Individueel Procesverslag



Vergelijkbare documenten
Projectles Edwin Rooseman week 2. Aanwezig Mareille Mulder Bram Rietveld Hans Mol Sietze Jan Sietzema Arnout Kooij

Urenverantwoording Ewout Boers. Datum activiteit opmerkingen tijd besteed projectles Introductieles, 2,5 uur. groep, taken verdelen

productlijn Integrale (3) voor een product van hout Praktijkvakken Integrale opdracht

PROFIELWERKSTUK Verdiepen - verbreden PLANNEN

LESPROGRAMMA LES 1. INTRODUCTIELES

Snuffelstage Exact. Kjell Ouwendijk Klas 2D. Stagebegeleiders : Dhr. Michael Vermeulen Dhr. Deyar Aljabbary Dhr. Olivier Deleye

SLB eindverslag. Rozemarijn van Dinten HDT.1-d

De ideale duurzame stad! 10-14

Thinking of Art - Stijl Document

Het Sectorwerkstuk

pagina opdracht periode 3 verpakking Integrale (1) voor een object Naam: Klas: CV Integrale opdracht Verpakking periode 3

Blok 1 - Voeding en ziekte

opdracht periode 3 verpakking Integrale (1) voor een product van hout en leer/textiel Praktijkvakken Integrale opdracht

PLAN VAN AANPAK. Project conceptipedia animatie. Kimberly ten Bras Eline de Lange EKT1d

Reflectieverslag Project Nieuwe Dingen Doen JDE-CTDESA.3V-12. Robin Leenders

BIO training VOOR BEGELEIDERS IN OPLEIDING. Bijeenkomst

PLANVANAANPAK Project: Connecting Vibes

Individueel verslag Timo de Reus klas 4A

T & T Portfolio. Loes. Klas ---

Handleiding voor de leerling

Masterclass Service Design 12 juni , 26 juni en 6 juli daagse Meerdaagse

Interview met: Dylan Connor Haigh Geïnterviewd door: Josse van Horn Thema: Promofilm. Kroost PROMOFILM!

Het verhaal van Steffie

Het beste idee van Nederland

Project Verwenmorgen voor ouderen organiseren Groepen van 5 leerlingen Totaal: 560 minuten

Het beste idee van Nederland

Zoals je hier kunt zien is de latex helemaal gescheurd. De vorm is ook niet meer te herkennen en hij plakt hier en daar Een beetje aan elkaar.

SLC. Opdracht 3 & 4. Soulia Moor CMD- 1B 29/11/ 11

Hogeschool INHolland Haarlem Procesverslag Bewegen en leefstijl, Namen: Bregman, Sandra Hollander, Joost Den Joosten, Max With, Steffen De

Blok 1 - Introductie

Verslag Creatief Denken en Pitchen

Lesbrief: Woonwijk van de toekomst Thema: Mens & Dienstverlenen in de toekomst

Regelt de benodigde diensten

Stage Atom-Retail. Arwen de Vries MC4O 10/09/18-16/11/18

PLAN VAN AANPAK. Conceptipedia onderwerp: Web. Selwyn Cohen Remco Taken

Takenblad Plusklas Ontdekken Periode 2 : Herfstvakantie tot kerstvakantie. Opdracht: Spoorzoekers Van wie is die vingerafdruk?

Persoonlijk ontwikkelingsplan.

Reflectiedocument. Proces. CMDG Maarten Bijnens (Groep 5)

Persoonlijk opleiding plan

INTEGRALE (2) OPDRACHT

MARKETINGCOMMUNICATE WERKCOLLEGE 1 BLOK 4 BIJLAGE: -SCHEMA RESEARCHTEAM- EN MARCOMPLAN -BRIEFING VAN DE OPDRACHT

Plan van aanpak. Aanleiding en probleemomschrijving. Gevraagd eindproduct. Probleembeschrijving en analyse. Stappenplan: Subdoelen en fasering

Stageformulieren 1/5

Leerdoelen en reflecties op de leerdoelen. Lisa van Ginkel

AGENDA. v Huiswerk. Werkgroep 4. Marketing

Inhoud. Ontwerpdocument 18 juni 2007

Kuijpers Installaties in de OK Leerjaar 2, schooljaar

Voorwoord. AHA! De Grafisch Vormgever Voor Communicatie en Multimedia Design studenten.

Feestelijk het jaar uit!

Presentatie Tekst Top plan (talentontwikkelingsplan) Amy Kouwenberg OABCE1A

vormaspect Integrale (4) voor een product van hout Praktijkvakken Integrale opdracht

Piotr Tekien. Grafische Vormgeving Revisie portfoliostijl GAR1-B. 3 december 2014 PIOTR TEKIEN HKU GAME ART GAR-1B

Essay Interactieve Multimedia. Richard de Bock im Juni

Les 1: Halloween en Sint-Maarten beschrijven

Wat ga je schrijven: een verklarende tekst. Voorbereiden op het schrijven: een film bekijken

Plan van aanpak. Conceptipedia. Animatie. Michael Hofhuis. Joost Noordink EKT1VA

Vergadering Week 2. Datum: Maandag 5 September Tijd: Aanwezig

Oriëntatie: Samen Scholen Beeldende Kunsteducatie. Helma Molenaars en Grada Buren.

H.A.N.G. PLEKKEN. Heel Aardig? Niet Geweldig! > OP BEZOEK BIJ HET NAI

Making an interactive video Door Remco Draijer (imm08304)

Thuis in de Buurt. Delfshaven!

Plan van aanpak. Videoproductie Thema7. Ferdy de Jong 66342

De finale: Het laatste Project!

Designing Digital Dimensions

Tijdens dit project heb ik samengewerkt met de volgende personen

Wordt vervolgd. De gastles van de brandweer

com po si tie de; v -s 1 ordening vd verschillende delen tot één geheel


Interieur met potlood of met de computer tekenen?

SLB reflectie eindverslag. Docent: Mieke Vissers Naam: Lynn Duijs Studentnummer: Datum: Vak: SLB.

Lesbrief: Slimme oplossingen Thema: Mens & Dienstverlenen in de toekomst

We gaan in de komende lessen een Interactief bordspel bedenken en maken! MaKey-MaKey

Plans are nothing, Planning is everything - Dwight D. Eisenhower

Opdracht Teamrollen. Samenwerken door teamrollen in te zetten Teake Kastelein

Verstoppingsproof station

- Interactieve video -

Plan van aanpak. Project WNF. CMD Neelke Laarakker Laura Hellegers

Stappenplan voor sportbonden ##NSW2018 #BEACTIVE. jouw sport,, jouw club. 15 t//m 29 september.

qwertyuiopasdfghjklzxcvbnmq wertyuiopasdfghjklzxcvbnmqw ertyuiopasdfghjklzxcvbnmqwer

Naam: Whitney Cheung Klas: IV1B. Evaluatieverslag

FLIPPEN. Naam: Ruben van Dijk Datum van inlevering: 28/11/06 Klas: M1C Tutorgroep: 2

Inhoud. 1 Wil je wel leren? 2 Kun je wel leren? 3 Gebruik je hersenen! 4 Maak een plan! 5 Gebruik trucjes! 6 Maak fouten en stel vragen!

Met welk werk kunnen kinderen uit groep 5-6 thuiskomen en hoe kunt u uw kind thuis helpen?

Architectuur. Naam: Klas:

Plan van aanpak. Project: Portfolio Website. Bedrijf: InHolland Haarlem

WC MARKETING BLOK 2 LESWEEK 1

100% presence reflectie (logboek)

kinderrechten Aardrijkskunde kinderrechten gehoord? Met welke kinderrechten hebben zij te

Lesbrief: Zo verkoop je een boek Thema: Wat is er?

Wat voor tekst schrijf je en voor wie?

Processmap. Whitney Cheung IV2A

Bewijs Reflectie Formulier

Wat heb je nodig om studie- en privé activiteiten goed te kunnen plannen? Het gaat al erg goed voor mijn gevoel.

PIM 2013 VU. One day in Amsterdam. Martijn van der Burg MBG215

Plannen en zelfstandig werken

De workshop Elevator pitch wordt incompany gegeven en op maat aangeboden.

Reflectieverslag. Jeroen Tennis Today

Transcriptie:

Individueel Procesverslag Wendy Verweij, 07020767, 3d minor, groep 2 2009 Dit document bevat het individuele proces verslag + urenverantwoording en bijlagen van Wendy Verweij, 07020767 T.a.v. P.Deters

Inleiding Met het beginnen van het blok 3d, zijn er van te voren leerdoelen opgesteld deze gaan gepaard met de competenties van dit blok. Dit zijn voor mij de volgende punten: 1. In de voorjaarsvakantie 2 tutorials maken, zodat het ritme van het oefenen in 3d max er in blijft. 2. Zo snel als mogelijk de basis onder de knie krijgen zodat ik na de workshop in week 3, in een week, 2 onderdelen van een van onze concepten kan vormgeven in 3d studio-max. 3. Tijdens het project, wil ik een aandeel in 3d hebben gehad voor het uitvoeren van het project, zodat mijn resultaat van wat ik geleerd heb in de workshops, zichtbaar is. 4. Gedurende het project, bij mijn zelfstandige taak blijven en pas andermans taken bekijken tijdens een groepsbespreking. Samengevat de verantwoordelijkheid bij mijn eigen taken houden. 5. Na het project ervaring hebben met het contact leggen met professionele bedrijven, dit resulteert in een verslag. Proces + evaluatie Wij begonnen met brainstormen, omdat er s middags na de kick off 30 concepten gepresenteerd moesten worden en een week later 30 ideeën. Als groep hadden wij besloten dat we p.p. individueel 5 ideeën zouden verzinnen en schetsen. Ik heb toen een aantal problemen bedacht en op internet ideeën opgezocht, aan de hand daarvan heb ik 5 ideeën verzonnen en geschetst. Tussen het project door moesten wij huiswerk opdrachten inleveren voor de volgende workshop. Dit vond ik persoonlijk af en toe wel lastig. Bij mij ging er veel tijd inzitten die ik liever aan het project had besteed. Aan de andere kant helpt wel om goed de technieken onder de knie te krijgen. De 30 ideeën moesten gereduceerd worden tot 3 ideeën. Nadat wij 3 ideeën hadden gekozen, was het de bedoeling dat er per idee 2 personen het gingen uitwerken. Ik had samen met een groepsgenoot, Centerparcs 3d vakantiehuisjes uitgewerkt. Met markers had ik een ruimtelijke tekening gemaakt van het concept. Als je kleuren gebruikt spat je idee al meer uit, markers komen krachtiger over dan potloden. Gezien ik dit blok al genoeg achter de computer zou zitten heb ik er voor gekozen om een tekening te maken (zie bijlage Centerparcs tekening ), i.p.v. een visual op de computer. Uiteindelijk is van de 3 ideeën de 3d plattegrond van de Efteling uitgekozen. Wij hebben 1 deel van de Efteling uitgekozen om te maken, gezien de Efteling te groot is om helemaal na te bouwen. Wij hebben gekozen voor Marrerijk (sprookjesbos), zodat we een sfeer konden overbrengen en het niet een roller coaster tycoon

(bouw je eigen pretpark spel) idee werd. Misschien niet handig als er wordt gekeken naar de marketing, maar voor ons ook leuker en origineler om te maken. Verder denken wij dat de Efteling goed in het financiële plaatje past. Ik heb om mijn leerdoel te halen de Efteling gebeld om ons concept te verkopen. Samen met een groepsgenoot heb ik een verhaal samen gesteld die aan de telefoon verteld moest worden (zie bijlage telefoon verhaal ). Ik kreeg de marketing afdeling van de Efteling aan de telefoon, maar helaas had de Efteling het druk om bij onze presentatie aanwezig te zijn en ons te begeleiden. Ik heb nog duidelijk gemaakt, dat ze niets hoefden te begeleiden maar alleen op de presentatie moesten beoordelen. Maar ze wilde zo n project echt begeleiden en met het nieuwe seizoen in zicht hadden ze geen tijd. Voordat we gingen beginnen met bouwen hebben we naar aanleiding van een lijst die we hebben gemaakt attracties verdeeld, 2 attracties p.p. Ik had de attracties Lavenland met de slakkenmonorail en Lang nek. Voor Lavenland heb ik 3 huizen gemaakt. Voordat we echt attracties gingen uitwerken in 3d, was het de bedoeling om voorbeelden van de attracties te zoeken en dat we schetsen maakten hoe we het aan konden pakken om de attracties te vervaardigen in 3d. (zie bijlage schetsen Efteling ). Ik heb ook een aantal tutorials opgezocht, dit was handig voor een aantal onderdelen om te maken, of als ik er niet uit kwam met modelleren. De laatste weken hebben we ook samen in computerlokalen gezeten, dit was handig om elkaar te helpen als je ergens niet uit kwam. Met het samenvoegen en schalen van attracties had ik niet verwacht dat er zo veel problemen ontstonden en veel tijd zou kosten. Ik heb de deadlines gehaald, en vind het jammer, dat niet iedereen 2 attracties heeft kunnen maken. Ik heb gemerkt dat je er niet van uit kunt gaan dat als de een klaar is, de ander kan helpen, omdat iedereen de tijd nodig had om het te maken. We hadden de plattegrond voller kunnen maken, maar het maakt gelukkig niet veel uit voor het concept. Wat nog tegen viel was het werk buiten de attracties bij elkaar plaatsen. Niet alleen attracties kleden het geheel genoeg aan, er moeten ook extra onderdelen geplaatst worden. Daarvoor heb ik een boom gemodelleerd. Eerst hadden we 3d max bomen gebruikt, maar omdat deze de lang duren om te renderen, zijn er extra bomen gemaakt, waarvan ik een soort heb gemaakt. We hadden nog bedacht voor de presentatie om een content om het filmpje heen te doen van de website van de Efteling. Dus ik had een screen shot gemaakt van de echte website en daar een aantal onderdelen weggehaald in Photoshop zodat daar het filmpje in geplaatst kan worden. Verder heb ik samen met een groepsgenoot een storyboard geschetst, hoe de camera geplaatst moet worden, en hoe de shots er ongeveer gaan uitzien voor het filmpje. Iedereen gaat straks een deel renderen, hoe meer computers hoe sneller het proces gaat.

Naast het 3d project heb ik mij bezig gehouden met het onderdeel proces-en product evaluatie, voor het groepsprocesverslag. Gezien het procesverslag eerder wordt ingeleverd dan dat het gehele project klaar is, staat het tot zo ver als mogelijk beschreven. Dit blok heb ik net als andere blokken, wel weer meegemaakt, dat ik mij teveel druk maak om alles te halen en wordt dan eigenlijk teleurgesteld als ik alle afspraken na kom en dan 1 van de weinige ben. Doordat ik de afspraken ben nagekomen komt het wel ten goede van mijzelf met het project, zoals de schetsen en plaatjes, daar heb ik wel wat aan gehad. Ik heb veel geleerd in deze minor, en het is weer een punt wat ik op mijn cv. neer kan zetten. Het blok trok mij ook aan omdat het vooral praktijkgericht is. In de toekomst wil ik geen grote projecten gaan doen in 3d, maar voor visualisaties vind ik het leuk.

Leerdoelen In de voorjaarsvakantie 2 tutorials maken, zodat het ritme van het oefenen in 3d max er in blijft. In de voorjaarsvakantie heb ik 1 tutorial (zie bijlage tutorial ) kunnen maken, omdat de huiswerk opdrachten teveel tijd in beslag namen (3 appels op verschillende modelleer manieren). Mijn voornaamste doel was om het 3d max in de vakantie niet te laten wegzakken, omdat ik er toch mee bezig was in verband met de huiswerkopdrachten is dat doel behaald. Zo snel als mogelijk de basis onder de knie krijgen zodat ik na de workshop in week 3, in een week, 2 onderdelen van een van onze concepten kan vormgeven in 3d studio-max. Ik heb binnen week een aantal onderdelen gemodelleerd zoals een aantal onderdelen van langnek en het slakkenhuis. (zie mijn taken). Tijdens het project, wil ik een aandeel in 3d hebben gehad voor het uitvoeren van het project, zodat mijn resultaat van wat ik geleerd heb in de workshops, zichtbaar is. Ik heb voor dit project in 3d max, 3 lavenhuizen gemaakt, een slakkenmonorail en langnek. Deze zijn terug te zien op de plattegrond. Verder heb ik nog meegeholpen aan een animatie van een attractie. Gedurende het project, bij mijn zelfstandige taak blijven en pas andermans taken bekijken tijdens een groepsbespreking. Samengevat de verantwoordelijkheid bij mijn eigen taken houden. Dat de attracties veel tijd kosten om te maken, heeft er mede voor gezorgd dat ik niet teveel op andere heb gelet. Ik ben echt bezig geweest met mijn eigen taken, en af en toe uit interesse gekeken waar iemand mee bezig was en hoe het eruit zag. Na het project ervaring hebben met het contact leggen met professionele bedrijven, dit resulteert in een verslag. Voor ons project moest de Efteling gebeld worden. Ik heb voorgesteld om te gaan bellen, gezien ik dan dit leerdoel kon behalen. Samen met een groepsgenoot hebben wij een verhaal samen gesteld die aan de telefoon verteld moest worden (zie bijlage telefoon verhaal ). Ik kreeg de marketing afdeling van de Efteling aan de telefoon, maar helaas had de Efteling het druk om bij onze presentatie aanwezig te zijn en ons te begeleiden.

3-d minor Urenregistratie Wendy Verweij Week 1 7020767 Datum Tijd Taak Aantal Uren 10-02-2009 09:30-10:00 Kick off 0,5 10:00-11:35 groepsbespreking, brainstormen 1,5 14:15-14:45 groepsbespreking, brainstormen 0,5 14:45-15:30 Proces begeleiding 0,75 15:30-16:30 groepsbespreking,concepten ordenen 1 16:30-18:00 Conceptbespreking 1,5 11-02-2009 11:15-12:20 Carouselcollege DPI 1 12:20-13:00 groepsbespreking 0,75 13:00-13:45 Hoorcollege productontwikkeling 0,75 15:30-18:00 individueel, 3d ideeen bekijken/zoeken 2,5 12-02-2009 09:30-11:45 Workshop 3d-max 2,25 11:45-15:20 groepsbespreking + planning maken 3,75 16:30-18:00 3d-max op de computer zien te krijgen 1,5 13-02-2009 11:15-15:00 3d- max, coca cola fles maken 3,75 totaal 22

3-d minor Urenregistratie Wendy Verweij Week 2 7020767 Datum Tijd Taak Aantal Uren 16-02-2009 10:00-10:45 SLB gesprek 0,75 13:00-15:45 3d max 3,75 17-02-2009 11:00-12:00 3d max 1 12:00-13:00 ideeen verzinnen 1 13:00-14:00 leerdoelen opzetten 1 14:00-14:30 ideeen verzinnen 0,5 14:30-18:00 3d max oefenen 3,5 18:30-22:30 3d max oefenen 4 18-02-2009 13:00-16:30 groepsbespreking, 30 ideeen 3,5 16:30-17:15 productontwikkeling 0,75 19-02-2009 09:30-12:15 Workshop 3d max 2,75 13:00-13:30 Proces begeleiding 0,5 13:30-15:15 groepsbespreking/verdeling van taken/planning 1,75 15:15-18:00 3d max oefenen 2,75 18:45-22:00 3d max oefenen 3,25 voorjaarsvakantie 24-02-2009 12:15-15:15 3d max hw, appel 1 3 15:15-15:40 3d max hw, appel 2 0,5 25-02-2009 10:15-12:00 3d max hw, appel 2 1,75 23:15-00:45 3d max hw, appel 2 1,5 27-02-2009 11:00-12:00 afwerkingen eerste 2 appels 1 14:15-15:30 schetsen concept Centerparcs 1,25 01-03-2009 19:00-20:00 3d max hw, appel 3 1 20:00-20:45 tutorial 0,75 20:45-23:30 verder oefenen in 3d max 1,75 totaal 43,25

3-d minor Urenregistratie Wendy Verweij Week 3 7020767 Datum Tijd Taak Aantal Uren 02-03-2009 11:15-15:15 3d max hw, appel 3 4 15:15-18:00 oefenen met 3d max 2,75 03-03-2009 09:40-10:40 afwerkingen appels, klaar maken om te mailen 1 12:10-15:40 Centerparcs tekening maken + bijhorende criteria 3,5 15:45-18:00 oefenen met 3d max 2,25 18:45-20:00 oefenen met 3d max 1,25 20:30-23:30 oefenen met 3d max 2 04-03-2009 10:30-12:00 Carousel college 1,5 12:00-16:30 groepsbespreking, ideeen kiezen 4,5 16:30-17:15 productontwikkeling 0,75 21:45-22:30 kijken naar tutorials 0,75 05-03-2009 09:30-12:15 Workshop 3d max 2,75 12:45-14:45 groepsbespreking, detailplanning maken 2 14:45-18:00 oefenen met 3d max 3,25 06-03-2009 13:50-14:50 3d max hw, paddenstoel 1 18:30-19:45 3d max hw, paddenstoel 1,25 19:45-20:00 plaatjes efteling zoeken 0,25 20:00-21:30 schetsen efteling maken 1,5 08-03-2009 16:00-17:30 oefenen met 3d max 1,5 19:00-20:00 3d max hw, paddenstoel 1 20:00-22:30 oefenen met 3d max 2,5 totaal 41,25

3-d minor Urenregistratie Wendy Verweij Week 4 7020767 Datum Tijd Taak Aantal Uren 09-03-2009 09:15-15:15 3d max, hw paddenstoel 6 16:00-16:45 plaatjes efteling zoeken 0,75 16:45-18:00 oefenen met 3d max 1,25 10-03-2009 10:00-10:45 3d max, hw paddenstoel 0,75 11:00-11:45 plaatjes efteling zoeken 0,75 12:00-13:45 schetsen voor de efteling 1,75 14:15-14:45 doelgroepen zoeken voor de efteling 0,75 14:45-18:00 oefenen met 3d max 3,25 18:45-20:00 oefenen met 3d max 1,25 11-03-2009 09:45-09:30 3d max, hw paddenstoel 0,75 12:00-14:45 groepsbespreking 2,75 16:00-18:00 oefenen met 3d max 2 18:45-19:00 3d slakkenhuis maken 0,25 19:00-19:45 3d langnek 0,75 12-03-2009 09:30-12:15 Workshop 3d 2,75 12:15-13:00 3d langnek 0,75 13:15-13:45 proces+ product begeleiding 0,5 13:45-14:45 groepsbespreking, unique selling points 1 16:00-18:00 oefenen met 3d max 2 18:30-22:30 oefenen met 3d max 4 13-03-2009 11:00-14:00 3d langnek 3 14:30-15:45 3d langnek 1,25 16:00-17:00 3d max, hw blikje textuur 1 totaal 39,25

3-d minor Urenregistratie Wendy Verweij Week 5 7020767 Datum Tijd Taak Aantal Uren 16-03-2009 09:30-10:30 3d max, hw blikje textuur 1 10:30-11:15 3d langnek 0,75 11:15-12:45 3d max, hw blikje textuur 1,5 13:00-14:15 3d langnek 1,25 18:45-19:00 aantekeningen voor groepsgenoot maken 0,25 19:00-20:00 3d langnek 1 20:45-21:45 3d langnek 1 17-03-2009 10:15-11:30 3d langnek 1,25 12:15-14:15 3d langnek 2 14:15-18:00 tutorials zoeken die kunnen helpen met het project 3,75 18-03-2009 11:00-11:45 groepsbespreking 0,75 11:45-14:45 3d langnek 3 14:45-15:00 verhaal maken voor efteling aan de tel. 0,25 15:00-15:30 Efteling bellen 0,5 15:30-15:45 productontwikkeling 0,25 19:03-2009 09:30-11:45 Workshop 3d 2,25 11:45-13:00 Huisje Laaf 1 1,25 14:30-16:45 Huisje Laaf 1 2,25 20-03-2009 09:45-11:00 Huisje Laaf 1 0,75 20-03-2009 13:00-15:30 tutorials zoeken die kunnen helpen met het project 2,5 totaal 27,5

3-d minor Urenregistratie Wendy Verweij Week 6 7020767 Datum Tijd Taak Aantal Uren 23-03-2009 09:50-10:20 3d max, hw blikje camera en lichten 0,5 11:00-12:15 3d max, hw blikje camera en lichten 1,25 12:15-14:00 3d slak 1,75 24-03-2009 09:45-12:45 3d slak 3 13:15-16:15 3d slak + huisje laaf 3 25-03-2009 12:00-14:30 3d langnek + 3d slak 2,5 14:45-15:45 3d langnek + 3d slak 1 16:00-16:30 product ontwikkeling 0,5 18:50-19:50 3d langnek 1 26-03-2009 09:00-09:30 3d Langnek 0,5 09:30-11:30 Workshop 3d 2 11:30-13:45 3d project 2,25 19:00-20:00 3d Lavenhuizen 1 20:30-22:15 3d Laafhuis1 + 2 1,75 27-03-2009 13:30-15:15 3d Laafhuis 2 1,75 29-03-2009 12:00-13:00 3d Laafhuis 3 1 totaal 24,75

3-d minor Urenregistratie Wendy Verweij Week 7 7020767 Datum Tijd Taak Aantal Uren 30-03-2009 09:45-12:30 3d max, hw stuiterbal 2,75 13:00-15:50 3d Laafhuis 3 2,5 18:30-20:00 3d Laafhuis 3 1,5 31-03-2009 10:30-13:00 3d Laafhuis 3 2,5 13:30-15:15 3d Laafhuis 3 1,75 01-04-2009 10:00-16:15 groepsbespreking/werk 6,25 18:30-19:15 3d langnek 0,75 02-04-2009 09:30-11:30 Workshop 3d 2 11:30-13:45 project verder maken 1,25 03-04-2009 09:45-11:00 decoratie boom 1,25 05-04-2009 20:00-23:00 procesverslag 3 totaal 25,5

3-d minor Urenregistratie Wendy Verweij Week 8 7020767 Datum Tijd Taak Aantal Uren 06-04-2009 11:00-15:00 groepsbespreking, alles samenvoegen 3 07-04-2009 10:00-13:30 samen met een groepsgenoot animatie 3,5 15:00-18:00 procesverslag 3 08-04-2009 10:00-15:30 groep, samenvoegen + storyboard camera maken 5,5 totaal 15

Bijlage Centerparcs tekening Tutorial Schetsen Efteling Telefoon verhaal Voorbeelden gemaakte attracties

Centerparcs tekening

Schetsen Efteling attracties

Tutorial

Telefoon verhaal Goedemiddag, Wij zijn studenten van de Haagse Hoge School. Wij volgen de opleiding Communicatie en Multimedia Design. Momenteel volgen wij de minor 3-d. Als opdracht moesten wij een innovatief 3d concept verzinnen voor een bedrijf. Wij hebben er voor gekozen om de plattegrond van de Efteling in 3d uit te werken. Er zijn al een aantal plattegronden van attractieparken, maar er is nog geen 3D uitwerking van. Ons concept geeft een goed beeld van het attractiepark. Het zal gebruikt kunnen worden voor op de website als interactieve plattegrond, waar je als het ware om de attracties en bezienswaardigheden heen kan lopen. Het gaat hierbij vooral om de sfeer over te brengen naar de doelgroep. Zo krijgen mensen een goed beeld van de Efteling. Daarnaast kunnen mensen goed gebruik maken van de plattegrond. Verder zou onze uitwerking gebruik kunnen worden als: - reclamefilmpje (promotie) - applicatie op een dvd te verkopen (of eventueel weg te geven) - plattegrond in het park zelf (toekomst) - voor reisbureaus (promotie) Een deel van de opdracht was dat wij contact moesten opnemen met het bedrijf waarvoor wij het concept hebben bedacht. Wij hopen dit idee op onze presentatie op 23 april aan een van jullie werknemers te kunnen voorleggen. Op de presentatie moeten wij jullie overtuigen van de haalbaarheid van het product, o.a. financiële haalbaarheid en de toegevoegde waarde van het product.

Visuals van gemaakte attracties Laafhuis 1

Laafhuis 2 Laafhuis 3

Langnek Slak

Boom