Numismatica Antverpia - Veilinglijst nr december 2016
- Johan Hendrickx
1 Nr Land/ Omschrijving Kwaliteit Lege- Start- Nr. of naam Eindprijs Streek ring prijs Bieder Drachme Alexander de Grote ( vc) 4.1 gram 1 Grieken ZG Ag vz Alexander - kz zittende zeus met arend en staf 2 Romeinen Denarius Domitianus Caesar kz Pegasus 3 China Lot van 3 munten waaronder 1 van Kwantung 1890 ZF+ Cu-Zn China Ten cash PR Cu Cyprus Duits OostAfrika 7 Egypte Lot van 7 munten 5 x Georges VI x x Elisabeth II - 2x 1955 Deutsch Oostafrikanische Gesellschaft 1 pesa 1890 Jaeger pond Aswan Dam g. 720/ KM # 415 ZF Divers 2 ZF++ Cu 6 UNC Ag 12 8 Europa 10 euro proef UNC Great Britain Georges II - 1/2 farthing ,87 g. ZF Cu Great Britain Ag 5 12 Britania - 2 lepta 1819 KM # 31 - hoge quotering Ionische eilanden ZF Cu 7 Britisch East & Lot van 10 munten waarvan vele in uitzonderlijke 13 West Afrika staat van bewaring - diverse jaartallen ZF en SPL (FDC-) Divers Falkland Islands - Lot van 7 verschillende munten - Mauritius - India diverse jaartallen Fiji eilanden Lot van 6 verschillende munten - diverse jaartallen Great Britain Token half penny 1813 Waltham stow (Londen) - Withers 610 SPL/FDC Frankrijk Rekenpenning rond 1500 F ZF en SPL (FDC-) Divers 2 Lot van 3 Crowns ZF Cu-Ni 5 holder - oplage 4000 exemplaren - KM: Y # Luxemburg Joseph II ( ) - Demi Liard Probst L257-3 ZF Cu 5 24 Nederland Utrecht 1 gulden 1765 ZF Ag Nederland Holland 10 stuivers 1749 ZF- Ag Nederland Holland 10 stuivers 1751 ZF- Ag Nouvelles Hybriden 100 francs Republique Française 25 g. PR Ag 12 ZF- Divers 2 Cu 5 Cu Griekenland George 50 lepta 1874 ZF- Ag 8 18 Guinee Republique 19 Guinee Republique Serie Sekou Toré franc - 5 francs - 10 francs en 25 francs Serie Sekou Toré francs francs - 2 munten die niet in circulatie gebracht PR Ni 5 PR/FDC Ni Italië 20 centesimi 1863 M ZF/F Ag Japan Liechtenstein 100 mon francs Franz Jozef & Gina 1952 in PCGS ZF Cu 5 MS63 (FDC) Au Goud Oostenrijk Lot 2 X 20 kreuzer 1811 A en 1831 ZF- Ag 8 29 Catalonië 5 pessetes - Union de Cooperadores de Sant Hipòlit de Voltregà Pagina 1 van 3 ZF+ Wit metaal 1
2 Nr Land/ Omschrijving Kwaliteit Lege- Start Eindprijs Streek ring prijs 30 Spanje Isabella 40 cent de escudo 1866 ZF+ Ag USA Lot 2 x dime 1916 en 1942 F+ Ag 8 32 USA Half dollar 1963 KM # 199 PR Ag 6 33 USA 1 dollar 1884 mintmark O ZF+ Ag USA Zuidelijke Nederlanden Brussel Antwerpen 1 dollar ounce UNC Venuspenning kz Bourgondisch schild Ø 31,28 mm - 4,46 g. Philip II Rekenpenning Muntslag Dugniolle 4076 Beleg van cent Napoleon JLGN 11,69 g van Uden 7b3 - Colaert 23 - Gadoury 129d ZF/ZF+ F/ZF Ag 18 Cu 25 Cu 10 ZF Cu België 1 centiem Leopold I FDC Cu 40 België 1 centiem Leopold I F Cu 10 België 5 centiemen Leopold I F+ Cu 10 België 5 centiemen Leopold I ZF- Cu 20 België 5 centiemen Leopold I ZF Cu 7 43 België 10 centiemen Leopold I F+ Cu België 1/2 franc Leopold I gelauwerd Goed Ag 2 België 5 francs Leopold I gelauwerd ZF-/F Ag 20 België 5 francs Leopold I gelauwerd ZF- Ag 20 België 5 francs Leopold I ongelauwerd F Ag België 49 België 50 België 51 België 5 francs Leopold I ongelauwerd ZONDER punt 5 francs Leopold I ongelauwerd MET punt 5 francs Leopold I ongelauwerd ZONDER punt 5 francs Leopold I ongelauwerd MET punt F Ag 15 ZF Ag België 5 francs Leopold I België Leopold II 2 centiemen beter jaartal ZF+/ZF Cu 8 54 België Leopold II lot 5 x 5 centiemen leeuw 1895 vl fr+vl fr+vl ZF+/PR Ni België Leopold II lot 4 x 1 fr 1904 fr+vl fr+vl Te bezichtigen Ag 8 56 België Leopold II lot 4 x 2 fr 1904 fr+vl fr+vl Te bezichtigen Ag België 5 francs Leopold II ZF Ag 110 Pagina 2 van 3
3 Nr Land/ Omschrijving Kwaliteit Lege- Start Eindprijs Streek ring prijs 58 België Albert I lot van 5 x 50 centiemen Te bezichtigen Ag 8 59 België 60 België Albert I volledige serie 1 fr stuks Albert I lot van 2 fr fr+vl vl - 3 stuks Te bezichtigen Ag 20 Te bezichtigen Ni 8 61 België Albert I - 2 fr overslag op 1920 ZF- Ni België Albert I lot van 1 belga stuks F tot PR Ni België Albert I - 20 fr vl positie A ZF Ag België Albert I - 20 fr vl positie A SPL/FDC Ag 6 65 België Rubenspenning in etui FDC Ag Luik Medaille ' La Vaillante' kz 'Mijnwerker' - Graveur Dolt Leden Ø 29 mm Spintriae of bordeelpenningen Nuyttens-Schutyser 1993 Lot : 2 boeken Muntboek van de steden zeven verenigde republieken + Groningen & Friesland Krause & Mishler: World coins luxe uitgave 1991 twee boeken in harde kaft Jewish coins of the second temple period 1967 Meshorer PR Cu 5 Goed - 5 Goed - 6 Kaft lichte gebruiksporen Stempel van onze BIB De Romeinse munt 1920 Jozef Ratinckx Goed Lot 5 boeken: notgeld Duitsland, US coins 1968, monnaies&essais Lux, modern European coins Repertoire de la numismatique Française contemporaine Das grosze Buch der Munzen und Medaillen Auteurs Clain Stefanelli, Gunther Schon Revue Belge de numismatique et de sigillographie 1955 Goed - monnaie & essai minder Goed - 5 Goed - 5 Goed - omslag gelost Pagina 3 van 3
4 Foto s veiling 17 december 2016 Lot nr. 22 Lot nr. 24 Lot nr. 25 Lot nr. 26
5 Foto s veiling 17 december 2016 Lot nr. 35 Lot nr. 36 Lot nr. 37 Lot nr. 57
Numismatica Antverpia - Veilinglijst nr december 2018
Numismatica Antverpia - Veilinglijst nr. 23-15 december 2018 Nr Land Streek Omschrijving Kwaliteit Legering Startprijs Nr. of naam bieder Eindprijs 1 Argentinië 1 centavo 1890 - KM 32 Z Sn 2 Australië
Nadere informatieNumismatica Antverpia - Veilinglijst nr februari 2019
Nadere informatieNumismatica Antverpia - Veilinglijst nr oktober 2018
. of naam 1 Grieken Cales (Campania) - ca. 260 v.c. - Sear 130 F 5 2 Grieken Marathos (Phoenicia) - ca. 112 v.c. - Sear 6042 15 3 Rome Hadrianus - 117-138 n.c. - Sestertius - RIC 970 F 10 4 Rome Marcus
Nadere informatieNumismatica Antverpia - Veilinglijst nr november 2017
1 Antieken - Palestina Joods Alexander Jannaeus 103-76 v.c. Lepton het z.g. weduwengeld - beschrijving bijgevoegd ZG 1 2 Antiek Rome Probus 276-282 keerzijde Jupiter 9 3 Albanië 1 lek 1926 - KM 5 3 1 lev
Nadere informatieLeopold III : 5 centiem. Leopold III : 5 centiem (Duitse bezetting) Geen afbeelding
Leopold III : 5 centiem (Jespers) BELGIQUE-BELGIE. Wapenschilden van de steden Luik, Gent en Aarlen. Waarde. BELGIE-BELGIQUE. Wapenschilden van de steden Luik, Gent en Aarlen. Waarde. Diameter: 19 mm Metaal:
Nadere informatieMunten - Schriftelijk
Nadere informatieFLEUR DE COIN LIJST 23 - LISTE 23 - JUNI 2014 MUNTEN (nr.172-315) Gouden Munten - Monnaies en or
BYZANTIJNSE RIJK (476-1453N.C.) - BYZANCE Leo I (457 474) / Thracische dynastie 172/ Au- Solidus 462-466 - Ric.605; Depeyrot 93/1-4,4gr. - ZFR (TTB) 450 BELGIË - BELGIQUE (1830- ) Leopold I (1831-1865)
Nadere informatieMuntencollectie werkgroep Oud Uitgeest
Nadere informatieNumismatica Antverpia - Veilinglijst nr december 2017
Numismatica Antverpia Veilinglijst nr. 13 16 december 2017 Nr 1 Afrika Coincard Afrika 7 verschillende munten diverse 2 2 Albanië Zog I 1 franga ar 1935 KM 16 10 3 Albanië 1 lek 1939 en 1 lek 1957 KM 31
Nadere informatieNR HET BELGISCHE MUNTHUIS MUNTCATALOGUS
NR. 1 2019 HET BELGISCHE MUNTHUIS HET BELGISCHE MUNTHUIS MUNTCATALOGUS 2 HET BELGISCHE MUNTHUIS MUNTCATALOGUS - NR. 1 2019 Uitgever Het Belgische Munthuis BVBA Adres: Bisschoppenhoflaan 384, bus 3, 2100
Nadere informatieNIEUWE PRODUCTEN MOOIE MUNTJES
Nadere informatieMuntencollectie Historische vereniging Oud Uitgeest
Nadere informatieNU BELEGGEN IN BELGISCHE MUNTEN?
Nadere informatieCATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling - Online auction of the bankruptcy - Vente en ligne de la faillite. NUMIS bvba
CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling - Online auction of the bankruptcy - Vente en ligne de la faillite NUMIS bvba in opdracht van de curator/à la requête du curateur/ by order of the reciever
Nadere informatieLIJST 26 - LISTE 26 JANUARI 2015 MUNTEN - MONNAIES
LIJST 26 - LISTE 26 JANUARI 2015 MUNTEN - MONNAIES Gouden Munten - Monnaies en or BUITENLAND - PAYS ETRANGERS FRANKRIJK - FRANCE Ve République (1959- ) 1/ Au- 1/2 Franc 1972 - piefort - KM.P451 (KM.931)-
Nadere informatieBataafse Republiek (1795-1806)
Nadere informatieKAVELLIJST Kringveiling Numismatische Kring Utrecht. 22 april 2015. Nr Omschrijving Cat. Kwal. Inzet Opbr. Bied 000 Antieke munten.
KAVELLIJST Kringveiling Numismatische Kring Utrecht. 22 april 2015 Biedingen beneden de inzetprijs kunnen niet worden geaccepteerd. Zowel de koper als de verkoper betalen op de aan- en verkoopprijs een
Nadere informatieBankbiljetten in albums
7496 7513 Nederland 7494 Album met mooie collectie papiergeld Nederland waarbij 10, 25, 100 Gulden 1921, 10 Gulden 1945 I, 20 Gulden Stuurman, etc. 1300 7495 Leuke verzameling bankbiljetten NL 1 t/m 100
Hout en Plaatmateriaal JAAROVERZICHT gedetailleerd per Categorie, Regio en Land Bron: CBS 1 van 20 08/15/2011 Hout Nederland - Index en Samenvatting Per Categorie (genummerd) zijn de gegevens uitgesplitst
Nadere informatieCIJFERS BELGIË OVERNIGHT STAYS
OVERNACHTINGEN 2015-2016 - 9 maanden VOORLOPIGE CIJFERS BELGIË OVERNIGHT STAYS 2015-2016 - 9 months PRELIMINARY FIGURES BELGIUM België 15 668 923 15 878 478 +209 555 +1,3% Belgium Nederland 4 071 014 3
Nadere informatieOpmerking bij alle grafieken die volgen. In de statistieken zijn alleen de gegevens opgenomen van iedereen die zich heeft aangemeld.
Statistieken 2014 98 ste Vierdaagse De limiet voor het aantal inschrijvingen is in 2014 gesteld op 46.000. In totaal zijn 7.844 personen uitgeloot voor de Vierdaagse. Barometer 2014 alle lopers % uitval
Nadere informatieTariefplan: Kruidvat Helder * Nationaal
Tariefplan: Kruidvat Helder * Je kan je niet meer aanmelden voor dit tariefplan. * Het tariefplan: 'Kruidvat Helder' maakt gebruik van vier verschillende bundels. Namelijk: de 'Kruidvat Helder 200 Bundel',
Nadere informatieToerisme in Cijfers Tourism in Figures. Aantal aankomsten per maand, 2016 Number of arrivals by month, 2016
2016 Toerisme in Cijfers Tourism in Figures XL Aantal aankomsten per maand, 2016 Number of arrivals by month, 2016 Juli 2017 AANTAL AANKOMSTEN PER MAAND, 2016 Tabel P. Table NUMBER OF ARRIVALS BY MONTH,
Nadere informatieCatalogus van de munten van de Oostenrijkse Nederlanden
Nadere informatieEURO JAARSETS 2015 MONACO
Nadere informatieBataafse Republiek ( )
Nadere informatietoerisme in cijfers tourism in figures aantal overnachtingen naar logiesvorm 2011 number of overnight stays by type of accommodation 2011
in cijfers tourism in figures 2011 XL 01 aantal overnachtingen naar logiesvorm 2011 number of overnight stays by type of accommodation 2011 Kennisbeheer Juni 2012 2 AANTAL OVERNACHTINGEN NAAR LOGIESVORM,
Nadere informatiemuntgewicht.nl G., T. muntgewichten
Vestigingsplaats Antwerpen Periode en Eeuw 15 16 17 18 19 Aantal varianten 21 1 Angel - (1464-1582) - goud - 5,18 g g Nummer 3698 1 Angel - (1464-1582) - goud - 5,18 g 4,65 g Nummer 4257 1 Bourgondische
Nadere informatieTariefplan: Kruidvat Mobiel voor 1 juli Nationaal
Tariefplan: Kruidvat Mobiel voor 1 juli 2013 Je kan niet meer naar dit tariefplan overstappen. Nationaal Bellen in Nederland Prijs in Euro Duur * Vaste net Kruidvat Mobiel 0,05 Per minuut mobiel van andere
Nadere informatieDe munten van de Franse Revolutie door José De Strycker
De munten van de Franse Revolutie door José De Strycker De Franse Revolutie is niet enkel voor Frankrijk, maar ook voor een groot deel van Europa van grote betekenis geweest. Het politieke klimaat leek
Tariefplan: Kruidvat Mobiel voor 1 juli 2013 Je kan gratis naar dit tariefplan overstappen. Nationaal Bellen in Nederland Prijs in Euro Duur * Vaste net Kruidvat Mobiel 0,05 Per minuut mobiel van andere
Nadere informatieHotels en gelijkgestelde inrichtingen
Hotels en gelijkgestelde inrichtingen Hotels en gelijkgestelde inrichtingen HET AANBOD IN 2006 Aantal inrichtingen Gemiddelde grootte Dagcapaciteit Bezettingsgraden 2006 1.900 64 121.662 34,8% Januari
Nadere informatieBankbiljetten Nederland
Nadere informatieDiestse Studiekring voor numismatiek vzw Postbus Diest
Diestse Studiekring voor numismatiek vzw Postbus 33 3290 Diest Veiling 46 02-mei-15 lotnr. omschrijving startprijs behaalde prijs bieder 1 Perzie, Rijk van het Achaemeniden, AR siglos koning met speer
Nadere informatiewww.egmp.be DE MUNTKLAPPER EUROPEES GENOOTSCHAP VOOR MUNT- EN PENNINGKUNDE vzw Koninklijke Vereniging
www.egmp.be DE MUNTKLAPPER EUROPEES GENOOTSCHAP VOOR MUNT- EN PENNINGKUNDE vzw Koninklijke Vereniging Driemaandelijks tijdschrift - 82 - april-mei-juni 2014 De muntslag van Filips V: een aangepast overzicht
Nadere informatieTHE SILVERHOUSE bvba
Nadere informatieStatistieken de Vierdaagse. Barometer 2019 alle
Statistieken 2019-103 de Vierdaagse Barometer 2019 alle lopers Inschrijvingen op 1-7 47.236 Niet gemeld 2.534 Aangemeld 44.702 % uitval 1e dag niet gestart / uitgevallen 661 1,48% 1e dag uitgelopen 44.041
Nadere informatieVeilingcatalogus Veiling Auction
Nadere informatieEN TOCH NOG Marcel Nuijttens
23 EN TOCH NOG 1790 Marcel Nuijttens Meerdere verzamelaars zullen het met mij eens zijn, wanneer ik beweer dat de muntenreeks, geslagen tijdens de Brabantse Omwenteling van 1790, tot de mooiste behoort
Nadere informatieAANVULLINGEN en ERRATA BOEK ADDITIONS and ERRATA LIVRE/BOOK
Nadere informatieHierbij gaat voor de delegaties Commissiedocument COM(2001) 600 def.
RAAD VAN DE EUROPESE UNIE Brussel, 25 oktober 2001 (29.10) (OR. fr) 13238/01 UEM 77 ECOFIN 291 PI 57 INGEKOMEN DOCUMENT van: de heer Bernhard ZEPTER, adjunct-secretaris-generaal van de Europese Commissie
Nadere informatieVluchtoord Uden tijdens WO I - Bevolkingsstatistieken
- 0 - De basis/bron van deze gegevens is een MS Office-Excelsheet dat destijds is samengesteld door het Streekarchief Brabant Noordoost te Veghel. Dit Excelsheet is door ondergetekende op een aantal punten
Nadere informatieStatistieken 2015 99 ste Vierdaagse
Statistieken 2015 99 ste Vierdaagse De limiet voor het aantal inschrijvingen is in 2015 gesteld op 46.000. In totaal zijn 5.462 personen uitgeloot voor de Vierdaagse. Barometer 2015 alle lopers % uitval
Nadere informatieSIM KAART USA UNLIMITED
SIM KAART USA UNLIMITED Copyright 2018. Alle rechten voorbehouden. Niets uit deze uitgave mag worden verveelvoudigd, opgeslagen in een geautomatiseerd gegevensbestand en/of openbaar gemaakt in enige vorm
Nadere informatienr. 571 van LYDIA PEETERS datum: 18 april 2017 aan JOKE SCHAUVLIEGE Appel- en perenteelt - Interventievergoedingen
SCHRIFTELIJKE VRAAG nr. 571 van LYDIA PEETERS datum: 18 april 2017 aan JOKE SCHAUVLIEGE VLAAMS MINISTER VAN OMGEVING, NATUUR EN LANDBOUW Appel- en perenteelt - Interventievergoedingen Ten gevolge van de
Nadere informatietoerisme in cijfers tourism in figures 2010
in cijfers tourism in figures 2010 XL 02 evolutie overnachtingen naar logiesvorm 2006-2010 trend in the number of overnight stays by type of accommodation 2006-2010 planning & onderzoek Juni 2011 (coverfoto:
Nadere informatieTRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN. JAARGANG 2006 Nr. 87
81 (1980) Nr. 8 TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN JAARGANG 2006 Nr. 87 A. TITEL Verdrag betreffende de burgerrechtelijke aspecten van internationale ontvoering van kinderen; s-gravenhage,
Nadere informatieVolume: 0-49 zendingen per jaar Europa 0 2 kg 2-10 kg kg kg
Wanneer u op basis van uw daadwerkelijkaantal zendingen boven de 49 zendingen per jaar uitkomt, dan kunt u ons contacteren voor verbeterde tarieven. Wij passen uw prijzen dan direct aan. Volume: 0-49 zendingen
Nadere informatieHANDLEIDING SIM KAART CANADA
HANDLEIDING SIM KAART CANADA Copyright 2018. Alle rechten voorbehouden. Niets uit deze uitgave mag worden verveelvoudigd, opgeslagen in een geautomatiseerd gegevensbestand en/of openbaar gemaakt in enige
Nadere informatieEuropese feestdagen 2019
Januari - Februari - Maart Bestemming Januari Februari Maart Nederland (NL) 01-01 Bestemming Januari Februari Maart België (BE) 01-01 Bosnie en Herzegovina (BA) 01-01 02-01 01-03 Bulgarije (BG) 01-01 01-02
Nadere informatieEuropese feestdagen 2018
Januari - Februari - Maart Bestemming Januari Februari Maart Nederland (NL) 01-01 Bestemming Januari Februari Maart België (BE) 01-01 Bosnie en Herzegovina (BA) 01-01 02-01 01-03 Bulgarije (BG) 01-01 03-03
Nadere informatieIk ben de Euro! Euro is net Ali B. Een jongen van de straat. De EURO 5 6 GROEP. Dit verhaal is onderdeel van de Europese Verhalenkoffer.
De EURO Ik ben de Euro! Euro is net Ali B. Een jongen van de straat. Aangeboden door Dit verhaal is onderdeel van de Europese Verhalenkoffer. www.eu.nl -> onderwijs Europese Unie Mazzel! Ouwe! Hoe is-tie
Nadere informatieCOMMISSIE VAN DE EUROPESE GEMEENSCHAPPEN. Voorstel voor een VERORDENING VAN DE RAAD
COMMISSIE VAN DE EUROPESE GEMEENSCHAPPEN Brussel, 22.1.2004 COM(2004) 32 definitief 2004/0009 (CNS) Voorstel voor een VERORDENING VAN DE RAAD over de omrekeningskoersen tussen de euro en de munteenheden
Nadere informatie(Niet-wetgevingshandelingen) VERORDENINGEN UITVOERINGSVERORDENING (EU) 2017/309 VAN DE COMMISSIE. van 23 februari 2017
8..7 NL Publicatieblad van de Europese Unie L / II (Niet-wetgevingshandelingen) VERORDENINGEN UITVOERINGSVERORDENING (EU) 7/9 VAN DE COMMISSIE van februari 7 tot vaststelling van technische informatie
Nadere informatieLAND WERELDDEEL VIDEOREPORTAGES VLAANDEREN VAKANTIELAND
LAND WERELDDEEL VIDEOREPORTAGES VLAANDEREN VAKANTIELAND Algerije http://www.een.be/programmas/vlaanderen-vakantieland/nic-de-oases-van-de-sahara http://www.een.be/programmas/vlaanderen-vakantieland/nic-tussen-de-kamelen-algerije
Nadere informatieUNIVERSITEITSBIBLIOTHEEK NIJMEGEN HUMANIORA BIBLIOTHEEK COLLECTIE H.IN.N. Nieuwe Geschiedenis - vóór 1870
UNIVERSITEITSBIBLIOTHEEK NIJMEGEN HUMANIORA BIBLIOTHEEK COLLECTIE H.IN.N Nieuwe Geschiedenis - vóór 1870 December 2009 Enige notities bij het "Overzicht van de Rubrieksindeling van de Bibliotheek van de
Nadere informatie(Niet-wetgevingshandelingen) VERORDENINGEN
.. L 9/ II (Niet-wetgevingshandelingen) VERORDENINGEN UITVOERINGSVERORDENING (EU) /97 VAN DE COMMISSIE van november tot vaststelling van technische informatie voor de berekening van de technische voorzieningen
Nadere informatieThema 2 Om ons heen. Samenvatting. Meander Samenvatting groep 7. Landschappen. Klimaten. Samenwerking. de regering. Onder de loep.
Meander Samenvatting groep 7 Thema 2 Om ons heen Samenvatting Landschappen Landschappen in Europa zijn heel verschillend. Nederland is een heel vlak land. Frankrijk is een land met heuvels en bergen. Zweden
Nadere informatieOnderzoek gunstige prijsligging.
Onderzoek gunstige prijsligging. BMW 3 Serie Model 320D. 22 Eu-Lidstaten. Jordy Reijers Marketing/Onderzoek P van. Prijs 1 Inhoud Opgave Onderzoek informatie over Eu landen Welke landen hanteren de euro?
Nadere informatieSpreekbeurt Nederlands De euro
Spreekbeurt Nederlands De euro Spreekbeurt door een scholier 1216 woorden 2 februari 2002 6,4 38 keer beoordeeld Vak Nederlands DE EURO In 1957 werd voor het eerst gesproken over een gezamenlijke munt
Nadere informatieDE ACADEMIA BELGICA 1939-2009 1
171 DE ACADEMIA BELGICA 1939-2009 1 Luc Vandamme In 1939 stichtte de Belgische Staat de Academia Belgica. Aanleiding was het huwelijk van prinses Marie-José met de Italiaanse kroonprins Umberto. Medaille
Nadere informatieFeiten & Cijfers bij de 96 ste Vierdaagse
Stichting Internationale Vierdaagse Afstandsmarsen Nijmegen Persbericht 2012.024 Nijmegen, 05 juli 2012 Feiten & Cijfers bij de 96 ste Vierdaagse stand per 5 juli 2012. 1. Barometergegevens 2011 2012 Aantal
Nadere informatieCATALOGUS VAN HET MONETAIR WERK
172 CATALOGUS VAN HET MONETAIR WERK U. Hautekeete Traditioneel klasseren verzamelaars hun collectie per land, per koning, per atelier, per jaartal of per nominale waarde. Dat catalogi op die manier klasseren
Nadere informatieTarieven Europa: staffel 1
Tarieven Europa: staffel 1 Wanneer u op basis van uw daadwerkelijkaantal zendingen boven de 49 zendingen per jaar uitkomt, dan kunt u ons contacteren voor verbeterde tarieven. Wij passen uw prijzen dan
Nadere informatieCollectieve toeristische logiesverstrekkende bedrijven BELGIË 2011 Kerncijfers
BELGIË 211 Kerncijfers 211 Hotel van de 211 Aankomsten - + Aandeel in de () BELGIË 1. 13 618 136 31 379 844 1 81 818 3.6 2.3 57.3 53.3 25.2 17 965 749 16 723 867 7 892 47 1. Toeristische gebieden Kuststreek.16
Nadere informatieHet Beleg van Luxemburg
Het Beleg van Luxemburg 1794-1795 72 sol: Vz. AD USUM LUXEMBURGI C C VALLATI 1795 (voor gebruik in het omsingelde Luxemburg) Kz: LXXII ASSES; 13 in een lauwerkrans (= gehalte 13/16) 1795, Ø 38 tot 40 mm,
Nadere informatieAllochtonen in Nijmegen Gezondheid en zorggebruik
Allochtonen in Nijmegen Gezondheid en zorggebruik ITS, Radboud Universiteit Nijmegen Roelof Schellingerhout 024 3653500 r.schellingerhout@its.ru.nl 5 februari 2013 Allochtonen in Nijmegen Gezondheid en
Nadere informatieBijlage VMBO-GL en TL
Bijlage VMBO-GL en TL 2018 tijdvak 1 economie CSE GL en TL GT-0233-a-18-1-b Handelsakkoord informatiebron 1 wisselkoers 1 US dollar ($) in euro ( ) 0,780 wisselkoers 0,770 0,760 0,750 0,740 0,730 0,720
Nadere informatieStatistieken 2013 97 ste Vierdaagse
Statistieken 2013 97 ste Vierdaagse De limiet voor het aantal inschrijvingen is in 2013 gesteld op 46.000. In totaal zijn 4.314 personen uitgeloot voor de Vierdaagse. Barometer 2013 alle lopers % uitval
Nadere informatieTarieven Internationale registratie (Benelux basis) 2016
Nadere informatietoerisme in cijfers tourism in figures 2011 08 aantal aankomsten naar logiesvorm 2011 number of arrivals by type of accommodation 2011
in cijfers tourism in figures 2011 XL 08 aantal aankomsten naar logiesvorm 2011 number of arrivals by type of accommodation 2011 Kennisbeheer Juni 2012 2 AANTAL AANKOMSTEN NAAR LOGIESVORM, 2011 Tabel P.
Nadere informatieTRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN. JAARGANG 1951 No. 46 Overgelegd aan de Staten-Generaal door de Minister van Buitenlandse Zaken
1 (1934) No. 1 TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN JAARGANG 1951 No. 46 Overgelegd aan de Staten-Generaal door de Minister van Buitenlandse Zaken A. TITEL Herziene Unie-Verdrag tot bescherming
Nadere informatieArchief Jan de Boo
Archief Jan de Boo 1975-2012 Internationaal Instituut voor Sociale Geschiedenis Cruquiusweg 31 1019 AT Amsterdam Nederland hdl:10622/arch03473 IISG Amsterdam 2015 Inhoudsopgave Archief Jan de Boo...3 Archiefvorming...3
Nadere informatieBinnen EU bellen, sms en en surfen aan nationaal tarief
Binnen EU bellen, sms en en surfen aan nationaal tarief Naar aanleiding van een Europese maatregel, worden ook bij Orange vanaf 11 juni 2017 de kosten voor mobiele roaming in de EU afgeschaft. Dit betekent
Nadere informatiemuntgewicht.nl onbekend Antwerpen (002) muntgewichten
Vestiinsplaats Antwerpen Periode en Eeuw 15 16 17 18 19 Aantal varianten 28 1/2 Anel - (1470-1582) - oud - 2,59 2,5 Nummer 1768 1/2 Anel - (1470-1582) - oud - 2,59 2,55 Nummer 2814 Beiers-ulden - (1421-1425)
Nadere informatieToerisme in cijfers Tourism in figures 2013. 03 aantal overnachtingen naar verblijfsmotief 2013 number of overnight stays by motive of stay 2013
Toerisme in cijfers Tourism in figures 2013 XL 03 aantal overnachtingen naar verblijfsmotief 2013 number of overnight stays by motive of stay 2013 Ju i 2014 2 AANTAL OVERNACHTINGEN NAAR VERBLIJFSMOTIEF,
Nadere informatieRAAD VAN DE EUROPESE UNIE. Brussel, 25 september 2006 (27.09) (OR. fr) 13098/06 ADD 1 ELARG 113 ACCTR 17
RAAD VAN DE EUROPESE UNIE Brussel, 25 september 2006 (27.09) (OR. fr) 13098/06 ADD 1 ELARG 113 ACCTR 17 INGEKOMEN DOCUMENT van: de heer Jordi AYET PUIGARNAU, directeur, namens de secretarisgeneraal van
Nadere informatieSolcon Mobiel tarieven per 1 juni 2016
Solcon Mobiel tarieven per 1 juni 2016 Solcon biedt Internetten, Bellen en SMS- en exclusief voor klanten. Met Solcon Mobiel betaalt u alleen naar uw werkelijk verbruik. Bovendien heeft u uw mobiele kosten
Nadere informatieEEN DEPOT MET ZILVEREN MUNTEN UIT DE VROEGE 20 ste EEUW IN HUISE-LOZER (KRUISHOUTEM, O.-Vl.)
15 EEN DEPOT MET ZILVEREN MUNTEN UIT DE VROEGE 20 ste EEUW IN HUISE-LOZER (KRUISHOUTEM, O.-Vl.) Luk Beeckmans 1. INLEIDING Onlangs kregen we via Kurt Braeckman, conservator aan het Provinciaal Archeologisch