Live Veiling zaterdag 11 juni 2016 aanvang uur

Download "Live Veiling zaterdag 11 juni 2016 aanvang 11.00 uur"

2 Live Veiling zaterdag juni 6 aanvang.00 uur Live Veiling zaterdag juni 6 aanvang.00 uur EERSTE KAVELS ONLINE Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein Rhienderen Noord Tel. (0575) Fax (0575) Internet: info@veilinghuisbouwman.com Kavelnr /4 Arnold US-zone blikken Passagiersboot met werkend uurwerk en sleutel, lengte 23 cm. Near Mint in Excellent box Marklin H0 334 Stoomloc met sleeptender, Serie 25 van de SNCB met loknummer 26 groen. Excellent boxed Ashton Models (USA) 2 x no.ah 33 Ahrens-Fox type K-7 City Service Truck "Cincinnati" 923. Near Mint in Excellent boxes Volkswagens 3 stuks Kit Models, fabrikaat Tin Wizard, PP Modelle en Copycat Norev 3 stuks, no.0 Renault Juvaquatre, no.62 Renault 6 en no.23 Bol D'or Renault met aanhanger waarop motor. Mint in plastic boxes Rolls Royce 00 EX Kit, Gebouwd, Centenary Experimental Car, Limited Metosul 4 stuks Volkswagens, w.o. tekst "Brigada Transito", "Polis" en "Bombeiros". Mint/Near Mint Western Models WRK 26 Handbouw Saudia Leyland Williams FW07B 980. Excellent boxed Lion Car Holland 2 stuks Volkswagen Saloon. Near Mint/Good Bing Spoor 0 Engels 4-assig Postrijtuig no.339 van de L & NWR met opvangmechaniek, lang 3 cm. Good Britains ZOO Animals Set hand painted. Mint in Good box Ekaline Sonder KFZ0 t zugmaschine. Excellent in box Mainline England H0 Stoomlok nr. 627 met tender van de LMS "Scot" class, roodbruin/zwart. Mint Dinky Toys (Fr.) 5 stuks, H Mercedes SL, Z Simca Versailles, 55 Ferrari 2 GT, 549 Borgward Isabella en 42 Opel GT 0. Excellent/Good Marklin Spoor no.772 Rongenwagon met Remmershuisje, jaren ', lengte 26,5 cm. Good Plus Minitrix N no delige NS Set "Koploper". Near Mint boxed Russia USSR Volga Cars 6 stuks Bonra, 2 x GAZ-302, 2 x GAZ--02-A3, GAZ--02-A en GAZ Excellent boxed Roco H0 47 Wagen Set "Circus Krone". Near Mint boxed Varney Transport Replicas 5 stuks, nrs. 2, 4, 6, 25 en 29 ~4 stuks Empty boxen. Excellent-Good BBR Kit 4 Ferrari 3 GTC "Liliana di Rethy" 967, Gebouwd Marklin H0 337 Stoomlocomotief met tender, serie 23A van de SNCF groen. Excellent boxed Roco H0 489 S E-Lok BD 95 "Blokkendoos" van de NS met Passagiersrijtuig 803 (dakventilators ontbreken van rijtuig). Verder Good Marklin H0 E-Lok C RSM + 6 goederenwagons. Good/Fair Dinky Toys 5 stuks, 48 Ford Fairlane, 5 Vauxhall Victor 0, Lincoln Continental, 9 Dodge Royal Sedan en 449 Chevrolet El Camino Pick-up. Excellent/Good Roco stuks Minitank Sets Special "Limited Edition". Mint boxed Norev 7 stuks diverse plastic modellen. Mint/Near Mint in Excellent/Good boxes Triang Spot-on no.95 Volkswagen, light blue, number 23 door decals, flag details to bonnet, wheel to roof, white interior with driver and aluminium hubs (roof Spotlight aborted). Further Excellent WESA Switserland 3 stuks diverse 4-assige Tankwagens "Shell", "Wesa" en "C.Blenk & Fert Geneve". Excellent/Good Plus Hornby Dublo H0 Stoomlok 2C' "City of London" met tender van de BR, maroon/zwart (drijfwerk aan kant los). Verder Near Mint Hostaro Kit no.8 Ferrari SA Ghia, Gebouwd Conrad 3 stuks, 0 VW Passat, 02 VW Polo, 66 VW Transporter en Schabak 4 stuks, 002 VW Golf en 3 x VW Jetta. Near Mint boxed Volkswagens 3 stuks, Corgi no.0 Leswagen, Gama "Adac Strassenwacht" en Schuco 046 Micro Racer. Excellent/Good Corgi TY93 "Royal Mail" Playset, ERF Artic Container, ERF Rigid Truck and 2 Ford Transit Vans. Near Mint boxed Marklin H0 288 Hofzug von Kaiser Wilhelm II. Mint boxed Elastolin 3 stuks diverse kunststof Romeinse Soldaten, w.o. Musici, Ruiter, Vaandeldrager, etc. NRFB 80

3 /4 Dinky Toys 5 stuks, 56 Rover 75, 57 Jaguar XK, 66 Sunbeam Rapier, 67 AC Aceca Coupe en 82 Porsche 6A Coupe. Good Plus/Good Racing Cars 4 stuks Kits Gebouwd, 3 x FDS en x Hifi Ferrari Rolls Royce Models 3 stuks by Hooper Kits, Gebouwd. Opknappers Bing Spoor 4 stuks open Goederenwagons, nr 0/, 2 x 0/52 (waarvan zonder koppelingen) en 62/592 LMS. Good Plus/Good Ashton Models (USA) no. AH Mack Pumper "Centerport" L.I.N.Y Near Mint boxed Tonka/Polistil 0 BMW-R75 Elephant motorcycle with side car, scale :2. Mint in Near Mint box Militaire Handbouw Models 3 stuks, De Hanes Models Dodge 4x4 Ambulance metal 9, Sibur 0 Jouet Citroen C6K kunststof (reservewiel ontbreekt) met aanhanger en Esdo 76 Volvo TP2 kunststof 953 ( antenne ontbreekt) Schuco 2 stuks, no.2723 Diorama Fendt Farmer II mit Anhänger en 2882 Diorama Deutz F M44 mit Anhänger. Mint in Near Mint boxes Marklin Spoor 4 stuks diverse Goederenwagons en Engelse Personenwagen, w.o. 963, 287 en Deels incompleet en restauratieobjecten. Good/Poor Radlett England 3 stuks Kit Models, gebouwd, MG TC 948, Ford GT MK A, Winner Le Mans 966 en Rover BRM Turbine Coupe, Le Mans 965 in Excellent/Good boxes CG Original Tinplate Benz Taxi Model, scale :8. Near Mint Hornby Top Link H0 R22 GWR Stoomlok "George I", groen/zwart en 2 stuks 4-assige Rijtuigen R4 en R06. Mint in Excellent boxes Politoys no. W2 "Herbie" Volkswagen Beetle, Il Maggiolino Tutto Matto" Walt Disney, white with red interior and gold wheels, transforming/stretched body, Made in Italy. Excellent Marklin Spoor "Rheingold" Wijnwagon. Mint boxed Polistil / Policar 0 stuks Racing Cars. Excellent boxed Marklin H0 80 Industrie locomotief DHG-0. Excellent boxed Britains England Militaire Vrachtauto met 3 soldaten (mist voor een stukje van bumper en spatbord), munitiewagen (mist reservewiel) en kanon. Fair Mamod Lumber Wagon with 2 log load. Near Mint boxed Norev Jet-car Serie P 6 stuks, 3 x no.805 Renault 2, 2 x no.823 Renault 7 TS en no.856 Renault. Near Mint boxed Rolls Royce SW/ELW/55 by Hooper Kit, Gebouwd, Governor of Nigeria Schuco Piccolo 3 stuks Racing Cars, 2 en 3 Mercedes 2.5 l en 4 Mercedes 936. Near Mint in Excellent boxes Marjklin H E-Lok 465 van de BLS blauw. Excellent boxed Marklin H0 05/DA 800 Stoomlok C' met tender van de DB, lang,5 cm. Good Plus; en kunststof kap (zonder onderstel) van tender van Stoomlijnlok SK 800. Fair Western Kit Models 3 stuks Formule Racing Cars, gebouwd Mebetoys 4 stuks Volkswagens, x A-88 en 3 x A-. Mint/Near Mint H0 Postwagens van de SNCF 4 stuks van divers fabrikaat, Roco, RMA en SMCF, waarvan 2 x kunststof en 2 x gietmetaal. Mint/Near Mint Walldorf 2 stuks Handbuilt Volkswagens, black en dark blue, Monté métal, :43 Corgi 3 stuks, Mack B Series Semi Truck "Great Northern", Atkinson Borderer Fridge Van "Gibb's of Fraserburgh, Scammell Highwayman Ballast & Trailer "John Jameson" en Blue Curtainside Trailer. Mint boxed Schuco Mercedes-Benz Unimog, scale :8. Mint boxed Solido 8 stuks, w.o. 6 x Peugeot diverse types, Porsche 934 en Ferrari BB. Mint in Excellent boxes Dinky Toys 6 stuks, 3 x De Tomaso Mangusta (van ontbreekt achterruitje) en 3 x 89 Lamborghini Marzal. Excellent/Good Schuco 2 stuks, Studio Replica Race Car en Tacho-Examico 02, Jibby Cabrio, etc. en diverse figuren Dinky Toys 6 stuks, 2 x 225 Lotus Formula (met alleen Excellent binnenbox), 2 Talbot Largo, 3 BRM Formula (in Good box), 5 Lunar Roving Vehicle en 36 War Chariot. Excellent/Good BBR Kit no.2 Ferrari 66 Zagato Coppa Intereuropa 9, Gebouwd Marklin H0 327 "Blauwe pijl" van OBB nr. 2, serie RBe 2/4. Excellent boxed Dinky Toys 0 stuks, 2 x V Electric Dairy Van, 3N Trojan Van "Dunlop", 2 "Royal Mail" Van, 26 Telephone Service Van, 2 x 295 Standard Atlas Kenex Autobus, 4 Trojan "Esso" Van, 47 Austin "Nestles" Van en 48 Austin "Nestle's" Van en 48 Bedford "Ovaltine" Van. Excellent/Good Hornby Spoor 0 LMS 4 stuks Personenwagens en 2 stuks Remmerswagens. Mint-Near Mint waarvan 4 in Excellent boxes Marklin Spoor no.875 Bagagewagen met schuifdeuren ca. 9, rood/bruim lengte,5 cm. Excellent Tekno DK 6 stuks, Saab 99, Mercedes 2 SL, Opel Olympia, Ford Taxi, Volvo 44 en MG, veelal opknappers Rolls Royce Phantom IV Landaulet no.7 by H.J. Mulliner Kit, gebouwd New-Ray 3 stuks "75 jarig Jubileum Van Kooy", 489 Mercedes 0 SL Roadster 957, 4849 Mercedes 280 SL 968, Mercedes 0 SL 97, schaal :43. Mint boxed; en Franklin Mint Corvette 953, schaal :. Near Mint

4 US-Zone Germany no.4 blikken Passagiersschip met werkend uurwerk, jaren ', lengte 34 cm. Good Plus in Poor box Norev Jet-car Metal 7 stuks Serie P Renault modellen, nrs. 84, 853, 2 x 86 en 3 x 862. Mint/Near Mint boxed BBR Kit 46 A Ferrari 6 GT, gebouwd Dinky Toys 3 stuks 8 Volkswagen Saloon. Good Plus/Good Marklin Spoor no.929 B gesloten Goederenwagen met remmershuis en schuifdeuren, sleper met sluitlampen, jaren ' groen, lengte,5 cm. Good Plus Formule Kit Modellen 4 stuks Gebouwd, divers fabrikaat, 2 x Tenariv Brabham BT 49-, Dano en Meri Marklin H E-loc Prototype X995 Amtrak. Near Mint boxed Merkur Spoor 0 3 stuks Postrijtuigen, 2 x 4-assig en x2-assig. Good WRENN England H0 2 stuks Tenderloks, W 227 groen van de LNER met loknr en W 229 maroon van de LMS met loknr Mint boxed Marklin "Museum Porsche Set" 992 met Porsche 7, Porsche, Porsche 9T en Porsche 94 met certificaat. Near Mint boxed Russia USSR Cars Volga 6 stuks, Bonra M-0, Gaz--02 A3 "Olympia", Gaz-302, 2 x Gaz--A4, Gaz--02-A3 "9-985". Near Mint/Excellent in Excellent/Good boxes Franklin Mint Mercedes Benz 7K Grosser 9, scale :. Near Mint in box Schuco NSU MAX Motorrad mit Beiwagen, baujahr :0. Mint boxed Marklin H0 840/8448 Sets w.o. Salburger Kinderkrebshilfe incl. zertifikat 047/000. Mint in Excellent box Siku 4 stuks Tractoren, 43 Deutz Agrotron 2, 44 Massey Ferguson MF 82 Xtra, 45 John Deere 69 en 4482 John Deere 65, scale :32. Mint in Mint/Near Mint boxes Gama Mini 6 stuks Volkswagens 2. Mint Tamiya Japan Tyrrell P34 Kit no. RA003 Six Wheeler, Racing Car suitable for radio control. scale :0, with only original top box (risk to send for buyer) Marklin H0 3 Serie 4 (4 07-7) SBB Schweizerische E-Lok. Near Mint boxed Trix TTR England 8 diverse 2-assige Tankwagens, w.o. Shell, Esso, Standard en UD. Excellent waarvan 2 in Good boxes Trix H0 78 "Trix Intercity" Set, bestaande uit 2-delige Engelse Dieseltrein groen. Near Mint in Excellent box Blikken Bootjes divers 5 stuks, w.o. 3 zgn. "Tuf Tuf" bootjes en zelfbouw Passagiersschip. Good/Fair/Poor Marklin Spoor Speisewagen 4-assig van de "Compagnie Internationale Des Wagons-Lits", teakbruin met interieur, lengte 34,5 cm (deuk in dak). Verder Good Marklin H0 837 Stoomloc T8 van de K.W.St.E. loc no.994 "Museumloc". Near Mint boxed Taiseiya Co Japan no. PHE8 Volkswagen Saloon, black with green interior. Good Plus Roco H0 489 S E-Lok BD 95 "Blokkendoos" van de NS met Passagiersrijtuig 803. Good Britain 84 "The Maharajah Of Bikanir's State Elephant" metal toy soldier figure Set. Mint boxed Dinky Collection stuks diverse modellen. Near Mint boxed Schuco 3 stuks, Mercedes-Benz L 60 Planenwagen "Deutsche Transport-Compagnie", 2 Mercedes-Benz L 60 "Dunlop" en 4 Büssing 8000 Planen-LKW. Mint in Mint/Near Mint boxes Corgi 4 stuks, Scania Truck met 3-assige oplegger "Sunpride", Volvo Truck met 3-assige oplegger "The Mirror", Volvo Truck met 3-assige oplegger "We're putting more into Glass" en Scania Truck met 3-assige oplegger "Knauf". Mint in Near Mint boxes Minichamps 8 stuks Volkswagens, type 2, 3 en Karmann Ghia 0. Mint/Near Mint Marklin H0 9 Zweedse E-lok groen (gedemonteerd), pantografen, leidingen en lampen op de kap ontbreken. Restauratie-object MOG Modeles Kit Ref. no.6 Montee no. 66/0 Ferrari 22 Inter-Cab 952, Gebouwd Dinky Toys 3 stuks 8 Volkswagens, lime green with mid-green ridged hubs, grey with blue ridged hubs. Excellent/Good Plus; en red (repainted) Tekno 9 Mercedes-Benz Bus type 02 "Osterreichische Post", black over yellow. Excellent in Good box Schuco no Mercedes-Benz Kastenwagen "Rotes Kreuz", Limitierte auflage weltweit 000 stück, :8. Mint boxed Engelse H0 4-assige Personenwagons 7 stuks, w.o. Hornby Dublo, Mainline en Grafar. Mint/Near Mint Lesney 2 stuks Ferrari F modellen en 5 stuks Solido Racing Cars. Excellent/Good/Fair Marklin H0 2 stuks, 79 Goederenwagenset Texas en 49 Goederenwagenset "Canadian National" en "Alaska". Excellent boxed Dandy Models 5 stuks Volkswagens, w.o. "Polizei", "Policia" en "Politie". Mint/Near Mint Signature Models Mercedes-Benz 7K Convertible with 2 figures. Mint in Near Mint box Corgi "Beating the Retreat" Set. Mint boxed Franklin Mint MG TC Roadster948 Precision Models, scale : (hood in box). Near Mint in box Houten Stereokijker ca. 0, glazen compleet. Excellent 3 4/4

5 /4 Corgi 4 stuks "Chipperfield"s Circus" Models, ERF KV Artic with Gages, Lions, Tigers, Pedestal & Tamer, 4 Foden S2 Articulated Tank Trailer with Hippo & Crocodile, 3 Mary Chipperfield's Liberty Horses en 32 Foden S2 Lorry & Trailer with Elephants, Pedestal & Rider. Mint boxed Norev Jet-car 8 stuks Renault modellen, diverse types. Mint/Near Mint in plastic boxes Schuco no.0006 Mercedes-Benz V Cabrio, :8. Mint boxed Varney Transport Replicas 5 stuks Bussen en Gas/generator, nrs. 3, 5, 7, 8 en 5. Excellent-Good boxes Lima / Jouef H0, Sttomlok LMS, Diesellok BR en 9 stuks diverse 4-assige rijtuigen. Mint/Excellent/Good Plus Dinky Toys 5 stuks, "Shado" UFO Interceptor, 675 Motor Patrol Boat, 976 Michigan Tractor Dozer, 67 Volkswagen KDF en Shado 2. Good/Fair/Poor Marklin H0 2 Diesellocomotief van de DB BR V0. Good in Fair box Marklin Spoor 0 Automatische Overweg, uurwerkrails (borden ontbreken). Verder Excellent Dinky Toys 5 stuks, A Riley, E Standard Vanguard, G Morris Oxford, G Morris Oxford en 4 Austin "Shell BP" Van. Good BBR Kit 44A Ferrari 2 GT "Peter Collins" 957, gebouwd Marklin H0 2 stuks Goederenwagons, w.o. Museum 05, 4777 USA van de Sante Fe, 4756 Ketelwagen "Shell", etc. Mint/Near Mint in Near Mint/Excellent boxes Solido Classic Cars 2 stuks "925-9". Mint/Near Mint boxed Revell 3 stuks Ferrari Modellen, type GTO Evoluzione, 3 P4 en 2 GTO 64. Mint boxed Triang H0 Stoomlok 2C' "The Princess Royal" van de BR, maroon/zwart. Excellent in niet originele Fair box Dinky Toys (Fr.) 0 stuks diverse modellen, veelal opknappers en repainted modellen, w.o. 25C, C, 8, 558, etc. Corgi CC0804 "Fairground Attractions 02" Foden S2 Steam Yacht Lorry & Trailer. Mint in Near Mint box Armand Marseille meisjespop gemerkt A.M. Germany 34/4.K., bisque hoofd, blauwe slaapogen, gesloten mond, compositie babylijf (stempel Made in Germany), lengte 47 cm. Daarbij een zilveren rammelaar (bij verzending is het risico voor de koper) Matchbox stuks Classic Cars, w.o. nrs. Y-, Y-2, Y-4, Y-6, Y-7, Y-8, Y-0, Y-, Y-5 en Y-6. Near Mint/Excellent (boxes met lichte schimmelvorming) Hertel, Schwab & Company karakterjochie gemerkt IV 54/6, bisque hoofd met gemodelleerd haar, bruine slaapogen, open/gesloten mondje, compositie sta-babylijf met scharnierende handjes, lengte 39 cm (bij verzending is het risico voor de koper) Marklin H0 347 Dieselloc BR 22 van de DB. Excellent in ood Plus box Marklin H0 8 stuks Goederenwagons, nrs. 46, 468, 2 x 42, 2 x 4, 42 en 3. Near Mint boxed Brumm ORO 0 stuks Oldtimers, nrs. 4, 5, 6, 7, 8, 9,, 25, 26 en 27. Mint/Near Mint in Near Mint/Excellent boxes Duitse kartakterbaby, bisque hoofd met gemodelleerd haar, bruine geschilderde ogen, open/gesloten mondje, compositie babylijfje (vingers beschadigd), lengte 36 cm (bij verzending is het risico voor de koper) Marklin H0 399 Turmtriebwagen BR van de DB. Near Mint boxed Euro Modell 6 stuks Oldtimers, w.o. nrs. 7,, 27, 43, 63. Mint/Near Mint in plastic boxes Dinky Toys 3 stuks, 282 Land Rover Fire Service, 982/794 Pullmore Car Transporter "Dinky Toys Delivery Service" with Loading Ramp en 9 Albion Chieftain Lorry Mounted Concrete Mixer with windows. Near Mint/Excellent Corgi 8002 Fowler B6 Road Locomotive Talisman, Low Loader & Cylinder Load "Pickfords", scale :. Mint boxed Roco Diesellok BR 2 AC V00 van de DB. Near Mint in Excellent box Schumann Bavaria 3-persoons kinderservies en houten wastafel, hoogte 23 cm, met lampet set en zeepbakje Marklin H0 Rails, recht, gebogen en korte stukjes, totaal 0 stuks. Mint/Near Mint in Excellent/Good originele blauwe doosjes Dinky Toys 0 stuks, w.o. 480 Bedford "Kodak", 82 Porsche 6 A, 53 (Fr.) Fiat 0 Grande Vue, 33 Simca Cargo, 77 Box with Road Signs, Foden, Horsebox, Emptybox U Simca 9 Aronde, Dinky Toys Catalogus 25C, etc. Excellent/Good/Fair Kämmer & Reinhardt Mein neue Liebling meisjespop met stem, gemerkt K & R in ster Simon & Halbig 7n, bisque hoofd (veel pruikbeschadiging), blauwe slaap/flirtogen (overgeschilderde oogleden), open mondje met 4 tandjes, geleed compositie lijfje, lengte 38 cm. Oude blonde en oude schoenen (verzending is voor risico van de koper) Volkswagens 8 stuks divers fabrikaat, w.o. Polistil, Dinky Matchbox, Siku en 2 x kunststof Norev. Mint/Near Mint Solido Classic Cars 2 stuks "925-9". Mint/Near Mint boxed Dinky Toys / Corgi 8 stuks Opknappers, w.o. Dinky Toys F Peugeot 3 in replica doosje, 3 x Corgi Porsche Targa 9 S Police, etc. Societe Francaise de Fabrication de Bebes et Jouets meisjespop zgn Lachende Jumeau, gemerkt S.F.B.J. 236 Paris 8, bisque hoofd met oude pruik, blauwe slaapogen met wimpers, open/gesloten mondje met 2 tanden, Frans toddlerlijfje (handjes beschadigd), lengte cm (verzending is voor risico van de koper) 0 0

6 /4 Corgi Classics 5 stuks Van Models, nrs 0 ERF KV, 32 Foden S2, 94 Bedford S, 2 Bedford S en 6 Thames Trader. Mint boxed Heubach meisjespop gemerkt Heubach-Köppelsdorf 3-2/0 Germany, bisque hoofd met doorboorde neusgaatjes, blauwe slaapogen, open mondje met 2 tandjes, compositie babylijf, lengte 25 cm. Met oude pruik en gekleed in oud doopjurkje en daarbij een zilver met parelmoer rammelaar (verzending is voor risico van de koper) Corgi 4 stuks, nrs.5, 5, CC2, CC3 (enkele spiegeltjes en munitiekist ontbreken). Verder Excellent boxed; en Gonio 0866 Armoured Personnel Carrier M3 Half Track, schaal :. Mint in Near Mint box Minialuxe 0 stuks plastic Classic Cars, nrs. 3, 0,, 9,, 22, 23, 25, 26 en 3. Mint/Near Mint in plastic boxes Marklin Spoor 3 stuks, 874 Personenwagon 2-assig, 3 Postwagen 2-assig en 2885 Engelse Remmerswagon GNR (2 stuks zonder dak), incompleet en sterk bespeeld. Poor Corgi 4 stuks Tankwagens, CC34 MAN TGA Feldbinder, CC34 ERF ECT General Purpose Tanker, CC22 Scania $ Series "Stiller Group" en 744 ERF EC Power anker "Britsh Sugar". Near Mint boxed Marklin H0 9 stuks, 9 stuks 6 Rechte rails, 2 stuks Gebogen rails en 8 stuks 788 Daglicht Hoofdsignalen. Excellent in Excellent/Good/Fair boxes Modelauto's 25 stuks divers fabrikaat, w.o. Minichamps, Vitesse, Rio, Schabak, etc. Near Mint waarvan x boxed Hertel, Schwab & Company meisjespop gemerkt Made in Germany 99/9, bisque hoofd met oude pruik, bruine slaapogen met bespeelde wimpers, open mondje met 2 tandjes en tongetje, compositie babylijf (laklaag op sommige plekken afgesleten), lengte 44 cm daarbij rammelaar (bij verzending is het risico voor de koper) LGB Lehmann 2 stuks, 42 Klapdekselwagen DR en 4780 Platte wagen met pijpleidingen ATSF. Good boxed Tekno DK 2 stuks Volkswagen Saloon en CIJ Volkswagen Saloon. Opknappers Dinky Toys 8 stuks Catalogi, 6 x no. en 2 x no.2. Mint Duitse schouderhoofd meisjespop gemerkt 0 Germany en in hoofd op lijf 6. Made in Germany, bruine slaapogen, open mond met 4 tanden, leren lijf, porseleinen onderarmen met handen ( arm zit los), lengte 55 cm. Met oude pruik (bij verzending is het risico voor de koper) Minialuxe 9 stuks plastic Classic Cars, nrs. 2, 5, 8, 3, 7, 2, 29, 32 en 34. Mint/Near Mint in Excellent plastic boxes Russia Cars 4 stuks Lada, Moskvitch 426-A3, Moskvitch 434-A6, Gaz-2-2-A en GAZ-20-A9 Police. Excellent in Good/Fair/Poor boxes Hertel, Schwab & Company babypopje gemerkt 42 2, bisque hoofd met gemodelleerd haar, vaste blauwe ogen, open/gesloten mondje, compositie babylijf, lengte 3 cm daarbij rammelaar (bij verzending is het risico voor de koper) Marklin H0 7 stuks Personenrijtuigen, 7, 2 x 85,, 462, 468 en 482. Near Mint/Excellent boxed ( x 4 Poor in Good box) Marklin H0 335 Stoomlocomotief met tender type BR met loknummer 343 zwart. Excellent in Good plus box Dinky Toys 7 stuks, w.o. Renault R8, Vespa 2CV, Mercedes SL, Simca 00, etc. Veelal opknappers Provence Moulage Kits 3 stuks Gebouwd, K 644 Sabaru Legacy Rally RAC 99, K 522 Audi V8 en K 8 Rover BRM Schuco Varianto Groep, bestaande uit 42 "Lasto", 47 Brandweerbus, overgang met huisje en tunnel, uurwerken goed. Mint/Excellent in 2 Fair boxes Dinky Collection stuks diverse modellen. Mint/Near Mint boxed (Niet alles afgebeeld) LGB Lehmann 2 stuks, 26 Bierwagen met Remmershuis "Beck s Bier" en 28 Goederenwagen "Kronenbourg". Good in Near Mint boxed Marklin no.8005 Volkswagen Saloon. Good Plus Marklin H0 344 Stoomlocomotief met tender, Serie Z 227 van de SNCF zwart. Excellent boxed Dinky Toys 7 stuks, 32 Ford RV, 4 Ferrari 32P, 20 Alfa Romeo 33 Tipo Le Mans, 28 Lotus Europa, 2 Ferrari P5 en 2 x 4 Fiat Abarth 00. Excellent/Good Armand Marseille meisjespop gemerkt Made in Germany Armand Marseille 3 A.5. M., bisque hoofd, blauwe slaapogen met wimpers (mechaniek ogen hersteld waardoor ogen niet meer goed sluiten), open mondje met 3 tandjes ( afgebroken), geleed compositie toddlerlijf (laklaag ontbreek), lengte 4 cm. Oude pruik, oude jurk en beertje op stokje (bij verzending is het risico voor de koper) Stoomlok B met tender 2 vermoedelijk Krauss met werkend uurwerk, lengte cm. Good Plus Marklin H0 stuks Goederenwagons, 3, 4, 42, 465, 4678, 4680, 4725, 2 x 4746, 4780 en Near Mint/Excellent boxed Hornby Spoor 0 Treinset met opwindlok met werkend uurwerk, tender 34 en 2 x LNE Goederenwagons met rails. Excellent/Good Plus boxed Schuco no Mercedes V Kastenwagen "Maggi", Limitierte auflage 000 stück weltweit, :8. Mint boxed Sabra/Gamda Koor Israel 3 stuks Volkswagens ( x ontbreekt achterbumper en x stukje van achterbumper ) Modelauto's 8 stuks divers fabrikaat, w.o. 4 x Solido, 2 x Dinky Collection, etc. Excellent in Good/Fair boxes

7 Marklin H0 38 Dieselloc USA Type F7 van Burlington Northern no groen. Excellent boxed Marklin Spoor Personenwagens stuks, groen en blauw/groen waarvan met 4 opengaande deuren, lengte,5 cm. Good/Fair Russia USSR Volga Cars 6 stuks Bonra, GAZ--A , GAZ--A4 "No Yta", GAZ--A3 "Start dp", 2 x GAZ--A4 "Olympic" en GAZ--A4 Rally Car. Excellent boxed Franklin Mint Packard Victoria BRP 92, scale :. Near Mint in box Modelauto's 5 stuks divers fabrikaat, w.o. Rextoys, Corgi, Matchbox, etc. Near Mint waarvan 3 in box LGB Lehmann 85 D Mallet Tenderlok SEG 04. Excellent in Near Mint box Solido 7 stuks, no.0 Renault 5, no.37 Renault 7 TS Rallye, 2 x no.47 Mercedes 280, 2 x no.96 Renault 7 TS en no.096 Jaguar XJ 2. Mint/Near Mint in 6 Excellent/Good en x Poor box Bing Spoor 0 4 stuks diverse open Goederenwagens waarvan 2 x Engels, nrs 0-, 0-52, MR en LNWR, koppelingen zijn los bijgevoegd. Excellent Distler Porsche Electromatic "Polizei". Mint boxed Schuco 003 Construction MAN Feuerwehr mit Anhänger. Mint boxed Marklin H Wagen set "75 Jahre Circus Knie". Mint boxed Hornby Spoor 0 2 stuks Uurwerk Tenderloks, nr. L475 groen/zwart van de Great Western en nr.0 rood/zwart van de LMS, beiden met goede uurwerken, lengte 6,5/7 cm. Excellent/Good boxed Marklin H0 62 Dieselloc F7 van New Haven B-Unit. Excellent boxed Dinky Toys 6 stuks, 29 Volkswagen 0 en 5x 8 Volkswagen Beetle ( x Repainted) en CIJ Volkswagen 0. Excellent/Good Dinky Toys 2 stuks, w.o. Routemasters, Brandweer, Ambulance, etc. Excellent/Good Modern Toys Japan grote blikken Locomotief "Sante Fe", batterijvak schoon (niet getest), lengte 43 cm. Near Mint in Fair box Corgi 4 stuks, CC2 Atkinson "W.H. Bowker", CC3803 Mercedes Actros "Robert Summers", 756 Erf "Massey Wilcox" en CC299 Scania Livestock Transporter "MacTaggart Bros & Co.". Near Mint boxed Dinky Toys 4 stuks, 237 Mercedes-Benz Racing Car, 2 Cooper Racing Car. Near Mint in Replica boxes; Lotus Racing Car en 2 Ferrari Racing Car. Excellent boxed Marklin H0 4 stuks diverse wagens, nrs. 22,, 26 en 27. Near Mint in Excellent boxes Dinky Toys Empty Boxes 4 stuks, w.o., 276,, 823, 828, 276, 2 x 956, 954. Excellent/Good; 259 en 62. Poor Renault Modellen 0 stuks divers fabrikaat, w.o. Norev Jet-car, Solido, Mebetoys, etc. Mint/Near Mint in plastic boxes Engelse Goederenwagons 6 stuks divers resultaat, w.o. Hornby, Dapol, 3 x Wrenn en Graham Farish. Mint/Near Mint waarvan 5 in Excellent/Good boxes Motorfieten 3 stuks, Japanse Politie-motor met werkende frictie, Cota 7 Motorfiets en Russische motor met zijspan (uurwerk defect). Verder Excellent/Good Corgi 4 stuks "Pinder Jean Richard Circus", 0 Berliet TLR Semi Fourgon, Berliet TLR Semi Transport Chevaux, 73 Berliet GLRB Fourgon with Capucine en 74 Citroen 55 Truck with Trailer. Mint boxed Brandweer Kit Modellen 2 stuks Gebouwd, w.o. Hostaro no.4 Daf G0 DF 3 "Pompier Usine (antenne afgebroken en haspelslang ontbreekt) Volkswagen 5 stuks divers fabrikaat, w.o. Gama, Copycat, Duthy, Kado, etc. Mint/Near Mint Grote Partij Formule, Racing- en Rally artikelen, w.o. Formule modellen, Rally modellen. Excellent/Good/Fair en diverse aanverwanten Fire Brigade Models FBM4 Leyland FKT Pump Kit "London Fire Brigade" Gebouwd in box Marklin Spoor 0 3 stuks Personenwagens 72 (2 x Reichsbahn), lengte 8,5 cm. Near Mint/Good Plus Schuco 3 stuks Tankwagens, 0 Mercedes-Benz L 60 "Aral", 376 Magirus S "Gasolin" Limited Edition en Mercedes-Benz L 60 "Esso Motor Oil". Mint in Mint/Near Mint boxed Tekno Denmark 5 stuks, 723 Mercedes-Benz 80, Lloyd, Ford Taunus Van, 427 Black Maria en 428 Ford Taxa. Good/Fair/Poor Revell 84 Auto Union Typ C silver World Record Car, scale :8. Near Mint in Excellent box Robbe Kit no.383 Charter RC Trainer-Modell für motoren von 3 bis 3,5 ccm, spannweite 0 mm. Vermoedelijk compleet Hornby Spoor 0 blikken Tender van de Great Western, lengte 2 cm. Near Mint Dinky Toys 7 stuks, 2 x 6 Volvo 800 S (waarvan x repainted), 7 Four Berth Caravan, 53 Aston Martin DB6, 57 BMW 00 Tilux, 2 Ford Escort "Police" en 63 Volkswagen 0 TL. Excellent/Good Hornby Dublo H0 5 stuks diverse 4-assige Rijtuigen, w.o. nrs en 4234 (2 rijtuigen zonder koppelingen). Verder Mint/Near Mint waarvan 2 in Excellent boxes Volkswagen Busjes 6 stuks divers fabrikaat, w.o. Minichamps, Days-gone, Corgi, Solido, etc. Mint/Near Mint/Excellent JEP Spoor 0 3 stuks 4-assige rijtuigen, w.o. CIWL Dining Car en x losse tender. Good/Fair Modelauto's 5 stuks divers fabrikaat, w.o. Revell, Ertl, Guitoy, etc. allen schaal :8. Excellent/Good Plus, maar stoffig Marklin Maxi 297 Spoor 2-assige Personenwagen, onder Edition "Vernickelte Version", zilverkleurig. Mint boxed /4

8 Marklin Maxi Spoor Jubileum Personenwagen " Jahre Eisenbahnen in Württemberg". Mint boxed LGB Lehmann 80 D Stoomlok 99 0 DR Harz-Querbahn (mist machinist). Near Mint boxed Kit Modell Militaire Truck Mack 6x4 Gebouwd Marklin H Schienenzeppelin "Kruckenberg" Edition " Jahre Marklin". Near Mint boxed Lesney 4 stuks modelauto's, benzinepompen en Esso uithangbord. Excellent/Good/Fair Lionel Spoor 0 nr assig Postrijtuig van de United States Mail, lang,5 cm. Mint boxed; en 2 stuks Rivarossi Spoor 0 Draaistellen als reservedelen. Mint in Near Mint box Omo 3 HC Russia Fire Truck Gebouwd Russia USSR Cars 3 stuks, Amo F5 Truck. Near Mint boxed; 2 x Omo 3HC Fire Pumper Truck. Good in Fair box; en 5 x Russia Empty box. Good/Fair Hornby Dublo H0 9 div. 2-assige Tankwagens van Esso, Mobil, Shell en Power Ethyl. Near Mint/Fair Kinder accordeon type Baby afm. x9x2; Serviesjes; 2 dienbladen Mamod 3 Live Steam Limousine, four-seater in Good box Poppenkoffertje waarin porseleinen popje, lengte cm, kleding en accessoires; houten kaptafel, hoogte 37 cm, met accessoires w.o. parfumflesje Fleischmann H0 Electrische Rangeerlok nr.2g en 5 Goederenwagons, nrs. 32, 5233, 5274, 53 en Mint/Near Mint boxed Asakusa Toys Japan blikken auto type Buick, batterijmodel, lengte 29 cm. Near Mint in Good Plus box Plastic Robot met diverse functies, batterijmodel (werkend), made in Hong Kong, hoog 25 cm. Near Mint in Good Plus box Western Models 4 stuks Kit Modellen, 3 x Rolls Royce en x Bentley Barnato 9. Gebouwd Top Marques RR4 Kit Rolls Royce Phantom V Hearse Yr 959, Gebouwd (dakantenne ontbreekt en bovenste deel embleem afgebroken) in Mint box K.K. Sakura no.a- Rolls Royce. Near Mint boxed TPS Japan blikken ruimtevoertuig "Flash Space Patrol" batterijmodel (werkend) met diverse functies, ca. 958, lengte cm. Near Mint in Excellent box Norev Metal Jet-Car 6 stuks Renault diverse type. Mint in Mint/Near Mint boxes Brooklin Models 3 stuks, BRK 5 Mercury 2 door Coupe 949, BRK 5X Mercury Indianapolis Convertible 9, BRK 2 Chevrolet Corvette Stingray Coupe 963 en BRK 25 Pntiac Bonneville 958. Near Mint/Excellent in Good/Fair/Poor boxes Rolls Royce Modellen 4 stuks, 2 x Yonezawa no.2, Dandy no.f6 en Asahi no.2. Near Mint; en 2 Empty boxes divers fabrikaat, w.o. Diapet, Dandy, Bandai, etc. Near Mint/Good Corgi 4 stuks "Chipperfield's Circus" Models, 72 Land Rover Public Address & Clowns, 780 Scammell Constructor Cannon & Ringmaster, 3 Mary Chipperfield's Liberty Horses en 32 Foden S2 Lorry & Trailer with Elephants, Pedestal & Rider. Mint boxed Jouef H0 3 stuks, Belgische Diesellok CoCo groen/zwart, Postrijtuig "Royal Mail" als werkend set en grote bouwdoos van plastic "hoekhuis" volledigheid niet getest). Near Mint/Good Plus in Excellent boxes Marklin H Digital Draaischijf compleet met boekje. Near Mint boxed Marklin H0 63 Tussenwagen S voor de F7 Union Pacific geel. Excellent boxed Milestone Kit GC Jaguar MK IX Heaarse, black (2 hoekstukjes dakspoiler ontbreken) Gebouwd in Good box Weise-Toys 3 stuks, 002 Fendt Favorit 8, 004 Schlüter Super Trac 00 TVL en 0 Fendt Favorit 54 C Kommunal, scale :32. Mint in Mint/Near Mint boxes Kit Models 3 Trams, w.o. Southampton Tram en London Transport, Bus Colin Flannery Bus en Truck, allen gebouwd Hornby H0 2 stuks Loks 2C' "Duchess of Atholl" van de LMS met loknummers 623, gietmetaal bruin/zwart. Near Mint Western Kit Models 2 stuks, WP 6 Rolls Royce Silver Spirit en WP 7 Bentley Malsanne 987. Gebouwd in Excellent boxes Bing Spoor 0 0/574 4-assige Kraanwagen "0 tons" en Hornby 4-assige Kraanwagen van de G.W. Good Plus Schuco 00 Mercedes-Benz L 322 Truck S.L 962, :8. Mint in Near Mint box Modelauto's H0 23 stuks divers fabrikaat, w.o. Herpa, Brekina, etc. Mint/Near Mint waarvan 22 in Mint/Near Mint boxes Dinky Toys 22 stuks veelal opknappers Stootblokken 0 stuks Spoor 0 divers fabrikaat, w.o. Marklin, Hornby en Jep, waarvan Marklin incompleet en Bing Stootblok Spoor. Excellent/Good/Fair Triang H0 7 stuks diverse 4-assige Personenrijtuigen ( zonder koppelingen) en een Bagagewagen. Mint/Near Mint waarvan 5 in Excellent/Good boxes Antieke houten poppenwagen met leren binnenwerk en kap. De wandelwagen heeft aan beide zijkanten Jugendstil motieven. De kap is ingescheurd en incompleet. Afm. 74x65x39 cm Modelauto's Grote partij diverse schalen en divers fabrikaat, w.o. Solido, Corgi, Playart, etc. Near Mint/Excellent/Good Modelauto's Grote partij divers fabrikaat, w.o. Dinky Toys, Corgi, etc. Opknappers 8/4

9 /4 Modelauto's diverse schalen en divers fabrikaat Partij, w.o. Dinky Collection, Maisto, Efsi, Herpa, etc. Mint/Near Mint/Good veelal in Excellent/Good boxes Corgi 9 stuks diverse modellen, w.o. Renault Floride, Austin A, Aston Martin 007, Routemaster, etc. Excellent/Good/Fair/Poor Modelauto's 6 stuks divers fabrikaat, w.o. 4 x Bburago Ferrari F, Jaguar E Cabriolet, schaal :8, Ferrari 348 TB, Porsche 9 Carrera Cabriolet, schaal :, Solido Bugatti Royale en Anso Ford Thunderbird, schaal :8. Mint/Near Mint in Excellent/Good/Fair boxes Armand Marseille babypop Automaat gemerkt A.980.M. Germany C D.R.G.M., bisque hoofd (chipje linkerbovenzijde bisque) met blauwe beweegbare ogen, open mondje met 2 tandjes en beweegbare tong, Frans overgeschilderd compositie toddlerlijf met automaat, lengte 74 cm, oude pruik (verzending is voor risico van de koper) Pansy meisjespop, gemerkt Pansy I Germany, bisque hoofd, bruine slaapogen, open mondje met tandjes, geleed compositielichaam (bovenbenen in slechte staat), lengte cm. Duitse pop voor de Amerikaanse markt by Borgfeldt (bij verzending is het risico voor de koper) Pocher K 54 Ferrari Testarossa :8 incl. sleutels gebouwd bij verzenden is risico voor koper Heinrich Handwerck 6½ meisjespop, gemerkt 09 /37 Handwerck Germany 6½, bisque hoofd met bruine slaapogen, open mondje met 4 tanden, oorlellen gepierced, geleed compositie lichaam, lengte 78 cm. Oude kleding en schoenen. (verzending is voor risico van de koper) Marklin 64 Schroefstoomboot ''Jolanda'' met opwindaandrijving. NRFB *bij verzending is het risco voor koper Duitse meisjespop gemerkt N.., bisque hoofd met blauwe slaapogen, open mondje met tandjes, geleed compositie lijf (samengesteld en deels overgeschilderd + linkerpink ontbreekt) in romantische kleding, lengte 64 cm (bij verzending is het risico voor de koper) Duitse jongenspop vermoedelijk Koning & Wernicke gemerkt 3, bisque hoofd, blauwe slaapogen, open mondje met 2 tandjes en tongetje, compositie toddelerlichaam, lengte 65 cm. Met oude pruik en gekleed in oud matrozenpak (bij verzending is het risico voor de koper)jongenspop Societe Francaise de Fabrication de Bebes et Jouets meisjespop gemerkt S.F.B.J. 7 Paris, bisque hoofd, blauwe slaapogen met wimpers, open/gesloten mondje met 2 tanden, Frans toddlerlijf, lengte 58 cm (verzending is voor risico van de koper) Pocher K 54 Ferrari Testarossa Cabrio Spider :8 gebouwd (bij verzenden is risico voor koper) Heinrich Handwerck meisjespop, gemerkt Germany Heinrich Handwerck Simon & Halbig 7, bisque hoofd, blauwe slaapogen met wimpers, open mondje met 4 tanden, oorlellen gepierced, geleed compositie lichaam gemerkt Handwerck (met niet werkende stem), lengte 74 cm. Met oude pruik, gekleed in blauwe overjas, bonnet en schoenen. (verzending is voor risico van de koper) Kämmer & Reinhardt meisjespop, gemerkt K & R Simon & Halbig 3 Germany 69, bisque hoofd (pukkeltjes in het porselein), blauwe slaapogen met wimpers, open mondje met 4 tandjes en tongetje, doorboorde oorgaatjes met oorbellen, geleed compositie lichaam, lengte 62 cm. Oude blonde mohair pruik, gekleed in romantische kleding (verzending is voor risico van de koper) Simon & Halbig meisjespop, gemerkt Simon & Halbig K 'ster' R, bisque schouderhoofd, blauwe slaapogen met wimpers, open mondje met 4 tanden, oorlellen gepierced, leren lijf met gelede benen (heup linkerbovenbeen en rechterknie defect) en houten gelede armen (topje linkerduim beschadigd), lengte 77 cm. Oude kleding (verzending is voor risico van de koper) Societe Francaise de Fabrication de Bebes et Jouets meisjespop, gemerkt 25 France S.F.B.J. 0 met Jumeau stempel, bisque hoofd met doorboorde oorgaatjes, blauwe slaapogen, open mondje met tandjes, geleed Frans lichaam met BeBe sticker op lijf, lengte 55 cm. Met oude pruik en oude laarsjes (verzending is voor risico van de koper) Armand Marseille meisjespop gemerkt Made in Germany Armand Marseille 3 A.6. M., bisque hoofd, blauwe slaapogen, open mondje met 4 tandjes, geleed compositie lijf, lengte 56 cm. Oude blonde mohair pruik, originele kleding en schoenen darbij decoratieve parasol (verzending is voor risico van de koper) Fischer Technik Bouwdozen 3 stuks, no. 00/ Uitbreidingsdoos, no. 00 Grondkasten en Motor + Getriebe. Allen compleet in originele dozen Mengersgereuth Porzellanfabrik meisjespop, gemerkt P.M /0, bisque hoofd met oude pruik, blauwe slaapogen, open mondje (tandjes ontbreken), geleed compositie babylijf (lijf is vermoedelijk nieuw en niet behorende bij hoofdje), lengte 22 cm. Daarbij een poppenwandelwagen lengte 37 cm (verzending is voor risico van de koper) Autoboeken 5 stuks veelal Formule, w.o. Ferrari The Grand Prix Cars by Alan Henry, Vanwall, Auto Union, 3 x Ferrari F van , en , etc. Mengersgereuth Porzellanfabrik meisjespop, gemerkt P.M , bisque hoofd met oude pruik, bruine slaapogen, open mondje met 2 tandjes en tongetje, geleed compositie babylijf, lengte cm. Daarbij een houten biechtstoel hoogte cm (verzending is voor risico van de koper) Oldtimers 32 stuks divers fabrikaat, w.o. Matchbox, Lesney, etc. Mint/Excellent (Exclusief Showbox) Marklin 7 stuks diverse Catalogi Spoor 0 en, jaren ', deels zijn incompleet en/of beschadigd Marklin H0 stuks diverse Catalogi en Baan- voorbeeldboekjes. Good Plus/Good Duitse Meisjespop gemerkt Made in Germany Mabel 9/0, bisque schouderhoofd met blauwe slaapogen, open mondje met tanden, stoffen lijfje, nieuwe porseleinen armen, lengte 49 cm. Daarbij stoel Oldtimers 29 stuks divers fabrikaat, w.o. Matchbox, etc. Mint/Excellent (Exclusief Showbox) Autosport Boeken 5 stuks, w.o. Motor Racing, Auto Rensport, Racewagens, De Formule -Fanaat, Racing Cars, etc

10 Ferrari Modellen 4 stuks, w.o. type 365 GTB/4 Berlina en 275 GTB, allen schaal :8. Near Mint in Near Mint/Excellent boxed Oldtimers stuks divers fabrikaat, w.o. Matchbox, etc. Near Mint/Excellent (Exclusief Showbox) Autosport Boeken 5 stuks divers, w.o. The World's Racing Cars, Rennwagen von 895 bis 965, Automobilia, Autodrom deel 8 en 9, Early Motor Cars, Historic Racing Cars to 939 in color, Winners, etc. Jumeau meisjespop met stempel Deposé TeTe Jumeau Bte SDCG 8, bisque hoofd met oude pruik, vaste bruine ogen, gesloten mond, originele veer in hoofd, originele kurk kopdeksel, doorboorde oorgaatjes (bij linkeroor chipje) geleed Jumeau lijf met plakker NewRay 3 stuks Iveco Stralis Ferrari Racing Team Transporter Hauler, scale :32. Mint in Mint/Near Mint boxes Hertel, Schwab & Company babypop, gemerkt Made in Germany 5 3, bisque hoofd met gemodelleerd haar, blauwe slaapogen, open mondje met 4 tandjes en tongetje, compositie babylijf, lengte cm. Daarbij een rammelaar van zilver en parelmoer (bij verzending is het risico voor de koper) Revell 88 Ferrari 2 GT0 Metal '64, red wit black interior, scale :2. Near Mint in original box (risk to send for buyer) George Borgfeldt voor Armand Marseille Meisjespop gemerkt G.327.B Germany A.2.M., bisque hoofd met blauwe slaapogen met bespeelde wimpers en beschilderde oogwimpers, open mondje met 2 tandjes, compositie babylichaam en oude pruik, lengte 5 cm. Daarbij een sleetje (bij verzending is het risico voor de koper) Carrera Servo 7 Racebaan met 2 racewagens, gebruiksaanwijzing en 5376 Transformator 2 x 0,6 A. Vermoedelijk compleet Kuhnlenz meisjespopje gemaakt voor de Franse markt, gemerkt Dep. 44_26, bisque hoofd (bakfoutje in baknaad), blauwe slaapogen, open mondje met tandjes, geleed Frans lijf (rechter wijsvinger ontbreekt), oude kleding, lengte cm. In oude trousseau afm. 44x22x2 cm (bij verzending is het risico voor de koper) Meccano England 7 stuks diverse Bouw-voorbeeldboekjes, waarvan 5 stuks vooroorlogs + brief Meccanogilde 93 en een Marklin modellenboek. Alles compleet Excellent/Good Societe Francaise de Fabrication de Bebes et Jouets jongenspop zgn Lachende Jumeau, gemerkt S.F.B.J. 236 Paris 8, bisque hoofd, zwarte pupilloze slaapogen met wimpers, open/gesloten mondje met tanden, Frans toddlerlijfje (in bespeelde staat) met baby-armen en scharnierende polsjes (beschadiging bij polsen, handjes moeten gespannen worden), lengte 43 cm. Gekleed in oud matrozenpakje. Daarbij een houten/ijzeren step (verzending is voor risico van de koper) Arnold Minimobil 06 Autobahn (auto's niet origineel) in originele doos met instructieboekje Ferrari Formule Modellen 5 stuks diverse schalen en divers fabrikaat. Mint/Near Mint in Near Mint- Excellent boxes Poppenkleding en accessoires partij Meccano 2A Werktuigkunde voor Jongens Bijbehorende Uitrusting ca 925. De inhoud ziet er compleet uit maar dat is niet gegarandeerd. Incl onderzijde doos (deksel mist) en handleiding. Daarbij Meccano handleidingen van andere bouwdozen Classic Cars 5 stuks divers fabrikaat, w.o. Ziss, Rami, Matchbox, etc. Good/Fair Corgi Aviation Archive AA366 Junkers JU52/3-2/K GzbV Milos Greece 94, :72nd scale green camouflage with yellow trim + Certificate no.069. Near Mint boxed Dinky Collection stuks diverse modellen + The Dinky Collection Display. Mint/Near Mint boxed (niet alles afgebeeld) Modelauto's Partij divers fabrikaat, w.o. diverse Sets. Veeal Mint in Excellent boxes Modelbouwdozen H0 6 stuks, w.o. 3 x Faller nrs. B-80, B-3, B-93. Vermoedelijk compleet; 2 x Pola Kanalbrücke en Speicher Wohnhaus "De Volharding" en A Café De Engel. NRFB Modelauto's grote Partij, diverse schalen en divers fabrikaat, w.o. Dinky Toys, Matchbox, Corgi, Joal, etc. etc. en diverse schalen w.o. :43, :25 en :8. Excellent/Good Blikken poppengoed w.o. Zwitsal blikjes, serviesje, pannen, naaimachine en wastafeltje Franklin Mint Chevrolet Nomad Parts and Service Wagon 9, scale :. Near Mint in box Grote partij modelauto's diverse modellen, divers fabrikaat en diverse schalen Autoboeken 5 stuks Formule en Racing Cars, w.o. Old Racers, Wedstrijd Sportwagens, Roemruchte Wedstrijden, Grand Prix Racing Driver Ronnie Peterson, etc. Britains 3 stuks Landbouwwerktuigen, 972 AFX 800 Combine Harvester, 42 John Deere 9880i Combine Harvester en 423 Case IH 5 Quadtrac, scale :32. Mint in Mint/Near Mint boxes Poppengoed divers w.o. blikken speelgoed, koekoeksklok, speeldoosjes, blokkendoosje, kwartetspel en plastic popjes Poppenkleding grote partij diverse maten Spoor H0 Tijdschriften, catalogi, boeken, video's, zeer grote partij veelal Marklin, jaren ' Gereedschappen en accessoires, w.o. Welter T 35m A soldeerbout, Carpoint 2 Volt-4A oplader, etc. etc. Marklin H0 diverse onderdelen, w.o. Brug no.467/2 in Fair box; 6 signalen en voorsignalen en enkele stationslampen. Good Plus/Fair Hornby 0 Gauge M Series M Passenger Train Set containing clockwork green Loco and Tender 34, 4-wheeled Pullman Coaches "Marjorie" and "Aurelia", circle of track and key. Good in Poor box /4

11 Marklin H0 Partij Bovenleidingmateriaal, w.o. 8 doosjes 0/30 EKS masten, 3 doosjes Portaalmasten, 7 pakken bovenleiding/draden, etc. etc. Mint/Near Mint in Excellent/Good verpakkingen Klederdracht danspopjes "Sweathart Tanzpuppe' ca stuks met 6 originele verpakkingen. Bespeeld Bburago 8 stuks Ferrari diverse types, w.o. F, Testarossa, 2 Le Mans, 348 TB, GTO, etc. allen schaal :8. Good/Near Mint/Excellent Tram/Trein accessoires en onderdelen w.o. Informatie bordjes en coupe tafeltje Bburago 9 stuks, w.o. Porsche 9, Ferrari 6, Porsche 6, Bugatti, Viper, Jaguar E, etc. en x Guitoy Aston Martin, allen schaal :8. Near Mint/ Excellent Brandweerauto's en onderdelen van brandweerauto's en diverse Oldtimers. Partij opknappers Pluchen dieren 2 stuks w.o. gemerkte en ongemerkte Steiff en piama hond (niet alles op foto) Modelauto's 57 stuks diverse Oldtimers, veelal Matchbox. Mint/Excellent Onderdelen Spoor 0 voor restauratie, w.o. Marklin kap voor stoomlok 0/ c?/ wielen en stoommachinebrabder, etc. Skyracer Best.nr RC-Spitzen-Hotlinn Modell für Elektro- und Segelflug, spannweite 234 mm. NRFB Houten poppen-wandelwagen zwart gelakt met verstelbare rugleuning en voetensteun, afm 92x65x3. Daarbij een papier-maché popje met stoffen lijf lengte 37 cm en lakentje Ferrari Modellen 9 stuks divers fabrikaat en diverse schalen, w.o. 8 x schaal :8, x schaal : en 0 x schaal :. Good/ Excellent Robbe Montagekasten no.328 Finikofi RC Segelflug Modell. Vermoedelijk compleet Rieten poppenwagen met zwarte stoffen kap. De kap is ingescheurd en het handvat staat scheef. Zwart metalen onderstel waarvan 2 wielen los, afm. 7x7x33 cm. Daarbij een compositie meisjespopje lengte 34 cm Tonka Polistil 5 stuks, Lamborghini Countach, Lamborghini Diablo, Porsche 959, Ferrari F en Ferrari TG2, schaal :8. Near Mint/Excellent in Excellent buiten boxes (binnenboxen ontbreken) Partij divers Speelgoed, w.o. Carrera Racebaan, Modelauto's diverse schalen, etc. Veelal Opknappers Modelspoor H0 Grote Partij divers fabrikaat, w.o. Marklin, Roco, Lima, Fleischmann, etc. bestaande uit wagons, rails, trafo's, Kranen, etc. etc.veelal stoffig Modelbouwdozen 4 stuks Volkswagens, divers fabrikaat, w.o. 707 Monogram, 7488 Revell, beiden schaal :6 en 2 x Bandai 3 S, schaal :. Allen compleet in boxes Dandy 8 stuks Volkswagens 0 LE. Mint/Near Mint Marklin H0 59 E-Loc "Krokodil" Serie Ce 6/8 III van de SBB. Excellent boxed Marklin Spoor Coupéwagens 2 stuks nr. 864, groen en bruin, jaren ', lengte 22 cm. Fair Corgi 4 stuks "Pinder Jean Richard Circus", 0 Berliet TLR Semi Fourgon, 72 Renault Fourgon Cuisine, EX7298 Simca Cargo en 73 Berliet GLRB Fourgon with Capucine. Mint boxed Western Kit Models 3 stuks Rolls Royce. Gebouwd Siku stuks diverse Tractoren, allen schaal :32. Mint in Mint/Near Mint boxed Hornby H0 2 gietmetalen Tenderlocs type C', LMS 697 en LNER Near Mint Bburago 9 stuks diverse Modellen, w.o. Porsche 959, Ferrari 348, Ferrari GTO, Ferrari Testarossa, Porsche 9 Turbo, etc. schaal :. Near Mint in Near Mint/Excellent/Good boxes Preiser H0 stuks Wagens "Circus Krone". Mint boxed Grote Partij Laterna Magica Toverlantaarnplaatjes, meeste 8,5 x 8,5 cm zwart/wit, w.o. 7 originele dozen met landen en steden (volledigheid niet gecontroleerd). Excellent/Good Playmobil 39 Pirate Ship Galleon with Accessories. Near Mint boxed Schuco Classic 3 stuks, 22 Auto Union Studio II, 7 Bugatti Studio IV en 744 Bugatti mit figuren Studio IV. Mint in Mint/Near Mint boxes Dinky Toys 4 stuks TV Movies, 04 Spectrum Pursuit Vehicle, 05 Maximum Security Vehicle en 2 x 8 U.S.S. Enterprise TV 976. Good Plus/Good Marklin H E-Loc BR E 9 no.2 van de DRG. Excellent boxed Hornby H0 7 stuks 4-assige Personenrijtuigen w.o. 2 x Pullman. Mint waarvan 5 in Good/Fair boxes Western Kit Models 3 stuks, Bentley Mulsanne, Daimler 4 Limousine 973 en Bentley Continental 952. Gebouwd Modelauto's 5 stuks divers fabrikaat, w.o. CEF Replex Scania Vabis Torsby 928 Delivery Truck Camion, Tomica Rolls Royce, Lledo Rolls Royce. Near Mint boxed; en 2 x Majorette Rolls Royce. Near Mint Dinky Toys 8 stuks, 09 Land Rover, 6 Ford Mustang, 73 Pontiac Parisiene, 95 Range Rover, 272 Ford Transit Van "Police", 7 Ford Transit "Kenwood" en 2 x Bedford Van. Excellent/Good Fleischmann H0 7 stuks diverse Personen- en goederenwagons. Mint/Excellent Kit Modellen 6 stuks divers Gebouwd, w.o. Top Marques, Collectors Model, etc. etc. Britains England partij loden boederijfiguren, personen, etc. + diverse Masse dieren en figuren. Excellent/Good/Poor Dinky Toys ca. stuks diverse modellen en 3 Marklin modellen. Good/Fair/Poor Grote Partij Modelauto's divers fabrikaat en diverse schalen en 9 stuks Maisto Vliegtuigen in originele verpakking Marklin Spoor Rungenwagen mit Beladung DB. Mint boxed /4

12 Wik Modelle nr.83 BS- Bjorn Fernsteuer-Segel-Flugmodell von Ing. Wilfried Klinger, Spanweite 20 mm. Presumably complete in Excellent box Corgi Heritage 3 stuks, 553 Diamond T980 Transport Exceptionnel "Bourgey Montreuil", 552 Diamond T980 Depanneuse "Service D'Incendie De L'Orne" en Berliet GLR8 Grande Echelle Magirus "Pompiers de Colmar". Mint boxed Revell 2 stuks, 482 Ferrari GTO Evoluzione, Ferrari 2 GT Berlinette 6, Jouef 2 stuks, 05 Ferrari 3 P4 en 02 Ferrari 2 GTO 64, allen schaal :8. Mint boxed Kit Models 5 stuks divers fabrikaat, w.o. Western Models WMS 49 Bentley 964, Motor Kits Doctors Coupe, etc. Gebouwd (Opknappers) Triang England H0 4 stuks, Stoomlok 2C' van de LNER, Stoomlok 2A' van de CR, 4-assige "Royal Mail"wagon en Replica Railways Shell wagon. Mint/Near Mint Elastolin 2 stuks diverse kunststof Romeinse soldaten. x NRFB en los van de sokkel + 2 zakjes originele Elastolin speren, zwaarden, etc. Oldtimers 7 stuks divers fabrikaat, w.o. Dugu no. Fiat, 3 x Rio no. 34, en 47, Gama no.987, etc. Near Mint/Good in Good boxes Tamiya RA02 Ligire JS9 Matra :0 Racing Car suitable for Radio Control contructed (risk to send for buyer) Modelauto's 2 stuks plastic modellen en divers fabrikaat, w.o. Lucky Toys, Britains, etc. Good Modelauto's, Vliegtuigen, etc, Grote Partij, w.o. CIJ Renault Truck, Yonezawa Boeing 733, Norev Bus, etc. etc. Veelal Opknappers + 2 dozen Dinky Builer no. en A Liliput H0 5 stuks diverse Personen- en Goederenwagons, 4- en 2-assig. Mint/Near Mint Bburago 5 stuks diverse Modellen, w.o. Mercedes diverse types, Fiat diverse types en Alfa Romeo diverse types, etc. schaal :. Near Mint in Near Mint/Excellent boxes Ferrari Modellen 7 stuks, type 348 TS, 348 TB, F5 en F, waarvan 3 x schaal :8 en 4 x schaal :. Mint in Near Mint boxes JEP H0 2 stuks nr.56-2 Ontkoppelrail "3-rail systeem" allen met gebruiksaanwijziging ( bordje ontbreekt). Verder Mint/Near Mint in Excellent/Good boxes Jouef H0 7 stuks 4-assige Personenwagens en Heiniken Bierwagen. Mint/Near Mint Modelauto's 2 stuks divers fabrikaat, w.o. Marklin, Rio, Politoys, Pilen, etc. (enkele met kleine onvolkomenheden) Formule Racing Cars 5 stuks, divers fabrikaat, w.o. Minichamps, Onyx, Spark, etc. Excellent/Good Dinky Collection stuks diverse modellen. Mint/Near Mint boxed (Niet alles afgebeeld) Veron Kit 04 "Round Britain Racer" Miniature Powerboat. Vermoedelijk compleet Gilbert USA H0 5 stuks diverse 4-assige Tankwagons, w.o. Gulf, Deep-Rock, Mobilgas, Koppers en Diamond Chemical. Mint/Near Mint Bburago Modelbouwdozen 2 stuks Metal Kit, 6 Volkswagen Käfer Cup France 998 en 8 Volkswagen Beetle Cup UK 997, beiden schaal :8. x NRFB en x Mint boxed Corgi 4 stuks, 752 Leyland Daf Petrol Tanker "Jet", CC32 ERF "Torridge Transport", CC23 ERF Flatbed Trailer en MAN "W.H. Malcolm". Near Mint boxed Polistil S5 Italy 4 stuks Volkswagens, schaal :25. Near Mint/Excellent Tamiya Kit no. RA08 Ralt Rt2 Hart 4R, Racing car suitable for radio control. scale :0, with only original top box (risk to send for buyer) Duitse Wagons 8 stuks Spoor 0, divers fabrikaat, w.o. Bing, Kraus en Bub, jaren ' (bierwagen zonder dak) Verder Good Plus/Good Modelauto's ca. stuks divers fabrikaat, w.o. Corgi, Solido, Vanguards, Oxford, etc. Mint-Excellent-Good Grote partij Militaire Jeeps en Tanks, divers fabrikaat en diverse modellen, w.o. Corgi, Solido, King & Country, etc. compleet en incompleet Hornby France Spoor 0 Uurwerk Stoomlokomotief "PLM" met 2 bijpassende Rijtuigen. Mint boxed TTR Trix England 3 stuks diverse 2- en 4-assige Goederenwagons, 2 Signalen en een Hornby Spoor 0 goederenwagen. Near Mint/Good in Good/Fair boxes Marklin Spoor Goederenwagons 2 stuks, 973 Tankwagen "Shell", lengte cm en 974 Kraanwagen "0000K" (ketting en haak ontbreken) lengte cm. Good Hornby H0 7 stuks, R.252 Tenderlok C'van de LNER, R.866 Stoomlok 2C' (tender ontbreekt), 4 stuks 4- assige Personenrijtuigen en Esso Tankwagen. Mint/Excellent/Good boxes Marklin H0 Stoomlok 03 C' met tender en 2 stuks Tenderlok 00 met loknummer x Good en x incompleet waarvan in Good box; tevens handbouw Ketelwagen Spoor 0 op Bing onderstel. Fair Pilor Kit no.75 Sailplane Free Flight Model, span 0 mm Yong Series. Vermoedelijk compleet Tekno Denmark 5 stuks diverse modellen, w.o. Ford Taunus Bus, Ford Thunderbird, Mercedes 2 SE, Ford Mustang en Mercedes 2 S Ambulance. Good/Fair/Poor Mamod kleine Stoommachine (veiligheid ontbreekt) en 3 diverse Arnold aandrijfmodellen. Good/Fair Modelauto's kunststof 8 stuks diverse schalen en divers fabrikaat, w.o. Trix BMW 00 CS met radiofunctie, 2 x Triang Spot-on models, Marklin Racebaan model, etc. Excellent/Good Formule Racing Cars ca. stuks divers fabrikaat, w.o. Polistil, Minichamps, Matchbox, etc.+ gedeeltelijke archievering. Excellent/Good Modelauto's ca. stuks diverse schalen en divers fabrikaat, w.o. Solido, Schuco, Days-Gone, Vitesse, etc. 2/4

13 Hornby Dublo station, halte, seinhuis, stootblokken en "Loading Gauge D". Near Mint/Good met 4 originele doosjes. Good Plus/Poor AFI Astro Kit Flight Bushmaster. Vermoedelijk compleet Grand Prix Kit Modellen 0 stuks Gebouwd Dinky Toys Catalogi 8 stuks, nrs. 3 x, 2 x 2, x 3 en 2 x 4. Mint Norev Jet-car Metal 6 stuks Renault, 3 x no.86 Renault 4 en 3 x no.822 Renault 5 TS. Mint/Near Mint boxed JEP France 4 Signalen, Stootblok en 3 Stationslantaarn, alles van gietmetaal en electrisch. Near Mint/Good Plus in Good boxes Trix H0 Electrische Rangeerlok, Stoomlok C' (mist stukje van tender) en 5 diverse wagons. Verder Excellent/Good Plus in 5 x Excellent/Good boxes Moskvitch Russia Cars 6 stuks, 3 x 433-A5 en 3 x 434-A6. Excellent boxed Schuco 3 stuks Tractoren, SCH 32 Lanz Bulldog, Schlüter Super Trac 20 VL en Schlüter Super Trac 20 VL with dozer blade, scale :32. Mint in Mint/Near Mint boxes Dinky Toys Catalogi 8 stuks, nrs. 3 x, 2 x 2, x 3 en 2 x 4. Mint Dinky Toys 26 stuks diverse modellen, w.o. Opknappers Militaire Voertuigen 2 stuks divers fabrikaat, w.o. Corgi, Solido, Victoria, etc. Near Mint/Good boxed Modelspoor accessoires Zeer grote partij, w.o. gebouwde huisjes, stations, etc. modelbouwdozen van straten, bruggen, decoders, etc. veelal incompleet en de lege dozen van gebouwde huisjes, etc. Hornby France Spoor 0 6 stuks CIWL 2-assige Personenwagens, w.o. 3 x Saloon, 2 x Sleeoing Car en x Dining Car, lengte 3,5 cm. Mint boxed Corgi 4 stuks Frontier Airliners, 44 Douglas Dakota (DC3) BEA, 47 Avro Lancaster MK X-PP Canada Airlines, 48 Douglas DC3 KLM en 472 Lockheed Constellation - Qantas. Mint Boxed Hornby England H0 7 stuks diverse 4-assige Personenwagens, Goederenwagen en 2 Hornby France Rijtuigen. Mint/Near Mint in Mint/Excellent boxes Made in England 56 stuks Engelse, Schotsen en Amerikaanse loden Soldaatjes 5,5 cm, 3 motorfietsen, mortieren, etc. (2 soldaatjes met los hoofd). Verder Mint/Excellent/Good Blikken Stationnetjes 3 stuks divers, w.o. Engels, jaren ', lengte 25-3 cm. Excellent/Fair Matchbox 52 stuks Models of Yesteryear. Excellent/Good boxed Partij diverse opknappers, onderdelen, bouwdozen, etc. etc. Modelbouwdozen 0 stuks van Volkswagens, divers fabrikaat, w.o. Revell, Heller, Tamiya, etc. en diverse schalen, w.o. :25, :32 en :. Compleet in boxes Fischer Technik 3 stuks, S Grundkasten Standaard Set, en Mot Motor + Battery case. Excellent/Good in Fair/Poor boxes; en Matchbox "Thunderbirds" Rescue Pack. Excellent boxed Franklin Mint GMC Pickup Truck 9, :. Near Mint in box Robbe Kit Baron CP no.385 Helicopter RC- Hubschrauber. Vermoedelijk compleet maar niet gecontroleerd Dinky Collection stuks diverse modellen. Near Mint boxed Britains England Militair Diorama met paardenspan van 6 paarden met 3 berijders, kanon en manschapswagen incl. 4 soldaten, 8 Ruiters te paard en 9 staande soldaten, vermoedelijk 9e eeuwse voorstelling. Near Mint/Good Plus JEP France H0 5 diverse gietmetalen goederenwagons, jaren '. Near Mint/Excellent in Good/Fair boxes Dinky Collection stuks Van Modellen met diverse reclame-opschriften. Mint/Near Mint boxed Midwest Kit no.956 "The Harbor Tug" Designed for Radio Control - Steam or Electric Power. Inhoud NRFB Modelbouw zeilboot "ORCA" compleet met 2 besturings servo's excl. zender/ontvanger op houten standaard afm. 00 x cm. Bij verzenden is schade voor risico koper Grondverzet Grote partij diverse schalen en divers fabrikaat, w.o. Conrad, Joal, Matchbox, etc. Zeer stoffig en enkele met kleine onvolkomenheden Veron Kit "Huntsman 28" High Speed Sports for Radio Control, for 3.5 to 0 cc diesel or Electric motors, England 952. Vermoedelijk compleet Catalogi, Bouwplaten, Tijdschriften en Boeken, w.o. Grote jongens spelen niet met Dinky Toys, Metal Toys en Toy Cars, etc. Bburago Modellen 9 stuks, schaal :8. Excellent/Good Plus, maar stoffig Meccano 5 "Werktuigekunde voor jongens". Fair in originele doos 3/4

14 Algemene Veilingvoorwaarden Veilinghuis Bouwman & Bouwman Brummen.De betaling geschiedt uitsluitend bij afhalen aankopen contant en of per pin met een opgeld van 29%, zegge negenentwintig procent, inclusief B.T.W., tegelijk met de koopsom ten kantore te betalen, in handen en tegen kwitantie van verkoopster in gangbare en wettelijke betaalmiddelen, enige korting of inhouding. a.de betaling geschiedt uitsluitend bij toezending per post vooraf per bank/giro te worden overgemaakt op bankreknr. NL69RABO U ontvangt vooraf een pro-forma nota per . 2.Alle goederen worden gekocht in de toestand, waarin het te verkopende zich op het ogenblik van de toewijzing bevindt. 3.en in de catalogus en alle inlichtingen, schriftelijk of mondeling gegeven, worden geacht naar beste weten van de zijde van verkoopster gedaan te zijn en kunnen nimmer aanleiding geven tot verhaal op verkoopster en tot onttrekking aan de plichten van de koper om de goederen tot zich te nemen en tebetalen, zijnde de koper in de gelegenheid zich op de kijkdagen te vergewissen omtrent de aard en de toestand van het te verkopen goed en zich op de hoogte kan stellen van eventuele gebreken en of beschadigingen welke niet met naam en toenaam in decatalogus worden vermeld. 4.Onmiddellijk na de toewijzing zijn de verkochte goederen voor rekening en risico van de koper en is elke reclame uitgesloten. 5.De verkoopster heeft het recht bij de toewijzing van elke koop terstond gehele of gedeeltelijke betaling te vorderen; bij weigering wordt zodanige koop onmiddellijk hergeveild en het bod van de nalatige bieder niet weder aangenomen. 6.De verkoopster houdt zich het recht voor om het verkochte niet af te geven zonder betaling. 7.Ieder wordt geacht voor zichzelf gekocht te hebbenen de koper zal zich nimmer op zijn lastgever kunnen beroepen. 8.De verkoopster houdt zich het recht voor, kopen niet te gunnen of op te houden en namens kopers of verkopers biedingen uit te brengen. 9.Indien de verkochte goederen niet afgehaald zijn binnen de gestelde termijn, zo is de koper door dit feit in gebreke en heeft de verkoopster het recht zonder enige verdere ingebrekestelling de koop als nietig en ontbonden te beschouwen. 0.De verkoopster heeft het recht de kopen, welke niet afgehaald zijn, onmiddellijk of later in het openbaar of uit de hand te verkopen, de nalatige koper blijft echter aansprakelijk voor een mindere opbrengst en voor dekosten van verkoop, terwijl hij geen aanspraken op meerdere opbrengst kan maken..indien bij een toewijzing van een koop twee of meerdere personen tegelijk aan het bod zijn of moeilijkheden rijzen over de toewijzingof anderszins, bv. over de uitleg van plaatselijke gebruiken of bedingen of vergissingen van de afslager beslist hierover de notaris of deurwaarder ten overstaande van wie de veiling wordt gehouden en heeft hij in ieder geval het recht de koop terstond opnieuw te doen herveilen met dezelfde rechten. a.bij gelijke bieding van zowel schriftelijk/online als de op dat moment aanwezige zaalbieder tijdens de veiling krijgt bij afslag vanhet geboden kavel de op moment live aanwezige zaalbieder het kavel altijd toegewezen. 2.De verkoopster houdt zich het recht voor de volgorde der verkoping te wijzigen en nummers bijeen te voegen of te splitsen of nummers te laten uitvallen. 3.Alle goederen worden naar beste weten en kunnen geveild, doch zonder enige aansprakelijkheid voor de naam of signatuur van de maker of ontwerper aan wie het goed wordt toegeschreven. 4.De koper zal zich nimmer kunnen beroepen op onbekendheid met de voorwaarde van verkoop of met de ter plaatse bestaande gebruiken. 5.De goederen dienen uiterlijk een week na de veiling te zijn afgehaald, of anders bepaald in orde van veiling. Gekochte goederen die een week na de veiling niet zijn opgehaald worden voor rekening en kosten van koper in opslag gehouden voor 0 euro per dag per kavelnummer. 6.Tenzij uitdrukkelijk voor bepaalde goederen in de catalogus uitgesloten is in afwijking van het bepaalde in de artikelen 2, 3 en 4 de veilinghouder bereid een geveild voorwerp tegen gelijktijdige restitutie van de in rekening gebrachte koopprijs en veilingkosten terug te nemen, indien de koper binnen een periode van twee weken na de verkoop ten genoegen van de veilinghouder bewijst dat het geveilde zulke ernstige verborgen gebreken vertoont of de verstrekte omschrijving zo onjuist is, dat indien de gebreken of de juiste omschrijving aan de op het ogenblik van toewijzingen bekend waren geweest, hij van de koop zou hebben afgezien of slechts tegen een aanmerkelijk lagere prijs gekocht zou hebben. De veilinghouder is niet bereid tot terugname indien de omschrijving in de catalogus tijdens de veiling werd herroepen en de juiste omschrijving mondeling aan het publiek werd medegedeeld. De bereidheid tot terugname vervalt ook als de koper het geveilde niet kan teruggeven in dezelfde staat als waarin het zich bij de toewijzing bevond. Echter de eventuele verzendkosten zijn en blijven voor rekening van koper. Staat vermeld omschreven kavels NRFB - Nooit uit de verpakking geweest. Mint - Perfecte conditie/onbespeeld. Near Mint - Bijna perfect. Excellent - Voorzichtig gebruikt kleine onvolkomenheden. Good Plus - Gebruikt met onvolkomenheden, wel compleet en origineel. Good - Gebruikt met opvallende onvolkomenheden wel compleet. Fair - Veel slijtage met onvolkomenheden. Poor - Slechte conditie met veel gebreken. De te veilen kavels proberen wij zo juist mogelijk te omschrijven. Veilinghuis Bouwman & Bouwman draagt hiervoor geen enkele aansprakelijkheid. 4/4

Volgorde van verkoop Zaalveiling 119 / september 2018 (Deze verkoop valt onder de margeregeling)

Volgorde van verkoop Zaalveiling 119 / september 2018 (Deze verkoop valt onder de margeregeling) Volgorde van verkoop Zaalveiling 119 / september 2018 (Deze verkoop valt onder de margeregeling) 1 september 2018 Cat. nr. Online bieden sluit om 0001-0998 10:00 uur Eerstvolgende veiling live speelgoedveiling

Live speelgoed veiling 15 oktober

Live speelgoed veiling 15 oktober Live speelgoed veiling 5 oktober Live Speelgoed veiling zaterdag 5 oktober aanvang.00 uur. * COMPLETE CATALOGUS ONLINE Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein

Speelgoedveiling mei. Veilinghuis Bouwman & Bouwman. LIVE Speelgoedveiling zaterdag 14 mei 2016 start veiling 11.00 uur. COMPLETE CATALOGUS ONLINE

Speelgoedveiling mei. Veilinghuis Bouwman & Bouwman. LIVE Speelgoedveiling zaterdag 14 mei 2016 start veiling 11.00 uur. COMPLETE CATALOGUS ONLINE Speelgoedveiling mei LIVE Speelgoedveiling zaterdag 4 mei 6 start veiling.00 uur. COMPLETE CATALOGUS ONLINE Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein Rhienderen

Speelgoedveiling maart 2016

Speelgoedveiling maart 2016 Speelgoedveiling maart 6 LIVE Speelgoedveiling zaterdag 5 maart 6 start veiling.00 uur. EERSTE KAVELS ONLINE *Complete catalogus online Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld)

Cat. nr. Omschrijving Startbod

Cat. nr. Omschrijving Startbod 1 Corgi 497 Oldsmobile Super 88 Gun Firing "Trush-Buster" The Man from Uncle (missing waverly ring). Near Mint in Excellent internal packing en Excellent outerbox 2 LS Models H0 2 stuks Personenrijtuigen,

Speelgoedveiling januari 2016

Speelgoedveiling januari 2016 Speelgoedveiling januari 6 Live Speelgoedveiling zaterdag 23 januari 6 * COMPLETE CATALOGUS ONLINE Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein Rhienderen Noord Tel.

Live speelgoed 28 januari

Live speelgoed 28 januari Live speelgoed 28 januari Live Speelgoed veiling zaterdag 28 januari aanvang.00 uur * Complete catalogus online met 4 kavels Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein

Speelgoed september. Veilinghuis Bouwman & Bouwman. Live Speelgoed veiling aanvang 11.00 uur. * COMPLETE CATALOGUS ONLINE

Speelgoed september. Veilinghuis Bouwman & Bouwman. Live Speelgoed veiling aanvang 11.00 uur. * COMPLETE CATALOGUS ONLINE Speelgoed september Live Speelgoed veiling aanvang.00 uur. * COMPLETE CATALOGUS ONLINE Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein Rhienderen Noord Tel. (0575) 56

Live Speelgoed oktober

Live Speelgoed oktober Live Speelgoed oktober Live speelgoedveiling zaterdag 2 oktober start.00 uur..complete CATALOGUS ONLINE Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein Rhienderen Noord

26 september Speelgoedveiling 2015

26 september Speelgoedveiling 2015 26 september Speelgoedveiling 5 LIVE SPEELGOEDVEILING ZATERDAG 26 SEPTEMBER START VEILING.00 UUR..Complete catalogus online Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein

Live Speelgoedveiling 13 mei

Live Speelgoedveiling 13 mei Live Speelgoedveiling 3 mei Live speelgoed veiling zaterdag 3 mei start.00 uur. Complete catalogus met 7 kavels online. Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein

Cat. nr. Omschrijving Startbod 1 Tekno Denmark Scania 76 Cement Truck "Inter Consult". Near Mint 2 Dinky Toys 617 Volkswagen KDF with 50 mm P.A.K. Anti-tank Gun. Excellent in Good Plus box 3 Tekno Scania 143 M Streamliner Koelcombinatie

Live speelgoed sept. Veilinghuis Bouwman & Bouwman. Live speelgoed zaterdag 2 sept start uur. Complete catalogus met 444 kavels online.

Live speelgoed sept. Veilinghuis Bouwman & Bouwman. Live speelgoed zaterdag 2 sept start uur. Complete catalogus met 444 kavels online. Live speelgoed sept Live speelgoed zaterdag 2 sept start.00 uur. Complete catalogus met 444 kavels online. Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein Rhienderen

Live speelgoed veiling zaterdag 25 maart

Live speelgoed veiling zaterdag 25 maart Live speelgoed veiling zaterdag 25 maart Live speelgoed veiling zaterdag 25 maart start.00 uur. Complete catalogus met 6 kavels online! Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld)

Volgorde van verkoop Zaalveiling 120 / oktober 2018 (Deze verkoop valt onder de margeregeling)

Volgorde van verkoop Zaalveiling 120 / oktober 2018 (Deze verkoop valt onder de margeregeling) Volgorde van verkoop Zaalveiling 120 / oktober 2018 (Deze verkoop valt onder de margeregeling) 6 oktober 2018 Cat. nr. Online bieden sluit om 0001-0424 10:00 uur Eerstvolgende veiling Zaterdag 24 november

Speelgoedveiling 30 mei 2015

Speelgoedveiling 30 mei 2015 Speelgoedveiling mei 5 Live speelgoedveiling zaterdag mei 5 aanvang vanaf.00 uur. Complete catalogus online Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein Rhienderen

Live speelgoed dec. Veilinghuis Bouwman & Bouwman. Live speelgoedveiling zaterdag 9 december start uur. COMPLETE CATALOGUS MET 520 KAVELS ONLINE

Live speelgoed dec. Veilinghuis Bouwman & Bouwman. Live speelgoedveiling zaterdag 9 december start uur. COMPLETE CATALOGUS MET 520 KAVELS ONLINE Live speelgoed dec Live speelgoedveiling zaterdag 9 december start.00 uur. COMPLETE CATALOGUS MET 5 KAVELS ONLINE Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein Rhienderen

Live speelgoed. Veilinghuis Bouwman & Bouwman. Live Speelgoed zaterdag zaterdag 1 juli **COMPLETE CATALOGUS MET 435 KAVELS ONLINE

Live speelgoed. Veilinghuis Bouwman & Bouwman. Live Speelgoed zaterdag zaterdag 1 juli **COMPLETE CATALOGUS MET 435 KAVELS ONLINE Live speelgoed Live Speelgoed zaterdag zaterdag juli **COMPLETE CATALOGUS MET 4 KAVELS ONLINE Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein Rhienderen Noord Tel. (0575)

22 augustus Live Speelgoedveiling

22 augustus Live Speelgoedveiling 22 augustus Live Speelgoedveiling Live Speelgoedveiling zaterdag 22 augustus 5 COMPLETE CATALOGUS ONLINE Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein Rhienderen Noord

Veiling 24 Maart 2018

Veiling 24 Maart 2018 Veiling Maart 8 Live speelgoed veiling zaterdag maart start.00 uur. COMPLETE CATALOGUS MET 50 KAVELS ONLINE Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein Rhienderen

Volgorde van verkoop Zaalveiling 121 / november 2018 (Deze verkoop valt onder de margeregeling)

Volgorde van verkoop Zaalveiling 121 / november 2018 (Deze verkoop valt onder de margeregeling) Volgorde van verkoop Zaalveiling 121 / november 2018 (Deze verkoop valt onder de margeregeling) 24 november 2018 Cat. nr. Online bieden sluit om 0001-0455 10:00 uur Eerstvolgende veiling Live veiling zaterdag

Speelgoedveiling september 2014

Speelgoedveiling september 2014 Speelgoedveiling september 4 LIVE Speelgoedveiling zaterdag 6 september start.00 uur. COMPLETE CATALOGUS ONLINE Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein Rhienderen

speelgoed december Veilinghuis Bouwman & Bouwman Live Speelgoed veiling zaterdag 3 december aanvang uur Complete catalogus online

speelgoed december Veilinghuis Bouwman & Bouwman Live Speelgoed veiling zaterdag 3 december aanvang uur Complete catalogus online speelgoed december Live Speelgoed veiling zaterdag 3 december aanvang.00 uur Complete catalogus online Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein Rhienderen Noord

Nieuwsbrief Oktober 2014

Nieuwsbrief Oktober 2014 Onderstaande modellen zijn vanaf eind oktober leverbaar. Let op! Modellen zijn nog niet uitgeleverd, ze kunnen op details verschillen van de getoonde afbeeldingen 1/18 181597 Citroën C-METISSE 2006 - Black

Speelgoedveiling 19 januari 2013

Speelgoedveiling 19 januari 2013 Speelgoedveiling 9 januari 3 SPEELGOED LIVE VEILING ZATERDAG 9 JANUARI 3 START VEILING.00 UUR. COMPLETE CATALOGUS MET 57 KAVELS ONLINE. Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld)

Live Speelgoedveiling

Live Speelgoedveiling Live Speelgoedveiling LIVE Speelgoedveiling zaterdag 4 september 3 start veiling.00 uur. Complete catalogus met 673 KAVELS ONLINE!!!!!!!! Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld)

Speelgoedveiling februari 2014

Speelgoedveiling februari 2014 Speelgoedveiling februari 4 LIVE Speelgoedveiling zaterdag 8 februari start.00 uur. COMPLETE CATALOGUS MET 9 KAVELS ONLINE Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein

Live speelgoed feb. Veilinghuis Bouwman & Bouwman. Live speelgoed veiling zaterdag 3 Februari start uur. * 425 KAVELS ONLINE

Live speelgoed feb. Veilinghuis Bouwman & Bouwman. Live speelgoed veiling zaterdag 3 Februari start uur. * 425 KAVELS ONLINE Live speelgoed feb Live speelgoed veiling zaterdag 3 Februari start.00 uur. * 425 KAVELS ONLINE Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein Rhienderen Noord Tel.

Cat. nr. Omschrijving Startbod 2 Corgi 464 Commer Police Van with Flashing light. Excellent in Fair box 3 Solido 2 stuks Borgward Isabella. Mint in Near Mint-Excellent boxes 4 Lion Car Daf "Kikker" Old Mulder. Good in Good box no. 23

Speelgoedveiling april 2014

Speelgoedveiling april 2014 Speelgoedveiling april 4 LIVE Speelgoedveiling zaterdag 5 april start.00 uur. COMPLETE CATALOGUS ONLINE Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein Rhienderen Noord

Speelgoedveiling 14 december 2013

Speelgoedveiling 14 december 2013 Speelgoedveiling 4 december 3 Speelgoed LIVE veiling zaterdag 4 december 3 COMPLETE CATALOGUS ONLINE Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein Rhienderen Noord

14 november 2015 Speelgoedveiling

14 november 2015 Speelgoedveiling 4 november 5 Speelgoedveiling LIVE SPEELGOEDVEILING ZATERDAG 4 NOVEMBER START VEILING.00 UUR..Eerste deel catalogus online Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein

Cat. nr. Omschrijving Startbod 1 Marklin H0 3796 Tenderlocomotief BR 96 "Mallet" van Deutsche Reichsbahn-Gesellschaft (DRG). Near Mint boxed 2 Design Studio D1 Alfa Romeo 1900 SS BAT 5. Near Mint boxed 3 Minichamps 3 stuks Alfa Romeo

Speelgoedveiling mei 2013

Speelgoedveiling mei 2013 Speelgoedveiling mei 3 LIVE SPEELGOEDVEILING ZATERDAG MEI 3 START VEILING.00 UUR. Eerste kavels online Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein Rhienderen Noord

Speelgoedveiling 6 oktober

Speelgoedveiling 6 oktober Speelgoedveiling 6 oktober Live speelgoedveiling zaterdag 6 oktober 2 start veiling.00 uur. Geveild worden o.a. Treinen - Blikken speelgoed - Modelauto's - etc,etc,... COMPLETE CATALOGUS ONLINE Veilinghuis

Live speelgoed veiling zaterdag 25 maart Live speelgoed veiling zaterdag 25 maart Live speelgoed veiling zaterdag 25 maart start.00 uur. **EERSTE KAVELS ONLINE Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein

Speelgoedveiling maart 2013

Speelgoedveiling maart 2013 Speelgoedveiling maart 3 LIVE SPEELGOEDVEILING ZATERDAG 23 MAART 3 START VEILING.00 UUR *Complete catalogus met 579 kavels online Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein

Speelgoedveiling 1 November 2014

Speelgoedveiling 1 November 2014 Speelgoedveiling November 4 Speelgoed live Veiling zaterdag november start vanaf.00 uur. COMPLETE CATALOGUS ONLINE Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein Rhienderen

Speelgoedveiling november

Speelgoedveiling november Speelgoedveiling november Live Speelgoedveiling zaterdag 7 november start veiling.00 uur. Onder de hamer komen o.a. Modelauto's, Treinen, Blikken speelgoed, Poppen, Steiff Beren, etc,etc..complete catalogus

Speelgoedveiling 24 mei

Speelgoedveiling 24 mei Speelgoedveiling mei LIVE Speelgoedveiling zaterdag mei start.00 uur. COMPLETE CATALOGUS MET 539 KAVELS ONLINE Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein Rhienderen

Speelgoedveiling 6 december 2014

Speelgoedveiling 6 december 2014 Speelgoedveiling 6 december 4 LIVE Speelgoedveiling zaterdag 6 december start.00 uur. COMPLETE CATALOGUS MET 40 KAVELS ONLINE Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein

CATALOGUS. vintage toys & Collectibles

CATALOGUS. vintage toys & Collectibles CATALOGUS vintage toys & Collectibles 1 Tekno Denmark 927 Jaguar "E" type. Excellent in Near Mint box 2 Dinky Toys 470/471 Austin Van "Nestle's". Near Mint in Fair box no.471 3 Tekno 2 stuks, Scania 141

Live speelgoed sept. Veilinghuis Bouwman & Bouwman. Live speelgoed zaterdag 2 sept start uur. **EERSTE KAVELS ONLINE**

Live speelgoed sept. Veilinghuis Bouwman & Bouwman. Live speelgoed zaterdag 2 sept start uur. **EERSTE KAVELS ONLINE** Live speelgoed sept Live speelgoed zaterdag 2 sept start.00 uur. **EERSTE KAVELS ONLINE** Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein Rhienderen Noord Tel. (0575)

Live Veiling zaterdag 31 januari 2015

Live Veiling zaterdag 31 januari 2015 Live Veiling zaterdag 3 januari 5 LIVE VEILING ZATERDAG 3 JANUARI start veiling.00 uur COMPLETE CATALOGUS ONLINE Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein Rhienderen

Maart 2015 Speelgoedveiling

Maart 2015 Speelgoedveiling Maart 5 Speelgoedveiling Live speelgoedveiling 4 maart start veiling.00 uur. COMPLETE CATALOGUS MET 364 KAVELS ONLINE Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein

Speelgoedveiling November 2013

Speelgoedveiling November 2013 Speelgoedveiling November 3 Live Speelgoedveiling zaterdag 2 november 3 start.00 uur. COMPLETE CATALOGUS MET 638 KAVELS ONLINE Veilinghuis Bouwman & Bouwman Saturnusweg 6a 697 GX Brummen (Gld) Industrieterrein

SCALEXTRIC VERKOOPPRIJSLIJST 2016

SCALEXTRIC VERKOOPPRIJSLIJST 2016 SC1310 SET DIG. LAW ENFORCER (3 CARS) 299,00 5010963513018 SC1319 SET CONT. SPORTS CARS 89,95 5010963513191 SC1320 SET TEAM SC.MINI CHALL. 105,00 5010963513207 SC1327 SET DIGITAL RACER 249,00 5010963513276

BEST OF SHOW NU BETER VERKRIJGBAAR

BEST OF SHOW NU BETER VERKRIJGBAAR Zaterdag 30 juni 2018 ++++ NIEUWSFLITS ++++ BEST OF SHOW NU BETER VERKRIJGBAAR De fraaie modellen van het merk Best of Show (BoS) waren in Nederland altijd slecht verkrijgbaar. Van tijd tot tijd dook er

Kans op milieukorting verschilt sterk per automerk

Kans op milieukorting verschilt sterk per automerk Persbericht Hilversum, 8 januari 2008 Kans op milieukorting verschilt sterk per automerk Het wordt financieel steeds interessanter om een milieuvriendelijke auto te kiezen. Uit de door Vroemm.nl ontwikkelde

_ q Schaalmodellen 2007

_ q Schaalmodellen 2007 Schaalmodellen 2007 Een kwestie van tijd? Een kwestie van persoonlijkheid! Er zijn dingen in het leven waarbij het geen rol speelt hoe jong of oud, hoe groot of klein iemand is... er zijn dingen die je

Voorproefje boekwerk TRIX EXPRESS startverpakkingen 1935-1953

Voorproefje boekwerk TRIX EXPRESS startverpakkingen 1935-1953 Bodegraven, 07-06-2005 Beste lezer, Dit voorproefje is zomaar een greep uit het boekwerk. De pagina s geven een klein beeld van wat er in het boekwerk staat en een indruk hoe het boekwerk is ingedeeld.

Elring-Service. Pakkingen, pakkingsets en serviceonderdelen met eerste montage kwaliteit

Elring-Service. Pakkingen, pakkingsets en serviceonderdelen met eerste montage kwaliteit Elring-Service Pakkingen, pakkingsets en serviceonderdelen met eerste montage kwaliteit ELRING KWALITEIT IS WERELDWIJD TOONAANGEVEND Onderdelen van Elring worden geleverd door ElringKlinger AG, ontwikkelingspartner

OLDTIMERS EN CLASSIC CARS

OLDTIMERS EN CLASSIC CARS OLDTIMERS EN CLASSIC CARS Div. oldtimers & classic cars Startdatum Tuesday 04 April 2017 10:00 Bezichtiging Wednesday April 05 2017 from 14:00 till 16:00 Saturday, April 8, 2017 from 10:00 till 11:00 Wednesday,

Richtlijnen indienen en acceptatie Modelauto s

Richtlijnen indienen en acceptatie Modelauto s Richtlijnen indienen en accepta Modelauto s remium segment modelauto s Bij Catawiki veilen we modelauto s en diecast/resin modellen van premium kwaliteit voor verzamelaars die schaars zijn en gepassioneerde

NIEUWSBRIEF vrijdag 2 december Naar de film

NIEUWSBRIEF vrijdag 2 december Naar de film NIEUWSBRIEF vrijdag 2 december 2016 Model Plaza Plastic Modelbouw https://www.facebook.com/model-plaza-plastic- Modelbouw-1681730175433373/ Model Plaza Toy Soldiers https://www.facebook.com/modelplazapurmerend/

KLASSIEKERVEILING. Belangrijke aandachtspunten. Mazda DX. Audi Auto Union 100. Mazda GLX. Renault GTL

KLASSIEKERVEILING. Belangrijke aandachtspunten. Mazda DX. Audi Auto Union 100. Mazda GLX. Renault GTL Belangrijke aandachtspunten De showroom gaat open om 9.00 uur. De veiling start om 12.00 uur. Toegang tot de veiling is gratis Er zijn geen reclamaties mogelijk Over de technische staat wordt geen oordeel

Catalogus. Semi originele aandrijfashoezen

Catalogus. Semi originele aandrijfashoezen Catalogus Semi originele aandrijfashoezen INHOUDSOPGAVE Merk Pagina Merk Pagina ALFA ROMEO 1 ROVER GROUP BEDRIJFSWAGENS 63 AUDI 2 SAAB 64 BMW 7 SEAT 64 CHRYSLER USA 8 SEAT BEDRIJFSWAGENS 66 CITROËN 8 SKODA

DUITMAN opent uw wereld. NL BE 02/

DUITMAN opent uw wereld. NL BE 02/ Voordelen blisterverpakking: - Professionele presentatie - Barcode voor kassa- en bestelsysteem - Verkoopbevorderend, impulsaankopen - Hogere kassa aanslag - Minder diefstalgevoelig - Eenvoudige voorraad

Omschrijving: Startdatum: 28 mei 2011 vanaf 17:00 Einddatum: 1 juni 2011 om 19:00 Kijkdag: zaterdag 28 mei 2011 van 10:00 tot 16:00

Omschrijving: Startdatum: 28 mei 2011 vanaf 17:00 Einddatum: 1 juni 2011 om 19:00 Kijkdag: zaterdag 28 mei 2011 van 10:00 tot 16:00 Omschrijving: Online veiling i.o.v. pandhoudster van oldtimers en klassiekers afkomstig van 'Jonker Automotive B.V.', o.a.: 'Austin Healey Sprite - Citroën B14 G ('28) - Delorean - 2x Ford A - Lancia Fulvia

Kar el de Geus. Veilt op 22 juni 2015 in opdracht van

Kar el de Geus. Veilt op 22 juni 2015 in opdracht van Kar el de Geus BV M U N T V E I L I N G E N Veilt op 22 juni 2015 in opdracht van Ruim 700 kavels met absoluut leuk materiaal afkomstig uit de totaal voorraad van Autoland Hilversum. Alles wordt verkocht

in opdracht van div. curatoren ea / à la requête des diff. curateurs ea/ by order of diff. recievers ao Sluiting-Closing-Clôture 20/03/2018

in opdracht van div. curatoren ea / à la requête des diff. curateurs ea/ by order of diff. recievers ao Sluiting-Closing-Clôture 20/03/2018 CATALOGUS-CATALOGUE Online Autoveiling wegens div. falingen ea / Online Car Auction of diff. bankruptcies ao / Vente en ligne des voitures venant des diff. faillites ea in opdracht van div. curatoren ea

MBMC. Nr. 4 Aug Nieuwsbrief Mercedes-Benz Modellauto Club Regio Nederland en België

MBMC. Nr. 4 Aug Nieuwsbrief Mercedes-Benz Modellauto Club Regio Nederland en België MBMC Nr. 4 Aug. 2016 Beste verzamelaars van de kleine ster Voor de meesten zit de vakantie er weer op en omdat enigszins te verzachten de vierde nieuwsbrief. In deze vierde nieuwsbrief Nieuwsbrief Mercedes-Benz

W.A.S.H. CAR CLEANING & CAR DETAILING PRIJSLIJST 2018

W.A.S.H. CAR CLEANING & CAR DETAILING PRIJSLIJST 2018 W.A.S.H. CAR CLEANING & CAR DETAILING PRIJSLIJST 2018 Wassen, Reinigen & Poetsen (Car Cleaning) Beschrijving Prijs excl. BTW BTW BRONS PAKKET ZILVER PAKKET GOUD PAKKET MOTORFIETS PAKKET CARAVAN PAKKET

ENGELSE AUTO S UIT 007-FILMS

ENGELSE AUTO S UIT 007-FILMS Dinsdag 25 december 2018 ++++ NIEUWSFLITS ++++ ENGELSE AUTO S UIT 007-FILMS Bij een van onze BUITENLANDSE leveranciers is een groot aantal modellen uit de James Bond Collection in aantocht. Het zijn er

Deelnemerslijst 2 september 2017

Deelnemerslijst 2 september 2017 11 Garvelink E. Garvelink E. Bathmen Citoën Tract. Avant 11BL 1952 11 50 12 Stutvoet A. Stutvoet T. Stadskanaal Toyota Landcruiser 1981 12 60 13 Polstra P. Hullen H. Heino Porsche 944 Targa 1984 13 107

HUIDER-NIEUWSBRIEF 18 mei 2011.

HUIDER-NIEUWSBRIEF 18 mei 2011. Beste dames en heren, Het is inmiddels voorjaar dus volop nieuws en drukte in onze afdeling Modelbouw / Modelsport! Daarmee beginnen wij daarom deze nieuwsbrief. Verder weer veel interessante treinnieuwtjes

Overzicht wagens Groep H. ESSERS in HO

Overzicht wagens Groep H. ESSERS in HO 2017 Overzicht wagens Groep H. ESSERS in HO Patrick Peeters Verzameling HO 13-7-2017 Inhoud 1. Herpa 4 013150 148566 vrachtwagen met aanhanger H. ESSERS 2 2. Herpa 4 013150 149969 Trekker met bulkoplegger

ANPA ARCHIEF VAN NEDERLANDSE PLAATJESALBUMS

ANPA ARCHIEF VAN NEDERLANDSE PLAATJESALBUMS AUTO01 automobielgeheimen..... en nog wat automobielgeheimen..... en nog wat. Uitgebracht door diverse autobedrijven. 1951 ANPA ARCHIEF VAN NEDERLANDSE PLAATJESALBUMS 93 pagina s geteld vanaf het voorplat,

1998 ACURA SLX 1/4 TON GREEN 4 DOOR WAGON ACURA TL 3.2TL GRAY 4 DOOR SEDAN BMW 7 SERIES 740I BLUE 4 DOOR

1998 ACURA SLX 1/4 TON GREEN 4 DOOR WAGON ACURA TL 3.2TL GRAY 4 DOOR SEDAN BMW 7 SERIES 740I BLUE 4 DOOR 1998 ACURA SLX 1/4 TON 172746 GREEN 4 DOOR WAGON 1000 2002 ACURA TL 3.2TL 159338 GRAY 4 DOOR SEDAN 3700 1997 BMW 7 SERIES 740I 135641 BLUE 4 DOOR SEDAN 1100 2002 BUICK CENTURY CUSTOM 0 BRONZE 4 DOOR SEDAN

Omschrijving: Termen, getoond bij veiling overzichten: Oldtimers Klassiekers. Naar de veiling. Nummer 3699 Beschrijving

Omschrijving: Termen, getoond bij veiling overzichten: Oldtimers Klassiekers. Naar de veiling. Nummer 3699 Beschrijving Omschrijving: Online faillissementsveiling i.o.v. curator mw. mr. M.W. Riezebosch (Van Veen Advocaten, Ede) en pandhoudster, o.a.: BMW( 87, 90) Citroën( 86) DAF( 75, 76) Fiat( 69, 70) - Mercedes Benz(

Ontdek het geheim achter startvermogen op maat. NIEUW VANAF ZOMER. VARTA. The power behind. And beyond.

Ontdek het geheim achter startvermogen op maat. NIEUW VANAF ZOMER. VARTA. The power behind. And beyond. Ontdek het geheim achter startvermogen op maat. VARTA. The power behind. And beyond. NIEUW VANAF ZOMER 2007 VARTA OE leverancier voor: Aston Martin Audi Bentley BMW Citroën Ford Honda Jaguar Land Rover

Jaargang 19 - EXTRA EDITIE AUTOSALON 2017 V.U. Publi Schepkens bvba - Tel./Fax (011)

Jaargang 19 - EXTRA EDITIE AUTOSALON 2017 V.U. Publi Schepkens bvba - Tel./Fax (011) EXTRA EXTRA Jaargang 19 - EXTRA EDITIE AUTOSALON 2017 V.U. Publi Schepkens bvba - Tel./Fax (011) 5..4..3..2..1..0.. info@lommelscontact.be www.lommelscontact.be U heeft het autosalon ook dicht bij u thuis!

1 Locomotief Stoom. Stoomlok BR 53 - DRG DRG - Deutsche Reichsbahn Gesellschaft

1 Locomotief Stoom. Stoomlok BR 53 - DRG DRG - Deutsche Reichsbahn Gesellschaft 1 Locomotief Stoom Stoomlok BR 53 - DRG DRG - Deutsche Reichsbahn Gesellschaft Zwart Tijdperk II 4124 Stoomlok BR 55 - NS NS 4105 55.25-56 zwart rood 91 4154 Stoomlok Steierische Landesbahn - OBB Zwart

autobus RET (1947) Schaal: 1 : Gradatie: Gradatie: Gradatie: Gradatie: Gradatie: dm 1980/9 Kopie artikel:

autobus RET (1947) Schaal: 1 : Gradatie: Gradatie: Gradatie: Gradatie: Gradatie: dm 1980/9 Kopie artikel: Autobussen.03.001 autobus RET 107-111 (1947) 45 Auteur: W.J. Dijkshoorn dm 1948/1, 1994/6 Kopie artikel: 42.03.001 (5 blz) het artikel uit 1994 bevat foto's van deze bus in trolleybus uitvoering..03.002

Tabel 1. Locomotieven met ombouwopties naar hoogvermogens aandrijving

Tabel 1. Locomotieven met ombouwopties naar hoogvermogens aandrijving Tabel 1. Locomotieven met ombouwopties naar hoogvermogens aandrijving Stoomlocomotieven Duitsland 003 160-09, 130-0 3085 60901 06 (SK 800) 3007 60904 2 012 3610 60760 C 24 058 3003 60903 5 44 481 3108

K erncijfers. Auto en Mobiliteit

K erncijfers. Auto en Mobiliteit K erncijfers Auto en Mobiliteit 2006 Ontwikkeling van het autopark personenauto s bedrijfsauto s jaar (januari) totaal bestel vracht trekkers spec.vt ** bussen w.v. 1900 200 1910 2.000 1920 10.000 1930

HUIDER-NIEUWSBRIEF 26 maart Huider - Stationsplein Heerhugowaard - tel

HUIDER-NIEUWSBRIEF 26 maart Huider - Stationsplein Heerhugowaard - tel Beste dames en heren, Allereerst attenderen wij u graag op onze actiekorting die nog geldig is tot eind april: Op vrijwel alle 2015-nieuwtjes van Märklin, Trix, Roco, Fleischmann, Brawa en Piko geven wij

HUIDER-NIEUWSBRIEF 28 november 2012.

HUIDER-NIEUWSBRIEF 28 november 2012. Sint en pieten zijn weer in t land, en zijn zoals elk jaar goed bij verstand Ze komen met lijstjes naar Huider Modelbouw, natuurlijk per trein, is altijd gauw Of met de auto recht voor de deur, dat geeft

W.A.S.H. CAR CLEANING & CAR DETAILING PRIJSLIJST 2019

W.A.S.H. CAR CLEANING & CAR DETAILING PRIJSLIJST 2019 W.A.S.H. CAR CLEANING & CAR DETAILING PRIJSLIJST 2019 Wassen, Reinigen & Poetsen (Car Cleaning) Beschrijving Prijs excl. BTW BTW BRONS PAKKET ZILVER PAKKET GOUD PAKKET MOTORFIETS PAKKET CARAVAN PAKKET

Tyre Pressure Monitoring Systeem. Referentielijst

Tyre Pressure Monitoring Systeem. Referentielijst Tyre Pressure Monitoring Referentielijst Januari 2014 Definitie referentietabel uto Zoek op basis van het merk, model en bouwjaar de betreffende auto op. In een aantal gevallen is het chassisnummer ook

Onderzoek Rolling Wheel Nederland

Onderzoek Rolling Wheel Nederland Onderzoek Rolling Wheel Nederland Oktober 2012 Parameters van het onderzoek Validatie van de steekproef Resultaten van het onderzoek Parameters van het onderzoek Parameters van het onderzoek 1.500 willekeurig

Wielengids.nl. Topkwaliteit & Design

Wielengids.nl. Topkwaliteit & Design Wielengids.nl Topkwaliteit & Design Collectie 2017/2018 Inhoudsopgave Personenwagens pag. 04 Wielen voor specifieke automerken: Audi / Volkswagen / SEAT / ŠKODA pag. 20 BMW / Mini pag. 28 Overige automerken:

in opdracht van div. curatoren ea / à la requête des diff. curateurs ea/ by order of diff. recievers ao Sluiting-Closing-Clôture 31/05/2017

in opdracht van div. curatoren ea / à la requête des diff. curateurs ea/ by order of diff. recievers ao Sluiting-Closing-Clôture 31/05/2017 CATALOGUS-CATALOGUE Online Autoveiling wegens div. falingen ea / Online Car Auction of diff. bankruptcies ao / Vente en ligne des voitures venant des diff. faillites ea in opdracht van div. curatoren ea

ROCO H0. AC p DC p HARLAAR MODELTREINEN-SALE HARLAAR MODELTREINEN

ROCO H0. AC p DC p HARLAAR MODELTREINEN-SALE   HARLAAR MODELTREINEN ROCO H0 HARLAAR MODELTREINEN-SALE WWW.MODELTREINEN.NL AC p. 3-17 DC p. 19-49 1 IN ONZE WINKEL VINDT U VELE MC VEDES-SPECIALS KLIK HIER VOOR MEER INFO: 2 ROCO AC WISSELSTROOM Beschikbaarheid onder voorbehoud

in opdracht van div. curatoren ea / à la requête des diff. curateurs ea/ by order of diff. recievers ao Sluiting-Closing-Clôture 22/03/2017

in opdracht van div. curatoren ea / à la requête des diff. curateurs ea/ by order of diff. recievers ao Sluiting-Closing-Clôture 22/03/2017 CATALOGUS-CATALOGUE Online Autoveiling wegens div. falingen ea / Online Car Auction of diff. bankruptcies ao / Vente en ligne des voitures venant des diff. faillites ea in opdracht van div. curatoren ea

K erncijfers. Auto en Mobiliteit K erncijfers Auto en Mobiliteit 2005 Personenautoregistraties (verkopen) naar merken REGISTRATIONS OF NEW CARS BY MAKE 2004 2003 2002 2001 2000 1999 Totaal 483.885 488.977 510.744 530.287 597.623 611.487

DE VERGROENING VAN DE VERKEERSFISCALITEIT

DE VERGROENING VAN DE VERKEERSFISCALITEIT DE VERGROENING VAN DE VERKEERSFISCALITEIT Vergroening fiscaliteit mobiliteit - EU Bestaande regelingen Vrachtwagens Eurovignet Ontwikkelingen in FR, DE (LKW maut), AT, Personenwagens Péage (FR, ES, ),

Catalogus Veiling 0118

Catalogus Veiling 0118 Catalogus Veiling 0118 Online veiling van collectors items en inboedel. Kijkdag(en) Geen kijkdag Ophaaldag(en) Vrijdag 18 mei 2018, tussen 10.00 en 12.00 uur. Locatie: Sittard. U dient zelf te zorgen voor

VERHUUR gereedschappen

VERHUUR gereedschappen GATES stretchfit montage tool NR1 - Zie informatie op de riem voor de juiste tool Artnr SFT001 Koopprijs: 48,48 GATES stretchfit montage tool NR2 - Zie informatie op de riem voor de juiste tool Artnr SFT002

HUIDER-NIEUWSBRIEF 27 oktober 2011.

HUIDER-NIEUWSBRIEF 27 oktober 2011. Beste dames en heren, In deze Huider-nieuwsbrief ontvangt u informatie over de Märklin en Trix Insiderartikelen, en alles over de nieuwste Modeltreinen en radiografisch bestuurbare vlieg-, vaar- en voertuigen.

LAND- EN TUINBOUWMACHINES

LAND- EN TUINBOUWMACHINES LAND- EN TUINBOUWMACHINES Div. tractoren wo.: FENDT, JOHN DEERE en NEW HOLLAND, grondbrekers, zaaimachines, zitmaaiers, etc. Startdatum Tuesday 24 October 2017 10:00 Bezichtiging Monday 30 October 2017

in opdracht van div. curatoren ea / à la requête des diff. curateurs ea/ by order of diff. recievers ao Sluiting-Closing-Clôture 12/07/2017

in opdracht van div. curatoren ea / à la requête des diff. curateurs ea/ by order of diff. recievers ao Sluiting-Closing-Clôture 12/07/2017 CATALOGUS-CATALOGUE Online Autoveiling wegens div. falingen ea / Online Car Auction of diff. bankruptcies ao / Vente en ligne des voitures venant des diff. faillites ea in opdracht van div. curatoren ea

SILCA ID48 IS ER SILCA AUTOMOTIVE TECHNOLOGY HET INTEGRALE SYSTEEM OM TE KLONEN

SILCA ID48 IS ER SILCA AUTOMOTIVE TECHNOLOGY HET INTEGRALE SYSTEEM OM TE KLONEN SILCA AUTOMOTIVE TECHNOLOGY SILCA ID48 HET INTEGRALE SYSTEEM OM TE KLONEN IS ER Silca kwaliteit: één enkel apparaatje, één enkele M-Snoop, één enkele transponder in glas, één enkele eenvoudige procedure.

www.mist7.de Parameter-Datenbank für ESU-Lokpilot Stand 02.04.04 Seite 1 von 12

www.mist7.de Parameter-Datenbank für ESU-Lokpilot Stand 02.04.04 Seite 1 von 12 Seite 1 von 12 Werksempfehlung Brawa 3 56 32 24 Werksempfehlung Brawa E 95 Brawa 0241 DR 10 10 12 21 25 56 32 24 50 km/h Brawa 5-polig schräggenutet Jürgen Knaup 216 Brawa 5-polig schräggenutet Brawa 0383

details - printing B-models : oog voor details & zuivere bedrukking - Liebe zum Detail und scharfen Druck

details - printing B-models : oog voor details & zuivere bedrukking - Liebe zum Detail und scharfen Druck details - printing B-models : oog voor details & zuivere bedrukking - Liebe zum Detail und scharfen Druck B-models : attention apportée aux détails & inscriptions nettes B-models : we look at details and

47% " Dealerbeurt voor een KwikFit prijs" tot. voordeliger MERKBEURT. Behoud van fabrieksgarantie

47%  Dealerbeurt voor een KwikFit prijs tot. voordeliger MERKBEURT. Behoud van fabrieksgarantie Aanbiedingen geldig van zondag 14 februari t/m zondag 13 maart 2016. Niet geldig in combinatie met andere aanbiedingen. " Dealerbeurt voor een KwikFit prijs" MERKBEURT tot 47% voordeliger Behoud van fabrieksgarantie

Een lot van vier modelvoertuigen op schaal HO: - Trekker met Esso tankwagen. - Vrachtwagen met aanhangwagen. - Setra autobus. - Politievrachtwagen.

Een lot van vier modelvoertuigen op schaal HO: - Trekker met Esso tankwagen. - Vrachtwagen met aanhangwagen. - Setra autobus. - Politievrachtwagen. 1 2 3 4 5 Een gevarieerd lot accessoires en bestickering voor militaire voertuigen op schaal HO. 20 / 30 20 / 30 20 / 30 Een lot van vier modelvoertuigen op schaal HO: Trekker met Esso tankwagen. Vrachtwagen

EXCLUSIVE CARS. Div. exclusieve wagens wo.: ASTON MARTIN Vantage S coupe, MASERATI Quattroporte, BMW i8

EXCLUSIVE CARS. Div. exclusieve wagens wo.: ASTON MARTIN Vantage S coupe, MASERATI Quattroporte, BMW i8 EXCLUSIVE CARS Div. exclusieve wagens wo.: ASTON MARTIN Vantage S coupe, MASERATI Quattroporte, BMW i8 Startdatum Monday 28 May 2018 10:00 Bezichtiging Wednesday, May 30, 2018 from 15:00 to 17:00 Monday,

Horch 480 Sedan Cabriolet uit Door Gerard Neijts 8ste jaargang Nr. 1

Horch 480 Sedan Cabriolet uit Door Gerard Neijts 8ste jaargang Nr. 1 Horch 480 Sedan Cabriolet uit 1932 Door Gerard Neijts 8ste jaargang Nr. 1 Pagina 2 Museumreiss 3-8 mei 2015 Deze museumreis was de meest recente in de ree eks museumreizen van Jan Mol, Dik Boosman en Pim