Numismatica Antverpia - Veilinglijst nr december 2016

Download "Numismatica Antverpia - Veilinglijst nr december 2016"

1 Nr Land/ Omschrijving Kwaliteit Lege- Start- Nr. of naam Eindprijs Streek ring prijs Bieder Drachme Alexander de Grote ( vc) 4.1 gram 1 Grieken ZG Ag vz Alexander - kz zittende zeus met arend en staf 2 Romeinen Denarius Domitianus Caesar kz Pegasus 3 China Lot van 3 munten waaronder 1 van Kwantung 1890 ZF+ Cu-Zn China Ten cash PR Cu Cyprus Duits OostAfrika 7 Egypte Lot van 7 munten 5 x Georges VI x x Elisabeth II - 2x 1955 Deutsch Oostafrikanische Gesellschaft 1 pesa 1890 Jaeger pond Aswan Dam g. 720/ KM # 415 ZF Divers 2 ZF++ Cu 6 UNC Ag 12 8 Europa 10 euro proef UNC Great Britain Georges II - 1/2 farthing ,87 g. ZF Cu Great Britain Ag 5 12 Britania - 2 lepta 1819 KM # 31 - hoge quotering Ionische eilanden ZF Cu 7 Britisch East & Lot van 10 munten waarvan vele in uitzonderlijke 13 West Afrika staat van bewaring - diverse jaartallen ZF en SPL (FDC-) Divers Falkland Islands - Lot van 7 verschillende munten - Mauritius - India diverse jaartallen Fiji eilanden Lot van 6 verschillende munten - diverse jaartallen Great Britain Token half penny 1813 Waltham stow (Londen) - Withers 610 SPL/FDC Frankrijk Rekenpenning rond 1500 F ZF en SPL (FDC-) Divers 2 Lot van 3 Crowns ZF Cu-Ni 5 holder - oplage 4000 exemplaren - KM: Y # Luxemburg Joseph II ( ) - Demi Liard Probst L257-3 ZF Cu 5 24 Nederland Utrecht 1 gulden 1765 ZF Ag Nederland Holland 10 stuivers 1749 ZF- Ag Nederland Holland 10 stuivers 1751 ZF- Ag Nouvelles Hybriden 100 francs Republique Française 25 g. PR Ag 12 ZF- Divers 2 Cu 5 Cu Griekenland George 50 lepta 1874 ZF- Ag 8 18 Guinee Republique 19 Guinee Republique Serie Sekou Toré franc - 5 francs - 10 francs en 25 francs Serie Sekou Toré francs francs - 2 munten die niet in circulatie gebracht PR Ni 5 PR/FDC Ni Italië 20 centesimi 1863 M ZF/F Ag Japan Liechtenstein 100 mon francs Franz Jozef & Gina 1952 in PCGS ZF Cu 5 MS63 (FDC) Au Goud Oostenrijk Lot 2 X 20 kreuzer 1811 A en 1831 ZF- Ag 8 29 Catalonië 5 pessetes - Union de Cooperadores de Sant Hipòlit de Voltregà Pagina 1 van 3 ZF+ Wit metaal 1

2 Nr Land/ Omschrijving Kwaliteit Lege- Start Eindprijs Streek ring prijs 30 Spanje Isabella 40 cent de escudo 1866 ZF+ Ag USA Lot 2 x dime 1916 en 1942 F+ Ag 8 32 USA Half dollar 1963 KM # 199 PR Ag 6 33 USA 1 dollar 1884 mintmark O ZF+ Ag USA Zuidelijke Nederlanden Brussel Antwerpen 1 dollar ounce UNC Venuspenning kz Bourgondisch schild Ø 31,28 mm - 4,46 g. Philip II Rekenpenning Muntslag Dugniolle 4076 Beleg van cent Napoleon JLGN 11,69 g van Uden 7b3 - Colaert 23 - Gadoury 129d ZF/ZF+ F/ZF Ag 18 Cu 25 Cu 10 ZF Cu België 1 centiem Leopold I FDC Cu 40 België 1 centiem Leopold I F Cu 10 België 5 centiemen Leopold I F+ Cu 10 België 5 centiemen Leopold I ZF- Cu 20 België 5 centiemen Leopold I ZF Cu 7 43 België 10 centiemen Leopold I F+ Cu België 1/2 franc Leopold I gelauwerd Goed Ag 2 België 5 francs Leopold I gelauwerd ZF-/F Ag 20 België 5 francs Leopold I gelauwerd ZF- Ag 20 België 5 francs Leopold I ongelauwerd F Ag België 49 België 50 België 51 België 5 francs Leopold I ongelauwerd ZONDER punt 5 francs Leopold I ongelauwerd MET punt 5 francs Leopold I ongelauwerd ZONDER punt 5 francs Leopold I ongelauwerd MET punt F Ag 15 ZF Ag België 5 francs Leopold I België Leopold II 2 centiemen beter jaartal ZF+/ZF Cu 8 54 België Leopold II lot 5 x 5 centiemen leeuw 1895 vl fr+vl fr+vl ZF+/PR Ni België Leopold II lot 4 x 1 fr 1904 fr+vl fr+vl Te bezichtigen Ag 8 56 België Leopold II lot 4 x 2 fr 1904 fr+vl fr+vl Te bezichtigen Ag België 5 francs Leopold II ZF Ag 110 Pagina 2 van 3

3 Nr Land/ Omschrijving Kwaliteit Lege- Start Eindprijs Streek ring prijs 58 België Albert I lot van 5 x 50 centiemen Te bezichtigen Ag 8 59 België 60 België Albert I volledige serie 1 fr stuks Albert I lot van 2 fr fr+vl vl - 3 stuks Te bezichtigen Ag 20 Te bezichtigen Ni 8 61 België Albert I - 2 fr overslag op 1920 ZF- Ni België Albert I lot van 1 belga stuks F tot PR Ni België Albert I - 20 fr vl positie A ZF Ag België Albert I - 20 fr vl positie A SPL/FDC Ag 6 65 België Rubenspenning in etui FDC Ag Luik Medaille ' La Vaillante' kz 'Mijnwerker' - Graveur Dolt Leden Ø 29 mm Spintriae of bordeelpenningen Nuyttens-Schutyser 1993 Lot : 2 boeken Muntboek van de steden zeven verenigde republieken + Groningen & Friesland Krause & Mishler: World coins luxe uitgave 1991 twee boeken in harde kaft Jewish coins of the second temple period 1967 Meshorer PR Cu 5 Goed - 5 Goed - 6 Kaft lichte gebruiksporen Stempel van onze BIB De Romeinse munt 1920 Jozef Ratinckx Goed Lot 5 boeken: notgeld Duitsland, US coins 1968, monnaies&essais Lux, modern European coins Repertoire de la numismatique Française contemporaine Das grosze Buch der Munzen und Medaillen Auteurs Clain Stefanelli, Gunther Schon Revue Belge de numismatique et de sigillographie 1955 Goed - monnaie & essai minder Goed - 5 Goed - 5 Goed - omslag gelost Pagina 3 van 3

4 Foto s veiling 17 december 2016 Lot nr. 22 Lot nr. 24 Lot nr. 25 Lot nr. 26

5 Foto s veiling 17 december 2016 Lot nr. 35 Lot nr. 36 Lot nr. 37 Lot nr. 57

Numismatica Antverpia - Veilinglijst nr november 2017

Numismatica Antverpia - Veilinglijst nr november 2017 1 Antieken - Palestina Joods Alexander Jannaeus 103-76 v.c. Lepton het z.g. weduwengeld - beschrijving bijgevoegd ZG 1 2 Antiek Rome Probus 276-282 keerzijde Jupiter 9 3 Albanië 1 lek 1926 - KM 5 3 1 lev

Leopold III : 5 centiem. Leopold III : 5 centiem (Duitse bezetting) Geen afbeelding

Leopold III : 5 centiem. Leopold III : 5 centiem (Duitse bezetting) Geen afbeelding Leopold III : 5 centiem (Jespers) BELGIQUE-BELGIE. Wapenschilden van de steden Luik, Gent en Aarlen. Waarde. BELGIE-BELGIQUE. Wapenschilden van de steden Luik, Gent en Aarlen. Waarde. Diameter: 19 mm Metaal:

FLEUR DE COIN LIJST 23 - LISTE 23 - JUNI 2014 MUNTEN (nr.172-315) Gouden Munten - Monnaies en or

FLEUR DE COIN LIJST 23 - LISTE 23 - JUNI 2014 MUNTEN (nr.172-315) Gouden Munten - Monnaies en or BYZANTIJNSE RIJK (476-1453N.C.) - BYZANCE Leo I (457 474) / Thracische dynastie 172/ Au- Solidus 462-466 - Ric.605; Depeyrot 93/1-4,4gr. - ZFR (TTB) 450 BELGIË - BELGIQUE (1830- ) Leopold I (1831-1865)

Numismatica Antverpia - Veilinglijst nr december 2017

Numismatica Antverpia - Veilinglijst nr december 2017 Numismatica Antverpia Veilinglijst nr. 13 16 december 2017 Nr 1 Afrika Coincard Afrika 7 verschillende munten diverse 2 2 Albanië Zog I 1 franga ar 1935 KM 16 10 3 Albanië 1 lek 1939 en 1 lek 1957 KM 31

CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling - Online auction of the bankruptcy - Vente en ligne de la faillite. NUMIS bvba

CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling - Online auction of the bankruptcy - Vente en ligne de la faillite. NUMIS bvba CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling - Online auction of the bankruptcy - Vente en ligne de la faillite NUMIS bvba in opdracht van de curator/à la requête du curateur/ by order of the reciever

LIJST 26 - LISTE 26 JANUARI 2015 MUNTEN - MONNAIES

LIJST 26 - LISTE 26 JANUARI 2015 MUNTEN - MONNAIES LIJST 26 - LISTE 26 JANUARI 2015 MUNTEN - MONNAIES Gouden Munten - Monnaies en or BUITENLAND - PAYS ETRANGERS FRANKRIJK - FRANCE Ve République (1959- ) 1/ Au- 1/2 Franc 1972 - piefort - KM.P451 (KM.931)-

Bataafse Republiek (1795-1806)

KAVELLIJST Kringveiling Numismatische Kring Utrecht. 22 april 2015. Nr Omschrijving Cat. Kwal. Inzet Opbr. Bied 000 Antieke munten.

KAVELLIJST Kringveiling Numismatische Kring Utrecht. 22 april 2015. Nr Omschrijving Cat. Kwal. Inzet Opbr. Bied 000 Antieke munten. KAVELLIJST Kringveiling Numismatische Kring Utrecht. 22 april 2015 Biedingen beneden de inzetprijs kunnen niet worden geaccepteerd. Zowel de koper als de verkoper betalen op de aan- en verkoopprijs een

Bankbiljetten in albums

Bankbiljetten in albums 7496 7513 Nederland 7494 Album met mooie collectie papiergeld Nederland waarbij 10, 25, 100 Gulden 1921, 10 Gulden 1945 I, 20 Gulden Stuurman, etc. 1300 7495 Leuke verzameling bankbiljetten NL 1 t/m 100

JAAROVERZICHT 2010 gedetailleerd per Categorie, Regio en Land Bron: CBS

JAAROVERZICHT 2010 gedetailleerd per Categorie, Regio en Land Bron: CBS Hout en Plaatmateriaal JAAROVERZICHT gedetailleerd per Categorie, Regio en Land Bron: CBS 1 van 20 08/15/2011 Hout Nederland - Index en Samenvatting Per Categorie (genummerd) zijn de gegevens uitgesplitst

CIJFERS BELGIË OVERNIGHT STAYS

Tariefplan: Kruidvat Helder * Nationaal

Tariefplan: Kruidvat Helder * Nationaal Tariefplan: Kruidvat Helder * Je kan je niet meer aanmelden voor dit tariefplan. * Het tariefplan: 'Kruidvat Helder' maakt gebruik van vier verschillende bundels. Namelijk: de 'Kruidvat Helder 200 Bundel',

Opmerking bij alle grafieken die volgen. In de statistieken zijn alleen de gegevens opgenomen van iedereen die zich heeft aangemeld. Statistieken 2014 98 ste Vierdaagse De limiet voor het aantal inschrijvingen is in 2014 gesteld op 46.000. In totaal zijn 7.844 personen uitgeloot voor de Vierdaagse. Barometer 2014 alle lopers % uitval

EURO JAARSETS 2015 MONACO

JAAROVERZICHT 2010 gedetailleerd per Categorie, Regio en Land Bron: CBS Hout en Plaatmateriaal JAAROVERZICHT gedetailleerd per Categorie, Regio en Land Bron: CBS 1 van 22 08/15/2011 Hout Nederland - Index en Samenvatting Per Categorie (genummerd) zijn de gegevens uitgesplitst

toerisme in cijfers tourism in figures aantal overnachtingen naar logiesvorm 2011 number of overnight stays by type of accommodation 2011

toerisme in cijfers tourism in figures aantal overnachtingen naar logiesvorm 2011 number of overnight stays by type of accommodation 2011 in cijfers tourism in figures 2011 XL 01 aantal overnachtingen naar logiesvorm 2011 number of overnight stays by type of accommodation 2011 Kennisbeheer Juni 2012 2 AANTAL OVERNACHTINGEN NAAR LOGIESVORM,

De munten van de Franse Revolutie door José De Strycker

De munten van de Franse Revolutie door José De Strycker De munten van de Franse Revolutie door José De Strycker De Franse Revolutie is niet enkel voor Frankrijk, maar ook voor een groot deel van Europa van grote betekenis geweest. Het politieke klimaat leek

Nederland 0,10 0,10. Internationaal 0,10 0,10. Alarmnummer 112 Gratis Gratis

muntgewicht.nl G., T. muntgewichten

muntgewicht.nl G., T. muntgewichten Vestigingsplaats Antwerpen Periode en Eeuw 15 16 17 18 19 Aantal varianten 21 1 Angel - (1464-1582) - goud - 5,18 g g Nummer 3698 1 Angel - (1464-1582) - goud - 5,18 g 4,65 g Nummer 4257 1 Bourgondische

Diestse Studiekring voor numismatiek vzw Postbus Diest

Diestse Studiekring voor numismatiek vzw Postbus Diest Diestse Studiekring voor numismatiek vzw Postbus 33 3290 Diest Veiling 46 02-mei-15 lotnr. omschrijving startprijs behaalde prijs bieder 1 Perzie, Rijk van het Achaemeniden, AR siglos koning met speer

Tariefplan: Kruidvat Mobiel voor 1 juli Nationaal

Tariefplan: Kruidvat Mobiel voor 1 juli Nationaal Tariefplan: Kruidvat Mobiel voor 1 juli 2013 Je kan gratis naar dit tariefplan overstappen. Nationaal Bellen in Nederland Prijs in Euro Duur * Vaste net Kruidvat Mobiel 0,05 Per minuut mobiel van andere

Hotels en gelijkgestelde inrichtingen

Hotels en gelijkgestelde inrichtingen Hotels en gelijkgestelde inrichtingen Hotels en gelijkgestelde inrichtingen HET AANBOD IN 2006 Aantal inrichtingen Gemiddelde grootte Dagcapaciteit Bezettingsgraden 2006 1.900 64 121.662 34,8% Januari

www.egmp.be DE MUNTKLAPPER EUROPEES GENOOTSCHAP VOOR MUNT- EN PENNINGKUNDE vzw Koninklijke Vereniging

www.egmp.be DE MUNTKLAPPER EUROPEES GENOOTSCHAP VOOR MUNT- EN PENNINGKUNDE vzw Koninklijke Vereniging www.egmp.be DE MUNTKLAPPER EUROPEES GENOOTSCHAP VOOR MUNT- EN PENNINGKUNDE vzw Koninklijke Vereniging Driemaandelijks tijdschrift - 82 - april-mei-juni 2014 De muntslag van Filips V: een aangepast overzicht

EN TOCH NOG Marcel Nuijttens

EN TOCH NOG Marcel Nuijttens 23 EN TOCH NOG 1790 Marcel Nuijttens Meerdere verzamelaars zullen het met mij eens zijn, wanneer ik beweer dat de muntenreeks, geslagen tijdens de Brabantse Omwenteling van 1790, tot de mooiste behoort

Hierbij gaat voor de delegaties Commissiedocument COM(2001) 600 def.

Hierbij gaat voor de delegaties Commissiedocument COM(2001) 600 def. RAAD VAN DE EUROPESE UNIE Brussel, 25 oktober 2001 (29.10) (OR. fr) 13238/01 UEM 77 ECOFIN 291 PI 57 INGEKOMEN DOCUMENT van: de heer Bernhard ZEPTER, adjunct-secretaris-generaal van de Europese Commissie

Vluchtoord Uden tijdens WO I - Bevolkingsstatistieken

Vluchtoord Uden tijdens WO I - Bevolkingsstatistieken - 0 - De basis/bron van deze gegevens is een MS Office-Excelsheet dat destijds is samengesteld door het Streekarchief Brabant Noordoost te Veghel. Dit Excelsheet is door ondergetekende op een aantal punten

Statistieken 2015 99 ste Vierdaagse

nr. 571 van LYDIA PEETERS datum: 18 april 2017 aan JOKE SCHAUVLIEGE Appel- en perenteelt - Interventievergoedingen

nr. 571 van LYDIA PEETERS datum: 18 april 2017 aan JOKE SCHAUVLIEGE Appel- en perenteelt - Interventievergoedingen SCHRIFTELIJKE VRAAG nr. 571 van LYDIA PEETERS datum: 18 april 2017 aan JOKE SCHAUVLIEGE VLAAMS MINISTER VAN OMGEVING, NATUUR EN LANDBOUW Appel- en perenteelt - Interventievergoedingen Ten gevolge van de

toerisme in cijfers tourism in figures 2010

toerisme in cijfers tourism in figures 2010 in cijfers tourism in figures 2010 XL 02 evolutie overnachtingen naar logiesvorm 2006-2010 trend in the number of overnight stays by type of accommodation 2006-2010 planning & onderzoek Juni 2011 (coverfoto:

Onderzoek gunstige prijsligging.

Onderzoek gunstige prijsligging. Onderzoek gunstige prijsligging. BMW 3 Serie Model 320D. 22 Eu-Lidstaten. Jordy Reijers Marketing/Onderzoek P van. Prijs 1 Inhoud Opgave Onderzoek informatie over Eu landen Welke landen hanteren de euro?

Ik ben de Euro! Euro is net Ali B. Een jongen van de straat. De EURO 5 6 GROEP. Dit verhaal is onderdeel van de Europese Verhalenkoffer.

Ik ben de Euro! Euro is net Ali B. Een jongen van de straat. De EURO 5 6 GROEP. Dit verhaal is onderdeel van de Europese Verhalenkoffer. De EURO Ik ben de Euro! Euro is net Ali B. Een jongen van de straat. Aangeboden door Dit verhaal is onderdeel van de Europese Verhalenkoffer. www.eu.nl -> onderwijs Europese Unie Mazzel! Ouwe! Hoe is-tie

COMMISSIE VAN DE EUROPESE GEMEENSCHAPPEN. Voorstel voor een VERORDENING VAN DE RAAD

COMMISSIE VAN DE EUROPESE GEMEENSCHAPPEN. Voorstel voor een VERORDENING VAN DE RAAD COMMISSIE VAN DE EUROPESE GEMEENSCHAPPEN Brussel, 22.1.2004 COM(2004) 32 definitief 2004/0009 (CNS) Voorstel voor een VERORDENING VAN DE RAAD over de omrekeningskoersen tussen de euro en de munteenheden

UNIVERSITEITSBIBLIOTHEEK NIJMEGEN HUMANIORA BIBLIOTHEEK COLLECTIE H.IN.N. Nieuwe Geschiedenis - vóór 1870

UNIVERSITEITSBIBLIOTHEEK NIJMEGEN HUMANIORA BIBLIOTHEEK COLLECTIE H.IN.N. Nieuwe Geschiedenis - vóór 1870 UNIVERSITEITSBIBLIOTHEEK NIJMEGEN HUMANIORA BIBLIOTHEEK COLLECTIE H.IN.N Nieuwe Geschiedenis - vóór 1870 December 2009 Enige notities bij het "Overzicht van de Rubrieksindeling van de Bibliotheek van de

Thema 2 Om ons heen. Samenvatting. Meander Samenvatting groep 7. Landschappen. Klimaten. Samenwerking. de regering. Onder de loep.

Thema 2 Om ons heen. Samenvatting. Meander Samenvatting groep 7. Landschappen. Klimaten. Samenwerking. de regering. Onder de loep. Meander Samenvatting groep 7 Thema 2 Om ons heen Samenvatting Landschappen Landschappen in Europa zijn heel verschillend. Nederland is een heel vlak land. Frankrijk is een land met heuvels en bergen. Zweden

LAND WERELDDEEL VIDEOREPORTAGES VLAANDEREN VAKANTIELAND

LAND WERELDDEEL VIDEOREPORTAGES VLAANDEREN VAKANTIELAND LAND WERELDDEEL VIDEOREPORTAGES VLAANDEREN VAKANTIELAND Algerije http://www.een.be/programmas/vlaanderen-vakantieland/nic-de-oases-van-de-sahara http://www.een.be/programmas/vlaanderen-vakantieland/nic-tussen-de-kamelen-algerije

Collectieve toeristische logiesverstrekkende bedrijven BELGIË 2011 Kerncijfers

Collectieve toeristische logiesverstrekkende bedrijven BELGIË 2011 Kerncijfers BELGIË 211 Kerncijfers 211 Hotel van de 211 Aankomsten - + Aandeel in de () BELGIË 1. 13 618 136 31 379 844 1 81 818 3.6 2.3 57.3 53.3 25.2 17 965 749 16 723 867 7 892 47 1. Toeristische gebieden Kuststreek.16

CATALOGUS VAN HET MONETAIR WERK

CATALOGUS VAN HET MONETAIR WERK 172 CATALOGUS VAN HET MONETAIR WERK U. Hautekeete Traditioneel klasseren verzamelaars hun collectie per land, per koning, per atelier, per jaartal of per nominale waarde. Dat catalogi op die manier klasseren

Feiten & Cijfers bij de 96 ste Vierdaagse

Feiten & Cijfers bij de 96 ste Vierdaagse Stichting Internationale Vierdaagse Afstandsmarsen Nijmegen Persbericht 2012.024 Nijmegen, 05 juli 2012 Feiten & Cijfers bij de 96 ste Vierdaagse stand per 5 juli 2012. 1. Barometergegevens 2011 2012 Aantal

DE ACADEMIA BELGICA 1939-2009 1

DE ACADEMIA BELGICA 1939-2009 1 171 DE ACADEMIA BELGICA 1939-2009 1 Luc Vandamme In 1939 stichtte de Belgische Staat de Academia Belgica. Aanleiding was het huwelijk van prinses Marie-José met de Italiaanse kroonprins Umberto. Medaille

Statistieken 2013 97 ste Vierdaagse

Statistieken 2013 97 ste Vierdaagse Statistieken 2013 97 ste Vierdaagse De limiet voor het aantal inschrijvingen is in 2013 gesteld op 46.000. In totaal zijn 4.314 personen uitgeloot voor de Vierdaagse. Barometer 2013 alle lopers % uitval

Allochtonen in Nijmegen Gezondheid en zorggebruik

Allochtonen in Nijmegen Gezondheid en zorggebruik Allochtonen in Nijmegen Gezondheid en zorggebruik ITS, Radboud Universiteit Nijmegen Roelof Schellingerhout 024 3653500 r.schellingerhout@its.ru.nl 5 februari 2013 Allochtonen in Nijmegen Gezondheid en

Tarieven Internationale registratie (Benelux basis) 2016

Tarieven Internationale registratie (Benelux basis) 2016 Tarieven Internationale registratie (Benelux basis) 2016 Nieuwe aanvrage tot registratie officiële taksen in totale kosten in * basisbedrag t/m 3 klassen 755 1055 toeslag merk in kleur 250 275 Vernieuwing

toerisme in cijfers tourism in figures 2011 08 aantal aankomsten naar logiesvorm 2011 number of arrivals by type of accommodation 2011

toerisme in cijfers tourism in figures 2011 08 aantal aankomsten naar logiesvorm 2011 number of arrivals by type of accommodation 2011 in cijfers tourism in figures 2011 XL 08 aantal aankomsten naar logiesvorm 2011 number of arrivals by type of accommodation 2011 Kennisbeheer Juni 2012 2 AANTAL AANKOMSTEN NAAR LOGIESVORM, 2011 Tabel P.

Archief Jan de Boo

Archief Jan de Boo Archief Jan de Boo 1975-2012 Internationaal Instituut voor Sociale Geschiedenis Cruquiusweg 31 1019 AT Amsterdam Nederland hdl:10622/arch03473 IISG Amsterdam 2015 Inhoudsopgave Archief Jan de Boo...3 Archiefvorming...3

Binnen EU bellen, sms en en surfen aan nationaal tarief

Binnen EU bellen, sms en en surfen aan nationaal tarief Binnen EU bellen, sms en en surfen aan nationaal tarief Naar aanleiding van een Europese maatregel, worden ook bij Orange vanaf 11 juni 2017 de kosten voor mobiele roaming in de EU afgeschaft. Dit betekent

Toerisme in cijfers Tourism in figures 2013. 03 aantal overnachtingen naar verblijfsmotief 2013 number of overnight stays by motive of stay 2013

Toerisme in cijfers Tourism in figures 2013. 03 aantal overnachtingen naar verblijfsmotief 2013 number of overnight stays by motive of stay 2013 Toerisme in cijfers Tourism in figures 2013 XL 03 aantal overnachtingen naar verblijfsmotief 2013 number of overnight stays by motive of stay 2013 Ju i 2014 2 AANTAL OVERNACHTINGEN NAAR VERBLIJFSMOTIEF,

muntgewicht.nl onbekend Antwerpen (002) muntgewichten

muntgewicht.nl onbekend Antwerpen (002) muntgewichten Vestiinsplaats Antwerpen Periode en Eeuw 15 16 17 18 19 Aantal varianten 28 1/2 Anel - (1470-1582) - oud - 2,59 2,5 Nummer 1768 1/2 Anel - (1470-1582) - oud - 2,59 2,55 Nummer 2814 Beiers-ulden - (1421-1425)

Solcon Mobiel tarieven per 1 juni 2016

Solcon Mobiel tarieven per 1 juni 2016 Solcon Mobiel tarieven per 1 juni 2016 Solcon biedt Internetten, Bellen en SMS- en exclusief voor klanten. Met Solcon Mobiel betaalt u alleen naar uw werkelijk verbruik. Bovendien heeft u uw mobiele kosten

RAAD VAN DE EUROPESE UNIE. Brussel, 25 september 2006 (27.09) (OR. fr) 13098/06 ADD 1 ELARG 113 ACCTR 17

RAAD VAN DE EUROPESE UNIE. Brussel, 25 september 2006 (27.09) (OR. fr) 13098/06 ADD 1 ELARG 113 ACCTR 17 RAAD VAN DE EUROPESE UNIE Brussel, 25 september 2006 (27.09) (OR. fr) 13098/06 ADD 1 ELARG 113 ACCTR 17 INGEKOMEN DOCUMENT van: de heer Jordi AYET PUIGARNAU, directeur, namens de secretarisgeneraal van

Toerisme in cijfers Tourism in figures XL

Europese feestdagen 2017

Europese feestdagen 2017 Januari - Februari - Maart Bestemming Januari Februari Maart Nederland (NL) 01-01 Bestemming Januari Februari Maart België (BE) 01-01 Bosnie en Herzegovina (BA) 01-03 Bulgarije (BG) 01-01 03-03 Denemarken

EUROPESE UNIE HET EUROPEES PARLEMENT PE-CONS 3659/1/01 REV 1

EUROPESE UNIE HET EUROPEES PARLEMENT PE-CONS 3659/1/01 REV 1 EUROPESE UNIE HET EUROPEES PARLEMENT DE RAAD Brussel, 27 mei 2002 2001/0138 (COD) LEX 311 PE-CONS 3659/1/01 REV 1 TRANS 181 PECOS 199 CODEC 1126 VERORDENING (EG) Nr. /2002 VAN HET EUROPEES PARLEMENT EN

Ik ben de Euro! Euro is net Ali B. Een jongen van de straat. De EURO 7 8 GROEP. Dit verhaal is onderdeel van de Europese Verhalenkoffer.

Ik ben de Euro! Euro is net Ali B. Een jongen van de straat. De EURO 7 8 GROEP. Dit verhaal is onderdeel van de Europese Verhalenkoffer. De EURO Ik ben de Euro! Euro is net Ali B. Een jongen van de straat. Aangeboden door Dit verhaal is onderdeel van de Europese Verhalenkoffer. www.eu.nl -> onderwijs Europese Unie Mazzel! Ouwe! Hoe is-tie

Catalogus van Noord-Nederlandse Blokbeeldenaars

Catalogus van Noord-Nederlandse Blokbeeldenaars CATALOGUS VAN BLOKBEELDENAARS De hier volgende Catalogus is afkomstig uit een artikel door A. Pol Noord- Nederlandse muntgewichten in het Jaarboek voor munt- en penningkunde nr76 (1989) Kop naar rechts

EEN DEPOT MET ZILVEREN MUNTEN UIT DE VROEGE 20 ste EEUW IN HUISE-LOZER (KRUISHOUTEM, O.-Vl.)

EEN DEPOT MET ZILVEREN MUNTEN UIT DE VROEGE 20 ste EEUW IN HUISE-LOZER (KRUISHOUTEM, O.-Vl.) 15 EEN DEPOT MET ZILVEREN MUNTEN UIT DE VROEGE 20 ste EEUW IN HUISE-LOZER (KRUISHOUTEM, O.-Vl.) Luk Beeckmans 1. INLEIDING Onlangs kregen we via Kurt Braeckman, conservator aan het Provinciaal Archeologisch

Instituut voor de nationale rekeningen. Statistiek buitenlandse handel. Kwartaalbericht 2013-I

Instituut voor de nationale rekeningen. Statistiek buitenlandse handel. Kwartaalbericht 2013-I nstituut voor de nationale rekeningen Statistiek buitenlandse handel Kwartaalbericht 2013- nstituut voor de nationale rekeningen Nationale Bank van België, Brussel Alle rechten voorbehouden. De volledige

Instituut voor de nationale rekeningen. Statistiek buitenlandse handel. Kwartaalbericht 2014-II

Instituut voor de nationale rekeningen. Statistiek buitenlandse handel. Kwartaalbericht 2014-II nstituut voor de nationale rekeningen Statistiek buitenlandse handel Kwartaalbericht 2014- nstituut voor de nationale rekeningen Nationale Bank van België, Brussel Alle rechten voorbehouden. De volledige

Postzegels - Losse nummers buitenland

Postzegels - Losse nummers buitenland 902 905 906 907 908 Argentinië 900 428-431 - ongebruikte serie, catw. 72 15 Australië 901 Victoria 262 (SG) - gebruikte 1 Pound, tanding 12, catw. 85 15 902 Victoria 344 (SG) - ongebruikte Halfcrown, tanding

nr. 726 van ORTWIN DEPOORTERE datum: 27 juni 2017 aan JO VANDEURZEN Kinderbijslag - Kinderen in het buitenland

nr. 726 van ORTWIN DEPOORTERE datum: 27 juni 2017 aan JO VANDEURZEN Kinderbijslag - Kinderen in het buitenland SCHRIFTELIJKE VRAAG nr. 726 van ORTWIN DEPOORTERE datum: 27 juni 2017 aan JO VANDEURZEN VLAAMS MINISTER VAN WELZIJN, VOLKSGEZONDHEID EN GEZIN Kinderbijslag - Kinderen in het buitenland Kinderen moeten

Bij de tijd Groep 6 thema 3, les 1 De Opstand Werkblad 1. dit is Klaas. Klaas is veer-tien jaar. hij loopt al heel lang.

Bij de tijd Groep 6 thema 3, les 1 De Opstand Werkblad 1. dit is Klaas. Klaas is veer-tien jaar. hij loopt al heel lang. Bij de tijd Groep 6 thema 3, les 1 De Opstand Werkblad 1 Rouwdouwen Kleur de woorden: sol-daat = geel vecht = rood vrij-heid = groen held = blauw dit is Klaas Klaas is veer-tien jaar hij loopt al heel

Handelsstromen Rozenstruiken 2009 / 14. Zoetermeer, Maart 2009 Peter van der Salm Productschap Tuinbouw, Afdeling Markt en Innovatie

Handelsstromen Rozenstruiken 2009 / 14. Zoetermeer, Maart 2009 Peter van der Salm Productschap Tuinbouw, Afdeling Markt en Innovatie Handelsstromen Rozenstruiken 2009 / 14 Zoetermeer, Maart 2009 Peter van der Salm Productschap Tuinbouw, Afdeling Markt en Innovatie Alle rechten voorbehouden. Niets uit deze uitgave mag worden vermenigvuldigd

TRACTATENBLAD VAN HET

TRACTATENBLAD VAN HET 66 (1991) Nr. 6 TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN JAARGANG 2014 Nr. 39 A. TITEL Overeenkomst betreffende samenwerking en een douane-unie tussen de Europese Gemeenschap en haar lidstaten,

Deel 3. Wat doet de Europese Unie? 75

Deel 3. Wat doet de Europese Unie? 75 DEEL 3.4 DE EURO Deel 3. Wat doet de Europese Unie? 75 3.4. DE EURO DOEL - De leerlingen/cursisten ontdekken de voordelen van het gebruik van de eenheidsmunt: wisselen van geld is niet meer nodig, je spaart

1. 31958 Q 1101: EAEC Raad: De Statuten van het Voorzieningsagentschap van Euratom (PB 27 van 6.12.1958, blz. 534), gewijzigd bij:

1. 31958 Q 1101: EAEC Raad: De Statuten van het Voorzieningsagentschap van Euratom (PB 27 van 6.12.1958, blz. 534), gewijzigd bij: 9. ENERGIE 1. 31958 Q 1101: EAEC Raad: De Statuten van het Voorzieningsagentschap van Euratom (PB 27 van 6.12.1958, blz. 534), gewijzigd bij: 31973 D 0045: Besluit 73/45/Euratom van de Raad van 8 maart

de heer Jordi AYET PUIGARNAU, directeur, namens de secretarisgeneraal van de Europese Commissie

de heer Jordi AYET PUIGARNAU, directeur, namens de secretarisgeneraal van de Europese Commissie Raad van de Europese Unie Brussel, 23 mei 2017 (OR. en) 9601/17 ADD 4 JAI 537 ASIM 57 CO EUR-PREP 27 BEGELEIDENDE NOTA van: ingekomen: 17 mei 2017 aan: de heer Jordi AYET PUIGARNAU, directeur, namens de

Bataafse Republiek ( ) Vrijdag 23 mei 2014 Bataafse Republiek (1795-1806) Bataafse Republiek (1795-1806) Gelderland 1701 1702 1700 3 Gulden 1795 (Sch. 77 / Delm. 1145/R1) - ZF/PR met gietgalletjes / zeldzaam 100 1701 3 Gulden

Munten buitenland in albums

Munten buitenland in albums Argentinië 3300 Jaartalcollectie Australië 1 cent t/m 2 dollar 20 Australië 3301 Album met collectie munten van Australië 20 3302 Collectie munten Australië in net Importa-album 15 België 3303 Album boordevol

De gouden munten onder Leopold II

De gouden munten onder Leopold II De gouden munten onder Leopold II Peter Degroote Introductie De zogenaamde gouden Louis is zowat het meest bekende Belgische gouden muntstuk. De gouden Louis is het oude 20 Frank stuk dat werd aangemunt

IChO26 landenklassement Oslo Noorwegen 1994

IChO26 landenklassement Oslo Noorwegen 1994 IChO26 landenklassement Oslo Noorwegen 1994 1 P.R. of China 317,601 2 United Kingdom 313,998 3 U.S. of America 303,541 4 Austria 300,036 5 Singapore 299,143 6 Korea 294,383 7 Chinese Taipei 292,39 8 Czech

Collectieve toeristische logiesverstrekkende bedrijven BELGIË 2012 Kerncijfers

Collectieve toeristische logiesverstrekkende bedrijven BELGIË 2012 Kerncijfers BELGIË 212 Kerncijfers 212 Hotel - + van de 212 Aankomsten % Aandeel in de (%) BELGIË 1, 13.857.262 31.423.463 43.619,1% 2,27 56,8% 53,% 26,7% 17.838.4 16.644.416 8.376.6 1. Toeristische gebieden Kuststreek,15

Vu l avis de l Inspecteur des Finances, donné le 4 juin 2014;

Vu l avis de l Inspecteur des Finances, donné le 4 juin 2014; FEDERALE OVERHEIDSDIENST VOLKSGEZONDHEID, VEILIGHEID VAN DE VOEDSELKETEN EN LEEFMILIEU [C 2014/24300] 9 JULI 2014. Ministerieel besluit tot wijziging van het ministerieel besluit van 8 mei 2006 houdende

Naam: Vakantie. Vraag 1. Ben je weleens op vakantie geweest? Waarheen? Werkblad vakantie - Aardrijkskunde groep 5 - Niveau blauw.

Naam: Vakantie. Vraag 1. Ben je weleens op vakantie geweest? Waarheen? Werkblad vakantie - Aardrijkskunde groep 5 - Niveau blauw. Naam: Vakantie _ Een groot aantal Nederlanders gaat ieder jaar één keer op vakantie. Vaak gaat de reis naar het buitenland, bijvoorbeeld naar Duitsland, Frankrijk, Spanje, of nog verder. Maar Nederlanders

HERKOMST EN BESTEMMING GOEDEREN VIA ROTTERDAM

HERKOMST EN BESTEMMING GOEDEREN VIA ROTTERDAM Landen van Herkomst Agribulk Breakbulk Containers Ertsen Kolen LNG Minerale olie Overig droog Overig nat Ruwe olie TOTAAL Algerije 518 562 1.814 2.894 Angola 25 64 2.061 2.150 Argentinië 1.627 142 447

Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van onderhandelingen (art. 26 OESO)

Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van onderhandelingen (art. 26 OESO) Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van (art. 26 OESO) 10/11/2009 I. Nieuwe overeenkomsten die een bepaling bevatten die voorziet in de uitwisseling van bankinlichtingen Land Botswana 03/07/09 Herziene

Diestse Studiekring voor numismatiek vzw Postbus Diest Diestse Studiekring voor numismatiek vzw Postbus 33 3290 Diest Veiling 45 07-mrt-15 lotnr. omschrijving startprijs behaalde prijs bieder 1 Romeinse Rijk, Anonieme Æ Uncia. Rome, 217-215 18,00 19,00 11

West-Nederlotharingen / uitgiften op naam v/d Vorsten v/h Heilig Roomse Rijk

West-Nederlotharingen / uitgiften op naam v/d Vorsten v/h Heilig Roomse Rijk Vrijdag 16 november 2012 Hertogdom Brabant 400 West-Nederlotharingen / uitgiften op naam v/d Vorsten v/h Heilig Roomse Rijk Onbekende heerser (1167-1191) 400 Denarius of Penning z.j. Maastricht na Frederik