Download "VEILING CATALOGUS HABITAT GOLFTOERNOOI op DINSDAG 4 JUNI 2013 GOLF- EN BUSINESSCLUB DE SCHERPENBERGH, APELDOORN"

1 VEILING CATALOGUS HABITAT GOLFTOERNOOI op DINSDAG 4 JUNI 2013 GOLF- EN BUSINESSCLUB DE SCHERPENBERGH, APELDOORN

2 Koop een kavel en bied een thuis Tijdens de eerste editie van het Habitat golftoernooi zullen wij diverse interessante items veilen. Van een gesigneerd shirt van uw favoriete voetbalclub tot unieke kunstobjecten; voor elk wat wils. Alle te veilen kavels zijn gesponsord zodat de volledige opbrengst van de veiling ten goede komt aan Habitat for Humanity. Habitat for Humanity Habitat bouwt aan een wereld waarin iedereen een veilig (t)huis heeft. Een solide dak boven je hoofd, stevige muren en schoon drinkwater dat is de basis. Daarom bouwt Habitat huizen, samen met de nieuwe huiseigenaren. Draagt u uw steentje bij? Veilingmeester Jan de Bruin Jarenlang was Jan de Bruin het gezicht van Kunstcentrum Zaanstad. Hoewel nu in ruste, is hij nog steeds een veelgevraagd veilingmeester en heeft hij een adviesbureau, Art Advies. Hij adviseert en helpt kunstenaars bij het verkopen van hun werken, bij het organiseren van exposities en hij brengt ze onder bij kunstcentra om hun werk uitgeleend te krijgen. Tot slot heeft hij nog diverse bestuursfuncties, zoals voorzitter van de Stichting Jeugd Cultuurfonds en bestuurslid van Kunstpunt Alphen.

3 KAVEL 1 gesigneerd Feyenoord shirt gedoneerd door Feyenoord Een Puma Feyenoord shirt, maat M, gesigneerd door de spelers van het eerste elftal. KAVEL 2 servetringen Emerald gedoneerd door Carina Riezebos Zes mondgeblazen gekleurde servetringen, geïnspireerd op het ontwerp van Copier. Ontworpen door Carina Riezebos voor Royal Leerdam. KAVEL 3 overnachting NH Galaxy gedoneerd door NH Galaxy Het 4 sterren hotel NH Galaxy is de ideale plek om na een dagje Amsterdam tot rust te komen. Deze overnachting, inclusief ontbijt is voor twee personen. Startbod: 75,- Startbod: 50,- Startbod: 35,-

4 KAVEL 4 Ahrend 2020 bureaustoel gedoneerd door Ahrend Designer Paul Brooks had 'a clear vision' toen hij de bureaustoel van de toekomst ontwierp voor Ahrend. Zijn ontwerp combineert een transparant design met complete functionaliteit. Startbod: 500,- KAVEL 5 zeefdruk Sam Middleton Meester van de collages Sam Middelton komt oorspronkelijk uit de VS maar vindt nu inspiratie voor zijn werk in het Noordhollands landschap en in muziek. Afmeting per zeefdruk: 37,5 x 45,5 cm Startbod: 125,- KAVEL 6 zeefdruk Sam Middleton Meester van de collages Sam Middelton komt oorspronkelijk uit de VS maar vindt nu inspiratie voor zijn werk in het Noordhollands landschap en in muziek. Afmeting per zeefdruk: 37,5 x 45,5 cm Startbod: 125,-

5 KAVEL 7 Het geheim van de Geluksprofessor gedoneerd door Patrick van Hees Patrick van Hees is auteur van de bestseller De Geluksprofessor en veelgevraagd spreker en inspirator. In een maatwerksessie vertelt hij over geluk en geeft hij praktische tips die u zowel privé als op uw werk kunt toepassen. Inspiratie verzekerd! Startbod: 250,- KAVEL 8 vaas Bridge gedoneerd door Carina Riezebos Gelimiteerde editie mondgeblazen vaas. Dubbellaags glas met slijpwerk, ontworpen door Carina Riezebos. Startbod: 60 KAVEL 9 gyclée Sam Middleton Meester van de collages Sam Middelton komt oorspronkelijk uit de VS maar vindt de inspiratie voor zijn werk nu in het landschap van Noord Holland en muziek. Beide spelen een belangrijke rol in zijn werken. Startbod: 200,-

6 KAVEL 10 diner Wim Dik gedoneerd door restaurant Beau Een diner met oud staatsecretaris en topman van KPN bij restaurant Beau in Nijmegen op het prachtige landgoed Brakkestein. Een inspirerende avond in een prachtige omgeving! Startbod: 200,- KAVEL 11 Batmanvase Pink gedoneerd door Carina Riezebos Mondgeblazen Roze Batmanvase uit de CARINA COLLECTIE, ontworpen door Carina Riezebos Startbod: 50,- KAVEL 12 gesigneerd shirt AJAX gedoneerd door FC AJAX Een door het kampioenselftal van gesigneerd Ajax shirt. Startbod: 75,-

7 KAVEL 13 zeefdruk Sam Middleton Nog een mooie zeefdruk van Sam Middleton. Afmeting per zeefdruk: 37,5 x 45,5 cm KAVEL 14 zeefdruk Sam Middleton Nog een mooie zeefdruk van Sam Middleton. Afmeting per zeefdruk: 37,5 x 45,5 cm KAVEL 15 wielrenshirt Marianne Vos gedoneerd door Rabo Wielerploeg Regenboog wereldkampioen shirt gesigneerd door de Nederlandse topwielrenster Marianne Vos. Startbod: 125,- Startbod: 125,- Startbod: 100,-

8 KAVEL 16 Unica starssanddust hemel gedoneerd door Carina Riezebos Uniek stuk van ontwerpster Carina Riezebos. Een mondgeblazen Boheems Kristal met slijpwerk. Startbod: 150,-

Uitzoekdozen. Thema avond "Zuidelijk Afrika"

Overzicht te veilen kavels verloten prijzen tijdens het benefietdiner op 30 maart 2007.

Overzicht te veilen kavels verloten prijzen tijdens het benefietdiner op 30 maart 2007. Overzicht te veilen kavels verloten prijzen tijdens het benefietdiner op 30 maart 2007. Te veilen kavels 2 Big Five schilderijen (origineel) TT VIP arrangement (2 personen) 3 schilderijen van realisten

FUNDRAISING DINNER 14 JANUARI 2015 VEILINGBOEKJE

FUNDRAISING DINNER 14 JANUARI 2015 VEILINGBOEKJE FUNDRAISING DINNER 14 JANUARI 2015 VEILINGBOEKJE Spelers, staff en de besturen van de Stichting ROB en de Businessclub organiseen op woensdag 14 januari een fundraising dinner en een veiling. In dit boekje

Nieuwsbrief nummer 2. Een dagje uit in Hoorn met City Tour

Nieuwsbrief nummer 2. Een dagje uit in Hoorn met City Tour Nieuwsbrief nummer 2 Dit is de 2 e nieuwsbrief van Stichting Transgenders Noord-Holland, hierin brengen wij nieuwtjes over de volgende avonden in de IJsendijker in Purmerend, geven we een verslagje van

Passepartout - Heart - Green/14

Passepartout - Heart - Green/14 Pagina gemaakt donderdag 05 februari, 2009 Passepartout - Heart - Green/14 Modello: FRAVAU-PP-Heart-14green Passepartout Lijst Hart (met achterkant) 14 cm - Kleur - groen. Stevig karton waar u uw werk

Veiling Vicki Brownhuis 25 jaar

Veiling Vicki Brownhuis 25 jaar Veiling Vicki Brownhuis 25 jaar Commit2Bfit i.s.m. rugbyclub The Dukes Teambuildingsdag voor een groep van 25 personen We bieden een uitdagend interactief programma voor uw team met energievolle presentaties

Visueel Comfort. Visueel en akoestisch comfort. Bekijk hier de complete collectie In Zee Akoestische meubelen

Visueel Comfort. Visueel en akoestisch comfort. Bekijk hier de complete collectie In Zee Akoestische meubelen Visueel Comfort Visueel en akoestisch comfort. Bekijk hier de complete collectie In Zee Akoestische meubelen Visueel Comfort Wandbekleding Raamfolie Lampenkappen Stofbedrukking In-Zee. Visueel en akoestisch

Natuur belangrijkste inspiratiebron voor Francine Vermeer

Natuur belangrijkste inspiratiebron voor Francine Vermeer Francine Vermeer, Installatie Vigna Caracella, 2014; geblazen glas; afmetingen gemiddeld h. 20 x 35 x 20 cm Natuur belangrijkste inspiratiebron voor Francine Vermeer door Piet Augustijn foto s Francine

SAVE THE DATE! HUNTINGTON. 29 november

SAVE THE DATE! HUNTINGTON. 29 november SAVE THE DATE! HUNTINGTON ij 29 november 2 0 1 8 kl Wat zou het geweldig zijn als er ooit een genezend of remmend medicijn ontwikkeld wordt tegen de ziekte van Huntington. Er is echter nog veel geld nodig

THE COLLECTOR OF NICE STUFF UHI TORE TS YUR

THE COLLECTOR OF NICE STUFF UHI TORE TS YUR THE COLLECTOR 02 ~ 16 OF NICE STUFF Y UHI R T THE COLLECTOR 03 ~ 16 04 ~ 16 OF NICE STUFF GULER BERK Blijf dicht bij jezelf, het motto van Guler Berk die ruim twee jaar geleden de YurtStore opende in de

interium alle ruimte voor ideeën keukens badkamers tegels zo uitgebreid is ons tegelassortiment zo voelt de perfecte badkamer

interium alle ruimte voor ideeën keukens badkamers tegels zo uitgebreid is ons tegelassortiment zo voelt de perfecte badkamer i zo mooi kan een keuken zijn alle ruimte voor ideeën Drie specialisten, één visie Met maar liefst drie gepassioneerde specialisten onder één dak, heeft Interium in Bunnik een voor Nederland uniek concept

M a a k v a n j u l l i e B e d r i j f s - o f G r o e p s u i t j e e e n c r e a t i e v e b e l e v i n g

M a a k v a n j u l l i e B e d r i j f s - o f G r o e p s u i t j e e e n c r e a t i e v e b e l e v i n g M a a k v a n j u l l i e B e d r i j f s - o f G r o e p s u i t j e e e n c r e a t i e v e b e l e v i n g # A R T P U B N L W W W. A R T P U B. N L A R T P U B O N S V E R H A A L ArtPub is hét creatieve

weddings BY RENAISSANCE HOTELS

weddings BY RENAISSANCE HOTELS RENAISSANCE AMSTERDAM HOTEL Kattengat 1 Amsterdam, 1012SZ t. +31 (0) 20 621 2223 f. +31 (0) 20 627 5245 RenaissanceAmsterdam.nl Het historische Hart van Amsterdam ROMANTIEK IN DE STAD Bij Renaissance geloven

OFFICIËLE TROUWLOCATIE GEMEENTE HEEMSKERK

OFFICIËLE TROUWLOCATIE GEMEENTE HEEMSKERK OFFICIËLE TROUWLOCATIE GEMEENTE HEEMSKERK Je trouwdag is een heel belangrijke dag, daar hoort een bijzondere locatie bij Tussen Heemskerk en de duinen ligt het landgoed van Château Marquette als een oase

Enneagram interview. Inzet 90 euro

Enneagram interview. Inzet 90 euro Enneagram interview Het Enneagram geeft helder inzicht in persoonlijke drijfveren, overtuigingen, emoties en gedrag. In een persoonlijk type interview krijg je inzicht in jouw Enneagramtype en wat dat

De allermooiste. Kerstkaarten. Verrassende ontwerpen. Bijzondere papiersoorten. Onderscheidende uitvoering

De allermooiste. Kerstkaarten. Verrassende ontwerpen. Bijzondere papiersoorten. Onderscheidende uitvoering De allermooiste Kerstkaarten Verrassende ontwerpen Bijzondere papiersoorten Onderscheidende uitvoering Alstublieft! Onze Kerstkaartenbrochure 2012/2013. Wij zijn trots op onze collectie vanwege de verrassende

Voor Hemels koken hoef je geen Chef te zijn!!!

Altijd een kast die bij u past!

Altijd een kast die bij u past! Altijd een kast die bij u past! Kwaliteit, service en vakkundige plaatsing VJ_2013.indd 55 29-03-13 12:27 VJ_2013.indd 55 29-03-13 12:27 16-04-15 14:15 VOORWOORD Slim opbergen en het optimaal benutten

Flexa Play. - een kleurrijke familie

Flexa Play. - een kleurrijke familie Flexa Play - een kleurrijke familie Wanneer ik bezig ben met een nieuw ontwerp voelt het als spelen. Vormen, kleuren en tekeningen komen tot leven op het papier. Samen met FLEXA was mijn droom om een collectie

Happy Day Mobiel. Mobiel met hemellichamen 1

Happy Day Mobiel. Mobiel met hemellichamen 1 Happy Day Mobiel Mobiel met hemellichamen 1 Happy Day Mobiel Moeilijkheidsgraad: Makkelijk Afmetingen: Zon: 9 cm diameter (alleen het gezicht) en 14 cm diameter (gezicht en stralen). Regenboog: 18,5 cm

Kerst en nieuwjaarskaarten DE NIEUWE COLLECTIE

Kerst en nieuwjaarskaarten DE NIEUWE COLLECTIE E I N UW! Kerst en nieuwjaarskaarten DE NIEUWE COLLECTIE SPETTEREND NIEUWJAAR CHAMPAGNE 735069 735062 Een spetterende kaart met parelmoer letters voor een extra feestelijk effect. Proostend het nieuwe

USB-Sticks. vanaf 50 stuks Model Kleur Geheugen Verpakking Logo 512 MB 1 GB 128 MB 256 MB 1 GB 64 MB

USB-Sticks. vanaf 50 stuks Model Kleur Geheugen Verpakking Logo 512 MB 1 GB 128 MB 256 MB 1 GB 64 MB 00210020021021020002201212021022222000012100122221001212102222102222100002222 USB-Sticks vanaf 50 stuks Model Kleur Geheugen Verpakking Logo 0210020021021020002201212021022222000012100122221001212102222102222100002222200001222100122221001212102222102212102222102222100002222

ARTE NUOVO FINE ART BY CILO

ARTE NUOVO FINE ART BY CILO ARTE NUOVO FINE ART BY CILO Arte Nuovo fine art presenteert in de prachtige ambiance van CILO een unieke collectie schilderijen, beelden en glasobjecten van zowel nationale- als internationale gerenommeerde

3 DAAGSE VOETBALREIS MANCHESTER CITY - CHELSEA 3 MAART vv S.J.C. - Reisburo Den Haan DRIE DAAGSE VOETBALREIS BARCELONA - ATLETICO MADRID 4

3 DAAGSE VOETBALREIS MANCHESTER CITY - CHELSEA 3 MAART vv S.J.C. - Reisburo Den Haan DRIE DAAGSE VOETBALREIS BARCELONA - ATLETICO MADRID 4 EEN AMBITIEUZE VERENIGING DIE VERENIGT! 2 BRONS TOEGANGSKAARTEN FORMULE 1 BELGIE 24-26 AUGUSTUS 2018 155 ZATERDAG 16 DECEMBER KONIJNENVEILING - Bouwkundig Advies Buro v.d. Geer 19.30 UUR 20 X 2 PERSONEN

Japanese Design Collection

Japanese Design Collection Japanese Design Collection Creëer uw eigen minimalistische sfeer 1069 Japanese Design Collection Met de Japanese Design Collection krijgt uw huis een oosters tintje. De collectie biedt mooie eigentijdse

Netwerken en entertainment

Netwerken en entertainment Eerste Twentevisie Event op maandag 21 maart voorbeschouwing twentevisie event Netwerken en entertainment Het Twentevisie Event wordt, na een spectaculaire openingsshow, afgetrapt door twee topsprekers,

Het beste slaapadvies

Het beste slaapadvies Het beste slaapadvies bij Slaapkenner Rademakers! OptiSleep hoofdkussen actie! Nu twee voor 39,95 Keuze uit de mooiste boxspring-stoffen! pag.3 Ervaar het verschil met onze Zeven zekerheden: 1 Gegarandeerd

Goederen en dienstenveiling

Goederen en dienstenveiling Goederen en dienstenveiling Opendag Business Centrum Leudal 30 augustus 2015 Business Centrum Leudal, Markt 6, 6088 BP Leudal Aan alle belangstellende voor de goederen- en dienstenveiling! Voor u ligt

Verslag CDA Vrouwenberaad Noord-Holland 16 november 2013

Verslag CDA Vrouwenberaad Noord-Holland 16 november 2013 Verslag CDA Vrouwenberaad Noord-Holland 16 november 2013 Algemene Ledenvergadering van het CDAV Noord-Holland op zaterdag 16 november 2013 in Grand Café Mezza Luna te Castricum Welkom en overweging Door

15% Nieuw bed? Nieuwe Auping! voordeel. Auping helpt je bij het vinden van het juiste bed. op het Auping assortiment *

15% Nieuw bed? Nieuwe Auping! voordeel. Auping helpt je bij het vinden van het juiste bed. op het Auping assortiment * Nieuw bed? Nieuwe Auping! Auping helpt je bij het vinden van het juiste bed 15% voordeel op het Auping assortiment * * Vraag naar de voorwaarden in de winkel of kijk op www.auping.be/zomeractie Laat je

Ja, ik wil... Een unieke locatie voor een unieke huwelijksdag

Ja, ik wil... Een unieke locatie voor een unieke huwelijksdag Ja, ik wil... Een unieke locatie voor een unieke huwelijksdag 2 3 Van harte gefeliciteerd met jullie voorgenomen huwelijk! Er breekt een spannende en leuke tijd aan. Een tijd waarin u voor veel keuzes

105 serie. Modern design: profielarm en helder veiligheidsglas. Tijdloos en ruim. www.sealskin.nl/getwet

105 serie. Modern design: profielarm en helder veiligheidsglas. Tijdloos en ruim. www.sealskin.nl/getwet 105 serie Tijdloos en ruim Modern design: profielarm en helder veiligheidsglas. www.sealskin.nl/getwet 1 Doordacht De 105 serie biedt volop voordelen. En voor iedere badkamer een oplossing. Of je nu kiest

Dit zijn de favoriete storedesigns van Pieter Kool :40

Dit zijn de favoriete storedesigns van Pieter Kool :40 Dit zijn de favoriete storedesigns van Pieter Kool 24-01-2019 11:40 Chef Spullen, dat was zijn bijnaam bij G-Star Raw. Pieter Kool ontwierp alles wat niets met kleding te maken had, van winkels tot meubels.

Maak van uw huis een thuis met een gevelsteen!

Maak van uw huis een thuis met een gevelsteen! Maak van uw huis een thuis met een gevelsteen! 2 Gevelsteen vervaardiging Laat een oud gebruik herleven in het Waterfront De komende jaren verandert de kustlijn langs het centrum van Harderwijk in een

Trainingskamp Barcelona

Trainingskamp Barcelona Trainingskamp Barcelona 26 t/m 30 december 2014 5 dagen 4 overnachtingen verblijf op basis van volpension in Hotel Ciuad du Casteldefels Elke dag professionele training door onze specialisten Exclusieve

Rendement PV panelen voor de particulier. Biomimetica in een ontwerp. Schetsontwerp woning vrije kavel Den Haag 07/03/2014

Rendement PV panelen voor de particulier. Biomimetica in een ontwerp. Schetsontwerp woning vrije kavel Den Haag 07/03/2014 Rendement PV panelen voor de particulier 07/03/2014 Naast dat ik beroepshalve pleit voor het verduurzamen van je woonomgeving ben ik daar privé ook mee bezig. Het is inmiddels één jaar geleden dat wij

Kwaliteit, ruimte en vrijheid

Kwaliteit, ruimte en vrijheid Kwaliteit, ruimte en vrijheid Landgoed Nederheide ligt midden in de Stippelberg, een schitterend natuurgebied met een rijk en gevarieerd dierenleven, uitgestrekte bossen, fraaie heidevelden, zandverstuivingen

L u x a f l e x Japanese Design Collection

L u x a f l e x Japanese Design Collection Creëer uw eigen minimalistische Japanse sfeer L u x a f l e x W I N D O W F A S H I O N S Japanese Design Collection L O N D O N P A R I S B R U S S E L S A M S T E R D A M B E R L I N M A D R I D O S

Impact. Een complete serie met prachtige nisdeuren, ruime hoekoplossingen en bijzondere inloopdouches. Ruim en robuust. www.sealskin.

Impact. Een complete serie met prachtige nisdeuren, ruime hoekoplossingen en bijzondere inloopdouches. Ruim en robuust. www.sealskin. Impact Ruim en robuust Een complete serie met prachtige nisdeuren, ruime hoekoplossingen en bijzondere inloopdouches. www.sealskin.nl/getwet 1 Kwaliteit voorop Een douchecabine die opvalt vanwege zijn

Een speeltuin voor grote kinderen met snelle sportauto s - Jeremy Clarkson

Een speeltuin voor grote kinderen met snelle sportauto s - Jeremy Clarkson 24 MEI - 29 MEI Een speeltuin voor grote kinderen met snelle sportauto s - Jeremy Clarkson 5 dagen genieten van de mooiste stukjes van Europa, ongerepte natuur en adembenemende rijderswegen. De Adriatic

Nationaal Glasmuseum Leerdam

Nationaal Glasmuseum Leerdam Nationaal Glasmuseum Leerdam Tentoonstellingen 2015 Collectie Highlights In de presentatie Collectie Highlights worden bijzondere Leerdamse glasobjecten uit de vaste collectie extra onder de aandacht gebracht.

Boek nu uw vakantie naar Turkije Luxe All-Inclusive hotels met een uitstekende prijs/kwaliteitverhouding, een stedentrip naar Istanbul, groepsreizen en u bespaart een tijdrovende zoektocht door brochures

KUNST & LICHT. H 145 x B 34 x D 6,5 cm. Willem Prins IJsseldijk 24 8261LK Kampen T +31(0)38-7114425 www.willemprins.com info@willemprins.

KUNST & LICHT. H 145 x B 34 x D 6,5 cm. Willem Prins IJsseldijk 24 8261LK Kampen T +31(0)38-7114425 www.willemprins.com info@willemprins. KUNST & LICHT H 145 x B 34 x D 6,5 cm. Willem Prins IJsseldijk 24 8261LK Kampen T +31(0)38-7114425 www.willemprins.com info@willemprins.com Kunstenaar Willem Prins (1968) vindt zijn artistieke drijfveren

Sportservice Noord-Holland 280648. Uitnodiging Olympisch Jeugdsportfonds Gala 4 oktober 2008 NH Conference Centre Leeuwenhorst, Noordwijkerhout

Sportservice Noord-Holland 280648. Uitnodiging Olympisch Jeugdsportfonds Gala 4 oktober 2008 NH Conference Centre Leeuwenhorst, Noordwijkerhout Sportservice Noord-Holland 280648 Uitnodiging Olympisch Jeugdsportfonds Gala 4 oktober 2008 NH Conference Centre Leeuwenhorst, Noordwijkerhout Datum en locatie Het Olympisch Jeugdsportfonds Gala vindt

Ada Breedveld. Ada Breedveld is één van de vaste kunstenaars van Artipico Galerie Schiedam.

Ada Breedveld. Ada Breedveld is één van de vaste kunstenaars van Artipico Galerie Schiedam. heeft zichzelf het vak aangeleerd. Nooit op een academie of een dergelijke opleiding. Ada houdt niet zo van schools. Zij heeft vanaf haar vroegste jeugd altijd getekend en gekleurd. Zo herinnert zij zich

Trainingskamp Barcelona 26 t/m 30 december 2014

Trainingskamp Barcelona 26 t/m 30 december 2014 Trainingskamp Barcelona 26 t/m 30 december 2014 5 dagen 4 overnachtingen verblijf op basis van volpension in Hotel Ciudad du Casteldefels Elke dag professionele training door onze specialisten Exclusieve

Timeless design since 1881. The choice of a lasting everyday.

Timeless design since 1881. The choice of a lasting everyday. Timeless design since 1881. The choice of a lasting everyday. De keuze voor een blijvende alledag. Iittala komt uit Scandinavië waar kwaliteit, schoonheid en functionaliteit belangrijke waarden zijn.

Graag willen wij u kennis laten maken met Landgoed Avegoor waar u kunt genieten van de Kunst van Gastvrijheid!

Graag willen wij u kennis laten maken met Landgoed Avegoor waar u kunt genieten van de Kunst van Gastvrijheid! Banquetingmap Landgoed Avegoor Graag willen wij u kennis laten maken met Landgoed Avegoor waar u kunt genieten van de Kunst van Gastvrijheid! Landgoed Avegoor kent een Koninklijke historie. In 1648 werd

Serious game, FUN design. Door: Nina Haitsma (0870482) The game of life 18-09- 12

Serious game, FUN design. Door: Nina Haitsma (0870482) The game of life 18-09- 12 Serious game, FUN design Door: Nina Haitsma (0870482) The game of life 18-09- 12 Serious game, FUN design Kijk eens naar aller eerste games: Pong en één van de allernieuwste games: Fifa 2013. Eigenlijk

TIPS, TOOLS & INSPIRATIE VOOR JOUW NATUUR- & LANDSCHAPSFOTO S TOINE WESTEN

TIPS, TOOLS & INSPIRATIE VOOR JOUW NATUUR- & LANDSCHAPSFOTO S TOINE WESTEN TIPS, TOOLS & INSPIRATIE VOOR JOUW NATUUR- & LANDSCHAPSFOTO S TOINE WESTEN VOORWOORD Superleuk dat je dit e-book hebt gedownload via www.fotograferenindenatuur.nl/tips. Mijn naam is Toine Westen en ik

DESIGNED BY US CREATED BY YOU

DESIGNED BY US CREATED BY YOU CREATED BY YOU DESIGNED BY US CREATED BY YOU Leen Bakker heeft samen met het jonge, enthousiaste team van creatieven van SLX Studio onder de naam UMIX een bankencollectie ontworpen. Hierbij werden ze geïnspireerd

ELLE DECORATION. HAVE NOTHING IN YOUR HOMES THAT YOU DO NOT KNOW TO BE USEFUL AND BELIEVE TO BE BEAUTIFUL -William Morris

ELLE DECORATION. HAVE NOTHING IN YOUR HOMES THAT YOU DO NOT KNOW TO BE USEFUL AND BELIEVE TO BE BEAUTIFUL -William Morris SINDS 1991 HAVE NOTHING IN YOUR HOMES THAT YOU DO NOT KNOW TO BE USEFUL AND BELIEVE TO BE BEAUTIFUL -William Morris ELLE DECORATION BIEDT EEN WERELD AAN INSPIRATIE OP WOONGEBIED. Om even bij weg te dromen

Deuren collectie Jan des Bouvrie. exclusief bij

Deuren collectie Jan des Bouvrie. exclusief bij Wit blijft de tijdloze basiskleur die rust en harmonie geeft. Een inspirerende kleur om te combineren. En om een sfeer te creëren die past bij de jaargetijden, uw eigen stijl en uw interieurideeën. Deuren

INSPIRED BY THE URBAN WAY OF LIFE

INSPIRED BY THE URBAN WAY OF LIFE INSPIRED BY THE URBAN WAY OF LIFE WE ARE ELHO elho verrast je telkens weer met vrolijke, functionele en creatieve producten die je blijven inspireren en je huis of tuin nog gezelliger maken. INSPIRED BY

Ideal Standard Jasper Morrison collectie

Ideal Standard Jasper Morrison collectie Jasper Morrison collectie B o d y & M i n d Voor is creativiteit de drijfveer voor een continue evolutie in de badkamer. Als toonaangevend Europees merk stellen wij ons tot doel uw badkamer om te vormen

beleef het ZEEUWSE BINNEN & BUITEN

beleef het ZEEUWSE BINNEN & BUITEN beleef het ZEEUWSE BINNEN & BUITEN We willen u als gast graag een WOW-ervaring of beleving bezorgen. We doen dit door kennis te delen, kennis toe te voegen en aan te bieden. Maar ook door aan onze gasten

IPALYSS robuuste elegantie

IPALYSS robuuste elegantie IPALYSS robuuste Elegantie De nieuwe collectie IPALYSS waskommen zijn geïnspireerd op de beroemde 16e-eeuwse Franse keramicus, Benard de Palissy, die de geheimen van zeer fijn keramiek ontdekte. Net als

M I R I A M S L A A T S

M I R I A M S L A A T S GROEIEN IS DICHTER BIJ JE ZIEL KOMEN. IN MIJN WERK MAAK IK INTIMITEIT, INTENSITEIT EN MILDHEID ZICHTBAAR. Deze online catalogus wordt u aangeboden door Kunst voor Kansen. Het hart van de kunst beweegt

090???_BROCHURE_JDC_NL:210 x 297 mm 11-05-2009 12:10 Pagina 1

090???_BROCHURE_JDC_NL:210 x 297 mm 11-05-2009 12:10 Pagina 1 090???_BROCHURE_JDC_NL:210 x 297 mm 11-05-2009 12:10 Pagina 1 Creëer uw eigen minimalistische sfeer 090???_BROCHURE_JDC_NL:210 x 297 mm 11-05-2009 12:11 Pagina 2 1069 1069 Met de krijgt uw huis een oosters

Verhalende Fotografie. experience

Verhalende Fotografie. experience Verhalende Fotografie experience Wat kun je verwachten? Allereerst te gek dat je geïnteresseerd bent in de Verhalende Fotografie Experience! Het belooft een magisch weekend te worden waarin we de krochten

VOLWASSEN FAMILIEHUIS

VOLWASSEN FAMILIEHUIS Op de zitbank (Spoom van Keijser&Co) liggen uitbundige kussens van Designers Guild. Ook de taupekleurige vouwgordijnen zijn van Designers Guild. Het tapijt van Ginterieur werd op maat gemaakt. De lampenkap

Item Overzicht Prijs nr Item 1 Cruise 2 TNG swiss watch 3 Plaza Athéneé 4 Pak + Schoenen 5 Landgoed Lauswolt 6 Kunstwerk patiënt 7 Junior Suite

Item Overzicht Prijs nr Item 1 Cruise 2 TNG swiss watch 3 Plaza Athéneé 4 Pak + Schoenen 5 Landgoed Lauswolt 6 Kunstwerk patiënt 7 Junior Suite Item Overzicht Prijs nr Item 1 Cruise 2 TNG swiss watch 3 Plaza Athéneé 4 Pak + Schoenen 5 Landgoed Lauswolt 6 Kunstwerk patiënt 7 Junior Suite Movenpick 8 Overnachting Jaz hotel 9 Abbonement Helden 10

Voorwoord 7 Inleiding 11

Voorwoord 7 Inleiding 11 Inhoud Voorwoord 7 Inleiding 11 1. Klanttevredenheid volstaat niet 13 2. De verkoper centraal 23 3. Wat is klantknuffelen? 31 4. Het knuffelhormoon 41 5. Praktische knuffeltips 49 6. Het knuffelonderzoek

Zo stijlvol kan een vloer zijn

Zo stijlvol kan een vloer zijn Zo stijlvol kan een vloer zijn Bezoekadres: Ettensebaan 17a, 4812 XA Breda Contact: info@zazza.nl, www.zazza.nl Zo stijlvol kan een vloer zijn Laat je inspireren Zazza is nieuw, anders, creatief. Zazza

efteling.com/zakelijk Het Efteling-effect van uw bijeenkomst en evenement

efteling.com/zakelijk Het Efteling-effect van uw bijeenkomst en evenement efteling.com/zakelijk Het Efteling-effect van uw bijeenkomst en evenement Europalaan 1 Postbus 18 5170 AA Kaatsheuvel +31 (0)416-287770 2012 Efteling. Voor alle in deze brochure vermelde tekst geldt: zetfouten

Het La. Ja, ik wil... Landgoed. Droomlocatie in het bos. ...Een prachtige da waar wij met een. terugdenken... Bas & Chantal

Het La. Ja, ik wil... Landgoed. Droomlocatie in het bos. ...Een prachtige da waar wij met een. terugdenken... Bas & Chantal Landgoed Trouwmagazine Landgoed het Laer Het Laer Droomlocatie in het bos Ja, ik wil... lles aan a r e ft er hee mdag o o r d Het La e z om on n a a d e g lijken. n e z e w te ver Kim Mark &...Een prachtige

verhuur popzaal 150-500 personen theaterzaal 175 rode filmzaal 68 blauwe filmzaal 62 foyer 75-150 café 70-125

verhuur popzaal 150-500 personen theaterzaal 175 rode filmzaal 68 blauwe filmzaal 62 foyer 75-150 café 70-125 verhuur popzaal 150-500 personen theaterzaal 175 rode 68 blauwe 62 foyer 75-150 café 70-125 fotografie achtergrond: Merlijn Spenkelink Podium voor ontmoeting evenementenlocatie centrum apeldoorn Ieder

GUN BEWONERS EN UZELF IETS MOOIS Donderdag 16 mei uur

GUN BEWONERS EN UZELF IETS MOOIS Donderdag 16 mei uur Beste kunstliefhebber en, of betrokkene bij Park Zuiderhout, Voor u ligt de veilingbrochure van de benefiet kunstveiling van Park Zuiderhout. In deze catalogus treft u een overzicht van de kunstwerken

'Geheime' kunstcollectie Imtech komt in de verkoop

'Geheime' kunstcollectie Imtech komt in de verkoop FD: Economie & Politiek door Siem Eikelenboom 28 augustus 2015 'Geheime' kunstcollectie Imtech komt in de verkoop Karel Appel, 'Bloem met blauwe ogen' (1977) 'Als je de ontvangsthal van Van Rietschoten

Zondag 2 oktober 2011 om 16:00 uur EXPOSITIE

Zondag 2 oktober 2011 om 16:00 uur EXPOSITIE VEILINGCATALOGUS Zondag 2 oktober 2011 om 16:00 uur EXPOSITIE FEEST in de staatsliedenbuurt Uiteenlopende feestelijke gebeurtenissen in de Staatsliedenbuurt van de afgelopen drie decennia, gefotografeerd

Luisteroefening 1 - Actief luisteren

Luisteroefening 1 - Actief luisteren 1. Communicatie 1.6 Oefeningen c. Luisteroefening 1 - Actief luisteren Doelstelling: Deze luisteractiviteit helpt leerlingen hun luistervaardigheden te verbeteren en na te denken over wat goed en slecht

Hoe presteer je dagelijks op het allerhoogste niveau?

Hoe presteer je dagelijks op het allerhoogste niveau? Van Rees Den Boer Hoe presteer je dagelijks op het allerhoogste niveau? Smaakvolle managementlessen uit De Librije Het boek Boerenwijsheden Hoe presteer je dagelijks op het allerhoogste niveau? Restaurant

Al 10 jaar een passie voor het ontwerpen van unieke sieraden

Al 10 jaar een passie voor het ontwerpen van unieke sieraden P E R S B E R I C H T Rosalind Suurland Al 10 jaar een passie voor het ontwerpen van unieke sieraden Tijdloos, licht draagbaar en zeer stijlvol; zo zijn de sieraden van kunstenares Rosalind Suurland ook

Verandazonwering. www.verano.nl www.verano.be. Reguleer de warmte in uw veranda, serre of terrasoverkapping met de luxe verandazonwering van Verano.

Verandazonwering. www.verano.nl www.verano.be. Reguleer de warmte in uw veranda, serre of terrasoverkapping met de luxe verandazonwering van Verano. Reguleer de warmte in uw veranda, serre of terrasoverkapping met de luxe verandazonwering van Verano. Verandazonwering V610-Oslo verandazonwering V630-Malmö verandazonwering V612-Hamar verandazonwering

Hoe wankel is de wereld?

Hoe wankel is de wereld? Hoe wankel is de wereld? Kort reisseminar o.l.v. Gerard Bodifee Deauville (Normandië), 24 27 april 2017 De bestemming Deauville parel aan de Côte Fleurie en gelegen in het hart van Normandië. Een ideale

06 57332597 UW PARTNER IN LANGEGOLF INRAROODPANELEN

06 57332597 UW PARTNER IN LANGEGOLF INRAROODPANELEN Catalogus 2015 ENERGIEBESPARINGS ADVIESBURO NOORD HOLLAND Dhr B.J. Adema Tel: 06 57332597 UW PARTNER IN LANGEGOLF INRAROODPANELEN Pag. 2 INFRAPOWER LANGE GOLF VERWARMINGSPANELEN Standaard met aluminium

Welkom op de Engelenburg. Eerbeekseweg 6 6971 LB Brummen Telefoon 0575-569999 Telefax 0575-569992 www.engelenburg.com info@engelenburg.

Welkom op de Engelenburg. Eerbeekseweg 6 6971 LB Brummen Telefoon 0575-569999 Telefax 0575-569992 www.engelenburg.com info@engelenburg. Welkom op de Engelenburg Eerbeekseweg 6 6971 LB Brummen Telefax 0575-569992 info@engelenburg.com Proef de geschiedenis Culinair genieten Dineren onder de sterren in het 19e eeuwse serre restaurant. Genieten

! Vraag vrijblijvend een op maat gesneden offerte aan!

! Vraag vrijblijvend een op maat gesneden offerte aan! Prijzen vanaf 260,- 7 dagen inclusief ontbijt exclusief vlucht *laagseizoen Brochure 2014 Costa Blanca, dé bestemming om te genieten van een geweldige fietsvakantie Vraag vrijblijvend een op maat gesneden

Wilt u ook gratis Milly s Mozaïekkrant ontvangen?

Wilt u ook gratis Milly s Mozaïekkrant ontvangen? MILLY S MOZAIEKKRANT, UITGAVE OKTOBER 2014 Winkel: Mandenmakerstraat 102 b, 3194 DG te Hoogvliet Webwinkel: www.millyswinkel.nl Emailadres: info@millyswinkel.nl Beste lezers, In deze mozaïekkrant wilde

Deze kavelgids is tevens uw toegangsbewijs. Vergeet m niet mee te nemen! Kasteel Keukenhof Locatie: Koetshuis Keukenhof 1 2161 AN Lisse

Deze kavelgids is tevens uw toegangsbewijs. Vergeet m niet mee te nemen! Kasteel Keukenhof Locatie: Koetshuis Keukenhof 1 2161 AN Lisse Kasteel Keukenhof Locatie: Koetshuis Keukenhof 1 2161 AN Lisse Vrijdag 21-11-2014 Inloop v.a.19.00 u Aanvang 19.30 u Deze kavelgids is tevens uw toegangsbewijs. Vergeet m niet mee te nemen! Voorwoord Voor

Ik vertel... Als ik vertel Voel ik me vrij Als ik luister Ben ik bij jou

Ik vertel... Als ik vertel Voel ik me vrij Als ik luister Ben ik bij jou Ik vertel... Als ik vertel Voel ik me vrij Als ik luister Ben ik bij jou Ik vertel... Ik wil je iets vertellen... Over een prachtige school in een kleurrijke wijk... Waar geborgenheid en openheid hand

In mijn schilderijen en andere kunstobjecten verdiep ik me op dit moment erg in grafische structuren en rechte lijnen. MARIE MICHIELSSEN MARIE MICHIELSSEN Marie Michielssen volgde een opleiding grafische vormgeving en startte in 1995 een eigen bedrijf. Daarvoor kocht ze oude bloempotten op, die ze vervolgens beschilderde

ROYAL LEERDAM CRYSTAL CATaLOGUS PURE DESIGN, HANDMADE SINCE 1878

ROYAL LEERDAM CRYSTAL CATaLOGUS PURE DESIGN, HANDMADE SINCE 1878 ROYAL LEERDAM CRYSTAL CATaLOGUS PURE DESIGN, HANDMADE SINCE 1878 Ambacht en design sinds 1878 Al sinds 1878 houden vele generaties glasblazers het oude ambacht van het glasblazen bij Royal Leerdam Crystal

Villa Reynaert DE HAND VAN PIETER PORTERS IN TEKST: ANNEMIE WILLEMSE - FOTOGRAFIE: CLAUDE SMEKENS 56 TIJDLOOS

Villa Reynaert DE HAND VAN PIETER PORTERS IN TEKST: ANNEMIE WILLEMSE - FOTOGRAFIE: CLAUDE SMEKENS 56 TIJDLOOS Villa Reynaert DE HAND VAN PIETER PORTERS IN TEKST: ANNEMIE WILLEMSE - FOTOGRAFIE: CLAUDE SMEKENS 56 TIJDLOOS Of je nu tot rust wilt komen tussen zakelijke beslommeringen door of je wilt met je geliefde

Een spreekbeurt over ADO Den Haag

Een spreekbeurt over ADO Den Haag Een spreekbeurt over ADO Den Haag Wij ontvangen veel berichten van kinderen die graag een spreekbeurt over ADO Den Haag willen houden. Zij weten alleen niet waar of hoe ze moeten beginnen. Wij helpen je

CJMS. interieur. 12 Pagina s aan interieur inspiratie

CJMS. interieur. 12 Pagina s aan interieur inspiratie CJMS interieur 12 Pagina s aan interieur inspiratie Vergaderen op top niveau Vergadertafel Geef uw bedrijf een stijlvolle uitstraling met bijvoorbeeld een massief eiken (vergader)tafel, wengé gebeitst.

Noviteit! wij hebben het beton opnieuw uitgevonden.

Noviteit! wij hebben het beton opnieuw uitgevonden. Noviteit! wij hebben het beton opnieuw uitgevonden. Alles wat je nodig hebt: Rayher creatief beton (1*), water (2), spatel (), gietvorm naar keuze (+5) plus indien nodig plakbanband, mesje voor het eruit

Landgoed Sparrendaal Noord Brabant, Nederland

Landgoed Sparrendaal Noord Brabant, Nederland Landgoed Sparrendaal Noord Brabant, Nederland 2 Landgoed Sparrendaal 3 4 Landgoed Sparrendaal Landgoed Sparrendaal DE LUXE VAN PRIVACY EN ELEGANTE ARCHITECTUUR Landgoed Sparrendaal in het zuiden van Nederland

the perfect durable gift

the perfect durable gift the perfect durable gift NL 2014 problem solved Je kent die situaties wel dat je een waar gevecht levert met je paraplu. Al worstelend in een straffe wind probeer je je met een paraplu tegen de regen te

Trainingskampen Vitesse Hoofdkantoor NOC*NSF Arnhemhal Pitch&Putt Golf Athene zaal Vergaderzalen Hotel

Trainingskampen Vitesse Hoofdkantoor NOC*NSF Arnhemhal Pitch&Putt Golf Athene zaal Vergaderzalen Hotel voel de energie! Trainingskampen De velden en zalen met fitness en sauna zijn perfect voor trainingskampen. Vitesse De trainingsaccommodatie van Vitesse ligt schitterend en biedt alle faciliteiten. Hoofdkantoor

Wat ons betreft kunt u het dak op!

Wat ons betreft kunt u het dak op! Wat ons betreft kunt u het dak op! een dak om op te leven Dakterras.nl maakt de Nederlandse daken leefbaar. Unieke en duurzame producten vormen de basis voor hoge kwaliteit. U vindt Dakterras.nl dealers

Sponsornieuwsbrief Voorschoten 97 juni 2013

Sponsornieuwsbrief Voorschoten 97 juni 2013 Sponsornieuwsbrief Voorschoten 97 juni 2013 1. Onze vereniging krijgt een nieuw tenue Het contract voor het kledingplan met Wout Bergers is getekend. Verschillende mensen hebben zich de afgelopen maanden

Olieverf op paneel. Uitzonderlijk gedetailleerd geschilderd

Olieverf op paneel. Uitzonderlijk gedetailleerd geschilderd Kunstenaar: Onbekend Jaartal: Onbekend Olieverf op paneel. Uitzonderlijk gedetailleerd geschilderd Onbekend Afmetingen: l x b: 36 cm x 50 cm Gesigneerd: Nee Nee. Aan het paneel zit ophanghaakje bevestigd.

7th International Table Tennis Team Championships of Veteran Clubs/Groups

7th International Table Tennis Team Championships of Veteran Clubs/Groups 7th International Table Tennis Team Championships of Veteran Clubs/Groups van 15-18 augustus 2019 Hilversum / Nederland georganiseerd door OTC en IVTTS PAGE 1 Uitnodiging Index pagina : 2 Toernooi Brochure