VEILINGLIJST VEILING NR 107 d.d. 3 november 2018
- Greta de Meyer
1 VEILINGLIJST VEILING NR 107 d.d. 3 november 18 Voor alle kavels met een * achter het kavelnummer is een beeldcatalogus beschikbaar op: onder de rubriek Bijeenkomsten I. Nederlandse gewichten 1 Blok m/ 13 messing gew. 1 KILOG t/m 1 gram, compleet 2 Blok m/ 10 messing gew. 5, 2, 1, 1 ONS 5, 2, 1, 1 DG, 5, 2 G 3 1x Amsterdams blokgewicht 1/4 A'dams pond, eerste ijk 16, bodemvondst 4 1x Messing "cased" knopgew. 2 ONCE DES PB, geijkt M= Philippeville, het gewicht is via de knop met - te veel - lood gevuld en vervolgens bij de bodem is metaal weggeboord waardoor er een gat is onststaan en de loodvulling zichtbaar is 5* 2x Loden gewicht 1/8 pond Dordrecht 57,6 g; 1/2 pond Rotterdam 233,7 g 6* 1x Kalibra. Kist controlegewichten 4x ijzer en 11x messing van 2 kg-1g, laatste ijk x Nederland, Messing knopgew. 2 KILOGRAM, fabr. W (v.wingerden) 9x geijkt g=1932/33-t=1952/53 8 1x Nederland, Blok messing knopgew. in ONSEN, 1 KILOGRAM t/m 1 G, fabr. W (v. Wingerden), grotere gew. gelijk geijkt 9 7x Messing knopgew. 1 NED POND, 5, 2, 1 NED ONCE, 5, 2 en 1 N(ed) L(ood) 10 6x Messing knopgew. 1 NED POND, 5, 2, 1 NED ONCEN, 5 en 2 N(ed) L(ood) 11 8x Messing knopgew. blok m/6 gew. 1 KILOG, 5, 2, 1 (2x) ONS en G m.u.v. G fabrieksmerk W / hartje (v.wingerden) 12 1x messing knopgew. G (periode ; fabr. W (v.wingerden) kantoor 's- Hertogenbosch 14x geijkt 1914/ t/m 1955/56 13* 1x messing krukgewicht 1 pond Groningen geijkt x messing knopgewicht 3 NED PONDEN, geijkt 260 x (ca) kleine knopgewichtjes en mg gew., alle geijkt 16* 6x Brabantse gew., handjes, * 2x Loden gewichten 1 Pond Middelburg geijkt A, M, N, O, P, Q 466,3 g en 1/16 Pond Breda, 8 g 18* 2x 2 en 1 NED POND, Staal Zwolle, geijkt X=1867 en goth. Z=1868 (ex collectie Zevenboom; zie foto Ned.gew. nr. 4) 19* 1x NED POND, ijker Arbon Rotterdam A=18-t=1912/13 26x * 1x Sluitgew. 1 Pond "A" = Amsterdam, gietersmerk "kelk", ongeijkt, m/originele inhoud; sluiter ontbreekt 75 21* 1x Sluitgew. 1/2 Pond (16 Lood) "A"=Amsterdam, gietersmerk "kelk", ongeijkt met kommen 4 t/m 1/4 Lood 22* 1x Sluitgew. 1/4 Pond (8 Lood) "A"= 100 Amsterdam, gietersmerk "kelk", ongeijkt, m/originele inhoud 23* 1x Sluitgew, 1/2 Pond (16 Lood), gietersmerk 100 "Zeemeermin", geijkt Mastenbroek, Amsterdam, 10x geijkt 46-55; 3 kommen toegevoegd (2-1/2 en 1/4 Lood), zie M&W pag * 1x Libra Medic.1, 26x geijkt te 100 Middelburg door Bourjé, Tieleman, De Vos en Nagtglas * 1x Libra Medic, 42x geijkt te 100 Amersfoort door Van Oordt 26* 1x Blokgew. 1/2 Pond Amsterdam, Jan 100 Adriaensz. van Keulen 1643; zijkant m/mechanische beschadigingen 1x Lot div. bodemvondsten 28 2x Messing knopgew. 1 KILOG + blok m/9 messing knopgew. 5 HEKTOGRAM t/m 5 G. Compleet 29 1x Blok m/5 zinken knopgew. compleet meerdere malen geijkt 30 1x Blok m/9 messing knopgew 5 Hektogram t/m 2 G, fabr. "hartje" v. Wingerden II. Buitenlandse gewichten 31 6x Engeland, messing knopgew en 1 Troy ounce 32 1x Guatemala, primitief sluitgew. 16 onzas (= 1 Lb Avdp), huis 8 onzas en pijlen 4, 2, 1 en 2x 1/2 onzas, compleet 33 1x Midden oosten, middeleeuws zgn islamitisch gew. 4 misqual = 6 dirhem (14,8 gr.), in gebruik van ca. 100 BC tot in de 12 eeuw, 12-vlaks kogelvormig gew. met "oogjes" decoratie (symbool voor geluk, voorspoed) 34 1x Engeland, kistje m. 8 messing knopgew. 2, 1, 1/2, 1/4 Oz, 2, 1, 1/2, 1/4 Dram en 13 alu fracties van Drams, cpl. m/pincet 9x Engeland, set messing schijfgew. 4, 2, 1 Lb, 8, 4, 2, 1, 1/2 en 1/4 Oz 36 2x Duitsland, messing knopgew. 1/4 Lb (124,8 g) jaartal 1856 en gew. m. aanduiding x Engeland, serie van 5 metrieke zeshoekige tapse stapelgewichten, 2-1 kg, 0, 0, 100 en g, gelijk geijkt 38 2x Engeland, witmetalen bellweights m/ kruk, 1 Lb en 2 OZ
2 39 6x Duitsland, porseleinen gew. m/groene belettering 0, 100, (2x) en g (2x) 40 1x Engeland, messing gew. halve bol m/knop 1 LB 41 2x Engeland, ijzeren "brievenbus" gew. 7 Lb en 1 Lb 42 5x Engeland, messing houder m/4 "champagnekurk"-gew. 1 Lb, 8, 4 en 2 OZ 43 7x Polen, houten blokje m/6 porseleinen gew., 10, 5, 2, 1 en 1/2 DAG 44 4x Engeland, Messing knopgew., 10, 5 en 4 Troy OZ 4x Duitsland, platte, ronde ijzeren gew. 0,5 en 0,2 ZPF; o,5 PF; G/0,05 K 46 5x Laos serie diergew. olifantjes x Duitsland, ijzeren bomgew. m/kruk 1/2 ZC (Zoll Centner = Pfund ( kg)) 48* 1x Russisch sluitgewicht 49* 1x Italiaans sluitgewicht 75 * 1x Engeland, messing cupweight 32 Troy 51* 1x Engeland, bronzen cupweight 32 Troy 52* 1x Engeland, bronzen cupweight 64 Troy x Belgie, div. knopgew. 54 9x Engeland, 5 div. bellwts; 2 knopgew. 0 en 600 Grain; 1 ijzeren schuifgew.; 1 houten schuifmaat 55 9x Engeland, 2 kleine veerunsters als brievenweger en een glazen! exemplaar; 6 oude bronzen schijfgew x 5 metalen maatbekers div. landen; Frankrijk 2 ijzeren gew 8 Once en 1 Livre; 2 breinaalden meetplaatjes; 2 brievenwegers o.a. Columbus 57* 1x Frankrijk, voormetriek gew. 1 Livre (416,3 gram); Frans revolutie wapen 89-9 ; 65 Lektorenbundel + vrijheidsmuts + lauwerkrans 58* 1x Sluitgew. 16 Lood Troois (pijl + sluiter 1/8 Lood manco); Haan: Langkammerer, Rothenberger of Abend 59* 1x Belgie, Libra Medic., x geijkt v/a x Griekenland 8-hoekige platte messing gew. 100,, 40, en 10 Drachme 61 4x Engeland, messing halfronde gew. m/knop 1 Lb, 4 Oz, 2 Oz en 1 Oz 62 1x Duitsland, blok m/ 12 messing knopgew. 0, 0, 100 (2x),,, 10 (2x), 5, 2 (2x) en 1 G, alles fraai geijkt 63 11x Engeland serie messing bellwts 1/4 Oz t/m 14 Lb x Thailand/Birma diergew. 4x Hentha + 1x Leeuw 65 13x Engeland, serie messing bellweights 1/4 Oz1400 t/m 28 LB + zeldzaam decimaal gewicht van LB III. Inhoudsmaten Nederland 66 1x Gres kruik 5 KAN, gemerkt onder het oor : E.van Rooiy 's Bosch 67* 1x uit het volle hout gedraaide inh. maat m. ijzeren versterkingsband a/d bovenzijde, 1 LITER 31x geijkt B=1870 t/m Z=1908/09 68* 1x Geduigd houtenmaat (vat) 1/2 hectoliter, fabr. IJLPRO geijkt x Nederland, solide ijzeren droge maat 5 LITER, fabr. AH = A.Haezer, Dordrecht 70* 1x messing "Standaard der Nederl. KAN / LITRE; gemerkt m/ Nederlandse Leeuw 71* 1x 1 NED MAATJE / DECILITRE, Borst Utrecht geijkt V=1840-Q=1881 (24x) door A. D.C = P.A. de Caes Utrecht IV. Inhoudsmaten buitenland 72* 1x Afghanistan, houten geduigde droge maat op 4 voetjes, versterkt met bodemkruis en ijzeren banden x Engeland, strijkstok voor inh.maat half of heel Gallon, lengte 31 cm 74 2x Engeland, spanen droge maat QUART, geijkt E2R, cpl. met strijker 75 1x Engeland, Messing maat voor whiskytesten 1 1/2 OZ 76 2x Messing turks en een frans kruitmaatje V. Muntgewichten 77* 2x Vlaams muntgew. Ange, 3e emissie (2 stippen) 6,03 g / Keulen, Emder gulden 2,49 g 78* 3x Keulen muntgew. Pound g / Sonpistool 8,11 g / Angel 2, g 79* 4x Escudo, Hans Fonck 88 2,74 g / Phillipsgulden Gerrit Geens 3,13 g /1/4 Poud Gerrit Geens ,21 g / 1/2 Noble Wouter Koenen 3,10 g * 4x Cruzado Gerrit Geens 3,22 g / Cruzado Jan Kaan 5,06 g / Ryal Guilliam de Neve 16?4 7,29 g / Pound Guilliam de Neve 2,01 g 81* 3x 3 Denier (3 streepjes) 3,73 g / 1 Engels 16e eeuws (6 cirkeltjes) 1,37 g / 1 Drachme 3,59 g 82* 7x Topgewichtje voor Sykes hydrometer, 5,90 g nr 4075; opschrift "in 14 W" / vierkante koperen munt 13,12 g / 3 loodjes / 2 in slechte staat zijnde muntgew. 83* 1x Engeland, geldweegschaal (bank) voor het wegen/tellen van muntgeld. Systeem Roberval met blokkering; weegbakjes aan 1 zijde afgeplat voor uitgieten in de money bags; Fabr. Vandome & Hart Ltd. London, since * 6x Engeland, serie bankgewichten 85 6x Engeland, div. muntgewichten 86 6x Nederlandse muntgewichten
3 87* 1x Engeland, muntgewichtdoosje met balansje, vakjes met 8 ronde muntgew. + 4 plaatjes in het deksel; Tabel voor gebruik van de gewichtjes, begin 19e eeuw 88* 1x Engeland, houten doosje m/bewerkt deksel; 100 met balansje en 8 muntgewichten 75 89* 1x Italie, Lombardije, muntgewicht doos m/leer 100 bekleed; balans en 16 muntgew., 19e eeuw. Deksel dient in uitgeklapte stand als werkplek 90* 1x Frankrijk, inklapbare balans van Jecker, Paris 10; in deksel gebruiksaanwijzing voor 23 soorten munten; met extra ingelijst "Discription des Pese-Mondier" 91* 1x Nederland, balans, alleen gemaakt voor RIJKS MUNT, UTRECHT; houten blok met muntbalans, op evenaar staat H.Olland, Utrecht 1883, messing schaaltjes m/fijne koperen kettinkjes; Voor controle van gouden en zilveren munten 92 1x Engeland, messing warranted muntbalansje voor sovereign en half souvereign cpl. in doosje, fabr. T.Simmons's 93 1x Engeland messing bankgew. 5 SILVER 94* 1x Belgie, replica arreteerleeuw, onderzijde uitgefreesd, genummerd VI. Weegwerktuigen 95* 1x brievenweger hangend aan hoge standaard m. Salter veerbalans, weegverm. 1 kg per 1/4 kg en schaalverdeling in stappen van gr. 96* 1x messing weegschaaltje m. deblokkering gemonteerd op plankje m. 5 messing schijfgew. convex model + 1 toegevoegd 97* 1x Duitsland, pendulum weegschaal merk "CITO', D.R.P. (Deutsches Reich Patent); 2 schaalverd. 1-3 kg en 3-10 kg; in laatje extra ballast gewicht om op de pendulum te bevestigen bij gebruik van de schaalverd kg 98* 1x Nederland, Ijkwezen categorie A-balans, weegverm. kg, fabr. Julian H.Becker, Delft, voor controle van,, en 10 kg gew. 99* 1x IJkwezen, Drukdoos of Load Cell, fabr. "Molen" (Molenschot); opengezaagd m/zicht op de 16 rekstrookjes; Demonstratie/Instructie model 100* 1x China, tafelbalansje, weegverm. 0 g per 0,2 g 101* 1x Duitsland (DDR), "Feinwaage für die Satgut Forschung", pendelbalans met reservoir voor oliedemping; halfrond schaaltje voor los zaad en kantelbaar komvormig bakje voor zaadpillen; weegbereik 0-10 g / 0,1 en 10- g/0,1 102* 1x Duitsland, weegschaal werkprincipe stokbalans, het loopgewicht is hier in klokuitvoering, bij het verschuiven draaien de wijzers en geven het gewicht aan; de grote wijzer de grammen, de kleine de kg * 1x Duitsland (DDR), Béranger weegschaal op 40 houten plank, het geheel in porseleinen ombouw; ijzeren gew. plateau en marmeren warenplateau; fabr. VEB Oschatzer Waagenfabrik, fabrieksmerk: kerkgebouw in lauwerkrans 104* 1x Engeland, Fullwood re-set Dairy Scale, weegvewrm. 1 Lb per 1/2 Lb; melkerij veerbalans m/aparte schaalverdeling en instelknop voor compensatie v/h gewicht van de melkemmer 105* 1x Nederland, ex IJkwezen, Cenco Instrumenten Mij. Breda, op plank gemonteerde weegschaal m/3 schaalverd. m. schuifgew. Resp. per 100 g, 10 g en per gram; compleet in transportkist 106* 1x Amalgaamweegschaaltje (tandartsweegschaaltje) ter bepaling van verhouding componenten vullingmaterie voor tanden/kiezen 107* 1x elektronische balans, Sartorius 1602MP (1981), defect 108 1x China, kleine Da Ching m/messing schaaltje en porseleinen loopgew. In houten "vioolkistje" 109 1x Engeland, winkelweegschaal met roodkoperen schaal en gewichtenplateau weegverm ca 4 Lbs; type ROBERVAL, fabr. STANDARD J.G.&Co; dit type weegschaal was v/a 1907 verboden 110 1x Engeland, Reisbrievenweger "SALTER'S LETTER BALANCE WARRANTED; afm. 2 bij 10 cm; 0- grammes en additioneel 7 1/2, 12 1/2 en 22 1/2 grammes, gezien deze laatste 3 aanduidingen op de weegschaal is deze voor de franse markt gemaakt voor postverkeer naar en van U.K x Engeland, veerbalansen SALTER, MADE IN ENGLAND lengte 13 cm, g per 10 / 100 g en lengte 8 cm, 0-10 kg per 0g / 1 kg 112 1x Engeland, veerbalans SALTER, MADE IN ENGLAND, 24 cm TROY OUNCE per 1/ x Karaatweegschaaltje in doos m/14 kar.gew 64 t/m 1/64 karaat; 8 kt. gew en schepje ontbreken 114 1x Nepal, balans op houten doos m/lade en div. gew; gelijkarmige jukbalans 0-0 g; op achterzijde doos N.N.K.5/0; op juk TO WEIGH 0 G, CLASS B en met "eye"; registered No en onbekend schrift (verm. Nepalees) 1 1x Precisiebalans in houten kast; gelijkarmige jukbalans weegverm g; fabr. Philip Harris Ltd, Birmingham 116* 1x Engeland, postweegschaaltje De Grave- 40 London m/ GPO-gew. 1, 2, 3 en 4 (oz) 1 2x Frankrijk en India (?), ijzeren stokbalans m/schotel (diam. cm) en grote stokbalans (100 cm) India? 118* 1x Graanbalans 1/4 KOP voormetriek 5 Amsterdam + gew. 60, 40,, 10 geijkt D, E, F; balans gemerkt E
4 119* 1x Bascule mahonie / messing beslag ijk 13 Kon. Kroon letter "delta" 1878/79, k=tournai/doornik LxBxH 60x30x40 cm 1* 1x zeer kleine (26 cm) houten stokbalans; een Bismar uit de Scandinavische landen 121* 1x C-veerbalans, indeling 1- Zollpfund ( ) 122* 1x Amsterdam, ijzeren evenaar met zwanehalsuiteinden, lengte 24,8 cm, herkeurd m/esculaap ( ). Met 2 ondiepe messing schalen diam. 136 mm m/restanten van originele touwtjes; 1 schaal geijkt P.J. le Cointe P Q T = 74-78; andere schaal geijkt P.J. le Cointe D=88, S.G.Nagel O, Q, T, X, A, C, F = , T.A.Nagel 18 VII. Lengtematen 123 1x Nederland, houten meterstok m/messing duimrust en uiteinde 9x geijkt h=1934/ - V=1953/ x Ringenmaat m/ US maten en eur.maten + set van 26 pasringen 1* 2x Frankrijk, Adidade (hellingmeter) fab. Maison Rucher l'hermite du Jardin & Cie Paris; nadere toelichting voorafgaand a/d veiling + "Landmeten en Waterpassen" F.Zwiers 126 1x Houten "Kruishout" (timmermans gereedschap om lengte af te tekenen) 1 1x Messing ringenmaat m/houten handvat 128 1x Stalen meetlint op messing haspel en voet 129 1x Engeland, uitklapbare houten voetmaat (schoenmaat) 1 t/m 14, keerzijde inchmaat 1 t/m 12, fabr. OLLATHORNE & Cie, London 130 1x Engeland, houten voetmaat (schoenmaat) m/messing beslag 1 t/m 14, keerzijde inchmaat 1 t/m x Nederland 2 metalen meetlatjes van de Visserij Inspectie voor controle van de maaswijdte van de netten VIII. Diversen 132 1x Houten vork voor optillen van (ijk)knopgew x Spirograph, tekenhulpmiddel voor construtietekeningen e.d x vloeistofwegers, nr.1 Pesa Catrame (teerweger) voor het bepalen ven het teergehalte in vloeistoffen; nr. 2 Pesa Cloro (chloorweger), fabr. E.Carnelli, Monza; nr.3 Beaume zuurweger (bv. Accu) 1 3x vloeistofweger, nr. 5 Heavy Beaume, schaal van Beaume 0-10, werktemp. *C voor gebruik bij vloeistoffen zwaarder dan water; nr. 6 weger van Beaume schaal 0-5, werktemp. *C ; fabr. E.N.A.L. Rotterdam; nr. 4 staafthermometer - 10 tot 100*C 136 2x vloeistowegers, nr. 7 Swaddell's hydrometer No. 2 schaal 24-48, werktemp. 60*F; nr. 8 Swaddell's hydrometer No. 3 schaal 48-74, werktemp. 60*F 137 2x Vloeistofweger, nr. 9 alkoholmeter (voor wijnen) nach Richter & Tralles; 2 schaalverdelingen Richter (R) en Tralles (T) 100-0; werktemp. 12 1/2*R; nr.10 staafthermometer -10 tot 100*C 138 2x Vloeistofwegers, nr. A pèse bière (alcoholweger voor bier) fabr. L.Leon à Reims), nr. B pekelweger (voor de bereiding van vetspek, beenhespen, buikspek, schouder, kookhespen, bacon, leverworst en pekel), fabr. Contimex Brussel 139 3x Vloeistofwegers, nr. C Lactodensimeter volgens Quevenne, 2 schaalverd. écrémé en volle melk; nr. D (2-delig) Lactoscope van prof. Peser voor water/vet verhouding; afneembare voet met staafje m/6 maatstreepjes; nr.e Nouveau pèse lait (in doosje), 2 meetbuisjes voor lait pur/watergehalte tot 1/10 en buisje voor meer dan 1/ x Vloeistofwegers, nr. F Pèse Cidre, alcoholweger voor cider; nr.g Beerenweinprüfer, alcoholweger voor bessenwijnen, handleiding op kartonnen koker 141 2x Voeistofwegers, nr. H Normal Alkoholmètre nach Tralles voor wijnen en Schnaps, Verein der Spirituosenfabrikanten in Deutschland, Berlin, 2 schaalverd. alcoholgehalte en temp. N T = Normaltemp; nr.j alcoholweger voor wijnen en Schnaps ; fabr. Verein der Spirituosenfabrikanten in Deutschland, Berlin; 2 schaalverd. temp. en alcoholpercentage x nr. J Thermometer in bakelieten houder m/drinktemp. van wijnen: Bordeaux 18*, Bourgogne 16*, Beaujaulais 10*, Rosé en droge witte wijnen 9*, Champagne 7*; staaftherm -10* tot 100*C 143* 1x Weegapparatuur voor bepalen van Soortelijke Gewichten 144 2x Vloeistofwegers, nadere gegevens tijdens de veiling 1 2x Vloeistofwegers, nadere gegevens tijdens de veiling IX. Boeken 146 1x Bruine M&W-map met gestencilde exemplaren "Mededelingen", de voorloper van "Meten & Wegen" 147 1x Map "VADEMECUM" plus enige losse foto's 148 1x Standard catalog of WORLD COINS, by Krause and Mishler, 1977 edition 149 1x Gebonden uitgave "Scales and Weights" by Bruno Kisch, 3e druk 1975, opgedragen aan Prof. John F. Fulton
5 Uittreksel van het veilingreglement. Inleveren van de te veilen stukken vóór 10 uur. Voor goederen, welke wel zijn aangemeld, doch niet worden aangeleverd, is wel inzetpremie en opgeld verschuldigd, hetgeen onverlet laat het nadeel dat aspirant-kopers lijden doordat de bewuste kavel ontbreekt. Bezichtiging vanaf een uur voor de verkoop om circa uur. Voor die tijd heeft alleen de organisatie toegang tot de zaal. Aanvang van de veiling om ca uur of zoveel eerder als mogelijk. Alleen leden kunnen deelnemen aan de biedingen, uitsluitend met een biednummer, op te halen aan het begin van de tafel, onder vermelding van hun naam op de nummerlijst. De kavels worden voetstoots verkocht in de staat waarin deze zich bevinden, door de koper gezien of niet gezien. Bieden geschiedt bij opbod in bedragen van telkens 2, euro bij een bieding tot euro, 5 euro bij een bieding tot 100 euro, 10 euro bij een bieding tot 0 euro, euro bij een bieding tot 0 euro, euro bij een bieding tot 1000 euro, 100 euro bij een bieding tot 00 euro en boven de 00 euro met 0 euro door het opsteken van het biednummer. Na toewijzing noemt de veilingmeester het bedrag plus het biednummer van de hoogste bieder. Het opgeld bedraagt 5%. Betaling in contanten. Voor grote bedragen kan het Bestuur toestaan of latere betaling, eventueel onder borgstelling, mogelijk is. Het in ontvangst nemen van de goederen geschiedt doorgaans een half uur na afloop van de veiling. Het Bestuur is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de omschrijving en de prijzen, alsmede voor het zoekraken van ingebrachte of verkochte stukken. In zaken waarin het Veilingreglement niet voorziet beslist het bestuur (besluit Algemene ledenvergadering van 28 februari 10). Nr Veiling maart 18 opbrengsten (euro) Opbr Nr Opbr Nr Opbr Nr Opbr Nr De niet vermelde nummers werden opgehouden Opbr
Beeldcatalogus GMVV veiling 107 van 3 november 2018 p. 1
5 Beeldcatalogus GMVV veiling 107 van 3 november 2018 p. 1 5 2x Loden gewicht 1/8 pond Dordrecht 57,6 g; 1/2 pond Rotterdam 233,7 g 6 1x Kalibra. Kist controlegewichten 4x ijzer en 11x messing van 2 kg-1g,
Nadere informatieBeeldcatalogus GMVV veiling 108 van 6 april 2019 p. 1
1 Beeldcatalogus GMVV veiling 108 van 6 april 2019 p. 1 1 3x bodemvondsten. Loodje 64,0 g wapen van Zutphen GR, letter A, jaartal 1703? / loden gewicht 1/8 pond 56,2 g, Steenwijk, 1775, 1777, 78, 79 +
Nadere informatieBeeldcatalogus GMVV veiling 106 van 24 maart 2018 (VERSIE 2) p. 1
1 Beeldcatalogus GMVV veiling 106 van 24 maart 2018 (VERSIE 2) p. 1 1 1x Messing krukgew. 1/2 Haags pond m. sierringen (ca. 235 g) niet geijkt 2 13x Houten blok m. 13 messing gew. gemerkt "O", Becker's,
Nadere informatieBeeldcatalogus GMVV veiling 104 van 25 maart 2017 p. 1
1 Beeldcatalogus GMVV veiling 104 van 25 maart 2017 p. 1 1 1x Sluitgewicht 1 pond A'dams, huis met 2 pijlen 8 en 4 lood, geijkt eind 18e eeuw, sluiting defect 3 1x Taps messing gew. 5 NED.ONCE, Kuyper
Nadere informatieBeeldcatalogus GMVV veiling 103 van 8 oktober 2016 p. 1
2 Beeldcatalogus GMVV veiling 103 van 8 oktober 2016 p. 1 2 1x LIBR. MEDIC, Mansvelt den Haag, geijkt H=1827 3 1x Graangewicht, 60 eenheden voor 1 KOP voormetriek 4 1x Graangewicht 40 G.G. (200 g) met
Nadere informatieVEILINGLIJST VEILING NR 103 d.d. 8 oktober 2016
VEILINGLIJST VEILING NR 103 d.d. 8 oktober 16 Voor alle kavels met een * achter het kavelnummer is een beeldcatalogus beschikbaar op: www.gmvv.org onder de rubriek Bijeenkomsten I. Nederlandse gewichten
Nadere informatieBeeldcatalogus GMVV veiling 102 van 11 juni 2016 p. 1
1 Beeldcatalogus GMVV veiling 102 van 11 juni 2016 p. 1 1 3x Korenschaalgew. 1 kop voormetriek, 40, 20 en 4 eenheden 2 6x Graangewicht 60-40-20-10 1/4 kop, 40 Holl Thiele, 5 GG (2 Maatje) 3 3x Messing
Nadere informatieVEILINGLIJST VEILING NR 104 d.d. 25 maart 2017
VEILINGLIJST VEILING NR 104 d.d. maart Voor alle kavels met een * achter het kavelnummer is een beeldcatalogus beschikbaar op: www.gmvv.org onder de rubriek Bijeenkomsten I. Nederlandse gewichten 1* 1x
Nadere informatieBeeldcatalogus GMVV veiling 101 van 23 april 2016 p. 1
2 Beeldcatalogus GMVV veiling 101 van 23 april 2016 p. 1 2 1x Kist medicinale gewichten, libra tot drachme 1 + greinen, diverse ijkers 3 6x Korenschaal 2 Ned maatjes met 5x graangewichten, 5-1 eenheden,
Nadere informatieVEILINGLIJST VEILING NR 102 d.d. 11 juni 2016
VEILINGLIJST VEILING NR 102 d.d. 11 juni 16 Voor alle kavels met een * achter het kavelnummer is een beeldcatalogus beschikbaar op: www.gmvv.org onder de rubriek Bijeenkomsten I. Nederlandse gewichten
Nadere informatieBeeldcatalogus GMVV veiling 109 van 2 november 2019 p. 1
1 Beeldcatalogus GMVV veiling 109 van 2 november 2019 p. 1 1 Ned. messing Bakkerijgewicht Kester Schiedam 255 GRAM, nr. T230 2 Ned. messing Bakkerijgewicht v.d. Meer & Schoep R'dam 700 g, nr.149; met 17
Nadere informatieBeeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p. 1
1 Beeldcatalogus GMVV veiling 105 van 4 november 2017 p. 1 1 1x Krukgewicht 2 Ned Ponden Kil, geijkt Amsterdam 1848, daarna Indonesie vanaf 1898 5 1x Druppelknopgewicht 2 hektog, ijkkantoor 15, 24x geijkt
Nadere informatieCatalogus van Noord-Nederlandse Blokbeeldenaars
Nadere informatieEn wat nu als je voorwerpen hebt die niet even groot zijn?
Dichtheid Als je van een stalen tentharing en een aluminium tentharing wilt weten welke de grootte massa heeft heb je een balans nodig. Vaak kun je het antwoord ook te weten komen door te voelen welk voorwerp
Nadere informatieTijd: seconden, minuten, uren, dagen, weken, maanden, jaren
Uren, Dagen, Maanden, Jaren,. Tijd: seconden, minuten, uren, dagen, weken, maanden, jaren 1 minuut 60 seconden 1 uur 60 minuten 1 half uur 30 minuten 1 kwartier 15 minuten 1 dag (etmaal) 24 uren 1 week
Nadere informatieGereedschapkoffers Opbergbakken Assortimentskoffers Gereedschapstassen Organisers Heavy Duty Tool Box
Gereedschapkoffers Opbergbakken Assortimentskoffers Gereedschapstassen Organisers Heavy Duty Tool Box Kunststof slagvaste koffer Pro Serie 26 hoeken beschermd door stootrubbers. Grote uitneembare inzetvak.
Nadere informatieGebruik van dit aanvullingskatern Maten en gewichten is alleen toegestaan aan gebruikers van NOI-uitgaven voor (bedrijfs)rekenen.
19 19 matenengewichten Gebruik van dit aanvullingskatern Maten en gewichten is alleen toegestaan aan gebruikers van NOI-uitgaven voor (bedrijfs)rekenen. NOI 1.9 1 INLEIDING In het dagelijkse leven wordt
Nadere informatie2 VWO 2 HAVO Oefenstof dichtheid.
(1 liter = 1 dm 3 ) (1 ml = 1 cm 3 ) (1 m 3 = 1000 dm 3 ) (1 dm 3 = 1000 cm 3 ) ( 1 kg = 1000 g) (1 g = 1000 mg) 1. Bepaal de massa van een vurenhouten balk met een volume van 70 dm 3. V = 70 dm 3 ρ =
Nadere informatieMetriek stelsel. b. Grootheden. b-1. Lengte. Uitgangspunt (SI-eenheid): meter ; symbool: m. Gebruikte maten: mm-cm-dm-m-dam-hm-km
Inhoudsopgave: a: Inleiding b: Grootheden: (voor het basis-onderwijs) 1. Lengte 2. Oppervlakte 3. Volume, inhoud 4. Massa (vroeger: gewicht) 5. Tijd (voor het voortgezet onderwijs) 6. Temperatuur c. Omrekenregels
Nadere informatieTHE SILVERHOUSE bvba
Nadere informatieHet metriek stelsel. Grootheden en eenheden.
Het metriek stelsel. Metriek komt van meten. Bij het metriek stelsel gaat het om maten, zoals lengte, breedte, hoogte, maar ook om gewicht of inhoud. Er zijn verschillende maten die je moet kennen en die
Nadere informatieFoto K9681. Vermoedelijk de oudste gedateerde doos uit Amsterdam.
Maeckt ende vecoopt dese gout gewichten woonende Inde warmoes strate Inde Gout Schale by de oude bruch Steeg Tot Amsterdam Anno 1605 -- Guilliam de neve mackt dese gout gewichten inde gout schal inde warmoes
Nadere informatieBoeken en artikelen van (en over) de auteur G.M.M. Houben
Boeken en artikelen van (en over) de auteur G.M.M. Houben Literatuur muntgewichten - Sectie Muntgewichten van de 1976 GMVV European coin-weights for English coins 1978 2000 gewichten in de Nederlanden
Nadere informatieSINTERKLAAS HIGHLIGHTS 2017
De grootste! Artnr. 884-6005: 3 letters 200 gram in geschenkdoos Topkwaliteit Belgische chocolade van Callebaut Smaak: melk, pure en witte chocolade Afmetingen letters: 175 x 120 x 12 mm Afmetingen doos:
Nadere informatieGereedschapkoffers Opbergbakken Assortimentskoffers Gereedschapskisten Ega Master ABS Gereedschapskoffers
Gereedschapkoffers Opbergbakken Assortimentskoffers Gereedschapskisten Ega Master ABS Gereedschapskoffers Kunststof slagvaste koffer Pro Serie 26 hoeken beschermd door stootrubbers. Grote uitneembare inzetvak.
Nadere informatieArtnr. 5001: Paaseitablet van chocolade Smaken: melk, puur of witte chocolade Afmetingen tablet: 130 x 100 x 12 mm Afmetingen geschenkdoos: 170 x 140 x 30 mm Verpakking: witte geschenkdoos met venster
Nadere informatiemuntgewicht.nl Kaan / Kaen, Jan Jansz muntgewichten
Vestiinsplaats Periode Amsterdam 1620 ca. - 1650 ca. en Eeuw 15 16 17 18 19 Aantal varianten 44 autoriteit 2 Albertijn - (1600-1610) - oud - 5,15 Nummer 8764 1623 autoriteit 2 Albertijn - (1600-1610) -
Nadere informatieGeijkte voormetrieke tinnen maten uit Groningen en Assen
Geijkte voormetrieke tinnen maten uit Groningen en Assen Jan-Paul Wortelboer Inleiding Circa 15 jaar geleden verwierf ik een cilindrische tinnen kan, gemaakt in de stad Groningen door Jan Hillebrand Rienewerf
Nadere informatieVoorjaarsvoordeel 2016
Voorjaarsvoordeel 2016 Verzendkosten nog slechts 6,95 Franco levering al vanaf 150,- netto goederenwaarde Bezoek onze nieuwe website! www.wilhelm-kling.nl Genua set Complete 37-delige set etalagemateriaal
Nadere informatiespiekboek rekenen beter rekenen op de entreetoets van het Cito groep
spiekboek rekenen beter rekenen op de entreetoets van het Cito groep de o ra en a oor a 1. ik lees de opgave 2. ik kijk naar het plaatje 3. wat is de som die schrijf ik op kladpapier 4. ik kijk naar de
Nadere informatiemuntgewicht.nl Herck, Peter (I) muntgewichten
muntewicht.nl Herck, Peter (I) muntewichten Vestiinsplaats Antwerpen Periode 1616-1617 - Eeuw 15 16 17 18 19 en Het merk met slechts de initialen PH (dus zonder jaartal) kan ook door Peeter (II) Herck
Nadere informatieMassa (1) Je kunt de massa van deze ingrediënten met een weegschaal bepalen. Het symbool van massa is: m.
Massa (1) De massa geeft de hoeveelheid stof (materie) aan waaruit een voorwerp is opgebouwd. De massa is daarmee één van de eigenschappen van een voorwerp. Als je pannenkoeken voor een grote groep mensen
Nadere informatieWat is een standaardmaat?
Meten kun je op veel verschillende manieren. Als we iets meten dan vergelijken we dit met een afgesproken standaardmaat. Wat is een standaardmaat? Lang geleden is er afgesproken dat de afstand tussen twee
Nadere informatieBloemlezing uit 36 bladzijden voor een eerste indruk. inzicht in het complete metriek stelsel. Op een eenduidige
Meten is weten Bloemlezing uit 36 bladzijden voor een eerste indruk Leer- Meten en is oefenboek weten Bloemlezing metriek uit stelsel 36 bladzijden voor ISBN: een 978-90-821249-1-0 eerste indruk Auteur
Nadere informatieHet Metriek Stelsel. Over meten, omtrek, oppervlakte en inhoud
Het Metriek Stelsel Over meten, omtrek, oppervlakte en inhoud lengte in meter afkorting naam hoeveel meter 1 km kilometer 1 000 1 hm hectometer 100 1 dam decameter 10 1 m meter 1 1 dm decimeter 0,1 1 cm
Nadere informatie0,8 = m / 350 1 = m / 650
EXTRA De dichtheid van een mengsel 39 a 1L = 1000 ml 1% is dus 10 ml 35% is dan 350 ml Zo kan het ook: (1000 / 100) x 35 = 350 ml alcohol (en dus 1000-350 = 650 ml water) b alcohol water m =? V = 350 cm
Nadere informatieTOELICHTING METRIEK STELSEL
TOELICHTING METRIEK STELSEL 2 3 642_rv_wb_metriek_stelsel_bw.indd 2 8-03-3 23: liter ml 00 4 5 6 642_rv_wb_metriek_stelsel_bw.indd 3 8-03-3 23: Rekenvlinder Metriek stelsel Toelichting Uitgeverij Zwijsen
Het Metriek Stelsel Over meten, omtrek, oppervlakte en inhoud 1 3 COLOFON DiKiBO presenteert Het het complete Metriek Stelsel reken-zakboek voor groep voor 6, 7 en groep 8 5 & 6 3 Auteur: Nicolette de
Nadere informatieMuntencollectie Historische vereniging Oud Uitgeest
Nadere informatieAnsichtkaarten kavel TRUE Inzet. Ansichtkaarten Nederland in omslagen
2900 2901 Nederland in omslagen 2900 Zuid- Holland Alblasserwaard e.o. veel fotokaarten ca. 92 stuks 700 2901 Zuid- Holland Gouda, Zoetermeer, Alphen en omgeving 104 stuks 550 2903 2902 2902 Zuid- Holland
Nadere informatieOVERZICHT RADIOACTIEVE PREPARATEN NATUURKUNDIG PRACTICUM PER 01-10-2002
OVERZICHT RADIOACTIEVE PREPARATEN NATUURKUNDIG PRACTICUM PER 01-10-2002 FYSISCHE GEGEVENS GEVEVENS PREPARATEN Nuclide T ½ Soort straling Energie in MeV % Sterkte in Bq IJkdatum Aantal Straling uitwendig
Nadere informatieMassa Volume en Dichtheid. Over Betuwe College 2011 Pagina 1
Massa Volume en Dichtheid Over Betuwe College 2011 Pagina 1 Inhoudsopgave 1 Het volume... 3 1.1 Het volume berekenen.... 3 1.2 Volume 2... 5 1.3 Symbolen en omrekenen... 5 2 Massa... 6 3 Dichtheid... 7
Nadere informatieTelweegschaal. Gebruikershandleiding
Veiligheidsmaatregelen Telweegschaal Alle Endel HJX-W Series Gebruikershandleiding Veiligheidsmaatregelen Alle veiligheidsberichten zijn aangegeven met het woord PAS OP. Dit woord betekend het volgende:
Nadere informatieDichtheid.info hoort bij de lesserie Dichtheid praktisch gezien. Alle informatie voor leerlingen is hier te vinden.
praktisch gezien http://dichtheid.wordpress.com/ praktisch gezien.info.info hoort bij de lesserie praktisch gezien. Alle informatie voor leerlingen is hier te vinden. Docenten krijgen het docentenmateriaal
Nadere informatieHoe meten we Gewicht?
Boeken in deze serie eten we icht? aan er in een kilo? otste vis gevangen? balansen en weegschalen je eten van gewicht. beurt? Leer de meeteenheden e juiste instrumenten met de we? eenvoudige teksten laten
Nadere informatieMerchandise Studenten
Merchandise Studenten Jarenlange ervaring: Door onze jarenlange ervaring in de studentenmarkt zijn wij de juiste partij voor het leveren van merchandise voor studenten. In veel studentensteden bestellen
Nadere informatie: LANDSBESLUIT, houdende algemene maatregelen, ter uitvoering van artikel 17 van de IJkverordening
Intitulé : LANDSBESLUIT, houdende algemene maatregelen, ter uitvoering van artikel 17 van de IJkverordening Citeertitel: Lengtematenbesluit Vindplaats : AB 1988 no. 26 Wijzigingen: Geen = 1. Algemene bepalingen
Nadere informatieBloempotten, tuindecoratie en horeca
ONLINE VEILING BLOEMPOTTEN, TUINDECORATIE EN HORECA (BE) Bloempotten, tuindecoratie en horeca Kolmenstraat 1149 3570 Alken (Loten/Lots) Sluitingsdatum: donderdag 16 APRIL vanaf 16:00 Bezichtiging: woensdag
Nadere informatieKeurtekens goud, zilver en platina
Keurtekens goud, zilver en platina Een uitgave van Inkoop Edelmetaal Koopbescherming Sinds de invoering van de Waarborgwet in 1986 wordt door middel van wettelijke keurtekens gegarandeerd dat een voorwerp
Nadere informatieOnline materialenveiling van een complete inventaris voor de boomkwekerij afkomstig uit een faillissement.
Online materialenveiling van een complete inventaris voor de boomkwekerij afkomstig uit een faillissement. Aanvang veiling: Afloop veiling: Veiladres: Dinsdag 31 augustus om 8.00 uur Woensdag 1 september
spiekboek rekenen beter rekenen op de entreetoets van het Cito groep 3 COLOFON 3 DiKiBO presenteert het spiekboek complete reken-zakboek rekenen voor groep voor 6 groep 5 & 6 (een uittreksel van DiKiBO
Nadere informatieKlokken, standaard pagina 2. Klokken, restanten / gelimiteerde aantallen pagina 3. Papier pagina 5. Hout pagina 7.
De prijzen in deze lijst zijn geldig per 01-09-2015 en betreft de prijs per stuk, inclusief BTW en exclusief verzendkosten. De verschillende artikelen zijn, net als op de website, gerangschikt op soort.
Nadere informatiePrijslijst Loodvrije gewichten
Prijslijst Loodvrije gewichten Modified Materials BV januari 2015 Iets kopen? Lees alstublieft onderstaande tekst en stuur ons een e-mail op loodvrij.vissen@gmail.com met wat u zou willen hebben. Wij bevestigen
Nadere informatieTinnen inhoudsmaten in Groningen
Tinnen inhoudsmaten in Groningen J. Westers Sinds mensenheugenis houdt de mens zich bezig met meten en wegen. Op het moment dat er ruilhandel en later handel met geld ontstond, kwam de behoefte om goederen
Nadere informatieMeten is weten ANTWOORDENBOEK. 88972 Meten is weten. Antwoordenboek. = 95 mm 6 cm = 60 mm 10 cm = 100 mm. 1 cm = 15 mm 9 cm
Meten is weten Antwoordenboek Opdracht 1 1 cm = 10 mm 4 cm = 40 mm 5 mm 4 cm = 45 mm 1 cm = 15 mm 9 cm = 95 mm 6 cm = 60 mm 10 cm = 100 mm Opdracht 2 1 cm = 10 mm 4 cm = 40 mm 1,5 cm = 15 mm 6,5 cm = 65
Nadere informatieArtikel 1. Het muntstelsel van Suriname omvat munten en muntbiljetten. Artikel 2 1. 1. De rekeneenheid van het muntstelsel in Suriname is de dollar.
WET van 8 april 1960 tot regeling van het muntstelsel in Suriname (G.B. 1960 no. 38), gelijk zij luidt na de daarin aangebrachte wijzigingen bij G.B. 1961 no. 59, G.B. 1973 no. 151, S.B/. 1976 no. 12,
Nadere informatieBenodigd materiaal: Artikelnummer Aantal
Betonnen diamanten Betonnen diamant groot Benodigd materiaal: Artikelnummer Aantal SilikoMart siliconen vorm edelsteen - groot, vorm ca. ø 210 x 105 mm, motief grootte ca. ø 180 mm, ca. 90 mm hoog, benodigd
Nadere informatieFOTO S FINSHOP VERGADERING ZAAL LOT N 1
Nadere informatie5Cateringverpakkingen. en maaltijdsystemen
5Cateringverpakkingen en maaltijdsystemen Snackbakjes 80413 Fritesbakje wit 122x96x33mm ps A7N 4x250 80362 Fritesbakje wit 146x97x37mm ps A9 4x250 80691 Fritesbakje wit 162x109x39mm ps A13 4x250 80642
Nadere informatieKuras hamers met ingeperste steel
Kuras hamers met ingeperste steel Model Gewicht Kop grootte Kop dia Lengte steel + kop Kuras 5S 300 gr 114 mm 55 mm 330 mm Kuras 6S 500 gr 140 mm 65 mm 360 mm Kuras 7S 700 gr 145 mm 75 mm 360 mm De Kuras
Nadere informatieWeegschaal N.B.: Opitec bouwpakketten zijn gericht op het onderwijs! Stuklijst. Aantal Afm. (mm) Omschr. Nr.
108.959 Weegschaal Benodigd gereedschap: Figuurzaag + figuurzaagplankje Vijl + schuurpapier Heteluchtblazer Boormachine Schroevendraaier Zijsnijtang Lijmklemmen of wasknijpers N.B.: Opitec bouwpakketten
Nadere informatie001: Maçonniek bijou in doosje, passer en winkelhaak met de letter G en de acaciatak. Materiaal: brons. Afmetingen: Afkomst:
001: Maçonniek bijou in doosje, passer en winkelhaak met de letter G en de acaciatak. brons. 002: Maçonniek bijou, Passer met inscriptie. 003 Porseleinen doosje met opschrift. Angoumois la gaité porselein.
Nadere informatieDe markt. Gebruik je liniaal. 1 hokje = 1 m 2
34 blok 5 C 1 Hoeveel knikkers? 2 bonken kosten evenveel als 5 krieltjes. In je knikkerzak zitten 1050 knikkers. Je hebt net zoveel uitgegeven voor de bonken als voor de krieltjes. Er zitten 750 krieltjes
Nadere informatieExact periode 2.1. Q-test. Dichtheid vaste stoffen Dichtheid vloeistoffen; interpoleren
Exact periode 2.1 Q-test Dichtheid vaste stoffen Dichtheid vloeistoffen; interpoleren 1 Q-test Eenzelfde bepaling is meerdere malen gedaan. Zit er een uitschieter (ook wel genoemd uitbijter) tussen de
Nadere informatieRekenboek 3 havo/vwo. Antwoorden NOORDHOFF UITGEVERS 2014 REKENBOEK 3 HAVO/VWO ANTWOORDEN 1
Rekenboek havo/vwo Antwoorden NOORDHOFF UITGEVERS 04 REKENBOEK HAVO/VWO ANTWOORDEN Blok Getallen. Bewerkingen a 45 d 6 g 8 b 60 e 90 h 687 c 4 f 56 i 48 a 4 d 000 b 4 000 e 000 c 70 f 0 000 a 7 d 0 b 70
Nadere informatieTiel, Stadsgracht. Knopen, munten en penningen
Nadere informatieWonderfil Wrap Automatisch opblaasbaar verpakkingssysteem Handleiding
Automatisch opblaasbaar verpakkingssysteem Handleiding Vertaling van de originele Wonderfil handleiding Wrap Handleiding Other patents pending. www.sealedair.com WFW 11/12 Other patents pending. www.sealedair.com
Nadere informatieCatalogus van de munten van de Oostenrijkse Nederlanden
Nadere informatie10. ZINKEN EN DRIJVEN Experimenteer met de volgende stoffen! Zet een kruisje in de juiste kolom!
10. ZINKEN EN DRIJVEN Experimenteer met de volgende stoffen! Zet een kruisje in de juiste kolom! steen hout was piepschuim kurk stukje beton stof zinken drijven Wat kan je zeggen over het soortelijk gewicht
Nadere informatieEDUCATIE PROGRAMMA. Geschikt voor leerlingen van groep 8. Weegschaalmuseum. Turfpoortstraat 27. 1411 ED Naarden. Tel.035 5447153
EDUCATIE PROGRAMMA Geschikt voor leerlingen van groep 8 Weegschaalmuseum Turfpoortstraat 27 1411 ED Naarden Tel.035 5447153 www.weegschaalmuseum.nl info@weegschaalmuseum.nl Gang van zaken bij het educatieve
Nadere informatieMuntencollectie werkgroep Oud Uitgeest
Nadere informatieAnalytische balans VOS-50194
Analytische balans VOS-50194 Specificaties Model: Weegbereik: Nauwkeurigheid: Herhaalbaarheid: Lineariteit: Responstijd: Omgevingstemp.: Weegplaat: Afmetingen: Voeding: VOS-50194 (VOS-120-4) 120 gram 0,1
Nadere informatieRICHTLIJN VAN DE RAAD. van 4 maart 1974
28. 3. 74 Publikatieblad van de Europese Gemeenschappen Nr. L 84/3 RICHTLIJN VAN DE RAAD van 4 maart 1974 betreffende de onderlinge aanpassing der wetgevingen van de Lid-Staten inzake gewichten van 1 mg
Nadere informatiemuntgewicht.nl G., T. muntgewichten
Vestigingsplaats Antwerpen Periode en Eeuw 15 16 17 18 19 Aantal varianten 21 1 Angel - (1464-1582) - goud - 5,18 g g Nummer 3698 1 Angel - (1464-1582) - goud - 5,18 g 4,65 g Nummer 4257 1 Bourgondische
Nadere informatiebaandiameter 25 mm baandiameter 27 mm KLAUWHAMERSTEEL Lengte: 13". Hamer 25/27 mm Lengte: 14".
KLAUWHAMER * Blank geslepen * Gepolijst 27.400501 baandiameter 25 mm 27.400502 baandiameter 27 mm 8711482000144 8711482023860 KLAUWHAMERSTEEL * Hickory 27.401102 Lengte: 13". Hamer 25/27 mm 27.401104 Lengte: