Veiling 16 de stripdag Kalmthout Zaterdag 15 juni 2013 *Ingelijste veilingstukken = + 5. Gedeeltelijke opbrengst Suske en Wiske helpen kinderen

Strips op de Markt. Veiling kavellijst. 4 mei 2008 om uur Voor het stadhuis op de Markt in Gouda. Kavel 51

Suske en Wiske: 65! De eerste Suske en Wiske. Rikki en Wiske in de krant. Stijn Dekelver. Wiske. Na het eerste verhaal wordt hij

Brasschaat Brecht Kalmthout Kapellen. Schoten Wuustwezel Zoersel

Suske en Wiske: 65! Een verhaal met beelden! België = stripland. Jeroen Defauw. Eigenlijk zoals een boek, maar. dan met heel veel tekeningen en

Kenmerkenlijst: J2009 ( c) Ter inlichting: "blauwe vette tekst" = info eveneens in album

BIOGRAFIE WILLY VANDERSTEEN (15/02/ /08/1990)

1 - Rikki en wiske in Chokowakije Suske en Wiske 1 - BN de Stem - A5 Vandersteen, Willy Stripboek Standaard uitgeverij 2007 herdruk 1,00

Wedstrijdreglement Klik & Win 500 Amoras-strippaketten (hieronder genoemd de Amoras-wedstrijd)

Een ruim appartement dat de bovenste verdieping beslaat van

The Stephen King Collectibles. Collectible Carrie

Suske en Wiske: 65! zouden zijn.

Olieverf op paneel. Uitzonderlijk gedetailleerd geschilderd

6,5. Getekende verhalen. Werkstuk door een scholier 1621 woorden 20 februari keer beoordeeld. Nederlands. 1. Inhoud

BOB DE MOOR MIDDELEEUWSE TRILOGIE PIRREWIET UITGAVE Super groot formaat, 250 ex. (leeuw/sterke jan/kerels van )

The Stephen King Collectibles. Misery

Strips 8 DECEMBER 2013

CANTIQUE. met kennis & betrokkenheid. zakelijk drukwerk. familie drukwerk. Drukwerk. glimlach. met een. van vormgeving tot bezorging

Kennemerlaan EG IJmuiden Tel Fax info@uitprinten.nl

Oplage : ex; ex; ex Perforatie: T.: 11 1/2 Aantal platen : Papier: 1523: WP-P2; 1524/1525: F-P3

Aantal platen. Oplage : onbeperkt

PRIJSLIJST Accessoires LEUCHTTURM

Recht over de imposante zijgevel van een kerk woont Ron Van

NIEUWE TITELS Juni / augustus 2019

FOTOREPORTAGE DOOR RAYMOND LAGAE

DE SMURFEN (PEYO) FIGURES ET VOUS Slechts 250 ex. Met certificaat 15 cm ongeveer DE SMURFEN (PEYO) FIGURES ET VOUS Slechts 250 ex. Met certificaat 15

Albums van het jaar 2014

In de aanloop naar de verschijning van De RoDe RIDDeR 250 in mei ging Martin Hofman,

Editie 2017

Postzegels : Collectie 2016

VEEL MEER DAN FOTOGRAFIE

Postzegel totaaldag 15 januari 2012

k 002 k 010 k 016 k 023

Nieuwsbrief Kidsclub FC Twente

PERSMAP DINSDAG 6 DECEMBER 2005 WAASLAND SHOPPING CENTER

FUNDRAISING DINNER 14 JANUARI 2015 VEILINGBOEKJE

The Stephen King Collectibles. Collectible 11/22/63

De Mottenvanger SW_CLASSICS_7_Mottenvanger_NL_binw_v3.indd 1 14/08/19 09:16

1 t/m 17 maart GRATIS bij aankoop van 2 stripboeken. (of l12,12 aan strips)

Heliogravure Gravure : Etn. Jean Malvaux. Oplage : ex Perforatie: T.: 11 1/2 Aantal platen : 2 Gomming : Zetmeelgom Papier: F-P3

Voorstelling nieuwe huisstijl

Opnamekosten Persoonsfotografie

ALA Ontwerpstudio Opdracht 1 H 2 0 Ontwerpstudio

Opnamekosten & Arrangementen

Editie 2016

VEILING VELDHOVEN ZATERDAG 2018 nr. omschrijving 1 Een nacht in Rome

Collectors' Postcards, set 10 st. Collectors' Postcards 10x15cm, 10 stuks, liggend 22,50 Collectors' Postcards 10x15cm, 10 stuks, staand 22,50

TIEN TIPS WANNEER JE EEN KUNSTWERK WILT AANSCHAFFEN

verkoop incl. btw Canvas (Premium) Premium Canvas 40x60 cm 119,00 Premium Canvas 50x75 cm 129,00 Premium Canvas 60x90 cm 149,00

Wij heten u van harte welkom op Ardennen Camping Bertrix!

Het beeldverhaal in België

SAMENSTELLING VAN DE RAAD VAN DE ARRONDISSEMENTSKAMER VAN GERECHTSDEURWAARDERS VAN ANTWERPEN

Veiling Zaterdag 16 april 2011

INDEX. Index. klanten: Wij denken in uw richting!

Gewone zwangerschapsshoot

DIPLOMA'S PROFESSIONELE ERVARINGEN LOPENDE PROJECTEN/ OPDRACHTEN. Eliza Pepermans. Tentoonstellingslaan 59, 9000 Gent.

sinds 2017 voorjaarsfolder 2018

Malle Jongen Presenteert. De Beste Wensen van Tekenend Nederland

Quadraat groot standaard 14,8 cm x 14,8 cm. Din A6 lang Ronde hoek 7,4 cm x 21 cm. Din A8 standaard 5,2 cm x 7,4 cm

Er zullen altijd mensen zijn die teleurgesteld zijn omdat je iets aanraakt dat bijna heiligschennis is.

30,00 Album met plastic cover (in diverse kleuren) en max 20 foto's Standaard

DE WARE WERELD HET DERTIGERSDIPJE TEKST, TEKENINGEN EN INKLEURING TOM BOUDEN

KOBBEGEM KERMIS SPONSORINGSDOSSIER U maakt het verschil! /07/ /kobbegem kermis

SPONSORMOGELIJKHEDEN KONINKLIJK GYM WAASLAND VZW

verwacht grootse dingen

N I E U W S B R I E F

LEDERWAREN RELATIEGESCHENKEN

Digitaal en fotoproducten

NIEUWE TITELS NOVember/DECEMBer 2019

KIWANIS Club Leuven. Golf Trophy. 5de editie. Zaterdag 21 september 2013 Winge Golf en Country Club

GRAFISCH basis tarief excl. btw Alle prijzen zijn excl. BTW en aan alle diensten zijn algemene voorwaardes verbonden. HAAFVISUAL.

E17_1M 24 juli 1961 Formaat: 19 x 10 cm, gewoon NVPH-nrs: Kinderzegels

Adhemar: Atlas: Boemerang: Bonte: Brabant Strip vzw: Casterman: ISBN: Jerom (vierkant): De blauwe luiaard 10 (Willy Vandersteen) ISBN:

Vroeger vond ik Kuifje houterig getekend.

Opnamekosten & Arrangementen

ZwArt-wit kopieën. lamineren. inbinden. kleurkopieën. vouwen en nieten

DE MEERPAAL DRONTEN ZATERDAG 13 NOVEMBER P R O G R A M M A E N B E U R S P L A T T E G R O N D

El cómic franco-belga (en francés) y el cómic en neerlandés. Personajes creados por belgas francófonos y franceses, y por autores neerlandeses

Combi Zwangerschap & Newborn (studio) Outdoorshoots: kinderen, zwangerschap, Communie, gezin

Wij garanderen mediabelangstelling uit binnen - en buitenland en een rechtstreekse TV uitzending.

Bijlagen schooljaar Informatie. Schooljaar Personeel. 2 Kalender van vakantiedagen. 3 Prijslijst.

ILLUSTRATIE. contact Daan Visser Studio Zodanig 14 June 2017

Space Auction, 3 Nov 2013 at Space Expo, Keplerlaan 3, Noordwijk Versie 31 okt Afbeelding

Clubrecords masters mannen op 1 april 2017:

Prijslijst LiRoJo Fotografie (ingangsdatum 1 juli 2013)

GFK HALFJAARCIJFERS BOEK.BE VLAAMSE BOEKENMARKT GfK 2015 Vlaamse A-boekenmarkt Halfjaarcijfers jan-jun 2015

Fotosessies à la carte

DOWNLOAD OR READ : SUSKE EN WISKE DE KLEPPERENDE KLIPPER PDF EBOOK EPUB MOBI

Vlaanderens favoriete stripfamilie nu groter en met een nieuwe naam!

Een Literaire Maeltydt

Hoogstraten. Super Prestige Cyclocross. België. Zondag 9 februari 2014 Veiling. Hoogstraten. (nieuwe omloop) vzw

E66_1M 2 april 1969 NVPH 2009: 2,30 Formaat: 19 x 10 cm, glanzend papier Uitgeverij: Palm NVPH-nrs: Paaszegels

Stichting Open Monumentendag Leidschendam-Voorburg. Jaarrekening 2016

Veiling 16 de stripdag Kalmthout Zaterdag 15 juni 2013 *Ingelijste veilingstukken = + 5. Gedeeltelijke opbrengst Suske en Wiske helpen kinderen 0) Originele plaat Suskee n Wiske door Studio Vandersteen voor gemeente Knokke 100 1) Luxe De Arthur-trilogie genummerd 433 / 750. Met een tekening en gesigneerd door Paul Geerts. 25 2) 100 bierviltjes Welkom in Kalmthout Suske en Wiske striproute, met een tekening van Eric De Rop en gesigneerde door Helena Vandersteen. (uitgeput) 10 3) Van glimlach tot schaterlach Humor bij Vandersteen. 1996. 5 4) Set van 4 luxe albums: Suske de rat, De suikerslaven, De bananenzangers en Paniek in Palermo. 75 5) Vlag toerisme Kalmthout met Suske en Wiske logo. 10 6) Leesboekje De vliegende vis 1978. Cover en illustraties getekend door Eugeen Goossens. 5 7) Uitnodiging + persmap Kalmthout en zijn veldrijders met 5 gesigneerde kaarten van de veldrijders en 2 exclusieve aanzichtkaarten (oplage 150 expl.) Met een tekening (Lambik) door Eric De Rop. 10 8) Fotocel uit De briesende bruid met Sidonia. 25 9) Luxe De belhamel-bende 2004. 7 de stripbeurs Kalmthout. Genummerd 307 / 400. Gesigneerd door Marc Verhaegen. 25 10) Originele plaat, Suske en Wiske, gemaakt door studio Vandersteen voor de gemeente Knokke. 100 11) Drukplaat + kerstkaart 100 jaar Willy Vandersteen tekening Eugeen Goossens. (2/8) 10 12) Luxe uitgave De gladde glipper. 25 13) Lijst met 4 gesigneerde bierkaartjes.( Luc Morjaeu, Peter Van Gucht, Dirk Stallaert en Claus)( uitgeput) 10* 14) Persmap Striproute Brecht met bierviltje Junior Suske en Wiske + nieuwe button (60 exempl.) flyers, stripreispas en een tekening (Wiske) van Jeff Broeckx. 10 15) Luxe De formidabele fantast 2005. 8 ste stripbeurs Kalmthout. Genummerd 330 / 500 en gesigneerd door Marc Verhaegen. 25 16) Set van 5 telefoonkaarten. 30 17) Lijst met een aquarel afdruk, Willy Vandersteen De Kalmthoutse heide met een tekening van Eric De Rop en gesigneerd door Helena, Christiane en Lo Vandersteen. 2 / 5. 25* 18) Zeefdrukje 2007 Kalmthout gesigneerd door Luc Morjaeu en voorzien van een gemeente en Suske en Wiske stempel + een gelimiteerde Suske en Wiske kaart. 10* 19) 2 Duitstalige albums Tijl Uilenspiegel avonturen De opstand der geuzen 1980 en Fort Amsterdam 1981 10 20) Frans talige luxe en softcover van Het rinkelende raderwerk. 25 21) Origineeltje van Eric De Rop. (Lambik als kikker) 10 cm X 15 cm illustratie De Vroente 10* 22) Originele tekening. Planeten als de aarde. 20 23) De Rode Ridder misdruk De hamer van Thor 5 24) Luxe in blauw velour De gekke gokker genummerd 227 / 750. 25 25) Persmap striproute maart 2013 met alle gadgets en promotiemateriaal, onderlegger, broodzak, bierviltje,infoblad Striproute Kapellen. + een tekening (lambik) door Eric De Rop. 10 26) Lijst met 9 gesigneerde postkaarten striproute. (laatste exemplaar). 40* 27) 2 door Claus gesigneerde bierkaartjes, Schoten en Wuustwezel. 10*

28) 3 Genummerde canvas schilderijtjes met certificaat. 15 29) Originele schets De witte wraak en kleurenprint gesigneerd door gans de studio Vandersteen, blz. 2 30) Originele schets De witte wraak en kleurenprint gesigneerd door gans de studio Vandersteen, blz. 3 31) Drukplaat en zeefdrukje 100 jaar Vandersteen gesigneerd door Luc Morjaeu, blauwdruk. Enige exemplaar!!!!! 20* 32) 10 Chinese Suske en Wiske albums. 25 33) Ambachtelijk houtgravure van Suske en Wiske met 100 jaar stempel. 5* 34) Luxe oblong Suske en Wiske 60 jaar in Kalmthout met een tekening en gesigneerd door Paul Geerts. 25 35) 2 Geëmailleerde plaatjes met Suske en Wiske. 5 36) Originele afdruk kleurenschets Een bij voor jou en mij 2007 gesigneerd door Luc Morjaeu. Enige exemplaar!!!!! 10 37) Striproute brochure, rugzak, vlaggetje en stripreispas voorzien van 9 stripstempels, gesigneerd door Jeff Broeckx, Claus,Eric De Rop en Leen Vandersteen. (uitgeput!!!) 10 38) Complete set van 4 gekartonneerde luxe albums. In opdracht van De Kameel BV. 30 39) Originele plaat, Suske en Wiske, gemaakt door studio Vandersteen voor de gemeente Knokke. 100 40) Affiche 16 de stripdag gesigneeerd door Claus, Jeff Broeckx, Eugeen Goossens, Eric De Rop, Helena Vandersteen,. 10* 41) Postzegelset, 5 postzegels postzegelkring Noorderkempen met eerste dag stempel, Suske en Wiske zegel, gesigneer d door Helena Vandersteen met een tekening door Eric De Rop. Enige exemplaar!!!! 10 42) Luxe De Bosbollebozen 11 de stripbeurs Kalmthout. genummerd 255 / 500. 25 43) 65 jaar Suske en Wiske Kinderen van Kalmthout met een tekening door Eric De Rop en gesigneerd door Helena Vandersteen. 25 44) Lijst met 3 ex-libris en speciale postkaart 100 jaar Vandersteen gesigneerd door Helena Vandersteen, Luc Morjaeu en Peter Van Gucht. 25* 45) Persmap officiële inrijden striproute met brochure, rammelende rally uitnodiging, boekje Lambikelaar, gesigneerd door Helena, Christiane en Lo Vandersteen. 15* 46) Map met briefpapier, enveloppen en 10 postzegels. 10 47) Originele drukplaat, onderlegger striproute (slechts 2 exemplaren) gesigneerd door Luc Morjaeu, Peter Van Gucht, Eric De Rop, Helena, Christiane en Lo Vandersteen. 20* 48) Kerstkaartenset 100 jaar Vandersteen (Eugeen Goossens) gesigneerd door Helena Vandersteen met een tekening door Eric De Rop. 10 49) Fotoreproductie van 3 ontwerpen postzegels voor de Belgische post gemaakt door Willy Vandersteen en gesigneerd door Helena, Christiane en Lo Vandersteen. 15* 50) Setje van 2 Suske en Wiske washandjes. 10 51) Bierviltje en postkaart Kalmthout, gesigneerd door Helena Vandersteen met een tekening (Schanulleke) door Eric De Rop. 10* 52) Kleurenprint De witte wraak blz 5 eindplaatje gesigneerd door studio Vandersteen en Helena Vandersteen. 10* 53) 3 Viltpostkaarten, Jerom, Lambik en Wiske, gesigneerd door Helena, Christiane en Lo Vandersteen met een tekening (Schanulleke) door Eric De Rop. 10* 54) 2 Postkaarten met postzegel, uitgave strippostzegels, oplage 2500 exemplaren. 5 55) Drukplaat en kleurenprint Bezoek koningin Fabiola nr4/4 gemeentestempel, door Charel Cambre. 15* 56) Drukplaat en kleurenprint Verhuis Kalmthout met gemeentestempel, door Hec Leemans.1/4 15* 57) Drukplaat en kleurenprint Periode Kuifje met gemeentestempel, door Eric Heuvel. 3/4 15* 58) Set van 6 luxe klein Suske en Wiske genummerd 042 / 375. 100

59) Drukplaat en kleurenprint ontstaan van Suske en Wiske met gemeentestempel, door Jan Bosschaert Nr 1/4 15 60) Drukplaat en kleurenprint sportieve periode met gemeentestempel, door Gerard Leever.1/4 15* 61) Drukplaat en kleurenprint scouts periode met gemeentestempel, gesigneerd door Erwin Sels. 1/4 15* 62) Set van 4 dubbeldik albums. 10 63) Drukplaat en kleurenprint geboorte met helm met gemeentestempel,gesigneerd Ron Van Riet 3/4 15* 64) Drukplaat en kleurenprint overgave Suske en Wiske met gemeentestempel, Paul Geerts.2/4 15* 65) Drukplaat en kleurenprint familieleven met gemeentestempel, door Wim Swerts. 1/4 15* 66) Bord + bestek De gezonde familie. 5 67) Drukplaat en kleurenprint mobilisatie met gemeentestempel, door Martin Lodewijk. 15* 68) Drukplaat en kleurenprint hobby s met gemeentestempel, origineel gesigneerd Dick Heins.3/4 15* 69) Drukplaat en kleurenprint verre reizen met gemeentestempel, origineel gesigneerd door Eugeen Goossens Nr 3/4 15* 70) Suske en Wiske koffieservies + boekje De charmante koffiepot. 100 71) Drukplaat en kleurenprint uitgaansleven met gemeentestempel, origineel gesigneerd door Eric De Rop. Nr 2/4 15* 72) Box De sprietatoom genummerd 143 / 500. 50 73) Persmap 11 de stripdag met flyers, brochure van het Suske en Wiske museum en een postkaart gesigneerd door Helena Vandersteen met een tekening door Eric De Rop; 10 74) Portfolio Kalmthout, 181/250 met een tekening van Sidonia door Eric De Rop en een door Helena Vandersteen gesigneerd bierviltje. 40 75) Suske en Wiske telefoonkaarten collectie, uitgeverij Drukwerk. 25 76) Partij drukplaten van de affiche en de persmap (4 exemplaren); 10 77) Suske en Wiske spel. 10 78) Standhouders zeefdruk van de laatste stripdag, in een beperkte oplage, genummerd. 15 79) Persmap 16 Stripdag 100 jaar Vandersteen gesigneerd E.Goossens,G.Leever,J.Broeckx, C.Cambre,S.Mau,Merho,E.De Rop,E.Sels, Leen Vandersteen 15 80)Originele plaat, Suske en Wiske gemaakt door Studio Vandersteen voor de gemeente Knokke 100

Veiling 16 de stripdag Kalmthout Zondag 16 juni 2013 *Ingelijste veilingstukken = + 5. Gedeeltelijke opbrengst Suske en Wiske helpen kinderen 0) Originele tekening gemaakt door Studio Vandersteen gemaakt voor de gemeente Knokke 100 1) Luxe De vindingrijke trilogie. Met een tekening en gesigneerd door Paul Geerts. 25 2) Auteurszeefdruk III/XV Het kostbare kader, gesigneerd door Luc Morjaeu, Peter Van Gucht, Burgemeester Jacobs met een tekening door Eric De Rop en 5 gesigneerde postkaarten veldrijders. 30 3) 3 Standaard specials, Ziet eens wat n schoon koleuren 1995, De rode draad 1996, Van glimlach tot schaterlach 1996. 10 4) Set van 4 luxe albums. De tirannieke tor, Het bizarre blok, De stuivende stad en Krimpsonia. 75 5) Drukplaat + kerstkaart 100 jaar Willy Vandersteen getekend door Eugeen Goossens (1/8). 10 6) Engelstalige Suske en Wiske uitgave The Texas rangers 5 7) Persmap striproute Brecht met een bierviltje van Junior Suske en Wiske +nieuwe button (60 exempl.), bierkaartje, flyer en met een tekening van Suske door Jeff Broeckx. 10 8) Fotocel uit De briesende bruid met Lambik. 25 9) Luxe De botte Botaknol 2006. 9 de stripbeurs Kalmthout. Genummerd 291/500. Gesigneerd door Luc Morjaeu en Peter Van Gucht, met een zakje bloemenzaad (Vingerhoedskruid). 25 10) Originele plaat, Suske en Wiske, gemaakt door studio Vandersteen voor de gemeente Knokke. 100 11) Lijst met een aquarel afdruk, Willy Vandersteen De Kalmthoutse heide met een tekening van Eric De Rop en gesigneerd door Helena, Christiane en Lo Vandersteen. 1/ 5. 25* 12) Luxe uitgave De wilde weldoener. 25 13) Zeefdrukje 2007 kalmthout gesigneerd door Luc Morjaeu en voorzien van een gemeente en Suske en Wiske stempel. 10* 14) Originele tekening door Eric De Rop. 24 cm X 30 cm. 100* 15) Luxe Een bij voor jou en mij. 2007. 10 de stripbeurs Kalmthout. Genummerd 172/500, met bijhorend honingpotje. 25 16) Set van 9 Suske en Wiske telefoonkaarten. 20 17) Originele schets De witte wraak en kleurenprint gesigneerd door gans de studio Vandersteen, blz. 1 18) Originele schets De witte wraak en kleurenprint gesigneerd door gans de studio Vandersteen, blz. 4 19) De hemelboom met muziek cd, gesigneerd door Paul Geerts. 10 20) Luxe en softcover van Het rinkelende raderwerk. 25 21) Drukplaat en zeefdrukje 100 jaar Vandersteen, gesigneerd door Luc Morjaeu, blauwdruk. Enige exemplaar!!!! 20* 22) Originele tekening. De reuzen planeet. 20 23) Foufide hoogvlieger speciale editie voor de striepclub in een oplage van 80 exemplarenmet als bijlage het minialbum Foufi the kid. 10 24) De kleine postruiter. 25 25) Ambachtelijk houtgravure van Suske en Wiske met 100 jaar stempel. 5*

26) Persmap 16 de stripdag met een tekening door Jeff Broeckx, Eugeen Goossens, Claus en Eric De Rop, gesigneerd door Helena Vandersteen. 15 27) Potloodschets van de cover 2006 De botte botaknol, gesigneerd door Luc Morjaeu en Helena Vandersteen Enige exemplaar!!!! 15* 28) Genummerde canvas schilderij met certificaat. 5 29) Persmap officiële inrijden striproute met brochure, rammelende rally uitnodiging, boekje Lambikelaar, gesigneerd door Helena, Christiane en Lo Vandersteen. 15* 30) Originele drukplaat, onderlegger striproute (slechts 2 exemplaren) gesigneerd door Luc Morjaeu, Peter Van Gucht, Eric De Rop, Helena, Christiane en Lo Vandersteen. 20* 31) Geëmailleerde plaat 100 jaar Willy Vandersteen. Nr. 6 / 7 80 32) 65 jaar Suske en Wiske Kinderen van Kalmthout met een tekening door Eugeen Goossens. 25 33) Wieler T-shirt De Turfbikers (slechts 20 exemplaren). 10 34) Complete 16 delig Suske en Wiske set. Uitgave Shell. 25 35) Bierpot met een tekening uit De bokkenrijders. 5 36) Originele tekening van de onderlegger striproute, gesigneerd door Merho, Jeff Broeckx, Claus, Luc Cromheecke, Peter Van Gucht, Luc Morjaeu, Eric De Rop, Helena, Christiane en Lo Vandersteen. Enige exemplaar. 50 37) Kerstkaartenset 100 Jaar Willy Vandersteen, gesigneerd door Eugeen Goossens en Helena Vandersteen + een tekening door Eric De Rop. 10 38) Luxe en softcover De gouden locomotief. 35 39) Fotoreproductie van 3 ontwerpen postzegels voor de Belgische post gemaakt door Willy Vandersteen en gesigneerd door Helena, Christiane en Lo Vandersteen, + een tekening van Schanulleke gemaakt door Eric De Rop. 15* 40) Originele plaat, Suske en Wiske, gemaakt door studio Vandersteen voor de gemeente Knokke. 100 41) Drukplaat en kleurenprint Bezoek koningin Fabiola met gemeentestempel, Charel Cambre.1/4 15* 42) Drukplaat en kleurenprint Verhuis Kalmthout met gemeentestempel, Hec Leemans.4/4 15* 43) Persoonlijke uitnodiging, beursplan, 2 menukaarten en persoonlijke karikatuur map van de Java vakbeurs 25,26 &27 september 2012. 5 44) Drukplaat en kleurenprint Periode Kuifje met gemeentestempel, door Eric Heuvel.4/4 15* 45) Drukplaat en kleurenprint ontstaan van Suske en Wiske met gemeentestempel, door Jan Bosschaert Nr 1/4 15* 46) Luxe De Bosbollebozen 11 de stripbeurs Kalmthout. genummerd 244 / 500. 25 47) Lambik box met 8 boekjes + certificaat. 100 48) Drukplaat en kleurenprint sportieve periode met gemeentestempel, Gerard Leever. Nr 3/4 15* 49) Set van 5 albums. Uitgave Alfa. 15 50) Drukplaat en kleurenprint scouts periode met gemeentestempel, gesigneerd Erwin Sels.2/4 15* 51) Drukplaat en kleurenprint geboorte met helm gemeentestempel, gesigneerd Ron Van Riet. 1/4 15* 52) Ingelijst reisverslag van het eerste wintersport verblijf van Willy Vandersteen. 1 januari 1954. 10 53) Drukplaat en kleurenprint overgave Suske en Wiske gemeentestempel, door Paul Geerts.3/4 15* 54) Drukplaat en kleurenprint familieleven met gemeentestempel, door Wim Swerts.2/4 15* 55) Complete set tuf tuf club met kaarten. 30 56) Drukplaat en kleurenprint mobilisatie met gemeentestempel, door Martin Lodewijk. 15* 57) Drukplaat en kleurenprint hobby s met gemeentestempel, origineel gesigneerd door Dick Heins. 15* 58) Drukplaat en kleurenprint verre reizen met gemeentestempel, origineel gesigneerd door Eugeen Goossens. Nr4/4 15* 59) Telefoon en postkaarten set, Nederlandse post. 10 60) Uitnodiging Amoras met overlijdens bericht. 10

61) Drukplaat en kleurenprint uitgaansleven met gemeentestempel, origineel gesigneerd door Eric De Rop. Nr 1/4 15* 62) Mooi ingelijst, de 3 Kalmthoutse telefoonkaarten. 10 63) Drukplaten Schanulleke en kaart cover boek gesigneerd door Helena Vandersteen (enige versie) 10 64) Partij drukplaten, ontwerp boek, zeefdrukken. 5 exemplaren. 15 65) Lot van 3 verschillende klokken. 10 66) Bijdrage De bond 9/11/1956. Zo is Willy Vandersteen uitgewerkt door Willy Vandersteen en gesigneerd door Helena, Christiane en Lo Vandersteen. Uniek exemplaar. 20 67) Affiche 16 de stripdag gesigneeerd door Claus, Jeff Broeckx, Eugeen Goossens, Eric De Rop, Helena Vandersteen,. 10* 68) Standhouders zeefdruk van de laatste stripdag, in een beperkte oplage, genummerd. Gesigneerd door Luc Morjaeu en Peter Van Gucht. 20 69) Het ministicker album album + alle stickers. 10 70) Luxe Het kostbare kader genummerd 15 / 400, gesigneerd door Helena Vandersteen en voorzien van een tekening gemaakt door Eric De Rop. 25 71) Luxe box Suske en Wiske De tuf tuf club met boekje en het beeldje van de raaf. 50 72)Portfolio, genummerd 182/250, met 12 gesigneerde werken van Merho, Paul Geerts, Martin Lodewijk, Eugeen Goossens, Ron Van Riet met een grote tekening van Wiske door Eric De Rop. 40 73) Lijst met 9 bierviltjes gesigneerde door Claus, Merho, Luc Cromheecke, Luc Morjaeu, Dirk Stallaert en een bierviltje gesigneerd door Helena Vandersteen. 25* 74)Enige dummie van het boek, gesigneerd door Eric De Rop, Claus, Jeff Broeckx, Eugene Goossens en Helena Vandersteen. 20 75)50jaar Suske en Wiske munt (Franstalig). 10 76)Foutief/ ingebonden auteursexemplaar, gesigneerd Ron Van Riet, Erwin Sels,Gerard Leever,Eugene Goossens Charel Cambre,Eric De Rop,Simone Mau, Merho,Paul Geerts,Jeff Broeckx en Helena Vandersteen 50 77)Suske en Wiske spel met alle beeldjes, uitgave Albert Hein. 35 78) Gesigneerde drukplaat Kiekeboe gesigneerd door Merho. Enige exemplaar!! 20 79) Originele tekening gemaakt door Studio Vandersteen voor de gemeente Knokke 100 Jan en Danny danken iedereen voor het vertrouwen en de jarenlange samenwerking.