Muntenveiling Veiling 48 Zaterdag 5 november 2011
- Sebastiaan Brander
1 Muntenveiling Veiling 48 Zaterdag 5 november 2011 Zeeland 354 Driegulden 1793/85. Cnm ; D Mooi scherp. FDC Dubbele Nederlandse dukaat goud Cnm ; D.882. Ruim zeer fraai Gouden dukaat 1703 zonder provincienaam ZEL. Cnm ; D.884 suppl. ZEER ZELDZAAM. Ca. zeer fraai. Ex. Kunker 59/ Driegulden 1793/85. Cnm ; D FDC Driegulden Cnm ; D Prachtig Gulden Cnm ; D Prachtig Nederlandse rijksdaalder Cnm ; D.941. Zeer fraai Zilveren dukaat Cnm ; D.975. Prachtig Gulden Cnm ; D Zwak geslagen. UNC met mooie stempelglans Zilveren dukaat Cnm ; D.976. Zwak geslagen, origineel. UNC Gulden Cnm ; D Zwak geslagen. Prachtig Gulden - Generaliteits Cnm ; D Prachtig Zilveren dukaat Cnm ; D.976. Zwak geslagen. Prachtig Zilveren dukaat Cnm ; D.976. Zeer fraai Zilveren dukaat Cnm ; D.976. Zeer fraai Zilveren dukaat Cnm ; D.976. Zeer fraai/prachtig Gulden Cnm ; D Zwak geslagen. UNC Dubbele stuiver 1788/87. Cnm ; V UNC Bezemstuiver Cnm ; V FDC Kwart zilveren dukaat Cnm ; D.1008a. UNC. Mooie patina
2 Zaterdag 5 november 2011 Veiling 48 Muntenveiling Zutphen 374 Kwart zilveren dukaat 1788/87. Cnm ; D.1008a. UNC. Mooie patina Achtste zilveren dukaat Cnm ; V Zeer fraai Driegulden -stedelijk Cnm ; D Bijna zeer fraai Achtste zilveren dukaat 1788/87. Vnm ; V FDC. Mooie patina Zilveren rijder Cnm ; D Ca. zeer fraai Zilveren rijder Cnm ; D Ca. zeer fraai Halve zilveren rijder Cnm ; D UNC. Mooie kleur Scheepjesschelling Cnm ; V UNC. 250 Zwolle 384 Zilveren dukaat Cnm ; D.995. Zwak geslagen. Ca. prachtig Zilveren dukaat Cnm ; D.995. Zwak geslagen. Zeer fraai/prachtig. 125 Lots provinciaal 386 Gelderland leeuwendaalder 1632; Holland dukaton 1761; Overijssel dukaton 1734; Utrecht dukaton 1791; West- Friesland dukaton 1765, 3 gulden 1793 en 1794; Zeeland dukaton 1771 en ex Gelderland. Zilveren dukaat 1663; driegulden 1764; 1 gulden 1704; 2 stuiver 1678, 1706; 1 stuiver 1640(2). 7 ex Gelderland zilveren rijder 1792, halve zilveren rijder 1785, 1 gulden 1764; Holland leeuwendaalder 1577, 3 gulden 1792, X stuiver 1749; West-Friesland zilveren rijder 1775, 3 gulden Nette kwaliteit. 8 ex Overijssel 1 gulden 1737; Utrecht 1/4 gulden 1759, duit zilver Toegevoegd: 20 gulden zilver GWK. 4 ex Roermond. Lot duiten Philips IV en Karel II. Interessant lot. 80 ex Lotje divers provinciaal. 8 ex Lot duiten divers. 41 ex Lotje divers in album, koper en klein zilver Lotje divers. 32 ex Lotje divers zilver. 14 ex Lot divers w.o. Nijmegen gulden 1687, Overijssel dukaton 1734, Utrecht leeuwendaalders 1598(2). 14 ex Lot zilver groot formaat daalders, rijders, etc. 8 ex Lot zilveren guldens, halve leeuwendaalders, halve rijders, etc. Nette kwaliteit. 14 ex Ladenblok met provinciaal, iets zuidelijke nederlanden en overzee. Leuk gevarieerd lot met veel (klein) zilver en kopergeld. Ex. handelsvoorraad Robert Schulman Scheepjesschelling Cnm ; V UNC. 250 ZUIDELIJKE NEDERLANDEN 400 Brussel. Philips IV Patagon D.295. Zeer fraai Lotje divers vnl. Zilver. 11 ex Scheepjesschelling Cnm ; V UNC. 250 Uw muntencollectie verkopen? AA Muntenveiling is hét adres voor de hoogste opbrengst! Fax +31 (0) Please post your bids! info@theopeters.com 20
3 Muntenveiling kavel Veiling 48 taxatie kavel taxatie BATAAFSE REPUBLIEK Utrecht. Dubbele gouden dukaat Sch.7. Prachtig Holland. Gouden dukaat Sch.26. FDC. Mooie stempelglans! Utrecht. Zilveren dukaat Sch.65. Imperfect muntplaatje. UNC. 405 Holland. Zilveren dukaat Sch.70A. Zeer fraai Zaterdag 5 november 2011 Utrecht. Zilveren dukaat Sch.71. UNC Utrecht. 1 Gulden Sch.97. FDC. Geweldig stukje met mooi donkere patina. Schaars! 411 Utrecht. 1 Gulden Sch.98. UNC. Mooi donkere patina Overijssel. 1 Gulden Sch.99. Enkele originele justeerspoortjes, overigens FDC. Mooie donkere patina. KONINKRIJK HOLLAND LODEWIJK NAPOLEON 413 Zilveren dukaat Sch.123. FDC. Mooie patina! Gouden dukaat Sch.130. Zeer fraai/prachtig Gouden dukaat Sch.132. Prachtig Gouden dukaat Sch.132. Prachtig Utrecht. Zilveren dukaat Sch.74. UNC. 408 Gelderland. 1 Gulden Sch.89. Zeer fraai Holland. 1 Gulden Sch.91. Zeer fraai
4 Zaterdag 5 november 2011 Veiling 48 Muntenveiling PAUZE U en ik zijn waarschijnlijk wel aan een kleine pauze toe. Muntenveiling biedt u een kopje koffie of een frisdrankje aan. Wij vervolgen de veiling over ca. 15 minuten. KONINKRIJK 1/2 Cent /2 Gulden Sch.136. Uiterst zeldzaam topstuk van Lodewijk Napoleon. FDC /2 Cent 1823b. FDC. Mooie kleur /2 Cent FDC. Originele muntkleur /2 Cent FDC /2 Cent FDC. Originele kleur /2 Cent FDC Cent Stuiver Sch.149. Mooie kleur! FDC Cent 1822u. FDC. Sublieme heldere kleur! Stuiver Sch.149. Mooie kleur! FDC Stuiver Sch.149. Randtikje, overigens zeer fraai Cent 1823u. FDC. Sublieme heldere kleur! 250 FRANSE INLIJVING KEIZER NAPOLEON I Francs goud Sch.164. Zeer fraai Francs goud Sch.164. Zeer fraai Francs goud Sch.164. Zeer fraai Francs goud Sch.164. Zeer fraai Francs goud Sch.164. Zeer fraai Francs goud Sch.164. Zeer fraai Francs goud Sch.164. Zeer fraai Cent 1823b met klop AB. Leuk! bod Cent 1826u. FDC. Sublieme heldere kleur! Francs 1813u. Sch.166. Zeer fraai/prachtig. Komt zelden voor in beter dan zf. Schaars Cent 1828u. FDC. Sublieme heldere kleur! IN US munthouder. MS Cent FDC Cent 1900a. FDC Cent 1902b. FDC
5 Muntenveiling Veiling 48 Zaterdag 5 november Cent FDC Cent Prachtig Cent FDC. Mooie kleur Cent FDC. Mooie kleur Cent FDC. Mooie kleur Cent FDC. Mooie kleur Cent FDC. Mooie kleur Cent FDC. Mooie kleur Cent FDC. Mooie kleur Cent FDC. Mooie kleur Cent 1942 zink. FDC. Mooie kleur Cent 1849b. Zonder punt. Ca. prachtig Cent Willem III. FDC Cent 1942pp. Geelkoper ipv donker. FDC. Geweldig mooie kleur! Cent Met gepolijste stempels geslagen. PROOF Cent Met gepolijste stempels geslagen. PROOF Cent Met gepolijste stempels geslagen. PROOF Cent Met gepolijste stempels geslagen. PROOF Cent Met gepolijste stempels geslagen. PROOF Cent FDC. Mooie kleur Cent FDC Cent Prachtig Cent UNC Cent FDC Cent FDC. Mooie kleur Cent Prachtig /2 Cent /2 Cent FDC /2 Cent 1941 zink. FDC. Mooie kleur Cent Cent 1826b. Prachtig Cent 1827u. FDC Cent 1827u. UNC Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent FDC a 5 Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent 1941 zink. FDC. Mooie kleur Cent Cent 1822u. UNC. Mooie kleur. Zeldzaam stuk Cent FDC. Mooie kleur Cent UNC Cent FDC. Mooie kleur Cent UNC Cent FDC Cent FDC Cent FDC. Mooie kleur Cent Prachtig Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent UNC Cent UNC Cent UNC Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent Met gepolijste stempels geslagen. PROOF Cent 1942 zink. FDC. Mooie kleur Cent Misslag met zwak portret. bod Cent FDC. Mooie kleur Cent 1849a. FDC. Mooie kleur Cent 1849a. FDC Cent 1849a. FDC Cent 1849a. FDC Cent Misslag. Incuse geslagen. bod 25 Cent Cent Willem III. Fraai Cent 1824b. Prachtig Cent 1825u. UNC
6 Zaterdag 5 november 2011 Veiling 48 Muntenveiling 1/2 Gulden Cent FDC-. Schaars in deze mooie kwaliteit /2 Gulden 1829b/23. FDC. Mooi stuk! /2 Gulden 1848/47. Prachtig/FDC Cent FDC. Fantastisch stuk met sublieme kleur! Cent UNC Cent Prachtig Cent 1895a. Prachtig Cent Zeer fraai Cent UNC Cent 1901a. Brede hals. Fraai/zeer fraai Cent UNC /2 Gulden 1848/4_. FDC /2 Gulden FDC /2 Gulden Prachtig /2 Gulden Prachtig Cent FDC. Mooie rustige zilverkleur Cent FDC Cent UNC Cent UNC Cent FDC Cent FDC /2 Gulden FDC. Mooie rustige zilverkleur /2 Gulden FDC. Mooie kleur /2 Gulden FDC /2 Gulden UNC Gulden Cent 1945pe. FDC Cent 1942 zink. FDC. Mooie kleur Gulden 1820u. Prachtig Cent Met gepolijste stempels geslagen. PROOF Cent Met gepolijste stempels geslagen. PROOF Cent Met gepolijste stempels geslagen. PROOF Cent Met gepolijste stempels geslagen. PROOF Cent Met gepolijste stempels geslagen. PROOF Cent Met gepolijste stempels geslagen. PROOF Gulden 1821u. Prachtig Gulden 1821u. Zeer fraai Gulden 1824u a. Zeer fraai Gulden 1824u b. Streepje. Zeer fraai Cent Afslag in aluminium. 0,80 gram. FDC % plus 2,50 buyer s fee per lot will be added to each lot price. This amount includes a non-deductible sales tax Gulden Ruim zeer fraai
7 Muntenveiling Veiling 48 Zaterdag 5 november /2 Gulden Gulden Prachtig Gulden Zeer fraai Gulden Prachtig Gulden Zeer fraai Gulden Prachtig Gulden UNC Gulden UNC Gulden FDC. Mooie kleur Gulden FDC-. Mooie kleur Gulden Prachtig Gulden FDC. Mooie patina /2 Gulden Met gepolijste stempels geslagen. PROOF Gulden FDC Gulden Prachtig Gulden Prachtig/FDC Gulden Prachtig Gulden UNC Gulden UNC Gulden Ca. prachtig Gulden UNC Gulden Prachtig Gulden FDC Gulden Zilveren Hendrik. 's Hertogenbosch. FDC Gulden Zilveren Hendrik. 's Hertogenbosch. Prachtig /2 Gulden Prachtig/FDC /2 Gulden Prachtig /2 Gulden Zeer fraai /2 Gulden Zeer fraai Gulden Met gepolijste stempels geslagen. PROOF Gulden Laatste gulden in goud. Proof Gulden Laatste gulden in goud. Proof Gulden Laatste gulden in goud. Proof Gulden Laatste gulden in goud. Proof Gulden Laatste gulden in goud. Proof /2 Gulden UNC /2 Gulden Fraai /2 Gulden 1846L. Prachtig Gulden zilver Loeki. Proof in cassette. Oplage slechts 400 ex Overweegt u de verkoop van uw muntencollectie, AA Muntenveiling biedt u 3 mogelijkheden: 1. Verkoop direct á contant. 2. Verkoop via onze internationale muntenveiling. 3. Een speciaalveiling, exclusief maatwerk voor uw collectie. 25
8 Zaterdag 5 november 2011 Veiling 48 Muntenveiling /2 Gulden FDC. Mooie kleur! /2 Gulden Prachtig /2 Gulden Willem II. Prachtig /2 Gulden FDC. Mooie rustige zilverkleur /2 Gulden Prachtig/FDC /2 Gulden Prachtig/FDC /2 Gulden Prachtig/FDC /2 Gulden UNC /2 Gulden UNC /2 Gulden UNC /2 Gulden UNC /2 Gulden UNC /2 Gulden UNC /2 Gulden UNC /2 Gulden UNC /2 Gulden UNC /2 Gulden UNC /2 Gulden UNC /2 Gulden FDC /2 Gulden UNC /2 Gulden UNC /2 Gulden 1874 klaverblad. UNC /2 Gulden 1898a. UNC /2 Gulden 1898a. Prachtig /2 Gulden 1898a. Prachtig /2 Gulden 1898a. Zeer fraai /2 Gulden 1898a. Zeer fraai /2 Gulden 1898a. Zeer fraai /2 Gulden 1898a. Zeer fraai /2 Gulden UNC /2 Gulden FDC /2 Gulden UNC /2 Gulden 1932 grof haar. Zeer fraai /2 Gulden FDC /2 Gulden Met gepolijste stempels geslagen. PROOF. Zeldzaam! /2 Gulden 1898a. Met gepolijste stempels geslagen. PROOF /2 Gulden 1938b. Grof haar. UNC /2 Gulden 1938b. Grof haar. UNC /2 Gulden 1938b. Grof haar. UNC /2 Gulden 1938b. Grof haar. Prachtig /2 Gulden 1938b. Grof haar. Prachtig /2 Gulden 1938b. Grof haar. Prachtig /2 Gulden 1938b. Grof haar. Zeer fraai/prachtig /2 Gulden FDC /2 Gulden UNC /2 Gulden 1943d. FDC. 25 U kunt dagelijks inzenden voor onze volgende muntenveiling, ook tijdens onze kijkdagen. 26
9 Muntenveiling Veiling 48 Zaterdag 5 november Gulden Gulden 1831/24u. Prachtig Gulden 1818u. Stempelproef met kleiner borstbeeld en smallere hals, fijner haar; afstand tussen NED. En G.H.V.L. is groter dan normaal. Daardwerkelijk van type 1817 en afwijkend van de latere jaren. Sch.240b. Vrijwel FDC. UITERST ZELDZAAM TOPSTUK Gulden goud Gulden goud 1826b. Zeer fraai Gulden goud 1826b. Zeer fraai Gulden 1818u. Afslag in brons. Sch.251. FDC. RRRR Gulden goud Prachtig Gulden goud FDC Gulden goud FDC Gulden goud Prachtig Gulden goud Prachtig Gulden goud Prachtig Gulden goud Prachtig Gulden goud Prachtig Gulden goud Prachtig Gulden goud Prachtig Gulden goud Prachtig gulden goud Gulden 1820u. Zeer fraai/zeer fraai Gulden 1824u. Zeer fraai Gulden goud 1818u. Fraai/zeer fraai. Zeldzaam jaar Gulden goud 1825b. Zeer fraai Gulden goud 1828b. FDC. Sublieme kleur! Gulden goud Prachtig Gulden 1830/24u. Zeer fraai De veilingcommissie bedraagt 22% plus e 2,50 kavelgeld per kavel Gulden goud FDC
10 Zaterdag 5 november 2011 Veiling 48 Muntenveiling Gulden goud FDC-. Zeldzaam stuk! Gulden goud FDC Gulden goud FDC Gulden goud FDC Gulden goud Prachtig Gulden goud FDC Gulden goud Prachtig Gulden goud FDC Gulden goud FDC Gulden goud Prachtig Gulden goud Prachtig Gulden goud Prachtig Gulden goud FDC Gulden goud FDC Gulden goud FDC Gulden goud 1879/77. Prachtig Gulden goud 1879/77. Prachtig Gulden goud FDC Gulden goud FDC Gulden goud FDC Gulden goud UNC Gulden goud Prachtig Gulden goud Prachtig Gulden goud Prachtig Gulden goud FDC Gulden goud FDC Gulden goud FDC Gulden goud UNC Gulden goud Prachtig Gulden goud Prachtig Gulden goud Prachtig Gulden goud Prachtig Gulden goud 1898a. Zeer fraai Gulden goud FDC Gulden goud Prachtig Gulden goud Prachtig Gulden goud Prachtig Gulden goud Prachtig Gulden goud Prachtig Gulden goud FDC Gulden goud Prachtig Gulden goud Prachtig Gulden goud FDC Gulden goud FDC Gulden goud Prachtig Gulden goud Prachtig Gulden goud Prachtig Gulden goud Prachtig Gulden goud FDC Gulden goud FDC Gulden goud Prachtig Gulden goud Prachtig Gulden goud Prachtig Gulden goud 1875 en Prachtig. 2 ex Gulden goud Zeer fraai/prachtig. 4 ex gulden zilver Gulden Ontwerp door Eric Claus in zilver. Kleine oplage. Met gepolijste stempels geslagen. PROOF. 250 Gouden dukaat Gulden goud 1895/91. Zeer fraai+. Zeldzaam stuk, oplage slechts 149 ex Gulden goud 1897a. FDC Gulden goud 1897b. FDC Gulden goud 1897b. FDC Gulden goud 1897b. FDC Gulden goud 1897b. FDC Gulden goud 1897b. FDC Gulden goud 1897b. Prachtig Gulden goud 1897 in hangertje met ketting Gulden goud 1898a. FDC Gulden goud 1898a. UNC Gulden goud 1898a. Prachtig Gouden dukaat Met gepolijste stempels geslagen. PROOF. Zeldzaam in deze mooie kwaliteit! Gouden dukaat UNC Gouden dukaat FDC Gouden dukaat FDC Gouden dukaat FDC. 4 ex Gouden dukaat FDC. 4 ex Gouden dukaat UNC Gouden dukaat Zeer fraai/prachtig Gouden dukaat UNC Gouden dukaat Prachtig Gouden dukaat FDC Gouden dukaat UNC
11 Muntenveiling Veiling 48 Zaterdag 5 november 2011 Dukatenset 784 Dukatenset Goud en dubbel goud en zilver. Proof Dukatenset Goud en dubbel goud en zilver. Proof Dukatenset Goud en dubbel goud en zilver. Proof Dukatenset Goud en dubbel goud en zilver. Proof Gouden dukaat Met gepolijste stempels geslagen. PROOF. Kwaliteit: UNC Gouden dukaat UNC Gouden dukaat FDC. Uiterst zeldzaam jaar! Gouden dukaat UNC Gouden dukaat Prachtig Gouden dukaat Prooflike Gouden dukaat Prooflike Gouden dukaat Prooflike Gouden dukaat Prooflike Gouden dukaat Prooflike Gouden dukaat Prooflike Gouden dukaat Prooflike Gouden dukaat Prooflike Gouden dukaat Prooflike Gouden dukaat Proof Gouden dukaat Proof Gouden dukaat Proof Gouden dukaat Proof Gouden dukaat Proof Gouden dukaat Proof Gouden dukaat Proof Gouden dukaat 1985 en Proof. 2 ex Gouden dukaat 1986 en Proof. 2 ex Gouden dukaat 1986 en Proof. 2 ex Gouden dukaat 1991 en Proof. 2 ex Gouden dukaat Proof. 2 ex Gouden dukaat 1986, 89, 90. Proof. 3 ex Gouden dukaat 1991, 92, 93, 94. Proof. 4 ex Gouden dukaat 1995, 96, 97, 98. Proof. 4 ex Gouden dukaat 1999, 2000, 01, 02. Proof. 4 ex. 400 Dubbele gouden dukaat 770 Dubbele gouden dukaat Proof Dubbele gouden dukaat Proof Dubbele gouden dukaat Proof Dubbele gouden dukaat Proof Dubbele gouden dukaat Proof Dubbele gouden dukaat Proof Dubbele gouden dukaat Proof Dubbele gouden dukaat Proof Dubbele gouden dukaat Proof Dubbele gouden dukaat Proof Dubbele gouden dukaat Proof Dubbele gouden dukaat Proof Dubbele gouden dukaat Proof Dubbele gouden dukaat Proof. 200 Gelegenheids euro's goud Euro goud en 10 euro zilver Huwelijk. Proof Euro goud en 10 euro zilver Huwelijk. Proof Euro goud en 10 euro zilver Huwelijk. Proof Euro goud Van Gogh. Proof Euro goud Van Gogh. Proof Euro goud Van Gogh. Proof Euro goud Van Gogh. Proof Euro goud Europa. Proof Euro goud Europa. Proof Euro goud Europa. Proof Euro goud Europa. Proof Euro goud Koninkrijksmunt. Proof Euro goud Koninkrijksmunt. Proof Euro goud Vrede. Proof Euro goud Vrede. Proof Euro goud Australië. Proof Euro goud Rembrandt. Proof Euro goud Belasting. Proof Euro goud De Ruyter. Proof Euro goud Architectuur. Proof Euro goud Geboorte. Proof Euro goud Geboorte. Proof Euro goud Jubileum. Proof Euro goud Geboorte. Proof Euro goud Geboorte. Proof Euro goud Jubileum. Proof. 350 Moderne uitgiften KNM 814 Prestigeset Van Gogh Gaugin. 5 Euro en 1,5 euro zilver. KNM/Monnaie de Paris Prestigeset Jubileum. 4x goud, 3 x zilver. Proof Proofserie , 5, 10, 25 cent en 1 en 2 1/2 gulden. Met gepolijste stempels geslagen. PROOF Proofserie , 5, 10, 25 cent en 1 en 2 1/2 gulden. Met gepolijste stempels geslagen. PROOF Proofserie , 5, 10, 25 cent en 1 gulden zilver en nikkel. Met gepolijste stempels geslagen. PROOF FDC sets 1973, 74, 75, 76(2), 77(2), 78(2), 79, 80(2), 82(2), 1983/2001 compleet. 33 ex FDC sets 1974 en 1975 in originele plastic strips 's Rijksmunt FDC sets 1976/1986 (21); diverse rollen Beatrix + iets papiergeld, etc FDC sets 1982/2001 en kerstsets 2002/2010 compleet FDC sets 1987/2001 3x compleet + extra's (49) FDC sets Nederland 1982/2001 compleet; Aruba 1986/2005 compleet; Ned. Antillen 1979/2005 compleet. 65 ex. in 4 albums Goede doelensets 1999(2), 2000(2), 01(2), 02(3), 03(2), 04(2), 05, 06; nationale bu sets 2007, 08, ex Goede doelensets 1999/2006; VOC 1/6 en Proofsets 2004, Kerstset 2003 goud. Oplage 50 sets Kerstset 2004 goud. Oplage 50 sets Lot divers w.o. promotieset Vliegenthart zilver, 1 ounce penningen(2)
12 Zaterdag 5 november 2011 Veiling 48 Muntenveiling 830 Proofsets 1982/1999 compleet. 18 ex Proofsets 1982/2001 compleet. 20 ex Proofsets 1984, 88, 99, 2000, 01(2). 6 ex Proofsets 1999(4), 2000(3), 01(2), 02(3), 03(3). 15 ex Proofsets 2004(2), 05, 06, 07, 08, ex Zilveren dukaat 1989/2005 compleet. 15 ex. Proof Zilveren dukaat 1992, 93(2), 94, 95, 96, 97, 98, 99, 2000, 01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08(2), 09(2). 21 ex Zilveren dukaat Proof. 14 ex Gouden dukaat 1985, 1991; dubbele gouden dukaat 1988; zilveren dukaat 1989 en ex Gulden zilver FDC 1996(3), 97(3); Proof 1995, 96, ex Gulden zilver FDC 1996(2), 99; proof 1994, 95(2), 96(2), 97(2), 99; 50 gulden zilver FDC 1984, ex Gulden zilver 1982, 84(2), 87, 88, 90, 91, 95, 98. Proof. 9 ex Gulden zilver 1982(2), 84(2), 87(2), 88, 90(2), 91, 94, 95, 98. FDC. 13 ex Gulden zilver 1987(2), 88(2), 90(2), 91(2). Proof. 8 ex Muntmeestersets 2003/ ex Muntmeestersets 2003/05. 3 ex. 100 Lots & partijen Koninkrijk 846 Koninkrijk. Lot divers modern Cent 1914/ ex Cent 1907/ ex Gelegenheidseuro's w.o. 5 Euro Van Gogh 2003(2), EU 2004(2). Proof in fotoverpakking Kopergeld divers, 1/2 cent, 1 cent en 2 1/2 cent Cent 1913/ ex Cent 1914/ ex Zinkgeld 1941/ , 2 1/2, 5, 10 en 25 cent. 100 ex en 25 Cent divers; serie Nederlandse Antillen 1963 FDC en setje China Lotje divers in 4 albums w.o. zilver Verhuisdoos met modern materiaal, meest Juliana/Beatrix. Iets zilver Verhuisdoos met modern materiaal, meest Juliana/Beatrix. Iets zilver Lot divers w.o. zilveren dukaat, grote gulden, diverse sets, etc Juliana. Album compleet + extra's Juliana. Album compleet + extra's Juliana. Album compleet Wilhelmina. Lot kopergeld w.o. betere jaren/kwaliteiten. 17 ex /2 Cent 1878; 1 cent 1827u, 63, 77, 81, 83; 10 cent 1862, 63, 82, 87; 1/2 gulden Zeer fraai en beter. 11 ex Cent 1877/1944. Ruim 300 ex en 25 Cent 1910/ gram Beatrix. Album w.o. 10 gulden(2), 50 gulden(8) Juliana compleet + iets Wilhelmina in 2 albums Lot modern + iets euro's. Veel zilver gulden 2001 zilver(3); 5 Gulden 2000 klein mmt(2); 10 gulden zilver 1994/1999 compleet, diverse euro's, etc Wilhelmina. 5 Cent 1907, 08, 09, 13; 10 cent 1892, 93, 1901, 03, 05, 12(2); 25 cent 1914; 1 gulden 1914, 16, 44p a. 15 ex. Zeer fraai en beter Lot divers w.o. VOC 1/6 (2), Habsburgerset, Dag van de Munt, Mini muntset 2002(3), etc Kwaliteitslot w.o. 10 cent 1827u, 25 cent 1825u, 1848, 1849, 1/2 gulden 1898, 1907, 08, 09; 1 gulden 1944p. 28 ex Wilhelmina. 2 1/2 Gulden zilver(13), divers Juliana en Overzee zilver Willem III. 2 1/2 Gulden 1868/1874. Zeer fraai en beter. 9 ex Wilhelmina/ Juliana divers w.o. veel zilver Cent 1933; 10 cent 1918, 19; 25 cent 1901; 1/2 gulden 1898; 1 gulden 1892, 1907, 31, 39, 40, 44p; 2 1/2 gulden 1937, Zeer fraai/fdc. 13 ex Juliana. 1 Gulden zilver(33) en 2 1/2 gulden zilver(23) + iets nikkel Lot divers in 3 Lindner laden w.o. 1/2 gulden 1904 en /2 Gulden 1869, 1870, 71, 72, 73, 74. Prachtig en beter. 6 ex /2 Gulden 1869, 1870, 71, 72, 73, 74. Prachtig en beter. 6 ex /2 Gulden 1869, 1870, 71, 72, 73, 74. Prachtig en beter. 6 ex /2 Gulden 1869, 1870(3), 71(2), 72. Prachtig en beter. 7 ex /2 Gulden 1870(4), 71, 72, 74. Prachtig en beter. 7 ex /2 Gulden 1870(4), 71, 72, 74. Prachtig en beter. 7 ex KNM/HNM. Grote doos diverse uitgiften w.o. grote gulden 2001, zilveren penningen, bijbelse munten, euro's, kerstsets, etc Juliana. Vrijwel complete collectie in FDC kwaliteit. Mooi geheel Lot divers w.o. 2 1/2 gulden Veel zilver. 48 ex Koninkrijk. Lot betere jaren. 1/2 Cent 1883; 2 1/2 cent 1883; 10 cent 1849 zonder punt, 1874b(3); 25 cent 1890(6); 1 gulden 1845b; 2 1/2 gulden 1845 parel(2), 1846z(2). 17 ex Cent 1887(3); 10 Cent 1827u(2), 1849; 25 cent 1825u, 1826u, 1849(2); 1 gulden Zeer fraai/fdc. 11 ex Juliana/Beatrix. Veel zilver Wilhelmina. Collectie in album. Netjes verzameld, enkele betere jaren Koninkrijk divers in 2 albums. Veel zilver Willem I en II. Nette verzameling van 1/2 cent t/m 2 1/2 gulden. O.a. 1 gulden 1843, 1844; 2 1/2 gulden 1840, 43, Wilhelmina. Goedgevulde verzameling met o.a. 25 cent 1892/95, 1901bh; 1 gulden 1898, 1901, 10, 11 en 2 1/2 gulden Willem III. Nette verzameling op jaartal. 1/2 cent, 1 cent, 2 1/2 cent en 5 cent compleet; 10 cent compleet (-/- 1868, 74a); 25 cent 1890; 1/2 gulden 1857/66; 1 gulden 1851, 54/66; 2 1/2 gulden 1849/74 (-/- 1863) EINDE VEILING Wij danken u voor uw belangstelling en wensen u een goede thuisreis. Wij hopen u weer te mogen begroeten op onze volgende veiling. Wilt u de biednummers weer inleveren. END OF SALE We appreciate you attending this auction and wish you a safe home journey. Please visit us again at future sales. 30
13 Muntenveiling Veiling 48 Zaterdag 5 november 2011 BIED INFORMATIE SERVICE BID INFORMATION SERVICE Wat is de BIED INFORMATIE SERVICE? De bied informatie service is de gelegenheid om telefonisch over (reeds ingestuurde) biedingen te discussiëren met een van onze experts. Wij kunnen u helpen uw bieding meer kans van slagen te geven, geheel aangepast aan eventuele andere biedingen en het actuele niveau van de markt. Wat wij beslist niet doen is het noemen van het hoogste bod, dit is o.i. niet correct tegenover diegene die dat bod heeft gedaan. Wél kunnen wij u zeggen op welke kavels van uw reeds ingestuurde biedlijstje u kans van slagen heeft en op welke niet. Zodoende kunt u desgewenst uw bod nog (wat) verhogen of juist bieden op andere kavels. Het grote voordeel is dat u nu biedt op kavels waarbij u daadwerkelijk grote kans van slagen heeft. Er zullen minder teleurgestelde bieders zijn, daar zij reeds van te voren hebben kunnen besluiten om op bepaalde kavels (waarop al zeer hoog is geboden) niet verder te bieden, maar hun aandacht hebben kunnen verleggen naar andere kavels. Overigens is het zo dat hoe later u in de week van de veiling belt, hoe beter wij u kunnen informeren over de actuele stand van zaken! What is the BID INFORMATION SERVICE? The Bid Information Service is an opportunity to telephone one of our experts and discuss bids that have already been made. We can help improve your bid s chance of success, by bringing it into line with other bids and the current level of the auction. What we definitely will not do is reveal the level of the highest bid. We believe such behavior would be improper towards the person who has made that bid. What we will do is tell you which of the bids on the list you have submitted have the greatest chance of success and which do not. If you wish, you can then increase your bid or bid at other lots. The great advantage is that you will be bidding for those lots you will have the most chance of buying. Fewer bidders will be disappointed, since they will already have decided not to increase their bids for certain lots (for which the prices were already very high). Instead they can turn their attention to other lots. Of course, the later in the week of auction you ring, the more information we can provide on the current state of the bidding. U kunt ons bellen gedurende de week voorafgaand aan de veiling. Please ring during the week before the auction. Onze volgende veiling staat gepland voor het voorjaar U kunt nu al inzenden voor deze veiling. Voor belangrijke objecten willen wij u graag bezoeken en tevens zijn wij bereid (nu al) een renteloos voorschot te verstrekken. Our next auction is scheduled for spring Consignments are welcome. We are prepared to grant an immediate interest free advance on important consignments. Colofon Fotografie: Estom Foto Producties Dtp: Zaan Reklame 31
14 Zaterdag 5 november 2011 Veiling 48 Muntenveiling ADVIEZEN VOOR HET KOPEN OP OPENBARE VEILINGEN In de loop der jaren is ons gebleken dat hetgeen voor een veilinghouder vanzelfsprekend is, voor leken, en vaak ook voor ervaren verzamelaars, een mysterieus en ondoorzichtig geheel is. Omdat meer en meer verzamelaars hun aankopen op numismatisch gebied vaak op een openbare veiling doen, lijkt het ons zinvol een en ander, voor zover nodig, op te helderen. Taxaties: Deze zijn gebaseerd op de kwaliteit van de munt, de zeldzaamheid en de vraag naar een soort munt. De taxatie wordt dan bepaald aan de hand van eerdere veilingopbrengsten, prijzen op de vrije markt en eventueel catalogusprijzen (hoewel deze bij meer zeldzame munten soms niet actueel zijn). Onze taxaties zijn vaak aan de voorzichtige kant, prijzen kunnen lager, maar zullen in het algemeen hoger uitvallen. Startprijs: Ter bescherming van de inzender(s) starten wij op 80% van de eerst genoemde taxatieprijs. Dit houdt in dat biedingen beneden 80% van de taxatieprijs niet worden uitgevoerd. Biedingen: Het bieden op een veiling is het moeilijkste onderdeel. Hoe hoog moet iemand gaan en hoe groot kan zijn keuze zijn? De hoogte van uw bod bepaalt u geheel zelf afhankelijk van uw budget. Bij het tweede deel, de keuze, kunnen wij -als veilinghouder- u behulpzaam zijn, hierover later meer. Hoe verloopt de bieding en wat gebeurt er met een schriftelijke bieding? De minimum stappen bij het bieden zijn in principe als volgt: tot 100 euro met 5 euro; bij bedragen van 100 tot 500 euro met 10 of 20 euro; van 500 tot 1000 euro met 25 euro; van 1000 tot 2000 euro met 50 euro; van 2000 tot 5000 euro met 100 euro; van 5000 tot euro met 250 euro en boven de euro ten minste 500 euro. De veilinghouder kan hiervan, indien hij dit nodig of wenselijk acht, altijd afwijken. Enkele praktijkvoorbeelden: Een munt is getaxeerd op 100 Voorbeeld 1: er zijn geen schriftelijke biedingen: Inzet 80,- kan dus aan de zaal worden gelaten voor 80,-. Is er in de zaal voor dit bedrag of hoger belangstelling wordt het stuk verkocht; is er geen belangstelling dan gaat het stuk retour. Voorbeeld 2: één schriftelijk bod van 80,- Inzet is ook nu 80,-, het stuk kan slechts aan de zaal worden gelaten indien er belangstelling is voor een prijs hoger dan 80,- Voorbeel 3: één schriftelijk bod van 100,- Ook nu wordt de inzet 80,- waarna bij belangstelling uit de zaal de veilinghouder tot 100,- namens de schriftelijke bieder zal doorbieden; het stuk kan aan de zaal worden gelaten op minimaal 110,-. Voorbeeld 4: een schriftelijk bod van 80,- en van 100,- Nu wordt de inzet 85,- voor rekening van de hoogste bieder. De veilinghouder zal nu tegen de zaal doorbieden tot 100,- voor rekening van de hoogste bieder; het stuk kan aan de zaal worden gelaten op minimaal 110,-. Voorbeeld 5: schriftelijke biedingen van 80,-, 100,- en 200,- Nu wordt de inzet 110,- weer voor rekening van de hoogste bieder, waarna de veilinghouder tegen de zaal zal doorbieden tot 200,- en de zaal dus bij een bedrag van 210,- of meer koopt. Voorbeeld 6: schriftelijke biedingen van 80,-, 100,- en twee biedingen van 150,-. Nu wordt de inzet 150,- voor rekening van de eerst binnengekomen schriftelijke bieder. De zaal kan eerst kopen op 160,-. Uiteraard kunnen de hierboven genoemde bedragen door ieder ander bedrag worden vervangen, het principe blijft gelijk. Hoe kan de veilinghouder u verder behulpzaam zijn bij het maken van uw keuze en het vergroten van uw kansen? Hiervoor zijn de volgende mogelijkheden: 1. Het zogenaamde of/of bieden. Bij twee opvolgende identieke munten kunt u opgeven b.v.: no. 70 of 71 en het bod. Zijn de kavels verschillend zet u no. 70 -met een bedrag- en vervolgend of no. 71 -met een afwijkend bedrag-. Liggen de kavels verder uit elkaar, blijft u dan het woordje of gebruiken tussen de twee of meer nummers waar u op biedt. Daar de of/of biedingen nogal bewerkelijk zijn, verzoeken wij u dergelijke biedingen enigszins te beperken. 2. Een andere mogelijkheid is het totaal te besteden bedrag. Stel u heeft belangstelling voor een totaalbedrag van 1500,-, maar u wilt een bedrag van 750,- besteden, dan vult u in de speciaal daarvoor aangegeven ruimte onderaan het biedformulier 750,- in. De veilinghouder biedt dan net zolang mee op alle munten waar u biedingen heeft ingevuld tot dat het bedrag van 750,- (exclusief commissie en kosten) is bereikt. Dit heeft als voordeel dat u eventueel mee blijft bieden tot het laatste stuk waar u belangstelling voor heeft. Kleine afrondingsverschillen kunnen hierbij optreden. 3. Het verhogen van uw biedingen met een vast percentage. Vaak blijkt dat men nadat men het biedformulier heeft ingevuld, bij nadere afweging van mening is, dat de biedingen (iets) aan de voorzichtige kant zijn. Om toch kans van slagen te hebben kunt u nu een percentage waarmee de biedingen eventueel dienen te worden verhoogd aangeven op de onderzijde van het biedformulier. 4. Het telefonisch afchecken van uw biedingen. Ondanks de taxaties in de veilingcatalogus blijft er bij veel aspirant kopers enige onzekerheid bestaan over de hoogte van het te bieden bedrag. Wij bieden u de gelegenheid om in de week voorafgaand aan de veiling telefonisch te overleggen over uw biedingen. Wij zullen u NIET op de hoogte brengen van het hoogste bod van dat moment, dit zou o.i. niet correct zijn tegenover die hoogste bieder. Wél kunnen wij u zeggen of u op de kavels waarop u een bod heeft uitgebracht een kans maakt, opdat u alsnog in de gelegenheid bent uw bod te verhogen of op andere kavels te bieden. De tijden waarop wij voor deze speciale service beschikbaar zijn staan elders in deze catalogus vermeld. N.B. hoe korter voor de veiling u belt, hoe meer wij u kunnen informeren. Ik vertrouw erop dat de bovenstaande uiteenzetting uw succes op onze veilingen zal vergroten. Zijn er nog vragen bij u gebleven, dan ben ik gaarne bereid u verdere uitleg te geven. Theo Peters (eigenaar Muntenveiling) 32
15 Muntenveiling Veiling 48 Zaterdag 5 november 2011 Uw collectie bij ons onder de hamer? Bel vandaag nog met Theo Peters Muntenveiling - International Coin Auctioneers Muntenveiling veilt al sinds 1984 munten, penningen en papiergeld. Ons team van experts o.l.v. Theo Peters heeft al duizenden collecties verkaveld en onder de hamer gebracht, waaronder enkele bekende verzamelingen en muntvondsten. De vele complimenten die wij in de afgelopen 25 jaar van onze inzenders mochten ontvangen, zijn onze motivatie om ook uw collectie ooit te mogen veilen. Want voorop staat: veilen is een kwestie van vertrouwen! ABSOLUTE TOPPRIJZEN VOOR UW MUNTEN! De lage rente op een spaarrekening, de onrust bij de internationale banken, de sterk gestegen goud en zilverprijzen, de overgang naar de euro en de sterk toegenomen behoefte om een collectie te completeren. Het zijn allemaal redenen waarom het verzamelen van munten en vooral zeldzame munten de laatste 5 jaar sterk is toegenomen. De prijzen zijn sinds 2001 flink gestegen. De vraag naar goede munten en zeldzame munten is enorm, het aanbod blijft echter vooralsnog beperkt. U kunt hier direct van profiteren, als u nu besluit om uw munten (collectie) te verkopen. Overweegt u om uw verzameling munten of papiergeld te verkopen, of misschien een deel daarvan, dan is het nu misschien wel het juiste tijdstip daarvoor. Naast verzamelingen en goede losse stukken, is er ook vraag naar moderne uitgiften van de Koninklijke Nederlandse Munt. Ook voor beleggingspartijen zilveren en gouden munten, zoals gouden tientjes, maple leafs, krugerranden, etc., is grote belangstelling. Wij hebben er de klanten voor, ook in grote aantallen! Uw voordelen als inzender: Uw collectie krijgt de volle aandacht en wordt vakkundig door onze experts verkaveld. Gratis verzekering tijdens vervoer en opslag tegen verlies, diefstal, brand en waterschade. Onze kundige adviseurs staan voor u klaar met advies. De veiling wordt openbaar, onder toezicht van een notaris gehouden en is voor iedereen toegankelijk. De luxe veilingcatalogus wordt verzonden naar duizenden koopkrachtige verzamelaars en handelaren in binnen- en buitenland. De veiling wordt ondersteund middels het Internet en een uitgebreide advertentiecampagne in bekende vakliteratuur. Niet alleen brengen uw munten bij ons aantoonbaar meer op dan bij collega s (wij verkopen vrijwel alle goede stukken direct aan particuliere verzamelaars), ons verkooppercentage schommelt tussen de 98 en 100%. Bij ons bestaat tevens de mogelijkheid voor 100% verkoopgarantie, dus géén retouren. Wij limiteren uw munten op 80% van de taxatie in de veilingcatalogus; bij ons dus géén verkopen tegen any-price, maar bescherming van uw waardevolle munten. Het vertrouwd omgaan met uw gegevens als inzender is bij ons gewaarborgd. Indien u niet wilt veilen, kopen wij uw collectie ook direct à contant tegen de hoogste marktprijs. De inlevervoorwaarden zijn als volgt: Een inzending moet een te verwachten opbrengst hebben van tenminste 250,-. Taxaties zijn gratis en vrijblijvend op ons kantooradres. Grote inzendingen kunnen in overleg bij u thuis worden afgehaald zonder bijkomende kosten. De veilingcommissie varieert, afhankelijk van de inzending, van 10 tot 25% inclusief BTW. Indien gewenst, behoort een renteloos voorschot tot de mogelijkheden. Voor grote verzamelingen is een exclusieve speciaalveiling mogelijk. U kunt uw inzending bij ons aanbieden door telefonisch een afspraak te maken. Dit kan dagelijks op telefoonnummer
16 Zaterdag 5 november 2011 Veiling 48 Muntenveiling Het Amsterdam Mariott Hotel is een topklasse hotel, gelegen in het centrum van Amsterdam. Het hotel is uitstekend bereikbaar per openbaar vervoer en beschikt te - vens over een royale parkeergelegenheid. Onze veilingen vinden doorgaans plaats in de Edam/Volendam zalen, welke gesitueerd zijn op de eerste verdieping. U zult zien dat de perfecte ambiance van het Marriott Hotel onze veilingen nèt dat tikkeltje extra geeft. Nieuwezijds Voorburgwal Onze winkel en kantoor zijn gelegen aan de Nieuwezijds Voorburgwal 252. U bereikt ons met tramlijn 1 of 2, uitstappen op halte Magna Plaza. Dan ca. 150 meter doorlopen naar nummer 252 (schuin achter het paleis op de Dam). Het Amsterdam Marriott Hotel is gelegen aan de Stadhouderskade 21 tegenover het Leidseplein. Het hotel is bereikbaar vanaf het Central Station via tramlijnen 1 en 2 (halte Leidseplein). Marriott Hotel 34
17 Muntenveiling Veiling 48 Zaterdag 5 november 2011 VEILINGVOORWAARDEN 1. De verkoop geschiedt à contant met 22% opgeld en 2,50 tafelgeld voor iedere koop, inclusief btw volgens de margeregeling. Tijdens en na afloop van de veiling bestaat de gelegenheid tegen betaling de gekochte kavels mee te nemen. Wanneer dit niet heeft plaatsgehad, wordt de koper de rekening toegezonden, welke binnen 14 dagen na afloop van de veiling moet zijn betaald. Indien de koper in gebreke blijft de koopprijs met kosten en btw, op tijd en wijze als hierboven bepaald, te voldoen, is de koper verplicht tot een rentevergoeding van 1% per aangevangen maand. Alle kosten, zowel gerechtelijke als buitengerechtelijke, met betrek king tot de invordering van het door de koper verschuldigde en niet tijdig betaalde gemaakt, zijn voor rekening van de koper. Verzend-, transport- en chequekosten worden in rekening gebracht. 2. De veiling geschiedt in principe tot 100 euro met 5 euro, van 100 tot 500 met 10 of 20 euro, van 500 tot 1000 euro met 25 euro, van 1000 tot 2000 euro met 50 euro, van 2000 tot 5000 euro met 100 euro, van 5000 tot euro met 250 euro en boven euro met tenminste 500 euro verhoging. 3. Alle nummers worden de hoogst biedende toegewezen. 4. De hoogste bieder is koper; bestaat er twijfel tussen twee of meer bieders, dan zal de koop al dan niet weder in bod worden gebracht. 5. De veilinghouder behoudt zich het recht voor kavels bijeen te voegen of te splitsen, van de volgorde der veilingnummers af te wijken, munten waarvan de verkoop geannonceerd is niet in veiling te brengen en vergis singen bij bieding en toeslag te herstellen. De veilinghouder is niet aansprakelijk voor fouten in de catalogus, noch tegenover inzender noch tegenover koper. 6. De veilinghouder behoudt zich het recht voor, de toewijzing aan hem ongunstig bekend staande personen te onthouden of hen de toegang tot de verkoopzaal te weigeren. 7. Het eigendomsrecht van het gekochte gaat op de koper over bij de be taling, het risico bij de toeslag. 8. Alle kavels worden verkocht zoals zij tijdens de veiling ter tafel zijn gebracht. De echtheid en kwaliteit van de munten worden gegarandeerd (behalve van zich in verzamelingen, restanten, kistjes e.d. bevindende munten). Mocht een munt waarvan de echtheid is gegarandeerd, onverhoopt door een erkende expert niet echt worden bevonden, wordt de gehele kavel tot uiterlijk 14 dagen na veiling tegen de koopprijs teruggenomen. Bij reclames moeten de munten in dezelfde staat worden geretourneerd zoals zij in de veiling ter tafel zijn gekomen. 9. De reclametermijn kan tot dertig dagen worden verlengd voor munten die men wil laten keuren. In dit geval moet de veilinghouder hiervan binnen 14 dagen na afgifte der kavels in kennis worden gesteld, onder opgave der te keuren munten. 10. Ieder wordt geacht voor zichzelf te hebben gekocht, de koper zal zich dus niet op een lastgever kunnen beroepen. 11. Indien de koper in gebreke blijft de koopprijs, met de kosten op tijd en op de wijze zoals hierboven bepaald, te voldoen zal de veilinghouder het recht hebben het gekochte op kosten en voor rekening van de koper te doen herveilen op dezelfde wijze en voorwaarden als hierboven vermeld, zonder dat het nodig is de nalatige koper door een bevel of ander soortgelijke akte in gebreke te stellen, zodat hij door het enkele verloop van de bepaalde termijn in gebreke is, terwijl alle rechten van de koper nadat hij met de betaling in gebreke is, worden teniet gedaan en de herveiling zal kunnen geschieden zonder dat het nodig is enige ontbinding in rechten te vorderen. De door zodanig herveiling ontstane kosten schaden en renten moeten door de in gebreke gebleven koper worden vergoed binnen acht dagen na opgave dier kosten, schaden en renten, terwijl een voordeel van de hogere opbrengst door de veilinghouder zal worden genoten. 12. Alle munten e.d. die wij ter veiling ontvangen, strekken tot onderpand voor hetgeen wij van de inzender te vorderen hebben of mochten krijgen wegens commissie, gemaakte kosten, eventueel verleende voorschotten of uit welken hoofde ook. 13. Voor zover in het bovenstaande niet bepaald, is het Nederlands recht van toepassing. Extract of the conditions of sale 1. The sale is strictly for cash payment only, with a charge of 22% and 2,50 for each seperate lot for commission (VAT included). 2. All coins are guaranteed genuine, unless otherwise stated. 3. The auctioneer is entitled to deliver goods against invoice. Invoices have to be paid within 14 days. 4. The costs of postage and insurance, as well as bankcharges will be charged to the buyers. 5. Only the Dutch text of conditions of sale is in force. Auszug aus den Versteigerungsbedingungen 1. Der Verkauf findet nur gegen Barzahlung statt, mit einem Aufgeld von 22% und 2,50 pro Los für Kommission (einschließlich Mehrwertsteuer). 2. Die Echtheit der Münzen wird garantiert, soweit nicht anders vermerkt. 3. Der Auktionar ist berechtigt auf Barzahlung zu verzichten und die Waren gegen Rechnung zu liefern. Für Lieferungen gegen Rechnung gilt ein Zahlungstermin von 14 Tagen. 4. Versandkosten, Versicherungskosten und Bankkosten gehen zu Lasten des Käufers. 5. Nur der Holländische Text der Versteigerungsbedingen ist gültig. VOCABULAIRE bankbiljetten paper money monnaie de papier banknoten brons bronze bronze bronze(erz) buitenland foreign countries pays étranger ausland bijna nearly presque fast div. kwal. mixed quality qual.div. versch.erhaltung gedecentr. off centre décentré dezentriert gemonteerd mounted monté eingefasst gep.stempels proof flan poli polierte platte geslagen minted frappé geprägt goud gold d or gold hoofdz(akelijk) mostly pour la plupart meist kartelrand milled edge dentelure gerippter rand kl(ein formaat) note size petit format klein format kleur colour couleur farbe koper copper(brass) cuivre kupfer krasjes scratches rayures kratzer kijkgelegenheid on view exposition besichtigung k.z. rev. revers rückseite leuke koop important lot important bedeutend los misslag error erreur fehler min(iem) little petite unbedeutend muntmeester mintmaster dir. de la monnaie münzmeister muntvondst hoard trouvaille fund naslag restrike fausse nachprägung o.a. such as entre autres u.a. opbrengst result prix atteint ergebnis oplage mintage tirage auflage penningen medals médailles comm. gedenkmünzen randschade damaged rim dégats á tranche randfehler randschrift legend légende umschrift taxatie estimation estimation schätzung var(iëteit) variety variété abart verzameling collection collection sammlung v.z. obverse avers vorderseite zeldzaam rare rare selten zeer zeldzaam very rare grande rareté sehr selten zilver silver argent silber zink zinc zinc zink z.j. no date sans date o.j.
18 UW MUNTEN VERKOPEN? Muntenveiling veilt al sinds 1984 munten, penningen en papiergeld. Ons team van experts heeft al duizenden collecties verkaveld en onder de hamer gebracht, waaronder enkele bekende verzamelingen en muntvondsten. De vele complimenten die wij in de afgelopen 25 jaar van onze inzenders mochten ontvangen, zijn onze motivatie om ook uw collectie ooit te mogen veilen. Want voorop staat: veilen is een kwestie van vertrouwen! Uw collectie bij ons onder de hamer? of Muntenveiling International Coin Auctioneers liever contante afhandeling? Uw voordelen als inzender: Uw collectie krijgt de volle aandacht en wordt vakkundig door onze experts verkaveld. Gratis verzekering tijdens vervoer en opslag tegen verlies, diefstal, brand en waterschade. Onze kundige adviseurs staan voor u klaar met advies. De veiling wordt openbaar, onder toezicht van een notaris, gehouden en is voor iedereen toegankelijk. De luxe veilingcatalogus wordt verzonden naar duizenden koopkrachtige verzamelaars en handelaren in binnen- en buitenland. De veiling wordt ondersteund middels het Internet en een uitgebreide advertentiecampagne in bekende vakliteratuur. Niet alleen brengen uw munten bij ons aantoonbaar meer op dan bij collega s (wij verkopen vrijwel alle goede stukken direct aan particuliere verzamelaars), ons verkooppercentage schommelt tussen de 98 en 100%. Bij ons bestaat tevens de mogelijkheid voor 100% verkoopgarantie, dus géén retouren. Wij limiteren uw munten op 80% van de taxatie in de veilingcatalogus; bij ons dus géén verkopen tegen any-price, maar bescherming van uw waardevolle munten. Een renteloos voorschot op uw inzending is mogelijk. Het vertrouwd omgaan met uw gegevens als inzender is bij ons gewaarborgd. Indien u niet wilt veilen, kopen wij uw collectie ook direct à contant tegen de hoogste marktprijs. Bel vandaag nog met Theo Peters LID
FRANSE INLIJVING 1810-1814 KEIZER NAPOLEON I
Muntenveiling Veiling 49 Zaterdag 2 juni 2012 329 1/2 Cent 1827u. FDC. 250 320 10 Stuiver 1809. Sch.159. FDC. Scherpe slag, mooie patina. 2000 330 1/2 Cent 1837. FDC. Mooie stempelglans. 200 321 Gouden
Nadere informatieKarel de Geus. Veiling 47
Nadere informatieVeilingcatalogus Veiling Auction
Nadere informatieMunten Nederland in albums
Nadere informatieveiling auction munten penningen papiergeld coins medals paper money # 548 20 Gulden goud 1848 LID
veiling 46 auction munten penningen papiergeld coins medals paper money # 548 20 Gulden goud 1848 zaterdag 5 juni 2010 Amsterdam Marriott Hotel LID Amsterdam, mei 2010 Geachte relatie, Met veel genoegen
Nadere informatieBataafse Republiek (1795-1806)
MUNTENVEILING 55 veiling / auction munten penningen papiergeld coins medals paper money zaterdag 17 juni 2017 Amsterdam Marriott Hotel Amsterdam, mei 2017 Geachte relatie, Wij kijken met veel plezier terug
Nadere informatieKarel de Geus Muntveilingen BV
Nadere informatieEURO JAARSETS 2015 MONACO
Nadere informatieveiling auction munten penningen papiergeld coins medals paper money
veiling 47 auction munten penningen papiergeld coins medals paper money # 20 10 gulden 1849 # 119 USA 1 cent 1793 # 363 20 gulden goud 1810 # 494 10 cent 1944D zaterdag 12 februari 2011 Amsterdam Marriott
Nadere informatie, Mas 12/13e eeuw, Majapakit Kingdom(2x), Kz. stempel "MA", (3x) 2 75 BATAVIA
Nummer Startprijs Beschrijving 1 35 JAVA, Mas 12/13e eeuw, Majapakit Kingdom(2x), Kz. stempel "MA", (3x) 2 75 BATAVIA, Halve stuiver 1644, binnen een gladde cirkel, een rechtopstaand zwaard, met daaromheen
Nadere informatieveiling auction munten penningen papiergeld coins medals paper money # 719 10 Gulden 1848 LID
veiling 49 auction munten penningen papiergeld coins medals paper money # 719 10 Gulden 1848 zaterdag 2 juni 2012 Amsterdam Marriott Hotel LID Amsterdam, mei 2012 Geachte relatie, Onze vorige veiling was
Nadere informatieBataafse Republiek ( )
Nadere informatieveiling auction munten penningen papiergeld coins medals paper money # 39 Holland Gouden dukaat 1583 met Willem de Zwijger
veiling 43 auction munten penningen papiergeld coins medals paper money # 39 Holland Gouden dukaat 1583 met Willem de Zwijger zaterdag 1 november 2008 Amsterdam Marriott Hotel Let op juiste veilingdatum
Nadere informatieMunten - Schriftelijk
Nadere informatieNummer Startprijs Beschrijving 1 35 JAVA, Mas 12/13e eeuw, Majapakit Kingdom(2x), Kz. stempel "MA", (3x) 2 75 BATAVIA, Halve stuiver 1644, binnen een
Nadere informatieAANKOOP EIGEN WONING: DIRECT GELD VAN DE BELASTINGDIENST? J.C. SUURMOND & ZN. BELASTINGADVISEURS www.jcsuurmond.nl
AANKOOP EIGEN WONING: DIRECT GELD VAN DE BELASTINGDIENST? J.C. SUURMOND & ZN. BELASTINGADVISEURS www.jcsuurmond.nl U hebt een eigen woning gekocht (of u bent dit van plan) De aankoop van een eigen woning
Nadere informatieNIEUWE PRODUCTEN MOOIE MUNTJES
Nadere informatieNU BELEGGEN IN BELGISCHE MUNTEN?
Nadere informatieveiling auction munten penningen papiergeld coins medals paper money zaterdag 19 december 2009 Amsterdam Marriott Hotel # 797 3 Gulden 1817 Utrecht.
veiling 45 auction munten penningen papiergeld coins medals paper money # 797 3 Gulden 1817 Utrecht. zaterdag 19 december 2009 Amsterdam Marriott Hotel LID Amsterdam, december 2009 Geachte relatie, Voor
Nadere informatieUitgifte nieuwe circulatie- en herdenkingsmunten
(Scroll down for the English version) Persbericht 2014-005 Uitgifte nieuwe circulatie- en herdenkingsmunten Willemstad - Ter gelegenheid van de eerste Koningsdag op 27 april 2014, wordt op vrijdag 25 april
Nadere informatiecatalogus Nederland Euromunten
Nadere informatieCatalogue Liquidation auction from bankruptcy. Joop Arts BV
Catalogue Liquidation auction from bankruptcy Joop Arts BV Goods are stored at Location RI. Pneus Zola Presoda Str. O. Guerrini n.4 Bologna Italy 1 The goods are for sale due to the bankruptcy of Joop
Munten Nederland in albums 803 800 Munten Nederland in albums 800 Zeer interessante verzameling coincards in 3 speciaal albums van de KNM: album 1 bevat alle coincards met penningen uitgegeven vanaf 2013
Nadere informatieKoninklijk ontbijt. Croissant met boter en jam. Yoghurt met granola en rood fruit. Oerbrood met ham en kaas. Roerei Supplement met zalm 2,50 extra
Ontbijt menu voor groepen 2017 Koninklijk ontbijt Croissant met boter en jam Yoghurt met granola en rood fruit Oerbrood met ham en kaas Roerei Supplement met zalm 2,50 extra Een glas verse jus d orange
Nadere informatieMyDHL+ Van Non-Corporate naar Corporate
MyDHL+ Van Non-Corporate naar Corporate Van Non-Corporate naar Corporate In MyDHL+ is het mogelijk om meerdere gebruikers aan uw set-up toe te voegen. Wanneer er bijvoorbeeld meerdere collega s van dezelfde
Nadere informatieYes/No (if not you pay an additional EUR 75 fee to be a member in 2020
Meedoen aan dit evenement? Meld je eenvoudig aan Ben je lid? Ja/Nee Do you want to participate? Please apply Are you a LRCH member? Yes/No (if not you pay an additional EUR 75 fee to be a member in 2020
Nadere informatieTOEGANG VOOR NL / ENTRANCE FOR DUTCH : https://www.stofs.co.uk/en/register/live/?regu lator=c&camp=24759
DISCLAIMER : 1. Het is een risicovolle belegging / It is an investment with risc. 2. Gebruik enkel geld dat u kan missen / Only invest money you can miss. 3. Gebruik de juiste procedure / Use the correct
Nadere informatieUnderstanding and being understood begins with speaking Dutch
Understanding and being understood begins with speaking Dutch Begrijpen en begrepen worden begint met het spreken van de Nederlandse taal The Dutch language links us all Wat leest u in deze folder? 1.
Nadere informatieInformatie voor niet verzekerde patiënten en/of in het buitenland
Informatie voor niet verzekerde patiënten en/of in het buitenland verzekerde patiënten Ook als u geen ziektekostenverzekering heeft of in het buitenland verzekerd bent, kunt u voor behandeling terecht
Nadere informatieMuntenveiling 395, donderdag 12 december 2013. Telefoon / Phone connections: Muntenveiling: +31 - (0) 70-364 78 31 Coin auction:
Muntenveiling 395, donderdag 12 december 2013 Muntenveiling 395 Kantoor / Office: Rietdijk B.V. Noordeinde 41 2514 GC The Hague The Netherlands London NVMH lid NVPH lid PTS Lid Telefoon / Phone connections:
Nadere informatieboven s 41 kijkdagen COLLECTIE DESJARDINE 41 schilderijen v e i l i n g conceptioneel kunstwerk Kerkstraat HA Amsterdam
boven s v e i l i n g conceptioneel kunstwerk COLLECTIE DESJARDINE 41 schilderijen 41 kijkdagen maandag 9 t/m zaterdag 14 mei van 12:00-20:00 uur Kerkstraat 276 1017 HA Amsterdam boven s v e i l i n g
Nadere informatieThe training courses are only offered in Dutch.
Training courses NWO Academy Do you want to focus on the competencies we want to develop throughout the organisation, on what is important for your job and working in projects, or on strengthening your
Vrijdag 16 november 2012 Bataafse Republiek (1795-1806) 1400 1402 Bataafse Republiek (1795-1806) Gelderland 1400 1 Gulden 1795 (Sch. 89 / Delm. 1178) - ZF 35 Holland 1401 1 Gulden 1795 (Sch. 91a / Delm.
Nadere informatieVe r k o o p v o o r w a a r d e n :
Veiling nr.121 wordt gehouden op zaterdag 14 december 2013 Openbare Ve r k o o p v o o r w a a r d e n : 1. De verkoop geschiedt met 21% opgeld en 1,75 tafelgeld voor iedere koop (incl. 21% btw) in Euro's.
Nadere informatieExclusieve Topstukken
Munten & bankbiljetten Australia George V Sovereign 1926 S (Sydney) MS 65 ONTMOET ONS TIJDENS DE MIF MAASTRICHT VAN 9-10 NOVEMBER, STAND # 119 Voorwoord Provinciaal Geachte relatie, Onze lijst Theo Peters
Nadere informatieVeiling nr.118 wordt gehouden op zaterdag 8 december 2012. Openbare
Veiling nr.118 wordt gehouden op zaterdag 8 december 2012 Openbare Ve r k o o p v o o r w a a r d e n : 1. De verkoop geschiedt met 21% opgeld en 1,75 tafelgeld voor iedere koop (incl. 21% btw) in Euro's.
Vrijdag 23 mei 2014 Bataafse Republiek (1795-1806) Bataafse Republiek (1795-1806) Gelderland 1701 1702 1700 3 Gulden 1795 (Sch. 77 / Delm. 1145/R1) - ZF/PR met gietgalletjes / zeldzaam 100 1701 3 Gulden
Nadere informatieGeeft uw debiteur weer niet thuis? NOT A SIGN ANYMORE FROM YOUR DEBTOR.
Geeft uw debiteur weer niet thuis? NOT A SIGN ANYMORE FROM YOUR DEBTOR. Het incassobureau met het grootste incasseringsvermogen Facturen sturen is altijd leuk. Je hebt dan een opdracht naar tevredenheid
Nadere informatieBankbiljetten Nederland
Nadere informatie(1) De hoofdfunctie van ons gezelschap is het aanbieden van onderwijs. (2) Ons gezelschap is er om kunsteducatie te verbeteren
(1) De hoofdfunctie van ons gezelschap is het aanbieden van onderwijs (2) Ons gezelschap is er om kunsteducatie te verbeteren (3) Ons gezelschap helpt gemeenschappen te vormen en te binden (4) De producties
Nadere informatieTravel Survey Questionnaires
Travel Survey Questionnaires Prot of Rotterdam and TU Delft, 16 June, 2009 Introduction To improve the accessibility to the Rotterdam Port and the efficiency of the public transport systems at the Rotterdam
Nadere informatieVoorbeelden van machtigingsformulieren Nederlands Engels. Examples of authorisation forms (mandates) Dutch English. Juli 2012 Versie 2.
Voorbeelden van machtigingsformulieren Nederlands Engels Examples of authorisation forms (mandates) Dutch English Voorbeelden machtigingsformulieren standaard Europese incasso Examples of authorisation
Nadere informatieEURO JAARSETS 2016 EURO JAARSETS 2015. Italië 2 (incl. 5 euro zilver) Duitsland (A/J 5 plaatsen) Letland 2 (incl. 2 euro ooievaar)
PRIJSCOURANT 1 EURO JAARSETS 2 EURO HERDENKINGSMUNTEN NIEUW VAN NEDERLAND Muntsets BU set UNC set Berlijn Coin air set Land sland Zwinger van Dresden A/J Estland Keres Frankrijk EK Voetbal Ierland Paasopstand
Nadere informatieNummer Startprijs Beschrijving 1 125 Arnold van Egmond 1423-1473, Arnoldus Goudgulden z.j.
Nummer Startprijs Beschrijving 1 125 Arnold van Egmond 1423-1473, Arnoldus Goudgulden z.j., Delm.604, bijna zeer fraai 2 150 Philips II (1555-1598), Bourgondische kruisdaalder (Bourgondische daler metten
Nadere informatieBegin met verkopen op de online veilingen van Catawiki
Nadere informatieBijlage 2: Informatie met betrekking tot goede praktijkvoorbeelden in Londen, het Verenigd Koninkrijk en Queensland
Bijlage 2: Informatie met betrekking tot goede praktijkvoorbeelden in Londen, het Verenigd Koninkrijk en Queensland 1. Londen In Londen kunnen gebruikers van een scootmobiel contact opnemen met een dienst
Nadere informatieIt s all about the money Group work
It s all about the money Group work Tijdsduur: 45 minuten Kernwoorden: money (geld) coin (munt), banknote (bankbiljet), currency (munteenheid) Herhalings-/uitbreidingswoorden: debate (debat), proposal
MUNTENVEILING 53 veiling / auction munten penningen papiergeld coins medals paper money zaterdag 14 november 2015 Amsterdam Marriott Hotel Amsterdam, oktober 2015 Geachte relatie, Veiling 52 ligt al weer
Nadere informatieRECEPTEERKUNDE: PRODUCTZORG EN BEREIDING VAN GENEESMIDDELEN (DUTCH EDITION) FROM BOHN STAFLEU VAN LOGHUM
Read Online and Download Ebook RECEPTEERKUNDE: PRODUCTZORG EN BEREIDING VAN GENEESMIDDELEN (DUTCH EDITION) FROM BOHN STAFLEU VAN LOGHUM DOWNLOAD EBOOK : RECEPTEERKUNDE: PRODUCTZORG EN BEREIDING VAN STAFLEU
Nadere informatieNummer Startprijs Beschrijving Zilveren dukaat 1800, Holland, Sch.55, zeer fraai 2 80 Zilveren dukaat 1800, Utrecht, Sch.69a, ruim zeer fraai 3
Nummer Startprijs Beschrijving 1 100 Zilveren dukaat 1800, Holland, Sch.55, zeer fraai 2 80 Zilveren dukaat 1800, Utrecht, Sch.69a, ruim zeer fraai 3 60 Zilveren dukaat 1801, Utrecht, Sch.70A, zeer fraai
Nadere informatieGeneral info on using shopping carts with Ingenico epayments
Inhoudsopgave 1. Disclaimer 2. What is a PSPID? 3. What is an API user? How is it different from other users? 4. What is an operation code? And should I choose "Authorisation" or "Sale"? 5. What is an
Nadere informatieHoe het ooit begon? MUNTEN PAPIERGELD POSTZEGELS
EEN EXCLUSIEVE JUBILEUM UITGAVE Hoe het ooit begon? MUNTEN PAPIERGELD POSTZEGELS 1978. Op 14 september 1978 ging Theo Peters op z n broertje naar de Kamer van Koophandel. Begonnen op 12jarige leeftijd
Nadere informatieBeste klant, Met vriendelijke groeten, Het Traveldocs team. Nuttige informatie. Inentingen
Beste klant, Allereerst willen wij u hartelijk danken dat uw visumaanvraag aan Traveldocs toevertrouwt. Wij zullen alles in het werk stellen om de aanvraag zo snel en soepel mogelijk te laten verlopen.
Nadere informatieMUNTENVEILING. veiling / auction. munten penningen papiergeld coins medals paper money INTERNATIONAL COIN AUCTIONEERS
57 veiling / auction munten penningen papiergeld coins medals paper money Australia George V Sovereign gold 1926 S (Sydney) zaterdag 22 juni 2019 Amsterdam Marriott Hotel Amsterdam, juni 2019 Geachte relatie,
Nadere informatieJAARBOEK VOOR MUNT- EN PENNINGKUNDE AMSTERDAM 1958
JAARBOEK VOOR MUNT- EN PENNINGKUNDE 4 5 KON. NED. GENOOTSCHAP VOOR MUNT- EN PENNINGKUNDE AMSTERDAM 1958 Commissie van Redactie: Dr. H. Enno van Gelder, Voorburg; Dr. A. Gorter, Bilthoven; O. N. Keuzenkamp-Roovers,
Nadere informatieBijzonder lastenkohier voor de verkoop in bulk en in grote hoeveelheden van diverse reeds gebruikte goederen 1 ste Trimester 2010
Federale Overheidsdienst FINANCIEN PATRIMONIUMDOCUMENTATIE Patrimoniumdiensten Fin Shop Brussels Tweedekkerstraat, 126 1130 BRUSSEL Tel. 0257 800 30 www.finshop.belgium.be Bijzonder lastenkohier voor de
Nadere informatieOPBRENGSTLIJST REALISED PRICE LIST. Vergissingen voorbehouden / Errors excepted / Irrtum vorbehalten / Sauf erreur.
Karel de Geus Muntveilingen BV Frans Bekersstraat 1a 5504 JA Veldhoven, Nederland Tel. 0031(0)40-2123455. Fax:0031 (0)40-2110845 website: www. kareldegeus.nl VEILING AUCTION No. 32. 10 oktober 2011 Vergissingen
Nadere informatieSAMPLE 11 = + 11 = + + Exploring Combinations of Ten + + = = + + = + = = + = = 11. Step Up. Step Ahead
7.1 Exploring Combinations of Ten Look at these cubes. 2. Color some of the cubes to make three parts. Then write a matching sentence. 10 What addition sentence matches the picture? How else could you
Nadere informatieIus Commune Training Programme Amsterdam Masterclass 15 June 2018
www.iuscommune.eu Dear Ius Commune PhD researchers, You are kindly invited to participate in the Ius Commune Amsterdam Masterclass for PhD researchers, which will take place on Friday, 15 June 2018. This
Nadere informatieNIEUWE NIEUWSTRAAT 28 te 1012 NG Amsterdam
A M S T E R D A M 2011 EXECUTORIALE VERKOPING (ex artikel 3:268 jo 3:254 BW) op MAANDAG 31 oktober 2011 s-avonds nà 18.00 uur in F E L I X M E R I T I S Keizersgracht 324 te Amsterdam ten overstaan van
Nadere informatieInformatiefolder. Kinderopvang 2Samen
Informatiefolder Kinderopvang 2Samen Ruim 70 jaar thuis in kinderopvang 2Samen verzorgt al meer dan 70 jaar professionele kinderopvang. Naast het bieden van opvang die veilig en verantwoord is, streven
Nadere informatieV e r k o o p v o o r w a a r d e n :
Veiling nr. 137 wordt gehouden op zaterdag 13 april 2019 Openbare V e r k o o p v o o r w a a r d e n : 1. De verkoop geschiedt met 21% opgeld en 2,00 tafelgeld voor iedere koop (incl. 21% btw) in Euro's.
Nadere informatie2019 SUNEXCHANGE USER GUIDE LAST UPDATED
2019 SUNEXCHANGE USER GUIDE LAST UPDATED 0 - -19 1 WELCOME TO SUNEX DISTRIBUTOR PORTAL This user manual will cover all the screens and functions of our site. MAIN SCREEN: Welcome message. 2 LOGIN SCREEN:
Nadere informatieCollectie Herman Ouwersloot geveild
Nadere informatieNieuwsbrief NRGD. Editie 11 Newsletter NRGD. Edition 11. pagina 1 van 5. http://nieuwsbrieven.nrgd.nl/newsletter/email/47
pagina 1 van 5 Kunt u deze nieuwsbrief niet goed lezen? Bekijk dan de online versie Nieuwsbrief NRGD Editie 11 Newsletter NRGD Edition 11 17 MAART 2010 Het register is nu opengesteld! Het Nederlands Register
Nadere informatieJoop Polder. Artipico Art Gallery
Artipico Art Gallery was born in 1939 in The Hague, in The Netherlands. He graduated from several academies of visual arts in Europe and has successfully worked as an artist for many years. gets his inspiration
Nadere informatieveiling / auction MUNTENVEILING INTERNATIONAL COIN AUCTIONEERS munten penningen papiergeld coins medals paper money Lot # euro 2010
MUNTENVEILING 56 veiling / auction munten penningen papiergeld coins medals paper money Lot # 790 5 euro 2010 zaterdag 16 juni 2018 Amsterdam Marriott Hotel Amsterdam, mei 2018 Geachte relatie, Het is
Nadere informatieVan Mandersloostraat 42, 2406 CD Alphen Aan Den Rijn
Van Mandersloostraat 42, 2406 CD Alphen Aan Den Rijn Huurprijs 850,00 per maand Omschrijving Heeft u altijd al een appartement willen huren in het gezellige stadshart van Alphen?! Dan is dit uw kans! Goed
Nadere informatieHONDA4.nl. Dit document bevat de algemene voorwaarden voor het afnemen van onderdelen of diensten bij HONDA4.nl.
HONDA4.nl Algemene Voorwaarden (Dutch) Dit document bevat de algemene voorwaarden voor het afnemen van onderdelen of diensten bij HONDA4.nl. Terms and Conditions (English) This document contains all Terms
Nadere informatie8+ 60 MIN Alleen te spelen in combinatie met het RIFUGIO basisspel. Only to be played in combination with the RIFUGIO basicgame.
8+ 60 MIN. 2-5 Alleen te spelen in combinatie met het RIFUGIO basisspel. Only to be played in combination with the RIFUGIO basicgame. HELICOPTER SPEL VOORBEREIDING: Doe alles precies hetzelfde als bij
Nadere informatieIus Commune Training Programme Amsterdam Masterclass 22 June 2017
www.iuscommune.eu INVITATION Ius Commune Masterclass 22 June 2017 Amsterdam Dear Ius Commune PhD researchers, You are kindly invited to participate in the Ius Commune Amsterdam Masterclass for PhD researchers,
Nadere informatieLONDEN MET 21 GEVARIEERDE STADSWANDELINGEN 480 PAGINAS WAARDEVOLE INFORMATIE RUIM 300 FOTOS KAARTEN EN PLATTEGRONDEN
LONDEN MET 21 GEVARIEERDE STADSWANDELINGEN 480 PAGINAS WAARDEVOLE INFORMATIE RUIM 300 FOTOS KAARTEN EN PLATTEGRONDEN LM2GS4PWIR3FKEP-58-WWET11-PDF File Size 6,444 KB 117 Pages 27 Aug, 2016 TABLE OF CONTENT
Nadere informatieIus Commune Training Programme 2015-2016 Amsterdam Masterclass 16 June 2016
www.iuscommune.eu Dear Ius Commune PhD researchers, You are kindly invited to attend the Ius Commune Amsterdam Masterclass for PhD researchers, which will take place on Thursday 16 June 2016. During this
Nadere informatie506. Voorraadafbouw Toshiba Laptops - Nieuw
506. Voorraadafbouw Toshiba s - Nieuw Verkoop informatie Aantal : 20 Locatie : Genval (België) Startdatum : 15 december 2015 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 22 december 2015 vanaf 18:30 Kijkdag : 15 december
Nadere informatieALGEMENE VEILINGVOORWAARDEN SHETLAND PONY SELECT SALE