POSTZEGELVEILING RIJNMOND

Download "POSTZEGELVEILING RIJNMOND"

1 POSTZEGELVEILING RIJNMOND Westewagenstraat 60, 3011 AT Rotterdam Postbus 2859, 3000 CW Rotterdam Tel.: , Fax: , DE 68 ste VEILING VINDT PLAATS OP VRIJDAG 14 DECEMBER EN ZATERDAG 15 DECEMBER 2012 IN BRASSERIE WOUDESTEIN OP HET TERREIN VAN EXCELSIOR De veiling vindt plaats ten overstaan van deurwaarderskantoor R. Vismans te Rotterdam. Fotokopieën worden u op aanvraag toegestuurd tegen een vergoeding van 0,50 per kopie met een minimum van 1,-. Dit kunt u voldoen door bij uw aanvraag gangbare postzegels en/of bankbiljetten in te sluiten. Photocopies will be sent on request. Please include with your request 0,50 per photocopy with a minimum of 1,- in current stamps or small bills of your country. Terms of Sale (condensed) 1. Amounts quoted under taxatie are estimates. Starting prices are 80 percent of these estimates. Bids below 80 percent are not accepted 2. Lots are sold as correctly described and genuine,unless indicated to the contrary. 3. There is a 21 percent premium on all lots and besides EU 2.38 expenses per lot. 4. All estimates are in Euros 5. Bidding stages: If you would like to make use of the services of an auction agent, we recommend mr. R. Bouscher: Tel , fax or by info@bouscher.nl - 1 -

2 EERSTE ZITTING 68 ste VEILING VRIJDAG 14 DECEMBER UUR Kavel Nederland en gebieden Azië TWEEDE ZITTING 68 ste VEILING ZATERDAG 15 DECEMBER :00 UUR Munten en bankbiljetten Engeland en gebieden, Midden Oosten, Noord- en Zuid-Amerika Europa Diversen Op ons kantoor kunnen de kavels bezichtigd worden op de volgende dagen: dinsdag 4 december (10:00 18:00) woensdag 5 december (10:00 18:00) donderdag 6 december (10:00 18:00) vrijdag 7 december (10:00 18:00) zaterdag 8 december (12:00 16:00) maandag 10 december (10:00 18:00) dinsdag 11 december (10:00 18:00) woensdag 12 december (10:00 21:00) In de zaal zijn alle kavels te bezichtigen op: vrijdag 14 december (10:00-17:00) zaterdag 15 december (08:30-11:00) Al onze taxaties zijn in Euro s. Prices in our catalogue are estimates in Euros. Starting prices are at 80% of our estimates. WOORDENLIJST/VOCABULAIRE ** postfris unmounted mint * ongebruikt met plakker mint hinged (*) ongebruikt zonder gom unused without gum pr.ex. pracht exemplaar very fine (VF) vr.pr.ex. vrijwel pracht exemplaar fine, almost VF (F-VF) fraai ex. average/good (faults) brief cover/entire tax taxatie estimate - 2 -

3 De veiling vindt plaats in Brasserie Woudestein, Honingerdijk 110 te Rotterdam. Er is goede en gratis parkeergelegenheid aanwezig voor ongeveer 150 auto s. In de brasserie is gelegenheid tot het nuttigen van diverse kleine gerechten tegen aantrekkelijke prijzen. Brasserie Woudestein is goed bereikbaar vanaf Rotterdam C.S. met tramlijn 21 richting de Esch. (uitstappen voor het Excelsior Stadion.) en richting Burg Oudlaan (uitstappen eindpunt) Met de auto vanuit de richtingen Amsterdam en Utrecht volgt u de ring richting Dordrecht. Op de A16 aangekomen neemt u voor de Van Brienenoordbrug afslag 25 (richting Centrum). Volg de borden Excelsior P1+2. Ter hoogte van de Honingerdijk ziet u aan uw rechterhand het stadion Excelsior. Met auto vanuit het zuiden volgt u de borden Capelle/Rotterdam Centrum. Na de Van Brienenoordbrug neemt u de eerste afslag (afslag 25) Rotterdam Centrum. Volg de borden Excelsior P

4

5 EERSTE ZITTING NEDERLAND & GEBIEDEN EN AZIË VRIJDAG 14 DECEMBER 2012 IN BRASSERIE WOUDESTEIN OP HET TERREIN VAN EXCELSIOR AANVANG UUR PRECIES kavelnr omschrijving taxatie Nummer 1 geplaat F 1 nr.1 blauw pl.i-9 cat.55 breedrandig pr.ex. 20 F 2 nr.1 staalblauw pl.i-43 cat.130 pr.ex. (Zeist-B) 25 F 3 nr.1 blauw pl.1-83 * cat.550 pr.ex. 100 KF 4 nr.1 diep donkerblauw pl.i-93 cat.200 breedrandig luxe ex. 60 F 5 nr.1 blauw pl.i-96 cat.55 pr.ex. 20 F 6 nr.1 licht staalblauw pl.i cat.130 breedrandig pr.ex. 20 F 7 nr.1 donker staalblauw pl.i-89 cat.130 pr.ex. 15 F 8 nr.1 donkerblauw pl.ii-21 cat.130 pr.ex. met penvernietiging 20 F 9 nr.1 grijsblauw pl.ii-64 cat.100 pr.ex. 20 F 10 nr.1 grijsblauw pl.ii-65 cat.100 pr.ex. 20 KF 11 nr.1 donkerblauw pl.ii-68 cat.130 breedrandig luxe ex. (tevens buurzegel pl.ii-69 fraai ex.) 70 F 12 nr.1 grijsblauw pl.ii-88 cat.100 pr.ex. 15 F 13 nr.1 flets staalblauw pl.ii-90 cat.100 breedrandig pr.ex. 25 F 14 nr.1 donkerblauw pl.iii-1 cat.45 breedrandig pr.ex. 20 F 15 nr.1 donkerblauw pl.iii-9 cat.45 pr.ex. 15 F 16 nr.1 donkerblauw pl.iii-18 cat.45 pr.ex. 15 F 17 nr.1 blauw pl.iii-24 cat.50 pracht randstuk 25 F 18 nr.1 donkerblauw pl.iii-31 cat.45 breedrandig pr.ex. 25 F 19 nr.1 blauw pl.iii-39 cat.50 pr.ex. 15 KF 20 nr.1 donkerblauw pl.iii-45 breedrandig pracht randstuk 40 F 21 nr.1 donkerblauw pl.iii-53 cat.45 breedrandig pr.ex. 25 F 22 nr.1 blauw pl.iii-63 cat.50 pr.ex. 20 F 23 nr.1 blauw pl.iii-64 cat.50 pr.ex. 15 F 24 nr.1 blauw pl.iii-73 cat.50 pr.ex. (Purmerend-C) 15 F 25 nr.1 blauw pl.iii-81 cat.50 pr.ex. 15 F 26 nr.1 blauw pl.iii-81 cat.50 breedrandig pracht randstuk 40 KF 27 nr.1 lichtblauw pl.iii-83 cat.60 breedrandig luxe ex. 30 F 28 nr.1 donkerblauw pl.iii-86 cat.45 breedrandig pracht randstuk 30 F 29 nr.1 lichtblauw pl.iv-51 cat.60 breedrandig pr.ex. (Apeldoorn-C) 35 F 30 nr.1 blauw pl.iv-58 cat.45 breedrandig pr.ex. 20 F 31 nr.1 in paar lichtblauw pl.iv cat.180 pr.ex. 40 F 32 nr.1 lichtblauw pl.iv-83 cat.50 breedrandig pr.ex. 20 F 33 nr.1 blauw pl.v-27 cat.45 pr.ex. 15 F 34 nr.1 blauw pl.v-50 cat.45 pr.ex. 15 KF 35 nr.1 blauw pl.v-64 cat.45 overrandig pr.ex. 40 F 36 nr.1 blauw pl.v-86 cat.45 breedrandig pr.ex. 20 F 37 nr.1 blauw op dun papier pl.vi-13 cat.45 breedrandig pr.ex. 20 F 38 nr.1 blauw op dun papier pl.vi-24 cat.45 pr.ex. 15 F 39 nr.1 blauw op dun papier pl.vi-25 cat.45 breedrandig pr.ex. 25 KF 40 nr.1 helderblauw op dik papier pl.vi-81 cat.80 breedrandig pr.ex

6

7 Nummer 2 geplaat F 41 nr.2 diepdonkerkarmijn pl.i-8 cat.200 pr.ex. (Bolsward-B) 40 F 42 nr.2 karmijn pl.i-10 cat.50 breedrandig pr.ex. 25 F 43 nr.2 karmijn pl.i-18 cat.50 pr.ex. 20 F 44 nr.2 karmijn pl.i-19 cat.50 breedrandig pr.ex. 30 F 45 nr.2 karmijn pl.i-24 cat.50 pr.ex. 20 F 46 nr.2 karmijn pl.i-29 cat.50 pr.ex. 20 F 47 nr.2 karmijn pl.i-31 cat.50 breedrandig pr.ex. 25 F 48 nr.2 karmijn pl.i-32 cat.50 pr.ex. 20 KF 49 nr.2 donkerrood pl.v-34 cat.60 overrandig pr.ex. (eerste druk) 35 F 50 nr.2 karmijn pl.i-34 cat.50 pr.ex. (Arnhem-A) 20 F 51 nr.2 donkerkarmijn pl.i-39 cat.50 pr.ex. 20 F 52 nr.2 karmijn pl.i-41 cat.50 pr.ex. 20 F 53 nr.2 donkerkarmijn pl.i-42 cat.50 pr.ex. 25 F 54 nr.2 karmijn pl.i-43 cat.50 breedrandig pr.ex. 25 F 55 nr.2 diep donkerkarmijn op dun papier pl.i-47 cat.200 pr.ex. 40 F 56 nr.2 karmijn pl.i-49 cat.50 breedrandig pr.ex. 25 F 57 nr.2 donkerkarmijn pl.i-51 cat.50 luxe ex. 25 KF 58 nr.2 donkerkarmijn pl.i-54 cat.50 pracht randstuk 45 F 59 nr.2 donkerkarmijn pl.i-57 cat.50 pr.ex. (Maastricht-B) 20 F 60 nr.2 karmijn pl.i-61 cat.50 breedrandig pr.ex. 25 F 61 nr.2 donkerkarmijn pl.i-63 cat.50 breedrandig pr.ex. 30 F 62 nr.2 karmijn pl.i-64 cat.50 pr.ex. 20 F 63 nr.2 karmijn pl.i-73 cat.50 pr.ex. (Maastricht-B) 25 F 64 nr.2 karmijn pl.i-74 cat.50 pr.ex. (Kampen-A) 20 F 65 nr.2 donkerkarmijn pl.i-74 cat.50 pr.ex. 20 F 66 nr.2 karmijn pl.i-78 cat.50 breedrandig pr.ex. 25 F 67 nr.2 karmijn pl.i-81 cat.50 pr.ex. 20 F 68 nr.2 donkerkarmijn pl.i-82 cat.50 pr.ex. 20 F 69 nr.2 donkerkarmijn pl.i-85 cat.50 breedrandig pr.ex. 30 F 70 nr.2 karmijn pl.i-86 cat.50 breedrandig pr.ex. 25 F 71 nr.2 karmijn pl.i-88 cat.50 pr.ex. (Tiel-A) 15 F 72 nr.2 diep donkerkarmijn pl.i-98 cat.200 pr.ex. (Roermond-B) 45 F 73 nr.2 diep donkerkarmijn pl.i-99 cat.200 pr.ex. (Middelburg-A) 45 F 74 nr.2 karmijn pl.ii-2 cat.50 pr.ex. (Heerenveen-A) 20 KF 75 nr.2 karmijn pl.ii-44 cat.50 pracht randstuk (Amsterdam-B) 25 F 76 nr.2 karmijn pl.ii-48 cat.50 breedrandig pr.ex. 20 F 77 nr.2 donkerrood pl.iii-4 cat.40 breedrandig pr.ex. 20 F 78 nr.2 rood pl.iv-8 cat.35 breedrandig pr.ex. 20 F 79 nr.2 donkerrood pl.iv-13 cat.35 breedrandig pr.ex. (luxe kleur) 25 F 80 nr.2 rood pl.iv-23 cat.30 pr.ex. 15 F 81 nr.2 rood pl.v-1 cat.35 pr.ex. 15 F 82 nr.2 rood pl.v-10 cat.35 breedrandig pr.ex. 20 F 83 nr.2 donkerrood pl.v-17 cat.60 breedrandig pr.ex. (eerste druk) 25 F 84 nr.2 dofrood pl.v-19 cat.35 pr.ex. 15 F 85 nr.2 rood pl.v-22 cat.35 pr.ex. 15 KF 86 nr.2 rood pl.v-26 cat.35 overrandig pr.ex. 35 F 87 nr.2 rood pl.v-30 cat.35 pracht hoekstuk 35 F 88 nr.2 rood pl.v-33 cat.35 pr.ex. 15 F 89 nr.2 dofrood pl.v-37 cat.35 pr.ex. 15 F 90 nr.2 dofrood pl.v-48 cat.35 pracht randstuk 20 F 91 nr.2 dofrood pl.v-75 cat.35 pr.ex. (met schaars franco kastje) 20 KF 92 nr.2 rood pl.v-78 cat.35 overrandig pr.ex. 35 F 93 nr.2 dofrood pl.v-81 cat.35 overrandig pracht randstuk 35 F 94 nr.2 dofrood pl.v-95 cat.35 pr.ex

8

9 F 95 nr.2 bruinrood pl.vi-46 cat.100 pracht randstuk 25 F 96 nr.2 karmijnrood pl.vi-47 cat.100 breedrandig pr.ex. 30 F 97 nr.2 rood pl.vi-79 cat.100 pr.ex. 25 F 98 nr.2 karmijnroze pl.vii-7 cat.35 breedrandig pr.ex. met deel van buurzegel 30 F 99 nr.2 karmijnrood pl.vii-13 cat.35 pr.ex. 20 F 100 nr.2 karmijn pl.vii-50 cat.35 pr.ex. 15 F 101 nr.2 karmijnrood pl.vii-97 cat.35 breedrandig pr.ex. 20 F 102 nr.2 karmijnrood pl.viii-31 cat.60 pr.ex. 20 KF 103 nr.2 karmijn pl.viii-40 cat.60 breedrandig pracht randstuk 30 F 104 nr.2 karmijnroze pl.viii-61 cat.60 breedrandig pr.ex. 20 F 105 nr.2 karmijnrood pl.ix-5 cat.70 breedrandig pr.ex. 25 F 106 nr.2 karmijnrood pl.ix -19 cat.70 breedrandig pr.ex. 30 KF 107 nr.2 karmijnroze pl.ix-55 cat.70 overrandig pr.ex. 35 F 108 nr.2 rood op dik papier pl.x-18 cat.35 pr.ex. met streepje op wang (uiterst schaars op plaat X) 50 F 109 nr.2 rood op dik papier pl.x-26 cat.35 pr.ex. 10 F 110 nr.2 rood op dik papier pl.x-50 cat.35 pracht hoekstuk 30 F 111 nr.2 rood op dik papier pl.x-73 cat.35 pracht randstuk 20 Nummer 3 geplaat F 112 nr.3c * cat.1000 pr.ex. (iets ingedroogde gom) cert. Vleeming 180 F 113 nr.3 oranje pos.9 cat.200 pr.ex. 40 F 114 nr.3 oranje pos.10 cat.200 pracht randstuk 45 F 115 nr.3 donkeroranje pos.25 cat.225 breedrandig pr.ex. 50 F 116 nr.3 donkeroranje pos.35 cat.225 luxe ex. 50 F 117 nr.3 oranje pos.45 cat.200 breedrandig pr.ex. 40 F 118 nr.3 oranje pos. 64 cat.200 breedrandig pr.ex. 40 F 119 nr.3 donkeroranje pos. 71 cat.225 pr.ex. (Roermond-B) 40 F 120 nr.3 oranje pos.78 cat.200 pr.ex. 40 F 121 nr.3 oranje pos.81 cat.200 breedrandig pr.ex. (Utrecht-B) 50 F 122 nr.3 oranje pos.84 cat.200 pr.ex. (Roermond-B) 40 F 123 nr.3 donkergeel-oranje pos.86 cat.375 pr.ex. (luxe kleur) 80 F 124 nr.3 donkergeeloranje op dun papier pos.89 cat.350 breedrandig pr.ex. 80 F 125 nr.3 oranje pos.94 cat.200 breedrandig pr.ex. 50 Eerste emissie brieven F * 126 nr.1 pl.ii met Haarlem-C en gebroken circelstempel Leiden ernaast op complete omslag van Lisse per trein naar Langedijk cat.270 interessant pracht stuk 50 F * 127 nr.1 donkerblauw pl.iii-73 met Zwolle-B op complete brief van Staphorst naar Zwolle cat.180 pracht brief met interessante inhoud 45 F * 128 nr.1 helderblauw pl.iv-80 pracht randstuk op complete omslag van Amsterdam naar Krommenie cat.115 pracht geheel 40 F * 129 nr.1 blauw pl.v-16 op complete brief van Oudewater naar Culemborg 40 F * 130 nr.1 blauw pl.v-26 op complete omslag lokaal verstuurd in Amsterdam cat.80 pracht geheel 40 F * 131 nr.2 karmijn pl.i-18 op complete brief van Leiden naar s-hertogenbosch cat.160 pracht brief met interessante inhoud 45 F * 132 nr.2 karmijnrood pl.ii-12 op complete brief van Amsterdam ( ) naar Utrecht cat.115 pracht geheel 45 F * 133 nr.2 donkerrood pl.iii-96 pracht randstuk op complete omslag van Rotterdam naar Amsterdam cat.80 mooi aspect 35 F * 134 nr.2 rood pl.v-26 met stempel franco in kastje op complete dichtgeplakte omslag van Alphen naar Zaltbommel cat.90+ pracht stuk met zeer vroeg gebruikt franco in kastje stempel

10 ex. 152 ex. 181

11 ex. 182 ex. 183 ex a ex ex

12 F * 135 nr.2 dofrood pl.v-72 met stempel franco in kastje en halve circelstempel Dirksland ( ) op complete brief van Stellendam via de sluis van Dirksland naar Dordrecht, schaars pracht stuk (zeer vroeg gebruikt franco kastje stempel) 75 Eerste emissie met franco halfrond F 136 Amsterdam-C zonder jaartal (EY.100) op 5 ct lichtblauw pl.iv cat.100 luxe en zeer fraai ex. met compleet stempel op fragment 50 F 137 Arnhem-C groot (EY.350) op 15 cent oranje pos.48 cat.200 pr.ex. met volledig stempel 80 F 138 Boxmeer-B (EY.175) op 10 cent (2x) karmijn pl.ii cat.100 pr.ex. op fragment met volledige stempels 70 F 139 Dokkum-A (Ey.300) op 5 ct. donkerblauw pl.i-10 cat.55 pr.ex. met groot deel van schaars stempel 35 F 140 Goes-B (EY.500) op 15 cent donkeroranje cat.225 breedrandig pr.ex. 90 F * 141 Goor-B (EY.175) op 15 cent donkeroranje pr.ex. op complete omslag met luxe stempel pracht geheel 350 F 142 Medemblik-A (EY.125) op 10 cent pl.i cat.50 ondanks schaafplekje voorzijde mooi stuk op fragment met compleet stempel 30 F 143 Roermond-B (EY.50) op 2 ex. karmijn pl.i 19 en 21 cat.100 fraai resp. pr.ex. 30 F 144 Vlissingen-B (EY.150) op 15 oranje cat.200 vrijwel pracht randstuk met volledig stempel 50 F 145 Wormerveer-B (EY.200) op 5, 10 en 15 cent cat.250, 3 goed gerande ex. met vrijwel complete stempels 50 F * 146 Wyk bij Duurstede (EY.250) op 5 cent donkerblauw pl.iii-96 pr.ex. op complete omslag naar Utrecht 90 KF 147 Halve cirkelstempel Winterswijk in blauw K.66 op 10ct. pl.x zeer fraai ex. (iets dun) met mooist bekende afdruk van dit uiterst schaarse stempel (ex. collectie Dreikurs)

13

14 148 Langstempel Borne (EY.R) op nr.1 cat.45 fraai ex. (dun plekje) 10 F 149 Langstempel Lunteren (EY.250) op 10 cent pl.vii cat.35 pr.ex. met duidelijke stempel 40 F 150 nr.1 en nr.2 (2x) met franco in rood, Harlingen-C en Tiel-A alle vr.pr.ex. met mooie stempels 30 F 151 nr.1 (8x) en nr.2 (8x) w.o. 3 paren merendeels met halfrondstempels w.o. volledige afdrukken cat.ca.1100 in gemengde kwaliteit w.o. pr.ex. 130 F 152 nr.1 (4 ex.) en nr.2 (2 ex.) w.o. geplaat cat.250 gemengde kwaliteit w.o. pr.ex. 25 F 153 nr.1(1x) en nr.2 (16x) vnl. met halfrondstempels cat.600 in gemengde kwaliteit w.o. pr.ex. 90 Diverse stempels, w.o. punt- en kleinrondstempels F = Eindhoven op nr.27 cat.40 pr.ex. 20 F = Harderwijk op nr.27 cat.40 pr.ex. 20 F = Kampen op nr.36 cat.125 pr.ex. 50 F = Leerdam op nr.28 cat pr.ex. 30 F = Maassluis op nr.27 cat.85 pr.ex. 40 F = Monnikendam op nr.27 cat.65 pr.ex. 30 F = Noordwijk op nr.27 cat.40 pr.ex. 20 F = Steenwijk op nr.27 cat.65 pr.ex. 30 F = Vianen op nr.27 cat.65 pr.ex. 30 F = Winterswijk op nr.27 cat.65 pr.ex. 30 F = Asten op nr.35 cat.125 pr.ex. 30 F = Zwijndrecht op nr.27 cat.60 pr.ex. 30 F = Makkum op nr.27 cat.90 pr.ex. 40 F = de Rijp op nr.27 cat.85 pr.ex. (bot tandje) 20 F = Ginneken op nr.27 cat.65 pr.ex. 30 F = Rhenen op nr.27 cat.65 pr.ex. 30 F = Kaatsheuvel op nr.27 cat.90 pr.ex. 40 F = Gorredijk op nr.27 cat.50 pr.ex. 20 F = Balk op nr.27 cat.60 pr.ex. 30 F = Scheemda op nr.42 cat.300 pr.ex. (achterzijde minimaal bruin vlekje) 50 F = Katwijk aan Zee op nr.27 cat.90 pr.ex. 40 F = Epe op nr.34 cat.175 pr.ex. 60 F = Groenlo op nr.27 cat.55 pr.ex. 20 F = Terschelling op nr.27 cat.445 pr.ex. 40 F = Koog Zaandijk op nr.27 cat.90 pr.ex. 40 F = Aalten op nr.27 cat.90 pr.ex. 40 F = Kollum op nr.35 cat.100 pr.ex. 40 F 181 nr.97, 177, 210, 217 en 249 op nr.34, Port 1, 36, 35 en 37 in paar cat.255 pr.ex. en vr.pr.ex. 40 F 182 nr.136, 218 en 227 op nr.22, 31 en 35 cat.70 pr.ex. 20 F 183 nr.145 op nr.35, 158 op nr.20 (cert.) en 198 op 20H cat.325 pr.ex. 45 F 184 Amsterdam-7 op nr.71 cat.30 pr.ex. 10 F 185 Arnhem-1 op nr.43 cat.22 pr.ex. 15 F 186 Arnhem-2 op nr.43 cat.5 luxe ex. 10 F 187 Beek en Donk op nr.35 cat.12 pr.ex. 10 F 188 Bergum op Port nr.10 cat.35 pr.ex. 10 F 189 Deurne op nr.34 cat.10 luxe ex. 15 * 190 Egmond a/d Hoef cat.22 op een met 5 ct. port belaste dienstbrief 30 F 191 Geldermalsen op nr.89 cat.5+ pr.ex. 10 F 192 Giessen-Nieuwekerk op nr.68 cat.60 pr.ex. 20 F 193 Krabbendijke op nr.35 cat.12 pr.ex. 10 F 194 Laren (N:H:) op nr.89 cat.7 pr.ex. (schaars op deze waarde) 15 Alle losse nummers zijn ook te bezichtigen op internet:

15 ex ex. 231 ex ex. 230 ex. 232 ex. 233 ex ex. 237 ex

16 ex. 241 ex ex. 246 ex. 248 ex. 242 ex. 253 ex. 249 ex. 252 ex. 256 ex ex. 261 ex. 257

17 F 195 Leeuwarden-Statn op Port nr.6 cat.27 pr.ex. 15 F 196 Muiden op Port nr.1 cat.7 pr.ex. met luxe stempel 15 F 197 Nieuw-Buinen op nr.43 cat.35 pr.ex. 10 F 198 Nunen-Station op nr.24 cat.35 pr.ex. 10 F 199 Ommelanderwijk op nr.56 cat.35 pr.ex. (schaars op deze waarde) 20 F 200 Overtoom op nr.30 cat.185 vr.pr.ex. 30 F 201 Rotterdam-Maassluis op nr.33 cat.70 pr.ex. op fragment 20 F 202 Ter-Apel HK op nr.28 cat.50+ pr.ex. 30 F 203 Hulpkantoren (7x) en treinstempel Utrecht-Bokstel cat.200 pr.ex. w.o. volledige afdrukken 50 F 204 nr.49 met grootrond Koog-Zaandijk op briefstukje cat pr.ex. 30 F 205 Port nr.1 met langstempel Hedel pr.ex. 10 F 206 Langstempels (5x) w.o. Amsterdam Amstelstraat op Telegram nr Proef 1864 PC nr.22c pr.ex. 40 Nederland losse nummers F 208 nr.7 IID * in strip van 3 cat.450+ pr.ex. (bruine gom) 25 F 208a nr.14a * cat.275 pr.ex. 80 F 209 nr.14 en 14 PI cat.410 pr.ex. 50 F 210 nr.19a (kleine gaten) cat.800 luxe ex. met cert. NVPH 200 F 211 nr.33 Fx * (papier vergé) cat pr.ex. (postfris met licht albumzwart) zeldzaam stuk 50 KF 212 nr.47a in blok van 4 cat.1000 pr.ex. 250 F 213 nr.47 cat.175 pr.ex. 40 F 214 nr.47a cat.175 pr.ex. 30 F 215 nr.47c cat.175 pr.ex. 30 KF 216 nr.47c met Frans paquebot stempel cat.175+ pr.ex. 60 F 217 nr.48c * cat.950 pr.ex. (gom minimaal getint) 150 F 218 Kroningsgulden nr.49 in strip van 3 cat.450+ pr.ex. 100 F 219 nr.49 * cat.250 pr.ex. 60 F 220 nr.78 ** cat.375 pr.ex. (cert.muis) 100 F 221 nr.79 ** cat.925 pr.ex. (cert. Muis) 200 F 222 nr.79 * en nr.80 * cat.1220 pr.ex. 250 F 223 nr.80 * cat.950 pr.ex. 200 F 224 nr.80 cat.750 pr.ex. 200 F 225 nr.80 cat.750 pr.ex. 200 F 226 nr.80 cat.750 pr.ex. 200 F 227 nr.80 cat.750 pr.ex. 200 F 228 nr.101 cat.900 pr.ex. 200 F 229 nr.101 cat.900 pr.ex. 200 F 230 nrs cat.225 pr.ex. 50 F 231 nrs ** in paren cat.170+ pr.ex. 40 F 232 nrs * cat.555 pr.ex. 140 F 233 nrs ** cat.1280 pr.ex. 300 F 234 nrs cat.520 pr.ex. 100 F 235 vervallen 50 F 236 nr.130 cat.275 pr.ex. 50 F 237 nrs cat.500 pr.ex nrs ** (3 series) cat.300 pr.ex. 80 F * 239 nrs (2x) op twee R-brieven met metaal en resp. rubber stempel cat.340 pr.ex. 60 F 240 nrs ** cat.225 pr.ex. 50 F 241 nrs ** cat.225 pr.ex. 50 F 242 nrs ** in blokken van 4 cat.140+ pr.ex nrs ** cat.110 pr.ex

18 ex. 254 ex. 267 ex. 268 ex. 262 ex. 258 ex. 266 ex. 265 ex. 263 ex. 264 ex. 255 ex

19 F 244 nrs ** cat.650 pr.ex. 150 F 245 nrs ** met plaatnrs. cat.650+ pr.ex. 180 F 246 nrs ** in blokken van 4 cat.100+ pr.ex. 20 F 247 nr.171af ** cat.275+ pr.ex. 50 F 248 nrs ** in blokken van 4 cat.180+ pr.ex. 40 F 249 nrs ** in hoekblokken van 4 cat.340+ pr.ex nrs ** incl. plaatfout op nr.215 cat.340 pr.ex nrs ** in paren cat.400+ pr.ex. 100 F 252 nrs ** in blokken van 4 cat.220+ pr.ex. 50 F 253 nr.224 ** in blok van 4 cat.240+ pr.ex. 60 F 254 nrs ** in blokken van 4 cat.360+ pr.ex. 80 F 255 nrs in blok van 15 cat.700+ pr.ex. 100 F 256 nrs ** (2 series) cat.540 pr.ex. 120 F 257 nrs ** in blokken van 4 cat.560+ pr.ex. 130 F 258 nrs ** in blokken van 4 cat.280+ pr.ex nr.256 ** in blok van 4 cat.140+ pr.ex. 30 F 260 nrs ** in paren cat.340+ pr.ex. 80 F 261 nrs ** cat.170 pr.ex. 40 F 262 nrs ** in blokken van 4 cat.480+ pr.ex. 120 F 263 nrs ** in blokken van 6 cat.540+ pr.ex. 130 F 264 nr.269 ** in blok van 4 cat.140+ pr.ex. 30 F 265 nrs ** in paren cat.240+ pr.ex. 60 F 266 nrs ** in blokken van 4 cat.520+ pr.ex. 120 F 267 nrs ** in blokken van 4 cat.600+ pr.ex. 150 F 268 nrs ** in blokken van 4 cat.360+ pr.ex. 80 F 269 nrs ** in blokken van 4 cat F 270 nrs in blokken van 6 ** cat.150+ pr.ex. (nr.326 met randnr.) 40 F 271 nrs ** cat.604 pr.ex nrs ** cat.604 pr.ex nrs ** cat.604 pr.ex nrs ** cat.604 pr.ex. 100 F 275 nrs ** in hoekblokken van 20 stuks (ex.356) cat pr.ex. 500 F 276 nrs ** in complete vellen van 100 stuks. Enkele vellen iets los op vouw in midden cat pr.ex. 700 F 277 nrs ** in complete vellen van 25 cat.2750 pr.ex. 300 F 278 nrs ** in complete vellen van 25 cat.2750 pr.ex. 300 F 279 nrs ** in complete vellen. Enkele vellen iets los op vouw in midden cat pr.ex. 200 F 280 Roltanding nrs * cat.185 pr.ex. 40 F 281 Roltanding nrs * in blokken van 4 cat pr.ex

20 ex. 270 ex. 283 ex. 281 ex. 282 ex. 286 ex. 271 ex. 280 ex. 287 ex. 291 ex. 279 ex ex. 278

21 ex. 284 ex ex. 288 ex. 289 ex. 290 ex. 292 ex. 293 ex ex ex. 308 ex. 301

22 F 282 Roltanding nrs * cat.290 pr.ex. 60 F 283 Roltanding nrs * in blokken van 4 met lichte plakker cat pr.ex. (enkele blokken postfris) 300 F 284 Roltanding nrs in blokken van 4 cat.600+ pr.ex. 200 F 285 Roltanding nrs ** in blokken van 4 cat.480 pr.ex. 100 F 286 Port nrs ** cat.555 pr.ex. 180 F 287 Brandkast nrs.1-7 * cat.850 pr.ex. 200 F 288 Brandkast nrs.1-7 * cat.850 pr.ex. 200 F 289 Telegram nrs.1-4, 6, 8-11 cat.405 pr.ex. 80 F 290 Telegram nr.5 met vierkant gat cat.40 schaars pr.ex. 10 F 291 Cour de Justice nrs ** cat.1200 pr.ex. (nr.22 *) 250 F 292 Cour de Justice nr.30 ** cat.125 pr.ex. 40 F 293 Dienst nrs.1-8 w.o. nr.7 * cat.232 pr.ex. 50 F 294 Internering nrs. 1 en 2 ** cat.650 pr.ex. 150 F 295 Postzegelboekje nr.39 ** cat.750 zeer fraai ex. (met penstreep) 200 F 296 Postzegelboekje nr.51 ** cat.100 pr.ex Postzegelautomaat boekje 43b ** met versnijding pr.ex. 20 F 298 Luchtpost nrs ** cat.700 pr.ex Luchtpost nrs ** cat.700 pr.ex Luchtpost nrs ** cat.700 pr.ex Luchtpost nrs cat.300 pr.ex Luchtpost nrs cat.300 pr.ex. 50 Nederlands Indië en Nieuw Guinea losse nummers F 303 nr.1 cat.125 pr.ex. met halfrondstempel Cheribon (SVL.15) 40 F 304 nr.2 * cat.1500 pr.ex. met deel gebruikelijke bruine gom 200 F 305 nr.5g * cat.325 pr.ex. 60 F 306 nr.6fb * cat.150 pr.ex. (met certificaat) 20 F 307 nr.7g * cat.175 pr.ex. 30 F 308 nr. 16 en 24 cat.72 luxe ex. 20 F 309 nr.60 in blok van 4 */** cat.300+ pr.ex. (1 zegel met klein puntje) 70 F 310 nr.80 en 93 cat.154 pr.ex. 50 F 311 nr.85f ** cat.100 pr.ex. 30 F 312 nr.97 * cat.75 pr.ex nr.140 ** in blok van 12 cat.96+ pr.ex. 10 F 314 nr ** cat.500 pr.ex. 130 F 315 nr ** in blokken van 12 cat.360+ pr.ex nr ** in blokken van 4 cat.120 pr.ex. 20 F 317 nr ** met specimen overdruk pr.ex. 50 F 318 nr ** met specimen overdruk pr.ex. 80 F 319 Port nr.1 (2x) tot en met nr.4 met opdruk specimen cat.455 pr.ex. 50 F 320 Port nrs.1a, 2A, 3C, 4C en 4D cat.615 pr.ex. 60 F 321 Dienst nr.27 ** cat.235 pr.ex Luchtpost nr.13 in blok van 4 ** cat.200+ pr.ex Luchtpost nrs.1-5 in blokken van 4 cat.80+ pr.ex. (op briefstukjes) 10 F 324 Indonesië Riau Zo.1-22 * cat.800 pr.ex. 100 F 325 Nieuw Guinea kleine overdruk UNTEA nr ** cat.370 pr.ex. 60 Curaçao en Suriname losse nummers F 326 Curaçao nrs ** cat.200 pr.ex. 40 F 327 Curaçao Port nr.7 (*) cat.250 pr.ex. 50 F 328 Curaçao Port nr.7 (*) cat.250 pr.ex. 50 F 329 Curaçao Port nrs ** cat.350 pr.ex. 90 F 330 Curaçao luchtpost nr.1-3 ** cat.250 pr.ex

23 312 ex. 314 ex. 318 ex. 320 ex ex. 315 ex. 317 ex. 325 ex ex. 324 ex. 333 ex. 334 ex ex. 330 ex

24 * 331 Curaçao luchtpost nrs op brief cat.280+ pr.ex. 50 * 332 Curaçao luchtpost nrs op brief cat.280+ pr.ex. 50 F 333 Curaçao luchtpost nr ** cat.200 pr.ex. 40 F 334 Curaçao luchtpost nrs ** in blokken van 4 met specimen overdruk pr.ex. (oplage 200 ex.) 150 F 335 Curaçao luchtpost nrs ** met specimen overdruk pr.ex Suriname nr.5a (*) in blok van 4 cat.100+ pr.ex. 10 F 337 Suriname nrs.14, 15 en 35 cat.200 pr.ex. 40 F 338 Suriname nr.20 ** in blok van 4 cat.160 pr.ex Suriname nr.22 en 22a in strip van 4 (*) cat.40+ pr.ex Suriname nrs (*) cat.140 pr.ex. 30 F 341 Suriname nrs (*) cat F 342 Suriname nr.39 (*) in blok van 4 cat.160+ pr.ex. 30 F 343 Suriname nrs (*) cat.210 pr.ex Suriname nrs cat.60 pr.ex Suriname nr.47(*) in blok van 4 cat.80+ pr.ex. 10 F 346 Suriname nrs (*) cat.350 pr.ex Suriname nrs (*) cat.130 pr.ex. 30 F 348 Suriname nr.59a cat.150 ** pr.ex. 40 F 349 Suriname nrs (*) cat.266 pr.ex. 50 F 350 Suriname nrs in blokken van 4 cat.920+ pr.ex. 180 F 351 Suriname nr.64 (*) met randstuk cat.180+ pr.ex Suriname nrs ** met velrand en knipteken cat.170 pr.ex Suriname nrs ** in blokken van 4 cat.72 pr.ex. 10 F 354 Suriname nrs ** met specimen overdruk pr.ex. 50 KF 355 Suriname nrs met specimen overdruk in hoekblokken van 6 ** cat pr.ex. (schaars als hoekblokken) Suriname Port nrs ** cat.60 pr.ex. 10 KF 357 Suriname Port nrs ** met specimen overdruk cat.750 pr.ex. 70 KF 358 Suriname luchtpost nrs.8f-14f (zonder punt) ** cat.ca.3000 pr.ex. (cert. Vleeming luxe ex. voor de volledigheid 20 cent zeer miniem bruin tandje) 400 F 359 Suriname Luchtpost nr ** cat.510 pr.ex. 100 Nederland postgeschiedenis F * 360 Complete brief van Koningsbergen (1787) in Oost-Pruisen naar Amsterdam, schaars 40 * 361 Complete brief van Alkmaar (1839) naar (burgemeester van) Noordscharwoude met div. stempels o.a. naposttijd pr.ex. 10 * 362 Complete brief uit s-gravenhage (K.27) naar Luik (interessante tekst in Frans) 20 F * 363 Omslag met langstempel Vreelant (K.61) en rondstempel N.R. Spoorweg (K.45) naar Hannover (1868) Puntstempel 215 (= Waspik) als aankomststempel (zeldzaam) op circulaire uit Amsterdam 50 * 365 Kwitantie met nr.21 en puntstempel F * F * 366 nr.14 op lokaal rouwcouvert met franco takjestempel Wageningen 70 * 367 Krantenbandje met nr.15 mooi stukje 10 * 368 R-brief met nr.7 (2x) op omslag 1871 van Dinteloord naar Breda 20 F * 369 R-brief 1898 met nr.39 (2x) van Roterdam 2e gewicht naar België 50 * 370 Complete pakketkaart met nr.75 (3x) naar Zwitserland (1916) stuk heeft verticale vouw 30 Op maandag en dinsdag na de veiling kan geen telefonische informatie worden verstrekt over schriftelijke biedingen. Succesvolle bieders krijgen een week na de veiling bericht over de aankoop. Wanneer geen kavels konden worden aangekocht verwijzen wij naar de opbrengstlijst op onze website

25

26 F * 371 Formulier ter berekening van vooruit te betalen port met mengfrankering nr.77, 79 en 164 schaars prachtstuk 80 F * 372 nr met speciaal stempel op toegangsbiljet cat.160+ schaars pr.ex. 40 F * 373 R-waardebrief met o.a. nr.237 schaars prachtstuk 50 F * 374 Grootrond Legerplaats bij Harscamp leuke prentbriefkaart van legerplaats 20 F * 375 Eerste dag brief met nr (2x) cat.225 pr.ex. 70 * 376 nr op maximumkaarten met eerstedagstempel pr.ex. 50 * 377 Brief met nrs.334 en 411 (nov. 45) van Rotterdam naar Tsjechoslowakije met strook retour afzender 30 * 378 Brief (1942) met nr.383 van Groningen naar USA met strook onbestelbaar en handgeschreven rebut 30 F * 379 Brief van Amerikaans leger (1944) met nr.406 (blok van 6) en Amerikaans zegel (Sc.C25) van Limburg naar USA met Amerikaanse stempels o.a. censuur 30 F * 380 Particulier bedrukt postwaardestuk met bijfrankering prachtig geillustreerd schaars stuk 100 * 381 Brief met nr.2216 (verschoven zonder waarde) schaars (en nog 4 zegels) 50 F * 382 nrs op maximumkaarten pr.ex. 40 * 383 nrs op maximumkaarten pr.ex. 20 * 384 nrs op maximumkaarten pr.ex. 20 * 385 Crisis-briefkaart Geuz.234 met bijfrankering nrs.151, 253 en 244 per luchtpost naar Ned. Indië 30 * 386 Eerste dag brief met nrs cat.150 pr.ex. 50 F * 387 Eerste dag brief met nrs cat.320 pr.ex. 100 * 388 Eerste dag brief met nrs cat.135 pr.ex. 40 * 389 Eerste dag brief met nrs cat.70 pr.ex. 30 * 390 Zeppelinvlucht Boesman nr.127 cat.50 pr.ex. 10 F * 391 Gecensureerde luchtpostbrief (1940) per Italiaanse luchtpost (LATI) naar Buenos Aires met o.a. nr.164 uiterst schaarse brief 100 * 392 Luchtpostbrief met nr naar Ned. Indië 70 F * 393 R-brief per expres en aangegeven waarde met nr.633 en 634 van Naaldwijk naar Den Haag (1965) pr.ex. 10 Nederlands Indië en Nieuw Guinea postgeschiedenis * 394 Ned. Indië p.w.s. Geuz.nr.8 met bijfrankering en vierkantstempels Tebingtingi Deli en N.I. Penang 10 F 395 Ned. Indië postwaardestuk Geuz.14 met haltestempel Djenar (SvL.150) in blauw naar Weltevreden 20 F * 396 Ned. Indië R-p.w.s. Geuz..nr.8 met bijfrankering en vierkantstempels Sendarang Agoeng schaars

27

28 F * 397 Ned. Indië brief naar Nederland beport met Port nr.22 en nr.25 (2 ex.) schaars 50 F * 398 Ned. Indië lokaal onvoldoende gefrankeerd drukwerk met noodportstempel Batavia cat.200 pr.ex. schaars 50 F * 399 Ned. Indië drukwerkbrief met nr.189 van Kraksaan (1940) naar China met transmission stempel Singapore 30 F * 400 Ned. Indië Lp-brief per clipper (1940) met nr.209 enkelfrankering (geen notering in cat.) van Batavia naar USA via Manila zeldzaam 70 F * 401 Luchtpostbrief (1948) van USA naar Sumatra met sticker no postal communication. Return to sender 30 F * 402 Nieuw Guinea p.w.s. Geuz.nr.51 met stempel langebalk Digoel, brief met aantekening Boven-Digoel (SvL.425 punten) 200 F * 403 Nieuw Guinea brief van commanding officer UNTEA via Base P.O. Montreal 1963 naar Frankrijk schaars 40 Nederland en gebieden in enveloppen F 404 Betere zegels overwegend in pracht kwaliteit w.o. nr en De Ruyter portserie ** (hoogste waarde iets albumzwart) Nederland stockkaartje met betere zegels w.o. Port Nederland betere zegels w.o. nr.101 gebruikt in wisselende kwaliteit Nederland eerste emissie nr.1 (21 ex.) nr.2 (11 ex.) en nr.3 (4 ex.) op 2 insteekkaarten nr.101 gebruikt met vals stempel en verkleurd fraai.ex. 50 F 409 Nederland eerste en tweede emissie op stockkaart Nederland en overzee klassiek w.o. stempels en kantbemerkingen 50 F 411 Emissie 1864 Berger-Levrault drukken (6x) 10 F 412 Nederland klassiek vnl. stempels oudere emissies op 9 kaartjes w.o. nr.3 (met klein vouwtje) Diverse stempels (44 stuks) na te zien Nederland vnl. puntstempels div. emissies op 7 kaartjes 30 F 415 Nederland 13 zegels met punt- en kleinrondstempels 30 F 416 Nederland puntstempels in 2 geheel gevulde rondzendboekjes met puntstempels tussen nr ca.720 stuks op leuke waarden merendeels pr.ex Nederland kleinrondstempels div. emissies op 9 kaartjes 30 F 418 Groot rondstempels op nr.39 (18 ex.) cat.125 pr.ex. op fragment Nederland reclame zegels 1913 en 4 velletjes internering (vals) Keerdrukken nr.61c * cat.425 fraai ex. met iets roest Nederland 50-er jaren postfris w.o. Hartz serie (5x) en lage waarden En Face Juliana En Face 2 series compleet overwegend postfris (enkele waarden ongebruikt) nrs , ** in blokken van 4 cat vrijwel pr.ex. (enkele lage waarden roestpuntjes) Nederland postfrisse series tussen nrs.102 en 355 op 9 insteekkaartjes cat.1365 pr.ex nr.2550/59 ** in hangvelletje met verschoven perforaties 100 F 426 Portzegels div. met plaatfouten tevens nr.20 en 22 ** leuke koop Portpakket verrekenzegel nr.2 ongebruikte vervalsing pracht referentiestuk Nederland roltanding tussen R57 en R101 postfris op 5 insteekkaartjes cat.930 pr.ex Nederland interneringszegels (vals) op 3 insteekkaarten Internering nr.1 en 2 vals goed voor referentie Hangboekjes (3 ex.) nrs (dertig v/h kind) cat.225 pr.ex. 20 F 432 Plaatfouten w.o. nr.31 P3 in blok en nr.171af leuke koop Firmaperforaties op 12 insteekkaarten (ca. 200 stuks) Pakketzegels cat.nvph ca * 435 Brieven o.a. uit 1795 w.o. Schoonhoven HP, grensstempel Hannover over Lingen en brandstempel 60 * 436 Nederland 36 poststukken tussen 1857 en 1946 tevens 2 postwaarden Ned. Indië 30 * 437 Diverse poststukken w.o. enkelfrankeringen en destinatie Shanghai aardig

29 348 ex.337 ex. 341 ex. 349 ex ex. 354 ex. 343 ex. 359 ex. 412 ex. 404 ex. 409 ex. 350 ex. 411 ex. 356 ex. 357 ex. 415 ex

30 ex ex.468 ex.458 ex.458 ex

31 F * 438 Nederland 8 gebruikte postwaardestukken (met beschrijving) w.o. interessante bestemmingen 40 * 439 Emissie poststukken in diverse kwaliteit 30 F * 440 Nederlandse gebieden 8 poststukken tussen 1934 en 1945 alsmede een tin can mail uit Tonga interessant 60 F * 441 Nederland brief met nr.332 met overdruk Houd Goeden Moed verzetszegel, tevens enkele firmaperforaties etc. 50 * 442 Drie gebruikte postwissels vanaf * 443 Nederland blanco FDC E1 pracht ex. zonder zegels 10 * 444 Tien ongebruikte p.w.s. Geuz.62 met antwoord 50 * 445 Bussum prentbriefkaarten (88x) w.o. Jan Tabak 30 * 446 Nederland 23 prentbriefkaarten met klein- en grootrondstempel Zeeuwse plaatsen, interessant 40 * 447 Ned. Indië div. poststukken v.a. vóórfilatelie w.o. zeebrief Riauw Ned. Indië klassiek w.o. nr.1 tevens kaartje perfins cat.900 pr.ex. 150 F 449 Ned. Indië tandingen emissies 1870 en 1883 cat.475 pr.ex. 50 F 450 Ned. Indië nr (3 series) cat.330 pr.ex. 50 F 451 Ned. Indië Bandoeng 1922 nrs.149, en nrs */** cat.530+ vrijwel pr.ex. (enkel puntje) 60 * 452 Ned. Indië 14 poststukken w.o. Timor 50 F 453 Ned. Indië Brandkast nrs.1-7 (4 series) * cat.1200 pr.ex. 250 * 454 Diversen w.o. Ned. Indië Internering en Konijnenburg (ca. 45 ex.) Ned. Indië ongebruikte deel Stockholm serie (21 zegels) Ned. Indië Buiten Bezit */** cat.ca.100 w.o. pr.ex UNTEA diverse ** series w.o. drukverschillen 30 F * 458 Repoeblik Indonesia 17 poststukken w.o. 10 postpakketkaarten 200 F 459 Curaçao nrs (3 series) ** cat.1245 overwegend pr.ex Suriname Jubileum 1927 nrs (4 series) ** cat.800 vrijwel pr.ex. (enkele waarden bruin) Suriname Rode Kruis 1942 diverse ** w.o. nr.203 (6 ex.) cat.440+ vnl. pr.ex. 70 Nederland en gebieden in mappen F * 462 Nederland ca. 30 brieven w.o. vóórfilatelie, 1e en 2 emissie interessant 130 F 463 Nederland klassiek 2 bladen met div. stempels w.o. schaarse ex. (grootrond Geesteren) 50 * 464 Nederland Emissie 1864 op brieven (11 stuks) mooi opgezet op blanco bladen 150 * 465 Nederland vnl. Emissie 1867 op 7 brieven w.o. 25 cent enkelfrankering opgezet op blanco bladen 100 * 466 Nederland 24 poststukken vnl. Emissie 1872 mooi opgezet op blanco bladen 60 * 467 Nederland 14 poststukken rond 1895 beschreven op blanco bladen 50 F * 468 Tuberculose-zegels 1906 op 2 brieven opgezet en beschreven op blanco bladen 100 F * 469 Nederland De Ruyterzegels emissie 1907 op drie poststukken in prachtkwaliteit op albumbladen 60 * 470 Nederland op stockbladen w.o. diverse stempels alsmede briefkaart Suriname uit F 471 Nederland puntstempels op 50 ct. Emissie 1872 (109 ex.) cat. stempels en zegels ca.4000 vrijwel alle pr.ex. met merendeels mooie stempels 300 F 472 Puntstempels op nr.24 (98 ex.) zegels plus stempels cat.ca.1300 merendeels pracht kwaliteit 170 F 473 Puntstempels op nr.22 (86 ex.) zegels plus stempels cat.ca.900 merendeels pracht kwaliteit 150 F 474 Nederland kleinrondstempels van post-, hulp- en bijkantoren en treinstempels (162 ex.) op div. emissies w.o. volledige afdrukken op leuke waarden Nederland kleinrond Hulpkantoren Zuid-Holland (41 st.) almede stockkaartje met stempels en fiscaalzegels

32 F 476 Nederland punt- en kleinrondstempels cat.720 in mooie kwaliteit Nederland gebruikte collectie op albumbladen cat.ca Bontkraag collectie op albumbladen waarbij poststukken Bontkraag ongebruikt/postfris w.o. nr.49 en 72 ** cat Bontkraag (ca zegels) w.o. 17½ ct. (cat. 16) ca.400 ex. interessante koop w.o. grootrond- en radarstempels 300 F 481 Nederland betere series op 7 insteekkaarten w.o. postfris met hoge cat Nederland blokken van 4 en strippen w.o. ongebruikt en postfris Nederland ongebruikte resp. postfrisse collectie op albumbladen met zeer hoge cat. (enkele betere series voorzien van nieuwe gom, na te zien) Emissie 1923 colectie op albumbladen w.o. poststukken met mengfrankering nr.78 in compleet vel van 50 stuks (incl.plaatfout) schaars 50 F 486 nrs */** cat.ca.2000/2500 overwegend pr.ex. w.o. lage waarden postfris 350 F 487 nr.98 (6 ex.) en nr.100 (14 ex.) merendeels met complete lange balkstempels cat.780 pr.ex. 80 * 488 Nederland 4 mededelingen van adreswijziging opgezet op blanco bladen 20 * 489 Nederland briefkaarten van arbeidslijsten (25 stuks) mooi opgezet op blanco bladen Plaatfouten op 16 insteekbladen met hoge cat Plaatfouten en variëteiten op nr (63 ex.) interessant Nederland plaat- en drukfouten vnl. Emissie 1872 cat.445 pr.ex Legioenblokken nr.402b-403b */** (4x) cat.1160 in div. kwaliteit 80 * 494 Kinderbedankkaarten (11x) collectie op albumbladen Roltandig gebruikt vrijwel compleet in mooie kwaliteit Roltanding nr compleet m.u.v 21, 28, 31 en 32 gebruikt en ongebruikt cat Nederland div. waarden */** w.o. Port nr.27 in blok van 4 cat.380 pr.ex Nederland Telegram nr.3 (5x), 5, 8 (2x), 9 (5x), 10 (5x) en 11 (2x) cat.ca.400 pr.ex. op briefstukjes Nederland Port collectie vanaf nr.1 op albumbladen Nederland Portzegels complete vellen of veldelen tussen nr.44 en 101 cat pr.ex Nederland Luchtpost emissie 1921 op 5 brieven opgezet en beschreven op blanco bladen w.o. zeldzame stukken Nederland Luchtpost complete vellen of veldelen van nr.4, en 15 ** alsmede Dienst nr cat pr.ex. 180 * 503 Nederland eerste dag brieven uit de periode (11 stuks) opgezet op blanco bladen Nederland 6 maal jaarsets F * F 505 Ned. Indië tussen nr.4 en nr.246 ** cat.700 pr.ex Ned. Indië Emissie 1870 gespecialiseerd op tandingen cat.955 in mooie kwaliteit 100 F 507 Ned. Indië Emissie 1870 * (6 ex.) tevens nr.1 * en nr.21c cat.ca F 508 Ned. Indië puntstempels (92 stuks) 90 verschillende nrs. w.o. betere, merendeels pr.ex. 70 F 509 Ned. Indië div. langstempels w.o. schaarse ex. (ca. 70x) Ned. Indië nr.123 postfris veldeel van 50 stuks cat.750+ pr.ex Ned. Indië (ca.1100 zegels) eerste emissies in aantallen met hoge cat. en betere stempels 100 F 512 Ned. Indië korte balkstempels (15x) en treinstempels (12x) opgezet op kaartjes pr.ex. (schaars) 40 F 513 Ned. Indië puntstempels tussen nr.1 en nr.57 (100 ex.) op vnl. Emissie 1870 cat.850 pr.ex. 50 F 514 Ned. Indië opdrukken Japanse bezetting (27 ex.) pr.ex. 30 F 515 Ned. Indië Dienst nr.8-27 */** tevens 19a cat.170+ pr.ex Ned. Indië vnl. Port aardige collectie op blanco bladen 80 F 517 Ned. Indië 36 zegels met drukkersteken Curaçao klassiek in aantallen w.o. Hangend Haar 30 ct. ongebruikt Ned. Antillen luchtpostzegels met stempels Aruba etc. en hoge cat. En Face * Nederlandse Antillen en Suriname complete vellen of veldelen modern cat pr.ex Suriname kleine collectie vanaf 1912 mooi opgezet op blanco bladen

33 ex. 449 ex. 450 ex. 463 ex. 418 ex. 453 ex. 459 ex. 471 ex. 451 ex ex. 472 ex. 473 ex. 505 ex

34 ex. 476 ex. 507 ex ex. 487 ex. 481 ex. 517 ex. 509 ex. 512 ex. 513 ex. 514 ex

35 522 Nederland complete vellen of veldelen tussen nrs.84 en 331 cat pr.ex Nederland complete vellen of veldelen tussen nr.350 en 503 gebruikt cat.ca.820+ pr.ex Nederland complete vellen of veldelen tussen nr.318 en 448 ** cat.3870 pr.ex Nederland complete vellen of veldelen tussen nr.855 en 876 ** cat pr.ex Nederland veldelen gebruikt tussen nrs cat.890+ pr.ex Nederland veldelen tussen nrs.513 en 595 ** cat pr.ex Nederland complete vellen of veldelen tussen nr.620 en 665 ** cat pr.ex Nederland complete vellen of veldelen tussen nrs.676 en 714 ** cat.3090 pr.ex Nederland complete vellen of veldelen tussen nrs ** cat pr.ex Nederland complete vellen of veldelen tussen nr.811 en 838 ** cat pr.ex Nederland complete vellen op veldelen tussen nrs ** cat Nederland complete vellen of veldelen tussen nr.889 en 1088 ** cat.2770 pr.ex Nederland complete vellen of veldelen tussen nr.1089 en 1106 ** cat pr.ex. 350 Nederland en gebieden in albums en insteekboeken F 535 Nederland ongebruikte resp. postfrisse collectie in 2 Davo albums met cassette vroege periode ongebruikt met plakker in wisselende kwaliteit, gaandeweg steeds beter en ** mooie koop 2800 F 536 Nederland ongebruikte resp. postfrisse collectie oudere uitgaven in iets gemengde kwaliteit, Roltanding vrijwel compleet, postpakketzegel met certificaat, Armenwet postfris met certificaat, brandkast-serie gestempeld (zonder garantie) etc. interessante koop 2800 F 537 Nederland grotendeels postfrisse collectie en gros in dik insteekboek cat.ca interessant 2000 F 538 Nederland stockboek met meer dan zegels cat.ca prachtkoop in overwegend goede kwaliteit w.o. stempels 1800 F 539 Nederland gebruikte, ongebruikte resp. postfrisse collectie w.o. betere zegels Gemengde kwaliteit, maar hoge cat F 540 Nederland gebruikte vrijwel complete collectie met nr.80 en 101 opgezet op blanco bladen in ringband in pracht kwaliteit 1200 F 541 Nederland (on)gebruikte resp. postfrisse collectie in insteekboek, hoge F cat Nederland gebruikte resp. ongebruikte collectie in Davo album met hoge cat Nederland complete vellen 80-er jaren in ringband met hoge plakwaarde Nederland dikke map met complete vellen of veldelen tussen nr.449 en 503 ** cat prachtkoop 700 F * 545 Nederland collectie FDC s w.o. E1 en E2 in goede kwaliteit 500 * 546 Nederland FDC s complete collectie E1 (dagtekenstempel) t/m E150 met hoge cat Nederland 70-er en 80-er jaren complete vellen in Kobra album met hoge plakwaarde Nederland 80-er jaren complete vellen in Lindner album met hoge plakwaarde Nederland goedgevulde (on)gebruikte collectie waarin veel beter genoteerd materiaal o.a. 48, 104,105, , *, Internering 1-2, Postbewijs 1-7, Port etc Nederland complete velen 70-er en 80-er jaren in Kobra album met hoge plakwaarde 500 F 551 Nederland grotendeels gebruikte voorraad met betere zegels Nederland ongebruikte resp. postfrisse collectie w.o. En Face (zonder 2½ gld.) Nederland 70-er jaren complete vellen in Kobra album met hoge plakwaarde 400 F 554 Nederland Port, Armenwet, Cour de Justice, Telegram, Postbewijs en Luchtpost op blanco bladen in ringband Nederland 70-er en 80-er jaren complete vellen in ringband met hoge plakwaarde 400 F 556 Nederland postfrisse collectie engros in insteekboek cat.ca * 557 FDC s E1 t/m E101 w.o. onbeschreven betere ex. maar ook duidelijke vervalsingen zeer interessante koop

36 ex.462 ex.501 ex.545 ex.620 ex.627 ex.625 ex ex.629

37 F F F F F 558 Nederland grotendeels postfrisse collectie (gom soms iets getint) w.o. roltanding en blokken van 4, hoge cat Port in grote aantallen w.o. blokken, paren en typen (ca st.) zeer interessante koop Nederland insteekboek jaren 50 in blokken van 4 postfris en div. cat. volgens inzender 3000 tot Nederland ongebruikte, gebruikte resp. postfrisse collectie in 3 Davo albums w.o. hoog nominaal Nederland gebruikte, ongebruikte resp. postfrisse collectie in 2 Davo albums alsmede Indonesië in Davo album Nederland (on)gebruikte resp. postfrisse collectie in album w.o.betere zegels en series Roltanding postfris en ongebruikt met hoge cat Twee boeken met postfris w.o. blokken van 4 met randverschijnselen en -zegels Nederland insteekboek met 562 ex. nrs ** cat Nederland postzegelboekjes vanaf nr.1 in Safe album 130 * 568 Nederland FDC s v.a. E5 in Importa album met hoge cat Loketstroken collectie in 2 stockboeken Nederland postfrisse collectie w.o. En Face (met plakker) en Amphilex Nederland (on)gebruikte collectie in Kabe album w.o. nrs op brief met eerstedagstempels Postzegelboekjes (op 2 na) complete collectie in Davo album Nederland automaatboekjes postfrisse collectie in Davo album Nederland in 5 stockboeken w.o. modern ** Ned. Antillen, Suriname en Nederland vnl. ongebruikt in 2 albums 80 * 576 FDC s vrijwel compleet met hoge winkelwaarde Stockboek met ongebruikt en postfris w.o. postzegelboekje nr.50 (cat.100) Nederland FDC s w.o. E6, E8 beschreven en E41 blanco Nederland diversen in insteekboek w.o. Amphilex velletjes Nederland vnl. postfris w.o. doubletten tevens Euro-zegels Nederland in 2 stockboekjes w.o. nr.10 gebruikt (15x) Nederland 100 jaar vorstinnen in 2 Davo albums Nederland insteekboek met 266 ex. nrs ** cat Nederland postfrisse collectie in Kabe album w.o. blokken van Kinderblokken 1966, 32 stuks ** cat.880 vrijwel pr.ex Eurozegels gebruikt (ca st.) in dik stockboek prachtkoop Nederland album bloemenpracht, nominaal Twee stockboeken met nog aardige postzegelboekjes Nederland gebruikte stock vanaf 1994 in 2 stockboeken Nederland gebruikte stock nrs , hoge cat Nederland gebruikte collectie Nederland Schaubek album De Nederlandse Dynastie verfraaid met postzegels Nederland (on)gebruikte collectie in Holland album Eurozegels gebruikt zogeheten persoonlijke zegels (ca. 550 st.) Nederland vignetten Cinderella en fiscaalzegels in stockboek, tevens iets buitenland Ned. Indië collectie */** in stockboek cat.ca.1100 in mooie kwaliteit Ned. Indië (on)gebruikte collectie in Davo album met o.a. Bandoengserie en 25 gulden (1941) Ned. Indië collectie in stockboek met nr. 1 en 2 en Emissie 1870 (op tanding) Dienst, Port etc. cat.2200 in mooie kwaliteit Ned. Indië v.a. nr.1 gespecialiseerd verzameld tevens Nieuw Guinea compleet met UNTEA in stockboek Indonesië diversen in stockboek Curaçao en Antillen (Aruba tot 1993) ongebruikte en postfrisse collectie in Davo album met betere series

38 F 602 Curaçao en Ned. Antillen gebruikte, ongebruikte resp. postfrisse collectie in Davo album 250 F 603 Curacao, Ned. Antillen en Suriname in insteekboek, betere series cat.ca Suriname Republiek div. gutterpairs ** cat Suriname (on)gebruikte collectie w.o. betere ex. 100 F 606 Suriname gebruikte, ongebruikte resp. postfrisse collectie in 2 Davo albums w.o. Do.X Ned. Antillen vrijwel complete gebruikte collectie in Davo album Ned. Antillen en Suriname postfrisse collectie in 2 albums 30 F 609 Ned. gebieden betere series en zegels in stockboek w.o. veel postfris prachtkoop met hoge cat Nederland en gebieden in 3 insteekboeken w.o. postfris, roltanding stempels en blokken van 4 80 Nederland en gebieden postgeschiedenis en stempels in albums en stockboeken * 611 Nederland en koloniën 2 boekjes met poststukken w.o. leuke ex. 30 F 612 Nederland kleinrond post-, hulp- en bijkantoren, treinstempels (ca. 600 stuks) w.o. betere in merendeels goede kwaliteit Diverse langstempels (50 st.) w.o. op enveloppen en betere ex Kleinrond in stockboek 30 F 615 Kleinrond vnl. postkantoren 155 stuks w.o. doubletten in stockboek pracht kwaliteit met merendeels volledige stempels 100 * 616 Nederland diverse brieven, eerste vluchten etc. 35 * 617 Postwaardestukken in 3 albums vnl. oud 40 * 618 Diverse poststukken w.o. complete series op brief, nr.4 en nr.6 en treinstempels in 2 albums 70 F 619 Nederland puntstempels tussen 1 en 247 op div. emissies in stockboek in gemengde kwaliteit w.o. veel pr.ex. 130 F * 620 Nederland 54 vnl. betere poststukken Twee stockboeken met Eerste Emissie. tandingen, stempels etc. leuke koop 100 * 622 ITEP speciale collectie w.o. betere serie (9 x) op stuk/fdc 100 * 623 Nederland poststukken tussen 1920 en 1951 (23 stuks) mooi opgezet op blanco bladen in ringband 60 F * 624 Nederland vnl. Emissie Bontkraag op poststukken (31 stuks) mooi opgezet en F * beschreven op blanco bladen in ringband Nederland complete series op brief (19 stuks) tussen 1926 en 1947 mooi opgezet op blanco bladen in ringband 200 F 626 nr.1 (47x) w.o. 3 paren, nr.2 (95x) w.o. paar en nr.3 (21x) w.o. paar en 3 poststukken cat.ca in gemengde kwaliteit w.o. pr.ex. en complete stempels in stockboek prachtkoop 800 F * F * F * 627 Scheepspost diverse oude kaarten, vignetten, brieven w.o. HAL Rotterdamse Lloyd, scheepsramp Berlijn etc. (ca. 110 items) Nederland Port zegels op 49 brieven pracht collectie vanaf 1870 op blanco bladen in ringband Nederland Eerstedag enveloppen (42 stuks) in ringband met hoge cat. interessant Ned. Indië div. stempels w.o. lange balk, administratieve en KPM (200+ ex.) interessant 100 F * 631 Ned. Indië ca. 350 poststukken w.o. met betere stempels en Lp-brieven leuke koop 400 * 632 Ned. Indië ca. 160 poststukken in 2 albums w.o. interessante vervalsing VOC 100 * 633 Ned. Indië postwaardestukken (46 ex.) vnl. ongebruikt Ned. Indië vierkantstempels ca.500 ex. 30 F 635 Ned. Indië vierkantstempels (354 ex.) in stockboek veel pr.ex. met volledige afstempelingen w.o. schaarse Ned. Indië stempelcollectie in in insteekboek interessant

POSTZEGELVEILING RIJNMOND

POSTZEGELVEILING RIJNMOND

POSTZEGELVEILING RIJNMOND POSTZEGELVEILING RIJNMOND Westewagenstraat 60, 3011 AT Rotterdam Postbus 2859, 3000 CW Rotterdam Tel.: 010-2130986, ax: 010-2131730, Email: rynmond@xs4all.nl DE 71 ste VEILING VINDT PLAATS OP VRIJDAG 16

POSTZEGELVEILING RIJNMOND

POSTZEGELVEILING RIJNMOND

POSTZEGELVEILING RIJNMOND POSTZEGELVEILING RIJNMOND Westewagenstraat 60, 3011 AT Rotterdam Postbus 2859, 3000 CW Rotterdam Tel.: 010-2130986, Fax: 010-2131730, Email: rynmond@xs4all.nl DE 64ste VEILING VINDT PLAATS OP VRIJDAG 10

POSTZEGELVEILING RIJNMOND

POSTZEGELVEILING RIJNMOND POSTZEGELVEILING RIJNMOND Westewagenstraat 60, 3011 AT Rotterdam Postbus 2859, 3000 CW Rotterdam Tel.: 010-2130986, ax: 010-2131730, Email: rynmond@xs4all.nl DE 72 ste VEILING VINDT PLAATS OP VRIJDAG 12

POSTZEGELVEILING RIJNMOND

POSTZEGELVEILING RIJNMOND POSTZEGELVEILING RIJNMOND Westewagenstraat 60, 3011 AT Rotterdam Postbus 2859, 3000 CW Rotterdam Tel.: 010-2130986, ax: 010-2131730, Email: rynmond@xs4all.nl DE 73 ste VEILING VINDT PLAATS OP VRIJDAG 29

Veiling kavellijst november 2017

Postzegels - Omslagen

Postzegels - Omslagen

Postzegels - Omslagen 0 0 Nederland Nederland collectie port postfris wb nr. P1/2A (2A cert. Moeijes 1986), P14A/26A (cert. C. Muis 1987) P 31/43 en 61/79. Enkele zegels gom zelf ter beoordeling, nietemin een prachtkoop! 750

Donderdag 4 februari 2016 in Mennistenerf te Zaandam

POSTZEGELVEILING RIJNMOND

POSTZEGELVEILING RIJNMOND POSTZEGELVEILING RIJNMOND Westewagenstraat 60, 3011 AT Rotterdam Postbus 2859, 3000 CW Rotterdam Tel.: 010-2130986, Fax: 010-2131730, Email: rynmond@xs4all.nl DE 67 ste VEILING VINDT PLAATS OP VRIJDAG

POSTZEGELVEILING RIJNMOND

POSTZEGELVEILING RIJNMOND POSTZEGELVEILING RIJNMOND Westewagenstraat 60, 3011 AT Rotterdam Postbus 2859, 3000 CW Rotterdam Tel.: 010-2130986, ax: 010-2131730, Email: rynmond@xs4all.nl DE 76 ste VEILING VINDT PLAATS OP VRIJDAG 9

Beurs De Oranjerie J 2 A 018 A R 30 maart

Kavel Omschr. Kwal. Cat.w. Inzet.

kavel Cat NR Omschrijving catw. inzet

018 A 20 oktober 2018

Postzegels - Albums en boeken Nederland en Overzee 400 401 400 401 Nederland Collectie Nederland 1852-1960 (on)gestempeld met veel beter materiaal, zoals: 48, 80, 101, Brandkast, etc. (zie fotocollage) in 2 Davo-cristalalbums met hoes Nederland 1852-1990

Nummer Startprijs Beschrijving NEDERLAND , (on)gebruikte vnl. postfrisse verregaand complete collectie met o.a.

Nummer Startprijs Beschrijving NEDERLAND , (on)gebruikte vnl. postfrisse verregaand complete collectie met o.a. Nummer Startprijs Beschrijving 1 5.000 NEDERLAND 1852-2003, (on)gebruikte vnl. postfrisse verregaand complete collectie met o.a. 4/6, 12, 13/18, 19/26, 28, 34/48, 56/76, 77/80, 90/101, 104/105, 121/131,

NALATENSCHAPSVEILING 29 APRIL 2018

NALATENSCHAPSVEILING 29 APRIL 2018 kavel NALATENSCHAPSVEILING 29 APRIL 2018 nr land omschrijving / catalogusnrs kwal inzet 1 NL Beatrix abdicatie XX 10,00 2 NL Herdenkingsenveloppen 5,00 3 NL Ons vorstenhuis W.Alexander 10,00 4 NL Davo

POSTMERKNIEUWS Deze maand De Grote Veiling

POSTMERKNIEUWS Deze maand De Grote Veiling POSTMERKNIEUWS Deze maand De Grote Veiling 1 3 4 5 6 7 10A 12 69 79 85A 17 23 25 26 38 52 uit 75 uit 80 89 117 118 128 132 134 123A Van de veilingmeester Van de Veilingmeester. In plaats van in de maand

POSTZEGELVEILING RIJNMOND

POSTZEGELVEILING RIJNMOND POSTZEGELVEILING RIJNMOND Westewagenstraat 60, 3011 AT Rotterdam Postbus 2859, 3000 CW Rotterdam Tel.: 010-2130986, ax: 010-2131730, Email: rynmond@xs4all.nl DE 75 ste VEILING VINDT PLAATS OP VRIJDAG 27

VERENIGING VAN POSTZEGELVERZAMELAARS BARENDRECHT FRANCO INFORMATIE BULLETIN

VERENIGING VAN POSTZEGELVERZAMELAARS BARENDRECHT FRANCO INFORMATIE BULLETIN VERENIGING VAN POSTZEGELVERZAMELAARS POSTZEGELVERZ. BARENDRECHT BARENDRECHT FRANCO INFORMATIE BULLETIN Jaargang 16 nr.1 januari/februari 2016 VOORWOORD: Allereerst wens ik U allen een gezond en gelukkig

Richtlijnen aanbieden en acceptatie POSTZEGELS

Richtlijnen aanbieden en acceptatie POSTZEGELS Richtlijnen aanbieden en accepta OSTZEGELS remium segment postzegels Bij Catawiki delen we uw passie voor postzegels Bij Catawiki veilen we postzegels van premium kwaliteit. We willen u helpen uw complete

De Lekbode 66 april 2009

CLUBVEILING Februari 2017 No. Omschrijving C.W. Inzet

Postzegels - Dozen. Kavel Inzet Bieding

De Lekbode 94 april 2009

Postzegels - Losse nummers Nederland en Overzee

Postzegels - Losse nummers Nederland en Overzee 1 2 3 4 5 6 7 Frankeerzegels Nederland 1 1 - ongebruikte 5 cent blauw 1852 Koning Willem III in horizontaal paar, catw. 1250 250 2 1 - ongebruikte 5 cent blauw 1852 Koning Willem III, nette randen, catw.

k 15a k 15b k 19a k 19b k 23 k 25

POSTZEGELVEILING RIJNMOND

POSTZEGELVEILING RIJNMOND POSTZEGELVEILING RIJNMOND Westewagenstraat 60, 3011 AT Rotterdam Postbus 2859, 3000 CW Rotterdam Tel.: 010-2130986, ax: 010-2131730, Email: rynmond@xs4all.nl www.rynmond.com DE 77 ste VEILING VINDT PLAATS

Megaveiling 11 oktober 2014

Megaveiling 11 oktober 2014 1 Berlijn 1953 Gedächtniskirche 1 G 108 55 8,25 2 Berlijn 1953 Opstand Berlijn 2 G 110-111 42 6,25 3 Berlijn 1955 Furtwängler 1 G 128 28 4,25 4 Berlijn 1956 Stadsgezichten 2 G 153-154 33 5 5 Bund 1949

MONDIAL POSTZEGELVEILINGEN

MONDIAL POSTZEGELVEILINGEN 1 MONDIAL POSTZEGELVEILINGEN Holland New York Köln London Brinkgreverweg 13 7413 AA Deventer Telefoon : 0570-631224 Fax : 0570-636293 Email : info@mondialstamps.nl www.mondialstamps.nl Postbank 38.13.70

kavel Cat NR Omschrijving catw. inzet 1 Penningen 3x bod 2 Ceská Republika muntset ,00 3 Coin card 400 jr Michiel de Ruiter 7,00 4 Coin card kavel Cat NR Omschrijving catw. inzet 1 Penningen 3x bod 2 Ceská Republika muntset 1995 2,00 3 Coin card 400 jr Michiel de Ruiter 7,00 4 Coin card Belastingdienst 200 jr 7,00 5 Coin Card Het Japan vijfje

Verkoop onder leden 09 december 2018 om 14 uur Nr LAND OMSCHRIJVING **/*/O COTE INZET 1 België Nr 1 O 90,00 9,00 2 België Nr.2 O 60,00 12,00 3 België Verkoop onder leden 09 december 2018 om 14 uur Nr LAND OMSCHRIJVING **/*/O COTE INZET 1 België Nr 1 O 90,00 9,00 2 België Nr.2 O 60,00 12,00 3 België Nr.3 O 115,00 10,00 4 België Nr.4 O 70,00 10,00 5 België

Beverwijk veilingprogramma december xlsm, Veiling , 14:22

Veiling 20 Ruildag zaterdag 24 mrt 2018

Veiling 20 Ruildag zaterdag 24 mrt 2018 Veiling 20 Ruildag zaterdag 24 mrt 2018 Kavel Kw Omschrijving Cat Catw Inzet 1 o 30pl Bossche tanding 35,00 2,00 2 o 90/98 Jubileum 1913 100,00 10,00 3 o 102/03 Hulpuitgifte 1919 14,00 0,90 4 o 105 Opruiming

Postzegels - Albums en boeken Nederland en Overzee 701 700 701 Nederland Nederland 1900-1952. Voorraadboek ongebruikt/postfris met veel beter materiaal wo. Bontkraag, Tuberculose, Jubileum 1913, Veth, Fotomontage, Konijnenburg, Tralie en En Face deels

De Lekbode 118 april 2009

k 1 k 6 k 8 k 17 k 28 k 22

k 1 k 6 k 8 k 17 k 28 k 22 1 Nederland GB 4 F 20,00 2,50 2 Nederland GB 36 kort tandje linksonder 8,00 0,40 3 Nederland GB 39 6,50 0,50 4 Nederland GB 40 4,00 0,50 5 Nederland Gb 127 4,00 0,50 6 Nederland GB 181 F 15,00 2,00 7 Nederland

, K.2(2), Adema H3, op complete frisse brief van Den Haag naar Amsterdam, 1696 2 80 3 STUIVERSTEMPEL H

, K.2(2), Adema H3, op complete frisse brief van Den Haag naar Amsterdam, 1696 2 80 3 STUIVERSTEMPEL H Nummer Startprijs Beschrijving 1 80 3 STUIVERSTEMPEL H, K.2(2), Adema H3, op complete frisse brief van Den Haag naar Amsterdam, 1696 2 80 3 STUIVERSTEMPEL H, K.2(3), Adema H3, luxe afdruk op mooie complete

Veiling van maandag 1 februari 2016

Ve r k o o p v o o r w a a r d e n :

BATAVIA / DJAKARTA / JAKARTA ( )

BATAVIA / DJAKARTA / JAKARTA ( ) BATAVIA / DJAKARTA / JAKARTA (11-02-2017) Locatie: Batavia, West-Java Afstempelingen met de stempelnaam Batavia op Weense Drukken zijn zeldzaam. Op dit moment is slechts één poststuk bekend met de afstempeling

PPRC, 14 2015 16, 1444 HV

Vereniging van Postzegelverzamelaars. Barendrecht Vereniging van Postzegelverzamelaars Barendrecht 0 Jaargang 13 nr. 3 mei 2013 Voorzitter: W.J. de Ruiter Zeeg 40, 2991EK Barendrecht 0180-614139 Secretaris: W. van Veggel Botter 119, 2991 PE Barendrecht

Postzegels - Losse nummers Nederland en Overzee 1 3 Frankeerzegels Nederland 2 1 26L - ongebruikte 25 cent matviolet Koning Willem III 1872, kamtanding 12½ gr.g., met originele gom en minimaal plakkerspoor, tanding zie foto, catw. 900+ 200 2 29v - ongebruikte

K 4 K 15 K 17 K 18. K 29w K 24

K 4 K 15 K 17 K 18. K 29w K 24 KAVELLIJST muntenveiling april 2017 Kav Land Stat Jaar Cat.nr/omschrijving Cat.pr Inz.pr Opbr 1 Nederland DIV Etui guldens, centen 10,00 2 Engels DIV Plastic mapje BOD 3 Nederland ZF 1941 Cassette 5,10

SPAARNEPOST Nr 517, maart

SPAARNEPOST Nr 517, maart SPAARNEPOST Nr 1, maart 2019 1 UITNODIGING tot het bijwonen van de Ledenbijeenkomst op woensdag 20 maart 2019 in "De Schakel", Pijnboomstraat 1, HaarlemNoord, tel. 02-292. Zaal open om 19.00 uur. Veiling

De Lekbode 39 april 2009

De Lekbode 39 april 2009 Boekdrukafstempeling. Eigenlijk geen afstempeling maar een opdruk in de vorm van een stempel. Deze wijze van ontwaarding wordt veel gebruikt t.b.v. afstempeling voor verzamelaars. Goed te herkennen aan

KAVELLIJST 11 mei 2016 V.nr. K.nr. Aanb. Land Cat.nr./omschrijving Cat.w. Staat Vr.pr.

KAVELLIJST 11 mei 2016 V.nr. K.nr. Aanb. Land Cat.nr./omschrijving Cat.w. Staat Vr.pr. 1 2913 3402 Nederland Zgl.nr. 332 (bloc van 4) 1,40 XX 0,20 2 2914 - Zgl.nr. 334 (bloc van 4) 1,40 XX 0,20 3 2915 - - Zgl.nr. 335 (bloc van 4) 1,40 XX 0,20 4 2916 - - Zgl.nr. 336 (bloc van 4) 1,40 XX 0,20

Emissie Twee proeven van de 1/2 cent zegel

Emissie Twee proeven van de 1/2 cent zegel Emissie 1869 De laagste waarde van de frankeerzegels van de emissies 1852, 1864 en 1867 was 5 cent. Voor de verzending van drukwerken, couranten etc. was het tarief lager dan 5 cent, maar daarvoor ontbraken