C.V. de Bokken Bokkenveiling kavelboekje - 19 januari 2019

Download "C.V. de Bokken Bokkenveiling kavelboekje - 19 januari 2019"

1 Bokkenveiling kavelboekje - 19 januari 2019

2 BOKKENVEILING 2019 Introductie... Voorwaarde veiling... De Veiling, stap voor stap... Kavels Carnavalsvereninging De Bokken - Bokkenveiling

3 introductie Introductie Omdat ieder carnavalsjaar jaar groots te kunnen vieren organiseert Carnavals Vereniging de Bokken een Bokken Veiling, u bent daarom van harte uitgenodigd om deze veiling bij te wonen op: Zaterdag 19 januari 2019 Aanvang 20:00 uur - Start veiling 21:00 uur Deze eerste Bokken veiling zal worden gehouden in HCR Boerhaave in Voorhout. Mede dankzij de medewerking van vele Voorhoutse winkeliers en andere spontane schenkers is Carnavals Vereniging de Bokken er in geslaagd om deze prachtige veiling te organiseren. De artikelen vindt u verderop in dit boekje. Tevens kunt deze artikelen ook online bekijken op De opbrengst van deze veiling komt ten goede aan de kosten die gemaakt worden om de aandacht te geven aan de mensen die het goed kunnen gebruiken, een bezoekje, bloemetje, plantje fruitschaal. De Bokken organiseren feesten voor iedereen, van jong tot oud. En als zij niet naar de feesten kunnen komen, dan gaan de Bokken naar de mensen toe om ze even te kunnen laten lachen en genieten. Mensen in tehuizen, speciaalschool, verzorgingshuizen, of gewoon heel klein bij hun thuis. Carnavals Vereniging de Bokken hoopt u op zaterdag 19 januari 2019 te mogen ontmoeten in HCR Boerhaave. Bokken Velling Commissie Carnavalsvereninging De Bokken - Bokkenveiling

4 voor waarde Voor waarde 1. De veiling wordt gehouden op zaterdag 19 januari 2019 in café restaurant Boerhaave onder toezicht van mr. Miranda Heemskerk, notaris te Voorhout. De veiling staat onder leiding van Theo van Werkhoven en Henk van Werkhoven. 2. De artikelen zijn op de veiling aanwezig of men ontvangt hiervoor een waardebon. 3. Eventuele reclames over de gekochte artikelen worden tot 1 week na de veiling, dus tot en met 26 januari 2019, in behandeling genomen. 4. U ontvangt binnen 1 maand na de veiling een factuur van uw veiling-aankopen. Betaling is uitsluitend mogelijk door overmaking op bankrekening NL97 Rabo Als geruild kunnen worden, staat dit vermeld bij het kavel. 6. Het veilingcomité behoudt zich het recht voor, om veranderingen aan te brengen en van dit reglement af te wijken. 7. De gekochte artikelen die op de veiling aanwezig zijn, dienen na afloop van de veiling te worden meegenomen. 8. De commissie aanvaardt geen enkele aansprakelijkheid voor goederen die zoek zijn geraakt nadat het artikel door de koper tijdens de veiling in ontvangst is genomen. Carnavalsvereninging De Bokken - Bokkenveiling

5 de veiling De Bokkenveiling; stap voor stap - Hoe gaat het in zijn werk Als u zaterdag 19 januari vanaf uur bij Boerhaave ook wilt bieden op de geweldige dan is dat heel eenvoudig. Hoe gaat dat in zijn werk? Om te beginnen mag u binnenkomen en weggaan wanneer u maar wilt. De veiling start natuurlijk wel om uur. Ook als u niets wilt kopen bent u van harte welkom. Veilingnummer Als u wilt meebieden, schrijft u zich bij binnenkomst in met uw naam, adresgegevens en telefoonnummer. Dan ontvangt u een uniek Veilingnummer. Wie mogen er bieden? Iedereen boven de 18 mag zich inschrijven. Ben je jonger dan moet je onder begeleiding van een volwassene zijn. Waarom? Omdat natuurlijk ook echt betaald moet worden als er een kavel gekocht is. De veiling is erg leuk en gezellig, maar het gaat wel over echt geld en u ontvangt ook echt een rekening. Maar daarover later meer. Kavels De zijn artikelen die we verkopen. Een kavel kan één product zijn, een pakket aan producten, een dienst, activiteit of gewoon iets grappigs, leuks, handigs of ludieks. Bij de veiling worden hele verkocht. Veilingboekje In het veilingboekje staan alle met kavelnummer beschreven. In die volgorde worden ze door de veilingmeester ook geveild. Wilt u weten welke prachtige artikelen we veilen, dan kunt u rustig door het boekje bladeren. Omdat er een groot aantal verkocht gaan worden, gaat het veilen in een rap tempo. Vergis u niet en wees er op tijd bij. Even een drankje halen aan de bar, kan betekenen dat uw droomkavel al is verkocht. En toen kwam het artikel waar uw oog op was gevallen Wat nu? Meebieden De veilingmeester roept het veilingnummer om en beschrijft het product. Hij roept vaak ook een startbedrag. Over het algemeen is dat een niet al te hoog bedrag, maar wel iets wat minimaal voor dat kavel betaald moet worden. Carnavalsvereninging De Bokken - Bokkenveiling

6 de veiling Dan begint het bieden. Iedereen die een veilingnummer heeft kan bieden. De Veilingmeester probeert natuurlijk zo n hoog mogelijke prijs te krijgen voor een kavel. Als u uw nummer laat zien aan de veilingmeester, en hij laat u merken dat hij u heeft gezien, heeft u geboden voor het bedrag wat de veilingmeester op dat moment roept. U bent dan de hoogste bieder. tot iemand anders, na u ingaat op de vraag van de veilingmeester. Tot er niemand meer hoger wil bieden. Bent u de laatste bieder, en wil niemand meer bieden dan u, dan hamert de veilingmeester af. U toont uw nummer aan de veilingmeester: eenmaal, andermaal, verkocht aan nummer.. Hoera u heeft een kavel gekocht. En dan? In de zaal bij de veilingmeester zitten mensen die bijhouden welk kavel verkocht is, aan welk veilingnummer en voor welk bedrag. U hoeft niets te doen. Blijft u vrolijk doorbieden op andere leuke. Als u besluit weg te gaan (dat kan op elk gewenst moment) dan moet u alle producten die u heeft gekocht meteen mee naar huis nemen. Sommige staan alleen op een waardebon. Waarom? Het is natuurlijk vrij lastig om bijvoorbeeld 4 kuub zand mee naar huis te nemen. Als u Boerhaave verlaat, wordt uw veilingnummer vernietigd zodat niemand op uw portemonnee kan kopen. De administratie zorgt ervoor dat al uw gekochte ook aan u worden toegewezen, door uw veilingnummer te koppelen aan uw in het begin opgegeven adresgegevens. Betaling U ontvangt binnen een maand één rekening op het adres dat u heeft opgegeven toen u uw veilingnummer kreeg. Op die factuur worden alle bij elkaar opgeteld. Wilt u dat de rekening op een andere naam gezet wordt of dat er een factuuradres is, geef dat dan in het begin mij inschrijving door. Tip: Bedenk van te voren dat u die avond bijvoorbeeld 50, 100 of 200 euro wilt uitgeven. Houd dat bedrag een beetje in uw achterhoofd. U wordt dan niet verrast als u de rekening van de Bokken ontvangt. Natuurlijk proberen wij zo veel mogelijk geld aan de veiling over te houden. Maar het moet voor de bieders ook een leuke en gezellige avond zijn. Tijdens de veiling kunt u altijd opvragen voor hoeveel geld u die avond al geboden heeft. Dit wordt keurig in onze systemen bijgehouden. Carnavalsvereninging De Bokken - Bokkenveiling

7 de veiling Wat als u verhinderd bent, maar wel iets leuks ziet Het leukst is het als u zelf op de avond van de veiling aanwezig bent, maar mocht u verhinderd zijn en toch willen bieden, dan kunt u een koopopdracht geven. U kunt hiervoor contact opnemen met ons via of penningmeester@cvdebokken.nl. Bedankt! Carnavalsvereninging De Bokken - Bokkenveiling

8 Agapanthus aangeboden door: Jan van Dijk Kavel N o 001 Bierpakket 7 deugden aangeboden door: Boerhaave Kavel N o 002 Salade voor 4 personen aangeboden door: Pim s Place Kavel N o 003 Plantenpakket aangeboden door: FA. H.C. Damen Kavel N o 004 Een meter wijn aangeboden door: Sportcafe de Eijk Kavel N o 005 Kuipzwammen VIP 2 personen Kavel N o 006 Beanie met bluetooth aangeboden door: Joost IJsselmuiden Kavel N o 007 Carnavalsvereninging De Bokken - Bokkenveiling

9 Kavel N o 008 Heerlijk smulpakket met cake, chocolade, koekjes etc. aangeboden door: Bakker Oosthout Kavel N o x manicure dame t.w.v. 30,- aangeboden door: aa nagels Kavel N o 010 Advertentie BokkenBoekje 2020 kwart pagina 7 gangen dinner op 7 locaties incl. vervoer voor 2 pers. op 12 october aangeboden door: Op thuislocaties van het bestuur CV de Bokken Kavel N o 011 Rondje Voorhout met Cock v Steijn voor 2 personen op zondag 26 mei aangeboden door: Cock van Steijn Kavel N o 012 Rondje Voorhout met Cock v Steijn voor 2 personen op zondag 26 mei aangeboden door: Cock van Steijn Kavel N o 013 F1 Spa Francochamps voor 2 personen zondag incl. parkeerkaart Kavel N o 014 Carnavalsvereninging De Bokken - Bokkenveiling

10 Grande BBQ incl drinken zaterdag 6 juli voor 2 personen aangeboden door: Pieter van Kampen Kavel N o 015 Grande BBQ incl drinken zaterdag 6 juli voor 2 personen aangeboden door: Pieter van Kampen Kavel N o 016 Sparerib diner 4 personen aangeboden door: Sander de Vlieger Kavel N o 017 1x leverworst aangeboden door: John Voordouw Kavel N o 018 Bokkenvlag Kavel N o 019 Schrobbelerpakket t.w.v 50,- aangeboden door: Marc Clijsen Kavel N o personen varen met het prinsenpaar zaterdag 6 juli Kavel N o 021 Carnavalsvereninging De Bokken - Bokkenveiling

11 1 uur padel voor 4 personen inclusief materiaal en indien nodig uitleg aangeboden door: Tennispark Oosthout Kavel N o 022 Uur medische training voor maximaal 8 personen aangeboden door: Fysiotherapie Agneshove Kavel N o 023 Bloembollenpaket aangeboden door: Unex B.V. Kavel N o 024 Grande BBQ incl drinken zaterdag 6 juli voor 2 personen aangeboden door: Pieter van Kampen Kavel N o 025 Grande BBQ incl drinken zaterdag 6 juli voor 2 personen aangeboden door: Pieter van Kampen Kavel N o 026 Kaart voor Nederland-Duitsland zondag 24 maart aangeboden door: ING Kavel N o grilworst aangeboden door: Slagerij van den Berg Kavel N o 028 Carnavalsvereninging De Bokken - Bokkenveiling

12 1x springkussen aangeboden door: IJvents Kavel N o x koffie choco pakket aangeboden door: Limburgia Kavel N o 030 Beanie met bluetooth aangeboden door: Joost IJsselmuiden Kavel N o 031 BBQ aanhanger voor 1 dag rooster je eigen speenbig aangeboden door: Ben van Rossem Kavel N o gangen dinner op 7 locaties incl. vervoer voor 2 pers. op 12 october aangeboden door: Op thuislocaties van het bestuur CV de Bokken Kavel N o 033 Welgelegenbon a 75 euro aangeboden door: Aannemingsbedrijf Kortekaas Kavel N o 034 Bokkenvlag Kavel N o 035 Carnavalsvereninging De Bokken - Bokkenveiling

13 Rondje Voorhout met Cock v Steijn voor 2 personen op zondag 26 mei aangeboden door: Cock van Steijn Kavel N o 036 Grande BBQ incl drinken zaterdag 6 juli voor 2 personen aangeboden door: Pieter van Kampen Kavel N o 037 Grande BBQ incl drinken zaterdag 6 juli voor 2 personen aangeboden door: Pieter van Kampen Kavel N o 038 Bar & vat 50 liter Dwarsdrijver aangeboden door: Schreier Horeca Kavel N o personen varen met het prinsenpaar zaterdag 6 juli Kavel N o 040 Fles jonge jenever aangeboden door: Piet Meeuwenoord Kavel N o 041 Bierpakket taste colors aangeboden door: Boerhaave Kavel N o 042 Carnavalsvereninging De Bokken - Bokkenveiling

14 Vast planten pakket aangeboden door: Rijnbeek vasteplanten Boskoop Kavel N o 043 Raad van 11 lid voor 1 dag (Carnavals-donderdag) aangeboden door: Raad van Elf Kavel N o 044 1x rollade aangeboden door: John Voordouw Kavel N o 045 Plantenpakket aangeboden door: FA. H.C. Damen Kavel N o gangen dinner op 7 locaties incl. vervoer voor 2 pers. op 12 october aangeboden door: Op thuislocaties van het bestuur CV de Bokken Kavel N o 047 Kuipzwammen VIP 2 personen Kavel N o 048 Rondje Voorhout met Cock v Steijn voor 2 personen op zondag 26 mei aangeboden door: Cock van Steijn Kavel N o 049 Carnavalsvereninging De Bokken - Bokkenveiling

15 Bokkenvlag Kavel N o 050 Gratis APK keuring aangeboden door: Ronald Boere Kavel N o gangen dinner op 7 locaties incl. vervoer voor 2 pers. op 12 october aangeboden door: Op thuislocaties van het bestuur CV de Bokken Kavel N o 052 Advertentie BokkenBoekje 2020 kwart pagina Kavel N o 053 Rondje Voorhout met Cock v Steijn voor 2 personen op zondag 26 mei aangeboden door: Cock van Steijn Kavel N o gangen dinner op 7 locaties incl. vervoer voor 2 pers. op 12 october aangeboden door: Op thuislocaties van het bestuur CV de Bokken Kavel N o 055 Kaart voor Nederland-Duitsland zondag 24 maart aangeboden door: ING Kavel N o 056 Carnavalsvereninging De Bokken - Bokkenveiling

16 Haarverzorgings pakket van Kiss t.w.v. 51,95 aangeboden door: Hairstyle Monique Kavel N o 057 Sparerib dinner 4 personen aangeboden door: Sander de Vlieger Kavel N o 058 Bokkenvlag Kavel N o x taart met print aangeboden door: Limburgia Kavel N o Rollade aangeboden door: Slagerij van den Berg Kavel N o 061 Heerlijk smulpakket met cake, chocolade, koekjes etc. aangeboden door: Bakker Oosthout Kavel N o 062 Kuipzwammen VIP 2 personen Kavel N o 063 Carnavalsvereninging De Bokken - Bokkenveiling

17 Agapanthus aangeboden door: Jan van Dijk Kavel N o 064 Koelwagen voor een feestje aangeboden door: DiCa Kavel N o x groente BOX van TO-maat, en de bietenburger (persoonlijk bezorgt) aangeboden door: To-maat Marjolein Laroo Kavel N o x meter grilworst aangeboden door: John Voordouw Kavel N o 067 Bloembollenpaket aangeboden door: Unex B.V. Kavel N o 068 Grande BBQ incl drinken zaterdag 6 juli voor 2 personen aangeboden door: Pieter van Kampen Kavel N o 069 Houten kratje bier met een opener aangeboden door: Neuteboom Kavel N o 070 Carnavalsvereninging De Bokken - Bokkenveiling

18 Plantenpakket aangeboden door: FA. H.C. Damen Kavel N o 071 Advertentie BokkenBoekje 2020 kwart pagina Kavel N o uur padel voor 4 personen inclusief materiaal en indien nodig uitleg aangeboden door: Tennispark Oosthout Kavel N o 073 Rondje Voorhout met Cock v Steijn voor 2 personen op zondag 26 mei aangeboden door: Cock van Steijn Kavel N o 074 Advertentie BokkenBoekje 2020 kwart pagina Kavel N o 075 Kaart voor Nederland-Duitsland zondag 24 maart aangeboden door: ING Kavel N o x bier, 11x Carpacio, 11 x T-Bone & 11x Dame Blanche aangeboden door: Welgelegen Kavel N o 077 Carnavalsvereninging De Bokken - Bokkenveiling

19 Welgelegenbon a 75 euro aangeboden door: Aannemingsbedrijf Kortekaas Kavel N o 078 Bar & vat 50 liter Dwarsdrijver aangeboden door: Schreier Horeca Kavel N o gangen dinner op 7 locaties incl. vervoer voor 2 pers. op 12 october aangeboden door: Op thuislocaties van het bestuur CV de Bokken Kavel N o 080 Bokkenvlag Kavel N o personen varen met het prinsenpaar zaterdag 6 juli Kavel N o 082 Grande BBQ incl drinken zaterdag 6 juli voor 2 personen aangeboden door: Pieter van Kampen Kavel N o 083 Visschotel 6 personen aangeboden door: Wim Klok Kavel N o 084 Carnavalsvereninging De Bokken - Bokkenveiling

20 Rondje Voorhout met Cock v Steijn voor 2 personen op zondag 26 mei aangeboden door: Cock van Steijn Kavel N o 085 Fotoshoot voor een familie (max 12 personen) aangeboden door: Pixie Joy Kavel N o 086 Sparerib dinner 4 personen aangeboden door: Sander de Vlieger Kavel N o 087 Waardebon 75,- Cafe t Kantoor aangeboden door: Cafe t kantoor Kavel N o 088 Beanie met bluetooth aangeboden door: Joost IJsselmuiden Kavel N o 089 Winterbeurt voor de auto t.w.v. 95,- aangeboden door: G. Dol Kavel N o 090 Een quiz georganiseerd door de Quizmasters aangeboden door: De Quizmasters Kavel N o 091 Carnavalsvereninging De Bokken - Bokkenveiling

21 Perkgoed pakket aangeboden door: v. Steijn (Rijnsburgerweg) Kavel N o 092 Puzzel 1000 stukjes aangeboden door: Sjaaks Hobbyshop Kavel N o x Happen van de plank voor 2 personen t.w.v. 23,- aangeboden door: Heren 52 Kavel N o 094 Grande BBQ incl drinken zaterdag 6 juli voor 2 personen aangeboden door: Pieter van Kampen Kavel N o x pakket vogelvoervoor buiten aangeboden door: Dier Domein Kavel N o 096 Wandelbootcamp voor 1 persoon strippenkaart 5 trainingen t.w.v. 35,00 aangeboden door: Leef bewust gezond Kavel N o bedrukte bidons aangeboden door: Mart Bax Kavel N o 098 Carnavalsvereninging De Bokken - Bokkenveiling

22 Taart in thema op eigen keuze aangeboden door: jiekestaarten Kavel N o Grilworst aangeboden door: Slagerij van den Berg Kavel N o 100 Tas met inhoud heren t.w.v. 80,- aangeboden door: Ici Paris XL Kavel N o 101 Advertentie BokkenBoekje 2020 Kavel N o 102 Fruitschaal en Kist mandarijnen aangeboden door: Van kesteren Groente en Fruit Kavel N o 103 Bloembollenpaket aangeboden door: Unex B.V. Kavel N o 104 Een meter wijn aangeboden door: Sportcafe de eijk Kavel N o 105 Carnavalsvereninging De Bokken - Bokkenveiling

23 Grande BBQ incl drinken zaterdag 6 juli voor 2 personen aangeboden door: Pieter van Kampen Kavel N o 106 Bierpakket aangeboden door: St. Cecilia Kavel N o 107 1x sarah of abraham aangeboden door: IJvents Kavel N o 108 Bloembollenpaket aangeboden door: Unex B.V. Kavel N o 109 fles tulpen wodka + rondleiding aangeboden door: Tulperij Kavel N o 110 Primera Pakket t.w.v. 15,- aangeboden door: Primera Kavel N o 111 Boeket t.w.v. 20,- aangeboden door: Natasja Bloemen Kavel N o 112 Carnavalsvereninging De Bokken - Bokkenveiling

24 Koelwagen voor een feestje aangeboden door: DiCa Kavel N o 113 Grande BBQ incl drinken zaterdag 6 juli voor 2 personen aangeboden door: Pieter van Kampen Kavel N o 114 Fotoshoot voor een familie (max 5 personen) aangeboden door: Pixie Joy Kavel N o 115 BBQ aanhanger voor 1 dag rooster je eigen speenbig aangeboden door: Ben van Rossem Kavel N o 116 Oefentherapie/massage 1 sessie aangeboden door: Rosanne Vrijburg Kavel N o 117 Kado bon pedicure 26,50 aangeboden door: Brenda Bierhuizen Kavel N o 118 Kist sigaren aangeboden door: Jorgen Lucas Kavel N o 119 Carnavalsvereninging De Bokken - Bokkenveiling

25 Kavel N o overnachtingen in hotel Emmen inclusief 2x ontbijt 2x Diner en tickets voor Wildlands voor 2 personen aangeboden door: vd Valk Emmen 1 x manicure heren t.w.v. 25,- aangeboden door: aa nagels Kavel N o 121 Taart in thema op eigen keuze aangeboden door: jiekestaarten Kavel N o 122 Vast planten pakket aangeboden door: Rijnbeek vasteplanten Boskoop Kavel N o 123 Salade voor 4 personen aangeboden door: Pim s Place Kavel N o 124 Beanie met bluetooth aangeboden door: Joost IJsselmuiden Kavel N o 125 Carnavalsvereninging De Bokken - Bokkenveiling

26 Grande BBQ incl drinken zaterdag 6 juli voor 2 personen aangeboden door: Pieter van Kampen Kavel N o 126 Plantenpakket aangeboden door: Marco van Noort Kavel N o 127 Raad van 11 lid voor 1 dag (Optocht) aangeboden door: Raad van Elf Kavel N o 128 Belly Painting. 1 beschilderde ZWANGERE BUIK t.w.v. 65,00 aangeboden door: BIBI Grime Kavel N o 129 Tas met inhoud dames t.w.v. 100,- aangeboden door: Ici Paris XL Kavel N o 130 Kaart voor Nederland-Duitsland zondag 24 maart aangeboden door: ING Kavel N o 131 1x High tea de luxe voor 2 personen t.w.v. 40,- aangeboden door: Heren 52 Kavel N o 132 Carnavalsvereninging De Bokken - Bokkenveiling

27 Salade voor 4 personen aangeboden door: Pim s Place Kavel N o 133 Kavel N o 134 Twee VIP kaarten voor het Dwarsdrijver Festival. Toegang tot het VIP dek, entree en gratis drank, t.w.v. 126,- aangeboden door: Schrijer Horeca Schilderij de IJsVogel t.w.v. 125,- aangeboden door: Mary Willemsen Kavel N o 135 Sparerib dinner 4 personen aangeboden door: Sander de Vlieger Kavel N o 136 Kavel N o x groente BOX van TO-maat, en de bietenburger (persoonlijk bezorgt) aangeboden door: To-maat Marjolein Laroo Grande BBQ incl drinken zaterdag 6 juli voor 2 personen aangeboden door: Pieter van Kampen Kavel N o 138 Carnavalsvereninging De Bokken - Bokkenveiling

28 1 x pakket vogelvoer voor buiten aangeboden door: Dier Domein Kavel N o 139 Healing aangeboden door: Mary Willemsen Kavel N o 140 Foto voor gezin met grootouders aangeboden door: <Simona Graszl photagraphy Kavel N o 141 Grande BBQ incl drinken zaterdag 6 juli voor 2 personen aangeboden door: Pieter van Kampen Kavel N o 142 Grande BBQ incl drinken zaterdag 6 juli voor 2 personen aangeboden door: Pieter van Kampen Kavel N o 143 Workshop ontdek je style 4 pers aangeboden door: Mstyle4you Kavel N o 144 Vast planten pakket aangeboden door: Rijnbeek vasteplanten Boskoop Kavel N o 145 Carnavalsvereninging De Bokken - Bokkenveiling

29 wist je dat Wist je dat Door het jaar heen organiseert Carnavalsvereniging De Bokken verschillende activiteiten voor alle Voorhouters. Daarom is het motto van de vereniging ook Carnaval voor alle Voorhouters en daarmee bedoelen we ook echt voor alle Voorhouters, van kinderen, zieken, ouderen en mensen met een beperking. fruitmandjes voor zieken & ouderen donateurs / VIB s zakjes snoep voor kinderen tijdens de optocht bezoekers tijdens het Kuipzwammen jaarlijkse openbare evenementen vrijwilligers Carnavalsvereninging De Bokken - Bokkenveiling

30

CLUBVEILING. Wij nodigen je uit voor de veiling Zaterdag 23 juni om 20:00 uur Clubhuis Tennisclub Bakkum K A V E L G I D S CLUBVEILING Wij nodigen je uit voor de veiling Zaterdag 23 juni om 20:00 uur Clubhuis Tennisclub Bakkum Gratis entree (ook niet-leden) Win de bonusprijs Zorg dat je voor 20:30 uur aanwezig

Goederen en dienstenveiling

Goederen en dienstenveiling Vrijdag 21 september Start om 20.00 uur Goederen en dienstenveiling Aan alle belangstellende voor de goederen- en dienstenveiling! Voor u ligt het veilingboekje dat gemaakt is voor de goederen- en dienstenveiling

SOROPTIMISTCLUB KIWANIS CLUB YOUNG PROFESSIONALS

SOROPTIMISTCLUB KIWANIS CLUB YOUNG PROFESSIONALS DIENSTENVEILING SOROPTIMISTCLUB KIWANIS CLUB YOUNG PROFESSIONALS NIJMEGEN 20 JUNI TEN BATE VAN: BACK TO SCHOOL i.s.m unicef TABLETS VOOR KINDEREN IN CWZ &20 juni in Fletcher Hotel Val-Monte om 19.30 VOORWOORD

HV Foreholte organiseert. vrijdag 12 april IN SPORTCAFÉ DE EIJK -> INLOOP 20:00 (- START VEILING 20:30

HV Foreholte organiseert. vrijdag 12 april IN SPORTCAFÉ DE EIJK -> INLOOP 20:00 (- START VEILING 20:30 HV Foreholte organiseert VEILING vrijdag 12 april IN SPORTCAFÉ DE EIJK -> INLOOP 20:00 (- START VEILING 20:30 Beste vrienden en vriendinnen van HV Foreholte Het is alweer een jaar geleden dat een lid

Veiling HOV. financiering concertreis A orkest zomer Zaterdag 25 mei Aanvang 20hr00. Locatie: Cultuurcampus. Burchtpoort 5, Vleuten

Veiling HOV. financiering concertreis A orkest zomer Zaterdag 25 mei Aanvang 20hr00. Locatie: Cultuurcampus. Burchtpoort 5, Vleuten Veiling HOV financiering concertreis A orkest zomer 2019 Zaterdag 25 mei Aanvang 20hr00 Zaal open: 19hr00 Locatie: Cultuurcampus Burchtpoort 5, Vleuten Voorwoord Deze zomer zal het A orkest van Harmonie

ZwangerRetreat. Voel je vitaal bij ROOTZ! 30 en 31 maart Vitale groet, Mirjam Dreijer & Monique Goemans

ZwangerRetreat. Voel je vitaal bij ROOTZ! 30 en 31 maart Vitale groet, Mirjam Dreijer & Monique Goemans ZwangerRetreat 30 en 31 maart 2019 Tijd voor jezelf! De kleine in je buik, je voorbereiden op jouw bevalling. Ontspannen en de zinnen verwennen. Gezond & biologisch eten. Vragen kunnen stellen, vol inspiratie

NIEUWSBRIEF WIJKVERENIGING

NIEUWSBRIEF WIJKVERENIGING NIEUWSBRIEF WIJKVERENIGING PAGNEVAART OOST De inhoud: Jaargang 1 Datum 1-7-2018 Woordje van de voorzitter verslag kaartavond koningsdag 2018 consumptie prijzen avond 4 daagse activiteiten kalender 2018

- Waddinxveen - Programma 2015. Activiteiten voor senioren

- Waddinxveen - Programma 2015. Activiteiten voor senioren - Waddinxveen - Programma 2015 Activiteiten voor senioren De komende zomerperiode organiseert Palet Welzijn extra activiteiten voor senioren vanaf 55 jaar. De activiteiten worden gehouden in het Anne Frank

Werkdagen Vrije tijd Op de maandag is Vrije tijd gesloten, de Leenderij is op deze dag wel open.

Werkdagen Vrije tijd Op de maandag is Vrije tijd gesloten, de Leenderij is op deze dag wel open. Nieuwsbrief Vrije Tijd week 15 10 april 2018 Nieuws Agenda 11,18 apr : Vogelgeluiden luisteren 21 apr : Vroege Vogelwandeling 21 apr : Visproefavond in Restaurant in Doorn(VOL) 27 apr : Koningsdag Doorn

Fotoshoot tijdens de Aktiedag:

Fotoshoot tijdens de Aktiedag: Vrijdag 31 maart 20:00 uur tot zaterdag 1 april 15:00 bij de Oosterkerk AKTIEDAG VOOR ONZE ZENDINGSMEDEWERKERS De zendingscommissie organiseert een aktiedag! Een gezellige dag boordvol activiteiten. Op

2 unieke trouwlokaties onder 1 dak

2 unieke trouwlokaties onder 1 dak 2 unieke trouwlokaties onder 1 dak 2 unieke trouwlokaties onder 1 dak Gevestigd aan t pittoreske plein t Wellerondom in het centrum van Brielle vind u De Vergulde Colf. Het pand is uit omstreeks 1500 en

Info- en bewaarboekje. Zaterdag 19 maart van uur. U komt toch ook?

Info- en bewaarboekje. Zaterdag 19 maart van uur. U komt toch ook? Info- en bewaarboekje Rommelmarkt 2016 Zaterdag 19 maart van 9.00-13.00 uur U komt toch ook? Het wordt weer een onvergetelijke dag! Zet de datum alvast in uw agenda en geef voor 4 maart op waarmee u kunt

Activiteiten programma De Meerstede. Juli 2014

Activiteiten programma De Meerstede. Juli 2014 Dinsdag 1 juli Juli 2014 Van het werken met al die vrolijke kleuren worden u vanzelf vrolijk. Samen maken we de mooiste dingen. Kom eens kijken! Locatie: 1e etage creatief-centrum. Materiaalgeld 1,00 als

Hardloopclinic. Mind2Run. Dit veilingstuk wordt aangeboden door: Veilingstuk nr. 1. voor 2 personen in de bossen van Oranjewoud.

Hardloopclinic. Mind2Run. Dit veilingstuk wordt aangeboden door: Veilingstuk nr. 1. voor 2 personen in de bossen van Oranjewoud. Hardloopclinic voor 2 personen in de bossen van Oranjewoud t.w.v. 40,Voor meer info kijk op Veilingstuk nr. 1 Mind2Run Fotoshoot op locatie t.w.v. 25,Voor meer info kijk op Veilingstuk nr. 2 Bergstra fotografie

STICHTING KOM IN MIJN TUIN Nieuwsbrief zomer 2017

STICHTING KOM IN MIJN TUIN Nieuwsbrief zomer 2017 View this email in your browser STICHTING KOM IN MIJN TUIN Nieuwsbrief zomer 2017 Zomer in volle gang! Het is weer zover: de schoolvakanties zijn begonnen op vrijdag 21 juli... de kindertuinen en generatietuinen

27 tot 29 mei 16 SPONSOR MAGAZINE

27 tot 29 mei 16 SPONSOR MAGAZINE 27 tot 29 mei 16 SPONSOR MAGAZINE 3 GOEDE REDENEN OM TE SPONSOREN VISIBILITEIT Uw bedrijf wordt in de aanloop van en tijdens het jumping weekend uitgebreid in de kijker gezet. IMAGO Steun een leuk sport-

Comfortabel wonen in. Residence Haganum

Comfortabel wonen in. Residence Haganum Comfortabel wonen in Residence Haganum Wonen in een waardige ambiance Bent u op zoek naar een stijlvol appartement waar u 24 uur per dag kunt rekenen op zorg en zekerheid? En waar u verblijft in een waardige

REGLEMENT VINKENEST

REGLEMENT VINKENEST REGLEMENT VINKENEST 2014 8-6-2014 Inhoudsopgave Persbericht voor Vinkenest... 2 Inschrijving... 3 Locatie... 3 Planning... 3 Eten en Drinken... 4 Beperkingen... 4 Voorzieningen... 5 Het pakket... 5 De

Activiteitenkrant december 2016 Zondag 11 december Kerstdiner bij Van der Valk

Activiteitenkrant december 2016 Zondag 11 december Kerstdiner bij Van der Valk Activiteitenkrant december 2016 Zondag 11 december Kerstdiner bij Van der Valk Aanvang: 16:00 uur Einde: 20:30 uur Zaal open vanaf 15:30 uur. Uw bijdrage: 15,00. Deze uitnodiging is alléén voor onze vaste

DRUKWERK CLEMENS TOTAALPRINTING - HILLEGOM

DRUKWERK CLEMENS TOTAALPRINTING - HILLEGOM DRUKWERK CLEMENS TOTAALPRINTING - HILLEGOM Ze zijn gek op het spelletje. En daarom staan ze er elk weekend. Weer of geen weer. Spelers. Er altijd staan om half negen op zaterdagochtend Vrijwilligers. Supporters.

09:45 10:00 Sluiting ontbijt & opening gemeentedag. 10:00 Catering, bloemenmarkt, verkoop van levensmiddelen, allerlei 08:45 09:45 Ontbijt 09:45 10:00 Sluiting ontbijt & opening gemeentedag 10:00 Catering, bloemenmarkt, verkoop van levensmiddelen, allerlei 10:00 12:00 Fotoshoot (grote zaal) 10:15 10:45 Sponsorloop kinderen

NL DOET bij Beweging 3.0

NL DOET bij Beweging 3.0 NL DOET bij Beweging 3.0 Op zaterdag 16 en 17 maart 2012 organiseerde het Oranje Fonds, samen met duizenden organisatie in het land, NL DOET: de grootste vrijwilligersactie van Nederland. NL DOET zet de

koopjes opgave-formulier Dorpsveiling Zwaag

koopjes opgave-formulier Dorpsveiling Zwaag koopjes opgave-formulier voor de Dorpsveiling Zwaag op 1 november om 20.00 uur Naam:.. Straat:.. Huisnummer:.. Telefoon:. De volgende koopjes stel ik beschikbaar: 1.. 2.. 3.. 4.. 5.. Graag ieder koopje

Iedere meter, wandel je beter, samen gezond!

Iedere meter, wandel je beter, samen gezond! Iedere meter, wandel je beter, samen gezond! Voor de 3 e keer organiseren we de Nationale Diabetes Challenge in de gemeente Heumen, Mook & Middelaar. Samen met andere diabetespatiënten én zorgverleners

Rijtegoed met elektrische deel auto t.w.v. 150 van St. Duurzaam Waterland 0058

Rijtegoed met elektrische deel auto t.w.v. 150 van St. Duurzaam Waterland 0058 Rijtegoed met elektrische deel auto t.w.v. 150 van St. Duurzaam Waterland 0058 Waardebon voor een makreel bij Rokerij de Boer 0114 1x theoriecursus + examen + vervoer naar CBR voor auto of scooter (twv.

ZAALVERHUUR VAN BRUILOFT TOT BUSINESS MEETING

ZAALVERHUUR VAN BRUILOFT TOT BUSINESS MEETING ZAALVERHUUR VAN BRUILOFT TOT BUSINESS MEETING Bent u op zoek naar een prachtige en authentieke locatie voor een zakelijk evenement, een culturele bijeenkomst of een feestje? Dan zit u bij Museum Speelklok

Sinterklaas, Den Haag, Kerst en België

Sinterklaas, Den Haag, Kerst en België December Eetdagboek Sinterklaas, Den Haag, Kerst en België Zo en voor ik het wist was het kerst, zo voelde mijn Decembermaand een beetje aan. Niet als iets vervelends, want December was leuk! Een drukke

Bladzijde 1. 1 foto album sport gezelschapsspel 686. Cadeaubon voor een INVU zonnebril 955. waardebon ad 7,50 van vishandel Klein 1295

Bladzijde 1. 1 foto album sport gezelschapsspel 686. Cadeaubon voor een INVU zonnebril 955. waardebon ad 7,50 van vishandel Klein 1295 Bladzijde 1 1 foto album sport 1596 1 gezelschapsspel 686 Cadeaubon voor een INVU zonnebril 955 waardebon ad 7,50 van vishandel Klein 1295 waardebon ad 7,50 van vishandel Klein 1464 Bon voor een grote

VEILINGVOORWAARDEN: AANVULLENDE BEPALINGEN:

VEILINGVOORWAARDEN: AANVULLENDE BEPALINGEN: VEILINGVOORWAARDEN: Op deze veiling en de daaruit voortvloeiende transacties zijn van toepassing: Het reglement en algemene voorwaarden van Hobaho BV welke zijn gedeponeerd bij de griffie van de arrondissementsrechtbank

AGENDA Lokaal Dienstencentrum Aksent SCHAARBEEK

AGENDA Lokaal Dienstencentrum Aksent SCHAARBEEK AGENDA Lokaal Dienstencentrum Aksent SCHAARBEEK - 2018 NL Openingsuren Maandag 12.00u 17.00u Dinsdag 09.00u 17.00u Woensdag 12.00u 17.00u Donderdag 09.00u 17.00u Vrijdag 09.00u 17.00u Zaterdag en Zondag

Nieuwsbrief de 34ste, Dec Stichting Eendenkooi Maaspoort

Nieuwsbrief de 34ste, Dec Stichting Eendenkooi Maaspoort Nieuwsbrief de 34ste, Dec. 2014 Stichting Eendenkooi Maaspoort Voor U ligt de 4e nieuwsbrief van het 9de jaargang. Waarin U kunt zien en lezen wat er in de maanden oktober, november en december gebeurd

VEILING REGLEMENT. van de S-HERTOGENBOSSCHE FILATELISTENVERENIGING. Pagina 1

veilingstukken Vrienden van De Loopplank Fancy Fair

veilingstukken Vrienden van De Loopplank Fancy Fair veilingstukken Vrienden van De Loopplank Fancy Fair Tijdens de derde editie van de Vrienden van De Loopplank Fancy Fair kunt u deelnemen aan een traditionele, openbare veiling, geleid door de ervaren veilingmeester

DAS ZWEITE WINTER VEILUNG FEST KAVEL BUCH INHOUD: Voorwoord. Spelregels. Kavelnummer en omschrijving. Contactinformatie. Stamppotbuffet - 7,- pp

DAS ZWEITE WINTER VEILUNG FEST KAVEL BUCH INHOUD: Voorwoord. Spelregels. Kavelnummer en omschrijving. Contactinformatie. Stamppotbuffet - 7,- pp DAS ZWEITE WINTER VEILUNG FEST KAVEL BUCH Stamppotbuffet - 7,- pp Stamppotbuffet - 7,- pp Stamppotbuffet - 7,- pp INHOUD: Voorwoord Spelregels Kavelnummer en omschrijving Contactinformatie Voorwoord Beste

ZELDZAAM FEESTEN. Zelf tappen en schenken? Onze ruimte op de 1e verdieping biedt u de ruimte tot 120 gasten INFO@ZELDZAAM.COM TEL 0318-510500

ZELDZAAM FEESTEN. Zelf tappen en schenken? Onze ruimte op de 1e verdieping biedt u de ruimte tot 120 gasten INFO@ZELDZAAM.COM TEL 0318-510500 ZELDZAAM FEESTEN Zelf tappen en schenken? Onze ruimte op de 1e verdieping biedt u de ruimte tot 120 gasten INFO@ZELDZAAM.COM TEL 0318-510500 INDELINGEN EN OPSTELLINGEN Er zijn diverse mogelijkheden op

5,6,7 & 8 september 2013 ZANDHOVEN

5,6,7 & 8 september 2013 ZANDHOVEN 5,6,7 & 8 september 2013 ZANDHOVEN INTERNATIONAL CSI*** & CSI YH 1. GOED DOEL ZORGBOERDERIJ ROMMESHOEF In 2010 zijn Toon en Monique Hamans gestart met De Rommeshoef, met als doel een plek te creëren waar

Lunchen bij Restaurant Joost

Lunchen bij Restaurant Joost Lunchen bij Restaurant Joost Waarom ga je niet zo snel lunchen of dineren bij een restaurant bij een hotel? Eigenlijk weet ik het zelf niet. Ik ben daar zelf altijd nieuwsgierig naar. Ik heb zelf een aantal

Activatie middelen en ideeën

Activatie middelen en ideeën Activatie middelen en ideeën A4 / A3 aankondigings poster Dank voor alles wat u gegeven hebt, ontvang een applausje op 10 november op het Dorpsplein 28 in Winterswijk A4 / A3 programmaposter Programma

De Campus is niet ons eigen gebouw en op de zondag zijn er vaak weer andere activiteiten. Doordeweeks wordt er elke dag gegymd door scholen.

De Campus is niet ons eigen gebouw en op de zondag zijn er vaak weer andere activiteiten. Doordeweeks wordt er elke dag gegymd door scholen. Nikantes Tussendoortje Seizoen 2018-2019 Zondag 02-12-2018 LET HEEL GOED OP JE SPULLEN EN RUIM ALTIJD ALLES OP Het bestuur wil aan iedereen (jong en oud) vragen om toch heel erg goed op te letten op je

Eindfeest Digiweken. Digibiza DIGI VEILING @ EMMASCHOOL

Eindfeest Digiweken. Digibiza DIGI VEILING @ EMMASCHOOL Eindfeest Digiweken Digibiza DIGI VEILING @ EMMASCHOOL 7 juli 2012 Veilingmeester: Maarten van Meerten Hoe werkt de veiling? 1.Onze fantastische veilingmeester gaat beginnen met omschrijving van het veilingstuk

A K T I V I T E I T E N P R O G R A M M A 14 oktober tot 20 oktober 2016

A K T I V I T E I T E N P R O G R A M M A 14 oktober tot 20 oktober 2016 Zondag 16 oktober 2016 9.00 uur tot 10.30 uur Zondag ontbijt in Tom s Herberg (toegangsticket speeltuin vereist). Volwassenen en kinderen betalen 6.70 pp. Reservatie voor zaterdag 12 uur aan de Receptie.

BIERFABRIEK DELFT. Bierfabriek is een unieke combinatie van. Daarnaast werkt Bierfabriek zo

BIERFABRIEK DELFT. Bierfabriek is een unieke combinatie van. Daarnaast werkt Bierfabriek zo BIERFABRIEK DELFT Bierfabriek is een unieke combinatie van bierbrouwerij, café en restaurant in het historische hart van Delft. Ons concept biedt een ongedwongen sfeer waarin ambachtelijk huisgebrouwen

Nieuwsbrief Juli 2017

Nieuwsbrief Juli 2017 Nieuwsbrief Juli 2017 Vorige keer hebben wij iets te veel gezegd: de keiharde zomer is al weer voorbij. Gelukkig hebben we straks wel vakantie: woensdag 19 juli is de laatste dag dat ons Inloophuis open

spelletjes, eten & drinken gezelligheid verwachten! Je kunt een hoop prijzen, en natuurlijk een hoop DE RANK 10 OKTOBER 15.15-18.

spelletjes, eten & drinken gezelligheid verwachten! Je kunt een hoop prijzen, en natuurlijk een hoop DE RANK 10 OKTOBER 15.15-18. INFORMATIEGIDS DE RANK DONDERDAG 10 OKTOBER koffie 15.15-18.00 uur limonade schminken broodjes taart grabbelen kinder - crea-kraam Je kunt een hoop prijzen, nagels lakken spelletjes, eten & drinken en

Kerst-tent. Jaargang 16, nummer 14 Woensdag

Kerst-tent. Jaargang 16, nummer 14 Woensdag Jaargang 16, nummer 14 Woensdag 14-12-2016 Kerst-tent Donderdag 22 december is van 17.30-19uur het jaarlijkse kerstdiner op school. Ook dit jaar is er weer de mogelijkheid voor ouders (en jongere broertjes

DAS DRITTE WINTER VEILUNG FEST!

DAS DRITTE WINTER VEILUNG FEST! DAS DRITTE WINTER VEILUNG FEST! KAVEL BUCH Stamppotbuffet - 9,- pp Stamppotbuffet - 9,- pp Stamppotbuffet INHOUD: Voorwoord Spelregels Kavelnummer en omschrijving Contactinformatie Pagina 1 Voorwoord Beste

SAVE THE DATE! HUNTINGTON. 29 november

SAVE THE DATE! HUNTINGTON. 29 november SAVE THE DATE! HUNTINGTON ij 29 november 2 0 1 8 kl Wat zou het geweldig zijn als er ooit een genezend of remmend medicijn ontwikkeld wordt tegen de ziekte van Huntington. Er is echter nog veel geld nodig

business Sed Smakelijk en zakelijk ineen Samen eten en drinken, een culinaire parel in s Gravenmoer! Zakelijk ontmoeten en smakelijk genieten

business Sed Smakelijk en zakelijk ineen Samen eten en drinken, een culinaire parel in s Gravenmoer! Zakelijk ontmoeten en smakelijk genieten Sed Inclusief Businessvoordeel business Samen eten en drinken in een zakelijke setting www.samenetenendrinken.nl Samen eten en drinken, een culinaire parel in s Gravenmoer! Reserveer nu onze Business Lunch

Nieuwsbrief december 2017

Nieuwsbrief december 2017 Nieuwsbrief december 2017 Agenda december 2017 December 5 december Sinterklaas op de Jeanne d Arc. 21 december Kerstviering vanaf 18.30 uur in de Maranathakerk 22 december Gezamenlijke start op het kleuterplein

Hoeksteen IJsselmuiden

Hoeksteen IJsselmuiden Hoeksteen IJsselmuiden Startzondag 2017:In die hoop leven wij! Maar we delen ons hoop ook in de kerk, waar de generaties in gesprek gaan over hun ideeën en vragen, over hun leven en geloof. En buiten de

STAR. Wij wensen u een heerlijke zomer en een fantastisch najaar. Ferdinand & Liezbeth

STAR. Wij wensen u een heerlijke zomer en een fantastisch najaar. Ferdinand & Liezbeth STAR www.thistles.nl thistles@thistles.nl Opzoomerlaan 120 3221AP Hellevoetsluis +31610398703 Jaargang : 2 Donderdag : 15 juni 2017 Wij wensen u een heerlijke zomer en een fantastisch najaar Ferdinand

Nieuwsbrief nummer 4 Oktober 2016

Nieuwsbrief nummer 4 Oktober 2016 Nieuwsbrief nummer 4 Oktober 2016 Beste leden, Het tennisseizoen van 2016 zit er bijna op. Toch wordt er nog op ons tennispark druk getennist op de maandagochtend door de koffie tossers. Ook is er begonnen

Agenda Het Korennieuws Juli Zaterdag 26 Augustus Vossenjacht Dinsdag 29 Augustus Vergadering Spooktocht

Agenda Het Korennieuws Juli Zaterdag 26 Augustus Vossenjacht Dinsdag 29 Augustus Vergadering Spooktocht Agenda 2017 Het Korennieuws Juli 2017 Zaterdag 26 Augustus 14.00 Vossenjacht Dinsdag 29 Augustus 20.30 Vergadering Spooktocht Zondag 03 September 07.30 Vissen Zondag 17 September 13.30 Fietstocht BBQ Zaterdag

AGENDA Lokaal Dienstencentrum Aksent EVERE

AGENDA Lokaal Dienstencentrum Aksent EVERE AGENDA Lokaal Dienstencentrum Aksent EVERE november - december 2018 NL Openingsuren Maandag 12.00u 17.00u Dinsdag 09.00u 17.00u Woensdag 12.00u 17.00u Donderdag 09.00u 17.00u Vrijdag 09.00u 17.00u Zaterdag

ROUTE BPC. Maak kennis met onze locaties.!

ROUTE BPC. Maak kennis met onze locaties.! ROUTE BPC Maak kennis met onze locaties.! WE STELLEN ONS GRAAG EVEN VOOR. Volg me.. BUITENPOORT CATERING Al bijna 35 jaar vormen we met ons team een hechte familie en zijn we volledig op elkaar ingespeeld.

Herstellen op viersterrenniveau

Herstellen op viersterrenniveau sinds 1901 Kleiweg 500, 3045 PM Rotterdam 010 422 4040 zorghotel locatie Maasstad (Zorgboulevard Rotterdam) Maasstadweg 2, 3079 DZ Rotterdam 088 823 2000 Herstellen op viersterrenniveau Voor iedereen dé

GEEF JE TEAMSPIRIT EEN CREATIEVE

GEEF JE TEAMSPIRIT EEN CREATIEVE VOOR het LEUKSTE e j t i u m tea WAT DOET EEN CREATIEF UITJE MET JOUW BEDRIJF? dan waar je op dat moment mee bezig bent. Dus ook niet aan die lastige casus. Paintbar GEEF JE TEAMSPIRIT EEN CREATIEVE A!

Hoe gastvrij is Ameland? 2-daagse gastvrijheids- en horeca verkooptraining op Ameland voor horecateams

Hoe gastvrij is Ameland? 2-daagse gastvrijheids- en horeca verkooptraining op Ameland voor horecateams Hoe gastvrij is Ameland? 2-daagse gastvrijheids- en horeca verkooptraining op Ameland voor horecateams Een zeer intensief tweedaags programma propvol trends, gastvrijheid, beleving, teambuilding, verrassende

Activiteitenfolder maart 2016

Activiteitenfolder maart 2016 ntmoetingscentrum de plek waar je thuis bent Activiteitenfolder maart 2016 Openingstijden Maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 20.00 uur (keuken sluit om 19.30 uur) Zaterdag van 13.00 tot 16.30 uur Ontmoetingscentrum

AGENDA Lokaal Dienstencentrum Aksent EVERE AGENDA Lokaal Dienstencentrum Aksent EVERE januari - februari 2019 NL Openingsuren Maandag 12.00u 17.00u Dinsdag 09.00u 17.00u Woensdag 12.00u 17.00u Donderdag 09.00u 17.00u Vrijdag 09.00u 17.00u Zaterdag

Groene veiling. Heemskerk. datum: Dinsdag 24 mei 2016

Groene veiling. Heemskerk. datum: Dinsdag 24 mei 2016 Groene veiling van te veld staande: Krokussen opdrachtgever: C. Winter & Zn. Heemskerk datum: Dinsdag 24 mei 2016 aanvang: 9.30 uur 0 Condities Groene veiling Geveild wordt onder de voorwaarden, zoals

AGENDA LOKAAL DIENSTENCENTRUM AKSENT SCHAARBEEK

AGENDA LOKAAL DIENSTENCENTRUM AKSENT SCHAARBEEK AGENDA LOKAAL DIENSTENCENTRUM AKSENT SCHAARBEEK Maart - April 2019 NL Openingsuren Maandag 12h00u 17h00u Dinsdag 09h00u 17h00u Woensdag 12h00u 17h00u Donderdag 09h00u 17h00u Vrijdag 09h00u 17h00u Zaterdag

Ssstt... Hier groeien onze runderen... Breng zelf een bezoek aan Stal Blockeel! Bedrijfs- en schoolbezoeken Picknick mogelijkheden

Ssstt... Hier groeien onze runderen... Breng zelf een bezoek aan Stal Blockeel! Bedrijfs- en schoolbezoeken Picknick mogelijkheden 100% EIGEN WERK 100% EIGEN MERK Ssstt... Hier groeien onze runderen... Breng zelf een bezoek aan Stal Blockeel! Bedrijfs- en schoolbezoeken Picknick mogelijkheden Van eigen boerderij, naar eigen slagerij.

BAAN IN BEELD BANENMARKT VIND JOUW BAAN IN DE BUURT

BAAN IN BEELD BANENMARKT VIND JOUW BAAN IN DE BUURT BAAN IN BEELD BANENMARKT VIND JOUW BAAN IN DE BUURT Baan in Beeld Carrière Event Donderdag 28 mei 2015 14.00 19.00 uur Westerkerk, Bunschoten Een feestje voor iedereen die werk zoekt. Wil jij weten wat

AGENDA Lokaal Dienstencentrum Aksent EVERE AGENDA Lokaal Dienstencentrum Aksent EVERE maart - april 2019 NL Openingsuren Maandag 12.00u 17.00u Dinsdag 09.00u 17.00u Woensdag 12.00u 17.00u Donderdag 09.00u 17.00u Vrijdag 09.00u 17.00u Zaterdag en

Nieuwsbrief mei 2011. van Nederland! NIEUWSBRIEF MEI 2011

Nieuwsbrief mei 2011. van Nederland! NIEUWSBRIEF MEI 2011 Nieuwsbrief mei 2011 13e van Nederland! NIEUWSBRIEF MEI 2011 - Sieradenparty & high tea - Vrijwilliger van de maand - Fairtrade bedrijf aan het woord (Kastanjelaan 11) - World Fairtrade Day in Arnhem in

Regelmatig is er een dartavond (competitie) van een plaatselijke dartclub. Een gezellige Pub quiz (Dok Quiz) of een andere thema avond.

Regelmatig is er een dartavond (competitie) van een plaatselijke dartclub. Een gezellige Pub quiz (Dok Quiz) of een andere thema avond. Het kleine café Dok 13 is niet alleen een gezellig café waar u voor een drankje of een borrel terecht kunt, maar bied ook gelegenheid voor een besloten feestje. Naast alle feestjes en bijeenkomsten bent

Nieuwsbrief Top In deze nieuwsbrief. -Agenda Top Even voorstellen Karel en Margreet -Snertloop 25 November -Wijnproeverij 8 December

Nieuwsbrief Top In deze nieuwsbrief. -Agenda Top Even voorstellen Karel en Margreet -Snertloop 25 November -Wijnproeverij 8 December Nieuwsbrief Top-2000 November 2017 In deze nieuwsbrief -Agenda Top-2000. -Even voorstellen Karel en Margreet -Snertloop 25 November -Wijnproeverij 8 December Agenda Top-2000 Seizoen 2017-2018 12 November

eiling Catalogus Samen groots genieten 2013 compleet verzorgde avond uit! 9 November 18.30 uur Veiling tbv Hospice Den Helder-Schagen

eiling Catalogus Samen groots genieten 2013 compleet verzorgde avond uit! 9 November 18.30 uur Veiling tbv Hospice Den Helder-Schagen georganiseerd door Lionsclubs schagen - den helder - anna paulowna Samen groots genieten 2013 9 November 18.30 uur compleet verzorgde avond uit! Veiling tbv Hospice Den Helder-Schagen eiling Catalogus

Ac viteitengids De Uiterton. Seizoen 2014-2015. www.woonzorgflevoland.nl

Ac viteitengids De Uiterton. Seizoen 2014-2015. www.woonzorgflevoland.nl Ac viteitengids De Uiterton Seizoen 2014-2015 www.woonzorgflevoland.nl U bent van harte welkom! In dit boekje vindt u alle activiteiten die georganiseerd worden in De Uiterton voor het seizoen September

Stichting Lach voor een Dag werd in 2013 opgericht door familieentertainmentbedrijf

Stichting Lach voor een Dag werd in 2013 opgericht door familieentertainmentbedrijf In 2015 vond het eerste Lach voor een Dag Gala plaats in Het Spoorwegmuseum in Utrecht. Deze prachtige avond vol culinair en muzikaal entertainment resulteerde in een nog mooier geldbedrag van ruim 70.000,-.

NIEUWSBRIEF. Als het om geld gaat... Mei / Juni In je agenda :

NIEUWSBRIEF. Als het om geld gaat... Mei / Juni In je agenda : Als het om geld gaat... De Noordrand hield in maart in het Rundgraafpark een alternatieve spellenmiddag. We begonnen uiteraard met een kop koffie en iets lekkers erbij. Daarna werd de bedoeling van de

MPS Prins Willem Alexander. Bootvakantie oktober t/m 12 oktober

MPS Prins Willem Alexander. Bootvakantie oktober t/m 12 oktober Bootvakantie 2018 7 oktober t/m 12 oktober Voorwoord Namens Stichting On Toer heten we iedereen welkom aan boord van de Mps Prins Willem Alexander. Wij vinden het leuk dat jullie keuze op onze bootvakantie

Nieuwsbrief NSR Oktober 2014

Nieuwsbrief NSR Oktober 2014 Nieuwsbrief NSR Oktober 2014 Lieve Ladies, Vol trots kunnen wij jullie melden dat we in de afgelopen maand onze eerste 2 cheques in ontvangst mochten nemen. Deze 2 bijzondere evenementen worden verderop

Werkdagen Vrije tijd Op de maandag is Vrije tijd gesloten, de Leenderij is op deze dag wel open. Nieuwsbrief Vrije Tijd week 14 03 april 2018 Nieuws Agenda 6 apr : Disco in Zeist 7 apr : Truckersdag (LET OP) 11,18 apr : Vogelgeluiden luisteren 21 apr : Vroege Vogelwandeling 21 apr : Visproefavond

Goederen en dienstenveiling

Goederen en dienstenveiling Goederen en dienstenveiling Opendag Business Centrum Leudal 30 augustus 2015 Business Centrum Leudal, Markt 6, 6088 BP Leudal Aan alle belangstellende voor de goederen- en dienstenveiling! Voor u ligt

GEMEENTEDAG 2015 HERVORMDE GEMEENTE PAPENDRECHT WIJK OOST & WIJK WEST

GEMEENTEDAG 2015 HERVORMDE GEMEENTE PAPENDRECHT WIJK OOST & WIJK WEST GEMEENTEDAG 2015 HERVORMDE GEMEENTE PAPENDRECHT WIJK OOST & WIJK WEST Op D.V. zaterdag 19 september is er weer een gemeentedag voor wijk Oost en West! Terwijl de kinderen zich vermaken bij het kindertheater

Herstellen op viersterrenniveau. Voor iedereen dé locatie om comfortabel te herstellen. Aafje zorghotels

Herstellen op viersterrenniveau. Voor iedereen dé locatie om comfortabel te herstellen. Aafje zorghotels Herstellen op viersterrenniveau Voor iedereen dé locatie om comfortabel te herstellen Aafje zorghotels Welkom Wilt u comfortabel herstellen van een medische ingreep? Vindt u het prettig om te revalideren

CARNAVAL. Dinsdag 14 februari 2017

CARNAVAL. Dinsdag 14 februari 2017 R.K. BASISSCHOOL OP T HWAGVELD Proost de Beaufortstraat 45 6231 EB MEERSSEN Telefoon 043 3642813 info.hwagveld@innovo.nl Dinsdag 14 februari 2017 CARNAVAL Op donderdag 23 februari mogen de kleuters verkleed

Activiteitenfolder november 2015

Activiteitenfolder november 2015 Activiteitenfolder november 2015 Wat kunt u deze maand allemaal van ons verwachten? We openen onze deuren waarbij u een kijkje kan nemen achter de schermen van Prinsenhof. Daarnaast hebben we onze maandelijkse

Zaalverhuur Prijzen 1 april 2010 31 december 2010

Zaalverhuur Prijzen 1 april 2010 31 december 2010 Zaalverhuur Prijzen 1 april 2010 31 december 2010 Aan de rand van het station van Utrecht CS is het hoofdkantoor van de Algemene Onderwijsbond (AOb) gevestigd. De AOb is hierdoor goed bereikbaar met openbaar

KKF 2015 Bokkendonk: Nieuwsbrief 2 november 2014

KKF 2015 Bokkendonk: Nieuwsbrief 2 november 2014 KKF 2015 Bokkendonk: Nieuwsbrief 2 november 2014 De eerste bijeenkomst met de deelnemende dorpen ligt alweer een paar weken achter ons. Ook het 11/11 feest is achter de rug en de datum voor het Keinderkupkesfestival

Herstellen op viersterrenniveau sinds 1901 bro-zh-201106 Kleiweg 500, 3045 PM Rotterdam 010 422 4040 zorghotel locatie Maasstad (Zorgboulevard Rotterdam) Maasstadweg 2, 3079 DZ Rotterdam 088 823 2000 Herstellen op viersterrenniveau Voor

Informatiebrief Agathos Jubilieumweekend Beste leden,

Informatiebrief Agathos Jubilieumweekend Beste leden, Informatiebrief Agathos Jubilieumweekend Beste leden, Op 26 & 27 mei 2017 vieren wij het 40-jarig bestaan van BC Agathos en we hopen dit natuurlijk samen met jullie te gaan vieren! We houden het jubileumweekend

HO, HO, HO. FEESTDAGEN BIJ BLEYENBERG!

HO, HO, HO. FEESTDAGEN BIJ BLEYENBERG! HO, HO, HO. FEESTDAGEN BIJ BLEYENBERG! It s the most wonderful time of the year! En zeker bij Bleyenberg. Speciaal voor jou hebben wij verschillende arrangementen samengesteld deze feestdagen. December.

Activiteitenfolder december 2015

Activiteitenfolder december 2015 ntmoetingscentrum de plek waar je thuis bent Activiteitenfolder december 2015 Aangepaste openingstijden Prinsenhof: 11 december: Gesloten tot 11.30 uur 24 december: Gesloten vanaf 14.00 uur Gesloten: 25,

Nieuwsbrief 7 7 februari 2018

Nieuwsbrief 7 7 februari 2018 Nieuwsbrief 7 7 februari 2018 Beste kinderen, ouders en leerkrachten, Nog een paar dagen en dan barst het carnavalsfeest weer los. Even een periode lekker uit ons dak gaan en daarna hebben we nog enkele

Eindejaars assortiment

Eindejaars assortiment Eindejaars assortiment Geschenkverpakkingen Kerstpakketten Relatiegeschenken Hoogtij Champagne bier 0,75 L. Quadrant Quadrupel 0,75 L. Vanwege het succes vorig jaar hebben we deze special ook dit jaar

3 GOEDE REDENEN OM TE SPONSOREN

3 GOEDE REDENEN OM TE SPONSOREN SPONSOR MAGAZINE 3 GOEDE REDENEN OM TE SPONSOREN VISIBILITEIT Uw bedrijf wordt in de aanloop van en tijdens het jumping weekend uitgebreid in de kijker gezet. IMAGO Steun een leuk en toeganklijk sport-

KNZ&RV FLEVO RACE 2016 WALPROGRAMMA

KNZ&RV FLEVO RACE 2016 WALPROGRAMMA KNZ&RV FLEVO RACE 2016 WALPROGRAMMA FLEVO RACE WALPROGRAMMA 2016 Donderdag 18 augustus Vrijdag 19 augustus Zaterdag 20 augustus Zondag 21 augustus 17:00 18:00 Secretariaat open (inschrijven, bestellen

KERST-LADIES NIGHT bij Holland Fotostudio

KERST-LADIES NIGHT bij Holland Fotostudio KERST-LADIES NIGHT bij Holland Fotostudio Datum: vrijdag, 12 december 2014 Tijden: 19-22 uur Beste standhouder, Wat leuk dat je mee wilt doen met onze KERST Ladies Night! Wij gaan er van uit dat het weer

M a a k v a n j u l l i e B e d r i j f s - o f G r o e p s u i t j e e e n c r e a t i e v e b e l e v i n g

M a a k v a n j u l l i e B e d r i j f s - o f G r o e p s u i t j e e e n c r e a t i e v e b e l e v i n g M a a k v a n j u l l i e B e d r i j f s - o f G r o e p s u i t j e e e n c r e a t i e v e b e l e v i n g # A R T P U B N L W W W. A R T P U B. N L A R T P U B O N S V E R H A A L ArtPub is hét creatieve

slim kopen, slim verkopen

slim kopen, slim verkopen slim kopen, slim verkopen Wat is Bieden en Wonen? U bent geïnteresseerd in een huis dat door de verkoper via een veiling op internet verkocht zal worden. Dat is misschien even wennen, maar het veilen is

Van 10 juli t/m 18 augustus

Van 10 juli t/m 18 augustus Gezellige weken vol met leuke zomerse activiteiten. Van 10 juli t/m 18 augustus Beste bewoner en familie, De zomer komt er weer aan! Wij bieden u deze periode de fantastische zomerweken aan. Tijdens de

Nieuwsbrief 43, april 2017 Stichting Eendenkooi Maaspoort

Nieuwsbrief 43, april 2017 Stichting Eendenkooi Maaspoort Nieuwsbrief 43, april 2017 Stichting Eendenkooi Maaspoort Voor U ligt de 1e nieuwsbrief van 2017. In deze Nieuwsbrief kunt U zien en lezen wat er in de maanden januari, februari en maart gebeurd is of

MPS Prins Willem Alexander. Bootvakantie 2015 11 oktober t/m 16 oktober

MPS Prins Willem Alexander. Bootvakantie 2015 11 oktober t/m 16 oktober Bootvakantie 2015 11 oktober t/m 16 oktober Voorwoord Namens Stichting On Toer heten we iedereen welkom aan boord van de Mps Prins Willem Alexander. Wij vinden het leuk dat jullie keuze op onze bootvakantie