Veiling catalogus November 2018

Download "Veiling catalogus November 2018"

1 Kijkdag. Veiling catalogus November 2018 Woensdag 21 november 10:00 uur t/m 14:00 uur Vrijdag 23 november 10:00 uur t/m 14:00 uur Zaterdag 24 november 11:00 uur t/m 16:00 uur Veiling gebruiksartikelen. Dinsdag 27 november 10:00 uur nr. 300 t/m 493 Veiling sieraden. Woensdag 28 november 10:00 uur nr t/m 1596 Er kunnen nog nummers worden toegevoegd. Zie de kijkdag. Veilingkosten: Er worden GEEN veilingkosten berekend. Betalingen: U kunt contact betalen, met PIN of creditcard. Voor u en onze veiligheid graag pinnen of met creditcard betalen. Wij accepteren Visa en Mastercard. LET OP!!! Vanaf 2019 kunt u ALLEEN nog maar digitaal betalen (geen contant) De Stadsbank van Lening heeft de wettelijke plicht om verdachte transacties te melden bij bevoegde instanties. Het gaat bijvoorbeeld om zaken die te maken zouden kunnen hebben met: Vals geld Valse legitimatie Witwassen De Stadsbank van Lening zal in zulke gevallen de klant aansprakelijk stellen voor de door de Stadsbank van Lening geleden schade. Informatie: Voor informatie kunt u terecht bij de medewerkers van de afdeling Veiling, telefoonnr of Volgende veiling januari 2019 kijkdagen; Zaterdag 19 januari Dinsdag 22 januari Woensdag 23 januari veilingdagen; gebruiksartikelen Vrijdag 25januari sieraden en horloges Maandag 28 januari Bij voldoende aanbod Sieraden en horloges Dinsdag 29 januari voor eventuele foutieve vermeldingen zijn wij niet aansprakelijk, zie de veiling voorwaarden 1

2 Overzicht van Nederlandse keurmerken Alle in Nederland verkochte platina, gouden en zilveren voorwerpen moeten voorzien zijn van een in Nederland geldig keurteken. 2

3 300 1 Fietstas met 1 accu voor een elektrische fiets zonder oplader 2, Picknickmand iets beschadigd 1, Moker 2, Diverse kleine parapluus 2, Diverse artikelen 4, Pirate pak maat M 1, Helm 2, Matt en nat rugzak ( voor de milieu bewuste mede mens ) 1, Trolley 2, Diverse buitenlandse stekkers 4, Diverse artikelen o.a. horloges van de Primark 2, Sony Xperia Z3 Compact 10, Doppenset Ironside in koffertje 10, Google Pixel XL 10, Rekenmachine 4, Diverse Amsterdamse souveniers o.a. rugzak en mokken 10, Diverse kabeltjes 2, Bundel rugzakken 6, Iphone 5 16 GB beschadigd. 20, Zonnebril 4, Hoofdtelefoon 4, Samsung Galaxy Xcover 2 40,00 3

4 322 2 Regen jassen 2, Auto oplaadsnoer in tas 2, Handdoeken en 2 gastendoekjes 2, Sony Xperia XA1 20, Divers gereedschap 10, Handige lege gereedschap mand 2, Haar fohn 2, Blauwe portemonnee 4, Samsung Galaxy Xcover 3 40, Bundel dames tassen 6, Diverse artikelen van de Primark o.a. horloges 2, Diverse portemonnees 10, Handige artikelen voor in de auto 10, Dames zonnebril 2, Iphone 5 16 GB 40, Reistas met wielen 6, Laptop tassen 3, Sony Xperia M2 20, Zonnebril 2, Powerbanks 2, Diverse artikelen 2, Accu boormachine Bosch zonder oplader 2,00 4

5 344 1 Samsung Galaxy Trend Lite 40, Trolley 2, Zonnebril 2, Groene dames jas 2, Iphone 5 S 16 GB 50, Bundel rugzakken 6, Stevige koffer Ironside met gereedschap 20, Rode dames tas 10, Regenpak van de Hema maat S 1, Sony Xperia XA 20, Diverse brillenkokers 2, Zaken tas Samsonite 4, Iphone 5 C 16 GB 30, Haar fohn 4, Portemonnee 4, Diverse zonnebrillen 10, Waterdichte rugzak 4, Diverse artikelen van de Primark o.a. horloges 2, Bluetooth speaker 2, Powerbank 2, Sony Xperia X 10, Iphone 5 S 16 GB 50,00 5

6 366 Bundel damestassen 6, Samsung S7 edge GLAS IS STUK 10, Diverse snoertjes en stekkers 2, Waterdichte rugzak 4, Ipone 5 S 16 GB 50, Samsonite laptop rugtas 6, Accu schroef machine Bosch zonder oplader 8, Diverse oortelefoontjes 2, Samsung Galaxy S 3 Neo beschadigd 10, Dames jassen 4, Iphone 6 16 GB 60, Hoofdtelefoon 8, Zonnebril 8, Bluetooth speaker iets beschadigd werkt wel 2, Samsung Galaxy S 5 mini 40, Dames tas 10, Samsung Galaxy A 3 40, Diverse schoenen 8, Samsung Galaxy S 4 40, Zonnebril 8, Samsung Galaxy A , Divers gereedschap in klein koffertje 8,00 6

7 388 Iphone 6 16 GB 60, Bundel damestassen 8, Samsung Galaxy S 7 70, Damestas 10, Diverse brillen 6, Grote gele Samsonite reistas op wielen 20, Samsung Galaxy S 4 40, Powerbanks 2, Samsung Galaxy A 3 50, Bundel kleine tasjes 6, Samsung Galaxy Note 4 50, Bluetooth speaker 4, Iphone 6 S 16 GB 60, Diverse portemonnees 10, Samsung Galaxy A 5 60, Handdoeken en 2 gastendoekjes 2, Samsung Galaxy A , Hoofdtelefoon 6, Samsung Galaxy J3 60, Diverse portemonnees 10, Diverse steek sleutels in leger trommeltje 4, Projector voor museum 1,00 7

8 410 Iphone 6 S 32 GB 70, Zeer stevige rol koffer 10, Samsung Galaxy A , Espresso machine 6, Samsung Galaxy S 5 60, Dames tas 10, Samsung Galaxy S 6 60, Bundel rugzakken 6, Samsung Galaxy A , Hoofdtelefoon 6, Iphone 6 64 GB 75, Bundel damestassen 6, Samsung Galaxy S 4 40, Regenbroek 1, Iphone 6 64 GB 75, Bundel rugzakken 6, Samsung Galaxy S 6 80, Trolley 6, Samsung Galaxy S 7 70, Bundel rugzakken 6, Iphone 6 plus 64 GB 75, Sportieve jassen 2,00 8

9 432 1 Samsung Galaxy S 6 achterzijde is beschadigd 20, Zonnebril 6, Samsung Galaxy J 3 60, E-reader Kindle 2, Samsung Galaxy S 7 70, Rugzakken 6, Samsung Galaxy S 3 Neo 60, Regencape 1, Samsung Galaxy S 5 60, Trolley 4, Samsung Galaxy J 3 60, Diverse kleding 4, Iphone 6 S 64 GB 75, Diverse telefoonhoesjes 6, Iphone 7 32 GB 80, Rugzakken 6, Samsung S 6 edge 60, Diverse portemonnees 10, Iphone 6 S 128 GB 80, Zonnebril 6, Samsung Note 3 60, Hoofdtelefoon 6,00 9

10 454 Iphone 7 32 GB 80, Trolley 6, Galaxy S 7 edge 80, Jassen en 1 bodywarmer 3, Zonnebril 6, Samsung Galaxy J 5 60, Trolley beschadigd 2, Iphone X 64 GB 100, Diverse telefoonhoesjes 2, Samsung Galaxy J 3 60, Diverse oplaadsnoertjes 2, Samsung Galaxy S 7 edge 70, Bundel tassen 6, Iphone X 256 GB 125, Diverse kleding 4, Samsung Galaxy J 3 60, Diverse mutsen en sjaals 4, Apple Mac Book Pro 100, Iphone GB 80, Trolley 6, Diverse kleding 4, Samsung Galaxy J 7 80,00 10

11 476 1 Stijltang Max pro in doos aanzetten via binnenzijde 40, Iphone GB 80, JVC Portable radio, cd en voor de echte liefhebber cassette speler 2, Galaxy J , HP Elite Book 100, Iphone 7 Plus 256 GB 90, Trolley 4, Zonnebril KRASJES OP GLAS 4, Samsung Galaxy A 7 70, Divers bijoux beschadigd incompleet 2, Samsung Galaxy S 7 edge 70, Trolley 6, Samsung Galaxy S 8 100, Herdinkings munten iets beschadigd zonder hoesjes 10, Samsung Galaxy S 8 100, Nintendo Switch met 4 spellen, controller en hoes en 1 nintendo 2ds 100, Go Pr Hero 3 met waterdichte omhulsel 20, grote tas 6,00 11

12 Gouden rijring met 6 briljanten totaal ca. 1,20crt K-L-M 14krt pootjes versleten 1 113,00 steen stukje af GEWICHT: 2, Gouden ring 14krt 19 briljanten ca. 0,20ct GEWICHT: 2,3 101, onedel DS. Polshorloge Guess Quartz Band:keramiek Guess Collection 113,00 GEWICHT: 123, Gouden ring 18krt 5 briljanten ca. 0,20ct GEWICHT: , Gouden collier 20krt beschadigd GEWICHT: 59, , Gouden ring 14krt, 1 Gouden hanger 14krt met steen GEWICHT: 6 96, Gouden collier 14krt GEWICHT: 18,6 393, Zilv. schaal z2 beschadigd GEWICHT: 101,4 57, Gouden collier 14krt GEWICHT: 28,2 596, Gouden ring 14krt GEWICHT: 1,1 23, Onedele aansteker beschadigd st.dupont nr 131kt74 in doos GEWICHT: , Gouden ring 14krt steen(en) beschadigd met paarse kleursteen GEWICHT: 19,2 225, Diam. Armband 18krt 198 Briljant totaal ca. 4,-ct GEWICHT: 49, , onedel HR. Polshorloge Frederique Constant Quartz Band:Leer B Status 113,00 GEWICHT: 31, Gouden munt krugerrand 1978 GEWICHT: 33,9 814, Gouden Polshorloge 18krt Piaget Macanique Band:Goud 18krt C Status wind niet 2.815,00 goed op en loopt niet goed GEWICHT: 109, Gouden munt GEWICHT: 4,1 90, Gouden ring 14krt 7 briljanten totaal ca. 0,60ct GEWICHT: 5,2 225, Diam. Armband 18krt stenen beschadigd GEWICHT: 53, , Gouden jasseroncollier 18krt met kraaltjes GEWICHT: 30,9 899, onedel HR. Polshorloge Lotus Quartz Band:Staal B Status GEWICHT: , Paar diam. Oorclips 18krt 84 Briljant I-J/ Si1 ca. 0,85ct, 1 Diam. Choker 18krt 1.461,00 GEWICHT: 80, Diam. Ring 18krt 28steens diverse slijpvormentotaal ca. 0,80ct GEWICHT: 5,8 248,00 12

13 Gouden choker 14krt GEWICHT: 28,8 564, Gouden munt in couvert fl 250 surinaamse guldens GEWICHT: 8,5 181, Gouden broches 14krt verbogen 1x naald bwgg GEWICHT: 6,3 96, Gouden armbanden 20krt GEWICHT: 27,5 616, Gouden choker 14krt, 1 Gouden armband 14krt, 1 Gouden broche 14krt 382,00 GEWICHT: 21, Gouden halssieraad 14krt GEWICHT: 72, , Gouden vriendschapsring 18krt GEWICHT: 5,4 113, Zilv. Koningscollier z1 sluiting(en) defect, 1 Zilv. Ring z1 beschadigd GEWICHT: 23,00 60, Gouden rozet ring 14krt bestaande uit 8 briljanten (1 briljant ontbreekt) onderkant 229,00 opengezaagd GEWICHT: 2, Gouden munthanger montuur 14krt Fl. 10, GEWICHT: 12,2 204, Paar Diam. Oorhangers 18krt 1 steen=zirkonia GEWICHT: 10,93 226, Gouden choker 14krt beschadigd GEWICHT: 8,2 147, Gouden armband 14krt beschadigd GEWICHT: 23,3 416, Diam. Ring 14krt 1 x ca. 0,45ct I-J/Si1 en 11 x totaal ca. 0,55ct GEWICHT: 4,5 452, Gouden armband 14krt ingesleten GEWICHT: 18,6 326, Diam. Ring 18krt 18 princesse totaal ca. 1,60ct GEWICHT: 14,5 757, Diam. Choker 14krt 2 briljant en kleursteentjes beschadigd GEWICHT: 23,7 430, Pr. Diam. Oorsieraden 18krt GEWICHT: 17,2 351, Zilv. Armband Z1 GEWICHT: , Onedele Armband 162steens ca. 3,60ct staal/leer GEWICHT: 51,9 621, Gouden Zegelring 14krt GEWICHT: 8,5 215, Gouden choker 18krt beschadigd GEWICHT: 85, , Ged. gouden armbanden met staal GEWICHT: 33,9 34,00 13

14 onedel HR. Polshorloge Earnshaw Automatisch Band:Rubber A Status in doos 57,00 GEWICHT: 130, Diam. Ring 14krt 23 briljant totaal ca. 0,25crt GEWICHT: 8,6 203, onedel HR. Polshorloge Seiko Automatisch Band:Staal B Status Kinetic 57,00 titanium in doos GEWICHT: 94, Diam. Ring 14krt 2 Briljant P3 = i3 0,07ct GEWICHT: 4,1 85, Zilveren gebaksvorkjes z gekeurd GEWICHT: 106,3 29, Diam. Ring 18krt Piraat verbogen GEWICHT: 11,2 113, Diam. Ring 18krt 14 briljant ca. 0,15ct GEWICHT: 4,4 141, Zilv. Collier z1, 1 Zilv. Armband z1 GEWICHT: 77,3 30, Gouden armband 14krt beschadigd GEWICHT: 15,9 225, Gouden collier 14krt, 1 Gouden hanger 14krt, 1 Paar gouden oorsieraden 14krt, 1 530,00 Gouden ring 14krt GEWICHT: 24, Diam. Solitaire ringen 14krt GEWICHT: 2,9 57, Gouden schakelring 18krt GEWICHT: 7,2 164, Gouden armband 22krt gedraaid GEWICHT: 41, , Diam. Ring 18krt 16 briljant ca. 0,45ct GEWICHT: 9,1 350, Gouden koningscollier 14krt GEWICHT: 72, , Gouden armband 22krt GEWICHT: 53,6 729, Gouden tricolorring 14krt drie aan een GEWICHT: 4,7 85, Gouden collier 18krt, 1 Diam. Kruishanger 18krt 3 briljant ca. 0,10ct GEWICHT: 676,00 24, Gouden ring 18krt GEWICHT: 20,1 463, Paar gouden oorstekers 18krt 2 briljant totaal ca. 0,70ct GEWICHT: 1,9 564, Gouden broches 14krt GEWICHT: 5,7 113, Gouden koningscollier met blokjes 18krt GEWICHT: , Diam. Armband 18krt drie aan een ca. 321 briljant ca. 11,-ct GEWICHT: 43, ,00 14

15 Paar gouden oorringen 18krt GEWICHT: 7,5 237, Diam. Hanger 18krt 1 Briljant ca. 0,05ct Baraka GEWICHT: 7,9 226, Gouden plaatarmband 18krt beschadigd sluiting defect GEWICHT: 40,2 870, Gouden armband 22krt GEWICHT: 15,3 372, Gouden hanger 22krt met steen GEWICHT: , Gouden ring 18krt Cartier G87506 s.h., 1 Gouden ring 18krt Cartier O9639K s.h. 507,00 GEWICHT: 17, Zilv. Halssieraad z3, 1 Zilv. Armband z3, 1 Zilv. Speld z3 GEWICHT: 21,5 12, Gouden armband 22krt beschadigd GEWICHT: 18,3 473, Diam. Armband 14krt 40 diamanten totaal ca. 2,-ct GEWICHT: 25, , Gouden ring 18krt GEWICHT: 9,6 180, Ged. gouden armband 18krt 1 briljant ca. 0,05ct GEWICHT: 24,9 350, Zilv. Jasseroncollier Z1 GEWICHT: 40,5 23, Gouden armband 18krt beschadigd GEWICHT: 17,1 382, Gouden collier tarratee 18krt, 1 Gouden Chin. Hanger 18krt GEWICHT: 68, , Gouden collier 14krt beschadigd GEWICHT: 9,4 170, Pr. zilv. Oorhangers z1, 3 Zilv. Colliers z1, 3 Zilv. Hangers z1 GEWICHT: 20,3 12, Gouden armband 14krt GEWICHT: 25,2 451, Gouden ring 14krt beschadigd GEWICHT: 1,8 29, Gouden ring 18krt, 1 Paar gouden oorclips 18krt GEWICHT: 8,5 225, Diam. Ring 8krt 3 Princesse ca. 0,70ct gebroken, 1 Gouden ring 14krt GEWICHT: 531,00 22, Diam. Ring 18krt Cartier 6 Briljant met inscriptie(s) ca. 0.30ct Cartier st.hl.nl 180,00 nr.ma145/500 GEWICHT: Gouden DS. Polshorloge 18krt Cartier Panthere Quartz Band:Goud met 8/kant in 1.961,00 doos GEWICHT: 65, Gouden koordcollier 14krt, 1 Gouden ring 18krt, 1 Gouden ring 14krt horloge 656,00 GEWICHT: 32 15

16 Paar gouden oorclips14krt GEWICHT: 4,5 85, Paar gouden oorringen 14krt beschadigd GEWICHT: 4,1 85, Paar gouden oorringen 18krt beschadigd GEWICHT: 4,8 91, Gouden ring 18krt bamboe GEWICHT: 5,3 141, Gouden collier 18krt, 1 Gouden kruishanger 18krt, 1 Gouden zodiachanger 18krt 197,00 GEWICHT: 7, Diam. Ring 18krt 23 Achtkant ca. 0,25ct GEWICHT: , Gouden koningscollier 14krt beschadigd GEWICHT: 19,3 349, Gouden plaatarmband 18krt GEWICHT: 41,7 452, Diam. Hanger 18krt 1 Peer H/ VS ca. 0,80ct, 1peer ca. 0,10ct, 1 Gouden collier 902,00 18krt GEWICHT: 2, Paar gouden oorringen 14krt beschadigd, 1 Gouden oorring 14krt, 1 Pr. gd zilver 68,00 oorhangers z1 beschadigd GEWICHT: 5, Gouden ring 22krt GEWICHT: 5,6 135, Gouden collier 18krt beschadigd, 1 Gouden hanger 18krt beschadigd buddha 281,00 GEWICHT: 17, Gouden collier 18krt, 1 Gouden hanger 18krt steen(en) besch. GEWICHT: 14,1 271, Ged. gouden armband 14krt GEWICHT: 23,2 113, Witgouden collier 18krt, 1 Witgouden hanger 14krt, 1 Pr. witgouden oorsieraden 192,00 18krt GEWICHT: 7, Diam. Ring 14krt 3 briljant I-J/ Si1 GEWICHT: 3,4 146, Gouden armband 18krt GEWICHT: 39, , Diam. Ring 14krt beschadigd GEWICHT: 3,3 57, Gouden armband 18krt GEWICHT: 76, , Gouden collier 14krt GEWICHT: 23,4 316, Paar gouden oorclips 18krt GEWICHT: 5,2 146, Diam. Ring 18krt Cartier 50 briljant ca. 1,60ct nr st.hl.nl GEWICHT: 6,7 560, Gouden rozenkrans 18krt gebroken GEWICHT: 11,3 248,00 16

17 Diam. Hanger 18krt GEWICHT: 97, , Gouden ring 18krt beschadigd GEWICHT: 7,4 141, Diam. Ring 14krt 11 briljant totaal ca. 0,35ct GEWICHT: 11,6 338, Diam. Ring 18krt GEWICHT: 19,7 504, Pr. diam. Oorringen 18krt 248 briljant ca. 2,50ct GEWICHT: 10,2 841, Gouden collier 18krt, 1 Gouden hanger 18krt, 1 Paar gouden oorclips 18krt 954,00 GEWICHT: 37, Diam. Halssieraad 18krt 1 briljant 0,01ct GEWICHT: 5 141, Diam. Ring 18krt 3 briljant I-J/ Si1 ca. 1,40ct beschadigd GEWICHT: 8,4 881, Diam. Hanger 14krt 18 briljant totaal ca. 0,20ct waarvan 2 gele GEWICHT: 32,4 852, Zilv. Jasseroncollier z1 GEWICHT: 39,6 16, Gouden collier 18krt, 1 Diam. Hanger 18krt GEWICHT: 5 191, Gouden bicolor collier 18krt GEWICHT: 110, , Diam. Ring 18krt 13 briljant ca. 0,20ct GEWICHT: 7,5 158, Gouden sluiting 14krt aan witte kralen armband GEWICHT: 22,8 45, Gouden munthanger montuur 14krt Franz Joseph (4) 1915 beschadigd 396,00 GEWICHT: 17, Gouden armband 18krt GEWICHT: 73, , Zilv. Koningscollier z1 GEWICHT: 94 62, Gouden handsieraad 18krt GEWICHT: , Gouden collier 18krt, 1 Gouden hanger 18krt GEWICHT: , Gouden hanger 18krt beschadigd GEWICHT: 17,2 395, Diam. Ring 14krt 1 oud slijpsel ca. 0,25ct GEWICHT: 5,6 147, Diam. Hanger 18krt 1 briljant H/ si2-si1 ca. 0,90ct, 1 Gouden collier 18krt 1.578,00 GEWICHT: 2, Gouden collier, 1 Gouden hanger, 2 Paar gouden oorstekers 1x 14krt 1x 18krt 146,00 poussette(s) af GEWICHT: 8,6 17

18 Gouden sluiting 18krt, 2 Paar gouden oorringen 18krt, 1 Paar gouden oorhangers 185,00 14krt, 1 Ged. gouden armband 14krt GEWICHT: 42, Diam. Ring 18krt roos slijpsel ca. 0,10ct GEWICHT: 7,6 226, Diam. Ring 14krt 36 briljant K-L-M/ P1 = i1 ca. 0,90ct, 1 Paar diam. Oorstekers 303,00 bwgg 20 Briljant ca. 0,30ct GEWICHT: 8, Diam. Solitairring 18krt 1 briljant I-J/ VS ca. 0,35ct GEWICHT: 5 348, Diam. Armband 14krt 44steens totaal ca. 0,90ct GEWICHT: 10,7 395, Gouden bicolor armband 18krt verbogen GEWICHT: 40,1 787, Diam. Hanger 14krt 35steens totaal ca. 3,70ct, 1 Gouden collier 14krt GEWICHT: 901,00 11, Gouden hanger 14krt zwaard GEWICHT: , Diam. Ring 14krt middensteen ca. 0,75ct GEWICHT: 8, , Zilveren Poederdoos z2 met letters GEWICHT: 74,6 14, Diam. Ring 14krt 10 briljant ca. 0,50ct GEWICHT: 9,1 294, Zilv. Peper en zoutstel z1 verbogen GEWICHT: 34,4 17, Gouden Penning 20krt beschadigd GEWICHT: 50, , Zilv. Collier z2, 2 Zilv. Hangers z2 GEWICHT: 43 23, Diam. Ring 18krt GEWICHT: 5,8 113, Gouden HR. Polshorloge 14krt GEWICHT: 69,6 802, Gouden ringen 14krt beschadigd, 1 Paar gouden oorclips 14krt, 1 Bwgg ring 147,00 GEWICHT: 10, Zilv. Collier z2, 1 Ged. zilveren hanger z2 GEWICHT: 85,9 34, Diam. ring 18krt 4 baquettes ca. 0,40ct, 28 briljant ca. 0,30ct GEWICHT: 15,8 562, Ged. gouden vesthorloge 14krt Opwinder Silvana, 1 Gouden vestketting 14krt 384,00 GEWICHT: 72, Zilv. Jasseroncollier z1 GEWICHT: 102,8 56, Zilv. Armband z1 beschadigd GEWICHT: 201,8 157, Paar gouden oorclips 14krt GEWICHT: 8,1 146,00 18

19 Gouden ring 14krt beschadigd, 1 Ged. gouden armband 14krt, 1 Ged. gouden 283,00 speld 18krt GEWICHT: 32, Gouden ring 18krt gedeukt, 1 Diam. Ring 18krt steen(en) uit beschadigd 834,00 GEWICHT: 37, Paar diam. Oorschroeven 14krt 18steens oud slijpsel totaal ca. 2,-ct GEWICHT: 226,00 4, Gouden munthanger/speld 18krt GEWICHT: 19,7 450, Gouden collier 18krt, 1 Diam. Kruishanger 18krt 68 briljant ca. 0,55ct GEWICHT: 1.130,00 51, Gouden ring 18krt GEWICHT: 9,6 248, Gouden munthanger montuur 18krt GEWICHT: 9,4 225, Gouden collier 14krt beschadigd GEWICHT: 61,2 880, Diam. Solitairring 18krt 1 briljant K-L-M/ Si2 ca. 1,05ct GEWICHT: 6, , Ged. gouden collier 14krt met kralen beschadigd GEWICHT: 47,7 249, Diam. Ring 14krt 1 briljant I-J/ Si1 ca. 0,40ct GEWICHT: 1,8 362, Gouden gourmettecollier 14krt, 1 Ged. Diam. Hanger 14krt GEWICHT: 15,7 258, Gouden munten krugerrand 1974/1978, 1 Gouden munt 100 frank. 1857, ,00 Gouden speld 18krt, 1 Gouden penning 14krt GEWICHT: 159, Goud/zilver ringen z1/14krt, 1 Zilv. Armband z1, 7 Zilv. Ringen z1, 3 Pr. zilv. 168,00 Oorsieraden z1, 2 Zilv. Hangers z1 GEWICHT: 224, Zilv. Collier z1 GEWICHT: , Gouden choker 22krt, 1 Gouden armband 22krt GEWICHT: 33,2 864, Diam. Ring 18krt 12 Baquette ca. 0,50ct, 1 Diam. Ring 18krt 12steens ca. 2,40ct 1.008,00 verbogen GEWICHT: 17, Diam. Solitairring 18krt 1 briljant K-L-M/ Si1 ca. 0,85ct GEWICHT: 3 927, Gouden armband 20krt gedraaid model GEWICHT: 28,3 764, Diam. Ring 14krt markies en briljant totaal ca. 1,65ct GEWICHT: 12,9 723, Zilv. Hanger z1 met onedele plaat er in!, 1 Zilv. Koningscollier z1 GEWICHT: 17,00 40, Gouden choker 22krt GEWICHT: 32,4 808,00 19

20 Paar diam. Oorstekers 14krt 18steens oud slijpsel totaal ca. 1,40ct GEWICHT: 4,6 226, Gouden collier 14krt GEWICHT: 81, , Gouden ring 14krt GEWICHT: 6,7 141, Diam. Trouwring 18krt met inscriptie(s) Piaget B91639 SH, 1 Gouden trouwring 450,00 18krt met inscriptie(s) Piaget B79283 SH GEWICHT: 19, Ged. gouden armband 14krt met kralen GEWICHT: 24,5 79, Diam. Ring 18krt 1 briljant N-O/ VS ca. 0,95ct GEWICHT: 3,6 784, Gouden munthanger montuur 18krt GEWICHT: 10,5 248, Diam. Armband 18krt 144 Princesse totaal ca. 5,75ct GEWICHT: 29, , Gouden armband 18krt beschadigd GEWICHT: 18,7 394, Gouden ring 18krt steen(en) beschadigd GEWICHT: 8,9 169, Zilv. armband beschadigd, 1 Zilv. mand beschadigd; filigrain, 1 Zilv. armband 63,00 verbogen; filigrain, 1 Zilv. speld verbogen; filigrain, 1 Zilv. hanger; filigrain, 1 Zilv. mand gebroken; Filigrain, 1 Zilv. mes; boter, 1 Zilv. hanger GEWICHT: 232, Zilv. schaal beschadigd; Djokja GEWICHT: , Gouden hanger 20krt groene steen GEWICHT: 7 136, Zilv. Plaatarmband z1, 1 Onedel collier GEWICHT: , Gouden hanger 18krt GEWICHT: 11,5 271, Diam. Ring 18krt 8 briljant I-J ca. 0,35ct, 1 Paar diam. Oorclips 14krt GEWICHT: 294,00 8, Gouden jasseroncollier Z2 met groene steen GEWICHT: 20,8 12, Zilv. Armband z1 sluit niet, 1 Zilv. Ring z1 GEWICHT: 32,8 20, Gouden hanger 14 krt GEWICHT: 6,6 141, Gouden munt krugerrand 1980 GEWICHT: 33,9 814, Diam. Ring 14krt GEWICHT: 4,9 48, Gouden gourmetarmband 14 krt GEWICHT: 66, , Diam. Solitairring 18krt briljant I-J/ vs ca. 1,10ct GEWICHT: 3, ,00 20

21 Gouden jasseroncollier 14krt GEWICHT: 59, , Gouden collier 14krt GEWICHT: , Diam. Ring 18krt 32steens briljant ca. 0,30ct GEWICHT: 6,9 229, Gouden koningsarmband 18krt GEWICHT: , Gouden ring 18krt doorgeknipt GEWICHT: 7,8 125, Gouden hanger 18krt GEWICHT: 10,7 247, Paar gouden oorstekers 14 krt GEWICHT: 3,5 68, Diam. ring;5 Princess 18 krt; tot ca baq. tot ca. 0.30crt GEWICHT: 6,1 306, Paar diam. Oorstekers 14krt 2 Briljant ca 0.30ct GEWICHT: 1,6 142, Gouden10 gulden munthanger montuur 14 krt GEWICHT: 9,8 237, Pr, gouden manchetknopen 18krt GEWICHT: 23,3 538, Diam, rijring 14krt 5 Briljant ca 0.30ct beschadigd GEWICHT: 2 112, Zilv, armbanden 1e gehalte Buddha to Buddha GEWICHT: 55,7 45, Gouden ring 14krt merk Blush GEWICHT: 4,54 90, Zilv, konings collier 2e gehalte GEWICHT: 66,6 63, Paar diam, oorstekers 18krt 2 Briljant GEWICHT: 2 45, Zilv, armband 1e gehalte Buddha to Buddha beschadigd GEWICHT: 214,6 112, Gouden 5 gulden munthanger montuur 14krt GEWICHT: 6,5 158, Diam, solitairring 14krt 1 Briljant I J-Si2 ca 0.35ct GEWICHT: 2,7 227, Zilv, armband 1e gehalte GEWICHT: 68,3 34, Losse diamant peer ca1.25ct bruin /si1 nov GEWICHT: 0,25 457, Diam, ring 14krt 55 Briljant ca1.00ct GEWICHT: 9,2 394, Diam, ring 14krt met groene midden steen 6 Briljant ca.0.15ct GEWICHT: 2,1 68, Witgouden collier 18 krt GEWICHT: 87, ,00 21

22 Diam. solitairring 14krt 1 Briljant 0.17 ct Diamonde GEWICHT: 2,3 85, Gouden bicolor collier 14krt GEWICHT: 38,7 777, Gouden ring14krt met roze steen beschadigd GEWICHT: 8,9 91, Paar diam, oorstekers 14krt 2 Briljant I J- VS ca0.20crt GEWICHT: 1,3 79, Zilv, armband en een zilv, ring 1e gehalte Buddha to Buddha GEWICHT: 81,8 73, Diam, armband 18krt 9 Briljant ca 0.35ct GEWICHT: 19,7 515, Diam, ring 14krt 92 brilj ca 0.32 ct met gele midden steen GEWICHT: 4,4 141, Gouden vesthorloge 14krt met inscriptie(s) GEWICHT: 56,2 271, Gouden collier 18krt GEWICHT: 82, , Gouden armband 14 krt GEWICHT: 21,5 392, Diam, ring 18krt 12 Briljant ca 0.65ct GEWICHT: 5 169, Zilv, armband 1e gehalte Puig Doria GEWICHT: 81,2 23, Gouden munten beschadigd 20FR GEWICHT: 25,8 611, Gedeeltelijk gouden broche 14 krt GEWICHT: 9,9 68, Diam, ring 18krt 16 Briljant I J--VS ca.1.05ct GEWICHT: 5,6 507, Diam, kruishanger 18krt brilj./ 8-kant ca 0.15ct GEWICHT: 11,7 181, Paar diam, oorstekers 14krt /Z1 2 Briljant ca1.20 ct GEWICHT: 3 958, Gouden vesthorloge 14krt met inscriptie(s) Beschadigd GEWICHT: 49,6 215, Gouden ring 18krt GEWICHT: 44,8 306, Zilv, ring 1e gehalte GEWICHT: 73,8 40, Diam, ring 18krt 3 Briljant ca0.90 ct GEWICHT: 4,4 91, Zilv, armband 1e gehalte GEWICHT: 12 12, Diam, Kruishanger 14krt 13 Briljant ca.0.50ct GEWICHT: 2,1 129, Zilv, collier 1e gehalte GEWICHT: 43,8 23,00 22

23 BWGG ringen, 2 BWGG hangers en 1 Gouden collier 14krt GEWICHT: 6,8 114, Gouden munthanger montuur 18krt GEWICHT: , Diam, solitair ring 14krt 1 Briljant K-L-M-Si2 ca0.40ct GEWICHT: 3,5 181, Gouden hanger14krt met roze stenen GEWICHT: 4,2 114, Diam, dasspeld 18krt 1 Briljant ca0.10ct GEWICHT: 9,1 249, Paar diam, oorstekers 14krt 28 Briljant ca.0.40ct GEWICHT: 4,8 258, Diam, ring 18krt 5 brilj GEWICHT: 11,8 317, Zilv, collier en een Zilv, adelaarhanger 1e gehalte GEWICHT: 160,5 97, Gouden collier en 1 Paar gouden oorhangers 14krt GEWICHT: 6,3 90, Gouden hanger 18krt gitaar GEWICHT: 12,3 293, Zilv, armband 1e gehalte met blauwe stenen en achtkantjes GEWICHT: 15,7 12, Diam, hanger 14krt met 15 Achtkant ca0.10ct en 1 Gouden collier 14krt 208,00 GEWICHT: 9, Gouden hanger 14krt/Z2 gele steen beschadigd, 1 Gouden hanger 18krt 169,00 GEWICHT: 8, kralen collier met gouden sluiting 18krt 2x briljant ca 0.05 crt GEWICHT: 24,6 68, Diam, hanger 14krt 9 Briljant ca 0.30ct GEWICHT: 1,2 97, Diam, rozetring 18krt 19 Briljant ca1.25ct GEWICHT: 3,3 374, Gouden hangers 22krt met chin-tekens GEWICHT: 26,8 641, Paar gouden oorstekers 14krt met groene steen met 8-kant GEWICHT: 7,4 124, Witgouden ring 18krt SN, Cartier GEWICHT: 16, , Pr, diam, oorringen 18krt 60 briljant ca 0.90ct en 44 xprincess ca 2.20ct 754,00 GEWICHT: 11, Zilv, collier,1 Pr zilv oorhangers, 1 Zilv speld, 1 Zilv. Hanger en een stukje zilver 23,00 alles 1e gehalte GEWICHT: 50, Diam, ring 18krt met groene steen 1 emeraldcut I J- VS ca 0.65ct en 8x baquette 516,00 GEWICHT: 7, Diam, broche 14krt 1 Roos ca 0.15ct, 1 Diam ring 14krt 2 Briljant ca 0.10crt 193,00 23

24 GEWICHT: 7, Gouden schuifarmband 18krt GEWICHT: 50, , Diam. solitiarring 14krt oudslijpsel M- P1 ca 1.15 ct GEWICHT: 3,7 996, Paar diam, oorschroeven 14krt 126 Briljant ca 0.60ct GEWICHT: 15,5 472, Gouden vesthorloge 14krt Zenith van Arcken en co. Opwinder SN ,00 GEWICHT: 55, Diam. Kruishanger 18krt 23 Baquette 1 briljant, 1 Witgouden collier 18krt 564,00 GEWICHT: 12, Paar Diam, oorstekers Bwgg 4 Briljant ca 0.04ct, 1 Diam. Hanger Bwgg 3 Briljant 191, ct, 1 Diam, armband Bwgg 38 Briljant ca0.20ct, 1 Bwgg collier GEWICHT: 10, Gouden broche met tien gulden munt, montuur 14krt, 1 Gouden broche 14krt 247,00 beschadigd GEWICHT: 10, Gouden ring 14krt GEWICHT: 7,1 125, Diam, solitairring Bwgg 1 Briljant P2 -i2 ca.1.50 ct GEWICHT: 4, , Diam, armband 18krt steen(en) uit bi-color besch/gedeukt GEWICHT: 49,8 925, Diam, ring palladium groene steen beschadigd 6 brilj GEWICHT: 4,3 73, Diam, ring Bwgg steen(en) besch. GEWICHT: 12,8 181, Diam, harthanger 18krt 200 Briljant I J- Si1 ca11.00ct, 1 Gouden collier 18krt 3.470,00 GEWICHT: 42, Gouden bicolor collier 14krt beschadigd GEWICHT: 83, , Diam, solitairring 14krt 1 Briljant 14 krt ca. 0.90ct externe beschadiging 834,00 GEWICHT: 6, Diam, ring 14krt met kleurst.6 Achtkant ca0.10ct GEWICHT: 1,8 51, Paar Diam, oorhanger 14krt 48 Briljant ca 0.25ct GEWICHT: 2,8 91, Zilv. Collier 1e gehalte GEWICHT: 126,5 85, Ged, gouden HR polshorloge 18krt Omega Constellation Automatisch Band 339,00 Staal beschadigd GEWICHT: 71, Zilv, geldklem 2e gehalte GEWICHT: 23,4 6, Zilv, armband 1e gehalte Buddha to Buddha GEWICHT: 95,1 62, zilv, ring 2e gehalte GEWICHT: 14,2 4,00 24

25 Paar Diam, oorstekers 14krt 2 Achtkant met blauwe stenen GEWICHT: 2,5 57, Diam, ring 14krt met roosslijpsel, 1 Diam ring 17 brilj ca 0.65crt GEWICHT: 12,1 343, Gouden collier 22krt 1 Ged, gouden hanger 22krt GEWICHT: 44,6 872, Diam, solitairring 14krt 1 Briljant I J- VS beschadigd ca 0.30ct GEWICHT: 1,7 202, Diam, armband 14krt/Z1 met roosslijpsel en rode steen beschadigd GEWICHT: 125,00 14, Paar Diam, oorschroeven 18krt 2 Briljant ca0.25crt, 1 Paar Diam, oorschroeven 495,00 18krt 10 Briljant ca0.60ct GEWICHT: 6, Diam, ring 14krt 13 Briljant ca.0.50ct GEWICHT: 4,9 229, Diam, ring 14krt 2 Briljant ca 0.05ct GEWICHT: 5,2 119, Gouden collier 14krt, 1 Diam panterhanger 18krt 65 brilj ca 1.00ct. J-SI1 961,00 beschadigd GEWICHT: 48, Zilv, armband 1e gehalte sluiting deels onedel Best to Buddha GEWICHT: 246,6 57, Diam, ring 18krt 243 Briljant ca.2.10ct GEWICHT: 17,1 787, Paar gouden oorhangers 20krt GEWICHT: 41,8 968, Diam, ring 14krt 2 Briljant ca 0.05ct GEWICHT: 3,6 90, Gouden bicolor collier 18krt GEWICHT: 50, , Gouden collier 18krt, 1 Gouden hanger 14krt met blauwe steen GEWICHT: 22,9 340, Gouden armband 22krt met harthangertje GEWICHT: 25,2 632, Gouden ring 18krt groene stenen 1 BWGG ring beschadigd GEWICHT: 9,6 102, Ged. gouden collier 18krt beschadigd GEWICHT: 117,3 894, Diam, hanger 14krt 320 Briljant beschadigd ca 1.60ct GEWICHT: , Diam, ring 18krt 144 Briljant GH-Si1 ca1.45ct beschadigd GEWICHT: 20,8 905, Diam, ring 18krt 66 briljant ca 1.00ct 36 baquette ca 1.80ct GEWICHT: 7,2 503, Gouden armband 20krt beschadigd GEWICHT: 32,4 868,00 25

26 Diam, solitairring 18krt 1 Briljant I J- Si1 ca 0,95ct ngov GEWICHT: 5, , Diam, choker 18krt 210 Briljantjes P2/ i2 GEWICHT: 33,5 785, Paar gouden oorsieraden18krt beschadigd GEWICHT: 7,2 158, Gouden koordcollier 14krt GEWICHT: , Diam, solitiarring 18krt 1 Briljant H-Si2 ca0.70ct, 1 Diam solitiarring 14krt ,00 Briljant O- Si1 ca0.75ct, 1 Diam ring 18krt 16 Briljant GEWICHT: 15, Diam, hanger 18krt 2 Oud slijpsel J- Si2 ngov ca 1.40ct en 3 x roosslijpsel 633,00 GEWICHT: 1, Gouden koningscollier 18krt GEWICHT: 118, , Diam, ring 18krt 22 Briljant ca.1.10ct GEWICHT: 5,9 400, Gouden ring 18krt met kleurst. blauw, 1 Paar gouden oorhangers18krt steen(en) 303,00 besch.blauw GEWICHT: 19, Gouden bicolor collier 14krt gesoldeerd; bij de sluitinhg GEWICHT: 91, , Zilv, schaal 2e gehalte GEWICHT: 60,2 57, Diam, rijring 14krt 6 Briljant ca.0.60ct GEWICHT: 3,6 169, Diam, hanger 14krt GEWICHT: 8,3 146, Diam, ring 14krt 3 brilj ca0 25ct en 6 achtkant ca0 15ct GEWICHT: 4,4 130, Diam, ring 18 krt 12 oudslijpsel GEWICHT: 4,8 107, Ged, Zilv, armband 1e gehalte sluiting deels onedel Best of Buddha GEWICHT: 29,00 122, Diam, solitairring 18krt 1 Briljant ca 0.10crt GEWICHT: 5,1 113, onedel HR. Polshorloge Casio Quartz Band Rubber G Shock Ga110DN paars 23,00 GEWICHT: 70, Gouden munt GEWICHT: 7,2 124, Diam, ring 18krt 37 brilj en 6 princes I J/ VS totaal ca.1.15ct GEWICHT: 12,6 736, Losse diamant ovaal 0.65 ct ij/vs rondist beschadigd GEWICHT: 0,13 400, Diam, ring Bwgg steen(en) uit GEWICHT: 13,3 192, Paar gouden oorstekers 18 krt 2 brilj ca0 10 ct GEWICHT: 6,3 185,00 26

27 Diam. DS. Polshorloge Techno Marine SN TS21490 Quartz Band Leer rood 225,00 GEWICHT: 71, Diam. DS, polshorloge Techno Marine SN SW8674 Quartz Band Leer wit 225,00 GEWICHT: onedel HR. Polshorloge IWC SN Quartz Band rubber met gouden 68,00 lunette beschadigd gespgebroken GEWICHT: 34, Diam. Ring 14krt 3 Briljant ca.0.55ct, 1 Diam. Ring 18krt 3 Briljant ca.0.15ct 163,00 GEWICHT: 5, onedel DS. polshorloge Guess beschadigd GEWICHT: 34,5 12, Ged. Gouden DS. Polshorloge Frederique Constant SN Quartz Band 34,00 Leer beschadigd GEWICHT: onedel HR. Polshorloge Timex Quartz Times Cr2016cell band stof GEWICHT: 12,00 46, Diam. ring 18krt Chopard Happy Diamonds 0,05ct SN met certificaat 675,00 GEWICHT: 13, Zilv. Doosje 3e gehalte GEWICHT: 260,4 147, Gouden ring 18 krt, 1 Pr. Diam. Oorringen 38 Briljant ca 0.35ct GEWICHT: 38, , Diam. Ring 7 Briljant I J/ Si1 ca 0.70ct GEWICHT: 14,3 476, Diam. Choker 18krt 2 bolsjewiek ca.1.60 ct IJ/VS ngov GEWICHT: 3, , Diam. Ring 18krt 34 Briljant I J/Si1 ca1.20ct GEWICHT: 14,3 552, Diam. Ring 18krt 7 Briljant IJ/VS; ca.0.50ct GEWICHT: 3,5 561, Diam. Ring 18krt 29 brilj ca0,30ct Chopard Happy Diamonds Love SN ,00 met certificaat GEWICHT: 10, Diam. Solitairring Platina 1 Briljant I J/ VS 0,30ct TIFFANY met certificaat 678,00 GEWICHT: 3, Diam. Ring 18krt 135 Briljant GH/Si1 ca 1.35ct beschadigd GEWICHT: 9, , onedel HR. Polshorloge Breitling Superocean SNa17040 Automatisch 672,00 Band:Staal met extra schakel garantiebewijs in doos GEWICHT: Diam. Solitairring 14krt 1 Briljant NO/VS ca.1.25ct met laserinscriptie in rondist 1.200,00 GEWICHT: 2, Paar gouden oorhangers18krt incompleet GEWICHT: 11,2 247, Gouden vesthorloge 18krt Met sleutel in doosje. GEWICHT: 81,6 407, Diam. Ring 14krt 55 achtkant,brilj, fantasieslijpsel ca 1.40crt. GEWICHT: 11,8 565,00 27

28 Ged. gd. DS. Polshorloge Rolex Oyster Perpetual;Automatisch Band Ged. Goud 2.922, onedel HR. Polshorloge Guess SNw85082g1 Quartz Band Staal in doos. 23,00 GEWICHT: 128, onedel HR. Polshorloge Rolex Oyster Perpetual Automatisch Band Staal 1.133,00 Plexiglas jaren 70 GEWICHT: 64,7 28

Veilingcyclus

Veilingcyclus Veilingcyclus 11-2018 Veilingnr. Omschrijving Inzet Opbrengst 300 1 Fietstas met 1 accu voor een elektrische fiets zonder oplader 2,00 25,00 301 1 Picknickmand iets beschadigd 1,00 10,00 302 1 Moker 2,00

Veiling catalogus September 2019

Veiling catalogus September 2019 Veiling catalogus September 2019 Kijkdag. Donderdag 19 september 10:00 uur t/m 14:00 uur Vrijdag 20 september 10:00 uur t/m 14:00 uur Zaterdag 21 september 11:00 uur t/m 16:00 uur Veiling gebruiksartikelen.

Veilingcyclus 2018 Veilingnr. Omschrijving Inzet Opbrengst

Veiling catalogus Mei 2018

Veiling catalogus Mei 2018 Veiling catalogus Mei 2018 Kijkdag. Woensdag 23 mei 10:00 uur t/m 14:00 uur Vrijdag 25 mei 10:00 uur t/m 14:00 uur Zaterdag 26 mei 11:00 uur t/m 16:00 uur Veiling gebruiksartikelen. Dinsdag 29 mei 10:00

Veilingcyclus 2018 Veilingnr. Omschrijving Inzet Opbrengst Veilingcyclus 7-2018 Veilingnr. Omschrijving Inzet Opbrengst 300 1 Maxi cosi 0,00 1,00 301 1 Bundel rugzakken 4,00 20,00 302 1 buggy 2,00 8,00 303 Diverse schoenen 4,00 4,00 304 Diverse rookwaren met aanstekers

Veilingcyclus 2018 Veilingnr. Omschrijving Inzet Opbrengst Veilingcyclus 9-2018 Veilingnr. Omschrijving Inzet Opbrengst 200 Damesfiets Gazelle 50,00 65,00 201 Damesfets groen 50,00 65,00 202 Damesfiets Giant 50,00 70,00 203 Damesfiets Pointer 50,00 50,00 204 Opoefiets

Veiling catalogus Juli 2018

Veiling catalogus Juli 2018 Veiling catalogus Juli 2018 Kijkdag. Woensdag 18 juli 10:00 uur t/m 14:00 uur Vrijdag 20 juli 10:00 uur t/m 14:00 uur Zaterdag 21 juli 11:00 uur t/m 16:00 uur Veiling gebruiksartikelen. Dinsdag 24 juli

Veilingcyclus 2019 Veilingnr. Omschrijving Inzet Opbrengst

Veilingcyclus 2019 Veilingnr. Omschrijving Inzet Opbrengst Veilingcyclus 7-2019 Veilingnr. Omschrijving Inzet Opbrengst 300 Diverse artikelen o.a. een schrijfmap 2,00 5,00 301 2 flessen 2,00 4,00 302 1 Trui 1,00 1,00 303 1 Kinder auto stoel 1,00 3,00 304 Diverse

Veilingcyclus 2019 Veilingnr. Omschrijving Inzet Opbrengst Veilingcyclus 1-2019 Veilingnr. Omschrijving Inzet Opbrengst 201 Aanhanger 5,00 180,00 202 Aanhanger 5,00 220,00 203 Caravan 5,00 5,00 204 Aanhanger 5,00 310,00 205 Trailer 5,00 45,00 206 Paarden trailer

Veiling catalogus Juli 2019

Veiling catalogus Juli 2019 Veiling catalogus Juli 2019 Kijkdag. Vrijdag 19 juli 10:00 uur t/m 14:00 uur Zaterdag 20 juli 11:00 uur t/m 16:00 uur Dinsdag 23 juli 10:00 uur t/m 14:00 uur Veiling gebruiksartikelen. Donderdag 25 juli

Veiling catalogus September 2018

Veiling catalogus September 2018 Veiling catalogus September 2018 Kijkdag. Woensdag 19 september 10:00 uur t/m 14:00 uur Vrijdag 21 september 10:00 uur t/m 14:00 uur Zaterdag 22 september 11:00 uur t/m 16:00 uur Veiling gebruiksartikelen.

Veiling catalogus Januari 2019

Veiling catalogus Januari 2019 Kijkdag. Veiling catalogus Januari 2019 Zaterdag 19 januari 11:00 uur t/m 16:00 uur Dinsdag 22 januari 10:00 uur t/m 14:00 uur Woensdag 23 januari 10:00 uur t/m 14:00 uur Veiling gebruiksartikelen. Vrijdag

Veilingcyclus 2018 Veilingnr. Omschrijving Inzet Opbrengst Veilingcyclus 1-2018 Veilingnr. Omschrijving Inzet Opbrengst 1 1 Breedbeeld TV beschadigd; sony kv28fc60z nr;6302022 met AB en 21,00 21,00 2 1 Spelcomputer;Microsoft SN213673644248; beschadigd; XBOX one

Veiling catalogus Januari 2018

Veiling catalogus Januari 2018 Veiling catalogus Januari 2018 Kijkdag. Vrijdag 19 januari 10:00 uur t/m 14:00 uur Maandag 22 januari 10:00 uur t/m 14:00 uur Veiling gebruiksartikelen. Donderdag 25 januari 10:15 uur nr. 1 t/m 17 Overige

Veilingcyclus 2019 Veilingnr. Omschrijving Inzet Opbrengst Veilingcyclus 3-2019 Veilingnr. Omschrijving Inzet Opbrengst 200 Analoog fototoestel Hasselblad Utrecht 1000f met 80mm lens (236264) 0,00 0,00 201 Analoog fototoestel Hasselblad 500el met winder eronder

Veiling catalogus Maart 2019

Veiling catalogus Maart 2019 Veiling catalogus Maart 2019 Kijkdag. Vrijdag 15 maart 10:00 uur t/m 14:00 uur LET OP!!! Zaterdag 16 maart GEEN kijkdag Dinsdag 19 maart 10:00 uur t/m 14:00 uur Veiling gebruiksartikelen. Donderdag 21

Veiling catalogus Maart 2018

Veiling catalogus Maart 2018 Veiling catalogus Maart 2018 Kijkdag. Woensdag 21 maart 10:00 uur t/m 14:00 uur Vrijdag 23 maart 10:00 uur t/m 14:00 uur Zaterdag 24 maart 11:00 uur t/m 16:00 uur Veiling gebruiksartikelen. Dinsdag 27

Veilingcyclus 2018 Veilingnr. Omschrijving Inzet Opbrengst Veilingcyclus 3-2018 Veilingnr. Omschrijving Inzet Opbrengst 300 1 Fotocamera Hasselblad 503 cw, 1 Fotolens Zeiss 80mm, 1 Fotolens 780,00 1.275,00 301 1 Profoto pro7b1200 in tas, 2 Lampen in koffer 233720

Overzicht gevonden voorwerpen gemeente Papendrecht per

Overzicht gevonden voorwerpen gemeente Papendrecht per Overzicht gevonden voorwerpen gemeente Papendrecht per 24-06-2019 Datum gevonden Soort voorwerp (Ken)Merk 02-06-2019 Bankpassen en creditcards abn-amro 01-06-2019 Bankpassen en creditcards Monese 31-05-2019

Verloren voorwerpen Gemeente Bernheze

Verloren voorwerpen Gemeente Bernheze Verloren voorwerpen Gemeente Bernheze Soort Merk/type Omschrijving Bijzonderheden Datum Registratienr. Overig oticon ria 2, mini gehoorapparaat 23-11-2015 783528 Overig Kentekenplaat 7-5-2016 824103 Overig

Verloren voorwerpen Gemeente Bernheze Verloren voorwerpen Gemeente Bernheze Soort Merk/type Omschrijving Bijzonderheden Datum Registratienr. Overig Gehoorapparaat (linkeroor). 23-11-2016 869940 Overig Phonak 8-12-2016 873774 Overig Medicijnen

SPARKLE & SHINE COLLECTIE 2019 ANNY VAN BUUL JUWELIERS 14K GOUD, DIAMANT & LONDON BLUE TOPAAS OORSTEKERS HANGER COLLIER R I N G

SPARKLE & SHINE COLLECTIE 2019 ANNY VAN BUUL JUWELIERS 14K GOUD, DIAMANT & LONDON BLUE TOPAAS OORSTEKERS HANGER COLLIER R I N G 14K GOUD, DIAMANT & LONDON BLUE TOPAAS OORSTEKERS MET LONDON BLUE TOPAAS EN 0.10CT. (2X0.05CT.) G VSI DIAMANT E 0 2 4 715,- HANGER MET LONDON BLUE TOPAAS EN 0.10CT. G VSI DIAMANT EXCL. E025 595,- 45 cm

Verloren voorwerpen Gemeente Bernheze Verloren voorwerpen Gemeente Bernheze Soort Merk/type Omschrijving Bijzonderheden Datum Registratienr. Overig oticon ria 2, mini gehoorapparaat verloren 23-11-2015 783528 Overig AHO Kentekenplaat MV-FD-62

CATALOGUS-CATALOGUE. Online veiling van consumentengoederen- Online Auction of consumergoods- Vente en ligne des biens de consommation

CATALOGUS-CATALOGUE. Online veiling van consumentengoederen- Online Auction of consumergoods- Vente en ligne des biens de consommation CATALOGUS-CATALOGUE Online veiling van consumentengoederen- Online Auction of consumergoods- Vente en ligne des biens de consommation in opdracht van / à la requête /by order of THE BRUSSELS AIRPORT COMPANY

LIJST GEVONDEN VOORWERPEN PER 4 OKTOBER 2017 ZAAKNR: REGISTRATIEDATUM DATUM GEVONDEN GEVONDEN KLEUR CATEGORIE Gevonden

LIJST GEVONDEN VOORWERPEN PER 4 OKTOBER 2017 ZAAKNR: REGISTRATIEDATUM DATUM GEVONDEN GEVONDEN KLEUR CATEGORIE Gevonden LIJST GEVONDEN VOORWERPEN PER 4 OKTOBER 2017 ZAAKNR: REGISTRATIEDATUM DATUM GEVONDEN GEVONDEN KLEUR CATEGORIE 208318 12-12-2016 11-12-2016 Gevonden Zilver armband 228546 16-6-2017 1-5-2017 Gevonden Zilver

O L L E C T I E W I N T E R

O L L E C T I E W I N T E R 14K Goud & Diamant C002 HANGER * excl. collier C001 OORHANGERS * C009 RING * *met 0.09 si. diamant 549,- 699,- 599,- JIJ MAAKT HET Schitterend C O L L E C T I E W I N T E R 17 / 18 Bij een intiem etentje

Gevonden voorwerpen per 1 november 2017

Gevonden voorwerpen per 1 november 2017 Gevonden voorwerpen per 1 november 2017 ZAAKNR. REGISTRATIE PLAATS GEVONDEN OP: GEVONDEN KLEUR CATEGORIE 208318 12-12-2016 TERNEUZEN 11-12-2016 Gevonden Zilver armband 228546 16-6-2017 TERNEUZEN 1-5-2017

Verloren voorwerpen Gemeente Bernheze Verloren voorwerpen Gemeente Bernheze Soort Merk/type Omschrijving Bijzonderheden Datum Registratienr. Overig Hoverboard goudkleurig. 19-8-2016 851366 Overig Witte kentekenplaat fietsendrager JB-681-B.

Started 27 Mar :00 CET (09:00 GMT)

Started 27 Mar :00 CET (09:00 GMT) De Zwaan Art & Antiques Started 27 Mar 2019 10:00 CET (09:00 GMT) Keizersgracht 474 Amsterdam 1017 EG Netherlands Lot Description 1 Twee 14krt. roségouden broches, 19e eeuw, één in de vorm van een bloem

Lokale Politie Antwerpen Afdeling lokale recherche

VOORWOORD. Wij wensen u veel kijk- en leesplezier! Cachet Juweliers

14K GOUD OORHANGERS E ,- COLLIER. 80 cm E ,- ARMBAND cm E ,- SPARKLE & SHINE

14K GOUD OORHANGERS E ,- COLLIER. 80 cm E ,- ARMBAND cm E ,- SPARKLE & SHINE 14K GOUD OORHANGERS E001 239,- 80 cm E002 835,- ARMBAND 18+1 cm E003 375,- SPARKLE & SHINE COLLECTIE 2019 Juwelier Wolters Sinds 1949 is juwelier Wolters een begrip in Vleuten. In onze prachtig verbouwde

Nieuwe Modellen 2010

Nieuwe Modellen 2010 Nieuwe Modellen 2010 Tr 62 Tr 130 Goud 14 karaat Diamant Top Wesselton VVS Tr 127 Tr 135 www.eclat.nl Prijslijst Exclusieve Trouwringen 2010 Trh = Trouwring Heren / Trd = Trouwring Dames Prijzen van de

Overzicht gevonden voorwerpen gemeente Dordrecht per Datum gevonden Soort voorwerp (Ken)Merk

Overzicht gevonden voorwerpen gemeente Dordrecht per Datum gevonden Soort voorwerp (Ken)Merk Overzicht gevonden voorwerpen gemeente Dordrecht per 09-11-2017 Datum gevonden Soort voorwerp (Ken)Merk 31-10-2017 Overige pasjes en documenten Ov chipkaart D.Kishani Farahan 27-10-2017 GSM-telefoon Samsung

TRENDS... DE MOOISTE MERKEN EN NOG VEEL MEER MAGAZINE

TRENDS... DE MOOISTE MERKEN EN NOG VEEL MEER MAGAZINE TRENDS... DE MOOISTE MERKEN EN NOG VEEL MEER MAGAZINE NAJAAR WINTER 2015 NIEUW e 100,00 e 115,00 e 179,00 e 9,50 VAKMANSCHAP, KWALITEIT, SERVICE EN MODE H.297 75,00 Een familiebedrijf, dat is wat we zijn.

CATALOGUS-CATALOGUE Online veiling van consumentengoederen- Online Auction of consumergoods- Vente en ligne des biens de consommation

CATALOGUS-CATALOGUE Online veiling van consumentengoederen- Online Auction of consumergoods- Vente en ligne des biens de consommation CATALOGUS-CATALOGUE Online veiling van consumentengoederen- Online Auction of consumergoods- Vente en ligne des biens de consommation in opdracht van / à la requête /by order of THE BRUSSELS AIRPORT COMPANY

COLLECTIE GOUD & ZIRKONIA. Juwelier Wolters. Pastoor Ohllaan 9 3451 CB Vleuten www.wietsewolters.nl T 030-677 1338. S 518 Exclusief collier 219,-

COLLECTIE GOUD & ZIRKONIA. Juwelier Wolters. Pastoor Ohllaan 9 3451 CB Vleuten www.wietsewolters.nl T 030-677 1338. S 518 Exclusief collier 219,- COLLECTIE 13 14 S 518 219,- Juwelier Wolters Pastoor Ohllaan 9 3451 CB Vleuten www.wietsewolters.nl T 030-677 1338 S 517 349,- S 523 229,- GOUD & ZIRKONIA S 728 0.06 crt. si 569,- S 727 0.06 crt. si 599,-

Verloren Voorwerpen VERLOREN VOORWERPEN IN DE PERIODE TOT EN MET Datum overzicht: Melding:

Verloren Voorwerpen VERLOREN VOORWERPEN IN DE PERIODE TOT EN MET Datum overzicht: Melding: VERLOREN VOORWERPEN IN DE PERIODE 31-5-2016 TOT EN MET 7-7-2016. Datum overzicht: 8-7-2016 Verloren Voorwerpen Melding: 31-5-2016 Kenmerk: VV-1537 Subcategorie: Kentekenplaat Merk: Kentekenplaat 03-gnz-1

14K GOUD COLLIER. 45 cm E ,- ARMBAND. 19 cm E ,- SPARKLE & SHINE COLLECTIE 2019 HOFLAND JUWELIER

14K GOUD COLLIER. 45 cm E ,- ARMBAND. 19 cm E ,- SPARKLE & SHINE COLLECTIE 2019 HOFLAND JUWELIER 14K GOUD 45 cm E037 1.260,- ARMBAND 19 cm E038 575,- SPARKLE & SHINE COLLECTIE 2019 HOFLAND JUWELIER E432 42+3 cm 75,- E431 KLAPCREOLEN 19 cm 65,- 40,- ZILVER E441 RING 22,50 E429 45 cm 149,- E436 RING

166291 9/29/2015 TERNEUZEN gevonden Zwart opslag gemeente op koegors

166291 9/29/2015 TERNEUZEN gevonden Zwart opslag gemeente op koegors Gevonden voorwerpen per 1 januari 2016 Zaaknr. Datum PLAATS Gevonden KLEUR BEWAARPLAATS 153194 5/31/2015 TERNEUZEN Gevonden Geel bij de vinder 168436 10/16/2015 TERNEUZEN Gevonden Roze bij de vinder 176305

Gevonden voorwerpen per 3 juni 2016 Zaaknr. plaats Datum GEVONDEN OF VERLOREN KLEUR CATEGORIE 153194 TERNEUZEN 31-5-2015 Gevonden Geel abonnement

Gevonden voorwerpen per 3 juni 2016 Zaaknr. plaats Datum GEVONDEN OF VERLOREN KLEUR CATEGORIE 153194 TERNEUZEN 31-5-2015 Gevonden Geel abonnement Gevonden voorwerpen per 3 juni 2016 Zaaknr. plaats Datum GEVONDEN OF VERLOREN KLEUR CATEGORIE 153194 TERNEUZEN 31-5-2015 Gevonden Geel abonnement 190983 TERNEUZEN 28-5-2016 Gevonden autosleutel 186617

Overzicht gevonden voorwerpen gemeente Dordrecht per

Overzicht gevonden voorwerpen gemeente Dordrecht per Overzicht gevonden voorwerpen gemeente Dordrecht per 30-12-2016 Datum gevonden Soort voorwerp (Ken)Merk 26-09-2026 GSM-telefoon Iphone 30-12-2016 Horloges Swatch 28-12-2016 Sleutels 27-12-2016 Overige

Started 26 Jun :00 CEST (09:00 BST)

Started 26 Jun :00 CEST (09:00 BST) De Zwaan Art & Antiques Started 26 Jun 2019 10:00 CEST (09:00 BST) Keizersgracht 474 Amsterdam 1017 EG Netherlands Lot Description 1 Paar 14krt. gouden oorhangers, 19e eeuw, ieder met een druppel van bloedkoraal

Aantal Minuten Aantal SMS

Aantal Minuten Aantal SMS Kosten per Maand Aantal Minuten Aantal SMS Aantal MB in de bundel Data snelheid down / up Mbp/s Prijs per minuut buiten bundel Prijs per 100 MB buiten bundel Aansluitkosten Smart 200 29,00 100 200 MB 75

SPARKLE & SHINE COLLECTIE 2019 JUWELIER VAN KOEVERINGE 14K ROSÉGOUD COLLIER ARMBAND MET WITTE KWARTS, ZWARTE RUTIEL EN AMETHYST E ,-

SPARKLE & SHINE COLLECTIE 2019 JUWELIER VAN KOEVERINGE 14K ROSÉGOUD COLLIER ARMBAND MET WITTE KWARTS, ZWARTE RUTIEL EN AMETHYST E ,- 14K ROSÉGOUD MET WITTE KWARTS, ZWARTE RUTIEL EN AMETHYST E004 955,- ARMBAND MET WITTE KWARTS, ZWARTE RUTIEL EN AMETHYST E005 435,- SPARKLE & SHINE COLLECTIE 2019 JUWELIER VAN KOEVERINGE E275 579,- E273

1x BeHello Powerbank 2600 mah White, Winkelverkoopprijs euro 20 1x BeHello Powerbank 2600 mah White, Winkelverkoopprijs euro 20 1x Xqisit Carcharger

1x BeHello Powerbank 2600 mah White, Winkelverkoopprijs euro 20 1x BeHello Powerbank 2600 mah White, Winkelverkoopprijs euro 20 1x Xqisit Carcharger 1x BeHello Powerbank 2600 mah White, Winkelverkoopprijs euro 20 1x BeHello Powerbank 2600 mah White, Winkelverkoopprijs euro 20 1x Xqisit Carcharger iphone ipad 2000 BLACK, Winkelverkoopprijs euro 20 1x

Overzicht gevonden voorwerpen gemeente Dordrecht per Overzicht gevonden voorwerpen gemeente Dordrecht per 12-07-2017 Datum gevonden Soort voorwerp (Ken)Merk 11-07-2017 Overige voorwerpen 10-07-2017 Sleutels AXA, Silca 07-07-2017 Horloges 07-07-2017 Fiets

14K Roségoud JIJ MAAKT HET. Schitterend

14K Roségoud JIJ MAAKT HET. Schitterend 14K Roségoud JIJ MAAKT HET Schitterend COLLECTIE 2018 Speciaal Een sieraad of horloge uitkiezen is vaak een bijzonder en speciaal moment. Het moet uitstralen waar jij voor staat. Dat kan stijlvol zijn,

BMW Motorrad. BMW maakt rijden geweldig. bmw-motorrad.nl BMW MOTORRAD STYLE. PRIJSLIJST JANUARI 2014.

BMW Motorrad. BMW maakt rijden geweldig. bmw-motorrad.nl BMW MOTORRAD STYLE. PRIJSLIJST JANUARI 2014. BMW Motorrad bmw-motorrad.nl BMW maakt rijden geweldig BMW MOTORRAD STYLE. PRIJSLIJST JANUARI 2014. 3 14 Voel de vibraties van de stad op je huid. Voel zijn polsslag. De URBAN collectie van BMW Motorrad

JBA JEWELS AND WATCHES (NL) Horloges en juwelen. .. Rotterdam (Zie let op! / Watch note!) Sluitingsdatum: maandag 07 SEPTEMBER vanaf 19:00

JBA JEWELS AND WATCHES (NL) Horloges en juwelen. .. Rotterdam (Zie let op! / Watch note!) Sluitingsdatum: maandag 07 SEPTEMBER vanaf 19:00 ONLINE VEILING JBA JEWELS AND WATCHES (NL) Horloges en juwelen.. Rotterdam (Zie let op! / Watch note!) Sluitingsdatum: maandag 07 SEPTEMBER vanaf 19:00 Bezichtiging: maandag 31 augustus Op afspraak.. Rotterdam

Op inkoop voor de mooiste juwelen die u in deze brochure aantreft.

Op inkoop voor de mooiste juwelen die u in deze brochure aantreft. sinds 1955 Op inkoop voor de mooiste juwelen die u in deze brochure aantreft. Lieve, gewaardeerde klant, Wat leuk dat u de tijd neemt voor onze brochure. Hij is dit keer anders dan andere jaren. Wij hebben

15/ 16 COLLECTIE ZILVER. & zirkonia. Markeresplein 7, 8271 BV IJsselmuiden, 0031 (0)38 3636099 www.daniels-juwelier.nl. 13.00654 Collier 45 cm 35,-

15/ 16 COLLECTIE ZILVER. & zirkonia. Markeresplein 7, 8271 BV IJsselmuiden, 0031 (0)38 3636099 www.daniels-juwelier.nl. 13.00654 Collier 45 cm 35,- 15/ 16 COLLECTIE 13.00654 Collier 45 cm 35,- 13.23100 Exclusief collier 54,- ZILVER & zirkonia 13.23094 79,- 13.23097 59,- Markeresplein 7, 8271 BV IJsselmuiden, 0031 (0)38 3636099 www.daniels-juwelier.nl

CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling- Online auction of the bankrupcty- Vente en ligne de la faillite. SYMPHONY JEWELS bvba ea

CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling- Online auction of the bankrupcty- Vente en ligne de la faillite. SYMPHONY JEWELS bvba ea CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling- Online auction of the bankrupcty- Vente en ligne de la faillite SYMPHONY JEWELS bvba ea in opdracht van de curator ea/à la requête du curateur ea./ by

Waardebon. Sint Cadeaus heel veel keuze voor. Pak uit: Verlanglijstje? TIP VAN SINT. Extra voordeel dus profiteer nu!

Waardebon. Sint Cadeaus heel veel keuze voor. Pak uit: Verlanglijstje? TIP VAN SINT. Extra voordeel dus profiteer nu! Extra voordeel dus profiteer nu! Sint Cadeaus heel veel keuze voor TIP VAN SINT Verras eens met een mooie ring! Pak uit: Verlanglijstje? Met leuke oorsieraden. Kies je favo uit! V O L M E T O R I G I N

Klassieke merk juwelen en diamanten

Gevonden voorwerpen per 16 januari 2017 Zaaknummer Plaats Datum gevonden Gevonden Kleur Categorie TERNEUZEN Gevonden Zilver armband

Gevonden voorwerpen per 16 januari 2017 Zaaknummer Plaats Datum gevonden Gevonden Kleur Categorie TERNEUZEN Gevonden Zilver armband Gevonden voorwerpen per 16 januari 2017 Zaaknummer Plaats Datum gevonden Gevonden Kleur Categorie 208318 TERNEUZEN 11-12-2016 Gevonden Zilver armband 190983 TERNEUZEN 28-5-2016 Gevonden autosleutel 198759

NIEUWS. Steltman Juwelier en Bibi van der Velden: een sublieme combinatie van vakmanschap en creativiteit

NIEUWS.  Steltman Juwelier en Bibi van der Velden: een sublieme combinatie van vakmanschap en creativiteit winter 2011 Editie 5 NIEUWS www.steltman.nl Steltman Juwelier en Bibi van der Velden: een sublieme combinatie van vakmanschap en creativiteit Steltman Juwelier mag dan al bijna honderd jaar tot de gevestigde

COLLECTIE WINTER 17/ 18

COLLECTIE WINTER 17/ 18 C056 45 cm C057 ARMBAND 19 cm 225,- 99,- Zilver & Zirkonia JIJ MAAKT HET Schitterend COLLECTIE WINTER 17/ 18 Juwelier van den Mosselaar Aan de Hoofdstraat, tegenover de kerk van Bovenkarspel, levert juwelier

Afschrijvingenlijst reisbagage a.s.r.

Afschrijvingenlijst reisbagage a.s.r. Afschrijvingenlijst reisbagage a.s.r. versie 02-2017 Waarom schrijven wij af? Bij een schade krijg je de waarde van je spullen vergoed. Spullen worden na verloop van tijd minder waard door gebruik, veroudering

Veilingcatalogus Faillissement Second Life Electronics

Veilingcatalogus Faillissement Second Life Electronics Veilingcatalogus Faillissement Second Life Electronics Kijkdag: Maandag 17 oktober 2016 van 12.00 tot 15.00 uur Sluiting veiling: Dinsdag 18 oktober 2016 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem

Afschrijvingslijst inboedelverzekering. voor tweedehands spullen

Afschrijvingslijst inboedelverzekering. voor tweedehands spullen slijst inboedelverzekering voor tweedehands spullen slijst inboedelverzekering voor tweedehands spullen en spullen die u niet meer gebruikt voor het doel waarvoor ze bestemd zijn, bijvoorbeeld een televisie

4 augustus 2016 Gevonden vouwwagen/aanhanger Hippolytushoef 5 augustus 2016 Verloren bril grijze bril,zwarte koker, embleem defensie Anna Paulowna 18

4 augustus 2016 Gevonden vouwwagen/aanhanger Hippolytushoef 5 augustus 2016 Verloren bril grijze bril,zwarte koker, embleem defensie Anna Paulowna 18 4 augustus 2016 Gevonden vouwwagen/aanhanger Hippolytushoef 5 augustus 2016 Verloren bril grijze bril,zwarte koker, embleem defensie Anna Paulowna 18 augustus 2016 verloren mobiele telefoon Samsung Samsung

Afschrijvingslijst bagage voor reisverzekeringen

Afschrijvingslijst bagage voor reisverzekeringen Versie 1 januari 2017 Het kan gebeuren dat uw bagage tijdens uw reis wordt gestolen, kwijtraakt of beschadigt. In dat geval kunt u ons vragen de schade aan uw bagage te vergoeden. Wij moeten dan weten

SIERADEN HORLOGES 2015

SIERADEN HORLOGES 2015 & SIERADEN SIERADEN HORLOGES 2015 JUWELIER GOUDSMID Vakmanschap & Meesterschap Juwelier Goudsmid Ooms is al 18 jaar een begrip in Halsteren en omgeving. En staat bekend als betrouwbaar, vakkundig, gastvrij

Prijslijst - THESSELY MODE EN ACCESSOIRES Gegenereerd op Aan deze lijst kunnen geen rechten worden ontleend

Prijslijst - THESSELY MODE EN ACCESSOIRES Gegenereerd op Aan deze lijst kunnen geen rechten worden ontleend lijst - THESSELY MODE EN ACCESSOIRES Gegenereerd op 26-01-2013 Aan deze lijst kunnen geen rechten worden ontleend Dameskleding Shorts 2239996 Dames Short 2239973B Dames short van Dressed-up 2239973F Dames

Prijslijst maart 2015. Prijzen per stuk. 333, 375, 585 legeringen

Prijslijst maart 2015. Prijzen per stuk. 333, 375, 585 legeringen Prijslijst maart 2015 Prijzen per stuk. 333, 375, 585 legeringen Bi-color & witgoud 14K leverbaar met en zonder palladium (min 14%) 8K & 9K altijd met palladium (min 11%) Palladium legering; witgoud blijvend

O L L E C T I E W I N T E R

O L L E C T I E W I N T E R 14K Roségoud C354 OORHANGERS C355 45 cm C356 ARMBAND 19 cm 425,- 2.199,- 999,- JIJ MAAKT HET Schitterend C O L L E C T I E W I N T E R 17 / 18 Bij een intiem etentje kies je natuurlijk het collier dat

Diamanten, juwelen en horloges taxateur/juwelier BertJan Ibink

Diamanten, juwelen en horloges taxateur/juwelier BertJan Ibink ONLINE VEILING IJA INTERNATIONAL JEWELRY AUCTION (NL) Diamanten, juwelen en horloges taxateur/juwelier BertJan Ibink info@troostwijkauctions.com Amsterdam (IJA International jewelers auction) Sluitingsdatum:

Afschrijvingslijst ING Inboedelverzekering voor tweedehands spullen

Afschrijvingslijst ING Inboedelverzekering voor tweedehands spullen Afschrijvingslijst ING Inboedelverzekering voor tweedehands spullen Spullen worden minder waard door het gebruik of veroudering. Dit heet afschrijving. Met de ING Inboedelverzekering krijgt u bij een schade

Versie: Contentrichtlijnen Sieraden, Horloges, Tassen & Accessoires

Versie: Contentrichtlijnen Sieraden, Horloges, Tassen & Accessoires Versie: 28-12-2016 Contentrichtlijnen Sieraden, Horloges, Tassen & Accessoires Inhoud 1. Introductie 2. Verplichte content 3. Afbeeldingen Cover Image 4. Afbeeldingen Stills 5. Titel 6. Beschrijving 7.

LIMO DIAMONDS bvba FORMAS sprl ea.

LIMO DIAMONDS bvba FORMAS sprl ea. CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de falingen - Online auction of the bankruptcies - Vente en ligne des faillites LIMO DIAMONDS bvba FORMAS sprl ea. in opdracht van de curatoren ea./à la requête

Sint Cadeaus heel veel keuze voor Zinzi pakt uit! PARFUM CADEAU. MIX& MATCH Met zilveren oorsieraden & hangers TIP VAN SINT.

Sint Cadeaus heel veel keuze voor Zinzi pakt uit! PARFUM CADEAU. MIX& MATCH Met zilveren oorsieraden & hangers TIP VAN SINT. Issue N o 28 SINT 2015 TIP VAN SINT Verras haar met! pakt uit! Met veel extra voordeel PARFUM CADEAU Bij aankoop van een horloge Sint Cadeaus heel veel keuze voor Met zilveren oorsieraden & hangers VOL

JUWELENBOEKJE Voorbeelden, benamingen en omschrijvingen van sieraden.

JUWELENBOEKJE Voorbeelden, benamingen en omschrijvingen van sieraden. Lokale Politie Antwerpen Afdeling lokale recherche JUWELENBOEKJE Voorbeelden, benamingen en omschrijvingen van sieraden. aangeboden door de gouverneur van West-Vlaanderen Antwerpen, maart 2006 De gouverneur

Sint Cadeaus Zinzi pakt uit! PARFUM CADEAU MIX& MATCH TIP VAN SINT. Issue No 28. Met veel extra voordeel Verras haar met Zinzi!

Sint Cadeaus Zinzi pakt uit! PARFUM CADEAU MIX& MATCH TIP VAN SINT. Issue No 28. Met veel extra voordeel Verras haar met Zinzi! Issue No 28 SINT 2015 pakt uit! TIP VAN SINT Met veel extra voordeel Verras haar met! PARFUM CADEAU Bij aankoop van een horloge Sint Cadeaus Met zilveren oorsieraden & hangers heel veel keuze voor V O

10 kt Zirkonia ring wit goud. 3 laags ketting zilver-en bronskleurig. 316L Rvs ring met zirkonia. Armband bruin leer rond

10 kt Zirkonia ring wit goud. 3 laags ketting zilver-en bronskleurig. 316L Rvs ring met zirkonia. Armband bruin leer rond alles voor women 10 kt Zirkonia ring wit goud 35.00 Artikelnummer: 1ar20 3 laags ketting zilver-en bronskleurig Artikelnummer: 3a39 316L Rvs ring met zirkonia Artikelnummer: 1ar25 Armband bruin leer rond

AFDELING XIV HOOFDSTUK 71

AFDELING XIV HOOFDSTUK 71 31.10.2011 GECOMBINEERDE NOMENCLATUUR XIV 1 AFDELING XIV ECHTE EN GEKWEEKTE PARELS, EDELSTENEN EN HALFEDELSTENEN, EDELE METALEN EN METALEN GEPLATEERD MET EDELE METALEN, ALSMEDE WERKEN DAARVAN; FANCYBIJOUTERIEËN;

jouw Wat is jouw stijl? Modieus casual, chic of kleur sportieve of witte horloges Jouw stijl

jouw Wat is jouw stijl? Modieus casual, chic of kleur sportieve of witte horloges Jouw stijl 2 0 1 2 Wat is jouw stijl? Sundrops, drop by rosegoud of rosegoud met Brons Modieus casual, chic of kleur warm bruin briljant jouw sportieve of witte horloges 2 0 1 2 Juwelier van Willegen Hoogstraat 15