POSTZEGELVEILING RIJNMOND

Download "POSTZEGELVEILING RIJNMOND"

1 POSTZEGELVEILING RIJNMOND Westewagenstraat 60, 3011 AT Rotterdam Postbus 2859, 3000 CW Rotterdam Tel.: , ax: , DE 69ste VEILING VINDT PLAATS OP VRIJDAG 24 MEI EN ZATERDAG 25 MEI 2013 IN BRASSERIE WOUDESTEIN OP HET TERREIN VAN EXCELSIOR De veiling vindt plaats ten overstaan van deurwaarderskantoor R. Vismans te Rotterdam. otokopieën worden u op aanvraag toegestuurd tegen een vergoeding van 0,50 per kopie met een minimum van 1,-. Dit kunt u voldoen door bij uw aanvraag gangbare postzegels en/of bankbiljetten in te sluiten. Photocopies will be sent on request. Please include with your request 0,50 per photocopy with a minimum of 1,- in current stamps or small bills of your country. Terms of Sale (condensed) 1. Amounts quoted under taxatie are estimates. Starting prices are 80 percent of these estimates. Bids below 80 percent are not accepted 2. Lots are sold as correctly described and genuine,unless indicated to the contrary. 3. There is a 19.5 percent premium on all lots and besides EU 2.38 expenses per lot. 4. All estimates are in Euros 5. Bidding stages: If you would like to make user of the services of an auction agent, we recommend mr. R. Bouscher; Tel , fax or by info@bouscher.nl - 1 -

2 INDELING VAN DE 69ste VEILING EERSTE ZITTING 69ste VEILING VRIJDAG 24 MEI UUR Kavel 1 773a Nederland en gebieden Azië TWEEDE ZITTING 69ste VEILING ZATERDAG 25 MEI :00 UUR Munten en bankbiljetten Engeland en gebieden, Midden-Oosten, Noord- en Zuid-Amerika Europa Diversen Op ons kantoor kunnen de kavels bezichtigd worden op de volgende dagen: dinsdag 14 mei (10:00 18:00) woensdag 15 mei (10:00 18:00) donderdag 16 mei (10:00 18:00) vrijdag 17 mei (10:00 18:00) zaterdag 18 mei (12:00 16:00) maandag 20 mei (10:00 18:00) dinsdag 21 mei (10:00 18:00) woensdag 22 mei (10:00 21:00) In de zaal zijn de kavels te bezichtigen op: vrijdag 24 mei (09:00-16:00) zaterdag 25 mei (08:30-11:00) Let op: gewijzigde aanvangsttijden Al onze taxaties zijn in Euro s. Prices in our catalogue are estimates in Euros. Starting prices are at 80% of our estimates. WOORDENLIJST/VOCABULAIRE ** postfris unmounted mint * ongebruikt met plakker mint hinged (*) ongebruikt zonder gom unused without gum pr.ex. pracht exemplaar very fine (V) vr.pr.ex. vrijwel pracht exemplaar fine, almost V (-V) fraai ex. average/good (faults) brief cover/entire tax taxatie estimate - 2 -

3 De veiling vindt plaats in Brasserie Woudestein - Honingerdijk 110 te Rotterdam. Er is goede en gratis parkeergelegenheid aanwezig voor ongeveer 150 auto s. In de brasserie is gelegenheid tot het nuttigen van diverse kleine gerechten tegen aantrekkelijke prijzen. Brasserie Woudestein is goed bereikbaar vanaf Rotterdam C.S. met tramlijn 7 en 21 richting de Esch. Uitstappen voor het Excelsior Stadion. Met de auto vanuit de richtingen Amsterdam en Utrecht volgt u de ring richting Dordrecht. Op de A16 aangekomen neemt u voor de Van Brienenoordbrug afslag 25 (richting Centrum). Volg de borden Excelsior P1+2. Ter hoogte van de Honingerdijk ziet U aan Uw rechterhand het stadion Excelsior. Voorbij het stadion is direct rechts voldoende gratis parkeergelegenheid aanwezig. Met auto vanuit het zuiden volgt u de borden Capelle/Rotterdam Centrum. Na de Van Brienenoordbrug neemt u de eerste afslag (afslag 25) Rotterdam Centrum. Volg de borden Excelsior P

4

5 EERSTE ZITTING NEDERLAND & GEBIEDEN EN AZIË VRIJDAG 24 MEI 2013 IN BRASSERIE WOUDESTEIN OP HET TERREIN VAN EXCELSIOR AANVANG UUR PRECIES Eerste emissie ongebruikt en Nr. 1 geplaat 1 nr.1 donkerblauw pl.iii-67 * cat.550 pr.ex. (met gebruikelijk iets bruine gom) 60 2 nr.1 * blauw pl.iii-75 cat.500 pr.ex. (iets ingedroogde gom) 90 3 nr.3 geeloranje pos.28 (*) cat.500 pr.ex. (volgens inzender proef / zie Brandsma pag.25-26) 80 4 nr.1 blauw pl.i-18 cat.55 luxe ex. 25 K 5 nr.1 diep donkerblauw op dun papier pl.i-47 cat.200 breedrandig pr.ex nr.1 donkerblauw pl.i-54 cat.55 pr.ex nr.1 donkerblauw op dun papier pl.i-72 cat.200 pr.ex. (keur.dr. Louis) 30 8 nr.1 blauw pl.i-77 cat.55 pracht randstuk 20 9 nr.1 blauw pl.i-89 cat.55 breedrandig pr.ex nr.1 donkerblauw pl.i-95 cat.55 breedrandig pr.ex. (mooi Haarlem-B) nr.1 donkerblauw pl.ii-1 cat.130 pr.ex nr.1 donkerblauw pl.ii-14 cat.130 pr.ex nr.1 grijsblauw pl.ii-70 cat.100 pr.ex nr.1 donkerblauw pl.iii-5 cat.45 breedrandig pr.ex nr.1 donkerblauw pl.iii-11 cat.45 breedrandig pr.ex nr.1 blauw pl.iii-12 cat.50 pr.ex nr.1 donkerblauw pl.iii-13 cat.45 pr.ex nr.1 blauw pl.iii-16 cat.50 pr.ex nr.1 blauw pl.iii-17 cat.50 pr.ex nr.1 donkerblauw pl.iii-18 cat.45 breedrandig pr.ex nr.1 blauw pl.iii-19 cat.50 breedrandig pr.ex nr.1 blauw pl.iii-20 cat.50 pracht randstuk nr.1 donkerblauw pl.iii-45 breedrandig pr.ex nr.1 blauw pl.iii-51 cat.50 breedrandig pracht randstuk nr.1 blauw pl.iii-55 cat.50 pr.ex nr.1 donkerblauw pl.iii-58 cat.45 breedrandig pr.ex nr.1 blauw pl.iii-60 cat.50 breedrandig pr.ex nr.1 blauw pl.iii-61 cat.50 breedrandig pr.ex nr.1 donkerblauw pl.iii-70 cat.45 pracht randstuk nr.1 blauw pl.iii-71 cat.50 pracht hoekstuk nr.1 blauw pl.iii-77 cat.50 breedrandig pracht randstuk nr.1 donkerblauw pl.iii-78 cat.45 breedrandig pr.ex nr.1 donkerblauw pl.iii-84 cat.45 pr.ex nr.1 lichtblauw pl.iii-84 cat.60 pr.ex nr.1 blauw pl.iii-91 cat.50 breedrandig pracht randstuk 30 K 43 nr.1 blauw pl.iii-100 cat.50 breedrandig pr.ex nr.1 lichtblauw pl.iv-2 cat.50 breedrandig pr.ex. 20 K 45 nr.1 licht blauw pl.iv-34 cat.50 luxe ex nr.1 groenblauw pl.iv-50 pr.ex nr.1 groenblauw pl.iv-63 cat.45 pr.ex. (schaarse kleur) nr.1 lichtblauw pl.iv-63 cat.50 breedrandig pr.ex nr.1 lichtblauw pl.iv-90 cat.50 pr.ex. 15 K 50 nr.1 blauw pl.v-30 cat.45 luxe ex nr.1 blauw pl.v-37 cat.45 breedrandig pr.ex. 20 K 52 nr.1 groenblauw pl.v-95 cat.160 breedrandig pr.ex nr.1 blauw op dik papier pl.vi-7 cat.80 pr.ex. 25 K 54 nr.1 helderblauw op dik papier pl.vi-50 cat.80 luxe ex nr.1 blauw op dik papier pl.vi-63 cat.80 pr.ex. 20 Nr.2 geplaat nr.1 donkerblauw pl.iii-21 cat.45 pracht randstuk met deel van buurzegel nr.1 blauw pl.iii-26 cat.50 pr.ex nr.1 blauw pl.iii-26 cat.50 breedrandig pr.ex nr.1 donkerblauw pl.iii-31 cat.45 pr.ex nr.1 blauw pl.iii-39 cat.50 breedrandig pr.ex nr.1 donkerblauw pl.iii-40 cat.45 breedrandig pracht randstuk nr.1 donkerblauw pl.iii-42 cat.45 pr.ex. (mooi Maastricht-C) 20 K 56 nr.2 karmijn pl.i-1 cat.50 overrandig luxe ex nr.2 karmijn pl.i-7 cat.50 pr.ex nr.2 karmijn pl.i-16 cat.50 breedrandig pr.ex nr.2 karmijn pl.i-27 cat.50 pr.ex. op fragment 20 K 60 nr.2 donkerkarmijn op dun papier pl.i-33 cat.200 breedrandig pr.ex nr.2 karmijn pl.i-35 cat.50 pr.ex nr.2 karmijn pl.i-46 cat.50 pr.ex. (mooi Amsterdam-A) nr.2 karmijn pl.i-62 cat.50 pr.ex nr.2 karmijn pl.i-66 cat.50 pr.ex nr.2 karmijn pl.i-69 cat.50 pr.ex nr.2 karmijn pl.i-83 cat.50 pr.ex

6

7 nr.2 karmijn pl.i-93 cat.50 breedrandig pr.ex nr.2 karmijn pl.i-94 cat.50 pr.ex. (Amersfoort-B) nr.2 donkerkarmijn pl.ii-6 cat.50 breedrandig pr.ex. (Venlo-B) nr.2 karmijn pl.ii-8 cat.50 pr.ex nr.2 karmijn pl.ii-43 cat.50 pr.ex. (Deventer-A) nr.2 karmijn pl.ii-80 cat.50 pr.ex. (mooi Rotterdam-C) nr.2 rood pl.iii-8 cat.40 pr.ex nr.2 rood pl.iii-76 cat.40 overrandig pr.ex nr.2 rood pl.iii-51 cat.40 pr.ex nr.2 donkerrood pl.iii-68 cat nr.2 donkerrood pl.iii-83 cat.40 breedrandig pr.ex. (Venlo-B) nr.2 rood pl.iii-83 cat.40 breedrandig pr.ex nr.2 donkerrood pl.iii-85 cat.40 pr.ex nr.2 rood pl.iv-43 cat.35 pr.ex nr.2 rood pl.iv-83 cat.35 pr.ex nr.2 rood pl.v-3 cat.35 breedrandig pr.ex nr.2 rood pl.v-9 cat.35 pr.ex nr.2 rood pl.v-18 cat.35 breedrandig pr.ex nr.2 rood pl.v-20 cat.35 pr.ex nr.2 rood pl.v-32 cat.35 breedrandig pr.ex nr.2 donkerrood pl.v-35 cat.35 pr.ex nr.2 rood pl.v-38 cat.60 pr.ex. (Heereveen-C) nr.2 rood pl.v-38 cat.60 pr.ex. (vroege druk) nr.2 rood pl.v-44 cat.35 breedrandig pr.ex nr.2 rood pl.v-45 cat.35 breedrandig pr.ex nr.2 rood pl.v-46 cat.35 breedrandig pracht randstuk nr.2 rood l.v-49 cat.35 breedrandig pr.ex nr.2 rood pl.v-49 cat.35 pracht randstuk nr.2 rood pl.v-53 cat.35 pracht randstuk nr.2 rood pl.v-54 cat.60 pracht randstuk (luxe kleur) nr.2 rood pl.v-55 cat.35 breedrandig randstuk nr.2 rood pl.v-60 cat.60 pr.ex nr.2 rood pl.v-61 cat.35 pr.ex nr.2 donkerrood pl.v-62 cat.60 pr.ex nr.2 rood pl.v-64 cat.35 breedrandig pr.ex. met schaars franco in kastje nr.2 rood pl.v-65 cat.35 pracht randstuk nr.2 rood pl.v-67 cat.35 pr.ex nr.2 rood pl.v-68 cat.35 pr.ex nr.2 rood pl.v-78 cat.35 breedrandig pr.ex nr.2 rood pl.v-83 cat.35 breedrandig pr.ex K 107 nr.2 rood pl.v-86 cat.35 luxe ex. met maximale randen nr.2 donkerrood pl.v-92 cat.35 overrandig pr.ex nr.2 rood pl.v-99 cat.35 pr.ex nr.2 rood pl.v-100 cat.35 pracht randstuk nr.2 donker rozerood pl.vi-20 cat.100 pr.ex nr.2 bruinrood pl.vi-27 cat.100 pr.ex nr.2 karmijnroze pl.vii-10 cat.35 pr.ex nr.2 karmijn pl.vii-20 cat.35 breedrandig pracht randstuk nr.2 karmijnroze pl.vii-76 cat.35 pr.ex nr.2 karmijn pl.viii-32 cat.60 breedrandig pr.ex nr.2 karmijn pl.viii-46 cat.60 breedrandig pr.ex nr.2 karmijnrood pl.ix-16 cat.70 pr.ex nr.2 karmijnroze pl.ix-61 cat.70 breedrandig prachtstuk nr.2 rood pl.ix-78 cat.70 breedrandig pr.ex nr.2 rood op dik papier pl.x-28 cat.35 breedrandig pr.ex nr.2 rood op dun papier pl.x-51 overrandig pr.ex. 20 Nr.3 geplaat 123 nr.3 donkeroranje pos.4 cat.225 pracht bovenrandstuk (randstukken nr.3 zijn schaars) nr.3 oranje pos.4 cat.200 pr.ex nr.3 oranje pos.18 cat.200 pr.ex nr.3 oranje pos.22 cat.200 pr.ex nr.3 oranje pos.28 cat.200 breedrandig pr.ex nr.3 donkeroranje pos.30 cat.225 breedrandig pr.ex nr.3 donkergeeloranje pos.38 cat.375 pr.ex nr.3 donkeroranje pos.48 cat.225 breedrandig K pr.ex. (Middelburg-A) nr.3 donkeroranje pos.54 cat.225 breedrandig pr.ex nr.3 donkergeeloranje pos.63 cat.375 pr.ex nr.3 donkeroranje pos.73 cat.225 pr.ex nr.3 oranje pos.74 cat.200 pr.ex nr.3 oranje pos.75 cat.200 pr.ex. (kopvrij gestempeld) nr.3 donkeroranje pos.84 cat.225 pr.ex nr.3 donkergeeloranje op dun papier pos.88 cat.375 vrijwel pr.ex. (luxe kleur) 40

8

9 Eerste emissie op brief * 138 nr.1 blauw pl.i op omslag van Maastricht (1853) naar Verviers (België) grenstarief cat.160 rechterzegel aangesneden 30 * 139 nr.1 blauw pl.v-64 breedrandig pr.ex. op complete omslag met mooi rondstempel met uurverdeling van Amersfoort naar Utrecht cat.80 pracht brief 45 * 140 nr.1 blauw pl.v-96 breedrandig pr.ex. cat.180 op dichtgeplakte omslag van Leeuwarden naar Bolsward 30 * 141 nr.1 helderblauw op dik papier pl.vi-4 op complete omslag van raneker naar Harlingen cat.80+ mooi geheel (vroege druk) 35 * 142 nr.2 rood pl.iv-38 op mooie complete omslag 25 * 143 nr.2 donkerrood pl.vi-49 op complete brief van Maastricht naar Roermond cat.180 pracht geheel 50 * 144 nr.2 karmijn pl.vii-50 pracht hoekstuk op complete brief omslag van Amsterdam naar Delft cat.115 mooi geheel 50 * 145 nr.2 (2 ex.) pl.viii pos.7 en 31 beide pr.ex. op complete brief (2de gewichtsklasse) van s-gravenhage naar Beemster cat.250, ondanks vouw aantrekkelijke brief 50 * 146 nr.2 karmijnrood pl.viii-40 breedrandig pr.ex. op complete omslag van Assen naar Amsterdam cat.125 pracht brief 45 * 147 nr.2 karmijnroze pl.ix-7 op omslag van Enkhuizen naar Deventer cat.115 pracht geheel 45 * 148 nr.2 karmijnroze pl.ix-57 pr.ex. op omslag van Almelo naar Krommenie cat.115 pracht stuk 40 Eerste emissie met franco halfrond 149 Almelo-C (EY.100) op 10 cent pl.v-19 cat.35 pr.ex. met compleet stempel Almelo-C (EY.100) op 10 cent rood pl.v-35 pr.ex. met volledig stempel Alphen-C (EY.300) op 5 cent blauw pl.iv cat.45 pr.ex. met voor dit stempel normale afdruk Alphen-C (EY.300) op 5 cent lichtblauw pl.iv cat.50 pr.ex. met groot deel van het stempel Amersfoort-C (EY.50) op 10 cent pl.v cat.35 pr.ex. met vrijwel compleet stempel Amersfoort-C (EY.50) op 10 cent rood pl.v-51 cat.35 pr.ex. met luxe stempel Amsterdam-A klein (EY.50) op 10 cent karmijn pl.i-91 cat.50 breedrandig pr.ex. met volledig stempel Arnhem-A (EY.250) op 5 cent blauw pl.i-44 cat.50 breedrandig pr.ex. met voor dit stempel mooie afdruk Arnhem-A (EY.75) op 10 cent karmijn pl.i-6 pr.ex. met volledig stempel Arnhem-C groot (EY.50) op 10 cent rood pl.iv-70 cat.35 pr.ex. met volledig stempel Breda klein (EY.50) op 10 cent karmijn pl.i-52 cat.50 pr.ex. met volledig stempel Culemborg-A (EY.350) op 5 cent blauw pl.iii-37 cat.50 pr.ex. met voor dit lastige stempel normale afdruk Edam-B (EY.250) op 15 cent oranje pos.28 cat.200 pr.ex. met volledig stempel Goor-B (EY.100) op 5 cent donkerblauw pl.iii-6 cat.45 breedrandig pr.ex. met groot deel van stempel Gouda-C (EY.125) op 5 cent blauw pl.iv cat.50 vrijwel pr.ex. met bijna volledig stempel (schaars) s-gravenhage klein (EY.50) op 10 cent pl.v cat.35 pr.ex. met luxe stempel s-gravenhage-c (EY.125) op nr.3 oranjegeel pos.35 cat.70 pr.ex. 40

10 Groningen-C groot (EY.50) op 10 cent rood pl.iii-60 cat.40 pr.ex. met vrijwel volledig stempel Groningen-B klein (EY.100) op 15 cent donkeroranje pos.43 en 56 cat pr.ex. op fragment met volledig stempel Hattem-C (EY.175) op 10 cent bruinrood pl.vi-18 cat.100 pr.ex. met voor dit stempel normale afdruk Heerlen-B (EY.125) op 5 cent blauw pl.i-60 cat.55 pr.ex. met volledig stempel Den Helder-A (EY.250) op 15 cent donkeroranje cat.225 pr.ex. met vrijwel volledig stempel Hellevoetsluis-A (EY.200) op 10 cent donkerkarmijn pl.i-25 cat.200 pr.ex. met vrijwel volledig stempel Helmond-B (EY.700) op 15 cent donkeroranje cat.225 breedrandig pr.ex. met volledig stempel s-hertogenbosch-a (EY.100) op 5 cent donkerblauw pl.iii-15 cent cat.45 breedrandig pr.ex s-hertogenbosch-a (EY.50) op 10 cent karmijn pl.i-59 cat.50 breedrandig pr.ex. met volledig stempel Hoorn-A (EY.800) en penvernietiging op 15 cent donkeroranje cat.225 vrijwel pr.ex. met voor dit stempel mooie afdruk Kampen-A (EY.175) op 5 cent blauw pl.i-53 cat.55 pr.ex. op fragment met volledig stempel Maastricht-B type 1a kleine cijfers (EY.100) op 15 cent donkergeeloranje pos.67 cat.375 zeer fraai met luxe stempel Maastricht-B type b kleine cijfers (EY.100) op 15 cent oranje pos.22 cat.200 pr.ex. met volledig stempel Maastricht-B type 3 groot (EY.75) op 15 cent oranje pos.79 cat.200 pr.ex. met volledig stempel Maastricht-C en franco in kastje op 15 cent oranje ( ) volgens voorschrift behoorde het franco in kastje te worden gebruikt cat.200 pr.ex. (uiterst schaarse combinatie) Middelburg-C klein (EY.100) op 10 cent rood pl.v-2 cat.35 pr.ex. met luxe stempel op fragment Nijkerk-B (EY.200) op 10 cent pl.iv cat.35 vrijwel pr.ex. met luxe stempel Oosterhout-A (EY.250) op 10 cent pl.ii cat.50 pr.ex. met luxe stempel Oud-Beijerland-B (EY.200) op 5 cent donkerblauw pl.iii-80 cat.45 pr.ex. met voor dit stempel normale afdruk Roermond-C groot (EY.50) op 10 cent pl.v cat.35 pr.ex. met vrijwel compleet stempel Rotterdam-C groot (EY.75) op 15 cent oranje cat.200 breedrandig pr.ex Rozendaal-C (EY.125) op 5 cent blauw pl.iii-6 cat.50 pr.ex. met vrijwel volledig stempel Rozendaal-C (EY.100) op 10 cent rood pl.iii-3 cat.40 pr.ex. met compleet stempel 45 Alle losse nummers zijn ook te bezichtigen op internet:

11 ex ex.211 ex Schiedam-B (EY.75) op 10 cent karmijn pl.i-91 cat.50 pr.ex. met volledig stempel (rechtsboven iets bruin getint) Terneuzen-A (EY.125) op 10 cent karmijn pl.i cat.50 vrijwel pr.ex. (knipje in rand) met luxe stempel Tilburg-C (EY.100) op 10 cent bruinrood pl.vi-71 cat.100 pr.ex. met groot deel van stempel Utrecht-C groot (EY.50) op 5 cent pl.iv cat.45 pr.ex. met compleet stempel Vaals-A (EY.300) op 5 cent grijsblauw pl.ii cat.100 pr.ex. met vrijwel volledig stempel (schaars) Vaals-C groot (EY.125) op 10 cent rood pl.v-79 cat.35 pr.ex. met vrijwel compleet blauw stempel Venlo-B (EY.75) op 10 cent rood pl.iv-82 cat.35 pr.ex. met volledig stempel Vlaardingen-A (EY.100) op 5 cent blauw pl.iii-40 cat.50 pr.ex. met compleet stempel Vlaardingen-A (EY.100) op 5 cent donkerblauw pl.ii-34 cat.130 pr.ex. met vrijwel compleet stempel op fragment Vlissingen-B (EY.150) op nr.3 cat. 200 vrijwel pracht randstuk Weesp-B (EY.400) op 15 cent oranje pos.85 pr.ex. met luxe stempel Zeist-B (EY.50) op 10 cent karmijn pl.i-95 cat.50 pr.ex. met volledig stempel Zierikzee (EY.600) op 15 cent donkergeeloranje pos.38 breedrandig pr.ex. met voor dit stempel normale afdruk Zwolle-B (EY.50) op 10 cent rood pl.iii-43 cat.40 pr.ex. met volledig stempel Zwolle-B (EY.250) op 15 cent oranje pos.7 cat.200 pr.ex. met volledig stempel Zwolle-C (EY.50) op 5 cent blauw pl.iii-78 cat.50 pr.ex. met compleet iets gevlekt stempel N.R.Spoorweg (EY.125) op 10 cent rood pl.vi-88 cat.100 pr.ex nrs.1-3 alle met stempel franco zonder kastje cat.250 pr.ex Langstempel Abcoude (EY.100) op 5 cent blauw pl.iii-38 cat.50 pr.ex. met volledig stempel nr.2 met langstempel Rhenen (EY.250) pr.ex Halve-cirkelstempel Goor (EY.250) op 10 cent rood pl.viii-69 cat.60 pr.ex. met groot deel van stempel Halve circelstempel Winterswijk (EY.500) op 10 cent rood pl.iv-13 cat.35 pr.ex. met 2 blauwe stempels over een onleesbaar C stempel uiterst schaarse combinatie nr.1-3 cat.250 pr.ex nr.1 (6 ex. w.o. paar), nr.2 (3 ex.) en nr.3 cat.700 gemengde kwaliteit w.o. pr.ex. 50

12

13 Puntstempels op diverse emissies 213 3=Alphen op nr.29 cat.200+ pr.ex =Amsterdam op nr.29 cat.175 pr.ex =Bergen op Zoom op nr.29 cat.400 vr.pr.ex vervallen =Boxtel op nr.29 cat.400 vrijwel pr.ex =Breda op nr.12 cat.212 pr.ex =Breda op nr.29 cat.225 pr.ex =Brummen op nr.34 cat.150 vrijwel pr.ex =Delft op nr.29 cat.155 vrijwel pr.ex =Doesburg op nr.29 cat.350 pr.ex =Doetinchem op nr.29 cat.350 pr.ex =Dordrecht op nr.29 cat.175 pr.ex =Gouda op nr.29 cat.200 pr.ex = s-gravenhage op nr.29 cat.175 vr. pr.ex =Groningen op nr.29 cat.175 vrijwel pr.ex =Haarlem op nr.29 cat.175 pr.ex =Harlingen op nr.29 cat.350 pr.ex =Heerenveen op nr.29 cat.350 vrijwel pr.ex =Heerlen op nr.29 cat.350 pr.ex =Den Helder op nr.18 cat.145 pr.ex =Helmond op nr.29 cat.300 pr.ex =Hengelo op nr.29 cat.300 pr.ex =Kampen op nr.29 cat.350 vrijwel pr.ex =Leerdam op nr.29 cat.400 pr.ex zonder krul =Leeuwarden op nr.23 cat.100, pr.ex =Leeuwarden op nr.29 cat.200 pr.ex =Maastricht op nr.29 cat.200 pr.ex =Onderdendam op nr.29 cat.300 pr.ex =Oudewater op Port nr.1 cat.75 pr.ex =Rotterdam op nr.29 cat.175 pr.ex =Schagen op nr.29 cat.500 pr.ex =Texel op nr.29 cat.450 vrijwel pr.ex =Utrecht op nr.29 cat.175 pr.ex =Velp op nr.29 cat.400 pr.ex =Venlo op nr.29 cat.210 vrijwel pr.ex =Vlissingen op nr.29 cat.275 pr.ex =Waalwijk op nr.36 cat.125 pr.ex =Wageningen op nr.29 cat.275 pr.ex =Weesp op nr.29 cat.225 pr.ex =Woudrichem op nr.29 cat.400 pr.ex =Zeist op nr.29 cat.300 pr.ex =Zutphen op nr.29 cat.250 pr.ex =Zwolle op nr.29 cat.250 pr.ex =Amsterdam-Emmerik op Spanje Mi.101a vrijwel pr.ex =Asten op nr.19 cat.125 pr.ex =Laren op nr.19 cat.125 pr.ex =Bruinisse op nr.35 cat.200 pr.ex =Oss op nr.42 cat.100 pr.ex =Voorschoten op nr.12 cat.400+ pr.ex =Voorschoten op nr.29 cat.450 vr.pr.ex =Dedemsvaart op nr.29 cat.400 pr.ex =Smilde op Port nr.1 cat.70 pr.ex =Venraay op nr.29 cat.400 vrijwel pr.ex =Wildervank op nr.40 cat.100 pr.ex =St. Oedenrode op Port nr.1 cat.115 pr.ex =Hillegom op nr.25 cat.55+ pr.ex =Hillegom op nr.38 cat.100 pr.ex =Borculo op nr.39 cat.85 pr.ex. 30 Kleinrondstempels op diverse emissies 271 Amsterdam-Antwerpen op nr.47 cat.175 vrijwel pr.ex Amsterdam-3 op nr.84 cat.35+ pr.ex Amsterdam 9 op nr.47 cat.200 pr.ex Amsterdam 11 op nr.47 cat.190 pr.ex Amsterdam 12 op nr.47 cat.185 vrijwel pr.ex Amst:Harmelen:Rott: op nr.35 cat.100 pr.ex Amst:P:H:kade op nr.47 cat.187 pr.ex Arnh:-Nijmegen op nr.19 cat.115 pr.ex. 30 Alle losse nummers zijn ook te bezichtigen op internet:

14 ex ex.310

15 316 ex.317 ex.318 ex.319 ex.320 ex Beverwijk op nr.47 cat.175 pr.ex Culemborg op nr.47 cat.180 pr.ex Deventer op nr.47 cat.175 pr.ex Dieren op nr.47 cat.175 pr.ex Doetinchem op nr.47 cat.175 vrijwel pr.ex Geldrop op nr.47 cat.180 pr.ex s-gravenhage Parkstraat op nr.31 cat.40 pr.ex s-gravenh:luw:burgw: op postbewijszegel nr.1 cat.100 vrijwel pr.ex Groningen-Delfzijl op nr.19 cat.85 pr.ex. op fragment Hardinxveld op nr.47 cat.175 pr.ex Heerle op nr.43 cat.32 pr.ex Koevorden op nr.47 cat.175 pr.ex Leeuwarden-Stavoren op nr.51 cat.90 pr.ex. op fragment Loenersloot op nr.91 cat.18 pr.ex Nieuwerkerk op nr.60 cat.28 pr.ex Nieuwvliet op nr.35 cat.150 pr.ex. met deel van stempel Retranchement, Schorldam, Veen en s-gravenhage (kopstaande maand) op nrs.60 (2 ex.), 19 en 27 cat.60 pr.ex Rotterd:-Vliss: op nr.19 cat.55 pr.ex Utrecht-Boxtel op nr.35 cat.45 pr.ex Utrecht R.P.S.B. op nr.47a cat.137 pr.ex Utr: Zwolle op nr.24 cat.55 pr.ex Valkenswaard op nr.47 cat.182 pr.ex Winsum (Grn:) op nr.47 cat.180 pr.ex Nederland en gebieden losse nummers 302 nr.5 met ranco zonder kastje groot model cat.10 pr.ex nrs.27e en 27D in paar cat.350 pr.ex nr.33 ** (cat.950 pr.ex nr.47a cat.180 pr.ex nr.81 ** in blok van 4 cat.360+ pr.ex. met drukkersteken nr.101 cat.900 pr.ex nr.131 * cat.225 pr.ex nr.171 Af ** cat.275+ pr.ex.(hoekblok van 4) nrs in randblokken van 4 cat.260+ pr.ex nrs ** (2 series) cat.540 pr.ex nrs ** in blokken van 4 cat.80+ pr.ex nrs ** in hoekblokken van 4 cat.60+ pr.ex nrs ** in blokken van 4 cat.100+ pr.ex nrs ** in complete vellen van 25 stuks (1 gulden zonder randvel) cat.700+ pr.ex Port nr.23 ** cat.150 pr.ex Port nrs ** cat.1400 pr.ex Luchtpost nrs ** cat.700 pr.ex Luchtpost nrs ** cat.700 pr.ex Luchtpost nrs.11 en 12 ** cat.700 pr.ex Postzegelboekje nr.38 ** cat.100 pr.ex Postzegelboekje nr.38-n ** cat.100 pr.ex Postzegelboekje nr.45 ** cat.400 pr.ex. (achterzijde kaftje klein scheurplekje) Postzegelboekje 1947 nr.52 ** cat.90 pr.ex Postzegelboekje nr.53 ** cat.90 pr.ex Roltanding nrs * cat.185 pr.ex. 25 Een parkeergarage bevindt zich tegenover ons kantoor. Afstand slechts tien meter.

16 ex ex.337 ex.338 ex Internering nr.1 en 2 ** (postfris) in complete vellen cat pr.ex. (vlg. ons 4 à 5 complete sets vellen bekend waarvan deze een van de mooiste, zeldzaam) Internering nrs.1 en 2 ** cat.650 pr.ex. met velrand en certificaat Ned. Indië puntstempel 11 op nr.27 uiterst schaars RRR vrijwel pracht ex Ned. Indië nr.9 10 cent met weggevallen o pr.ex. met schaars druktoeval Ned. Indië lange balkstempel Kediri 1 ( ) op nr.171 SvL R Ned. Indië Dienst nr.28 ** cat.235 pr.ex Ned. Indië nr.171f (kopstaande opdruk) * cat.450 pr.ex. (met signatuur) Ned. Indië nr.88b ** in 1 strip van 3 cat.225+ pr.ex Ned. Indië nr.298 V ** in paar cat.500+ pr.ex Ned. Indië nr.334 ** getrilde druk (schaars) Ned. Indië Brandkast nrs.1-7 * (gebruikelijke craquelé gom) cat.300 pr.ex Nieuw Guinea nr ** cat.200 pr.ex Curaçao nrs * cat.300 pr.ex Curaçao nrs ** cat.415 pr.ex Curaçao nrs ** cat.415 pr.ex Curaçao luchtpost nrs ** cat.300 pr.ex Curaçao luchtpost nrs ** cat.200 pr.ex Ned. Antillen nrs ** cat.425 pr.ex Ned. Antillen nr.280 ** pr.ex. met forse kleurveeg

17 Nederland en gebieden postgeschiedenis * 346 nrs.7 en 9 op mooi klein couvert met puntstempels 86=Sluis naar Parijs (1870) 75 * 347 R-brief met grootrond Santpoort Station 1906 naar Parijs 40 * 348 Postblad H.Haar 3 cent met advertenties 100 * 349 Nederlandse geïllustreerde envelop (vooren achterkant) Kessels van Tilburg naar Dedemsvaart (1902) pr.ex. 40 * 350 Geïllustreerd p.w.s. 5 cent Veth (1927) 30 * 351 R-brief met roltanding nr,73 in paar en nr.140 met specimen UPU stempel, schaars 80 * 352 Hotel Oranje prentbriefkaart van gevangenis en brief met inhoud (1941) 30 * 353 Undercover mail naar 25 Broadway New York USA ( ) 40 * 354 Undercover mail van België naar postbus 506 Lissabon doorgestuurd naar Thomas Cook London 30 * 355 Undercover mail uit Antwerpen ( ) naar postbus 506 in Lissabon

18 ex

19 * 356 Brief uit Cassablanca ( ) naar London P.O. Box 237 (Dutch Army in GB) 30 * 357 Brief uit Huis van Bewaring Utrecht (1943) met censuur 20 * 358 P.w.s. Geuz.nr.269 van bezet Tilburg (22 okt. 1944) naar bevrijd Nijmegen via Rode Kruis, schaars 50 * 359 Luchtpostblad (1945) van Terschelling naar Leeuwarden (engels militaire post?) 20 * 360 Prentbriefkaart naar Rijkswerkinrichting Veenhuizen ( ) 20 K* 361 Pakketkaart 1954 Helmond met o.a. 25 gulden Zeemeeuw in paar naar Zuid-Afrika 150 * 362 Pakketkaart 1954 Tilburg met o.a. 15 gulden Zeemeeuw in paar naar Zuid-Afrika 150 * 363 Brief uit Ceylon beport met 8 cent en daarna doorgestuurd naar Zwitserland alwaar beport 40 * 364 Prachtige maakwerkbrief beport met 10 cents 20 * 365 Rampenpost 1954 luchtpostbrief van Sassenheim naar New York verongelukt bij Shannon (Ierland) 30 * 366 Zeppelin Boesman nr.35 van Venlo naar Duitsland 10 * 367 DC zomer 37 nrs op Sluis envelop cat. 190 pr.ex. 60 * 368 Ned. Indië R-brief met bericht van ontvangst en stempel TERUG, moet open verzonden worden via Londen naar België (1915) 30 * 369 Ned. Indië brief Italië 1927 via Singapore naar Soerabaya met transit Batavia - MAIL (SvL 500 pnt) ruw geopend 40 * 370 Ned. Indië p.w.s. Geuz.396 met bijfrankering en langebalkstempel KETAUN (SvL 75 punten) 15 * 371 Ned. Indië pakketkaart Medan 1938 met ƒ2,90 frankering naar België 40 * 372 Ned. Indië 1942 deel pakketkaart met diverse interessante stempels en vingerafdruk voor ontvangst 20 * 373 Ned. Indië Rode Kruisbrief naar Duitsland (1940) 2 keer gecensureerd (schaars) 35 * 374 Ned. Indië binnenlandse postwissel (2 ex.) met stempels veldpostsorteerkantoor A en D 75 * 375 Ned. Indië particulier bedrukt p.w.s Geuz.2 prachtig geïllustreerd * 376 Ned. Indië 1934 rampvlucht Uiver met briefje PTT Bandoeng 10 * 377 Ned. Indië LP 17 als enkelfrankering op brief van Soerabaja naar Düsseldorf (niet in spec.cat.2006) 35 * 378 Ned. Indië luchtpostbrief met 5 zegels firmaperforatie SMA van Sabang naar Rotterdam (1934) 20 * 379 Nieuw Guinea luchtpostbrief beport met 12 Belg.ranc, schaars 50 * 380 Nieuw Guinea geïllustreerde brief van motorclub (stempel Hollandia Noord) naar Biak 20 * 381 Curaçao brief Interneringskamp Bonaire ( ) naar USA 100 * 382 Ned. Antillen 2 pakketkaarten 1958, 1962 St. Nicolaas Aruba 50 * 383 Suriname pakketkaart 1928 Nickerie naar New York 30 Nederland en gebieden in enveloppen 384 Nederland betere zegels w.o. tien gulden (nr.80 ), betere keerdrukken (1 stempel leesbaar maar zonder garantie) etc Nederland insteekkaarten met eerste emissie (4 ex.) alsmede 4 andere zegels w.o. kleinrond Internering nrs.1 en 2 * op insteekkaart, cat.300, pr.ex Nederland oude veilingskavels, leuke koop Nederland klassiek op 7 insteekkaartjes nr.18 in paar met nieuwe gom cat. (als ongebruikt zonder gom) 400+ pr.ex Nederland klein stockboekje met o.a. Bontkraag 10

20 ex.391 ex.393 ex.394 ex.395 ex.397 ex.398 ex.400 ex.402 ex Nederland puntstempels (9 ex.) w.o. betere cat.154 pr.ex Nederland nr.48, PV2C en kleinrond Loon op Zand op insteekkaart alsmede rampvlucht Uiver (1934) Nederland kleinrondstempels (10 ex.) tevens takjesstempel Arnh:-Oldenz: cat.134 pr.ex. w.o. leuke waarden Nederland kleinrondstempels (47 ex.) w.o. betere op leuke waarden cat.ca.1700 merendeels pracht ex Nederland grootrondstempels (14 ex.) w.o. Hulst-Walsoorden mooie kwaliteit op leuke waarden Nederland ongebruikte resp. postfrisse samenstelling met hoge cat En ace nrs (5 ex.) ** cat.6500 overwegend postfrisse pr.ex Nederland diverse betere series postfris (enkele zegels nagegomd) irmaperforaties 5 zeldzame ex Nederland ongetand, plaatfouten, misperforaties, etc. leuke koop Nederland in 2 rondzendboekjes w.o. betere zegels cat.ca (vlg.inz.) Nederland stockboekje met vooroorlogs materiaal w.o. nr.131 * Hangboekjes 50 voor OK baby etc. frankeerwaarde ca. 170 (7 stuks) Nederland rolzegels nrs alsmede Suriname nrs en (4 ex.) op insteekkaartjes Pakketzegels w.o. schaarse ex Nederland nrs op maximumkaarten, pr.ex DC s 9 stuks tussen E15 en E38 onbeschreven (enkel adres uitgegumd) cat.ca.2100 (vlg.inz.) Nederlandse gebieden collectie in blokken van 4 en veldelen op insteekkaartkes, leuke koop Ned. Indië nrs ** cat.500, pr.ex Ned. Indië 1948 presentatieboekje met nr cat.120+ pr.ex Ned. Indië en Interim diverse oude kavels Indonesië foutdrukken ca.48 stuks Nieuw Guines diverse UNTEA overdrukken w.o. vermoedelijk vals, interessant Indonesia RIAU opdrukken Zo.1-22 * op insteekkaart cat.800 (cert. Muis) pr.ex Curaçao rondzendboekje niet gelopen, met vele betere zegels cat.ca Ned. Antillen ongetande moderne zegels. Rariteiten(!) Ned. Indië en Suriname in rondzendboekjes w.o. betere zegels cat.ca Nederland en Ned. Indië diverse stempels Nederland en gebieden diverse betere zegels ongebruikt resp. postfris w.o. UNTEA Nederlandse koloniën rondzendboekjes met cat.ca * 421 Nederland enveloppe met Konijnenburg 5 cent met overdruk Houd goeden moed met begeleidende artikelen 60 * 422 Nederland ca.35 oude poststukken w.o. met Port alsmede 5 van België en Duitsland 80 * 423 Nederland 3 poststukken 1917 naar Engeland Retour afzender door de oorlogsomstandigheden aangehouden * 424 Nederland diverse poststukken w.o. stempelmateriaal 50 * 425 Pakketkaarten (20 ex.) w.o. met betere Bontkraag (o.a. naar Japan), Suriname en Nieuw Guinea, mooie koop 120 * 426 Nederland 9 betere en/of interessante poststukken met Bontkraag frankering 80 * 427 Diverse brieven w.o. nr.1 pl.i op complete brief, drie stuiverstuk etc Nederland ramppost 1995 uit uitgebrande trein 10 * 429 Spoorwegbriefkaarten (16 stuks ongebruikt en 7 gebruikt) 20 * 430 Ned. Indië 12 luchtpostbrieven (verschillende typen) met leuke frankeringen

21 ex.425 ex.433 ex.426 ex.427 ex.440 ex.434 * 431 Ned. Indië 4 veldpostbriefkaarten met veldpost-sorteerkantoren type C en D (2 ex.) tevens distributiekantoor * 432 Ned. Indië 3 veldpostbrieven met langebalkstempels 50 * 433 Ned. Indië 9 brieven naar Duitsland met leuke frankeringem o.a. gericht aan president Von Hindenburg 100 * 434 Ned. Indië diverse poststukken w.o. betere ex. (o.a. Nieuw Guinea) 80 * 435 Ned. Indië p.w.s. met haltestempel Djenar (SvL.150) naar Weltevreden (1906) 70 * 436 Ned. Indië 5 brieven met puntstempels w.o. 46=Koedoes 100 * 437 Ned. Indië puntstempels 92 en 28 op 2 postwaardestukken 50 * 438 Ned. Indië ca.35 poststukken Ned. Indië nrs ongetande ex. 20 * 440 Ned. Indië 8 interessante brieven w.o. militaire post- en mengfrankeringen

22 ex.457 ex.487 ex.485 ex.472 ex.466 ex.470 ex.471 ex.492 ex.495 ex.494 ex.496 * 441 Ned. Indië 4 postwaardestukken met stempel veldpostkantoor Atjeh (2 ex.) en 2 typen puntstempel * 442 Ned. Indië prentbriefkaarten w.o. fotokaarten (25 stuks) 100 * 443 Ned. Indië 8 Chinese voorfilateliebrieven uit verschillende plaatsen naar Semarang 100 * 444 Nederland en Ned. Indië w.o. KPM, Jamboree, p.w.s. kastelen * 445 Republik Indonesia en Japanse bezetting 15 (on)gebruikte p.w.s., leuke koop 100 * 446 Ned. Indië 5 luchtpostbrieven (verschillende typen) met leuke frankeringen 40 * 447 Ned. Indië 14 luchtpostbrieven en 6 luchtpostbladen, alle militair postvrij 100 * 448 Ned. Indië 3 luchtpostbladen (klein model) met verschillende korte balkstempels 35

23 * 449 Ned. Indië 3 luchtpostbladen (groot formaat) met lange balkstempels w.o. blauw stempel Bandoeng 35 * 450 Ned. Indië 6 postwaardestukken met interessante afstempelingen w.o. schaarse 40 * 451 Ned. Indië 5 veldpostbrieven met verschillende marinepostkantoorstempels w.o. korte balk Bulterman nr.1 40 * 452 Ned. Indië 3 militaire kerstkaarten met veldpost kantoorstempels (korte balk) 30 * 453 Ned. Indië R-p.w.s. Geuz.nr.37 met bijfrankering (vroege datum) 60 * 454 Ned. Indië 3 brieven april/mei 1940 naar Nederland met verbroken verbinding bemerkingen 130 * 455 Nederland gebieden diverse aardige stukken w.o. Nieuw Guinea, Suriname, etc. (13 stuks) 90 * 456 Nederland en gebieden diverse poststukken w.o. betere ex. 70 Nederland en gebieden in mappen 457 Emissie 1852 collectie op albumbladen, nr.1 (79 ex.), nr.2 (61 ex.) en nr.3 (6 ex.) alle geplaat gemengde kwaliteit, w.o. veel pr.ex Nederland emissie 1852 nr.1 (42 ex.), nr.2 (40ex.) en nr.3 (5 ex.) deels geplaat cat gemengde kwaliteit w.o. pr.ex nr.1 (15 ex.), nr.2 (7 ex.) en nr.3 (3 ex.) overwegend vierrandig en geplaat rancotakjestempels 39 ex. vnl. op emissie 1869 cat. (zegels/stempels) 1100, pracht kwaliteit w.o. betere waarden Takjesstempels (60 ex.) mooie collectie op albumbladen w.o. schaarse ex. doorsnee mooie kwaliteit Puntstempels op eerste en tweede emissie Port (363 ex.) enorme cat.waarde echter gemengde kwaliteit w.o. veel pr.ex., conservatieve taxatie Punststempels (347 stuks) op emissie t/m 20 cent tussen nr.1 en 161 w.o. betere ex. cat. zegels ca.4800, cat. stempels ca.4600 mooie collectie in merendeels goede kwaliteit Nederland puntstempels (12 ex.) op nr.29 cat.1800+, 1900 stempelwaarde gemengde kwaliteit w.o. pr.ex Puntstempels (168 ex.) op diverse waarden emissie 1891 merendeels goede kwaliteit op leuke waarden Nederland kleinrondstempels vnl. hulpkantoren (76 stuks w.o. betere) cat.ca gemengde kwaliteit w.o. pr.ex Nederland hoofdzakelijk gebruikte collectie w.o. stempels en tandingvariaties op albumbladen Nederland collectie op albumbladen met kniptekens, alsmede vervalsingen Nederland collectie op albumbladen w.o. plaat- en etsnummers en iets plaatfouten Nederland nr.47 (12 ex.) cat.2100 merendeels pr.ex Emissie 1913 op albumblad met o.a. 35 ex. nr.100 met mooie stempels Nederland type Veth met plaat- en etsnummers op albumbladen, zelden aangeboden Nederland complete vellen of veldelen tussen nr.752 en 810 ** cat.3980 pr.ex Nederland complete vellen of veldelen tussen nr.811 en 838 cat.2370 postfrisse pr.ex Nederland complete vellen of veldelen tussen nr.839 en 853 cat.2920 postfrisse pr.ex nr.443 ** in compleet vel van 100, pr.ex Nederland postzegelboekje 32 (4 ex.) met plaatfouten Postzegel(automaat)boekjes nr.9a t/m 9H vrijwel compleet op 3 bladen Nederland nrs met plaat- en etsnummers op albumbladen vrijwel compleet Nederland Port plaatfouten collectie op albumbladen Nederland plaatfouten collectie op albumbladen w.o. schaarse exemplaren irmaperforaties gehaald uit wereldcollecties (Engelse kwaliteit) ca.120 stuks Nederland Portzegels complete vellen of veldelen tussen nr.44 en 101 cat.1377 pr.ex. 20 * 484 Nederland collectie poststukken met stempel posterijen 20 * 485 Twee poststukken met bestellersstempel mooi beschreven 30 * 486 Poststukken vnl.germaanse symbolen 40 * 487 Nederland 14 poststukken met dubbelringstempels w.o. op emissie 1891 en particulier bedrukte postwaardestukken Ned. gebieden 16 variëteiten en plaatfouten 100 * 489 Nederland luchtpostbrief ( ) van s-hertogenbosch naar Semarang Nederland Luchtpost complete vellen of veldelen nr.4, 5, 10 en 15 ** alsmede Dienst nrs cat.2590 pr.ex Nederland Luchtpost nr.4 en 5 (50 ex.) Ned. indië en Suriname gespecialiseerde collectie op album- en insteekbladen 500 * 493 Ned. indië Japanse bezetting 3 kampbrieven 1943 met diverse censuren en beschrijving Ned. Indië langstempels (ca.75 stuks) w.o. zeldzame ex. o.a. akfak Ned. Indië 24 stuks kortebalkstempels w.o. betere SvL.780 cat.200 mooie kwaliteit Ned. Indië kleinrondstempels (3 ex.) en grootrondstempels (18 ex.) SvL.436, mooie kwaliteit Ned. Indië nr.123 postfris veldeel van 50 stuks cat * 498 Ned. Indië Luchtpost militaire poststukken (52 stuks) w.o. met inhoud Curaçao nrs.101 en 102 zeer groot aantal w.o. ** cat.4 à 5000 interessant Curaçao collectie op albumbladen Curaçao, St. Maarten, Caribisch Nederland 1e uitgiftes 2010 in complete vellen plus los

24 ex.503 ex.504 ex.505 ex.506 ex.512 ex.507 ex ex.508

25 Nederland en gebieden in albums en stockboeken 502 Nederland (on)gebruikte resp. postfrisse collectie in gemengde en wisselende kwaliteit met veel betere zegels w.o. nr. 80 en Nederland ongebruikte resp. postfrisse collectie in gemengde en wisselende kwaliteit w.o. nagegomd met veel betere zegels o.a. nr.80, 101 en telegram nr.7, interessante koop Nederland hoofdzakelijk postfrisse collectie in Kabe album in gemengde kwaliteit (o.a. nagegomd) maar ook met veel betere zegels w.o. met certificaat Nederland (on)gebruikte resp. postfrisse collectie in Safe album w.o. vele betere zegels o.a. nr.11 met originele gom (cat.2750). De verzameling is in het algemeen in zeer goede kwaliteit (o.a. zegels keur dr. erchenbauer) uitzonderlijke prachtkoop Nederlandse gebieden prachtige stock postfris en (on)gebruikt met vele betere series. Pracht koop Nederland mooi opgezette collectie in 3 albums w.o. postfris, roltanding etc. interessante koop Nederland (on)gebruikte resp. postfrisse collectie in Importa album na 1926 grotendeels postfris w.o. nagegomd. Hoge cat. 500 * 509 Nederland collectie DC s 50-er jaren in aantallen met hoge cat Nederland postfrisse resp. ongebruikte collectie w.o. iets nagegomd, aardige koop met hoge cat Nederland (on)gebruikte resp. postfrisse collectie in Davo album in wisselende kwaliteit met o.a. nr.80 (cert. Muis) en vele andere betere zegels Nederland (on)gebruikte resp. postfrisse collectie in Safe album, hoge cat Nederland (on)gebruikte later postfrisse collectie in 3 Davo albums w.o. nr.12 met org. gom en gebreken Nederland stockboek met o.a. 12 maal lage waarde En ace nrs postfris. Hoge cat Nederland frankeergeldig in 2 stockboeken w.o. hoge waarden guldens Nederland automaatboekjes postfrisse collectie in DAVO album en insteekboek met hoge cat. 130 * 517 Nederland E2 t/m E60 beschreven cat. ca overwegend per.ex Nederland gebruikte collectie in insteekboek w.o. stempels en Bossche tanding Kinderblokken, Legioenblokken etc. w.o. Euro-waarden in vellenmap Nederland mooi opgezette (on) gebruikte collectie w.o. betere zegels * 521 Nederland DC s w.o. betere ex. 80 * 522 Nederland DC s Nederland en koloniën emissie 1923 gespecialiseerde collectie w.o. postfris en tandingen, leuke koop Nederland gebruikte collectie waarin latere jaren vrijwel compleet Nederland postfrisse collectie en gros cat.ca.2500 (vlg. inzender) Nederland insteekboek met NVPH 60 gespecialiseerd in druktoevalligheden en/of plaatfouten, interessant ca.190 stuks Nederland en gebieden in stockboek Nederland (on)gebruikte resp. postfrisse collectie in 2 Schaubek albums w.o. roltanding Nederland roltanding (on)gebruikt en postfris in stockboek, tevens Interneringszegels Kinderblokken en velletjes gebruikt zeer aardige koop Postzegelboekjes in stockboek collectie w.o. Euro-boekjes Nederland Euro frankeerwaarde ca. 957 en ca. 188 gulden in stockboek Nederland collectie plaatfouten en druktoevalligheden in insteekboek cat.ca Nederland gebruikte, ongebruikte resp. postfrisse collectie in DAVO album cat. ca Nederland mooie gebruikte collectie in 2 Davo albums 40 * 536 Nederland DC s met hoge cat. 60 * 537 Plaatfouten op vnl DC s Van de Mast cat Indonesië postfrisse collectie in 3 luxe Davo albums en stockboek Nederland frankeergeldig ca.1600 gulden Postzegelautomaatboekjes w.o. betere ex Nederland combinaties uit postzegelboekjes in Importa album w.o. frankeergeldig Nederland postfris w.o. frankeergeldig in 2 stockboeken Nederland Port in stockboek w.o. Eerste emissie in aantallen Nederland frankeergeldig 2445 gulden in 2 stockboeken Nederland en diversen in 6 stockboeken en albums w.o. zeer aardig Port 60 * 546 Nederland DC s tussen E36 en E289 in Importa album Nederland ongebruikt, zonder gom en postfris in 2 stockboeken met hoge cat. Interessante koop Nederland en gros met frankeerwaarde Nederland in 2 stockboeken w.o. aardig klassiek Nederland gestempelde kinderblokken (ca. 500 stuks) in dik stockboek Nederland frankeergeldig 1800 gulden in 2 stockboeken Nederland ongebruikte resp. postfrisse collectie in insteekboek cat.ca

26 ex.582 ex.565 ex.581 ex.575 ex.560 ex.583 ex.595 ex.589 ex

27 553 Nederland collectie in 3 albums w.o. betere series tevens frankeergeldig Nederland gebruikte, ongebruikte resp. postfrisse collectie in DAVO album w.o. frankeerwaarde cat.ca Nederland ongebruikte resp. postfrisse stock in Safe ringband w.o. betere zegels en series, hoge cat Nederland collectie in 3 albums w.o. betere zegels Nederland mooi opgezette moderne collectie w.o. postzegelboekje nr.97 met telblok Nederland gebruikte resp. ongebruikte collectie in DAVO album w.o. betere zegels cat.ca Nederland postzegelboekje nr.9 in aantallen cat.ca.1600 prachtkoop Nederland gespecialiseerde lokaal bekroonde collectie met typen en tandingen, interessante koop Nederland en koloniën (on) gebruikte collectie in Davo album hoge cat Eurovelletjes postfris in map Collectie overwegend ** in Leuchtturm Nederland en gebieden in 3 stockboeken verzameling met hoge cat Nederland engros in klemband enorme cat.waarde Nederland postfrisse collectie engros op insteekbladen cat.ca Nederland Kinderblokken nr.854 (32 stuks) ** in insteekboek Nederland insteekboek met nrs ** engros cat Nederland en gebieden collectie in oud cahier met hoge cat Nederland map met complete vellen of veldelen tussen nr.449 en 503 ** cat pr.ex Nederland collecties in bewaarmap w.o. lage waarden en face ** Nederland en gebieden gebruikte resp. ongebruikte collectie in Importa album cat.ca Plaatfouten opgezet volgens Van der Willigen vanaf nr.2 (185 stuks) cat.ruim Nederland insteekboek met nr ** en gros cat Nederland plaatfouten en misdrukken in insteekboek Postzegel automaatboekjes collectie in SAE album w.o. specimen Collectie in Unie album Plaatfouten beschreven collectie in 2 DAVO-albums w.o. postfris Nederland moderne gebruikte stock 40 Tijdens de veilingdagen kan eenvoudig en gratis geparkeerd worden voor brasserie Woudestein Nederland en gebieden, postgeschiedenis en stempels in albums en stockboeken * 580 Postwaardestukken in 2 kleine albums met aardige enveloppen en postbladen Nederland puntstempels in 3 insteekboeken w.o. betere, alsmede insteekboek met diverse stempels w.o. kleinrond en Ned. Indië Ned. Indië vierkantstempels (1123 stuks) in Safe ringband w.o. veel volledige afdrukken en leuke waarden in merendeels mooie kwaliteit 500 * 583 Nederland 102 poststukken in ringband w.o. klassiek, complete series op brief en veel variaties Nederland lange balk stempels gespecialiseerde collectie in dik insteekboek Loketstroken beschreven verzameling in 2 insteekboeken w.o. moderne rariteiten Nederland firmaperforaties ca. 500 stuks w.o. doubletten Nederland Literatuur 6 boeken w.o. Handboek der postwaarden van Nederlandsch Indië deel I Nederland catalogi NVPH, Mebus etc (10 stuks) Zeldzame koop 10 * 589 Ned. Indië 12 poststukken en 13 stukken interessant 60 * 590 Nederland poststukken in insteekboek w.o. Portzegels 60 * 591 Ned. Indië beschreven speciaal verzameling Jubileum 1948, interessante koop 50 * 592 Ned. Indië 43 brieven met interessante frankeringen en veldpost iets gemengde kwaliteit 100 * 593 Brieven naar Nederland vanaf voorfilatelie w.o. Rusland en Gibraltar 75 * 594 Curaçao collectie luchtpoststukken met vele goede ex. (142 ex.) 450 * 595 Curaçao collectie met censuurpost (66 ex.), transatlantische vluchten (30 ex.) en 9 stuks luchtpost 1946 leuke koop Nederland Literatuur (3 stuks) w.o. veilingcatalogus Hekker Nederland puntstempels in stockboekje ca.50 stuks Nederland stempels vnl.kleinrond tevens iets grootrond en plaatfouten ca.300 zegels en 17 poststukken in doorsnee pracht kwaliteit Nederland diverse afstempelingen w.o. trein- en langstempels in 3 stockboeken Leuke koop 50 * 600 Diverse poststukken in 2 albums 10 * 601 Voorfilatelie w.o. mooie afdrukken (50 stuks) 50 * 602 Ongefrankeerde brieven naar Nederland aardig voor tarieven (50x) 20 * 603 Ongefrankeerde brieven met 2-letterstempels A-Z (55x) 40 * 604 Album met vnl. p.w.s. w.o. voorstudie... 30

28 ex.608 ex.616 ex.612 ex

29 * 605 Diverse poststukken vanaf 1868 (ca.100 stuks) 20 * 606 Diverse poststukken w.o. Konijnburg (ca.150 stuks) 50 * 607 Kleine beschreven collectie vanaf Nederland ranco-takjesstempels uitgebreide mooi opgezette collectie (920 stuks) w.o. veel complete stempels op betere waarden overwegend mooie kwaliteit in Kabe album (cat. stempels ca ) Puntstempels in 4 stockboeken w.o. op aardige waarden Puntstempels in 2 stockboeken en map, veelal op nr Nederland puntstempels in insteekboek (ca. 700 stuks) 40 * 612 Nederland ca. 70 stuks lueke koop Nederland kleinrond (ca. 180 stuks) in stockboek 50 * 614 Marine postkantoren (28 stuks) w.o. Duikboten zeldzaam maakwerk 40 * 615 Kinderbedankkaarten w.o. oudere ex Puntstempels collectie tussen nr.1 en 257 met groot aantal zegels in ordner waaronder schaarse en leuke waarden in soms gemengde kwaliteit w.o. vele pracht ex. 400 * 617 Nederland collectie pakketkaarten w.o. Zeemeeuwen, En ace, Suriname (2x), Antillen en Nieuw Guinea, daarbij ca. 40 pakketkaarten België Indonesië postfrisse voorraad met hoge cat Indonesië kleine collectie in insteekboek w.o. voorlopers en Weense drukken Indonesië automaatzegels gebruikt en postfris met zeer hoge cat. interessante koop Indonesia collectie in 2 DAVO albums grotendeels ** met o.a. RIS en RIAU en velletjes Japanse bezetting en Indonesia in stockboek w.o. enige poststukken Ned. Antillen postfrisse velletjes Ned. Antillen en Suriname en gros in 2 stockboeken, hoofdzakelijk postfris Curaçao en Antillen postfris t/m Curaçao en Suriname ongebruikte resp. postfrisse stock in Safe ringband w.o. betere zegels en series o.a. Konijnburg, hoge cat Nederland grootrond (ca. 800 stuks) in stockboek 50 * 619 Diverse brieven en DC s vanaf voorfilatelie 30 Nederlandse gebieden in albums en stockboeken 620 Ned. Indië klassiek in aantallen w.o. plaatfouten, proeven, vervalsingen en veldelen in 2 dikke stockboeken Zeer hoge cat Ned. indië en Indonesië collectie in insteekboek w.o. Japanse bezetting Ned. indië ongebruikte resp. postfrisse stock in Safe ringband w.o. Brandkast (2 ex.), hoge cat Ned. Indië en Nieuw Guinea in stockboekje w.o. betere zegels, tevens iets Zwitserland Ned. Indië ongebruikte resp. postfrisse collectie in DAVO album in gemengde kwaliteit met betere zegels Ned. Indië en Nieuw Guinea diversen w.o. blokken, Unitea en variëteiten Leuke koop Curaçao gespecialiseerde collectie Porten w.o. nr.7 (16 ex., wisselende kwaliteit), zeer hoge cat Aruba postfrisse collecties in Importa album en stockboek alsmede 2 DC albums Aruba postfrisse collectie in insteekboek Aruba postfrisse collectie in insteekboek tevens iets Ned. Antillen Aruba postfrisse collectie in luxe Importa album Aruba en Suriname postfris en ongebruikt in stockboek Suriname postfrisse collectie in Davo album Suriname postfrisse collectie in stockboek tevens iets Nederland Suriname postfris modern 50

POSTZEGELVEILING RIJNMOND

POSTZEGELVEILING RIJNMOND POSTZEGELVEILING RIJNMOND Westewagenstraat 60, 3011 AT Rotterdam Postbus 2859, 3000 CW Rotterdam Tel.: 010-2130986, Fax: 010-2131730, Email: rynmond@xs4all.nl DE 68 ste VEILING VINDT PLAATS OP VRIJDAG

POSTZEGELVEILING RIJNMOND

POSTZEGELVEILING RIJNMOND POSTZEGELVEILING RIJNMOND Westewagenstraat 60, 3011 AT Rotterdam Postbus 2859, 3000 CW Rotterdam Tel.: 010-2130986, ax: 010-2131730, Email: rynmond@xs4all.nl DE 71 ste VEILING VINDT PLAATS OP VRIJDAG 16

POSTZEGELVEILING RIJNMOND

POSTZEGELVEILING RIJNMOND

POSTZEGELVEILING RIJNMOND POSTZEGELVEILING RIJNMOND Westewagenstraat 60, 3011 AT Rotterdam Postbus 2859, 3000 CW Rotterdam Tel.: 010-2130986, Fax: 010-2131730, Email: rynmond@xs4all.nl DE 64ste VEILING VINDT PLAATS OP VRIJDAG 10

POSTZEGELVEILING RIJNMOND

POSTZEGELVEILING RIJNMOND POSTZEGELVEILING RIJNMOND Westewagenstraat 60, 3011 AT Rotterdam Postbus 2859, 3000 CW Rotterdam Tel.: 010-2130986, ax: 010-2131730, Email: rynmond@xs4all.nl DE 73 ste VEILING VINDT PLAATS OP VRIJDAG 29

POSTZEGELVEILING RIJNMOND

POSTZEGELVEILING RIJNMOND POSTZEGELVEILING RIJNMOND Westewagenstraat 60, 3011 AT Rotterdam Postbus 2859, 3000 CW Rotterdam Tel.: 010-2130986, ax: 010-2131730, Email: rynmond@xs4all.nl DE 72 ste VEILING VINDT PLAATS OP VRIJDAG 12

Postzegels - Omslagen

Postzegels - Omslagen

Postzegels - Omslagen 0 0 Nederland Nederland collectie port postfris wb nr. P1/2A (2A cert. Moeijes 1986), P14A/26A (cert. C. Muis 1987) P 31/43 en 61/79. Enkele zegels gom zelf ter beoordeling, nietemin een prachtkoop! 750

Veiling kavellijst november 2017

POSTZEGELVEILING RIJNMOND

POSTZEGELVEILING RIJNMOND POSTZEGELVEILING RIJNMOND Westewagenstraat 60, 3011 AT Rotterdam Postbus 2859, 3000 CW Rotterdam Tel.: 010-2130986, ax: 010-2131730, Email: rynmond@xs4all.nl DE 76 ste VEILING VINDT PLAATS OP VRIJDAG 9

POSTZEGELVEILING RIJNMOND

POSTZEGELVEILING RIJNMOND POSTZEGELVEILING RIJNMOND Westewagenstraat 60, 3011 AT Rotterdam Postbus 2859, 3000 CW Rotterdam Tel.: 010-2130986, Fax: 010-2131730, Email: rynmond@xs4all.nl DE 67 ste VEILING VINDT PLAATS OP VRIJDAG

Donderdag 4 februari 2016 in Mennistenerf te Zaandam

Catalogus stempels NIETIG AFGESCHREVEN TE

Catalogus stempels NIETIG AFGESCHREVEN TE Catalogus stempels NIETIG AFGESCHREVEN TE Overzicht van de verstrekte stempels NIETIG AFGESCHREVEN TE in rechthoekig model. Proefstempel NIETIG (zonder AFGESCHREVEN TE) NAPR 0001 AMSTERDAM 1912-06-17 Postkantoren:

De Lekbode 66 april 2009

thema 1 Nederland en het water topografie

thema 1 Nederland en het water topografie thema 1 Nederland en het water topografie Argus Clou Aardrijkskunde groep 6 oefenkaart met antwoorden Malmberg s-hertogenbosch thema 1 Nederland en het water topografie Gebergten Vaalserberg Plaatsen Almere

kavel Cat NR Omschrijving catw. inzet

POSTZEGELVEILING RIJNMOND

POSTZEGELVEILING RIJNMOND POSTZEGELVEILING RIJNMOND Westewagenstraat 60, 3011 AT Rotterdam Postbus 2859, 3000 CW Rotterdam Tel.: 010-2130986, ax: 010-2131730, Email: rynmond@xs4all.nl DE 75 ste VEILING VINDT PLAATS OP VRIJDAG 27

Postzegels - Albums en boeken Nederland en Overzee 400 401 400 401 Nederland Collectie Nederland 1852-1960 (on)gestempeld met veel beter materiaal, zoals: 48, 80, 101, Brandkast, etc. (zie fotocollage) in 2 Davo-cristalalbums met hoes Nederland 1852-1990

Kavel Omschr. Kwal. Cat.w. Inzet.

NALATENSCHAPSVEILING 29 APRIL 2018

NALATENSCHAPSVEILING 29 APRIL 2018 kavel NALATENSCHAPSVEILING 29 APRIL 2018 nr land omschrijving / catalogusnrs kwal inzet 1 NL Beatrix abdicatie XX 10,00 2 NL Herdenkingsenveloppen 5,00 3 NL Ons vorstenhuis W.Alexander 10,00 4 NL Davo

POSTZEGELVEILING RIJNMOND

POSTZEGELVEILING RIJNMOND POSTZEGELVEILING RIJNMOND Westewagenstraat 60, 3011 AT Rotterdam Postbus 2859, 3000 CW Rotterdam Tel.: 010-2130986, ax: 010-2131730, Email: rynmond@xs4all.nl www.rynmond.com DE 77 ste VEILING VINDT PLAATS

Beurs De Oranjerie J 2 A 018 A R 30 maart

VERENIGING VAN POSTZEGELVERZAMELAARS BARENDRECHT FRANCO INFORMATIE BULLETIN

VERENIGING VAN POSTZEGELVERZAMELAARS BARENDRECHT FRANCO INFORMATIE BULLETIN VERENIGING VAN POSTZEGELVERZAMELAARS POSTZEGELVERZ. BARENDRECHT BARENDRECHT FRANCO INFORMATIE BULLETIN Jaargang 16 nr.1 januari/februari 2016 VOORWOORD: Allereerst wens ik U allen een gezond en gelukkig

018 A 20 oktober 2018

Nummer Startprijs Beschrijving NEDERLAND , (on)gebruikte vnl. postfrisse verregaand complete collectie met o.a.

Nummer Startprijs Beschrijving NEDERLAND , (on)gebruikte vnl. postfrisse verregaand complete collectie met o.a. Nummer Startprijs Beschrijving 1 5.000 NEDERLAND 1852-2003, (on)gebruikte vnl. postfrisse verregaand complete collectie met o.a. 4/6, 12, 13/18, 19/26, 28, 34/48, 56/76, 77/80, 90/101, 104/105, 121/131,

De Lekbode 118 april 2009

POSTMERKNIEUWS Deze maand De Grote Veiling

POSTMERKNIEUWS Deze maand De Grote Veiling POSTMERKNIEUWS Deze maand De Grote Veiling 1 3 4 5 6 7 10A 12 69 79 85A 17 23 25 26 38 52 uit 75 uit 80 89 117 118 128 132 134 123A Van de veilingmeester Van de Veilingmeester. In plaats van in de maand

Richtlijnen aanbieden en acceptatie POSTZEGELS

Richtlijnen aanbieden en acceptatie POSTZEGELS Richtlijnen aanbieden en accepta OSTZEGELS remium segment postzegels Bij Catawiki delen we uw passie voor postzegels Bij Catawiki veilen we postzegels van premium kwaliteit. We willen u helpen uw complete

De eenkleurige portzegels

De eenkleurige portzegels De eenkleurige portzegels 1911-1947 Eénkleurige portzegels. 'Wat moet ik me daarbij voorstellen?', zult u zeggen. Welnu, we zullen proberen deze kreet in dit a r t i keltje te verklaren. In 1870 ontwierp

FILATELISTISCHE TERMEN, BEGRIPPEN EN UITDRUKKINGEN

FILATELISTISCHE TERMEN, BEGRIPPEN EN UITDRUKKINGEN A Aangesneden. Dit is een term voor ongeperforeerde zegels waarvan bij het losknippen te weinig rand is overgebleven of het zegelbeeld is beschadigd. U ziet dit veel bij de 1 e emissie. De prijs van een

2e Paasdag maandag 17 april

2e Paasdag maandag 17 april T-Shop 14 zondag 16 Alkmaar 10:00-18:00 gesloten gesloten gesloten gesloten gesloten gesloten Almelo 10:00-17:00 gesloten gesloten gesloten gesloten gesloten gesloten Almere Traverse 10:00-18:00 gesloten

De Lekbode 94 april 2009

K 4 K 15 K 17 K 18. K 29w K 24

K 4 K 15 K 17 K 18. K 29w K 24 KAVELLIJST muntenveiling april 2017 Kav Land Stat Jaar Cat.nr/omschrijving Cat.pr Inz.pr Opbr 1 Nederland DIV Etui guldens, centen 10,00 2 Engels DIV Plastic mapje BOD 3 Nederland ZF 1941 Cassette 5,10

, K.2(2), Adema H3, op complete frisse brief van Den Haag naar Amsterdam, 1696 2 80 3 STUIVERSTEMPEL H

, K.2(2), Adema H3, op complete frisse brief van Den Haag naar Amsterdam, 1696 2 80 3 STUIVERSTEMPEL H Nummer Startprijs Beschrijving 1 80 3 STUIVERSTEMPEL H, K.2(2), Adema H3, op complete frisse brief van Den Haag naar Amsterdam, 1696 2 80 3 STUIVERSTEMPEL H, K.2(3), Adema H3, luxe afdruk op mooie complete

BANDOENG / BANDUNG (stempeltype 1) ( )

BANDOENG / BANDUNG (stempeltype 1) ( ) BANDOENG / BANDUNG (stempeltype 1) (21-09-2016) Locatie: Bandoeng, West-Java Afstempelingen van Bandoeng op de Weense Drukken komen veel voor. Er zijn op dit moment elf verschillende Bandoeng / Bandung

Na Amsterdam is Utrecht de stad met de meeste deelauto s. In deze stad staan meer auto s dan in Den Haag en Rotterdam samen.

Na Amsterdam is Utrecht de stad met de meeste deelauto s. In deze stad staan meer auto s dan in Den Haag en Rotterdam samen. Memo Van Datum Onderwerp Friso Metz Trends gedeeld autogebruik Doorkiesnummer Bijlage(n) 6-254 392 Opnieuw toename van deelauto s Het aantal deelauto s in Nederland is tussen september 28 en maart 29 met

Ansichtkaarten kavel TRUE Inzet. Ansichtkaarten Nederland in omslagen

Ansichtkaarten kavel TRUE Inzet. Ansichtkaarten Nederland in omslagen 2900 2901 Nederland in omslagen 2900 Zuid- Holland Alblasserwaard e.o. veel fotokaarten ca. 92 stuks 700 2901 Zuid- Holland Gouda, Zoetermeer, Alphen en omgeving 104 stuks 550 2903 2902 2902 Zuid- Holland

Stationspostkantoren AMSTERDAM AMSTERDAM-STATION AMSTERDAM-CENTRAAL STATION

Stationspostkantoren AMSTERDAM AMSTERDAM-STATION AMSTERDAM-CENTRAAL STATION Stationspostkantoren Bij de afdrukken van de tweeletter- en kleinrondstempels van de stationskantoren zijn géén afdrukken aangebracht van nummerstempels, die verwijzen naar die stations. Uitzondering is

Filatelistische elementen

Filatelistische elementen JAN CEES VAN DUIN Filatelistische elementen Deel 16: Militaire en oorlogspost 1 Inleiding Portvrijdom is één van de filatelistische elementen. In dit hoofdstuk komen militaire en oorlogspost aan de orde.

Kleine kavels Nederland en Overzee Keurige serie eerste emissie o 250,00 20, eerste emissie o 250,00 22, brf halfrondstempel

Kleine kavels Nederland en Overzee Keurige serie eerste emissie o 250,00 20, eerste emissie o 250,00 22, brf halfrondstempel Kleine kavels Nederland en Overzee 1 1-3 Keurige serie eerste emissie o 250,00 20,00 2 1-3 eerste emissie o 250,00 22,00 3 1 brf halfrondstempel Harlingen brf 25,00 5 2 mooie randen, stempel Roermond o

Megaveiling 11 oktober 2014

Megaveiling 11 oktober 2014 1 Berlijn 1953 Gedächtniskirche 1 G 108 55 8,25 2 Berlijn 1953 Opstand Berlijn 2 G 110-111 42 6,25 3 Berlijn 1955 Furtwängler 1 G 128 28 4,25 4 Berlijn 1956 Stadsgezichten 2 G 153-154 33 5 5 Bund 1949

Postzegels - Losse nummers Nederland en Overzee

Postzegels - Losse nummers Nederland en Overzee 1 3 Frankeerzegels Nederland 2 1 26L - ongebruikte 25 cent matviolet Koning Willem III 1872, kamtanding 12½ gr.g., met originele gom en minimaal plakkerspoor, tanding zie foto, catw. 900+ 200 2 29v - ongebruikte

Postzegels - Dozen. Kavel Inzet Bieding

Waar moeten we bouwen en waar (nog) niet. Gerard Marlet 11 oktober 2016

Waar moeten we bouwen en waar (nog) niet. Gerard Marlet 11 oktober 2016 Waar moeten we bouwen en waar (nog) niet Gerard Marlet 11 oktober 2016 De triomf van de stad... 400.000 Prijs standaardwoning (in euro's) 350.000 300.000 250.000 200.000 150.000 100.000 Gemiddelde van

Postzegels - Albums en boeken Nederland en Overzee 701 700 701 Nederland Nederland 1900-1952. Voorraadboek ongebruikt/postfris met veel beter materiaal wo. Bontkraag, Tuberculose, Jubileum 1913, Veth, Fotomontage, Konijnenburg, Tralie en En Face deels

BATAVIA / DJAKARTA / JAKARTA ( )

BATAVIA / DJAKARTA / JAKARTA ( ) BATAVIA / DJAKARTA / JAKARTA (11-02-2017) Locatie: Batavia, West-Java Afstempelingen met de stempelnaam Batavia op Weense Drukken zijn zeldzaam. Op dit moment is slechts één poststuk bekend met de afstempeling

VEILING 1 2 SAFE albums +2 insteekboeken DDR 5, Insteekboeken Duitsland vanaf Reich tot Bund 20, Insteekboeken Roemenië 15,00 4 4 Verkoopvoorwaarden De verkoop van elk kavel geschiedt à contant met 10% opgeld. Gekochte kavels worden alleen en uitsluitend tegen contante betaling in Euro afgegeven. Tijdens en na de veiling is er gelegenheid

CRITERIA PRODUCTRATING OPSTALVERZEKERING PRIJS

CRITERIA PRODUCTRATING OPSTALVERZEKERING PRIJS CRITERIA PRODUCTRATING OPSTALVERZEKERING PRIJS Om tot de ProductRating Prijs te komen heeft MoneyView de gemiddelde marktpositie van elk product berekend over 28.368 fictieve klantprofielen. Deze klantprofielen

Toiletreclame Regionale Tarieven Indoormedia

Toiletreclame Regionale Tarieven Indoormedia Volume netwerk Horeca Doelgroep 13-49 Alkmaar 1 2 weken 34 17 10 950,- 135,- 495,- 115,- Almere 1 2 weken 17 8 5 475,- 115,- 250,- 110,- Amersfoort 1 2 weken 50 25 15 1.425,- 150,- 745,- 125,- Amsterdam

De Lekbode 39 april 2009

De Lekbode 39 april 2009 Boekdrukafstempeling. Eigenlijk geen afstempeling maar een opdruk in de vorm van een stempel. Deze wijze van ontwaarding wordt veel gebruikt t.b.v. afstempeling voor verzamelaars. Goed te herkennen aan

Grootrondstempels vanaf 1920

Grootrondstempels vanaf 1920 Grootrondstempels vanaf 1920 Grootrondstempels (zie afbeelding 1) zijn vanaf 1895 gebruikt voor ontwaarding van postzegels. Ze dienden ook als vertrek- en aankomststempel. Op een poststuk kon daarmee worden

Wanneer is uw nieuwe supplement beschikbaar? Voor meer dan 70 landen en gebieden. De wereld is groot en in ruim Zegels, velletjes, portzegels, wat is

Wanneer is uw nieuwe supplement beschikbaar? Voor meer dan 70 landen en gebieden. De wereld is groot en in ruim Zegels, velletjes, portzegels, wat is 16e jaargang nº 18 december 2009 DAVO nieuws Alle uitgiften op een rij In dit nummer van PS vindt u natuurlijk weer het overzicht van de Nederlandse postzegels van 2009. Wanneer is uw nieuwe supplement

RDC Regio-indeling Nederland

RDC Regio-indeling Nederland RDC Regio-indeling Nederland De RDC Regio-indeling Nederland is gebaseerd op gebieden met een socio-demografische samenhang. Elke regio wordt in AutoMotive Dashboard verder uitgesplitst in Nederlandse

In feite zijn postwaardestukken groot uitgevallen postzegels met schrijfruimte!

In feite zijn postwaardestukken groot uitgevallen postzegels met schrijfruimte! H O O F D S T U K 8 POSTWAARDESTUKKEN Een postwaardestuk is een postaal stuk met een officieel erkende ingedrukte waardeaanduiding, bijvoorbeeld een zegelafdruk, een embleem of een opschrift waaruit blijkt

Nummer Startprijs Beschrijving NEDERLAND , geheel ongebruikte/postfrisse collectie compleet van nr.1 t/m 1228 beginnend met mooi

Nummer Startprijs Beschrijving NEDERLAND , geheel ongebruikte/postfrisse collectie compleet van nr.1 t/m 1228 beginnend met mooi Nummer Startprijs Beschrijving 1 5.000 NEDERLAND 1852-1981, geheel ongebruikte/postfrisse collectie compleet van nr.1 t/m 1228 beginnend met mooi klassiek (gedeeltelijk zonder gom), verder alle toppers