Veilingcatalogus Faillissement Change Way BV - Berendsen & Partners

Download "Veilingcatalogus Faillissement Change Way BV - Berendsen & Partners"

1 Veilingcatalogus Faillissement Change Way BV - Berendsen & Partners Kijkdag: Dinsdag 14 april 2015 van tot uur Sluiting veiling: Woensdag 15 april 2015 vanaf uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling van een kavel automatisch met vijf minuten verlengd indien er in de laatste drie minuten nog een bod heeft plaatsgevonden, net zolang totdat er in de laatste drie minuten niet meer wordt geboden. Afhaaldag: Maandag 20 april 2015 van tot uur Adres afhaal/ kijkdag : Bestseweg NP Oirschot Online veiling wegens het faillissement Change Way BV h.o.d.n. Berendsen & Partners Oirschot In opdracht van curator mr. C.W.M.H. Uitdehaag van TRC advocaten te Veldhoven. Met o.a. Kantoorinventaris Beamers Terrasmeubilair Presentatiematerialen etc. LET OP! Kavel D035 t/m D097 bevinden zich op de 1e etage Kavel D098 t/m D120 bevinden zich op de 2e etage Biedingen uitsluitend via onze website: Voor vragen of informatie: of

2 Kavel Omschrijving Startbod excl. opgeld en BTW D001 Beamer OPTOMA. Met plafondbeugel VOGEL'S en afstandsbediening. 100,00 D002 Twee designstoelen. Met een buisstalen frame en oranje kunstlederen bekleding. 50,00 Afmeting 67 x 80 cm, hoogte 60 cm. D003 Conferentietafel met 13 stoelen NICE DAY Antwerp. Bestaande uit 7 tafels. Afmeting per tafel 160 x 80 cm, hoogte 75 cm. Stoelen NICE DAY Antwerp met buisstalen frame en zwarte kunstlederen bekleding. 100,00 D004 Staande lamp PHILIPS met 4 lichtpunten. Afmeting 37 cm breed, 177 cm hoog. D005 Kunstrotan stoelen ROYAL PATIO, 8 stuks. Met kussen. 50,00 D006 Elektrisch beamerscherm. Schermafmeting 170 x 125 cm. Let op! Enkel scherm met kap, 40,00 zonder wandschakelaar. D007 Kantelbaar whiteboard op verrijdbaar statief. Afmeting 134 (120) x 181 (90) cm. 15,00 D008 Drie houten wandkasten met 2 deuren. Afmeting 88 x 42 cm, hoogte 77 cm. Met sleutels. 30,00 Let op! Exclusief D009 Inhoud van 2 kasten w.o. glazen, koffiekoppen, theeglazen en melk en suikersticks. Let op! Exclusief kasten D010 Staande lamp PHILIPS met 4 lichtpunten. Afmeting 37 cm breed, 177 cm hoog. D011 Staande lamp PHILIPS met 4 lichtpunten. Afmeting 37 cm breed, 177 cm hoog. D012 Flip-over. Afmeting bord 68 x 100 cm. D013 Prullenbak CURVER. Hoogte 70 cm. 5,00 D014 Kunstplant in glazen vaas. 5,00 D015 Ordnerklemmen in negen dozen. D016 Kantoormaterialen w.o. inlegbladen, terugbelboeken, overhead sheets. D017 Tafelaccessoires w.o. tafelprullenbakken en koffiegarnituur. D018 Tafelafvalemmers, 5 stuks. 2,00 D019 Whiteboard. Afmeting 120 x 90 cm. 5,00 D020 Wandklok. 5,00 D021 Schrijftafel met stalen frame en kunststof blad. Afmeting 160 x 80 cm, in hoogte verstelbaar. D022 Schrijftafel met stalen frame en kunststof blad. Afmeting 160 x 80 cm, in hoogte verstelbaar. D023 Verrijdbare bureaustoel COMFORTO. Blauw gestoffeerd, met armleuningen. 5,00 D024 Staande lamp PHILIPS met 4 lichtpunten. Afmeting 37 cm breed, 177 cm hoog. D025 Prent in houten lijst 'Auguste Rodin'. Afmeting 128 x 98 cm. D026 Vulmateriaal in 2 dozen. 5,00 D027 Stalen staande kapstok met 8 houten knoppen. Hoogte circa 180 cm. D028 Houten buitenbak. Afmeting 40 x 40 x 40 cm. 5,00 D029 Vergadertafel met 10 stoelen. Tafel bestaande uit 2 losse tafels. Stoelen voorzien van 30,00 armleuning en blauwe bekleding. D030 Prenten op doek, 4 stuks. Afmeting 60 x 60 cm. 5,00 D031 Whiteboard. Afmeting 120 x 180 cm. 15,00 D032 Kerstmaterialen w.o. kerstbomen en kerstballen. 5,00 D033 Verrijdbaar bijzettafeltje met glazen bladen. Doorsnede 50 cm, hoogte 61 cm. 5,00 D034 Schilderij op doek. Gesigneerd A. Hageman '96. Afmeting 100 x 120 cm. 50,00 D035 Papiervernietiger FELLOWES H1. 15,00

3 D036 Warme drankenautomaat FORTUNE Passio M op voet. Automaat is voorzien van display met touchscreen. D037 Keukenapparaten w.o. eierkoker, tosti-ijzer en toaster. D038 Inhoud van keukenkasten w.o. bestek, servies, thermoskannen, dienbladen, diverse 15,00 schoonmaakmiddelen, glaswerk etc. Let op! Exclusief kast. D039 Kast IKEA met 2 deuren. Afmeting 80 x 38 cm, hoogte 211 cm. Exclusief inhoud D040 Prullenbak met klapdeksel. Doorsnede circa 35 cm, hoogte 75 cm. 5,00 D041 Werkplek bestaande uit bureau en archiefkast met hangmaplade. Afmeting opstelling 200 D042 Werkplek bestaande uit bureau en archiefkast met hangmaplade. Afmeting opstelling 200 D043 Werkplek bestaande uit bureau en archiefkast met hangmaplade. Afmeting opstelling 200 D044 Werkplek bestaande uit bureau en archiefkast met hangmaplade. Afmeting opstelling 200 D045 Werkplek bestaande uit bureau en archiefkast met hangmaplade. Afmeting opstelling 200 x 160 cm, bureau in hoogte verstelbaar. Roldeur defect. LET OP! Dit kavel is onderdeel van D046 COMBINATIEKAVEL D041 t/m D045: 5 werkplekken bestaande uit bureau en archiefkast met hangmaplade. Afmeting opstelling 200 x 160 cm, bureau in hoogte verstelbaar. Roldeur van 1 kast defect. 15,00 100,00 D047 Werktafel met stalen onderframe en kunststof blad. Afm. 160 x 80 cm, hoogte 75 cm D048 Stalen archiefkast met 2 deuren. Afmeting 80 x 38 cm, hoogte 180 cm. Let op! Exclusief D049 Stalen archiefkast met 2 deuren. Afmeting 80 x 38 cm, hoogte 180 cm. Let op! Exclusief D050 Stalen archiefkast met 2 deuren. Afmeting 93 x 45 cm, hoogte 195 cm. Let op! Exclusief D051 Vakkenkast IKEA. Afmeting circa 150 x 150 cm. Met diverse lichte beschadigingen D052 Houten nachtkastje met lade. Afmeting 60 x 39 cm, hoogte 57 cm. 5,00 D053 Verrijdbare bureaustoel COMFORTO, blauw gestoffeerd. Met armleuningen 5,00 D054 Verrijdbare bureaustoel COMFORTO, blauw gestoffeerd. Met armleuningen 5,00 D055 Verrijdbare bureaustoel COMFORTO, blauw gestoffeerd. Met armleuningen 5,00 D056 Verrijdbare bureaustoel COMFORTO, blauw gestoffeerd. Met armleuningen 5,00 D057 Verrijdbare bureaustoel COMFORTO, blauw gestoffeerd. Met armleuningen 5,00 D058 Monitor ACER 17 inch met toetsenbord en muis. 5,00 D059 Monitor ACER 17 inch met toetsenbord en muis. 5,00 D060 Monitor ACER 17 inch met toetsenbord en muis. 5,00 D061 Monitor ACER 17 inch met toetsenbord. 5,00 D062 Monitor HP 22 inch met toetsenbord en muis. D063 UNIBIND, testmodel 5,00 D064 Stereotoren met afstandsbediening. 5,00

4 D065 Kantoormaterialen w.o. schrijfgerei, tapedispenser, kopieerpapier, brievenbakjes D066 Brievenweegschaal DYMO. 5,00 D067 Labelprinter DYMO. Behuizing beschadigd. 5,00 D068 Cassetterecorder SONY met ruim 20 cassettebandjes. D069 Radio CD speler XIRON. Antenne afgebroken. 5,00 D070 Twee mobiele telefoons NOKIA. 1 lader ontbreekt. 5,00 D071 Telefooncentrale SIEMENS Highpath Compleet met zender SIEMENS 5890, 300,00 versterkers, receptietoestel, 4 vaste toestellen en 10 handheld telefoons. D072 Snijplank DAHLE. 5,00 D073 Kantoormaterialen in kast w.o. nieten, kladblokken, kerstkaarten, post-it, slijpers en 15,00 verbandtrommel. Let op! Exclusief kast. D074 Whiteboard. Afmeting 120 x 90 cm. D075 Voetensteun, in hoogte verstelbaar. 2,00 D076 Voetensteun, in hoogte verstelbaar. 2,00 D077 Vier designstoelen FORSIT met houten tafel LAS. Buisstalen stoelen met beigekleurige 100,00 lederen bekleding. Houten tafel LAS met aluminium accenten. Afmeting tafel 240 x 120 cm, hoogte 72 cm. D078 Wandkast met 6 deuren. Afmeting 270 x 46 cm, hoogte 84 cm. 40,00 D079 Staande lamp met kap. Afmeting kap 30 x 30 cm, totale hoogte 160 cm. D080 Tafellamp met kap. Afmeting kap 16 x 16 cm, totale hoogte 38 cm. 5,00 D081 Staande lamp PHILIPS met 4 lichtpunten. Afmeting 37 cm breed, 177 cm hoog. D082 Staande lamp PHILIPS met 4 lichtpunten. Afmeting 37 cm breed, 177 cm hoog. D083 Inbindapparaat SWEDEX Masterbind 120. D084 Bureaulamp 'Golfclub'. 5,00 D085 Whiteboard met vast legplank. Afmeting 122 x 82 cm. D086 Prent in houten lijst. Afgelezen signering IEN '96. Afmeting 128 x 98 cm. 40,00 D087 Vier wissellijsten. Afmeting 22 x 31 cm. 5,00 D088 Vier designstoelen FORSIT met houten tafel LAS. Buisstalen stoelen met beigekleurige 100,00 lederen bekleding. Houten tafel LAS met aluminium accenten. Afmeting tafel 240 x 120 cm, hoogte 72 cm. D089 Wandkast met 6 deuren. Afmeting 270 x 46 cm, hoogte 84 cm. 40,00 D090 Staande lamp met kap. Afmeting kap 30 x 30 cm, totale hoogte 160 cm. D091 Tafellamp met kap. Afmeting kap 16 x 16 cm, totale hoogte 38 cm. 5,00 D092 Prent in lijst. Afgelezen signering J. Remmer getiteld 'One morning in Chinatown'. 50,00 Afmeting 110 x 90 cm. D093 Whiteboard met vast legplank. Afmeting 122 x 82 cm. D094 Drie wissellijsten. Afmeting 36 x 28 cm. Let op! 1 glasplaat ontbreekt. 20,00 D095 Brievenbakjes en prullenbakken. 5,00 D096 Boeken w.o. Jort Kelder, Management Organisatie, Johan Olav Koss. 15,00 D097 Koffer SAMSONITE (code 630). 5,00 D098 Conferentietafel met 12 stoelen. Tafel bestaande uit 8 bladdelen en metalen poten. 100,00 Afmeting circa 360 x 208 cm, hoogte 75 cm. Tafel is reeds gedeeltelijk gedemonteerd. 12 stoelen in 2 uitvoeringen. D099 Schrijftafel met stalen onderframe en kunststof blad. Afmeting 160 x 80 cm, hoogte 74 cm.

5 D100 Schrijftafel met stalen onderframe en kunststof blad. Afmeting 160 x 80 cm, hoogte 74 cm. D101 Schrijftafel met stalen onderframe en kunststof blad. Afmeting 160 x 80 cm, hoogte 74 cm. D102 Schrijftafel met stalen onderframe en kunststof blad. Afmeting 160 x 80 cm, hoogte 74 cm. D103 COMBINATIEKAVEL D099 t/m D102: 4 Schrijftafels met stalen onderframe en kunststof blad. Afmeting per tafel 160 x 80 cm, hoogte 74 cm. D104 Schrijftafel COMPASS met stalen onderframe en kunststof blad. Afmeting 160 x 80 cm, in D105 Schrijftafel COMPASS met stalen onderframe en kunststof blad. Afmeting 160 x 80 cm, in D106 Schrijftafel COMPASS met stalen onderframe en kunststof blad. Afmeting 160 x 80 cm, in D107 Schrijftafel COMPASS met stalen onderframe en kunststof blad. Afmeting 160 x 80 cm, in D108 Schrijftafel COMPASS met stalen onderframe en kunststof blad. Afmeting 160 x 80 cm, in D109 COMBINATIEKAVEL D104 t/m D108: 5 schrijftafels COMPASS met stalen onderframe en kunststof blad. Afmeting per tafel 160 x 80 cm, in hoogte verstelbaar. 40,00 50,00 D110 Verrijdbaar ladekastje met 3 laden. Afmeting 43 x 65 cm, hoogte 60 cm. 5,00 D111 Bureaulamp IKEA. 5,00 D112 Bureaulamp IKEA. 5,00 D113 Bureaulamp IKEA. 5,00 D114 Drie spots aan kabel. 5,00 D115 Dartbord in dartbordkast KINGS D116 Dubbel cassettedeck met 2 PHILIPS speakers. D117 Boeken w.o. Heineken, Bill Gates, Collin Turner etc. 15,00 D118 Stalen archiefkast met 2 deuren. Afmeting 93 x 45 cm, hoogte 195 cm. Let op! Exclusief D119 Router CISCO 800 serie compleet met versterker. Let op! Exclusief bekabeling. 50,00 D120 Serverkast SEGURO met 2x 24 poorts HUB, firewall ZYXELL 5, Procurve HP en noodbatterij 250,00 MGE Evolution Afmeting 60 x 100 cm, hoogte 130 cm. Let op! Exclusief Siemens en CISCO apparatuur. D121 Kunststof leeuwenbeelden, 2 stuks. Hoogte circa 150 cm. Compleet met afdekzeilen

6 Algemene voorwaarden Het Nederlands Veilinginstituut Algemene voorwaarden van de besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid HNVI BV, gevestigd en kantoorhoudende aan de Hoogt 49 te loon op Zand, ingeschreven in het handelsregister van de Kamer van Koophandel, hierna te noemen HNVI. HNVI biedt de gebruiker van de website van HNVI de mogelijkheid via een internetveiling biedingen te doen op de kavels middels verkoop bij opbod. Biedingen vinden plaats exclusief 16% opgeld en exclusief BTW ( in de meeste gevallen 21% ). De veiling van een kavel wordt automatisch met vijf minuten verlengd indien er in de laatste drie minuten nog een bod heeft plaatsgevonden, net zolang totdat er in de laatste drie minuten niet meer wordt geboden. Let op: De kavelpagina's verversen elke 35 seconden en "mijn accountpagina" elke 20 seconden, overbiedingen komen hierdoor niet direct in beeld te staan maar pas na de refresh. De organisatie, voorbereiding en uitvoering van de veiling berusten bij HNVI. Een koper moet er rekening mee houden dat als hij eenmaal een bod heeft uitgebracht, dat bod door hem niet meer kan worden herroepen of ingetrokken. Een bod is dus onherroepelijk. Het is mogelijk dat er een combinatiebod is uitgebracht bij HNVI op meerdere kavels tegelijkertijd. Indien dit bod de separate biedingen overtreft zal het combinatiebod worden aanvaard. HNVI heeft de bevoegdheid voor of tijdens de veiling zonder opgave van redenen: een bod niet als zodanig te erkennen, een of meer gebruikers van de veiling uit te sluiten, zaken tot kavels samen te voegen, kavels te splitsen en kavels uit de veiling te nemen, vergissingen van HNVI bij biedingen en/of toewijzingen te herstellen, zonder dat een gebruiker van deze vergissingen gebruik kan maken en/of daaraan rechten kan ontlenen, andere, naar zijn oordeel, noodzakelijke maatregelen nemen. Het oordeel van HNVI omtrent alles dat tijdens de veiling heeft plaatsgevonden, is bindend. De gebruiker kan op de website van HNVI een bieding doen op één of meer kavels. Ieder bod is onvoorwaardelijk, onherroepelijk en zonder enig voorbehoud. HNVI is gerechtigd om zonder opgave van redenen biedingen niet te accepteren. HNVI is bevoegd om namens derden biedingen uit te brengen. De koopovereenkomst komt tot stand door toewijzing. Toewijzing vindt doorgaans plaats aan de gebruiker die het hoogste bod heeft gedaan. Toegewezen kavels dienen verplicht op de afhaaldagen zoals vermeld per veiling op de website te worden afgehaald. Op andere dagen is dit niet toegestaan. Het versturen van kavels is niet mogelijk. De koper krijgt na sluiting van de veiling per bevestigd dat de koopovereenkomst tot stand is gekomen. Indien de gebruiker geen krijgt, betekent dit dat zijn bod niet is toegewezen. HNVI heeft altijd het recht een kavel niet toe te wijzen of een bod niet te accepteren. HNVI behoudt zich het recht voor een veiling te annuleren, eerder dan vooraf vermeld te beëindigen, of te verlengen. Ingeval van een technische storing op onze website of server, waardoor deze niet volledig en/of niet voor alle gebruikers toegankelijk is, heeft HNVI het recht een veiling te verlengen. Soms kan het zich bij een executieverkoop voordoen dat een rechter-commissaris of curator eerst nog toestemming moet geven voor het tot stand komen van een koopovereenkomst. Artikel 7:19 lid 1 Burgerlijk Wetboek is van toepassing op executieverkopen. Het risico van de kavel(s) gaat over op de koper op het moment van toewijzing. Pc's en servers worden verkocht exclusief licenties, software en besturingssysteem mits dit anders staat vermeld. Gebruiker verklaart zich door zijn registratie bekend en akkoord te zijn met de bijzondere omstandigheden van een internetveiling en met de technische onvolkomenheden die zich daarbij kunnen voordoen. De kavels worden voetstoots verkocht in de staat waarin ze op de datum van toewijzing verkeren met alle daaraan verbonden lusten en lasten. HNVI en/of opdrachtgever geven geen enkele vrijwaring voor zichtbare of verborgen gebreken of garantie in verband met compleetheid, aantallen, werking, bruikbaarheid, verkoopbaarheid, het al dan niet bestaan van rechten of aanspraken van derden en/of de mogelijkheid tot overdracht aan derden. Gebreken, van welke aard dan ook, teleurgestelde verwachtingen van koper geven geen enkel recht op (schade)vergoeding en/of verrekening. De koper wordt geacht het door hem gekochte kavel vooraf zorgvuldig te hebben onderzocht. Hiervoor wordt veelal de mogelijkheid geboden op een georganiseerde kijkdag. De koper heeft de verplichting om te zorgen dat het door hem uitgebrachte bod nadat de koopovereenkomst tot stand gekomen is maar uiterlijk 24 uur (zaterdagen, zondagen en feestdagen niet meerekenend) voorafgaand aan het begin van de afhaaldag is betaald, door bijschrijving op de rekening van HNVI zoals vermeld op de ontvangen factuur. Bij elke veiling staat op de website aangegeven wanneer de goederen dienen te worden afgehaald. Die dag is de afhaaldag. Indien girale bedragen niet tijdig als bovenstaand beschreven zijn ontvangen dient de factuur op de afhaaldag contant of per pinbetaling voldaan te worden. Pinnen is op de afhaallocatie veelal mogelijk. Koper dient zich vooraf te vergewissen van de mogelijkheid tot pinnen op locatie. Indien de koper zijn verplichtingen uit de koopovereenkomst niet of niet geheel nakomt waaronder het niet tijdig ophalen van de kavels of levering weigert en/of de voor levering benodigde informatie weigert te verstrekken is het HNVI vrij de betreffende zaken aan een ander te gunnen. Koper blijft verplicht tot betaling van de koopprijs voortvloeiend uit de koopovereenkomst. HNVI is niet meer verplicht tot levering van de onderhavige zaken in deze. Voor koper is er sprake van een boete ter hoogte van het bedrag van de koopovereenkomst op grond van niet nakoming van de verplichtingen van koper uit de koopovereenkomst. HNVI heeft geen aanvullende verplichting uit onderhavige koopovereenkomst. HNVI kan besluiten om, uit hoofde van het voorgaande punt, rekening houdend met de gunning van zaken aan een ander dan koper, op grond van het niet nakomen door koper van zijn verplichtingen uit de koopovereenkomst, enkel het opgeld en eventuele bijkomende kosten door te belasten aan koper, dit te verhogen met 20 administratiekosten en met omzetbelasting. Koper dient op de daarvoor door HNVI vastgestelde uren en plaats de betreffende kavel(s) op vertoon van een deugdelijke legitimatie (doen) ophalen. De Koper is verplicht tot het ophalen uiterlijk op de datum en binnen de tijd als op de website vermeld. HNVI kan bepalen dat bepaalde kavels pas na aflevering van andere kavels kunnen worden opgehaald. Indien ten aanzien van de kavels aanspraken van derden uit hoofde van en, intellectuele eigendomsrechten en/of andere rechten van derden geldend worden gemaakt, is koper gehouden de betreffende kavel(s) voor die derden te houden, onder de verplichting deze op eerste verzoek aan die derden af te geven, dan wel anderszins passende regelingen met die derden te treffen. Koper vrijwaart HNVI / opdrachtgever tegen iedere aanspraak van een derde in verband met de koopovereenkomst. HNVI sluit hierbij iedere aansprakelijkheid uit voor welke schade dan ook direct en/of indirect, op enige wijze ontstaan waaronder maar niet beperkt tot schade voortvloeiende uit de gebruikersovereenkomst en het gebruik van de website tenzij sprake is van opzet of bewuste roekeloosheid van HNVI. Meer in het bijzonder aanvaardt HNVI in geen geval aansprakelijkheid voor welke schade dan ook, die op enige wijze ontstaat door en/of voortvloeit uit: handelingen door gebruiker verricht die zouden zijn ingegeven door op de website geplaatste informatie; de onmogelijkheid om de website (volledig) te gebruiken; het niet voldoen van de zaken aan de specificaties zoals vermeld op de website; het feit dat de informatie op de website onjuist, onvolledig of niet actueel is; fouten in de software van de website en/of het achterliggende systeem. HNVI is niet aansprakelijk voor indirecte of gevolgschade. Voorts is iedere aansprakelijkheid van HNVI in verband met enig gebrek aan de kavel(s) of met betrekking tot (beweerdelijk) inbreuk op rechten van (intellectuele eigendom van) derden uitgesloten. De koper verklaart zich ermee bekend dat ter zake van de kavel(s) mogelijkerwijs rechten (van intellectuele eigendom) bij derden berusten. Bij het inschakelen van derden zal HNVI steeds de nodige zorgvuldigheid in acht nemen. HNVI en opdrachtgever zijn voor tekortkomingen van deze derden niet aansprakelijk.

7 Een ieder die op kijkdagen of bij de afhaaldag gebouwen en terreinen betreedt, doet dit geheel voor eigen risico. Men is verplicht de instructies van HNVI personeel op te volgen. HNVI en opdrachtgever aanvaarden geen aansprakelijkheid voor schade die het betreden van bedoelde gebouwen en terreinen met zich mee brengt. Ophalen van goederen is volledig voor rekening en risico van koper. Koper dient zelf zorg te dragen voor de juiste gereedschappen en transportmiddelen voor demontage. Koper is eveneens aansprakelijk voor het aanbrengen van schade aan goederen van koper of goederen van derden ten tijde van de demontage en transport. Medewerkers van HNVI kunnen nooit aansprakelijk gesteld worden voor gebreken aan goederen die onder begeleiding van medewerkers van HNVI schade oplopen tijdens demontage. Op deze Algemene voorwaarden en de rechtsbetrekkingen, die ter zake van de veiling ontstaan, is Nederlands recht van toepassing. De koopovereenkomst wordt beheerst door Nederlands recht. Alle geschillen welke mochten ontstaan in verband met de Koopovereenkomst en welke daaruit mochten voortvloeien zullen bij uitsluiting aanhangig worden gemaakt bij de bevoegde rechter te Tilburg. Van deze Algemene voorwaarden kan uitsluitend worden afgeweken voor zover dit schriftelijk door een bevoegde vertegenwoordiger van HNVI is vastgelegd. HNVI behoudt zich het recht voor deze Algemene voorwaarden te wijzigen. De in werking getreden voorwaarden vervangen alle voorgaande algemene voorwaarden, tenzij uitdrukkelijk anders wordt aangegeven door HNVI. De toepasselijkheid van andere Algemene voorwaarden dan deze en onze specifieke veilingcondities is uitgesloten. Verklarende woordenlijst: Website: de websites Gebruiker: een meerderjarige handelingsbekwame en beschikkingsbevoegde natuurlijke- of rechtspersoon die zich op de website heeft geregistreerd. Koopsom: het bedrag van het hoogste toegewezen bod verhoogd met 16% opgeld over het hoogste bod en de verschuldigde BTW. Bod: elk door een gebruiker in een veiling voor een kavel geboden bedrag. Kavel: een zaak die, of een aantal zaken dat tezamen (onder één nummer) wordt geveild. Veiling: de door HNVI georganiseerde verkoop in het openbaar via internet van roerende zaken. Koper: de gebruiker aan wie het kavel is toegewezen. Koopovereenkomst: de koopovereenkomst tussen koper en verkoper. Aflevering: de feitelijke levering van het kavel aan de koper of aan diens gemachtigde op de vooraf vastgestelde afhaallocatie. Veilingvoorwaarden: deze Algemene Voorwaarden. Veilingcondities: de naast, in aanvulling op of in afwijking van de Algemene voorwaarden geldende bepalingen, zoals vermeld op de website van HNVI. Toewijzing: de verklaring van HNVI dat een kavel of een combinatie van kavels tegen betaling van de koopsom aan de hoogste bieder is toegewezen. Veilingcondities Het Nederlands Veilinginstituut De vermelde goederen worden verkocht,gezien of niet gezien, in de staat waarin zij zich bevinden, zonder enige actie of rafactie, aan de hoogst biedende op het sluitingstijdstip tenzij er speciale voorwaarden inzake de toewijzing zijn gesteld. Alle goederen worden verkocht zonder enige garantie ook indien en als de aard, hoeveelheid en/of benaming niet conform zijn met hetgeen op de kavellijst is vermeld De veiling geschiedt bij opbod volgens de volgorde op de kavellijsten vermeld. HNVI behoudt zich het recht voor kavels te splitsen en/of samen te voegen zonder dat hierop enig beroep kan worden gedaan. De toewijzing geschiedt binnen 2 dagen na het sluitingstijdstip van de veiling via internet, rekening houdend met eventueel vooraf gestelde bijzondere voorwaarden. Het opgeld bedraagt 16% (zegge: zestien procent) exclusief btw. Over het totaalbedrag zal nog verschuldigde BTW worden berekend De kopers mogen niet over de goederen beschikken alvorens zij geheel zijn betaald. Betalingen dienen te geschieden door overschrijving op rekeningnummer NL21 RABO t.n.v. Stichting Beheer Derdengelden HNVI.nl, in contanten of per pinbetaling vóór de afhaling van de goederen. Vanaf de toewijzing liggen de goederen voor rekening en risico van de koper en dienen te worden afgehaald en verwijderd op: datum en locatie van de betreffende veiling zoals vermeld op de website, waarbij eventuele schade, door de koper veroorzaakt bij de verwijdering van de goederen, op hem kan worden verhaald. Gereedschappen voor eventuele demontage van goederen dienen door koper zelf te worden verzorgd. Goederenafgifte is op de daarvoor aangewezen locatie De koper wordt geacht voor zich zelf te hebben gekocht ook al beweert een derde de koper te zijn. De koper, bij toewijzing als hoogst biedende bepaald, blijft gebonden aan zijn aankoop en verplicht zich tevens de goederen binnen de daarvoor gestelde termijn op te halen en/of te verwijderen tenzij hieromtrent een op schrift gestelde afwijkende overeenkomst is gemaakt. Indien en als de koper zijn gekochte goederen niet tijdig heeft opgehaald behoudt HNVI zich het recht voor de goederen ten laste van de koper te verkopen en/of weg te laten halen waarbij de schade op hem zal worden verhaald zonder dat de koper enige aanspraak zal kunnen maken op een eventuele meeropbrengst. HNVI heeft het recht om het bod van een eventuele koper te weigeren zonder opgave van redenen. HNVI heeft het recht om vergissingen te herstellen of kavels te verwijderen zonder dat hierop enig beroep kan worden gedaan. Op de bezichtigings- en afhaaldagen zijn de bezoekers ter plaatse aanwezig voor eigen risico en verantwoording. Kopers zijn verplicht de BTW te betalen. De BTW, betaald door niet EU kopers, zal door HNVI worden terugbetaald indien de bewijsstukken van uitvoer van de op de veiling gekochte goederen binnen 10 dagen na afhaling van deze goederen worden voorgelegd. Op de veilingen gehouden door HNVI is uitsluitend het Nederlands recht van toepassing

Catalogus Verkoop bij inschrijving. Winkelinventaris

Veilingcatalogus Faillissement O'chelle Henk van der Doelen VEGHEL

Veilingcatalogus Faillissement O'chelle Henk van der Doelen VEGHEL Veilingcatalogus Faillissement O'chelle Henk van der Doelen VEGHEL Kijkdag: Op aanvraag Sluiting veiling: Donderdag 24 oktober 2013 vanaf 13.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling van een

Veilingcatalogus Faillissement Qbengo BV

Veilingcatalogus Faillissement Qbengo BV Veilingcatalogus Faillissement Qbengo BV Kijkdag: Woensdag 21 januari 2015 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Donderdag 22 januari 2015 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling

Veilingcatalogus Faillissement Administratiekantoor Kubat BV

Veilingcatalogus Faillissement Administratiekantoor Kubat BV Veilingcatalogus Faillissement Administratiekantoor Kubat BV Kijkdag: Vrijdag 20 februari 2015 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Maandag 23 februari 2015 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem

Veilingcatalogus Faillissement Software Instructors BV

Veilingcatalogus Faillissement Software Instructors BV Veilingcatalogus Faillissement Software Instructors BV Kijkdag: Dinsdag 31 maart 2015 van 13.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Woensdag 1 april 2015 vanaf 19.30 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt

Veilingcatalogus Faillissement Sengers Supertex Helmond

Veilingcatalogus Faillissement Sengers Supertex Helmond Veilingcatalogus Faillissement Sengers Supertex Helmond Kijkdag: Dinsdag 22 april 2014 van 15.00 tot 17.00 uur Sluiting veiling: Woensdag 23 april 2014 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt

Veilingcatalogus JR Solutions

Veilingcatalogus JR Solutions Veilingcatalogus JR Solutions Kijkdag: vrijdag 13 december 2013 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Afhaaldag: maandag 16 december 2013 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling

Veilingcatalogus Faillissement Deja Vu Breda

Veilingcatalogus Faillissement Distech Control BV

Veilingcatalogus Faillissement Distech Control BV Veilingcatalogus Faillissement Distech Control BV Kijkdag: Woensdag 2 juli 2014 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Donderdag 3 juli 2014 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling

Veilingcatalogus Faillissement Hotel Tante Pietje BV

Veilingcatalogus Faillissement Hotel Tante Pietje BV Veilingcatalogus Faillissement Hotel Tante Pietje BV Kijkdag: Dinsdag 9 december 2014 van 13.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Donderdag 11 december 2014 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem

Veilingcatalogus Faillissement Now Media

Veilingcatalogus Faillissement Now Media Veilingcatalogus Faillissement Now Media Kijkdag: Vrijdag 11 september 2015 van 12.00 tot 14.00 uur Sluiting veiling: Dinsdag 15 september 2015 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling

Veilingcatalogus Faillissement Koeriers en Inpakcentrale Helmond BV

Veilingcatalogus Faillissement Koeriers en Inpakcentrale Helmond BV Veilingcatalogus Faillissement Koeriers en Inpakcentrale Helmond BV Kijkdag: Woensdag 2 juli 2014 van 11.00 tot 13.00 uur Sluiting veiling: Donderdag 3 juli 2014 vanaf 20.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem

Veilingcatalogus Bedrijfsbeëindiging Drogisterij Oerlemans

Veilingcatalogus Bedrijfsbeëindiging Drogisterij Oerlemans Veilingcatalogus Bedrijfsbeëindiging Drogisterij Oerlemans Kijkdag: Woensdag 15 oktober 2014 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Donderdag 16 oktober 2014 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem

ALGEMENE ONLINE VEILINGVOORWAARDEN - MAKAA.BE

ALGEMENE ONLINE VEILINGVOORWAARDEN - MAKAA.BE Artikel 1 - DEFINITIES ALGEMENE ONLINE VEILINGVOORWAARDEN - MAKAA.BE Website: is de website www.makaa.be die in stand wordt gehouden door Appelboom nv, met zetel gevestigd te B-2630 Aartselaar, Kontichsesteenweg

Veilingcatalogus Faillissement Niolite BV

Veilingcatalogus Faillissement Niolite BV Veilingcatalogus Faillissement Niolite BV Kijkdag: Dinsdag 8 oktober 2013 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Woensdag 9 oktober 2013 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling

Veilingcatalogus Friet & Zo Tilburg

Veilingcatalogus Friet & Zo Tilburg Veilingcatalogus Friet & Zo Tilburg Kijkdag: Maandag 13 juli 2015 van 09.00 tot 11.00 uur Sluiting veiling: Dinsdag 14 juli 2015 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling van een

Veilingcatalogus TB Europe BV

Veilingcatalogus TB Europe BV Veilingcatalogus TB Europe BV Kijkdag: Vrijdag 22 januari 2016 van 9.00 tot 12.00 uur Sluiting veiling: Maandag 25 januari 2016 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling van een kavel

COMPLETE INDUSTRIËLE WASSALONMACHINES "FAGOR" (BE) Wassallon. Centrum zuid 2040 3530 Houthalen (Loten/Lots)

COMPLETE INDUSTRIËLE WASSALONMACHINES FAGOR (BE) Wassallon. Centrum zuid 2040 3530 Houthalen (Loten/Lots) ONLINE VEILING COMPLETE INDUSTRIËLE WASSALONMACHINES "FAGOR" (BE) Wassallon Centrum zuid 2040 3530 Houthalen (Loten/Lots) Sluitingsdatum: donderdag 04 DECEMBER vanaf 14:00 Bezichtiging: woensdag 03 december

168. Kantoormeubilair / OFFICE

168. Kantoormeubilair / OFFICE 168. Kantoormeubilair / OFFICE Verkoop informatie Aantal : 30 Startdatum : 09 augustus 2012 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 14 augustus 2012 vanaf 18:30 WWW.AUCTELIA.COM De Algemene voorwaarden en de Specifieke

VEILINGVOORWAARDEN VEULENVEILING 2015

Veilingcatalogus Faillissement van Belkom en Burgers Accountants

Veilingcatalogus Faillissement van Belkom en Burgers Accountants Veilingcatalogus Faillissement van Belkom en Burgers Accountants Kijkdag: Sluiting veiling: Woensdag 28 augustus 2013 van 14.00 tot 17.00 uur Donderdag 29 augustus 2013 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons

Veilingcatalogus Faillissement Phoenix Investment Management

Veilingcatalogus Faillissement Phoenix Investment Management Veilingcatalogus Faillissement Phoenix Investment Management Kijkdag: Maandag 22 juni 2015 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Dinsdag 23 juni 2015 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem

DISCLAIMER. Pagina 1 van 5. verkoop van registergoederen van de Stichting Kenter Jeugdhulp DE ONDERGETEKENDE(N):

DISCLAIMER. Pagina 1 van 5. verkoop van registergoederen van de Stichting Kenter Jeugdhulp DE ONDERGETEKENDE(N): Pagina 1 van 5 DE ONDERGETEKENDE(N): DISCLAIMER verkoop van registergoederen van de Stichting Kenter Jeugdhulp Naam rechtspersoon: Plaats statutaire zetel: Kantooradres: Nummer Kamer van Koophandel: e-mailadres:

212. Compressorent en Zonnepanelen

212. Compressorent en Zonnepanelen 212. Compressorent en Zonnepanelen Verkoop informatie Aantal : 4 Locatie : Dison (België) Startdatum : 30 mei 2013 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 04 juni 2013 vanaf 18:50 Kijkdag : 30 mei 2013 van 14:00

Veilingcatalogus Faillissement Virtual Proteins BV

Veilingcatalogus Faillissement Virtual Proteins BV Veilingcatalogus Faillissement Virtual Proteins BV Kijkdag: Dinsdag 3 juni 2014 van 14.00 tot 17.00 uur Sluiting veiling: Woensdag 4 juni 2014 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling

235. Verkoop van 2 Tweedehands auto's Skoda en Nissan Qashqai

235. Verkoop van 2 Tweedehands auto's Skoda en Nissan Qashqai 235. Verkoop van 2 Tweedehands auto's Skoda en Nissan Qashqai Verkoop informatie Aantal : 2 Locatie : Mont-Saint-Guibert (België) Startdatum : 22 oktober 2013 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 29 oktober 2013

CATALOGUS Kantoorinventaris Havenstraat 87 2102 LB Heemstede

CATALOGUS Kantoorinventaris Havenstraat 87 2102 LB Heemstede CATALOGUS Havenstraat 87 212 LB Kijkdag: Donderdag 1 maart 216 1. 12. uur Sluiting: Dinsdag 15 maart 216 vanaf 14. uur Gunning: Donderdag 17 maart 216 Door u af te (laten) halen: Maandag 21 maart 216 9.

Algemene Veilingvoorwaarden Definities In deze algemene veilingvoorwaarden wordt verstaan onder: a. Afname: het moment waarop de toegewezen Kavel(s)

Algemene Veilingvoorwaarden Definities In deze algemene veilingvoorwaarden wordt verstaan onder: a. Afname: het moment waarop de toegewezen Kavel(s) Algemene Veilingvoorwaarden Definities In deze algemene veilingvoorwaarden wordt verstaan onder: a. Afname: het moment waarop de toegewezen Kavel(s) aan Koper worden afgegeven. b. Bieder: degene die zich

ALGEMENE VEILINGVOORWAARDEN SHETLAND PONY SELECT SALE

Algemene voorwaarden Online veiling TroostwijkAuctions.com ARTIKEL 1. DEFINITIES Aanvaarding: de verklaring van Troostwijk aan de gebruiker dat de koopovereenkomst tot stand is gekomen, welke verklaring

Layher steigermateriaal

Layher steigermateriaal ONLINE VEILING LAYHER STEIGERMATERIAAL (BE) Layher steigermateriaal Klaverbladstraat 19 d 3560 Lummen (Loten/Lots) Sluitingsdatum: dinsdag 05 MEI vanaf 14:00 Bezichtiging: maandag 04 mei van 09:00 tot

Veilingcatalogus Faillissement Stichting Prahna Foundation

Veilingcatalogus Faillissement Stichting Prahna Foundation Veilingcatalogus Faillissement Stichting Prahna Foundation Kijkdag: Woensdag 12 februari 2014 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Donderdag 13 februari 2014 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem

Algemene voorwaarden Zakelijk Schrijven. Artikel 1 Definities In deze Algemene Voorwaarden gelden de volgende definities:

Algemene voorwaarden Zakelijk Schrijven. Artikel 1 Definities In deze Algemene Voorwaarden gelden de volgende definities: Algemene voorwaarden Zakelijk Schrijven Artikel 1 Definities In deze Algemene Voorwaarden gelden de volgende definities: 1. Zakelijk Schrijven: Zakelijk Schrijven, ingeschreven bij de Kamer van Koophandel

506. Voorraadafbouw Toshiba Laptops - Nieuw

506. Voorraadafbouw Toshiba Laptops - Nieuw 506. Voorraadafbouw Toshiba s - Nieuw Verkoop informatie Aantal : 20 Locatie : Genval (België) Startdatum : 15 december 2015 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 22 december 2015 vanaf 18:30 Kijkdag : 15 december

BADKAMERMEUBILAIR, WELLNESS EN VERWARMING WEGENS LIQUIDATIE OVERSTOCK (BE) Badkamer verwarming

BADKAMERMEUBILAIR, WELLNESS EN VERWARMING WEGENS LIQUIDATIE OVERSTOCK (BE) Badkamer verwarming ONLINE VEILING BADKAMERMEUBILAIR, WELLNESS EN VERWARMING WEGENS LIQUIDATIE OVERSTOCK (BE) Badkamer verwarming Zonhoverweg 133 Militair Domein 16 3600 Genk (Loten/Lots) Sluitingsdatum: woensdag 08 APRIL

343. Meubels en Horeca Equipment

343. Meubels en Horeca Equipment 343. Meubels en Horeca Equipment Verkoop informatie Aantal : 43 Locatie : Valkenswaard (Nederland) Startdatum : 06 oktober 2014 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 13 oktober 2014 vanaf 18:30 Kijkdag : 06 oktober

Algemene Voorwaarden Verkoop Domeinen Roerende Zaken 2015

Algemene Voorwaarden Verkoop Domeinen Roerende Zaken 2015 Algemene Voorwaarden Verkoop Domeinen Roerende Zaken 2015 Artikel 1. Begripsomschrijvingen De Staat: De Staat der Nederlanden (Domeinen Roerende Zaken); Bieder: De natuurlijke of rechtspersoon die op de

Veilingcatalogus Faillissement De Echte Groenteman Pieter Brouwer BV

Veilingcatalogus Faillissement De Echte Groenteman Pieter Brouwer BV Veilingcatalogus Faillissement De Echte Groenteman Pieter Brouwer BV Kijkdag: Sluiting veiling: Afhaaldag: Woensdag 25 september 2013 van 14.00 tot 17.00 uur Donderdag 26 september 2013 vanaf 19.00 uur.

VERKOOP BIJ INSCHRIJVING In opdracht van de curator betreffende het faillissement van DE ROODE PRINS B.V.

VERKOOP BIJ INSCHRIJVING In opdracht van de curator betreffende het faillissement van DE ROODE PRINS B.V. Lid federatie TMV * Regiotax * Emailtax * Beëdigd Registermakelaar-Taxateur Machinerieën & Bedrijfsinventarissen Hoe werkt een verkoop bij inschrijving? Net als bij een veiling wordt er in principe gegund

Veilingcatalogus Faillissement F&F Cards

Veilingcatalogus Faillissement F&F Cards Veilingcatalogus Faillissement F&F Cards Kijkdag: n.v.t. Sluiting veiling: Donderdag 27 maart 2014 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling van een kavel automatisch met vijf minuten

Textielprinters en grootformaat printers

Textielprinters en grootformaat printers ONLINE VEILING TOTAL TECH REPRO B.V. TEXTILE PRINTING INDUSTRY (NL) Textielprinters en grootformaat printers Veldzigt 8 3454 PW De Meern (Total Tech Repro B.V.) Sluitingsdatum: vrijdag 18 APRIL vanaf 16:00

Algemene voorwaarden SmartPhort

Algemene voorwaarden SmartPhort Algemene voorwaarden SmartPhort Artikel 1 Definities 1. SmartPhort: de gebruiker van deze algemene voorwaarden, gevestigd aan J.F. Kennedylaan 19F, 5555XC te Valkenswaard, ingeschreven in het Handelsregister

Algemene voorwaarden CUTECH B.V.

Algemene voorwaarden CUTECH B.V. Algemene voorwaarden CUTECH B.V. Algemene voorwaarden CUTECH BV 1-7 8-4-2005 Inhoudsopgave Inhoudsopgave...2 Algemene bepalingen...3 Artikel 1. Toepasselijkheid...3 Artikel 2. Offerten...3 Artikel 3. Wijzigen

Veilingcatalogus Spoedveiling wegens ontruiming

Veilingcatalogus Spoedveiling wegens ontruiming Veilingcatalogus Spoedveiling wegens ontruiming Kijkdag: n.v.t. Sluiting veiling: Donderdag 15 mei 2014 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling van een kavel automatisch met vijf

3. Afwijkingen van deze Algemene Voorwaarden zijn slechts mogelijk indien deze uitdrukkelijk schriftelijk zijn overeengekomen.

3. Afwijkingen van deze Algemene Voorwaarden zijn slechts mogelijk indien deze uitdrukkelijk schriftelijk zijn overeengekomen. Artikel 1. Definities In deze Algemene Voorwaarden wordt onder Opdrachtgever verstaan de wederpartij van Snel Een Professionele Website. Onder Snel Een Professionele Website wordt verstaan de opdrachtnemer

ALGEMENE VOORWAARDEN AGILE MARKETING AGENCY. 1. Definities/begripsbepalingen. Agile Marketing Agency: Agile Marketing Agency B.V.,

ALGEMENE VOORWAARDEN AGILE MARKETING AGENCY. 1. Definities/begripsbepalingen. Agile Marketing Agency: Agile Marketing Agency B.V., ALGEMENE VOORWAARDEN AGILE MARKETING AGENCY 1. Definities/begripsbepalingen Agile Marketing Agency: Agile Marketing Agency B.V., Klant: Elk natuurlijk of rechtspersoon aan wie Agile Marketing Agency een

ALGEMENE VEILINGVOORWAARDEN VOOR CONSUMENTEN

ALGEMENE VEILINGVOORWAARDEN VOOR CONSUMENTEN ALGEMENE VEILINGVOORWAARDEN VOOR CONSUMENTEN van de besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid BVA Auctions B.V., gevestigd te Amersfoort (KvK nummer 32118690) en van de aan haar gelieerde (rechts-)personen,

Keukenveiling bij Kroonkeukens

Keukenveiling bij Kroonkeukens Keukenveiling bij Kroonkeukens Omdat er 2 showroom keukens plaats moeten maken voor nieuwe showroom keukens gaat Kroonkeukens 2 keukens veilen tijdens de inspiratiedag. De veiling is open voor particulieren,

Designer Kollektiv Leveringsvoorwaarden / Algemene voorwaarden

Designer Kollektiv Leveringsvoorwaarden / Algemene voorwaarden Designer Kollektiv Leveringsvoorwaarden / Algemene voorwaarden 1 Algemeen / Definities 1.1. Onder Designer Kollektiv wordt in deze algemene voorwaarden verstaan de VOF Designer Kollektiv gevestigd te Hilversum.

Versie 2013-04-25. Datum 24 november, 2014. Betreft Algemene Voorwaarden Mobile Agency. Pagina s 1 / 9

Versie 2013-04-25. Datum 24 november, 2014. Betreft Algemene Voorwaarden Mobile Agency. Pagina s 1 / 9 Algemene leverings- en betalingsvoorwaarden van, gevestigd te van der Heimstraat 50, 2582 SB, Den Haag. Gedeponeerd bij de Kamer van Koophandel te Den Haag. Versie 2013-04-25 1 / 9 Artikel 1 Definities

ALGEMENE VERKOOPSVOORWAARDEN CAVES LENOIR WEBSHOP

ALGEMENE VERKOOPSVOORWAARDEN CAVES LENOIR WEBSHOP Ondernemingsgegevens ALGEMENE VERKOOPSVOORWAARDEN CAVES LENOIR WEBSHOP CAVES LENOIR ABDIS AGNESSTRAAT 2, 8510 MARKE info@caveslenoir.be 056/44.40.95 0497/45.28.39 BE 0543.766.855 Artikel 1: Algemene bepalingen

Veilingcatalogus Faillissement Coplamon BV

Veilingcatalogus Faillissement Coplamon BV Veilingcatalogus Faillissement Coplamon BV Kijkdag: Sluiting veiling: Afhaaldag: Woensdag 24 september 2014 van 14.00 tot 16.00 uur Donderdag 25 september 2014 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem

Algemene verkoop-, leverings- en betalingsvoorwaarden van Winner Business Software Europe B.V., gevestigd te Apeldoorn

Algemene verkoop-, leverings- en betalingsvoorwaarden van Winner Business Software Europe B.V., gevestigd te Apeldoorn Algemene verkoop-, leverings- en betalingsvoorwaarden van Winner Business Software Europe B.V., gevestigd te Apeldoorn Artikel 1 Toepasselijkheid Deze voorwaarden zijn van toepassing op alle overeenkomsten

3. Afwijkingen van deze Algemene Voorwaarden zijn slechts mogelijk indien deze uitdrukkelijk schriftelijk zijn overeengekomen. Artikel 1. Definities In deze Algemene Voorwaarden wordt onder Opdrachtgever verstaan de wederpartij van Code#id Webdesign. Onder Code#id Webdesign wordt verstaan de opdrachtnemer en gebruiker van deze

Gedeponeerd bij de Kamer van Koophandel te Alkmaar d.d. 12 januari 2005 onder nummer 37046734.

Gedeponeerd bij de Kamer van Koophandel te Alkmaar d.d. 12 januari 2005 onder nummer 37046734. Algemene Voorwaarden Blijleven (AVB) Loon- en grondverzetbedrijf Blijleven B.V. Kanaaldijk 83 1862 PV Bergen Gedeponeerd bij de Kamer van Koophandel te Alkmaar d.d. 12 januari 2005 onder nummer 37046734.

1.2 De toepasselijkheid van de door de opdrachtgever gehanteerde algemene voorwaarden wordt uitdrukkelijk uitgesloten.

1.2 De toepasselijkheid van de door de opdrachtgever gehanteerde algemene voorwaarden wordt uitdrukkelijk uitgesloten. Algemene voorwaarden J&S Diensten 1. Algemeen 1.1 Al onze aanbiedingen, overeenkomsten en uitvoering daarvan, worden uitsluitend beheerst door de onderhavige voorwaarden. Afwijkingen dienen uitdrukkelijk

Kabelkraan, oplegger en containers

Kabelkraan, oplegger en containers ONLINE VEILING Kabelkraan, oplegger en containers (BE) Kabelkraan, oplegger en containers Legen Heirweg 155 9140 Elversele (Loten/Lots 3 10) Sluitingsdatum: maandag 19 MAART vanaf 00:00 Bieden uitsluitend

Artikel 1 Kwaliteit Artikel 2 Geheimhouding Artikel 3 Offerte

Artikel 1 Kwaliteit Artikel 2 Geheimhouding Artikel 3 Offerte Algemene voorwaarden Algemeen Op alle tekstproducties van Tekstbureau De Groot zijn de onderstaande algemene voorwaarden van toepassing. Deze voorwaarden zijn van toepassing op alle aanbiedingen en overeenkomsten,

Algemene Leveringsvoorwaarden van Ib broadcast B.V.

Algemene Leveringsvoorwaarden van Ib broadcast B.V. Algemene Leveringsvoorwaarden van Ib broadcast B.V. 1. DEFINITIES 1.1 Ib broadcast: De besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid Ib broadcast B.V. (statutair) gevestigd te (7007 CD) Doetinchem,

ALGEMENE VOORWAARDEN. Brochure 260344

ALGEMENE VOORWAARDEN. Brochure 260344 ALGEMENE VOORWAARDEN Brochure 260344 ALGEMENE VOORWAARDEN van BRAMMER NEDERLAND B.V., gevestigd te Haarlem Artikel 1 1.1 Deze algemene voorwaarden maken deel uit van elke door Brammer Nederland B.V. te

! Maajkol Rosmolen 48 2406 JV Alphen aan den Rijn Nederland

! Maajkol Rosmolen 48 2406 JV Alphen aan den Rijn Nederland ALGEMENE VERKOOP- EN LEVERINGSVOORWAARDEN MAAJKOL 1.! Definities 1.1! Afnemer: de natuurlijke persoon of rechtspersoon die met Maajkol een! Overeenkomst aangaat. 1.2! Algemene Voorwaarden: Deze algemene

ARTIKEL 6. WIJZIGINGEN, MEER- EN MINDER WERK

ARTIKEL 6. WIJZIGINGEN, MEER- EN MINDER WERK ALGEMENE VOORWAARDEN De hierna volgende Algemene Voorwaarden zijn van toepassing op alle aanbiedingen en overeenkomsten van Surlinio B.V, ingeschreven bij de KvK Haaglanden onder nummer 60691611. ARTIKEL

ALGEMENE LEVERINGSVOORWAARDEN. JVUcalculatie

ALGEMENE LEVERINGSVOORWAARDEN. JVUcalculatie ALGEMENE LEVERINGSVOORWAARDEN JVUcalculatie Artikel 1 Toepassingsgebied 1.1 Deze algemene leveringsvoorwaarden zijn van toepassing bij opdrachten aan en op alle aanbiedingen en overeenkomsten waarbij JVUcalculatie

ALGEMENE VERKOOPSVOORWAARDEN - Verhuizingen Poelman 10-11-2010

ALGEMENE VERKOOPSVOORWAARDEN - Verhuizingen Poelman 10-11-2010 ALGEMENE VERKOOPSVOORWAARDEN - Verhuizingen Poelman 10-11-2010 ONDERHAVIGE ALGEMENE VERKOOPSVOORWAARDEN ZIJN TE ALLEN TIJDE VAN TOEPASSING. IEDERE KOPER OF BIEDER ZAL DOOR HET PLAATSEN VAN EEN BOD WORDEN

4. schriftelijk $% &#% ' #(

4. schriftelijk $% &#% ' #( 1. koper De partij vermeld in de overeenkomst als zijnde de koper en/of opdrachtgever, alsmede alle voor haar werkzame en door haar, zowel direct als indirect, ingeschakelde personen, alsmede de entiteiten

VEILINGVOORWAARDEN LIMBURGSE VEULENVEILING 2016

VEILINGVOORWAARDEN LIMBURGSE VEULENVEILING 2016 VEILINGVOORWAARDEN LIMBURGSE VEULENVEILING 2016 1. ALGEMEEN 1.1 Hendrix Events BV [zaakdoende onder de naam Limburgse Veulenveiling] (hierna zowel afzonderlijk als gezamenlijk te noemen: LVV), organiseert

BERG KLEIJN COMMUNICATIE C.V. (NL) Kantoorinventaris. Prins Mauritsplein 24-2582 ND 's Gravenhage (Berg Kleijn Communicatie B.V.)

BERG KLEIJN COMMUNICATIE C.V. (NL) Kantoorinventaris. Prins Mauritsplein 24-2582 ND 's Gravenhage (Berg Kleijn Communicatie B.V.) ONLINE VEILING BERG KLEIJN COMMUNICATIE C.V. (NL) Kantoorinventaris Prins Mauritsplein 24-2582 ND 's Gravenhage (Berg Kleijn Communicatie B.V.) Sluitingsdatum: maandag 10 SEPTEMBER vanaf 14:00 Bezichtiging:

1. Deze voorwaarden zijn van toepassing op iedere offerte, de website en de overeenkomst tussen Snelontruiming.nl, en u de opdrachtgever.

1. Deze voorwaarden zijn van toepassing op iedere offerte, de website en de overeenkomst tussen Snelontruiming.nl, en u de opdrachtgever. Algemene voorwaarden Snelontruiming.nl 1. Deze voorwaarden zijn van toepassing op iedere offerte, de website en de overeenkomst tussen Snelontruiming.nl, en u de opdrachtgever. 2. Alle offertes en aanbiedingen

ALGEMENE VOORWAARDEN ADVISERING ALFISURE 1. ALGEMEEN.

ALGEMENE VOORWAARDEN ADVISERING ALFISURE 1. ALGEMEEN. ALGEMENE VOORWAARDEN ADVISERING ALFISURE 1. ALGEMEEN. 1.1 Deze algemene voorwaarden zijn van toepassing op overeenkomsten waarbij door Alfisure, verder ook opdrachtnemer te noemen, al dan niet op declaratiebasis

ALGEMENE VOORWAARDEN ADVISERING VAN NL PENSIOEN OP HET TERREIN VAN PENSIOENEN EN EMPLOYEE BENEFITS

ALGEMENE VOORWAARDEN ADVISERING VAN NL PENSIOEN OP HET TERREIN VAN PENSIOENEN EN EMPLOYEE BENEFITS ALGEMENE VOORWAARDEN ADVISERING VAN NL PENSIOEN OP HET TERREIN VAN PENSIOENEN EN EMPLOYEE BENEFITS 1. ALGEMEEN. 1.1 Deze algemene voorwaarden zijn van toepassing op overeenkomsten waarbij door NL Pensioen,

1.3 De toepasselijkheid van eventuele inkoop of andere voorwaarden van opdrachtgever wordt uitdrukkelijk van de hand gewezen.

1.3 De toepasselijkheid van eventuele inkoop of andere voorwaarden van opdrachtgever wordt uitdrukkelijk van de hand gewezen. Artikel 1. Algemeen 1.1 Deze voorwaarden zijn van toepassing op iedere aanbieding, offerte en overeenkomst tussen GerLing Translations te Wijchen, hierna te noemen: opdrachtnemer, en een opdrachtgever

HOUSE OF BOLS EVENEMENTEN & BOLS COCKTAIL CATERING-VOORWAARDEN

HOUSE OF BOLS EVENEMENTEN & BOLS COCKTAIL CATERING-VOORWAARDEN HOUSE OF BOLS EVENEMENTEN & BOLS COCKTAIL CATERING-VOORWAARDEN Artikel 1 Definities In deze voorwaarden worden de hierna volgende termen in de navolgende betekenis gebruikt, tenzij uitdrukkelijk anders

Bijzondere voorwaarden inzake veiling Stal Eurocommerce door BVA Auctions B.V., te houden van 4 tot en met 7 april 2014.

Bijzondere voorwaarden inzake veiling Stal Eurocommerce door BVA Auctions B.V., te houden van 4 tot en met 7 april 2014. - 1 - Bijzondere voorwaarden inzake veiling Stal Eurocommerce door BVA Auctions B.V., te houden van 4 tot en met 7 april 2014. 1. Algemeen a. Deze veilingvoorwaarden zijn aanvullend dan wel -waar deze

Veilingcatalogus Faillissement MOOI Parfumerie Admirant Eindhoven

Veilingcatalogus Faillissement MOOI Parfumerie Admirant Eindhoven Veilingcatalogus Faillissement MOOI Parfumerie Admirant Eindhoven Kijkdag: Woensdag 2 oktober 2013 van 09.00 tot 12.00 uur Sluiting veiling: Donderdag 3 oktober 2013 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem

Algemene voorwaarden TWISTED

Algemene voorwaarden TWISTED Algemene voorwaarden TWISTED Definities TWISTED is een eenmanszaak van Lia de Grijs- Roelofs. Het bedrijf is gevestigd te Koolwijk bij Oss, Berghemseweg 19 5373KG Koolwijk Geregistreerd bij Kamer van Koophandel

ALGEMENE VOORWAARDEN CONSUMENTEN GET1,2 NEDERLAND B.V. Deze algemene voorwaarden zijn op 4 november 2014 gedeponeerd bij de Kamer van Koophandel.

ALGEMENE VOORWAARDEN CONSUMENTEN GET1,2 NEDERLAND B.V. Deze algemene voorwaarden zijn op 4 november 2014 gedeponeerd bij de Kamer van Koophandel. ALGEMENE VOORWAARDEN CONSUMENTEN GET1,2 NEDERLAND B.V. Deze algemene voorwaarden zijn op 4 november 2014 gedeponeerd bij de Kamer van Koophandel. ARTIKEL 1 DEFINITIES In deze algemene voorwaarden wordt

ALGEMENE VOORWAARDEN. 1. Algemene bepalingen

ALGEMENE VOORWAARDEN. 1. Algemene bepalingen ALGEMENE VOORWAARDEN 1. Algemene bepalingen 1.1. Patentwerk B.V. ( Patentwerk ) is een besloten vennootschap die zich ten doel stelt om de praktijk van octrooigemachtigde uit te oefenen, een en ander in

Aldus opgesteld te Eindhoven op 6 aug 2015.

Aldus opgesteld te Eindhoven op 6 aug 2015. Algemene voorwaarden Artikel 1: Definities a. Opdrachtgever: elke natuurlijke- of rechtspersoon die aan Michaela Communicatie een opdracht verstrekt of een overeenkomst met Michaela Communicatie aangaat.

Veilingcatalogus Faillissement Drietex

Veilingcatalogus Faillissement Drietex Veilingcatalogus Faillissement Drietex Kijkdag: Woensdag 8 juli 2015 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Donderdag 9 juli 2015 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling van

ALGEMENE VOORWAARDEN INHOUDSOPGAVE

ALGEMENE VOORWAARDEN INHOUDSOPGAVE ALGEMENE VOORWAARDEN INHOUDSOPGAVE 1. Algemeen 2. Aanbiedingen en offertes 3. Levering, reclames en garantie 4. Verlading en transport 5. Honorarium en prijzen 6. Betaling 7. Eigendomsvoorbehoud 8. Incassokosten

Natuurstenen vloeren, wandtegels, wastafels, vensterbanken & vorkheftruck

Natuurstenen vloeren, wandtegels, wastafels, vensterbanken & vorkheftruck ONLINE VEILING NATUURSTEEN TE AMSTERDAM NATURAL STONE SANITARYWARE (NL) Natuurstenen vloeren, wandtegels, wastafels, vensterbanken & vorkheftruck Tijnmuiden 5 1046 AK Amsterdam (Natuursteen Amsterdam)

ALGEMENE VOORWAARDEN PROPTIMIZE NEDERLAND B.V. (versie oktober 2012)

ALGEMENE VOORWAARDEN PROPTIMIZE NEDERLAND B.V. (versie oktober 2012) ALGEMENE VOORWAARDEN PROPTIMIZE NEDERLAND B.V. (versie oktober 2012) 1. Definities 1.1 In deze Algemene Voorwaarden wordt verstaan onder: Opdracht : a) De overeenkomst waarbij Opdrachtnemer hetzij alleen

Artikel 1 Toepassingsgebied

Artikel 1 Toepassingsgebied Artikel 1 Toepassingsgebied 1.1 Deze algemene leveringsvoorwaarden zijn van toepassing bij opdrachten aan en op alle aanbiedingen en overeenkomsten waarbij Beck cv & luchtbehandeling service hierna te

ALGEMENE VOORWAARDEN ADVISERING VAKADI ASSURANTIEN C.V. OP HET TERREIN VAN RISK MANAGEMENT, VERZEKERINGEN EN EMPLOYEE BENEFITS

ALGEMENE VOORWAARDEN ADVISERING VAKADI ASSURANTIEN C.V. OP HET TERREIN VAN RISK MANAGEMENT, VERZEKERINGEN EN EMPLOYEE BENEFITS ALGEMENE VOORWAARDEN ADVISERING VAKADI ASSURANTIEN C.V. OP HET TERREIN VAN RISK MANAGEMENT, VERZEKERINGEN EN EMPLOYEE BENEFITS 1. ALGEMEEN. 1.1 Deze algemene voorwaarden zijn van toepassing op overeenkomsten

1. ALGEMEEN. 2. OVEREENKOMST.

1. ALGEMEEN. 2. OVEREENKOMST. Algemene voorwaarden van den Boorn Financieel Advies B.V. Betrekking hebbende op het gebied van advisering in financiële diensten in de ruimste zin des woord evenals het besturen en deelnemen van management-

Mediterrane bomen en rollend materieel

Mediterrane bomen en rollend materieel ONLINE VEILING MEDITERRANE BOMEN EN ROLLEND MATERIEEL (NL) Mediterrane bomen en rollend materieel Langekruisweg 21 2676 BM Maasdijk (Veilinglocatie Mediterrane Bomen en Rollend Materieel) Sluitingsdatum:

Algemene Voorwaarden Tax Talents

Algemene Voorwaarden Tax Talents Tax Talents Kantoorhoudend aan: Maliebaan 42 3581 CR Utrecht K.v.K. Utrecht: 59413425 Algemene Voorwaarden Tax Talents Artikel 1 Definities Onderstaande begrippen hebben, indien zij met een hoofdletter