Download "Veilingcatalogus Veiling Auction"

1 Veilingcatalogus Veiling Auction Munten Penningen Bankbiljetten

2 Geachte relatie, Enthousiasme werkt aanstekelijk. Dat ervaren we keer op keer. De contacten met u tijdens onze veilingen, op beurzen en andere momenten inspireren ons voortdurend. We hebben dan ook weer met veel passie gewerkt aan deze fraaie veilingcollectie van gewilde munten en bankbiljetten. Het is een veelzijdig aanbod van aantrekkelijk geprijsde munten en biljetten tot zeldzame topstukken. Er zit zeker iets voor u tussen! Onder nieuwe naam In mei dit jaar hebben we een compleet nieuw veilinghuis gerealiseerd. Afgelopen jaren droeg het veilinghuis de naam VerzamelaarsVeiling. Omdat we meer dan alleen verzamelobjecten binnenkrijgen en verkopen, gaan we verder onder de naam. Naast verzamelobjecten zullen ook kunst en antiek, juwelen en andere gewilde objecten onder de hamer gaan komen. Het veilinghuis kreeg ook een nieuw onderkomen, met alle ruimte voor de groeiende veilingactiviteiten. Topstukken In de munten- en bankbiljettenveiling van oktober treft u een topcollectie munten van Willem III en Wilhelmina aan. Zoals prachtige exemplaren uit 1850 van Willem III: de ½ gulden, 5, 10 en 20 gulden in de hoogste kwaliteiten. Ook fraaie buitenlandse munten zoals de Sovereign William III 1832 UNC en een grote collectie Duitse munten, waaronder de 5 Reichsmark Weimar Republic Goethe uit 1932 A AU springen eruit. Ook bankbiljettenliefhebbers kunnen hun hart ophalen. In de selectie zit een 100 en gulden bankbiljet uit Suriname (type 1925), een misdruk van de Nederlandse Snip (100 gulden 1977) en een geperforeerd 1 gulden muntbiljet type Buitenlandse biljetten, zoals een lot uit Fiji van 2 t/m 100 dollarbiljetten en originele bundels met 100 stuks 500 dollarbiljetten uit Zimbabwe maken het aanbod compleet. We danken de inzenders voor hun gevarieerde inbreng. Kom voorproeven We nodigen u uit om de kijkdagen te bezoeken. Onze ervaren en deskundige medewerkers zijn er om uw vragen te beantwoorden. Maak er ruimschoots gebruik van! De veiling volgt u live in de veilingzaal, via onze website of door schriftelijk vooraf uw biedingen te doen. Verderop in deze catalogus leest u er alles over. We zien uit naar uw komst! Familie De Ruiter Veilinghuis VerzamelaarsVeiling De Ruiter 3

3 Inhoudsopgave Provinciale munten Zuidelijke Nederlanden Deventer Enkhuizen Friesland Gelderland Groningen en Ommelanden Holland Overijssel Utrecht Utrecht stad West-Friesland Zeeland Zutphen Zwolle Bataafse Republiek en Lodewijk Napoleon West-Friesland Zeeland Franse Inlijving Koninkrijk Holland Koninkrijksmunten ½ cent 1 cent 2½ cent 5 cent 10 cent 25 cent ½ gulden 1 gulden 2½ gulden 3 gulden 5 gulden goud 10 gulden goud 20 gulden goud Gouden dukaat Misslagen Lots Munten buitenland Antieke Grieken Romeinse Rijk Europa Wereld Bankbiljetten 1 gulden 2½ gulden 5 gulden 10 gulden 20 gulden 25 gulden 40 gulden 50 gulden 60 gulden 100 gulden 200 gulden 250 gulden 500 gulden 1000 gulden Rariteiten Lots diversen 20 euro 50 euro Nederlands-Indië Noodgeld 1e W.O. Noodgeld 2e W.O. Noodgeld Duitsland Suriname Nieuw-Guinea Indonesië Buitenland Zimbabwe Overzeese Gebiedsdelen V.O.C. Nederlands-Indië Nederlandse Antillen Muntsieraden Muntsieraden 80 Penningen Nederland Europa Wereld VerzamelaarsVeiling 6

4 Bieden op kavels is nog nooit zo eenvoudig geweest. Biedingen Bieden op kavels is nog nooit zo eenvoudig geweest. biedt u verschillende opties om een bod uit te brengen, zoals via internet, schriftelijk of direct in de zaal. Bij dezen willen wij u graag informeren over de vele mogelijkheden bij Veilinghuis De Ruiter. Mocht u nog vragen hebben, bel ons dan gerust op Vóór de veiling Het is mogelijk reeds vóór de start van de veiling biedingen uit te brengen op uw favoriete kavels. Dit kan door middel van een schriftelijk bod of door te bieden via internet. Een schriftelijk bod uitbrengen doet u door middel van het bijgeleverde biedformulier. Dit biedformulier is uiteraard ook te downloaden via onze website. Vul dit formulier zo volledig mogelijk in en stuur dit naar ons toe via post of . Schriftelijke biedingen dienen uiterlijk op 5 oktober 2017 om 11:15 uur bij ons binnen te zijn. Ook kunt u, voordat de daadwerkelijke zaalveiling begint, een bod uitbrengen via internet. Dit kan op twee manieren: via een autobod of via een normaal bod. Met een autobod kunt u het maximumbedrag invoeren dat u wilt bieden. Dit bod wordt opgeslagen in het systeem en zorgt ervoor dat het systeem automatisch voor u biedt, totdat uw maximum is bereikt. Zo blijft u de hoogste bieder, zonder dat u de veiling op de voet hoeft te volgen. Wilt u liever eenmalig een bod uitbrengen op een kavel? Dat kan door middel van een normaal bod. U plaatst een bod en ontvangt een wanneer een ander u overboden heeft. Kavels waar u op geboden heeft, komen automatisch op uw lijst te staan, zodat u een handig overzicht heeft van al uw favoriete kavels. Ook kunt u zelf kavels toevoegen waarop u niet heeft geboden. internet volgen. U kunt op de website meeluisteren en meebieden met de zaal. Wanneer u vooraf een autobod hebt ingevoerd, wordt er automatisch voor u geboden. Vanaf uw pc kunt u ook live meebieden en meeluisteren. Van elke belangrijke stap in de veiling (bieden, overboden worden, autobod) krijgt u een met daarin de details van uw bieding. Op deze manier blijft u constant op de hoogte en kunt u direct opnieuw bieden wanneer u overboden bent. Naast de desktopversie heeft ook een speciale mobiele versie om via uw smartphone of tablet op de hoogte te blijven. Als u telefonisch wilt bieden, reserveren wij een lijn wordt geveild. Om u aan te melden voor het telefonisch bieden, vragen wij u bijgevoegd formulier in te vullen en op sturen naar het hoofdkantoor in Klaaswaal. U kunt dit formulier, dat tevens op onze website is te vinden, ook mailen. Na de veiling Heeft u een kavel gezien waarop niet is geboden, maar wat u graag wilt kopen? Dat kan alsnog. Tot twee weken na de zaalveiling kunnen de onverkochte kavels alsnog worden aangeschaft voor het inzetbedrag plus opgeld. Noteer alvast: de volgende veiling zal plaatsvinden op 26 en/of Noteer 27 alvast: mei 2015 de volgende veiling zal plaatsvinden op 7, 8 en 9 maart 2018 Tijdens de veiling Voor wie wil bieden tijdens de veiling zijn drie opties beschikbaar. U kunt in de zaal fysiek meebieden, live via internet deelnemen of telefonisch Tijdens de veiling kunt u fysiek meebieden in de zaal. Hier heeft u een biednummer voor nodig. Deze ontvangt u bij de aanmelding in de zaal. Wanneer de veilingmeester uw biednummer vraagt, moet u uw biednummer omhoog houden, zodat de veilingmeester de kavel aan u kan toekennen. Wanneer u niet in de gelegenheid bent om fysiek in de zaal mee te bieden, kunt u de veiling live via Veilinghuis VerzamelaarsVeiling De Ruiter 7

5 Kwaliteitsaanduidingen Munten Grades - Qualität - Qualité Nederlands English Deutsch Français FDC Mint state Stempelglanz Fleur de Coin UNC uncirculated UNC BU Zeer goed Very good S.g.e. T.b.c. De kwaliteitsaanduidingen, die overeenkomstig gebruikelijke maatstaven zijn aangebracht, gelden als persoonlijke beoordelingen. Gegoten Cast Guss Coulé AU = goud gold Gold or Ar = zilver silver Silber argent AE = koper, brons copper, brass, bronze Kupfer, Bronze cuivre, laiton Alu = aluminium aluminium Aluminium aluminium Fe = ijzer iron Eisen fer Ni = nikkel nickel Nickel nickel Pb = lood lead Blei plomp Pt = platina platinum Platin platine Tn = tin pewter Zinn étain Zn = zink zinc Zink zinc

6 Munten >

7 Zuidelijke Nederlanden 1. Zuidelijke Nederlanden. Brabant, Antwerpen. Philips II. Halve Reaal. z.j. Fr. 68; Delm. 99. Fraai. 280,- Deventer stuiver Deventer Fraai +. CNM Delm ,- Enkhuizen stuiver Deventer met klop Holland Fraai. CNM Delm , stuiver scheepjesschelling Enkhuizen 1678 / Prachtig +. CNM ,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten 3. 1 gulden Deventer Fraai / Zeer Fraai. CNM Delm , stuiver Deventer Fraai +. CNM , stuiver scheepjesschelling Enkhuizen Fraai / Zeer Fraai. CNM , stuiver scheepjesschelling Enkhuizen Fraai. CNM ,-

8 Friesland 9. 2 stuiver Friesland Zeer Fraai / Prachtig. CNM HPM , stuiver Gelderland Zeer Fraai / Prachtig. CNM HPM , stuiver Friesland Fraai +. CNM , gulden of gouden rijder Gelderland Zeer Fraai +. CNM Delm ,- Groningen en Ommelanden 11. 1/2 3 gulden Friesland Zeer Fraai. CNM Delm ,- Gelderland 12. Leeuwendaalder Gelderland Zeer Fraai -. CNM Delm HPM , gulden of halve gouden rijder Groningen en Ommelanden Prachtig +. CNM Delm ,- Holland gulden Holland Fraai / Zeer Fraai. CNM Delm ,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten

9 17. 1 gulden Holland Fraai / Zeer Fraai. CNM Delm HPM , stuiver Holland Prachtig +. CNM Delm , gulden Holland Fraai +. CNM Delm HPM , stuiver Holland Zeer Fraai. CNM Delm ,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten gulden Holland Zeer Fraai / Prachtig. CNM Delm , stuiver Holland 1749 over?. Prachtig / FDC. CNM Delm ,- 23. Muntmeesterpenning Holland Zeer Fraai / Prachtig. CNM HPM ,- 24. Roosschelling van 6 stuiver Holland Fraai. CNM HPM ,-

10 gulden of gouden rijder Holland 1750 montage. Zeer Fraai / Prachtig. CNM Delm , gulden of gouden rijder Holland Zeer Fraai / Prachtig. CNM Delm , gulden of gouden rijder Holland 1750 montage. Zeer Fraai. CNM Delm , gulden of halve gouden rijder Holland Prachtig +. CNM Delm , gulden of gouden rijder Holland 1763 montage. Zeer Fraai +. CNM Delm ,- 28. Lot 5x 1 stuiver Holland 1733, 1738, 1739 (2x), Varieert van Fraai tot Zeer Fraai / Prachtig. CNM Delm HPM ,- 31. Gouden dukaat Holland Zeer Fraai +. CNM Delm ,- 32. Gouden dukaat Holland Zeer Fraai. CNM Delm ,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten

11 Overijssel 33. Zilveren dukaat Holland 1694/3. Fraai / Zeer Fraai. CNM Delm HPM ,- 37. Dukaton of zilveren rijder Overijssel Zeer Fraai / Prachtig (gat). CNM Delm HPM ,- 34. Halve dukaton of zilveren rijder Holland Zeer Fraai +. CNM Delm ,- 38. Dukaton of zilveren rijder Overijssel Zeer Fraai. CNM Delm ,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten 35. Halve dukaton of zilveren rijder Holland Fraai / Zeer Fraai. CNM Delm HPM ,- 36. Lot 3x Muntmeesterpenning Holland x Zeer Fraai / Prachtig en 2x Fraai. 25, gulden Overijssel Zeer Fraai -. CNM Delm , gulden Overijssel z.j. Fraai +. CNM Delm ,-

12 Utrecht 41. Dukaton of zilveren rijder Utrecht Zeer Fraai + (montage). CNM Delm HPM , gulden Utrecht Zeer Fraai. CNM Delm ,- 42. Halve dukaton of zilveren rijder Utrecht Prachtig - (montage). CNM Delm HPM , gulden Utrecht 1793 met gietgal. Zeer Fraai / Prachtig. CNM Delm ,- 43. Halve zilveren rijder Utrecht Zeer Fraai. CNM Delm , gulden Utrecht FDC. CNM Delm , gulden Utrecht Zeer Fraai. CNM Delm HPM , gulden Utrecht Zeer Fraai / Prachtig. CNM Delm HPM ,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten

13 49. 1 gulden Utrecht Prachtig / FDC. CNM Delm ,- 53. Zilveren dukaat Utrecht 169(2). Fraai +. CNM Delm HPM ,- 50. Muntmeesterpenning Utrecht Zeer Fraai +. CNM HPM ,- 54. Zilveren rijder Utrecht Fraai. CNM Delm ,- Utrecht stad Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten 51. Gouden dukaat Utrecht Prachtig. CNM Delm ,- 52. Gouden dukaat Utrecht Zeer Fraai -. CNM Delm ,- 55. Zilveren duit Utrecht stad Zeer Fraai. CNM ,- 56. Zilveren duit Utrecht stad Zeer Fraai. CNM ,-

14 57. Duit Utrecht stad Prachtig / FDC. CNM , gulden West-Friesland Prachtig +. CNM Delm ,- West-Friesland 58. Leeuwendaalder West-Friesland Fraai / Zeer Fraai. CNM Delm , gulden West-Friesland Prachtig -. CNM Delm ,- 59. Zilveren rijder West-Friesland Zeer Goed / Fraai. (Afbeelding verkleind). CNM Delm ,- 60. Zilveren rijder West-Friesland Zeer Fraai -. CNM Delm , gulden West-Friesland Zeer Fraai. CNM Delm , gulden West-Friesland Zeer Fraai / Prachtig. CNM Delm ,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten

15 65. 6 stuiver scheepjesschelling West-Friesland Zeer Fraai / Prachtig. CNM ,- 68. Zilveren dukaat Zeeland Fraai +. CNM Delm ,- Zeeland Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten 66. Duit Zeeland Zeer Fraai -. CNM HPM ,- 67. Lot 2x pijl- of bezemstuiver Zeeland 1739 en Varieert tussen Fraai / Zeer Fraai en Zeer Fraai. CNM Delm HPM ,- 69. Kwart zilveren dukaat Zeeland Fraai +. CNM Delm. 1008a. HPM ,- 70. Achtste zilveren dukaat of pietje Zeeland Zeer Goed / Fraai. CNM HPM ,-

16 71. Dukaton of zilveren rijder Zeeland Zeer Fraai +. CNM Delm HPM ,- 74. Lot 5 stuks van 6 stuiver Zeeland 1x 1778, 1x onbekend, 1x 1790, 1x 1791, 1x 1793, Zeer Fraai. 100,- Zutphen 72. Halve dukaton of halve zilveren rijder Zeeland Zeer Fraai. CNM Delm ,- 73. Dubbele daalder van 10 schelling Zeeland Fraai / Zeer Fraai. (Afbeelding verkleind). CNM Delm HPM ,- 75. Rijderschelling van 6 stuiver Zutphen Zeer Fraai -. CNM ,- 76. Rijderschelling van 6 stuiver Zutphen Zeer Goed. CNM HPM ,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten

17 Zeeland 77. Duit Zutphen Fraai / Zeer Fraai. CNM ,- Zwolle 80. Zilveren dukaat Zeeland Zeer Fraai -. CNM Delm ,- Franse inlijving Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten 78. Florijn van 28 stuiver Zwolle Z.J. Fraai / Zeer Fraai. CNM Delm HPM ,- West-Friesland gulden West-Friesland Zeer Fraai -. CNM Delm , franc Keizer Napoleon I Zeer Fraai. Sch ,- Koninkrijk Holland stuiver Lodewijk Napoleon Zeer Fraai / Prachtig. Sch ,-

18 ½ cent 83. ½ cent Willem I 1821 U. Prachtig. 80,- 87. ½ cent Willem I Prachtig -. 50,- 91. ½ cent Willem III Zeer Fraai. 10,- 84. ½ cent Willem I 1822 U. Prachtig. 65,- 88. ½ cent Willem II Prachtig +. 60,- 92. ½ cent Willem III FDC. 90,- 85. ½ cent Willem I 1823 B. Prachtig +. 75,- 86. ½ cent Willem I 1827 U. Zeer Fraai / Prachtig. 45,- 89. ½ cent Willem II Zeer Fraai +. 35,- 90. ½ cent Willem III FDC -. 75,- 93. ½ cent Willem III Zeer Fraai / Prachtig. 94. ½ cent Willem III Zeer Fraai +. 15,- 80,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten

19 95. ½ cent Willem III Zeer Fraai / Prachtig. 15,- 99. ½ cent Willem III FDC -. 60, ½ cent Willem III FDC -. 65,- 96. ½ cent Willem III FDC. 80, ½ cent Willem III FDC. 90, ½ cent Willem III Zeer Fraai. 10,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten 97. ½ cent Willem III Zeer Fraai. 130,- 98. ½ cent Willem III Prachtig. 20, ½ cent Willem III Prachtig. 30, ½ cent Willem III FDC. 75, ½ cent Willem III Prachtig / FDC. 35, ½ cent Willem III FDC. 75,- 22

20 107. ½ cent Willem III Prachtig. 20, ½ cent Willem III Prachtig / FDC. 30, ½ cent Willem III FDC. 20, ½ cent Willem III FDC. 65, ½ cent Willem III Zeer Fraai / Prachtig. 15, ½ cent Willem III Prachtig. 5, ½ cent Willem III Zeer Fraai / Prachtig. 15, ½ cent Willem III FDC. 65, ½ cent Willem III FDC. 50, ½ cent Willem III FDC. 65, ½ cent Willem III FDC. 120, ½ cent Willem III Prachtig. 45,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten 23 23

21 119. ½ cent Willem III FDC. 10, ½ cent Willem III Prachtig. 30, ½ cent Wilhelmina Zeer Fraai / Prachtig. 20, ½ cent Willem III Prachtig +. 5, ½ cent Wilhelmina FDC. 25, ½ cent Wilhelmina FDC. 55,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten 121. ½ cent Willem III FDC. 15, ½ cent Willem III FDC. 90, ½ cent Wilhelmina Prachtig. 5, ½ cent Wilhelmina FDC. 90, ½ cent Wilhelmina FDC. 20, ½ cent Wilhelmina Prachtig. 5,- 24

22 131. ½ cent Wilhelmina FDC -. 10, ½ cent Wilhelmina Prachtig +. 5, ½ cent Wilhelmina FDC. 15, ½ cent Wilhelmina FDC. 10, ½ cent Wilhelmina FDC. 10, ½ cent Wilhelmina Prachtig +. 5, ½ cent Wilhelmina FDC. 10, ½ cent Wilhelmina FDC. 10, ½ cent Wilhelmina Prachtig +. 5, ½ cent Wilhelmina Prachtig +. 15, ½ cent Wilhelmina FDC. 10, ½ cent Wilhelmina FDC. 25,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten 25 25

23 143. ½ cent Wilhelmina FDC -. 25, Lot 7x ½ cent 1x 1928, 1930, 1934, 1936, 1937, 1938, en 1940 FDC. 20,- 1 cent cent Willem I 1824 U. Fraai +. 25, ½ cent Wilhelmina 1922 / FDC , cent Willem I 1821 U. Prachtig -. 50, cent Willem I 1826 U. Zeer Fraai / Prachtig. 20,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten 145. ½ cent Wilhelmina Prachtig +. 10, ½ cent Wilhelmina FDC. 15, cent Willem I 1822 U. Zeer Fraai / Prachtig cent Willem I 1823 U. Zeer Fraai / Prachtig. 20,- 25, cent Willem I 1827 U. Zeer Fraai / Prachtig cent Willem I 1828 U. Fraai / Zeer Fraai. 20,- 20,- 26

24 cent Willem III FDC. 65, cent Willem III FDC. 60, cent Willem III FDC. 20, cent Willem III FDC. 60, cent Willem III FDC. 45, cent Willem III FDC (nieuw type). 65, cent Willem III FDC. 65, cent Willem III FDC. 20, cent Willem III FDC. 45, cent Willem III FDC. 45, cent Willem III FDC. 20, cent Willem III Prachtig. 10,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten

25 cent Willem III FDC. 10, cent Willem III FDC. 15, cent Willem III FDC -. 20, cent Willem III FDC. 10, cent Willem III FDC -. 40, cent Willem III FDC. 35,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten cent Willem III Prachtig. 5, cent Willem III FDC. 15, cent Willem III Prachtig +. 5, cent Willem III FDC. 20, cent Willem III FDC. 35, cent Willem III FDC. 15,-

26 cent Willem III Prachtig +. 5, cent Wilhelmina Prachtig. 15, cent Wilhelmina Zeer Fraai. 15, cent Willem III FDC. 20, cent Wilhelmina Prachtig -. 30, cent Wilhelmina FDC. 45, cent Willem III FDC. 20, cent Wilhelmina FDC -. 55, cent Wilhelmina Zeer Fraai. 15, cent Wilhelmina Prachtig. 35, cent Wilhelmina Prachtig. 10, cent Wilhelmina Prachtig +. 20,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten

27 cent Wilhelmina 1900 ovale nullen. FDC. 55, cent Wilhelmina FDC. 20, cent Wilhelmina FDC. 20, cent Wilhelmina 1900 ronde nullen. Prachtig / FDC. 15, cent Wilhelmina Prachtig / FDC. 10, cent Wilhelmina FDC. 55,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten cent Wilhelmina FDC. 35, cent Wilhelmina Prachtig +. 10, cent Wilhelmina FDC. 20, cent Wilhelmina FDC. 20, cent Wilhelmina FDC -. 45, cent Wilhelmina Prachtig. 10,-

28 cent Wilhelmina FDC. 25, cent Wilhelmina FDC. 20, cent Wilhelmina FDC. 20, cent Wilhelmina Prachtig. 5, cent Wilhelmina FDC. 25, cent Wilhelmina Prachtig. 5, cent Wilhelmina Prachtig. 30, cent Wilhelmina Prachtig. 25, cent Wilhelmina FDC. 15, cent Wilhelmina FDC. 15, cent Wilhelmina Prachtig. 30, cent Wilhelmina FDC. 10,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten

29 cent Wilhelmina FDC. 20, cent Wilhelmina Prachtig / FDC. 5, cent Wilhelmina FDC. 15, cent Wilhelmina FDC. 15, cent Wilhelmina FDC. 10, cent Wilhelmina 1942 zink. FDC -. 5,- 2½ cent Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten cent Wilhelmina Prachtig. 5, cent Wilhelmina FDC -. 10, cent Wilhelmina FDC. 25, cent Wilhelmina Prachtig / FDC. 10, ½ cent Willem III FDC. 30, ½ cent Willem III Prachtig. 10,- 32

30 227. 2½ cent Willem III FDC. 30, ½ cent Willem III FDC. 100, ½ cent Willem III FDC. 55, ½ cent Willem III FDC -. 25, ½ cent Willem III Prachtig -. 20, ½ cent Willem III Prachtig +. 35, ½ cent Willem III FDC. 30, ½ cent Willem III Prachtig +. 10, ½ cent Willem III FDC. 35, ½ cent Willem III Prachtig. 10, ½ cent Willem III FDC. 55, ½ cent Willem III Prachtig -. 15,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten 33 33

31 239. 2½ cent Wilhelmina Prachtig. 45, ½ cent Wilhelmina FDC. 30, ½ cent Wilhelmina FDC. 25, ½ cent Wilhelmina Zeer Fraai / Prachtig. 35, ½ cent Wilhelmina Prachtig. 10, ½ cent Wilhelmina Prachtig +. 10,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten ½ cent Wilhelmina FDC. 100, ½ cent Wilhelmina Zeer Fraai / Prachtig. 15, ½ cent Wilhelmina FDC. 30, ½ cent Wilhelmina Prachtig +. 5, ½ cent Wilhelmina Prachtig / FDC. 35, ½ cent Wilhelmina FDC. 20,- 34

32 5 cent ½ cent Wilhelmina FDC. 80, ½ cent Wilhelmina FDC. 20, cent Willem I 1825 B. Zeer Fraai / Prachtig. 45, ½ cent Wilhelmina Prachtig. 15, ½ cent Wilhelmina FDC -. 25, cent Willem I 1827 U overslag. FDC. 70, ½ cent Wilhelmina FDC. 30, ½ cent Wilhelmina FDC. 15, ½ cent Wilhelmina FDC. 5, ½ cent Wilhelmina 1941 zink. FDC. 20, cent Willem III FDC. 10, cent Willem III Zeer Fraai ,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten 35 35

33 cent Willem III Fraai / Zeer Fraai. 140, cent Willem III 1855 / Zeer Fraai +. 5, cent Willem III FDC. 30, cent Willem III FDC. 30, cent Willem III 1855 / Zeer Fraai. 5, cent Willem III Prachtig / FDC. 15,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten cent Willem III FDC. 30, cent Willem III 1855 / Prachtig -. 15, cent Willem III FDC. 35, cent Willem III FDC. 35, cent Willem III FDC. 130, cent Willem III Zeer Fraai / Prachtig. 65,- 36

34 cent Willem III FDC. 30, cent Willem III FDC. 30, cent Willem III FDC. 45, cent Willem III FDC -. 25, cent Willem III FDC. 30, cent Willem III Prachtig -. 20, cent Willem III FDC. 30, cent Willem III FDC. 30, cent Willem III Prachtig. 10, cent Willem III FDC. 45, cent Wilhelmina FDC. 15, cent Wilhelmina FDC. 15,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten

35 cent Wilhelmina FDC. 15, cent Wilhelmina FDC. 10, cent Wilhelmina Prachtig. 20, cent Wilhelmina Prachtig +. 45, cent Wilhelmina FDC. 10, cent Wilhelmina FDC. 15,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten cent Wilhelmina FDC. 10, cent Wilhelmina Prachtig. 5, cent Wilhelmina FDC. 30, cent Wilhelmina FDC. 50, cent Wilhelmina FDC. 15, cent Wilhelmina FDC -. 10,-

36 cent Wilhelmina FDC -. 5, cent Wilhelmina 1942 zink. FDC -. 25, cent Willem I 1826 U. Fraai / Zeer Fraai. 10, cent Wilhelmina FDC. 10, cent Wilhelmina 1943 zink. FDC. 35, cent Willem I 1827 U. FDC -. 65,- 10 cent cent Wilhelmina FDC -. 5, cent Wilhelmina FDC. 10, cent Willem I 1825 U. Zeer Fraai cent Willem I 1825 B. Fraai / Zeer Fraai. 25,- 15, cent Willem I 1828 B. Zeer Fraai cent Willem I 1828 U. Zeer Fraai. 35,- 20,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten

37 cent Willem II 1849 punt. FDC. 80, cent Willem III FDC. 300, cent Willem III FDC , cent Willem III FDC. 250, cent Willem III Prachtig. 70, cent Willem III Fraai / Zeer Fraai. 20,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten cent Willem III FDC. 350, cent Willem III FDC. 290, cent Willem III FDC. 180, cent Willem III Fraai / Zeer Fraai. 20, cent Willem III Zeer Fraai / Prachtig. 45, cent Willem III FDC. 1300,-

38 cent Willem III FDC. 150, cent Willem III FDC. 150, cent Willem III 1874 klaver. Zeer Fraai. 35, cent Willem III Fraai / Zeer Fraai. 15, cent Willem III Zeer Fraai -. 15, cent Willem III Zeer Fraai -. 10, cent Willem III FDC. 150, cent Willem III Fraai / Zeer Fraai. 15, cent Willem III 1874 klaver met balvorm beneden eind. FDC. 1400, cent Willem III 1874 klaver. FDC. 180, cent Willem III FDC. 100, cent Willem III Fraai / Zeer Fraai. 10,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten

39 cent Willem III FDC. 100, cent Willem III Zeer Fraai / Prachtig. 20, cent Willem III Zeer Fraai. 15, cent Willem III Zeer Fraai -. 10, cent Willem III FDC. 65, cent Willem III FDC. 65,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten cent Willem III FDC. 100, cent Willem III FDC. 100, cent Willem III FDC. 65, cent Willem III Prachtig +. 45, cent Willem III Zeer Fraai / Prachtig. 20, cent Willem III FDC. 90,- 42

40 cent Willem III Zeer Fraai. 15, cent Willem III Zeer Fraai / Prachtig. 15, cent Wilhelmina Zeer Fraai / Prachtig. 20, cent Willem III FDC. 60, cent Wilhelmina FDC -. 70, cent Wilhelmina Prachtig -. 45, cent Willem III Zeer Fraai. 10, cent Willem III FDC. 65, cent Wilhelmina Zeer Fraai / Prachtig. 20, cent Wilhelmina Prachtig +. 35, cent Wilhelmina Prachtig +. 70, cent Wilhelmina FDC -. 70,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten 43 43

41 cent Wilhelmina Zeer Fraai. 20, cent Wilhelmina FDC , cent Wilhelmina Prachtig -. 20, cent Wilhelmina Prachtig / FDC. 20, cent Wilhelmina FDC. 45, cent Wilhelmina FDC. 125,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten cent Wilhelmina Zeer Fraai / Prachtig. 10, cent Wilhelmina FDC. 130, cent Wilhelmina Prachtig +. 20, cent Wilhelmina FDC -. 60, cent Wilhelmina Zeer Fraai / Prachtig. 35, cent Wilhelmina FDC -. 45,- 44

42 cent Wilhelmina Prachtig -. 20, cent Wilhelmina FDC. 50, cent Wilhelmina FDC -. 20, cent Wilhelmina FDC. 100, cent Wilhelmina 1912A hoge kroon. Prachtig. 180, cent Wilhelmina Prachtig. 10, cent Wilhelmina FDC. 50, cent Wilhelmina Zeer Fraai / Prachtig. 20, cent Wilhelmina FDC. 45, cent Wilhelmina Prachtig -. 10, cent Wilhelmina FDC. 55, cent Wilhelmina Zeer Fraai / Prachtig. 15,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten 45 45

43 cent Wilhelmina FDC. 60, cent Wilhelmina Prachtig / FDC. 5, cent Wilhelmina FDC. 35, cent Wilhelmina Prachtig / FDC. 30, cent Wilhelmina FDC. 20, cent Wilhelmina Prachtig. 10,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten cent Wilhelmina FDC. 20, cent Wilhelmina FDC. 15, cent Wilhelmina FDC. 35, cent Wilhelmina Prachtig. 10, cent Wilhelmina FDC. 60, cent Wilhelmina Prachtig / FDC. 30,- 46

44 cent Wilhelmina Zeer Fraai / Prachtig. 15, cent Wilhelmina Prachtig. 15, cent Wilhelmina 1942 PP. Prachtig. 10, cent Wilhelmina Prachtig / FDC. 10, cent Wilhelmina FDC. 15, cent Wilhelmina 1943 EP. FDC. 15, cent Wilhelmina Prachtig. 10, cent Wilhelmina FDC. 60, cent Wilhelmina Prachtig. 5, cent Wilhelmina 1941 PP. FDC. 15, cent Wilhelmina 1943 PP. FDC. 10, cent Wilhelmina 1943 PP. Prachtig. 10,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten

45 cent Wilhelmina 1944 ES. FDC. 15, cent Willem I 1825 U. Zeer Fraai. 15, cent Willem II FDC -. 80, cent Wilhelmina 1945 EP. UNC. 900, cent Willem I 1825 B. Fraai / Zeer Fraai. 20, cent Willem II Prachtig / FDC. 35,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten cent Wilhelmina 1943 zink. FDC. 20,- 25 cent cent Willem I 1824 B. Zeer Fraai +. 20, cent Willem I 1826 B. Prachtig. 45, cent Willem I 1830 U. Zeer Fraai +. 60, cent Willem III Prachtig / FDC cent Willem III Prachtig / FDC. 450,- 550,-

46 cent Willem III Zeer Fraai. 180, cent Wilhelmina Zeer Fraai. 35, cent Wilhelmina 1895 schuin muntmeester teken. Fraai / Zeer Fraai. 100, cent Willem III Zeer Fraai , cent Wilhelmina Zeer Fraai +. 50, cent Wilhelmina FDC. 450, cent Willem III 1890 punt. FDC. 350, cent Willem III 1890 zonder punt. Zeer Fraai , cent Wilhelmina Zeer Fraai / Prachtig. 55, cent Wilhelmina Zeer Fraai. 45, cent Wilhelmina FDC. 100, cent Wilhelmina FDC. 500,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten

47 cent Wilhelmina 1901 brede hals. FDC. 500, cent Wilhelmina FDC. 120, cent Wilhelmina FDC -. 80, cent Wilhelmina FDC , cent Wilhelmina Prachtig. 35, cent Wilhelmina Prachtig -. 35,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten cent Wilhelmina FDC. 120, cent Wilhelmina Prachtig +. 40, cent Wilhelmina FDC. 120, cent Wilhelmina Prachtig +. 50, cent Wilhelmina Prachtig. 75, cent Wilhelmina Zeer Fraai / Prachtig. 35,-

48 cent Wilhelmina Prachtig / FDC. 65, cent Wilhelmina Prachtig. 40, cent Wilhelmina FDC. 45, cent Wilhelmina Zeer Fraai. 20, cent Wilhelmina Prachtig +. 15, cent Wilhelmina FDC -. 70, cent Wilhelmina FDC. 65, cent Wilhelmina Zeer Fraai. 15, cent Wilhelmina FDC. 35, cent Wilhelmina FDC -. 30, cent Wilhelmina Zeer Fraai / Prachtig. 25, cent Wilhelmina FDC. 20,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten

49 cent Wilhelmina FDC. 5, cent Wilhelmina 1941 zink. FDC. 20, ½ gulden Willem I 1830 B. Zeer Fraai ,- ½ gulden cent Wilhelmina FDC. 5,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten cent Wilhelmina 1943 E.P. FDC. 10, cent Wilhelmina Prachtig , ½ gulden Willem I Fraai , ½ gulden Willem I 1829 B. Prachtig / FDC. 500, ½ gulden Willem II Zeer Fraai +. 50, ½ gulden Willem II Prachtig +. 75,- 52

50 465. ½ gulden Willem III 1850 patina. Proof / FDC. 8000,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten 53 53

51 466. ½ gulden Willem III Prachtig +. 50, ½ gulden Willem III Prachtig +. 55, ½ gulden Willem III FDC. 130, ½ gulden Willem III FDC. 125, ½ gulden Willem III Zeer Fraai +. 20, ½ gulden Willem III Zeer Fraai / Prachtig. 20,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten 468. ½ gulden Willem III FDC , ½ gulden Willem III Prachtig / FDC. 60, ½ gulden Willem III FDC. 130, ½ gulden Willem III Zeer Fraai / Prachtig. 20, ½ gulden Willem III FDC. 125, ½ gulden Willem III Prachtig. 25,- 54

52 478. ½ gulden Willem III Prachtig. 35, ½ gulden Wilhelmina Prachtig -. 35, ½ gulden Wilhelmina Prachtig. 25, ½ gulden Willem III Prachtig , ½ gulden Wilhelmina Prachtig / FDC. 130, ½ gulden Wilhelmina FDC -. 55, ½ gulden Willem III Prachtig. 35, ½ gulden Wilhelmina FDC , ½ gulden Wilhelmina FDC -. 55, ½ gulden Wilhelmina Prachtig -. 80, ½ gulden Wilhelmina Prachtig +. 35, ½ gulden Wilhelmina Prachtig / FDC. 35,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten 55 55

53 490. ½ gulden Wilhelmina Zeer Fraai / Prachtig. 20, ½ gulden Wilhelmina Prachtig. 20, ½ gulden Wilhelmina FDC -. 20, ½ gulden Wilhelmina FDC -. 70, ½ gulden Wilhelmina FDC. 65,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten 492. ½ gulden Wilhelmina Prachtig -. 25, ½ gulden Wilhelmina FDC. 65, ½ gulden Wilhelmina Prachtig. 10, ½ gulden Wilhelmina Prachtig. 5, ½ gulden Wilhelmina FDC. 5, ½ gulden Wilhelmina Parels onder de G. Prachtig -. 15,- 56

54 1 gulden gulden Willem I 1819 U. Zeer Fraai / Prachtig. 500, gulden Willem I 1824 U. Fraai. 80, gulden Willem I 1820 U. Fraai / Zeer Fraai. 200, gulden Willem I 1832 / Fraai / Zeer Fraai. 300, gulden Willem I 1821 U. Zeer Fraai gulden Willem I 1823 U. Prachtig ,- 500, gulden Willem I Zeer Fraai gulden Willem I Fraai / Zeer Fraai. 80,- 60,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten

55 gulden Willem I Fraai +. 50, gulden Willem II Prachtig. 45, gulden Willem II Zeer Fraai -. 40, gulden Willem II FDC ,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten gulden Willem II Fraai / Zeer Fraai gulden Willem II 1846 zwaard. Prachtig +. 45,- 65, gulden Willem II Prachtig gulden Willem III FDC. 35,- 180,-

56 gulden Willem III FDC , gulden Willem III Prachtig -. 35, gulden Willem III FDC. 160, gulden Willem III Fraai / Zeer Fraai. 120, gulden Willem III FDC , gulden Willem III FDC. 150, gulden Willem III Prachtig / FDC. 60, gulden Willem III FDC. 120, gulden Willem III Zeer Fraai / Prachtig. 30, gulden Willem III FDC , gulden Willem III Prachtig / FDC. 60, gulden Willem III FDC ,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten

57 gulden Willem III Prachtig +. 35, gulden Willem III Prachtig -. 90, gulden Wilhelmina Prachtig +. 90, gulden Willem III FDC , gulden Wilhelmina Prachtig -. 35, gulden Wilhelmina Zeer Fraai. 50,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten gulden Willem III FDC. 90, gulden Willem III Prachtig +. 35, gulden Wilhelmina FDC , gulden Wilhelmina FDC , gulden Wilhelmina Prachtig / FDC. 85, gulden Wilhelmina Tikje in rand. Prachtig -. 50,-

58 gulden Wilhelmina Zeer Fraai +. 65, gulden Wilhelmina FDC. 80, gulden Wilhelmina Zeer Fraai / Prachtig. 70, gulden Wilhelmina Zeer Fraai , gulden Wilhelmina Prachtig -. 20, gulden Wilhelmina Zeer Fraai / Prachtig. 30, gulden Wilhelmina Prachtig. 25, gulden Wilhelmina Zeer Fraai / Prachtig. 20, gulden Wilhelmina Zeer Fraai -. 25, gulden Wilhelmina Zeer Fraai / Prachtig. 120, gulden Wilhelmina Prachtig -. 25, gulden Wilhelmina Zeer Fraai +. 15,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten

59 gulden Wilhelmina FDC. 90, gulden Wilhelmina Prachtig. 10, gulden Wilhelmina Prachtig +. 10, gulden Wilhelmina Prachtig. 25, gulden Wilhelmina Prachtig. 10, gulden Wilhelmina FDC. 5,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten gulden Wilhelmina Zeer Fraai +. 40, gulden Wilhelmina Prachtig +. 70, gulden Wilhelmina Prachtig. 10, gulden Wilhelmina Prachtig. 5, gulden Wilhelmina FDC -. 15, gulden Wilhelmina FDC. 5,- 62

60 2½ gulden gulden Wilhelmina Prachtig / FDC. 5, ½ gulden Willem I FDC , gulden Wilhelmina Prachtig +. 25, ½ gulden Willem I Prachtig / FDC mooie originele kleur. 500, gulden Wilhelmina Prachtig +. 25, gulden Wilhelmina 1944 Doorloper. Prachtig , ½ gulden Willem I Zeer Fraai ½ gulden Willem I Zeer Fraai. 150,- 150,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten 63 63

61 573. 2½ gulden Willem II Zeer Fraai / Prachtig. 80, ½ gulden Willem II 1845 parel op de band. Zeer Fraai. 65, ½ gulden Willem II Fraai / Zeer Fraai. 75, ½ gulden Willem II Prachtig ,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten ½ gulden Willem II Fraai ½ gulden Willem II Prachtig -. 50,- 120, ½ gulden Willem III Prachtig ½ gulden Willem III Prachtig / FDC. 200,- 100,- 64

62 581. 2½ gulden Willem III FDC. 200, ½ gulden Willem III Prachtig -. 50, ½ gulden Willem III Prachtig +. 65, ½ gulden Willem III Prachtig. 65, ½ gulden Willem III Zeer Fraai , ½ gulden Willem III Fraai / Zeer Fraai. 80, ½ gulden Willem III Prachtig ½ gulden Willem III FDC. 160,- 175,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten 65 65

63 589. 2½ gulden Willem III Zeer Fraai / Prachtig. 30, ½ gulden Willem III FDC , ½ gulden Willem III FDC. 150, ½ gulden Willem III FDC ,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten ½ gulden Willem III Zeer Fraai / Prachtig. 30, ½ gulden Willem III Prachtig +. 65, ½ gulden Willem III Zeer Fraai / Prachtig. 40, ½ gulden Willem III FDC ,- 66

64 597. 2½ gulden Willem III Prachtig / FDC. 80, ½ gulden Willem III Prachtig / FDC. 50, ½ gulden Willem III Prachtig. 45, ½ gulden Willem III Prachtig. 30, ½ gulden Willem III FDC. 120, ½ gulden Willem III Zeer Fraai / Prachtig. 25, ½ gulden Willem III FDC ½ gulden Willem III Prachtig ,- 35,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten

65 605. 2½ gulden Willem III FDC patina. 90, ½ gulden Willem III 1874 klaver. FDC. 90, ½ gulden Willem III FDC. 90, ½ gulden Willem III Prachtig / FDC. 40,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten ½ gulden Willem III FDC ½ gulden Willem III FDC -. 80,- 75, ½ gulden Willem III 1874 klaver. Prachtig ½ gulden Wilhelmina FDC -. 25,- 600,-

66 613. 2½ gulden Wilhelmina Zeer Fraai , ½ gulden Wilhelmina FDC -. 10, ½ gulden Wilhelmina Zeer Fraai. 160, ½ gulden Wilhelmina 1932 grofhaar. Prachtig. 75, ½ gulden Wilhelmina Fraai / Zeer Fraai. 140, ½ gulden Wilhelmina Prachtig / FDC. 15, ½ gulden Wilhelmina 1932 grofhaar. Prachtig -. 75, ½ gulden Wilhelmina 1932 grofhaar. Zeer Fraai +. 70,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten

67 621. 2½ gulden Wilhelmina 1932 grofhaar. Zeer Fraai +. 70, ½ gulden Wilhelmina 1938 grofhaar. Prachtig / FDC. 90, ½ gulden Wilhelmina 1932 grofhaar. Zeer Fraai. 65, ½ gulden Wilhelmina 1938 grofhaar. Prachtig +. 70,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten ½ gulden Wilhelmina 1932 grofhaar. Zeer Fraai. 65, ½ gulden Wilhelmina FDC. 15, ½ gulden Wilhelmina 1938 grofhaar. Prachtig. 70, ½ gulden Wilhelmina 1938 grofhaar. Prachtig. 70,-

68 3 gulden ½ gulden Wilhelmina 1938 grofhaar. Zeer Fraai +. 65, gulden Willem I Zeer Fraai / Prachtig. 500, ½ gulden Wilhelmina FDC -. 10, ½ gulden Wilhelmina Prachtig ½ gulden Wilhelmina Prachtig +. 20,- 10, gulden Willem I 1820 U. Zeer Fraai , gulden Willem I 1821 U. Zeer Fraai / Prachtig. 550,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten

69 gulden Willem I 1824 U. Zeer Fraai. 600, gulden goud Willem I 1827 B. FDC , gulden Willem I 1830 / Prachtig , gulden goud Willem I 1827 U. Prachtig. 350,- 5 gulden goud Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten gulden goud Willem I 1826 B. Prachtig gulden goud Willem I 1826 B. Zeer Fraai ,- 260, gulden goud Willem III Proof / FDC. 5000,-

70 gulden goud Willem I 1825 B. FDC. 400, gulden goud Willem III FDC. 2000, gulden goud Willem I 1825 B. Prachtig. 350, gulden goud Wilhelmina FDC. 10 gulden goud gulden goud Willem I 1824 B. FDC. 100,- 450, gulden goud Willem I Prachtig / FDC. 400, gulden goud Willem I Prachtig / FDC. 400,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten

71 gulden goud Willem III Proof / FDC. 7500,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten gulden goud Willem III Prachtig / FDC. 2000,-

72 gulden goud Willem III FDC. 180, gulden goud Willem III FDC. 180, gulden goud Willem III FDC. 180, gulden goud Willem III FDC. 180, gulden goud Willem III 1879 / Prachtig / FDC. 250, gulden goud Willem III FDC. 220, gulden goud Willem III FDC. 180, gulden goud Willem III FDC. 180, gulden goud Willem III FDC. 200, gulden goud Willem III FDC. 180, gulden goud Willem III FDC. 250, gulden goud Willem III FDC. 250,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten

73 gulden goud Willem III FDC. 200, gulden goud Wilhelmina FDC , gulden goud Wilhelmina FDC. 250, gulden goud Wilhelmina FDC ,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten gulden goud Wilhelmina FDC gulden goud Wilhelmina FDC. 250,- 250, gulden goud Wilhelmina Prachtig gulden goud Wilhelmina Zeer Fraai / Prachtig. 200,- 180,-

74 20 gulden goud 674. Gouden dukaat Wilhelmina FDC. 100, gulden goud Willem III Prachtig / FDC. 8000,- Gouden dukaat 673. Gouden dukaat Wilhelmina FDC. 100, Gouden dukaat Juliana FDC. 180, Gouden dukaat Juliana 1974 medailleslag. FDC. 250,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten

75 Misslagen cent Juliana Excentrisch geslagen. 30, cent Juliana Z.J. Excentrisch geslagen. 55, cent Juliana Excentrisch geslagen. 55, cent Juliana Excentrisch geslagen. 100,- Provinciale munten - Bat. Republiek - Lod. Napoleon - Koninkrijksmunten cent Juliana Licht excentrisch geslagen. 35, cent Juliana Excentrisch geslagen. 40, cent Juliana Excentrisch geslagen. 55, gulden Beatrix Excentrisch geslagen. 45,-

76 Lots 685. Lot (13): 4x 2½ gulden, 1x 1 gulden, 3 x penning, 1 x 10 cent, 2 x ½ cent, 1x 1 cent, 1 x 1 gulden, 1 x 5 cent. 20, Kwart gulden Willem I Zeer Fraai / Prachtig. Scho ,- V.O.C Duiten VOC en proviciaal (345). Zeer Goed tot Zeer Fraai. 500, Kwart gulden Willem I Zeer Fraai. Scho , Album VOC Nederlands Indië, Antillen en Suriname. Diverse kwaliteiten. 80,- Nederlands Indië 688. ½ cent Wilhelmina FDC. Scho , ½ gulden Willem I Zeer Fraai / Prachtig. 50, ½ gulden Willem I Zeer Fraai. 30,- Overzeese Gebiedsdelen - Koninkrijksmunten

77 gulden Willem I Zeer Fraai. Scholten , Album Nederlandse Antillen en België. Diverse kwaliteiten. Muntsieraden 40, gulden Willem I Zeer Fraai / Prachtig. 60, cent armband enkel Willem III. 25,- Muntsieraden - Overzeese Gebiedsdelen - Koninkrijksmunten gulden Willem I Zeer Fraai. Nederlandse Antillen 50, Guilders Proof. KM , cent armband dubbele rij Willem III. 1 schakel gebroken. 45, cent armband dubbele rij Willem III. 45,-

78 cent armband dubbele rij Willem III. 45, cent armband geschakeld Willem III. 60, cent armband Willem III. 25, cent armband geschakeld Willem III. 75, cent armband Willem III. 25, cent armband geschakeld Willem III. 60, cent armband Willem III. 20, cent ketting Willem III. 45,- Muntsieraden

79 709. Lot (5) 5 cent broche Willem III. 75, cent armband geschakeld Wilhelmina. 55, Lot (6) 5 cent en 1/2 gulden broche Willem III. 100, cent armband geschakeld Wilhelmina. 55, Lot (6) 5 cent broche Willem III. 100, cent armband Wilhelmina. 30,- Muntsieraden cent armband geschakeld Wilhelmina. 55, cent armband Wilhelmina. 35,-

80 cent en leeuw Wilhelmina. 25, cent armband geschakeld Wilhelmina. 75, cent armband Wilhelmina. 35, cent armband opengewerkt Wilhelmina. 45, cent armband 10 x opengewerkt Wilhelmina. 45, en 25 cent armband opengewerkt Wilhelmina. 45, cent armband Wilhelmina. 35, cent, 1 en 2½ gulden Wilhelmina. 55,- Muntsieraden

81 Nederland x broche Wilhelmina. 120, Nederland Groningen-stad. Dubbele Jager. CNM Zeer Fraai -. 40, Chatelaine Wilhelmina. 55, Nederland. 50-jarig huwelijk W. Willink en H. Bierens. Samengestelde portretten naar links. Kz. 9-regelige tekst. Door Braemt. AE verguld 41 mm. Zeer Fraai +. 40, Diversen speldjes en manchetknopen. 100, Nederland Arnhem. Prijspenning voor tarwe. (Afbeelding verkleind). Vz. Hoofd Willem II naar rechts. Kz. Gegraveerde tekst op perkamentrol. AE 51. Door van der Kellen. Zeer Fraai. 20,- Muntsieraden - Penningen gulden goud armband 8 stuks 10 gulden in goud Willem III (1x) en Wilhelmina (6x). 2000, Nederland. Prijspenning Derde Marine Schietwedstrijd. (Afbeelding verkleind). Vz. Gekruiste vlaggen, wapens en een schietroos. AR59 mm. Door Begeer Utrecht. Prachtig -. 50,-

82 Nederland Scheveningen. Eeuwfeest landing koning Willem I. twee jaartallen. AR 40. Zeer Fraai gemerkt , Nederland Eekhoven. Van burcht tot spaarbekken. (Afbeelding verkleind). Vz. Gezicht op kasteel. Kz. 5-regelige tekst. AR 69 mm. Prachtig. 70, Nederland Amsterdam. Tentoonstelling Voeding en Hygiëne. Bakker staande bij een oven. Kz. Stadswapen. AR 41 mm. Door C.J. van der Hoef, ongerigneerd. Prachtig - lichte randschade. 30, Nederland Rotterdam-Amsterdam. Gegraveerde prijspenning, op naam van RSV Arena. AR 36 mm. Gekeurd, zwaardje. Zeer Fraai. 25, Nederland Amsterdam. Erepenning van het Crisis-Comité. (Afbeelding verkleind). Vz. Borstbeeld Wilhelmina naar links. Kz. 6-regelige tekst. AR 60. Door T. Dupuis. Prachtig. 75, Nederland. Nieuwe Rotterdamsche Courant, erepenning. (Afbeelding verkleind). AR 60 mm. Door C.J. van der Hoef. Prachtig , Z.J. Nederland. Vereniging Electrotechnisch Vakonderwijs. (Afbeelding verkleind). Erepenning. AR 60 mm. Prachtig -. 50, Nederland. Album tokens en penningen. Zeer Fraai en beter. 150,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten

83 Europa 741. Nederland. Album met vnl. Nederlandse tokens en (gas)penningen. (322). Zeer Fraai en beter. 50, Austria. Eremedaille Franz II. Hoofd naar rechts. Kz. 6-regelige tekst binnen lauwerkrans. Met oogje. AR. 39 mm. PR. 200, Nederland. Album met vnl. Moderne penningen 20 ste eeuw. (300). Diverse kwaliteiten. 85, Austria. Eremedaille Franz II. Hoofd naar rechts. Kz. 6-regelige tekst binnen lauwerkrans. Met oogje. AU. 35 mm. 1000,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten 743. Nederland. Album moderne penningen en tokens. Vnl. Nederland. Diverse kwaliteiten. 30, Nederland. Houten plaquette met gemonteerde zilveren penning van de Vereniging van bouwmaterialenhandelaren. (Afbeelding verkleind). AR 51 mm. FDC. 50, Oprichting standbeeld Kolosses Bavaria. HoofdSchwanthaler nr. R. Kz. Standbeeld. WM. 41 mm. Prachtig met foldertje. 50, Groot Brittannië. Krimoorlog. Onderscheiding Victoria, met clasp Sebastopol. AR 36 door Wyon. Zeer Fraai opgewreven. 50,-

84 Wereld Zuid-Afrika. Onderscheiding met vier gespen, Cape Colony, Orange Free State, Transvaal en South Africa mm. Zeer Fraai opgewreven. 70, Byzantine Empire. Constantinopolis. Constans II Fr VF. 225,- Antieke Grieken 750. Greece. Athene. Tetradrachme. n.d. Head of Athena right. Rev. Owl right. VF , Byzantine Empire. Constantinopolis. Constans II Fr VF. 200,- Romeinse Rijk 751. Byzantine Empire. Solidus. Phocas Fr. 93. VF. 200, Byzantine Empire. Solidus. Constans II FR VF , Roman Republic. Marc Anthony. Denarius. Second Legion. Fine +. 50, Roman Republic. Marc Anthony. Denarius. Tenth Legion. S. 38. Fine +. 40,- Munten Buitenland - Antieke Grieken - Romeinse Rijk - Bankbiljetten

85 757. Roman Empire. AR Antoninian. Philippus I. AR Antoninian. Rev. AEQUITAS AUGG. Aaequitas standing left. UNC. 50, Austria. Franz I. 20 Kreuzer C. KM BU. 30, Roman Empire. (21) AE 4. 4 de eeuw. Gemiddeld Fr. 40, Austria. Ferdinand I. 4 Ducat A. KM VF + with ring. 400,- Europa Penningen - Romeinse Rijk - Munten Buitenland - Bankbiljetten 759. Austria. Franz I. 20 Kreuzer BC EVM D. KM UNC. 60, Austria. Collectie vnl. Kopergeld Geen doubletten. Diverse kwaliteiten. 40, Austria. Franz Jozef I. Gulden A and E. KM VF +. 30, Austria. Franz Jozef I. 1/4 Florin B. KM UNC. 15,-

86 765. Austria. Franz Jozef I. Gulden A. KM UNC. 20, Belgium. Leopold I. 5 Francs Without dot. KM 17. VF +. 20, Austria. Lot (11) Maria Theresia Thalers retrikes. KM T 1. XF-Proof. 100, Belgium. Leopold I. 5 Francs with dot above date. KM 17. VF +. 35, Belgium. Brabant. Karel de Stoute. Briquet vgh VF -. 50, Belgium. Charles II. Ducaton Delm R. VF , Belgium. Leopold. 5 Francs KM 17. VF +. 25, Belgium. Leopold I. 5 Francs KM 17. VF. 30,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten

87 773. Belgium. 5 Francs Medalic issue. VF +. 50, Benelux. Vnl. Zilveren munten. Circa 300 gram. 125, Belgium. Flanders. Lodewijk van Maele. Leeuwengroot. n.d. VF. 50, Czechoslovakia. Lot (5) e.g. 50 Korun VF -XF. 30,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten 775. Belgium. Leopold II. Lot (16) 5 Francs Fine to VF. 150, Belgium. Leopold II. Lot (16) 5 Francs KM 24. VF. 150, Danmark. 1 Krone KM VF. 50, Eiland Man. Vnl. Nikkelen Crowns (280). Vnl. UNC. 300,-

88 781. Europa. Lot vnl. Europa. Moet gezien worden. 100, France. Napoleon. 1 Franc. 1808A. KM VF +. 40, Finland. 500 Markkaa H. KM 35. VF -. 20, France. Napoleon I. 2 Francs B. KM VF -. 20, France. Napoleon. 20 Francs A. KM A VF. 180, France. Napoleon. 20 Francs U. KM A VF. 300, France. Napoleon I. 5 Francs. An 13 A. KM VF. 40, France. Napoleon. 5 Francs A. KM VF +. 80,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten

89 789. France. Napoleon. 40 Francs W. KM VF , France. Napoleon. 20 Francs. AN 14 A. KM VF , France. Napoleon. 20 Francs A. KM VF. 180, France. Napoleon. 40 Francs. An XI A. KM 652. VF ,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten 791. France. Napoleon. 20 Francs. AN 12 A. KM 651. VF. 180, France. Napoleon. 50 Francs. An 12 A. KM 652. VF , France. Louis XVIII. 20 Francs A. KM VF. 175, France. Louis XVIII. 20 Francs A. KM VF ,-

90 797. France. Louis XVIII. 20 Francs. 1815A. KM VF , France. Louis XVIII. 40 Francs W. KM VF , France. Louis XVIII. 20 Francs. 1818A. KM VF , France. Louis XVIII. 1 Franc B. KM VF +. 60, France. Louis XVIII. 20 Francs. 1818A. KM VF. 175, France. Louis XVIII. 20 Francs W. KM VF. 175, France. Louis XVIII. 5 Francs B. KM VF +. 50, France. Louis XVIII. 20 Francs A. KM VF. 175,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten

91 805. France. Louis XVIII. 20 Francs A. KM VF. 180, France. Charles X. 40 Francs A. KM VF. 350, France. Louis XVIII. 2 francs W. KM VF -. 20, France. Louis Philippe I. Franc W. KM XF. 90,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten 807. France. Charles X. 1 Franc A. KM Fine. 15, France. Charles X. 40 Francs A. KM VF , France. Louis Philippe I. 20 Francs A. KM VF. 175, France. 5 Francs A. KM VF. 25,-

92 813. France. Napoleon III. 5 Francs A. KM VF +. 60, France. Napoleon III. 50 Francs A. KM AU. 450, France. Napoleon III. 50 Francs A. KM VF , France. Lot vnl. 19 de eeuw. Veel zilver, circa 500 gram. Moet gezien worden. 300, France. Napoleon III. 1 Franc A. KM VF +. 15, France. Napoleon III. 50 Francs A. KM VF , France. Bearn. Lot (12) E.g. Ecu aux Palmes Fine to VF. 125, France. Lot (11) 5 Francs Fine to VF. 100,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten

93 821. France-Belgium. Lot (14) 5 Francs e.g. France 1871 A. F-VF , Germany. Prussia. Wilhelm. 10 Mark B. KM 502. VF Cleaned. 100,- Koblenz. Werner von Falkenstein. Goldgulden. Zie kavel Germany. Würzburg. Adam Friedrich. Ducat Germany. Koblenz. Werner von Falkenstein. Goldgulden. FR VF. 500, Germany. Empire. 20 Pfennig A and 1890 A. KM 9.1, 13. VF +. 20,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten 823. Germany. Saxony. Anton. Thaler G. KM VF -. 50, Germany. Hannover. Ernst August. 3 Groschen s. KM VF +. 20, Germany. Bavaria. 5 Mark D. KM 512. VF +. 20, Germany. Weimar Republic. 3 Reichsmark A. KM 43. VF. 20,-

94 829. Germany. Weimar Republic - Rheinland. 5 Reichsmark A. KM 47. UNC. 70, Germany. Weimar Republic - Nordhausen. 3 Reichsmark A. KM 52 AU. 75, Germany. Weimar Republic - Rheinland. 3 Reichsmark. 1925D. KM 46 AU. 50, Germany. Weimar Republic - Marburg University. 3 Reichsmark A. KM 53. UNC. 70, Germany. Weimar Republic - Lübeck. 3 Reichsmark A. KM 48. VF +. 50, Germany. Weimar Republic - Bremerhaven. 3 Reichsmark A. KM 50 AU. 100, Germany. Weimar Republic - Bremerhaven. 5 Reichsmark A. KM 51 AU. 150, Germany. Weimar Republic - Tubingen university. 3 Reichsmark F. KM 54. UNC. 125,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten

95 837. Germany. Weimar Republic - Tübingen. 5 Reichsmark F. KM 55. UNC. 225, Germany. Weimar Republic - Lessing. 3 Reichsmark A. KM 60 AU. 40, Germany. Weimar Republic - Naumburg. 3 Reichsmark A. KM 57 AU. 60, Germany. Weimar Republic - Schwurhand. 3 Reichsmark A. KM 63 AU. 40,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten 839. Germany. Weimar Republic - Dürer. 3 Reichsmark D. KM 58 AU. 200, Germany. Weimar Republic - Dinkelsbuhl. 3 Reichsmark D. KM 59. UNC. 300, Germany. Weimar Republic - Waldeck Preussen. 3 Reichsmark A. KM 62. UNC. 60, Germany. Weimar Republic - Lessing. 5 Reichsmark A. KM 61. VF +. 40,-

96 845. Germany. Weimar Republic - Schwurhand. 5 Reichsmark A. KM 64. VF. 50, Germany. Weimar Republic - Zeppelin. 5 Reichsmark A. KM 68 AU. 65, Germany. Weimar Republic - Meissen. 3 Reichsmark E. KM 65. UNC. 70, Germany. Weimar Republic - Zeppelin. 3 Reichsmark D. KM 67 AU. 50, Germany. Weimar Republic - Meissen. 5 Reichsmark E. KM 66 AU. 140, Germany. Weimar Republic - Von Der Vogelweide. 3 Reichsmark A. KM 69 AU. 50, Germany. Weimar Republic - Rheinland. 3 Reichsmark J. KM 70 AU. 50, Germany. Weimar Republic - Rheinland. 5 Reichsmark J. KM 71 AU. 100,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten

97 853. Germany. Weimar Republic - Magdeburg. 3 Reichsmark A. KM 72 AU. 90, Germany. Weimar Republic - Goethe. 5 Reichsmark. 1932A. KM 77. AU. 1000, Germany. Weimar Republic. 3 Reichsmark A. KM 74. VF , Germany. Weimar Republic - Goethe. 3 Reichsmark D. KM 76. UNC. 50,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten 855. Germany. Weimar Republic - Stein. 3 Reichsmark. 1931A. KM 73. VF +. 60, Germany. Weimar Republic - Eichbaum. 5 Reichsmark D. KM 56. UNC. 60, Germany. Weimar Republic - Luther. 2 Reichsmark A. KM 79. VF. 15, Germany. Third Reich. Luther. 5 Reichsmark D. KM 80. VF +. 40,-

98 861. Germany. Weimar Republic - Schiller. 2 Reichsmark F. KM 84. VF. 15, Germany. 50 Reichspfennig A. KM 95. XF. 20, Germany. Third Reich. 5 Reichsmark F. KM 85. UNC. 90, Germany. Third Reich. 50 Pfennig D. KM 95 AU. 50, Germany. Weimar Republic. 5 Pfennig 126 F and 10 Pfennig G. KM VF +. 60, Germany. Third Reich. 1 Reichsmark J. KM 78. VF +. 10, Germany. Third Reich. 5 and 10 Pfennig Zinc A. KM 98, 99. VF +. 30, Germany. Federal Republic. 5 DM D. KM 113. UNC. 200,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten

99 869. Germany. Federal Republic. Schiller. 5 DM F. KM 114 AU. 90, Germany. Koblenz. Werner von Falkenstein. Goldgulden. Noss 299, Felke 839, Fr SS. 300, Germany. Federal Republic. Von Baden. 5 DM G. KM 115 AU. 90, Germany. Prussia. Lot (3) 5 Mark B, 1902 A and 1903 A. VF. 45,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten 1957 J. KM 117 AU. 90, Germany. Federal Republic. Fichte. 5 DM J. KM UNC. 25, Germany. Lot (12) o.a. Drei Mark J. 75, Germany. Federal republic. Lot (4) 2 DM j.j.f.f. KM 111. VF +. 40,-

100 877. Germany. Lot waaronder zilveren exemplaren, circa 100 gram. 70, Germany. Album Duitsland. Vanaf 1750 tot einde 20e eeuw. Veel zilver. Diverse kwaliteiten. 1250, Germany. BRD. 10 DM (34) en 5 DM (24). 200, Engelse koloniën. O.a. Gibraltar, Falklands etc. Vnl. Nikkelen Crowns (180). Zeer Fraai en beter. 200, Germany. Album Duits noodgeld van steden en dorpen. Circa 450 stuks. Geen doubletten. Diverse kwaliteiten. 200, Germany. Album Duitsland Weimar, o.a. 5 en 10 Pfenning op jaartal (255). Diverse kwaliteiten. 80, Great Britain. Album Groot Britannië en Koloniën. (229) Diverse kwaliteiten. 80, Great Britain. Henry VIII. Halfgroat S VF. 175,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten

101 885. Great Britain. Elisabeth I. VF. 75, Great Britain. George III. Silver Penny KM 594. VF. 15, Great Britain. George II. Sixpence KM VF. 25, Great Britain. George III. 2 Pence KM 595. VF +. 20,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten 887. Great Britain. George III. 3 Pence KM 591. XF. 30, Great Britain. George III. Shilling KM 597. VF , Great Britain. George III. 4 Pence KM XF. 40, Great Britain. George III. 6 Pence KM VF +. 25,-

102 893. Great Britain. George III. 6 Pence KM XF. 35, Great Britain. George III. Silver Penny KM 610. VF +. 25, Great Britain. George III. Shilling KM VF scratches. 20, Great Britain. George III. 3 Pence KM 616. XF. 25, Great Britain. George III. Shilling No hearts. KM VF +. 30, Great Britain. George III. Shilling No hearts, no stop above head. KM VF +. 40, Great Britain. George III. 2 Pence KM 619. VF -. 50, Great Britain. George III. 4 Pence KM 617 AU. 50,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten

103 901. Great Britain. George III. Five Shillings Dollar KM Tn 1. VF , Great Britain. George III. 3 Shilling KM Tn 5. VF. 50, Great Britain. George III. 1 Shilling 6 Pence KM Tn 3. VF +. 50, Great Britain. George III. Half Crown KM 672. VF. 50,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten 903. Great Britain. George III. Bank token 1 Shilling 6 Pence KM Tn.3. VF. 25, Great Britain. George III. 3 Shilling KM TN 4. VF +. 50, Great Britain. George III. Half Sovereign KM 673. VF. Scratch on reverse. 125, Great Britain. George III. Silver Penny KM 668. XF. 15,-

104 909. Great Britain. George III. 2 Pence KM 669. VF +. 20, Great Britain. George III. Crown. 1820, XL. KM 675. AU. 250, Great Britain. George III. 4 Pence KM 671. PL. 80, Great Britain. George IIII. Shilling KM 687. VF +. 35, Great Britain. George III. Half Crown KM 672. VF +. 40, Great Britain. George IIII. Half Crown KM 676. VF +. 70, Great Britain. George IIII. Crown. 1821, Secundo. KM VF. 100, Great Britain. George IIII. Half Crown KM 688. VF +. 40,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten

105 917. Great Britain. George IIII. Shilling KM 687 AU. 70, Great Britain. William IIII. Sovereign KM 717. Fr UNC. 1200, Great Britain. George IV. Sovereign KM 696. VF , Great Britain. William IIII. Silver Penny KM 727. PL. 20,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten 919. Great Britain. George IIII. 6 Pence KM 698. VF. 10, Great Britain. George IIII. 4 Pence KM 686. VF +. 15, Great Britain. William IIII. 6 Pence KM 712. XF. 40, Great Britain. William IIII. 1 Shilling KM 713. VF. 20,-

106 925. Great Britain. William IIII. Half Crown KM VF +. 40, Great Britain. Victoria. 1 1/ KM 728. VF +. 10, Great Britain. William IIII. 4 Pence KM 711. VF +. 20, Great Britain. Victoria. Half Sovereign KM VF. 100, Great Britain. William IIII. 1 1/2 Pence KM 719. VF +. 10, Great Britain. Victoria. 2 Pence KM 729. VF +. 10, Great Britain. Victoria. Half Crown KM 740. VF. 35, Great Britain. Victoria. Crown KM 741 rim nick. VF. 30,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten

107 933. Great Britain. Victoria. 1 Florin KM 745. VF +. 30, Great Britain. Victoria. Sovereign Dienumber 66. KM VF. 240, Great Britain. Victoria. 4 Pence KM 732. PL. 50, Great Britain. Victoria. Half Sovereign KM Fine. 100,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten 935. Great Britain. Victoria. Sovereign KM VF. 250, Great Britain. Victoria. Crown LVI. KM 783. VF +. 30, Great Britain. vanaf 1/3 Farthing 1876 tot en met 3 Pence Diverse kwaliteiten. 120, Great Britain. Victoria. Half Crown KM 756. VF +. 30,-

108 941. Great Britain. Victoria. Florin KM VF. 30, Great Britain. Edward VII. Crown KM 803. XF. 50, Great Britain. Victoria. Half Sovereign KM 766. BU. 250, Great Britain. Proofset (9) in case of issue KM PS 23. Proof. 90, Great Britain. Victoria. Double Florin KM 763. VF +. 35, Great Britain. Victoria. Crown KM 765. VF +. 25, Great Britain. Lot vnl. 19e en 20e eeuw. Veel zilveren exemplaren. Circa 280 gram. 250, Great Britain. Muntendoosje ten bate van gold sovereigns. 9 karaat, 17,46 gram. 350,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten

109 949. Greece. George I. 5 Drachmai KM 46. VF. 50, Italy. Victor Emanuel II. 5 Lire P. KM C VF -. 25, Hungary. 20 Forint BP. KM 539. XF. 20, Italy. Naples and Sicily. Ferdinand II. 120 Grana KM C 153c. VF. 30,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten 951. Hungary. Lot (14) a.o. 500 Forint 1984 KM 640, 642, 661 etc BU. 160, Italy. Ferrara. Ercole II. Scudo. Fine. 250, Liechtenstein. John II. 1 Krone KM Y 22. UNC. 20, Oostenrijk en San Marino. Album vnl. Aluminium. Zeer Fraai tot UNC. 25,-

110 957. Poland. 10 Zlotych. (1933). KM Y 23. XF. 35, Romania. Carol I. 50 Lei KM 39 AU. 600, Portugal en Zuid Afrika. Album Portugal en Zuid Afrika (290). Diverse kwaliteiten. 50, Romania. Carol I. 50 Lei KM 39. AU with mounted ring. 500, Romania. Carol I. 20 Lei KM 37. AU. 400, Romania. Carol I. 20 Lei KM 37. AU. 400, Russia. Peter I. Rouble KM Fine. 125, Russia. Peter II. Rouble KM Fine ex mount. 50,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten

111 965. Russia. Anna Rouble CNB. KM 204. Fine. 125, Russia. Nicholas II. 20 Kopeks AB. KM Y 22a.1. UNC. 50, Russia. Paul I. 2 Kopeks A.M. KM VF. 50, Russia. Nicholas II. 5 Roubles KM Y 62. VF. 140,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten 967. Russia. Paul I. 2 Kopeks EM. KM C VF +. 50, Russia. Nicholas I. 10 Kopeks KB. KM C VF +. 25, Russia. Rouble KM Y 84. VF +. 20, Russia Zeer Fraai-UNC. 200,-

112 973. Russia. 20 ste eeuw. Zeer Fraai tot UNC. 200, Russia. Album Rusland (152) O.a. 5 Kopeken Diverse kwaliteiten. 500, Russia. Lot (18) Denga Fine to VF. 50, Russia. Lot (69) Kopeken Geen doubletten. Diverse kwaliteiten. 150, Russia. Lot (14) Denga KM 188. Fine to VF. 70, Russia. Rusland lot (78) 2 Kopeken Geen doubletten. Diverse kwaliteiten. 225, Russia. Lot (38) 1/4 en 1/2 Kopeken Fine to VF. 50, Russia. Lot (circa 100) only silver ,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten

113 981. Scandinavië. Album. Diverse kwaliteiten. 100, Switserland. 5 Franc B. KM 11. VF. 70, Spain. 50 Centavos Arrows pointed downwards. KM 776. VF +. 40, Switserland. 5 Franc B. KM 34. VF. 60,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten 983. Straits Settlements. Edward VII. 1 Dollar KM 26. VF +. 20, Straits Settlements. 50 Cents / Half Dollar KM 24. VF +. 10, Switserland. 10 Francs B. KM 36 AU. 85, Switserland. 10 Francs B. KM 36 AU. 85,-

114 989. Switserland. 5 Francs KM 37. XF. 40, Australia. Melbourne. Victoria. Sovereign KM 6. VF Cleaned. 240, Switserland. Lot vnl. 20e eeuw, waaronder zilveren exemplaren. 100, Asia. Albums collectie Azië, o.a. Hong Kong en India. Diverse kwaliteiten. 100, Vatican. Pius XI. Set 1929 (9) including gold 100 Lire. KM-MS1. FDC. 300,- Wereld 992. Australia. Victoria. Half Sovereign KM 3. VF. 150, Bahrain. 500 Fils KM 8. UNC. 15, Canada. Victoria. Album Canada. O.a. centen. Diverse kwaliteiten. 100,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten

115 997. Canada. Lot (6) 5 Cents. 1880,1899,1901,1914, 1915 and , Ecuador. Santiago Chile. Un Sucre KM VF. 20, China. Republic. Yuan. year 3 (1914). KM Y 329. VF +. 30, Egypt. Lot(3) 5 Pounds KM 707 and 708. Proof. 40,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten 999. China. Republic. Yuan KM Y 345. UNC. 35, China. 10 Yuan Lunar Series, Year of the Ox. KM 119. AU. 25, German East Africa. 1 Rupie J. KM 10 AU. 100, India. Lot (4) Rupee. 1862, 1878, 1892 and VF +. 50,-

116 1005. India. Victoria. Rupee B incuse. KM 492. XF. 20, Japan. Meiji. 5 Sen. year KM Y 1. XF. 200, Iran. Ahmad Shah Dinars KM , Liberia. Pope John Paul II. 20 Dollars Proof. 20, Israel. 500 Pruta KM 16. UNC. 25, Jamaica. 5 Dollars (Afbeelding verkleind). KM 59. XF. 30, Mexico. Mexico city. Charles IIII. 8 Reales KM 109. VF. 20, Mexico. 1 Peso KM 453. VF. Ex mount. 35,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten

117 1013. Panama. 20 Balboas (Afbeelding verkleind). KM 31. XF. 60, USA. 10 Cents s. XF. 40, South Africa. Half Pound KM 9.2. VF. 1000, USA. 5 Dollars FR VF ,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten South Africa. Lot (12) o.a. 3 Pence 1896, 2 1/2 Shilling 1956 Proof. VF to Proof. 60, Thailand en Tonga. Vnl. UNC. 150, USA. 5 Dollars FR VF , USA. Lot (19) o.a. Half dime ,-

118 1021. USA. Lot (10) Dollar VF to UNC. 100, Wereld. Album collectie wereld. Zeer Fraai tot UNC. 500, USA. Lot (6) Dollar O,1885 O, 1887, 1891, 1896 en 1899 O. AU and better. 150, Wereld. Collectie wereld in 5 albums. Diverse kwaliteiten. 175, USA. Lot (10) Dollar VF -UNC. 100, USA. Lot (3) Dollar. 1921D, 1923 and AU and better. 60, Wereld. Collectie wereld in 5 albums. Diverse kwaliteiten. 400, Wereld. Collectie wereld in 6 albums. Geen doubletten, veel moderne crownsize munten. Zeer Fraai tot UNC. 350,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten

119 Kwaliteitsaanduidingen Grades - Qualität - Qualité Nederlands English Deutsch Français UNC uncirculated UNC BU Zeer goed Very good S.g.e. T.b.c. De kwaliteitsaanduidingen, die overeenkomstig gebruikelijke maatstaven zijn aangebracht, gelden als persoonlijke beoordelingen. Categorie_bold Categorie_bold_tint

120 > Categorie_bold Categorie_bold_tint

121 1 gulden Nederland. 1 gulden. Zilverbon. Type Zeer Fraai / Prachtig. (Alm. 01-1b. AV. 1.1b). Serienummer 22. Mooi fris biljet, klein scheurtje in bovenrand. - Zeer Fraai / Prachtig. 60, Nederland. 1 gulden. Zilverbon. Type Zeer Fraai / Prachtig. (Alm. 03-1a. AV. 3.1a). Serienummer K Mooie kleur. - Zeer Fraai / Prachtig. 60, Nederland. 1 gulden. Zilverbon. Type UNC. (Alm. 02-1b. AV. 2.1b). Serienummer QN Plomp cat. PL2.p1.d. Horizontaal en verticaal geperforeerd. - UNC. 80, Nederland. 1 gulden. Zilverbon. Type UNC. (Alm. 04-1a. AV. 04.1a). Serienummer D Plomp cat. PL4.a. 1 letter zeer zeldzaam in deze kwaliteit. - UNC. 350, Nederland. 1 gulden. Zilverbon. Type Prachtig ++. (Alm AV. 2.3). Serienummer BOS Zeer mooie kwaliteit. - Prachtig , Nederland. 1 gulden. Muntbiljet. Type Wilhelmina - Prachtig +. (Alm AV. 05.1). Serienummer FR Fris biljet. - Prachtig +. 60,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Nederland. 1 gulden. Zilverbon. Type Prachtig. (Alm AV. 2.3). Serienummer BOS Vlek op 80,- achterzijde. - Prachtig Nederland. 1 gulden. Zilverbon. Type Fraai +. (Alm AV. 2.3). Serienummer CBC ,- Klein scheurtje in rand. - Fraai Nederland. 1 gulden. Muntbiljet. Type Wilhelmina - Zeer Fraai -. (Alm AV. 05.1). Serienummer FZ Zeldzaam type: Plomp cat. PL5.a1 1ste serie deze zijn gedeeltelijk uitgebracht. 40,- - Zeer Fraai Nederland. 1 gulden. Muntbiljet. Type Wilhelmina - UNC. (Alm. 06-1aa. AV. 06.1a.2). Serienummer X Schaars type grote letter. - UNC. 125,-

122 1039. Nederland. 1 gulden. Muntbiljet. Type Wilhelmina - UNC. (Alm. 06-1b. AV. 06.1b). Serienummer AJ UNC. 60, Nederland. 1 gulden. Muntbiljet. Type Juliana - UNC. (Alm. 07-1b. AV. 7.1b). Serienummer BQE letters. Zeldzaam. Origineel. - UNC. 2½ gulden 80, Nederland. 1 gulden. Muntbiljet. Type Juliana - UNC. (Alm. 07-1a. AV. 7.1a). Serienummer 4HY Plomp cat. PL7.s2. Geperforeerd. Zeer zeldzaam. Cijfertype 1. - UNC. 450, Nederland. 2½ gulden. Zilverbon. Type Zeer Fraai. (Alm. 10-1b. AV. 8.1b). Serienummer plekken op achterzijde. - Zeer Fraai. 225, Nederland. 1 gulden. Muntbiljet. Type Juliana - UNC. (Alm. 07-1a. AV. 7.1a). Serienummer 5XA Plomp cat. PL7.s2. Geperforeerd. Zeer zeldzaam. Cijfertype 2. - UNC. 450, Nederland. 2½ gulden. Zilverbon. Type Fraai -. (Alm. 11-2b. AV. 9.2b). Serienummer BA ,- Beschadigd in het midden. - Fraai Nederland. 1 gulden. Muntbiljet. Type Juliana - UNC. (Alm. 07-1b. AV. 7.1b). Serienummer BQE letters. Zeldzaam. Schoongemaakt. - UNC Nederland. 1 gulden. Zilverbon. Type div. - Zeer Fraai. Diverse serienummers. 4 stuks: 1 gulden 1938, 1943, 1945, Zeer Fraai. 80,- 40, Nederland. 2½ gulden. Zilverbon. Type Zeer Fraai. (Alm. 11-3a. AV. 9.3a). Serienummer SJ Zeer Fraai. 150, Nederland. 2½ gulden. Zilverbon. Type Prachtig +. (Alm. 11-3b. AV. 9.3b). Serienummer AAN Zeer mooi biljet, alle drukgangen scherp zichtbaar! - Prachtig ,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten

123 1049. Nederland. 2½ gulden. Zilverbon. Type Zeer Fraai. (Alm AV. 10.2). Serienummer HL Zeer Fraai. 80, Nederland. 2½ gulden. Muntbiljet. Type Wilhelmina - Zeer Fraai. (Alm. 15-1e. AV. 13.1b.2). Serienummer AG ,- Schaars type in deze kwaliteit. - Zeer Fraai Nederland. 2½ gulden. Zilverbon. Type Zeer Fraai -. (Alm. 12-4b. AV. 10.4b). Serienummer AF Centrum gaatje. - Zeer Fraai -. 80, Nederland. 2½ gulden. Muntbiljet. Type Wilhelmina - Zeer Fraai -. (Alm. 16-1a. AV. 13.1b.2). Serienummer AAF ,- PL17.b. 3 letters zeldzaam. - Zeer Fraai Nederland. 2½ gulden. Muntbiljet. Type Wilhelmina - Prachtig. 20,- (Alm AV. 12.1). Serienummer EB Prachtig Nederland. 2½ gulden. Muntbiljet. Type div. - Zeer Fraai +. Diverse serienummers. 3 stuks: 2½ gulden 1938, 1943, Zeer Fraai +. 5 gulden 45,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Nederland. 2½ gulden. Muntbiljet. Type Wilhelmina - UNC. (Alm. 15-1b. AV. 13.1b.1). Serienummer AW ,- Mooie staat. - UNC Nederland. 2½ gulden. Muntbiljet/misdruk. T ype Wilhelmina - Fraai +. (Alm. 15-1b. AV. 13.1b.1). Serienummer 1AN ,- Misdruk achterzijde verschoven. - Fraai Nederland. 5 gulden. Zilverbon. Type Zeer Fraai -. (Alm. 21-1b. AV. 16.1b). Serienummer 28. Zeldzaam type 2 cijfers. - Zeer Fraai , Nederland. 5 gulden. Zilverbon. Type UNC. (Alm. 22.1c. AV. 17.1b.2). Serienummer DL UNC. 175,-

124 1059. Nederland. 5 gulden. Zilverbon. Type Zeer Fraai -. (Alm. 22.1c. AV. 17.1b.2). Serienummer DF Zeer Fraai -. 60, Nederland. 10 gulden. Muntbiljet. Type Fraai. (Alm AV. 24.3). Serienummer FF PL29.c3. Kleine slijtage gaatjes leuk stempel op keerzijde. - Fraai. 950, Nederland. 5 gulden. Zilverbon. Type UNC. (Alm. 22.1d. AV. 17.1b.2). Serienummer EP ,- Zeldzaam type in deze kwaliteit. - UNC Nederland. 10 gulden. Muntbiljet. Type Fraai. (Alm AV. 24.4). Serienummer IK Pl29.d. Centrum gaatje en slijtage gaatjes in het midden. - Fraai. 950, Nederland. 5 gulden. Zilverbon. Type Zeer Fraai. (Alm. 22.1d. AV. 17.1b.2). Serienummer DP Zeldzaam type. - Zeer Fraai. 200, Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Arbeid en Welvaart - Fraai +. (Alm. 36-3b. AV. 25.3). Serienummer GH PL31.d. 1250,- Zeldzame handtekening Moens/Vissering. - Fraai Nederland. 5 gulden. Bankbiljet. Type Vondel - Zeer Fraai. (Alm AV. 18.1c). Serienummer 6AA Zeer Fraai. 10 gulden Nederland. 10 gulden. Muntbiljet. Type Fraai. (Alm AV. 23.6). Serienummer GK PL27.f. Scheurtje in bovenrand centrumgaatje. - Fraai. 25,- 2200, Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Arbeid en Welvaart - Zeer Fraai. (Alm. 36-4a. AV. 25.4a). Serienummer N PL31.d ,- Zeldzaam 1 letter voor het serienummer. - Zeer Fraai Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Arbeid en Welvaart - Zeer Fraai +. (Alm. 36-4b. AV. 25.4b). Serienummer SC ,- Mooie kwaliteit! - Zeer Fraai +. Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten

125 1069. Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Arbeid en Welvaart - Fraai. (Alm. 36-4b. AV. 25.4b). Serienummer NT ,- Scheurtjes in de rand. - Fraai Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Arbeid en Welvaart - Zeer Fraai +. (Alm. 38-1b. AV. 27.1b.2). Serienummer EE ,- - Zeer Fraai Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Arbeid en Welvaart - Zeer Fraai. (Alm. 38-1a. AV. 27.1b.2). Serienummer L PL34.c2.a. Zeldzame variant 1 letter voor het serienummer. 1200,- Centrum gaatje. - Zeer Fraai Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Arbeid en Welvaart - Zeer Fraai. (Alm. 38-1b. AV. 27.1b.2). Serienummer EM ,- - Zeer Fraai Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Arbeid en Welvaart - Zeer Fraai +. (Alm. 38-1b. AV. 27.1b.1.2). Serienummer CK ,- Papiervariant nagelijmd dikker papier. - Zeer Fraai Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Zeeuws Meisje - Zeer Fraai. (Alm AV. 28.2). Diverse serienummers. 200,- Mooi lot van 5 stuks. - Zeer Fraai. Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Arbeid en Welvaart - Fraai. (Alm. 38-1b. AV. 27.1b.1.2). Serienummer CX ,- Centrum gaatje. - Fraai Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Arbeid en Welvaart - Zeer Fraai +. (Alm. 38-1b. AV. 27.1b.2). Serienummer HN ,- Mooie staat. - Zeer Fraai Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Zeeuws Meisje - Prachtig +. (Alm. 39-2b. AV. 28.1c). Serienummer QC ,- Mooie staat. - Prachtig Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Zeeuws Meisje - Zeer Fraai. (Alm. 39-2b. AV. 28.1c). Serienummer SD ,- Stempel buiten omloop. - Zeer Fraai.

126 1079. Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Zeeuws Meisje - Fraai / Zeer Fraai. (Alm AV. 28.2b). Serienummer CCB ,- PL35.d2. Schaars type 3 letters. - Fraai / Zeer Fraai Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1940I. Emma - Zeer Fraai +. (Alm AV. 30.1). Serienummer 5AE ,- - Zeer Fraai Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Grijsaard - Zeer Fraai. (Alm AV. 29.1). Diverse serienummers. 50,- Lot: 5 stuks. - Zeer Fraai Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1940I. Emma - Zeer Fraai. (Alm AV. 30.1). Serienummer 2AC ,- - Zeer Fraai Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Grijsaard - UNC. (Alm. 40-1a. AV. 29.1a). Serienummer QQ ,- Mooie kwaliteit voor dit biljet. - UNC Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1940I. Emma - Zeer Fraai. (Alm AV. 30.1). Serienummer 5AE ,- Cijfer erop geschreven. - Zeer Fraai Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Grijsaard - Prachtig +. (Alm. 40-1a. AV. 29.1a). Serienummer QQ ,- Prachtig Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Grijsaard - Zeer Fraai. (Alm. 40-1b. AV. 29.1b.2). Serienummer 7RO PL36.b2. Zeldzaam type verbeterd watermerk. - Zeer Fraai. 60, Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1940II. Meisje met druiven - Zeer Fraai ++. (Alm AV. 31.1). Serienummer 2AD Mooie kwaliteit voor dit biljet. Tyoe met de lastigere handt. - Zeer Fraai , Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1940II. Meisje met druiven - Zeer Fraai. (Alm AV. 31.2). Diverse serienummers. 35,- Lot: 5 stuks. - Zeer Fraai. Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten

127 1089. Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1943I. Staalmeester - UNC. 40,- (Alm AV. 32.1). Serienummer 8BD UNC Nederland. 10 gulden. Muntbiljet. Type 1943II. Wilhelmina - Zeer Fraai / Prachtig. (Alm AV. 33.1). Serienummer DC ,- Mooie staat. - Zeer Fraai / Prachtig Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1943I. Staalmeester - UNC. 40,- (Alm AV. 32.1). Serienummer 6AL UNC Nederland. 10 gulden. Muntbiljet. Type 1943II. Wilhelmina - Zeer Fraai / Prachtig. (Alm AV. 33.1). Serienummer DG ,- Mooie staat. - Zeer Fraai / Prachtig Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1943I. Staalmeester - Zeer Fraai. (Alm AV. 32.1). Serienummer 8BL ,- Stempel buiten omloop. - Zeer Fraai Nederland. 10 gulden. Muntbiljet. Type 1943II. Wilhelmina - Zeer Fraai +. (Alm AV. 33.1). Serienummer DF ,- - Zeer Fraai +. Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1943I. Staalmeester - Zeer Fraai. (Alm AV. 32.1). Serienummer 1BG ,- Stempel buiten omloop. - Zeer Fraai Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1943I. Staalmeester - Zeer Fraai / Prachtig. (Alm AV. 32.1). Diverse serienummers. 35,- Lot: 5 stuks. - Zeer Fraai / Prachtig Nederland. 10 gulden. Muntbiljet. Type 1943II. Wilhelmina - Zeer Fraai. (Alm AV. 33.1). Serienummer DC ,- - Zeer Fraai Nederland. 10 gulden. Muntbiljet. Type 1943II. Wilhelmina - Zeer Fraai -. (Alm AV. 33.1). Serienummer DB ,- - Zeer Fraai -.

128 1099. Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1945I. Lieftincktientje - Prachtig. (Alm. 45-1a. AV. 34.1a). Serienummer 7DR ,- - Prachtig Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1945II. Willem I Staatsmijnen - Zeer Fraai -. (Alm AV. 35.1a). Serienummer 2AE ,- - Zeer Fraai Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1945I. Lieftincktientje - Zeer Fraai. (Alm. 45-1a. AV. 34.1a). Serienummer 7CE ,- - Zeer Fraai Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Willem I Molen - Prachtig. (Alm AV. 35A.1b). Serienummer 5AY ,- Mooie staat. - Prachtig Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1945II. Willem I Staatsmijnen - Fraai +. (Alm AV. 35.1b). Serienummer 2AZ Fraai 55, Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Willem I Molen - Zeer Fraai / Prachtig. (Alm AV. 35A.1b). Serienummer 4AG ,- - Zeer Fraai / Prachtig Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1945II. Willem I Staatsmijnen - UNC. (Alm. 46-1S AV. 35.S.2). Serienummer 2AH PL ,- s3. Specimen RRR zeer mooie kwaliteit. - UNC Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1945II. Willem I Staatsmijnen - Prachtig. (Alm AV. 35.1a). Serienummer 2AA ,- - Prachtig Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Willem I Molen - Zeer Fraai. (Alm AV. 35A.1b). Serienummer 4AH ,- - Zeer Fraai Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Willem I Molen - Zeer Fraai -. (Alm AV. 35A.1b). Diverse serienummers. Lot: 5 125,- stuks. - Zeer Fraai -. Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten

129 1109. Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Hugo de Groot - UNC. (Alm. 48-1a. AV. 36S). Serienummer 9XZ Specimen zeldzaam PL45.s.a2. Eerste serie in bruine kleur. - UNC. 650, Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Stuurman - Zeer Fraai. (Alm. 57.1a. AV. 40.1a). Serienummer CM PL ,- a2.r. Zeldzame Replacement. - Zeer Fraai. 20 gulden Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Hugo de Groot - Zeer Fraai. (Alm. 48-1a. AV. 36.1). Diverse serienummers. Lot: 5 stuks leuke types. - Zeer Fraai. 25, Nederland. 20 gulden. Bankbiljet. Type Stuurman - Zeer Fraai. (Alm. 57.1a. AV. 40.1a). Serienummer CN ,- - Zeer Fraai Nederland. 10 gulden. Bankbiljet/misdruk. Type Hugo de Groot - Fraai. 10,- (Alm. 48-1a. AV. 36.1). Serienummer. Misdruk? - Fraai Nederland. 20 gulden. Bankbiljet. Type Stuurman - Zeer Fraai +. (Alm. 57.1a. AV. 40.1a). Serienummer DJ PL50.b1. 100,- Handtekening in plaatdruk. - Zeer Fraai +. Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Frans Hals - UNC. (Alm. 49-1a. AV. 37.1a.2). Serienummer PL47.a. Met bulls eye zeer mooie UNC. - UNC. 50, Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type IJsvogel - UNC. (Alm AV. 38.1a.2). Serienummer ,- PL48.1b.2. Proefserie Zeldzaam. - UNC Nederland. 20 gulden. Bankbiljet. Type Stuurman - Zeer Fraai. (Alm. 57.1a. AV. 40.1a). Serienummer DK PL50. 80,- b1. Handtekening in plaatdruk. - Zeer Fraai Nederland. 20 gulden. Bankbiljet. Type Stuurman - Zeer Fraai -. (Alm. 57.1b. AV. 40.2). Serienummer EF ,- - Zeer Fraai -.

130 1119. Nederland. 20 gulden. Bankbiljet. Type E mma - Zeer Fraai +. (Alm AV. 41.1). Diverse serienummers. 40,- Lot: 5 stuks. - Zeer Fraai Nederland. 20 gulden. Bankbiljet. Type Stadhouder Willem III - Zeer Fraai -. (Alm AV. 42.1). Serienummer 1AF ,- - Zeer Fraai Nederland. 20 gulden. Bankbiljet. Type Emma - Zeer Fraai +. (Alm AV. 41.1b.2). Serienummer CT ,- Overdruk. - Zeer Fraai Nederland. 20 gulden. Bankbiljet. Type Stadhouder Willem III - Fraai -. (Alm AV. 42.1). Serienummer 1AX ,- Beschadigd. - Fraai Nederland. 20 gulden. Bankbiljet. Type Emma - Zeer Fraai. (Alm AV. 41.1b.2). Serienummer CW Overdruk. - Zeer Fraai. 40, Nederland. 20 gulden. Bankbiljet. Type Stadhouder Willem III - Fraai -. (Alm AV. 42.1). Serienummer 1AX ,- Beschadigd. - Fraai Nederland. 20 gulden. Bankbiljet. Type Stadhouder Willem III - UNC. (Alm AV. 42S.2). Serienummer 1AJ ,- PL52.s2. Specimen RRR zeer mooie kwaliteit. - UNC Nederland. 20 gulden. Bankbiljet. Type Stadhouder Willem III - Prachtig. (Alm AV. 42S). Serienummer 1AA ,- PL52.s1.c2. Specimen RRR. - Prachtig Nederland. 20 gulden. Bankbiljet. Type Stadhouder Willem III - Zeer Fraai / Prachtig. (Alm AV. 42.1). Serienummer 1AY ,- Mooie staat. - Zeer Fraai / Prachtig Nederland. 20 gulden. Bankbiljet. Type Boerhaave - Zeer Fraai +. (Alm AV. 43.1). Serienummer 5AK ,- - Zeer Fraai +. Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten

131 1129. Nederland. 20 gulden. Bankbiljet. Type Boerhaave - Zeer Fraai +. (Alm AV. 43.1). Serienummer 2AB ,- - Zeer Fraai Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Willem van Oranje - Zeer Fraai +. (Alm. 73-1c. AV. 47.1c.4). Serienummer CF ,- - Zeer Fraai Nederland. 20 gulden. Bankbiljet. Type Boerhaave - Zeer Fraai. (Alm AV. 43.1). Serienummer 6AR ,- - Zeer Fraai. 25 gulden Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Willem van Oranje - Zeer Fraai +. (Alm AV. 47A.2). Serienummer GH ,- - Zeer Fraai Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Geeltje - Zeer Fraai +. (Alm AV b). Serienummer DD ,- Zeldzaam biljet in mooie staat. - Zeer Fraai Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Willem van Oranje - Zeer Fraai. (Alm AV. 47A.2). Serienummer GL ,- - Zeer Fraai. Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Geeltje - Zeer Fraai -. (Alm AV b). Serienummer AY ,- - Zeer Fraai Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Willem van Oranje - Zeer Fraai -. (Alm. 73-1ab. AV. 47.1c.1). Serienummer AL ,- PL58.c1. Stempels buiten omloop. - Zeer Fraai Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Willem van Oranje - Fraai / Zeer Fraai. (Alm AV. 47A.2). Serienummer FV ,- - Fraai / Zeer Fraai Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Willem van Oranje - Nagenoeg UNC. (Alm AV. 47A.2). Serienummer HX ,- - Nagenoeg UNC.

132 1139. Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Willem van Oranje - Zeer Fraai. (Alm AV. 47A.2). Serienummer HP ,- - Zeer Fraai Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Prinsesje - Zeer Fraai. (Alm AV. 49.1). Serienummer BE ,- - Zeer Fraai Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Mees - Prachtig +. (Alm AV. 50.1b). Serienummer NV Prachtig +. 80, Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Prinsesje - Fraai +. 50,- (Alm AV. 49.1). Serienummer BT Fraai Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Mees - Zeer Fraai +. (Alm AV. 50.1b). Serienummer KE Replacement! - Zeer Fraai +. 60, Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1943I. Prinsesje - Nagenoeg UNC. (Alm. 78-1a. AV. 50.1a). Serienummer 1AN ,- - Nagenoeg UNC Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Mees - Zeer Fraai. (Alm AV. 50.1b). Diverse serienummers. Lot: 5 stuks. - Zeer Fraai. 30, Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Prinsesje - Prachtig +. (Alm AV. 49.1). Serienummer AX ,- - Prachtig Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1943I. Prinsesje - Zeer Fraai +. (Alm. 78-1a. AV. 50.1a). Serienummer 9AP ,- - Zeer Fraai Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1943I. Prinsesje - Fraai / Zeer Fraai. (Alm. 78-1a. AV. 50.1a). Diverse serienummers. 60,- Lot: 5 stuks. - Fraai / Zeer Fraai. Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten

133 1149. Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1943I. Prinsesje - UNC. (Alm. 78-1b. AV. 50.1b). Serienummer 10AO ,- - UNC Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Meisje in t blauw - Fraai / Zeer Fraai. (Alm. 80-1a. AV. 52.1a). Serienummer 1AH ,- - Fraai / Zeer Fraai Nederland. 25 gulden. Muntbiljet. Type 1943II. Wilhelmina - Zeer Fraai / Prachtig. (Alm AV. 51.1). Serienummer CB ,- - Zeer Fraai / Prachtig Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Meisje in t blauw - Fraai. (Alm. 80-1a. AV. 52.1a). Serienummer 5BB Fraai. 80, Nederland. 25 gulden. Muntbiljet. Type 1943II. Wilhelmina - Zeer Fraai. (Alm AV. 51.1). Serienummer CB ,- - Zeer Fraai Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Meisje in t blauw - Zeer Fraai +. (Alm. 80-1b. AV. 52.1b). Serienummer 3CK ,- - Zeer Fraai +. Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Meisje in t blauw - Zeer Fraai / Prachtig. (Alm. 80-1a. AV. 52.1a). Serienummer 1AS ,- Mooie kwaliteit. - Zeer Fraai / Prachtig Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Meisje in t blauw - Zeer Fraai +. (Alm. 80-1a. AV. 52.1a). Serienummer 3BN ,- - Zeer Fraai Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Flora - Nagenoeg UNC. (Alm AV. 53.S). Serienummer 9XZ PL66.S ,- Specimen. - Nagenoeg UNC Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Flora - Zeer Fraai +. (Alm AV. 53.S). Serienummer 9XZ PL66.S1. 700,- Specimen enkele gaatjes. - Zeer Fraai +.

134 1159. Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Flora - Zeer Fraai / Prachtig. (Alm AV. 53.1). Serienummer 6AR ,- - Zeer Fraai / Prachtig Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Salomo - Nagenoeg UNC. (Alm AV. 54-1S). Serienummer 9XZ ,- PL67.S1. Specimen. - Nagenoeg UNC Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Flora - Zeer Fraai. (Alm AV. 53.1). Serienummer 6AB ,- - Zeer Fraai Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Salomo - Prachtig +. (Alm AV. 54-1a). Serienummer 3BM ,- - Prachtig Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Flora - Zeer Fraai. (Alm AV. 53.1). Serienummer 8BB ,- - Zeer Fraai Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Salomo - Zeer Fraai / Prachtig. (Alm AV. 54-1). Serienummer 5CG ,- - Zeer Fraai / Prachtig Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Flora - Zeer Fraai -. (Alm AV. 53.1). Serienummer 2AZ ,- - Zeer Fraai Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Flora - Fraai / Zeer Fraai. (Alm AV. 53.1). Serienummer 8AF ,- - Fraai / Zeer Fraai Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Huygens - Zeer Fraai. (Alm. 83-1a. AV. 55.2a). Diverse serienummers. Lot: 5 stuks. - Zeer Fraai. 90, Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Huygens - UNC. (Alm. 83-1b. AV. 55.2b). Serienummer AKG ,- Mooie staat. - UNC. Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten

135 1169. Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Sweelinck - Nagenoeg UNC. (Alm AV. 56.1). Serienummer PL70.b2. papier vn Houtem & Palm. - Nagenoeg UNC. 40, Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Sweelinck - Prachtig +. (Alm AV. 56.1s). Serienummer PL70.s1. Specimen zeldzaam. - Prachtig , Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Sweelinck - Nagenoeg UNC. (Alm AV. 56.1). Serienummer PL70.b2. papier vn Houtem & Palm. - Nagenoeg UNC. 40, Nederland. 25 gulden. Bankbiljet/misdruk. Type Roodborstje - Prachtig. (Alm AV. 57.1). Serienummer Zeldzame misdruk. Mist tekst vijfentwintig gulden en gedeelte drukgang. - Prachtig. 400,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Sweelinck - Nagenoeg UNC. (Alm AV. 56.1). Serienummer Mooi Lot van 4 stuks. Lichte bundelvouw. - Nagenoeg UNC. 140, Nederland. 25 gulden. Bankbiljet/misdruk. Type Roodborstje - Zeer Fraai. (Alm AV. 57.1). Serienummer Misdruk verschoven druk. - Zeer Fraai. 80,-

136 40 gulden Nederland. 40 gulden. Bankbiljet. Type Prins Maurits - Zeer Fraai / Prachtig. (Alm. 93-1b. AV. 61.1b). Serienummer AE ,- Zeer mooie kwaliteit. - Zeer Fraai / Prachtig Nederland. 40 gulden. Bankbiljet. Type Prins Maurits - Zeer Fraai. (Alm. 93-1b. AV. 61.1b). Serienummer AS ,- Speldegaatjes. - Zeer Fraai Nederland. 40 gulden. Bankbiljet. Type Reliëfrand - Zeer Fraai +. (Alm AV. 59.9b). Serienummer BK Zeldzaam biljet mooie staat. - Zeer Fraai , Nederland. 40 gulden. Bankbiljet. Type Prins Maurits - Zeer Fraai. (Alm AV. 61.1c). Serienummer AX ,- PL76.c. Zeldzaam type kleine letters. - Zeer Fraai. 50 gulden Nederland. 40 gulden. Bankbiljet. Type Reliëfrand - Fraai / Zeer Fraai. (Alm AV. 59.9b). Serienummer BG Zeldzaam biljet. - Fraai / Zeer Fraai. 1600, Nederland. 50 gulden. Bankbiljet. Type Minerva - Zeer Fraai. (Alm. 96-1a. AV. 64.1a). Serienummer AQ ,- Zwarte handt. - Zeer Fraai Nederland. 50 gulden. Bankbiljet. Type Minerva - Zeer Fraai. (Alm. 96-1b. AV. 64.1b). Serienummer BN ,- Blauwe handt. - Zeer Fraai. Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten

137 1182. Nederland. 50 gulden. Bankbiljet. Type Oestereetster - Prachtig. (Alm AV. 65.1). Serienummer CJ ,- PL80.R. Replacement. - Prachtig Nederland. 50 gulden. Bankbiljet. Type Stadhouder Willem II - Zeer Fraai +. (Alm AV. 67.1). Serienummer BT ,- - Zeer Fraai Nederland. 50 gulden. Bankbiljet. Type Oestereetster - Zeer Fraai +. (Alm AV. 65.1). Serienummer CD ,- - Zeer Fraai Nederland. 50 gulden. Bankbiljet. Type Stadhouder Willem II - Zeer Fraai. (Alm AV. 67.1). Serienummer AP ,- - Zeer Fraai Nederland. 50 gulden. Bankbiljet. Type Oestereetster - Zeer Fraai +. (Alm AV. 65.1). Serienummer AF ,- Stempel buiten omloop. - Zeer Fraai Nederland. 50 gulden. Bankbiljet. Type Stadhouder Willem II - Fraai +. (Alm AV. 67.1). Serienummer AC ,- Vlekjes. - Fraai +. Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Nederland. 50 gulden. Muntbiljet. Type Muntbiljet - Zeer Fraai / Prachtig. (Alm AV. 66.1). Serienummer BA Zeer mooie kwaliteit. Zeldzaam biljet. - Zeer Fraai / Prachtig. 900, Nederland. 50 gulden. Bankbiljet. Type Stadhouder Willem II - UNC. (Alm AV. 67.1S). Serienummer XA ,- PL82.s1. Specimen in zeer mooie staat. - UNC Nederland. 50 gulden. Bankbiljet. Type Zonnebloem - UNC. (Alm AV. 54.1). Serienummer ,- PL83.a. Zeer mooie UNC staat. - UNC Nederland. 50 gulden. Bankbiljet. Type Zonnebloem - UNC. (Alm AV. 54.1). Serienummer ,- PL83.a. Zeer mooie UNC staat. - UNC.

138 1192. Nederland. 50 gulden. Bankbiljet. Type Zonnebloem - Nagenoeg UNC. (Alm AV. 54.1). Serienummer PL83.a. 1 heel klein ingevreten gaatje door papiereter. 100,- Verder UNC. - Nagenoeg UNC Nederland. 60 gulden. Bankbiljet. Type Frederik Hendrik - Fraai -. (Alm b AV. 72.1b). Serienummer AB ,- Gerepareerd biljet. - Fraai gulden Nederland. 50 gulden. Bankbiljet. Type Zonnebloem - Nagenoeg UNC. (Alm AV. 54.1). Serienummer PL83.a. 1 heel klein ingevreten gaatje door papiereter, 100,- Verder UNC. - Nagenoeg UNC Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Fraai +. (Alm AV b). Serienummer BP ,- Perforatie en beschreven. - Fraai Nederland. 50 gulden. Bankbiljet. Type Zonnebloem - Nagenoeg UNC. (Alm AV. 54.1). Serienummer ,- PL83.a. - Nagenoeg UNC. 60 gulden Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Grietje Seel - Zeer Fraai +. (Alm b. AV. 80.1b.5.1). Serienummer BU ,- Mooie kwaliteit. - Zeer Fraai Nederland. 60 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai +. (Alm AV. 70.9b). Serienummer AV Zeer mooie kwaliteit voor dit zeldzame biljet. Cijfer op achterzijde. 2400,- - Zeer Fraai Nederland. 60 gulden. Bankbiljet. Type Fraai -. (Alm AV. 70.9b). Serienummer AM ,- Scheurtjes en papierschade. - Fraai Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Grietje Seel - Zeer Fraai. (Alm b. AV. 80.1b.5.1). Serienummer BV ,- - Zeer Fraai Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Grietje Seel - Zeer Fraai -. (Alm b. AV. 80.1b.5.1). Serienummer BT ,- Scheurtje in rand. - Zeer Fraai -. Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten

139 1202. Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Grietje Seel - Zeer Fraai -. (Alm b. AV. 80.1b.5.1). Serienummer BT ,- Cijfer erop geschreven. - Zeer Fraai Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Geldzuivering - Prachtig. (Alm a. AV. 83.1b). Serienummer FL ,- Mooie staat! - Prachtig Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Luitspelende vrouw - Nagenoeg UNC. (Alm AV. 81.4b.1). Serienummer GN ,- - Nagenoeg UNC Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Geldzuivering - Zeer Fraai. (Alm a. AV. 83.1b). Serienummer GS ,- - Zeer Fraai Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Luitspelende vrouw - Prachtig. (Alm AV. 81.4b.1). Serienummer GQ ,- Stempel buiten omloop. - Prachtig Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Meisjesportret - Prachtig. (Alm AV. 84-S). Serienummer 9XZ ,- PL100.s1. Specimen speldegaatjes. - Prachtig. Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Luitspelende vrouw - Zeer Fraai. (Alm AV. 81.4b.1). Diverse serienummers. 25,- Lot: 5 stuks. - Zeer Fraai Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Geldzuivering - Zeer Fraai / Prachtig. (Alm a. AV. 83.S). Serienummer XZ ,- PL99.s1. Specimen. - Zeer Fraai / Prachtig Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Meisjesportret - Prachtig. (Alm AV. 84-1a). Serienummer 4AR ,- - Prachtig Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Meisjesportret - Zeer Fraai. (Alm AV. 84-1a). Serienummer 4AK ,- - Zeer Fraai.

140 1212. Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Meisjesportret - Zeer Fraai. (Alm AV. 84-1a). Diverse serienummers. 180,- Lot: 5 stuks. - Zeer Fraai Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type De Ruyter - Nagenoeg UNC. (Alm AV. 86.1a). Serienummer ,- Oud-snijteken. - Nagenoeg UNC Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Erasmus - Prachtig. (Alm AV. 85.1a). Serienummer 5FO ,- - Prachtig Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type De Ruyter - Nagenoeg UNC. (Alm AV. 86.1a). Serienummer ,- Oud-snijteken. - Nagenoeg UNC Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Erasmus - Prachtig. (Alm AV. 85.1a). Serienummer 3LB ,- - Prachtig Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type De Ruyter - Zeer Fraai / Prachtig. (Alm AV. 86.1a). Diverse serienummers. 150,- Lot: 5 stuks. - Zeer Fraai / Prachtig Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Erasmus - Zeer Fraai. (Alm AV. 85.1b). Serienummer 2AD PL102.a.R. Kort serienummer Replacement zeldzaam. - Zeer Fraai. 125, Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Erasmus - Zeer Fraai. (Alm AV. 85.1b). Diverse serienummers. 90,- Lot: 5 stuks. - Zeer Fraai Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type De Ruyter - Zeer Fraai. (Alm AV. 86.1a). Diverse serienummers. 100,- Lot: 5 stuks. - Zeer Fraai Nederland. 100 gulden. Bankbiljet/misdruk. Type Snip - Nagenoeg UNC. (Alm AV. 67.1). Serienummer ,- Misdruk serienummer op voorzijde. - Nagenoeg UNC. Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten

141 200 gulden Nederland. 100 gulden. Bankbiljet/misdruk. Type Snip - Nagenoeg UNC. (Alm AV. 67.1). Serienummer ,- Misdruk mist aantal drukgangen. - Nagenoeg UNC Nederland. 200 gulden. Bankbiljet. Type Grietje Seel - Zeer Fraai -. (Alm b AV. 92.1b.4). Serienummer AE ,- Klein centrumgaatje. - Zeer Fraai gulden Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Steenuil - Nagenoeg UNC. (Alm AV. 88.1S). Serienummer ,- PL105.S1. Specimen zeldzaam. - Nagenoeg UNC Nederland. 250 gulden. Bankbiljet. Type Vuurtoren - Nagenoeg UNC. (Alm AV. 93.1). Serienummer ,- - Nagenoeg UNC Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Steenuil - Prachtig. (Alm a. AV. 88.1a). Serienummer ,- PL105.a. Zwarte barcode grote C. - Prachtig Nederland. 250 gulden. Bankbiljet. Type Vuurtoren - Nagenoeg UNC. (Alm AV. 93.1). Serienummer ,- - Nagenoeg UNC. Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Steenuil - Zeer Fraai +. (Alm b. AV. 88.1c). Serienummer ,- PL105.d. zeldzaam in deze kwaliteit. - Zeer Fraai Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type Steenuil - Zeer Fraai. (Alm b. AV. 88.1c). Serienummer ,- PL105.d. - Zeer Fraai Nederland. 250 gulden. Bankbiljet. Type Vuurtoren - Nagenoeg UNC. (Alm AV. 93.1). Serienummer ,- - Nagenoeg UNC Nederland. 250 gulden. Bankbiljet. Type Vuurtoren - Nagenoeg UNC. (Alm AV. 93.1). Serienummer ,- - Nagenoeg UNC.

142 1232. Nederland. 250 gulden. Bankbiljet. Type Vuurtoren - Nagenoeg UNC. (Alm AV. 93.1). Serienummer ,- - Nagenoeg UNC. 500 gulden Nederland gulden. Bankbiljet. Type Grietje Seel - Zeer Fraai +. (Alm AV. 106A.2). Serienummer AT Zeer Fraai , Nederland. 500 gulden. Bankbiljet. Type Stadhouder Willem III - Zeer Fraai +. (Alm AV ). Serienummer AC ,- - Zeer Fraai Nederland gulden. Bankbiljet. Type Willem de Zwijger - Zeer Fraai +. (Alm AV ). Serienummer 1AK Zeldzaam in de kwaliteit. - Zeer Fraai , Nederland. 500 gulden. Bankbiljet. Type Stadhouder Willem III - Zeer Fraai +. (Alm AV ). Serienummer AD ,- - Zeer Fraai Nederland. 500 gulden. Bankbiljet. Type Stadhouder Willem III - Zeer Fraai -. (Alm AV ). Serienummer AA ,- Scheurtje in rand. - Zeer Fraai gulden Nederland gulden. Bankbiljet. Type Grietje Seel - Zeer Fraai. (Alm AV. 106A.1). Serienummer AN ,- - Zeer Fraai Nederland gulden. Bankbiljet. Type Rembrandt - Zeer Fraai. (Alm AV b). Serienummer DV Zeer Fraai. 950, Nederland gulden. Bankbiljet. Type Spinoza - Zeer Fraai / Prachtig. (Alm AV. 109.S). Serienummer PL128.s1. Specimen oud-snijteken. - Zeer Fraai / Prachtig. 700,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten

143 1241. Nederland gulden. Bankbiljet. Type Spinoza - UNC. (Alm AV a). Serienummer ,- Oud-snijteken. - UNC Nederland gulden. Bankbiljet. Type Kievit - Nagenoeg UNC. (Alm AV ). Serienummer ,- - Nagenoeg UNC Nederland gulden. Bankbiljet. Type Spinoza - Prachtig +. (Alm AV b). Serienummer ,- Nieuw-snijteken. - Prachtig Nederland gulden. Bankbiljet. Type Kievit - Prachtig +. (Alm AV ). Serienummer ,- - Prachtig +. Rariteiten Nederland gulden. Bankbiljet. Type Spinoza - Prachtig +. (Alm AV b). Serienummer ,- Nieuw-snijteken. - Prachtig Nederland. Rariteit. Proefdruk. Type div. - UNC. molen van ruysdael No. 2. RED. - UNC. 80,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Nederland gulden. Bankbiljet. Type Spinoza - Prachtig +. (Alm AV b). Serienummer ,- Nieuw-snijteken. - Prachtig Nederland gulden. Bankbiljet. Type Kievit - UNC. (Alm AV ). Serienummer ,- PMG 67. Unieke kwaliteit. - UNC Nederland. Rariteit. Proefdruk. Type div. - UNC. molen van ruysdael No. 5. CERISE. - UNC. 80, Nederland. Rariteit. Proefdruk. Type div. - UNC. molen van ruysdael No.12. DEEP VIOLET. - UNC. 80,-

144 1251. Nederland. Rariteit. Proefdruk. Type div. Jelsumerbank. - UNC. Geen serienummer. Proefdruk Joh. Enschedé Blauw. - UNC. 200, Nederland. Lot diversen. Bankbiljet. Type div. - Zeer Goed / Fraai / Zeer Fraai. Diverse serienummers. Leuk lot in album 72 stuks kwaliteit moet bekeken worden. - Zeer Goed / Fraai / Zeer Fraai. 100, Nederland. Rariteit. Proefdruk. Type div. Jelsumerbank. - UNC. Geen serienummer. Proefdruk Joh. Enschedé Groen. - UNC. Lots diversen 200, Nederland. Lot diversen. Bankbiljet. Type div. - Zeer Goed / Fraai / Zeer Fraai. Diverse serienummers. Leuk lot in album 25 stuks kwaliteit moet bekeken worden. - Zeer Goed / Fraai / Zeer Fraai. 100, Nederland. Lot diversen. Bankbiljet. Type div. - Zeer Goed / Fraai / Zeer Fraai. Diverse serienummers. Leuk lot in album 25 stuks kwaliteit moet bekeken worden. - Zeer Goed / Fraai / Zeer Fraai. 225, Nederland. Lot diversen. Bankbiljet. Type div. - Zeer Goed / Fraai / Zeer Fraai. Diverse serienummers. Leuk lot in album 21 stuks kwaliteit moet bekeken worden. - Zeer Goed / Fraai / Zeer Fraai. 20, Nederland. Lot diversen. Bankbiljet. Type div. - Zeer Goed / Fraai / Zeer Fraai. Diverse serienummers. Leuk lot in album 60 stuks kwaliteit moet bekeken worden. - Zeer Goed / Fraai / Zeer Fraai. 125, Nederland. Lot diversen. Bankbiljet. Type div. - Zeer Goed / Fraai / Zeer Fraai. Diverse serienummers. Leuk lot in album 22 stuks kwaliteit moet bekeken worden. - Zeer Goed / Fraai / Zeer Fraai. 125, Nederland. Lot diversen. Bankbiljet. Type div. - Zeer Goed / Fraai / Zeer Fraai. Diverse serienummers. Leuk lot in album 20 stuks kwaliteit moet bekeken worden. - Zeer Goed / Fraai / Zeer Fraai. 15, Groot Lot nederland & overzee. Groot lot van 50 biljetten. - F-UNC. 300,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten

145 20 euro Nederland. 20 euro. Bankbiljet/misdruk. Type Nagenoeg UNC. Serienummer P Misdruk scheef afgesneden. - Nagenoeg UNC. 80, Nederlands-Indië. 10 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai -. (Mev. 120b. Pick. 53b). Serienummer UY Zeer Fraai ,- 50 euro Nederland. 50 euro. Bankbiljet/misdruk. Type Zeer Fraai / Prachtig. Serienummer p Misdruk Hologram in 2 delen zeldzaam. - Zeer Fraai / Prachtig. 350, Nederlands-Indië. 10 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai -. (Mev. 120c. Pick. 53b). Serienummer NZ Zeer Fraai , Nederland. 50 euro. Bankbiljet/misdruk. Type Zeer Fraai +. Serienummer S In de veiligheidsstrook 100,- staat 100 euro i.p.v. 50 euro. - Zeer Fraai +. Nederlands-Indië Nederlands-Indië. 10 gulden. Bankbiljet. Type Nagenoeg UNC. (Mev Pick. 89). Serienummer JA Nagenoeg UNC. 125,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Nederlands-Indië. 5 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai +. (Mev Pick. 88). Serienummer CYB Zeer Fraai Nederlands-Indië. 10 gulden. Bankbiljet. Type Fraai +. (Mev. 120a. Pick. 53a). Serienummer LK Zeldzame handt. Gaatjes. - Fraai +. 20,- 800, Nederlands-Indië. 25 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai +. (Mev Pick. 91). Serienummer PNC Zeer Fraai Nederlands-Indië. 50 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai +. (Mev Pick. 81). Serienummer MI Rare. - Zeer Fraai ,- 400,-

146 1271. Nederlands-Indië. 50 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai. (Mev Pick. 81). Serienummer MH Rare. - Zeer Fraai. 350, Nederlands-Indië. 100 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai. (Mev. 154b. Pick. 94b). Serienummer USQ Zeer Fraai. 90, Nederlands-Indië. 50 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai / Prachtig. (Pick. 5). Geen serienummer. - Zeer Fraai / Prachtig. 400, Nederlands-Indië. 500 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai. (Mev Pick. 95). Serienummer UH Zeer Fraai. 90, Nederlands-Indië. 100 gulden. Bankbiljet. Type Zeer Fraai. (Mev Pick. 82). Serienummer LS Rare. - Zeer Fraai. 1500, Nederlands-Indië. Lot diversen. Bankbiljet. Type div. - Zeer Fraai / UNC. Diverse serienummers. Mooi lot Nederlands-Indië/ Indonsië 31 biljetten in mooie staat. - Zeer Fraai / UNC. 90,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten

147 Noodgeld 1ste WO Noodgeld 1ste W.O. 1 gulden. Rotterdam. Type UNC. (T.J ). Serienummer H UNC. 80, Noodgeld 2de W.O. 1 gulden. Rotterdam. Type 1943/44. - Prachtig. (T.J. 210). Serienummer X Winterhulp ingevuld op achterzijde. - Prachtig. 200, Noodgeld 2de W.O. 2½ gulden. Rotterdam. Type 1942/43. - Zeer Fraai +. (T.J. 210). Serienummer V Winterhulp ingevuld op achterzijde. - Zeer Fraai , Noodgeld 1ste W.O. 2½ gulden. Rotterdam. Type UNC. (T.J ). Serienummer H UNC. 80,- Noodgeld 2de WO Noodgeld 2de W.O. 2½ gulden. Elsloo. Type Zeer Fraai. (TJ ). Serienummer 5. Stempel onbruikbaar. - Zeer Fraai. 350,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Noodgeld 2de W.O. ½ gulden. Rotterdam. Type 1941/42. - Prachtig +. (T.J. 210). Serienummer H Winterhulp/Specimen. - Prachtig , Noodgeld 2de W.O. 1 gulden. Rotterdam. Type Fraai. (T.J a). Serienummer Scheurtjes. - Fraai. 80, Noodgeld 2de W.O. 2½ gulden. Emmen. Type Zeer Fraai. (TJ ). Serienummer a104. Stempel onbruikbaar. - Zeer Fraai Noodgeld 2de W.O. 5 gulden. Rotterdam. Type UNC. (T.J ). Serienummer B UNC. 140,- 125,-

148 Noodgeld Duitsland Noodgeld 2de W.O. 5 gulden. Emmen. Type Fraai / Zeer Fraai. (T.J ). Serienummer Stempel onbruikbaar. - Fraai / Zeer Fraai. 175, Duitsland. Bankbiljet. - Zeer Fraai / UNC. Album met 396 noodgeldbiljetten voornamelijk UNC kwaliteit. - Zeer Fraai / UNC. 120, Noodgeld 2de W.O. 10 gulden. Rotterdam. Type Prachtig. (T.J ). Serienummer A Prachtig. 100, Duitsland. Bankbiljet. - Zeer Fraai / UNC. Album met 350 noodgeldbiljetten voornamelijk UNC kwaliteit. - Zeer Fraai / UNC. 120,- Suriname Noodgeld 2de W.O. 10 gulden. s Gravenhage. Type Zeer Fraai. 150,- (T.J ). Serienummer A Zeer Fraai Suriname. 1 gulden. Zilverbon. Type Fraai. (Pick. 108a). Serienummer BS Datum: 1 juli ,- F. - Fraai Noodgeld 2de W.O. 10 gulden. Groningen. Type Zeer Fraai. (T.J ). Serienummer A Zeer Fraai Noodgeld 2de W.O. 100 gulden. Groningen. Type UNC. (T.J ). Serienummer A2006. Geperforeerd. - UNC. 150,- 300, Suriname. 1 gulden. Zilverbon. Type Prachtig +. (Pick. 108b). Serienummer CA Datum: 1 mei 70, XF+. - Prachtig Suriname. 1 gulden. Zilverbon. Type Nagenoeg UNC. (Pick. 108b). Serienummer CW Datum: 1 april 1960 AU. - Nagenoeg UNC. 150,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten

149 1296. Suriname. 5 gulden. Bankbiljet. Type Fraai -. (Pick. 85). Serienummer RRRR very rare. Met geperforeerd waardeloos. - Fraai , Suriname. 25 gulden. Bankbiljet. Type UNC. (Pick. 93). Serienummer VH RRRR very rare Specimen met geperforeerde sterren. - UNC. 3400,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Suriname. 10 gulden. Bankbiljet. Type UNC. (Pick. 92). Serienummer TM RRRR very rare Specimen met geperforeerde sterren. - UNC. 3400, Suriname. 100 gulden. Bankbiljet. Type UNC. (Pick. 81S). Geen serienummer. RRRR very rare Specimen. - UNC. 4200,-

150 1303. Suriname. Lot diversen. Muntbiljet. Type Zeer Fraai / UNC. (Pick. 116). Diverse serienummers. Serie van 8 stuks verschillende data en handt. - Zeer Fraai / UNC. 80, Suriname. 100 gulden. Bankbiljet. Type UNC. (Pick. 94). Serienummer HD RRRR very rare Specimen met geperforeerde sterren. - UNC. 3400, Suriname. Lot diversen. Bankbiljet. Type UNC. Diverse serienummers. Lot van 4 stuks diverse handt. - UNC. 40, Suriname. 100 gulden. Muntbiljet. Type Zeer Fraai / UNC. (Pick. 133s). Serienummer AA Specimen. - Zeer Fraai / UNC. 80, Suriname gulden. Bankbiljet. Type UNC. (Pick. 84s). Geen serienummer. RRRR very rare Specimen/Proof. - UNC. 4200, Suriname. Lot diversen. Bankbiljet. Type UNC. Diverse serienummers. Lot van 9 stuks diverse waarden. - UNC. 60, Suriname. Lot diversen. Bankbiljet. Type UNC. Diverse serienummers. Lot van 18 stuks diverse series in mooie staat. - UNC. 80,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten

151 Nieuw-Guinea Nieuw-Guinea. 1 gulden. Bankbiljet. Type Fraai -. (Mev Pick. 11a). Serienummer BL Fraai , Nieuw-Guinea. 5 gulden. Bankbiljet. Type UNC. (Mev. 309 Pick. 13S). Serienummer XZ Very rare. Specimen. - UNC. 800, Nieuw-Guinea. 2½ gulden. Bankbiljet. Type Fraai -. (Mev. 301 Pick. 5a). Serienummer ED Fraai , Nieuw-Guinea. 10 gulden. Bankbiljet. Type Fraai. (Mev. 303 Pick. 7a). Serienummer KD Very rare. - Fraai. 1200,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Nieuw-Guinea. 5 gulden. Bankbiljet. Type Fraai / Zeer Fraai. (Mev. 302 Pick. 6a). Serienummer HF Fraai / Zeer Fraai. 220, Nieuw-Guinea. 5 gulden. Bankbiljet. Type Fraai. (Mev. 309 Pick. 13a). Serienummer HC Fraai. 450, Nieuw-Guinea. 25 gulden. Bankbiljet. Type UNC. (Mev. 311 Pick. 15s). Serienummer XZ Very rare. Specimen. - UNC. 800,- Indonesië Indonesië. Bankbiljet. - VF-UNC. (Pick. 152a, 151a, 137a, 142a, 148b, 141a, 128a, 116,..,.., 94a, 93a, 92a, 91a, 90a). Lot van 15 biljetten. - VF-UNC. 20,-

152 Buitenland Afghanistan. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 63b, 62, 61, 60, 58, 57, 56a, 55a, 64). Serie van afghanis. - UNC. 15, Antarctica. Bankbiljet. - UNC. 1, 2, 3, 5, 10, 20 dollar. - UNC. 20, Albanie. Bankbiljet. - UNC. (Pick...,.., 67,..,..,..). Set van 6 biljetten. - UNC. 25, Argentinië. Bankbiljet. - UNC. Lot 14 stuks VF-UNC. - UNC. 20, Algerije. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 142b, 141, 138, 137, 130, 127a). Serie van 6 biljetten. - UNC. 45, Angola. Bankbiljet. - XF/UNC. (Pick. 140, 139, 144a, 103, 102, 101, 107, 106, 105). 3 series van 3 biljetten. P103 (XF). - XF/UNC. 35, Armenië. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 41, 34, 33, 38, 37, 35). 6 biljetten. - UNC. 10, Artic Territories. Bankbiljet. - UNC. 2, 3, 8, 10, 15 dollar. - UNC. 20,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten

153 1323. Aruba. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 10, 9,8). Serie van 3 biljetten. 100 Florin (XF+). - UNC. 100, Bahrain. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 27, 26, 25). Set van 3 biljetten. - UNC. 15, Australië. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 46e, 44e, 43e, 42d). Serie 1, 2, 5 en 20 dollar. - UNC. 60, Bangladesh. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 22, 33, 6Ce). 3 biljetten. - UNC. 10,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Azerbaijan. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 20, 23, 19, 13, 18, 17, 26, 15, 11). Set van 9 biljetten. - UNC. 10, Bahamas. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 44a, 42). 2 biljetten. - UNC. 10, Barbados. Bankbiljet. - XF/UNC. (Pick. 68a, 55, 60). Serie van 3 biljetten. P86a (VF). - XF/UNC. 20, Belize. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 69b, 61b, 60b). Serie van 3 biljetten. - UNC. 40,-

154 1331. Bermuda. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 52a, 41d, 40Ab). Serie van 3 biljetten. - UNC. 40, Bosnia. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 155a, 154a, 36, 153a, 152a, 151a, 150a, 16a, 15a, 14a, 13a, 12a, 11a, 10a, 39a). Lot van 15 biljetten. - UNC. 20, Bhutan. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 18, 17, 23, 30, 29, 28, 14, 13, 12). Lot van 9 biljetten. - UNC. 10, Botswana. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 34a, 33a, 32a, 27b, 24b, 11a). Serie van 6 biljetten. - UNC. 60, Biafra. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 5, 4, 1). Serie van 3 biljetten. - UNC. 10, Bolivia. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 198, 196, 195, 167, 166,..,..,.., 223, 217, 202b, 152). Lot 12 biljetten. - UNC. 30, Brazilië. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 246, 250, 248, 244, 249, 243, 235c, 234a, 233b, 232b, 213b, 212c, 229, 211b, 210a, 183, 176c, 191Ac). Groot Lot 18 biljetten. - UNC. 20, Brunei. Bankbiljet. - VF-UNC. (Pick. 29b, 28, 34a, 24b, 23, 22a). Polymer $1(VF) $5(XF) $10(UNC) $20(XF) $50(VF) $100 (UNC)! - VF-UNC. 80,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten

155 1339. Bulgarije. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 103a, 102b, 101a, 100a, 97a, 96a, 90a, 89a, 88a). Serie van 9 biljetten. - UNC. 10, Canada. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 103a, 102Ab, 101Aa, 94b, 75d, 84a). 6 biljetten VF-UNC. - UNC. 30, Burma. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 66, 63, 62, 58, 57, 56). 6 biljetten. - UNC. 10, Cayman Islands. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 32a, 31a, 27a, 33a). Serie van 4 biljetten. - UNC. 80,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Burundi. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 47, 38d, 37b, 36b, 27d, 33d). 6 biljetten. - UNC. 10, Cambodia. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 55c, 59a, 58a, 16b, 42, 8c, 52a, 31, 30, 29, 28, 27, 26, 25). Lot van 15 biljetten. - UNC. 30, Central African States. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 208U, 207U, 206U, 203Ea, 202Ea, 401La). 6 biljetten. - UNC. 20, Chatham Islands. Bankbiljet. - UNC. Commemorative issue new zealand. - UNC. 40,-

156 1347. Chile. Bankbiljet. - F-UNC. (Pick. 160a, 154f, 153e, 127a,..,.., 146, 140a, 142Aa, 137a, 135Ab, 134Aa). Lot van 12 biljetten. - F-UNC. 15, Congo. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 96a, 95, 92, 91, 94, 93, 84, 82, 81). 6 biljetten. - UNC. 30, China. Bankbiljet. - VF-UNC. (Pick. 899, 904, 903, 885b, 884c, 895, 883, 882, 881, 862, 861, 860). Lot van 12 biljetten. - VF-UNC. 15, Cook Islands. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 10, 4, 3). 3 biljetten. - UNC. 30, Colombia. Bankbiljet. - VF-UNC. Lot van 16 biljetten. - VF-UNC. 15, Comoros. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 17, 15, 11b, 10b). 4 biljetten. - UNC. 60, Costa Rica. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 262, 261, 257, 238b, 230a, 236d). 6 biljetten. - UNC. 10, Cuba. Bankbiljet. - VF-UNC. (Pick. 118d, 117b, 108, 127a, 121c). 6 biljetten. - VF-UNC. 10,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten

157 1355. Denemarken. Bankbiljet. - VF-UNC. (Pick. 60b, 49h, 31i). 3 biljetten 60b(UNC) 49h(VF) 31i(VF). - VF-UNC. 20, Ecuador. Bankbiljet. - VF-XF. (Pick. 130c, 129s3, 127e, 128c, 125b, 124Aa, 123Aa, 122a, 121Aa, 114b, 120A). Lot van 11 biljetten. - VF-XF. 30, Djibouti. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 44, 40, 42a). 3 biljetten. - UNC. 40, Egypte. Bankbiljet. - VF-UNC. (Pick. 51, 63b, 50h, 49, 57f, 189). Lot van 6 biljetten. - VF-UNC. 10,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Dominicaanse republiek. Bankbiljet. - VF-UNC. (Pick. 178, 171c, 170c, 139a, 159a, 126c). 200, 100, 50 pesos (UNC) 20, 10, 1 (VF). - VF-UNC. 20, Eastern islands. Bankbiljet. - VF-UNC. (Pick. 50, 49, 48, 47). 4 biljetten $5 (XF). - VF-UNC. 80, El Salvador. Bankbiljet. - VF-UNC. (Pick. 144, 117, 115). 144(UNC) 117(XF) 115(VF). - VF-UNC. 10, Engeland. Bankbiljet. - VF. Lot van 6 biljetten. - VF. 15,-

158 1363. Eritrea. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 4, 3, 1). 3 biljetten. - UNC. 10, Falkland Islands. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 15, 14, 12). 3 biljetten. - UNC. 100, Estland. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 78a, 84a, 86a, 76a, 70a, 69a). 5 krooni (xf) Rest UNC. - UNC. 10, Fiji. Bankbiljet. - VF-UNC. (Pick. 106a, 105b, 104a, 119a, 118a, 117a). 10, 5, 2, dollars UNC 100, 50, 20 (VF). - VF-UNC. 80, Ethiopië. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 48c, 47b, 46c). 3 biljetten. - UNC. 10, Faeroe Islands. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 27, 26, 24). 3 biljetten. - UNC. 75, Finland. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 100a, 103a, 98a). 3 biljetten. - UNC. 20, Frankrijk. Bankbiljet. - VF. (Pick..., 152c, 151i, 147a). Lot 4 biljetten. - VF. 20,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten

159 1371. Galapagos. Bankbiljet. - UNC. Lot 6 biljetten. - UNC. 20, Gibraltar. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 20e). - UNC. 20, Gambia. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 27,13b, 20c). 3 biljetten. - UNC. 10, Griekenland. Bankbiljet. - VF. (Pick. 198b, 200a, 199a,..,..). Lot 5 biljetten. - VF. 10,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Georgia. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 52, 51, 50, 49, 48A, 48, 47, 46b, 45, 44, 39, 31, 29, 38, 26, 34). 16 biljetten. - UNC. 30, Ghana. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 34j, 33d, 32i). 32i(VF) rest UNC. - UNC. 10, Guatamala. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 105, 112a, 101, 106b, 109, 98). 6 biljetten 109(VF) rest UNC. - UNC. 20, Guinea. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 42a, 41a, 40, 36, 35a, 29a). 6 biljetten. - UNC. 40,-

160 1379. Guinea-Bissau. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 13b, 12, 11, 10). 4 biljetten. - UNC. 10, Honduras. Bankbiljet. - VF-UNC. (Pick. 94Aa, 87a, 86c, 51c, 80Ae, 84a). 6 biljetten 20 en 5 lempiras (VF). - VF-UNC. 80, Guernsey. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 57b, 56b, 52c). 3 biljetten 52c(VF). - UNC. 60, Hong Kong. Bankbiljet. - XF. (Pick. 211f, 210d, 337d, 209b, 208a, 207b, 335d, 400a, 401a). 9 biljetten. - XF. 180, Guyana. Bankbiljet. - VF-XF. (Pick. 35, 34a, 31, 30b2, 23f, 22f, 21e). Lot van 7 biljetten. - VF-XF. 15, Haiti. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 270b, 275a, 267b, 266b, 271, 265b, 255a, 254a, 253a). 9 biljetten. - UNC. 60, Hongarije. Bankbiljet. - VF-UNC. (Pick. 175a,.., 198a, 189c, 188d, 187e, 174a, 168c). 20, Iceland. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 60, 57a, 59, 58b, 49a, 48a). 6 biljetten. - UNC. 100,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten

161 1387. Ierland. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 70d). - UNC. 10, Israël. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 46a, 59, 43a, 35c, 38, 30c). 6 biljetten. - UNC. 20, India. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 93c, 91j, 90b, 89Aa, 95a, 94A). 6 biljetten 5 rupees (F). - UNC. 40, Italië. Bankbiljet. - VF. (Pick. 112b, 111b, 115, 114a, 93a,..,..). Lot van 7 biljetten. - VF. 20,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Iran. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 149a, 148b, 146c, 145e, 144a, 141l, 143b, 137a, 136b, 140f, 50a, 100a). 12 biljetten 500 rials(f) rest UNC. - UNC. 60, Iraq. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 85, 84, 89, 94, 90,72, 71a, 70a, 69a, 78b,77). 11 biljetten. - UNC. 20, Jamaica. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 86f, 84c, 83b, 72e, 71e, 69e). 6 biljetten. - UNC. 20, Japan. Bankbiljet. - VF-UNC. (Pick. 104b, 95b). 3 biljetten 1000 nippon (VF). - VF-UNC. 20,-

162 1395. Jersey. Bankbiljet. - VF-UNC. (Pick. 28a, 27a, 11b). 3 biljetten 1 pond (VF). - VF-UNC. 40, Kazachstan. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 6, 5, 4, 3, 2, 29, 28, 11, 10, 9, 8, 7). 6 biljetten. - UNC. 30, Joegoslavië. Bankbiljet. - VF-UNC. (Pick. 125, 124, 123, 122, 121, 143a, 97, 117, 95, 116, 93, 92d, 91b, 90c, 89b, 88a, 87b, 81). Lot van 18 biljetten. - VF-UNC. 40, Kenia. Bankbiljet. - VF-UNC. (Pick. 29e, 48b, 47b, 35b, 17, 24e, 16, 15). 8 biljetten 50 SHILINGI(VF). - VF-UNC. 40, Jordanië. Bankbiljet. - VF +. (Pick. 35a, 34b, 28b). 3 biljetten. - VF +. 10, Kaapverdië. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 56, 55, 68). 3 biljetten. - UNC. 60, Koeweit. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 16b, 15c, 14c, 25d, 24d). 5 biljetten. - UNC. 80, Kroatië. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 36a, 28a, 27a, 26a, 20a, 19a, 18a, 17a, 16a). 17 biljetten 36a(VF) rest UNC. - UNC. 10,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten

163 1403. Kyrgyzstan. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 26, 25, 24, 9a, 8a, 7a). 6 biljetten. - UNC. 10, Liberia. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 28, 27, 26). 3 biljetten. - UNC. 10, LAO PRD. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 33, 32, 31, 30, 29, 28, 27, 26, 25). 9 biljetten. - UNC. 10, Libya. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 49, 53, 52). 3 biljetten. - UNC. 20,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Lesotho. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 19, 17, 16, 15, 11, 10). 6 biljetten. - UNC. 30, Libanon. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 68, 67, 66, 65, 71, 69, 64, 63, 62, 61). Lot van 10 biljetten. - UNC. 20, Lithuania. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 65, 55, 54, 53, 39, 32, 33, 35, 37, 38, 43, 46). 12 biljetten. - UNC. 20, Luxembourg. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 58). - UNC. 10,-

164 1411. Macau. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 78, 81, 80). 3 biljetten. - UNC. 30, Malediven. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 3a, 22b, 21a, 20a, 19a, 16). 6 biljetten. - UNC. 40, Macedonië. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 6, 5, 16, 15,?, 9). 6 biljetten. - UNC. 40, Mauritius. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 54b, 53b 57b, 51b, 50c, 49a). 6 biljetten. - UNC. 80, Madagascar. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 84, 83,89,88, 87, 86, 63, 62). 8 biljetten. - UNC. 80, Malawi. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 56b, 39, 38, 43a, 36a, 23b). 6 biljetten. - UNC. 40, Noord-Korea. Bankbiljet. - UNC. Groot lot 19 biljetten. - UNC. 50, Papua New Guinea. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 37, 32, 31, 26, 29, 21). 6 biljetten. - UNC. 60,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten

165 1419. Pakistan. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 40, 39, 38,?, 37,?). 6 biljetten. - UNC. 30, Rwanda. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 33, 36, 31, 30, 19, 29,). 6 biljetten. - UNC. 40, Paraguay. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 225, 216, 223, 214, ). 6 biljetten. - UNC. 30, Samoa. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 41, 40, 31, 25). 4 biljetten. - UNC. 60,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Peru. Bankbiljet. - VF-UNC. (Pick. 147, 145, 141, 138, 136, 134, 133, 131, 129, 125, 123, 116, 115, 112, 99). Lot 15 biljetten meest UNC. - VF-UNC. 30, Philippines. Bankbiljet. - VF-UNC. (Pick. 211, 210, 209, 196, 195,). Lot 12 biljetten meest VF. - VF-UNC. 30, Scotland. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 220, 212, 111). 3 biljetten. - UNC. 100, Seychelles. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 39, 38, 37, 36). 4 biljetten. - UNC. 30,-

166 1427. Singapore. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 12, 53, 46, 18). 4 biljetten. - UNC. 60, Tanzania. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 39, 38, 37, 36, 35, 8). 6 biljetten. - UNC. 30, Solomon Islands. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 30, 24, 16, 15, 13). 5 biljetten. - UNC. 20, Tjechië. Bankbiljet. - VF-UNC. (Pick. 24,22,19, 18, ). 12 biljetten (VF+). - VF-UNC. 40, Sri Lanka. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 119, 114, 111, 110, 109, 108). 6 biljetten. - UNC. 40, Swaziland. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 28, 32, 31, 30,?). 4 biljetten. - UNC. 15, Tonga. Bankbiljet. - VF-UNC. (Pick. 49, 48, 47, 34, 33, 32, 31). 7 biljetten $100 (VF) $50(VF). - VF-UNC. 60, Tunisia. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 87, 92, 74, 69). 4 biljetten. - UNC. 30,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten

167 1435. United Arab. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 9, 8). 2 biljetten. - UNC. 40, Zaïre. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 10, 5, 8). Groot Lot 18 biljetten. - UNC. 30, United States. Bankbiljet. - VF-UNC. $100(UNC) $50(UNC) $20(UNC) $10(UNC) $5(XF) $2(UNC) $1(VF). - VF-UNC. 150, DDR, Oostenrijk. Bankbiljet. - VF-UNC. Groot lot 11 biljetten. - VF-UNC. 50,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Uruguay. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 90, 89, 88, 86, 47, 62,?). 6 biljetten. - UNC. 20, Vanuatu. Bankbiljet. - UNC. 3 biljetten. - UNC. 20, Marokko, Syria, Mozambique. Bankbiljet. - UNC. Groot lot 21 biljetten. - UNC. 50, Namibië, Nigeria, Mauretanië, Zuid Africa. Bankbiljet. - UNC. Groot lot 18 biljetten. - UNC. 150,-

168 1443. Nepal, Yemen, Malaysia, Oman. Bankbiljet. - UNC. Groot lot 27 biljetten voornamelijk UNC. - UNC. 60, Sierra Leone, Somalië, Somaliland, Sudan. Bankbiljet. - UNC. Groot lot 23 biljetten voornamelijk UNC. - UNC. 60, Nigaragua, Mexico. Bankbiljet. - VF-UNC. Groot lot 25 biljetten. - VF-UNC. 30, Slowakije, Slovenië, Letland. Bankbiljet. - VF-UNC. Groot lot 24 biljetten. - VF-UNC. 40, Polen, Roemenie, Rusland. Bankbiljet. - VF-UNC. Groot lot 30 biljetten. - VF-UNC. 20, S. Thomas en Prince. Bankbiljet. - UNC. (Pick. 69, 71, 70, 66, 65, 62, 61, 57, 56). 9 biljetten.- UNC. 40, Turkije, Turkmenistan. Bankbiljet. - UNC. Groot lot 25 biljetten. - UNC. 30, Uganda, Zambia. Bankbiljet. - UNC. Groot lot 21 biljetten. - UNC. 40,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten

169 1451. Ukraine, Wit Rusland. Bankbiljet. - UNC. Groot lot 36 biljetten. - UNC. 40, Zimbabwe. Bankbiljet. type UNC. (Pick ). Complete serie Zimbabwe 1 Dollar TRILLION DOLLARS. - UNC. 30, Vietnam, Myanmar, Korea, Mongolië. Bankbiljet. - UNC. Groot lot 27 biljetten. - UNC. 40,- Zimbabwe Zimbabwe. Bankbiljet. type UNC. (Pick ). Complete serie Zimbabwe 1 Dollar TRILLION DOLLARS. - UNC. 30,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Zimbabwe. Bankbiljet. type UNC. (Pick ). Complete serie Zimbabwe 1 Dollar TRILLION DOLLARS. - UNC. 30, Zimbabwe. Bankbiljet. type UNC. (Pick ). Complete serie Zimbabwe 1 Dollar TRILLION DOLLARS. - UNC. 30, Zimbabwe. Bankbiljet. type UNC. (Pick ). Complete serie Zimbabwe 1 Dollar TRILLION DOLLARS. - UNC. 30,-

170 1458. Zimbabwe. FIVE HUNDRED DOLLARS. Bankbiljet. type UNC. (Pick. 11). Serienummer AD ,- Original bundle 100 pieces. - UNC Zimbabwe. FIFTY THOUSAND DOLLARS. Bankbiljet. type UNC. (Pick. 47). Serienummer AB Original bundle 100 pieces. - UNC. 50, Zimbabwe. FIVE DOLLARS. Bankbiljet. type UNC. (Pick. 38). Serienummer AA Original bundle 100 pieces. - UNC. 50, Zimbabwe. ONE HUNDRED THOUSAND DOLLARS. Bankbiljet. type UNC. (Pick. 48). Serienummer AV ,- Original bundle 100 pieces. - UNC Zimbabwe. TEN DOLLARS. Bankbiljet. type UNC. (Pick. 39). Serienummer AA Original bundle 100 pieces. - UNC. 50, Zimbabwe. TWENTY FIVE MILLION DOLLARS. Bankbiljet. type UNC. (Pick. 56). Serienummer AA ,- Original bundle 100 pieces. - UNC Zimbabwe. TWENTY DOLLARS. Bankbiljet. type UNC. (Pick. 40). Serienummer AD Original bundle 100 pieces. - UNC Zimbabwe. ONE THOUSAND DOLLARS. Bankbiljet. type UNC. (Pick. 44). Serienummer AN Original bundle 100 pieces. - UNC. 50,- 50, Zimbabwe. FIFTY MILLION DOLLARS. Bankbiljet. type UNC. (Pick. 57). Serienummer AM Original bundle 100 pieces. - UNC Zimbabwe. HUNDRED MILLION DOLLARS. Bankbiljet. type UNC. (Pick. 58). Serienummer AB Original bundle 100 pieces. - UNC. 50,- 50,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten

171 1468. Zimbabwe. ONE DOLLAR. Bankbiljet. type UNC. (Pick. 65). Serienummer AA Original bundle 100 pieces. - UNC. 60, Zimbabwe. FIFTY THOUSAND DOLLARS. Bankbiljet. type UNC. (Pick. 74). Serienummer AA Original bundle 100 pieces. - UNC. 100, Zimbabwe. FIVE DOLLARS. Bankbiljet. type UNC. (Pick. 66). Serienummer AB Original bundle 100 pieces. - UNC. 60, Zimbabwe. ONE HUNDRED THOUSAND DOLLARS. Bankbiljet. type UNC. (Pick. 75). Serienummer AA ,- Original bundle 100 pieces. - UNC Zimbabwe. TWENTY DOLLARS. Bankbiljet. type UNC. (Pick. 69). Serienummer AC Original bundle 100 pieces. - UNC. 60, Zimbabwe. TEN MILLION DOLLARS. Bankbiljet. type UNC. (Pick. 78). Serienummer AA Original bundle 100 pieces. - UNC. 100,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten Zimbabwe. ONE HUNDRED. Bankbiljet. type UNC. (Pick. 69). Serienummer AA Original bundle 100 pieces. - UNC Zimbabwe. ONE THOUSAND DOLLARS. Bankbiljet. type UNC. (Pick. 71). Serienummer AA Original bundle 100 pieces. - UNC. 60,- 100, Zimbabwe. ONE HUNDRED MILLION DOLLARS. Bankbiljet. type UNC. (Pick. 80). Serienummer AA ,- Original bundle 100 pieces. - UNC Zimbabwe. FIVE HUNDRED MILLION DOLLARS. Bankbiljet. type UNC. (Pick. 82). Serienummer AB ,- Original bundle 100 pieces. - UNC.

172 1478. Zimbabwe. FIVE BILLION DOLLARS. Bankbiljet. type UNC. (Pick. 84). Serienummer AB Original bundle 100 pieces. - UNC. 200, Zimbabwe. FIVE DOLLARS. Bankbiljet. type UNC. (Pick. 93). Serienummer AA Original bundle 100 pieces. - UNC. 50, Zimbabwe. TWENTY BILLION DOLLARS. Bankbiljet. type UNC. (Pick. 86). Serienummer AA Original bundle 100 pieces. - UNC. 200, Zimbabwe. TEN DOLLARS. Bankbiljet. type UNC. (Pick. 94). Serienummer AA Original bundle 100 pieces. - UNC. 60, Zimbabwe. TEN TRILLION DOLLARS. Bankbiljet. type UNC. (Pick. 88). Serienummer AA Original bundle 100 pieces. - UNC. 500, Zimbabwe. TWENTY DOLLARS. Bankbiljet. type UNC. (Pick. 95). Serienummer AA Original bundle 100 pieces. - UNC. 70,- Penningen - Munten Buitenland - Bankbiljetten

173 Uw kostbaarheden zijn goud waard! Goudwisselkantoor is eigendom van familie De Ruiter en heeft ruim 25 jaar expertise! Ook u heeft kostbaarheden in huis. Misschien wel veel meer dan u denkt. Een paar oude munten, bankbiljetten of een diamant bijvoorbeeld. Of een doosje met sieraden zoals een ketting, een ring of een horloge. Laat uw kostbaarheden eens geheel vrijblijvend beoordelen door een specialist van Goudwisselkantoor. Dan ontdekt u of uw kostbaarheden goud waard zijn en mocht u deze willen verkopen betalen wij u ook nog eens een reële prijs. Ontdek wat Goudwisselkantoor voor u kan betekenen: Inkoop Verkoop Veiling Verpanden Beleggen Taxatie Goud Zilver Munten Juwelen, diamanten en horloges Oude bankbiljetten Postzegels Antiek speelgoed Kijk voor de actuele openingstijden van de Goudwisselkantoren en het dichtsbijzijnde kantoor op onze website of bel voor meer informatie naar: Meer dan 70 locaties in Nederland en België!

174 In- en verkoop van topstukken en collecties Bekijk en bestel online of bezoek de showroom Advies en ondersteuning van ervaren professionals Kennis komt met de jaren Al decennia lang is de familie De Ruiter actief in de verzamelbranche. Al onze specialistische kennis die in deze jaren is opgebouwd concentreert zich onder andere in VerzamelaarsMarkt.nl, inmiddels de grootste verzamelwebwinkel van Nederland. Hier kunt u online terecht voor de aankoop van bijzondere verzamelobjecten. Daarnaast bent u van harte welkom om in de showroom van ons hoofdkantoor in Klaaswaal onze volledige collectie te bekijken. Hier kunt u ook terecht voor taxatie en verkoop van uw verzameling. U bent van harte welkom bij VerzamelaarsMarkt en bezoek ook zeker onze website Onze unieke collectie munten: Provinciale munten - Bataafse Republiek - Lodewijk Napoleon - Napoleon I - Koninkrijksmunten Nederland Misslagen - Aruba - Curaçao - Curaçao en Sint Maarten - V.O.C. - Nederlandse Antillen- Nederlands Indië Nederlands West-Indië - Suriname Ons unieke assortiment bankbiljetten: Nederland - Aruba - Curaçao - Nederlands Indië - Nederlandse Antillen - Nieuw-Guinea - Suriname Noodgeld WO I Bedrijven, Instellingen - Noodgeld WO I Gemeenten - Noodgeld WO II - Reclamegeld Recepisse - Scheepsgeld - Schoolgeld - Indonesië - Themabiljetten/motieven - Wereld - Misdrukken Uitgebreid assortiment accessoires: Davo - Leuchtturm - Hartberger - Lindner - Safe Informeer ook naar onze (half)jaarlijkse abonnementszendingen postzegels en supplementen. U mist geen enkele uitgifte en blijft altijd up-to-date! Maak gebruik van meer dan 70 (afhaal)kantoren voor uw bestellingen! De Ruiter B.V. Industrieweg 13, 3286 BW Klaaswaal tel , info@deruiterbv.nl

175 Wat is het waard? in de kast. Laat het daarom bij ons vrijblijvend taxeren. Kunst en antiek In onze veilingzaal lopen onze specialisten rond voor een vrijblijvende taxatie op het gebied van kunst en antiek. Wij geven een taxatie op uw objecten en wij kunnen deze met uw goedkeuring inzetten voor één van de veilingen. Wij zijn naast kunst en antiek ook gespecialiseerd in het taxeren van munten, bankbiljetten, postzegels, goud en zilver. Industrieweg BW Klaaswaal

176 Veilingvoorwaarden De verkoop geschiedt in contanten, per pin of per bank. Daar komt 22,5% opgeld bij inclusief BTW. Gekochte kavels worden slechts na betaling afgegeven of verzonden. Tijdens de veiling of na iedere zitting bestaat er gelegenheid om de gekochte kavels na betaling mee te nemen, indien er sprake is van fysieke veiling. Als een kavel tijdens of na de veiling niet wordt afgehaald, wordt de factuur naar de koper verzonden. Als een klant binnen 7 dagen betaalt, kan het goed verzonden of afgehaald worden. Verzendkosten en transportverzekering worden in rekening gebracht. Het versturen van gekochte kavels per (aangetekende) post is voor risico van de koper. Als uiterste ophaaltermijn geldt een termijn van 10 dagen na de laatste veilingdag. Ophaaldagen zijn van maandag t/m vrijdag van uur. Artikel 1 Toepasbaarheid 1.1 Deze algemene veilingvoorwaarden zijn van toepassing op alle veilingen georganiseerd door, tenzij uitdrukkelijk anders in een catalogus vermeld of bij de aanvang van en tijdens een veiling medegedeeld. 1.2 Het afwijken van deze algemene veilingvoorwaarden is slechts rechtsgeldig indien deze schriftelijk tussen Veilinghuis De Ruiter en koper is overeengekomen. 1.3 De toepasbaarheid van de veilingvoorwaarden wordt aan de veilingbezoekers kenbaar gemaakt door publicatie via internet, bij registratie van de veilingdeelnemer en op de website van. Tevens liggen de veilingvoorwaarden ter inzage in het veilinghuis. Een ieder die aan een veiling deelneemt geeft daardoor te kennen de toepasbaarheid van deze voorwaarden volledig te aanvaarden. Artikel 2 Informatie- en onderzoek plicht 2.1 Omschrijvingen in de catalogus en alle schriftelijke of mondelinge inlichtingen worden door en zijn personeel naar beste weten verstrekt. 2.2 De koper dient vóór de koop de staat en de beschrijving van een voorwerp in de catalogus of via internet nauwkeurig en deskundig te (laten) inspecteren en dient zich een eigen oordeel te vormen over de mate waarin het voorwerp overeenkomt met de beschrijving ervan. Indien in de catalogus of op internet bepaalde gebreken of onvolkomenheden zijn vermeld, beoogt dat een indicatie te zijn die niet uitputtend is en waaraan de koper geen rechten kan ontlenen. 2.3 aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de juistheid van de beschrijving in de catalogus of onjuiste (mondelinge) inlichtingen, behalve voor zover voorzien in artikel 6 van deze voorwaarden. 2.4 De door aangegeven oplagecijfers en verdere bijzonderheden zijn verkregen uit internationaal bekende catalogi, vakliteratuur, etc. Wij beschouwen deze gegevens als betrouwbaar, doch wij zijn ten aanzien daarvan van aansprakelijkheid uitgesloten mocht het tegendeel het geval zijn. Artikel 3 Bieden 3.1 Het bieden geschiedt alleen in euro s. 3.2 De koper kan in persoon bieden. Tevens wordt de koper de mogelijkheid gegeven te bieden door achterlating van een schriftelijke biedopdracht (kooporder) Deze schriftelijke biedingen worden ingevoerd op Andere biedmethoden, bijvoorbeeld door middel van het internet of mondelinge biedopdrachten, staan alleen ter beschikking indien deze uitdrukkelijk door worden aangeboden. 3.3 Schriftelijke biedopdrachten (kooporders) dienen 1 werkdag voor de veilingdatum bij te worden geplaatst. Zij dienen ondubbelzinnig en duidelijk te zijn, dit naar het oordeel van. kan schriftelijke biedopdrachten zonder opgave van redenen weigeren. 3.4 kan van degene die een schriftelijke biedopdracht plaatst een waarborgsom van maximaal 30% van de schriftelijke biedopdracht vorderen. De waarborgsom wordt geretourneerd aan de bieder als hij niet de koper is. De waarborgsom wordt verrekend met de te betalen koopsom als hij de koper is. 3.5 Indien er meerdere schriftelijke of online biedopdrachten zijn die door worden ontvangen waarbij de te bieden bedragen gelijk zijn en deze biedingen ter veiling de hoogste biedingen op het voorwerp zijn, dan wordt het voorwerp verkocht aan de persoon wiens bieding door het eerst is ontvangen. 3.6 Indien er meerdere biedopdrachten, hetzij schriftelijk of via internet, door worden ontvangen waarbij de bedragen verschillend zijn, dan wordt de bieding geopend met het bedrag van de hoogste bieding, hetzij schriftelijk of via internet. 3.7 De indiener van een schriftelijke biedopdracht dient zelf bij toegewezen. 3.8 De voorwerpen worden geveild bij opbod tenzij uitdrukkelijk voor de aanvang van de veiling anders wordt medegedeeld. 3.9 sluit iedere aansprakelijkheid uit ter zake van het om welke redenen dan ook niet slagen van een schriftelijke bieding of bieding door middel van het internet De veiling vindt plaats per opbod: verhoging tot 40 euro met 2 of 3 euro, van 40 tot 100 euro met 5 euro, van 100 tot 300 euro met 10 euro, van 300 tot 500 euro met 20 euro, van 500 tot 1000 euro met 50 euro, van 1000 tot 3000 euro met 100 euro, van 3000 tot 5000 euro met 250 euro, van tot euro met 500 euro en meer dan euro met 1000 euro. De veilingmeester is gerechtigd van deze bedragen af te wijken. is gerechtigd om bedragen die bij schriftelijke biedingen worden opgegeven en Voor inzetprijzen die worden omschreven als bod geldt een minimumprijs van 5 euro.

177 Artikel 4 Totstandkoming van de koopovereenkomst wanneer het bod van de koper heeft geaccepteerd dan wel het voorwerp aan de koper heeft toegewezen. 4.2 Indien meerdere personen menen de koper te zijn, beslist over de toewijzing of wordt de bieding heropend. 4.3 Alle objecten worden verkocht in de toestand waarin zij zich op het ogenblik van toewijzing bevinden. Artikel 5 Verplichtingen koper 5.1 De koper wordt geacht voor zichzelf te hebben gekocht en is aansprakelijk voor betaling zonder zich op een opdrachtgever (lastgever) te kunnen beroepen. 5.2 De rechten en plichten uit hoofde van de koopovereenkomst en deze algemene veilingvoorwaarden komen uitsluitend toe aan de koper en kunnen door deze niet aan derden worden overgedragen. Artikel 6 Terugname verplichting 6.1 Tenzij uitdrukkelijk voor bepaalde objecten in de catalogus of kavellijst uitgesloten, is onverminderd de artikelen 2 en 4 - bereid een geveild object tegen gelijktijdige restitutie van de in rekening gebrachte koopprijs terug te nemen, indien de koper binnen een periode van 14 dagen na de verkoop ten genoegen van bewijst door een algemeen erkend expert dat het geveilde object zulke ernstige verborgen gebreken vertoont, de verstrekte omschrijving zo onjuist is of de echtheid niet echt bevonden wordt dat indien deze gebreken of de juiste omschrijving aan de koper op het ogenblik van toewijzing bekend waren geweest, hij van de koop zou hebben afgezien of slechts tegen een aanmerkelijk lagere prijs gekocht zou hebben. Dit geldt niet indien de gebreken alleen de con- en restauratie). 6.2 De terugname-verplichting kan worden verlengd voor de objecten die men wil laten keuren. In dat geval moet Veiling- ling kennis worden gegeven, onder opgave van de te keuren objecten. 6.3 is niet bereid tot terugname indien de omschrijving in de catalogus voorafgaande aan of tijdens de veiling werd herroepen en de juiste omschrijving mondeling of schriftelijk of per aan het publiek werd medegedeeld. 6.4 De bereidheid tot terugname vervalt ook als de koper het geveilde object niet kan teruggeven in dezelfde staat als waarin het zich bij toewijzing bevond, zulks ter beoordeling van. Artikel 7 Rechten 7.1 behoudt zich de volgende rechten voor: a. zonder opgaaf van redenen personen als bieder, bezoeker of koper te weigeren; b. te allen tijde wijzigingen aan te brengen in de orde van verkoop; c. voorwerpen te doen uitvallen of toe te voegen; d. kavels te combineren of splitsen; e. kavels niet te gunnen of op te houden; f. vergissingen bij biedingen en toewijzing te herstellen of een koop ongedaan te maken zonder dat een bieder van vergissingen gebruik mag maken en zich in dat geval op een tot stand gekomen koopovereenkomst mag beroepen; g. na toewijzing onmiddellijk gehele betaling te vorderen, terwijl bij weigering of onmacht van betaling Veilinghuis De Ruiter het recht heeft de koopovereenkomst ongedaan te len en het bod van de nalatige bieder niet weer aan te nemen; h. gedurende de veiling geen voorwerpen af te geven; i. voorwerpen waarover tijdens of kort na de veiling een geschil gerezen is, opnieuw in veiling te brengen, en een eventuele koopovereenkomst te ontbinden. j. is gerechtigd van de volgorde der kavelnummers af te wijken Artikel 8 Betaling/eigendomsoverdracht 8.1 De verkoop geschiedt in contanten, per pin of per bank. Daar komt 22,5% opgeld bij inclusief BTW. Gekochte kavels worden slechts na betaling afgegeven. 8.2 De betaling door de koper van de koopsom, moet vóór de binnen een de door de te stellen termijn, zonder dat korting of verrekening is toegestaan, tenzij anders is overeengekomen. 8.3 Voorwerpen die zijn gekocht via een schriftelijke of online biedopdracht (kooporder) dienen binnen 7 dagen, gerekend na factuurdatum, te worden betaald. 8.4 Het eigendomsrecht van de voorwerpen wisselt na volledige betaling van de koopsom. 8.5 heeft het recht om, indien de koper de betalingstermijn overschrijdt en daardoor van rechtswege in verzuim is, de koopovereenkomst schriftelijk te ontbinden. heeft tevens het recht de volledige schade, zoals een mindere opbrengst, en kosten op de koper te verhalen en het geveilde onmiddellijk of later te veilen of uit de hand te verkopen. De nalatige koper kan geen aanspraak maken op een eventueel hogere opbrengst. 8.6 Bij toezending per post worden er verzendkosten en transportkosten in rekening gebracht. 8.7 Bij het versturen van gekochte kavels per verzekerde zending is de zending door ons verzekerd tot maximaal het factuurbedrag van de gekochte kavels. behoudt zich het recht voor de kavels niet te willen versturen en alleen te laten afhalen op kantoor te Klaaswaal. 8.8 is gerechtigd van contante betaling af te zien en gekochte goederen te leveren op factuur.

178 Artikel 9 Ophaaltermijn 9.1 De koper is verplicht de gekochte voorwerpen tot zich te nemen en af te (laten) halen binnen een door Veilinghuis De Ruiter aan te geven termijn. Behoudens het recht van een kortere of langere termijn aan te geven, geldt als uiterste ophaaltermijn een termijn van 10 dagen na de laatste veilingdag. Ophaaldagen zijn van maandag tot en met vrijdag van uur. 9.2 Indien de gekochte voorwerpen niet tijdig worden opgehaald, brengt opslagkosten in rekening ter hoogte van 1% per week met een minimum van vijf euro per voorwerp per dag gerekend vanaf de datum na het verstrijken van de gestelde termijn. Artikel 10 Aansprakelijkheid 10.1 is niet aansprakelijk voor bedrijfs-, gevolg-, vermogens- en/of indirecte schade is niet aansprakelijk voor enig ongeval of enige vorm van schade iemand overkomen in of nabij de gebouwen of terreinen waar gelegenheid is tot opslag of bezichtiging waar de veiling plaats heeft of waar de verkochte goederen worden afgehaald, behoudens het geval dat de schade is veroorzaakt door opzet of bewuste roekeloosheid van en/of door hem ingeschakelde hulppersonen of personeelsleden en/of behoudens voor zover door een verzekering van gedekt Het betreden van de gebouwen of terreinen geschiedt op eigen risico. Artikel 11 Slotbepaling 11.1 Indien een bepaling van deze algemene verkoopvoorwaarden nietig is, vernietigd wordt of ontbindend wordt verklaard, zullen de overige bepalingen van kracht blijven en treden en koper in overleg teneinde een nieuwe bepaling (of bepalingen) ter vervanging van de nietige, vernietigde of ontbindende verklaarde bepaling(en) overeen te komen waarbij zoveel mogelijk het doel en de strekking van de nietige, vernietigde of ontbindend verklaarde bepaling(en) in acht worden genomen Op deze algemene veilingvoorwaarden is uitsluitend Nederlands recht van toepassing Alle geschillen te zake van, voortvloeiende uit of verband houdende met een tussen en de koper gesloten koopovereenkomst, de totstandkoming van een koopovereenkomst of deze algemene veilingvoorwaarden worden uitsluitend ter beslechting voorgelegd aan de bevoegde rechter te Dordrecht, behoudens het recht van Veilinghuis De Ruiter om het geschil aanhangig te maken bij de bevoegde rechter in het arrondissement van de koper.

179 Industrieweg BW Klaaswaal +31 (0)

Veilingcatalogus 7 & 9 maart 2018

Veilingcatalogus 7 & 9 maart 2018 Veilingcatalogus 7 & 9 maart 2018 Veiling Auction Munten Penningen Bankbiljetten Agenda > Data en tijden Zaterdag 3 maart Maandag 5 maart 10:00-16:00 10:00-21:00 < Kijkdagen Dinsdag 6 maart Geen kijkdag

Bataafse Republiek (1795-1806)

EURO JAARSETS 2015 MONACO

Hoe het ooit begon? MUNTEN PAPIERGELD POSTZEGELS

Leeuwarden Vijfje. De eurocent en de speciale penning zijn geproduceerd door de Koninklijke Nederlandse Munt te Utrecht. 2018 NEDERLAND 2017 ZELDZAAM TRANSITIE ASSORTIMENT 2015-2017 Transitieset 2015-2017 BU-kwaliteit oplage 5000 sets Transitieset 2015-2017 Proof-kwaliteit oplage 1000 sets 2 Euro 2017 mmt Sint Servaasbrug

Exclusieve Topstukken

Muntenveiling Veiling 48 Zaterdag 5 november 2011

Catalogus van Noord-Nederlandse Blokbeeldenaars

Catalogus van Noord-Nederlandse Blokbeeldenaars CATALOGUS VAN BLOKBEELDENAARS De hier volgende Catalogus is afkomstig uit een artikel door A. Pol Noord- Nederlandse muntgewichten in het Jaarboek voor munt- en penningkunde nr76 (1989) Kop naar rechts

Bataafse Republiek ( ) Vrijdag 23 mei 2014 Bataafse Republiek (1795-1806) Bataafse Republiek (1795-1806) Gelderland 1701 1702 1700 3 Gulden 1795 (Sch. 77 / Delm. 1145/R1) - ZF/PR met gietgalletjes / zeldzaam 100 1701 3 Gulden

De gulden is lang niet zo oer-hollands als je denkt FTM

De gulden is lang niet zo oer-hollands als je denkt FTM De gulden is lang niet zo oer-hollands als je denkt FTM ftm.nl De gulden is lang niet zo oer-hollands als je denkt FTM Edin Mujagic 8-10 minuten Bij de gulden denkt u hoogstwaarschijnlijk aan de Nederlandse

, Philipsdaalder 1558 over 1557, Delm.29a, bijna zeer fraai 8 100 Philips II 1555-1598

, Philipsdaalder 1558 over 1557, Delm.29a, bijna zeer fraai 8 100 Philips II 1555-1598 Nummer Startprijs Beschrijving 2 75 Karel van Egmond 1492-1538, Snaphaan z.j., vdch.xv.iii.43, ruim fraai 3 400 Karel V 1506-1555, Gouden zonnekroon 1545, Nijmegen, vz. gekroond wapen tussen twee vuurijzers,

Bataafse Republiek ( ) Vrijdag 16 november 2012 Bataafse Republiek (1795-1806) 1400 1402 Bataafse Republiek (1795-1806) Gelderland 1400 1 Gulden 1795 (Sch. 89 / Delm. 1178) - ZF 35 Holland 1401 1 Gulden 1795 (Sch. 91a / Delm.

Tiel, Stadsgracht. Knopen, munten en penningen

Tiel, Stadsgracht. Knopen, munten en penningen Tiel, Stadsgracht Knopen, munten en penningen Jan van Oostveen Jan van Oostveen Specialistisch Archeologisch Onderzoek Colofon Auteur: Jan van Oostveen Foto s: Jan van Oostveen Versie: 0 Datum: September

, Dirk VI , penning z.j., Noss 7, stukje uit rand overigens zeer fraai 2 75 GRAAFSCHAP KLEEF(GLD)

, Dirk VI , penning z.j., Noss 7, stukje uit rand overigens zeer fraai 2 75 GRAAFSCHAP KLEEF(GLD) Nummer Startprijs Beschrijving 1 50 GRAAFSCHAP KLEEF(GLD), Dirk VI 1202-1260, penning z.j., Noss 7, stukje uit rand overigens zeer fraai 2 75 GRAAFSCHAP KLEEF(GLD), Dirk VII 1260-1275, penning z.j., Noss

MUNTSETS ,- 12,50 17,50 87,50. Schokland Vijfje Reserveer nu alvast tegen uitgifteprijs:

MUNTSETS ,- 12,50 17,50 87,50. Schokland Vijfje Reserveer nu alvast tegen uitgifteprijs: gewoon 2 2 2 5 3 4 kleur 3 3 3 1 1 4 1 5 EURO JAARSETS Land Andorra () Benelu sland 1 plaats sland ADFGJ Estland Finland Frankrijk Italië 1 Italië 2 (incl.5 euro) Letland Litouwen Luemrg t Leeuwtje Luemrg

Handleiding voor docenten Een uitgave van de Nederlandse Vereniging van Munthandelaren

Handleiding voor docenten Een uitgave van de Nederlandse Vereniging van Munthandelaren kop op munt Handleiding voor docenten Een uitgave van de Nederlandse Vereniging van Munthandelaren Handleiding Kop op Munt Waarom een lessenserie over de geldgeschiedenis? Bij alle koningen en koninginnen

FRANSE INLIJVING 1810-1814 KEIZER NAPOLEON I

slim kopen, slim verkopen

slim kopen, slim verkopen slim kopen, slim verkopen Wat is Bieden en Wonen? U bent geïnteresseerd in een huis dat door de verkoper via een veiling op internet verkocht zal worden. Dat is misschien even wennen, maar het veilen is

V e r k o o p v o o r w a a r d e n :

V e r k o o p v o o r w a a r d e n : Veiling nr. 130 wordt gehouden op zaterdag 10 december 2016 Openbare V e r k o o p v o o r w a a r d e n : 1. De verkoop geschiedt met 21% opgeld en 2,00 tafelgeld voor iedere koop (incl. 21% btw) in Euro's.

Ve r k o o p v o o r w a a r d e n :

Ve r k o o p v o o r w a a r d e n : Veiling nr. 131 wordt gehouden op zaterdag 8 april 2017 Openbare Ve r k o o p v o o r w a a r d e n : 1. De verkoop geschiedt met 21% opgeld en 2,00 tafelgeld voor iedere koop (incl. 21% btw) in Euro's.

Ve r k o o p v o o r w a a r d e n : Veiling nr. 132 wordt gehouden op zaterdag 26 augustus 2017 Openbare Ve r k o o p v o o r w a a r d e n : 1. De verkoop geschiedt met 21% opgeld en 2,00 tafelgeld voor iedere koop (incl. 21% btw) in Euro's.

VerzamelaarsVeiling. 20 gulden negotiepenning Willem III 1850. VEILING AUCTION

VerzamelaarsVeiling. 20 gulden negotiepenning Willem III 1850. VEILING AUCTION VerzamelaarsVeiling VEILINGCATALOGUS DO. 26 EN VR. 27 MAART 2015 20 gulden negotiepenning Willem III 1850. ½ Zilveren Rijder Utrecht 1792. 1 Gulden Muntbiljet Type 1949. Proefserie Verticaal Geperforeerd

Ansichtkaarten kavel TRUE Inzet. Ansichtkaarten Nederland in omslagen

Ansichtkaarten kavel TRUE Inzet. Ansichtkaarten Nederland in omslagen 2900 2901 Nederland in omslagen 2900 Zuid- Holland Alblasserwaard e.o. veel fotokaarten ca. 92 stuks 700 2901 Zuid- Holland Gouda, Zoetermeer, Alphen en omgeving 104 stuks 550 2903 2902 2902 Zuid- Holland

, ¼ Groot, Harderwijk, vdch.vxii5-6, fraai Karel van Egmond , Clemmer goudgulden, Delm.618, zeer fraai 4 40 Karel II

, ¼ Groot, Harderwijk, vdch.vxii5-6, fraai Karel van Egmond , Clemmer goudgulden, Delm.618, zeer fraai 4 40 Karel II Nummer Startprijs Beschrijving 1 100 Arnoud IV 1402-1423, 2 Groot, Arnhem, vdch.ix.8, bijna zeer fraai 2 50 Arnoud van Hoorne 1423-1472, ¼ Groot, Harderwijk, vdch.vxii5-6, fraai 3 225 Karel van Egmond

Ve r k o o p v o o r w a a r d e n : Veiling nr. 127 wordt gehouden op zaterdag 12 december 2015 Openbare Ve r k o o p v o o r w a a r d e n : 1. De verkoop geschiedt met 21% opgeld en 1,75 tafelgeld voor iedere koop (incl. 21% btw) in Euro's.

V e r k o o p v o o r w a a r d e n : Veiling nr. 128 wordt gehouden op zaterdag 9 april 2016 Openbare V e r k o o p v o o r w a a r d e n : 1. De verkoop geschiedt met 21% opgeld en 2,00 tafelgeld voor iedere koop (incl. 21% btw) in Euro's.

Numismatica Antverpia - Veilinglijst nr december 2016

Geschiedenis van de Zeeuwse Munt

Geschiedenis van de Zeeuwse Munt Geschiedenis van de Zeeuwse Munt 1 NUMISMATISCHE KRING ZEELAND INLEIDER BERT GARDIEN MUNTEN JAN NIJSSE 2 Wapen van Middelburg 1580: Europa zag er toen heel anders uit Geschiedenis van de Zeeuwse Munt 3

FLEUR DE COIN LIJST 23 - LISTE 23 - JUNI 2014 MUNTEN (nr.172-315) Gouden Munten - Monnaies en or

FLEUR DE COIN LIJST 23 - LISTE 23 - JUNI 2014 MUNTEN (nr.172-315) Gouden Munten - Monnaies en or BYZANTIJNSE RIJK (476-1453N.C.) - BYZANCE Leo I (457 474) / Thracische dynastie 172/ Au- Solidus 462-466 - Ric.605; Depeyrot 93/1-4,4gr. - ZFR (TTB) 450 BELGIË - BELGIQUE (1830- ) Leopold I (1831-1865)

o.a. Nationale Collectie 2012 BU-set Nederland Proofset Nederland Herdenkingsmunten MUNTPERS Compleet overzicht officiële uitgiften 2012 OVERZICHT 2012 o.a. Nationale Collectie 2012 BU-set Nederland Proofset Nederland Herdenkingsmunten De Koninklijke Nederlandse Munt is dé officiële producent

V e r k o o p v o o r w a a r d e n : Veiling nr. 125 wordt gehouden op zaterdag 11 april 2015 Openbare V e r k o o p v o o r w a a r d e n : 1. De verkoop geschiedt met 21% opgeld en 1,75 tafelgeld voor iedere koop (incl. 21% btw) in Euro's.

Deze Portugese gouden munt was vanaf 1785 een belangrijke handelsmunt op Curaçao. Bij introductie was de munt 90 realen waard.

Deze Portugese gouden munt was vanaf 1785 een belangrijke handelsmunt op Curaçao. Bij introductie was de munt 90 realen waard. Gouden Johannis Voor betalingen van grote bedragen werd met name de in Brazilië geslagen Portugese gouden Johannis gebruikt, vernoemd naar koning Johan V (1706-1750) van Portugal, die het goudstuk in 1722

V e r k o o p v o o r w a a r d e n : Veiling nr. 137 wordt gehouden op zaterdag 13 april 2019 Openbare V e r k o o p v o o r w a a r d e n : 1. De verkoop geschiedt met 21% opgeld en 2,00 tafelgeld voor iedere koop (incl. 21% btw) in Euro's.

V e r k o o p v o o r w a a r d e n : Veiling nr. 135 wordt gehouden op zaterdag 8 september 2018 Openbare V e r k o o p v o o r w a a r d e n : 1. De verkoop geschiedt met 21% opgeld en 2,00 tafelgeld voor iedere koop (incl. 21% btw) in Euro's.

Muntenveiling 395, donderdag 12 december 2013. Telefoon / Phone connections: Muntenveiling: +31 - (0) 70-364 78 31 Coin auction:

Muntenveiling 395, donderdag 12 december 2013. Telefoon / Phone connections: Muntenveiling: +31 - (0) 70-364 78 31 Coin auction: Muntenveiling 395, donderdag 12 december 2013 Muntenveiling 395 Kantoor / Office: Rietdijk B.V. Noordeinde 41 2514 GC The Hague The Netherlands London NVMH lid NVPH lid PTS Lid Telefoon / Phone connections:

Een huis kopen in de 21 e eeuw

Een huis kopen in de 21 e eeuw Een huis kopen in de 21 e eeuw Wat is Bieden en Wonen? U bent geïnteresseerd in een huis dat door de verkoper bij opbod op internet verkocht zal worden. Het kopen via Bieden en Wonen heeft belangrijke

Begin met verkopen op de online veilingen van Catawiki

Begin met verkopen op de online veilingen van Catawiki Begin met verkopen op de online veilingen van Catawiki Hoe te beginnen met verkopen op Catawiki catawiki.nl Wat is Catawiki? Catawiki is het snelst groeiende online veilingplatform in Europa. Ons platform

Kringnieuws. Numismatische Kring Bloembollenstreek e.o. Jaargang 47, nummer 7 - maart Deze maand in de nieuwsbrief. De volgende kringavond

Kringnieuws. Numismatische Kring Bloembollenstreek e.o. Jaargang 47, nummer 7 - maart Deze maand in de nieuwsbrief. De volgende kringavond Numismatische Kring Bloembollenstreek e.o. Jaargang 47, nummer 7 - maart 2019 Kringnieuws Deze maand in de nieuwsbrief De volgende kringavond Van het bestuur Van de redactie Alles draait om geld Nieuwe

PRIJSCOURANT 2 EURO HERDENKINGSMUNTEN 2018 EURO JAARSETS 2018 COINCARDS SPECIALE AANBIEDING GESCHENKSETS 2018

PRIJSCOURANT 2 EURO HERDENKINGSMUNTEN 2018 EURO JAARSETS 2018 COINCARDS SPECIALE AANBIEDING GESCHENKSETS 2018 DUKATEN 1 Overijssel 2 Drenthe 3 Groningen Gouden dukaat Dubbele Gouden dukaat nu voor nu voor nu voor nu voor nu voor Penningen in coincard Krooninselijke amilie 200 jr. Koninkrijk Nijntje nu voor 429,nu

Ve r k o o p v o o r w a a r d e n : Veiling nr. 134 wordt gehouden op zaterdag 7 april 2018 Openbare Ve r k o o p v o o r w a a r d e n : 1. De verkoop geschiedt met 21% opgeld en 2,00 tafelgeld voor iedere koop (incl. 21% btw) in Euro's.

JAARBOEK VOOR MUNT- EN PENNINGKUNDE AMSTERDAM 1958

JAARBOEK VOOR MUNT- EN PENNINGKUNDE AMSTERDAM 1958 JAARBOEK VOOR MUNT- EN PENNINGKUNDE 4 5 KON. NED. GENOOTSCHAP VOOR MUNT- EN PENNINGKUNDE AMSTERDAM 1958 Commissie van Redactie: Dr. H. Enno van Gelder, Voorburg; Dr. A. Gorter, Bilthoven; O. N. Keuzenkamp-Roovers,

Voorzijde: Borstbeeld van de koning naar rechts. Omschrift: WILLEM II KONING DER NED. G. H. V. L.

Voorzijde: Borstbeeld van de koning naar rechts. Omschrift: WILLEM II KONING DER NED. G. H. V. L. M un ttax atie. nl ONCE IN A LIFETIME WAT Z IJN UW MUNTEN WAA R D? Kavel 351 Willem II 1840-1849 10 Gulden 1842 mmt. lelie, proefexemplaar met kartelrand. 25.000 Voorzijde: Borstbeeld van de koning naar