Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p. 1

Download "Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p. 1"

1 1 Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p x Krukgewicht 2 Ned Ponden Kil, geijkt Amsterdam 1848, daarna Indonesie vanaf x Druppelknopgewicht 2 hektog, ijkkantoor 15, 24x geijkt van x Knopgewicht 2 kati, fabrikant Haagse, 8x geijkt vanaf 1923

2 7 Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p x Blok gewichten EEG model, gram, geijkt x Graangewicht 60 eenheden voormetriek voor 1/2 kop 9 1x Graangewicht 40 GG metriek voor 1/2 Ned. kop, 1x geijkt Kuiper Groningen L=1878

3 10 Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p x Knopgewicht 2 Ned Onsen, uitzonderlijk lang model, vaak geijkt 11 1x Blokgewicht, bodemvondst 1/4 pond voormetriek ( A'dams?), 17e eeuw, diverse keren geijkt, o.a.(leesbaar) 1690, 1698 en x Knopgewicht 5 Ned oncen circa 14x geijk gothische letter d=1848 t/m X=1887, Mansvelt, circa 50 justerings loodproppen

4 13 Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p x Knopgewicht 5 Ned oncen, zeer slank taps model, Kuyper, Schenkberg v. Mierop Groningen en mogelijk Volkerse, 11x geijkt v.a C= x Sluitgewicht 2 Ned. oncen / 200 w; sluitertje ontbreekt 15 1x Knopgewicht 5 Ned ons, ijker Leeuwarden, circa 50 x geijkt en vele loden justeringen

5 16 Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p x Knopgewicht 5 Ned ons, ronde knop, circa 40 x geijkt 23 1x Sluitgewicht 1 pond Brabants, ijker Glimmer, Amsterdam, 5x , gietersmerk haan. Compleet t/m 1/2 lood. 24 1x Loodkopgewicht 1 ned pond kil, met op zijkant opschrift 1 kilog

6 25 Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p x IJzeren krukgewichten met opgegoten opschrift 1 Ned Pond KIL, 2 verschillende modellen 26 1x IJzeren loodkop 2 Ned Pond Kil, geijkt Maastricht en letter i 43 1x Achtkantig messing gewicht, 100 drachme, circa 320 g, vermoedelijk turks

7 44 Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p x Sluitgewicht IIII (4)ounce en opschrift 4, herkomst onbekend, beide incompleet 46 1x China/Vietnam, bodemvondst, ijzeren loopgewicht voor Da Ching 47 1x Engeland, schijfgewicht standard 1lb avoir; De Grave & Co London nr 3349

8 48 Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p x Griekenland, dik, plat, achtkantig messing gewicht; voormetriek 100 Drachme (ca. 600 g) 49 1x India, messing schijfgewicht 1 seer, E. Work, Agra 50 1x Schijfgewicht Engeland, opschrift 10 Imperial, G IV en diverse ijkmerken

9 51 Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p x Midden Oosten, zgn. Islamitische gewicht; veelvlaks gewicht met "oogjes" (geluk, voorspoed) 1/2 ons, ca 15 g ; in gebruik vanaf Romeinse tijd tot ca A.D. 52 1x Midden Oosten, zgn. Islamitische gewicht; veelvlaks gewicht met "oogjes" (geluk, voorspoed) 1/2 ons, ca 15 g ; in gebruik vanaf Romeinse tijd tot ca A.D. 53 1x Frankrijk ijzeren zeshoekig ringgewicht 2 KILOG; na 1820 is in Nederland de kruk vastgezet en als ijklood gebruikt (o.a. t = 1863). Op grondvlak gemerkt (M)aestri(cht). Zie Meten & Wegen

10 54 Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p x Engeland, ijzeren conisch ringgewicht 1 lb en ingegoten letters N O K S 55 1x Chinees gewicht 60 1x Birma / Thailand gewicht, hentha, circa 740 gram

11 61 Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p x Engeland, set schijfgewichten in houten foedraal, 1 lb, /2 oz + 3 kleinere aanvullingen. Northumberland, Manor of Hexham, geijkt VR kroon en 'dambord', afgegeven door The Exchequer, onder inv. nr. 874 aan baljuw T. Johnson. 62 1x Birma / Thailand gewicht, leeuw, circa 685 gram 63 4x Engeland, bell weights, lb Northampton, geijkt.

12 64 Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p x Laatmiddeleeuwse loden gewichten, vierkant met opgegoten versiering. 65 1x Brussel, loden gewicht 1/4 pond, jaartal x Brugge, loden gewicht 1/4 pond, gemerkt met eikel en hamer, vondst Damme

13 67 Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p x Brugge, loden gewicht, gemerkt klimmende leeuw in schild in parelrand 68 1x Brugge, loden gewichtje 1/2 ons, gemerkt klimmende leeuw in schild, vindplaats Damme 69 10x 4 loden gewichten: dobbelsteenvorm (ongemerkt), taps, conisch gemerkt S 91, rechthoekig plat gemerkt met 5 cirkels; 4 loden gewichten: met krukje en opschrift, met 'knopje' en opschrift, met kruk + schroef en opschrift 100, met kruk en opschrift 10; 2 loden gewichten met roodkoperen oogje, gemerkt 100 en niet gemerkt

14 69 Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p x Laatmiddeleeuwse loden gewichten, vierkant, plat, met opgegoten kruismotief x 3 loden gewichten, opschrift 'M'; 3 loden gewichten, rechthoekige blokvorm, gestempeld 100 G, 50 G, 25 G; 6 loden gewichten, gestempeld ; 4 loden hanggewichten, 3 met ijzeren oog.

15 71 Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p x Brugge, loden gewicht 1 ons, gemerkt gotische b en B x Brugge, loden gewicht 1/4 pond, gemerkt b, CI en 67.

16 74 Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p x Brugge, loden gewicht 1/2 pond, gemerkt gotische b, CI en x Brugge, loden gewicht 3/4 en 1/2 pond met ijzeren kruk, gemerkt met driehoekjes

17 76 Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p x Brugge, 2 loden gewichten 2 en 1,5 pond. 77 1x België, blokje messing knopgewichten 9x 'licht blok' van g, jaren ' x Tinnen maat 1 liter, J. van Maurik Utrecht, 9x geijkt vanaf x Tinnen maten gemerkt "van Leeuwen van Camp Eindhoven"; 1 liter 27x geijkt vanaf 1879; 1/2 liter 5x geijkt vanaf 1914; 2 deciliter 5x geijkt vanaf 1914; 1 deciliter 5x geijkt vanaf 1914; 1/2 deciliter 4x geijkt vanaf 1912, waarvan 3x in Ned. Indie; 2 centiliter 9x geijkt vanaf 1893 en 1 centiliter 4x geijkt vanaf 1912, waarvan 3x in Ned. Indie

18 80 Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p x Tinnen apothekersmaat 16 uncia, fabrikant A.I. Vos, Gorinchem 81 1x Tinnen apothekersmaat 5 uncia, aanduiding 150 milliliter op handvat, fabrikant van Lingen, Amsterdam

19 82 Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p x Tinnen apothekersmaten 4 en 6 uncia, fabrikant Ronsted, Amsterdam 83 2x Tinnen apothekersmaten 3 en 8 uncia, fabrikant onbekend 84 2x Tinnen apothekersmaten 10 en 16 uncia, fabrikant onbekend

20 87 Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p x Tinnen voormetriek maatje, gepegeld, wapen met chevrons (Fries?) 9x geijkt x voormetrieke mengel (ca. 0,7 liter), 21x geijkt 1760 t/m 1830; eigendomsmerk DKVHS 89 1x Tinnen maat 1 liter, C.A. Vos, Gorinchem & Dordrecht, 35x geijkt N=1878 t/m h=1934/35

21 89 Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p x Tinnen maten 2 en 1 centiliter, Meeuws, Den Haag, 1x geijkt g=1896/ x Ierland inhoudsmaten, Ierse Haystacks, 1/2 en 1 pint; fabr. Cork, 94 Mainstreet

22 98 Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p x Tinnen maten 5 liter - 1 centiliter, voormalige Franse kolonien 103 1x Gres inhoudsmaat, gepegeld, 18e eeuws uit Boufflioux

23 103 Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p x Engeland, 6-delige douane steeklijn met messing beslag, lengte 60 inch 106 1x Set 18/8 stainless steel maatlepeltjes 1 tabel spoon - 1, 1/2 en1/4 tea spoon 107 1x Messing maatje met lange ijzeren steel, 20 ml, voor kwaliteite controle van wijnen en ander alcoholica

24 117 Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p x Stationaire muntgewichtdoos, Jacobus Franciscus Wolschot, etiket van Houten cassette met lade. Lade met 27 muntgewichten, pin, azenvakje, groot etiket van Wolschot. Op de cassette messing zuil met wip, dolfijn als contragewicht, messing evenaar (gemerkt W = Wolschot), met driehoekige en ronde messing schalen aan groene zijden koordjes x Zuidelijke Nederlanden, muntgewichtdoos groot formaat, valuatie-etiket van Verdussen uit Antwerpen, Bevat trompetbalans met driehoekige schaal gemerkt WD hoefijzer 1596, en ronde schaal, aan groene zijden koordjes. In het dek 36 vakjes met in totaal 48 muntgewichten van P. Herck, Antwerpen, Azendeksel vervangen, aanwezig 9 aasjes ( ). Deksel met 3 sluithaakjes. Onderrand doos gerestaureerd.

25 118 Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p. 25

26 118 Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p x Trompetbalansje, klein formaat, 121 mm lang 120 1x Muntgewichtdoos, Bernaert Jaspers Bommaerts, Antwerpen, ca Etiket in deksel met enkele beschadigingen, muntgewichten van Jan Frans Herck, 13 vakjes in het dek + azendeksel, 18 vakjes in de onderlade, met bijschriften. Vervangend ijzeren evenaartje, met driehoekige en ronde schaal aan groene zijden koordjes, gemerkt GD + eikel + 3 kronen = Keulen, Gerhard von Düssel, Deksel met 2 haakjes gesloten.

27 120 Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p. 27

28 120 Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p x Muntgewichtdoos, Jacob Jansen de Backer, Antwerpen / Amsterdam. In deksel beschadigd etiket met wapen van Amsterdam. In het dek ijzeren evenaartje (wijzer afgebroken) met driehoekige en ronde schaal aan groene zijden koordjes, de driehoekige schaal gemerkt IDB = De Backer. In het dek 13 vakjes + azendeksel, in de onderlade 18 vakjes. Muntgewichten van ADB = Adolf (I of II) de Backer, Amsterdam.

29 121 Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p x Messing arreteerleeuw

30 123 Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p x Messing arreteerleeuw 124 1x Klein formaat muntgewichtdoos, Luik, Collard, ca vakjes voor muntgewichten (5 aanwezig + 1 toevoeging), balans ontbreekt, azenschuifje in deksel x Muntgewichtdoos J. Delmotte, Brussel, Deksel met 2 haakjes gesloten, etiket gedateerd IJzeren evenaar met driehoekige + ronde messing schaal, pin. In het dek 11 vakjes voor muntgewichten, azendeksel vervangen.

31 125 Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p x Muntgewichtdoos Arnoldus Francis Hoofman, Gent, Deksel met 2 haakjes gesloten, messing scharnieren. In deksel etiket met kleine beschadigingen. IJzeren evenaar met ronde en driehoekige schaal. In het dek 14 vakjes voor muntgewichten en langwerpig azendeksel, waaronder enkele aasjes.

32 126 Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p x Muntgewichtdoos, J.F. Wolschot Gezwart hout. Deksel met 2 haakjes gesloten, in deksel vrijwel gaaf etiket Messing evenaar met ronde en driehoekige schaal, gemerkt W = Wolschot. In het dek 13 vakjes voor muntgewichten, azendeksel ontbreekt.

33 128 Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p x Stationaire muntgewichtdoos, Neusts, Antwerpen, In de lade groot etiket van Neusts, 1749, messing evenaar met ronde + driehoekige schaal, extra driehoekige schaal, 24 vakjes voor muntgewichten, azenvakje met aasjes. Vertinde of verzilverde arreteerleeuw. Zuil voor de balans ontbreekt.

34 129 Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p x Stationaire muntgewichtdoos, Joseph Dailly, Brussel, ca Houten cassette met hefmechanisme voor de balans, houten lade met 13 vakjes voor muntgewichten, azenvakje met 5 aas (azendeksel ontbreekt). Messing zuil met ijzeren evenaar x Muntgewichten type '1499': Vlies 4,32 g / Noble 6,46 g / 2/3 Leeuw 2,71 g / Ecu (oud) 3,15 g / Forint 3,18 g / Fiorino 2,77 g.

35 130 Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p x Muntgewichten type '1499': Vlies 4,45 g / Noble 6,42 g / 1/2 Noble 2,84 g / 1/4 Noble 1,76 g / Leeuw 4,09 g / 2/3 Leeuw 2,64 g / Angel 4,88 g / Ecu (oud) 3,21 g / Forint 3,33 g / Fiorino 3,22 g / Ecu (nieuw) 3,34 g / 1/2 Ecu (nieuw) 1,59 g / Philipsgulden 3,24 g / Arnoldus-gulden 2,59 g / Beiers-gulden 2,35 g / Postulaatgulden 2,83 g / Angel 4,70 g / Ryal 3,60 g.

36 131 Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p. 36

37 132 Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p x Muntgewichten type 1499; Vlies 4,21 gram / Noble 6,57 gram / 2/3 Leeuw 2,93 gram / Ecu (oud) 3,16 gram 137 1x Veerbalans, fraaie C-balans Fleischer-kramerpfund, lengte 24 cm, schaalverdelingen 1 t/m 42 pfund en 10 t /m 170 pfund; gemerkt FUNCKE 138 1x Slingerbalans no 208, keizerlijke kroon ( ), Franse adelaar (keizer Napoleon III)

38 138 Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p x Birma houten, met snijwerk versierd doosje (vis, volkskunst) met wegdraaiend deksel, inhoud ijzeren balansje met messing schaaltjes 142 1x Birma houten, met snijwerk versierd doosje (bloem, volkskunst) met wegdraaiend deksel, inhoud ijzeren balansje met messing schaaltjes 143 1x IJzeren stokbalansje, 16 centimeter, met ijzeren pyramidevormig loopgewicht, 2 schaalverdelingen

39 144 Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p x Houten stokbalansje 20 cm met kegelvormig ijzeren loopgewicht, 2 schaalverdelingen 145 1x Duitsland, messing segment brievenwegertje met schaaltje; weegbereik gramm per 1 g 148 2x België, verchroomde apothekersbalans in beglaasde houten kast, Anc. Etabl. Becker S.A. Bruxelles, weegvermogen 100 g. Incl. kist met deksel, met set verchroomde messing gewichten, g, AEB = Becker Brussel, pincet + milligramgewichten

40 148 Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p x België, plankbalans 1000 g, fabr. H.L. Becker Fils & Co Bruxelles 150 1x Robervalbalans, weegvermogen 1 KILOG (op messing plaatje), luxe uitvoering met gemarmerde gietijzeren sokkel, messing ornamenten en schalen.

41 151 Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p x Duitsland, brievenweger Maul Concav, le schaalverdeling tot 50 en 250 g x Duitsland, eierweger, met aluminium eierdopje 153 2x Robervalbalans, houten sokkel met witmarmeren dekplaat, diepe en ondiepe messing schaal. Toegevoegd blokje messing knopgewichten, België.

42 154 Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p x België, plankbalans, 19e eeuws, gesigneerd Ed Sacré Bruxeles. Op vierkante marmeren voet, messing zuil, juk met 2 verstellingen voor nulpunt en gevoeligheid, met dubbele schalen. Houten voetplank is een latere toevoeging x Apothekersbalansje op houten cassette met lade. Messing zuil met hefboompje, messing juk met naar boven stekende wijzer langs schaalverdeling. Twee witmetalen schaaltjes x Boterbalans of perplexbalans. Houten voetplank met messing zuil en arm. Messing juk, schaalplaatje gebroken. Schaal met aluminium beker, tang en spiritusbrander. In beglaasd houten kasje met draaideur.

43 157 Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p x Zware messing toonbank meter (werd vastgeschroefd op de toonbank) 159 1x Engeland, ebbenhouten uitschuifbare schoenmaat (voetmaat) met messing beslag, engelse maat x Engeland, houten uitklapbare schoenmaat (voetmaat)engelse maat 1-14; keerzijde lengtemaat 0-13 inch 161 1x Houten uitklapbare schoenmaat (voetmaat), continentale maat 1-50; keerzijde lengtemaat 0-30 cm 162 1x Spanje, aluminium schoenmaat (voetmaat) fabr. D.A.T en model gedeponeerd, maat 0-50; keerzijde lengtemaat 0-30 cm 163 1x Engeland, messing meubelmakers kastplanken maat 0-12 inch (voor het opmeten van de diepte van kastplanken) 164 1x 1/2 el houten kant/textielmaatje, niet geijkt

44 168 Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p x Draaddikte meters; platte draaddikte meter en duomaat "Imperial Standard Wire Gauge" fabr. Moore & Wright, Sheffield 169 1x Duitsland set ijkstempels voor vaten en kuipen, Dujardin en co, Uberdingen 184 1x Plantin, Christoffel (1576) Ordonnatie provisionael ons heeren des Conincx oft stuck ende tolerantie vanden prijs ende loop van de gouden en de silvere munte.

45 184 Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p x Verdussen, Hieronymus (1633) Ordonnancie ende instructie voor de wisselaers LET OP de tijden: inbreng tot uur bezichtiging vanaf uur veiling vanaf uur Samenstelling: R.J. Holtman

Beeldcatalogus GMVV veiling 108 van 6 april 2019 p. 1

Beeldcatalogus GMVV veiling 108 van 6 april 2019 p. 1 1 Beeldcatalogus GMVV veiling 108 van 6 april 2019 p. 1 1 3x bodemvondsten. Loodje 64,0 g wapen van Zutphen GR, letter A, jaartal 1703? / loden gewicht 1/8 pond 56,2 g, Steenwijk, 1775, 1777, 78, 79 +

Beeldcatalogus GMVV veiling 104 van 25 maart 2017 p. 1

Beeldcatalogus GMVV veiling 104 van 25 maart 2017 p. 1 1 Beeldcatalogus GMVV veiling 104 van 25 maart 2017 p. 1 1 1x Sluitgewicht 1 pond A'dams, huis met 2 pijlen 8 en 4 lood, geijkt eind 18e eeuw, sluiting defect 3 1x Taps messing gew. 5 NED.ONCE, Kuyper

Beeldcatalogus GMVV veiling 106 van 24 maart 2018 (VERSIE 2) p. 1

Beeldcatalogus GMVV veiling 106 van 24 maart 2018 (VERSIE 2) p. 1 1 Beeldcatalogus GMVV veiling 106 van 24 maart 2018 (VERSIE 2) p. 1 1 1x Messing krukgew. 1/2 Haags pond m. sierringen (ca. 235 g) niet geijkt 2 13x Houten blok m. 13 messing gew. gemerkt "O", Becker's,

Beeldcatalogus GMVV veiling 102 van 11 juni 2016 p. 1

Beeldcatalogus GMVV veiling 102 van 11 juni 2016 p. 1 1 Beeldcatalogus GMVV veiling 102 van 11 juni 2016 p. 1 1 3x Korenschaalgew. 1 kop voormetriek, 40, 20 en 4 eenheden 2 6x Graangewicht 60-40-20-10 1/4 kop, 40 Holl Thiele, 5 GG (2 Maatje) 3 3x Messing

Beeldcatalogus GMVV veiling 103 van 8 oktober 2016 p. 1

Beeldcatalogus GMVV veiling 103 van 8 oktober 2016 p. 1 2 Beeldcatalogus GMVV veiling 103 van 8 oktober 2016 p. 1 2 1x LIBR. MEDIC, Mansvelt den Haag, geijkt H=1827 3 1x Graangewicht, 60 eenheden voor 1 KOP voormetriek 4 1x Graangewicht 40 G.G. (200 g) met

Beeldcatalogus GMVV veiling 101 van 23 april 2016 p. 1

Beeldcatalogus GMVV veiling 101 van 23 april 2016 p. 1 2 Beeldcatalogus GMVV veiling 101 van 23 april 2016 p. 1 2 1x Kist medicinale gewichten, libra tot drachme 1 + greinen, diverse ijkers 3 6x Korenschaal 2 Ned maatjes met 5x graangewichten, 5-1 eenheden,

Beeldcatalogus GMVV veiling 107 van 3 november 2018 p. 1

Beeldcatalogus GMVV veiling 107 van 3 november 2018 p. 1 5 Beeldcatalogus GMVV veiling 107 van 3 november 2018 p. 1 5 2x Loden gewicht 1/8 pond Dordrecht 57,6 g; 1/2 pond Rotterdam 233,7 g 6 1x Kalibra. Kist controlegewichten 4x ijzer en 11x messing van 2 kg-1g,

VEILINGLIJST VEILING NR 104 d.d. 25 maart 2017

VEILINGLIJST VEILING NR 104 d.d. 25 maart 2017 VEILINGLIJST VEILING NR 104 d.d. maart Voor alle kavels met een * achter het kavelnummer is een beeldcatalogus beschikbaar op: www.gmvv.org onder de rubriek Bijeenkomsten I. Nederlandse gewichten 1* 1x

Beeldcatalogus GMVV veiling 109 van 2 november 2019 p. 1

Beeldcatalogus GMVV veiling 109 van 2 november 2019 p. 1 1 Beeldcatalogus GMVV veiling 109 van 2 november 2019 p. 1 1 Ned. messing Bakkerijgewicht Kester Schiedam 255 GRAM, nr. T230 2 Ned. messing Bakkerijgewicht v.d. Meer & Schoep R'dam 700 g, nr.149; met 17

muntgewicht.nl G., T. muntgewichten

muntgewicht.nl G., T. muntgewichten Vestigingsplaats Antwerpen Periode en Eeuw 15 16 17 18 19 Aantal varianten 21 1 Angel - (1464-1582) - goud - 5,18 g g Nummer 3698 1 Angel - (1464-1582) - goud - 5,18 g 4,65 g Nummer 4257 1 Bourgondische

VEILINGLIJST VEILING NR 102 d.d. 11 juni 2016

VEILINGLIJST VEILING NR 102 d.d. 11 juni 2016 VEILINGLIJST VEILING NR 102 d.d. 11 juni 16 Voor alle kavels met een * achter het kavelnummer is een beeldcatalogus beschikbaar op: www.gmvv.org onder de rubriek Bijeenkomsten I. Nederlandse gewichten

VEILINGLIJST VEILING NR 105 d.d. 4 november 2017

VEILINGLIJST VEILING NR 105 d.d. 4 november 2017 VEILINGLIJST VEILING NR 105 d.d. 4 november 17 Voor alle kavels met een * achter het kavelnummer is een beeldcatalogus beschikbaar op: www.gmvv.org onder de rubriek Bijeenkomsten I. Nederlandse gewichten

Het Metriek Stelsel. Over meten, omtrek, oppervlakte en inhoud

Het Metriek Stelsel. Over meten, omtrek, oppervlakte en inhoud Het Metriek Stelsel Over meten, omtrek, oppervlakte en inhoud lengte in meter afkorting naam hoeveel meter 1 km kilometer 1 000 1 hm hectometer 100 1 dam decameter 10 1 m meter 1 1 dm decimeter 0,1 1 cm

muntgewicht.nl onbekend Antwerpen (002) muntgewichten

muntgewicht.nl onbekend Antwerpen (002) muntgewichten Vestiinsplaats Antwerpen Periode en Eeuw 15 16 17 18 19 Aantal varianten 28 1/2 Anel - (1470-1582) - oud - 2,59 2,5 Nummer 1768 1/2 Anel - (1470-1582) - oud - 2,59 2,55 Nummer 2814 Beiers-ulden - (1421-1425)

VEILINGLIJST VEILING NR 103 d.d. 8 oktober 2016

VEILINGLIJST VEILING NR 103 d.d. 8 oktober 2016 VEILINGLIJST VEILING NR 103 d.d. 8 oktober 16 Voor alle kavels met een * achter het kavelnummer is een beeldcatalogus beschikbaar op: www.gmvv.org onder de rubriek Bijeenkomsten I. Nederlandse gewichten

Catalogus van Noord-Nederlandse Blokbeeldenaars

Catalogus van Noord-Nederlandse Blokbeeldenaars CATALOGUS VAN BLOKBEELDENAARS De hier volgende Catalogus is afkomstig uit een artikel door A. Pol Noord- Nederlandse muntgewichten in het Jaarboek voor munt- en penningkunde nr76 (1989) Kop naar rechts

Het Metriek Stelsel. Over meten, omtrek, oppervlakte en inhoud Het Metriek Stelsel Over meten, omtrek, oppervlakte en inhoud 1 3 COLOFON DiKiBO presenteert Het het complete Metriek Stelsel reken-zakboek voor groep voor 6, 7 en groep 8 5 & 6 3 Auteur: Nicolette de

Foto K9681. Vermoedelijk de oudste gedateerde doos uit Amsterdam.

Foto K9681. Vermoedelijk de oudste gedateerde doos uit Amsterdam. Maeckt ende vecoopt dese gout gewichten woonende Inde warmoes strate Inde Gout Schale by de oude bruch Steeg Tot Amsterdam Anno 1605 -- Guilliam de neve mackt dese gout gewichten inde gout schal inde warmoes

Metriek stelsel. b. Grootheden. b-1. Lengte. Uitgangspunt (SI-eenheid): meter ; symbool: m. Gebruikte maten: mm-cm-dm-m-dam-hm-km

Metriek stelsel. b. Grootheden. b-1. Lengte. Uitgangspunt (SI-eenheid): meter ; symbool: m. Gebruikte maten: mm-cm-dm-m-dam-hm-km Inhoudsopgave: a: Inleiding b: Grootheden: (voor het basis-onderwijs) 1. Lengte 2. Oppervlakte 3. Volume, inhoud 4. Massa (vroeger: gewicht) 5. Tijd (voor het voortgezet onderwijs) 6. Temperatuur c. Omrekenregels

Geijkte voormetrieke tinnen maten uit Groningen en Assen

Geijkte voormetrieke tinnen maten uit Groningen en Assen Geijkte voormetrieke tinnen maten uit Groningen en Assen Jan-Paul Wortelboer Inleiding Circa 15 jaar geleden verwierf ik een cilindrische tinnen kan, gemaakt in de stad Groningen door Jan Hillebrand Rienewerf

Tinnen inhoudsmaten in Groningen

Tinnen inhoudsmaten in Groningen Tinnen inhoudsmaten in Groningen J. Westers Sinds mensenheugenis houdt de mens zich bezig met meten en wegen. Op het moment dat er ruilhandel en later handel met geld ontstond, kwam de behoefte om goederen

Gebruik van dit aanvullingskatern Maten en gewichten is alleen toegestaan aan gebruikers van NOI-uitgaven voor (bedrijfs)rekenen.

Gebruik van dit aanvullingskatern Maten en gewichten is alleen toegestaan aan gebruikers van NOI-uitgaven voor (bedrijfs)rekenen. 19 19 matenengewichten Gebruik van dit aanvullingskatern Maten en gewichten is alleen toegestaan aan gebruikers van NOI-uitgaven voor (bedrijfs)rekenen. NOI 1.9 1 INLEIDING In het dagelijkse leven wordt

muntgewicht.nl Wolschot, Joannes Franciscus etiketten

muntgewicht.nl Wolschot, Joannes Franciscus etiketten Een valsche schael is eenen grouwel bij godt maer een oprecht ghewicht is synen wille dese gout gewichten moeten gewegen woorden / met 2 aesen voor de remedie artal in druk Aantal 7 Foto K13992. Toeschrijving

Het metriek stelsel. Grootheden en eenheden.

Het metriek stelsel. Grootheden en eenheden. Het metriek stelsel. Metriek komt van meten. Bij het metriek stelsel gaat het om maten, zoals lengte, breedte, hoogte, maar ook om gewicht of inhoud. Er zijn verschillende maten die je moet kennen en die

IJkregeling gewichten EZ

IJkregeling gewichten EZ IJkregeling gewichten EZ «IJkwet» 12 december 1997/nr. 97078385 WJA/W De Minister van Economische Zaken, Gelet op de artikelen 11, derde lid, en 13, vierde lid, van de IJkwet en artikel 2, tweede en vijfde

En wat nu als je voorwerpen hebt die niet even groot zijn?

En wat nu als je voorwerpen hebt die niet even groot zijn? Dichtheid Als je van een stalen tentharing en een aluminium tentharing wilt weten welke de grootte massa heeft heb je een balans nodig. Vaak kun je het antwoord ook te weten komen door te voelen welk voorwerp

WIT METAAL. CM 10 12 14 16 18 20 22 Effen 4.99 4.99 5.21 5.40 5.57 5.78 5.96 Geribd 6.86 6.86 7.53 7.73 8.10 8.31 8.48

WIT METAAL. CM 10 12 14 16 18 20 22 Effen 4.99 4.99 5.21 5.40 5.57 5.78 5.96 Geribd 6.86 6.86 7.53 7.73 8.10 8.31 8.48 WIT METAAL 1. CAKEVORM RECHTHOEKIG CM 10 12 14 16 18 20 22 Effen 4.99 4.99 5.21 5.40 5.57 5.78 5.96 Geribd 6.86 6.86 7.53 7.73 8.10 8.31 8.48 CM 24 26 28 30 Effen 6.12 6.35 6.50 7.00 Geribd 8.87 9.06 9.62

TOELICHTING METRIEK STELSEL

TOELICHTING METRIEK STELSEL TOELICHTING METRIEK STELSEL 2 3 642_rv_wb_metriek_stelsel_bw.indd 2 8-03-3 23: liter ml 00 4 5 6 642_rv_wb_metriek_stelsel_bw.indd 3 8-03-3 23: Rekenvlinder Metriek stelsel Toelichting Uitgeverij Zwijsen

muntgewicht.nl Herck, Peter (I) muntgewichten

muntgewicht.nl Herck, Peter (I) muntgewichten muntewicht.nl Herck, Peter (I) muntewichten Vestiinsplaats Antwerpen Periode 1616-1617 - Eeuw 15 16 17 18 19 en Het merk met slechts de initialen PH (dus zonder jaartal) kan ook door Peeter (II) Herck

Tijd: seconden, minuten, uren, dagen, weken, maanden, jaren

Tijd: seconden, minuten, uren, dagen, weken, maanden, jaren Uren, Dagen, Maanden, Jaren,. Tijd: seconden, minuten, uren, dagen, weken, maanden, jaren 1 minuut 60 seconden 1 uur 60 minuten 1 half uur 30 minuten 1 kwartier 15 minuten 1 dag (etmaal) 24 uren 1 week

muntgewicht.nl Gheere, Leonard van de muntgewichten

muntgewicht.nl Gheere, Leonard van de muntgewichten muntewicht.nl Gheere, Leonard van de muntewichten Vestiinsplaats Antwerpen Periode 1523 - Eeuw 15 16 17 18 19 en De vroee muntewichten met een snedeetal (volens de ordonnantie van 1499) en die voorzien

Bloemlezing uit 36 bladzijden voor een eerste indruk. inzicht in het complete metriek stelsel. Op een eenduidige

Bloemlezing uit 36 bladzijden voor een eerste indruk. inzicht in het complete metriek stelsel. Op een eenduidige Meten is weten Bloemlezing uit 36 bladzijden voor een eerste indruk Leer- Meten en is oefenboek weten Bloemlezing metriek uit stelsel 36 bladzijden voor ISBN: een 978-90-821249-1-0 eerste indruk Auteur

Tiel, Stadsgracht. Knopen, munten en penningen

Tiel, Stadsgracht. Knopen, munten en penningen Tiel, Stadsgracht Knopen, munten en penningen Jan van Oostveen Jan van Oostveen Specialistisch Archeologisch Onderzoek Colofon Auteur: Jan van Oostveen Foto s: Jan van Oostveen Versie: 0 Datum: September

SINTERKLAAS HIGHLIGHTS 2017

SINTERKLAAS HIGHLIGHTS 2017 De grootste! Artnr. 884-6005: 3 letters 200 gram in geschenkdoos Topkwaliteit Belgische chocolade van Callebaut Smaak: melk, pure en witte chocolade Afmetingen letters: 175 x 120 x 12 mm Afmetingen doos:

muntgewicht.nl Kaan / Kaen, Jan Jansz muntgewichten

muntgewicht.nl Kaan / Kaen, Jan Jansz muntgewichten Vestiinsplaats Periode Amsterdam 1620 ca. - 1650 ca. en Eeuw 15 16 17 18 19 Aantal varianten 44 autoriteit 2 Albertijn - (1600-1610) - oud - 5,15 Nummer 8764 1623 autoriteit 2 Albertijn - (1600-1610) -

Aanvulling hoofdstuk 1

Aanvulling hoofdstuk 1 Natuur-Scheikunde Aanvulling hoofdstuk 1 Temperatuur in C en K Metriek stelsel voorvoegsels lengtematen, oppervlaktematen, inhoudsmaten en massa Eenheden van tijd VMBO- Tl2 H. Aelmans SG Groenewald 1.

RICHTLIJN VAN DE RAAD. van 4 maart 1974

RICHTLIJN VAN DE RAAD. van 4 maart 1974 28. 3. 74 Publikatieblad van de Europese Gemeenschappen Nr. L 84/3 RICHTLIJN VAN DE RAAD van 4 maart 1974 betreffende de onderlinge aanpassing der wetgevingen van de Lid-Staten inzake gewichten van 1 mg

N 51. JACQUES NÈVE Uurwerkmaker - Horloger d Art

N 51. JACQUES NÈVE Uurwerkmaker - Horloger d Art N 51 JACQUES NÈVE Uurwerkmaker - Horloger d Art + 32 477 27 19 08 - jneve@horloger.net - www.horloger.net TAFELKLOK MET PRECISIE-REGULATEURWERK, MEESTERWERK VAN FRANCIS BREYNE IN 1931 ÉCOLE PROFESSIONNELLE

VEILINGLIJST VEILING NR 107 d.d. 3 november 2018

VEILINGLIJST VEILING NR 107 d.d. 3 november 2018 VEILINGLIJST VEILING NR 107 d.d. 3 november 18 Voor alle kavels met een * achter het kavelnummer is een beeldcatalogus beschikbaar op: www.gmvv.org onder de rubriek Bijeenkomsten I. Nederlandse gewichten

Hoofdstuk 8 - Ruimtefiguren

Hoofdstuk 8 - Ruimtefiguren Voorkennis V-a De oppervlakte van ABC is 2 5 : 2 = 0 cm 2. c d AB = 2 AC = 5 BC = 44 25 + 69 BC = 69 = cm De omtrek van ABC is 5 + 2 + = 0 cm. BD = 2 4 = 8 cm De oppervlakte van BCD is 8 5 : 2 = 20 cm

11 Meten en maten. Er zijn nog meer maten. Die gebruik je minder vaak. uit het hoofd

11 Meten en maten. Er zijn nog meer maten. Die gebruik je minder vaak. uit het hoofd De dollar heeft een andere waarde dan de euro. De verhouding van de waarde van de ene munt ten opzichte van de andere heet de wisselkoers. Als je een munt koopt, betaal je de aankoopkoers. De aankoopkoers

Examen VMBO-GL en TL 2008 wiskunde CSE GL en TL tijdvak 1 donderdag 22 mei 13.30-15.30 uur

Examen VMBO-GL en TL 2008 wiskunde CSE GL en TL tijdvak 1 donderdag 22 mei 13.30-15.30 uur Examen VMBO-GL en TL 2008 wiskunde CSE GL en TL tijdvak 1 donderdag 22 mei 13.30-15.30 uur Bij dit examen hoort een uitwerkbijlage. Dit examen bestaat uit 23 vragen. Voor dit examen zijn maximaal 80 punten

Dichtheid.info hoort bij de lesserie Dichtheid praktisch gezien. Alle informatie voor leerlingen is hier te vinden.

Dichtheid.info hoort bij de lesserie Dichtheid praktisch gezien. Alle informatie voor leerlingen is hier te vinden. praktisch gezien http://dichtheid.wordpress.com/ praktisch gezien.info.info hoort bij de lesserie praktisch gezien. Alle informatie voor leerlingen is hier te vinden. Docenten krijgen het docentenmateriaal

OVERZICHT 2015 PRIJSLIJST LEVERINGSPRGRAMMA 2015. 06-31 04 62 82 info@schommels.net www.schommels.net

OVERZICHT 2015 PRIJSLIJST LEVERINGSPRGRAMMA 2015. 06-31 04 62 82 info@schommels.net www.schommels.net OVERZICHT 2015 PRIJSLIJST LEVERINGSPRGRAMMA 2015 2 COMPACT 3 SUPER COMPACT 4 PERGOLA 5 SOLIDE 14x14 6 ACCESSOIRES 7 TRANSPORT 8 INSTALLATIE 8 BESTELLEN 8 PORTFOLIO 9 3 COMPACT SCHOMMEL 1p 2.0 m 160,00

Eindexamen wiskunde vmbo gl/tl 2008 - I OVERZICHT FORMULES: omtrek cirkel = π diameter. oppervlakte cirkel = π straal 2

Eindexamen wiskunde vmbo gl/tl 2008 - I OVERZICHT FORMULES: omtrek cirkel = π diameter. oppervlakte cirkel = π straal 2 OVERZICHT FORMULES: omtrek cirkel = π diameter oppervlakte cirkel = π straal 2 inhoud prisma = oppervlakte grondvlak hoogte inhoud cilinder = oppervlakte grondvlak hoogte inhoud kegel = 1 3 oppervlakte

8.1 Inhoud prisma en cilinder [1]

8.1 Inhoud prisma en cilinder [1] 8.1 Inhoud prisma en cilinder [1] Een prisma heeft twee evenwijdige grensvlakken. Een grondvlak en een bovenvlak. De andere grensvlakken zijn rechthoeken. De hoogte van de prisma is de lengte van de opstaande

EDUCATIE PROGRAMMA. Geschikt voor leerlingen van groep 8. Weegschaalmuseum. Turfpoortstraat 27. 1411 ED Naarden. Tel.035 5447153

EDUCATIE PROGRAMMA. Geschikt voor leerlingen van groep 8. Weegschaalmuseum. Turfpoortstraat 27. 1411 ED Naarden. Tel.035 5447153 EDUCATIE PROGRAMMA Geschikt voor leerlingen van groep 8 Weegschaalmuseum Turfpoortstraat 27 1411 ED Naarden Tel.035 5447153 www.weegschaalmuseum.nl info@weegschaalmuseum.nl Gang van zaken bij het educatieve

spiekboek rekenen beter rekenen op de entreetoets van het Cito groep

spiekboek rekenen beter rekenen op de entreetoets van het Cito groep spiekboek rekenen beter rekenen op de entreetoets van het Cito groep de o ra en a oor a 1. ik lees de opgave 2. ik kijk naar het plaatje 3. wat is de som die schrijf ik op kladpapier 4. ik kijk naar de

Warmteservice Design. Douchewanden, meubels en spiegels. WS Design Collection. Stijlvol en praktisch design van hoogwaardige kwaliteit

Warmteservice Design. Douchewanden, meubels en spiegels. WS Design Collection. Stijlvol en praktisch design van hoogwaardige kwaliteit Douchewanden, meubels en spiegels Warmteservice Design WS Design Collection Stijlvol en praktisch design van hoogwaardige kwaliteit WS Design Furniture Collection Elite DR-100 WS Design Furniture Collection

11 Meten en maten VOORBEELDPAGINA S. Bestelnr Het grote rekenboek - overzicht - Hoofdstuk Meten en maten

11 Meten en maten VOORBEELDPAGINA S. Bestelnr Het grote rekenboek - overzicht - Hoofdstuk Meten en maten Bestelnr. Het grote rekenboek - overzicht - Hoofdstuk Meten en maten K-Publisher B.V. Prins Hendrikstraat NL- CS Bodegraven Telefoon +(0)- 0 Telefax +(0)- info@k-publisher.nl www.k-publisher.nl De dollar

KAPSTOK REKENEN inhoud

KAPSTOK REKENEN inhoud KAPSTOK REKENEN inhoud pagina Optellen 2 Optellen cijferen 3 Aftrekken 4 Aftrekken cijferen 5 Vermenigvuldigen 6 Vermenigvuldigen cijferen 7 Delen 8 Tafels 9 Deeltafels 10 Breuken 11 Meten 12 Tijd wijzers

wiskunde CSE GL en TL

wiskunde CSE GL en TL Examen VMBO-GL en TL 2008 tijdvak 1 donderdag 22 mei 13.30-15.30 uur wiskunde CSE GL en TL Bij dit examen hoort een uitwerkbijlage. Dit examen bestaat uit 23 vragen. Voor dit examen zijn maximaal 80 punten

Aanvulling hoofdstuk 1 uitwerkingen

Aanvulling hoofdstuk 1 uitwerkingen Natuur-scheikunde Aanvulling hoofdstuk 1 uitwerkingen Temperatuur in C en K Metriek stelsel voorvoegsels lengtematen, oppervlaktematen, inhoudsmaten en massa Eenheden van tijd 2 Havo- VWO H. Aelmans SG

Alle artikelen met het stof-/dustex-symbool. zone 20, 21 en 22.

Alle artikelen met het stof-/dustex-symbool. zone 20, 21 en 22. Accessoires Alle artikelen met en zonder exsymbool zijn geschikt voor normale reinigingsbehoeften. Alle artikelen met het stof-/dustex-symbool kunnen in stof-exomgevingen worden gebruikt, in zone 20, 21

Bij het meten van breedte, dikte, diepte, hoogte en afstand bepaal je de lengte. De eenheid van lengte is de meter.

Bij het meten van breedte, dikte, diepte, hoogte en afstand bepaal je de lengte. De eenheid van lengte is de meter. Boekverslag door Eline 801 woorden 23 april 2016 6.8 5 keer beoordeeld Vak Rekenen Rekenen hoofdstuk 5 Meten Paragraaf 1 Lengte Lengte Bij het meten van breedte, dikte, diepte, hoogte en afstand bepaal

OVERZICHT 2015 PRIJSLIJST LEVERINGSPROGRAMMA

OVERZICHT 2015 PRIJSLIJST LEVERINGSPROGRAMMA OVERZICHT 2015 PRIJSLIJST LEVERINGSPROGRAMMA 2 PRIJSLIJST 2017 COMPACT 3 SUPER COMPACT 4 PERGOLA 5 SOLIDE 14x14 6 ACCESSOIRES 7 TRANSPORT 8 INSTALLATIE 8 BESTELLEN 8 PORTFOLIO 9 3 PRIJSLIJST 2017 COMPACT

1 Inleiding 2 Lengte en zijn eenheden 3 Omtrek 4 Oppervlakte 5 Inhoud. Meten is weten. Joke Braaksma. November 2010

1 Inleiding 2 Lengte en zijn eenheden 3 Omtrek 4 Oppervlakte 5 Inhoud. Meten is weten. Joke Braaksma. November 2010 November 2010 Wat kunnen we allemaal meten? Wat kunnen we allemaal meten? 1. Lengte / breedte / hoogte / omtrek / oppervlakte / inhoud en volume 2. Tijd 3. Gewicht 4. Geld 5. Temperatuur Wij gaan ons

N 50. JACQUES NÈVE Horloger d Art TAFELKLOK MET PRECISIE-REGULATEURWERK, en GALVANOMETER

N 50. JACQUES NÈVE Horloger d Art TAFELKLOK MET PRECISIE-REGULATEURWERK, en GALVANOMETER N 50 JACQUES NÈVE Horloger d Art + 32 477 27 19 08 - jneve@horloger.net - www.horloger.net TAFELKLOK MET PRECISIE-REGULATEURWERK, en GALVANOMETER MEESTERWERKEN VAN ALBERT HAUTE IN 1933 EN 1934 ÉCOLE PROFESSIONNELLE

16 a. b a. b 6a. de Wageningse Methode Antwoorden H21 OPPERVLAKTE HAVO 1

16 a. b a. b 6a. de Wageningse Methode Antwoorden H21 OPPERVLAKTE HAVO 1 Hoofdstuk OPPERVLAKTE HAVO 5 a De rechthoeken zijn bij 6 lucifers, of bij 5 lucifers, of 3 bij 4 lucifers.. INTRO Oppervlakte snelweg = 0 km 8 m = 0.000 m 8 m = 360.000 m. Zijde vierkant = 360. 000 = 600

Hoofdstuk 1: Basisvaardigheden

Hoofdstuk 1: Basisvaardigheden Hoofdstuk 1: Basisvaardigheden Wiskunde VMBO 2011/2012 www.lyceo.nl Hoofdstuk 1: Basisvaardigheden Wiskunde 1. Basisvaardigheden 2. Grafieken en formules 3. Algebraïsche verbanden 4. Meetkunde Getallen

9.1 Oppervlakte-eenheden [1]

9.1 Oppervlakte-eenheden [1] 9.1 Oppervlakte-eenheden [1] De omtrek van een figuur bereken je door uit te rekenen hoe lang het is als je één keer langs de rand van de figuur gaat. Omtrek = l + l + l + l + l + l + l + l = 14 + 8 +

1 Hallo, dit ben ik! 1ste leerjaar. 2de leerjaar. 4de leerjaar 3de leerjaar. 6de leerjaar 5de leerjaar

1 Hallo, dit ben ik! 1ste leerjaar. 2de leerjaar. 4de leerjaar 3de leerjaar. 6de leerjaar 5de leerjaar MEETBOEKJE 1 Hallo, dit ben ik! Teken jezelf of plak een foto van jezelf in het vak voor elk leerjaar. ty n 1ste leerjaar yr ig ht Pl an 2de leerjaar op 4de leerjaar C 3de leerjaar 6de leerjaar 5de leerjaar

2 VWO 2 HAVO Oefenstof dichtheid.

2 VWO 2 HAVO Oefenstof dichtheid. (1 liter = 1 dm 3 ) (1 ml = 1 cm 3 ) (1 m 3 = 1000 dm 3 ) (1 dm 3 = 1000 cm 3 ) ( 1 kg = 1000 g) (1 g = 1000 mg) 1. Bepaal de massa van een vurenhouten balk met een volume van 70 dm 3. V = 70 dm 3 ρ =

De onderdelen. Flyball apparaat zelf bouwen 7 maart De onderplaat is 79,6 cm x 30 cm x 1,6 cm en is van een hout plaat

De onderdelen. Flyball apparaat zelf bouwen 7 maart De onderplaat is 79,6 cm x 30 cm x 1,6 cm en is van een hout plaat Flyball apparaat zelf bouwen 7 maart 200 De onderdelen A De onderplaat is 79,6 cm x 30 cm x,6 cm en is van een plaat B 2 De zijkanten van de opbouw van de kast is 58 cm x 20 cm x 0,8 dik C Aantal: Voorkant

Keyman. Messing gepolijst en gelakt 0681.32.PB 87.15076.200484 S=32 mm /1 1 10 0681.38.PB 87.15076.206783 S=38 mm /1 1 10

Keyman. Messing gepolijst en gelakt 0681.32.PB 87.15076.200484 S=32 mm /1 1 10 0681.38.PB 87.15076.206783 S=38 mm /1 1 10 Bestelnummer EAN nummer Cons.prijs per VE OD 036-530 53 69 Keyman Me u b e l k n o pj e s Frank Allart meubelknop, ovaal model. Massief messing knop in diverse maten en uitvoeringen. Bevestiging met houtschroeven.

Hoofdstuk 8 - Ruimtefiguren

Hoofdstuk 8 - Ruimtefiguren Voorkennis V-1a De oppervlakte van ABC is 12 5 : 2 = 0 m 2. zijde kwadraat AB = 12 144 AC = 5 BC = 25 169 d BC = 169 = 1 m De omtrek van ABC is 5 12 1 = 0 m. BD = 12 4 = 8 m De oppervlakte van BCD is 8

Examen VBO-MAVO-D Wiskunde

Examen VBO-MAVO-D Wiskunde Examen VBO-MAVO-D Wiskunde Voorbereidend Beroeps Onderwijs Middelbaar Algemeen Voortgezet Onderwijs Tijdvak 2 Woensdag 20 juni 13.30 15.30 uur 20 01 Voor dit examen zijn maximaal 87 punten te behalen;

www.egmp.be DE MUNTKLAPPER EUROPEES GENOOTSCHAP VOOR MUNT- EN PENNINGKUNDE vzw Koninklijke Vereniging

www.egmp.be DE MUNTKLAPPER EUROPEES GENOOTSCHAP VOOR MUNT- EN PENNINGKUNDE vzw Koninklijke Vereniging www.egmp.be DE MUNTKLAPPER EUROPEES GENOOTSCHAP VOOR MUNT- EN PENNINGKUNDE vzw Koninklijke Vereniging Driemaandelijks tijdschrift - 82 - april-mei-juni 2014 De muntslag van Filips V: een aangepast overzicht

De antwoorden op de Toets Verhoudingen zijn separaat op deze website opgenomen.

De antwoorden op de Toets Verhoudingen zijn separaat op deze website opgenomen. Handig met getallen Antwoorden Verhoudingen De antwoorden bij de opgaven van het hoofdstuk Verhoudingen zijn hier kort en bondig dus zonder uitleg weergegeven. Ze zijn per paragraaf gerangschikt. De paragrafen

Handig met getallen 3 / 3a Antwoorden meten

Handig met getallen 3 / 3a Antwoorden meten Handig met getallen 3 / 3a Antwoorden meten Startopgave 1: a. 45 mm b. Ong. 10 m c. 75 cm d. Ong. 150 cm 2 e. Ong. 600 cm 2 f. 9 dm 2 g. 10 liter h. 15 cl i. 75 ml j. 20 kg k. 800 g l. 30 g Startopgave

Examen VMBO-KB. wiskunde CSE KB. tijdvak 1 dinsdag 15 mei uur. Bij dit examen hoort een uitwerkbijlage.

Examen VMBO-KB. wiskunde CSE KB. tijdvak 1 dinsdag 15 mei uur. Bij dit examen hoort een uitwerkbijlage. Examen VMBO-KB 2018 tijdvak 1 dinsdag 15 mei 13.30-15.30 uur wiskunde CSE KB Bij dit examen hoort een uitwerkbijlage. Dit examen bestaat uit 26 vragen. Voor dit examen zijn maximaal 74 punten te behalen.

KUUPIDOOS. minimalistische meubelen op maat. simpel - stevig - systeem

KUUPIDOOS. minimalistische meubelen op maat. simpel - stevig - systeem KUUPIDOOS minimalistische meubelen op maat simpel - stevig - systeem www.jaspervangent.com 2013 Jasper van Gent - Fijne Houtbewerking Eiland 18 6107 CA Stevensweert 0475-550772 KUUPIDOOS minimalistische

VAN RHEINLAND NAAR RIJNLAND

VAN RHEINLAND NAAR RIJNLAND VAN RHEINLAND NAAR RIJNLAND Bodemvondsten in Leiden H. Suurmond-van Leeuwen In 1976 werd op het terrein van de toekomstige nieuwbouw van het Hoogheemraadschap van Rijnland door het Instituut voor Prae-

Op stap naar 1 B Minimumdoelen wiskunde

Op stap naar 1 B Minimumdoelen wiskunde Campus Zuid Boomsesteenweg 265 2020 Antwerpen Tel. (03) 216 29 38 Fax (03) 238 78 31 www.vclbdewisselantwerpen.be VCLB De Wissel - Antwerpen Vrij Centrum voor Leerlingenbegeleiding Op stap naar 1 B Minimumdoelen

FAYA LOBI WEDSTRIJD 2014

FAYA LOBI WEDSTRIJD 2014 1. betekent: het aantal elementen van de verzameling Van twee verzamelingen en is gegeven: en. en Voor en geldt: en en en en 2. en. De verzameling heeft elementen. 3. Zie onderstaande beweringen ( is een

1 Junior Wiskunde Olympiade 2006-2007: eerste ronde

1 Junior Wiskunde Olympiade 2006-2007: eerste ronde 1 Junior Wiskunde Olympiade 2006-2007: eerste ronde 1 Welke ongelijkheid is juist? (A) 3 5 < 2 6 (C) 5 6 < 3 (B) 3 7 < 2 (D) 5 7 < 2 10 (E) 5 < 6 7 2 Hoeveel vierkante meter is 1600 vierkante centimeter?

Groep 8, blok 1, week 1 Passende Perspectieven, leerroute 2. Groep 8, blok 1, week 2 Passende Perspectieven, leerroute 2

Groep 8, blok 1, week 1 Passende Perspectieven, leerroute 2. Groep 8, blok 1, week 2 Passende Perspectieven, leerroute 2 Groep 8, blok 1, week 1 Passende Perspectieven, leerroute 2 LES 1 LES 2 LES 3 LES 4 LES 5 (hele getallen tot 1000) (meter, decimeter, centimeter, millimeter, kilometer, decameter, hectometer) (begrip kilo)

Meten is weten ANTWOORDENBOEK. 88972 Meten is weten. Antwoordenboek. = 95 mm 6 cm = 60 mm 10 cm = 100 mm. 1 cm = 15 mm 9 cm

Meten is weten ANTWOORDENBOEK. 88972 Meten is weten. Antwoordenboek. = 95 mm 6 cm = 60 mm 10 cm = 100 mm. 1 cm = 15 mm 9 cm Meten is weten Antwoordenboek Opdracht 1 1 cm = 10 mm 4 cm = 40 mm 5 mm 4 cm = 45 mm 1 cm = 15 mm 9 cm = 95 mm 6 cm = 60 mm 10 cm = 100 mm Opdracht 2 1 cm = 10 mm 4 cm = 40 mm 1,5 cm = 15 mm 6,5 cm = 65

Werkblad 20A. tijd. kwart over 12. half 6 10 over 9 10 voor 7 5 over 3 11.00 12.00 13.00 14.00 15.00 16.00 17.00 18.00 19.00 20.00 21.

Werkblad 20A. tijd. kwart over 12. half 6 10 over 9 10 voor 7 5 over 3 11.00 12.00 13.00 14.00 15.00 16.00 17.00 18.00 19.00 20.00 21. Werkblad 20A tijd 1 Hoe laat is het? kwart over half 10 over 9 10 voor over 3 2 Teken de wijzers. 11.00.00 13.00 14.00 1.00 1.00 1.00 18.00 19.00 20.00 21.00 1.00 uur is... 3 uur in de middag 20.00 uur

deel B Vergroten en oppervlakte

deel B Vergroten en oppervlakte Vergroten en verkleinen - wiskunde deel B Vergroten en oppervlakte Als je een figuur door een fotokopieerapparaat laat vergroten dan worden alle afmetingen in de figuur met dezelfde factor vermenigvuldigd.

Materialen 481 m getwijnd of gevlochten katoenen touw, ø 4 mm Houten staaf van 1,2 m, dik en stevig genoeg om het gewicht van je gordijn te dragen

Materialen 481 m getwijnd of gevlochten katoenen touw, ø 4 mm Houten staaf van 1,2 m, dik en stevig genoeg om het gewicht van je gordijn te dragen gordijn Een macramégordijn is prachtig in elke deuropening en is perfect om een open kast mee af te sluiten en de aandacht af te leiden van wat er allemaal in ligt. Dit is een ontwerp voor een gordijn

handelingswijzer rekenen

handelingswijzer rekenen handelingswijzer rekenen Naslagwerk Voor leerlingen en ouders HANDELINGSWIJZER REKENEN INHOUD HANDELINGSWIJZER REKENEN... 1 1 INHOUD... 1 HOOFDBEWERKINGEN... 2 OPTELLEN... 3 AFTREKKEN... 3 VERMENIGVULDIGEN...

Groep 8, blok 1, week 1 Passende Perspectieven, leerroute 3. Groep 8, blok 1, week 2 Passende Perspectieven, leerroute 3

Groep 8, blok 1, week 1 Passende Perspectieven, leerroute 3. Groep 8, blok 1, week 2 Passende Perspectieven, leerroute 3 Groep 8, blok 1, week 1 Passende Perspectieven, leerroute 3 LES 1 LES 2 LES 3 LES 4 LES 5 (meter, decimeter, centimeter, millimeter, kilometer, decameter, hectometer) (begrip kilo) opdracht 4 (hele getallen

OVERZICHT RADIOACTIEVE PREPARATEN NATUURKUNDIG PRACTICUM PER 01-10-2002

OVERZICHT RADIOACTIEVE PREPARATEN NATUURKUNDIG PRACTICUM PER 01-10-2002 OVERZICHT RADIOACTIEVE PREPARATEN NATUURKUNDIG PRACTICUM PER 01-10-2002 FYSISCHE GEGEVENS GEVEVENS PREPARATEN Nuclide T ½ Soort straling Energie in MeV % Sterkte in Bq IJkdatum Aantal Straling uitwendig

Bereken de oppervlakte van de donkere gedeelten in de tekeningen hieronder.

Bereken de oppervlakte van de donkere gedeelten in de tekeningen hieronder. Oefenopgaven oppervlakte en inhoud 1. Bereken de oppervlakte van de driehoeken en parallellogrammen hieronder. 2. Bereken de oppervlakte van de donkere gedeelten in de tekeningen hieronder. 3. A. Bereken

D E N O O D H a a g s e M a s t

D E N O O D H a a g s e M a s t DE NOOD MASTEN D E N O O D H a a g s e M a s t w w w.denood.nl D E N O O D m e e r d a n a l l e e n l i c h t SPECIFIC ATIES De Haagse Mast (ook wel eens Friese Mast genoemd) is een klassieke gietijzeren

001: Maçonniek bijou in doosje, passer en winkelhaak met de letter G en de acaciatak. Materiaal: brons. Afmetingen: Afkomst:

001: Maçonniek bijou in doosje, passer en winkelhaak met de letter G en de acaciatak. Materiaal: brons. Afmetingen: Afkomst: 001: Maçonniek bijou in doosje, passer en winkelhaak met de letter G en de acaciatak. brons. 002: Maçonniek bijou, Passer met inscriptie. 003 Porseleinen doosje met opschrift. Angoumois la gaité porselein.

N 52. JACQUES NÈVE Horloger d Art + 32 (0)

N 52. JACQUES NÈVE Horloger d Art + 32 (0) N 52 JACQUES NÈVE Horloger d Art + 32 (0)477 27 19 08 - jneve@horloger.net - www.horloger.net PRECISIE-REGULATEUR, MEESTERWERK VAN RICHARD VOLKAERTS IN 1920 ÉCOLE PROFESSIONNELLE DE MÉCANIQUE DE PRÉCISION

Onderzoek gunstige prijsligging.

Onderzoek gunstige prijsligging. Onderzoek gunstige prijsligging. BMW 3 Serie Model 320D. 22 Eu-Lidstaten. Jordy Reijers Marketing/Onderzoek P van. Prijs 1 Inhoud Opgave Onderzoek informatie over Eu landen Welke landen hanteren de euro?