Veilingcatalogus Faillissement Gronilux BV

Download "Veilingcatalogus Faillissement Gronilux BV"

1 Veilingcatalogus Faillissement Gronilux BV Kijkdag: Dinsdag 2 december 2014 van tot uur Sluiting veiling: Woensdag 3 december 2014 vanaf uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling van een kavel automatisch met vijf minuten verlengd indien er in de laatste drie minuten nog een bod heeft plaatsgevonden, net zolang totdat er in de laatste drie minuten niet meer wordt geboden. Afhaaldag: Maandag 8 december 2014 van tot uur Adres afhaal/ kijkdag : Stirlingweg AV Veghel Online veiling wegens het faillissement Gronilux In opdracht van curator mr. A.A.M. Deterink van Deterink advocaten te Eindhoven Met o.a. Grote voorraden shawls, sieraden, riemen, haarproducten Partijgoederen Magazijninventaris Kantoorinventaris Winkelinventaris etc. Biedingen uitsluitend via onze website: Voor vragen of informatie: info@hnvi.nl of

2 Kavel Omschrijving Startbod excl. opgeld en BTW F001 Ringen in showdoos. 24 stuks. 20,00 F002 Magazijnstelling bestaande uit 15 staanders hoogte 450 cm en 130 legbladen met afm. 250, x 60 cm. Inclusief enkele losse staanders/legbladen t.w. 3x hoge staander, 6x halfhoge staander en 25 legbladen combinaties. LET OP! Exclusief inhoud F003 Bulkvoorraad sjaals in diverse soorten. Totaal 40 dozen met 3640 sjaals. Adviesverkoopprijs per sjaal 9,99. F004 Dubbel hoekbureau IKEA met 2 verrijdbare ladekasten. Afmeting 400 x 240 cm, in hoogte verstelbaar. LET OP! Exclusief producten op het bureau. 400,00 30,00 F005 Kleurenprinter OKI C ,00 F006 Kettingen, oorbellen en overige sieraden op 4 showborden. 25,00 F007 Fotostudio bestaande uit 3 flitslampen, statief met papierrol en diverse displays. Lampen 150,00 en statief telescopisch in hoogte verstelbaar. F008 Wandkast met 6 deuren. Afmeting 300 x 41 cm, hoogte 89 cm. LET OP! Bovenblad bestaat uit 1 geheel. F009 Riemen in diverse maten en uitvoeringen in en voor wandrek. Ruim 100 stuks. LET OP! Inclusief wandrek. F010 Sieraden in en op kast F117 w.o. ringen, kettingen, portemonnees, horloges, haarbanden, armbanden, tassen, brillen, riemen, geschenksets etc. Exclusief kast F011 Houten bureau met ladekast en kast met schuifdeuren. Afmeting bureau 310 x 300 cm, hoogte 75 cm. 30,00 80,00 50,00 20,00 F012 Archiefkast met schuifdeuren. Afmeting 200 x 50 cm, hoogte 256 cm. 15,00 F013 Ladekast met 4 hangmaplades. Afmeting 46 x 62 cm, hoogte 132 cm. 15,00 F014 Werktafel. Afmeting 140 x 80 cm, hoogte 74 cm. 5,00 F015 Verrijdbare bureaustoel met kunstlederen bekleding. In slechte staat. 2,00 F016 Vier conferentiestoelen met kunstlederen bekleding. 5,00 F017 Bureauhanglamp met trekkoord. Lengte circa 125 cm. 15,00 F018 Wandklok SEIKO. 5,00 F019 Prullenbak CURVER. Hoogte 45 cm. 2,00 F020 Hup Holland Hup lichtslang. H defect. 10,00 F021 Sieraden samples in 6 dozen w.o. ringen, oorbellen, haarclips, sjaals etc. 25,00 F022 Bureau met houten blad. Compleet met verrijdbare ladekast met 3 laden en 20,00 hangmapsysteem en een computersteun. Afm. 280 x 80 cm, in hoogte verstelbaar. F023 Bureaustoel met kunstlederen bekleding. 5,00 F024 Bureauhanglamp met trekkoord. Lengte circa 125 cm. 15,00 F025 Monitor COMPAQ Q ,00 F026 Monitor COMPAQ Q ,00 F027 Wandklok SEIKO. 5,00 F028 Wandklok SEIKO. 5,00 F029 Bureauhulpjes w.o. voetensteun, monitorsteun en snijapparaat. 15,00 F030 Prent in lijst. Afmeting 51 x 71 cm. 5,00 F031 Prullenbak CURVER. Hoogte 52 cm. 5,00 F032 Twee kunstplanten in pot. 5,00 F033 Stofzuiger PHILIPS SoftColor FC ,00 F034 Sjaals, riemen, brillen en sieraden in en om 5 dozen en krat. 50,00 F035 Verrijdbare bureaustoel met kunstlederen bekleding en armleuningen. 5,00 F036 Houten wandkast met 2 schappen, 3 laden, 12 deuren. Afm 340x42cm, hoogte 214cm 50,00

3 F037 Computeraccessoires w.o. monitor ACER V223HQ, toetsenborden, headset, webcam en muis. 30,00 F038 Schilderij, gesigneerd AUKE. Afmeting 95 x 124 cm. 50,00 F039 Kunstplant in aardewerken pot. Totale hoogte 220 cm. 15,00 F040 Bureauhanglamp met trekkoord. Lengte circa 125 cm. 15,00 F041 Prullenbak CURVER. Hoogte 52 cm. 5,00 F042 Wandklok SEIKO. 5,00 F043 Wandklok SEIKO. 5,00 F044 Wandklok SEIKO. 5,00 F045 Sieraden w.o. brillen, oorbellen, kettingen, stickers, manchetknopen etc. 10,00 F046 Hoekbureau met 2 niveaus. Afmeting 170 x 193 cm. LET OP! Exclusief producten op 10,00 bureau. F047 Werktafel. Afmeting 170 x 85 cm, hoogte 75 cm. LET OP! Exclusief producten op tafel 5,00 F048 Snijplank DAHLE ,00 F049 Inbindapparaat. 5,00 F050 Stalen archiefkast met twee verticale roldeuren. Afm. 103 x 47 cm, hoogte 198 cm. 30,00 F051 Diverse boeken w.o. atlas en hotelboeken. 5,00 F052 Geplastificeerde postcode kaart van NL. Afmeting 100 x 130 cm. 15,00 F053 Twee decoratieve potten met kunstbloemen. 10,00 F054 Monitor COMPAQ FP5315 met toetsenbord, muis en noodbatterij Ellipse ,00 F055 Printer HP Deskjet 845c. 5,00 F056 Hoekbureau met houten blad. Compleet met verrijdbare ladekast. Afmeting 240 x ,00 cm, in hoogte verstelbaar. LET OP! Exclusief producten op bureau. F057 Hoekbureau met houten blad. Compleet met verrijdbare ladekast. Afmeting 240 x 160 cm, in hoogte verstelbaar. LET OP! Exclusief producten op bureau. 20,00 F058 Stalen archiefkast met twee verticale roldeuren. Afm. 103 x 47 cm, hoogte 198 cm. 30,00 F059 Stalen archiefkast met twee verticale roldeuren. Afmeting 103 x 47 cm, hoogte 198 cm. 10,00 LET OP! roldeur defect. F060 Stalen archiefkast met 2 deuren. Afmeting 100 x 45 cm, hoogte 200 cm. 30,00 F061 Ladekast met 4 hangmaplades. Afmeting 47 x 62 cm, hoogte 132 cm. 15,00 F062 Verrijdbaar ladekast met 3 laden. 5,00 F063 Verrijdbaar ladekast met 3 laden. 5,00 F064 Verrijdbare bureaustoel met kunstlederen bekleding en armleuningen. 5,00 F065 Verrijdbare bureaustoel met zwart gestoffeerde bekleding en armleuningen. 5,00 F066 Bureauhanglamp met trekkoord. Lengte circa 125 cm. 15,00 F067 Koop kantoormaterialen w.o. schrijfgerei, perforatoren, nietmachines, insteekmappen, 15,00 tape, paperclips, brievenbakjes etc. F068 Digitale camera's in div. uitvoeringen w.o. SONY en PANASONIC, deels incompleet. 10,00 F069 Telefoontoestellen SIEMENS in diverse uitvoeringen. 7 stuks. 10,00 F070 Stalen archiefkast met twee verticale roldeuren. Afm. 103 x 47 cm, hoogte 198 cm. 30,00 F071 Ladekast met 4 hangmaplades. Afmeting 47 x 62 cm, hoogte 132 cm. 5,00 F072 Ladekast met 4 hangmaplades. Afmeting 47 x 62 cm, hoogte 132 cm. 5,00 F073 Verrijdbaar ladekast met 3 laden. 5,00 F074 Houten archiefkast met 2 deuren en marmeren topblad. Afmeting 120 x 47 cm, hoogte 10,00 80 cm. F075 Houten archiefkast met 2 deuren en marmeren topblad. Afmeting 120 x 47 cm, hoogte 80 cm. 10,00 F076 Ladekast met 4 laden. Afmeting 44 x 43 cm, hoogte 76 cm. 10,00 F077 Kopieerapparaat RICOH AF1022 met 4 papierlades w.o. A3. 80,00

4 F078 Twee monitorstatieven in diverse uitvoeringen 5,00 F079 Wandklok SEIKO. 5,00 F080 Diverse woordenboeken en landkaarten. 10,00 F081 Printer HP OfficeJet R45. 10,00 F082 Ringen in showdoos. 24 stuks. 20,00 F083 Ringen in 3 showdozen. 40,00 F084 Analoge schuifmaat. 5,00 F085 Micrometer 0-25 mm. 10,00 F086 Micrometer 0-10 mm met afwijking 0,01 mm. 10,00 F087 Zonnebrillen en inklapbare borstels in vier displaydozen 30,00 F088 Prullenbak CURVER. Hoogte 60 cm. 5,00 F089 Inklapbaar transportkarretje. Afmeting 50 x 43 cm. 10,00 F090 Kinderfiets LOEKIE, opknapper. Compleet met veiligheidshelm. 5,00 F091 Transporthulpje met 3 wielen. Afmeting 50 x 60 cm. 15,00 F092 Transporthulpje met 3 wielen. Afmeting 50 x 60 cm. 15,00 F093 Transporthulpje met 3 wielen. Afmeting 50 x 60 cm. 15,00 F094 Vier buisstalen stoelen met licht blauwe stoffering. Enkele beschadigingen. 10,00 F095 Kunstplant in aardewerken pot. Totale hoogte 230 cm. 15,00 F096 Steekwagen op luchtbanden. 20,00 F097 Huishoudopstapje met trede en bordes. 5,00 F098 Staande kandelaar. Hoogte 175 cm. 10,00 F099 RVS wandkapstok met 7 haken en hoedenplank. 5,00 F100 Kunstplant in aardewerken pot. Totale hoogte 230 cm. 15,00 F101 Staande metalen kandelaar. Hoogte circa 125 cm. 5,00 F102 Inhoud kast w.o. stelling, schoonmaakmiddelen, mopwagen, SENSEO apparaat, 25,00 bloemenvazen. LET OP! Exclusief boiler en wasbak. F103 Kunstplant in zinken pot. 10,00 F104 Kantinetafel met 6 buisstalen stoelen met antraciet bekleding. Afmeting tafel 120 x ,00 cm. F105 Elektrische verwarming, 2000W. 5,00 F106 Staande kapstok met paraplufunctie. 5,00 F107 Planbord / whiteboard. Afmeting 90 x 60 cm. 5,00 F108 Twee buisstalen stoelen met kunstlederen bekleding. 10,00 F109 Koffieapparaat PRIMA DONNA en waterkoker. 15,00 F110 Inhoud keukenkastjes w.o. bestek, servies, glaswerk. LET OP! exclusief apparatuur 10,00 F111 Wandklok SEIKO. 5,00 F112 Kunstplant in pot. 10,00 F113 Borden en schotels w.o. VILLEROY & BOCH. 10,00 F114 Prullenbak BRABANTIA met drukklep. Hoogte 70 cm. 15,00 F115 Tafelopstelling bestaande uit 4 tafels met 3 verschillende afmetingen. Totale afmeting 40, x 280 cm. LET OP! Exclusief producten op tafel. F116 Vijf buisstalen stoelen met kunstlederen bekleding. 15,00 F117 Wandkast met 8 deuren. Afmeting 430 x 41 cm, hoogte 89 cm. LET OP! Exclusief inhoud. 40,00 LET OP! Bovenblad bestaat uit 1 geheel. F118 Wandkast met 10 deuren. Afmeting 530 x 41 cm, hoogte 89 cm. LET OP! Exclusief inhoud. LET OP! Bovenblad bestaat uit 1 geheel. 50,00 F119 Sjaals en mutsen op 2 verrijdbare winkeldisplays. LET OP! Inclusief displays. 80,00 F120 Inhoud van twee vitrinekasten w.o. hoedjes, riemen, sjaals en tassen. LET OP! Exclusief 20,00 vitrinekasten

5 F121 Sieraden, kledingstukken en tassen in en op kast F118 w.o. mutsen, handschoenen, tassen, kettingen etc. LET OP! Exclusief kast. 50,00 F122 Sjaals en tassen op tafels. 30,00 F123 Twee schilderijen op hout. Gesigneerd AV. 30,00 F124 Showmaterialen w.o. showborden, bakjes en showetuis. 30,00 F125 Sjaals in 9 dozen. 90,00 F126 Sieraden en kledingstukken op tafel w.o. kettingen, mutsen, sjaals, sleutelhangers. 25,00 F127 Show-etuis in diverse soorten en maten. 20,00 F128 Sjaals, tassen, riemen en sieraden op tafel. 20,00 F129 Sieraden op tafel w.o. kettingen, ringen, armbanden etc. 20,00 F130 Twee houten werktafels. Afmeting 180 x 86 cm, hoogte 75 cm. 10,00 F131 Sieraden, sjaals en tassen in magazijnstelling. Ruim 50 dozen w.o. ringen, riemen, 500,00 kettingen, oorbellen etc. LET OP! Exclusief stelling F132 Sieraden, sjaals en tassen in magazijnstelling. Ruim 50 dozen w.o. ringen, riemen, kettingen, oorbellen etc. LET OP! Exclusief stelling F133 Magazijnstelling bestaande uit 6 staanders met hoogte van 240 cm en 28 legbladen met afmeting 120 x 70 cm. LET OP! Exclusief inhoud. LET OP! Dit kavel kan pas vanaf uur worden opgehaald. 500,00 60,00 F134 Vijf metalen winkeldisplays. Hoogte 60 cm. 10,00 F135 Werktafel. Afmeting 250 x 88 cm, in hoogte verstelbaar 30,00 F136 Bureau met vaste ladekast. Afmeting 85 x 170 cm, hoogte 75 cm. 5,00 F137 Magazijnstelling bestaande uit 9 staanders met hoogte van 200 cm en 26 legbladen met 60,00 afmeting 120 x 60 cm. LET OP! Exclusief inhoud. LET OP! Dit kavel kan pas vanaf uur worden opgehaald. F138 Sjaals, haarproducten en tassen in ruim 20 dozen. 200,00 F139 Riemen, tassen, sieraden en kledingstukken in 20 dozen. 175,00 F140 Tassen, sjaals, haarsets, dassen, mutsen etc. in 13 dozen. 100,00 F141 Sieraden, haarproducten en kledingstukken in stelling F137. Totaal ruim 125 dozen met 750,00 daarin sjaals, slippers, tassen, armbanden, haarsets, halskettingen etc. F142 Zonnebrillendisplay. Nieuw in doos. Type ,00 F143 Diverse displays in doos w.o. torso's en horloge- / armbandstatieven. 15,00 F144 Stofzuiger ELECTROLUX. 15,00 F145 Verrijdbare bureaustoel met armleuningen. 5,00 F146 Verrijdbare bureaustoel met armleuningen. 5,00 F147 Kunststof plant in pot. 5,00 F148 Kunststruik met 5 takken. 15,00 F149 Twee metalen stapelstoelen. 5,00 F150 Kunstplant in aardewerken pot. 15,00 F151 Noodbatterij SWEEX voorzien van 2 telefoonpoorten en 4x voedingsoutput. 10,00 F152 Noodbatterij CYBER POWER UP750UI voorzien van communicatiepoort en 4x 10,00 voedingsoutput. F153 Dressoirspiegel. Hoogte 52 m. 5,00 F154 Houten wandkast met 2 schuifdeuren. Afmeting 120 x 45 cm, hoogte 68 cm. LET OP! 10,00 Exclusief producten op kast. F155 Houten opstapje. 5,00 F156 Prullenbak CURVER Mode. Hoogte 66 cm. 5,00 F157 Stoel. 2,00 F158 Prullenbak. Hoogte 54 cm. 5,00 F159 Prent in lijst Marie Para. Afmeting 67 x 87 cm. 10,00

6 F160 Kettingen, oorbellen en overige sieraden op 4 showborden. 25,00 F161 Riemen en sjaals op showborden. 30,00 F162 Sjaals in diverse soorten en maten in en om 4 dozen. 40,00 F163 Thermal labels op rol. Maat 40 x 24 mm. Totaal 13 rollen met ieder 3000 labels. 15,00 F164 Winkeldisplay KIPLING t.b.v. horloges. Sleutels ontbreken. Hoogte 205 cm. 10,00 F165 Verrijdbare zonnebrillendisplay met diverse zonnebrillen. Hoogte 191 m. 15,00 F166 Twee verrijdbare vitrinekasten met verlichting. Afmeting 40 x 40 cm, hoogte 198 cm. LET 20,00 OP! Exclusief inhoud. F167 Inhoud van twee vitrinekasten w.o. horloges en haaraccessoires. LET OP! Exclusief vitrinekasten. 10,00 F168 Vijf systeemplafondspots. Werking en compleetheid onbekend. 15,00 F169 Drie verrijdbare winkeldisplays met diverse extra haken. Hoogte 180 cm. 30,00 F170 Etalagepop. Hoogte 177 cm. LET OP! Statief ontbreekt. 15,00 F171 Manueel wikkelapparaat met extra rol folie. 10,00 F172 Gereedschappen in kunststof krat w.o. tangen en bevestigingsmaterialen. 10,00 F173 Inpaktafel. Afmeting 86 x 251 cm, hoogte 92 cm. LET OP! Exclusief producten op tafel 15,00 F174 Inpaktafel. Afmeting 86 x 251 cm, hoogte 92 cm. LET OP! Exclusief producten op tafel 15,00 F175 Manuele tafelsnijmachine IDEAL Forte 36-36U. 80,00 F176 Papierrolhouder. Maximale papierrolbreedte 60 cm. 10,00 F177 Kettingen, sleutelhangers en broches in drie dozen. 30,00 F178 Oorbelplaten in en op 2 dozen. 10,00 F179 Zipbacks in diverse soorten en maten in ruim 10 dozen. 25,00 F180 Magazijnstelling bestaande uit 9 staanders met hoogte 240 cm en 42 legborden met 100,00 afmeting 70 x 115 cm. LET OP! Exclusief inhoud. LET OP! Dit kavel kan pas vanaf uur worden opgehaald. F181 Productkaarten FFTM in diverse maten en uitvoeringen op 2 schappen / 15 dozen. 15,00 F182 Thermal labels METO op rol. Maat 28,6 x 19,6 mm. Totaal 10 rollen met ieder ,00 labels. F183 Kunststof strapband en plastic buckets 13 mm. 5,00 F184 Manueel wikkelapparaat met 18 rollen folie. 15,00 F185 Taperollen in en voor 2 dozen. 10,00 F186 Vouwdoosjes in doos. Afmeting doosje 12,5 x 13,5 cm. 5,00 F187 Looplocks / pins in diverse maten op 4 schappen w.o. de maten 25, 50, 75 en 125 mm 20,00 F188 Kantoorartikelen in 8 schappen w.o. schrijfgerei, lijmpistolen, prijstang, insteekvellen, 15,00 JALEMA clips, ordners en labels. F189 Tyraps in doos, 100 x 2,5 mm. 10,00 F190 Fotopapier in 4 dozen. 4x 200 vel BROTHER CC. 10,00 F191 Laptop TOSHIBA met tas. Geen voedingskabel aanwezig. Werking onbekend. 10,00 F192 Startkabel en sneeuwkettingen 215 / 55 R ,00 F193 Acht voice recorders MINI DV. 10,00 F194 Werktafel met ladekast. Afmeting 129 x 250 cm, hoogte 75 cm. LET OP! Exclusief 10,00 producten op tafel. F195 Kantoorartikelen in 2 schappen w.o. brievenbakjes, labels, tape, kaartlezer etc. 10,00 F196 Pocket PC TOSHIBA met Tom Tom upgrade. 5,00 F197 Enveloppen in diverse maten en uitvoeringen in 2 schappen. 10,00 F198 Etiketten in diverse uitvoeringen w.o. 8 dozen 105 x 148,5 mm. 15,00 F199 Magazijnbureau met 2 vaste ladekasten, verrijdbare stoel en bureaulamp. LET OP! 10,00 Exclusief producten op bureau. F200 Monitor ACER compleet met toetsenbord, speakers en statief. 15,00

7 F201 Kaart van NL in houten lijst. 5,00 F202 Printer HP Laserjet 2100TN. 5,00 F203 Etikettenprinter FAMOX compleet met PC en doos met blanco labels. LET OP! Exclusief 30,00 serveerwagen. F204 Papiervernietiger DATASHREDDER Cycloon. 40,00 F205 Serveerwagen met 2 etages. Afmeting 58 x 93 cm, hoogte 96 cm. 20,00 F206 Controleweegschaal K-PZ WAAGEN KPZ ,00 F207 Prikbord 60 x 40 cm. 2,00 F208 RVS wandasbak. Sleutel ontbreekt. 5,00 F209 Wandklok. 10,00 F210 Verrijdbare bureaustoel met zwart gestoffeerde bekleding en armleuningen. 10,00 F211 Sjaals in 8 dozen op pallet. 15,00 F212 Riemen, dassen en sjaals in 6 dozen. 50,00 F213 Traanplaat drempelovergang. Afmeting 100 x 120 cm. 15,00 F214 Palletwagen REMA. Max 2300 kg. 60,00 F215 Bulkvoorraad sjaals in diverse soorten. Totaal 24 dozen met 2184 sjaals. 200,00 Adviesverkoopprijs per sjaal 9,99. F216 Bulkvoorraad sjaals in diverse soorten. Totaal 11 dozen met circa 550 sjaals. Adviesverkoopprijs per sjaal 9, ,00 F217 Mouwophouders in diverse soorten in 19 dozen op pallet. 100,00 F218 Mouwophouders in diverse soorten in 14 dozen op pallet. 300 stuks per doos. 80,00 F219 Mouwophouders in diverse soorten in 8 dozen op pallet. 40,00 F220 Taillebanden met bloem in de kleuren zwart, wit en taupe in 6 dozen. Totaal circa ,00 stuks. Adviesverkoopprijs 6,99. F221 Babyschoentjes en slofjes in diverse soorten en maten in 8 dozen. 50,00 F222 Displayhaken, oorbellenbladen etc. in 12 dozen op pallet. 30,00 F223 Ziplock zakjes met maat 350 x 450 mm in 2 dozen. Totaal 2000 stuks. 20,00 F224 Ziplock zakjes met maat 250 x 350 mm in 3 dozen. Totaal circa 6000 stuks. 30,00 F225 Ziplock zakjes met maat 160 x 280 mm in 4 dozen. Totaal circa stuks. 40,00 F226 Ziplock zakjes met maat 350 x 450 mm in 6 dozen. Totaal 6000 stuks. 60,00 F227 Ziplock zakjes met maat 150 x 200 mm in 4 dozen. Totaal circa stuks. 40,00 F228 Ziplock zakjes met maat 250 x 350 mm in 6 dozen. Totaal circa 6000 stuks. 40,00 F229 Ziplock zakjes met maat 150 x 200 mm in 4 dozen. Totaal circa 4000 stuks. 20,00 F230 Ziplock zakjes met maat 60 x 80 mm in 9 dozen. Totaal circa stuks. 60,00 F231 Airbubble enveloppen op stelling. 2 dozen met binnenmaat 220 x 340 mm, 7 dozen met 100,00 20 x 27,5 cm en 12 dozen met afmeting 17 x 22,5 cm. F232 Ziplock zakjes met maat 350 x 450 mm in 5 dozen op 2 schappen. Circa 4000 stuks. 40,00 F233 Omdozen in verschillende maten en uitvoeringen in 7 schappen. 20,00 F234 Zeven dozen met A4 printpapier 20,00 F235 Houten halskettingen in 5 dozen. 100 stuks per doos. 50,00 F236 Papieren vouwdoosjes met opdruk EVOKE, goudkleurig. Zes dozen. 20,00 F237 Weerstations in doos. 10,00 F238 Blisters t.b.v. bijv. manchetknopen in doos. 5,00 F239 Geel-witte sjaals in 6 dozen. 160 stuks per doos. Adviesverkoopprijs 5,90 per stuk. 60,00 F240 Drie koeltassen in diverse uitvoeringen. 5,00 F241 Speelgoed in doos. 5,00 F242 Halsketting onderdelen, slotjes, pins en ringetjes in diverse uitvoeringen op schap. 15,00 F243 Wandklok SEIKO. 5,00 F244 Wandklok SEIKO. 5,00

8 F245 Ladderonderdelen ALTREX. 5,00 F246 Strandpakketten met slippers en mat op schap. 5,00 F247 Sleutelhangers met opdruk GRONILUX in 2 dozen. 5,00 F248 Haarclips in 3 dozen in diverse uitvoeringen. 25,00 F249 Accessoires voor mobieltjes in doos w.o. houders, handfreekits en oortjes. 10,00 F250 Oude koffer. Afmeting 47 x 30 x 23 cm. 5,00 F251 Kinderzonnebrillen in 2 dozen. 20,00 F252 Tweedelige aluminium ladder TENEXA met 2x 10 treden. 50,00 F253 Riemen, sjaals en sieraden in 6 dozen. 50,00 F254 Riemen, sjaals en sieraden in 6 dozen. 50,00 F255 Riemen, sjaals en sieraden in 6 dozen. 50,00 F256 Riemen, sjaals en sieraden in 6 dozen. 50,00 F257 Riemen, sjaals en sieraden in 6 dozen. 50,00 F258 Riemen, sjaals en sieraden in 6 dozen. 50,00 F259 Riemen, sjaals en sieraden in 6 dozen. 50,00 F260 Riemen, sjaals en sieraden in 6 dozen. 50,00 F261 Riemen, sjaals en sieraden in 6 dozen. 50,00 F262 Riemen en sieraden in 6 dozen. 50,00 F263 Riemen en sieraden in 6 dozen. 50,00 F264 Riemen, sjaals en sieraden in 6 dozen. 50,00 F265 Haarproducten en sieraden in 6 dozen. 50,00 F266 T-shirts, tassen en kunstbloemen in 6 dozen. 50,00 F267 Sjaals en sieraden in 6 dozen. 50,00 F268 Riemen en sieraden in 3 dozen. 50,00 F269 Oranje stropdassen in 5 dozen. Totaal circa 1800 stuks. 50,00 F270 Riemen in 6 dozen. 50,00 F271 Twee magazijntafels. Afmeting 180 x 100 cm, hoogte 74 cm. LET OP! Exclusief producten 10,00 op tafel. F272 Vier magazijnstoelen met blauwe stoffering. 5,00 F273 Vier hoofden waarvan 1 met pruik. 15,00 F274 Kledingkast carrousel HOLYSWAM. Afmeting frame 40 x 200 cm, hoogte 205 cm. 25,00 F275 Kledingkast carrousels HOLYSWAM op pallet. Totaal 9 plafondunits met accessoires. 50,00 F276 Keycords HOLLAND. 7 dozen met in totaal ruim 2000 cords. 50,00 F277 Oranje fluitjes. 12 dozen op pallet. Totaal stuks. 100,00 F278 Verrijdbare bureaustoel met zwarte bekleding, armleuningen en pompventiel aan 20,00 rugleuning. F279 Tasjes HOLLAND. Vier dozen met totaal ruim 1200 stuks. 40,00 F280 Plateauwagen. Afmeting plateau 80 x 120 cm. 30,00 F281 Plateauwagen. Afmeting plateau 80 x 120 cm. 30,00 F282 Plateauwagen. Afmeting plateau 80 x 120 cm. 30,00 F283 Omdozen op pallet. 90 stuks met afmeting 40 x 50 x 29 cm. 15,00 F284 Omdozen op pallet. 70 stuks met afmeting 39 x 29 x 39 cm. 15,00 F285 Omdozen op pallet. 100 stuks met afmeting 31 x 37 x 26 cm. 20,00 F286 Step JUSTSTART. 5,00 F287 Oranje artikelen in 8 dozen w.o. fluitjes, zweetbanden, hoofdbanden en haarlokken 50,00 F288 Vloertegels en steentjes in 2 palletboxen. 40,00 F289 Vier houten stoelen met gevlochten zitting en leuning. 15,00 F290 Doos met lichtgevende tarwestengels. 10,00 F291 Snuisterijen op pallet w.o. openers, schillers, pluisjesscheerapparaten en lijm. 15,00

9 F292 Houten stoel. 5,00 F293 Houten stoel. 5,00 F294 Houten stoel. 5,00 F295 Haarbanden in 10 dozen. Ruim 1500 stuks. 50,00 F296 Draaibare kartonnen displays. Ruim 120 stuks. Doorsnede 33 cm, hoogte 85 cm. 15,00 F297 Kledingkast carrousel HOLYSWAM en diverse accessoires in 3 dozen. 25,00 F298 Kunststof uitvouwbare opbergboxen in diverse soorten en maten op 2 pallets. 30,00 F299 Inpaktafel. Afmeting 86 x 251 cm, hoogte 92 cm. LET OP! Exclusief producten op tafel 15,00 F300 Sealapparaat TEW TISH ,00 F301 Twee waxinelicht kandelaars. 5,00 F302 Kunststof tuintafel. Afmeting blad 90 x 134 cm. 10,00 F303 Tuingereedschappen w.o. GARDENA. 10,00 F304 Vier rotan eettafel stoelen. 15,00 F305 Computerkast met inschuifbare deuren. Afmeting 92 x 54 cm, hoogte 174 cm. 20,00 F306 Houten inklapbare box. 10,00 F307 Halskettingen in 28 dozen. Totaal ruim 2700 stuks. Adviesverkoopprijs 15,95 / stuk. 350,00 F308 Televisie PHILPS Matchline met TV-kast. 15,00 F309 Metselstenen op pallet. Ruim 150 stuks. 10,00 F310 Opstapje met trede en bordes. 10,00 F311 Ladder ALTREX met 10 treden. 10,00

10 Algemene voorwaarden Het Nederlands Veilinginstituut Algemene voorwaarden van de besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid HNVI BV, gevestigd en kantoorhoudende aan de De Hoogt 49 te loon op Zand, ingeschreven in het handelsregister van de Kamer van Koophandel van Tilburg, hierna te noemen HNVI. HNVI biedt de gebruiker van de website van HNVI de mogelijkheid via een internetveiling biedingen te doen op de kavels middels verkoop bij opbod. Biedingen vinden plaats exclusief 16% opgeld en exclusief BTW ( in de meeste gevallen 21% ). De veiling van een kavel wordt automatisch met vijf minuten verlengd indien er in de laatste drie minuten nog een bod heeft plaatsgevonden, net zolang totdat er in de laatste drie minuten niet meer wordt geboden. Let op: De pagina's verversen elke 35 seconden en "mijn accountpagina" elke 20 seconden, dus uw bod komt niet direct in beeld staan maar na de refresh. Dit geldt ook voor overbiedingen, die komen pas in beeld na de refresh. De organisatie, voorbereiding en uitvoering van de veiling berusten bij HNVI Een koper moet er rekening mee houden dat als hij eenmaal een bod heeft uitgebracht, dat bod door hem niet meer kan worden herroepen of ingetrokken. Een bod is dus onherroepelijk. Het is mogelijk dat er een combinatiebod is uitgebracht bij HNVI op meerdere kavels tegelijkertijd. Indien dit bod de separate biedingen overtreft zal het combinatiebod worden aanvaard. HNVI heeft de bevoegdheid voor of tijdens de veiling zonder opgave van redenen: een bod niet als zodanig te erkennen, een of meer gebruikers van de veiling uit te sluiten, zaken tot kavels samen te voegen, kavels te splitsen en kavels uit de veiling te nemen,vergissingen van HNVI bij biedingen en/of toewijzingen te herstellen, zonder dat een gebruiker van deze vergissingen gebruik kan maken en/of daaraan rechten kan ontlenen, andere, naar zijn oordeel, noodzakelijke maatregelen nemen. Het oordeel van HNVI omtrent alles dat tijdens de veiling heeft plaatsgevonden, is bindend De gebruiker kan op de website van HNVI een bieding doen op één of meer kavels. Ieder bod is onvoorwaardelijk, onherroepelijk en zonder enig voorbehoud. HNVI is gerechtigd om zonder opgave van redenen biedingen niet te accepteren. HNVI is bevoegd om namens derden biedingen uit te brengen. De koopovereenkomst komt tot stand door toewijzing. Toewijzing vindt doorgaans plaats aan de gebruiker die het hoogste bod heeft gedaan. Toegewezen kavels dienen verplicht op de afhaaldagen zoals vermeld per veiling op de website te worden afgehaald. Op andere dagen is dit niet toegestaan. Het versturen van kavels is niet mogelijk. De Koper krijgt binnen 24 uur na sluiting van de Veiling (zaterdagen, zondagen en feestdagen niet meegerekend) per bevestigd dat de koopovereenkomst tot stand is gekomen. Indien de gebruiker geen krijgt binnen de genoemde termijnen, betekent dit dat zijn bod niet is toegewezen. HNVI heeft altijd het recht een kavel niet toe te wijzen of een bod niet te accepteren. HNVI behoudt zich het recht voor een veiling te annuleren, eerder dan vooraf vermeld te beëindigen, of te verlengen. Ingeval van een technische storing op onze website of server, waardoor deze niet volledig en/of niet voor alle gebruikers toegankelijk is, heeft HNVI het recht een veiling te verlengen. HNVI is nooit partij bij een koopovereenkomst, doch bemiddelt slechts bij het tot stand brengen van koopovereenkomsten. Soms kan het zich bij een executieverkoop voordoen dat een rechter-commissaris eerst nog toestemming moet geven voor het tot stand komen van een koopovereenkomst. In het geval de curator verkoper is, is artikel 7:19 Burgerlijk Wetboek van toepassing Het risico van de kavel(s) gaat over op de koper op het moment van toewijzing Pc's en servers worden verkocht exclusief licenties,software en besturingssysteem mits dit anders staat vermeld Gebruiker verklaart zich door zijn registratie bekend en akkoord met de bijzondere omstandigheden van een internetveiling en met de technische onvolkomenheden die zich daarbij kunnen voordoen. De kavels worden voetstoots verkocht in de staat waarin ze op de datum van toewijzing verkeren met alle daaraan verbonden lusten en lasten. HNVI en/of opdrachtgever geven geen enkele vrijwaring voor zichtbare of verborgen gebreken of garantie in verband met compleetheid, aantallen, werking, bruikbaarheid, verkoopbaarheid, het al dan niet bestaan van rechten of aanspraken van derden en/of de mogelijkheid tot overdracht aan derden. Gebreken, van welke aard dan ook, teleurgestelde verwachtingen van koper geven geen enkel recht op (schade)vergoeding en/of verrekening. De koper wordt geacht de door hem gekochte kavel vooraf zorgvuldig te hebben onderzocht. Hiervoor wordt veelal de mogelijkheid geboden op een georganiseerde kijkdag. De koper heeft de verplichting om te zorgen dat het door hem uitgebrachte bod nadat de koopovereenkomst tot stand gekomen is maar uiterlijk 24 uur (zaterdagen, zondagen en feestdagen niet meerekenend) voorafgaand aan het begin van de afhaaldag is betaald, door bijschrijving op de rekening van HNVI zoals vermeld op de ontvangen factuur. Bij elke veiling staat op de website aangegeven wanneer de goederen kunnen worden afgehaald. Die dag is de afhaaldag. Indien girale bedragen niet tijdig als bovenstaand beschreven zijn ontvangen dient op de afhaaldag contant betaald te worden. Pinnen is op de afhaallocatie mogelijk. Indien de koper zijn verplichtingen uit de koopovereenkomst niet nakomt waaronder het niet tijdig ophalen van de kavels of levering weigert en/of de voor levering benodigde informatie weigert te verstrekken is de koopovereenkomst van rechtswege ontbonden en staat het HVNI vrij de zaken aan een ander te gunnen. Indien gebruiker niet of niet tijdig de koopprijs en het opgeld betaalt, is de koopovereenkomst van rechtswege ontbonden en staat het HNVI vrij de zaken aan een ander te gunnen zonder dat HNVI en opdrachtgever tot enige vergoeding is gehouden. In geval van ontbinding als boven bedoeld blijft het opgeld door de gebruiker aan HNVI verschuldigd te verhogen met 20 Euro administratiekosten en omzetbelasting. Koper kan op de daarvoor door HNVI vastgestelde uren en plaats de betreffende kavel(s) op vertoon van een deugdelijke legitimatie (doen) ophalen. De Koper is verplicht tot het ophalen uiterlijk op de datum als op de website vermeld. HNVI kan bepalen dat bepaalde kavels pas na aflevering van andere kavels kunnen worden opgehaald. Indien ten aanzien van de kavels aanspraken van derden uit hoofde van eigendomsvoorbehouden, intellectuele eigendomsrechten en/of andere rechten van derden geldend worden gemaakt, is koper gehouden de betreffende kavel(s) voor die derden te houden, onder de verplichting deze op eerste verzoek aan die derden af te geven, dan wel anderszins passende regelingen met die derden te treffen. Koper vrijwaart HNVI / opdrachtgever tegen iedere aanspraak van een derde in verband met de koopovereenkomst HNVI sluit hierbij iedere aansprakelijkheid uit voor welke schade dan ook direct en/of indirect, op enige wijze ontstaan waaronder maar niet beperkt tot schade voortvloeiende uit de gebruikersovereenkomst en het gebruik van de website tenzij sprake is van opzet of bewuste roekeloosheid van HNVI. Meer in het bijzonder aanvaardt HNVI in geen geval aansprakelijkheid voor welke schade dan ook, die op enige wijze ontstaat door en/of voortvloeit uit: handelingen door gebruiker verricht die zouden zijn ingegeven door op de website geplaatste informatie; de onmogelijkheid om de website (volledig) te gebruiken; het niet voldoen van de zaken aan de specificaties zoals vermeld op de website; het feit dat de informatie op de website onjuist, onvolledig of niet actueel is; fouten in de software van de website en/of het achterliggende systeem HNVI is niet aansprakelijk voor indirecte of gevolgschade. Voorts is iedere aansprakelijkheid van HNVI in verband met enig gebrek aan de kavel(s) of met betrekking tot (beweerdelijk) inbreuk op rechten van (intellectuele eigendom van) derden uitgesloten. De koper verklaart zich ermee bekend dat ter zake van de kavel(s) mogelijkerwijs rechten (van intellectuele eigendom) bij derden berusten. Bij het inschakelen van derden zal HNVI steeds de nodige zorgvuldigheid in acht nemen. HNVI en opdrachtgever zijn voor tekortkomingen van deze derden niet aansprakelijk. Een ieder die op kijkdagen of bij de afhaaldag gebouwen en terreinen betreedt, doet dit geheel voor eigen risico. Men is verplicht de instructies van HNVI personeel op te volgen. HNVI en opdrachtgever aanvaarden geen aansprakelijkheid voor schade die het betreden van bedoelde gebouwen en terreinen met zich mee brengt.

11 Op deze Algemene voorwaarden en de rechtsbetrekkingen, die ter zake van de veiling ontstaan, is Nederlands recht van toepassing. De gebruikersovereenkomst en de koopovereenkomst worden beheerst door Nederlands recht. Alle geschillen welke mochten ontstaan in verband met de Gebruikersovereenkomst en de Koopovereenkomst en welke daaruit mochten voortvloeien zullen bij uitsluiting aanhangig worden gemaakt bij de bevoegde rechter te Tilburg. Van deze Algemene voorwaarden kan uitsluitend worden afgeweken voor zover dit schriftelijk door een bevoegde vertegenwoordiger van HNVI is vastgelegd. HNVI behoudt zich het recht voor deze Algemene voorwaarden te wijzigen. Wijzigingen treden 24 uur nadat deze per aan de gebruiker zijn verstrekt in werking. De in werking getreden voorwaarden vervangen alle voorgaande algemene voorwaarden, tenzij uitdrukkelijk anders wordt aangegeven door HNVI. De toepasselijkheid van andere Algemene voorwaarden dan deze en onze specifieke veilingcondities is uitgesloten. Verklarende woordenlijst: Website: de websites Gebruiker: een meerderjarige handelingsbekwame en beschikkingsbevoegde natuurlijke- of rechtspersoon die zich op de website heeft geregistreerd Koopsom: het bedrag van het hoogste toegewezen bod verhoogd met 16% opgeld over het hoogste bod en de verschuldigde B.T.W. Bod: elk door een gebruiker in een veiling voor een kavel geboden bedrag Kavel: een zaak die, of een aantal zaken dat tezamen (onder één nummer) wordt geveild Veiling: de door HNVI georganiseerde verkoop in het openbaar via internet van roerende zaken Koper: de gebruiker aan wie de kavel is toegewezen Gebruikersovereenkomst: de overeenkomst tussen HNVI en gebruiker Koopovereenkomst: de koopovereenkomst tussen koper en verkoper. Aflevering: de feitelijke levering van de kavel aan de koper of aan diens gemachtigde op de vooraf vastgestelde afhaallocatie Veilingvoorwaarden: deze Algemene Voorwaarden Veilingcondities: de naast, in aanvulling op of in afwijking van de Algemene voorwaarden geldende bepalingen, zoals vermeld op de website van HNVI Toewijzing: de verklaring van HNVI dat een kavel of een combinatie van kavels tegen betaling van de koopsom aan de hoogste bieder is toegewezen Veilingcondities Het Nederlands Veilinginstituut 1. De vermelde goederen worden verkocht,gezien of niet gezien, in de staat waarin zij zich bevinden, zonder enige actie of rafactie, aan de hoogst biedende op het sluitingstijdstip tenzij er speciale voorwaarden inzake de toewijzing zijn gesteld. 2. Alle goederen worden verkocht zonder enige garantie ook indien en als de aard, hoeveelheid en/of benaming niet conform zijn met hetgeen op de kavellijst is vermeld 3. De veiling geschiedt bij opbod volgens de volgorde op de kavellijsten vermeld. 4. HNVI behoudt zich het recht voor kavels te splitsen en/of samen te voegen zonder dat hierop enig beroep kan worden gedaan. 5. De toewijzing geschiedt binnen 2 dagen na het sluitingstijdstip van de veiling via internet, rekening houdend met eventueel vooraf gestelde bijzondere voorwaarden. 6. Het opgeld bedraagt 16% (zegge: zestien procent) exclusief btw. Over het totaalbedrag zal nog verschuldigde BTW worden berekend 7. De kopers mogen niet over de goederen beschikken alvorens zij geheel zijn betaald. 8. Betalingen dienen te geschieden door overschrijving op rekeningnummer t.n.v. Stichting Beheer Derdengelden HNVI.nl, in contanten of per pinbetaling vóór de afhaling van de goederen. 9. Vanaf de toewijzing liggen de goederen voor rekening en risico van de koper en dienen te worden afgehaald en verwijderd op: datum en locatie van de betreffende veiling zoals vermeld op de website, waarbij eventuele schade, door de koper veroorzaakt bij de verwijdering van de goederen, op hem kan worden verhaald. Gereedschappen voor eventuele demontage van goederen dienen door koper zelf te worden verzorgd. 10. Goederenafgifte is op de daarvoor aangewezen locatie 11. De koper wordt geacht voor zich zelf te hebben gekocht ook al beweert een derde de koper te zijn. 12. De koper, bij toewijzing als hoogst biedende bepaald, blijft gebonden aan zijn aankoop en verplicht zich tevens de goederen binnen de daarvoor gestelde termijn op te halen en/of te verwijderen tenzij hieromtrent een op schrift gestelde afwijkende overeenkomst is gemaakt. 13. Indien en als de koper zijn gekochte goederen niet tijdig heeft opgehaald behoudt HNVI zich het recht voor de goederen ten laste van de koper te verkopen en/of weg te laten halen waarbij de schade op hem zal worden verhaald zonder dat de koper enige aanspraak zal kunnen maken op een eventuele meeropbrengst. 14. HNVI heeft het recht om het bod van een eventuele koper te weigeren zonder opgave van redenen. 15. HNVI heeft het recht om vergissingen te herstellen of kavels te verwijderen zonder dat hierop enig beroep kan worden gedaan. 16. Op de bezichtigings- en afhaaldagen zijn de bezoekers ter plaatse aanwezig voor eigen risico en verantwoording. 17. Kopers zijn verplicht de BTW te betalen. De BTW, betaald door niet EU kopers, zal door HNVI worden terugbetaald indien de bewijsstukken van uitvoer van de op de veiling gekochte goederen binnen 10 dagen na afhaling van deze goederen worden voorgelegd. 18. Op de veilingen gehouden door HNVI is uitsluitend het Nederlands recht van toepassing