MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID. Catalogue de vente Veilingcatalogus 24 FEBRUARI FEVRIER

Download "MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID. Catalogue de vente Veilingcatalogus 24 FEBRUARI FEVRIER"

1 BERG VAN BARMHARTIGHEID 69 Catalogue de vente Veilingcatalogus FEVRIER 24 FEBRUARI 2018

2 BERG VAN BARMHARTIGHEID 3 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID Catalogue de vente Veilingcatalogus EXPOSITIONS TENTOONSTELLINGEN JEUDI DONDERDAG 22/02/2018 de/van 10 h./u. à/tot 15 h./u. VENDREDI VRIJDAG 23/02/2018 de/van 10 h./u. à/tot 15 h./u. SAMEDI ZATERDAG 24/02/2018 de/van 10 h./u. à/tot 12 h./u. VENTE VERKOOP SAMEDI ZATERDAG 24/02/2018 à partir de/vanaf 13 h./u.

3 4 CATÉGORIE CATEGORIE MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID Bijoux et objets divers Juwelen en verscheidene voorwerpen ARTICLES / ARTIKELEN 1-226

4 BERG VAN BARMHARTIGHEID BIJOUX JUWELEN ,00/800,00 Bague en or jaune 18 ct CHOPARD sere de 39 brillants +/ ct (abîmée, verre, pierre de couleur) g brut (Taille: 53) Ring in 18 kt geelgoud CHOPARD bezet met 39 briljanten +/ kt (beschadigd, glas, kleursteen) g bruto (Maat: 53) ,00/1500,00 Bague en or blanc 18 ct sere de +/- 240 brillants +/- 4 ct g (Taille: 57) Ring in 18 kt witgoud bezet met +/- 240 briljanten +/- 4 kt g (Maat: 57) 9 180,00/220,00 Manteau en astrakan Swakara naturel gris signé R. VAN ACKER Mantel in astrakan Swakara natuurlijk grijs getekend R. VAN ACKER ,00/120,00 Foulard en soie HERMES: Les Mustangs (très légèrement taché) (85 x 85 cm) Zijden sjaal HERMES: Les Mustangs (zeer licht bevlekt) (85 x 85 cm) 8 420,00/460,00 2 boucles d oreilles en or jaune et blanc 18 ct seres de 48 brillants +/ ct g 2 oorringen in 18 kt geel- en witgoud bezet met 48 briljanten +/ kt g

5 6 BIJOUX JUWELEN MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/1600,00 Bracelet-montre dame en acier et or CHOPARD Happy Sport quartz ser de 7 brillants +/ ct (17 cm) Damespolshorloge in staal en goud CHOPARD Happy Sport quartz bezet met 7 briljanten +/ kt (17 cm) ,00/1400,00 Bague en or jaune 18 ct sere d 1 saphir +/ ct et 2 rubis - 5 g (Taille: 54) Ring in 18 kt geelgoud bezet met 1 saffier +/ kt en 2 robijnen - 5 g (Maat: 54) ,00/400,00 Sac de plage en toile LOUIS VUITTON Azur Damier (personnalisé) + facture + housse et boîte d origine (45 x 28 x 15 cm) ,00/400,00 Bracelet en or jaune 14 ct ser de pierres précieuses - 13 g brut (19 cm) Armband in 14 kt geelgoud bezet met edelstenen - 13 g bruto (19 cm) ,00/2000,00 Bague en or jaune 18 ct avec pares en plane sere d 1 diamant taille marquise +/ ct + cerficat g (Taille: 52) Ring in 18 kt geelgoud met gedeelten in pla"na bezet met 1 diamant markiesslijpsel +/ kt + cer"ficaat g (Maat: 52) Strandtas in linnen LOUIS VUITTON Azur Damier (gepersonaliseerd) + factuur + originele hoes en doos (45 x 28 x 15 cm)

6 BERG VAN BARMHARTIGHEID BIJOUX JUWELEN ,00/800,00 Bracelet rigide en or jaune 18 ct ser de 9 diamants taille ancienne +/ ct, roses de diamant et saphirs - 13 g Onbuigzame armband in 18 kt geelgoud bezet met 9 diamanten oud slijpsel +/ kt, diamantroosjes en saffieren - 13 g ,00/1100,00 Broche en or jaune 18 ct sere de roses de diamant (pierres de couleur, pierre manque) g brut Borstspeld in 18 kt geelgoud bezet met diamantroosjes (kleurstenen, steen ontbreekt) g bruto ,00/580,00 Bague en or jaune et blanc 18 ct sere d 1 diamant taille ancienne +/- 1 ct et 2 diamants taille ancienne 2 x +/ ct (pierre ébréchée, abîmée, bosselée) - 6 g (Taille: 63) Ring in 18 kt geel- en witgoud bezet met 1 diamant oud slijpsel +/- 1 kt en 2 diamanten oud slijpsel 2 x +/ kt (steen beschadigd, beschadigd, gedeukt) - 6 g (Maat: 63) ,00/660,00 Bague en or jaune 18 ct pare en plane sere de 6 brillants +/ ct et rubis g brut (Taille: 49) Ring in 18 kt geelgoud gedeelte in pla!na bezet met 6 briljanten +/ kt en robijn g bruto (Maat: 49)

7 8 BIJOUX JUWELEN MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/1100,00 Bague en or blanc 18 ct sere de 78 brillants +/ ct et saphir g (Taille: 58) Ring in 18 kt witgoud bezet met 78 briljanten +/ kt en saffier g (Maat: 58) ,00/800,00 Broche en or blanc 18 ct sere de 44 brillants +/ ct - 16 g Borstspeld in 18 kt witgoud bezet met 44 briljanten +/ kt - 16 g ,00/4200,00 Bracelet-montre dame en acier et or ROLEX Oyster Perpetual Datejust automaque (mouvement n K ) + boîte d origine, garane internaonale et 2 mailles supplémentaires (+/- 16 cm) ,00/1100,00 Collier de perles Akoya ( mm) avec fermoir en or jaune 18 ct ser de +/- 52 brillants +/ ct (47 cm) Halssnoer van Akoya parels ( mm) met sluing in 18 kt geelgoud bezet met +/- 52 briljanten +/ kt (47 cm) ,00/440,00 Bague en or jaune 18 ct sere de 18 brillants +/ ct (pierres de couleur) g (Taille: 55) Ring in 18 kt geelgoud bezet met 18 briljanten +/ kt (kleurstenen) g (Maat: 55) Damespolshorloge in staal en goud ROLEX Oyster Perpetual Datejust automasch (raderwerk nr K ) + originele doos, internaonale garane en 2 extra schakels (+/- 16 cm)

8 BERG VAN BARMHARTIGHEID BIJOUX JUWELEN ,00/1150,00 Bague en or blanc 18 ct ser!e d 1 brillant central +/ ct et 24 brillants +/ ct g (Taille: 52) Ring in 18 kt witgoud bezet met 1 centrale briljant +/ kt en 24 briljanten +/ kt g (Maat: 52) ,00/1100,00 2 boucles d oreilles en or jaune 18 ct signées CHAUMET (modifiées) g 2 oorringen in 18 kt geelgoud getekend CHAUMET (gewijzigd) g ,00/480,00 Huile sur toile signée H. ATIA: Arlequin (100 x 70 cm) Olie op doek getekend H. ATIA: Harlekijn (100 x 70 cm) ,00/480,00 Huile sur toile signée H. ATIA: Portrait de femme (90 x 70 cm) Olie op doek getekend H. ATIA: Vrouwelijk portret (90 x 70 cm) ,00/1500,00 Bague en or blanc 18 ct ser!e de 2 brillants 2 x +/ ct et 8 brillants +/ ct (pierres ébréchées) g (Taille: 52) Ring in 18 kt witgoud bezet met 2 briljanten 2 x +/ kt en 8 briljanten +/ kt (stenen beschadigd) g (Maat: 52)

9 10 BIJOUX JUWELEN MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/1500,00 Collier et 2 boucles d oreilles en or blanc 18 ct (pierres de couleur) g brut (45 cm) Halske!ng en 2 oorringen in 18 kt witgoud (kleurstenen) g bruto (45 cm) ,00/900,00 Bracelet-montre homme en or jaune 18 ct BOUCHERON édion spéciale Parfums Dior mécanique (bracelet en cuir avec boucle en plaqué or, personnalisé, bracelet abîmé, mouvement n 220) Herenpolshorloge in 18 kt geelgoud BOUCHERON speciale edi"e Parfums Dior mechanisch (armband in leder met slui"ng in pleetgoud, gepersonaliseerd, armband beschadigd, raderwerk nr 220) ,00/1000,00 Sac en cuir noir matelassé CHANEL (défraîchi, pare manque) + carte d authencité + housse (19 x 35 cm) Tas in zwart gestoffeerd leder CHANEL (onfris, deel ontbreekt) + echtheidskaart + hoes (19 x 35 cm) ,00/240,00 Bracelet en argent 925/1000 HERMES (légèrement griffé) + écrin g (18 cm) Armband in zilver 925/1000 HERMES (licht gekrast) + doosje g (18 cm) ,00/2200,00 Bracelet en or jaune et blanc 18 ct ser de 90 brillants +/ ct g (20 cm) Armband in 18 kt geel- en witgoud bezet met 90 briljanten +/ kt g (20 cm)

10 BERG VAN BARMHARTIGHEID BIJOUX JUWELEN ,00/1200,00 Bague en or blanc 18 ct sere de 168 brillants +/ ct et 1 saphir rose g (Taille: 52) Ring in 18 kt witgoud bezet met 168 briljanten +/ kt en 1 roze saffier g (Maat: 52) ,00/1400,00 2 boucles d oreilles en or blanc 18 ct seres de 18 brillants +/ ct et 2 coraux g brut 2 oorringen in 18 kt witgoud bezet met 18 briljanten +/ kt en 2 koralen g bruto ,00/960,00 Bague en or jaune et blanc 18 ct sere de 10 brillants +/ ct g (Taille: 55) Ring in 18 kt geel- en witgoud bezet met 10 briljanten +/ kt g (Maat: 55) ,00/800,00 Bague en or blanc 18 ct sere de 48 brillants +/ ct et 1 saphir taille cabochon g brut (Taille: 54) Ring in 18 kt witgoud bezet met 48 briljanten +/ kt en 1 saffier cabochonslijpsel g bruto (Maat: 54) ,00/11000,00 Diamant taille coussin 3.04 ct (traité HPHT) Diamant kussenslijpsel 3.04 kt (behandeld HPHT)

11 12 BIJOUX JUWELEN MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/1200,00 Bracelet-montre dame en or blanc 18 ct OMEGA De Ville mécanique ser de 32 brillants +/ ct g brut (+/- 16 cm) Damespolshorloge in 18 kt witgoud OMEGA De Ville mechanisch bezet met 32 briljanten +/ kt g bruto (+/- 16 cm) ,00/2800,00 Bague en or jaune et blanc 18 ct sere d 1 brillant +/ ct g (Taille: 56) Ring in 18 kt geel- en witgoud bezet met 1 briljant +/ kt g (Maat: 56) ,00/360,00 Bague en or jaune et blanc 18 ct sere de 12 brillants +/ ct et 1 rubis (pierre ébréchée) - 8 g (Taille: 54) Ring in 18 kt geel- en witgoud bezet met 12 briljanten +/ kt en 1 robijn (steen beschadigd) - 8 g (Maat: 54) ,00/300,00 Breloque en or blanc 18 ct sere d 1 perle de Tahi g brut Hanger in 18 kt witgoud bezet met 1 Tahi!parel g bruto

12 BERG VAN BARMHARTIGHEID BIJOUX JUWELEN ,00/560,00 Bague en or jaune et blanc 18 ct sere de 60 brillants +/- 1 ct et 3 diamants taille bague!e +/ ct g (Taille: 54) Ring in 18 kt geel- en witgoud bezet met 60 briljanten +/- 1 kt en 3 diamanten bague!eslijpsel +/ kt g (Maat: 54) ,00/440,00 Huile sur panneau signée Gaston BOGAERT: Vapeur Blanc (33 x 24 cm) Olie op paneel getekend Gaston BOGAERT: Vapeur Blanc (33 x 24 cm) ,00/480,00 2 boucles d oreilles en or blanc 18 ct seres de 28 brillants +/ ct g 2 oorringen in 18 kt witgoud bezet met 28 briljanten +/ kt g ,00/3000,00 Bague en or blanc 18 ct sere d 1 brillant +/ ct (abîmée) g (Taille: 53.5) Ring in 18 kt witgoud bezet met 1 briljant +/ kt (beschadigd) g (Maat: 53.5) ,00/1500,00 Bague en or jaune 18 ct avec pare en plane sere d 1 diamant taille princesse +/ ct + cerficat g (Taille: 55) Ring in 18 kt geelgoud met gedeelte in pla"na bezet met 1 diamant prinsesseslijpsel +/ kt + cer"ficaat g (Maat: 55)

13 14 BIJOUX JUWELEN MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/70,00 Boîte en acajou et nacre (10 x 22 x 3 cm) Doos in mahonie en parelmoer (10 x 22 x 3 cm) ,00/1200,00 Bracelet-montre dame en acier DIOR Christal quartz ser de 48 brillants (montre n , pierres de couleur) (+/- 18 cm) Damespolshorloge in staal DIOR Christal quartz bezet met 48 briljanten (uurwerk nr , kleurstenen) (+/- 18 cm) ,00/360,00 Vase en cristal bicolore VAL SAINT-LAMBERT + boîte d origine (H: 23.5 cm) ,00/700,00 Bague en plane sere de 3 diamants taille ancienne +/- 1 ct g (Taille: 54) Ring in plana bezet met 3 diamanten oud slijpsel +/- 1 kt g (Maat: 54) ,00/1400,00 Bague en plane sere de 40 diamants taille 8/8 et 102 brillants +/ ct au total (pierre ébréchée, abîmée, pare en or blanc 18 ct) g (Taille: 63) Ring in plana bezet met 40 diamanten 8/8 slijpsel en 102 briljanten +/ kt in totaal (steen beschadigd, beschadigd, gedeelte in 18 kt witgoud) g (Maat: 63) Vaas in tweekleurig kristal VAL SAINT-LAMBERT + originele doos (H: 23.5 cm)

14 BERG VAN BARMHARTIGHEID BIJOUX JUWELEN ,00/1500,00 Bague en or rose et blanc 18 ct sere de 55 brillants +/ ct g brut (Taille: +/- 52) Ring in 18 kt roos- en witgoud bezet met 55 briljanten +/ kt g bruto (Maat: +/- 52) ,00/1100,00 Bague en or blanc 14 ct sere de +/- 100 brillants +/- 2 ct et saphirs jaunes g (Taille: 54.5) Ring in 14 kt witgoud bezet met +/- 100 briljanten +/- 2 kt en gele saffieren g (Maat: 54.5) ,00/600,00 Sac à épaule en cuir noir matelassé CHANEL (abîmé, fermoir griffé, cuir décousu, taché à l intérieur) (16 x 25 x 7 cm) Schoudertas in zwart gestoffeerd leder CHANEL (beschadigd, sluing gekrast, leder naad los, binnenkant bevlekt) (16 x 25 x 7 cm) ,00/800,00 Bracelet-montre dame en plane avec pare en argent et métal mécanique ser de 16 diamants taille ancienne +/ ct et 106 diamants taille 8/8 +/- 2 ct (pare en cuir) g brut (+/- 15 cm) Damespolshorloge in plana met gedeelte in zilver en metaal mechanisch bezet met 16 diamanten oud slijpsel +/ kt en 106 diamanten 8/8 slijpsel +/- 2 kt (gedeelte in leder) g bruto (+/- 15 cm) ,00/2800,00 2 boucles d oreilles en or rose et blanc 18 ct seres de 290 brillants, 28 diamants taille poire et 12 diamants taille marquise +/ ct au total g 2 oorringen in 18 kt roos- en witgoud bezet met 290 briljanten, 28 diamanten peerslijpsel en 12 diamanten markiesslijpsel +/ kt in totaal g

15 16 BIJOUX JUWELEN MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/2000,00 Huile sur toile signée Ferdinand WILLAERT: Amour maternel (83 x 103 cm) Olie op doek getekend Ferdinand WILLAERT: Moederliefde (83 x 103 cm) ,00/700,00 2 boucles d oreilles en or jaune 18 ct ser!es de 2 diamants taille ancienne 2 x +/ ct g 2 oorringen in 18 kt geelgoud bezet met 2 diamanten oud slijpsel 2 x +/ kt g ,00/1100,00 Bague en or blanc 18 ct ser!e de +/- 164 brillants +/ ct et 1 perle g brut (Taille: 58) ,00/400,00 Sac à bandoulière en cuir bordeaux Must de CARTIER (légèrement griffé) + housse (20 x 25 x 20 cm) Tas met schouderriem in bordeaux leder Must de CARTIER (licht gekrast) + hoes (20 x 25 x 20 cm) ,00/1000,00 Bracelet-montre unisexe en acier BOUCHERON (bracelet en acier avec boucle déployante, bracelet de rechange en cuir et sa!n, montre n ) + boîtes (+/- 20 cm) Polshorloge uniseks in staal BOUCHERON (armband in staal met vouwslui!ng, verwisselbare armband in leder en sa!jn, uurwerk nr ) + dozen (+/- 20 cm) Ring in 18 kt witgoud bezet met +/- 164 briljanten +/ kt en 1 parel g bruto (Maat: 58)

16 BERG VAN BARMHARTIGHEID BIJOUX JUWELEN ,00/17000,00 Sac à main/épaule en crocodile rouge LOUIS VUITTON + housse, boîte et sac en carton d origine (35 x 27 x 13 cm) Hand/schoudertas in rood krokodillenleer LOUIS VUITTON + originele hoes, doos en kartonnen zak (35 x 27 x 13 cm) ,00/500,00 Porte-cartes en crocodile rouge LOUIS VUITTON (19 x 11 cm) Kaartenhouder in rood krokodillenleer LOUIS VUITTON (19 x 11 cm) ,00/1300,00 2 boucles d oreilles en or blanc 18 ct seres de 2 brillants +/ ct au total et 2 perles des Mers du Sud g brut 2 oorringen in 18 kt witgoud bezet met 2 briljanten +/ kt in totaal en 2 Zuidzee parels g bruto ,00/380,00 Collier et breloque en or jaune 18 ct sere d 1 perle de Tahi - 10 g brut (51 cm) Halske!ng en hanger in 18 kt geelgoud bezet met 1 Tahi"parel - 10 g bruto (51 cm) ,00/600,00 Bague en or blanc 18 ct sere de 57 brillants +/ ct et 1 perle g brut (Taille: 53) Ring in 18 kt witgoud bezet met 57 briljanten +/ kt en 1 parel g bruto (Maat: 53)

17 18 BIJOUX JUWELEN MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/1300,00 Bracelet-montre homme en acier BREITLING Chronomat automa!que (abîmé, 2 index manquent sur lune"e, mouvement n 1277, montre n ) (18 cm) Herenpolshorloge in staal BREITLING Chronomat automasch (beschadigd, 2 indexen ontbreken op bezel, raderwerk nr 1277, uurwerk nr ) (18 cm) ,00/800,00 Bague en or blanc 18 ct ser!e de 112 brillants +/ ct et 3 saphirs g (Taille: 55) Ring in 18 kt witgoud bezet met 112 briljanten +/ kt en 3 saffieren g (Maat: 55) ,00/1400,00 Bracelet-montre dame en acier et or JAEGER-LeCOULTRE Reverso quartz (bracelet en cuir, boucle déployante en acier, couvercle n ) Damespolshorloge in staal en goud JAEGER-LeCOULTRE Reverso quartz (armband in leder, vouwsluing in staal, deksel nr ) ,00/460,00 Collier et breloque en or jaune et blanc 18 ct ser!e de 3 brillants +/ ct et 1 perle poire g (40 cm) Halske!ng en hanger in 18 kt geel- en witgoud bezet met 3 briljanten +/ kt en 1 peervormige parel g (40 cm) ,00/300,00 Huile sur panneau signée Anne BONNET: Abstrait (29 x 39 cm) Olie op paneel getekend Anne BONNET: Abstract (29 x 39 cm)

18 BERG VAN BARMHARTIGHEID BIJOUX JUWELEN ,00/500,00 Bague en or jaune et blanc 18 ct sere d 1 perle mabé et 18 brillants +/ ct g brut (Taille: 51) Ring in 18 kt geel- en witgoud bezet met 1 mabe parel en 18 briljanten +/ kt g bruto (Maat: 51) ,00/1200,00 2 boucles d oreilles en or blanc 18 ct seres de 170 brillants +/ ct, péridots et pierres de couleur g brut 2 oorringen in 18 kt witgoud bezet met 170 briljanten +/ kt, peridoten en kleurstenen g bruto ,00/700,00 Breloque en or jaune 18 ct sere d 1 diamant taille poire +/ ct g Hanger in 18 kt geelgoud bezet met 1 diamant peerslijpsel +/ kt g ,00/800,00 Broche en plane avec pete pare en métal sere de d 1 diamant taille ancienne +/ ct et 102 diamants taille 8/8 +/ ct (pierre ébréchée) g Borstspeld in pla!na met klein gedeelte in metaal bezet met 1 diamant oud slijpsel +/ kt en 102 diamanten 8/8 slijpsel +/ kt (steen beschadigd) g

19 20 BIJOUX JUWELEN MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/1200,00 Bague en plane sere de 4 brillants +/ ct, 4 brillants +/ ct, 6 diamants taille marquise +/ ct, 6 diamants taille bague!e +/ ct et 1 pierre de couleur (pierre ébréchée, abîmée) - 11 g brut Ring in plana bezet met 4 briljanten +/ kt, 4 briljanten +/ kt, 6 diamanten markiesslijpsel +/ kt, 6 diamanten bague!eslijpsel +/ kt en 1 kleursteen (steen beschadigd, beschadigd) - 11 g bruto ,00/460,00 2 boucles d oreilles en or blanc 18 ct seres de 2 brillants +/ ct au total et 2 perles g ,00/900,00 Huile sur panneau signée Gaston BOGAERT: L Atlande (61 x 74 cm) Olie op paneel getekend Gaston BOGAERT: L Atlande (61 x 74 cm) ,00/460,00 Bracelet-montre dame en acier GUCCI quartz ser de 3 brillants +/ ct (montre n P ) (+/- 17 cm) Damespolshorloge in staal GUCCI quartz bezet met 3 briljanten +/ kt (uurwerk nr P ) (+/- 17 cm) 2 oorringen in 18 kt witgoud bezet met 2 briljanten +/ kt in totaal en 2 parels g ,00/180,00 Huile sur panneau signée Jean MILO: Abstrait (28 x 19 cm) Olie op paneel getekend Jean MILO: Abstract (28 x 19 cm)

20 BERG VAN BARMHARTIGHEID BIJOUX JUWELEN ,00/580,00 Bague en or jaune 18 ct avec pares en or blanc 14 ct sere de 18 brillants +/ ct et 1 saphir g (Taille: 53) Ring in 18 kt geelgoud met gedeelten in 14 kt witgoud bezet met 18 briljanten +/ kt en 1 saffier g (Maat: 53) ,00/460,00 Sac à épaule en cuir noir DELVAUX (défraîchi) + miroir (20 x 25 x 3 cm) Schoudertas in zwart leder DELVAUX (onfris) + spiegel (20 x 25 x 3 cm) ,00/1200,00 Bague en or blanc 18 ct sere de +/- 50 brillants +/ ct (pierres de couleur) g brut (Taille: 53) Ring in 18 kt witgoud bezet met +/- 50 briljanten +/ kt (kleurstenen) g bruto (Maat: 53) ,00/360,00 Collier en argent 925/1000 HERMES (griffé) + écrin g (45 cm) Halske!ng in zilver 925/1000 HERMES (gekrast) + doos g (45 cm) ,00/200,00 2 sculptures en bronze sur socle en marbre signées L Orphéon Royale à Mr.F.Bontez : Beethoven & Wagner (2 x 25 x 15 x 22 cm) 2 sculpturen in brons op marmeren sokkel getekend L Orphéon Royale à Mr.F.Bontez : Beethoven & Wagner (2 x 25 x 15 x 22 cm)

21 22 BIJOUX JUWELEN MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/340,00 Breloque en or blanc 18 ct sere de 4 diamants taille ancienne +/ ct et 1 perle Tahi g brut Hanger in 18 kt witgoud bezet met 4 diamanten oud slijpsel +/ kt en 1 Tahi!parel g bruto ,00/480,00 Huile sur panneau signée Gaston BOGAERT: La Fontaine gelée (35 x 27 cm) Olie op paneel getekend Gaston BOGAERT: La Fontaine gelée (35 x 27 cm) ,00/700,00 Sac de voyage en toile Monogram LOUIS VUITTON + housse (35 x 55 x 28 cm) ,00/2000,00 Bague en or blanc 18 ct sere de 6 brillants +/ ct, saphirs roses, tsavorites, rubis et 1 aigue-marine taille cabochon g brut (Taille: 53) Ring in 18 kt witgoud bezet met 6 briljanten +/ kt, roze saffieren, tsavorieten, robijnen en 1 aquamarijn cabochonslijpsel g bruto (Maat: 53) ,00/700,00 Bague en plane sere de 25 brillants +/ ct (abîmée) g (Taille: 50) Ring in pla!na bezet met 25 briljanten +/ kt (beschadigd) g (Maat: 50) Reistas in linnen Monogram LOUIS VUITTON + hoes (35 x 55 x 28 cm)

22 BERG VAN BARMHARTIGHEID BIJOUX JUWELEN ,00/1000,00 Bague en or blanc 18 ct sere de +/- 95 brillants +/ ct et 1 tourmaline (pierres de couleur, abîmée) g brut (Taille: 54) Ring in 18 kt witgoud bezet met +/- 95 briljanten +/ kt en 1 toermalijn (kleurstenen, beschadigd) g bruto (Maat: 54) ,00/340,00 Manteau en vison lunaraine sauvage signé REBECCA- Paris Mantel in wilde lunaraine nerts getekend REBECCA- Paris ,00/600,00 Bague en or blanc 18 ct sere de 40 brillants +/ ct g (Taille: 56) Ring in 18 kt witgoud bezet met 40 briljanten +/ kt g (Maat: 56) ,00/1200,00 Bague en or jaune 18 ct sere de 8 brillants +/ ct et 1 perle de Tahi g brut (Taille: 56.5) Ring in 18 kt geelgoud bezet met 8 briljanten +/ kt en 1 Tahi!parel g bruto (Maat: 56.5) ,00/400,00 Bague en or jaune 18 ct sere de 14 brillants +/ ct et 1 émeraude g (Taille: 55) Ring in 18 kt geelgoud bezet met 14 briljanten +/ kt en 1 smaragd g (Maat: 55)

23 24 BIJOUX JUWELEN MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/700,00 Sculpture en bronze sur socle en marbre signée Louis OLIRY: Buste de Monsieur Rossel, mon premier buste à Bruxelles (H: 53 cm) Sculptuur in brons op marmeren sokkel getekend Louis OLIRY: Buste de Monsieur Rossel, mon premier buste à Bruxelles (H: 53 cm) ,00/700,00 2 boucles d oreilles en or blanc 18 ct seres de 14 brillants +/ ct g 2 oorringen in 18 kt witgoud bezet met 14 briljanten +/ kt g ,00/700,00 Bague en or blanc 18 ct sere de 12 brillants +/ ct et 1 saphir g (Taille: 52) ,00/700,00 Bague en or jaune 18 ct sere de 2 diamants taille coeur +/ ct, 36 brillants +/ ct et 1 perle g brut (Taille: 55) Ring in 18 kt geelgoud bezet met 2 diamanten hartslijpsel +/ kt, 36 briljanten +/ kt en 1 parel g bruto (Maat: 55) ,00/1700,00 Collier de perles Akoya avec breloque et fermoir en or blanc 18 ct sers d 1 perle australienne et 18 brillants +/ ct (45 cm) Halssnoer van Akoya parels met hanger en slui!ng in 18 kt witgoud bezet met 1 Australische parel en 18 briljanten +/ kt (45 cm) Ring in 18 kt witgoud bezet met 12 briljanten +/ kt en 1 saffier g (Maat: 52)

24 BERG VAN BARMHARTIGHEID BIJOUX JUWELEN ,00/440,00 Sac à main en toile Monogram LOUIS VUITTON (24 x 35 x 14 cm) Handtas in linnen Monogram LOUIS VUITTON (24 x 35 x 14 cm) ,00/100,00 Bague en argent 925/1000 HERMES (griffée) + écrin g (Taille: 52) Ring in zilver 925/1000 HERMES (gekrast) + doosje g (Maat: 52) ,00/300,00 2 boucles d oreilles en or jaune 18 ct avec 2 perles dorées des Mers du Sud (+/- 11 mm) 2 oorringen in 18 kt geelgoud met 2 goudkleurige Zuidzee parels (+/- 11 mm) ,00/400,00 Pendulee d officier en métal (déréglée) + clé + coffret (abîmé) Officiersklokje in metaal (ontregeld) + sleutel + koffertje (beschadigd) ,00/1500,00 Bracelet-montre homme en acier OMEGA Seamaster Professional Olympic Collec!on London 1948 automa!que (bracelet en caoutchouc, bracelet légèrement abîmé, mouvement n ) + garan!e + boîte d origine Herenpolshorloge in staal OMEGA Seamaster Professional Olympic Collec!on London 1948 automa!sch (armband in rubber, armband licht beschadigd, raderwerk nr ) + garan!e + originele doos

25 26 BIJOUX JUWELEN MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/700,00 Bague en or blanc 18 ct ser!e de 112 brillants +/ ct et 1 citrine g (Taille: 56) Ring in 18 kt witgoud bezet met 112 briljanten +/ kt en 1 citrien g (Maat: 56) ,00/680,00 Broche en or blanc 18 ct ser!e d 1 brillant +/ ct (pierres de couleur) - 11 g brut Borstspeld in 18 kt witgoud bezet met 1 briljant +/ kt (kleurstenen) - 11 g bruto ,00/500,00 Breloque en or jaune 18 ct et pla!ne ser!e de 44 diamants taille ancienne +/ ct, 22 diamants taille 8/8 +/ ct et perles g Collier en argent g (45 cm) ,00/560,00 Coupe en cristal bicolore VAL SAINT-LAMBERT numérotée 35/100 + boîte d origine (H: 22 cm, Diam: 30 cm) Schaal in tweekleurig kristal VAL SAINT-LAMBERT genummerd 35/100 + originele doos (H: 22 cm, Diam: 30 cm) ,00/1200,00 Collier et breloque en or blanc 18 ct ser!e de 152 brillants +/- 3 ct - 21 g (42 cm) Halske!ng en hanger in 18 kt witgoud bezet met 152 briljanten +/- 3 kt - 21 g (42 cm) Hanger in 18 kt geelgoud en pla"na bezet met 44 diamanten oud slijpsel +/ kt, 22 diamanten 8/8 slijpsel +/ kt en parels g Halske!ng in zilver g (45 cm)

26 BERG VAN BARMHARTIGHEID BIJOUX JUWELEN ,00/760,00 Bague en or blanc 18 ct sere de +/- 256 brillants +/ ct g brut (Taille: 55) Ring in 18 kt witgoud bezet met +/- 256 briljanten +/ kt g bruto (Maat: 55) ,00/300,00 Collier de perles avec fermoir en or jaune 18 ct et breloque a!achée en or jaune 18 ct et argent sere de roses de diamant (bosselée) (46 cm) Parelhalssnoer met sluing in 18 kt geelgoud en vastgehechte hanger in 18 kt geelgoud en zilver bezet met diamantroosjes (gedeukt) (46 cm) ,00/3000,00 Bracelet-montre homme en acier et or jaune ROLEX Datejust automaque avec index en diamant (mouvement n , abîmé, griffé) + cerficat (21 cm) Herenpolshorloge in staal en geelgoud ROLEX Datejust automasch met diamant index (raderwerk nr , beschadigd, gekrast) + cerficaat (21 cm) ,00/120,00 Carré en soie HERMES Ledoux: Jumping (légèrement taché) (87 x 87 cm) Zijden sjaal HERMES Ledoux: Jumping (licht bevlekt) (87 x 87 cm) ,00/680,00 2 boucles d oreilles en or jaune 18 ct seres de 10 brillants +/ ct, 2 perles mabé et 2 pierres de couleur - 18 g brut 2 oorringen in 18 kt geelgoud bezet met 10 briljanten +/ kt, 2 mabe parels en 2 kleurstenen - 18 g bruto

27 28 BIJOUX JUWELEN MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/700,00 Acrylique sur toile signée SZYMKOWICZ : Arthur Rimbaud 2004 (120 x 130 cm) Acryl op doek getekend SZYMKOWICZ: Arthur Rimbaud 2004 (120 x 130 cm) ,00/500,00 Bracelet-montre dame en acier GUCCI quartz ser! de 32 brillants +/ ct (cadran en nacre, montre n P ) (+/- 18 cm) Damespolshorloge in staal GUCCI quartz bezet met 32 briljanten +/ kt (wijzerplaat in parelmoer, uurwerk nr P ) (+/- 18 cm) ,00/400,00 Sac à main en cuir noir DELVAUX + miroir (légèrement abîmé) + housse (33 x 25 x 11 cm) Handtas in zwart leder DELVAUX + spiegel (licht beschadigd) + hoes (33 x 25 x 11 cm) ,00/460,00 2 boucles d oreilles en or jaune 18 ct ser!es de saphirs taille cabochon et perles - 7 g brut 2 oorringen in 18 kt geelgoud bezet met saffieren cabochonslijpsel en parels - 7 g bruto ,00/1600,00 Collier de perles des Mers du Sud Gold ( mm) avec fermoir en or jaune 18 ct (46 cm) Halssnoer van Zuidzee parels Gold ( mm) met slui"ng in 18 kt geelgoud (46 cm)

28 BERG VAN BARMHARTIGHEID BIJOUX JUWELEN ,00/1500,00 Bague en or jaune et blanc 18 ct et plane sere d 1 diamant taille marquise +/ ct g (Taille: 53) Ring in 18 kt geel- en witgoud en pla"na bezet met 1 diamant markiesslijpsel +/ kt g (Maat: 53) ,00/3000,00 Sculpture en pierre signée FOLON et numérotée 19/50 (chapeau cassé, morceau manque) (52 cm) Sculptuur in steen getekend FOLON en genummerd 19/50 (hoed gebroken, stuk ontbreekt) (52 cm) ,00/1000,00 Bague en or jaune 18 ct sere de 76 brillants +/ ct et 27 brillants jaunes +/ ct - 6 g (Taille: 53) Ring in 18 kt geelgoud bezet met 76 briljanten +/ kt en 27 gele briljanten +/ kt - 6 g (Maat: 53) ,00/700,00 Huile sur toile signée JO ROME: Garçon assis contre le mur (150 x 130 cm) Olie op doek getekend JO ROME: Zi!ende jongen aan muur (150 x 130 cm) ,00/580,00 Bague en or jaune 18 ct sere de 32 brillants +/ ct et 1 perle australienne g brut (Taille: 60) Ring in 18 kt geelgoud bezet met 32 briljanten +/ kt en 1 Australische parel g bruto (Maat: 60)

29 30 BIJOUX JUWELEN MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/900,00 Bague en or jaune 18 ct sere d 1 brillant central +/ ct et 34 brillants +/ ct g (Taille: 61) Ring in 18 kt geelgoud bezet met 1 centrale briljant +/ kt en 34 briljanten +/ kt g (Maat: 61) ,00/460,00 Alliance en or 3 couleurs 18 ct signée et numérotée Must de CARTIER Trinity g (Taille: 52) Trouwring in 18 kt 3-kleurengoud getekend en genummerd Must de CARTIER Trinity g (Maat: 52) ,00/7000,00 Bracelet-montre dame en acier et or CHOPARD Happy Sport quartz ser de brillants et rubis (cadran en nacre, montre n /651082/8237, boucle déployante, déréglée) (+/- 16 cm) ,00/440,00 Breloque en or jaune 18 ct sere de 3 brillants +/ ct g Hanger in 18 kt geelgoud bezet met 3 briljanten +/ kt g ,00/1100,00 Coupe en cristal bicolore signée VAL SAINT-LAMBERT numérotée 94/877 avec monogramme M.P.V. + boîte d origine (H: 28 cm, Diam: 38 cm) Schaal in tweekleurig kristal getekend VAL SAINT-LAMBERT genummerd 94/877 met monogram M.P.V. + originele doos (H: 28 cm, Diam: 38 cm) Damespolshorloge in staal en goud CHOPARD Happy Sport quartz bezet met briljanten en robijnen (wijzerplaat in parelmoer, uurwerk nr /651082/8237, vouwslui!ng, ontregeld) (+/- 16 cm)

30 BERG VAN BARMHARTIGHEID BIJOUX JUWELEN ,00/300,00 Carré en soie HERMES: Maîtres de la Forêt + 2 livrets + facture + boîte et sac d origine Anneau Chaîne d Ancre en laiton HERMES + facture + boîte d origine Cartes à nouer HERMES + boîte d origine Zijden sjaal HERMES: Maîtres de la Forêt + 2 boekjes + factuur + originele doos en zakje Ring Chaîne d Ancre in messing HERMES + factuur + originele doos Kno!ng cards HERMES + originele doos ,00/1700,00 Broche en plane avec épingle en or blanc 18 ct sere de 205 diamants mélange de tailles +/- 6 ct g Borstspeld in pla"na met speld in 18 kt witgoud bezet met 205 diamanten verschillende slijpsels +/- 6 kt g ,00/2400,00 Bracelet en or jaune 18 ct ser de 27 brillants +/ ct - 21 g (18.5 cm) Armband in 18 kt geelgoud bezet met 27 briljanten +/ kt - 21 g (18.5 cm) ,00/1000,00 Collier avec breloque a!achée en or jaune 18 ct sere d 1 brillant central +/ ct et 12 brillants +/ ct g brut (41 cm) Halske!ng met vastgehechte hanger in 18 kt geelgoud bezet met 1 centrale briljant +/ kt en 12 briljanten +/ kt g bruto (41 cm) ,00/1800,00 Bracelet-montre dame en or jaune 18 ct PRESTIGE quartz ser de 42 brillants +/ ct g brut (16.5 cm) Damespolshorloge in 18 kt geelgoud PRESTIGE quartz bezet met 42 briljanten +/ kt g bruto (16.5 cm)

31 32 BIJOUX JUWELEN MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/480,00 Huile sur toile signée H. ATIA: Portrait de femme (100 x 80 cm) Olie op doek getekend H. ATIA: Vrouwelijk portret (100 x 80 cm) ,00/660,00 Collier de perles avec fermoir en argent (92 cm) Breloque/broche en or jaune 18 ct a!ribuée à OCTAVE LANDUYT (abîmée, épingle cassée) g (92 cm) Parelhalssnoer met slui!ng in zilver (92 cm) Hanger/ borstspeld in 18 kt geelgoud toegekend aan OCTAVE LANDUYT (beschadigd, speld gebroken) g (92 cm) ,00/1000,00 2 boucles d oreilles en or blanc 18 ct seres de 2 brillants +/ ct, 2 émeraudes et 2 pierres de couleur g brut 2 oorringen in 18 kt witgoud bezet met 2 briljanten +/ kt, 2 smaragden en 2 kleurstenen g bruto ,00/2600,00 Broche en or 3 couleurs 18 ct signée ARENT & VAN LEEUW Avami et numérotée sere d 1 brillant +/ ct g Borstspeld in 18 kt 3-kleurengoud getekend ARENT & VAN LEEUW Avami en genummerd bezet met 1 briljant +/ kt g ,00/180,00 Sculpture en bronze avec socle en marbre signée V & F MOREAU: Bergère (bâton manque) (H: 47 cm) Sculptuur in brons met marmeren sokkel getekend V & F MOREAU: Herderin (stok ontbreekt) (H: 47 cm)

32 BERG VAN BARMHARTIGHEID BIJOUX JUWELEN ,00/300,00 Huile sur toile signée Claude SAUZET: Le lion de Venise (cadre très légèrement abîmé) (80 x 100 cm) Olie op doek getekend Claude SAUZET: Le lion de Venise (kader zeer licht beschadigd) (80 x 100 cm) ,00/500,00 Bracelet-montre dame en vermeil Must de CARTIER quartz (bracelet en cuir avec boucle déployante d origine en vermeil, pierre de couleur, mouvement n 87.06, montre n , bracelet abîmé) Damespolshorloge in vermeil Must de CARTIER quartz (originele armband in leder met vouwslui!ng in vermeil, kleursteen, raderwerk nr 87.06, uurwerk nr , armband beschadigd) ,00/900,00 Bague en or jaune 18 ct signée CHOPARD et numérotée sere de 42 brillants +/ ct (abîmée) g (Taille: 53) Ring in 18 kt geelgoud getekend CHOPARD en genummerd bezet met 42 briljanten +/ kt (beschadigd) g (Maat: 53) ,00/1700,00 Bracelet en or jaune et blanc 18 ct ser de 34 brillants +/- 1 ct g (19.5 cm) Armband in 18 kt geel- en witgoud bezet met 34 briljanten +/- 1 kt g (19.5 cm) ,00/760,00 Alliance américaine en or blanc 18 ct sere de 23 brillants +/- 2 ct g (Taille: 50) Amerikaanse trouwring in 18 kt witgoud bezet met 23 briljanten +/- 2 kt g (Maat: 50)

33 34 BIJOUX JUWELEN MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/240,00 Collier et bracelet avec breloques a achées en argent signés PANDORA (pares en or jaune 14 ct, pierres fausses, pierres de couleur) g brut (46 & 20 cm) Halske"ng en armband met vastgehechte hangers in zilver getekend PANDORA (gedeelten in 14 kt geelgoud, valse stenen, kleurstenen) g bruto (46 & 20 cm) ,00/360,00 Sac à main/épaule en toile Monogram LOUIS VUITTON (légèrement défraîchi, porté) + housse et boîte d origine (25 x 20 x 8 cm) Hand/schoudertas in linnen Monogram LOUIS VUITTON (licht onfris, gedragen) + hoes en originele doos (25 x 20 x 8 cm) ,00/1000,00 Bague en or jaune 18 ct sere d 1 brillant +/ ct et 14 diamants taille bague e +/ ct g (Taille: 54.5) Ring in 18 kt geelgoud bezet met 1 briljant +/ kt en 14 diamanten bagueeslijpsel +/ kt g (Maat: 54.5) ,00/1800,00 Bracelet-montre dame en acier ROLEX Oyster Perpetual Datejust automaque (légèrement griffé, mouvement n ) (+/- 17 cm) Damespolshorloge in staal ROLEX Oyster Perpetual Datejust automa!sch (licht gekrast, raderwerk nr ) (+/- 17 cm) ,00/1300,00 Collier en or blanc 18 ct ser de 48 brillants +/ ct et 1 saphir g (44 cm) Halske"ng in 18 kt witgoud bezet met 48 briljanten +/ kt en 1 saffier g (44 cm)

34 BERG VAN BARMHARTIGHEID BIJOUX JUWELEN ,00/1300,00 Bague en or blanc 18 ct ser!e de 128 brillants +/ ct, calcedoine et pierres de couleur g brut (Taille: 52) Ring in 18 kt witgoud bezet met 128 briljanten +/ kt, chalcedoon en kleurstenen g bruto (Maat: 52) ,00/1700,00 Bague en or blanc 14 ct ser!e de 41 brillants +/ ct g (Taille: 58) Ring in 14 kt witgoud bezet met 41 briljanten +/ kt g (Maat: 58) ,00/240,00 Collier de perles avec fermoir en argent 925/1000 (46 cm) Parelhalssnoer met sluing in zilver 925/1000 (46 cm) ,00/1200,00 Bague en or blanc 18 ct ser!e de 130 brillants +/ ct, quartz rose et pierres de couleur - 10 g brut (Taille: 52) Ring in 18 kt witgoud bezet met 130 briljanten +/ kt, roze kwarts en kleurstenen - 10 g brut (Maat: 52) ,00/100,00 Veste en astrakan Karabul (Taille: 40) Vest in astrakan Karabul (Maat: 40)

35 36 BIJOUX JUWELEN MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/1600,00 Bracelet-montre homme en or jaune 18 ct VACHERON CONSTANTIN mécanique (abîmé, mouvement n ) g brut (17 cm) Herenpolshorloge in 18 kt geelgoud VACHERON CONSTANTIN mechanisch (beschadigd, raderwerk nr ) g bruto (17 cm) ,00/240,00 Sac en cuir mulcolore DELVAUX + housse (20 x 25 x 7 cm) Veelkleurige lederen tas DELVAUX + hoes (20 x 25 x 7 cm) ,00/440,00 Bague en or jaune et blanc 18 ct sere de 15 brillants +/ ct et 1 diamant taille princesse +/ ct (pierre de couleur) g (Taille: 53) Ring in 18 kt geel- en witgoud bezet met 15 briljanten +/ kt en 1 diamant prinsesseslijpsel +/ kt (kleursteen) g (Maat: 53) ,00/1000,00 Bracelet en or jaune 18 ct ser de 35 brillants +/ ct g (19 cm) Armband in 18 kt geelgoud bezet met 35 briljanten +/ kt g (19 cm) ,00/860,00 Collier et breloque en or blanc 18 ct sere de +/- 57 brillants +/ ct g (43 cm) Halske!ng en hanger in 18 kt witgoud bezet met +/- 57 briljanten +/ kt g (43 cm)

36 BERG VAN BARMHARTIGHEID BIJOUX JUWELEN ,00/5000,00 Bracelet-montre dame en or jaune 18 ct VAN DER BAUWEDE quartz ser de de 115 brillants +/ ct (bracelet en cuir avec fermoir en métal, montre n ) Damespolshorloge in 18 kt geelgoud VAN DER BAUWEDE quartz bezet met 115 briljanten +/ kt (armband in leder met sluing in metaal, uurwerk nr ) ,00/640,00 Bague en or jaune et blanc 18 ct sere de 4 diamants taille ancienne +/ ct (bosselée) g (Taille: 58.5) Ring in 18 kt geel- en witgoud bezet met 4 diamanten oud slijpsel +/ kt (gedeukt) g (Maat: 58.5) ,00/4000,00 Bracelet-montre homme en or jaune 18 ct CARTIER Pasha automaque (bracelet en cuir avec boucle en or jaune 18 ct d origine, montre n MG) + cerficat + boîte Herenpolshorloge in 18 kt geelgoud CARTIER Pasha automasch (originele armband in leder met sluing in 18 kt geelgoud, uurwerk nr MG) + cerficaat + doos ,00/150,00 Sac à épaule en ssu VERSACE (12 x 30 x 11 cm) Schoudertas in stof VERSACE (12 x 30 x 11 cm) ,00/480,00 Planche signée Chrisan DENAYER et dédicacée: Les casseurs-big Mama (1983) (51 x 37 cm) Strippagina getekend en opgedragen CHRISTIAN DENAYER Les casseurs-big Mama (1983) (51 x 37 cm)

37 38 BIJOUX JUWELEN MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/760,00 Collier avec breloque a"achée en or blanc 14 ct ser!e d 1 brillant +/ ct, 18 diamants taille 8/8 +/ ct et pierres précieuses g brut (45 cm) Halske!ng met vastgehechte hanger in 14 kt witgoud bezet met 1 briljant +/ kt, 18 diamanten 8/8 slijpsel +/ kt en edelstenen g bruto (45 cm) ,00/1150,00 Bague en or blanc 18 ct ser!e de 67 brillants +/ ct et rubis g (Taille: 56) Ring in 18 kt witgoud bezet met 67 briljanten +/ kt en robijnen g (Maat: 56) ,00/440,00 Huile sur panneau signée Gaston BOGAERT: Le Bois sacré (30 x 30 cm) Olie op paneel getekend Gaston BOGAERT: Le Bois sacré (30 x 30 cm) ,00/480,00 Breloque en or jaune et blanc 18 ct ser!e de 36 brillants +/- 1 ct g Hanger in 18 kt geel- en witgoud bezet met 36 briljanten +/- 1 kt g ,00/2800,00 Bague en or jaune et blanc 18 ct ser!e d 1 brillant +/ ct (abîmée) g brut (Taille: 58) Ring in 18 kt geel- en witgoud bezet met 1 briljant +/ kt (beschadigd) g bruto (Maat: 58)

38 BERG VAN BARMHARTIGHEID BIJOUX JUWELEN ,00/1200,00 Broche en or jaune 18 ct sere de 7 diamants taille ancienne +/ ct et roses de diamant (légèrement bosselée) - 9 g Borstspeld in 18 kt geelgoud bezet met 7 diamanten oud slijpsel +/ kt en diamantroosjes (licht gedeukt) - 9 g ,00/560,00 2 boucles d oreilles en or blanc 18 ct signées DE GREEF seres de 18 diamants taille princesse +/ ct g 2 oorringen in 18 kt witgoud getekend DE GREEF bezet met 18 diamanten prinsesseslijpsel +/ kt g ,00/800,00 Bague en or jaune et blanc 18 ct sere de 112 brillants +/- 2 ct g (Taille: 56) Ring in 18 kt geel- en witgoud bezet met 112 briljanten +/- 2 kt g (Maat: 56) ,00/260,00 Breloque en or jaune 18 ct sere d 1 perle des Mers du Sud g brut Hanger in 18 kt geelgoud bezet met 1 Zuidzee parel g bruto ,00/2800,00 2 boucles d oreilles en or blanc 18 ct seres de 112 brillants +/ ct, 66 diamants taille bague!e +/ ct, topazes, aigues-marines et saphirs g brut 2 oorringen in 18 kt witgoud bezet met 112 briljanten +/ kt, 66 diamanten bague!eslijpsel +/ kt, topazen, aquamarijnen en saffieren g bruto

39 40 BIJOUX JUWELEN MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/260,00 Sculpture en bronze sur socle en marbre signée P. FLORIZOONE: Jeune fille sautant à la corde (H: 47 cm) Sculptuur in brons op marmeren sokkel getekend P. FLORIZOONE: Jong meisje met springtouw (H: 47 cm) ,00/400,00 Sac à épaule en cuir noir DELVAUX Grand Place + cerficat + housse (24 x 30 x 10 cm) Schoudertas in zwart leder DELVAUX Grand Place + cer!ficaat + hoes (24 x 30 x 10 cm) ,00/1300,00 Collier en or blanc 18 ct signé DINH VAN avec breloque a"achée en plane sere d 1 brillant central +/ ct et 80 brillants +/ ct g (43 cm) ,00/340,00 Collier et breloque en or jaune et blanc 14 ct sere de 8 brillants +/ ct et saphirs g (43 cm) Halskeng en hanger in 14 kt geel- en witgoud bezet met 8 briljanten +/ kt en saffieren g (43 cm) ,00/400,00 Bague en or blanc 18 ct signée PIAGET et numérotée sere d 1 brillant +/ ct et 1 pierre de couleur g (Taille: 54) Ring in 18 kt witgoud getekend PIAGET en genummerd bezet met 1 briljant +/ kt en 1 kleursteen g (Maat: 54) Halskeng in 18 kt witgoud getekend DINH VAN met vastgehechte hanger in pla!na bezet met 1 centrale briljant +/ kt en 80 briljanten +/ kt g (43 cm)

40 BERG VAN BARMHARTIGHEID BIJOUX JUWELEN ,00/1450,00 Bague en or blanc 18 ct sere d 1 brillant central +/ ct et 40 brillants +/ ct g (Taille: 55) Ring in 18 kt witgoud bezet met 1 centrale briljant +/ kt en 40 briljanten +/ kt g (Maat: 55) ,00/600,00 Valise en toile Monogram LOUIS VUITTON Satellite 70 (légèrement abîmée) (48 x 65 x 18 cm) Valies in linnen Monogram LOUIS VUITTON Satellite 70 (licht beschadigd) (48 x 65 x 18 cm) ,00/640,00 Bague en or jaune 18 ct sere de 18 brillants +/ ct et 1 émeraude g (Taille: 53.5) Ring in 18 kt geelgoud bezet met 18 briljanten +/ kt en 1 smaragd g (Maat: 53.5) ,00/1200,00 Collier de perles de Tahi avec fermoir en or jaune et blanc 18 ct ser de 64 brillants +/ ct (pierres de couleur, porté) g brut (42 cm) Halssnoer van Tahiparels met sluing in 18 kt geel- en witgoud bezet met 64 briljanten +/ kt (kleurstenen, gedragen) g bruto (42 cm) ,00/2600,00 Bracelet-montre dame en or jaune 18 ct ROLEX Datejust automaque (bracelet usé, maille de réserve, abîmé, mouvement n ) + étui g brut (+/- 15 cm) Damespolshorloge in 18 kt geelgoud ROLEX Datejust automasch (armband versleten, extra schakel, beschadigd, raderwerk nr ) + etui g bruto (+/- 15 cm)

41 42 BIJOUX JUWELEN MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/600,00 Bague en or jaune et blanc 18 ct ser!e de 73 brillants +/ ct g (Taille: 54) Ring in 18 kt geel- en witgoud bezet met 73 briljanten +/ kt g (Maat: 54) ,00/400,00 Huile sur toile signée HENNO: Femme nue (cadre légèrement abîmé) (100 x 80 cm) Olie op doek getekend HENNO: Vrouwelijk naakt (kader licht beschadigd) (100 x 80 cm) ,00/1700,00 Breloque/broche en or jaune 18 ct (émail, zircons) g brut Hanger/borstspeld in 18 kt geelgoud ( , zirkonen) g bruto ,00/1000,00 Bracelet en or blanc 18 ct ser! de 20 brillants +/ ct et saphirs g (19 cm) Armband in 18 kt witgoud bezet met 20 briljanten +/ kt en saffieren g (19 cm) ,00/400,00 Huile sur toile signée G. MASCART: Nosseghem juin 1878 (cadre abîmé) (34 x 65 cm) Olie op doek getekend G. MASCART: Nosseghem juin 1878 (kader beschadigd) (34 x 65 cm)

42 BERG VAN BARMHARTIGHEID BIJOUX JUWELEN ,00/1000,00 Collier de perles de Tahi (10-15 mm) avec fermoir en or blanc 18 ct ser de 28 brillants +/ ct (46 cm) Halssnoer van Tahi!parels (10-15 mm) met slui!ng in 18 kt witgoud bezet met 28 briljanten +/ kt (46 cm) ,00/900,00 Broche en or jaune 18 ct signée GIVENCHY sere de 8 brillants +/ ct, 5 rubis et 1 perle mabé g brut + boîte d origine Borstspeld in 18 kt geelgoud getekend GIVENCHY bezet met 8 briljanten +/ kt, 5 robijnen en 1 mabe parel g bruto + originele doos ,00/2400,00 Collier en or jaune 18 ct ser de 11 brillants +/ ct et pierres de couleur g brut (47 cm) Halskeng in 18 kt geelgoud bezet met 11 briljanten +/ kt en kleurstenen g bruto (47 cm) ,00/3200,00 Collier avec breloque a!achée en or blanc 18 ct sers de 39 brillants +/ ct et améthystes + boîte g brut (41.5 cm) Halskeng met vastgehechte hanger in 18 kt witgoud bezet met 39 briljanten +/ kt en amethisten + doos g bruto (41.5 cm) ,00/100,00 3 cravates en soie HERMES 3 zijden dassen HERMES

43 44 BIJOUX JUWELEN MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID ,00/340,00 Sac à main en cuir noir LOUIS VUITTON (défraîchi, goupille manque) + rallonge en cuir + clef (bosselée) + housse et boîte d origine (33 x 28 x 13 cm) Handtas in zwart leder LOUIS VUITTON (onfris, pin ontbreekt) + verlengstuk in leder + sleutel (gedeukt) + hoes en originele doos (33 x 28 x 13 cm) ,00/1400,00 Bague en or rose 18 ct sere de +/- 261 brillants +/ ct g (Taille: 55) Ring in 18 kt roze goud bezet met +/- 261 briljanten +/ kt g (Maat: 55) ,00/1300,00 Broche et 2 boucles d oreilles (clips) en or jaune et blanc 18 ct seres de 3 brillants +/ ct (pierres de couleur) g Borstspeld en 2 oorringen (clips) in 18 kt geel- en witgoud bezet met 3 briljanten +/ kt (kleurstenen) g ,00/960,00 Bague en or jaune 18 ct sere de 16 brillants +/ ct, 1 saphir et perles g brut (Taille: 55) Ring in 18 kt geelgoud bezet met 16 briljanten +/ kt, 1 saffier en parels g bruto (Maat: 55) ,00/1100,00 Bague en or jaune et blanc 18 ct sere de +/- 64 brillants +/- 2 ct g (Taille: 55) Ring in 18 kt geel- en witgoud bezet met +/- 64 briljanten +/- 2 kt g (Maat: 55)

44 BERG VAN BARMHARTIGHEID BIJOUX JUWELEN ,00/1800,00 Bracelet-montre homme en acier et or ROLEX Oyster Perpetual Datejust automa!que (bracelet en cuir avec boucle en acier d origine, mouvement n , bracelet abîmé, cadran modifié) + boîte Herenpolshorloge in staal en goud ROLEX Oyster Perpetual Datejust automa!sch (originele armband in leder met slui!ng in staal, raderwerk nr , armband beschadigd, wijzerplaat gewijzigd) + doos ,00/500,00 2 boucles d oreilles en or blanc 18 ct ser!es de 32 brillants +/ ct et 2 saphirs g brut ,00/680,00 Bracelet-montre dame en acier et plaqué or FRED Force 10 quartz (montre n F , cadran abîmé) (18 cm) Damespolshorloge in staal en pleetgoud FRED Force 10 quartz (uurwerk nr F , wijzerplaat beschadigd) (18 cm) ,00/700,00 Bague en or blanc 18 ct ser!e d 1 diamant central +/ ct et 8 brillants +/ ct g (Taille: 50) Ring in 18 kt witgoud bezet met 1 centrale briljant +/ kt en 8 briljanten +/ kt g (Maat: 50) 2 oorringen in 18 kt witgoud bezet met 32 briljanten +/ kt en 2 saffieren g bruto

45 46 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID AVIS IMPORTANT BELANGRIJK BERICHT Les acheteurs sont impérativement tenus de payer le solde éventuellement dû et de prendre livraison des lots leur ayant été adjugés au plus tard dans les 3 jours qui suivent la vacation. De kopers zijn gebiedend gehouden het eventueel verschuldigd saldo te betalen en de hun toegewezen loten af te halen ten laatste binnen de 3 dagen die de verkoopdag volgen. AVIS IMPORTANT! Si vous voulez acheter par ordre d achat et que vous nous transmettez celui-ci par fax ou , veillez à nous le faire parvenir au plus tard 1 heure avant le début de la vente. BELANGRIJK BERICHT! Indien U wenst te kopen per aankooporder en dat U deze overmaakt per fax of , zorg er dan voor dat wij deze ontvangen ten laatste 1 uur vóór het begin van de verkoop. La possibilité de paiement électronique existe. Nous acceptons les cartes BANCONTACT, MISTER CASH, VISA, MASTERCARD. De mogelijkheid van elektronische betaling bestaat. Wij aanvaarden de kaarten BANCONTACT, MISTER CASH, VISA, MASTERCARD.

46 BERG VAN BARMHARTIGHEID JANVIER FEVRIER MARS AVRIL MAI JUIN L/M 1 M/D 16 J/D 1 V/V 16 J/D 1 V/V 16 D/Z 1 L/M 16 M/D 1 M/W 16 V/V 1 S/Z 16 M/D 2 M/W 17 V/V 2 S/Z 17 V/V 2 S/Z 17 L/M 2 M/D 17 M/W 2 J/D 17 S/Z 2 D/Z 17 M/W 3 J/D 18 S/Z 3 D/Z 18 S/Z 3 D/Z 18 M/D 3 M/W 18 J/D 3 V/V 18 D/Z 3 L/M 18 J/D 4 V/V 19 D/Z 4 L/M 19 D/Z 4 L/M 19 M/W 4 J/D 19 V/V 4 S/Z 19 L/M 4 M/D 19 V/V 5 S/Z 20 L/M 5 M/D 20 L/M 5 M/D 20 J/D 5 V/V 20 S/Z 5 D/Z 20 M/D 5 M/W 20 S/Z 6 D/Z 21 M/D 6 M/W 21 M/D 6 M/W 21 V/V 6 S/Z 21 D/Z 6 L/M 21 M/W 6 J/D 21 D/Z 7 L/M 22 M/W 7 J/D 22 M/W 7 J/D 22 S/Z 7 D/Z 22 L/M 7 M/D 22 J/D 7 V/V 22 L/M 8 M/D 23 J/D 8 V/V 23 J/D 8 V/V 23 D/Z 8 L/M 23 M/D 8 M/W 23 V/V 8 S/Z 23 M/D 9 M/W 24 V/V 9 S/Z 24 V/V 9 S/Z 24 L/M 9 M/D 24 M/W 9 J/D 24 S/Z 9 D/Z 24 M/W 10 J/D 25 S/Z 10 D/Z 25 S/Z 10 D/Z 25 M/D 10 M/W 25 J/D 10 V/V 25 D/Z 10 L/M 25 J/D 11 V/V 26 D/Z 11 L/M 26 D/Z 11 L/M 26 M/W 11 J/D 26 V/V 11 S/Z 26 L/M 11 M/D 26 V/V 12 S/Z 27 L/M 12 M/D 27 L/M 12 M/D 27 J/D 12 V/V 27 S/Z 12 D/Z 27 M/D 12 M/W 27 S/Z 13 D/Z 28 M/D 13 M/W 28 M/D 13 M/W 28 V/V 13 S/Z 28 D/Z 13 L/M 28 M/W 13 J/D 28 D/Z 14 L/M 29 M/W 14 M/W 14 J/D 29 S/Z 14 D/Z 29 L/M 14 M/D 29 J/D 14 V/V 29 L/M 15 M/D 30 J/D 15 J/D 15 V/V 30 D/Z 15 L/M 30 M/D 15 M/W 30 V/V 15 S/Z 30 M/W 31 S/Z 31 J/D 31 JANUARI FEBRUARI MAART APRIL MEI JUNI VENTES NORMALES BIJOUX à partir de 13h. NORMALE VERKOPEN JUWELEN vanaf 13u. Expositions/Tentoonstellingen de/van 10 à/tot 12h/u. EXPOSITIONS/TENTOONSTELLINGEN de 10 à 15 heures/van 10 tot 15 uur Ventes normales objets divers par thème et bijoux à partir de 13h. Normale verkopen verscheidene voorwerpen per thema en juwelen vanaf 13u. Expositions/tentoonstellingen de/van 10 à/tot 12h/u. VENTES SPECIALES à partir de 13h. SPECIALE VERKOPEN vanaf 13u. Expositions/Tentoonstellingen de/van 10 à/tot 12h/u. JUILLET AOUT SEPTEMBRE OCTOBRE NOVEMBRE DECEMBRE D/Z 1 L/M 16 M/W 1 J/D 16 S/Z 1 D/Z 16 L/M 1 M/D 16 J/D 1 V/V 16 S/Z 1 D/Z 16 L/M 2 M/D 17 J/D 2 V/V 17 D/Z 2 L/M 17 M/D 2 M/W 17 V/V 2 S/Z 17 D/Z 2 L/M 17 M/D 3 M/W 18 V/V 3 S/Z 18 L/M 3 M/D 18 M/W 3 J/D 18 S/Z 3 D/Z 18 L/M 3 M/D 18 M/W 4 J/D 19 S/Z 4 D/Z 19 M/D 4 M/W 19 J/D 4 V/V 19 D/Z 4 L/M 19 M/D 4 M/W 19 J/D 5 V/V 20 D/Z 5 L/M 20 M/W 5 J/D 20 V/V 5 S/Z 20 L/M 5 M/D 20 M/W 5 J/D 20 V/V 6 S/Z 21 L/M 6 M/D 21 J/D 6 V/V 21 S/Z 6 D/Z 21 M/D 6 M/W 21 J/D 6 V/V 21 S/Z 7 D/Z 22 D/Z 8 L/M 23 L/M 9 M/D 24 M/D 7 M/W 22 M/W 8 J/D 23 J/D 9 V/V 24 V/V 7 S/Z 22 S/Z 8 D/Z 23 D/Z 9 L/M 24 D/Z 7 L/M 22 L/M 8 M/D 23 M/D 9 M/W 24 M/W 7 J/D 22 J/D 8 V/V 23 V/V 9 S/Z 24 V/V 7 S/Z 22 S/Z 8 D/Z 23 D/Z 9 L/M 24 M/D 10 M/W 25 V/V 10 S/Z 25 L/M 10 M/D 25 M/W 10 J/D 25 S/Z 10 D/Z 25 L/M 10 M/D 25 M/W 11 J/D 26 S/Z 11 D/Z 26 M/D 11 M/W 26 J/D 11 V/V 26 D/Z 11 L/M 26 M/D 11 M/W 26 J/D 12 V/V 27 D/Z 12 L/M 27 M/W 12 J/D 27 V/V 12 S/Z 27 L/M 12 M/D 27 M/W 12 J/D 27 V/V 13 S/Z 28 L/M 13 M/D 28 J/D 13 V/V 28 S/Z 13 D/Z 28 M/D 13 M/W 28 J/D 13 V/V 28 S/Z 14 D/Z 29 M/D 14 M/W 29 V/V 14 S/Z 29 D/Z 14 L/M 29 M/W 14 J/D 29 V/V 14 S/Z 29 D/Z 15 L/M 30 M/W 15 J/D 30 S/Z 15 D/Z 30 L/M 15 M/D 30 J/D 15 V/V 30 S/Z 15 D/Z 30 M/D 31 V/V 31 M/W 31 L/M 31 JULI AUGUSTUS SEPTEMBER OKTOBER NOVEMBER DECEMBER

47 48 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID CATALOGUES CATALOGI 2018 Offre exceptionnelle! Souscrivez sans tarder! Uitzonderlijke offerte! Schrijf u onmiddellijk in! COMPTE BANCAIRE BE BANKREKENING BIC: BBRUBEBB POSSIBILITÉ D ABONNEMENT Ventes spéciales 4 catalogues: 8 (Belgique) Ventes normales & spéciales 28 catalogues: 50 (Belgique) MOGELIJKHEID VAN ABONNEMENT Speciale verkopen 4 catalogi: 8 (België) Normale & speciale verkopen 28 catalogi: 50 (België) Pour les pays étrangers, le tarif sera communiqué sur simple appel téléphonique. Voor het buitenland kunnen de tarieven u telefonisch medegedeeld worden. Signataire de la charte de déontologie Ondertekenaar van het deontologisch handvest Conseil Supérieur du Bijou et de la Montre Hoge Raad voor Juwelen en Uurwerken MEMBRE LID Comité National de la Bijouterie, Horlogerie, Joaillerie, Orfèvrerie Nationaal Comité der Juweliers, Uurwerkmakers, Goud- en Zilversmeden Article n 3 des conditions de la vente - Artikel nr 3 van de verkoopsvoorwaarden Surenchère minimum normale (*) Normaal minimum hoger bod (*) De / Van 0 à / tot 50 2 De / Van 50 à / tot De / Van 100 à / tot De / Van 200 à / tot De / Van à / tot De / Van à / tot De / Van à / tot De / Van à / tot (*) Sauf accord exceptionnel du Directeur ou du Greffier instrumentant Behalve uitzonderlijk akkoord van de Directeur of de instrumenterende Griffier

48 BERG VAN BARMHARTIGHEID 49 Il vous est possible à tout moment d ordonner la vente publique d un gage que vous nous aviez confié. Dans ce cas, et pour peu que vous ayez rempli TOUS vos engagements à l égard du Mont-de- Piété, nous réévaluerons le prix que votre bien peut atteindre en vente publique et vous pourrez fixer un prix en deçà duquel la vente ne sera pas conclue. Het staat vrij om op het even welk ogenblik de openbare verkoop van een pand dat U ons heeft toevertrouwd aan te vragen. In dit geval en voor zover U AL uw verplichtingen ten opzichte van de Berg van Barmhartigheid heeft vervuld, zullen we de prijs die uw voorwerp kan behalen in openbare verkoop revalueren en U zal een prijs kunnen vaststellen onder dewelke de verkoop niet mag doorgaan. Estimations gratuites et confidentielles tous les jours ouvrables de 10 à 15 h. U kan gratis een vertrouwelijke scha!ng bekomen en dit alle werkdagen tussen 10 en 15 u AVIS IMPORTANT! - BELANGRIJK BERICHT! Chers clients, Nous attirons votre attention sur le fait que, conformément à la nouvelle législation en la matière (loi du 29 mars 2012), nous ne pouvons plus accepter un paiement en espèces si le total du prix d adjudication majoré des frais de vente atteint ou excède 3.000,00 par vente. Beste klanten, We vestigen uw aandacht op het feit dat, overeenkomstig de nieuwe wetgeving op dit gebied (wet van 29 maart 2012), we geen betaling in contant geld meer kunnen aanvaarden indien het totaal per verkoop van de toewijzingsprijs vermeerderd met de verkoopskosten 3.000,00 bereikt of overschrijdt.

49 50 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID AVIS IMPORTANT BELANGRIJK BERICHT Le gouvernement a décidé de renforcer encore les dispositions relatives au paiement en cash. Depuis le 16 octobre 2017, toute personne qui n est pas consommateur ne peut plus acheter de métaux précieux en payant en cash. Le consommateur est une personne physique qui agit à des fins qui n entrent pas dans le cadre de son activité commerciale ou libérale. Ceci a pour conséquence qu à partir du 21/11/2017, nous n acceptons plus les paiements en argent liquide pour les acheteurs en société et que les personnes physiques qui n achètent pas pour leur usage propre doivent acquitter leurs achat par flux bancaire ou par carte. De overheid heeft besloten de bepalingen in zake contante betaling te versterken. Sinds 16 oktober 2017 kan iemand die geen consument is geen edele metalen meer kopen door te betalen met cash. De consument is een natuurlijk persoon die handelt voor doeleinden die geen deel uitmaken van zijn commerciële of liberale activiteit. Als gevolg hiervan aanvaarden we vanaf 21/11/2017 geen contante betalingen meer voor zakelijke kopers en de particulieren die niet voor eigen gebruik kopen, moeten hun aankopen betalen via overschrijving of per kaart.

MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID. Catalogue de vente Veilingcatalogus 20 FEBRUARI FEVRIER

MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID. Catalogue de vente Veilingcatalogus 20 FEBRUARI FEVRIER MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID 78 Catalogue de vente Veilingcatalogus FEVRIER 20 FEBRUARI 2016 2 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID Catalogue de vente Veilingcatalogus

MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID

MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID Catalogue de vente Veilingcatalogus 9 Prix de vente / verkoopsprijs 2,00 VENTE DU / VERKOOP VAN 22/05/ 2018 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID 3 MONT-DE-PIÉTÉ BERG

MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID Catalogue de vente Veilingcatalogus 104 Prix de vente / verkoopsprijs 2,00 VENTE DU / VERKOOP VAN 29 / 05 / 2018 2 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ

MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID Catalogue de vente Veilingcatalogus Prix de vente / verkoopsprijs 1,50 VENTE DU / VERKOOP VAN 17 / 11 / 2015 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID 3 MONT-DE-PIÉTÉ

MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID Catalogue de vente Veilingcatalogus Prix de vente / verkoopsprijs 3,00 VENTE DU / VERKOOP VAN 19 / 02 / 2019 2 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ

MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID Catalogue de vente Veilingcatalogus Prix de vente / verkoopsprijs 2,00 VENTE DU / VERKOOP VAN 02 / 02 / 2016 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID 3 MONT-DE-PIÉTÉ

MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID Catalogue de vente Veilingcatalogus 37 Prix de vente / verkoopsprijs 2,00 VENTE DU / VERKOOP VAN 27 / 03 / 2018 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID 3 MONT-DE-PIÉTÉ

MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID Catalogue de vente Veilingcatalogus 148 Prix de vente / verkoopsprijs 3,00 VENTE DU / VERKOOP VAN 29 / 01 / 2019 2 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ

MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID Catalogue de vente Veilingcatalogus 115 Prix de vente / verkoopsprijs 2,00 VENTE DU / VERKOOP VAN 04/12/2018 2 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ

MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID Catalogue de vente Veilingcatalogus 183 Prix de vente / verkoopsprijs 2,00 VENTE DU / VERKOOP VAN 05 / 06 / 2018 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID 3 MONT-DE-PIÉTÉ

MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID Catalogue de vente Veilingcatalogus 126 Prix de vente / verkoopsprijs 2,00 VENTE DU / VERKOOP VAN 24/04/2018 2 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ

MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID Catalogue de vente Veilingcatalogus Prix de vente / verkoopsprijs 1,50 VENTE DU / VERKOOP VAN 28 / 04 / 2015 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID 3 MONT-DE-PIÉTÉ

MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID Catalogue de vente Veilingcatalogus 148 Prix de vente / verkoopsprijs 3,00 VENTE DU / VERKOOP VAN 15 / 01 / 2019 2 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ

MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID Catalogue de vente Veilingcatalogus 57 Prix de vente / verkoopsprijs 1,50 VENTE DU / VERKOOP VAN 13 / 10 / 2015 2 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ

MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID Catalogue de vente Veilingcatalogus 38 Prix de vente / verkoopsprijs 2,00 VENTE DU / VERKOOP VAN 20/03/2018 2 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ BERG

MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID Catalogue de vente Veilingcatalogus 45 Prix de vente / verkoopsprijs 2,00 VENTE DU / VERKOOP VAN 13 / 03 / 2018 2 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ

MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID Catalogue de vente Veilingcatalogus Prix de vente / verkoopsprijs 2,00 VENTE DU / VERKOOP VAN 17 / 04 / 2018 2 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ

MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID Catalogue de vente Veilingcatalogus Prix de vente / verkoopsprijs 2,00 VENTE DU / VERKOOP VAN 22 / 03 / 2016 MONT-DE-PIÉTÉ BERG VAN BARMHARTIGHEID 3 MONT-DE-PIÉTÉ

FORMULIER NEDERLANDS-FRANS OM EEN KLACHT IN TE DIENEN

FORMULIER NEDERLANDS-FRANS OM EEN KLACHT IN TE DIENEN FORMULIER NEDERLANDS-FRANS OM EEN KLACHT IN TE DIENEN Gelieve een ontvangstbewijs van uw klachtverklaring op te stellen volgens het hieronderstaande rapport FORMULAIRE NEERLANDAIS-FRANÇAIS DE PRÉ-DÉCLARATION

A. JEWELLERY WATCH COMPANY A. JEWELLERY WATCH COMPANY B. CONTACTS B. UW CONTACTPERSONEN C. BESTELLING C. COMMANDE

A. JEWELLERY WATCH COMPANY A. JEWELLERY WATCH COMPANY B. CONTACTS B. UW CONTACTPERSONEN C. BESTELLING C. COMMANDE 22-27.99 A. JEWELLERY WATCH COMPANY Installée depuis 1976 dans la périphérie anversoise, JWC est leader dans la distribution de montres, de bijoux et d alliances. Plus de 450 clients sont servis par une

Bron ringen 18krt roségoud met champagne diamant en zwart saffier. Vanaf 1975,-

Assortiment. Geberit bedieningsplaten voor wc-spoelingen. Plaques de déclenchement Geberit pour W.-C.

Assortiment. Geberit bedieningsplaten voor wc-spoelingen. Plaques de déclenchement Geberit pour W.-C. Assortiment. Geberit bedieningsplaten voor wc-spoelingen. Plaques de déclenchement Geberit pour W.-C. 1 Geberit Sigma01. Compatibel met de wc-blokjeshouder, die als toebehoren beschikbaar is. Compatible

Wijn- en geschenkverpakkingen Emballages vin et cadeau

Wijn- en geschenkverpakkingen Emballages vin et cadeau Wijn- en geschenkverpakkingen Emballages vin et cadeau SEIZOEN SAISON Open golfkarton turquoise Carton ondulé ouvert turquoise LD4901 902033 220x150x75 mini 1,39 st/pc LD4901 120133 360x180x90 2 fl / bt

wedding ring collection

wedding ring collection wedding ring collection 1 Creativiteit en vakmanschap Créativité et savoir-faire P 6-7 P 8-9 yellow gold P 10-11 bicolor yellow P 12-19 Bicolor red P 20-21 white gold P 22-27 palladium P 28-29 Titanium

Veilingcyclus 2019 Veilingnr. Omschrijving Inzet Opbrengst

Veilingcyclus 2019 Veilingnr. Omschrijving Inzet Opbrengst Veilingcyclus 7-2019 Veilingnr. Omschrijving Inzet Opbrengst 300 Diverse artikelen o.a. een schrijfmap 2,00 5,00 301 2 flessen 2,00 4,00 302 1 Trui 1,00 1,00 303 1 Kinder auto stoel 1,00 3,00 304 Diverse

Mefa brievenbussen. Puur design. Mefa boîtes aux lettres. Design à l état pur.

Mefa brievenbussen. Puur design. Mefa boîtes aux lettres. Design à l état pur. Mefa brievenbussen. Puur design. Mefa boîtes aux lettres. Design à l état pur. Mefa brievenbussen. Puur design. Mefa brievenbussen blinken niet alleen uit door hun stijlvol design. Ze zijn ook functioneel,

E G U L O A T A C S G U O A T A L C Te l : + 3 2 5 1 2 5 0 6 8 7 sales@supremebelgium.com w w w. s u p r e m e b e l g i u m. c o m Drinkflessen/Bidons Alle drinkflessen zijn vervaardigd in de UK. De flessen

Quand vos rêves deviennent réalité Wanneer dromen werkelijkheid worden

Quand vos rêves deviennent réalité Wanneer dromen werkelijkheid worden 2017 Quand vos rêves deviennent réalité Wanneer dromen werkelijkheid worden M A R I E - L 4 1 4 5 3 5 2 1. CL45445 99 2. BR52820 59 3. BA385 (50-64) 14 4. CZ017 22 5. BA365 (50-64) 21 la paire / het paar

Veilingcyclus 2018 Veilingnr. Omschrijving Inzet Opbrengst

Relatieringen - Trouwringen Bagues pour relations - Alliances

Relatieringen - Trouwringen Bagues pour relations - Alliances Relatieringen - Trouwringen Bagues pour relations - Alliances VRIENDSCHAP. LIEFDE. VERBONDENHEID. Omdat je zoveel voor elkaar betekent Wil je graag dat je partner je ring draagt? Toon aan iedereen in je

14K GOUD OORHANGERS E ,- COLLIER. 80 cm E ,- ARMBAND cm E ,- SPARKLE & SHINE

MODE ZWART WIT ISHOUTEM, DE EIERGEMEENTE BORDEAUX PROEVEN RAMPJAAR EEN DAG IN HET PANDJESHUIS. I WWW.KNACKWEEKEND.BE I HOORT Ill HET %rum REPORTAGE

MODE ZWART WIT ISHOUTEM, DE EIERGEMEENTE BORDEAUX PROEVEN RAMPJAAR EEN DAG IN HET PANDJESHUIS. I WWW.KNACKWEEKEND.BE I HOORT Ill HET %rum REPORTAGE BORDEAUX PROEVEN. RAMPJAAR MODE ZWART WIT kllii u N ISHOUTEM, DE EIERGEMEENTE REPORTAGE EEN DAG IN HET PANDJESHUIS I WWW.KNACKWEEKEND.BE I HOORT Ill HET %rum INHOLID NUMMER 16 VAN 16 APRIL 2014 05 INTRO

Halve schalen rond palen Demi-vasques autour des poteaux

Halve schalen rond palen Demi-vasques autour des poteaux Halve schalen rond palen Demi-vasques autour des poteaux Hippodroomstraat 66 - BE- 8790 Waregem Email : info@belterra.be 9 De halve schalen zijn verkrijgbaar in : - PE in rotatiepers gegoten polyethyleen

Spandoeken met ringen Bâches et banderoles avec œillets

Spandoeken met ringen Bâches et banderoles avec œillets Spandoeken met ringen s et banderoles avec œillets Taal Langue Spandoeken met ringen Spandoeken kunnen worden afgewerkt met ringen. Daarbij heb je de keuze uit ringen om de 30 cm, ringen om de 50 cm of

Naambordjes Plaques murales

Naambordjes Plaques murales Naambordjes Plaques murales Taal Langue Naambordjes Wijs bezoekers de weg, laat weten waar het toilet te vinden is of waarschuw aanwezigen voor de omstandigheden op jouw bedrijventerrein. Onze bordjes

Veilingcyclus

Veilingcyclus Veilingcyclus 11-2018 Veilingnr. Omschrijving Inzet Opbrengst 300 1 Fietstas met 1 accu voor een elektrische fiets zonder oplader 2,00 25,00 301 1 Picknickmand iets beschadigd 1,00 10,00 302 1 Moker 2,00

MERU HORIZONTALE SYSTEMEN SYSTÈMES HORIZONTAUX KENMERKEN CARACTÉRISTIQUES

MERU HORIZONTALE SYSTEMEN SYSTÈMES HORIZONTAUX KENMERKEN CARACTÉRISTIQUES Foto s onder: speciale afwerking black mirror en zwart gelakt Photos en bas: finitions spéciaux black mirror et laqué noir KENMERKEN CARACTÉRISTIQUES - Beschikbaar als opbouw en inbouw profiel. - Dragers

Relatieringen - Trouwringen Bagues pour relations - Alliances Relatieringen - Trouwringen Bagues pour relations - Alliances CONFIGUREZ VOTRE BAGUE SUR CONFIGUREER HIER JE RING WWW.RINGCONFIGURATOR.EU VRIENDSCHAP. LIEFDE. VERBONDENHEID. Omdat je zoveel voor elkaar

HORLOGES Chronograaf zwart staal RS

HORLOGES Chronograaf zwart staal RS Chronograaf zwart staal RS Kas en armband in roestvrij staal. Vouwslui$ng. Mineraalglas. Logo: Renault Sport op de wijzerplaat en de slui$ng. Kleuren: zwart/geel. Geleverd in een koffertje van Renault

Veilingcyclus 2018 Veilingnr. Omschrijving Inzet Opbrengst Veilingcyclus 7-2018 Veilingnr. Omschrijving Inzet Opbrengst 300 1 Maxi cosi 0,00 1,00 301 1 Bundel rugzakken 4,00 20,00 302 1 buggy 2,00 8,00 303 Diverse schoenen 4,00 4,00 304 Diverse rookwaren met aanstekers

CATALOGUE CATALOGUS ETE ZOMER

CATALOGUE CATALOGUS ETE ZOMER CATALOGUE CATALOGUS ETE ZOMER 1 Mai 2016 Naissance garcon I_KIT 1042 Kit Mobile 11,00 Pour 6 boites / Voor 6 dozen I_KIT 1039 Kit Boites dragées 8,00 I_KIT 1038 Kit Banderole landeaux 3,00 e avantag PRIX

AnnJuw2009_15x15def.indd 1 23-10-2008 18:00:57

AnnJuw2009_15x15def.indd 1 23-10-2008 18:00:57 AnnJuw2009_15x15def.indd 1 23-10-2008 18:00:57 AnnJuw2009_15x15def.indd 2 23-10-2008 18:00:59 Het leven zit vol keuzes. Zeker bij ANN Juweliers. Soms zijn ze waardevol, soms stijlvol, een andere keer sportief,

HARZ CUBE 35 VERTICALE SYSTEMEN SYSTÈMES VERTICAUX KENMERKEN CARACTÉRISTIQUES

HARZ CUBE 35 VERTICALE SYSTEMEN SYSTÈMES VERTICAUX KENMERKEN CARACTÉRISTIQUES Ralet - Sluis - NL I architect: Luc Pratz I shopfitter: Dima Design KENMERKEN CARACTÉRISTIQUES - Slanke wandstijl met zichtbare opening van 5,5 mm. - Montage: inbouw of opbouw met clips. - Stap 35 mm.

Veiling catalogus September 2019

Veiling catalogus September 2019 Veiling catalogus September 2019 Kijkdag. Donderdag 19 september 10:00 uur t/m 14:00 uur Vrijdag 20 september 10:00 uur t/m 14:00 uur Zaterdag 21 september 11:00 uur t/m 16:00 uur Veiling gebruiksartikelen.

HARZ CUBE 50 VERTICALE SYSTEMEN SYSTÈMES VERTICAUX

HARZ CUBE 50 VERTICALE SYSTEMEN SYSTÈMES VERTICAUX non food kenmerken caractéristiques - Slanke wandstijl met zichtbare opening van 5,5 mm. - Montage als kokerprofiel mogelijk (met clipsprofiel). - Stap 50 mm. - Perforatie laat toe om 2 dragers dikte 2

8850-W/60 8851-W/60 2 3

8850-W/60 8851-W/60 2 3 1 2 3 8850-W/60 8851-W/60 reativiteit en vakmanschap réativité et savoir-faire We ontwerpen en vervaardigen onze ringen in België. Nous créons et fabriquons nos bagues en Belgique. reativiteit en vaardigheid

Veiling catalogus Mei 2018

Veiling catalogus Mei 2018 Veiling catalogus Mei 2018 Kijkdag. Woensdag 23 mei 10:00 uur t/m 14:00 uur Vrijdag 25 mei 10:00 uur t/m 14:00 uur Zaterdag 26 mei 11:00 uur t/m 16:00 uur Veiling gebruiksartikelen. Dinsdag 29 mei 10:00

SPOT UV Vernis Sélectif UV

SPOT UV Vernis Sélectif UV SPOT UV Vernis Sélectif UV Taal Langue SPOT UV glanzende lak die je op een bepaald deel van het ontwerp kunt laten plaatsen. Wat heb je nodig om een geschikt ontwerp aan te leveren? Om een geschikt ontwerp

SPOT UV Vernis Sélectif UV

SPOT UV Vernis Sélectif UV SPOT UV Vernis Sélectif UV Taal Nederlands Langue Français SPOT UV Nederlands Eén van de opties voor luxe-afwerking, bijvoorbeeld bij visitekaartjes, is SPOT UV. SPOT UV is een glanzende lak die je op

Veilingcyclus 2018 Veilingnr. Omschrijving Inzet Opbrengst Veilingcyclus 9-2018 Veilingnr. Omschrijving Inzet Opbrengst 200 Damesfiets Gazelle 50,00 65,00 201 Damesfets groen 50,00 65,00 202 Damesfiets Giant 50,00 70,00 203 Damesfiets Pointer 50,00 50,00 204 Opoefiets

Veiling catalogus November 2018

Veiling catalogus November 2018 Kijkdag. Veiling catalogus November 2018 Woensdag 21 november 10:00 uur t/m 14:00 uur Vrijdag 23 november 10:00 uur t/m 14:00 uur Zaterdag 24 november 11:00 uur t/m 16:00 uur Veiling gebruiksartikelen.

Veiling catalogus Juli 2018

Veiling catalogus Juli 2018 Veiling catalogus Juli 2018 Kijkdag. Woensdag 18 juli 10:00 uur t/m 14:00 uur Vrijdag 20 juli 10:00 uur t/m 14:00 uur Zaterdag 21 juli 11:00 uur t/m 16:00 uur Veiling gebruiksartikelen. Dinsdag 24 juli

MONTAGEHANDLEIDING INSTRUCTIONS DE MONTAGE

MONTAGEHANDLEIDING INSTRUCTIONS DE MONTAGE BELGIAN PREMIUM QUALITY STEEL DOORS MONTAGEHANDLEIDING INSTRUCTIONS DE MONTAGE WWW.STEELIT.BE - WWW.STEEL-IT.NL 2 3 Beste klant, Proficiat met uw aankoop van een STEELIT stalen binnendeur! Met STEELIT

CHANTI SIERADEN VAN HOGE KWALITEIT OP INTERNET BESPAAR 25% - 70%

CHANTI SIERADEN VAN HOGE KWALITEIT OP INTERNET BESPAAR 25% - 70% CHANTI SIERADEN VAN HOGE KWALITEIT OP INTERNET BESPAAR 25% - 70% Brilliance by Chanti Inleiding www.chanti.nl voordelen in alle opzichten en topkwaliteit CHANTI werd in 1995 opgestart en onze voornaamste

Spandoek met tunnelzoom-enkelzijdig

Spandoek met tunnelzoom-enkelzijdig Spandoek met tunnelzoom-enkelzijdig Bâches et banderoles avec fourreaux, impression au recto Taal Langue Nederlands Français Nederlands Spandoek met tunnelzoom-enkelzijdig Spandoeken kunnen worden afgewerkt

Diamanten, juwelen en horloges taxateur/juwelier BertJan Ibink

Diamanten, juwelen en horloges taxateur/juwelier BertJan Ibink ONLINE VEILING IJA INTERNATIONAL JEWELRY AUCTION (NL) Diamanten, juwelen en horloges taxateur/juwelier BertJan Ibink info@troostwijkauctions.com Amsterdam (IJA International jewelers auction) Sluitingsdatum:

De herinneringen die je het meest koestert, verdienen een schitterend aandenken. Les souvenirs que vous chérissez le plus méritent un hommage

De herinneringen die je het meest koestert, verdienen een schitterend aandenken. Les souvenirs que vous chérissez le plus méritent un hommage De herinneringen die je het meest koestert, verdienen een schitterend aandenken. Les souvenirs que vous chérissez le plus méritent un hommage éblouissant. BRILJANT MOMENTS, PRECIOUS MEMORIES De herinneringen

Polo s Polos. Langue. Taal. Nederlands. Français

Polo s Polos. Langue. Taal. Nederlands. Français Polo s Polos Taal Langue Polo s De basis voor pololiefhebbers: onze polo in basic uitvoering. Met stevige kraag en drie knopen, uitgevoerd in dezelfde kleur als het shirt. De stevige kwaliteit garandeert

KINEFORM. Creëer een douchecabine naar wens. Composer une douche à son image

KINEFORM. Creëer een douchecabine naar wens. Composer une douche à son image SERIE GAMME 52 53 DOUCHECABINES CABINES DE DOUCHE Creëer een douchecabine naar wens Composer une douche à son image u De Kineform douchecabines spelen met ruimte. Een douchecabine die u geheel naar wens

collection DIAMOND T h e v i c t o r y o f f i r e PUBLIEKE PRIJSLIJST - TARIF PUBLIC HOUT - BOIS BE 2015

collection DIAMOND T h e v i c t o r y o f f i r e PUBLIEKE PRIJSLIJST - TARIF PUBLIC HOUT - BOIS BE 2015 collection DIAMOND T h e v i c t o r y o f f i r e PUBLIEKE PRIJSLIJST - TARIF PUBLIC HOUT - BOIS BE 2015 Prijzen geldig vanaf 01/04/2015 - Tarifs valable à partir du 01/04/2015 / LUNA DIAMOND LIFTDEURHAARDEN

Gen. Deprezstraat Harelbeke - T F

Gen. Deprezstraat Harelbeke - T F eindejaarsfolder ranshop collections fin d année ranshop 2016 www.ranson.be Gen. Deprezstraat 16-8530 Harelbeke - T 056 23 70 70 - F 056 20 35 69 - info@ranson.be 21/10/2016 Prijzen onder voorbehoud excl.

Veilingcyclus 2019 Veilingnr. Omschrijving Inzet Opbrengst Veilingcyclus 1-2019 Veilingnr. Omschrijving Inzet Opbrengst 201 Aanhanger 5,00 180,00 202 Aanhanger 5,00 220,00 203 Caravan 5,00 5,00 204 Aanhanger 5,00 310,00 205 Trailer 5,00 45,00 206 Paarden trailer

Beste Wensen 2016 SALON COIN HOEKSALON SALON COIN HOEKSALON

Beste Wensen 2016 SALON COIN HOEKSALON SALON COIN HOEKSALON Beste Wensen 2016 Possibilité de crédit 0% TEAF* Attention: Emprunter de l argent coûte aussi de l argent - Mogelijkheid voor krediet 0% TEAF* Opgelet: geld lenen kost ook geld SALON COIN HOEKSALON SALON

Veiling catalogus Juli 2019

Veiling catalogus Juli 2019 Veiling catalogus Juli 2019 Kijkdag. Vrijdag 19 juli 10:00 uur t/m 14:00 uur Zaterdag 20 juli 11:00 uur t/m 16:00 uur Dinsdag 23 juli 10:00 uur t/m 14:00 uur Veiling gebruiksartikelen. Donderdag 25 juli

Verwen jezelf! Faites-vous plaisir!

Verwen jezelf! Faites-vous plaisir! Verwen jezelf! Faites-vous plaisir! 31.12.2018-03.02.2019 Promoties Promotions 35,90 29,90 MultiFlex Mini Domes en GRATIS Receptenboekje et Livret de recettes GRATUIT NL E1966 FR E1965 Mini recepten voor

Collection

Collection Collection 2013-2014 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 12 14 15 16 Pierre-Emmanuel Taittinger OFFICIAL CHAMPAGNE OF THE 2014 FIFA WORLD CUP TM La magie du Bubbly pack: La maison Taittinger a lancée un projet

Cercle d Escrime LA LICORNE. Les 19 et 20 mars 2016

Cercle d Escrime LA LICORNE. Les 19 et 20 mars 2016 Cercle d Escrime LA LICORNE Hall des sports du parc de la Dodaine, (Avenue J. Mathieu) 1400 Nivelles Les 19 et 20 mars 2016 TOURNOI DES JEUNES, coupe «Vers l Avenir» - coupe «Wallonie Bruxelles», TOURNOI

NIEUWS. Steltman Juwelier en Bibi van der Velden: een sublieme combinatie van vakmanschap en creativiteit

NIEUWS.  Steltman Juwelier en Bibi van der Velden: een sublieme combinatie van vakmanschap en creativiteit winter 2011 Editie 5 NIEUWS www.steltman.nl Steltman Juwelier en Bibi van der Velden: een sublieme combinatie van vakmanschap en creativiteit Steltman Juwelier mag dan al bijna honderd jaar tot de gevestigde

Thermos. ARTNR: , staal. ARTNR: , licht blauw. AFMETING: 50 cl PRIJS: 14,99. ARTNR: , 60 cl. ARTNR: , 25 cl

Thermos. ARTNR: , staal. ARTNR: , licht blauw. AFMETING: 50 cl PRIJS: 14,99. ARTNR: , 60 cl. ARTNR: , 25 cl 58 I OUTDOOR I ADVENTURE I ADVENTURE I adventure new new Thermos, staal ARTNR: 5015575 PRIJS: 17,25 Flacon isotherme, acier NO D ART: 5015575 PRIX: 17,25 Thermos ARTNR: 5015573, staal ARTNR: 5015574, licht

FABULOUS CHIC WINTER LODGE CHRISTMAS MORNING BALANCED WHITE

FABULOUS CHIC WINTER LODGE CHRISTMAS MORNING BALANCED WHITE FABULOUS CHIC WINTER LODGE CHRISTMAS MORNING BALANCED WHITE We presenteren u graag onze nieuwe kerstthema s: FABULOUS CHIC, WINTER LODGE, CHRISTMAS MORNING, BALANCED WHITE.* Naast deze thema s blijven

VOOR DE LIEFDE, VOOR ELKAAR, VOOR DE NATUUR

VOOR DE LIEFDE, VOOR ELKAAR, VOOR DE NATUUR VOOR DE LIEFDE, VOOR ELKAAR, VOOR DE NATUUR Voor jou. Aarde, water, lucht en vuur. Houd je van de grillige vormen van de natuur? Koester deze prachtige natuurlijke uitstraling in je trouwof relatiering.

Klassieke merk juwelen en diamanten

Een gietijzeren bel, getooid met een gepolychromeerde arend met vis. Cloche en fonte décorée d un aigle au poisson polychrome.

Een gietijzeren bel, getooid met een gepolychromeerde arend met vis. Cloche en fonte décorée d un aigle au poisson polychrome. 1 Een gietijzeren bel, getooid met een gepolychromeerde arend met vis. Cloche en fonte décorée d un aigle au poisson polychrome. h: 42 cm 2 25 / 40 Een lot vogeltjes, bestaande uit een porseleinen meesje

Zeildoeken Toiles. Langue. Taal. Nederlands. Français

Zeildoeken Toiles. Langue. Taal. Nederlands. Français Zeildoeken Toiles Taal Nederlands Langue Zeildoeken met ringen Nederlands Een PVC doek is een zeildoek dat geschikt is voor langdurig gebruik, zowel voor binnen als buiten. Laat de potten verf en zwarte

Prijslijst maart 2015. Prijzen per stuk. 333, 375, 585 legeringen

Prijslijst maart 2015. Prijzen per stuk. 333, 375, 585 legeringen Prijslijst maart 2015 Prijzen per stuk. 333, 375, 585 legeringen Bi-color & witgoud 14K leverbaar met en zonder palladium (min 14%) 8K & 9K altijd met palladium (min 11%) Palladium legering; witgoud blijvend

Etalage Baby pink Jersey

Etalage Baby pink Jersey Etalage Baby pink Jersey Etalage Baby pink Jersey Col 428 VTV..000 DISPLAY WOLK DISPLAY NUAGE 34X24X5 2.00 VTV..02J BEER SLEUTELHANGER OURS PORTE CLES JERSEY 8 CM VTV..4M ROND 0 MATELASSE MET STRIK ROND

POUR L AMOUR, POUR OFFRIR, POUR LA NATURE VOOR DE LIEFDE, VOOR ELKAAR, VOOR DE NATUUR. Pour vous. La terre, l eau, l air et le feu.

POUR L AMOUR, POUR OFFRIR, POUR LA NATURE VOOR DE LIEFDE, VOOR ELKAAR, VOOR DE NATUUR. Pour vous. La terre, l eau, l air et le feu. VOOR DE LIEFDE, VOOR ELKAAR, VOOR DE NATUUR POUR L AMOUR, POUR OFFRIR, POUR LA NATURE Voor jou. Aarde, water, lucht en vuur. Houd je van de grillige vormen van de natuur? Koester deze prachtige natuurlijke

Foto Referentie Product verpakking

Foto Referentie Product verpakking Immobilisatie in bed (met slot) / Maintien au liet (avec serrure) Veiligheidsdeken / Couverture de sécurité Trippelhoeslaken geel RFM 61010 couverture de sécurité jaune Slaapzak / Sac de couchage RFM 59010

BirGem. Verwerkingseigenschappen & Draageigenschappen van Edelstenen

BirGem. Verwerkingseigenschappen & Draageigenschappen van Edelstenen BirGem Verwerkingseigenschappen & Draageigenschappen van Edelstenen Tel: 0182 387064 Email: Info@birgem.nl Inleiding Hierbij, op veler verzoek, een makkelijk overzicht van alle verwerkings- en draageigenschappen

Geldig vanaf 1 april 2014 Valable à partir du 1 avril Prijslijst Liste de prix

Geldig vanaf 1 april 2014 Valable à partir du 1 avril Prijslijst Liste de prix Geldig vanaf 1 april 2014 Valable à partir du 1 avril 2014 Prijslijst Liste de prix NIEUW NOUVEAU INTERNO INTERNO Decorglas zwart (behuizing zwart) INTERNO Verre décor noir (corps noir) PELLETINSERT INSERT

WINDBANNER SMALL 245x75

WINDBANNER SMALL 245x75 WINDBANNER SMALL 245x75 Zichtbaar beeld Afloop Tekstmarge afwerking : witte of zwarte sloofband 7,0 cm rondom dubbele stikking prepress : 2,0 cm afloop rondom 2,0 cm voor de tekstmarge drukbeeld (beeld