Download "veiling / auction MUNTENVEILING INTERNATIONAL COIN AUCTIONEERS munten penningen papiergeld coins medals paper money"

1 MUNTENVEILING 54 veiling / auction munten penningen papiergeld coins medals paper money zaterdag 18 juni 2016 Amsterdam Marriott Hotel

2 Amsterdam, mei 2016 Geachte relatie, Velen van u hebben, net als wij, genoten van de prachtige opbrengsten tijdens onze laatste veiling van november Zo wisselden een gouden tientje van 1826 Utrecht voor ruim ,- en de 1892 voor ruim ,- van eigenaar. Voor een bankbiljet van 25 gulden 1914 moest ruim ,- worden neergeteld. Hieruit blijkt dat de markt voor mooie en zeldzame stukken erg goed is en dat heeft een aantal verzamelaars doen besluiten hun collectie of kostbare stukken bij ons in te brengen. Het resultaat van onze inspanningen ligt voor u. Wij beginnen de veiling om uur precies met een leuke collectie antieke munten. Grieken, Romeinen, Byzantijnen en andere gebieden, zowel in zilver als in goud. Alles zo getaxeerd dat er leuke koopjes te halen zijn. Meteen na deze klassiekers van de numismatiek volgen de buitenlandse munten met daarbij als absoluut topstuk een 10 Louis d'or 1640A, geslagen in Parijs voor Lodewijk de 14 e. Dergelijke munten circuleerden in het paleis van de Zonnekoning en werden zelfs gebruikt als kaartgeld of speelgoed door de prinsjes. De munt heeft enkele deukjes opgelopen, maar is van dusdanig grote zeldzaamheid dat een liefhebber er ongetwijfeld genoegen mee zal nemen. Een later, waarschijnlijk door de Hugenoten aangebrachte gravering met daarin de afgekorte naam van één van de voorvaderen van de huidige eigenaar maakt dit stuk een zeer authentiek en bijzonder collectors item. Hierna een verzameling misslagen en varianten van Euromunten. Een wonderlijk geheel met o.a. vervormde muntplaatjes, verkeerde metalen, op verkeerde muntplaatjes geslagen munten. Zelf wist ik niet dat er zoveel mis kon gaan bij de diverse Nationale Munthuizen, maar deze verzamelaar heeft ruim 200 van deze misslagen bij elkaar gesprokkeld. Een aparte collectie voor de liefhebber! Ook voor deze veiling mochten wij weer een leuke collectie papiergeld ontvangen. Geen dure stukken, maar vrijwel alle betaalbare biljetten van 1 tot 1000 gulden, alsmede enkele zeldzame zoals de 200 en 300 gulden 1921 in mooie kwaliteit en voordelig getaxeerd. Na de pauze hervatten wij de veiling met een heerlijke verzameling provinciale munten, met zorg bijeengebracht en gekocht bij veel gerenommeerde munthandelaren en veilinghuizen. Gouden dukaten op jaartal verzameld, nette dukatons en andere daalders en, een West-Friese halve leeuwendaalder 1637 Piedfort op vierkant muntplaatje! Tot slot het Koninkrijk, met maar liefst 7 Drieguldenstukken waaronder de zeldzame 1823 Brussel en een complete set van hele, halve en dubbele Negotiepenningen. Niet eerder brachten wij alle 3 de gouden vijfjes, 3 gouden tientjes en 4 verschillende gouden 20 Guldenstukken uit de jaren 1848, 1850, 1851 en 1853 in topkwaliteit onder de hamer. Daarna nog ruim 50 gouden dukaten tussen 1814 en 1960, moderne uitgiften van KNM en enkele lotjes, zeker ook leuk voor de handelaren onder u. Graag maken wij u erop attent dat alle kavels met foto te zien zijn op onze website, zodra het live internet bidding knopje op onze website actief is. Kijk dus op Wij hopen dat u als verzamelaar zult slagen om uw collectie tijdens onze veiling uit te breiden. U bent van harte welkom op de kijkdagen bij ons op kantoor en tijdens de veiling in het Amsterdam Marriott Hotel. Uiteraard kunt u ook schriftelijk bieden of gebruik maken van LIVE INTERNET BIDDING, een prachtig systeem waarmee u met een muisklik kunt bieden en direct weet wat de opbrengst is. Wij wensen u veel plezier met deze catalogus en wensen u succes met bieden. Met numismatische groet, Theo Peters Muntenveiling 2

3 VEILING 54 AUCTION Zaterdag 18 juni 2016 Saturday June 18, 2016 Aanvang: uur Starting 12 noon. Amsterdam Marriott Hotel Stadhouderskade 21, Amsterdam Telefoon tijdens de veiling (0) (direct) - Phone during the auction Fax tijdens de veiling (0) (hotel) - Fax during the auction info@aamuntenveiling.com Kijkgelegenheid Viewing Times Op kantoor Nieuwezijds Voorburgwal 252, Amsterdam Alle kavels Dinsdag 14 juni uur Woensdag 15 juni uur Donderdag 16 juni uur Vrijdag 17 juni uur (uitsluitend na telefonische afspraak) At our office Nieuwezijds Voorburgwal 252, Amsterdam All lots Tuesday June 14, a.m. - 5 p.m. Wednesday June 15, a.m. - 5 p.m. Thursday June 16, a.m. - 5 p.m. Friday June 17, a.m. - 4 p.m. (by appointment only) In de veilingzaal Alle (nog niet geveilde) kavels Zaterdag 18 juni uur At the auction rooms All lots (still to go) Saturday June 18, a.m. - 3 p.m. Live Internet Bidding via: MUNTENVEILING LID Nieuwezijds Voorburgwal 252 Tel. (020) info@aamuntenveiling.com 1012 RR Amsterdam - NL Fax (020)

4 Veiling 54 Zaterdag 18 juni 2016 Veiling indeling / Table of contents Kavel nrs. / Lot numbers Aanvang uur / Starting 12 noon: Antieke munten - Ancients 1-59 Buitenlandse munten - Foreign coins Euro misslagen- Euro errors Papiergeld - Papermoney Penningen & varia - Medals and miscellaneous 422 Provinciale munten - Provincial coins Bataafse Republiek - Batavian Republic Koninkrijk Holland Lodewijk Napoleon - Kingdom under Napoleon Franse Inlijving - French occupation 727 Overzeese Gebieden - Dutch Colonies Koninkrijk der Nederlanden - Kingdom of The Netherlands LIVE INTERNET BIDDING: Kwaliteiten / Grades of preservation Nederlands English Deutsch Francais Gepolijste stempels proof polierte platte flan Bruni FDC mint State / UNC stempelglanz fleur de coin Prachtig extremely fine vorzüglich superbe Zeer fraai very fine sehr schön trés beau Fraai fine schön beau Bijna/vrijwel nearly/almost fast presque Literatuurverwijzing Alm. = NVMH Muntalmanak vdch. = P.O. van der Chijs. De munten der Nederlanden tot aan de Pacificatie van Gent. Cnm = Catalogus Nederlandse Munten Passon en van der Wis. Dav. = J.S. Davenport. European Crowns D. = A. Delmonte. De zilveren en gouden Benelux. Fr. = Arthur L. Friedberg and Ira S. Friedberg. Gold Coins of the World. GH. = H.E. v. Gelder en M.Hoc. Les monnaies des Pays Bas Bourguignons et Espagnols KM = Ch. Krause & C. Mishler. Standard Catalog of World coins. Pick = A. Pick. Standard catalog of World Paper Money. Sch. = J. Schulman. Handboek der Nederlandse munten Scho. = C. Scholten. De munten van de Nederlandse gebiedsdelen overzee S. = S.. Standard Catalogue of British Coins. V. = P. Verkade. Nederland en kolonies van De opbrengstlijst van deze veiling kunt u in uw bezit krijgen door 10,- over te maken op IBAN: NL23 INGB t.n.v. Muntenveiling te Amsterdam. A list of prices realised at this auction can be obtained by sending 10,- in cash to Muntenveiling or by transferring 10,- to ING IBAN: NL23 INGB held in the name of Muntenveiling of Amsterdam. BELANGRIJK 1. Het gekochte wordt (tenzij anders overeengekomen) uitsluitend tegen contante betaling meegegeven. Pinnen is tijdens de veiling mogelijk. Wilt u tijdens de veiling meer kopen dan u aan genoemde betaalmiddelen bij u heeft, dan kunt u volstaan met een aanbetaling van 25% van het totaalbedrag en kunt u de munten later bij ons op kantoor afhalen en betalen. 2. Alle goederen dienen uiterlijk 15 juli 2016 te zijn afgehaald en betaald. Na deze datum zijn wij genoodzaakt rente en verzekeringskosten in rekening te brengen. IMPORTANT 1. All sales are for cash or check payment in Euros only (unless credit facilities have been arranged before the auction). If you do not have enough cash to pay for your purchases, a down payment of 25% must be made immediately. Lots can be collected later on from our premises. 2. All purchases must be collected and paid prior July 15, Insurance costs and interest will be charged on items not collected by this date. 4

5 MUNTENVEILING VEILING 54 Zaterdag 18 juni 2016 Aanvang uur Vandaag kunt u van 9.00 tot uur alle nog niet geveilde kavels bezichtigen. Maak van de kijkgelegenheid gebruik, het is zeker in uw belang! ANTIEKE MUNTEN / ANCIENTS Pictures of all coins at 8 Byzantine empire Simissis gold. Mauricius Tiberus. VF/XF Athena BC. Tetradrachme, Athena Attica, obv. Portrait of Athena, rev. owl. S VF Byzantine empire Solidus gold. Phocas. XF/AU Britain. First century BC. B-type British Remic. Quart stater gold, 1,29 gr. Obv. Portrait Apollo to the right, rev. Celtic horse to the right. Ex. Karel de Geus 20/1112. A.XF Byzantine empire Solidus gold. Heraclius. VF/VF Britain. 65 BC-45 AD. Stater Durotriges. Stater gold, 6,03 gr. Obv. Portrait of Apollo to the right, rev. Celtic horse to te left. VF. Ex. MPO May 2012/ Byzantine empire Solidus gold. Heraclius and Heraclius Constantinus. VF/VF Byzantine empire Solidus gold. Arcadius. VF/XF Byzantine empire Solidus gold. Constans II. VF Byzantine empire Solidus gold. Zeno. XF Byzantine empire Solidus gold. Constans II and Constantinus IV. XF Byzantine empire Solidus gold. Anastasius. XF Byzantine empire Solidus gold. Constantinus IV. VF Byzantine empire Solidus gold. Justinus II. VF/XF Byzantine empire Solidus gold. Constantine VII Porphyrogenitus. VF

6 Veiling 54 Zaterdag 18 juni Calibrie/Tarente. Ca. 30 BC. Silver didrachme. Lusterous XF Roman Republic BC. Denarius. P. Aelius Paetus. VF Gallia BC. Stater gold Ambiani. Gallic war issue. VF+. Ex. MPO 2013/ Roman Republic. Ca. 154 BC. Denarius. C. Scribonius. A.XF Roman Republic. Ca. 150 BC. Denarius. Flavius. A.XF Ghaznavids Dinar gold. Mahmud Bin Sabukta Kin AH Found at Gotland Sweden. F/VF Roman Republic. 137 BC. Denarius. M.Baebius Q.F. Tampilus. VF Korinthe. Ca. 340 BC. Silver stater. XF Roman Republic. 106 BC. Denarius. L. Corn.Scipio Asiaticus. VF/XF Lydia. Daric BC. Darius I to Xerxes II. VF+. Ex. MPO May 2014/ Roman Republic. 90 BC. Denarius. Q. Titius. VF/XF Macedonian Empire BC. Silver drachme. Alexander III The Great. Obv. Heracles, rev. Zeus. VF Roman Republic. Ca. 90 BC. Denarius. C. Vibius C.F. Pansa. XF. Ex. Schulman 343/ Olbia. Ca. 50 BC. Stater gold. Magistrate between 2 lictors to the left. Rev. Eagle with scepter. Lusterous XF. Ex. Schulman 345/ Roman Republic. 85 BC. Denarius. Mn. Fontei. VF Roman Republic. Ca. 62 BC. Denarius. L. Scribonius Libo. XF Phoenicie BC. Silver stater. Arados. S VF U kunt dagelijks inzenden voor onze volgende muntenveiling, ook tijdens onze kijkdagen Roman Republic. 59 BC. Denarius. C. Calpurnius Piso Frugi. XF. Ex. MPO May 2014/

7 MUNTENVEILING 34 Roman Republic. 44 BC. Denarius. Julius Ceasar, uncertain mint early 46 BC (Utica). VF+. Ex. MPO May 2013/ Roman Empire AD. Denarius. Marcus Aurelius. XF Roman Empire. 27 BC-14 AD. Denarius. Augustus. VF Roman Empire AD. Denarius. Crispina. VF/XF Roman Empire AD. Denarius. Tiberius. XF Roman Empire AD. Denarius. Septimus Severus. VF Roman Empire AD. Denarius. Vespasianus. VF/XF Roman Empire AD. Denarius. Caracalla en Geta. XF Roman Empire AD. Denarius. Domitianus. VF Roman Empire. 202 AD. Denarius. Plautilia. XF/UNC Roman Empire AD. Denarius. Trajanus. VF Roman Empire. 202 AD. Denarius. Plautilia. VF/XF Roman Empire AD. Denarius. Hadrianus. XF Roman Empire AD. Denarius. Geta. VF/XF Roman Empire AD. Denarius. Sabina. VF Roman Empire AD. Denarius. Caracalla. XF Roman Empire AD. Denarius. Antoninus Pius. XF Roman Empire AD. Denarius. Elagabalus. Lusterous UNC Roman Empire AD. Denarius. Lucius Verus. VF/XF. 70 Stuur uw biedingen tijdig in! / Please post your bids! Fax +31 (0) info@ aamuntenveiling.com 7

8 Veiling 54 Zaterdag 18 juni 2016 FOREIGN COINS / BUITENLANDSE MUNTEN Pictures of all coins at 53 Roman Empire AD. Denarius. Maximinus I Thrax. VF/XF Australia. Sovereign gold PCGS Genuine Cleaning XF details Roman Empire. 250 AD. Denarius. Antoniniamus Trajanus Decius. Lusterous UNC Australia. Sovereign gold 1887-S. PCGS AU Roman Empire AD. Solidus gold. Constantinus. Minted in Rome. VF. Ex. Karel de Geus 23/ China. 50 Yuan gold /10 ounce gold. Proof Roman Empire AD. Solidus gold. Valens. Minted Nikomedia. VF. Ex. Rietdijk 378/ China. 50 Yuan gold /10 ounce gold. Proof Czechoslovakia. Dukat gold KM M10. UNC Thasos 148 BC. Tetradrachme silver. Head of Dionysos. XF Zeugithania (Carthago) BC. Electrum Stater gold. VF. Ex. Karel de Geus 18/ Denmark. 20 Kroner gold UNC Zeugithania (Carthago) BC. Gold Stater. Head of Tanit. About XF Egypt. Toughra AH Zeri Mahbub. XF. 100 BELANGRIJK! Stuur uw biedingen tijdig in. Bij gelijkluidende biedingen gaan wij uit van de volgorde van binnenkomst. Uw biedingen per telefoon of fax naar het Amsterdam Marriott Hotel kunnen tot twee uur voor de veiling worden verwerkt. IMPORTANT! Please send or fax us your bids early. Bids of the same amount will be considered in the order of their arrival. Bids telephoned or faxed to the hotel should arrive at least two hours before the auction starts. 8

9 MUNTENVEILING 200% 67 France. Kingdom. Louis XIV, Dix Louis d or au col nu 1640 A, Paris. Ref. Droulers PP1c; Duplessy 1294; Fr.406. Weight: 67,19 grs. Diameter: 44 mm. Traces of mount and engraving on reverse: Car (ola) Cas (tilia) Mat (er) Maer (ens) Car (o) Fil (io) Jac (obo) Cab (oto). Carola van Castilie, de in rouw zynde moeder van haar geliefde zoon Jacob Chabot. RRR. Very fine. This instant rarity comes from a member of the family named in the inscription. This coin has been in the family's possession for hundreds of years This coin has been examined by two well respected international experts. Both have confirmed the authenticity of the coin as well as the quality of the coin as described. Please be sure the bid you make is based on this quality, no returns accepted. 9

10 Veiling 54 Zaterdag 18 juni Mexico. Libertad gold /10 Ounce gold. UNC Palau. 1 Dollar gold Proof France. 10 Francs gold 1856-A. PCGS MS Russia. 5 Roubles gold 1902AP. PCGS MS South Africa. 1/10 Krugerrand BU South Africa. 1/10 Krugerrand BU % 69 Germany. Medal Peace of Westphalia. Silver 54mm, 20,38 g. Fine details. Damaged. bid 70 Haiti. Proofset , 10 en 25 Gourdes silver Spain Half dinar gold. Abu Ya qub Yusuf I (AH ). The Muwahhids (Almohades) of North Africa and Spain. VF Sweden. Lot early copper coins, collected by date with some better varities and qualities. 52 pcs. Must be seen Republic Florence Gold gulden. F/VF. Ex. Coin Investment 55/ USA. 2 1/2 dollars gold VF Venice Andrea Dandolo, 2nd. type. Ducat gold. F/VF USA. 2 1/2 dollars gold VF USA. 2 1/2 dollars gold VF Venice Antonio Venerao, 3rd. type. Ducat gold. XF USA. 5 dollars gold XF Venice Antonio Venerao, 3rd. type. Ducat gold. VF Venice Tomaso Mosenigo. Ducat gold. VF USA. 5 dollars gold 1909d. XF/A.UNC Venice Andrea Gritti. Ducat gold. VF USA. 5 dollars gold XF

11 MUNTENVEILING Cent Munt heeft klem gezeten in machine, gewokkeld uiterlijk Cent Interessante dubbelslag Cent Interessante dubbelslag USA. 5 dollars gold VF/XF USA. 5 dollars gold VF/XF Cent. Geslagen op te klein plaatje met dikke opstaande rand. 5,29 gr Cent Geslagen in ander metaal, nikkel. 5,65 gr USA. 5 dollars gold VF/XF. 300 Lots foreign/ lots buitenland 93 World A-C. Large box hosting 19 albums of coins collected by date, including some silver. Must be seen! World C-I. Large box hosting 21 albums of coins collected by date, including some silver. Must be seen! World I-M. Large box hosting 21 albums of coins collected by date, including some silver. Must be seen! World M-S. Large box hosting 20 albums of coins collected by date, including some silver. Must be seen! World S- Z. Large box hosting 20 albums of coins collected by date, including some silver. Must be seen! World. Box with 36 coins, mostly silver World. Box with 30 sports coins such as China Olympics Mainly silver proofs Cent Dubbelslag waardoor blanko muntplaatje en decentrische 20 cent Cent Dubbelslag waardoor blanko muntplaatje en decentrische 20 cent Cent Verdikking onder 2 van 20 cent. 25 EURO MISSLAGEN EN VARIANTEN / ERRORS Op staan alle kavels afgebeeld! Nederland / Netherlands Cent Dunner muntplaatje met opstaande rand Cent Zwak geslagen Cent Dubbelslag, fors buiten het muntplaatje! Cent Zwak geslagen, omschrift nauwelijks zichtbaar Cent 200?. Zwak geslagen, omschrift nauwelijks zichtbaar Cent 200?. Zwak geslagen, omschrift nauwelijks zichtbaar cent Geslagen op plaatje van 1 cent. 2,06 gr Cent Op veel te dun muntplaatje, waardoor een soort 3D munt is ontstaan. 4,01 gr. Leuk! Cent Geslagen in ander metaal, nikkel. 7,97 gr Euro In muntpers geklemd geweest, gewokkeld uiterlijk Cent Geslagen in ander metaal, nikkel. 3,04 gr Euro 1999 (mmt. Pijl en boog). Blanco kern. Leuk! Cent Geslagen in ander metaal, nikkel. 4,13 gr Euro 2000 (mmt. Pijl en boog met ster). Kern ontbreekt. 100

12 Veiling 54 Zaterdag 18 juni Euro 2001 (mmt Druiventros). Kern vrijwel blanco, slechts een vaag portret van Koningin Beatrix Euro Geslagen in ander metaal, zowel kern als rand, waarschijnlijk nikkel Euro Uitgewalst en veel te groot muntplaatje. Volledig decentrisch geslagen. Curieus! Euro Kartelrand scheef aangebracht waardoor gedeeltelijk gladde rand Euro Geslagen in ander metaal, zowel kern als rand, waarschijnlijk nikkel. 8,85 gr Euro Hapje uit kern Euro Deel ontbrekende kern Euro Gewokkeld Euro Ontbrekende kern en te grote buitenrand. Mogelijk ander metaal Euro Alleen buitenrand Euro Decentrische kern Euro Decentrische kern Euro Decentrische kern Euro. Voor- en keerzijde algemene zijde Euro In het oog springende dubbelslag Euro Kern iets decentrisch Euro. Blanco muntplaatje met randschrift Euro Geslagen in ander metaal, zowel kern als rand, waarschijnlijk nikkel Euro. Alleen buitenring met randschrift

13 MUNTENVEILING Euro 2009 EMU. Rand en kern in een materiaal (messing) geslagen. Curieus! Euro Flink decentrisch geslagen. 100 Belgie / Belgium Cent Zwakke slag Cent Verdikking bij de rand Cent Iets zwak Cent Iets zwak Cent Verdikking onder 2 van Cent Hapje uit muntplaatje Cent Zwakke slag Cent Verdikking in kaart van Europa naast Cent Zwakke slag Euro Hapjes uit de kern Euro Hapje uit de kern Euro Zwak geslagen Euro Zwak geslagen Cent. 2x Europese zijde Euro Dubbelslag Euro Zwak geslagen Euro Muntslag i.p.v. medailleslag Euro Zwak geslagen Euro Zwak geslagen Euro Hap uit de kern en machineafdruk Euro Decentrische kern Euro Flink decentrisch geslagen Euro Zwak geslagen Euro Zwak geslagen Euro Zwak geslagen Euro Happen uit de kern Euro Keerzijde stempel gedraaid Euro Decentrisch geslagen, misvormde kern Euro Misvormde kern Euro Randschrift half op de zijkant Euro Zwak geslagen. 25 De veilingcommissie bedraagt 23% plus e 2,50 kavelgeld per kavel Euro. Buitenrand volledig blanco. Curieus Euro Atomium. Kz driekwart gedraaid t.o.v. voorzijde Euro Atomium. Muntslag i.p.v. medailleslag Euro EMU. Verdraaid stempel. Leuk! 100 Duitsland / Germany Cent 2002F. Decentrisch geslagen Cent 2002F. Decentrisch geslagen Cent 2002F. Decentrisch geslagen Cent 2003F. Decentrisch geslagen. 25

14 Veiling 54 Zaterdag 18 juni Cent 2002F. Decentrisch geslagen cent Zwakke slag Cent 2002F. Decentrisch geslagen Cent 2002F. Decentrisch geslagen Euro 2002D. Decentrische kern Euro 2002D. Decentrische kern Euro 2002D. Decentrische kern Euro 2002D. Hapje uit de kern Cent 2002J. In nikkel geslagen. Leuk! Euro 2002F. Decentrisch geslagen Cent 2008F. Geslagen op muntplaatje van 10 cent. 4,11 gr. Curieus! Cent 2002F. Decentrisch geslagen Euro 2002G. Kern en ring van ander metaal + stempelbreuk. Leuk! Euro 2002G. Kern en ring van ander metaal + stempelbreuk. Leuk! Euro 2002G. Kern en ring van ander metaal + stempelbreuk. Leuk! Cent 2002F. Zeer zwak geslagen waardoor beperkt beeld! Cent 2004A. Strookeinde waardoor 20% van de munt ontbreekt! Cent. Zeer zwak geslagen Euro 2002A. Hapje uit de kern Euro 2002D. Kern decentrisch Euro 2002D. Decentrisch geslagen Euro 2002F. Flink decentrisch geslagen Euro 2002F. Flink decentrisch geslagen Euro 2002G. Ruimte tussen de kern en ring Euro 2002G. Verdikking in de kern Euro 2002G. Iets decentrisch geslagen Euro 2002G. Stempelbreuk Euro 2002G. Afwijkende dikke rand en verruwing bij ster rechtsboven Euro 2002J. Hapje uit de kern Euro 2003J. Decentrisch geslagen Euro 2002F. Flink decentrisch geslagen en enkele machinesporen Euro 2002F. Flink decentrisch geslagen Euro 2002F. Hapje uit de kern Euro 2002G. Kern misvormd Euro 2002G. Kern misvormd Euro 2002J. Hapje uit de kern Euro 2002J. Gewokkeld Euro. Door machine flink vervormd Euro. Door machine flink vervormd Euro 2002D. Decentrische kern Euro 2003D. 1 Zijde van de kern ontbreekt. LEUK! Euro 2003F. Decentrisch geslagen Euro 2010F. Decentrisch geslagen Euro 2011A. Decentrisch geslagen Vervallen Euro 2011J. Kern decentrisch en forse verdikking in de rand. Leuk! 150

15 MUNTENVEILING Finland / Finland Euro Alleen buitenrand Euro Hapjes uit de kern Euro 2006D. Holstentor. Zwak geslagen. 8,32 gr Euro 2006J. Holstentor. Kern decentrisch Euro 2006J. Holstentor. Kern decentrisch Euro Nieuwe kaart i.p.v. oude. 40 Frankrijk / France Euro 2006J. Holstentor. Kern decentrisch en opstaande rand Euro 2006J. Holstentor. Kern decentrisch Euro 2006J. Holstentor. Kern decentrisch Euro Gewokkeld Euro Holstentor. Gewokkeld Euro Blanco kern Euro Zeer zwakke slag op de ring Euro Kern decentrisch waardoor jaartal gedeeltelijk op de kern geslagen Euro 2008F. Michaelis. Oude i.p.v. nieuwe kaart Euro Verdrag van Rome. Gedeeltelijk blanco ring, waardoor sterren ontbreken.leuk! 100 Ierland / Ireland Euro Michaelis. Gewokkeld Euro Hapje uit de kern Euro 2009F. Saarland. 2 Hapjes uit de kern en volledige dubbelslag met flink petje! Zeer bijzonder! Euro 2009F. Saarland. Decentrisch geslagen Euro Dom van Keulen. Decentrisch geslagen Euro EMU. Hapje uit de kern precies waar het jaartal had moeten staan. Leuk! 50

16 Veiling 54 Zaterdag 18 juni 2016 Italie / Italy Cent Verdraaid stempel Cent Decentrisch geslagen Cent Decentrisch geslagen Cent Zwak geslagen. 50 Luxemburg / Luxembourg Euro Hapje uit de kern Euro Decentrisch geslagen Euro Decentrisch geslagen Euro Geslagen in ander metaal. 8,37 gr Euro Gewokkeld Euro Verdrag van Rome. 2 Hapjes uit de kern. Leuk! Euro Ring gedeeltelijk blanco Euro Decentrisch geslagen Euro Iets decentrisch geslagen Euro EMU. Hapje uit de kern. 50 Monaco / Monaco Euro Ring gedeeltelijk blanco Euro Zonder muntmeesterteken Euro Decentrische kern. 100 Oostenrijk / Austria Euro Wereld Voedsel Programma. Randschrift 50% blanco Euro Gewokkeld Euro EMU. Buitenrand blanco Euro Hapje uit de kern

17 MUNTENVEILING San Marino / San Marino Europa / Europe Euro Zwak geslagen waardoor 2 sterren vrijwel ontbreken Cent. 2x Europese zijde cent. Blanco muntplaatje Euro. Vrijwel blanco kern. Leuk! cent. Blanco muntplaatje Euro. Vrijwel blanco kern. Leuk! 100 Slovenie / Slovenia Euro. Alleen buitenring Cent Flinke dubbelslag. Curieus. 100 Spanje / Spain Euro Iets decentrisch geslagen Euro. Blanco muntplaatje Euro. 2x Europese zijde Euro Geheel in messing geslagen. Leuk! Euro. Blanco muntplaatje in nikkel met randschrift. Bijzonder! Euro Ring gedeeltelijk blanco Euro. 2x Europese zijde Euro EMU. Decentrisch geslagen Euro EMU. Variant met grote sterren % plus 2,50 buyer s fee per lot will be added to each lot price. This amount includes a non-deductible sales tax. 17

18 Veiling 54 Zaterdag 18 juni 2016 PAPIERGELD Van elk kavel is online, zowel de voor- als achterkant afgebeeld! Nederland Euro. Vrijwel blanco muntplaatje met afkeurkruizen op de kern Euro. Alleen buitenring met randschrift Euro. Alleen buitenring met randschrift Euro. Blanco muntplaatje met randschrift. Leuk! Gulden 1916 zilverbon. Geperforeerd paar van 2 biljetten. UNC Euro. Blanco muntplaatje in nikkel met randschrift. Bijzonder! Lot euro misslagen en varianten. 13 ex Gulden 1920 zilverbon. Almanak 03-1a. Prachtig Gulden 1920 zilverbon. Almanak 03-1b. Zeer fraai Gulden 1938 zilverbon. Almanak 04-1a. UNC Gulden 1938 zilverbon. Almanak 04-1b. UNC Gulden 1943 muntbiljet. Alamank UNC. 40 Alle afbeeldingen staan op onze website: Gulden 1945 muntbiljet. Almanak 06-1a. UNC. 100

19 MUNTENVEILING Gulden 1945 muntbiljet. Almanak 06-1aa. UNC /2 Gulden December Almanak Ca. P /2 Gulden Almanak 13-1a. UNC /2 Gulden Almanak 13-1b. UNC /2 Gulden 1943 muntbiljet. Almanak 14. UNC Gulden 1945 muntbiljet. Almanak 06-1b. UNC Gulden 1945 muntbiljet. Almanak 06-1c. UNC Gulden 1945 muntbiljet. Almanak 06-1c. UNC Gulden 1949 muntbiljet. Almanak 07-1a. UNC Gulden 1949 muntbiljet. Almanak 07-1a. UNC /2 Gulden 1945 muntbiljet. Almanak 15-1a. UNC /2 Gulden 1945 muntbiljet. Almanak 15-1b. Prachtig /2 Gulden 1945 muntbiljet. Almanak 15-1c. Prachtig /2 Gulden 1945 muntbiljet. Almanak 15-1d. UNC /2 Gulden 1915 zilverbon. 1 Augustus Almanak 11-3a. Bijna zeer fraai /2 Gulden 1945 muntbiljet. Almanak 15-1e. UNC /2 Gulden October Almanak Ca. prachtig. 200 Uw muntencollectie verkopen? AA Muntenveiling is hét adres voor de hoogste opbrengst! /2 Gulden 1945 muntbiljet. Almanak 15-1f. UNC

20 Veiling 54 Zaterdag 18 juni /2 Gulden 1949 muntbiljet. Almanak 16-1a. Zeer fraai Gulden 1966 bankbiljet. Serie XA-XM. Almanak 23-1b. UNC Gulden 1966 bankbiljet. Serie XA-XM. Almanak 23-1b. UNC Gulden 1944 zilverbon. Almanak 22-1a. Prachtig/UNC Gulden 1904 muntbiljet. 1 juni Almanak 36-1b. Speldenprikje in centrum, overigens nette kwaliteit. Fraai/zeer fraai Gulden 1944 zilverbon. Almanak 22-1b. UNC Gulden 1921 bankbiljet. Almanak 38-1b. Zeer fraai/prachtig. Mooi fris biljet! Gulden 1924 bankbiljet. Almanak 39-1b. Zeer fraai Gulden 1944 zilverbon. Almanak 22-1c. UNC Gulden 1944 zilverbon. Almanak 22-1d. Zeer fraai/prachtig. 125 Overweegt u de verkoop van uw muntencollectie, AA Muntenveiling biedt u 3 mogelijkheden: 1. Verkoop direct á contant. 2. Verkoop via onze internationale muntenveiling. 3. Een speciaalveiling, exclusief maatwerk voor uw collectie Gulden 1924 bankbiljet. Almanak 39-2b. Prachtig-. 150

21 MUNTENVEILING Gulden 1943-II muntbiljet. Almanak UNC Gulden 1924 bankbiljet. Almanak Prachtig Gulden 1945-I bankbiljet. Almanak 45-1a. Zeer fraai/prachtig Gulden 1933 bankbiljet. Almanak 40-1a. UNC Gulden 1933 bankbiljet. Almanak 40-1a. Prachtig Gulden 1933 bankbiljet. Almanak 40-1b. UNC Gulden 1945-II bankbiljet. Almanak UNC Gulden 1945-II bankbiljet. Almanak Prachtig Gulden 1949 bankbiljet. Almanak Prachtig Gulden 1949 bankbiljet. Almanak Prachtig Gulden 1953 bankbiljet. Almanak 48-1a. Replacement. UNC Gulden 1953 bankbiljet. Almanak 48-1a. Replacement. UNC Gulden 1953 bankbiljet. Almanak 48-1a. UNC Gulden 1953 bankbiljet. Almanak 48-1b. UNC Gulden 1953 bankbiljet. Almanak 48-1b. Replacement. UNC Gulden 1940-I bankbiljet. Almanak Prachtig/prachtig Gulden 1940-II bankbiljet. Almanak UNC Gulden 1940-II bankbiljet. Almanak UNC Gulden 1943-I bankbiljet. Almanak UNC Gulden 1968 bankbiljet. Almanak 49-1a. Afgekeurd biljet met afkeurstreep en nummer DNB. Interessant! 200

22 Veiling 54 Zaterdag 18 juni Gulden 1968 bankbiljet. Almanak 49-1a. MISDRUK met blauwe uitloopstreep. Interessant! Gulden 1945 bankbiljet. Almanak Mooi fris biljet. Ca. prachtig Gulden 1926 bankbiljet. Almanak 57-1a. Zeer fraai/prachtig Gulden 1926 bankbiljet. Almanak 57-1a. Zeer fraai Gulden 1939 bankbiljet. Almanak UNC Gulden 1955 bankbiljet. Almanak UNC Gulden 1939 bankbiljet. Almanak Zeer fraai/prachtig Gulden 1955 bankbiljet. Almanak Zeer fraai/prachtig Gulden 1929 bankbiljet. Almanak Zeer fraai Gulden 1931 bankbiljet. Almanak UNC Gulden 1945 bankbiljet. Almanak Vrijwel UNC. 500 Bij schriftelijke biedingen kunt u direct uw maximale bod noteren; wij bieden alsof u in de zaal aanwezig bent en zullen slechts indien nodig tot uw maximum gaan. Bids made in writing should state a maximum. We shall bid on your behalf as though you were in the auction room, bidding to your maximum only if necessary Gulden 1940 bankbiljet. Almanak UNC Gulden 1943-I bankbiljet. Almanak 78-1a. UNC Gulden 1943-I bankbiljet. Almanak 78-1b. UNC

23 MUNTENVEILING Gulden 1943-II muntbiljet. Almanak Zeer fraai Gulden 1955 bankbiljet. Almank 83-1a. UNC Gulden 1955 bankbiljet. Almank 83-1a. UNC Gulden 1955 bankbiljet. Almank 83-1b. UNC Gulden 1971 bankbiljet. Almanak Serie UNC Gulden 1971 bankbiljet. Almanak Serie UNC Gulden 1971 bankbiljet. Almanak Serie UNC Gulden 1971 bankbiljet. Almanak Serie UNC. Schaars Gulden 1945 bankbiljet. Almanak 80-1a. Zeer fraai Gulden 1971 bankbiljet. Almanak Serie UNC. MISDRUK met serienummer in spiegelschrift op voorzijde Gulden 1971 bankbiljet. Almanak Serie UNC Gulden 1971 bankbiljet. Almanak Serie UNC Gulden 1989 bankbiljet. Almanak UNC Gulden 1941 bankbiljet. Almanak Prachtig Gulden 1945 bankbiljet. Almanak 80-1b. Zeer fraai/prachtig Gulden 1945 bankbiljet. Almanak Prachtig Gulden 1982 bankbiljet. Almanak UNC Gulden 1982 bankbiljet. Almanak UNC Gulden 1947 bankbiljet. Almanak Zeer fraai Gulden 1949 bankbiljet. Almanak UNC Gulden 1921 bankbiljet. Almanak 116-3b. Zeer fraai/prachtig Gulden 1930 bankbiljet. Almanak 117-1, 117-3, Zeer fraai/unc-. 3 ex Gulden 1930 bankbiljet. Almanak UNC Gulden 1930 bankbiljet. Almanak UNC

24 Veiling 54 Zaterdag 18 juni Gulden 1930 bankbiljet. Almanak Zeer fraai+. Replacement Gulden 1992 bankbiljet. Almanak 124-2a. UNC Gulden 1992 bankbiljet. Almanak 124-2b. Prachtig Gulden 1943 muntbiljet. Almanak Ca. prachtig Gulden 1921 bankbiljet. Almanak Ca. zeer fraai Gulden 1985 bankbiljet. Almanak UNC Gulden 1985 bankbiljet. Almanak UNC Gulden 1945 bankbiljet. Almanak 119-1a. Ca. zeer fraai Gulden 1947 bankbiljet. Almanak Serie 3 AS UNC Gulden 1947 bankbiljet. Almanak Serie 5 BT Dik papier. UNC Gulden 1953 bankbiljet. Almanak Serie 4 AH Zeer fraai/prachtig Gulden 1921 bankbiljet. Alm b. Ruim zeer fraai met mooie heldere frisse kleur Gulden 1953 bankbiljet. Almanak Serie 3 QQ UNC Gulden 1970 bankbiljet. Almanak Serie UNC Gulden 1970 bankbiljet. Almanak Serie UNC Gulden 1970 bankbiljet. Almanak Serie UNC Gulden 1977 bankbiljet. Almanak UNC Gulden 1977 bankbiljet. Almanak UNC Gulden 1977 bankbiljet. Almanak UNC Gulden 1977 bankbiljet. Almanak UNC Gulden 1977 bankbiljet. Almanak UNC Gulden 1992 bankbiljet. Almanak 124-1a. UNC Gulden 1992 bankbiljet. Almanak 124-1b. UNC Gulden 1992 bankbiljet. Almanak 124-1b. UNC Gulden 1992 bankbiljet. Almanak 124-2a. UNC Gulden 1930 bankbiljet. Almanak Zeer fraai Gulden 1926 bankbiljet. Almanak Zeer fraai Gulden 1926 bankbiljet. Almanak Zeer fraai Gulden 1926 bankbiljet. Almanak Prachtig Maak gebruik van onze BIED INFORMATIE SERVICE; wij helpen u graag het juiste bod uit te brengen. Please use our BID INFO SERVICE; we want to help you make the right bid.

25 MUNTENVEILING PROVINCIALE MUNTEN Batenburg Gulden 1972 bankbiljet. Almanak Prachtig Willem V van Bronckhorst Daalder Cnm ; D.530. Zeer fraai Gulden 1972 bankbiljet. Almanak UNC Herman Diederik van Bronckhorst Leeuwendaalder Cnm ; D.559. Zeer fraai Bergh Gulden 1994 bankbiljet. Almanak UNC Kleine speciaalverzameling Nederlandse biljetten, w.o. speciale serienummers, varianten, etc. 28 ex. Moet gezien worden! Willem IV Daalder z.j. Mmt. Granaatappel. Cnm ; D.569. Zeer fraai. 250 Foreign 421 World. Papermoney in 3 albums including Germany, USA, Spain, etc. 100 PENNINGEN & VARIA 426 Willem IV St. Oswalddaalder van 30 stuiver z.j. Cnm ; D.575. Aantrekkelijke zeer fraai % Penning op de Vrede van Munster. Van Loon II, blz. 312/313 (nr.2); KPK 728; PAX 97. Zilver 61 mm, 43,82 g. Prachtig. 250 PAUZE U en ik zijn waarschijnlijk wel aan een kleine pauze toe. Muntenveiling biedt u een kopje koffie of een frisdrankje aan. 427 Willem IV Daalder Mmt. Kelk. Cnm ; D.594. Zeer fraai

26 Veiling 54 Zaterdag 18 juni 2016 De Driesteden 435 Gouden dukaat Cnm ; D Zeer fraai. Ex. Schulman 340/ Rijksdaalder D.673. Bijna zeer fraai. Ex. AA Muntenveiling 43/ Dorestad 436 Gouden dukaat Cnm ; D Zeer fraai-. Ex. Schulman 340/ Dorestad. Penning Trient gold n.d. UNC. 100 Friesland 437 Leeuwendaalder op Hollandse voet 1602/01. Cnm ; D.850. Ruim zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D Zeer fraai/prachtig. Ex. MPO nov. 2011/ Gouden dukaat Cnm ; D Zeer fraai/prachtig. Ex. MPO nov. 2011/ Florijn of Klapmuts van 28 stuiver Cnm ; D Zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D Zeer fraai/prachtig Halve florijn van 14 stuiver Cnm ; D Zeer fraai Gouden dukaat 1608/07. Cnm ; D Zeer fraai/prachtig. 400 Gelderland 434 Gouden dukaat 161Z. Cnm ; D Zeer fraai+. Ex. Laurens Schulman 7/ Karel van Egmond Goudgulden z.j. Prachtig. Ex. Schulman 329/

27 MUNTENVEILING 441 Karel van Egmond Goudgulden z.j. Zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.649. Zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.649. Zeer fraai/prachtig Hertogdom Snaphaanschelling z.j. Fraai Gouden dukaat Cnm ; D.649. Prachtig Leeuwendaalder Cnm ; D.825. Zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.649. Prachtig. Ex. Schulman 340/ Gouden dukaat Cnm ; D.649. Zeer fraai Philips II Philipsdaalder Cnm ; D.29. Ca. zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.649. Zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.649. Zeer fraai Bourgondische Kruisdaalder Cnm ; D.92. Zeer fraai/prachtig. Mooi scherp stukje Bourgondische Kruisdaalder Cnm ; D.92. Fraai/zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.649. Zeer fraai Hongaarse Gouden dukaat z.j. Cnm ; D.646. Zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.649. Zeer fraai/prachtig. Ex. MPO mei 2008/

28 Veiling 54 Zaterdag 18 juni Gouden dukaat Cnm ; D.649. Zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.649. Zeer fraai/prachtig Nederlandse rijksdaalder Cnm ; D.938. Prachtig-. Ex. Schulman 334/ Gouden dukaat Cnm ; D.649. Zeer fraai Nederlandse rijksdaalder Cnm ; D.938. Zeer fraai+. Ex. Schulman 335/ Gouden dukaat Cnm ; D.649. Zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.649. Prachtig Zilveren dukaat Cnm ; D.962. Zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.650. Zeer fraai Dukaton of zilveren rijder Cnm ;D.1009/R1. Zeer fraai Leicesterrijksdaalder Cnm ; D.898. Zeer fraai. 400 Fax Stuur uw biedingen tijdig in! 468 Dukaton of zilveren rijder Cnm ;D Zeer fraai

29 MUNTENVEILING 469 Gulden Cnm Vrijwel prachtig, enige stempelglans Gulden Cnm Prachtig, enige stempelglans Dukaton of zilveren rijder Cnm ; D Prachtig Duit Cnm FDC. Originele kleur Gouden dukaat Cnm ; D.774. Prachtig. 400 Groningen provincie 477 Gouden dukaat Cnm ; D.774. Zeer fraai Florijn van 28 stuivers Cnm ; D Zeer fraai/prachtig. Holland Gouden dukaat Cnm ; D.774. Zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.774. Zeer fraai Willem VI van Beieren Leeuw of groot z.j. Bijna prachtig. Aantrekkelijk stukje met nog wat stempelglans Gouden dukaat Cnm ; D.774. Prachtig-. Schaars jaartal! Prinsendaalder Cnm ; D.922. Prachtig-. Ex. Karel de Geus 26/ Gouden dukaat Cnm ; D.774. Zeer fraai/prachtig. 300 Fax +31 (0) Please post your bids! aamuntenveiling.com 482 Gouden dukaat Cnm ; D.774. Zeer fraai

30 Veiling 54 Zaterdag 18 juni Gouden dukaat Cnm ; D.774. Zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.774. Prachtig Gouden dukaat Cnm ; D.774. Miniem krasje. Prachtig/FDC. Mooie kleur! Gouden dukaat Cnm ; D.774. Zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.774. Zeer fraai/prachtig Gouden dukaat Cnm ; D.774. Prachtig Gouden dukaat Cnm ; D.774. Zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.775. Iets opstaande rand. Zeer fraai+. Ex. AA Muntenveiling 36/ Gouden dukaat 1622/21. Cnm ; D.774. Zeer fraai. Ex. MPO dec. 2008/ Gouden dukaat Cnm ; D.775. Prachtig. Ex. Kunker 30/1034; Ex. AA Muntenveiling 43/ Gouden dukaat Cnm ; D.774. Prachtig Gouden dukaat Cnm ; D.775. Prachtig+. Ex. Coin Investment 58/ Gouden dukaat Cnm ; D.774. Prachtig Gouden dukaat Cnm ; D.775. Zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.774. Zeer fraai/prachtig Gouden dukaat Cnm ; D.775. Zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.774. Zeer fraai/prachtig Gouden dukaat Cnm ; D.775. Zeer fraai

31 MUNTENVEILING 501 Gouden dukaat Cnm ; D.775. Zeer fraai+. Uit VOC-schip t Vliegend Hart Gouden dukaat Cnm ; D.775. Prachtig Gouden dukaat Cnm ; D.775. Zeer fraai/prachtig Gouden dukaat Cnm ; D.775. Zeer fraai/prachtig Gouden dukaat Cnm ; D.775. Zeer fraai/ prachtig. Ex. MPO dec. 2009/ Gouden dukaat Cnm ; D.775. Zeer fraai/prachtig Gouden dukaat Cnm ; D.775. Zeer fraai Gouden dukaat 1744/ over ouder jaar 1714(?). Cnm ; D.775. Zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.775. Zeer fraai/prachtig Gouden dukaat Cnm ; D.775. Prachtig Gouden dukaat Cnm ; D.775. Zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.775. Zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.775. Zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.775. Zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.775. Zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.775. Zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.775. Zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.775. Zeer fraai

32 Veiling 54 Zaterdag 18 juni Gouden dukaat Cnm ; D.775. Zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.775. Zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.775. Zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.775. Zeer fraai/prachtig Gouden dukaat Cnm ; D.775. Zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.775. Zeer fraai/prachtig Gouden dukaat 1752/51. Cnm ; D.775. Prachtig Gouden dukaat Cnm ; D.775. Prachtig Gouden dukaat 1753/52. Cnm ; D.775. Prachtig Gouden dukaat Cnm ; D.775. Zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.775. Zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.775. Zeer fraai Gouden dukaat 1755/54. Cnm ; D.775. Zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.775. Zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.775. Prachtig Gouden dukaat Cnm ; D.775. Zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.775. Zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.775. Zeer fraai. 225

33 MUNTENVEILING 537 Gouden dukaat Cnm ; D.775. Prachtig Gouden dukaat Cnm ; D.775. Zeer fraai/prachtig Gouden dukaat Cnm ; D.775. Prachtig Gouden dukaat Cnm ; D.775. Prachtig Gouden dukaat Cnm ; D.775. Zeer fraai/prachtig Gouden dukaat Cnm ; D.775. Prachtig Gouden dukaat Cnm ; D.775. Prachtig Gouden dukaat Cnm ; D.775. Prachtig Gouden dukaat Cnm ; D.775. Zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.775. Zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.775. Zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.775. Zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.775. Prachtig Gouden dukaat Cnm ; D.775. Prachtig Gouden dukaat Cnm ; D.775. Zeer fraai/prachtig Gouden dukaat Cnm ; D.775. Zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.775. Prachtig Gouden dukaat Cnm ; D.775. Prachtig. 300

34 Veiling 54 Zaterdag 18 juni Gouden dukaat Cnm ; D.775. Zeer fraai/prachtig Bezemstuiver goud Cnm ; D.820. FDC. Ex. Karel de Geus 20/ Duit zilver Cnm Ca. zeer fraai Duit zilver Cnm Prachtig. 50 Horn 556 Gouden dukaat Cnm ; D.775. Prachtig Philippe de Montmorency St. Martinusdaalder z.j. Zeer fraai+. Ex. Karel de Geus 23/ Kampen 557 Leicesterreaal Cnm ; D.891. Zeer fraai. Ex. AA Muntenveiling 45/ Leeuwendaalder Cnm Fraai/zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D Zeer fraai Leeuwendaalder Cnm ; D.831. Zeer fraai % 567 Arendrijksdaalder Cnm ; D.700. Zeer fraai Halve leeuwendaalder Cnm ; D.870. Bekende ruwe slag, maar erg mooi voor dit type. Zeer fraai/prachtig % 568 Leeuwendaalder op Hollandse muntvoet z.j. Mofetur i.p.v. Movetur. Cnm ; D.861. Zeer fraai Halve dukaton of halve zilveren rijder Cnm ; D.1047/R1. Mooie stuk met stempelglans. Ruim prachtig % 569 Daalder van 30 stuiver Cnm ; D.639. Zeer fraai

35 MUNTENVEILING Overijssel Thorn 570 Bourgondische kruisdaalder Cnm ; D.96. Zeer fraai Margaretha van Brederode Daalder Cnm ; D.763. Zeer fraai. 300 Utrecht 571 Hongaarse Gouden dukaat z.j. (ca. 1591) Cnm ; D Zeer fraai-. Ex. Schulman 327/ Rudolph van Diepholt St. Martinus goudgulden z.j. D.939. Ex. Karel de Geus nov. 2008/ Gouden dukaat Cnm ; D Zeer fraai Ex. Schulman 327/ Leeuwendaalder Cnm Mooie zeer fraai Heerlijkheid Utrecht. Philips II Halve statendaalder Cnm ; D.125. Zeer fraai. Ex. NMV mei 2013/ Leeuwendaalder Cnm ; D.856. Zeer fraai Gouden rijder Cnm FDC Gouden dukaat Cnm ; D.963. Zeer fraai Nederlandse rijkdaalder Cnm ; D.948. Zeer fraai Zilveren dukaat Cnm Fraai Gouden dukaat Cnm ; D.963. Zeer fraai/prachtig. 300 BELANGRIJK! Stuur uw biedingen tijdig in. Bij gelijkluidende biedingen gaan wij uit van de volgorde van binnenkomst. Uw biedingen per telefoon of fax naar het Amsterdam Marriott Hotel kunnen tot twee uur voor de veiling worden verwerkt. 583 Gouden dukaat Cnm ; D.963. Zeer fraai/prachtig

36 Veiling 54 Zaterdag 18 juni Gouden dukaat Cnm ; D.963. Zeer fraai/prachtig Gouden dukaat Cnm ; D.963. Zeer fraai/prachtig Gouden dukaat Cnm ; D.963. Zeer fraai/prachtig. Ex. MPO mei 2006/ Gouden dukaat Cnm ; D.963. Zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.963. Zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.963. Zeer fraai/prachtig Gouden dukaat Cnm ; D.963. Zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.963. Zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.963. Zeer fraai+. Ex. MPO nov. 2012/ Gouden dukaat Cnm ; D.963. Zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.963. Zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.963. Zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.963. Zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.963. Zeer fraai/prachtig. Uit VOC-schip De Liefde Gouden dukaat Cnm ; D.963. Prachtig. Ex. MPO mei 2009/ Gouden dukaat Cnm ; D.965. Zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.963. Zeer fraai Gouden dukaat Cnm ; D.965. Zeer fraai/prachtig. Uit VOC-schip De Akerendam

EURO JAARSETS 2015 MONACO

Bataafse Republiek (1795-1806)

Toerisme in cijfers Tourism in figures 2013

CIJFERS BELGIË OVERNIGHT STAYS

toerisme in cijfers tourism in figures 2011

Exclusieve Topstukken

Numismatica Antverpia - Veilinglijst nr december 2016

Toerisme in cijfers Tourism in figures XL

Statistieken 2015 99 ste Vierdaagse

catalogus Nederland Euromunten

catalogus Nederland Euromunten catalogus Nederland Euromunten 1 cent 1999 47.800 1 2000 276.800 1 2001 179.300 1 2002,800 6 2003 58.0 1 2004 113.900 1 2005,413 2 2006,200 2 2007,225 2 2008,162 2 20,235 2 2011,330 2 2012,400 2 2008 74.700

toerisme in cijfers tourism in figures aantal overnachtingen naar logiesvorm 2011 number of overnight stays by type of accommodation 2011

toerisme in cijfers tourism in figures aantal overnachtingen naar logiesvorm 2011 number of overnight stays by type of accommodation 2011 in cijfers tourism in figures 2011 XL 01 aantal overnachtingen naar logiesvorm 2011 number of overnight stays by type of accommodation 2011 Kennisbeheer Juni 2012 2 AANTAL OVERNACHTINGEN NAAR LOGIESVORM,

toerisme in cijfers tourism in figures 2010

toerisme in cijfers tourism in figures 2010 in cijfers tourism in figures 2010 XL 02 evolutie overnachtingen naar logiesvorm 2006-2010 trend in the number of overnight stays by type of accommodation 2006-2010 planning & onderzoek Juni 2011 (coverfoto:

600.00 790.00 700.00. Germany, Hesse-Darmstadt, Ludwig III, 20 Mark. Austria, François Joseph, 4 Ducats. Austria, François Joseph, 4 Ducats

600.00 790.00 700.00. Germany, Hesse-Darmstadt, Ludwig III, 20 Mark. Austria, François Joseph, 4 Ducats. Austria, François Joseph, 4 Ducats Germany, Hesse-Darmstadt, Ludwig III, 20 Mark Jaar : 1873 Munthuis : Darmstadt 600.00 Kwaliteit : VF Austria, François Joseph, 4 Ducats Jaar : 1914 + 790.00 Austria, François Joseph, 4 Ducats Jaar : 1915

Statistieken 2012 96 ste Vierdaagse

Statistieken 2012 96 ste Vierdaagse Statistieken 2012 96 ste Vierdaagse De limiet voor het aantal inschrijvingen is in 2012 gesteld op 45.000. In totaal zijn 4.896 personen uitgeloot voor de Vierdaagse. Barometer 2012 alle lopers % uitval

Statistieken 2013 97 ste Vierdaagse

Statistieken 2013 97 ste Vierdaagse Statistieken 2013 97 ste Vierdaagse De limiet voor het aantal inschrijvingen is in 2013 gesteld op 46.000. In totaal zijn 4.314 personen uitgeloot voor de Vierdaagse. Barometer 2013 alle lopers % uitval

Muntenveiling Veiling 48 Zaterdag 5 november 2011

toerisme in cijfers tourism in figures 2011 08 aantal aankomsten naar logiesvorm 2011 number of arrivals by type of accommodation 2011

toerisme in cijfers tourism in figures 2011 08 aantal aankomsten naar logiesvorm 2011 number of arrivals by type of accommodation 2011 in cijfers tourism in figures 2011 XL 08 aantal aankomsten naar logiesvorm 2011 number of arrivals by type of accommodation 2011 Kennisbeheer Juni 2012 2 AANTAL AANKOMSTEN NAAR LOGIESVORM, 2011 Tabel P.

Opmerking bij alle grafieken die volgen. In de statistieken zijn alleen de gegevens opgenomen van iedereen die zich heeft aangemeld. Statistieken 2014 98 ste Vierdaagse De limiet voor het aantal inschrijvingen is in 2014 gesteld op 46.000. In totaal zijn 7.844 personen uitgeloot voor de Vierdaagse. Barometer 2014 alle lopers % uitval

FACTSHEETshort PEPPERS

FACTSHEETshort PEPPERS FACTSHEETshort PEPPERS Fruit&VegetableFacts; JanKeesBoon; +31654687684; fruitvegfacts15@gmail.com Paprika s: Nederland verliest terrein aan Spanje Export Nederland dit jaar fors gedaald De Nederlands export

THE SILVERHOUSE bvba

THE SILVERHOUSE bvba CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling - Online auction of the bankruptcy - Vente en ligne de la faillite THE SILVERHOUSE bvba in opdracht van de curator/à la requête du curateur/ by order

Ius Commune Training Programme 2015-2016 Amsterdam Masterclass 16 June 2016

Festival. Questions. Worksheet. Flash info. Bekijk de poster. Het is een aankondiging voor een muziekfestival. Welke bands die komen vind jij leuk?

Festival. Questions. Worksheet. Flash info. Bekijk de poster. Het is een aankondiging voor een muziekfestival. Welke bands die komen vind jij leuk? 1 Festival Bekijk de poster. Het is een aankondiging voor een muziekfestival. Welke bands die komen vind jij leuk? for the first time reach voor de eerste keer bereiken 2 Questions Lees de tekst. Beantwoord

TRACTATENBLAD VAN HET

TRACTATENBLAD VAN HET 28 (1980) Nr. 7 TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN JAARGANG 2011 Nr. 95 A. TITEL Verdrag inzake het recht dat van toepassing is op verbintenissen uit overeenkomst; (met Protocol en Gemeenschappelijke

Toerisme in cijfers Tourism in figures 2013. 03 aantal overnachtingen naar verblijfsmotief 2013 number of overnight stays by motive of stay 2013

Toerisme in cijfers Tourism in figures 2013. 03 aantal overnachtingen naar verblijfsmotief 2013 number of overnight stays by motive of stay 2013 Toerisme in cijfers Tourism in figures 2013 XL 03 aantal overnachtingen naar verblijfsmotief 2013 number of overnight stays by motive of stay 2013 Ju i 2014 2 AANTAL OVERNACHTINGEN NAAR VERBLIJFSMOTIEF,

Yes/No (if not you pay an additional EUR 75 fee to be a member in 2020

Informatie voor niet verzekerde patiënten en/of in het buitenland

FACTSHEET Grapes: special India HScode 08 06 10 (10)

FACTSHEET Grapes: special India HScode 08 06 10 (10) FACTSHEET Grapes: special India HScode 08 06 10 (10) Summery India was sinds 2000 sterk in opkomst als exporteur van druiven. In 2000 ging het nog om een hoeveelheid van 16.000 ton en in 2008 bereikte

TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN. JAARGANG 1992 Nr. 135

TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN. JAARGANG 1992 Nr. 135 10 (1986) Nr. 2 TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN JAARGANG 1992 Nr. 135 A. TITEL Briefwisseling tussen de Nederlandse en de Britse bevoegde autoriteiten ter uitvoering van artikel 36, derde

Ius Commune Training Programme Amsterdam Masterclass 22 June 2017

Ius Commune Training Programme Amsterdam Masterclass 22 June 2017 www.iuscommune.eu INVITATION Ius Commune Masterclass 22 June 2017 Amsterdam Dear Ius Commune PhD researchers, You are kindly invited to participate in the Ius Commune Amsterdam Masterclass for PhD researchers,

FRANSE INLIJVING 1810-1814 KEIZER NAPOLEON I

Dag. Munt HET RODE KRUIS VIJFJE. Dé muntbeurs van Nederland

Dag. Munt HET RODE KRUIS VIJFJE. Dé muntbeurs van Nederland Welkom op de Dag van de Munt 2017 HET RODE KRUIS VIJFJE Dé muntbeurs van Nederland Eerste Dag uitgifte Het Rode Kruis Vijfje 25 jaar Dag van de Munt set Vele (inter)nationale standhouders Bezoek de productieruimte

Asparagus: Acreage and companies in the Netherlands

Asparagus: Acreage and companies in the Netherlands FACTSHEET ASARAGUS Areaal Nederland groeit niet meer In 2012 is er een einde gekomen aan het gestaag groeien van het areaal asperges in Nederland. Het CBS registreerde vorig jaar een areaal van 2.890 ha.

2019 SUNEXCHANGE USER GUIDE LAST UPDATED

2019 SUNEXCHANGE USER GUIDE LAST UPDATED 2019 SUNEXCHANGE USER GUIDE LAST UPDATED 0 - -19 1 WELCOME TO SUNEX DISTRIBUTOR PORTAL This user manual will cover all the screens and functions of our site. MAIN SCREEN: Welcome message. 2 LOGIN SCREEN:

rio 1 position stroller Item : T7041 Colour : aqua02, pink01 Pc/ctn : 1 EN standard EN1888 Weight : 5,5 kg For children from: 6-36m, max 15 kg

rio 1 position stroller Item : T7041 Colour : aqua02, pink01 Pc/ctn : 1 EN standard EN1888 Weight : 5,5 kg For children from: 6-36m, max 15 kg 2016/2017 Top Mark bv bestaat sinds 1996 met een collectie in hardwaren voor baby s en peuters. Onze Top Mark collectie is bij verschillende verkooppunten in Nederland en België verkrijgbaar, maar ook

Dit wil zeggen dat de betaling gebeurt met papiergeld en muntstukken. De Europese centrale bank (ECB) geeft de biljetten en muntstukken uit.

Dit wil zeggen dat de betaling gebeurt met papiergeld en muntstukken. De Europese centrale bank (ECB) geeft de biljetten en muntstukken uit. Betalingswijzen Rechtstreekse betaling: Betaling met chartaal geld Dit wil zeggen dat de betaling gebeurt met papiergeld en muntstukken. De Europese centrale bank (ECB) geeft de biljetten en muntstukken

Numismatica Antverpia - Veilinglijst nr december 2018

Numismatica Antverpia - Veilinglijst nr december 2018 Numismatica Antverpia - Veilinglijst nr. 23-15 december 2018 Nr Land Streek Omschrijving Kwaliteit Legering Startprijs Nr. of naam bieder Eindprijs 1 Argentinië 1 centavo 1890 - KM 32 Z Sn 2 Australië

- MTSS - score, English language version (cross-culturally translated)

- MTSS - score, English language version (cross-culturally translated) Supplementary online Material - MTSS - score, Dutch language version (validated) - MTSS - score, English language version (cross-culturally translated) Mediaal Tibiaal Stress Syndroom Score Naam: Datum:

Onderhands bod. Ondergetekende. Object. Bod * [bedrag] [In Tekst]

Onderhands bod. Ondergetekende. Object. Bod * [bedrag] [In Tekst] t.a.v. Mw. E. (Evelien) Ravesteijn E-mailadres: kantoren@ooms.com Onderhands bod Ondergetekende Dhr./Mevr. [voornamen] [naam] geboren [datum] te [plaats] Telefoonnummer: E-mailadres: namens rechtspersoon

Hoe het ooit begon? MUNTEN PAPIERGELD POSTZEGELS

Russische papiergeld in WW-I (1914 1917) Door John Laureijsen

Russische papiergeld in WW-I (1914 1917) Door John Laureijsen Russische papiergeld in WW-I (1914 1917) Door Inleiding Op 1 augustus 1914 vielen Russische troepen Oost Pruisen binnen en was de eerste wereldoorlog niet meer tegen te houden. De tsaren hadden de kosten

GOVERNMENT NOTICE. STAATSKOERANT, 18 AUGUSTUS 2017 No NATIONAL TREASURY. National Treasury/ Nasionale Tesourie NO AUGUST National Treasury/ Nasionale Tesourie 838 Local Government: Municipal Finance Management Act (56/2003): Draft Amendments to Municipal Regulations on Minimum Competency Levels, 2017 41047 GOVERNMENT NOTICE

September 2013 Description of activities and transactions School

TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN. JAARGANG 1996 Nr. 199

TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN. JAARGANG 1996 Nr. 199 33 (1983) Nr. 5 TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN JAARGANG 1996 Nr. 199 A. TITEL Overeenkomst inzake samenwerking bij de bestrijding van verontreiniging van de Noordzee door olie en andere

'Foreign exchange student'

'Foreign exchange student' 'Foreign exchange student' Most awesome person you will ever meet. Exchange students willingly decide to get off their asses, leave their home country, and go see the world. For that reason, they should

FLEUR DE COIN LIJST 23 - LISTE 23 - JUNI 2014 MUNTEN (nr.172-315) Gouden Munten - Monnaies en or

FLEUR DE COIN LIJST 23 - LISTE 23 - JUNI 2014 MUNTEN (nr.172-315) Gouden Munten - Monnaies en or BYZANTIJNSE RIJK (476-1453N.C.) - BYZANCE Leo I (457 474) / Thracische dynastie 172/ Au- Solidus 462-466 - Ric.605; Depeyrot 93/1-4,4gr. - ZFR (TTB) 450 BELGIË - BELGIQUE (1830- ) Leopold I (1831-1865)

TRACTATENBLAD VAN HET

TRACTATENBLAD VAN HET 71 (1996) Nr. 3 TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN JAARGANG 2011 Nr. 53 A. TITEL Protocol, opgesteld op grond van artikel K.3 van het Verdrag betreffende de Europese Unie, betreffende de

World Dutch Shepherd Federation. Beleidplan / Policy

World Dutch Shepherd Federation. Beleidplan / Policy World Dutch Shepherd Federation Beleidplan 2015-2020 / Policy 2015-2020 World Dutch Shepherd Federation toelichting / explanation oprichtingsdatum / date of establishment 26 juni 2014 / June 26th 2014