MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID. Catalogue de vente Veilingcatalogus 20 FEBRUARI FEVRIER

Download "MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID. Catalogue de vente Veilingcatalogus 20 FEBRUARI FEVRIER"

1 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID 78 Catalogue de vente Veilingcatalogus FEVRIER 20 FEBRUARI 2016

2 2 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID Catalogue de vente Veilingcatalogus EXPOSITIONS TENTOONSTELLINGEN JEUDI DONDERDAG 18/02/2016 de/van 10 h./u. à/tot 15 h./u. VENDREDI VRIJDAG 19/02/2016 de/van 10 h./u. à/tot 15 h./u. SAMEDI ZATERDAG 20/02/2016 de/van 10 h./u. à/tot 12 h./u. VENTE VERKOOP SAMEDI ZATERDAG 20/02/2016 à partir de/vanaf 13 h./u.

3 CATÉGORIE CATEGORIE 3 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID Bijoux, montres de marque, argenterie, cristal, tableaux, bronzes,... Juwelen, merkhorloges, zilverwerk, kristal, schilderijen, bronzen,... ARTICLES / ARTIKELEN 1-216

4 4 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/700,00 Bague en platine sertie de 10 brillants +/ ct et 1 perle g brut (Taille: 48) Ring in platina bezet met 10 briljanten +/ kt en 1 parel g (Maat: 48) 2 700,00/900,00 Bague en or jaune 18 ct et parties en platine sertie de 16 diamants taille ancienne +/ ct et 1 émeraude (pierres ébréchées) g (Taille: +/- 50) Ring in 18 kt geelgoud en gedeelten in platina bezet met 16 diamanten oud slijpsel +/ kt en 1 smaragd (stenen beschadigd) g (Maat: +/- 50) 3 800,00/1000,00 Bague en platine sertie d 1 brillant central +/ ct et 24 brillants +/ ct - 8 g (Taille: 61) Ring in platina bezet met 1 centrale briljant +/ kt en 24 briljanten +/ kt - 8 g (Maat: 61) 4 700,00/800,00 Bracelet-montre dame en acier HERMES quartz (bracelet en cuir avec boucle en acier, mouvement n ) + boîte d origine Damespolshorloge in staal HERMES quartz (armband in leder met sluiting in staal, raderwerk nr ) + originele doos 5 700,00/800,00 Bague en blanc 18 ct sertie de 16 diamants taille princesse +/ ct et 32 brillants +/ ct - 6 g (Taille: 54) Ring in 18 kt witgoud bezet met 16 diamanten prinsesslijpsel +/ kt en 32 briljanten +/ kt - 6 g (Maat: 54)

5 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/800,00 Broche en platine et partie en or blanc 14 ct sertie d 1 opale et 16 diamants taille 8/8 +/ ct (épingle en or blanc 12 ct) g brut Borstpeld in platina en gedeelte in 14 kt witgoud bezet met 1 opaal en 16 diamanten 8/8 slijpsel +/ kt (speld in 12 kt witgoud) g bruto 7 300,00/400,00 Bracelet en poils d éléphant avec fermoir et parties en or blanc 18 ct signé DOUEBELLI (bosselé) g brut Armband in olifantenhaar met sluiting en gedeelten in 18 kt witgoud getekend DOUEBELLI (gedeukt) g bruto 9 50,00/60,00 Cravate en soie signée HERMES (très légèrement tachée) Das in zijde getekend HERMES (heel licht gevlekt) ,00/800,00 Bague en platine sertie de 3 diamants taille ancienne +/- 1 ct g (Taille: 54) Ring in platina bezet met 3 diamanten oud slijpsel +/- 1 kt g (Maat: 54) ,00/1000,00 Bague en or blanc 18 ct sertie de +/- 96 brillants +/- 2 ct et 30 saphirs jaunes (abîmée) g (Taille: 55) Ring in 18 kt witgoud bezet met +/- 96 briljanten +/- 2 kt en 30 gele saffieren (beschadigd) g (Maat: 55)

6 6 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/600,00 Collier breloque en or blanc 18 ct sertie de 26 brillants +/ ct g (45 cm) Halsketting hanger in 18 kt witgoud bezet met 26 briljanten +/ kt g (45 cm) 14 90,00/110,00 Sac à bandoulière en cuir tressé signé DELVAUX (légèrement usé) (35 x 14 x 35 cm) Schoudertas in gevlochten leder getekend DELVAUX (licht versleten) (35 x 14 x 35 cm) ,00/800,00 Collier avec breloque attachée en or blanc 18 ct sertie de +/- 112 brillants +/ ct - 4 g (42 cm) 2 boucles d oreilles en or blanc 18 ct serties de +/- 236 brillants +/ ct g Halsketting met vastgehechte hanger in 18 kt witgoud bezet met +/- 112 briljanten +/ kt - 4 g (42 cm) 2 oorringen in 18 kt witgoud bezet met +/- 236 briljanten +/ kt g ,00/1100,00 Bague en or blanc 18 ct sertie d 1 diamant central taille marquise +/ ct et 10 brillants +/ ct g (Taille: 53) Ring in 18 kt witgoud bezet met 1 centrale diamant markiesslijpsel +/ kt en 10 briljanten +/ kt g (Maat: 53) ,00/580,00 Alliance américaine en or blanc 18 ct sertie de 28 brillants +/ ct g (Taille: 54) Amerikaanse trouwring in 18 kt witgoud bezet met 28 briljanten +/ kt g (Maat: 54)

7 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/640,00 Bracelet rigide en or blanc 14 ct serti de 3 brillants +/ ct - 19 g Onbuigzame armband in 14 kt witgoud bezet met 3 briljanten +/ kt - 19 g ,00/1400,00 2 boucles d oreilles en or blanc 18 ct serties de 116 brillants +/ ct g 2 oorringen in 18 kt witgoud bezet met 116 briljanten +/ kt g ,00/900,00 Dessin au bic sur papier signé Luigi IACCUZI: Silhouette avec ballon (27 x 34.5 cm) Tekening in balpen op papier getekend Luigi IACCUZI: Silhouet met ballon (27 x 34.5 cm) ,00/360,00 Horloge de cheminée en bronze doré (style Louis-Philippe) (verre manque) + clé (30 x 38 cm) Schoorsteenklok in verguld brons (stijl Louis-Philippe) (glas ontbreekt) + sleutel (30 x 38 cm) ,00/1400,00 Bracelet-montre homme en acier CARTIER Santos 100 automatique (pierre de couleur, bracelet en cuir avec boucle déployante en acier, griffé, bracelet abîmé, mouvement n 289 2A2) Herenpolshorloge in staal CARTIER Santos 100 automatisch (kleursteen, armband in leder met vouwsluiting in staal, gekrast, armband beschadigd, raderwerk nr 289 2A2)

8 8 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/3800,00 Bague en or jaune 18 ct sertie d 1 brillant +/ ct g (Taille: 51) Ring in 18 kt geelgoud bezet met 1 briljant +/ kt g (Maat: 51) ,00/840,00 Collier breloque en or blanc 18 ct sertie de 7 brillants +/ ct - 7 g (41 cm) Halsketting hanger in 18 kt witgoud bezet met 7 briljanten +/ kt - 7 g (41 cm) ,00/260,00 Beauty-case en tissu et cuir DIOR (légèrement abîmé) + clés (31 x 21 x 29 cm) Beautycase in stof en leder DIOR (lichtjes beschadigd) + sleutels (31 x 21 x 29 cm) ,00/1400,00 Breloque en or jaune 18 ct sertie de 7 diamants taille ancienne +/ ct - 4 g Hanger in 18 kt geelgoud bezet met 7 diamanten oud slijpsel +/ kt - 4 g ,00/1600,00 Bague en or blanc 18 ct sertie de 26 brillants +/ ct g (Taille: 55) Ring in 18 kt witgoud bezet met 26 briljanten +/ kt g (Maat: 55)

9 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/700,00 Bague en or blanc 18 ct signée MAUBOUSSIN sertie de 34 brillants +/ ct, 52 diamants noirs +/ ct et 1 perle de Tahiti + boîte d origine + certificat d authencité (Taille: 54) Ring in 18 kt witgoud getekend MAUBOUSSIN bezet met 34 briljanten +/ kt, 52 zwarte diamanten +/ kt en 1 Tahitiparel + originele doos + echtheidscertificaat (Maat: 54) ,00/480,00 Bracelet à 4 rangs de perles avec fermoir et parties en or blanc 18 ct serti d émeraudes (19.5 cm) Armband van 4 rijen parels met sluiting en gedeelten in 18 kt witgoud bezet met smaragden (19.5 cm) ,00/1800,00 Bague en or blanc 18 ct sertie de 16 brillants +/ ct et 1 saphir g (Taille: 54) Ring in 18 kt witgoud bezet met 16 briljanten +/ kt en 1 saffier g (Maat: 54) ,00/1100,00 Bague en or jaune 18 ct sertie d 1 brillant +/ ct g (Taille: 56) Ring in 18 kt geelgoud bezet met 1 briljant +/ kt g (Maat: 56) 36 60,00/70,00 Cravate et pochette en soie signées HERMES Das en pochette in zijde getekend HERMES

10 10 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/400,00 Bracelet-montre dame en acier MAUBOUSSIN quartz (bracelet en cuir avec boucle en acier, abîmé, mouvement n ) Damespolshorloge in staal MAUBOUSSIN quartz (armband in leder met sluiting in staal, beschadigd, raderwerk nr ) ,00/1000,00 Breloque en or jaune 18 ct sertie de 44 brillants +/ ct et 1 rubis +/- 3 ct - 6 g Hanger in 18 kt geelgoud bezet met 44 briljanten +/ kt et 1 robijn +/- 3 kt - 6 g ,00/600,00 Bague en or blanc 18 ct sertie de 27 brillants +/ ct g (Taille: 56.5 ) Ring in 18 kt witgoud bezet met 27 briljanten +/ kt g (Maat: 56.5) ,00/560,00 Statue en bronze signée André GILBERT avec socle en marbre: 2 filles en train de danser (socle détaché) (H: 38 cm) Bronzen beeld getekend André GILBERT met sokkel in marmer: 2 dansende meisjes (sokkel los) (H: 38 cm) ,00/2800,00 Bracelet en or jaune 18 ct serti de 22 brillants +/ ct g (16 cm) Armband in 18 kt geelgoud bezet met 22 briljanten +/ kt g (16 cm)

11 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/140,00 Sac à main/bandoulière pour ordinateur en cuir orange signé NATHAN-BAUME (bandoulière manque) (42 x 8 x 32 cm) Handtas/schoudertas voor computer in oranje leder getekend NATAN-BAUME (schouderiem ontbreekt) (42 x 8 x 32 cm) ,00/400,00 Bague en or jaune 18 ct et partie en platine sertie de 3 diamants taille ancienne +/ ct et roses de diamant (pierres de couleur, abîmée) g (Taille: 58) Ring in 18 kt geelgoud en gedeelte in platina bezet met 3 diamanten oud slijpsel +/ kt en diamantroosjes (kleurstenen, beschadigd) g (Maat: 58) ,00/2800,00 Collier en or jaune 18 ct signé MANFREDI serti de 16 brillants +/ ct et 1 citrine (légèrement abîmé) g (+/- 40 cm) Halsketting in 18 kt geelgoud getekend MANFREDI bezet met 16 briljanten +/ kt en 1 citrien (licht beschadigd) g (+/- 40 cm) ,00/700,00 Bague en or blanc 18 ct sertie de 7 brillants +/ ct g (Taille: 57) Ring in 18 kt witgoud bezet met 7 briljanten +/ kt g (Maat: 57) ,00/1900,00 2 boucles d oreilles en or jaune 18 ct signées R. STONE serties de 24 brillants +/ ct g 2 oorringen in 18 kt geelgoud getekend R. STONE bezet met 24 briljanten +/ kt g

12 12 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/1400,00 Bague en or blanc 18 ct sertie de 32 brillants +/ ct et 1 saphir g (Taille: 56) Ring in 18 kt witgoud bezet met 32 briljanten +/ kt en 1 saffier g (Maat: 56) ,00/600,00 Huile sur toile signée ALFI ALFA: Les sapeurs de la jungle (sans cadre) (112.5 x 84.5 cm) Olie op doek getekend ALFI ALFA: Les sapeurs de la jungle (zonder kader) (112.5 x 84.5 cm) ,00/9000,00 Brillant 1.30 ct scellé + certificat HRD n Briljant 1.30 kt verzegeld + certificaat HRD nr ,00/1600,00 Bague en or blanc 14 ct sertie d 1 brillant central +/ ct et 2 brillants 2 x +/ ct g (Taille: 59) Ring in 14 kt witgoud bezet met 1 centrale briljant +/ kt en 2 briljanten 2 x +/ kt g (Maat: 59) ,00/1000,00 Bague en or jaune et blanc 18 ct sertie de +/- 64 brillants +/- 2 ct g (Taille: 55) Ring in 18 kt geel- en witgoud bezet met +/- 64 briljanten +/- 2 kt g (Maat: 55)

13 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/900,00 Bague en or blanc 18 ct sertie de 2 diamants taille marquise +/ ct et 25 diamants taille 8/8 +/ ct g (Taille: 54) Ring in 18 kt witgoud bezet met 2 diamanten markiesslijpsel +/ kt en 25 diamanten 8/8 slijpsel +/ kt g (Maat: 54) ,00/700,00 Sac à bandoulière en toile Monogram et cuir Louis VUITTON modèle Léonor (édition limitée) + housse d origine (32 x 8 x 22 cm) Schoudertas in stof Monogram en leder Louis VUITTON model Léonor (gelimiteerde editie) + originele hoes (32 x 8 x 22 cm) ,00/1900,00 Pendulette de table en bronze doré avec parties en cristal de roche (clé manque) (H: 17.5 cm) Tafelklokje in verguld brons met gedeelten in bergkristal (sleutel ontbreekt) (H: 17.5 cm) ,00/1000,00 Pendule JAEGER-LeCOULTRE Atmos (pendule n ) Slingerklok JAEGER-LeCOULTRE Atmos (klok nr ) ,00/1900,00 Bague en or jaune 18 ct sertie d 1 diamant central taille poire +/ ct et 54 brillants +/ ct g (Taille: 57) Ring in 18 kt geelgoud bezet met 1 centrale diamant peerslijpsel +/ kt en 54 briljanten +/ kt g (Maat: 57)

14 14 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/960,00 Bracelet en or blanc 18 ct serti de 118 brillants +/ ct g (18 cm) Armband in 18 kt witgoud bezet met 118 briljanten +/ kt g (18 cm) ,00/760,00 2 boucles d oreilles (clips) en or jaune et blanc 18 ct serties de 22 brillants +/ ct g 2 oorringen (clips) in 18 kt geel- en witgoud bezet met 22 briljanten +/ kt g ,00/12000,00 Bracelet-montre dame en or jaune 18 ct AUDEMARS PIGUET automatique serti de 138 brillants +/ ct et 24 diamants taille 8/8 +/ ct (bracelet en cuir avec boucle déployante en or jaune 18 ct, mouvement n ) Damespolshorloge in 18 kt geelgoud AUDEMARS PIGUET automatisch bezet met 138 briljanten +/ kt en 24 diamanten 8/8 slijpsel +/ kt (armband in leder met vouwsluiting in 18 kt geelgoud, raderwerk nr ) ,00/220,00 Sac du soir en mailles métalliques Sonia RYKIEL (pierres fausses) (22 x 13 cm) Avondtasje in metalen mazen Sonia RYKIEL (valse stenen) (22 x 13 cm)

15 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/560,00 Huile sur toile signée ART BODO: L imprudence?... (cadre manque) (71 x 88 cm) Olie op doek getekend ART BODO: L imprudence?... (kader ontbreekt) (71 x 88 cm) ,00/700,00 Bague en or blanc 18 ct sertie d 1 brillant central +/ ct et 12 brillants +/ ct g (Taille: 52.5) Ring in 18 kt witgoud bezet met 1 centrale briljant +/ kt en 12 briljanten +/ kt g (Maat: 52.5) ,00/440,00 Alliance en or blanc 18 ct signée CARTIER sertie de 3 brillants +/ ct (abîmée) + boîte d origine g (Taille: 54) Trouwring in 18 kt witgoud getekend CARTIER bezet met 3 briljanten +/ kt (beschadigd) + originele doos g (Maat: 54) ,00/3500,00 Collier breloque en or blanc 18 ct sertie d 1 diamant taille poire 1.04 ct (+ cerfificat HRD) et 1 diamant taille marquise +/ ct g (40 cm) Halsketting hanger in 18 kt witgoud bezet met 1 diamant peerslijpsel 1.04 kt (+ certificaat HRD) en 1 diamant markiesslijpsel +/ kt g (40 cm) ,00/3200,00 Bague en or blanc 18 ct sertie de +/- 159 brillants +/ ct et 1 émeraude (abîmée) g brut (Taille: 53) Ring in 18 kt witgoud bezet met +/- 159 briljanten +/ kt en 1 smaragd (beschadigd) g bruto (Maat: 53)

16 16 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/400,00 6 bouteilles de vin rouge Château de Léoville du Marquis de Las Cases (1953) - Saint-Julien (étiquettes abîmées) 6 flessen rode wijn Château de Léoville du Marquis de Las Cases (1953) - Saint-Julien (etiketten beschadigd) ,00/2400,00 Collier en or blanc 18 ct serti de +/- 246 brillants +/ ct g (+/- 45 cm) Halsketting in 18 kt witgoud bezet met +/- 246 briljanten +/ kt g (+/- 45 cm) ,00/2700,00 Bracelet-montre dame en or jaune 18 ct HERMES quartz (mouvement n ) g brut (+/- 17 cm) Damespolshorloge in 18 kt geelgoud HERMES quartz (raderwerk nr ) g bruto (+/- 17 cm) ,00/800,00 Alliance américaine en or blanc 18 ct sertie de 21 brillants +/ ct g (Taille: 54) Amerikaanse trouwring in 18 kt witgoud bezet met 21 briljanten +/ kt g (Maat: 54) ,00/1400,00 Bague en or blanc 18 ct sertie de 70 brillants et 60 diamants taille princesse +/- 3 ct au total g (Taille: 54) Ring in 18 kt witgoud bezet met 70 briljanten en 60 diamanten prinsesslijpsel +/- 3 kt in totaal g (Maat: 54)

17 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/1200,00 Bague en or blanc 18 ct sertie de 104 brillants +/- 2 ct g (Taille: 60) Ring in 18 kt witgoud bezet met 104 briljanten +/- 2 ct g (Maat: 60) ,00/900,00 Bague en or jaune 18 ct sertie de 2 brillants +/ ct, saphirs jaunes et bleus g (Taille: 55) Ring in 18 kt geelgoud bezet met 2 briljanten +/ kt, gele en blauwe saffieren g (Maat: 55) ,00/26000,00 Huile sur toile signée Karel APPEL: La Promenade (152 x 122 cm) Olie op doek getekend Karel APPEL: La Promenade (152 x 122 cm) ,00/1600,00 Breloque en or jaune 23 ct sertie de 2 brillants 2 x +/ ct g Hanger in 23 kt geelgoud bezet met 2 briljanten 2 x +/ kt g ,00/170,00 Sac à bandoulière en tissu beige avec parties en cuir DELVAUX + cadenas + porte-nom + housse (petite tache) (38 x 14 x 30 cm) Schoudertas in beige stof met gedeelten in leder DELVAUX + hangslot + naamkaartje + hoes (kleine vlek) (38 x 14 x 30 cm)

18 18 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/2200,00 Collier en or jaune et blanc 18 ct signé BARAKA g (45.5 cm) Halsketting in 18 kt geel- en witgoud getekend BARAKA g (45.5 cm) ,00/1800,00 Bague en platine sertie de 2 diamants centraux taille ancienne +/ ct, 28 diamants taille ancienne +/ ct et roses de diamant (pierres ébréchées) g (Taille: 55) Ring in platina bezet met 2 centrale diamanten oud slijpsel +/ kt, 28 diamanten oud slijpsel +/ kt en diamantroosjes (stenen beschadigd) g (Maat: 55) ,00/1200,00 Bracelet rigide en or jaune 18 ct serti de 20 diamants taille 8/8 +/ ct et coraux (pierres ébréchées) g brut Onbuigzame armband in 18 kt geelgoud bezet met 20 diamanten 8/8 slijpsel +/ kt en koraal (stenen beschadigd) g bruto ,00/2600,00 2 boucles d oreilles en or blanc 18 ct serties de 2 brillants +/ ct et 2 perles australiennes g brut 2 oorringen in 18 kt witgoud bezet met 2 briljanten +/ kt en 2 Australische parels g bruto

19 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/3400,00 Plateau en argent 935/1000 Art déco g (44 x 35 cm) Cafetière, théière, sucrier et pot à lait en argent 835/1000 Art déco g (H: 18, 23, 13 & 9 cm) Dienblad in zilver 935/1000 Art deco g (44 x 35 cm) Koffiekan, theekan, suikerpot en melkkan in zilver 835/1000 Art deco g (H: 18, 23, 13 & 9 cm) ,00/2400,00 Sac à bandoulière en croco bordeaux DELVAUX modèle Fabiola (porté) + miroir + housse + sac (26 x 8 x 18 cm) Schoudertas in bordeaux krokodilleleder DELVAUX model Fabiola (gedragen) + spiegel + hoes + zak (26 x 8 x 18 cm) ,00/20000,00 Bracelet-montre dame en or jaune 18 ct ROLEX Oyster Perpetual Cosmograph serti de 48 brillants +/ ct et 8 diamants taille 8/8 +/ ct (pierres de couleur, bracelet en cuir avec boucle déployante en or jaune 18 ct, mouvement n Co/52680) Damespolshorloge in 18 kt geelgoud ROLEX Oyster Perpetual Cosmograph bezet met 48 briljanten +/ kt en 8 diamanten 8/8 slijpsel +/ kt (kleurstenen, armband in leder met vouwsluiting in 18 kt geelgoud, raderwerk nr Co/52680) ,00/1200,00 Collier semi-rigide en or jaune et blanc 18 ct serti d 1 brillant de couleur +/ ct g Halfonbuigzame halsketting in 18 kt geel- en witgoud bezet met 1 gekleurde briljant +/ kt g

20 20 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/900,00 Bague en platine sertie de 6 diamants taille ancienne +/ ct, roses de diamant et 1 émeraude g (Taille: 56) Ring in platina bezet met 6 diamanten oud slijpsel +/ kt, diamantroosjes en 1 smaragd g (Maat: 56) ,00/2500,00 Bracelet en or blanc 14 ct serti de 158 brillants +/ ct et saphirs g (18 cm) Armband in 14 kt witgoud bezet met 158 briljanten +/ kt en saffieren g (18 cm) ,00/760,00 Alliance en or blanc 18 ct sertie de 17 brillants +/ ct g (Taille: 47.5) Trouwring in 18 kt witgoud bezet met 17 briljanten +/ kt g (Maat: 47.5) ,00/5000,00 Chandelier en bronze de Lynn CHACWICK numéroté C149/43H, 29W, 28D édition copie de facture (Christie s) (43 x 29 x 28 cm) Kandelaar in brons van Lynn CHACWICK genummerd C149/43H, 29W, 28D editie kopie van factuur (Christie s) (43 x 29 x 28 cm) ,00/5600,00 Bague en or jaune 18 ct sertie d 1 brillant +/- 2 ct (abîmée) g (Taille: 64) Ring in 18 kt geelgoud bezet met 1 briljant +/- 2 kt (beschadigd) g (Maat: 64)

21 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/1400,00 2 bracelets-montres dame en acier signés CHANEL sertis de 2 x 52 brillants +/- 1 ct au total et 2 x 4 diamants taille 8/8 +/ ct au total (index) (bracelets en caoutchouc, montres n W.B & n W.R.64556) 2 damespolshorloges in staal getekend CHANEL bezet met 2 x 52 briljanten +/- 1 kt in totaal en 2 x 4 diamanten 8/8 slijpsel +/ kt in totaal (index) (armbanden in rubber, uurwerken nr W.B & nr W.R.64556) ,00/740,00 2 boucles d oreillles en or jaune et blanc 18 ct serties de 106 brillants +/ ct g 2 oorringen in 18 kt geel- en witgoud bezet met 106 briljanten +/ kt g ,00/2700,00 Collier breloque en or blanc 18 ct sertis de +/- 83 brillants +/ ct et 113 brillants noirs +/- 4 ct g (45 cm) Halsketting hanger in 18 kt witgoud bezet met +/- 83 briljanten +/ kt en 113 zwarte briljanten +/- 4 kt g (45 cm) ,00/1900,00 2 boucles d oreilles en platine serties de 22 diamants taille marquise +/- 3 ct (poussoirs et tiges en or blanc 18 ct) - 6 g 2 oorringen in platina bezet met 22 diamanten markiesslijpsel +/- 3 kt (drukknopen en stekertjes in 18 kt witgoud) - 6 g

22 22 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/500,00 Sac à bandoulière en croco brun DELVAUX (porté, dorure abîmé) + housse (18 x 4 x 25 cm) Schoudertas in bruin krokodilleleder DELVAUX (gedragen, vergulding beschadigd) + hoes (18 x 4 x 25 cm) ,00/1500,00 Bracelet-montre dame en acier CARTIER automatique serti de 242 brillants +/ ct (pierre de couleur dans remontoir, montre n CD/2302) (+/ cm) Damespolshorloge in staal CARTIER automatisch bezet met 242 briljanten +/ kt (kleursteen in opwinder, uurwerk nr CD/2302) (+/ cm) ,00/7000,00 Bracelet en or blanc 18 ct serti de 177 brillants +/- 14 ct g (18.5 cm) Armband in 18 kt witgoud bezet met 177 briljanten +/- 14 kt g (18.5 cm) ,00/100000,00 Bracelet-montre dame en or blanc 18 ct AUDEMARS PIGUET Canapé Tourbillon automatique serti de 258 brillants +/ ct, 27 diamants taille baguette +/ ct et 42 diamants taille 8/8 +/ ct (bracelet en crocodile signé GRAFF avec boucle déployante en or blanc 18 ct, montre n E79382) g brut Damespolshorloge in 18 kt witgoud AUDEMARS PIGUET Canapé Tourbillon automatisch bezet met 258 briljanten +/ kt, 27 diamanten baguetteslijpsel +/ kt en 42 diamanten 8/8 slijpsel +/ kt (armband in krokodilleleder getekend GRAFF met vouwsluiting in 18 kt witgoud, uurwerk nr E79382) g bruto

23 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/1500,00 Bracelet-montre homme en acier CHOPARD Gran Turismo XL chronomètre (bracelet en caoutchouc avec boucle déployante en acier, montre n , mouvement n 57355, remontoir légèrement abîmé) Herenpolshorloge in staal CHOPARD Gran Turismo XL chronometer (armband in rubber met vouwsluiting in staal, uurwerk nr , raderwerk nr 57355, opwinder licht beschadigd) ,00/1300,00 Bague en or blanc 18 ct sertie de 21 brillants +/- 2 ct g (Taille: 60) Ring in 18 kt witgoud bezet met 21 briljanten +/- 2 kt g (Maat: 60) ,00/260,00 Sac du soir en cuir beige DIOR (30 x 6 x 14 cm) Avondtas in beige leder DIOR (30 x 6 x 14 cm) ,00/1300,00 Huile sur toile signée Maître SYMS: Ambiance à Kinshasa (cadre manque) (98 x 73 cm) Olie op doek getekend Maître SYMS: Ambiance à Kinshasa (kader ontbreekt) (98 x 73 cm) ,00/900,00 Bague en or blanc 18 ct sertie de 58 brillants +/ ct g (Taille: 50) Ring in 18 kt witgoud bezet met 58 briljanten +/ kt g (Maat: 50)

24 24 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/900,00 Alliance américaine en or blanc 18 ct sertie de 24 brillants +/ ct g (Taille: +/- 55) Amerikaanse trouwring in 18 kt witgoud bezet met 24 briljanten +/ kt g (Maat: +/- 55) ,00/2200,00 Montre de poche à 2 cuvettes (donc 1 en métal) à sonnerie en or jaune 18 ct + clé + écrin g brut Zakhorloge met 2 cuvetten (waarvan 1 in metaal) met beltoon in 18 kt geelgoud + sleutel + doos g bruto ,00/400,00 Bracelet en or rose 18 ct serti de 20 brillants +/ ct, rubis, saphirs et émeraudes g (17.5 cm) Armband in 18 kt roze goud bezet met 20 briljanten +/ kt, robijnen, saffieren en smaragden g (17.5 cm) ,00/2400,00 Bague en or jaune et blanc 18 ct sertie d 1 brillant +/- 1 ct g (Taille: 58) Ring in 18 kt geel- en witgoud bezet met 1 briljant +/- 1 kt g (Maat: 58) ,00/600,00 12 grands couverts, 12 grands couteaux, 12 couverts à dessert, 12 couteaux à dessert, 12 fourchettes à gâteau, 12 cuillères à moka et 1 louche en métal argenté signés CHRISTOFLE 12 grote bestekken, 12 grote messen, 12 dessertbestekken, 12 dessertmessen, 12 taartvorken, 12 mokkalepels en 1 pollepel in verzilverd metaal CHRISTOFLE

25 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/4800,00 Bracelet-montre dame semi-rigide en or jaune 18 ct BVLGARI quartz serti de 192 brillants +/ ct et 118 diamants taille 8/8 +/ ct g brut Halfonbuigzame damespolshorloge in 18 kt geelgoud BVLGARI quartz bezet met 192 briljanten +/ kt en 118 diamanten 8/8 slijpsel +/ kt g bruto ,00/2600,00 Collier bracelet 2 boucles d oreilles en or jaune 18 ct signés Marco BICEGO sertis de pierres de couleur g brut (43 & 18 cm) Halsketting armband 2 oorringen in 18 kt geelgoud getekend Marco BICEGO bezet met kleurstenen g bruto (43 & 18 cm) ,00/940,00 Bague en or blanc 18 ct sertie de 8 brillants +/ ct g (Taille: 54.5) Ring in 18 kt witgoud bezet met 8 briljanten +/ kt g (Maat: 54.5) ,00/1700,00 Collier breloque en or jaune 18 ct et parties en platine sertie de 56 brillants +/- 2 ct et turquoises g brut (42 cm) Halsketting hanger in 18 kt geelgoud en gedeelten in platina bezet met 56 briljanten +/- 2 kt en turkooizen g bruto (42 cm) ,00/800,00 Huile sur toile signée Chéri CHERIN: Match de football (cadre manque) (133 x 102 cm) Olie op doek getekend Chéri CHERIN: Voetbalwedstrijd (kader ontbreek t) (133 x 102 cm)

26 26 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/3400,00 Bracelet en or 3 couleurs 18 ct g (19 cm) Armband in 18 kt 3 kleurengoud g (19 cm) ,00/800,00 Bague en or blanc 18 ct sertie de 6 brillants +/ ct et 12 diamants taille baguette +/ ct g (Taille: 52) Ring in 18 kt witgoud bezet met 6 briljanten +/ kt en 12 diamanten baguetteslijpsel +/ kt g (Maat: 52) ,00/8400,00 Bracelet-montre dame en acier BELL & ROSS automatique sertie de 319 brillants +/- 3 ct, 4 diamants taille baguette +/ ct, 2 rubis et 2 saphirs (bracelet en cuir + 2 bracelets de réserve en cuir (pas d origine), montre n BR01-97-SD-005) + écrin + boîte Damespolshorloge in staal BELL & ROSS automatisch bezet met 319 briljanten +/- 3 kt, 4 diamanten baguetteslijpsel +/ kt, 2 robijnen en 2 saffieren (armband in leder + 2 extra armbanden in leder (niet origineel), uurwerk nr BR01-97-SD-005) + doosje + doos ,00/900,00 Bague en or blanc 18 ct sertie de 130 brillants +/ ct g (Taille: 58) Ring in 18 kt witgoud bezet met 130 briljanten +/ kt g (Maat: 58)

27 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/700,00 Bague en or blanc 18 ct sertie de 31 brillants +/ ct et 18 diamants taille 8/8 +/ ct g (Taille: 57) Ring in 18 kt witgoud bezet met 31 briljanten +/ kt en 18 diamanten 8/8 slijpsel +/ kt g (Maat: 57) ,00/1200,00 Bouteille de vin rouge PETRUS Pomerol 1964 (étiquette abîmée) + boîte Fles rode wijn PETRUS Pomerol 1964 (etiket beschadigd) + doos ,00/240,00 Mallette pour homme en cuir noir Salvatore FERRAGAMO (très légèrement abîmé) (42 x 9 x 30 cm) Tas voor heren in zwart leder Salvatore FERRAGAMO (lichtjes beschadigd) (42 x 9 x 30 cm) ,00/1500,00 Bracelet en or jaune 18 ct g (23 cm) Armband in 18 kt geelgoud g (23 cm) ,00/11000,00 Bracelet-montre homme en acier VACHERON CONSTANTIN Overseas Chronographe automatique (bracelet en cuir avec boucle déployante d origine, bracelet de rechange d origine en caoutchouc, montre n , mouvement n 49150) + certificat + écrin + boîte Herenpolshorloge in staal VACHERON CONSTANTIN Overseas Chronographe automatisch (originele armband in leder met vouwsluiting, extra originele armband in rubber, uurwerk nr , raderwerk nr 49150) + certificaat + doosje + doos

28 28 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/4400,00 Bague collier bracelet 2 boucles d oreilles en or jaune 18 ct signés Marco BICEGO sertis de 32 brillants +/ ct g (42 & 19 cm) (Taille: +/- 53) Ring halsketting armband 2 oorringen in 18 kt geelgoud getekend Marco BICEGO bezet met 32 briljanten +/ kt g (42 & 19 cm) (Maat: +/- 53) ,00/2600,00 Bracelet en or blanc 18 ct serti de 198 brillants +/ ct et 10 diamants de couleur mélange de tailles +/- 1 ct - 16 g (18 cm) Armband in 18 kt witgoud bezet met 198 briljanten +/ kt en 10 gekleurde diamanten verschillende slijpsels +/- 1 kt - 16 g (18 cm) ,00/900,00 Collier en or blanc 18 ct avec breloque en platine sertie d 1 diamant taille ancienne +/ ct, 14 diamants taille ancienne +/ ct et 1 perle de Tahiti g brut (41.5 cm) Halsketting in 18 kt witgoud met hanger in platina bezet met 1 diamant oud slijpsel +/ kt, 14 diamanten oud slijpsel +/ kt en 1 Tahitiparel g bruto (41.5 cm) ,00/800,00 Bague en or blanc 18 ct sertie de 95 brillants +/- 2 ct g (Taille: 54) Ring in 18 kt witgoud bezet met 95 briljanten +/- 2 kt g (Maat: 54) ,00/300,00 Assiette en porcelaine IMARI Japon (Diam: 46 cm) Bord in porselein IMARI Japan (Diam: 46 cm)

29 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/800,00 Bague en platine sertie d 1 diamant central taille ancienne +/ ct, 8 diamants taille ancienne +/ ct et 10 diamants taille 8/8 +/ ct g (Taille: 54) Ring in platina bezet met 1 centrale diamant oud slijpsel +/ kt, 8 diamanten oud slijpsel +/ kt en 10 diamanten 8/8 slijpsel +/ kt g (Maat: 54) ,00/1500,00 2 boucles d oreilles en or blanc 18 ct serties de 96 brillants +/ ct et 2 perles de Tahiti g brut 2 oorringen in 18 kt witgoud bezet met 96 briljanten +/ kt en 2 Tahitiparels g bruto ,00/360,00 Collier de perles du Japon avec breloque attachée et fermoir en or jaune 18 ct (pierre de couleur) (46.5 cm) Halsketting van Japanse parels met vastgehechte hanger en sluiting in 18 kt geelgoud (kleursteen) (46.5 cm) ,00/560,00 2 boucles d oreilles en or jaune 18 ct serties de 2 brillants +/ ct et coraux g brut 2 oorringen in 18 kt geelgoud bezet met 2 briljanten +/ kt en koraal g bruto ,00/200,00 Sac à main en tissu Christian DIOR + housse et boîte d origine (25 x 6 x 20 cm) Handtas in stof Christian DIOR + originele hoes + originele doos (25 x 6 x 20 cm)

30 30 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/860,00 Bague en or blanc 18 ct sertie de 66 brillants +/- 2 ct g (Taille: 54) Ring in 18 kt witgoud bezet met 66 briljanten +/- 2 kt g (Maat: 54) ,00/700,00 Bague en or jaune 18 ct et platine sertie de 5 diamants taille ancienne +/ ct et rubis (pierres ébréchées) g (Taille: 54) Ring in 18 kt geelgoud en platina bezet met 5 diamanten oud slijpsel +/ kt en robijnen (stenen beschadigd) g (Maat: 54) ,00/1600,00 Broche en or blanc 14 ct sertie de +/- 59 diamants taille ancienne +/ ct, 2 topazes et 1 perle mabé (fermoir en or blanc 18 ct, émail, émail abîmé, cassée) g brut Borstspeld in 14 kt witgoud bezet met +/- 59 diamanten oud slijpsel +/ kt, 2 topazen en 1 mabe parel (sluiting in 18 kt witgoud, , beschadigd, gebroken) g bruto ,00/460,00 Bracelet en or jaune 18 ct serti de saphirs et émeraudes g (20 cm) Armband in 18 kt geelgoud bezet met saffieren en smaragden g (20 cm) ,00/500,00 2 boucles d oreilles en or jaune 14 ct serties de 2 perles et améthystes (parties en or jaune 18 ct) g brut 2 oorringen in 14 kt geelgoud bezet met 2 parels en amethisten (gedeelten in 18 kt geelgoud) g bruto

31 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/70,00 Cravate et pochette en soie signées HERMES + boîte d origine Das en pochette in zijde getekend HERMES + originele doos ,00/500,00 Gouache sur papier signée Leo GESTEL: Corrida (cadre légèrement abîmé) (48 x 37 cm) Gouache op papier getekend Leo GESTEL: Corrida (kader licht beschadigd) (48 x 37 cm) ,00/2300,00 Bracelet-montre dame en or jaune 18 ct ROLEX Oyster Perpetual Datejust serti de 11 diamants taille 8/8 +/ ct (abîmé, bosselé, verre ébréché, mouvement n ) avec attestation officielle de chronomètre g brut (+/ cm) Damespolshorloge in 18 kt geelgoud ROLEX Oyster Perpetual Datejust bezet met 11 diamanten 8/8 slijpsel +/ kt (beschadigd, gedeukt, glas gebarsten, raderwerk nr ) met officieel attest van de chronometer g bruto (+/ cm) ,00/2800,00 Bague en or blanc 18 ct sertie de 20 brillants +/ ct et rubis g (Taille: 55.5) Ring in 18 kt witgoud bezet met 20 briljanten +/ kt en robijnen g (Maat: 55.5)

32 32 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/1350,00 Bracelet en or blanc 18 ct serti de 77 brillants +/- 3 ct g (17.5 cm) Armband in 18 kt witgoud bezet met 77 briljanten +/- 3 kt g (17.5 cm) ,00/960,00 Bracelet rigide en or blanc 18 ct serti de 26 brillants +/- 1 ct et 1 saphir taille cabochon (pierre cassée) g Onbuigzame armband in 18 kt witgoud bezet met 26 briljanten +/- 1 kt en 1 saffier cabochonslijpsel (steen gebroken) g ,00/640,00 Sac à main en cuir noir Yves SAINT-LAURENT: Grand sac de jour (légèrement griffé) + cadenas et clefs + certificat d authenticité (40 x 22 x 30 cm) Handtas in zwart leder Yves SAINT-LAURENT: Grote sac de jour (licht gekrast) + hangslot en sleutels + echtheidscertificaat (40 x 22 x 30 cm) ,00/300,00 Assiette en porcelaine IMARI Japon (Diam: 46 cm) Bord in porselein IMARI Japan (Diam: 46 cm)

33 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/150,00 Col en renard argenté Kraag in zilvervos ,00/900,00 Broche en or jaune 14 ct et argent sertie d 1 diamant taille ancienne +/ ct et 26 diamants taille ancienne +/ ct (pierre ébréchée, perles, émail, abîmée) g brut Borstspeld in 14 kt geelgoud en zilver bezet met 1 diamant oud slijpsel +/ kt en 26 diamanten oud slijpsel +/ kt (steen beschadigd, parels, , beschadigd) g bruto ,00/1400,00 Collier breloque en or jaune et blanc 18 ct sertie de 3 brillants +/ ct et 1 saphir +/- 2 ct g (42.5 cm) Halsketting hanger in 18 kt geel- en witgoud bezet met 3 briljanten +/ kt en 1 saffier +/- 2 kt g (42.5 cm) ,00/600,00 Bague en or jaune 18 ct sertie d 1 brillant central +/ ct et 6 diamants taille princesse +/ ct g (Taille: 53) Ring in 18 kt geelgoud bezet met 1 centrale briljant +/ kt en 6 diamanten prinsesslijpsel +/ kt g (Maat: 53)

34 34 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/1600,00 Huile sur toile signée William J. FERGUSON: Paysage (140 x 120 cm) Olie op doek getekend William J. FERGUSON: Landschap (140 x 120 cm) ,00/260,00 Saucière en argent 950/1000 poinçonnée (légèrement abîmée) g (24 x 11 cm) Sauskom in zilver 950/1000 gestempeld (lichtjes beschadigd) g (24 x 11 cm) ,00/700,00 Broche en or jaune 14 ct et parties en argent sertie d 1 rose de diamant centrale, 28 diamants taille ancienne +/ ct et éclats de diamant g Borstspeld in 14 kt geelgoud en gedeelten in zilver bezet met 1 centraal diamantroosje, 28 diamanten oud slijpsel +/ kt en diamantscherfjes g ,00/360,00 Collier de perles grises avec fermoir en or jaune 18 ct (50 cm) Halssnoer van grijze parels met sluiting in 18 kt geelgoud (50 cm)

35 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/800,00 Bracelet avec 9 breloques attachées en or blanc 18 ct serties de +/- 230 brillants +/ ct (pierres de couleur, abîmé, 1 breloque copie Cartier) g (18.5 cm) Armband met 9 vastgehechte hangers in 18 kt witgoud bezet met +/- 230 briljanten +/ kt (kleurstenen, beschadigd, 1 hanger kopie Cartier) g (18.5 cm) ,00/700,00 Alliance en or blanc 18 ct sertie de 22 brillants +/ ct g (Taille: 56) Trouwring in 18 kt witgoud bezet met 22 briljanten +/ kt g (Maat: 56) ,00/600,00 4 bagues (interchangeables) en or jaune 18 ct serties de 16 brillants +/ ct, rubis, saphirs et émeraudes (pierres abîmées) g (Tailles: 59.5) 4 ringen (verwisselbaar) in 18 kt geelgoud bezet met 16 briljanten +/ kt, robijnen, saffieren en smaragden (stenen beschadigd) g (Maten: 59.5) ,00/1350,00 Bracelet en or blanc 18 ct serti de 71 brillants +/ ct g (17.5 cm) Armband in 18 kt witgoud bezet met 71 briljanten +/ kt g (17.5 cm) ,00/340,00 Manteau de fourrure en renard signé WIERZ (beige) Bontmantel in vos getekend WIERZ (beige)

36 36 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/1400,00 Bracelet-montre homme en acier BREITLING automatique (bracelet en cuir, mouvement n ) Herenpolshorloge in staal BREITLING automatisch (armband in leder, raderwerk nr ) ,00/900,00 Bague en or blanc 18 ct sertie de +/- 145 brillants +/- 2 ct g (Taille: 57.5) Ring in 18 kt witgoud bezet met +/- 145 briljanten +/- 2 kt g (Maat: 57.5) ,00/760,00 Bague en platine sertie de 18 diamants mélange de tailles +/- 1 ct et 1 améthyste - 5 g (Taille: 58) Ring in platina bezet met 18 diamanten verschillende slijpsels +/- 1 kt en 1 amethist - 5 g (Maat: 58) ,00/220,00 Aquarelle sur papier signée Ernestine PANCKOUCKE: Bouquet de fleurs (cadre abîmé) (22 x 25 cm) Aquarel op papier getekend Ernestine PANCKOUCKE: Boeket bloemen (kader beschadigd) (22 x 25 cm) ,00/1300,00 Bracelet-montre homme en acier BVLGARI Ergon automatique (bracelet en caoutchouc avec boucle déployante et parties en acier, mouvement n , montre n EG40SCH/D7607) + certificat + boîte Herenpolshorloge in staal BVLGARI Ergon automatisch (armband in rubber met vouwsluiting en gedeelten in staal, raderwerk nr , uurwerk nr EG40SCH/ D7607) + certificaat + doos

37 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/180,00 Sac à bandoulière en cuir noir FURLA + housse (35 x 23 cm) Schoudertas in zwart leder FURLA + hoes (35 x 23 cm) ,00/3000,00 Bague en or jaune 18 ct sertie d 1 diamant central taille ancienne +/ ct, 20 brillants +/ ct et 12 diamants taille taper +/ ct g (Taille: 60) Ring in 18 kt geelgoud bezet met 1 centrale diamant oud slijpsel +/ kt, 20 briljanten +/ kt en 12 diamanten taperslijpsel +/ kt g (Maat: 60) ,00/500,00 2 boucles d oreilles en or blanc 18 ct serties de 20 brillants +/- 1 ct et 2 perles - 9 g brut 2 oorringen in 18 kt witgoud bezet met 20 briljanten +/- 1 kt en 2 parels - 9 g bruto ,00/700,00 Collier en or jaune et blanc 18 ct serti de 15 diamants taile 8/8 +/ ct et coraux (abîmé) g brut (+/- 40 cm) Halsketting in 18 kt geel- en witgoud bezet met 15 diamanten 8/8 slijpsel +/ kt en koraal (beschadigd) g bruto (+/- 40 cm) ,00/200,00 Sac à dos en cuir écru DELVAUX + miroir + housse d origine (abîmé) (26 x 15 x 30 cm) Rugzak in ecru leder DELVAUX + spiegel + originele hoes (beschadigd) (26 x 15 x 30 cm)

38 38 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/400,00 Bénitier en laiton avec partie en pierre de couleur (H: 27 cm) Wijwatervat in messing met gedeelte in kleursteen (H: 27 cm) ,00/900,00 Bague en or blanc 18 ct sertie d 1 brillant central +/ ct et 42 brillants +/ ct g (Taille: 54.5) Ring in 18 kt witgoud bezet met 1 centrale briljant +/ kt en 42 briljanten +/ kt g (Maat: 54.5) ,00/600,00 Bague en or jaune et blanc 18 ct sertie de 55 brillants +/- 1 ct g (Taille: 55) Ring in 18 kt geel- en witgoud bezet met 55 briljanten +/- 1 kt g (Maat: 55) ,00/1900,00 Bague en or jaune 18 ct sertie de 22 brillants +/ ct, 10 diamants taille taper +/ ct et 1 saphir g (Taille: 52) Ring in 18 kt geelgoud bezet met 22 briljanten +/ kt, 10 diamanten taperslijpsel +/ kt et 1 saffier g (Maat: 52) ,00/2200,00 Bracelet-montre homme en acier CHOPARD automatique (bracelet en caoutchouc avec boucle d origine, mouvement n , montre n 8331/716171, porté) Herenpolshorloge in staal CHOPARD automatisch (originele armband in rubber, raderwerk nr , uurwerk nr 8331/716171, gedragen)

39 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/2400,00 Bracelet en or blanc 18 ct serti de 69 brillants +/ ct - 21 g (22 cm) Armband in 18 kt witgoud bezet met 69 briljanten +/ kt - 21 g (22 cm) ,00/90,00 Foulard en soie signé Yves SAINT-LAURENT + boîte (légèrement abîmé) (87 x 87 cm) Halsdoek in zijde getekend Yves SAINT-LAURENT + doos (licht beschadigd) (87 x 87 cm) ,00/900,00 Acrylique sur panneau signé Erwin MACKOWIAK: Jeune fille devant la fenêtre (70 x 50 cm) Acryl op paneel getekend Erwin MACKOWIAK: Meisje voor het venster (70 x 50 cm) ,00/1200,00 Bague en or blanc 18 ct sertie d 1 brillant +/ ct g (Taille: 53.5) Ring in 18 kt witgoud bezet met 1 briljant +/ kt g (Maat: 53.5) ,00/700,00 Collier breloque en or jaune 18 ct signés CHOPARD sertie de 16 brillants +/ ct (abîmée, verre) + écrin g brut (43 cm) Halsketting hanger in 18 kt geelgoud getekend CHOPARD bezet met 16 briljanten +/ kt (beschadigd, glas) + doosje g bruto (43 cm)

40 40 BIJOUX JUWELEN MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/900,00 Bague en or blanc 18 ct sertie de 24 diamants mélange de tailles +/ ct et 1 saphir g (Taille: 52) Ring in 18 kt witgoud bezet met 24 diamanten verschillende slijpsels +/ kt en 1 saffier g (Maat: 52) ,00/560,00 Collier croix en platine avec fermoir en or blanc 18 ct sertie de 6 diamants taille ancienne +/ ct et 4 diamants taille baguette +/ ct g (43 cm) Halsketting kruis in platina met sluiting in 18 kt witgoud bezet met 6 diamanten oud slijpsel +/ kt en 4 diamanten baguetteslijpsel +/ kt g (43 cm) ,00/400,00 Canard en cristal signé BACCARAT (30 x 34 x 43 cm) Eend in kristal getekend BACCARAT (30 x 34 x 43 cm) ,00/200,00 Sac à main en cuir mauve DELVAUX + miroir + housse d origine (abîmé) (28 x 21 x 30 cm) Portefeuille en cuir mauve DELVAUX (abîmé) (13 x 3 x 11 cm) Handtas in paars leder DELVAUX + spiegel + originele hoes (beschadigd) (28 x 21 x 30 cm) Portefeuille in paars leder DELVAUX (beschadigd) (13 x 3 x 11 cm) ,00/800,00 2 boucles d oreilles (clips) en or blanc 18 ct serties de 18 brillants +/ ct et 2 perles g brut 2 oorringen (clips) in 18 kt witgoud bezet met 18 briljanten +/ kt en 2 parels g bruto

41 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID BIJOUX JUWELEN ,00/1100,00 2 boucles d oreilles (clips) en or jaune 18 ct serties de 22 brillants +/ ct et 2 rubis (1 rubis ébréché) g brut 2 oorringen (clips) in 18 kt geelgoud bezet met 22 briljanten +/ kt en 2 robijnen (1 robijn beschadigd) g bruto ,00/1300,00 Bague en or blanc 18 ct sertie de 32 brillants +/ ct et 1 saphir doublette g (Taille: +/- 53) Ring in 18 kt witgoud bezet met 32 briljanten +/ kt en 1 saffier doublet g (Maat: +/- 53) ,00/200,00 Sac à main en cuir monogram Louis VUITTON + housse et boîte d origine + certificat (29 x 7 x 14 cm) Handtas in leder monogram Louis VUITTON + originele hoes + originele doos + certificaat (29 x 7 x 14 cm) ,00/300,00 Huile sur toile signée P. PERMEKE: Paysage (60 x 50 cm) Olie op doek getekend P. PERMEKE: Landschap (60 x 50 cm) ,00/1400,00 Breloque en or blanc 18 ct sertie de 14 brillants +/- 1 ct et 1 émeraude +/- 2 ct g brut Hanger in 18 kt witgoud bezet met 14 briljanten +/- 1 kt en 1 smaragd +/- 2 kt g bruto

42 42 BIJOUX JUWELEN MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/1000,00 Bracelet-montre dame en acier Pasha de CARTIER automatique (boucle déployante, abîmé, mouvement n 22204) (+/- 18 cm) Damespolshorloge in staal Pasha de CARTIER automatisch (vouwsluiting, beschadigd, raderwerk nr 22204) (+/- 18 cm) ,00/800,00 Collier avec breloque attachée en or blanc 18 ct signée CARTIER Love sertie de 3 brillants +/ ct + écrin + boîte g (42 cm) Halsketting met vastgehechte hanger in 18 kt witgoud getekend CARTIER Love bezet met 3 briljanten +/ kt + doosje + doos g (42 cm) ,00/780,00 Collier à 3 rangs de perles avec fermoir et parties en or blanc 18 ct serti de 106 brillants +/ ct (41 cm) Parelshalssnoer van 3 rijen met sluiting en gedeelten in 18 kt witgoud bezet met 106 briljanten +/ kt (41 cm) ,00/540,00 Bague en platine sertie de 10 diamants taille baguette +/ ct, 10 diamants taille 8/8 +/ ct et 1 opale synthétique (pierre ébréchée) g brut (Taille: 53) Ring in platina bezet met 10 diamanten baguetteslijpsel +/ kt, 10 diamanten 8/8 slijpsel +/ kt en 1 synthetische opaal (steen beschadigd) g bruto (Maat: 53) ,00/500,00 Collier à 12 rangs de perles avec fermoir en or jaune 18 ct (collé) (46 cm) Parelhalssnoer van 12 rijen met sluiting in 18 kt geelgoud (gelijmd) (46 cm)

43 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID BIJOUX JUWELEN ,00/700,00 Bague en or blanc 18 ct sertie de 44 diamants taille ancienne +/ ct (pierres de couleur, pierres ébréchées, abîmée) g brut (Taille: 51.5) Ring in 18 kt witgoud bezet met 44 diamanten oud slijpsel +/ kt (kleurstenen, stenen beschadigd, beschadigd) g bruto (Maat: 51.5) ,00/1200,00 Bracelet-montre homme en or blanc 18 ct ROLEX Cellini mécanique (bracelet en cuir avec boucle d origine en or blanc 18 ct, mouvement n ) Herenpolshorloge in 18 kt witgoud ROLEX Cellini mechanisch (originele armband in leder met sluiting in 18 kt witgoud, raderwerk nr ) ,00/1000,00 Bague en or jaune et blanc 18 ct sertie de 182 brillants +/ ct g (Taille: 55) Ring in 18 kt geel- en witgoud bezet met 182 briljanten +/ kt g (Maat: 55) ,00/700,00 2 boucles d oreilles en or blanc 18 ct serties de 30 brillants +/ ct et 2 perles g brut 2 oorringen in 18 kt witgoud bezet met 30 briljanten +/ kt en 2 parels g bruto ,00/800,00 Broche en platine sertie d 1 diamant central ancienne taille +/ ct et 170 diamants ancienne taille +/ ct (épingle en or blanc 18 ct, pierres ébréchées, légèrement bosselée) g Borstspeld in platina bezet met 1 centrale diamant oud slijpsel +/ kt en 170 diamanten oud slijpsel +/ kt (speld in 18 kt witgoud, stenen beschadigd, lichtjes gedeukt) g

44 44 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID AVIS IMPORTANT BELANGRIJK BERICHT Les acheteurs sont impérativement tenus de payer le solde éventuellement dû et de prendre livraison des lots leur ayant été adjugés, au plus tard dans les 3 jours qui suivent la vacation. De kopers zijn gebiedend gehouden het eventueel verschuldigd saldo te betalen en de hun toegewezen loten af te halen ten laatste binnen de 3 dagen die de verkoopdag volgen. AVIS IMPORTANT! Si vous voulez acheter par ordre d achat et que vous nous transmettez celui-ci par fax ou , veillez à nous le faire parvenir au plus tard 1 heure avant le début de la vente BELANGRIJK BERICHT! Indien U wenst te kopen per aankooporder en dat U deze overmaakt per fax of , zorg er dan voor dat wij deze ontvangen ten laatste 1 uur vóór het begin van de verkoop. La possibilité de paiement électronique existe. Nous acceptons les cartes BANCONTACT, MISTER CASH, VISA, MASTERCARD. De mogelijkheid van elektronische betaling bestaat. Wij aanvaarden de kaarten BANCONTACT, MISTER CASH, VISA, MASTERCARD.

45 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID 45 JANVIER V/V 1 S/Z 16 S/Z 2 D/Z 17 D/Z 3 L/M 18 L/M 4 M/D 19 M/D 5 M/W 20 M/W 6 J/D 21 J/D 7 V/V 22 V/V 8 S/Z 23 S/Z 9 D/Z 24 D/Z 10 L/M 25 L/M 11 M/D 26 M/D 12 M/W 27 M/W 13 J/D 28 J/D 14 V/V 29 V/V 15 S/Z 30 D/Z 31 FEVRIER L/M 1 M/D 16 M/D 2 M/W 17 M/W 3 J/D 18 J/D 4 V/V 19 V/V 5 S/Z 20 S/Z 6 D/Z 21 D/Z 7 L/M 22 L/M 8 M/D 23 M/D 9 M/W 24 M/W 10 J/D 25 J/D 11 V/V 26 V/V 12 S/Z 27 S/Z 13 D/Z 28 D/Z 14 L/M 29 L/M 15 MARS M/D 1 M/W 16 M/W 2 J/D 17 J/D 3 V/V 18 V/V 4 S/Z 19 S/Z 5 D/Z 20 D/Z 6 L/M 21 L/M 7 M/D 22 M/D 8 M/W 23 M/W 9 J/D 24 J/D 10 V/V 25 V/V 11 S/Z 26 S/Z 12 D/Z 27 D/Z 13 L/M 28 L/M 14 M/D 29 M/D 15 M/W 30 J/D 31 AVRIL V/V 1 S/Z 16 S/Z 2 D/Z 17 D/Z 3 L/M 18 L/M 4 M/D 19 M/D 5 M/W 20 M/W 6 J/D 21 J/D 7 V/V 22 V/V 8 S/Z 23 S/Z 9 D/Z 24 D/Z 10 L/M 25 L/M 11 M/D 26 M/D 12 M/W 27 M/W 13 J/D 28 J/D 14 V/V 29 V/V 15 S/Z 30 MAI D/Z 1 L/M 16 L/M 2 M/D 17 M/D 3 M/W 18 M/W 4 J/D 19 J/D 5 V/V 20 V/V 6 S/Z 21 S/Z 7 D/Z 22 D/Z 8 L/M 23 L/M 9 M/D 24 M/D 10 M/W 25 M/W 11 J/D 26 J/D 12 V/V 27 V/V 13 S/Z 28 S/Z 14 D/Z 29 D/Z 15 L/M 30 M/D 31 JUIN M/W 1 J/D 16 J/D 2 V/V 17 V/V 3 S/Z 18 S/Z 4 D/Z 19 D/Z 5 L/M 20 L/M 6 M/D 21 M/D 7 M/W 22 M/W 8 J/D 23 J/D 9 V/V 24 V/V 10 S/Z 25 S/Z 11 D/Z 26 D/Z 12 L/M 27 L/M 13 M/D 28 M/D 14 M/W 29 M/W 15 J/D 30 JANUARI FEBRUARI MAART APRIL MEI JUNI VENTES NORMALES BIJOUX à partir de 13h. NORMALE VERKOPEN JUWELEN vanaf 13u. Expositions/Tentoonstellingen de/van 10 à/tot 12h/u. EXPOSITIONS/TENTOONSTELLINGEN de 10 à 15 heures/van 10 tot 15 uur Ventes normales objets divers par thème et bijoux à partir de 13h. Normale verkopen verscheidene voorwerpen per thema en juwelen vanaf 13u. Expositions/tentoonstellingen de/van 10 à/tot 12h/u. VENTES SPECIALES à partir de 13h. SPECIALE VERKOPEN vanaf 13u. Expositions/Tentoonstellingen de/van 10 à/tot 12h/u. JUILLET V/V 1 S/Z 16 S/Z 2 D/Z 17 D/Z 3 L/M 18 L/M 4 M/D 19 M/D 5 M/W 20 M/W 6 J/D 21 J/D 7 V/V 22 V/V 8 S/Z 23 S/Z 9 D/Z 24 D/Z 10 L/M 25 L/M 11 M/D 26 M/D 12 M/W 27 M/W 13 J/D 28 J/D 14 V/V 29 V/V 15 S/Z 30 D/Z 31 AOUT L/M 1 M/D 16 M/D 2 M/W 17 M/W 3 J/D 18 J/D 4 V/V 19 V/V 5 S/Z 20 S/Z 6 D/Z 21 D/Z 7 L/M 22 L/M 8 M/D 23 M/D 9 M/W 24 M/W 10 J/D 25 J/D 11 V/V 26 V/V 12 S/Z 27 S/Z 13 D/Z 28 D/Z 14 L/M 29 L/M 15 M/D 30 M/W 31 SEPTEMBRE J/D 1 V/V 16 V/V 2 S/Z 17 S/Z 3 D/Z 18 D/Z 4 L/M 19 L/M 5 M/D 20 M/D 6 M/W 21 M/W 7 J/D 22 J/D 8 V/V 23 V/V 9 S/Z 24 S/Z 10 D/Z 25 D/Z 11 L/M 26 L/M 12 M/D 27 M/D 13 M/W 28 M/W 14 J/D 29 J/D 15 V/V 30 OCTOBRE S/Z 1 D/Z 16 D/Z 2 L/M 17 L/M 3 M/D 18 M/D 4 M/W 19 M/W 5 J/D 20 J/D 6 V/V 21 V/V 7 S/Z 22 S/Z 8 D/Z 23 D/Z 9 L/M 24 L/M 10 M/D 25 M/D 11 M/W 26 M/W 12 J/D 27 J/D 13 V/V 28 V/V 14 S/Z 29 S/Z 15 D/Z 30 L/M 31 NOVEMBRE M/D 1 M/W 16 M/W 2 J/D 17 J/D 3 V/V 18 V/V 4 S/Z 19 S/Z 5 D/Z 20 D/Z 6 L/M 21 L/M 7 M/D 22 M/D 8 M/W 23 M/W 9 J/D 24 J/D 10 V/V 25 V/V 11 S/Z 26 S/Z 12 D/Z 27 D/Z 13 L/M 28 L/M 14 M/D 29 M/D 15 M/W 30 DECEMBRE J/D 1 V/V 16 V/V 2 S/Z 17 S/Z 3 D/Z 18 D/Z 4 L/M 19 L/M 5 M/D 20 M/D 6 M/W 21 M/W 7 J/D 22 J/D 8 V/V 23 V/V 9 S/Z 24 S/Z 10 D/Z 25 D/Z 11 L/M 26 L/M 12 M/D 27 M/D 13 M/W 28 M/W 14 J/D 29 J/D 15 V/V 30 S/Z 31 JULI AUGUSTUS SEPTEMBER OKTOBER NOVEMBER DECEMBER

MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID. Catalogue de vente Veilingcatalogus 24 FEBRUARI FEVRIER

MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID. Catalogue de vente Veilingcatalogus 24 FEBRUARI FEVRIER BERG VAN BARMHARTIGHEID 69 Catalogue de vente Veilingcatalogus FEVRIER 24 FEBRUARI 2018 BERG VAN BARMHARTIGHEID 3 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID Catalogue de vente Veilingcatalogus EXPOSITIONS TENTOONSTELLINGEN

MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID

MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID Catalogue de vente Veilingcatalogus Prix de vente / verkoopsprijs 1,50 VENTE DU / VERKOOP VAN 17 / 11 / 2015 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID 3 MONT-DE-PIÉTÉ

MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID Catalogue de vente Veilingcatalogus 104 Prix de vente / verkoopsprijs 2,00 VENTE DU / VERKOOP VAN 29 / 05 / 2018 2 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ

MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID Catalogue de vente Veilingcatalogus 37 Prix de vente / verkoopsprijs 2,00 VENTE DU / VERKOOP VAN 27 / 03 / 2018 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID 3 MONT-DE-PIÉTÉ

MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID Catalogue de vente Veilingcatalogus 9 Prix de vente / verkoopsprijs 2,00 VENTE DU / VERKOOP VAN 22/05/ 2018 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID 3 MONT-DE-PIÉTÉ BERG

MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID Catalogue de vente Veilingcatalogus 115 Prix de vente / verkoopsprijs 2,00 VENTE DU / VERKOOP VAN 04/12/2018 2 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ

MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID Catalogue de vente Veilingcatalogus Prix de vente / verkoopsprijs 2,00 VENTE DU / VERKOOP VAN 02 / 02 / 2016 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID 3 MONT-DE-PIÉTÉ

MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID Catalogue de vente Veilingcatalogus Prix de vente / verkoopsprijs 3,00 VENTE DU / VERKOOP VAN 19 / 02 / 2019 2 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ

MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID Catalogue de vente Veilingcatalogus Prix de vente / verkoopsprijs 1,50 VENTE DU / VERKOOP VAN 28 / 04 / 2015 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID 3 MONT-DE-PIÉTÉ

MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID Catalogue de vente Veilingcatalogus 183 Prix de vente / verkoopsprijs 2,00 VENTE DU / VERKOOP VAN 05 / 06 / 2018 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID 3 MONT-DE-PIÉTÉ

MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID Catalogue de vente Veilingcatalogus 126 Prix de vente / verkoopsprijs 2,00 VENTE DU / VERKOOP VAN 24/04/2018 2 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ

MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID Catalogue de vente Veilingcatalogus 57 Prix de vente / verkoopsprijs 1,50 VENTE DU / VERKOOP VAN 13 / 10 / 2015 2 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ

MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID Catalogue de vente Veilingcatalogus 148 Prix de vente / verkoopsprijs 3,00 VENTE DU / VERKOOP VAN 15 / 01 / 2019 2 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ

MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID Catalogue de vente Veilingcatalogus 148 Prix de vente / verkoopsprijs 3,00 VENTE DU / VERKOOP VAN 29 / 01 / 2019 2 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ

MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID Catalogue de vente Veilingcatalogus 38 Prix de vente / verkoopsprijs 2,00 VENTE DU / VERKOOP VAN 20/03/2018 2 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ BERG

MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID Catalogue de vente Veilingcatalogus 45 Prix de vente / verkoopsprijs 2,00 VENTE DU / VERKOOP VAN 13 / 03 / 2018 2 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ

MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID Catalogue de vente Veilingcatalogus Prix de vente / verkoopsprijs 2,00 VENTE DU / VERKOOP VAN 17 / 04 / 2018 2 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ

MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID Catalogue de vente Veilingcatalogus Prix de vente / verkoopsprijs 2,00 VENTE DU / VERKOOP VAN 22 / 03 / 2016 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID 3 MONT-DE-PIÉTÉ

A. JEWELLERY WATCH COMPANY A. JEWELLERY WATCH COMPANY B. CONTACTS B. UW CONTACTPERSONEN C. BESTELLING C. COMMANDE

A. JEWELLERY WATCH COMPANY A. JEWELLERY WATCH COMPANY B. CONTACTS B. UW CONTACTPERSONEN C. BESTELLING C. COMMANDE 22-27.99 A. JEWELLERY WATCH COMPANY Installée depuis 1976 dans la périphérie anversoise, JWC est leader dans la distribution de montres, de bijoux et d alliances. Plus de 450 clients sont servis par une

Wijn- en geschenkverpakkingen Emballages vin et cadeau

Wijn- en geschenkverpakkingen Emballages vin et cadeau Wijn- en geschenkverpakkingen Emballages vin et cadeau SEIZOEN SAISON Open golfkarton turquoise Carton ondulé ouvert turquoise LD4901 902033 220x150x75 mini 1,39 st/pc LD4901 120133 360x180x90 2 fl / bt

Bron ringen 18krt roségoud met champagne diamant en zwart saffier. Vanaf 1975,-

Relatieringen - Trouwringen Bagues pour relations - Alliances

Relatieringen - Trouwringen Bagues pour relations - Alliances Relatieringen - Trouwringen Bagues pour relations - Alliances VRIENDSCHAP. LIEFDE. VERBONDENHEID. Omdat je zoveel voor elkaar betekent Wil je graag dat je partner je ring draagt? Toon aan iedereen in je

FORMULIER NEDERLANDS-FRANS OM EEN KLACHT IN TE DIENEN

FORMULIER NEDERLANDS-FRANS OM EEN KLACHT IN TE DIENEN FORMULIER NEDERLANDS-FRANS OM EEN KLACHT IN TE DIENEN Gelieve een ontvangstbewijs van uw klachtverklaring op te stellen volgens het hieronderstaande rapport FORMULAIRE NEERLANDAIS-FRANÇAIS DE PRÉ-DÉCLARATION

CATALOGUE CATALOGUS ETE ZOMER

CATALOGUE CATALOGUS ETE ZOMER CATALOGUE CATALOGUS ETE ZOMER 1 Mai 2016 Naissance garcon I_KIT 1042 Kit Mobile 11,00 Pour 6 boites / Voor 6 dozen I_KIT 1039 Kit Boites dragées 8,00 I_KIT 1038 Kit Banderole landeaux 3,00 e avantag PRIX

ANNEXE 3 - LISTE DE PLANTES NON LIMITATIVE BIJLAGE 3 - NIET LIMITATIEVE PLANTENLIJST Plantes grimpantes - Klimplanten

ANNEXE 3 - LISTE DE PLANTES NON LIMITATIVE BIJLAGE 3 - NIET LIMITATIEVE PLANTENLIJST Plantes grimpantes - Klimplanten Plantes grimpantes - Klimplanten Plantes grimpantes - Klimplanten Plantes grimpantes - Klimplanten Achillea millefolium sp. duizendblad - achillée millefeuille Bloei: van juni tot augustus, verschillende

Relatieringen - Trouwringen Bagues pour relations - Alliances Relatieringen - Trouwringen Bagues pour relations - Alliances CONFIGUREZ VOTRE BAGUE SUR CONFIGUREER HIER JE RING WWW.RINGCONFIGURATOR.EU VRIENDSCHAP. LIEFDE. VERBONDENHEID. Omdat je zoveel voor elkaar

E G U L O A T A C S G U O A T A L C Te l : + 3 2 5 1 2 5 0 6 8 7 sales@supremebelgium.com w w w. s u p r e m e b e l g i u m. c o m Drinkflessen/Bidons Alle drinkflessen zijn vervaardigd in de UK. De flessen

De herinneringen die je het meest koestert, verdienen een schitterend aandenken. Les souvenirs que vous chérissez le plus méritent un hommage

De herinneringen die je het meest koestert, verdienen een schitterend aandenken. Les souvenirs que vous chérissez le plus méritent un hommage De herinneringen die je het meest koestert, verdienen een schitterend aandenken. Les souvenirs que vous chérissez le plus méritent un hommage éblouissant. BRILJANT MOMENTS, PRECIOUS MEMORIES De herinneringen

Gen. Deprezstraat Harelbeke - T F

Gen. Deprezstraat Harelbeke - T F eindejaarsfolder ranshop collections fin d année ranshop 2016 www.ranson.be Gen. Deprezstraat 16-8530 Harelbeke - T 056 23 70 70 - F 056 20 35 69 - info@ranson.be 21/10/2016 Prijzen onder voorbehoud excl.

Een gietijzeren bel, getooid met een gepolychromeerde arend met vis. Cloche en fonte décorée d un aigle au poisson polychrome.

Een gietijzeren bel, getooid met een gepolychromeerde arend met vis. Cloche en fonte décorée d un aigle au poisson polychrome. 1 Een gietijzeren bel, getooid met een gepolychromeerde arend met vis. Cloche en fonte décorée d un aigle au poisson polychrome. h: 42 cm 2 25 / 40 Een lot vogeltjes, bestaande uit een porseleinen meesje

Assortiment. Geberit bedieningsplaten voor wc-spoelingen. Plaques de déclenchement Geberit pour W.-C.

Assortiment. Geberit bedieningsplaten voor wc-spoelingen. Plaques de déclenchement Geberit pour W.-C. Assortiment. Geberit bedieningsplaten voor wc-spoelingen. Plaques de déclenchement Geberit pour W.-C. 1 Geberit Sigma01. Compatibel met de wc-blokjeshouder, die als toebehoren beschikbaar is. Compatible

Mefa brievenbussen. Puur design. Mefa boîtes aux lettres. Design à l état pur.

Mefa brievenbussen. Puur design. Mefa boîtes aux lettres. Design à l état pur. Mefa brievenbussen. Puur design. Mefa boîtes aux lettres. Design à l état pur. Mefa brievenbussen. Puur design. Mefa brievenbussen blinken niet alleen uit door hun stijlvol design. Ze zijn ook functioneel,

Reuze JUMBO potten in PE Pots géants JUMBO en PE

Reuze JUMBO potten in PE Pots géants JUMBO en PE Reuze JUMBO potten in Pots géants JUMBO en 51 JUMBO reuze bloempotten Pots géant JUMBO 52 JUMBO DECO in 1 kleur en 1 couleur ENKELE WAND / SIMPLE AU DECO - Marie diam. A (boven. diam. B (onde diam. A (supér.)

wedding ring collection

wedding ring collection wedding ring collection 1 Creativiteit en vakmanschap Créativité et savoir-faire P 6-7 P 8-9 yellow gold P 10-11 bicolor yellow P 12-19 Bicolor red P 20-21 white gold P 22-27 palladium P 28-29 Titanium

Veilingcyclus 2019 Veilingnr. Omschrijving Inzet Opbrengst

Veilingcyclus 2019 Veilingnr. Omschrijving Inzet Opbrengst Veilingcyclus 7-2019 Veilingnr. Omschrijving Inzet Opbrengst 300 Diverse artikelen o.a. een schrijfmap 2,00 5,00 301 2 flessen 2,00 4,00 302 1 Trui 1,00 1,00 303 1 Kinder auto stoel 1,00 3,00 304 Diverse

Quand vos rêves deviennent réalité Wanneer dromen werkelijkheid worden

Quand vos rêves deviennent réalité Wanneer dromen werkelijkheid worden 2017 Quand vos rêves deviennent réalité Wanneer dromen werkelijkheid worden M A R I E - L 4 1 4 5 3 5 2 1. CL45445 99 2. BR52820 59 3. BA385 (50-64) 14 4. CZ017 22 5. BA365 (50-64) 21 la paire / het paar

CHANTI SIERADEN VAN HOGE KWALITEIT OP INTERNET BESPAAR 25% - 70%

CHANTI SIERADEN VAN HOGE KWALITEIT OP INTERNET BESPAAR 25% - 70% CHANTI SIERADEN VAN HOGE KWALITEIT OP INTERNET BESPAAR 25% - 70% Brilliance by Chanti Inleiding www.chanti.nl voordelen in alle opzichten en topkwaliteit CHANTI werd in 1995 opgestart en onze voornaamste

POUR L AMOUR, POUR OFFRIR, POUR LA NATURE VOOR DE LIEFDE, VOOR ELKAAR, VOOR DE NATUUR. Pour vous. La terre, l eau, l air et le feu.

POUR L AMOUR, POUR OFFRIR, POUR LA NATURE VOOR DE LIEFDE, VOOR ELKAAR, VOOR DE NATUUR. Pour vous. La terre, l eau, l air et le feu. VOOR DE LIEFDE, VOOR ELKAAR, VOOR DE NATUUR POUR L AMOUR, POUR OFFRIR, POUR LA NATURE Voor jou. Aarde, water, lucht en vuur. Houd je van de grillige vormen van de natuur? Koester deze prachtige natuurlijke

Juin Juni Avril April Mai Mei 2019

Juin Juni Avril April Mai Mei 2019 1. L Orée de Beaulieu Gîte/Vakantieverblijf *Gîte 20 personnes, 9 chambres dont un studio avec entrée séparée. *Vakantieverblijf 20 personen, 9 slaapkamers waarvan 1 studio met aparte ingang. Basse saison

pic-pack spiderspring new 118 I OUTDOOR I PICNIC

pic-pack spiderspring new 118 I OUTDOOR I PICNIC spiderspring pic-pack new 118 I OUTDOOR I PICNIC Spiderspring isothermische strandtas ARTNR: 5015425 AFMETING: 34 x 21 x 420 mm PRIJS: 14,99 Spidersrping Sac de plage isothermique NO D ART: 5015425 DIMENSION:

Veilingcyclus 2018 Veilingnr. Omschrijving Inzet Opbrengst

GG 345/ GG LA

GG 345/ GG LA TAPIS TAPIJTEN 6 GG 345/07 5450188345076 GG 345/08 5450188345083 GG 345/09 8595039902538 TAPIS CAOUTCHOUC RUBBER TAPIJT TAPIS CAOUTCH+TEXTIL RUBBER + STOF TAPIJT TAPIS CAOUTCHOUC RUBBER TAPIJT Jeux de

Spandoeken met ringen Bâches et banderoles avec œillets

Spandoeken met ringen Bâches et banderoles avec œillets Spandoeken met ringen s et banderoles avec œillets Taal Langue Spandoeken met ringen Spandoeken kunnen worden afgewerkt met ringen. Daarbij heb je de keuze uit ringen om de 30 cm, ringen om de 50 cm of

Spandoek met tunnelzoom-enkelzijdig

Spandoek met tunnelzoom-enkelzijdig Spandoek met tunnelzoom-enkelzijdig Bâches et banderoles avec fourreaux, impression au recto Taal Langue Nederlands Français Nederlands Spandoek met tunnelzoom-enkelzijdig Spandoeken kunnen worden afgewerkt

CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling- Online auction of the bankrupcty- Vente en ligne de la faillite. SYMPHONY JEWELS bvba ea

CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling- Online auction of the bankrupcty- Vente en ligne de la faillite. SYMPHONY JEWELS bvba ea CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling- Online auction of the bankrupcty- Vente en ligne de la faillite SYMPHONY JEWELS bvba ea in opdracht van de curator ea/à la requête du curateur ea./ by

VOOR DE LIEFDE, VOOR ELKAAR, VOOR DE NATUUR

VOOR DE LIEFDE, VOOR ELKAAR, VOOR DE NATUUR VOOR DE LIEFDE, VOOR ELKAAR, VOOR DE NATUUR Voor jou. Aarde, water, lucht en vuur. Houd je van de grillige vormen van de natuur? Koester deze prachtige natuurlijke uitstraling in je trouwof relatiering.

Isabel Marant Twee halssnoeren en een paar oorbellen van verzilverd metaal. Deux colliers et une paire de boucles d oreilles en métal argenté.

Isabel Marant Twee halssnoeren en een paar oorbellen van verzilverd metaal. Deux colliers et une paire de boucles d oreilles en métal argenté. 1 Daum France Een karaf van kleurloos kristal met een gekleurde haan als stop. Onderaan gemerkt. Une carafe en cristal incolore avec un bouchon en forme de coq polychrome. marque sous la base. H. 33 cm

Veiling catalogus Mei 2018

Veiling catalogus Mei 2018 Veiling catalogus Mei 2018 Kijkdag. Woensdag 23 mei 10:00 uur t/m 14:00 uur Vrijdag 25 mei 10:00 uur t/m 14:00 uur Zaterdag 26 mei 11:00 uur t/m 16:00 uur Veiling gebruiksartikelen. Dinsdag 29 mei 10:00

FABULOUS CHIC WINTER LODGE CHRISTMAS MORNING BALANCED WHITE

FABULOUS CHIC WINTER LODGE CHRISTMAS MORNING BALANCED WHITE FABULOUS CHIC WINTER LODGE CHRISTMAS MORNING BALANCED WHITE We presenteren u graag onze nieuwe kerstthema s: FABULOUS CHIC, WINTER LODGE, CHRISTMAS MORNING, BALANCED WHITE.* Naast deze thema s blijven

MONITEUR BELGE BELGISCH STAATSBLAD. Numéro tél. gratuit : Gratis tel. nummer : N. 351 INHOUD SOMMAIRE. 144 bladzijden/pages

MONITEUR BELGE BELGISCH STAATSBLAD. Numéro tél. gratuit : Gratis tel. nummer : N. 351 INHOUD SOMMAIRE. 144 bladzijden/pages BELGISCH STAATSBLAD MONITEUR BELGE Publicatie overeenkomstig artikelen 472 tot 478 van de programmawet van 24 december 2002, gewijzigd door de artikelen 4 tot en met 8 van de wet houdende diverse bepalingen

festiliti huur feestmateriaal bergenstraat beveren yzer

festiliti huur feestmateriaal bergenstraat beveren yzer festiliti huur feestmateriaal bergenstraat 60 8691 beveren yzer 1 tel/gsm 057/3004200479/277663 email festiliti@telenet.be www.huurfeestmateriaal.be *************************************************************************************************************************************************************************************

MONITEUR BELGE BELGISCH STAATSBLAD

MONITEUR BELGE BELGISCH STAATSBLAD MONITEUR BELGE 24.12.2009 BELGISCH STAATSBLAD 81461 VLAAMSE OVERHEID Internationaal Vlaanderen N. 2009 4144 [C 2009/36132] 27 NOVEMBER 2009. Ministerieel besluit tot bepaling van de herkenningstekens voor

Diamanten, juwelen en horloges taxateur/juwelier BertJan Ibink

Diamanten, juwelen en horloges taxateur/juwelier BertJan Ibink ONLINE VEILING IJA INTERNATIONAL JEWELRY AUCTION (NL) Diamanten, juwelen en horloges taxateur/juwelier BertJan Ibink info@troostwijkauctions.com Amsterdam (IJA International jewelers auction) Sluitingsdatum:

Geldig vanaf 1 april 2014 Valable à partir du 1 avril Prijslijst Liste de prix

Geldig vanaf 1 april 2014 Valable à partir du 1 avril Prijslijst Liste de prix Geldig vanaf 1 april 2014 Valable à partir du 1 avril 2014 Prijslijst Liste de prix NIEUW NOUVEAU INTERNO INTERNO Decorglas zwart (behuizing zwart) INTERNO Verre décor noir (corps noir) PELLETINSERT INSERT

Twee fazanten van verzilverd metaal. Deux faisans en métal argenté. 30 x 14 cm

Twee fazanten van verzilverd metaal. Deux faisans en métal argenté. 30 x 14 cm 1 Twee fazanten van verzilverd metaal. Deux faisans en métal argenté. 30 x 14 cm 2 40 / 50 Romain Malfliet OnzeLieveVrouw, Lente & Rubens Groenplaats Antwerpen. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat.

deco & lighting BY EXPO RENT

deco & lighting BY EXPO RENT De deco & lighting BY EXPO RENT De inhoud index De design & service kussens coussins verlichting éclairage deco déco 4 6 8 14 naam / nom afmetingen / dimensions www.eventattitude.be 4 De design & service

Prijslijst Liste de prix

Prijslijst Liste de prix Prijslijst Liste de prix Geldig vanaf 1 april 2014 Valable à partir du 1 avril 2014 INDUO COMBIKACHEL HOUT EN PELLETS POÊLE MIXTE BOIS ET PELLETS (3-10 KW) INDUO front in speksteen (behuizing grijs of

Panneaux et grilles. Panelen en hekken

Panneaux et grilles. Panelen en hekken Panneaux et grilles / Panelen en hekken Panneaux et grilles Panelen en hekken 79,00 43,00 79,00 65,00 56,00 71,00 65,00 GREENWOOD Panneaux / Panelen Noisetier / Hazelaar Ref. 2-2208 - H 150 x 180 cm Ref.

8850-W/60 8851-W/60 2 3

8850-W/60 8851-W/60 2 3 1 2 3 8850-W/60 8851-W/60 reativiteit en vakmanschap réativité et savoir-faire We ontwerpen en vervaardigen onze ringen in België. Nous créons et fabriquons nos bagues en Belgique. reativiteit en vaardigheid

SPOT UV Vernis Sélectif UV

SPOT UV Vernis Sélectif UV SPOT UV Vernis Sélectif UV Taal Langue SPOT UV glanzende lak die je op een bepaald deel van het ontwerp kunt laten plaatsen. Wat heb je nodig om een geschikt ontwerp aan te leveren? Om een geschikt ontwerp

SPOT UV Vernis Sélectif UV

SPOT UV Vernis Sélectif UV SPOT UV Vernis Sélectif UV Taal Nederlands Langue Français SPOT UV Nederlands Eén van de opties voor luxe-afwerking, bijvoorbeeld bij visitekaartjes, is SPOT UV. SPOT UV is een glanzende lak die je op

Bijoux. vente. Juwelen. veiling. Lundi 10 décembre 2007 Maandag 10 december heures_19 uur SALLE DES BEAUX-ARTS BRUXELLES

Bijoux. vente. Juwelen. veiling. Lundi 10 décembre 2007 Maandag 10 december heures_19 uur SALLE DES BEAUX-ARTS BRUXELLES vente veiling Bijoux Juwelen SALLE DES BEAUX-ARTS BRUXELLES Lundi 10 décembre 2007 Maandag 10 december 2007 19 heures_19 uur VENTE AUX ENCHÈRES PUBLIQUES BRUXELLES Pierre Bergé & associés Par le Ministère

Veilig werken? Da s kinderspel! Travailler en toute sécurité? Un jeu d enfant!

Veilig werken? Da s kinderspel! Travailler en toute sécurité? Un jeu d enfant! Onze kinderen zijn onze grootste schatten. We proberen ze zo goed mogelijk af te schermen van alle potentiële gevaren. Maar met onze eigen veiligheid springen we vaak minder zorgzaam om. Met als uitgangspunt

DREAMS NATURE GLAMOUR WINTER

DREAMS NATURE GLAMOUR WINTER CHRISTMAS at work 2014 We presenteren u graag onze nieuwe kerstthema s: DREAMS, NATURE, GLAMOUR, WINTER Naast deze thema s blijven we u ook onze CLASSIC-thema s (rood, zilver of goud) aanbieden; onze sfeer-volle

Bedrukte CD/DVD CD / DVD Imprimés

Bedrukte CD/DVD CD / DVD Imprimés Bedrukte CD/DVD CD / DVD Imprimés Taal Langue Bedrukte CD/DVD Wij zijn de ideale partner voor het bedrukken van recordable media, die u later zelf kunt b randen. Hierbij maken wij gebruik van drie professionele

festiliti 1 Gsm

festiliti 1 Gsm festiliti 1 Gsm 0032479277663 email *************************************************************************************************************************************************************************************

- Een paar fazanten van verzilverd metaal als tafelversiering. Une paire de faisans en métal argenté. L. 29 cm

- Een paar fazanten van verzilverd metaal als tafelversiering. Une paire de faisans en métal argenté. L. 29 cm 1 Een paar fazanten van verzilverd metaal als tafelversiering. Une paire de faisans en métal argenté. L. 29 cm 30/ 40 2 Een uiltje en een zwaan van messing. Un petit hibou et un cygne en laiton. h: 17

Beste Wensen 2016 SALON COIN HOEKSALON SALON COIN HOEKSALON

Beste Wensen 2016 SALON COIN HOEKSALON SALON COIN HOEKSALON Beste Wensen 2016 Possibilité de crédit 0% TEAF* Attention: Emprunter de l argent coûte aussi de l argent - Mogelijkheid voor krediet 0% TEAF* Opgelet: geld lenen kost ook geld SALON COIN HOEKSALON SALON

14K GOUD OORHANGERS E ,- COLLIER. 80 cm E ,- ARMBAND cm E ,- SPARKLE & SHINE

Veilingcyclus

Veilingcyclus Veilingcyclus 11-2018 Veilingnr. Omschrijving Inzet Opbrengst 300 1 Fietstas met 1 accu voor een elektrische fiets zonder oplader 2,00 25,00 301 1 Picknickmand iets beschadigd 1,00 10,00 302 1 Moker 2,00

DES MOMENTS BRILLANTS, DE PRÉCIEUX SOUVENIRS BRILJANT MOMENTS, PRECIOUS MEMORIES

DES MOMENTS BRILLANTS, DE PRÉCIEUX SOUVENIRS BRILJANT MOMENTS, PRECIOUS MEMORIES BRILJANT MOMENTS, PRECIOUS MEMORIES DES MOMENTS BRILLANTS, DE PRÉCIEUX SOUVENIRS De herinneringen die je het meest koestert verdienen een schitterend aandenken Les souvenirs que vous chérissez le plus

Beursbalie Comptoir pour stand d exposition

Beursbalie Comptoir pour stand d exposition Beursbalie Comptoir pour stand d exposition Taal Langue Beursbalie Balies voor je expo of op de beurs. Met persoonlijke, vervangbare print. Onze beursbalies zijn Materiaal wand 210 grams Decotex Materiaal

Veilingcyclus 2019 Veilingnr. Omschrijving Inzet Opbrengst Veilingcyclus 1-2019 Veilingnr. Omschrijving Inzet Opbrengst 201 Aanhanger 5,00 180,00 202 Aanhanger 5,00 220,00 203 Caravan 5,00 5,00 204 Aanhanger 5,00 310,00 205 Trailer 5,00 45,00 206 Paarden trailer

Prijslijst 2019 Liste de prix Geldig vanaf Valable à partir du

Prijslijst 2019 Liste de prix Geldig vanaf Valable à partir du Prijslijst 2019 Liste de prix 2019 Geldig vanaf 01.01.2019 Valable à partir du 01.01.2019 Prijsvoorbeelden Standard 55 Standaard 55 zuiver wit glanzend, zuiver wit mat Standaard 55 crème wit glanzend zuiver

POUR L AMOUR, POUR OFFRIR, POUR LA NATURE VOOR DE LIEFDE, VOOR ELKAAR, VOOR DE NATUUR. Pour vous. La terre, l eau, l air et le feu. VOOR DE LIEFDE, VOOR ELKAAR, VOOR DE NATUUR POUR L AMOUR, POUR OFFRIR, POUR LA NATURE Voor jou. Aarde, water, lucht en vuur. Pour vous. La terre, l eau, l air et le feu. Houd je van de grillige vormen

Veiling catalogus Juli 2019

Veiling catalogus Juli 2019 Veiling catalogus Juli 2019 Kijkdag. Vrijdag 19 juli 10:00 uur t/m 14:00 uur Zaterdag 20 juli 11:00 uur t/m 16:00 uur Dinsdag 23 juli 10:00 uur t/m 14:00 uur Veiling gebruiksartikelen. Donderdag 25 juli

XIX MODERNE MEESTERS 8-9 OKTOBER 2018

XIX MODERNE MEESTERS 8-9 OKTOBER 2018 XIX MODERNE MEESTERS 8-9 OKTOBER 2018 Loten met '*' zijn afgebeeld. Afmetingen: in cm, excl. kader. Schattingen niet vermeld indien lager dan 500. 1. Datum van de veiling De openbare verkoping van de hierna

Veilingcyclus 2018 Veilingnr. Omschrijving Inzet Opbrengst Veilingcyclus 9-2018 Veilingnr. Omschrijving Inzet Opbrengst 200 Damesfiets Gazelle 50,00 65,00 201 Damesfets groen 50,00 65,00 202 Damesfiets Giant 50,00 70,00 203 Damesfiets Pointer 50,00 50,00 204 Opoefiets

Veiling catalogus September 2019

Veiling catalogus September 2019 Veiling catalogus September 2019 Kijkdag. Donderdag 19 september 10:00 uur t/m 14:00 uur Vrijdag 20 september 10:00 uur t/m 14:00 uur Zaterdag 21 september 11:00 uur t/m 16:00 uur Veiling gebruiksartikelen.

Spandoek met tunnelzoom-dubbelzijdig Bâches et banderoles avec fourreaux, impression recto-verso

Spandoek met tunnelzoom-dubbelzijdig Bâches et banderoles avec fourreaux, impression recto-verso Spandoek met tunnelzoom-dubbelzijdig Bâches et banderoles avec fourreaux, impression recto-verso Taal Langue Nederlands Français Nederlands Spandoek met tunnelzoom-dubbelzijdig Spandoeken kunnen worden

COLLECTIE GOUD & ZIRKONIA. Juwelier Wolters. Pastoor Ohllaan 9 3451 CB Vleuten www.wietsewolters.nl T 030-677 1338. S 518 Exclusief collier 219,-

COLLECTIE GOUD & ZIRKONIA. Juwelier Wolters. Pastoor Ohllaan 9 3451 CB Vleuten www.wietsewolters.nl T 030-677 1338. S 518 Exclusief collier 219,- COLLECTIE 13 14 S 518 219,- Juwelier Wolters Pastoor Ohllaan 9 3451 CB Vleuten www.wietsewolters.nl T 030-677 1338 S 517 349,- S 523 229,- GOUD & ZIRKONIA S 728 0.06 crt. si 569,- S 727 0.06 crt. si 599,-

Veiling catalogus November 2018

Veiling catalogus November 2018 Kijkdag. Veiling catalogus November 2018 Woensdag 21 november 10:00 uur t/m 14:00 uur Vrijdag 23 november 10:00 uur t/m 14:00 uur Zaterdag 24 november 11:00 uur t/m 16:00 uur Veiling gebruiksartikelen.

Prijslijst 2013 Liste de prix 2013. Geldig vanaf 01.04.2013 Valable à partir du 01.04.2013

Prijslijst 2013 Liste de prix 2013. Geldig vanaf 01.04.2013 Valable à partir du 01.04.2013 Prijslijst 2013 Liste de prix 2013 Geldig vanaf 01.04.2013 Valable à partir du 01.04.2013 Prijsvoorbeelden Gira Standaard 55 en Gira E2 met basiselementen Systeem 55 Standaard 55 zuiver wit glanzend, zuiver

est. Warmink Een kleine staande klok. Petite horloge de vestibule. H 183 cm est. est. est. est. est.

est. Warmink Een kleine staande klok. Petite horloge de vestibule. H 183 cm est. est. est. est. est. 1 Rudolstadt Een uiltje van meerkleurig porselein met glazen oogjes. Gemerkt. Petit hibou en porcelaine polychrome aux yeux en verre. Avec marque. h: 24 cm 2 30 / 40 Warmink Een kleine staande klok. Petite

Veilingcyclus 2018 Veilingnr. Omschrijving Inzet Opbrengst Veilingcyclus 7-2018 Veilingnr. Omschrijving Inzet Opbrengst 300 1 Maxi cosi 0,00 1,00 301 1 Bundel rugzakken 4,00 20,00 302 1 buggy 2,00 8,00 303 Diverse schoenen 4,00 4,00 304 Diverse rookwaren met aanstekers