Nr. Omschrijving Kavels voor GO-veiling Kwal. Cat.w. Inzet 601 NL, nr. 25H - tanding 12,5x12 O 55,00 7, NL, nr. 39C - pracht exemplaar * 105,00

Save this PDF as:

Download "Nr. Omschrijving Kavels voor GO-veiling Kwal. Cat.w. Inzet 601 NL, nr. 25H - tanding 12,5x12 O 55,00 7,00 602 NL, nr. 39C - pracht exemplaar * 105,00"

1 Nr. Omschrijving Kavels voor GO-veiling Kwal. Cat.w. Inzet 601 NL, nr. 25H - tanding 12,5x12 O 55,00 7, NL, nr. 39C - pracht exemplaar * 105,00 30, NL, nrs. 141/43 * 17,00 3, NL, nrs. 229/31 O 30,00 5, NL, nrs. 232/35 O 17,5 3, NL, nrs. 240/43 O 40,00 6, NL, nrs. 240/43 O 40,00 6, NL, nrs. 244/47 O 65,00 6, NL, nrs. 248/51 O 32,50 3, NL, nrs, 252/55, 265/66, 274/77, 310, 312 O 38,50 4, NL, nrs. 257/60 O 45,00 8, NL, nrs. 261/64 O 30,00 3, NL, nrs. 270/73 O 40,00 6, NL, nrs. 279/282, 283/86 O 25,00 3, NL, nrs. 305/17 */O 37,00 4, NL, nrs. 313/17, 327/31 O 11,00 2, NL, nrs. 336 P met randstuk letter A ** 50,00 5, NL, nrs. 356 a/d * 120,00 12, NL, nrs. 374/78 in blokken van 4, 379a/d O 23,20 3, NL, nrs. 379/401 in blokken van 4 - hoek velrand O 10,00 3, NL, nrs. 454/59, 506/07, 508/12, 736/37, 771/773, 827/28, 856/57, 1055/1057 * 24,70 2, NL, nrs. 556/60 O 53,50 10, NL, nrs. 568/72 O 21,50 3, NL, nrs. 592/95 Plakker * 100,00 10, NL, nrs. 655/59 O 17,30 3, NL, nrs. 683/87 ** 13,00 3, NL, nrs. R86/89, R89 mist hoekje O 35,00 6, Curaçao, nrs. 82/88, postfris plakkerrest ** 45,00 9, Luchtvaart, Mauritius - FDC Silver Jubilee Air Mauritius * 2, Luchtvaart, FDC Silver Jubilee Flight Dover-Calais - spec Stempel * 7, Luchtvaart, FDC Silver Jubilee Flight Dover-Calais - spec Stempel * 7, Luchtvaart, 1e Vlucht Concorde New York - Londen - spec. Stempel * 10, Luchtvaart, 1e Vlucht Concorde Londen - New York - spec. Stempel * 10, Gr. Britain, zakje met ca. 500 afgeweekte zegels O 7, Zweden, met ca. 200 (on)afgeweekte zegels - met combinaties O 5, Brits Gem. Best met ca. 300 afgeweekte zegels O 6, Canada, met ca. 300 (on)afgeweekte zegels O 5, Oost-Europa, met ca afgeweekte zegels - veel motief O 10, Duitsland, met ca. 300 afgeweekte zegels O 6, Italië en Vaticaan, met ca. 300 (on)afgeweekte zegels O 5, Australië en Nw. Zeeland, met ca. 250 (on)afgeweekte zegels O 7, Zuid-Amerika, met ca. 700 afgeweekte zegels O 7, Zwitserland, met ca. 250 afgeweekte zegels O 6, Portugal, met ca. 100 en Finland met ca. 50 (on)afgeweekte zegels O 2, Gr. Britain, met ca. 300 onafgeweekte zegels O 6, Nederland, met ca afgeweekte zegels w.o. betere O 15, Denemarken, met ca. 500 meest afgeweekte zegels en 2 brieven O 10, Nederland, Emmertje met onafgeweekte zegels - oud en modern O 7, Wereld, groen st.boek A4-8 bladen - Jaar van het Kind 1979 O 3,00

2 650 Australië, blauw st.boek A4-24 blz -1897/1995 O 5, NL, groen st.boek A4-16 zw. Blz. 1898/2008 **/O 740,00 50, NL, Davo cristal album 1970/1988 veel blokken ** 2, Cyprus, 2x groene mappen met 62x FDC (v.a 1962) en 37x FDC (v.a. 1975) * 20, NL, Davo album voor Postzegelmapjes met nrs. 1 t/m 38 * 104,00 10, NL, Rode map met Postzegelmapjes nrs. 39 t/m 98 * 178,00 15, Zwitserland, blauw st.boek A4-16 blz met ca gebruikte zegels O 20, Frankrijk, dun zwart mapje met 28 carnets 1958 t/m 1984 ** 455,00 40, Zwitserland, rode map met 74x FDC's 1966 t/m onbeschreven */O 327,00 15, Zwitserland, rode map met 73x FDC's 1988 t/m onbeschreven */O 445,00 20, Zwitserland, rode map met 75x FDC's 1996 t/m onbeschreven */O 470,00 20, NL, 2 Davo albums 1e Dagkaartjes nrs. 1 t/m 257 */O 10, NL, Oud Holland album Ned + Overzee 1852/1970 */O 1.300,00 30, Wereld, dik, oud Scott album 1850/1939 w.o. mooi Europa */O 50, Wereld, 3x st.boeken 2x A4-8 blz. + 1x A5-30 blz - veel motief Sport en Dieren O 5, Wereld, grijze map /1951 */O 5, Europa, grijze map -1935/1945 O 5, Oost-Europa, bordeaux st.boek A4-18 blz - veel Dieren en Sport O 5, Wereld, rood-zwarte map zegels 1900/ veel Sport en Dieren O 3, België, Davo album 2 - Collectie 1970/1984 -bl , Blokken ** 200,00 20, België, Davo album 1 - Collectie 1849/ bl. 1 t/m 159 ook voorafst. O 450,00 35, Engelse Geb. - Davo band - Ierl., Can., Hong K., Austr., Nw. Zeel., Zuid-Af. etc - Alfab. O 30, Frankrijk, Davo album - Franse Gebieden (alfabetisch) O 30, Davo band met Oostenrijk **/*/O 40, Davo Band met Oost-Europa - Polen/Joego-Slavië/Roemenië/Rusland/Albanië O 25, Davo bladen Kristal, Collectie Berlijn 1948/ bl. 1 t/m 52 ** 5, Groot Britannië, ca. 200 "Gutter Pairs" ** 30, Zwitserland, Davo alb -1970/ bl. 60/92-A5-B11/B15-VN13/VN16-S26/28-MC1 ** 3.000,00 200, USA, Davo band - ** 15, Denemarken, Davo alb. Scandin /'76 - bl. 1/41 - Faroer, Groenl., West Indië O 5, Stockboek Abria, Groen - 16 bldn met oude bankbilj. - meest in zeer goede staat O 10, Zwitserland, FDC's alb Importa PSII, (90x 1977/1992) en Liecht. (7x 1968/1970) ** 10, FDC map (2x) d.rood/1x Map Davo Blauw/ 1x Album leeg Victoria (bruin) O 15, België, Port, Spoorweg, etc. O 10, Luxemburg **/O 5, Frankrijk, Collectie 1849/ bl. 1 t/m 122 O 20, Frankrijk, diverse zegels tussen 1924 en 1978 ** 15, Portugal, map O 10, Davo album Bundesrepublik Kristal Collectie 1970/ bl. 39 t/m 92 ** 30, Gr. Brit.., Davo alb /'84 - bldn. 40/77 + oud. zgls op ongen. bldn// Port ** 10, Eng. Gebieden, Australië t/m St. Vincent - 10 bladen ** 3, Guernsey / bl. G1 t/m G20 + Portzegels ** 2, Jersey / bl. J1 t/m J23 + Portzegels ** 3, Isle of Man /1975 bl. M1 t/m M5 ** 2, Collectie Engeland 1840 t/m 1973 op bladen 1 t/m 46 O 3, Zwitserland, Ongen. bladen 23x met 3-talige zegels/dienst/varianten, etc. O 5, Zwitserland, op bl 1 t/m 63/A1 t/m A5/B1 t/m B11/ S2t/m S25/F1/T1 t/m T4 */O 10, Verenigde Naties, 1 blad ** 2, Finland 1856/1976 ca. 140 zegels **/O 2, IJsland 1873/ bl. 1 t/m 34 ca. 40 zegels **/O 2,50

3 700 Noorwegen, 1855/ bl. 1 t/m 47 - veel zegels **/O 10, Zweden, 1855/ bl. 1 t/m 64a - veel zegels **/O 20, Vaticaan, 4x FDC verschill. Concilie ('62)/overl. Joh.XXIII ('63) + Inst.kaart * 2, Carnet Europa 1994 met blokjes van Faroyar, Ierland en IJsland ** 2, Engeland, Aerogram 4x Shakespeare Festival - stmpl geboortedag O 3, Nederland, Blauwdruk nr. 5 ** 5,00 2, Nederland, Blauwdruk nr. 6 ** 5,00 2, Nederland, Blauwdruk nr. 7 ** 5,00 2, Nederland, Blauwdruk nr. 8 ** 5,00 2, Nederland, Blauwdruk nr. 9 ** 5,00 2, Nederland, Blauwdruk nr. 10 ** 5,00 2, NL, FDC 32x nrs. 82/393-5x nr. 85 Amphilex 67 blanco en 2x beschr. */O 10, NL, 17x Poststukken/FDC met bijzondere stempels O 5, NL, 2x FDC Kinderzegels 1967 met bijzonder stempel van Autopostkantoor O 2, NL, 8x FDC Europazegels met bijzondere stempels O 2, NL, FDC 2x automaatboekjes nrs 1 en 2 (stempel Oostvoorne) O 3, Antillen, 3x FDC Baden Powel/1 e Saluut vlag USA Port Oranje/25j. huw.jub. J+B O 2, NL, Insteekboek A4 - Guldenswaarden Nederland cat.wrd. 500,- ** 25, NL, Inst.boek A4 - Eurowaarden 2002/2013 meest 4/5x Frank.wrd ,- ** 2.400,00 750, België, Insteekboek A4 - met veel moderne blokken ** 10, Italië, Insteekkaart A5 ** 2, Scandinavië, Insteekkaart A5 ** 2, Oostenrijk, Insteekkaart A5 ** 2, Indonesië, Insteekkaart A5 ** 2, Thailand, Insteekkaart A5 ** 2, Nepal, Insteekkaart A5 ** 2, Luxemburg, Insteekkaart A5 ** 2, Engeland, Insteekkaart A5 ** 2, Duitsland, Insteekkaart A5 ** 3, Zwitserland, Insteekkaart A4 ** 5, Frankrijk, Insteekkaart A4 ** 5, Oost- Europa, 2x Insteekkaarten A4 ** 5, Verenigde Naties, Insteekkaart A4 ** 2, Duitsland, Gelopen Rondzendboekje - restwaarde 154,55 **/O ca, 450,- 15, Duitsland, Gelopen Rondzendboekje - restwaarde 207,25 **/O ca, 600,- 20, Duitsland, Gelopen Rondzendboekje - restwaarde 280,60 **/O ca. 800,- 30, NL, Gelopen Rondzendboekje - restwaarde 59,30 **/O ca. 180,- 7, Zwitserland, Gelopen Rondzendboekje - restwaarde 205,15 O ca, 600,- 20, Fauna, stbk A4 - Rood - 8 bl. - Vogels/Vissen/Rept. ca blk.n + 2 veldln O 5, Fauna, stbk A4 - Grijs - 6 bl. - Zoog-/Ongew. dieren - ca. 400 zgls + 5 blokken O 5, NL, Blok - Zomerzegels nrs. 2077/82 - Frank.wrd. 3,90 ** 7,00 2, NL, Blok - Nederland en het Water - nrs. 2152/61 - Frank.wrd. 3,90 ** 10,00 2, NL, 6 en 4 zegels samenhangend uit blok V2199/ Frank.wrd. 3,90 ** 11,00 2, NL, Blok Zomerzegels nrs. 2252/57 - Frank.wrd. 3,90 ** 7,60 2, NL, Blokken De Veluwe nrs. 2282/83 (2282a/83d) - Frank.wrd. 4,- ** 12,00 2, NL, Blok Carel Fabricius - nrs. 2285/94 - Frank.wrd. 7,02 ** 11,00 3, NL, Blok Kunst in Bedrijven -nrs. 2325/34 - Frank.wrd.. 3,90 ** 9,00 2, NL, Blkn Natuurmon. - nrs. 2335/36 (2335aA/36dA) - Frank.wrd. 4,16 ** 12,00 2, NL, Blok World Press Photo - nrs. V2352/61 - Frank.wrd. 3,90 ** 9,00 2, NL, Davo de Luxe album in Cass. 1852/1979 **/O 5.860,00 580,00

4 750 NL, Davo de Luxe album in Cass Compleet in blokken O 600,00 60, Suriname, in groen Leuchtturm alm 1928/1966 */O 1.250,00 125, Zwitserland, blauw st.boek A4-8 zw.bladen Pro Juventute/Patria **/* 1.000,00 100, NL, Davo restant 1943/1954 O 350,00 35, Ned. Nieuw Guinea, UNTEA serie compleet * 65,00 10, Suriname, 12 series * 95,00 10, NL, Legioenblokkennrs. 402B/03B ** 290,00 45, NL, diverse series * 193,00 29, NL, diverse series ** 80,00 12, NL, nrs. 350/54 * 50,00 7, NL, 354A en 356D * 120,00 24, NL, nrs. 550/55 en 671/76 **/* 97,50 18, NL, 2 series PTT 592/95 * 100,00 40, NL, Amphilex 1967 nrs. 886/88 ** 7,50 2, NL, nrs. 487/89 ** 70,00 14, NL, van Riebeeck nrs. 578/81 * 26,00 4, NL, Juliana en Face, nr. 533 * 100,00 20, Ver. Europa 48x FDC - onbeschreven * 5, Zwitserland 68x Aangetekende FDC naar DDR * 10, Zwitserland, FDC's 11x Onbeschreven en 18x Beschreven */O 3, Noord-Afrikaanse landen - 120x gelopen poststukken O 10, Frankrijk, 150x gelopen poststukken O 15, Polen, 14 x poststukken O 2, Liechtenstein, Zegels en blokjes ** 3, Olympische Spelen, Vellen, Blokken en zegels ** 10, Ruimtevaart, Vellen en Blokken ** 5, Muziek, diversen **/O 10, Spanje, 6 Poststukken ** 2, NL, 20 Poststukken ** 2, Wereld, diverse Postzegelboekjes ** 5, België, Zegels en blokken ** 10, Italië, partijtje zegels ** 7, Oost-Europa, Partijtje zegels PF en Gebr. **/O 3, NL, ECU-brieven 6x ** 3, NL, FDC 33x met Blokken en Velletjes * 10, Liechtenstein, Kerstkaarten 1981/1995 * 2, Zwitserland, partijtje PF en Gebr. **/O 10, NL, Telecards 18x * 8, Wereld, Automaatstroken ** 10, Ver. Naties, 80x Poststsukken PF en Gebr **/O 10, Ierland, 60x Poststukken **/O 10, Indonesië, Poststukken **/O 5, Frankrijk, Postsstukken **/O 7, NL, 50x Poststukken naa 1946 O 10, Zuid-Amerika, 31x FDC ** 3, USA, ca. 100x gelopen Poststukken O 10, Zwitserland, 70x FDC, ** 5, Motief, Vissen zegels **/O 5, Duitsland, Combinaties **/O 3, NL, Stempels op Poststukken O 5,00

5 800 Indonesië, Blokjes en Zegels **/O 5, Wereld, 60x poststukken O 6, Motief, Treinstempels - 78 env. Oostenrijk/Finland/Zweden/Denemarken O 5, Wereld, 28x Aangetekende brieven O 5, Israel, 44x FDC - Onbeschreven * 5, Frankrijk, 35x FDC - Onbeschreven * 5, Motief, Dieren - diversen 35x **/O 5, NL, Poststukken 24x voor 1946 O 5, Wereld, Poststukken en FDC's 85x */O 10, Doos met duizenden afgeweekte zegels O 5, NL, 210x Aangetekenden brieven O 10, Wereld en NL, Aaantekenenstroken - duizenden O 10, Postale Vignetten in insteekboek klein formaat O 3, Engeland, 32x FDC - Beschreven O 5, Luxemburg, serie nrs. 490/94 ** 8, NL, Blokje zomerzegels 2003 in Spec. Envelop - nrs. 2164/69 ** 12,00 6, NL, Prestigeboekje Herman van Veen - PP11 (= Persoonlijke Postzegels) ** 20,00 5, NL, Prestigeboekje Olympische Spelen - Going for Gold - PR10 ** 30,00 7, NL, Sterrenboekje met 3 kerstvelletjes -PRA (1e Prest. Bkj) ** 175,00 50, NL 265, Herdenking 300 jaar Curacao, 12 ½ cent op gelopen brief O 4, NL 592/595, ITEP 1952 O 60,00 10, NL 752/756, Vogels op aanget. FDC, stempel Philatelistenbeurs Amsterdam, O 4, NL D57 (5 gld) in volledig vel van 25 ** 100,00 5, NL diverse rolzegels in stroken van 5 (met rolnummer) ** 10, NL insteekkaart diverse series ** 3, NL insteekkaart diverse series (tussen 1946 en 1961 ) ** 8, NL PB 1H1 en PB 2H10, beide met zwart aanlegteken ** 25,00 5, NL diverse roltandingen op insteekkaart (gemengde kwaliteit) O ca. 80,- 5, Ned.-Indië, 304/316 brf met stmpl Voor het Pr. Margriet Hospitaal" (liefh.prijs) O 4, Belgie, insteekkaart met T-afstempelingen O 2, Beieren, diverse zegels in veldeel O 2, Danzig 1-15(14 ontbreekt) O 28,00 4, DDR, blok 19 ** 65,00 7, Gibraltar, Europa Cept 1979, serie in komplete vellen ** 3, Griekenland, Europa Cept 1986 in kompleet vel ** 6, Duitse Rijk, posthoorntype op 5 insteekbladen O 3, Roemenie, 6 komplete series O 5, Turkije, Olympische Spelen 1960 in kompleet vel ** 2, IJsland, 5 vellen Kerstzegels ** 10, USA, 14 klassieke zegels op insteekkaart O 5, USA, diverse precancels op 2insteekkaarten O 2, USA, diverse belastingzegels op insteekkaart O 10, USA, 1203/1252, vlaggen in kompleet vel van 50 ** 7, USA, 1883/1932, fauna in kompleet vel van 50 ** 7, USA, 1532/1581, vogels in kompleet vel van 50 in map ** 7, Japan (oud) op 7 insteekkaarten O 10, Mozambique, blok WWF, ter gelegenheid van Prins Bernhard ** 2, Cuba, bloemen op insteekkaart (vnl series) O 5, Indonesie, B 124 (1684), Postz. Tent. Indonesia '96 ** 70,00 10, Duitsland, op albumbladen, (ca 335 zegels) O 10,00

6 850 Noorwegen, in stockboek O 10, Guatemala, in stockboek O 10, NL, in stockboek O 8, Duitsland, Band diversen O 10, Cinderella's op insteekkaart (ca 45 stuks) O 5, Denemarken, spoorwegzegels Aalborg Privatbaner (ongetand) ** 10, Duitse Rijk, 7 zegels Duitse Post in China 1-5 Mk, alle Neudruck O 7, Deutsche Post, 1-7 Hilfspost Sudukraine (reprints) ** 7, Denemarken, Leuchtturm Alb. + cass vrijw. Kompl. **/*/O 20, Engeland, 8 spoorwegzegels Nene Valley Railway (NVR) ** 10, NL, stockboek A4-groen- 20 blad, blokken van 4-tussen nr. 51 en ook LP ** 100, NL, Half vel Europese PTT vereniging - 50x nr. 404 ** 5, NL, Heel vel Delftse Bijbel - 100x nr Herdruk 1e pag. Delftse Bijbel ** 2, NL, Half vel 1e Verkiezingen Europees Parlement - 500x nr ** 2, NL, st.bk A4-groen- 24 blad, los zgls/series (aantallen) - nr 132/nr 1930f - Port ** 10, NL, St.boek A5-Donkerrood- 4 blad- Europazegels (aantallen) t/m 1993 ** 3, NL, St.boek A5-Blauw 8 blad- Comb. Autom.bkjs/Rolzegels/Jul. Regina/Crouwel ** 2, NL, St.bk A4-Rood- 8 blad- (Kind.) Blokken/Velletjes beschr. met jaartal, etc * 15, NL, Blauwdruk nr 5 (2007), Michiel A. de Ruyter ** 5,00 2, NL, St.boek A4-Blauw 32 blad- (Kind.) Blokken/Velletjes (aantal) 1965 t/m 2008 ** 20, NL, Insteekblad A4-zwart met zegels Cour International de Justice **/O 2, NL, St.boekje ca. 200 gebr. zegels (doubl.) - mooie kl.rondstempels O 2, NL, Spec. Album Jubileumenveloppen vd Filatel. Jubilea '82-'84 - mist nr 41 * 7, NL, Jubileumenveloppen nrs 1 t/m 7, 17 t/m 21, 37 - totaal 14x - nr 3 = dubbel * 7, NL, Partijtje gelopen brieven en speciale enveloppen en postwrd.stukken (70x) */O 10, NL, 5x Dag vd Postzegelbrieven , '79, '81, '86, '90 * 2, NL, 6x Bijzondere Mapjes tgv bijv. OpeningPostkantoor, Tentoonst., Sail '85, etc * 3, NL, FDC's nrs 32/ x BE-(30x w.o. 21x verschill.) - thema Ver. Europa O 5, NL, FDC's nrs 41,50,54,Delta,85,122A,144,144A,153A,191(2x) + Auto 1969 */O 2, NL, 1e dagbladen Enschedé nrs 1 t/m 28 - nr 9, 17, 27 dubbel * 2, NL, 1e dagbl. Importa nrs 1 t/m 25 - mist 9,13,15,17,20 en 2,3,12,23(2) dubbel * 2, NL, FDC-album PS1 - (25x) - Thema Oranjehuis en divers (On)beschreven */O 3, NL, Insteekkrt. A5 -Juliana (en Profil) en v Krimpen-div. wrd.n in kleurverschil O 2, NL, 2x Maximumkrtn. Benelux nr 930 en Dr. Plesman nr 648 * 2, NL, twee oude telegrammen met verschillend Sluitetiket en 1936 O 2, NL, 4x PTT mapjes - nrs 294(2x) 329 en 338 ** 2, NL, Map met briefstukken met zeer gevarieerde combinaties postzegels O 2, NL, 3x Grote FDC met Kinderblok 1966,'68 en '71 * 5, NL, Postbox nr 9-3 kaarten en 3 zegels voor een verjaardag ** 10,00 4, NL, Schapverpakkingen EK nrs 1 t/m 4 ** 39,00 10, NL, Postzegelmapjes 1 t/m 50 - mist nrs 1 en 5-4 mapjes extra- 6,10,39,56 ** 20, NL, Envelop veldelen Juliana (en profil) en van Krimpen cijfers - div. wrdn. O 2, NL, Blokjes Crouwel 5/10/25 zelfkl. en div. hangblokjes/-boekjes ** 100, Overzeese Gebieden, FDC album Nw Guinea/Antillen/Suriname - totaal 32x */O 2, Suriname, 2x serie - nrs 280/83 (*) en 340/44 (O) */O 2, Ned.-Indië, 4x Poststukken - 1x met Expres etiket en zegel opdruk Indonesia O 2, Ned.-Indië, enige zegels en enige zegels Japanse Bezetting ook Repoeblik */O 3, Indonesië, Aanget. brief naar Den Haag en inst.krtje zegels en Misdrukken */O 2, India, 3x oude briefkaarten- w.o. 1x gebruikt */O 2, India, Insteekkaartje met ca. 80 zegels-w.o betere en Gandhi O 3,00

7 900 NL, FDC's 11/153a, mist 13,16/21,25,27,35 t/m 103 getypt - veel Aangetekend O/* 15, NL, FDC's nrs. 154 t/m 259, mist sommige A-nrs. * 15, NL, FDC's in zwart doosje 47/250 t/m 103 beschreven, daarna blanco */O 20, NL, 116 blanco FDC's in zwarte cassette 251/372 incl. 357a, 363a, 365a * 15, NL, Davo Ned. 1 + cassette 1852/1984 nr. 19 t/m 1308 met combinaties **/* 30, NL, Davo Ned. 2 + cassette 1984/1997 nr. 1309/. veel combinaties **/* 35, NL, Davo Ned. 3 + cass. Back of the Book (Kind)bl.n/Comb. Autom.bkj **/* 25, Ned.-Indië + Ned. Nw. Guinea, Davo NOG 3 + cassette **/* 35, Curaçao en Ned. Antillen, Davo NOG 4 + cassette **/* 15, NL, Davo Ned. 5 + cassette va Blkken/Bkjes/Velletjes/veel Combi's ** 30, Suriname, Davo NOG 6 + cassette **/* 25, Zakstokboekje A6 met ca. 50 Firma Perforaties diverse landen O 50, Oud Ned. album Ned.-Indië/Nw. Guinea/Curaçao/Antillen/Suriname O 10, Map,lokaal-/stadspost div. steden/landen + 3 FDC s kindbl/div pst w.o. 0 ct */O 5, NL, Groene klemband, gebr. zegels vanaf 1998 t/m 2011 w.o. de kerstzegels O 5, NL, Leuchtturm + cass. FDC's 260/372 + env. PTT + FDC s Ned. Nw. Guinea * 5, NL, Rondzendboekje halfvol (13 pagina s) massagoed O 2, NL, Zwarte map kerstzegels van 1987 t/m 2011 ook toeslagzegels O 5, Indonesië, Zonnebloem album Collectie 1950/1971 O 20, Indonesië, Davo 1 + cass. 1949/1969 iets Jap. Bezetting enige inst.bl. O 25, Indonesië, Davo 1949/ cass. - Dl. 1 coll. + Weense dr./rep. Mal. Sel. ** 30, Indonesië, Davo 2 + cass. 1981/ /129, Irian Barat/RIAU/Port '50/'88 ** 20, Indonesië, Inst.alb A4 Groen. 16 bl. - dubbelen - va 1948 **/* 5, Indonesië, Inst.alb. A4 Blauw Leuchtturm 24 bl.- dubbelen - va 1948 O 5, NL, Inst.alb. A4 Blauw 16 bl. - blokken van 4 - tussen 106/1423 niet cmpl. ** 7, NL, Inst.alb. A5 Rood Combi's Autom.bkj 1/10 - PF/Ong. + 11/20 - Gebr. **/*/O 3, NL, Inst.alb. A4 Groen Rolzgls + nr en Velrandnr/Klüs.dorf + nr/baliefrank.zgls **/O 2, NL, Inst.alb. A4 Blauw 16 bl. dubbelen - va. 836/1808 niet opvolgend ** 15, NL, Inst.alb. A4 Bruin 16 zw. Bl. - dubbelen - va. 1/1118 niet opvolgend O 15, NL, Inst.alb. A4 Blauw Leuchtturm 24 bladen - dubbelen - va. 1128/2047 O 10, NL, Inst.alb. A4 Bruin 32 bl. - dubbel - va. 2048/kerstzgls 2011 niet opv. O 5, NL, FDC alb. PSIII + cass. 45x Fil. Jubilea 1982/1984 alle jubilea aanwezig * 5, NL/Ned.-Indië/Indonesië, PSII alb. + cass. Postbl., Brf-/verh.krt/KBK B/C tekst O 6, Boek, Filatelie van A to Z - Ingebonden in bruin mapje O 2, Boek, Het veranderde gezicht van de Briefkaart - geschreven door C. Stapel O 2, Div. Landen, Map met 12 gebr/geopende LP-bladen ook met bijfrankering O 2, Ned.-Indië, Briefkaart t.b.v. Rode Kruis Geuzendam nr. 25 O 12,50 5, NL, 23 x Postwaardestukken = Briefkaarten/Verhuiskaarten/ Envelop O 5, Beieren, gelopen briefkaart 1896 Wurzburg naar Haarlem O 2, België, 6x gel. briefkaarten 19 e eeuw + 2x 20 e eeuw ook bijfr. naar Nederl. O 2, België, Bezetting 1 e W.O 1918 met opdruk - stempel Auslandstelle? O 2, Duitsland, 9x gelopen briefkaarten + 1x PF O 2, Engeland, 5x gelopen Postwaardestukken 19 e eeuw + 1x 20 e eeuw (1916) O 2, Maleisië, gelopen briefkaart 1919 opdruk 4 cents. O 2, Ned. Indië + Antillen, st.boek A4, 8 zwarte blz blokken **/O 12, Suriname, groen st. boek A4, 8 zwarte blz blokken **/O 10, Europa-Noord en Oost blauw st. boek A4, 24 zwarte blz O 30, Europa-centraal blauw st. boek A4, 32 blz O 25, Duitsland, 2 brieven Goethe Weimar 1949 O 2, NL, st.boek bordeaux A4, 32 blz. 217 blokken, waarvan nom. 312,- ** 350,00

8 950 NL, st.boek groen A4, collectie moderne zegels waarv. 120,- nominaal **/O 150, Duitsland, bund blauw st.boek a4 16 blz O 15, Zwitserland, blauw st.boek a4 8 bladz O 10, Frankrijk/monaco, st.boek groen A4 8 blz O 7, Rusland, kaart /46 michel padvinderij O 24,00 2, Rusland, kaart /18 mooi gestempeld O 60,00 7, Rusland, kaart B/785B on getand O 14,00 2, Rusland, kaart B/1300B ongetand O 18,00 2, Rusland, kaart A/1178A O 25,00 3, Rusland, kaart A/75A+1074B/75B getand en ongetand O 23,00 2, Rusland, kaart 1048/55 serie O 2,00 2, Rusland, kaart 953/58 serie O 11,00 2, Rusland, kaart 901A/04A en 901B/04B getand en ongetand O 16,00 2, Rusland, kaart 842/46 michel * 22,00 2, Rusland, kaart 827/28 michel mooi gestempeld O 80,00 9, Rusland, 8.R.Z boekjes klassiek O 200,00 25, Rusland, groen st.boek A4, 16 bladzijden sovjet **/O in één koop Rusland, groen st.boek A4, 16 bladzijden **/O in één koop Rusland, rood st.boek A4, 8 bladzijden O in één koop Rusland, groen st.boek A4, 32 bladzijden zwart **/O in één koop Rusland, groen st.boek A4, 32 bladzijden zwart **/O in één koop Rusland, rood st.boek A4, 4 bladzijden ** in één koop Rusland, rood st.boek A4, 8 bladzijden O in één koop Rusland, blauw st.boek A4, 8 bladzijde blokken van 4 **/O in één koop Rusland, Davo album blokken compleet O in één koop Rusland, Davo album nagenoeg compleet + blokken O in één koop 250, NL, gelopen R.Z. boekje zegels tussen 1900 en 2000 restwaarde 77,70 O 7, Finland, gelopen R.Z. boekje restwaarde 102,60 O 9, Denemarken/Faroer/Aland, gelopen R.Z. boekje restwaarde 118,90 O 10, Zwitserland, o.a. klassieke kinderzegels restwaarde 340,70 O 25, NOG, Ned Indië, Curacao, Antillen gelopen R.Z. boekje restw. 64,70 O 6, Duitsland, Berlijn, Bund, DDR gelopen R.Z. boekje restwaarde 147,20 O 10, Zwitserland, gelopen R.Z. boekje restwaarde 165,90 O 11, Duitsland, ordner voorraad Bund in blokken en vellen ** 30, Duitsland, bruin st. boek A4 32 zwarte bladzijden Bund+Berlijn+blokken ** 5.000,00 100, Duitsland, Davo album Bund en Berlijn blokken O 25, Duitsland, Davo album kristal Berlijn blokken + veldelen ** 30, Duitsland, Davo album Berlijn + diverse zones O 15, Duitsland, Davo album met enige postfris series **/O 20, Duitsland, Davo album Bund, Berlijn O 15, Oost-Eur., Polen, Roemenië, Hongarije, Rusl., Tjecho. 12 gelopen R.Z. boekjes **/O 10, Wereld, w.o. Dld., Eng geb., Arabië, Mongolië, Congo 15 gelopen R.Z. boekjes O 10, Motief, w.o. dieren, vogels, voetbal, bloemen, gebouwen 18 R.Z. boekjes O 10, NL, Amsterdam 62 ansichtkaarten w.o. oudere in map 15, Japan, mooi opgezette verz in twee Schaubek albums + blokken **/* 180, Wereld, 10 st. boeken A2 formaat w.o. België, VS en Argentinië O 7, Eng. geb., 14 gelopen R.Z. boekjes O 12, Spanje, Portugal vijf gelopen R.Z. boekjes w.o. klassiek O 200,00 9, Noorwegen, Denemarken en IJsland tien gelopen R.Z. boekjes O 9, Europa, w.o.belgië/zwitserl./luxemb./griekenl. 10 gelopen R.Z. boekjes O 9,00

9 991 Wereld, w.o. Monaco/Griekenl./Frankr./Chili/Indonesië 13 gelopen R.Z. boekjes O 9, Vaticaan, Davo kristal album bijna compl.+ hogere waarden + blok 1 **/O 200, Vaticaan, twee Davo kristal albums bijna compl. + hogere waarden **/O 220, Vaticaan, Davo kristal album bijna compl.+ hogere waarden **/O 150, Vaticaan, Lindner album kristal compleet ** 50, Vaticaan, st.boek A4, 8 zwarte bladzijden veel hoogste waarde Sassone 2014 **/O 2.894,65 240, Vaticaan, groen st. boek A4, 32 zwarte bladz.vol zegels met o.a. hogere waarden **/O 100, Vaticaan, Davo album Pausreizen Johannes Paul. II, zegels + FDC's * 20, Vaticaan, Leitz ordner grote voorraad ** 5, Italië, twee st. boeken A4 elk 32 blz ook hogere waarden **/O 80,00

Veiling kavellijst november 2017

NALATENSCHAPSVEILING 29 APRIL 2018

NALATENSCHAPSVEILING 29 APRIL 2018 kavel NALATENSCHAPSVEILING 29 APRIL 2018 nr land omschrijving / catalogusnrs kwal inzet 1 NL Beatrix abdicatie XX 10,00 2 NL Herdenkingsenveloppen 5,00 3 NL Ons vorstenhuis W.Alexander 10,00 4 NL Davo

018 A 20 oktober 2018

Veiling voorjaar 2019 update

Veiling voorjaar 2019 update Veiling voorjaar 2019 update 1 NL 2233/42 0 10,00 Kon. Familie I 1,50 2 NL 2272/81 0 10,00 Kon. Familie III 1,50 3 NL 2335. 0 4,00 Naardermeer 0,75 4 NL 2352/61 0 9,00 World Press Foto 1,50 5 NL 2415/6

kavel Cat NR Omschrijving catw. inzet

Beurs De Oranjerie J 2 A 018 A R 30 maart

kavel Cat NR Omschrijving catw. inzet 1 Penningen 3x bod 2 Ceská Republika muntset ,00 3 Coin card 400 jr Michiel de Ruiter 7,00 4 Coin card kavel Cat NR Omschrijving catw. inzet 1 Penningen 3x bod 2 Ceská Republika muntset 1995 2,00 3 Coin card 400 jr Michiel de Ruiter 7,00 4 Coin card Belastingdienst 200 jr 7,00 5 Coin Card Het Japan vijfje

Kavel Omschr. Kwal. Cat.w. Inzet.

VEILING 1 2 SAFE albums +2 insteekboeken DDR 5, Insteekboeken Duitsland vanaf Reich tot Bund 20, Insteekboeken Roemenië 15,00 4 4 Verkoopvoorwaarden De verkoop van elk kavel geschiedt à contant met 10% opgeld. Gekochte kavels worden alleen en uitsluitend tegen contante betaling in Euro afgegeven. Tijdens en na de veiling is er gelegenheid

Beverwijk veilingprogramma december xlsm, Veiling , 14:22

KAVELLIJST 11 mei 2016 V.nr. K.nr. Aanb. Land Cat.nr./omschrijving Cat.w. Staat Vr.pr.

KAVELLIJST 11 mei 2016 V.nr. K.nr. Aanb. Land Cat.nr./omschrijving Cat.w. Staat Vr.pr. 1 2913 3402 Nederland Zgl.nr. 332 (bloc van 4) 1,40 XX 0,20 2 2914 - Zgl.nr. 334 (bloc van 4) 1,40 XX 0,20 3 2915 - - Zgl.nr. 335 (bloc van 4) 1,40 XX 0,20 4 2916 - - Zgl.nr. 336 (bloc van 4) 1,40 XX 0,20

Megaveiling 11 oktober 2014

Megaveiling 11 oktober 2014 1 Berlijn 1953 Gedächtniskirche 1 G 108 55 8,25 2 Berlijn 1953 Opstand Berlijn 2 G 110-111 42 6,25 3 Berlijn 1955 Furtwängler 1 G 128 28 4,25 4 Berlijn 1956 Stadsgezichten 2 G 153-154 33 5 5 Bund 1949

kavellijst grote veiling 13 oktober 2018

kavellijst grote veiling 13 oktober 2018 1 5301 Lind. Polen/Rusland 2 stockboeken diversen - XX/O 5,00 2 5302 - Wereld 5 stockboeken diversen - O 5,00 3 5303 - Tsj./Tsj.slowakije Dik stockboek diversen - XX/O 10,00 4 5304 - Wereld 5 stockboeken

Verkoop onder leden 09 december 2018 om 14 uur Nr LAND OMSCHRIJVING **/*/O COTE INZET 1 België Nr 1 O 90,00 9,00 2 België Nr.2 O 60,00 12,00 3 België Verkoop onder leden 09 december 2018 om 14 uur Nr LAND OMSCHRIJVING **/*/O COTE INZET 1 België Nr 1 O 90,00 9,00 2 België Nr.2 O 60,00 12,00 3 België Nr.3 O 115,00 10,00 4 België Nr.4 O 70,00 10,00 5 België

POSTZEGELVERENIGING. FILATELICA WEERT e.o. Veilingboekje. Voor 26 maart 2017

Retourkavels november 2015, nog te koop op ruilbeurs!

Ruilbeurslijst retourkavels van januari 2016

K 4 K 15 K 17 K 18. K 29w K 24

K 4 K 15 K 17 K 18. K 29w K 24 KAVELLIJST muntenveiling april 2017 Kav Land Stat Jaar Cat.nr/omschrijving Cat.pr Inz.pr Opbr 1 Nederland DIV Etui guldens, centen 10,00 2 Engels DIV Plastic mapje BOD 3 Nederland ZF 1941 Cassette 5,10

CLUBVEILING Februari 2017 No. Omschrijving C.W. Inzet

Veiling 26 Ruildag zaterdag 24 november 2018

Veiling 26 Ruildag zaterdag 24 november 2018 Veiling 26 Ruildag zaterdag 24 november 2018 Kavel Kw Omschrijving Cat Catw Inzet 1 o 56/76 KonWilhelmina 1899 43,90 1,50 2 * 90, 91, 94, 95 & 96 43,00 3,00 3 * 114/20 Opruiming 1923 34,00 2,50 4 * 129

Д1Х3Kavel Omschr. Kwal. Cat.w. Inzet. 1e

KAVELLIJST 7 december 2016

KAVELLIJST 7 december 2016 KAVELLIJST 7 december 2016 V.nr K.nr. Aanb. Land Cat.nr./omschrijving Cat.w. Staat Vr.pr. 1 3401 3310 nederland Bloc nr. V1419 10,00 O 1,00 2 3402 - - Bloc nr. V1439 10,00 XX 1,00 3 3403 - - Bloc nr. V1461

Donderdag 4 februari 2016 in Mennistenerf te Zaandam

KAVELLIJST 2 maart 2016

KAVELLIJST 2 maart 2016 1 1001 1271 Australië Zgl.nr. 20 (in paar) 325,00 XX 30,00 2 1002 - U.S.A. Zgl.nr. 77 8,50 O 1,50 3 1003 - - Zgl.nr. 78 24,00 O 2,50 4 1004 - - Zgl.nr. 120 22,00 O 2,50 5 1005 - Isle off man Zgl.nrs 1/8-2

KAVELLIJST 7 februari 2018 V.nr. K.nr. Aanb. Land Cat.nr./omschrijving Cat.w. Staat Vr.pr.

KAVELLIJST 7 februari 2018 V.nr. K.nr. Aanb. Land Cat.nr./omschrijving Cat.w. Staat Vr.pr. KAVELLIJST 7 februari 2018 V.nr. K.nr. Aanb. Land Cat.nr./omschrijving Cat.w. Staat Vr.pr. 1 3500 3539 Nederland Zgl.nrs 82/83 20,00 O 2,50 2 3501 - - zgl.nr. 84 15,00 O 2,00 3 3502 - - Zgl.nr. 86 20,00

KAVELLIJST 5 april 2017 V.nr. K.nr. Aanb. Land Cat.nr./omschrijving Cat.w. Staat Vr.pr.

KAVELLIJST 5 april 2017 V.nr. K.nr. Aanb. Land Cat.nr./omschrijving Cat.w. Staat Vr.pr. 1 3791 3599 Sachsen Zgl.nr. 12 70,00 O 5,00 2 3792 - Roemenië Zgl.nrs 4/7 20,00 O 1,50 3 3794 - Ned.indië Zgl.nr. 13 20,00 O 2,00 4 3916 - Nederland Zgl.nrs 134/135 45,00 O 3,50 5 3801 - Ned.nw.guinea

CLUBVEILING GROTE VEILING SEPTEMBER No. Omschrijving C.W. Inzet

CLUBVEILING GROTE VEILING SEPTEMBER No. Omschrijving C.W. Inzet 1 o Nederland, 1 5ct. Koning Willem lll, mooie randen. 1852. 45,00 6,00 2 o Nederland, 2 10ct Koning Willem lll 1852. 35,00 5,00 3 o Nederland, 3 15ct Koning Willem lll 1852 170,00 20,00 4 o Nederland,

Postzegels - Dozen. Kavel Inzet Bieding

Veiling 15 Ruildag zaterdag 25 november 2017 Kavel Kw Omschrijving Cat Catw Inzet 1 o 1 Willem III ct 50,00 4,00 2 o 2 Willem III ct

Veiling 15 Ruildag zaterdag 25 november 2017 Kavel Kw Omschrijving Cat Catw Inzet 1 o 1 Willem III ct 50,00 4,00 2 o 2 Willem III ct Veiling 15 Ruildag zaterdag 25 november 2017 Kavel Kw Omschrijving Cat Catw Inzet 1 o 1 Willem III 1852 5ct 50,00 4,00 2 o 2 Willem III 1852 10ct 35,00 2,50 3 o 2 Willem III 1852 10ct paar 180,00 12,00

k 002 k 014 k 015 k 019

Postzegels - Omslagen

Veiling van maandag 1 februari 2016

Zaal open 09.30 u. ziggo.nl

Lijst van verdragen op alfabetische volgorde: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Lijst van verdragen op alfabetische volgorde: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Albanië dubbele 14-12-2001 22-07-2004 15-11-2005 Trb.2004, 281 Argentinië dubbele 04-03-1994 27-12-1996

JAAROVERZICHT 2010 gedetailleerd per Categorie, Regio en Land Bron: CBS

JAAROVERZICHT 2010 gedetailleerd per Categorie, Regio en Land Bron: CBS Hout en Plaatmateriaal JAAROVERZICHT gedetailleerd per Categorie, Regio en Land Bron: CBS 1 van 22 08/15/2011 Hout Nederland - Index en Samenvatting Per Categorie (genummerd) zijn de gegevens uitgesplitst

VERENIGING VAN POSTZEGELVERZAMELAARS BARENDRECHT FRANCO INFORMATIE BULLETIN

VERENIGING VAN POSTZEGELVERZAMELAARS BARENDRECHT FRANCO INFORMATIE BULLETIN VERENIGING VAN POSTZEGELVERZAMELAARS POSTZEGELVERZ. BARENDRECHT BARENDRECHT FRANCO INFORMATIE BULLETIN Jaargang 16 nr.1 januari/februari 2016 VOORWOORD: Allereerst wens ik U allen een gezond en gelukkig

Vereniging van Postzegelverzamelaars. Barendrecht Vereniging van Postzegelverzamelaars Barendrecht 0 Jaargang 11 nr. 4 september 2011 Van de voorzitter Alweer september. Een nieuw seizoen kan voor ons beginnen. Dat ons dat allemaal veel postzegelplezier

LAND WERELDDEEL VIDEOREPORTAGES VLAANDEREN VAKANTIELAND

LAND WERELDDEEL VIDEOREPORTAGES VLAANDEREN VAKANTIELAND LAND WERELDDEEL VIDEOREPORTAGES VLAANDEREN VAKANTIELAND Algerije http://www.een.be/programmas/vlaanderen-vakantieland/nic-de-oases-van-de-sahara http://www.een.be/programmas/vlaanderen-vakantieland/nic-tussen-de-kamelen-algerije

Zondag 25 november 2018

Zondag 25 november 2018 Zondag 25 november 2018 organiseert POSTZEGELVERENIGING FILATELICA WEERT e.o. een POSTZEGELRUILBEURS met GROTE VEILING met veel EEN EURO KAVELS Plaats: Scholengemeenschap PHILIPS van HORNE Herenstraat

F I L A T E L I S T E N V E R E N I G I N G De Verzamelaar Bussum & Omstreken Opgericht 1 februari Jaargang 44 april 2019 Nr.

F I L A T E L I S T E N V E R E N I G I N G De Verzamelaar Bussum & Omstreken Opgericht 1 februari Jaargang 44 april 2019 Nr. F I L A T E L I S T E N V E R E N I G I N G De Verzamelaar Bussum & Omstreken Opgericht 1 februari 1938 Jaargang 44 april 2019 Nr. 3 Voorzitter O. Louw Brinklaan 152, Secretaris 1404 GX Bussum Rondzendingen

VERENIGING VAN POSTZEGELVERZAMELAARS BARENDRECHT FRANCO INFORMATIE BULLETIN VERENIGING VAN POSTZEGELVERZAMELAARS POSTZEGELVERZ. BARENDRECHT BARENDRECHT FRANCO INFORMATIE BULLETIN Jaargang 16 nr:5 november/december 2016 VOORWOORD: Van de voorzitter, Het is al weer enkele weken

k 116 k 122 k 127 k 126 k 134

k 116 k 122 k 127 k 126 k 134 51 Nederland PF 937 8,00 2,00 52 Nederland PF 983 F 9,50 1,50 53 Nederland PF 1107 4,00 0,50 54 Nederland PF 1460 3,60 0,70 55 Nederland PF 1541 F 5,50 1,00 56 Nederland PF 1546-1547 7,00 3,00 57 Nederland

Kavel Land Cat. nr. Omschrijving Cat. w. Inzet Opbr. Koper. 7 Ned. 6B exempl. 180,00 30,00

Kavel Land Cat. nr. Omschrijving Cat. w. Inzet Opbr. Koper. 7 Ned. 6B exempl. 180,00 30,00 1 Ned. 1 exempl. 40,00 10,00 2 Ned. 2N Plaat VIII, gest., goed gerand exemplaar 60,00 9,00 3 Ned. 2 pracht exempl., mooi gerand, kopvrij gest. 30,00 6,00 4 Ned. 3 licht gest., pracht exempl., mooi gerand

Retour kavellijst februari 2016

Retour kavellijst februari 2016 Retour kavellijst februari 2016 Veil. Nr. Land of Thema Catalogus Catalogus Nr. Bijzonderheden/Opmerking Staat Catalogus Inzet Waarde 292 Nederland N-2014 D 6 Armenwet O 6,50 1,65 293 Nederland N-2014

Veiling 20 Ruildag zaterdag 24 mrt 2018

Veiling 20 Ruildag zaterdag 24 mrt 2018 Veiling 20 Ruildag zaterdag 24 mrt 2018 Kavel Kw Omschrijving Cat Catw Inzet 1 o 30pl Bossche tanding 35,00 2,00 2 o 90/98 Jubileum 1913 100,00 10,00 3 o 102/03 Hulpuitgifte 1919 14,00 0,90 4 o 105 Opruiming

Veilinglijst maandag 2 januari 2017

Veilinglijst maandag 2 januari 2017 Veilinglijst maandag 2 januari 2017 Catalogu Staat Veil Land of Thema s Catalogus Nr. Bijzonderheden/Opmerking Catalogus Inzet nr. Waarde 937F Nederland N-2015 Pb 30 Weidevogels 1984 XX 4,00 1,00 938 Nederland

k 002 k 010 k 016 k 023

k 002 k 010 k 016 k 023 KAVELLIJST postzegelveiling oktober 201 1 Nederland PF x 1129 als blok (kleurdoorloper) 3,00 BOD 2 Nederland PF x 1145 als blok (Rand is BE) F 3,00 BOD 3 Nederland PF 111 blok KZ 19 3,20 BOD 4 Nederland

k 3 k 10 k 18 afbeeldingen kavels 23 en 25 zie volgende pagina

k 3 k 10 k 18 afbeeldingen kavels 23 en 25 zie volgende pagina 1 Nederland PF 618a en 636a, in blok van 4 7,20 0,50 2 Nederland PF 618b, 623b, 627b, blokken van 4 21,60 0,95 3 Nederland PF 629b, 630b, 633b, 634b, bl.van 4 F 45,20 2,25 4 Nederland GB 637, blok v 4,

KAVELLIJST grote veiling oktober 2017

KAVELLIJST grote veiling oktober 2017 1 3075 Verk. Nw.Zealand 10 fdc's 50,00 X 5,00 2 3076 - Z.Afrika 3 fdc's - X 1,00 3 3077 - Nederland Fdc.nr. E2 750,00 O 75,00 4 3164 - Z.Afrika 2x derde vaste reeks 1977 18,70 XX/O 2,00 5 3165 - - 4 stockb.bladen

k 1 k 6 k 8 k 17 k 28 k 22

k 1 k 6 k 8 k 17 k 28 k 22 1 Nederland GB 4 F 20,00 2,50 2 Nederland GB 36 kort tandje linksonder 8,00 0,40 3 Nederland GB 39 6,50 0,50 4 Nederland GB 40 4,00 0,50 5 Nederland Gb 127 4,00 0,50 6 Nederland GB 181 F 15,00 2,00 7 Nederland