Veiling. Rondzending. Noviopostje

Download "Veiling. Rondzending. Noviopostje"

1 Veiling Ook ditmaal is er weer een schat aan materiaal op de grote veiling van 4 april a.s. Voor een redelijke prijs kunt u misschien zegels of poststukken aanschaffen waar u al een tijd naar zoekt. De veilingcatalogus wordt echter niet automatisch aan iedereen toegezonden. Maar een liefst filatelistisch gefrankeerde brief aan dhr. H. Pierlo doet wonderen. Zijn adres is: Bergansiusstraat 13, 6523 BV Nijmegen. Nog nooit op onze grote veiling geweest? Dan zult u nu toch eens die stap moeten doen om uw geluk te beproeven. Misschien gaat u wel naar huis met een mooie aanwinst voor uw verzameling. Voor de goede orde nog even dit. De kavels kunnen bekeken worden tijdens de vergadering van 3 april en op de dag van de veiling zelf tussen en Om begint de veiling en barst het spektakel van het bieden los. Rondzending Aan het begin van het jaar zijn er weer boekjes afgerekend. Dat betekend dat de boekjes uit de circulatie zijn genomen. Degene die een afrekening hebben ontvangen en hun boekjes nog niet hebben opgehaald, worden verzocht contact op te nemen met de heer Rijsdijk, Postweg 37, Nijmegen, tel Na telefonisch overleg kunt u dan uw rondzendboekjes ophalen. Noviopostje Gevraagd: adreswijzigingskaarten (Cijferzegel Crouwel) met opdruk: Kosteloos voor studiegebruik. Eveneens PTT Telecom-briefkaarten (Wijziging telefoonnummer), 55 en 60 ct, normaal gebruikt. Aanbiedingen aan: dhr. J. Rutten, van 't Santstraat 142, 6523 BK Nijmegen. 3

2 Internationale Postzegeldag Het is toch maar een uitkomst dat ze er zijn: de Postzegeldagen. Dat zijn toch de gelegenheden bij uitstek om ontbrekende zegels of poststukken te bemachtigen. Al dat gezoek vraagt wel enige inspanning maar meestal loont het ruimschoots de moeite. De opbouw van een verzameling vraagt nu eenmaal veel zorg en tijd, maar er is gelukkig niets of memand in deze jachtige wereld die ons bij onze hobby tot spoed aanmaant. Maar wanneer zich de gelegenheid voordoet om de collectie uit te breiden, zal de verzamelaar zich deze kans niet laten ontglippen. En op ZONDAG 22 MAART 1992 is er weer zo'n uitgelezen kans want dan wordt weer de traditionele Postzegeldag gehouden. Deze dag, waarvan de organisatie door de Nijmeegse verenigingen in handen is gegeven van de Stichting Filatelie Rijk van Nijmegen, wordt gehouden in Hotel ERICA te Berg en Dal. Het feest begint 's morgens om 10 uur en duurt tot 's middags 5 uur. Tot ziens in ERICA!!! 4

3 Jaarvergadering De agenda van de jaarvergadering van Filatelistenvereniging "NOVIOPOST" welke zal worden gehouden op vrijdag 1 mei 1991, ziet er als volgt uit: 1. Opening 2. Notulen van de vorige vergadering van 3 mei Herdenking overleden leden 4. Jaarverslagen: a. bestuur b. secretaris c. ledensecretaris d. Commissie Voorlichting e. redactie NOVIOPOSTA f. Commissie Veilingen en Verlotingen g. Hoofd Rondzendingen h. Hoofd Nieuwtjesdienst i. Hoofd FDC-dienst j. penningmeester en verslag Kascommissie 5. Benoeming kascommissie 6. Bestuursverkiezing Aftredende bestuursleden zijn de heren J. Toussaint en J.G.M. Rademaker. Beiden stellen zich herkiesbaar. Eventuele kandidaten kunnen zich tot voor de vergadering melden bij de secretaris, mits deze aanmelding is voorzien van de handtekening van tenminste tien leden en de bereidverklaring van de kandida(a)t(e). 7. Benoeming ereleden 8. Mededelingen en wat verder ter tafel komt 9. Rondvraag en sluiting J. Rijsdijk 5

4 Verslag jaarvergadering van 3 mei Bij ontstentenis van een voorzitter opent dhr. Hilgers de vergadering. Hij deelt mede hopelijk al volgende maand te kunnen vertellen dat de vacature vervuld is. Voor deze gelegenheid stelt hij voor dat onze erevoorzitter de vergadering leidt. Dhr. Bosman neemt de voorzittershamer ter hand. 2. De notulen van de ledenvergadering zijn gepubliceerd in NOVIOPOSTA van maart De notulen worden goedgekeurd. 3. Ons zijn sinds de vergadering van 4 mei 1990 acht leden ontvallen, namelijk G.P. Sutmuller, E.J. Geersen, H.A.M. Leenders, K.W.C. van Harten, J.S.A. Busser, J.C. Zegers, J.P. Bijleveld en J.G.M. Joosten. Ter nagedachtenis worden enkele ogenblikken stilte in acht genomen. 4. Jaarverslag van het bestuur. Is gepubliceerd en wordt goedgekeurd. Jaarverslag secretaris. Is eveneens gepubliceerd en wordt goedgekeurd. Jaarverslag ledenadministratie is gepubliceerd en wordt goedgekeurd. Jaarverslag Commissie Voorlichting is gepubliceerd en wordt goedgekeurd. Verslag Commissie Postzegelbeurs. Dhr. Bosman geeft nog een toelichting. Het verslag is gepubliceerd en wordt goedgekeurd. Wel is er de opmerking dat de naamgeving niet geheel correct is. Voorgesteld wordt de naam te wijzigen in Verslag Stichting Filatelie Rijk van Nijmegen. Verslag redactie NOVIOPOSTA is gepubliceerd en wordt goedgekeurd. Dhr. Spijkerman kondigt aan dat de druk van het blad gewijzigd zal worden. Zal erg fraai worden. De medewerkers, redacteuren, de tekenaar en de expediteur worden bedankt voor hun werkzaamheden. Verslag Commissie Veilingen en Verlotingen is gepubliceerd en wordt goedgekeurd. Ter nadere informatie wordt meegedeeld dat er 4000 loten zijn verkocht. Ook de veilingen lopen goed. Verslag Hoofd Rondzendingen is gepubliceerd en wordt goedgekeurd. Meegedeeld wordt dat er nogal wat is gereorganiseerd. Omzet bedroeg ƒ ,-. Zal ook dit lopende jaar wel gehaald worden. Zie ook verslag penningmeester. Verslag Hoofd Nieuwtjesdienst. Is gepubliceerd en wordt goedgekeurd. Verslag Hoofd FDC-dienst is gepubliceerd en wordt goedgekeurd. Verslag penningmeester en Kascommissie. Het verslag van de penningmeester is gepubliceerd. De post provisie vraagt enige toelichting. Na het overlijden van dhr. Moonemans hebben de heren Bosman en Rijsdijk de rondzendingen voorlopig overgenomen en later overgedragen aan dhr. Van Harten. Toen een en ander bijna was afgewerkt, overleed helaas ook dhr. Van Harten. De heren Bosman en Rijsdijk deden weer de eerste opvang want de opvolger moest niet met een erfenis worden belast. Zij hebben alle "openstaande posten" gebeld of aangeschreven om met spoed hun saldi over te maken. De nieuwe administrateur, dhr. Thijssen, moet met een goede balans beginnen. De heren Bosman en Rijsdijk hebben ƒ 4.743,81 aan de penningmeester afgedragen. Hierbij dient te worden opgemerkt dat 'Rondzendingen' vroeger een voorschot had van ƒ 5.000,-. Dit is dus ook weggewerkt. De kosten van de rondzendingen waren ditmaal nogal al hoog, doch dat was het gevolg van de vele wijzigingen en daardoor veel drukwerk. 6

5 Vervolgens wordt het verslag van de Kascommissie voorgelezen door dhr. Coenen. De commissie heeft de kas en de boekhouding gecontroleerd en in orde bevonden. Wel heeft zij enkele bemerkingen. De commissie vindt de administratie van de verlotingen en veilingen nog steeds niet erg overzichtelijk, en dringt er bij het bestuur op aan om een gescheiden administratie te voeren. Verder zou er een administratie moeten komen van de verkochte en in voorraad zijnde loten (lotnummers). Ook stelt de commissie voor een overzicht aan te leggen van de in voorraad zijnde prijzen. Daarnaast stelt zij dat er geen provisie moet worden gegeven op de verkoop van rondzendboekjes. De penningmeester zou achteraf met de verkopers moeten afrekenen. Ook heeft de Kascommissie enige moeite met de aankoop van een verzameling postzegels ad ƒ 900,-, bestemd voor verkaveling en rondzendingen. Tot slot heeft zij een opmerking over de bijdrage per lid aan de Bond. Betaald zou alleen moeten worden voor leden die werkelijk hun contributie hebben betaald, en niet voor een ieder die als lid staat ingeschreven. De voorzitter van de vergadering gaat in op de punten. Wat de provisie over de boekjes betreft, is dit historisch gegroeid en is begonnen bij dhr. Moonemans. Dit om weinig administratie te hebben. De overige punten zullen ter nadere beschouwing worden meegenomen in een bestuursvergadering. Het verslag wordt daarna goedgekeurd. Er volgt een applaus voor de makers van de verslagen voor het vele werk dat zij voor de vereniging hebben verzet. 5. Benoeming Kascommissie. Dhr. Coenen treedt af. Dhr. Sieba wordt voorzitter, dhr. Claus wordt tweede man en dhr. Steenbergen wordt reserve. 6. Bestuursverkiezing. Mevr. van Hoogstraten en dhr. Van Houdt zijn aftredend doch verkiesbaar. Er hebben zich geen tegenkandidaten gemeld. Zij worden bij acclamatie herkozen. Het bestuur heeft nog twee kandidaten gevonden die bestuurslid willen worden. Het zijn de heren Mulder en Toussaint. Zij worden officieel krachtens Art. 14 van de Statuten voorgedragen door tien leden. Zij hebben zich akkoord verklaard en nemen een eventuele benoeming aan. Zij worden door de vergadering benoemd. Als ingelast punt komt aan de orde de benoeming van mevr. Dassel en dhr. Van 't Zelfde tot ereleden. Dit wordt aangenomen. Zij ontvangen, tegelijk met het erelid Bosman, een oorkonde die het bestuur heeft laten ontwerpen. 7. Mededelingen en wat verder ter tafel komt. Er zullen in de toekomst problemen kunnen ontstaan met de huisvesting in de Klokketoren. Exacte plannen zijn nog niet bekend en we moeten maar even rustig afwachten. Intussen zal het bestuur zich wel beraden over alternatieven. 8. Rondvraag. Dhr. Rutten vraagt of er al iets bekend is over een bezoek aan een expeditieknooppunt. Het antwoord kan kort zijn: nee. Dhr. Bosman stelt de vraag of een erelid contributie moet betalen. Hij legt de vraag voor aan het bestuur om daar een beslissing over te nemen. 9. Sluiting. Dhr. Hilgers sluit de vergadering onder dankzegging aan alle aanwezigen. 7

6 Nederlandsch Maandblad voor de Philatelie Evenals vorige jaren hebben abonnees die gedurende het gehele afgelopen jaar lid waren van meer dan één, bij het maandblad aangesloten vereniging, recht op restitutie van 'dubbel' betaald abonnementsgeld. Deze leden moeten zelf een verzoek daartoe indienen door vóór 1 mei a.s. een briefkaart te sturen aan: Mevr. E. Braakensiek, Postbus 5905, 3273 ZG Westmaas, met vermelding van: de vereniging waarvan u het hele jaar 1991 lid bent geweest (geen gespecialiseerde verenigingen zoals Beeldfïlatelist, Po&Po, etc); de postrekening Wilt u het bedrag per bank overgemaakt hebben, dan moet u het gironummer van de bank en uw bankrekeningnummer vermelden. Hebt u na het lezen van bovenstaande nog problemen, stelt u dan zich in verbinding met onze secretaris, dhr. J. Rijsdijk. Hij zal u graag helpen. 9

7 Middagbijeenkomsten De volgende middagbijeenkomsten zullen bij leven en welzijn worden gehouden op: 17 maart, 14 april, 19 mei en 16 juni. In verband met de vakanties zijn er gedurende de maanden juli en augustus geen bijeenkomsten. In september begint het nieuwe seizoen weer. De Stichting Filatelie Rijk van Nijmegen, waarin de Nijmeegse postzegelverenigingen participeren, zorgt elke maand voor een programma met o.a. een dialezing of filatelistisch praatje, een kleine veiling en een verloting. En bovenal: het is er gezellig. Iedereen die lid is van een van de Nijmeegse postzegelverenigingen, is van harte welkom. Hoewel deze bijeenkomsten in eerste aanleg zijn bedoeld voor 65-plussers, zijn anderen die de derde dinsdagmiddag van elke maand last hebben van de postzegelkoorts of met hun ziel onder de arm lopen, eveneens graag geziene gasten. KOMT U OOK?? 10

8 Van en voor de jeugd Wie de jeugd heeft, heeft de toekomst. Tot op heden is in onze vereniging niet zoveel gesproken over de jeugd. Weten al onze leden wel van het bestaan van een Nijmeegse jeugdpostzegelclub? Het verzamelen van postzegels werd het eerst door jongeren gedaan en pas later begonnen volwassenen ermee. Op een jeugdclub leert de jeugd wat je alzo kan verzamelen en hoe je een verzameling moet opbouwen. Zo begint de jeugd veelal bij het opzetten van een landenverzameling niet vanaf het jaar 1852, doch vangen de jeugdleden voorlopig aan met bijvoorbeeld hun jaar van geboorte. En natuurlijk werken we niet met een "voordrukalbum". Dit is veel te statisch en levert nauwelijks meer plezier op dan het vullen van de lege vakjes. Met blanco bladen is men vrij in de opzet en kunnen ook poststukken aan de verzameling worden toegevoegd. Zo gaat er dan een unieke persoonlijke verzameling ontstaan, die we graag aan anderen tonen. Zie hier het beeld van de ideale verzamelaar. Ook kan de jeugd leren hoe thematisch verzameld moet worden. Zo'n verzameling vereist vaak heel wat studie, maar biedt wel de mogelijkheid om filatelie en een andere hobby te combineren. Het komt overeen met het zelf schrijven van een boek, waarin de postzegels en de thematische stempels op poststukken natuurlijk alle voorkomen. Dan kunnen we spreken van een totaal filatelist. Het spreekt voor zich dat de jeugdleden hun materiaal voornamelijk verkrijgen door het veelvuldig ruilen van doubletten. Na deze korte uiteenzetting over de jeugdfilatelie het verband met onszelf, de volwassen verzamelaars. Eens zal een deel van deze jeugdige verzamelaars onderdak zoeken bij ons. Wat kunnen wij doen om een dergelijke overstap te stimuleren? Laat de jeugd in een vroeg stadium reeds kennis maken met de volwassen tak van de vereniging, door bijvoorbeeld jaarlijks de jeugd uit te nodigen voor een clubavond. 12

9 Natuurlijk moet dit dan een avond zijn met een inhoud die hun aanspreekt. Ook toezending van ons verenigingsblad kan de diverse interesses versterken. Kunnen we met meer interesse van de volwassenen ook de nodige jeugdleiders recruteren? We horen het antwoord al: "Ik weet er zo weinig van"!! Geen enkel probleem want menig jeugdleider is zo begonnen. Door middel van de landelijke cursus kan de jeugdleider een prima opleiding krijgen. En nog gratis ook! Cursusgeld en reiskosten komen voor rekening van de Stichting Jeugdfilatelie Nijmegen. Menig ouder is zo aan filatelistische kennis gekomen. Als we het aantal jeugdleiders kunnen uitbreiden, kunnen we de werving van jeugdleden meer gestalte geven. Ook wordt bij deze gepleit voor een eigen "hoekje" in ons blad dat verzorgd zou worden door de jeugdleiders van de vereniging. Is dat geen goede toekomst voor onze jeugd? Bevrijdingsmuseum Van 20 februari tot en met 17 mei a.s. wordt er in het Bevrijdingsmuseum te Groesbeek een tentoonstelling gehouden onder de titel "Bezetting en bevrijding op postzegels en brieven". Behalve de ruim honderd kaders met filatelistisch materiaal is er een speciale stand van het PTT Museum met ontwerpen van zegels uit de bezettingsperiode. Het is voor de rechtgeaarde filatelist een 'must' om een bezoek te brengen aan deze tentoonstelling. Op 22 maart en 26 april vindt er tevens een lezing en een ruilmiddag plaats. De openingstijden zijn: maandag t/m zaterdag van tot uur zondag van tot uur De toegangsprijs bedraagt ƒ 5,-, met speciale tarieven voor 65-plussers en groepen vanaf tien personen. 13

POSTZEGEL-TOTAAL. Tentoonstelling

POSTZEGEL-TOTAAL. Tentoonstelling POSTZEGEL-TOTAAL Onder de titel Postzegel-Totaal organiseert Noviopost haar jaarlijkse Postzegel-ruil en -informatiedag. Op deze dag kan de postzegelverzamelaar of startende verzamelaar kennis maken met

LEDEN. Stand "NOVIOPOST" per: 1 januari leden. 1 november 19B5 545 leden. 1 januari leden. 1 maart leden

LEDEN. Stand NOVIOPOST per: 1 januari leden. 1 november 19B5 545 leden. 1 januari leden. 1 maart leden LEDEN Stand "NOVIOPOST" per: 1 januari 1985 529 leden 1 november 19B5 545 leden 1 januari 1986 551 leden 1 maart 1986 563 leden Nieuwe leden: W.Bos I.W.P.de Bruin W.G.v.Groningen J.W.Pas J.D.Duyker-Engels

De agenda van de jaarvergadering van Filatelistenvereniging "NOVIOPOST" welke zal worden gehouden op vrijdag 7 mei 1993, ziet er als volgt uit:

De agenda van de jaarvergadering van Filatelistenvereniging NOVIOPOST welke zal worden gehouden op vrijdag 7 mei 1993, ziet er als volgt uit: Jaarvergadering De agenda van de jaarvergadering van Filatelistenvereniging "NOVIOPOST" welke zal worden gehouden op vrijdag 7 mei 1993, ziet er als volgt uit: 1. Opening, een woord van welkom en herdenking

Van de redactie. Jeugd. Noviopostje

Van de redactie. Jeugd. Noviopostje Van de redactie We zijn blij dat Novioposta en ook de speciale uitgave van Thurn und Taxis zoveel positieve reakties hebben opgeleverd. Niet alleen van buiten de vereniging maar met name van de eigen leden.

Van de redactie. De bijeenkomsten van de jeugdafdeling zijn van tot uur: gewone bijeenkomst thematische tentoonstellers

Van de redactie. De bijeenkomsten van de jeugdafdeling zijn van tot uur: gewone bijeenkomst thematische tentoonstellers Met uitzondering van de Internationale postzegelbeurs, vinden alle bijeenkomsten plaats in "de Klokketoren", Slotemaker de Bruïneweg (hoek Muntweg), Nijmegen (tel. 024-3552649). Aanvang middagbijeenkomsten

De jaarvergadering zal worden gehouden op vrijdag 12 mei 1995. De agenda luidt als volgt:

De jaarvergadering zal worden gehouden op vrijdag 12 mei 1995. De agenda luidt als volgt: Jaarvergadering De jaarvergadering zal worden gehouden op vrijdag 12 mei 1995. De agenda luidt als volgt: 1. Opening, een woord van welkom en herdenking overleden leden. 2. Notulen van de jaarvergadering

vrijdag 2 mei - Dialezing en tentoonstelling door A. Roozendaal: "Postale gevolgen Japanse bezetting Nederlands Indië ".

vrijdag 2 mei - Dialezing en tentoonstelling door A. Roozendaal: Postale gevolgen Japanse bezetting Nederlands Indië . vrijdag 2 mei - Dialezing en tentoonstelling door A. Roozendaal: "Postale gevolgen Japanse bezetting Nederlands Indië 1942-1945". dinsdag 20 mei, middagbijeenkomst. maandag 26 mei, regionale ruilavond.

Van de redactie. Middagbijeenkomsten

Van de redactie. Middagbijeenkomsten Van de redactie Hier volgt een uitnodiging aan alle leden: diegenen onder ons die hun kennis "aan het papier" willen toevertrouwen en dit in ons verenigingsblad willen laten publiceren, zijn van harte

LET OP LET OP LET OP. In verband met ingrijpende verbouwingen in "de Klokketoren" vinden de bijeenkomsten m.i.v. 2 september plaats in

LET OP LET OP LET OP. In verband met ingrijpende verbouwingen in de Klokketoren vinden de bijeenkomsten m.i.v. 2 september plaats in 5 november 1994 Grote halfjaarlijkse veiling voor de leden. Volop kavels van uitstekende kwaliteit met een redelijke prijs. Voor de gekochte kavels is geen opgeld en geen tafelgeld verschuldigd. Bezichtiging

Thema avond "Verenigd koninkrijk van Groot Brittannië en Noord Ierland".

Thema avond Verenigd koninkrijk van Groot Brittannië en Noord Ierland. Van de redactie Nu de vakantie voorbij is, gaat eenieder weer aan de slag met de postzegels. Velen zullen kijken wat er zoal op de vakantie kaarten is binnen gekomen. Zitten daar nog de nodige aanwinsten

JAARVERGADERING VERENIGINGSNIEUWS

JAARVERGADERING VERENIGINGSNIEUWS JAARVERGADERING Op 12 mei hielden we, zoals gebruikelijk, onze jaarvergadering. Met het Pinksterweekend in het vooruitzicht was de opkomst slechts een 50-tal leden, niet groot maar wel begrijpelijk. Na

Extra algemene ledenvergadering op 9 juni. Rondzending. De Catalogus en de Euro

Extra algemene ledenvergadering op 9 juni. Rondzending. De Catalogus en de Euro Veiling De inzendtermijn voor de volgende grote veiling is gesloten en de veilingmeester begint met het maken van de kavellijst. Op 7april is de kijkavond en op zaterdag 8 april barst het geweld los, zoals

RONDZENDDIENST - 1 RONDZENDDIENST - 2

Speciale Regionale ruilavonden in april en november

Speciale Regionale ruilavonden in april en november Veiling Op 6 april is de volgende grote veiling voor de leden van Noviopost. Gelukkig vinden steeds meer leden de weg naar deze mogelijkheid om voor een redelijk bedrag materiaal voor hun verzameling aan

17 september 15 oktober 19 november 17 december

17 september 15 oktober 19 november 17 december maandag 20 december (= 3 e maandag), Regionale ruilavond dinsdag 21 december, Middagbijeenkomst Met uitzondering van de Internationale postzegelbeurs, vinden alle bij eenkomsten plaats in "de Klokketoren",

Van de Redactie. dinsdag 20 november, Middagbijeenkomst. maandag 26 november - Regionale ruilavond: thema Frankrijk

Van de Redactie. dinsdag 20 november, Middagbijeenkomst. maandag 26 november - Regionale ruilavond: thema Frankrijk dinsdag 20 november, Middagbijeenkomst maandag 26 november - Regionale ruilavond: thema Frankrijk vrijdag 7 december - Traditionele bingo met, zoals altijd, prachtige prijzen maandag 17 december (3 e maandag)

PHILATILISTENVERENIGING GELRE-GULICK E C H T S U S T E R E N

PHILATILISTENVERENIGING GELRE-GULICK E C H T S U S T E R E N PHILATILISTENVERENIGING GELRE-GULICK E C H T S U S T E R E N Clubblad februari 2019 1 Voorwoord, Bij dezen wil ik de leden vragen om onze jaarvergadering op 11 maart 2019 te bezoeken. In dit clubblad treft

Bekertoumooi NBFV tijdens Postzegel-totaal

Bekertoumooi NBFV tijdens Postzegel-totaal Met uitzondering van de Internationale postzegelbeurs, vinden alle bijeenkomsten plaats in "de Klokketoren", Slotemaker de Bruïneweg (hoek Muntweg), Nijmegen (tel. 024-3552649). Aanvang middagbijeenkomsten

Een voorspoedig nieuwjaar. Van de ledenadministratie. Prijzenfestival

Een voorspoedig nieuwjaar. Van de ledenadministratie. Prijzenfestival Een voorspoedig nieuwjaar We staan aan de vooravond van een nieuw jaar. Een jaar met een prachtig getal, 2000. Zijn we na al die jaren verlost van de begincijfers 19. Nou ja verlost, we waren er aardig

Hogeschool voor de filatelie! Maandblad Philatelie

Hogeschool voor de filatelie! Maandblad Philatelie Hogeschool voor de filatelie! Eerlijk gezegd hadden we er niet op gerekend, maar dat het aantal reacties zo groot zou zijn, overtrof onze verwachting volledig. Met een groep van 6 verzamelaars zouden we

10 JAAR "NOVIOPOST" Voorwoord

10 JAAR NOVIOPOST Voorwoord 10 JAAR "NOVIOPOST" Voorwoord Voor U ligt een speciale uitgave van ons verenigingsorgaan NOVIOPOSTA. Deze uitgave geeft in vogelvlucht een beeld van de ontwikkeling van onze vereniging. Reden om deze publikatie

IN DIT NUMMER. nummer 43, (94-1) Officieel orgaan. van de. Filatelistenvereniging "NOVIOPOST" te. Nijmegen. Verschijnt 4 x per jaar

IN DIT NUMMER. nummer 43, (94-1) Officieel orgaan. van de. Filatelistenvereniging NOVIOPOST te. Nijmegen. Verschijnt 4 x per jaar nummer 43, (94-1) Officieel orgaan van de Filatelistenvereniging "NOVIOPOST" te Nijmegen Verschijnt 4 x per jaar IN DIT NUMMER * De jaarvergadering * Verhuizen * Postcode in het Radboud * Uw brievenbus,

Overzicht bijeenkomsten "NOVIOPOST" - 2e halfjaar 1991

Overzicht bijeenkomsten NOVIOPOST - 2e halfjaar 1991 Overzicht bijeenkomsten "NOVIOPOST" - 2e halfjaar 1991 4 oktober 1991 Lezing van Drs. W. v.d. Bold over thematische filatelie. Voorts gewone verloting en de presentieverloting. 27 oktober 1991 Internationale

PHILATILISTENVERENIGING GELRE-GULICK E C H T S U S T E R E N PHILATILISTENVERENIGING GELRE-GULICK E C H T S U S T E R E N Clubblad Februari 2017 1 Voorwoord, Bij deze wil ik de leden vragen om onze jaarvergadering op 13 maart 2017 te bezoeken. In dit clubblad treft

PHILATILISTENVERENIGING GELRE-GULICK E C H T S U S T E R E N PHILATILISTENVERENIGING GELRE-GULICK E C H T S U S T E R E N Clubblad februari 2018 1 Voorwoord Op maandag 8 januari 2018 hebben wij onze eerste clubavond (Nieuwjaarsreceptie ) gehad. Het was een gezellige

Op alle gewone bijeenkomsten is er een veiling met goede kavels. Daarnaast is er een presentie, bis en gewone verloting.

Op alle gewone bijeenkomsten is er een veiling met goede kavels. Daarnaast is er een presentie, bis en gewone verloting. Op alle gewone bijeenkomsten is er een veiling met goede kavels. Daarnaast is er een presentie, bis en gewone verloting. De bijeenkomsten van de jeugd zijn van 19.00 uur tot 20.30 uur op de vrijdagen 14

Contributie verhoging

Contributie verhoging Contributie verhoging Met ingang van 1 januari 1996 wordt de contributie verhoogd. Tijdens de jaarvergadering van 6 mei 1994 (over 1993) heeft de voorzitter meegedeeld, dat er alleen van contributie verhoging

HUISHOUDELIJK REGLEMENT KBO AFDELING ZEEWOLDE

HUISHOUDELIJK REGLEMENT KBO AFDELING ZEEWOLDE HUISHOUDELIJK REGLEMENT KBO AFDELING ZEEWOLDE Artikel 1 Verantwoording Krachtens het in artikel 24 van de statuten van KBO Zeewolde bepaalde, is er een reglement voor de afdelingen. Artikel 2 Doel - middelen

Uitzoekdozen. Thema avond "Zuidelijk Afrika"

De bijeenkomsten van de jeugdafdelingen zijn van 19.00 uur tot 20.30 uur op de vrijdagen 8 september, 13 oktober, 10 november en 8 december.

De bijeenkomsten van de jeugdafdelingen zijn van 19.00 uur tot 20.30 uur op de vrijdagen 8 september, 13 oktober, 10 november en 8 december. maandag 18 december ( 3e maandag), Regionale ruilavond dinsdag 19 december, Middagbijeenkomst Met uitzondering van de Internationale postzegelbeurs, vinden alle bijeenkomsten plaats in "de Klokketoren",

Algemene Leden Vergadering 10 februari 2017.

Algemene Leden Vergadering 10 februari 2017. Algemene Leden Vergadering 10 februari 2017. Agenda ALV 2017, 10 februari 2017: 1/ Opening en vaststelling agenda. 2/ Terugblik 2016 door de voorzitter. 3/ Financiën >Verslag kascommissie (2015 én 2016)

IN DIT NUMMER REDACTIE. Nummer 59 (98-1) Officieel orgaan. van de. Filatelistenvereniging "NOVIOPOST" te. Nijmegen. Verschijnt 4 x per jaar

IN DIT NUMMER REDACTIE. Nummer 59 (98-1) Officieel orgaan. van de. Filatelistenvereniging NOVIOPOST te. Nijmegen. Verschijnt 4 x per jaar Nummer 59 (98-1) Officieel orgaan van de Filatelistenvereniging "NOVIOPOST" te Nijmegen Verschijnt 4 x per jaar IN DIT NUMMER Rampstuk van 50 jaar geleden Ook de Belasting in Post en automatisering inschrijfnummer

Huishoudelijk Reglement

Huishoudelijk Reglement Huishoudelijk Reglement Rechten en verplichtingen van de leden Artikel 1 De leden zijn verplicht zich te houden aan het ter plaatse geldende baanreglement en aan de schriftelijke of mondelinge aanwijzingen

BIJLAGE 2 BIJ VERENIGINGSHANDBOEK: HUISHOUDELIJK REGLEMENT VAN DE ATLETIEK VERENIGING ATHLOS

BIJLAGE 2 BIJ VERENIGINGSHANDBOEK: HUISHOUDELIJK REGLEMENT VAN DE ATLETIEK VERENIGING ATHLOS BIJLAGE 2 BIJ VERENIGINGSHANDBOEK: HUISHOUDELIJK REGLEMENT VAN DE ATLETIEK VERENIGING ATHLOS Laatst wijziging vastgesteld bij ledenvergadering dd 31 maart 2017 1 Artikel 1 DE LEDEN Artikel 2 Artikel 3

Dagcompetitie. Aanwezig van de verenigingen: Alle verenigingen vertegenwoordigd door één of meerdere personen, totaal 50 personen.

Dagcompetitie. Aanwezig van de verenigingen: Alle verenigingen vertegenwoordigd door één of meerdere personen, totaal 50 personen. Dagcompetitie Notulen van de algemene ledenvergadering van de Dagcompetitie, gehouden op 22 mei 2015 bij biljartvereniging Roac te Rijpwetering. Aanwezig van het Bestuur: Hans van Aalst, Piet Volwater,

6. Bestuursverkiezing Aftredend volgens rooster en herkiesbaar: K.D. Warmels (penningmeester) Aftredend volgens rooster en herkiesbaar: E.H.

6. Bestuursverkiezing Aftredend volgens rooster en herkiesbaar: K.D. Warmels (penningmeester) Aftredend volgens rooster en herkiesbaar: E.H. Ledenadministratie Postbus 39 9750 AA Haren (Gn) KvK: 40023673 IBAN: NL04RABO0142130397 e-mail: leden@hcsassenhein.nl internet: www.hcsassenhein.nl Afzender: Postbus 39 ; 9750 AA Haren Gn Haren(Gn), 1

Verslag Algemene leden vergadering 13 maart 2018

Verslag Algemene leden vergadering 13 maart 2018 Verslag Algemene leden vergadering 13 maart 2018 De Reumapatiëntenvereniging Spijkenisse e.o. wordt ondersteund door het Reumafonds en de gemeente Nissewaard en is lid van Ieder(in) (landelijk netwerk

05 Jaarverslagen afdeling voetbal SV Spaarnwoude en jeugdcommissie seizoen

05 Jaarverslagen afdeling voetbal SV Spaarnwoude en jeugdcommissie seizoen Notulen Aanwezige bestuursleden: Edwin Ruijgrok (voorzitter) Jan Bönker (secretaris) Bert Brals (penningmeester) Frank Willems (seniorenzaken) Frank Oud (wedstrijdsecretaris) Steven ten Brink (selectiezaken)

RSI-VERENIGING HUISHOUDELIJK REGLEMENT

RSI-VERENIGING HUISHOUDELIJK REGLEMENT RSI-VERENIGING HUISHOUDELIJK REGLEMENT RSI-vereniging Stationsstraat 6b 3862 CG NIJKERK Pagina 1 van 5 Het lidmaatschap en het donateurschap Artikel 1. 1 Aanmelding voor het lidmaatschap geschiedt door

Locatie : Verenigingsruimte AZL, Fluitpolderplein 1, Leidschendam Datum : 27 oktober 2010 Tijd : 20.30 uur

Locatie : Verenigingsruimte AZL, Fluitpolderplein 1, Leidschendam Datum : 27 oktober 2010 Tijd : 20.30 uur 1 Locatie : Verenigingsruimte AZL, Fluitpolderplein 1, Leidschendam Datum : 27 oktober 2010 Tijd : 20.30 uur Aanwezige bestuursleden : Jos Winnink (voorzitter) Jan Harm Bakhuys (secretaris) André Nieuwenhout

PHILATILISTENVERENIGING GELRE-GULICK E C H T S U S T E R E N PHILATILISTENVERENIGING GELRE-GULICK E C H T S U S T E R E N Clubblad oktober 2016 1 Beste leden, Voor u ligt al weer het verenigingsblad van onze vereniging. De vakantie periode is weer voorbij. Ik hoop

HUISHOUDELIJK REGLEMENT VOOR HEEMKUNDEKRING VEHCHELE. Het bestuur. Vergaderingen bestuur.

HUISHOUDELIJK REGLEMENT VOOR HEEMKUNDEKRING VEHCHELE. Het bestuur. Vergaderingen bestuur. HUISHOUDELIJK REGLEMENT VOOR HEEMKUNDEKRING VEHCHELE Artikel 1. Het bestuur. 1. Het bestuur met inbegrip van het dagelijks bestuur, bestaat uit tenminste vijf personen, die door de algemene vergadering

HUISHOUDELIJK REGLEMENT

HUISHOUDELIJK REGLEMENT HUISHOUDELIJK REGLEMENT Begrippenlijst: ALV: Algemene leden vergadering Artikel 1. Leden en vrienden (zie Afdelingsstatuten art. 5 t/m 9) 1.1 IVN Apeldoorn kent de volgende soorten leden: a. Leden; b.

Huishoudelijk reglement van de Postzegelvereniging Drachten

Huishoudelijk reglement van de Postzegelvereniging Drachten Huishoudelijk reglement van de Postzegelvereniging Drachten Artikel 1. Naam en zetel De naam van de vereniging is Postzegelvereniging Drachten gevestigd te Drachten. De vereniging is opgericht op 1 september

Huishoudelijk Reglement Rijvereniging en Ponyclub t Einde

Huishoudelijk Reglement Rijvereniging en Ponyclub t Einde Huishoudelijk Reglement Rijvereniging en Ponyclub t Einde Inhoud Huishoudelijk Reglement Rijvereniging en Ponyclub t Einde... 1 Artikel 1. Algemene bepalingen... 2 Artikel 2. Aanmelding en toelating tot

Nederlandse DFKPclub

Nederlandse DFKPclub 1 Nederlandse DFKPclub Opgericht 2 maart 2002 Statuten en Huishoudelijk reglement 2 3 Wanneer een vereniging wordt opgericht, heeft dat een doel en horen daar vanzelfsprekend een aantal spelregels bij.

HUISHOUDELIJK REGLEMENT BRIDGECLUB V.O.G. DE LEDEN

HUISHOUDELIJK REGLEMENT BRIDGECLUB V.O.G. DE LEDEN HUISHOUDELIJK REGLEMENT BRIDGECLUB V.O.G. DE LEDEN ART.1 AANNAME NIEUWE LEDEN Zij, die werkend lid wensen te worden van de vereniging, geven van hun verlangen kennis aan het bestuur. Het besluit tot aanneming

Notulen van de algemene ledenvergadering van de Harddraverijvereniging Heemskerk Dinsdag 14 mei 2013

Notulen van de algemene ledenvergadering van de Harddraverijvereniging Heemskerk Dinsdag 14 mei 2013 Notulen van de algemene ledenvergadering van de Harddraverijvereniging Heemskerk Dinsdag 14 mei 2013 1. Opening Met een welkom aan onze ereleden, de heren Rijkenberg en Verduin, opent de voorzitter de

Concept verslag van de Algemene ledenvergadering BCN 2000 d.d

Concept verslag van de Algemene ledenvergadering BCN 2000 d.d Concept verslag van de Algemene ledenvergadering BCN 2000 d.d. 20-2-2017. Aanwezig volgens presentielijst: 83 leden Afgemeld: 16 leden Afwezig: 31 leden. 1. Opening, mededelingen en ingekomen stukken.

December bijeenkomst. Bijeenkomsten Postzegelvereniging

December bijeenkomst. Bijeenkomsten Postzegelvereniging 2017-4 Commissie Veilingen M.H.A.M. Jochoms, 1e Colonjes 3b 6562 DL Groesbeek, tel. 024-3241542 philarinie@gmail.com J. Cremers, jhpcremers@gmail.com Rondzenddienst Hoofd Rondzendingen F. Wanders, Graafsestraat

Huishoudelijk Reglement

Huishoudelijk Reglement Bangkok, 14 oktober 2015. Huishoudelijk Reglement Nederlandse Vereniging Thailand (NVT), gevestigd te Bangkok opgericht januari 1941 Artikel 1: Definities 1. Bestuur: het voltallige bestuur inclusief het

De Viskoerier. Uitnodiging jaarvergadering. Jaargang 34 Nummer2 jan. 2014. Vrijdag 24 januari 2014 20.00 uur A Gen Ing Provincialeweg 1 Reijmerstok

De Viskoerier. Uitnodiging jaarvergadering. Jaargang 34 Nummer2 jan. 2014. Vrijdag 24 januari 2014 20.00 uur A Gen Ing Provincialeweg 1 Reijmerstok TC De Viskoerier Jaargang 34 Nummer2 jan. 2014 Uitnodiging jaarvergadering Vrijdag 24 januari 2014 20.00 uur A Gen Ing Provincialeweg 1 Reijmerstok Agenda: 1 Opening. 2 Verslag jaarvergadering 2013. (bij

HUISHOUDELIJK REGLEMENT 1992

HUISHOUDELIJK REGLEMENT 1992 HUISHOUDELIJK REGLEMENT 1992 Opgericht 11 juli 1930. Ingeschreven bij de KvK onder nr. V445719. Aangesloten bij de N.B.A.T. 1 HUISHOUDELIJK REGLEMENT Artikel 1. Het vormen van groepen en/of afdelingen

Notulen van de Algemene Leden Vergadering van de Zaalsportclub Muiderberg, dinsdag 14 maart 2017, 20:00 uur De Rijver, Muiderberg

Notulen van de Algemene Leden Vergadering van de Zaalsportclub Muiderberg, dinsdag 14 maart 2017, 20:00 uur De Rijver, Muiderberg Notulen van de Algemene Leden Vergadering van de Zaalsportclub Muiderberg, dinsdag 14 maart 2017, 20:00 uur De Rijver, Muiderberg Aanwezig: Vera van Etten (voorzitter bestuur), Hetty Tjalkens (vice voorzitter),

(Voorstel) Huishoudelijk Reglement

(Voorstel) Huishoudelijk Reglement Bangkok, 16 maart 2015 (Voorstel) Huishoudelijk Reglement Nederlandse Vereniging Thailand (NVT), gevestigd te Bangkok opgericht januari 1941 Artikel 1: Doelstellingen 1. Het versterken van de relaties

HUISHOUDELIJK REGLEMENT VOGELWACHT UTRECHT

HUISHOUDELIJK REGLEMENT VOGELWACHT UTRECHT Lidmaatschap Art.1 Art. 2 De namen der leden, jeugdleden en donateurs worden door publikatie in het orgaan van de vereniging bekend gemaakt. Een lid, jeugdlid, of donateur wordt als zodanig toegelaten

Verslag van de algemene ledenvergadering van 8 april 2016 gehouden in de Bios aan het Dr. Langeveldplein 26.

Verslag van de algemene ledenvergadering van 8 april 2016 gehouden in de Bios aan het Dr. Langeveldplein 26. Verslag van de algemene ledenvergadering van 8 april 2016 gehouden in de Bios aan het Dr. Langeveldplein 26. 1. Opening. De voorzitter opent de vergadering om 20.00 uur en heet de aanwezige leden en in

Concept Huishoudelijk reglement VELON (12 november 2010)

Concept Huishoudelijk reglement VELON (12 november 2010) Concept Huishoudelijk reglement VELON (12 november 2010) Artikel 1 Het bestuur 1.1 De vereniging kent een bestuur en een dagelijks bestuur. 1.2 Leden van het bestuur dienen lid van de vereniging te zijn.

Algemene Ledenvergadering 2012

Algemene Ledenvergadering 2012 Algemene Ledenvergadering 2012 Het bestuur nodigt u uit tot het bijwonen van de Algemene Ledenvergadering op 21-05-2012. Aanvang 19.30 uur. Locatie: NOVA college, Steve Bikostraat 75, 2131RZ Hoofddorp.

Notulen van de voorjaarsvergadering Regio Noord d.d. 12 maart 2015

Notulen van de voorjaarsvergadering Regio Noord d.d. 12 maart 2015 Secretaris GOU Notulen van de voorjaarsvergadering d.d. 12 maart 2015 1. Opening Voorzitter opent de vergadering en heet iedereen van harte welkom. Ons bestuurslid Henk de Groot is met kennisgeving afwezig.

Bijeenkomsten Klever Briefmarken Sammler Verein

Bijeenkomsten Klever Briefmarken Sammler Verein Bibliotheek en Commissie Veilingen M.H.A.M. Jochoms, 1e Colonjes 3b 6562 DL Groesbeek, tel. 024-3241542 rinie.jochoms@hetnel.nl J. Cremers, Koningin Julianalaan 2 6576 AR Ooy, tel. 024-6631367 jhpcremers@gmail.com

Afb.1 De twee verschillende stempels van het Postmuseum. De maandag en dinsdag waren in hun geheel bestemd voor bezoek aan:

Afb.1 De twee verschillende stempels van het Postmuseum. De maandag en dinsdag waren in hun geheel bestemd voor bezoek aan: Het mooie Zweden In het voorjaar werd door vier "NOVIOPOST"-leden te weten: H.A.J.J. Egberts, H.Janssen, J.Rutten en P.G.M. Gerrits besloten om gezamenlijk een bezoek te brengen aan de Internationale Postzegeltentoonstelling

Notulen Algemene Ledenvergadering

Notulen Algemene Ledenvergadering Notulen Algemene Ledenvergadering Datum: 01-04-2016 Type meeting: Algemene Ledenvergadering Aanwezigen: 12 leden Voorzitter: Flip Keijzer Secretariaat VvR Agenda ITEM NR. BESCHRIJVING 01 Opening 02 Ingekomen

NOVIOPOSTJES Gezocht. Duitse Bahnpoststempels op losse zegels, brieven of kaarten. Aanbiedingen aan: J.Mulder, Fazantenveld 25 Cuyk. Tel

NOVIOPOSTJES Gezocht. Duitse Bahnpoststempels op losse zegels, brieven of kaarten. Aanbiedingen aan: J.Mulder, Fazantenveld 25 Cuyk. Tel RONDZENDDIENST De laatste tijd zijn er enkele klachten geweest over het omwisselen van zegels in de rondzendboekjes. Degenen die zich daaraan schuldig maken moeten wel bedenken dat dit ordinaire diefstal

Huishoudelijk reglement tafeltennisvereniging Actief. Huishoudelijk reglement Tafeltennisvereniging Actief

Huishoudelijk reglement tafeltennisvereniging Actief. Huishoudelijk reglement Tafeltennisvereniging Actief Huishoudelijk reglement Tafeltennisvereniging Actief Vastgesteld d.d. 25-02-2014 Leden Artikel 1 1. De leden van de vereniging zijn onderverdeeld in de volgende categorieën: a. jeugdleden (recreant of

STATUTEN VAN FOTOCLUB HET DERDE OOG

STATUTEN VAN FOTOCLUB HET DERDE OOG Hoofdstuk I. Algemene bepalingen Artikel 1. Naam en zetel STATUTEN VAN FOTOCLUB HET DERDE OOG 1. De Vereniging draagt de naam: Fotoclub Het derde Oog. Hierna kortweg te noemen: de fotoclub. 2. Zij is gevestigd

De notulen van de ALV van worden goedgekeurd. Henk levert een verslag van het afgelopen jaar:

De notulen van de ALV van worden goedgekeurd. Henk levert een verslag van het afgelopen jaar: Agenda Algemene Ledenvergadering Nederlandse Vereniging Wenen vrijdag 23.03.2018, 19:00-20:00 Flanagan s Irish Pub, Schwarzenbergstraße 1-3, 1010 Wenen 1. Opening Aanwezig: 28 leden. Volgens de statuten

Jaarverslag Technische Commissie door: Albert Seubring Het jaarverslag van de TC is goedgekeurd. Dank aan Albert Seubring voor het verslag.

Jaarverslag Technische Commissie door: Albert Seubring Het jaarverslag van de TC is goedgekeurd. Dank aan Albert Seubring voor het verslag. Notulen Algemene Ledenvergadering c.v.v. Fit Boys Datum: Donderdag 27 oktober 2016 Aanvang: 20:00 uur Locatie: Kantine Fit Boys, Sportpark Noord-West Aanwezig:.. leden, zie: Presentielijst ledenvergadering

AMBACHTSE FILATELISTEN VERENIGING. Uitgave: april 2019 DE DOORLOPER

AMBACHTSE FILATELISTEN VERENIGING. Uitgave: april 2019 DE DOORLOPER AMBACHTSE FILATELISTEN VERENIGING Uitgave: april 2019 DE DOORLOPER 2 Ambachtse Filatelisten Vereniging Bestuur: Voorzitter: Wim den Otter tel.: 078-6819458 email: w.denotter@t-mobilethuis.nl Secretaris:

Huishoudelijk Reglement Activiteiten vereniging DWK Zutphen

Huishoudelijk Reglement Activiteiten vereniging DWK Zutphen - 0 - Huishoudelijk Reglement Activiteiten vereniging DWK Zutphen Inhoud Blz. 1 Algemeen 1 2 Lidmaatschap 1 3 Geldmiddelen 1 4 Bestuur 2,3 5 Ledenvergadering 3 6 Onderafdelingen 4 7 Beheerders schap 5

R e g l e m e n t O u d e r v e r e n i g i n g D e K e i z e r s k r o o n

R e g l e m e n t O u d e r v e r e n i g i n g D e K e i z e r s k r o o n R e g l e m e n t O u d e r v e r e n i g i n g D e K e i z e r s k r o o n Algemeen Gebruikte afkortingen OV = Oudervereniging De Keizerskroon OV-bestuur = Bestuur Oudervereniging De Keizerskroon MR =

Provero lid t.a.v. Postbus Adres WOONPLAATS. DRIEBERGEN, 14 november. Betreft: Algemene ledenvergadering. Beste leden van Provero,

Provero lid t.a.v. Postbus Adres WOONPLAATS. DRIEBERGEN, 14 november. Betreft: Algemene ledenvergadering. Beste leden van Provero, Provero lid t.a.v. Postbus Adres WOONPLAATS DRIEBERGEN, 14 november Betreft: Algemene ledenvergadering Beste leden van Provero, Op donderdag 14 november 2013 vindt om 10.00 uur de Algemene Ledenvergadering

PHILATILISTENVERENIGING GELRE-GULICK E C H T S U S T E R E N PHILATILISTENVERENIGING GELRE-GULICK E C H T S U S T E R E N Clubblad December 2013 1 Beste leden Aangezien we nu als proef meerdere keren per jaar een clubblad gaan maken is jullie hulp ook gewenst. Ook

HUISHOUDELIJK REGLEMENT

HUISHOUDELIJK REGLEMENT HUISHOUDELIJK REGLEMENT Doel van de vereniging: Het doel van de vereniging is om eenieder die dat wil, deel te laten nemen aan fietstoertochten in groepsverband in de omgeving van Putte en daarbuiten,

S.V.H.A. - verslag van de Algemene Ledenvergadering

S.V.H.A. - verslag van de Algemene Ledenvergadering Datum : maandag 12 oktober 2015 Tijd : 20:00u - 22:00u Aanwezig : geschat aantal aanwezige leden 50, waarvan 24 ingetekend; 7 bestuursleden 1. Opening De voorzitter opent de vergadering en heet alle aanwezigen

HUISHOUDELIJK REGLEMENT EHBO VERENIGING ADUARD.

HUISHOUDELIJK REGLEMENT EHBO VERENIGING ADUARD. HUISHOUDELIJK REGLEMENT EHBO VERENIGING ADUARD. INHOUDSOPGAVE HET BESTUUR... 2 TAKEN VAN DE VOORZITTER... 2 TAKEN VAN DE SECRETARIS... 2 TAKEN VAN DE PENNINGMEESTER... 3 HET DAGELIJKS BESTUUR... 3 ALGEMENE

Huishoudelijk Reglement Historische Vereniging Winsum-Obergum Waar in het onderstaande sprake is van hij, kan ook zij worden gelezen.

Huishoudelijk Reglement Historische Vereniging Winsum-Obergum Waar in het onderstaande sprake is van hij, kan ook zij worden gelezen. Over het Huishoudelijk Reglement staat in de Statuten: Art. 19 1. De Algemene Vergadering kan bij huishoudelijk reglement nadere regels geven omtrent alle onderwerpen waarvan de regeling het bestuur gewenst

HUISHOUDELIJK REGLEMENT Volleybalvereniging Pegasus Ter Apel

HUISHOUDELIJK REGLEMENT Volleybalvereniging Pegasus Ter Apel HUISHOUDELIJK REGLEMENT Volleybalvereniging Pegasus Ter Apel Art. 1 Geen der artikelen van dit reglement mag in strijd zijn met de statuten. Toelating als lid. Art. 2 Nadat een lid zich bij de vereniging

september 1989, nummer * wordt aandacht besteed aan een nieuw fenomeen in de Nederlandse filatelie: de onlangs verschenen automaatzegels

september 1989, nummer * wordt aandacht besteed aan een nieuw fenomeen in de Nederlandse filatelie: de onlangs verschenen automaatzegels september 1989, nummer Officieel orgaan van de Filateiistenvereniging "NOVIOPOST" te Nijmegen Verschijnt 4x per jaar IN DIT NUMMER * wordt aandacht besteed aan een nieuw fenomeen in de Nederlandse filatelie:

Algemene ledenvergadering V.C.Z. 14 oktober Eric heet iedereen welkom. De opkomst is groot, ongeveer 50 leden!

Algemene ledenvergadering V.C.Z. 14 oktober Eric heet iedereen welkom. De opkomst is groot, ongeveer 50 leden! Algemene ledenvergadering V.C.Z. 14 oktober 2013 Aanwezig bestuur: Dick Hein, Geert Bosscher, Eric Oosterhof (vz), Ina van Goor, Muriël Daal, Jetta Boer en Marit Schoemaker-Ruinemans Afwezig bestuur: Ilse

HUISHOUDELIJK REGLEMENT BOFA BOSSCHE FILM AMATEURS. Lidmaatschap en contributie

HUISHOUDELIJK REGLEMENT BOFA BOSSCHE FILM AMATEURS. Lidmaatschap en contributie HUISHOUDELIJK REGLEMENT BOFA BOSSCHE FILM AMATEURS Vastgesteld in de ledenvergadering van 2 februari 2015 Artikel 1. Het verenigingsjaar loopt van 1 januari tot en met 31 december. Artikel 2. Lidmaatschap

PHILATILISTENVERENIGING GELRE-GULICK E C H T S U S T E R E N PHILATILISTENVERENIGING GELRE-GULICK E C H T S U S T E R E N Kontaktblad April 2013 1 Philatelistenvereniging Gelre-Gulick CLUBLOKAAL Café Bie Alois Rijksweg Noord 21 6114 JA Susteren Telefoon 046-4493150

Bestuur Algemeen Artikel 3 Het bestuur is verantwoording verschuldigd aan de algemene ledenvergadering.

Bestuur Algemeen Artikel 3 Het bestuur is verantwoording verschuldigd aan de algemene ledenvergadering. Huishoudelijk reglement Vereniging Aziatische Sporten 'Arashi' Leden Rechten Artikel 1 1. De rechten van de student-leden en niet-student-leden zijn: a. het bijwonen van de algemene ledenvergadering met

Van het bestuur I N M E M O R I A M V A N H A R T E W E L K O M! R O N D Z E N D V E R K E E R

Van het bestuur I N M E M O R I A M V A N H A R T E W E L K O M! R O N D Z E N D V E R K E E R Van het bestuur I N M E M O R I A M Helaas ontvingen wij bericht van het overlijden van ons lid mevrouw E. van der Bijlaardt-Lorrie. Zij was bijna 32 jaar lid van de ZHPV. Wij wensen de familie sterkte

14 de JAARGANG NR 46. Zomer 2009

14 de JAARGANG NR 46. Zomer 2009 VERENIGING VAN OUD FOKKER EMPLOYÉS 14 de JAARGANG NR 46. Zomer 2009 INDIEN ONBESTELBAAR S.V.P. RETOUR: Kootwijkstraat 135 / 2573 XM Den Haag ===============================================================

1. Opening De voorzitter opent om 20.05 uur de algemene ledenvergadering en heet iedereen welkom.

1. Opening De voorzitter opent om 20.05 uur de algemene ledenvergadering en heet iedereen welkom. 1 Verslag algemene Ledenvergadering sv Sportlust 19 maart 2009 Concept verslag De Algemene Ledenvergadering van de Sportvereniging Sportlust heeft plaats gevonden in het clubgebouw van Hockeyvereniging

Deelnemers Aanwezig Afgemeld Afwezig zonder bekendstelling bijzonderheden

Deelnemers Aanwezig Afgemeld Afwezig zonder bekendstelling bijzonderheden Algemene ledenvergadering H.S.V. De Snoekbaars Datum: 10-03-2016 Voorzitter Notulist Freek v. Emst Secretaris Deelnemers Aanwezig Afgemeld Afwezig zonder bekendstelling bijzonderheden F. van Emst X Voorzitter

HUISHOUDELIJK REGLEMENT VERENIGDE BEWONERS OOSTRANDPARK

HUISHOUDELIJK REGLEMENT VERENIGDE BEWONERS OOSTRANDPARK HUISHOUDELIJK REGLEMENT VERENIGDE BEWONERS OOSTRANDPARK Artikel 1. Algemene bepalingen Dit Huishoudelijk Reglement is een reglement op basis van de artikelen 7 en 19 van de Statuten van de Vereniging VERENIGDE

Conform artikel 20 van de Statuten Aangenomen op de Algemene Ledenvergadering d.d. 4 februari 2015

Conform artikel 20 van de Statuten Aangenomen op de Algemene Ledenvergadering d.d. 4 februari 2015 CONCEPT HUISHOUDELIJK REGLEMENT PHOENIX APELDOORN Conform artikel 20 van de Statuten Aangenomen op de Algemene Ledenvergadering d.d. 4 februari 2015 AANSLUITING EN SAMENWERKING ARTIKEL 1 Phoenix Apeldoorn

Huishoudelijk Reglement van het IVN Vereniging voor natuureducatie en duurzaamheid. IVN-afdeling West-Friesland.

Huishoudelijk Reglement van het IVN Vereniging voor natuureducatie en duurzaamheid. IVN-afdeling West-Friesland. Huishoudelijk Reglement van het IVN Vereniging voor natuureducatie en duurzaamheid. IVN-afdeling West-Friesland. Artikel 1. Leden/donateurs (zie afdelingsstatuten artikel 5 tot en met 9) 1. Behalve gewone

De regionale ruilavond van 28 december is i.v.m. de Kerstvakantie, verplaatst naar 21 december.

De regionale ruilavond van 28 december is i.v.m. de Kerstvakantie, verplaatst naar 21 december. Een voorspoedig 1999 Nog enkele dagen en een nieuw jaar begint. Een nieuw jaar waarin we hopelijk net zoveel, of misschien zelfs meer filatelistisch plezier zullen beleven als in het voorbije jaar. Het

het onvermijdelijke Verenigingsnieuws

het onvermijdelijke Verenigingsnieuws nummer 47 (95-1) Officieel orgaan van de Filatelistenvereniging "NOVIOPOST" te Nijmegen Verschijnt 4x per jaar IN DIT NUMMER Het Poolse VN-detachement in het Nabije Oosten het onvermijdelijke Verenigingsnieuws

HUISHOUDELIJK REGLEMENT. van de afdeling Jong. van de Personeelsvereniging van het RIVM/BBio/PD-ALT

HUISHOUDELIJK REGLEMENT. van de afdeling Jong. van de Personeelsvereniging van het RIVM/BBio/PD-ALT 21-8-2013 huishoudelijk reglement 1afdeling Jong van de PV RIVM/BBio/PD-ALT HUISHOUDELIJK REGLEMENT van de afdeling Jong van de Personeelsvereniging van het RIVM/BBio/PD-ALT Artikel 1 Lidmaatschap 1. Zij

Huishoudelijk reglement EHBO Vragender

Huishoudelijk reglement EHBO Vragender Huishoudelijk reglement EHBO Vragender Doel en middelen: Artikel 1. De Organisatie van cursussen en de voortgezette opleiding ligt in handen van het bestuur. Het bestuur volgt bij de organisatie en de

4. Jaarverslag van de secretaris Het jaarverslag over 2013 wordt goedgekeurd met dank aan de secretaresse mevr. B. van der Vegt.

4. Jaarverslag van de secretaris Het jaarverslag over 2013 wordt goedgekeurd met dank aan de secretaresse mevr. B. van der Vegt. Notulen jaarvergadering Historische Kring Dalfsen (concept) Datum 27-01-2014 Aanwezig 54 leden Met kennisgeving afwezig: Dhr. Henk Holsappel, Mw. Rix Pasman 1. Opening door de voorzitter De voorzitter

HUISHOUDELIJK REGLEMENT

HUISHOUDELIJK REGLEMENT HUISHOUDELIJK REGLEMENT Inleiding Dit Huishoudelijk Reglement (HHR) is een uitwerking van de statuten van 14 oktober 2010 van de MD Verenging, conform de in artikel 20 van deze statuten geboden mogelijkheid.

In deze nieuwsbrief. In deze uitgave: - Contributie. - Agenda - ALV - KCM - JHVD + Familiedag - Gezondheidsonderzoek korthaar collie. - Contact.

In deze nieuwsbrief. In deze uitgave: - Contributie. - Agenda - ALV - KCM - JHVD + Familiedag - Gezondheidsonderzoek korthaar collie. - Contact. Bekijk de webversie Februari 2019 In deze nieuwsbrief In deze uitgave: - Contributie. - Agenda - ALV - KCM - JHVD + Familiedag - Gezondheidsonderzoek korthaar collie. - Contact. Contributie De contributieherrinneringen

Notulen van de algemene ledenvergadering van de Harddraverijvereniging Heemskerk Maandag 10 mei 2011

Notulen van de algemene ledenvergadering van de Harddraverijvereniging Heemskerk Maandag 10 mei 2011 Concept 110511 Notulen van de algemene ledenvergadering van de Harddraverijvereniging Heemskerk Maandag 10 mei 2011 1. Opening Met een welkom aan een ieder en in bijzonder aan onze ereleden, met deze woorden

Jaarverslag seizoen

Jaarverslag seizoen Jaarverslag seizoen 2015-2016 Beste sportvriend, AGENDA ALGEMENE VERGADERING D.D. 12 JUNI 2017 Hierbij nodig ik U uit tot het bijwonen van de algemene ledenvergadering van 12 juni a.s., aanvang 20.00 uur,

Notulen algemene Ledenvergadering Vereniging Huurdersplatform de Woonplaats gehouden op 12 maart 2014 te Zutphen

Notulen algemene Ledenvergadering Vereniging Huurdersplatform de Woonplaats gehouden op 12 maart 2014 te Zutphen Notulen algemene Ledenvergadering Vereniging Huurdersplatform de Woonplaats gehouden op 12 maart 2014 te Zutphen 1. Opening en Mededelingen De voorzitter opent de vergadering en heet een ieder van harte