Veilingcatalogus Faillissement Change Way BV - Berendsen & Partners
- Gerarda van der Berg
1 Veilingcatalogus Faillissement Change Way BV - Berendsen & Partners Kijkdag: Dinsdag 14 april 2015 van tot uur Sluiting veiling: Woensdag 15 april 2015 vanaf uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling van een kavel automatisch met vijf minuten verlengd indien er in de laatste drie minuten nog een bod heeft plaatsgevonden, net zolang totdat er in de laatste drie minuten niet meer wordt geboden. Afhaaldag: Maandag 20 april 2015 van tot uur Adres afhaal/ kijkdag : Bestseweg NP Oirschot Online veiling wegens het faillissement Change Way BV h.o.d.n. Berendsen & Partners Oirschot In opdracht van curator mr. C.W.M.H. Uitdehaag van TRC advocaten te Veldhoven. Met o.a. Kantoorinventaris Beamers Terrasmeubilair Presentatiematerialen etc. LET OP! Kavel D035 t/m D097 bevinden zich op de 1e etage Kavel D098 t/m D120 bevinden zich op de 2e etage Biedingen uitsluitend via onze website: Voor vragen of informatie: info@hnvi.nl of
2 Kavel Omschrijving Startbod excl. opgeld en BTW D001 Beamer OPTOMA. Met plafondbeugel VOGEL'S en afstandsbediening. 100,00 D002 Twee designstoelen. Met een buisstalen frame en oranje kunstlederen bekleding. 50,00 Afmeting 67 x 80 cm, hoogte 60 cm. D003 Conferentietafel met 13 stoelen NICE DAY Antwerp. Bestaande uit 7 tafels. Afmeting per tafel 160 x 80 cm, hoogte 75 cm. Stoelen NICE DAY Antwerp met buisstalen frame en zwarte kunstlederen bekleding. 100,00 D004 Staande lamp PHILIPS met 4 lichtpunten. Afmeting 37 cm breed, 177 cm hoog. D005 Kunstrotan stoelen ROYAL PATIO, 8 stuks. Met kussen. 50,00 D006 Elektrisch beamerscherm. Schermafmeting 170 x 125 cm. Let op! Enkel scherm met kap, 40,00 zonder wandschakelaar. D007 Kantelbaar whiteboard op verrijdbaar statief. Afmeting 134 (120) x 181 (90) cm. 15,00 D008 Drie houten wandkasten met 2 deuren. Afmeting 88 x 42 cm, hoogte 77 cm. Met sleutels. 30,00 Let op! Exclusief D009 Inhoud van 2 kasten w.o. glazen, koffiekoppen, theeglazen en melk en suikersticks. Let op! Exclusief kasten D010 Staande lamp PHILIPS met 4 lichtpunten. Afmeting 37 cm breed, 177 cm hoog. D011 Staande lamp PHILIPS met 4 lichtpunten. Afmeting 37 cm breed, 177 cm hoog. D012 Flip-over. Afmeting bord 68 x 100 cm. D013 Prullenbak CURVER. Hoogte 70 cm. 5,00 D014 Kunstplant in glazen vaas. 5,00 D015 Ordnerklemmen in negen dozen. D016 Kantoormaterialen w.o. inlegbladen, terugbelboeken, overhead sheets. D017 Tafelaccessoires w.o. tafelprullenbakken en koffiegarnituur. D018 Tafelafvalemmers, 5 stuks. 2,00 D019 Whiteboard. Afmeting 120 x 90 cm. 5,00 D020 Wandklok. 5,00 D021 Schrijftafel met stalen frame en kunststof blad. Afmeting 160 x 80 cm, in hoogte verstelbaar. D022 Schrijftafel met stalen frame en kunststof blad. Afmeting 160 x 80 cm, in hoogte verstelbaar. D023 Verrijdbare bureaustoel COMFORTO. Blauw gestoffeerd, met armleuningen. 5,00 D024 Staande lamp PHILIPS met 4 lichtpunten. Afmeting 37 cm breed, 177 cm hoog. D025 Prent in houten lijst 'Auguste Rodin'. Afmeting 128 x 98 cm. D026 Vulmateriaal in 2 dozen. 5,00 D027 Stalen staande kapstok met 8 houten knoppen. Hoogte circa 180 cm. D028 Houten buitenbak. Afmeting 40 x 40 x 40 cm. 5,00 D029 Vergadertafel met 10 stoelen. Tafel bestaande uit 2 losse tafels. Stoelen voorzien van 30,00 armleuning en blauwe bekleding. D030 Prenten op doek, 4 stuks. Afmeting 60 x 60 cm. 5,00 D031 Whiteboard. Afmeting 120 x 180 cm. 15,00 D032 Kerstmaterialen w.o. kerstbomen en kerstballen. 5,00 D033 Verrijdbaar bijzettafeltje met glazen bladen. Doorsnede 50 cm, hoogte 61 cm. 5,00 D034 Schilderij op doek. Gesigneerd A. Hageman '96. Afmeting 100 x 120 cm. 50,00 D035 Papiervernietiger FELLOWES H1. 15,00
3 D036 Warme drankenautomaat FORTUNE Passio M op voet. Automaat is voorzien van display met touchscreen. D037 Keukenapparaten w.o. eierkoker, tosti-ijzer en toaster. D038 Inhoud van keukenkasten w.o. bestek, servies, thermoskannen, dienbladen, diverse 15,00 schoonmaakmiddelen, glaswerk etc. Let op! Exclusief kast. D039 Kast IKEA met 2 deuren. Afmeting 80 x 38 cm, hoogte 211 cm. Exclusief inhoud D040 Prullenbak met klapdeksel. Doorsnede circa 35 cm, hoogte 75 cm. 5,00 D041 Werkplek bestaande uit bureau en archiefkast met hangmaplade. Afmeting opstelling 200 D042 Werkplek bestaande uit bureau en archiefkast met hangmaplade. Afmeting opstelling 200 D043 Werkplek bestaande uit bureau en archiefkast met hangmaplade. Afmeting opstelling 200 D044 Werkplek bestaande uit bureau en archiefkast met hangmaplade. Afmeting opstelling 200 D045 Werkplek bestaande uit bureau en archiefkast met hangmaplade. Afmeting opstelling 200 x 160 cm, bureau in hoogte verstelbaar. Roldeur defect. LET OP! Dit kavel is onderdeel van D046 COMBINATIEKAVEL D041 t/m D045: 5 werkplekken bestaande uit bureau en archiefkast met hangmaplade. Afmeting opstelling 200 x 160 cm, bureau in hoogte verstelbaar. Roldeur van 1 kast defect. 15,00 100,00 D047 Werktafel met stalen onderframe en kunststof blad. Afm. 160 x 80 cm, hoogte 75 cm D048 Stalen archiefkast met 2 deuren. Afmeting 80 x 38 cm, hoogte 180 cm. Let op! Exclusief D049 Stalen archiefkast met 2 deuren. Afmeting 80 x 38 cm, hoogte 180 cm. Let op! Exclusief D050 Stalen archiefkast met 2 deuren. Afmeting 93 x 45 cm, hoogte 195 cm. Let op! Exclusief D051 Vakkenkast IKEA. Afmeting circa 150 x 150 cm. Met diverse lichte beschadigingen D052 Houten nachtkastje met lade. Afmeting 60 x 39 cm, hoogte 57 cm. 5,00 D053 Verrijdbare bureaustoel COMFORTO, blauw gestoffeerd. Met armleuningen 5,00 D054 Verrijdbare bureaustoel COMFORTO, blauw gestoffeerd. Met armleuningen 5,00 D055 Verrijdbare bureaustoel COMFORTO, blauw gestoffeerd. Met armleuningen 5,00 D056 Verrijdbare bureaustoel COMFORTO, blauw gestoffeerd. Met armleuningen 5,00 D057 Verrijdbare bureaustoel COMFORTO, blauw gestoffeerd. Met armleuningen 5,00 D058 Monitor ACER 17 inch met toetsenbord en muis. 5,00 D059 Monitor ACER 17 inch met toetsenbord en muis. 5,00 D060 Monitor ACER 17 inch met toetsenbord en muis. 5,00 D061 Monitor ACER 17 inch met toetsenbord. 5,00 D062 Monitor HP 22 inch met toetsenbord en muis. D063 UNIBIND, testmodel 5,00 D064 Stereotoren met afstandsbediening. 5,00
4 D065 Kantoormaterialen w.o. schrijfgerei, tapedispenser, kopieerpapier, brievenbakjes D066 Brievenweegschaal DYMO. 5,00 D067 Labelprinter DYMO. Behuizing beschadigd. 5,00 D068 Cassetterecorder SONY met ruim 20 cassettebandjes. D069 Radio CD speler XIRON. Antenne afgebroken. 5,00 D070 Twee mobiele telefoons NOKIA. 1 lader ontbreekt. 5,00 D071 Telefooncentrale SIEMENS Highpath Compleet met zender SIEMENS 5890, 300,00 versterkers, receptietoestel, 4 vaste toestellen en 10 handheld telefoons. D072 Snijplank DAHLE. 5,00 D073 Kantoormaterialen in kast w.o. nieten, kladblokken, kerstkaarten, post-it, slijpers en 15,00 verbandtrommel. Let op! Exclusief kast. D074 Whiteboard. Afmeting 120 x 90 cm. D075 Voetensteun, in hoogte verstelbaar. 2,00 D076 Voetensteun, in hoogte verstelbaar. 2,00 D077 Vier designstoelen FORSIT met houten tafel LAS. Buisstalen stoelen met beigekleurige 100,00 lederen bekleding. Houten tafel LAS met aluminium accenten. Afmeting tafel 240 x 120 cm, hoogte 72 cm. D078 Wandkast met 6 deuren. Afmeting 270 x 46 cm, hoogte 84 cm. 40,00 D079 Staande lamp met kap. Afmeting kap 30 x 30 cm, totale hoogte 160 cm. D080 Tafellamp met kap. Afmeting kap 16 x 16 cm, totale hoogte 38 cm. 5,00 D081 Staande lamp PHILIPS met 4 lichtpunten. Afmeting 37 cm breed, 177 cm hoog. D082 Staande lamp PHILIPS met 4 lichtpunten. Afmeting 37 cm breed, 177 cm hoog. D083 Inbindapparaat SWEDEX Masterbind 120. D084 Bureaulamp 'Golfclub'. 5,00 D085 Whiteboard met vast legplank. Afmeting 122 x 82 cm. D086 Prent in houten lijst. Afgelezen signering IEN '96. Afmeting 128 x 98 cm. 40,00 D087 Vier wissellijsten. Afmeting 22 x 31 cm. 5,00 D088 Vier designstoelen FORSIT met houten tafel LAS. Buisstalen stoelen met beigekleurige 100,00 lederen bekleding. Houten tafel LAS met aluminium accenten. Afmeting tafel 240 x 120 cm, hoogte 72 cm. D089 Wandkast met 6 deuren. Afmeting 270 x 46 cm, hoogte 84 cm. 40,00 D090 Staande lamp met kap. Afmeting kap 30 x 30 cm, totale hoogte 160 cm. D091 Tafellamp met kap. Afmeting kap 16 x 16 cm, totale hoogte 38 cm. 5,00 D092 Prent in lijst. Afgelezen signering J. Remmer getiteld 'One morning in Chinatown'. 50,00 Afmeting 110 x 90 cm. D093 Whiteboard met vast legplank. Afmeting 122 x 82 cm. D094 Drie wissellijsten. Afmeting 36 x 28 cm. Let op! 1 glasplaat ontbreekt. 20,00 D095 Brievenbakjes en prullenbakken. 5,00 D096 Boeken w.o. Jort Kelder, Management Organisatie, Johan Olav Koss. 15,00 D097 Koffer SAMSONITE (code 630). 5,00 D098 Conferentietafel met 12 stoelen. Tafel bestaande uit 8 bladdelen en metalen poten. 100,00 Afmeting circa 360 x 208 cm, hoogte 75 cm. Tafel is reeds gedeeltelijk gedemonteerd. 12 stoelen in 2 uitvoeringen. D099 Schrijftafel met stalen onderframe en kunststof blad. Afmeting 160 x 80 cm, hoogte 74 cm.
5 D100 Schrijftafel met stalen onderframe en kunststof blad. Afmeting 160 x 80 cm, hoogte 74 cm. D101 Schrijftafel met stalen onderframe en kunststof blad. Afmeting 160 x 80 cm, hoogte 74 cm. D102 Schrijftafel met stalen onderframe en kunststof blad. Afmeting 160 x 80 cm, hoogte 74 cm. D103 COMBINATIEKAVEL D099 t/m D102: 4 Schrijftafels met stalen onderframe en kunststof blad. Afmeting per tafel 160 x 80 cm, hoogte 74 cm. D104 Schrijftafel COMPASS met stalen onderframe en kunststof blad. Afmeting 160 x 80 cm, in D105 Schrijftafel COMPASS met stalen onderframe en kunststof blad. Afmeting 160 x 80 cm, in D106 Schrijftafel COMPASS met stalen onderframe en kunststof blad. Afmeting 160 x 80 cm, in D107 Schrijftafel COMPASS met stalen onderframe en kunststof blad. Afmeting 160 x 80 cm, in D108 Schrijftafel COMPASS met stalen onderframe en kunststof blad. Afmeting 160 x 80 cm, in D109 COMBINATIEKAVEL D104 t/m D108: 5 schrijftafels COMPASS met stalen onderframe en kunststof blad. Afmeting per tafel 160 x 80 cm, in hoogte verstelbaar. 40,00 50,00 D110 Verrijdbaar ladekastje met 3 laden. Afmeting 43 x 65 cm, hoogte 60 cm. 5,00 D111 Bureaulamp IKEA. 5,00 D112 Bureaulamp IKEA. 5,00 D113 Bureaulamp IKEA. 5,00 D114 Drie spots aan kabel. 5,00 D115 Dartbord in dartbordkast KINGS D116 Dubbel cassettedeck met 2 PHILIPS speakers. D117 Boeken w.o. Heineken, Bill Gates, Collin Turner etc. 15,00 D118 Stalen archiefkast met 2 deuren. Afmeting 93 x 45 cm, hoogte 195 cm. Let op! Exclusief D119 Router CISCO 800 serie compleet met versterker. Let op! Exclusief bekabeling. 50,00 D120 Serverkast SEGURO met 2x 24 poorts HUB, firewall ZYXELL 5, Procurve HP en noodbatterij 250,00 MGE Evolution Afmeting 60 x 100 cm, hoogte 130 cm. Let op! Exclusief Siemens en CISCO apparatuur. D121 Kunststof leeuwenbeelden, 2 stuks. Hoogte circa 150 cm. Compleet met afdekzeilen
6 Algemene voorwaarden Het Nederlands Veilinginstituut Algemene voorwaarden van de besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid HNVI BV, gevestigd en kantoorhoudende aan de Hoogt 49 te loon op Zand, ingeschreven in het handelsregister van de Kamer van Koophandel, hierna te noemen HNVI. HNVI biedt de gebruiker van de website van HNVI de mogelijkheid via een internetveiling biedingen te doen op de kavels middels verkoop bij opbod. Biedingen vinden plaats exclusief 16% opgeld en exclusief BTW ( in de meeste gevallen 21% ). De veiling van een kavel wordt automatisch met vijf minuten verlengd indien er in de laatste drie minuten nog een bod heeft plaatsgevonden, net zolang totdat er in de laatste drie minuten niet meer wordt geboden. Let op: De kavelpagina's verversen elke 35 seconden en "mijn accountpagina" elke 20 seconden, overbiedingen komen hierdoor niet direct in beeld te staan maar pas na de refresh. De organisatie, voorbereiding en uitvoering van de veiling berusten bij HNVI. Een koper moet er rekening mee houden dat als hij eenmaal een bod heeft uitgebracht, dat bod door hem niet meer kan worden herroepen of ingetrokken. Een bod is dus onherroepelijk. Het is mogelijk dat er een combinatiebod is uitgebracht bij HNVI op meerdere kavels tegelijkertijd. Indien dit bod de separate biedingen overtreft zal het combinatiebod worden aanvaard. HNVI heeft de bevoegdheid voor of tijdens de veiling zonder opgave van redenen: een bod niet als zodanig te erkennen, een of meer gebruikers van de veiling uit te sluiten, zaken tot kavels samen te voegen, kavels te splitsen en kavels uit de veiling te nemen, vergissingen van HNVI bij biedingen en/of toewijzingen te herstellen, zonder dat een gebruiker van deze vergissingen gebruik kan maken en/of daaraan rechten kan ontlenen, andere, naar zijn oordeel, noodzakelijke maatregelen nemen. Het oordeel van HNVI omtrent alles dat tijdens de veiling heeft plaatsgevonden, is bindend. De gebruiker kan op de website van HNVI een bieding doen op één of meer kavels. Ieder bod is onvoorwaardelijk, onherroepelijk en zonder enig voorbehoud. HNVI is gerechtigd om zonder opgave van redenen biedingen niet te accepteren. HNVI is bevoegd om namens derden biedingen uit te brengen. De koopovereenkomst komt tot stand door toewijzing. Toewijzing vindt doorgaans plaats aan de gebruiker die het hoogste bod heeft gedaan. Toegewezen kavels dienen verplicht op de afhaaldagen zoals vermeld per veiling op de website te worden afgehaald. Op andere dagen is dit niet toegestaan. Het versturen van kavels is niet mogelijk. De koper krijgt na sluiting van de veiling per bevestigd dat de koopovereenkomst tot stand is gekomen. Indien de gebruiker geen krijgt, betekent dit dat zijn bod niet is toegewezen. HNVI heeft altijd het recht een kavel niet toe te wijzen of een bod niet te accepteren. HNVI behoudt zich het recht voor een veiling te annuleren, eerder dan vooraf vermeld te beëindigen, of te verlengen. Ingeval van een technische storing op onze website of server, waardoor deze niet volledig en/of niet voor alle gebruikers toegankelijk is, heeft HNVI het recht een veiling te verlengen. Soms kan het zich bij een executieverkoop voordoen dat een rechter-commissaris of curator eerst nog toestemming moet geven voor het tot stand komen van een koopovereenkomst. Artikel 7:19 lid 1 Burgerlijk Wetboek is van toepassing op executieverkopen. Het risico van de kavel(s) gaat over op de koper op het moment van toewijzing. Pc's en servers worden verkocht exclusief licenties, software en besturingssysteem mits dit anders staat vermeld. Gebruiker verklaart zich door zijn registratie bekend en akkoord te zijn met de bijzondere omstandigheden van een internetveiling en met de technische onvolkomenheden die zich daarbij kunnen voordoen. De kavels worden voetstoots verkocht in de staat waarin ze op de datum van toewijzing verkeren met alle daaraan verbonden lusten en lasten. HNVI en/of opdrachtgever geven geen enkele vrijwaring voor zichtbare of verborgen gebreken of garantie in verband met compleetheid, aantallen, werking, bruikbaarheid, verkoopbaarheid, het al dan niet bestaan van rechten of aanspraken van derden en/of de mogelijkheid tot overdracht aan derden. Gebreken, van welke aard dan ook, teleurgestelde verwachtingen van koper geven geen enkel recht op (schade)vergoeding en/of verrekening. De koper wordt geacht het door hem gekochte kavel vooraf zorgvuldig te hebben onderzocht. Hiervoor wordt veelal de mogelijkheid geboden op een georganiseerde kijkdag. De koper heeft de verplichting om te zorgen dat het door hem uitgebrachte bod nadat de koopovereenkomst tot stand gekomen is maar uiterlijk 24 uur (zaterdagen, zondagen en feestdagen niet meerekenend) voorafgaand aan het begin van de afhaaldag is betaald, door bijschrijving op de rekening van HNVI zoals vermeld op de ontvangen factuur. Bij elke veiling staat op de website aangegeven wanneer de goederen dienen te worden afgehaald. Die dag is de afhaaldag. Indien girale bedragen niet tijdig als bovenstaand beschreven zijn ontvangen dient de factuur op de afhaaldag contant of per pinbetaling voldaan te worden. Pinnen is op de afhaallocatie veelal mogelijk. Koper dient zich vooraf te vergewissen van de mogelijkheid tot pinnen op locatie. Indien de koper zijn verplichtingen uit de koopovereenkomst niet of niet geheel nakomt waaronder het niet tijdig ophalen van de kavels of levering weigert en/of de voor levering benodigde informatie weigert te verstrekken is het HNVI vrij de betreffende zaken aan een ander te gunnen. Koper blijft verplicht tot betaling van de koopprijs voortvloeiend uit de koopovereenkomst. HNVI is niet meer verplicht tot levering van de onderhavige zaken in deze. Voor koper is er sprake van een boete ter hoogte van het bedrag van de koopovereenkomst op grond van niet nakoming van de verplichtingen van koper uit de koopovereenkomst. HNVI heeft geen aanvullende verplichting uit onderhavige koopovereenkomst. HNVI kan besluiten om, uit hoofde van het voorgaande punt, rekening houdend met de gunning van zaken aan een ander dan koper, op grond van het niet nakomen door koper van zijn verplichtingen uit de koopovereenkomst, enkel het opgeld en eventuele bijkomende kosten door te belasten aan koper, dit te verhogen met 20 administratiekosten en met omzetbelasting. Koper dient op de daarvoor door HNVI vastgestelde uren en plaats de betreffende kavel(s) op vertoon van een deugdelijke legitimatie (doen) ophalen. De Koper is verplicht tot het ophalen uiterlijk op de datum en binnen de tijd als op de website vermeld. HNVI kan bepalen dat bepaalde kavels pas na aflevering van andere kavels kunnen worden opgehaald. Indien ten aanzien van de kavels aanspraken van derden uit hoofde van en, intellectuele eigendomsrechten en/of andere rechten van derden geldend worden gemaakt, is koper gehouden de betreffende kavel(s) voor die derden te houden, onder de verplichting deze op eerste verzoek aan die derden af te geven, dan wel anderszins passende regelingen met die derden te treffen. Koper vrijwaart HNVI / opdrachtgever tegen iedere aanspraak van een derde in verband met de koopovereenkomst. HNVI sluit hierbij iedere aansprakelijkheid uit voor welke schade dan ook direct en/of indirect, op enige wijze ontstaan waaronder maar niet beperkt tot schade voortvloeiende uit de gebruikersovereenkomst en het gebruik van de website tenzij sprake is van opzet of bewuste roekeloosheid van HNVI. Meer in het bijzonder aanvaardt HNVI in geen geval aansprakelijkheid voor welke schade dan ook, die op enige wijze ontstaat door en/of voortvloeit uit: handelingen door gebruiker verricht die zouden zijn ingegeven door op de website geplaatste informatie; de onmogelijkheid om de website (volledig) te gebruiken; het niet voldoen van de zaken aan de specificaties zoals vermeld op de website; het feit dat de informatie op de website onjuist, onvolledig of niet actueel is; fouten in de software van de website en/of het achterliggende systeem. HNVI is niet aansprakelijk voor indirecte of gevolgschade. Voorts is iedere aansprakelijkheid van HNVI in verband met enig gebrek aan de kavel(s) of met betrekking tot (beweerdelijk) inbreuk op rechten van (intellectuele eigendom van) derden uitgesloten. De koper verklaart zich ermee bekend dat ter zake van de kavel(s) mogelijkerwijs rechten (van intellectuele eigendom) bij derden berusten. Bij het inschakelen van derden zal HNVI steeds de nodige zorgvuldigheid in acht nemen. HNVI en opdrachtgever zijn voor tekortkomingen van deze derden niet aansprakelijk.
7 Een ieder die op kijkdagen of bij de afhaaldag gebouwen en terreinen betreedt, doet dit geheel voor eigen risico. Men is verplicht de instructies van HNVI personeel op te volgen. HNVI en opdrachtgever aanvaarden geen aansprakelijkheid voor schade die het betreden van bedoelde gebouwen en terreinen met zich mee brengt. Ophalen van goederen is volledig voor rekening en risico van koper. Koper dient zelf zorg te dragen voor de juiste gereedschappen en transportmiddelen voor demontage. Koper is eveneens aansprakelijk voor het aanbrengen van schade aan goederen van koper of goederen van derden ten tijde van de demontage en transport. Medewerkers van HNVI kunnen nooit aansprakelijk gesteld worden voor gebreken aan goederen die onder begeleiding van medewerkers van HNVI schade oplopen tijdens demontage. Op deze Algemene voorwaarden en de rechtsbetrekkingen, die ter zake van de veiling ontstaan, is Nederlands recht van toepassing. De koopovereenkomst wordt beheerst door Nederlands recht. Alle geschillen welke mochten ontstaan in verband met de Koopovereenkomst en welke daaruit mochten voortvloeien zullen bij uitsluiting aanhangig worden gemaakt bij de bevoegde rechter te Tilburg. Van deze Algemene voorwaarden kan uitsluitend worden afgeweken voor zover dit schriftelijk door een bevoegde vertegenwoordiger van HNVI is vastgelegd. HNVI behoudt zich het recht voor deze Algemene voorwaarden te wijzigen. De in werking getreden voorwaarden vervangen alle voorgaande algemene voorwaarden, tenzij uitdrukkelijk anders wordt aangegeven door HNVI. De toepasselijkheid van andere Algemene voorwaarden dan deze en onze specifieke veilingcondities is uitgesloten. Verklarende woordenlijst: Website: de websites Gebruiker: een meerderjarige handelingsbekwame en beschikkingsbevoegde natuurlijke- of rechtspersoon die zich op de website heeft geregistreerd. Koopsom: het bedrag van het hoogste toegewezen bod verhoogd met 16% opgeld over het hoogste bod en de verschuldigde BTW. Bod: elk door een gebruiker in een veiling voor een kavel geboden bedrag. Kavel: een zaak die, of een aantal zaken dat tezamen (onder één nummer) wordt geveild. Veiling: de door HNVI georganiseerde verkoop in het openbaar via internet van roerende zaken. Koper: de gebruiker aan wie het kavel is toegewezen. Koopovereenkomst: de koopovereenkomst tussen koper en verkoper. Aflevering: de feitelijke levering van het kavel aan de koper of aan diens gemachtigde op de vooraf vastgestelde afhaallocatie. Veilingvoorwaarden: deze Algemene Voorwaarden. Veilingcondities: de naast, in aanvulling op of in afwijking van de Algemene voorwaarden geldende bepalingen, zoals vermeld op de website van HNVI. Toewijzing: de verklaring van HNVI dat een kavel of een combinatie van kavels tegen betaling van de koopsom aan de hoogste bieder is toegewezen. Veilingcondities Het Nederlands Veilinginstituut De vermelde goederen worden verkocht,gezien of niet gezien, in de staat waarin zij zich bevinden, zonder enige actie of rafactie, aan de hoogst biedende op het sluitingstijdstip tenzij er speciale voorwaarden inzake de toewijzing zijn gesteld. Alle goederen worden verkocht zonder enige garantie ook indien en als de aard, hoeveelheid en/of benaming niet conform zijn met hetgeen op de kavellijst is vermeld De veiling geschiedt bij opbod volgens de volgorde op de kavellijsten vermeld. HNVI behoudt zich het recht voor kavels te splitsen en/of samen te voegen zonder dat hierop enig beroep kan worden gedaan. De toewijzing geschiedt binnen 2 dagen na het sluitingstijdstip van de veiling via internet, rekening houdend met eventueel vooraf gestelde bijzondere voorwaarden. Het opgeld bedraagt 16% (zegge: zestien procent) exclusief btw. Over het totaalbedrag zal nog verschuldigde BTW worden berekend De kopers mogen niet over de goederen beschikken alvorens zij geheel zijn betaald. Betalingen dienen te geschieden door overschrijving op rekeningnummer NL21 RABO t.n.v. Stichting Beheer Derdengelden HNVI.nl, in contanten of per pinbetaling vóór de afhaling van de goederen. Vanaf de toewijzing liggen de goederen voor rekening en risico van de koper en dienen te worden afgehaald en verwijderd op: datum en locatie van de betreffende veiling zoals vermeld op de website, waarbij eventuele schade, door de koper veroorzaakt bij de verwijdering van de goederen, op hem kan worden verhaald. Gereedschappen voor eventuele demontage van goederen dienen door koper zelf te worden verzorgd. Goederenafgifte is op de daarvoor aangewezen locatie De koper wordt geacht voor zich zelf te hebben gekocht ook al beweert een derde de koper te zijn. De koper, bij toewijzing als hoogst biedende bepaald, blijft gebonden aan zijn aankoop en verplicht zich tevens de goederen binnen de daarvoor gestelde termijn op te halen en/of te verwijderen tenzij hieromtrent een op schrift gestelde afwijkende overeenkomst is gemaakt. Indien en als de koper zijn gekochte goederen niet tijdig heeft opgehaald behoudt HNVI zich het recht voor de goederen ten laste van de koper te verkopen en/of weg te laten halen waarbij de schade op hem zal worden verhaald zonder dat de koper enige aanspraak zal kunnen maken op een eventuele meeropbrengst. HNVI heeft het recht om het bod van een eventuele koper te weigeren zonder opgave van redenen. HNVI heeft het recht om vergissingen te herstellen of kavels te verwijderen zonder dat hierop enig beroep kan worden gedaan. Op de bezichtigings- en afhaaldagen zijn de bezoekers ter plaatse aanwezig voor eigen risico en verantwoording. Kopers zijn verplicht de BTW te betalen. De BTW, betaald door niet EU kopers, zal door HNVI worden terugbetaald indien de bewijsstukken van uitvoer van de op de veiling gekochte goederen binnen 10 dagen na afhaling van deze goederen worden voorgelegd. Op de veilingen gehouden door HNVI is uitsluitend het Nederlands recht van toepassing
Catalogus Verkoop bij inschrijving. Winkelinventaris
Catalogus Verkoop bij inschrijving Winkelinventaris 1 Verkoop bij inschrijving van executoriaal in beslag genomen winkelinventaris. In opdracht van mr. E. van der Kolk van Molkenboer & van der Kolk Advocaten
Nadere informatieVeilingcatalogus Faillissement O'chelle Henk van der Doelen VEGHEL
Veilingcatalogus Faillissement O'chelle Henk van der Doelen VEGHEL Kijkdag: Op aanvraag Sluiting veiling: Donderdag 24 oktober 2013 vanaf 13.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling van een
Nadere informatieVeilingcatalogus Faillissement Sportinstituut Ooms vestiging Drieburcht
Veilingcatalogus Faillissement Sportinstituut Ooms vestiging Drieburcht Kijkdag: Vrijdag 27 maart 2015 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Maandag 30 maart 2015 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem
Nadere informatieVeilingcatalogus Faillissement Qbengo BV
Veilingcatalogus Faillissement Qbengo BV Kijkdag: Woensdag 21 januari 2015 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Donderdag 22 januari 2015 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling
Nadere informatieCatalogus Verkoop bij inschrijving. Winkelinventaris Shoe Line Vestiging Heerlen Promenade JA Heerlen
Catalogus Verkoop bij inschrijving Winkelinventaris Shoe Line Vestiging Heerlen Promenade 7 6411 JA Heerlen 1 Verkoop bij inschrijving van de winkelinventaris uit dit faillissement. In opdracht van mr.
Nadere informatieCatalogus Verkoop bij inschrijving. Winkelinventaris Shoe Line Vestiging Rotterdam Lijnbaan EP Rotterdam
Catalogus Verkoop bij inschrijving Winkelinventaris Shoe Line Vestiging Rotterdam Lijnbaan 70 3012 EP Rotterdam 1 Verkoop bij inschrijving van de winkelinventaris uit dit faillissement. In opdracht van
Nadere informatieCatalogus Faillissementsverkoop bij inschrijving van twee bandenpersen en 13 mallen. Joop Arts BV
Catalogus Faillissementsverkoop bij inschrijving van twee bandenpersen en 13 mallen Joop Arts BV Goederen thans aanwezig te Italië Locatie RI. Pneus Zola Presoda Str. O. Guerrini n.4 Bologna Italië 1 Verkoop
Nadere informatieVeilingcatalogus Faillissement Henk van der Doelen - Kaatsheuvel
Veilingcatalogus Faillissement Henk van der Doelen - Kaatsheuvel Kijkdag: Op aanvraag Sluiting veiling: Donderdag 24 oktober 2013 vanaf 14.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling van een
Nadere informatieVeilingcatalogus Faillissement Administratiekantoor Kubat BV
Veilingcatalogus Faillissement Administratiekantoor Kubat BV Kijkdag: Vrijdag 20 februari 2015 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Maandag 23 februari 2015 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem
Nadere informatieCatalogus Faillissementsverkoop bij inschrijving
Catalogus Faillissementsverkoop bij inschrijving Van Der Doelen Drogisterijen Heesch BV Vestigingen: Oss Rotonde Berlicum Sint Michielsgestel Liempde Boekel 1 Verkoop bij inschrijving wegens faillissement
Nadere informatieExecutieveiling: De door Gemeente Rotterdam georganiseerde verkoop in het openbaar via de Website ExecutieVeiling.nl van Kavels;
Algemene Veilingvoorwaarden Executieveiling Gemeentebelastingen Rotterdam Artikel 1. Definities Aflevering: bezitsverschaffing van de Kavel door Gemeentebelastingen Rotterdam als houder van de Kavel, zulks
Nadere informatieVeilingcatalogus Faillissement Software Instructors BV
Veilingcatalogus Faillissement Software Instructors BV Kijkdag: Dinsdag 31 maart 2015 van 13.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Woensdag 1 april 2015 vanaf 19.30 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt
Nadere informatieVeilingcatalogus Faillissement van der Laan
Veilingcatalogus Faillissement van der Laan Kijkdag: Vrijdag 11 maart 2016 van 13.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Maandag 14 maart 2016 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling
Nadere informatieVeilingcatalogus Faillissement Sengers Supertex Helmond
Veilingcatalogus Faillissement Sengers Supertex Helmond Kijkdag: Dinsdag 22 april 2014 van 15.00 tot 17.00 uur Sluiting veiling: Woensdag 23 april 2014 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt
Nadere informatieVeilingcatalogus JR Solutions
Veilingcatalogus JR Solutions Kijkdag: vrijdag 13 december 2013 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Afhaaldag: maandag 16 december 2013 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling
Nadere informatieVeilingcatalogus faillissement Galvano
Veilingcatalogus faillissement Galvano Kijkdag: maandag 15 februari 2016 van 9.00 tot 11.00 uur Sluiting veiling: Dinsdag 16 februari december 2016 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt
Nadere informatieVeilingcatalogus Faillissement Deja Vu Breda
Nadere informatieAlgemene Online Verkoopsvoorwaarden van Troostwijk Veilingen BV voor kopers ARTIKEL 1. DEFINITIES Website: de website
Algemene Online Verkoopsvoorwaarden van Troostwijk Veilingen BV voor kopers ARTIKEL 1. DEFINITIES Website: de website www.troostwijkauctions.com, die in stand wordt gehouden door Troostwijk Veilingen B.V.,
Nadere informatieVeilingcatalogus Faillissement Created on Friday
Veilingcatalogus Faillissement Created on Friday Kijkdag: n.v.t. Sluiting veiling: Dinsdag 14 juli 2015 vanaf 18.30 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling van een kavel automatisch met vijf
Nadere informatieVeilingcatalogus Faillissement Hotel Tante Pietje BV
Veilingcatalogus Faillissement Hotel Tante Pietje BV Kijkdag: Dinsdag 9 december 2014 van 13.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Donderdag 11 december 2014 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem
Nadere informatieVeilingcatalogus Faillissement Now Media
Veilingcatalogus Faillissement Now Media Kijkdag: Vrijdag 11 september 2015 van 12.00 tot 14.00 uur Sluiting veiling: Dinsdag 15 september 2015 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling
Nadere informatieVeilingcatalogus Faillissement 2 Comply
Veilingcatalogus Faillissement 2 Comply Kijkdag: N.V.T. Sluiting veiling: Donderdag 17 maart 2016 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling van een kavel automatisch met vijf minuten
Nadere informatieAlgemene voorwaarden Online veiling TroostwijkAuctions.com Artikel 1. Definities Website: de website www.troostwijk.be en, die in stand wordt gehouden door Troostwijk Veilingen B.V., gevestigd te Amsterdam.
Nadere informatieVeilingcatalogus Bedrijfsbeëindiging Drogisterij Oerlemans
Veilingcatalogus Bedrijfsbeëindiging Drogisterij Oerlemans Kijkdag: Woensdag 15 oktober 2014 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Donderdag 16 oktober 2014 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem
Nadere informatieVeilingcatalogus Faillissement Sticting Zorggroep Helmond 2
Veilingcatalogus Faillissement Sticting Zorggroep Helmond 2 Kijkdag: Maandag 7 november 2016 van 13.00 tot 15.00 uur Sluiting veiling: Dinsdag 8 november 2016 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem
Nadere informatieVeilingcatalogus Ned Shoes and Bags BV
Veilingcatalogus Ned Shoes and Bags BV Kijkdag: Dinsdag 21 mei 2013 van 09.00 tot 12.00 uur Sluiting veiling: Dinsdag 21 mei 2013 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling van een
Nadere informatieVeilingcatalogus Faillissement Koeriers en Inpakcentrale Helmond BV
Veilingcatalogus Faillissement Koeriers en Inpakcentrale Helmond BV Kijkdag: Woensdag 2 juli 2014 van 11.00 tot 13.00 uur Sluiting veiling: Donderdag 3 juli 2014 vanaf 20.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem
Nadere informatieALGEMENE ONLINE VEILINGVOORWAARDEN - MAKAA.BE
Artikel 1 - DEFINITIES ALGEMENE ONLINE VEILINGVOORWAARDEN - MAKAA.BE Website: is de website www.makaa.be die in stand wordt gehouden door Appelboom nv, met zetel gevestigd te B-2630 Aartselaar, Kontichsesteenweg
Nadere informatieVeilingcatalogus Faillissement Interflex BV
Veilingcatalogus Faillissement Interflex BV Kijkdag: n.v.t. Sluiting veiling: Maandag 12 mei 2014 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling van een kavel automatisch met vijf minuten
Nadere informatieVeilingcatalogus Faillissement Alfa Best - 2
Veilingcatalogus Faillissement Alfa Best - 2 Kijkdag: Maandag 3 februari 2014 van 13.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Dinsdag 4 februari2014 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling
Nadere informatieAlgemene voorwaarden VeilGarant:
Algemene voorwaarden VeilGarant: VeilGarant De besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid VeilGarant B.V., statutair gevestigd en kantoorhoudende te Duiven, 6921 RE aan de Marketing 26, ingeschreven
Nadere informatieVeilingcatalogus TB Europe BV
Veilingcatalogus TB Europe BV Kijkdag: Vrijdag 22 januari 2016 van 9.00 tot 12.00 uur Sluiting veiling: Maandag 25 januari 2016 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling van een kavel
Nadere informatieAlgemene Veilingvoorwaarden: deze algemene veilingvoorwaarden;
Algemene Veiling Voorwaarden van de besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid vidaxl B.V., gevestigd te Venray (KvK nummer 52904822 ) en van de aan haar gelieerde (rechts-)personen, gedeponeerd
Nadere informatieVeilingcatalogus Faillissement Niolite BV
Veilingcatalogus Faillissement Niolite BV Kijkdag: Dinsdag 8 oktober 2013 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Woensdag 9 oktober 2013 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling
Nadere informatie168. Kantoormeubilair / OFFICE
168. Kantoormeubilair / OFFICE Verkoop informatie Aantal : 30 Startdatum : 09 augustus 2012 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 14 augustus 2012 vanaf 18:30 WWW.AUCTELIA.COM De Algemene voorwaarden en de Specifieke
Nadere informatieVeilingcatalogus GWJ Online BV & Van Belkom en Burgers Accountants
Veilingcatalogus GWJ Online BV & Van Belkom en Burgers Accountants Kijkdag: Sluiting veiling: Woensdag 25 september 2013 van 09.00 tot 11.00 uur Donderdag 26 september 2013 vanaf 19.30 uur. Let op! In
Nadere informatieCOMPLETE INDUSTRIËLE WASSALONMACHINES "FAGOR" (BE) Wassallon. Centrum zuid 2040 3530 Houthalen (Loten/Lots)
ONLINE VEILING COMPLETE INDUSTRIËLE WASSALONMACHINES "FAGOR" (BE) Wassallon Centrum zuid 2040 3530 Houthalen (Loten/Lots) Sluitingsdatum: donderdag 04 DECEMBER vanaf 14:00 Bezichtiging: woensdag 03 december
Nadere informatieVeilingcatalogus Friet & Zo Tilburg
Veilingcatalogus Friet & Zo Tilburg Kijkdag: Maandag 13 juli 2015 van 09.00 tot 11.00 uur Sluiting veiling: Dinsdag 14 juli 2015 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling van een
Nadere informatieVeilingcatalogus faillissement Voegersbedrijf J.L. van de Ven en Zn. BV
Veilingcatalogus faillissement Voegersbedrijf J.L. van de Ven en Zn. BV Kijkdag: Maandag 10 maart 2014 van 13.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Woensdag 12 maart 2014 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem
Nadere informatieTrappen, ladders en steigers
ONLINE VEILING LADDER EN STEIGERFABRIEK CENTRUM LADDERS & CONSTRUCTION EQUIPMENT (NL) Trappen, ladders en steigers De Leest 18 5107 RC Dongen (Ladder en Steigerfabriekcentrum) Sluitingsdatum: donderdag
Nadere informatieVeilingcatalogus INVENTARIS Coenen Kookplezier
Veilingcatalogus INVENTARIS Coenen Kookplezier Kijkdag: N.v.t. Sluiting veiling: Vrijdag 21 juni 2013 vanaf 12.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling van een kavel automatisch met vijf
Nadere informatieHardhouten voetgangersbrug
ONLINE VEILING HARDHOUTEN VOETGANGERSBRUG (NL) Hardhouten voetgangersbrug Marconistraat 40-6372 PN Landgraaf (Hardhouten Voetgangersbrug) Sluitingsdatum: donderdag 22 NOVEMBER vanaf 14:00 Bezichtiging:
Nadere informatieVEILINGVOORWAARDEN VEULENVEILING 2015
Nadere informatieVeilingcatalogus Faillissement Second Life Electronics
Veilingcatalogus Faillissement Second Life Electronics Kijkdag: Maandag 17 oktober 2016 van 12.00 tot 15.00 uur Sluiting veiling: Dinsdag 18 oktober 2016 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem
Nadere informatieVeilingcatalogus Faillissement van Belkom en Burgers Accountants
Veilingcatalogus Faillissement van Belkom en Burgers Accountants Kijkdag: Sluiting veiling: Woensdag 28 augustus 2013 van 14.00 tot 17.00 uur Donderdag 29 augustus 2013 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons
Nadere informatie200. Supermarkt apparaturen
200. Supermarkt apparaturen Verkoop informatie Aantal : 6 Locatie : Limelette (België) Startdatum : 07 maart 2013 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 12 maart 2013 vanaf 18:35 Kijkdag : 07 maart 2013 van 14:00
Nadere informatie212. Compressorent en Zonnepanelen
212. Compressorent en Zonnepanelen Verkoop informatie Aantal : 4 Locatie : Dison (België) Startdatum : 30 mei 2013 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 04 juni 2013 vanaf 18:50 Kijkdag : 30 mei 2013 van 14:00
Nadere informatieVeilingcatalogus Inbrengveiling lampen en verlichting
Nadere informatieHet proces van het online bieden via de website gedurende een vooraf kenbaar gemaakte periode overeenkomstig de toepasselijke voorwaarden;
ALGEMENE VOORWAARDEN GOED NIEUWS MAKELAARS Artikel 1. Begrippen In deze Algemene Voorwaarden wordt verstaan onder: Algemene Voorwaarden: Deze onderhavige algemene voorwaarden; Biedproces: Het proces van
Nadere informatieVeilingcatalogus Bedrijfsbeeindiging Uitzendbureau
Veilingcatalogus Bedrijfsbeeindiging Uitzendbureau Kijkdag: Dinsdag 22 mei 2018 van 9.00 tot 11.00 uur Sluiting veiling: Woensdag 23 mei 2018 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling
Nadere informatieVeilingcatalogus Faillissement Grillmaster
Veilingcatalogus Faillissement Grillmaster Kijkdag: Dinsdag 23 februari 2016 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Woensdag 24 februari2016 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling
Nadere informatieDISCLAIMER. Pagina 1 van 5. verkoop van registergoederen van de Stichting Kenter Jeugdhulp DE ONDERGETEKENDE(N):
Pagina 1 van 5 DE ONDERGETEKENDE(N): DISCLAIMER verkoop van registergoederen van de Stichting Kenter Jeugdhulp Naam rechtspersoon: Plaats statutaire zetel: Kantooradres: Nummer Kamer van Koophandel: e-mailadres:
Nadere informatieVeilingcatalogus Faillissement Phoenix Investment Management
Veilingcatalogus Faillissement Phoenix Investment Management Kijkdag: Maandag 22 juni 2015 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Dinsdag 23 juni 2015 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem
Nadere informatieCatalogus Verkoop bij inschrijving. MD Handelsonderneming. Goederen thans opgeslagen De Hoogt 47 Loon op Zand
Catalogus Verkoop bij inschrijving MD Handelsonderneming Goederen thans opgeslagen De Hoogt 47 Loon op Zand 1 Het betreft een verkoop bij inschrijving van de volgende machines: 5 nieuwe afzuigunits NEDERMAN
Nadere informatieVerkoop bij inschrijving Onderwerp: FLEVO TRADER B.V. Adres: P/A Industrieweg 9, Andelst. Insolventienummer: F.16/17/475 Ons dossiernummer:
Verkoop bij inschrijving Onderwerp: FLEVO TRADER B.V. Adres: P/A Industrieweg 9, Andelst Insolventienummer: F.16/17/475 Ons dossiernummer: 201808118 Mr. F.A. van Hallweg 20 1181 ZT Amstelveen T +31 (0)20-44
Nadere informatieAlgemene voorwaarden veiling. Artikel 1. Toepasselijkheid.
Algemene voorwaarden veiling. Artikel 1. Toepasselijkheid. Deze algemene veilingvoorwaarden gelden voor iedere door verlatenboot.nl gehouden veiling en iedere (aan)bieding en iedere in dat kader gesloten
Nadere informatieVERKOOP BIJ INSCHRIJVING
VERKOOP BIJ INSCHRIJVING Naam: SOFTBRUSH WASBORSTELS Adres: p/a Herenweg 116 Plaats: 3648 CM Wilnis Deze brochure omvat Pagina Voorblad 1 Deze brochure omvat 2 Verkoopinformatie 3 Voorwaarden verkoop bij
Nadere informatieVeilingcatalogus Faillissement Factor Tan i.o.v. curator
Veilingcatalogus Faillissement Factor Tan i.o.v. curator Kijkdag: vrijdag 23 oktober van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: maandag 26 oktober 2015 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt
Nadere informatie506. Voorraadafbouw Toshiba Laptops - Nieuw
506. Voorraadafbouw Toshiba s - Nieuw Verkoop informatie Aantal : 20 Locatie : Genval (België) Startdatum : 15 december 2015 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 22 december 2015 vanaf 18:30 Kijkdag : 15 december
Nadere informatiea.partycentrum La France BV, ingeschreven bij de Kamer van Koophandel te Den Haag onder nummer KvK 28057498.
Algemene Voorwaarden Lafrance.nl/feestveiling is een online-platform waarop feestarrangementen door middel van online veilingen worden aangeboden en verkocht. Op al onze diensten zijn onze algemene voorwaarden
Nadere informatie199. SPEELTUIN VOOR KINDEREN EN MEUBILAIR
199. SPEELTUIN VOOR KINDEREN EN MEUBILAIR Verkoop informatie Aantal : 10 Locatie : Marche-En-Famenne (België) Startdatum : 30 mei 2013 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 04 juni 2013 vanaf 18:32 Kijkdag : 01
Nadere informatieVeilingcatalogus Faillissement Drijsen Natuursteen
Veilingcatalogus Faillissement Drijsen Natuursteen Kijkdag: Maandag 10 maart 2014 van 10.00 tot 12.00 uur Sluiting veiling: Dinsdag 11 maart 2014 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de
Nadere informatieVeilingcatalogus Faillissement Gaud ICT-diensten
Veilingcatalogus Faillissement Gaud ICT-diensten Kijkdag: Donderdag 17 september 2015 van 13.00 tot 15.00 uur Sluiting veiling: Maandag 21 september 2015 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem
Nadere informatieDerde Degene die, anders dan de curator, opdracht heeft gegeven aan De Kok Veilingen om zaken namens hem/haar te verkopen;
Algemene Online Veiling- en Gebruiksvoorwaarden van De Kok Veilingen Artikel 1 Definities Aanbod Een onderhands aanbod van De Kok Veilingen, hetzij uit eigen naam of in opdracht van een derde, tot verkoop
Nadere informatie235. Verkoop van 2 Tweedehands auto's Skoda en Nissan Qashqai
235. Verkoop van 2 Tweedehands auto's Skoda en Nissan Qashqai Verkoop informatie Aantal : 2 Locatie : Mont-Saint-Guibert (België) Startdatum : 22 oktober 2013 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 29 oktober 2013
Nadere informatieVeilingcatalogus Faillissement Jack's Grillhouse
Veilingcatalogus Faillissement Jack's Grillhouse Kijkdag: Dinsdag 7 april 2015 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Woensdag 8 april 2015 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling
Nadere informatieCatalogus Faillissementsverkoop bij inschrijving van de satellietwagen van. Hawkeye Media House BV
Catalogus Faillissementsverkoop bij inschrijving van de satellietwagen van Hawkeye Media House BV Voertuig thans opgeslagen aan De Hoogt 49 5175 AX Loon op Zand 1 Verkoop bij inschrijving wegens faillissement
Nadere informatieLayher steigermateriaal
ONLINE VEILING LAYHER STEIGERMATERIAAL (BE) Layher steigermateriaal Klaverbladstraat 19 d 3560 Lummen (Loten/Lots) Sluitingsdatum: dinsdag 05 MEI vanaf 14:00 Bezichtiging: maandag 04 mei van 09:00 tot
Nadere informatieVeilingcatalogus Faillissement Virtual Proteins BV
Veilingcatalogus Faillissement Virtual Proteins BV Kijkdag: Dinsdag 3 juni 2014 van 14.00 tot 17.00 uur Sluiting veiling: Woensdag 4 juni 2014 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling
Nadere informatieVeilingcatalogus Faillissement Enicon Projectinrichters BV
Veilingcatalogus Faillissement Enicon Projectinrichters BV Kijkdag: Woensdag 7 augustus 2013 van 14.00 tot 17.00 uur Sluiting veiling: Donderdag 8 augustus 2013 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem
Nadere informatieALGEMENE VEILINGVOORWAARDEN SHETLAND PONY SELECT SALE
Nadere informatieAlgemene Veilingvoorwaarden Definities In deze algemene veilingvoorwaarden wordt verstaan onder: a. Afname: het moment waarop de toegewezen Kavel(s)
Algemene Veilingvoorwaarden Definities In deze algemene veilingvoorwaarden wordt verstaan onder: a. Afname: het moment waarop de toegewezen Kavel(s) aan Koper worden afgegeven. b. Bieder: degene die zich
Nadere informatieBADKAMERMEUBILAIR, WELLNESS EN VERWARMING WEGENS LIQUIDATIE OVERSTOCK (BE) Badkamer verwarming
ONLINE VEILING BADKAMERMEUBILAIR, WELLNESS EN VERWARMING WEGENS LIQUIDATIE OVERSTOCK (BE) Badkamer verwarming Zonhoverweg 133 Militair Domein 16 3600 Genk (Loten/Lots) Sluitingsdatum: woensdag 08 APRIL
Nadere informatieAlgemene Voorwaarden Verkoop Domeinen Roerende Zaken 2015
Algemene Voorwaarden Verkoop Domeinen Roerende Zaken 2015 Artikel 1. Begripsomschrijvingen De Staat: De Staat der Nederlanden (Domeinen Roerende Zaken); Bieder: De natuurlijke of rechtspersoon die op de
Nadere informatie13 T/M 15 SEPTEMBER 2015 ONLINE VEILING. van: BUFFET-, BOEKEN-, OOSTERSE KASTEN, DRESSOIRS, TV-MEUBELS ETC. TE DOETINCHEM
13 T/M 15 SEPTEMBER 2015 ONLINE VEILING van: BUFFET-, BOEKEN-, OOSTERSE KASTEN, DRESSOIRS, TV-MEUBELS ETC. TE DOETINCHEM Havenstraat 74a, 7005 AG Doetinchem; kijkdag: 13 september 2015 12.00 15.00 uur
Nadere informatieAlgemene voorwaarden Zakelijk Schrijven. Artikel 1 Definities In deze Algemene Voorwaarden gelden de volgende definities:
Algemene voorwaarden Zakelijk Schrijven Artikel 1 Definities In deze Algemene Voorwaarden gelden de volgende definities: 1. Zakelijk Schrijven: Zakelijk Schrijven, ingeschreven bij de Kamer van Koophandel
Nadere informatieKOOPOVEREENKOMST DE ONDERGETEKENDEN: 1. De heer mr. Cornelis van de Meent q.q., kantoorhoudende te Amsterdam aan het adres Van Eeghenstraat 98 (1071 GL), te dezen handelend in zijn hoedanigheid van curator
Nadere informatieVeilingcatalogus Faillissement Stichting Prahna Foundation
Veilingcatalogus Faillissement Stichting Prahna Foundation Kijkdag: Woensdag 12 februari 2014 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Donderdag 13 februari 2014 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem
Nadere informatieALGEMENE VEILINGVOORWAARDEN VEILING van BM ONDERDELEN BV, gevestigd te Boven-Leeuwen (KvK nummer )
ALGEMENE VEILINGVOORWAARDEN VEILING van BM ONDERDELEN BV, gevestigd te Boven-Leeuwen (KvK nummer 63793326) Artikel 1; Toepasselijkheid 1.2 BM ONDERDELEN is gerechtigd om bij een Veiling bijzondere veilingvoorwaarden
Nadere informatieCATALOGUS Kantoorinventaris Havenstraat 87 2102 LB Heemstede
CATALOGUS Havenstraat 87 212 LB Kijkdag: Donderdag 1 maart 216 1. 12. uur Sluiting: Dinsdag 15 maart 216 vanaf 14. uur Gunning: Donderdag 17 maart 216 Door u af te (laten) halen: Maandag 21 maart 216 9.
Nadere informatieVeilingcatalogus Faillissement De Echte Groenteman Pieter Brouwer BV
Veilingcatalogus Faillissement De Echte Groenteman Pieter Brouwer BV Kijkdag: Sluiting veiling: Afhaaldag: Woensdag 25 september 2013 van 14.00 tot 17.00 uur Donderdag 26 september 2013 vanaf 19.00 uur.
Nadere informatieAlgemene voorwaarden Online veiling TroostwijkAuctions.com ARTIKEL 1. DEFINITIES Aanvaarding: de verklaring van Troostwijk aan de gebruiker dat de koopovereenkomst tot stand is gekomen, welke verklaring
Nadere informatie343. Meubels en Horeca Equipment
343. Meubels en Horeca Equipment Verkoop informatie Aantal : 43 Locatie : Valkenswaard (Nederland) Startdatum : 06 oktober 2014 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 13 oktober 2014 vanaf 18:30 Kijkdag : 06 oktober
Nadere informatieArtikel 1 Definities In deze Algemene Voorwaarden gelden de volgende definities:
Artikel 1 Definities In deze Algemene Voorwaarden gelden de volgende definities: 1. Mieke Bakker Psycholoog en coach, ingeschreven bij de Kamer van Koophandel onder nummer: 66419301. 2. Opdrachtgever:
Nadere informatieALGEMENE VOORWAARDEN Nedveiling BV K.v.K:
ALGEMENE VOORWAARDEN Nedveiling BV K.v.K: 60271345 Nedveiling BV., statutair gevestigd te Maasbracht en kantoorhoudende te Weert aan de Pleunenweg, 6005 RZ Nedveiling BV is ingeschreven in het handelsregister
Nadere informatieHortensia s en stekjes
ONLINE VEILING BOTENSIA B.V. (NL) Hortensia s en stekjes Strijenseweg 123-3295 KP 's Gravendeel (Botensia B.V.) Sluitingsdatum: woensdag 17 OKTOBER vanaf 14:00 Bezichtiging: maandag 15 oktober van 10:00
Nadere informatieTextielprinters en grootformaat printers
ONLINE VEILING TOTAL TECH REPRO B.V. TEXTILE PRINTING INDUSTRY (NL) Textielprinters en grootformaat printers Veldzigt 8 3454 PW De Meern (Total Tech Repro B.V.) Sluitingsdatum: vrijdag 18 APRIL vanaf 16:00
Nadere informatieLet op: Artikel 1: Algemeen 1. Artikel 2: Overeenkomst Artikel 3: Gegevens 1.
Let op: Verkoop aanvragen kunnen zonder opgaaf van redenen door Online-horecamakelaar worden geweigerd of van de diverse aanbodsites worden verwijderd zonder dat hiervoor enig recht op schadevergoeding
Nadere informatieKeukenveiling bij Kroonkeukens
Keukenveiling bij Kroonkeukens Omdat er 2 showroom keukens plaats moeten maken voor nieuwe showroom keukens gaat Kroonkeukens 2 keukens veilen tijdens de inspiratiedag. De veiling is open voor particulieren,
Nadere informatieVeilingcatalogus Faillissement F&F Cards
Veilingcatalogus Faillissement F&F Cards Kijkdag: n.v.t. Sluiting veiling: Donderdag 27 maart 2014 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling van een kavel automatisch met vijf minuten