KAVELLIJST - VEILING 2 ZONDAG 28 SEPTEMBER UUR

Maat: px
Weergave met pagina beginnen:

Download "KAVELLIJST - VEILING 2 ZONDAG 28 SEPTEMBER UUR"

Transcriptie

1 KAVELLIJST - VEILING 2 ZONDAG 28 SEPTEMBER UUR 83 Weird Fantasy 1 stuks 25,00-50,00 Entertaining comic Weird Fantasy cassette 1 t/m 4 84 Weird Science 1 stuks 25,00-50,00 Entertaining comic Weird Science cassette 1 t/m 4 85 Two-Fisted Tales 1 stuks 25,00-50,00 Entertaining comic Two-Fisted Tales cassette 1 t/m 4 86 Aces High 1 stuks 25,00-50,00 Entertaining comic Aces High cassette 1 t/m 4 87 Panic 1 stuks 25,00-50,00 Entertaining comic Panic cassette 1 t/m 4 88 Mad 4 stuks 20,00-40,00 Entertaining comic Mad 1 t/m 4 HC 89 Het Huis Kwant 10 stuks 15,00-30,00 Luxe cassette Het Huis Kwant, uitgeverij Blitz, oplage 300 exemplaren, nummer 50/ Trigië 9 stuks 80,00-160,00 Luxe Trigië, uitgeverij Don Lawrence Collection, 8 delen waarvan 7 met prent The Trigan Empire portfolio 91 Don Lawrence 11 stuks 50,00-100,00 Don Lawrence Jubileumboek Tijdschrift Thunder 1 t/m 10 Map met poster, folders en trading cards

2 92 Don Lawrence 6 stuks 30,00-60,00 Het verschrikkelijke wapen Don Lawrence Collected Don Lawrence Schetsboek Don Lawrence - The Legacy Storm - De werelden van Don Lawrence Pandarve - De werelden van Don Lawrence 93 Rooie oortjes 30 stuks 50,00-100,00 Rooie oortjes Lecturama-collectie 28 banden Boemerang 3 le bordje 'Niet storen' 94 Prins Valiant - slechte staat 42 stuks 15,00-30,00 Prins Valiant 1 t/m 26 (deel 2 mist), 29, 30, 42 t/m 45, 47 t/m , 55 Prins Valiant deel 19 en 35 Tarzan groot formaat classic 3 en 4 Prins Valiant, uitgeverij De Arbeiderspers 95 Hergé 9 stuks 35,00-70,00 Kuifje door Har Brok Hoe ontstaat een stripverhaal? door Goddin Het imaginair museum, Kuifje door Goddin Alles over Hergé door Stéphane Steeman Droom en werkelijkheid door Michael Farr Vaarwel Hergé van Wordt vervolgd Kuifje en de Alfakunst uitgeverij Casterman Diversen reclame 96 Hergé 10 stuks 35,00-70,00 Explorers of the moon Engels pop-upboek Kuifje en de Alfakunst herdruk Kuifje, Haddock en de schepen Tin Tin Hergé Les autos Archief Hergé Kuifje Sovjetunie Archief Hergé Quick en Flupke Het atelier van het stripverhaal L'atelier de la bande dessinée De avonturen van Hergé door Stanislas Essay RG Van Opstal gesigneerd door Van Opstal

3 97 Edgar P. Jacobs 15 stuks 35,00-70,00 Blake en Mortimer 1 t/m 10 De U-straal SC Helmond met sticker op voorkant Dossier Jacobs G Lenne, nummer 68/300 Edgar P Jacobs: Le Baryton du 9e art Blake en Mortimer: De 3 formules van professor Sato, nummer 484/800 uitgeverij Blake en Mortimer Collectie Onze auteurs: De wereld van Edgar P. Jacobs 98 Agent stuks 25,00-50,00 HC-delen 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17,19 99 Diversen Martin Lodewijk 7 stuks 45,00-90,00 Twee voor thee door Daan Jippes en Martin Lodewijk Agent 327 deel 12 SC The making of Agent 327 deel 0 HC en 1 HC Agent 327 dossier 18 Luxe met schets, 173/250 Luxe De gesel van Rotterdam en De ogen van Wu Manchu A300/350 Beeldje Agent 327 Parastone 100 Buck Danny 16 stuks 35,00-70,00 Buck Danny verzamelalbums Dupuis HC 1 t/m15 Tarawa HC 101 Jijé/Blanc-Dumont 12 stuks 25,00-50,00 Jerry Spring HC 1 t/m 4 6 diversen SC L Univers De Blanc Du Mont (franstalig) Don Bosco HC Dupuis 102 Don Lawrence 2 stuks 130,00-260,00 Don Lawrence - The Collection 1 t/m 12 in luxe cassette Map met Thunder 11 t/m 15 en Don Lawrence Magazine 6 stuks 103 Don Lawrence 14 stuks 130,00-260,00 Storm - The Collection 1 t/m 12 Stripgeschenkboek Map met Pandarve Magazine 14 stuks en In Memoriam Don Lawrence

4 104 Hergé 9 stuks 15,00-30,00 Blauwe Lotus HC - oude druk 8 diversen weekblad Kuifje 105 Peter Pontiac 8 stuks 20,00-40,00 Pontiac Reviw 1 t/m 7 Pornfolio 106 Flash Gordon 3 stuks 10,00-20,00 Flash Gordon (engels) Pacific Comics Club 1 en 2, Suske en Wiske 57 stuks 100,00-200,00 Lecturama-reeks 108 Vandersteen/Geerts 9 stuks 35,00-70,00 Kuifje door Har Brok De razende rentmeester - Gemeente Zoetermeer, Lecturama originele verhalen 2 delen Ik vier het elke dag W Vandersteen 65 Suske en Wiske 50 jaar Biografie en bibliografie van Vandersteen in luxe cassette Paul Geerts 30 jaar peetvader 109 Tardi - eerste druk! 13 stuks 25,00-50,00 11 diversen, o.a. Het gedrocht en de guillotine, De IJsdemon, Een monografie, Polonius, Het ware verhaal van de onbekende soldaat, 2 posters van Isabelle Avondrood 110 Moebius - zeer bijzonder! 16 stuks 50,00-100,00 O.a. Starwatcher, Venise Celeste, Is mens lekker, De ogen van de kat, Silver Surfer HC 111 Franquin 9 stuks 35,00-70,00 Diversen, o.a. De wereld van Franquin, Archief Franquin, De jaren Ton en Tineke 213/375, De F van Flater door Rob van Eijck, Spookalbum

5 112 Franquin - zeer gezocht! 14 stuks 200,00-350,00 Franquin-collectie uitgeverij Dupuis 113 Asterix 7 stuks 40,00-80,00 Dargaud-collectie met rode band 1 t/m 7 (oude vertaling t/m De Belgen) 114 Asterix 16 stuks 35,00-70,00 Diversen, o.a. Lecturama-collectie, Kerncentrale, Stripschrift-special, De wereld van Asterix, Luxe Uderzo in beeld gebracht door zijn vrienden, Luxe Het geheime wapen 115 Mad 12 stuks 5,00-10,00 12 pockets 116 Mad 16 stuks 20,00-40,00 Mad t/m 15, Good days and Mad 117 Mad 8 stuks 15,00-30,00 Mad about 5 delen, 3 diversen 118 Chaland 6 stuks 20,00-40,00 o.a. Robbedoes, Op zoek naar Bocongo, Testament Godfried van Bouillon in doos met spel 119 Sokal 7 stuks 20,00-40,00 Canardo HC 7 delen 120 Little Nemo 7 stuks 40,00-80,00 In Slumberland 5 delen HC Remco Books, 2 diversen 121 Blueberry 37 stuks 40,00-80,00 31 delen SC, 3 delen HC Blueberry Stardom Luxe De outlaws van Missouri Luxe Het einde van de lange rit

6 122 Hermann 24 stuks 40,00-80,00 14 delen SC, 3 delen Collectie Getekend HC, 3 delen Vrije Vlucht Bernard Prince Gisteren en vandaag HC Luxe delen Delta, Julius en Romea, Een haven in de schaduw 123 Jacques Martin 2 stuks 25,00-50,00 Luxe Lefranc De Apocalyps 282/400 De dooltocht van Alex groot formaat 124 Bernie Wrightson 3 stuks 25,00-50,00 De laatste krijger, A Look Back uitgeverij Enchantment De studio komt 125 Schuiten 6 stuks 25,00-50,00 o.a. De archivaris, genummerd en gesigneerd 370/ De koene ridder 5 stuks 15,00-30,00 Bundel 1 t/m Auclair - eerste druk! 12 stuks 25,00-50,00 Simon van de rivier 1 t/m 8 De zwarte dame uitgeverij Wonderland Jason Muller 128 Hergé - zeer moeilijk! 20 stuks 100,00-200,00 Lecturama-uitgave compleet 129 Joost Swarte 2 stuks 30,00-50,00 Moderne kunst 1e druk 1986, Swarte hors serie 130 Joost Swarte 1 stuks 25,00-50,00 Zeefdruk uit Moderne Kunst, genummerd en gesigneerd uit een oplage van 750 exemplaren, uitgegeven door Hansje Joustra en De Harmonie, 1986

7 131 Zet.El 3 stuks 30,00-60,00 Luxe Lichtspel 80/275 Luxe De overlevende 83/475 Luxe Loden ogen 183/ Secundaire literatuur 6 stuks 25,00-50,00 o.a. Het beeldverhaal in Vlaanderen, Beeldspraak, Kunst en grafische vernieuwing van het beeldverhaal 133 Secundaire literatuur 9 stuks 20,00-40,00 o.a. Stripkatalogus de 8e editie, Stripdossier, Stripwerk, diverse delen over leren tekenen en schrijven 134 Secundaire literatuur 8 stuks 15,00-30,00 o.a. 2 delen Jan Kruis, Gebouwd in verbeelding 135 Toonder 6 stuks 25,00-50,00 Lees feestelijk, groei geestelijk door Thomas Leeflang De kunst van Marten Toonder Toonder-special Stripschrift HC 40/750 De curieuze wereld van Heer Bommel Bommelbode 1950 Stripmakers in the picture 136 Bob Morane/Vance 46 stuks 25,00-50,00 34 delen Bob Morane, 10 delen Bruno Brazil, HC Howard Flynn, Stripschrift-special William Vance, waaronder diverse eerste drukken 137 Bilal/Secundaire literatuur 3 stuks 20,00-40,00 L'état des stocks (eerste druk) Strips op het spoor, Doorbraak 138 Diversen Goed doel 4 stuks 10,00-20,00 Catoon Aid, Cartoon Aid Voetbal, Strips voor Mozambique Reclame-strip door Eric Heuvel 139 Peter van Dongen 3 stuks 15,00-30,00 Rampokan 1 en 2, Schetsboek

8 140 Amerikaanse secundaire literatuur 9 stuks 25,00-50,00 o.a. Smithsonian Comic Book, The Great American Comic Books, Crime Comics 141 Amerikaanse secundaire literatuur 6 stuks 25,00-50,00 o.a. The Penguin Book of Comics, The World Encyclopedia of Comics, The Comics sincs Superhelden secundaire literatuur 14 stuks 25,00-50,00 o.a. Superman, Shazam, Wonderwoman, Comic Book Encyclopedia 143 Amerikaanse strips en cartoons 6 stuks 25,00-50,00 o.a. Li'l Abner, The Frazetta Years, Popeye de eerste 50 jaar, Great Cartoon Stars 144 Diversen Mickey Mouse 13 stuks 25,00-50,00 o.a. The Art of Walt Disney, diverse Art Books van Disney 145 Pinocchio - uniek materiaal! 7 stuks 25,00-50,00 7 diversen 146 Diversen Disney-animatie 7 stuks 15,00-30,00 o.a. Het 50 jaar jubileum, reclamemateriaal Disney Classic Collectie 147 Diversen Donald Duck/Mickey Mouse 10 stuks 35,00-70,00 o.a. Ik Donald Duck 2, Ik Mickey Mouse 1 en 2, Stropdas Donald Duck, Donald Duck '53/2, Het levensverhaal van een wereldberoemde eend 148 Don Lawrence 7 stuks 20,00-40,00 Silkscreen Kiley Carrots 461/750 6 posters divers 149 Algemeen Dagblad Stripkrant 2 stuks 5,00-10,00 2 x krant van 1 april 2000, warvan 1 geplastificeerd

9 150 Portfolio Will Eisner 1 stuks 40,00-80,00 City, a Narrative Portfolio, At Fantastic Visions, Rotterdam 1980, genummerd en gesigneerd 830/ Disney 2 stuks 15,00-30,00 Blikken reclame-bord Mickey 20x50 cm Blikken reclame Mickey Mouse blad 40x60 cm 152 Mickey-beeldje 1 stuks 5,00-10,00 Gietijzer, 15 cm, zeer vreemd object, hoogstwaarschijnlijk spaarpot 153 Mickey-bekers 6 stuks 5,00-10,00 6 bekers 154 Mickey Mouse-telefoon 1 stuks 20,00-40,00 Design Line (werking niet gegarandeerd) 155 Disney-schoolbekers 7 stuks 5,00-10,00 7 bekers 156 Diversen Disney-memorabilia 9 stuks 10,00-20,00 o.a. Peper- en zoutstellen, eierdopjes, haakjes 157 Mickey Mouse-telefoon 1 stuks 20,00-40,00 Animated Talking Telephone (werking niet gegarandeerd) 158 Mickey en Minnie-speeldoos 1 stuks 15,00-30, Diversen Mickey Mouse 6 stuks 5,00-10,00 o.a. zeer gebruikt, maar bijzonder tasje 160 Diversen Mickey Mouse 7 stuks 5,00-10,00 o.a. een leuk etensbakje voor de poes 161 Mickey-beeldjes 3 stuks 5,00-10,00 o.a. spaarpot (leeg!)

10 162 Mickey en Minnie Mouse 7 stuks 5,00-10,00 o.a. kleine Steamboat Willie 163 Diversen Mickey Mouse 5 stuks 5,00-10,00 o.a. Stropdas en popcornwagen 164 Diversen Disney 5 stuks 5,00-10,00 o.a, plastic Mickey, Minnie en Goofy 165 Diversen Donald Duck 2 stuks 2,00-4,00 Glazen en jojo 166 Disneyana 2 stuks 10,00-20,00 Classic Collectables 1928/ Years of Disney Memorabilia (noodzakelijk kavel bij aanschaf van kavel 151 t/m 165!)

Strips op de Markt. Veiling kavellijst. 4 mei 2008 om uur Voor het stadhuis op de Markt in Gouda. Kavel 51

Strips op de Markt. Veiling kavellijst. 4 mei 2008 om uur Voor het stadhuis op de Markt in Gouda. Kavel 51 Strips op de Markt Veiling kavellijst Kavel 51 4 mei 2008 om 13.00 uur Voor het stadhuis op de Markt in Gouda Veilingregels: 1. Om mee te kunnen doen aan de veiling is het vereist een vooraf een veiling

Nadere informatie

VRAGENLIJST VOOR MIDDELBARE SCHOLEN BELGISCH STRIPCENTRUM

VRAGENLIJST VOOR MIDDELBARE SCHOLEN BELGISCH STRIPCENTRUM VRAGENLIJST VOOR MIDDELBARE SCHOLEN BELGISCH STRIPCENTRUM De volgende vragenlijst is ingedeeld naar drie categorieën: Gewoon Moeilijker Doordenker Om de juiste antwoorden te vinden neem je best de lijst

Nadere informatie

VEILING VELDHOVEN ZATERDAG 2018 nr. omschrijving 1 Een nacht in Rome

VEILING VELDHOVEN ZATERDAG 2018 nr. omschrijving 1 Een nacht in Rome VEILING VELDHOVEN ZATERDAG 2018 nr. omschrijving 1 Een nacht in Rome Deel 1+2, slappe kaft, in eerste druk. Beide delen zijn gesigneerd door Jim! 2 Hermann Poster met pagina in kleur uit Torens van Schemerwoude.

Nadere informatie

Martin Lodewijk INTEGRAAL 4

Martin Lodewijk INTEGRAAL 4 1 Martin Lodewijk INTEGRAAL 4 4 DE JAREN 1980-1986 Ook al is Martin Lodewijk in deze periode bij voortduring met Agent 327 bezig, toch doet hij dit op een totaal versnipperde manier. In plaats van in

Nadere informatie

NIEUWE TITELS APRIL EN MEI 2019

NIEUWE TITELS APRIL EN MEI 2019 NIEUWE TITELS APRIL EN MEI 2019 DE COMPLETE BAARD EN KALE DEEL 7 INTERNATIONALE AVONTUREN In deze zevende bundeling van de avonturen van Baard en Kale slepen Maurice Tillieux en Will ons naar alle uithoeken

Nadere informatie

Albums van het jaar 2014

Albums van het jaar 2014 Albums van het jaar 2014 Categorie Jeugd In de categorie Jeugd zijn genomineerd: De Grappigste Avonturen van Donald Duck 44 Evert Geradts, Kirsten de Graaf, Frank Jonker en Mau Heymans Deze bundeling Duck

Nadere informatie

Postzegels stripfiguren per land

Postzegels stripfiguren per land Postzegels stripfiguren per land 23-feb-16 Figuur Omschrijving Aard Aantal Waarde Page 1 Belgie 1979 Kuifje Zegelblok zegel 1 5,00 Zegel Zegel 1 2,00 1984 Smurfen Zegel Smurfen Zegel 1 2,00 Smurfen folder

Nadere informatie

Postzegels stripfiguren per Figuur

Postzegels stripfiguren per Figuur Postzegels stripfiguren per Figuur 1/12/2012 14:37:18 Land Jaar Omschrijving Aantal Aard Conditie Waarde Page 1 Alex Belgie 1998 Alix Briefkaart 1 Briefkaart Postfris 2,50 Belgie 2007 Alix Blaadje 1 Zegelvel

Nadere informatie

DOWNLOAD OR READ : TOM POES EN DE IJZIGE HEINEN PDF EBOOK EPUB MOBI

DOWNLOAD OR READ : TOM POES EN DE IJZIGE HEINEN PDF EBOOK EPUB MOBI DOWNLOAD OR READ : TOM POES EN DE IJZIGE HEINEN PDF EBOOK EPUB MOBI Page 1 Page 2 tom poes en de ijzige heinen tom poes en de pdf tom poes en de ijzige heinen tom poes en de pdf Tom Poes is een Nederlandse

Nadere informatie

Postzegels stripfiguren per Figuur

Postzegels stripfiguren per Figuur Postzegels stripfiguren per Figuur 23/02/2016 10:50:24 Land Jaar Omschrijving Aantal Aard Conditie Waarde Page 1 Alex Belgie 1998 Alix Briefkaart 1 Briefkaart Postfris 2,50 Belgie 2007 Alex - Maxi Kaart

Nadere informatie

El cómic franco-belga (en francés) y el cómic en neerlandés. Personajes creados por belgas francófonos y franceses, y por autores neerlandeses

El cómic franco-belga (en francés) y el cómic en neerlandés. Personajes creados por belgas francófonos y franceses, y por autores neerlandeses El cómic franco-belga (en francés) y el cómic en neerlandés Personajes creados por belgas francófonos y franceses, y por autores neerlandeses Franco-Belgische strip De Franco-Belgische strip (ook wel Frankobelgische

Nadere informatie

Er zullen altijd mensen zijn die teleurgesteld zijn omdat je iets aanraakt dat bijna heiligschennis is.

Er zullen altijd mensen zijn die teleurgesteld zijn omdat je iets aanraakt dat bijna heiligschennis is. INTERVIEW PETER VAN DONGEN, TEUN BERSERIK EN YVES SENTE DOOR DAI HEINEN - FOTOS: RAYMOND LAGAE Er zullen altijd mensen zijn die teleurgesteld zijn omdat je iets aanraakt dat bijna heiligschennis is. 1

Nadere informatie

Scriptie Nederlands De strip

Scriptie Nederlands De strip Scriptie Nederlands De strip Scriptie door een scholier 2611 woorden 2 mei 1999 6,7 154 keer beoordeeld Vak Nederlands Inhoudsopgave 1. Voorwoord 2. Hoofdvraag en Deelvragen 3. Verantwoording van het onderwerp

Nadere informatie

DE SMURFEN (PEYO) FIGURES ET VOUS Slechts 250 ex. Met certificaat 15 cm ongeveer DE SMURFEN (PEYO) FIGURES ET VOUS Slechts 250 ex. Met certificaat 15

DE SMURFEN (PEYO) FIGURES ET VOUS Slechts 250 ex. Met certificaat 15 cm ongeveer DE SMURFEN (PEYO) FIGURES ET VOUS Slechts 250 ex. Met certificaat 15 DE SMURFEN (PEYO) FIGURES ET VOUS Slechts 250 ex. Met certificaat 15 cm ongeveer DE SMURFEN (PEYO) FIGURES ET VOUS Slechts 250 ex. Met certificaat 15 cm ongeveer DE SMURFEN (PEYO) FIGURES ET VOUS ongeveer

Nadere informatie

STRIP Zondag 14 juni 2015 Parijs Brussel duplex

STRIP Zondag 14 juni 2015 Parijs Brussel duplex STRIP Zondag 14 juni 2015 Parijs Brussel duplex 1ste sessie op 11:00 - Veel 1-157 2e vakantie in 14:00 - Lots 158-483 EXPOSITION IN BRUSSEL l vrijdag 5 juni: 11h-18h l Zaterdeg 6 juni :11h à 18h l Plaats

Nadere informatie

Superhelden in de bib

Superhelden in de bib Superhelden in de bib Wat je moet weten Europa heeft Kuifje en de klare lijn, Amerika heeft superhelden. Eind jaren 30 verschenen daar de eerste verhalen van Superman en Batman. Superman werd bedacht door

Nadere informatie

40jaar. opkomst en ondergang van het. keizerrijk.. Trigie

40jaar. opkomst en ondergang van het. keizerrijk.. Trigie 40jaar opkomst en ondergang van het keizerrijk.. Trigie In de drassige moerassen van Florida stortte in de jaren dertig een ufo neer. Het ruimtevaartuig weerstond de impact en aan boord bevond zich de

Nadere informatie

Richtlijnen voor de Stripveiling Wat is geschikt en hoe indienen?

Richtlijnen voor de Stripveiling Wat is geschikt en hoe indienen? Richtlijnen voor de Stripveiling Wat is geschikt en hoe indienen? remium segment strips Catawiki is de poort tot de wereld van bijzondere strips en verzamelobjecten. Bij Catawiki helpen we de gepassioneerde

Nadere informatie

NIEUWE TITELS Juni / augustus 2019

NIEUWE TITELS Juni / augustus 2019 NIEUWE TITELS Juni / augustus 2019 Jan Kordaat Integraal 4 1956-1958 In dit vierde deel van de verzamelde avonturen van Jan Kordaat maken we mee hoe de grote meester Jijé het roer van deze mythische reeks

Nadere informatie

Donald Duck Pocket Online Lezen Gratis

Donald Duck Pocket Online Lezen Gratis Donald Duck Pocket Online Lezen Gratis Free Download DONALD DUCK POCKET ONLINE LEZEN GRATIS DONALD DUCK, EEN VROLIJKE WEBSITE. WELKOM IN DUCKSTAD... Wed, 27 Dec 2017 05:53:00 GMT leren lezen begint met

Nadere informatie

Jan-Willem de Vries. portfolio tentoonstellingen

Jan-Willem de Vries. portfolio tentoonstellingen Jan-Willem de Vries portfolio tentoonstellingen Tom Poes 75 jaar 2 april t/m 9 september 2016 archiefstukken Letterkundig Museum en privécollecties vitrines informatiepanelen begeleidende informatiefilm

Nadere informatie

TOM POES. Uitgeverij Cliche wil zich inzetten om de ballonstrips van Tom Poes opnieuw onder de aandacht van een breed publiek te brengen!

TOM POES. Uitgeverij Cliche wil zich inzetten om de ballonstrips van Tom Poes opnieuw onder de aandacht van een breed publiek te brengen! APRIL JUNI 2019 Uitgeverij Cliche wil zich inzetten om de ballonstrips van Tom Poes opnieuw onder de aandacht van een breed publiek te brengen! TOM POES 7 EN DE TRILLINGS Heer Bommel voelt zich geroepen

Nadere informatie

Collectieprofiel SJ & SV

Collectieprofiel SJ & SV Collectieprofiel SJ & SV Bronnenlijst - literaire bijlages/katernen kranten en tijdschriften: De Morgen, De Standaard, Stripgids,... - websites: Stripspeciaalzaak, Pluizer, leesplein.be, - brochures, fondslijsten,

Nadere informatie

1 t/m 17 maart GRATIS bij aankoop van 2 stripboeken. (of l12,12 aan strips)

1 t/m 17 maart GRATIS bij aankoop van 2 stripboeken. (of l12,12 aan strips) stripboekgeschenkdagen 1 t/m 17 maart 2013 GRATIS bij aankoop van 2 stripboeken (of l12,12 aan strips) Stripboekgeschenkdagen 2013 van 1 tot en met 17 maart TEXAS KID, MIJN BESTE Igor Kordej (die z n strips

Nadere informatie

Rug van de kaft ged. Beschadigd (Binnenboek los in de kaft) verder zeer goed. Bessie Turf 4. Ciso 10 - de pharao van de grottten - de blauwe sperwer

Rug van de kaft ged. Beschadigd (Binnenboek los in de kaft) verder zeer goed. Bessie Turf 4. Ciso 10 - de pharao van de grottten - de blauwe sperwer TITEL Omschrijving Auteur Medium Uitgever Jaar Archie, de man van staal 6 De inca stad - de vuurspuwende kreeft - Stripboek Spaarnestad 1978 Bessie Turf 1 Rug van de kaft ged. Beschadigd - Stripboek Spaarnestad

Nadere informatie

VRAGENLIJST VOOR MIDDELBARE SCHOLEN BELGISCH STRIPCENTRUM 2014-2015

VRAGENLIJST VOOR MIDDELBARE SCHOLEN BELGISCH STRIPCENTRUM 2014-2015 VRAGENLIJST VOOR MIDDELBARE SCHOLEN BELGISCH STRIPCENTRUM 2014-2015 De volgende vragenlijst is ingedeeld naar drie categorieën: Gewoon Moeilijker Doordenker Om de juiste antwoorden te vinden neem je best

Nadere informatie

REEKS UITGEVERIJ PRIJS

REEKS UITGEVERIJ PRIJS REEKS UITGEVERIJ PRIJS ASTERIX EN OBELIX - OBELIX PAF LEBLON DELIENNE 539 BLAKE EN MORTIMER - HET GELE TEKEN LEBLON DELIENNE 649 KUIFJE, BABY AAP MET BOBBIE MOULINSART 250 ASTERIX - ABRARACOURCIX NR 283/1500

Nadere informatie

6,5. Getekende verhalen. Werkstuk door een scholier 1621 woorden 20 februari keer beoordeeld. Nederlands. 1. Inhoud

6,5. Getekende verhalen. Werkstuk door een scholier 1621 woorden 20 februari keer beoordeeld. Nederlands. 1. Inhoud Werkstuk door een scholier 1621 woorden 20 februari 2006 6,5 359 keer beoordeeld Vak Nederlands 1. Inhoud 2. Inleiding 3. De geschiedenis van de strip 4. Beroemde striptekenaars 5. Hoe maak je een strip?

Nadere informatie

* * * P E R S B E R I C H T * * *

* * * P E R S B E R I C H T * * * * * * P E R S B E R I C H T * * * Bekendmaking van de P. Hans Frankfurtherprijs 2013 en Bekendmaking van de Bulletje en Boonestaak Schaal 2013 en Bekendmaking van de nominaties voor Album van het jaar

Nadere informatie

NIEUWE TITELS NOVember/DECEMBer 2019

NIEUWE TITELS NOVember/DECEMBer 2019 NIEUWE TITELS NOVember/DECEMBer 2019 Sonata 1 Slapende goden Perdita, zo hebben de kolonisten deze planeet genoemd. Twee volkeren zoeken hier naar een nieuw thuis, de vreedzame Ran en het krijgersvolk

Nadere informatie

Van Donald Duck steek je meer op dan je denkt

Van Donald Duck steek je meer op dan je denkt Van Donald Duck steek je meer op dan je denkt Hoe de makers van Donald Duck elke wekelijks sprint weer een hoogwaardig resultaat neerzetten en wat we als testers van Donald Duck zelf kunnen leren. Ik heb

Nadere informatie

Spreekbeurt Nederlands Donald Duck

Spreekbeurt Nederlands Donald Duck Spreekbeurt Nederlands Donald Duck Spreekbeurt door een scholier 1364 woorden 12 december 2005 6,3 93 keer beoordeeld Vak Nederlands Inhoudsopgave Ik doe mijn spreekbeurt over Donald Duck, omdat dat mijn

Nadere informatie

Het beeldverhaal in België

Het beeldverhaal in België Het beeldverhaal in België De Belgische postzegels die uitgegeven zijn in het kader van de Jeugdfilatelie vormen inmiddels een behoorlijke reeks. De Post geeft elk zo'n speciale postzegel uit, met afbeeldingen

Nadere informatie

SAGA SAM & KRAMIKSKE UITGAVEN. De terugkeer van

SAGA SAM & KRAMIKSKE UITGAVEN. De terugkeer van SAGA UITGAVEN De terugkeer van SAM & KRAMIKSKE SEPTEMBER 2016 SEPTEMBER 2016 KRAMIKSKE INTEGRAAL 1 In 1969 klopte De Volksmacht, de krantenuitgave van de Vlaamse tak van de Christelijke vakbond, aan bij

Nadere informatie

fokke & sukke TERUG NAAR DUCKSTAD in: geheel herziene druk! door: Pascal Oost

fokke & sukke TERUG NAAR DUCKSTAD in: geheel herziene druk! door: Pascal Oost een avontuur van het konijn fokke & sukke in: TERUG NAAR DUCKSTAD door: Pascal Oost tweede, geheel herziene druk! Welkom! In dit nummer zijn er grote problemen in Duckstad! Een geheimzinnige boef schopt

Nadere informatie

Robbedoes weekblad

Robbedoes weekblad Robbedoes weekblad 1 1947 376-12-06-1947 1 1949 458-06 januari 1949 t/m 467-10 maart 1949 ## 488-04 augustus 1949 t/m 497-06 oktober 1949 ## 468-17 maart 1949 t/m 477-19 mei 1949 ## 498-13 oktober 1949

Nadere informatie

VIKTOR HACHMANG TENTOONSTELLINGEN OPLEIDINGEN HAAGSE KUNSTENAARS. haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag

VIKTOR HACHMANG TENTOONSTELLINGEN OPLEIDINGEN HAAGSE KUNSTENAARS. haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag VIKTOR HACHMANG HAAGSE KUNSTENAARS Viktor Hachmang is een se illustrator, graficus en striptekenaar. Zijn illustraties werden o.a. gepubliceerd

Nadere informatie

Rembrandt vanaf 9 september te zien in Museum Boijmans Van Beuningen. Virtuositeit en verbeeldingskracht: Rembrandt-etsen uit eigen collectie

Rembrandt vanaf 9 september te zien in Museum Boijmans Van Beuningen. Virtuositeit en verbeeldingskracht: Rembrandt-etsen uit eigen collectie Rembrandt vanaf 9 september te zien in Museum Boijmans Van Beuningen Virtuositeit en verbeeldingskracht: Rembrandt-etsen uit eigen collectie 07 SEPTEMBER 2017 SAMENVATTING Museum Boijmans Van Beuningen

Nadere informatie

FOTOREPORTAGE. door raymond lagae

FOTOREPORTAGE. door raymond lagae FOTOREPORTAGE Angoulême 2017 door raymond lagae Van 26 tot 29 januari 2017 vond de 44ste editie van het Franse stripfestival van Angoulême plaats. Onze man ter plaatse Raymond Lagae bezocht diverse tentoonstellingen

Nadere informatie

KAVELLIJST - VEILING ZONDAG 27 SEPTEMBER 2009-13.00-16.00 UUR

KAVELLIJST - VEILING ZONDAG 27 SEPTEMBER 2009-13.00-16.00 UUR KAVELLIJST - VEILING ZONDAG 27 SEPTEMBER 2009-13.00-16.00 UUR Lot Omschrijving Details Aantal Opmerkingen Minimumprijs 1 Timoer 1, 2, 3 3 eerste druk slecht 20,00 2 Het beest is dood 1 slecht 5,00 3 Douwe

Nadere informatie

PERSDOSSIER. Brussel, 07 oktober 2011 1

PERSDOSSIER. Brussel, 07 oktober 2011 1 PERSDOSSIER Brussel, 07 oktober 2011 1 De oorsprong van dit project Francis Slomka, die op 3 juli 1958 in Parijs werd geboren, heeft altijd al twee passies gehad : de chirurgie en het beeldverhaal. De

Nadere informatie

Uitgever weigerde tekeningen van Hergé

Uitgever weigerde tekeningen van Hergé De geschiedenis van de Kuifje pop-ups Uitgever weigerde tekeningen van Hergé Dat een reeks tekeningen van Hergé meer dan dertig jaar na diens overlijden (Georges Remi, 1907 1983) werd (her)ontdekt, is

Nadere informatie

Nederlandse en Belgische Bibliografie van de Referentie Literatuur van het Stripverhaal Comic book Reference Bibliographic Datafile

Nederlandse en Belgische Bibliografie van de Referentie Literatuur van het Stripverhaal Comic book Reference Bibliographic Datafile Nederlandse en Belgische Bibliografie van de Referentie Literatuur van het Stripverhaal Comic book Reference Bibliographic Datafile A.T. Sliepenbeek 2011 www.crbd.eu voor 1945 Ponten, Kees van & Jan Feith

Nadere informatie

De P. Hans Frankfurtherprijs 2009 is voor Hanco Kolk, Jean-Marc van Tol en Ronald Plasterk

De P. Hans Frankfurtherprijs 2009 is voor Hanco Kolk, Jean-Marc van Tol en Ronald Plasterk * * * P E R S B E R I C H T * * * Bekendmaking van de P. Hans Frankfurtherprijs 2009 & Bekendmaking van de Bulletje en Boonestaak Schaal 2009 Amsterdam, 10 september 2009 Behalve de Stripschapprijs 2009

Nadere informatie

Als je een setje van 4 kaarten hebt, roep je 'kwartet!' en leg je de vier bij elkaar horende kaarten voor je neer op tafel.

Als je een setje van 4 kaarten hebt, roep je 'kwartet!' en leg je de vier bij elkaar horende kaarten voor je neer op tafel. Uitleg kwartetspel Voorbereiding: Alle kaarten worden onder de spelers verdeeld (3-4 spelers). Het kan zijn dat sommige spelers meer kaarten hebben dan andere spelers. De kaarten neem je in je hand. Je

Nadere informatie

Alles wat je altijd al wilde weten over het invoerscherm, maar nooit durfde vragen

Alles wat je altijd al wilde weten over het invoerscherm, maar nooit durfde vragen Het Grote Catawiki Invoer Vademecum Voor Strips Of Alles wat je altijd al wilde weten over het invoerscherm, maar nooit durfde vragen Versie Datum 1.0 22 november 2011 INHOUDSOPGAVE 1 WAT KAN ER IN DE

Nadere informatie

blok 7 les 6 In elke zak 10 poffertjes In 1 zak 10. Lekker! Vul de open plaatsen in. borden glazen zakken dozen

blok 7 les 6 In elke zak 10 poffertjes In 1 zak 10. Lekker! Vul de open plaatsen in. borden glazen zakken dozen blok 7 les 6 In elke zak 0 poffertjes. Vul de open plaatsen in. In zak 0. In zakken Lekker! zakken 3 5 0 poffertjes 0 40 80 Vul de open plaatsen in. tafels 3 6 5 borden flessen 4 glazen 5 5 35 zakken 0

Nadere informatie

5 Majoor Fataal Mooie uitgave op groot formaat door uitgeverij Sherpa (2014). Uitverkocht. Nieuw in de folie! 15

5 Majoor Fataal Mooie uitgave op groot formaat door uitgeverij Sherpa (2014). Uitverkocht. Nieuw in de folie! 15 Veiling VELDHOVEN 2017 ZATERDAG nr naam beschrijving prijs foto 1 Zodiac Complete set van alle 9 delen van Zodiac. In nieuwstaat. Met een speciale ex-libris genummerd 37/0 en gesigneerd door Minck Oosterveer

Nadere informatie

Eric de Noorman 60 jaar / Hans G. Kresse-Hommage in Arnhem 2006.

Eric de Noorman 60 jaar / Hans G. Kresse-Hommage in Arnhem 2006. Eric de Noorman 60 jaar / Hans G. Kresse-Hommage in Arnhem 2006. De activiteiten, georganiseerd door Stichting Kresse-Strip-Armhem als een hommage aan Hans G. Kresse, zijn 85 e geboortedag en zijn bekendste

Nadere informatie

lydia rood boeken EA C0338F7B25AAF97882C60 Lydia Rood Boeken 1 / 6

lydia rood boeken EA C0338F7B25AAF97882C60 Lydia Rood Boeken 1 / 6 Lydia Rood Boeken 1 / 6 2 / 6 3 / 6 Lydia Rood Boeken Lydia Rood (Velp, 23 mei 1957) is een Nederlandse schrijfster van boeken voor kinderen, jongeren en volwassenen. Lydia Rood - Wikipedia Een overzicht

Nadere informatie

Suske en Wiske: 65! De eerste Suske en Wiske. Rikki en Wiske in de krant. Stijn Dekelver. Wiske. Na het eerste verhaal wordt hij

Suske en Wiske: 65! De eerste Suske en Wiske. Rikki en Wiske in de krant. Stijn Dekelver. Wiske. Na het eerste verhaal wordt hij Suske en Wiske: 65! Stijn Dekelver Wiske. Na het eerste verhaal wordt hij vervangen door Suske. Het verhaal Suske en Wiske worden 65 jaar. Niet echt natuurlijk, want dan zouden ze in de strips al opa en

Nadere informatie

Strips. Inleiding. Prehistorische strips

Strips. Inleiding. Prehistorische strips Strips Inleiding 'Strip' is het Engelse woord voor 'strook', of 'reep'. In een stripverhaal vertel je een verhaal met een serie plaatjes. Plaatjes zijn vaak makkelijker te begrijpen dan geschreven tekst.

Nadere informatie

Strips 8 DECEMBER 2013

Strips 8 DECEMBER 2013 Strips 8 DECEMBER 2013 Veilinghuis Bernaerts/ Hôtel de Ventes Bernaerts Verlatstraat 16-22 Museumstraat 25 2000 Antwerpen/ Anvers T +32 (0)3 248 19 21 F +32 (0)3 248 15 93 www.bernaerts.be info@bernaerts.be

Nadere informatie

qwertyuiopasdfghjklzxcvbnmq wertyuiopasdfghjklzxcvbnmqw ertyuiopasdfghjklzxcvbnmqwer tyuiopasdfghjklzxcvbnmqwerty uiopasdfghjklzxcvbnmqwertyui

qwertyuiopasdfghjklzxcvbnmq wertyuiopasdfghjklzxcvbnmqw ertyuiopasdfghjklzxcvbnmqwer tyuiopasdfghjklzxcvbnmqwerty uiopasdfghjklzxcvbnmqwertyui qwertyuiopasdfghjklzxcvbnmq wertyuiopasdfghjklzxcvbnmqw ertyuiopasdfghjklzxcvbnmqwer Strips: de Brusselse school en de school van Marcinelle tyuiopasdfghjklzxcvbnmqwerty uiopasdfghjklzxcvbnmqwertyui Een

Nadere informatie

VIERDE KWARTAAL 2013 STORM WARD RHONDA DOUWE DABBERT VIRL AMORFATI JANUARY JONES LEGACY ELSJE ARGUS

VIERDE KWARTAAL 2013 STORM WARD RHONDA DOUWE DABBERT VIRL AMORFATI JANUARY JONES LEGACY ELSJE ARGUS VIERDE KWARTAAL 2013 STORM WARD RHONDA DOUWE DABBERT VIRL AMORFATI JANUARY JONES LEGACY ELSJE ARGUS Amorfati - Vlees en bloed Door Rene Leisink, Jan Dirk Barreveld e.v.a. 48 pagina s - 22 x 28 cm Verkoopprijs

Nadere informatie

Uit het goede hout. De houtsnede in prentenboeken. 3 februari tot en met 8 juni Biografieën van de illustratoren.

Uit het goede hout. De houtsnede in prentenboeken. 3 februari tot en met 8 juni Biografieën van de illustratoren. Uit het goede hout De houtsnede in prentenboeken 3 februari tot en met 8 juni 2019 Biografieën van de illustratoren www.villaverbeelding.be Merlijne Marell ( 1986) Merlijne Marell studeerde illustratie

Nadere informatie

Veiling 70e Openbare Biggles Bijeenkomst zaterdag 23 maart 2013

Veiling 70e Openbare Biggles Bijeenkomst zaterdag 23 maart 2013 Veiling 70e Openbare Biggles Bijeenkomst zaterdag 23 maart 2013 Locatie: De Bron, Vogelplein 1, Amersfoot Tijdstip: 13:00 Enkele kavels: Ga naar kavellijst Kavellijst voor de veiling op 23 maart.

Nadere informatie

Stripfeest 2014 Van 5 tot 7 september 2014. PERSDOSSIER Brussel, 25 juni 2014

Stripfeest 2014 Van 5 tot 7 september 2014. PERSDOSSIER Brussel, 25 juni 2014 Stripfeest 2014 Van 5 tot 7 september 2014 PERSDOSSIER Brussel, 25 juni 2014 Het stripverhaal voelt zich thuis in Brussel en dat zie je! Onze papieren helden duiken overal op: krantenwinkels, muurfresco's,

Nadere informatie

Filmfoto s en rekwisieten Het Egypte van Hollywood Let op : gebruik onder vermelding van rechthebbenden

Filmfoto s en rekwisieten Het Egypte van Hollywood Let op : gebruik onder vermelding van rechthebbenden Fact sheet Filmfoto s en rekwisieten Het Egypte van Hollywood Let op : gebruik onder vermelding van rechthebbenden FILMFOTO S FILMFOTO 1 Elizabeth Taylor als Cleopatra in gelijknamige film, uit 1963 2012

Nadere informatie

NIEUWE BOEKEN September deel 4

NIEUWE BOEKEN September deel 4 Vrijdag 7 september 2018 ++++ NIEUWSFLITS ++++ NIEUWE BOEKEN September deel 4 In ons MODERN ANTIQUARIAAT komen geregeld NIEUWE TITELS binnen die elders al lang zijn uitverkocht. Vandaag brengen wij de

Nadere informatie

DE MEERPAAL DRONTEN ZATERDAG 13 NOVEMBER P R O G R A M M A E N B E U R S P L A T T E G R O N D

DE MEERPAAL DRONTEN ZATERDAG 13 NOVEMBER  P R O G R A M M A E N B E U R S P L A T T E G R O N D DE MEERPAAL DRONTEN ZATERDAG 13 NOVEMBER WWW.FLEVOSTRIP.NL P R O G R A M M A E N B E U R S P L A T T E G R O N D M E I N D E R B U Y N I N K Kuifje in Dronten Welkom Elsje. Welkom bij Flevostrip in De

Nadere informatie

DENNIS KOOT TENTOONSTELLINGEN OPLEIDINGEN HAAGSE KUNSTENAARS. haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag

DENNIS KOOT TENTOONSTELLINGEN OPLEIDINGEN HAAGSE KUNSTENAARS. haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag DENNIS KOOT HAAGSE KUNSTENAARS OPLEIDINGEN 1996-2000 Grafisch ontwerpen Den Haag, Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten Diploma behaald 2010

Nadere informatie

Woensdag 22 augustus NIEUWSFLITS ++++ NIEUWE BOEKEN

Woensdag 22 augustus NIEUWSFLITS ++++ NIEUWE BOEKEN Woensdag 22 augustus 2018 ++++ NIEUWSFLITS ++++ NIEUWE BOEKEN In ons MODERN ANTIQUARIAAT komen geregeld NIEUWE TITELS binnen die elders al lang zijn uitverkocht. Vandaag brengen wij de volgende boeken

Nadere informatie

LE BORDEN. Top le. Levering uitsluitend via erkend verkooppunt. Top le is a division of Willems Classics BV

LE BORDEN. Top le. Levering uitsluitend via erkend verkooppunt. Top le is a division of Willems Classics BV EMAILLE BORDEN TopEmaille is a division of Willems Classics BV Levering uitsluitend via erkend verkooppunt TopEmaille TopEmaille model GEBOLD Model A 8 x 2,5 cm. Model B 10 x 5 cm. Model C 10 x 5 cm. (2

Nadere informatie

VOORJAAR Memphis Belle BAKERMAT VOORJAAR 2017

VOORJAAR Memphis Belle BAKERMAT VOORJAAR 2017 VOORJAAR 2018 Memphis Belle BAKERMAT VOORJAAR 2017 DE KLEINE PRINSES NIEUW verwacht Het was een dag van kleine rampen in het kasteel: er werd water over het schilderij gemorst, de Kleine Prinses viel van

Nadere informatie

The Stephen King Collectibles. Collectible Carrie

The Stephen King Collectibles. Collectible Carrie Door: Pitou Spruit Een vaak gehoorde kreet binnen de Stephen King gemeenschap : Er is in ons land weinig animo voor de gelimiteerde Nederlandse hardcover boeken van Stephen King Dit is helaas waar. Hoe

Nadere informatie

D/2018/10295/56 ISBN Distributie: Stribbelstrips, Hamont-Achel. Saga Uitgaven Berkenhagestraat 77 B-8210 Zedelgem.

D/2018/10295/56 ISBN Distributie: Stribbelstrips, Hamont-Achel. Saga Uitgaven Berkenhagestraat 77 B-8210 Zedelgem. Links: idee voor de cover van deze integrale. Rechts: schets voor de cover. Steven Dupré Saga Uitgaven voor de Nederlandse taal. Dossiertekst: Peter D Herdt Met dank aan Frank Bogaerts, Tom Bouden, Peter

Nadere informatie

POEZENLAND WWW.PLS-EU.TK KATZEN KRANT. Modelbahn Paradies in NR.22-2011. Exclusief Verslag van. Kuifje Soundtrack. Film. Muziek. Nieuws.

POEZENLAND WWW.PLS-EU.TK KATZEN KRANT. Modelbahn Paradies in NR.22-2011. Exclusief Verslag van. Kuifje Soundtrack. Film. Muziek. Nieuws. NR.22-2011 Het Tijdschrift voor Hobby en Project van P.L.S Exclusief Verslag van Modelbahn Paradies in Faak am See Kuifje Soundtrack Met in t Midden: KATZEN KRANT De krant van P.L.S! Film Muziek Nieuws

Nadere informatie

Walt Disney. Copyright 2017 Alle Rechten Voorbehouden 0

Walt Disney.  Copyright 2017 Alle Rechten Voorbehouden 0 Walt Disney. www.gelukkighb.nl Copyright 2017 Alle Rechten Voorbehouden 0 Biografie Onderstaande biografie is grotendeels overgenomen uit het boekje Doorzetters, geschreven door Sandra van Bijsterveld

Nadere informatie

The Stephen King Collectibles. Misery

The Stephen King Collectibles. Misery Door: Pitou Spruit Een vaak gehoorde kreet binnen de Stephen King gemeenschap : Er is in ons land weinig animo voor de gelimiteerde Nederlandse hardcover boeken van Stephen King Dit is helaas waar. Hoe

Nadere informatie

* * * P E R S B E R I C H T * * * Bekendmaking van de Stripschapprijs De Stripschapprijs 2011 is voor Minck Oosterveer

* * * P E R S B E R I C H T * * * Bekendmaking van de Stripschapprijs De Stripschapprijs 2011 is voor Minck Oosterveer * * * P E R S B E R I C H T * * * Bekendmaking van de Stripschapprijs 2011 Amsterdam, 25 januari 2011 De Stripschapprijs 2011 wordt op zaterdag 12 maart uitgereikt tijdens De Stripdagen in Gorinchem door

Nadere informatie

SAGA UITGAVEN DE TORENS VAN SCHEMERWOUDE

SAGA UITGAVEN DE TORENS VAN SCHEMERWOUDE SAGA UITGAVEN DE TORENS VAN SCHEMERWOUDE JANUARI 2017 JANUARI 2017 Een one-shot over het platvloerse racisme aan het eind van de 19de eeuw. Van dezelfde auteurs als De Post- en Liefdebezorger. De Soldaat

Nadere informatie

OVERDRACHTSLIJST ARCHIVALIA. 1. Algemeen

OVERDRACHTSLIJST ARCHIVALIA. 1. Algemeen 2013/236, OSCAR VAN MALDER, SCHENKING, 1 FEBRUARI 2013 BE ADVN AC986 ARCHIEF ELZA DEWETTE RAADPLEEGBAAR, BEHALVE NIET-UITGEGEVEN DOCUMENTEN EN DOSSIERS DIE 30 JAAR NA OPMAAK RAADPLEEGBAAR ZIJN OVERDRACHTSLIJST

Nadere informatie

JACQUELINE SCHÄFER. Jacqueline Schäfer woont en werkt in Amsterdam. Daar deed zij ook in 1989 eindexamen aan de Gerrit Rietveld Academie.

JACQUELINE SCHÄFER. Jacqueline Schäfer woont en werkt in Amsterdam. Daar deed zij ook in 1989 eindexamen aan de Gerrit Rietveld Academie. JACQUELINE SCHÄFER Jacqueline Schäfer woont en werkt in Amsterdam. Daar deed zij ook in 1989 eindexamen aan de Gerrit Rietveld Academie. Tot dat moment was het schilderen toch vooral iets wat zij voor

Nadere informatie

DOWNLOAD OR READ : SUSKE EN WISKE DE GROFFE GRAPJAS PDF EBOOK EPUB MOBI

DOWNLOAD OR READ : SUSKE EN WISKE DE GROFFE GRAPJAS PDF EBOOK EPUB MOBI DOWNLOAD OR READ : SUSKE EN WISKE DE GROFFE GRAPJAS PDF EBOOK EPUB MOBI Page 1 Page 2 suske en wiske de groffe grapjas suske en wiske de pdf suske en wiske de groffe grapjas Foxit pdf creator. 28 okt 2017

Nadere informatie

NERO DE STALLAERT JAREN

NERO DE STALLAERT JAREN NERO DE STALLAERT JAREN En toen vond Marc Sleen zijn opvolger Hij was de man die het altijd alleen gedaan had, zonder noemenswaardige hulp. Marc Sleen was fier op die prestatie. En al helemaal toen ze

Nadere informatie

Eerste deel van een drieluik, getekend en geschreven door Romain Renard. De zoon van onlangs overleden Claude Renard.

Eerste deel van een drieluik, getekend en geschreven door Romain Renard. De zoon van onlangs overleden Claude Renard. Renards grootste aanspraak op roem als auteur van strips is de serie Melvile, die kan worden omschreven als een mix tussen een detective een een moderne western. Elk deel concentreert zich rondom één inwoner

Nadere informatie

MBMC. Nr. 4 Aug Nieuwsbrief Mercedes-Benz Modellauto Club Regio Nederland en België

MBMC. Nr. 4 Aug Nieuwsbrief Mercedes-Benz Modellauto Club Regio Nederland en België MBMC Nr. 4 Aug. 2016 Beste verzamelaars van de kleine ster Voor de meesten zit de vakantie er weer op en omdat enigszins te verzachten de vierde nieuwsbrief. In deze vierde nieuwsbrief Nieuwsbrief Mercedes-Benz

Nadere informatie

100% DECO. Snel versierd

100% DECO. Snel versierd 100% DECO Snel versierd Muurstickers tonen zich altijd al van hun trendy kant. Hebt u saaie muren of een kleurloos interieur en zit u zonder inspiratie? Stickers zijn een artistieke en snelle oplossing

Nadere informatie

Striphelden. met: filmpjes puzzels en kleurplaten. groep 3/4

Striphelden. met: filmpjes puzzels en kleurplaten. groep 3/4 Striphelden met: filmpjes puzzels en kleurplaten groep 3/4 inhoud blz. 1. Striphelden 3 2. Zorro 4 3. Spiderman 5 4. Kuifje 6 5. Asterix en Obelix 7 6. Superman 8 7. Suske en Wiske 9 8. Batman 10 9. Lucky

Nadere informatie

!!! WINNAAR PRIJSVRAAG HET WOLKENVOLK!!!

!!! WINNAAR PRIJSVRAAG HET WOLKENVOLK!!! AUGUSTUS 2013 Nieuwsbrief V!!! WINNAAR PRIJSVRAAG HET WOLKENVOLK!!! Om dit pakket te winnen moesten jullie antwoord geven op volgende vragen : Het wolkenvolk woont op een zwevend eiland. Vanwaar halen

Nadere informatie

sinds 2017 voorjaarsfolder 2018

sinds 2017 voorjaarsfolder 2018 sinds 2017 voorjaarsfolder 2018 Matsuoka [mat su o ka] (m, Brussel, 1947), slechterik, tegenstander van het dagbladverschijnel Nero; maakte voor het eerst zijn opwachting op de pagina s van de Vlaamse

Nadere informatie

de generatie de oplage bevatten de traditie traceren het jubileum met een knipoog de woordspeling bemachtigen uitgebreid

de generatie de oplage bevatten de traditie traceren het jubileum met een knipoog de woordspeling bemachtigen uitgebreid Handleiding niveau B Onderwerp Donald Duck 60 jaar Strategie samenvatten Sleutelschema mindmap Intelligenties de verbaal-linguïstische (woordknap) en de visueelruimtelijke intelligentie (beeldknap) Clib-niveau

Nadere informatie

Familieraad. Beschrijving van de activiteit

Familieraad. Beschrijving van de activiteit Familieraad Auteur: Pieter Dejaeger Geschikte leeftijd: Alle Duur activiteit: 1.30 uur Terrein: Zaaltje Benodigde begeleiders: Min 2 Materiaal: - Liedjes - Bel - Kladpapier Beschrijving van de activiteit

Nadere informatie

From Paris to Hong Kong, STRIPS & URBAN ART TER ERE VAN DE TWEEDE EDITIE

From Paris to Hong Kong, STRIPS & URBAN ART TER ERE VAN DE TWEEDE EDITIE From Paris to Hong Kong, STRIPS & URBAN ART TER ERE VAN DE TWEEDE EDITIE Veiling op 3 oktober 2016 om 18u in Hong Kong BANKSY, Barcode Leopard, 2004, seriegrafie, 50 x 70 cm, schatting : 80 000 90 000

Nadere informatie

TIEN TIPS WANNEER JE EEN KUNSTWERK WILT AANSCHAFFEN

TIEN TIPS WANNEER JE EEN KUNSTWERK WILT AANSCHAFFEN TIEN TIPS WANNEER JE EEN KUNSTWERK WILT AANSCHAFFEN Het is een feest om een echt kunstwerk in huis te hebben! Toch denken veel mensen dat ze zich dat niet kunnen veroorloven. Of dat het ingewikkeld is

Nadere informatie

1 - Rikki en wiske in Chokowakije Suske en Wiske 1 - BN de Stem - A5 Vandersteen, Willy Stripboek Standaard uitgeverij 2007 herdruk 1,00

1 - Rikki en wiske in Chokowakije Suske en Wiske 1 - BN de Stem - A5 Vandersteen, Willy Stripboek Standaard uitgeverij 2007 herdruk 1,00 TITEL Omschrijving Auteur Medium Uitgever Jaar Druk Prijs 1 - op het eiland Amoras Suske en Wiske 1 - Het nieuwsblad Vandersteen, Willy Stripboek Standaard Uitgeverij zj 1 2,00 1 - Rikki en Wiske in Chokowakije

Nadere informatie

2017 RAYMOND LEBLANC PRIJS REGISTRATIEFORMULIER

2017 RAYMOND LEBLANC PRIJS REGISTRATIEFORMULIER 2017 RAYMOND LEBLANC PRIJS REGISTRATIEFORMULIER Formulier terugsturen naar: Of via e-mail naar: Fondation Raymond Leblanc - Raymond Leblanc Prijs Paul-Henri Spaaklaan, 7 1060 Brussel Belgïe info@fondationrleblanc.be

Nadere informatie

DIPLOMA'S PROFESSIONELE ERVARINGEN LOPENDE PROJECTEN/ OPDRACHTEN. Eliza Pepermans. Tentoonstellingslaan 59, 9000 Gent. www.elizapepermans.

DIPLOMA'S PROFESSIONELE ERVARINGEN LOPENDE PROJECTEN/ OPDRACHTEN. Eliza Pepermans. Tentoonstellingslaan 59, 9000 Gent. www.elizapepermans. Eliza Pepermans 02.10.1988, Aalst Tentoonstellingslaan 59, 9000 Gent 0032 495 922 344 eliza.pepermans@ gmail.com www.elizapepermans.be DIPLOMA'S Master, Illustratie en beeldverhaal (2011) Luca, School

Nadere informatie

Murakami-leesclub-informatie-map

Murakami-leesclub-informatie-map Murakami-leesclub-informatie-map p. 2 Draaiboek p. 3 Quizvragen p. 4 Leesclub- c.q. discussievragen p. 5 - Achtergrondinformatie Murakami-leesclub-avond Voorbereiding We hebben heel goede ervaringen opgedaan

Nadere informatie

Impulspremie (op basis van buitenlandse artistieke erkenning) en promotiepremie

Impulspremie (op basis van buitenlandse artistieke erkenning) en promotiepremie Impulspremie (op basis van buitenlandse artistieke erkenning) en promotiepremie Ondergaand vindt u de lijst van festivals en internationale evenementen die recht geven op een impulspremie en een promotiepremie.

Nadere informatie

Suske en Wiske: 65! Een verhaal met beelden! België = stripland. Jeroen Defauw. Eigenlijk zoals een boek, maar. dan met heel veel tekeningen en

Suske en Wiske: 65! Een verhaal met beelden! België = stripland. Jeroen Defauw. Eigenlijk zoals een boek, maar. dan met heel veel tekeningen en Suske en Wiske: 65! Jeroen Defauw Eigenlijk zoals een boek, maar Een verhaal met beelden! dan met heel veel tekeningen en weinig tekst. Zelfs als je niet kunt lezen, begrijp je waar een strip over gaat.

Nadere informatie

FUNDRAISING DINNER 14 JANUARI 2015 VEILINGBOEKJE

FUNDRAISING DINNER 14 JANUARI 2015 VEILINGBOEKJE FUNDRAISING DINNER 14 JANUARI 2015 VEILINGBOEKJE Spelers, staff en de besturen van de Stichting ROB en de Businessclub organiseen op woensdag 14 januari een fundraising dinner en een veiling. In dit boekje

Nadere informatie

Adhemar: Atlas: Boemerang: Bonte: Brabant Strip vzw: Casterman: ISBN: Jerom (vierkant): De blauwe luiaard 10 (Willy Vandersteen) ISBN:

Adhemar: Atlas: Boemerang: Bonte: Brabant Strip vzw: Casterman: ISBN: Jerom (vierkant): De blauwe luiaard 10 (Willy Vandersteen) ISBN: ISBN: Adhemar: Jerom (vierkant): De blauwe luiaard 10 (Willy Vandersteen) ISBN: 9789086240135 Jerom (vierkant): De gevaarlijke jacht 10 (Willy Vandersteen) ISBN: 9789086240142 Atlas: Wachten op een eiland

Nadere informatie

AL SPELEND ETEN. met onze verbluffende eetspelletjes. Exclusief AAN TAFEL WORDT ER NIET GESPEELD

AL SPELEND ETEN. met onze verbluffende eetspelletjes. Exclusief AAN TAFEL WORDT ER NIET GESPEELD AL SPELEND ETEN met onze verbluffende eetspelletjes Exclusief AAN TAFEL WORDT ER NIET GESPEELD We stellen u voor te speleten om van de maaltijd weer een sociaal en gezellig moment te maken. Speleten is

Nadere informatie

DEBORAH CAMPERT. Dierbaar Uitgeverij Thomas Rap

DEBORAH CAMPERT. Dierbaar Uitgeverij Thomas Rap Dierbaar DEBORAH CAMPERT Dierbaar 2015 Uitgeverij Thomas Rap Dit boek draag ik op aan mijn grootmoeder, Cornie Rachel White, die eens aan haar dochter (mijn moeder) schreef: Frankly, Elizabeth, I like

Nadere informatie

JOMMEKE BLINKT IN HET NIEUW

JOMMEKE BLINKT IN HET NIEUW JOMMEKE BLINKT IN HET NIEUW Persvoorstelling van de nieuwe vormgeving Stadhuis Antwerpen, woensdag 4 september 2013 JOMMEKE BLINKT IN HET NIEUW Zijn blauwe debardeur mag dan wel onverslijtbaar zijn, de

Nadere informatie

Catalogus. Strips, ouder dan vijftig jaar. van de tentoonstelling. Een reis door de tijd met meer dan 1000 items uit de periode 1910 1953

Catalogus. Strips, ouder dan vijftig jaar. van de tentoonstelling. Een reis door de tijd met meer dan 1000 items uit de periode 1910 1953 Routebeschrijving: Per auto vanaf A13 ( Uit richting Rotterdam of Den Haag): Op de A13 (richting Rotterdam) neemt u afslag 8 (Delft Noord) en gaat u aan het eind van de afrit rechtsaf. Bij de tweede verkeerslichten

Nadere informatie

Wat zegt de naam Walt Disney jullie? Doet dat geen belletje rinkelen? Als jullie thuis naar films zoals Bambi, Tarzan of De Aristokatten kijken, zal

Wat zegt de naam Walt Disney jullie? Doet dat geen belletje rinkelen? Als jullie thuis naar films zoals Bambi, Tarzan of De Aristokatten kijken, zal Wat zegt de naam Walt Disney jullie? Doet dat geen belletje rinkelen? Als jullie thuis naar films zoals Bambi, Tarzan of De Aristokatten kijken, zal er normaal gezien net voor de film begint een kasteel

Nadere informatie

ANIMATIE. Onderzoeksverslag Project Conceptipedia. Joost Noordink & Michael Hofhuis EKT1VA

ANIMATIE. Onderzoeksverslag Project Conceptipedia. Joost Noordink & Michael Hofhuis EKT1VA ANIMATIE Onderzoeksverslag Project Conceptipedia Joost Noordink & Michael Hofhuis EKT1VA ANIMATIE Onderzoeksverslag Project Conceptipedia Periode Cluster Naam Klas Datum Woorden Kwartiel 2 Conceptipedia

Nadere informatie