Live speelgoed sept. Veilinghuis Bouwman & Bouwman. Live speelgoed zaterdag 2 sept start uur. **EERSTE KAVELS ONLINE**
- Jonas Vedder
2 Live speelgoed sept Live speelgoed zaterdag 2 sept start.00 uur. **EERSTE KAVELS ONLINE** Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein Rhienderen Noord Tel. (0575) Fax (0575) Internet: info@veilinghuisbouwman.com Kavelnr /8 Tekno Scania Truck met trailer "Klaas van Zijverden". Mint in Near Mint Dinky Supertoys 934 Leyland Octopus Wagon, yellow cab and chassis, green body with red Supertoy hubs. Good ed Match Models of Yesteryear G5 Famous Cars of Yesteryear Gift Set met o.a. Y-4 Maxwell Roadster, Y -2 Thomas Flyabout en Y-9 Simplex. NRFB (folie iets ingesceurd) Marklin H0 6 stuks diverse Goederenwagons. Mint in Near Mint es Dinky Junior (Fr.) 0 Peugeot 4, deep orange with silver trim and chrome spun hubs. Near Mint Dinky Toys 97 Guy "Spratts" Van, cream with red including Supertoy hubs. Good Corgi Gift Set 32 Lotus Elite and JPS Racing Car on Trailer, black with "7 Team Car" decals and F Car with driver, black helmet and gold Trailer. Near Mint in Good Dinky Toys 3 stuks, Joe 90 Sam's Car, metallic red, with yellow interior en 2 x 2 "UFO" Ed Straker's Car, gold with blue interior, silver engine cover and cast hubs. Excellent/Good Dinky Toys (Fr.) 522 Citroen DS 9 with windows, dark orange with cream roof, concave steel hubs and white tyres. Good in Good Plus Corgi 5 stuks, 3 x 238 Jaguar Mark X Saloon en 2 x 3 Jaguar type E 2+2, 2 "Golden Jacks" take off wheels, 3 x Pack A no.460, Pack B no.46 en Pack C no.462. Excellent/Good Roco H0 455 Dieselelektrische locomotief, Serie 20- van de NS. Excellent ed Dinky Supertoys (Fr.) 890 Berliet Tank Transporter with concave hubs and black knobbly tyres. Excellent in Good Plus Dinky Supertoys 66 Recovery Tractor with hook. Excellent ed Marklin H0 833 Elektrische Tunnellocomotief Serie BB 220 van de SNCF. NRFB Mint ed Tekno Denmark 4 Scania Vabis Turntable Ladder Fire Engine, red with cast hubs and chrome ladders. Excellent Roco H0 3 stuks 429 Personenrijtuigen. Mint ed Dinky Supertoys 642 Pressure Refueller, greyish blue including Supertoy hubs with black treaded tyres and tow hook. Excellent in Good Dinky Toys (Fr.) 556 Citroen ID 9 "Ambulance", light grey with cream roof and opening rear door. Good in Excellent "Superdetail". Schuco 2 stuks Motorcycles, 073 Motoracer 006 "Polizei" en Piccolo Zündapp KS 7 with side car "Wehrmacht" Limited Edition. Mint ed Unknown manufacture (France) tinplate Military Ambulance, originally sold as a confectionery tin, red lower body, white and cream upper body, "Ambulance Militaire" to sides and back, red crosses to sides, black and roof, tinprinted sides showing driver in military uniform, registration 7247.X, tinplate wheels with red hubs and "Dunlop" style tyres, length 7 cm (missing clockwork). Further Good Lima H0 2 stuks Goederenwagons. Near Mint in Excellent/Good es Corgi 2 stuks Modellen, 26 Simon Snorkel "Dennis" en 57 Petrol Tanker with Ford Tilt Cab "Esso". Near Mint in Good es Bing Spoor 0 9 stuks diverse Goederenwagons, Duitse en Engelse modellen van L.M.S. en G.W.R., lengte 8,5-3 cm ( buffer ontbreekt). Verder Excellent/Good Dinky Toys 2 stuks Militaire voertuigen, w.o. nrs. 623, 670, 674, 690, etc. etc. Excellent/Good Majorette 2 stuks Helicopters Serie 00, Ambulance en Rescue Alpes-Secours, scale :60. NRFB Marklin H Motorpost MP 00 van de NS. Enkele gebreken w.o. beschadigd voorzijde Corgi 4 stuks, 922 Sikorsky Skycrane Helicopter, 924 Rescue Helicopter, 927 Jet Ranger Helicopter "Chopper Squad Surf Rescue" en 926 Swiss Air-Rescue. Mint in Near Mint/Excellent es CIJ France 2 stuks, Renault Dauphine red en Renault Frégate green. Good Dinky Toys Rolls Royce Silver Wraith, two-tone grey, chrome trim, spun hubs with black treaded tyres. Excellent (one side flap is loose) further Good Vroom Kit Citroen DS Ambulance plastic, Gebouwd in Excellent Dinky Toys 56 Saab 96, metallic red with cream interior and chrome spun hubs. Near Mint in Good Plus Sun Motor Co 4 Humber "Ambulance" Handmade Modell in Mint 26
3 /8 Dinky Supertoys 667 Missile Serving Platform Vehicle, green including Supertoy hubs and plastic basket with instructions. Excellent ed Schuco no.073 Ferrari 3 PS Formula 2 Racing Car, lang 25 cm (achterspoiler ontbreekt) en Polistil Ferrari 0, schaal :8. Excellent/Good Lima H delige set "Hondekop", Golden Series van de NS. Mint in Excellent Tekno Denmark 9 Volvo Fire Truck Falck Zonen, red with cast hubs, 2 x blue roof lights. Near Mint in Excellent Tekno Daf 95 Koelwagen met koeltrailer "M. Mooy B.V.". Mint in Good Plus Dinky Junior (Fr.) 03 Renault R8, dark red with concave metal hubs and black Dunlop tyres. Good Plus Dinky Toys (fr.) 88 Berliet Covered Wagon with metal tilt, concave hubs and tow hook. Mint in Near Mint Match Yesteryear G7 Veteran & Vintage Set. Contains five models of yesteryear including Y2 (9 Renault), Y5 (929 Bentley), Y0 (928 Mercedes Benz), Y5 (907 Rolls Royce Silver Ghost) and Y6 (904 Spyker). Good in Good/Fair Marklin / Hamo H Elektrische locomotief 39 van de NS. Excellent in Good Roco H0 455B Dieselelektrische locomotief, Serie 20- van de NS. Near Mint ed Dinky Supertoys (Fr.) 884 Camion Militarie Brockway with plastic bridge parts. Excellent ed Schuco Studio No.0 Mercedes Racing Car, Tinplate clockwork model, silver with brown seating, racing no.7 and instructions Verem Arlette Gruss "Le Cirque" 3 stuks, Ref. 8 Renault G260 Semi-transport Eléphants, Ref. 82 Renault G260 semi- transport animaux en 823 Mercedes baché + remorque chapiteau. Mint ed Diapet Yonezawa Japan 3 stuks Ambulances, nrs. P-42, P-43 en F-0. Mint ed Playmobil System 2 stuks nr. 327 Ambulance "Notarzt" Klicky en nr Ambulance Klicky 3 Dinky Supertoys 972 Lorry-Mounted -ton Crane "Coles" with driver, orange cab and chassis, yellow ballast and jib, bright yellow plastic hubs with grey treaded tyres. Good Plus ed Roco H0 6 stuks Goederenwagons, nrs B, 4368 C en 4 x 4368 S. Near Mint ed Corgi "Golden Oldies" 5 stuks, 9 Bedford S "Lyons", 92 Bedford S "Weetabix", Thames Trader "Slumberland", 2 Thames Trader Ëver Ready" en 3 Bedford S "Spratt's". Mint ed Lima H Elektrisch treinstel Mat 46 "Zilverbuik" olijfgroen van de NS. Near Mint ed Tomte Laerdal Stavanger Norway Vinyl/PVC Volkswagen Pickup orange, lengte 9 cm en aanhanger red, lengte 8,5 cm. Excellent Dinky Toys (Fr.) 824 Berliet Gazelle Covered Wagon, green including concave hubs and plastic canopy with tow hook. Near Mint in Excellent Dinky Toys 37 Plymouth Fury Convertible, metallic light green w9ith dark green plastic hood, off-white interior and chrome spun hubs (white tyres in poor condition). Good ed Dinky Toys 4 Commer Breakdown Lorry with black lettering to sides "Dinky Service". Good in Exellent Tekno Scania 43 Truck met 3-assige schuifzeiltrailer "Harry Vos". Mint in Near Mint Hart / Army Models no.3 Daf YA26 "Brandweer" white metal in Mint Corgi 3 stuks, 289 Volkswagen Polo "4" bronze, 2 Volkswagen Polo green, 9 Volkswagen Polo Turbo "4" en Solido 9 Volkswagen Golf yellow. Excellent in x Good en 3 x Poor es Dinky Junior 06 Opel Kadett, yellow body with spun hubs. Fair in Replica Racing Cars 5 stuks Formule, divers fabrikaat, w.o. Lesney no.52 Maserati 4 CL, 2 x Champion Honda RA- ( mist spiegeltjes), Ferrari V2 en Efsi Honda F, allen schaal :64. Excellent/Good waarvan 4 in Good Nomura (TN) Japan Veteran Car mystery action battery operated 22 cm. Excellent in good Dinky Toys (Fr.) 5 stuks, 24J Alfa Romeo Coupe, 24R Peugeot 3, 24S Simca 8 Sport, 543 Renault Floride en 552 Chevrolet Corvair. Good Plus/Good Tekno Denmark 436 Volvo Tow Truck, red cab and body with Falck Zonen to sides and blue roof-light. Mint in Fair LCC Austin LD Ambulance white metal "London County Council Wandsworth" (missing roof light) in Excellent Corgi Gift Set 29 "Duckhams" Racing Set, comprising of Ferrari Daytona, blue with black interior, dish wheels plus Surtees Racing Car, metallic blue, black, yellow with racing number, dish wheels and yellow trailer. Excellent John Day Kits 2 stuks, Fraser Nash "Sebring" en Jaguar E type "Lightweight model no.90, beiden in Good Dinky Toys 4 Fire Rescue Set, bestaande uit no.95 Land Rover "Fire Service", 282 Land Rover "Appliance Truck" en 384 Fire Rescue Truck. Near Mint in blanco Japanse blikken Racing Car met goedwerkende frictie-aandrijving, lengte 5 cm. Excellent Formule Models 4 stuks, 2 x Autostile handbouw no.5 en 5A Maserati Eldorado "Indianapolis 959" en "Monza 958", Match Y-0 Maserati 2F en Politoys Honda F4. Excellent/Good Plus Match Super Kings K7 Race Car Transporter waarin Lesney no.34 Racing Car en Match King Size K5 Race Car Transporter waarin Lesney no.52 Racing Car. Excellent/Good Britain Toy Soldiers 8875 Union Gun & Crew. Mint ed
4 /8 Formule Modellen 9 stuks, Lotus FX6 Indianapolis, March Ford FX2 :25, March 72X :28, March F5, Lotus 63 F6, Matra :32 en Corgi F :43. Excellent Marklin H0 5 stuks diverse Goederenwagons. Mint ed Marklin H Stoomloc met tender BR 0 stroomlijn van de DB. NRFB in Near Mint Dinky Junior (Fr.) 02 Panhard PL 7, light blue with concave steel hubs and black fine tread tyres. Near Mint Dinky Toys (Fr.) 4 stuks, 24Z Simca Versailles, 25C Citroen 0K Van, 5 Chrysler Saratoga en 557 Citroen 3 CV Ami 6. Good Plus/Good Lima H0 Set G 3-delige Intercitytreinstel "Koploper" type ICM van de NS "Golden Series". Mint in Excellent RM Toys Holland Volvo Ambulance "Falck Zonen". Mint in Near Mint Formule Motor Maquette Moteur Renault F V0 RS "Williams Renault". Mint in Excellent Dinky Toys 2 stuks 822 (Fr.) Half Track M3, drab green with black rubber tracks and tow hook en 677 Armoured Command Vehicle, green including Supertoy hubs with black treaded tyres. Near Mint in Excellent/Good es Tekno Scania Koelwagen met koeltrailer "Transport "Vooruit" B.V.". Mint in Near Mint Dinky Toys 3 stuks, 2 Purdey's TR7. Near Mint in Fair ; 7 Triumph TR 7 Rally. Near Mint in Excellent ; en 2 Triumph TR7 Sports Car. Near Mint in Good Rivarossi H0 Engelse Stoomlok "Royal Scot" met tender van de LMS, maroon/zwart. Good Plus Marklin H0 02 E-Lok "C" bruin. Near Mint ed CCC plastic Handmade Citroen H "Croix-Rouge Française Ambulance" in Dinky Toys 77 Opel Kapitan, pale blue, red interior, chrome spun hubs with black treaded tyres. Near Mint in Excellent Dinky Toys 3 stuks, 623 Covered Wagon, 673 Scout Car en 823 (Fr.) Cuisine Roulante. Near Mint in Good es Tekno Daf 95 Truck met 3-assige schuifzeiltrailer "Mammoet Ferry Transport". Mint ed Marklin H0 8 stuks Goederenwagons, w.o. nrs. 44, 48705, 8448, 868, 3979, etc. Mint ed Esdo Kit France ref. 47 Peugeot D3A Gebouwd in Near Mint Marklin H0 TM 800 Tenderlok "C" met koppeling type 4.2. Good Plus in Excellent Dinky Toys (Fr.) stuks diverse Opknappers Dinky Toys 5 stuks, 289 Routemaster Bus, 432 Foden Tipping Lorry, 97 Mercedes Truck and Trailer, 9 AEC "Esso" Tanker en 974 AEC Hoyner Car Transporter. Excellent/Good Franklin Mint 3 stuks, Duesenberg Twenty Grand 933, Alvis 938, beiden Near Mint; en Duesenberg J5 Convertible (voorste deel van embleem afgebroken), allen schaal :24 Lima H0 9 stuks diverse Rijtuigen van de NS. Mint in Good es Marklin H0 03 Stoomloc met tender BR 24 van de DB. Near Mint in Good Lion Toys 2 stuks, Daf SB 2 Berkhof - Jonckheer "GUB Amsterdam", blauw/wit en Daf SB 2 Berkhof - Jonckheer "0 Nijmegen CS", rood/wit. Near Mint Britains 2 Sets Handpainted Metal Models, Set 74 "Britische Marine" Drums and Bugles 0 models en Set "Scots Guard Piper Band" 0 models. Mint in Near Mint es Verem 3 stuks Arlette Gruss "Le Cirque", 825 Renault G260 Semi-Cages, 826 Renault G260 Semi- Caravane Direction en 83 Renault G260 Semi-Station électrique. Mint ed Dinky Toys (fr.) 4 stuks, 9 Fiat 8, red with cream interior, 538 Renault 6 TX, purple with pale brown interior, 4 BMW 5, purple with tinted windows en 9 Chrysler 80, metallic aqua, with pale brown interior and special wheels. Excellent Corgi "Road Transport Heritage" 4 stuks, CC00 Foden FG 8 wheel Platform Lorry "Blue Circle Cement", CC4 AEC MKV Mammoth Major Platform Lorry & Tyre Load, CC3 Bedford KM Platform Trailer & Brick Load" en CC5 AEC MKV 8 wheel Sheeted Platform Lorry & Trailer. Mint/Near Mint ed Dinky Toys 44 Volkswagen 0 Saloon, cream with red interior and spun hubs en 27 Alfa Romeo OSI Scarabeo, fluorescent orange with yellow interior and cast wire wheels. Near Mint/Excellent in Fair es Lesney Classic 7 Cars "Du Pont Customer Set", Y-5 Bentley 4½ Litre 929, Y-6 Bugatti Type, Y-7 Mercer 93, Y-0 Mercedes 928, Y- Packard 92, Y-5 Rolls Royce en Y/6 Spyker Veteran Automobile. Excellent/Good ed Marklin H0 Elektrische locomotief X 995 Amtrak. NRFB Mint ed Japan blikken Mercedes 0 SL met slechtwerkende frictie, rood metallic (deels verkleurd), lengte 23 cm Hornby Spoor 0 blikken Goederenloods, lengte 33 cm. Good Plus Volkswagen "Kevers" 7 stuks, diverse schalen en divers fabrikaat, w.o. Tekno Denmark, Mebetoys, Spot- On, etc. Veelal opknappers + diverse onderdelen Masudaya Electric Blender - Mupi Muplet Cinemio - Comic Locomotive - Urauto Interkozmosz (mist astronaut). Near Mint / Good Boxed Roco H0 6 stuks Goederenwagons, nrs. 3 x 4368 en 4368 C en 2 x 4368 S. Near Mint ed Dinky Toys 262 VW Schweizer Postwagen PTT, yellow with black chassis/wheelarches, grey interior and "PTT" decals to doors, also numberplate decals. Mint ed Tekno Scania Koeltruck met 3-assige oplegger "Spronsen Holland". Mint in Near Mint Spot-On no.286 Austin 800, pale blue with red interior and lady figure. Partly repainted
5 Dinky Toys 4 triumph Spitfire, silver with red interior, includes lady driver with seat belt. Excellent Dinky Toys (Fr.) 3 stuks Sport Cars, 3 Porsche Carrera 6, 4 Fiat Abarth 00 Pininfarina en 432 Ferrari 32P. Excellent/Fair Marklin H0 7 stuks diverse Goederenwagons, w.o. nrs. 4426, 4, 429, 46582, 4858, etc. Mint ed Roco H S Motorwagen Elektro BD 95 van de NS. Near Mint in Excellent Schuco Oldtimers 4 stuks: 225 Mercer Opel - 2 Renault Mercedes. Excellent / Good Boxed Marklin H Elektrische locomotief Serie 600 van de NS. NRFB Mint ed Dinky Supertoys 2 stuks 952 Vega Major Luxury Coach. Excellent/Good waarvan in Good Marklin 8032 Mercedes "ARAL" Tankwagen (heruitgave). Mint ed Modelauto's 4 stuks, 7 Smiths Karrier Bantam Mobile Shop "Home Services", pale green, silver trim with flat spun hubs, 428 Smiths Karrier Mobile Ice-cream Canteen "Mister Softee", cream/light blue, pale blue interior with figure, silver trim and chrome spun hubs, Austin Mini Metro, red with cream interior en Renault 5-TS, orange with light brown interior. Excellent/Good Dinky Toys 39 stuks diverse modellen, veelal opknappers ASC Aoshin Japan blikken Politieauto type Ford Galaxie 963, lengte 25 cm (afstandsbediening los met deukjes en daklamp los ), batterij niet gelekt. In onderdoos; en Chinees blikken auto type USA Ford Thunderbird '63 met goedwerkende frictie. Near Mint ed Tamiya Japan RA.0 Radio Control Racing Car :0 Ferrari 32 T3, scale :0 met bouwinstructie (besturing en accu ontbreekt). Verder Excellent met bovendeksel (verzending voor risico koper) Match Models of Yesteryear 9 stuks Y Talbot Van Scale :47, verschillende uitvoeringen. Near Mint / Good Boxed Lion Toys 3 stuks Trucks met 2- en 3-assige opleggers "Autodrop", "Toblerone" en "Ritter Sport" en 3 stuks Vrachtauto's "Circus Renz", "Lekkerland-Expres" en "Lekkerland". Mint ed Modelauto's 4 stuks divers fabrikaat, w.o. Vanguards Mini Cooper Van, 2 x Schabak VW Polo en 042 VW Transporter en Vitesse Trabant. Near Mint in Excellent es Schuco 4 stuks, 2794 VW Brezelkäfer "Feuerwehr", 2977 Hanomag Kommissbrot, 32 Krupp-Titan "Esso" en 70 Magirus "Feuerwehr". Mint ed Marklin Spoor 0 8 stuks 2-assige Personen- en Bagagewagons, nrs. 2 x 790, 70, 720, 72, 7260, 87 en 87, allen groen, lengtes 2,5-6,5 cm. Excellent/Good/Fair Lima H0 0 stuks Goederenwagons, nrs. 303, 385 en 8 x 65. Near Mint in Excellent/Good es Dinky Toys 5 stuks, 32C (Fr.) Panhard Articulated Tanker "Esso", 2 x 34 (Fr.) Berliet Truck with Load, 588 (Fr.) Berliet Gak Delivery Truck (no load) en 522 Big Bedford Lorry. Excellent/Good Dinky Toys 3 stuks, 22 Volvo 265 Estate Car, 28 Mercedes Benz 600 en 52 Rolls Royce Phantom V. Excellent waarvan 28 in Good Fröha Modellbau Feuerwehr Figuren 5 Sets, nrs. 2 x 27, 2 x 272 en x 274. Mint in Excellent es Roco H E-Loc van de NS Serie 600. Near Mint ed Swallow Toys Japan blikken "Wreck Truck", ca. 960, lengte 26 cm (afstandsbediening roestig). Truck Near Mint in Excellent Match Y2 Models of Yesteryear 2 stuks: 5x Y-2- B type London Bus schaal :00, 7x Y Renault 2-seater schaal :, 6x Y Prince Henry Vauxhall Schaal :47 en 3x Y Litre Bentley Schaal :. Near Mint / Good Lion Toys 5 stuks Trucks met 2- en 3-assige opleggers met diverse reclame opschriften. Mint/Near Mint ed Formule Modellen 6 stuks, 5 x Onyx "Jos Verstappen", waarvan 4 x schaal :43 en x schaal :24 en x Paul's Model Art "Michael Schumacher" schaal :43. Near Mint ed Marklin H PTT Motorpost Serie Mp 00 bruin van de NS. NRFB Mint ed Dinky Toys (Fr.) 538 Ford Taunus 2 M, dark coral with off white interior, concave metal hubs and white tyres. Near Mint in Replica Pewter USA Allard J2 9 "Collector's Case", silver collor. Mint in Excellent Dinky Toys (fr.) 4 stuks, 0 Citroen 2CV, blue with dark blue plastic roof and light grey interior, 58 Renault 4L, pale greyish green with cream interior, 5 Fiat 600, cream with red interior en 8 Honda S800, yellow with red interior. Good Corgi Heritage 5 stuks, 7 Renault "Valentine", 70 Bernard "Danone", 70 Bernard type 0 "Courvoisier", EX70908 Savien JL "Jean Richard" en EX5705 Dodge & Trailer "Pinder", allen met certificaat. Mint in Mint/Near Mint es Marklin Spoor 0/ Electrische signalen, 3747 Hoofdsignaal met magneet en golfplatenhuisje en 2337/ Hoofdsignaal met verlichting, hoogte 29 cm. Good Schuco 55 Varianto "Elektro" Petrol Station, grey plastic road section with tinplate kiosk, detailed lithography and red plastic roof with electrical terminals. Excellent ed Dinky Beats 2 stuks 486 Morris Oxford Bullnose 93 "Dinky Beats", pale pink body with turquoise chassis, red wheels, both with 2 figures. Excellent Match G-5 Famous Cars of Yesteryear 2 Sets jaren '70. Inhoud set: Y-2, Y-7, Y-9 en Y-6. Inhoud set: Y-5, Y-7, Y-8 en Y-4. NRFB ( doos ingedeukt) /8
6 Siku Farmer Serie -schaal :32-2 stuks: 2862 en 3. NRFB Dinky Junior (Fr.) 02 Panhard PL 7, blue body with concave steel hubs. Good Marklin H Delige ICE-Rijtuigenset van de NS met binnenverlichting. NRFB Mint ed Lion Car 3 stuks Daf Frontstuur Trekker met oplegger, Daf Torpedo Trekker met oplegger, Daf Vrachtauto met aanhanger. Excellent/Good; en Empty no.33-. Fair (mist zijflap) Dinky Toys 3 stuks, 432 Foden Tipping Truck, 974 AEC Hoynor Car Transporter. Good Plus; en 958 Guy Warrior with Snow Plough (gedeelte van achterklep afgebroken) Tekno 6 stuks Daf Trucks met opleggers en Vrachtauto's met aanhanger. Near Mint/Excellent ed Verem Metal Models 5 stuks "Circus Pinder", nrs. 803, 807, 808, 8 en 82. Mint in Near Mint/Excellent es Dinky Toys (Fr.) 4 stuks, 2 x 33 Simca Cargo "Bailly" to sides, Lorry en Tipping Truck. Good/Fair Play-Big 2480 Mercedes Ambulance "Notruf 0", jaren '70 met diverse accessoires in originele doos Britain 883 The Dennis Britain Set 3th Hussars Fusiliers Toy Soldier Figure Set. Mint ed Marklin H Electrisch Treinstel "Koploper" van de NS. NRFB Mint ed Dinky Toys 3 stuks, 439 Ford D800 Snowplough and Tipper Truck, 974 AEC Hoynor Car Transporter en 9 AEC "Lucas Oil" Tanker ( deksel ontbreekt) Verder Excellent/Good Daf 0 stuks Trucks met opleggers en Vrachtauto's, handbouw en ombouw modellen Chinees blikken Wind-up / Friction speelgoed 3 stuks: MS 085 Little Performer Xylophone Spring - MS 394 Bomenzagers - MF 742 Great Flying Boat. Modelspoor Accessoires 5 stuks, w.o. Vollmer 5525 Raffinaderij, 5526 Benzineopslagtank Äral", 5706 Opslagloods, Piko Silo's, etc. Excellent * bij verzending risico voor koper* Liliput H0 8 Set van 5 "Rheingold" wagons. Mint ed Dubray Citroen C4 4-door Car Äubert Chapelier" 9, brown/cream. Mint in Excellent Roco H0 5 stuks diverse Goederenwagons, nrs. 44, 434 B, 2 x 4373 en Mint in 4 x Near Mint en x in Fair Lion Car Daf 95 Truck met 3-assige koeloplegger en Solido Mercedes Truck met 3-assige oplegger. Excellent Liliput H0 82 Set van 5 "Rheingold" wagons. Mint ed Dinky Toys Catalogi, nrs. 6, 7 en 8. Near Mint/Excellent Merit Superkit no.4624 plastic Lago-Talbot, blue, schaal :24 inclusief omschrijving. Compleet in Excellent Dickie Die Cast Bussen 5 stuks van Internationale voetbalteams. Mint in Mint/Near Mint es Russia USSR 2 stuks, VAZ 20 - A 7 "Police". Excellent in Fair ; en Moskvitch 42 - A8 "Police". Fair in Good Schuco 2 stuks, 239 Weihnachts-Edition 997 en Schuco Examico 0. Mint ed Dinky Toys 4 stuks, 8E Racing Car "Olympus". Good; 36 Zygon War Chariot. Near Mint; en x Dragster (missing spring starter unit) in Poor Marklin H Wurttembergischer Zug Set ''25 jahrigen Marklin - Jubilaum. incl zertifikat. Mint ed NRFB Asahi Japan blikken "Wreck Truck" met kraan en machinist, batterij draadbesturing, lengte 26 cm. Excellent ed Match 48 stuks "Politie" divers in luxe plastic koffer. Mint/Near Mint in Near Mint koffer Vintage Russian Tin plate Wind-Up City Bus Station and Vintage Russian Tin plate Wind-Up Train Station. Very clean with key and Good working clockworks in Wrong es Treinaccessoires Partij divers, w.o. Hornby seinen en blikken laadgoed, 5 diverse perronwagens ( wiel weg), Duitse lamp en bord "Geleise überschreiten verboten"en 2 waterpompen. Excellent/Good Lima H Set "Golden Series" NS. Mint in Near Mint Russia USSR 3 stuks, 2 x RAF M A26 Ambulance en Volga - GAZ A24 Ambulance. Excellent/Good ed Roadstars 7 stuks diverse Trucks met oplegger, Vrachtauto s met aanhanger, Tankauto en Autotransporter. Mint in Mint/Excellent/Good es Lima H Set "Golden Series" NS. Mint in Near Mint Metosul no.8 Morris Mini Cooper, light green. Mint ed; en no. Volvo 800, red. Near Mint Roco H0 6 stuks diverse Goederenwagons, 2 x 4368 S en 4 x 4387 A. Mint ed Lambert Ley 5 stuks Street Models, enkele met kleine onvolkomenheden Match / Lesney 3 stuks diverse Oldtimers. Excellent/Good Tekno Scania 43 Koelwagen met koelaanhanger "Transport Vooruit B.V.". Mint in Near Mint Kämmer & Reinhardt jongenspop gemerkt K & 'in ster' R 22 Germany 8, bisque hoofd, blauwe slaapogen, open mond met 2 tanden en tong, geleed compositie babylijf, lengte 49 cm (pruik zit vast) Bing Spoor 0 2 stuks diverse Bierwagens, nr.025 met embleem "Münchner Kindl" en nr.9227 met opschrift "Bières de Munich", beiden met schuifdeuren, lengte 8 cm. Excellent/Good Plus Lima Spoor 0 4 stuks 4-assige Engelse kunststof Personenwagens, lengte cm. Mint/Near Mint Corgi Bussen 0 stuks "The Original Omnibus Company", allen Limited Edition. Mint in Mint/Near Mint es /8
7 Dinky Toys 8 stuks diverse Bussen, w.o. 2 x 29F (fr.) Autocar Chausson, 283 Airport Coach "B.O.A.C.", AEC Single Deck Bus, 29B Streamline Bus, 29D (Fr.) Somua Panhard Paris Bus etc. Excellent/Good Marklin H0 CM 827/3 Trein Set 958, bestaande uit Tenderlok 00, 3 goederenwagons en rails. Excellent ed; en 5 diverse goederenwagons. Good/Fair Roco Spoor N 8 stuks diverse Goederenwagons en 4 stuks Passagiersrijtuigen + Fleischmann MSF Trafo 67. Excellent Tin Tin "Kuifje" stuks diverse modellen. Mint ed Russia USSR 4 stuks, Moskvitch 42 - A2 "Ambulance", Moskvitch 426 "Ambulance" en 2 x VAZ 202. Excellent/Good in 3 Good es HTC Japan blikken 3-assige Greyhound Bus, lang 29 cm. Good; Marusan Japan blikken Veewagen "Stake Truck", lang 2 cm. Near Mint in Excellent ; en Chinees blikken Buick, lang 28 cm. Near Mint ed, allen met goedewerkende frictiemotor Tekno Jubileum Set "0 Jaar ", bestaande uit Scania LB- Trekker met 3-assige tankoplegger en Volvo F-89 Trekker met 3-assige huifoplegger, de set is in een oplage van 800 genummerde exemplaren uitgebracht, huidig exemplaar is no. 23. Mint ed Tenshodo WB-3 no.4632 Treinstel van de NS. Near Mint in houten kist Formule Racing Cars 5 stuks, Mercury 55 Mercedes, Dinky Toys Mercedes, Ingap plastic Porsche, blikken Mercedes Made in Us zone Germany en blikken F racer G.L.B. Italy. Good Marklin H Delige Treinset Amtrak-Streamliner USA. NRFB Mint ed Oude plastic Daf Melkwagen met stuurinrichting en tekst "Melk is gezond" waarop 8 plastic melkbussen (reclame spoiler op cabine ontbreekt), lengte 39 cm Bburago 5 stuks Race en Rally Cars, schaal :24 en :8. Excellent/Good Match SF-9 Superfast double action Opening Garage. Near Mint in Good ; en MG- Service Station. Near Mint ed /8
8 Algemene Veilingvoorwaarden Veilinghuis Bouwman & Bouwman Brummen.De betaling geschiedt uitsluitend bij afhalen aankopen contant en of per pin met een opgeld van 29%, zegge negenentwintig procent, inclusief B.T.W., tegelijk met de koopsom ten kantore te betalen, in handen en tegen kwitantie van verkoopster in gangbare en wettelijke betaalmiddelen, enige korting of inhouding. a.de betaling geschiedt uitsluitend bij toezending per post vooraf per bank/giro te worden overgemaakt op bankreknr. NL69RABO U ontvangt vooraf een pro-forma nota per . 2.Alle goederen worden gekocht in de toestand, waarin het te verkopende zich op het ogenblik van de toewijzing bevindt. 3.en in de catalogus en alle inlichtingen, schriftelijk of mondeling gegeven, worden geacht naar beste weten van de zijde van verkoopster gedaan te zijn en kunnen nimmer aanleiding geven tot verhaal op verkoopster en tot onttrekking aan de plichten van de koper om de goederen tot zich te nemen en tebetalen, zijnde de koper in de gelegenheid zich op de kijkdagen te vergewissen omtrent de aard en de toestand van het te verkopen goed en zich op de hoogte kan stellen van eventuele gebreken en of beschadigingen welke niet met naam en toenaam in decatalogus worden vermeld. 4.Onmiddellijk na de toewijzing zijn de verkochte goederen voor rekening en risico van de koper en is elke reclame uitgesloten. 5.De verkoopster heeft het recht bij de toewijzing van elke koop terstond gehele of gedeeltelijke betaling te vorderen; bij weigering wordt zodanige koop onmiddellijk hergeveild en het bod van de nalatige bieder niet weder aangenomen. 6.De verkoopster houdt zich het recht voor om het verkochte niet af te geven zonder betaling. 7.Ieder wordt geacht voor zichzelf gekocht te hebbenen de koper zal zich nimmer op zijn lastgever kunnen beroepen. 8.De verkoopster houdt zich het recht voor, kopen niet te gunnen of op te houden en namens kopers of verkopers biedingen uit te brengen. 9.Indien de verkochte goederen niet afgehaald zijn binnen de gestelde termijn, zo is de koper door dit feit in gebreke en heeft de verkoopster het recht zonder enige verdere ingebrekestelling de koop als nietig en ontbonden te beschouwen. 0.De verkoopster heeft het recht de kopen, welke niet afgehaald zijn, onmiddellijk of later in het openbaar of uit de hand te verkopen, de nalatige koper blijft echter aansprakelijk voor een mindere opbrengst en voor dekosten van verkoop, terwijl hij geen aanspraken op meerdere opbrengst kan maken..indien bij een toewijzing van een koop twee of meerdere personen tegelijk aan het bod zijn of moeilijkheden rijzen over de toewijzingof anderszins, bv. over de uitleg van plaatselijke gebruiken of bedingen of vergissingen van de afslager beslist hierover de notaris of deurwaarder ten overstaande van wie de veiling wordt gehouden en heeft hij in ieder geval het recht de koop terstond opnieuw te doen herveilen met dezelfde rechten. a.bij gelijke bieding van zowel schriftelijk/online als de op dat moment aanwezige zaalbieder tijdens de veiling krijgt bij afslag vanhet geboden kavel de op moment live aanwezige zaalbieder het kavel altijd toegewezen. 2.De verkoopster houdt zich het recht voor de volgorde der verkoping te wijzigen en nummers bijeen te voegen of te splitsen of nummers te laten uitvallen. 3.Alle goederen worden naar beste weten en kunnen geveild, doch zonder enige aansprakelijkheid voor de naam of signatuur van de maker of ontwerper aan wie het goed wordt toegeschreven. 4.De koper zal zich nimmer kunnen beroepen op onbekendheid met de voorwaarde van verkoop of met de ter plaatse bestaande gebruiken. 5.De goederen dienen uiterlijk een week na de veiling te zijn afgehaald, of anders bepaald in orde van veiling. Gekochte goederen die een week na de veiling niet zijn opgehaald worden voor rekening en kosten van koper in opslag gehouden voor 0 euro per dag per kavelnummer. 6.Tenzij uitdrukkelijk voor bepaalde goederen in de catalogus uitgesloten is in afwijking van het bepaalde in de artikelen 2, 3 en 4 de veilinghouder bereid een geveild voorwerp tegen gelijktijdige restitutie van de in rekening gebrachte koopprijs en veilingkosten terug te nemen, indien de koper binnen een periode van twee weken na de verkoop ten genoegen van de veilinghouder bewijst dat het geveilde zulke ernstige verborgen gebreken vertoont of de verstrekte omschrijving zo onjuist is, dat indien de gebreken of de juiste omschrijving aan de op het ogenblik van toewijzingen bekend waren geweest, hij van de koop zou hebben afgezien of slechts tegen een aanmerkelijk lagere prijs gekocht zou hebben. De veilinghouder is niet bereid tot terugname indien de omschrijving in de catalogus tijdens de veiling werd herroepen en de juiste omschrijving mondeling aan het publiek werd medegedeeld. De bereidheid tot terugname vervalt ook als de koper het geveilde niet kan teruggeven in dezelfde staat als waarin het zich bij de toewijzing bevond. Echter de eventuele verzendkosten zijn en blijven voor rekening van koper. Staat vermeld omschreven kavels NRFB - Nooit uit de verpakking geweest. Mint - Perfecte conditie/onbespeeld. Near Mint - Bijna perfect. Excellent - Voorzichtig gebruikt kleine onvolkomenheden. Good Plus - Gebruikt met onvolkomenheden, wel compleet en origineel. Good - Gebruikt met opvallende onvolkomenheden wel compleet. Fair - Veel slijtage met onvolkomenheden. Poor - Slechte conditie met veel gebreken. De te veilen kavels proberen wij zo juist mogelijk te omschrijven. Veilinghuis Bouwman & Bouwman draagt hiervoor geen enkele aansprakelijkheid. 8/8
Live speelgoed sept. Veilinghuis Bouwman & Bouwman. Live speelgoed zaterdag 2 sept start uur. Complete catalogus met 444 kavels online.
Live speelgoed sept Live speelgoed zaterdag 2 sept start.00 uur. Complete catalogus met 444 kavels online. Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein Rhienderen
Nadere informatie26 september Speelgoedveiling 2015
26 september Speelgoedveiling 5 LIVE SPEELGOEDVEILING ZATERDAG 26 SEPTEMBER START VEILING.00 UUR..Complete catalogus online Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein
Nadere informatieLive speelgoed. Veilinghuis Bouwman & Bouwman. Live Speelgoed zaterdag zaterdag 1 juli **COMPLETE CATALOGUS MET 435 KAVELS ONLINE
Live speelgoed Live Speelgoed zaterdag zaterdag juli **COMPLETE CATALOGUS MET 4 KAVELS ONLINE Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein Rhienderen Noord Tel. (0575)
Nadere informatieSpeelgoedveiling 30 mei 2015
Speelgoedveiling mei 5 Live speelgoedveiling zaterdag mei 5 aanvang vanaf.00 uur. Complete catalogus online Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein Rhienderen
Nadere informatieLive speelgoed veiling zaterdag 25 maart
Live speelgoed veiling zaterdag 25 maart Live speelgoed veiling zaterdag 25 maart start.00 uur. **EERSTE KAVELS ONLINE Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein
Nadere informatieNieuwsbrief Oktober 2014
Onderstaande modellen zijn vanaf eind oktober leverbaar. Let op! Modellen zijn nog niet uitgeleverd, ze kunnen op details verschillen van de getoonde afbeeldingen 1/18 181597 Citroën C-METISSE 2006 - Black
Nadere informatieLive Speelgoed oktober
Live Speelgoed oktober Live speelgoedveiling zaterdag 2 oktober start.00 uur..complete CATALOGUS ONLINE Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein Rhienderen Noord
Nadere informatie22 augustus Live Speelgoedveiling
22 augustus Live Speelgoedveiling Live Speelgoedveiling zaterdag 22 augustus 5 COMPLETE CATALOGUS ONLINE Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein Rhienderen Noord
Nadere informatieSpeelgoedveiling januari 2016
Speelgoedveiling januari 6 Live Speelgoedveiling zaterdag 23 januari 6 * COMPLETE CATALOGUS ONLINE Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein Rhienderen Noord Tel.
Nadere informatie14 november 2015 Speelgoedveiling
4 november 5 Speelgoedveiling LIVE SPEELGOEDVEILING ZATERDAG 4 NOVEMBER START VEILING.00 UUR..Eerste deel catalogus online Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein
Nadere informatieSpeelgoedveiling februari 2014
Speelgoedveiling februari 4 LIVE Speelgoedveiling zaterdag 8 februari start.00 uur. COMPLETE CATALOGUS MET 9 KAVELS ONLINE Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein
Nadere informatieSpeelgoedveiling september 2014
Speelgoedveiling september 4 LIVE Speelgoedveiling zaterdag 6 september start.00 uur. COMPLETE CATALOGUS ONLINE Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein Rhienderen
Nadere informatieCat. nr. Omschrijving Startbod
1 Corgi 497 Oldsmobile Super 88 Gun Firing "Trush-Buster" The Man from Uncle (missing waverly ring). Near Mint in Excellent internal packing en Excellent outerbox 2 LS Models H0 2 stuks Personenrijtuigen,
Nadere informatieLive speelgoed veiling 15 oktober
Live speelgoed veiling 5 oktober Live Speelgoed veiling zaterdag 5 oktober aanvang.00 uur. * COMPLETE CATALOGUS ONLINE Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein
Nadere informatieSpeelgoedveiling april 2014
Speelgoedveiling april 4 LIVE Speelgoedveiling zaterdag 5 april start.00 uur. COMPLETE CATALOGUS ONLINE Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein Rhienderen Noord
Nadere informatieLive speelgoed feb. Veilinghuis Bouwman & Bouwman. Live speelgoed veiling zaterdag 3 Februari start uur. * 425 KAVELS ONLINE
Live speelgoed feb Live speelgoed veiling zaterdag 3 Februari start.00 uur. * 425 KAVELS ONLINE Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein Rhienderen Noord Tel.
Nadere informatieVolgorde van verkoop Zaalveiling 120 / oktober 2018 (Deze verkoop valt onder de margeregeling)
Volgorde van verkoop Zaalveiling 120 / oktober 2018 (Deze verkoop valt onder de margeregeling) 6 oktober 2018 Cat. nr. Online bieden sluit om 0001-0424 10:00 uur Eerstvolgende veiling Zaterdag 24 november
Nadere informatieLive Speelgoedveiling 13 mei
Live Speelgoedveiling 3 mei Live speelgoed veiling zaterdag 3 mei start.00 uur. Complete catalogus met 7 kavels online. Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein
Nadere informatieSpeelgoedveiling mei 2013
Speelgoedveiling mei 3 LIVE SPEELGOEDVEILING ZATERDAG MEI 3 START VEILING.00 UUR. Eerste kavels online Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein Rhienderen Noord
1 Tekno Denmark Scania 76 Cement Truck "Inter Consult". Near Mint 2 Dinky Toys 617 Volkswagen KDF with 50 mm P.A.K. Anti-tank Gun. Excellent in Good Plus box 3 Tekno Scania 143 M Streamliner Koelcombinatie
Nadere informatieSpeelgoedveiling 14 december 2013
Speelgoedveiling 4 december 3 Speelgoed LIVE veiling zaterdag 4 december 3 COMPLETE CATALOGUS ONLINE Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein Rhienderen Noord
Nadere informatieLive speelgoed dec. Veilinghuis Bouwman & Bouwman. Live speelgoedveiling zaterdag 9 december start uur. COMPLETE CATALOGUS MET 520 KAVELS ONLINE
Live speelgoed dec Live speelgoedveiling zaterdag 9 december start.00 uur. COMPLETE CATALOGUS MET 5 KAVELS ONLINE Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein Rhienderen
2 Corgi 464 Commer Police Van with Flashing light. Excellent in Fair box 3 Solido 2 stuks Borgward Isabella. Mint in Near Mint-Excellent boxes 4 Lion Car Daf "Kikker" Old Mulder. Good in Good box no. 23
Nadere informatieSpeelgoedveiling 19 januari 2013
Speelgoedveiling 9 januari 3 SPEELGOED LIVE VEILING ZATERDAG 9 JANUARI 3 START VEILING.00 UUR. COMPLETE CATALOGUS MET 57 KAVELS ONLINE. Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld)
Nadere informatieVolgorde van verkoop Zaalveiling 119 / september 2018 (Deze verkoop valt onder de margeregeling)
Volgorde van verkoop Zaalveiling 119 / september 2018 (Deze verkoop valt onder de margeregeling) 1 september 2018 Cat. nr. Online bieden sluit om 0001-0998 10:00 uur Eerstvolgende veiling live speelgoedveiling
Live speelgoed veiling zaterdag 25 maart Live speelgoed veiling zaterdag 25 maart start.00 uur. Complete catalogus met 6 kavels online! Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld)
Nadere informatieSpeelgoedveiling 1 November 2014
Speelgoedveiling November 4 Speelgoed live Veiling zaterdag november start vanaf.00 uur. COMPLETE CATALOGUS ONLINE Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein Rhienderen
1 Marklin H0 3796 Tenderlocomotief BR 96 "Mallet" van Deutsche Reichsbahn-Gesellschaft (DRG). Near Mint boxed 2 Design Studio D1 Alfa Romeo 1900 SS BAT 5. Near Mint boxed 3 Minichamps 3 stuks Alfa Romeo
Nadere informatieLive Speelgoedveiling
Live Speelgoedveiling LIVE Speelgoedveiling zaterdag 4 september 3 start veiling.00 uur. Complete catalogus met 673 KAVELS ONLINE!!!!!!!! Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld)
Nadere informatieCATALOGUS. vintage toys & Collectibles
CATALOGUS vintage toys & Collectibles 1 Tekno Denmark 927 Jaguar "E" type. Excellent in Near Mint box 2 Dinky Toys 470/471 Austin Van "Nestle's". Near Mint in Fair box no.471 3 Tekno 2 stuks, Scania 141
Nadere informatieLive speelgoed 28 januari
Live speelgoed 28 januari Live Speelgoed veiling zaterdag 28 januari aanvang.00 uur * Complete catalogus online met 4 kavels Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein
Nadere informatiespeelgoed december Veilinghuis Bouwman & Bouwman Live Speelgoed veiling zaterdag 3 december aanvang uur Complete catalogus online
speelgoed december Live Speelgoed veiling zaterdag 3 december aanvang.00 uur Complete catalogus online Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein Rhienderen Noord
Nadere informatieVeiling 24 Maart 2018
Veiling Maart 8 Live speelgoed veiling zaterdag maart start.00 uur. COMPLETE CATALOGUS MET 50 KAVELS ONLINE Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein Rhienderen
Nadere informatieSpeelgoedveiling 24 mei
Speelgoedveiling mei LIVE Speelgoedveiling zaterdag mei start.00 uur. COMPLETE CATALOGUS MET 539 KAVELS ONLINE Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein Rhienderen
Nadere informatieSpeelgoedveiling maart 2013
Speelgoedveiling maart 3 LIVE SPEELGOEDVEILING ZATERDAG 23 MAART 3 START VEILING.00 UUR *Complete catalogus met 579 kavels online Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein
Nadere informatieSpeelgoedveiling 6 december 2014
Speelgoedveiling 6 december 4 LIVE Speelgoedveiling zaterdag 6 december start.00 uur. COMPLETE CATALOGUS MET 40 KAVELS ONLINE Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein
Nadere informatieSpeelgoedveiling maart 2016
Speelgoedveiling maart 6 LIVE Speelgoedveiling zaterdag 5 maart 6 start veiling.00 uur. EERSTE KAVELS ONLINE *Complete catalogus online Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld)
Nadere informatieVolgorde van verkoop Zaalveiling 121 / november 2018 (Deze verkoop valt onder de margeregeling)
Volgorde van verkoop Zaalveiling 121 / november 2018 (Deze verkoop valt onder de margeregeling) 24 november 2018 Cat. nr. Online bieden sluit om 0001-0455 10:00 uur Eerstvolgende veiling Live veiling zaterdag
Nadere informatieSpeelgoedveiling November 2013
Speelgoedveiling November 3 Live Speelgoedveiling zaterdag 2 november 3 start.00 uur. COMPLETE CATALOGUS MET 638 KAVELS ONLINE Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein
Nadere informatiePagina 1 van 7 HUMBROL VERF CONVERSIE TABEL Modelbouwenzo mail voor vragen naar
Pagina 1 van 7 HUMBROL VERF CONVERSIE TABEL Modelbouwenzo mail voor vragen naar info@modelbouwenzo.nl Humbrol Gloss Black 21 X-1 7 1747 H2 9005 Humbrol Gloss White 22 X-2 4 1745 H1 / H316 9010 Humbrol
Nadere informatieMaart 2015 Speelgoedveiling
Maart 5 Speelgoedveiling Live speelgoedveiling 4 maart start veiling.00 uur. COMPLETE CATALOGUS MET 364 KAVELS ONLINE Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein
Nadere informatieSpeelgoedveiling 6 oktober
Speelgoedveiling 6 oktober Live speelgoedveiling zaterdag 6 oktober 2 start veiling.00 uur. Geveild worden o.a. Treinen - Blikken speelgoed - Modelauto's - etc,etc,... COMPLETE CATALOGUS ONLINE Veilinghuis
Nadere informatiePagina 1 van 9 TAMIYA VERF CONVERSIE TABEL Modelbouwenzo mail voor vragen naar
Pagina 1 van 9 TAMIYA VERF CONVERSIE TABEL Modelbouwenzo mail voor vragen naar info@modelbouwenzo.nl TAMIYA 23 ml ACRYL VERF ACRYLIC PAINT COLOUR Gloss Light Green X-15 38 60 - H16 - Gloss Purple X-16
Nadere informatieElring-Service. Pakkingen, pakkingsets en serviceonderdelen met eerste montage kwaliteit
Elring-Service Pakkingen, pakkingsets en serviceonderdelen met eerste montage kwaliteit ELRING KWALITEIT IS WERELDWIJD TOONAANGEVEND Onderdelen van Elring worden geleverd door ElringKlinger AG, ontwikkelingspartner
Nadere informatieOmschrijving: Termen, getoond bij veiling overzichten: Oldtimers Klassiekers. Naar de veiling. Nummer 3699 Beschrijving
Omschrijving: Online faillissementsveiling i.o.v. curator mw. mr. M.W. Riezebosch (Van Veen Advocaten, Ede) en pandhoudster, o.a.: BMW( 87, 90) Citroën( 86) DAF( 75, 76) Fiat( 69, 70) - Mercedes Benz(
Nadere informatieSCALEXTRIC VERKOOPPRIJSLIJST 2016
SC1310 SET DIG. LAW ENFORCER (3 CARS) 299,00 5010963513018 SC1319 SET CONT. SPORTS CARS 89,95 5010963513191 SC1320 SET TEAM SC.MINI CHALL. 105,00 5010963513207 SC1327 SET DIGITAL RACER 249,00 5010963513276
Nadere informatieSpeelgoedveiling november
Speelgoedveiling november Live Speelgoedveiling zaterdag 7 november start veiling.00 uur. Onder de hamer komen o.a. Modelauto's, Treinen, Blikken speelgoed, Poppen, Steiff Beren, etc,etc..complete catalogus
Nadere informatieBEST OF SHOW NU BETER VERKRIJGBAAR
Zaterdag 30 juni 2018 ++++ NIEUWSFLITS ++++ BEST OF SHOW NU BETER VERKRIJGBAAR De fraaie modellen van het merk Best of Show (BoS) waren in Nederland altijd slecht verkrijgbaar. Van tijd tot tijd dook er
Nadere informatieLive Veiling zaterdag 31 januari 2015
Live Veiling zaterdag 3 januari 5 LIVE VEILING ZATERDAG 3 JANUARI start veiling.00 uur COMPLETE CATALOGUS ONLINE Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein Rhienderen
Nadere informatieENGELSE AUTO S UIT 007-FILMS
Dinsdag 25 december 2018 ++++ NIEUWSFLITS ++++ ENGELSE AUTO S UIT 007-FILMS Bij een van onze BUITENLANDSE leveranciers is een groot aantal modellen uit de James Bond Collection in aantocht. Het zijn er
Nadere informatieSpeelgoed september. Veilinghuis Bouwman & Bouwman. Live Speelgoed veiling aanvang 11.00 uur. * COMPLETE CATALOGUS ONLINE
Speelgoed september Live Speelgoed veiling aanvang.00 uur. * COMPLETE CATALOGUS ONLINE Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein Rhienderen Noord Tel. (0575) 56
Nadere informatieANPA ARCHIEF VAN NEDERLANDSE PLAATJESALBUMS
AUTO01 automobielgeheimen..... en nog wat automobielgeheimen..... en nog wat. Uitgebracht door diverse autobedrijven. 1951 ANPA ARCHIEF VAN NEDERLANDSE PLAATJESALBUMS 93 pagina s geteld vanaf het voorplat,
Nadere informatieKans op milieukorting verschilt sterk per automerk
Persbericht Hilversum, 8 januari 2008 Kans op milieukorting verschilt sterk per automerk Het wordt financieel steeds interessanter om een milieuvriendelijke auto te kiezen. Uit de door Vroemm.nl ontwikkelde
Nadere informatieLive Veiling zaterdag 11 juni 2016 aanvang 11.00 uur
Live Veiling zaterdag juni 6 aanvang.00 uur Live Veiling zaterdag juni 6 aanvang.00 uur EERSTE KAVELS ONLINE Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein Rhienderen
Nadere informatieSpeelgoedveiling mei. Veilinghuis Bouwman & Bouwman. LIVE Speelgoedveiling zaterdag 14 mei 2016 start veiling 11.00 uur. COMPLETE CATALOGUS ONLINE
Speelgoedveiling mei LIVE Speelgoedveiling zaterdag 4 mei 6 start veiling.00 uur. COMPLETE CATALOGUS ONLINE Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein Rhienderen
Nadere informatieOnderzoek Rolling Wheel Nederland
Onderzoek Rolling Wheel Nederland Oktober 2012 Parameters van het onderzoek Validatie van de steekproef Resultaten van het onderzoek Parameters van het onderzoek Parameters van het onderzoek 1.500 willekeurig
Nadere informatie2018 / 2019 MIX & MATCH
208 / 209 MIX & MATCH Automoblox is het innovatieve merk dat de klassieke houten speelgoedauto combineert met de creativiteit van constructiespeelgoed. De hoogwaardige Automoblox modelauto s zijn uit elkaar
Nadere informatieM I T S U B I S H I L 2 0 0
M I T S U B I S H I L 2 0 0 C A T A L O G U S 2016-2017 H A R D T O P S Gespoten in koetswerkkleur Roofrails (optioneel: verschuifbare langsdragers) Interieurbekleding Spoiler in koetswerkkleur Tone on
Nadere informatieWielengids.nl. Topkwaliteit & Design
Wielengids.nl Topkwaliteit & Design Collectie 2017/2018 Inhoudsopgave Personenwagens pag. 04 Wielen voor specifieke automerken: Audi / Volkswagen / SEAT / ŠKODA pag. 20 BMW / Mini pag. 28 Overige automerken:
Nadere informatieW.A.S.H. CAR CLEANING & CAR DETAILING PRIJSLIJST 2018
W.A.S.H. CAR CLEANING & CAR DETAILING PRIJSLIJST 2018 Wassen, Reinigen & Poetsen (Car Cleaning) Beschrijving Prijs excl. BTW BTW BRONS PAKKET ZILVER PAKKET GOUD PAKKET MOTORFIETS PAKKET CARAVAN PAKKET
Nadere informatieJaargang 19 - EXTRA EDITIE AUTOSALON 2017 V.U. Publi Schepkens bvba - Tel./Fax (011)
EXTRA EXTRA Jaargang 19 - EXTRA EDITIE AUTOSALON 2017 V.U. Publi Schepkens bvba - Tel./Fax (011) 5..4..3..2..1..0.. info@lommelscontact.be www.lommelscontact.be U heeft het autosalon ook dicht bij u thuis!
Nadere informatieducoavisveilingen.nl Noorsestraat 7 Zutphen T +31(0)
Nadere informatieDUITMAN opent uw wereld. NL BE 02/
Voordelen blisterverpakking: - Professionele presentatie - Barcode voor kassa- en bestelsysteem - Verkoopbevorderend, impulsaankopen - Hogere kassa aanslag - Minder diefstalgevoelig - Eenvoudige voorraad
Nadere informatieCatalogus Veiling 0118
Catalogus Veiling 0118 Online veiling van collectors items en inboedel. Kijkdag(en) Geen kijkdag Ophaaldag(en) Vrijdag 18 mei 2018, tussen 10.00 en 12.00 uur. Locatie: Sittard. U dient zelf te zorgen voor
Nadere informatieHUIDER-NIEUWSBRIEF 26 maart Huider - Stationsplein Heerhugowaard - tel
Beste dames en heren, Allereerst attenderen wij u graag op onze actiekorting die nog geldig is tot eind april: Op vrijwel alle 2015-nieuwtjes van Märklin, Trix, Roco, Fleischmann, Brawa en Piko geven wij
Nadere informatieK erncijfers. Auto en Mobiliteit
K erncijfers Auto en Mobiliteit 2006 Ontwikkeling van het autopark personenauto s bedrijfsauto s jaar (januari) totaal bestel vracht trekkers spec.vt ** bussen w.v. 1900 200 1910 2.000 1920 10.000 1930
Nadere informatieNIEUWSBRIEF vrijdag 2 december Naar de film
NIEUWSBRIEF vrijdag 2 december 2016 Model Plaza Plastic Modelbouw https://www.facebook.com/model-plaza-plastic- Modelbouw-1681730175433373/ Model Plaza Toy Soldiers https://www.facebook.com/modelplazapurmerend/
Nadere informatieHUIDER-NIEUWSBRIEF 27 oktober 2011.
Beste dames en heren, In deze Huider-nieuwsbrief ontvangt u informatie over de Märklin en Trix Insiderartikelen, en alles over de nieuwste Modeltreinen en radiografisch bestuurbare vlieg-, vaar- en voertuigen.
Nadere informatieNieuws van Master Fighter
NIEUWSBRIEF vrijdag 28 oktober 2016 Model Plaza Plastic Modelbouw https://www.facebook.com/model-plaza-plasticmodelbouw-1681730175433373/ Model Plaza Toy Soldiers https://www.facebook.com/modelplazapurmerend/
Nadere informatieautobus RET (1947) Schaal: 1 : Gradatie: Gradatie: Gradatie: Gradatie: Gradatie: dm 1980/9 Kopie artikel:
Autobussen.03.001 autobus RET 107-111 (1947) 45 Auteur: W.J. Dijkshoorn dm 1948/1, 1994/6 Kopie artikel: 42.03.001 (5 blz) het artikel uit 1994 bevat foto's van deze bus in trolleybus uitvoering..03.002
Nadere informatieCatalogus. Semi originele aandrijfashoezen
Catalogus Semi originele aandrijfashoezen INHOUDSOPGAVE Merk Pagina Merk Pagina ALFA ROMEO 1 ROVER GROUP BEDRIJFSWAGENS 63 AUDI 2 SAAB 64 BMW 7 SEAT 64 CHRYSLER USA 8 SEAT BEDRIJFSWAGENS 66 CITROËN 8 SKODA
Nadere informatieBijzonder lastenkohier voor de verkoop in bulk en in grote hoeveelheden van diverse reeds gebruikte goederen 1 ste Trimester 2010
Federale Overheidsdienst FINANCIEN PATRIMONIUMDOCUMENTATIE Patrimoniumdiensten Fin Shop Brussels Tweedekkerstraat, 126 1130 BRUSSEL Tel. 0257 800 30 www.finshop.belgium.be Bijzonder lastenkohier voor de
Nadere informatieFinal results for Nosferatu Aratrum
SQ E-Cat Class: SQ E-Cat 3000 1 Eisinga Jesse (Peugeot 20, grey) Netherlands PRJCT-NRTH 23,0 11,0 0,0 3,0 0,0 0,00 0,00 0,00 0,00 SQ S-Cat Class: SQ S-Cat 000 1 Angel (Renault Twingo, Black) Netherlands
Nadere informatieW.A.S.H. CAR CLEANING & CAR DETAILING PRIJSLIJST 2019
W.A.S.H. CAR CLEANING & CAR DETAILING PRIJSLIJST 2019 Wassen, Reinigen & Poetsen (Car Cleaning) Beschrijving Prijs excl. BTW BTW BRONS PAKKET ZILVER PAKKET GOUD PAKKET MOTORFIETS PAKKET CARAVAN PAKKET
Nadere informatie35% BANDEN ACCU'S RUITENWISSERS KORTING KORTING KORTING TOT
Aanbiedingen geldig van zondag 19 november t/m zondag 17 december 2017. Niet geldig in combinatie met andere aanbiedingen. BANDEN 35% ACCU'S RUITENWISSERS 20% 25% Service waar je blij van wordt! 33% van
Nadere informatieCatalogue véhicules/catalogus voertuigen FOD Economie
Date de vente publique/datum van de openbare verkoping : 24/09/2013 Catalogue véhicules/catalogus voertuigen FOD Economie Haachtsesteenweg 1795 1130 Bruxelles (Haren) /Brussel (Haren) Eric Sonnet 0473/856450
Nadere informatieMajestic. formaat C6 DL C5. mm 114x x x x170. sluiting S S S S. venster. venster hoeken. binnendruk. ZV zonder. venster.
Majestic Majestic formaat C6 DL C5 114x162 110x220 162x229 170x170 g/m 2 120 120 120 120 sluiting hoeken FC * * * * Majestic Classic marble white 01 * * * * snow white * * * candlelight cream 04 * * *
Nadere informatieRichtlijnen indienen en acceptatie Modelauto s
Richtlijnen indienen en accepta Modelauto s remium segment modelauto s Bij Catawiki veilen we modelauto s en diecast/resin modellen van premium kwaliteit voor verzamelaars die schaars zijn en gepassioneerde
Nadere informatieHUIDER-NIEUWSBRIEF 18 mei 2011.
Beste dames en heren, Het is inmiddels voorjaar dus volop nieuws en drukte in onze afdeling Modelbouw / Modelsport! Daarmee beginnen wij daarom deze nieuwsbrief. Verder weer veel interessante treinnieuwtjes
Nadere informatie1455. Oldtimers. Startdatum : 30 juli 2019 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 13 augustus 2019 vanaf 18:30
1455. Oldtimers Verkoop informatie Aantal : 13 Locatie : Genappe (België) Startdatum : 30 juli 2019 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 13 augustus 2019 vanaf 18:30 Kijkdag : 06 augustus 2019 van 15:00 tot 17:00
Nadere informatieEXCLUSIVE CARS. Div. exclusieve wagens wo.: ASTON MARTIN Vantage S coupe, MASERATI Quattroporte, BMW i8
EXCLUSIVE CARS Div. exclusieve wagens wo.: ASTON MARTIN Vantage S coupe, MASERATI Quattroporte, BMW i8 Startdatum Monday 28 May 2018 10:00 Bezichtiging Wednesday, May 30, 2018 from 15:00 to 17:00 Monday,
Nadere informatie279,00 per maand Eigen risico: 500, ,00 per maand Eigen risico: 300,00
Citroen C1 1.0vti shine 53kW etg aut - 5-deurs 219,00 per maand 5.000 km per jaar 279,00 per maand 289,00 per maand IkRij.nl Seat Ibiza SEAT Ibiza Style - 5deurs SEAT Smart Forfour EV Business Solution
Nadere informatieT O Y O T A H I - L U X C A T A L O G U S
T O Y O T A H I - L U X 2 0 1 6 C A T A L O G U S 2016-2017 H A R D T O P S Gespoten in koetswerkkleur Roofrails (optioneel: verschuifbare langsdragers) Interieurbekleding Spoiler in koetswerkkleur Tone
Nadere informatieHUIDER-NIEUWSBRIEF 28 november 2012.
Sint en pieten zijn weer in t land, en zijn zoals elk jaar goed bij verstand Ze komen met lijstjes naar Huider Modelbouw, natuurlijk per trein, is altijd gauw Of met de auto recht voor de deur, dat geeft
Nadere informatieOntdek het geheim achter startvermogen op maat. NIEUW VANAF ZOMER. VARTA. The power behind. And beyond.
Ontdek het geheim achter startvermogen op maat. VARTA. The power behind. And beyond. NIEUW VANAF ZOMER 2007 VARTA OE leverancier voor: Aston Martin Audi Bentley BMW Citroën Ford Honda Jaguar Land Rover
Nadere informatieCromatico. formaat C6 DL DL C5 C5 C4. mm 90x x x x x x x x x x x324
Cromatico formaat C6 DL DL C5 C5 C4 90x229 114x162 110x220 110x220 140x140 150x305 160x160 162x229 162x229 220x220 229x324 g/m 2 100 100 90 100 100 100 100 90 100 100 100 sluiting Zv Zv Zv Zv Zv Zv Zv
Nadere informatiePagina 1 van 7 GUNZE SANGYO (Mr. Hobby) VERF CONVERSIE TABEL Modelbouwenzo mail voor vragen naar
Pagina 1 van 7 SANGYO (Mr. Hobby) VERF CONVERSIE TABEL Modelbouwenzo mail voor vragen naar info@modelbouwenzo.nl Gloss Yellow Green H16 X-15 38 60 - Gloss Cocoa Brown H17 XF-10 10-1533 Metallic Steel Grey
Nadere informatieKIJKDAGEN ONLINE OLDTIMER & YOUNGTIMER VEILING VEILIN E Opent op 10 April, en sluit op 18 April 2017
LAND BO TRACT UW EN M OREN A MAA CHINES NDELI ONLIN JKSE VEILIN E GEN ONLINE OLDTIMER & YOUNGTIMER VEILING Opent op 10 April, en sluit op 18 April 2017 KIJKDAGEN 14 en 15 April 2017 Van: 09:00u tot 16:00u
Nadere informatieNAMI LIFT SPARE PART LIST DATE
Part No Group Description Photo 5404000 Door Power door operator 5404001 Door -- -- arm 5404002 Door -- -- sliding shoe 5404003 Door -- -- guiding track 5404004 Door -- -- circuit board 5401002 Door Manual
Nadere informatieSCOOTERS & ACCESSOIRES PRIJSLIJST PRIJSLIJST APRIL 2017 NL REF: PEU-PRI17A-25-NED MOTION & EMOTION
SCOOTERS & ACCESSOIRES PRIJSLIJST PRIJSLIJST APRIL 2017 NL REF: PEU-PRI17A-25-NED MOTION & EMOTION PEUGEOT PRIJSLIJST 50cc Model DJANGO 50 Kleur Rijklaarprijs incl. 21% BTW Prijs incl. 21% BTW Django Heritage
Nadere informatiein opdracht van div. curatoren ea / à la requête des diff. curateurs ea/ by order of diff. recievers ao Sluiting-Closing-Clôture 20/03/2018
CATALOGUS-CATALOGUE Online Autoveiling wegens div. falingen ea / Online Car Auction of diff. bankruptcies ao / Vente en ligne des voitures venant des diff. faillites ea in opdracht van div. curatoren ea
Nadere informatieVoorproefje boekwerk TRIX EXPRESS startverpakkingen 1935-1953
Bodegraven, 07-06-2005 Beste lezer, Dit voorproefje is zomaar een greep uit het boekwerk. De pagina s geven een klein beeld van wat er in het boekwerk staat en een indruk hoe het boekwerk is ingedeeld.
Nadere informatie1 Locomotief Stoom. Stoomlok BR 53 - DRG DRG - Deutsche Reichsbahn Gesellschaft
1 Locomotief Stoom Stoomlok BR 53 - DRG DRG - Deutsche Reichsbahn Gesellschaft Zwart Tijdperk II 4124 Stoomlok BR 55 - NS NS 4105 55.25-56 zwart rood 91 4154 Stoomlok Steierische Landesbahn - OBB Zwart
Nadere informatieVerkoop afgedankte voertuigen
Voorwerp van de verkoop Verkoop afgedankte voertuigen De politiezone AMOW brengt ter kennis dat zij 9 voertuigen zonder keuringsbewijs en 1 motorrijtuig ter beschikking stelt. Het betreft hier de volgende
Nadere informatieRolling Wheel Onderzoek
Rolling Wheel Onderzoek Maart 2011 Parameters van het onderzoek Validatie van de steekproef Analyse van de resultaten Parameters van het onderzoek Parameters van het onderzoek 1.075 voertuigen willekeurig
Nadere informatiePiko Silberling actie:
1 van 7 11-5-2012 11:53 In deze Nieuwsbrief: - Piko Silberling - LGB Panorama wagons - LGB Tramwagenset "Hamburg" - LGB Lok van de maand oktober - Märklín spoor I lok van de maand - Nieuwe openingstijden