Keukenveiling bij Kroonkeukens

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

Tentoonstelling CKV De Ringeloor

Veiling HOV. financiering concertreis A orkest zomer Zaterdag 25 mei Aanvang 20hr00. Locatie: Cultuurcampus. Burchtpoort 5, Vleuten

OP NAAR DE 45! Martin vthiel

éénmalige verkoop per opbod

Richtlijnen indienen en acceptatie. Modeltreinen

slim kopen, slim verkopen

Veilingcatalogus Faillissement 7 Dresses

ONTDEKKINGSTOCHT IN S.M.A.K GENT RAOUL DE KEYSER OEUVRE

Kalender september Maandag Dinsdag Woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag

Een huis kopen in de 21 e eeuw

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Veilig, vertrouwd & transparant

Catalogus. Openbare verkoop van kunstvoorwerpen in de Kopermolen te Vaals 17 t/m 21 september dagelijks van tot uur

VEILINGITEMS 16 MAART Check hier alle toffe veilingitems ter herinnering aan Robin Hood: dé iconische ride van Walibi Holland.

Eindejaarsafronding/ Veiling 2016

Kunst- en Antiekveiling. Catalogus BVBA Veilingen Aeko Tel: 011/ Fax: 011/

Veilingboekje kunstwerken 2016

VEILINGSTUKKEN VRIENDEN VAN DE LOOPPLANK FANCY FAIR

Algemene Veilingvoorwaarden: deze algemene veilingvoorwaarden;

Richtlijnen indienen en acceptatie Modelauto s

125 jaar. Geïnspireerd door de beroemde werken van Nederlands schilder. Vincent van Gogh ( )

VEILING REGLEMENT. van de S-HERTOGENBOSSCHE FILATELISTENVERENIGING. Pagina 1

Portfolio van Bloemwerk Exclusief by Albert

1334. Destocking van een nieuwe basketbalcollectie, kleding en horloges

VERKORTE HANLEIDING REGISTREREN, INLOGGEN en BIEDEN op TOPPIGEONS.NL

China. Landschapsschildering. Vakgebied: Beeldende Vorming. Lesduur: 60 minuten

Overzicht van de veilingkavels

Bob s bijzondere binnenhuisaccessoires Aluminium

Concept Raamovereenkomst Contractnummer:

Bieden en Wonen B.V. Postbus 75643, 1118 ZR Amsterdam Tel: Fax:

KUNST VEILING 4 AUGUSTUS. t.b.v. Stichting Hospice Dronten

WILLEM DE BONT AMSTERDAM Zes sinasappels en een pompoen, olieverf/paneel, 25x33 cm

Kristallen theebus. Afm. ca. 10x7x7 cm (bxdxh). Wat slijtage zichtbaar op het metalen beslag (geen zilver). Het is een mooi en gaaf exemplaar.

STAD EN TAAL ONTMOET KUNST

Workshops Hieronder vindt u het overzicht van de verschillende workshops:

Kavelnr Beschrijving kunstobject liveveiling/int ernetveiling

Lederen stoel klassieke stijl in goede staat

SAVE THE DATE MARCH 2017 PERSDOSSIER BRUSSELS DESIGN MARKET 2017

preston slaapcomfort wij ruimen op! Nu hoge kortingen op onze schuifdeurkasten.

Kunnen we het residu als uitkomst zien van een proces, zonder de noodzaak om het terug te brengen naar zijn oorsprong?

een vergelijkend warenonderzoek door bob richters

Visueel Fotoclub Lichtaart

Wild Stoken Catalogus van te veilen werken

Richtlijnen voor de Stripveiling Wat is geschikt en hoe indienen?

BERLIJN. Vlak daarbij is er het Europa-Center waarvan de bouw in 1963 begon en veel winkels en restaurants bevat.

YUCELMETHODE Bouwen aan Herstel

Richtlijnen aanbieden en acceptatie POSTZEGELS

Veiling Zaterdag 16 april 2011

veilingstukken Vrienden van De Loopplank Fancy Fair

TableLine. SUIKERSTROOIER - roestvrijstaal 18/8, glas. DOSEERSCHENKER - kunststof/glas, hygiënisch afsluitbaar, geschikt voor melk, room, honing

Activiteitenprogramma DAGBESTEDING CASTRICUM. voor mensen met een beperking

Maisveld 21, 7951 XA Staphorst

S C.F.

EDWIN AAFJES DEN HAAG Sagunto, olieverf/doek, 50 x 40 cm

BALEARENLAAN 14 TE AMSTERDAM

INHOUD. Inleiding Mode Fotografie Kunst in de middeleeuwen Kunst uit de renaissance... 14

PRESENTATIE KENNISSPEL VOOR RIJKSMUSEUM LIEFHEBBERS

Nieuwsbrief Ben Bizzie

Hollandse Meesters. Dit werkboekje is van:

2 Eeuw van het Verstand

X-MAS Merry Geniet meer van de kerst thuis

Portfolio van Bloemwerk Exclusief by Albert.

SPEURTOCHT ARCHITECTUUR & DESIGN

Haringparty juni vanaf uur

Veilingcatalogus zaterdag 30 mei uur van de Stichting Veilingcommissie te Vorden

SCHILDERIJEN POP ICONEN EN WOONDECORATIE

Het Serviesfabriekje in Driebergen maakt moderne gebruikskeramiek, handgemaakt door Floor. Roetemeijer-Hurkens. gebruikers

George Hendrik Breitner ( )

Nieuwe korte cursussen en workshops beeldend Alle leeftijden. Kunst van Pallets!

Stichting Kringloopbedrijf Borne Veilingcatalogus Goederenveiling 1 oktoiber 2016 Aanvang : 14:00 uur Lokatie: Kringloop Borne Bornerbroeksestraat 83 7621AE Borne

Voorwaarden REGELS EN DEELNAME VOORWAARDEN Bieden kan alleen als u beschikt over een biednummer. Deze nummers worden verstrekt als u zich inschrijft als potentieel bieder. U bent niet verplicht te bieden, ook al heeft u een biednummer. Inschrijven kan op de dag van de veiling Er kan NIET schriftelijk en niet telefonisch worden geboden. De kavels worden aangeboden in de staat waarin ze zich bevinden. Stichting Kringloopbedrijf Borne kan niet aansprakelijk worden gehouden voor de juistheid of volledigheid van enige beschrijving of mededeling omtrent kavels. U biedt door het omhoog houden van uw biednummer., elke andere vorm van bieden is niet toegestaan en wordt niet gehonoreerd. De veilingmeester bepaalt wie het hoogste, en laatste bod heeft uitgebracht. Hier over vindt geen discussie plaats. Indien u als hoogste bieder bent aangemerkt, dan wordt uw biednummer genoteerd en bent u verplicht het kavel tegen de geboden prijs af te nemen. Er worden geen veiling- of andere kosten in rekening gebracht. Betaling dient plaats te vinden, direct na de veiling, doch uiterlijk aan het einde van de dag ( 1 oktober 2016). Betaling kan uitsluitend contant of via pin aan de kassa van de winkel. Pas na betaling zal het artikel ter beschikking van de koper worden gesteld. Schilderij Stilleven van de Belgische schilder J. Nicasi Olieverf op doek. Doek is 30 cm x 40 cm Weegschaaltje Brieven weegschaaltje begin 20e eeuw Merk columbus Houtsnijwerk Wandbord van oosters Handsnijwerk 93cm x 30cm 100 150 10 20 40 60

Vaas Hollandse vaas met tulpen afbeelding jaren 50/60 VEILEN IS LEUK, SPANNEND EN SOMS VERSLAVEND. BIED NIET MEER DAN U KUNT OF WILT BETALEN. PAS OP DAT U ZICH NIET TE VEEL LAAT MEESLEPEN IN HET VUUR VAN HET SPEL. MAAR GENIET WEL EN BOVENAL: VEEL PLEZIER!! Beeldje 20 40 Prijs in de vorm van een bronzen beeldje( turnen/gym) Op voet met opschrift: Aan L.C. Pabon Weusthag 1922 1932 Vaasje/Kandelaar Vaasje van Koninklijk Gouda nr 4847 Kitty (15cm) Kandelaar van de firma Zentih Gouda Nr 1518 (18cm) 30 40

Diverse onderdelen van Russische Leica s Capodimonte stijl Italiaans beeldje in de stijl van Capodimonte Barokke figuren 20 30 25 40 Doos met diverse analoge camera s en accessoires Beeld Frans gipsen beeld. Polychroom Met nummer 541 20 30 50 100 Drietal Olympus camera s (analoog) Porselein/Aardewerk Schaal van Pottenbakkery Huizen 30 50

Madonna met Kind Handgemaakt beeldje 18 cm hoog Desybes France Doos met diverse analoge camera s 20 30 30 40 Vaas Murano glas Italië 20 cm Boeken The Gibson Book deel I en II. Collectie van gepubliceerde tekeningen van de hand van Charles Dana Gibson Uitgave 1906 20 40 100 150 Jaren 60 Lepel. cocktailprikker. tandenstoker vaasje Uit de jaren 60 met een hertje Kalender Eeuwig durende zak kalender 5 10

Wandelstok 3 delige wandelstok met opschrift Poort van Rotterdam In originele doos. Pan Gebruikte pan van het merk Sil Vaas Mooie zwaar glazen vaas met ondertekening van de maker.. Bureauset Bureau setje van hout met oosters landschap 25 50 Beeldje Madonna met kind Porselein/Aardewerk Twee Schaaltjes van de firma Minton Type Marlow. Bone China made in England Doorsnee 9 cm 5 10

Schilderij Geschilderd door E Dyremose 35 cm x 25 cm Spiegel Spiegel met christus aan het kruis 40 60 Pop Porseleinen pop ( ong. 100cm) uit beperkte oplage. Inclusief certificaat in originele verpakking Postkaarten Oude postkaarten van de Zuiderzee werken 1929 100 200 Karaf met glazen Kristallen karafje met 6 likeur glazen Muziek instrument Russische Sitar (klein model) met bladmuziek