Veiling nr.113 wordt gehouden op zaterdag 24 september Openbare

Download "Veiling nr.113 wordt gehouden op zaterdag 24 september 2011. Openbare"

1 Veiling nr.113 wordt gehouden op zaterdag 24 september 2011 Openbare

2 Ve r k o o p v o o r w a a r d e n : 1. De verkoop geschiedt met 20% opgeld en 1,75 tafelgeld voor iedere koop (incl. 19% btw) in Euro's. Buitenlandse valuta worden tegen dagkoers omgerekend. Minimum bod c.q. verkoop is 5,- per kavel. Gekochte kavels worden niet afgegeven dan tegen betaling. 2. Tijdens en na afloop van de veiling bestaat de gelegenheid, uitsluitend tegen gelijktijdige betaling, of na vooraf gestorte gelden, de gekochte kavels mee te nemen. Wanneer dit niet heeft plaatsgehad, wordt de rekening toegezonden, welke binnen 10 dagen na afloop van de veiling betaald moet zijn, waarna het gekochte in ontvangst kan worden genomen, of toezending onmiddelijk zal plaats hebben. Verzend- en verpakkingskosten worden altijd in rekening gebracht. Wanneer de betaling 4 weken na de veiling ons niet bereikt heeft, wordt een rente berekend van 1% per maand of een gedeelte daarvan. Bij betaling in buitenlandse valuta of met cheques worden eventuele bankkosten in rekening gebracht. 3. Schriftelijke opdrachtgevers worden binnen 10 dagen na afloop van de veiling in kennis gesteld van hun aankopen. Voor wat betreft de betalingen geldt hetgeen vermeldt staat onder punt De biedingen worden in principe als volgt verhoogd: van 5,- tot 50,- met 2,- en 3,- van 50,- tot 150,- met 5,- van 150,- tot 400,- met 10,- van 400,- tot 1000,- met 20,- van 1000,- tot met 50,- 5. Alle kavels worden hoogst biedende toegewezen; bestaat er twijfel tussen twee of meer bieders, dan zal naar oordeel van de veilinghouder de koop al dan niet weer in bod worden gebracht. Bij eventuele geschillen tussen koper en/of veilingmeester is de uitspraak van de deurwaarder in alle gevallen bindend. 6. Alle goederen worden verkocht zoals zij op de kijkdagen ter bezichtiging liggen. Elke kavel wordt zo duidelijk mogelijk omschreven. 7. De echtheid der zegels wordt gegarandeerd, indien een kavel minder dan 10 zegels bevat. Mocht een zegel onverhoopt door een algemeen erkend expert toch niet als echt bevonden worden, dan wordt de gehele kavel tot uiterlijk 14 dagen na afloop van de veiling tegen de volle aankoopprijs teruggenomen. De aangegeven platen en plaatnummers worden niet gegarandeerd. De reclametermijn kan tot 30 dagen worden verlengd voor zegels die men wil laten keuren. In dit geval moet de veilinghouder hiervan binnen 5 dagen na afloop van de veiling schriftelijk in kennis worden gesteld onder opgave van de te keuren zegels. Zegels die voorzien zijn van keurstempels of certificaten van erkende keurmeesters of garantiestempels van als bonafide bekend staande handelaren, worden als zodanig verkocht. Deze zegels kan men desgewenst direct na de veiling opnieuw laten keuren. Wanneer de koper echter genoegen neemt met de keur dan kan, wanneer na de reclametermijn experts het hier niet mee eens zijn en een gekeurd zegel toch wordt afgekeurd, de veilinghouder de zegel in geen geval terugnemen. 8. De kwaliteit der zegels is naar beste weten omschreven. Eventuele reclame hieromtrent worden binnen 14 dagen na afloop van de veiling ingewacht en kunnen alleen in behandeling genomen worden, wanneer het kavels betreft die beschreven zijn als postfris, pracht exemplaar of superbe en welke ten hoogste 5 zegels bevatten, dan wel dat het een belangrijke waarde uit een complete serie betreft. Bij alle reclames moeten de zegels in dezelfde staat waarin ze verkocht werden, teruggegeven worden. Op verzamelingen en restanten is geen reclame mogelijk.

3 1 9. De veilinghouder behoudt zich het recht voor de toewijzing aan hem ongunstig bekend staande personen te onthouden of hun de toegang tot de veilingzaal te weigeren. 10. Buiten de veiling om zijn andere activiteiten in de veilingzaal niet toegestaan. 11. De veilinghouder heeft het recht kavels bijeen te voegen of op te splitsen, van de volgorde der kavelnummers af te wijken en kavels, waarvan de verkoop is aangekondigd niet in veiling te brengen. De veilinghouder is niet aansprakelijk voor foutieve beschrijvingen in de veilingcatalogus, tegenover de inzender noch koper, ook niet voor verkeerde opgaven van een van beide. 12. Het eigendomsrecht van het gekochte gaat op de koper over bij betaling, het risico bij toeslag. 13. Wanneer in de catalogus staat vermeld: merendeels prachtexemplaar, of merendeels postfris wordt daarmede verstaan het merendeel van de cataloguswaarde. 14. Ieder wordt geacht voor zichzelf te hebben gekocht, de koper zal zich dus niet op zijn lastgever kunnen beroepen. 15. Indien de koper in gebreke blijft de koopprijs met de kosten op tijd en wijze hierboven bepaald, te voldoen, zal de verkoper het recht hebben het gekochte op kosten en voor rekening van de koper te doen herveilen op dezelfde wijze en voorwaarden als hierboven vermeld, zonder het nodig is, de nalatige koper door een bevel of andere soortgelijke akte in gebreke te stellen, zodat hij door het enkele verloop van de bepaalde termijn in gebreke is, terwijl alle rechten van de koper, nadat hij met de betaling in gebreke is, worden te niet gedaan en de herveiling zal kunnen geschieden zonder dat het nodig is enige ontbinding in rechten te vorderen. De door zodanig herveiling onstane kosten, schaden en rente, moeten door de in gebreke gebleven koper aan de verkoper worden vergoed, binnen acht dagen na de opgave van deze kosten, schaden en rente, terwijl het voordeel van een meerdere opbrengst door de verkoper zal worden genoten. Kosten onstaan door incasso maatregelen zijn eveneens voor rekening van koper. 16. De koper zal zich nimmer kunnen beroepen op onbekendheid met de ter verkoop aangeboden goederen, dan wel met de voorwaarden van de verkoop of de daaromtrent bestaande plaatselijke gebruiken. 17. Alle postzegels e.d. die wij ter veiling ontvangen, strekken tot onderpand voor hetgeen wij van de inzender te vorderen hebben of mochten krijgen wegens commissie, gemaakte onkosten of uit welke hoofde ook. 18. Ten aanzien van punt 7 is de deurwaarder niet gehouden tot nakoming van enige garantieplicht. 19. Schriftelijke bieders dienen hun biedingen in hele Euro's op te geven, rekening houdende met punt 4. Biedingen die anders zijn, worden automatisch naar boven aangepast. Schriftelijke biedingen worden opvolgorde van binnenkomst behandeld. Over reeds uitgebrachte biedingen geven wij GEEN informatie. Pinnen en Chippen

4 2 DE HOLLANDSE POSTZEGEL - MUNTVEILING Kantooradres: Bank: RABO : IBAN: NL83 RABO BIC: RABONL2U Muiderwaard 410 Bank: ABN/AMRO : IBAN: NL21 ABNA BIC: ABNANL2A 1824 XT Alkmaar Giro: : IBAN: NL33 PSTB BIC: PSTBNL21 Tel K.v.K. : Noordwest-Holland BTW nr. : NL B01 Internet: L.S., Hierbij de catalogus van onze 113e veiling. Deze veiling is een combinatie veiling, voor data en tijden kijkgelegenheid zie pagina 3 hiernaast. Dit houdt het volgende in: - Op ALLE kavels kunt u zoals gebruikelijk schriftelijk bieden, u kunt dus met één biedbrief op ALLE kavels bieden. - De kavels 199 t/m 1333 worden NIET OPENBAAR geveild, dus kunnen biedingen uitsluitend schriftelijk worden gedaan. - De kavels 1 t/m 198 munten en ansichtkaarten, telefoonkaarten EN de kavels 1334 t/m 2809 worden ZATERDAG 24 SEPTEMBER 2011 OPENBAAR geveild. - Maximale biedingen gelden voor de hele veiling (alle kavels). - In de veilingzaal kunt u de NIET verkochte kavels alsnog tegen de inzet + de gebruikelijke kosten kopen. SLUITING V/D BIEDINGEN OP DE KAVELS 199 t/m 1333 VRIJDAG 23 SEPT OM 19:00 UUR! Ook in deze veiling hebben wij, wederom een aantal verzamelingen, stockboeken en dozen ca Neem dus ruim de tijd op de kijkdagen om uw keus te bepalen. Kijkers in Den Haag vergeet niet uw te bezichtigen kavels uit de verzamelingen stockboeken door te geven, wij nemen deze graag voor u mee. Ook hebben wij weer een mooi aantal losse nummers. Let op de gewijzigde kijktijden van de dozen zie mededeling blz. 75 in de catalogus. Zie schema op blz. 3. KIJKERS IN DEN HAAG HELAAS KUNNEN WIJ NIET ALLE KAVALES OP DEZE LOCATIES LATEN ZIEN, WEL DE MEESTE KAVELS. WIJ NEMEN IN IEDER GEVAL VOOR U MEE: OP VEZOEK; TELEFONISCH, SCHRIFTELIJK, KUNNEN WIJ BEPAALDE KAVELNUM- DE KAVELS 1 T/M 1333* EN DE KAVELS 2270 T/M 2476 DE MAPPEN. MERS VAN DE VERZAMELINGEN EN INSTEEKBOEKEN* VOOR U MEENEMEN MET UITZON- DERING VAN KAVELS 2477 T/M 2809 DOZEN EN KOFFERS ETC. * En de kavels die naar gewicht en omvang moeilijk te vervoeren zijn. Wij wensen u veel filatelistisch genoegen met het doornemen van de catalogus. De Hollandse Postzegel & Muntveiling NB: Door een ieder zo snel mogelijk te berichten over het resultaat van zijn of haar biedingen is ons kantoor op de maandag na de veiling GESLOTEN en zijn wij NIET telefonisch bereikbaar. Wij vertrouwen op uw begrip hiervoor!

5 3 DE HOLLANDSE POSTZEGEL - MUNTVEILING Pinnen en Chippen Veiling nr. 113 wordt gehouden op ZATERDAG 24 SEPTEMBER 2011 in zaal Wijkwaard, Muiderwaard 242 te Alkmaar, Veilingmeesters: J.P.M. Spoelstra & Zoon. KIJKGELEGENHEID IN: s-gravenhage: in een zaal bij de Triomfatorkerk, Juliana van Stolberglaan - Hoek Laan van Nieuw Oost Indië woensdag 14 SEPTEMBER 2011 van uur Amsterdam: Deze kijkgelegenheid is komen te vervallen. Wel blijft de mogelijkheid bestaan voor het afhalen van de kavels. Alkmaar Kantoor: Muiderwaard 410 tegenover de Rekere, tel maandag kijkdag is komen te vervallen! dinsdag 20 SEPTEMBER 2011 van uur woensdag 21 SEPTEMBER 2011 van uur donderdag 22 SEPTEMBER 2011 van uur vrijdag 23 SEPTEMBER 2011 van uur zaterdag 24 SEPTEMBER 2011 van uur* * de verzamelingen - tot uur Kijken op afspraak: indien u niet op bovengenoemde data kunt kijken, bestaat de mogelijkheid, na telefonische afspraak, op ons kantoor te Alkmaar de kavels te bezichtigen. Kijken dozen ect.: Zie mededeling (Blz. 36) in de catalogus. VEILING: aanvang: 24 SEPTEMBER 2011 ca uur VOOR SCHEMA VEILEN ZIE PAGINA 7 AFHALEN KAVELS: Amsterdam van Boshuizenstraat 560 (Pelgrimskerk) WOENSDAG 28 SEPTEMBER 2011 van uur Den Haag Triomfatorkerk, Juliana van Stolberglaan DONDERDAG 29 SEPTEMBER 2011 van uur NAVERKOOP: DINSDAG 27 SEPTEMBER 2011 t/m 30 SEPTEMBER 2011 zowel op kantoor als telefonisch, per , op internet. Tel CATALOGUS AANDUIDINGEN: - ZIE LEIDRAAD CATALOGUS DATA VOLGENDE VEILINGEN: INLEVEREN TOT: - 114e veiling zaterdag 10 december e veiling zaterdag 25 februari e veiling zaterdag 19 mei e veiling zaterdag 15 september e veiling zaterdag 08 december OPBRENGSTEN 112e VEILING: Deze staan afgedrukt achterin de catalogus en op internet

6 4 LEIDRAAD VEILING-CATALOGUS Kwaliteitsomschrijving: xx : postfris zonder plakker pr.ex. : pracht exemplaar x : ongebruikt met plakker (zonder gebreken) (x) : zonder gom zr.fr.ex. : zeer fraai exemplaar (xx) : gom niet origineel (met minimale gebreken) o : gebruikt fr.ex. : fraai exemplaar (met gebreken zoals korte tanding,dun enz.) Tenzij anders vermeld: pracht exemplaar Gebruikte catalogi: Nederland & Overzeese Gebiedsdelen : Speciale catalogus NVPH Postwaardestukken : Geuzendam Luchtpost Nederland en : Luchtpostcatalogus Ned. Verg. Overzeese gebiedsdelen De Vliegende Hollander Zeppelin vluchten : Sieger Zeppelinpost Duitsland en gebieden : Michel Duitsland Indonesië : Zonnebloem Verenigd Europa : Zonnebloem, Michel Europa Oost europa en Verg. Eur. meelopers Oost : Michel oost Europa Overige landen : Voornamenlijk Michel overige Yvert & Tellier Munten Nederland/Bankbiljetten Nederland : N.V.V.M. munt-almanak/mevius Munten Buitenland : World Coin in US $ tenzij anders vermeld! Gebruikte afkortingen: -per. : periode -B.M. : Buitenkamp/Müller -ps. : poststuk -ca. of ± : ongeveer, plus/minus -pws. : postwaardestuk -cw. : cataloguswaarde -brs. : briefstuk(je) -div. : diversen -O.B.P. : Officiële Belgische -mat. : materiaal Postcatalogus nrs= Yvert -R. : Reed -rr,rrr : zeldzaam, rariteit -vnl. : voornamelijk -*jpg* : fotoscan op Internet -wo. of w.o. : waaronder of waar onder (www.de-hollandse.nl) Verzendkosten: Gewone port, kan door brievenbus gram 1,38 + verzekering gram 1,84 + verzekering gram 2,30 + verzekering kg. 2,76 + verzekering kan niet door de brievenbus 0-10 kg. 6,75 + verzekering Aangetekend verzekerd: 2-10 kg. < 5.500,00 13,55 Aangetekend verzekerd: 2-10 kg. < 500,00 8,05 Verzendkosten 1,25 per pakket Verzekeringskosten 1,25 overige volgens tarief TNT Post

7 5 Zaal Wijkwaard, Muiderwaard 242, Alkmaar. De Wijkwaard ligt bij het winkelcentrum in de Waarden en heeft voldoende parkeergelegenheid. Vanaf het station in Alkmaar vertrekt de bus 2 ieder kwartier. Richting bus: Daalmeer via Huiswaard l. Wijkwaard

8 6 Stoplichten Afrit S108 (Amstelveen) World Trade Centre RAI Autosnelweg naar Den Haag Afrit S109 (RAI) Amsterdamse Bos Autosnelweg Amersfoort Utrecht Amstelveen Amstelveen ROUTEBESCHRIJVING: van de PELGRIMSKERK v. Boshuizenstraat 560 Amsterdam - Buitenveldert tel ingang Backershagen No. 12 Tram/metrolijn 5-51 Bus Autosnelweg A 10 - Afrit S 108 Tram/metro: Bus: Autosnelweg: Uitstappen Buitenveldertselaan/Boshuizenstraat. v. Boshuizenstraat inlopen, (3 kerken waarvan de middelste Pelgrimskerk) 4e straat links. Stopt (VIA DE VU) voor de Pelgrimskerk, komend van de andere richting (RAI) nog ca. 90 m. Doorlopen en Backerhagen ca. 50 m. inlopen. Na afrit S 108 langs VU en volgens stoplichten linksaf (= Nijenrodeweg), daaropvolgende stoplichten rechtsaf (Btv. laan), dan volgende stoplichten linksaf (Boshuizenstr.), vervolgens 4e straat links (na de tweede kerk).

9 7 DE HOLLANDSE POSTZEGEL - MUNTVEILING AANVANGSTIJD KAVELNRS. OMSCHRIJVING VEILEN 0001 / 0147 Munten... ca uur* 0148 / 0198 Prentbrief-/Telefoonkaarten... ca uur 0199 / 0305 Nederland losse nummers... schriftelijk 0306 / 0355 Poststukken, FDC's etc.... schriftelijk 0356 / 0380 Overzeese gebiedsdelen... schriftelijk 0381 / 1333 Buiteland losse nummers... schriftelijk 1334 / 1705 Verzamelingen landen A t/m Z... ca uur* 1706 / 2269 Grote stockboeken landen A t/m Z... ca uur 2270 / 2476 Mappen landen A t/m Z... ca uur 2477 / 2711 Dozen en koffers etc.... ca uur 2712 / 2748 Diversen, lege albums, stockb. etc.... ca uur 2749 / 2765 Philatelistische boeken, catalogi etc... ca uur 2766 / 2809 Diverse verzamelobjecten... ca uur EINDE VEILING CA UUR. Bovengenoemde tijden zijn richttijden. Bij de tijden gemerkt met * zal in ieder geval niet eerder met veilen worden begonnen. Neem ruim van te voren de tijd, denk aan het invullen van de kaart voor uw biednummer!

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

32

33

34

35

36

37

38

39

40

41

42

43

44

45

46

47

48

49

50

51

52

53

54

55

56

57

58

59

60

61

62

63

64

65

66

67

68

69

70

71

72

73

74

75

76

77

78

79

80

81

82

83

84

85 82 Aantekeningen:

86

87

88

89

90 1319

91 88 Aantekeningen:

92 Fotoblad

93 Fotoblad

94 Fotoblad

95 Fotoblad

96 Fotoblad

97 Fotoblad

98 Fotoblad

99 Fotoblad

100 I n z e n d v o o r w a a r d e n : 1. Ingezonden kunnen worden: - Postzegels per stuk, per serie, per partij of als collectie ongeacht soort, aantal of samenstelling. - Eerste dag enveloppen, poststukken, oude brieven etc. - Filatelistische literatuur, lege albums etc. (geen maandbladen). - Munten. - Oude prentbrieven. - Oude aandelen en andere verzamelobjecten. 2. Geheimhouding: - Over inzenders worden door ons nimmer informatie verstrekt. 3. Bij zegels van twijfelachtige herkomst, dan wel echtheid, is de veilinghouder gerechtigd, deze al dan niet met kennisgave van de inzender te verifiëren, te keuren, dan wel te doen laten keuren door een erkend keurmeester. De extra kosten komen voor rekening inzender. 4. Inzendingen kunnen worden geweigerd zonder opgaaf van redenen. 5. De veilinghouder heeft het recht kavels van dezelfde inzender samen te voegen of te splitsen, indien hierdoor naar zijn oordeel een betere opbrengst verwacht mag worden. 6. Het inzenden van materiaal betekent onherroepelijk opdracht tot veilen voor een periode van 6 maanden. 7. Kavels welke niet verkocht worden zullen naar oordeel van de veilinghouder al dan niet op een van de volgende veilingen in bod gebracht worden dan wel teruggezonden worden. 8. Elke inzending is verzekerd tegen brand, inbraak, etc. voor een bedrag van vastgestelde inzet minus 13% en kavelgeld 1, Inzendingen kunnen verzekerd per post aan ons worden verzonden, of aan ons kantoor adres na telefonische afspraak worden geleverd. Belangrijke objecten kunnen desgewenst bij U thuis worden afgehaald. 10. Zodra de veilingcatalogus is verschenen, ontvangt U een opgave van de kavelnummers en inzet, die uit Uw inzending zijn gemaakt. 11. Door inzending van materiaal geeft men te kennen met de voorwaarden bekend te zijn en deze in zijn geheel te aanvaarden. 12. Veilingkosten bedragen 18% tot 20% over het verkochte bedrag en 1,75 per verkochte kavel (incl. 19%btw). 13. Afrekening: Deze vindt in de regel plaats tussen 4 en 6 weken na de veiling. Inzenders ontvangen een opbrengstlijst in de 2e week na de veiling.

Veiling nr.118 wordt gehouden op zaterdag 8 december 2012. Openbare

Veiling nr.118 wordt gehouden op zaterdag 8 december 2012. Openbare Veiling nr.118 wordt gehouden op zaterdag 8 december 2012 Openbare Ve r k o o p v o o r w a a r d e n : 1. De verkoop geschiedt met 21% opgeld en 1,75 tafelgeld voor iedere koop (incl. 21% btw) in Euro's.

Ve r k o o p v o o r w a a r d e n :

VEILINGVOORWAARDEN VEULENVEILING 2015

Algemene Voorwaarden Versie 1.20

Algemene Voorwaarden Versie 1.20 Algemene Voorwaarden Versie 1.20 Artikel 1 Algemeen 1.1 Deze algemene voorwaarden zijn van toepassing op alle overeenkomsten met C.V. Nieuw betreffende de verkoop, levering, betaling, reparatie en onderhoud

Artikel 2 Aanbieding, aanvaarding en omschrijving van de werkzaamheden

Artikel 2 Aanbieding, aanvaarding en omschrijving van de werkzaamheden Algemene voorwaarden van Feeking Artikel 1 Algemene toepassing van begrippen: a in deze algemene voorwaarden wordt verstaan onder: - Opdrachtgever: de natuurlijke persoon of rechtspersoon die aan opdrachtnemer

Algemene verkoop- levering- en betalingsvoorwaarden van Koper Computer Support

Algemene verkoop- levering- en betalingsvoorwaarden van Koper Computer Support Algemene verkoop- levering- en betalingsvoorwaarden van Koper Computer Support Artikel 1 Algemeen 1.1 Deze algemene voorwaarden zijn van toepassing op alle overeenkomsten met Koper Computer Support betreffende

ALGEMENE VEILINGVOORWAARDEN SHETLAND PONY SELECT SALE

ALGEMENE VERKOOPVOORWAARDEN H.O. EL BERRO

ALGEMENE VERKOOPVOORWAARDEN H.O. EL BERRO ALGEMENE VERKOOPVOORWAARDEN H.O. EL BERRO Artikel 1. Toepasselijkheid 1.1 Op alle aanbiedingen, bestellingen en overeenkomsten van H.o. EL Berro (hierna: EL Berro) zijn bij uitsluiting van eventuele andere

Artikel 4 De vereniging zorgt ervoor dat de ingeleverde rondzendboekjes voldoende verzekerd zijn.

Artikel 4 De vereniging zorgt ervoor dat de ingeleverde rondzendboekjes voldoende verzekerd zijn. REGLEMENT RONDZENDVERKEER. Algemene bepalingen. Artikel 1 De vereniging onderhoudt een rondzenddienst, nader aan te duiden als RD, waaraan uitsluitend leden van de vereniging kunnen deelnemen. Artikel

Digitale ontwerp tekeningen van shovels & de merknaam 'Werklust'

Digitale ontwerp tekeningen van shovels & de merknaam 'Werklust' VERKOOP BIJ INSCHRIJVING WERKLUST HOLLAND B.V. WHEELLOADERS REGISTERED DRAWINGS AND BRAND NAME (NL) Digitale ontwerp tekeningen van shovels & de merknaam 'Werklust' Kanaal Zuid 114 7332 BD Apeldoorn (Werklust

1.1 In deze algemene voorwaarden worden de hierna volgende termen in de navolgende betekenis gebruikt, tenzij uitdrukkelijk anders is aangegeven:

1.1 In deze algemene voorwaarden worden de hierna volgende termen in de navolgende betekenis gebruikt, tenzij uitdrukkelijk anders is aangegeven: Algemene Voorwaarden Van der Jagt Diving Artikel 1. Algemeen 1.1 In deze algemene voorwaarden worden de hierna volgende termen in de navolgende betekenis gebruikt, tenzij uitdrukkelijk anders is aangegeven:

Artikel 2: Bestellen en het tot stand komen van een overeenkomst

Artikel 2: Bestellen en het tot stand komen van een overeenkomst Artikel 1: Algemeen 1.1 Dit zijn de Algemene Verkoop- en Leveringsvoorwaarden van Archiefkasten-shop.nl gevestigd in Haarlem. Archiefkasten-shop.nl is ingeschreven bij de Kamer van Koophandel te Haarlem

Artikel 2: Bestellen en het tot stand komen van een overeenkomst Artikel 1: Algemeen 1.1 1.2 Dit zijn de Algemene Verkoop- en Leveringsvoorwaarden van Officecity Kantoormeubelen B.V. gevestigd in Haarlem. Officecity.nl is ingeschreven bij de Kamer van Koophandel te

Bijzondere voorwaarden inzake veiling Stal Eurocommerce door BVA Auctions B.V., te houden van 4 tot en met 7 april 2014.

Bijzondere voorwaarden inzake veiling Stal Eurocommerce door BVA Auctions B.V., te houden van 4 tot en met 7 april 2014. - 1 - Bijzondere voorwaarden inzake veiling Stal Eurocommerce door BVA Auctions B.V., te houden van 4 tot en met 7 april 2014. 1. Algemeen a. Deze veilingvoorwaarden zijn aanvullend dan wel -waar deze

Dit document bevat een beknopte handleiding voor het gebruik van de Windows versie van V-Base.

Dit document bevat een beknopte handleiding voor het gebruik van de Windows versie van V-Base. Handleiding V-Base Dit document bevat een beknopte handleiding voor het gebruik van de Windows versie van V-Base. Inhoud 1. starten V-Base... 2 2. zoeken / toevoegen personen... 3 3. inzending (reçu) en

Algemene voorwaarden voor dienstverlening

Algemene voorwaarden voor dienstverlening Algemene voorwaarden voor dienstverlening BMW Voor Elkaar! St. Hubertuslaan 19 3972 WT Driebergen-Rijsenburg Kamer van Koophandel 64840980 BAMw, beroepsregistratie 461002087 Bank: Triodos Bank NL25 TRIO

Algemene Voorwaarden van Haasdijk Wine Group B.V.

Algemene Voorwaarden van Haasdijk Wine Group B.V. Algemene Voorwaarden van Haasdijk Wine Group B.V. Haasdijk Wine Group B.V. is gevestigd te Amersfoort. Haasdijk Wine Group B.V. hanteert als handelsnamen Haasdijk Wine Group en/of Champagnist en/of De

Leveringsvoorwaarden 1. Algemeen 2. Levering

Leveringsvoorwaarden 1. Algemeen 2. Levering Leveringsvoorwaarden 1. Algemeen 1.1 Deze algemene voorwaarden zijn van toepassing op alle bestellingen, aanbiedingen en overeenkomsten van Across4/DeGriekseWinkel handelend onder de handelsnaam De Griekse

Leveringsvoorwaarden Backx Positief Schoolfotografie, Webwinkel

Leveringsvoorwaarden Backx Positief Schoolfotografie, Webwinkel Leveringsvoorwaarden Backx Positief Schoolfotografie, Webwinkel 1 Definities In deze algemene voorwaarden wordt verstaan onder: 1.1 Backx Positief Schoolfotografie: is een bedrijf gevestigd te Almelo aan

ALGEMENE VOORWAARDEN. Brochure 260344

ALGEMENE VOORWAARDEN. Brochure 260344 ALGEMENE VOORWAARDEN Brochure 260344 ALGEMENE VOORWAARDEN van BRAMMER NEDERLAND B.V., gevestigd te Haarlem Artikel 1 1.1 Deze algemene voorwaarden maken deel uit van elke door Brammer Nederland B.V. te

Algemene Voorwaarden. Artikel 1 Algemeen. Artikel 2 Offertes. Artikel 3 Overeenkomsten. Artikel 4 Afbeeldingen. Artikel 5 Prijzen en betaling

Algemene Voorwaarden. Artikel 1 Algemeen. Artikel 2 Offertes. Artikel 3 Overeenkomsten. Artikel 4 Afbeeldingen. Artikel 5 Prijzen en betaling Algemene Voorwaarden Artikel 1 Algemeen 1.1 Deze algemene voorwaarden zijn van toepassing op alle overeenkomsten met Projectieschermen.net betreffende de verkoop, levering, betaling, reparatie en onderhoud

ShopVIP Algemene Voorwaarden

ShopVIP Algemene Voorwaarden ShopVIP Algemene Voorwaarden Artikel 1 - Definities In deze voorwaarden wordt verstaan onder: ondernemer: de rechtspersoon die producten en/of diensten op afstand aan consumenten aanbiedt; consument: de

ALGEMENE VERKOOP- EN LEVERINGSVOORWAARDEN VAN COACH&JACKETS B.V. In deze voorwaarden, hier te noemen â œalgemene Voorwaardenâ, wordt verstaan onder:

ALGEMENE VERKOOP- EN LEVERINGSVOORWAARDEN VAN COACH&JACKETS B.V. In deze voorwaarden, hier te noemen â œalgemene Voorwaardenâ, wordt verstaan onder: ALGEMENE VERKOOP- EN LEVERINGSVOORWAARDEN VAN COACH&JACKETS B.V. Artikel 1. Identiteit partijen In deze voorwaarden, hier te noemen â œalgemene Voorwaardenâ, wordt verstaan onder: Verkoper: COACH&JACKETS

Maten, gewichten, afbeeldingen en technische gegevens

Maten, gewichten, afbeeldingen en technische gegevens Algemene voorwaarden Voor eventuele vergissingen of onjuiste gegevens op deze website, in onze catalogi, brochures, offertes, orderbevestigingen of facturen, kunnen wij niet aansprakelijk worden gesteld,

Telefoonnummer: 0251-312306 [ Op werkdagen van 07.00 uur tot 16.00 uur]

Telefoonnummer: 0251-312306 [ Op werkdagen van 07.00 uur tot 16.00 uur] Identiteit van de ondernemer DilvisOnline.nl Dilvis Kerklaan 40, 1921 BL, Akersloot Telefoonnummer: 0251-312306 [ Op werkdagen van 07.00 uur tot 16.00 uur] E-mailadres: info@dilvis.nl KvK-nummer: 37052882

VEILINGVOORWAARDEN LIMBURGSE VEULENVEILING 2016

VEILINGVOORWAARDEN LIMBURGSE VEULENVEILING 2016 VEILINGVOORWAARDEN LIMBURGSE VEULENVEILING 2016 1. ALGEMEEN 1.1 Hendrix Events BV [zaakdoende onder de naam Limburgse Veulenveiling] (hierna zowel afzonderlijk als gezamenlijk te noemen: LVV), organiseert

De onderstaande Algemene Voorwaarden zijn van toepassing op alle door Fruit in Bedrijf afgesloten verkoop- en leverovereenkomsten.

De onderstaande Algemene Voorwaarden zijn van toepassing op alle door Fruit in Bedrijf afgesloten verkoop- en leverovereenkomsten. ALGEMENE VOORWAARDEN De onderstaande Algemene Voorwaarden zijn van toepassing op alle door Fruit in Bedrijf afgesloten verkoop- en leverovereenkomsten. De complete algemene voorwaarden: Artikel 1 - Algemeen

ALGEMENE VOORWAARDEN PARTICULIEREN BIJ LICHTE BEDRIJFSWAGEN- TRANSACTIES VOOR LEDEN VAN DE TRUCK DEALER ASSOCIATIE

ALGEMENE VOORWAARDEN PARTICULIEREN BIJ LICHTE BEDRIJFSWAGEN- TRANSACTIES VOOR LEDEN VAN DE TRUCK DEALER ASSOCIATIE ALGEMENE VOORWAARDEN PARTICULIEREN BIJ LICHTE BEDRIJFSWAGEN- TRANSACTIES VOOR LEDEN VAN DE TRUCK DEALER ASSOCIATIE ALGEMEEN 1. Deze Algemene Voorwaarden maken deel uit van alle overeenkomsten, gesloten

Artikel 1. Toepasselijkheid

Artikel 1. Toepasselijkheid Artikel 1. Toepasselijkheid 1.1 Op alle aanbiedingen, bestellingen en overeenkomsten van OnderhoudShop.nl zijn deze Algemene Voorwaarden van toepassing. 1.2 Het accepteren van een aanbieding dan wel het

E-mailadres: info@instituuthaarengezondheid.nl

E-mailadres: info@instituuthaarengezondheid.nl IDENTITEIT VAN DE ONDERNEMER Dianne te Mebel Naam: Instituut Haar en Gezondheid Vestigingsadres: Amstel 186 hs Vestigingsplaats: 1017AG Amsterdam KvK-nummer: 18031821 E-mailadres: info@instituuthaarengezondheid.nl

4. schriftelijk $% &#% ' #(

4. schriftelijk $% &#% ' #( 1. koper De partij vermeld in de overeenkomst als zijnde de koper en/of opdrachtgever, alsmede alle voor haar werkzame en door haar, zowel direct als indirect, ingeschakelde personen, alsmede de entiteiten

Academie voor bijzondere wetten

Academie voor bijzondere wetten Academie voor bijzondere wetten Algemene voorwaarden Als twee partijen een verbintenis aangaan, in dit geval met betrekking tot het verzorgen van een training, is het goed dat er een aantal afspraken wordt

Wij zijn ingeschreven in het handelsregister bij de Kamer van Koophandel te Maastricht

Wij zijn ingeschreven in het handelsregister bij de Kamer van Koophandel te Maastricht 1.0 Onze winkel Onze winkel is een officiële webwinkel. Verkoop vindt alleen plaats via internet. Wij zijn ingeschreven in het handelsregister bij de Kamer van Koophandel te Maastricht onder nummer: 14085443.

Algemene Voorwaarden www.dedochtervanmies.nl/shop Artikel 1 Definities Bedenktijd Klant Dag Duurzame gegevensdrager Herroepingsrecht Ondernemer

Algemene Voorwaarden www.dedochtervanmies.nl/shop Artikel 1 Definities Bedenktijd Klant Dag Duurzame gegevensdrager Herroepingsrecht Ondernemer Algemene Voorwaarden Onderstaande voorwaarden hebben betrekking op alle diensten, producten, bestellingen en aanbiedingen die via de site www.dedochtervanmies.nl/shop aangeboden, verzonden en geleverd

ALGEMENE VERKOOPVOORWAARDEN van Pieter Cornelis Visser, wonende te Haastrecht en gevestigd in Woerden.

ALGEMENE VERKOOPVOORWAARDEN van Pieter Cornelis Visser, wonende te Haastrecht en gevestigd in Woerden. ALGEMENE VERKOOPVOORWAARDEN van Pieter Cornelis Visser, wonende te Haastrecht en gevestigd in Woerden. 1. Aanbiedingen. Tenzij daarbij uitdrukkelijk het tegendeel is vermeld zijn onze offertes, prijscouranten

ALGEMENE VOORWAARDEN SCHÖNE EDELMETAAL B.V.

ALGEMENE VOORWAARDEN SCHÖNE EDELMETAAL B.V. ALGEMENE VOORWAARDEN SCHÖNE EDELMETAAL B.V. Artikel 1: definities 1. koper de partij vermeld in de overeenkomst als zijnde de koper en/of opdrachtgever, alsmede alle voor haar werkzame en door haar, zowel

1. In deze algemene verkoopvoorwaarden wordt verstaan onder:

1. In deze algemene verkoopvoorwaarden wordt verstaan onder: ALGEMENE VERKOOPVOORWAARDEN MAMMOET GROEP JUNI 2006 1. DEFINITIES EN TOEPASSELIJKHEID 1. In deze algemene verkoopvoorwaarden wordt verstaan onder: a. Mammoet Groep": de groep van vennootschappen, gevestigd

ALGEMENE VERKOOP- EN LEVERINGSVOORWAARDEN VAN: Foodlight BV te Utrecht, Nederland

ALGEMENE VERKOOP- EN LEVERINGSVOORWAARDEN VAN: Foodlight BV te Utrecht, Nederland ALGEMENE VERKOOP- EN LEVERINGSVOORWAARDEN VAN: Foodlight BV te Utrecht, Nederland 1. Algemeen 1.1 Tenzij schriftelijk anders overeengekomen zijn deze algemene voorwaarden van toepassing op alle aanbiedingen

Deze algemene voorwaarden zijn ter bescherming van onze klanten en van ons zelf.

Deze algemene voorwaarden zijn ter bescherming van onze klanten en van ons zelf. Algemene voorwaarden Brocante Boetiekje Deze algemene voorwaarden zijn ter bescherming van onze klanten en van ons zelf. 1. Bevestiging van uw bestelling Zodra u bij ons een bestelling heeft geplaatst,

ALGEMENE VERKOOPSVOORWAARDEN - Verhuizingen Poelman 10-11-2010

ALGEMENE VERKOOPSVOORWAARDEN - Verhuizingen Poelman 10-11-2010 ALGEMENE VERKOOPSVOORWAARDEN - Verhuizingen Poelman 10-11-2010 ONDERHAVIGE ALGEMENE VERKOOPSVOORWAARDEN ZIJN TE ALLEN TIJDE VAN TOEPASSING. IEDERE KOPER OF BIEDER ZAL DOOR HET PLAATSEN VAN EEN BOD WORDEN

Algemene voorwaarden Webwinkel Werkman Horseshoes. Artikel 1. Definities

Algemene voorwaarden Webwinkel Werkman Horseshoes. Artikel 1. Definities Algemene voorwaarden Webwinkel Werkman Horseshoes Artikel 1. Definities Werkman: Werkman Horseshoes Webwinkel: website van Werkman waarop zij zaken te koop aanbiedt Overeenkomst: de overeenkomst van koop

Catalogus Verkoop bij inschrijving. Winkelinventaris

Deze algemene voorwaarden zijn ter bescherming van onze klanten en van ons zelf. Algemene voorwaarden Doop Colientje Deze algemene voorwaarden zijn ter bescherming van onze klanten en van ons zelf. 1. Bevestiging van uw bestelling Zodra u bij ons een bestelling heeft geplaatst, ontvangt

4. De toepasselijkheid van eventuele inkoop - of andere voorwaarden van opdrachtgever wordt nadrukkelijk van de hand gewezen.

4. De toepasselijkheid van eventuele inkoop - of andere voorwaarden van opdrachtgever wordt nadrukkelijk van de hand gewezen. Algemene voorwaarden ALGEMEEN Artikel 1. 1. Definities: 1. Opdrachtnemer: Denker BV 2. Opdrachtgever: Natuurlijke - of rechtspersoon die aan opdrachtnemer opdracht geeft om werkzaamheden te verrichten.

Algemene voorwaarden

Algemene voorwaarden Algemene voorwaarden Postadres: Wilhelminastraat 38 9541 AP VLAGTWEDDE 06-12258238 Bezoekadres/winkel: Schoolstraat 14 9541 CK VLAGTWEDDE Email: info@pand38.nl Bankgegevens: IBAN NL36RABO 0112314155 KvK.

Voorwaarden terzake van de verkoop bij inschrijving "Gorsselse Heide"

Voorwaarden terzake van de verkoop bij inschrijving Gorsselse Heide Dirkzwager advocaten & notarissen N.V. Postbus 111 6800 AC Arnhem Telefoon : (026) 365 55 58 Fax : (026) 365 55 00 JW - 28002693 Voorwaarden terzake van de verkoop bij inschrijving "Gorsselse Heide" Beschrijving

ALGEMENE VOORWAARDEN kaky.nl

ALGEMENE VOORWAARDEN kaky.nl ALGEMENE VOORWAARDEN kaky.nl Artikel 1. Overeenkomst 1.1 Totstandkoming van de overeenkomst met betrekking tot internet bestellingen. Nadat persoonlijke gegevens zijn ingevoerd en de order door opdrachtgever

I. ALGEMENE BEPALINGEN... 1 II. DIENSTEN INZAKE TOT STAND KOMEN VAN OVEREENKOMSTEN... 2 III. OVERIGE VOORWAARDEN... 5

I. ALGEMENE BEPALINGEN... 1 II. DIENSTEN INZAKE TOT STAND KOMEN VAN OVEREENKOMSTEN... 2 III. OVERIGE VOORWAARDEN... 5 Algemene voorwaarden Schoeman consultants B.V. Per juli 2013 De algemene voorwaarden Schoeman consultants B.V. zijn van toepassing op alle rechtsverhoudingen tussen opdrachtnemer en opdrachtgever, behoudens

1.3 De toepasselijkheid van eventuele inkoop of andere voorwaarden van opdrachtgever wordt uitdrukkelijk van de hand gewezen.

1.3 De toepasselijkheid van eventuele inkoop of andere voorwaarden van opdrachtgever wordt uitdrukkelijk van de hand gewezen. Artikel 1. Algemeen 1.1 Deze voorwaarden zijn van toepassing op iedere aanbieding, offerte en overeenkomst tussen GerLing Translations te Wijchen, hierna te noemen: opdrachtnemer, en een opdrachtgever

1. Toepassingsgebied 2. Definities 3. Aanvaarding

1. Toepassingsgebied 2. Definities 3. Aanvaarding Algemene voorwaarden van Wittebrood De Gerechtsdeurwaarder en de aan haar gelieerde werkmaatschappijen, allen gevestigd te Harderwijk, hierna gezamenlijk dan wel individueel aan te duiden als Wittebrood

X X X Eerste Amsterdamse Onroerend Goed Veiling

X X X Eerste Amsterdamse Onroerend Goed Veiling X X X Eerste Amsterdamse Onroerend Goed Veiling Frans van Mierisstraat 59, 1071 RL AMSTERDAM Tel. 020-6733322/ fax 020-6733325 Email: info@mva-makelaars.nl Aan: MR H.W.J.M. POLDERMANS FORMULIER S.V.P.

De feitelijke omschrijving van de aangeboden appartementen staat op de website.

De feitelijke omschrijving van de aangeboden appartementen staat op de website. ALGEMENE INFORMATIE Lloydtoren te Rotterdam Veilingvoorwaarden De veiling vindt plaats onder de Algemene Veilingvoorwaarden met Internetbieden 2013 (AVVI 2013) voor zover daarvan in de bijzondere veilingvoorwaarden

Algemene voorwaarden FranklinCovey (F&U Nederland B.V.) bij de uitvoering van opdrachten op maat

Algemene voorwaarden FranklinCovey (F&U Nederland B.V.) bij de uitvoering van opdrachten op maat Algemene voorwaarden FranklinCovey (F&U Nederland B.V.) bij de uitvoering van opdrachten op maat Artikel 1: Toepasselijkheid 1.1 Deze Algemene Voorwaarden zijn van toepassing op alle aanbiedingen en overeenkomsten

GrondTaal Vertaalbureau

GrondTaal Vertaalbureau Meest recente herziening 4/2/2012 GrondTaal Vertaalbureau Algemene Artikel voorwaarden Vertaalbureau GrondTaal Deze 1 Algemeen GrondTaal voorwaarden algemene voorwaarden maken deel uit van iedere overeenkomst

Informatiebrochure. Landbouwgrond Blenkert te Roggel R153155.002/FHE. Aelmans Rentmeesters- & Makelaarskantoor BV

Informatiebrochure. Landbouwgrond Blenkert te Roggel R153155.002/FHE. Aelmans Rentmeesters- & Makelaarskantoor BV Documentnummer R153155.002/FHE Aelmans Rentmeesters- & Makelaarskantoor BV Kerkstraat 4, Ubachsberg 6367 JE Voerendaal T (045) 575 32 55 F (045) 575 15 09 Kerkstraat 2 6095 BE Baexem T (0475) 459 260 F

Algemeen. Offertes. De prijzen in de genoemde offerte zijn altijd exclusief B.T.W. tenzij anders is aangegeven.

Algemeen. Offertes. De prijzen in de genoemde offerte zijn altijd exclusief B.T.W. tenzij anders is aangegeven. Algemene Voorwaarden Mooi Sfeer & Meer Artikel 1. Algemeen Deze voorwaarden gelden voor iedere aanbieding en iedere overeenkomst tussen Mooi Sfeer & Meer, en een opdrachtgever (koper of huurder) waarop

Info@megasnel.nl 036 52 98 447 Verfmolenstraat 4, 1333 AV Almere ALGEMENE VOORWAARDEN

Info@megasnel.nl 036 52 98 447 Verfmolenstraat 4, 1333 AV Almere ALGEMENE VOORWAARDEN Info@megasnel.nl 036 52 98 447, ALGEMENE VOORWAARDEN Algemene Voorwaarden Artikel 1 Toepasselijkheid 1.1 Op alle offertes en leveringen van MegaSnel zijn deze algemene leverings- en betalingsvoorwaarden

ER IS GEEN MINIMUM BESTELBEDRAG VOOR ONZE BESTELLINGEN.

ER IS GEEN MINIMUM BESTELBEDRAG VOOR ONZE BESTELLINGEN. ALGEMENE VOORWAARDEN HET HOBBYPUNT. Versie 01-01-2012. ER IS GEEN MINIMUM BESTELBEDRAG VOOR ONZE BESTELLINGEN. 1. Levering / verzending Wij hanteren als verzendkosten voordeligere portokosten dan dat de

Algemene voorwaarden. Onze voorwaarden

Algemene voorwaarden. Onze voorwaarden Algemene voorwaarden Onze voorwaarden Hieronder staan de algemene verkoop-, leverings- en betalingsvoorwaarden van AtChrissys te Moordrecht Als u bij AtChrissys artikelen bestelt, verklaart u zich akkoord

Algemene voorwaarden. Algemeen Artikel 1

Algemene voorwaarden. Algemeen Artikel 1 Algemene voorwaarden ALGEMENE LEVERINGS-, BETALINGS- EN UITVOERINGSVOORWAARDEN VAN TOEPASSING OP DE RECHTSVERHOUDING TUSSEN OPDRACHTGEVER EN ADMINISTRATIEKANTOOR KAANDORP & MOOIJ Algemeen Artikel 1 1.

JR Sportshoes, is ingeschreven in het Handelsregister van de Kamer van Koophandel te Alkmaar onder nummer 37062803.

JR Sportshoes, is ingeschreven in het Handelsregister van de Kamer van Koophandel te Alkmaar onder nummer 37062803. JR Sportshoes, is ingeschreven in het Handelsregister van de Kamer van Koophandel te Alkmaar onder nummer 37062803. JR Sportshoes verricht haar werkzaamheden uitsluitend overeenkomstig deze voorwaarden,

ALGEMENE VOORWAARDEN VOHHR TILBURG

ALGEMENE VOORWAARDEN VOHHR TILBURG ALGEMENE VOORWAARDEN VOHHR TILBURG 1. ALGEMEEN 1.1. In deze algemene voorwaarden worden de hierna volgende termen in de navolgende betekenis gebruikt, tenzij uitdrukkelijk anders is aangegeven: 1.1.1.

ALGEMENE INCASSO VOORWAARDEN

ALGEMENE INCASSO VOORWAARDEN Algemene bepalingen ALGEMENE INCASSO VOORWAARDEN 1. Deze algemene incasso voorwaarden zijn van toepassing op alle verstrekte opdrachten aan en overeenkomsten met ALL-ROUND INCASSO tot incassowerkzaamheden,

2.4 De!toepasselijkheid!van!voorwaarden!van!wederpartij!wordt!uitdrukkelijk!uitgesloten;!

2.4 De!toepasselijkheid!van!voorwaarden!van!wederpartij!wordt!uitdrukkelijk!uitgesloten;! ALGEMENE'VOORWAARDEN' Artikel'1'Definities' Indezevoorwaardenwordendehiernavolgendetermenindenavolgendebetekenisgebruikt,tenzijuitdrukkelijkanders isaangegeven: Gebruiker :EV?BoxB.V.,degebruikervandealgemenevoorwaarden,opdrachtnemer,verkoper;

Algemene voorwaarden Monteur koffie Machine BV.

Algemene voorwaarden Monteur koffie Machine BV. Algemene voorwaarden Monteur koffie Machine BV. 1. Algemeen: 1.1 Deze algemene voorwaarden zijn van toepassing op alle aanbiedingen van monteur koffie machine BV. en op alle met u gesloten overeenkomsten.

Deze algemene voorwaarden zijn ter bescherming van onze klanten en van ons zelf. 1. Algemene voorwaarden Carolien s Face and Fashion Deze algemene voorwaarden zijn ter bescherming van onze klanten en van ons zelf. 1.1 Identiteit van de ondernemer Carolien s Face and Fashion Samuel

Algemene voorwaarden.

Algemene voorwaarden. Algemene voorwaarden. Inhoud 1. Algemeen p.1 1.1 Disclaimer p.2 1.2 Privacy 2. Bestellen p.3 2.2 Levertijd 3. Bezorgmethode p.4 3.3 Afhalen 4. Betalingsmogelijkheden 5. Afleveren en retourneren p.5 6.

Algemene in en verkoopvoorwaarden Angstelgoud. Artikel 1 Definities

Algemene in en verkoopvoorwaarden Angstelgoud. Artikel 1 Definities Algemene in en verkoopvoorwaarden Angstelgoud Artikel 1 Definities 1. Koper, de partij vermeld in de overeenkomst als zijnde de koper en/of opdrachtgever, alsmede alle voor haar werkzame en door haar,

Algemene Voorwaarden. ARTIKEL 1 Definities. ARTIKEL 2 Toepasselijkheid. ARTIKEL 3 Aanbod. ARTIKEL 4 Totstandkoming van de opdracht

Algemene Voorwaarden. ARTIKEL 1 Definities. ARTIKEL 2 Toepasselijkheid. ARTIKEL 3 Aanbod. ARTIKEL 4 Totstandkoming van de opdracht Algemene Voorwaarden ARTIKEL 1 Definities ARTIKEL 2 Toepasselijkheid ARTIKEL 3 Aanbod ARTIKEL 4 Totstandkoming van de opdracht ARTIKEL 5 Duur van de opdracht ARTIKEL 6 Einde van de opdracht ARTIKEL 7 Omzetbelasting

ALGEMENE VOORWAARDEN. 1. Toepasselijkheid:

ALGEMENE VOORWAARDEN. 1. Toepasselijkheid: ALGEMENE VOORWAARDEN 1. Toepasselijkheid: 1.1 Deze Voorwaarden maken deel uit van alle overeenkomsten en zijn van toepassing op alle (overige) handelingen en rechtshandelingen tussen Baldinger Gerechtsdeurwaarders

Voorwaarden van Re-Effect Flevoland vanaf 1 september 2012

Voorwaarden van Re-Effect Flevoland vanaf 1 september 2012 Voorwaarden van Re-Effect Flevoland vanaf 1 september 2012 Re-Effect Flevoland Postbus 30180 1303 AD Almere E: info@re-effectflevoland.nl www.re-effectflevoland.nl T: +31 (0)36-5254921 M: +31 (0)6-49691721

BIEDINGSFORMULIER. Het bod wordt verricht door de volgende persoon (hierna: de bieder ):

BIEDINGSFORMULIER. Het bod wordt verricht door de volgende persoon (hierna: de bieder ): BIEDINGSFORMULIER Voor de executieveiling van aandelen serie A, nummers 1 tot en met 8 Beheermaatschappij Van Duijnoord B.V. te Haarlem, die Leyduin Vastgoed B.V., in die onderneming houdt (29,63 %), op

Veelgestelde vragen Classic Car Auctions (CCA) Inhoud --

Veelgestelde vragen Classic Car Auctions (CCA) Inhoud -- Veelgestelde vragen Classic Car Auctions (CCA) Inhoud -- Wat doet CCA / Wie is CCA? Wat zijn de openingstijden van CCA? Hoe vind ik een kavel terug op internet? Hoe kan ik meer halen uit de zoekfunctie?