CONVERSIEMYTHEN DOORPRIKKEN

Vergelijkbare documenten
PROGRAMMA RESULTAAT- EN OPLOSSINGSGERICHT DENKEN. Resultaat. oplossingsgericht denken. Resultaat- en. Probleemgericht denken

PROGRAMMA RESULTAAT- EN OPLOSSINGSGERICHT DENKEN. Resultaat- en oplossingsgericht denken. Resultaat- en. Pollvraag 1. Laura Krause Obelisk

IK-DOELEN BIJ DE DALTONUITGANGSPUNTEN

18 tips om te werken aan je eigen inzetbaarheid

Workshop Leiderschap & sportiviteit BS3

WORD GROTER DAN DAT WAT JOU KLEIN HOUDT Ann Weiser Cornell

Mijn doelen voor dit jaar

Hoe begeleid ik mijn kind bij het maken van een passende STUDIEKEUZE? Gundalyn Hemmink

Een gesprek met impact

Programmeren op ruitjespapier

PORTFOLIO VOOR DE FUNCTIE VAN VAN. (Voornaam - Naam) Aangemaakt op: (datum)

Plattegrond van de school Groep 5 rekenen 1

1. ONDERZOEK. Voorwaarden bij onderzoek:

Specifieke Handleiding jeugdtrainers

Groei mindset als basis voor een duurzame sportontwikkeling. Looptrainersdag: 12 november 2018 Door: Flip de Bruijn

Bijeenkomst over geloofsopvoeding Opa, wie is God? Deze bijeenkomst sluit aan bij Moments, magazine voor ouders van kinderen van 0-8 jaar

KIJKT IN DE TOEKOMST

Ik ben tevreden met deze workshop als 20/04/2018 KENNISMAKING: WIE BEN IK JIJ? 21ST CENTURY SKILLS

Vertel aan je kind dat het nodig is de school in te lichten om het pesten te laten stoppen;

Lesdoelen De kinderen leren dat er woorden zijn die de (soort)naam voor mensen en dieren aanduiden en maken kennis met de term zelfstandig naamwoord.

Wie ben ik? Benodigheden. Lesdoelen. Begrippen. Ik, jij, groot, klein, uiterlijk, verschillen, overeenkomsten, haar, ogen, gezicht, lichaam

LESRICHTLIJN OVERZICHT LES LESDOELEN MATERIALEN, MIDDELEN EN VOORBEREIDING. Opstarten - 10 minuten. Oefening: Algoritmes met tangram - 20 minuten

Test denkprofiel jongeren

SAMEN-WERKEN MET DE MENSEN OM JOU HEEN

Duurzame inzetbaarheid

SPELVARIANTEN. Bonus: Ondertussen oefen je met het geven en ontvangen van feedback en bouw je aan het vertrouwen in jouw team.

Algoritmes in het dagelijks leven:

Logistiek bepaalt de toekomst in e commerce. prof. dr. Kees Jan Roodbergen

KAARTEN 1-3: GROOTSHEID: KAARTEN 4-6: KEUZES Het doen van Groots Werk vraagt jou een aantal keuzes te maken. Waar focus je op?

Evaluatie PMA Training Gesprekken met leerlingen - Da Vinci College

~ Uit je comfort zone op school! ~

Je kind inschrijven in een kleuter- of lagere school in Schoten

Kleur. Warming-up Doel: Losmaken van lijf en stem; concentratie vergroten; richten op leraar voor de klas.

Brave decisions. Kiezen vanuit persoonlijke drijfveren: Meer overtuiging. Meer bereik en resultaat. Van stress naar helderheid.

VTON methodiek Tips & Tricks Versie juni 2018

Onderwijsconcept op de Herman Broerenschool te Delft. (met behulp van de methode Kids Skills) Eigen Initiatief Model (Begeleid ontdekkend leren)

Dobbelstenenrace LESRICHTLIJN OVERZICHT LES LESDOELEN MATERIALEN, MIDDELEN EN VOORBEREIDING. Opstarten - 15 minuten

AAN DE SLAG MET DIGITALE VAARDIGHEDEN TRAINING: APPS EN INSTELLINGEN PLAY STORE

Wij menen het! Vertel de leerlingen dat je een brief hebt gekregen van een aantal onderzoekers die hulp nodig hebben.

COACHEN EN TRAINEN Korte weergave

Computationeel denken

Wedstrijdanalyse formulier Trainer Coach veldvoetbal

Samen verder op school. Voorkom uitval van leerlingen én docenten!

FemaleTOPTalent. Werken vanuit persoonlijke drijfveren: Meer overtuiging. Meer bereik en resultaat. Van stress naar helderheid.

HOE GEEF IK DE WEEK VORM? Handvatten voor de invulling van een werkplek tijdens de Week van de Mobiliteit

Ben jij klaar voor de volgende stap?

Tapping audio. Werkboek audio 2. Kees Holtrigter (The 7D Solutions) 3e editie

Agenda: Fixed en growth mindset Ouders en kinderen Leerkrachten en leerlingen Zelf aan de slag Vragen

#Gevoelsbeleving #IKontwikkeling #AANgaan

VTON methodiek Tips n.a.v. vragen van trainers Versie juni 2018

WORD GROTER DAN DAT WAT JOU KLEIN HOUDT. Ann Weiser Cornell en Egbert Monsuur

C Relaties. C1 Bij wie hoor ik? 3 C2 Vriendschap 7 C3 Verliefd 12 C4 Verkering 16 C5 Trouwen 22

Compassie leven. 52 wekelijkse inspiraties vanuit Geweldloze Communicatie. PuddleDancer Press Samengesteld door Monie Doodeman

Binnengaan in de stilte Christelijke meditatie brengt evenwicht

Werving. Het Zijn van Werving

Bonus: Hoe goed ben jij momenteel?

Speak up! Wat is JA en wat NEE?

Hoeveel kost het schoolreisje? Groep 5 rekenen 1

J L. Nordwin College Competentiemeter MBO - 21st Century & Green Skills. Vaardigheden Gedragsindicatoren. 21st Century Skill - -

BDO Summercourse A&A Het beste uit jezelf en je mentee halen door te blijven ontwikkelen

Hele fijne feestdagen en een gezond en vrolijk 2017! Raymond Gruijs. BM Groep ARBO West Baanzinnig

Spelend leren, leren spelen

Training Passie en missie

Accent op verhaal. Aan al deze doelen wordt gewerkt, toch duidt u best aan welke u in de verf wil zetten.

FAALANGST DE BAAS! TRAINING 1. faalangst. de baas! training.

Wie ben ik? Benodigheden. Lesdoelen. Begrippen. Ik, jij, groot, klein, uiterlijk, verschillen, overeenkomsten, haar, ogen, gezicht, lichaam

Hoe krijg ik vaker een order uit mijn leads? Conversieverbetering op online leads

Warming-up Doel: Losmaken van lijf en stem; concentratie vergroten; richten op leraar voor de klas.

PROJECTHANDLEIDING. Maatschappelijke Zorg On Handleiding. your site Begeleidingsmethodieken Periode 3,

Nummer 1 December Cursusaanbod 2012 Gedeeld verdriet Mindfulness Laat je zelf zien

P e r s o n a l C a r e e r P l a n

BDO Summercourse FG 5 - A&A Medewerkers stimuleren om regie te nemen op de eigen professionele groei & ontwikkeling

INLEIDING FOCUS eerste graad

Geloofsopvoeding 3. Leeftijd: Soort bijeenkomst: Soort werkvorm: Thema: 3e bijeenkomst - Communiceren met je kind

De training wordt incompany gegeven en op maat aangeboden.

Hoe bereik je de niet-digitaal vaardigen? Lennard Horstink Jasper Muskiet

Omgaan met agressie bij klanten

ZELFVERTROUWEN EN ZELFBEELD BIJ KINDEREN Rehobothschool Geldermalsen. Karolijn Ilsink-Erwich

> TAALWERKBLAD PARTICIPATIE

Welke supermens vliegt het verst?

Workshop Human Engineering

111 super waardevolle quotes

Menukaart Loopbaanevents. Investeer in jouw talent

Coachend leidinggeven

Positief Huishouden met Kinderen

voorwoord VOORBEELDPAGINA S Bestelnr De ander en ik

Therapeutische relatie en herstellen breuken. Workshop van de training Geïntegreerde Richtlijnbehandeling Persoonlijkheidsstoornissen

Positief Huishouden met Kinderen

Koffieochtend 20 oktober 2016 OPVOEDING IN DE FAMILIE

Tekstboek herschrijf je verhaal Dream your world into being. Dag 4. Bevrijd van mijn rollen. Het traumaverbond.

BLOSSOM BURN-OUT PREVENTIE COACHING KIEZEN VOOR VEERKRACHT EN VITALITEIT OF STRESS EN BURN-OUT IN STAND HOUDEN?

PRIMAIR ONDERWIJS HOE WOON JIJ?

Groepsvorming en een positief sociaal klimaat, waar leerlingen zich mede verantwoordelijk voor voelen,

Ontwikkeling. Opleiding Persoonlijke Ontwikkeling

PREVIEW. Probeer nu 1 dag DAVID DE JONGE JAREN VAN VIJF DAGEN: GOD, SPORT & JEZELF MET PRAKTISCHE, SPORT- EN PERSOONLIJKE VOORBEELDEN

Creatief en flexibel toepassen van Triplep. Maarten Vos Doe, laat zien, lach, oefen en geef applaus

Bewuste keuzes in de rekenles. NRCD 9 maart 2018 Belinda Terlouw

Transcriptie:

CONVERSIEMYTHEN DOORPRIKKEN ALGEMENE CONVERSIEMYTHEN: DOORPRIKT! KALME PERIODE? MEER TIJD VOOR PERSOONLIJKE SERVICE DRUKKE PERIODE? MEER CONSUMENTEN OM TE CONVERTEREN PRODUCT NIET VOORRADIG IN DE STORE? BIED ALTERNATIEVEN AAN EN GA NAAR NIKE.COM

WAT EN WAAROM E VAARDIGHEID CONVERSIEMYTHEN DOORPRIKKEN Conversie stimuleren met service en ondersteuning op de verkoopvloer zijn basisvaardigheden. Door deze vaardigheden naar een hoger niveau te tillen, herken en doorprik je algemene conversiemythen, met de focus om elke consument te bieden wat hij/zij nodig heeft. Conversiemythen zijn redenen die je zelf aanhaalt of hoort om een lage conversie te verklaren. Ongeacht of het nu druk of rustig is, je hebt altijd de kans om conversie te stimuleren bij elke consument. Jouw service maakt het verschil. HOE Hieronder vind je enkele algemene conversiemythen en hoe je ze kunt doorprikken met service. Mythe: "Het is kalm vandaag. Het is kalm, dus er zal ook weinig verkocht worden." Feit: tijdens een kalme periode kunnen we elke consument benaderen en de conversie stimuleren. Neem zelf het initiatief, wacht niet tot de consument om hulp vraagt. De consument heeft voorrang op andere taken. Ga regelmatig na of de behoeften van de consumenten vervuld worden. Besteed meer tijd aan het ontdekken van extra behoeften van consumenten: o Complete oplossingen o Gecoördineerde artikelen Mythe: "Het is zo druk, ik kan echt niet elke consument benaderen." Feit: meer consumenten bieden ook meer kansen om ze aan te zetten tot een aankoop. Verwelkom elke consument die de store of jouw zone binnenkomt. Gebruik verontschuldigingszinnen wanneer je meerdere consumenten bedient. Werk samen als een team om elke consument te benaderen. Mythe: "Er is weinig conversie omdat we niet over juiste producten beschikken." Feit: je bent niet beperkt tot de voorraad in de store. Zorg ervoor dat producten regelmatig worden aangevuld, consumenten kunnen niet kopen wat ze niet te zien krijgen. Geef meerdere aanbevelingen die voldoen aan de behoeften van de consument. Zeg nooit "nee" tegen een consument. Als het gewenste product niet voorradig is in de store: o Beveel alternatieven aan die wel voorradig zijn. o Verwijs ze door naar Nike.com.

ACTIVITEIT NR. 1 MYTHEN OVER CONVERSIE ALS HET DRUK OF RUSTIG IS DOORPRIKKEN 1. OPSTELLING 2. COACH Het doel is om athletes algemene mythen rond conversie in je store te laten herkennen en aanpakken. Verdeel de athletes in drie groepjes. Spreek over conversiemythen die je vaak hoort in jouw store. Wijs aan elke groep een mythe toe. Groepen: o Neem 3 minuten de tijd om na te denken over alle manieren waarop je uitstekende service kunt bieden en conversie kunt stimuleren om hun mythe te 'doorprikken'. o Deel ideeën met het hele team. Kijk uit naar het volgende en geef coaching en erkenning terwijl de athletes de vragen bespreken: De mythe vaststellen Oplossingen vinden 3. DEBRIEFING Wat heb je geleerd over de wijze waarop een drukke of kalme periode een impact heeft op conversie in je store? Hoe kun je service aanwenden om conversie te beïnvloeden, ongeacht wat er gaande is die dag? Wat kun je doen om je teamgenoten aan te moedigen om conversie te stimuleren met service?

Het doel is om athletes te laten oefenen op het vinden van andere aanbevelingen wanneer het product niet voorradig is in de store. Verdeel de athletes in drie teams. Geef elk team een van de volgende scenario's waarin er een artikel niet meer voorradig is: 1. Een vrouw is op zoek naar blauwe LunarGlides om vandaag te gaan hardlopen. 2. Een vader wil basketbalschoenen vinden voor zijn zoon die dol is op rood en zijn favoriete speler is Lebron. 3. Een vrouw is onderweg naar een verjaardagsfeest en is naar de store gekomen om een geschenk voor haar broer die crosstraining doet. De teams hebben drie minuten om drie aanbevelingen te vinden die voldoen aan de behoeften van de consument door gebruik te maken van alternatieven op de verkoopvloer en Nike.com (als er apparaten beschikbaar zijn). ACTIVITEIT NR. 2 CONVERSIE STIMULEREN WANNEER HET PRODUCT NIET VOORRADIG IS IN DE STORE 1. OPSTELLING 2. COACH Kijk uit naar het volgende en geef coaching en erkenning terwijl de athletes oefenen: Producten aanbevelen die voldoen aan de behoeften van de consument. Gebruikmaken van Nike.com om producten aan te bieden die niet voorradig zijn in de store. 3. DEBRIEFING Wat doe je als het (de) product(en) dat/die je consument wil niet voorradig is (zijn) in de store? Waarom is het nuttig om meer dan een aanbeveling te doen?