EXECUTIEVEILING 3:268 BW D.D. 17 OKTOBER 2014 VAN:
- Maarten Wauters
1 EXECUTIEVEILING 3:268 BW D.D. 17 OKTOBER 2014 VAN: De Bergen 1 te Rosmalen 1
2 Algemeen Executoriale verkoping (ex artikel 3:268); juncto 3:254 BW) op vrijdag 17 oktober 2014, daags na uur op Bieden kan via internet en via computers in de veilingzaal: Kryptonweg 8 te 3812 RZ Amersfoort. Meer informatie over de veiling en objecten: Juridische omschrijving Het woonhuis met bedrijfsgedeelte (café met bar, dartruimte met 9 banen/borden en kelder), garage/carport, ondergrond, erf en verdere aanhorigheden aan De Bergen 1 te 5241 CL Rosmalen, kadastraal bekend gemeente Rosmalen, sectie H nummer 4823, ter grootte van 489 m2, zegge vierhonderd are en negenentachtig centiare. Object Woonhuis De woning is gebouwd in 1964, opgetrokken in spouwmuren en heeft betonnen vloeren en een zadeldak gedekt met pannen. De woning is niet geïsoleerd. De woning bestaat uit een hoofdgebouw met een aanbouw. De totale inhoud van de woning is ca. 528 m3. De woning is voorzien van centrale verwarming. Indeling BG: keuken met eenvoudig keukenblok, hal met meterkast, uitgebouwde woonkamer met parketvloer, bijkeuken, toilet en 2 e bijkeuken. 1 e verdieping: overloop met vaste kast, badkamer, 3 slaapkamers. 2 e verdieping: zolderruimte. Een gang (met kelder) leidt naar het bedrijfsgedeelte. De onderhoudstoestand van de woning is matig tot slecht, er is sprake van achterstallig onderhoud en gedateerde toestand. Bedrijfsgedeelte Bedrijfsgedeelte is opgetrokken in baksteen en voorzien van plat dak. Het heeft een oppervlakte van 162 m2. Indeling: keuken met eenvoudig keukenblokje, café met bar, dartruimte met 9 banen/borden, kelder. Achter het café bevinden zich 2 toiletgroepen, achter de keuken bevindt zich nog een ruimte voor muziek. Voor het café bevindt zich een toegangshal. De onderhoudstoestand is matig tot slecht. Naast de woning bevindt zich een smalle garage/carport, voorzien van een roldeur. Achter de woning bevindt zich een binnenplaats van ca. 63m2, deels overkapt. Gebruik De onroerende zaak is in gebruik bij eigenaren voor bewoning en een dartcentrum. De onroerende zaak is in eigen gebruik. Het dartcentrum dinsdag, donderdag en vrijdag geopend. Volgens de eigenaren is op het geheel een vergunning voor restaurant, cafetaria en café aanwezig die voldoet. Stand/ligging Het onderhavige object is gelegen in een woonwijk. Voorzieningen zijn op relatief korte afstand. Oplevering Het object wordt in huidige staat opgeleverd. 2
3 Bestemming De onroerende zaak is opgenomen in het bestemmingsplan t Ven Hondsberg, onherroepelijk geworden op 11 juli De onroerende zaak heeft twee bestemmingen, te weten de enkelbestemming horeca, bestemd voor horeca en wonen. De voor horeca aangewezen gronden zijn bestemd voor het uitoefenen van horecabedrijven in de categorie 2 en 3 van de staat van horeca-activiteiten bij het bestemmingsplan. Een feestzaal is niet toegestaan. Voor horeca is opgenomen dat de maximale bouwhoogte 3,5 m1 bedraagt. Op het perceel rust de functieaanduiding feestzaal uitgesloten en verder rust op het gebied de gebiedsaanduiding archeologische waarden. Opgemerkt kan worden dat het bouwvlak voor horeca 100% mag worden bebouwd, doch het bouwvlak is kleiner dan het huidige bebouwde terrein. Op het resterende gedeelte rust de bestemming wonen 2. De maximale toegestane hoogte is een goothoogte van 6m1 en een maximale bouwhoogte van 9m1. Blijkens het Kadaster is op het perceel de huisvestingsverordening, splitsingsvergunningstelsel en huisvestingswet van toepassing. Dit komt uit de Belemmeringenwet Privaatrecht en is op 30 maart 2005 in werking getreden. Garanties Verkoper verleent generlei garanties en aanvaardt geen enkele aansprakelijkheid omtrent al hetgeen wat is medegedeeld of waarvan mededelingen achterwege is gebleven. Alle informatie is informatie welke is verkregen uit monde van derden en kan daardoor niet op juistheid worden gecontroleerd. Plokpenning De inzetpremie (plokpenning) zal worden uitgekeerd aan de hoogste bieder bij de inzet (opbod) en bedraagt 1% van het hoogste geboden, exclusief btw. Veilingnotaris Notaris CMS Derks Star Busmann N.V. Newtonlaan BH Utrecht Telefoon: Telefax: Bezichtigen Het bezichtigen van het te veilen onroerend goed is op (indien mogelijk) uitsluitend afspraak mogelijk. Op donderdag 2 oktober a.s. organiseert de makelaar een kijkdag, van uur, alsmede dinsdag 14 oktober a.s. tussen uur. Bedenktijd De wettelijke bepalingen inzake de eisen van een schriftelijke koopovereenkomst en de bedenktijd van drie dagen, zoals die per 1 september 2003 in werking zijn getreden, gelden NIET voor een openbare veiling ten overstaan van een notaris. Registergoederen die worden verkocht via de AVVI 2013 worden onvoorwaardelijk en zonder bedenktijd verkocht. (Onderhandse) Biedingen Tot 14 dagen voor de verkoopdatum kunnen onderhandse onvoorwaardelijke schriftelijke biedingen worden ingediend aan het adres van de vorengenoemde notaris. Biedingen zullen worden behandeld overeenkomstig het bepaalde in artikel 3:268 BW, zonder dat de executant gehouden is op een bieding in te gaan. 3
4 Risico en Gunning Vanaf het moment van Gunning is het risico voor de koper. Verkoper behoudt zich het recht voor het geveilde niet te gunnen en zal zich daaromtrent uitspreken uiterlijk binnen vijf (5) werkdagen na de dag van de veiling van het betreffende perceel. De veilingcondities Er wordt geveild volgens de Algemene Veilingvoorwaarden met internetbieden 2013 (AVVI 2013) vastgelegd in een akte op 23 april 2013 verleden voor notaris mr. M.R.H. Krans uit Rotterdam. Deze akte is ingeschreven in de openbare registers voor registergoederen die worden bijgehouden ten kantore van de Dienst voor het Kadaster en de Openbare Register, in register Hypotheken 4, deel 62802, nummer 177, voor zover daarvan bij de akte van de bijzondere veilingvoorwaarden niet wordt afgeweken. De veilingcondities zullen 8 dagen vóór, alsmede op de werkdag van de veiling ter inzage liggen ten kantore van notaris CMS Derks Star Busmann, advocaten en notarissen. Waarborgsom De verschuldigde waarborgsom zoals bedoeld in artikel 13 lid 1 van de AVVI 2013 dienen uiterlijk zes (6) dagen na de gunning te worden betaald. Voorts dient 15% aan kosten te worden betaald op de eerste werkdag na de veiling, waarin onder andere begrepen de overdrachtsbelasting. Betaling/verrekening lasten De koopsom en het verder door koper verschuldigde moet uiterlijk worden voldaan zes (6) weken na de gunning. De baten en lasten zijn vanaf deze dag voor rekening van de koper. 4
5 Bijlage Uitleg van het veilingsysteem Deelnemen aan een veiling Na registratie kan iedereen deelnemen aan de veilingen die worden georganiseerd op het platform van BOG-Auctions.com. Op deze pagina geven wij uitleg over de veilingprocedure. Mocht u nog verdere vragen hebben over deze procedure, dan kunt u kijken bij de veelgestelde vragen (FAQ) of contact met ons opnemen. Stap 1: Registreren Om deel te kunnen nemen aan veilingen op BOG Auctions dient u zich éénmalig te registreren. Let op! U bent volledig geregistreerd wanneer u de twee onderstaande stappen heeft doorlopen. Account aanmaken Indien u rechtsboven op de knop 'account aanmaken' klikt, kunt een account aanmaken op BOG-Auctions.com. U kunt zich dan ook direct inschrijven voor de nieuwsbrief, zodat u op de hoogte blijft van actuele veilingen. Registratieverklaring Om uw registratie compleet te maken, dient u eenmalig de registratieverklaring te ondertekenen in het bijzijn van een notaris (legaliseren van uw handtekening*). Deze registratieverklaring koppelt uw internetaccount aan uw persoon of aan uw organisatie. Biedingen die onder uw account worden gedaan, worden aangemerkt als biedingen van de in de registratieverklaring vermelde persoon of organisatie. *Legaliseren kan bij alle notariskantoren in Nederland. Een aantal notarissen hebben aangegeven ten behoeve van dit platform de legalisatie van uw handtekening op deze verklaring kosteloos te verrichten. Klik hier voor meer informatie over (gratis) legaliseren. Stap 2: Biedtoegang Wanneer uw registratieverklaring door de notaris is gelegaliseerd zal deze registratieverklaring naar de platformnotaris, Nysingh Advocaten & Notarissen, worden gestuurd. Daar wordt de legalisatieverklaring aan uw account gekoppeld en zal Nysingh het account omzetten. Hierdoor kunt u meebieden op elk object wat in de veiling van BOG Auctions wordt aangeboden. Soms kiest een notaris ervoor om geregistreerde gebruikers biedtoegang te laten aanvragen voor een veiling. Het aanvragen kan bij de veiling van het object van uw interesse. U ziet bovenaan de veilingpagina een grijze balk. Nadat u bent ingelogd, verschijnt er een knop om biedtoegang aan te vragen. Zie hieronder: Als u op deze knop drukt, ontvangt u een met verdere informatie. BOG Auctions controleert of zij u biedtoegang kan geven. U krijgt biedtoegang indien: U de handtekening op uw registratieverklaring heeft laten legaliseren (zie stap 1) en U bij de veilingnotaris uw financiële gegoedheid aantoont, indien zulks op grond van de bijzondere veilingvoorwaarden is vereist, bijvoorbeeld door middel van het storten van een waarborgsom of het stellen van een bankgarantie die voldoet aan de vereisten die gesteld zijn in artikel 13 lid 4 van de algemene veilingvoorwaarden. De wijze waarop u uw financiële gegoedheid kunt aantonen staat in de voorwaarden die u vindt bij de veilinginformatie en in de die u ontvangt na het aanvragen van biedtoegang. Zodra BOG Auctions u biedtoegang heeft verleend ontvangt u hierover een bericht per . 5
6 Stap 3: Bieden Het biedproces bestaat uit twee delen, eerst de inzet en vervolgens de afslag. De Inzet Tijdens de inzetfase wordt er door partijen tegen elkaar op geboden. Voor iedereen is het hoogste bod steeds zichtbaar en bestaat de mogelijkheid een hogere bieding uit te brengen. Vooraf is tijdsduur van de inzetfase vastgesteld. Indien vijf minuten voor het sluiten van de inzetfase nog een bieding wordt gedaan, zal de duur van de inzetfase met vijf minuten worden verlengd. Let op! Vóór het uitbrengen van een bieding, dient u akkoord te gaan met de voorwaarden! Let op! Na het invoeren van uw bieding komt u in een controlescherm, waar u uw bieding moet bevestigen. Pas als u op 'akkoord' klikt, is uw bod definitief. De Afslag Als de inzetfase is afgerond, start na vijf minuten de afslagfase. De afslagfase start met een bedrag dat naar beneden afloopt. Tijdens de afslagfase is het voor alle bieders mogelijk om het object af te mijnen. Het bedrag waarop gemijnd wordt, wordt opgeteld bij het hoogste bod van de inzetfase. De bieder die als eerste op de 'Mijn'-knop drukt heeft de bieding in de afslagfase uitgebracht en is de hoogste bieder. Mijnen kan slechts door één bieder. Indien er niemand mijnt in de afslagfase, dan zal de hoogste bieder in de inzetfase de hoogste bieder op het object zijn. Het uitbrengen van de bieding kan door op de 'mijn'-knop te klikken. Let op! Indien u in de inzetfase geen bieding heeft uitgebracht, dan dient u nog akkoord te gaan met de voorwaarden, voordat uw bieding door het drukken op de 'mijn'-knop geaccepteerd wordt. De hoogte van de bieding die u uitbrengt is zichtbaar in de balk met een oranje achtergrond die telkens 'leegloopt'. Iedere keer als de achtergrond 'leeg' is, wordt de bieding verlaagd. De hoogte van de biedstap na de volgende verlaging is ook steeds zichtbaar. Stap 4: Gunning en levering De veilingnotaris zal de biedingen voorleggen aan de opdrachtgever van de veiling van het object. Die zal besluiten of het object voor het geboden bedrag verkocht wordt. Uit de veilingvoorwaarden blijkt binnen welke termijn de opdrachtgever zich hierover moet uitspreken (de termijn van gunning). De veilingnotaris zal u hierover informeren. 6
7 7
8 8
Abberdaan 170 in Amsterdam
A M E R S F O O R T 2013 EXECUTORIALE VERKOPING (ex artikel 3:268 jo 3:254 BW jo 57 lid 1 Faillissementswet) op VRIJDAG 20 SEPTEMBER 2013 de veiling vindt uitsluitend plaats via de website: WWW.BOG-AUCTIONS.COM
Nadere informatieExecutieveiling 3:268 BW d.d. 7 december 2015 van:
Executieveiling 3:268 BW d.d. 7 december 2015 van: Zuideruitweg 64 1608 EX WIJDENES Algemeen: Executoriale verkoping (ex artikel 3:268; juncto 3:254 BW) op maandag 7 december 2015, vanaf 9:30 uur op https://www.bog-auctions.com
Nadere informatieIJburglaan 431 in Amsterdam
A M E R S F O O R T 2013 EXECUTORIALE VERKOPING (ex artikel 3:268 jo 3:254 BW jo 57 lid 1 Faillissementswet) Op DONDERDAG 6 juni 2013 vanaf 13.50 uur vindt deze veiling uitsluitend plaats via de website
Nadere informatieExecutieveiling 3:268 BW d.d. 12 december 2013 van:
Executieveiling 3:268 BW d.d. 12 december 2013 van: TERSCHELLINGSTRAAT 4 te 1339 TC ALMERE Algemeen: Executoriale verkoping (ex artikel 3:268; juncto 3:254 BW) op donderdag 12 december 2013, daags na 09.00
Nadere informatieBorculoseweg 111, 7161 GV Neede
EXECUTORIALE VERKOPING EX ART 3:268 B.W. Borculoseweg 111, 7161 GV Omschrijving Executoriale verkoping ex art 3:268 B.W. op dinsdag 16 juni 2016 vanaf 09.30 uur via BOG Auctions (www.bogauctions.com),
Nadere informatieOsdorperweg 505 in Amsterdam
A M E R S F O O R T 2013 EXECUTORIALE VERKOPING (ex artikel 3:268 jo 3:254 BW) op DONDERDAG 19 DECEMBER 2013 VANAF 10.30 UUR De veiling vindt uitsluitend plaats via de website: WWW.BOG-AUCTIONS.COM ten
Nadere informatieONLINE EXECUTIEVEILING 12 OKTOBER 2017 OM 10:00 UUR De Bergen CL ROSMALEN
ONLINE EXECUTIEVEILING 12 OKTOBER 2017 OM 10:00 UUR De Bergen 1 5241 CL ROSMALEN Object Kadastraal bekend Het vrijstaande woonhuis met bedrijfsgedeelte (thans in gebruik als HORECAgelegenheid), garage,
Executieveiling 3:268 BW d.d. 12 december 2013 van: WALMOLENSTRAAT 21 en 23 te 1333 BZ ALMERE Algemeen: Executoriale verkoping (ex artikel 3:268; juncto 3:254 BW) op donderdag 12 december 2013, daags na
Nadere informatieHerengracht 581 te Amsterdam
EXECUTORIALE VERKOOP op DONDERDAG 2 OKTOBER 2014 vanaf 10.30 uur ten overstaan van notaris mr. I.M.B. Balvert van CMS Derks Star Busmann N.V. De woning met kantoorgedeelte, (onder)grond en verder aanbehoren,
Nadere informatieMAASPAD 20 TE ALMERE en 2) Het woonhuis met schuur, ondergrond, erf, tuin en verdere aanhorigheden, plaatselijk bekend als
EXECUTORIALE VERKOPING (ex artikel 3:268 BW; juncto 3:254 BW) op MAANDAG 20 APRIL 2009 s-avonds nà 18.00 uur in F E L I X M E R I T I S aan de Keizersgracht 324 te Amsterdam ten overstaan van notaris Mw.
Nadere informatieOpenbare executoriale verkoop
Openbare executoriale verkoop Van Zuylen van Nijeveltstraat 24 Wassenaar Van links naar rechts Rick Hengst Floris Swinkels Carolien van Groningen Stephany Bor Diana Sinke Dennis Wieland Koos Schreuder
Nadere informatieBURGEMEESTER MULSTRAAT 1 TE DRIEMOND (AMSTERDAM ZUIDOOST)
EXECUTORIALE VERKOPING (ex artikel 3:268 BW; juncto 3:254 BW) op MAANDAG 16 FEBRUARI 2009 s-avonds nà 18.00 uur in F E L I X M E R I T I S aan de Keizersgracht 324 te Amsterdam ten overstaan van notaris
Nadere informatieBlaricummerstraat 144 in 1272 JK Huizen
AM S T E R D A M 2015 EXECUTORIALE VERKOPING (ex artikel 3:268 jo 3:254 BW) Op MAANDAG 21 SEPTEMBER 2015 s-avonds nà 18.00 uur in DE RODE HOED Keizersgracht 102 te Amsterdam ten overstaan van notaris Mevrouw
Nadere informatieKeizersgracht 766 in Amsterdam
A M S T E R D A M 2012 EXECUTORIALE VERKOPING (ex artikel 3:268 BW; juncto 3:254 BW) op MAANDAG 24 september 2012 s-avonds nà 18.00 uur in F E L I X M E R I T I S Keizersgracht 324 te Amsterdam ten overstaan
Nadere informatieAdres: Molenveld 5, 1777 HN Hippolytushoef
Adres: Molenveld 5, 1777 HN Hippolytushoef Jongewaard Meijer NVM Makelaars Omschrijving EXECUTORIALE VERKOPING ex art. 3:268 B.W. op 21 MEI 2015 t.o.v. Mr. M.R.H. Krans (Van der Stap Notarissen) te Rotterdam
Nadere informatieONLINE EXECUTIEVEILING, 16 SEPTEMBER 2016 HELLEBROEK 56 TE 6361 AC NUTH
ONLINE EXECUTIEVEILING, 16 SEPTEMBER 2016 HELLEBROEK 56 TE 6361 AC NUTH Object vrijstaande woning Inleiding Executoriale verkoping (ex art. 3:268 jo 3:254 BW) op vrijdag 16 september 2016 om 10:00 uur,
Nadere informatieONLINE EXECUTIEVEILING. Maasdijk ong KN HEEREWAARDEN
ONLINE EXECUTIEVEILING Maasdijk ong. 6624 KN HEEREWAARDEN 1 Algemeen In de directe omgeving van dit aan de rand van het dorp gelegen perceel bevinden zich onder meer een jachthaven, een camping en een
Nadere informatieExecutieveiling 3:268 BW d.d. 5 OKTOBER 2015 van: de recreatiewoning
Kinneging & Heijer Makelaardij o / z B.V. Koop/Verkoop Huur/Verhuur Taxaties Assurantiën Hypotheken Executieveiling 3:268 BW d.d. 5 OKTOBER 2015 van: de recreatiewoning BUITENHUIZERWEG 2-112 1981 LK VELSEN-ZUID
Nadere informatiePerceel: ca m² agrarische grond met 2 opstallen
Charloisse Lagedijk 830-832 te Rotterdam - VEILINGINFORMATIE Perceel: ca. 6.110 m² agrarische grond met 2 opstallen Online executieveiling op 19 november 2018 Omschrijving Betreft Geveild wordt dit perceel
Nadere informatieA M S T E R D A M 2014 EXECUTORIALE VERKOPING (ex artikel 3:268 jo 3:254 BW)
A M S T E R D A M 2014 EXECUTORIALE VERKOPING (ex artikel 3:268 jo 3:254 BW) op MAANDAG 23 MAART 2015 s-avonds nà 18.00 uur in DE RODE HOED aan de Keizersgracht 102 te Amsterdam ten overstaan van notaris
Nadere informatieAMESTELLE 83 TE ZWANENBURG
EXECUTORIALE VERKOPING (ex artikel 3:268 BW; juncto 3:254 BW) op MAANDAG 7 DECEMBER 2009 s-avonds nà 18.00 uur in F E L I X M E R I T I S aan de Keizersgracht 324 te Amsterdam ten overstaan van notaris
Nadere informatieDe Zanden 1 in Teuge
AM S T E R D A M 2014 EXECUTORIALE VERKOPING (ex artikel 3:268 jo 3:254 BW) op MAANDAG 26 MEI 2014 s-avonds nà 18.00 uur in DE RODE HOED Keizersgracht 102 te Amsterdam ten overstaan van notaris mevrouw
Nadere informatieten overstaan van notaris Mr. I.M.B. Balvert (Notariskantoor CMS Derks Star Busmann te Utrecht)
Een executie-veiling (ex artikel 3:268 jo 3:254 BW) op MAANDAG 27 juni 2016 s-avonds nà 18.00 uur in DE RODE HOED aan de Keizersgracht 102 te Amsterdam ten overstaan van notaris Mr. I.M.B. Balvert (Notariskantoor
Nadere informatieKostverlorenhof 109 In Amstelveen
A M S T E R D A M 2014 EXECUTORIALE VERKOPING (ex artikel 3:268 jo 3:254 BW) op MAANDAG 24 NOVEMBER 2014 s-avonds nà 18.00 uur in DE RODE HOED aan de Keizersgracht 102 te Amsterdam ten overstaan van notaris
Nadere informatieTouwslagerij 15 in Zevenbergen
A M S T E R D A M 2015 EXECUTORIALE VERKOPING (ex artikel 3:268 jo 3:254 BW) op MAANDAG 21 september 2015 s-avonds nà 18.00 uur in DE RODE HOED Keizersgracht 102 te Amsterdam ten overstaan van notaris
Nadere informatieONLINE EXECUTIEVEILING VENKELSTRAAT 37 / NOBELSTRAAT XT BRIELLE
ONLINE EXECUTIEVEILING VENKELSTRAAT 37 / NOBELSTRAAT 80-82 3231 XT BRIELLE T 010-424 88 88 F 010-424 88 89 E: info@ooms.com www.ooms.com Betreft Geveild wordt het winkelpand met erf en grond aan de Nobelstraat
Nadere informatieZeeweg 77 in Katwijk
A M S T E R D A M 2014 EXECUTORIALE VERKOPING (ex artikel 3:268 jo 3:254 BW) op MAANDAG 20 APRIL 2015 s-avonds nà 18.00 uur in DE RODE HOED aan de Keizersgracht 102 te Amsterdam ten overstaan van notaris
Nadere informatieExecutieveiling ex art. 3:268 BW juncto 3:254 BW, 16 oktober Narcissenstraat 100, Echt
Executieveiling ex art. 3:268 BW juncto 3:254 BW, 16 oktober 2013 Narcissenstraat 100, Echt Narcissenstraat 100, Echt EXECUTIEVEILING (ex art. 3:268 BW juncto 3:254 BW) Op 16 oktober 2013 zal vanaf 9:00
Nadere informatieNieuwe Hoogstraat 6-II te Amsterdam
A M S T E R D A M 2012 EXECUTORIALE VERKOPING (ex artikel 3:268 BW; juncto 3:254 BW) op MAANDAG 23 JANUARI 2012 s-avonds nà 18.00 uur in F E L I X M E R I T I S Keizersgracht 324 te Amsterdam ten overstaan
Nadere informatieA M S T E R D A M 2010 EXECUTORIALE VERKOPING (ex artikel 3:268 BW; juncto 3:254 BW) op MAANDAG 22 NOVEMBER 2010 s-avonds nà 18.
A M S T E R D A M 2010 EXECUTORIALE VERKOPING (ex artikel 3:268 BW; juncto 3:254 BW) op MAANDAG 22 NOVEMBER 2010 s-avonds nà 18.00 uur in FELIX MERITIS Keizersgracht 324 te Amsterdam ten overstaan van
Nadere informatieProvincialeweg , 3252 LR GOEDEREEDE
Online executieveiling, 15 december 2015 Provincialeweg 18-312, 3252 LR GOEDEREEDE Object Inleiding Bezichtiging De recreatiewoning Executoriale verkoping (ex art. 3:268 jo 3:254 BW) op dinsdag 15 december
Nadere informatieEisenhowerstraat, Sittard
Executieveiling ex art. 3:268 BW juncto 3:254 BW, 16 oktober 2013 EXECUTIEVEILING (ex art. 3:268 BW juncto 3:254 BW) Op 16 oktober 2013 zal vanaf 9:00 uur online via https://onlineverkoop.dtz.nl/ en in
Nadere informatieVrijstaande recreatiewoning ca. 50 m 2 woonopp. Vakantiepark t Vosseven Lochtstraat 26 R35 Stramproy VIA BOG-AUCTIONS.COM ONLINE EXECUTIEVEILING
Vrijstaande recreatiewoning ca. 50 m 2 woonopp. TE KOOP Vakantiepark t Vosseven Lochtstraat 26 R35 Stramproy VIA BOG-AUCTIONS.COM ONLINE EXECUTIEVEILING DONDERDAG 15 OKTOBER 2015 VAN 10.30-10.45 uur VIA
Nadere informatieTE KOOP VIA EXECUTIEVEILING
TE KOOP VIA EXECUTIEVEILING Royale vrijstaande villa op ruim perceel met oprit voor meerdere auto s, 4 ruime slaapkamers en een diepe achtertuin. In de nabijheid is er veel natuur, het centrum van Valkenswaard
Nadere informatieNIEUWE NIEUWSTRAAT 28 te 1012 NG Amsterdam
A M S T E R D A M 2011 EXECUTORIALE VERKOPING (ex artikel 3:268 jo 3:254 BW) op MAANDAG 31 oktober 2011 s-avonds nà 18.00 uur in F E L I X M E R I T I S Keizersgracht 324 te Amsterdam ten overstaan van
TE KOOP VIA EXECUTIEVEILING Vooroorlogse tussenwoning gelegen op een centaal punt in stadsdeel Stratum in directe nabijheid van diverse voorzieningen. Leenderweg 205 te Eindhoven Ligtvoet Makelaardij St.
Nadere informatie14 april 2016 Online executieveiling, Nijverdal, Joncheerelaan 144
Online executieveiling, Nijverdal, Joncheerelaan 144 EXECUTIEVEILING (ex art. 3:368 BW juncto 3:254 BW) Op zal vanaf 10:30 uur uitsluitend online via www.bogauctions.com t.o.v. notaris mr. I. Balvert,
Nadere informatieMaisveld 21, 7951 XA Staphorst
Maisveld 21, 7951 XA Staphorst Boertjes Makelaardij Staphorst Gemeenteweg 75 7951 CE, STAPHORST Tel: 0522-462844 E-mail: staphorst@boertjes.nl Omschrijving Maisveld 21, 7951 XA Staphorst Online executieveiling
Nadere informatieOUDDIEMERLAAN 90 TE DIEMEN
A M S T E R D A M 2010 EXECUTORIALE VERKOPING (ex artikel 3:268 BW; juncto 3:254 BW) op MAANDAG 15 MAART 2010 s-avonds nà 18.00 uur in F E L I X M E R I T I S Keizersgracht 324 te Amsterdam ten overstaan
Nadere informatieLamsoor 2B, Groningen
Nadere informatie19 november 2015 Online executieveiling, ex art. 514 e.v. Rv Heino, Zwolseweg 71 a5
Heino, Zwolseweg 71 a5 EXECUTIEVEILING (ex art. 514 e.v. Rv) Op zal online via https://www.nationalevastgoedveiling.nl t.o.v. notaris mw. mr. E.M. Dutmer verbonden aan Nysingh advocaten notarissen N.V.
Nadere informatieCaramelstraat 15 in Almere-Buiten
A M S T E R D A M 2017 EXECUTORIALE VERKOPING (ex artikel 3:268 jo 3:254 BW) op MAANDAG 20 MAART 2017 s-avonds nà 18.00 uur in DE RODE HOED Aan de Keizersgracht 102 te Amsterdam ten overstaan van notaris
Nadere informatieEXECUTIEVEILING (ex artikel 3:268 jo 3:254 BW) INFORMATIE MEMORANDUM
EXECUTIEVEILING (ex artikel 3:268 jo 3:254 BW) INFORMATIE MEMORANDUM Disclaimer: Alle informatie in dit document is met de grootste zorg samengesteld, doch voor de volledigheid en juistheid daarvan kan
Nadere informatieHolbeinstraat 57-I in Amsterdam
Nadere informatieGersthof 5, 7951 XG Staphorst
Gersthof 5, 7951 XG Staphorst Boertjes Makelaardij Staphorst Gemeenteweg 75 7951 CE, STAPHORST Tel: 0522-462844 E-mail: staphorst@boertjes.nl Omschrijving Gersthof 5, 7951 XG Staphorst Online executieveiling
Nadere informatieFOELIESTRAAT 10-I TE AMSTERDAM
A M S T E R D A M 2009 EXECUTORIALE VERKOPING (ex artikel 3:268 BW; juncto 3:254 BW) op MAANDAG 23 NOVEMBER 2009 s-avonds nà 18.00 uur in F E L I X M E R I T I S Keizersgracht 324 te Amsterdam ten overstaan
Nadere informatieX X X Eerste Amsterdamse Onroerend Goed Veiling
X X X Eerste Amsterdamse Onroerend Goed Veiling Frans van Mierisstraat 59, 1071 RL AMSTERDAM Tel. 020-6733322/ fax 020-6733325 Email: info@mva-makelaars.nl Aan: MR H.W.J.M. POLDERMANS FORMULIER S.V.P.
Nadere informatieDe Poort 2-4 te Rilland
Te Koop Online executieveiling op 21 januari 2016, vanaf 12.00 uur, uitsluitend via de website www.bogauctions.com Contact +31 (0)88-796 24 76 info@synchrobedrijfshuisvesting.nl Badhuisstraat 56 4381 LT
Nadere informatiePRINSES MARIANNELAAN 270 TE VOORBURG
A M S T E R D A M 2011 EXECUTORIALE VERKOPING (ex artikel 3:268 BW; juncto 3:254 BW) op MAANDAG 18 APRIL 2011 s-avonds nà 18.00 uur in F E L I X M E R I T I S Keizersgracht 324 te Amsterdam ten overstaan
Nadere informatieTe Koop Online executieveiling op 27 mei 2015, vanaf uur, uitsluitend via de website
Online executieveiling op 27 mei 2015, vanaf 15.00 uur, uitsluitend via de website www.bogauctions.com Industrieweg 1, 3 te Vlissingen Contact +31 (0)88-796 24 76 info@synchrobedrijfshuisvesting.nl Badhuisstraat
Nadere informatieMevrouw mr. A.M.J.M. PLOUMEN (Van Doorne N.V.)
A M S T E R D A M 2014 EXECUTORIALE VERKOPING (ex artikel 3:268 jo 3:254 BW) op MAANDAG 8 december 2014 s-avonds nà 18.00 uur in DE RODE HOED aan de Keizersgracht 102 te Amsterdam ten overstaan van notaris
Nadere informatieMonte Adi 15 in Amsterdam-Osdorp/Nieuw-West
A M S T E R D A M 2017 EXECUTORIALE VERKOPING (ex artikel 3:268 jo 3:254 BW) op MAANDAG 25 SEPTEMBER 2017 s-middags nà 16.30 uur in Café Restaurant Dauphine aan het Prins Bernhardplein 175 in Amsterdam
Nadere informatieMaarten Lutherweg 186 in Amstelveen
A M S T E R D A M 2013 EXECUTORIALE VERKOPING (ex artikel 3:268 jo 3:254 BW) Op MAANDAG 17 JUNI 2013 s-avonds nà 18.00 uur in F E L I X M E R I T I S Keizersgracht 324 te Amsterdam ten overstaan van notaris
Nadere informatieVRIJWILLIGE VERKOOP. op MAANDAG 19 maart 2018 vanaf uur, in Café Restaurant Dauphine aan het Prins Bernardplein 175 te Amsterdam.
VRIJWILLIGE VERKOOP op MAANDAG 19 maart 2018 vanaf 16.30 uur, in Café Restaurant Dauphine aan het Prins Bernardplein 175 te Amsterdam. ten overstaan van notaris S.A.J. Algera van Buma Algera Notariaat
Nadere informatieExecutieveiling 28 september 2016 Start veiling 12:30 uur Nijverheidsweg 1 A t/m G te Stellendam
Executieveiling 28 september 2016 Start veiling 12:30 uur Nijverheidsweg 1 A t/m G te Stellendam 1 NIJVERHEIDSWEG 1 A t/m G TE STELLENDAM TE KOOP VIA BOG AUCTIONS Betreft : Het bedrijfsverzamelgebouw met
Nadere informatieAchterstraat 26 in Den Hout (gemeente Oosterhout in Noord-Brabant)
A M S T E R D A M 2013 EXECUTORIALE VERKOPING (ex artikel 3:268 jo 3:254 BW) op MAANDAG 16 december 2013 s-avonds nà 18.00 uur in F E L I X M E R I T I S Keizersgracht 324 te Amsterdam ten overstaan van
Nadere informatieEISDENSTRAAT 16 TE AMSTERDAM
A M S T E R D A M 2010 EXECUTORIALE VERKOPING (ex artikel 3:268 BW; juncto 3:254 BW) op MAANDAG 17 MEI 2010 s-avonds nà 18.00 uur in F E L I X M E R I T I S Keizersgracht 324 te Amsterdam ten overstaan
Nadere informatieZangvogelweg 117 TE AMERSFOORT
A M S T E R D A M 2010 EXECUTORIALE VERKOPING (ex artikel 3:268 BW; juncto 3:254 BW) op MAANDAG 31 MEI 2010 s-avonds nà 18.00 uur in het gebouw F E L I X M E R I T I S aan de Keizersgracht 324 te Amsterdam
Nadere informatieGouden Leeuw 124 in Amsterdam-Zuidoost
Nadere informatieVERKOOPINFORMATIE VEILINGVERKOOP OOSTDIJK KB OUD-BEIJERLAND
VERKOOPINFORMATIE VEILINGVERKOOP OOSTDIJK 27 3261 KB OUD-BEIJERLAND T 010-424 88 88 F 010-424 88 89 E: info@ooms.com www.ooms.com Algemeen Geveild wordt een winkelpand (ca. 299 m 2 VVO, verdeeld over begane
Nadere informatieVrijwillige veiling. op MAANDAG 27 JUNI vanaf 18.00 uur. ten overstaan van notaris mr. A. Buma van Buma Algera Notariaat
Vrijwillige veiling op MAANDAG 27 JUNI vanaf 18.00 uur ten overstaan van notaris mr. A. Buma van Buma Algera Notariaat Twee appartementsrechten waarvan een benedenwoning met tuin en een bovenwoning met
Nadere informatie30 Juni 2015 Online executieveiling, ex art. 3:268 BW juncto 3:254 BW De Wilgen, Giethoorn
30 Juni 2015 De Wilgen, Giethoorn EXECUTIEVEILING (ex art. 3:268 BW juncto 3:254 BW) Op zal online via https://www.nationalevastgoedveiling.nl t.o.v. notaris mw. mr. E.M. Dutmer verbonden aan Nysingh advocaten
Nadere informatieTE KOOP Groot Haesebroekseweg 53 (2243 EE) te Wassenaar
TE KOOP Groot Haesebroekseweg 53 (2243 EE) te Wassenaar 1 Omschrijving EXECUTORIALE VERKOPING ex art. 3:268 B.W. op dinsdag 20 juni 2017 t.o.v. Mr. F. Stroucken (CMS Derks Star Busman N.V.) te Amsterdam,
Nadere informatieVoorstraat 57 en 57bis, Utrecht
Executieveiling: verhuurd winkelwoonhuis Vrijblijvende projectinformatie Het betreft een geheel verhuurd winkelwoonhuis welke in opdracht van de hypotheekhouder zal worden geveild. Openbare verkoop ex.
Nadere informatieTwee bospercelen regio Helmond
Online executieveiling, 7 april 2016 om 10.00 en 10:30 uur. Twee bospercelen regio Helmond Object Twee bospercelen in de regio Helmond en Aarle-Rixtel. Inleiding Executoriale verkoping (ex art. 3:268 jo
Nadere informatieMaccabiadelaan 86 in Amstelveen
A M S T E R D A M 2015 EXECUTORIALE VERKOPING (ex artikel 3:268 jo 3:254 BW) op MAANDAG 5 OKTOBER 2015 s-avonds nà 18.00 uur in DE RODE HOED Keizersgracht 102 te Amsterdam ten overstaan van notaris Mevrouw
Nadere informatieExecutoriale Veiling De online executieveiling vindt plaats op donderdag 26 november 2015 via de website van BOG Auctions. Netwerk 136 Purmerend
Executoriale Veiling De online executieveiling vindt plaats op donderdag 26 november 2015 via de website van BOG Auctions Netwerk 136 Purmerend Executoriale verkoping (ex art. 3:268 jo 3:254 BW) op donderdag
Nadere informatieErflanden, Hoogeveen. Executieveiling, ex art. 514 Rv ev 12 mei 2015. nationalevastgoedveiling.nl
Executieveiling, ex art. 514 Rv ev 12 mei 2015 nationalevastgoedveiling.nl EXECUTIEVEILING (ex art. 514 Rv ev) op 12 mei 2015 zal online via https://www.nationalevastgoedveiling.nl t.o.v. notaris mw. mr.
Nadere informatie23 juni 2015 Online executieveiling Bij Bronsvoorderdijk 23 Bathmen
23 juni 2015 Online executieveiling Bij Bronsvoorderdijk 23 Bathmen Online Executieveiling 23 juni 2015 EXECUTIEVEILING (ex art. 3:268 BW juncto 3:254 BW) op 23 juni 2015 zal uitsluitend online via www.nationalevastgoedveiling.nl
Nadere informatieVoorstraat 106 en 106bis, Utrecht
Nadere informatieVAN SPILBERGENSTRAAT 86 TE AMSTERDAM
A M S T E R D A M 2009 VRIJWILLIGE VEILING op MAANDAG 23 november 2009 s-avonds nà 18.00 uur in het gebouw F E L I X M E R I T I S aan de Keizersgracht 324 te Amsterdam ten overstaan van notaris Mr A.C.B.
Nadere informatie14 april 2016 Online executieveiling, Hellendoorn, Dorpsstraat 3
Online executieveiling, Hellendoorn, Dorpsstraat 3 EXECUTIEVEILING (ex art. 3:368 BW juncto 3:254 BW) Op zal vanaf 10:00 uur uitsluitend online via www.bogauctions.com t.o.v. notaris mr. I. Balvert, verbonden
Nadere informatieCatharina Boudewijnshof 8 in Amsterdam (Nieuw-West/Slotermeer)
A M S T E R D A M 2015 EXECUTORIALE VERKOPING (ex artikel 3:268 jo 3:254 BW) op MAANDAG 2 MAART 2015 s-avonds nà 18.00 uur in DE RODE HOED aan de Keizersgracht 102 te Amsterdam ten overstaan van notaris
Nadere informatie30 Juni 2015 Online executieveiling, ex art. 3:268 BW juncto 3:254 BW, Vierstromenland, Surhuisterveen
30 Juni 2015 Online executieveiling, ex art. 3:268 BW juncto 3:254 BW, Vierstromenland, Surhuisterveen EXECUTIEVEILING (ex art. 3:268 BW juncto 3:254 BW) Op 30 juni 2015 zal online via https://www.nationalevastgoedveiling.nl
Nadere informatie30 juni 2015 Online executieveiling, ex art. 3:268 BW juncto 3:254 BW Erflanden, Hoogeveen
Online executieveiling, ex art. 3:268 BW juncto 3:254 BW Erflanden, Hoogeveen EXECUTIEVEILING (ex art. 3:268 BW juncto 3:254 BW) Op zal online via https://www.nationalevastgoedveiling.nl t.o.v. notaris
Nadere informatie14 April 2016 Online Executieveiling, ex art. 3:268 BW juncto 3:254 BW, Nijverdal, Storkstraat 9
14 April 2016 Online Executieveiling, ex art. 3:268 BW juncto 3:254 BW, Nijverdal, Storkstraat 9 Online Executieveiling, ex art. 3:268 BW juncto 3:254 BW EXECUTIEVEILING (ex art. 3:268 BW juncto 3:254
Nadere informatieVerlengde Oosterweg 47/47-A TE Groningen
Vrijwillige veiling op MAANDAG 27 JUNI vanaf 18.00 uur ten overstaan van notaris mr. A. Buma van Buma Algera Notariaat Twee appartementsrechten waarvan een verhuurde benedenwoning met tuin en schuur en
Nadere informatieEendrachtstraat 28 in Zaandam (de Rosmolenbuurt)
A M S T E R D A M 2018 EXECUTORIALE VERKOPING (ex artikel 3:268 jo 3:254 BW) op MAANDAG 4 februari 2018 s-middags nà 16.30 uur in Café Restaurant Dauphine aan het Prins Bernhardplein 175 in Amsterdam ten
Nadere informatieParamaribostraat 156-II+III-voor te Amsterdam
A M S T E R D A M 2012 EXECUTORIALE VERKOPING (ex artikel 3:268 BW; juncto 3:254 BW) op MAANDAG 16 APRIL 2012 s-avonds nà 18.00 uur in F E L I X M E R I T I S Keizersgracht 324 te Amsterdam ten overstaan
Nadere informatieHAAG EN VELD 295-A (huis) TE AMSTERDAM-ZUIDOOST
A M S T E R D A M 2010 EXECUTORIALE VERKOPING (ex artikel 3:268 BW; juncto 3:254 BW) op MAANDAG 20 SEPTEMBER 2010 s-avonds nà 18.00 uur in F E L I X M E R I T I S Keizersgracht 324 te Amsterdam ten overstaan
Nadere informatieTEN KATESTRAAT 36 TE AMSTERDAM
A M S T E R D A M 2010 EXECUTORIALE VERKOPING (ex artikel 3:268 BW; juncto 3:254 BW) op MAANDAG 6 DECEMBER 2010 s-avonds nà 18.00 uur in F E L I X M E R I T I S Keizersgracht 324 te Amsterdam ten overstaan
Nadere informatieWeegbreestraat 104 in Nieuw-Vennep
A M S T E R D A M 2016 EXECUTORIALE VERKOPING (ex artikel 3:268 jo 3:254 BW) op MAANDAG 31 oktober 2016 s-avonds nà 18.00 uur in DE RODE HOED Aan de Keizersgracht 102 te Amsterdam ten overstaan van notaris
Nadere informatieFriesestraatweg 231b, 9743 AE Groningen
Online executieveiling, 26 februari 2018 vanaf 10.00 uur Friesestraatweg 231b, 9743 AE Groningen Object Inleiding Bezichtiging Contact Een garagebedrijf met ondergrond en erf. Executoriale verkoop (ex
Nadere informatieRepresentatief bedrijfspand met kantoren op bedrijventerrein De Grachten
Online executieveiling Representatief bedrijfspand met kantoren op bedrijventerrein De Grachten Adres Nieuwegracht 30 te Soest Executoriale verkoop ex artikelen 3:268 en 3:254 BW De openbare veiling vindt
Nadere informatieExecutieveiling ex art. 3:268 BW juncto 3:254 BW 14 februari 2013. Hengelo Broek Noord
Executieveiling ex art. 3:268 BW juncto 3:254 BW 14 februari 2013 Hengelo Broek Noord Omschrijving EXECUTIEVEILING (ex art. 3:268 BW juncto 3:254 BW) op 14 februari 2013 zal online via https://onlineverkoop.dtz.nl/
Nadere informatieExecutieveiling ex art. 3:268 BW juncto 3:254 BW 14 februari 2013. Almelo, Kollenveld
Executieveiling ex art. 3:268 BW juncto 3:254 BW 14 februari 2013, Kollenveld Omschrijving EXECUTIEVEILING(ex art. 3:268 BW juncto 3:254 BW) op 14 februari 2013 zal online via https://onlineverkoop.dtz.nl/
Nadere informatieExecutoriale Veiling
Executoriale Veiling Koematen 54, 8331 TK STEENWIJK Executoriale verkoop (ex art. 3:268 BW) op 11 december 2014, om 11:30 uur start veiling, veilingzaal BOG Auctions, Kryptonweg 8, te Amersfoort. Online
Nadere informatieVRIJWILLIGE VERKOOP. op MAANDAG 20 mei 2019 vanaf uur, in Café Restaurant Dauphine aan het Prins Bernardplein 175 te Amsterdam.
VRIJWILLIGE VERKOOP op MAANDAG 20 mei 2019 vanaf 16.30 uur, in Café Restaurant Dauphine aan het Prins Bernardplein 175 te Amsterdam. ten overstaan van notaris Mr. B.A.E.A. Berger van Berger Notariaat Geheel
Nadere informatieZenderen, Carmelitessenweg
Executieveiling, ex art. 514 e.v. Rv, 12 mei 2015 Nationalevastgoedveiling.nl EXECUTIEVEILING (ex art. 514 e.v. Rv) op 12 mei 2015 zal online via https://www.nationalevastgoedveiling.nl t.o.v. notaris
Nadere informatie- BOS EN LOMMERPLEIN 18; - BOS EN LOMMERPLEIN 64; - BOS EN LOMMERPLEIN 66; - BOS EN LOMMERPLEIN 76 en - BOS EN LOMMERPLEIN 82 TE AMSTERDAM
A M S T E R D A M 2010 EXECUTORIALE VERKOPING (ex artikel 3:268 BW; juncto 3:254 BW) op MAANDAG 18 JANUARI 2010 s-avonds nà 18.00 uur in F E L I X M E R I T I S Keizersgracht 324 te Amsterdam ten overstaan
Nadere informatieTransvaalkade 24 te Amsterdam
VRIJWILLIGE VERKOOP op MAANDAG 20 MAART 2017 vanaf 18.00 uur, in het pand De Rode Hoed, gelegen aan de Keizersgracht 102 te Amsterdam ten overstaan van notaris mr. A. Buma van Buma Algera Notariaat Geheel
Nadere informatieAERT VAN NESLAAN 544 TE OEGSTGEEST
A M S T E R D A M 2011 EXECUTORIALE VERKOPING (ex artikel 3:268 BW; juncto 3:254 BW) op MAANDAG 20 JUNI 2011 s-avonds nà 18.00 uur in F E L I X M E R I T I S Keizersgracht 324 te Amsterdam ten overstaan
Nadere informatie20 oktober 2015 Online executieveiling, ex art. 514 e.v. Rv Slagharen, Witmanweg
Slagharen, Witmanweg EXECUTIEVEILING (ex art. 514 e.v. Rv) Op zal online via https://www.nationalevastgoedveiling.nl t.o.v. notaris mw. mr. E.M. Dutmer verbonden aan Nysingh advocaten notarissen N.V. te
Nadere informatie7 januari 2016 Online executieveiling, ex art. 514 e.v. Rv Zeijerveen, Jan wittestraat
Zeijerveen, Jan wittestraat EXECUTIEVEILING (ex art. 514 e.v. Rv) Op zal online via https://www.nationalevastgoedveiling.nl t.o.v. notaris mw. mr. E.M. Dutmer verbonden aan Nysingh advocaten notarissen
Nadere informatieBollenhofsestraat BIS te Utrecht
Online executieveiling, 27 juni 2019 om 14:30 uur Bollenhofsestraat 81 81 BIS te Utrecht Object Bollenhofsestraat 81-81 BIS te Utrecht. Woning van circa 75 m2 gelegen in de wijk Wittevrouwen te Utrecht.
Nadere informatieDarwinstraat 25, Ede. Executieveiling
Darwinstraat 25, Ede Executieveiling ex art. 3:268 BW juncto 3:254 BW, 21 maart 2013 Darwinstraat25, Ede EXECUTIEVEILING (ex art.3:268 BWjuncto3:254 BW) op 21 maart 2013 zal vanaf 11:30 uur online via
Nadere informatieAlbert Cuypstraat 166-III in Amsterdam
Nadere informatieTakkebijsters 57 A, Breda. Executieveiling
Takkebijsters 57 A, Breda Executieveiling ex art. 3:268 BW juncto 3:254 BW, 18 april 2013 Takkebijsters57 A, Breda EXECUTIEVEILING (ex art. 3:268 BW juncto 3:254 BW) op 18 april 2013 zal vanaf 9:00 uur
Nadere informatieRINGDIJK 9-10 TE AMSTERDAM
A M S T E R D A M 2009 EXECUTORIALE VERKOPING (ex artikel 3:268 BW; juncto 3:254 BW) op MAANDAG 21 SEPTEMBER 2009 s-avonds nà 18.00 uur in het gebouw F E L I X M E R I T I S aan de Keizersgracht 324 te
Nadere informaties-gravenhekje 2 te Amsterdam
VRIJWILLIGE VERKOOP op MAANDAG 20 november 2017 vanaf 17.00 uur, in Café-Restaurant Dauphine, Prins Bernhardplein 175, 1097 BL Amsterdam. ten overstaan van notaris mr. S. Algera van Buma Algera Notariaat