Veilingcatalogus Kerst/Winterveiling

Download "Veilingcatalogus Kerst/Winterveiling"

1 Veilingcatalogus Kerst/Winterveiling Kijkdag: N.v.t. Sluiting veiling: Woensdag 6 december 2017 vanaf uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling van een kavel automatisch met vijf minuten verlengd indien er in de laatste drie minuten nog een bod heeft plaatsgevonden, net zolang totdat er in de laatste drie minuten niet meer wordt geboden. Afhaaldag: Vrijdag 8 december 2017 van 9.00 tot uur Adres afhaal/ kijkdag : De Vest 60 Valkenswaard Online veiling van diverse Kerstartikelen, glaswerk en serviesgoed, mutsen en sjaals Biedingen uitsluitend via onze website: Voor vragen of informatie: info@hnvi.nl of

2 Kavel Omschrijving Startbod excl. opgeld en BTW K001 Kerstdecoratie, harten, sterren, slingers, exclusief 20,00 K002 Kerstdecoratie windlichten, Kerstversiering, exclusief 50,00 K003 Houten Kerstdecoratie, exclusief 25,00 K004 Metalspray, mini Kerstballen, decoratieve beelden, houten ski's, metalen 65,00 engelen, exclusief K005 Kussenslopen, decoratief linnen op klos, exclusief 45,00 K006 Kerst ballen, manden, windlichten en dienbladen, exclusief 45,00 K007 Kerstjurkjes, schorten, fleece dekens en beren, exclusief 35,00 K008 Raamdecoratie, tafellopers, Kerstballen, geschenktasje enzovoort, exclusief 45,00 K009 Kerstballen, raamdecoratie, Kerststerren, Kerstharten, exclusief 35,00 K010 Kerstkaarten, sokken, kaarsenhouders, verlichting, stickers enzovoort, 50,00 exclusief K011 Kerstballen, slingers in diverse uitvoeringen voornamelijk goudkleur, 75,00 exclusief K012 Kerststerren, Kerstballen, pailletten, verlichtingen en kaarsen, exclusief 25,00 K013 Windlichten, decoratieve tafelverlichting, sterlantaarns, exclusief 55,00 K014 Diverse houten decoratie waaronder harten en Kerstbomen 15,00 K015 Kerst puzzels en tassen, exclusief 10,00 K016 Puzzels, windlichten en enkele Kerst decoratie, exclusief 10,00 K017 Harten decoratie, windlichtenboom, Kerst puzzels, servetten, exclusief 50,00 K018 Diverse Kerstdecoratie waaronder sterren, windlichten en verlichting, 30,00 exclusief K019 Kerstschilderijen met verlichting, puzzels, verlichte harten, exclusief 65,00 K020 Kerstboom decoratie waaronder harten, sokken, bloemen en schoenen, 25,00 exclusief K021 Kerstdecoratie bestaande uit Kerstkaarten, servetten, geschenk sets, 70,00 boomdecoratie, exclusief K022 Goudkleurige Kerstballen, diverse formaten en uitvoeringen, exclusief 75,00 K023 Kerstverlichting, Kerstboom verwijderzakken, kunst sneeuw, kaftpapier, 45,00 exclusief K024 Kerstballen, Kerstkaarthouders, puzzels, diverse Kerstdecoratie, exclusief 40,00 K025 Kersthangers in krat, exclusief krat 5,00 K026 Opvouwbare Kerstzakken in krat, SUNWARE, ca. 10, exclusief krat 5,00 K027 Canvas Kerstschilderijen voorzien van Kerstverlichting, ca 32, 30x30 cm, 10,00 exclusief krat K028 Canvas Kerstschilderijen voorzien van Kerstverlichting, ca 26, 30x30 cm, 10,00 exclusief krat K029 Kerstballen in krat, exclusief krat 10,00 K030 Diverse Kerstdecoratie, Kerststerren, gedroogd gras in krat, exclusief krat 5,00 K canvas Kerstschilderijen voorzien van Kerstverlichting, 30x30 cm, 4 10,00 tafelkleden, exclusief krat

3 K canvas Kerstschilderijen voorzien van Kerstverlichting, 30x30 cm, Kerst 5,00 puzzels, exclusief krat K033 Vlam verlichtingset 5,00 K034 Vlam verlichtingset 5,00 K035 6 Vlam verlichtingsets 22,00 K036 5 Vlam verlichtingsets 20,00 K037 5 Vlam verlichtingsets 20,00 K038 Kerstverlichting, kussens, naald behoudspray, decoratieve figuren, exclusief 10,00 krat K039 5 canvas schilderijen met led verlichting, 50x50 cm 10,00 K040 Kerstboom standaard 1,00 K041 Kerstboom standaard 1,00 K042 Kerstboom standaard 1,00 K043 Kerstboom standaard 1,00 K044 Kerstboom standaard 1,00 K Kerstboom standaards 10,00 K Kerstboom standaards 10,00 K Kerstboom standaards 10,00 K Kerstboom standaards 20,00 K Kerstboom standaards 15,00 K050 Kerstpopjes in diverse uitvoeringen in krat, exclusief krat 5,00 K051 Inpak papier en pakketjes mini Kerstballen in krat, exclusief krat 15,00 K052 Sneeuwmannen, verlichte Kerststerren en theelichthouder sets in krat, 75,00 exclusief krat K053 Hangdecoratie ringen, glitters en siersteentjes, raamdecroratie in krat, 10,00 exclusief krat K054 Kerstdecoratie waaronder grote Kerst knijpers, harten, decoratie ringen, 65,00 wijnfles decoratie enzovoort, exclusief K055 Kerstdecoratie, Kerstslingers, Kerstballen, led tafellichtjes, exclusief 35,00 K056 Kerstballen, decoratie lantaarntjes, elf yourself Pakjes, exclusief 75,00 K057 Kerstdecoratie waaronder Kerstkaarten, Kerstlinten, Kerstkleed, slingers, 55,00 harten enzovoorts, exclusief K058 Kerstkaarten, raamdecoratie, stickers, Kerstboom wegwerpzakken, 40,00 geurhangers, exclusief K059 Decoratiehangers, tassen, cadeauen, Kerstkaarten, 65,00 raamdecoratie, diverse knutseldecoratie, exclusief K060 Kerstlantaarns, Kerstballen, slingers en ski's, exclusief 20,00 K061 Kerstballen en slingers in doos, voornamelijk goudkleurig, exclusief 25,00 K062 Pluche sneeuwballen, decoratieve herten en strikken, houten harten, 30,00 exclusief K063 Decoratieve harten in diversen maten en uitvoeringen, metalen engelen, 75,00 Kerst bellen, exclusief K064 Kerstdecoratie en geschenken, exclusief 35,00 K065 Harten decoratie, sterren en houten Kerstbomen, exclusief 65,00 K066 Kerstballen, tassen, bomen, kaarthouders en wijnfleshouders in diverse 95,00 maten en uitvoeringen, exclusief K Wilgen houtkransen, diameter 36 cm 15,00

4 K Wilgen houtkransen, diameter 36 cm 25,00 K Wilgen houtkransen, diameter 36 cm 15,00 K070 Lantaarns, inpakpapier in krat, exclusief krat 5,00 K071 Takkenbossen met led verlichting, puzzels in krat, exclusief krat 20,00 K groene Kerst potten diameter 34cm in krat, exclusief krat 10,00 K groene Kerst potten diameter 34cm, in krat, exclusief krat 10,00 K groene Kerst potten diameter 34cm, in krat, exclusief krat 10,00 K groene Kerst potten diameter 34cm, in krat, exclusief krat 10,00 K Snowglobes type Sneeuwman, hoogte 15 cm, met muziek 25,00 K077 Raamdecoratie stickers in doos 5,00 K078 Kerstballen en harten in doos 10,00 K079 Kerstdoosjes met verlichting, Kerst hondjes in doos 10,00 K080 Kerstmandjes en mini Kerstboompjes in doos 10,00 K081 Kerstballen en harten in doos 10,00 K082 Kerstballen, in doos 10,00 K083 Kerstballen en enkele slingers in doos 10,00 K084 Harten en decoratieve Kerstproducten, slingers in doos 10,00 K085 Kerstballen, harten, Kerstmannen en Kerstjurken in doos 10,00 K086 Glazen Kerstballen in diverse uitvoeringen, in doos 10,00 K087 Kerstkaart pakketten met enveloppe in doos 10,00 K088 Kerstkaart pakketten met enveloppe in doos 10,00 K089 Kerstkaart pakketten met enveloppe in doos 10,00 K090 Kerstkaart pakketten met enveloppe in doos 10,00 K091 Kerstkaart pakketten met enveloppe in doos 10,00 K Kerstboom wegwerp/opbergzakken 10,00 K Kerstboom wegwerp/opbergzakken 10,00 K Snowglobes type Sneeuwman, hoogte 15 cm, met muziek 25,00 K095 Led windlichtjes en Kerstbomen in doos 10,00 K Kerstboom wegwerp/opbergzakken 10,00 K Canvas schilderijen, 50x20 cm, in doos 15,00 K098 Led kaarsen en windlichten in doos 10,00 K099 Gedroogd mos circa 25 en, in doos 10,00 K100 6 Kerstbal pakketten in doos 5,00 K101 6 Kerstbal pakketten in doos 5,00 K Kerstbal sets in doos 10,00 K103 Kerststerren in diverse uitvoeringen, in doos 10,00 K104 Kerst kransen in doos 5,00 K105 Kerstverlichting in diverse uitvoeringen in krat, exclusief krat 20,00 K Kerstpuzzles in doos 10,00 K107 Kerstballen, zilvergrijs geblokt 10,00 K108 Decoratieve Kerstharten en engelen in doos 10,00 K109 Decoratieve kandelaars en papierhangers in doos 10,00 K Snowglobes type Sneeuwman, hoogte 15 cm, met muziek 25,00 K111 DISNEY Kerst placemats in diverse uitvoeringen 5,00 K112 Kerst raamdecoratie in 5 kratjes, exclusief kratten, diverse uitvoeringen 15,00 K113 Kerst decoratie waaronder papierhangers, strikken en Kerst tasjes in doos 5,00 K114 Kerstballen en harten in diverse uitvoeringen, in doos 10,00 K115 Ledverlichting in 2 kratten, exclusief kratten 15,00 K116 ROTAN Kerst sterren in 2 kratten, hoogte circa 30 cm, exclusief kratten 10,00

5 K117 Stoffen Kerstdecoratie waaronder sterren, harten, schoentjes enzovoorts, 10,00 in doos K118 Windlichten, geurkaarsjes en kaarsen in diverse maten en uitvoeringen in 2 10,00 kratten, exclusief krat K119 Decoratie gras in krat, exclusief krat 5,00 K120 Kerststerren met verlichting in 2 uitvoeringen in krat, exclusief krat 10,00 K121 Diverse Kerst decoratie waaronder Kerstballen, harten en jurkjes in krat, 10,00 exclusief krat K122 Kerstkaarthouders in krat, exclusief krat 10,00 K melkglas windlichten, doorsnede 7,5 cm hoogte 11 cm, in krat, exclusief 10,00 krat K124 Geurkaarsen, windlichten en led lampjes in krat, exclusief krat 10,00 K125 Stoffen harten, sterren, veren in krat, exclusief krat 5,00 K126 Kerstdecoratie waaronder Kerst sets, Kerstballen, beeldjes in krat, exclusief 10,00 krat K127 Raamdecoratie, Kerstkleden, kaarsenstandaard in geschenk in 5,00 krat, exclusief krat K128 Mysterie Kerst, exclusief 75,00 K129 Diverse Kerstslingers goudkleurig, 5 meter per slinger, 8 dozen, inhoud doos 25,00 12 slingers K130 6 saladeschalen LUMINARC Saladier 27 Moonlight. 5,00 K saladeschalen LUMINARC Saladier 27 Moonlight 25,00 K saladeschalen LUMINARC Saladier 27 Moonlight 25,00 K saladeschalen LUMINARC Saladier 27 Moonlight 25,00 K borden LUMINARC Carine 27 10,00 K borden LUMINARC Carine 27 10,00 K borden LUMINARC Carine 27 10,00 K borden LUMINARC Carine 27 10,00 K kommen LUMINARC Cosmos 12 silver 5,00 K kommen LUMINARC Cosmos 12 silver 5,00 K kommen LUMINARC Cosmos 12 silver 5,00 K kommen LUMINARC Cosmos 12 silver 5,00 K kommen LUMINARC Cosmos 12 silver 5,00 K kommen LUMINARC Cosmos 12 silver 5,00 K kommen LUMINARC Cosmos 12 silver 5,00 K kommen LUMINARC Cosmos 12 silver 5,00 K kommen LUMINARC Cosmos 12 silver 5,00 K kommen LUMINARC Cosmos 12 silver 45,00 K kommen LUMINARC Cosmos 12 silver 45,00 K kommen LUMINARC Cosmos 12 silver 45,00 K kommen LUMINARC Cosmos 12 silver 45,00 K kommen LUMINARC Cosmos 12 silver 160,00 K kommen LUMINARC Saladier 12 Flashy White 5,00 K kommen LUMINARC Saladier 12 Flashy White 5,00 K kommen LUMINARC Saladier 12 Flashy White 5,00 K kommen LUMINARC Saladier 12 Flashy White 5,00 K kommen LUMINARC Saladier 12 Flashy White 5,00 K kommen LUMINARC Saladier 12 Flashy White 5,00 K kommen LUMINARC Saladier 12 Flashy White 5,00

6 K kommen LUMINARC Saladier 12 Flashy White 5,00 K kommen LUMINARC Saladier 12 Flashy White 5,00 K kommen LUMINARC Saladier 12 Flashy White 5,00 K kommen LUMINARC Saladier 12 Flashy White 45,00 K kommen LUMINARC Saladier 12 Flashy White 45,00 K kommen LUMINARC Saladier 12 Flashy White 45,00 K kommen LUMINARC Saladier 12 Flashy White 45,00 K kommen LUMINARC Saladier 12 Flashy White 45,00 K167 6 saladeschalen LUMINARC Saladiere 23 Cosmos Flashy Green 5,00 K168 6 saladeschalen LUMINARC Saladiere 23 Cosmos Flashy Green 5,00 K169 6 saladeschalen LUMINARC Saladiere 23 Cosmos Flashy Green 5,00 K170 6 saladeschalen LUMINARC Saladiere 23 Cosmos Flashy Green 5,00 K171 6 saladeschalen LUMINARC Saladiere 23 Cosmos Flashy Green 5,00 K172 6 saladeschalen LUMINARC Saladiere 23 Cosmos Flashy Green 5,00 K saladeschalen LUMINARC Saladiere 23 Cosmos Flashy Green 45,00 K saladeschalen LUMINARC Saladiere 23 Cosmos Flashy Green 45,00 K saladeschalen LUMINARC Saladiere 23 Cosmos Flashy Green 45,00 K saladeschalen LUMINARC Saladiere 23 Cosmos Flashy Green 125,00 K177 6 saladeschalen LUMINARC Saladier 27 Cherry Fizz 5,00 K178 6 saladeschalen LUMINARC Saladier 27 Cherry Fizz 5,00 K179 6 saladeschalen LUMINARC Saladier 27 Cherry Fizz 5,00 K180 6 saladeschalen ARCOROC Saladier 27 Cherry Fizz 5,00 K181 6 saladeschalen ARCOROC Saladier 27 Cherry Fizz 5,00 K182 6 saladeschalen ARCOROC Saladier 27 Cherry Fizz 5,00 K183 6 saladeschalen ARCOROC Saladier 27 Cherry Fizz 5,00 K184 6 saladeschalen ARCOROC Saladier 27 Cherry Fizz 5,00 K185 6 saladeschalen ARCOROC Saladier 27 Cherry Fizz 5,00 K186 6 saladeschalen ARCOROC Saladier 27 Cherry Fizz 5,00 K187 6 saladeschalen ARCOROC Saladier 27 Cherry Fizz 5,00 K saladeschalen ARCOROC Saladier 27 Cherry Fizz 45,00 K saladeschalen ARCOROC Saladier 27 Cherry Fizz 45,00 K saladeschalen ARCOROC Saladier 27 Cherry Fizz 45,00 K saladeschalen ARCOROC Saladier 27 Cherry Fizz 125,00 K192 6 saladeschalen LUMINARC Saladiere 23 Cosmos Flashy Silver 5,00 K193 6 saladeschalen LUMINARC Saladiere 23 Cosmos Flashy Silver 5,00 K194 6 saladeschalen LUMINARC Saladiere 23 Cosmos Flashy Silver 5,00 K195 6 saladeschalen LUMINARC Saladiere 23 Cosmos Flashy Silver 5,00 K196 6 saladeschalen LUMINARC Saladiere 23 Cosmos Flashy Silver 5,00 K197 6 saladeschalen LUMINARC Saladiere 23 Cosmos Flashy Silver 5,00 K saladeschalen LUMINARC Saladiere 23 Cosmos Flashy Silver 45,00 K saladeschalen LUMINARC Saladiere 23 Cosmos Flashy Silver 45,00 K saladeschalen LUMINARC Saladiere 23 Cosmos Flashy Silver 45,00 K saladeschalen LUMINARC Saladiere 23 Cosmos Flashy Silver 125,00 K202 6 saladeschalen LUMINARC Saladiere 17 Cosmos Flashy White 5,00 K203 6 saladeschalen LUMINARC Saladiere 17 Cosmos Flashy White 5,00 K204 6 saladeschalen LUMINARC Saladiere 17 Cosmos Flashy White 5,00 K205 6 saladeschalen LUMINARC Saladiere 17 Cosmos Flashy White 5,00 K206 6 saladeschalen LUMINARC Saladiere 17 Cosmos Flashy White 5,00 K207 6 saladeschalen LUMINARC Saladiere 17 Cosmos Flashy White 5,00

7 K208 6 saladeschalen LUMINARC Saladiere 17 Cosmos Flashy White 5,00 K saladeschalen LUMINARC Saladiere 17 Cosmos Flashy White 35,00 K saladeschalen LUMINARC Saladiere 17 Cosmos Flashy White 35,00 K saladeschalen LUMINARC Saladiere 17 Cosmos Flashy White 35,00 K saladeschalen LUMINARC Saladiere 17 Cosmos Flashy White 35,00 K saladeschalen LUMINARC Saladiere 17 Cosmos Flashy White 160,00 K champagneglazen 5,00 K champagneglazen 5,00 K champagneglazen 5,00 K champagneglazen 5,00 K champagneglazen 5,00 K champagneglazen 5,00 K champagneglazen 5,00 K champagneglazen 5,00 K222 6 saladeschalen LUMINARC Saladier 27 Stonemania White 5,00 K223 6 saladeschalen LUMINARC Saladier 27 Stonemania White 5,00 K224 6 saladeschalen LUMINARC Saladier 27 Stonemania White 5,00 K225 6 saladeschalen LUMINARC Saladier 27 Stonemania White 5,00 K saladeschalen LUMINARC Saladier 27 Stonemania White 45,00 K saladeschalen LUMINARC Saladier 27 Stonemania White 45,00 K saladeschalen LUMINARC Saladier 27 Stonemania White 45,00 K saladeschalen LUMINARC Saladier 27 Stonemania White 125,00 K230 6 dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Blue 5,00 K231 6 dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Blue 5,00 K232 6 dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Blue 5,00 K233 6 dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Blue 5,00 K234 6 dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Blue 5,00 K235 6 dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Blue 5,00 K236 6 dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Blue 5,00 K dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Blue 15,00 K dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Blue 15,00 K dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Blue 15,00 K dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Blue 15,00 K dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Blue 15,00 K dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Blue 15,00 K dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Blue 15,00 K dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Blue 15,00 K dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Blue 65,00 K dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Blue 65,00 K dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Blue 65,00 K dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Blue 120,00 K249 6 dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Orange 5,00 K250 6 dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Orange 5,00 K251 6 dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Orange 5,00 K252 6 dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Orange 5,00 K253 6 dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Orange 5,00 K254 6 dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Orange 5,00 K255 6 dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Orange 5,00 K256 6 dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Orange 5,00

8 K dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Orange 15,00 K dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Orange 15,00 K dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Orange 15,00 K dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Orange 15,00 K dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Orange 15,00 K dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Orange 15,00 K dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Orange 15,00 K dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Orange 15,00 K dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Orange 65,00 K dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Orange 65,00 K dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Orange 65,00 K dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Orange 120,00 K269 6 dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Green 5,00 K270 6 dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Green 5,00 K271 6 dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Green 5,00 K272 6 dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Green 5,00 K273 6 dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Green 5,00 K274 6 dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Green 5,00 K275 6 dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Green 5,00 K276 6 dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Green 5,00 K dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Green 15,00 K dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Green 15,00 K dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Green 15,00 K dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Green 15,00 K dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Green 15,00 K dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Green 15,00 K dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Green 15,00 K dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Green 15,00 K dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Green 65,00 K dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Green 65,00 K dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Green 65,00 K dessertglazen ARCOROC Color Studio 21 cl Green 120,00 K289 6 saladeschalen LUMINARC Saladiere 17 Cosmos Flashy Silver 5,00 K290 6 saladeschalen LUMINARC Saladiere 17 Cosmos Flashy Silver 5,00 K291 6 saladeschalen LUMINARC Saladiere 17 Cosmos Flashy Silver 5,00 K292 6 saladeschalen LUMINARC Saladiere 17 Cosmos Flashy Silver 5,00 K293 6 saladeschalen LUMINARC Saladiere 17 Cosmos Flashy Silver 5,00 K294 6 saladeschalen LUMINARC Saladiere 17 Cosmos Flashy Silver 5,00 K295 6 saladeschalen LUMINARC Saladiere 17 Cosmos Flashy Silver 5,00 K296 6 saladeschalen LUMINARC Saladiere 17 Cosmos Flashy Silver 5,00 K297 6 saladeschalen LUMINARC Saladiere 17 Cosmos Flashy Silver 5,00 K298 6 saladeschalen LUMINARC Saladiere 17 Cosmos Flashy Silver 5,00 K saladeschalen LUMINARC Saladiere 17 Cosmos Flashy Silver 35,00 K saladeschalen LUMINARC Saladiere 17 Cosmos Flashy Silver 35,00 K saladeschalen LUMINARC Saladiere 17 Cosmos Flashy Silver 35,00 K saladeschalen LUMINARC Saladiere 17 Cosmos Flashy Silver 35,00 K saladeschalen LUMINARC Saladiere 17 Cosmos Flashy Silver 35,00 K saladeschalen LUMINARC Saladiere 17 Cosmos Flashy Silver 160,00 K saladeschalen LUMINARC Saladiere 17 Cosmos Flashy Silver 160,00

9 K rood gemeleerde sjaals. gebreid model 45,00 K rood gemeleerde sjaals, gebreid model 45,00 K rood gemeleerde sjaals, gebreid model 45,00 K rood gemeleerde sjaals, gebreid model 45,00 K rood gemeleerde sjaals, gebreid model 45,00 K rood gemeleerde sjaals, gebreid model 45,00 K blauw gemeleerde sjaals, gebreid model 30,00 K blauw gemeleerde sjaals, gebreid model 35,00 K blauw gemeleerde sjaals, gebreid model 35,00 K blauw gemeleerde sjaals, gebreid model 35,00 K rose sjaals, gehaakt model met franje 55,00 K rose sjaals, gehaakt model met franje 70,00 K zwarte glittersjaals gebreid model 40,00 K zwarte glittersjaals gebreid model 40,00 K oorwarmers gebreid model met pluche oorstukken, nieuw in 50,00 K bruine glitter sjaals, gebreid model 30,00 K rood gemeleerde sjaals, gebreid model 45,00 K rood gemeleerde sjaals, gebreid model 45,00 K rood gemeleerde sjaals, gebreid model 65,00 K oranje gemeleerde mutsen, gebreid model 140,00 K Blauwe gemeleerde mutsen, gebreid model 170,00 K Groene gemeleerde mutsen, gebreid model 100,00 K Rode gemeleerde mutsen, gebreid model 200,00 K oorwarmers gebreid model met pluche oorstukken, nieuw in 40,00 K oorwarmers gebreid model met pluche oorstukken, nieuw in 55,00 K oorwarmers gebreid model met pluche oorstukken, nieuw in 55,00 K oorwarmers gebreid model met pluche oorstukken, nieuw in 55,00 K oorwarmers gebreid model met pluche oorstukken, nieuw in 55,00 K oorwarmers gebreid model met pluche oorstukken, nieuw in 85,00 K oorwarmers gebreid model met pluche oorstukken, nieuw in 85,00 K blauw gemeleerde sjaals, gebreid model 35,00 K blauw gemeleerde sjaals, gebreid model 45,00 K blauw gemeleerde sjaals, gebreid model 70,00 K blauw gemeleerde sjaals, gebreid model 70,00 K gevoerde muts met diverse bruintinten, met oorflappen, vastzet 55,00 bandje en bontje K gevoerde muts met diverse bruintinten, met oorflappen, vastzet 55,00 bandje en bontje K oranje gemeleerde mutsen, gebreid model 45,00 K oranje gemeleerde mutsen, gebreid model 45,00 K oranje gemeleerde mutsen, gebreid model 65,00 K oranje gemeleerde mutsen, gebreid model 65,00

10 K rose sjaals, gehaakt model met franje 75,00 K rose sjaals, gehaakt model met franje 75,00 K rose sjaals, gehaakt model met franje 110,00 K rose sjaals, gehaakt model met franje 110,00 K Oranje gemeleerde sjaals, gebreid model 35,00 K Oranje gemeleerde sjaals, gebreid model 35,00 K Groen gemeleerde sjaals, gebreid model 65,00 K Groen gemeleerde sjaals, gebreid model 45,00 K Oranje gemeleerde sjaals, gebreid model 65,00 K rose sjaals, gehaakt model met franje 35,00 K rose sjaals, gehaakt model met franje 45,00 K rose sjaals, gehaakt model met franje 65,00 K rose sjaals, gehaakt model met franje 65,00 K Oorwarmers met speakers 65,00 K American winterflagbag stof wit 75,00

Veilingcatalogus Faillissement 7 Dresses

Veilingcatalogus Faillissement 7 Dresses Veilingcatalogus Faillissement 7 Dresses Kijkdag: Dinsdag 23 januari 2018 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Woensdag 24 januari 2018 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling

Veilingcatalogus Faillissement Second Life Electronics

Veilingcatalogus Faillissement Second Life Electronics Veilingcatalogus Faillissement Second Life Electronics Kijkdag: Maandag 17 oktober 2016 van 12.00 tot 15.00 uur Sluiting veiling: Dinsdag 18 oktober 2016 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem

Veilingcatalogus Inbrengveiling eerste kwartaal 3 Sieraden

WESTORAMA MEGA TEAK MEUBELSTORE

WESTORAMA MEGA TEAK MEUBELSTORE WESTORAMA MEGA TEAK MEUBELSTORE BADKAMER - LIVING MEUBELEN - GROTE KEUZE SALONS - LOUNGE SETS VOOR BINNEN EN BUITEN ALU-WICKER COMBINATIE - DECORATIE - HUISHOUDARTIKELEN - SPEELGOED ALTIJD GOEDKOPER VLASSTRAAT

Veilingcatalogus Faillissement GM Raven

Veilingcatalogus Faillissement GM Raven Veilingcatalogus Faillissement GM Raven KKijkdag: Donderdag 15 februari 2018 van 15.00 tot 17.00 uur Sluiting veiling: Dinsdag 20 februari 2018 vanaf 19.30 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling

Veilingcatalogus Faillissement Vlemmix Mannequins & fashionsupplies BV

Veilingcatalogus Faillissement Vlemmix Mannequins & fashionsupplies BV Veilingcatalogus Faillissement Vlemmix Mannequins & fashionsupplies BV Kijkdag: Vrijdag 5 januari 2017 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Maandag 8 januari 2017 vanaf 20.30 uur. Let op! In ons veilingsysteem

4,- 7,- 6,- KERST SPECIAL. zondag 23/11 30/11, 07/12. Gratis opbergbox. Speciaal open voor uw kerstaankopen: bij aankoop van een kerstboom!

4,- 7,- 6,- KERST SPECIAL. zondag 23/11 30/11, 07/12. Gratis opbergbox. Speciaal open voor uw kerstaankopen: bij aankoop van een kerstboom! KERST SPECIAL Speciaal open voor uw kerstaankopen: zondag 23/11 30/11, 07/12 van 13u30 tot 18u00 www.parad isio-online.be Kerststal 20 x 15 cm, met 6 figuren, met verlichting, (excl. batterijen) ref: 151019

MERRY MAKRO -10 % 99; WINTER LEGENDS VIND AL ONZE PROMO S OP WWW.MAKRO.BE 79,99 72;

MERRY MAKRO -10 % 99; WINTER LEGENDS VIND AL ONZE PROMO S OP WWW.MAKRO.BE 79,99 72; GELDIG VAN WOENSDAG 18 NOVEMBER T.E.M. DINSDAG 15 DECEMBER 2015 MERRY MAKRO WINTER LEGENDS Dansend hert of kerstman Indoor - 108 cm Kerstboom Deluxe Kunststof - exclusief decoratie 150 cm 99; 79,99 72;

Veilingcatalogus Deurendump

Veilingcatalogus Deurendump Veilingcatalogus Deurendump Kijkdag: Sluiting veiling: Woensdag 27 november 2013 van 13.00 tot 17.00 uur Donderdag 28 november 2013 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling van een

IKEA Kerstassortiment

IKEA Kerstassortiment IKEA Kerstassortiment KINDEREN CREËREN KERSTMIS BIJ IKEA Dit jaar viert IKEA creativiteit en samenzijn door de kinderen de woning te laten versieren voor de eindejaarsperiode. De kleintjes zijn de baas

Christmas. Creatieve. kerstideeën. Cadeaupapier Kerstdecoraties Kerst voor kinderen

Christmas. Creatieve. kerstideeën. Cadeaupapier Kerstdecoraties Kerst voor kinderen Christmas Ideeën en producten voor zelfgemaakte kerstdecoraties voor iedereen D Cadeaupapier Kerstdecoraties Kerst voor kinderen Gratis Step-by-Step instructies 7 00 Creatieve kerstideeën 0 Kerst 0 Creativ

Veilingcatalogus Bedrijfsbeeindiging Uitzendbureau

Veilingcatalogus Bedrijfsbeeindiging Uitzendbureau Veilingcatalogus Bedrijfsbeeindiging Uitzendbureau Kijkdag: Dinsdag 22 mei 2018 van 9.00 tot 11.00 uur Sluiting veiling: Woensdag 23 mei 2018 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling

CHRISTMAS WORLD UITZONDERLIJKE OPENINGSUREN STOCK DUPONT CHRISTMASWORLD WEBSHOP ALLE WINKELS ZONDAG 26/11 VAN 9U TOT 16U

CHRISTMAS WORLD UITZONDERLIJKE OPENINGSUREN STOCK DUPONT CHRISTMASWORLD WEBSHOP  ALLE WINKELS ZONDAG 26/11 VAN 9U TOT 16U www.superstockdupont.be STOCK CHRISTMAS DUPONT WORLD UITZONDERLIJKE OPENINGSUREN ALLE WINKELS ZONDAG 26/11 VAN 9U TOT 16U (BEHALVE LETTELINGEN) ENKEL SINT-PIETERS-LEEUW ZONDAG 03/12 VAN 9U TOT 16U CHRISTMASWORLD

Kerst- en Nieuwjaarskaarten

Kerst- en Nieuwjaarskaarten NI W U E! Kerst- en Nieuwjaarskaarten D E N I E U W E C O L L E C T I E VA N U N I C E F De feestdagen zijn hét moment van het jaar om uw personeel en relaties op een persoonlijke en attente manier te

APRES SKI / KERSTMIS

APRES SKI / KERSTMIS APRES SKI / KERSTMIS Aantal Omschrijving Prijs/stuk/eBTW 4 Chalet - 2m40 op 2m40 125,00 3 Reuze kerstbal rood/goud 160cm x 150cm x 150cm 100,00 18 Houten ton - 80cm 12,50 1 Kerstman zittend met zak 123cm

Catalogus. In Style Styling & Decoraties. presenteert assortiment & ideeën om inspiratie op te doen!

Catalogus. In Style Styling & Decoraties. presenteert assortiment & ideeën om inspiratie op te doen! Catalogus In Style Styling & Decoraties presenteert assortiment & ideeën om inspiratie op te doen! 1 Inhoudsopgave Pag. 2 Pag. 3 Pag. 4 Pag. 5 Pag. 6 22 Pag. 23 33 Pag. 34 38 Pag. 39 47 Pag. 48 49 Pag.

INHOUDSOPGAVE MEUBILAIR LINNEN P. 3 STOELHOEZEN & DIVERSEN P. 10 TAFELS P cataloog-verhuur-meubilair ecl.

INHOUDSOPGAVE MEUBILAIR LINNEN P. 3 STOELHOEZEN & DIVERSEN P. 10 TAFELS P cataloog-verhuur-meubilair ecl. VERHUUR MEUBILAIR INHOUDSOPGAVE MEUBILAIR LINNEN P. 3 STOELHOEZEN & DIVERSEN P. 10 TAFELS P. 11 2 LINNEN Afbeelding Ref. Omschrijving Prijs Servet Servet 3000 Ecru 0,75 3001 Wit 0,75 3002 Servet Tabledesign.be

Kerst catalogus made by Van Lint

Kerst catalogus made by Van Lint Kerst catalogus 2016 made by Van Lint Welkom Beste relatie, Met trots presenteren wij de Kerstcatalogus 2016 met daarin bestaande en nieuwe vormen, materialen en kleuren. Geïnspireerd door trends en traditie

835. Speelgoed en kerstversiering

835. Speelgoed en kerstversiering 835. Speelgoed en kerstversiering Verkoop informatie Aantal : 40 Locatie : aye (België) Petit-Roeulx (België) Startdatum : 24 oktober 2017 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 07 november 2017 vanaf 18:30 Kijkdag

Tuincentrum De Driesprong www.tcdedriesprong.nl 079-361 13 00 Aanbiedingen zijn geldig van woensdag 2 t/m woensdag 9 december 2015

Tuincentrum De Driesprong www.tcdedriesprong.nl 079-361 13 00 Aanbiedingen zijn geldig van woensdag 2 t/m woensdag 9 december 2015 Tuincentrum De Driesprong www.tcdedriesprong.nl 079-361 13 00 Aanbiedingen zijn geldig van woensdag 2 t/m woensdag 9 december 2015 Wij zijn ZONDAG D N E P O E G r u u 0 :0 7 1 0 :0 0 1 n a v Prachtige

MEGA TEAK MEUBELSTORE

MEGA TEAK MEUBELSTORE WESTORAMA MEGA TEAK MEUBELSTORE BADKAMER - LIVING MEUBELEN - GROTE KEUZE SALONS - LOUNGE SETS VOOR BINNEN EN BUITEN ALU-WICKER COMBINATIE - DECORATIE - HUISHOUDARTIKELEN - SPEELGOED ALTIJD GOEDKOPER VLASSTRAAT

9,99 8,99. Ster 33 cm, bruin, met ledverlichting. Huis hout bruin of wit 20 cm, met verlichting. Kerstboom 33 cm, bruin met ledverlichting

9,99 8,99. Ster 33 cm, bruin, met ledverlichting. Huis hout bruin of wit 20 cm, met verlichting. Kerstboom 33 cm, bruin met ledverlichting 1 1, Ster cm, bruin, met ledverlichting 1,, Huis hout bruin of wit 0 cm, met verlichting Kerstboom cm, bruin met ledverlichting 1, Kerstdorp -delig, met verlichting op batterij 1, Lantaarn winter wit cm

Deze week bij Zeeman: feestelijke kleding voor het hele gezin.

Deze week bij Zeeman: feestelijke kleding voor het hele gezin. zaterdag 4 november t/m vrijdag 27 november Dames Jurk Maat 36-48 9. Deze week bij Zeeman: feestelijke kleding voor het hele gezin. Jumpsuit Maat 34-64 95% polyester/5% elastaan 9 Jurk Maat 92-28 Ook in

VAN DEN DOOL HOBBYPAPIER

VAN DEN DOOL HOBBYPAPIER 3D-kaarten + toebehoren VAN DEN DOOL HOBBYPAPIER Industrieweg 4-3361 HJ Sliedrecht Tel.: 0184-41 81 77 Fax: 0184-41 15 21 e-mail: vandendool-hobbypapier@kpnmail.nl Kerstklok Art. Art. nr. nr. 1001 1002

19, 95 29,95 SUPERKOOPJE. Ook voor uw decoratieve kerststukken! Genomineerd voor Beste Kerstshow van Nederland!

19, 95 29,95 SUPERKOOPJE. Ook voor uw decoratieve kerststukken! Genomineerd voor Beste Kerstshow van Nederland! Geldig van woe. 6 december t/m zat. 16 december 2017 SUPERKOOPJE 29,95 19, 95 Nordmann b f / g i 1 cm, d ca. 150 cm Abies nordmanniana. Deze gezaagde kerstboom is zeer naaldvast. Hoogte ca. 150-200 cm.

21, 50 29,95 SUPERKOOPJE. Hoveniersbedrijf KOM JE KERST VIEREN? Zondag 10 december zijn wij open van tot uur!

21, 50 29,95 SUPERKOOPJE. Hoveniersbedrijf KOM JE KERST VIEREN? Zondag 10 december zijn wij open van tot uur! Geldig van woe. 6 december t/m di. 12 december 2017 SUPERKOOPJE 29,95 21, 50 Nordmann b f / g i 1 cm, d ca. 150 cm Abies nordmanniana. Deze gezaagde kerstboom is zeer naaldvast. Hoogte ca. 150-200 cm.

X-MAS 24. 95 9. 99 29. 95. Merry 34. 95 14. 99. Geniet meer van de kerst thuis

X-MAS 24. 95 9. 99 29. 95. Merry 34. 95 14. 99. Geniet meer van de kerst thuis PARIJS - MADRID - BRUSSEL - LUXEMBURG - ROME - BERN - WENEN - LISSABON EN IN MEER DAN 500 ANDERE EUROPESE STEDEN Chalet of Flanel Kussen 40x40 cm of 45x45 cm. Per stuk. Chalet Plaid 160x130 cm. Per stuk.

Kerst catalogus. made by Van Lint

Kerst catalogus. made by Van Lint Kerst catalogus 2014 made by Van Lint Welkom... Beste relatie, Met trots presenteren wij de Kerstcatalogus 2014 met daarin bestaande en nieuwe vormen, materialen en kleuren. Geïnspireerd door trends en

WINTER WONDERLAND. Aantal Omschrijving Prijs/stuk/eBTW

WINTER WONDERLAND. Aantal Omschrijving Prijs/stuk/eBTW WINTER WONDERLAND Aantal Omschrijving Prijs/stuk/eBTW 2 Sneeuwpop 175cm 75,00 1 Sneeuwpop met bezem 100cm 45,00 2 Sneeuwman 85cm 30,00 3 Sneeuwpop kind 45,00 2 Ijsbeer staand 220cm 150,00 1 Ijsbeer lopend

Kerst voorpret 9, 99. cadeautjes. b f / g i 9 cm, d ca. 20 cm. Koopzondagen: 25 november, 2, 9 en 16 december

Kerst voorpret 9, 99. cadeautjes. b f / g i 9 cm, d ca. 20 cm. Koopzondagen: 25 november, 2, 9 en 16 december Koopzondagen: november,, 9 en 6 december Kerst voorpret cadeautjes Ook voor kerstpakketten kun je bij ons terecht! Wax amaryllis b f / g i 9 cm, d ca. 0 cm. Hippeastrum Picasso. et waxlaag. Geldig van

Kerst voorpret 9, 99. cadeautjes. b f / g i 9 cm, d ca. 20 cm. Hoveniersbedrijf WIJ ZIJN KLAAR VOOR DE FEESTDAGEN!

Kerst voorpret 9, 99. cadeautjes. b f / g i 9 cm, d ca. 20 cm. Hoveniersbedrijf WIJ ZIJN KLAAR VOOR DE FEESTDAGEN! Hoveniersbedrijf WIJ ZIJN KLAAR VOOR DE FEESTDAGEN! Kerst voorpret cadeautjes 9, 99 Bijna kerst! Heb je nog cadeau-ideeën nodig? Wij inspireren je graag! Wax amaryllis b f / g i 9 cm, d ca. 0 cm. Hippeastrum

Passepartout - Heart - Green/14

Passepartout - Heart - Green/14 Pagina gemaakt donderdag 05 februari, 2009 Passepartout - Heart - Green/14 Modello: FRAVAU-PP-Heart-14green Passepartout Lijst Hart (met achterkant) 14 cm - Kleur - groen. Stevig karton waar u uw werk

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Nr Lot Startbod Opbod Nota's Nr Lot Startbod Opbod Nota's 0300 0301 wasbak dubbele inox inbouw wasbak 150 x 60 cm rekje pvc rekje met 4 banken 60 x 30 x 139 cm hoog, metalen kapstok op voet, staande lamp met dimmer ongeveer 180 cm

TOTALLY COOL WINTERCOLLECTIE WINTER 2012

TOTALLY COOL WINTERCOLLECTIE WINTER 2012 TOTALLY COOL WINTERCOLLECTIE 1 WINTER 2012 2 TOTALLY COOL WINTERCOLLECTIE Total Dutch Design Jarmuiden 15 A 1046 AC Amsterdam info@total-dutch.nl www.total-dutch.nl Phone: +31 020 636 5258 Fax: +31 020

Klokken, standaard pagina 2. Klokken, restanten / gelimiteerde aantallen pagina 3. Papier pagina 5. Hout pagina 7.

Klokken, standaard pagina 2. Klokken, restanten / gelimiteerde aantallen pagina 3. Papier pagina 5. Hout pagina 7. De prijzen in deze lijst zijn geldig per 01-09-2015 en betreft de prijs per stuk, inclusief BTW en exclusief verzendkosten. De verschillende artikelen zijn, net als op de website, gerangschikt op soort.

nterklaasdoos Kraft Draagdoos 24,5x9x33cm

nterklaasdoos Kraft Draagdoos 24,5x9x33cm Een leuk alternatief voor de pakketdoos is het opmaken van een mandje. Uit onze brede collectie manden kunt u een keuze maken tussen verschillende vormen, maten en kwaliteiten. Ons gehele assortiment vindt

Boordevol inspiratie en tips. Winnen! We gaan een dromerige winter tegemoet... Maak kans op een miniabonnement

Boordevol inspiratie en tips. Winnen! We gaan een dromerige winter tegemoet... Maak kans op een miniabonnement Nr 16 Aanbiedingen zijn geldig van woensdag 13 november t/m dinsdag 19 november 2013 Winnen! Maak kans op een miniabonnement op Home and Garden. We geven maar liefst 30 abonnementen weg! We gaan een dromerige

WESTORAMA HOME DECORATION MEGA TEAK MEUBELSTORE

WESTORAMA HOME DECORATION MEGA TEAK MEUBELSTORE WEORAMA MEGA TEAK MEUBELORE BADKAMER - LIVING MEUBELEN - GROTE KEUZE SALONS - LOUNGE SETS VOOR BINNEN EN BUITEN ALU-WICKER COMBINATIE - DECORATIE - HUISHOUDARTIKELEN - SPEELGOED ALTIJD GOEDKOPER VLASRAAT

Veilingcatalogus Faillissement Special Trees deel 1 C001 t/m C300

Veilingcatalogus Faillissement Special Trees deel 1 C001 t/m C300 Veilingcatalogus Faillissement Special Trees deel 1 C001 t/m C300 Kijkdag: Maandag 6 maart 2017 van 13.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Dinsdag 7 maart 2017 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem

Aantal Product Productomschrijving

Aantal Product Productomschrijving Aantal Product Productomschrijving 51 T35 Hs 2P Fluffy Pop, One Apollo damessokkenin een effen kleur en met een gemêleerd dessin. De sokken van Apollo zitten in een 2-pack en zijn gemaakt van een zachte

Sportkledij en sportaccessoires

Sportkledij en sportaccessoires ONLINE VEILING SPORTKLEDIJ EN ACCESSOIRES WEGENS STOCKVERKOOP (BE) Sportkledij en sportaccessoires Lilsedijk 28 B15 2340 Beerse (Loten/Lots) Sluitingsdatum: woensdag 03 SEPTEMBER vanaf 14:00 Bezichtiging:

OPSLAG VAN GOEDEREN NIII OPSLAG CATEGORIE I OPSLAG CATEGORIE III OPSLAG CATEGORIE II OPSLAG CATEGORIE IV

OPSLAG VAN GOEDEREN NIII OPSLAG CATEGORIE I OPSLAG CATEGORIE III OPSLAG CATEGORIE II OPSLAG CATEGORIE IV VAN GOEDEREN NIII CATEGORIE I - flessen wijn (of andere dranken) - glaswerk - aardewerk - voedsel in blik - metalen voorwerpen - verf op waterbasis CATEGORIE III - aanstekers - kaarsen - voor gevouwen

Colmore by Diga

Colmore by Diga Colmore by Diga 2018-11 Vaas kelk Vaas rond 1264S Vaas ruw 1794S Small ca. 25 cm ca. 11 cm Medium ca. 47 cm ca. 19 cm Large ca. 60 cm ca. 23 cm ca. 20 cm ca. 20 cm ca. 31 cm ca. 10 cm Vaas rond Vaas small

Bijna Kerst. c g / h d ca cm. Abies. Koopzondagen: 2, 9 en 16 december. Nordmann kerstboom. Ook voor decoratieve kerststukken!

Bijna Kerst. c g / h d ca cm. Abies. Koopzondagen: 2, 9 en 16 december. Nordmann kerstboom. Ook voor decoratieve kerststukken! Koopzondagen:, 9 en 6 december Bijna Kerst, 99 Ook voor decoratieve kerststukken! Nordmann kerstboom c g / h d ca. 0-00 cm. Abies nordmanniana. Deze gezaagde kerstboom is goed naaldvast. 9,9 Geldig van

kerst! 100% SUPERKOOPJE Hoveniersbedrijf Open: Zondag 11 en 18 dec. van tot uur

kerst! 100% SUPERKOOPJE Hoveniersbedrijf Open: Zondag 11 en 18 dec. van tot uur Geldig van woensdag 7 december t/m dinsdag 13 december 016 SUPERKOOPJE 9,9 19, 9 Nordmann Abies nordmanniana. Deze gezaagde kerstboom is goed naaldvast. Hoogte ca. 10-00 cm. 100% kerst! Happy (diy) x-mas

home lifestyle Vegas Gold Christmas Collection

home lifestyle Vegas Gold Christmas Collection home lifestyle Vegas Gold 01 03 02 04 05 06 08 07 01 Wanddeco zon 85cm 49.- 02 Fauteuil bamboe 179.- 03 Kussen velours groen 45x45cm 9.99 04 Kandelaar 19cm 6.99 24cm 7.99 05 Blad op voet opengewerkt 36

info@felineweddings.nl www.felineweddings.nl

Versierd lichtje. ! 1!

Versierd lichtje. !  1! Versierd lichtje Verlicht de donkere dagen voor kerst met een Versierd lichtje : een lichtje met een vilten boom, een bal en een slinger. Met een klein beetje voorbereiding is Versierd lichtje ook heel

Veilingcatalogus Faillissement Bergman Handelsonderneming BV

Veilingcatalogus Faillissement Bergman Handelsonderneming BV Veilingcatalogus Faillissement Bergman Handelsonderneming BV Kijkdag: N.V.T. Sluiting veiling: Dinsdag 9 januari 2018 vanaf 18.30 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling van een kavel automatisch

Dorpsstraat KB Schoonrewoerd. Telefoon Mobiel

Dorpsstraat KB Schoonrewoerd.  Telefoon Mobiel Dorpsstraat 39 4145 KB Schoonrewoerd info@felineweddings.nl www.felineweddings.nl Telefoon 0345-505142 Mobiel 06-184865121 Lookbook Verhuur & Styling 2014 2 Inhoudsopgave Pagina 4 Pagina 8 Pagina 13 Pagina

Bijna Kerst. Kerstgroet. c g / h d ca cm. Abies. Hoveniersbedrijf. Zondag 9 december geopend van tot uur! Nordmann kerstboom

Bijna Kerst. Kerstgroet. c g / h d ca cm. Abies. Hoveniersbedrijf. Zondag 9 december geopend van tot uur! Nordmann kerstboom Hoveniersbedrijf Zondag 9 december geopend van 11.00 tot 17.00 uur! Bijna Kerst Kerstgroet 19. 99 Wij wensen je prettige kerstdagen en een groen en gezond 2019! Nordmann kerstboom c g / h d ca. 150-200

7 DECEMBER 2015 T/M 3 JANUARI 2016. knusse kerst. kersttrui. 86-92 t/m 158-164. hema.nl

7 DECEMBER 2015 T/M 3 JANUARI 2016. knusse kerst. kersttrui. 86-92 t/m 158-164. hema.nl 7 DECEMBER 2015 T/M 3 JANUARI 2016 knusse kerst kersttrui 86-92 t/m 158-164. 12.50 hema.nl vrolijke trui voor vrolijke kerstdagen Lekker warm met een kleurrijk motief. In zo n fijne trui is iedereen meteen

Veilingcatalogus Faillissement Deja Vu Breda

KERSTLINT CATALOGUS 2012

KERSTLINT CATALOGUS 2012 KERSTLINT CATALOGUS 2012 G BROUWER & ZN Oudhuijzerweg 69 3648 AB Wilnis 0297-281557 verkoop@gbrouwer.nl Klik hier voor de totale kerstlint collectie 2012 in de webwinkel Lint met print 15 mm Stars artikelnr:

Servetten Celstof 24 cm : 2 en 3 laags, 1/4 Vouw

Servetten Celstof 24 cm : 2 en 3 laags, 1/4 Vouw Servetten Celstof 24 cm : 2 en 3 laags, 1/4 Vouw 24 x 24 cm Decoratief, zacht en aangenaam. Actuele trendy kleuren zorgen voor afwisseling op de tafel. Kleur Ref. Servet open Vouw Servet open Doos Palet

kerst 100%! 19, SUPERKOOPJE 29,95 Happy (diy) x-mas je eigen kerstkrans! Inspiratie voor

kerst 100%! 19, SUPERKOOPJE 29,95 Happy (diy) x-mas je eigen kerstkrans! Inspiratie voor Geldig van donderdag 8 december t.e.m. woensdag 14 december 2016 SUPERKOOPJE 29,95 19, 95 Nordmann Abies nordmanniana. Deze gezaagde kerstboom is goed naaldvast. Hoogte ca. 150-200 cm. 100%! kerst Happy

Veilingcatalogus Faillissement Tuincentrum Het Staelduinse Bos Veiling 2 te Deurne

Veilingcatalogus Faillissement Tuincentrum Het Staelduinse Bos Veiling 2 te Deurne Veilingcatalogus Faillissement Tuincentrum Het Staelduinse Bos Veiling 2 te Deurne Kijkdag: Vrijdag 20 april 2018 van 15.00 tot 17.00 uur Sluiting veiling: Maandag 23 april 2018 vanaf 19.30 uur. Let op!

Veilingcatalogus Faillissement HPM BV 3

Veilingcatalogus Faillissement HPM BV 3 Veilingcatalogus Faillissement HPM BV 3 Kijkdag: Dinsdag 11 juli 2017 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Woensdag 12 juli 2017 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling van

Binnen enkele seconden een vrijblijvende offerte Dezelfde dag een ontwerp Binnen 24 uur een sample

Binnen enkele seconden een vrijblijvende offerte Dezelfde dag een ontwerp Binnen 24 uur een sample 2 Pinkcube gelooft in kennis. In focus. In specialisme. Wij groeien door beter te worden. Sinds onze oprichting in 2009 doen we daarom één ding: webwinkels maken waar we trots op zijn. Inmiddels leveren

HOME COSY@ DECORATION. Lantaarn. Doos. Zakdoekendoos. Dienbladen. Mini champagne-emmer. Kaarthouder. Flûte

HOME COSY@ DECORATION. Lantaarn. Doos. Zakdoekendoos. Dienbladen. Mini champagne-emmer. Kaarthouder. Flûte keramiek. 90 - Ø 0, x H cm,0. 9 - Ø 0, x H cm,0. 9 - Ø x H, cm,9 9 - Ø x H, cm,9. 9 - Ø 7, x H 0 cm,9 9 - Ø 7, x H 0 cm,9 - marmer 80 - x 0 x H 8 cm 8,99 Zakdoekendoos - x x H 0 cm,7 Dienbladen - 0 x 0

HOUTHANDEL SERULUS WEGENS STOPZETTING ACTIVITEITEN (BE) Houthandel. Berlaarbaan Onze-Lieve-Vrouw-Waver (Loten/Lots 1-533)

HOUTHANDEL SERULUS WEGENS STOPZETTING ACTIVITEITEN (BE) Houthandel. Berlaarbaan Onze-Lieve-Vrouw-Waver (Loten/Lots 1-533) ONLINE VEILING HOUTHANDEL SERULUS WEGENS STOPZETTING ACTIVITEITEN (BE) Houthandel Berlaarbaan 466-2861 Onze-Lieve-Vrouw-Waver (Loten/Lots 1-533) Sluitingsdatum: donderdag 15 NOVEMBER vanaf 14:00 Bezichtiging:

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Nr Lot Startbod Opbod Nota's Nr Lot Startbod Opbod Nota's etalage met 0001 etalage met verstelbare legbanken 124 x 21 x H 220 cm + inhoud diverse zakken ong 14 stuks, los ong 30 stuks + metalen displays 0002 etalage poppen etalage

kerst 100%! 14, SUPERKOOPJE 29,95 Geldig van donderdag 8 december t.e.m. woensdag 14 december 2016 Happy (diy) x-mas je eigen kerstkrans!

kerst 100%! 14, SUPERKOOPJE 29,95 Geldig van donderdag 8 december t.e.m. woensdag 14 december 2016 Happy (diy) x-mas je eigen kerstkrans! Geldig van donderdag 8 december t.e.m. woensdag 14 december 2016 SUPERKOOPJE 29,95 14, 99 Nordmann Abies nordmanniana. Deze gezaagde kerstboom is goed naaldvast. Hoogte ca. 150-200 cm. 100%! kerst Happy

Nieuwkoop, september 2009. Geachte heer/mevrouw,

KLEDING & TEXTIEL 10S101 10S100 10S102 10S411 10S412 10S103 10S414 10S401 10S413 10S402 10S403 10S404. Vest met capuchon A'dam zwart L

KLEDING & TEXTIEL 10S101 10S100 10S102 10S411 10S412 10S103 10S414 10S401 10S413 10S402 10S403 10S404. Vest met capuchon A'dam zwart L 10S100 Vest met capuchon A'dam zwart S 10S101 Vest met capuchon A'dam zwart M 10S102 Vest met capuchon A'dam zwart L 10S103 Vest met capuchon A'dam zwart XL 10S411 Vest met capuchon A'dam zwart S 10S412

NT VOORDEEL SINT VOORDEEL SINT VOORDEEL SINT VOO

NT VOORDEEL SINT VOORDEEL SINT VOORDEEL SINT VOO 1 2 3 4 5 6 verkoop start maandag 13 november OREL O OOREL EEL OREL OREL OOREL OREL O 1 OOREL OREL O O OOREL OREL 1 NT OREL OREL OOREL OREL O Elektrische gitaar 1 9. (incl. 3 AA batterijen) Super robot

kerst! 100% SUPERKOOPJE Kom en bewonder onze Kerstshow! Geldig van woensdag 7 december t/m zaterdag 17 december 2016 Happy (diy) x-mas

kerst! 100% SUPERKOOPJE Kom en bewonder onze Kerstshow! Geldig van woensdag 7 december t/m zaterdag 17 december 2016 Happy (diy) x-mas Geldig van woensdag 7 december t/m zaterdag 17 december 016 SUPERKOOPJE 9,9 19, 9 Nordmann Abies nordmanniana. Deze gezaagde kerstboom is goed naaldvast. Hoogte ca. 10-00 cm. 100% kerst! Happy (diy) x-mas

3 voor 3,- Kleine plantjes, groots effect. 3 voor. 1+1 gratis. Bambino, trendy miniplantjes Per stuk 1,49

3 voor 3,- Kleine plantjes, groots effect. 3 voor. 1+1 gratis. Bambino, trendy miniplantjes Per stuk 1,49 Kleine plantjes, groots effect Bambino, trendy miniplantjes Per stuk 1,49 3 voor 3,- Windlicht met touw Hoogte 22,5 cm. Van 15,50 voor 10,- LED draadverlichting Met 20 warm witte lampjes. Werkt op batterijen

VERHUURCATALOGUS 2015. Loungeverhuur.be - Kouterlaan 2-1 - 1745 Opwijk - info@loungeverhuur.be - www.loungeverhuur.be - 0476/40.53.42-052/55.05.

VERHUURCATALOGUS 2015. Loungeverhuur.be - Kouterlaan 2-1 - 1745 Opwijk - info@loungeverhuur.be - www.loungeverhuur.be - 0476/40.53.42-052/55.05. VERHUURCATALOGUS 2015 Loungeverhuur.be - Kouterlaan 2-1 - 1745 Opwijk - info@loungeverhuur.be - www.loungeverhuur.be - 0476/40.53.42-052/55.05.72 Lounge zitplaatsen Lounge lage tafels Togen/buffetten

Catalogus 2011-2012. In Style Styling & Decoraties. presenteert assortiment & ideeën om inspiratie op te doen!

Catalogus 2011-2012. In Style Styling & Decoraties. presenteert assortiment & ideeën om inspiratie op te doen! Catalogus 2011-2012 In Style Styling & Decoraties presenteert assortiment & ideeën om inspiratie op te doen! 1 Inhoudsopgave Pag. 2 Pag. 3 Pag. 4 Pag. 5 Pag. 6 24 Pag. 25 34 Pag. 35 39 Pag. 40 43 Pag.

Kerst voorpret 9, 99. cadeautjes. b f / g i 9 cm, d ca. 20 cm. RUIME KEUZE KERSTBOMEN!

Kerst voorpret 9, 99. cadeautjes. b f / g i 9 cm, d ca. 20 cm. RUIME KEUZE KERSTBOMEN! www.tuincentrumroegiers.be Het tuincenter dat advies geeft op maat. RUIE KEUZE KERSTBOEN! Kerst voorpret cadeautjes 9, 99 Bijna kerst! Heb je nog cadeau-ideeën nodig? Wij inspireren je graag! Wax amaryllis

Online materialenveiling van een complete inventaris voor de boomkwekerij afkomstig uit een faillissement.

Online materialenveiling van een complete inventaris voor de boomkwekerij afkomstig uit een faillissement. Online materialenveiling van een complete inventaris voor de boomkwekerij afkomstig uit een faillissement. Aanvang veiling: Afloop veiling: Veiladres: Dinsdag 31 augustus om 8.00 uur Woensdag 1 september

I5 99 TIJDELIJKE AANBIEDINGEN VAN 1 TOT 5 MEI 2019 KOOP BEWUST. KINDER T-SHIRT 3 tot 14 jaar. 100% katoen. Verschillende modellen en kleuren.

I5 99 TIJDELIJKE AANBIEDINGEN VAN 1 TOT 5 MEI 2019 KOOP BEWUST. KINDER T-SHIRT 3 tot 14 jaar. 100% katoen. Verschillende modellen en kleuren. KOOP BEWUST Trendy T-shirt tegen miniprijs I5 9 Lovertjes Reliëf TIJDELIJKE AANBIEDINGEN VAN TOT 5 MEI 209 KINDER T-SHIRT tot jaar. 00% katoen. Verschillende modellen en kleuren. 5---9-8-8-88-559-52-55-520-5550-5-522

www.horta.org Christmas World Prijzen geldig van woensdag 11 november tot en met donderdag 24 december2015

www.horta.org Christmas World Prijzen geldig van woensdag 11 november tot en met donderdag 24 december2015 www.horta.org 2015 Christmas World Prijzen geldig van woensdag 11 november tot en met donderdag 24 december2015 2 KERSTDECORATIE Lodge FLUWELEN VOGEL 13 cm 2,95 /stuk ZIJDEN BLOEM Ø 23 cm 2,95 TAKKEN KERSTBOOM

beige korte broek grijze korte broek zwarte korte broek zwarte korte broek met koord zwarte korte stretchbroek

beige korte broek grijze korte broek zwarte korte broek zwarte korte broek met koord zwarte korte stretchbroek beige broek beige spijkerbroek beige stretchbroek blauwe joggingbroek bruin verwassen spijkerbroek bruine broek met bloemen bruine broek met zak bruine rib broek fel groene broek grijze sportbroek groene

Boordevol inspiratie en tips. Rood, wit, zwart...dé trend voor binnen!

Boordevol inspiratie en tips. Rood, wit, zwart...dé trend voor binnen! Nr 16 Aanbiedingen zijn geldig van woensdag 12 november t/m dinsdag 18 november 2014 Inclusief stappenplan: Stoere linthanger. Boordevol inspiratie en tips. Rood, wit, zwart...dé trend voor binnen! Laat

FOCUS 4,49. Kerst in huis. Engeltjes 2 stuks H 13 cm

FOCUS 4,49. Kerst in huis. Engeltjes 2 stuks H 13 cm FOCUS Kerst in huis Engeltjes 2 stuks H 13 cm Rode Prijzen en Extra-kortingen geldig van 19/11 t.e.m. 31/12/2014 Gezellig en feestelijk tafelen Gegarandeerd de laagste prijzen Decostof organza 1,5 x 3

100 % ZATERDAG. terugbetaald in aankoopbon! KERSTBOOM 8 DECEMBER JE NORDMANN VAN 30. > Van woensdag 28 november t/m maandag 24 december brico.

100 % ZATERDAG. terugbetaald in aankoopbon! KERSTBOOM 8 DECEMBER JE NORDMANN VAN 30. > Van woensdag 28 november t/m maandag 24 december brico. > Van woensdag 28 november t/m maandag 24 december 2018 brico.be ZATERDAG 8 DECEMBER JE NORDMANN KERSTBOOM VAN 30 100 % terugbetaald in aankoopbon! (1) (1) Bij aankoop van een Nordmann-kerstboom 150-175

Wie is er goed in een feestje bouwen? We lezen vandaag boeken over feestjes.

Wie is er goed in een feestje bouwen? We lezen vandaag boeken over feestjes. Maandag 19-11 Puk viert feest. We maken eigen feestmuts. Weten we aan het einde nog de hele zin? Tijdens het Dinsdag 20-11 Samen met de kinderen gaan wij gezellig dansen. Wie is er goed in een feestje

Kerst. voorpret! SUPERKOOPJE. b f / g i 17 cm, d ca. 40 cm Skimmia. Geldig van 23 november t/m 4 december Wil je ook een. Kijk op onze website.

Kerst. voorpret! SUPERKOOPJE. b f / g i 17 cm, d ca. 40 cm Skimmia. Geldig van 23 november t/m 4 december Wil je ook een. Kijk op onze website. Geldig van 23 november t/m 4 december 2016 SUPERKOOPJE 8,99 5, 99 Skimmia b f / g i 17 cm, d ca. 40 cm Skimmia japonica Rubella. Compacte wintergroene struik. Excl. mand. Kerst voorpret! Wil je ook een

Veilingcatalogus Faillissement HPM BV 1

Veilingcatalogus Faillissement HPM BV 1 Veilingcatalogus Faillissement HPM BV 1 Kijkdag: Dinsdag 16 mei 2017 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Woensdag 17 mei 2017 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling van een

DE MOOISTE TIJD VAN HET JAAR

DE MOOISTE TIJD VAN HET JAAR HEERLIJK FEESTEN DE MOOISTE TIJD VAN HET JAAR Van je poolhouse genieten hoeft niet beperkt te blijven tot de zomermaanden. Ook tijdens de koudste maanden van het jaar is het heerlijk om je er terug te

250 gram 19, gram 14, gram 19, gram 14, gram 19, gram 14, gram 21, gram 16,95

250 gram 19, gram 14, gram 19, gram 14, gram 19, gram 14, gram 21, gram 16,95 kerstbrochure 2018 1 3 2 2 4 5 6 7 8 Bonbonnieres 1. Kerstman bonbonnière bordeaux groot gevuld met 250 gram kerstchocolade 19,95 2. Kerstman bordeaux of grijs klein gevuld met 200 gram kerstchocolade

ZONDAG GEOPEND. kerstshow! Wij zijn. Bezoek ook onze. van 10:00-17:00 uur

ZONDAG GEOPEND. kerstshow! Wij zijn. Bezoek ook onze. van 10:00-17:00 uur Tuincentrum De Driesprong www.tcdedriesprong.nl 079-361 13 00 Aanbiedingen zijn geldig van woensdag 23 t/m woensdag 30 november 2016 Wij zijn ZONDAG GEOPEND van 10:00-17:00 uur Bezoek ook onze kerstshow!

VERHUUR TAFELMATERIAAL - DECORATIE

VERHUUR TAFELMATERIAAL - DECORATIE VERHUUR TAFELMATERIAAL - DECORATIE INHOUDSOPGAVE 1. TAFELMATERIAAL PORSELEIN P. 3 GLAZEN P. 9 BESTEK P. 13 SERVEERMATERIAAL P. 15 DIVERSE DECORATIE P. 17 2 1001 Aperitieflepel (per 30) 1117 Aperitieflepel

Zebra - jeans/goud 2012

Zebra - jeans/goud 2012 Zebra - jeans/goud 2012 VE VE of een veelvoud hiervan 805500 RUGZAKJE MET RITS GOUD STER 29,95 2 805501 KINDERTAS JEANS HART GOUD 29,95 2 805502 KINDERTAS METALLIC ROZE 29,95 2 805503 KINDERTASJE GOUD

TIJD VOOR CADEAUTJES!

TIJD VOOR CADEAUTJES! TIJD VOOR CADEAUTJES! Bonbonniere Deco appel en peer in glas doorzichtig of zilver Voorraadpot glas met spiegeldeksel Ø8 x h 10cm d 5,00 401036 Ø8 x h 11,5cm d 6,00 984649 Ø10 x h 10cm d 7,00 917SJ514

WIJ ZIJN ZONDAG GEOPEND

WIJ ZIJN ZONDAG GEOPEND Tuincentrum De Driesprong www.tcdedriesprong.nl 079-361 13 00 Aanbiedingen zijn geldig van woensdag 1 november t/m woensdag 19 november 014 WIJ ZIJN ZONDAG GEOPEND van 1:00-17:00 uur VERJAARDAGSKRANT 6

OUTLET 35% TOT 75% KORTING. Zijden bloemstukken Elisense Bloemen. Deze bloemstukken zijn gereed Levertijd in overleg OUTLET Zijden bloemstukken Elisense Bloemen 35% TOT 75% KORTING Deze bloemstukken zijn gereed Levertijd in overleg 1 Witte parelmoer tulpvormige vaas met kunst gipskruid Afmetingen: Doorsnede 27 cm en

NAJAAR 2012. Trekstrikken. Decoratie materiaal. Krullinten. Meer krullint en kadopapier kunt u vinden op www.kadopapiershop.nl

NAJAAR 2012. Trekstrikken. Decoratie materiaal. Krullinten. Meer krullint en kadopapier kunt u vinden op www.kadopapiershop.nl Trekstrikken Trekstrik Twice Reflex Breedte: 30 mm 50 stuks G1600 kleur 01 rosso Diam. 120 mm Trekstrik Twice Reflex kleur 02 oro Trekstrik Wanda kleur 65 rood-goud Trekstrik Wanda kleur 61 zilver-grijs

Pr-rent Windekekouter 37 G.S.M.: 0474/510.868. 9860 Oosterzele e-mail : info@pr-rent.be BTW : BE 0810.821.317. website : www.pr-rent.

Pr-rent Windekekouter 37 G.S.M.: 0474/510.868. 9860 Oosterzele e-mail : info@pr-rent.be BTW : BE 0810.821.317. website : www.pr-rent. Ballonnen verkrijgbaar bij pr-rent OP BESTELLING "ballon aan touwtje" groot blanco normaal blanco communie disney en dieren geboorte huwelijk en jubileum verjaardag overige decoratie communie disney en