Toetsen juni Wat moet ik leren voor. Frans. Toetsenplanning juni de leerjaar De eik Wellen

Vergelijkbare documenten
Toetsenperiode juni 2018

1.2.3 Trappen van vergelijking 20

Toetsen december 5e leerjaar

Examenplanning 5 de leerjaar Juni 2016

GRAMMAIRE DE BASE FRANS VOOR DE LAGERE SCHOOL

Wat doen de kleuters deze week?

maandag 27 mei tot vrijdag 31 mei 2019

Taalbeschouwelijke termen bao so 2010

Les 20: gelijknamige breuken, gelijkwaardige breuken en breuken vereenvoudigen

Wat doen de kleuters deze week?

Wat doen de kleuters deze week?

De bovenkamer. Josée Coenen. een kleurrijke grammatica van het Nederlands. colofon

Ma 01/06 Di 02/06 Woe 03/06 Do 04/06 Vrij 05/06 Generale repetitie. Ma 08/06 Di 09/06 Woe 10/06 Do 11/06 Vrij 12/06 Getallen Luisteren.

Map Uitleg Nodig Leerjaar. Map Aantal sets Nodig Uitleg

Rekensprong 5 boek A. Getallenkennis boek A sprong 1, 2 en 3

Visuele Leerlijn Taal

DE basis WISKUNDE VOOR DE LAGERE SCHOOL

1 Spelling en uitspraak

Visuele Leerlijn Spelling

Inhoud. Inleiding 15. Deel 1 Spelling 18

Leerdoelen groep 7. Pluspunt rekenen

Van 12 maart tot 15 maart 2013 Op maandag 11 maart krijgen we een extra dagje vrijaf!

Wat doen de kleuters deze week?

π (spreek uit uiltje ): hulpwerkwoorden of modale hulpwerkwoorden 46

Inhoud. 1 Spelling 5. Noordhoff Uitgevers bv

Wat doen de kleuters deze week?

Wat doen de kleuters deze week?

Deel 1: Getallenkennis

Deel 12 en 13 van De Wiskanjers Zorg: Curriculumdifferentiatie

Week van 3 tot 7 juni 2013

Overzicht toetsen en oefeningen Grammatica I. Grammatica I

maandag 7 mei tot vrijdag 11 mei 2018

Tipboekje. Herman Jozefschool. Groep 8

maandag 10 juni tot vrijdag 14 juni 2019

Tweede en derde kleuterklas: juf Nele

Maandag 4 februari hebben we een dagje vrijaf.

Deel 1: Getallenkennis

maandag 7 januari tot vrijdag 11 januari 2019

maandag 21 mei tot vrijdag 25 mei 2018

Naam: Mijn doelenboekje. Grammatica. Werelden - Eilanden - Dorpen 5 / 6 / 7 / 8.

DE basis. Wiskunde voor de lagere school. Jeroen Van Hijfte en Nathalie Vermeersch. Leuven / Den Haag

Deel 1: Getallenkennis

π (spreek uit uiltje ): hulpwerkwoorden of modale hulpwerkwoorden 46

Wat doen de kleuters deze week?

Totaaloverzicht kant-en-klare sjablonen Nederlands Cito spelling 3.0 Cito spelling 2.0 Begrijpend lezen Grammatica Studievaardigheid

Wat doen de kleuters deze week?

Taaljournaal Leerlijnenoverzicht - Lezen

maandag 11 maart tot vrijdag 15 maart 2019

Wat doen de kleuters deze week?

Informatieavond / boekenmarkt 7 september 2009

Wat doen de kleuters deze week?

Van 11 juni tot en met 15 juni Tweede en derde kleuterklas: juf Nele

Ma 23/05 Di 24/05 Woe 25/05 Do 26/05 Vrij 27/05. Ma 30/05 Di 31/05 Woe 01/06 Do 02/06 Vrij 03/06 Zaterdag 04/06 SPORTDAG

Inhoud. 1 Spelling 10

Wat doen de kleuters deze week?

maandag 14 mei tot vrijdag 18 mei 2018

Aan iedereen onze allerbeste wensen voor een heel erg gelukkig 2013!!

Wat doen de kleuters deze week?

maandag 14 januari tot vrijdag 18 januari 2019

De bovenkamer. Het gebruik van De bovenkamer bij Taal actief. Josée Coenen. een kleurrijke grammatica van het Nederlands

Wat doen de kleuters deze week?

Compacte taalgids Nederlands (basis en gevorderd) les- en werkboek

PIT HAVO-2 +HAVO/VWO Onderdeel: Spelling H1 en H2 Algemene informatie: Wat moet je kennen: Wat moet je kunnen: Toetsing:

Wat doen onze kleuters deze week?

Wat doen onze kleuters deze week?

11. De leerling leert verder vertrouwd te raken met de klank van het Frans door veel te luisteren naar gesproken en gezongen teksten.

maandag 25 februari tot vrijdag 1 maart 2019

Naam:... Datum:... Nr.:... Datum Vak Onderdeel Gedaan?

Tweede en derde kleuterklas: juf Nele

pagina 1 van 5 VAN IN

Online cursus spelling en grammatica

Op woensdag 1 mei doen Femke, Jody, Elise, Luna en Lander hun 1 ste Communie! Een dikke proficiat!

Benodigde voorkennis taal verkennen groep 5

Wat doen de kleuters deze week?

maandag 28 mei tot vrijdag 1 juni 2018

Wat doen de kleuters deze week?

In dit boekje staan verschillende mogelijkheden om iets op te lossen.

Van 18 maart tot 22 maart 2013 Op woensdag 20 maart is het pedagogische studiedag. De juffen en meester gaan een dagje op de schoolbanken zitten.

aantal evaluatielessen

Wat doen de kleuters deze week?

Nieuwe woorden correct kunnen schrijven, kunnen vertalen van N-F en van F-N en kunnen gebruiken in mondelinge en schriftelijke zinnen.

Omgang met regels Het hanteren van de klassen- en schoolregels waaronder de omgang met elkaar en het materiaal.

Rekenen. o Geld: Gepast betalen.

Programma van Inhoud en Toetsing (PIT)

Wat doen de kleuters deze week?

2 Правописание Spelling 11 Hoofdletters en kleine letters 11 Klinkers na de sisklanken ж, ч, ш, щ / г, к, х / ц 12 Interpunctie 12

Programma van Inhoud en Toetsing

Wat doen onze kleuters deze week? Instapklas + eerste kleuterklas: juf Nathalie

toetswijzer wiskunde curriculumdifferentiatie 6de leerjaar *De waarde van natuurlijke getallen en kommagetallen, bv = 8 D + 5 H + 6 T + 0 E

Een voorbeeldopgave: Ik geef de hond te eten. Wat is de? Een werkwoord, een lidwoord, een zelfstandig

Van 28 januari tot 1 februari Tweede en derde kleuterklas: juf Nele

Programma van Inhoud en Toetsing (PIT)

Nieuwsbrief van maandag 23 mei tot vrijdag 27 mei. Tweede en derde kleuterklas: juf Nele

maandag 5 november tot vrijdag 9 november 2018

Programma van Inhoud en Toetsing (PIT)

Wat doen de kleuters deze week?

Tweede en derde kleuterklas: juf Nele

Inleiding 7. Deel 1 BASISVAARDIGHEDEN SPELLING 9

Infobundel 5 de leerjaar

maandag 4 juni tot vrijdag 8 juni 2018

Transcriptie:

Toetsen juni 2014 Wat moet ik leren voor Mondeling Jezelf voorstellen Quelle heure est-il? (p. 9 + 55) Unité 3: Texte 2: La famille Durand fait des courses. (p. 14) Quel temps fait-il? (p. 17) Unité 4: Texte 2: Au restaurant. (p. 18) Où est la personne? Où est l animal? Où est l objet (p.25) Montrer le chemin. (p. 29) Révision: op de vragen van p. 31a, 31b, 31c, 31d antwoorden Unité 10: Texte 2: Un défile de mode. (p. 44) Unité 11: un vieux moulin (p. 48) Révision: op de vragen van p. 49a, 49b antwoorden Unité 13: Texte 2: A la piscine. (p. 60) Unité 14 : Texte 2: Antonio (p. 64) Unité 15 : Texte 2: Du sport à télé (p. 68) Révision: op de vragen van p. 73a, 73b antwoorden Schriftelijk Vocabulaire Alle ingevulde woordenschat van het mapje. (tot en met U 16) Vb. de dagen van de week (p. 13), de kleuren (p. 21), de maanden (p. 39), kledij (p. 43), Quelle heure-est-il? (p. 9, p. 55), Grammaire et verbes Alle gemarkeerde onderdelen van het mapje. de telwoorden van 1-1000 (p. 5, p.35), de rangtelwoorden (p. 33, p. 47), de ontkenning (p. 19, p. 49), de datum (p. 47), mannelijk, vrouwelijk en meervoud van het zelfstandig naamwoord (p.23), ce-cette-ces en quelle-quel-quelles-quels (p. 27), à la - à l - au - aux (p. 31), du de l - de la des (p. 27), à of chez (p. 15) mon-ma-mes / ton-ta-tes / son-sa-ses (p. 31), bevel geven (p. 41), futur proche (p. 45), persoonlijke voornaamwoorden (p. 57), passé récent (p. 69), passé composé (p. 73), alle regelmatige werkwoorden op er, alle onregelmatige werkwoorden (zie mapje + boek)

Wiskunde Hoofdrekenen Zie schriften wiskunde: A-B Blad rekenvoordelen (map p. 1 + 2) Bewerkingen Zie schriften wiskunde: A-B Optellen, aftrekken, vermenigvuldigen en delen (tot op 0,01 nauwkeurig) van natuurlijke getallen en kommagetallen met negenproef; samengestelde bewerkingen Uitleg bewerkingen (map p. 1 + 2) Volgorde van de bewerkingen (map p. 5 + 6) Getallenkennis Zie schriften wiskunde: A-B Ontbinden in priemfactoren (map p.1-7) Romeinse cijfers (map p.9-12) Kenmerken van deelbaarheid (map p.13-14) Meten Zie schriften wiskunde: A-B Schema s (map p. 1, 3, 5, 11, 12) Omtrek en oppervlakte bepalen van alle gezien figuren oppervlakteformules (map p. 4) + oefeningen De oppervlakte van de trapezium (map blad van W12 L4) De oppervlakte van lichamen/ruimtefiguren (map blad van W11 L4+W12L4) Omtrek en oppervlakte schijf en regelmatige veelhoek Volumeberekening Meetkunde Zie schriften wiskunde : A-B Zie map p.1, 2, 3, 4, 7, 8, 11, 12, 13, 15, 16, 17 Problemen oplossen Zie schriften wiskunde : A-B Let vooral op voor: eenheidsprijs-hoeveelheid-totale prijs-korting ; afstand-snelheidtijd ; sparen ; inkoop-verkoop-winst-verlies ; bruto-netto-tarra ; verhoudingen ; samengestelde problemen; Mengsels; intrest, Ongelijke verdeling; soortelijk gewicht De synthesebladen goed leren! Het boekje voor altijd nakijken. DEEL 1: Hoofdstuk 1 2 3-4 DEEL 2: eerste cursorische periode - Hoofdstuk 5 6 -tweede cursorische periode

Nederlands Taalbeschouwing Spreekwoorden (map p. 32+33) Woordenschat eenheid 1 les 10 / eenheid 2 les 2 / eenheid 3 les 2/ eenheid 4 les 2 eenheid 5, les 10 Zinsontleding - pv en onderwerp (map p. 7-11 + cursusblad van eenheid 2, les 3) - werkwoordelijk gezegde (map p. 12-13 + 22 (=T4L14) + cursusbladen van eenheid 1, les 14 / eenheid 3, les 3 / eenheid 5, les 14 (=kopie) ) - koppelwerkwoorden (map p. 16 + cursusblad van eenheid 4, les 14) - lijdend en meewerkend voorwerp (map p. 24-31) - bijwoordelijke bepalingen van plaats, tijd en wijze (map p. 34-36) Woordontleding - zelfstandig en bijvoeglijk naamwoord (map p. 4, 5, 6) - telwoorden (map p. 18-21) - samenstellingen en afleidingen (cursusbladen van eenheid 1, les 3 / eenheid 4, les 3) - trappen van vergelijking (cursusblad van eenheid 2, les 12) Spelling Hoofdletters en leestekens (zie map p. 5, 6, 7 + spellingschrift p. 2) Aanhalingstekens (blad tijd voor taal) Verkleinwoorden (map p. 20-25 + spellingschrift p. 21 + 26 + onthoudblad) Meervouden (map p. 26 + spellingschrift p. 18 + 22) Trema/deelteken (map p. 27-29, spellingschrift p. 25 + onthoudblad + SPM p.43) Weglatingsteken / apostrof (map p. 30-31 + spellingschrift p. 31) Koppelteken (map p. 32+ spellingschrift p. 33) Allen sommigen (spellingschrift p. 37+42) Voornaamwoorden (map p. 33 + spellingschrift p. 38) Telwoorden (map p. 34) Afkortingen (map p. 35-36) Tussen N (map p 37-38) Open en gesloten lettergrepen (map p. 1-2 +p. 11-19 +spellingmaatje p. 32 + 33 + 34 ) Ei / ij (map p. 4 + spellingschrift p. 12) Au/ou (map p. 3) Th (map p. 8-9 + spellingschrift p. 4) c k s (map p. 10 + spellingschrift p. 10) x (spellingschrift p. 7 + 10) i /ie (spellingschrift p. 22 +28 + spellingmaatje p. 28, oef 2) Dictee Werkwoorden: Uitleg: zie map bij taalbeschouwing: p. 1, 2, 3 - Tegenwoordige tijd (spellingschrift p. 3, 5, 6, 8, 11, 12, 15 + spellingmaatje p. 1-2 ) - Verleden tijd (spellingschrift p. 17, 20, 23, 27, 30 + spellingmaatje p. 8-9 + 12 + 18 ) - Voltooid deelwoord (spellingschrift p. 30, 32, 41 + spellingmaatje p. 3 + 10 + 12) - Voltooid deelwoord bijvoeglijk gebruikt (blad in map bij taalbeschouwing + spellingschrift p. 29 + 44) - Gebiedende wijs (spellingmaatje p. 13) Spellingsmaatje p. 21 tot en met p. 36: van elke pagina de eerste oefening.

Planning toetsen juni 2014 2 juni 3 juni 4 juni Spelling Meetkunde Taalbeschouwing 5 juni Getallenkennis 6 juni Hoofdrekenen Dictee Begrijpend lezen Creatief schrijven Bewerkingen 9 juni 10 juni 11 juni 12 juni 13 juni VRIJAF schriftelijk Deel 1 Meten Deel 2 mondeling Luisteren Spreken: Actualiteit Luisteren Spreken: Actualiteit + DVD 16 juni Problemen oplossen 17 juni 18 juni OVSG OVSG OVSG 19 juni 20 juni

Wellen, 16 mei 2014 Beste leerlingen en ouders, We naderen stilaan het einde van dit schooljaar. De hoogste tijd om een eindevaluatie te houden. In de derde graad zal dit gebeuren door middel van een toetsenperiode. De leerlingen hebben vandaag de planning voor deze periode en de bladen met daarop de te kennen leerstof per leergebied meegekregen. Wij, van onze kant, zullen alles in het werk stellen om de leerlingen optimaal voor deze toetsen voor te bereiden. Zo zullen wij, nadat de voorziene toetsen voor die dag zijn afgelegd, de leerstof doornemen voor de toetsen van de volgende dag aan de hand van oefeningen. Op deze manier wordt in de klas ook alles nog eens opgefrist. De leerlingen krijgen ook de kans om bij bepaalde onderdelen nog extra uitleg te vragen. Uiteraard zullen ook thuis bepaalde onderdelen nog wat extra moeten ingeoefend en dus ingestudeerd worden. Mogen wij u, als ouders, daarom vragen om uw kind hierin zoveel mogelijk te steunen en ervoor te zorgen dat hij/zij in een rustige omgeving kan studeren. Om af te sluiten willen wij alle leerlingen alvast veel succes toewensen! Vriendelijke groeten meester Jo Handtekening ouders,.. Handtekening leerling(e),..