veiling 26 september 2010 opbrengst bestemd voor stichting De Vrolijkheid

Maat: px
Weergave met pagina beginnen:

Download "veiling 26 september 2010 opbrengst bestemd voor stichting De Vrolijkheid"

Transcriptie

1 veiling 26 september 2010 opbrengst bestemd voor stichting De Vrolijkheid aanvang uur Veilingmeesters Jens Bommezij kunstenaar Ruud Masker oud-bestuurslid van Galerie S

2 Nr 22 Harrie Gerritz Huis in de verte, 1996 Zeefdruk 85/ excl. lijst 2

3 Nr 26 Harrie Gerritz Huis a/d rode landweg, 1996 Zeefdruk 44/ excl. lijst 3

4 Nr 7 Ad Arma De jaarring, 1995 Kleurenets 2/50 Per stuk excl. lijst Nr I juni Nr 2 juli Nr 3 augustus 4

5 Nr 17 Theo Daamen Trommelspeler, 1964 tekening incl. lijst 5

6 Nr 5 Marjan Apswoude Polder, 1997 linosnede 3/3 Knotwilg, 1994 linosnede 3/3 samen

7 Nr 44 Jan Montyn Rio, 1982 Kleurenets 4/ excl. lijst 7

8 Nr 51 Jan Montyn Fusiyama, 1982 Kleurenets 15/ excl. lijst 8

9 Nr 42 Brenda McCann Shades of the past, 1994 Olie op linnen

10 Nr 30 Cor Jaring Reizen (Italië) Foto excl. lijst 10

11 Nr 59 Jan Montyn Vruchtbaar land, 1997 Kleurenets 5/ incl. lijst 11

12 Nr 43 Jan Montyn Z.O. landschap, 1981 Kleurenets 3/ excl. lijst 12

13 Nr 49 Jan Montyn Dolphin, 1998 Kleurenets 19/ excl lijst 13

14 Nr 1 Enric Adsera Riba Matricularis, 1978 Kleurenets 2/ excl. lijst 14

15 Nr 8 Hans Arons Boeken aquarel incl lijst 15

16 Nr 9 Martin Baeyens Road to, 1996 Zeefdruk a.p excl. lijst 16

17 Nr 10 J. Bieruma Oosting Schelpen Kleurenets 25/ excl. lijst 17

18 Nr 50 Jan Montyn Fille Cambodiénne, 1989 Kleurenets 12/ excl. lijst 18

19 Nr 4 Gjuzel Amalrik Zelfportret, 1983 gouache

20 Nr 37 David de Levita De laatste kruisraket, 2010 Gemengde techniek

21 Nr 39 Rik Lina Moon mirror, 2007 Litho 7/

22 Nr 38 Rik Lina Octopus, 2001 Litho 9/15 Gedrukt op Thaispapier

23 Nr 89 beeld uit Zimbabwe Body springstone

24 Nr 91 beeld uit Zimbabwe Elephant serpentijnsteen

25 Nr 85 beeld uit Zimbabwe Bird (groot) sepentijnsteen

26 Nr 45 Jan Montyn Olifant en het meisje, 1997 Kleurenets 6/ excl. lijst 26

27 Nr 11 Hans Blank Zeepaard Brons

28 Nr 67 Pieter Pool Piëta Brons

29 Nr 46 Jan Montyn Passar Indonesië, 1993 Kleurenets 48/ excl. lijst 29

30 Nr 21 Greet van Dijk Kattofoon Marmer/hardsteen/glas 50 cm

31 Nr 96 Claudelle Grauwde Beeld nr 4 keramiek

32 Nr 94 Louis de Vries Cuverop assemblage

33 Nr 95 Louis de Vries Gelering assemblage

34 Nr 15 Lily Corver Z.T., 1985 Kleurenets 15/ excl. lijst 34

35 Nr 16 Lily Corver Z.T., 1986 Kleurenets 8/ excl. lijst 35

36 Nr 54 Jan Montyn Sukas, 1993 Kleurenets 16/ excl. lijst 36

37 Nr 14 Chahab Cross letters, 1987 Carborundum druk 15/ excl. lijst 37

38 Nr 53 Jan Montyn La Rue kleurenets, 15/ excl. lijst 38

39 Nr 99 Simon Plat Banaan olieverf op board incl. lijst 39

40 Nr 52 Jan Montyn La Vie, 1996 Kleurenets 19/ excl. lijst 40

41 Nr 66 Pieter Pool De grot Olieverf op paneel

42 Nr 65 Pietro Poletti Al giardino Olieverf op paneel

43 Nr 68 Guilloame le Roy Z.T., 1970 Zeefdruk 7/ excl. lijst 43

44 Nr 60 Jan Montyn Yogines, 1996 Kleurenets 18/ excl. lijst 44

45 Nr 69 Guillaume le Roy Z.T., 1965 Kleurenets 2/ excl. lijst 45

46 Nr 70 Guilloaume le Roy Z.T. Zeefdruk 105/ excl. lijst 46

47 Nr 55 Jan Montyn Resurrection (mauve), 1991 Kleurenets 12/ excl. lijst 47

48 Nr 32 Jacqueline de Jong Accidentel painting, 1964 Zeefdruk excl. lijst 48

49 Nr 79 Arien Winkel De dirigent, 2009 Olieverf op doek

50 Nr 80 Arien Winkel De violiste, 2009 Olieverf op doek

51 Nr 41 Frank Lodeizen & Hans Plomp NU, litho s en 6 gedichten

52 Nr 34 Khalid Negativo, 2005 Acryl/inkt op doek

53 Nr 35 Khalid Positivo, 2005 Acryl/inkt op doek

54 Nr 18 Dragan Despotovic Motieven uit Amsterdam I, 2006 Ets/droge naald incl lijst 54

55 Nr 19 Dragan Despotovic Motieven uit Amsterdam II, 2006 Ets/droge naald incl lijst 55

56 Nr 97 Simon Plat Japans kruikje olieverf op board

57 Nr 3 Senad Alic Op weg naar de bruiloft, 2003 Inkt/aquarel

58 Nr 73 Aat Verhoog Anatomie, 1960 Ets 30/ excl. lijst 58

59 Nr 12 Cecile ter Borg Can-Can Keramiek, geglazuurd

60 Nr 62 Jan Montyn Zonnebomen, 1984 kleurenets, 8/ excl. lijst 60

61 Nr 61 Jan Montyn Desert Rouge, 1997 Kleurenets, 3/ incl. lijst 61

62 Nr 98 Simon Plat Kalebassen olieverf op board

63 Nr 23 Harrie Gerritz Ontmoeting, 1986 Zeefdruk 17/ incl. lijst 63

64 Nr 92 beeld uit Zimbabwe Together serpentijnsteen

65 Nr 93 beeld uit Zimbabwe Giving a speech springstone

66 Nr 29 Koos Aarts Jan Eijkelboom Serie Kop van t land, 1994 Kleurenets met gedicht 15/ per stuk incl. lijst Nr 1 - Calantsoog Nr 2 - oktober 66

67 Nr 24 Harrie Gerritz Billboard memories, zeefdrukken in map 7/50 Prijs map

68 Nr 64 Marjan Plug Homewood Zeefdruk 14/ excl. lijst 68

69 Nr 86 beeld uit Zimbabwe Tors I serpentijnsteen

70 Nr 25 Harrie Gerritz Zwarte toren, 1998 Zeefdruk 21/ excl. lijst 70

71 Nr 36 Julia Krupenia Trio Acryl op doek

72 Nr 27 Inge Hattinga Verschure Toespraak Acryl op papier excl. lijst 72

73 Nr 28 Inge Hattinga Verschure Lezende vrouw, 1996 Acryl op papier excl. lijst 73

74 Nr 78 Hans Wap Modern living 2, 1989 Zeefdruk 47/ excl. lijst 74

75 Nr 76 Hans Wap Cargo, 1995 Zeefdruk 3/ incl. lijst 75

76 Nr 77 Hans Wap From... To, 1995 Zeefdruk 92/ incl. lijst 76

77 Nr 72 Tett Tetteroo Constructie, 1969 Gemengde techniek incl. lijst 77

78 Nr 82 Peter Wray Assemblage, 1994 Carborundum druk excl. lijst 78

79 Nr 81 Theo Wolvecamp Les quatre saisons, 1991 Nr 1 Zeefdruk Per stuk Nr 2 Nr 3 79

80 Nr 63 Wout Muller Wonderlijk landschap Zeefdruk 92/ excl. lijst 80

81 Nr 84 Peter Wray Celestial Navigation, 2008 Carborundum druk 6/ excl. lijst 81

82 Nr 83 Peter Wray Landscape calligraphy, 1994 Carborundum druk a.p incl. lijst 82

83 Nr 56 Jan Montyn Zukai China, 1997 aquarel incl. lijst 83

84 Nr 57 Jan Montyn 3 Hills, 1997 Aquarel incl. lijst 84

85 Nr 48 Jan Montyn Hue interior, 1997 Aquarel incl. lijst 85

86 Nr 71 Dieuwke Tamsma Stilleven (2 luik), 1990 Acryl op paneel

87 Nr 13 Eugene Brands Vis, 1960 Linosnede 1/ excl. lijst 87

88 Nr 47 Jan Montyn Adam en Eva, 1998 Kleurenets, 19/ excl. lijst 88

89 Nr 31 Luuk de Jong I love music 3 schalen per stuk Nr 1 Nr 2 Nr 3 89

90 Nr 101 beeld uit Burkina Fasso Rituele trommelaar brons

91 Nr 100 beeld uit Burkina Fasso La mère brons

92 Nr 88 beeld uit Zimbabwe Bird (klein) serpentijnsteen

Koop Kunst voor een nieuw Rosa Spier Huis

Koop Kunst voor een nieuw Rosa Spier Huis Koop Kunst voor een nieuw Rosa Spier Huis 10-1-2018 De genoemde afmetingen zijn H x B, gemeten incl. lijst. De genoemde prijzen zijn incl. BTW. De prijzen van de werken die via www.catawiki.nl worden gekocht,

Nadere informatie

Peeter Burgeik Verbeeldinkt & olie 06-25047264 http://www.peeter.nl

Peeter Burgeik Verbeeldinkt & olie 06-25047264 http://www.peeter.nl Peeter Burgeik Verbeeldinkt & olie 06-25047264 http://www.peeter.nl GRAFIEK (ZEEFDRUK EN SJABLONEN) Prijzen exclusief BTW Z1 Texel twins Sjabloondruk Z2 Strandhuisjes Sjabloondruk 4/25 e.v. 60 bij 70 3/10

Nadere informatie

Benefiet Kunstveiling

Benefiet Kunstveiling Benefiet Kunstveiling Zaterdag 30 mei 15.30 17.30 uur KADE40 Westhavenkade 40 Vlaardingen 2 Veilingboekje Zaterdag 30 mei 15.30 17.30 uur KADE40 Westhavenkade 40 Vlaardingen Benefiet Kunstveiling met werk

Nadere informatie

Catalogus. Openbare verkoop van kunstvoorwerpen in de Kopermolen te Vaals 17 t/m 21 september dagelijks van 11.00 tot 17.00 uur

Catalogus. Openbare verkoop van kunstvoorwerpen in de Kopermolen te Vaals 17 t/m 21 september dagelijks van 11.00 tot 17.00 uur Catalogus Openbare verkoop van kunstvoorwerpen in de Kopermolen te Vaals 17 t/m 21 september dagelijks van 11.00 tot 17.00 uur Opbrengst bestemd voor de Stichting Stille Armoede Zonder titel Nr 08 Kunstenaar:

Nadere informatie

Veilingcatalogus. Kunst voor Kunst. Veiling van geselecteerde werken uit de collectie van Art interim. Plaats: Kasteel Maurick, Maurick 3, Vught

Veilingcatalogus. Kunst voor Kunst. Veiling van geselecteerde werken uit de collectie van Art interim. Plaats: Kasteel Maurick, Maurick 3, Vught Veilingcatalogus Kunst voor Kunst Veiling van geselecteerde werken uit de collectie van Art interim Plaats: Kasteel Maurick, Maurick 3, Vught Datum: 14 juni 2015 Tijd: 12.00 uur Veilingmeester: Victor

Nadere informatie

veiling Libbe Venema van werken van 23 februari 2017 vanaf uur Hermesweg 20, 3771 ND Barneveld

veiling Libbe Venema van werken van 23 februari 2017 vanaf uur Hermesweg 20, 3771 ND Barneveld veiling van werken van Libbe Venema 23 februari 2017 vanaf 14.30 uur Hermesweg 20, 3771 ND Barneveld Tijdens deze veiling worden werken van de in 1994 overleden kunstenaar Libbe Venema. In de lijst hieronder

Nadere informatie

HK-0002 Dolomiti Jan van Heel Vak 17 Olieverf op doek, houten lijst. HK-0008 Parijs 1983 Jan van Heel Vak 25 olieverf, houten lijst, op linnen,

HK-0002 Dolomiti Jan van Heel Vak 17 Olieverf op doek, houten lijst. HK-0008 Parijs 1983 Jan van Heel Vak 25 olieverf, houten lijst, op linnen, afbeelding Code Naam Kunstenaar Toponiem Omschrijving HK-0002 Dolomiti Jan van Heel Vak 17. HK-0003 Spanje 1965 Jan van Heel Vak 01 HK-0004 Stilleven Jan van Heel Vak 17 HK-0007 Huizen in sneeuw, Frankrijk

Nadere informatie

Olieverf op paneel. Uitzonderlijk gedetailleerd geschilderd

Olieverf op paneel. Uitzonderlijk gedetailleerd geschilderd Kunstenaar: Onbekend Jaartal: Onbekend Olieverf op paneel. Uitzonderlijk gedetailleerd geschilderd Onbekend Afmetingen: l x b: 36 cm x 50 cm Gesigneerd: Nee Nee. Aan het paneel zit ophanghaakje bevestigd.

Nadere informatie

Inventarisatielijst kunstveiling 19 maart 2016, Raadzaal Gemeente Eijsden-Margraten.

Inventarisatielijst kunstveiling 19 maart 2016, Raadzaal Gemeente Eijsden-Margraten. Inventarisatielijst kunstveiling 19 maart 2016, Raadzaal Gemeente Eijsden-Margraten. Kunstwerken worden verkocht in blokken van 40 werken (per uur). Tussen de blokken zit steeds een pauze moment. Kunstwerken

Nadere informatie

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014 KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014 Kavel 1 ''Klaproos'' canvas, acryl, afmetingen 80 x 60 cm. Kunstenares Jeanne Megens Kavel 2 ''Ontsnapping'' canvas, acryl, afmetingen 100 x 80 cm.

Nadere informatie

HK-0062 Nijmegen 84 Freek van Ginkel 1.G7 naast 1.64 Acryl op linnen, 62x66,5, houten lijst

HK-0062 Nijmegen 84 Freek van Ginkel 1.G7 naast 1.64 Acryl op linnen, 62x66,5, houten lijst Code Naam Kunstenaar Toponiem Omschrijving HK-0062 Nijmegen 84 Freek van Ginkel 1.G7 naast 1.64 Acryl op linnen, 62x66,5, houten lijst HK-0073 het oog van de pauw Rinke Nijburg Vak 22 Houten lijst,28/30

Nadere informatie

Veilingboekje kunstwerken 2016

Veilingboekje kunstwerken 2016 Veilingboekje kunstwerken 2016 Laat zien wat je kunt Altijd al een bijzonder kunstwerk willen hebben? Dan is dit het juiste moment. Alle kunstenaars die tijdens het kunstweekend exposeren bij Revalidatie

Nadere informatie

HK-0034 Vrouw van Andrea, landschap Cecile Hessels Vak 30 olieverf op hardboard, Afm. 22 x 26, afm met lijst 36 x 40

HK-0034 Vrouw van Andrea, landschap Cecile Hessels Vak 30 olieverf op hardboard, Afm. 22 x 26, afm met lijst 36 x 40 Code Naam Kunstenaar Toponiem Omschrijving HK-0033 Portret van Jan van Heel An Vermeulen Vak 30 Olieverf op hardboard, HK-0034 Vrouw van Andrea, landschap Cecile Hessels Vak 30 olieverf op hardboard, Afm.

Nadere informatie

GUN BEWONERS EN UZELF IETS MOOIS Donderdag 16 mei uur

GUN BEWONERS EN UZELF IETS MOOIS Donderdag 16 mei uur Beste kunstliefhebber en, of betrokkene bij Park Zuiderhout, Voor u ligt de veilingbrochure van de benefiet kunstveiling van Park Zuiderhout. In deze catalogus treft u een overzicht van de kunstwerken

Nadere informatie

ZBMERTENTOONSTELLING 2019

ZBMERTENTOONSTELLING 2019 > overzicht schilderijen ZBMERTENTOONSTELLING 2019 Het is al weer geruime tijd geleden dat wij een tentoonstelling in onze galerie organiseerden voorzien van een catalogus. In een tijd waarin ongelooflijk

Nadere informatie

werken Machteld van Buren op amsterdam art fair

werken Machteld van Buren op amsterdam art fair werken Machteld van Buren op amsterdam art fair Onder de titel What does your soul look like laat zij verrassend gelaagd werk zien met een verbluffende dieptewerking. Veelsoortige vormen en technieken

Nadere informatie

DIGITAAL TIJDSCHRIFT VOOR CULTUUR, KUNST EN LANDSCHAP FLEVOLAND 01 / 2014

DIGITAAL TIJDSCHRIFT VOOR CULTUUR, KUNST EN LANDSCHAP FLEVOLAND 01 / 2014 DIGITAAL TIJDSCHRIFT VOOR CULTUUR, KUNST EN LANDSCHAP FLEVOLAND 01 / 2014 J a n u a r i 2 0 1 4 Redactioneel 2014 is een bijzonder jaar voor de KVF. 25 jaar geleden werd de vereniging opgericht. Dat vieren

Nadere informatie

CATALOGUS Kunst & Antiek Weekend Naarden Reacties graag naar:

CATALOGUS Kunst & Antiek Weekend Naarden Reacties graag naar: CATALOGUS Kunst & Antiek Weekend Naarden 2018 Reacties graag naar: info@galeriebiancalandgraaf.nl Kunstenaars ANNEKE ELHORST 3 JAN DE GRAAF 7 GERARD HÖWELER 10 MIRIAN JACOBS 12 ANNETTE JALILOVA 15 THOMAS

Nadere informatie

APPÈL SOLO. 19 kunstenaars in 18 kamers

APPÈL SOLO. 19 kunstenaars in 18 kamers APPÈL SOLO in de KAZERNE 19 kunstenaars in 18 kamers Na het uiterst succesvolle APPÈL in de KAZERNE van maart/ april jl. waarbij 7 galerieën zich presenteerde in de kamers van de oude marechausseekazerne

Nadere informatie

Huur voor de duur van twee jaar - betaling van ongeveer 1% van de waarde van het kunstwerk per maand

Huur voor de duur van twee jaar - betaling van ongeveer 1% van de waarde van het kunstwerk per maand Mobile Art Loppersum is druk bezig om zoveel mogelijk mensen te laten kennismaken met beeldende kunst. Uit de al bestaande collectie van www.malcollection.nl en onlangs gekochte kunstwerken willen we zoveel

Nadere informatie

Nr. A-1 Kunstenaar: Grafik Buro Titel: Kasteel Elsloo Aquarel Dagmaat HxBxD: 20 x 27 cm. Jaar: 1985 Verkoopprijs: 30,00

Nr. A-1 Kunstenaar: Grafik Buro Titel: Kasteel Elsloo Aquarel Dagmaat HxBxD: 20 x 27 cm. Jaar: 1985 Verkoopprijs: 30,00 Nr. A-1 Kunstenaar: Grafik Buro Titel: Kasteel Elsloo Aquarel Dagmaat HxBxD: 20 x 27 cm. 1985 Verkoopprijs: 30,00 Nr. A-2 Kunstenaar: Grafik Buro Titel: Kapel Maria in nood Aquarel Dagmaat HxBxD: 19 x

Nadere informatie

46 Rummens, Jules Onbekend goed slecht 114

46 Rummens, Jules Onbekend goed slecht 114 Nummer Kunstenaar Titel Staat vh werk Staat vd lijst Opmerking Hoogte Breedte Omschrijving Datum Type lijst Soort techniek Sub techniek 1 Onbekend Onbekend goed fabricage Rosenthal, Traumland 54 vaas,

Nadere informatie

Afmeting (hxb): 51 x 41 cm zwart aluminium met spiegelglas Prijs:

Afmeting (hxb): 51 x 41 cm zwart aluminium met spiegelglas Prijs: Titel: vos (2012) oliepastel op papier Afmeting (hxb): 51 x 41 cm zwart aluminium met spiegelglas 400,- (incl. 6% BTW) 1 Titel: ram (2013) oliepastel op papier Afmeting (hxb): 51 x 41 cm zwart aluminium

Nadere informatie

Veiling van 12 kunstwerken

Veiling van 12 kunstwerken Zaterdag 18 maart 2017 Veilingmeester : Pieter Valcke Bijgestaan door : Wilfried Vanneste en Franky Defranck Veiling van 12 kunstwerken Titel : Zonnestralen Gemaakt naar Inge Touquet De kunststroom is

Nadere informatie

Kunstcollectie Winkler Prins. openbare school voor voortgezet onderwijs

Kunstcollectie Winkler Prins. openbare school voor voortgezet onderwijs Kunstcollectie Winkler Prins openbare school voor voortgezet onderwijs Colofon Uitgave Winkler Prins, Veendam 2012 Samenstelling Teake van der Bles, Henk Spelde Fotografie Teake van der Bles Anna Kramer

Nadere informatie

VEILINGLIJST KUNSTWAARD 2014

VEILINGLIJST KUNSTWAARD 2014 VEILINGLIJST KUNSTWAARD 2014 VEILING: 18 DECEMBER 18:00 MET EEN INTRODUCTIE DOOR REYN VAN DER LUGT (KUNSTVERZAMELAAR) OVER DE BETEKENIS VAN VERZAMELEN. VEILINGMEESTER ALEXANDER MAYHEW NIEUW DAKOTA MS.

Nadere informatie

Beeldenboekje klas 3

Beeldenboekje klas 3 Beeldenboekje klas 3 1 Afbeelding 1, 2, 3 en 4 op pagina 1 van dit Beeldenboekje gebruik je bij de herhaling van compositie, klas 1 (bijv. infoblok 114, pagina 6 van de TekenTools klas 3). M afbeelding

Nadere informatie

deelnemende kunstenaars

deelnemende kunstenaars KUNSTROUTE NOORDWEST-VELUWE Ermelo, Harderwijk, Hierden 8-9 september 2018 Kunstroute Noordwest-Veluwe Ermelo - Harderwijk - Hierden openingstijden 2018 zaterdag 8 september 11:00-17:00 uur zondag 9 september

Nadere informatie

VEILING & SYMPOSIUM VAN GOGH ARTIST IN RESIDENCE

VEILING & SYMPOSIUM VAN GOGH ARTIST IN RESIDENCE VEILING & SYMPOSIUM VAN GOGH ARTIST IN RESIDENCE 28 september 2014 Weet je waar ik vaak aan denk? Aan wat ik je indertijd al zei, dat ik, ongeacht de vraag of ik succes zal hebben, toch geloof dat hetgeen

Nadere informatie

RETROSPECTIEVE CHAGALL PERSBEELDEN. De hoge-resolutiebeelden zijn hier beschikbaar: http://down.fine-arts-museum.be/pressimageschagall.

RETROSPECTIEVE CHAGALL PERSBEELDEN. De hoge-resolutiebeelden zijn hier beschikbaar: http://down.fine-arts-museum.be/pressimageschagall. RETROSPECTIEVE CHAGALL PERSBEELDEN De hoge-resolutiebeelden zijn hier beschikbaar: http://down.fine-arts-museum.be/pressimageschagall.zip CAMPAGNEBEELD: Marc Chagall, De wandeling (detail), 1917-1918,

Nadere informatie

KUYF COLLECTIE-STUDIO

KUYF COLLECTIE-STUDIO -STUDIO -STUDIO is een collectie-studio. Dit betekent dat wij verschillende kunstcollecties beheren waaruit geleend en gekocht kan worden. 3 -STUDIO 4 ONZE WERKWIJZE 9 - Een deel van onze collectie bestaat

Nadere informatie

Kunst in CHS 21 april 2016 t/m 21 april 2017

Kunst in CHS 21 april 2016 t/m 21 april 2017 Kunst in CHS 21 april 2016 t/m 21 april 2017 VOORWOORD Met veel plezier presenteer ik u de brochure van alweer de vijfde expositie Kunst in CHS! Waar komt dat idee voor deze inmiddels traditionele expositie

Nadere informatie

Inleiding. Veel plezier en een goede veilingdag, Namens Vereniging KrimpenerKunstWaard. Louky Scheltema.

Inleiding. Veel plezier en een goede veilingdag, Namens Vereniging KrimpenerKunstWaard. Louky Scheltema. Veilingboekje 1 Inhoud Inleiding... 3 Veilingstukken... 4 Schilderijen, gemengde technieken... 4 Schilderijen, Acrylverf... 6 Foto s... 9 Textiel...10 Keramiek/Glas...10 Objecten Steen/Metaal/Hout...11

Nadere informatie

H. Heyligers Dame in avondjurk Doek 99 x 74 cm

H. Heyligers Dame in avondjurk Doek 99 x 74 cm H. Heyligers 1877-1967 Dame in avondjurk Doek 99 x 74 cm Zaterdag 13 t/m zondag 28 februari Dagelijks open 11-17 uur behalve maandag P.R.H. Knarren 1826-1869 Interieur Paneel 78 x 63 cm J.E.H. Akkeringa

Nadere informatie

KUNSTVEILING KUNSTVEILING

KUNSTVEILING KUNSTVEILING Corneille Litho, gesigneerd Titel: Vogel Jaartal: 1972 Afmetingen: 66 x 50 cm Ingelijst in randloze lijst Openingsbod: 150 Corneille Litho, gesigneerd Titel: Vogel Jaartal: 1972 Afm: 66 x 50 cm Ingelijst

Nadere informatie

Clubontmoeting Allez Tirer - Les Francophiles, zaterdag 13 april 2019 Pos. Naam Gespeeld Punten Saldo 1 Richard Romijn, Simon de Wit Marco

Clubontmoeting Allez Tirer - Les Francophiles, zaterdag 13 april 2019 Pos. Naam Gespeeld Punten Saldo 1 Richard Romijn, Simon de Wit Marco Clubontmoeting Allez Tirer - Les Francophiles, zaterdag 13 april 2019 Pos. Naam Gespeeld Punten Saldo 1 Richard Romijn, Simon de Wit 4 4 24 2 Marco de Vogel, Doortje Kuijper 4 4 21 3 Helene Winterswijk,

Nadere informatie

2010 Zelfportret Aquarel 40x30 Omnis Vita Labor

2010 Zelfportret Aquarel 40x30 Omnis Vita Labor 2010 Zelfportret Aquarel 40x30 Omnis Vita Labor 2000 Hokus Opus Object vioolkist, viool, tak The Devil s violin 1960 2005 Territorial illusions Schilderij Olieverf op linnen 150x200 Territorial illusion

Nadere informatie

Inleiding. Veel plezier en een goede veiling, Namens het bestuur van de Vereniging KrimpenerKunstWaard

Inleiding. Veel plezier en een goede veiling, Namens het bestuur van de Vereniging KrimpenerKunstWaard Veilingboekje 1 Inhoud Inleiding... 3 Veilingstukken... 4 Collage en Mixed-media... 4 Foto... 5 Keramiek... 6 Object Hout, Steen, Stof... 7 Schilderijen - Acrylverf...10 Schilderijen - Aquarel...13 Schilderijen

Nadere informatie

Scouting Onderdak. Livingstonegroep Berkel-Enschot. Veilingcatalogus

Scouting Onderdak. Livingstonegroep Berkel-Enschot. Veilingcatalogus Scouting Onderdak Livingstonegroep Berkel-Enschot Veilingcatalogus Met dank aan: Alle kunstenaars Reijn Retro Juridische Dienstverlening Stichting Contour Verijk je Wijk Concordia Harmonie Computel René

Nadere informatie

Veiling. 9 mei 2014. Veiling: 9 mei 2014 Bezichtiging: 18.00 19.00 uur Start veiling: 19.30 uur Veilingmeester: Joop van Schaijk

Veiling. 9 mei 2014. Veiling: 9 mei 2014 Bezichtiging: 18.00 19.00 uur Start veiling: 19.30 uur Veilingmeester: Joop van Schaijk Kunst Veiling 9 mei 2014 Veiling: 9 mei 2014 Bezichtiging: 18.00 19.00 uur Start veiling: 19.30 uur Veilingmeester: Joop van Schaijk Locatie: De Marke, Daendelsweg 2, Hattem Veiling: 9 mei 2014 Bezichtiging:

Nadere informatie

Pop-Up-Atelier Wassenaar

Pop-Up-Atelier Wassenaar 101. Abdullah 1 eisje Vermeer Papier / potlood 102. Abdullah 1 Sloep aan vloedlijn Papier / potlood 103. Anos eslmani 2 Treurende man Papier / houtskool 104a. Bovyri 1 Atelier Papier/ houtskool Zijn 1e

Nadere informatie

2 Leusden, Renée van Struggle for life. 3 Laak-Hendrikx, Dorine van Paradise Birds

2 Leusden, Renée van Struggle for life. 3 Laak-Hendrikx, Dorine van Paradise Birds 1 Groep 5 van Basisschool De Baarzen te Vught Fantasie-drieluik acryl op doek 3 doeken van 50 x 50 cm 2 Leusden, Renée van Struggle for life brons 28 cm hoog oplage e.a/50 3 Laak-Hendrikx, Dorine van Paradise

Nadere informatie

Grafisch atelier friesland. c u r s u s s e n

Grafisch atelier friesland. c u r s u s s e n Grafisch atelier friesland c u r s u s s e n 2016 2017 Een korte kennismaking met het Grafisch Atelier Friesland. Kom binnen en er staat een leuke, korte activiteit voor je klaar. De kans om even te ruiken

Nadere informatie

Kavelnummer 064. Objectinformatie

Kavelnummer 064. Objectinformatie Kavelnummer 064 Golfslag Jaar 1998 Dubois, Judith Zand en acryl 50x70 Kavelnummer 007 Jaar 1997 Beijleveld, F Gemengde techniek 60x70 Kavelnummer 213 Jaar Fotografie De Breuk Wijler, Herman Foto 55x65

Nadere informatie

Over cijfers en getallen gesproken

Over cijfers en getallen gesproken Over cijfers en getallen gesproken Voor veel mensen is het tijdens een Van Gogh-rondleiding in Nuenen een eye opener als zij horen dat Vincent in zijn leven zoveel kunstwerken heeft gemaak. Dat zijn er

Nadere informatie

PERSINFORMATIE EN MEDIA

PERSINFORMATIE EN MEDIA Releasedatum 02 januari 2018 PERSINFORMATIE EN MEDIA Julia Kaiser Friendly conversations 19 januari 23 februari 2018, Amsterdam Artspace Alle beelden zijn voorzien van volledige omschrijving en copyright

Nadere informatie

ZOMER EXPO. www.intermedi-art.nl. Vergezicht. lidwien chorus jan tregot. frank dekkers milena tlustá

ZOMER EXPO. www.intermedi-art.nl. Vergezicht. lidwien chorus jan tregot. frank dekkers milena tlustá ZOMER EXPO www.intermedi-art.nl Vergezicht lidwien chorus jan tregot frank dekkers milena tlustá sven hoekstra francis konings jan zwaan frans vd heuvel robert terwindt diederik grootjans charles donker

Nadere informatie

Enkele schilderijen en kunstwerken van José Maria Capricorne. uit: Herscheppingen, 1999 (monografie J.J. Oversteegen)

Enkele schilderijen en kunstwerken van José Maria Capricorne. uit: Herscheppingen, 1999 (monografie J.J. Oversteegen) Enkele schilderijen en kunstwerken an José Maria Capricorne uit: Herscheppingen, 1999 (monografie J.J. Oersteegen) c c De komst an de Primadonna 1986 Olieerf op doek 70 X 50 cm De ontmoeting an de Magiërs

Nadere informatie

Kunst Catalogus. Langestraat 76, Amersfoort

Kunst Catalogus. Langestraat 76, Amersfoort Kunst Catalogus Mooie Blom verzamelt en verkoopt kunst schatten. Ontroerende, grappige, inspirerende, leuke en betaalbare kunst van 50 tot 175. Te bezichtigen, te kopen én direct mee te nemen bij: Langestraat

Nadere informatie

CATALOGUS LIEFDADIGHEIDSVEILIGING VAN DE 70 JARIGE PINCET & PENSEEL in FILMTHEATER DE FABRIEK ZAANDAM zaterdag 12 januari aanvang 13.

CATALOGUS LIEFDADIGHEIDSVEILIGING VAN DE 70 JARIGE PINCET & PENSEEL in FILMTHEATER DE FABRIEK ZAANDAM zaterdag 12 januari aanvang 13. CATALOGUS LIEFDADIGHEIDSVEILIGING VAN DE 70 JARIGE PINCET & PENSEEL in FILMTHEATER DE FABRIEK ZAANDAM zaterdag 12 januari aanvang 13.00 uur 1 Joop Boersma: Waal bij Beek, 60x80, olie op doek 2 Maja Vucetic:

Nadere informatie

arieahahoutman vijftig werken op paneel en papier van 50 x 50 cm. 2004

arieahahoutman vijftig werken op paneel en papier van 50 x 50 cm. 2004 arieahahoutman vijftig werken op paneel en papier van 50 x 50 cm. 2004 atmosphere 1a 200104 inkt en acryl op papier 50 x 50 cm. beeld 25 x 25 cm. atmosphere 1 [ ode aan Mankes ] 160104 acryl, pasta en

Nadere informatie

VEILING & SYMPOSIUM VAN GOGH ARTIST IN RESIDENCE

VEILING & SYMPOSIUM VAN GOGH ARTIST IN RESIDENCE VEILING & SYMPOSIUM VAN GOGH ARTIST IN RESIDENCE Zondag 3 juli 2016 Weet je waar ik vaak aan denk? Aan wat ik je indertijd al zei, dat ik, ongeacht de vraag of ik succes zal hebben, toch geloof dat hetgeen

Nadere informatie

Afbeeldingen. Amsterdam.

Afbeeldingen. Amsterdam. Afbeeldingen Afbeelding 1: Corneille (tekening), Lucebert, (tekst), De Boom! Bom, litho, gepubliceerd in Reflex nr. 2, 1949. Afbeelding 2: Lucebert, Kruisafname, 1945, sepia-inkt op papier, 29 x 21 cm.

Nadere informatie

Uitverkoop showroommodellen 13/9/2013 tot en met 21/9/2013

Uitverkoop showroommodellen 13/9/2013 tot en met 21/9/2013 Zwevende inlijsting met een handvergulde zilveren lijst Exterieur kader: 109.5cm B x 44.5cm H 571.45 285.70 Inlijsting met een brede zilveren lijst Exterieur kader: 92cm B x 92cm H 822.25 411.10 Originele

Nadere informatie

Staatscourant

Staatscourant Staatscourant 28-3-2017 Adriaansens, A. Z.T. 227731 schilderij 51227731 Aulman, Marianne Misterio del mar III 227397 51227397 Babelowsky Hometown 232567 schilderij 30 x 40 cm 51232567 Bakker, Sjoerd Traveling

Nadere informatie

Relatiegeschenken catalogus

Relatiegeschenken catalogus Relatiegeschenken catalogus 01. Interieurdecoratie: handgemaakte beelden in serpentijnsteen en speksteen vanaf blz. 2 11. Interieurdecoratie: handgemaakte beelden in hout vanaf blz. 6 21. Interieurdecoratie:

Nadere informatie

23/11/2017 RAOUL DE KEYSER ( )

23/11/2017 RAOUL DE KEYSER ( ) 23/11/2017 RAOUL DE KEYSER (1930 2012) Tussen geheugen en realiteit - Herinneringen van een borstel Krijtlijn, 1969, schets, Museum Schone Kunsten Gent,,Als iemand me zei dat die lijn de krijtlijn op het

Nadere informatie

VAKUITSLAG SELECTIEWEDSTRIJD KUST RAYON NOORD D.D. 3 MEI ROPTAZIJL

VAKUITSLAG SELECTIEWEDSTRIJD KUST RAYON NOORD D.D. 3 MEI ROPTAZIJL VAKUITSLAG SELECTIEWEDSTRIJD KUST RAYON NOORD D.D. 3 MEI 2014 - ROPTAZIJL De groen gearceerde personen zijn door naar het NK via het korps. Er waren 17 korpsen, 30% gaat door, dit zijn 6 korpsen. De individuelen

Nadere informatie

KUNSTROUTE NOORDWEST-VELUWE Ermelo, Harderwijk, Hierden en Putten september 2019

KUNSTROUTE NOORDWEST-VELUWE Ermelo, Harderwijk, Hierden en Putten september 2019 KUNSTROUTE NOORDWEST-VELUWE Ermelo, Harderwijk, Hierden en Putten 14-15 september 2019 met dank aan de sponsoren lay-out fotografie drukwerk Coby Krol Kunstenaars eigen werk Bokhorst BV, Nunspeet Kunstroute

Nadere informatie

Voorstudie zelfportret met ganzenveer Aquarel 1991 37 x 37 cm. Tekenende man (Arie Zuidersma) Inkt op India papier 1990 24 x 24 cm

Voorstudie zelfportret met ganzenveer Aquarel 1991 37 x 37 cm. Tekenende man (Arie Zuidersma) Inkt op India papier 1990 24 x 24 cm Jan Smalt Voorstudie zelfportret 1991 40 x 40 cm Voorstudie zelfportret met ganzenveer Aquarel 1991 37 x 37 cm Zelfportret met ganzenveer Olie op doek 1992 60 x 60 cm T. schilderend Acryl op board 1987

Nadere informatie

Betsy Westendorp-Osieck

Betsy Westendorp-Osieck RKDartists& Betsy Westendorp-Osieck vrouw / Nederlands aquarellist, etser, schilder, pastellist, tekenaar, pentekenaar Naamvarianten Osieck, Betsy Westendorp, Betsy Osieck, Johanna Elisabeth huwde in 1917

Nadere informatie

Presentatie t.b.v. de Kunstroute Gelderlandplein 2015

Presentatie t.b.v. de Kunstroute Gelderlandplein 2015 Presentatie t.b.v. de Kunstroute Gelderlandplein 2015 Berenice Witsen Elias Autoroute du Soleil brons 30 x 10 x 12 cm 750 www.kunstgroepbuitenveldert.nl www.berenicewitsenelias.nl La Vie brons 12 x 12

Nadere informatie

Eindejaarsafronding/ Veiling 2016

Eindejaarsafronding/ Veiling 2016 Eindejaarsafronding/ Veiling 2016 Geachte relatie van de galerie, Voor de tiende keer de eindejaarsafronding/veiling!!! Ook dit jaar hebben we weer een bijzondere collectie kunstwerken, meer dan honderd,

Nadere informatie

TIEN TIPS WANNEER JE EEN KUNSTWERK WILT AANSCHAFFEN

TIEN TIPS WANNEER JE EEN KUNSTWERK WILT AANSCHAFFEN TIEN TIPS WANNEER JE EEN KUNSTWERK WILT AANSCHAFFEN Het is een feest om een echt kunstwerk in huis te hebben! Toch denken veel mensen dat ze zich dat niet kunnen veroorloven. Of dat het ingewikkeld is

Nadere informatie

Kijkwijzer 1: Utrechtse Domtoren in Italiaans landschap van kunstenaar Paul Klemann Zeefdruk, 2000, collectie Kunstuitleen Utrecht

Kijkwijzer 1: Utrechtse Domtoren in Italiaans landschap van kunstenaar Paul Klemann Zeefdruk, 2000, collectie Kunstuitleen Utrecht Kijkwijzer 1: Utrechtse Domtoren in Italiaans landschap van kunstenaar Paul Klemann Zeefdruk, 2000, collectie Kunstuitleen Utrecht. Paul Klemann noemt zijn kunstwerken droomtekeningen. Wat zou hij hiermee

Nadere informatie

Schema voor HD_4 WEDSTRIJDSCHEMA TV VBF 07/07/ :59. Pagina 1/10

Schema voor HD_4 WEDSTRIJDSCHEMA TV VBF 07/07/ :59. Pagina 1/10 WEDSTRIJDSCHEMA TV VBF 07/07/08 0:59 Schema voor HD_ Poule A Resultaat Koen Damen 7/ + WA WA WA & () [] -5 7- winst - - verlies - 6- winst Ralph de Hoogh Ralph de Jong 6/ -0 WA WA WA & [] 5- -7 verlies

Nadere informatie

Prijslijst schilderijen Irka Stachiw 2017 herfst

Prijslijst schilderijen Irka Stachiw 2017 herfst Prijslijst schilderijen Irka Stachiw 2017 herfst Titel Techniek Materiaal Breedte Afscheid schilderen acryl op 56 39 x 350 Alles in de wind 54 56 350 Avond over Javea Schilderen acryl op 61 53 x 350 Avondstemming

Nadere informatie

Kunstobjecten Doeltreffend Herdenken 30 april 2015

Kunstobjecten Doeltreffend Herdenken 30 april 2015 pagina 1 Kunstobjecten Doeltreffend Herdenken 30 april 2015 Nummer 1 Titel: 29 x 21cm. Informatie: Poster in metalen lijst Prijs: 10 Nummer 2 - Titel: Sjofar 30 x 24 Informatie: afdruk in lijst Prijs:

Nadere informatie

1 werk van deelnemers en deskundigen aanwezig KUNST PITSTOP 9 JANUARI 2014 VERKADEFABRIEK, DEN BOSCH

1 werk van deelnemers en deskundigen aanwezig KUNST PITSTOP 9 JANUARI 2014 VERKADEFABRIEK, DEN BOSCH 1 werk van deelnemers en deskundigen aanwezig bij: KUNST PITSTOP 9 JANUARI 2014 VERKADEFABRIEK, DEN BOSCH Still (résonner) - Marieke Busser AKV Sint Joost 2013 Offspring - Patricia Smits, AKV Sint Joost

Nadere informatie

4. Als u in toekomstige publicaties van onze hand liever anoniem wil blijven dan kunt u dat hieronder aangeven.

4. Als u in toekomstige publicaties van onze hand liever anoniem wil blijven dan kunt u dat hieronder aangeven. CERTIFICERING Middels het invullen en ondertekenen van deze vragenlijst, verzoekt Fondation Constant (de Stichting ) om te certificeren het kunstwerk of de kunstwerken, hieronder beschreven, waarvan u

Nadere informatie

Kunst & Cultuur / Schilderen. Wat gaan we de komende tijd doen?

Kunst & Cultuur / Schilderen. Wat gaan we de komende tijd doen? Kunst & Cultuur / Schilderen Wat gaan we de komende tijd doen? - informatie vergaren over het schilderen - toepassingen, atelierbezoek - relatie leggen met je onderzoeksvraag - materiaalonderzoek / experimenteren

Nadere informatie

Nico Vrielink. Irene Peeters Samen. Marcel Rus. Julia Vermeer-van Ruth zonder titel. Meer over hoofdsponsor HEJA Projectontwikkeling

Nico Vrielink. Irene Peeters Samen. Marcel Rus. Julia Vermeer-van Ruth zonder titel. Meer over hoofdsponsor HEJA Projectontwikkeling Meer over hoofdsponsor HJA Projectontwikkeling Nico Vrielink rene Peeters Samen albast Marcel Rus COLOFON Tekst: Ontwerp: Lieke van Acht Communicatie & Ontwerp Printwerk: Nextprint 4. Julia Vermeer-van

Nadere informatie

serie 1: werk

serie 1: werk verhuurd Daddy can I turn this? (2005) Materiaal: stof, fotografie, porselein, glas, papier Beeldformaat h 50 x b50 Lijstformaat h 70 x b 70 cm Verkoopprijs 1820,- incl btw le silence (2009) Materiaal:

Nadere informatie

Jan Smalt ZELFPORTRETTEN

Jan Smalt ZELFPORTRETTEN Jan Smalt ZELFPORTRETTEN Zelfportret met blauw jack acryl/olie op hardboard 1987 52 x 46 cm Verdwaalde bassist houtsnede 1987 50 x 40 cm Zelfportret 9/9/88 Zelfportret 9/9/88 Zelfportret 10/9/88 viltstift

Nadere informatie

GEERTJE VAN DER ZIJPP

GEERTJE VAN DER ZIJPP SOLOTENTOONSTELLING 21 MAART 21 APRIL 2009 ter gelegenheid van het 25 jarig kunstenaars jubileum van GEERTJE VAN DER ZIJPP www.galleryspirit.com Van Breestraat 2A - 1071 ZP Amsterdam Tel:..31 - (0)20-67.17.557

Nadere informatie

Interesse? Meer informatie? Mail

Interesse? Meer informatie? Mail Christiaan de Vries Verschillende materialen op papier 42cm x 39cm CV01 Rachid 20cm x 44cm RA02 DIEPTE Emiel Taubert Houtskool op papier 70cm x 50cm ET01 140,- Jim Harris Houtskool op papier 100cm x 105cm

Nadere informatie

Inzendingen RijnKUNSTprijs, mei Expositie tot 1 juni 2018 bij Kunst en Lijstenatelier, Rijnstraat 46, Woerden.

Inzendingen RijnKUNSTprijs, mei Expositie tot 1 juni 2018 bij Kunst en Lijstenatelier, Rijnstraat 46, Woerden. Inzendingen RijnKUNSTprijs, mei 2018 Thema De Vesting Woerden Expositie tot 1 juni 2018 bij Kunst en Lijstenatelier, Rijnstraat 46, Woerden. Prijsuitreiking tijdens de KUNSTkonferentie bij De HALL, Korenmolenlaan

Nadere informatie

Artistieke Nieuwjaarswensen

Artistieke Nieuwjaarswensen Artistieke Nieuwjaarswensen Zoals ieder jaar wil Ter Palen ook dit jaar afsluiten met een toemaatje voor alle leden als dank voor hun jarenlange trouw. Het is dankzij hen dat onze heemkring kan blijven

Nadere informatie

Een initiatief van de vzw Steen, i.s.m. Vrijzinnig Antwerpen en het HuisvandeMens Antwerpen

Een initiatief van de vzw Steen, i.s.m. Vrijzinnig Antwerpen en het HuisvandeMens Antwerpen Een initiatief van de vzw Steen, i.s.m. Vrijzinnig Antwerpen en het HuisvandeMens Antwerpen De onverkochte werken worden voor hetzelfde doel nadien te koop aangeboden in de galerij Atelier Jacques Gorus,

Nadere informatie

EXPOSITIE PICTURAMA LEUDAL 19º EDITIE 2015 JURY RAPPORT

EXPOSITIE PICTURAMA LEUDAL 19º EDITIE 2015 JURY RAPPORT EXPOSITIE PICTURAMA LEUDAL 19º EDITIE 2015 JURY RAPPORT 1. Inleiding Voor de 19º expositie Picturama Leudal heeft het bestuur van de Stichting Picturama een jury bijeen geroepen om de nominaties en prijzen

Nadere informatie

EXPOSITIE t/m Geopend: maandag t/m zaterdag. Leerlingen van Atelier Willem. Harmke Zwep Seijbel

EXPOSITIE t/m Geopend: maandag t/m zaterdag. Leerlingen van Atelier Willem. Harmke Zwep Seijbel EXPOSITIE 23-4-2018 t/m 25-6-2018 Geopend: maandag t/m zaterdag Leerlingen van Atelier Willem Harmke Zwep Seijbel Stouwdamsweg 4 8096 BB Oldebroek info@kunstgroepdetalter.nl LEERLINGEN VAN ATELIER WILLEM

Nadere informatie

Beeldspraak. Gesprekken met kunstenaars uit het Rijk van Nijmegen. Taborhuis. Wisselwerking tussen woord en beeld. Ad Lansink

Beeldspraak. Gesprekken met kunstenaars uit het Rijk van Nijmegen. Taborhuis. Wisselwerking tussen woord en beeld. Ad Lansink Gesprekken met kunstenaars uit het Rijk van Nijmegen Ad Lansink Wisselwerking tussen woord en beeld Taborhuis, brons Cor Litjens Lees verder over: Kunstenaars uiten zich in beelden: tekeningen, etsen,

Nadere informatie

Diefstal van kunstwerken te Gent tussen 3 april 2006 en 8 mei Diefstal van antiek te Arendonk tussen 14 april 2006 en 7 mei 2006

Diefstal van kunstwerken te Gent tussen 3 april 2006 en 8 mei Diefstal van antiek te Arendonk tussen 14 april 2006 en 7 mei 2006 Diefstal van kunstwerken te Gent tussen 3 april 2006 en 8 mei 2006 1. 25 Waarschuwingsborden Rode rechthoekige borden met een zwarte schedel in een wit vierkant en de vermelding : WARNING!! BIO- DEGRADABLE

Nadere informatie

Wat heb je nodig? Fotocamera, pen, papier, KIJKWIJZER galerie/ atelier, SPIEKBRIEF: telefoneren, afspraak maken en vragen maken.

Wat heb je nodig? Fotocamera, pen, papier, KIJKWIJZER galerie/ atelier, SPIEKBRIEF: telefoneren, afspraak maken en vragen maken. BEELDENDE KUNST Bezoek aan galerie of atelier Max. 2 personen Wat heb je nodig? Fotocamera, pen, papier, KIJKWIJZER galerie/ atelier, SPIEKBRIEF: telefoneren, afspraak maken en vragen maken. Wat ga je

Nadere informatie

LEONARD VAN DE VEN EDUCATION EXHIBITIONS THE HAGUE ARTISTS. haagsekunstenaars.nl is an initiative by Stroom The Hague

LEONARD VAN DE VEN EDUCATION EXHIBITIONS THE HAGUE ARTISTS. haagsekunstenaars.nl is an initiative by Stroom The Hague haagsekunstenaars.nl is an initiative by Stroom The Hague LEONARD VAN DE VEN THE HAGUE ARTISTS Artist statement Leonard van de Ven, December : Leonard van de Ven is a passionate collector of images and

Nadere informatie

Adres kijkdagen: Voormalige bibliotheek; Johan Modastraat 5, 9671 CD Winschoten. (tijdens kijkdagen en afhalen goederen).

Adres kijkdagen: Voormalige bibliotheek; Johan Modastraat 5, 9671 CD Winschoten. (tijdens kijkdagen en afhalen goederen). CATALOGUS Kunstveiling BKR werken, gemeente Oldambt. Adres kijkdagen: Voormalige bibliotheek; Johan Modastraat 5, 9671 CD Winschoten. (tijdens kijkdagen en afhalen goederen). Kijkdagen: Vrijdag 18 maart;

Nadere informatie

JURYRAPPORT BAS GRAFIEKPRIJS d.d. 11 oktober 2016

JURYRAPPORT BAS GRAFIEKPRIJS d.d. 11 oktober 2016 JURYRAPPORT BAS GRAFIEKPRIJS 2016 d.d. 11 oktober 2016 Aanwezige jury: Mevr. Miep Vlag organisator diverse tentoonstellingen voor musea waaronder het Gouds Museum (voorzitter) Mevr. Corine Honders manager

Nadere informatie

Veilingcatalogus. Stichting Kringloopbedrijf Borne. Goederenveiling 1 oktoiber 2016

Veilingcatalogus. Stichting Kringloopbedrijf Borne. Goederenveiling 1 oktoiber 2016 Stichting Kringloopbedrijf Borne Veilingcatalogus Goederenveiling 1 oktoiber 2016 Aanvang : 14:00 uur Lokatie: Kringloop Borne Bornerbroeksestraat 83 7621AE Borne Voorwaarden REGELS EN DEELNAME VOORWAARDEN

Nadere informatie

Beknopte beschrijving werken Koninklijke Kunstkring Sint-Truiden vzw

Beknopte beschrijving werken Koninklijke Kunstkring Sint-Truiden vzw Beknopte beschrijving werken Koninklijke Kunstkring Sint-Truiden vzw CAT.001 LAMBERT LEMMENS Landschap, 1949 Schilderij op doek (610x550) Landschap met boom en molens. Donkerbruine boom in linkerhoek,

Nadere informatie

Titel; Het meisje met de parel.

Titel; Het meisje met de parel. Titel; Het meisje met de parel. Kunstenaar: Myriam Hazelset Afmetingen:. Informatie: Pentekening Prijs: 450 (kunstenaar) Ivo-150 (Veilen) Op de kunstacademie moesten we de oude meesters soms als oefening

Nadere informatie

een vergelijkend warenonderzoek door bob richters

een vergelijkend warenonderzoek door bob richters het stilleven een vergelijkend warenonderzoek door bob richters kijkwijzer inhoudsopgave 2. kijkwijzer 5. de 2 kunstwerken 6. de kunstenaar 7. waarom koos ik dit werk? 8. de voorstelling 9. beeldaspecten

Nadere informatie

DIEDERIK GERLACH TENTOONSTELLINGEN OPLEIDINGEN HAAGSE KUNSTENAARS. haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag

DIEDERIK GERLACH TENTOONSTELLINGEN OPLEIDINGEN HAAGSE KUNSTENAARS. haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag DIEDERIK GERLACH HAAGSE KUNSTENAARS De schilderijen en gouaches van Diederik Gerlach (1956) zou men kunnen typeren als geconstrueerde herinneringen.

Nadere informatie

EUF LINDEBOOM EDUCATION EXHIBITIONS THE HAGUE ARTISTS. haagsekunstenaars.nl is an initiative by Stroom The Hague

EUF LINDEBOOM EDUCATION EXHIBITIONS THE HAGUE ARTISTS. haagsekunstenaars.nl is an initiative by Stroom The Hague haagsekunstenaars.nl is an initiative by Stroom The Hague EUF LINDEBOOM THE HAGUE ARTISTS Make new work from old work: Recycle! De serie waaraan ik werk: Lookalikes and Doubles in Disguise bestaat uit

Nadere informatie

Locatie: Noorddijk 8

Locatie: Noorddijk 8 Locatie: Noorddijk 8 01 Prinses Elionore d Aragon Heino Steenhuis 02 Dekzwabbers Theo de Vos 03 Rode Haan Jaap Koger 04 Parelmoer Corrie Verdoorn 05 Ganzen Jo Luijks 06 Muziek Theo Strik 07 Kleine adelaar

Nadere informatie

Geworteld in de grafiek

Geworteld in de grafiek Geworteld in de grafiek door Hans Andringa Het begin Zittend in de schaduw van een bloeiende pruimenboom in haar geboorteland droomde ze als jong meisje van het kunstenaarschap. Iemand, die beelden of

Nadere informatie

DE AANSCHOUW VEILINGCATALOGUS 15 SEPTEMBER 2013. Voor meer informatie: www.veilingdeaanschouw.nl

DE AANSCHOUW VEILINGCATALOGUS 15 SEPTEMBER 2013. Voor meer informatie: www.veilingdeaanschouw.nl VEILINGCATALOGUS DE AANSCHOUW 15 SEPTEMBER 2013 Zondag, 15.30 uur. Terras café De Schouw, Witte de Withstraat 80b Kijkdagen, zie pagina 2. Voor meer informatie: www.veilingdeaanschouw.nl Beste mensen,

Nadere informatie

November Glaceren met Acrylmedium December Het licht van Rembrandt / Het december gevoel de duisternis van Rembrandt

November Glaceren met Acrylmedium December Het licht van Rembrandt / Het december gevoel de duisternis van Rembrandt PROGRAMMA 2011 2012 Uitgangspunt van de lessen is dat kennis van de schilderkunstige technieken en stromingen vanuit de eigen ervaring wordt ontdekt en ontwikkeld. De opdrachten hebben betrekking op zowel

Nadere informatie

plaats gespeeld % winst % V-T plaats gespeeld % winst % V-T

plaats gespeeld % winst % V-T plaats gespeeld % winst % V-T JDB Resultaten behaald in 2018 plaats gespeeld % winst % V-T plaats gespeeld % winst % V-T Conny Smithuis 1 31 83,9 43,4 Simon Smithuis 2 52 80,8 36,4 Rinus Ploeg 47 39 48,7 6,1 Gerard Meijers 3 33 78,8

Nadere informatie

BLZ TITEL WERK. Wanneer in een keer betalen lastig is, kunnen we een afspraak maken voor betaling in termijnen.

BLZ TITEL WERK. Wanneer in een keer betalen lastig is, kunnen we een afspraak maken voor betaling in termijnen. BLZ TITEL WERK 1. INDEX 2. ANNET 3. MW MEES 4. JOYCE 5. TURKSE VROUWEN 6. IK GA HAAR ALLES VERTELLEN 7. ZEIK NIET! 8. LA TRAVIATA 9. ZWEMBAD 10. CRIME PASSIONEL 11. CHLOOR I EN CHLOOR II 12. DOOR DE BOMEN

Nadere informatie