Numismatica Antverpia - Veilinglijst nr december 2018

Numismatica Antverpia - Veilinglijst nr oktober 2018

Numismatica Antverpia - Veilinglijst nr december 2017

Numismatica Antverpia - Veilinglijst nr december 2016

Numismatica Antverpia - Veilinglijst nr november 2017

FLEUR DE COIN LIJST 23 - LISTE 23 - JUNI 2014 MUNTEN (nr ) Gouden Munten - Monnaies en or

THE SILVERHOUSE bvba

CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling - Online auction of the bankruptcy - Vente en ligne de la faillite. NUMIS bvba

De munten van de Franse Revolutie door José De Strycker

HOLLAND ITEMS. totaal. prijs p/s. prijs p/s. totaal aantal bestelnr omschrijving. aantal bestelnr omschrijving

Germany, Hesse-Darmstadt, Ludwig III, 20 Mark. Austria, François Joseph, 4 Ducats. Austria, François Joseph, 4 Ducats

CATALOGUS VAN HET MONETAIR WERK

catalogus Nederland Euromunten

LIJST 26 - LISTE 26 JANUARI 2015 MUNTEN - MONNAIES

Munten buitenland in albums

Munten buitenland in albums

EURO JAARSETS 2015 MONACO

Samenvatting geschiedenistoets hoofdstuk 6: Een tijd van revoluties

MUNTPERS OVERZICHT. Compleet overzicht officiële uitgiften BU-SET NEDERLAND pag JAAR VREDE & VRIJHEID IN NEDERLAND pag.

EURO SPECIALS NIEUWE EUROLANDEN Complete set van 6 nieuwe landen + Leuchtturm album OUDE EUROLANDEN COMPLETE SERIES*

Franse primeurs. Getand en ongetand

Economie. Vreemde valuta Klas 2, M&M Hooghuis Heesch

VERVAlSINGEN EN NASlAGEN

k 55 k 65 k 73 k Nederland PF

MODERNE (VOORAL CHINESE) VERVALSINGEN VAN BELGISCHE EN CONGOLESE MUNTEN

k 116 k 122 k 127 k 126 k 134

Luxemburgse orden verbonden aan onze koning-groothertog. 11 juni 2011

BIJKOMENDE BEMERKINGEN BETREFFENDE DE ERKENTELIJKHEIDSMEDAILLE VAN DE VEREENIGING TER BESCHERMING DER ZWARTE KINDSHEID IN BELGISCH-CONGO

[ Overzicht bomen A6. Page 1 of 8. Programma Schiphol - Amsterdam - Almere. Verklaring

Verjaardags. kalender. Kleine Pathoekeweg 3, 8000 Brugge, T , F , E

Numismatische Kring Rotterdam

Ik ben de Euro! Euro is net Ali B. Een jongen van de straat. De EURO 5 6 GROEP. Dit verhaal is onderdeel van de Europese Verhalenkoffer.

DE ACADEMIA BELGICA

MARCEL RAU, GRAVEUR VAN LEOPOLD III, ENKELE VERBETERINGEN EN AANVULLINGEN OP DE ARTIKELS IN DE JAARBOEKEN 1998 & 2002

Winterspelen in Vancouver, Canada

DINGEN DIE JE MOET WETEN

Handleiding voor docenten Een uitgave van de Nederlandse Vereniging van Munthandelaren

1. Lees de tekst met het stappenplan. Kom je nog moeilijke woorden tegen in de tekst? Gebruik dan de woordhulp.

De gouden munten onder Leopold II

geschiedenis geschiedenis

KAVELLIJST Kringveiling Numismatische Kring Utrecht. 22 april Nr Omschrijving Cat. Kwal. Inzet Opbr. Bied 000 Antieke munten.

(Niet-wetgevingshandelingen) VERORDENINGEN

(Niet-wetgevingshandelingen) VERORDENINGEN UITVOERINGSVERORDENING (EU) 2017/309 VAN DE COMMISSIE. van 23 februari 2017

Voor afmetingen waarvoor geen bewerkingsprijs staat vermeld gelden de prijzen op aanvraag

TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN. JAARGANG 1956 No. 153

Eindexamen geschiedenis havo I

JAARBOEK VOOR MUNT- EN PENNINGKUNDE

Ik ben de Euro! Euro is net Ali B. Een jongen van de straat. De EURO 7 8 GROEP. Dit verhaal is onderdeel van de Europese Verhalenkoffer.

De Botersloot - Munten

Russische papiergeld in WW-I ( ) Door John Laureijsen

Giovanni Bosco. Becchi Turijn 1888

België en zijn koloniaal verleden Ons land en zijn mandaatgebieden

1 Belangrijk in deze periode

TRACTATENBLAD VAN HET KONINK R IJ K DER N E D E RLAND E N. JAARGANG 1954 No. 18

Veiling voorjaar 2019 update

Tiel, Stadsgracht. Knopen, munten en penningen

2 jaarlijkse Algemene Vergadering 8 februari 2015

Mijn droom: op een dag vrede (2)

Kav. Cat.nr. Toelichting Kwal. Cat.wrd. Inzet Grote kavels/partijtjes

Frederik Willem III van Pruisen: Potsdam, 3 augustus Berlijn, 7 juni 1840

DAGELIJKS WERKBOEK DEEL #1

S.M.A.R.T. update. Statistics. Market Analysis. Research. Trends.

Link it: Republiek in tijd van Vorsten

Wilhelm I van Duitsland: (Berlijn, 22 maart 1797 aldaar, 9 maart 1888

Fleur de Coin. Numismatiek

Leopold III : 5 centiem. Leopold III : 5 centiem (Duitse bezetting) Geen afbeelding

. of naam 1 VICTORINUS (4 verschillende munten) portretten! prachtige PR/ 2 2 AURELIANUS + DIOCLETIANUS 2 munten 3 AURELIANUS + PROBUS 2 munten 4 5 6 7 Republiek MARCUS ANTONIUS - legioensdenarius (LEG XXX) - BMC 221 / Syd. 1253 / Bab. 145 - zeldzaam TRAIANUS - denarius - RIC 122 8 COMMODUS - sestertius RIC 1518 / S. 1496 (28,12 g) 9 Byzantium Lot van 8 munten 10 Byzantium Umayyaden AURELIANUS + NUMERIANUS 2 munten - SEPTIMIUS SEVERUS - denarius RIC 308 / BMC 375 / S. 1698 Justinianus - Follies ANNO XIII - 670-690 AD (imitatie?) 11 China Hsien Feng (1851-61) - 100 cash 50 mm F+ Craig type 2-8 12 Cuba 1 peso 1933 - KM 15.2 9 (republiek) Wilhelm I en Augusta - Kroningsthaler 1861 13 Pruisen 7 sporen van montage - KM 488 F+ F 6 27 29 9 29 13 6 14 2 rentenpfennig 1924 A - KM 31 0,50 15 16 Derde Rijk 17 18 East India 19 Company 20 21 22 23 24 25 26 27 5 reichspfennig 1936 A en 10 reichspfennig 1935 E KM 39 & 40 10 mark 1989 J - 800 jaar haven van Hamburg KM 171 Set van 5-2 euromunten 2007-5 muntateliers 1 cent Cérès 1884 A - 400.000 exemplaren Gad 88 - F. 102 1 centime Dupuis 1900 - ZELDZAAM Gad 90 - F.105 1 centime Dupuis 1911-1912 - 1919-1920 lot van 4 munten - Gad 90 - F.105 Lot 7 munten Al 10 reichspfennig 1937 A en 1938 D - KM 92 Al 1/4 anna 1833 - Victoria 1/4 anna 1887 & 1890-1/2 anna 1835 - KM 233 - KM 487 - KM 447.1 10 cent Napoleon 1808 A (Parijs) - Gad 190 - F.130 Napoleon III - 1 cent 1853 W - Gad 81 - F. 102 Napoleon III - 2 cent 1854 W - 1855 A - 1856 B (misslag) - 2x 1861 A - 1862 A - 1862 K - Gad 103&104 - F. 107&108A 2 centimes Dupuis 1900 - ZELDZAAM Gad 207 - F.110 2 centimes Dupuis 1901-1904 - 1911-1919 lot van 4 munten - Gad 207 - F.110 Lot 4 munten PR + à FDC FDC /+ Diverse Billon 1 6 10 16 2 60 4 Cu 1 0,50 6 180 28 Napoleon III - 5 cent 1854 A - Gad 152 - F. 116 + 4 29 2 cent Cérès 1879 A - 5 cent 1872 A & 1897 A (torche) - 10 cent 1879 A - Gad 105-157 & 265a Lot 4 munten 30 20 centimes Cérès 1850 A - Gad 393 - F.146 Pagina 1 van 3

31 32 Napoleon I - demi franc 1808 A - 50 cent Cérès 1888A - 50 cent Semeuse 1912-1913-1915-1918 G à PR Lot 6 munten 1 franc Cérès 1888 A - Gad 465 A - F. 216. of naam 4 33 10 francs Hercules 1968 - Gad 813 - F.364 FDC 1 34 Lot van 178 munten - zie bijgevoegde lijst in lot Diverse 1 35 1 Franc Semeuse 1988, 89, 92, 95 en 96 Gad 474 - F.226 PR Ni 1 36 Franse koloniën LOUIS XVIII - proefslag /essai 10 cent 1924 A PR+ (Paris) - 30,5 mm - 12,29 g - Lecompte 297 zeldzaam (R3) 180 37 Groot Britannië Georges V one penny 1920 - Georges VI half penny G/F lot 1938 - one penny 1937 - Spink 4051-4114 - 4115 3 munten 0,50 38 Groot Britannië Georges V - sixpence 1933 en Georges VI - sixpence 1943 Spink 4041-4084 1 39 Haïti Paus Paulus - 50 gourdes 1975 - Heilig jaar + 40 Irak 50 fils - 1390 AH = 1970 AD - Y.34 Ni 0,50 41 Italië Bankbiljet 1000 lire M. Montessori - KM 114 FR Papier 0,50 42 Nederland 43 Nederland 44 Nederland 45 Nederland 46 Nederland 47 Nederland 48 Rusland 49 Slovenië 50 Ukraïne 51 Wereld Wilhelmina - 10 cent 1919 Muntalmanak / Mevius 898 Wilhelmina -10 en 25 cent 1939 Muntalmanak / Mevius 910 en 873 Wilhelmina - 1 gulden 1940 KM 161.1 - Muntalmanak 829 Beatrix - 10 gulden 1994 - BENELUX KM 216 - Muntalmanak pag. 99 Beatrix - 10 gulden 1996 - JAN STEEN KM 223 - Muntalmanak pag. 99 Beatrix - 50 gulden 1984 - Willem van Orange KM 208 - Muntalmanak pag. 102 Bankbiljet 10 roebels 1997 - Arcadebrug over Yenisei rivier / Hydraulusche watetdam - KM 268 5 tolarjev 1998 PR+ 2.000.000 karbovanets - 50 jaar Verenigde Naties in originele casette met certificaat - KM 19 Lot van 12 verschillende munten 1 1 pr PROOF 925 7 7 17 1 0,50 Diverse 1 52 Wereld Lot 170 Europese landen 1900-2000 - 25 landen Diverse 1 53 Wereld 54 Wereld 55 Wereld 56 Wereld Lot 74 Afrikaanse landen - 18 landen zie lijst in zakje Lot 43 Amerikaanse landen - 14 landen zia lijst in zakje Lot 120 Aziatische en Australische munten 25 landen - zie lijst in zakje Album met +/- 530 munten (rode kaft) Diverse 1 Diverse 1 Diverse 1 57 Wereld Album met +/- 885 munten (zwarte kaft) 58 Leopold I - 1 centime 1861 - LA#BHM-2 + Cu 10 59 Leopold I - 2 centimes 1835 - onvolledige T LA#BHM-9 PR- Cu 2 60 Leopold I - 2 centimes 1844 - LA#BHM-9 G/FR Cu 3 Pagina 2 van 3

61 62 63 64 65 66 - bankbiljet 67 - bankbiljet 68 Penningen Leopold I - 2 centimes 1864 over 1861 Niet beschreven variant -LA#BHM-9 Albert I - 10 frank of 2 belga 1930 FR LA#BFM-148 Boudewijn - 4 sets 1978-1979 - 1980 & 1981 LA# 9 à 12 5 ecu 1945-1995 - 50 jaar Verenigde Naties in originele casette met certificaat - LA#ECM-4 10 euro Vrede & Vrijheid 1945-2005 LA#BEM 11.6 in originele casette met certificaat Leopold III - 500 frank - 100 belgas - 1943 Londen LA#BFB-80 Leopold III - 500 frank - 100 belgas - 1943 Londen LA#BFB-80 De geschiedenis van 150 jaar onafhankelijkheid - 1 cassette met 50 kleine medailles en 1 met 39 uitlegkaarten - Franklin Mint PROOF 69 Broodkaart 1880 - Gent en Dendermonde (2 stuks) F Jetons 70 Medailles Lot van 6 verschillende medailles/speldjes waarvan 3 in het originele doosje PR Cu 1 10 Papier 3 30 71 Medailles Lot van 8 verschillende medailles/speldjes + FDC Ni 20 PROOF 925 + 925 Cu en Al Papier 2 1. of naam 72 Medaille 73 Ereplaket Hulde van de stad Antwerpen aan V. Haazen voor werk van toewijding tijdens de oorlog 1914-1919 Nationale Farmaceutica 1914-1918 in orgineel doosje PR in orgineel doosje PR 7 74 Boeken - Catalogi Catalogus euromunten 2007 ZG Papier 0,50 75 Varia Luxe opbergdoos met plateaus - 1 Pagina 3 van 3

Foto s veiling nr. 25-9 februari 2019 Lot nr. 5 Lot nr. 6 Lot nr. 7 Lot nr. 8 Lot nr. 11 Lot nr. 12 Lot nr. 20 Lot nr. 23 Lot nr. 26 Lot nr. 36 Lot nr. 39

Foto s veiling nr. 25-9 februari 2019 Lot nr. 66 Lot nr. 66