Download "veiling auction munten penningen papiergeld coins medals paper money"

1 veiling 47 auction munten penningen papiergeld coins medals paper money # gulden 1849 # 119 USA 1 cent 1793 # gulden goud 1810 # cent 1944D zaterdag 12 februari 2011 Amsterdam Marriott Hotel LID

2 Amsterdam, januari 2011 Geachte relatie, Daar is hij dan, de eerste veilingcatalogus 2011 van Nederland. AA Muntenveiling bijt dit jaar het spits van het veilingseizoen 2011 af, met een veiling van circa 1000 kavels verdeeld over vrijwel alle takken van de numismatiek. Zo beginnen wij met enkele kavels papiergeld waarbij een 10 gulden biljet uit 1849, Almanak 30-1, uitgifte , handtekening Van Bosse. Bijgevoegd: een origineel schrijven van het Ministerie van Financiën, d.d. 4 februari 1895, waarin het verzoek tot inwisseling wordt geweigerd. Een uniek authentiek document dat, samen met dit zeer zeldzame biljet, een combinatie vormt van grote historische waarde. Zeer geschikt voor een bank of museum, maar uiteraard ook voor verzamelaars! Hierna een afdeling buitenlandse munten, waaronder een aantal gouden Spaanse halve Escudo s uit de periode Deze kwalitatief mooie kleine muntjes zijn afkomstig van de inzender waarvoor wij in 2005 de prachtige collectie gouden Spaanse munten hebben geveild. Verder een grote rariteit uit de Verenigde Staten: een 1793 Chain Large Cent. De eerste cent, bovendien de allereerste munt bestemd voor circulatie, geslagen in de Verenigde Staten. Deze munt is in Philadelphia geslagen op basis van de eerste muntwet uit 1792, goedgekeurd door het Congress, op initiatief van Amerika s eerste President George Washington. De cent in deze veiling komt uit een in 1993 gevonden partijtje Amerikaanse munten, precies 200 jaar nadat het centje het muntgebouw verliet. De koper realiseerde zich tot voor kort niet wat voor zeldzaamheid hij in zijn bezit had. De munt is gekeurd en verpakt door PCGS (Professional Coin Grading Service) met een kwalificatie EF45 en een waarde index van $ ,-. Wij hebben dit bijzondere stuk getaxeerd op ,- en laten het eindresultaat graag aan de koper over. Na de munten van onze voormalige Koloniën, Aruba, Nederlandse Antillen, Nederlands Indië en Suriname, zijn we toe aan de munten van de Zeven Provinciën en hun steden. Veel leuke betaalbare munten, maar ook zeldzame stukken zoals een Utrechtse grote gouden rijder 1618 en een dubbele zilveren rijder 1673 uit Amsterdam. Aansluitend een bijzondere collectie munten van De Bataafse Republiek en Het Koninkrijk Holland onder Lodewijk Napoleon. Enkele topstukken zijn: een prachtige halve zilveren rijder uit 1798, een gouden 20 gulden 1810 in FDC kwaliteit met een taxatie van ,-, een rijksdaalder 2e type 1809 (Sch.135) en een 2 1/2 gulden 1808 (Sch.136). Deze stukken worden sporadisch aangeboden, dit is dus uw kans! Het resterende deel van deze veiling bestaat uit Koninkrijksmunten, waarbij heel veel mooie en zeldzame stukken: een 5 cent 1848 Willem II, een origineel Denver dubbeltje 1944, gekeurd, gekwalificeerd en verpakt in een hardplastic munthouder, 2 maal een gulden 1945pe en gouden tientjes uit 1842, 1848 en Ook voor de kleinere beurs zijn er tal van leuke, betaalbare, mooie kwaliteitsmunten. Tot slot de moderne uitgiften van de Koninklijke Nederlandse Munt en enkele leuke lots, zeer geschikt voor de handel. Wij hebben veel verzamelingen intact gelaten en brengen deze als lot onder de hamer. Neem de tijd om deze verzamelingen te bekijken en doe er uw voordeel mee. Vrijdag 4 en zaterdag 5 februari staan wij met een stand, de 1e rechts, op de Holland Coin Fair. Tijdens deze internationale muntenbeurs kunt u de losse kavels uit deze veiling bekijken. Op deze muntenbeurs hebben wij ook een stand waarin wij een groot deel uit ons assortiment munten voor directe verkoop tentoonstellen. Kortom u kunt uitstekend slagen tijdens de Holland Coin Fair 2011, in het World Forum (voorheen Nederlands Congresgebouw) te Scheveningen. Ik ontmoet u graag tijdens de Holland Coin Fair, de kijkdagen op kantoor, en/of de veiling in het Amsterdam Marriott Hotel. Als u persoonlijk niet aanwezig kunt zijn, dan is uw biedformulier natuurlijk van harte welkom. Wij zullen uw opdracht met zorg uitvoeren. Met numismatische groet, Muntenveiling Theo Peters

3 MUNTENVEILING INTERNATIONAL COIN AUCTIONEERS Nieuwezijds Voorburgwal RR Amsterdam - The Netherlands Tel.: +31 (0) Fax: +31 (0) info@theopeters.com VEILING 47 AUCTION Zaterdag 12 februari 2011 Saturday February 12, 2011 Aanvang: uur Starting p.m. Amsterdam Marriott Hotel Stadhouderskade 21, Amsterdam Telefoon tijdens de veiling (0) (direct) - Phone during the auction Fax tijdens de veiling (0) (hotel) - Fax during the auction info@theopeters.com Kijkgelegenheid Tijdens de Holland Coin Fair Den Haag: alleen losse kavels Vrijdag 4 februari uur Zaterdag 5 februari uur Kijkgelegenheid Viewing Times During the Holland Coin Fair The Hague: single lots only Friday Februari 4, p.m p.m. Saturday Februari 5, a.m p.m. Op kantoor At our office Op kantoor At our office Nieuwezijds Voorburgwal 252 Nieuwezijds Voorburgwal 252 Nieuwezijds Voorburgwal 252, Amsterdam Nieuwezijds Voorburgwal 252, Amsterdam Amsterdam Amsterdam Alle kavels All lots Dinsdag 1 juni uur Tuesday June 1, a.m p.m. Dinsdag 8 februari uur Tuesday Februari 8, a.m p.m. Woensdag 2 juni uur Wednesday June 2, a.m p.m. Woensdag 9 februari uur Wednesday Februari 9, a.m p.m. Donderdag 3 juni uur Thursday June 3, a.m p.m. Donderdag 10 februari uur Thursday Februari 10, a.m p.m. Vrijdag 4 juni uur Friday June 4, a.m p.m. Vrijdag 11 februari uur Friday Februari 11, a.m p.m. (uitsluitend na telefonische afspraak) (by appointment only) (uitsluitend na telefonische afspraak) (by appointment only) In de veilingzaal At the auction rooms Zaterdag In de veilingzaal 5 juni 2010 Saturday At the auction June 5, rooms 2010 Van Alle kavels uur alle kavels All lots noon all lots Zaterdag 12 februari uur Saturday Februari 12, a.m p.m.

4 Zaterdag 12 februari 2011 Veiling 47 Muntenveiling Veiling indeling / Table of contents Kavel nrs. / Lot numbers Penningen Medals 1-7 Boeken & varia - Books and miscellaneous 8-14 Papiergeld - Papermoney Antieke munten - Ancients Buitenlandse munten - Foreign coins Overzeese Gebieden - Dutch Colonies Provinciale munten - Provincial coins Zuidelijke Nederlanden - Southern Netherlands 352 Bataafse Republiek - Batavian Republic Koninkrijk Holland Lodewijk Napoleon - Kingdom under Napoleon Franse inlijving - French occupation Koninkrijk der Nederlanden- Kingdom of The Netherlands Nagekomen inzendingen - Late arrivals Kwaliteiten / Grades of preservation Nederlands English Deutsch Francais Gepolijste stempels proof polierte platte flan Bruni FDC mint State / UNC stempelglanz fleur de coin Prachtig extremely fine vorzüglich superbe Zeer fraai very fine sehr schön trés beau Fraai fine schön beau Bijna/vrijwel nearly/almost fast presque Literatuurverwijzing: Alm. = NVMH Muntalmanak vdch. = P.O. van der Chijs. De munten der Nederlanden tot aan de Pacificatie van Gent. Dav. = J.S. Davenport. European Crowns D. = A. Delmonte. De zilveren en gouden Benelux. Fr. = Arthur L. Friedberg and Ira S. Friedberg. Gold Coins of the World. GH. = H.E. v. Gelder en M.Hoc. Les monnaies des Pays Bas Bourguignons et Espagnols Km. = Ch. Krause & C. Mishler. Standard Catalog of World coins. Pick = A. Pick. Standard catalog of World Paper Money. Sch. = J. Schulman. Handboek der Nederlandse munten Scho. = C. Scholten. De munten van de Nederlandse gebiedsdelen overzee S. = S.. Standard Catalogue of British Coins. V. = P. Verkade. Nederland en kolonies van De opbrengstlijst van deze veiling kunt u in uw bezit krijgen door 10,- over te maken op ING rekening of ABN AMRO rekening t.n.v. Muntenveiling te Amsterdam. A list of prices realised at this auction can be obtained by sending 10,- in cash to Muntenveiling or by transferring 10,- to ING account or ABN AMRO account held in the name of Muntenveiling of Amsterdam. BELANGRIJK 1. Het gekochte wordt (tenzij anders overeengekomen) uitsluitend tegen contante betaling meegegeven. Pinnen is tijdens de veiling mogelijk. Wilt u tijdens de veiling meer kopen dan u aan genoemde betaalmiddelen bij u heeft, dan kunt u volstaan met een aanbetaling van 25% van het totaalbedrag en kunt u de munten later bij ons op kantoor afhalen en betalen. 2. Alle goederen dienen uiterlijk 11 maart 2011 te zijn afgehaald en betaald. Na deze datum zijn wij genoodzaakt rente en verzekeringskosten in rekening te brengen. IMPORTANT 1. All sales are for cash in Euros only (unless credit facilities have been arranged before the auction). If you do not have enough cash to pay for your purchases, a down payment of 25% must be made immediately. Lots can be collected later from our premises. 2. All purchases must be collected and paid prior to March 11, Insurance costs and interest will be payable on items not collected by this date. 4

5 Muntenveiling Veiling 47 Zaterdag februari 2011 VEILING Zaterdag 12 februari 2011 Aanvang uur Vandaag kunt u van 9.00 tot alle kavels bezichtigen. PENNINGEN 1 Kroningsdukaat door H. Luns. 6,22 gram 999/ a Internationale Koloniale en Uitvoerhandel Tentoonstelling Amsterdam Lot moderne (gouden) penningen. 6 ex. 50 2a Penningen, Antieke muntjes, etc. Lotje divers. 19 ex. 50 2b 2c Penningen. Koperen/bronzen vnl. groot formaat penningen divers. 6 ex. 40 Penningen. Koperen/bronzen vnl. groot formaat penningen divers. 5 ex Geschiedenis der Nederlanden. Goud op sterling zilver. Penningset door Franklin Mint. 100 ex Album moderne penningen, stedengeld, etc. Divers w.o. zilver Album met Ecu's 1988/1998 en Euro voorlopers 1996/1998. Veel zilver. Leuk geheel a Euro's, ecu's zilver in lindner koffer door Muntpost. 50 ex Doos moderne penningen. Beatrix in brons 2x, etc. etc Penningen, wereldmunten, veel oud materiaal, muntgewichtdoos niet compleet. Bekijken! Lotje boeken w.o. Encyclopedie van munten en bankbiljetten. 9 ex. bod 12 Primitief geld. 3 zilveren armbanden Gouden herslagen door Het Nederlandsche Muntenhuis. 4 ex. in cassette Lot diverse herslagen, penningen, etc. Door Het Nederlandsche Muntenhuis. PAPIERGELD bod 15 1 Gulden 1914 zilverbon. Alm. 01-1c. Fraai/zeer fraai. 75 BOEKEN & VARIA 8 Handboek van het Nederlands Kopergeld D.Purmer en H.J. van der Wiel Lotje boeken w.o. Scholten, Grolle, Provinciale munten door Omni-trading, etc Het Nederlandse Bankbiljet en zijn vormgeving. Dr. J. Bolten Gulden 1916 zilverbon. Alm. 02-2b. Zeer fraai Gulden 1920 zilverbon. Alm. 04-1a. Zeer fraai Gulden 1945 muntbiljet. Alm. 06-1c. UNC /2 Gulden 1918 zilverbon. Alm Fraai. 50 Belangrijk! Stuur uw biedingen tijdig in. Bij gelijkluidende biedingen gaan wij uit van de volgorde van binnenkomst. Uw biedingen per telefoon of fax naar het Amsterdam Marriott Hotel kunnen tot twee uur voor de veiling worden verwerkt. Important! Please send or fax us your bids early. Bids of the same amount will be considered in the order of their arrival. Bids telephoned or faxed to the hotel should arrive at least two hours before the auction starts. 5

6 Zaterdag 12 februari 2011 Veiling 47 Muntenveiling kavel taxatie 10 Gulden 1849 muntbiljet. Alm Uitgifte Nr Handtekening Van Bosse. Kwaliteit: ca. zeer fraai. Bijgevoegd: een origineel schrijven van het Ministerie van Financiën, 4 februari 1895, waarin het verzoek tot inwisseling wordt geweigerd. Een uniek authentiek document dat, samen met dit zeer zeldzame biljet, een combinatie vormt met grote historische waarde. Zeer geschikt voor een bank of museum, maar uiteraard ook begeerd door verzamelaars! De inzender van dit biljet geeft nog de volgende achtergrondinformatie: Mijn grootmoeder van mijn vaders kant heette H.R. van Wijk Werneke, geb Haar vader, A.T.H.M. van Wijk Werneke, geb. 1861, was inspecteur der In- en uitvoerrechten en accijnzen in Ned. Indië. Diens vader, C.G. van Wijk Werneke, geb. 1828, was inspecteur en ontvanger der Rijksbelastingen in Den Bosch. Overleden in Wellicht heeft hij als belastingontvanger het biljet een keer bij een belastingbetaling ontvangen ,- 6

7 Muntenveiling Veiling 47 Zaterdag 12 februari 2011 FOREIGN COINS / BUITENLAND 40 Australia. Sovereign gold 1888m. XF Australia. Sovereign gold 1914s. XF Australia. Sovereign gold 1916m. VF Gulden 1904 bankbiljet. Alm. 36-4b. UNC-. Zeldzaam biljet in deze mooie frisse kwaliteit Gulden 1921 bankbiljet. Alm. 38-1b. Ca. zeer fraai Gulden 1924 bankbiljet. Alm. 39-3a. Zeer fraai/prachtig Gulden 1940 I bankbiljet. Alm Ca. zeer fraai Gulden 1942 II bankbiljet. Alm UNC Gulden 1943 I bankbiljet. Alm UNC Gulden 1945 bankbiljet. Alm Ca. zeer fraai Gulden 1955 bankbiljet. Alm Zeer fraai Gulden 1921 bankbiljet. Alm. 73-1c. Ca. zeer fraai Gulden 1971 bankbiljet. Alm UNC Austrian States. Salzburg. Johann Ernst von Thun and Hohenstein, Thaler Dav VF Gulden 1919 bankbiljet. Alm b. Ca. zeer fraai Austrian States. Tyrol. Ferdinand Thaler VF Canada. 100 Dollars gold Proof Canada. 100 Dollars gold Proof Canada. 100 Dollars gold Proof Canada. 100 Dollars gold Proof Canada. 200 Dollars gold ounce. UNC Gulden 1972 bankbiljet. Alm ; AV 109.1a.2. Ca. UNC. 550 Lots papiergeld 33 1 Gulden 1917 (02-2b), 1920 (03-1a en 03-1b), 1938 (04-1b), 1945 (05-1); 2 1/2 gulden 1915 (11-3b), 1945 (15-1f). Matige kwaliteit. 7 ex Nederland. Verzameling van 1 t/m 1000 gulden. Netjes verzameld. 48 ex Nederland + wereld divers papiergeld Wereld. Eenvoudige collectie papiergeld Nederland en wereld Wereld. Eenvoudige collectie papiergeld wereld op albumbladen. 89 ex. 25 ANCIENTS / ANTIEKE MUNTEN 38 Ancients. Roman Empire. Marcus Aurealius Denarius. F/VF Ancients. Small lot Roman coins, copper and silver. 25 pcs German states. Brandenburg Fridericus. Silver medal. VF German states. Brunswick-Wolfenbuttel. Thaler F/VF German states. Frankfurt. 2 Thaler VF German States and Reich. Lot of 12 silver coins including Wurtenberg Thaler 1833, Stolberg Rossla 2/3 thaler German states. Lot of 6 silver coins Germany. 100 Euro 2002g. Proof Great Britain. 1/2 Sovereign gold F/VF Great Britain. 1/2 Sovereign gold UNC Great Britain. Sovereign gold VF Great Britain. Sovereign gold F

8 Zaterdag 12 februari 2011 Veiling 47 Muntenveiling 60 Great Britain. Sovereign gold VF Great Britain. Sovereign gold XF Great Britain. Sovereign gold VF Great Britain. Sovereign gold XF Great Britain. Sovereign gold UNC Mexico. 2 Pesos gold 1919, KM 461. VF Monaco. Euroserie UNC Monaco. Euroserie UNC Panama. 75 Balboas gold Proof Panama. 100 Balboas gold Proof Peru. 1/5 Libra gold KM 210. XF Spain. Philip V. 1/2 Escudo gold 1744PJ. KM VF Spain. Philip V. 1/2 Escudo gold KM 371. Fine Spain. Ferdinand VI. 1/2 Escudo gold 1747JB. KM 378. XF a Russia. Rouble Dav Czar Peter the Great. F/F Spain. Ferdinand VI. 1/2 Escudo gold 1755JB. KM 378. XF Spain. Ferdinand VI. 1/2 Escudo gold 1756JB. KM 378. VF Spain. Ferdinand VI. 1/2 Escudo gold 1756JB. KM 378. XF Spain. Ferdinand VI. 1/2 Escudo gold 1757JV rosettes. KM 374. XF b Russia. Rouble 1739-SPB. Dav-1675; KM-204. Anna. A.VF Russia. 100 Roubles gold Olympics. Y. A.163. Proof Russia. 100 Roubles gold Olympics. Y Proof Russia. 100 Roubles gold Olympics. Y Proof Russia. 100 Roubles gold Olympics. Y Proof Russia. 100 Roubles gold Olympics. Y Proof Russia. 100 Roubles gold Olympics. Y Proof Russia. 150 Roubles platinum Olympics. Y.152. Proof Russia. 150 Roubles platinum Olympics. Y.163. Proof Russia. 150 Roubles platinum Olympics. Y.175. Proof Russia. 150 Roubles platinum Olympics. Y.176. Proof Russia. 150 Roubles platinum Olympics. Y.187. Proof San Marino. BU set San Marino. BU set South Africa. Sovereign gold XF South Africa. 1 Rand gold UNC South Africa. 1/10 Krugerrand gold UNC South Africa. 1/4 Krugerrand gold UNC South Africa. Krugerrand gold UNC South Africa. Krugerrand gold UNC South Africa. Krugerrand gold UNC South Africa. Krugerrand gold UNC South Africa. Krugerrand gold UNC South Africa. Krugerrand gold UNC South Africa. Krugerrand gold UNC. 650 The lots # 95 to 117 are part of the extended collection of Spanish, Portuguese and Colonial coins from our auction #38, March 5, Spain. Ferdinand VI. 1/2 Escudo gold 1758JB. KM 378. XF Spain. Carolus III. 1/2 Escudo gold 1760JV. KM VF Spain. Carolus III. 1/2 Escudo gold 1760JP. KM VF Spain. Carolus III. 1/2 Escudo gold 1761JV. KM F Spain. Carolus III. 1/2 Escudo gold 1768PJ. KM F Spain. Carolus III. 1/2 Escudo gold 1774PJ. KM F Spain. Carolus III. 1/2 Escudo gold 1775PJ. KM F Spain. Carolus III. 1/2 Escudo gold 1777PJ. KM F Spain. Carolus III. 1/2 Escudo gold 1778PJ. KM VF Spain. Carolus III. 1/2 Escudo gold 1786DV. KM VF Spain. Carolus III. 1/2 Escudo gold 1786DV. KM VF Spain. Carolus III. 1/2 Escudo gold 1786DV. KM VF Spain. Carolus III. 1/2 Escudo gold 1786DV. KM XF Spain. Carolus III. 1/2 Escudo gold 1788C. KM Fine Spain. Carolus III. 1/2 Escudo gold 1788C. KM VF Spain. Isabella II. Medal gold XF Spain. Gaudi Proofset, 3x 10 euro silver, 1x 50 euro silver and 1x 400 euro gold

9 Muntenveiling Veiling 47 Zaterdag 12 februari 2011 kavel USA 1 Cent 1793 Chain 1C AMERICA taxatie PCGS 1341/45/ Sheldon 3 XF45BN. ULTIMATE RARITY. PCGS Price Guide Value $ ,-. General Description Obverse: Liberty s head is facing right with a low, receding forehead, windblown hair, and a short, pointed neckline. This device was drawn by hand directly on the die blanks, not sunk from a punch. LIBERTY above and 1793 below are each from individual punches. The border is a plain raised lip, without ornamentation. Reverse: An endless chain of 15 links was entered by repeated use of a single link punch. Within, ONE / CENT / 1/100. Around, beginning at about 11:00, UNITED STATES OF AMERICA (the first die abbreviates it as AMERI). All letters and numerals were individually punched. The border is the same as on the obverse. Diameter: millimeters Designer: Attributed to Henry Voight Weight: grams Edge: Bars and Vines Metal Content: Copper Mintage: 36,103 The Chain cent was America s first large cent and the first circulating coin officially produced by the United States Mint. It was struck only during Lot Estimate # ,- 9

10 Zaterdag 12 februari 2011 Veiling 47 Muntenveiling kavel taxatie kavel taxatie 119a USA. 5 Cents XF b USA. 2 1/2 Dollars gold 1843-D. Samll D. PCGS # XF USA. 5 Dollars gold Statue. UNC USA. 5 Dollars gold Constitution. UNC USA. 5 Dollars gold Olympics. UNC USA. 5 Dollars gold Congress. UNC World. Large box with mixed coins of the world World. Large box with mixed coins of the world a Lot world including silver coins and silver euros b Mixed lot including some silver World. Lot modern sets, silver coins, etc World. The Masterpiece Millennium Collection 2000 by The Royal Mint. 24 pcs. Proof World. Mixed lot in 5 albums World. Collection from A to Z. 31 Albums in 3 large cartons World. Large lot silver coins, including Austria, Germany, Switzerland grams OVERZEESE GEBIEDEN Nederlands Indië 155 Plantagegeld. Boemie Ajoe. 25 en 50 cent. Zeer fraai/prachtig /2 Gulden Zeer fraai /2 Gulden Zeer fraai a USA. 10 Dollars gold No motto. PCGS # MS /2 Gulden 1834/27. UNC USA. 10 Dollars gold St. Gaudens. Proof USA. 50 Dollars gold Buffalo. Proof Vatican. BU set Vatican. BU set Lots foreign coins / lots buitenland 128 Euro ontwerp sets, UNC en Proof. 20 ex Lot euros, 17 series + some extras Lot silver euros commemoratives. Proof. 6 pcs Euros. Mixed lot euroseries, silver commemoratives, etc Eurocollection. 20 Silver commemoratives Australia 1 dollar 2006 goldplated, 2001 millennium, 2007 kooka proof; Canada Proofset Belgie en Luxemburg. Collectie in 2 albums Czechoslovakia. Lot silver coins. 28 pcs. Mostly UNC Denmark. Collection in album including silver German East Africa. Lot in album including some silver Russia. Lot in album including some silver Russia. Olympics Complete set of 28 silvers coins. Proof World. Small lot hosting some dollars, some papermoney Netherlands and foreign World. Mixed lot euros, coins, medals, etc World. Mixed lot coins. 9 kilos World. Lot mainly silver coins including Russia, Austria, Hungary. 19 pcs World. Large box with mixed coins of the world World. Large box with mixed coins of the world World. Large box with mixed coins of the world World. Large box with mixed coins of the world % plus 2,50 buyer s fee per lot will be added to each lot price. This amount includes a non-deductible sales tax Gulden FDC Gulden FDC. Mooie kleur Gulden FDC. Mooie kleur. 100 Aruba Florin zilver 1986, 91, 92, 94, 95, 95, 99, Proof. 8 ex Florin goud Juliana. Proof Florin goud Statuut. Proof Florin goud Jubileum. Proof Florin goud Jaar Status Aparte. Proof Florin goud en 10 florin zilver Jaar Status Aparte. Proof. 175 Nederlandse Antillen Gulden goud Prooflike Gulden goud Prooflike Gulden goud Statuut. Proof

11 Muntenveiling Veiling 47 Zaterdag 12 februari Gulden goud Jubileum. Proof Gulden goud UNC Gulden goud Prooflike Gulden goud Prooflike Gulden goud Prooflike Gulden goud Prooflike Gulden goud Prooflike Gulden goud UNC Gulden goud UNC Gulden goud Prooflike Gulden goud Prooflike Gulden goud Prooflike Gulden goud Prooflike (V) Stuiver Cnm ; vg 116a. Zeer fraai Dukaton of zilveren rijder Cnm ; D Fraai. 75 Suriname Gulden FDC. 75 Lots overzeese gebieden 185 Lot V.O.C. duiten en halve duiten. Diverse provincies. 39 ex Ned. Indië in album Ned. Indië en V.O.C. Nette verzameling op type. O.a. 1/8, 1/4, 1/2 en hele Scheepjesgulden Lotje divers Curaçao en Ned. Indië. 27 ex Overzee. Lotje in album w.o. Iets zilver Curaçao, Ned. Antillen, Suriname en Ned. Indië in 2 albums Grote doos kleingeld Ned. Antillen Collectie Overzee in 2 albums Aruba 5 Florin zilver 2004, 05; 10 Florin 2006; N.A. 5 Gulden zilver 2004, 05. Proof. 5 ex Ned. Antillen. FDC sets 1979 t/m 2009 compleet. 29 ex Aruba. FDC sets 1986 t/m 2010 compleet. 25 ex Ned. Antillen 25 cent nikkel (1533) en 50 cent (165) Ned. Antillen 25 gulden 1979 (2); 50 gld 1980 (2), 1982 Synagoge (2), Stuyvesant (3). UNC/Proof. 9 ex Aruba, Ned. Antillen, Ned.Indië en Suriname. Verzameling in 2 albums w.o. Suriname 1 gld 1966, etc Aruba en Ned. Antillen. Prachtige verzameling zilveren gelegenheidsmunten in koffer. Incl. schaarse 25 gld ex. UNC/Proof. 400 PROVINCIAAL Amsterdam 203 Dubbele dukaton of zilveren rijder D.1018a. PIEDFORT. Ca. zeer fraai. Zeldzaam! 600 Batenburg 204 Daalder Cnm ; D.543. Fraai. 100 Bergh 205 's Heerenberg. Daalder Cnm ; D.594. Zeer fraai. 250 Deventer 206 Zilveren dukaat Cnm ; D.990. Zeer fraai Driegulden Cnm ; D Fraai Dubbele stuiver 1683 en Cnm ; V Fraai/fraai+. 20 Driesteden (XX) Stuiver Cnm ; D.185. Zeer fraai fax Stuur uw biedingen tijdig in! info@theopeters.com 209 Karel V. Rijksdaalder D.673. Fraai/zeer fraai

12 Zaterdag 12 februari 2011 Veiling 47 Muntenveiling 210 Karel V. Rijksdaalder D.673. Fraai/zeer fraai Arendsrijksdaalder Cnm ; D.680. Zeer fraai. 150 Enkhuizen 216 Leeuwendaalder op Hollandse muntvoet Cnm ; D.850. Zeer fraai Halve leeuwendaalder Cnm ; D.883. Fraai Nederlandse rijksdaalder Mmt leeuw ook op keerzijde. Cnm ; D.947. Fraai/zeer fraai Daalder van 30 stuiver of koggerdaalder Cnm ;D Fraai Dubbele stuiver Cnm ; V FDC Koggerdaalder Cnm ; D Ca. zeer fraai. 125 Gelderland 221 Arnoldus goudgulden z.j. (ca. 1450). Zeer fraai Zilveren dukaat Cnm ; D.972. Zeer fraai Friesland 214 Sceatta ca Stekelvarken type. vdch Ca. prachtig Karel van Egmond Rijdergoudgulden z.j. D.620. Zeer fraai Leeuwendaalder op Hollandse muntvoet Cnm ; D.849. Prachtig. 400 Overweegt u de verkoop van uw muntencollectie, AA Muntenveiling biedt u 3 mogelijkheden: 1. Verkoop direct á contant. 2. Verkoop via onze internationale muntenveiling. 3. Een speciaalveiling, exclusief maatwerk voor uw collectie. 223 Philips II Halve gouden reaal z.j. Cnm ; D.628. Bijna zeer fraai Philipsdaalder Cnm ; D.29a. Zeer fraai Philipsdaalder Cnm Zeer fraai Vijfde Philipsdaalder Cnm Fraai/fraai Vijfde Philipsdaalder Cnm Zeer fraai Vijfde Philipsdaalder Cnm Ca. zeer fraai Vijfde Philipsdaalder Cnm Zeer fraai Tiende Philipsdaalder Cnm Ruim zeer fraai Bourgondische kruisdaalder Cnm ; D.92. Ca. zeer fraai Bourgondische kruisdaalder Cnm ; D.92. Zeer fraai Leeuwendaalder Cnm ; D.825. Fraai/zeer fraai

13 Muntenveiling Veiling 47 Zaterdag 12 februari Nederlandse rijksdaalder Cnm ; D.938. Zeer fraai Zilveren dukaat Cnm ; D.962. Fraai Dukaton of zilveren rijder 1767/64. Onbekende overslag. Cnm ; D Zeer fraai Dukaton of zilveren rijder Cnm ; D Prachtig Rijksdaalder van 50 stuiver Klein stempel. Cnm ; D.736. In NGC holder AU 58. Prachtig/FDC Halve rijksdaalder van 25 stuiver Cnm ; D.737. Zeer fraai Kwart rijksdaalder van 12 1/2 stuiver Cnm ; D.738. Zeer fraai Achtste rijksdaalder van 6 1/4 stuiver Cnm Fraai/zeer fraai Halve gouden rijder Cnm ; D Prachtig Dukaton of zilveren rijder Cnm ; D Mooie stempelglans. Prachtig Halve dukaton of halve zilveren rijder Cnm ; D Zeer fraai/prachtig Halve dukaton of halve zilveren rijder Cnm ; D Zeer fraai Gulden Cnm ; D Zeer fraai Gulden Cnm ; D Prachtig Scheepjesschelling Cnm Fraai/zeer fraai Dubbele stuiver Cnm Prachtig Dubbele stuiver Cnm FDC Bezemstuiver Cnm Prachtig Bezemstuiver Cnm FDC Bezemstuiver Cnm Prachtig Bezemstuiver Cnm Prachtig Bezemstuiver Cnm Prachtig Duit Cnm ; V FDC Florijn van 28 stuiver Cnm ; D Zeer fraai Bezemstuiver Cnm ; V Prachtig. 50 Hedel Groningen 260 Daalder van 30 stuiver Cnm ; D.611. Zeer fraai Rijksdaalder van 50 stuiver Groot stempel. Cnm ; D.736. Zeer fraai/prachtig. 250 Fax +31 (0) Please post your bids! info@theopeters.com 13

14 Zaterdag 12 februari 2011 Veiling 47 Muntenveiling kavel taxatie kavel taxatie Holland Maastricht 261 Philips de Schone Philippus goudgulden z.j. D.756. Zeer fraai Vijfde Philipsdaalder Cnm Fraai/zeer fraai Halve Bourgondische kruisdaalder Cnm ; D.101. Fraai/zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.775. Zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.775. Fraai Maastricht. Noodmunt van 100 stuiver Cnm Zeer fraai. 200 Middelburg 266 Leicesterdaalder Cnm ; D.900. Zeer fraai Leeuwendaalder Cnm ; D.831. Ca. zeer fraai Leeuwendaalder Cnm ; D.831. Ca. zeer fraai Leeuwendaalder Cnm ; D.831. Ca. zeer fraai Halve Nederlandse rijksdaalder Cnm ; D.995. Zeer fraai Driegulden Cnm ; D Zeer fraai X Stuiver Cnm ; D Prachtig Nooddaalder van 36 stuiver Cnm ; D.167. Prachtig Bezemstuiver goud Cnm ; D.820. Prachtig Horn 279 Daalder Cnm Ca. zeer fraai. 250 Overijssel 280 Leeuwendaalder Cnm ; D.856. Zeer fraai Philips van Montmorency Daalder z.j. Cnm ; D.749. Fraai/zeer fraai. 150 Kampen 275 Arendrijksdaalder Cnm ; D.700. Ca. zeer fraai Leeuwendaalder Cnm ; D.862. Ca. zeer fraai. 50 Uw muntencollectie verkopen? AA Muntenveiling is hét adres voor de hoogste opbrengst! 281 Tweegulden Cnm ; D Fraai/zeer fraai % plus 2,50 buyer s fee per lot will be added to each lot price. This amount includes a non-deductible sales tax. 14

15 Muntenveiling Veiling 47 Zaterdag 12 februari 2011 kavel taxatie kavel taxatie Utrecht 282 Lodewijk de Vrome Denier Christelijk type. Zeer fraai Bourgondische kruisdaalder Cnm ; D.95. Fraai/zeer fraai Rozenobel goud z.j. ( ). Cnm ; D.959. Prachtig Leicesterdaalder Cnm ; D.905. Ca. zeer fraai Leeuwendaalder Cnm ; D.843. Fraai Halve zilveren dukaat 1762 bloemrand. Cnm ; D Zeer fraai Dukaton of zilveren rijder Cnm ; D Zeer fraai Dukaton of zilveren rijder Cnm ; D Fraai/zeer fraai Daalder van 30 stuiver Cnm ; D Fraai/zeer fraai Daalder van 30 stuiver Cnm ; D Fraai/fraai Grote gouden rijder Cnm ; D.967. Zeer fraai/prachtig Driegulden Cnm ; D Ca. zeer fraai. Schaars Driegulden Cnm ; D Zeer fraai Halve grote gouden rijder 1615/14. Cnm ; D.968. Ca zeer fraai Driegulden Cnm ; D Mooi stuk. Vrijwel FDC Gulden Cnm ; D Fraai/zeer fraai. 25 Utrecht-stad 300 Duit zilver Cnm Prachtig Gouden rijder Vnm ; D.970. Prachtig Nederlandse dukaat goud Cnm ; D.965. Zeer fraai. 200 West-Friesland 301 Halve leeuwendaalder Cnm ; D.873. Fraai/zeer fraai Leeuwendaalder Cnm ; D.836. Ca. zeer fraai Leeuwendaalder Cnm ; D.836. Fraai/zeer fraai

16 Zaterdag 12 februari 2011 Veiling 47 Muntenveiling kavel taxatie kavel Zeeland taxatie 304 West-Friese of gehelmde rijksdaalder of Prinsendaalder Cnm ; D.924. Zeer fraai Nederlandse rijksdaalder Cnm ; D.940. Fraai/zeer fraai Nederlandse rijksdaalder Cnm ; D.940. Fraai/zeer fraai Nederlandse rijksdaalder Cnm ; D.940. Fraai/zeer fraai Zilveren dukaat Cnm ; D.970. Fraai/zeer fraai Zilveren dukaat Cnm ; D.971. Zeer fraai Dukaton of zilveren rijder Cnm ; D Zeer fraai Bourgondische kruisdaalder Cnm ; D.804. Fraai/zeer fraai Leicesterrijksdaalder Cnm ; D.902. Fraai/zeer fraai Driegulden Cnm ; D Prachtig Driegulden Cnm ; D Fraai/zeer fraai Dubbele wapenstuiver Cnm Prachtig Dubbele wapenstuiver Cnm Prachtig Duit Cnm UNC Leicesterrijksdaalder Cnm ; D.902. Fraai. 150 Zaltbommel 320 Zilveren dukaat Cnm ; D.976. Prachtig Achtste zilveren dukaat Cnm ; V Zeer fraai Daalder van 30 stuiver z.j. Cnm ; D.62. Fraai. 200 Belangrijk! Stuur uw biedingen tijdig in. Bij gelijkluidende biedingen gaan wij uit van de volgorde van binnenkomst. Uw biedingen per telefoon of fax naar het Amsterdam Marriott Hotel kunnen tot twee uur voor de veiling worden verwerkt. 322 Dukaton of zilveren rijder Cnm ; D FDC. Zeldzaam in deze mooie kwaliteit

17 Muntenveiling Veiling 47 Zaterdag 12 februari Dukaton of zilveren rijder Cnm ; D Ruim zeer fraai Dukaton of zilveren rijder Cnm ; D Zeer fraai Daalder van 30 stuiver Cnm ; D Ca. zeer fraai Dubbele daalder van 10 schelling Cnm ; D Ca. zeer fraai Dubbele daalder van 10 schelling Cnm ; D Fraai/zeer fraai Scheepjesschelling 1765 met Arabische 1. Cnm Zeer fraai. 25 Zwolle 329 Leeuwendaalder Cnm ; D.866. Fraai Florijn van 28 stuiver z.j. Cnm ; D Fraai/zeer fraai Dubbele stuiver Cnm Fraai+. 20 Zuidelijke Nederlanden 352 Antwerpen. Philips IV. Dubbele gouden Sovereign D.167. Fraai/zeer fraai. 500 BATAAFSE REPUBLIEK Lots provinciaal 332 Friesland. Oord z.j. (1606/7), z.j. (1617/19); duit 1605, 53, 86 en 1702; 2 stuiver 1710; stuiver ex Gelderland. 2 Stuiver 1618, 1707, 09, 10, 12,92; 1 stuiver 1739, 60, 61, 64, 85. Fraai/zeer fraai. 11 ex Gelderland. Gulden 1764, kwart gulden 1759; Holland Vijfde Philipsdaalder z.j.; Overijssel Ned. Rijksdaalder 161?; Zwolle Arendsrijksdaalder z.j. Fraai/zeer fraai. 5 ex Gelderland en steden. Lot duiten (11), 2 stuivers (5), stuivers (4), 6 stuiver, guldens (6) en zilveren rijder. 28 ex Groningen. Duiten 1682, 1770, 71; stuivers 1684, 1765, rijderschelling 1691 en 28 stuiver ex Holland. Lot divers w.o. leeuwendaalder en zilveren dukaat. 14 ex Overijssel. Lot divers w.o. guldens en zilveren rijder Overijsselse Steden. Lot divers w.o. Zwolle 28 stuiver, duiten, etc. 11 ex Utrecht. Lot divers koper en zilver. 15 ex West-Friesland en Enkhuizen. Lot divers koper en zilver. 19 ex Zeeland. Lot divers w.o. zilveren dukaat ex Zeeland. Dubbele wapenstuiver 1701, 06, 23, 37, 32, 33, 37, 45 (2). Fraai/zeer fraai. 9 ex Zeeland. Scheepjesschelling 1750, 59, 68, 71, 75 en 79. Ca. zeer fraai. 6 ex Lotje duiten en dubbele stuivers diverse provincies. 19 ex Diverse provincies, vnl. duiten en dubbele stuivers. 35 ex Lotje provinciaal divers w.o. 1 gld ex Provinciaal divers meest zilver. 20 ex a Provinciaal en Zuidelijke Nederlanden. Lot diverse zilveren munten. 12 ex Lot diverse provincies, w.o. Holland Leeuwendaalder 1576; Kampen dukaton, etc. 24 ex Diverse provincies w.o. Batenburg, Deventer, Friesland, etc. 23 ex Gevarieerd lot met o.a. 2x leeuwendaalder, 3x zilveren dukaat, 2x zilveren rijder, guldens, scheepjesschellingen, etc. Plus 1 Romein. 38 ex Utrecht. Gouden dukaat Sch.38. Prachtig Utrecht. Halve dukaton of halve zilveren rijder Sch.45. Ruim prachtig Utrecht. Zilveren dukaat Sch.71. Zeer fraai/prachtig Utrecht. Zilveren dukaat Sch.72. Zeer fraai Gelderland. 3 Gulden Sch.78. Prachtig Utrecht. 3 Gulden Sch.87. Prachtig Utrecht. 3 Gulden Sch.87. Zeer fraai/prachtig. 75 Important! Please send or fax us your bids early. Bids of the same amount will be considered in the order of their arrival. Bids telephoned or faxed to the hotel should arrive at least two hours before the auction starts. 360 Gelderland. 1 Gulden Sch.89. FDC

18 Zaterdag 12 februari 2011 Veiling 47 Muntenveiling KONINKRIJK HOLLAND LODEWIJK NAPOLEON Stuiver Sch.149. Mooie kleur! FDC Stuiver Sch.149. Ca. prachtig Zilveren dukaat Sch.121. Prachtig/FDC Zilveren dukaat Sch.123. Zeer fraai/prachtig Gulden Sch.159. Prachtig Gulden goud Sch.125. FDC-. Uiterst zeldzaam topstuk, sinds jaren niet meer aangeboden FRANSE INLIJVING KEIZER NAPOLEON I 364 Gouden dukaat Sch.132. Zeer fraai Gouden dukaat Sch.132. Zeer goed/fraai Frans goud 1813u. Sch.164. Zeer fraai/prachtig Rijksdaalder (2e type) Sch.135. Uiterst zeldzaam topstuk! Prachtig Francs 1812u. Sch.165. Zeer fraai-. Schaars Francs 1813u. Sch.166. Zeer fraai /2 Gulden Sch.136. Uiterst zeldzaam topstuk van Lodewijk Napoleon. Prachtig Uw muntencollectie verkopen? AA Muntenveiling is hét adres voor de hoogste opbrengst! 18

19 Muntenveiling Veiling 47 Zaterdag 12 februari 2011 KONINKRIJK 1/2 Cent 397 1/2 Cent FDC /2 Cent FDC /2 Cent FDC /2 Cent FDC. Originele kleur /2 Cent 1819u. Zeer goed/fraai. Schaars /2 Cent 1922/21. Prachtig /2 Cent 1822u. FDC /2 Cent 1824u. Fraai /2 Cent UNC /2 Cent 1922/21. Zeer fraai/prachtig /2 Cent 1922/21. Zeer fraai Cent 378 1/2 Cent FDC /2 Cent Zeer fraai/prachtig /2 Cent Ca. zeer fraai Cent 1819u. Ca. fraai. Schaars /2 Cent FDC /2 Cent FDC Cent 1821b. Ca. fraai Cent 1823u. Prachtig Cent 1823u. Zeer fraai /2 Cent FDC /2 Cent Prachtig /2 Cent FDC Cent 1823b. FDC Cent 1824u. Zeer fraai /2 Cent FDC. Originele kleur /2 Cent FDC /2 Cent FDC /2 Cent FDC /2 Cent UNC /2 Cent FDC /2 Cent FDC /2 Cent FDC /2 Cent FDC /2 Cent FDC /2 Cent FDC Cent 1826u. FDC. Originele kleur Cent 1827b. UNC Cent 1827b. Prachtig Cent 1828u. Prachtig Cent FDC. Originele kleur Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent Nieuw type. FDC

20 Zaterdag 12 februari 2011 Veiling 47 Muntenveiling Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent UNC Cent FDC Cent 1943z. FDC Cent FDC. Originele kleur Cent Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent 1900a. UNC Cent 1900b. FDC Cent 1901a. FDC Cent 1901a. UNC Cent 1902a. FDC Cent Prachtig Cent FDC Cent 1822u. Fraai Cent 1826u. Prachtig Cent 1826b. Ca. prachtig Cent 1827u. FDC Cent 1849a. FDC Cent 1849a. FDC Cent Ca. zeer fraai Cent Ca. zeer fraai Cent FDC Cent FDC Cent UNC Cent Prachtig Cent FDC Cent Prachtig Cent FDC Cent 1943pp. FDC /2 Cent /2 Cent FDC /2 Cent FDC /2 Cent FDC. Originele muntkleur /2 Cent FDC. Originele muntkleur /2 Cent FDC /2 Cent FDC /2 Cent FDC /2 Cent FDC Cent Cent FDC Cent Prachtig Cent Prachtig a 10 Cent Met gepolijste stempels geslagen. PROOF. Vrijwel FDC Cent UNC Cent UNC Cent UNC Cent Prachtig Cent FDC Cent FDC Cent FDC a 10 Cent Met gepolijste stempels geslagen. PROOF. Vrijwel FDC Cent 1819u. Fraai/zeer fraai Cent 1827u. FDC Cent 1827u. FDC Cent 1827u. Prachtig Cent 1827/18u. FDC Cent 1828b. Zeer fraai Cent FDC Cent Prachtig Cent 1912a. Prachtig/FDC Cent FDC. Zeldzaam stuk in topkwaliteit! 3000 Bids made in writing should state a maximum. We shall bid on your behalf as though you were in the auction room, bidding to your maximum only if necessary. 20

21 Muntenveiling Veiling 47 Zaterdag 12 februari Cent 1912a. Zeer fraai Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent UNC Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent 1890a. UNC Cent 1890a. Zeer fraai Cent FDC. Lichte patina Cent 1944 Denver. In PCGS holder MS 63. Uiterst zeldzaam topstuk in fantastische kwaliteit met mooie beginnende patina. FDC Cent FDC Cent Zeer fraai/prachtig Cent FDC Cent Zeer fraai/prachtig Cent 1945pe. FDC. Zeldzaam Cent 1943z. FDC. 15 PAUZE U en ik zijn waarschijnlijk wel aan een kleine pauze toe. Muntenveiling biedt u een kopje koffie of een frisdrankje aan. Wij vervolgen de veiling over ca. 15 minuten Cent 1901a. Brede hals. UNC Cent 1901a. Brede hals. Zeer fraai/prachtig Cent 1901b. FDC Cent UNC Cent Prachtig Cent FDC a 25 Cent Met gepolijste stempels geslagen. PROOF. Licht gereinigd Cent Prachtig Cent FDC Cent FDC Cent Cent 1945pe. FDC Cent 1824b. FDC. Mooie kleur! Cent 1826u. Ca. prachtig Cent 1848a. UNC Cent Willem II. UNC Cent Willem II. UNC Cent 1945pe. FDC Cent 1945pe. Prachtig Cent Fraai-. Ook in deze kwaliteit zeer schaars. 700 Uw muntencollectie verkopen? AA Muntenveiling is hét adres voor de hoogste opbrengst! 21

22 Zaterdag 12 februari 2011 Veiling 47 Muntenveiling 1/2 Gulden 522 1/2 Gulden 1818u. Fraai Gulden 1820u. Zeer fraai Gulden 1821u. Zeer fraai Gulden 1824u a. Prachtig Gulden 1824u b. Streepje tussen kroon en wapen. Ca. zeer fraai /2 Gulden 1819u. Vrijwel FDC /2 Gulden 1822u a. Fraai/zeer fraai /2 Gulden 1822u b. Zonder Michaut. Fraai/zeer fraai Gulden 1828u. Zeer fraai a 1 Gulden 1832u. Met montageresten van een manchetknoop. 540b 1 Gulden 1832u. Met montageresten van een manchetknoop. bod bod Gulden 1832/24u. Zeer fraai Gulden Zeer fraai /2 Gulden 1830b/2_. Zeer fraai /2 Gulden Prachtig Gulden Met gepolijste stempels geslagen. PROOF. Kwaliteit: UNC Gulden Zeer fraai /2 Gulden 1853/184_. Fraai. Schaars /2 Gulden FDC /2 Gulden FDC /2 Gulden Zeer fraai Gulden 1842a. Kort borstbeeld. Fraai Gulden 1842b. Zeer fraai Gulden Prachtig met mooie kleur Gulden Prachtig met mooie kleur /2 Gulden FDC. Mooie kleur /2 Gulden Zeer fraai /2 Gulden FDC. Mooie kleur Gulden Gulden 1853/51. Fraai Gulden UNC Gulden UNC Gulden 1819u. Zeer fraai Gulden FDC. Mooie kleur

23 Muntenveiling Veiling 47 Zaterdag 12 februari Gulden Prachtig Gulden Zeer fraai Gulden Zeer fraai Gulden 1897 en Ca. zeer fraai Gulden Zeer fraai Gulden Zeer fraai Gulden Zeer fraai Gulden Zeer fraai Gulden Zeer fraai Gulden Prachtig Gulden UNC Gulden Prachtig Gulden Ca. prachtig Gulden Zeer fraai Gulden UNC Gulden Prachtig/FDC Gulden Zeer fraai Gulden FDC Gulden 1944pe. Ca. prachtig Gulden FDC Gulden Prachtig/FDC Gulden Prachtig Gulden Prachtig Gulden Zeer fraai Gulden Zeer fraai Gulden Prachtig Gulden Zeer fraai Gulden Zeer fraai Gulden Prachtig Gulden Prachtig Gulden Zeer fraai Gulden 1904, 07, 08, ex. Ca. zeer fraai Gulden Prachtig Gulden Zeer fraai Gulden Zeer fraai Gulden Zeer fraai Gulden 1945pe. FDC. Mooie kleur Gulden 1945pe. FDC. Mooie kleur Gulden Laatste gulden in goud. Proof Gulden Laatste gulden in goud. Proof Gulden Laatste gulden in goud. Proof Gulden Laatste gulden in goud. Proof Gulden Loekie in zilver. Zonder doosje. Proof Gulden Zeer fraai Gulden Zeer fraai Gulden UNC Gulden FDC Gulden Prachtig Gulden Zeer fraai /2 Gulden 605 Rijksdaalder Prachtig Gulden Zeer fraai/prachtig Gulden Zeer fraai Gulden Zeer fraai % plus 2,50 buyer s fee per lot will be added to each lot price. This amount includes a non-deductible sales tax. 23

24 Zaterdag 12 februari 2011 Veiling 47 Muntenveiling 606 Rijksdaalder Bijna prachtig. Mooie kleur /2 Gulden 1898a. FDC-. Aantrekkelijk stuk met mooie kleur /2 Gulden Prachtig /2 Gulden Ca. zeer fraai /2 Gulden Zeer fraai /2 Gulden 1898a. FDC-. Aantrekkelijk stuk met mooie kleur /2 Gulden 1898a. Zeer fraai /2 Gulden 1898a. Zeer fraai /2 Gulden 1898a. Zeer fraai /2 Gulden 1848/. Prachtig/FDC /2 Gulden 1853/52. Zeer fraai /2 Gulden FDC /2 Gulden FDC /2 Gulden 1898b. Zonder punt tussen P en Pander. Zeer fraai /2 Gulden 1932 grof haar. Zeer fraai/prachtig /2 Gulden 1932 grof haar. Zeer fraai /2 Gulden 1938 grof haar. UNC /2 Gulden 1938 grof haar. Prachtig /2 Gulden 1938 grof haar. Prachtig /2 Gulden 1938 grof haar. Zeer fraai/prachtig /2 Gulden FDC /2 Gulden z.j. (1892). Eenzijdige stempelproef. Sch Gulden /2 Gulden z.j. (1892). Tweezijdige stempelproef. Sch.794a Gulden 1824u. Fraai

EURO JAARSETS 2015 MONACO

Bataafse Republiek (1795-1806)

Exclusieve Topstukken

Muntenveiling Veiling 48 Zaterdag 5 november 2011

Hoe het ooit begon? MUNTEN PAPIERGELD POSTZEGELS

catalogus Nederland Euromunten

catalogus Nederland Euromunten catalogus Nederland Euromunten 1 cent 1999 47.800 1 2000 276.800 1 2001 179.300 1 2002,800 6 2003 58.0 1 2004 113.900 1 2005,413 2 2006,200 2 2007,225 2 2008,162 2 20,235 2 2011,330 2 2012,400 2 2008 74.700

FRANSE INLIJVING 1810-1814 KEIZER NAPOLEON I

September 2013 Description of activities and transactions School

De gulden is lang niet zo oer-hollands als je denkt FTM

De gulden is lang niet zo oer-hollands als je denkt FTM De gulden is lang niet zo oer-hollands als je denkt FTM ftm.nl De gulden is lang niet zo oer-hollands als je denkt FTM Edin Mujagic 8-10 minuten Bij de gulden denkt u hoogstwaarschijnlijk aan de Nederlandse

Numismatica Antverpia - Veilinglijst nr december 2016

Statistieken 2015 99 ste Vierdaagse

Leeuwarden Vijfje. De eurocent en de speciale penning zijn geproduceerd door de Koninklijke Nederlandse Munt te Utrecht. 2018 NEDERLAND 2017 ZELDZAAM TRANSITIE ASSORTIMENT 2015-2017 Transitieset 2015-2017 BU-kwaliteit oplage 5000 sets Transitieset 2015-2017 Proof-kwaliteit oplage 1000 sets 2 Euro 2017 mmt Sint Servaasbrug

Statistieken 2013 97 ste Vierdaagse

Statistieken 2013 97 ste Vierdaagse Statistieken 2013 97 ste Vierdaagse De limiet voor het aantal inschrijvingen is in 2013 gesteld op 46.000. In totaal zijn 4.314 personen uitgeloot voor de Vierdaagse. Barometer 2013 alle lopers % uitval

UvA-DARE (Digital Academic Repository) Health targets: navigating in health policy. van Herten, L.M. Link to publication

UvA-DARE (Digital Academic Repository) Health targets: navigating in health policy. van Herten, L.M. Link to publication UvA-DARE (Digital Academic Repository) Health targets: navigating in health policy van Herten, L.M. Link to publication Citation for published version (APA): van Herten, L. M. (2001). Health targets: navigating

Opmerking bij alle grafieken die volgen. In de statistieken zijn alleen de gegevens opgenomen van iedereen die zich heeft aangemeld. Statistieken 2014 98 ste Vierdaagse De limiet voor het aantal inschrijvingen is in 2014 gesteld op 46.000. In totaal zijn 7.844 personen uitgeloot voor de Vierdaagse. Barometer 2014 alle lopers % uitval

Ius Commune Training Programme 2015-2016 Amsterdam Masterclass 16 June 2016

Yes/No (if not you pay an additional EUR 75 fee to be a member in 2020

o.a. Nationale Collectie 2012 BU-set Nederland Proofset Nederland Herdenkingsmunten MUNTPERS Compleet overzicht officiële uitgiften 2012 OVERZICHT 2012 o.a. Nationale Collectie 2012 BU-set Nederland Proofset Nederland Herdenkingsmunten De Koninklijke Nederlandse Munt is dé officiële producent

Toerisme in cijfers Tourism in figures 2013

Statistieken 2012 96 ste Vierdaagse

Statistieken 2012 96 ste Vierdaagse Statistieken 2012 96 ste Vierdaagse De limiet voor het aantal inschrijvingen is in 2012 gesteld op 45.000. In totaal zijn 4.896 personen uitgeloot voor de Vierdaagse. Barometer 2012 alle lopers % uitval

toerisme in cijfers tourism in figures 2011

600.00 790.00 700.00. Germany, Hesse-Darmstadt, Ludwig III, 20 Mark. Austria, François Joseph, 4 Ducats. Austria, François Joseph, 4 Ducats

600.00 790.00 700.00. Germany, Hesse-Darmstadt, Ludwig III, 20 Mark. Austria, François Joseph, 4 Ducats. Austria, François Joseph, 4 Ducats Germany, Hesse-Darmstadt, Ludwig III, 20 Mark Jaar : 1873 Munthuis : Darmstadt 600.00 Kwaliteit : VF Austria, François Joseph, 4 Ducats Jaar : 1914 + 790.00 Austria, François Joseph, 4 Ducats Jaar : 1915

Onderhands bod. Ondergetekende. Object. Bod * [bedrag] [In Tekst]

Onderhands bod. Ondergetekende. Object. Bod * [bedrag] [In Tekst] t.a.v. Mw. E. (Evelien) Ravesteijn E-mailadres: kantoren@ooms.com Onderhands bod Ondergetekende Dhr./Mevr. [voornamen] [naam] geboren [datum] te [plaats] Telefoonnummer: E-mailadres: namens rechtspersoon

10 jaar 3,90 3,88 1. 2. 3. Gratis! Gratis! Gratis! HOE KUNT U VAN DEZE AANBIEDINGEN PROFITEREN? SwingPro. Veronica Magazine. Webpage Design collectie

10 jaar 3,90 3,88 1. 2. 3. Gratis! Gratis! Gratis! HOE KUNT U VAN DEZE AANBIEDINGEN PROFITEREN? SwingPro. Veronica Magazine. Webpage Design collectie KvK Tilburg Nr. 18051456-1994, Consu Mail B.V., Kaatsheuvel SwingPro Een strakke, slanke buik? Slechts 58,95 (TV prijs 99,95) Gratis! Donald + Duck collectie Kennismakingspakket voor slechts 3,88 + gratis

Koninklijk ontbijt. Croissant met boter en jam. Yoghurt met granola en rood fruit. Oerbrood met ham en kaas. Roerei Supplement met zalm 2,50 extra Ontbijt menu voor groepen 2017 Koninklijk ontbijt Croissant met boter en jam Yoghurt met granola en rood fruit Oerbrood met ham en kaas Roerei Supplement met zalm 2,50 extra Een glas verse jus d orange

TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN. JAARGANG 1992 Nr. 135

TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN. JAARGANG 1992 Nr. 135 10 (1986) Nr. 2 TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN JAARGANG 1992 Nr. 135 A. TITEL Briefwisseling tussen de Nederlandse en de Britse bevoegde autoriteiten ter uitvoering van artikel 36, derde

2019 SUNEXCHANGE USER GUIDE LAST UPDATED

2019 SUNEXCHANGE USER GUIDE LAST UPDATED 2019 SUNEXCHANGE USER GUIDE LAST UPDATED 0 - -19 1 WELCOME TO SUNEX DISTRIBUTOR PORTAL This user manual will cover all the screens and functions of our site. MAIN SCREEN: Welcome message. 2 LOGIN SCREEN:

Informatie voor niet verzekerde patiënten en/of in het buitenland

CIJFERS BELGIË OVERNIGHT STAYS

Toerisme in cijfers Tourism in figures XL

Lot Description Price UC Mint Set UC Mint Set UNC Mint Set UNC Coin Set UNC Coin Set UNC Coin Set

Lot Description Price UC Mint Set UC Mint Set UNC Mint Set UNC Coin Set UNC Coin Set UNC Coin Set 1 1971 UC Mint Set 2 1972 UC Mint Set 3 1980 UNC Mint Set 4 1984 UNC Coin Set 5 1985 UNC Coin Set 6 1986 UNC Coin Set 7 1987 UNC Coin Set 8 1988 UNC CoinSet 9 1990 UNC Coin Set 10 1991 UNC Coin Set 11

GOVERNMENT NOTICE. STAATSKOERANT, 18 AUGUSTUS 2017 No NATIONAL TREASURY. National Treasury/ Nasionale Tesourie NO AUGUST National Treasury/ Nasionale Tesourie 838 Local Government: Municipal Finance Management Act (56/2003): Draft Amendments to Municipal Regulations on Minimum Competency Levels, 2017 41047 GOVERNMENT NOTICE

TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN. JAARGANG 1968 Nr. 1

TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN. JAARGANG 1968 Nr. 1 52 (1967) Nr. 1 TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN JAARGANG 1968 Nr. 1 A. TITEL Notawisseling tussen de Nederlandse en de Keniase Regering inzake de toepassing van het op 26 september 1898

Ius Commune Training Programme Amsterdam Masterclass 22 June 2017

Ius Commune Training Programme Amsterdam Masterclass 22 June 2017 www.iuscommune.eu INVITATION Ius Commune Masterclass 22 June 2017 Amsterdam Dear Ius Commune PhD researchers, You are kindly invited to participate in the Ius Commune Amsterdam Masterclass for PhD researchers,

THE SILVERHOUSE bvba

THE SILVERHOUSE bvba CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling - Online auction of the bankruptcy - Vente en ligne de la faillite THE SILVERHOUSE bvba in opdracht van de curator/à la requête du curateur/ by order

ICBC (Europe) S.A. Amsterdam Branch

ICBC (Europe) S.A. Amsterdam Branch ICBC (Europe) S.A. Amsterdam Branch Overboeken binnen uw eigen rekening Transfer Between your own account 个 人 账 户 转 账 2 ICBC Express 工 银 速 汇 3 Overboeking binnen SEPA Payment within SEPA SEPA 区 内 转 账 4

TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN. JAARGANG 1999 Nr. 27

TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN. JAARGANG 1999 Nr. 27 57 (1998) Nr. 1 TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN JAARGANG 1999 Nr. 27 A. TITEL Protocol tot wijziging van de Overeenkomst tussen het Koninkrijk der Nederlanden en de Republiek Zuid-Afrika

MyDHL+ Uw accountnummer(s) delen

MyDHL+ Uw accountnummer(s) delen MyDHL+ Uw accountnummer(s) delen met anderen Uw accountnummer(s) delen met anderen in MyDHL+ In MyDHL+ is het mogelijk om uw accountnummer(s) te delen met anderen om op uw accountnummer een zending te

University of Groningen. De afkoelingsperiode in faillissement Aa, Maria Josepha van der

University of Groningen. De afkoelingsperiode in faillissement Aa, Maria Josepha van der University of Groningen De afkoelingsperiode in faillissement Aa, Maria Josepha van der IMPORTANT NOTE: You are advised to consult the publisher's version (publisher's PDF) if you wish to cite from it.

PERSONALISEER UW STAND 2 PERSONALIZATION OF YOUR STAND 3.

PERSONALISEER UW STAND 2 PERSONALIZATION OF YOUR STAND 3. PERSONALISEER UW STAND 2 PERSONALIZATION OF YOUR STAND 3 2 PERSONALISEER UW STAND Om uw stand te onderscheiden van de standaard formule, kan u uw wanden laten bedrukken met een kleur of afbeeldingen (

biedt, onvoorwaardelijk, zonder voorbehoud, conform de terzake van toepassing verklaarde algemene voorwaarden en bijzondere veilingvoorwaarden, voor

biedt, onvoorwaardelijk, zonder voorbehoud, conform de terzake van toepassing verklaarde algemene voorwaarden en bijzondere veilingvoorwaarden, voor t.a.v. mr. M.R.H. Krans Faxnummer: 088-188 00 01 E-mailadres: veiling@vdstap.com Onderhands bod Ondergetekende Dhr./Mevr. [voornamen] [naam] geboren [datum] te [plaats] Telefoonnummer: E-mailadres: namens

16 maart Partner in het Global Philatelic Network. Veiling Munten & Prentbriefkaarten

16 maart Partner in het Global Philatelic Network. Veiling Munten & Prentbriefkaarten 16 maart 2018 Partner in het Global Philatelic Network Veiling 234 - Munten & Prentbriefkaarten Corinphila Veiling 234 Postcard Auction Sale Vrijdag 16 maart 2018 16.00 uur CET Prentbriefkaarten KIJKGELEGENHEID

connexxion.nl/keukenhof

connexxion.nl/keukenhof The most beautiful spring garden in the world Keukenhof is open daily from March 19th until May 1st 009. All-in Bus+Keukenhof ticket The easiest way to visit Keukenhof is Connexxion s all-in Combiticket.