Beverwijk veilingprogramma december xlsm, Veiling , 14:22

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Download "Beverwijk veilingprogramma december xlsm, Veiling , 14:22"

1 Kennemer Postzegel Club Beverwijk Totale inzet: 2.703,80 xx=postfris Totale Cat. waarde: ,30 Aantal Veilinglijst x=met plakker Opbrengst kavels (x) = zonder gom Inzet Verkochte kavels: 283 Maandag 12 december 2016 o=gebruikt Tussenstand: TOPKAVELS (Vraagprijs vanaf 25 euro) 1 Duitse Rijk Bezetting België nr. 24 XX Italië 555 > 559 Posta aero O 200, Monaco 185 > 194 Beroemdheden X Nederland 38 Wilhelmina hangend haar XX 200,00 60,00 5 Nederland 80 Koning Wilhelmina pracht luxe exemplaar X 950,00 390,00 6 Nederland 99 2,5 gulden pracht exemplaar X 150,00 30,00 7 Nederland gulden pracht exemplaar X 300, Nederland Hulpuitgifte XX 300, Nederland 105 Opruimingsuitgifte O Nederland Opruimingsuitgifte XX 27 70,00 11 Nederland 236/237 Fotomontage X 180, Nederland Tralie serie X 190, Nederland 403 P blok PLAATFOUT, plakkerresten in velrand, zegels ** X 2 14 Nederland 535 En face X Nederland 536 En face X 560, Nederland 537 En face XX 360,00 50,00 17 Nederland Lp Luchtpost meeuwtjes pracht exemplaren XX 600, Nederland PRA Sterrenboekje van ste prestige boekje/voorloper zeer schaars XX Nederland Verzameling kinderzegels v.a > 2000 compleet XX / O 750, Nederland Verzameling Nederland v.a > 1958 XX / X / O 2.300, Oostenrijk 524 > 529 Persoonlijkheden O 220,00 30,00 22 Oostenrijk 984 > ,61, 68 Alle Vogels O 276, Zwitserland 1 > 8 Industriele Kriegs Wirtschaft X 200,00 30,00 Nederland 24 Nederland 2 t/m 22 EDB's, 1981/1983, 1e dag bladen 25 Nederland 4 > 6 Willem 3 O 150,00 20,00 26 Nederland TBC serie X Blz. 1 van 9

2 27 Nederland 106 Opruimingsuitgifte X bod 28 Nederland Toorop pracht exemplaren X 4 29 Nederland 134/135 Toorop zegels O 50,00 9,50 30 Nederland 163/165 O 31 Nederland 164/ / / / /65 O 54,90 32 Nederland 203 > 207 Rode kruis zegels X 3 6,50 33 Nederland X bijna XX 30,00 5,50 34 Nederland 265,266,269 Crisiszegels en Emma zegel XX 9 20,00 35 Nederland 267 Nederland Curaçao XX 80, Nederland O 20,00 37 Nederland Kinderserie 1936 X 2 38 Nederland 300 > 304 Kinderzegels XX 4 9,50 39 Nederland 402B Met vouw en plakkerresten in velrand, zegels ** X 1 40 Nederland 474/489 O 23,40 41 Nederland 544/548 Kinderzegels cover stempel AUTOPOSTKANTOOR O 42 Nederland Zomerzegels X 60,00 43 Nederland Kerkenserie X/XX 100,00 44 Nederland 607/611 Rode Kruis 1953 X 1 45 Nederland 666/670 Kind 1955 X 1 46 Nederland XX 47 Nederland 787/790 Zomer 1963 XX 48 Nederland 812 op E63 Stempel AUTOPOSTKANTOOR blanco 49 Nederland 875 op gf FDC Kinderblok, spec. st. Rotterdam 50 Nederland 983 op gf FDC Kindblok 1970 kinderpostzegelactie Amsterdam blanco 51 Nederland 1736/1739 Serie + blok Kinderzegels 1997 (-) 52 Nederland 1171PM op E170a FDC Kindblok 1978 PLAATFOUT blanco 53 Nederland 2009 Zilveren zegel uit 2001, 2 stuks XX 2 54 Nederland D25/26 O 20,00 55 Nederland E144a FDC blok kinderzegels Nederland E153a FDC blok kinderzegels Nederland E162a + E170a + E189a + E206a FDC's kindblok blanco 9,80 58 Nederland Lp 12 Meeuw O 12 20,00 59 Nederland P Port de Ruyter serie tot de 25ct O 3 60 Nederland P 44 > 60 Portzegels O 26,70 61 Nederland P 69 > 79 Portzegels X 20,00 62 Nederland PB 8b Postzegelboekje XX 63 Nederland Prestige boekje 9 Nijntje XX Blz. 2 van 9

3 64 Nederland Prestige boekje 10 Going For Gold XX 65 Nederland Prestige boekje 15 Bloemetjes cadeau XX 66 Nederland Prestige boekje 26 Luchtvaart XX 67 Nederland PZB-2 XX 1 68 Nederland PZM 1 t/m 24 XX 85,60 69 Nederland PZM 251 Zilveren postzegel XX 1 70 Nederland PZM 331 Going For Gold 71 Nederland V1419 Kerstvel 1988 XX 72 Nederland V1461 Kerstvel 1990, hoek gerepareerd O 73 Nederland V Kerstvel 1997 XX 1 74 Nederland V Kerstvel 1998 XX 1 75 Nederland V Kerst 76 Nederland V2768 Filmzegel XX 7,00 77 Nederland V2999 Kinderboekenweek XX 1 78 Nederland 100 FDC's in 2-vaks album 79 Nederland 28 1e dag afstempelingen wo kinderblokken +8 dubbel 80 Nederland 42 1e dag afstempelingen wo 4 blokjes 81 Nederland 6 blokjes op brief met stempel uitgiftedatum 82 Nederland Album 66 FDC's, 28 blanco en 38 met adres 167,40 83 Nederland Album 82 FDC's tussen E78-E197 blanco 235, Nederland Album 88 FDC's tussen E64-E181 blanco 215,75 85 Nederland Davo-album tot 1970 XX/O 86 Nederland Dik Insteekboek kerst engros 87 Nederland FDC E50 blanco XX 2 2,75 88 Nederland FDC's 1980 compleet blanco 89 Nederland FDC's 1981 compleet blanco 90 Nederland Insteekboek Nederland Insteekboekje 92 Nederland Insteekboekje combinaties uit Pb's XX 93 Nederland Jaarcollectie 1982 XX 1 94 Nederland Kinderbedankkaart 1962 XX 95 Nederland Kinderbedankkaart 1969 XX 96 Nederland Mapje met 45 jubileum enveloppen compleet 97 Nederland Spec. Mapje van gulden naar euro Overzeese Gebiedsdelen Blz. 3 van 9

4 98 Antillen 1774 > 1778 Frans Hals XX 1 5,25 99 Antillen 1834 > 1841 Vrouwen XX Antillen 1878 > Coca Cola vellen XX Antillen 2000 > 2011 Velletje Vlinders XX Antillen 2012 > 2015 Vincent van Gogh XX 18, Caribisch Nederland 2 > 6 Vissen XX 8, Caribisch Nederland 7 > 11 XX 10, Curaçao na > 18 Kinderzegels XX 1 3, Curaçao na > 27 Muziekinstrumenten XX 2 7, Curaçao na > 72 Vissen XX Curaçao na > 106 Kinderzegels XX 2, Curaçao na > 118 Jan. Geloof XX 1 4, Curaçao na 2010 LP 4 > 16 Luchtpost X 30, Nederlands Indië O Nederlands Overzeese 112 Gebiedsdelen Album (-) 113 Nederlandse Antillen Ojeda XX Nederlandse Antillen Insteekboek XX/X/O 115 Nederlandse Antillen Mapje met 654/ foto's, genummerde uitgave 116 Nederlandse Antillen Unie-album t/m 1976 X/O ca. 45,- 117 Suriname X 30, Suriname Jamborette XX 119 Suriname E3 Luchtpost, 2 FDC's blanco 120 Suriname PZB 4A9 XX 0, Suriname Mapje met blok 139, genummerde uitgave Buitenland 122 Alderney 61/64 4 covers Zeedieren WWF XX 123 België 326 > 332 X België B 135 Sprookjes XX 1 5, België B 140 PZB Zoo Antwerpen XX 1 5, België BL 213 Fantastische flora XX België BL 214 Dieren XX België België 5x world mooie serie XX 129 Bulgarije 1605/ schilderijen XX 130 Canada Sigarenkist afgeweekte zegels 131 Duits + geb. (Wereld) Album ca. 250 zegels Blz. 4 van 9

5 132 Duits + wereld Insteekboek 133 Duitse Rijk W 22 Luchtpost O 120, Duitsland 146 > 149 Helfer der Menschheit O 140, Duitsland 150 Bundespost Otto O 136 Duitsland 2324 > 2328 Voetbal XX Duitsland 2402 > 2406 Katten XX Duitsland BL 67 Voetbal XX 8, Duitsland Blok 8 Bundespost O 0, Duitsland 159 gelopen briefkaarten 141 Duitsland 65 gelopen poststukken 142 Duitsland 81 gelopen poststukken met zwart randje 143 Duitsland Ansichtkaarten ca 35, wo leuke afstempelingen 144 Duitsland Automaatstroken met rugnummer zonderwaarde aanduiding leuk!!! 145 Duitsland Michel catalogus 2006/ Duitsland Ringband jaren XX 147 Duitsland Berlin 22 covers 148 Duitsland Berlin 45 FDC's 149 Duitsland DDR Insteekboekje 5 blz. gevuld 150 Egypte 94 >96 Congres geografie X 50, Engeland 970/974 Christmas 1983 in mapje XX 152 Engeland Blok Engeland O 153 Engeland Insteekboekje 154 Faeröer Faeröer 2003 blok XX 155 Faeröer Jaarset 1995 XX 156 Faeröer PB 27 XX 157 Faeröer PB 28 XX 158 Faeröer PB 29 XX 159 Frankrijk Strook XX 0, Frankrijk 47 covers/envelopjes Frankrijk 78 covers/envelopjes Frankrijk PZB Artistiek 163 Frankrijk PZB Geiten 164 Frankrijk PZB Handen 165 Frankrijk PZB Kastelen nominaal 166 Frankrijk Speciale uitgifte 1998 voetbal XX 2 5, Griekenland Blok 2/5 + 7 XX 168 Hongarije Insteekboekje 169 IJsland Recent kaart IJsland O Blz. 5 van 9

6 170 Indonesië Op Davo-bladen, cat.w. ruim 300 euro X Isle of Pabay Schots, serie Churchill XX 172 Israël 11 FDC's 173 Israël Klein Insteekboekje 174 Italië Verenigd Europa leuke hoekblokken XX 175 Liechtenstein Port XX 1, Moldavië Blokje ** + 4 covers Esculaapslang WWF XX 177 Monaco Blok CEPT 1976 XX 30, Nieuw Zeeland Blokjes Vogels 179 Noorwegen Noorwegen 2010 blok XX 180 Oost Afrika Cover 132/135, Olymp. Spelen Tokyo Oostenrijk 1136/1142 Op 7 FDC's + 3 extra, 1964 Olymp. Spelen 182 Oostenrijk blok Oostenrijk 2003 XX 2, Oostenrijk Sigarenkist onafgeweekte zegels 184 Polen Insteekboek 1919 / Polen Insteekboek 1967 / Polen Insteekboek 1979 / Polen Ringband 30 bladen/60 bladzijden 188 Roemenië Insteekboekje 189 Sanda Island Schots, blokje Kennedy en Churchill XX 190 Spanje B32 gf FDC Spanje 7 poststukken, gelopen en niet gelopen 192 Spanje Insteekblad wapenschilden 193 USA 20 poststukken 30- en 40-er jaren 194 USA 25 poststukken 20-er jaren en ouder 195 USA Precancels 196 Zweden MH12 Postzegelboekje 1966 XX 3, Zweden 73 FDC's in Importa album Zweden Boerderij dieren XX 199 Zwitserland Insteekboek 200 Zwitserland Kaartjes diversen 201 Zwitserland Kaartjes diversen 202 Zwitserland Kaartjes diversen Wereld 203 Cuba/Vietnam Ringband X/O 204 Europa Dik Insteekboek 205 Europa Insteekboek 206 Europa Insteekboek op jaar Blz. 6 van 9

7 207 Hongarije/Bulgarije Insteekboek Nederland en Nederlandse Overzeese 208 Gebiedsdelen Insteekboek 209 Nederland en Venezuela Insteekboek, wo Port 210 Stockboekje Patento Diverse landen - bruin stockboekje 211 Wereld 15 aangetekende poststukken 212 Wereld Dik Insteekboek 213 Wereld Insteekboek 214 Wereld Insteekboek 215 Wereld Insteekboek 216 Wereld Insteekboek 217 Wereld Insteekboek 218 Wereld Insteekboek 219 Wereld Poststukken ca Wereld Ringband 221 Wereld Schoenendoos onafgeweekte zegels 222 Wereld Schrift met ouder materiaal 223 Wereld Schriftje wo Formosa 224 Wereld Sigarenkistje afgeweekte zegels Thematisch 225 Beren Mongolië 226 Bloemen Zwitserland XX 227 CEPT kaartje CEPT XX 228 CEPT Portugal CEPT Portugal CEPT Portugal CEPT Vaticaan 2015 in blokjes van 4 mooi gestempeld O 232 Dieren België XX 233 Katten België XX 234 Kerst Jersey 2 mooie strippen XX 235 Olympische spelen Vel Slovenia Olympische spelen XX 236 Olympische spelen Vel Slovenia Olympische spelen XX 237 Paddenstoelen Jersey XX 238 Rode Kruis Rode Kruis Togo 1959 blokken geperforeerd. en ongeperforeerd. + serie XX 1 Blz. 7 van 9

8 239 Ruimtevaart Ruimtevaart in rondzendboekje 240 Schepen Malta XX 241 Schepen Mooi blokje Jersey XX 242 Schepen Portugal XX 243 Schepen Schepen in Ringband (ca. 50 zegels +3 blokjes) 244 Treintje Oostenrijk XX 245 Treintje Oostenrijk XX 246 Treintje Oostenrijk XX 247 Treintje Oostenrijk XX 248 Verenigde Naties Restje 249 Vlinders Insteekboekje, ca, 160 Vlinders 250 Vlinders Vlinders op brieven en kaarten 251 Voetbal 2 series O 252 Voetbal Ajman XX 253 Voetbal Divers O 254 Voetbal Divers O 255 Voetbal Divers O 256 Voetbal Monaco XX 257 Voetbal Sierra Leone XX 258 Voetbal St. Tome O 259 Voetbal St. Tome O 260 Voetbal St. Tome O 261 Voetbal Verzamel box 47 FDC's WK voetbal Vogels Estland kaartje dieren en Vogels XX 263 Vogels Kosovo 264 Vogels Litouwen 265 Vogels Moldavië Vogels 2010 XX 266 Vogels Moldavië Vogels 2012 XX 267 Vogels Moldavië Vogels 2015 XX 268 WWF Estland WWF dieren blok Diversen 269 Album 3 vaks voor 132 FDC's leeg 270 Album Davo-album Grenzeloos Ned., bladen 2008/2009 nieuw 64, Album Importa 3 vaks voor 90 FDC's leeg 272 Album Map EDB Berlijn 273 Album Map EDB Berlijn 274 Album Map EDB Duitsland 275 Album Map EDB Duitsland Blz. 8 van 9

9 276 Album Wereld album 277 Catalogus Catalogus muziek t/m 1994 in 2 delen 278 Catalogus Catalogus Yvert France Harde kaft 279 Diversen Insteekboek leeg 280 Diversen Insteekboek nieuw in plastic nieuw 281 Diversen Insteekboek nieuw in plastic nieuw 282 Diversen Insteekboekje nieuw nieuw 283 Diversen WWF 4-Rings map met cassette, leeg - Blz. 9 van 9

DE COURIER. Maandag 12 december 2016: Speciaal programma: uur: Grote veiling 283 kavels, 23 topkavels! uur: Algemene ledenvergadering.

DE COURIER. Maandag 12 december 2016: Speciaal programma: uur: Grote veiling 283 kavels, 23 topkavels! uur: Algemene ledenvergadering. DE COURIER Maandblad December 2016 Editie 2016 nummer 7 Veilinglijsten De kavellijsten voor de veiling van 12 december 2016 vindt u op pagina 17; Algemene ledenvergadering De agenda voor de algemene ledenvergadering

Veiling kavellijst november 2017

VEILING VOORJAARSBEURS 26 MAART 2016 I VEILING VOORJAARSBEURS 26 MAART 2016 Kav. Omschrijving: Cat Nr. Cat.w. Inzet 1 Nederland - 1864 - Ø, Koning Willem III (Scan) 4/6 150.00 20.00 2 Nederland - 1869 - Ø, Wapenzegels 17/8 108.00 15.00 3

VEILING. Bedankt voor uw komst en tot ziens op de volgende ruilbeurs / veiling. Deze is op zondag 25 november 2012 438 3 Rondzendboekjes diversen 5.00 439 Insteekboekje Portugal 10.00 440 Leeg poststukkenmapje 1.00 441 Doos met ongeveer 6000 zegels Nederland 3.00 442 2 Blokken België no. 11+12 postfris 10.00 443 Kaft

13 December2016. Kwaliteit Postfris ** Ongebruikt * Gestempeld 0 VEILING 13 December2016 Kwaliteit Postfris ** Ongebruikt * Gestempeld 0 Biedschema tot 5,00 0,25 5,00 tot 10,00 0,50 10,00 tot 50,00 1,00 boven 50,00 2,00 Ka vel Land / Gebied Soort / Omschrijving Jaar

CLUBVEILING Februari 2017 No. Omschrijving C.W. Inzet

CLUBVEILING Februari 2017 No. Omschrijving C.W. Inzet 1 o Nederland, 1 5ct. Kon. Willem lll 1852. 45,00 5,00 2 o Nederland, 2 10ct Koning Willem lll 1852 35,00 5,00 3 o Nederland, 6 15ct Kon.Willem III 1864. 120,00 12,00 4 o Nederland, 9 15ct Kon. Willem

Ruilbeurslijst retourkavels van januari 2016

Retourkavels november 2015, nog te koop op ruilbeurs!

Veilinglijst maandag 2 januari 2017

Veilinglijst maandag 2 januari 2017 Veilinglijst maandag 2 januari 2017 Catalogu Staat Veil Land of Thema s Catalogus Nr. Bijzonderheden/Opmerking Catalogus Inzet nr. Waarde 937F Nederland N-2015 Pb 30 Weidevogels 1984 XX 4,00 1,00 938 Nederland

KAVELLIJST 11 oktober 2014 V.nr. K.nr. Aanb. Land Cat.nr./omschrijving Cat.w. Staat Vr.pr. 201 10138 3599 Geall.Bezett. Zgl.nrs 212/227 (Russ.bez.zone) 40,00 O 4,00 202 10137 - - Zgl.nrs 182/197 (Russ.bez.zone) 20,00 O 2,50 203 10136 - - Zgl.nrs 200/208 (Russ.bez.zone) 40,00 O 4,00 204 10134

Postzegels - Albums en boeken Nederland en Overzee 700 F 700 Nederland Prachtige collectie Nederland 1852-1992 in 2 Davo-albums wb. zeer veel goed materiaal incl. ongebruikt klassiek, postfris vooroorlogs incl. vele certificaten en goed Back of the Book

Heeft u speciale wensen of vragen? Aarzel dan niet ons deskundig team in te schakelen. Onze volledige prijslijst is op aanvraag gratis verkrijgbaar. 1 Postzegelhandel H. Zondervan Mr. P.J. Troelstraweg 89 8916 CN LEEUWARDEN Tel 058-2122096 Fax 058 2129180 Mail: h.zondervan@xs4all.nl www.postzegelhandelzondervan.nl Geachte klanten, Voor u ziet onze

Retour kavellijst februari 2016

Retour kavellijst februari 2016 Retour kavellijst februari 2016 Veil. Nr. Land of Thema Catalogus Catalogus Nr. Bijzonderheden/Opmerking Staat Catalogus Inzet Waarde 292 Nederland N-2014 D 6 Armenwet O 6,50 1,65 293 Nederland N-2014

POSTZEGELVERENIGING. FILATELICA WEERT e.o. Veilingboekje. Voor 26 maart 2017

Postzegels - Grote dozen - wordt niet verstuurd! Nederland 20 Nederland 1959-2010. Collectie postfris, met div. extra s, in 7 Davo albums. Hoog nominaal gedeelte! 3 21 Verhuisdoos Nederland vanaf 1872 in 16 albums/insteekboeken wo. collecties, voorraadboeken

Zaal open 09.30 u. ziggo.nl

Veiling van maandag 1 februari 2016

Postzegels - Dozen. Kavel Inzet Bieding

Postzegels - Dozen. Kavel Inzet Bieding Nederland 20 Doosje vol met aangetekende poststukken met speciale stempels wo. betere 600 21 Doosje met 35 rondzendboekjes Nederland 1852-1976 postfris/(on)gebruikt wb. betere zegels wo. En Face 0 22 Doosje

200 1602 Doos met ca. 250 veilingkavels Automaatboekjes (vrijwel allen ver. Postautomaat) met 1 of meerdere boekjes uit 1/11. Nederland 1600 Nederland jaarcollecties 2001 t/m 2010 (allen 3x) Nominaal ca. 13,- 0 1601 Doos Nederland postfris 1998-2010 deels in Davo de luxe-album en deels in jaarcollecties PTT (2006 t/m 2010.) Tevens

Vereniging van Postzegelverzamelaars. Barendrecht Vereniging van Postzegelverzamelaars Barendrecht 0 Jaargang 12 nr. 3 mei 2012 Voorzitter: W.J. de Ruiter Zeeg 40, 2991EK Barendrecht 0180-614139 Secretaris: W. van Veggel Botter 119, 2991 PE Barendrecht

kavel Cat NR Omschrijving catw. inzet

Postzegels - Albums en boeken buitenland Albanië 700 Albanië 1913-0 in insteekboek. Aardig gevulde startcollectie postfris/(on)gebruikt wo. wat misperforaties. 701 Antarctica Antarctica 1957-1995 in Davo de luxe-album. Collectie postfris met

Kavel Omschr. Kwal. Cat.w. Inzet.

Kavel Omschr. Kwal. Cat.w. Inzet. Kavel Omschr. Kwal. Cat.w. Inzet. Dobbelsteenkavels Cor Fischer Nederland afstempelingen 1 Gr.rnd Oldeholtpade op nr 89 o 4 3508 2 550/552 Zomer o 35 2 3508 3 556/560 Kerken *** 100 4 3508 4 568/572 o

Dinsdag 19 april 2016 in De Lorzie te Wormerveer Dinsdag 19 april 2016 in De Lorzie te Wormerveer Kavel Omschr. Kwal. Cat.w. Inzet. 1 Dobbelsteenkavels Cor Fischer Nederland 1 508/17 + 534/41 o 49 1 3508 2 8x hoge waarden uit 541/616 o 57 2 3508 3 556/560

Catalogus Omschrijving **/*/0 cat.w. inzet nrs NVPH Nederland

Catalogus Omschrijving **/*/0 cat.w. inzet nrs NVPH Nederland Catalogus Omschrijving **/*/0 cat.w. inzet nrs NVPH Nederland 1. 1+2 Koning Willem III 0 80,00 20,00 2. 3. Koning Willem III 0 170,00 40,00 3. 4+5 Koning Willem III 0 30,00 7,50 4. 6. Koning Willem III

Vereniging van Postzegelverzamelaars. Barendrecht Vereniging van Postzegelverzamelaars Barendrecht 0 Jaargang 11 nr. 3 mei 2011 Voorzitter: W.J. de Ruiter Zeeg 40, 2991EK Barendrecht 0180-614139 Secretaris: W. van Veggel Botter 119, 2991 PE Barendrecht

Nr. Omschrijving Kavels voor GO-veiling Kwal. Cat.w. Inzet 601 NL, nr. 25H - tanding 12,5x12 O 55,00 7,00 602 NL, nr. 39C - pracht exemplaar * 105,00

Nr. Omschrijving Kavels voor GO-veiling Kwal. Cat.w. Inzet 601 NL, nr. 25H - tanding 12,5x12 O 55,00 7,00 602 NL, nr. 39C - pracht exemplaar * 105,00 Nr. Omschrijving Kavels voor GO-veiling Kwal. Cat.w. Inzet 601 NL, nr. 25H - tanding 12,5x12 O 55,00 7,00 602 NL, nr. 39C - pracht exemplaar * 105,00 30,00 603 NL, nrs. 141/43 * 17,00 3,00 604 NL, nrs.

POSTZEGELVERENIGING. FILATELICA WEERT e.o. Veilingboekje. Voor 27 november 2016

Postzegels - Albums en boeken buitenland 1509 Åland 1500 Divers nieuw postfris Åland, Faroer en Duitsland in dik insteekboek 125 1501 Verzameling Åland 1984-3 postfris in ringband wb. extra Gutterpairs vanaf 1989, tevens wat gebruikte automaatstroken

Д1Х3Kavel Omschr. Kwal. Cat.w. Inzet. 1e

Д1Х3Kavel Omschr. Kwal. Cat.w. Inzet. 1e Д1Х3Kavel Omschr. Kwal. Cat.w. Inzet. 1e Dobbelsteenkavels Cor Fischer Nederland 1 Kind 1949/1954 o 80 3 3508 2 602/6 o 18 bod 3508 3 641/5 o 22 bod 3508 4 1488/1501,1488/97A+1581/2 *** 45 2 3508 5 PBk

k 3 k 10 k 18 afbeeldingen kavels 23 en 25 zie volgende pagina

k 3 k 10 k 18 afbeeldingen kavels 23 en 25 zie volgende pagina 1 Nederland PF 618a en 636a, in blok van 4 7,20 0,50 2 Nederland PF 618b, 623b, 627b, blokken van 4 21,60 0,95 3 Nederland PF 629b, 630b, 633b, 634b, bl.van 4 F 45,20 2,25 4 Nederland GB 637, blok v 4,

Postzegels - Grote dozen - wordt niet verstuurd! Nederland 2200 Verzameling plaatfouten 1852-1999 in 20 ringbanden postfris/(on)gebruikt met specificatie in band I en per band een algemeen index. Zeer hoge cat. waarde. 900 2201 Verhuisdoos met 8 FDC

k 1 k 7 k 11 k 20 k 23

k 1 k 7 k 11 k 20 k 23 1 Nederland 5 Munten 700jr bestaan A dam alke munt = 1 stadsflorijn F 2,00 2 Nederland PF 22 stadspostzegels 1,50 3 Wereld Div (on)afgeweekte zegels in verrassingspakket 0,40 4 Wereld GB 58 telefoonkaarten

POSTMERKNIEUWS Deze maand De Grote Veiling

POSTMERKNIEUWS Deze maand De Grote Veiling POSTMERKNIEUWS Deze maand De Grote Veiling 1 3 4 5 6 7 10A 12 69 79 85A 17 23 25 26 38 52 uit 75 uit 80 89 117 118 128 132 134 123A Van de veilingmeester Van de Veilingmeester. In plaats van in de maand

Tarieven Internationale registratie (Benelux basis) 2016

Tarieven Internationale registratie (Benelux basis) 2016 Tarieven Internationale registratie (Benelux basis) 2016 Nieuwe aanvrage tot registratie officiële taksen in totale kosten in * basisbedrag t/m 3 klassen 755 1055 toeslag merk in kleur 250 275 Vernieuwing

Lijst van verdragen op alfabetische volgorde: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Lijst van verdragen op alfabetische volgorde: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Albanië dubbele 14-12-2001 22-07-2004 15-11-2005 Trb.2004, 281 Argentinië dubbele 04-03-1994 27-12-1996

Tariefplan: Kruidvat Mobiel voor 1 juli Nationaal

Tariefplan: Kruidvat Mobiel voor 1 juli Nationaal Tariefplan: Kruidvat Mobiel voor 1 juli 2013 Je kan gratis naar dit tariefplan overstappen. Nationaal Bellen in Nederland Prijs in Euro Duur * Vaste net Kruidvat Mobiel 0,05 Per minuut mobiel van andere

Postzegelveiling Zaterdag 4 februari 2012

k 119 k 128 k 138 k 142

JAAROVERZICHT 2010 gedetailleerd per Categorie, Regio en Land Bron: CBS

JAAROVERZICHT 2010 gedetailleerd per Categorie, Regio en Land Bron: CBS Hout en Plaatmateriaal JAAROVERZICHT gedetailleerd per Categorie, Regio en Land Bron: CBS 1 van 22 08/15/2011 Hout Nederland - Index en Samenvatting Per Categorie (genummerd) zijn de gegevens uitgesplitst

HEEMPOST. De contributie bedraagt: Voor leden met het blad Filatelie 35,-- Voor begunstigers zonder Filatelie 10,-- Nalatenschapscommissie

HEEMPOST. De contributie bedraagt: Voor leden met het blad Filatelie 35,-- Voor begunstigers zonder Filatelie 10,-- Nalatenschapscommissie HEEMPST Voorzitter Vice Voorzitter Secretariaat Bestuur Postzegelvereniging Heemskerk J.F. Koer jan.koer@ziggo.nl R. Jager rinzejager@hotmail.com H. Winterberg herman.winterberg@ziggo.nl 230880 231451

Kabouters en paddenstoelen

Tariefplan: Kruidvat Helder * Nationaal

Tariefplan: Kruidvat Helder * Nationaal Tariefplan: Kruidvat Helder * Je kan je niet meer aanmelden voor dit tariefplan. * Het tariefplan: 'Kruidvat Helder' maakt gebruik van vier verschillende bundels. Namelijk: de 'Kruidvat Helder 200 Bundel',

Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van onderhandelingen (art. 26 OESO)

Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van onderhandelingen (art. 26 OESO) Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van (art. 26 OESO) 2/02/2010 I. Nieuwe overeenkomsten die een bepaling bevatten die voorziet in de uitwisseling van bankinlichtingen Botswana 12/05/09 03/07/09

Postzegels - Albums en boeken buitenland 1406 1409 Åland 1400 Aland 1984-7. Collectie postfris in Safe dual album. Albanië 1401 Handelaren-verkoopboek met veel postfris met veel beter materiaal van o.a. Albanië en Roemenië op Safe-kaartjes in

Vereniging van Postzegelverzamelaars. Barendrecht Vereniging van Postzegelverzamelaars Barendrecht 0 Jaargang 13 nr. 3 mei 2013 Voorzitter: W.J. de Ruiter Zeeg 40, 2991EK Barendrecht 0180-614139 Secretaris: W. van Veggel Botter 119, 2991 PE Barendrecht

Vereniging van Postzegelverzamelaars. Barendrecht Vereniging van Postzegelverzamelaars Barendrecht 0 Jaargang 11 nr. 4 september 2011 Voorzitter: W.J. de Ruiter Zeeg 40, 2991EK Barendrecht 0180-614139 Secretaris: W. van Veggel Botter 119, 2991 PE Barendrecht

k 116 k 122 k 127 k 126 k 134

k 116 k 122 k 127 k 126 k 134 51 Nederland PF 937 8,00 2,00 52 Nederland PF 983 F 9,50 1,50 53 Nederland PF 1107 4,00 0,50 54 Nederland PF 1460 3,60 0,70 55 Nederland PF 1541 F 5,50 1,00 56 Nederland PF 1546-1547 7,00 3,00 57 Nederland

Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van onderhandelingen (art. 26 OESO) Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van (art. 26 OESO) 15/06/2010 I. Nieuwe overeenkomsten die een bepaling bevatten die voorziet in de uitwisseling van bankinlichtingen Barbados 08-12/02/10 11/02/10

PPRC, 14 2015 16, 1444 HV

Solcon Mobiel tarieven per 1 juni 2016

Solcon Mobiel tarieven per 1 juni 2016 Solcon Mobiel tarieven per 1 juni 2016 Solcon biedt Internetten, Bellen en SMS- en exclusief voor klanten. Met Solcon Mobiel betaalt u alleen naar uw werkelijk verbruik. Bovendien heeft u uw mobiele kosten

Europese feestdagen 2017

Europese feestdagen 2017 Januari - Februari - Maart Bestemming Januari Februari Maart Nederland (NL) 01-01 Bestemming Januari Februari Maart België (BE) 01-01 Bosnie en Herzegovina (BA) 01-03 Bulgarije (BG) 01-01 03-03 Denemarken

Kavellijst Najaarsveiling 2017

Kavellijst Najaarsveiling 2017 Kavellijst Najaarsveiling 2017 Kijkgelegenheid : 10u00-13u00 28 oktober 2017 Veiling : 13u45-16u00 28 oktober 2017 Nederland - frankeerzegels 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Grote veiling zaterdag 22 november 2014 Hoofddorp

Grote veiling zaterdag 22 november 2014 Hoofddorp Geachte bestuursleden, Hierbij ontvangt U de kavellijst van onze Grote Veiling op zaterdag 22 november a.s. in Hoofddorp. Wij nodigen U en de leden van uw vereniging van harte uit om deze veiling bij te

KAVELLIJST grote veiling oktober 2016 V.nr. K.nr. Aanb. Land Cat.nr./omschrijving Cat.w. Staat Vr.pr.

KAVELLIJST grote veiling oktober 2016 V.nr. K.nr. Aanb. Land Cat.nr./omschrijving Cat.w. Staat Vr.pr. KAVELLIJST grote veiling oktober 2016 V.nr. K.nr. Aanb. Land Cat.nr./omschrijving Cat.w. Staat Vr.pr. 1 1001 1271 Curacao Zgl.nr. 13 (specimen) 35,00 X 6,50 2 1002 - - Zgl.nr. 20 100,00 XX 20,00 3 1003

Vereniging van Postzegelverzamelaars. Barendrecht Vereniging van Postzegelverzamelaars Barendrecht 0 Jaargang 11 nr. 5 november 2011 Voorzitter: W.J. de Ruiter Zeeg 40, 2991EK Barendrecht 0180-614139 Secretaris: W. van Veggel Botter 119, 2991 PE Barendrecht

Thema 2 Om ons heen. Samenvatting. Meander Samenvatting groep 7. Landschappen. Klimaten. Samenwerking. de regering. Onder de loep.

Thema 2 Om ons heen. Samenvatting. Meander Samenvatting groep 7. Landschappen. Klimaten. Samenwerking. de regering. Onder de loep. Meander Samenvatting groep 7 Thema 2 Om ons heen Samenvatting Landschappen Landschappen in Europa zijn heel verschillend. Nederland is een heel vlak land. Frankrijk is een land met heuvels en bergen. Zweden

Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van onderhandelingen (art. 26 OESO) Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van (art. 26 OESO) 10/11/2009 I. Nieuwe overeenkomsten die een bepaling bevatten die voorziet in de uitwisseling van bankinlichtingen Land Botswana 03/07/09 Herziene

Postzegelvereniging DE ZEGELAARS. Onderafdeling van A.S.V. Diemen. Januari Clubhuis de Schakel

Postzegelvereniging DE ZEGELAARS. Onderafdeling van A.S.V. Diemen. Januari Clubhuis de Schakel Postzegelvereniging DE ZEGELAARS Onderafdeling van A.S.V. Diemen Januari 2016 Clubhuis de Schakel Burgemeester Bickerstraat 46a Diemen tel: 020-6996750 VERENIGINGSNIEUWS Nieuw jaar Het nieuwe jaar is

Nederland 0,10 0,10. Internationaal 0,10 0,10. Alarmnummer 112 Gratis Gratis

LAND WERELDDEEL VIDEOREPORTAGES VLAANDEREN VAKANTIELAND

LAND WERELDDEEL VIDEOREPORTAGES VLAANDEREN VAKANTIELAND LAND WERELDDEEL VIDEOREPORTAGES VLAANDEREN VAKANTIELAND Algerije http://www.een.be/programmas/vlaanderen-vakantieland/nic-de-oases-van-de-sahara http://www.een.be/programmas/vlaanderen-vakantieland/nic-tussen-de-kamelen-algerije

Tijd Veld Poule Scheidsrechter Tijd Veld Poule Scheidsrechter Tijd Veld Poule Scheidsrechter Tijd Veld Poule Scheidsrechter

Tijd Veld Poule Scheidsrechter Tijd Veld Poule Scheidsrechter Tijd Veld Poule Scheidsrechter Tijd Veld Poule Scheidsrechter 8:45 veld 1 poule 1 Nederland Frankrijk Men. Kouwenberg 8:45 veld 2 poule 2 Duitsland Spanje Men. Callaars 8:45 veld 3 poule 3 Rusland Malta Belle de Folter 8:45 veld 4 poule 3 Ijsland Noorwegen Tijs Hellegers

VERENIGING VAN POSTZEGELVERZAMELAARS BARENDRECHT FRANCO INFORMATIE BULLETIN

VERENIGING VAN POSTZEGELVERZAMELAARS BARENDRECHT FRANCO INFORMATIE BULLETIN VERENIGING VAN POSTZEGELVERZAMELAARS POSTZEGELVERZ. BARENDRECHT BARENDRECHT FRANCO INFORMATIE BULLETIN Jaargang 17 nr.5 november/december 2017 Voorzitter: Secretaris: Penningmeester: Veilingen: Beurzen:

De Lekbode 106 april 2009 G Gebruikt. Een gestempelde zegel die echt is gebruikt. Dit in tegenstelling tot allerlei gelegenheids afstempelingen. Deze term wordt ook wel gebruikt voor postfrisse zegels met b.v. een plakker. Hier

Grote Veiling PPRC, 22 maart 2014

Grote Veiling PPRC, 22 maart 2014 Grote Veiling PPRC, 22 maart 2014 Wijkcentrum De Inval, Karekietpark 16, 1444 HV Purmerend. Kijkdag 22 maart 2014 vanaf 10:00; aanvang veiling 13.15 uur Veilingvoorwaarden: voor alle gekochte kavels geldt

Postzegelvereniging DE ZEGELAARS. Onderafdeling van A.S.V. Diemen. Maart Clubhuis de Schakel

Postzegelvereniging DE ZEGELAARS. Onderafdeling van A.S.V. Diemen. Maart Clubhuis de Schakel Postzegelvereniging DE ZEGELAARS Onderafdeling van A.S.V. Diemen Maart 2016 Clubhuis de Schakel Burgemeester Bickerstraat 46a Diemen tel: 020-6996750 VERENIGINGSNIEUWS Overlijden Kort geleden kregen we

Van Gogh Museum/Vincent van Gogh Stichting Amsterdam

VOETBAL TORNOOI VAN DE LAGERE SCHOLEN VAN SINT-LAMBRECHTS-WOLUWE

VOETBAL TORNOOI VAN DE LAGERE SCHOLEN VAN SINT-LAMBRECHTS-WOLUWE Klein GROEP A Duitsland - Cuba 3-0 Wales - Chili 1-1 Kameroen - Finland 1-0 Duitsland - Wales 4-0 Chili - Kameroen 0-3 Cuba - Finland 1-0 Duitsland - Chili 4-0 Cuba - Kameroen 0-2 Wales - Finland 1-1 Duitsland

CONTACTBLAD VAN DE N.V.P.V. AFDELING ALKMAAR 7 oktober e JAARGANG No 2

CONTACTBLAD VAN DE N.V.P.V. AFDELING ALKMAAR 7 oktober e JAARGANG No 2 1 CONTACTBLAD VAN DE N.V.P.V. AFDELING ALKMAAR 7 oktober 2016 44e JAARGANG No 2 Wij nodigen u uit voor onze verenigingsavond op vrijdag 7 oktober a.s. in de toneelzaal van de Rekere 2.0, Drechterwaard

Tarieven. Internationale Merken Overeenkomst Van Madrid En Protocol o.b.v. een Benelux Registratie

Tarieven. Internationale Merken Overeenkomst Van Madrid En Protocol o.b.v. een Benelux Registratie Tarieven Internationale Merken Overeenkomst Van Madrid En Protocol o.b.v. een Benelux Registratie MERKDEPOT Depot van een merk voor 1 t/m 3 klassen voor een periode van 10 jaar: Basisbedrag (eenmalig bedrag)

k 80 k 85 k 92 k 101 voor k 104, zie volgende bladzijde

k 80 k 85 k 92 k 101 voor k 104, zie volgende bladzijde 51 Nederland PF 1223 1,50 0,25 52 Nederland PF 1487 F 10,00 0,50 53 Nederland PF 1542-1543 F 12,00 0,60 54 Nederland PF 1546-1547 7,00 0,35 55 Nederland PF 1571-1572 8,00 0,40 56 Nederland PF 1579-1580

RONDZENDDIENST - 1 RONDZENDDIENST - 2