Strips op de Markt. Veiling kavellijst. 4 mei 2008 om uur Voor het stadhuis op de Markt in Gouda. Kavel 51

Download "Strips op de Markt. Veiling kavellijst. 4 mei 2008 om uur Voor het stadhuis op de Markt in Gouda. Kavel 51"

1 Strips op de Markt Veiling kavellijst Kavel 51 4 mei 2008 om uur Voor het stadhuis op de Markt in Gouda

2 Veilingregels: 1. Om mee te kunnen doen aan de veiling is het vereist een vooraf een veiling nummer te hebben. Nummers kunt u tijdens het bezichtigen verkrijgen bij de veilingkraam. 2. Tussen en 12:30 zijn alle stukken te bekijken op de daarvoor beschikbaar gestelde veilingkraam. 3. Er wordt op de stukken geen opgeld of andere kosten in rekening gebracht. Het hoogst geboden bedrag is dus ook het bedrag waarvoor u het veilingstuk heeft gekocht. 4. Bedragen starten bij het bedrag achter het kavel en gaan als volgt omhoog: Tot 25,00 met 1,00 per bod. Daarna tot 50,00 afwisselend met 2,00 en 3,00 per bod.. Daarna tot 100,00 met 5,00 per bod. Daarna boven 100,00 met 10,00 per bod. 5. Het is de verantwoording van de bieder dat hij of zij het bod kenbaar maakt bij de veilingmeester voordat de hamerslag zal plaatsvinden. 6. De afrekening van de items dient na afsluiting van de veiling worden gedaan op de veilingkraam als waar het item direct zal worden overhandigd. Kavellijst: Titel Omschrijving Startbedrag Kavel nr. 1 Suske en Wiske complete 6-delige set van Fruittella (Nederlands/Frans) in nieuw staat 2 Suske en Wiske De Pottenproever, speciale uitgave voor Sale Met speciale marketing folder 3 De Kid luxe album van deel 1 "Het ontwaken", gekartonneerd met linnen rug (Talent) 4 De wachters van Maser luxe album van deel 1 "De tweede maan", gekartonneerd met linnen rug, met prentje (Talent) 5 Kuifje curiosa: set van 7 magneten, nieuw in de verpakking 6 Kuifje curiosa: lederen sleutelhanger uit de jaren '80, nieuw in de verpakking 3,00 7 Kuifje curiosa: silhouetje van het raketje nieuw 1,00 8 Asterix complete set van 8 mini boekjes - in nieuw staat 9 Rooie Oortjes 3 Cd-roms met gags, spelletjes en applicaties. In de originele verpakking 10 Blake & Mortimer 11 Blake & Mortimer complete set van 5 doosjes lucifers (Feudor) met speciale Blake & Mortimer etiketten pop-up persdossier voor album deel 2 "De sarcofagen van het 6e continent" 12 Lefranc luxe uitgave van "De Camarilla", genummerd 115/200 en gesigneerd door Chaillet en Jacques Martin 13 Lucky Luke unieke telecard van Belgacom (2001), in speciale omslag. Genummerd 459/ Lucky Luke speciale munt t.g.v. het 50-jarig bestaan van Lucky Luke, in een speciale verpakking, uitgebracht door Koninklijke Munt België (1996) 3,00 3,00 20,00

3 15 Tom Poes kennismakingsdeel voor de beroemde Tom Poes reeks van uitgeverij Panda (nieuw) 16 Deense strips 5 zeldzame Deense strips (Franka, Agent 327, Yoko Tsuno, Natasja en Rataplan) 17 Vlad originele tekening in potlood. Gesigneerd door Griffo. Schitterend! 18 Bob Morane Originele strook op groot formaat, in inkt. Gesigneerd door Forton 19 Suske en Wiske complete 3-delige set van Electrabel. De Energieke Guiten in het nederlands, engels en frans 20 Suske en Wiske De Verradelijke Vinson. Speciale uitgave voor abbonnees van het Suske en Wiske weekblad 40,00 50,00 21 Korrigans deel 1 en 2, gekartonneerd (Talent) 22 Witness 4 deel 1 en 2, gekartonneerd (Talent) 23 Kuifje curiosa: originele Italiaanse zijden Kuifje stropdas - nieuw 24 Kuifje curiosa: 3 schriften (1990) + een kleurboekje (1998) - in nieuw staat 25 Peter van Straaten 26 Robbedoes en Kwabbernoot speciale uitgaven van "Het dagelijks leven" uit 1992 en 1993 voor relaties van het Parool - in nieuw staat bijzondere display met bewegende arm(!!) voor album 27 Mickey Mouse Zeefdruk (100x70 cm) met Mickey. Van Escale de Paris (Christian Desbois). Oplage 2000ex. In perfecte staat, in lijst 28 Spaghetti originele inkleuring van een pagina van Spaghetti. Gesigneerd door Dino Attanasio 29 Opa originele pagina van Opa "'t is weer heibel in huize Roest Rust". Met het luxe album, genummerd BH 15 en gesigneerd door Ryssack 3,00 50,00 75,00 30 Suske en Wiske unieke filmcel van Sidonia in "De briesende bruid", met certificaat. Ingelijst 31 Suske en Wiske horloge, uitgegeven door De Fameuze Fanclub. Nieuw in de originele doos 32 Koning van de Kwallen luxe album (speciale oplage van 100 ex. voor het Beeldverhaal), met prentje, gesigneerd door beide auteurs (Talent) 33 Troll luxe album van deel 1 "De deserteurs", gekartonneerd met linnen rug, met prentje (Talent) 34 Kuifje zeldzame facsimile uitgave in het Oostends van "De zwarte rotsen" ("et doenker ejland" 2007), gekartonneerd en gesigneerd door de vertaler. Uitverkocht bij uitgifte! 35 Kuifje speciale Jansen en Jansens kalender In nieuw staat (kreukje rechtsonder) 36 Kuifje 5 complete setjes (van 10 stuks) sigarenbandjes van 5 verschillende Kuifje verhalen. In nieuw staat 25,00 50,00 3,00

4 37 Kuifje 5 complete setjes (van 10 stuks) sigarenbandjes van 5 verschillende Kuifje verhalen. In nieuw staat 38 Snoopy originele zijden Snoopy stropdas, nieuw in de verpakking 39 Smurfen unieke originele filmcel, met de originele schets 40 Vuurboot luxe bundeling van deel 1 en 2, gekartonneerd en met linnen rug. Met prentje gesigneerd door de auteur (Talent) 41 De 4de macht luxe album van "De 4de macht" door Gimenez, gekartonneerd en met linnen rug, met prentje 42 Renaud 3 erotische ex-librissen, gesigneerd door Renaud 43 Hermann drukplaat voor een speciale stofomslag van uitgeverij Bedephage 44 XIII (?) drukplaat voor een speciale stofomslag van uitgeverij Bedephage 45 Guust beeldjes van Guust en Demesmaeker, nieuw in de blisterverpakking 46 De goede koning 47 Stripsigarenbandjes deel 1, gekartonneerd album, met linnen rug (Marchand / Moebius). Met een speciale ex-libris genummerd 53/90 en gesigneerd door Marchand 5 complete setjes (van 10 stuks) sigarenbandjes van Suske en Wiske, Donald Duck, Tom Poes, Lucky Luke en de Rode Ridder 48 Soda unieke telecard van Belgacom (2000), in speciale omslag. Genummerd 293/ Douwe Dabbert gekartonneerd album van "Het schip van ijs", genummerd 287/1000 en gesigneerd door Piet Wijn en Thom Roep. In nieuw staat 50 Blake & Mortimer / XIII stijlvolle paraplu met de symbolen van XIII en "Het gele teken". In nieuw staat 51 Kiekeboe Speciale luxe uitgave van "De zes sterren" uitgegeven voor de gemeente Gouda, als relatiegeschenk. Genummerd 89/350. Dit items is aangeboden door de gemeente Gouda ter ondersteuning van Strips op de Markt. 100,00

5 Kavel 8: Kavel 11:

6 Kavel 14: Kavel 16:

7 Kavel 18: Kavel 29:

8 Kavel 34:

9 Kavel 39: Kavel 43:

10 Kavel 44: Kavel 50:

DE SMURFEN (PEYO) FIGURES ET VOUS Slechts 250 ex. Met certificaat 15 cm ongeveer DE SMURFEN (PEYO) FIGURES ET VOUS Slechts 250 ex. Met certificaat 15

DE SMURFEN (PEYO) FIGURES ET VOUS Slechts 250 ex. Met certificaat 15 cm ongeveer DE SMURFEN (PEYO) FIGURES ET VOUS Slechts 250 ex. Met certificaat 15 DE SMURFEN (PEYO) FIGURES ET VOUS Slechts 250 ex. Met certificaat 15 cm ongeveer DE SMURFEN (PEYO) FIGURES ET VOUS Slechts 250 ex. Met certificaat 15 cm ongeveer DE SMURFEN (PEYO) FIGURES ET VOUS ongeveer

VEILING VELDHOVEN ZATERDAG 2018 nr. omschrijving 1 Een nacht in Rome

VEILING VELDHOVEN ZATERDAG 2018 nr. omschrijving 1 Een nacht in Rome VEILING VELDHOVEN ZATERDAG 2018 nr. omschrijving 1 Een nacht in Rome Deel 1+2, slappe kaft, in eerste druk. Beide delen zijn gesigneerd door Jim! 2 Hermann Poster met pagina in kleur uit Torens van Schemerwoude.

Postzegels stripfiguren per Figuur

Postzegels stripfiguren per Figuur Postzegels stripfiguren per Figuur 1/12/2012 14:37:18 Land Jaar Omschrijving Aantal Aard Conditie Waarde Page 1 Alex Belgie 1998 Alix Briefkaart 1 Briefkaart Postfris 2,50 Belgie 2007 Alix Blaadje 1 Zegelvel

Postzegels stripfiguren per land

Postzegels stripfiguren per land Postzegels stripfiguren per land 23-feb-16 Figuur Omschrijving Aard Aantal Waarde Page 1 Belgie 1979 Kuifje Zegelblok zegel 1 5,00 Zegel Zegel 1 2,00 1984 Smurfen Zegel Smurfen Zegel 1 2,00 Smurfen folder

VRAGENLIJST VOOR MIDDELBARE SCHOLEN BELGISCH STRIPCENTRUM

VRAGENLIJST VOOR MIDDELBARE SCHOLEN BELGISCH STRIPCENTRUM VRAGENLIJST VOOR MIDDELBARE SCHOLEN BELGISCH STRIPCENTRUM De volgende vragenlijst is ingedeeld naar drie categorieën: Gewoon Moeilijker Doordenker Om de juiste antwoorden te vinden neem je best de lijst

Postzegels stripfiguren per Figuur Postzegels stripfiguren per Figuur 23/02/2016 10:50:24 Land Jaar Omschrijving Aantal Aard Conditie Waarde Page 1 Alex Belgie 1998 Alix Briefkaart 1 Briefkaart Postfris 2,50 Belgie 2007 Alex - Maxi Kaart

REEKS UITGEVERIJ PRIJS

REEKS UITGEVERIJ PRIJS REEKS UITGEVERIJ PRIJS ASTERIX EN OBELIX - OBELIX PAF LEBLON DELIENNE 539 BLAKE EN MORTIMER - HET GELE TEKEN LEBLON DELIENNE 649 KUIFJE, BABY AAP MET BOBBIE MOULINSART 250 ASTERIX - ABRARACOURCIX NR 283/1500

KAVELLIJST - VEILING 2 ZONDAG 28 SEPTEMBER UUR

KAVELLIJST - VEILING 2 ZONDAG 28 SEPTEMBER UUR KAVELLIJST - VEILING 2 ZONDAG 28 SEPTEMBER 2008-13.00-15.00 UUR 83 Weird Fantasy 1 stuks 25,00-50,00 Entertaining comic Weird Fantasy cassette 1 t/m 4 84 Weird Science 1 stuks 25,00-50,00 Entertaining

5 Majoor Fataal Mooie uitgave op groot formaat door uitgeverij Sherpa (2014). Uitverkocht. Nieuw in de folie! 15

5 Majoor Fataal Mooie uitgave op groot formaat door uitgeverij Sherpa (2014). Uitverkocht. Nieuw in de folie! 15 Veiling VELDHOVEN 2017 ZATERDAG nr naam beschrijving prijs foto 1 Zodiac Complete set van alle 9 delen van Zodiac. In nieuwstaat. Met een speciale ex-libris genummerd 37/0 en gesigneerd door Minck Oosterveer

NIEUWE TITELS APRIL EN MEI 2019

NIEUWE TITELS APRIL EN MEI 2019 NIEUWE TITELS APRIL EN MEI 2019 DE COMPLETE BAARD EN KALE DEEL 7 INTERNATIONALE AVONTUREN In deze zevende bundeling van de avonturen van Baard en Kale slepen Maurice Tillieux en Will ons naar alle uithoeken

Het beeldverhaal in België

Het beeldverhaal in België Het beeldverhaal in België De Belgische postzegels die uitgegeven zijn in het kader van de Jeugdfilatelie vormen inmiddels een behoorlijke reeks. De Post geeft elk zo'n speciale postzegel uit, met afbeeldingen

Robbedoes weekblad

Robbedoes weekblad Robbedoes weekblad 1 1947 376-12-06-1947 1 1949 458-06 januari 1949 t/m 467-10 maart 1949 ## 488-04 augustus 1949 t/m 497-06 oktober 1949 ## 468-17 maart 1949 t/m 477-19 mei 1949 ## 498-13 oktober 1949

Veiling 16 de stripdag Kalmthout Zaterdag 15 juni 2013 *Ingelijste veilingstukken = + 5. Gedeeltelijke opbrengst Suske en Wiske helpen kinderen

Veiling 16 de stripdag Kalmthout Zaterdag 15 juni 2013 *Ingelijste veilingstukken = + 5. Gedeeltelijke opbrengst Suske en Wiske helpen kinderen Veiling 16 de stripdag Kalmthout Zaterdag 15 juni 2013 *Ingelijste veilingstukken = + 5. Gedeeltelijke opbrengst Suske en Wiske helpen kinderen 0) Originele plaat Suskee n Wiske door Studio Vandersteen

Als je een setje van 4 kaarten hebt, roep je 'kwartet!' en leg je de vier bij elkaar horende kaarten voor je neer op tafel.

Als je een setje van 4 kaarten hebt, roep je 'kwartet!' en leg je de vier bij elkaar horende kaarten voor je neer op tafel. Uitleg kwartetspel Voorbereiding: Alle kaarten worden onder de spelers verdeeld (3-4 spelers). Het kan zijn dat sommige spelers meer kaarten hebben dan andere spelers. De kaarten neem je in je hand. Je

TOM POES. Uitgeverij Cliche wil zich inzetten om de ballonstrips van Tom Poes opnieuw onder de aandacht van een breed publiek te brengen!

TOM POES. Uitgeverij Cliche wil zich inzetten om de ballonstrips van Tom Poes opnieuw onder de aandacht van een breed publiek te brengen! APRIL JUNI 2019 Uitgeverij Cliche wil zich inzetten om de ballonstrips van Tom Poes opnieuw onder de aandacht van een breed publiek te brengen! TOM POES 7 EN DE TRILLINGS Heer Bommel voelt zich geroepen

Richtlijnen voor de Stripveiling Wat is geschikt en hoe indienen?

Richtlijnen voor de Stripveiling Wat is geschikt en hoe indienen? Richtlijnen voor de Stripveiling Wat is geschikt en hoe indienen? remium segment strips Catawiki is de poort tot de wereld van bijzondere strips en verzamelobjecten. Bij Catawiki helpen we de gepassioneerde

STRIP Zondag 14 juni 2015 Parijs Brussel duplex

STRIP Zondag 14 juni 2015 Parijs Brussel duplex STRIP Zondag 14 juni 2015 Parijs Brussel duplex 1ste sessie op 11:00 - Veel 1-157 2e vakantie in 14:00 - Lots 158-483 EXPOSITION IN BRUSSEL l vrijdag 5 juni: 11h-18h l Zaterdeg 6 juni :11h à 18h l Plaats

Strips 8 DECEMBER 2013

Strips 8 DECEMBER 2013 Strips 8 DECEMBER 2013 Veilinghuis Bernaerts/ Hôtel de Ventes Bernaerts Verlatstraat 16-22 Museumstraat 25 2000 Antwerpen/ Anvers T +32 (0)3 248 19 21 F +32 (0)3 248 15 93 www.bernaerts.be info@bernaerts.be

NIEUWE TITELS NOVember/DECEMBer 2019

NIEUWE TITELS NOVember/DECEMBer 2019 NIEUWE TITELS NOVember/DECEMBer 2019 Sonata 1 Slapende goden Perdita, zo hebben de kolonisten deze planeet genoemd. Twee volkeren zoeken hier naar een nieuw thuis, de vreedzame Ran en het krijgersvolk

Dit is een strip die ik zelf graag zou lezen.

Dit is een strip die ik zelf graag zou lezen. Interview wilbert van der steen door wouter adriaensen Dit is een strip die ik zelf graag zou lezen. Wilbert van der Steen slaagde er in de stripwereld te verrassen met zijn debuut Ayak + Por en doet dat

Veiling Zaterdag 16 april 2011

Veiling Zaterdag 16 april 2011 Vereniging Vrienden van Blijdorp Veiling Zaterdag 16 april 2011 12.00 uur Haaienzaal/EAUditorium Oceanium Diergaarde Blijdorp ===================================================================== Veilingregels:

Alles wat je altijd al wilde weten over het invoerscherm, maar nooit durfde vragen

Alles wat je altijd al wilde weten over het invoerscherm, maar nooit durfde vragen Het Grote Catawiki Invoer Vademecum Voor Strips Of Alles wat je altijd al wilde weten over het invoerscherm, maar nooit durfde vragen Versie Datum 1.0 22 november 2011 INHOUDSOPGAVE 1 WAT KAN ER IN DE

El cómic franco-belga (en francés) y el cómic en neerlandés. Personajes creados por belgas francófonos y franceses, y por autores neerlandeses

El cómic franco-belga (en francés) y el cómic en neerlandés. Personajes creados por belgas francófonos y franceses, y por autores neerlandeses El cómic franco-belga (en francés) y el cómic en neerlandés Personajes creados por belgas francófonos y franceses, y por autores neerlandeses Franco-Belgische strip De Franco-Belgische strip (ook wel Frankobelgische

Veiling 70e Openbare Biggles Bijeenkomst zaterdag 23 maart 2013

Veiling 70e Openbare Biggles Bijeenkomst zaterdag 23 maart 2013 Veiling 70e Openbare Biggles Bijeenkomst zaterdag 23 maart 2013 Locatie: De Bron, Vogelplein 1, Amersfoot Tijdstip: 13:00 Enkele kavels: Ga naar kavellijst Kavellijst voor de veiling op 23 maart.

Er zullen altijd mensen zijn die teleurgesteld zijn omdat je iets aanraakt dat bijna heiligschennis is.

Er zullen altijd mensen zijn die teleurgesteld zijn omdat je iets aanraakt dat bijna heiligschennis is. INTERVIEW PETER VAN DONGEN, TEUN BERSERIK EN YVES SENTE DOOR DAI HEINEN - FOTOS: RAYMOND LAGAE Er zullen altijd mensen zijn die teleurgesteld zijn omdat je iets aanraakt dat bijna heiligschennis is. 1

FOTOREPORTAGE. door raymond lagae

FOTOREPORTAGE. door raymond lagae FOTOREPORTAGE Angoulême 2017 door raymond lagae Van 26 tot 29 januari 2017 vond de 44ste editie van het Franse stripfestival van Angoulême plaats. Onze man ter plaatse Raymond Lagae bezocht diverse tentoonstellingen

The Stephen King Collectibles. Collectible 11/22/63

The Stephen King Collectibles. Collectible 11/22/63 Door: Pitou Spruit Een vaak gehoorde kreet binnen de Stephen King gemeenschap : Er is in ons land weinig animo voor de gelimiteerde Nederlandse hardcover boeken van Stephen King Dit is helaas waar. Hoe

VRAGENLIJST VOOR MIDDELBARE SCHOLEN BELGISCH STRIPCENTRUM 2014-2015

VRAGENLIJST VOOR MIDDELBARE SCHOLEN BELGISCH STRIPCENTRUM 2014-2015 VRAGENLIJST VOOR MIDDELBARE SCHOLEN BELGISCH STRIPCENTRUM 2014-2015 De volgende vragenlijst is ingedeeld naar drie categorieën: Gewoon Moeilijker Doordenker Om de juiste antwoorden te vinden neem je best

The Stephen King Collectibles. Collectible Carrie

The Stephen King Collectibles. Collectible Carrie Door: Pitou Spruit Een vaak gehoorde kreet binnen de Stephen King gemeenschap : Er is in ons land weinig animo voor de gelimiteerde Nederlandse hardcover boeken van Stephen King Dit is helaas waar. Hoe

NIEUWE TITELS Juni / augustus 2019

NIEUWE TITELS Juni / augustus 2019 NIEUWE TITELS Juni / augustus 2019 Jan Kordaat Integraal 4 1956-1958 In dit vierde deel van de verzamelde avonturen van Jan Kordaat maken we mee hoe de grote meester Jijé het roer van deze mythische reeks

PERSDOSSIER. Brussel, 07 oktober 2011 1

PERSDOSSIER. Brussel, 07 oktober 2011 1 PERSDOSSIER Brussel, 07 oktober 2011 1 De oorsprong van dit project Francis Slomka, die op 3 juli 1958 in Parijs werd geboren, heeft altijd al twee passies gehad : de chirurgie en het beeldverhaal. De

Weggeflitst met suske en wiske

Weggeflitst met suske en wiske Weggeflitst met suske en wiske Suske en Wiske maken zich klaar om te vertrekken met de Teletijdmachine, waneer er plots een kortsluiting ontstaat. Hemel! Onze vrienden worden weggeflitst naar een onbekend

Collectieprofiel SJ & SV

Collectieprofiel SJ & SV Collectieprofiel SJ & SV Bronnenlijst - literaire bijlages/katernen kranten en tijdschriften: De Morgen, De Standaard, Stripgids,... - websites: Stripspeciaalzaak, Pluizer, leesplein.be, - brochures, fondslijsten,

Plezier in de herfstvakantie!

Plezier in de herfstvakantie! Plezier in de herfstvakantie! De herfstvakantie is er weer! Tijd zat voor de kinderen om een hele week leuke dingen te doen. Bij Colruyt bent u daarvoor aan het juiste adres: speelgoed, boeken, films,

Gekochte items dienen direct en contant afgerekend te worden bij de betreffende medewerkers. Hogere bedragen kunnen eventueel gepind worden.

Gekochte items dienen direct en contant afgerekend te worden bij de betreffende medewerkers. Hogere bedragen kunnen eventueel gepind worden. Catalogus Veiling 2013 Vereniging Vrienden van Blijdorp Zaterdag 21 September 2013 1 4. 1 5 uur Haaienzaal/EAUditorium, Oceanium, Diergaarde Blijdorp. Veilingregels: De veiling is georganiseerd door de

Begin met verkopen op de online veilingen van Catawiki

Begin met verkopen op de online veilingen van Catawiki Begin met verkopen op de online veilingen van Catawiki Hoe te beginnen met verkopen op Catawiki catawiki.nl Wat is Catawiki? Catawiki is het snelst groeiende online veilingplatform in Europa. Ons platform

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Nr Lot Startbod Opbod Nota's Nr Lot Startbod Opbod Nota's 0300 0301 wasbak dubbele inox inbouw wasbak 150 x 60 cm rekje pvc rekje met 4 banken 60 x 30 x 139 cm hoog, metalen kapstok op voet, staande lamp met dimmer ongeveer 180 cm

Strips. Inleiding. Prehistorische strips

Strips. Inleiding. Prehistorische strips Strips Inleiding 'Strip' is het Engelse woord voor 'strook', of 'reep'. In een stripverhaal vertel je een verhaal met een serie plaatjes. Plaatjes zijn vaak makkelijker te begrijpen dan geschreven tekst.

D/2018/10295/56 ISBN Distributie: Stribbelstrips, Hamont-Achel. Saga Uitgaven Berkenhagestraat 77 B-8210 Zedelgem.

D/2018/10295/56 ISBN Distributie: Stribbelstrips, Hamont-Achel. Saga Uitgaven Berkenhagestraat 77 B-8210 Zedelgem. Links: idee voor de cover van deze integrale. Rechts: schets voor de cover. Steven Dupré Saga Uitgaven voor de Nederlandse taal. Dossiertekst: Peter D Herdt Met dank aan Frank Bogaerts, Tom Bouden, Peter

Sinterklaasje. kom maar. 24/7 online bestellen prijzen in de brochure zijn incl. BTW log in voor uw persoonlijke prijs!

Sinterklaasje. kom maar. 24/7 online bestellen prijzen in de brochure zijn incl. BTW log in voor uw persoonlijke prijs! Sinterklaasje kom maar binnen trapveer pag. 2 windenmaker putty pag. 5 fietstoeter pag. 8 Met een zak vol schoencadeautjes bent u met Heutink goed voorbereid op het komende Sinterklaasfeest. Bekijk ze

PRIJSLIJST Deze prijslijst vervangt alle vorige. De prijzen zijn geldig vanaf 1 februari 2017 BTW 21% inclusief

PRIJSLIJST Deze prijslijst vervangt alle vorige. De prijzen zijn geldig vanaf 1 februari 2017 BTW 21% inclusief PRIJSLIJST 2017 Deze prijslijst vervangt alle vorige. De prijzen zijn geldig vanaf 1 februari 2017 BTW 21% inclusief welkom in mijn STUDIO De foto s worden gemaakt in een ontspannen sfeer in mijn professionele

FUNDRAISING DINNER 14 JANUARI 2015 VEILINGBOEKJE

FUNDRAISING DINNER 14 JANUARI 2015 VEILINGBOEKJE FUNDRAISING DINNER 14 JANUARI 2015 VEILINGBOEKJE Spelers, staff en de besturen van de Stichting ROB en de Businessclub organiseen op woensdag 14 januari een fundraising dinner en een veiling. In dit boekje

Veilingcatalogus Inbrengveiling eerste kwartaal 3 Sieraden

Veilingcatalogus. Benefietveiling Roze Huis Nijmegen. ten behoeve van !

Veilingcatalogus. Benefietveiling Roze Huis Nijmegen. ten behoeve van ! Veilingcatalogus ten behoeve van Benefietveiling Roze Huis Nijmegen 24-11-2012 Veilingcatalogus Benefiet Roze Huis Nijmegen Kavelnummer: 1 Object: Foto Artiest: Thijs Rutten Formaat: 30 x 45 Donateur:

Suske en Wiske: 65! Een verhaal met beelden! België = stripland. Jeroen Defauw. Eigenlijk zoals een boek, maar. dan met heel veel tekeningen en

Suske en Wiske: 65! Een verhaal met beelden! België = stripland. Jeroen Defauw. Eigenlijk zoals een boek, maar. dan met heel veel tekeningen en Suske en Wiske: 65! Jeroen Defauw Eigenlijk zoals een boek, maar Een verhaal met beelden! dan met heel veel tekeningen en weinig tekst. Zelfs als je niet kunt lezen, begrijp je waar een strip over gaat.

Met Lucky Luke naar de Saloon

Met Lucky Luke naar de Saloon Met Lucky Luke naar de Saloon Je kan het vast al raden, beste vrienden: vandaag gaan jullie naar een saloon in de Far West. Maar vertel eerst eens, wat is dat precies, een saloon? En een cow-girl en cow-boy,

pakjesavond Mooie ZINZI PAKT UIT TIP VAN DE SINT Met heel veel schitterende cadeaus Verras haar met een Zinzi sieraad of horloge N o 32

pakjesavond Mooie ZINZI PAKT UIT TIP VAN DE SINT Met heel veel schitterende cadeaus Verras haar met een Zinzi sieraad of horloge N o 32 N o 32 SINT 2018 ZINZI PAKT UIT Met heel veel schitterende cadeaus Mooie pakjesavond TIP VAN DE SINT Verras haar met een Zinzi sieraad of horloge VOL MET ORIGINELE SIERADEN & HORLOGES NIEUW: SQUARE HORLOGES

Verkiezingen 2010! Waarom kiezen? Overal foto's. Auteur: Stef Van Malderen. In ons land zijn er veel ministers. Zij zorgen er samen met hun

Verkiezingen 2010! Waarom kiezen? Overal foto's. Auteur: Stef Van Malderen. In ons land zijn er veel ministers. Zij zorgen er samen met hun Auteur: Stef Van Malderen Overal foto's Waarom kiezen? In ons land zijn er veel ministers. Zij zorgen er samen met hun medewerkers voor dat alles goed loopt in ons land. Het verkeer, de politie, de school,...

KVNW ~ Wijnetiket. Verplichte vermeldingen op het wijnetiket. Kwaliteitswijn. Stille wijn, likeurwijn en parelwijn uit de EU en derde landen

KVNW ~ Wijnetiket. Verplichte vermeldingen op het wijnetiket. Kwaliteitswijn. Stille wijn, likeurwijn en parelwijn uit de EU en derde landen vermeldingen op het wijnetiket Stille wijn, likeurwijn en parelwijn uit de EU en derde landen Wijn Kwaliteitswijn (BGA) Wijn met een en en en en lidstaat wijn uit derde wijn uit derde aangevuld met de

HOUTHANDEL SERULUS WEGENS STOPZETTING ACTIVITEITEN (BE) Houthandel. Berlaarbaan Onze-Lieve-Vrouw-Waver (Loten/Lots 1-533)

HOUTHANDEL SERULUS WEGENS STOPZETTING ACTIVITEITEN (BE) Houthandel. Berlaarbaan Onze-Lieve-Vrouw-Waver (Loten/Lots 1-533) ONLINE VEILING HOUTHANDEL SERULUS WEGENS STOPZETTING ACTIVITEITEN (BE) Houthandel Berlaarbaan 466-2861 Onze-Lieve-Vrouw-Waver (Loten/Lots 1-533) Sluitingsdatum: donderdag 15 NOVEMBER vanaf 14:00 Bezichtiging:

The Stephen King Collectibles. Misery

The Stephen King Collectibles. Misery Door: Pitou Spruit Een vaak gehoorde kreet binnen de Stephen King gemeenschap : Er is in ons land weinig animo voor de gelimiteerde Nederlandse hardcover boeken van Stephen King Dit is helaas waar. Hoe

Mooie. pakjesavond ZINZI PAKT UIT. TIJD VOOR DE SINT Verras haar met een Zinzi horloge. Met heel veel schitterende cadeaus

Mooie. pakjesavond ZINZI PAKT UIT. TIJD VOOR DE SINT Verras haar met een Zinzi horloge. Met heel veel schitterende cadeaus ZINZI PAKT UIT Mooie pakjesavond VOL MET ORIGINELE SIERADEN & HORLOGES Met heel veel schitterende cadeaus TIJD VOOR DE SINT Verras haar met een Zinzi horloge NIEUW: SQUARE HORLOGES ZI42CB ketting 42cm

6,5. Getekende verhalen. Werkstuk door een scholier 1621 woorden 20 februari keer beoordeeld. Nederlands. 1. Inhoud

6,5. Getekende verhalen. Werkstuk door een scholier 1621 woorden 20 februari keer beoordeeld. Nederlands. 1. Inhoud Werkstuk door een scholier 1621 woorden 20 februari 2006 6,5 359 keer beoordeeld Vak Nederlands 1. Inhoud 2. Inleiding 3. De geschiedenis van de strip 4. Beroemde striptekenaars 5. Hoe maak je een strip?

Pennen. omschrijving kleur verpakking. pen tops zwart, rood of blauw koker à 50 stuks. omschrijving kleur verpakking

Pennen. omschrijving kleur verpakking. pen tops zwart, rood of blauw koker à 50 stuks. omschrijving kleur verpakking kantoorartikelen Pennen Deze voordelige pen is in diverse kleuren verkrijgbaar. De stevige dop met clip beschermt de punt waardoor de pen altijd veilig is mee te nemen. pen tops zwart, rood of blauw koker

Firma C. van Beek Koffie en Theehandel, Koloniale waren, Meerkerk

Firma C. van Beek Koffie en Theehandel, Koloniale waren, Meerkerk Firma C. van Beek Koffie en Theehandel, Koloniale waren, Meerkerk Het dorp Meerkerk in de Alblasserwaard (Zuid-Holland) had in de eerste helft van de eeuw een kaasmarkt. Aan het begin van de eeuw waren

Eindfeest Digiweken. Digibiza DIGI VEILING @ EMMASCHOOL

Eindfeest Digiweken. Digibiza DIGI VEILING @ EMMASCHOOL Eindfeest Digiweken Digibiza DIGI VEILING @ EMMASCHOOL 7 juli 2012 Veilingmeester: Maarten van Meerten Hoe werkt de veiling? 1.Onze fantastische veilingmeester gaat beginnen met omschrijving van het veilingstuk

Veilingboekje kunstwerken 2016

reportages maken met urbanus

reportages maken met urbanus reportages maken met urbanus Radio Salami heeft nu ook een televisie-uitzending. Als reporters trekken jullie er op uit om een videoverslag te maken over jouw stad of dorp. Kan jij een sensationeel verhaal

- MARCEL WITTE - LIMITED EDITION - DESIGN LIJST - GICLEE LEVENSLANGE GARANTIE CERTIFICAAT VAN ECHTHEID - BESCHIKBARE GICLEES:

- MARCEL WITTE - LIMITED EDITION - DESIGN LIJST - GICLEE LEVENSLANGE GARANTIE CERTIFICAAT VAN ECHTHEID - BESCHIKBARE GICLEES: - MARCEL WITTE - LIMITED EDITION - DESIGN LIJST - GICLEE LEVENSLANGE GARANTIE CERTIFICAAT VAN ECHTHEID - BESCHIKBARE GICLEES: TOGETHER ALONE SURPRISE THINKING OF YOU LACKADAISICAL SHELTER SECOND-HAND BAG

Suske en Wiske: 65! De eerste Suske en Wiske. Rikki en Wiske in de krant. Stijn Dekelver. Wiske. Na het eerste verhaal wordt hij

Suske en Wiske: 65! De eerste Suske en Wiske. Rikki en Wiske in de krant. Stijn Dekelver. Wiske. Na het eerste verhaal wordt hij Suske en Wiske: 65! Stijn Dekelver Wiske. Na het eerste verhaal wordt hij vervangen door Suske. Het verhaal Suske en Wiske worden 65 jaar. Niet echt natuurlijk, want dan zouden ze in de strips al opa en

DE WARE WERELD HET DERTIGERSDIPJE TEKST, TEKENINGEN EN INKLEURING TOM BOUDEN

DE WARE WERELD HET DERTIGERSDIPJE TEKST, TEKENINGEN EN INKLEURING TOM BOUDEN DE WARE WERELD HET DERTIGERSDIPJE TEKST, TEKENINGEN EN INKLEURING TOM BOUDEN WOORD VOORAF WANNEER STRIPHELDEN MENSJES WORDEN Natuurlijk zijn dit niet Suske en Wiske, Lambik, Sidonia en Jerom. Wat denkt

PROMOTIONAL PRODUCTS Designed to be personalised

PROMOTIONAL PRODUCTS Designed to be personalised PROMOTIONAL PRODUCTS Designed to be personalised BINNEN 5 werkdagen geproduceerd Bestellen Vanaf 5 stuks Levenslange garantie Nederlands DE BESTE KEUZE Onze USB sticks worden in Nederland gemaakt en zijn

De boekjes zijn afgestemd op de verschillende (leeftijds)niveaus van 4 tot 8 jaar.

De boekjes zijn afgestemd op de verschillende (leeftijds)niveaus van 4 tot 8 jaar. Mini Loco Mini Loco is al meer dan 35 jaar een groot succes: thuis en op school. Het betekent urenlang leuk en leerzaam speelplezier voor uw kind! Mini Loco bestaat uit een basisdoos met 12 blokjes. Hierbij

groep 5,6 en 7 Een initiatief van Standaard Uitgeverij 2010 Standaard Uitgeverij / WPG Uitgevers België nv

groep 5,6 en 7 Een initiatief van Standaard Uitgeverij 2010 Standaard Uitgeverij / WPG Uitgevers België nv 2010 Standaard Uitgeverij / WPG Uitgevers België nv groep 5,6 en 7 Standaard Uitgeverij Een initiatief van Doel De leerlingen laten nadenken over hun internetgedrag met behulp van het stripboek Suske en

Voorjaarsvoordeel 2016

Voorjaarsvoordeel 2016 Voorjaarsvoordeel 2016 Verzendkosten nog slechts 6,95 Franco levering al vanaf 150,- netto goederenwaarde Bezoek onze nieuwe website! www.wilhelm-kling.nl Genua set Complete 37-delige set etalagemateriaal

Nieuwjaarsbrieven. Nieuw! VIERKANTE Een hartverwarmende collectie nieuwjaarsbrieven van FORMATEN! warme wensen van kleine mensen

Nieuwjaarsbrieven. Nieuw! VIERKANTE Een hartverwarmende collectie nieuwjaarsbrieven van FORMATEN! warme wensen van kleine mensen Nieuwjaarsbrieven warme wensen van kleine mensen 6 verschillende soorten inlegvellen verkrijgbaar! www.uitgeverij-ikko.be VIERKANTE Een hartverwarmende collectie nieuwjaarsbrieven van FORMATEN! Nieuwjaarsbrieven

Scriptie Nederlands De strip

Scriptie Nederlands De strip Scriptie Nederlands De strip Scriptie door een scholier 2611 woorden 2 mei 1999 6,7 154 keer beoordeeld Vak Nederlands Inhoudsopgave 1. Voorwoord 2. Hoofdvraag en Deelvragen 3. Verantwoording van het onderwerp

Pennen. omschrijving kleur verpakking prijs. pen tops zwart, rood of blauw koker à 50 stuks 6,35. prijs per verpakking.

Pennen. omschrijving kleur verpakking prijs. pen tops zwart, rood of blauw koker à 50 stuks 6,35. prijs per verpakking. kantoorartikelen Pennen Deze voordelige pen is in diverse kleuren verkrijgbaar. De stevige dop met clip beschermt de punt waardoor de pen altijd veilig is mee te nemen. pen tops zwart, rood of blauw koker

BOB DE MOOR MIDDELEEUWSE TRILOGIE PIRREWIET UITGAVE Super groot formaat, 250 ex. (leeuw/sterke jan/kerels van )

BOB DE MOOR MIDDELEEUWSE TRILOGIE PIRREWIET UITGAVE Super groot formaat, 250 ex. (leeuw/sterke jan/kerels van ) REEKS TITEL UITGEVERIJ BESCHRIJVING AGENT 212 ZWARE VERHALEN DUPUIS 99 exemplaren, genummerd. ALEX HET COMPLOT VAN BAAL CASTERMAN Groot formaat, eenmalige luxe eidtie. ASTERIX HET GEHEIME WAPEN ALBERT

Prijslijst Kind IM Prijs p.s. Prijs p.s. Prijs p.s. Prijs p.s. Artikelnr Omschrijving Per 1000 Per 500 Per 250 Per 100

Prijslijst Kind IM Prijs p.s. Prijs p.s. Prijs p.s. Prijs p.s. Artikelnr Omschrijving Per 1000 Per 500 Per 250 Per 100 Prijslijst Kind IM Prijs p.s. Prijs p.s. Prijs p.s. Prijs p.s. Artikelnr Omschrijving Per 1000 Per 500 Per 250 Per 100 2225 Tekenset 'Junior' met 10 kleurpotloden, kleurboekje, liniaal en puntenslijper

Shoppen voor de kiekeboes

Shoppen voor de kiekeboes Shoppen voor de kiekeboes Marcel, Charlotte, Fanny en Konstantinopel vormen misschien wel de meest populaire familie van België. En ze hebben bovendien net de loterij gewonnen! Net als echte sterren, doen

Kennemerlaan 1 1972 EG IJmuiden Tel. 0255 51 62 48 Fax. 0255 52 08 92 info@uitprinten.nl www.uitprinten.nl

Kennemerlaan 1 1972 EG IJmuiden Tel. 0255 51 62 48 Fax. 0255 52 08 92 info@uitprinten.nl www.uitprinten.nl Kennemerlaan 1 1972 EG IJmuiden Tel. 0255 51 62 48 Fax. 0255 52 08 92 info@uitprinten.nl www.uitprinten.nl D E S I G N & P R I N T I N G kopieerwerk drukwerk printen scannen plotten ontwerpen plastificeren

VEILING CATALOGUS HABITAT GOLFTOERNOOI op DINSDAG 4 JUNI 2013 GOLF- EN BUSINESSCLUB DE SCHERPENBERGH, APELDOORN VEILING CATALOGUS HABITAT GOLFTOERNOOI op DINSDAG 4 JUNI 2013 GOLF- EN BUSINESSCLUB DE SCHERPENBERGH, APELDOORN Koop een kavel en bied een thuis Tijdens de eerste editie van het Habitat golftoernooi zullen

nieu SP4 dick bruna hetisisbetje kiekeboe! kiekeboe! R SCHUIF text text

nieu SP4 dick bruna hetisisbetje kiekeboe! kiekeboe! R SCHUIF text text jaar van het boek w nieu SP4 dick bruna hetisisbetje betje het kiekeboe! kiekeboe! 175 175 R SCHUIF wiehoort hoortnijntje nijntjeachter achterde deheg? heg? wie text text 2 nieuw SP4 dick bruna IF formaat

Schoolbel. Gwenn, Britt, Mathijs, Jarno, Joost, Pepijn, Sam, Floris, Matthijn, Stan, juf Sjoukje

Schoolbel. Gwenn, Britt, Mathijs, Jarno, Joost, Pepijn, Sam, Floris, Matthijn, Stan, juf Sjoukje Schoolbel Gwenn, Britt, Mathijs, Jarno, Joost, Pepijn, Sam, Floris, Matthijn, Stan, juf Sjoukje Thema s Pasen Stripverhaal Toetsen Carnaval Wie is wie van onze redactie? Wie o wie, zit er achter het paasei.

www.pascopromotions.eu

www.pascopromotions.eu www.pascopromotions.eu Pasco Promotions: Uw leverancier van gepersonaliseerde relatiegeschenken Promotionele kwaliteitsproducten In deze brochure vindt u een selectie van hoogwaardige USB sticks en sleutelhangers.

Familieraad. Beschrijving van de activiteit

Familieraad. Beschrijving van de activiteit Familieraad Auteur: Pieter Dejaeger Geschikte leeftijd: Alle Duur activiteit: 1.30 uur Terrein: Zaaltje Benodigde begeleiders: Min 2 Materiaal: - Liedjes - Bel - Kladpapier Beschrijving van de activiteit

PAGINA MOTOR-ANTIVRIES CONCENTRAAT

PAGINA MOTOR-ANTIVRIES CONCENTRAAT 2 INHOUDSOPGAVE PAGINA MOTOR-ANTIVRIES CONCENTRAAT 5 KOELVLOEISTOF KANT & KLAAR 25 C 6 KOELVLOEISTOF KANT & KLAAR 35 C 7 RUITENSPROEIER ANTIVRIES CONCENTRAAT 21+ 8 RUITENSPROEIER ANTIVRIES KANT & KLAAR

JOMMEKE BLINKT IN HET NIEUW

JOMMEKE BLINKT IN HET NIEUW JOMMEKE BLINKT IN HET NIEUW Persvoorstelling van de nieuwe vormgeving Stadhuis Antwerpen, woensdag 4 september 2013 JOMMEKE BLINKT IN HET NIEUW Zijn blauwe debardeur mag dan wel onverslijtbaar zijn, de

Lekker spelen! gemeente Staphorst

Lekker spelen! gemeente Staphorst Opdracht 1 Vroeger konden de kinderen in de in hun vrije tijd naar het park De Witte Bergen. Dat lag in een natuurgebied, vlakbij IJhorst. Rond 1930 dat is meer dan tachtig jaar geleden waren daar leuke

DOWNLOAD OR READ : SUSKE EN WISKE DE GROFFE GRAPJAS PDF EBOOK EPUB MOBI

DOWNLOAD OR READ : SUSKE EN WISKE DE GROFFE GRAPJAS PDF EBOOK EPUB MOBI DOWNLOAD OR READ : SUSKE EN WISKE DE GROFFE GRAPJAS PDF EBOOK EPUB MOBI Page 1 Page 2 suske en wiske de groffe grapjas suske en wiske de pdf suske en wiske de groffe grapjas Foxit pdf creator. 28 okt 2017

SAGA UITGAVEN FEBRUARI 2016

SAGA UITGAVEN FEBRUARI 2016 SAGA UITGAVEN FEBRUARI 2016 FEBRUARI 2016 BRUNO BRAZIL INTEGRAAL 1 Tussen 1967 en eind jaren 1970 bedacht Michel Greg, onder het pseudoniem Louis Albert, en tekende William Vance verhalen met een verbazend

Kalender september 2015. Maandag Dinsdag Woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag

Kalender september 2015. Maandag Dinsdag Woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag 0 0 Kalender september 0 0 0 0 0 Kalender oktober 0 0 0 Kalender november 0 0 0 0 0 0 0 Kalender december 0 0 0 0 0 Kalender januari 0 0 0 0 0 Kalender februari 0 0 0 Kalender maart 0 0 0 0 0 0 0 Kalender

2013 wordt een belangrijk en bijzonder jaar, dat is nu al duidelijk.

2013 wordt een belangrijk en bijzonder jaar, dat is nu al duidelijk. 2013 wordt een belangrijk en bijzonder jaar, dat is nu al duidelijk. Zoals onze Koningin Beatrix in haar speech van 28 januari jl. al vertelde, vierde zij dit jaar haar 5ste verjaardag en vieren we tevens

lydia rood boeken EA C0338F7B25AAF97882C60 Lydia Rood Boeken 1 / 6

lydia rood boeken EA C0338F7B25AAF97882C60 Lydia Rood Boeken 1 / 6 Lydia Rood Boeken 1 / 6 2 / 6 3 / 6 Lydia Rood Boeken Lydia Rood (Velp, 23 mei 1957) is een Nederlandse schrijfster van boeken voor kinderen, jongeren en volwassenen. Lydia Rood - Wikipedia Een overzicht

Jan-Willem de Vries. portfolio tentoonstellingen

Jan-Willem de Vries. portfolio tentoonstellingen Jan-Willem de Vries portfolio tentoonstellingen Tom Poes 75 jaar 2 april t/m 9 september 2016 archiefstukken Letterkundig Museum en privécollecties vitrines informatiepanelen begeleidende informatiefilm

Papier : 120 grams houtvrij wit enveloppenbank met strip venster 40 x 110 mm met rechte hoeken, 20 mm van links en 65 mm van boven

Papier : 120 grams houtvrij wit enveloppenbank met strip venster 40 x 110 mm met rechte hoeken, 20 mm van links en 65 mm van boven Omschrijving : 6017077 briefpapier Erasmus zonder blauwe balk Bedrukking : éénzijdig in blauw PMS 297 en blauw PMS 2748 Verpakking : per 500 ex. in wikkelfolie met tearstrip met vermelding van aantal,

Tarievenlijst 2019 Stichting FotoAnoniem

Tarievenlijst 2019 Stichting FotoAnoniem Tarievenlijst 2019 Stichting FotoAnoniem Alle uitgevers, redacties en gebruikers van beeldmateriaal kennen het probleem van de verdwenen fotograaf. Zij willen een reeds bestaande foto graag publiceren

TEKEN & SCHILDER VOORJAARSPECIALS MAART-APRIL ,50. COTMAN WATER COLOURS Brush pen Set.

TEKEN & SCHILDER VOORJAARSPECIALS MAART-APRIL ,50. COTMAN WATER COLOURS Brush pen Set. TEKEN & SCHILDER VOORJAARSPECIALS MAART-APRIL 2017 COTMAN WATER COLOURS Brush pen Set Penseel met reservoir 12 kleuren 1 Winsor & Newton Winsor & Newton Professional Aquarelmarkers Alle vakmanschap van

rillstab showalbums toepassingen Rillstab mechaniek

rillstab showalbums toepassingen Rillstab mechaniek 1 RILLSTAB SHOWALBUMS toepassingen Rillstab mechaniek 1RILLSTAB SHOWALBUMS toepassingen Rillstab mechaniek 1-1 RILLen (= profielen) und STABen (= staafjes), daar is het in 1960 allemaal mee begonnen. Het

Inhoud. Over Freddy 2 Over Freddy Volume 3 3 Over Sh3Ll4C 5 Steekkaart 6. Urbanus. Ilah. Axl Peleman

Inhoud. Over Freddy 2 Over Freddy Volume 3 3 Over Sh3Ll4C 5 Steekkaart 6. Urbanus. Ilah. Axl Peleman Inhoud Over Freddy 2 Over Freddy Volume 3 3 Over Sh3Ll4C 5 Steekkaart 6 Ik heb de eerste twee boekjes in één ruk doorgelezen, dat is altijd al een goed teken. Urbanus De grappen vind ik echt goed. Seksisme

THE SILVERHOUSE bvba

THE SILVERHOUSE bvba CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling - Online auction of the bankruptcy - Vente en ligne de la faillite THE SILVERHOUSE bvba in opdracht van de curator/à la requête du curateur/ by order