Download "veiling auction munten penningen papiergeld coins medals paper money # 846 10 gulden goud 1892 LID"

1 veiling 44 auction munten penningen papiergeld coins medals paper money # gulden goud 1892 zaterdag 20 juni 2009 Amsterdam Marriott Hotel LID

2 Let op juiste veilingdatum ZATERDAG 20 JUNI 2009 Amsterdam, juni 2009 Geachte relaties, Voor u ligt de catalogus van onze 44e muntenveiling, welke een kleine 1000 kavels bevat. De munten zijn voornamelijk afkomstig van verzamelaars, die om diverse redenen hebben besloten hun collectie te verkopen. Natuurlijk zijn wij vereerd met het vertrouwen dat zij in ons hebben gesteld. De veiling gaat van start met wat penningen en varia om dan op stoom te komen met een mooie collectie provinciale munten. Vaak zeer betaalbare munten in bijzonder hoge kwaliteit. Daarnaast een tiental dubbele gouden dukaten van diverse provincies en verschillende hele en halve rozenobels en gouden rijders. Leuk is de collectie hele en halve zilveren V.O.C. duiten, vrijwel allemaal in ongecirculeerde kwaliteit, vaak met een mooie patina. Hierbij tevens enkele niet vermelde overslagen. Allemaal leuke muntjes voor een klein prijsje! Na het papiergeld, dat onder meer vertegenwoordigd is middels een nette verzameling Nederlandse biljetten en een set guldenbiljetten in plexiglas, uitgegeven door De Nederlandse Bank, een kleine afdeling buitenlandse munten. Hierbij enkele gouden byzantijnse munten en de zeer zeldzame 40 Francs 1834 van België. Voor de voorzichtige taxatie van ,-, moet voor dit stuk toch zeker een koper te vinden zijn. Na de pauze gaat de veiling verder met de Bataafse Republiek met een Dubbele gouden dukaat 1804 in FDC kwaliteit, direct gevolgd door Het Koninkrijk Holland onder Lodewijk Napoleon. De toppers in deze afdeling zijn een 20 gulden 1808 proefslag in brons en een gulden zilver 1809 in FDC kwaliteit. Het Koninkrijk vanaf Koning Willem I bestaat uit zo n 500 kavels veelal in bovengemiddelde kwaliteit verzameld. Heel veel betaalbare munten, maar ook zeldzame stukken zoals: 10 cent 1868, e halfjaar; 25 cent 1895 schuin muntmeesterteken, 1898 proof; 1 gulden 1846 zwaard proof; rijksdaalders 1816, 1840 en een tiental 3 gulden stukken in diverse kwaliteit. Gouden tientjes zijn er volop, ook een aantal zeldzame jaren zoals 1842, 1851 en Voor de jaartalverzamelaars zijn er nog gouden dukaten van 1880, helaas in matige kwaliteit, en 1905, 1908 en 1909 in FDC kwaliteit. Tot slot een aantal moderne uitgiften van de Koninklijke Nederlandse Munt en wat lots en partijen, zeer geschikt voor de handel. Het was voor ons een uitdaging om al deze munten te beschrijven en te catalogiseren. Een aantal munten zijn in de loop der jaren bij ons gekocht, in de winkel of op onze veiling. Het terugzien van deze munten geeft ons het prettige gevoel, dat tevreden kopers weer bij ons terug komen en dat zij hebben besloten hun met zorg opgebouwde collectie óók weer via onze veiling te vérkopen. Overweegt u ook de verkoop van uw muntenverzameling, neemt u dan gerust contact met ons op en laat ons een passend voorstel doen. Wij bieden u maatwerk tot in de perfectie! Ik kijk er naar uit u te mogen begroeten in Amsterdam tijdens de kijkdagen en de veiling, maar als dat niet schikt, dan hoop ik dat u ons uw biedingen wilt toevertrouwen. Wij zullen deze met zorg uitvoeren. Met numismatische groet, Muntenveiling Theo Peters

3 MUNTENVEILING INTERNATIONAL COIN AUCTIONEERS Nieuwezijds Voorburgwal RR Amsterdam - The Netherlands Tel.: +31 (0) Fax: +31 (0) info@theopeters.com VEILING 44 AUCTION Zaterdag 20 juni 2009 Saturday June 20, 2009 Aanvang: uur Starting 1 p.m. Amsterdam Marriott Hotel Stadhouderskade 21, Amsterdam Telefoon tijdens de veiling +31 (0) (direct) - Phone during the auction Fax tijdens de veiling +31 (0) (hotel) - Fax during the auction info@theopeters.com Kijkgelegenheid Viewing Times Ten kantore At our office Nieuwezijds Voorburgwal 252 Nieuwezijds Voorburgwal 252 Amsterdam Amsterdam Dinsdag 16 juni uur Tuesday June 16, a.m p.m. Woensdag 17 juni uur Wednesday June 17, a.m p.m. Donderdag 18 juni uur Thursday June 18, a.m p.m. Vrijdag 19 juni uur Friday June 19, a.m p.m. (uitsluitend na telefonische afspraak) (by appointment only) In de veilingzaal At the auction rooms Zaterdag 20 juni 2009 Saturday June 20, 2009 Van uur alle kavels p.m. all lots

4 Zaterdag 20 juni 2009 Veiling 44 Muntenveiling Inhoud / Table of contents Kavel nrs. / Lot numbers Zaterdag 20 juni 2009, uur / Saturday, June 20, 2009, 1 p.m. Penningen, boeken & varia - medals, books & different numismatics 1-13 Provinciale munten - Provincial coins Zuidelijke Nederlanden - Southern Netherlands 280 Overzeese Gebieden - Dutch Colonies Papiergeld - Papermoney Buitenlandse munten - Foreign coins Bataafse Republiek - Batavian Republic Koninkrijk Holland Lodewijk Napoleon - Kingdom under Napoleon Nederland onder Franse besetting - French occupation Koninkrijk - Kingdom Kwaliteiten / Grades of preservation Nederlands English Deutsch Francais Gepolijste stempels proof polierte platte flan Bruni FDC mint State / UNC stempelglanz fleur de coin Prachtig extremely fine vorzüglich superbe Zeer fraai very fine sehr schön trés beau Fraai fine schön beau Bijna/vrijwel nearly/almost fast presque Literatuurverwijzing: Alm. = NVMH Muntalmanak vdch. = P.O. van der Chijs. De munten der Nederlanden tot aan de Pacificatie van Gent. Dav. = J.S. Davenport. European Crowns D. = A. Delmonte. De zilveren en gouden Benelux. Fr. = Arthur L. Friedberg and Ira S. Friedberg. Gold Coins of the World. GH. = H.E. v. Gelder en M.Hoc. Les monnaies des Pays Bas Bourguignons et Espagnols Km. = Ch. Krause & C. Mishler. Standard Catalog of World coins. Mev. = J. Mevius. De Nederlandse munten van 1795 tot heden. Pick = A. Pick. Standard catalog of World Paper Money. Sch. = J. Schulman. Handboek der Nederlandse munten Scho. = C. Scholten. De munten van de Nederlandse gebiedsdelen overzee S. = S.. Standard Catalogue of British Coins. V. = P. Verkade. Nederland en kolonies van De opbrengstlijst van deze veiling kunt u in uw bezit krijgen door 10,- over te maken op ING rekening of ABN AMRO rekening t.n.v. Muntenveiling te Amsterdam. A list of prices realised at this auction can be obtained by sending 10,- in cash to Muntenveiling or by transferring 10,- to ING account or ABN AMRO account held in the name of Muntenveiling of Amsterdam. BELANGRIJK 1. Het gekochte wordt (tenzij anders overeengekomen) uitsluitend tegen contante betaling of gegarandeerde cheque meegegeven. Pinnen is tijdens de veiling mogelijk. Wilt u tijdens de veiling meer kopen dan u aan genoemde betaalmiddelen bij u heeft, dan kunt u volstaan met een aanbetaling van 25% van het totaalbedrag en kunt u de munten later bij ons op kantoor afhalen en betalen. 2. Alle goederen dienen uiterlijk 17 juli 2009 te zijn afgehaald en betaald. Na deze datum zijn wij genoodzaakt rente en verzekeringskosten in rekening te brengen. IMPORTANT 1. All sales are for cash or check payment in Euros only (unless credit facilities have been arranged before the auction). If you do not have enough cash to pay for your purchases, a down payment of 25% must be made immediately. Lots can be collected later from our premises. 2. All purchases must be collected and paid prior to July 17, Insurance costs and interest will be payable on items not collected by this date. 2

5 Muntenveiling Veiling 44 Zaterdag 20 juni 2009 VEILING Zaterdag 20 juni 2009 Aanvang uur Vandaag kunt u van 9.00 tot alle kavels bezichtigen. kavel taxatie kavel taxatie PENNINGEN Jaar Van Welzenes Concern. Goud 16 gram en zilver Ministerie van oorlog. Serie plastic geld 1/500 cent. bod 3 Ministerie van oorlog. Serie plastic geld 1/500 cent. bod 4 Boordgeld SMN. 5/500 cent. bod 5 Esperantogeld geslagen door KNM. 1, 5, 10 en 25 Steloj. bod 6 Muntkokertje voor 30 gouden tientjes bod 7 Muntkokertje voor 40 gouden tientjes bod 8 Penningset Franklin Mint. 11 Provincies. Zilver De internationale eurocollectie door KNM. 24 ex. in 2 lindner boxen Lot diverse penningen. 8 ex Doos met vnl. zilveren penningen, ecu's, etc Gevarieerd lot met penningen, provinciale munten en iets antiek. Leuk Lakstempels. Ruim 120 exemplaren op kartonnen platen, w.o. diverse Koninklijke. bod 24 Halve Rozenobel z.j. (1602). D Prachtig Halve grote gouden rijder D.652. Zeer fraai PROVINCIAAL Gelderland 14 Philipsdaalder D.29a. Slagbarstje. Ca. zeer fraai Halve Philipsdaalder D.61. Fraai/zeer fraai Halve Philipsdaalder D.62. Fraai/zeer fraai Halve grote gouden rijder D.652. Ca. prachtig Halve Philipsdaalder D.62. Zeer fraai/prachtig Halve Philipsdaalder D.62. Fraai/zeer fraai Halve Philipsdaalder D.62. Zeer fraai /5 Philipsdaalder vgh Zeer fraai Snaphaanschelling z.j. D.516. Fraai/zeer fraai Korte z.j.. PW Ca. fraai Bourgondische kruisrijksdaalder vgh Ruim zeer fraai. 150 Stuur uw biedingen tijdig in! fax info@theopeters.com 27 Halve grote gouden rijder D.652. Ca. prachtig Gouden dukaat D.649. Zeer fraai /20 Reaal Fraai Bourgondische kruisrijksdaalder D.803. Zeer fraai/prachtig Bourgondische kruisrijksdaalder D.803. Zeer fraai Leeuwendaalder D.825. Fraai/zeer fraai Nederlandse rijksdaalder D.938. Zwak geslagen. Mooie kleur. Prachtig Nederlandse rijksdaalder D.938. Ca. zeer fraai Zilveren dukaat D.962. Zwak geslagen, nog wat stempelglans. Ca. prachtig Zilveren dukaat D.962. Zeer fraai. 125 Please post your bids! Fax +31 (0) info@theopeters.com 3

6 Zaterdag 20 juni 2009 Veiling 44 Muntenveiling kavel taxatie kavel taxatie 37 Zilveren dukaat D.963. Ongecirculeerd met stempelglans. FDC /4 Gulden FDC Dubbele wapenstuiver V FDC Dubbele wapenstuiver V FDC Bezemstuiver V FDC Bezemstuiver V FDC Bezemstuiver V FDC Duit V FDC Duit V FDC Duit zilver Prachtig Zilveren dukaat D.963. Prachtig Zilveren rijder D Fraai/zeer fraai Zilveren rijder D Ca. zeer fraai Zilveren rijder D Ca. zeer fraai Zilveren rijder D Mooie patina. Ca. prachtig Zilveren rijder D Ca. zeer fraai Zilveren rijder D Ca. zeer fraai Gulden D Zeer fraai Gulden D Ca. prachtig Gulden D Zeer fraai Gulden D Zeer fraai Gulden D Ca. prachtig. Mooie kleur Gulden D Ca. prachtig. Mooie kleur Gulden D Zeer fraai Gulden D Zeer fraai Gulden D Zeer fraai Gulden D Zeer fraai Gulden D Zeer fraai Gulden D Zeer fraai Gulden D Zeer fraai Gulden D Ca. prachtig Gulden D Zeer fraai Gulden D Ruim prachtig Gulden D Ruim prachtig Gulden D FDC Gulden D FDC Gulden D FDC Gulden D FDC Gulden D FDC. Donkere patina. 150 U kunt dagelijks inzenden voor onze volgende muntenveiling, ook tijdens onze kijkdagen. 76 Duit zilver FDC Duit zilver Zeer fraai Halve duit zilver FDC. 150 Gelderse steden 79 Huis Bergh. Stad Dieren. Willem IV Daalder Mmt. Granaatappel. D.594. Ongecirculeerd in US munthouder. Zeldzaam in deze mooie kwaliteit Holland 80 Gouden schild z.j. D.731. Ruim zeer fraai Uw muntencollectie verkopen? AA Muntenveiling is hét adres voor de hoogste opbrengst! 4

7 Muntenveiling Veiling 44 Zaterdag 20 juni 2009 kavel taxatie kavel taxatie 81 Dubbele gouden dukaat D.772. Fraai Leeuwendaalder D.832. Mooie scherpe tekening. Ca. prachtig Dubbele gouden dukaat D.772. Prachtig/FDC. Zeldzaam in deze mooie kwaliteit Dubbele gouden dukaat D.773. Ca. zeer fraai Prinsendaalder D.922. Zeer fraai/prachtig Prinsendaalder D.922. Zeer fraai Zilveren rijder D Zeer fraai Zilveren rijder D Zeer fraai Zilveren rijder D Zeer fraai Zilveren rijder D Zeer fraai Zilveren rijder D Zeer fraai Zilveren rijder D Zeer fraai Dubbele gouden dukaat D.773. Krasje naast ridder, ov. prachtig Gulden D Mooie kleur, iets zwak geslagen. UNC Gulden D Mooie patina, iets zwak geslagen. UNC Gulden D Mooie kleur, iets zwak geslagen. UNC Dubbele gouden dukaat D.773. Prachtig Scheepjesschelling goud D.816. Zeer fraai/prachtig Gulden D FDC Gulden D FDC X Stuiver D UNC

8 Zaterdag 20 juni 2009 Veiling 44 Muntenveiling kavel taxatie kavel taxatie 102 X Stuiver D FDC X Stuiver D FDC X Stuiver D Zeer fraai Leiden. Halve nooddaalder. D.170a. Zeer fraai. 600 West Friesland 105 Scheepjesschelling V Mooie kleur met beginnende patina. FDC Dubbele wapenstuiver V UNC Dubbele wapenstuiver V UNC Dubbele wapenstuiver V UNC Gouden dukaat D.833. Prachtig/FDC Wapenstuiver V FDC Bezemstuiver V FDC Bezemstuiver V FDC Duit V Prachtig Duit zilver Zeer fraai/prachtig Gouden dukaat D.836. Slagbartsjes, ov. ca. prachtig Gouden dukaat D.836. FDC Duit zilver FDC. 200 Hollandse steden 120 Gouden dukaat Mmt. bloem. D.836. FDC Amsterdam. Dubbele zilveren rijder D.1018a. Zeer fraai. 750 De veilingcommissie bedraagt 22% plus 2,50 tafelgeld per kavel. 121 Gouden dukaat D.838. FDC Leeuwendaalder D.836. Zeer fraai/prachtig Leeuwendaalder D.836. Zeer fraai/prachtig Leeuwendaalder D.836. Zeer fraai/prachtig Leeuwendaalder D.836. Zeer fraai/prachtig % plus 2,50 buyer s fee per lot will be added to each lot price. This amount includes a non-deductible sales tax. 6

9 Muntenveiling Veiling 44 Zaterdag 20 juni 2009 kavel taxatie kavel taxatie 126 Leeuwendaalder D.836. Iets zwak, ov. prachtig/fdc Zilveren rijder D FDC Prinsendaalder D.923. Uiterst zeldzaam in deze mooie kwaliteit. FDC Zilveren rijder 1780/73. D Prachtig Zilveren rijder D Zeer fraai Zilveren rijder 1790/66. D Zeer fraai Zilveren rijder 1791/90. D Fraai Halve zilveren rijder D Zeer fraai/prachtig Gulden D Fraai/zeer fraai Prinsendaalder D.923. Mooie patina, iets zwak. Ca. prachtig Gulden D Zwakke slag, mooie kleur. UNC Westfriese rijksdaalder D.925. Zeer fraai Westfriese rijksdaalder D.925. Zeer fraai Zilveren dukaat D.970. Zeer fraai Zilveren rijder D Fraai/zeer fraai Zilveren rijder D Fraai/zeer fraai Zilveren rijder D Fraai/zeer fraai Zilveren rijder D Zeer fraai Zilveren rijder D Zeer fraai Gulden D Zwakke slag, mooie kleur. UNC

10 Zaterdag 20 juni 2009 Veiling 44 Muntenveiling kavel taxatie Bids made in writing should state a maximum. We shall bid on your behalf as though you were in the auction room, bidding to your maximum only if necessary. kavel Zeeland taxatie Gulden D FDC Gulden D FDC Gulden 1793/85. D FDC Halve rozenobel z.j. ( ). D.872. Ca.prachtig Dubbele gouden dukaat D.881. Ca. zeer fraai Gulden D Iets zwak, mooie kleur. UNC Dubbele gouden dukaat D.882. Ca. prachtig Gulden D Iets zwak, mooie patina. UNC Gulden D UNC Gulden D UNC Gulden D FDC Gulden D Mooie patina. UNC Gulden D UNC Stuiver V Fraai/ zeer fraai Dubbele wapenstuiver V FDC Dubbele wapenstuiver 1758/57. V FDC Dubbele wapenstuiver V FDC Dubbele wapenstuiver 1788/87. V UNC Bezemstuiver V FDC Duit V FDC Duit V FDC Duit zilver Ca. zeer fraai Enkhuizen. Scheepjesschelling V Zeer fraai+. 25 BELANGRIJK! Stuur uw biedingen tijdig in. Bij gelijkluidende biedingen gaan wij uit van de volgorde van binnenkomst. Uw biedingen per telefoon of fax naar het Amsterdam Marriott Hotel kunnen tot twee uur voor de veiling worden verwerkt. Maak gebruik van onze BIED INFORMATIE SERVICE; wij helpen u graag het juiste bod uit te brengen. 169 Dubbele zilveren dukaat Piedfort. D.976a. Prachtig Zilveren dukaat D.976. Zwak geslagen, mooie kleur met stempelglans. UNC Zilveren dukaat D.976. Prachtig

11 Muntenveiling Veiling 44 Zaterdag 20 juni 2009 kavel taxatie kavel taxatie 189 Halve zilveren rijder D Prachtig/prachtig Zilveren dukaat D.976. UNC Zilveren dukaat D.976. Patina. UNC Zilveren dukaat D.976. Zwak geslagen. UNC Zilveren dukaat D.976. UNC Halve zilveren dukaat D Zeer fraai/prachtig Hoedjesschelling Subliem stuk! FDC Kwart zilveren dukaat D.1008a. Subliem stuk! FDC Kwart zilveren dukaat D.1008a. FDC Kwart zilveren dukaat 1788/87. D.1008a. FDC Scheepjesschelling V UNC Achtste zilveren dukaat V FDC Achtste zilveren dukaat V Ca. prachtig Scheepjesschelling V FDC Achtste zilveren dukaat 1788/87. V Subliem stuk! FDC Achtste zilveren dukaat V Prachtig Zilveren rijder D Zeer fraai Zilveren rijder D Prachtig Zilveren rijder D Zeer fraai Zilveren rijder D Zeer fraai Zilveren rijder D Zeer fraai Scheepjesschelling V FDC. 350 Utrecht 194 1/10 Philipsdaalder Fraai/zeer fraai. 50 IMPORTANT! Please send or fax us your bids early. Bids of the same amount will be considered in the order of their arrival. Bids telephoned or faxed to the hotel should arrive at least two hours before the auction starts. 195 Rozenobel z.j. (1602). D.959. Zeer fraai/prachtig

12 Zaterdag 20 juni 2009 Veiling 44 Muntenveiling kavel taxatie Overweegt u de verkoop van uw muntencollectie, AA Muntenveiling biedt u 3 mogelijkheden: 1. Verkoop direct á contant. 2. Verkoop via onze internationale muntenveiling. 3. Een speciaalveiling, exclusief maatwerk voor uw collectie. kavel taxatie 196 Halve rozenobel z.j. D.960. Ca. zeer fraai Dubbele gouden dukaat D.962. Zeer fraai/prachtig Dubbele gouden dukaat D.962. Mooi groot muntplaatje. Zeer fraai Gouden dukaat D.963. Ca. zeer fraai Gouden dukaat D.963. Ca. zeer fraai Halve prinsendaalder D.937. Kras in gezicht, ov.zeer fraai Nederlandse rijksdaalder 1619/18. D.942. Ruim zeer fraai Nederlandse rijksdaalder D.942. Ruim zeer fraai Zilveren dukaat D.981. Zeer fraai Zilveren rijder D Fraai/zeer fraai Zilveren rijder D Patina. Ca. prachtig Zilveren rijder D Zeer fraai/prachtig Zilveren rijder D Fraai/zeer fraai Zilveren rijder D Prachtig/FDC Halve grote gouden rijder 1615/14. D.968. Prachtig/FDC Zilveren rijder D UNC Halve gouder rijder D.971. FDC Leeuwendaalder D.845. Ca. prachtig Prinsendaalder D.928. Mooie kleur. Prachtig Gulden D Mooie kleur. Prachtig Gulden D Prachtig Gulden D Prachtig Gulden D Prachtig Gulden D Prachtig Gulden D Prachtig Gulden D Prachtig Gulden D Prachtig

13 Muntenveiling Veiling 44 Zaterdag 20 juni 2009 kavel taxatie Maak gebruik van onze BIED INFORMATIE SERVICE; wij helpen u graag het juiste bod uit te brengen. Please use our BID INFO SERVICE; we want to help you make the right bid. kavel taxatie Gulden D Zwak geslagen. UNC Gulden D Prachtig Gulden D Prachtig Halve 3 gulden D Vrijwel UNC. Zeldzaam in deze kwaliteit, wordt vrijwel nimmer in deze kwaliteit aangeboden! Gulden D FDC Gulden D FDC Dubbele wapenstuiver V FDC Dubbele wapenstuiver 1794 met kabelrand. V FDC. 100 Utrecht-stad 230 Duit V FDC Duit V FDC Duit V FDC Duit V FDC Duit zilver Fraai/zeer fraai Duit zilver FDC Gulden D Zwakke slag met nog enige stempelglans! Ca. prachtig. 800 Overijssel Friesland 236 Daalder van 30 stuiver D Zeer fraai/prachtig Halve florijn van 14 stuiver D Mooie zeer fraai Zilveren dukaat D.987. Grove slag, stempelglans. UNC Zilveren rijder D Fraai/zeer fraai Zilveren rijder D Zeer fraai Zilveren rijder D Fraai Zilveren rijder D Zeer fraai Gulden D Zeer fraai/prachtig Gulden D Ca. zeer fraai Gulden 1703/01. D Ca. zeer fraai Gulden D Ca. zeer fraai Gulden D Ca. zeer fraai Gulden D Zeer fraai/prachtig Gulden D Ca. zeer fraai Gulden D Ca. zeer fraai Gulden D Zeer fraai/prachtig Gulden D Ca. zeer fraai Gulden D Ca. zeer fraai

14 Zaterdag 20 juni 2009 Veiling 44 Muntenveiling kavel taxatie kavel taxatie Gulden D Prachtig/prachtig Deventer. Noodmunt van 4 stuivers vg 143. Klop stadswapen. Ca. zeer fraai Deventer. Noodmunt van 2 stuivers vg 144. Klop stadswapen. Prachtig Deventer. Noodmunt van 2 stuivers vg 144. Zonder klop. Schaars. Ca. zeer fraai Deventer. Noodmunt van 1 stuiver vg 145. Klop stadswapen. Ca. zeer fraai Gulden D Prachtig/FDC Gulden D Prachtig/FDC Gulden 1764 adelaar. D Prachtig/prachtig Gulden 1764 met 3 stippen. D Prachtig/prachtig Duit V FDC. 100 Overijsselse steden 272 Kampen. Rozenobel z.j. (1600). D Prachtig Kampen. Halve rozenobel z.j. D Ca. prachtig Drie Rijkssteden. Karel V. Daalder D.673. Ca. zeer fraai Deventer. Leeuwendaalder D.858. Zeer fraai Kampen. Dubbele gouden dukaat D Zeer fraai Kampen. Arendsrijksdaalder D.700. Zeer fraai Zwolle. Leeuwendaalder D.867. Zeer fraai Zwolle. Zilveren dukaat D.995. Zeer fraai Deventer. Zilveren dukaat D.991. Zwak geslagen, mooie kleur. Prachtig/FDC Deventer. 3 Gulden D Mooie kleur. Prachtig Deventer. 1 Gulden D Zeer fraai. 100 Lots provinciaal 278 Lot vroeg provinciaal 1x koper, 5x zilver. 6 ex Lotje divers Gelderland, Holland, Utrecht. 11 ex. Mooie kwaliteit. 50 BELANGRIJK! Stuur uw biedingen tijdig in. Bij gelijkluidende biedingen gaan wij uit van de volgorde van binnenkomst. Uw biedingen per telefoon of fax naar het Amsterdam Marriott Hotel kunnen tot twee uur voor de veiling worden verwerkt. 267 Deventer. 1 Gulden D Mooi stuk met stempelglans. Ruim prachtig. 300 IMPORTANT! Please send or fax us your bids early. Bids of the same amount will be considered in the order of their arrival. Bids telephoned or faxed to the hotel should arrive at least two hours before the auction starts. 12

15 Muntenveiling Veiling 44 Zaterdag 20 juni 2009 kavel taxatie kavel taxatie ZUIDELIJKE NEDERLANDEN 297 V.O.C. Holland. Halve duit zilver Scho.359. UNC V.O.C. Holland. Halve duit zilver 1756/55 overslag. Scho.360 var. UNC Vlaanderen. Gouden leeuw z.j. D.489. Zeer fraai/prachtig. 750 OVERZEESE GEBIEDEN 299 V.O.C. Holland. Halve duit zilver Scho.361. FDC V.O.C. Holland. Halve duit zilver Scho.363. UNC V.O.C. Holland. Halve duit zilver Scho.364. UNC V.O.C. Holland. Halve duit zilver Scho.365. UNC V.O.C. Holland. Halve duit zilver Scho.366. UNC. 140 Nederlands Indië 281 V.O.C. Gelderland. 1 Gulden Scho.68. Mooie patina. FDC V.O.C. Holland. Duit zilver 1736/35 overslag. Scho.124. Zeer fraai V.O.C. West Friesland. 3 Gulden Scho.63. Prachtig/FDC V.O.C. Holland. Duit zilver Scho.125. FDC V.O.C. Holland. Duit zilver Scho.126. Prachtig V.O.C. West Friesland. 1 Gulden 1786/64. Scho.69. Prachtig/prachtig V.O.C. Holland. Duit zilver 1748/46 overslag. Scho.127var. FDC V.O.C. Holland. Duit zilver Scho.128. UNC V.O.C. Holland. Duit zilver Scho.131. UNC V.O.C. Holland. Duit zilver Scho.132. UNC V.O.C. Holland. Duit zilver Scho.133. UNC V.O.C. Holland. Duit zilver Scho.134. UNC V.O.C. Holland. Duit zilver Scho.135. FDC V.O.C. Holland. Duit zilver Scho.136. FDC V.O.C. Holland. Duit zilver 1758 overslag. Scho.137 var. UNC V.O.C. Holland. Duit zilver Scho.138. FDC V.O.C. Holland. Duit zilver Scho.139. UNC V.O.C. Holland. Duit zilver Scho.142. FDC V.O.C. Zeeland. 1 Gulden Scho.72. Zwakke slag, mooie patina. UNC V.O.C. Zeeland. X stuiver Scho.78. Zwakke slag, mooie patina. UNC

16 Zaterdag 20 juni 2009 Veiling 44 Muntenveiling kavel taxatie kavel taxatie 308 V.O.C. Utrecht. 1 Gulden Scho.65. FDC V.O.C. Stad Utrecht. Halve duit zilver Scho.414. Zeer fraai/prachtig V.O.C. Stad Utrecht. Halve duit zilver Scho.418. Ca. zeer fraai V.O.C. Stad Utrecht. Halve duit zilver Scho.418. Prachtig V.O.C. Gelderland. Duit Scho.506. FDC /2 Cent Originele kleur. FDC V.O.C. Utrecht. 1 Gulden Scho.66. Mooie patina. Prachtig/FDC V.O.C. Stad Utrecht. Duit zilver Scho.327. Prachtig V.O.C. Stad Utrecht. Duit zilver Scho.329. Prachtig V.O.C. Stad Utrecht. Duit zilver Scho.330. Zeer fraai /2 Cent 1933 druiventros. Originele kleur. FDC Cent FDC Cent Originele kleur. FDC Cent FDC Cent FDC Cent FDC /2 Cent FDC /2 Cent FDC /10 Gulden 1945p. Misslag op ovaal muntplaatje V.O.C. Stad Utrecht. Duit zilver Scho.331. UNC V.O.C. Stad Utrecht. Duit zilver Scho.333. Prachtig V.O.C. Stad Utrecht. Duit zilver Scho.334. Prachtig V.O.C. Stad Utrecht. Duit zilver Scho.338. Ca. prachtig V.O.C. Stad Utrecht. Duit zilver Scho.340. UNC V.O.C. Stad Utrecht. Halve duit zilver Scho.396. FDC V.O.C. Stad Utrecht. Halve duit zilver Scho.397. FDC V.O.C. Stad Utrecht. Halve duit zilver Scho.398. FDC V.O.C. Stad Utrecht. Halve duit zilver Scho.399. UNC V.O.C. Stad Utrecht. Halve duit zilver Scho.400. UNC V.O.C. Stad Utrecht. Halve duit zilver Scho.401. UNC V.O.C. Stad Utrecht. Halve duit zilver Scho.403. UNC V.O.C. Stad Utrecht. Halve duit zilver Scho.404. FDC /4 Gulden zilver. Misslag 80% excentrisch geslagen Ned. Indië. Lot divers in top kwaliteit. 15 ex. 40 Suriname 350 1/4 Gulden Fraai/zeer fraai. 30 Ned. Antillen Gulden goud Prooflike Gulden goud UNC Gulden goud en zilver Proof Gulden goud Proof Gulden goud Proof FDC sets 1979/ ex Gulden (2), 25 gulden (10) en 50 gulden zilver(1). Meest proof V.O.C. Stad Utrecht. Halve duit zilver Scho.405. FDC V.O.C. Stad Utrecht. Halve duit zilver Scho.406. FDC V.O.C. Stad Utrecht. Halve duit zilver Scho.407. UNC V.O.C. Stad Utrecht. Halve duit zilver Scho.408. UNC V.O.C. Stad Utrecht. Halve duit zilver Scho.409. UNC V.O.C. Stad Utrecht. Halve duit zilver Scho.410. FDC V.O.C. Stad Utrecht. Halve duit zilver Scho.411. FDC V.O.C. Stad Utrecht. Halve duit zilver Scho.412. UNC. 140 Aruba Florin zilver 2001/ ex Florin zilver (7), 50 florin zilver 1996(1). 8 ex Florin goud Proof Florin goud Proof Florin goud Proof Florin goud Proof FDC sets 1986/ ex

17 Muntenveiling Veiling 44 Zaterdag 20 juni 2009 kavel taxatie kavel taxatie Lots overzeese gebieden 365 Lot divers w.o. Suriname 4 duit 1679, Ned. Indie, etc Curacaco, Ned. Antillen en Aruba. Lot divers w.o. zilveren gelegenheidsmunten. 75 PAPIERGELD Nederland Gulden Alm.05. UNC Gulden Alm.05. UNC Gulden Alm.05. UNC Gulden Alm.06-1aa. UNC Gulden Alm.06-1aa. UNC Gulden Alm.06-1b. UNC Gulden Alm.06-1c. UNC Gulden Alm.06-1c. UNC Gulden Alm.07-1a. UNC Gulden Alm.07-1b. UNC /2 Gulden Alm.14. UNC /2 Gulden Alm.16-1b. UNC. 4 ex Gulden Alm.23-1b. UNC Gulden Alm.59. Ca. prachtig Gulden Alm.60. Fraai/zeer fraai Gulden Alm.77. Zeer fraai/prachtig Gulden 1943-l. Alm.78-1a. UNC Gulden 1943-l. Alm.78-1b. UNC Gulden Alm Zeer fraai/prachtig Gulden Alm Prachtig Gulden Alm Zeer fraai Gulden Alm.83-1a. Ca. prachtig Gulden Alm.83-1b. Ca. prachtig Gulden Alm UNC Gulden Alm UNC Gulden Alm UNC Gulden Alm.97. UNC Gulden Alm.97. Prachtig Gulden Alm.97. Zeer fraai/prachtig Gulden Alm UNC Gulden Alm.120. UNC Gulden Alm.36-4b. UNC-. Zeldzaam in deze mooie kwaliteit Gulden 1940-l. Alm Ruim zeer fraai Gulden 1940-ll. Alm UNC Gulden Alm.43. UNC Gulden Alm.48-1a. UNC Gulden Alm.48-1b. UNC Gulden Alm.49-1b. UNC Gulden Alm.57-1a. Ca. zeer fraai Gulden Alm UNC Gulden Alm UNC. 60 Stuur uw biedingen tijdig in! Fax info@theopeters.com Please post your bids! Fax +31 (0) info@theopeters.com Gulden Alm.121. UNC Gulden Alm.122. UNC Gulden Alm.123. Prachtig Gulden Alm.124-1b. UNC Gulden Alm.124-1b. UNC Gulden Alm.124-2a. UNC Gulden Alm.134. Prachtig Papiergeldset door DNB. Serie 10, 25, 50, 100, 250 en 1000 gulden. In plexiglas gegoten Gulden 1931 (76-2), 50 gulden 1945 (99-1), 100 gulden 1947 (120-1). 3 ex. Zeer fraai en beter Collectie van 1/1000 gulden + doubletten. Diverse betere jaren en kwaliteiten. Moet gezien worden. 65 ex

18 Zaterdag 20 juni 2009 Veiling 44 Muntenveiling kavel taxatie kavel taxatie 418 Aandelen. Lotje divers. 14 ex. bod Wereld 419 Lot world paper money in 3 albums. 596 pieces Duits nood- en inflatiegeld. 135 ex. in album World A/Z. Mixed lot including many unc. Must be seen. Over 1000 pieces! 250 ANCIENTS / ANTIEKE MUNTEN 422 Roman Empire. Denarius (Rome 85 BC). Mn. Fonteius C.f. Cr.353/1c Roman Empire. Septimus Severus ( ). Denarius. Cf.RIC Roman Empire. Trebonianus Gallus Solidus. A.XF Pu Money. Hsin Wang Mang 7-22 AD. Schoth China. 5 yuan silver Panda. UNC Byzantine Empire. Focas Gold solidus. Fr. 93. A.VF Byzantine Empire. Focas Gold solidus. Fr. 93. A.VF f Byzantine Empire. Heraclius Gold solidus. Fr F/VF Byzantine Empire. Heraclius Gold solidus. Fr F/VF Byzantine Empire. Heraclius Gold solidus. Fr F/VF Medal 1 franc Henry V. A.UNC Germany. 100 Euro gold 2003J. Quedlingburg. Proof Germany. 100 Euro gold 2004J. Bamberg. Proof Greece. 30 Drachme silver UNC San Marino. 1/2 Scudo gold KM 416. Proof San Marino. 1/2 Scudo gold KM 433. Proof San Marino. Scudo gold KM 417. Proof San Marino. Scudo gold KM 434. Proof South Africa, Lot 1/4 Penny 1950(5), 1952; 1/2 penny 1951(4), 52(5). All BU. 20 FOREIGN COINS / BUITENLAND 430 Australia. 30 Dollars. Kookaburra kilo silver Austria. Salzburg. Gold ducat 1801M. KM 463. Lusterous BU Belgium. 40 Francs gold 1834 medal alignment. KM B23.2. One of the greatest rarities of Belgium. XF/A.UNC Spain. 4 Escudos gold 1781 MPJ. Few scratces, but lusterous A.UNC. Fr Sweden. 2 Kroner 1897, 1907, 1921w, 1932g, pcs. UNC Belgium. Lot copper 1 and 2 cents including many better dates and varieties. 220 pcs Belgium. Lot silver 50 cts(11), 1 francs (51), 2 francs(15), 20 francs(9), 50 francs (10), 100 francs(4). Better dates and varieties. 100 pcs France. Lot silver 1/2 francs(4), 1 francs(39), 2 francs(14). 57 pcs German reich. Mixed lot. 24 pcs. bid 450 World. England, Jersey, Guernsey and more. Great old lot coins, tokens, etc. Many uncs. Must be seen! World. Nice lot with Iceland, Great Britain, Spain, Japan and USA

19 Muntenveiling Veiling 44 Zaterdag 20 juni 2009 kavel taxatie kavel taxatie 452 World A/Z. Mixed lot including some mintsets World. Mixed lot including some Russia World. Lot silver coins including some older. 28 pcs. 50 PAUZE U en ik zijn waarschijnlijk wel aan een kleine pauze toe. Muntenveiling biedt u een kopje koffie of een frisdrankje aan. Wij vervolgen de veiling over ca. 15 minuten. DE BATAAFSE REPUBLIEK Stuiver Sch.149. FDC. Mooie kleur Stuiver Sch.149. Prachtig Utrecht. Dubbele gouden dukaat Sch.11. FDC Gulden Sch.154. Mooi stuk! Vrijwel FDC Holland. Gouden dukaat Sch.26. Ca. prachtig. 700 HET KONINKRIJK HOLLAND LODEWIJK NAPOLEON Stuiver Sch.159. Prachtig NEDERLAND ONDER FRANSE BEZETTING KEIZER NAPOLEON I Francs goud Sch.164. Zeer fraai/prachtig Zilveren dukaat Sch.123. FDC Francs 1813u. Sch.166. Zeer fraai/prachtig Gulden Sch.124a. Proefslag in brons. Uiterst zeldzaam. FDC Gouden dukaat Sch.132. Prachtig % plus 2,50 buyer s fee per lot will be added to each lot price. This amount includes a non-deductible sales tax Franc Sch.170. Prachtig/prachtig

20 Zaterdag 20 juni 2009 Veiling 44 Muntenveiling kavel taxatie kavel taxatie HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN 1815-heden 1/2 Cent 467 1/2 Cent 1821u. UNC /2 Cent UNC /2 Cent FDC. Originele kleur /2 Cent FDC. Originele kleur /2 Cent FDC. Originele kleur /2 Cent FDC. Originele kleur /2 Cent FDC /2 Cent FDC /2 Cent FDC. Originele kleur /2 Cent FDC. Originele kleur /2 Cent FDC /2 Cent FDC /2 Cent FDC /2 Cent FDC. Originele kleur /2 Cent 1821b. FDC-. Schaars in deze mooie kwaliteit /2 Cent 1822u. FDC /2 Cent 1822u. Prachtig /2 Cent 1922/21 overslag. Schaars. Ca. prachtig Cent 471 1/2 Cent 1822u. MISSLAG. Hapje uit muntplaatje. Leuk /2 Cent 1822b. Zeer fraai Cent 1822u. FDC. Originele kleur. Geweldig stuk! /2 Cent 1823b. UNC /2 Cent 1823b. Prachtig /2 Cent 1829u. Fraai/zeer fraai /2 Cent Zeer fraai/prachtig /2 Cent FDC /2 Cent FDC /2 Cent FDC. Originele kleur /2 Cent FDC /2 Cent UNC /2 Cent FDC. Originele kleur /2 Cent FDC /2 Cent FDC /2 Cent FDC /2 Cent FDC. Originele kleur /2 Cent UNC /2 Cent FDC /2 Cent FDC. Originele kleur /2 Cent FDC /2 Cent FDC /2 Cent FDC /2 Cent FDC /2 Cent FDC. Mooie kleur /2 Cent FDC. Originele kleur /2 Cent UNC /2 Cent FDC. Originele kleur /2 Cent FDC. Originele kleur Cent 1822u. FDC.Mooie kleur Cent 1822u. FDC Cent 1823u. UNC Cent 1823b. UNC Cent 1823b. Prachtig Cent 1826u. UNC Cent FDC. Originele kleur. Geweldig stuk! Cent UNC Cent FDC Cent FDC

21 Muntenveiling Veiling 44 Zaterdag 20 juni 2009 kavel taxatie kavel taxatie Cent FDC Cent FDC Cent 1877'. FDC. Originele kleur Cent FDC. Originele kleur Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent FDC. Originele kleur Cent Met ovale nullen. FDC Cent Met ovale nullen. FDC Cent 1901k. FDC Cent 1901g. FDC Cent 1901g. FDC Cent Muntteken dichtbij jaartal. FDC /2 Cent 1941 zink. FDC. Originele kleur Cent Cent 1825b. UNC Cent 1825b. Prachtig Cent 1825b. Fraai/zeer fraai. 5 ex Cent 1825b. Fraai/zeer fraai. 4 ex Cent 1825b. Fraai/zeer fraai. 4 ex Cent Met gepolijste stempels geslagen. PROOF Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent FDC /2 Cent /2 Cent FDC. Originele kleur /2 Cent FDC. Originele kleur /2 Cent FDC. Originele kleur /2 Cent FDC. Originele kleur /2 Cent FDC /2 Cent FDC. Originele kleur /2 Cent FDC /2 Cent FDC. Originele kleur Cent 1826b. FDC Cent 1827u. FDC Cent 1827u overslag. FDC Cent 1827u overslag. FDC Cent 1827u overslag. FDC Cent 1827u overslag. Prachtig Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent 1942 zink. FDC Cent FDC. Originele kleur Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent /2 Cent FDC. Originele kleur /2 Cent FDC. Originele kleur /2 Cent FDC. Originele kleur /2 Cent FDC /2 Cent FDC. Originele kleur /2 Cent FDC. Originele kleur /2 Cent FDC Cent 1823b. UNC. Mooie kleur. Zeldzaam in deze kwaliteit! Cent 1825b. UNC. Mooie kleur! Cent 1825b. Zeer fraai Cent 1826u. UNC Cent 1827u. FDC Cent 1827u. Prachtig

22 Zaterdag 20 juni 2009 Veiling 44 Muntenveiling kavel taxatie kavel taxatie Cent 1828u. UNC Cent 1828b. FDC Cent Willem II. FDC Cent Willem II. UNC Cent Willem II. Prachtig Cent Zonder punt. FDC-. Zeldzaam! Cent 1850 f, 1853 f/zf, 1885 f/zf, 1890 pr Cent UNC Cent UNC Cent UNC Cent Prachtig Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent UNC Cent Prachtig Cent 1887, 92, 96, 97. Fraai en beter Cent FDC Cent UNC Cent FDC Cent Prachtig Cent FDC Cent UNC Cent FDC Cent UNC Cent Prachtig Cent Prachtig Cent Prachtig Cent 1892, 93, 94, 95, 1903, 04, 06. Zeer fraai en beter Cent 1892, 94, 1903, 04, 12, 14. Zeer fraai en beter Cent 1892 zf, 97 f, 1905 pr, 1906 zf, 1914 unc Cent UNC Cent FDC Cent UNC Cent Prachtig Cent UNC Cent UNC-. Zeldzaam in deze mooie kwaliteit Cent Fraai Cent FDC Cent UNC Cent UNC Cent UNC Cent e halfjaar. FDC-. Zeldzaam in deze mooie kwaliteit! Cent e halfjaar. Prachtig Cent e halfjaar. Prachtig Cent FDC Cent FDC Cent Prachtig Cent Prachtig Cent UNC Cent FDC Cent UNC Cent FDC Cent 1914, 15, 16, 17, 18, 19. Zeer fraai en beter Cent 1914, 18(2), 19(2). 5 ex. ca. prachtig Cent UNC Cnet FDC Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent UNC Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent FDC. 5 20

23 Muntenveiling Veiling 44 Zaterdag 20 juni 2009 kavel taxatie kavel taxatie 25 Cent Cent 1824b. UNC Cent 1825u. FDC Cent Schuin mmt. Ca. fraai Cent UNC Cent UNC Cent 1826b. FDC Cent 1826b. UNC Cent 1828b. Fraai Cent Met gepolijste stempels geslagen. PROOF Cent Zeer fraai Cent 1830u. FDC Cent FDC Cent Prachtig Cent Willem II. FDC Cent Willem II. UNC Cent Brede hals. FDC Cent Brede hals. Ca. fraai Cent FDC Cent Prachtig Cent FDC Cent Willem III. Prachtig Cent FDC Cent Prachtig Cent FDC Cent FDC Cent Zeer fraai Cent Prachtig Cent Zeer fraai Cent Zonder punt. Zeer fraai Cent Ca. prachtig Cent Ca. prachtig Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent UNC Cent FDC Cent FDC Cent 1941 zink. FDC /2 Gulden Cent UNC /2 Gulden 1818u. Ca. prachtig. 600 Maak gebruik van onze BIED INFORMATIE SERVICE; wij helpen u graag het juiste bod uit te brengen Cent Schuin mmt. UNC-. Zeldzaam in deze kwaliteit Please use our BID INFO SERVICE; we want to help you make the right bid. 21

24 Zaterdag 20 juni 2009 Veiling 44 Muntenveiling kavel taxatie kavel taxatie 727 1/2 Gulden Zeer fraai/prachtig. 3 ex /2 Gulden 1819u. UNC /2 Gulden 1819u. Zeer fraai /2 Gulden 1819u. Met hoge 9. Zeer fraai /2 Gulden UNC /2 Gulden Ca. prachtig /2 Gulden Prachtig /2 Gulden Zeer fraai/prachtig. 2 ex /2 Gulden Zeer fraai/prachtig. 2 ex /2 Gulden UNC /2 Gulden Prachtig Gulden 715 1/2 Gulden 1822u. Zeer fraai/prachtig Gulden 1820u. Jaartal iets zwak, ov. Zeer fraai/prachtig Gulden 1821u. Ca. zeer fraai Gulden 1821u. Ca. zeer fraai /2 Gulden 1829b. UNC. Mooie kleur /2 Gulden 1829b. UNC /2 Gulden 1829b. Zeer fraai/prachtig /2 Gulden FDC /2 Gulden Ca. prachtig /2 Gulden 1848/47 overslag. Ruim zeer fraai /2 Gulden UNC Gulden 1824u. UNC-. Mooie kleur Gulden 1824u. Prachtig Gulden 1824u. Ca. zeer fraai /2 Gulden FDC /2 Gulden Prachtig /2 Gulden Ca. zeer fraai /2 Gulden Zeer fraai/prachtig. 3 ex Gulden 1829b. Zeer fraai/prachtig Gulden 1829b. Zeer fraai Gulden 1832u. Ca. zeer fraai Gulden Zeer fraai/prachtig. 250 De veilingcommissie bedraagt 22% plus 2,50 tafelgeld per kavel. 22

25 Muntenveiling Veiling 44 Zaterdag 20 juni 2009 kavel taxatie kavel taxatie Gulden Vrijwel UNC. Schaars in deze kwaliteit Gulden Fraai/zeer fraai Gulden Zeer fraai Gulden Prachtig Gulden 1846z. Met gepolijste stempels geslagen. PROOF. Enkele haarlijntjes, ov. UNC Gulden Prachtig a 1 Gulden Prachtig Gulden 1848, 1892 en Ca. zeer fraai Gulden FDC Gulden FDC Gulden Prachtig Gulden FDC Gulden 1913, 14 en Zeer fraai en beter Gulden FDC Gulden UNC Gulden UNC Gulden 1922, 1923 en ex. Ca. prachtig Gulden 1922, 40 en 44pe. Prachtig Gulden FDC Gulden UNC Gulden Wilhelmina in London. Zeer fraai/prachtig Gulden 1943d. FDC Gulden 1944pe. FDC Gulden FDC Gulden UNC Gulden FDC Gulden 1944pe. Doorlopende letters. UNC Gulden goud Proof Gulden goud Proof Gulden goud Proof Gulden goud Proof Gulden Loekie. Misslag 15% excentrisch geslagen. Leuk! Gulden FDC Gulden FDC Gulden UNC /2 Gulden Gulden Ca. prachtig Rijksdaalder FDC. Subliem liefhebbersstuk met prachtige stempelglans

26 Zaterdag 20 juni 2009 Veiling 44 Muntenveiling kavel taxatie kavel taxatie /2 Gulden Zeer fraai/prachtig /2 Gulden Zeer fraai /2 Gulden FDC. Fantastisch stuk met mooie zachte zilverkleur en beginnende patina! /2 Gulden Zeer fraai /2 Gulden Grof haar. FDC-. Zeldzaam in deze mooie kwaliteit! /2 Gulden Grof haar. Prachtig /2 Gulden Grof haar. FDC /2 Gulden UNC /2 Gulden 1943d. FDC Gulden /2 Gulden Ca. prachtig /2 Gulden Ca. zeer fraai Gulden 1818u. Mooi stuk met stempelglans. FDC /2 Gulden Prachtig. Mooie kleur /2 Gulden 1845, 52 en 67. Fraai/zeer fraai /2 Gulden UNC /2 Gulden Zeer fraai/prachtig /2 Gulden UNC /2 Gulden UNC /2 Gulden UNC /2 Gulden 1870, 73, 74 en 74kl. Fraai/prachtig /2 Gulden FDC Gulden 1820u. Prachtig/FDC Gulden 1820u. Zeer fraai Gulden 1820u. Ca. fraai /2 Gulden Mooie kleur! FDC /2 Gulden Prachtig Gulden 1821u. Mooie zachte zilver kleur. Topstuk! UNC

EURO JAARSETS 2015 MONACO

EURO JAARSETS 2015 MONACO de Nederlandse munt- en bankbiljetten en zilverbonnen vanaf 1814 tot 2002 officiële uitgave Nederlandse vereniging van munthandelaren munt- en bankbiljetten Euromunten Papiergeld Jaarsets 2 Euro gelegenheidsmunten

Bataafse Republiek (1795-1806)

, Mas 12/13e eeuw, Majapakit Kingdom(2x), Kz. stempel MA, (3x) 2 75 BATAVIA Nummer Startprijs Beschrijving 1 35 JAVA, Mas 12/13e eeuw, Majapakit Kingdom(2x), Kz. stempel "MA", (3x) 2 75 BATAVIA, Halve stuiver 1644, binnen een gladde cirkel, een rechtopstaand zwaard, met daaromheen

Nummer Startprijs Beschrijving West Friesland, halve Gulden 1796, Sch.101, prachtig/ruim prachtig West Friesland Nummer Startprijs Beschrijving 1 300 West Friesland, halve Gulden 1796, Sch.101, prachtig/ruim prachtig 2 225 West Friesland, halve Gulden 1796, Sch.101, bijna prachtig 3 40 Holland, 1 Gulden 1795, Sch.91,

Muntenveiling Veiling 48 Zaterdag 5 november 2011

Muntenveiling Veiling 48 Zaterdag 5 november 2011 Muntenveiling Veiling 48 Zaterdag 5 november 2011 Zeeland 354 Driegulden 1793/85. Cnm 2.46.55; D.1147. Mooi scherp. FDC. 300 364 Dubbele Nederlandse dukaat goud 1659. Cnm 2.49.23; D.882. Ruim zeer fraai.

Nummer Startprijs Beschrijving 1 35 JAVA, Mas 12/13e eeuw, Majapakit Kingdom(2x), Kz. stempel MA, (3x) 2 75 BATAVIA, Halve stuiver 1644, binnen een Nummer Startprijs Beschrijving 1 35 JAVA, Mas 12/13e eeuw, Majapakit Kingdom(2x), Kz. stempel "MA", (3x) 2 75 BATAVIA, Halve stuiver 1644, binnen een gladde cirkel, een rechtopstaand zwaard, met daaromheen

2 EURO HERDENKINGSMUNTEN 2019 EURO JAARSETS 2019 NEDERLAND 2018 PRIJSCOURANT. Winkel geopend: maandag-zaterdag uur MUNTSETS 2018 Jaarset Nederland BU-kwaliteit Jaarset Nederland UNC-kwaliteit Jaarset Nederland Proof-kwaliteit + 2 euro partieel gekleurd Jaarserie Nederland UNC-kwaliteit Babyset jongen 2018 Babyset meisje

Exclusieve Topstukken

EURO JAARSETS 2016 EURO JAARSETS 2015. Italië 2 (incl. 5 euro zilver) Duitsland (A/J 5 plaatsen) Letland 2 (incl. 2 euro ooievaar)

EURO JAARSETS 2016 EURO JAARSETS 2015. Italië 2 (incl. 5 euro zilver) Duitsland (A/J 5 plaatsen) Letland 2 (incl. 2 euro ooievaar) PRIJSCOURANT 1 EURO JAARSETS 2 EURO HERDENKINGSMUNTEN NIEUW VAN NEDERLAND Muntsets BU set UNC set Berlijn Coin air set Land sland Zwinger van Dresden A/J Estland Keres Frankrijk EK Voetbal Ierland Paasopstand

FRANSE INLIJVING 1810-1814 KEIZER NAPOLEON I

FRANSE INLIJVING 1810-1814 KEIZER NAPOLEON I Muntenveiling Veiling 49 Zaterdag 2 juni 2012 329 1/2 Cent 1827u. FDC. 250 320 10 Stuiver 1809. Sch.159. FDC. Scherpe slag, mooie patina. 2000 330 1/2 Cent 1837. FDC. Mooie stempelglans. 200 321 Gouden

Nummer Startprijs Beschrijving Zilveren dukaat 1800, Holland, Sch.55, zeer fraai 2 80 Zilveren dukaat 1800, Utrecht, Sch.69a, ruim zeer fraai 3 Nummer Startprijs Beschrijving 1 100 Zilveren dukaat 1800, Holland, Sch.55, zeer fraai 2 80 Zilveren dukaat 1800, Utrecht, Sch.69a, ruim zeer fraai 3 60 Zilveren dukaat 1801, Utrecht, Sch.70A, zeer fraai

Hoe het ooit begon? MUNTEN PAPIERGELD POSTZEGELS

Numismatica Antverpia - Veilinglijst nr februari 2019 . of naam 1 VICTORINUS (4 verschillende munten) portretten! prachtige PR/ 2 2 AURELIANUS + DIOCLETIANUS 2 munten 3 AURELIANUS + PROBUS 2 munten 4 5 6 7 Republiek MARCUS ANTONIUS - legioensdenarius (LEG

Numismatica Antverpia - Veilinglijst nr december 2016

Bataafse Republiek ( ) Vrijdag 23 mei 2014 Bataafse Republiek (1795-1806) Bataafse Republiek (1795-1806) Gelderland 1701 1702 1700 3 Gulden 1795 (Sch. 77 / Delm. 1145/R1) - ZF/PR met gietgalletjes / zeldzaam 100 1701 3 Gulden

Nummer Startprijs Beschrijving 1 125 Arnold van Egmond 1423-1473, Arnoldus Goudgulden z.j. Nummer Startprijs Beschrijving 1 125 Arnold van Egmond 1423-1473, Arnoldus Goudgulden z.j., Delm.604, bijna zeer fraai 2 150 Philips II (1555-1598), Bourgondische kruisdaalder (Bourgondische daler metten

Leeuwarden Vijfje. De eurocent en de speciale penning zijn geproduceerd door de Koninklijke Nederlandse Munt te Utrecht. 2018 NEDERLAND 2017 ZELDZAAM TRANSITIE ASSORTIMENT 2015-2017 Transitieset 2015-2017 BU-kwaliteit oplage 5000 sets Transitieset 2015-2017 Proof-kwaliteit oplage 1000 sets 2 Euro 2017 mmt Sint Servaasbrug

catalogus Nederland Euromunten

catalogus Nederland Euromunten catalogus Nederland Euromunten 1 cent 1999 47.800 1 2000 276.800 1 2001 179.300 1 2002,800 6 2003 58.0 1 2004 113.900 1 2005,413 2 2006,200 2 2007,225 2 2008,162 2 20,235 2 2011,330 2 2012,400 2 2008 74.700

Informatie voor niet verzekerde patiënten en/of in het buitenland

September 2013 Description of activities and transactions School

Bataafse Republiek ( ) Vrijdag 16 november 2012 Bataafse Republiek (1795-1806) 1400 1402 Bataafse Republiek (1795-1806) Gelderland 1400 1 Gulden 1795 (Sch. 89 / Delm. 1178) - ZF 35 Holland 1401 1 Gulden 1795 (Sch. 91a / Delm.

Creatieve verjaardagsfeestjes met Kunstmakkers in Grafisch Atelier Hilversum. Creative birthday parties with Kunstmakkers in Grafisch Atelier Hilversum

Creatieve verjaardagsfeestjes met Kunstmakkers in Grafisch Atelier Hilversum. Creative birthday parties with Kunstmakkers in Grafisch Atelier Hilversum Creatieve verjaardagsfeestjes met Kunstmakkers in Grafisch Atelier Hilversum Creative birthday parties with Kunstmakkers in Grafisch Atelier Hilversum Vier je verjaardag met een creatief feestje in het grafisch

2019 SUNEXCHANGE USER GUIDE LAST UPDATED

2019 SUNEXCHANGE USER GUIDE LAST UPDATED 2019 SUNEXCHANGE USER GUIDE LAST UPDATED 0 - -19 1 WELCOME TO SUNEX DISTRIBUTOR PORTAL This user manual will cover all the screens and functions of our site. MAIN SCREEN: Welcome message. 2 LOGIN SCREEN:

Toerisme in cijfers Tourism in figures 2013

Lot Description Price UC Mint Set UC Mint Set UNC Mint Set UNC Coin Set UNC Coin Set UNC Coin Set

Lot Description Price UC Mint Set UC Mint Set UNC Mint Set UNC Coin Set UNC Coin Set UNC Coin Set 1 1971 UC Mint Set 2 1972 UC Mint Set 3 1980 UNC Mint Set 4 1984 UNC Coin Set 5 1985 UNC Coin Set 6 1986 UNC Coin Set 7 1987 UNC Coin Set 8 1988 UNC CoinSet 9 1990 UNC Coin Set 10 1991 UNC Coin Set 11

toerisme in cijfers tourism in figures 2011

Dag. Munt HET RODE KRUIS VIJFJE. Dé muntbeurs van Nederland

Dag. Munt HET RODE KRUIS VIJFJE. Dé muntbeurs van Nederland Welkom op de Dag van de Munt 2017 HET RODE KRUIS VIJFJE Dé muntbeurs van Nederland Eerste Dag uitgifte Het Rode Kruis Vijfje 25 jaar Dag van de Munt set Vele (inter)nationale standhouders Bezoek de productieruimte

Onderhands bod. Ondergetekende. Object. Bod * [bedrag] [In Tekst]

Onderhands bod. Ondergetekende. Object. Bod * [bedrag] [In Tekst] t.a.v. Mw. E. (Evelien) Ravesteijn E-mailadres: kantoren@ooms.com Onderhands bod Ondergetekende Dhr./Mevr. [voornamen] [naam] geboren [datum] te [plaats] Telefoonnummer: E-mailadres: namens rechtspersoon

Catalogus van Noord-Nederlandse Blokbeeldenaars

Catalogus van Noord-Nederlandse Blokbeeldenaars CATALOGUS VAN BLOKBEELDENAARS De hier volgende Catalogus is afkomstig uit een artikel door A. Pol Noord- Nederlandse muntgewichten in het Jaarboek voor munt- en penningkunde nr76 (1989) Kop naar rechts

Koninklijk ontbijt. Croissant met boter en jam. Yoghurt met granola en rood fruit. Oerbrood met ham en kaas. Roerei Supplement met zalm 2,50 extra Ontbijt menu voor groepen 2017 Koninklijk ontbijt Croissant met boter en jam Yoghurt met granola en rood fruit Oerbrood met ham en kaas Roerei Supplement met zalm 2,50 extra Een glas verse jus d orange

Yes/No (if not you pay an additional EUR 75 fee to be a member in 2020

West-Nederlotharingen / uitgiften op naam v/d Vorsten v/h Heilig Roomse Rijk

West-Nederlotharingen / uitgiften op naam v/d Vorsten v/h Heilig Roomse Rijk Vrijdag 16 november 2012 Hertogdom Brabant 400 West-Nederlotharingen / uitgiften op naam v/d Vorsten v/h Heilig Roomse Rijk Onbekende heerser (1167-1191) 400 Denarius of Penning z.j. Maastricht na Frederik

THE SILVERHOUSE bvba

THE SILVERHOUSE bvba CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling - Online auction of the bankruptcy - Vente en ligne de la faillite THE SILVERHOUSE bvba in opdracht van de curator/à la requête du curateur/ by order

TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN. JAARGANG 1992 Nr. 135

TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN. JAARGANG 1992 Nr. 135 10 (1986) Nr. 2 TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN JAARGANG 1992 Nr. 135 A. TITEL Briefwisseling tussen de Nederlandse en de Britse bevoegde autoriteiten ter uitvoering van artikel 36, derde

Toerisme in cijfers Tourism in figures XL

16 maart Partner in het Global Philatelic Network. Veiling Munten & Prentbriefkaarten

16 maart Partner in het Global Philatelic Network. Veiling Munten & Prentbriefkaarten 16 maart 2018 Partner in het Global Philatelic Network Veiling 234 - Munten & Prentbriefkaarten Corinphila Veiling 234 Postcard Auction Sale Vrijdag 16 maart 2018 16.00 uur CET Prentbriefkaarten KIJKGELEGENHEID

Pricelist June 2007 Mitsubishi Servo Trainer

Pricelist June 2007 Mitsubishi Servo Trainer Table of contents SERVO TRAINER...3 BEDIENINGSPANEEL MET SERVO VERSTERKER EN GEÏNTEGREERDE MOTION CONTROLLER... 3 MOTORPANEEL MET 100W SERVO MOTOR EN ENCODER... 3 KOPPELFRAME T.B.V. MITSUBISHI SERVO TRAINER...

o.a. Nationale Collectie 2012 BU-set Nederland Proofset Nederland Herdenkingsmunten MUNTPERS Compleet overzicht officiële uitgiften 2012 OVERZICHT 2012 o.a. Nationale Collectie 2012 BU-set Nederland Proofset Nederland Herdenkingsmunten De Koninklijke Nederlandse Munt is dé officiële producent

Beste Inbounds, There is a english version just below the page

Beste Inbounds, There is a english version just below the page Beste Inbounds, There is a english version just below the page De vakantie is alweer bijna voorbij en een nieuwe lichting exchangers is zojuist gearriveerd. Voor sommige is dit het begin van hun exchange

Statistieken 2013 97 ste Vierdaagse

Statistieken 2013 97 ste Vierdaagse Statistieken 2013 97 ste Vierdaagse De limiet voor het aantal inschrijvingen is in 2013 gesteld op 46.000. In totaal zijn 4.314 personen uitgeloot voor de Vierdaagse. Barometer 2013 alle lopers % uitval

Bijlage 2: Informatie met betrekking tot goede praktijkvoorbeelden in Londen, het Verenigd Koninkrijk en Queensland Bijlage 2: Informatie met betrekking tot goede praktijkvoorbeelden in Londen, het Verenigd Koninkrijk en Queensland 1. Londen In Londen kunnen gebruikers van een scootmobiel contact opnemen met een dienst

Muntenveiling 395, donderdag 12 december 2013. Telefoon / Phone connections: Muntenveiling: +31 - (0) 70-364 78 31 Coin auction:

Muntenveiling 395, donderdag 12 december 2013. Telefoon / Phone connections: Muntenveiling: +31 - (0) 70-364 78 31 Coin auction: Muntenveiling 395, donderdag 12 december 2013 Muntenveiling 395 Kantoor / Office: Rietdijk B.V. Noordeinde 41 2514 GC The Hague The Netherlands London NVMH lid NVPH lid PTS Lid Telefoon / Phone connections:

The Royal British Legion. The Royal British Legion Holland Branch NIEUWSBRIEF JANUARI 2017 NEWSLETTER JANUARY 2017

The Royal British Legion. The Royal British Legion Holland Branch NIEUWSBRIEF JANUARI 2017 NEWSLETTER JANUARY 2017 The Royal British Legion Holland Branch The Royal British Legion Holland Branch NEWSLETTER JANUARY 2017 NIEUWSBRIEF JANUARI 2017 Message from our Chairman Bericht van onze Voorzitter Looking back on 2016

FACTSHEETshort PEPPERS

FACTSHEETshort PEPPERS FACTSHEETshort PEPPERS Fruit&VegetableFacts; JanKeesBoon; +31654687684; fruitvegfacts15@gmail.com Paprika s: Nederland verliest terrein aan Spanje Export Nederland dit jaar fors gedaald De Nederlands export

01/ M-Way. cables

01/ M-Way. cables 01/ 2015 M-Way cables M-WaY Cables There are many ways to connect devices and speakers together but only few will connect you to the music. My Way of connecting is just one of many but proved it self over

Ius Commune Training Programme 2015-2016 Amsterdam Masterclass 16 June 2016

TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN. JAARGANG 1999 Nr. 27

TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN. JAARGANG 1999 Nr. 27 57 (1998) Nr. 1 TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN JAARGANG 1999 Nr. 27 A. TITEL Protocol tot wijziging van de Overeenkomst tussen het Koninkrijk der Nederlanden en de Republiek Zuid-Afrika

PERSONALISEER UW STAND 2 PERSONALIZATION OF YOUR STAND 3.

PERSONALISEER UW STAND 2 PERSONALIZATION OF YOUR STAND 3. PERSONALISEER UW STAND 2 PERSONALIZATION OF YOUR STAND 3 2 PERSONALISEER UW STAND Om uw stand te onderscheiden van de standaard formule, kan u uw wanden laten bedrukken met een kleur of afbeeldingen (

Statistieken 2015 99 ste Vierdaagse