Download "VEILING 1 2 SAFE albums +2 insteekboeken DDR 5, Insteekboeken Duitsland vanaf Reich tot Bund 20, Insteekboeken Roemenië 15,00 4 4"

2 Verkoopvoorwaarden De verkoop van elk kavel geschiedt à contant met 10% opgeld. Gekochte kavels worden alleen en uitsluitend tegen contante betaling in Euro afgegeven. Tijdens en na de veiling is er gelegenheid de kavels mee te nemen, nadat deze zijn afgerekend. De veiling geschiedt in principe bij opbod, met in achtneming van de volgende tarieven: Kavels die zijn ingezet tegen bod, worden automatisch ingezet tegen 1,-- ( zegge; Een Euro ) Biedingen tot 20,--, te verhogen met 1,--; Biedingen tussen 20,-- en 50,--, te verhogen met 2,50; Biedingen vanaf 50,--, te verhogen met 5,--; Biedingen vanaf 100,--, te verhogen met 10,--. Alle kavels worden aan de hoogstbiedende toegewezen. Bij twijfel neemt de veilinghouder een beslissing en is hij gerechtigd een kavel opnieuw te veilen. Iedereen wordt geacht een in de veiling aangeboden kavel, waarop door betrokkene een bod is uitgebracht, te kennen. De kavels zijn zo goed mogelijk beschreven en ze worden ter tafel gebracht zoals ze ter inzage hebben gelegen. Bezwaren tegen de kwaliteit of anderszins zijn niet mogelijk. Iedere koper wordt geacht voor zichzelf te hebben gekocht. De koper kan zich niet beroepen voor een opdrachtgever te hebben gekocht.

3 VEILING 1 2 SAFE albums +2 insteekboeken DDR 5, Insteekboeken Duitsland vanaf Reich tot Bund 20, Insteekboeken Roemenië 15, Insteekboeken Afrika w.o. Guinée, Madagascar 15,00 5 Jaarsets Nederland 1990/1997 xxx 8,00 6 Insteekboek Spanje 1,00 7 Insteekboek Turkije / Griekenland 1,00 8 Schaubekalbum met DDR vanaf ,00 9 Insteekboek Zwitserland 6,00 10 Insteekboek Oostenrijk met velletjes 10,00 11 VN.New York vlaggenserie 4 pf. blokken van 16 3,00 12 Idem serie 5,jaar ,00 13 Idem serie 6,jaar ,00 14 Idem serie 7,jaar ,00 15 Mexico 3 luchtpostbrieven naar Nederland 2,00 16 Insteekboek Duitsland PF 200,00 1,00 17 Insteekboek Zwitserland 1,00 18 Insteekboek met zegels 1,00 19 Insteekbladen Zwitserland / Duitsland 1, gram Wereld 1,00 21 Doos met van alles wat 2,00 22 Doos Engeland onafgeweekt 1,00 23 Doos met afgeweekte zegels 1,00 24 Collectie Groot Brittannie ( PF + Gest.) 17,00 25 België en Frankrijk op bladen 8,00 26 Nederland vanaf begin op insteekbladen 20,00 27 Collectie Portugal op insteekbladen 13,00 28 Diverse landen West Europa 8,00 29 Insteekboek Duitsland Zweden 1,00 30 Insteekboek Wereld 1,00 31 Insteekboek meest DDR 1,00 32 Insteekboek met veel Zuid Afrika 1,00 33 Insteekboek Wereld 1,00 34 Ringband met vellen en veldelen 5, Kinderbedankkaarten 10,00 36 Reclamezegels Ascherleben 1933 (8kl) 5,00 37 Doos met leeg materiaal 1,00 38 Map met FDC'S en spec.env.zwitserland Liechtenstein 5,00 39 DAVO album Nederland ,00 40 FDC album met 168 stuks 12,00 41 FDC album met 90 stuks 9,00 42 Insteekboek met zegels en blokken Nederland 5,00 43 Insteekboek allerlei. 3,00 44 Insteekboek met modern België x/o 49,00 45 Insteekboek Luxemburg tot , Insteekboeken België begin tot 1996 meest gest 59,00 47 Insteekboekje Luxemburg 1,00 48 Leeg DAVO album Luxemburg 1,00 49 Finland 1994 postfris 1,00 3

4 50 Hongarije in DAVO album 4,00 51 Hongarije in Schaubek album 5,00 52 Hongarije in 3 albums +Michel band 1 van ,00 53 DAVO album Portugal deel 1 15,00 54 Insteekboek Spanje 1,00 55 Insteekboek Griekenland 1,00 56 Insteekboek Portugal 1,00 57 Insteekboek Italië 1,00 58 Schaubek album uit 1937 met oude zegels 5,00 59 Zelf gemaakt album met zegels voor ,00 60 Oud DAVO album Nederland met zegels 1,00 61 Insteekboek allerlei 1,00 62 Leeg insteekboek 1,00 63 Insteekboek met 2800 verschillende Japan 25,00 64 FDC's Nederland 15, Insteekboeken Spanje 20,00 66 Insteekboek Ierland 10,00 67 Insteekboek Amerika 10,00 68 Dik insteekboek Spanje vanaf begin tot ,00 69 Dik insteekboek Engeland vanaf begin tot modern 12,00 70 Edelcollectie Indonesië vanaf begin 14, Insteekboeken Mongolië en Vietnam 19, Insteekboeken Cambodja en Mongolië 7, banden EDEL collectie DDR vanaf Sovjet Zones 99,00 74 Ordner Poststukken /FDC's Wereld o.m. Åland 9,00 75 Ordner met insteekbladen Verenigde Staten 6,00 76 Indonesië vanaf 1943/1975 xxx 21,00 77 Insteekboek Engeland etc. 9,00 78 Album 50 jaar UNO 7,00 79 Diverse prestige boekjes c.w.v.i. ca 710,00 75,00 80 Zegels,blokjes,velletjes etc. EURO'S ca 160,00 40,00 81 DAVO album N.O.G. 19,00 82 Betere series Nederl. met originele gom nette plakkker 10,00 83 Album USA gestempeld 1, albums Tsjecho-Slowakije gestempeld 1,00 85 Europa dik album met veel materiaal 25,00 86 Nieuw Guinea verzameling in luxe Lindner album 1,00 87 Duitsland luxe Hanze album 1,00 88 Duitsland luxe album 100 jaar eenheid 1,00 89 Duitsland luxe album Kamp om vrijheid 1,00 90 Een kilo Bund 3,00 91 Doos allerlei 5,00 92 Doos afgeweekt Wereld 4,00 93 Insteekblad Zweden 1,00 94 Insteekblad Noorwegen 1,00 95 Insteekboek Nederland diversen xxx/o 16,00 96 Insteekboek N.O.G.diversen xx 19, DAVO luxe albums Nederl. met cassette 175, Jaarsets Nederland 2001 en 2002 xxx 25, Jaarsets Nederland 2003 en 2004 xxx 25, Leuchtturm album met PZB'S vanaf begin 52,00 4

5 101 2 DAVO albums Nederland met cassette xxx 51, DAVO album Nederland vanaf begin /1959 o/xx/xxx 23, Dik insteekboek wereld met o.m.nederl.blokken o/xx/xxx 16, Insteekboek diversen Nederl, waaronder blokken o/xxx 22, Insteekboeken thema's vogels en bloemen 9, Insteekboeken Engelse Gebieden 6, Mapje poststukken / enveloppen + diversen 9, Insteekboek U.S.A. 9, Rode klapper Spanje 6, KABE album Nederl. vanaf begin met betere zegels 250, Div. poststukken w.o. OUD bijzondere stempels 49, Oude KABE voordruk album N.O.G. met zegels 65, Oud album DAVO Nederl.vanaf begin /1958 5, Map met poststukken w.o. Luchtpost N.O.G. 22, insteekboeken Nederl.blokjes PZB's etc. xxx 28, insteekboeken vnl.ddr 7, COLLECTORS ITEM: kist met 50 sigaren, Ernst Casimir en De Geschiedenis van America in 3 prachtige banden met heel veel sigarenbandjes 5, Nederl. in 4 DAVO albums t/m , DDR t/m 1965 in DAVO album 10, Nederl.gebruikt t/m 1991 in 4 DAVO albums 15, Nederland WK 2006 in originale verpakking 3, Diversen in insteekboek 1, Verenigde Staten meest in blokken van 4 postfris 1, Groot-Brittannië postfris in doosje 1, Nederland postfris in doosje 1, Nederland 12 velletjes en blok nr 1098/1100b 5, Duitsland Bund no 161 gebruikt 2, Duitsland Bund no 147 gebruikt 2, Nederland no 270/273 gebruikt 2, Nederland no 550 / 556 gebruikt 2, Nederland no 578/581 en 649/653 gebruikt 2, Dik insteekboek Nederland 1, Dik insteekboek Duitsland 1, Dik insteekboek België 1, Insteekalbum DDR en Reich 1, Insteekalbum kunst + kunstboek Bund 1, Dik insteekboek met zegels België 1, Insteekboek met zegels Frankrijk 1, Insteekboek met zegels Ned.Indië + Nieuw Guinea 1, Insteekboek Curacao Ned.Antillen Suriname 1, Dik insteekboek Groot Brittannië en Eilanden 1, Insteekboek Duitsland 1, Insteekboek Duitsland 1, Insteekboek Duitse Rijk 1, Albumbladen Lindner Duitse Rijk 1923/1933 1, Catalogus 2014 USA/Canada ( BNA ) 1, Insteekboek Europa gestempeld 1, Insteekboek Europa gestempeld 1, Eerste dag enveloppen Olympische spelen , Insteekboek Australië/Nieuw Zeeland gestemp. 1,00 5

6 151 Zak kilowaar onafgeweekt Duitsland ca.1,000 gr. 1, Ca 950 gram onafgeweekt Duitsland toeslagzegels 10, insteekkaarten Bund c.w.v.i. ca. 190,= o/xxx 5, insteekkaarten + mapje met velletjes Suriname xxx 1, Insteekkaarten Nederland c.w.v.i. 180,00 5, Kilowaar België 1, Vezameling Wereld 1, FDC's Nederland vanaf , Kilowaar Nederland 1, Verzameling Wereld 1, Dik insteekboek West Europa 12, Dik insteekboek Frankrijk vanaf begin 14, Insteekboek collectie Hongarije ruim 1200 stuks 7, Insteekblad Engeland no 47 25,00 2, Importa bladen Nederland t/m 1995 met zegels 1, Insteekboek Tsjecho-Slowakije 1, Insteekboek Duitsland 1, Insteekboek West Europa 1, Insteekboek Frankrijk 1, Insteekboekje buitenland 1, Leeg insteekboek 32 blz 4, Ordner met 17 bladen Engelse zegels 1, Insteekboek Nederland diversen 1, Insteekboek buitenland 1, Verzameling Verenigde Naties 10, Verzameling Nieuw Zeeland 10, Insteekboek Nieuw Zeeland 8, Album Engeland 5, DAVO album België met zegels 20, Album Duitse Rijk met zegels 35, Ierland in 2 albums gest. 50, Tsjecho-Slowakije in 2 inst.albums 75, Inst. albums Noorwegen 50, Albums Verenigde Naties 48, Albums met FDC's 760 stuks zegelkoerier 52, Kistje met velletjes kinderzegels 1977/ , Legioen blokken 280,00 28, Insteekboek Nederland 5, PS-III albums blanco FDC's Nederland 49/489 51, Importa album Nederland start verzameling o/xxx 11, FDC kinderblok , insteekboeken Nederland doubletten 6, insteekboeken Nieuw Zeeland,Amerika,Canada o 6, Insteekboek Europa 1, Insteekboek Europa 1, Insteekboek Duitsland 1, Insteekboek USA 1, Insteekbladen USA 1, Doos met zegels 2, Insteekboek Amerika 1, Zegels Memel 3,00 6

7 202 Speciale catalogus Nederland , Bund DAVO insteekalbum mooie doubletten 1, Insteekboek Griekenland met leuke collectie 1, Bund grootformaat insteekboek boordevol stock 1, Duitsland voornamelijk grootformaat in insteekboek 1, Koekblikken vol met zegels op papier 1, Holland album 1, Zak onafgeweekt Nederland 1, Importa mappen voor PTT mapjes 1, Doos met van alles wat 1, Rondzendboekjes Duitsland waarde 163,75 18, Nederland no 402 B xx 20, Nederland no 403 B xx 25, Rondzendboekjes Frankrijk waarde 100,05 10, Insteekboek met gestempeld Zwitserland 1, Insteekboek met gebruikt Frankrijk Zwitserland 1, Insteekboek met gestempeld België 1, Insteekboek met gestempeld Zuid Afrika en RSA 1, Insteekboek met gestempeld en postfris Polen 1, Insteekboek IJsland 10, Insteekboek Bauten en M 10, Album Frankrijk 15, Insteekboek Italië 10, Boek New Foundland 4, Catalogus West Europa 1, KABE album Duitsland 5, DAVO album Duitsland 5, Schaubek album Duitsland 5, Catalogus West Europa 1, Album Duitsland 5, kilo Bund 3, Doos allerlei 5, Doos met afgeweekte zegels Wereld 4, Insteekblad Rusland 2, Insteekblad Nederland 1, Albums met zegels sport 1, Verhuisdoos vol met allerlei 1, CEPT 1956 in blokken van 4 10, Doosje allerlei 1, Insteekboek Nederland PF 400,00 4, Luxe cassette album Nederland DAVO leeg 4, Insteekkaart Andorra hoge waarde 2, Map Nederland onafgeweekt veel blokken 60,00 3, Insteekboek Oostenrijk ca 500 zegels PF 35, Insteekboek Nederland ca.650 zegels PF 60, Nederland leeg DAVO album voor velletjes 1, Wereld insteekboek postfris Kerstzegels+blokken 10, Diversen in 4 insteekboeken 1, Map met o.a.euro enveloppen 1, Nederland 2 albums eerste dagbladen 1, Prestige boekjes Nederland w.o. Rembrandt 75,00 7

8 253 2 insteekboeken Cuba 5, Insteekboek Zuid Amerika 5, jaarsets Nederland 2016 en 2017 xxx 40, Klapper bloemenpracht Nederl.op zegel 100,00 40, Doos met insteekboeken Wereld 10, Lindner voordrukalbum Duitse Rijk en Gebieden 50, Insteekboek oud Duitsland en DR 4, Insteekboek Frankrijk 1, Insteekboek Engeland 1, Insteekboeken Denemarken 5, Australië en wat Canada,USA,in insteekboek 10, Insteekboek met diversen 1, Dieren hele wereld in insteekboek 3, Nederland gebruikt in superdik insteekboek 15, Insteekboek Duitsland 2015 t/m , Insteekbladen Zwitserland 1, Nederland blokken van 4 PF 1, Mapje met zegels afgeweekt 1, gram Wereld 1, Pakje met brieven 1, Doosje Oostenrijk 1, Eerste dag bladen Duitsland 2, Dik insteekboek met Duitse herinnerings blokken 15, Collectie Portugal en Kol. 17, Verzameling Reich op bladen 20, Collectie Italië op insteekbladen 35, Insteekboek met zegels Maleisie 23, Insteekboek Nederland eurowaarde 1, Insteekboek Zuid Afrika 1, Insteekboek met series Europa 8, Insteekboek Malta postfris series 5, Insteekboek Oostenrijk 10, Map met 17 themabladen Ned.81/83 1, Map met poststukken en blokken Ol.Spelen 10, Doos met 6 albums thematisch 20, Aanget.BRK.stroken stempels etc. 5, Themabladen België 66/68 1, Album met PTT mapjes 1 t/m 43 7, Insteekkaartjes met zegels Nederland 5, Insteekkaartjes met zegels Nederland 5, Enveloppe met 40 briefkaarten 2, Enveloppe met 41 FDC's Nederland 229/261 4, DAVO album Portugal deel 2 15, Insteekboek Spanje 1, Insteekboek Wereld 1, Insteekboek Spanje 1, DAVO album Nederland en O.Z. Gebieden 10, Insteekboek Frankrijk 15, Insteekboeken Australie 15, Map FDC's Nederland 10, Insteekboek dieren 10,00 8

9 304 Insteekboek bloemen 10, Zegels,blokjes,velletjes etc Euro's ca 160,00 40, Zegels,blokjes,velletjes etc Euro's ca 160,00 40, Zegels,blokjes,velletjes etc Euro's ca 160,00 40, Zegels,blokjes,velletjes etc Euro's ca 160,00 40, Zegels,blokjes,velletjes etc Euro's ca 120,00 30, kilo Bund 3, Doos allerlei 5, Doos afgeweekt Wereld 4, Insteekblad Zweden 1, Insteekblad Noorwegen 1, Jaarsets Nederland 2005 en 2006 xxx 25, Jaarsets Nederland xxx 45, Jaarsets Nederland 1992/1995 xxx 25, Jaarsets Nederland 1996/2000 xxx 29, Mappen FDC's Nederl.beschr.en blanco 10, Insteekboeken Nederland + diverse landen 9, Doosje Europa in hoofdzaak Frankrijk xxx 6, Jaarcollecties Nederland euro xxx 25, Jaarcollecties Nederland euro xxx 25, Insteekboeken Wereld diversen 6, Klapper DDR + insteekboek Reich 9, DAVO album Nederland xxx/xx/o 9, Jaargangen Nieuw Zeeland 1984/ , Zelfgemaakt album Nederland diverse kwaliteit 30, Insteekboeken doubletten N.O.G. 11, Insteekboeken diversen w.o. thema dieren 5, Dik insteekboek Wereld w.o.klassiek 42, Danzig + Saargebied in KABE album 5, Duitsland Bund gebr.ook Deutsches Reich etc. 1, DAVO album Duitsland Bundesrepubliek v.f , Dik insteekboek Duitsland Berlijn 1, Dik insteekboek Nederland gebruikt 1, Doos met diversen op papier en enveloppen 1, Nederland + wat N.O.G.D. postfr ongebr gebruikt 15, Doos met doosjes en nog wat 1, Suriname gebruikt in doosje met veel fauna 1, Nederl.postzegelboekjes 18 x + Ned. Antillen 4B 6, Doos met diversen interessant 5, Nederland in insteekboek 225/8, 568/72, 583/87 o/xx 30, Map met FDC's Nederland 1, Dik insteekboek West Europa 1, Doos met insteekboeken 1, Insteekboek Marokko 1, Insteekboek Japan 1, Dik insteekboek met zegels West Europa 1, Insteekboek met zegels Nieuw Zeeland 1, Insteekboek met zegels Australië 1, Insteekboek met zegels Duitsland Reich en Bund 1, Doos met zegels afgeweekt hoofdzaak Europa 1, Ordner Duitsland (div) 1,00 9

10 355 Duitsland (Bund) 600 gr kilowaar 1, Duitsland (Bund) 600 gr kilowaar 1, Duitsland (Bund) 600 gr kilowaar 1, Insteekboek Nederland gestempeld 1, Insteekboek Nieuw Zeeland 1873/1985 gestempeld 1, Insteekboek Nieuw Zeeland 2000/2013 gestempeld 1, Insteekboek Nieuw Zeeland 1986/1999 1, Insteekboeken leeg 1, Ca. 180 gram Noorwegen en Far Oer onafgeweekt 5, Ca. 120 gram Oostenrijk onafgeweekt kilowaar 1, Ca. 250 gram Noorwegen onafgeweekt kilowaar 5, Ca. 240 gram Bund onafgeweekt kilowaar 1, Schoendoos met van alles wat 5, FDC's NL Antillen,Suriname Nieuw Guinea 1, Kilowaar Azië 1, FDC Europa 1, Kilowaar Nederland 1, Uitzoekdoos vol verrassingen 1, Insteekblad Engeland no,1793/96 26,00 2, Insteekblad Nederland PF 26,90 2, Insteekblad West Duitsland PF 59,00 6, Insteekblad West Duitsland 1, Insteekboek Wereld 1, Insteekboek Oost Europa 1, Insteekboek Nederland 1, Insteekboek Hongarije 1, Insteekboek Rusland 1, Schoendoos met zegels afgeweekt Nederland 1, Leeg insteekboek 32 blz 4, Insteekboek België gebruikt en ongebruikt 1, Insteekboek Nederland en Koloniën 1, Insteekboek Bundespost Berlijn en DDR 1, Album G.B., en Gebieden 1, Album India en Zuid Afrika 1, Album Wereld 1, Album West Europa 1, Insteekboek Indonesië 5, Env, Nederlandse Gebieden 10, Doosje Engelse Gebieden 7, Stanley Gibbons album Canada met zegels 25, Bladen Tsjecho - Slowakije 15, Insteek album diversen 80, Insteekboek Wereld 2, Insteekboek Wereld 2, Verzameling Republiek Indonesië 15, Map met postzegelboekjes 4, Enveloppe met 8 mapjes en boekjes 4, Insteekboeken Wereld diversen 7, klappers + 1 insteekboek Nederl.PZB's,blokjes 9, Enveloppe met velletjes EURO'S + Provicievel 11, Verrassingsdoos,diversen 5,00 10

11 406 Catalogus Nederland , Insteekblad Nieuw Zeeland 1, Bund superdik Leuchtturm album 1971/1981 1, Safe bladen Bund 1970/1980 compl. 1, Bund superdik insteekboek met doubletten 1, Grote verrassingsdoos 1, Bund met mooi grootformaat gestemp , Insteekboek Europa 1, Insteekboek Europa 1, Insteekboek Duitsland 1, Rondzendboekjes Frankrijk West Europa 11, Nederland 886/887/888,vellen xx 20, Speciale verzameling 1, Filatelie van A tot Z 1, Insteekboek gestempeld Duitsland 1, Insteekboek gestempeld Duitsland 1, Insteekboek gestempeld Indonesië 1, Insteekboek gestempeld Oostenrijk 1, Insteekboek gestempeld USA 1, Insteekboek Griekenland 15, Insteekboek bloemen en dieren 10, Insteekboek Liechtenstein 10, Collectie oud Vatikaan 6, Collectie oud Engeland 4, Catalogus West Europa 1, Insteekboek Duitsland 1, Insteekboek Duitsland 1, Insteekboek Duitsland 1, Insteekboek Duitsland 1, kilo Bund 3, Doos allerlei 5, Doos afgeweekt Wereld 4, Insteekblad Rusland 2, Insteekblad Nederland 1, Mapje Luxemburg blokken pzb 50,00 2, Mapje Rusland Roemenië 3, Insteekkaart Nederland 80,00 3, Nieuw Guinea voorloper fdc zeldzaam hoge waarde 1, Mapje motiefzegels 2, Insteekboek Zuid Afrika 10, Serie Amphilex velletjes 15, Oostenrijk serie postfris 893/926 35, Insteekblad Zweden veel blokken 6, Insteekblad Bulgarije 4, Malaysie en Staten in omslag 4, België album voorafgestempelde zegels 1, Verenigde Natie album fdc 1, PTT mapjes 1 tot en met 246B in 5 albums 25, Doos diversen 1, Doos diversen 1, albums Wereld Natuur Fonds 20,00 11

12 457 Verzameling België in 3 insteekboeken 33, Insteekboeken +klapper België FDC's spoorwegzegels 10, Klappers met PZM's Nederland 1/190 10, Insteekboeken West Europa 15, Voordruk album en insteekboek DDR 2, Insteekboek Bund 1, Insteekboek Zwitserland 1, Insteekboeken Afrika Canada Australië Azië enz. 2, Insteekboek Oostenrijk 2, Nederland jaarcollectie 1988 t/m , Nederland jaarcollectie 1995 t/m , Nederland postz.boekjes tussen nr 14en ,00 20, Nederland postfris van 1945t/m velletjes 15, Denemarken in insteekboek 1, Insteekboek Duitsland 2010 t/m , Insteekboek Zwitserland 1, Mapje Zwitserland afgeweekt 1, Insteekmap met zegels 1, gram Wereld 1, Omslag met bladen Nederland 20, Curacao Antillen + 40 FDC's enz. vanaf nr 1 22, Klein album Italië modern 3, Kleine collectie Nederland vanaf 1e periode 2, Holland album met nr 3 en blokken enz. 27, Doos diversen 1, Kilowaar Wereld 1, Insteekboek Hongarije 1, Insteekboek Wereld 1, Grote doos div. o.a. insteekboeken met zegels 1, Enveloppe met 41 FDC's Nederland 229/261 4, Doos met enveloppen insteekboekjes etc. 8, Enveloppe met 5 kaartjes zegels en kinderzegels 1, Doos met zegels afgeweekt 2, Doos met zegels op papier 4, Enveloppe met 25 PTT mapjes 4, Doos met van alles wat 1, Insteekboek USA 1, Insteekboek Portugal en Gebieden 1, Insteekboek Italië 1, Insteekboek Wereld 1, Insteekboek diversen 10, Insteekboek Italië 15, Insteekboeken Oostenrijk 15, Verschillende Japan 15, Insteekboek diversen 15, Zegels,blokjes,velletjes etc.euro's ca. 120,00 30, Zegels,blokjes,velletjes etc.euro's ca. 155,00 35, Zegels,blokjes,velletjes etc.euro's ca 185,00 45, Jaarset Luxemburg 2003 xxx 5, Insteekblad Zwitserland 1, Insteekblad Denemarken 1,00 12

13 508 Insteekblad DDR 2, Insteekblad Hongarije 1, Insteekblad Roemenië 1, DAVO albums Nederland met cassette ll en lll 49, DAVO albums Nederland met cassette ll en lll 51, Verrassingsdoos Nederland allerlei 19, Jaarcollecties Nederland Euro zegels xxx 25, Jaarcollecties Neder Euro xxx 35, Verrassingsdoos diversen w.o. Eurozegels Nederl. xxx 5, Duitsland bedankkaart met zegels , Beieren 3x3 kreuzer blauw 6 kr bruin 3 kr rood 3, Deutsches Reich 78 B 78 A 81 A 3, Doosje met voornamelijk DDR 1, Insecten postfris 3, Insteekboek China 1, Insteekboek Koningshuis Nederland 1, Insteekboek dik Afrika deel 1 1, Insteekboek dik Afrika deel 2 1, Insteekboek Frans Andorra 1, Insteekboeken leeg 1, Insteekboeken leeg 1, Insteekboeken leeg 1, Doosje zegels allerlei gestempeld 1, Insteekboek dieren gestempeld 1, Insteekboek 15 blz. Engelse Gebieden 1, Insteekboek buitenland 1, Schoendoos afgeweekt Nederland 1, Leeg insteekboek 32 blz 4, Insteekboek met veel Australië 1, PTT verzamelbanden Nederland 2, Insteekboek met zegels 1, Insteekboeken Nederland 1, Insteekboeken met zegels 1, DAVO album Nederland 1, Insteekboek Duitsland 1, Insteekboek Europa 1, Insteekboek Europa 1, Insteekboek Europa 1, Insteekboek Europa 1, Insteekboek Italië Spanje Portugal Sant Marino O 1, Insteekboek Hongarije Tsjecho Slowakije Griekenland 1, Verzameling IJsland 25, Dik insteekboek Canada USA 10, Dik insteekboek Zwitserland Tête-Bêche 25, Insteekboek Vaticaan 1, Insteekboek Singapore 3, verschillende blokken 3, Insteekblad Engeland 2, Insteekblad Finland 2, Mapje Nederland gestempeld pzb 1, Insteekkaart Duitsland 1,00 13

14 559 Insteekboek Brazilië oude zegels 1, Mapje Finland 1, Mapje oudere zegels Wereld 1, Doosje Nederland gestempeld 1, Doosje zegels allerlei gestempeld 1, Uitzoekdoos diversen 5, Insteekboek jaargang 2016 supplement Liechtenstein 28, Insteekboeken Engeland Gibraltar Malta etc. 22, Bundespost 1976/2000 postfris in 2 luxe albums 25, België gebruikt in 3 albums 50, Untea serie postfris op albumblad 10, Doos met zegels afgeweekt 1, Trommel met zegels afgeweekt 1, Trommel met zegels afgeweekt 1, IJsland gebruikt in insteekboek 1, Duitsland + wat diversen in insteekboek 1, Denemarken + IJsland in insteekboek 5, Insteekboek met 75 blokken Nederl, met Amphilex 37, Aardig complete album Malta , Holland album en Russia album 10, Insteekboek Wereld 1, Insteekboek Hongarije 1, Insteekboek Ierland 1, Kilowaar Australië 10, Kilowaar Nieuw Zeeland 5, Dozen kilowaar Duitsland 15, Nederland FDC's vanaf 134/282 1, Nederland zilveren verrassingszegel , Nederland postzegelboekje 51 (1942) wat roest 10, Insteekboek Monaco 1, Insteekboek Malta 1, Album eilanden Alderney Jersey Guernsey 1, Insteekboek buitenland gebr./ongebruikt 1, Insteekboek 24 blz. veel Amerika 1, Insteekboek België Canada 3, Doos met catalogissen West Europa 7, Insteekboek div. Wereld 2, Doos kilowaar diversen 15, Doos kilowaar diversen 15, Doosje diversen 10, Insteekblad Zwitserland 1, Insteekblad Denemarken 1,00 Bedankt voor uw komst en tot ziens op de volgende ruilbeurs / veiling. Deze is op zondag 24 november

15

16 Otto vd Werken Autoservic e W e e r t Graafschap Hornelaan 136L 6004 HT Weert M T vd Werken Werkt graag aan uw auto! Voor onderhoud (alle merken) Algemene Periodieke Keuring (APK) Schadeherstel Openingstijden: uur of in overleg

POSTZEGELVERENIGING. FILATELICA WEERT e.o. Veilingboekje. Voor 26 maart 2017

NALATENSCHAPSVEILING 29 APRIL 2018

NALATENSCHAPSVEILING 29 APRIL 2018 kavel NALATENSCHAPSVEILING 29 APRIL 2018 nr land omschrijving / catalogusnrs kwal inzet 1 NL Beatrix abdicatie XX 10,00 2 NL Herdenkingsenveloppen 5,00 3 NL Ons vorstenhuis W.Alexander 10,00 4 NL Davo

Zaal open 09.30 u. ziggo.nl

Zondag 25 november 2018

Zondag 25 november 2018 Zondag 25 november 2018 organiseert POSTZEGELVERENIGING FILATELICA WEERT e.o. een POSTZEGELRUILBEURS met GROTE VEILING met veel EEN EURO KAVELS Plaats: Scholengemeenschap PHILIPS van HORNE Herenstraat

POSTZEGELVERENIGING. FILATELICA WEERT e.o. Veilingboekje. Voor 27 november 2016

018 A 20 oktober 2018

Veiling kavellijst november 2017

Beurs De Oranjerie J 2 A 018 A R 30 maart

KAVELLIJST 12 december 2018 V.nr. K.nr. Aanb. Land Cat.nr./omschrijving Cat.w. Staat Vr.pr. 1 5553 3599 D.Reich Zgl.nrs 410/422 (rijkspresidenten) 35,00 O 2,50 2 5640 - Nederland Zgl.nrs 318/322 18,00 X 1,50 3 5641 - D.Reich Bloc nr. 7 16,00 O 1,50 4 5642 - - Zgl.nr. 671 28,00 X 2,00 5 5768 -

Postfris ** Ongebruikt * Gestempeld 0. Inzet 1 Wereld Motief dieren, wo honden, poezen, vlinders, vogels Stockboek 1 Wereld Motief dieren, wo honden, poezen, vlinders, vogels Stockboek - 7701 1.00 2 Zwitserland Voor Pro Juventute zegels met Hawidstroken Ordner - 7701 1.00 3 Wereld Motief Koeien en schapen Stockboekje

CLUBVEILING Februari 2017 No. Omschrijving C.W. Inzet

Veiling voorjaar 2019 update

Veiling voorjaar 2019 update Veiling voorjaar 2019 update 1 NL 2233/42 0 10,00 Kon. Familie I 1,50 2 NL 2272/81 0 10,00 Kon. Familie III 1,50 3 NL 2335. 0 4,00 Naardermeer 0,75 4 NL 2352/61 0 9,00 World Press Foto 1,50 5 NL 2415/6

Beverwijk veilingprogramma december xlsm, Veiling , 14:22

kavel Cat NR Omschrijving catw. inzet 1 Penningen 3x bod 2 Ceská Republika muntset ,00 3 Coin card 400 jr Michiel de Ruiter 7,00 4 Coin card kavel Cat NR Omschrijving catw. inzet 1 Penningen 3x bod 2 Ceská Republika muntset 1995 2,00 3 Coin card 400 jr Michiel de Ruiter 7,00 4 Coin card Belastingdienst 200 jr 7,00 5 Coin Card Het Japan vijfje

JAAROVERZICHT 2010 gedetailleerd per Categorie, Regio en Land Bron: CBS

JAAROVERZICHT 2010 gedetailleerd per Categorie, Regio en Land Bron: CBS Hout en Plaatmateriaal JAAROVERZICHT gedetailleerd per Categorie, Regio en Land Bron: CBS 1 van 22 08/15/2011 Hout Nederland - Index en Samenvatting Per Categorie (genummerd) zijn de gegevens uitgesplitst

Postzegels - Dozen. Kavel Inzet Bieding

kavel Cat NR Omschrijving catw. inzet

Vereniging van Postzegelverzamelaars. Barendrecht Vereniging van Postzegelverzamelaars Barendrecht 0 Jaargang 11 nr. 5 november 2011 Van de voorzitter In het septembernummer van Franco heb ik reeds vermeld dat we op 10 maart 2012 een feestavond hebben

kavellijst grote veiling 13 oktober 2018

kavellijst grote veiling 13 oktober 2018 1 5301 Lind. Polen/Rusland 2 stockboeken diversen - XX/O 5,00 2 5302 - Wereld 5 stockboeken diversen - O 5,00 3 5303 - Tsj./Tsj.slowakije Dik stockboek diversen - XX/O 10,00 4 5304 - Wereld 5 stockboeken

Vereniging van Postzegelverzamelaars. Barendrecht Vereniging van Postzegelverzamelaars Barendrecht 0 Jaargang 11 nr. 4 september 2011 Van de voorzitter Alweer september. Een nieuw seizoen kan voor ons beginnen. Dat ons dat allemaal veel postzegelplezier

Retourkavels november 2015, nog te koop op ruilbeurs!

Verkoop onder leden 09 december 2018 om 14 uur Nr LAND OMSCHRIJVING **/*/O COTE INZET 1 België Nr 1 O 90,00 9,00 2 België Nr.2 O 60,00 12,00 3 België Verkoop onder leden 09 december 2018 om 14 uur Nr LAND OMSCHRIJVING **/*/O COTE INZET 1 België Nr 1 O 90,00 9,00 2 België Nr.2 O 60,00 12,00 3 België Nr.3 O 115,00 10,00 4 België Nr.4 O 70,00 10,00 5 België

Nederland 0,10 0,10. Internationaal 0,10 0,10. Alarmnummer 112 Gratis Gratis

Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van onderhandelingen (art. 26 OESO)

Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van onderhandelingen (art. 26 OESO) Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van (art. 26 OESO) 2/02/2010 I. Nieuwe overeenkomsten die een bepaling bevatten die voorziet in de uitwisseling van bankinlichtingen Botswana 12/05/09 03/07/09

Kavellijst Voorjaarsveiling 2018

Kavellijst Voorjaarsveiling 2018 Kavellijst Voorjaarsveiling 2018 Kijkgelegenheid : 10u00-13u00 28 april 2018 Veiling : 13u45-16u00 28 april 2018 Nederland - frankeerzegels 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Postzegelveiling Zaterdag 4 februari 2012

Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van onderhandelingen (art. 26 OESO) Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van (art. 26 OESO) 15/06/2010 I. Nieuwe overeenkomsten die een bepaling bevatten die voorziet in de uitwisseling van bankinlichtingen Barbados 08-12/02/10 11/02/10

Kav. Cat.nr. Toelichting Kwal. Cat.wrd. Inzet Grote kavels/partijtjes

Kav. Cat.nr. Toelichting Kwal. Cat.wrd. Inzet Grote kavels/partijtjes KAVELLIJST veiling 21 maart 2019 1 Grote kavels/partijtjes 1 div. Engeland stockboek mooie kwal. xx/o - 40,00 2 div. Frankrijk ringband 1978 tot ca. 1982 xx - 30,00 3 div. Stockboek Thema Kerst/Kinderen

JAAROVERZICHT 2010 gedetailleerd per Categorie, Regio en Land Bron: CBS Hout en Plaatmateriaal JAAROVERZICHT gedetailleerd per Categorie, Regio en Land Bron: CBS 1 van 20 08/15/2011 Hout Nederland - Index en Samenvatting Per Categorie (genummerd) zijn de gegevens uitgesplitst

Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van onderhandelingen (art. 26 OESO) Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van (art. 26 OESO) 9/06/2009 I. Nieuwe overeenkomsten die een bepaling bevatten die voorziet in de uitwisseling van bankinlichtingen Brunei 30/04/09 Nieuwe Overeenkomst.

KAVELLIJST 7 december 2016

KAVELLIJST 7 december 2016 KAVELLIJST 7 december 2016 V.nr K.nr. Aanb. Land Cat.nr./omschrijving Cat.w. Staat Vr.pr. 1 3401 3310 nederland Bloc nr. V1419 10,00 O 1,00 2 3402 - - Bloc nr. V1439 10,00 XX 1,00 3 3403 - - Bloc nr. V1461

VERENIGING VAN POSTZEGELVERZAMELAARS BARENDRECHT FRANCO INFORMATIE BULLETIN

VERENIGING VAN POSTZEGELVERZAMELAARS BARENDRECHT FRANCO INFORMATIE BULLETIN VERENIGING VAN POSTZEGELVERZAMELAARS POSTZEGELVERZ. BARENDRECHT BARENDRECHT FRANCO INFORMATIE BULLETIN Jaargang 16 nr:5 november/december 2016 VOORWOORD: Van de voorzitter, Het is al weer enkele weken

CLUBVEILING GROTE VEILING SEPTEMBER No. Omschrijving C.W. Inzet

CLUBVEILING GROTE VEILING SEPTEMBER No. Omschrijving C.W. Inzet 1 o Nederland, 1 5ct. Koning Willem lll, mooie randen. 1852. 45,00 6,00 2 o Nederland, 2 10ct Koning Willem lll 1852. 35,00 5,00 3 o Nederland, 3 15ct Koning Willem lll 1852 170,00 20,00 4 o Nederland,

KAVELLIJST 11 mei 2016 V.nr. K.nr. Aanb. Land Cat.nr./omschrijving Cat.w. Staat Vr.pr.

KAVELLIJST 11 mei 2016 V.nr. K.nr. Aanb. Land Cat.nr./omschrijving Cat.w. Staat Vr.pr. 1 2913 3402 Nederland Zgl.nr. 332 (bloc van 4) 1,40 XX 0,20 2 2914 - Zgl.nr. 334 (bloc van 4) 1,40 XX 0,20 3 2915 - - Zgl.nr. 335 (bloc van 4) 1,40 XX 0,20 4 2916 - - Zgl.nr. 336 (bloc van 4) 1,40 XX 0,20

Tarieven Internationale registratie (Benelux basis) 2016

Tarieven Internationale registratie (Benelux basis) 2016 Tarieven Internationale registratie (Benelux basis) 2016 Nieuwe aanvrage tot registratie officiële taksen in totale kosten in * basisbedrag t/m 3 klassen 755 1055 toeslag merk in kleur 250 275 Vernieuwing

Kavel Land Cat.nr. Omschrijving Cat.w. Inzet Opbr. Koper 1 Ned. 1 Plaat II donkerblauw, gest., pracht 130,00 15,00

Kavel Land Cat.nr. Omschrijving Cat.w. Inzet Opbr. Koper 1 Ned. 1 Plaat II donkerblauw, gest., pracht 130,00 15,00 1 Ned. 1 Plaat II donkerblauw, gest., pracht 130,00 exemplaar 2 Ned. 1 ongebruikt exemplaar, zonder gom, zeer breed gerand 600,00 30,00 3 Ned. 2 Plaat V gevlekte druk, gest., pracht 35,00 exemplaar 4 Ned.

KAVELLIJST grote veiling oktober 2017

KAVELLIJST grote veiling oktober 2017 1 3075 Verk. Nw.Zealand 10 fdc's 50,00 X 5,00 2 3076 - Z.Afrika 3 fdc's - X 1,00 3 3077 - Nederland Fdc.nr. E2 750,00 O 75,00 4 3164 - Z.Afrika 2x derde vaste reeks 1977 18,70 XX/O 2,00 5 3165 - - 4 stockb.bladen

k 1 k 6 k 8 k 17 k 28 k 22

k 1 k 6 k 8 k 17 k 28 k 22 1 Nederland GB 4 F 20,00 2,50 2 Nederland GB 36 kort tandje linksonder 8,00 0,40 3 Nederland GB 39 6,50 0,50 4 Nederland GB 40 4,00 0,50 5 Nederland Gb 127 4,00 0,50 6 Nederland GB 181 F 15,00 2,00 7 Nederland

TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN. JAARGANG 1951 No. 46 Overgelegd aan de Staten-Generaal door de Minister van Buitenlandse Zaken

TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN. JAARGANG 1951 No. 46 Overgelegd aan de Staten-Generaal door de Minister van Buitenlandse Zaken 1 (1934) No. 1 TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN JAARGANG 1951 No. 46 Overgelegd aan de Staten-Generaal door de Minister van Buitenlandse Zaken A. TITEL Herziene Unie-Verdrag tot bescherming

Antwoorden Aardrijkskunde Antwoorden Discovery par. 1

Antwoorden Aardrijkskunde Antwoorden Discovery par. 1 Antwoorden Aardrijkskunde Antwoorden Discovery par. 1 Antwoorden door een scholier 1209 woorden 24 februari 2013 4,8 4 keer beoordeeld Vak Methode Aardrijkskunde Terra Discovery 1: Noord- Europa IJsland

k 002 k 014 k 015 k 019

Lijst van verdragen op alfabetische volgorde: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Lijst van verdragen op alfabetische volgorde: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Albanië dubbele 14-12-2001 22-07-2004 15-11-2005 Trb.2004, 281 Argentinië dubbele 04-03-1994 27-12-1996

Volume: 0-49 zendingen per jaar Europa 0 2 kg 2-10 kg kg kg

Volume: 0-49 zendingen per jaar Europa 0 2 kg 2-10 kg kg kg Wanneer u op basis van uw daadwerkelijkaantal zendingen boven de 49 zendingen per jaar uitkomt, dan kunt u ons contacteren voor verbeterde tarieven. Wij passen uw prijzen dan direct aan. Volume: 0-49 zendingen

Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van onderhandelingen (art. 26 OESO) Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van (art. 26 OESO) 10/11/2009 I. Nieuwe overeenkomsten die een bepaling bevatten die voorziet in de uitwisseling van bankinlichtingen Land Botswana 03/07/09 Herziene

LAND WERELDDEEL VIDEOREPORTAGES VLAANDEREN VAKANTIELAND

LAND WERELDDEEL VIDEOREPORTAGES VLAANDEREN VAKANTIELAND LAND WERELDDEEL VIDEOREPORTAGES VLAANDEREN VAKANTIELAND Algerije http://www.een.be/programmas/vlaanderen-vakantieland/nic-de-oases-van-de-sahara http://www.een.be/programmas/vlaanderen-vakantieland/nic-tussen-de-kamelen-algerije

Kavellijst Najaarsveiling 2017

Kavellijst Najaarsveiling 2017 Kavellijst Najaarsveiling 2017 Kijkgelegenheid : 10u00-13u00 28 oktober 2017 Veiling : 13u45-16u00 28 oktober 2017 Nederland - frankeerzegels 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Archief Jan de Boo

Archief Jan de Boo Archief Jan de Boo 1975-2012 Internationaal Instituut voor Sociale Geschiedenis Cruquiusweg 31 1019 AT Amsterdam Nederland hdl:10622/arch03473 IISG Amsterdam 2015 Inhoudsopgave Archief Jan de Boo...3 Archiefvorming...3

K 4 K 15 K 17 K 18. K 29w K 24

K 4 K 15 K 17 K 18. K 29w K 24 KAVELLIJST muntenveiling april 2017 Kav Land Stat Jaar Cat.nr/omschrijving Cat.pr Inz.pr Opbr 1 Nederland DIV Etui guldens, centen 10,00 2 Engels DIV Plastic mapje BOD 3 Nederland ZF 1941 Cassette 5,10

Tijd Veld Poule Scheidsrechter Tijd Veld Poule Scheidsrechter Tijd Veld Poule Scheidsrechter Tijd Veld Poule Scheidsrechter

Tijd Veld Poule Scheidsrechter Tijd Veld Poule Scheidsrechter Tijd Veld Poule Scheidsrechter Tijd Veld Poule Scheidsrechter 8:45 veld 1 poule 1 Nederland Frankrijk Men. Kouwenberg 8:45 veld 2 poule 2 Duitsland Spanje Men. Callaars 8:45 veld 3 poule 3 Rusland Malta Belle de Folter 8:45 veld 4 poule 3 Ijsland Noorwegen Tijs Hellegers

Tarieven Europa: staffel 1

Tarieven Europa: staffel 1 Tarieven Europa: staffel 1 Wanneer u op basis van uw daadwerkelijkaantal zendingen boven de 49 zendingen per jaar uitkomt, dan kunt u ons contacteren voor verbeterde tarieven. Wij passen uw prijzen dan

SIM KAART USA UNLIMITED

SIM KAART USA UNLIMITED SIM KAART USA UNLIMITED Copyright 2018. Alle rechten voorbehouden. Niets uit deze uitgave mag worden verveelvoudigd, opgeslagen in een geautomatiseerd gegevensbestand en/of openbaar gemaakt in enige vorm

Europese feestdagen 2019

Europese feestdagen 2019 Januari - Februari - Maart Bestemming Januari Februari Maart Nederland (NL) 01-01 Bestemming Januari Februari Maart België (BE) 01-01 Bosnie en Herzegovina (BA) 01-01 02-01 01-03 Bulgarije (BG) 01-01 01-02

Veiling 26 Ruildag zaterdag 24 november 2018

Veiling 26 Ruildag zaterdag 24 november 2018 Veiling 26 Ruildag zaterdag 24 november 2018 Kavel Kw Omschrijving Cat Catw Inzet 1 o 56/76 KonWilhelmina 1899 43,90 1,50 2 * 90, 91, 94, 95 & 96 43,00 3,00 3 * 114/20 Opruiming 1923 34,00 2,50 4 * 129

k 94 k 98 k 106 k 113

k 94 k 98 k 106 k 113 KAVELLIJST muntenveiling april 2018 Kav Land StatusJaar Cat.nr/omschrijving Inz.prijs Opbrengst 1 Nederland mapje met centen en stuivers F 30,00 3,00 2 Nederland Potje met centen BOD 3 Nederland PRF 1991

Europese feestdagen 2018

Europese feestdagen 2018 Januari - Februari - Maart Bestemming Januari Februari Maart Nederland (NL) 01-01 Bestemming Januari Februari Maart België (BE) 01-01 Bosnie en Herzegovina (BA) 01-01 02-01 01-03 Bulgarije (BG) 01-01 03-03

KAVELLIJST 5 april 2017 V.nr. K.nr. Aanb. Land Cat.nr./omschrijving Cat.w. Staat Vr.pr.

KAVELLIJST 5 april 2017 V.nr. K.nr. Aanb. Land Cat.nr./omschrijving Cat.w. Staat Vr.pr. 1 3791 3599 Sachsen Zgl.nr. 12 70,00 O 5,00 2 3792 - Roemenië Zgl.nrs 4/7 20,00 O 1,50 3 3794 - Ned.indië Zgl.nr. 13 20,00 O 2,00 4 3916 - Nederland Zgl.nrs 134/135 45,00 O 3,50 5 3801 - Ned.nw.guinea

Ruilbeurslijst retourkavels van januari 2016