Download "Restlijst Grote Veiling PPRC, 14 maart 2015"

1 Restlijst Grote Veiling PPRC, 14 maart in paar, stempel Dordrecht o 200,00 35, in paar, stempel Venlo o 180,00 30, lichtoranje, met Amersfoort franco halfrond, schaars stempel o 170,00 35, Zeer fraai, 4 onder kort o 150,00 15, e.v Wapens 13, 15 2x, 16, 17 2x, 18, ongebruikt * 1.030,00 40, De 20 cent * 200,00 25, Wilhelmina, ongetand, 82=postfris *(*) 26,00 3, TBC * 135,00 12, De Ruyter * 16,00 2, De Ruyter ** 50,00 10, Jubileum serie ** 27,00 5, /97 diverse waarden, * en ** *(*) 92,00 9, De 10 gld. o 900,00 210, Cijferserie + 108A, postfris ** 415,00 70, Opruimingsuitgifte, 5 stuks, deels postfris *(*) 24,00 2, Extra: Opruiming 132, 133, deels postfris *(*) 70,00 7, Opruiming postfris ** 10,00 2, deels ** *(*) 35,00 3, Kind 1926 * 15,00 1, Kinderserie ** 45,00 9, Kind 1927 * 15,00 1, Goudse Glazen, postfris ** 105,00 15, incl. Zeemanszegels, luxe o 62,00 6, Zomer 1935 o/* 20,00 2, Willibrordus * 7,50 1, Kind ** 45,00 6, Hoge waarden Konijnenburg o 111,00 15, B-403B Legioen, postfris, prachti ** 290,00 50, Kinderzegels in blokken van 4, plaatfout in 509 o 21,00 3, Koningin Juliana En Face ** 360,00 55, En face, hoge waarden * 1.295,00 100, /543 UPU 1949 ** 13,00 2, Europa ** 45,00 5, etc rolzegels Europa 1984, Amsterdam 1985 ** 25,00 3, Pb Inhoud boekje 9f (compleet 115) ** 4, Pb Boekje 9G, kaft fraai ** 70,00 6, Pt 1 en 2 met puntstempels o 35,00 4, D16-19 Cour ongebruikt * 120,00 18, D27-40 Courzegels o 18,00 1, lp 6/8 Mercurius o 14,00 2, Int. 1 en 2 Int. 1 zonder gom, 2 postfris *, ** 425,00 75, RT 1/18 compleet * 600,00 110,00 Overzee Curacao, zeehelden * 300,00 60, Nieuw Guinea 22/25 *, Pt 1/6 o */o 50,00 4, f Ned. Indië, Java kopstaand, postfris blokje + 1 ** 20,00 2, buiten bezit o 8,50 2, Indonesië. Riau, met certificaat * 1.190,00 150,00 Verzamelingen, stockboeken buitenland, deel Twee Stockboeken A5, GB 10, Luxemburg, Liechtenstein, Nederland, Zwitserland 25, Rusland + wat Afrikaanse staten, veel ** en thema 30, Groot Brittannië leuchtturm stockboek, klassiek, modern, aantallen. Kijken! 25, Stockboek Nederland + overzee, meest **, Duitsland, Oostenrijk en div. o 15,00

2 225 Bund, postfris in aantallen, hoge cat.w. 40, Bund, Berlijn en DDR in 3 luxe stockboeken 10, Berlijn postfris in Davo + DDR 1990 ** 900,00 35, Mooi Metro stockboek, zeer gevarieerd, mooie thema's en blokken 25, Ruimtevaart in groen stockboek 5,00 NEDERLAND VERZAMELINGEN (albums en stockboeken) 257 Nederland in luxe Davo IV, 1991 t/m 1999, **, compleet 75, Stockboek NL, vooral voor de oorlog 15, Luxe stockboek met allerlei materiaal Nederland (klassiek) + diverse landen 10, Metro stockboek met NL postfris, mooi materiaal 10, Verzameling Nederland in Leuchtturm klemband (christal), o,*,** 25, Nederland velletjes en langlopend (Beatrix) 12, Stockboek NL met betere postzegelboekjes ** 10, Leuchtturm album met pz-boekjes NL en Suriname, 45 stuks, waarbij betere 20, Nederland in Holland album, roest niet geteld + leeg Holland album 25, stockboek Nederland, diverse betere series (on)gebruikt, Itep, Kind, Zomer 15, Luxe Importa sb NL, postfris vanaf jaren '70, meer dan 50 kinderblokjes 30, Nederland vanaf 1852 in keurige Davo 20, Nederland Overzee, ouder materiaal in Davo 20, Suriname in Davo, tot , Stockboek met veel en mooi Nederland 20, Nederland in luxe Leuchtturm, ** 15, Ned. Antillen in Davo christal ** 15, Collectie */**, , compleet, incl. pz-boekjes in Leuchtturm 60, Collectie postfris in Safe Dual 1.500,00 75, Nederland, meest postfris, series, veldelen, blokken, rood Patento 20, Suriname postfris in bruin Filisafe 12, Ringband met postzegelboekjes, combinaties en catalogus 6, Collectie NL in luxe Leuchtturm , postfris, perfect 1.800,00 150, Curacao/ Ned. Antillen in luxe Davo 55, Nederland en Overzee, allerlei luchtpostbrieven 15, Davo album met pzb oa nr's 6 en 9 en telblokken 1.000,00 90,00 300a Nederland in 3 prachtige KABE albums. 50, x Nederland 1930 zegels, 3 bl, blokjes v 4 en uit pzb o 1.030,00 50, Nederland tussen nr 50 tot 800 meest postfris **/* ± , Nederland 10, Davo Album Nederland */**/o 1.500,00 50, Voorraad Album Nederland */** 25, Aruba tot okt 2001, Suriname en Nieuw Guinea meest postfris(dorcas) 42, Blokken, velletjes en boekjes, meest eurowaarden, nominaal 100 euro ** 75,00 Verzamelingen, stockboeken buitenland, deel Zeer luxe stockboek, allerlei, veel postfris 20, Vaticaan in drie luxe Davo's 250, Antarctica, allerlei poststukken in Victoria album 25, Europa, veel postfris + map 10, Mooi Patento stockboek thematisch, veel **, o.a. dieren 20, Duitsland, Berlijn, bijna compleet in luxe Davo o/*/** 75, Gevarieerd met Duitsland Reich en diverse motieven, waarbij postfris 10, Israel posrfris in groen Filisafe 20, Israel posrfris in blauw Patento 12, Verzameling Groot Brittannië in Lindner 25, Verzameling Duitsland-Berlijn op Lindner-bladen 20, Collectie Duitsland in 3 Lindner albums 75, Verenigde Naties in dik album, incl. blok 1 50, Album Belgie in Davo gebruikt 75,00

3 343 Album Belgie eigen opzet met voordruk stempels,trein en bezettings zegels enz 50, Album Indonesie in 2 albums incl voetbal en apenblokken RIAU 195, Stockboek Nieuw Zeeland 15, Stockboek Israel 40, Stockboek Frankrijk en Duitsland 40, album Belgie in KABE 1 mooie collectie goed gevuld cw vlgs OBP o/*/** 4.200,00 225, album idem deel ** 1.200,00 50, album idem deel ** 500,00 25, band diverse kunst bladen met zegels Belgie (3) 5, album FDC en diversen Belgie en nederland (5) 5, stockboek Frankrijk en Belgie waaronder postfris belgie voor afstempelingen.(7) 30, stockboek Duitsland 1940 stuks o 1.350,00 50, stockboek 3x Wereld waaronder ook nederland (6000 stuks) o?? 30, Album UNICEF 15, Album Unicef jaar van het kind 109 enveloppen 10, Album Album met esparanto brieven, fdc 5, Stockboek Europa cept ook blokken ** 50, album Israel , Stockboek Duitsland meest postfris 1.000,00 50, Stockboek Duitsland 750 x verschillend 4, Stockboek Duitsland 420x 10, Stockboek Duitsland 830x 20, Album Oostenrijk o 65, Album Berlijn in Davo Luxe ** 1.000,00 95, Album Luxemburg in Davo luxe ** 95, Stockboeken Nieuw Zeeland in 2 stockboeken o 30, Kabe Album Kabe Album Duitse Rijk 1933 t/m 1944 o 2.000,00 150, Davo Davo Album Israel 1968 t/ m 1980 ** 30,00 NEDERLAND, in A4-mappen 400 NL Vellen en veldelen in map (deels waterschade) 40, Veth, zonder wm, op stockkaart */** 335,00 35, Veth, met wm op stockkaart */** 323,00 32, Kindblokjes (aantal) in map 40, Bladen , incl. Guilloche en samenhagend o/*/** 600,00 50, Map Kinderblokjes, 31 stuks, hoge cat. w. 12, Konijnenburg postfris 32,50 6, va 428 Bladen o/*/** 250,00 20, va 550 Jaren '50 op bladen o/*/** 360,00 20, PM(1) Schaarse plaatfout in compleet vel ** 80,00 15, d9/43 16/19: ongebruikt o/* 224,00 20, postfrisse series Nederland, vellen en veldelen + vellenmappen hoog!! 40, PM Een van de meest schaarse en grootste plaatfouten ** 225,00 60,00 Thema en Buitenland in A4-mappen en stockboeken 438 Bund, betere zegels postfris en (on)gebruikt 450,00 6, DDR, complete vellen, steendruk, o 900,00 10, DDR partijtje ** 650,00 20, DDR blok 19, gebruikt (fdc-afstempeling!) en postfris o 165,00 20, DDR Meissener Porselein ** 15,00 3, Bund op Schaubek-bladen 4, Saar 1956, 199/200 vellen 4, Stockkaart Bund ** 3, Tsjechoslowakije, zegels, velletjes, blokken 6, Italië, 6 wk-blokken 1990 ** 50,00 5, GB, postfrisse series 1957 / ,00

4 458 GB, Isle of Man, periode 1973 / , Guernsey, Jersey, Man, velletjes, thema Europa 10, Leipziger Messe, Duitsland Sovjet-Zone, cpl. Vellen van 25 met plaatfouten, mi 50 6, GB 1986 compleet postfris, zonder machins, nom. 11pound 4, Map met zegels en boekjes 114 pound nominaal 55, China, jaarboek cd 300,00 100, GB, map met 8 betere postzegelboekjes 12, Zwitserland op stockkaarten o 500,00 20, Blad met betere Europa-zegels */** 450,00 40, Jaarset Zwitserland 1989 (ebay: 24 euro) 12, Map postfrisse series Israel + groot formaat fdc's 25, Scott 7 proof sets Prince Edward Island SCHAARS ** 300,00 40, /385 GB 1964, 2 Shakespeare fdc's, 1 met fosfor + Jubileum , Europa fdc's, o.a. Lundy en Andorra , Alderney, fdc's 1 t/m ,00 15, stockboekje Engelse watermerken heel leuk catw. ruim 200 pond 15, Thema's: flora, fauna, schepen, zegel op zegel 15, Schaubek album Oostenrijk veel extra's 20, Bayern, Wurtemberg leuk insteekalbum */o 20, Engeland in 4 luxe davo albums deel 1 goed gevuld catw ± en SG**/*/o 700,00 MUNTEN, medailles en papiergeld M21 Oostenrijk, 20 oude munten, 50 en 25 schilling zilver 75,00 M22 Kistje + Doosje met centen, dubbeltjes, etc., ook in rollen, uitzoeken! 15,00 M39 Zilveren munt 50 gld., ,00 M42 Setje munten Joegoslavie 2,00 M43 Set munten European community 3,00 M53 Album Juliana 20,00 Kleine kavels buitenland Duitsland 501 Reich nr. 1, klein borstschild, zeer fraai, mooi stempel o 120,00 10, Reich 19 o 8,00 2, Reich 19, briefstukje stempel Alt Rüdnitz o 8,00 2, Reich * 70,00 7, Reich o 95,00 10, Reich * 22,00 4, Reich, Weermacht, 2 series * 12,00 3, Reich, leuk kaveltje met divers materiaal 4, Reich, kaveltje Dienst, tussen 105 en 129 6, Reich, kaveltje met betere zegels en series 10, Reich, kaveltje met restmateriaal 5, Duitse Rijk, Postgebiet OB Ost * 4, /138 Bund, posthoorn 11x, merendeel postfris */** 980,00 90, Bund Mi 177/196, waarbij 189/190 met keurstempel 25, Berlijn 1/20 in paren postfris ** 800,00 80, Berlijn postfris ** 60,00 6, Berlijn 85, vrijheidsklok 30 pf ** 75,00 7, Berlijn, partijtje rolzegels in stroken ** 5, /281 Wurttemberg ** 25,00 2, /149 x + 152Idem , Idem , Idem , , 298 Saar 320,00 40, Saar, blok van 4 200,00 30, Saarland Heuss I o 75,00 8,00 BELGIE

5 België ** 200,00 30, België, 1196/30/32/34/36 ** 300,00 35, mi bevrijding Antwerpen ** 70,00 10, mi 845 luchtpost ** 55,00 7, mi Brugge obp nr ** 175,00 25,00 CEPT 587 blok 4 Cyprus Turks cept ** 30,00 2, Portugal 1988 cept ** 22,00 2, Griekenland diverse cept stroken van 2 ** 30,00 3, Portugal maderia azoren 3 blokken 2006 ecpt ** 4, Portugal maderia azoren 3 blokken 1983 ecpt ** 3, blok 97 Albania cept 1992 ** 75,00 12, Faroer boekje cept post auto's 2013 ** 12, blok Macedonie Cept velletjes postauto's ** 20, Hongarije ** 420,00 50, Hongarije * 180,00 23, blok 88i Hongarije ** 250,00 40, bl. 134, A1 Hongarije * 200,00 20, bl. 214 a, b Hongarije ** 70,00 8, bl. 218 a Hongarije ** 120,00 15, bl. 3 Liechtenstein o 90,00 6, Liechtenstein * 160,00 25, Liechtenstein o 500,00 75, Luxemburg * 130,00 18, Kavel Europa-zegels postfris 100,00 8, Faroer rondzendboekje 260,00 15, Faroer blok 18 ** 2, Faroer blok van ** 2, Faroer vel 2003 ** 3, Noorwegen rondzendboekje 37,00 5, Finland 8P - type C luxe exemplaar, mooi stempel o 250,00 45, Frankrijk, stockkaart met betere zegels. o.a. 262 (cat. 42) o 5, Frankrijk * 170,00 23, Frankrijk, strip, iets versterkt o 140,00 10, x 186 GB half crown o 50,00 5, Spanje * 360,00 70, Tsjechoslowakije, blokken 31a en b 70,00 10, Vaticaan ** 800,00 100, Vaticaan ** 100,00 10, Vaticaan ** 420,00 65, blok 12 Zwitserland ** 120,00 18, blok 14 Zwitserland 200,00 30, a-296a Zwitserland 146,00 20,00 Verre landen Eritrea o 1.600,00 240, Somalië o 2.600,00 350, Zuid-Afrika, Natal, dienst, catalogus , Zuid-Afrika, driehoekzegels, 2 stuks. Vals? 1, luchtpost Japan * 370,00 50, Japan ** 160,00 30, II/175II China (NO) ** 40,00 4, China, siervissen o 200,00 30, /773 China o 10,00 1, /809 China o 120,00 18, /872 China o 10,00 1, blok 63I China ** 10,00 1,00

6 674 SB2 China, boekje ** 180,00 25, SB4 China, boekje ** 50,00 4, SB 15 China, boekje ** 50,00 6, SB 18 China, boekje ** 35,00 4, bl. 39 China Blok 39 Sun Yatsen ** 9,00 1, bl. 104 China Blok 104 Keizerlijk ontvangst ** 12,00 1, Nieuw Zeeland victoria one shilling o 90,00 25, a Nieuw Zeeland victoria one shilling o 110,00 30, Nieuw Zeeland victoria six pence o 4, Nieuw Zeeland complete serie o 33,00 5,00 Zegels thematisch Vogels, British Honduras 100,00 8, Vogels Kiribati 2, Jordanië, vogelserie ** 190,00 40, Bomen: Duitsland, maxi-set Linde zu Himmelsberg, nom. 11,20 3, United Nations, vissen, Ein Planet,2 blokken 4, United Nations, Internationaal jaar van de oceaan 3, Paarden, o.a. mooi blok Ierland 4, bl. 2 Muziek, Beethovenblok 27,00 3, NL Rode Kruis, met speciaal stempel, briefstuk 40,00 3, Sport, Duitsland Olympiamarken 1972, boekje 2, Denemarken blokje Kultuur Helsingor 2013 o 3, blok 58 Groenland landkaart ** 6, blok 75 Finland motief vogels, luchtballon,paarden enz ** 5, MH 16 Ijsland boekje nrs ** 20,00 4, MH 24 Ijsland boekje nrs ** 22,00 4, Zweden boekje boerderij dieren 2013 ** 7, blok Zweden Frankrijk gemeenschappelijke uitgave koninklijke opera ** 7, Zweden boekje Zlatan Ibrahimovic Voetbal 2014 ** 9, Jersey 60 jaar Koningin Elisabeth velletje ** 20,00 12, idem met Hologram velletje van 4 ** 100,00 60, blok 99 Titanic ** 7,50 4, Jersey Honden ** 6, Jersey Gorilla's serie en blok ** 6, blok 31 Alderney schepen en vuurtoren ** 5, Guernsey Marine life serie en blokje 2014 ** 12, Isle of Man Motoren ** 8, bl 22 Alderney vliegtuigen ** 17,00 8, Israel pzb vliegtuigen 100 jaar luchtvaart ** 8, Rusland blokje vliegtuigen 2005 ** 4, bl 16 Alderney vogels serie en blok ** 15,00 7, blok Jersey Vogels V ** 9, Samoa vogels duiven WWF ** 10, Kosovo vogels 4 velletjes ** 30, Engeland vogels ** 14,00 5, Falkland eilanden vogel serie ** 220,00 55, Suriname vogels 2003 blok ** 85,00 17, Suriname vogels 2005 ** 35,00 7, Belgie Landkaart ** 9, Indonesie blokje muziek ** 7, Gibraltar Vogelserie incl aanvullende waarden ** 20, treinen 1956 Tsjechoslowakije ** 32,00 5, vliegtuigen red arrows 2014 ** 8, Voor het kind en Ot en Sien : velletjes, bedankkaarten, enveloppen, etc. Nominaal 18 euro 50 12, Olympische Spelen 2000, Souvenir pakket Australische Post 6,00

7 772 Thema Purmerend, stadspost, Henkes Senefelder, PPRC.. 5, Luchtvaart, met o.a. mooi vel USA en ballonvaart Beemster 3, Willem Alexander en Maxima + diversen Koningshuis 3,00 Lege albums en stockboeken 777 Bund albumbladen Lindner in ordner 8, Nederland, Leuchtturm bladen , iets zegels 5, Bund op albumbladen Lindner 15, Albumbladen KaBe Kanaaleilanden , deels zegels 10, Albumbladen Groot Brittannië deels met zegels, Lindner , Albumbladen KaBe Curacao, Antillen, Nieuw Guinea 6, Albumbladen KaBe Suriname, deels met zegels 10, Vervallen 785 Verzameling Duitsland Bund, (on)gebruikt, , op bladen 2, Leeg Leuchtturm album Bund ,00 ANSICHTKAARTEN 810 Zes oude ansichtkaarten Zaanstreek, heel mooi 15, Album met meer dan 400 oude kaarten, o.a. Stoomtram Broek in Waterland 500,00 BOEKEN EN MATERIAAL 817 Boek Davo: 12 provincies, met 2x het velletje 8, Boek Davo Tussen twee culturen 5, Boek Sail 2000 (zonder zegels) 2, UV-lamp + loep met lampje 6, UV-lamp voor postzegels en bankbiljetten 10, Zes jaarboeken Oud Volendam, met prachtige premiefoto's 12, Wereldoorlog in het dorp-volendam , luxe gebonden boek 15,00 DOZEN 843 Pracht doos met 55 postzegelboekjes GB, Kanaaleilanden. Leuk!! 20, Doos met albums en stockboeken Duitsland 20, NL, Automaatboekjes, met beter, telblokken, etc., 100 stuks 75, Doos wereld (on)afgeweekt 5, Mooi kistje met vooral Duitsland 5, GB, doosje gebruikt, veel complete en betere series o 15, Doos zegels en poststukken allerlei thema's, o.a. scouting 15, Doos met allerlei kleine veilingkavels Ned. en Overzee 40, Duitsland, Doos met zegels en blokjes 75, China, Beijing 2008, Ol. Spelen, zeer luxe presentatieset 90, Doos met Nederland in Davo, stockkaarten, stockboeken 25, Doos Ptt-MAPJES, ruim 300 stuks, veel extra series in blokken 25, Doos fdc's Antillen en Suriname, meer dan , Geschiedenis van WO2, in 7 albums/boeken/ met postzegels! 35, Blikje postzegelboekjes, ca. 70 stuks 20, Mooi kistje postzegelboekjes Antillen en Suriname, ca. 30 stuks 9, Tsjechoslowakije tientallen poststukken, veel ansichtkaarten 6, Doos onafgeweekt Duitsland met albums, stockboeken en diversen 50, Lady Diana, ingelijst, uit Togo. Geef uw postzegelkamer kleur 6,00

PPRC, 14 2015 16, 1444 HV

kavel Cat NR Omschrijving catw. inzet

Veiling van maandag 1 februari 2016

CLUBVEILING Februari 2017 No. Omschrijving C.W. Inzet

Ruilbeurslijst retourkavels van januari 2016

Kabouters en paddenstoelen

Д1Х3Kavel Omschr. Kwal. Cat.w. Inzet. 1e

Retour kavellijst februari 2016

Retour kavellijst februari 2016 Retour kavellijst februari 2016 Veil. Nr. Land of Thema Catalogus Catalogus Nr. Bijzonderheden/Opmerking Staat Catalogus Inzet Waarde 292 Nederland N-2014 D 6 Armenwet O 6,50 1,65 293 Nederland N-2014

POSTZEGELVERENIGING. FILATELICA WEERT e.o. Veilingboekje. Voor 26 maart 2017

Veilinglijst maandag 2 januari 2017

Veilinglijst maandag 2 januari 2017 Veilinglijst maandag 2 januari 2017 Catalogu Staat Veil Land of Thema s Catalogus Nr. Bijzonderheden/Opmerking Catalogus Inzet nr. Waarde 937F Nederland N-2015 Pb 30 Weidevogels 1984 XX 4,00 1,00 938 Nederland

k 116 k 122 k 127 k 126 k 134

k 116 k 122 k 127 k 126 k 134 51 Nederland PF 937 8,00 2,00 52 Nederland PF 983 F 9,50 1,50 53 Nederland PF 1107 4,00 0,50 54 Nederland PF 1460 3,60 0,70 55 Nederland PF 1541 F 5,50 1,00 56 Nederland PF 1546-1547 7,00 3,00 57 Nederland

Van Gogh Museum/Vincent van Gogh Stichting Amsterdam

Zaal open 09.30 u. ziggo.nl

k 119 k 128 k 138 k 142

In dit nummer: 5e jaargang nr. 6 januari 1998

In dit nummer: 5e jaargang nr. 6 januari 1998 PS: nummer 6 PS nº 6 verschijnt als bijlage bij het jaarlijkse supplement Nederland en is ook los verkrijgbaar bij de vakhandelfilatelie. Het bevat informatie over het supplement Nederland, nieuwe produkten

POSTZEGELVERENIGING. FILATELICA WEERT e.o. Veilingboekje. Voor 27 november 2016

Nederland 0,10 0,10. Internationaal 0,10 0,10. Alarmnummer 112 Gratis Gratis

De eerste postzegel van Monaco werd uitgegeven in 1885 met daarop een afbeelding van Charles III Grimaldi, de eerste regent van Monaco.

De eerste postzegel van Monaco werd uitgegeven in 1885 met daarop een afbeelding van Charles III Grimaldi, de eerste regent van Monaco. 13e jaargang nº 15 november 2006 PS: nummer 15 PS nº 15 verschijnt als bijlage bij het jaarlijkse DAVO supplement Nederland en is los verkrijgbaar bij de vakhandelfilatelie. Het bevat informatie over het

Stamp Passion 2008 DAVO VAN 12. PS: nummer 16. In dit nummer:

Stamp Passion 2008 DAVO VAN 12. PS: nummer 16. In dit nummer: 14e jaargang nº 16 december 2007 PS: nummer 16 PS nº 16 verschijnt als bijlage bij het jaarlijkse DAVO supplement Nederland en is los verkrijgbaar bij de vakhandelfilatelie. Het bevat informatie over het

k 80 k 85 k 92 k 101 voor k 104, zie volgende bladzijde

k 80 k 85 k 92 k 101 voor k 104, zie volgende bladzijde 51 Nederland PF 1223 1,50 0,25 52 Nederland PF 1487 F 10,00 0,50 53 Nederland PF 1542-1543 F 12,00 0,60 54 Nederland PF 1546-1547 7,00 0,35 55 Nederland PF 1571-1572 8,00 0,40 56 Nederland PF 1579-1580

k 52 k 54 k 70 k 62 k 76

k 52 k 54 k 70 k 62 k 76 51 Nederland PF 1601-1603 2,70 0,25 52 Nederland PF 1604 F 3,00 0,20 53 Nederland PF 1605-1607 2,70 0,25 54 Nederland PF 1608-1610 F 3,60 0,30 55 Nederland PF 1612-1613 1,80 0,15 56 Nederland PF 1614 1,00

JAAROVERZICHT 2010 gedetailleerd per Categorie, Regio en Land Bron: CBS

JAAROVERZICHT 2010 gedetailleerd per Categorie, Regio en Land Bron: CBS Hout en Plaatmateriaal JAAROVERZICHT gedetailleerd per Categorie, Regio en Land Bron: CBS 1 van 22 08/15/2011 Hout Nederland - Index en Samenvatting Per Categorie (genummerd) zijn de gegevens uitgesplitst

Grote Veiling PPRC, 22 maart 2014

Grote Veiling PPRC, 22 maart 2014 Grote Veiling PPRC, 22 maart 2014 Wijkcentrum De Inval, Karekietpark 16, 1444 HV Purmerend. Kijkdag 22 maart 2014 vanaf 10:00; aanvang veiling 13.15 uur Veilingvoorwaarden: voor alle gekochte kavels geldt

RONDZENDDIENST - 1 RONDZENDDIENST - 2

Solcon Mobiel tarieven per 1 juni 2016

Solcon Mobiel tarieven per 1 juni 2016 Solcon Mobiel tarieven per 1 juni 2016 Solcon biedt Internetten, Bellen en SMS- en exclusief voor klanten. Met Solcon Mobiel betaalt u alleen naar uw werkelijk verbruik. Bovendien heeft u uw mobiele kosten

Postzegelveiling Zaterdag 4 februari 2012

De zomermaanden staan weer voor de deur.

De zomermaanden staan weer voor de deur. De zomermaanden staan weer voor de deur. Zoals u op de afgelopen bijeenkomst gehoord heeft is de ledenvergadering door omstandigheden verplaatst naar Mei. Dus tijdens de bijeenkomst van 16 mei zal de jaarlijkse

Dit besluit vervangt het Besluit van 31 december 2015, nr. DGBel 2015/5911M, Stcrt. 2015, nr n1

Dit besluit vervangt het Besluit van 31 december 2015, nr. DGBel 2015/5911M, Stcrt. 2015, nr n1 Common Reporting Standard; landenlijst deelnemende rechtsgebieden Directoraat-Generaal der Belastingdienst, Fiscaliteit Besluit van 28 juni 2016, nr. DGBel 2016/ 3128M Dit besluit vervangt het Besluit

CONTACTBLAD VAN DE N.V.P.V. AFDELING ALKMAAR April 2015 42e JAARGANG No 8

CONTACTBLAD VAN DE N.V.P.V. AFDELING ALKMAAR April 2015 42e JAARGANG No 8 1 CONTACTBLAD VAN DE N.V.P.V. AFDELING ALKMAAR April 2015 42e JAARGANG No 8 Wij nodigen u uit voor onze verenigingsavond op vrijdag 10 april a.s. in het Atrium van het Clusiuscollege, Drechterwaard 10

aanbiedingen Aanbieding samenstellingen Leuchtturm Luxe kwaliteitsboek Monaco jaargang postfris Kilowaar van de hele wereld NF1404 Zie pagina 42

aanbiedingen Aanbieding samenstellingen Leuchtturm Luxe kwaliteitsboek Monaco jaargang postfris Kilowaar van de hele wereld NF1404 Zie pagina 42 aanbiedingen NF1404 Zie pagina 84 Zie pagina 42 Aanbieding samenstellingen Leuchtturm Luxe kwaliteitsboek Zie pagina 35 Zie pagina 7 Kilowaar van de hele wereld www.collectwereld.nl Monaco jaargang postfris

Bankbiljetten in albums

Bankbiljetten in albums 7496 7513 Nederland 7494 Album met mooie collectie papiergeld Nederland waarbij 10, 25, 100 Gulden 1921, 10 Gulden 1945 I, 20 Gulden Stuurman, etc. 1300 7495 Leuke verzameling bankbiljetten NL 1 t/m 100

k 83 k 86 k 97 k 87 k 89

k 83 k 86 k 97 k 87 k 89 51 Nederland OG 90 1,50 0,10 52 Nederland OG 119 3,70 0,20 53 Nederland GB 141 2,50 0,15 54 Nederland GB 146 1,50 0,10 55 Nederland OG 148 4,50 0,40 56 Nederland GB 149 1,50 0,10 57 Nederland OG 282 F

Data Only Tarieven en voorwaarden

Data Only Tarieven en voorwaarden Data Only en voorwaarden D at u m 2 5 j un i 2 01 5 V ers i e 1. 2 Inhoudsopgave 1 Basisabonnement... 3 1.1 Abonnementskosten... 3 1.2 Snelheid upgrade... 3 1.3 Boven bundel tarieven... 3 1.4 SMS tarieven...

ONDER DE LOUPE. 31 e jaargang. No. 8 April Maandag 23 april Zaal open uur. Uiteraard rekenen wij weer op uw komst!!

ONDER DE LOUPE. 31 e jaargang. No. 8 April Maandag 23 april Zaal open uur. Uiteraard rekenen wij weer op uw komst!! Z.Z.Z. 1 ONDER DE LOUPE DE ZAANSCHE ZEGELZOEKERS Vereniging van Postzegelverzamelaars Zaandam 31 e jaargang. No. 8 April 2012 Uitnodiging voor de achtste bijeenkomst van dit seizoen in De Vuister. Zoals

7,50 9,50 16,00 11,50 16,00 22,00 26,78 59,50 77,35

7,50 9,50 16,00 11,50 16,00 22,00 26,78 59,50 77,35 Posttarieven 2012 Post versturen binnen Nederland of naar het buitenland? Voor al uw postzaken hebben wij een passende oplossing. In deze folder vindt u de tarieven van onze meest gebruikte producten.

DE STOKVISPOST. Postbus 246 7400 AE Deventer AFDELING DEVENTER

DE STOKVISPOST. Postbus 246 7400 AE Deventer AFDELING DEVENTER DE STOKVISPOST Postbus 246 7400 AE Deventer AFDELING DEVENTER DE STOKVISPOST OFFICIEEL Orgaan van de Nederlandse Vereniging van Postzegelverzamelaars Deventer BESTUUR J. Berends voorzitter 0570-615873

Seizoen 2012/2013 Nummer 3 November 2012. Postzegelvereniging "ONDER DE LOUPE" NOORDWIJK Opgericht 30 november 1951.

Seizoen 2012/2013 Nummer 3 November 2012. Postzegelvereniging ONDER DE LOUPE NOORDWIJK Opgericht 30 november 1951. Seizoen 2012/2013 Nummer 3 November 2012. Postzegelvereniging "ONDER DE LOUPE" NOORDWIJK Opgericht 30 november 1951. Voorzitter - W. Arentshorst voorzitter@onderdeloupe.nl Breloftpark 17 06-222 44 752

Tarieven en limieten particulier betalingsverkeer 2011

Tarieven en limieten particulier betalingsverkeer 2011 Betaalpakketten en betaalrekeningen Tarief per kwartaal Rabo RiantPakket met Rabo GoldCard en Rabo WereldPas 15,30 extra Rabo GoldCard 6,85 extra Rabo WereldPas 1,95 Rabo TotaalPakket met RaboCard en Rabo

Vereniging van Postzegelverzamelaars. Barendrecht Vereniging van Postzegelverzamelaars Barendrecht 0 Jaargang 11 nr. 5 november 2011 Voorzitter: W.J. de Ruiter Zeeg 40, 2991EK Barendrecht 0180-614139 Secretaris: W. van Veggel Botter 119, 2991 PE Barendrecht

VERENIGING VAN POSTZEGELVERZAMELAARS BARENDRECHT. Jaargang 15 nr. 3 mei 2015

Postzegels - Losse nummers buitenland

Postzegels - Losse nummers buitenland 902 905 906 907 908 Argentinië 900 428-431 - ongebruikte serie, catw. 72 15 Australië 901 Victoria 262 (SG) - gebruikte 1 Pound, tanding 12, catw. 85 15 902 Victoria 344 (SG) - ongebruikte Halfcrown, tanding

Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van onderhandelingen (art. 26 OESO)

Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van onderhandelingen (art. 26 OESO) Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van (art. 26 OESO) 10/11/2009 I. Nieuwe overeenkomsten die een bepaling bevatten die voorziet in de uitwisseling van bankinlichtingen Land Botswana 03/07/09 Herziene

INHOUDSOPGAVE. 1 Colofon. 2 Uitnodiging. 3 Preview. 4-5 Expositie Europa CEPT. 6 Cultureel Erfgoed van Frankrijk. 7 Puzzel.

INHOUDSOPGAVE. 1 Colofon. 2 Uitnodiging. 3 Preview. 4-5 Expositie Europa CEPT. 6 Cultureel Erfgoed van Frankrijk. 7 Puzzel. INHOUDSOPGAVE 1 Colofon 2 Uitnodiging 3 Preview 4-5 Expositie Europa CEPT 6 Cultureel Erfgoed van Frankrijk 7 Puzzel 8-16 Veiling 17 Gevraagd/Aangeboden 18 45e Grote Veiling 19 Doe eens een Gooi puzzel

Buitenlandse dienstreizen - tabel van de dagelijkse forfaitaire vergoedingen en maximumprijzen voor logies (vanaf 1 april 2011)

Buitenlandse dienstreizen - tabel van de dagelijkse forfaitaire vergoedingen en maximumprijzen voor logies (vanaf 1 april 2011) Buitenlandse dienstreizen - tabel van de dagelijkse en en maximumprijzen voor logies (vanaf 1 april 2011) Landen Steden in EUR Afghanistan Alle bestemmingen 155 69 Albanië Alle bestemmingen 139 92 Algerije

INHOUDSOPGAVE. 1 Colofon. 2 Uitnodiging. 3 Jaarvergadering. 4-5 Expositie Papua New Guinea. 6 Bestuursverkiezing e.a. 7 Puzzel.

INHOUDSOPGAVE. 1 Colofon. 2 Uitnodiging. 3 Jaarvergadering. 4-5 Expositie Papua New Guinea. 6 Bestuursverkiezing e.a. 7 Puzzel. INHOUDSOPGAVE 1 Colofon 2 Uitnodiging 3 Jaarvergadering 4-5 Expositie Papua New Guinea 6 Bestuursverkiezing e.a. 7 Puzzel 8-16 Veiling 17 I.M. Mw Nel van Went 18 Gevraagd/aangeboden 19 Doe eens een Gooi

CIJFERS BELGIË OVERNIGHT STAYS

Tijd Veld Poule Scheidsrechter Tijd Veld Poule Scheidsrechter Tijd Veld Poule Scheidsrechter Tijd Veld Poule Scheidsrechter

Tijd Veld Poule Scheidsrechter Tijd Veld Poule Scheidsrechter Tijd Veld Poule Scheidsrechter Tijd Veld Poule Scheidsrechter 8:45 veld 1 poule 1 Nederland Frankrijk Men. Kouwenberg 8:45 veld 2 poule 2 Duitsland Spanje Men. Callaars 8:45 veld 3 poule 3 Rusland Malta Belle de Folter 8:45 veld 4 poule 3 Ijsland Noorwegen Tijs Hellegers

Tarieven en limieten particulier betalingsverkeer 2012

Tarieven en limieten particulier betalingsverkeer 2012 Betaalpakketten en betaalrekeningen Tarief per kwartaal Rabo RiantPakket met Rabo GoldCard en Rabo WereldPas 15,65 extra Rabo GoldCard 7,00 extra Rabo WereldPas 2,00 Rabo TotaalPakket met RaboCard en Rabo

CONTACTBLAD VAN DE N.V.P.V. AFDELING ALKMAAR 7 oktober e JAARGANG No 2

CONTACTBLAD VAN DE N.V.P.V. AFDELING ALKMAAR 7 oktober e JAARGANG No 2 1 CONTACTBLAD VAN DE N.V.P.V. AFDELING ALKMAAR 7 oktober 2016 44e JAARGANG No 2 Wij nodigen u uit voor onze verenigingsavond op vrijdag 7 oktober a.s. in de toneelzaal van de Rekere 2.0, Drechterwaard

Vereniging van Postzegelverzamelaars. Barendrecht Vereniging van Postzegelverzamelaars Barendrecht 0 Jaargang 12 nr. 2 maart 2012 Voorzitter: W.J. de Ruiter Zeeg 40, 2991EK Barendrecht 0180-614139 Secretaris: W. van Veggel Botter 119, 2991 PE Barendrecht

Bizz Flex en Bizz Flex+

Bizz Flex en Bizz Flex+ Vorige tarieven Bizz Flex en Bizz Flex+ Bizz Fusion Bizz Happy Work en Max Bizz Mobile, Bizz Mobile+ en Bizz Mobile XL Bizz Mobile No Limit Bizz Mobile Team, Bizz Mobile Team+ en Bizz Mobile Team XL Bizz

INHOUDSOPGAVE. 1 Colofon. 2 Uitnodiging. 3 Pinnen nu definitief. 4 Even voorstellen. 5 Verantwoording 44e Grote Veiling.

INHOUDSOPGAVE. 1 Colofon. 2 Uitnodiging. 3 Pinnen nu definitief. 4 Even voorstellen. 5 Verantwoording 44e Grote Veiling. INHOUDSOPGAVE 1 Colofon 2 Uitnodiging 3 Pinnen nu definitief 4 Even voorstellen 5 Verantwoording 44e Grote Veiling 6-7 Puzzel 8-16 1 Euro veiling 17 Terugblik 44e Grote Veiling 18 Gevraagd/aangeboden 19

Statistiek internationale kinderontvoering 2008

Statistiek internationale kinderontvoering 2008 Statistiek internationale kinderontvoering 8 Cijfers 8 Aantal zaken: Aantal betrokken kinderen: Aantal afgeronde zaken : Aantal kinderen in afgeronde zaken: Inkomende zaken: 59 76 44 57 Verzoeken teruggeleiding?

Statistiek internationale kinderontvoering 2008 Cijfers 8 Statistiek internationale kinderontvoering 8 Aantal zaken: Aantal betrokken kinderen: Aantal afgeronde zaken : Aantal kinderen in afgeronde zaken: Inkomende zaken: 59 76 44 57 Verzoeken teruggeleiding

Postzegels - Albums en boeken Nederland en Overzee 400 401 400 401 Nederland Collectie Nederland 1852-1960 (on)gestempeld met veel beter materiaal, zoals: 48, 80, 101, Brandkast, etc. (zie fotocollage) in 2 Davo-cristalalbums met hoes Nederland 1852-1990

TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN. JAARGANG 2009 Nr. 9. Internationale Overeenkomst inzake tropisch hout, 1994; Genève, 26 januari 1994

TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN. JAARGANG 2009 Nr. 9. Internationale Overeenkomst inzake tropisch hout, 1994; Genève, 26 januari 1994 66 (1994) Nr. 4 TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN JAARGANG 2009 Nr. 9 A. TITEL Internationale Overeenkomst inzake tropisch hout, 1994; Genève, 26 januari 1994 B. TEKST De Engelse en de Franse

INHOUDSOPGAVE Rob van Lingen voor de eerste keer in de Postzegelkoerier oktober 1981

INHOUDSOPGAVE Rob van Lingen voor de eerste keer in de Postzegelkoerier oktober 1981 INHOUDSOPGAVE 1 Colofon 2 Uitnodiging 3 Einde van een tijdperk 4 Anders dan Anderen 5 Kroningsgulden 6 Puzzel 7. 44e Grote Veiling 8-14 Veiling 15-18 Rob en Jennie van Lingen 19 Doe eens een Gooi puzzel

POSTZEGELVEILING RIJNMOND