VEILINGLIJST VEILING NR 104 d.d. 25 maart 2017

Download "VEILINGLIJST VEILING NR 104 d.d. 25 maart 2017"

1 VEILINGLIJST VEILING NR 104 d.d. maart Voor alle kavels met een * achter het kavelnummer is een beeldcatalogus beschikbaar op: onder de rubriek Bijeenkomsten I. Nederlandse gewichten 1* 1x Sluitgewicht 1 pond A'dams, huis met 2 pijlen 8 en 4 lood, geijkt eind 18e eeuw, sluiting defect 2 1x Ned. Sluitgew. Lood, huis Met 3 pijlen 8, 4, 2 lood, Trooise lelie, scharnier defect 3* 1x Taps messing gew. 5 NED.ONCE, Kuyper 18; Hulpijker Assen (hartje) ; v/d Weyden 1829 e.v.; Staal, Zwolle x 3 pijlen van sluitgewicht 4, 2, 1 Lood, geijkt l'admiral 65 5* 1x Blokgewicht 1/4 A.dams pond (brons?), ca. x geijkt Groengraft 31 t/m 55 6* 1x Ned.Indie, messing knopgewicht 1 KATI, 9x geijkt t=1926 t/m g=19 7* 1x Krukgewicht Groningen, 1/2 Gronings pond (ca 246 g) geijkt x Messing knopgew. 1 NED POND, 5, 2, 1 NED ONCE, NED LOOD 9 4x Messing druppelknop gewichten en 1 HEKTOG 10 8x Messing knopgewichten 1 Kilogram, 5, 2, 1 Hekt., 5, 2, 1 DG + 5 G 11* 6x Louwmans messing knopgewichten 5, 2 (2x), 1 (2x) HG en 5 DG 12 3x Messing knopgew met bolronde knop J. Heins, Leeuwarden ( ), kantoor, 1 HEKTOG 6x geijkt D=1872 t/m K=1877, 7 loden just. In bodem; 2 HEKTOG x geijkt D=1872 t/m C=1892, afgekeurd 1893, 13 loden just. In bodem; 5 HEKTOGRAM geijkt C=1871 en D= x Engeland Platte zinken knopgewichten 12 Oz (3x) en 12 ONSEN (1x) massa 3/4 Pound Avdp (3 g.), geijkt met interne controle ( ijk? ) letters resp. G, S, V, W / G, U, V, W, X / G, V, S en Z, G, S ;de letters zijn van het type periode 1869 t/m 1889 maar dan recht op; mogelijk verpakkings gewichten 14 3x Graangewichten voor graanbalans 1 Ned. Kop, - en G.G. 1x Nederland (Limburg), vierkant stenen gewicht van 10 pond, 18e/19e eeuw? Afkomstig van een oude boerderij 16 1x Nederland, ijzeren kanonskogel, opgewerkt tot gewicht van 10 pond, met standring en loodkraag, bodemvondst 1x Nederland, ijzeren kanonskogel, opgewerkt tot gewicht van 10 pond, met beugel en loodkraag, bodemvondst 18 x Blokje Louwman met 8 gewichten, 1 hektog t.m 2 gr. + 7 losse Louwman gewichten, te weten 2x 2dg en 5x 1dg 19* 1x Blokgewicht 1/2 Amsterdams Pond, ijker Jan Adriaansz van Keulen (I..A), 1654 * 1x Blokgewicht 4 Amsterdams Ons (1/4 pond), ijker I A, gemerkt 1669 en 16 21* 1x Blokgewicht 2 Amsterdams Ons (4 lood = 1/8 pond), ijker I A, 1658, 00?, 08?, 09, 11, 12 + letter E=1659 * 1x Blokgewicht 1 Amsterdams Ons ( 2 lood = 1/16 pond), ijker I A, X=1676 en Y= * 1x Blokgewicht 1 Amsterdams Lood (1/2 ons/ = 1/ pond, ijkmerk Amsterdams wapen 24* 1x Blokgewicht 1/2 Amsterdams Lood (1/4 ons = 1/64 pond), ijkmerk Amsterdams wapen * 6x De zes voorgaande kavels tesamen ( 1/2, 1/4, 1/8, 1/16, 1/ en 1/64 Amst. Pond) 26* 1x Complete kist gewichten 1 g t/m 2 hektogram, Beckers Rotterdam, kant. 6, ijk t=1912/1913 * 8x Medicinale gewichten DR 1/2 (1,92 g) m/ Antwerpse / Turnhoutse jaarl. D= set karaatgew. 1/64 t/m 1 karaat ( 6 plaatjes en 1 knopgew.van 1 karaat ) 28* 7x Medicinale gewichten LIBR.MEDIC. 1 + UNCIA 6, 3, 1 met leeuw in vierkant stempelveld, (regio Maastricht / Luik) en 23 jaarletters kant. 7 en Hasselt, tussen I=1828 en Delta=1864; UNCIA 1, ijker Mansvelt 6x geijkt tussen D=1823 t/m R=1836t; DR 4 A'damse ijker R=1836; DR 2,leeuw (Maastricht/Luik) 31x geijkt tussen E=1824 en Gamma= * 3x IJzeren loodkop gewichten, NED:POND: KILO, geijkt A'dam A=1869; 2 NED:POND: KILO A'dam geijkt A=1869; 3 NED;POND: KILO, A'dam x=1867, z=1868 en A=1869 1x Blok met 12 gewichten 5 ons t/m 1 gram met zeer veel ijken 31 1x Doosje Laboratorium gewichten voor fijne weging 1x Apothers gewicht rond met knop, Libra Medic, geijkt B= x Alvoba bakkerij gewicht 8 gram met 9 ringen, ongeijkt 34 4x IJzeren loodkop gew. 2x 3 NED.POND + 2x 1 NED.POND 14x Diverse Nederlandse gewichten, waar onder 1 en 2 gram en diverse gewichten uit NED.ONS -periode

2 36* 1x Kist met 9 druppelknopgewichten voor fijne weging, 1 kilogram 0 gram, fabrikant W.L., 2x afslag ijkkantoor 9 en 5 hektogram 0 gram - 1 decagram 10 gram, fabrikant v.z., 2x afslag ijkkantoor 14, alle gewichten identiek geijkt 5x, periode D = h= 1898/1899. Bovenin de kist een pincet, onderin de kist een laatje met daarin diverse milligram gewichten 0 II. Buitenlandse gewichten * 1x Birma, pagode gewicht 1 Kyat 38* 1x Sluitgewicht Wenen, weens pond 1833, sluiter mist 39* 2x Engeland, ijzeren bellweights met rechte kruk, 4 oz, 2 * 1x 8-kantig messing gewicht met oog (kruk) mogelijk spaans, vele malen geijkt v.a 18 41* 1x Engeland, messing open sluitgewicht 16 oz Troy, geijkt met gaande leeuw, compleet 6 pijlen + sluiter * 1x Bronzen cased krukgewicht ca 4 gram, herkomst onbekend, mogelijk engels 43 2x Engeland, apart model "champagnekurk" 1 en 1 oz 44* 1x Engeland, messing (brons?) schijfgewicht 1, geijkt GR bovenzijde = George II - 60) * 1x Engeland, messing vierkant Testweight 1 property W&T Avery Ltd, Birmingham 46* 3x Engeland, taps zeshoekige papiergew voor 28, 56 en 112 papier 47 2x Engeland, halfrond messing gewicht met knop 2 ; witmetalen peervormig gewicht 2 48* 3x Engeland, ijzeren gewichten: vierkant blokgewicht 2 () + cylindrisch gewicht 1 + bellweight 1 49* 1x Engeland, bronzen bellweight met rechte kruk 1 * 1x Engeland, rechthoekig ijzeren gew. Met ring 7 (geen aanduiding ) 1e helft 18e eeuw, George I (14-), George II -60) 51 3x Engeland, proportional weights ijzer 4 oz=2 Stone en messing 4 Stones= 14 LBS (gew. kunnen zowel voor gewone weegschalen 4 oz en 14 s gebruikt worden en als prop. Wts 2 en 4 Stone) 52 3x Engeland, Frankrijk, messing gewichten 0 Francs Or, 10 L in fifty penny, brievenwegergewicht met posttarief 1 oz=2 D (pence) 53 2x Engeland apart model "champagnekurk" gewicht 1 oz en witmetaal (gunmetal) peervormig bellwt. 2 54* 4x Engeland, diverse messing gewichten 8 oz APOTHRY, 2 oz APOTH, Troys 10 oz en 4oz 55* 4x Engeland, bellweights met knop, messing 4 en 1 en witmetaal (gunmetal) 4 en x Griekenland messing knopgewichten 0, 0,,,, Drachmes + 8-hoekig gew. 10 Drachmes 57* 1x Engeland, messing sluitgewicht 8 oz Troy, sluiter ontbreekt 58* 1x Malta, kegelvormig messing gewicht 59* 1x Franrijk, vierkant taps gewicht met ring, voormetriek, periode Livre (2mark ca, 489 g) 60 1x, Malta messing kegelvormig gewicht 8 maltezer ons à 26,5 g. 61* 2x Engeland, ijzeren gewichten, bellwt. 1 en cylindrisch gewicht 1 62* 4x Engeland messing schijfgewichten convex model 1, 8, 4 en 2 oz 63* 1x Franrijk kegelvormig messing gewicht 0 GRAMMES 64* 1x Engeland, porseleinen gewicht Imperial 2 oz x Frankrijk - Elzas, loopgewicht kanonskogel in ijzeren montuur, kaliber 6,5 cm, massa ca. 2 kg ( 4 Livres de Paris?) 66 4x Griekenland zeskantige ijzeren gewichten met ring 5, 2, 1 Kg en 0 g 67 4x Griekenland voormetrieke messing schotel gewichten vroeg diep model en Drachme 68 8x Spanje ronde ijzeren gewichten met ring 2, 1 en 1/2 KILOG, 2, 1 en 1/2 HECTOG benevens 2 visgewichten 69 1x Engeland messing schijfgewicht 1 POUND, geijkt W IV (18-18) 70 6x Engeland zogenaamde Champagne kurk gewichten 2, 1 en 8, 4, 2 en 1 Oz 71 9x Engeland messing schijf gewichten 4 t/m 1/4 Oz, fabr. AVERY 72 4x Griekenland voormetrieke messing schotel gewichten en Drachme 73 7x Frankrijk ijzeren zeshoekige ringgewichten en DEMIE KILOG, 2-1 en 1/2 HECTOG 74 9x Engeland decimaal, open sluitgewicht compleet, /10-3/10-2/10 en 1/10 Troy Oz 1x Engeland messing bell weight met rechte kruk, 1 POUND, geijkt W IV ( William IV 18-18) 76* 1x Engeland bronzen bell weight met rechte kruk, 14 LB T(roy), geijkt GR (George IV, 18-18) 77 9x Palestina / Israel, messing cylindrische gewichten g (2x) - g (2x) - g (2x) en 10 g (1x) 78 8x Engeland achthoekige Pennyweights ( DWT ) /2 DWT 79 6x Engeland messing proportional wts voor weging van personen /2 STONE ( 1 stone= 14 )

3 80 3x Engeland, ijzeren schijfgewichten met randdecoratie, 2e helft 19e eeuw, Clark's 4 POUNDS/4, 1 POUND/1 en 4 oz 81 10x Engeland, messing bellweights 7 t/m 1/4 oz, , /2 en 1/4 oz 82 1x Oostenrijk, messing knopgew. 2 kg, x geijkt (bodem) 83 5x Engeland, messing schijfgewichtjes 1/2-1/4 oz en /2 Dram 84 5x Engeland, messing Bell weights met knop, en 8 oz 85 2x Oostenrijk, houten kistje met 8 messing gew DK (hoofdletters) en 5 G ; houten kistje m/8 messing gew Dk (kleine letter k) en 5 g 86 2x Oostenrijk, houten kistje met 8 messing gew Dk (kleine letter k) en 5 g ; houten kisje m/8 messing gew dkg en 5 g 87 1x Engeland, ijzeren bar-weight 14, DEGRAVE & Co, recht model, 2e helft 19e eeuw 88 1x Engeland, ijzeren bar-weight 56, AVERY, taps model e eeuw 89 12x Ashanti, 1 munt en 10 geometrische goudgewichten + stofgoudlepeltje 12x Ashanti, huis sluitgewicht 1/2 Troy oz., munt en 10 geometrische goudgewichten 91 x Engeland 19x diverse dunne plaatjes grains etc ; 11x div. dikke messing drachms, scruples etc.; 12x idem dunne uitvoering; 5x ronde messing Troy wts. 0,5 oz Tr. en kleiner 92 8x Engeland, 5 vierkante ijzeren gewichten met ring /2 en 1/4 ( met hoofdletter L ) + 3 messing schijfgewichten 2-1 en 1/2 OZ 93 9x Engeland, 6 vierkante ijzeren gewichten met ring lb /2 en 1/4 (kleine letters) + 3 messing schijfgewichten 2-1 en 1/2 oz 94 1x Frankrijk, plat zeshoekig messing gewicht "Poids de Ville" stad Lille (Rijsel) met lelie (Fleur de Lis" 1 Marc ( ca.2 g). 95 1x Frankrijk, messing gewicht met knop "Poids de Ville" Straatsburg, 2 MARCS (= 1 Livre) ca 4 g., geijkt A 96 1x Palestina, zeshoekig ijzeren ringgewicht 2 OK (oke) ca. 60 g Noord Palestina 97 1x Palestina, rond ijzeren ringgewicht 1 OKE ca. 10 g Zuid Palestina 98 1x Palestina, ijzeren knopgewicht 1/2 Rtl (Ratl) ca. 14 g ; 1 Ratl=ca. 2,868 kg. In Noord Palestina en 2,5 kg in Zuid Palestina 99 1x Engeland, achthoekig ijzeren decimaal barweight 10, Avery 1x Tsjechoslowakije, kist compleet met 12 RVS-gewichten 0, 0, (2x),,, 10 (2x), 5, 2 en 1g (2x); 5 mg gewichten en pincet; geijkt 1978, fabr. Chirana 101 2x Engeland, porseleinen gewichten 1 OZ en 2 1 OZ 102 2x Engeland, porseleinen gewichten 8 OZ en x Engeland, porseleinen gewichten 4 en * 1x Engeland, winkelweegschaal ( ca. 10) - the "Empire" scale- gemerkt W&T AVERY Ltd, op eikenhouten box m/marmeren dekplaat, messing gewichten plateau en porseleinen weegplateau "the working parts are enclosed in the Oak Case and thus protected from dirt etc." 105* 7x Kavelnummers 101 t/m 104 tezamen 106 1x India, Bombay, stenen gewicht 5 Heavy Adowly (ca. 10,1 kg); voor rijst, graan etc., 2 tekst tekens en rondom versiering; 18e / 19e eeuw 107 1x India, Madras, 1838, stenen gew. 1/2 Maon (ca. 5,6 kg) voor rijst en graan; op voorkant en onderzijde 2 ijkplaatjes volgens engels systeem 108 1x India of China, stenen gewicht ca 9,9 kg, voor rijst en graan, rondom versierd met 3 gekapte ringen 109 5x Engeland messing gewichten halve bol met knop oz - 2 oz en 1 oz 110 8x Engeland messing schijfgewichten, convex model 1-8 (2x), 4 (2x), 2 en 1/2 (2x) oz 111 6x Engeland, diverse troy gewichten 112 4x Gewichten, onbekende herkomst 113 1x Engeland, sluitgewicht 10 oz Troy tot 1/10 oz Troy 114 1x Taiwan, porseleinen hanggewicht 1 1x Engeland, Bell weight met rechte kruk, 2lb, avdp en dolk, 19e eeuw 116 2x Thailand, diergewichten hentha 5 en 10 Kyat (kip) 1 2x Thailand, diergewichten Hentha 5 en 10 kyat (eend) x Oostenrijk, diverse vernikkelde gewichten, 4x taps model + 8x recht model 119 1x Thailand hentha 3 gram ( kyat) 1 1x Thailand leeuwtje op vierkant voet, 31 gram (1 kyat) 121 1x Thailand leeuwtje op zeshoekige voet, gram (1 kyat) 1 1x Thailand leeuwtje op zeshoekige voet, circa 8 gram (1/4 kyat)

4 III. Inhoudsmaten Nederland 123 1x Melk / roommaatje met hoog handvat 1 DECILITER, geijkt v=1914/, fabr. Friese metaalw. Fabr. Leeuwarden (Joles) 124 2x Melkmaten met hoog handvat, 1/2 en 1 LITER, fabr. HG, geijkt 1* 1x Ned. RVS melkmaat met laag handvat, 1/2 Liter, fabr. SH, geijkt E=1969/70 ijkkantoor x Inhoudsmaatje 1/2 DECILITER, fabrikant W. REIJENGA, Groningen ( ), 2x geijkt, leesbaar Z= x Tinnen maat 2 deciliter - C.A.Vos -x geijkt + tinnen maat 1 deciliter - Hempenius - 49x geijkt 128 1x Tinnen maat 1/2 liter - C.A.Vos - 48x geijkt 129 1x Tinnen maat 1/2 deciliter - van Campen - 43x geijkt 1 2x Tinnen maten 2 deciliter - L.A.Dake + 1/2 liter - RvdV (Roupe v.d. Voort, 's Bosch) 131 1x Tinnen maat 2 centiliter - R (Reynders Delft) - x geijkt 1 3x RVS 1/2 liter melkmaat + 1/2 deciliter oliemaat + 1/2 deciliter droge maat m/koperen rand 133* 1x Messing "Standaard der Nederl.: KAN (LITRE) uit 1823 in originele kist (reg. nr. ijkwezen, ijk 469 ) 2 afslagen v/h/ Rijksstempel (leeuw in ovaal stempelveld) + Handgeschr. Briefje betr onderhavige maat "Onderzoek van 12 feb ") 134 4x Inhoudsmaten met messing bovenrand, makers W.Wortelboer - J.d.B. - L.Louwmans - D. Linschoten 1 2x Aardbeienpotje (Aalsmeer?) met twee oren + Ned. Boekje betreffende aardbeipotjes IV. Inhoudsmaten buitenland 136 4x Duitsland tinnen apothekers maatjes 0,05, 0,1 en 1/8 L (vele ijken) + maatje met uitloop 0,1 L 1* 1x Engeland, zesdelige steeklijn m/messing beslag, lengte 60 inch 138 3x Engeland tinnen inhoudsmaatjes Gill, 1/2 Gill en 1/4 Gill 139 5x Indonesie, inhoudsmaten met schenkrand 1 en 1/2 LITER 2-1 en 1/2 DESILITER, geijkt kantoor 1=Jakarta, f= x Engeland, verzilverde tankerd (bierkroes) HALF PINT geijkt GR (George V, ) 141 2x Engeland, messing gill + messing pint, geijkt 1 2x Belgie, tinnen maten DOUBLE CENTILITRE + CENTILITRE 143 1x Engeland, 3-delige steeklijn in o.a indeling in Barrels (vaten)=36 gallons en Hogsheads (oxhoofden)=54 gallons in lederen foudraal (steeklijn in gebruik bij douane ter berekening invoerrechten op b.v. wijn, sherry, port etc.) 3 V. Muntgewichten 144* 1x Engeland, metalen "japanned" (japanlak) muntgewicht doosje met balansje en 2 gewichten 1 sovereign ( 5-8) en half sovereign (2-8) 1 1x Muntgewichtdoosje, J.F.Wolfs etiket 0," gesworen ijcker van haere maiestijt" (Maria Theresia van Oostenrijk) met 7 muntgewichten (niet compleet) 146 2x Engeland 2 verschillende modellen gewichten voor sovereign 147 2x Loden muntgewicht voor resp. 1 en 2 Spaanse Reaal 148 1x Loden muntgewicht voor 4 Spaanse realen ( 13,48 g ) 149 3x Engeland, diverse engelse muntgewichten 0 5x diverse muntgewichten 1 5x diverse muntgewichten 2 4x Doosje met 4 muntgewichten VI. Weegwerktuigen 3* 1x Birma, houten etui met kleurig houtsnijwerk "Papegaai" inhoud messing balansje 4* 1x Huis van graanbalans m/sierringen 1/8 kop voormetriek 5* 1x Huis van graanbalans 1/4 kop voormetriek 6 1x Engeland tafel / bureau brievenweger op 18 houten voet m/ 4 gewichten 2, 1, 1/2 oz en knopgewicht 1/2 oz, met posttarieven periode tot x Houten stokbalans m/messing loopgewicht 2 schaalverdelingen, massawaarden "geturfd" aangegeven 8* 1x Engeland kistje met balansje met messing schaaltjes en 7 gew en 1/2 Drachm, 2-1 en 1/2 Scrupel ( 1 Drachm= 3 Scrupel ; 1 Scrupel= grains) 9 1x Engeland, tafel/bureau brievenweger m/4 18 gew. ( en 1/2 oz), met posttarieven periode tot * 1x Engeland, universele messing graanbalans 55 op standaard (Chondrometer) nr 09, ( type stokbalans), voor agentschap Runnicler & Nicopolo Agent, Braila, Roemenie, Inhoud weegbeker 1 Pint, loopgewicht met 3 schaalverdelingen: s per Bushel, / Kilo's per Hectolitre, - / Kilo's per Charge, -160 (Bushel=8 Gallons; Charge=3 Cwts=336 s ) 161* 1x Nederlandse netrieke graanbalans 1/2 Ned. 160 Kop, geijkt Allemans?, Dordrecht, D=1823, met messing balansjuk en 3 graangewichten 10-5 en 4 G.G. 162* 1x Rusland, Graanbalans in kist, compleet met 260 vul - en weegaparatuur, omrekentabellen aan binnenzijde deksel, 6 messing gewichten en 5 eenh. +3 zinken gewicht plaatjes 2-1 en 1/2; balansjuk geijkt PR 1911, fabrikant Pav. Raase, Riga + wapenschild m/sleutels, nr

5 163* 1x Engeland verplaatsbare Box lever 48 weighingmachine (bascule principe) met beveiligingspen voor het weegplateau bij transport, compleet met 3 ijzeren (1-1/2 en 1/4 CWt) en 4 messing gewichten ( en 2 LBS proportional wts), fabr. Lewis & Son by Royal Letters Patent sole manufacturers, weegverm. 2 CWT (4 ) 164 1x Duitsland, graanbalans in kist, compleet maar aangevuld 165 1x China, dotchin weegschaal met loopgewicht 166 1x Houten kist met 2 glazen kwikmeters, gemerkt Honderddeeligen Rijksweger volg. Kon. Besluit x Huis graanbalans 2 NED MAATJE, geijkt Boeye, Gouda gothische R= blokje met 5 G.G. 1, 2, 3, 4 en 5 eenheden 168* 1x Toonbankweegschaal met messing schalen, systeem Phanzaeder- of Pfitzerweegschaal (beide weegplateaux onderlangs met elkaar gekoppeld) VII. Lengtematen 169 1x Messing ringenmaat 0 1x Nederland, houten meterstok m/messing beslag, x geijkt a=19/23 t/m D=1967/68, kantoor 10, Groningen 1* 1x Nederlandse zware messing toonbank maatstok, lengte 1 meter 2 1x 10 meter meetlint, Ufkin, made in USA VIII. Diversen 3* 1x Messing zeshoekig proportional hanggewicht met ophangoog voor 70 KILOG 4* 5x Engeland Prodeval reclame gewichten 1, Oz 5 3x Dikte meters voor draad dikte 6 1x Prent: Egypte weegschaal + balansmaker 7 1x Kassa laatje voor geld sortering 2 1/2 Gld t/m 1/2 cent IX. Boeken 8* 2x Boeken in nieuwstaat: F.J. Stamkart (1855)," Over de korenschalen" + NN. (1859)" Instructie op den ijk der Nederlandsche vochtmaten" 9* 2x Boeken in nieuwstaat: A.E. Kennelly (1928)," Vestiges of pre-metric weights and measures persisting in metric-system in Europe ( )", ingelegd : A.L.Benedict (1916) "the War of the Metric System" + W.H. Rockstuhl (1997) "Handbuch alle Thueringsche, Preusische, Saechsische und Mecklenburgische Masze und ihre Umrechnung" 180 1x Boek "18 eeuwen Meten en Wegen in de Lage Landen", G.J.C.Nipper 181 1x Boek, "de Oude Nederlandse Maten en Gewichten", J.M.Verhoeff 182 1x Boek Kisch, Weights and Scales, derde druk x Diverse publicaties over gewichten w.o. "Gewichten in Beeld" Uittreksel van het veilingreglement. Inleveren van de te veilen stukken vóór 10 uur. Voor goederen, welke wel zijn aangemeld, doch niet worden aangeleverd, is wel inzetpremie en opgeld verschuldigd, hetgeen onverlet laat het nadeel dat aspirant-kopers lijden doordat de bewuste kavel ontbreekt. Bezichtiging vanaf een uur voor de verkoop om circa uur. Voor die tijd heeft alleen de organisatie toegang tot de zaal. Aanvang van de veiling om ca uur of zoveel eerder als mogelijk. Alleen leden kunnen deelnemen aan de biedingen, uitsluitend met een biednummer, op te halen aan het begin van de tafel, onder vermelding van hun naam op de nummerlijst. De kavels worden voetstoots verkocht in de staat waarin deze zich bevinden, door de koper gezien of niet gezien. Bieden geschiedt bij opbod in bedragen van telkens 2, euro bij een bieding tot euro, 5 euro bij een bieding tot euro, 10 euro bij een bieding tot 0 euro, euro bij een bieding tot 0 euro, euro bij een bieding tot 0 euro, euro bij een bieding tot 00 euro en boven de 00 euro met 0 euro door het opsteken van het biednummer. Na toewijzing noemt de veilingmeester het bedrag plus het biednummer van de hoogste bieder. Het opgeld bedraagt 5%. Betaling in contanten. Voor grote bedragen kan het Bestuur toestaan of latere betaling, eventueel onder borgstelling, mogelijk is. Het in ontvangst nemen van de goederen geschiedt doorgaans een half uur na afloop van de veiling. Het Bestuur is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de omschrijving en de prijzen, alsmede voor het zoekraken van ingebrachte of verkochte stukken. In zaken waarin het Veilingreglement niet voorziet beslist het bestuur (besluit Algemene ledenvergadering van 28 februari 10) Veiling oktober 16 opbrengsten (euro) De niet vermelde nummers werden opgehouden

Beeldcatalogus GMVV veiling 104 van 25 maart 2017 p. 1

Beeldcatalogus GMVV veiling 104 van 25 maart 2017 p. 1 1 Beeldcatalogus GMVV veiling 104 van 25 maart 2017 p. 1 1 1x Sluitgewicht 1 pond A'dams, huis met 2 pijlen 8 en 4 lood, geijkt eind 18e eeuw, sluiting defect 3 1x Taps messing gew. 5 NED.ONCE, Kuyper

Beeldcatalogus GMVV veiling 108 van 6 april 2019 p. 1

Beeldcatalogus GMVV veiling 108 van 6 april 2019 p. 1 1 Beeldcatalogus GMVV veiling 108 van 6 april 2019 p. 1 1 3x bodemvondsten. Loodje 64,0 g wapen van Zutphen GR, letter A, jaartal 1703? / loden gewicht 1/8 pond 56,2 g, Steenwijk, 1775, 1777, 78, 79 +

Beeldcatalogus GMVV veiling 103 van 8 oktober 2016 p. 1

Beeldcatalogus GMVV veiling 103 van 8 oktober 2016 p. 1 2 Beeldcatalogus GMVV veiling 103 van 8 oktober 2016 p. 1 2 1x LIBR. MEDIC, Mansvelt den Haag, geijkt H=1827 3 1x Graangewicht, 60 eenheden voor 1 KOP voormetriek 4 1x Graangewicht 40 G.G. (200 g) met

Beeldcatalogus GMVV veiling 106 van 24 maart 2018 (VERSIE 2) p. 1

Beeldcatalogus GMVV veiling 106 van 24 maart 2018 (VERSIE 2) p. 1 1 Beeldcatalogus GMVV veiling 106 van 24 maart 2018 (VERSIE 2) p. 1 1 1x Messing krukgew. 1/2 Haags pond m. sierringen (ca. 235 g) niet geijkt 2 13x Houten blok m. 13 messing gew. gemerkt "O", Becker's,

VEILINGLIJST VEILING NR 103 d.d. 8 oktober 2016

VEILINGLIJST VEILING NR 103 d.d. 8 oktober 2016 VEILINGLIJST VEILING NR 103 d.d. 8 oktober 16 Voor alle kavels met een * achter het kavelnummer is een beeldcatalogus beschikbaar op: www.gmvv.org onder de rubriek Bijeenkomsten I. Nederlandse gewichten

Beeldcatalogus GMVV veiling 101 van 23 april 2016 p. 1

Beeldcatalogus GMVV veiling 101 van 23 april 2016 p. 1 2 Beeldcatalogus GMVV veiling 101 van 23 april 2016 p. 1 2 1x Kist medicinale gewichten, libra tot drachme 1 + greinen, diverse ijkers 3 6x Korenschaal 2 Ned maatjes met 5x graangewichten, 5-1 eenheden,

VEILINGLIJST VEILING NR 102 d.d. 11 juni 2016

VEILINGLIJST VEILING NR 102 d.d. 11 juni 2016 VEILINGLIJST VEILING NR 102 d.d. 11 juni 16 Voor alle kavels met een * achter het kavelnummer is een beeldcatalogus beschikbaar op: www.gmvv.org onder de rubriek Bijeenkomsten I. Nederlandse gewichten

Beeldcatalogus GMVV veiling 102 van 11 juni 2016 p. 1

Beeldcatalogus GMVV veiling 102 van 11 juni 2016 p. 1 1 Beeldcatalogus GMVV veiling 102 van 11 juni 2016 p. 1 1 3x Korenschaalgew. 1 kop voormetriek, 40, 20 en 4 eenheden 2 6x Graangewicht 60-40-20-10 1/4 kop, 40 Holl Thiele, 5 GG (2 Maatje) 3 3x Messing

Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p. 1

Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p. 1 1 Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p. 1 1 1x Krukgewicht 2 Ned Ponden Kil, geijkt Amsterdam 1848, daarna Indonesie vanaf 1898 5 1x Druppelknopgewicht 2 hektog, ijkkantoor 15, 24x geijkt

Beeldcatalogus GMVV veiling 107 van 3 november 2018 p. 1

Beeldcatalogus GMVV veiling 107 van 3 november 2018 p. 1 5 Beeldcatalogus GMVV veiling 107 van 3 november 2018 p. 1 5 2x Loden gewicht 1/8 pond Dordrecht 57,6 g; 1/2 pond Rotterdam 233,7 g 6 1x Kalibra. Kist controlegewichten 4x ijzer en 11x messing van 2 kg-1g,

VEILINGLIJST VEILING NR 107 d.d. 3 november 2018

VEILINGLIJST VEILING NR 107 d.d. 3 november 2018 VEILINGLIJST VEILING NR 107 d.d. 3 november 18 Voor alle kavels met een * achter het kavelnummer is een beeldcatalogus beschikbaar op: www.gmvv.org onder de rubriek Bijeenkomsten I. Nederlandse gewichten

Tijd: seconden, minuten, uren, dagen, weken, maanden, jaren

Tijd: seconden, minuten, uren, dagen, weken, maanden, jaren Uren, Dagen, Maanden, Jaren,. Tijd: seconden, minuten, uren, dagen, weken, maanden, jaren 1 minuut 60 seconden 1 uur 60 minuten 1 half uur 30 minuten 1 kwartier 15 minuten 1 dag (etmaal) 24 uren 1 week

Gebruik van dit aanvullingskatern Maten en gewichten is alleen toegestaan aan gebruikers van NOI-uitgaven voor (bedrijfs)rekenen.

Gebruik van dit aanvullingskatern Maten en gewichten is alleen toegestaan aan gebruikers van NOI-uitgaven voor (bedrijfs)rekenen. 19 19 matenengewichten Gebruik van dit aanvullingskatern Maten en gewichten is alleen toegestaan aan gebruikers van NOI-uitgaven voor (bedrijfs)rekenen. NOI 1.9 1 INLEIDING In het dagelijkse leven wordt

Metriek stelsel. b. Grootheden. b-1. Lengte. Uitgangspunt (SI-eenheid): meter ; symbool: m. Gebruikte maten: mm-cm-dm-m-dam-hm-km

Metriek stelsel. b. Grootheden. b-1. Lengte. Uitgangspunt (SI-eenheid): meter ; symbool: m. Gebruikte maten: mm-cm-dm-m-dam-hm-km Inhoudsopgave: a: Inleiding b: Grootheden: (voor het basis-onderwijs) 1. Lengte 2. Oppervlakte 3. Volume, inhoud 4. Massa (vroeger: gewicht) 5. Tijd (voor het voortgezet onderwijs) 6. Temperatuur c. Omrekenregels

Tinnen inhoudsmaten in Groningen

Tinnen inhoudsmaten in Groningen Tinnen inhoudsmaten in Groningen J. Westers Sinds mensenheugenis houdt de mens zich bezig met meten en wegen. Op het moment dat er ruilhandel en later handel met geld ontstond, kwam de behoefte om goederen

Het Metriek Stelsel. Over meten, omtrek, oppervlakte en inhoud

Het Metriek Stelsel. Over meten, omtrek, oppervlakte en inhoud Het Metriek Stelsel Over meten, omtrek, oppervlakte en inhoud lengte in meter afkorting naam hoeveel meter 1 km kilometer 1 000 1 hm hectometer 100 1 dam decameter 10 1 m meter 1 1 dm decimeter 0,1 1 cm

En wat nu als je voorwerpen hebt die niet even groot zijn?

En wat nu als je voorwerpen hebt die niet even groot zijn? Dichtheid Als je van een stalen tentharing en een aluminium tentharing wilt weten welke de grootte massa heeft heb je een balans nodig. Vaak kun je het antwoord ook te weten komen door te voelen welk voorwerp

2 VWO 2 HAVO Oefenstof dichtheid.

2 VWO 2 HAVO Oefenstof dichtheid. (1 liter = 1 dm 3 ) (1 ml = 1 cm 3 ) (1 m 3 = 1000 dm 3 ) (1 dm 3 = 1000 cm 3 ) ( 1 kg = 1000 g) (1 g = 1000 mg) 1. Bepaal de massa van een vurenhouten balk met een volume van 70 dm 3. V = 70 dm 3 ρ =

Bloemlezing uit 36 bladzijden voor een eerste indruk. inzicht in het complete metriek stelsel. Op een eenduidige

Bloemlezing uit 36 bladzijden voor een eerste indruk. inzicht in het complete metriek stelsel. Op een eenduidige Meten is weten Bloemlezing uit 36 bladzijden voor een eerste indruk Leer- Meten en is oefenboek weten Bloemlezing metriek uit stelsel 36 bladzijden voor ISBN: een 978-90-821249-1-0 eerste indruk Auteur

Geijkte voormetrieke tinnen maten uit Groningen en Assen

Geijkte voormetrieke tinnen maten uit Groningen en Assen Geijkte voormetrieke tinnen maten uit Groningen en Assen Jan-Paul Wortelboer Inleiding Circa 15 jaar geleden verwierf ik een cilindrische tinnen kan, gemaakt in de stad Groningen door Jan Hillebrand Rienewerf

TOELICHTING METRIEK STELSEL

TOELICHTING METRIEK STELSEL TOELICHTING METRIEK STELSEL 2 3 642_rv_wb_metriek_stelsel_bw.indd 2 8-03-3 23: liter ml 00 4 5 6 642_rv_wb_metriek_stelsel_bw.indd 3 8-03-3 23: Rekenvlinder Metriek stelsel Toelichting Uitgeverij Zwijsen

deel B Vergroten en oppervlakte

deel B Vergroten en oppervlakte Vergroten en verkleinen - wiskunde deel B Vergroten en oppervlakte Als je een figuur door een fotokopieerapparaat laat vergroten dan worden alle afmetingen in de figuur met dezelfde factor vermenigvuldigd.

VEILINGLIJST VEILING NR 105 d.d. 4 november 2017

VEILINGLIJST VEILING NR 105 d.d. 4 november 2017 VEILINGLIJST VEILING NR 105 d.d. 4 november 17 Voor alle kavels met een * achter het kavelnummer is een beeldcatalogus beschikbaar op: www.gmvv.org onder de rubriek Bijeenkomsten I. Nederlandse gewichten

spiekboek rekenen beter rekenen op de entreetoets van het Cito groep

spiekboek rekenen beter rekenen op de entreetoets van het Cito groep spiekboek rekenen beter rekenen op de entreetoets van het Cito groep de o ra en a oor a 1. ik lees de opgave 2. ik kijk naar het plaatje 3. wat is de som die schrijf ik op kladpapier 4. ik kijk naar de

Massa (1) Je kunt de massa van deze ingrediënten met een weegschaal bepalen. Het symbool van massa is: m.

Massa (1) Je kunt de massa van deze ingrediënten met een weegschaal bepalen. Het symbool van massa is: m. Massa (1) De massa geeft de hoeveelheid stof (materie) aan waaruit een voorwerp is opgebouwd. De massa is daarmee één van de eigenschappen van een voorwerp. Als je pannenkoeken voor een grote groep mensen

De selectie van het juiste testgewicht voor uw weegschaal 144. OIML-richtlijn voor gewichtstukken 145. Indelingstabel Voor gewichtennsets 145

De selectie van het juiste testgewicht voor uw weegschaal 144. OIML-richtlijn voor gewichtstukken 145. Indelingstabel Voor gewichtennsets 145 De selectie van het juiste testgewicht voor uw weegschaal 144 OIML-richtlijn voor gewichtstukken 145 Indelingstabel Voor gewichtennsets 145 KLASSE E1 Milligramgewichten, afzonderlijke gewichten, 146 gewichtensets

VEILING REGLEMENT. van de S-HERTOGENBOSSCHE FILATELISTENVERENIGING. Pagina 1

OVERZICHT RADIOACTIEVE PREPARATEN NATUURKUNDIG PRACTICUM PER 01-10-2002

OVERZICHT RADIOACTIEVE PREPARATEN NATUURKUNDIG PRACTICUM PER 01-10-2002 OVERZICHT RADIOACTIEVE PREPARATEN NATUURKUNDIG PRACTICUM PER 01-10-2002 FYSISCHE GEGEVENS GEVEVENS PREPARATEN Nuclide T ½ Soort straling Energie in MeV % Sterkte in Bq IJkdatum Aantal Straling uitwendig

Boeken en artikelen van (en over) de auteur G.M.M. Houben

Boeken en artikelen van (en over) de auteur G.M.M. Houben Boeken en artikelen van (en over) de auteur G.M.M. Houben Literatuur muntgewichten - Sectie Muntgewichten van de 1976 GMVV European coin-weights for English coins 1978 2000 gewichten in de Nederlanden

10. ZINKEN EN DRIJVEN Experimenteer met de volgende stoffen! Zet een kruisje in de juiste kolom!

10. ZINKEN EN DRIJVEN Experimenteer met de volgende stoffen! Zet een kruisje in de juiste kolom! 10. ZINKEN EN DRIJVEN Experimenteer met de volgende stoffen! Zet een kruisje in de juiste kolom! steen hout was piepschuim kurk stukje beton stof zinken drijven Wat kan je zeggen over het soortelijk gewicht

0,8 = m / 350 1 = m / 650

0,8 = m / 350 1 = m / 650 EXTRA De dichtheid van een mengsel 39 a 1L = 1000 ml 1% is dus 10 ml 35% is dan 350 ml Zo kan het ook: (1000 / 100) x 35 = 350 ml alcohol (en dus 1000-350 = 650 ml water) b alcohol water m =? V = 350 cm

IJkregeling gewichten EZ

IJkregeling gewichten EZ IJkregeling gewichten EZ «IJkwet» 12 december 1997/nr. 97078385 WJA/W De Minister van Economische Zaken, Gelet op de artikelen 11, derde lid, en 13, vierde lid, van de IJkwet en artikel 2, tweede en vijfde

Het Metriek Stelsel. Over meten, omtrek, oppervlakte en inhoud Het Metriek Stelsel Over meten, omtrek, oppervlakte en inhoud 1 3 COLOFON DiKiBO presenteert Het het complete Metriek Stelsel reken-zakboek voor groep voor 6, 7 en groep 8 5 & 6 3 Auteur: Nicolette de

KAPSTOK REKENEN inhoud

KAPSTOK REKENEN inhoud KAPSTOK REKENEN inhoud pagina Optellen 2 Optellen cijferen 3 Aftrekken 4 Aftrekken cijferen 5 Vermenigvuldigen 6 Vermenigvuldigen cijferen 7 Delen 8 Tafels 9 Deeltafels 10 Breuken 11 Meten 12 Tijd wijzers

Wat is een standaardmaat?

Wat is een standaardmaat? Meten kun je op veel verschillende manieren. Als we iets meten dan vergelijken we dit met een afgesproken standaardmaat. Wat is een standaardmaat? Lang geleden is er afgesproken dat de afstand tussen twee

Dichtheid.info hoort bij de lesserie Dichtheid praktisch gezien. Alle informatie voor leerlingen is hier te vinden.

Dichtheid.info hoort bij de lesserie Dichtheid praktisch gezien. Alle informatie voor leerlingen is hier te vinden. praktisch gezien http://dichtheid.wordpress.com/ praktisch gezien.info.info hoort bij de lesserie praktisch gezien. Alle informatie voor leerlingen is hier te vinden. Docenten krijgen het docentenmateriaal

Verhoudingen - Voorbeeldtoets bij 'Handig met getallen, 2', hoofdstuk 1

Verhoudingen - Voorbeeldtoets bij 'Handig met getallen, 2', hoofdstuk 1 Verhoudingen - Voorbeeldtoets bij 'Handig met getallen, 2', hoofdstuk 1 Deze toets bestaat uit 20 opgaven. Voor elke goede oplossing krijg je 2 punten; vanaf 28 punten is de toets voldoende. Je kunt de

5Cateringverpakkingen. en maaltijdsystemen

5Cateringverpakkingen. en maaltijdsystemen 5Cateringverpakkingen en maaltijdsystemen Snackbakjes 80413 Fritesbakje wit 122x96x33mm ps A7N 4x250 80362 Fritesbakje wit 146x97x37mm ps A9 4x250 80691 Fritesbakje wit 162x109x39mm ps A13 4x250 80642

Groep 8, blok 1, week 1 Passende Perspectieven, leerroute 2. Groep 8, blok 1, week 2 Passende Perspectieven, leerroute 2

Groep 8, blok 1, week 1 Passende Perspectieven, leerroute 2. Groep 8, blok 1, week 2 Passende Perspectieven, leerroute 2 Groep 8, blok 1, week 1 Passende Perspectieven, leerroute 2 LES 1 LES 2 LES 3 LES 4 LES 5 (hele getallen tot 1000) (meter, decimeter, centimeter, millimeter, kilometer, decameter, hectometer) (begrip kilo)

SAUERBIER MODELBOUW. Type Afmetingen Bestelnummer Aant. Prijs

SAUERBIER MODELBOUW. Type Afmetingen Bestelnummer Aant. Prijs Keerring Aant. Prijs Keerring 3 x 10 x 6 mm 1 stuks 3,24 Keerring 5 x 9 x 2 mm 1 stuks 2,72 Keerring 5 x 10 x 2 mm 1 stuks 2,35 Keerring 6 x 10 x 2 mm 1 stuks 6,60 Keerring 6 x 12 x 2 mm 1 stuks 1,90 Keerring

spiekboek rekenen beter rekenen op de entreetoets van het Cito groep spiekboek rekenen beter rekenen op de entreetoets van het Cito groep 3 COLOFON 3 DiKiBO presenteert het spiekboek complete reken-zakboek rekenen voor groep voor 6 groep 5 & 6 (een uittreksel van DiKiBO

1.Tijdsduur. maanden:

1.Tijdsduur. maanden: 1.Tijdsduur 1 etmaal = 24 uur 1 uur = 60 minuten 1 minuut = 60 seconden 1 uur = 3600 seconden 1 jaar = 12 maanden 1 jaar = 52 weken 1 jaar = 365 (of 366 in schrikkeljaar) dagen 1 jaar = 4 kwartalen 1 kwartaal

Meten is weten ANTWOORDENBOEK. 88972 Meten is weten. Antwoordenboek. = 95 mm 6 cm = 60 mm 10 cm = 100 mm. 1 cm = 15 mm 9 cm

Meten is weten ANTWOORDENBOEK. 88972 Meten is weten. Antwoordenboek. = 95 mm 6 cm = 60 mm 10 cm = 100 mm. 1 cm = 15 mm 9 cm Meten is weten Antwoordenboek Opdracht 1 1 cm = 10 mm 4 cm = 40 mm 5 mm 4 cm = 45 mm 1 cm = 15 mm 9 cm = 95 mm 6 cm = 60 mm 10 cm = 100 mm Opdracht 2 1 cm = 10 mm 4 cm = 40 mm 1,5 cm = 15 mm 6,5 cm = 65

Stenvertblok Rekenen 4 Antwoorden

Stenvertblok Rekenen 4 Antwoorden Stenvertblok Rekenen Antwoorden Stenvertblok Rekenen Antwoorden Auteur Gré Schreuder D. Huigen Illustraties Ben Horsthuis Richard Flohr Omslag Metamorfose ontwerpers BNO, Deventer Uitgeverij Bekadidact,

11 Meten en maten. Er zijn nog meer maten. Die gebruik je minder vaak. uit het hoofd

11 Meten en maten. Er zijn nog meer maten. Die gebruik je minder vaak. uit het hoofd De dollar heeft een andere waarde dan de euro. De verhouding van de waarde van de ene munt ten opzichte van de andere heet de wisselkoers. Als je een munt koopt, betaal je de aankoopkoers. De aankoopkoers

Het metriek stelsel. Grootheden en eenheden.

Het metriek stelsel. Grootheden en eenheden. Het metriek stelsel. Metriek komt van meten. Bij het metriek stelsel gaat het om maten, zoals lengte, breedte, hoogte, maar ook om gewicht of inhoud. Er zijn verschillende maten die je moet kennen en die

Inhoud. F. Schepen Registers en correspondentie Kaartsystemen Diversen 29

Inhoud. F. Schepen Registers en correspondentie Kaartsystemen Diversen 29 Inhoud F. Schepen 22 F 1. Registers en correspondentie 26 2. Kaartsystemen 28 3. Diversen 29 Registratie voor schepen Wettelijke taak Op grond van het Wetboek van Koophandel werd op 1 oktober 1838 bij

001: Maçonniek bijou in doosje, passer en winkelhaak met de letter G en de acaciatak. Materiaal: brons. Afmetingen: Afkomst:

001: Maçonniek bijou in doosje, passer en winkelhaak met de letter G en de acaciatak. Materiaal: brons. Afmetingen: Afkomst: 001: Maçonniek bijou in doosje, passer en winkelhaak met de letter G en de acaciatak. brons. 002: Maçonniek bijou, Passer met inscriptie. 003 Porseleinen doosje met opschrift. Angoumois la gaité porselein.

7301008 Klappalet kunststof Rechthoek 19-v Uitgeklapt 26x28 cm 7301045 Palet met deksel kunststof 18-v Rechth., 35 x 23 cm

7301008 Klappalet kunststof Rechthoek 19-v Uitgeklapt 26x28 cm 7301045 Palet met deksel kunststof 18-v Rechth., 35 x 23 cm 7. Schildergereedschappen 7.1 7301003 Palet kunststof 10-v Rond 17,5 cm 7301012 Palet kunststof met deksel rechthoek 25-v 7301005 Palet kunststof rechthoek 10-v, 19x11 cm 7301043 Palet kunststof 7-v Rozetvorm

Index van het tijdschrift METEN & WEGEN

Index van het tijdschrift METEN & WEGEN V Index van het tijdschrift METEN & WEGEN Inhoud: de 20-jarige index over de jaargangen 1973 1992 aangevuld met een aparte index per jaargang, periode 1993 2015. Samenstelling: G.M.M. Houben (periode 1973

Groep 8, blok 1, week 1 Passende Perspectieven, leerroute 3. Groep 8, blok 1, week 2 Passende Perspectieven, leerroute 3

Groep 8, blok 1, week 1 Passende Perspectieven, leerroute 3. Groep 8, blok 1, week 2 Passende Perspectieven, leerroute 3 Groep 8, blok 1, week 1 Passende Perspectieven, leerroute 3 LES 1 LES 2 LES 3 LES 4 LES 5 (meter, decimeter, centimeter, millimeter, kilometer, decameter, hectometer) (begrip kilo) opdracht 4 (hele getallen

Massa Volume en Dichtheid. Over Betuwe College 2011 Pagina 1

Massa Volume en Dichtheid. Over Betuwe College 2011 Pagina 1 Massa Volume en Dichtheid Over Betuwe College 2011 Pagina 1 Inhoudsopgave 1 Het volume... 3 1.1 Het volume berekenen.... 3 1.2 Volume 2... 5 1.3 Symbolen en omrekenen... 5 2 Massa... 6 3 Dichtheid... 7

Kennis van de telrij De kinderen kunnen tellen en terugtellen tot 10 met sprongen van 1 en van 2.

Kennis van de telrij De kinderen kunnen tellen en terugtellen tot 10 met sprongen van 1 en van 2. Rekenrijk doelen groep 1 en 2 De kinderen kunnen tellen en terugtellen tot 10 met sprongen van 1 en van 2. Aantallen kunnen tellen De kinderen kunnen kleine aantallen tellen. De kinderen kunnen eenvoudige

SAUERBIER MODELBOUW * Prijswijzigingen voorbehouden *

SAUERBIER MODELBOUW * Prijswijzigingen voorbehouden * Lager Binnendia x Buit Bijzonderheden Aant. Prijs Kogellager Kogellager met flen 4 x 9 x 2.5 mm AE7823-40 1 stuks 10,95 Naaldlager 1 kant 4 mm 1 stuks 7,50 Axiaal Lager 3 mm 1 stuks 12,75 Axiaal Lager

handleiding pagina s 994 tot 1004 1 Handleiding 1.2 Huistaken huistaak 26: bladzijde 841 huistaak 29: bladzijde 919 2 Werkboek 3 Posters

handleiding pagina s 994 tot 1004 1 Handleiding 1.2 Huistaken huistaak 26: bladzijde 841 huistaak 29: bladzijde 919 2 Werkboek 3 Posters week 32 les 1 toets en foutenanalyse handleiding pagina s 994 tot 1004 nuttige informatie 1 Handleiding 1.1 Kopieerbladen pagina 808: tijd, afstand, snelheid pagina 840: oppervlakte berekenen (omstructureren)

SINTERKLAAS HIGHLIGHTS 2017

SINTERKLAAS HIGHLIGHTS 2017 De grootste! Artnr. 884-6005: 3 letters 200 gram in geschenkdoos Topkwaliteit Belgische chocolade van Callebaut Smaak: melk, pure en witte chocolade Afmetingen letters: 175 x 120 x 12 mm Afmetingen doos:

OVERZICHT 2015 PRIJSLIJST LEVERINGSPROGRAMMA

OVERZICHT 2015 PRIJSLIJST LEVERINGSPROGRAMMA OVERZICHT 2015 PRIJSLIJST LEVERINGSPROGRAMMA 2 PRIJSLIJST 2017 COMPACT 3 SUPER COMPACT 4 PERGOLA 5 SOLIDE 14x14 6 ACCESSOIRES 7 TRANSPORT 8 INSTALLATIE 8 BESTELLEN 8 PORTFOLIO 9 3 PRIJSLIJST 2017 COMPACT

FostPack Importeren verpakkingsfiches via XML

FostPack Importeren verpakkingsfiches via XML FostPack Importeren verpakkingsfiches via XML 1 Algemeen Dit document beschrijft de manier waarop men door middel van een XML file- verpakkingsfiches kan importeren in FostPack. U vindt het schema en een

OVERZICHT 2015 PRIJSLIJST LEVERINGSPRGRAMMA 2015. 06-31 04 62 82 info@schommels.net www.schommels.net

OVERZICHT 2015 PRIJSLIJST LEVERINGSPRGRAMMA 2015. 06-31 04 62 82 info@schommels.net www.schommels.net OVERZICHT 2015 PRIJSLIJST LEVERINGSPRGRAMMA 2015 2 COMPACT 3 SUPER COMPACT 4 PERGOLA 5 SOLIDE 14x14 6 ACCESSOIRES 7 TRANSPORT 8 INSTALLATIE 8 BESTELLEN 8 PORTFOLIO 9 3 COMPACT SCHOMMEL 1p 2.0 m 160,00

Handels- en investeringscijfers Spanje-Nederland 1

Handels- en investeringscijfers Spanje-Nederland 1 Handels- en investeringscijfers Spanje-Nederland 1 1. Goederenexport van Spanje naar andere landen Tabel 1: Voornaamste Spaanse exportpartners (bedragen x 1.000 euro) IMPORTERENDE LANDEN WAARDE EXPORT

Rekenboek 3 havo/vwo. Antwoorden NOORDHOFF UITGEVERS 2014 REKENBOEK 3 HAVO/VWO ANTWOORDEN 1

Rekenboek 3 havo/vwo. Antwoorden NOORDHOFF UITGEVERS 2014 REKENBOEK 3 HAVO/VWO ANTWOORDEN 1 Rekenboek havo/vwo Antwoorden NOORDHOFF UITGEVERS 04 REKENBOEK HAVO/VWO ANTWOORDEN Blok Getallen. Bewerkingen a 45 d 6 g 8 b 60 e 90 h 687 c 4 f 56 i 48 a 4 d 000 b 4 000 e 000 c 70 f 0 000 a 7 d 0 b 70

1 Het gevaar van water

1 Het gevaar van water 1 Het gevaar van water 1 a 1 Dordrecht 2 Enschede 3 Tiel 4 Eindhoven b Dordrecht Tiel 2 a 60% b Antwoord verschilt per leerling. 3 a Een door dijken omringd gebied waarbinnen de waterstand geregeld kan

P A P I E R - B A K K E N

P A P I E R - B A K K E N P A P I E R - B A K K E N IDEALE EN VEILIGE OPLOSSINGEN VOOR BIJ HET BUREAU, IN EEN VERGADERZAAL OF OP EEN HOTELKAMER Voor bij elke werkplek, eventueel met meerdere compartimenten voor afvalscheiding.

Leerlijnen groep 5 Wereld in Getallen

Leerlijnen groep 5 Wereld in Getallen Leerlijnen groep 5 Wereld in Getallen 1 2 3 4 REKENEN Boek 5a: Blok 1 - week 1 Oriëntatie - Getallen tot en met 1000 - Tafels 0 t/m 6 en 10 - Herhalen strategieën - Herhalen hele, halve uren en kwartieren

ALCONTROL B.V. IS GEACCREDITEERD VOLGENS DE DOOR DE RAAD VOOR ACCREDITATIE GESTELDE CRITERIA VOOR TESTLABORATORIA CONFORM ISO/IEC 17025:2005 ONDER NR

ALCONTROL B.V. IS GEACCREDITEERD VOLGENS DE DOOR DE RAAD VOOR ACCREDITATIE GESTELDE CRITERIA VOOR TESTLABORATORIA CONFORM ISO/IEC 17025:2005 ONDER NR ALcontrol B.V. Correspondentieadres Steenhouwerstraat 15 3194 AG Rotterdam Tel.: +31 (0)10 31 47 00 Fax: +31 (0)10 416 30 34 www.alcontrol.nl Geijzerstraat 3-9 5753 RP DEURNE Blad 1 van 7 Uw projectnaam

Hoofdstuk 5. Meten en wegen van graan. Inleiding

Hoofdstuk 5. Meten en wegen van graan. Inleiding Hoofdstuk 5 Meten en wegen van graan Inleiding De prijzen van granen werden in "Stad en Lande" oorspronkelijk uitgedrukt in Groninger mudden van 91,03 liter 68. Dit was ook het geval met erwten en bonen

WIT METAAL. CM 10 12 14 16 18 20 22 Effen 4.99 4.99 5.21 5.40 5.57 5.78 5.96 Geribd 6.86 6.86 7.53 7.73 8.10 8.31 8.48

WIT METAAL. CM 10 12 14 16 18 20 22 Effen 4.99 4.99 5.21 5.40 5.57 5.78 5.96 Geribd 6.86 6.86 7.53 7.73 8.10 8.31 8.48 WIT METAAL 1. CAKEVORM RECHTHOEKIG CM 10 12 14 16 18 20 22 Effen 4.99 4.99 5.21 5.40 5.57 5.78 5.96 Geribd 6.86 6.86 7.53 7.73 8.10 8.31 8.48 CM 24 26 28 30 Effen 6.12 6.35 6.50 7.00 Geribd 8.87 9.06 9.62

Nee, ik heb de cijfers nog niet. Ja, ik ga zo tijdens de les verder met nakijken REKENEN. Les Grootheden en Eenheden.

Nee, ik heb de cijfers nog niet. Ja, ik ga zo tijdens de les verder met nakijken REKENEN. Les Grootheden en Eenheden. Nee, ik heb de cijfers nog niet. Ja, ik ga zo tijdens de les verder met nakijken REKENEN Les 2.3.8 Grootheden en Eenheden Hoofdstuk 11 - VANDAAG Studiewijzer Terugblik Grootheden en Eenheden Tijd voor

Handels- en investeringscijfers Australië-Nederland 1

Handels- en investeringscijfers Australië-Nederland 1 Handels- en investeringscijfers Australië-Nederland 1 1. Goederenexport van Australië naar andere landen Tabel 1: Voornaamste Australische exportpartners (bedragen x 1.000 euro) IMPORTERENDE LANDEN WAARDE

SAUERBIER MODELBOUW. Automatenstaal, Rond. Automatenstaal, Vierkant. Afmetingen

SAUERBIER MODELBOUW. Automatenstaal, Rond. Automatenstaal, Vierkant. Afmetingen Automatenstaal, Rond Automatenstaal Rond 3.0 mm 1 meter 0,90 Automatenstaal Rond 4.0 mm 1 meter 1,85 Automatenstaal Rond 5.0 mm 1 meter 1,85 Automatenstaal Rond 6.0 mm 1 meter 2,15 Automatenstaal Rond

11 Meten en maten VOORBEELDPAGINA S. Bestelnr Het grote rekenboek - overzicht - Hoofdstuk Meten en maten

11 Meten en maten VOORBEELDPAGINA S. Bestelnr Het grote rekenboek - overzicht - Hoofdstuk Meten en maten Bestelnr. Het grote rekenboek - overzicht - Hoofdstuk Meten en maten K-Publisher B.V. Prins Hendrikstraat NL- CS Bodegraven Telefoon +(0)- 0 Telefax +(0)- info@k-publisher.nl www.k-publisher.nl De dollar

De Geo. 1 th Aardrijkskunde voor de onderbouw. Antwoorden hoofdstuk 4. 1ste druk

De Geo. 1 th Aardrijkskunde voor de onderbouw. Antwoorden hoofdstuk 4.  1ste druk De Geo 1 th Aardrijkskunde voor de onderbouw Antwoorden hoofdstuk 4 www.degeo-online.nl 1ste druk De Geo, aardrijkskunde voor de onderbouw van th - Docentenhandleiding 1 TH 1 ThiemeMeulenhoff Utrecht/Zutphen,

Klokken, standaard pagina 2. Klokken, restanten / gelimiteerde aantallen pagina 3. Papier pagina 5. Hout pagina 7.

Klokken, standaard pagina 2. Klokken, restanten / gelimiteerde aantallen pagina 3. Papier pagina 5. Hout pagina 7. De prijzen in deze lijst zijn geldig per 01-09-2015 en betreft de prijs per stuk, inclusief BTW en exclusief verzendkosten. De verschillende artikelen zijn, net als op de website, gerangschikt op soort.

Handels- en investeringscijfers Zuid-Korea-Nederland 1

Handels- en investeringscijfers Zuid-Korea-Nederland 1 Handels- en investeringscijfers Zuid-Korea-Nederland 1 1. Goederenexport van Zuid-Korea naar andere landen Tabel 1: Voornaamste Zuid-Koreaanse exportpartners (bedragen x 1.000 euro). Bron: International

Onderzoek gunstige prijsligging.

Onderzoek gunstige prijsligging. Onderzoek gunstige prijsligging. BMW 3 Serie Model 320D. 22 Eu-Lidstaten. Jordy Reijers Marketing/Onderzoek P van. Prijs 1 Inhoud Opgave Onderzoek informatie over Eu landen Welke landen hanteren de euro?

Identificatielabels voor elektrische toepassingen

Identificatielabels voor elektrische toepassingen 70 ETIKETTEN & TAGS Identificatielabels voor elektrische toepassingen Kies uw kleuren uit het assortiment bijbehorende materiaal KABEL-ETIKETTEN MET INKEPINGEN Gravoply 1 1,5 mm (1/16") dik Afmeting 150

Hoofdstuk 1: Basisvaardigheden

Hoofdstuk 1: Basisvaardigheden Hoofdstuk 1: Basisvaardigheden Wiskunde VMBO 2011/2012 www.lyceo.nl Hoofdstuk 1: Basisvaardigheden Wiskunde 1. Basisvaardigheden 2. Grafieken en formules 3. Algebraïsche verbanden 4. Meetkunde Getallen

Spiekboekje. Knowledgebridge Onderwijs Hein v.d. Velden

Spiekboekje. Knowledgebridge Onderwijs Hein v.d. Velden Spiekboekje Knowledgebridge Onderwijs Hein v.d. Velden 1 rekenen tot 20 verliefde getallen verliefde getallen zijn samen 10 1+9= 2+8= 3+7= 10 4+6= 5+5= 0+10= 2 getallenlijn 20 + plus 7 + 6= 7 + 3 = 10

1 de jaar 2 de graad (2uur) Naam:... Klas:... Hoofdstuk 1 : Mechanica 1 de jaar de graad (uur) -1- Naam:... Klas:... 1. Basisgrootheden en hoofdeenheden In de Natuurkunde is het vaak van belang om de numerieke waarde van natuurkundige grootheden te

Handels- en investeringscijfers Verenigde Arabische Emiraten- Nederland 1

Handels- en investeringscijfers Verenigde Arabische Emiraten- Nederland 1 Handels- en investeringscijfers Verenigde Arabische Emiraten- Nederland 1 1. Goederenexport van de Verenigde Arabische Emiraten naar andere landen Tabel 1: Voornaamste exportpartners van de Verenigde Arabische

HORECA EN BAKKERIJ REKENEN IN DE KEUKEN EN DE BAKKERIJ TENDENS WERKBOEK REKENEN IN DE KEUKEN EN DE BAKKERIJ

HORECA EN BAKKERIJ REKENEN IN DE KEUKEN EN DE BAKKERIJ TENDENS WERKBOEK REKENEN IN DE KEUKEN EN DE BAKKERIJ HORECA EN BAKKERIJ REKENEN IN DE KEUKEN EN DE BAKKERIJ TENDENS WERKBOEK REKENEN IN DE KEUKEN EN DE BAKKERIJ BASISBEROEPSGERICHTE LEERWEG KADERBEROEPSGERICHTE LEERWEG. Colofon Uitgeverij: Edu Actief b.v.

Aanvulling hoofdstuk 1

Aanvulling hoofdstuk 1 Natuur-Scheikunde Aanvulling hoofdstuk 1 Temperatuur in C en K Metriek stelsel voorvoegsels lengtematen, oppervlaktematen, inhoudsmaten en massa Eenheden van tijd VMBO- Tl2 H. Aelmans SG Groenewald 1.

Online materialenveiling van een complete inventaris voor de boomkwekerij afkomstig uit een faillissement.

Online materialenveiling van een complete inventaris voor de boomkwekerij afkomstig uit een faillissement. Online materialenveiling van een complete inventaris voor de boomkwekerij afkomstig uit een faillissement. Aanvang veiling: Afloop veiling: Veiladres: Dinsdag 31 augustus om 8.00 uur Woensdag 1 september

Handig met getallen 3 / 3a Antwoorden meten

Handig met getallen 3 / 3a Antwoorden meten Handig met getallen 3 / 3a Antwoorden meten Startopgave 1: a. 45 mm b. Ong. 10 m c. 75 cm d. Ong. 150 cm 2 e. Ong. 600 cm 2 f. 9 dm 2 g. 10 liter h. 15 cl i. 75 ml j. 20 kg k. 800 g l. 30 g Startopgave

Algemene voorwaarden. Dit document heeft uitsluitend betrekking op:

Algemene voorwaarden. Dit document heeft uitsluitend betrekking op: PERIODIEK partijen België Aanlevervoorwaarden voor partijen periodieken met bestemming België Algemene voorwaarden De informatie in dit document is niet rechtsgeldig, en vormt slechts een uittreksel van