Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Download "Restlijst Grote Veiling PPRC, 14 maart 2015"

1 Restlijst Grote Veiling PPRC, 14 maart in paar, stempel Dordrecht o 200,00 35, in paar, stempel Venlo o 180,00 30, lichtoranje, met Amersfoort franco halfrond, schaars stempel o 170,00 35, Zeer fraai, 4 onder kort o 150,00 15, e.v Wapens 13, 15 2x, 16, 17 2x, 18, ongebruikt * 1.030,00 40, De 20 cent * 200,00 25, De Ruyter ** 50,00 10, Jubileum serie ** 27,00 5, /97 diverse waarden, * en ** *(*) 92,00 9, De 10 gld. o 900,00 210, Cijferserie + 108A, postfris ** 415,00 70, Opruimingsuitgifte, 5 stuks, deels postfris *(*) 24,00 2, Extra: Opruiming 132, 133, deels postfris *(*) 70,00 7, deels ** *(*) 35,00 3, Kinderserie ** 45,00 9, incl. Zeemanszegels, luxe o 62,00 6, Zomer 1935 o/* 20,00 2, Willibrordus * 7,50 1, Kind ** 45,00 6, B-403B Legioen, postfris, prachti ** 290,00 50, Kinderzegels in blokken van 4, plaatfout in 509 o 21,00 3, Koningin Juliana En Face ** 360,00 55, En face, hoge waarden * 1.295,00 100, /543 UPU 1949 ** 13,00 2, Europa ** 45,00 5, Pb Inhoud boekje 9f (compleet 115) ** 4, Pb Boekje 9G, kaft fraai ** 70,00 6, Pt 1 en 2 met puntstempels o 35,00 4, D16-19 Cour ongebruikt * 120,00 18, D27-40 Courzegels o 18,00 1, lp 6/8 Mercurius o 14,00 2, Int. 1 en 2 Int. 1 zonder gom, 2 postfris *, ** 425,00 75, RT 1/18 compleet * 600,00 110,00 Overzee Curacao, zeehelden * 300,00 60, Nieuw Guinea 22/25 *, Pt 1/6 o */o 50,00 4, f Ned. Indië, Java kopstaand, postfris blokje + 1 ** 20,00 2, buiten bezit o 8,50 2, Indonesië. Riau, met certificaat * 1.190,00 150,00 Verzamelingen, stockboeken buitenland, deel Twee Stockboeken A5, GB 10, Rusland + wat Afrikaanse staten, veel ** en thema 30, Groot Brittannië leuchtturm stockboek, klassiek, modern, aantallen. Kijken! 25, Stockboek Nederland + overzee, meest **, Duitsland, Oostenrijk en div. o 15, Bund, postfris in aantallen, hoge cat.w. 40, Ruimtevaart in groen stockboek 5,00 NEDERLAND VERZAMELINGEN (albums en stockboeken) 257 Nederland in luxe Davo IV, 1991 t/m 1999, **, compleet 75, Verzameling Nederland in Leuchtturm klemband (christal), o,*,** 25, Nederland velletjes en langlopend (Beatrix) 12, Stockboek NL met betere postzegelboekjes ** 10, Nederland in Holland album, roest niet geteld + leeg Holland album 25, Luxe Importa sb NL, postfris vanaf jaren '70, meer dan 50 kinderblokjes 30, Nederland vanaf 1852 in keurige Davo 20, Nederland Overzee, ouder materiaal in Davo 20,00

2 285 Stockboek met veel en mooi Nederland 20, Collectie */**, , compleet, incl. pz-boekjes in Leuchtturm 60, Suriname postfris in bruin Filisafe 12, Collectie NL in luxe Leuchtturm , postfris, perfect 1.800,00 150, Curacao/ Ned. Antillen in luxe Davo 55, Nederland en Overzee, allerlei luchtpostbrieven 15, Davo album met pzb oa nr's 6 en 9 en telblokken 1.000,00 90,00 300a Nederland in 3 prachtige KABE albums. 50, x Nederland 1930 zegels, 3 bl, blokjes v 4 en uit pzb o 1.030,00 50, Nederland tussen nr 50 tot 800 meest postfris **/* ± , Nederland 10, Davo Album Nederland */**/o 1.500,00 50, Aruba tot okt 2001, Suriname en Nieuw Guinea meest postfris(dorcas) 42,00 Verzamelingen, stockboeken buitenland, deel Zeer luxe stockboek, allerlei, veel postfris 20, Vaticaan in drie luxe Davo's 250, Antarctica, allerlei poststukken in Victoria album 25, Europa, veel postfris + map 10, Gevarieerd met Duitsland Reich en diverse motieven, waarbij postfris 10, Israel posrfris in groen Filisafe 20, Israel posrfris in blauw Patento 12, Verzameling Groot Brittannië in Lindner 25, Verzameling Duitsland-Berlijn op Lindner-bladen 20, Album Belgie in Davo gebruikt 75, Album Belgie eigen opzet met voordruk stempels,trein en bezettings zegels enz 50, Album Indonesie in 2 albums incl voetbal en apenblokken RIAU 195, album Belgie in KABE 1 mooie collectie goed gevuld cw vlgs OBP o/*/** 4.200,00 225, album idem deel ** 1.200,00 50, album idem deel ** 500,00 25, band diverse kunst bladen met zegels Belgie (3) 5, album FDC en diversen Belgie en nederland (5) 5, stockboek Frankrijk en Belgie waaronder postfris belgie voor afstempelingen.(7) 30, stockboek Duitsland 1940 stuks o 1.350,00 50, stockboek 3x Wereld waaronder ook nederland (6000 stuks) o?? 30, Album UNICEF 15, Album Unicef jaar van het kind 109 enveloppen 10, Album Album met esparanto brieven, fdc 5, Stockboek Europa cept ook blokken ** 50, album Israel , Stockboek Duitsland meest postfris 1.000,00 50, Stockboek Duitsland 750 x verschillend 4, Stockboek Duitsland 420x 10, Stockboek Duitsland 830x 20,00 NEDERLAND, in A4-mappen Veth, zonder wm, op stockkaart */** 335,00 35, Veth, met wm op stockkaart */** 323,00 32, Kindblokjes (aantal) in map 40, Bladen , incl. Guilloche en samenhagend o/*/** 600,00 50, Map Kinderblokjes, 31 stuks, hoge cat. w. 12, Konijnenburg postfris 32,50 6, va 428 Bladen o/*/** 250,00 20, va 550 Jaren '50 op bladen o/*/** 360,00 20, PMSchaarse plaatfout in compleet vel ** 80,00 15, d9/43 16/19: ongebruikt o/* 224,00 20, PM Een van de meest schaarse en grootste plaatfouten ** 225,00 60,00 Thema en Buitenland in A4-mappen en stockboeken

3 439 DDR, complete vellen, steendruk, o 900,00 10, DDR blok 19, gebruikt (fdc-afstempeling!) en postfris o 165,00 20, DDR Meissener Porselein ** 15,00 3, Saar 1956, 199/200 vellen 4, Italië, 6 wk-blokken 1990 ** 50,00 5, GB, postfrisse series 1957 / , GB, Isle of Man, periode 1973 / , Guernsey, Jersey, Man, velletjes, thema Europa 10, Leipziger Messe, Duitsland Sovjet-Zone, cpl. Vellen van 25 met plaatfouten, mi 50 6, China, jaarboek cd 300,00 100, GB, map met 8 betere postzegelboekjes 12, Zwitserland op stockkaarten o 500,00 20, Blad met betere Europa-zegels */** 450,00 40, Jaarset Zwitserland 1989 (ebay: 24 euro) 12, Scott 7 proof sets Prince Edward Island SCHAARS ** 300,00 40, Europa fdc's, o.a. Lundy en Andorra , Alderney, fdc's 1 t/m ,00 15, Schaubek album Oostenrijk veel extra's 20, Engeland in 4 luxe davo albums deel 1 goed gevuld catw ± en SG**/*/o 700,00 MUNTEN, medailles en papiergeld M22 Kistje + Doosje met centen, dubbeltjes, etc., ook in rollen, uitzoeken! 15,00 M42 Setje munten Joegoslavie 2,00 Kleine kavels buitenland Duitsland 501 Reich nr. 1, klein borstschild, zeer fraai, mooi stempel o 120,00 10, Reich 19 o 8,00 2, Reich 19, briefstukje stempel Alt Rüdnitz o 8,00 2, Reich o 95,00 10, Reich * 22,00 4, Reich, Weermacht, 2 series * 12,00 3, Reich, kaveltje met betere zegels en series 10, Reich, kaveltje met restmateriaal 5, /138 Bund, posthoorn 11x, merendeel postfris */** 980,00 90, Bund Mi 177/196, waarbij 189/190 met keurstempel 25, Berlijn, partijtje rolzegels in stroken ** 5, /281 Wurttemberg ** 25,00 2, /149 x + 15Idem , Idem , Idem , , 298 Saar 320,00 40, Saar, blok van 4 200,00 30,00 BELGIE België ** 200,00 30, België, 1196/30/32/34/36 ** 300,00 35, mi Brugge obp nr ** 175,00 25,00 CEPT 587 blok 4 Cyprus Turks cept ** 30,00 2, Portugal 1988 cept ** 22,00 2, Griekenland diverse cept stroken van 2 ** 30,00 3, Portugal maderia azoren 3 blokken 2006 ecpt ** 4, Portugal maderia azoren 3 blokken 1983 ecpt ** 3, blok 97 Albania cept 1992 ** 75,00 12, Faroer boekje cept post auto's 2013 ** 12, blok Macedonie Cept velletjes postauto's ** 20, Hongarije ** 420,00 50, Hongarije * 180,00 23,00

4 604 blok 88i Hongarije ** 250,00 40, bl. 134, A1 Hongarije * 200,00 20, bl. 214 a, b Hongarije ** 70,00 8, bl. 218 a Hongarije ** 120,00 15, bl. 3 Liechtenstein o 90,00 6, Liechtenstein o 500,00 75, Luxemburg * 130,00 18, Kavel Europa-zegels postfris 100,00 8, Faroer rondzendboekje 260,00 15, Faroer blok van ** 2, Faroer vel 2003 ** 3, Noorwegen rondzendboekje 37,00 5, Finland 8P - type C luxe exemplaar, mooi stempel o 250,00 45, Frankrijk, stockkaart met betere zegels. o.a. 262 (cat. 42) o 5, Frankrijk * 170,00 23, Frankrijk, strip, iets versterkt o 140,00 10, x 186 GB half crown o 50,00 5, Spanje * 360,00 70, Tsjechoslowakije, blokken 31a en b 70,00 10, Vaticaan ** 800,00 100, Vaticaan ** 100,00 10, Vaticaan ** 420,00 65, blok 12 Zwitserland ** 120,00 18, blok 14 Zwitserland 200,00 30, a-296a Zwitserland 146,00 20,00 Verre landen Eritrea o 1.600,00 240, Somalië o 2.600,00 350, Zuid-Afrika, Natal, dienst, catalogus , Zuid-Afrika, driehoekzegels, 2 stuks. Vals? 1, luchtpost Japan * 370,00 50, Japan ** 160,00 30, /809 China o 120,00 18, blok 63I China ** 10,00 1, SB2 China, boekje ** 180,00 25, SB4 China, boekje ** 50,00 4, SB 15 China, boekje ** 50,00 6, SB 18 China, boekje ** 35,00 4, bl. 104 China Blok 104 Keizerlijk ontvangst ** 12,00 1, a Nieuw Zeeland victoria one shilling o 110,00 30, Nieuw Zeeland victoria six pence o 4, Nieuw Zeeland complete serie o 33,00 5,00 Zegels thematisch Vogels, British Honduras 100,00 8, Vogels Kiribati 2, Jordanië, vogelserie ** 190,00 40, United Nations, Internationaal jaar van de oceaan 3, Paarden, o.a. mooi blok Ierland 4, bl. 2 Muziek, Beethovenblok 27,00 3, NL Rode Kruis, met speciaal stempel, briefstuk 40,00 3, Denemarken blokje Kultuur Helsingor 2013 o 3, blok 58 Groenland landkaart ** 6, MH 16 Ijsland boekje nrs ** 20,00 4, MH 24 Ijsland boekje nrs ** 22,00 4, Zweden boekje boerderij dieren 2013 ** 7, blok Zweden Frankrijk gemeenschappelijke uitgave koninklijke opera ** 7,50

5 729 Zweden boekje Zlatan Ibrahimovic Voetbal 2014 ** 9, Jersey 60 jaar Koningin Elisabeth velletje ** 20,00 12, idem met Hologram velletje van 4 ** 100,00 60, Jersey Gorilla's serie en blok ** 6, Guernsey Marine life serie en blokje 2014 ** 12, bl 22 Alderney vliegtuigen ** 17,00 8, Israel pzb vliegtuigen 100 jaar luchtvaart ** 8, Rusland blokje vliegtuigen 2005 ** 4, Samoa vogels duiven WWF ** 10, Kosovo vogels 4 velletjes ** 30, Falkland eilanden vogel serie ** 220,00 55, Suriname vogels 2003 blok ** 85,00 17, Suriname vogels 2005 ** 35,00 7, Belgie Landkaart ** 9, Indonesie blokje muziek ** 7, Gibraltar Vogelserie incl aanvullende waarden ** 20, treinen 1956 Tsjechoslowakije ** 32,00 5, vliegtuigen red arrows 2014 ** 8, Olympische Spelen 2000, Souvenir pakket Australische Post 6, Luchtvaart, met o.a. mooi vel USA en ballonvaart Beemster 3, Willem Alexander en Maxima + diversen Koningshuis 3,00 Lege albums en stockboeken 777 Bund albumbladen Lindner in ordner 8, Nederland, Leuchtturm bladen , iets zegels 5, Bund op albumbladen Lindner 15, Albumbladen KaBe Kanaaleilanden , deels zegels 10, Albumbladen Groot Brittannië deels met zegels, Lindner , Albumbladen KaBe Curacao, Antillen, Nieuw Guinea 6, Albumbladen KaBe Suriname, deels met zegels 10, Vervallen 785 Verzameling Duitsland Bund, (on)gebruikt, , op bladen 2, Leeg Leuchtturm album Bund ,00 ANSICHTKAARTEN 810 Zes oude ansichtkaarten Zaanstreek, heel mooi 15, Album met meer dan 400 oude kaarten, o.a. Stoomtram Broek in Waterland 500,00 BOEKEN EN MATERIAAL 818 Boek Davo Tussen twee culturen 5, Boek Sail 2000 (zonder zegels) 2, UV-lamp + loep met lampje 6, Zes jaarboeken Oud Volendam, met prachtige premiefoto's 12, Wereldoorlog in het dorp-volendam , luxe gebonden boek 15,00 DOZEN 848 NL, Automaatboekjes, met beter, telblokken, etc., 100 stuks 75, Doos wereld (on)afgeweekt 5, Mooi kistje met vooral Duitsland 5, Doos met allerlei kleine veilingkavels Ned. en Overzee 40, Duitsland, Doos met zegels en blokjes 75, China, Beijing 2008, Ol. Spelen, zeer luxe presentatieset 90, Doos fdc's Antillen en Suriname, meer dan , Geschiedenis van WO2, in 7 albums/boeken/ met postzegels! 35, Blikje postzegelboekjes, ca. 70 stuks 20, Mooi kistje postzegelboekjes Antillen en Suriname, ca. 30 stuks 9, Tsjechoslowakije tientallen poststukken, veel ansichtkaarten 6, Lady Diana, ingelijst, uit Togo. Geef uw postzegelkamer kleur 6,00

PPRC, 14 2015 16, 1444 HV

Veiling kavellijst november 2017

kavel Cat NR Omschrijving catw. inzet

Beverwijk veilingprogramma december xlsm, Veiling , 14:22

Beverwijk veilingprogramma december xlsm, Veiling , 14:22 Kennemer Postzegel Club Beverwijk Totale inzet: 2.703,80 xx=postfris Totale Cat. waarde: 12.040,30 Aantal Veilinglijst x=met plakker Opbrengst kavels (x) = zonder gom Inzet Verkochte kavels: 283 Maandag

CLUBVEILING Februari 2017 No. Omschrijving C.W. Inzet

Veiling van maandag 1 februari 2016

Retourkavels november 2015, nog te koop op ruilbeurs!

Kabouters en paddenstoelen

Retour kavellijst februari 2016

Retour kavellijst februari 2016 Retour kavellijst februari 2016 Veil. Nr. Land of Thema Catalogus Catalogus Nr. Bijzonderheden/Opmerking Staat Catalogus Inzet Waarde 292 Nederland N-2014 D 6 Armenwet O 6,50 1,65 293 Nederland N-2014

POSTZEGELVERENIGING. FILATELICA WEERT e.o. Veilingboekje. Voor 26 maart 2017

Ruilbeurslijst retourkavels van januari 2016

Д1Х3Kavel Omschr. Kwal. Cat.w. Inzet. 1e

Zaal open 09.30 u. ziggo.nl

Postzegels - Dozen. Kavel Inzet Bieding

Kavel Omschr. Kwal. Cat.w. Inzet.

Grote Veiling PPRC, 22 maart 2014

Grote Veiling PPRC, 22 maart 2014 Grote Veiling PPRC, 22 maart 2014 Wijkcentrum De Inval, Karekietpark 16, 1444 HV Purmerend. Kijkdag 22 maart 2014 vanaf 10:00; aanvang veiling 13.15 uur Veilingvoorwaarden: voor alle gekochte kavels geldt

POSTZEGELVERENIGING. FILATELICA WEERT e.o. Veilingboekje. Voor 27 november 2016

Nummer Startprijs Beschrijving NEDERLAND , ongebruikte/vnl. postfrisse goed gevulde collectie met o.a. de nrs. 1/3, 4/5, 7/8, 13/18,

Nummer Startprijs Beschrijving NEDERLAND , ongebruikte/vnl. postfrisse goed gevulde collectie met o.a. de nrs. 1/3, 4/5, 7/8, 13/18, Nummer Startprijs Beschrijving 1 4.000 NEDERLAND 1852-1978, ongebruikte/vnl. postfrisse goed gevulde collectie met o.a. de nrs. 1/3, 4/5, 7/8, 13/18, 19/28, 30/43, 46/47, 49/79, 84/86, 100/101 verder vanaf

Van Gogh Museum/Vincent van Gogh Stichting Amsterdam

Postzegelveiling Zaterdag 4 februari 2012

k 116 k 122 k 127 k 126 k 134

k 116 k 122 k 127 k 126 k 134 51 Nederland PF 937 8,00 2,00 52 Nederland PF 983 F 9,50 1,50 53 Nederland PF 1107 4,00 0,50 54 Nederland PF 1460 3,60 0,70 55 Nederland PF 1541 F 5,50 1,00 56 Nederland PF 1546-1547 7,00 3,00 57 Nederland

HEEMPOST. De contributie bedraagt: Voor leden met het blad Filatelie 35,-- Voor begunstigers zonder Filatelie 10,-- Nalatenschapscommissie

HEEMPOST. De contributie bedraagt: Voor leden met het blad Filatelie 35,-- Voor begunstigers zonder Filatelie 10,-- Nalatenschapscommissie HEEMPST Voorzitter Vice Voorzitter Secretariaat Bestuur Postzegelvereniging Heemskerk J.F. Koer jan.koer@ziggo.nl R. Jager rinzejager@hotmail.com H. Winterberg herman.winterberg@ziggo.nl 230880 231451

k 3 k 10 k 18 afbeeldingen kavels 23 en 25 zie volgende pagina

k 3 k 10 k 18 afbeeldingen kavels 23 en 25 zie volgende pagina 1 Nederland PF 618a en 636a, in blok van 4 7,20 0,50 2 Nederland PF 618b, 623b, 627b, blokken van 4 21,60 0,95 3 Nederland PF 629b, 630b, 633b, 634b, bl.van 4 F 45,20 2,25 4 Nederland GB 637, blok v 4,

POSTMERKNIEUWS Deze maand De Grote Veiling

POSTMERKNIEUWS Deze maand De Grote Veiling POSTMERKNIEUWS Deze maand De Grote Veiling 1 3 4 5 6 7 10A 12 69 79 85A 17 23 25 26 38 52 uit 75 uit 80 89 117 118 128 132 134 123A Van de veilingmeester Van de Veilingmeester. In plaats van in de maand

Nederland 0,10 0,10. Internationaal 0,10 0,10. Alarmnummer 112 Gratis Gratis

Veilinglijst maandag 2 januari 2017

Veilinglijst maandag 2 januari 2017 Veilinglijst maandag 2 januari 2017 Catalogu Staat Veil Land of Thema s Catalogus Nr. Bijzonderheden/Opmerking Catalogus Inzet nr. Waarde 937F Nederland N-2015 Pb 30 Weidevogels 1984 XX 4,00 1,00 938 Nederland

JAAROVERZICHT 2010 gedetailleerd per Categorie, Regio en Land Bron: CBS

JAAROVERZICHT 2010 gedetailleerd per Categorie, Regio en Land Bron: CBS Hout en Plaatmateriaal JAAROVERZICHT gedetailleerd per Categorie, Regio en Land Bron: CBS 1 van 22 08/15/2011 Hout Nederland - Index en Samenvatting Per Categorie (genummerd) zijn de gegevens uitgesplitst

In dit nummer: 5e jaargang nr. 6 januari 1998

In dit nummer: 5e jaargang nr. 6 januari 1998 PS: nummer 6 PS nº 6 verschijnt als bijlage bij het jaarlijkse supplement Nederland en is ook los verkrijgbaar bij de vakhandelfilatelie. Het bevat informatie over het supplement Nederland, nieuwe produkten

De eerste postzegel van Monaco werd uitgegeven in 1885 met daarop een afbeelding van Charles III Grimaldi, de eerste regent van Monaco.

De eerste postzegel van Monaco werd uitgegeven in 1885 met daarop een afbeelding van Charles III Grimaldi, de eerste regent van Monaco. 13e jaargang nº 15 november 2006 PS: nummer 15 PS nº 15 verschijnt als bijlage bij het jaarlijkse DAVO supplement Nederland en is los verkrijgbaar bij de vakhandelfilatelie. Het bevat informatie over het

Kavel 75. Kavel 99. Kavel 76. Kavel 106 Kavel 188. < Kavel 114 kavel 169 > kavel 68. Kavel 41 > (alle kavels 80%)

Kavel 75. Kavel 99. Kavel 76. Kavel 106 Kavel 188. < Kavel 114 kavel 169 > kavel 68. Kavel 41 > (alle kavels 80%) 1 Kavel 75 Kavel 99 Kavel 76 Kavel 106 Kavel 188 < Kavel 114 uit kavel 169 > kavel 68 Kavel 41 > (alle kavels 80%) 2 Grote Veiling PPRC 18 maart 2017 Wijkcentrum De Inval, Karekietpark 16 1444 HV Purmerend.

VERENIGING VAN POSTZEGELVERZAMELAARS BARENDRECHT FRANCO INFORMATIE BULLETIN

VERENIGING VAN POSTZEGELVERZAMELAARS BARENDRECHT FRANCO INFORMATIE BULLETIN VERENIGING VAN POSTZEGELVERZAMELAARS POSTZEGELVERZ. BARENDRECHT BARENDRECHT FRANCO INFORMATIE BULLETIN Jaargang 17 nr.5 november/december 2017 Voorzitter: Secretaris: Penningmeester: Veilingen: Beurzen:

k 119 k 128 k 138 k 142

Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van onderhandelingen (art. 26 OESO)

Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van onderhandelingen (art. 26 OESO) Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van (art. 26 OESO) 15/06/2010 I. Nieuwe overeenkomsten die een bepaling bevatten die voorziet in de uitwisseling van bankinlichtingen Barbados 08-12/02/10 11/02/10

Solcon Mobiel tarieven per 1 juni 2016

Solcon Mobiel tarieven per 1 juni 2016 Solcon Mobiel tarieven per 1 juni 2016 Solcon biedt Internetten, Bellen en SMS- en exclusief voor klanten. Met Solcon Mobiel betaalt u alleen naar uw werkelijk verbruik. Bovendien heeft u uw mobiele kosten

Postzegels - Albums en boeken Nederland en Overzee 400 401 400 401 Nederland Collectie Nederland 1852-1960 (on)gestempeld met veel beter materiaal, zoals: 48, 80, 101, Brandkast, etc. (zie fotocollage) in 2 Davo-cristalalbums met hoes Nederland 1852-1990

Nummer Startprijs Beschrijving NEDERLAND , (on)gebruikte vnl. postfrisse verregaand complete collectie met o.a.

Nummer Startprijs Beschrijving NEDERLAND , (on)gebruikte vnl. postfrisse verregaand complete collectie met o.a. Nummer Startprijs Beschrijving 1 5.000 NEDERLAND 1852-2003, (on)gebruikte vnl. postfrisse verregaand complete collectie met o.a. 4/6, 12, 13/18, 19/26, 28, 34/48, 56/76, 77/80, 90/101, 104/105, 121/131,

Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van onderhandelingen (art. 26 OESO) Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van (art. 26 OESO) 2/02/2010 I. Nieuwe overeenkomsten die een bepaling bevatten die voorziet in de uitwisseling van bankinlichtingen Botswana 12/05/09 03/07/09

Postzegels - Losse nummers buitenland

Postzegels - Losse nummers buitenland 902 905 906 907 908 Argentinië 900 428-431 - ongebruikte serie, catw. 72 15 Australië 901 Victoria 262 (SG) - gebruikte 1 Pound, tanding 12, catw. 85 15 902 Victoria 344 (SG) - ongebruikte Halfcrown, tanding

ONDER DE LOUPE. 31 e jaargang. No. 8 April Maandag 23 april Zaal open uur. Uiteraard rekenen wij weer op uw komst!!

ONDER DE LOUPE. 31 e jaargang. No. 8 April Maandag 23 april Zaal open uur. Uiteraard rekenen wij weer op uw komst!! Z.Z.Z. 1 ONDER DE LOUPE DE ZAANSCHE ZEGELZOEKERS Vereniging van Postzegelverzamelaars Zaandam 31 e jaargang. No. 8 April 2012 Uitnodiging voor de achtste bijeenkomst van dit seizoen in De Vuister. Zoals

RONDZENDDIENST - 1 RONDZENDDIENST - 2

Kavellijst Najaarsveiling 2017

Kavellijst Najaarsveiling 2017 Kavellijst Najaarsveiling 2017 Kijkgelegenheid : 10u00-13u00 28 oktober 2017 Veiling : 13u45-16u00 28 oktober 2017 Nederland - frankeerzegels 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Stamp Passion 2008 DAVO VAN 12. PS: nummer 16. In dit nummer:

Stamp Passion 2008 DAVO VAN 12. PS: nummer 16. In dit nummer: 14e jaargang nº 16 december 2007 PS: nummer 16 PS nº 16 verschijnt als bijlage bij het jaarlijkse DAVO supplement Nederland en is los verkrijgbaar bij de vakhandelfilatelie. Het bevat informatie over het

Lijst van verdragen op alfabetische volgorde: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Lijst van verdragen op alfabetische volgorde: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Albanië dubbele 14-12-2001 22-07-2004 15-11-2005 Trb.2004, 281 Argentinië dubbele 04-03-1994 27-12-1996

Common Reporting Standard; landenlijst deelnemende rechtsgebieden. Directoraat-Generaal der Belastingdienst, Fiscaliteit

Common Reporting Standard; landenlijst deelnemende rechtsgebieden. Directoraat-Generaal der Belastingdienst, Fiscaliteit Common Reporting Standard; landenlijst deelnemende rechtsgebieden Directoraat-Generaal der Belastingdienst, Fiscaliteit Besluit van 31 december 2015, nr. DGBel 2015/5911M, De Staatssecretaris van Financiën

PT Marktbeeld Uien. Marktinformatie binnen- en buitenland

PT Marktbeeld Uien. Marktinformatie binnen- en buitenland Nummer 1, 12 februari 2010 Peter van der Salm 079-3470662 I. Beursprijzen PT Marktbeeld Uien Marktinformatie binnen- en buitenland Het jaar 2009 begon met lage uienprijzen, maar vanaf het voorjaar hebben

CONTACTBLAD VAN DE N.V.P.V. AFDELING ALKMAAR 7 oktober e JAARGANG No 2

CONTACTBLAD VAN DE N.V.P.V. AFDELING ALKMAAR 7 oktober e JAARGANG No 2 1 CONTACTBLAD VAN DE N.V.P.V. AFDELING ALKMAAR 7 oktober 2016 44e JAARGANG No 2 Wij nodigen u uit voor onze verenigingsavond op vrijdag 7 oktober a.s. in de toneelzaal van de Rekere 2.0, Drechterwaard

Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van onderhandelingen (art. 26 OESO) Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van (art. 26 OESO) 10/11/2009 I. Nieuwe overeenkomsten die een bepaling bevatten die voorziet in de uitwisseling van bankinlichtingen Land Botswana 03/07/09 Herziene

Dit besluit vervangt het Besluit van 31 december 2015, nr. DGBel 2015/5911M, Stcrt. 2015, nr n1

Dit besluit vervangt het Besluit van 31 december 2015, nr. DGBel 2015/5911M, Stcrt. 2015, nr n1 Common Reporting Standard; landenlijst deelnemende rechtsgebieden Directoraat-Generaal der Belastingdienst, Fiscaliteit Besluit van 28 juni 2016, nr. DGBel 2016/ 3128M Dit besluit vervangt het Besluit

Grote Veiling PPRC, 23 maart 2013

Grote Veiling PPRC, 23 maart 2013 Grote Veiling PPRC, 23 maart 2013 Wijkcentrum De Inval, Karekietpark 16, 1444 HV Purmerend. Kijkdag 23 maart 2013 vanaf 10:00; aanvang veiling 13.15 uur Veilingvoorwaarden: voor alle gekochte kavels geldt

Data Only Tarieven en voorwaarden

Data Only Tarieven en voorwaarden Data Only en voorwaarden D at u m 2 5 j un i 2 01 5 V ers i e 1. 2 Inhoudsopgave 1 Basisabonnement... 3 1.1 Abonnementskosten... 3 1.2 Snelheid upgrade... 3 1.3 Boven bundel tarieven... 3 1.4 SMS tarieven...

Postzegels - Albums en boeken Nederland en Overzee 701 700 701 Nederland Nederland 1900-1952. Voorraadboek ongebruikt/postfris met veel beter materiaal wo. Bontkraag, Tuberculose, Jubileum 1913, Veth, Fotomontage, Konijnenburg, Tralie en En Face deels