloemen, leeuwen en jagende honden. Met vernieuwd lemmet. Indonesië, 20e eeuw, 32 x 4, 210 gram, 835/ ,

47 403. Tandenstokerhouder zilver. Met gelobde rand. Italië, 20e eeuw, keurtekens: Vervorm, gedeukt. 8,5 x 5, 40 gram, 800/ ,- Glas met zilveren montuur in bladvorm. 20e eeuw, keurtekens: 950, Sterling, ZI - dekseltje ontbreekt. 12 x 5, 84 gram, 925/ , Theezeef zilver. Met gedreven fruitdecor. Frankrijk, Bourges, eind 18e eeuw, keurtekens: Boot, Ramskop, 5,5, 31 gram, 835/ , Boek verzilverd. Het Christelijke huwelijk. Met verzilverde kaft. Italië, 20e eeuw - Buitenkant met deuken. 2,8 x 13 x 8, 206 gram. 30, Lepeldoosje zilver. Op klauwpootjes. Nederland, Schoonhoven, Hermanus Jacobus van Halteren, 1840, keurtekens: lopende leeuw, minervakopje, F, VH33 - Pootjes licht ingedeukt. 3,5 x 14,5 x 8,7, 206 gram, 835/ , Strooibus Aardewerk. Met zilveren dop. Nederland, Schoonhoven, 20e eeuw, Dop is los. 8,5 x 6, 11 gram, 835/ , Spiegelset (4x) zilver. 3 spiegels met dezelfde afmetingen en 1 kleinere, 1 is door gravering afwijkend. 20e eeuw, keurtekens: 800, Z - Zwaar gedeukt, enkele spiegels beschadigd en gelast. 30,5 x 10,5, 704 gram, 800/ , Tafelbel zilver. Gegoten in goede staat. 19e eeuw, keurtek- kapot. 10 x 5, 104 gram, 835/ ,- Met drinkbeker. Engeland, 20e eeuw, keurtekens: Mc A, ZI, 2 pints - Beker in niet origineel. 20 x 11,5 x 5, 619 gram, 925/ , Lepelvaasje zilver. Met parelrand. België, Brussel, Wolfer Frères workshop, 20e eeuw, keurtekens: 3 sterren, 830, belastingskeur V. 7,5 x 5,5, 90 gram, 835/ ,- Met gouden dop en plaquette inclusief origineel foudraal en stop. 19e eeuw, keurtekens: eikenblad - dop is gedeukt. 11,5 x 5,5 x 2,5, 69 gram, 835/ ,- Fries draadglas met zilveren dop en glazen stop. Nederland, Friesland, 20e eeuw, keurtekens: onleesbaar. 9,5, 43 gram, 835/ ,-

48 415. Flacon Glas. Met zilveren dop en geslepen klavertje vier. Engeland, Birmingham, 1904, keurtekens: Anker, leeuw, E - Deuken in het dopje + stop ontbreekt. 5,8 x 4,5 x 2,5, 34 gram, 835/ , Coupe Kristal. Met zilveren voet, puntgaaf. Nederland, 20e eeuw, keurtekens: Zwaard. 10,5 x 10, 278 gram, 835/ , Inktstel zilver. Op gezwart houten console, ivoren pootjes en in het midden een miniatuur van een antilope. Nederland, 19e eeuw, keurtekens: Zwaard - Hoorn van antilope afgebroken, zilveren dopjes gedeukt/gescheurd en de x 17,5, 1664 gram, 835/ ,- Met zilveren dop en glazen stop. Nederland, 19e eeuw, keurtekens: Zwaard - Deuken in 55 gram, 835/ , Broekknopen zilver. Met afbeelding van een vrouw met de spreuk Blyheid Vryheid. Nederland, 19e eeuw, keurtekens: Gekroonde O, belastingskeur. 2,8, 12 gram, 835/ , IJsemmer zilver. Met 3 handvatten en bewerkt met zilver knoppen. Engeland, London, R&S. Garrard Panton st. London, 1870, keurtekens: leeuw, 1431 gram, 835/ ,- Met zilveren dop. Nederland, 19e eeuw, keurtekens: Zwaard - Gechipt, deuken in de dop en stop mist. 12,5 x 4 x 2, 70 gram, 835/ , Schenkkan Kristal. Met zilveren montuur. Nederland, 19e eeuw, keurtekens: Zwaard - Stop ontbreekt. 13 x 7 x 6, 159 gram, 835/ , Servetring zilver. Jugendstil uitgewerkt met een bloem. Engeland, London, Alwyn Carr, 1921, keurtekens: AC, leeuw, Luipaard, F, belastingskeur. 5,5 x 4,5, 50 gram, 835/ ,- verd. Voor Molinard, in vorm van een cicade. Frankrijk, Parijs, Lucien Gaillard ( ), kapot. 6 x 2,5, 18 gram. 90, Schenkkan zilver. Apart design van gehamerd zilver met in de voet een bronzen ring. ca. 1900, in de voet een deuk, mogelijk nog andere. 30 x 18 x 8,5, 1160 gram, 835/ ,-

49 Kwaliteitsaanduidingen Goud, juwelen & horloges Grades - Qualität - Qualité Staat Betekenis 0 Niet gedragen 1 Zeer goed 2 Goed 3 Gebruikt 4 Onvolledig 5 Om te slopen De kwaliteitsaanduidingen, die overeenkomstig gebruikelijke maatstaven zijn aangebracht, gelden als persoonlijke beoordelingen.

50 Sieraden > Categorie_bold Categorie_bold_tint 53 53

51 Armbanden 426. Tweerijige armband witgoud, ca. 0,3 ct. diamant - 14 kt. Bakslot/veiligheidsachtje - 10 briljant geslepen diamant (10x ca. 0,03 ct.). Zuiverheid: VS-SI, kleur: F-H. L: ca. 19 cm. 9,6 gram. 600, Antieke armband geelgoud, granaat - 14 kt. Originele draad - facet geslepen granaat (1x granaat sluiting ca. 5 x 5 mm (roos geslepen) en diameter granaten armband ca. 6 mm). L: ca. 19 cm. 46,6 gram. 180, Tweerijige armband witgoud, ca. 0,08 ct. diamant en parel - 14 kt. 8 achtkant geslepen diamant en parel (8x ca. 0,01 ct. en 2x diameter parel ca. 6 mm). Zuiverheid: VS-SI, kleur: D-F. L: ca. 16 cm. 6,4 gram. 270, Antieke armband geelgoud, git - BWG. Veiligheidskettinkje - facet geslepen git (diameter gitten ca. 6 mm). L: ca. 19,5 cm. 22 gram. 90, Alliance armband witgoud, ca. 3,08 ct. diamant - 18 kt. Bakslot/veiligheidsachtje - 77 briljant geslepen diamant (77x ca. 0,04 ct.). Zuiverheid: VS-SI, kleur: F-H. L: ca. 19 cm. 10,4 gram. 1800, Antieke armband geelgoud, bloedkoraal - 14 kt. Originele rode draad - cabochon geslepen bloedkoraal (1x bloedkoraal sluiting ca. 7 x 7 mm en diameter bloedkoralen armband ca. 4 mm). L: ca. 19,5 cm. 16,1 gram. 100, Antieke armband geelgoud, bloedkoraal - 14 kt. Originele rode draad, veiligheidsketinkje - cabochon geslepen bloedkoraal (3x bloedkoraal sluiting ca. 5 x 5 mm en bloedkoralen armband verschillende afmetingen). L: ca. 19 cm. 33,9 gram. 270, Slaven armband bicolor goud - 14 kt. D: ca. 6 cm. 4,6 gram. 225, Drierijige armband witgoud, ca. 0,77 ct. diamant - 14 kt. Bakslot/2 veiligheidsachtjes - 13 briljant geslepen diamant (2x ca. 0,02 ct., 2x ca. 0,03 ct., 4x ca. 0,05 ct., 4x ca. 0,08 ct. en 1x ca. 0,15 ct.). Zuiverheid: VS-SI, kleur: D-F. L: ca. 17 cm. 21,2 gram. 750, Antieke armband geelgoud, bloedkoraal - 14 kt. Originele rode draad - cabochon geslepen bloedkoraal (1x bloedkoraal sluiting ca. 7 x 7 mm en diameter bloedkoralen armband ca. 5 mm). L: ca. 22,5 cm. 32,7 gram. 230, Slag armband witgoud, ca. 1,28 ct. diamant - 18 kt. Bakslot/veiligheidsachtje - 46 briljant geslepen diamant (2x ca. 0,2 ct. en 44x ca. 0,02 ct.). Zuiverheid: VS-SI, kleur: D-F. L: ca. 18,5 cm. 8,1 gram. 1500, Slaven armband geelgoud - 14 kt. Bakslot/veiligheidsachtje - D: ca. 6,5 cm. 12,5 gram. 350,- 54

52 438. Slaven armband geelgoud, ca. 0,78 ct. diamant - 14 kt. Bakslot/2 veiligheidsachtjes - 26 briljant geslepen diamant (26x ca. 0,03 ct.). Zuiverheid: VVS-VS, kleur: D-F. D: ca. 5,5 cm. 14,3 gram. 700, Schakel armband geelgoud, ca. Witgouden zetting, bakslot/veiligheidsacht- Zuiverheid: VS-SI, kleur: F-H. L: ca. 18,5 cm. 11,7 gram. 350, Antieke armband geelgoud, bloedkoraal - 14 kt. Veiligheidskettinkje - cabochon geslepen bloedkoraal (10x ca. 9 x 7 mm). L: ca. 19 cm. 18,6 gram. 350, Anker armband tricolor goud - 18 kt. L: ca. 19 cm. 10,7 gram. 450, Schakel armband geelgoud, 14 kt. Cabochon geslepen gesneden rozenkwarts, gesneden onyx, gesneden carneool, gesneden valkenoog, gesneden witte agaat, gesneden groene agaat, gesneden blauwe agaat (7x edelstenen ca. 12 x 9 mm). L: ca. 20 cm. 13,4 gram. 250, Schakel armband geelgoud, ca. 0,85 ct. diamant - 18 kt. 13 briljant geslepen diamant (2x ca. 0,03 ct., 2x ca. 0,04 ct., 2x ca. 0,05 ct., 2x ca. 0,06 ct., 2x ca. 0,07 ct., 2x ca. 0,1 ct. en 1x ca. 0,15 ct.). Zuiverheid: VS-SI, kleur: F-H. L: ca. 20 cm. 25,8 gram. 1000, Anker armband bicolor goud - 14 kt. Krassen op het witgoud en sluiting. L: ca. 19,5 cm. 18,3 gram. 500, Dubbele luna armband geelgoud, ca. 0,17 ct. diamant - 14 kt. Witgouden zetting - 3 briljant geslepen diamant (2x ca. 0,05 ct. en 1x 0,07 ct.). Zuiverheid: VVS-VS, kleur: D-F. L: ca. 18 cm. 7,6 gram. 270,- zilver, ca. 1,46 ct. diamant en blauwe Armband vermoedelijk van koninklijke afkomst, roos / rozet geslepen diamant en blauwe le (100x ca. 0,01 ct., 1x ca. 0,02 ct., 6x ca. 0,04 ct., 4x 0,05 ct. en le ca. 21 x 15 mm). D: ca. 5 cm. 32,4 gram. 700, Vintage armband geelgoud, gesneden jade - 14 kt. Sierlijke ornamenten - gesneden jade (5x ca. 18 x 13 mm). L: ca. 19 cm. 23,8 gram. 450, Schakel armband geelgoud, ca. 0,72 ct. diamant en smaragd - 14 kt. Bakslot/2 veiligheidsachtjes - 48 briljant geslepen diamant en smaragd (48x ca. 0,015 ct. en 24x 0,5 ct. (12 ct.) ovaal geslepen smaragden ca. 6 x 4 mm). Zuiverheid: VS-SI, kleur: F-H. L: ca. 19,5 cm. 13,8 gram. 2000, Anker armband geelgoud - 14 kt. L: ca. 21,5 cm. 30,5 gram. 850,

53 450. Schakel armband bicolor goud - 14 kt. L: ca. 19 cm. 7,6 gram. 200, Antieke broche geelgoud, ca. 1,84 ct. diamant - 14 kt. Strikvorm - 39 roos / rozet geslepen diamant (1x ca. 0,5 ct., 2x ca. 0,05 ct., 26x ca. 0,04 ct. en 10x ca. 0,02 ct.). Incl. doosje. LxB: 65 x 9 mm. 5,7 gram. 270, Broche witgoud, ca. 0,74 ct. diamant en onyx - 18 kt. 7 briljant geslepen diamant en onyx (1x ca. 0,2 ct., 2x ca. 0,15 ct., 2x ca. 0,1 ct., 2x ca. 0,02 ct. en 2x onyx ca. 4 x 3 mm). Zuiverheid: VVS- VS, kleur: D-F. LxB: 62 x 6 mm. 5,3 gram. 1000, Schakel armband geelgoud, - 14 kt. Bakslot/veiligheidsachtje en kettinkje - 13 en robijn (13x ca. 0,005 ct., 24x smaragd ca. 1 ca. 1 x 1 mm). Zuiverheid: VS-SI, kleur: H-J. L: ca. 18,5 cm. 8,7 gram. 350, Antieke broche geelgoud, gesneden bloedkoraal - BWG 2 hoofden gelegd in rozet vorm - gesneden bloedkoraal (2x bloedkoraal ca. 7 x 5 mm). Inscriptie? LxB: 55 x 12 mm. 4,4 gram. 90, Antieke broche geelgoud, bloedkoraal - 14 kt. Cabochon geslepen bloedkoraal (1x bloedkoraal ca. 8 x 6 mm en 2x bloedkoraal ca. 9 x 4 mm). LxB: 56 x 22 mm. 4,7 gram. 90, Schakel armband witgoud, ca. 1,02 ct. diamant - 18 kt. Bakslot/2 veiligheidsachtjes - 23 briljant geslepen diamant (7x ca. 0,1 ct. en 16x ca. 0,02 ct. ). Zuiverheid: VVS-VS, kleur: D-F. L: 18 cm. 16,6 gram. 360,- Broches 453. Cameé broche geelgoud - BWG Vrouwenhoofd - LxB: 49 x 39 mm. 17,1 gram. 90, Antieke broche witgoud, ca. 0,07 ct. diamant - BWG Art-Deco stijl - 1 briljant geslepen diamant (ca. 0,07 ct.). Zuiverheid: VS-SI, kleur: F-H. LxB: 50 x 7 mm. 2,5 gram. 140, Antieke broche bicolor goud, ca. 0,215 ct. diamant - 14 kt. Art-Deco stijl - 24 roos / briljant geslepen diamant (1x ca. 0,1 ct. en 23x ca. 0,005 ct.). Zuiverheid: VS-SI, kleur: F-H. Diamantje ontbreekt LxB: 45 x 8 mm. 4,4 gram. 220, Vintage broche geelgoud, aventurijn en amethist - 18 kt. Vogel op een tak, witgouden speld - cabochon geslepen aventurijn en amethist (1x aventurijn ca. 10 x 7 mm, 1x diameter aventurijn ca. 7 mm en amethist ca. 1 x 1 mm). LxB: 28 x 15 mm. 3,8 gram. 120, Vintage broche geelgoud, blauwe topaas - 14 kt. Ovaal geslepen blauwe topaas (blauwe topaas ca. 12 x 10 mm). LxB: 48 x 11 mm. 5 gram. 130,- 56

54 Edelstenen 462. Antieke broche tricolor goud, ca. 1 ct. diamant - 14 kt. Strikvorm - 81 roos / briljant geslepen diamant (1x ca. 0,25 ct., 10x ca. 0,005 ct. en 70x ca. 0,01 ct.). Zuiverheid: VS-SI, kleur: H-J. LxB: 39 x 10 mm. 4,5 gram. 270, Smaragd 27,65 ct met GIA-certi- Zie website voor meer informatie, 5000, IGI briljant geslepen diamant 0.09 ct. Kleur: I, zuiverheid: VS1, VG/VG/G none, cer- 55, Design broche witgoud, - 14 kt. 6 briljant geslepen diamant, smaragd, blauwe parel, grijze parel en witte parel (2x ca. 0,07 ct., 3x ca. 0,04 ct., 1x ca. 0,02 ct., 3x smaragd ca. 3 x 3 mm, 4x smaragd ca. 2 x 2 mm, 1x smaragd ca. 1 x 1 mm, 3x parels ca. 4 mm in doorsnede en 3x parels ca. 2 mm in doorsnede). Zuiverheid: VS-SI, kleur: D-F. LxB: 31 x 29 mm. 13,8 gram. 400, IGI briljant geslepen diamant 0.07 ct. Kleur: H, zuiverheid: SI2, EXC/VG/VG , IGI briljant geslepen diamant 0.09 ct. Kleur: H, zuiverheid: SI1, G/VG/G very , Antieke broche geelgoud, diamant - BWG Boheems, blauw glas le waarin een zilveren bloemenboeket - 33 roos / rozet geslepen diamant. Incl. doosje in de vorm van een schelp. 25 x 15 mm. 5,65 gram. 90, IGI briljant geslepen diamant 0.08 ct. caatnummer: , IGI briljant geslepen diamant 0.10 ct. Kleur: G, zuiverheid: SI1, VG/VG/G ,-

55 471. IGI briljant geslepen diamant 0.10 ct. caatnummer: , IGI briljant geslepen diamant 0.11 ct. Kleur: F, zuiverheid: SI1, VG/VG/G none, cer- 75, IGI briljant geslepen diamant 0.12 ct. Kleur: D, zuiverheid: VVS1, VG/VG/VG , IGI old European geslepen diamant 0.10 ct. caatnummer: , IGI briljant geslepen diamant 0.11 ct. Kleur: D, zuiverheid: VVS1, EXC/EXC/VG , IGI briljant geslepen diamant 0.13 ct. Kleur: H, zuiverheid: SI2, G/VG/G none, cer- 80, IGI briljant geslepen diamant 0.10 ct. Kleur: E, zuiverheid: VS2, VG/VG/VG very , IGI briljant geslepen diamant 0.12 ct. Kleur: G, zuiverheid: VS1, EXC/VG/VG very , IGI briljant geslepen diamant 0.14 ct. caatnummer: ,- 58

56 480. HRD briljant geslepen diamant 0.15 ct ( ). Kleur: EW(E), zuiverheid: VS2, VG/VG/G , HRD briljant geslepen diamant 0.16 ct ( ). Kleur: RW(G), zuiverheid: VVS2, G/VG/G , HRD briljant geslepen diamant 0.19 ct ( ). Kleur: RW (G), zuiverheid: VVS1, VG/VG/G , HRD briljant geslepen diamant 0.15 ct. Kleur: RW+(F), zuiverheid: VS2, F/VG/G , HRD briljant geslepen diamant 0.18 ct ( ). Kleur: W(H), zuiverheid: VS2, G/G/G , HRD briljant geslepen diamant 0.19 ct ( ). Kleur: EW+(D), zuiverheid: VS2, VG/VG/G , HRD briljant geslepen diamant 0.16 ct ( ). Kleur: STW+(I), zuiverheid: VVS2, EXC/VG/ , HRD briljant geslepen diamant 0.18 ct ( ). Kleur: STW (J), zuiverheid: SI1, G/VG/VG , HRD briljant geslepen diamant 0.19 ct ( ). Kleur: EW+(D), zuiverheid: VS1, EXC/EXC/ ,

57 489. HRD briljant geslepen diamant 0.21 ct ( ). Kleur: EW(E), zuiverheid: SI1, G/VG/G , HRD briljant geslepen diamant 0.22 ct ( ). Kleur: EW+(D), zuiverheid: SI1, G/VG/G , HRD briljant geslepen diamant 0.24 ct ( ). Kleur: EW(E), zuiverheid: VVS2, G/EXC/G , HRD briljant geslepen diamant 0.21 ct. Kleur: W(H), zuiverheid: VVS1, VG/VG/ , HRD briljant geslepen diamant 0.23 ct ( ). Kleur: EW+(D), zuiverheid: VS1, G/G/G , HRD briljant geslepen diamant 0.25 ct ( ). Kleur: TW+ (K), zuiverheid: SI1, G/VG/VG , HRD briljant geslepen diamant 0.21 ct ( ). Kleur: EW(E), zuiverheid: VVS1, VG/VG/VG , HRD briljant geslepen diamant 0.24 ct ( ). Kleur: EW+(D), zuiverheid: SI1, G/G/G , HRD briljant geslepen diamant 0.25 ct ( ). Kleur: EW+ (D), zuiverheid: VS1, EXC/VG/ ,-

58 498. HRD briljant geslepen diamant 0.25 ct ( ). Kleur: RW(G), zuiverheid: VVS1, VG/EXC/ , HRD briljant geslepen diamant 0.28 ct ( ). Kleur: EW(E), zuiverheid: SI2, F/G/G me , HRD briljant geslepen diamant 0.36 ct ( ). Kleur: STW+ (I), zuiverheid: SI1, G/VG/G , HRD briljant geslepen diamant 0.26 ct ( ). Kleur: STW(J), zuiverheid: VS2, G/VG/G , HRD briljant geslepen diamant 0.30 ct. Kleur: RW(G), zuiverheid: P1, G/VG/G , HRD briljant geslepen diamant 0.40 ct ( ). Kleur: RW (G), zuiverheid: SI2, G/VG/G , HRD briljant geslepen diamant 0.27 ct ( ). Kleur: TW(L), zuiverheid: LC, G/G/G me , HRD briljant geslepen diamant 0.33 ct ( ). Kleur: EW+ (D), zuiverheid: VS2, G/VG/G , HRD briljant geslepen diamant 0.41 ct ( ). Kleur: RW+(F), zuiverheid: VVS2, G/VG/ ,-

59 507. HRD briljant geslepen diamant 0.46 ct. Kleur: RW+(F), zuiverheid: P1, VG/VG/ , HRD briljant geslepen diamant 0.53 ct ( ). Kleur: RW+ (F), zuiverheid: SI1, F/VG/G , HRD briljant geslepen diamant 0.92 ct ( ). Kleur: RW(G) ecg, zuiverheid: P, G/G/G , HRD briljant geslepen diamant 0.51 ct ( ). Kleur: EW+(D), zuiverheid: VS2, VG/VG/G , HRD briljant geslepen diamant 0.60 ct ( ). Kleur: W (H) ecg, zuiverheid: P3, G/VG/G , HRD briljant geslepen diamant 0.94 ct ( ). Kleur: RW(G), zuiverheid: SI1, F/VG/F , HRD briljant geslepen diamant 0.52 ct ( ). Kleur: RW (G), zuiverheid: P2, G/VG/G , HRD briljant geslepen diamant 0.61 ct ( ). Kleur: W (H), zuiverheid: VS2, VG/G/G , HRD briljant geslepen diamant 1.04 ct ( ). Kleur: EW+ (D), zuiverheid: VVS2, G/VG/G ,- 62

60 Hangers 516. Antieke hanger geelgoud, bloedkoraal - 14 kt. Roos / rozet geslepen bloedkoraal (diameter bloedkoraal ca. 9 mm). LxB: 25 x 12 mm. 2,5 gram. 65, Vintage hanger geelgoud, groene siersteen - 14 kt. Cabochon geslepen groene siersteen (ca. 10 x 8 mm). LxB: 19 x 8 mm. 1,2 gram. 35, Ovale hanger geelgoud, amethist - 14 kt. Cabochon geslepen amethist (ca. 18 x 14 mm). LxB: 35 x 20 mm. 6,9 gram. 140,- goud, citrien - 14 kt. Emerald geslepen citrien (ca. 28 x 22 mm). LxB: 39 x 22 mm. 19,2 gram. 200, Vintage hanger geelgoud, amethist - 14 kt. Open gewerkt - ovaal geslepen amethist (ca. 16 x 12 mm). LxB: 42 x 25 mm. 7 gram. 150, Hanger geelgoud, ca. 0,1 ct. diamant - 14 kt. 1 briljant geslepen diamant (ca. 0,1 ct.). Zuiverheid: VS-SI, kleur: F-H. LxB: 18 x 4 mm. 2,1 gram. 130,- goud, citrien - 14 kt. Emerald geslepen citrien (ca. 23 x 17 mm). LxB: 44 x 33 mm. 17,6 gram. 300, Antieke hanger geelgoud, citrien - 14 kt. Sierlijke ornamenten - ovaal geslepen citrien (ca. 14 x 12 mm). LxB: 46 x 23 mm. 3,3 gram. 100, Vintage hanger rosegoud, jade - 18 kt. Open gewerkt - cabochon geslepen jade (ca. 10 x 7 mm). LxB: 35 x 16 mm. 2,2 gram. 160, Hanger geelgoud, ca. 0,01 ct. Bloemvorm - 1 briljant geslepen diamant en Zuiverheid: VS-SI, kleur: F-H. LxB: 13 x 6 mm. 0,5 gram. 65, Antieke hanger geelgoud, bloedkoraal - 14 kt. Cabochon geslepen bloedkoraal (ca. 15 x 11 mm). LxB: 26 x 13 mm. 1,7 gram. 55,- goud, gesneden jade - 14 kt. Vrouwenhoofd - gesneden jade (ca. 28 x 18 mm). LxB: 43 x 27 mm. 12,3 gram. 150,

61 528. Antieke hanger geelgoud - 14 kt. Vorm van uil op een tak - cabochon geslepen witte jade, groene jade, bloedkoraal, roze topaas en amethist. LxB: 43 x 31 mm. 10,6 gram. 225, Antieke hanger geelgoud, bloedkoraal - 14 kt. Open gewerkt - cabochon geslepen bloedkoraal (1x ca. 5 x 5 mm en 6x ca. 6 x 4 mm). LxB: 38 x 25 mm. 4,1 gram. 100,- goud, micro mosaic kt. Versierd met kleurrijk bloemenmotief in Italiaanse stijl - micro mosaic LxB: 9,5 x 5 cm. 27,5 gram. 450,- Exclusieve horloges 529. Hanger geelgoud, ca. 0,45 ct. diamant en roze topaas - 18 kt. 15 briljant geslepen diamant en roze topaas (15x ca. 0,03 ct., 1x topaas ca. 4 x 3 mm - ovaal geslepen) en 4x topaas ca. 2 x 2 mm - carré geslepen). Zuiverheid: VVS-VS, kleur: D-F. LxB: 20 x 12 mm. 1,7 gram. 270, Ovale hanger geelgoud, malachiet - 14 kt. Open gewerkt - malachiet (ca. 28 x 19 mm). LxB: 48 x 23 mm. 8,1 gram. 150, Baume & Mercier - Dameshorloge - Handopwindbaar. Staat: 1 - Materiaal kast: geelgoud - Gehalte: 585/ Bezet met 14 briljant geslepen diamanten, totaal: ca. 0,2 Ct. (8x 0,01 6x 0,02) - Diameter: 20 mm - Lengte: 16 cm - Plexiglas - Materiaal band: Geelgoud - 32,3 gram - 8 diamanten van ca. 0,01 ct. en 6 van ca. 0,02 ct. Totaal ca. 0,20 ct.. 600, Ovale hanger geelgoud, robijn - 14 kt. Cabochon geslepen robijn (ca. 16 x 10 mm). LxB: 34 x 18 mm. 7,1 gram. 200, Antieke hanger geelgoud, bloedkoraal - 14 kt. Open gewerkt - cabochon geslepen bloedkoraal (ca. 12 x 9 mm). LxB: 32 x 18 mm. 3,1 gram. 70, Hartvormige hanger geelgoud, ca. 0,74 ct. diamant en smaragd - 14 kt. 10 briljant geslepen diamant en smaragd (1x ca. 0,09 ct., 2x ca. 0,08 ct., 7x ca. 0,07 ct. en 8x smaragd ca. 2 x 2 mm). Zuiverheid: VS-SI, kleur: F-H. LxB: 28 x 20 mm. 5,6 gram. 550, Breitling New Pluton - Herenhorloge - Quartz. Staat: 2 - Materiaal kast: Staal - Diameter: 42 band: Roestvast staal gram - A51037 Draaibare lunette, Alarm. 800,- 64

62 538. Breitling Super Avenger Black Steel Limited Ed. - Herenhorloge - Automaat. Staat: 1 - Materiaal kast: Staal - Diameter: 50 band: Overige - 172,2 gram - M Certi- Kleine seconden/uren en minuten aanwijzer. 2700, Brequet N Herenhorloge - Handopwindbaar. Staat: 1 - Materiaal kast: Geelgoud - Gehalte: 750/ Diameter: 33 mm - Lengte: 22 doos. 4500, Ebel Sportwave - Dameshorloge - Quartz. Staat: 1 - Materiaal kast: Staal - Diameter: 28 band: Roestvast staal - 79,4 gram Datumfunctie, 2 extra schakels. 400, Breitling Superocean - Herenhorloge - Automaat. Staat: 2 - Materiaal kast: Staal - Diameter: 43 band: Roestvast staal gram - A duiding, Chronometer, Kleine seconden/ uren en minuten aanwijzer, Draaibare lunette, geschroefde druk knoppen. 1750, Cartier Santos 100 XL - Herenhorloge - Automaat. Staat: 1 - Materiaal kast: Staal - Diameter: 38 en doos - De kroon is bezet 2200, Ebel Sportwave - Herenhorloge - Quartz. Staat: 1 - Materiaal kast: Staal - Diameter: 36 riaal band: Roestvast staal - 125,4 gram Datumfunctie. 500, Breitling Top Time - Herenhorloge - Handopwindbaar. Staat: 2 - Materiaal kast: Staal - Diameter: 36 mm - Lengte: 22 cm - Plexiglas - Materiaal band: Leer - 46,8 gram Doos - Chronometer, Tachymeter, Kleine seconden/minuten aanwijzer, Chronograaf start 4 voor , Ebel Dameshorloge - Quartz. Staat: 1 - Materiaal kast: Staal - Diameter: 27 band: Roestvast staal - 50 gram Datumfunctie. 400, Frederique Constant moonphase pointerdate - Herenhorloge - Au- Staat: 1 - Materiaal kast: Staal - Diameter: 43 band: Leer - 90,5 gram - FC-335X5M4/5/6 phase, inscriptie: van manen horlogerie 12,5 jaar. 800,

63 547. Lapponia Lady Coco - Dameshorloge - Quartz. Staat: 1 - Materiaal kast: geelgoud - Gehalte: 585/ Diameter: 20 mm - Lengte: 17 cm - Mineraalglas - Materiaal band: Geelgoud - 20 gram , Pasha de Cartier - Dameshorloge - Automaat. Staat: 1 - Materiaal kast: Geelgoud - Gehalte: 750/ Bezet met 9 roos / rozet geslepen diamanten, totaal: ca. 0,15 Ct. (0,07) glas - Materiaal band: Geelgoud - 131,2 gram Wijzerplaat en kroon bezet met diamant. 7000, Perrelet Diamond Flower - Dameshorloge - Automaat. Staat: 1 - Materiaal kast: Goud/Staal - Gehalte: 750/ Bezet met 108 briljant geslepen diamanten, totaal: ca. 1,10 ct. Ct. ) erglas - Materiaal band: Rubber gram diamanten, Roterende bloem op parelmoeren wijzerplaat. 4000, Omega Constellation - Dameshorloge - Quartz. Staat: 1 - Materiaal kast: Goud/Staal - Gehalte: 750/ Bezet met 38 briljant geslepen diamanten, totaal: ca. 0,38 Ct. (38 x 0,01) - Diameter: 25 mm - Lengte: 16 cm - gram - 38 diamanten van ca. 0,01 per stuk. Totaal ca. 0,38 ct , Pasha de Cartier - Herenhorloge - Automaat. Staat: 1 - Materiaal kast: Staal - Diameter: 40 teriaal band: Roestvast staal - 162,2 gram Doos - Datumfunctie, Draaibare lunette, 1 extra schakel. 2000, Rado Jubilé - Dameshorloge - Quartz. Staat: 1 - Materiaal kast: Keramiek - Diam- - Materiaal band: Keramiek - 35,5 gram extra schakels. 250, Omega Speedmaster Professional Moonwatch - Herenhorloge - Handopwindbaar. Staat: 2 - Materiaal kast: Staal - Diameter: 42 mm - Lengte: 22 cm - Plexiglas - Materiaal band: Leer - 69,7 gram - Tachymeter, kleine seconden/dag en uuraanwijzer. 2000, Pasha de Cartier - Herenhorloge - Automaat. Staat: 1 - Materiaal kast: Geelgoud - Gehalte: 750/ Bezet met 1 cabochon geslep- en doos - Datumfunctie, tool om gouden versiering te demonteren. 5000, Rolex Air-King Precision - Heren- Staat: 3 - Materiaal kast: Staal - Diameter: 34 mm - Lengte: 22 cm - Plexiglas - Materiaal band: Leer - 47,4 gram Het uurwerk loopt redelijk, heeft onderhoud nodig. 1500,- 66

64 Horloges 556. Rolex Datejust - Dameshorloge - Staat: 0 - Materiaal kast: Goud/Staal - Gehalte: 750/ Bezet met 12 briljant geslepen diamanten, totaal: ca. 0,12 ct. Ct. ) erglas - Materiaal band: Goud/Staal - 78,3 functie, Chronometer, 1 extra schakel. 5000, Tag Heuer Carrera - Herenhor- Staat: 1 - Materiaal kast: Staal - Diameter: 41 teriaal band: Roestvast staal gram functie, Dagaanduiding, incl. 3 extra schakels. 1400, Aeromeister Taildragger series - Herenhorloge - Quartz. Staat: 1 - Materiaal kast: Staal - Diameter: 46 mm - Lengte: 22 cm - Mineraalglas - Materiaal band: Leer - 118,8 gram - AM8010 functie, Chronograaf. 80, Rolex Submariner - Herenhor- Staat: 1 - Materiaal kast: Staal - Diameter: 40 band: Roestvast staal gram Datumfunctie, Chronometer, Draaibare lunette, Inscriptie: Andries. 4000, Tag Heuer Carrera - Herenhor- Staat: 1 - Materiaal kast: Staal - Diameter: 44 band: Roestvast staal gram - CV2A1S - duiding, Chronograaf, Tachymetre, 3 extra schakels en lederen band. 2200, Breil - Dameshorloge - Quartz. Staat: 1 - Materiaal kast: Staal - Diameter: 32 mm - Lengte: 17 cm - Mineraalglas - Materiaal band: Roestvast staal - 88 gram - TW Datumfunctie. 45, Tag Heuer Aquaracer - Herenhor- Staat: 1 - Materiaal kast: Staal - Diameter: 45 band: Roestvast staal gram - CAY1110 Chronograaf, kleine seconden en minuten aanwijzer, Draaibare lunette. 1100, Tag Heuer Carrera - Herenhor- Staat: 1 - Materiaal kast: Staal - Diameter: 41 riaal band: Roestvast staal - 156,7 gram functie, Dagaanduiding, incl. 2 extra schakels. 1300, Breil Milano - Dameshorloge - Quartz. Staat: 1 - Materiaal kast: Staal - Diameter: 31 mm - Lengte: 20 cm - Mineraalglas - Materiaal band: Roestvast staal - 89 gram - - Datumfunctie. 75,-

65 565. Breil Tribe - Dameshorloge - Quartz. Staat: 2 - Materiaal kast: Staal - Diameter: 35 mm - Lengte: 16 cm - Mineraalglas - Materiaal band: Roestvast staal gram - TW Datumfunctie, Tachymeter. 30, Esprit - Dameshorloge - Quartz. Staat: 2 - Materiaal kast: Staal - Diameter: 20 mm - Lengte: 16,5 cm - Mineraalglas - Materiaal band: Roestvast staal - 85,8 gram Geslepen glas. 30, Maurice Lacroix - Dameshorloge - Quartz. Staat: 1 - Materiaal kast: Staal - Diameter: 27 mm - Lengte: 16,5 cm - Mineraalglas - Materiaal band: Roestvast staal - 55,7 gram - Datumfunctie, diamanten op de wijzerplaat. 200, Daniel Wellington - Unisexhorloge - Quartz. Staat: 1 - Materiaal kast: Staal - Diameter: 36 mm - Lengte: 22 cm - Mineraalglas - Materiaal band: Leer - 33,5 gram - 50, Festina Chrono Bike - Herenhorloge - Quartz. Staat: 1 - Materiaal kast: Staal - Diameter: 40 mm - Lengte: 18 cm - Mineraalglas - Materiaal band: Roestvast staal gram Datumfunctie, Chronograaf, Draaibare lunette. 25, Mexx - Dameshorloge - Quartz. Staat: 0 - Materiaal kast: Staal - Diameter: 20 mm - Lengte: 16,5 cm - Mineraalglas - Materiaal band: Roestvast staal - 86,7 gram -. 30, Diesel - Dameshorloge - Quartz Staat: 2 - Materiaal kast: Staal - Diameter: 30 mm - Lengte: 17 cm - Mineraalglas - Materiaal band: Roestvast staal - 125,6 gram - DZ Datumfunctie. 40, Emporio Armani - Unisexhorloge - Quartz. Staat: 1 - Materiaal kast: Staal - Diameter: 29 mm - Lengte: 23 cm - Mineraalglas - Materiaal band: Leer - 43,7 gram - AR , Guess - Herenhorloge - Quartz. Staat: 1 - Materiaal kast: Staal - Diameter: 45 mm - Lengte: 21 cm - Mineraalglas - Materiaal band: Roestvast staal - 223,3 gram - W0218G1 - Datumfunctie, geschroefde kroon. 45, Lancaster Bongo - Herenhorloge - Quartz. Staat: 1 - Materiaal kast: Staal - Diameter: 47 mm - Lengte: 22 cm - Mineraalglas - Materiaal band: Rubber - 125,8 gram Certi- kleine seconden/minuten aanwijzer. 150, Michael Kors - Dameshorloge - Quartz. Staat: 1 - Materiaal kast: Staal - Diameter: 31 mm - Lengte: 16 cm - Mineraalglas - Materiaal band: Kunststof - 98 gram - MK , Michael Kors Parker - Dameshorloge - Quartz. Staat: 1 - Materiaal kast: Staal - Diameter: 38 mm - Lengte: 17,5 cm - Mineraalglas - Materiaal band: Roestvast staal gram - MK Datumfunctie, Dagaanduiding. 50,- 68

66 577. Movado mother of pearl - Dameshorloge - Quartz. Staat: 1 - Materiaal kast: Staal - Diameter: 26 band: Roestvast staal - 54,3 gram Diamanten op de wijzerplaat. 175, Seiko - Herenhorloge - Quartz. Staat: 1 - Materiaal kast: Staal - Diameter: 34 mm - Lengte: 18 cm - Mineraalglas - Materiaal band: Roestvast staal - 61,4 gram Datumfunctie. 50, Tissot - Dameshorloge - Quartz. Staat: 1 - Materiaal kast: Staal - Diameter: 28 mm - Lengte: 16,5 cm - Mineraalglas - Materiaal band: Roestvast staal - 43,5 gram - A645/745K - Datumfunctie. 40, Pulsar - Dameshorloge - Quartz. Staat: 1 - Materiaal kast: Staal - Diameter: 36 mm - Lengte: 22 cm - Mineraalglas - Materiaal band: Leer - 49,7 gram - 1N Datumfunctie, chronograaf. 35, Swiss Military - Herenhorloge - Quartz. Staat: 1 - Materiaal kast: Staal - Diameter: 45 mm - Lengte: 22 cm - Mineraalglas - Materiaal band: Roestvast staal gram chymeter, Kleine seconden/ minuten aanwijzer. 90, Tissot PR 50 - Herenhorloge - Quartz. Staat: 1 - Materiaal kast: Staal - Diameter: 36 teriaal band: Roestvast staal - 80 gram - J376/476K - Datumfunctie. 125, Raymond Weil Fidelio - Unisexhorloge - Quartz. Staat: 1 - Materiaal kast: Goud/Staal - Diameter: 28 mm - Lengte: 20 cm - Mineraalglas - Materiaal band: Goud/Staal - 88 gram k gold electroplated 10 M. 250, Tissot - Dameshorloge - Handopwindbaar. Staat: 2 - Materiaal kast: geelgoud - Gehalte: 585/ Diameter: 17 mm - Lengte: 17 cm - Plexiglas - Materiaal band: Geelgoud - 21,5 gram , U-Boat IFO - Herenhorloge - Quartz. Staat: 1 - Materiaal kast: Staal - Diameter: 45 mm - Lengte: 22 cm - Mineraalglas - Materiaal band: Leer gram - B45-08 functie, Kroon links. 250,

67 Exclusieve zakhorloges 586. Patek Philippe - Herenhorloge - Staat: 2 - Materiaal kast: geelgoud - Gehalte: 750/ Diameter: 46 mm - Glas - 62,7 gram.- Zie website voor meer informatie. 3675, Anonym - Herenzakhorloge - Handopwindbaar. Materiaal kast: geelgoud - Gehalte: 585/ Diameter: 47 mm - 89,7 gram Doos.- Zie website voor meer informatie. 600, A.W.W.C. Waltham Mass - Herenzakhorloge - Handopwindbaar. Materiaal kast: geelgoud - Gehalte: 585/ Diameter: 49 mm - Plexiglas - 84,6 gram Zie website voor meer informatie. 300, Anonym - Herenzakhorloge - Handopwindbaar. Materiaal kast: geelgoud - Gehalte: 916/ Diameter: 41 mm - 87,4 gram - 1 Sleutel. - Zie website voor meer informatie. 1800, Anonym - Herenzakhorloge - Handopwindbaar. Materiaal kast: geelgoud - Gehalte: 750/ Diameter: 47 mm - Plexiglas - 82 gram Zie website voor meer informatie. 500, Anonym - Herenzakhorloge - Handopwindbaar. Materiaal kast: geelgoud - Gehalte: 585/ Diameter: 48 mm - Plexiglas - 95,9 gram Kleine secondewijzer. - - Zie website voor meer informatie. 400, IWC - Herenzakhorloge - Handopwindbaar. Materiaal kast: geelgoud - Gehalte: 750/ Diameter: 51 mm - Plexiglas - 108,7 gram Doos - Kleine secondewijzer, 18k gouden hanger, Recent full service gehad. - Zie website voor meer informatie. 1250, A.W.W.C. Waltham Mass - Herenzakhorloge - Handopwindbaar. Materiaal kast: geelgoud - Gehalte: 750/ Diameter: 49 mm - Plexiglas - 89 gram Doos. - Zie website voor meer informatie. 400, Anonym - Herenzakhorloge - Handopwindbaar. Materiaal kast: geelgoud - Gehalte: 750/ Diameter: 49 mm - Plexiglas - 68,5 gram Sleutels. - Zie website voor meer informatie. 300,-

68 595. Antoine Fréres - Herenzakhorloge - Handopwindbaar. Materiaal kast: geelgoud - Gehalte: 585/ Diameter: 48 mm - 78,2 gram Kleine secondewijzer. - Zie website voor meer informatie. 350, Anker collier geelgoud - 14 kt. L: ca. 59 cm. 9,5 gram. 280, Konings collier geelgoud - 14 kt. L: ca. 60,5 cm. 26,4 gram. 700, Antiek collier bicolor goud, granaat - 14 kt. Originele rode draad - roos / rozet geslepen granaat (1x granaat sluiting ca. 4 x 4 mm, 25x granaat ca. 2 x 2 mm en diameter granaten armband ca. 6 mm (facet geslepen). L: ca. 32 cm. 81,1 gram. 225, Antiek collier bicolor goud, glasgranaat - 14 kt. Originele rode draad - facet geslepen glasgranaat (diameter glasgranaten ca. 4 mm). Schroefje bij sluiting ontbreekt L: ca. 37,5 cm. 54,8 gram. 180, E.D.Johnson London - Herenzakhorloge - Handopwindbaar. Materiaal kast: geelgoud - Gehalte: 750/ Diameter: 48 mm - 89,4 gram Kleine secondewijzer. - Zie website voor meer informatie. 400, Genéve - Herenzakhorloge - Handopwindbaar. Materiaal kast: geelgoud - Gehalte: 585/ Diameter: 50 mm - 93,7 gram Doos - Datumfunctie, Dagaanduiding, Kleine secondewijzer. - Zie website voor meer informatie. 400, Anker collier geelgoud - 18 kt. Gedeeltelijk witgoud bij sluiting - L: ca. 45,5 cm. 32,3 gram. 1200, Antiek collier geelgoud, granaat - 14 kt. Originele draad - facet geslepen granaat (1x granaat sluiting ca. 12 x 12 mm - roos geslepen en diameter granaten armband ca. 5 mm). L: ca. 35,5 cm. 67,2 gram. 180, Anker collier bicolor goud - 14 kt. L: ca. 62 cm. 42,3 gram. 1200, Antiek collier geelgoud, granaat - 14 kt. Orignele rode draad - facet geslepen granaat (diameter granaten ca. 9 tot 6 mm). L: ca. 38,5 cm. 50,7 gram. 90,-

69 606. Antiek collier geelgoud, lapis lazuli - 14 kt. Originele draad - lapis lazuli diameter ca. 8 mm). L: ca. 55 cm. 47,3 gram. 90, Tweerijige collier geelgoud, ca. 0,87 ct. diamant - 18 kt. Witgouden zetting, bakslot/veiligheidsachtje - 13 briljant geslepen diamant (1x ca. 0,15 ct., 4x ca. 0,08 ct., 2x ca. 0,07 ct., 2x ca. 0,05 ct. en 4x ca. 0,04 ct.). Zuiverheid: VS-SI, kleur: F-H. L: ca. 42,5 cm. 38,9 gram. 1600, Antiek collier geelgoud, bloedkoraal - 14 kt. Originele rode draad, veiligheidsketinkje - cabochon geslepen bloedkoraal (2x bloedkoralen sluiting ca. 5 x 4 mm, 2x bloedkoralen sluiting ca. 3 x 3 mm en bloedkoralen ketting ca. 2 x 4 mm). L: ca. 41 cm. 50,2 gram. 200, Platgedraaide collier geelgoud, ca. 0,39 ct. diamant - 14 kt. 22 briljant geslepen diamant (5x ca. 0,01 ct. en 17x ca. 0,02 ct.). Zuiverheid: VS-SI, kleur: H-J. L: ca. 42,5 cm. 12,9 gram. 400, Antiek collier geelgoud, bloedkoraal - 14 kt. Orignele rode draad, veiligheidskettinkje - cabochon geslepen bloedkoraal (bloedkoralen verschillende afmetingen: ca. 8 x 6 mm tot ca. 4 x 6 mm). L: ca. 73 cm. 47,1 gram. 180, Antiek collier geelgoud, bloedkoraal - 14 kt. Originele rode draad - cabochon geslepen bloedkoraal (bloedkoralen ca. 6 x 6 mm). L: ca. 35 cm. 129,4 gram. 270, Schakel collier geelgoud, ca. 0,49 ct. diamant - 18 kt. Rozet witgouden zetting, bakslot/veiligheidsachtje - 9 briljant geslepen diamant (1x ca. 0,25 ct. en 8x ca. 0,03 ct.). Zuiverheid: VS-SI, kleur: F-H. L: ca. 42,5 cm. 18,1 gram. 800, Anker collier geelgoud - 14 kt. L: ca. 46 cm. 61,4 gram. 1700, Antiek collier geelgoud, bloedkoraal - 14 kt. Cabochon geslepen bloedkoraal (1x bloedkoraal sluiting ca. 11 x 5 mm en bloedkoralen ketting ca. 4 x 6 mm). L: ca. 41,5 cm. 48,3 gram. 250, Antiek collier geelgoud, bloedkoraal - 14 kt. Cabochon geslepen bloedkoraal (1x bloedkoraal sluiting ca. 7 x 7 mm, 14x bloedkoralen sluiting ca. 2 x 2 mm en diameter bloedkoralen ketting ca. 4 mm). L: ca. 35 cm. 50,6 gram. 225, Antiek collier geelgoud, bloedkoraal - 14 kt. Originele rode draad - cabochon geslepen bloedkoraal (bloedkoralen ca. 3 x 5 mm). L: ca. 40 cm. 81 gram. 650, kt. Bakslot/veiligheidsachtje, versierd met 43 cm. 36,2 gram. 1100,-

70 618. Anker collier witgoud - 18 kt. L: ca. 28 cm. 72,4 gram. 2300, Chopard anker collier witgoud - 18 kt. L: ca. 50 cm. 30,5 gram. 1250, Boa collier geelgoud, ca. 0,25 ct. diamant - 14 kt. Bakslot/veiligheidsachtje - 1 briljant geslepen diamant (ca. 0,25 ct. ). Zuiverheid: VVS-VS, kleur: F-H. L: ca. 42 cm. 15,8 gram. 650, Boa collier bicolor goud - 14 kt. Witgouden sluiting, aan beide zijden te dragen - L: ca. 46 cm. 30,9 gram. 900, Anker collier bicolor goud - 18 kt. L: ca. 45 cm. 32,4 gram. 1200, Gourmet collier geelgoud - 14 kt. L: ca. 45,5 cm. 6 gram. 175, Parel collier geelgoud, zoetwater parel - 14 kt. Zoetwater parel (diameter parels ca. 6 mm). L: ca. 52 cm. 24,5 gram. 90, Schakel collier witgoud, ca. 0,25 ct. diamant - 18 kt. Bicolor hanger - 1 briljant geslepen diamant (ca. 0,25 ct.). Zuiverheid: VVS-VS, kleur: F-H. L: ca. 46 cm. 28,6 gram. 1200, Parel collier geelgoud, zoetwater parel - 14 kt. Zoetwater pareldiameter parels (ca. 10 mm). L: ca. 48 cm. 65 gram. 100, Parel collier witgoud, ca. 0,16 ct. diamant en zoetwater parel - 14 kt. 8 briljant geslepen diamant en zoetwater parel (8x ca. 0,02 ct. en parels ca. 7 mm in doorsnede). Zuiverheid: SI-P, kleur: L-M. L: ca. 48 cm. 37,3 gram. 100, Figaro collier geelgoud - 14 kt. L: ca. 54,5 cm. 8,3 gram. 230, Gevlochten collier geelgoud - 18 kt. L: ca. 69,5 cm. 8,4 gram. 270,-

71 630. Venetiaans collier geelgoud - 14 kt. L: ca. 71,5 cm. 5,2 gram. 150, Schakel collier geelgoud, ca. 1,05 ct. diamant - 18 kt. Witgouden zetting - 15 briljant geslepen diamant (15x ca. 0,07 ct.). Zuiverheid: VS-SI, kleur: D-F. L: ca. 43,5 cm. 23,6 gram. 1250, Venetiaans collier witgoud, ca. 0,42 ct. diamant en groene siersteen - 18 kt. Veiligheidskettinkje - 14 briljant geslepen diamant en groene siersteen (14x ca. 0,03 ct.). Zuiverheid: VS-SI, kleur: F-H. L: 24,5 cm, LxB hanger: 2,6 x 1,3 cm. 8,4 gram. 180, Parel collier geelgoud, zoetwater parel - 14 kt. Zoetwater pareldiameter parels (ca. 3 mm). L: ca. 40,5 cm. 8,1 gram. 55, Slangen collier geelgoud - 14 kt. L: ca. 46 cm. 3,6 gram. 100, Antiek collier, barnsteen. Barnsteen (grootste barnsteen ca. 3,3 x 2,2 cm en kleinste barnsteen ca. 0,9 x 0,9 cm). L: 68,5 cm. 140,5 gram. 25, Gedraaid collier geelgoud - 14 kt. L: ca. 46,5 cm. 12 gram. 600, S-schakel collier witgoud, ca. 2,7 ct. diamant - 18 kt. Bakslot/veiligheidsachtje - 43 briljant geslepen diamant (4x ca. 0,02 ct., 12x ca. 0,04 ct., 12x ca. 0,05 ct., 2x ca. 0,07 ct., 12x ca. 0,1 ct. en 1x ca. 0,2 ct.). Zuiverheid: VS-SI, kleur: H-J. L: ca. 43 cm. 21,3 gram. 2200, Omega collier geelgoud - 14 kt. L: ca. 42,5 cm. 6 gram. 180, J-schakel collier geelgoud, ca. Sierlijk middenstuk - 54 achtkant geslepen erheid: SI-P, kleur: F-H. L: 43 cm. 26,3 gram. 1300,-

72 Klederdracht en streeksieraden 643. Antiek muts steker bicolor goud, glasgranaat - 14 kt. Versierd met Zeeuwse knopen - roos / rozet geslepen glasgranaat (36x glasgranaat ca. 2 x 2 mm en 12x glasgranaat ca. 3 x 2 mm). LxB: 9 x 2,7 cm. 10,4 gram. 230, Oorhangers geelgoud, blauwe topaas - BWG. Briljant geslepen blauwe topaas (2x diameter topaas ca. 5 mm). LxB: 14 x 5 mm. 1 gram. 55,- Oorbellen 640. Antiek beurs bicolor goud - 18 kt. Anker schakel handvat - LxB beurs: 13,5 x 12 cm, L ketting: ca. 25 cm. 212,3 gram. 6000, Ovale oorstekers geelgoud, amethist - 18 kt. Bolsjewiek geslepen amethist (2x amethist ca. 7 x 5 mm). LxB: 7 x 5 mm. 2,2 gram. 130, Antieke oorknoppen bicolor goud, turkoois en roze topaas - 18 kt. Sierlijk open gewerkt - briljant/cabochon geslepen turkoois en roze topaas (6x turkoois ca. 2 x 2 mm en 12x topaas ca. 2 x 2 mm). LxB: 18 x 18 mm. 9,5 gram. 225, Antiek muts steker bicolor goud - 14 kt. Sierlijke geelgoud/rosé kleurige ornamenten - LxB: 9,6 x 4,6 cm. 6,2 gram. 160, Antiek muts steker rosegoud - 14 kt. Bewerkt met een ster - LxB: 9,8 x 1,5 cm. 2 gram. 60, Oorhangers witgoud, ca. 0,96 ct. diamant - 14 kt. 54 briljant geslepen diamanten (48x ca. 0,01 ct., 2x ca. 0,04 ct. 4x ca. 0,1 ct.). Zuiverheid: VS-SI, kleur: F-H. LxB: 18 x 7 mm. 4 gram. 650, Rozet oorstekers geelgoud, zoetwater parel - 14 kt. Cabochon geslepen zoetwater parel (2x diameter parel ca. 4 mm). D: 7 mm. 1,5 gram. 55, Oorstekers witgoud, ca. 0,02 ct. diamant en jade - 18 kt. 2 briljant/cabochon geslepen diamant en jade (2x ca. 0,01 ct. en 2x jade ca. 8 x 6 mm). Zuiverheid: VS-SI, kleur: H-J. LxB: 10 x 8 mm. 1,9 gram. 150, Rozet oorstekers witgoud, ca. 0,12 ct. diamant en smaragd - 18 kt. 12 briljant geslepen diamant en smaragd (12x ca. 0,01 ct. en 2x smaragd ca. 2 x 2 mm). Zuiverheid: VS-SI, kleur: D-F. D: 6 mm. 1,4 gram. 125,-

73 651. Parel oorstekers geelgoud, zirkonia en cultivé parel - 14 kt. Briljant geslepen zirkonia en cultivé parel (2x zirkonia ca. 3 x 3 mm en 2x diameter parel ca. 7 mm). LxB: 10 x 7 mm. 2,2 gram. 65, Vintage oorhangers geelgoud, rode siersteen - 14 kt. Bloemvorm - achtkant geslepen rode siersteen (diameter rode siersteen ca. 6 mm). LxB: 18 x 13 mm. 2,4 gram. 70, Rozet oorstekers geelgoud, ca. 0,02 ct.). D: 6 mm. 1,1 gram. 120, Oorstekers geelgoud, lapis lazuli - 18 kt. Bloemvorm - cabochon geslepen lapis lazuli (ca. 4 x 4 mm). D: 16 mm. 3,6 gram. 120, Antiek oorhangers geelgoud, bloedkoraal - 14 kt. Cabochon geslepen bloedkoraal (ca. 16 x 4 mm). LxB: 39 x 4 mm. 1,8 gram. 100, Antiek oorstekers geelgoud, bloedkoraal - 14 kt. Cabochon geslepen bloedkoraal (2x diameter bloedkoraal ca. 7 mm). D: 11 mm. 3 gram. 90,- Ringen 653. Design oorstekers witgoud, ca. 0,02 ct. diamant - 14 kt. 2 briljant geslepen diamant (2x ca. 0,01 ct.). Zuiverheid: VS-SI, kleur: D-F. LxB: 11 x 4 mm. 1,1 gram. 55, Design oorstekers geelgoud, ca. 0,04 ct. diamant - 14 kt. 2 achtkant geslepen diamant (2x ca. 0,02 ct.). Zuiverheid: VS-SI, kleur: F-H. LxB: 14 x 9 mm. 2 gram. 80, Design oorstekers bicolor goud, ca. 0,78 ct. diamant - 14 kt. Geelgouden oorbellen met rosé gouden uiteinden - 26 briljant geslepen diamant (26x ca. 0,03 ct.). Zuiverheid: VS-SI, kleur: H-J. D: 24 mm. 16,1 gram. 650, Antiek oorhangers geelgoud, bloedkoraal - 14 kt. Cabochon geslepen bloedkoraal (2x bloedkoraal ca. 5 x 4 mm). LxB: 3,5 x 0,6 cm. 2,2 gram. 90, Antiek ring bicolor goud, diamant - 14 kt. 7 roos / rozet geslepen diamant (6x ca. 1 x 1 mm en 1x ca. 4 x 3 mm). Ringmaat: 17. 4,6 gram. 160, Design ring tricolor goud, ca. 0,23 ct. diamant - 18 kt. Open gewerkt - 23 briljant geslepen diamant (23x ca. 0,01 ct.). Zuiverheid: VS-SI, kleur: F-H. Ringmaat: 17,5. 8,4 gram. 300,-

74 663. Ring geelgoud, ca. 0,05 ct. diamant - 14 kt. 1 briljant geslepen diamant (ca. 0,05 ct.). Zuiverheid: VS-SI, kleur: J-L. Ringmaat: 18. 2,7 gram. 70, Slag ring rosegoud, ca. 0,2 ct. diamant - 14 kt. 3 roos / briljant geslepen diamant (1x ca. 0,2 ct. en 2x ca. 2 x 2 mm). Zuiverheid: VS-SI, kleur: H-J. Ringmaat: 18,75. 3,3 gram. 270, Design ring witgoud, ca. 0,36 ct. diamant - 18 kt. Open gewerkt - 36 briljant geslepen diamant (36x ca. 0,01 ct.). Zuiverheid: VS-SI, kleur: F-H. Ringmaat: 19,75. 5,5 gram. 270, Ring geelgoud, ca. 0,49 ct. diamant - 18 kt. 1 briljant geslepen diamant (ca. 0,49 ct.). Zuiverheid: VS1, kleur: G-H. Inclusief doosje. Ringmaat: 19,5. 7,1 gram. 650, Slag ring bicolor goud, ca. 0,04 ct. diamant - 14 kt. 1 briljant geslepen diamant (ca. 0,04 ct.). Zuiverheid: VS-SI, kleur: H-J. Ringmaat: 16,25. 1,8 gram. 80, Antiek ring geelgoud, diamant - 14 kt. 2e gehalte zilveren zetting - 1 roos / rozet geslepen diamant (ca. 3 x 3 mm). Ringmaat: 20. 7,1 gram. 160, Eternity ring witgoud, ca. 1,98 ct. diamant - 18 kt. 22 briljant geslepen diamant (22x ca. 0,09 ct.). Zuiverheid: VVS-VS, kleur: F-H. Ringmaat: 18. 4,1 gram. 1400, Antiek ring witgoud, ca. 0,1 ct. Art-Deco stijl - 1 briljant geslepen diamant Zuiverheid: SI-P, kleur: J-L. Ringmaat: 18,5. 2,7 gram. 225, Rozet ring witgoud, ca. 1,15 ct. diamant - 14 kt. 9 briljant geslepen diamant (1x ca. 0,75 ct. en 8x 0,05 ct.). Zuiverheid: VVS-VS, kleur: D-F. Ringmaat: 18. 3,7 gram. 1800, Band ring platina, ca. 1,06 ct. diamant. 84 briljant geslepen diamant (22x ca. 0,02 ct. en 62x ca. 0,01 ct.). Zuiverheid: VS-SI, kleur: F-H. Ringmaat: 17. 6,8 gram. 600, Vintage ring bicolor goud, ca. 0,78 ct. diamant - 14 kt. Strikvorm, open gewerkt - 7 briljant geslepen diamant (4x ca. 0,07 ct., 2x ca. 0,15 ct. en 1x ca. 0,2 ct.). Zuiverheid: VVS-VS, kleur: F-H. Ringmaat: 17. 6,8 gram. 700,-

75 674. Solitair ring witgoud, ca. 0,1 ct. diamant - 14 kt. 1 briljant geslepen diamant (ca. 0,1 ct.). Zuiverheid: VVS-VS, kleur: F-H. Ringmaat: 16,5. 1,4 gram. 125, Vintage ring geelgoud, ca. 0,44 ct. diamant - BWG. Opengewerkt - 10 briljant geslepen diamant (2x ca. 0,1 ct. en 8x ca. 0,03 ct.). Zuiverheid: VS-SI, kleur: F-H. Ringmaat: 16,25. 4,9 gram. 300, Antiek ring geelgoud, diamant - 14 kt. Bloemvorm, zetting 3e gehalte zilver - 11 roos / rozet geslepen diamant (1x ca. 7 x 6 mm en 10x ca. 3 x 2 mm). Ringmaat: 16,5. 5,3 gram. 270, Anjer solitair ring witgoud, ca. 0,2 ct. diamant - 14 kt. 1 briljant geslepen diamant (ca. 0,2 ct.). Zuiverheid: VVS-VS, kleur: D-F. Ringmaat: 18,5. 2,3 gram. 270, Vintage ring geelgoud - 14 kt. Opengewerkt - Ringmaat: 16,75. 3,3 gram. 90, Solitair ring witgoud, ca. 0,2 ct. diamant - 18 kt. 1 briljant geslepen diamant (ca. 0,2 ct.). Zuiverheid: VVS-VS, kleur: D-F. Ringmaat: 16,25. 2,2 gram. 270, Rozet ring witgoud, ca. 0,82 ct. diamant - 18 kt. Opengewerkt, zetting platina briljant geslepen diamant (1x ca. 0,5 ct., 2x ca. 0,1 ct. en 12x ca. 0,01 ct.). Zuiverheid: VS-SI, kleur: H-J. Ringmaat: 18. 6,6 gram. 700, Rozet ring bicolor goud, ca. 0,66 ct. diamant - 14 kt. Opengewerkt, witgouden zetting - 9 briljant geslepen diamant (1x ca. 0,5 ct. en 8x ca. 0,02 ct.). Zuiverheid: VS-SI, kleur: H-J. Ringmaat: 17,5. 4 gram. 600, Design ring witgoud, ca. 1,36 ct. diamant - BWG. Opengewerkt, sierlijke vormen - 41 briljant geslepen diamant (3x ca. 0,2 ct., 38x ca. 0,02 ct.). Zuiverheid: VVS-VS, kleur: D-F. Ringmaat: 20,25. 9,3 gram. 950, Rij ring geelgoud, ca. 0,03 ct. 14 kt. Opengewerkt, 3 bloemen - 3 briljant (3x ca. 0,01 ct. en 18 edelstenen: 1 x 1 mm). Zuiverheid: VS-SI, kleur: H-J. Ringmaat: 17,75. 2,2 gram. 130,-

76 684. Slag ring geelgoud, ca. 0,04 ct. diamant - 14 kt. 1 briljant geslepen diamant (ca. 0,04 ct.). Zuiverheid: VS-SI, kleur: F-H. Ringmaat: 18. 1,7 gram. 90, Design ring bicolor goud, ca. 0,05 ct. diamant - 18 kt. Opengewerkt - 5 briljant geslepen diamant (5x ca. 0,01 ct.). Zuiverheid: VS-SI, kleur: F-H. inscriptie? Ringmaat: 18,5. 4,5 gram. 210, Rolexschakel ring bicolor goud - 14 kt. Ringmaat: 17,5. 2,5 gram. 100, Vintage ring bicolor goud, ca. 1,18 ct. diamant - BWG. Open gewerkt - 27 briljant geslepen diamant (1x ca. 0,5 ct., 2x ca. 0,1 ct. en 24x ca. 0,02 ct.). Zuiverheid: VS-SI, kleur: F-H. Stukje uit diamant. Ringmaat: 18,25. 5,5 gram. 900, Gevlochten ring bicolor goud, ca. 0,14 ct. diamant - 18 kt. Opengewerkt - 5 briljant geslepen diamant (2x ca. 0,02 ct., 2x ca. 0,03 ct. en 1x ca. 0,04 ct.). Zuiverheid: VVS-VS, kleur: D-F. Ringmaat: 17. 5,7 gram. 200, Design ring bicolor goud - 14 kt. Ringmaat: 17,5. 1,9 gram. 70, Platgedraaide ring tricolor goud - 14 kt. Ringmaat: 17,25. 2,8 gram. 160, Slag ring bicolor goud, ca. 0,07 ct. diamant - 18 kt. 1 briljant geslepen diamant (ca. 0,07 ct.). Zuiverheid: VS-SI, kleur: D-F. Ringmaat: 16,75. 4,4 gram. 180, Antiek ring geelgoud, bloedkoraal - 14 kt. Sierlijke ornamenten - cabochon geslepen bloedkoraal (ca. 15 x 6 mm). Ringmaat: 16,5. 2,5 gram. 90, Vintage ring geelgoud, jellyopaal - 14 kt. Cabochon geslepen jellyopaal (ca. 15 x 11 mm). Ringmaat: 18. 5,7 gram. 225,-

77 694. Vintage ring geelgoud, witte opaal - 14 kt. Cabochon geslepen witte opaal (ca. 13 x 9 mm). Ringmaat: 16,75. 3,8 gram. 125, Antiek ring geelgoud, bloedkoraal - 18 kt. Cabochon geslepen bloedkoraal (ca. 15 x 4 mm). Ringmaat: 18,5. 3,2 gram. 100, Rozet ring rosegoud, harlekijnopaal - 14 kt. Cabochon geslepen harlekijnopaal (1x ca. 8 x 6 mm en 12x ca. 2 x 2 mm). Ringmaat: 17,75. 2 gram. 200, Antiek ring geelgoud, glasgranaat - 14 kt. Open gewerkte bloem vorm - roos / rozet geslepen glasgranaat (ca. 6 x 6 mm). Ringmaat: 17,5. 3,3 gram. 80, Antiek ring geelgoud, bloedkoraal - 14 kt. Cabochon geslepen bloedkoraal (ca. 14 x 14 mm). Ringmaat: 18. 5,1 gram. 100, Antiek ring geelgoud, glasgranaat - BWG. Roos / rozet geslepen glasgranaat (1x ca. 3 x 3 mm cabochon geslepen, 8x ca. 4 x 2 mm en 10x ca. 1 x 1 mm). Ringmaat: 16,5. 3 gram. 70, Antiek ring geelgoud, bloedkoraal - 18 kt. Twee rozen - roos / rozet geslepen bloedkoraal (ca. 9 x 7 mm). Ringmaat: 16,5. 2,6 gram. 120, Flexibele schakel ring bicolor goud - 14 kt. Ringmaat: 20,25. 3,8 gram. 150, Vintage ring geelgoud, witte opaal - 14 kt. Cabochon geslepen witte opaal (ca. 15 x 12 mm). Ringmaat: 17. 6,4 gram. 200, Antiek ring geelgoud, bloedkoraal - 14 kt. Cabochon geslepen bloedkoraal (1x ca. 20 x 9 mm en 15x ca. 2 x 2 mm). Ringmaat: 18. 7,4 gram. 160, Entourage ring geelgoud, 2,20 ct. diamant - 18 kt. Witgouden zetting - 11 briljant geslepen diamanten (1x ovaal geslepen lichtblauwe diamant 1,2 ct. en 10x 0,1 ct.). Zuiverheid: caat. Ringmaat: 17. 3,8 gram. 1500,-

78 708. Spiraalvormige ring geelgoud, Zuiverheid: VS-SI, kleur: D-F. Ringmaat: 19,75. 12,1 gram. 450, Vintage ring geelgoud, turkoois - 14 kt. Cabochon geslepen turkoois (ca. 20 x 15 mm). Ringmaat: 18,25. 11,1 gram. 270, Rij ring witgoud, 0,9 ct. diamant Oud slijpsel - 2 briljant geslepen diamant en Ringmaat: 16. 5,9 gram. 1500, Solitair ring geelgoud, chrysopraas - 14 kt. Cabochon geslepen chrysopraas (ca. 15 x 11 mm). Ringmaat: 18,25. 3,4 gram. 80, Solitair ring geelgoud, robijn - 14 kt. Ovaal geslepen robijn (ca. 7 x 5 mm). Ringmaat: 16,5. 2,3 gram. 100, Solitair ring geelgoud, blauwe zirkonia - 14 kt. Opengewerkt - emerald geslepen blauwe zirkonia (ca. 13 x 10 mm). Ringmaat: 18,5. 3,3 gram. 100, Vintage ring geelgoud, turkoois - 14 kt. Cabochon geslepen turkoois (ca. 13 x 7 mm). Ringmaat: 19,25. 2,4 gram. 90, Rij ring geelgoud, ca. 0,04 ct. heid: VS-SI, kleur: D-F. Ringmaat: 18. 1,5 gram. 120, Rij ring geelgoud, ca. 0,02 ct. diamant en blauwe topaas - BWG. 2 briljant geslepen diamant en blauwe topaas (2x ca. 0,01 ct. en 1x spinel ca. 5 x 3 mm). Zuiverheid: VS-SI, kleur: F-H. Ringmaat: 16,5. 1,7 gram. 120, Rij ring geelgoud, roze topaas - 14 kt. Briljant geslepen roze topaas (ca. 2 x 2 mm). Ringmaat: 17,5. 1,8 gram. 65, Vintage ring geelgoud, ca. 0,63 ct. diamant - 18 kt. 25 baquette geslepen diamanten (1x briljant ca. 0,15 ct. en 24x ca. 0,02 ct.). Zuiverheid: VS-SI, kleur: H-J. Ringmaat: 16,5. 4 gram. 225,-

79 716. Vintage ring geelgoud, ca. 0,12 ct. diamant en groene siersteen - 18 kt. 4 briljant geslepen diamant en groene siersteen (4x ca. 0,03 ct.). Zuiverheid: VVS-VS, kleur: D-F. Ringmaat: 16,75. 3,7 gram. 270, Vintage ring geelgoud, hematiet - 14 kt. Cabochon geslepen hematiet (ca. 17 x 8 mm). Ringmaat: 17,25. 4,6 gram. 90, Ovale ring bicolor goud, rozenkwarts - 18 kt. Sierlijke ornamenten - cabochon geslepen rozenkwarts (ca. 17 x 9 mm). Ringmaat: 18,25. 6,9 gram. 160, Vintage ring geelgoud, ca. 0,02 ct. diamant en parel - 14 kt. 2 briljant geslepen diamant en parel (2x ca. 0,01 ct. en diameter parel 5 mm). Zuiverheid: VS-SI, kleur: H-J. Ringmaat: 17,25. 2 gram. 55, Vintage ring geelgoud, gesneden jade - 14 kt. Gesneden jade (ca. 17 x 12 mm). Ringmaat: 18. 4,8 gram. 130, Solitair ring geelgoud, amethist - 14 kt. Emerald geslepen amethist (ca. 15 x 12 mm). Ringmaat: 17,5. 5,5 gram. 90, Rozet ring bicolor goud, ca. 0,32 ct. diamant - 14 kt. Witgouden zetting - 9 briljant geslepen diamant (1x ca. 0,08 ct. en 8x ca. 0,03 ct.). Zuiverheid: VVS-VS, kleur: F-H. Ringmaat: 16. 2,3 gram. 225, Vintage ring witgoud, ca. 0,44 ct. diamant en peridoot - 18 kt. Sierlijke ornamenten - 12 briljant geslepen diamant en peridoot (8x ca. 0,04 ct., 4x ca. 0,03 ct., 24x peridoot ca. 1 x 1 mm en 1x peridoot ca. 12 x 10 mm -briolet geslepen). Zuiverheid: VVS-VS, kleur: D-F. Ringmaat: 17,25. 12,4 gram. 700, Rij ring geelgoud, ca. 0,02 ct. diamant en roze topaas - 14 kt. 2 briljant geslepen diamant en roze topaas (2x ca. 0,01 ct. en 3x topaas ca. 2 x 2 mm). Zuiverheid: VS-SI, kleur: H-J. Ringmaat: 19,25. 1,4 gram. 70, Rozet ring witgoud, blauwe topaas en parel - 14 kt. Opengewerkt - briljant geslepen blauwe topaas en parel (topaas ca. 1 x 1 mm en diameter parel ca. 7 mm). Ringmaat: 17,25. 2,6 gram. 65, Rozet ring geelgoud, roze topaas en parel - 14 kt. Briljant geslepen roze topaas en parel (10x spinel ca. 1 x 1 mm en diameter parel 6 mm). Ringmaat: 17,25. 2,3 gram. 60, Gevlochten ring geelgoud, parel - 20 kt. Parel (diameter parel 8 mm). Ringmaat: 15,5. 6 gram. 180,- 82

80 728. Ovale ring geelgoud, goudsteen - 18 kt. Opengewerkt - cabochon geslepen goudsteen (ca. 21 x 7 mm). Ringmaat: 18,5. 6,3 gram. 200, Rozet ring geelgoud, ca. 1 ct. diamant - 14 kt. 19 briljant geslepen diamant (1x ca. 0,1 ct. en 18x ca. 0,05 ct.). Zuiverheid: VVS-VS, kleur: D-F. Ringmaat: gram. 150, Vintage ring geelgoud, mosagaat - 14 kt. Cabochon geslepen mosagaat (ca. 15 x 8 mm). Ringmaat: 17,75. 3,1 gram. 65, Rozet ring witgoud, ca. 0,7 ct. diamant en smaragd - 14 kt. Opengewerkt - 1 briljant geslepen diamant en smaragd (ca. 0,7 ct. en 10x smaragd ca. 2 x 2 mm). Zuiverheid: VS-SI, kleur: N-O. Ringmaat: 16,5. 4,6 gram. 800, Rij ring geelgoud, ca. 0,09 ct. diamant - 14 kt. 3 briljant geslepen diamant (3x ca. 0,03 ct.). Zuiverheid: VVS-VS, kleur: D-F. Ringmaat: 17,5. 1,4 gram. 120, Vintage ring geelgoud, ca. 0,2 ct. diamant en robijn - 18 kt. 3 briljant geslepen diamant en robijn (1x ca. 0,1 ct., 2x ca. 0,05 ct. en 2x robijn ca. 3 x 2 mm - cabochon geslepen). Zuiverheid: VS- SI, kleur: F-H. Stukje ontbreekt bij 1 robijn. Ringmaat: 16,75. 3,5 gram. 270, Rij ring geelgoud, ca. 1,25 ct. diamant - 14 kt. 5 briljant geslepen diamant (5x ca. 0,25 ct.). Zuiverheid: VVS-VS, kleur: D-F. Ringmaat: 17,75. 6 gram. 1400, Rozet ring witgoud, ca. 3,5 ct. diamant - 14 kt. 36 briljant geslepen diamant (1x ca. 0,4 ct., 25x 0,06 ct. en 16x 0,1 ct. ). Zuiverheid: VVS- VS, kleur: D-F. Ringmaat: 16,5. 8,1 gram. 2700, Ring witgoud, ca. 1,17 ct. diamant - 14 kt. 31 briljant geslepen diamante (1x ca. 0,25 ct., 10x ca. 0,02 ct., 8x ca. 0,03 ct. en 12x 0,04 ct.). Zuiverheid: VVS-VS, kleur: D-F. Ringmaat: 18,5. 6,5 gram. 180,

81 737. Heren zegelring geelgoud, zwarte onyx - 14 kt. Vierkant plat geslepen - zwarte onyx (ca. 12 x 12 mm). Ringmaat: 20. 4,3 gram. 180, Heren zegelring geelgoud, syn- maat: 18,75. 5,4 gram. 125, Heren vintage ring geelgoud, tijgeroog - 18 kt. Tijgeroog (ca. 9 x 9 mm). Ringmaat: 17. 7,9 gram. 225, Heren zegelring geelgoud, zwarte onyx - 14 kt. Ovaal plat geslepen zwarte onyx (ca. 15 x 12 mm). Ringmaat: 22,5. 11,4 gram. 225, Heren ring geelgoud, ca. 0,50 ct. diamant - 14 kt. 5 princes geslepen diamanten (5x ca. 0,10 ct.). Zuiverheid: VS2, kleur: G-H. Inclusief doosje. Ringmaat: 19,8. 8,4 gram. 650, Heren zegelring geelgoud, robijn - 14 kt. Robijn (ca. 14 x 11 mm). Ringmaat: 20,5. 8,6 gram. 270,- Lots 739. Heren rozetring bicolor goud, ca. 0,95 ct. diamant - BWG. Witgouden zetting - 8 briljant geslepen diamant (1x ca. 0,25 ct. en 7x 0,1 ct.). Zuiverheid: VVS-VS, kleur: D-F. Ringmaat: 18,5. 14 gram. 1100, Heren solitair ring bicolor goud, ca. 0,33 ct. diamant - 18 kt. 1 briljant geslepen diamant (ca. 0,33 ct.). Zuiverheid: VS-SI, kleur: F-H. Ringmaat: 20. 5,5 gram. 550, Parel set geelgoud, ca. 2,51 ct. diamant en cultivé parel - 14 kt. Collier, armband en oorhangers bezet met diamanten in een witgouden zetting - collier: 89, armband: 69 en oorhangers: 108 briljant geslepen diamant en cultivé parel (236x ca. 0,01 ct. en 30x 0,005 ct.). Zuiverheid: VS-SI, kleur: D-F. Incl. 3 originele doosjes. Lengte collier: 45 cm, lengte armband: 19 cm en lengte x breedte oorhangers: 2,7 x 1,4 cm. Collier: 92,5 gram, armband: 43,3 gram en oorhangers: 12 gram. 585,- 84

82 746. Antiek set geelgoud, bloedkoraal - BWG. 2 collliers en een broche - bloedkoraal - sluiting broche is losjes. Lengte collier: 44 cm, lengte collier: 38,5 cm en lengte x breedte broche: 4,8 x 1,3 cm. Collier: 32,1 gram, collier: 26,9 gram en broche: 7,6 gram. 9, Bangle armband zilver - Gevlochten versiering - D: 5,5 cm. 64,1 gram. 45, Antiek armband zilver, turkoois - Opengewerkte bloem vormen - cabochon geslepen turkoois (7x diameter turkoois ca. 3 mm). L: 17,5 cm. 36,4 gram. 35,- Design (8) Servetketting Mart Visser, 2x collier met hanger (1x De kus van Karin - Bloemen), clip sieraad Ans Markus, broche Corneille, 3x collier (1x Dezire, 1x Jan des Bouvrie, 1x Toon )Incl. originele verpakkingen 100,-. 74,1 gram Schakel armband zilver - Bakslot/veiligheidsachtje - L: 19 cm. 25,6 gram. 55, Gourmet armband zilver - L: 20 cm. 63,4 gram. 35,- Zilveren armbanden 748. Bangle armband zilver, eilatsteen Opengewerkt, buigzaam - cabochon geslepen eilatsteen (2x eilatsteen ca. 1,9 x 1,4 cm). D: 6,5 cm. 25,2 gram. 40, Bangle armband zilver - Djokja armband, sierlijk bewerkt - D: 6 cm. 35,9 gram. 25, Konings armband zilver - L: 19,5 cm. 26 gram. 65, Bangle armband zilver - D: 6 cm. 34,1 gram. 65, Slaven armband zilver, barnsteen Sierlijk opengewerkt, bakslot/veiligheidskettinkje - cabochon geslepen barnsteen (1x diameter barnsteen ca. 3 x 12 mm, 2x ca. 16 x 9 mm, 3x ca. 3 mm). D: 5,5 cm. 28,7 gram. 65, Slaven armband zilver, parel - Opengewerkt, veiligheidssachtje - parel. D: 6 cm. 28,2 gram. 45,

83 758. Bangle armband zilver, onyx - Sierlijk bewerkt - cabochon geslepen onyx (onyx ca. 10 x 8 mm). D: 6 cm. 16,8 gram. 25, Bangle armband zilver - D: 5,5 cm. 27,9 gram. 45, Antieke broche zilver, ca. 1,49 ct. Opengewerkt, veiligheidsspeldje - 30 roos / rozet geslepen diamant (1x ca. 0,5 ct., 2x ca. 0,2 ct., 1x ca. 0,15 ct., 2x ca. 0,07 ct., 3x ca. 0,03 ct. en 21x ca. 0,01 ct.). LxB: 62 x 25 mm. 17,7 gram. 270, Slaven armband zilver, barnsteen Sierlijk opengewerkt, bakslot/veiligheidskettinkje - cabochon geslepen barnsteen (barnsteen ca. 3,5 x 2,7 cm). D: 6 cm. 27,7 gram. 45, Drierijige schakel Unisex arm- Bakslot / 2 veiligheidsachtjes - LxB: 19,5 x 2 cm. 88,6 gram. 55, Broche zilver, markasiet, groene Salamander, metalen speld - roos / rozet geslepen markasiet, groene siersteen (41x diameter markasiet ca. 1 mm). LxB: 8,2 x 2,6 cm. 10,7 gram. 20,- Zilveren hangers 760. Balletjes armband zilver - L: 19,5 cm. 12,6 gram. 35, Bangle armband zilver, barn- Cabochon geslepen barnsteen (barnsteen ca. 3 x 2,1 cm ). D: 6 cm. 28 gram. 65, Elemento bedel armband zilver, Met 12 bedels - zirkonia en glas L: 19 cm. Armband: 13,4 gram en bedels: 44,5 gram. 35,- Zilveren broches Zeeuwse knopen, metalen speld - D: 5 cm. 19,7 gram. 25,- Sierlijk bewerkt - D: 5 cm. 30,9 gram. 25, Hanger zilver, zirkonia - Zirkonia LxB: 4,8 x 1 cm. 12,3 gram. 10,- 86

84 770. Antiek hanger zilver, bloedkoraal, Metalen gourmet schakel collier - cabochon geslepen bloedkoraal, blauw glas (3x diameter bloedkoraal ca. 2 mm, 1x ca. 6 x 5 mm). LxB hanger: 5 x 2,9 cm en L collier: 61 cm. Hanger: 16,3 gram en collier: 10,5 gram. 90, Antiek jasseron collier zilver - Bewerkte breinaald doppen - L: 132 cm. 36,5 gram. 25,- D: 13,5 cm. 35,7 gram. 65, Ovale collier met hanger zilver, boheems glas en markasiet - Met s-schakel collier - boheems glas en markasiet boheems glas ca. 2,7 x 2 cm en 9x diameter markasiet ca. 1 mm). LxB hanger: 5,6 x 3,4 cm en L collier: 46,5 cm. Hanger: 7 gram en collier: 5 gram. 65,- L: 47 cm. 67,1 gram. 65, J-schakel collier zilver - Gevlochten tri-color bewerkte schakel collier - L: 42 cm. 8,7 gram. 35,- Rond geslepen jade (diameter Jade ca. 1,2 cm). LxB: 3,6 x 1,2 cm. 5,2 gram. 20, Hanger zilver, barnsteen - Cabochon geslepen barnsteen (barnsteen ca. 2,9 x 1,7 cm). LxB: 4,5 x 1,7 cm. 2,4 gram. 20, Antiek jasseron collier zilver, Opengewerkt - roos / rozet geslepen granaat (3x diameter granaat ca. 5 mm). L: 36 cm. 29 gram. 40,- L: 25,5 cm. 58,1 gram. 65, Parel collier zilver, cultivé parel - Bewerkte bakslot - rond geslepen cultivé parel (diameter kleinste parel ca. 4 mm en diameter grootste parel ca. 9 mm). L: 32 cm. 42,1 gram. 20,- Gedeeltelijk mat bewerkt - L: 35 cm. 63,6 gram. 55,-

85 L: 61,5 cm. 44,6 gram. 90,- Siersteen 6x siersteen ca. 1,5 x 0,4 cm). L: 101 cm. 25,8 gram. 25, Slangen collier met hanger zilver, ca. 0,21 ct. diamant Hanger versierd met een vlinder en aan de achterkant bewerkt met hartjes - 21 achtkant geslepen diamant en onyx (21x ca. 0,01 ct.). Zuiverheid: VS-SI, kleur: F-H. LxB hanger: 3,3 x 2,1 cm en L collier: 41 cm. Hanger: 5,1 gram en collier: 3 gram. 250,- Hanger in de vorm van een olifantenkop, rubberen koord - L collier: 47 cm en LxB hanger: 3,5 x 4,5 cm. 69,1 gram. 50,- Zilveren oorbellen 784. Pandora bedel collier zilver, zirkonia en glas - Met 16 bedels - zirkonia en glas L: 50,5 cm. Collier: 28,3 gram en bedels: 46,6 gram. 180,- Agaat (ca. 3,8 x 3,4 cm). LxB hanger: 4,5 x 3,4 cm en L collier: 62,5 cm. Hanger: 8,8 gram en collier: 12 gram. 20,- Cabochon geslepen barnsteen (diameter barnsteen ca. 1,2 cm ). LxB: 4,7 x 1,2 cm. 4,7 gram. 35,- Cabochon geslepen onyx (diameter onyx ca. 3 mm). LxB: 3,6 x 0,8 cm. 2,1 gram. 35,- 88

86 Cabochon geslepen bloedkoraal (2x diameter bloedkoraal ca. 4 mm en 2 x bloedkoraal ca. 2,4 x 0,6 cm). LxB: 5,3 x 0,5 cm. 3,3 gram. 90,- Cabochon geslepen mosagaat (mosagaat ca. 3,2 x 2,1 cm). Ringmaat: ,8 gram. 25,- Cabochon geslepen jade (ca. 2,3 x 0,6 cm). LxB: 4,2 x 0,6 cm. 4 gram. 45,- Ringmaat: 18,5. 12,9 gram. 25,- Cabochon geslepen lapis lazuli (ca. 7 x 6 mm). LxB: 10 x 8 mm. 2,7 gram. 35,- Zilveren ringen Ringmaat: 18,25. 19,1 gram. 15,- Ringmaat: 16,75. 13,4 gram. 25,- Cabochon geslepen amethist (ca. 1,6 x 1,2 cm). Ringmaat: 18,5. 12,7 gram. 25,

87 Olifant Ganesh - gesneden witte onyx (ca. 1,9 x 1,2 cm). Ringmaat: gram. 65,- Cabochon geslepen robijn (robijn ca. 5 x 4 mm). Ringmaat: 17,25. 9,4 gram. 35,- Facet geslepen geslepen git (4x gitten ca. 10 x 10 mm). Ringmaat: ,9 gram. 25,- Cabochon geslepen onyx. Ringmaat: 18,5. 9,9 gram. 25,- Ringmaat: 19,75. 12,2 gram. 25,- Cabochon geslepen rode siersteen (1x diameter rode siersteen ca. 9 mm en 2x ca. 6 mm). Ringmaat: 18,5. 18,4 gram. 25,- Vierkant geslepen peridoot (ca. 6 x 6 mm). Ringmaat: 18,5. 12,2 gram. 25,- Cabochon geslepen maansteen (ca. 15 x 11 mm). Ringmaat: 17,5. 13,5 gram. 35,-

88 Zilveren ring met mosagaat in een rosegouden zetting - cabochon geslepen mosagaat (ca. 10 x 5 mm). Ringmaat: ,6 gram. 25,- Cabochon geslepen barnsteen (ca. 1,8 x 1,3 cm). Ringmaat: 17. 4,8 gram. 25,- Bolsjewiek geslepen oranje siersteen (ca. 9 x 7 mm). Ringmaat: 17. 3,5 gram. 20,- Sierlijk bewerkt - cabochon geslepen barnsteen (ca. 8 x 5 mm). Ringmaat: gram. 25,- Lots zilver Cabochon geslepen barnsteen (ca. 1,8 x 1,2 cm). Ringmaat: 18. 4,1 gram. 25,- Zeeuwse knopen - Ringmaat: 18,5. 3,9 gram. 25,- Zeeuwse knopen, J. Niekerk b.v., armband en ring - Ringmaat: 15,6, lengte armband: 19,5 cm. Ring: 8,1 gram en armband: 32,9 gram. 18,- Bedelarmband met 17 bedels, broche (BWG) en horloge met veiligheidskettinkje - Lengte horloge: 16 cm, lengte bedelarmband: 20 cm en lengte x breedte broche: 3,6 x 5,3 cm. Horloge: 28,6 gram, bedelarmband: 40,1 gram en broche: 10,4 gram. 18,-

89 Categorie_bold Categorie_bold_tint 92

90 Kunst & antiek > Categorie_bold Categorie_bold_tint 93 93

91 Beelden en houtsnijwerken 814. (2) Zotjes op karbouw. Beide ingelegd met koperdraad, handuitgesneden. China ca Beide karbouwtjes met gebroken poot. 22,5 x 18 x 9,5 cm. 150, Chinees bronzen wijn vat. Met versieringen uit de Shang en Anyang periode uit ca B.C. Vermoedelijk een replica uit een latere periode. Hoogte 30,5 cm. 700,- Beelden en Sculpturen 815. Indonesisch houtsnijwerk. Zwaar palisander houtsnijwerk van een Balinese vrouw, bezig met een bloemvormige tunnel in haar oor te bevestigen. Uitzonderlijk mooie kwaliteit. Hoogte 75 cm. 40, Bronzen drinkbeker, 3 poten. Een antiek bronzen wijnbeker voor ritueel gebruik. Dit object is niet getest op oudheid. Vermoedelijk Shang periode B.C. Hoogte 19,9 cm. 300, Indonesisch vruchtenhouten snijwerk. Van een vrouw zittende op een zwaan met in haar handen een lotusbloem. Een breuk in haar nek. Het is met lijm weer bevestigd. Art deco. Hoogte 32 cm. 40, Bronzen vat. Waarvan de poten vormgegeven in leeuwen. De kelk is gegraveerd. Niet getest op oudheid. Mogelijk 20e eeuw. Hoogte 20,8 cm. 350,- 94

92 Beelden en sculptures 820. Bronzen vat. Versierd met in het reliëf fabeldieren. Aan de binnenzijde gesigneerd. Niet getest op oudheid. Hoogte 18,3 cm. 700, Bronzen beeld. Mozes. Gesigneerd op achterzijde. 29 x 19,5 x 18,5 cm. 130,- Met metalen versieringen van Feniksen en guanyin. Het metalen binnencompartiment heeft als deksel een karbouw. 19e/20e eeuw. Hoogte 9,3 cm. 110, Bronzen vijzel. Met bijbehorende stamper. 14,5 x 12,5 cm. 150, Bronzen voedsel vat. Met reliëf versieringen van uilen, op 3 poten. Dit object is niet getest op oudheid. Dit object is aan de binnenzijde gesigneerd. Maximale Hoogte 21,8 cm. 300, Ivoren beeld. Van een Chinese dame met bloemen. Enkele verticale barstjes. 32,5 x 8,5 x 7 cm. 350,

93 826. Jade beeld. Van een Chinese dame. In uitstekende staat. 25,5 x 14 x 5 cm. 90, Bronzen baardmankruik. Met gravering Deus et Lumen 1617, 19e eeuw. 19,6 x 9 x 9,3 cm. 20, Bronzen miniatuur. Van een jachthond. 9,5 x 18,5 x 8,5 cm. 15, Tinnen ring schenkkan. Vermoedelijk Westerwald Duitsland, 19e eeuw. Beschadigd, de persoon op het paard is los. 37,5 x 24,8 x 14 cm. 40, (2) Bronzen ornamenten. Van een lachend kind met bloemenkrans. 9,5 x 15 x 18 cm. 30, (2) Bronzen ornamenten. Van tortelduifjes. 25,5 x 44 x 8 cm. 40, Lot (3) messing edelherten. 45,5 x 34 x 15 cm. 20, (2) Chinees houten sculptures. In vorm van zotjes op een karbouw. 1 gelijmd. 17,5 x 22,5 x 10 cm. 10,- 96

94 Keizer en keizerin op houten voet. Begin 20e eeuw. Beide aan onderzijde gesigneerd. 18 x 9,5 x 8 cm. 300, Japans bronzen koro. Versierd met draken en vogels, 19e eeuw, gesigneerd. 22,2 x 19 cm. 100, Oosters bronzen tafelstuk. soorten, 18e eeuw. 47 x 23 cm. 200, Miniatuur Japans bronzen koro. Op hoge poten, 19e eeuw, beschadigd. 15,8 x 5 cm. 30, Oosters bronzen dekselpot. Versierd met vogels en planten, 20e eeuw. 13 x 11 cm. 10, Italiaans messing en bronzen sleutelkastje. Versierd met een schaap en monstrans, 19e eeuw. Sleutel ontbreekt en ornament beschadigd. 27 x 17 x 6 cm. 80, Perzische schotel. Messing schotel ingelegd met koper en zilver, 19e eeuw. Enkele beschadigingen aan het zilver en koper. Diameter 57 cm. 60,-

95 841. Bronzen beeld. Op marmeren voet. Voorstellende een verliefd paar. Achterzijde onleesbaar gesigneerd. Geen bronsgieters merk. Hoogte 49,5 cm. 150, Bronzen musketier. Afkomst vermoedelijk Frankrijk, 19e eeuw. Ongesigneerd. 47 x 17 x 22 cm. 350, Bronzen koro. Versierd met foo honden, draken en bloemen in reliëf. Handvatten als draken. China, 19e eeuw. 42 x 30 x 26 cm. 200, Bronzen musketier. Afkomst vermoedelijk Frankrijk, 19e eeuw. Genummerd maar ongesigneerd. 46,5 x 26 x 16 cm. 350, Bronzen koro. Groot Chinees bronzen koro versierd met Taoti maskers, foo honden x 30 x 26 cm. 500, (2) Bronzen ornamenten. Gepatineerd brons in de vorm van putti met wapenschild, 19e eeuw. 34,5 x 31,5 x 6,5 cm. 100,- 98

96 847. Bronzen edelman. Te paard, 19e eeuw. Lans en een teugel zijn afgebroken. 58 x 60 x 26 cm. 700, Outlaw. Naar Frederic Remington. Op marmeren voet. Gesigneerd copyright Frederic Remington, RCS en genummerd 336/ ,5 x 33,5 x 20,5 cm. 750,

97 849. L usignuolo. Een hoornspelende clochard, gesigneerd A. D Orsi ( ). 59 x 24,5 x 29 cm. 300,- 20, (2) Oosterse beeldjes. Handuitgesneden ivorine beeldjes op houten voet. 4,5 cm. 20, Afrikaans houtsnijwerk. Paneel als deurtje, gebruikt voor een graansilo om de graanoogst veilig te houden. Bijgevoegd informatie gekopieerd uit het boekwerk; Een groots continent Afrika (1984) ISBN ,5 x 38 cm. 1750, Bronzen plaquette. Met afbeelding van een vrouw met kind, onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw. 68,5 x 44,5 cm. 40, Hoornen beeld. Handuitgesneden in de vorm van een wijsgeer, op houten console. China. 15 x 8 cm. 20, Ivoren beeld. Handuitgesneden in de vorm van een groep olifanten op houten console, gelijmd. 7,3 x 6 x 34 cm. 30,-

98 856. Ivoren beeld. Handuitgesneden in de vorm van een indische danseres op houten console, onderdeel ontbreekt. 14,8 x 8,2 x 5 cm. 40, Ivorine snijwerk. Imitatie ivoor handuitgesneden met Chinees landschap decor op houten console. 2 punten van een pagode ontbreken en enkele overige beschadigingen. 26 x 73 x 8,7 cm. 50, Ivoren geluksbal. Op ivoren voet, handuitgesneden. Ca. 9 bollen in 1, ca ,8 x 6 cm. 80, Imitatie walrustand. Met 19e eeuws decor over het schip the Nolan. Naar een oud model. 5 x 6,3 x 38,8 cm. 20, (2) Houten beelden. In de vorm van een groep olifanten, eiken en gezwart hout, slagtanden ontbreken. 12,5 x 45,5 x 8 cm. 10, Ivoren geluksbal. Op handuitgesneden voet met een Chinese dame. Ca. 6 à 7 ballen in 1. 18,5 x 4,5 cm. 50, Imitatie walrustand. Met 19e eeuws decor over het Amerikaanse schip The Romulus. Punt gelijmd. 6 x 8 x 66 cm. 20, (2) Imitatie walrustanden. Met 19e eeuws decor over the Whaler Prince. 1 van de punten is gelijmd. 7 x 7,2 x 57 (p.s) cm. 30,-

99 864. (12) Ivoren cocktailprikkers. De bovenkanten vormgegeven in diverse diersoorten. 9,3 cm. 10, Vrouwe justitia. Op marmeren voet. 42 x 12,5 x 12,5 cm. 90, Indiaan in kano. x 18 cm. 140, (2) Bronzen vogels. Op houten voet. Met prachtig handbeschilderd landschapsdecor. Enkele bakfouten maar verder puntgaaf. Vroeg 19e eeuw. 53 x 17,5 x 13 cm. 100, Engelse Basset hound. Op marmeren voet, naar A.L. Barye. 24,5 x 30 x 15,5 cm. 90, Dromende vrouw. Jugenstil stijl, naar A. Leonard. 29 x 21 x 17 cm. 120, Bronzen vrouw. In Romeinse stijl, op marmeren voet. 44 x 13 x 13 cm. 120, Bronzen vrouw. Staande bij een zuil, op marmeren voet. 30 x 15 cm. 80,-

100 872. Naar Moreau. Graverend jongetje op marmeren voet. 28,5 x 13,5 x 13,5 cm. 60, Bronzen vrouw. In Art-Deco stijl, naar Chiparus, op marmeren voet. 38 x 16 cm. 80, Neptunus. Met drie-tand, staande op een 17e eeuws model van 120, Bronzen beer. Op een rots. 13 x 15 x 8,5 cm. 40, Cherubijn. Te gebruiken als kandelaar, op marmeren voet. 33,5 x 12,5 cm. 60, Neptunus. In zeemeermin vorm, met losse drie-tand op marmeren voet. 34 x 17 x 12,5 cm. 80, Golfer. Naar L. Chalon, 21 eeuw. 17 x 11 cm. 40, Golfer. Met losse golfstick. Naar L. Hottot, 21e eeuw. 25,5 x 11 cm. 40,-

101 880. Golfer. Naar A. Leonard, 21e eeuw. 17 x 12 cm. 40, Afrikaans beeld. Met handbeschilderd hoofd en versierd met ingeslagen spijkers, touw en een glaasje in zijn buik. 33,5 x 15 x 13 cm. 80, (2) Sphinxen. In empire stijl, te gebruiken als kandelaars. Op marmeren voet. 22 x 10 x 8 cm. 120, Bronzen wandbord. Met middeleeuwse afbeeldingen van jagende vrouwen, onbekende maker. 1,3 x 25 x 17,2 cm. 150, Spelend meisje. Op een stoel met een los bronzen kat. 21,5 x 11 x 12 cm. 80, Spelend meisje. Met kat, op een stoel. 22 x 11,5 x 13 cm. 80, Bronzen muisje. Mogelijk afkomstig uit Kurdistan. Is niet getest op oudheid. 10,3 x 3,8 cm. 150, Bronzen beeld. Van Shiva balancerend op een 5-koppige cobra, 20e eeuw. 76 x 27 x 18 cm. 100,-

102 888. Oosters beeld. schommel. 20e eeuw. 27,5 x 24,5 x 8,3 cm. 100, Jade vogel. Handuitgesneden op houten voet, China, 20e eeuw. 6,5 x 20 x 7,5 cm. 20, Gipsen buste. In vorm van een zigeunerin met kind. Groen beschilderd. 58 x 32 cm. 150, Bronzen olifanten. Moeder met jong. Op marmeren voet. Ongesigneerd. 150, Indonesisch houtsnijwerk Handuitgesneden in vorm van 2 grote vogels, mooi gedetailllieerd. Opbrengst is voor het goede doel. 40 x 23 cm. 60,-

103 893. Oosters beeld. Gegoten brons met een koe, olielamp en schelp. 20e eeuw. 90 x 21 x 8 cm. 100, Houten engel. Gepolychromeerd, mogelijk Italiaans, laat 17e vroeg 18e eeuw. Vleugels gechipt/beschadigd. 36 x 19,3 x 14,7 cm. 500, Kobo masker. In antilope vorm. Afkomstig uit Burkina Faso. Handuitgesneden en beschilderd. In gebruikte staat. 86 x 23 cm. 200,- Jonge Bacchus, uitgevoerd in aardewerk. Enkel gekleurde accenten aangebracht. Enkele beschadigingen. Gesigneerd. 53 x 40 x 20 cm. 150, Houten engel. Gepolychromeerd, mogelijk Italiaans, laat 17e vroeg 18e eeuw. Vleugel gelijmd. 36 x 17,1 x 26,5 cm. 500,-

104 Boeken 899. Dictionnaire des Peintres, sculpteurs, dessinateurs et graveurs delig en Franstalig, gevuld met heliogravures en afbeeldingen van diverse signaturen. 50, Lot boeken. Waaronder veilingcatalogi en boeken over Rembrandt. 20, (2) Gepolychromeerde moren Eind 18e eeuw. Afkomstig uit Italië. Polychroom en sommige delen van het hout beschadigd. 163 x 24 x 26 cm. 850, Beeldend Benelux en Nederland. 100, Nederlands beeldende kunstenaars. Mooi naslagwerk op alfabetische volgorde over de Nederlandse beeldende kunstenaars ,-

105 903. Lot kunstboeken. Diverse kunstboeken w.o. over picasso, kunst en antiek. 10, de Gracieuse. Prachtige geïllustreerde uitgave over kleding w.o. kant, 30, Katechismus der Natuur. 4 delen met papieren kaft, 5e druk, J.F. Martinet, platen handingekleurd en in deel 2 ontbreekt, plaat nr. 3. staat redelijk. 150, Lot (2) sprookjes. Anton Pieck en Godfried Boomans. 33 x 25,5 x 6 cm. 10, J. Cats boeken in 1. Gedagten op Slaaplooze nachten 1732 en Aanwijsing der voornaamste gevallen en zaken van het twee- en tachtig jaarig leven. De twee delen gescheiden door een gebed. 2,6 x 10,5 x 16,4 cm. 200, Joods gebedenboekje. Elke pagina in het Duits en Hebreeuws geschreven. 2 x 12,5 x 17,5 cm. 40, Historien des nieuwe testament. Het tweede testament uit 1700 door Pieter Mortier. De eerst gravure is beplakt maar verder gevuld met kopergravures ca. (2x) 72 en 32 kleine kopergravures. De gravures zijn gemaakt door Bernard Picart, Jan Luyen, Gerard Hoet en Jan Goeree. Daarnaast bevat de bijbel ook nog 3 landkaarten; Kaart van de stant van het aardsch paradys en het land door. 150, A.A. Vorsterman van Oijen. Stam- en wapenboek van aanzienlijke Nederlandsche familiën met genealogiche en heraldische aantekeningen. 3 delen ,-

106 911. Lot strips voornamelijk Tom Poes. O.a. Eiland Grim Gram & Grom, En Kasper de Draak, Het monster ei. 400, Groot blauw glazen schotel. Met craquele techniek. Ongesigneerd. 5,2 x 31 cm. 10,- Glas en kristal Kost Boda - Zweden. Satellite ontwerp van Bertil Vallien ca Gesigneerd en genummerd aan de onderzijde. 60, (2) Gekleurde wijnglazen. Groen en blank gekleurde wijnglazen, Moretti Carlo - Murano Italy. 16 x 10 cm. 10, Lot (26) geëtste glazen. Diverse kwaliteiten en maten. 20,5 x 9 cm. 20, Lot (23) divers. 26,5 cm. 20, (4) Groene wijnglazen. Met opaliserende voet. 19,5 x 7 cm. 10, Kristallen lampenvoet. 10,-

107 919. Kirstalunie Maastricht. Blank glazen schaal met gecraqueleerde irisatie. Gesigneerd Maastricht. 5 x 33 cm. 40, Design glazen vaas. Rood dikwandig glazen vaas, in de voet gechipt. 45,5 x 12 cm. 10, Toegeschreven aan Jan Frydrych. Kobaltblauwe piedestal waarop een losse kristallen bol. Gemonogrammeerd en gedateerd; JF 84. Eén rand met enkele kleine chipjes. 16,5 x 4,5 cm. 140, Kristalset. 6 persoons; wijn-, whiskey-, water-, champagne- en neutglaasjes. Compleet en puntgaaf. Op de onderzijde gesigneerd. 30, Toegeschreven aan Jan Frydrych. Kobaltblauwe piedestal waarop een losse kristallen bol. Gemonogrammeerd en gedateerd; JF hoekjes van de piedestal en op de bol gechipt. 16,5 x 4,5 cm. 140, Glazen vaas. Rood glas met geeëtste taferelen van een vliegende gans en een hert ca Gechipt. 25,7 x 11 cm. 10, (45) set kristallen glazen. Divers glas/kristal. 35, Leerdam. Persglazen Madonna door Stef Uiterwaal (3 luchtbellen). Hoogte 25 cm. 25 x 5 cm. 130,-

108 927. Vaas. Cameé techniek waarvan de basis oranje. In de voet gesigneerd Le Verre Francais mogelijk ontwerp van Charles Schneider. 29,5 x 14 cm. 160, A. Jablonski (1936). Zwaar glazen vaas van wit, blauw en geel glas. Onderzijde gesigneerd. Puntgaaf. 31,5 x 9 cm. 120, Presenteerschaal. Handbeschilderd met rozen decor, aan de onderzijde onleesbaar gesigneerd. De beschildering op sommige plekken beschadigd. 8,5 x 26,6 cm. 40, Kristallen Tazza. Bestaande uit 2 losse delen. Rijk bewerkt met waaier-, ster en russisch slijpsel. 19e eeuw. 24,2 x 23,6 cm. 60, Glazen schaal. Tsjechisch glas waarvan delen gezandstraald. Gesigneerd en gedateerd. Puntgaaf. 5,5 x 44,5 cm. 600,- Kristallen karaf en geëtste glaasjes. 10, Likeurset. vazen en zwarte onderschotel. 20,-

109 934. Kristallen presse papier. Val st. Lambert. Spijkertechniek met rode binnenbol. Gesigneerd aan de onderzijde met Val st. Lambert en monogram voor R. Carrera. 10,5 x 9,5 cm. 100, Bowl set Copier Leerdam. Met zwart glazen onderzetter en glazen bowllepel, waarbij 12 kopjes en een karaf met suikerpot (enkele glazen gechipt). 60, Presse papier. Kristal gegoten, vierkant met punten. Enkele chips. 20e eeuw. 6 x 6 x 6 cm. 120, (6) Groen kristallen glaasjes. Met ruitslijpsel. 16 x 34 x 17 cm. 20, Groen glazen bloemen steker. Glazen schaal van geperst glas en de steker geblazen met uitgeboorde gaatjes. Engeland 20e eeuw. 9,5 x 22 cm. 60, (10) Kristallen wijnglazen. Uitgevoerd in verschillende kleuren en slijpsels. Enkele kunnen chips bevatten. 40,- Met ruitslijpsel. De stolp en enkele slijpsels gechipt. 22,5 x 3 cm. 10,-

110 Keramiek 941. Dekselpot vermoedelijk Han periode. Terracotta met groen lusterglazuur. De deksel in de vorm van een berg. Enkele bakfouten maar verder in goede staat. De rand en poten 20 cm. 700, Franse pendule 19e eeuws. Mahoniehout met bronzen beslag. Uurwerk niet getest op werking. 49 x 21,5 x 12 cm. 250,- Klokken en barometers 942. Staande klok op console, Warmink jaren 80. Gezwart houten kast met mahonie inleg. De klok heeft een datum- en dagaanduiding. 3 gewichten en een kwartierslag op 8 gong staven. Met 3 melodiën. Mogelijkheid om de gongslag uit te zetten door het schuifje om te zetten. In de kap 1 messing bol de andere 2 zijn verloren geraakt. Inclusief 2 sleutels. Klok functioneerd goed. Afmetingen (zonder console) 178 x 39 x 22 cm afmeting console 11 x 48 x 28 cm. 200, Tafelklok. goedlopend. John Thomas London. 27 x 19 x 15,5 cm. 20,-

111 945. Aneroid Barometer. In houten behuizing. In redelijke staat. 46,3 x 23 x 5,5 cm. 10, Herbert Stanley ( ). Handbeschilderde wijzerplaat met romeinse cijfer aanduiding. Vroeg 19e eeuw. Niet getest op werking. 37,5 x 37,5 x 15 cm. 40, Franse pendule. Met brons vergulde monturen in vorm van ramskoppen, 19e eeuw. 49 x 19 x 15 cm. 120, Schoolklok. Handopwindbaar gemerkt Junghans met slagwerk. Uurwerk niet getest op werking. 44 x 44 x 13 cm. 30, Schoorsteenklok. Zamak/compositiemateriaal vormgegeven in een boer. Jugenstilstijl. Klok niet werkend. 62 x 38 x 17 cm. 5, Zenith console klok. Handbeschilderd met bloem decor en slagwerk. Wijzers vervangen, niet getest op werking. In goede staat. 69 x 28 x 13 cm. 80, Antieke schoorsteenpendule. Met porseleinen plaquettes, allen handbeschilderd en in zeer goede staat. Met slagfunctie. Het uurwerk is werkend, maar niet getest op langdurige werking. 32 x 25,5 x 8,5 cm. 40,-

112 954. Schoorsteenpendule. Met verguld bronzen monturen en handbeschilderde le wijzerplaat. Niet getest op werking. 49 x 26,5 x 13 cm. 60,- Lampen en kandelaars 952. Klok Junghans. Regulator, mooi uitgewerkt met facetgeslepen ruitjes. 20e eeuw, compleet. Niet getest op werking, sporen van houtworm. 125 x 41 x 20,5 cm. 150, Glazen hanglampje. In Amsterdamse school stijl. 20 x 12 x 12 cm. 10, (3) Delig schoorsteenpendule. Zwart marmer, Frans, beschilderd le wijzerplaat en vergulde ornamenten. Met klokslag. Klok niet getest op werking. Beelden en monturen vervaardigd uit zamack. 61 x 45 x 26 cm. 500, (2) Scheepsolielampen. Met orginele glaasjes en wandmontage. 38 x 15,5 x 20 cm. 20, (2) Kandelaren. Messing, op klauwpoten. 19e eeuw. 19 x 11,5 cm. 30,-

113 958. (2) Bronzen kandelaars. Met vier armen versierd met pioenrozen, 19e eeuw. 1 arm afgebroken en 1 beschadigd. 53 x 18 cm. 150, Olielamp. goud geverfd, eind 19e eeuw. Incompleet. 68 x 26 cm. 20, Olielamp. Majolica pot met bronzen monturen en glazen kap, 20e eeuw. 60 x 31 x 37 cm. 10, Schemerlampvoet. Vervaardigd uit dikwandig groen glas en verguld bronzen monturen, 20e eeuw. 185 cm. 400,-

114 962. Pen kandelaars. 22,5 x 16 cm. 40, (2) Porseleinen lampen. Gedecoreerd met bloemen electrisch, 20e eeuw. Enkele blaadjes beschadigd. Onderzijde (vals) gekeurd als Capodimonte. 33 x 13,5 cm. 20, Bronzen vaas. Vermaakt tot lamp, met kap. Cloisonne techniek. China 20e eeuw. 81 x 40,5 x 40,5 cm. 20, Hanglamp. Zwaar uitgevoerd in messing met 6 gapers, bloemornamenten en 13 elektrische lichtpunten ca x 68 cm. 200, Buitenlamp groot formaat. Koper met messing buitenlamp electrisch met glazen ruitjes en verguld ophangsysteem, ca x 50 x 33 cm. 20, Bronzen 4-lichts kandelaars. Met composiet cupido s. Originele vuurvergulding op wit marmeren voeten. Inclusief de originele dovers en kristallen opvangbakjes van Baccarat (1 gelijmd). Vroeg 19e eeuw. 62 x 22 cm. 500,-

115 968. Porseleinen vaas als lamp. Vermoedelijk Japan met oren als vogels, bloemen in reliëf en beschildering van bloemen en krekels. 44 x 35 x 14 cm. 100,- Maritiem en militaria 971. Sextant. cieren en een afstanden boek. 13 x 27,5 x 26 cm. 100, Scheepschronometer. Thomas Mercer, in houten behuizing van Henry Browne & Son LTD. Barking. In goede staat. 17,2 x 19,5 x 20 cm. 800, (2) Krissen. Indonesië ca met messing handvatten. Beschadigd. 48,2 x 19 cm. 20, Scheepskompas uit de tweede wereldoorlog. Door C. Plath - Hamburg nr In de rand swastika en derde rijk teken gegraveerd. 8 x 16 cm. 400,-

116 973. Koppel percussie pistolen. Koppel Luikse percussie pistolen met notenhouten kolf, losse loop. ELG ca ,- Vervaardigd uit messing en koper. Frans of Belgisch ca , Percussie pistool. Luik, ELG met sterretje, notenhouten kolf en losse loop. ca , Kruitmaatje. Verstelbaar met schaalverdeling. Notenhout en messing, Frans ca Zowel voor hagel als kruid geschikt. 35, Dames percussie pistool. Gemerkt BC. De loop is via de zijkant bevestigd aan de notenhouten kolf, in plaats van aan de boven- en onderkant, wat zeer ongebruikelijk is. Plaats onbekend. 19e eeuw. 230, Pistool met vuursteenslot. Engelse makelaardij door Charles Wells in Ware, eind 18e eeuw met revolutionair gegraveerde motieven en veiligheidspal. Loop zit vast, niet los te krijgen. 500, Octagonale voorlader. Gestempeld st. Etiénne, vaste loop met notenhouten kolf. Niet gegraveerd en mist daarvan de stempel. 230,-

117 Meubels 981. Halvemaans tafel. Eikenhouten halvemaanstafel met latoenkoperen beslag en pootjes, louis XVI, Nederland. 76 x 73,5 x 39 cm. 60, Coulissen tafel. Eikenhout, in- en uitschuifbaar met bijbehorende lier. Poten op zwenkwieltjes. Met 4 tussenbladen in originele stellingkast. 19e eeuw. 74 x 225 x 151 cm. 1500, (2) Hoektafels. 18e eeuwse Italiaanse handuitgesneden hoektafels met draken en bloem versiering. Beide met houtworm en 1 in erbarmelijke staat. 95 x 116 x 76 cm. 800,-

118 983. Tafel. Houten montuur in bamboestijl waarin rookglas (hoek kapot). 40 x 77 x 77 cm. 10, Bijzettafel. Rijkelijk bewerkt in Louis quinze stijl. Met vergulde accenten en ingelegd glazen blad waaronder gebloemde bekleding, 19e eeuw. Hoekje van het glas gebroken. 75 x 86 x 59 cm. 20, Salontafel. Houten basement verguld en het blad is vervaardigd uit groen marmer. Enkele beschadigingen aan het hout. 50,5 x 118 x 58,5 cm. 20, (4) Chinese bijzettafels. Inschuifbare tafels met 4 verschillende maten. Handuitgesneden met glasplaat, 20e eeuw. 64 x 50,5 x 35 cm. 30, Bijzettafel. plateau ontbreekt. 67,5 x 66 x 45 cm. 30, Bijzettafel. Mahoniehouten bijzettafel, strak design, 20e eeuw. 70 x 80 x 50 cm. 40, (6) Eetkamerstoelen. Handuitgesneden en bekleed met gebrand leer, voorpoten op zwenkwieltjes. 2 met gebreken. 19e eeuw. 102 x 51 x 49,5 cm. 40,-

119 990. Tafelpiano. Gesigneerd J. van Raaij & Zonen, Fecit Amsterdam, 19e eeuw. Restauratieobject. 84 x 174 x 65,5 cm. 500, Halbank. Mahoniehout met handuitgesneden saterkoppen en acanthusbladeren, 19e eeuw. Met houtworm en breuken. 85 x 105 cm. 100, Halbank. Mahoniehout met handuitgesneden saterkoppen en acanthusbladeren, 19e eeuw. Met houtworm en breuken. 84 x 105 cm. 100, (2) Bidstoelen. Bijzonder fraaie bidstoelen handuitgesneden en opgengewerkt met versieringen van vogels, leeuwen en bloemen. Anglo-indonesie, 19e eeuw. 91 x 47 x 42 cm. 400,-

120 994. (2) Sgabello stoelen. Italiaanse sgabello stoelen. Met snijwerk in de vorm van bladeren en in de rugleuning saterkoppen. 19e eeuw. 114 x 31,5 x 42 cm. 200, Sgabello stoel. Italiaanse sgabello stoel. Met in de rugleuning een 80, (2) Sgabello stoelen. Italiaanse sgabello stoelen. Met snijwerk van bladeren 200,- eeuw. 250,-

121 998. Eiken kast. Met spiegeldeuren, 19e eeuw. 250 x 128 x 52 cm. 100, Hangvitrinekast. Met vergulde en geëtst glazen ruitjes; Driessen Chocolaad. De 2 glazen binnenplaten ontbreken. 77 x 52 x 32 cm. 90, Vitrine kast. Rijkelijk bewerkt in Louis quinze stijl met vergulde accenten, groene velours en spiegelopstand. De kastenwand met spiegel. 19e eeuw. 198 x 113 x 42 cm. 40, Literatuurkastje. Met 2 laatjes en 3 opbergvakken voor boeken. 21e eeuw. 89 x 90 x 39,5 cm. 30,-

122 1002. Vitrinekast. originele glaasjes. In goede staat. 207 x 131 x 36 cm. 130, Vitrine kast Chippendale stijl. Met spiegelopstand. De buik gebold en alle ruitjes origineel. De buitenste deurtjes kunnen op slot gedraaid worden, inclusief sleutel. 169 x 140 x 50 cm. 200, Kussenkast. Indonesische kussenkast in hele goede staat. 175 x 150,5 x 59 cm. 130, Mechelse wandkast. Met spiegelopstand met mannen als pilaren en handgrepen uit- deurtjes, 19e eeuw. 200,-

123 1008. Theekastje. Eiken theekastje met geslepen ruitjes en bolle buik, 20e eeuw. 81 x 80 x 40 cm. 20, Art deco ladekast 3 lades waarvan handvatten ingelegd met diverse houtsoorten, linkerpoot dient opnieuw bevestigd te worden. Fineer aan rechterzijde afgebladderd, de top van de tafel met vocht- en krasschade. 91,5 x 117 x 63 cm. 20, (2) Hoekstoelen. Rijkelijk bewerkt in Louis quinze stijl met vergulde accenten, 19e eeuw. 92 x 74 x 71 cm. 40, Vitrine kast met lade. Vruchtenhouten vitrine kast met facetgeslepen glazen ruitjes en 2 glazen platen voor de vakkenverdeling in de kast. Onder de deur van de kast 1 lade. In chinese stijl met orginele sleutel. Afmetingen 150 x 70 x 39 cm. 75, Chais longue. Rijkelijk bewerkt in Louis quinze stijl met vergulde accenten en gebloemde bekleding, 19e eeuw. 92 x 126 x 54 cm. 60, (2) Stoeltjes. Rijkelijk bewerkt in Louis quinze stijl met vergulde accenten en gebloemde bekleding, 19e eeuw. 87 x 43 x 40 cm. 30,-

124 1012. Oorfauteuil. Mahoniehout met gebloemde stof en koperen nagels, 19e eeuw. 91,5 x 74 x 73 cm. 40, Klepbureau. Wortelnoten klepbureau met gezwarte accenten, uitneembaar interieur en 3 lades, in goede staat. Indonesië 20e eeuw. 109 x 106 x 58 cm. 60, (2) Stoelen. Van gezwart hout met gestreepte bekleding en hoge rugleuning, Art deco. Mogelijk Engeland. 132 x 46 x 47 cm. 40, Spiegel. Met handbeschilderd aardewerk montuur, 20e eeuw. 75 x 52,5 cm. 10, Schouwspiegel. Antiek Franse spiegel met kuif, hout met verguld gips, 19e eeuw. Enkele beschadigingen in de lijst. 122,5 x 81 cm. 60, Schouwspiegel. Antiek verguld houten spiegel met originele glazen en gipsen eeuw. 124,5 x 85,5 cm. 60, Stoel. Met handuitgesneden rocailles en vegulding. Zitting versleten en een beschadiging aan een poot, 19e eeuw. 86,5 x 43 x 45 cm. 10, (2) Stoelen. Met brede zitting, handbewerkt met rocailles sporen van vergulding en gebloemde stof, 19e eeuw. 78 x 79 x 46 cm. 20,-

125 1020. Bank. Handbewerkt met rocailles, sporen van vergulding en gebloemde stof, 19e eeuw. 87,5 x 24 x 61 cm. 20, Steck Piano. Zal gestemd moeten worden, maar werkt prima. In redelijke staat. 124,5 x 156 x 75,5 cm. 100, Pauwenstoel. Handgevlochten, Indonesië, jaren 70. Enkele delen vastgezet met tie wraps. 166 x 133 x 58 cm. 80, Kinderwieg. Vervaardigd uit hout. Jaren 70/ x 144 x 63 cm. 20, Lederen fauteuil. 20e eeuw. 85 x 74 x 165 cm. 30,-

126 1025. Gueridon. Gewit houten basement, delen verguld, met een wit marmeren blad. 20e eeuw. 67 x 56 cm. 10, Plantentafel. Bewerkt met bloemdecor en in de top rood marmer, China ca x 32 cm. 30, Leren stoel. Houten montuur in bamboe stijl, 20e eeuw. 81 x 85 x 80 cm. 20, (3) Bijzettafels. Diverse hoogtes. Randen bewerkt met bloemdecor, China 20e eeuw. 60 x 43 x 30 cm. 20, Bank. Lederen bank waarvan het houten montuur uitgevoerd in bamboestijl. 20e eeuw. 80 x 161 x 76 cm. 40, Voetenbank. Houten voetenbank met licht gebloemde stof, versleten. 19e eeuw. 56 x 63 x 44 cm. 5, Salontafel. Chinees houten salontafel met uigesneden bloem- en vogel decor. China ca x 98 x 40,5 cm. 20, Hoektafeltje. Klein Chinees hoektafeltje met marmeren blad, 20e eeuw. 46 x 33,5 x 33,5 cm. 10,-

127 1033. (2) Bijzettafels. Rand versierd met handuitgesneden bloemdecor en marmeren blad. China ca x 3,5 cm. 20, Halve maan tafel. 30, Salontafel. Het montuur van gewit hout met vergulde accenten en witmarmeren blad. 40, (2) Sgabello stoelen. Met handuitgesneden bloem decor. 200, Art deco bureau. Luns, met aan beide zijdes een klep, getorteerde poten en een lade. Zeer goede staat. 73 x 97,5 x 89 cm. 350,-

128 1038. Slaapkamermeubel. Engelse makelaarij. Gewit hout op wieltjes met vierkante knoppen. Spiegelopstand missend, 20e eeuw. 66 x 125,5 x 47 cm. 20, Oosterse wandmeubel. Met 2 kleine en 1 grote lade. Met uitgesneden en bewerkte ornamenten. De poten en het blad is vastgezet door houten pinnen. Wandmeubel is in zeer goede staat. Afmetingen 81,5 x 100 x 51,5 cm. 200, (2) Stoelen. Met lichtbruin leer, jaren x 52 x 52 cm. 60, Indonesisch houten tafel. Lage tafel met rijkelijk bewerkte randen. Sierlijke vormen en fantasiedieren. Handbeschilderd met onder andere zwarte, rode en goude verf. De tafel is getransformeerd tot een wandbank. Hiervoor zijn rode op maat gemaakte kussen. Het is een antieke tafel. Hij heeft zeker ouderdomssporen en het hout heeft geleefd. Verder is de verf nog in mooie staat. 20e eeuw. Afmetingen 32 x 155 x 67 cm. 150,-

129 Porselein en aardewerk Grote Delftse schotel. Met afbeelding de nar naar Frans Hals. 5,7 x 41,5 cm. 100, Lot divers Gouds plateel. Waarvan voornamelijk Regina Rosario. 20, (3) Delftsblauwe wandborden. Pauw decor. 22 x 3 (3x) cm. 15, Delfts blauwe jardiniére. Delfts blauwe jardiniére handbeschilderd met Hollandse taferelen. Craquele en bakfoutjes verder in goede staat. 10, (2) Imari kraagvazen 19e eeuw. Blauw, rood én roze beschilderingen. 31,02 x 13 cm. 30, Deltse plaquette. Met afbeelding naar H.W Mesdag in houten lijst. 29,5 x 23,5 x 3,5 cm. 20, (2) Aardewerk diensschaaltjes. Met in de handgrepen vrouwenhoofden in reliëf. Beide gekeurd Delfts blauw. 1 gelijmd 1 met bakfout. 7 x 22,3 x 11,3 cm. 15, Wit platelen beeld. Zuid-Holland Gouda. In de vorm van een uil. Gechipt aan de achterzijde. 14,5 x 7,5 x 10 cm. 15,-

130 1050. Lot (7) Divers klein Delfts blauw. W.o. kurk, eierdopje en dekseldoosjes. Enkele gelijmd en gechipt. 10, Lot (3) Delft cloisonné herinneringstegels. Puntgaaf. 3,5 x 14,5 x 20 cm. 15, Antiek porseleinen snorrenkopje. Met onderschotel. Kopje met chipje. 5,5 x 14,5 cm. 10, Lot (5) Delft cloisonné tegels. 4 zijn er gelijmd. 3,5 x 14,5 x 20 cm. 15, Lot (6) diverse tegels. 4x 20e eeuw 1x 18e eeuw. 5 x 13 x 13 cm. 10, Lot (3) herinnerings tegels. W.o. Delft majolica herinnerings tegels en Westraven Utrecht (gechipt). 3,5 x 14,5 x 20 cm. 10, (2) Delft cloisonné tegels. Van kip met kuikens en een roodbonte koe. 2 x 11,5 x 11,5 cm. 10, (2) Delft cloisonné tegels. Van een poes en een raaf. 2 x 11,5 x 11,5 cm. 10,-

131 1058. Delft cloisonné tegel. Met afbeelding van een musketier. 1,5 x 11,5 x 18,5 cm. 10, Oosters porseleinen schaal. Met polychrome beschilderingen, 19e eeuw. Gechipt. 7,5 x 27,7 x 22,6 cm. 80, Wijnkannetje. Blauw Chinees porseleinen wijnkannetje met deksel (gechipt). 14 x 9,5 x 5,5 cm. 125, (4) delig Japans porselein kinder theeservies. Handbeschilderd, begin 20e eeuw. Gesigneerd. 7,5 x 14 cm. 20,- Blauw Chinees porseleinen dekselpotje/zalfpotje puntgaaf. 3,4 x 6,7 cm. 125,- Meiji periode, 19e eeuw. 15,5 x 9,5 x 5 cm. 40, Chinese schotel 18e eeuw. Swatow. Randschade en haarlijnen. 8,1 x 31,4 cm. 60, (5) Capodimonte toby jugs. Handbeschilderd, 20e eeuw. 12 x 12 x 8 cm. 40,-

132 1066. Porseleinen suikerpot. Met verguld bronzen monturen. Onderzijde gesigneerd met Peint a la main limoges. 20e eeuw. 9 x 23 x 17,5 cm. 20, Capodimonte beeldengroep. Van putti en het seizoen winter, gesigneerd Tyche Tosca. Puntgaaf. 14 x 11 x 8,5 cm. 40, Groot porseleinen beeldengroep. Capodimonte gesigneerd. In stijl van Dresden, van een schakende man en vrouw, 19e eeuw. Bloemblaadjes en jurk beschadigd. 22 x 41,5 x 26 cm. 80, Capodimonte beeldengroep. Van putti en het seizoen lente, gesigneerd Tyche Tosca. Enkele blaadjes beschadigd. 13 x 11 x 10 cm. 30, Bavaria kinderservies. Handbeschilderd porseleinen kinderservies gemerkt Bavaria, winterling ( ). 1 schoteltje gechipt en vergulding licht gesleten. 20 x 15 x 9 cm. 30, Wedgwood Jasperware dekseldoosjes. Puntgaaf. 5 x 8 x 7 cm. 20, Capodimonte beeldengroep. Van putti en het seizoen zomer, gesigneerd Tyche Tosca. Puntgaaf. 13,5 x 11 x 8,5 cm. 40, Capodimonte beeldengroep. Van putti en het seizoen herfst, gesigneerd Tyche Tosca. Puntgaaf. 13,5 x 12 x 9 cm. 40,-

133 1074. Capodimonte beeldengroep. Van putti met druiven en een wijnvat. Gesigneerd Tyche Bruno. Druivenbladeren zijn beschadigd. 22 x 15 x 16 cm. 40, Kastvazen. De porceleyne clauw. Met handbeschilderd wintertafereel, 19e eeuw. Gechipt. 28 x 16 x 12 cm. 10, (2) Petrus Regout. Bedrukt daarna handbeschilderd. 19e eeuw. Kastkom met chip. 12 x 26 cm. 10, Jugendstil vaas. Uitvoering mogelijk H. Breetvelt. Met koeien aan het water. Gemerkt Société Céramique Maastricht ca ,5 x 15 cm. 30, Lot divers porselein. W.o. 2 Weens porseleinen borden, naar Angelica Kau- 20, Delig kaststel. Deksel met leeuwen, handbeschilderd. 1 met haarlijn en 1 gelijmd in de hals. 20e eeuw. 30 x 13 x 11 cm. 20, Theeservies Fürstenberg. Geverfd met zilververf. De tuit van de theepot is gechipt. 18,5 x 15 x 9,5 cm. 20, Terracotta theepot. Engels aardewerk met rocaille reliëf. Theepot gesigneerd S.&G. 19e eeuw. 22 x 26 x 19 cm. 10,-

134 In Griekse oudheid stijl, 21e eeuw. Beide aan onderzijde gesigneerd. 25,5 x 8 cm. 5, Diverse bodemvondsten. Lot van 5 aardewerk voorwerpen, ca 2e eeuw A.D. 14,3 x 14,5 cm. 50, Italiaans terracotta servies. derd. Onderzijde gesigneerd met Gialletti V.G. Deruta. Delen van het servies zijn gelijmd en gechipt. 20, Rhyton. In vorm van een wrattenzwijn beschilderd met acanthusbladeren en cm. 80, Aardewerk druivenschaal. Op hoge voet met reliëf van druiven, handbeschilderd. Onderzijde gesigneerd Faiance alcobaça Portugal. 21 x 26 cm. 10, Terracotta kannetje. Beschilderd met sphinx en panter, 5e eeuw B.C. 17,7 x 10,8 cm. 80, Aardewerk beker. Met beschilderd reliëf afbeelding van een lachend vrouwengezicht. 25,5 x 15 x 18 cm. 80, Vaas. Grote Chinese vaas, 19e eeuw. Gelijmd, gebarsten. 62 x 26 cm. 20,-

135 1092. Platen schenkkan. Van Koninklijk plateelbakkerij Zuid-Holland, met gekleurd handbeschilderd decor. 30,5 x 22,5 x 18 cm. 40, Porseleinen lamp. Met musicerende putti, de top versierd met porseleinen bloemen, gesigneerd, Italië, 19e eeuw. Enkele bloemen en muziekinstrumenten beschadigd. 97 x 42 cm. 150, Platelen vaas. Van Koninklijk plateelbakkerij Zuid-Holland, met gekleurd handbeschilderd decor. 27 x 17 cm. 30, Jugendstill vaas. Majolica vaas door Julius Dressler, gesigneerd en genummerd. Puntgaaf. 36,5 x 17 x 13 cm. 100, (12) Messen. Met porseleinen handvat, Zwiebelmusterdecor, 20e eeuw. 23 cm. 10, (4) delig theeservies Hackwood ( ). Met groen geglazuurde aardewerk thee- en suikerpot, melkkan en kommetje, onderzijde gesigneerd Hackwood. 7,5 x 18 cm. 10,-

136 1096. Porseleinen beeld. childerde paars/gele jurk. Waaier afgebroken. 55 x 22 x 20 cm. 20, Klapmuts. Chinees porseleinen klapmuts met lijster decor, vroeg 18e eeuw, gerestaureerd. 8,9 x 19,6 cm. 20, Willem Coenraad Brouwer ( ). Groen aardewerk vaas met handvat in de vorm van een salamander. Onderzijde gesigneerd met BB, Brouwer s Aardewerk Holland en aardewerkfabrieks merk. Onderzijde met bakfout. 26 x 13 x 12,5 cm. 200, Porseleinen schotel. Met vis decor, onderzijde gesigneerd met Khangxi merken. Gechipt en een haarlijn. 3,3 x 26,1 cm. 150, (3) Plateel. 1x delfts blauw bordje en 2x Boch aardewerk met bloem- en vogeldecor. 16,5 x 19,5 cm. 30, (9) Meissen porselein. Lot w.o. Meissen porselein, theebussen (1 met zilveren dop) en borden, allen met Zwiebelmusterdecor. 90, Porseleinen bord. Met vogel decor, 18e eeuw. Gechipt. 3 x 23 cm. 30, (2) Porseleinen borden. Chinees met landschap- en bloemdecor. Onderzijde gemerkt met Khangxi keuren. 1 bord gelijmd. 3,1 x 25,9 cm. 40,-

137 1104. Zalfdoos 15-16e eeuws. Vietnamees met blauw wit decor en in de deksel (niet origineel) een 40, (2) Oosterse potjes. Terracotta met ijzerbruin glazuur, 16e eeuw. 8,6 en 5,8 cm. 100, Chinees vaasje. Met geribd motief en 2 oren, geglazuurd. Tang dynastie of vroeger. 12,9 cm. 200, Chinees porseleinen lotus schaal. Vroege ming dynastie met blad reliëf aan de buitenzijde en bloem reliëf aan de binnenzijde. Puntgaaf. 6,8 x 16,2 cm. 350, Chinese schotel. Geglazuurd aardewerk met relief versiering en gedrukt teken in het midden. Ming Dynastie. Gerestaureerd. 7 x 24,7 cm. 100, Oosters dekseldoosje. Blauw wit geglazuurd, puntgaaf. 14e eeuw of ouder. 9,2 x 9,8 cm. 150, Chinees schoteltje. Met Changsha beschildering en gecontouneerde rand, Tang dynastie of ouder. 3,1 x 13,1 cm. 200, Porseleinen kom. Met celadon glazuur en zwarte beschilderingen, laat 16e eeuw. Gechipt en 2 haarlijnen. 7,2 x 15,9 cm. 100,-

138 1112. (2) Porseleinen schoteltjes. Oosters, beide met blauw wit decor waarvan 1 met eenden. Haarlijnen en 1 is gerestaureerd. 3,1 x 12,4 cm. 100, (2) Puddingvormen. Maastrichts aardewerk van een clown en fruit, gesigneerd P. Regout en Société Ceramique. 6 x 12 x 15 cm. 10, Chinees gemberpotje. Handbeschilderd met foo honden en rozen, 19e eeuw. Gebarsten. 12 x 11 cm. 20, Pronkvaas. Porseleinen pronkvaas op houten console, Japan, 19e eeuw. Kraag gerestaureerd. 79,5 x 26 cm. 30, Groot servies. De randen versierd met zilververf. Onderdelen van 3 verchillende serviezen. Diverse condities; suikerpot gelijmd en enkele gechipt. 120, C. de Bruin ( ). Gesigneerd Corn. De Bruin, IKP Dordt Holland. Randschade. 36 x 14 x 12 cm. 1000,-

139 1118. Dresden porselein. 24 delig. 1 bordje gelijmd de rest is puntgaaf. 250, Mussen familie. Porseleinen sculptuur gesigneerd Bindi (Capodimonte) van een mussenfamilie. Het wormpje ontbreekt bij moeder mus. 18 x 24 x 12 cm. 50, Porseleinen pronkvaas. Op houten voet. Met prachtig handbeschilderd landschapsdecor. Enkele bakfouten maar verder puntgaaf. Vroeg 19e eeuw. 58,2 x 24,8 cm. 650, Platelen vaas, Zenith. In de trant van Wim Visser, zwart wit decor jaren klein bakfoutje. Onderzijde gemerkt Zenith, 1314, made in Holland en een onleesbaar keur. 13 x 10,5 cm. 10, Neksteun. Japans, uitgevoerd in porselein. Handbeschilderd en diverse zijdes gesigneerd. 14 x 30,4 x 13,7 cm. 70, Kop en schotels. 6x Eierschaal porseleinen kop en schotels met roze en goude beschilderingen. Enkele gelijmd en gechipt 20, Hetty Top. de Berenklauw. Met afbeelding van opgroeiende vogeltjes bij een berenklauw. In opdracht laten maken bij keramiste Hetty Top. 88 x 144 x 3,5 cm. 250,-

140 1125. Platelen schotel. Met handbeschilderd decor. Onderzijde onder andere gemerkt met Plazuid Holland. Puntgaaf. 5 x 31,5 cm. 30, Imari schotel. Van groot formaat. Handbeschilderd en aan de onderzijde in reliëf gesigneerd. 20e eeuw. Puntgaaf. Diameter 45,2 30, (3) Delig kaststel. 80, Imari schotel. Gedecoreerd met bloemenvazen en musicerende geisha s. Aan de onderzijde in reliëf gesigneerd. 20e eeuw. Enkel gekrast. Diameter 30,2 20, Schnaps wagen. of tankwagen. Met 7 bijbehorende aardewerk glaasjes. In redelijke staat. 14 x 34 x 15 cm. 20, Chinees beeld. Van blauw wit porselein in de vorm van een zotje met karper en lotusbloem. 20e eeuw. 16 x 21 x 10 cm. 80, Imari bord. Met landschap- en bloemdecor. Gesleten. 20e eeuw. Diameter 22,5 10, Lot divers Oosters. 5x porselein en 1 aardewerk schotel. 20,-

141 1133. Steengoed kruik. Met bruin lusterglazuur, maat 4. Buik met barst. 45 x 23 cm. 30, Makkumer bord. 18e eeuw met visser. Enkel randschade. 150, Porseleinen bord. Chinees met vis decor, 18e eeuw. Gechipt en een haarlijn. Diameter. 22,2 cm. 150, Schotel Dresden. Schotel met handbeschilderd bloemdecor. Puntgaaf. 19e eeuw. Onderzijde gesigneerd K.P. Dresden. 100, (2) Porseleinen borden 18e eeuws. Beide met handbeschilderd bloem decor en monogram A.M. Parijs, Frankrijk. Onderzijde gemerkt. Puntgaaf. Diameter 16 cm. 400, Bord Dresden. Bord uit de 19e eeuw, handbeschilderd met bloemdecor. Onderzijde gemerkt met monogram HO Dresden. Puntgaaf. 80,- Uit de VOC periode. Mooie irrisatie. 150,-

142 1140. (2) Vazen. Gepolychromeerd aardewerk Jugendstil periode, sierlijke lijnen. Conditie goed. 10, (9) Chinees porselein. 18e eeuw, porseleinen borden (2 gaaf, 2 gelijmd, 5x met randschade, chips en haarlijnen). 180, (4) Delfts majolica tegels. Met afbeelding van Michiel de Ruiter, spoorweg, spreuk en een straatwerker. 10, Aardewerk schotel. Naar Delfts model met pauwenstaart decor, 18e eeuw. 35,7 cm. 250, Bremer Stadsmuzikanten. Hutschenreuter porselein, puntgaaf 19,5 x 15,5 x 6,5 cm. 100, Tazza. Gedraaid porselein waarin 4 bloemen, enkele blaadjes gechipt. 12 x 31 x 24 cm. 50, (2) Vergelijkbare potten. Met reliëf in 16e eeuwse stijl. 1 aan de onderzijde gesigneerd. 18,3 x 11,5 cm. 60, Kastvaas. Naar Delfts model, 21e eeuw. 27 cm. 20,-

143 Delig kaststel, Qianlong China 18e eeuw. Met blauw decor van vogels en bloemen. Vazen zijn van uitzonderlijke hoogte en staat. 1 deksel beschadigd, verder puntgaaf. 41 x 15,1 cm. 1500,- Schilderijen en gravures Schilderij naar Rembrandt 17e eeuws. Olieverf op paneel. Bestaande uit 2 eiken planken vastgezet met originele zwaluwverbinding. Simeon in de tempel. 67,5 x 88 x 6 cm. 700,-

144 1150. Giuseppe Castiglione ( ). Groot olieverf op doek de drie musketiers naar Maurice Leloir. Gesigneerd en gedateerd Giuseppe Castiglione x 190 cm. 1200, Eric Jan Kremer (1963-h). Acryl op doek voorstellen Donald Duck, Kwik, Kwek en Kwak. Gesigneerd aan voor en achterzijde en gedateerd x 140 cm. 600, Eric Jan Kremer (1963-h). Acryl op doek voorstellende City racing Rotterdam. Prachtig groot werk. 100 x 160 cm. 600, Piet Klaassen ( ). Waterverf met afbeelding van mannen aan het werk in de ijzerindustrie. Vrij bijzonder werk. Gesigneerd en gedateerd rechtsonder. 38 x 48 cm. 500,-

145 1154. J. Van Crans. Stilleven van een fazant met onder andere appels, druiven, bloemen, koperen ketel en delfts blauw bord. Olieverf op doek van een zeer groot formaat; 120 x 60 cm. Gesigneerd met Ca , Bloemstilleven op paneel begin 20e eeuw. Gesigneerd (HR Ferit?), lijst beschadigd. 40,5 x 31,5 x 4 cm. 30, Moeder met kind en opa aan tafel. Gesigneerd Gideon. 66 x 76 x 9 cm. 20, Kurt Landwehr ( ). Opa met 3 kinderen en een schaalmodel schip. 40 x 60 cm. 30, Straatje in Frankrijk. Straatje in Frankrijk gesigneerd Burnett, bedoekt en puntgaaf. (Louis Anthony Burnett ). 58,5 x 48,5 x 4 cm. 50, Bloemstilleven met rozen. Bloemstilleven met rozen toegeschreven aan Tilly moes. 42,5 x 52 x 4,5 cm. 50, Bloemstilleven. Van roze, witte en rode rozen. 75 x 65,5 x 6 cm. 20, Schilderij 20e eeuw. Met een kalkoen en kippen. 54 x 42 x 5,5 cm. 20,-

146 1162. Bloemstilleven 20e eeuw. Met paarse bloemen in een aardewerk kan. 55 x 44,5 x 6,5 cm. 10, Olieverf op doek. Vrouw achter spinnewiel, Betsy Repelius. 100, Afbeelding met ploegende koeien. Onleesbaar gesigneerd. 68 x 101,5 x 5 cm. 30, Olieverf op doek. IJspret niet gesigneerd. 100, Tafereel met verliefd paar met paard en wagen. Tafereel met verliefd paar met paard en wagen. Gesigneerd Curt A. Landwehr. 90 x 79,5 x 8,5 cm. 40, Olieverf op doek. Stilleven door Charles Thomas Bale , Groot olieverf op doek 19e eeuw. Stilleven. Gesigneerd H.J. Eijbergen ( ) Pseudoniem Cor Bouter. 100 x 81 x 6 cm. 80, Olieverf op doek. Boerderij gezicht gesigneerd C.L Verschuur. 84 x 96 x 8 cm. 80,-

147 1170. Olieverf op doek. Bloemstillleven gesigneerd Pierre Lacor (gaatjes/beschadigd). 60 x 70 x 5 cm. 20, Stilleven. Van 2 kruiken, gesigneerd en gedateerd Willem Por 43. Doek gespannen over paneel. 50,5 x 36 cm. 20, Olieverf op doek. Van een aangemeerde boot. Onduidelijk gesigneerd. 61 x 81 x 2,5 cm. 20, Jan Fokken ( ). Groot olieverf op doek. Fjordenlandschap. Gesigneerd linksonder. 135 x 165,5 x 5,5 cm. 100, Pentekening. Gesigneerd en gedateerd J. Hoynck van Papendrecht Gemaakt net voor zijn studie in München. 74 x 55 cm. 100, Portret schilderij. Olieverf op glas geschilderd met afbeelding van Juliana en Wilhelmina. Wilhelmina en de hoeken zijn beschadigd. 17 x 13 cm. 50, Reinier Craeijvanger ( ). Aquarel van edele dames en hazewindhond. Gesigneerd en gedateerd rechtsonder R. Craeijvanger x 62 cm. 100, Olieverf op doek. Venetiaans landschap. Gesigneerd linksonder Camino? Restauratieobject. 60 x 83,5 cm. 20,-

148 1178. Olieverf op doek. Rivierlandschap met wandelaar. Gesigneerd rechtsonder H. Forstmann. 67 x 85 cm. 20, Lot (6) diverse schilderijen. Diverse kwaliteiten, stijlen en materiaal. 20, Olieverf op doek. eeuw. Gaatje midden onderin en randschade. 66 x 84 cm. 60, Olieverf op doek. Berglandschap met (gestrand) bootje. 98 x 124 cm. 250, Olieverf op doek. Italiaans visserstafereel met vissersbootjes en fuiken. Rechtsonder gesigneerd Silvani. 82 x 123 cm. 150, Olieverf op paneel. Duits stadgezicht. Gesigneerd rechtsonder Franz Franke, München. 90 x 116 cm. 40, Aquarel van een landgoed. Linksonder onduidelijk gesigneerd. 51 x 67 cm. 20, Heinrich Hartung ( ). Olieverf op paneel. Boeren landschap met spelende kinderen, eenden en een kerk. Gesigneerd rechtsonder. Waterschade. 74,5 x 95 cm. 150,-

149 Linosnede, gesigneerd Zonnedijk, lino, 35/50, eigendruk. Bijgevoegd een gesigneerd boek waarin het werk vermeld staat. 64 x 55,5 cm. 40, Schip op zee. Geaquarelleerd schilderij, ongesigneerd. 20e eeuw. 43 x 67,5 cm. 60,- Linosnede, gesigneerd Asfeld, lino, 42/50, eigendruk. Bijgevoegd een gesigneerd boek waarin het werk vermeld staat. 64 x 55,5 cm. 40, Aquarel. Met gezicht op de bouw van de ongerealiseerde metrolijn van Centraal station naar IJburg. Gesigneerd. 21e eeuw. 45,5 x 52 cm. 30, Elly (1993). Acryl op doek, stilleven van paarse bloemen. 81 x 80,5 cm. 20, Groot lot gravures. Van diverse artiesten (w.o. Dirk Nijland), stijlen en periodes. 60, Aquarel. Van schepen op zee, gesigneerd en gedateerd; AP x 54,5 cm. 20, Jacobus Bijtel ( ). Landschap met waterput. Op board. Zonder lijst maar gaatjes boven in. 50 x 70 cm. 100,-

150 1194. Jacobus Bijtel ( ). Abstract op schilderspaneel, zonder lijst. 60 x 50 cm. 100, Jacobus Bijtel ( ). Aangemeerde bootjes, gesigneerd rechtsonder. 50 x 70 cm. 100, Jacobus Bijtel ( ). Stilleven met pot en Chinees beeldje, zonder lijst. 70 x 50 cm. 100, MSJ Impressionistisch schilderij - Piraterij. Op schilderskarton. Gemonogrammeerd en gedateerd. 85 x 70 cm. 200, Jacobus Bijtel ( ). Gezicht op woningen, gesigneerd rechtsonder. 70 x 50 cm. 100, Jacobus Bijtel ( ). Dorpsgezicht met hooiwagen kar en wandelaar, gesigneerd linksonder. 60 x 80 cm. 100, (2) Japanse lakpanelen. Ingelegd met been en parelmoer, beide gesigneerd. Enkele stukjes beschadigd, 1 deel vervangen door een gipsen stuk. 45,5 x 30 cm. 200,-

151 1204. Nellie de Mulder. Hoog maar smal houten paneel met impressionisch beschilderd decor van ganzen. Op de achterzijde gesigneerd met sticker van de kunstenares. 122 x 24 x 4,5 cm. 20, M.C. Escher. Litho met afbeelding van de waterval. In de prent watermerken; Holland en monogram GVF. 53 x 43 cm. 200, Houtdruk. de schilder gesigneerd en gedateerd; Dies x 66 cm. 20, Aquarel. signeerd Maris. 44,5 x 58,5 cm. 60, Maria Donker. Groot lot met diverse kleurenetsen vervaardigd door Maria Donker - 20e eeuw. 50, Houtdruk. de metselaar gesigneerd en gedateerd; Dies x 80 cm. 20, Reisiconen. 2 bronzen reisikonen met reliëf afbeeldingen en graveerwerk, gedeeltes geëmailleerd 20e eeuw. 18 x 13,5 cm. 80,-

152 1208. New York. Groot schilderij met skyline van New York. Gesigneerd rechtsonder A. Rofal?? (klein gaatje links boven). 58,5 x 119 x 1,5 cm. 20, Aris Knikker ( ). Roeiboot met visser. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Aris Knikker ,5 x 69 x 5 cm. 80, Naar Salvador Dali ( ). Kleuren litho; The three sphinxes of Bikini, 9/ x 92 x 4 cm. 40, Cees Terlouw ( ). Olieverf op doek. Lezend jongetje in de keuken. Doek gescheurd rechtsboven. 80 x 65 x 7 cm. 40, Naar Salvador Dali ( ). Kleuren litho; le Picador, 176/ x 55 x 8 cm. 30, Ed van Zanden ( ). Havencompositie. 55,5 x 65,5 x 2,5 cm. 10, Onbekend. Studie van boerin in de duinen, in de rok gemonogrammeerd. 82 x 66,5 x 9 cm. 40, Rotterdamse haven. P.J.A. Wagemans ( ) Gezicht op de Rotterdamse haven. Olieverf op doek. 61 x 101 x 7 cm. 150,-

153 1216. Meergezicht. Hollands meergezicht, olieverf op doek, gesigneerd Leon Feijen. 55 x 95 x 7 cm. 30, Eugène Rensburg ( ). Kleurenets met gezicht op de markt te Menton. Gesigneerd Orginele Kleurenets en druk Eug. Rensburg. 39 x 49,5 x 1,5 cm. 30, Boerderijgezicht. Olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd. 60 x 79 x 7 cm. 30, Leentje Linders (1942). Ets met afbeelding van eerste vlucht London - Amsterdam met de Havilland DH16, Schiphol mei x 51 x 2,5 cm. 20, Doos poezieplaatjes. Doosje waarin diverse tekeningen en aquarellen voor een poesiealbum. 2 x 19,5 x14,5 cm. 75, Willem Zwart ( ). Lot van 2 losse aquarellen, 1 op de achterzijde met (studie) tekening. Gesigneerd rechtsonder. 25 x 18 cm. 70, Portretschilderij. Olieverf op doek van een edele heer met een boek; Complete works of st. Jerome. Beschadigd en daarna bedoekt. 19e eeuw. 105 x 85 cm. 80, Strandgezicht. vertrekkende vissersboten Gesigneerd Sadee. 38 x 47 x 8 cm. 200,-

154 1224. IJsgezicht. Paneel ingelegd met diverse houtsoorten in vorm van een winters tafereel. 51,5 x 68 x 5 cm. 70, Paul Permeke ( ). Groot lot van 8 diverse tekeningen en studies van Permeke. Afkomstig uit het oude huis van Permeke. 42 x 27,5 cm. 1500, Boerderijgezicht. Olieverf op doek. Gesigneerd Craan. 43 x 52,5 cm. 80, Frits Weiland ( ). Stadslandschap met molen en kerktorens. Olieverf op doek. 80 x 99 cm. 30, Henricus Veenendaal ( ). Boerenerf met kippen. Gesigneerd midden onder. 25,5 x 32 x cm. 60, J.J. van der Pot. geving. 84 x 113 cm. 350, e eeuwse prent. Van de Hoeksche Waard en omgeving. 62,5 x 71,5 cm. 30, Sieger Baukema ( ). Olieverf op paneel. Boerenerf met boerin en kippen. Rechtsonder gesigneerd. 50,5 x 64 cm. 200,-

155 1232. Onduidelijk gesigneerd. Olieverf op paneel. Winters tafereel met schaatsers. Linksonder onduidelijk gesigneerd en gedateerd. 26 x 33 cm. 150, J. van Tongeren. 50 x 60 cm. 10, T. Reijmers. Olieverf op doek. Boerenerf met boerinnen, koeien en kippen. Gesigneerd rechtsonder. 50 x 60 cm. 80, Indonesisch schilderij poppen en vrouwen, Bali. Olieverf op doek. Getiteld Popeno Dan Wanita Bali = Poppen en vrouwen Bali. Gesigneerd met F. Rachman en gedateerd Enkele beschadigingen in de verf. Afmetingen doek 100 x 67 cm. 100, Gerrit Neven (1939-h). Aquarel met riviergezicht. Knap geschilderd in goede staat. 150, Andreas Meijer, Utrecht. Olieverf op paneel met dorpsgezicht. Gesigneerd rechtsonder. 30 x 25 cm. 20, Indonesisch schilderij markt. onder andere vogelkooien. Zeer vrolijk en kleurrijk schilderij. Onleesbaar gesigneerd. Afmetingen doek 118 x 59 cm. 150, Lot (2x) ets. een 17e eeuwse de pompemaker onbekende maker (is met witte verf weggestreept) en een ets van het standbeeld van de lezende Erasmus te Rotterdam, door Jacobus Harrewijn 17/18e eeuw. 35,-

156 Speelgoed Poppenstoel. Uitklapbaar in een hoge stoel of in te klappen als stoel met tafel. 38 x 31 x 46 cm. 10, Loper. Wollen Perzische loper, 20e eeuw. 580 x 69 cm. 20,- Tapijten Perzisch tapijt. Shirvan, Gesleten. 19e eeuw. Onderzijde verstevigd met linnen. 285 x 210 cm. 100, Loper. Handgeknoopt Deventer tapijt loper waarbij een kortere loper, 20e eeuw. 767 x 92/305 x 92 cm. 40, Oosters tapijt. Wollen tapijt. 20e eeuw. 402 x 297 cm. 150, Oosters tapijt. Met voorstelling van een jachttafereel met leeuwen, herten en tijgers, 20e eeuw. 290 x 182 cm. 100, Kurdistan. Handgeknoopte oosterse Kurdistan, Wol op katoen, licht sleets. 239 x 172 cm. 40, Bouchara. Handgeknoopte Bouchara, wol op wol, sleets. 307 x 166 cm. 20,-

157 1248. Perz. Handgeknoopt Oosters tapijt, Kurdistan. Zijde op katoen, gesigneerd. 97 x 48 cm. 30, Oosters tapijt. Handgeknoopt, met voornamelijk groen. 191 x 128 cm. 20, Chinees tapijt. Dik geknoopt met blauw, roze, groen en wit. 172 x 62 cm. 20, Handgeknoopt tapijt. Iran, sleets. 335 x 210 cm. 30, (2) Tapijten. Geweven tapijten. 20, Oosters tapijt. In goede staat. 300 x 200 cm. 100, Oosters tapijt. Handgeknoopt met voornamelijk roze. 235 x 179 cm. 20, Keshan tapijt Antiek Keshan tapijt gesigneerd. In zeer goede staat en van een groot formaat 360 x 500 cm. 600,-

158 Zilver Zilveren Rizza. Met afbeelding van st. Joris en de draak. 51 x 39,5 x 4,8 cm. 400, Inktpot 19e eeuw. Met buste van een vrouw en relief versieringen. 12 x 13,5 cm. 20,- Diversen (6) stalen stempels. Voor gravures van antieke auto s. 2 zijn gecorrodeerd. 50, (2) Bronzen tazza s. Versierd met acanthus bladeren, 19e eeuw. 12 x 16,5 x 13 cm. 20,- Van messing, koper en zilver. 7,5 x 11 x 8 cm. 20, Cloisonné messing decoratieve dolk. Met versiering van een 2-koppige adelaar. 0,7 x 26,5 cm. 20, Japans lakwerk dekseldoos. Versierd met parelmoer in vorm van fazanten en een uitneembaar blad met sleutel, 19e eeuw. Beschadigd aan de randen. 9 x 33,5 x 18 cm. 40, Gezwart Oosters houten dekseldoosje. Beschildering beschadigd. 13 x 11 cm. 5,-

159 1264. Oosters koperen theepot 19e eeuw. Met op de deksel een slang. Vermoedelijk perzië. Beschadigd; scharnierdeksel gebroken. 25 x 26 x14 cm. 40, Antieke weegschaal. Met inlegwerk, 19e eeuw. Beschadigd; houtworm en enkele hoeken beschadigd. 35 x 69 x 46 cm. 30, Sluitgewichten 19e eeuw. Klein bronzen en groot tinnen sluitgewicht. Incompleet. 12 x 13 x 11 cm. 30, Messing cachepot. Hollands decor, 19e eeuw. 34 x 30,5 cm. 20, Bronzen vijzel. Met stamper, reliëf van macerons en kopjes als handvatten. Gedateerd 1630 maar 19e eeuw. 21 x 25 cm. 40, Messing bouilloire. Op onderstel met gedreven decor. Inclusief orginele brander, zonder lont. Nederlands, 19e eeuw. 36 x 28 cm. 20, Spiegel. Handbewerkt en beschilderde spiegel met facetgeslepen rand, 20e eeuw. 3 x 28,5 x 34 cm. 10, Spiegel. linksonder beschadigd. 141,5 x 51,5 x 8 cm. 80,-

160 1272. Jeanet Metselaar. Leren collier, handgemaakt voor Jeanet Metselaar, Groningen. In doos met bewijs van betaling. 6 x 23 x 17 cm. 40, Antieke camera. Uitvouwbaar in houten behuizing. Met origineel glasplaatje en Carl Zeiss lens. Ca ,6 x 22,5 x 25 cm. 90, Bronzen vijzel. Met bijbehorende stamper. 14,5 x 12,5 cm. 150, Halster. Het bitje draagt het wapen van Koninklijk Friedrich Willem III met latoenmessing accenten en rode kwasten. 73 cm. 100, (5) Fruitmesjes. Met porseleinen handvat, Zwiebelmuster decor, 20e eeuw. 16 cm. 5, Minox LX Selection. Originele Minox LX gelimiteerde jubileum uitgave. Vergulde cam- handleiding en doos. In uitstekende staat. Niet getest op werking. 8 x 17 x 13,5 cm. 300,-

161 1281. Bewerkte schelp. Opengewerkt en gepolijst waardoor hij volledig in parelmoer is gekleurd. Gechipt. 18,5 x 12 x 8,5 cm. 20, B. Goldwein Prague - Rapid. Antieke camera in mahonie houten behuizing met houten en een glazen paneeltjes. Lens in goede staat en gesigneerd J. Lancaster & Son s, patent, Birm m. 19 x 18 x 11 cm. 250, (3) Cloisonné potten. 20e eeuw, Japans. 30, Gietijzeren kamerscherm. Met handbeschilderde klaprozen, verf beschadigd. 116 x 37,5 cm. 30, (2) Benen slagtanden. Ingelegd met bewerkte stukjes been, aan de onderzijde gesigneerd. Japans, 20e eeuw. 74 x 16 x 14 (p.s) cm. 200, Ivoren halsketting. Met 10-kantig geslepen kralen. 44 x 2 cm. 10, Miniatuur schip. Gesigneerd Carabela sta. Maria anno Gelijmd/ gerepareerd. 39,5 x 44,5 x 7,5 cm. 5,-

162 1285. Miniatuur schip. Gesigneerd Clipper 19e eeuw. 60 x 82 x 9 cm. 20, (3) Cache potten. Met gedreven dierendecor. Indonesie, 19e eeuw. 25 x 28 cm. 20, Oosterse schaal. Vervaardigd uit messing, koper en zilver. Handbewerkt, 19e eeuw. 47,1 x 55,4 x 1 cm. 20, (2) Cloissonné potten. Met bloem en visdecor, 20e eeuw. 8,5 x 16 cm. 10, (2) Cache potten. Handbewerkt met Indonesisch jacht tafereel, 20e eeuw. 18 x 22,5 cm. 10, Bronzen cache pot. x 29 cm. 30, Wapenkluis. Met losse laatjes om als normale kluis te gebruiken. Te verankeren aan de wand + vloer. Compleet; 3x set sleutels i.v.m. verzekering. 160 x 52 x 42 cm. 80, Weegschaal. x 17,5 cm. 20,-

163 Chinees, 20e eeuw. Onderzijde gesigneerd. Dopje is dichtgelijmd. 15,8 x 3,8 x 2 cm. 20, Tinnen schotel. 17e eeuw met randgraveringen (onleesbaar) en monogram; DM. 2,2 x 31,5 cm. 450, Bureauset. staat. Van onbekende makelaardij. 20e eeuw. 7 x 22,5 x 11,5 cm. 80, Camera. Oude mini camera gemaakt in Japan. 4 x 6 x 4 cm. 5, Chinees lakwerk. Bronzen monturen waarin donker en rood lakwerk uitgesneden in bloemdecor. Blauwe le aan de binnenzijde beschadigd. 4 x 10,5 x 8,3 cm. 120, Schenkkan. Engels tinnen schenkkan met baardman en hoornen handvat. James 24,5 x 12 x 16 cm. 35, Bordenrek. Vermoedelijk Belgisch, 19e eeuw. 44 x 95 x 9,5 cm. 20,-

164 1300. Globe. Antieke globe op messing voet. Philips 12 inch terrestrial globe. 51 x 27 cm. 40, Spiegel. Amsterdamse school. Spiegelglas gezet in gehamerd koper. In uitstekende staat. 61 x 42 cm. 75,- Met allerelei diverse sieraden w.o. kettingen, oorbellen en hangers. 3 x 24 x 7,5 cm. 100, Naaimachine. staat. Met sleutel. Vroeg 20e eeuw. 31 x 51 x 25 cm. 80, Schenkkan. Groot formaat, uitgevoerd in hout en messing. 20e eeuw. 47 x 41,5 x 17 cm. 10, Pop. Antiek porseleinen pop in ijzeren kinderwagen. 64 x 64 x 35 cm. 40,-

165 1306. Bronzen ketel 16e eeuws. Nederland. Deksel dient gerepareerd te worden. 18 x 24 x 16,4 cm. 1250, Drankenkeldertje. dient gerestaureerd te worden. 27,5 x 32 x 23,8 cm. 300,-

166 1308. Tinnen dekselterrine. Uitgevoerd in Jugendstil stijl. Onderzijde onleesbaar gemerkt. Enkel een scheurtje in de deksel verder puntgaaf. 23 x 27 x 22 cm. 40, Kanten vest. Handgemaakt ca in goede staat. Enkel verkleurd. 150, Speculaasplank. Van zeer groot formaat, 20e eeuw. 165 x 25 cm. 60, Messing dekseldoosje. Gevuld met vingerhoedjes, glaspareltjes, (zilveren) sluitingen en pouchettes. 5 x 8,5 cm. 45, (2) Doosjes. 1 Oosterse houten en één schildpadtechniek. 2 benen bolpootjes ontbreken. 5,5 x 16 x 7 cm. 20, Kanten jas. Handgemaakt ca met label; Melle Durand Robes et Manteaux. Dient gerepareerd te worden. 200, Lot ansichtkaarten. W.o. Chromolitho s. 40, (4) Ansichtkaarten. Vervaardigd geëmailleerd uit blik met afbeeldingen van reclame cm. 40,-

167 1316. Passer. Vervaardigd uit messing en ijzer, Art deco. 2 x 17,5 x 6 cm. 40, Spiegel uit Indonesië. De facetgeslepen spiegel is vervaardigd uit een oude ploeg uit Indonesië. De lijst is een beetje uitgesneden met sierlijke vormen. 77 x 97 cm. 30, le theepot. Grete Prytz voor Catherine Holm, Blauw le. Ca Roestplek aan de zijkant. 22 x 21 x 18 cm. 50, Lot (2) plantentafels. Van porselein vervaardigde plantentafels in de vorm van olifanten. Beide handbeschilderd met groene en goudkleurige tinten. 1 Heeft buiten gestaan en daar is de verf van versleten. Bij elke olifant is in de teen een letter gegraveerd (L en C). Zwaar uitgevoerd. Afmetingen 55 x 52 x ,- Lots Amsterdamse korenschaal. Ca Inclusief gewichten en bijbehorende onderdelen. Incompleet. 12 x 6 cm. 120, Hangkastje. Biedermeier, met handuitgesneden bloemen en takken. Interieur met 3 plateaus, inclusief sleutel. Beschadigd. 46 x 35 x 10 cm. 10, Lot divers. Brons en koper w.o. olielampje, amforen en koebellen (8x). 18 x 11,2 x 10 cm. 20, (11) Sluitgewichten. Lot divers bronzen gewichten. 20,-

168 1324. Lot divers. W.o. Meissen vaasje en elektrische samovar (zonder stekker) etc. 10, Groot lot schilderspullen. Met een ezel, verf, kwasten, doeken/papier en een trolley met interieur en schilderspullen. 20, Lot divers. 10, Lotje divers. Met een schaartje, maatbeker, gewicht en gereedschap. 13,5 x 6 x 4,5 cm. 15, (2) Tinnen pint en bordje. Antiek 18e eeuws Engels tinnen pint met monogram (gedeukt) en een Hollands tinnen bordje, 19e eeuw. 13 x 18 cm. 40, Lotje postzegels. Van 3 boekjes en een zakje, verschillende landen en kwaliteiten. 7 x 18,5 x 25 cm. 10, Lot potten. Diverse Japans messing potten waarvan 4 met cloissonné techniek, 20e eeuw. 30, Lot divers. Doos vol w.o. een bronzen plaquette, imari aardewerk en glazen leerdam vaasje Lot divers. Waaronder tin, messing meeuwen, bel, kandelaar en aardewerk (waarvan 1 met kapotte voet). 30,- 30,-

169 Uw kostbaarheden zijn goud waard! Goudwisselkantoor is eigendom van familie De Ruiter en heeft ruim 25 jaar expertise! Ook u heeft kostbaarheden in huis. Misschien wel veel meer dan u denkt. Een paar oude munten, bankbiljetten of een diamant bijvoorbeeld. Of een doosje met sieraden zoals een ketting, een ring of een horloge. Laat uw kostbaarheden eens geheel vrijblijvend beoordelen door een specialist van Goudwisselkantoor. Dan ontdekt u of uw kostbaarheden goud waard zijn en mocht u deze willen verkopen betalen wij u ook nog eens een reële prijs. Ontdek wat Goudwisselkantoor voor u kan betekenen: Inkoop Verkoop Veiling Verpanden Beleggen Taxatie Goud Zilver Munten Juwelen, diamanten en horloges Oude bankbiljetten Postzegels Antiek speelgoed Kijk voor de actuele openingstijden van de Goudwisselkantoren en het dichtsbijzijnde kantoor op onze website of bel voor meer informatie naar: Meer dan 70 locaties in Nederland en België!

170 In- en verkoop van topstukken en collecties Bekijk en bestel online of bezoek de showroom Advies en ondersteuning van ervaren professionals Kennis komt met de jaren Al decennia lang is de familie De Ruiter actief in de verzamelbranche. Al onze specialistische kennis die in deze jaren is opgebouwd concentreert zich onder andere in VerzamelaarsMarkt.nl, inmiddels de grootste verzamelwebwinkel van Nederland. Hier kunt u online terecht voor de aankoop van bijzondere verzamelobjecten. Daarnaast bent u van harte welkom om in de showroom van ons hoofdkantoor in Klaaswaal onze volledige collectie te bekijken. Hier kunt u ook terecht voor taxatie en verkoop van uw verzameling. U bent van harte welkom bij VerzamelaarsMarkt en bezoek ook zeker onze website Onze unieke collectie munten: Provinciale munten - Bataafse Republiek - Lodewijk Napoleon - Napoleon I - Koninkrijksmunten Nederland Misslagen - Aruba - Curaçao - Curaçao en Sint Maarten - V.O.C. - Nederlandse Antillen- Nederlands Indië Nederlands West-Indië - Suriname Ons unieke assortiment bankbiljetten: Nederland - Aruba - Curaçao - Nederlands Indië - Nederlandse Antillen - Nieuw-Guinea - Suriname Noodgeld WO I Bedrijven, Instellingen - Noodgeld WO I Gemeenten - Noodgeld WO II - Reclamegeld Recepisse - Scheepsgeld - Schoolgeld - Indonesië - Themabiljetten/motieven - Wereld - Misdrukken Uitgebreid assortiment accessoires: Davo - Leuchtturm - Hartberger - Lindner - Safe Informeer ook naar onze (half)jaarlijkse abonnementszendingen postzegels en supplementen. U mist geen enkele uitgifte en blijft altijd up-to-date! Maak gebruik van meer dan 70 (afhaal)kantoren voor uw bestellingen! De Ruiter B.V. Industrieweg 13, 3286 BW Klaaswaal tel , info@deruiterbv.nl

171 Wat is het waard? in de kast. Laat het daarom bij ons vrijblijvend taxeren. Kunst en antiek In onze veilingzaal lopen onze specialisten rond voor een vrijblijvende taxatie op het gebied van kunst en antiek. Wij geven een taxatie op uw objecten en wij kunnen deze met uw goedkeuring inzetten voor één van de veilingen. Wij zijn naast kunst en antiek ook gespecialiseerd in het taxeren van munten, bankbiljetten, postzegels, goud en zilver. Industrieweg BW Klaaswaal

172 Veilingvoorwaarden De verkoop geschiedt in contanten, per pin of per bank. Daar komt 22,5% opgeld bij inclusief BTW. Gekochte kavels worden slechts na betaling afgegeven of verzonden. Tijdens de veiling of na iedere zitting bestaat er gelegenheid om de gekochte kavels na betaling mee te nemen, indien er sprake is van fysieke veiling. Als een kavel tijdens of na de veiling niet wordt afgehaald, wordt de factuur naar de koper verzonden. Als een klant binnen 7 dagen betaalt, kan het goed verzonden of afgehaald worden. Verzendkosten en transportverzekering worden in rekening gebracht. Het versturen van gekochte kavels per (aangetekende) post is voor risico van de koper. Als uiterste ophaaltermijn geldt een termijn van 10 dagen na de laatste veilingdag. Ophaaldagen zijn van maandag t/m vrijdag van uur. Artikel 1 Toepasbaarheid 1.1 Deze algemene veilingvoorwaarden zijn van toepassing op alle veilingen georganiseerd door, tenzij uitdrukkelijk anders in een catalogus vermeld of bij de aanvang van en tijdens een veiling medegedeeld. 1.2 Het afwijken van deze algemene veilingvoorwaarden is slechts rechtsgeldig indien deze schriftelijk tussen Veilinghuis De Ruiter en koper is overeengekomen. 1.3 De toepasbaarheid van de veilingvoorwaarden wordt aan de veilingbezoekers kenbaar gemaakt door publicatie via internet, bij registratie van de veilingdeelnemer en op de website van. Tevens liggen de veilingvoorwaarden ter inzage in het veilinghuis. Een ieder die aan een veiling deelneemt geeft daardoor te kennen de toepasbaarheid van deze voorwaarden volledig te aanvaarden. Artikel 2 Informatie- en onderzoek plicht 2.1 Omschrijvingen in de catalogus en alle schriftelijke of mondelinge inlichtingen worden door en zijn personeel naar beste weten verstrekt. 2.2 De koper dient vóór de koop de staat en de beschrijving van een voorwerp in de catalogus of via internet nauwkeurig en deskundig te (laten) inspecteren en dient zich een eigen oordeel te vormen over de mate waarin het voorwerp overeenkomt met de beschrijving ervan. Indien in de catalogus of op internet bepaalde gebreken of onvolkomenheden zijn vermeld, beoogt dat een indicatie te zijn die niet uitputtend is en waaraan de koper geen rechten kan ontlenen. 2.3 aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de juistheid van de beschrijving in de catalogus of onjuiste (mondelinge) inlichtingen, behalve voor zover voorzien in artikel 6 van deze voorwaarden. 2.4 De door aangegeven oplagecijfers en verdere bijzonderheden zijn verkregen uit internationaal bekende catalogi, vakliteratuur, etc. Wij beschouwen deze gegevens als betrouwbaar, doch wij zijn ten aanzien daarvan van aansprakelijkheid uitgesloten mocht het tegendeel het geval zijn. Artikel 3 Bieden 3.1 Het bieden geschiedt alleen in euro s. 3.2 De koper kan in persoon bieden. Tevens wordt de koper de mogelijkheid gegeven te bieden door achterlating van een schriftelijke biedopdracht (kooporder) Deze schriftelijke biedingen worden ingevoerd op Andere biedmethoden, bijvoorbeeld door middel van het internet of mondelinge biedopdrachten, staan alleen ter beschikking indien deze uitdrukkelijk door worden aangeboden. 3.3 Schriftelijke biedopdrachten (kooporders) dienen 1 werkdag voor de veilingdatum bij te worden geplaatst. Zij dienen ondubbelzinnig en duidelijk te zijn, dit naar het oordeel van. kan schriftelijke biedopdrachten zonder opgave van redenen weigeren. 3.4 kan van degene die een schriftelijke biedopdracht plaatst een waarborgsom van maximaal 30% van de schriftelijke biedopdracht vorderen. De waarborgsom wordt geretourneerd aan de bieder als hij niet de koper is. De waarborgsom wordt verrekend met de te betalen koopsom als hij de koper is. 3.5 Indien er meerdere schriftelijke of online biedopdrachten zijn die door worden ontvangen waarbij de te bieden bedragen gelijk zijn en deze biedingen ter veiling de hoogste biedingen op het voorwerp zijn, dan wordt het voorwerp verkocht aan de persoon wiens bieding door het eerst is ontvangen. 3.6 Indien er meerdere biedopdrachten, hetzij schriftelijk of via internet, door worden ontvangen waarbij de bedragen verschillend zijn, dan wordt de bieding geopend met het bedrag van de hoogste bieding, hetzij schriftelijk of via internet. 3.7 De indiener van een schriftelijke biedopdracht dient zelf bij toegewezen. 3.8 De voorwerpen worden geveild bij opbod tenzij uitdrukkelijk voor de aanvang van de veiling anders wordt medegedeeld. 3.9 sluit iedere aansprakelijkheid uit ter zake van het om welke redenen dan ook niet slagen van een schriftelijke bieding of bieding door middel van het internet De veiling vindt plaats per opbod: verhoging tot 40 euro met 2 of 3 euro, van 40 tot 100 euro met 5 euro, van 100 tot 300 euro met 10 euro, van 300 tot 500 euro met 20 euro, van 500 tot 1000 euro met 50 euro, van 1000 tot 3000 euro met 100 euro, van 3000 tot 5000 euro met 250 euro, van tot euro met 500 euro en meer dan euro met 1000 euro. De veilingmeester is gerechtigd van deze bedragen af te wijken. is gerechtigd om bedragen die bij schriftelijke biedingen worden opgegeven en Voor inzetprijzen die worden omschreven als bod geldt een minimumprijs van 5 euro.

173 Artikel 4 Totstandkoming van de koopovereenkomst wanneer het bod van de koper heeft geaccepteerd dan wel het voorwerp aan de koper heeft toegewezen. 4.2 Indien meerdere personen menen de koper te zijn, beslist over de toewijzing of wordt de bieding heropend. 4.3 Alle objecten worden verkocht in de toestand waarin zij zich op het ogenblik van toewijzing bevinden. Artikel 5 Verplichtingen koper 5.1 De koper wordt geacht voor zichzelf te hebben gekocht en is aansprakelijk voor betaling zonder zich op een opdrachtgever (lastgever) te kunnen beroepen. 5.2 De rechten en plichten uit hoofde van de koopovereenkomst en deze algemene veilingvoorwaarden komen uitsluitend toe aan de koper en kunnen door deze niet aan derden worden overgedragen. Artikel 6 Terugname verplichting 6.1 Tenzij uitdrukkelijk voor bepaalde objecten in de catalogus of kavellijst uitgesloten, is onverminderd de artikelen 2 en 4 - bereid een geveild object tegen gelijktijdige restitutie van de in rekening gebrachte koopprijs terug te nemen, indien de koper binnen een periode van 14 dagen na de verkoop ten genoegen van bewijst door een algemeen erkend expert dat het geveilde object zulke ernstige verborgen gebreken vertoont, de verstrekte omschrijving zo onjuist is of de echtheid niet echt bevonden wordt dat indien deze gebreken of de juiste omschrijving aan de koper op het ogenblik van toewijzing bekend waren geweest, hij van de koop zou hebben afgezien of slechts tegen een aanmerkelijk lagere prijs gekocht zou hebben. Dit geldt niet indien de gebreken alleen de con- en restauratie). 6.2 De terugname-verplichting kan worden verlengd voor de objecten die men wil laten keuren. In dat geval moet Veiling- ling kennis worden gegeven, onder opgave van de te keuren objecten. 6.3 is niet bereid tot terugname indien de omschrijving in de catalogus voorafgaande aan of tijdens de veiling werd herroepen en de juiste omschrijving mondeling of schriftelijk of per aan het publiek werd medegedeeld. 6.4 De bereidheid tot terugname vervalt ook als de koper het geveilde object niet kan teruggeven in dezelfde staat als waarin het zich bij toewijzing bevond, zulks ter beoordeling van. Artikel 7 Rechten 7.1 behoudt zich de volgende rechten voor: a. zonder opgaaf van redenen personen als bieder, bezoeker of koper te weigeren; b. te allen tijde wijzigingen aan te brengen in de orde van verkoop; c. voorwerpen te doen uitvallen of toe te voegen; d. kavels te combineren of splitsen; e. kavels niet te gunnen of op te houden; f. vergissingen bij biedingen en toewijzing te herstellen of een koop ongedaan te maken zonder dat een bieder van vergissingen gebruik mag maken en zich in dat geval op een tot stand gekomen koopovereenkomst mag beroepen; g. na toewijzing onmiddellijk gehele betaling te vorderen, terwijl bij weigering of onmacht van betaling Veilinghuis De Ruiter het recht heeft de koopovereenkomst ongedaan te len en het bod van de nalatige bieder niet weer aan te nemen; h. gedurende de veiling geen voorwerpen af te geven; i. voorwerpen waarover tijdens of kort na de veiling een geschil gerezen is, opnieuw in veiling te brengen, en een eventuele koopovereenkomst te ontbinden. j. is gerechtigd van de volgorde der kavelnummers af te wijken 8.1 De verkoop geschiedt in contanten, per pin of per bank. Daar komt 22,5% opgeld bij inclusief BTW. Gekochte kavels worden slechts na betaling afgegeven. 8.2 De betaling door de koper van de koopsom, moet vóór de binnen een de door de te stellen termijn, zonder dat korting of verrekening is toegestaan, tenzij anders is overeengekomen. 8.3 Voorwerpen die zijn gekocht via een schriftelijke of online biedopdracht (kooporder) dienen binnen 7 dagen, gerekend na factuurdatum, te worden betaald. 8.4 Het eigendomsrecht van de voorwerpen wisselt na volledige betaling van de koopsom. 8.5 heeft het recht om, indien de koper de betalingstermijn overschrijdt en daardoor van rechtswege in verzuim is, de koopovereenkomst schriftelijk te ontbinden. heeft tevens het recht de volledige schade, zoals een mindere opbrengst, en kosten op de koper te verhalen en het geveilde onmiddellijk of later te veilen of uit de hand te verkopen. De nalatige koper kan geen aanspraak maken op een eventueel hogere opbrengst. 8.6 Bij toezending per post worden er verzendkosten en transportkosten in rekening gebracht. 8.7 Bij het versturen van gekochte kavels per verzekerde zending is de zending door ons verzekerd tot maximaal het factuurbedrag van de gekochte kavels. behoudt zich het recht voor de kavels niet te willen versturen en alleen te laten afhalen op kantoor te Klaaswaal. 8.8 is gerechtigd van contante betaling af te zien en gekochte goederen te leveren op factuur.

174 Artikel 9 Ophaaltermijn 9.1 De koper is verplicht de gekochte voorwerpen tot zich te nemen en af te (laten) halen binnen een door Veilinghuis De Ruiter aan te geven termijn. Behoudens het recht van een kortere of langere termijn aan te geven, geldt als uiterste ophaaltermijn een termijn van 10 dagen na de laatste veilingdag. Ophaaldagen zijn van maandag tot en met vrijdag van uur. 9.2 Indien de gekochte voorwerpen niet tijdig worden opgehaald, brengt opslagkosten in rekening ter hoogte van 1% per week met een minimum van vijf euro per voorwerp per dag gerekend vanaf de datum na het verstrijken van de gestelde termijn. Artikel 10 Aansprakelijkheid 10.1 is niet aansprakelijk voor bedrijfs-, gevolg-, vermogens- en/of indirecte schade is niet aansprakelijk voor enig ongeval of enige vorm van schade iemand overkomen in of nabij de gebouwen of terreinen waar gelegenheid is tot opslag of bezichtiging waar de veiling plaats heeft of waar de verkochte goederen worden afgehaald, behoudens het geval dat de schade is veroorzaakt door opzet of bewuste roekeloosheid van en/of door hem ingeschakelde hulppersonen of personeelsleden en/of behoudens voor zover door een verzekering van gedekt Het betreden van de gebouwen of terreinen geschiedt op eigen risico. Artikel 11 Slotbepaling 11.1 Indien een bepaling van deze algemene verkoopvoorwaarden nietig is, vernietigd wordt of ontbindend wordt verklaard, zullen de overige bepalingen van kracht blijven en treden en koper in overleg teneinde een nieuwe bepaling (of bepalingen) ter vervanging van de nietige, vernietigde of ontbindende verklaarde bepaling(en) overeen te komen waarbij zoveel mogelijk het doel en de strekking van de nietige, vernietigde of ontbindend verklaarde bepaling(en) in acht worden genomen Op deze algemene veilingvoorwaarden is uitsluitend Nederlands recht van toepassing Alle geschillen te zake van, voortvloeiende uit of verband houdende met een tussen en de koper gesloten koopovereenkomst, de totstandkoming van een koopovereenkomst of deze algemene veilingvoorwaarden worden uitsluitend ter beslechting voorgelegd aan de bevoegde rechter te Dordrecht, behoudens het recht van Veilinghuis De Ruiter om het geschil aanhangig te maken bij de bevoegde rechter in het arrondissement van de koper.

175 Industrieweg BW Klaaswaal +31 (0)

VerzamelaarsVeiling. VEILING AUCTION Zilver - Goud, Juwelen en Horloges - Kunst en Antiek Munten - Penningen - Bankbiljetten

VerzamelaarsVeiling. VEILING AUCTION Zilver - Goud, Juwelen en Horloges - Kunst en Antiek Munten - Penningen - Bankbiljetten VerzamelaarsVeiling VEILINGCATALOGUS DO. 16 EN VR. 17 MAART 2017 Holland. Willem V van Beieren 1350-1389. Gouden Rijder of Frank Vrijwel FDC RRR - 10 gulden Frans Hals en 100 gulden Steenuil Zeldzaam type

XXXXXXX. Klaaswaal, voorjaar Geachte relatie,

XXXXXXX. Klaaswaal, voorjaar Geachte relatie, XXXXXXX Klaaswaal, voorjaar 2016 Geachte relatie, Voor u ligt de gloednieuwe veilingcatalogus voor de veiling die plaats zal vinden op 17 en 18 maart 2016. In deze catalogus vindt u weer een ruime keur

VerzamelaarsVeiling. VEILING AUCTION Zilver - Goud, Juwelen en Horloges - Kunst en Antiek Munten - Penningen - Bankbiljetten VerzamelaarsVeiling VEILINGCATALOGUS DO. 6 EN VR. 7 OKTOBER 2016 Holland. Willem V van Beieren 1350-1389. Gouden Rijder of Frank Vrijwel FDC RRR - 10 gulden Frans Hals en 100 gulden Steenuil Zeldzaam type

VerzamelaarsVeiling. 20 gulden negotiepenning Willem III 1850. VEILING AUCTION

VerzamelaarsVeiling. 20 gulden negotiepenning Willem III 1850. VEILING AUCTION VerzamelaarsVeiling VEILINGCATALOGUS DO. 26 EN VR. 27 MAART 2015 20 gulden negotiepenning Willem III 1850. ½ Zilveren Rijder Utrecht 1792. 1 Gulden Muntbiljet Type 1949. Proefserie Verticaal Geperforeerd

VerzamelaarsVeiling. 2½ gulden Lodewijk Napoleon 1808.

VerzamelaarsVeiling. 2½ gulden Lodewijk Napoleon 1808. VerzamelaarsVeiling VEILINGCATALOGUS VRIJDAG 10 OKTOBER 2014 2½ gulden Lodewijk Napoleon 1808. 1000 gulden. type 1945. Willem de Zwijger. 3 rijig bloedkoralen armband met geelgouden slot. Zilveren koffie-

Kraak de code. Leerlingenboekje groep 7/8. Naam: Klas:

Kraak de code. Leerlingenboekje groep 7/8. Naam: Klas: Kraak de code Leerlingenboekje groep 7/8 Naam: Klas: Welkom in het Nederlands Zilvermuseum Schoonhoven! Goed dat je er bent. Dan kun je ons meteen helpen. In het museum staat een kluis met zilveren broodjes.

Prijslijst verhuur. Meubilair. Bar

Prijslijst verhuur. Meubilair. Bar Prijslijst verhuur Meubilair Luxe gestoffeerde stoel grijs (stack chair) - stapelbaar 2,25 Kunststof stoel grijs - stapelbaar 1,25 Kunststof stoel groen - stapelbaar 1,25 Buffettafel (77x185 cm.) 3,50

Van Moerkerk Horeca Service Prijslijst 2014

Van Moerkerk Horeca Service Prijslijst 2014 Van Moerkerk Horeca Service Prijslijst 2014 Marcel Van Moerkerk Haspelweg 1 7036 AM Loerbeek Tel: 0316-53 26 04 06-50 64 63 31 06-40 46 48 79 2012 Van Moerkerk Horeca Service Meubilair Luxe gestofeerde

Van Moerkerk Horeca Service. Prijslijst 2012

Van Moerkerk Horeca Service. Prijslijst 2012 Van Moerkerk Horeca Service Prijslijst 2012 Marcel Van Moerkerk Haspelweg 1 7036 AM Loerbeek Tel: 0316-53 26 04 06-50 64 63 31 06-40 46 48 79 1 Meubilair Luxe gestofeerde stoel grijs (stack chair) - stapelbaar

Keurtekens goud, zilver en platina

Keurtekens goud, zilver en platina Keurtekens goud, zilver en platina Een uitgave van Inkoop Edelmetaal Koopbescherming Sinds de invoering van de Waarborgwet in 1986 wordt door middel van wettelijke keurtekens gegarandeerd dat een voorwerp

Museumles voor groep 1 t/m 3. Aan tafel met de Kikkerprins

Museumles voor groep 1 t/m 3. Aan tafel met de Kikkerprins Museumles voor groep 1 t/m 3 Aan tafel met de Kikkerprins Voorwoord Na het ontwikkelen van een lesprogramma voor de bovenbouw was het nu tijd voor de onderbouw van het primair onderwijs. Met de museumles

Bestekserie in 18/0 RVS. Bestseller, ideaal voor grote catering en party gelegenheden. Prijs en verpakking per 12 stuks.

Bestekserie in 18/0 RVS. Bestseller, ideaal voor grote catering en party gelegenheden. Prijs en verpakking per 12 stuks. Kelso 18/0 bestek Bestekserie in 18/0 RVS. Bestseller, ideaal voor grote catering en party gelegenheden. 1 2 3 4 5 6 7 Budget theelepels Verpakking per 12 stuks. 18/0 RVS. 8 9 10 E992 Theelepels 14cm 12

Benefietveiling Archief Bonebakker

Benefietveiling Archief Bonebakker Benefietveiling Archief Bonebakker Veilingmeester Drs. Max Hemelraad - Notaris Mr. R.H. Meppelink 3 juni 2012 Catalogus veilinglots 1 Ingelijste facsimile Bouilloir 2 RKD Arrangement 3 Rijksmuseum Arrangement

Thierry van Ryswyck ( ), terracotta sculptuur, Dame, gesigneerd onderzijde, h. 25 cm.

Thierry van Ryswyck ( ), terracotta sculptuur, Dame, gesigneerd onderzijde, h. 25 cm. Catalogus Kunst- en Antiekveiling 14 t/m 17 Maart (t.t.v. TEFAF Maastricht) Sculpturen 002 Thierry van Ryswyck (1911-1958), terracotta sculptuur, Dame, gesigneerd onderzijde, h. 25 cm. 0-0 3 003 Gepolychromeerd

Gouden sieraden en voorwerpen

Gouden sieraden en voorwerpen Gouden sieraden en voorwerpen 1 2 4 6 8 Gouden sieraden en voorwerpen 1 Stel gouden 14 krt. oorhangers met siersteen 25 2 Gouden 14 krt. herenring met onyx 120 3 Herenring 14 krt. goud met onyx 120 4 Gouden

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Cursus Hoornbewerking (door Ans Nieuwenburg - Bron)

Cursus Hoornbewerking (door Ans Nieuwenburg - Bron) Cursus Hoornbewerking (door Ans Nieuwenburg - Bron) Materiaal: Hoorn van: Gewei van: koe, geit, schaap, buffel en karbouw grof wild, ree en rendier Benodigdheden: Rasp, Glasscherven, Sandvick nr 401 Sandvick

De lente in met foam!

De lente in met foam! De lente in met foam! VOORJAARSONTWERPEN FOAM 2012 Thea van Mierlo - Uil - Sneeuwklokjes - Narcis - Knutsel-zwaan - Haai-schilderij Handig om te weten over het werken met Foam Paint Verven met de foam

VOORWOORD. Wij wensen u veel kijk- en leesplezier! Cachet Juweliers

Verhuur overzicht. Alle genoemde prijzen zijn inclusief BTW.

Verhuur overzicht. Alle genoemde prijzen zijn inclusief BTW. Verhuur overzicht Bestek B01 Vork 0.15 B02 Mes 0.15 B03 Lepel 0.15 B04 Koffie / thee lepel 0.08 B05 Gebaks vorkje 0.10 B06 Dessert lepel 0.10 B07 Taartschep 0.41 B08 Opscheplepel 0.41 B09 Opscheplepel

PRIJSLIJST DEMEYERE AANBEVOLEN VERKOOPPRIJZEN B.T.W. 21% VANAF 1 JANUARI UITGAVE DEMEYERE COMM.V.

PRIJSLIJST DEMEYERE AANBEVOLEN VERKOOPPRIJZEN B.T.W. 21% VANAF 1 JANUARI UITGAVE DEMEYERE COMM.V. PRIJSLIJST DEMEYERE VANAF 1 JANUARI 2012 UITGAVE 1 AANBEVOLEN VERKOOPPRIJZEN B.T.W. 21% JOHN PAWSON FOR DEMEYERE... 3 ATLANTIS... 4 APOLLO... 6 MISTRAL... 8 SPECIALITEITEN... 10 BAKPANNEN... 14 ATHENA...

Feest! Kim&Fatima. Extra Voordeel! Mix&Charm. WinterMode. Exclusief: showen de nieuwste Zinzi collectie! Feestelijke acties in goud en zilver

Feest! Kim&Fatima. Extra Voordeel! Mix&Charm. WinterMode. Exclusief: showen de nieuwste Zinzi collectie! Feestelijke acties in goud en zilver WINTER 2009/2010 Feest! Extra Voordeel! Feestelijke acties in goud en zilver Exclusief: Kim&Fatima showen de nieuwste Zinzi collectie! Mix&Charm Kies uit 200 Charms en maak je eigen stijl WinterMode De

BEACH CLUB. Schitteren in de. Zilver trends & Gift Guide. Oh so CHIC Armbanden & colliers ZILVER IS COOL GAME, SET & ZINZI CREOOL HANGERS

BEACH CLUB. Schitteren in de. Zilver trends & Gift Guide. Oh so CHIC Armbanden & colliers ZILVER IS COOL GAME, SET & ZINZI CREOOL HANGERS Zilver trends & Gift Guide ZILVER IS COOL Stralen op het strandfeest Issue N o 26 SPRING SUMMER 2015 Oh so CHIC Armbanden & colliers GAME, SET & ZINZI Tennis armbanden om mee te pronken CREOOL HANGERS

Wij behouden het recht voor, om bestelde aantallen naar verpak kings-eenheid af te ronden.

Wij behouden het recht voor, om bestelde aantallen naar verpak kings-eenheid af te ronden. Condities per 1 januari 2016 SHOWROOM Machineweg 222 te Aalsmeer, geopend maandag t/m vrijdag van 08.00 tot 16.00uur, na het maken van een afspraak. VERKOOP EN Telefonisch: +31 (0) 297 381122 BESTELLINGEN

Veilingcatalogus Faillissement 7 Dresses

Veilingcatalogus Faillissement 7 Dresses Veilingcatalogus Faillissement 7 Dresses Kijkdag: Dinsdag 23 januari 2018 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Woensdag 24 januari 2018 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling

MEDAILLES. MEDAILLES Hèt Medaillehuis Suurd CATALOGUS CATALOGUS. Uitgave 2015 02 10

MEDAILLES. MEDAILLES Hèt Medaillehuis Suurd CATALOGUS CATALOGUS. Uitgave 2015 02 10 CATALOGUS MEDAILLES CATALOGUS MEDAILLES Uitgave 2015 02 10 Alle voorgaande publikaties komen hierbij te vervallen. Prijzen, afbeeldingen en overige vermeldingen zijn onder voorbehoud en kunnen zonder voorafgaande

HOOFDZAAK Het hoofd is het meest individuele deel van het menselijk lichaam. Het wordt soms letterlijk bekroond door een krans of diadeem van edelmeta

HOOFDZAAK Het hoofd is het meest individuele deel van het menselijk lichaam. Het wordt soms letterlijk bekroond door een krans of diadeem van edelmeta SCHITTEREND SIERAAD Sieraden uit de oudheid zijn fascinerend. Het niveau van de edelsmeedkunst in de oudheid was zodanig dat het duizenden jaren later nog steeds bewondering oogst: vooral als men stilstaat

model omschrijving prijs 205 KLOK STAAL VIERKANT 28X28 58,85 234 SET A 14 BOMBONIERE IN DOOS ROOS WIT 68,95 235 SET A 14 BOMBONIERE IN DOOS ROOS WIT

model omschrijving prijs 205 KLOK STAAL VIERKANT 28X28 58,85 234 SET A 14 BOMBONIERE IN DOOS ROOS WIT 68,95 235 SET A 14 BOMBONIERE IN DOOS ROOS WIT model omschrijving prijs 205 KLOK STAAL VIERKANT 28X28 58,85 234 SET A 14 BOMBONIERE IN DOOS ROOS WIT 68,95 235 SET A 14 BOMBONIERE IN DOOS ROOS WIT 68,95 236 SET A 14 BOMBONIERE IN DOOS ROOS ROOD 68,95

In mijn schilderijen en andere kunstobjecten verdiep ik me op dit moment erg in grafische structuren en rechte lijnen. MARIE MICHIELSSEN MARIE MICHIELSSEN Marie Michielssen volgde een opleiding grafische vormgeving en startte in 1995 een eigen bedrijf. Daarvoor kocht ze oude bloempotten op, die ze vervolgens beschilderde

Turfkelder Stadhuisstraat 1

Turfkelder Stadhuisstraat 1 1 Turfkelder Stadhuisstraat 1 Winnaars en genomineerden van Meesterstukken over de afgelopen jaren presenteren zich op deze locatie waarvandaan ook de gidsen zullen vertrekken. 2 Het stadhuis van Schoonhoven

Spring Summer! Naar Côte d Azur WIN! met Kim en Fatima! Cadeau! Luxe Zinzi suitcase. Fashion Tip. HOT News! MAGAZINE 2012

Spring Summer! Naar Côte d Azur WIN! met Kim en Fatima! Cadeau! Luxe Zinzi suitcase. Fashion Tip. HOT News! MAGAZINE 2012 MAGAZINE 2012 Spring Summer! WIN! Luxe Zinzi suitcase Fashion Tip Armbanden in vrolijke pasteltinten! Naar Côte d Azur met Kim en Fatima! Cadeau! Zinzi fragrance bij aankoop vanaf 75 HOT News! Lange colliers

CHANTI SIERADEN VAN HOGE KWALITEIT OP INTERNET BESPAAR 25% - 70%

CHANTI SIERADEN VAN HOGE KWALITEIT OP INTERNET BESPAAR 25% - 70% CHANTI SIERADEN VAN HOGE KWALITEIT OP INTERNET BESPAAR 25% - 70% Brilliance by Chanti Inleiding www.chanti.nl voordelen in alle opzichten en topkwaliteit CHANTI werd in 1995 opgestart en onze voornaamste

Verpakking per 12 stuks. 18/0 RVS. 9

Verpakking per 12 stuks. 18/0 RVS. 9 Kelso 18/0 bestek Besteklijn in 18/0 RVS. Bestseller, ideaal voor grote catering gelegenheden. en verpakking per stuks. 3 4 5 6 7 8 Budget theelepels Verpakking per stuks. 18/0 RVS. 9 10 E992 Theelepels

Juwelen koffer. Caritas West-Vlaanderen vzw Bosdreef 5 8820 Torhout 050 74 56 22 kb@caritaswest.be

Juwelen koffer. Caritas West-Vlaanderen vzw Bosdreef 5 8820 Torhout 050 74 56 22 kb@caritaswest.be Juwelen koffer Caritas West-Vlaanderen vzw Bosdreef 5 8820 Torhout 050 74 56 22 kb@caritaswest.be Juwelenkoffer Juwelen zijn van alle tijden en alle volkeren. Ze zijn hoofdzakelijk bedoeld om de mens te

OUTLET 35 TOT 75% KORTING. Zijden bloemstukken Elisense Bloemen. Deze bloemstukken zijn gereed Levertijd in overleg OUTLET Zijden bloemstukken Elisense Bloemen 35 TOT 75% KORTING Deze bloemstukken zijn gereed Levertijd in overleg 1 Lotusvaas met Rozen en Pioenrozen Afmetingen: Doorsnede ca. 27 cm breed en ca. 17 cm

Voorbeelden Scheepvaart DE HIERNAVOLGENDE PRESENTATIE

Voorbeelden Scheepvaart DE HIERNAVOLGENDE PRESENTATIE A R T I H OV E Voorbeelden Scheepvaart DE HIERNAVOLGENDE PRESENTATIE Is slechts EEN SAMENvatting VAN Onze CREATIEVE MOGELIJKHEDEN. In overleg met u maken wij graag Nog meer bijzondere voorstellen. BIJZONDERE

Toetsmatrijs Examen Kunst, Antiek en Inboedelgoederen algemeen December 2018

Veilingcatalogus Inbrengveiling eerste kwartaal 3 Sieraden

TableLine. SUIKERSTROOIER - roestvrijstaal 18/8, glas. DOSEERSCHENKER - kunststof/glas, hygiënisch afsluitbaar, geschikt voor melk, room, honing

TableLine. SUIKERSTROOIER - roestvrijstaal 18/8, glas. DOSEERSCHENKER - kunststof/glas, hygiënisch afsluitbaar, geschikt voor melk, room, honing DOSEERSCHENKER - kunststof/glas, hygiënisch afsluitbaar, geschikt voor melk, room, honing cl 081.021 16 081.031 28 SUIKERSTROOIER - roestvrijstaal 18/8, glas cl 081.020 16 081.030 28 SUIKERSTROOIER - roestvrijstaal

Deze prijzen zullen u een bijzonder vrolijk Kerstfeest bezorgen.

uit diverse faillissementen van:

Workshop Joël Woon-, tuin en bloemdecoratie Seizoen 2013-2014 1

new + = MIX & collection match + = direct shoppen in deze e-brochure. Creoolhangers, hoe werkt het?

new + = MIX & collection match + = direct shoppen in deze e-brochure. Creoolhangers, hoe werkt het? MIX & match ZIO 1513 49. 95 ZIO 1441 29. 95 ZICH 1486Z 29. 95 Creoolhangers, hoe werkt het? 1. Kies de die passen bij je mood. 2. Hang deze eenvoudig aan je uitgekozen creolen. ZICH 1302Z 29. 95 new ZICH

Bestekserie in 18/0 RVS. Bestseller, ideaal voor grote catering en party gelegenheden. Prijs en verpakking per 12 stuks. E992 Theelepels GM449

Bestekserie in 18/0 RVS. Bestseller, ideaal voor grote catering en party gelegenheden. Prijs en verpakking per 12 stuks. E992 Theelepels GM449 Kelso 18/0 bestek Bestekserie in 18/0 RVS. Bestseller, ideaal voor grote catering en party gelegenheden. en 1 2 3 4 5 6 7 Budget theelepels Verpakking king per 12 stuks. 18/0 RVS. 8 9 10 Art.nr Omschrijving

Sint Cadeaus heel veel keuze voor Zinzi pakt uit! PARFUM CADEAU. MIX& MATCH Met zilveren oorsieraden & hangers TIP VAN SINT.

Sint Cadeaus heel veel keuze voor Zinzi pakt uit! PARFUM CADEAU. MIX& MATCH Met zilveren oorsieraden & hangers TIP VAN SINT. Issue N o 28 SINT 2015 TIP VAN SINT Verras haar met! pakt uit! Met veel extra voordeel PARFUM CADEAU Bij aankoop van een horloge Sint Cadeaus heel veel keuze voor Met zilveren oorsieraden & hangers VOL

2013 wordt een belangrijk en bijzonder jaar, dat is nu al duidelijk.

2013 wordt een belangrijk en bijzonder jaar, dat is nu al duidelijk. 2013 wordt een belangrijk en bijzonder jaar, dat is nu al duidelijk. Zoals onze Koningin Beatrix in haar speech van 28 januari jl. al vertelde, vierde zij dit jaar haar 5ste verjaardag en vieren we tevens

Garderobes. Garderobes en wandkapstokken

Garderobes. Garderobes en wandkapstokken Garderobes Veilige wandgarderobes Bij deze zijn de haken naar de muur gericht en aan de binnenzijde van het frame gemonteerd; hierdoor is het systeem een stuk veiliger in gebruik. Deze garderobes zijn

DE MOOISTE SIERADEN EN MODE-ACCESSOIRES MAAKT U ZELF

DE MOOISTE SIERADEN EN MODE-ACCESSOIRES MAAKT U ZELF DE MOOISTE SIERADEN EN MODE-ACCESSOIRES MAAKT U ZELF 7 De grootste in unieke verzamelwerken en collecties... RCS Libri s.p.a. Kit Perline RLM NV, Willemstad 2012 Lecturama, Willemstad 2012 Alle rechten

Waardebon. Sint Cadeaus heel veel keuze voor. Pak uit: Verlanglijstje? TIP VAN SINT. Extra voordeel dus profiteer nu!

Waardebon. Sint Cadeaus heel veel keuze voor. Pak uit: Verlanglijstje? TIP VAN SINT. Extra voordeel dus profiteer nu! Extra voordeel dus profiteer nu! Sint Cadeaus heel veel keuze voor TIP VAN SINT Verras eens met een mooie ring! Pak uit: Verlanglijstje? Met leuke oorsieraden. Kies je favo uit! V O L M E T O R I G I N

Nieuwkoop, september 2009. Geachte heer/mevrouw,

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

Van je juf of meester krijg je een plaatje. Er zijn vier verschillende plaatjes.

Van je juf of meester krijg je een plaatje. Er zijn vier verschillende plaatjes. Opdracht 1 Deze opdracht doe je in een groepje van vier. Van je juf of meester krijg je een plaatje. Er zijn vier verschillende plaatjes. 1. Zoek in de klas naar een klasgenoot met een ander plaatje dan

Beeldcatalogus GMVV veiling 108 van 6 april 2019 p. 1

Beeldcatalogus GMVV veiling 108 van 6 april 2019 p. 1 1 Beeldcatalogus GMVV veiling 108 van 6 april 2019 p. 1 1 3x bodemvondsten. Loodje 64,0 g wapen van Zutphen GR, letter A, jaartal 1703? / loden gewicht 1/8 pond 56,2 g, Steenwijk, 1775, 1777, 78, 79 +

Stralende LENTE. LIEKE MARTENS het nieuwe gezicht van Zinzi CADEAU TIPS. trendy sieraden én hippe horloges. Verwen je moeder én parfum cadeau

Stralende LENTE. LIEKE MARTENS het nieuwe gezicht van Zinzi CADEAU TIPS. trendy sieraden én hippe horloges. Verwen je moeder én parfum cadeau LENTE 2018 158 trendy sieraden én hippe horloges LIEKE MARTENS het nieuwe gezicht van Stralende LENTE CADEAU TIPS Verwen je moeder én parfum cadeau LENTE ZOMER ISSUE 2018 04 06 07 09 10 11 12 14 15 16

Stralende LENTE. 158 trendy sieraden én hippe horloges. LIEKE MARTENS het nieuwe gezicht van Zinzi CADEAU TIPS. Verwen je moeder én parfum cadeau

Stralende LENTE. 158 trendy sieraden én hippe horloges. LIEKE MARTENS het nieuwe gezicht van Zinzi CADEAU TIPS. Verwen je moeder én parfum cadeau LENTE 2018 158 trendy sieraden én hippe horloges LIEKE MARTENS het nieuwe gezicht van Zinzi Stralende LENTE CADEAU TIPS Verwen je moeder én parfum cadeau LENTE ZOMER ISSUE 2018 04 06 07 09 10 11 12 14

26,81/ 30,99. Chocoladereep wit, 100 gr 1,78/ 1,89. Chocoladehartjes Wit/aardbei, 100 gr. Rooibosthee 20 x 1,5 gr 3,30/ 3,99 1,53/ 1,62.

26,81/ 30,99. Chocoladereep wit, 100 gr 1,78/ 1,89. Chocoladehartjes Wit/aardbei, 100 gr. Rooibosthee 20 x 1,5 gr 3,30/ 3,99 1,53/ 1,62. Chocoladereep wit, 100 gr 1,78/ 1,89 Chocoladehartjes Wit/aardbei, 100 gr Rooibosthee 20 x 1,5 gr 3,30/ 3,99 1,53/ 1,62 Waxinehouder hout, 7,5 cm 3,60/ 4,35 Dienblad bamboe, 25 cm 3,42/ 4,15 Zeepjes ster

Veilingcatalogus Faillissement Deja Vu Breda

Tinnen Lepels, Een handleiding bij het determineren. Door : G.H.Hofstra, Sneek, 10 februari Tinnen Lepels. versie 2

Tinnen Lepels, Een handleiding bij het determineren. Door : G.H.Hofstra, Sneek, 10 februari Tinnen Lepels. versie 2 Tinnen Lepels, Een handleiding bij het determineren. Door : G.H.Hofstra, Sneek, 10 februari 2009. versie 2 Tinnen Lepels 1 Inhoud: 1: Tinnen Lepels 3 2: Een korte geschiedenis van het tin 3 3: Lepels 3

Mokume Gane - Sieraden

Mokume Gane - Sieraden Mokume Gane-Techniek Mokume Gane - Sieraden Benodigd materiaal Mokume Gane - Sieraden: Artikelnummer: Aantal: Metalen hanger - ovaal, ca. 22 x 30 mm, zilverkleur, 2 stuks 470773 1 Metalen hanger - rond,

CATALOGUS 2011 BOEDDHA'S FIBERCLAY BESTEL NR GB GB GB GB GB 171

CATALOGUS 2011 BOEDDHA'S FIBERCLAY BESTEL NR GB GB GB GB GB 171 MARC: 0621 53 11 84 HANS: 0620 16 82 95 FAX:+31 547 352 395 EMAIL:IMHOF@IMHOF.NL WWW.MIDECORATIONS.NL CATALOGUS 2011 'S FIRCLAY FOTO STEL 8717775915287 GB 167 DWERG LIG 42X25X25 2 29,95 8717775915294 GB

Zijden bloemstukken Elisense Bloemen. Deze decoraties zijn momenteel voorradig en daardoor snel leverbaar Zijden bloemstukken Elisense Bloemen Deze decoraties zijn momenteel voorradig en daardoor snel leverbaar 1 Grote krans met Amaryllisbol 'nest' Deze decoratie bestaat uit 2 delen: Een krans en een nest