Beverwijk veilingprogramma december xlsm, Veiling , 14:22
- Floris van de Velde
- 6 jaren geleden
1 Kennemer Postzegel Club Beverwijk Totale inzet: 2.703,80 xx=postfris Totale Cat. waarde: ,30 Aantal Veilinglijst x=met plakker Opbrengst kavels (x) = zonder gom Inzet Verkochte kavels: 283 Maandag 12 december 2016 o=gebruikt Tussenstand: TOPKAVELS (Vraagprijs vanaf 25 euro) 1 Duitse Rijk Bezetting België nr. 24 XX Italië 555 > 559 Posta aero O 200, Monaco 185 > 194 Beroemdheden X Nederland 38 Wilhelmina hangend haar XX 200,00 60,00 5 Nederland 80 Koning Wilhelmina pracht luxe exemplaar X 950,00 390,00 6 Nederland 99 2,5 gulden pracht exemplaar X 150,00 30,00 7 Nederland gulden pracht exemplaar X 300, Nederland Hulpuitgifte XX 300, Nederland 105 Opruimingsuitgifte O Nederland Opruimingsuitgifte XX 27 70,00 11 Nederland 236/237 Fotomontage X 180, Nederland Tralie serie X 190, Nederland 403 P blok PLAATFOUT, plakkerresten in velrand, zegels ** X 2 14 Nederland 535 En face X Nederland 536 En face X 560, Nederland 537 En face XX 360,00 50,00 17 Nederland Lp Luchtpost meeuwtjes pracht exemplaren XX 600, Nederland PRA Sterrenboekje van ste prestige boekje/voorloper zeer schaars XX Nederland Verzameling kinderzegels v.a > 2000 compleet XX / O 750, Nederland Verzameling Nederland v.a > 1958 XX / X / O 2.300, Oostenrijk 524 > 529 Persoonlijkheden O 220,00 30,00 22 Oostenrijk 984 > ,61, 68 Alle Vogels O 276, Zwitserland 1 > 8 Industriele Kriegs Wirtschaft X 200,00 30,00 Nederland 24 Nederland 2 t/m 22 EDB's, 1981/1983, 1e dag bladen 25 Nederland 4 > 6 Willem 3 O 150,00 20,00 26 Nederland TBC serie X Blz. 1 van 9
2 27 Nederland 106 Opruimingsuitgifte X bod 28 Nederland Toorop pracht exemplaren X 4 29 Nederland 134/135 Toorop zegels O 50,00 9,50 30 Nederland 163/165 O 31 Nederland 164/ / / / /65 O 54,90 32 Nederland 203 > 207 Rode kruis zegels X 3 6,50 33 Nederland X bijna XX 30,00 5,50 34 Nederland 265,266,269 Crisiszegels en Emma zegel XX 9 20,00 35 Nederland 267 Nederland Curaçao XX 80, Nederland O 20,00 37 Nederland Kinderserie 1936 X 2 38 Nederland 300 > 304 Kinderzegels XX 4 9,50 39 Nederland 402B Met vouw en plakkerresten in velrand, zegels ** X 1 40 Nederland 474/489 O 23,40 41 Nederland 544/548 Kinderzegels cover stempel AUTOPOSTKANTOOR O 42 Nederland Zomerzegels X 60,00 43 Nederland Kerkenserie X/XX 100,00 44 Nederland 607/611 Rode Kruis 1953 X 1 45 Nederland 666/670 Kind 1955 X 1 46 Nederland XX 47 Nederland 787/790 Zomer 1963 XX 48 Nederland 812 op E63 Stempel AUTOPOSTKANTOOR blanco 49 Nederland 875 op gf FDC Kinderblok, spec. st. Rotterdam 50 Nederland 983 op gf FDC Kindblok 1970 kinderpostzegelactie Amsterdam blanco 51 Nederland 1736/1739 Serie + blok Kinderzegels 1997 (-) 52 Nederland 1171PM op E170a FDC Kindblok 1978 PLAATFOUT blanco 53 Nederland 2009 Zilveren zegel uit 2001, 2 stuks XX 2 54 Nederland D25/26 O 20,00 55 Nederland E144a FDC blok kinderzegels Nederland E153a FDC blok kinderzegels Nederland E162a + E170a + E189a + E206a FDC's kindblok blanco 9,80 58 Nederland Lp 12 Meeuw O 12 20,00 59 Nederland P Port de Ruyter serie tot de 25ct O 3 60 Nederland P 44 > 60 Portzegels O 26,70 61 Nederland P 69 > 79 Portzegels X 20,00 62 Nederland PB 8b Postzegelboekje XX 63 Nederland Prestige boekje 9 Nijntje XX Blz. 2 van 9
3 64 Nederland Prestige boekje 10 Going For Gold XX 65 Nederland Prestige boekje 15 Bloemetjes cadeau XX 66 Nederland Prestige boekje 26 Luchtvaart XX 67 Nederland PZB-2 XX 1 68 Nederland PZM 1 t/m 24 XX 85,60 69 Nederland PZM 251 Zilveren postzegel XX 1 70 Nederland PZM 331 Going For Gold 71 Nederland V1419 Kerstvel 1988 XX 72 Nederland V1461 Kerstvel 1990, hoek gerepareerd O 73 Nederland V Kerstvel 1997 XX 1 74 Nederland V Kerstvel 1998 XX 1 75 Nederland V Kerst 76 Nederland V2768 Filmzegel XX 7,00 77 Nederland V2999 Kinderboekenweek XX 1 78 Nederland 100 FDC's in 2-vaks album 79 Nederland 28 1e dag afstempelingen wo kinderblokken +8 dubbel 80 Nederland 42 1e dag afstempelingen wo 4 blokjes 81 Nederland 6 blokjes op brief met stempel uitgiftedatum 82 Nederland Album 66 FDC's, 28 blanco en 38 met adres 167,40 83 Nederland Album 82 FDC's tussen E78-E197 blanco 235, Nederland Album 88 FDC's tussen E64-E181 blanco 215,75 85 Nederland Davo-album tot 1970 XX/O 86 Nederland Dik Insteekboek kerst engros 87 Nederland FDC E50 blanco XX 2 2,75 88 Nederland FDC's 1980 compleet blanco 89 Nederland FDC's 1981 compleet blanco 90 Nederland Insteekboek Nederland Insteekboekje 92 Nederland Insteekboekje combinaties uit Pb's XX 93 Nederland Jaarcollectie 1982 XX 1 94 Nederland Kinderbedankkaart 1962 XX 95 Nederland Kinderbedankkaart 1969 XX 96 Nederland Mapje met 45 jubileum enveloppen compleet 97 Nederland Spec. Mapje van gulden naar euro Overzeese Gebiedsdelen Blz. 3 van 9
4 98 Antillen 1774 > 1778 Frans Hals XX 1 5,25 99 Antillen 1834 > 1841 Vrouwen XX Antillen 1878 > Coca Cola vellen XX Antillen 2000 > 2011 Velletje Vlinders XX Antillen 2012 > 2015 Vincent van Gogh XX 18, Caribisch Nederland 2 > 6 Vissen XX 8, Caribisch Nederland 7 > 11 XX 10, Curaçao na > 18 Kinderzegels XX 1 3, Curaçao na > 27 Muziekinstrumenten XX 2 7, Curaçao na > 72 Vissen XX Curaçao na > 106 Kinderzegels XX 2, Curaçao na > 118 Jan. Geloof XX 1 4, Curaçao na 2010 LP 4 > 16 Luchtpost X 30, Nederlands Indië O Nederlands Overzeese 112 Gebiedsdelen Album (-) 113 Nederlandse Antillen Ojeda XX Nederlandse Antillen Insteekboek XX/X/O 115 Nederlandse Antillen Mapje met 654/ foto's, genummerde uitgave 116 Nederlandse Antillen Unie-album t/m 1976 X/O ca. 45,- 117 Suriname X 30, Suriname Jamborette XX 119 Suriname E3 Luchtpost, 2 FDC's blanco 120 Suriname PZB 4A9 XX 0, Suriname Mapje met blok 139, genummerde uitgave Buitenland 122 Alderney 61/64 4 covers Zeedieren WWF XX 123 België 326 > 332 X België B 135 Sprookjes XX 1 5, België B 140 PZB Zoo Antwerpen XX 1 5, België BL 213 Fantastische flora XX België BL 214 Dieren XX België België 5x world mooie serie XX 129 Bulgarije 1605/ schilderijen XX 130 Canada Sigarenkist afgeweekte zegels 131 Duits + geb. (Wereld) Album ca. 250 zegels Blz. 4 van 9
5 132 Duits + wereld Insteekboek 133 Duitse Rijk W 22 Luchtpost O 120, Duitsland 146 > 149 Helfer der Menschheit O 140, Duitsland 150 Bundespost Otto O 136 Duitsland 2324 > 2328 Voetbal XX Duitsland 2402 > 2406 Katten XX Duitsland BL 67 Voetbal XX 8, Duitsland Blok 8 Bundespost O 0, Duitsland 159 gelopen briefkaarten 141 Duitsland 65 gelopen poststukken 142 Duitsland 81 gelopen poststukken met zwart randje 143 Duitsland Ansichtkaarten ca 35, wo leuke afstempelingen 144 Duitsland Automaatstroken met rugnummer zonderwaarde aanduiding leuk!!! 145 Duitsland Michel catalogus 2006/ Duitsland Ringband jaren XX 147 Duitsland Berlin 22 covers 148 Duitsland Berlin 45 FDC's 149 Duitsland DDR Insteekboekje 5 blz. gevuld 150 Egypte 94 >96 Congres geografie X 50, Engeland 970/974 Christmas 1983 in mapje XX 152 Engeland Blok Engeland O 153 Engeland Insteekboekje 154 Faeröer Faeröer 2003 blok XX 155 Faeröer Jaarset 1995 XX 156 Faeröer PB 27 XX 157 Faeröer PB 28 XX 158 Faeröer PB 29 XX 159 Frankrijk Strook XX 0, Frankrijk 47 covers/envelopjes Frankrijk 78 covers/envelopjes Frankrijk PZB Artistiek 163 Frankrijk PZB Geiten 164 Frankrijk PZB Handen 165 Frankrijk PZB Kastelen nominaal 166 Frankrijk Speciale uitgifte 1998 voetbal XX 2 5, Griekenland Blok 2/5 + 7 XX 168 Hongarije Insteekboekje 169 IJsland Recent kaart IJsland O Blz. 5 van 9
6 170 Indonesië Op Davo-bladen, cat.w. ruim 300 euro X Isle of Pabay Schots, serie Churchill XX 172 Israël 11 FDC's 173 Israël Klein Insteekboekje 174 Italië Verenigd Europa leuke hoekblokken XX 175 Liechtenstein Port XX 1, Moldavië Blokje ** + 4 covers Esculaapslang WWF XX 177 Monaco Blok CEPT 1976 XX 30, Nieuw Zeeland Blokjes Vogels 179 Noorwegen Noorwegen 2010 blok XX 180 Oost Afrika Cover 132/135, Olymp. Spelen Tokyo Oostenrijk 1136/1142 Op 7 FDC's + 3 extra, 1964 Olymp. Spelen 182 Oostenrijk blok Oostenrijk 2003 XX 2, Oostenrijk Sigarenkist onafgeweekte zegels 184 Polen Insteekboek 1919 / Polen Insteekboek 1967 / Polen Insteekboek 1979 / Polen Ringband 30 bladen/60 bladzijden 188 Roemenië Insteekboekje 189 Sanda Island Schots, blokje Kennedy en Churchill XX 190 Spanje B32 gf FDC Spanje 7 poststukken, gelopen en niet gelopen 192 Spanje Insteekblad wapenschilden 193 USA 20 poststukken 30- en 40-er jaren 194 USA 25 poststukken 20-er jaren en ouder 195 USA Precancels 196 Zweden MH12 Postzegelboekje 1966 XX 3, Zweden 73 FDC's in Importa album Zweden Boerderij dieren XX 199 Zwitserland Insteekboek 200 Zwitserland Kaartjes diversen 201 Zwitserland Kaartjes diversen 202 Zwitserland Kaartjes diversen Wereld 203 Cuba/Vietnam Ringband X/O 204 Europa Dik Insteekboek 205 Europa Insteekboek 206 Europa Insteekboek op jaar Blz. 6 van 9
7 207 Hongarije/Bulgarije Insteekboek Nederland en Nederlandse Overzeese 208 Gebiedsdelen Insteekboek 209 Nederland en Venezuela Insteekboek, wo Port 210 Stockboekje Patento Diverse landen - bruin stockboekje 211 Wereld 15 aangetekende poststukken 212 Wereld Dik Insteekboek 213 Wereld Insteekboek 214 Wereld Insteekboek 215 Wereld Insteekboek 216 Wereld Insteekboek 217 Wereld Insteekboek 218 Wereld Insteekboek 219 Wereld Poststukken ca Wereld Ringband 221 Wereld Schoenendoos onafgeweekte zegels 222 Wereld Schrift met ouder materiaal 223 Wereld Schriftje wo Formosa 224 Wereld Sigarenkistje afgeweekte zegels Thematisch 225 Beren Mongolië 226 Bloemen Zwitserland XX 227 CEPT kaartje CEPT XX 228 CEPT Portugal CEPT Portugal CEPT Portugal CEPT Vaticaan 2015 in blokjes van 4 mooi gestempeld O 232 Dieren België XX 233 Katten België XX 234 Kerst Jersey 2 mooie strippen XX 235 Olympische spelen Vel Slovenia Olympische spelen XX 236 Olympische spelen Vel Slovenia Olympische spelen XX 237 Paddenstoelen Jersey XX 238 Rode Kruis Rode Kruis Togo 1959 blokken geperforeerd. en ongeperforeerd. + serie XX 1 Blz. 7 van 9
8 239 Ruimtevaart Ruimtevaart in rondzendboekje 240 Schepen Malta XX 241 Schepen Mooi blokje Jersey XX 242 Schepen Portugal XX 243 Schepen Schepen in Ringband (ca. 50 zegels +3 blokjes) 244 Treintje Oostenrijk XX 245 Treintje Oostenrijk XX 246 Treintje Oostenrijk XX 247 Treintje Oostenrijk XX 248 Verenigde Naties Restje 249 Vlinders Insteekboekje, ca, 160 Vlinders 250 Vlinders Vlinders op brieven en kaarten 251 Voetbal 2 series O 252 Voetbal Ajman XX 253 Voetbal Divers O 254 Voetbal Divers O 255 Voetbal Divers O 256 Voetbal Monaco XX 257 Voetbal Sierra Leone XX 258 Voetbal St. Tome O 259 Voetbal St. Tome O 260 Voetbal St. Tome O 261 Voetbal Verzamel box 47 FDC's WK voetbal Vogels Estland kaartje dieren en Vogels XX 263 Vogels Kosovo 264 Vogels Litouwen 265 Vogels Moldavië Vogels 2010 XX 266 Vogels Moldavië Vogels 2012 XX 267 Vogels Moldavië Vogels 2015 XX 268 WWF Estland WWF dieren blok Diversen 269 Album 3 vaks voor 132 FDC's leeg 270 Album Davo-album Grenzeloos Ned., bladen 2008/2009 nieuw 64, Album Importa 3 vaks voor 90 FDC's leeg 272 Album Map EDB Berlijn 273 Album Map EDB Berlijn 274 Album Map EDB Duitsland 275 Album Map EDB Duitsland Blz. 8 van 9
9 276 Album Wereld album 277 Catalogus Catalogus muziek t/m 1994 in 2 delen 278 Catalogus Catalogus Yvert France Harde kaft 279 Diversen Insteekboek leeg 280 Diversen Insteekboek nieuw in plastic nieuw 281 Diversen Insteekboek nieuw in plastic nieuw 282 Diversen Insteekboekje nieuw nieuw 283 Diversen WWF 4-Rings map met cassette, leeg - Blz. 9 van 9
Nadere informatieDE COURIER. Maandag 12 december 2016: Speciaal programma: uur: Grote veiling 283 kavels, 23 topkavels! uur: Algemene ledenvergadering.
DE COURIER Maandblad December 2016 Editie 2016 nummer 7 Veilinglijsten De kavellijsten voor de veiling van 12 december 2016 vindt u op pagina 17; Algemene ledenvergadering De agenda voor de algemene ledenvergadering
Nadere informatieVeiling kavellijst november 2017
Nadere informatieVEILING RESTAND APRIL 2015 VOOR DE RUILBEURS
Nadere informatieNALATENSCHAPSVEILING 29 APRIL 2018
Nadere informatieBeurs De Oranjerie 22 April
Nadere informatieRuilbeurslijst retourkavels van januari 2016
Nadere informatieVeiling van maandag 4 januari 2016
Nadere informatieRetourkavels november 2015, nog te koop op ruilbeurs!
Nadere informatieVeilinglijst maandag 2 januari 2017
Nadere informatieCLUBVEILING GROTE VEILING SEPTEMBER No. Omschrijving C.W. Inzet
1 o Nederland, 1 5ct. Koning Willem lll, mooie randen. 1852. 45,00 6,00 2 o Nederland, 2 10ct Koning Willem lll 1852. 35,00 5,00 3 o Nederland, 3 15ct Koning Willem lll 1852 170,00 20,00 4 o Nederland,
Nadere informatieK 4 K 15 K 17 K 18. K 29w K 24
Nadere informatieRestlijst Grote Veiling PPRC, 14 maart 2015
Nadere informatieRetour kavellijst februari 2016
Nadere informatieZaal open 09.30 u. ziggo.nl
Zaal open 09.30 u. ziggo.nl Verkoopvoorwaarden De verkoop van elk kavel geschiedt à contant met 10% opgeld. Gekochte kavels worden alleen en uitsluitend tegen contante betaling in Euro afgegeven. Tijdens
Nadere informatiePostzegels - Grote dozen - wordt niet verstuurd!
Nadere informatiek 002 k 014 k 015 k 019
Nadere informatie19 Ned. 21 pracht ex.pl. met zeldzaam langst. "Onstwedde" 2,00 6,00
1 Ned. 1 pracht exemplaar met vier zeer brede randen 4 13,50 2 Ned. 1 ongebruikt, zonder gom, zeer breedrandig 250,00 30,00 3 Ned. 2 4 zeer brede randen, miniem vouwtje, mooi alb. 3 7,00 4 Ned. 3 gestempeld,
Nadere informatieMegaveiling 11 oktober 2014
Nadere informatieVereniging van Postzegelverzamelaars. Barendrecht
Nadere informatiekavellijst grote veiling 13 oktober 2018
1 5301 Lind. Polen/Rusland 2 stockboeken diversen - XX/O 5,00 2 5302 - Wereld 5 stockboeken diversen - O 5,00 3 5303 - Tsj./Tsj.slowakije Dik stockboek diversen - XX/O 10,00 4 5304 - Wereld 5 stockboeken
Nadere informatieOBP Belgie Belgie 1849 nr 1 en 2 in diverse kleur variaties nr 1 5x, nr 2 6x o 810 100,00 188
MUNTEN en papiergeld M9 Biljet van fl. 10,00 7,00 M14 Eerste slag Eurolanden, 15 x, in luxe kistje 200,00 Diverse herdenkingsmunten Munten en penningen in doosjes M24 20 euro medaille 1998, Zweden 20,00
Nadere informatieVeiling 26 Ruildag zaterdag 24 november 2018
Nadere informatieVeiling van maandag 1 februari 2016
Nadere informatiek 55 k 65 k 73 k 81 61 Nederland PF
Nadere informatiePostzegels - Dozen. Kavel Inzet Bieding
Nederland 20 Doosje vol met aangetekende poststukken met speciale stempels wo. betere 600 21 Doosje met 35 rondzendboekjes Nederland 1852-1976 postfris/(on)gebruikt wb. betere zegels wo. En Face 0 22 Doosje
Vereniging van Postzegelverzamelaars Barendrecht 0 Jaargang 12 nr. 4 september 2012 Van de voorzitter Het is altijd moeilijk om in vakantietijd iets te schrijven voor Franco. Als u in september de eerste
Nadere informatieZondag 25 november 2018
Zondag 25 november 2018 organiseert POSTZEGELVERENIGING FILATELICA WEERT e.o. een POSTZEGELRUILBEURS met GROTE VEILING met veel EEN EURO KAVELS Plaats: Scholengemeenschap PHILIPS van HORNE Herenstraat
Nadere informatieHEEMPOST. De contributie bedraagt: Voor leden met het blad Filatelie 35,-- Voor begunstigers zonder Filatelie 10,-- Nalatenschapscommissie
HEEMPST Voorzitter Vice Voorzitter Secretariaat Penningmeester 2 e Penningmeester Dir. Rondzendverkeer Bestuur Postzegelvereniging Heemskerk J.F. Koer jan.koer@ziggo.nl R. Jager rinzejager@hotmail.com
Nadere informatieVERENIGING VAN POSTZEGELVERZAMELAARS BARENDRECHT FRANCO INFORMATIE BULLETIN
VERENIGING VAN POSTZEGELVERZAMELAARS POSTZEGELVERZ. BARENDRECHT BARENDRECHT FRANCO INFORMATIE BULLETIN Jaargang 16 nr:5 november/december 2016 VOORWOORD: Van de voorzitter, Het is al weer enkele weken
Vereniging van Postzegelverzamelaars Barendrecht 0 Jaargang 12 nr. 3 mei 2012 Voorzitter: W.J. de Ruiter Zeeg 40, 2991EK Barendrecht 0180-614139 Secretaris: W. van Veggel Botter 119, 2991 PE Barendrecht
Nadere informatieDonderdag 4 februari 2016 in Mennistenerf te Zaandam
Nadere informatiek 002 k 010 k 016 k 023
KAVELLIJST postzegelveiling oktober 201 1 Nederland PF x 1129 als blok (kleurdoorloper) 3,00 BOD 2 Nederland PF x 1145 als blok (Rand is BE) F 3,00 BOD 3 Nederland PF 111 blok KZ 19 3,20 BOD 4 Nederland
Nadere informatieKAVELLIJST 7 februari 2018 V.nr. K.nr. Aanb. Land Cat.nr./omschrijving Cat.w. Staat Vr.pr.
KAVELLIJST 7 februari 2018 V.nr. K.nr. Aanb. Land Cat.nr./omschrijving Cat.w. Staat Vr.pr. 1 3500 3539 Nederland Zgl.nrs 82/83 20,00 O 2,50 2 3501 - - zgl.nr. 84 15,00 O 2,00 3 3502 - - Zgl.nr. 86 20,00
Nadere informatiekavel Cat NR Omschrijving catw. inzet
VERENIGING VAN POSTZEGELVERZAMELAARS POSTZEGELVERZ. BARENDRECHT BARENDRECHT FRANCO INFORMATIE BULLETIN Jaargang 16 nr.1 januari/februari 2016 VOORWOORD: Allereerst wens ik U allen een gezond en gelukkig
Vereniging van Postzegelverzamelaars Barendrecht 0 Jaargang 11 nr. 4 september 2011 Van de voorzitter Alweer september. Een nieuw seizoen kan voor ons beginnen. Dat ons dat allemaal veel postzegelplezier
Nadere informatieKAVELLIJST 5 april 2017 V.nr. K.nr. Aanb. Land Cat.nr./omschrijving Cat.w. Staat Vr.pr.
1 3791 3599 Sachsen Zgl.nr. 12 70,00 O 5,00 2 3792 - Roemenië Zgl.nrs 4/7 20,00 O 1,50 3 3794 - Ned.indië Zgl.nr. 13 20,00 O 2,00 4 3916 - Nederland Zgl.nrs 134/135 45,00 O 3,50 5 3801 - Ned.nw.guinea
Nadere informatieZZZ, Een Zaanse postzegelvereniging met:
Nadere informatieKavel Omschr. Kwal. Cat.w. Inzet.
Nadere informatieKAVELLIJST 3 februari 2016
1 2636 H485 Nederland Bloc nr. V2194/2195 8,00 XX 1,00 2 2637 - - Bloc nr. V2196/2197 8,00 XX 1,00 3 2638 - - Bloc nr. V2232 6,00 XX 0,80 4 2639 - - Bloc nr. V2210 8,00 XX 1,00 5 2640 - Ned.Ant. Kaartje
Vereniging van Postzegelverzamelaars Barendrecht 0 Jaargang 13 nr. 5 november 2013 Van de Redactie H et is erbarmelijk weer buiten, maar binnen, met het postzegelalbum opengeslagen, is het best uit te
Nadere informatiePostzegels - Albums en boeken buitenland
Albanië 700 Albanië 1913-0 in insteekboek. Aardig gevulde startcollectie postfris/(on)gebruikt wo. wat misperforaties. 701 Antarctica Antarctica 1957-1995 in Davo de luxe-album. Collectie postfris met
Nadere informatieKAVELLIJST grote veiling oktober 2017
1 3075 Verk. Nw.Zealand 10 fdc's 50,00 X 5,00 2 3076 - Z.Afrika 3 fdc's - X 1,00 3 3077 - Nederland Fdc.nr. E2 750,00 O 75,00 4 3164 - Z.Afrika 2x derde vaste reeks 1977 18,70 XX/O 2,00 5 3165 - - 4 stockb.bladen
Nadere informatieCatalogus Omschrijving **/*/0 cat.w. inzet nrs NVPH Nederland
Catalogus Omschrijving **/*/0 cat.w. inzet nrs NVPH Nederland 1. 1+2 Koning Willem III 0 80,00 20,00 2. 3. Koning Willem III 0 170,00 40,00 3. 4+5 Koning Willem III 0 30,00 7,50 4. 6. Koning Willem III
Nadere informatieKavel Land Cat. nr. Omschrijving Cat. w. Inzet Opbr. Koper. 7 Ned. 6B exempl. 180,00 30,00
1 Ned. 1 exempl. 40,00 10,00 2 Ned. 2N Plaat VIII, gest., goed gerand exemplaar 60,00 9,00 3 Ned. 2 pracht exempl., mooi gerand, kopvrij gest. 30,00 6,00 4 Ned. 3 licht gest., pracht exempl., mooi gerand
Nadere informatieKAVELLIJST 2 maart 2016
1 1001 1271 Australië Zgl.nr. 20 (in paar) 325,00 XX 30,00 2 1002 - U.S.A. Zgl.nr. 77 8,50 O 1,50 3 1003 - - Zgl.nr. 78 24,00 O 2,50 4 1004 - - Zgl.nr. 120 22,00 O 2,50 5 1005 - Isle off man Zgl.nrs 1/8-2
Nadere informatiek 94 k 98 k 106 k 113
KAVELLIJST muntenveiling april 2018 Kav Land StatusJaar Cat.nr/omschrijving Inz.prijs Opbrengst 1 Nederland mapje met centen en stuivers F 30,00 3,00 2 Nederland Potje met centen BOD 3 Nederland PRF 1991
Nadere informatieKavellijst Voorjaarsveiling 2018
Kavellijst Voorjaarsveiling 2018 Kijkgelegenheid : 10u00-13u00 28 april 2018 Veiling : 13u45-16u00 28 april 2018 Nederland - frankeerzegels 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Nadere informatieDinsdag 19 april 2016 in De Lorzie te Wormerveer
Dinsdag 19 april 2016 in De Lorzie te Wormerveer Kavel Omschr. Kwal. Cat.w. Inzet. 1 Dobbelsteenkavels Cor Fischer Nederland 1 508/17 + 534/41 o 49 1 3508 2 8x hoge waarden uit 541/616 o 57 2 3508 3 556/560
Nadere informatieKavel Cat.nrs omschr. vorm MUNTEN en papiergeld halve guldens ,, f/zfr 125,00 65, , f/zfr 35,00 20, , zfr/ p 50,00
Kavel Cat.nrs omschr. vorm MUNTEN en papiergeld halve guldens 2 831 1904,, f/zfr 125,00 65,00 3 832 1905, f/zfr 35,00 20,00 4 835 1908, zfr/ p 50,00 25,00 5 836 1909, zfr/ p 75,00 40,00 6 837 1910, p 100,00
Nadere informatieKAVELLIJST 7 december 2016
KAVELLIJST 7 december 2016 V.nr K.nr. Aanb. Land Cat.nr./omschrijving Cat.w. Staat Vr.pr. 1 3401 3310 nederland Bloc nr. V1419 10,00 O 1,00 2 3402 - - Bloc nr. V1439 10,00 XX 1,00 3 3403 - - Bloc nr. V1461
Nadere informatieNr. Omschrijving Kavels voor GO-veiling Kwal. Cat.w. Inzet 601 NL, nr. 25H - tanding 12,5x12 O 55,00 7,00 602 NL, nr. 39C - pracht exemplaar * 105,00
Nr. Omschrijving Kavels voor GO-veiling Kwal. Cat.w. Inzet 601 NL, nr. 25H - tanding 12,5x12 O 55,00 7,00 602 NL, nr. 39C - pracht exemplaar * 105,00 30,00 603 NL, nrs. 141/43 * 17,00 3,00 604 NL, nrs.
Nadere informatieД1Х3Kavel Omschr. Kwal. Cat.w. Inzet. 1e
Д1Х3Kavel Omschr. Kwal. Cat.w. Inzet. 1e Dobbelsteenkavels Cor Fischer Nederland 1 Kind 1949/1954 o 80 3 3508 2 602/6 o 18 bod 3508 3 641/5 o 22 bod 3508 4 1488/1501,1488/97A+1581/2 *** 45 2 3508 5 PBk
Nadere informatieMUNTEN en papiergeld. 29 "400 jaar Rembrandt van Rijn. Het Rembrandt vijfje. 7,50 Kleine kavels Nederland en Overzee
MUNTEN en papiergeld 29 "400 jaar Rembrandt van Rijn. Het Rembrandt vijfje. 7,50 Kleine kavels Nederland en Overzee 42 1-brf 1 -Wormerveer met franco brf 30,00 46 1 1, kreukje, 's-hertogenbosch A o 150
Nadere informatiePOSTZEGELVERENIGING. FILATELICA WEERT e.o. Veilingboekje. Voor 27 november 2016
POSTZEGELVERENIGING FILATELICA WEERT e.o. Veilingboekje Voor 27 november 2016 Plaats: Scholengemeenschap PHILIPS van HORNE Wertastraat 1 6004 XG Weert. Jeugdhoek en handelarenstands aanwezig. Jeugd gratis
Nadere informatiek 001 k 011 k 004 k 021
1 Nederland PF 1366 F 3,60 0,30 2 Nederland PF 1418 3,60 0,30 3 Nederland PF 1442-1443 1,60 0,10 4 Nederland PF 1460 F 3,60 0,30 5 Nederland PF 1461 (2x paar) 1,00 0,05 6 Nederland PF 1515-1516 1,60 0,10
Nadere informatieKavel Land Cat.nr. Omschrijving Cat.w. Inzet Opbr. Koper 1 Ned. 1 Plaat II donkerblauw, gest., pracht 130,00 15,00
1 Ned. 1 Plaat II donkerblauw, gest., pracht 130,00 exemplaar 2 Ned. 1 ongebruikt exemplaar, zonder gom, zeer breed gerand 600,00 30,00 3 Ned. 2 Plaat V gevlekte druk, gest., pracht 35,00 exemplaar 4 Ned.
Nadere informatieF I L A T E L I S T E N V E R E N I G I N G De Verzamelaar Bussum & Omstreken Opgericht 1 februari Jaargang 44 april 2019 Nr.
F I L A T E L I S T E N V E R E N I G I N G De Verzamelaar Bussum & Omstreken Opgericht 1 februari 1938 Jaargang 44 april 2019 Nr. 3 Voorzitter O. Louw Brinklaan 152, Secretaris 1404 GX Bussum Rondzendingen