Goederen en dienstenveiling

Download "Goederen en dienstenveiling"

1 Goederen en dienstenveiling Opendag Business Centrum Leudal 30 augustus 2015 Business Centrum Leudal, Markt 6, 6088 BP Leudal

2 Aan alle belangstellende voor de goederen- en dienstenveiling! Voor u ligt het veilingboekje dat gemaakt is voor de goederen- en dienstenveiling ter gelegenheid van de opendag van het Business Centrum Leudal. De bewoners van het business centrum hebben belangeloos goederen en/of diensten ter beschikking gesteld. Er zijn ook ondernemers buiten het businesscentrum die iets aangeboden hebben voor de veiling. De opbrengst van de veiling komt ten goede van het goede doel t Aetpuntj Roggel. Hoewel we natuurlijk hopen op een leuke opbrengst vinden we het ook belangrijk dat het een leuke en gezellige middag gaat worden voor inwoners van Roggel en omgeving en andere belangstellenden. Iedereen is welkom om te komen kijken en te komen bieden. In dit veilingboekje vindt u een overzicht van alle items die op deze middag geveild gaan worden. De veiling vindt plaats op zondag 30 augustus in de boven zaal van het Business Centrum en start om uur. Op bijgevoegde kavellijst kunt u zien in welke volgorde de goederen en diensten aangeboden worden. In het veilingboekje is het veilingreglement opgenomen dat voor deze middag zal gelden. Het succes van de veiling wordt niet alleen bepaald door het aanbod van goederen en diensten maar ook door de aanwezigheid van vele mensen die komen kijken en willen bieden. We zijn ervan overtuigd dat er voor iedereen wel wat leuks bij zit en we hopen van harte dat u op zondag 30 augustus aanwezig zult zijn tijdens de veiling. U komt toch ook!! De veilingcommissie

3 VEILINGREGLEMENT 1. De veiling zal plaatsvinden op zondag 30 augustus in het Business Centrum Leudal. 2. De veiling vindt plaats van uur 3. De aangeboden goederen en diensten zijn opgenomen in het veilingboekje en de kavellijst is tevens terug te vinden op 4. Alle goederen en diensten zijn gratis aangeboden en de opbrengst van de veiling komt ten goede aan t Aetpuntj Roggel. 5. De organisatie heeft de omschrijvingen in de kavellijst naar beste weten verwerkt. De organisatie kan echter geen aansprakelijkheid aanvaarden bij onjuistheden. 6. Bij het uitbrengen van een bod geeft de veilingbezoeker aan dat hij kennis heeft genomen van de veilingvoorwaarden. 7. Onze veilingmeester Pastoor Schwillens noemt per kavel het nummer en de omschrijving met daarbij eventueel een toelichting en eventueel een startbod. Tevens noemt de veilingmeester het bedrag waarmee wordt opgeboden. 8. Het opbieden gebeurt in stappen volgens onderstaand schema: a. Tussen de 0 en 100 euro : 5 euro b. Tussen de 100 en 200 euro : 10 euro c. Tussen de 200 en 500 euro : 25 euro Tevens kan een ieder een vrij bedrag bieden 9. De koop komt tot stand als de veilingmeester de betreffende bieder aanwijst en verkocht roept. 10. Iedere koper ontvangt een bewijs van aankoop, waarin is opgenomen het kavelnummer, de naam van de koper en de overeengekomen prijs. 11. De gekochte goederen en diensten dienen ter plekke contant te worden afgerekend. 12. Diensten en goederen zijn niet inwisselbaar tegen geld. 13. De uitvoering / levering van een dienst of goederen zal plaatsvinden op initiatief van de koper. Alle diensten worden in overleg tussen aanbieder en koper in principe voor het einde van het jaar 31 december 2015 verricht. Bij het niet afnemen van de dienst voor 31 december 2015 vervalt het feitelijke recht nakoming te vorderen, tenzij koper en aanbieder anders overeenkomen. 14. Mochten er situaties ontstaan waarin dit reglement niet voorziet dan wordt er beslist door de veilingmeester of veilingcommissie.

4 Veilingstukken Kavel Omschrijving Aangeboden door Contactpersoon Bijzonderheden Afbeelding 1 Een maaltijdschotel + Cafetaria Oude Post Cafetaria Oude Post Bieden vanaf 20,- drankje voor 4 personen 2 Portretschets door Helene Henckens, 5 e jaars Kunstacademie Maasmechelen 3 Cad/cam software pakket t.w.v. 100,- Buro Henck Acquisitie Helene Henckens Het betreft een potloodschets, formaat A4. Portret wordt gemaakt naar aanleiding van een aangeleverde foto. De foto moet van goede kwaliteit zijn, het gezicht moet er in het geheel op staan, zonder vertekenende schaduwen rondom het gezicht. Portret is niet ingelijst. Datum in overleg. Bieden vanaf 30,- Quendy Alex Schmidt Bieden vanaf 50,- 4 Antieke toogkast + spiegel InnerManagement Counseling en Coaching Inge Mevissen Bieden vanaf 50,- 5 Agridirect Koe beschilderd door regionale kunstenaars Mien Hendriks Agridirect Thieu Hendriks Bieden vanaf 30,-

5 6 Italiaans wijnpakket met 6 wijnglazen Tonvannebekker & Gemma Tonvannebekker & Gemma Bieden vanaf 30,- 7 Voor 4 personen onbeperkt wokken 8 Gratis Energiescan voor een woning ( met rapport voor te nemen maatregelen) plus pakket LED-lampen Chinees Restaurant Chinees Restaurant Bieden vanaf 30,- "Hong Hong" "Hong Hong" Leudal Energie Har Geenen Bieden vanaf 50,- 9 Philips barbecue Leudal Makelaardij Jac Hendriks Bieden vanaf 20,- 10 tegoedbon voor 4 personen: frites-2 snacks-1 drankje plus ijsje na 11 Lamp: Artemide Tolomeo t.w.v. 200,- Friture Manders Bieden vanaf 20,- Heer&meester Martin Koldenhof Bieden vanaf 50,- 12 Agridirect Koe beschilderd door regionale kunstenaar Lizette Theelen Agridirect Thieu Hendriks Bieden vanaf 30,-

6 13 Bureau-tafel zonder ladenblok (2e hands). Merk Adler BusinessCentrum Leudal Els van Wylick Afmetingen: 2,10 m x 0,80 m Bieden vanaf 10,- 14 Gratis Energiescan voor een Leudal Energie Har Geenen Bieden vanaf 50,- woning (met rapport voor te nemen maatregelen) plus pakket LED-lampen 15 Wijnpakket Café Sjrake Café Sjrake Bieden vanaf 30,- 16 RING Deurbel t.w.v. 229,- B-Assured Bas Aarsen De Ring deurbel wordt aangesloten op uw persoonlijke Wi-Fi-netwerk. Zodra het apparaat is aangesloten en gekoppeld aan je account, zult u in staat zijn om te zien en te spreken met bezoekers die aanbellen of triggeren de ingebouwde bewegingssensoren. Bieden vanaf 75,- 17 Sprankle AQAMORE L eautomaat 4*PG2AT15 gekoeld en bruisend water Sprankle Wim Geelen Bieden vanaf 300,-

7 18 Vrouwe Justitia met een waardebon voor een eenmalige korting van 250,- op het uurtarief (inclusief kantoorkosten en btw) dan wel de eigen bijdrage bij het aanbrengen van een nieuwe zaak gangen menu voor 2 personen 20 Intake met 50% korting op starterspakket Power Slim t.w.v. 159,- Het starterspakket is alleen te koop in combinatie met de begeleiding die ermee samenhangt. De begeleiding kost geen extra geld maar zorgt wel voor de stok achter de deur om het afvallen een werkelijk succes te laten zijn. Ook hoort bij de begeleiding een jaar lang begeleiding na het behalen van het streefgewicht. 21 Bierpakket in geschenkverpakking Peeters Advocatuur Manon Peeters Datum in overleg. Waardebon is geldig tot 1 september 2016 en en vervalt bij niet aanbrengen nieuwe zaak voor deze datum. Bieden vanaf 30,- Cafe Dennenoord Cafe Dennenoord Bieden vanaf 30,- Voedingscoach Maaike Maaike Bonten Het startertspakket heeft een breed scala aan PowerSlim voedingsproducten zodat u als klant van alles kunt proberen. Er zit een assortiment repen, snacks, ontbijt, maaltijden, desserts en dranken in. Ook zit er een kookboek, shaker en de supplementen vitaminen/mineralen in die bij de start van PowerSlim nodig zijn. Het pakket heeft voedingsproducten voor 7 tot 10 dagen afhankelijk van het gewicht en de lengte van u als klant. Datum in overleg. Bieden vanaf 15,- van Croy - De Leistert van Croy - De Leistert Bieden vanaf 20,-

8 22 Agridirect Koe beschilderd door regionale kunstenaar Sabine van den Brand Agridirect Thieu Hendriks Bieden vanaf 30, gangen-menu voor 2 personen 24 Ontwerp basic website t.w.v. 500,- De Beukelaar De Beukelaar Bieden vanaf 30,- Van Rijt Automatisering Kevin van Rijt Datum in overleg Bieden vanaf 100, pizza s naar keuze Pizzeria Mido Pizzeria Mido Bieden vanaf 15,- 26 Kennismakingsgesprek + 2 uur counseling of coaching t.w.v. 130,- InnerManagement Counseling en Coaching Inge Mevissen Datum in overleg. Bieden vanaf 30,- 27 Agridirect Koe beschilderd door regionale kunstenaar Almie Willems Agridirect Thieu Hendriks Bieden vanaf 30,-

9 28 RING Deurbel t.w.v. 229,- B-Assured Bas Aarsen De Ring deurbel wordt aangesloten op uw persoonlijke Wi-Fi-netwerk. Zodra het apparaat is aangesloten en gekoppeld aan je account, zult u in staat zijn om te zien en te spreken met bezoekers die aanbellen of triggeren de ingebouwde bewegingssensoren. Bieden vanaf 75,- 29 Abonnement op Klankwijzer De normale prijs is 34,98. KNMO Petra van der Aart Bieden vanaf 5, gangen menu voor 2 personen Preuverie Bekkers Marie Preuverie Bekkers Marie Bieden vanaf 30,- 31 Bureau-tafel zonder ladenblok (2e hands). Merk Adler BusinessCentrum Leudal Els van Wylick Afmetingen: 2,10 m x 0,80 m Bieden vanaf 10,- 32 Massief handgedraaide lampvoet Heer&meester Martin Koldenhof Bieden vanaf 15,-

Goederen en dienstenveiling

Goederen en dienstenveiling Vrijdag 21 september Start om 20.00 uur Goederen en dienstenveiling Aan alle belangstellende voor de goederen- en dienstenveiling! Voor u ligt het veilingboekje dat gemaakt is voor de goederen- en dienstenveiling

Zondag 2 oktober 2011 om 16:00 uur EXPOSITIE

Zondag 2 oktober 2011 om 16:00 uur EXPOSITIE VEILINGCATALOGUS Zondag 2 oktober 2011 om 16:00 uur EXPOSITIE FEEST in de staatsliedenbuurt Uiteenlopende feestelijke gebeurtenissen in de Staatsliedenbuurt van de afgelopen drie decennia, gefotografeerd

Geen extra werk, wel extra winst?

Geen extra werk, wel extra winst? Geen extra werk, wel extra winst? word partner van! Simpel en smakelijk afvallen Wie is Even voorstellen is een toonaangevende producent en distributeur van dieetproducten met vestigingen in Europa. Onze

Eindfeest Digiweken. Digibiza DIGI VEILING @ EMMASCHOOL

Eindfeest Digiweken. Digibiza DIGI VEILING @ EMMASCHOOL Eindfeest Digiweken Digibiza DIGI VEILING @ EMMASCHOOL 7 juli 2012 Veilingmeester: Maarten van Meerten Hoe werkt de veiling? 1.Onze fantastische veilingmeester gaat beginnen met omschrijving van het veilingstuk

SOROPTIMISTCLUB KIWANIS CLUB YOUNG PROFESSIONALS

SOROPTIMISTCLUB KIWANIS CLUB YOUNG PROFESSIONALS DIENSTENVEILING SOROPTIMISTCLUB KIWANIS CLUB YOUNG PROFESSIONALS NIJMEGEN 20 JUNI TEN BATE VAN: BACK TO SCHOOL i.s.m unicef TABLETS VOOR KINDEREN IN CWZ &20 juni in Fletcher Hotel Val-Monte om 19.30 VOORWOORD

Dit document bevat een beknopte handleiding voor het gebruik van de Windows versie van V-Base.

Dit document bevat een beknopte handleiding voor het gebruik van de Windows versie van V-Base. Handleiding V-Base Dit document bevat een beknopte handleiding voor het gebruik van de Windows versie van V-Base. Inhoud 1. starten V-Base... 2 2. zoeken / toevoegen personen... 3 3. inzending (reçu) en

VEILING REGLEMENT. van de S-HERTOGENBOSSCHE FILATELISTENVERENIGING. Pagina 1

Veiling HOV. financiering concertreis A orkest zomer Zaterdag 25 mei Aanvang 20hr00. Locatie: Cultuurcampus. Burchtpoort 5, Vleuten

Veiling HOV. financiering concertreis A orkest zomer Zaterdag 25 mei Aanvang 20hr00. Locatie: Cultuurcampus. Burchtpoort 5, Vleuten Veiling HOV financiering concertreis A orkest zomer 2019 Zaterdag 25 mei Aanvang 20hr00 Zaal open: 19hr00 Locatie: Cultuurcampus Burchtpoort 5, Vleuten Voorwoord Deze zomer zal het A orkest van Harmonie

TEGELS GRATIS 3259,- NIEUW! 1250,- * van. t.w.v.

TEGELS GRATIS 3259,- NIEUW! 1250,- * van. t.w.v. Al vanaf 3259,- Excl. tegels, plafond, accessoires en installatie. Badkamers in diverse stijlen en prijsklassen Actueel assortiment Deskundige adviseurs Van losse producten tot complete badkamers Gratis

Keukenveiling bij Kroonkeukens

Keukenveiling bij Kroonkeukens Keukenveiling bij Kroonkeukens Omdat er 2 showroom keukens plaats moeten maken voor nieuwe showroom keukens gaat Kroonkeukens 2 keukens veilen tijdens de inspiratiedag. De veiling is open voor particulieren,

Informatiebrochure. Landbouwgrond Blenkert te Roggel R153155.002/FHE. Aelmans Rentmeesters- & Makelaarskantoor BV

Informatiebrochure. Landbouwgrond Blenkert te Roggel R153155.002/FHE. Aelmans Rentmeesters- & Makelaarskantoor BV Documentnummer R153155.002/FHE Aelmans Rentmeesters- & Makelaarskantoor BV Kerkstraat 4, Ubachsberg 6367 JE Voerendaal T (045) 575 32 55 F (045) 575 15 09 Kerkstraat 2 6095 BE Baexem T (0475) 459 260 F

Algemene Veilingvoorwaarden: deze algemene veilingvoorwaarden;

Algemene Veilingvoorwaarden: deze algemene veilingvoorwaarden; Algemene Veiling Voorwaarden van de besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid vidaxl B.V., gevestigd te Venray (KvK nummer 52904822 ) en van de aan haar gelieerde (rechts-)personen, gedeponeerd

Algemene voorwaarden veiling. Artikel 1. Toepasselijkheid.

Algemene voorwaarden veiling. Artikel 1. Toepasselijkheid. Algemene voorwaarden veiling. Artikel 1. Toepasselijkheid. Deze algemene veilingvoorwaarden gelden voor iedere door verlatenboot.nl gehouden veiling en iedere (aan)bieding en iedere in dat kader gesloten

OP NAAR DE 45! Martin vthiel

Faillissementimmo.be biedt u de volgende diensten aan: Bijkomende diensten - opties: U bespaart geld: Interesse of vragen?

Faillissementimmo.be biedt u de volgende diensten aan: Bijkomende diensten - opties: U bespaart geld: Interesse of vragen? Faillissementimmo.be biedt u de volgende diensten aan: Bij de eerste afspraak stellen wij samen met u een advertentie voorop aan de hand van een duidelijk en gedetailleerd canvas Wij publiceren uw advertentie

Deze algemene verkoopvoorwaarden van ITH Connect B.V., gevestigd te Beverwijk, zijn gedeponeerd bij de KvK te Haarlem.

Deze algemene verkoopvoorwaarden van ITH Connect B.V., gevestigd te Beverwijk, zijn gedeponeerd bij de KvK te Haarlem. Algemene Verkoop en Leveringsvoorwaarden van ITH Connect B.V. ingeschreven onder nr.56699034 bij de KvK te Haarlem. ITH Connect B.V. is gevestigd op Biesland 17, 1948 RJ te Beverwijk. Deze algemene verkoopvoorwaarden

Gungarantieprijs 200.000 k.k.

Gungarantieprijs 200.000 k.k. van 250.000 Zuiderkade 61, Franeker Meer info op www.actiehuis.nl Gungarantieprijs 200.000 k.k. In deze brochure: > Informatie over Actiehuis.nl > Informatie over de inschrijfprocedure > Inschrijfformulier

Begin met verkopen op de online veilingen van Catawiki

Begin met verkopen op de online veilingen van Catawiki Begin met verkopen op de online veilingen van Catawiki Hoe te beginnen met verkopen op Catawiki catawiki.nl Wat is Catawiki? Catawiki is het snelst groeiende online veilingplatform in Europa. Ons platform

DropMedia.nl, de makkelijkste narrowcasting oplossing met een Dropbox koppeling

DropMedia.nl, de makkelijkste narrowcasting oplossing met een Dropbox koppeling DropMedia.nl, de makkelijkste narrowcasting oplossing met een Dropbox koppeling Introductie Introductie van DropMedia.nl Voorbeelden van klanten Bedankt voor uw interesse in de diensten van DropMedia.nl.

VEILINGVOORWAARDEN VEULENVEILING 2015

Ik zal je nu stap voor stap laten zien hoe je je product op je website als betaalde download kunt aanbieden.

Ik zal je nu stap voor stap laten zien hoe je je product op je website als betaalde download kunt aanbieden. Inleiding Als je producten op je website wilt verkopen maar je wilt niet meteen een hele webshop optuigen, dan kan dit ook eenvoudiger. Er is een manier om snel en gemakkelijk producten op je website te

SPELREGELS AUTOVENDI. de Algemene Voorwaarden: Kort samengevat:

SPELREGELS AUTOVENDI. de Algemene Voorwaarden: Kort samengevat: SPELREGELS AUTOVENDI de Algemene Voorwaarden: Kort samengevat: Koper is verplicht om het voertuig na acceptatie af te nemen. Koper mag niet opnieuw onderhandelen tijdens levering. Verkoper mag niet aan

Services en diensten Verkoop recreatiewoning

Services en diensten Verkoop recreatiewoning Services en diensten Verkoop recreatiewoning Uw recreatiewoning plaatsen Uw recreatiewoning plaatsen en verkopen via Vakantiehuiswinkel is: Eenvoudig Snel Geen kosten en zonder enige vorm van verplichting.

n onbeperkt telefonisch advies n onbeperkt door ons opgestelde en ondertekende betalingssommaties

n onbeperkt telefonisch advies n onbeperkt door ons opgestelde en ondertekende betalingssommaties Zeker van uw zaak. Ondernemers staan sterker met het Rechtshulp abonnement Als ondernemer heeft u een aantal rechten en plichten. Die werken alleen in uw voordeel als u daar optimaal gebruik van maakt.

Verkoopbrochure exploitatie

Verkoopbrochure exploitatie Verkoopbrochure exploitatie Pizzeria Torino Schiedamseweg 9-11, Rotterdam TiHM Horecamakelaardij Wijnbrugstraat 204 3011XW Rotterdam Website: www.tihm.nl Horecamakelaar: Tim Ouwerkerk Telefoon: 010 522

voor elke smaak, voor elk budget! DE BUN PARTYCENTRUM

voor elke smaak, voor elk budget! DE BUN PARTYCENTRUM voor elke smaak, voor elk budget! bedrijfsthemafeesten, vergaderingen, personeelsfeesten, lunches en symposia bruiloften, feesten en partijen en catering gezellig restaurant/bar zaterdag en zondag open

4. De Organisator en de deelnemers zijn gebonden aan de inhoud en bepalingen van deze voorwaarden.

4. De Organisator en de deelnemers zijn gebonden aan de inhoud en bepalingen van deze voorwaarden. Omschrijving actie Koop tussen 1 juni en 2 augustus 2018 voor tenminste 75,- aan Kärcher Home & Garden producten, accessoires en/of reinigingsmiddelen en ontvang 1 bioscoopkaartje om de 3D versie van de

HANDLEIDING DOIT BEHEER SYSTEEM

HANDLEIDING DOIT BEHEER SYSTEEM HANDLEIDING DOIT BEHEER SYSTEEM ALGEMENE INFORMATIE Het Doit beheer systeem is een modulair opgebouwd systeem waarin modules makkelijk kunnen worden toegevoegd of aangepast, niet iedere gebruiker zal dezelfde

De Voorjaarsbeurs Oldambt

De Voorjaarsbeurs Oldambt 17, 18, 19 april 2015 Eextahal Scheemda De Voorjaarsbeurs Oldambt Wilt u zich als ondernemer presenteren bij een breed publiek? Meld u dan nu aan voor de voorjaarsbeurs Oldambt. In het voorjaar van 2015

STARTSTART START. vertel maar hoe u het hebben wilt De nieuwe abonnementen voor ondernemers

STARTSTART START. vertel maar hoe u het hebben wilt De nieuwe abonnementen voor ondernemers vertel maar hoe u het hebben wilt De nieuwe abonnementen voor ondernemers Met T-Mobile heeft u altijd het abonnement dat het beste op uw behoefte is afgestemd. Stuurt u alleen af en toe een e-mail of geeft

Gebruikershandleiding Activiteiten

Gebruikershandleiding Activiteiten Gebruikershandleiding Activiteiten Index 1 Inloggen 5 2 Veelgestelde vragen 5 3 Groepsactiviteiten aanmaken 7-12 4 Ontvangen aanvragen behandelen 13-15 2 3 1 Inloggen afbeelding 1 Gebruikersnaam Wachtwoord

Algemene voorwaarden VEGA Nederland B.V. - België

Algemene voorwaarden VEGA Nederland B.V. - België Algemene voorwaarden VEGA Nederland B.V. - België 1. Algemene clausule: Wij leveren alleen aan bedrijven die bij de KvK geregistreerd zijn, wij verkopen niet aan particulieren. De onderhavige algemene

1.2 Onder klant wordt verstaan iedere bezoeker van de webshop, natuurlijke persoon of rechtspersoon, die via nuvintage.nl een bestelling plaatst.

1.2 Onder klant wordt verstaan iedere bezoeker van de webshop, natuurlijke persoon of rechtspersoon, die via nuvintage.nl een bestelling plaatst. Algemene voorwaarden Artikel 1 : Definities 1.1 Onder "NuVintage" wordt in deze algemene voorwaarden verstaan de Eenmanszaak, ingeschreven in het handelsregister van de Kamer van Koophandel te Rotterdam,

Prijzengeld. Op 1 kavel

Prijzengeld. Op 1 kavel Schijt je rijk Als hulpmiddel om het bedrag voor het NRB reddingsplan te genereren is het idee opgevat om het Gebako op te delen in vakken van 1m3. Het gebako is ongeveer 40 x 20 meter en zodoende kunnen

Een huis kopen in de 21 e eeuw

Een huis kopen in de 21 e eeuw Een huis kopen in de 21 e eeuw Wat is Bieden en Wonen? U bent geïnteresseerd in een huis dat door de verkoper bij opbod op internet verkocht zal worden. Het kopen via Bieden en Wonen heeft belangrijke

De beste cocktails. Op elke lokatie.

De beste cocktails. Op elke lokatie. Rising Moon COCKTAILS SINCE 2005 De beste cocktails. Op elke lokatie. Beste belangstellende, Hartelijk dank voor uw interesse in Rising Moon. In deze brochure vertellen we u graag iets meer over onszelf,

Dahliastraat 33 MADE Bouwgrond. Vraagprijs 225.000,00 vrij op naam

Dahliastraat 33 MADE Bouwgrond. Vraagprijs 225.000,00 vrij op naam Dahliastraat 33 MADE Bouwgrond Vraagprijs 225.000,00 vrij op naam Mooi gelegen bouwkavel van 455m2 in de populaire nieuwbouwwijk Prinsenpolder aan de Dahliastraat 33 te Made. Bouwvergunning is reeds verstrekt,

Uiterlijke datum indiening biedingen (sluitingsdatum):

Het verkoop-adviesgesprek. Waar gaat deze kaart over? Wat wordt er van je verwacht? Verkopen

Het verkoop-adviesgesprek. Waar gaat deze kaart over? Wat wordt er van je verwacht? Verkopen Waar gaat deze kaart over? Deze kaart gaat over verkopen aan en adviseren van gasten in horecabedrijven. Oftewel: het verkoopadviesgeprek. Wat wordt er van je verwacht? Na het bestuderen van deze kaart

Bieden en Wonen B.V. Postbus 75643, 1118 ZR Amsterdam Tel: 020-658 0678 Fax: 020-658 0671 info@biedenenwonen.nl www.biedenenwonen.

Bieden en Wonen B.V. Postbus 75643, 1118 ZR Amsterdam Tel: 020-658 0678 Fax: 020-658 0671 info@biedenenwonen.nl www.biedenenwonen. Bieden en Wonen B.V. Postbus 75643, 1118 ZR Amsterdam Tel: 020-658 0678 Fax: 020-658 0671 info@biedenenwonen.nl www.biedenenwonen.nl slim kopen, slim verkopen Wat is Bieden en Wonen? Bieden en Wonen is

De HioPos werkt altijd en overal en behoeft geen technisch onderhoud.

De HioPos werkt altijd en overal en behoeft geen technisch onderhoud. Welkom Welkom bij uw nieuwe HioPos kassamachine. Een alles-in-één kassasysteem geschikt voor horeca en retail. Het is een gebruiksvriendelijk kassasysteem, efficiënt en uit te breiden met een aantal accessoires

Rosy Nails & Beauty. Rosy Nails & Beauty

Rosy Nails & Beauty. Rosy Nails & Beauty Rosy Nails & Beauty Opleiding nagelstyliste brochure 2012-2013 Rosy Nails & Beauty copyright Rosy Nails & Beauty 2012/2013 Inhoud opgave Pagina Welkom 1 Opleiding en pakket 1 Opleiding manicure en paraffine

VERKORTE HANLEIDING REGISTREREN, INLOGGEN en BIEDEN op TOPPIGEONS.NL

VERKORTE HANLEIDING REGISTREREN, INLOGGEN en BIEDEN op TOPPIGEONS.NL VERKORTE HANLEIDING REGISTREREN, INLOGGEN en BIEDEN op TOPPIGEONS.NL met aan het eind het biedreglement! Hierin staan alle spelregels BIEDEN OP TOPPIGEONS Alle bestaande klanten die geregistreerd zijn

KAVELS - WOEZIKSESTRAAT 416, WIJCHEN

KAVELS - WOEZIKSESTRAAT 416, WIJCHEN KAVELS - WOEZIKSESTRAAT 416, WIJCHEN Pagina 1 van 9 KAVELS - WOEZIKSESTRAAT 416, WIJCHEN Adres Woeziksestraat 416 Postcode 6604 CD Plaats Wijchen Perceeloppervlak 15400 m2 Aanvaarding in overleg Vraagprijs

Fluitekruid 19 te Den Hoorn

Fluitekruid 19 te Den Hoorn TE KOOP Fluitekruid 19 te Den Hoorn Deze objectinformatie is met zorg samengesteld. Voor de juistheid ervan kan door ons geen aansprakelijkheid worden aanvaard, noch aan de vermelde gegevens enig recht

Aanvullende diensten

Aanvullende diensten Aanvullende diensten Goed geregeld met ViVa! Zorggroep U bent van harte welkom...... in onze restaurants 2 ViVa! Aanvullende diensten Of u nu woont in een woonzorgcentrum of thuis in uw eigen wijk, ViVa!

Voor wie? - Ik ben horeca-uitbater - Geregistreerde kassa's - Portaalsite van de Fed... Voor wie?

Voor wie? - Ik ben horeca-uitbater - Geregistreerde kassa's - Portaalsite van de Fed... Voor wie? pagina 1 van 5 U bevindt zich hier: Home» Geregistreerde kassa's» Horeca-uitbater» Voor wie? Voor wie? (Laatste update: 01/06/2012) Moet ik een geregistreerd kassasysteem gebruiken? Hoe pas ik de 10%-regel

De belangrijkste kenmerken van het product worden onder de naam van dat product

De belangrijkste kenmerken van het product worden onder de naam van dat product Algemene voorwaarden Wet kopen op afstand Europese richtlijn 97/7/EG, het Nederlands wetsvoorstel 26 861 en Staatsblad 617 van 28 december 2000. Artikel 1 Sims-line beschikt over een webwinkel (www.) ten

EMAILWAVE. Professionele E-mail Marketing tool

EMAILWAVE. Professionele E-mail Marketing tool Introductie EmailWave is dé manier om uw leden of klanten uw nieuwsbrief toe te sturen. De applicatie biedt vele mogelijkheden om het voor u zo gemakkelijk mogelijk te maken uw leden of klanten op de hoogte

Woonruimte huren bij Berghorst

Woonruimte huren bij Berghorst Zelfstandig wonen met alle gemakken Voorzieningen en mogelijkheden Abonnementen voor huurders Welzijnsactiviteiten Vanaf 1 januari 2015 biedt Atlant appartementen voor particuliere verhuur aan op Woonzorgcentrum

Veilig, vertrouwd & transparant

Veilig, vertrouwd & transparant Veilig, vertrouwd & transparant Verkoop (ver)sneller Vrijwillig veilen via vrijwilligehuizenveiling.nl is een stimulans voor de verkoop. Veilig, vertrouwd en met name transparant uw woning verkopen. Vergroot

HANDLEIDING WINPOS KASSA

HANDLEIDING WINPOS KASSA HANDLEIDING WINPOS KASSA DATUM: VERSIE: AUTEUR: REVIEW: 13-08-2007 First draft Joshua Willems Marc Hermans 29-08-2007 Final version Freek Sengers Marc Hermans INHOUDSOPGAVE Hoofdstuk 1 De kassa opstarten

slim kopen, slim verkopen

slim kopen, slim verkopen slim kopen, slim verkopen Wat is Bieden en Wonen? U bent geïnteresseerd in een huis dat door de verkoper via een veiling op internet verkocht zal worden. Dat is misschien even wennen, maar het veilen is

Dé flexibele diensten voor elke ondernemer. Huisvesting Backoffice Commercieel

Dé flexibele diensten voor elke ondernemer. Huisvesting Backoffice Commercieel Dé flexibele diensten voor elke ondernemer Huisvesting Backoffice Commercieel Juridisch Administratief Flexibel werken op unieke locaties in heel Nederland Wilt u als ondernemer een professionele uitstraling

Zo werkt conversie optimalisatie!

Zo werkt conversie optimalisatie! Zo werkt conversie optimalisatie! Haal jij al optimaal resultaat uit je bezoekers? Veel ondernemers laten kansen liggen. Dat is niet vreemd maar wel jammer. Als je met dit werkblad en de checklist aan

Opgeven kan bij Riny de Ruijter 06-40322843

Opgeven kan bij Riny de Ruijter 06-40322843 April 2015 Nieuwsbrief 2 Koninklijke onderscheiding Wijnu leden Namens het bestuur en leden van Wijnu feliciteren wij: Mevr. Annie Waals-van Goch Dhr. Theo Bloemen Dhr. Dries Prak Onze felicitaties hebben

Wat zijn de doelstellingen van uw. actief zijn? 28-10-2014. Online marketing: het belang van internet en je website. TenZer niet het eerste idee

Wat zijn de doelstellingen van uw. actief zijn? 28-10-2014. Online marketing: het belang van internet en je website. TenZer niet het eerste idee TenZer niet het eerste idee Online marketing: het belang van internet en je website Workshop 27 oktober 2014 Lead to Sale Creative Photostudio Vallen en opstaan En toen.. TenZer Probeer ervaren ondernemers

Systeem Makelaardij - Wilhelminasingel 64-6221BK - Maastricht - 043 352 66 64 - info@systeemmakelaardij.nl

Systeem Makelaardij - Wilhelminasingel 64-6221BK - Maastricht - 043 352 66 64 - info@systeemmakelaardij.nl Systeem Makelaardij - Wilhelminasingel 64-6221BK - Maastricht - 043 352 66 64 - info@systeemmakelaardij.nl Veiling Voorwaarden Veiling Regels - Hoe Het Werkt... 3 Verkoop Voorwaarden.......... 5 Veel Gestelde

Handleiding beheertool mini-website

Handleiding beheertool mini-website Handleiding beheertool mini-website 2013 Salon Solution is onderdeel van Wiewathaar.nl Inleiding Klanten van Wiewathaar.nl kunnen hun mini-website bijhouden met de online beheertool. In deze handleiding

506. Voorraadafbouw Toshiba Laptops - Nieuw

506. Voorraadafbouw Toshiba Laptops - Nieuw 506. Voorraadafbouw Toshiba s - Nieuw Verkoop informatie Aantal : 20 Locatie : Genval (België) Startdatum : 15 december 2015 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 22 december 2015 vanaf 18:30 Kijkdag : 15 december

Rapport. Datum: 12 juni 2006 Rapportnummer: 2006/210

Rapport. Datum: 12 juni 2006 Rapportnummer: 2006/210 Rapport Datum: 12 juni 2006 Rapportnummer: 2006/210 2 Klacht Verzoeker klaagt erover dat de Dienst Domeinen Roerende Zaken, directie Apeldoorn hem naar aanleiding van zijn verzoek om ontbinding van een

maximaal één cursus per persoon

maximaal één cursus per persoon korting op alle voorradige artikelen. 10,- Ben je opzoek naar een leuke en creatieve cursus in Beek? Ontvang 10,- korting op alle fotografie- en photoshopcursussen. Surf voor alle info naar www.fotografiecursusbeek.nl

Rapport. Rapport betreffende een klacht over de Stichting Waarborgfonds Eigen Woningen. Datum: 23 oktober 2013. Rapportnummer: 2013/151

Rapport. Rapport betreffende een klacht over de Stichting Waarborgfonds Eigen Woningen. Datum: 23 oktober 2013. Rapportnummer: 2013/151 Rapport Rapport betreffende een klacht over de Stichting Waarborgfonds Eigen Woningen Datum: 23 oktober 2013 Rapportnummer: 2013/151 2 Wat was er aan de hand? De heer en mevrouw S. kochten een woning en

Het abonnementensysteem bij Bureau Mr. De Bruin in de praktijk

Het abonnementensysteem bij Bureau Mr. De Bruin in de praktijk Het abonnementensysteem bij Bureau Mr. De Bruin in de praktijk Bureau Mr. De Bruin Holleweg 19 3958 EA Amerongen T 0343 453 753 E info@bureaudebruin.nl W www.bureaudebruin.nl Versie 2010-04, 15 december

administratie CSPE BB 2010 minitoets bij opdracht 19

administratie CSPE BB 2010 minitoets bij opdracht 19 administratie SPE BB 2010 minitoets bij opdracht 19 variant a Naam kandidaat Kandidaatnummer Meerkeuzevragen Omcirkel het goede antwoord (voorbeeld 1). Geef verbeteringen aan volgens voorbeeld 2 of 3.

Wat kan ik voor u doen?

Wat kan ik voor u doen? 139 139 HOOFDSTUK 9 Wat kan ik voor u doen? WOORDEN 1 1 Peter is op vakantie. Hij stuurde mij een... uit Parijs. a brievenbus b kaart 2 Ik heb die kaart gisteren.... a ontvangen b herhaald 3 Bij welke...

Nieuwe Krim 38 - Coevorden

Nieuwe Krim 38 - Coevorden Vraagprijs 265.000,-- k.k. Lamberink Garantiemakelaars Lage Doelen 10 7772 BL Hardenberg Tel: 0523-270174 Fax: 0523-270175 Omschrijving Nieuwe Krim 38 - Coevorden In landelijke omgeving gelegen vrijstaande

Duidelijke voorwaarden

Duidelijke voorwaarden Mobiel abonnement Duidelijke voorwaarden Werkt in je voordeel Introductie Klant worden Bij Telfort vinden we het belangrijk dat al onze klanten weten waar ze aan toe zijn. Daarom vind je in dit boekje

Monitoring. Voorkomen is beter dan genezen! Kon ik maar in de toekomst kijken!

Monitoring. Voorkomen is beter dan genezen! Kon ik maar in de toekomst kijken! Monitoring ieder bedrijf heeft te maken met IT. IT is tegenwoordig niet meer weg te denken uit de bedrijfsvoering. Binnen het MKB zijn de bedrijven vaak te klein om de benodigde specifieke IT kennis in

Glasvezel voor heel Boekel

Glasvezel voor heel Boekel Glasvezel voor heel Boekel 2e verenigingsavond Inhoud: Welkom en terugblik (Edward) De folder (Marien) Het inschrijfformulier (Bas?) De site (Hans) De posteractie (Femke?) De spelregels voor verenigingen

INSTRUCTIE DEELNEMERS LOCK ME UP FREE A GIRL

INSTRUCTIE DEELNEMERS LOCK ME UP FREE A GIRL INSTRUCTIE DEELNEMERS LOCK ME UP FREE A GIRL Beste deelnemer, Dit zijn de instructies voor het Content Management Systeem (CMS) van freeagirl.nl/lockmeup. Hier beheer je jouw actiepagina. Alles wat je

ALGEMENE VOORWAARDEN

ALGEMENE VOORWAARDEN ALGEMENE VOORWAARDEN!! WWW.VERKOOPMIJNAUTO.BE WWW.DEALERAANKOOP.BE INHOUDSOPGAVE Art. 1 Definities begrippen Art. 2 Identiteit van de ondernemer Art. 3 Toepasselijkheid Art. 4 De openbare veiling Art.

Teken de schaduwen. Maak de staafgrafieken bij de berichten. Aantal leden scouting. Aantal leden hockeyclub. Aantal bezoekers museum

Teken de schaduwen. Maak de staafgrafieken bij de berichten. Aantal leden scouting. Aantal leden hockeyclub. Aantal bezoekers museum 3 les 2 9 Teken de schaduwen les 3 5 Maak de staafgrafieken bij de berichten scouting Opbrengst postzegelactie hockeyclub Aantal bezoekers museum a vorig b vorig c vorig d vorig les 3 6 Hoeveel procent

Open Huis: Zaterdag 14 mei van 13.00 tot 15.00 uur. Inschrijven tot: Dinsdag 17 mei, 12:00 uur

Open Huis: Zaterdag 14 mei van 13.00 tot 15.00 uur. Inschrijven tot: Dinsdag 17 mei, 12:00 uur Informatie over Actiehuis.nl Informatie over inschrijfprocedure Inschrijfformulier Gunningprocedure Actiehuis.nl Inventarisatieformulier financiering Contactgegevens makelaar en notaris Open Huis: Zaterdag

Albert Cuypstraat 100 III-A Amsterdam Vraagprijs: 137.500,- k.k.

Albert Cuypstraat 100 III-A Amsterdam Vraagprijs: 137.500,- k.k. Albert Cuypstraat 100 III-A Amsterdam Vraagprijs: 137.500,- k.k. Albert Cuypstraat 100 III-A BOVENWONING (-1906), ALBERT CUYPSTRAAT 100III ACHTER AMSTERDAM (OUD ZUID) Nu in de verkoop een leuk studio appartement

R ESTAURANT W E R E L D K E UKE N

R ESTAURANT W E R E L D K E UKE N R ESTAURANT W E R E L D K E UKE N Geniet en proef Genieten van gerechten uit de hele wereld terwijl onze koks het live voor u klaar maken. Dat is het live cooking concept van Wereldrestaurant Etenswaard!

TE KOOP. Nieuwbouw 2 Royale bouwkavels: Korteraarseweg 138 Ter Aar. Koopprijs vanaf 250.000,-- K.K. info@goedhartvastgoed.nl www.goedhartvastgoed.

TE KOOP. Nieuwbouw 2 Royale bouwkavels: Korteraarseweg 138 Ter Aar. Koopprijs vanaf 250.000,-- K.K. info@goedhartvastgoed.nl www.goedhartvastgoed. TE KOOP Nieuwbouw 2 Royale bouwkavels: Korteraarseweg 138 Ter Aar Koopprijs vanaf 250.000,-- K.K. Herenweg 97a 2465 AD Rijnsaterwoude 0172-50 99 73 Meerkreuk 46 2377 VM Oude Wetering 071-331 34 84 Korevaarstraat

Office Basis + Mobiel Campagne

Office Basis + Mobiel Campagne Office Basis + Mobiel Campagne Overzicht campagnemiddelen mei 2014 Website Banners - alternatief Banners - regulier Banners - sales *Deze bundelprijs is exclusief btw en geldt tot 8 maanden afhankelijk

VEILING CATALOGUS HABITAT GOLFTOERNOOI op DINSDAG 4 JUNI 2013 GOLF- EN BUSINESSCLUB DE SCHERPENBERGH, APELDOORN VEILING CATALOGUS HABITAT GOLFTOERNOOI op DINSDAG 4 JUNI 2013 GOLF- EN BUSINESSCLUB DE SCHERPENBERGH, APELDOORN Koop een kavel en bied een thuis Tijdens de eerste editie van het Habitat golftoernooi zullen

Les 1 woordenschat 2F. de markt de uitvinding favoriet waarde hechten aan waar voor je geld krijgen de consumptie de trend de claim

Les 1 woordenschat 2F. de markt de uitvinding favoriet waarde hechten aan waar voor je geld krijgen de consumptie de trend de claim Fris innoveert Woorden van deze les de markt de uitvinding favoriet waarde hechten aan waar voor je geld krijgen de consumptie de trend de claim de omzet innoveren Wat weet je al? Lees het woord. Kun jij

Rentepunten Zo werkt het

Rentepunten Zo werkt het Rentepunten Zo werkt het Rentepunten Bij veel spaarrekeningen van de ING ontvangt u naast rente ook Rentepunten. Met die gratis Rentepunten kunt u heel voordelig aan kopen doen in onze Rentepuntenwinkel.

ONZE MISSIE. Het s-muleren en versterken van de Zaanse economie Ondernemen, wonen, werken, winkelen en recreëren

ONZE MISSIE. Het s-muleren en versterken van de Zaanse economie Ondernemen, wonen, werken, winkelen en recreëren ONZE MISSIE Het s-muleren en versterken van de Zaanse economie Ondernemen, wonen, werken, winkelen en recreëren Onze visie PUUR Zaanse middenstanders steunen en in The Spotlight zegen, waardoor onze economische

De Knab Visa Card in het kort

De Knab Visa Card in het kort De Knab Visa Card in het kort De Knab Visa Card in het kort Gemakkelijk en veilig betalen in binnen- en buitenland. Dat kan met de Knab Visa Card. Of je nu een etentje in een restaurant afrekent of een

Pagina 1 van 6. HW Makelaardij Hoeveweg AE Wijchen T: M:

Pagina 1 van 6. HW Makelaardij Hoeveweg AE Wijchen T: M: Pagina 1 van 6 HW Makelaardij KAVELS - BERKENKAMP 53, VIANEN Adres Berkenkamp 53 Postcode 5434 PC Plaats Vianen Perceeloppervlak 4000 m2 Aanvaarding in overleg Omschrijving Deze toekomstige bouwkavel is

PUUR ZAANS Citymarke2ng loyaliteit (PZCM)

PUUR ZAANS Citymarke2ng loyaliteit (PZCM) PUUR ZAANS Citymarke2ng loyaliteit (PZCM) is een aanwinst voor alle ondernemers Onze missie PUUR ZAANS Citymarke2ng (PZCM) richt zich op het zo goed mogelijk profileren van een stad, dorp, winkelstraat,

Waarom is de methode van ANWB Groene Energieveiling effectief en eenvoudig?

Waarom is de methode van ANWB Groene Energieveiling effectief en eenvoudig? Veelgestelde vragen De veilingmethode Waarom is de methode van ANWB Groene Energieveiling effectief en eenvoudig? Het is voor u heel erg weinig moeite om tot een besparing op uw kosten te komen. 1. U schrijft

Verkoopbrochure Bouwkavels Bedrijventerrein Briellaerd-Noord te Barneveld

Verkoopbrochure Bouwkavels Bedrijventerrein Briellaerd-Noord te Barneveld Verkoopbrochure Bouwkavels Bedrijventerrein Briellaerd-Noord te Barneveld 1 Verkoopbrochure Bouwkavels Bedrijventerrein Briellaerd-Noord Inleiding Bedrijventerrein Briellaerd-Noord ligt langs de A30, ten

mediterrane bomen en rollend materieel

mediterrane bomen en rollend materieel ONLINE VEILING MEDITERRANE BOMEN EN ROLLEND MATERIEEL (NL) mediterrane bomen en rollend materieel Langekruisweg 21 2676 BM Maasdijk (Locatie De Schelde) Sluitingsdatum: maandag 04 JULI vanaf 19:00 Bezichtiging:

verkoop buiten gebruik gesteld meubilair met bieding onder gesloten omslag Vredegerecht Ronse maandag 26 november 2018 om 11h00 Federale Overheidsdienst FINANCIËN Algemene administratie van de PATRIMONIUMDOCUMENTATIE FINSHOP Bornem Industrieweg 18 2880 Bornem Tel. 0257 913 30 http://www.finshop.belgium.be verkoop buiten gebruik

ALGEMENE INFORMATIE KIELZOG THEATER / VOORSTELLINGEN

ALGEMENE INFORMATIE KIELZOG THEATER / VOORSTELLINGEN ALGEMENE INFORMATIE KIELZOG 2017-2018 Theaterkassa en informatiebalie De kassa en informatiebalie van Kielzog zijn op werkdagen geopend van 13.00 tot 17.00 uur en vanaf één uur voor aanvang van een theatervoorstelling.

Beste Sjarabang sympathisanten, Een bedrijf uit Mechelen verkoopt al zijn bureelmaterieel ten voordele van Vzw Sjarabang. Vooraleer deze goederen te

Beste Sjarabang sympathisanten, Een bedrijf uit Mechelen verkoopt al zijn bureelmaterieel ten voordele van Vzw Sjarabang. Vooraleer deze goederen te Beste Sjarabang sympathisanten, Een bedrijf uit Mechelen verkoopt al zijn bureelmaterieel ten voordele van Vzw Sjarabang. Vooraleer deze goederen te koop aan te bieden op www.tweedehands.be willen we uiteraard

145. Mechanische werkplaats / GEREEDSCHAPSWERKTUIGEN

145. Mechanische werkplaats / GEREEDSCHAPSWERKTUIGEN 145. Mechanische werkplaats / GEREEDSCHAPSWERKTUIGEN Verkoop informatie Aantal : 8 Startdatum : 01 maart 2012 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 06 maart 2012 vanaf 18:00 WWW.AUCTELIA.COM De Algemene voorwaarden

Waalstraat 78 - II Amsterdam Vraagprijs: 445.000 k.k.

Waalstraat 78 - II Amsterdam Vraagprijs: 445.000 k.k. Waalstraat 78 - II Amsterdam Vraagprijs: 445.000 k.k. Waalstraat 78 - II In de Rivierenbuurt gelegen bevindt zich op de 2e verdieping dit keurig onderhouden 4-kamerappartement (90 m2) met 3 ruime slaapkamers

ZZP-pakket boekhouden online.

ZZP-pakket boekhouden online. ZZP-pakket boekhouden online. Wij bieden de volgende pakketten voor de ZZP-er en/of freelancer - ZZP-er online (Basis) - ZZP-er compleet pakket (Meekijkabonnement +) - ZZP-er totaal pakket (Online +) De

Woonzorgcentrum SINT ANTONIUS

Woonzorgcentrum SINT ANTONIUS Woonzorgcentrum SINT ANTONIUS Wanneer alleen wonen als oudere niet langer kan, vind je in het woonzorgcentrum Sint Antonius een aangepaste woonomgeving. Deze folder wil je, in t kort, laten kennismaken