Nr. Omschrijving Kavels voor GO-veiling Kwal. Cat.w. Inzet 601 NL, nr. 25H - tanding 12,5x12 O 55,00 7, NL, nr. 39C - pracht exemplaar * 105,00

Download "Nr. Omschrijving Kavels voor GO-veiling Kwal. Cat.w. Inzet 601 NL, nr. 25H - tanding 12,5x12 O 55,00 7,00 602 NL, nr. 39C - pracht exemplaar * 105,00"

1 Nr. Omschrijving Kavels voor GO-veiling Kwal. Cat.w. Inzet 601 NL, nr. 25H - tanding 12,5x12 O 55,00 7, NL, nr. 39C - pracht exemplaar * 105,00 30, NL, nrs. 141/43 * 17,00 3, NL, nrs. 229/31 O 30,00 5, NL, nrs. 232/35 O 17,5 3, NL, nrs. 240/43 O 40,00 6, NL, nrs. 240/43 O 40,00 6, NL, nrs. 244/47 O 65,00 6, NL, nrs. 248/51 O 32,50 3, NL, nrs, 252/55, 265/66, 274/77, 310, 312 O 38,50 4, NL, nrs. 257/60 O 45,00 8, NL, nrs. 261/64 O 30,00 3, NL, nrs. 270/73 O 40,00 6, NL, nrs. 279/282, 283/86 O 25,00 3, NL, nrs. 305/17 */O 37,00 4, NL, nrs. 313/17, 327/31 O 11,00 2, NL, nrs. 336 P met randstuk letter A ** 50,00 5, NL, nrs. 356 a/d * 120,00 12, NL, nrs. 374/78 in blokken van 4, 379a/d O 23,20 3, NL, nrs. 379/401 in blokken van 4 - hoek velrand O 10,00 3, NL, nrs. 454/59, 506/07, 508/12, 736/37, 771/773, 827/28, 856/57, 1055/1057 * 24,70 2, NL, nrs. 556/60 O 53,50 10, NL, nrs. 568/72 O 21,50 3, NL, nrs. 592/95 Plakker * 100,00 10, NL, nrs. 655/59 O 17,30 3, NL, nrs. 683/87 ** 13,00 3, NL, nrs. R86/89, R89 mist hoekje O 35,00 6, Curaçao, nrs. 82/88, postfris plakkerrest ** 45,00 9, Luchtvaart, Mauritius - FDC Silver Jubilee Air Mauritius * 2, Luchtvaart, FDC Silver Jubilee Flight Dover-Calais - spec Stempel * 7, Luchtvaart, FDC Silver Jubilee Flight Dover-Calais - spec Stempel * 7, Luchtvaart, 1e Vlucht Concorde New York - Londen - spec. Stempel * 10, Luchtvaart, 1e Vlucht Concorde Londen - New York - spec. Stempel * 10, Gr. Britain, zakje met ca. 500 afgeweekte zegels O 7, Zweden, met ca. 200 (on)afgeweekte zegels - met combinaties O 5, Brits Gem. Best met ca. 300 afgeweekte zegels O 6, Canada, met ca. 300 (on)afgeweekte zegels O 5, Oost-Europa, met ca afgeweekte zegels - veel motief O 10, Duitsland, met ca. 300 afgeweekte zegels O 6, Italië en Vaticaan, met ca. 300 (on)afgeweekte zegels O 5, Australië en Nw. Zeeland, met ca. 250 (on)afgeweekte zegels O 7, Zuid-Amerika, met ca. 700 afgeweekte zegels O 7, Zwitserland, met ca. 250 afgeweekte zegels O 6, Portugal, met ca. 100 en Finland met ca. 50 (on)afgeweekte zegels O 2, Gr. Britain, met ca. 300 onafgeweekte zegels O 6, Nederland, met ca afgeweekte zegels w.o. betere O 15, Denemarken, met ca. 500 meest afgeweekte zegels en 2 brieven O 10, Nederland, Emmertje met onafgeweekte zegels - oud en modern O 7, Wereld, groen st.boek A4-8 bladen - Jaar van het Kind 1979 O 3,00

2 650 Australië, blauw st.boek A4-24 blz -1897/1995 O 5, NL, groen st.boek A4-16 zw. Blz. 1898/2008 **/O 740,00 50, NL, Davo cristal album 1970/1988 veel blokken ** 2, Cyprus, 2x groene mappen met 62x FDC (v.a 1962) en 37x FDC (v.a. 1975) * 20, NL, Davo album voor Postzegelmapjes met nrs. 1 t/m 38 * 104,00 10, NL, Rode map met Postzegelmapjes nrs. 39 t/m 98 * 178,00 15, Zwitserland, blauw st.boek A4-16 blz met ca gebruikte zegels O 20, Frankrijk, dun zwart mapje met 28 carnets 1958 t/m 1984 ** 455,00 40, Zwitserland, rode map met 74x FDC's 1966 t/m onbeschreven */O 327,00 15, Zwitserland, rode map met 73x FDC's 1988 t/m onbeschreven */O 445,00 20, Zwitserland, rode map met 75x FDC's 1996 t/m onbeschreven */O 470,00 20, NL, 2 Davo albums 1e Dagkaartjes nrs. 1 t/m 257 */O 10, NL, Oud Holland album Ned + Overzee 1852/1970 */O 1.300,00 30, Wereld, dik, oud Scott album 1850/1939 w.o. mooi Europa */O 50, Wereld, 3x st.boeken 2x A4-8 blz. + 1x A5-30 blz - veel motief Sport en Dieren O 5, Wereld, grijze map /1951 */O 5, Europa, grijze map -1935/1945 O 5, Oost-Europa, bordeaux st.boek A4-18 blz - veel Dieren en Sport O 5, Wereld, rood-zwarte map zegels 1900/ veel Sport en Dieren O 3, België, Davo album 2 - Collectie 1970/1984 -bl , Blokken ** 200,00 20, België, Davo album 1 - Collectie 1849/ bl. 1 t/m 159 ook voorafst. O 450,00 35, Engelse Geb. - Davo band - Ierl., Can., Hong K., Austr., Nw. Zeel., Zuid-Af. etc - Alfab. O 30, Frankrijk, Davo album - Franse Gebieden (alfabetisch) O 30, Davo band met Oostenrijk **/*/O 40, Davo Band met Oost-Europa - Polen/Joego-Slavië/Roemenië/Rusland/Albanië O 25, Davo bladen Kristal, Collectie Berlijn 1948/ bl. 1 t/m 52 ** 5, Groot Britannië, ca. 200 "Gutter Pairs" ** 30, Zwitserland, Davo alb -1970/ bl. 60/92-A5-B11/B15-VN13/VN16-S26/28-MC1 ** 3.000,00 200, USA, Davo band - ** 15, Denemarken, Davo alb. Scandin /'76 - bl. 1/41 - Faroer, Groenl., West Indië O 5, Stockboek Abria, Groen - 16 bldn met oude bankbilj. - meest in zeer goede staat O 10, Zwitserland, FDC's alb Importa PSII, (90x 1977/1992) en Liecht. (7x 1968/1970) ** 10, FDC map (2x) d.rood/1x Map Davo Blauw/ 1x Album leeg Victoria (bruin) O 15, België, Port, Spoorweg, etc. O 10, Luxemburg **/O 5, Frankrijk, Collectie 1849/ bl. 1 t/m 122 O 20, Frankrijk, diverse zegels tussen 1924 en 1978 ** 15, Portugal, map O 10, Davo album Bundesrepublik Kristal Collectie 1970/ bl. 39 t/m 92 ** 30, Gr. Brit.., Davo alb /'84 - bldn. 40/77 + oud. zgls op ongen. bldn// Port ** 10, Eng. Gebieden, Australië t/m St. Vincent - 10 bladen ** 3, Guernsey / bl. G1 t/m G20 + Portzegels ** 2, Jersey / bl. J1 t/m J23 + Portzegels ** 3, Isle of Man /1975 bl. M1 t/m M5 ** 2, Collectie Engeland 1840 t/m 1973 op bladen 1 t/m 46 O 3, Zwitserland, Ongen. bladen 23x met 3-talige zegels/dienst/varianten, etc. O 5, Zwitserland, op bl 1 t/m 63/A1 t/m A5/B1 t/m B11/ S2t/m S25/F1/T1 t/m T4 */O 10, Verenigde Naties, 1 blad ** 2, Finland 1856/1976 ca. 140 zegels **/O 2, IJsland 1873/ bl. 1 t/m 34 ca. 40 zegels **/O 2,50

3 700 Noorwegen, 1855/ bl. 1 t/m 47 - veel zegels **/O 10, Zweden, 1855/ bl. 1 t/m 64a - veel zegels **/O 20, Vaticaan, 4x FDC verschill. Concilie ('62)/overl. Joh.XXIII ('63) + Inst.kaart * 2, Carnet Europa 1994 met blokjes van Faroyar, Ierland en IJsland ** 2, Engeland, Aerogram 4x Shakespeare Festival - stmpl geboortedag O 3, Nederland, Blauwdruk nr. 5 ** 5,00 2, Nederland, Blauwdruk nr. 6 ** 5,00 2, Nederland, Blauwdruk nr. 7 ** 5,00 2, Nederland, Blauwdruk nr. 8 ** 5,00 2, Nederland, Blauwdruk nr. 9 ** 5,00 2, Nederland, Blauwdruk nr. 10 ** 5,00 2, NL, FDC 32x nrs. 82/393-5x nr. 85 Amphilex 67 blanco en 2x beschr. */O 10, NL, 17x Poststukken/FDC met bijzondere stempels O 5, NL, 2x FDC Kinderzegels 1967 met bijzonder stempel van Autopostkantoor O 2, NL, 8x FDC Europazegels met bijzondere stempels O 2, NL, FDC 2x automaatboekjes nrs 1 en 2 (stempel Oostvoorne) O 3, Antillen, 3x FDC Baden Powel/1 e Saluut vlag USA Port Oranje/25j. huw.jub. J+B O 2, NL, Insteekboek A4 - Guldenswaarden Nederland cat.wrd. 500,- ** 25, NL, Inst.boek A4 - Eurowaarden 2002/2013 meest 4/5x Frank.wrd ,- ** 2.400,00 750, België, Insteekboek A4 - met veel moderne blokken ** 10, Italië, Insteekkaart A5 ** 2, Scandinavië, Insteekkaart A5 ** 2, Oostenrijk, Insteekkaart A5 ** 2, Indonesië, Insteekkaart A5 ** 2, Thailand, Insteekkaart A5 ** 2, Nepal, Insteekkaart A5 ** 2, Luxemburg, Insteekkaart A5 ** 2, Engeland, Insteekkaart A5 ** 2, Duitsland, Insteekkaart A5 ** 3, Zwitserland, Insteekkaart A4 ** 5, Frankrijk, Insteekkaart A4 ** 5, Oost- Europa, 2x Insteekkaarten A4 ** 5, Verenigde Naties, Insteekkaart A4 ** 2, Duitsland, Gelopen Rondzendboekje - restwaarde 154,55 **/O ca, 450,- 15, Duitsland, Gelopen Rondzendboekje - restwaarde 207,25 **/O ca, 600,- 20, Duitsland, Gelopen Rondzendboekje - restwaarde 280,60 **/O ca. 800,- 30, NL, Gelopen Rondzendboekje - restwaarde 59,30 **/O ca. 180,- 7, Zwitserland, Gelopen Rondzendboekje - restwaarde 205,15 O ca, 600,- 20, Fauna, stbk A4 - Rood - 8 bl. - Vogels/Vissen/Rept. ca blk.n + 2 veldln O 5, Fauna, stbk A4 - Grijs - 6 bl. - Zoog-/Ongew. dieren - ca. 400 zgls + 5 blokken O 5, NL, Blok - Zomerzegels nrs. 2077/82 - Frank.wrd. 3,90 ** 7,00 2, NL, Blok - Nederland en het Water - nrs. 2152/61 - Frank.wrd. 3,90 ** 10,00 2, NL, 6 en 4 zegels samenhangend uit blok V2199/ Frank.wrd. 3,90 ** 11,00 2, NL, Blok Zomerzegels nrs. 2252/57 - Frank.wrd. 3,90 ** 7,60 2, NL, Blokken De Veluwe nrs. 2282/83 (2282a/83d) - Frank.wrd. 4,- ** 12,00 2, NL, Blok Carel Fabricius - nrs. 2285/94 - Frank.wrd. 7,02 ** 11,00 3, NL, Blok Kunst in Bedrijven -nrs. 2325/34 - Frank.wrd.. 3,90 ** 9,00 2, NL, Blkn Natuurmon. - nrs. 2335/36 (2335aA/36dA) - Frank.wrd. 4,16 ** 12,00 2, NL, Blok World Press Photo - nrs. V2352/61 - Frank.wrd. 3,90 ** 9,00 2, NL, Davo de Luxe album in Cass. 1852/1979 **/O 5.860,00 580,00

4 750 NL, Davo de Luxe album in Cass Compleet in blokken O 600,00 60, Suriname, in groen Leuchtturm alm 1928/1966 */O 1.250,00 125, Zwitserland, blauw st.boek A4-8 zw.bladen Pro Juventute/Patria **/* 1.000,00 100, NL, Davo restant 1943/1954 O 350,00 35, Ned. Nieuw Guinea, UNTEA serie compleet * 65,00 10, Suriname, 12 series * 95,00 10, NL, Legioenblokkennrs. 402B/03B ** 290,00 45, NL, diverse series * 193,00 29, NL, diverse series ** 80,00 12, NL, nrs. 350/54 * 50,00 7, NL, 354A en 356D * 120,00 24, NL, nrs. 550/55 en 671/76 **/* 97,50 18, NL, 2 series PTT 592/95 * 100,00 40, NL, Amphilex 1967 nrs. 886/88 ** 7,50 2, NL, nrs. 487/89 ** 70,00 14, NL, van Riebeeck nrs. 578/81 * 26,00 4, NL, Juliana en Face, nr. 533 * 100,00 20, Ver. Europa 48x FDC - onbeschreven * 5, Zwitserland 68x Aangetekende FDC naar DDR * 10, Zwitserland, FDC's 11x Onbeschreven en 18x Beschreven */O 3, Noord-Afrikaanse landen - 120x gelopen poststukken O 10, Frankrijk, 150x gelopen poststukken O 15, Polen, 14 x poststukken O 2, Liechtenstein, Zegels en blokjes ** 3, Olympische Spelen, Vellen, Blokken en zegels ** 10, Ruimtevaart, Vellen en Blokken ** 5, Muziek, diversen **/O 10, Spanje, 6 Poststukken ** 2, NL, 20 Poststukken ** 2, Wereld, diverse Postzegelboekjes ** 5, België, Zegels en blokken ** 10, Italië, partijtje zegels ** 7, Oost-Europa, Partijtje zegels PF en Gebr. **/O 3, NL, ECU-brieven 6x ** 3, NL, FDC 33x met Blokken en Velletjes * 10, Liechtenstein, Kerstkaarten 1981/1995 * 2, Zwitserland, partijtje PF en Gebr. **/O 10, NL, Telecards 18x * 8, Wereld, Automaatstroken ** 10, Ver. Naties, 80x Poststsukken PF en Gebr **/O 10, Ierland, 60x Poststukken **/O 10, Indonesië, Poststukken **/O 5, Frankrijk, Postsstukken **/O 7, NL, 50x Poststukken naa 1946 O 10, Zuid-Amerika, 31x FDC ** 3, USA, ca. 100x gelopen Poststukken O 10, Zwitserland, 70x FDC, ** 5, Motief, Vissen zegels **/O 5, Duitsland, Combinaties **/O 3, NL, Stempels op Poststukken O 5,00

5 800 Indonesië, Blokjes en Zegels **/O 5, Wereld, 60x poststukken O 6, Motief, Treinstempels - 78 env. Oostenrijk/Finland/Zweden/Denemarken O 5, Wereld, 28x Aangetekende brieven O 5, Israel, 44x FDC - Onbeschreven * 5, Frankrijk, 35x FDC - Onbeschreven * 5, Motief, Dieren - diversen 35x **/O 5, NL, Poststukken 24x voor 1946 O 5, Wereld, Poststukken en FDC's 85x */O 10, Doos met duizenden afgeweekte zegels O 5, NL, 210x Aangetekenden brieven O 10, Wereld en NL, Aaantekenenstroken - duizenden O 10, Postale Vignetten in insteekboek klein formaat O 3, Engeland, 32x FDC - Beschreven O 5, Luxemburg, serie nrs. 490/94 ** 8, NL, Blokje zomerzegels 2003 in Spec. Envelop - nrs. 2164/69 ** 12,00 6, NL, Prestigeboekje Herman van Veen - PP11 (= Persoonlijke Postzegels) ** 20,00 5, NL, Prestigeboekje Olympische Spelen - Going for Gold - PR10 ** 30,00 7, NL, Sterrenboekje met 3 kerstvelletjes -PRA (1e Prest. Bkj) ** 175,00 50, NL 265, Herdenking 300 jaar Curacao, 12 ½ cent op gelopen brief O 4, NL 592/595, ITEP 1952 O 60,00 10, NL 752/756, Vogels op aanget. FDC, stempel Philatelistenbeurs Amsterdam, O 4, NL D57 (5 gld) in volledig vel van 25 ** 100,00 5, NL diverse rolzegels in stroken van 5 (met rolnummer) ** 10, NL insteekkaart diverse series ** 3, NL insteekkaart diverse series (tussen 1946 en 1961 ) ** 8, NL PB 1H1 en PB 2H10, beide met zwart aanlegteken ** 25,00 5, NL diverse roltandingen op insteekkaart (gemengde kwaliteit) O ca. 80,- 5, Ned.-Indië, 304/316 brf met stmpl Voor het Pr. Margriet Hospitaal" (liefh.prijs) O 4, Belgie, insteekkaart met T-afstempelingen O 2, Beieren, diverse zegels in veldeel O 2, Danzig 1-15(14 ontbreekt) O 28,00 4, DDR, blok 19 ** 65,00 7, Gibraltar, Europa Cept 1979, serie in komplete vellen ** 3, Griekenland, Europa Cept 1986 in kompleet vel ** 6, Duitse Rijk, posthoorntype op 5 insteekbladen O 3, Roemenie, 6 komplete series O 5, Turkije, Olympische Spelen 1960 in kompleet vel ** 2, IJsland, 5 vellen Kerstzegels ** 10, USA, 14 klassieke zegels op insteekkaart O 5, USA, diverse precancels op 2insteekkaarten O 2, USA, diverse belastingzegels op insteekkaart O 10, USA, 1203/1252, vlaggen in kompleet vel van 50 ** 7, USA, 1883/1932, fauna in kompleet vel van 50 ** 7, USA, 1532/1581, vogels in kompleet vel van 50 in map ** 7, Japan (oud) op 7 insteekkaarten O 10, Mozambique, blok WWF, ter gelegenheid van Prins Bernhard ** 2, Cuba, bloemen op insteekkaart (vnl series) O 5, Indonesie, B 124 (1684), Postz. Tent. Indonesia '96 ** 70,00 10, Duitsland, op albumbladen, (ca 335 zegels) O 10,00

6 850 Noorwegen, in stockboek O 10, Guatemala, in stockboek O 10, NL, in stockboek O 8, Duitsland, Band diversen O 10, Cinderella's op insteekkaart (ca 45 stuks) O 5, Denemarken, spoorwegzegels Aalborg Privatbaner (ongetand) ** 10, Duitse Rijk, 7 zegels Duitse Post in China 1-5 Mk, alle Neudruck O 7, Deutsche Post, 1-7 Hilfspost Sudukraine (reprints) ** 7, Denemarken, Leuchtturm Alb. + cass vrijw. Kompl. **/*/O 20, Engeland, 8 spoorwegzegels Nene Valley Railway (NVR) ** 10, NL, stockboek A4-groen- 20 blad, blokken van 4-tussen nr. 51 en ook LP ** 100, NL, Half vel Europese PTT vereniging - 50x nr. 404 ** 5, NL, Heel vel Delftse Bijbel - 100x nr Herdruk 1e pag. Delftse Bijbel ** 2, NL, Half vel 1e Verkiezingen Europees Parlement - 500x nr ** 2, NL, st.bk A4-groen- 24 blad, los zgls/series (aantallen) - nr 132/nr 1930f - Port ** 10, NL, St.boek A5-Donkerrood- 4 blad- Europazegels (aantallen) t/m 1993 ** 3, NL, St.boek A5-Blauw 8 blad- Comb. Autom.bkjs/Rolzegels/Jul. Regina/Crouwel ** 2, NL, St.bk A4-Rood- 8 blad- (Kind.) Blokken/Velletjes beschr. met jaartal, etc * 15, NL, Blauwdruk nr 5 (2007), Michiel A. de Ruyter ** 5,00 2, NL, St.boek A4-Blauw 32 blad- (Kind.) Blokken/Velletjes (aantal) 1965 t/m 2008 ** 20, NL, Insteekblad A4-zwart met zegels Cour International de Justice **/O 2, NL, St.boekje ca. 200 gebr. zegels (doubl.) - mooie kl.rondstempels O 2, NL, Spec. Album Jubileumenveloppen vd Filatel. Jubilea '82-'84 - mist nr 41 * 7, NL, Jubileumenveloppen nrs 1 t/m 7, 17 t/m 21, 37 - totaal 14x - nr 3 = dubbel * 7, NL, Partijtje gelopen brieven en speciale enveloppen en postwrd.stukken (70x) */O 10, NL, 5x Dag vd Postzegelbrieven , '79, '81, '86, '90 * 2, NL, 6x Bijzondere Mapjes tgv bijv. OpeningPostkantoor, Tentoonst., Sail '85, etc * 3, NL, FDC's nrs 32/ x BE-(30x w.o. 21x verschill.) - thema Ver. Europa O 5, NL, FDC's nrs 41,50,54,Delta,85,122A,144,144A,153A,191(2x) + Auto 1969 */O 2, NL, 1e dagbladen Enschedé nrs 1 t/m 28 - nr 9, 17, 27 dubbel * 2, NL, 1e dagbl. Importa nrs 1 t/m 25 - mist 9,13,15,17,20 en 2,3,12,23(2) dubbel * 2, NL, FDC-album PS1 - (25x) - Thema Oranjehuis en divers (On)beschreven */O 3, NL, Insteekkrt. A5 -Juliana (en Profil) en v Krimpen-div. wrd.n in kleurverschil O 2, NL, 2x Maximumkrtn. Benelux nr 930 en Dr. Plesman nr 648 * 2, NL, twee oude telegrammen met verschillend Sluitetiket en 1936 O 2, NL, 4x PTT mapjes - nrs 294(2x) 329 en 338 ** 2, NL, Map met briefstukken met zeer gevarieerde combinaties postzegels O 2, NL, 3x Grote FDC met Kinderblok 1966,'68 en '71 * 5, NL, Postbox nr 9-3 kaarten en 3 zegels voor een verjaardag ** 10,00 4, NL, Schapverpakkingen EK nrs 1 t/m 4 ** 39,00 10, NL, Postzegelmapjes 1 t/m 50 - mist nrs 1 en 5-4 mapjes extra- 6,10,39,56 ** 20, NL, Envelop veldelen Juliana (en profil) en van Krimpen cijfers - div. wrdn. O 2, NL, Blokjes Crouwel 5/10/25 zelfkl. en div. hangblokjes/-boekjes ** 100, Overzeese Gebieden, FDC album Nw Guinea/Antillen/Suriname - totaal 32x */O 2, Suriname, 2x serie - nrs 280/83 (*) en 340/44 (O) */O 2, Ned.-Indië, 4x Poststukken - 1x met Expres etiket en zegel opdruk Indonesia O 2, Ned.-Indië, enige zegels en enige zegels Japanse Bezetting ook Repoeblik */O 3, Indonesië, Aanget. brief naar Den Haag en inst.krtje zegels en Misdrukken */O 2, India, 3x oude briefkaarten- w.o. 1x gebruikt */O 2, India, Insteekkaartje met ca. 80 zegels-w.o betere en Gandhi O 3,00

7 900 NL, FDC's 11/153a, mist 13,16/21,25,27,35 t/m 103 getypt - veel Aangetekend O/* 15, NL, FDC's nrs. 154 t/m 259, mist sommige A-nrs. * 15, NL, FDC's in zwart doosje 47/250 t/m 103 beschreven, daarna blanco */O 20, NL, 116 blanco FDC's in zwarte cassette 251/372 incl. 357a, 363a, 365a * 15, NL, Davo Ned. 1 + cassette 1852/1984 nr. 19 t/m 1308 met combinaties **/* 30, NL, Davo Ned. 2 + cassette 1984/1997 nr. 1309/. veel combinaties **/* 35, NL, Davo Ned. 3 + cass. Back of the Book (Kind)bl.n/Comb. Autom.bkj **/* 25, Ned.-Indië + Ned. Nw. Guinea, Davo NOG 3 + cassette **/* 35, Curaçao en Ned. Antillen, Davo NOG 4 + cassette **/* 15, NL, Davo Ned. 5 + cassette va Blkken/Bkjes/Velletjes/veel Combi's ** 30, Suriname, Davo NOG 6 + cassette **/* 25, Zakstokboekje A6 met ca. 50 Firma Perforaties diverse landen O 50, Oud Ned. album Ned.-Indië/Nw. Guinea/Curaçao/Antillen/Suriname O 10, Map,lokaal-/stadspost div. steden/landen + 3 FDC s kindbl/div pst w.o. 0 ct */O 5, NL, Groene klemband, gebr. zegels vanaf 1998 t/m 2011 w.o. de kerstzegels O 5, NL, Leuchtturm + cass. FDC's 260/372 + env. PTT + FDC s Ned. Nw. Guinea * 5, NL, Rondzendboekje halfvol (13 pagina s) massagoed O 2, NL, Zwarte map kerstzegels van 1987 t/m 2011 ook toeslagzegels O 5, Indonesië, Zonnebloem album Collectie 1950/1971 O 20, Indonesië, Davo 1 + cass. 1949/1969 iets Jap. Bezetting enige inst.bl. O 25, Indonesië, Davo 1949/ cass. - Dl. 1 coll. + Weense dr./rep. Mal. Sel. ** 30, Indonesië, Davo 2 + cass. 1981/ /129, Irian Barat/RIAU/Port '50/'88 ** 20, Indonesië, Inst.alb A4 Groen. 16 bl. - dubbelen - va 1948 **/* 5, Indonesië, Inst.alb. A4 Blauw Leuchtturm 24 bl.- dubbelen - va 1948 O 5, NL, Inst.alb. A4 Blauw 16 bl. - blokken van 4 - tussen 106/1423 niet cmpl. ** 7, NL, Inst.alb. A5 Rood Combi's Autom.bkj 1/10 - PF/Ong. + 11/20 - Gebr. **/*/O 3, NL, Inst.alb. A4 Groen Rolzgls + nr en Velrandnr/Klüs.dorf + nr/baliefrank.zgls **/O 2, NL, Inst.alb. A4 Blauw 16 bl. dubbelen - va. 836/1808 niet opvolgend ** 15, NL, Inst.alb. A4 Bruin 16 zw. Bl. - dubbelen - va. 1/1118 niet opvolgend O 15, NL, Inst.alb. A4 Blauw Leuchtturm 24 bladen - dubbelen - va. 1128/2047 O 10, NL, Inst.alb. A4 Bruin 32 bl. - dubbel - va. 2048/kerstzgls 2011 niet opv. O 5, NL, FDC alb. PSIII + cass. 45x Fil. Jubilea 1982/1984 alle jubilea aanwezig * 5, NL/Ned.-Indië/Indonesië, PSII alb. + cass. Postbl., Brf-/verh.krt/KBK B/C tekst O 6, Boek, Filatelie van A to Z - Ingebonden in bruin mapje O 2, Boek, Het veranderde gezicht van de Briefkaart - geschreven door C. Stapel O 2, Div. Landen, Map met 12 gebr/geopende LP-bladen ook met bijfrankering O 2, Ned.-Indië, Briefkaart t.b.v. Rode Kruis Geuzendam nr. 25 O 12,50 5, NL, 23 x Postwaardestukken = Briefkaarten/Verhuiskaarten/ Envelop O 5, Beieren, gelopen briefkaart 1896 Wurzburg naar Haarlem O 2, België, 6x gel. briefkaarten 19 e eeuw + 2x 20 e eeuw ook bijfr. naar Nederl. O 2, België, Bezetting 1 e W.O 1918 met opdruk - stempel Auslandstelle? O 2, Duitsland, 9x gelopen briefkaarten + 1x PF O 2, Engeland, 5x gelopen Postwaardestukken 19 e eeuw + 1x 20 e eeuw (1916) O 2, Maleisië, gelopen briefkaart 1919 opdruk 4 cents. O 2, Ned. Indië + Antillen, st.boek A4, 8 zwarte blz blokken **/O 12, Suriname, groen st. boek A4, 8 zwarte blz blokken **/O 10, Europa-Noord en Oost blauw st. boek A4, 24 zwarte blz O 30, Europa-centraal blauw st. boek A4, 32 blz O 25, Duitsland, 2 brieven Goethe Weimar 1949 O 2, NL, st.boek bordeaux A4, 32 blz. 217 blokken, waarvan nom. 312,- ** 350,00

8 950 NL, st.boek groen A4, collectie moderne zegels waarv. 120,- nominaal **/O 150, Duitsland, bund blauw st.boek a4 16 blz O 15, Zwitserland, blauw st.boek a4 8 bladz O 10, Frankrijk/monaco, st.boek groen A4 8 blz O 7, Rusland, kaart /46 michel padvinderij O 24,00 2, Rusland, kaart /18 mooi gestempeld O 60,00 7, Rusland, kaart B/785B on getand O 14,00 2, Rusland, kaart B/1300B ongetand O 18,00 2, Rusland, kaart A/1178A O 25,00 3, Rusland, kaart A/75A+1074B/75B getand en ongetand O 23,00 2, Rusland, kaart 1048/55 serie O 2,00 2, Rusland, kaart 953/58 serie O 11,00 2, Rusland, kaart 901A/04A en 901B/04B getand en ongetand O 16,00 2, Rusland, kaart 842/46 michel * 22,00 2, Rusland, kaart 827/28 michel mooi gestempeld O 80,00 9, Rusland, 8.R.Z boekjes klassiek O 200,00 25, Rusland, groen st.boek A4, 16 bladzijden sovjet **/O in één koop Rusland, groen st.boek A4, 16 bladzijden **/O in één koop Rusland, rood st.boek A4, 8 bladzijden O in één koop Rusland, groen st.boek A4, 32 bladzijden zwart **/O in één koop Rusland, groen st.boek A4, 32 bladzijden zwart **/O in één koop Rusland, rood st.boek A4, 4 bladzijden ** in één koop Rusland, rood st.boek A4, 8 bladzijden O in één koop Rusland, blauw st.boek A4, 8 bladzijde blokken van 4 **/O in één koop Rusland, Davo album blokken compleet O in één koop Rusland, Davo album nagenoeg compleet + blokken O in één koop 250, NL, gelopen R.Z. boekje zegels tussen 1900 en 2000 restwaarde 77,70 O 7, Finland, gelopen R.Z. boekje restwaarde 102,60 O 9, Denemarken/Faroer/Aland, gelopen R.Z. boekje restwaarde 118,90 O 10, Zwitserland, o.a. klassieke kinderzegels restwaarde 340,70 O 25, NOG, Ned Indië, Curacao, Antillen gelopen R.Z. boekje restw. 64,70 O 6, Duitsland, Berlijn, Bund, DDR gelopen R.Z. boekje restwaarde 147,20 O 10, Zwitserland, gelopen R.Z. boekje restwaarde 165,90 O 11, Duitsland, ordner voorraad Bund in blokken en vellen ** 30, Duitsland, bruin st. boek A4 32 zwarte bladzijden Bund+Berlijn+blokken ** 5.000,00 100, Duitsland, Davo album Bund en Berlijn blokken O 25, Duitsland, Davo album kristal Berlijn blokken + veldelen ** 30, Duitsland, Davo album Berlijn + diverse zones O 15, Duitsland, Davo album met enige postfris series **/O 20, Duitsland, Davo album Bund, Berlijn O 15, Oost-Eur., Polen, Roemenië, Hongarije, Rusl., Tjecho. 12 gelopen R.Z. boekjes **/O 10, Wereld, w.o. Dld., Eng geb., Arabië, Mongolië, Congo 15 gelopen R.Z. boekjes O 10, Motief, w.o. dieren, vogels, voetbal, bloemen, gebouwen 18 R.Z. boekjes O 10, NL, Amsterdam 62 ansichtkaarten w.o. oudere in map 15, Japan, mooi opgezette verz in twee Schaubek albums + blokken **/* 180, Wereld, 10 st. boeken A2 formaat w.o. België, VS en Argentinië O 7, Eng. geb., 14 gelopen R.Z. boekjes O 12, Spanje, Portugal vijf gelopen R.Z. boekjes w.o. klassiek O 200,00 9, Noorwegen, Denemarken en IJsland tien gelopen R.Z. boekjes O 9, Europa, w.o.belgië/zwitserl./luxemb./griekenl. 10 gelopen R.Z. boekjes O 9,00

9 991 Wereld, w.o. Monaco/Griekenl./Frankr./Chili/Indonesië 13 gelopen R.Z. boekjes O 9, Vaticaan, Davo kristal album bijna compl.+ hogere waarden + blok 1 **/O 200, Vaticaan, twee Davo kristal albums bijna compl. + hogere waarden **/O 220, Vaticaan, Davo kristal album bijna compl.+ hogere waarden **/O 150, Vaticaan, Lindner album kristal compleet ** 50, Vaticaan, st.boek A4, 8 zwarte bladzijden veel hoogste waarde Sassone 2014 **/O 2.894,65 240, Vaticaan, groen st. boek A4, 32 zwarte bladz.vol zegels met o.a. hogere waarden **/O 100, Vaticaan, Davo album Pausreizen Johannes Paul. II, zegels + FDC's * 20, Vaticaan, Leitz ordner grote voorraad ** 5, Italië, twee st. boeken A4 elk 32 blz ook hogere waarden **/O 80,00

Veiling van maandag 1 februari 2016

LAND WERELDDEEL VIDEOREPORTAGES VLAANDEREN VAKANTIELAND

LAND WERELDDEEL VIDEOREPORTAGES VLAANDEREN VAKANTIELAND LAND WERELDDEEL VIDEOREPORTAGES VLAANDEREN VAKANTIELAND Algerije http://www.een.be/programmas/vlaanderen-vakantieland/nic-de-oases-van-de-sahara http://www.een.be/programmas/vlaanderen-vakantieland/nic-tussen-de-kamelen-algerije

Kabouters en paddenstoelen

k 119 k 128 k 138 k 142

Nederland 0,10 0,10. Internationaal 0,10 0,10. Alarmnummer 112 Gratis Gratis

PPRC, 14 2015 16, 1444 HV

Feiten & Cijfers bij de 96 ste Vierdaagse

Feiten & Cijfers bij de 96 ste Vierdaagse Stichting Internationale Vierdaagse Afstandsmarsen Nijmegen Persbericht 2012.024 Nijmegen, 05 juli 2012 Feiten & Cijfers bij de 96 ste Vierdaagse stand per 5 juli 2012. 1. Barometergegevens 2011 2012 Aantal

Van Gogh Museum/Vincent van Gogh Stichting Amsterdam

Iedereen West-Vlaams!

Iedereen West-Vlaams! Iedereen West-Vlaams! / start: 2009 / West-Vlaamse identiteit + trots op eigen regio / - campagne met niet-west-vlamingen - verkiezing West-Vlaams woord en West-Vlaamse uitdrukking die niet mogen verdwijnen

Bankbiljetten in albums

Bankbiljetten in albums 7496 7513 Nederland 7494 Album met mooie collectie papiergeld Nederland waarbij 10, 25, 100 Gulden 1921, 10 Gulden 1945 I, 20 Gulden Stuurman, etc. 1300 7495 Leuke verzameling bankbiljetten NL 1 t/m 100

CONTACTBLAD VAN DE N.V.P.V. AFDELING ALKMAAR April 2015 42e JAARGANG No 8

CONTACTBLAD VAN DE N.V.P.V. AFDELING ALKMAAR April 2015 42e JAARGANG No 8 1 CONTACTBLAD VAN DE N.V.P.V. AFDELING ALKMAAR April 2015 42e JAARGANG No 8 Wij nodigen u uit voor onze verenigingsavond op vrijdag 10 april a.s. in het Atrium van het Clusiuscollege, Drechterwaard 10

POSTZEGELVEILING RIJNMOND

Luk Vanduffel bvba - www.vanduffel.be DAVO 2015-2016. DAVO viert haar 70-jarig jubileum profiteer mee, zie achterzijde brochure

Luk Vanduffel bvba - www.vanduffel.be DAVO 2015-2016. DAVO viert haar 70-jarig jubileum profiteer mee, zie achterzijde brochure Luk Vanduffel bvba - www.vanduffel.be DAVO 2015-2016 DAVO viert haar 70-jarig jubileum profiteer mee, zie achterzijde brochure DAVO albums DAVO - 70 JAAR Geachte verzamelaar(ster)! DAVO aanbiedingen -

7,50 9,50 16,00 11,50 16,00 22,00 26,78 59,50 77,35

7,50 9,50 16,00 11,50 16,00 22,00 26,78 59,50 77,35 Posttarieven 2012 Post versturen binnen Nederland of naar het buitenland? Voor al uw postzaken hebben wij een passende oplossing. In deze folder vindt u de tarieven van onze meest gebruikte producten.

Tarieven. Internationale Merken Overeenkomst Van Madrid En Protocol o.b.v. een Benelux Registratie

Tarieven. Internationale Merken Overeenkomst Van Madrid En Protocol o.b.v. een Benelux Registratie Tarieven Internationale Merken Overeenkomst Van Madrid En Protocol o.b.v. een Benelux Registratie MERKDEPOT Depot van een merk voor 1 t/m 3 klassen voor een periode van 10 jaar: Basisbedrag (eenmalig bedrag)

Wereldtentoonstelling

Wereldtentoonstelling Wereldtentoonstelling Namen: Door:FrankvandenEnde(http://www.frankvandenende.nl) 1 Opdracht:Wereldtentoonstelling Duur:8weken Inhoudsopgave Hetstappenplan: Week Bladzijde Inleiding 3 Stap1:LandKiezen week1

De eerste postzegel van Monaco werd uitgegeven in 1885 met daarop een afbeelding van Charles III Grimaldi, de eerste regent van Monaco.

De eerste postzegel van Monaco werd uitgegeven in 1885 met daarop een afbeelding van Charles III Grimaldi, de eerste regent van Monaco. 13e jaargang nº 15 november 2006 PS: nummer 15 PS nº 15 verschijnt als bijlage bij het jaarlijkse DAVO supplement Nederland en is los verkrijgbaar bij de vakhandelfilatelie. Het bevat informatie over het

POSTZEGELVEILING RIJNMOND

POSTZEGELVEILING RIJNMOND POSTZEGELVEILING RIJNMOND Westewagenstraat 60, 3011 AT Rotterdam Postbus 2859, 3000 CW Rotterdam Tel.: 010-2130986, Fax: 010-2131730, Email: rynmond@xs4all.nl DE 68 ste VEILING VINDT PLAATS OP VRIJDAG

Studentenhuisvesting Feiten en trends 2010

Studentenhuisvesting Feiten en trends 2010 Studentenhuisvesting Feiten en trends 2010 Studentenhuisvesting - Feiten en trends 2010-1- Studenten Aantal ingeschreven voltijd studenten in bekostigde HBO- en WO-instellingen in Nederland 2009-2010 2008-2009

Archiefnummer 0273. Inventaris van het RKD-archief van de AFDELING TEKENINGEN 1968-1992. Marcia Zaaijer / Ramses van Bragt

Archiefnummer 0273. Inventaris van het RKD-archief van de AFDELING TEKENINGEN 1968-1992. Marcia Zaaijer / Ramses van Bragt Archiefnummer 0273 Inventaris van het RKD-archief van de AFDELING TEKENINGEN 1968-1992 Marcia Zaaijer / Ramses van Bragt Den Haag 2000 / 2008 INHOUD 1. Inleiding 3 2. Plaatsingslijst 4 2 1. Inleiding Onder

Vereniging van Postzegelverzamelaars. Barendrecht Vereniging van Postzegelverzamelaars Barendrecht 0 Jaargang 13 nr. 2 maart 2013 Voorzitter: W.J. de Ruiter Zeeg 40, 2991EK Barendrecht 0180-614139 Secretaris: W. van Veggel Botter 119, 2991 PE Barendrecht

DE VOORDELEN OP EEN RIJ

DE VOORDELEN OP EEN RIJ 10-2014 / V2.0 10-2014 V2.0 Communicatie gaat tegenwoordig een stuk verder dan alleen vaste of mobiele telefonie. OZMO zorgt voor een uitstekende vast mobiel integratie. Hierdoor bent u als ondernemer

Nov / Dec 2015. Afzender: Maansteenhof 9 3402 JN IJsselstein

Nov / Dec 2015. Afzender: Maansteenhof 9 3402 JN IJsselstein Nov / Dec 2015 Afzender: Maansteenhof 9 3402 JN IJsselstein kavels van de novemberveiling kavel 28 kavel 38 kavel 52 kavel 40 kavel 39 kavel 37 kavel 113 kavel 1 kavel 111 2 19 e Jaargang nr. 6 nov / dec

Instructie aanvraag verblijfsvergunning voor deelname EVS

Instructie aanvraag verblijfsvergunning voor deelname EVS Instructie aanvraag verblijfsvergunning voor deelname EVS Wanneer gebruiken? Deze instructie is alleen van nut indien u een aanvraag wilt indienen voor een jongere die langer dan 3 maanden in Nederland

Data Only Tarieven en voorwaarden

Data Only Tarieven en voorwaarden Data Only en voorwaarden D at u m 2 5 j un i 2 01 5 V ers i e 1. 2 Inhoudsopgave 1 Basisabonnement... 3 1.1 Abonnementskosten... 3 1.2 Snelheid upgrade... 3 1.3 Boven bundel tarieven... 3 1.4 SMS tarieven...

DOCUMENTEN WETTIG VERBLIJF

DOCUMENTEN WETTIG VERBLIJF DOCUMENTEN WETTIG VERBLIJF Vanaf 1 september 2011 Moeten cursisten die voldaan hebben aan de deeltijdse leerplicht (18 jaar) bij inschrijving het bewijs leveren te beschikken over de Belgische nationaliteit

Tarieven en limieten particulier betalingsverkeer 2011

Tarieven en limieten particulier betalingsverkeer 2011 Betaalpakketten en betaalrekeningen Tarief per kwartaal Rabo RiantPakket met Rabo GoldCard en Rabo WereldPas 15,30 extra Rabo GoldCard 6,85 extra Rabo WereldPas 1,95 Rabo TotaalPakket met RaboCard en Rabo

CONTACTBLAD VAN DE N.V.P.V. AFDELING ALKMAAR September 2015 43e JAARGANG No 1

CONTACTBLAD VAN DE N.V.P.V. AFDELING ALKMAAR September 2015 43e JAARGANG No 1 1 CONTACTBLAD VAN DE N.V.P.V. AFDELING ALKMAAR September 2015 43e JAARGANG No 1 Wij nodigen u uit voor onze verenigingsavond op vrijdag 4 september a.s. in de toneelzaal van Stichting de Rekere 2.0, Drechterwaard

Resultaten VVNH monitoring 2008

Resultaten VVNH monitoring 2008 Resultaten VVNH monitoring 2008 Resultaten totaal In totaal is er door de leden van de VVNH in 2008 iets minder dan 2,3 miljoen m 3 naaldhout, hardhout en plaatmateriaal door de respondenten geïmporteerd.

'' ( % %$ # ) "& & * %+ +, "& #$ $ " # % " & ' - " &"'& *.& +$ ( ) ( * ( + # (# * -. ( )&' "& +/ # /0 1 # $ 1 " -+ 2 $ 3 3 4 ( 2 ) 3 (( 2 3 (#

'' ( % %$ # ) & & * %+ +, & #$ $  # %  & ' -  &'& *.& +$ ( ) ( * ( + # (# * -. ( )&' & +/ # /0 1 # $ 1  -+ 2 $ 3 3 4 ( 2 ) 3 (( 2 3 (# ! #$%$ & '' ( % %$ # ) & & * %+! # +, & #$ $ # % & ' - &'& *.& +$ ( ) ( * ( + ((, # (# * -. ( )&' & +/ # /0 1 # $ 1 0, && -+ 2 $ 3 3 4 ( 2 ) 3 (( 2 3 (# 1 2' -0 ' (2 ' $ (' -/ ( '' & 0 5+66/78 ) 8 + 0,

Instituut voor de nationale rekeningen. Statistiek buitenlandse handel. Kwartaalbericht 2014-II

Instituut voor de nationale rekeningen. Statistiek buitenlandse handel. Kwartaalbericht 2014-II nstituut voor de nationale rekeningen Statistiek buitenlandse handel Kwartaalbericht 2014- nstituut voor de nationale rekeningen Nationale Bank van België, Brussel Alle rechten voorbehouden. De volledige

OneXS mobiel. Gesprekstarieven Nederland (afgerekend per seconde) OneXS sms-module (1.000 sms-berichten vanuit Nederland naar Nederlandse nummers)

OneXS mobiel. Gesprekstarieven Nederland (afgerekend per seconde) OneXS sms-module (1.000 sms-berichten vanuit Nederland naar Nederlandse nummers) OneXS mobiel Als ondernemer in Nederland kunt u kiezen uit vele mobiele providers en nog veel meer soorten abonnementen. De mobiele abonnementen van de grote Nederlandse providers blinken in één opzicht

De Lekbode 94 april 2009

Nr. 8, oktober 2014 Bennekom, Lunteren, Harskamp, Wekerom en Otterlo vallen tevens onder afdeling Ede

Nr. 8, oktober 2014 Bennekom, Lunteren, Harskamp, Wekerom en Otterlo vallen tevens onder afdeling Ede Nr. 8, oktober 2014 Bennekom, Lunteren, Harskamp, Wekerom en Otterlo vallen tevens onder afdeling Ede 6 november: Bijeenkomst met veiling 8 november: Postzegeldag in Ons Huis 20 november: Postzegelmiddag

2 maart: Postzegeldag in Ons Huis 7 maart: Bijeenkomst met grote veiling en snuffelboeken 21 maart: Postzegelmiddag

2 maart: Postzegeldag in Ons Huis 7 maart: Bijeenkomst met grote veiling en snuffelboeken 21 maart: Postzegelmiddag 2, februari 2013 2 maart: Postzegeldag in Ons Huis 7 maart: Bijeenkomst met grote veiling en snuffelboeken 21 maart: Postzegelmiddag een andere auto kopen - een huis kopen - een huis bouwen - een postzegelverzameling

VOORWOORD 16e schoolhandbaltoernooi

VOORWOORD 16e schoolhandbaltoernooi VOORWOORD Hartelijk dank voor uw deelname aan alweer het 16e schoolhandbaltoernooi van Handbalvereniging Red-Rag/Tachos. Ook dit jaar spelen wij, na het succes van voorgaande jaren op het hoofdveld van

Tarieven en limieten particulier betalingsverkeer 2012

Tarieven en limieten particulier betalingsverkeer 2012 Betaalpakketten en betaalrekeningen Tarief per kwartaal Rabo RiantPakket met Rabo GoldCard en Rabo WereldPas 15,65 extra Rabo GoldCard 7,00 extra Rabo WereldPas 2,00 Rabo TotaalPakket met RaboCard en Rabo

POSTZEGELVEILING RIJNMOND

Voizz Prijslijst. 1 maart 2011

Voizz Prijslijst. 1 maart 2011 Voizz Prijslijst 1 maart 2011 Onze algemene voorwaarden zijn van toepassing, druk- en zetfouten voorbehouden. De voorgaande prijslijsten komen te vervallen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief B.T.W.

VERENIGING VAN POSTZEGELVERZAMELAARS BARENDRECHT. Jaargang 15 nr. 3 mei 2015

11562/08 CS/lg DG H 1 A

11562/08 CS/lg DG H 1 A RAAD VA DE EUROPESE U IE Brussel, 22 juli 2008 (OR. en) 11562/08 Interinstitutioneel dossier: 2008/0074 (C S) VISA 239 COMIX 554 WETGEVI GSBESLUITE E A DERE I STRUME TE Betreft: VERORDENING VAN DE RAAD

Toerisme in cijfers Tourism in figures 2013. 03 aantal overnachtingen naar verblijfsmotief 2013 number of overnight stays by motive of stay 2013

Toerisme in cijfers Tourism in figures 2013. 03 aantal overnachtingen naar verblijfsmotief 2013 number of overnight stays by motive of stay 2013 Toerisme in cijfers Tourism in figures 2013 XL 03 aantal overnachtingen naar verblijfsmotief 2013 number of overnight stays by motive of stay 2013 Ju i 2014 2 AANTAL OVERNACHTINGEN NAAR VERBLIJFSMOTIEF,

DE STOKVISPOST. Postbus 246 7400 AE Deventer AFDELING DEVENTER

DE STOKVISPOST. Postbus 246 7400 AE Deventer AFDELING DEVENTER DE STOKVISPOST Postbus 246 7400 AE Deventer AFDELING DEVENTER DE STOKVISPOST OFFICIEEL Orgaan van de Nederlandse Vereniging van Postzegelverzamelaars Deventer BESTUUR J. Berends voorzitter 0570-615873

TARIEVEN. 1. Grensoverschrijdende betalingen. Toepassingsgebied

TARIEVEN. 1. Grensoverschrijdende betalingen. Toepassingsgebied TARIEVEN Algemene Voorwaarden en tarieven voor internationale betalingen en incasso van buitenlandse cheques en cheques in deviezen, in voege op 1 april 2013 Opmerking: 21% BTW is inbegrepen in de tarieven

Oriënteringssessie Op Erasmus gaan: een vlag met vele ladingen. International Days 2015

Oriënteringssessie Op Erasmus gaan: een vlag met vele ladingen. International Days 2015 Oriënteringssessie Op Erasmus gaan: een vlag met vele ladingen International Days 2015 Op Erasmus gaan: wereldwijde mogelijkheden Binnen Europa: 32 landen: 28 EU landen, Turkije, IJsland, Noorwegen, FYROM

De Lekbode 66 april 2009

1. 31958 Q 1101: EAEC Raad: De Statuten van het Voorzieningsagentschap van Euratom (PB 27 van 6.12.1958, blz. 534), gewijzigd bij:

1. 31958 Q 1101: EAEC Raad: De Statuten van het Voorzieningsagentschap van Euratom (PB 27 van 6.12.1958, blz. 534), gewijzigd bij: 9. ENERGIE 1. 31958 Q 1101: EAEC Raad: De Statuten van het Voorzieningsagentschap van Euratom (PB 27 van 6.12.1958, blz. 534), gewijzigd bij: 31973 D 0045: Besluit 73/45/Euratom van de Raad van 8 maart

Koningin Beatrix een langlopende emissie

Koningin Beatrix een langlopende emissie Koningin Beatrix een langlopende emissie Toen op 2 januari 2002 de eerste postzegels verschenen met de waardeaanduiding uitsluitend in euro, werd een nieuw hoofdstuk toegevoegd aan de emissie-beatrix.

POSTZEGELVEILING RIJNMOND

POSTZEGELVEILING RIJNMOND POSTZEGELVEILING RIJNMOND Westewagenstraat 60, 3011 AT Rotterdam Postbus 2859, 3000 CW Rotterdam Tel.: 010-2130986, ax: 010-2131730, Email: rynmond@xs4all.nl DE 73 ste VEILING VINDT PLAATS OP VRIJDAG 29

Tarieven. 1. Grensoverschrijdende betalingen. Toepassingsgebied

Tarieven. 1. Grensoverschrijdende betalingen. Toepassingsgebied Tarieven Algemene Voorwaarden en tarieven voor internationale betalingen en incasso van buitenlandse cheques en cheques in deviezen, in voege op 1 januari 2015. Opmerking: 21% BTW is inbegrepen in de tarieven

INHOUDSOPGAVE. 1 Colofon. 2 Uitnodiging. 3 We beginnen weer. 4-5 Klassiek Bulgarije op postzegels. 6 Puzzel. 7 2e Webmaster gezocht.

INHOUDSOPGAVE. 1 Colofon. 2 Uitnodiging. 3 We beginnen weer. 4-5 Klassiek Bulgarije op postzegels. 6 Puzzel. 7 2e Webmaster gezocht. INHOUDSOPGAVE 1 Colofon 2 Uitnodiging 3 We beginnen weer 4-5 Klassiek Bulgarije op postzegels 6 Puzzel 7 2e Webmaster gezocht 8-16 Veiling 17 Contributie 2015 18 Gevraagd/aangeboden 19 Doe eens een Gooi

Toeslagen Belastingdienst. Berekening zorgtoeslag 2014

Toeslagen Belastingdienst. Berekening zorgtoeslag 2014 Toeslagen Belastingdienst Berekening zorgtoeslag 2014 Berekening zorgtoeslag 2014 De zorgtoeslag is een bijdrage in de kosten van de zorgverzekering. Of en hoeveel zorgtoeslag uw klant krijgt, hangt af

Toeslagen Belastingdienst. Berekening zorgtoeslag 2015

Toeslagen Belastingdienst. Berekening zorgtoeslag 2015 Toeslagen Belastingdienst Berekening zorgtoeslag 2015 De zorgtoeslag is een bijdrage in de kosten van de zorgverzekering. Of en hoeveel zorgtoeslag uw klant krijgt, hangt af van: de standaardpremie de

Docentenvel opdracht 18 (De grote klimaat- en Europa- quiz)

Docentenvel opdracht 18 (De grote klimaat- en Europa- quiz) Docentenvel opdracht 18 (De grote klimaat- en Europa- quiz) Lees ter voorbereiding de volgende teksten en bekijk de vragen en antwoorden van de quiz. De juiste antwoorden zijn vetgedrukt. Wat wil en doet

Werknemers. Top. Vervangingsinkomsten. Ink. 2012 - AJ 2013 Ink. 2011 AJ 2012 43.620,00

Werknemers. Top. Vervangingsinkomsten. Ink. 2012 - AJ 2013 Ink. 2011 AJ 2012 43.620,00 Beroepsinkomsten - Werknemers - Vervangingsinkomsten - Sociale en culturele vrijstellingen - Kosten eigen aan de werkgever/vennootschap - Aanvullende pensioenen - Bewijs van kosten voor verplaatsing tussen

Seizoen 2012/2013 Nummer 3 November 2012. Postzegelvereniging "ONDER DE LOUPE" NOORDWIJK Opgericht 30 november 1951.

Seizoen 2012/2013 Nummer 3 November 2012. Postzegelvereniging ONDER DE LOUPE NOORDWIJK Opgericht 30 november 1951. Seizoen 2012/2013 Nummer 3 November 2012. Postzegelvereniging "ONDER DE LOUPE" NOORDWIJK Opgericht 30 november 1951. Voorzitter - W. Arentshorst voorzitter@onderdeloupe.nl Breloftpark 17 06-222 44 752

Rapport met betrekking tot Gegunde Uitvoer Periode : van 01/01/2013 tot en met 31/01/2013

Rapport met betrekking tot Gegunde Uitvoer Periode : van 01/01/2013 tot en met 31/01/2013 1 van 22 Rapport met betrekking tot Gegunde Uitvoer Periode : van 01/01/2013 tot en met 31/01/2013 Dossier Land van Bestemming Land van Eindgebruik Controlelijst Categorie Controlelijst Subcategorie Bedrag

RPM International Inc. Instructies hotline

RPM International Inc. Instructies hotline RPM International Inc. Instructies hotline Terwijl problemen inzake naleving vaak op lokaal niveau kunnen worden opgelost, biedt de hotline van RPM International Inc. ( RPM ) nog een mogelijkheid voor

INHOUDSOPGAVE. 1 Colofon. 2 Uitnodiging. 3 Jaarvergadering. 4-5 Expositie Papua New Guinea. 6 Bestuursverkiezing e.a. 7 Puzzel.

INHOUDSOPGAVE. 1 Colofon. 2 Uitnodiging. 3 Jaarvergadering. 4-5 Expositie Papua New Guinea. 6 Bestuursverkiezing e.a. 7 Puzzel. INHOUDSOPGAVE 1 Colofon 2 Uitnodiging 3 Jaarvergadering 4-5 Expositie Papua New Guinea 6 Bestuursverkiezing e.a. 7 Puzzel 8-16 Veiling 17 I.M. Mw Nel van Went 18 Gevraagd/aangeboden 19 Doe eens een Gooi

CONTACTBLAD VAN DE N.V.P.V. AFDELING ALKMAAR September 2014 43e JAARGANG No 1

CONTACTBLAD VAN DE N.V.P.V. AFDELING ALKMAAR September 2014 43e JAARGANG No 1 1 2 CONTACTBLAD VAN DE N.V.P.V. AFDELING ALKMAAR September 2014 43e JAARGANG No 1 Wij nodigen u uit voor onze verenigingsavond op vrijdag 5 september a.s. in de kantine van het Clusiuscollege, Drechterwaard

Exportstatistiek Bloemkwekerijprodukten FEBRUARI 2012

Exportstatistiek Bloemkwekerijprodukten FEBRUARI 2012 Exportstatistiek Bloemkwekerijprodukten FEBRUARI 212 NA KRIMP IN FEBRUARI STOKT EXPORT BLOEMEN EN PLANTEN OP KRAPPE PLUS VAN 1% TOT 915 MILJOEN In februari is de exportwaarde van bloemen en planten vanuit

Ontstaan van de EU Opdrachtenblad Schooltv-beeldbank

Ontstaan van de EU Opdrachtenblad Schooltv-beeldbank Ontstaan van de EU Opdrachtenblad Schooltv-beeldbank GROEP / KLAS.. Naam: Ga www.schooltv.ntr.nl Zoek op trefwoord: EU Bekijk de clip Het ontstaan van de EU en maak de volgende vragen. Gebruik de pauzeknop

MSN - Skype. Live Messenger. http://be.msn.com. Kies Live Messenger. De Taey John

MSN - Skype. Live Messenger. http://be.msn.com. Kies Live Messenger. De Taey John Live Messenger http://be.msn.com Kies Live Messenger 1 Kies Gratis aanmelden En downloaden en installeren 2 Onderaan rechts in het systeemvak zie je dat je online bent: Door erop te dubbelklikken later

Ink. 2012 AJ 2013 Gewestelijke weerwerkpremie Maximumbedrag van de brutopremie per maand 180,00 180,00 180,00

Ink. 2012 AJ 2013 Gewestelijke weerwerkpremie Maximumbedrag van de brutopremie per maand 180,00 180,00 180,00 Beroepsinkomsten - Werknemers - Vervangingsinkomsten - Sociale en culturele vrijstellingen - Kosten eigen aan de werkgever/vennootschap (kilometervergoeding verblijfskosten) - Aanvullende pensioenen -

Berekening zorgtoeslag 2013

Berekening zorgtoeslag 2013 Toeslagen Belastingdienst Berekening zorgtoeslag 2013 ib 998 - ib*7pl Berekening zorgtoeslag 2013 De zorgtoeslag is een bijdrage in de kosten van de zorgverzekering. Of en hoeveel zorgtoeslag uw klant