Veilingcatalogus Faillissement Smetsers Best Collection

Download "Veilingcatalogus Faillissement Smetsers Best Collection"

1 Veilingcatalogus Faillissement Smetsers Best Collection Kijkdag: Maandag 3 november 2014 van tot uur Sluiting veiling: Dinsdag 4 november 2014 Kavel D0001 t/m D0249 Kavel D0250 t/m D0499 Kavel D0500 t/m D1216 vanaf uur. vanaf uur. vanaf uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling van een kavel automatisch met vijf minuten verlengd indien er in de laatste drie minuten nog een bod heeft plaatsgevonden, net zolang totdat er in de laatste drie minuten niet meer wordt geboden. Afhaaldag: Vrijdag 7 november 2014 van tot uur Adres afhaal/ kijkdag : Heuvel Galerie DK Eindhoven Online veiling van het faillissement Smetsers Best Collection In opdracht van curator mr. W.J. Smits van Holla advocaten te 's-hertogenbosch. Met o.a. Sieraden Horloges Winkelinrichting Kassasysteem Bewakingssysteem etc. Bijzonderheden: LET OP! De locatie ligt in de Heuvel Galerie; het winkelcentrum van Eindhoven. Wij raden u aan om te parkeren in de parkeergarage van de Heuvel Galerie: Qpark Heuvel, Ten Hagestraat 6a, Eindhoven LET OP! Kavels D0008 t/m D0017 en D0020 hebben een afwijkende afhaaldatum / -tijd. Zie de betreffende kavelomschrijving in de catalogus of online voor meer informatie. Biedingen uitsluitend via onze website: Voor vragen of informatie: info@hnvi.nl of

2 Online veiling Smetsers Best Collection- 1 Sluiting: Dinsdag 4 november vanaf uur Kavel Omschrijving D0001 Herenhorloge JACQUES LEMANS met lederen band en vergulde kast. Type GU-148J. Winkelprijs 1295,-. kavels D0001 t/m D0249 Startbod excl. opgeld en BTW 175,00 D0002 Halsketting en armband combinatie ZINZI. Winkelprijs 408,-. 60,00 D0003 QUOINS in showkist. 26 stuks in diverse uitvoeringen. 100,00 D0004 Damesarmband JOSH. Winkelprijs 194,95. 40,00 D0005 Ring ENCHANTED MEMORIES. Maat 50. Compleet met 5 verwisselbare steentjes. 25,00 Winkelprijs 160,-. D0006 Slavenarmband PHILIPPE AUDIBERT. Winkelprijs 569,-. 100,00 D ESPRIT ringen in ringkoffer. Ringen in diverse maten en uitvoeringen. Winkelprijs ruim 450, D0008 Halfronde winkelbalie met glazen topplaat, granieten werkblad, 2 laden, 4 papierrolhouders en 13 vakken. Afmeting: doorsnede 300 cm, werkhoogte 95 cm, balie hoogte 116 cm. LET OP! Exclusief producten in en op meubel. LET OP! De afhaaldag van dit kavel is maandag 10 oktober tussen uur. D0009 Ronde vitrineopstelling bestaande uit 7 vitrinekasten met onderkast en LED verlichting. Afmeting: hoogte vitrines 150 cm, doorsnede van de opstelling circa 300 cm. LET OP! Exclusief inhoud. LET OP! Enkele glasplaten beschadigd. LET OP! Opstelling dient door uzelf gedemonteerd te worden. LET OP! De afhaaldag van dit kavel is maandag 10 oktober tussen uur. 200,00 350,00 D0010 Winkelvitrineopstelling bestaande uit 6 afsluitbare vitrinekasten met LED verlichting en metalen ombouw, verwerkt in achterwand met verlichting. Afmeting: totale lengte circa 660 cm, hoogte inclusief achterwand circa 258 cm exclusief achterwand 231,5 cm. LET OP! Exclusief inhoud. LET OP! Opstelling dient door uzelf gedemonteerd te worden. LET OP! Dit kavel is onderdeel van combinatiekavel D013. LET OP! De afhaaldag van dit kavel is maandag 10 oktober tussen uur. D0011 Winkelvitrineopstelling bestaande uit 6 afsluitbare vitrinekasten met LED verlichting en metalen ombouw, verwerkt in achterwand met verlichting. Afmeting: totale lengte circa 280 cm, hoogte inclusief achterwand circa 258 cm exclusief achterwand 231,5 cm. LET OP! Exclusief inhoud. LET OP! Opstelling dient door uzelf gedemonteerd te worden. LET OP! Dit kavel is onderdeel van combinatiekavel D013. LET OP! De afhaaldag van dit kavel is maandag 10 oktober tussen uur. D0012 Winkelvitrineopstelling met LED verlichting verwerkt in achterwand met verlichting. Afmeting: totale lengte circa 135 cm, hoogte 231,5 cm. LET OP! Exclusief inhoud. LET OP! Opstelling dient door uzelf gedemonteerd te worden. LET OP! Dit kavel is onderdeel van combinatiekavel D013. LET OP! De afhaaldag van dit kavel is maandag 10 oktober tussen uur. D0013 COMBINATIEKAVEL D010 t/m D012: Drie winkelvitrineopstellingen. LET OP! Exclusief inhoud. LET OP! Opstelling dient door uzelf gedemonteerd te worden. LET OP! Indien de separate biedingen het combinatiebod overtreffen, zullen de separate biedingen worden toegewezen. LET OP! De afhaaldag van dit kavel is maandag 10 oktober tussen uur. 400,00 400,00 100,00 900,00

3 D0014 Winkelvitrineopstelling bestaande uit 6 afsluitbare vitrinekasten met LED verlichting verwerkt in achterwand met verlichting. Afmeting: totale lengte circa 550 cm, hoogte inclusief achterwand circa 258 cm exclusief achterwand 225 cm. LET OP! Exclusief inhoud. LET OP! Opstelling dient door uzelf gedemonteerd te worden. LET OP! Dit kavel is onderdeel van combinatiekavel D016. LET OP! De afhaaldag van dit kavel is maandag 10 oktober tussen uur. D0015 Winkelvitrineopstelling bestaande uit 6 afsluitbare vitrinekasten met LED verlichting verwerkt in achterwand met verlichting. Afmeting: totale lengte circa 550 cm, hoogte inclusief achterwand circa 258 cm exclusief achterwand 225 cm. LET OP! Exclusief inhoud. LET OP! Opstelling dient door uzelf gedemonteerd te worden. LET OP! Dit kavel is onderdeel van combinatiekavel D016. LET OP! De afhaaldag van dit kavel is maandag 10 oktober tussen uur. D0016 COMBINATIEKAVEL D014 t/m D015: Twee winkelvitrineopstellingen. LET OP! Exclusief inhoud. LET OP! Opstelling dient door uzelf gedemonteerd te worden. LET OP! Indien de separate biedingen het combinatiebod overtreffen, zullen de separate biedingen worden toegewezen. LET OP! De afhaaldag van dit kavel is maandag 10 oktober tussen uur. 400,00 400,00 800,00 D0017 Vitrinekastonderdelen w.o. 4 onderkasten, 12 glazen legplaten, 4 deuren, 4 bovenbakken voorzien van verlichting en 8 strips met LED verlichting. LET OP! De afhaaldag van dit kavel is maandag 10 oktober tussen uur. D0018 Verrijdbare verkooptafel met 2 glasplaten. Afmeting 50 x 50 cm, hoogte 115 cm. LET OP! Glasplaten beschadigd. D0019 Verrijdbare verkooptafel met 2 glasplaten. Afmeting 50 x 50 cm, hoogte 115 cm. LET OP! Glasplaten beschadigd. D0020 Ruim 200 meter wandelement systeem met diepte 250 mm. LET OP! De afhaaldag van dit kavel is maandag 10 oktober tussen uur. 100,00 15,00 15,00 200,00 D0021 Telefoonset PHILIPS bestaande uit basisstation en 2 handhelds. 15,00 D0022 Magnetron SMC. 5,00 D0023 Koelkast BAUKNECHT, tafelmodel. 25,00 D0024 Waterkoker en SENSEO apparaat. 15,00 D0025 Inhoud keukenkastjes w.o. servies, bestek, glaswerk en schoonmaakmiddelen. 15,00 D0026 Prullenbak CURVER. 5,00 D0027 Huishoudtrap met 6 treden en bordes. 0,00 D0028 Koop kerstdecoratie. 5 sets. 10,00 D0029 Whiteboard. Afmeting 60 x 90 cm. 5,00 D0030 Juweliersgereedschap in en naast kunststof mandje. 15,00 D0031 SWATCH gereedschap. 15,00 D0032 Grote horlogekast opener BERGEON. 18 tot 62 mm. 10,00 D0033 Horlogebatterijen en tester in diverse uitvoeringen. 30,00 D0034 Touw in doos. 5,00 D0035 Thermorollen in diverse uitvoeringen in 4 dozen. 10,00 D0036 Kantoormaterialen op schap w.o. bonnenboeken, kladblokken, tapedispenser en 10,00 weegschaal. D0037 Bewakingsysteem bestaande uit TV, HDR BOSCH en 6 camera's w.o. buitencamera. LET OP! Exclusief bekabeling. 150,00 D0038 Printer HP Deskjet 3070A. 10,00 D0039 Monitor, toetsenbord, speakers en muis. 15,00 D0040 Vergrootlamp MAGNIFY LAMP ,00 D0041 Retro bureau met vaste ladekast. Afmeting 160 x 80 cm, hoogte 73 cm. LET OP! Exclusief 10,00 producten op bureau.

4 D0042 Diverse gereedschappen en elektramaterialen. 10,00 D0043 Twee opbergboxen en diverse zakjes met sieraden toebehoren. 30,00 D0044 Plastic tassen in 5 dozen met opdruk. Totaal 1250 stuks. 60,00 D0045 Plexiglas vitrinestatieven t.b.v. juwelen. Ruim 15 stuks. 15,00 D0046 Gereedschap t.b.v. SWAROVSKI in houten doos en kunststof koffer. 25,00 D0047 Horlogestandaards w.o. VANDOUX en ICEWATCH. 5,00 D0048 SWAROVSKI geschenkverpakkingen in en naast 2 kunststof manden. 15,00 D0049 Geschenkverpakking ZINZI t.b.v. horloges en juwelen. 5,00 D0050 Verpakkingsmaterialen in 10 kunststof manden w.o. ESPRIT, JOSH, CLIC en JUST 10,00 CRISTALS. D0051 Kartonnen uitverkoopkaarten in diverse uitvoeringen. 10,00 D0052 Twee BOEDDHA beelden in twee uitvoeringen. 10,00 D0053 Inpaklint in diverse kleuren. 14 rollen. 15,00 D0054 Miniprijs bordjes in doosje en ongesorteerd in bakje. 10,00 D0055 Horlogebandjes SWARTCH in promotiemap. Totaal 16 stuks. 25,00 D0056 Prullenbak BRABANTIA. 15,00 D0057 Pushpinnen t.b.v. horloges in 3 sorteerbakken. 15,00 D0058 Oorbellenrek. 2,00 D0059 Kunststof manden op 3 stapels. 10,00 D0060 Vier juwelenkistjes in 2 maten. 10,00 D0061 Tafelventilator SMC. 2,00 D0062 Twee houten klapstoelen. 5,00 D0063 Inpakpapier. 8 rollen w.o. zwarte Piet en kerst. 40,00 D0064 Decoratieve bamboe stokken 5,00 D0065 Decoratiemateriaal w.o. drie bloemenvazen. 5,00 D0066 Decoratiemateriaal w.o. LAMPE BERGER geurvazen. 10,00 D0067 Tafelheater TEFAL. 5,00 D0068 Keukentrapje. 5,00 D0069 Stofzuiger MIELE Aluminium. 10,00 D0070 Schrijftafel. Afmeting 120 x 80 cm. Tafel bevat gebruikssporen. 15,00 D0071 Zes krukjes met rode stoffering. 30,00 D0072 Passpiegel op statief. Doorsnede 25 cm. 10,00 D0073 Prijstang met aangebroken doos met labels. 15,00 D0074 Kassasysteem SHARP POS-terminal UP-700 met kassalade, handscanner, geldtester en 100,00 extern klantendisplay. D0075 Pinautomaat VERIFONE bestaande uit VX570 en SC ,00 D0076 Koop kantoormateriaal w.o. schrijfgerei, scharen, tapedispensers en calculatoren. 5,00 D0077 Halsketting ZINZI met zilveren hart medaille. Winkelprijs 182,-. 25,00 D0078 Halsketting ZINZI met zilveren kruisbeeld. Winkelprijs 68,-. 10,00 D0079 Zilveren balletjes collier ZINZI. Winkelprijs 119,-. LET OP! Exclusief torso. 15,00 D0080 roze kleurig collier ZINZI. Winkelprijs 69,95. 10,00 D0081 Zilveren jass collier ZINZI roze. Winkelprijs 89,95. LET OP! Exclusief torso. 10,00 D0082 Zilveren slavenarmband ZINZI. Winkelprijs 59,95. 10,00 D0083 Armband ZINZI Zia, 18 cm. 5,00 D0084 ZINZI hangers in juwelendoos. Totaal 14 stuks. Totale winkelprijs circa 600,-. 100,00 D0085 Vier ZINZI sluitingen in 2 maten. Winkelprijs circa 125,-. 15,00 D0086 Lederen armband ZINZI. Winkelprijs 49,95. 10,00 D0087 Twee zilveren hangers ZINZI zijnde hart en vlinder. Winkelprijs 168,95. 25,00 D0088 Drie zilveren hangers ZINZI. Winkelprijs 290,-. 40,00 D0089 Zilveren halsketting ZINZI. Winkelprijs 30,-. 5,00

5 D0090 ZINZI ring, maat 54. Winkelprijs 49,95. 10,00 D0091 ZINZI ring, maat 56. Winkelprijs 49,95. 10,00 D0092 ZINZI ring, maat 54. Winkelprijs 49,95. 10,00 D0093 ZINZI ring, maat 58. Winkelprijs 45,-. 10,00 D0094 ZINZI ring, maat 52. Winkelprijs 45,-. 10,00 D0095 ZINZI ring, maat 50. Winkelprijs 39,95. 10,00 D0096 ZINZI ring, maat 50. Winkelprijs 44,95. 10,00 D0097 ZINZI ring, maat 60. Winkelprijs 45,-. 10,00 D0098 ZINZI ring, maat 58. Winkelprijs 49,95. 10,00 D0099 ZINZI ring, maat 58. Winkelprijs 49,95. 10,00 D ZINZI ringen in juwelenkoffer. Totale Winkelprijs circa 1300,-. 150,00 D0101 ZINZI ring met zirkonen, maat 50. Winkelprijs 79,95. 15,00 D0102 ZINZI ring met zirkonen, maat 50. Winkelprijs 79,95. 15,00 D0103 ZINZI ring met zirkonen, maat 50. Winkelprijs 79,95. 15,00 D0104 ZINZI ring met zirkonen, maat 52. Winkelprijs 79,95. 15,00 D0105 ZINZI ring met zirkonen, maat 52. Winkelprijs 79,95. 15,00 D0106 ZINZI ring met zirkonen, maat 52. Winkelprijs 79,95. 15,00 D0107 ZINZI ring met zirkonen, maat 54. Winkelprijs 79,95. 15,00 D0108 ZINZI ring met zirkonen, maat 54. Winkelprijs 79,95. 15,00 D0109 ZINZI ring met zirkonen, maat 54. Winkelprijs 79,95. 15,00 D0110 ZINZI ring met zirkonen, maat 56. Winkelprijs 79,95. 15,00 D0111 ZINZI ring met zirkonen, maat 56. Winkelprijs 79,95. 15,00 D0112 ZINZI ring met zirkonen, maat 56. Winkelprijs 79,95. 15,00 D0113 ZINZI ring met zirkonen, maat 58. Winkelprijs 79,95. 15,00 D0114 ZINZI ring met zirkonen, maat 58. Winkelprijs 79,95. 15,00 D0115 ZINZI ring met zirkonen, maat 58. Winkelprijs 79,95. 15,00 D0116 ZINZI ring met zirkonen, maat 60. Winkelprijs 79,95. 15,00 D0117 ZINZI ring met zirkonen, maat 60. Winkelprijs 79,95. 15,00 D0118 ZINZI ring met zirkonen, maat 60. Winkelprijs 79,95. 15,00 D0119 ZINZI ring met zirkonen, maat 62. Winkelprijs 79,95. 15,00 D0120 ZINZI ring met zirkonen, maat 62. Winkelprijs 79,95. 15,00 D0121 ZINZI ring met zirkonen, maat 62. Winkelprijs 79,95. 15,00 D0122 ZINZI ring met zirkonen, maat 58. Winkelprijs 35,-. 5,00 D0123 ZINZI ring met zirkonen, maat 60. Winkelprijs 35,-. 5,00 D0124 ZINZI ring met zirkonen, maat 60. Winkelprijs 84,95. 15,00 D zilveren ZINZI ringen in juwelenkoffer. In de maten 50 tm 60. Totale winkelprijs circa 250, ,-. D0126 Zilveren ZINZI ring met zirkonen, maat 50. Winkelprijs 69,95. 15,00 D0127 Zilveren ZINZI ring met zirkonen, maat 50. Winkelprijs 79,95. 15,00 D0128 Zilveren ZINZI ring met zirkonen, maat 50. Winkelprijs 89,95. 15,00 D0129 Zilveren ZINZI ring met zirkonen, maat 52. Winkelprijs 89,95. 15,00 D0130 Zilveren ZINZI ring met zirkonen, maat 52. Winkelprijs 89,95. 15,00 D0131 Zilveren ZINZI ring met zirkonen, maat 54. Winkelprijs 79,95. 15,00 D0132 Zilveren ZINZI ring met zirkonen, maat 54. Winkelprijs 89,95. 15,00 D0133 Zilveren ZINZI ring met zirkonen, maat 54. Winkelprijs 89,95. 15,00 D0134 Zilveren ZINZI ring met zirkonen, maat 56. Winkelprijs 75,-. 15,00 D0135 Zilveren ZINZI ring met zirkonen, maat 56. Winkelprijs 75,-. 15,00 D0136 Zilveren ZINZI ring met zirkonen, maat 56. Winkelprijs 89,95. 15,00 D0137 Zilveren ZINZI ring met zirkonen, maat 58. Winkelprijs 69,95. 15,00 D0138 Zilveren ZINZI ring met zirkonen, maat 58. Winkelprijs 79,95. 15,00

6 D0139 Zilveren ZINZI ring met zirkonen, maat 58. Winkelprijs 89,95. 15,00 D0140 Zilveren ZINZI ring met zirkonen, maat 60. Winkelprijs 74,95. 15,00 D0141 Zilveren ZINZI ring met zirkonen, maat 60. Winkelprijs 89,95. 15,00 D0142 Zilveren ZINZI ring met zirkonen, maat 60. Winkelprijs 79,95. 15,00 D0143 Zilveren ZINZI ring met zirkonen, maat 62. Winkelprijs 79,95. 15,00 D zilveren ZINZI ringen in juwelenkoffer. In de maten 50 tm 60. Totale winkelprijs circa 250, ,-. D0145 Zilveren ZINZI ring met zirkonen, maat 50. Winkelprijs 89,95. 15,00 D0146 Zilveren ZINZI ring met zirkonen, maat 52. Winkelprijs 89,95. 15,00 D0147 Zilveren ZINZI ring met zirkonen, maat 52. Winkelprijs 89,95. 15,00 D0148 Zilveren ZINZI ring met zirkonen, maat 52. Winkelprijs 89,95. 15,00 D0149 Zilveren ZINZI ring met zirkonen, maat 54. Winkelprijs 89,95. 15,00 D0150 Zilveren ZINZI ring met zirkonen, maat 54. Winkelprijs 89,95. 15,00 D0151 Zilveren ZINZI ring met zirkonen, maat 54. Winkelprijs 89,95. 15,00 D0152 Zilveren ZINZI ring met zirkonen, maat 56. Winkelprijs 89,95. 15,00 D0153 Zilveren ZINZI ring met zirkonen, maat 56. Winkelprijs 89,95. 15,00 D0154 Zilveren ZINZI ring met zirkonen, maat 56. Winkelprijs 89,95. 15,00 D0155 Zilveren ZINZI ring met zirkonen, maat 58. Winkelprijs 89,95. 15,00 D0156 Zilveren ZINZI ring met zirkonen, maat 58. Winkelprijs 89,95. 15,00 D0157 Zilveren ZINZI ring met zirkonen, maat 58. Winkelprijs 89,95. 15,00 D0158 Zilveren ZINZI ring met zirkonen, maat 60. Winkelprijs 89,95. 15,00 D0159 Zilveren ZINZI ring met zirkonen, maat 60. Winkelprijs 89,95. 15,00 D0160 Zilveren ZINZI ring met zirkonen, maat 60. Winkelprijs 89,95. 15,00 D zilveren ZINZI ringen in juwelenkoffer in de maten 50 tm 60. Totale winkelprijs circa 125,00 890,-. D0162 Zilveren ZINZI armband met lengte 20 cm. Winkelprijs 109,95. 15,00 D0163 Zilveren ZINZI armband met lengte 18 cm. Winkelprijs 199,95. 25,00 D0164 Twee lederen ZINZI armbanden met zilveren gesp. Winkelprijs 159,95. 20,00 D0165 Halsketting en armband ZINZI. Winkelprijs 50,-. 5,00 D0166 Zilveren ZINZI armband met lengte 21 cm. Winkelprijs 179,95. 20,00 D0167 Zilveren ZINZI armband met lengte 20 cm. Winkelprijs 149,95. 20,00 D0168 Magnetisch collier ZINZI, lengte 43 cm. Winkelprijs 159,95. LET OP! Exclusief torso. 20,00 D0169 Magnetisch collier ZINZI, lengte 45 cm. Winkelprijs 159,95. LET OP! Exclusief torso. 20,00 D0170 Oorbellen ZINZI. Winkelprijs 144,95. 20,00 D0171 Oorbellen ZINZI. Winkelprijs 99,95. 15,00 D0172 Oorbellen ZINZI. Winkelprijs 69,95. 10,00 D0173 Oorbellen ZINZI. Winkelprijs 69,95. 10,00 D0174 Zes sets zilveren oorbellen ZINZI. Winkelprijs totaal 360,-. 40,00 D0175 Zes horloge bandjes ZINZI. Verkoopwaarde 180,-. 20,00 D0176 Drie armbandjes ZINZI. Verkoopwaarde 125,-. 15,00 D0177 Zilveren armband ZINZI met lengte 20 cm. Verkoopwaarde 109,95. 15,00 D0178 Zilveren armband ZINZI met lengte 20 cm. Verkoopwaarde 129,95. 15,00 D0179 Zilveren halsketting ZINZI. Winkelprijs 69,95. 10,00 D0180 Zilveren schakel collier ZINZI. Winkelprijs 279,95. 30,00 D0181 Halsketting en armband combinatie ZINZI. Winkelprijs 179,-. 25,00 D0182 Negen lederen armbanden ANTONIO BEN CHIMOL met magnetische sluiting STARDUST 125,00 op display. Totale winkelprijs circa 890,-. D0183 Lederen armband ANTONIO BEN CHIMOL met magnetische sluiting STARDUST. Winkelprijs 99,95. 15,00

7 D0184 Lederen armband ANTONIO BEN CHIMOL met magnetische sluiting STARDUST. Winkelprijs 99,95. D0185 Lederen armband ANTONIO BEN CHIMOL met magnetische sluiting STARDUST. Winkelprijs 99,95. D0186 Lederen armband ANTONIO BEN CHIMOL met magnetische sluiting STARDUST. Winkelprijs 99,95. D0187 Lederen armband ANTONIO BEN CHIMOL met magnetische sluiting STARDUST. Winkelprijs 99,95. D0188 Lederen armband ANTONIO BEN CHIMOL met magnetische sluiting STARDUST. Winkelprijs 99,95. D0189 Lederen armband ANTONIO BEN CHIMOL met magnetische sluiting STARDUST. Winkelprijs 99,95. D0190 Vijf lederen armbanden ANTONIO BEN CHIMOL met magnetische sluiting STARDUST op display. Winkelprijs circa 400,-. D0191 Lederen armband ANTONIO BEN CHIMOL met magnetische sluiting STARDUST. Winkelprijs 82,95. D0192 Lederen armband ANTONIO BEN CHIMOL met magnetische sluiting STARDUST. Winkelprijs 82,95. D0193 Lederen armband ANTONIO BEN CHIMOL met magnetische sluiting STARDUST. Winkelprijs 82,95. D0194 Lederen armband ANTONIO BEN CHIMOL met magnetische sluiting STARDUST. Winkelprijs 82,95. D0195 Lederen armband ANTONIO BEN CHIMOL met magnetische sluiting STARDUST. Winkelprijs 82,95. D0196 Lederen armband ANTONIO BEN CHIMOL met magnetische sluiting STARDUST. Winkelprijs 82,95. 15,00 15,00 15,00 15,00 15,00 15,00 60,00 10,00 10,00 10,00 10,00 10,00 10,00 D0197 Zilveren ring met zirkonen, maat 50. Winkelprijs 55,-. 10,00 D0198 Zilveren ring met zirkonen, maat 50. Winkelprijs 74,95. 10,00 D0199 Zilveren ring met zirkonen, maat 52. Winkelprijs 74,95 10,00 D0200 Zilveren ring met zirkonen, maat 54. Winkelprijs 55,-. 10,00 D0201 Zilveren ring met zirkonen, maat 54. Winkelprijs 65,-. 10,00 D0202 Zilveren ring met zirkonen, maat 54. Winkelprijs 74,95. 10,00 D0203 Zilveren ring met zirkonen, maat 56. Winkelprijs 65,-. 10,00 D0204 Zilveren ring met zirkonen, maat 56. Winkelprijs 74,95. 10,00 D0205 Zilveren ring met zirkonen, maat 56. Winkelprijs 74,95. 10,00 D0206 Zilveren ring met zirkonen, maat 58. Winkelprijs 55,-. 10,00 D0207 Zilveren ring met zirkonen, maat 58. Winkelprijs 65,-. 10,00 D0208 Zilveren ring met zirkonen, maat 58. Winkelprijs 74,95. 10,00 D0209 Zilveren ring met zirkonen, maat 60. Winkelprijs 55,-. 10,00 D0210 Zilveren ring met zirkonen, maat 60. Winkelprijs 74,95. 10,00 D0211 Zilveren ring met zirkonen, maat 60. Winkelprijs 74,95. 10,00 D0212 Zilveren ring met zirkonen, maat 62. Winkelprijs 74,95. 10,00 D0213 Zilveren ring met zirkonen, maat 62. Winkelprijs 65,-. 10,00 D0214 Zilveren ring met zirkonen, maat 62. Winkelprijs 55,-. 10,00 D zilveren ZINZI ringen in juwelenkoffer. In de maten 50 tm 62. Totale winkelprijs circa 175, ,-. D0216 Zilveren ring ZINZI met diamant, maat 50. Winkelprijs 69,95. 10,00 D0217 Zilveren ring ZINZI met diamant, maat 50. Winkelprijs 69,95. 10,00 D0218 Zilveren ring ZINZI met diamant, maat 52. Winkelprijs 59,95. 10,00 D0219 Zilveren ring ZINZI met diamant, maat 52. Winkelprijs 99,95. 10,00

8 D0220 Zilveren ring ZINZI met diamant, maat 54. Winkelprijs 79,95. 10,00 D0221 Zilveren ring ZINZI met diamant, maat 54. Winkelprijs 69,95. 10,00 D0222 Zilveren ring ZINZI met diamant, maat 54. Winkelprijs 59,-. 10,00 D0223 Zilveren ring ZINZI met diamant, maat 56. Winkelprijs 85,-. 10,00 D0224 Zilveren ring ZINZI met diamant, maat 56. Winkelprijs 85,-. 10,00 D0225 Zilveren ring ZINZI met diamant, maat 56. Winkelprijs 69,95. 10,00 D0226 Zilveren ring ZINZI met diamant, maat 58. Winkelprijs 59,95. 10,00 D0227 Zilveren ring ZINZI met diamant, maat 58. Winkelprijs 99,95. 10,00 D0228 Zilveren ring ZINZI met diamant, maat 58. Winkelprijs 59,95. 10,00 D0229 Zilveren ring ZINZI met diamant, maat 60. Winkelprijs 69,95. 10,00 D0230 Zilveren ring ZINZI met diamant, maat 60. Winkelprijs 69,95. 10,00 D0231 Zilveren ring ZINZI met diamant, maat 60. Winkelprijs 99,95. 10,00 D0232 Zilveren ring ZINZI met diamant, maat 62. Winkelprijs 85,-. 10,00 D0233 Zilveren ring ZINZI met diamant, maat 62. Winkelprijs 59,-. 10,00 D0234 Zilveren ring ZINZI met diamant, maat 62. Winkelprijs 69,95. 10,00 D zilveren ZINZI ringen in juwelenkoffer in de maten 50 tm 62. Totale Winkelprijs circa 175, ,-. D0236 Zilveren ring ZINZI met zirkonen, maat 50. Winkelprijs 49,95. 10,00 D0237 Driedelige zilveren ring ZINZI, maat 50. Winkelprijs 59,95. 10,00 D0238 Zilveren ring ZINZI met zirkonen, maat 52. Winkelprijs 49,95. 10,00 D0239 Driedelige zilveren ring ZINZI, maat 52. Winkelprijs 59,95. 10,00 D0240 Zilveren ring ZINZI met zirkonen, maat 52. Winkelprijs 59,95. 10,00 D0241 Zilveren ring ZINZI met zirkonen, maat 54. Winkelprijs 49,95. 10,00 D0242 Zilveren ring ZINZI met zirkonen, maat 54. Winkelprijs 49,95. 10,00 D0243 Zilveren ring ZINZI met zirkonen, maat 54. Winkelprijs 49,95. 10,00 D0244 Zilveren ring ZINZI met zirkonen, maat 56. Winkelprijs 49,95. 10,00 D0245 Zilveren ring ZINZI met zirkonen, maat 56. Winkelprijs 49,95. 10,00 D0246 Zilveren ring ZINZI met zirkonen, maat 56. Winkelprijs 59,95. 10,00 D0247 Driedelige zilveren ring ZINZI, maat 56. Winkelprijs 59,95. 10,00 D0248 Zilveren ring ZINZI met zirkonen, maat 58. Winkelprijs 49,95. 10,00 D0249 Zilveren ring ZINZI met zirkonen, maat 58. Winkelprijs 49,95. 10,00

9 Online veiling Smetsers Best Collection- 2 Sluiting: Dinsdag 4 november vanaf uur kavels D0250 t/m D0499 Kavel Omschrijving D zilveren ZINZI ringen in juwelenkoffer in de maten 52 tm 60. Totale Winkelprijs circa 575,-. Startbod excl. opgeld en BTW 175,00 D0251 Vier armbanden JOSH. Winkelprijs circa 170,-. 30,00 D0252 Drie armbanden JOSH. Winkelprijs 270,-. 40,00 D0253 Vier armbanden JOSH. Winkelprijs circa 135,-. 25,00 D0254 Zes armbanden JOSH. Winkelprijs circa 135,-. 25,00 D0255 Drie armbanden JOSH. Winkelprijs 130,-. 20,00 D0256 Negentien colliers in diverse uitvoeringen. Winkelprijs circa 400,-. 60,00 D0257 QUOINS in showkist. 21 stuks in diverse uitvoeringen. Winkelprijs circa 500,-. 70,00 D0258 Vier QUOINS in zilverkleurige uitvoering. Winkelprijs circa 80,-. 10,00 D0259 Twee QUOINS in roodgoudkleurige uitvoering. Winkelprijs circa 35,-. 5,00 D0260 Armband JOSH. Winkelprijs 69,95. 10,00 D0261 Armband JOSH. Winkelprijs 97,50. 15,00 D0262 Armband JOSH. Winkelprijs 57,95. 10,00 D0263 Armband JOSH. Winkelprijs 84,95. 10,00 D0264 Armband JOSH. Winkelprijs 47,95. 5,00 D0265 Armband JOSH. Winkelprijs 97,50. 10,00 D0266 Armband JOSH. Winkelprijs 62,95. 10,00 D0267 Armband JOSH. Winkelprijs 79,95. 10,00 D0268 Armband JOSH. Winkelprijs 72,50. 10,00 D0269 Armband JOSH. Winkelprijs 57,95. 10,00 D0270 Armband JOSH. Winkelprijs 62,95. 10,00 D0271 Armband JOSH. Winkelprijs 91,95. 10,00 D0272 Armband JOSH. Winkelprijs 67,95. 10,00 D0273 Armband JOSH. Winkelprijs 67,95. 10,00 D0274 Armband JOSH. Winkelprijs 42,95. 10,00 D0275 Armband JOSH. Winkelprijs 49,95. 10,00 D0276 Armband JOSH. Winkelprijs 88,95. 10,00 D0277 Armband JOSH. Winkelprijs 64,95. 10,00 D0278 Zes oorbellen sets. Winkelprijs circa 119,-. 15,00 D0279 Armband JOSH. Winkelprijs 97,50. 10,00 D0280 Armband JOSH. Winkelprijs 57,95. 10,00 D0281 Armband JOSH. Winkelprijs 48,95. 10,00 D0282 Armband JOSH. Winkelprijs 82,50. 10,00 D0283 Armband JOSH. Winkelprijs 81,95. 10,00 D0284 Armband JOSH. Winkelprijs 56,95. 10,00 D0285 Armband JOSH. Winkelprijs 60,50. 10,00 D0286 Armband JOSH. Winkelprijs 67,95. 10,00 D0287 Armband JOSH. Winkelprijs 97,50. 10,00 D0288 Armband JOSH. Winkelprijs 56,95. 10,00 D0289 Armband JOSH. Winkelprijs 99,95. 10,00 D0290 Armband JOSH. Winkelprijs 56,95. 10,00 D0291 Armband JOSH. Winkelprijs 79,95. 10,00 D0292 Armband JOSH. Winkelprijs 83,95. 10,00 D0293 Armband JOSH. Winkelprijs 49,95. 10,00

10 D0294 Armband JOSH. Winkelprijs 35,50. 10,00 D0295 Armbandenset JOSH. Winkelprijs circa 75,-. 10,00 D0296 Armband JOSH. Winkelprijs 35,50. 10,00 D0297 Armband JOSH. Winkelprijs 60,50. 10,00 D0298 Armband JOSH. Winkelprijs 67,95. 10,00 D0299 Armband JOSH. Winkelprijs 79,95. 10,00 D0300 Armband JOSH. Winkelprijs 67,95. 10,00 D0301 Armband JOSH. Winkelprijs 55,50. 10,00 D0302 Armband JOSH. Winkelprijs 60,50. 10,00 D0303 Ring THOMAS SABO met maat 57/58. Winkelprijs 139,-. 15,00 D0304 Ring THOMAS SABO met maat 64/65. Winkelprijs 129,-. 15,00 D0305 Ring THOMAS SABO met maat 64/65. Winkelprijs 129,-. 15,00 D0306 Ring THOMAS SABO met maat 62. Winkelprijs 139,-. 15,00 D0307 Armbandenset JOSH. Winkelprijs 64,-. 10,00 D0308 Armbandenset JOSH. Winkelprijs 64,-. 10,00 D0309 Armband JOSH. Winkelprijs 60,50. 10,00 D0310 Drie armbanden JOSH. Winkelprijs 90,-. 10,00 D0311 Armband JOSH. Winkelprijs 37,95. 5,00 D0312 Armband JOSH. Winkelprijs 39,95. 10,00 D0313 Armband JOSH. Winkelprijs 37,95. 10,00 D0314 Armband JOSH. Winkelprijs 44,95. 10,00 D0315 Armband JOSH. Winkelprijs 33,95. 5,00 D0316 Armband JOSH. Winkelprijs 67,95. 10,00 D0317 Armband JOSH. Winkelprijs 67,95. 10,00 D0318 Armband JOSH. Winkelprijs 44,95. 5,00 D0319 Armband THOMAS SABO. Winkelprijs 189,-. 25,00 D0320 Armband THOMAS SABO. Winkelprijs 189,-. 25,00 D0321 Ring THOMAS SABO, maat 60. Winkelprijs 198,-. 25,00 D0322 Ring THOMAS SABO, maat 56. Winkelprijs 198,-. 25,00 D0323 Hanger THOMAS SABO in hartvorm. Winkelprijs 398,-. 40,00 D0324 Hanger THOMAS SABO in gitaarvorm. Winkelprijs 169,-. 20,00 D0325 Hanger THOMAS SABO van blad. Winkelprijs 79,-. 10,00 D0326 Hanger THOMAS SABO fantasiefiguur. Winkelprijs 239,-. 30,00 D0327 Hanger THOMAS SABO wortel. Winkelprijs 239,-. 30,00 D0328 Hanger THOMAS SABO sneaker. Winkelprijs 239,-. 30,00 D0329 Hanger THOMAS SABO vis. Winkelprijs 239,-. 30,00 D0330 Hanger THOMAS SABO palmboom. Winkelprijs 139,-. 15,00 D0331 Hanger THOMAS SABO ufo. Winkelprijs 149,-. 15,00 D0332 Hanger THOMAS SABO fantasiefiguur. Winkelprijs 179,-. 20,00 D0333 Hanger THOMAS SABO steen. Winkelprijs 109,-. 15,00 D0334 Hanger THOMAS SABO microfoon. Winkelprijs 119,-. 10,00 D0335 Hanger THOMAS SABO bloemvorm. Winkelprijs 139,-. 15,00 D0336 Hanger THOMAS SABO sneaker. Winkelprijs 98,-. 10,00 D0337 Hanger THOMAS SABO jerrycan. Winkelprijs 119,-. 10,00 D0338 Hanger THOMAS SABO fantasiefiguur. Winkelprijs 239,-. 20,00 D0339 Hanger THOMAS SABO sneaker. Winkelprijs 98,-. 10,00 D0340 Hanger THOMAS SABO haaientand. Winkelprijs 89,-. 10,00 D0341 Hanger THOMAS SABO raket. Winkelprijs 179,-. 15,00 D0342 Hanger THOMAS SABO sneaker. Winkelprijs 98,-. 10,00 D0343 Hanger THOMAS SABO veren. Winkelprijs 198,-. 15,00

11 D0344 Zilveren armband THOMAS SABO. Lengte 18 cm. Winkelprijs 379,-. 50,00 D0345 Zilveren armband THOMAS SABO. Lengte 21 cm. Winkelprijs 298,-. 50,00 D0346 Zilveren armband THOMAS SABO. Lengte 18 cm. Winkelprijs 179,-. 50,00 D0347 Touwtjes en armbandjes THOMAS SABO op schap. Ruim 15 stuks. Winkelprijs circa 10,00 100,-. D0348 Hanger THOMAS SABO hart. Winkelprijs 49,-. 5,00 D0349 Hanger THOMAS SABO engelenvleugels. Winkelprijs 49,-. 5,00 D0350 Hanger THOMAS SABO string. Winkelprijs 49,-. 5,00 D0351 Hanger THOMAS SABO voetbalschoen. Winkelprijs 39,-. 5,00 D0352 Hanger THOMAS SABO 21 met klavertje vier. Winkelprijs 49,-. 5,00 D0353 Hanger THOMAS SABO pump. Winkelprijs 49,-. 5,00 D0354 Hanger THOMAS SABO hart met parel. Winkelprijs 49,-. 5,00 D0355 Display THOMAS SABO met ruim 115 hangers in diverse uitvoeringen. Winkelprijs ruim 400, ,-. D0356 Drie armbanden THOMAS SABO. Winkelprijs 132,-. 15,00 D0357 Twee armbanden THOMAS SABO. Winkelprijs 88,-. 10,00 D0358 Hanger THOMAS SABO handtas. Winkelprijs 98,-. 10,00 D0359 Hanger THOMAS SABO schelp met parel. Winkelprijs 98,-. 10,00 D0360 Hanger THOMAS SABO I Love Paris. Winkelprijs 89,-. 10,00 D0361 Hanger THOMAS SABO vis. Winkelprijs 89,-. 10,00 D0362 Hanger THOMAS SABO maan. Winkelprijs 69,-. 5,00 D0363 Hanger THOMAS SABO pretsel. Winkelprijs 69,-. 5,00 D0364 Hanger THOMAS SABO champagnekoeler met fles. Winkelprijs 69,-. 5,00 D0365 Hanger THOMAS SABO Broche. Winkelprijs 69,-. 5,00 D0366 Hanger THOMAS SABO Tandenfee Winkelprijs 59,-. 5,00 D0367 Hanger THOMAS SABO baby in doek. Winkelprijs 55,-. 5,00 D0368 Hanger THOMAS SABO bulldog. Winkelprijs 59,-. 5,00 D0369 Hanger THOMAS SABO Nemo. Winkelprijs 59,-. 5,00 D0370 Display THOMAS SABO met ruim 25 hangers in diverse uitvoeringen. Winkelprijs ruim 125, ,-. D0371 Armbanden THOMAS SABO met display. 13 stuks. Winkelprijs circa 400,-. 50,00 D0372 Twee sets oorbellen. Winkelprijs 72,-. 10,00 D0373 Collier. Winkelprijs 279,-. 30,00 D0374 Collier ASTRELLE met hanger. Winkelprijs 95,-. 10,00 D0375 Zilveren oorbellen met display. 17 sets. Winkelprijs circa 800,-. 100,00 D0376 Vier armbanden. Winkelprijs 150,-. 20,00 D0377 Twee armbanden met magneetsluiting. Winkelprijs 100,-. 10,00 D0378 Armband ASTRELLE met hart voorzien van stenen. Winkelprijs 74,95. 10,00 D0379 Drie armbanden. Winkelprijs 115,-. 15,00 D0380 Collier PHILIPPE AUDIBERT. Winkelprijs 119,-. LET OP! Exclusief torso. 15,00 D0381 Collier PHILIPPE AUDIBERT. Winkelprijs 65,-. LET OP! Exclusief torso. 10,00 D0382 Collier PHILIPPE AUDIBERT. Winkelprijs 169,-. LET OP! Exclusief torso. 20,00 D0383 Collier PHILIPPE AUDIBERT. Winkelprijs 119,90. LET OP! Exclusief torso. 15,00 D0384 Collier PHILIPPE AUDIBERT. Winkelprijs 119,90. LET OP! Exclusief torso. 15,00 D0385 Armband PHILIPPE AUDIBERT. Winkelprijs 59,90. 5,00 D0386 Armband PHILIPPE AUDIBERT. Winkelprijs 84,-. 10,00 D0387 Armband PHILIPPE AUDIBERT. Winkelprijs 81,50. 10,00 D0388 Armband PHILIPPE AUDIBERT. Winkelprijs 89,90. 10,00 D0389 Armband PHILIPPE AUDIBERT. Winkelprijs 89,90. 10,00 D0390 Armband PHILIPPE AUDIBERT. Winkelprijs 59,90. 10,00

12 D0391 Armband PHILIPPE AUDIBERT. Winkelprijs 59,90. 10,00 D0392 Armband PHILIPPE AUDIBERT. Winkelprijs 59,90. 10,00 D0393 Armband PHILIPPE AUDIBERT. Winkelprijs 84,-. 10,00 D0394 Armband PHILIPPE AUDIBERT. Winkelprijs 89,- 10,00 D0395 Armband PHILIPPE AUDIBERT. Winkelprijs 89,- 10,00 D0396 Armband PHILIPPE AUDIBERT. Winkelprijs 149,- 20,00 D0397 Collier PHILIPPE AUDIBERT. Winkelprijs 135. LET OP! Exclusief torso. 15,00 D0398 Collier PHILIPPE AUDIBERT. Winkelprijs 67. LET OP! Exclusief torso. 10,00 D0399 Diverse oorbellen FIVA met display. 11 sets. Winkelprijs 275,-. 20,00 D0400 Armband met 2 harten. Lengte 19 cm. Winkelprijs 129,95. 15,00 D0401 Hanger. Winkelprijs 74,95. 10,00 D0402 Hanger. Winkelprijs 79,95. 10,00 D sets oorbellen. Winkelprijs circa 700,-. 100,00 D0404 Armband. Lengte circa 20 cm. Winkelprijs 89,95. 10,00 D0405 Armband. Lengte circa 20 cm. Winkelprijs 89,95. 10,00 D0406 Collier ASTRELLE. Winkelprijs 87,50. LET OP! Exclusief torso. 15,00 D0407 Collier ASTRELLE. Winkelprijs 87,50. LET OP! Exclusief torso. 15,00 D0408 Armband JUST CRISTALS met SWAROVSKI elementen. Winkelprijs 89,95. 15,00 D0409 Armband JUST CRISTALS met SWAROVSKI elementen. Winkelprijs 99,95. 15,00 D0410 Armband JUST CRISTALS met SWAROVSKI elementen. Winkelprijs 89,-. 15,00 D0411 Armband JUST CRISTALS met SWAROVSKI elementen. Winkelprijs 89,95. 15,00 D0412 Vier hangers JUST CRISTALS. Winkelprijs circa 100,-. 15,00 D0413 Zilveren set bestaande uit armband en collier JUST CRISTALS. Winkelprijs 375,-. 50,00 D0414 Halsketting / collier JUST CRISTALS. Winkelprijs 109,95. 15,00 D0415 Halsketting / collier ATELIER MHH. Winkelprijs 119,95. 15,00 D0416 Halsketting / collier JUST CRISTALS. Winkelprijs 109,95. 15,00 D0417 Halsketting / collier ATELIER MHH. Winkelprijs 119,95. 10,00 D0418 Diverse retouren in 3 vitrine schappen w.o. armbanden en horloges. Ruim 10 stuks. 30,00 D0419 Armbandenset BULATTI bestaande uit 4 armbanden. Winkelprijs 150,-. 20,00 D0420 Armbandenset BULATTI bestaande uit 4 armbanden. Winkelprijs 150,-. 20,00 D0421 Geurfles LAMPEBERGER. Winkelprijs 102,50. 10,00 D0422 Halsportefeuilles THOMAS SABO. Zeven stuks. Winkelprijs circa 250,-. 25,00 D0423 Halsketting / collier QUOINS. Winkelprijs 65,-. LET OP! Exclusief torso. 10,00 D0424 Halsketting / collier QUOINS. Winkelprijs 55,-. LET OP! Exclusief torso. 10,00 D0425 Collier met hanger ENCHANTED MEMORIES. Lengte 80 cm. Winkelprijs 80,-. 15,00 D0426 Collier met hanger ENCHANTED MEMORIES. Lengte 80 cm. Winkelprijs 80,-. 15,00 D0427 Rozenkrans ZINZI. Winkelprijs 119,95. 15,00 D0428 Ring ENCHANTED MEMORIES, maat 50. Compleet met 6 verwisselbare steentjes. 25,00 Winkelprijs 175,-. D0429 Ring ENCHANTED MEMORIES, maat 50. Compleet met 4 verwisselbare steentjes. Winkelprijs 145,-. D0430 Ring ENCHANTED MEMORIES, maat 61,5. Compleet met 6 verwisselbare steentjes. Winkelprijs 175,-. D0431 Ring ENCHANTED MEMORIES, maat 50. Compleet met 5 verwisselbare steentjes. Winkelprijs 160,-. D0432 Ring ENCHANTED MEMORIES, maat 55. Compleet met 4 verwisselbare steentjes. Winkelprijs 145,-. D0433 Ring ENCHANTED MEMORIES, maat 54. Compleet met 4 verwisselbare steentjes. Winkelprijs 145,-. 25,00 25,00 25,00 25,00 25,00

13 D0434 Ring ENCHANTED MEMORIES, maat 58. Compleet met 3 verwisselbare steentjes. Winkelprijs 130,-. D0435 Ring ENCHANTED MEMORIES, maat 54. Compleet met 4 verwisselbare steentjes. Winkelprijs 145,-. D0436 Ring ENCHANTED MEMORIES, maat 54. Compleet met 3 verwisselbare steentjes. Winkelprijs 130,-. D0437 Ring ENCHANTED MEMORIES, maat 55. Compleet met 3 verwisselbare steentjes. Winkelprijs 130,-. D0438 Ring ENCHANTED MEMORIES, maat 54. Compleet met 3 verwisselbare steentjes. Winkelprijs 130,-. D0439 Ringen ENCHANTED MEMORIES met display. 15 stuks in diverse maten. Winkelprijs circa 1350,-. 25,00 25,00 25,00 25,00 25,00 150,00 D0440 Collier met hanger en 3 QUOINS. Lengte 80 cm. Winkelprijs circa 220,-. 25,00 D0441 Collier THOMAS SABO. Lengte 80 cm. Winkelprijs 74,-. 10,00 D0442 Hangers ENCHANTED MEMORIES met kruis. Winkelprijs 119,-. 15,00 D0443 Hangers ENCHANTED MEMORIES met sleutel. Winkelprijs 119,-. 15,00 D0444 Hangers ENCHANTED MEMORIES met kruis. Winkelprijs 119,-. 15,00 D0445 Hangers ENCHANTED MEMORIES met klavertje vier. Winkelprijs 119,-. 15,00 D0446 Hangers ENCHANTED MEMORIES met klavertje vier. Winkelprijs 119,-. 15,00 D0447 Hangers ENCHANTED MEMORIES met mannetje. Winkelprijs 119,-. 15,00 D0448 Hangers ENCHANTED MEMORIES met hart. Winkelprijs 119,-. 15,00 D0449 Hangers ENCHANTED MEMORIES met vrouwtje. Winkelprijs 119,-. 15,00 D0450 Hangers ENCHANTED MEMORIES met klavertje vier. Winkelprijs 119,-. 15,00 D0451 Hangers ENCHANTED MEMORIES met mannetje. Winkelprijs 119,-. 15,00 D0452 Hangers ENCHANTED MEMORIES met vrouwtje Winkelprijs 119,-. 15,00 D0453 Hangers ENCHANTED MEMORIES met vrouwtje Winkelprijs 119,-. 15,00 D0454 Hangers ENCHANTED MEMORIES met mannetje. Winkelprijs 119,-. 15,00 D0455 Vier sets oorbellen. Winkelprijs 100,-. 15,00 D0456 Horloge OOZOO. Winkelprijs 39,95. 5,00 D0457 Horloge CONVERSE. Winkelprijs 79,95. 10,00 D0458 Halsketting / collier ZSISKA met hanger. Winkelprijs 61,95. 10,00 D0459 Halsketting / collier ZSISKA met hanger. Winkelprijs 65,95. 10,00 D0460 Halsketting / collier ZSISKA met hanger. Winkelprijs 79,95. 10,00 D0461 Ring ESPRIT maat 53. Winkelprijs 83,90. 15,00 D0462 Dubbele ring ESPRIT maat 56. Winkelprijs 89,90. 15,00 D0463 Ring ESPRIT maat 50. Winkelprijs 79,90. 15,00 D0464 Ring ESPRIT maat 55. Winkelprijs 99,90. 15,00 D0465 Ring ESPRIT maat 50. Winkelprijs 45,-. 10,00 D0466 Ring ESPRIT maat 51. Winkelprijs 79,90. 15,00 D0467 Ring ESPRIT maat 58. Winkelprijs 89,90. 15,00 D0468 Ring ESPRIT maat 50. Winkelprijs 99,90. 15,00 D0469 Ring ESPRIT maat 56. Winkelprijs 55,-. 10,00 D0470 Ring ESPRIT maat 53. Winkelprijs 109,90. 15,00 D BOCCIA titanium ringen in ringenkoffer. In diverse maten en uitvoeringen. Winkelprijs 500,00 ruim D0472 Titaniumring BOCCIA met briljant. Maat 56. Winkelprijs 139,-. 15,00 D0473 Titaniumring BOCCIA met briljant. Maat 55. Winkelprijs 139,-. 15,00 D0474 Titaniumring BOCCIA met diamant. Maat 56. Winkelprijs 129,-. 15,00 D0475 Titaniumring BOCCIA met diamant. Maat 58. Winkelprijs 129,-. 15,00 D0476 Titaniumring BOCCIA met briljant. Maat 57. Winkelprijs 99,-. 15,00

14 D0477 Titaniumring BOCCIA met briljant. Maat 61. Winkelprijs 99,-. 15,00 D0478 Titaniumring BOCCIA met briljant. Maat 56. Winkelprijs 99,-. 15,00 D0479 Titaniumring BOCCIA met diamant. Maat 53. Winkelprijs 109,-. 15,00 D0480 Titaniumring BOCCIA met diamant. Maat 55. Winkelprijs 139,-. 15,00 D0481 Titaniumring BOCCIA met goud. Maat 68. Winkelprijs 129,-. 15,00 D0482 Armband FRANCK HERVAL met lengte circa 19 cm. Winkelprijs 59,-. 10,00 D0483 Armband FRANCK HERVAL. Winkelprijs 69,-. 10,00 D0484 Armband FRANCK HERVAL. Winkelprijs 59,-. 10,00 D0485 Armband FRANCK HERVAL. Winkelprijs 49,-. 10,00 D0486 Halsketting / collier FRANCK HERVAL. Winkelprijs 105,-. LET OP! Exclusief torso. 15,00 D0487 Halsketting / collier FRANCK HERVAL. Winkelprijs 105,-. LET OP! Exclusief torso. 15,00 D0488 Halsketting / collier FRANCK HERVAL. Winkelprijs 45,-. LET OP! Exclusief torso. 5,00 D0489 Collier met hanger en 3 QUOINS. Lengte 60 cm. Winkelprijs circa 220,-. LET OP! 25,00 Exclusief torso. D0490 Collier THOMAS SADO. Lengte 65 cm. Winkelprijs circa 59,-. LET OP! Exclusief torso. 10,00 D0491 Halsketting / collier BOCCIA met hanger. Winkelprijs 118,-. 15,00 D0492 Halsketting / collier BOCCIA met hanger. Winkelprijs 45,-. 5,00 D0493 Twee schelpenkettingen. 5,00 D0494 Titanium oorbellen BOCCIA met briljanten. Winkelprijs 129,-. 15,00 D0495 Titanium oorbellen BOCCIA met briljanten. Winkelprijs 109,-. 15,00 D0496 Titanium oorbellen BOCCIA. Winkelprijs 79,-. 15,00 D0497 Titanium oorbellen BOCCIA met briljanten. Winkelprijs 189,-. 30,00 D0498 Titanium oorbellen BOCCIA met briljanten. Winkelprijs 109,-. 15,00 D0499 Titanium hanger BOCCIA met briljant. Winkelprijs 169,-. 20,00

15 Online veiling Smetsers Best Collection- 3 Sluiting: Dinsdag 4 november vanaf uur kavels D0500 t/m D1216 Kavel Omschrijving Startbod excl. opgeld en BTW D0500 Titanium hanger BOCCIA. Winkelprijs 64,-. 10,00 D0501 Titanium hanger BOCCIA met diamant. Winkelprijs 98,-. 15,00 D0502 Titanium hanger BOCCIA met diamant. Winkelprijs 98,-. 15,00 D0503 Titanium armband BOCCIA met lengte 20 cm. Winkelprijs 79,-. 10,00 D0504 Titanium armband BOCCIA met lengte 23 cm. Winkelprijs 69,-. 10,00 D0505 Titanium armband BOCCIA met lengte 20 cm. Winkelprijs 89,-. 10,00 D0506 Titanium armband BOCCIA met diamant en lengte 18 cm. Winkelprijs 129,-. 15,00 D0507 Titanium armband BOCCIA met roze. Lengte 20 cm. Winkelprijs 115,-. 15,00 D0508 Titanium armband BOCCIA met lengte 20 cm. Winkelprijs 79,-. 10,00 D0509 Titanium collier BOCCIA met diamant. Winkelprijs 155,-. LET OP! Exclusief torso. 20,00 D0510 Titanium armband BOCCIA met lengte 22 cm. Winkelprijs 89,-. 10,00 D0511 Titanium collier BOCCIA. Winkelprijs circa 139,-. LET OP! Exclusief torso. 20,00 D0512 Titanium ring BOCCIA. Maat 61. Winkelprijs 41,-. 5,00 D0513 Titanium manchetknopen BOCCIA. Winkelprijs 59,-. 10,00 D0514 Titanium oorbellen BOCCIA. Winkelprijs 89,-. 15,00 D0515 Dameshorloge BOCCIA. Winkelprijs 179,-. 20,00 D0516 Titanium collier BOCCIA. Winkelprijs 138,-. LET OP! Exclusief torso. 20,00 D0517 Halsketting CLIC. Winkelprijs 122,50. 15,00 D0518 Halsketting CLIC. Winkelprijs 147,50. 15,00 D0519 Halsketting CLIC. Winkelprijs 147,50. 15,00 D0520 Halsketting CLIC. Winkelprijs 197,50. 30,00 D0521 Halsketting CLIC. Winkelprijs 197,50. 30,00 D0522 Halsketting CLIC. Winkelprijs 112,50. 15,00 D0523 Halsketting CLIC. Winkelprijs 112,50. 15,00 D0524 Armband CLIC. Winkelprijs 187,50. 20,00 D0525 Armband CLIC. Winkelprijs 187,50. 20,00 D0526 Armband CLIC. Winkelprijs 187,50. 20,00 D0527 Oorbellen CLIC. Winkelprijs 62,50. 10,00 D0528 Magnetische oorbellen CLIC. Winkelprijs 89,50. 15,00 D0529 Halsketting CLIC. Winkelprijs 197,50. 30,00 D0530 Halsketting CLIC. Winkelprijs 147,50. 20,00 D0531 Halsketting CLIC. Winkelprijs 125,00. 15,00 D0532 Halsketting CLIC. Winkelprijs 112,50. 15,00 D0533 Halsketting CLIC. Winkelprijs 147,50. 20,00 D0534 Halsketting CLIC. Winkelprijs 122,50. 15,00 D0535 Halsketting CLIC. Winkelprijs 122,50. 15,00 D0536 Halsketting CLIC. Winkelprijs 125,00. 15,00 D0537 Halsketting CLIC. Winkelprijs 122,50. 15,00 D0538 Oorbellen CLIC. Winkelprijs 57,50. 10,00 D0539 Magnetische oorbellen CLIC. Winkelprijs 89,50. 15,00 D0540 Oorbellen CLIC. Winkelprijs 57,50. 10,00 D0541 Oorbellen CLIC. Winkelprijs 57,50. 10,00 D0542 Oorbellen CLIC. Winkelprijs 72,50. 10,00 D0543 Oorbellen CLIC. Winkelprijs 67,50. 10,00 D0544 Oorbellen CLIC. Winkelprijs 72,50. 10,00

16 D0545 Oorbellen CLIC. Winkelprijs 48,75. 5,00 D0546 Halsketting / collier ESPRIT met hanger. Winkelprijs 90,-. LET OP! Exclusief torso. 15,00 D0547 Halsketting / collier ESPRIT met hanger. Winkelprijs 89,50. LET OP! Exclusief torso. 15,00 D0548 Halsketting / collier ESPRIT met hanger. Winkelprijs 69,95. 15,00 D0549 Halsketting / collier ESPRIT met hanger. Winkelprijs 139,95. 20,00 D0550 Zeven oorbellensets ESPRIT. Winkelprijs 550,-. 60,00 D0551 Vijf oorbellensets ESPRIT. Winkelprijs 450,-. 50,00 D0552 Vier ringen ESPRIT in diverse maten. Winkelprijs 180,-. 20,00 D0553 Vier ringen ESPRIT in diverse maten. Winkelprijs 220,-. 25,00 D0554 Horloge ESPRIT. Winkelprijs 110,-. 15,00 D0555 Horloge ESPRIT. Winkelprijs 110,-. 15,00 D0556 Halsketting / collier ESPRIT. Winkelprijs 219,-. 25,00 D0557 Vier ringen ESPRIT in diverse maten. Winkelprijs 180,-. 20,00 D0558 Horloge ESPRIT. Winkelprijs 129,-. LET OP! Exclusief display. 15,00 D0559 Horloge ESPRIT. Winkelprijs 129,-. LET OP! Exclusief display. 15,00 D0560 Horloge ESPRIT. Winkelprijs 109,90. 15,00 D0561 Horloge ESPRIT. Winkelprijs 109,90. 15,00 D0562 Armband ESPRIT met lengte 18 cm. Winkelprijs 119,90. 15,00 D0563 Armband ESPRIT met lengte 20 cm. Winkelprijs 120,-. 15,00 D0564 Armband ESPRIT met lengte 19 cm. Winkelprijs 120,-. 15,00 D0565 Halsketting / collier ESPRIT met hanger. Winkelprijs 109,90. LET OP! Exclusief torso. 15,00 D0566 Halsketting / collier ESPRIT met hanger. Winkelprijs 109,90. LET OP! Exclusief torso. 15,00 D0567 Halsketting / collier ESPRIT met hanger. Winkelprijs 109,90. LET OP! Exclusief torso. 15,00 D0568 Horloge ESPRIT. Winkelprijs 139,-. 15,00 D0569 Horloge SWATCH. Winkelprijs 110,-. 15,00 D0570 Horloge SWATCH. Winkelprijs 110,-. 15,00 D0571 Horloge SWATCH. Winkelprijs 110,-. 15,00 D0572 Horloge SWATCH. Winkelprijs 60,-. 10,00 D0573 Horloge SWATCH. Winkelprijs 90,-. 15,00 D0574 Horloge SWATCH. Winkelprijs 60,-. 10,00 D0575 Horloge SWATCH. Winkelprijs 90,-. 15,00 D0576 Horloge SWATCH. Winkelprijs 70,-. 10,00 D0577 Horloge SWATCH. Winkelprijs 70,-. 10,00 D0578 Horloge SWATCH. Winkelprijs 40,-. 5,00 D0579 Horloge SWATCH. Winkelprijs 40,-. 5,00 D0580 Horloge SWATCH. Winkelprijs 120,-. 15,00 D0581 Horloge SWATCH. Winkelprijs 135,-. 15,00 D0582 Horloge SWATCH. Winkelprijs 120,-. 15,00 D0583 Halsketting / collier MELANO met hanger. Winkelprijs 60,-. LET OP! Exclusief torso. 10,00 D0584 Ruim 70 MELANO Twisted ringen compleet diverse settings en stenen op 3 schappen. 250,00 Winkelprijs circa 1750,-. D0585 Slavenarmband ADAMI & MARTUCCI. Winkelprijs 179,-. 25,00 D0586 Horloge KENNETH COLE. Winkelprijs 130,-. 15,00 D0587 Horloge KENNETH COLE. Winkelprijs 180,-. 20,00 D0588 Horloge KENNETH COLE. Winkelprijs 200,-. 25,00 D0589 Horloge KENNETH COLE. Winkelprijs 240,-. 30,00 D0590 Ring OTAZU. 10,00 D0591 Twee medaillons EXOAL. Winkelprijs 49,-. 5,00 D0592 Drie halskettingen EXOAL. Winkelprijs 74,-. LET OP! Exclusief torso. 10,00 D0593 Drie halskettingen EXOAL. Winkelprijs 74,-. LET OP! Exclusief torso. 10,00

17 D0594 Halsketting / collier CAMPS & CAMPS. Winkelprijs 75,-. LET OP! Exclusief torso. 10,00 D0595 Halsketting / collier CAMPS & CAMPS. Winkelprijs 75,-. LET OP! Exclusief torso. 10,00 D0596 Halsketting / collier CAMPS & CAMPS. Winkelprijs 40,-. LET OP! Exclusief torso. 5,00 D0597 Halsketting / collier CAMPS & CAMPS. Winkelprijs 37,50. LET OP! Exclusief torso. 5,00 D0598 Armband CAMPS & CAMPS met lengte 20 cm. Winkelprijs 35,-. 5,00 D0599 Drie enkel- / armbandjes CAMPS & CAMPS met lengt 19 cm. Winkelprijs 90,-. 10,00 D0600 Twee ringen CAMPS & CAMPS. Winkelprijs 80,-. 10,00 D1050 Diverse hangers CAMPS & CAMPS. Circa 14 stuks. Winkelprijs 250,-. 30,00 D1051 Armband CAMPS & CAMPS met lengte 19 cm. Winkelprijs 95,-. 15,00 D1052 Armband CAMPS & CAMPS met lengte 18 cm. Winkelprijs 65,-. 10,00 D1053 Armband CAMPS & CAMPS met lengte 19 cm. Winkelprijs 95,-. 15,00 D1054 Armband CAMPS & CAMPS met lengte 19 cm. Winkelprijs 95,-. 15,00 D1055 Halsketting / collier CAMPS & CAMPS. Winkelprijs 30,-. LET OP! Exclusief torso. 5,00 D1056 Halsketting / collier CAMPS & CAMPS. Winkelprijs 80,-. LET OP! Exclusief torso. 10,00 D1057 Drie halskettingen / colliers CAMPS & CAMPS. Winkelprijs 100,-. 15,00 D1058 SWAROWSKI kubus voorzien van Rotary International logo. Groot model. 25,00 D1059 SWAROWSKI kubus voorzien van Rotary International logo. Klein model. 20,00 D1060 SWAROWSKI treinstel type A741NR ,00 D1061 Engel op bol ENGELSRUFER. Hoogte circa 28 cm. 10,00 D1062 Herenhorloge JACQUES LEMANS F1. Winkelprijs 349,-. 40,00 D1063 Dameshorloge JACQUES LEMANS. Winkelprijs 129,-. 15,00 D1064 Dameshorloge JACQUES LEMANS. Winkelprijs 129,-. 15,00 D1065 Dameshorloge JACQUELINE LEMANS. Winkelprijs 89,-. 10,00 D1066 Dameshorloge JACQUES LEMANS. Winkelprijs 149,-. 20,00 D1067 Horlogebandje JACQUES LEMANS type F500/F1. Winkelprijs 79,50. 10,00 D1068 Hanger ENGELSRUFER, fotolijstmodel met 2 luiken. Winkelprijs 79,-. 10,00 D1069 Hanger ENGELSRUFER, 'hand'. Winkelprijs 69,-. 10,00 D1070 Hanger ENGELSRUFER, 'kruis'. Winkelprijs 59,-. 10,00 D1071 Hanger ENGELSRUFER, 'bal in hanger'. Winkelprijs 79,-. 10,00 D1072 Hanger ENGELSRUFER, 'vleugel'. Winkelprijs 59,-. 10,00 D1073 Hanger ENGELSRUFER, 'bal in hanger'. Winkelprijs 89,-. 10,00 D1074 Oorbellen ENGELSRUFER. Winkelprijs 99,-. 10,00 D1075 Hanger ENGELSRUFER, 'vleugel'. Winkelprijs 89,-. 10,00 D1076 Hanger ENGELSRUFER, 'vleugel'. Winkelprijs 89,-. 10,00 D1077 Halsketting ENGELSRUFER. Winkelprijs 79,-. 10,00 D1078 Halsketting ENGELSRUFER. Winkelprijs 79,-. 10,00 D1079 Acht ENGELSRUFER ballen. 25,00 D1080 Armband SHI YAYA. Lengte 19 cm. Winkelprijs 69,95. 10,00 D1081 Armband SHI YAYA. Lengte 19 cm. Winkelprijs 69,95. 10,00 D1082 Armband SHI YAYA. Lengte 19 cm. Winkelprijs 69,95. 10,00 D1083 Armband SHI YAYA. Lengte 18 cm. Winkelprijs 69,95. 10,00 D1084 Dameshorloge VENDOUX. Winkelprijs 129,-. 15,00 D1085 Dameshorloge VENDOUX. Winkelprijs 139,-. 15,00 D1086 Dameshorloge VENDOUX. Winkelprijs 119,-. 15,00 D1087 Dameshorloge VENDOUX. Winkelprijs 119,-. 15,00 D1088 Dameshorloge VENDOUX. Winkelprijs 199,-. 25,00 D1089 Dameshorloge VENDOUX. Winkelprijs 159,-. 20,00 D1090 Dameshorloge VENDOUX. Winkelprijs 169,-. 20,00 D1091 Dameshorloge VENDOUX. Winkelprijs 179,-. 15,00 D1092 Dameshorloge VENDOUX. Winkelprijs 119,-. 15,00

18 D1093 Dameshorloge VENDOUX. Winkelprijs 119,-. 15,00 D1094 Dameshorloge VENDOUX. Winkelprijs 169,-. 20,00 D1095 Dameshorloge VENDOUX. Winkelprijs 169,-. 20,00 D1096 Dameshorloge VENDOUX. Winkelprijs 179,-. 20,00 D1097 Dameshorloge VENDOUX. Winkelprijs 75,-. 10,00 D1098 Dameshorloge VENDOUX. Winkelprijs 109,-. 15,00 D1099 Dameshorloge VENDOUX. Winkelprijs 99,-. 10,00 D1100 Halsketting / collier JOSH. Winkelprijs 169,95. 20,00 D1101 Strechring JOSH. Maat circa 52. Winkelprijs 37,95. 5,00 D1102 Strechring JOSH. Maat circa 51. Winkelprijs 37,95. 5,00 D1103 Strechring JOSH. Maat circa 48. Winkelprijs 47,95. 5,00 D1104 Halsketting / collier JOSH. Winkelprijs 199,95. 30,00 D1105 Strechring JOSH. Maat circa 50. Winkelprijs 47,95. 5,00 D1106 Strechring JOSH. Maat circa 48. Winkelprijs 48,95. 5,00 D1107 Halsketting / collier JOSH. Winkelprijs 169,95. LET OP! Exclusief torso. 20,00 D1108 Halsketting / collier JOSH. Winkelprijs 111,95. LET OP! Exclusief torso. 15,00 D1109 Armband JOSH. Lengte circa 17 cm. Winkelprijs 113,95. 15,00 D1110 Armband JOSH. Lengte circa 18 cm. Winkelprijs 72,50. 10,00 D1111 Armband JOSH. Lengte circa 18 cm. Winkelprijs 185,95. 25,00 D1112 Armband JOSH. Lengte circa 18 cm. Winkelprijs 113,95. 20,00 D1113 Armband JOSH. Lengte circa 18 cm. Winkelprijs 96,95. 10,00 D1114 Halsketting / collier ESPRIT. Winkelprijs 189,90. LET OP! Exclusief torso. 25,00 D1115 Halsketting / collier ESPRIT. Winkelprijs 189,90. LET OP! Exclusief torso. 25,00 D1116 Hanger ENCHANTED MEMORIES 'voetjes roze'. Winkelprijs 55,-. 10,00 D1117 Hanger ENCHANTED MEMORIES 'voetjes zilver'. Winkelprijs 55,-. 10,00 D1118 Hanger ENCHANTED MEMORIES 'voetjes zilver'. Winkelprijs 55,-. 10,00 D1119 Hanger ENCHANTED MEMORIES 'voetjes verguld'. Winkelprijs 55,-. 10,00 D1120 Hanger ENCHANTED MEMORIES 'Love zilver'. Winkelprijs 55,-. 10,00 D1121 Hanger ENCHANTED MEMORIES 'Hope zilver. Winkelprijs 55,-. 10,00 D1122 Hanger ENCHANTED MEMORIES 'Faith zilver. Winkelprijs 55,-. 10,00 D1123 Hanger ENCHANTED MEMORIES 'Voetjes zilver verguld'. Winkelprijs 99,-. 15,00 D1124 Hanger ENCHANTED MEMORIES 'Hope zilver verguld'. Winkelprijs 99,-. 15,00 D1125 Hanger ENCHANTED MEMORIES 'Love zilver verguld'. Winkelprijs 99,-. 15,00 D1126 Hanger ENCHANTED MEMORIES 'Faith zilver verguld'. Winkelprijs 99,-. 15,00 D1127 Hanger ENCHANTED MEMORIES 'Voetjes zilver verguld'. Winkelprijs 99,-. 15,00 D1128 Hanger ENCHANTED MEMORIES 'Hart inleg', 37 mm. Winkelprijs 99,-. 15,00 D1129 Hanger ENCHANTED MEMORIES 'Meisje', 37 mm. Winkelprijs 99,-. 15,00 D1130 Hanger ENCHANTED MEMORIES 'Jongetje', 37 mm. Winkelprijs 99,-. 15,00 D1131 Hanger ENCHANTED MEMORIES 'Vogel', 37 mm. Winkelprijs 99,-. 15,00 D1132 Hanger ENCHANTED MEMORIES 'Hart inleg', 37 mm. Winkelprijs 99,-. 15,00 D1133 Hanger ENCHANTED MEMORIES 'Meisje', 37 mm. Winkelprijs 99,-. 15,00 D1134 Hanger ENCHANTED MEMORIES 'Jongetje', 37 mm. Winkelprijs 99,-. 15,00 D1135 Hanger ENCHANTED MEMORIES 'Vogel', 37 mm. Winkelprijs 99,-. 15,00 D1136 Hanger ENCHANTED MEMORIES 'Hart inleg', 37 mm. Winkelprijs 99,-. 15,00 D1137 Hanger ENCHANTED MEMORIES 'Meisje', 37 mm. Winkelprijs 99,-. 15,00 D1138 Hanger ENCHANTED MEMORIES 'Jongetje', 37 mm. Winkelprijs 99,-. 15,00 D1139 Hanger ENCHANTED MEMORIES 'Kruis', 37 mm. Winkelprijs 99,-. 15,00 D1140 Hanger ENCHANTED MEMORIES 'Maansteen', 37 mm. Winkelprijs 99,-. 15,00 D1141 Hanger ENCHANTED MEMORIES 'Maansteen zilver verguld', 37 mm. Winkelprijs 99,- 15,00

Veilingcatalogus Inbrengveiling eerste kwartaal 3 Sieraden

Veilingcatalogus Faillissement 7 Dresses

Veilingcatalogus Faillissement 7 Dresses Veilingcatalogus Faillissement 7 Dresses Kijkdag: Dinsdag 23 januari 2018 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Woensdag 24 januari 2018 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling

Veilingcatalogus Faillissement Second Life Electronics

Veilingcatalogus Faillissement Second Life Electronics Veilingcatalogus Faillissement Second Life Electronics Kijkdag: Maandag 17 oktober 2016 van 12.00 tot 15.00 uur Sluiting veiling: Dinsdag 18 oktober 2016 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem

Veilingcatalogus Bedrijfsbeeindiging Uitzendbureau

Veilingcatalogus Bedrijfsbeeindiging Uitzendbureau Veilingcatalogus Bedrijfsbeeindiging Uitzendbureau Kijkdag: Dinsdag 22 mei 2018 van 9.00 tot 11.00 uur Sluiting veiling: Woensdag 23 mei 2018 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling

Veilingcatalogus Deurendump

Veilingcatalogus Deurendump Veilingcatalogus Deurendump Kijkdag: Sluiting veiling: Woensdag 27 november 2013 van 13.00 tot 17.00 uur Donderdag 28 november 2013 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling van een

Veilingcatalogus Faillissement Restart Uden

Veilingcatalogus Faillissement Restart Uden Veilingcatalogus Faillissement Restart Uden Kijkdag: Dinsdag 20 maart 2018 van 15.30 tot 17.00 uur Sluiting veiling: Woensdag 21 maart 2018 vanaf 19.45 uur Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling

Veilingcatalogus Faillissement Vlemmix Mannequins & fashionsupplies BV

Veilingcatalogus Faillissement Vlemmix Mannequins & fashionsupplies BV Veilingcatalogus Faillissement Vlemmix Mannequins & fashionsupplies BV Kijkdag: Vrijdag 5 januari 2017 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Maandag 8 januari 2017 vanaf 20.30 uur. Let op! In ons veilingsysteem

MB² sprl WUYTS Peter ea.

MB² sprl WUYTS Peter ea. CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling - Online auction of the bankruptcy - Vente en ligne de la faillite MB² sprl WUYTS Peter ea. in opdracht van de curatoren ea/à la requête des curateurs

Veilingcatalogus Bedrijfsbeëindiging Drogisterij Oerlemans

Veilingcatalogus Bedrijfsbeëindiging Drogisterij Oerlemans Veilingcatalogus Bedrijfsbeëindiging Drogisterij Oerlemans Kijkdag: Woensdag 15 oktober 2014 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Donderdag 16 oktober 2014 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem

Veilingcatalogus Faillissement Administratiekantoor Kubat BV

Veilingcatalogus Faillissement Administratiekantoor Kubat BV Veilingcatalogus Faillissement Administratiekantoor Kubat BV Kijkdag: Vrijdag 20 februari 2015 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Maandag 23 februari 2015 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem

Veilingcatalogus Faillissement Sengers Supertex Helmond

Veilingcatalogus Faillissement Sengers Supertex Helmond Veilingcatalogus Faillissement Sengers Supertex Helmond Kijkdag: Dinsdag 22 april 2014 van 15.00 tot 17.00 uur Sluiting veiling: Woensdag 23 april 2014 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt

Veilingcatalogus Faillissement Special Trees deel 1 C001 t/m C300

Veilingcatalogus Faillissement Special Trees deel 1 C001 t/m C300 Veilingcatalogus Faillissement Special Trees deel 1 C001 t/m C300 Kijkdag: Maandag 6 maart 2017 van 13.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Dinsdag 7 maart 2017 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem

Veilingcatalogus Faillissement GM Raven

Veilingcatalogus Faillissement GM Raven Veilingcatalogus Faillissement GM Raven KKijkdag: Donderdag 15 februari 2018 van 15.00 tot 17.00 uur Sluiting veiling: Dinsdag 20 februari 2018 vanaf 19.30 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling

Veilingcatalogus Faillissement Deja Vu Breda

Veilingcatalogus Faillissement Tuincentrum Het Staelduinse Bos Veiling 2 te Deurne

Veilingcatalogus Faillissement Tuincentrum Het Staelduinse Bos Veiling 2 te Deurne Veilingcatalogus Faillissement Tuincentrum Het Staelduinse Bos Veiling 2 te Deurne Kijkdag: Vrijdag 20 april 2018 van 15.00 tot 17.00 uur Sluiting veiling: Maandag 23 april 2018 vanaf 19.30 uur. Let op!

Veilingcatalogus Faillissement Henk van der Doelen - Kaatsheuvel

Veilingcatalogus Faillissement Henk van der Doelen - Kaatsheuvel Veilingcatalogus Faillissement Henk van der Doelen - Kaatsheuvel Kijkdag: Op aanvraag Sluiting veiling: Donderdag 24 oktober 2013 vanaf 14.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling van een

Veilingcatalogus Faillissement Qbengo BV

Veilingcatalogus Faillissement Qbengo BV Veilingcatalogus Faillissement Qbengo BV Kijkdag: Woensdag 21 januari 2015 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Donderdag 22 januari 2015 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling

Veilingcatalogus Faillissement Happy Baron locatie Helmond

Veilingcatalogus Faillissement Happy Baron locatie Helmond Veilingcatalogus Faillissement Happy Baron locatie Helmond Kijkdag: Dinsdag 9 mei 2017 van 15.00 tot 16.30 uur Sluiting veiling: Dinsdag 10 mei 2017 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt

FEBRUARI ISSUE 2014. Cadeau tips voor Cupido s. All you need is Love. Lovely LOVE. Gifts... deals! Check het voordeel in de folder! geef Zinzi!

FEBRUARI ISSUE 2014. Cadeau tips voor Cupido s. All you need is Love. Lovely LOVE. Gifts... deals! Check het voordeel in de folder! geef Zinzi! FEBRUARI ISSUE 2014 Cadeau tips voor Cupido s All you need is Love Lovely Gifts... geef Zinzi! LOVE deals! Check het voordeel in de folder! De sleutel tot haar hart ZIH 638 50mm ZIH 721 50mm 79.95 49.

Veilingcatalogus Faillissement Euronics Zevenbergen

Veilingcatalogus Faillissement Euronics Zevenbergen Veilingcatalogus Faillissement Euronics Zevenbergen Kijkdag: Woensdag 15 maart 2017 van 10.00 tot 12.00 uur Sluiting veiling: Donderdag 16 maart 2017 vanaf 18.30 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt

Veilingcatalogus Faillissement Created on Friday

Veilingcatalogus Faillissement Created on Friday Veilingcatalogus Faillissement Created on Friday Kijkdag: n.v.t. Sluiting veiling: Dinsdag 14 juli 2015 vanaf 18.30 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling van een kavel automatisch met vijf

Veilingcatalogus Faillissement Blixen

Veilingcatalogus Faillissement Blixen Veilingcatalogus Faillissement Blixen Kijkdag: Maandag 23 september 2019 van 13.00 tot 15.00 uur Sluiting veiling: Maandag 7 oktober 2019 vanaf 19.30 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling

Sint Cadeaus heel veel keuze voor Zinzi pakt uit! PARFUM CADEAU. MIX& MATCH Met zilveren oorsieraden & hangers TIP VAN SINT.

Sint Cadeaus heel veel keuze voor Zinzi pakt uit! PARFUM CADEAU. MIX& MATCH Met zilveren oorsieraden & hangers TIP VAN SINT. Issue N o 28 SINT 2015 TIP VAN SINT Verras haar met! pakt uit! Met veel extra voordeel PARFUM CADEAU Bij aankoop van een horloge Sint Cadeaus heel veel keuze voor Met zilveren oorsieraden & hangers VOL

Veilingcatalogus Faillissement Gronilux BV

Veilingcatalogus Faillissement Gronilux BV Veilingcatalogus Faillissement Gronilux BV Kijkdag: Dinsdag 2 december 2014 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Woensdag 3 december 2014 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling

Sint Cadeaus Zinzi pakt uit! PARFUM CADEAU MIX& MATCH TIP VAN SINT. Issue No 28. Met veel extra voordeel Verras haar met Zinzi!

Sint Cadeaus Zinzi pakt uit! PARFUM CADEAU MIX& MATCH TIP VAN SINT. Issue No 28. Met veel extra voordeel Verras haar met Zinzi! Issue No 28 SINT 2015 pakt uit! TIP VAN SINT Met veel extra voordeel Verras haar met! PARFUM CADEAU Bij aankoop van een horloge Sint Cadeaus Met zilveren oorsieraden & hangers heel veel keuze voor V O

JENNA bvba CAR-OLI sprl

JENNA bvba CAR-OLI sprl CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling - Online auction of the bankruptcy - Vente en ligne de la faillite JENNA bvba CAR-OLI sprl in opdracht van de curatoren ea/à la requête des curateurs

Veiling Online veiling faillisement pizzeria

Veiling Online veiling faillisement pizzeria Online veiling van Machines Gereedschappen Metalen Veiling Online veiling faillisement pizzeria Opening en sluiting - Opening: donderdag 5 juli om 8:00 uur - Sluiting: dinsdag 18 september om 19:00 uur

Liefde... Vier de. geef Zinzi! LOVE. deals Check het extra voordeel in de folder. All you need is Love. Cadeau tips voor echte Cupido s

Liefde... Vier de. geef Zinzi! LOVE. deals Check het extra voordeel in de folder. All you need is Love. Cadeau tips voor echte Cupido s FEBRUARI ISSUE 2015 Cadeau tips voor echte Cupido s All you need is Love Vier de Liefde... geef Zinzi! LOVE deals Check het extra voordeel in de folder SCHITTERENDE ZILVEREN SET Pak eens uit met Valentijn

Stralende LENTE ZILVER IS COOL MIX& MATCH DÉ SIERADENTRENDS VAN HET NIEUWE SEIZOEN. Sierlijke items voor je outfit. Schitteren met Kim & Fatima

Stralende LENTE ZILVER IS COOL MIX& MATCH DÉ SIERADENTRENDS VAN HET NIEUWE SEIZOEN. Sierlijke items voor je outfit. Schitteren met Kim & Fatima Issue N o 29 SPRING SUMMER 2016 VERWEN MAMA Cadeaus In zilver MIX& MATCH Stel je sieraad samen ZILVER IS COOL Schitteren met Kim & Fatima 154 Sierlijke items voor je outfit Stralende LENTE DÉ SIERADENTRENDS

Veilingcatalogus JR Solutions

Veilingcatalogus JR Solutions Veilingcatalogus JR Solutions Kijkdag: vrijdag 13 december 2013 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Afhaaldag: maandag 16 december 2013 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling

Veilingcatalogus Faillissement Bergman Handelsonderneming BV

Veilingcatalogus Faillissement Bergman Handelsonderneming BV Veilingcatalogus Faillissement Bergman Handelsonderneming BV Kijkdag: N.V.T. Sluiting veiling: Dinsdag 9 januari 2018 vanaf 18.30 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling van een kavel automatisch

168. Kantoormeubilair / OFFICE

168. Kantoormeubilair / OFFICE 168. Kantoormeubilair / OFFICE Verkoop informatie Aantal : 30 Startdatum : 09 augustus 2012 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 14 augustus 2012 vanaf 18:30 WWW.AUCTELIA.COM De Algemene voorwaarden en de Specifieke

Veilingcatalogus INVENTARIS Coenen Kookplezier

Veilingcatalogus INVENTARIS Coenen Kookplezier Veilingcatalogus INVENTARIS Coenen Kookplezier Kijkdag: N.v.t. Sluiting veiling: Vrijdag 21 juni 2013 vanaf 12.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling van een kavel automatisch met vijf

Veilingcatalogus Faillissement De Echte Groenteman Pieter Brouwer BV

Veilingcatalogus Faillissement De Echte Groenteman Pieter Brouwer BV Veilingcatalogus Faillissement De Echte Groenteman Pieter Brouwer BV Kijkdag: Sluiting veiling: Afhaaldag: Woensdag 25 september 2013 van 14.00 tot 17.00 uur Donderdag 26 september 2013 vanaf 19.00 uur.

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Nr Lot Startbod Opbod Nota's Nr Lot Startbod Opbod Nota's 0001 grijszwarte stoffen zitting met armleuningen 0002 kantoormateriaal lotje kantoormateriaal waaronder perforator, nietjesmachine, schrijfgerei, papier, mappen met harde

BEACH CLUB. Schitteren in de. Zilver trends & Gift Guide. Oh so CHIC Armbanden & colliers ZILVER IS COOL GAME, SET & ZINZI CREOOL HANGERS

BEACH CLUB. Schitteren in de. Zilver trends & Gift Guide. Oh so CHIC Armbanden & colliers ZILVER IS COOL GAME, SET & ZINZI CREOOL HANGERS Zilver trends & Gift Guide ZILVER IS COOL Stralen op het strandfeest Issue N o 26 SPRING SUMMER 2015 Oh so CHIC Armbanden & colliers GAME, SET & ZINZI Tennis armbanden om mee te pronken CREOOL HANGERS

Veilingcatalogus Faillissement O'chelle Henk van der Doelen VEGHEL

Veilingcatalogus Faillissement O'chelle Henk van der Doelen VEGHEL Veilingcatalogus Faillissement O'chelle Henk van der Doelen VEGHEL Kijkdag: Op aanvraag Sluiting veiling: Donderdag 24 oktober 2013 vanaf 13.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling van een

Deze prijzen zullen u een bijzonder vrolijk Kerstfeest bezorgen.

pakjesavond stralende Sint Cadeaus TIP VAN DE SINT ZINZI PAKT UIT Verras haar met een Zinzi horloge Met heel veel schitterende cadeaus

pakjesavond stralende Sint Cadeaus TIP VAN DE SINT ZINZI PAKT UIT Verras haar met een Zinzi horloge Met heel veel schitterende cadeaus Issue N o 29 Sint 2017 TIP VAN DE SINT Verras haar met een Zinzi horloge stralende pakjesavond Sint Cadeaus heel veel keuze vanaf 19. 95 ZINZI PAKT UIT Met heel veel schitterende cadeaus VOL MET ORIGINELE

Veilingcatalogus Faillissement Euronics Made

Veilingcatalogus Faillissement Euronics Made Veilingcatalogus Faillissement Euronics Made Kijkdag: Woensdag 15 maart 2017 van 13.00 tot 15.00 uur Sluiting veiling: Donderdag 16 maart 2017 vanaf 19.30 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling

CATALOGUS-CATALOGUE. JN JEWELS bvba -- ea

CATALOGUS-CATALOGUE. JN JEWELS bvba -- ea CATALOGUS-CATALOGUE Online veiling van de faling/vente en ligne de la faillite/online auction of the bankruptcy JN JEWELS bvba -- ea Sluiting-Closing-Clôture 06/12/2018 1 2 armbandjes, zilver/goud-kleurig,

pakjesavond Mooie ZINZI PAKT UIT TIP VAN DE SINT Met heel veel schitterende cadeaus Verras haar met een Zinzi sieraad of horloge N o 32

pakjesavond Mooie ZINZI PAKT UIT TIP VAN DE SINT Met heel veel schitterende cadeaus Verras haar met een Zinzi sieraad of horloge N o 32 N o 32 SINT 2018 ZINZI PAKT UIT Met heel veel schitterende cadeaus Mooie pakjesavond TIP VAN DE SINT Verras haar met een Zinzi sieraad of horloge VOL MET ORIGINELE SIERADEN & HORLOGES NIEUW: SQUARE HORLOGES

Spring Summer! Naar Côte d Azur WIN! met Kim en Fatima! Cadeau! Luxe Zinzi suitcase. Fashion Tip. HOT News! MAGAZINE 2012

Spring Summer! Naar Côte d Azur WIN! met Kim en Fatima! Cadeau! Luxe Zinzi suitcase. Fashion Tip. HOT News! MAGAZINE 2012 MAGAZINE 2012 Spring Summer! WIN! Luxe Zinzi suitcase Fashion Tip Armbanden in vrolijke pasteltinten! Naar Côte d Azur met Kim en Fatima! Cadeau! Zinzi fragrance bij aankoop vanaf 75 HOT News! Lange colliers

Veilingcatalogus Faillissement Hotel Tante Pietje BV

Veilingcatalogus Faillissement Hotel Tante Pietje BV Veilingcatalogus Faillissement Hotel Tante Pietje BV Kijkdag: Dinsdag 9 december 2014 van 13.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Donderdag 11 december 2014 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem

Veilingcatalogus Faillissement Change Way BV - Berendsen & Partners

Veilingcatalogus Faillissement Change Way BV - Berendsen & Partners Veilingcatalogus Faillissement Change Way BV - Berendsen & Partners Kijkdag: Dinsdag 14 april 2015 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Woensdag 15 april 2015 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem

Veilingcatalogus Faillissement Your Drinks Opslaglocatie

Veilingcatalogus Faillissement Your Drinks Opslaglocatie Veilingcatalogus Faillissement Your Drinks Opslaglocatie Kijkdag: maandag 12 september 2016 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Dinsdag 13 september2016 vanaf 20.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem

High end winkelinventaris en kleding

High end winkelinventaris en kleding ONLINE VEILING HIGH END STORE INVENTORY & CLOTHING (NL) High end winkelinventaris en kleding Nedervonder 25 5061 JP Oisterwijk (Veilinglocatie High end store inventory) Sluitingsdatum: woensdag 28 SEPTEMBER

Feest! Kim&Fatima. Extra Voordeel! Mix&Charm. WinterMode. Exclusief: showen de nieuwste Zinzi collectie! Feestelijke acties in goud en zilver

Feest! Kim&Fatima. Extra Voordeel! Mix&Charm. WinterMode. Exclusief: showen de nieuwste Zinzi collectie! Feestelijke acties in goud en zilver WINTER 2009/2010 Feest! Extra Voordeel! Feestelijke acties in goud en zilver Exclusief: Kim&Fatima showen de nieuwste Zinzi collectie! Mix&Charm Kies uit 200 Charms en maak je eigen stijl WinterMode De

Online materialenveiling van een complete inventaris voor de boomkwekerij afkomstig uit een faillissement.

Online materialenveiling van een complete inventaris voor de boomkwekerij afkomstig uit een faillissement. Online materialenveiling van een complete inventaris voor de boomkwekerij afkomstig uit een faillissement. Aanvang veiling: Afloop veiling: Veiladres: Dinsdag 31 augustus om 8.00 uur Woensdag 1 september

14K GOUD COLLIER. 45 cm E ,- ARMBAND. 19 cm E ,- SPARKLE & SHINE COLLECTIE 2019 HOFLAND JUWELIER

14K GOUD COLLIER. 45 cm E ,- ARMBAND. 19 cm E ,- SPARKLE & SHINE COLLECTIE 2019 HOFLAND JUWELIER 14K GOUD 45 cm E037 1.260,- ARMBAND 19 cm E038 575,- SPARKLE & SHINE COLLECTIE 2019 HOFLAND JUWELIER E432 42+3 cm 75,- E431 KLAPCREOLEN 19 cm 65,- 40,- ZILVER E441 RING 22,50 E429 45 cm 149,- E436 RING

Mooie. pakjesavond ZINZI PAKT UIT. TIJD VOOR DE SINT Verras haar met een Zinzi horloge. Met heel veel schitterende cadeaus

Mooie. pakjesavond ZINZI PAKT UIT. TIJD VOOR DE SINT Verras haar met een Zinzi horloge. Met heel veel schitterende cadeaus ZINZI PAKT UIT Mooie pakjesavond VOL MET ORIGINELE SIERADEN & HORLOGES Met heel veel schitterende cadeaus TIJD VOOR DE SINT Verras haar met een Zinzi horloge NIEUW: SQUARE HORLOGES ZI42CB ketting 42cm

ANEL CÓD E Prata Esterlina de 1ª Lei (925), rodiado, Zircónia, mate/brilho Tam.: 52-64

ANEL CÓD E Prata Esterlina de 1ª Lei (925), rodiado, Zircónia, mate/brilho Tam.: 52-64 ANEL CÓD. 0000 50.00 E Prata Esterlina de 1ª Lei (925), rodiado, Zircónia, mate/brilho Tam.: 52-64 ANEL CÓD. 0000 50.00 E Prata Esterlina de 1ª Lei (925), rodiado, Zircónia, mate/brilho Tam.: 52-64 ANEL

Waardebon. Sint Cadeaus heel veel keuze voor. Pak uit: Verlanglijstje? TIP VAN SINT. Extra voordeel dus profiteer nu!

Waardebon. Sint Cadeaus heel veel keuze voor. Pak uit: Verlanglijstje? TIP VAN SINT. Extra voordeel dus profiteer nu! Extra voordeel dus profiteer nu! Sint Cadeaus heel veel keuze voor TIP VAN SINT Verras eens met een mooie ring! Pak uit: Verlanglijstje? Met leuke oorsieraden. Kies je favo uit! V O L M E T O R I G I N

FOTO S FINSHOP VERGADERING ZAAL LOT N 1

TIP VAN SINT. Zinzi pakt uit! Sint Cadeaus heel veel keuze vanaf Verras haar met Zinzi. Met veel extra voordeel.

TIP VAN SINT. Zinzi pakt uit! Sint Cadeaus heel veel keuze vanaf Verras haar met Zinzi. Met veel extra voordeel. Issue N o 29 SINT 2016 Zinzi pakt uit! Met veel extra voordeel TIP VAN SINT Verras haar met Zinzi Sint Cadeaus heel veel keuze vanaf 19. 95 VOL MET ORIGINELE SIERADEN & HORLOGES ZIC 1307 ZIW 502M Stalen

ÉN ZILVEREN ARMBAND CADEAU. Winter COLLECTION

ÉN ZILVEREN ARMBAND CADEAU. Winter COLLECTION ÉN ZILVEREN ARMBAND CADEAU Winter COLLECTION RETRO WATCH NEW COLLECTION Stalen watch 38mm, verkrijgbaar in zilver-, goud-, rosékleurig of zwart. Met roze secondewijzer, datum en verwisselbare stalen- of

SUMMER 49, 95. Fashion Tip. Cadeau! zınzı fragrance bij aankoop vanaf 75

SUMMER 49, 95. Fashion Tip. Cadeau! zınzı fragrance bij aankoop vanaf 75 SUMMER Fashion Tip Armbanden in vrolijke kleuren! Cadeau! zınzı fragrance bij aankoop vanaf 75 Ringen & armbanden extra scherp geprijsd Sparkling Look! Schitterende fashionable armbanden. Bezet met crystals

Veilingcatalogus Faillissement Koeriers en Inpakcentrale Helmond BV

Veilingcatalogus Faillissement Koeriers en Inpakcentrale Helmond BV Veilingcatalogus Faillissement Koeriers en Inpakcentrale Helmond BV Kijkdag: Woensdag 2 juli 2014 van 11.00 tot 13.00 uur Sluiting veiling: Donderdag 3 juli 2014 vanaf 20.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem

14K Roségoud JIJ MAAKT HET. Schitterend

14K Roségoud JIJ MAAKT HET. Schitterend 14K Roségoud JIJ MAAKT HET Schitterend COLLECTIE 2018 Speciaal Een sieraad of horloge uitkiezen is vaak een bijzonder en speciaal moment. Het moet uitstralen waar jij voor staat. Dat kan stijlvol zijn,

Sieraden, voorraad en bedrijfsinventaris

Sieraden, voorraad en bedrijfsinventaris ONLINE VEILING J & J JUWELIERS JEWELRY OFFICE INVENTORY (NL) Sieraden, voorraad en bedrijfsinventaris Coldenhovenseweg 5 6961 AE Eerbeek (J & J Juweliers ) Sluitingsdatum: maandag 02 JUNI vanaf 19:00 Bezichtiging:

Veilingcatalogus Faillissement Simons-de Nijs BV

Veilingcatalogus Faillissement Simons-de Nijs BV Veilingcatalogus Faillissement Simons-de Nijs BV Kijkdag: Dinsdag 18 maart 2014 van 13.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Woensdag 19 maart 2014 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de

LAATSTE KANS - AZ Sint-Maarten Mechelen Kantoormeubilair

LAATSTE KANS - AZ Sint-Maarten Mechelen Kantoormeubilair LAATSTE KANS - AZ Sint-Maarten Mechelen Kantoormeubilair Verdiep GLV - Blok D - Kantoor Kantoormeubilair, kantoormateriaal, inrichting brasserie en dergelijke. Startdatum: Donderdag 8 november om 07:00

Veilingcatalogus faillissement Galvano

Veilingcatalogus faillissement Galvano Veilingcatalogus faillissement Galvano Kijkdag: maandag 15 februari 2016 van 9.00 tot 11.00 uur Sluiting veiling: Dinsdag 16 februari december 2016 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt

Veilingcatalogus Kerst/Winterveiling

Veilingcatalogus Kerst/Winterveiling Veilingcatalogus Kerst/Winterveiling Kijkdag: N.v.t. Sluiting veiling: Woensdag 6 december 2017 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling van een kavel automatisch met vijf minuten

Digitale catalogus. Beschikbaar gestelde inventaris Rabobank Salland

Digitale catalogus. Beschikbaar gestelde inventaris Rabobank Salland Digitale catalogus Beschikbaar gestelde inventaris Rabobank Salland 2013 Digitale catalogus meubilair Rabobank Salland Inhoudsopgave Werkplekken/ tafels... 2 Kasten... 19 Stoelen... 48 Beeldschermen...

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Nr Lot Startbod Opbod Nota's Nr Lot Startbod Opbod Nota's 0001 naaigerief metalen rekje met ong 100 stuks stoffenverf en 1 rol bruin papier 0002 inhoud kast waaronder: bedlinnen, tapijt, gehaakte sierkleedjes, kleine kralen,... alles

Veilingcatalogus Faillissement MOOI Parfumerie Admirant Eindhoven

Veilingcatalogus Faillissement MOOI Parfumerie Admirant Eindhoven Veilingcatalogus Faillissement MOOI Parfumerie Admirant Eindhoven Kijkdag: Woensdag 2 oktober 2013 van 09.00 tot 12.00 uur Sluiting veiling: Donderdag 3 oktober 2013 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem

Veilingcatalogus Faillissement Sportinstituut Ooms vestiging Drieburcht

Veilingcatalogus Faillissement Sportinstituut Ooms vestiging Drieburcht Veilingcatalogus Faillissement Sportinstituut Ooms vestiging Drieburcht Kijkdag: Vrijdag 27 maart 2015 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Maandag 30 maart 2015 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem

Veilingcatalogus Faillissement 2 Comply

Veilingcatalogus Faillissement 2 Comply Veilingcatalogus Faillissement 2 Comply Kijkdag: N.V.T. Sluiting veiling: Donderdag 17 maart 2016 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling van een kavel automatisch met vijf minuten

Veilingcatalogus Faillissement Schmitz Coiffures 2 BV

Veilingcatalogus Faillissement Schmitz Coiffures 2 BV Veilingcatalogus Faillissement Schmitz Coiffures 2 BV Kijkdag: Sluiting veiling: Afhaaldag: Woensdag 17 september 2014 van 13.00 tot 16.00 uur Donderdag 18 september 2014 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons

I. Technische bepalingen

I. Technische bepalingen I. Technische bepalingen GROEP 4 en 5-JARIGEN 1 Grote speelboot Speelboot is voorzien van stuur, roer, loopplank en een anker Materiaal: Berken multiplex Afmetingen: L150 x B100 x H80cm 2 Werkeiland met

MIAMI. Style report: HAPPY. WOW Zinzi geeft je dat effect GOUD! MOEDERDAG. Kim & Fatima s Favorites! STOER. HOT Trends Knuckle Ringen en meer

MIAMI. Style report: HAPPY. WOW Zinzi geeft je dat effect GOUD! MOEDERDAG. Kim & Fatima s Favorites! STOER. HOT Trends Knuckle Ringen en meer MAGAZINE LENTE ZOMER 2014 MOEDERDAG Lovely deals voor mama! WOW Zinzi geeft je dat effect GOUD! Roségoud of geelgoud verguld HOT Trends Knuckle Ringen en meer ARM PARTY DRAAG VEEL ARMBANDEN Kim & Fatima

Issue No 29 Zinzi pakt uit! SINT Met veel extra voordeel TIP VAN SINT. Verras haar met Zinzi. Sint Cadeaus heel veel keuze vanaf

Issue No 29 Zinzi pakt uit! SINT Met veel extra voordeel TIP VAN SINT. Verras haar met Zinzi. Sint Cadeaus heel veel keuze vanaf Issue No 29 Zinzi pakt uit! SINT 2016 Met veel extra voordeel TIP VAN SINT Verras haar met Zinzi Sint Cadeaus 19.95 heel veel keuze vanaf V O L M E T O R I G I N E L E S I E R A D E N & H O R L O G E S

Veilingcatalogus Faillissement van Belkom en Burgers Accountants

Veilingcatalogus Faillissement van Belkom en Burgers Accountants Veilingcatalogus Faillissement van Belkom en Burgers Accountants Kijkdag: Sluiting veiling: Woensdag 28 augustus 2013 van 14.00 tot 17.00 uur Donderdag 29 augustus 2013 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons

CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling- Online auction of the bankrupcty- Vente en ligne de la faillite. SYMPHONY JEWELS bvba ea

CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling- Online auction of the bankrupcty- Vente en ligne de la faillite. SYMPHONY JEWELS bvba ea CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling- Online auction of the bankrupcty- Vente en ligne de la faillite SYMPHONY JEWELS bvba ea in opdracht van de curator ea/à la requête du curateur ea./ by

Veiling Reorganisatie van een hekwerkfabriek

Veiling Reorganisatie van een hekwerkfabriek Online veiling van Machines Gereedschappen Metalen Veiling Reorganisatie van een hekwerkfabriek Opening en sluiting - Opening: dinsdag 22 november om 8:00 uur - Sluiting: dinsdag 13 december om 19:00 uur

Catalogus inventaris oude gemeentehuis Hardenberg

Catalogus inventaris oude gemeentehuis Hardenberg Catalogus inventaris oude gemeentehuis Hardenberg Veilingreglement gemeente Hardenberg inventaris oude gemeentehuis De gemeente Hardenberg betrekt vanaf 9 juli 2012 het nieuwe gemeentehuis. Goederen die

Veilingcatalogus Faillissement Factor Tan i.o.v. curator

Veilingcatalogus Faillissement Factor Tan i.o.v. curator Veilingcatalogus Faillissement Factor Tan i.o.v. curator Kijkdag: vrijdag 23 oktober van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: maandag 26 oktober 2015 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt

SCHITTERENDE CADEAUS!

SCHITTERENDE CADEAUS! Issue N o 27 WINTER 2015/2016 Wintertrends & Gift Guide FEEST MET ZILVER Ga voor de Zinzi glamour look! Parfum cadeau Bij aankoop van een Zinzi horloge Geniet momenten Cadeaus geven met de familie Win!

Prijsboek 2018 Bureau Inrichting. Pagina 1

Prijsboek 2018 Bureau Inrichting. Pagina 1 Bureau Inrichting Pagina 1 Bureau Inrichting INHOUD PAGINA Werkplekken 3-8 Stoelen 9 Ladeblokken 10 Kasten 11-12 Overlegtafels 13 Boekenkasten 14-15 Ergonomische producten 16-17 Diversen 18 Pagina 2 Werkplekken

Veiling Veiling overstock van een fietsenfabriek

Veiling Veiling overstock van een fietsenfabriek Online veiling van Machines Gereedschappen Metalen Veiling Veiling overstock van een fietsenfabriek Opening en sluiting - Opening: donderdag 1 december om 8:00 uur - Sluiting: maandag 12 december om 19:00

Feest! Gala in Venetië WIN! met Kim en Fatima! Luxe reis Venetië. What s Hot. Fashion Tip. ZILVER is in! MAGAZINE WINTER 2011/2012

Feest! Gala in Venetië WIN! met Kim en Fatima! Luxe reis Venetië. What s Hot. Fashion Tip. ZILVER is in! MAGAZINE WINTER 2011/2012 MAGAZINE WINTER 2011/2012 Feest! WIN! Luxe reis Venetië What s Hot Lange colliers met grote hangers Fashion Tip Veel armbanden uberstylish! Gala in Venetië met Kim en Fatima! ZILVER is in! Een must voor

COLLECTIE GOUD & ZIRKONIA. Juwelier Wolters. Pastoor Ohllaan 9 3451 CB Vleuten www.wietsewolters.nl T 030-677 1338. S 518 Exclusief collier 219,-

COLLECTIE GOUD & ZIRKONIA. Juwelier Wolters. Pastoor Ohllaan 9 3451 CB Vleuten www.wietsewolters.nl T 030-677 1338. S 518 Exclusief collier 219,- COLLECTIE 13 14 S 518 219,- Juwelier Wolters Pastoor Ohllaan 9 3451 CB Vleuten www.wietsewolters.nl T 030-677 1338 S 517 349,- S 523 229,- GOUD & ZIRKONIA S 728 0.06 crt. si 569,- S 727 0.06 crt. si 599,-