Stichting Kringloopbedrijf Borne Veilingcatalogus Goederenveiling 1 oktoiber 2016 Aanvang : 14:00 uur Lokatie: Kringloop Borne Bornerbroeksestraat 83 7621AE Borne
Voorwaarden REGELS EN DEELNAME VOORWAARDEN Bieden kan alleen als u beschikt over een biednummer. Deze nummers worden verstrekt als u zich inschrijft als potentieel bieder. U bent niet verplicht te bieden, ook al heeft u een biednummer. Inschrijven kan op de dag van de veiling Er kan NIET schriftelijk en niet telefonisch worden geboden. De kavels worden aangeboden in de staat waarin ze zich bevinden. Stichting Kringloopbedrijf Borne kan niet aansprakelijk worden gehouden voor de juistheid of volledigheid van enige beschrijving of mededeling omtrent kavels. U biedt door het omhoog houden van uw biednummer., elke andere vorm van bieden is niet toegestaan en wordt niet gehonoreerd. De veilingmeester bepaalt wie het hoogste, en laatste bod heeft uitgebracht. Hier over vindt geen discussie plaats. Indien u als hoogste bieder bent aangemerkt, dan wordt uw biednummer genoteerd en bent u verplicht het kavel tegen de geboden prijs af te nemen. Er worden geen veiling- of andere kosten in rekening gebracht. Betaling dient plaats te vinden, direct na de veiling, doch uiterlijk aan het einde van de dag ( 1 oktober 2016). Betaling kan uitsluitend contant of via pin aan de kassa van de winkel. Pas na betaling zal het artikel ter beschikking van de koper worden gesteld. Schilderij Stilleven van de Belgische schilder J. Nicasi Olieverf op doek. Doek is 30 cm x 40 cm Weegschaaltje Brieven weegschaaltje begin 20e eeuw Merk columbus Houtsnijwerk Wandbord van oosters Handsnijwerk 93cm x 30cm 100 150 10 20 40 60
Vaas Hollandse vaas met tulpen afbeelding jaren 50/60 VEILEN IS LEUK, SPANNEND EN SOMS VERSLAVEND. BIED NIET MEER DAN U KUNT OF WILT BETALEN. PAS OP DAT U ZICH NIET TE VEEL LAAT MEESLEPEN IN HET VUUR VAN HET SPEL. MAAR GENIET WEL EN BOVENAL: VEEL PLEZIER!! Beeldje 20 40 Prijs in de vorm van een bronzen beeldje( turnen/gym) Op voet met opschrift: Aan L.C. Pabon Weusthag 1922 1932 Vaasje/Kandelaar Vaasje van Koninklijk Gouda nr 4847 Kitty (15cm) Kandelaar van de firma Zentih Gouda Nr 1518 (18cm) 30 40
Diverse onderdelen van Russische Leica s Capodimonte stijl Italiaans beeldje in de stijl van Capodimonte Barokke figuren 20 30 25 40 Doos met diverse analoge camera s en accessoires Beeld Frans gipsen beeld. Polychroom Met nummer 541 20 30 50 100 Drietal Olympus camera s (analoog) Porselein/Aardewerk Schaal van Pottenbakkery Huizen 30 50
Madonna met Kind Handgemaakt beeldje 18 cm hoog Desybes France Doos met diverse analoge camera s 20 30 30 40 Vaas Murano glas Italië 20 cm Boeken The Gibson Book deel I en II. Collectie van gepubliceerde tekeningen van de hand van Charles Dana Gibson Uitgave 1906 20 40 100 150 Jaren 60 Lepel. cocktailprikker. tandenstoker vaasje Uit de jaren 60 met een hertje Kalender Eeuwig durende zak kalender 5 10
Wandelstok 3 delige wandelstok met opschrift Poort van Rotterdam In originele doos. Pan Gebruikte pan van het merk Sil Vaas Mooie zwaar glazen vaas met ondertekening van de maker.. Bureauset Bureau setje van hout met oosters landschap 25 50 Beeldje Madonna met kind Porselein/Aardewerk Twee Schaaltjes van de firma Minton Type Marlow. Bone China made in England Doorsnee 9 cm 5 10
Schilderij Geschilderd door E Dyremose 35 cm x 25 cm Spiegel Spiegel met christus aan het kruis 40 60 Pop Porseleinen pop ( ong. 100cm) uit beperkte oplage. Inclusief certificaat in originele verpakking Postkaarten Oude postkaarten van de Zuiderzee werken 1929 100 200 Karaf met glazen Kristallen karafje met 6 likeur glazen Muziek instrument Russische Sitar (klein model) met bladmuziek