VEILINGSTUKKEN VRIENDEN VAN DE LOOPPLANK FANCY FAIR Tijdens de tweede editie van de Vrienden van De Loopplank Fancy Fair kunt u deelnemen aan een traditionele, openbare veiling, geleid door de ervaren veilingmeester Wouter Bussink. Wouter Bussink is notaris in Rotterdam en heeft sinds 2004 een eigen notariskantoor met een algemene praktijk. Ook veilingen komen in zijn praktijk regelmatig voor. Vaak wordt er geveild in het Vendu Notarishuis te Rotterdam, maar soms ook op locaties elders in het land. Wouter Bussink vindt het bijzonder leuk om voor deze Fancy Fair als veilingmeester te mogen optreden. In deze digitale flyer kunt u alvast een voorproefje nemen van de te veilen stukken. Veel plezier en bovenal veel succes op de veiling zelf. Datum 11 juli 2014 Start veiling 18.00 uur Locatie Pieter de Hoochplaats 1, Alblasserdam
BUITENDOEK VLINDER OP BLOEM Buitendoek Vlinder op Bloem 60 x 80 x 4 cm t.w.v. 72 euro Gemaakt en aangeboden door CarlaCanvas te Alblasserdam. CarlaCanvas is gespecialiseerd in het afdrukken van jouw mooiste foto s en herinneringen op canvas. CarlaCanvas maakt gebruik van écht canvas van hoogwaardige kwaliteit waardoor samen met de gebruikte inkten, een mooie intense afdruk ontstaat. Opgespannen op spielatten van 2 of 4 cm dik voor een fantastisch eindresultaat. Zo maakt Carla Canvas van jouw mooiste foto s een prachtig canvasschilderij!
NEK- EN SCHOUDERMASSAGE Ontspannen nek- en schoudermassage à 30 minuten Aangeboden door masseur Dirk de Vries Deze vorm van massage is erg populair omdat veel mensen last hebben van spanningen in de nek en schouders. De nek- en schoudermassage zorgt voor ontspanning van de spieren in dit gebied. Door middel van deze massage wordt de doorbloeding van de spieren geactiveerd, voelt u zich ontspannen en algeheel relaxter. Maakt u na de veiling rechtstreeks een afspraak met Dirk de Vries.
UNIEKE VERBEELDING VAN DE CYCLUS Originele pentekening in zwart-wit circa 30 x 24 cm t.w.v. 125 euro Ontworpen en aangeboden door Gloria Brito de Heer Kunstobject de Cyclus is te vinden op de Jan Smitkade in Alblasserdam. Op deze pentekening is het beeld gecombineerd met typische Alblasserdamse gebouwen en objecten. Gloria Brito de Heer is 22 jaar jong en heeft gestudeerd aan de kunstacademie in St. Cruz de Tenerife, Spanje.
SALSA / PIANO RUSSISCH / SPAANS Privéles salsa dansen, piano spelen, Russisch of Spaans à 1,5 uur Aangeboden door Anna de Bode De van oorsprong Russische Anna de Bode is docent economie, maar is evenzo goed in het geven van lessen salsa dansen, piano, Russisch of Spaans. Voor de veiling op de Vrienden van De Loopplank Fancy Fair biedt zij een privéles aan in één van deze vier mogelijkheden. De keuze is aan u! U kunt na de veiling rechtstreeks met Anna de Bode een afspraak maken.
BRUDER VRACHTAUTO Originele Bruder speelgoedvrachtauto circa 70 x 30 cm Aangeboden door Romeo Roodveldt, groep 6 PCBS De Loopplank Het speelgoed van het merk Bruder onderscheidt zich van andere speelgoedmerken door zijn degelijkheid zonder daardoor details te verliezen. De lijfspreuk van Bruder is dan ook Just like the real thing wat zich in de diverse modellenreeksen duidelijk laat terugvinden.
LEVENSECHT AQUAREL Aquarel - Landschap met boerderijen (omgeving Oud-Alblas) t.w.v. 150 euro Aangeboden door Linda en Bas Huijgen Kunstenaar Bas Huijgen (Oud-Alblas 1955) is al op jonge leeftijd begonnen met schilderen. Na de Havo met als keuzevak tekenen en schilderen heeft hij gedeeltelijk de pedagogische academie in Dordrecht en de akte tekenen en handvaardigheid gevolgd. Hij koos echter voor een carrière buiten de kunst. Tot 2008 werkte hij in een managementfunctie maar bleef tekenen en schilderen. In de tachtiger jaren had hij regelmatig exposities en werkte hij in opdracht. Onder andere maakte hij pentekeningen voor de regionale kranten. Geïnteresseerd? Bas werkt ook in opdracht: www.bashuijgen.nl.
TUINMAN VOOR EEN DAGDEEL Voor eenmaal niet zelf je tuin doen... 1 dagdeel Aangeboden door Mario Leijten Mario Leijten, vader van Willemijn, Iris, Anne Roos en Bram komt graag 1 dagdeel uw tuin weer spik en span maken. Maaien, schoffelen of snoeien, het is aan Mario besteed. U kunt na de veiling rechtstreeks met Mario Leijten de afspraak maken.
EXCLUSIEVE TUINVERLICHTING Uw huis en tuin gesierd met echte Roger Pradier t.w.v. circa 300 euro Aangeboden door officiële Nederlandse dealer Roger Pradier is een Frans merk dat zich gespecialiseerd heeft in decoratieve buitenverlichting. Het originele design en de duurzaamheid van de producten van Roger Pradier hebben ervoor gezorgd dat het in 35 landen verkocht wordt. Roger Pradier wil authentieke producten van hoge kwaliteit leveren. Tijdens de veiling mogen wij u maar liefst drie gloednieuwe Roger Pradier tuinlampen aanbieden.
SPECIALE UITVOERING VRIENDJE Vriendje in Mondriaan stijl circa 30 cm. Aangeboden door Iris Leijten en mevrouw Van der Wees Vriendje is de mascotte van Stichting Vrienden van De Loopplank. Alle Vriendjes worden gebreid door vrijwilligers en een Vriendje is ca. 30 cm groot. Beide kleutergroepen hebben inmiddels van de Stichting een Vriendje gekregen. Bent u benieuwd naar het verhaal van Vriendje? Kijkt u dan op: www.vriendenvandeloopplank.nl. Iris Leijten en haar oma mevrouw Van der Wees hebben een speciale uitvoering van Vriendje ontworpen. Volledig in Mondriaan stijl.
HANDGEMAAKTE QUILT Fraai ontworpen en vervaardige quilt 200 x 150 cm Aangeboden door de oma van Elroy Valk, leerling groep 2 PCBS De Loopplank Tijdens de wintermaanden zijn ze perfect om s avonds op de bank voor extra warmte te zorgen. Buiten die koudere maanden gewoon fraai om je huis te stylen. Op de veiling bieden wij deze twee handgemaakte quilts aan.
RAMEN ZEMEN DOOR TWEE MEESTERS Streeploos schoon Aangeboden door leerkrachten PCBS De Loopplank Frans Lems en Marcel Boele Wie wil dit nu niet? Zelf met een kopje thee op de bank en twee meesters zorgen voor een stralend en streeploos uitzicht. Het kan! Frans Lems en Marcel Boele komen in overleg bij u langs om eenmalig de buitenramen op de begane grond van uw woning te zemen.
BROCANTE (TUIN-)BANKJE Leuk in iedere woning of tuin circa 110 x 40 x 90 cm (br x d x h) Aangeboden door familie Toes Brocante zijn spullen uit vroegere tijden, maar niet vallen onder de noemer antiek. De brocante spullen hebben een doorleefd karakter (wat het voor de liefhebbers aantrekkelijk maakt), het heeft een geschiedenis. Brocante staat voor een warme landelijke stijl die charmant oud oogt. Dit aardige bankje past precies in dit beeld. En het past bovendien in vrijwel elk huis of in ieder tuin.
GEKNIPT VOOR DE ZOMER Kniptalent uit onverwachte hoek 1 knipbeurt Aangeboden door leerkracht PCBS De Loopplank Leni Cornelissen Je haren laten knippen door juf Leni? Ja echt, dat kan. Juf Leni is naast leerkracht, IB-er, luisterrijk zangeres ook nog eens een fortuinlijk kapster. In het verleden zijn al heel wat haren van kinderkopjes tussen de middag of na schooltijd door haar vingers gegaan. Voor wie zal dit nog eenmalig gebeuren? Maak snel een afspraak met Leni Cornelissen.
JE ALLERBESTE VRIENDJE Een Vriendje helemaal naar jouw eigen smaak circa 25-30 cm Aangeboden en te maken door directeur Ruthli Groot Vriendje is de mascotte van Stichting Vrienden van De Loopplank. Alle Vriendjes worden gebreid door vrijwilligers en een Vriendje is ca. 30 cm groot. Beide kleutergroepen hebben inmiddels van de Stichting een Vriendje gekregen. Bent u benieuwd naar het verhaal van Vriendje? Kijkt u dan op: www.vriendenvandeloopplank.nl. Directeur Ruthli Groot van PCBS De Loopplank biedt aan om Vriendje in jouw eigen gekozen kleur te breien. Wil je een blauwe met groene oren? Dat kan! Of toch liever wit met roze en een fluorgeel sjaaltje? Je zegt het maar. Alles is mogelijk.
VEILINGREGELS Op deze openbare veiling gelden enkele huisregels: - Veilingstukken worden een voor een getoond en geveild. - Door middel van het opsteken van de hand biedt u op een veilingstuk. - Bent u de hoogste bieder dan betekent dit dat u het veilingstuk heeft gekocht; meldt u zich dan direct na afloop van de veiling bij de leiding. - Betaling kan à contant of per pin. - Veilingstukken kunnen direct worden meegenomen.