. of naam 1 VICTORINUS (4 verschillende munten) portretten! prachtige PR/ 2 2 AURELIANUS + DIOCLETIANUS 2 munten 3 AURELIANUS + PROBUS 2 munten 4 5 6 7 Republiek MARCUS ANTONIUS - legioensdenarius (LEG XXX) - BMC 221 / Syd. 1253 / Bab. 145 - zeldzaam TRAIANUS - denarius - RIC 122 8 COMMODUS - sestertius RIC 1518 / S. 1496 (28,12 g) 9 Byzantium Lot van 8 munten 10 Byzantium Umayyaden AURELIANUS + NUMERIANUS 2 munten - SEPTIMIUS SEVERUS - denarius RIC 308 / BMC 375 / S. 1698 Justinianus - Follies ANNO XIII - 670-690 AD (imitatie?) 11 China Hsien Feng (1851-61) - 100 cash 50 mm F+ Craig type 2-8 12 Cuba 1 peso 1933 - KM 15.2 9 (republiek) Wilhelm I en Augusta - Kroningsthaler 1861 13 Pruisen 7 sporen van montage - KM 488 F+ F 6 27 29 9 29 13 6 14 2 rentenpfennig 1924 A - KM 31 0,50 15 16 Derde Rijk 17 18 East India 19 Company 20 21 22 23 24 25 26 27 5 reichspfennig 1936 A en 10 reichspfennig 1935 E KM 39 & 40 10 mark 1989 J - 800 jaar haven van Hamburg KM 171 Set van 5-2 euromunten 2007-5 muntateliers 1 cent Cérès 1884 A - 400.000 exemplaren Gad 88 - F. 102 1 centime Dupuis 1900 - ZELDZAAM Gad 90 - F.105 1 centime Dupuis 1911-1912 - 1919-1920 lot van 4 munten - Gad 90 - F.105 Lot 7 munten Al 10 reichspfennig 1937 A en 1938 D - KM 92 Al 1/4 anna 1833 - Victoria 1/4 anna 1887 & 1890-1/2 anna 1835 - KM 233 - KM 487 - KM 447.1 10 cent Napoleon 1808 A (Parijs) - Gad 190 - F.130 Napoleon III - 1 cent 1853 W - Gad 81 - F. 102 Napoleon III - 2 cent 1854 W - 1855 A - 1856 B (misslag) - 2x 1861 A - 1862 A - 1862 K - Gad 103&104 - F. 107&108A 2 centimes Dupuis 1900 - ZELDZAAM Gad 207 - F.110 2 centimes Dupuis 1901-1904 - 1911-1919 lot van 4 munten - Gad 207 - F.110 Lot 4 munten PR + à FDC FDC /+ Diverse Billon 1 6 10 16 2 60 4 Cu 1 0,50 6 180 28 Napoleon III - 5 cent 1854 A - Gad 152 - F. 116 + 4 29 2 cent Cérès 1879 A - 5 cent 1872 A & 1897 A (torche) - 10 cent 1879 A - Gad 105-157 & 265a Lot 4 munten 30 20 centimes Cérès 1850 A - Gad 393 - F.146 Pagina 1 van 3
31 32 Napoleon I - demi franc 1808 A - 50 cent Cérès 1888A - 50 cent Semeuse 1912-1913-1915-1918 G à PR Lot 6 munten 1 franc Cérès 1888 A - Gad 465 A - F. 216. of naam 4 33 10 francs Hercules 1968 - Gad 813 - F.364 FDC 1 34 Lot van 178 munten - zie bijgevoegde lijst in lot Diverse 1 35 1 Franc Semeuse 1988, 89, 92, 95 en 96 Gad 474 - F.226 PR Ni 1 36 Franse koloniën LOUIS XVIII - proefslag /essai 10 cent 1924 A PR+ (Paris) - 30,5 mm - 12,29 g - Lecompte 297 zeldzaam (R3) 180 37 Groot Britannië Georges V one penny 1920 - Georges VI half penny G/F lot 1938 - one penny 1937 - Spink 4051-4114 - 4115 3 munten 0,50 38 Groot Britannië Georges V - sixpence 1933 en Georges VI - sixpence 1943 Spink 4041-4084 1 39 Haïti Paus Paulus - 50 gourdes 1975 - Heilig jaar + 40 Irak 50 fils - 1390 AH = 1970 AD - Y.34 Ni 0,50 41 Italië Bankbiljet 1000 lire M. Montessori - KM 114 FR Papier 0,50 42 Nederland 43 Nederland 44 Nederland 45 Nederland 46 Nederland 47 Nederland 48 Rusland 49 Slovenië 50 Ukraïne 51 Wereld Wilhelmina - 10 cent 1919 Muntalmanak / Mevius 898 Wilhelmina -10 en 25 cent 1939 Muntalmanak / Mevius 910 en 873 Wilhelmina - 1 gulden 1940 KM 161.1 - Muntalmanak 829 Beatrix - 10 gulden 1994 - BENELUX KM 216 - Muntalmanak pag. 99 Beatrix - 10 gulden 1996 - JAN STEEN KM 223 - Muntalmanak pag. 99 Beatrix - 50 gulden 1984 - Willem van Orange KM 208 - Muntalmanak pag. 102 Bankbiljet 10 roebels 1997 - Arcadebrug over Yenisei rivier / Hydraulusche watetdam - KM 268 5 tolarjev 1998 PR+ 2.000.000 karbovanets - 50 jaar Verenigde Naties in originele casette met certificaat - KM 19 Lot van 12 verschillende munten 1 1 pr PROOF 925 7 7 17 1 0,50 Diverse 1 52 Wereld Lot 170 Europese landen 1900-2000 - 25 landen Diverse 1 53 Wereld 54 Wereld 55 Wereld 56 Wereld Lot 74 Afrikaanse landen - 18 landen zie lijst in zakje Lot 43 Amerikaanse landen - 14 landen zia lijst in zakje Lot 120 Aziatische en Australische munten 25 landen - zie lijst in zakje Album met +/- 530 munten (rode kaft) Diverse 1 Diverse 1 Diverse 1 57 Wereld Album met +/- 885 munten (zwarte kaft) 58 Leopold I - 1 centime 1861 - LA#BHM-2 + Cu 10 59 Leopold I - 2 centimes 1835 - onvolledige T LA#BHM-9 PR- Cu 2 60 Leopold I - 2 centimes 1844 - LA#BHM-9 G/FR Cu 3 Pagina 2 van 3
61 62 63 64 65 66 - bankbiljet 67 - bankbiljet 68 Penningen Leopold I - 2 centimes 1864 over 1861 Niet beschreven variant -LA#BHM-9 Albert I - 10 frank of 2 belga 1930 FR LA#BFM-148 Boudewijn - 4 sets 1978-1979 - 1980 & 1981 LA# 9 à 12 5 ecu 1945-1995 - 50 jaar Verenigde Naties in originele casette met certificaat - LA#ECM-4 10 euro Vrede & Vrijheid 1945-2005 LA#BEM 11.6 in originele casette met certificaat Leopold III - 500 frank - 100 belgas - 1943 Londen LA#BFB-80 Leopold III - 500 frank - 100 belgas - 1943 Londen LA#BFB-80 De geschiedenis van 150 jaar onafhankelijkheid - 1 cassette met 50 kleine medailles en 1 met 39 uitlegkaarten - Franklin Mint PROOF 69 Broodkaart 1880 - Gent en Dendermonde (2 stuks) F Jetons 70 Medailles Lot van 6 verschillende medailles/speldjes waarvan 3 in het originele doosje PR Cu 1 10 Papier 3 30 71 Medailles Lot van 8 verschillende medailles/speldjes + FDC Ni 20 PROOF 925 + 925 Cu en Al Papier 2 1. of naam 72 Medaille 73 Ereplaket Hulde van de stad Antwerpen aan V. Haazen voor werk van toewijding tijdens de oorlog 1914-1919 Nationale Farmaceutica 1914-1918 in orgineel doosje PR in orgineel doosje PR 7 74 Boeken - Catalogi Catalogus euromunten 2007 ZG Papier 0,50 75 Varia Luxe opbergdoos met plateaus - 1 Pagina 3 van 3
Foto s veiling nr. 25-9 februari 2019 Lot nr. 5 Lot nr. 6 Lot nr. 7 Lot nr. 8 Lot nr. 11 Lot nr. 12 Lot nr. 20 Lot nr. 23 Lot nr. 26 Lot nr. 36 Lot nr. 39
Foto s veiling nr. 25-9 februari 2019 Lot nr. 66 Lot nr. 66