- Samuël van der Pol
- 6 jaren geleden
1 Restlijst Grote Veiling PPRC, 14 maart in paar, stempel Dordrecht o 200,00 35, in paar, stempel Venlo o 180,00 30, lichtoranje, met Amersfoort franco halfrond, schaars stempel o 170,00 35, Zeer fraai, 4 onder kort o 150,00 15, e.v Wapens 13, 15 2x, 16, 17 2x, 18, ongebruikt * 1.030,00 40, De 20 cent * 200,00 25, De Ruyter ** 50,00 10, Jubileum serie ** 27,00 5, /97 diverse waarden, * en ** *(*) 92,00 9, De 10 gld. o 900,00 210, Cijferserie + 108A, postfris ** 415,00 70, Opruimingsuitgifte, 5 stuks, deels postfris *(*) 24,00 2, Extra: Opruiming 132, 133, deels postfris *(*) 70,00 7, deels ** *(*) 35,00 3, Kinderserie ** 45,00 9, incl. Zeemanszegels, luxe o 62,00 6, Zomer 1935 o/* 20,00 2, Willibrordus * 7,50 1, Kind ** 45,00 6, B-403B Legioen, postfris, prachti ** 290,00 50, Kinderzegels in blokken van 4, plaatfout in 509 o 21,00 3, Koningin Juliana En Face ** 360,00 55, En face, hoge waarden * 1.295,00 100, /543 UPU 1949 ** 13,00 2, Europa ** 45,00 5, Pb Inhoud boekje 9f (compleet 115) ** 4, Pb Boekje 9G, kaft fraai ** 70,00 6, Pt 1 en 2 met puntstempels o 35,00 4, D16-19 Cour ongebruikt * 120,00 18, D27-40 Courzegels o 18,00 1, lp 6/8 Mercurius o 14,00 2, Int. 1 en 2 Int. 1 zonder gom, 2 postfris *, ** 425,00 75, RT 1/18 compleet * 600,00 110,00 Overzee Curacao, zeehelden * 300,00 60, Nieuw Guinea 22/25 *, Pt 1/6 o */o 50,00 4, f Ned. Indië, Java kopstaand, postfris blokje + 1 ** 20,00 2, buiten bezit o 8,50 2, Indonesië. Riau, met certificaat * 1.190,00 150,00 Verzamelingen, stockboeken buitenland, deel Twee Stockboeken A5, GB 10, Rusland + wat Afrikaanse staten, veel ** en thema 30, Groot Brittannië leuchtturm stockboek, klassiek, modern, aantallen. Kijken! 25, Stockboek Nederland + overzee, meest **, Duitsland, Oostenrijk en div. o 15, Bund, postfris in aantallen, hoge cat.w. 40, Ruimtevaart in groen stockboek 5,00 NEDERLAND VERZAMELINGEN (albums en stockboeken) 257 Nederland in luxe Davo IV, 1991 t/m 1999, **, compleet 75, Verzameling Nederland in Leuchtturm klemband (christal), o,*,** 25, Nederland velletjes en langlopend (Beatrix) 12, Stockboek NL met betere postzegelboekjes ** 10, Nederland in Holland album, roest niet geteld + leeg Holland album 25, Luxe Importa sb NL, postfris vanaf jaren '70, meer dan 50 kinderblokjes 30, Nederland vanaf 1852 in keurige Davo 20, Nederland Overzee, ouder materiaal in Davo 20,00
2 285 Stockboek met veel en mooi Nederland 20, Collectie */**, , compleet, incl. pz-boekjes in Leuchtturm 60, Suriname postfris in bruin Filisafe 12, Collectie NL in luxe Leuchtturm , postfris, perfect 1.800,00 150, Curacao/ Ned. Antillen in luxe Davo 55, Nederland en Overzee, allerlei luchtpostbrieven 15, Davo album met pzb oa nr's 6 en 9 en telblokken 1.000,00 90,00 300a Nederland in 3 prachtige KABE albums. 50, x Nederland 1930 zegels, 3 bl, blokjes v 4 en uit pzb o 1.030,00 50, Nederland tussen nr 50 tot 800 meest postfris **/* ± , Nederland 10, Davo Album Nederland */**/o 1.500,00 50, Aruba tot okt 2001, Suriname en Nieuw Guinea meest postfris(dorcas) 42,00 Verzamelingen, stockboeken buitenland, deel Zeer luxe stockboek, allerlei, veel postfris 20, Vaticaan in drie luxe Davo's 250, Antarctica, allerlei poststukken in Victoria album 25, Europa, veel postfris + map 10, Gevarieerd met Duitsland Reich en diverse motieven, waarbij postfris 10, Israel posrfris in groen Filisafe 20, Israel posrfris in blauw Patento 12, Verzameling Groot Brittannië in Lindner 25, Verzameling Duitsland-Berlijn op Lindner-bladen 20, Album Belgie in Davo gebruikt 75, Album Belgie eigen opzet met voordruk stempels,trein en bezettings zegels enz 50, Album Indonesie in 2 albums incl voetbal en apenblokken RIAU 195, album Belgie in KABE 1 mooie collectie goed gevuld cw vlgs OBP o/*/** 4.200,00 225, album idem deel ** 1.200,00 50, album idem deel ** 500,00 25, band diverse kunst bladen met zegels Belgie (3) 5, album FDC en diversen Belgie en nederland (5) 5, stockboek Frankrijk en Belgie waaronder postfris belgie voor afstempelingen.(7) 30, stockboek Duitsland 1940 stuks o 1.350,00 50, stockboek 3x Wereld waaronder ook nederland (6000 stuks) o?? 30, Album UNICEF 15, Album Unicef jaar van het kind 109 enveloppen 10, Album Album met esparanto brieven, fdc 5, Stockboek Europa cept ook blokken ** 50, album Israel , Stockboek Duitsland meest postfris 1.000,00 50, Stockboek Duitsland 750 x verschillend 4, Stockboek Duitsland 420x 10, Stockboek Duitsland 830x 20,00 NEDERLAND, in A4-mappen Veth, zonder wm, op stockkaart */** 335,00 35, Veth, met wm op stockkaart */** 323,00 32, Kindblokjes (aantal) in map 40, Bladen , incl. Guilloche en samenhagend o/*/** 600,00 50, Map Kinderblokjes, 31 stuks, hoge cat. w. 12, Konijnenburg postfris 32,50 6, va 428 Bladen o/*/** 250,00 20, va 550 Jaren '50 op bladen o/*/** 360,00 20, PMSchaarse plaatfout in compleet vel ** 80,00 15, d9/43 16/19: ongebruikt o/* 224,00 20, PM Een van de meest schaarse en grootste plaatfouten ** 225,00 60,00 Thema en Buitenland in A4-mappen en stockboeken
3 439 DDR, complete vellen, steendruk, o 900,00 10, DDR blok 19, gebruikt (fdc-afstempeling!) en postfris o 165,00 20, DDR Meissener Porselein ** 15,00 3, Saar 1956, 199/200 vellen 4, Italië, 6 wk-blokken 1990 ** 50,00 5, GB, postfrisse series 1957 / , GB, Isle of Man, periode 1973 / , Guernsey, Jersey, Man, velletjes, thema Europa 10, Leipziger Messe, Duitsland Sovjet-Zone, cpl. Vellen van 25 met plaatfouten, mi 50 6, China, jaarboek cd 300,00 100, GB, map met 8 betere postzegelboekjes 12, Zwitserland op stockkaarten o 500,00 20, Blad met betere Europa-zegels */** 450,00 40, Jaarset Zwitserland 1989 (ebay: 24 euro) 12, Scott 7 proof sets Prince Edward Island SCHAARS ** 300,00 40, Europa fdc's, o.a. Lundy en Andorra , Alderney, fdc's 1 t/m ,00 15, Schaubek album Oostenrijk veel extra's 20, Engeland in 4 luxe davo albums deel 1 goed gevuld catw ± en SG**/*/o 700,00 MUNTEN, medailles en papiergeld M22 Kistje + Doosje met centen, dubbeltjes, etc., ook in rollen, uitzoeken! 15,00 M42 Setje munten Joegoslavie 2,00 Kleine kavels buitenland Duitsland 501 Reich nr. 1, klein borstschild, zeer fraai, mooi stempel o 120,00 10, Reich 19 o 8,00 2, Reich 19, briefstukje stempel Alt Rüdnitz o 8,00 2, Reich o 95,00 10, Reich * 22,00 4, Reich, Weermacht, 2 series * 12,00 3, Reich, kaveltje met betere zegels en series 10, Reich, kaveltje met restmateriaal 5, /138 Bund, posthoorn 11x, merendeel postfris */** 980,00 90, Bund Mi 177/196, waarbij 189/190 met keurstempel 25, Berlijn, partijtje rolzegels in stroken ** 5, /281 Wurttemberg ** 25,00 2, /149 x + 15Idem , Idem , Idem , , 298 Saar 320,00 40, Saar, blok van 4 200,00 30,00 BELGIE België ** 200,00 30, België, 1196/30/32/34/36 ** 300,00 35, mi Brugge obp nr ** 175,00 25,00 CEPT 587 blok 4 Cyprus Turks cept ** 30,00 2, Portugal 1988 cept ** 22,00 2, Griekenland diverse cept stroken van 2 ** 30,00 3, Portugal maderia azoren 3 blokken 2006 ecpt ** 4, Portugal maderia azoren 3 blokken 1983 ecpt ** 3, blok 97 Albania cept 1992 ** 75,00 12, Faroer boekje cept post auto's 2013 ** 12, blok Macedonie Cept velletjes postauto's ** 20, Hongarije ** 420,00 50, Hongarije * 180,00 23,00
4 604 blok 88i Hongarije ** 250,00 40, bl. 134, A1 Hongarije * 200,00 20, bl. 214 a, b Hongarije ** 70,00 8, bl. 218 a Hongarije ** 120,00 15, bl. 3 Liechtenstein o 90,00 6, Liechtenstein o 500,00 75, Luxemburg * 130,00 18, Kavel Europa-zegels postfris 100,00 8, Faroer rondzendboekje 260,00 15, Faroer blok van ** 2, Faroer vel 2003 ** 3, Noorwegen rondzendboekje 37,00 5, Finland 8P - type C luxe exemplaar, mooi stempel o 250,00 45, Frankrijk, stockkaart met betere zegels. o.a. 262 (cat. 42) o 5, Frankrijk * 170,00 23, Frankrijk, strip, iets versterkt o 140,00 10, x 186 GB half crown o 50,00 5, Spanje * 360,00 70, Tsjechoslowakije, blokken 31a en b 70,00 10, Vaticaan ** 800,00 100, Vaticaan ** 100,00 10, Vaticaan ** 420,00 65, blok 12 Zwitserland ** 120,00 18, blok 14 Zwitserland 200,00 30, a-296a Zwitserland 146,00 20,00 Verre landen Eritrea o 1.600,00 240, Somalië o 2.600,00 350, Zuid-Afrika, Natal, dienst, catalogus , Zuid-Afrika, driehoekzegels, 2 stuks. Vals? 1, luchtpost Japan * 370,00 50, Japan ** 160,00 30, /809 China o 120,00 18, blok 63I China ** 10,00 1, SB2 China, boekje ** 180,00 25, SB4 China, boekje ** 50,00 4, SB 15 China, boekje ** 50,00 6, SB 18 China, boekje ** 35,00 4, bl. 104 China Blok 104 Keizerlijk ontvangst ** 12,00 1, a Nieuw Zeeland victoria one shilling o 110,00 30, Nieuw Zeeland victoria six pence o 4, Nieuw Zeeland complete serie o 33,00 5,00 Zegels thematisch Vogels, British Honduras 100,00 8, Vogels Kiribati 2, Jordanië, vogelserie ** 190,00 40, United Nations, Internationaal jaar van de oceaan 3, Paarden, o.a. mooi blok Ierland 4, bl. 2 Muziek, Beethovenblok 27,00 3, NL Rode Kruis, met speciaal stempel, briefstuk 40,00 3, Denemarken blokje Kultuur Helsingor 2013 o 3, blok 58 Groenland landkaart ** 6, MH 16 Ijsland boekje nrs ** 20,00 4, MH 24 Ijsland boekje nrs ** 22,00 4, Zweden boekje boerderij dieren 2013 ** 7, blok Zweden Frankrijk gemeenschappelijke uitgave koninklijke opera ** 7,50
5 729 Zweden boekje Zlatan Ibrahimovic Voetbal 2014 ** 9, Jersey 60 jaar Koningin Elisabeth velletje ** 20,00 12, idem met Hologram velletje van 4 ** 100,00 60, Jersey Gorilla's serie en blok ** 6, Guernsey Marine life serie en blokje 2014 ** 12, bl 22 Alderney vliegtuigen ** 17,00 8, Israel pzb vliegtuigen 100 jaar luchtvaart ** 8, Rusland blokje vliegtuigen 2005 ** 4, Samoa vogels duiven WWF ** 10, Kosovo vogels 4 velletjes ** 30, Falkland eilanden vogel serie ** 220,00 55, Suriname vogels 2003 blok ** 85,00 17, Suriname vogels 2005 ** 35,00 7, Belgie Landkaart ** 9, Indonesie blokje muziek ** 7, Gibraltar Vogelserie incl aanvullende waarden ** 20, treinen 1956 Tsjechoslowakije ** 32,00 5, vliegtuigen red arrows 2014 ** 8, Olympische Spelen 2000, Souvenir pakket Australische Post 6, Luchtvaart, met o.a. mooi vel USA en ballonvaart Beemster 3, Willem Alexander en Maxima + diversen Koningshuis 3,00 Lege albums en stockboeken 777 Bund albumbladen Lindner in ordner 8, Nederland, Leuchtturm bladen , iets zegels 5, Bund op albumbladen Lindner 15, Albumbladen KaBe Kanaaleilanden , deels zegels 10, Albumbladen Groot Brittannië deels met zegels, Lindner , Albumbladen KaBe Curacao, Antillen, Nieuw Guinea 6, Albumbladen KaBe Suriname, deels met zegels 10, Vervallen 785 Verzameling Duitsland Bund, (on)gebruikt, , op bladen 2, Leeg Leuchtturm album Bund ,00 ANSICHTKAARTEN 810 Zes oude ansichtkaarten Zaanstreek, heel mooi 15, Album met meer dan 400 oude kaarten, o.a. Stoomtram Broek in Waterland 500,00 BOEKEN EN MATERIAAL 818 Boek Davo Tussen twee culturen 5, Boek Sail 2000 (zonder zegels) 2, UV-lamp + loep met lampje 6, Zes jaarboeken Oud Volendam, met prachtige premiefoto's 12, Wereldoorlog in het dorp-volendam , luxe gebonden boek 15,00 DOZEN 848 NL, Automaatboekjes, met beter, telblokken, etc., 100 stuks 75, Doos wereld (on)afgeweekt 5, Mooi kistje met vooral Duitsland 5, Doos met allerlei kleine veilingkavels Ned. en Overzee 40, Duitsland, Doos met zegels en blokjes 75, China, Beijing 2008, Ol. Spelen, zeer luxe presentatieset 90, Doos fdc's Antillen en Suriname, meer dan , Geschiedenis van WO2, in 7 albums/boeken/ met postzegels! 35, Blikje postzegelboekjes, ca. 70 stuks 20, Mooi kistje postzegelboekjes Antillen en Suriname, ca. 30 stuks 9, Tsjechoslowakije tientallen poststukken, veel ansichtkaarten 6, Lady Diana, ingelijst, uit Togo. Geef uw postzegelkamer kleur 6,00
Nadere informatiePPRC, 14 2015 16, 1444 HV
Grote Veiling PPRC, 14 maart 2015 Wijkcentrum De Inval, Karekietpark 16, 1444 HV Purmerend. Kijkdag 14 maart 2015 vanaf 10:00; aanvang veiling ± 13:00-13.15 uur Veilingvoorwaarden: voor alle gekochte kavels
Nadere informatieVeiling kavellijst november 2017
Nadere informatieBeurs De Oranjerie 22 April
Nadere informatieNALATENSCHAPSVEILING 29 APRIL 2018
Nadere informatieVEILING RESTAND APRIL 2015 VOOR DE RUILBEURS
Nadere informatieMUNTEN en papiergeld. 29 "400 jaar Rembrandt van Rijn. Het Rembrandt vijfje. 7,50 Kleine kavels Nederland en Overzee
MUNTEN en papiergeld 29 "400 jaar Rembrandt van Rijn. Het Rembrandt vijfje. 7,50 Kleine kavels Nederland en Overzee 42 1-brf 1 -Wormerveer met franco brf 30,00 46 1 1, kreukje, 's-hertogenbosch A o 150
Nadere informatiekavel Cat NR Omschrijving catw. inzet
Nadere informatieOBP Belgie Belgie 1849 nr 1 en 2 in diverse kleur variaties nr 1 5x, nr 2 6x o 810 100,00 188
MUNTEN en papiergeld M9 Biljet van fl. 10,00 7,00 M14 Eerste slag Eurolanden, 15 x, in luxe kistje 200,00 Diverse herdenkingsmunten Munten en penningen in doosjes M24 20 euro medaille 1998, Zweden 20,00
Nadere informatieBeverwijk veilingprogramma december xlsm, Veiling , 14:22
Nadere informatiePS: nummer 5 PS nº 5 verschijnt als bijlage bij het jaarlijkse supplement Nederland en
4e jaargang nr. 5 januari 1997 PS wordt gratis verspreid door de Nederlandse Vakhandel Filatelie. Op- en aanmerkingen zijn welkom en kunt U richten aan de redaktie: Uitgeverij DAVO PS, Postbus 411, 7400
Nadere informatieVeiling van maandag 4 januari 2016
Nadere informatieVeiling van maandag 1 februari 2016
Nadere informatieRetourkavels november 2015, nog te koop op ruilbeurs!
Nadere informatiePostzegels - Grote dozen - wordt niet verstuurd!
Nadere informatieKavel Cat.nrs omschr. vorm MUNTEN en papiergeld halve guldens ,, f/zfr 125,00 65, , f/zfr 35,00 20, , zfr/ p 50,00
Kavel Cat.nrs omschr. vorm MUNTEN en papiergeld halve guldens 2 831 1904,, f/zfr 125,00 65,00 3 832 1905, f/zfr 35,00 20,00 4 835 1908, zfr/ p 50,00 25,00 5 836 1909, zfr/ p 75,00 40,00 6 837 1910, p 100,00
Nadere informatieKabouters en paddenstoelen
15e jaargang nº 17 december 2008 PS is een nieuwsbrief van Uitgeverij DAVO PS wordt gratis verspreid door de Nederlandse vakhandel-filatelie. Op- en aanmerkingen zijn welkom en kunt u richten aan de redactie:
Nadere informatievor m Kleine kavels Nederland en Overzee ongebruikt, smal gerand, Nr. 3 heeft grijs vlekje voorzijde (zonder (*) gom
Kave l Cat.nrs omschr. vor m Kleine kavels Nederland en Overzee 1 1-3 ongebruikt, smal gerand, Nr. 3 heeft grijs vlekje voorzijde (zonder (*) gom 2.250,00 150,00 2 1-3 Koning Willem III o 250,00 25,00
Nadere informatieDonderdag 4 februari 2016 in Mennistenerf te Zaandam
Nadere informatieRuilbeurslijst retourkavels van januari 2016
Nadere informatieRetour kavellijst februari 2016
Nadere informatiePostzegels - Albums en boeken buitenland
1509 Åland 1500 Divers nieuw postfris Åland, Faroer en Duitsland in dik insteekboek 125 1501 Verzameling Åland 1984-3 postfris in ringband wb. extra Gutterpairs vanaf 1989, tevens wat gebruikte automaatstroken
Albanië 700 Albanië 1913-0 in insteekboek. Aardig gevulde startcollectie postfris/(on)gebruikt wo. wat misperforaties. 701 Antarctica Antarctica 1957-1995 in Davo de luxe-album. Collectie postfris met
Nadere informatieД1Х3Kavel Omschr. Kwal. Cat.w. Inzet. 1e
Д1Х3Kavel Omschr. Kwal. Cat.w. Inzet. 1e Dobbelsteenkavels Cor Fischer Nederland 1 Kind 1949/1954 o 80 3 3508 2 602/6 o 18 bod 3508 3 641/5 o 22 bod 3508 4 1488/1501,1488/97A+1581/2 *** 45 2 3508 5 PBk
Nadere informatieCLUBVEILING GROTE VEILING SEPTEMBER No. Omschrijving C.W. Inzet
1 o Nederland, 1 5ct. Koning Willem lll, mooie randen. 1852. 45,00 6,00 2 o Nederland, 2 10ct Koning Willem lll 1852. 35,00 5,00 3 o Nederland, 3 15ct Koning Willem lll 1852 170,00 20,00 4 o Nederland,
Nadere informatieVeiling 26 Ruildag zaterdag 24 november 2018
Nadere informatieKleine kavels Nederland en Overzee Keurige serie eerste emissie o 250,00 20, eerste emissie o 250,00 22, brf halfrondstempel
Kleine kavels Nederland en Overzee 1 1-3 Keurige serie eerste emissie o 250,00 20,00 2 1-3 eerste emissie o 250,00 22,00 3 1 brf halfrondstempel Harlingen brf 25,00 5 2 mooie randen, stempel Roermond o
Nadere informatieMegaveiling 11 oktober 2014
Nadere informatieZaal open 09.30 u. ziggo.nl
Zaal open 09.30 u. ziggo.nl Verkoopvoorwaarden De verkoop van elk kavel geschiedt à contant met 10% opgeld. Gekochte kavels worden alleen en uitsluitend tegen contante betaling in Euro afgegeven. Tijdens
Nadere informatieCatalogus Omschrijving **/*/0 cat.w. inzet nrs NVPH Nederland
Catalogus Omschrijving **/*/0 cat.w. inzet nrs NVPH Nederland 1. 1+2 Koning Willem III 0 80,00 20,00 2. 3. Koning Willem III 0 170,00 40,00 3. 4+5 Koning Willem III 0 30,00 7,50 4. 6. Koning Willem III
Nadere informatie19 Ned. 21 pracht ex.pl. met zeldzaam langst. "Onstwedde" 2,00 6,00
1 Ned. 1 pracht exemplaar met vier zeer brede randen 4 13,50 2 Ned. 1 ongebruikt, zonder gom, zeer breedrandig 250,00 30,00 3 Ned. 2 4 zeer brede randen, miniem vouwtje, mooi alb. 3 7,00 4 Ned. 3 gestempeld,
Nadere informatieDinsdag 19 april 2016 in De Lorzie te Wormerveer
Dinsdag 19 april 2016 in De Lorzie te Wormerveer Kavel Omschr. Kwal. Cat.w. Inzet. 1 Dobbelsteenkavels Cor Fischer Nederland 1 508/17 + 534/41 o 49 1 3508 2 8x hoge waarden uit 541/616 o 57 2 3508 3 556/560
Nadere informatieKavel Land Cat.nr. Omschrijving Cat.w. Inzet Opbr. Koper 1 Ned. 1 Plaat II donkerblauw, gest., pracht 130,00 15,00
1 Ned. 1 Plaat II donkerblauw, gest., pracht 130,00 exemplaar 2 Ned. 1 ongebruikt exemplaar, zonder gom, zeer breed gerand 600,00 30,00 3 Ned. 2 Plaat V gevlekte druk, gest., pracht 35,00 exemplaar 4 Ned.
Nadere informatieZZZ, Een Zaanse postzegelvereniging met:
Nadere informatieGrote Veiling PPRC, 22 maart 2014
Grote Veiling PPRC, 22 maart 2014 Wijkcentrum De Inval, Karekietpark 16, 1444 HV Purmerend. Kijkdag 22 maart 2014 vanaf 10:00; aanvang veiling 13.15 uur Veilingvoorwaarden: voor alle gekochte kavels geldt
Nederland 2200 Verzameling plaatfouten 1852-1999 in 20 ringbanden postfris/(on)gebruikt met specificatie in band I en per band een algemeen index. Zeer hoge cat. waarde. 900 2201 Verhuisdoos met 8 FDC
Nadere informatiePostzegels - Dozen. Kavel Inzet Bieding
Nederland 20 Doosje vol met aangetekende poststukken met speciale stempels wo. betere 600 21 Doosje met 35 rondzendboekjes Nederland 1852-1976 postfris/(on)gebruikt wb. betere zegels wo. En Face 0 22 Doosje
Nadere informatiewww.davo.nl 2005: DAVO 60 jaar! PS: nummer 13 Winnaars de 5 mooiste Nieuwe Thema-boeken
11e jaargang nº 13 december 2004 PS is een nieuwsbrief van Uitgeverij DAVO PS wordt gratis verspreid door de Nederlandse vakhandel-filatelie. Op- en aanmerkingen zijn welkom en kunt u richten aan de redactie:
Nadere informatieKavellijst Voorjaarsveiling 2018
Kavellijst Voorjaarsveiling 2018 Kijkgelegenheid : 10u00-13u00 28 april 2018 Veiling : 13u45-16u00 28 april 2018 Nederland - frankeerzegels 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Nadere informatiePOSTZEGELVERENIGING. FILATELICA WEERT e.o. Veilingboekje. Voor 27 november 2016
POSTZEGELVERENIGING FILATELICA WEERT e.o. Veilingboekje Voor 27 november 2016 Plaats: Scholengemeenschap PHILIPS van HORNE Wertastraat 1 6004 XG Weert. Jeugdhoek en handelarenstands aanwezig. Jeugd gratis
1406 1409 Åland 1400 Aland 1984-7. Collectie postfris in Safe dual album. Albanië 1401 Handelaren-verkoopboek met veel postfris met veel beter materiaal van o.a. Albanië en Roemenië op Safe-kaartjes in
Nadere informatiek 55 k 65 k 73 k 81 61 Nederland PF
Nadere informatieKavel Omschr. Kwal. Cat.w. Inzet.
Nadere informatieZondag 25 november 2018
Zondag 25 november 2018 organiseert POSTZEGELVERENIGING FILATELICA WEERT e.o. een POSTZEGELRUILBEURS met GROTE VEILING met veel EEN EURO KAVELS Plaats: Scholengemeenschap PHILIPS van HORNE Herenstraat
Nadere informatieNummer Startprijs Beschrijving NEDERLAND , ongebruikte/vnl. postfrisse goed gevulde collectie met o.a. de nrs. 1/3, 4/5, 7/8, 13/18,
Nummer Startprijs Beschrijving 1 4.000 NEDERLAND 1852-1978, ongebruikte/vnl. postfrisse goed gevulde collectie met o.a. de nrs. 1/3, 4/5, 7/8, 13/18, 19/28, 30/43, 46/47, 49/79, 84/86, 100/101 verder vanaf
Nadere informatieO 450,00 50, / 5 restpartij (nr. 4 7x en nr. 5 11x) O 373,00 7, / 20. O 50,00 9,00 O 150,00 16,00 O 17,50 3, mooie Tanding
Nederland - frankeerzegels 1 X 1 in horizontaal paar O 200,00 30,00 2 X 1 in vertikaal paar O 200,00 30,00 3 X 01 / 03 O 250,00 30,00 4 X 01 / 03 O 250,00 30,00 5 2 - Korte witte rand O 35,00 3,50 6 X
Nadere informatiekavellijst grote veiling 13 oktober 2018
1 5301 Lind. Polen/Rusland 2 stockboeken diversen - XX/O 5,00 2 5302 - Wereld 5 stockboeken diversen - O 5,00 3 5303 - Tsj./Tsj.slowakije Dik stockboek diversen - XX/O 10,00 4 5304 - Wereld 5 stockboeken
Nadere informatieK 4 K 15 K 17 K 18. K 29w K 24
Nadere informatiePostzegelveiling Zaterdag 4 februari 2012
Postzegelvereniging Volkel-Uden e.o. Opgericht 1 april 1956 Lid: Federatie IV Philatelica Ned. Bond van Filatelisten ver. Postzegelveiling Zaterdag 4 februari 2012 Bezichtiging kavels: Aanvang veiling:
Nadere informatieVereniging van Postzegelverzamelaars. Barendrecht
Nadere informatiePostzegels - Omslagen
1300 Nederland 1300 ITEP 1952. 25 postfrisse pracht serie in complete velletjes. Tevens reclameblad ITEP zegels. 500 1309 1301 1301 Hawidkaart langlopende series wo. 349/349, 356/373, 474/489, 518/537
Nadere informatieVERENIGING VAN POSTZEGELVERZAMELAARS BARENDRECHT FRANCO INFORMATIE BULLETIN
VERENIGING VAN POSTZEGELVERZAMELAARS POSTZEGELVERZ. BARENDRECHT BARENDRECHT FRANCO INFORMATIE BULLETIN Jaargang 16 nr.1 januari/februari 2016 VOORWOORD: Allereerst wens ik U allen een gezond en gelukkig
Nadere informatieMooi Nederland. PS: nummer jaar DAVO! De nieuwe Thema-boeken. In dit nummer:
12e jaargang nº 14 december 2005 PS is een nieuwsbrief van Uitgeverij DAVO PS wordt gratis verspreid door de Nederlandse vakhandel-filatelie. Op- en aanmerkingen zijn welkom en kunt u richten aan de redactie:
Nadere informatieHEEMPOST. De contributie bedraagt: Voor leden met het blad Filatelie 35,-- Voor begunstigers zonder Filatelie 10,-- Nalatenschapscommissie
HEEMPST Voorzitter Vice Voorzitter Secretariaat Bestuur Postzegelvereniging Heemskerk J.F. Koer jan.koer@ziggo.nl R. Jager rinzejager@hotmail.com H. Winterberg herman.winterberg@ziggo.nl 230880 231451
Nadere informatieNr. Omschrijving Kavels voor GO-veiling Kwal. Cat.w. Inzet 601 NL, nr. 25H - tanding 12,5x12 O 55,00 7,00 602 NL, nr. 39C - pracht exemplaar * 105,00
Nr. Omschrijving Kavels voor GO-veiling Kwal. Cat.w. Inzet 601 NL, nr. 25H - tanding 12,5x12 O 55,00 7,00 602 NL, nr. 39C - pracht exemplaar * 105,00 30,00 603 NL, nrs. 141/43 * 17,00 3,00 604 NL, nrs.
Nadere informatiek 116 k 122 k 127 k 126 k 134
51 Nederland PF 937 8,00 2,00 52 Nederland PF 983 F 9,50 1,50 53 Nederland PF 1107 4,00 0,50 54 Nederland PF 1460 3,60 0,70 55 Nederland PF 1541 F 5,50 1,00 56 Nederland PF 1546-1547 7,00 3,00 57 Nederland
Nadere informatieKAVELLIJST 2 maart 2016
1 1001 1271 Australië Zgl.nr. 20 (in paar) 325,00 XX 30,00 2 1002 - U.S.A. Zgl.nr. 77 8,50 O 1,50 3 1003 - - Zgl.nr. 78 24,00 O 2,50 4 1004 - - Zgl.nr. 120 22,00 O 2,50 5 1005 - Isle off man Zgl.nrs 1/8-2
Nadere informatieKAVELLIJST grote veiling oktober 2017
1 3075 Verk. Nw.Zealand 10 fdc's 50,00 X 5,00 2 3076 - Z.Afrika 3 fdc's - X 1,00 3 3077 - Nederland Fdc.nr. E2 750,00 O 75,00 4 3164 - Z.Afrika 2x derde vaste reeks 1977 18,70 XX/O 2,00 5 3165 - - 4 stockb.bladen
Nadere informatieVan Gogh Museum/Vincent van Gogh Stichting Amsterdam
PS: nummer 11 PS nº 11 verschijnt als bijlage bij het jaarlijkse DAVO supplement Nederland en is los verkrijgbaar bij de vakhandelfilatelie. Het bevat informatie over het DAVO supplement Nederland 2002,