Online Executieveiling, ex art. 3:268 BW juncto 3:254 BW, Enschede, Hengelosestraat 701/701a
EXECUTIEVEILING (ex art. 3:268 BW juncto 3:254 BW) Op zal vanaf 10:00 uur uitsluitend online via www.bogauctions.com t.o.v. notaris mr. R.H. Meppelink, verbonden aan Loyens & Loef N.V. te Amsterdam, krachtens de artikelen 3:268 juncto 3:254 van het Burgerlijk Wetboek, bij opbod en afmijning executoriaal verkocht worden: HERONTWIKKELINGSLOCATIE KANTOORGEBOUW MET BEDRIJFSRUIMTEN Hengelosestraat 701/701A, 7521 PA Enschede Kadastraal bekend Gemeente Lonneker, sectie C, nummer 3170 en 3171 Het betreft een kantoorgebouw met bijbehorende bedrijfsruimte van in totaal ca. 4.200 m². Veilingvoorwaarden liggen uiterlijk vanaf 30 dagen voor de veiling ter inzage bij de notaris en worden gepubliceerd op www.bog-auctions.com. Onderhandse biedingen Het is mogelijk om tot en met donderdag 28 april 2016 een onderhands bod uit te brengen bij de veilingnotaris. 2
Object Het betreft een bedrijfspand bestaande uit een kantoorgebouw in meerdere lagen met een bedrijfsruimte, van ca. 4.200 m². Het object is gelegen op een uitstekende zichtlocatie en gezien de matige kwaliteit van het object leent dit object zich voor een herontwikkeling. Opgemerkt dient te worden dat het object momenteel is gekraakt. Locatie Het object is gelegen op het Kennispark Twente, direct tegenover de Universiteit Twente en aan een drukke kruising. Kennispark Twente is een optimale omgeving voor kennisintensieve en innovatieve ondernemers. Bedrijven als onder andere DEMCON, Apollo Vredestein en de Universiteit Twente zijn hier gevestigd. Bereikbaarheid Het object is met eigen vervoer uitstekend bereikbaar. De rijksweg A35 is gelegen op ca. vijf minuten rijafstand. Ook met het openbaar vervoer is het object uitstekend bereikbaar. Het NS-station Drienerlo en het busstation zijn op loopafstand te bereiken. 3
Kadaster Adres: Gemeente: Sectie en nummer: Oppervlakte: Eigendom: Opmerkingen: Hengelosestraat 701/701, Enschede Lonneker Sectie S nummers 3170 en 3171 9.782 m² Volledig eigendom Voor bijzonderheden wordt verwezen de op de website opgenomen links bijzondere veilingvoorwaarden. Bestemming Naam Kennispark 2013 Vastgesteld 2015-04-20 Bestemming Bedrijven Zie www.ruimtelijkeplannen.nl 4
Het verkoopproces: Opbod De kavels worden minimaal 15 minuten per opbod aangeboden. Start- en sluitmoment van het opbodproces staan vermeld bij het te verkopen object. Indien in de laatste vijf minuten voor het sluiten van een kavel nog een bod wordt uitgebracht, dan wordt de openingstijd met vijf minuten verlengd. Conform het bepaalde in artikel 7 lid 1 van de AVVI 2015 heeft de hoogste bieder bij opbod (Inzetter) recht op inzetpremie, indien het kavel wordt gegund en afgenomen. Deze inzetpremie (plok) bedraagt een procent (1,0%) van de inzetsom. Inzetpremie wordt slechts aan één persoon (de inzetter) en op één bankrekeningnummer uitbetaald. Indien de inzetter de koper is, heeft hij geen recht op de inzetpremie. Lees verder de bijzondere veilingvoorwaarden voor de exacte regeling. Het verkoopproces: Afslag Na de inzet volgt, na ten minste 5 minuten pauze, de afslag. Tijdens de afslag wordt er groot een teller getoond. In deze teller is het totaalbedrag van de inzetsom en het bod op afslag bij elkaar opgeteld. Degene die op MIJN drukt is -onder voorbehoud van gunning - de koper voor het bedrag waarbij degene op MIJN drukte, plus verkoopkosten, de eventuele inzetpremie, overdrachtsbelasting en/of BTW. Zodra iemand op de knop MIJN drukt stopt de veiling en zal het hoogste bod worden voorgelegd bij de opdrachtgever of executant. Wanneer er tijdens de afslag niet wordt gemijnd is de hoogste bieder in het opbodtraject de koper, onder voorbehoud van gunning. Het uiteindelijk door de koper te betalen bedrag is het hoogste bod plus verkoopkosten, de overdrachtsbelasting en/of BTW. Lees verder de bijzondere veilingvoorwaarden voor de exacte regeling. Gunning door verkoper en definitieve verkoop Na afloop van de online verkoop start de periode van recht van beraad c.q. gunning van 5 werkdagen. Verkoper bepaalt uiteindelijk of het kavel wordt gegund. De bieder aan wie gegund wordt, ontvangt daarvan binnen genoemde periode bericht en is daarmee de koper. Notarieel transport vindt uiterlijk 24-06-2016 plaats. 5
2015 Ondanks het gegeven dat de inhoud van dit document nauwkeurig is gecontroleerd, kan DTZ Zadelhoff v.o.f. geen verantwoordelijkheid nemen voor enige geleden schade of verlies als gevolg van welke onjuiste gegevens dan ook weergegeven in dit document. Niets van deze uitgave mag worden overgenomen en/of vermenigvuldigd zonder schriftelijke goedkeuring van DTZ Zadelhoff v.o.f. In geval van tegenstrijdigheid tussen de gegevens in deze brochure en de veilingvoorwaarden, gelden de veilingvoorwaarden. Nadere inlichtingen worden verstrekt via www.bog-auctions.com Op deze website kunt u ook de datum en tijd van eventuele kijkdagen vinden. DTZ Zadelhoff v.o.f., tel. 053-4 300 900, e-mail: enschede@dtz.nl Op onze dienstverlening zijn de Algemene Voorwaarden DTZ Zadelhoff v.o.f. en de Algemene Voorwaarden Online Vastgoed Verkoop DTZ Zadelhoff van toepassing. Voor Diederik Oord Tom Mulder T. + (31) 53 4 300 900 T. + (31) 53 4 300 900 M. + (31) 6 20489785 M. + (31) 6 53 286827 E. doord@dtz.nl E. tmulder@dtz.nl Met 13 kantoren in Nederland combineert DTZ Zadelhoff haar regionale kennis met een landelijke dekking.