VOORWOORD SCHRIFTELIJKE NAJAARSVEILING 2017

Download "VOORWOORD SCHRIFTELIJKE NAJAARSVEILING 2017"

1 VOORWOORD SCHRIFTELIJKE NAJAARSVEILING 2017 Dit najaar is er de 644 ste schriftelijke veiling. Met veel mooie en bijzondere zegels van Nederland, Overzee en veel oude zegels uit Europese landen. De oude koloniën van Engeland en Duitsland zijn dit keer zeer goed vertegenwoordigd. Wilt u meedoen met deze veiling? Stuur dan snel uw biedbriefje in. In veel gevallen wordt er door de inzender niet vermeld welk type zegel of welke tanding etc. er wordt aangeboden. Het is ondoenlijk om van alle zegels deze gegevens na te gaan. Wanneer u alleen wilt bieden op een kavel indien de aangeboden zegel van een bepaald gewenst type is (of onder andere voorwaarden) dan kunt u dit op twee manieren doen: 1. U belt uw veilingmeester met het verzoek één of meer kavels te willen nazien, of 2. U vermeldt uw wensen op uw biedbriefje, waarna uw bod wordt behandeld onder voorbehoud van het door u gewenste. Wanneer u belt met de veilingmeester (zeker niet ná uur), is het meestal niet mogelijk om meteen antwoord te krijgen maar zult u worden teruggebeld. U zult ongetwijfeld begrijpen dat uit beveiligings- en verzekeringsoverwegingen het veilingmateriaal NIET bij uw veilingmeester thuis beschikbaar is, zodat een en ander elders moet worden nagekeken. Indien ouder materiaal postfris wordt aangeboden wordt dit materiaal pas aan bieders uitgeleverd nadat de kwaliteit hiervan (tenzij al een certificaat aanwezig is) nogmaals door deskundigen is nagekeken. Ook deze mensen kunnen zich vergissen maar volgens ons niet correct zijnde zegels worden tegengehouden. Dit tast uiteraard op geen enkele wijze uw recht van reclame aan. Bij gelijke kavels kan de veilingmeester (uiteraard binnen uw limiet) wel eens een ander kavelnummer aan u toewijzen zodat meerdere bieders tevreden kunnen worden gesteld. De Speciale NVPH catalogus wordt gebruikt voor Nederland en Overzee. Voor de overige landen wordt gebruik gemaakt van de Michel of anders aangegeven, b.v. België de Obp en Frankrijk de Yvert en Zwitserland de Zu. U heeft deze keer tot en met 30 september de tijd om uw biedbriefje in de sturen, waarop ca. 14 dagen later de toewijzing bij u bekend is. Ook wanneer u niets krijgt toegewezen kunt u van ons een berichtje tegemoet zien. Verloop van de biedingen: < 10,-- met 0,25 Van 10,-- tot 25,-- met 0,50 Van 25,-- tot 50,-- met 1,-- Van 50,-- tot 100,-- met 2,-- Van 100,-- tot 150,-- met 4,-- Van 150,-- tot 450,-- met 10,-- > 450,-- met 25,-- Voorbeeld: Een kavel is ingezet voor 18,00. Uw bod hierop is 20,00. Bent u de enige bieder, dan ontvangt u deze kavel voor de inzet, dus voor 18,00. Is er een andere bieder welke 19,00 biedt voor deze kavel dan wordt de kavel aan u toegewezen voor het naast hogere bod, dus 19,50. Bij gelijk bod geldt de volgorde van binnenkomst. Snel bieden heeft dus zin. veilingkosten slechts 5% 6

2 Toezending: Kavels welke aan u zijn toegewezen ontvangt u per post. Porto (ook bij mengfrankering in guldens/eurozegels) plus de kosten van eventuele aanvullende diensten (of equivalent hiervan bij bezorging) komen voor rekening van de koper. Tot 25,00 wordt het toe geslagene meteen verzonden, van 25,00 tot 50,00 als aangetekend stuk, terwijl bieders met een toewijzing boven 50,00 eerst een nota ontvangen waarna na binnenkomst van het bedrag de zending ook aangetekend zal worden verstuurd. Bij grotere bedragen als verzekerd vervoer. Bent u niet helemaal tevreden over de kwaliteit of indien de kwaliteit afwijkt van het in de kavellijst vermelde dan is (gedeeltelijke) retournering mogelijk binnen drie werkdagen. Wilt u de toegewezen kavels komen afhalen dan dient u dit op uw biedbriefje kenbaar te maken. W.A.G. Lindeman Veilingmeester Filatelistenvereniging IJssel- & Lekstreek Zonnebloem EZ Krimpen aan den IJssel Filatelistisch frankeren wordt op prijs gesteld. tel Biedlijst Filatelistenvereniging IJSSEL EN LEKSTREEK Inzenden naar de veilingmeester W.A.G. Lindeman, Zonnebloem 49, 2925 EZ Krimpen ad IJssel WAGL@HETNET.NL Naam: Adres: Postcode: Plaats: Telefoon: Vereniging/Afd.: Lid Nummer: Kavel Bod Kavel Bod Kavel Bod Kavels afhalen (s.v.p. telefonisch afspraak maken) mob Kavels toezenden (kosten voor de bieder) veilingnr. 644 Maximaal toe te wijzen bedrag:... (exclusief kosten, indien n.v.t. blanco laten) Betaling direct na ontvangst van de zegels of de factuur op IBAN NL10 INGB tnv Veilingmeester Fil.ver. IJssel-& Lekstreek te Krimpen aan den IJssel 7

3 NEDERLAND vervolg NEDERLAND 1 1 breed o 10, B o 9, (franco kastje) boven extreem /103 o 2,80 breed, rest breed. o 7, ** 7, kort gesneden o 5, o 1, st. Leeuwarden o 35, /105 o 50, (beiden franco kastje) o 6, type I o 0, (franco kastje) o 24, /113 *** 8, o 0, /120 *** 30, I A o 8, /120 o 1, I A o 6, E o 2, x spec.uitg.mapjes (9 versch) o 10, K o 4, II A o 30, L o 1, I A o 40, B *** 6, D+15 D o 2, H *** 12, A o 19, o 2, B o 0, F ** 7, B o 19, F o 2, A o 3, /133 ** 12, D st. Rotterdam 11 mrt 76 o 4, /133 o 5, D o 18, A+132C/133C o 15, o 4, /135 ** 6, H o 11, /135 o 10, o 1, /138 st. philatelistendag o 40, H o 2, P *** 1, H o 10, /140 *** 9, ** 4, /143 *** 6, ** 10, /143 o 3, ** 9, o 2, o 3, o 3, ** 15, /168 *** 8, o 1, /168 o 1, o 5, o 1, o 20, /202 ** 15, B o 4, /202 * 2, B o 6, /202 o 2, A o 36, /207 *** 25, o 95, /207 o 6, *** 0, A/207A+203B+206B o 9, *** 6, /211 * 2, *** 3, /211 o 2, *** 4, o 1, o 3, /219 * 12, D o 3, /219 o 10, *** 99, ** 5, A o 4, /228 o 3, /83 o 4, *** 13, /86 * 20, /231 *** 25, st. Rotterdam o 7, /231 o 5, A o 3, /235 *** 25, B ** 2, /235 o 3, B o 3, *** 10, A o 2, Ba o 3, B o 8, /237 ** 40, A o 5, /237 o 1, B o 5, /239 *** 19, A o 11, /239 o 8,20 8

4 vervolg NEDERLAND vervolg NEDERLAND /243 *** 45, o 12, /243 o 7, *** 15, /247 * 17, *** 17, /247 o 13, *** 16, /251 o 5, /378 *** 5, *** 11, /391 *** 4, /260 *** 50, a/379d *** 2, /260 o 8, /403 *** 2, o 5, /403 blkn.v.4 *** 7, /264 o 5, B velletje o 20, /266 *** 15, B/403B (402B gev.bovenperf.) *** 45, *** 25, B/403B o 36, ** 3, *** 3, /273 *** 40, B velletje o 22, /273 o 4, P 3 * 1, /277 o 3, /442 *** 2, *** 25, onbeschr.env muz.conc ** 5,40 Kerkrade 1958 m.spec. Stempel 1, o 2, ansicht stadhuisbrug-utrecht /282 o 2,50 st. WK tafeltennis , /286 *** 30, *** 1, /286 o 1, bl.v.4 *** 4, /288 *** 6, /486 *** 25, /292 *** 1, /489 *** 40, /292 o 2, LP env. 337c BS A'dam /299 *** 16,00 Paramaribo 1, /304 *** 15, o 2, bl.v.4 o 2, /489 *** 15, hor.paar *** 13, /489 o 3, /309 * 3, /512 *** 1, /312 *** 5, /517 *** 3, /312 hor.paren *** 9, /517 LP env. 337c BS A'dam /317 *** 16,00 Paramaribo. 1, /317 hor.paren *** 25, *** 22, /322 *** 13, /537 ** 250, /324 *** 4, /537 incl. types I+II o 7, /324 hor.paren *** 9, o 1, / /326 *** 7, o 1, /326 hor.paren *** 12, o 5, /331 *** 13, /541 *** 3, /331 hor.paren *** 22, /541 o 1, /345 *** 11, /543 *** 2, /459 LP env. BS 259c 1, /548 *** 3, /349 *** 210, /548 o 0, /349 ** 75, /555 *** 10, /349 o 25, /555 o 6, /349 o 20, /560 *** 17, *** 45, /560 o 9, o 4, /567 *** 6, /349 o 19, /567 o 3, o 11, /572 *** 6, o 11, /572 LP env. 383e spec.st. 7, /355 *** 13, /572 LP env. 387a spec.st. 4, /355 o 1, /572 o 3, /373 *** 38, /577 *** 7, /373 o 34, /581 *** 4,15 9

5 vervolg NEDERLAND vervolg NEDERLAND /581 gewone env. st. Tent.Ins.vd 10, /881 o 0,60 Tropen /581 o 4, /893 o 0, /587 *** 3, /958 *** 2, / /595 *** 18, b/958b *** 4, /595 *** 18, op onbeschr /595 ITEP *** 20,00 grootf. Env.1e dag van uitgifte 7, /595 ** 10, R *** 0, /595 randstuk m mooi stemp. o 12, /1045 half vel (15x strip) *** 6, /600 *** 2, a/1045a *** 0, /606 *** 4, b/1102b *** 2, /611 *** 3, P *** 0, /616 *** 3, P *** 1, /616 o 2, P *** 1, /640 *** 6, /1252 *** 5, /645 *** 5, A/1251A *** 3, /653 *** 4, P *** 0, /653 o 3, P1 *** 1, /659 *** 4, P *** 1, /665 *** 3, Ra strip v.5 *** 0, /665 *** 2, R strip v.5 *** 0, /670 *** 3, R strip v.5 *** 0, /670 o 3, R strip v.5 *** 0, /675 *** 6, R strip v.5 *** 0, /680 *** 1, R strip v.5 *** 0, /680 *** 3, R strip v.5 *** 0, /682 *** 10, R strip v.5 *** 0, /687 *** 2, R strip v.5 *** 1, /687 *** 3, b (6x) *** 3, /692 *** 2, /2416 4xin goede verpak. *** 3, /694 op env. De Ruyter aB/2336dB *** 5,00 herdenking met spec. Stempel 2, x2769 *** 7, /699 *** 1, AU 1/30 *** 10, /706 *** 2, Dienst 9/15 o 12, /711 *** 3, Dienst 16/19 *** 42, /714 op gew.env. st. 303 Dienst 16/19 o 8,00 Amsterdam-Europa 1, Dienst 20/24 o 1, /719 *** 1, Dienst 25/26 o 3, /719 o 1, Dienst VD59/60 *** 6, /726 *** 2, INT 2 * 20, /726 o 2, FDC E6 beschreven 54, /735 *** 1, FDC E6 getypt adres, netjes /742 *** 2,45 geopend met dagtekenst. 14, /756 onbeschr.env. 310 FDC E7 beschreven 34,00 Ridderzaal DH ECMT st Europa 2, FDC E7 getypt adres /751 *** 2,35 LP cat 390 met st. 390a 35, /756 *** 1, FDC E7 getypt adres, licht verkl. 20, /756 spec. FDC Nat.Fil.Beurs 7, FDC E12 beschreven 1,80 Amsterdam spec stempel 7, FDC E13 afdruk adresplaatje /776 *** 2,00 (stempel minder) 17, /790 *** 1, FDC E14 getypt adres 13, o 5, FDC E15 getypt adres 18, *** 6, FDC E16 getypt adres 19, op onbeschreven 318 FDC E29 Beschreven en gesl. 4,00 grootf. Env.1e dag van uitgifte 6, FDC E17 beschr.(met 4 zegels) 11, op onbeschreven 320 FDC E17 getypt adres 8,25 grootf. Env.1e dag van uitgifte 7, FDC E18 beschreven 6,00 10

6 vervolg NEDERLAND vervolg NEDERLAND 322 FDC E19 beschreven 9, FDC Dingaansvlucht Z.Afrika1938 o 5, FDC E20 getypt adres 4, Geuzendam briefkaart 10 gelopen 1, FDC E21 beschreven 12, Geuzendam briefkaart 16 gelopen 1, FDC E22 getypt adres 3, Geuzendam briefkaart 25 blanco 2, FDC E22+E37+E40 getypte adr. 4, Geuzendam briefkaart 31 blanco 0, FDC E23 beschreven 9, Geuzendam briefkaart FDC E24 beschreven 9,00 blanco m. bijfrankering nvph 107 2, FDC E25a beschreven 9, Geuzendam briefkaart 237 blanco 1, FDC E26 beschreven 5, Geuzendam briefkaart 250 blanco 1, FDC E27 beschreven 7, Gz briefkaart FDC E27 gest. adres 10,00 ongebruikt met bijfrankering 0, FDC E28 beschreven 6, Geuzendam briefkaart 255 blanco 1, FDC E29 beschreven 6, Geuzendam briefkaart 256 blanco 0, FDC E29 getypt adres 6, Geuzendam briefkaart 288 blanco 1, FDC E30 beschreven 2, Geuzendam briefkaart 289 blanco 1, FDC E30 getypt adres 3, Geuzendam env. 5b gelopen 3, FDC E31 beschreven 2, Geuzendam postblad 4 gelopen 1, FDC E31 beschr., aanget. R'dam 3, Geuzendam postbl. 8 perf. x gel. 4, FDC E33 beschreven 4, Geuzendam postblad 13 gelopen 1, FDC E34 beschreven 6, HB 1927/1929 dicht *** 21, FDC E34 getypt adres 4, HB 1970/1972 dicht *** 21, FDC E36 beschreven 3, HBb 1931/1950 dicht *** 21, FDC E36 getypt adres 5, Lp 6/8 o 3, FDC E38 beschreven 3, Lp 9 *** 22, FDC E38 getypt adres 3, PB 1Mx *** 3, FDC E39+E42+E45+E48+E PB 1My *** 2,25 allen beschreven 2, PB 1Mz *** 5, FDC E39+E45+E48 getypt adres 1, PB 2H extra smalle marge *** 2, FDC E40 beschreven 1, PB 2Mx *** 3, FDC E41 beschreven 2, PB 2Mz *** 3, FDC E42+E44+E50 getypt adres 2, PB 6e *** 2, FDC E43 beschreven 3, PB 8a *** 3, FDC E44 beschreven 1, PB 9b *** 35, FDC E46 beschreven 3, PB 9b *** 40, FDC E beschreven 3, PB 9d *** 25, FDC E47 beschreven 3, PB inhoud 12a o 2, FDC E beschreven 2, PB 82b *** 13, FDC E beschreven 2, PB 83b *** 18, FDC E49 beschreven 1, PB 83c *** 7, FDC E getypt adres 2, PBZ 1/15 allen onbeschreven 10, FDC E getypt adres 3, PP 1 Ajax *** 5, FDC E beschreven 2, PP 3 PSV *** 5, FDC E51 beschreven 1, PP 6 Zonnebloem *** 5, FDC E54 getypt adres 1, PP 11 Herman van Veen *** 5, FDC E beschr. 2, PP 12 Feyenoord 100 jr *** 5, FDC E56 getypt adres 1, PP 16 Majoor Bosshardt *** 5, FDC E getypt adres 0, PP 20 Hermitage *** 5, FDC E a+100 onbes 3, PP 22 Andre Hazes *** 5, FDC E a+85 onbes 3, PP 23 Toon *** 5, FDC E85 onbeschreven (2x) 2, PP 24 WK 2010 *** 5, FDC E136a+E144a+E153a 424 PP 27 FC Twente *** 6,00 allen onbeschreven 12, PP 30 Leger des Heils *** 6, FDC E144a onbeschreven 3, Port 1-2 o 16, FDC E144a onbeschreven (4x) 8, Port 29 bl.v FDC E153a onbeschreven 5,25 (boven dubb.pl., onder ***) 20, FDC E153a onbeschreven (5x) 17, Port 29fa * 7,00 11

7 vervolg NEDERLAND vervolg NEDERLAND 429 Port 30 *** 12, V1108b/V1110b *** 1, PR 1 *** 5, V1419+V1439+V1662/1663 *** 3, PR 2 *** 5, V1439+V1487+V1856/1875 *** 3, PR 3 *** 5, V1461+V1419+V1542/ PR 4 *** 5,00 V1788/1807 *** 4, PR 5 *** 5, V1491b/V1501b *** 12, PR 6 *** 5, V1579/1580+V1740/ PR 7 *** 5,00 V1856/1875 *** 3, PR 8 *** 5, V1672 *** 2, PR 9 *** 5, V1678 *** 2, PR 10 *** 5, V1692+V1693brief+V1693post *** 6, PR 11 rembrandt *** 10, V1706 *** 2, PR 11 *** 8, V1919/1920 *** 2, PR 12 *** 5, V2137+V2244 *** 6, PR 13 *** 5, V2138+V2245 *** 6, PR 14 *** 5, V2139b *** 6, PR 15 *** 5, V2246b *** 15, PR 17 *** 5, V2247b *** 27, PR 18 *** 5, V2317+Va2040 *** 6, PR 19 *** 5, V2318+Va2041 *** 6, PR 20 *** 5, V2467B *** 3, PR 21 *** 5, V2620 *** 4, PR 22 *** 5, V2658/2663 a+b+c *** 12, PR 23 *** 5, V2752/2757 a+b+c *** 16, PR 24 *** 5, V2844/2849 a+b+c *** 16, PR 25 *** 5, V2967/2972 a+b+c *** 16, PR 26 *** 5, V3089/3094 a+b+c *** 16, PR 27 *** 5, Va2138 *** 4, PR 28 *** 5, Va2140 *** 2, PR 29 *** 5, Va2469 *** 4, PR 30 *** 5,00 NED. INDIE 460 PR 31 *** 5, o 2, PR 32 *** 5, o 1, PR 33 *** 6, /179 o 1, PR 34 *** 6, /185 o 1, PR 35 *** 6, LP18 LP env. 92b (Postj) 3, PR 36 *** 6, LP18 LP env. 99b (Uiver) 1, PR 37 *** 6, /225 o 1, PR 38 *** 6, /227 LP env. 124 II ) 468 PR 39 *** 6,00 (env. IVa Jamboree 3, PR 40 *** 6, /229 LP env. 131c 1, PR 44 *** 6, /245 o 1, PR 59 *** 6, Gz env. 11 ongebruikt 0, PR 60 *** 6, LP cat. 92s II Taranto-kaart 10, PR 61 *** 6,00 NED. NIEUW-GUINEA 474 Rt 18 *** 35, /21 *** 39, Rt 68 *** 31, /21 *** 30, Rt 70 *** 28, ** 2, Rt 73 o 23, /24 *** 7, Rt 78/81 ** 6, /40 *** 3, Rt 90/93 *** 50, /62 *** 2, Rt 90/93 ** 15, /81 *** 1, Rt 98/101 ** 12, Port 1/6 *** 3, TG 6 met gat 3, UNTEA 1/19 *** 13, themamapjes 1/6 *** 10, V886/V888 *** 12,50 12

8 CURACAO vervolg NED. ANTILLEN o 4, *** 2, /163 betypte FDC blok wereldtentoonstelling 97 *** 2,60 st met censuur st. 1, blok shanghai *** 0, o 65, /1248 (1998) *** 20, /184 betypte FDC st , /1251 *** 1, LP61/LP68 bety. FDC st , /1254 *** 1,65 NED. ANTILLEN / a/1273a *** 8, /208 gest.env.fdc st , /1285 leeuwen o 3, /210 bedr.env.fdc st , *** 3, /238 gest. env. DC st , / /1353 *** 16, /243 beschr.fdc st , *** 3, /252 *** 5, /1377 (vogels aaneen) *** 11, /252 betypte FDC st , /1400 *** 10, /256 gest. FDC st , *** 4, / ** 1, /1411 *** 9, /274 ** 1, /1423 (vogels) aaneen *** 4, a/558a *** 0, /1438 (vlinders)+1446/ a/575a *** 0,60 (schepen) beiden aaneen *** 6, a/579a *** 1, *** 5, a *** 0, *** 5, b/655b *** 1, /1459 *** 6, /787 *** 1, /1471 aaneen (katten) *** 4, /901 vogels *** 7, / *** 5, /912 strip van 3 *** 1, *** 3, *** 2, /1506 beiden aaneen *** 6, /966 (1990) *** 8, / /1532 al. 3 aaneen *** 4, a/948a keerdruk *** 2, / /1547beid.aaneen *** 6, /964 *** 1, /1535 (beid. 4x verschillend) *** 5, *** 3, /1537 *** 8, /995 (1991) *** 9, /1564 (kind = strip) *** 9, /1021 (1992) *** 10, /1575 *** 5, /995 strip van 3 *** 1, *** 5, /LP90 *** 2, /1591 beiden aaneen *** 4, /1002 strip van 3 *** 1, / /1610 b. aaneen *** 6, /1025 (bloemen) *** 1, /1606 aaneen *** 3, /1047 (1993) *** 8, /1624 *** 7, /1033 (honden) *** 1, FDC E1 (2x verschillend) beschr. 12, /1036 *** 2, FDC E3 getypt adres 5, /1051 (honden) *** 1, FDC E177 m 815a/816a onbeschr. 3, /1079 (1994) *** 12, FDC E284d m. bl onbeschr. 2, /1055 (vogels) *** 1, PB 7 *** 3, /1059 *** 1,20 ARUBA /1073 *** 3, /208 *** 3, blok Fepapost *** 2, /220 *** 4, /1077 *** 1, /231 *** 3, /1084 *** 2,80 CARIBISCH NEDERLAND /1112 (1995) *** 7, nieuw 2017 vuurtorens *** 6, /1088 (honden) *** 1, nieuw 2017 vogels *** 6, /1101 *** 1,50 SURINAME /1106 (katten) *** 1, /186 ** 1, /1140 (1996) *** 12, /186 o 1, /1126 (vlinders) *** 4, /186 hor.paren *** 9, blok met vlinders *** 1, /186 hor.paren * 2, /1134 (paarden) *** 2, /193 o 2, /1138 *** 1, /307 ** 1, /1200 (1997) *** 18, /315 *** 5,00 13

9 vervolg SURINAME vervolg BARBADOS /320 ** 1, Mi 46 * 6, /334 *** 2, Mi 47 * 2, /344 *** 1, Mi 49 o 8, /353 *** 1, Mi 50 o 2, LP31 LP env. 81 met BS type III 3, Mi 57 x * 6,50 ADEN 688 Mi 58 x ** 5, Mi 25/28 o 6, Mi 59 x ** 2, Mi 59 o 2, Mi 60 x ** 11, Mi 98/100 o 1, Mi 203/215 ** 15,00 ALBANIE BARBUDA 648 Mi 33 ** 1, Mi 321/324 vogels *** 1,90 ALDERNEY BECHUANALAND (Protectoraat) 649 nieuw 2017 *** 1, Mi 101a+108 *** 1,80 ALGERIJE 694 Mi 133 *** 2, Mi 124 o 3,00 BELGIE ANTIGUA 695 Obp 3A o 23, Mi 2 b o 44, Obp 4a o 13, Mi 5 a C * 50, Obp 9b o 24, Mi 8 o 3, Obp 177 ** 12, Mi 10 o 6, Obp 221/233 *** 75, Mi 27 a ** 1, Obp 258/266 *** 105, Mi 38 o 3, Obp 267/272 *** 27, Mi 53 o 6, Obp 293/298 *** 36, Mi 56 o 3, Obp 308/314 *** 58, Mi 75/77 o 1, Obp 324 o 3,40 ARGENTINIE 705 Obp 362 *** 36, Mi 153/148 * 2, Obp 383 ** 12,15 ASCENSION 707 Obp 386/389 *** 21, Mi 39 * 0, Obp 519/526 *** 19, Mi 51 c * 6, Obp 504/511 *** 45, Mi 62/71 * 5, Obp 435Aa bleekoranje *** 125, Mi 108/111 *** 0, Obp 436 *** 10, Mi 112/114 *** 6, Obp 582BA rode kruis *** 37,50 AUSTRALIE 713 Obp 890 plaat 3 plaksp op rand *** 9, Mi 9 II Xb o 13, Mi 4094 Kleinbogen *** 4, Mi 10 II X o 6, Mi 4303/4312 Kleinbogen *** 5, Mi 13 II X o 3, Obp blok 134 *** 6, Mi 45 X III o 1, Obp blok 177 *** 13, Mi 108 X o 4, Obp blok 178 *** 4,95 AUSTRALIE (Antarctic Terr.) 719 Obp blok 179 *** 6, Mi 84/87 *** 1, Obp blok 180 *** 6,75 AUSTRALIE (NSW) 721 Obp blok 181 *** 9, Mi o 2, Obp blok 182 *** 6,75 BAHAMAS 723 Obp blok 183 *** 5, Mi 5 a b * 16, Obp blok 184 *** 5, Mi 6 c a o 13, Obp blok 185 *** 6, Mi 83 o 1, Obp blok 186 *** 6, Mi 118 o 3, Obp blok 187 *** 4,95 BAHREIN 728 Obp blok 188 *** 4, Mi 57 o 1, Obp blok 189 *** 6, Mi 89/92 * 1, Obp blok 190 *** 5,85 BARBADOS 731 Obp blok 191 *** 6, Mi 35 a * 1, Obp blok 192 *** 6, Mi 38 o 12, Obp blok 193 *** 6, Mi 39 o 6, Obp blok 194 *** 5, Mi 45 * 3, Obp blok 199 *** 6,75 14

10 vervolg BELGIE CYPRUS 736 Obp blok 200 *** 8, Mi 18 o 0, Obp blok 208 (Mi blok 175) *** 5, Mi 76 o 2, Mi blok 179 *** 6, Mi 152 (tanding) o 0, Obp boekje 118 *** 6, Mi 135 * 0, Obp boekje 127 *** 4, Mi blok 14 (Europa) *** 1, Obp F4056/4060 *** 6,75 CHINA 742 Obp PRE 333/338 *** 60, Mi 1I/4I (1e oplage) *** 8, Obp PU 24 ** 45, Mi 127I+128I *** 8, Obp TE 21/28 (excl. TE 22) * 2, Mi 137II/140II *** 4, Obp TR 125 *** 95, Mi 137II/140II+2632/2635+blokje in *** 6,00 souv.map 746 Obp TR 126 *** 95, Mi 148I/150 Viererblock ** 20, Obp TR 369/372 *** 57, Mi 154I/156 Viererblock ** 20, Obp TRV-BL 3 getand *** 9, Mi 157I/159 Viererblock ** 20, Obp TRV-BL 4 getand *** 9, Mi 160/163 Viererblock *** 35, Obp TRV-BL 5+6 getand *** 10, Mi 160/163 Viererblock ** 20, Obp TRV-BL 7 getand *** 9, Mi 164I/166 Viererblock ** 20, Obp TRV-BL 8 getand *** 9, Mi 167I/168II Viererblock ** 20, Obp TRV-BL 15 getand *** 8, Mi 167I+168I en 167II+168II 754 Obp TRV-BL 16 getand *** 7,65 (twee paren) *** 6, Obp TRV-BL 17 getand *** 6, Mi 169/171 Viererblock ** 20, Obp TRV-BL 18 getand *** 8, Mi 188/191 *** 1, Obp TX 16-V langst. Wenduyne o 60, Mi 196/199 *** 1,40 BERMUDA 804 Mi 223/A225 *** 2, Mi 11 o 1, Mi 238/245 *** 2, Mi 183 (Rode Kruis) o 1, Mi 259/ /336 *** 1,90 BRAZILIE 807 Mi 261/ /264 *** 2, Mi 1415/1418 vogels *** 11, Mi 311/313 *** 1, Mi 1789/1792 vogels *** 2, Mi 319/322 *** 0, Mi 1823/1826 vogels *** 2, Mi 347/348 *** 1,20 BRITISH GUYANA 811 Mi 358/361 *** 2, Mi 167 o 8, Mi 362/364 *** 1, Mi 171 o 2, Mi 365/368 *** 4, MI 212/219 o 1, Mi 369/371 *** 1, Mi 256 x o 2, Mi 405/406 *** 2,00 BULGARIJE 816 Mi 491/492 *** 2, MI 3903/3908 paarden *** 0, Mi 511/514 *** 2, Mi port 1A o 25, Mi 646/647 *** 2, Mi port 2A o 12, Mi 765/773 *** 5, Mi port 4Y o 4, Mi 774/775 *** 5, Mi port 5 o 4, Mi 861/862 *** 2,00 CANADA 822 Mi 864/867 Viererblock *** 2, Mi 40 * 1, Mi 895/898 *** 4, Mi 41 * 1, Mi 919/926 *** 5, Mi 127 o 1, Mi 935/944 *** 5, Mi 154 o 4, Mi 1074/1082 (strip ongevouwen) *** 150, Mi 155 o 7, Mi 1083/1093 *** 5, Mi o 1, Mi 1094/1097 *** 48, Mi 991 o 1, Mi 1098/1101 *** 36,00 CAYMAN ISLANDS 830 Mi 1102/1107 *** 38, Mi 147 o 2, Mi 1108/1112 *** 36,00 CEYLON 832 Mi 1113/1116 (schepen) *** 52, Mi 44 c o 0, Mi 1117/1120 *** 24, Mi 46 c o 0, Mi 1121 *** 15, Mi 47 c o 1, Mi 1122/1125 *** 44, Mi 48 c o 0, Mi 1126/1131 *** 46, Mi 1132/1134 *** 12,00 15

11 vervolg CHINA DUITSLAND (Danzig) 838 Mi 1135/1139 Fünferstr.1x gev. *** 12, Mi 14 *** 5, Mi 1140/1143 *** 12, Mi 29 I o 2, Mi 1144/1147 *** 52, Mi 30 I o 2, Mi 1148 *** 6, Mi 57 o 1, Mi 1150/1161 *** 15, Mi 59 o 5, Mi 1162/1167 *** 18, Mi 62 o 8, Mi 1168/1173 *** 12, Mi 72 *** 1, Mi 1189/1194 *** 6, Mi 90/92 o 100, Mi 1195/1197 *** 7, Mi 91 o 28, Mi 1198/1201 *** 14, Mi * 1,50 CHINA (LPO Sjanghai) 893 Mi 200x o 2, Mi 66A * 3, Mi 249 o 1, Mi port 12/18 ** 3, Mi 294 o 1,60 CHINA (Rep.) 896 Mi 296 hoektand ro kort o 10, Mi b+52 o 4, Mi port 6 o 3, Mi o 3,00 DUITSLAND (Danzig/Gdansk) 852 Mi 79/81 (79 o, *) 6, Mi 34 o 5, Mi o 1,80 DUITSLAN (Rheinland-Pfalz) 854 Mi o 1, Mi 30/31 *** 0, Mi 165I+166I+167I o 22,00 DUITSLAND (Wurttemberg) DUITSLAND (DDR) 900 Mi 38/39 *** 3, Mi 248/249 o 3,90 DUITSLAND (Reich) 857 Mi 335/ (341muizent. o 20, Mi 1/4 Etappengebied 9e leger * 7, Mi blok 7 *** 60, Mi 19 o 1, Mi blok 81 J.S.Bach (FD st) o 3, Mi 22 o 7, Mi blok 97 o 0, Mi 65 I + II o 42,00 DOMINICA 905 Mi 71 *** 4, Mi 27 * 5, Mi 80 o 5, Mi 131 *** 6, Mi 88 I * 7, Mi 132 *** 6, Mi 204 o 3,00 DUITSLAND (Baden) 909 Mi 217 o 1, Mi 2a o 9, Mi 266 o 2, Mi 25 o 13, Mi 371Y o 4,00 DUITSLAND (Bayern) 912 Mi 474/478 o 33, Mi 42 o 1, Mi 568 o 2, Mi 98I o 2, Mi 675/682 *** 20, Mi 99I o 1, Mi 699 *** 27, Mi 102I o 3, Mi 716/729 *** 73, Mi 103I o 3, Mi 747 paard *** 40, Mi 168A o 4, Mi blok 8 *** 70, Mi 174B/176B o 26, Mi veldpost 2A (FDC st.) o 3, Mi 191 o 8, Mi comb. KZ 15 *** 8,00 DUITSLAND (Hannover) 921 Mi comb. S 4 I + W 7 I ** 15, Mi 1 o 14, Mi comb. S 50 o 2, Mi 3 o 13, Mi comb. S 261+S 266 o 1, Mi 23 y o 3, Mi comb. W 47 iets album zwart *** 4,00 DUITSLAND (Oldenburg) 925 Mi comb. W 47 o 1, Mi 2 o 7, Mi comb. W 103+W105+SK 28 *** 1,25 DUITSLAND (Sachsen) 927 Mi comb. W 108+W110 *** 9, Mi 6 o 8, Mi comb. W 154 *** 1,50 DUITSLAND (Wurtemberg) 929 Mi comb. WZ 5 *** 20, Mi 118 o 4,00 DUITSLAND (Gen.Goev.) 880 Mi 259 o 6, Mi 1/13 o 2,00 DUITSLAND (Belgie) 931 Mi 14/15+16 o 1, Mi 8 o 4, Mi 17/29 o 15, Mi 9 ** 5, Mi 30/32 o 2,50 16

12 vervolg DUITSLAND (Gen.Goev.) vervolg DUITSLAND (Berlijn) 934 Mi 35/39 o 12, Mi 65 o 0, Mi 52/55 ** 1, Mi 67 o 4, Mi 52/55 o 3, Mi 95/100 *** 37, Mi 66/70 *** 1, Mi o 5,50 DUITSLAND (Haute Silesie) 984 Mi 120 o 8, Mi 29 o 1, Mi o 1,20 DUITSLAND (Litauen) 986 Mi 128 o 9, Mi 4 hor.paartje *** 2, Mi 128 o 4,15 DUITSLAND (Memel) 988 Mi /137 o 3, Mi 25 *** 1, Mi 136/137 *** 1, Mi 113 o 1, Mi 188 op FDC Luftbrucke o 3, Mi 119 o 1,30 DUITSLAND (Bund) DUITSLAND (Sovjet zone) 991 Mi 111/112 *** 21, Mi 90/ /149 *** 1, Mi 113 o 7, Mi 116/ /137 allen x *** 2, Mi 113/115 o 20, Mi 182/197 (incl. 195) *** 13, Mi 116 o 10, Mi 207/ /231 *** 2, Mi 116 o 12, Mi blok 3B *** 6, Mi 121/122 *** 25, Mi blok 6 *** 2, Mi 121/122 o 15,00 DUITSLAND (amer-britse zone) 998 Mi 123 o 0, Mi 36 I / 51 (incl. A49) *** 45, Mi 124 *** 1, Mi 69/72 *** 3, Mi 125 *** 3, Mi 101/102 *** 3, Mi 126 *** 6, Mi 110 o 7, Mi 127 *** 2,00 DUITSLAND (Saargebied) 1003 Mi 127 o 2, Mi 81A o 1, Mi 129 *** 12, Mi 93 o 6, Mi 130 *** 1, Mi 97 o 11, Mi 131 *** 30, Mi 109 * 2, Mi 131 o 1, Mi 160 o 6, Mi 134 *** 50, Mi dienst 10 I o 7, Mi 136 o 3,80 DUITSLAND (Saarland) 1010 Mi 138 o 0, Mi 272/88 *** 45, Mi 144 o 3, Mi 282 o 1, Mi 146/148 o 28, Mi 291 *** 28, Mi 147 o 6, Mi 297/298 *** 70, Mi 149 o 0, Mi 349 o 2, Mi 150 o 3, Mi o 2, Mi 154 * 3, Mi 361 o 0, Mi 166 o 3, Mi 365/367 o 1, Mi 205/208 opbrief m. FD stempel 4, Mi 398 o 1, Mi o 1, Mi 426 o 1, Mi 212/214 o 1, Mi dienst 33/44 *** 50, Mi 214 o 4, Mi 66/70 *** 1, Mi o 4, Mi 73 o 1, Mi 221 o 1, Mi 94/98 * 1, Mi 325 o 1,00 DUITSLAND (Rheinland-Pfalz) 1025 Mi o 1, Mi 29 o 1, Mi blok 21 *** 3,00 DUITSLAND (Roemenie) 1027 Mi H-blatt 22 o 7, Mi Kriegssteuermarke 7y o 16, Mi H-blatt *** 4,50 DUITSLAND (Berlijn) 1029 Mi FDC 337/339 onbeschr(europa) 2, Mi 40 o 23, Mi PZB *** 2, Mi 58 o 0, Mi PZB 22I (2x met versch.kaft) *** 1, Mi o 7, Mi PZB 23 *** 1, Mi 60 o 5, Mi PZB *** 3, Mi 64 o 0, Mi PZB 26a+28 *** 2, Mi PZB 26b *** 1,65 17

13 ENGELAND vervolg ENGELAND 1036 Mi 13Z type z o 12, MI PZB 84 (Co FY 1) *** 12, Mi 20 b o 5, Mi PZB 94 (Co KX 2) *** 3, Mi 23 brede rand o 12, Mi PZB 96 (Co KX 3) *** 3, Mi 28 o 5, Mi PZB 99 (Co KX 4) *** 3, Mi 36 ** 2,75 ETHIOPIE 1041 Mi 38 ** 2, Mi 325 o 1, Mi 50 x o 5, Mi o 4, Mi 50 y * 6,50 FIJI 1044 Mi 51 o 4, Mi 44 o 15, Mi 56 o 1, Mi 61 o 1, Mi 65 I b o 3, Mi * 1, Mi 75 o 2, Mi 291Y o 1, Mi 80 o 85, Mi 399I/415I *** 3, Mi 94 o 1,60 FINLAND 1050 Mi 105A+106A o 2, Mi H-blad 24 (1059/1064) *** 1, Mi 114A o 3,60 FIUME 1052 Mi 119A o 1, Mi al type I * 2, Mi 173 x o 2, Mi 9 II kopstaande opdruk * 2, Mi 228 *** 3,90 FRANKRIJK 1055 Mi 229/231 *** 12, Mi 305/310 (Yv Lp 8/13) ** 42, Mi 668 Gp *** 0, Mi 589/593 (Yv 576/580) *** 30, Mi 735/738 *** 0, Mi 1210/1211 (Yv 1173/1174) 1058 Mi 735/738 Gp *** 0,80 Europa ongetand *** 45, Mi 777/780 *** 0, Mi 1262/1263 (Yv 1218/1219) 1060 Mi 777/780 Gp *** 0,80 Europa ongetand *** 45, Mi 789/792 *** 0, Mi port 63 (Yv 65) *** 60, Mi 789/792 Gp *** 0, Mi port 66 (Yv 62) *** 110, Mi 793/796 *** 0, Mi port 67 (Yv 63) *** 28, Mi 808/811 Gp *** 0, Mi port 93/97 (Yv 90/94) *** 30, Mi 817/820 *** 0, Yv 6/10 vrijwilligerslegioen * 2, Mi 817/820 Gp *** 0, Yv 257d met ( reclame tabs ) o 75, Mi 836/840 *** 0,60 FRANS INDIE 1068 Mi 836/840 Gp *** 1, Mi ** 2, Mi 845 *** 0,25 FRANS SOMALI KUST 1070 Mi 845 Gp *** 0, Mi 304/306 o 2, Mi 846/849 *** 0, Mi 357 o 2, Mi 846/849 Gp *** 1,00 GIBRALTAR 1073 Mi 856/860 *** 0, Mi 97A o 0, Mi 856/860 Gp *** 1, Mi 104/106 * 1, Mi 867/870 *** 0, Mi 145 *** 10, Mi 867/870 Gp *** 1,60 GOLD COAST 1077 Mi 871/874 *** 0, Mi 25 * 1, Mi 871/874 Gp *** 1, Mi 29 * 3, Mi 886/889 *** 0, Mi 30 * 5, Mi 886/889 Gp *** 1, Mi 31 * 4, Mi 891/894 *** 0, Mi 52 * 1, Mi 891/894 Gp *** 1, Mi 54 * 1, Mi 918/922 Gp *** 2, Mi 56 * 3, Mi 929/932 *** 0, Mi 57 o 6, Mi 929/932 Gp *** 1,80 GRIEKENLAND 1086 Mi 1251/1260 org.verp.copzbkx1) *** 8, Mi 53b (kort gesneden) o 7, Mi H-blad 132 op fdc cover o 1, Mi 125/131 o 0, Mi port 68/73 *** 4, Mi 303 * 6, Mi PZB 101 (Co KX 5) *** 3, Mi 534a+535 * 4, Mi PZB 107 (Co KX 7) *** 3, Mi 746 (Europa) *** 1, Mi PZB 115 (Co KX 9) *** 3, Mi 1715A/1716A *** 1, Mi blok 6 (Europa) *** 1,40 18

14 GROENLAND vervolg HONG KONG 1137 Mi 6+27 o 2, Mi 218/221 *** 20, Mi 53/ *** 2, Mi 238yX/239yX *** 5,60 GUERNSEY 1192 Mi 254 o 3, Mi 110/113 *** 0, Mi 262 o 3, Mi 121/124 *** 0, Mi 269/275 *** 11, Mi 137/140 Gp landschappen *** 0, Mi 277Y+279Y *** 5, Mi 141/144 Gp landhuizen *** 0, Mi 280yII *** 4, Mi 153/156 Gp hulpdiensten *** 0, Mi *** 1, Mi 169/172 Gp kerst *** 0, Mi 313/315 (vogels) *** 7, Mi 189/190 vellen v.20 (Europa) *** 1, Mi 323 o 18, Mi 191/194 Gp bus en pers.verv. *** 0, Mi 324/325 o 1, Mi 195/198 Gp postverzorging *** 0, Mi 330 o 1, Mi 206/208 Gp politie *** 0, Mi o 1, Mi 209/212 Gp *** 0, Mi 803x+804x o 2, Mi 213/217 Gp *** 1, Mi 820/825 *** 1, Mi 232/236 Gp schepen *** 1, Mi blok 11 *** 5, Mi 237/240 Gp *** 0, Mi B305wX o 1, Mi 260/264 Gp *** 0,85 HONG KONG (Britse Post) 1154 Mi 319 Gp *** 0, Mi 10 o 1, Mi 340/351 kleinbogen *** 1, Mi 13 o 14, Mi 363/368 Gp sport *** 3,00 IERLAND 1157 Mi 449/451 CEPT *** 0, Mi 67/68 o 2, Mi 470/451 kleinbogen *** 1, Mi 87a+88a o 1, Mi 513/515 *** 1, Mi 108/109 o 1, Mi 537/548 kleinbogen kerst *** 1, Mi 112 o 2, Mi 612/616 *** 1, Mi 120/121 o 1, Mi 617/621 Gp *** 1, Mi 122/123 o 2, Mi 672/676 type I *** 1, Mi 140/141 o 1, Mi 769/772 in 2 Pb MH 20 en 21 *** 3, Mi 142/143 o 2, Mi blok 6 met extra opdruk *** 5, Mi 250XA/264XA o 4, Mi blok 8 *** 2, Mi 397/400 vogels *** 1, Mi blok 8 met extra opdruk *** 3, Mi H-Blatt (Europa) *** 1, Mi blok 11 *** 1, Mi port 1/4 *** 99, Mi blok 14 *** 1,30 IJSLAND GUERNSEY-ALDERNEY 1221 Mi 312/313 o 1, Mi 18/22 luchtvaart *** 7,00 ISLAND OF MAN 1171 Mi 37/41 landkaarten *** 1, Mi 150/151 Gp randstukje *** 0, Mi 121/128 4 paren *** 2, Mi 152/155 Gp *** 0, Mi 137/144 4 paren *** 2, Mi 156 Gp *** 0, Mi blok 1 *** 1, Mi 164/165 Gp randstukje CEPT *** 0,35 HONG KONG 1226 Mi 166/171 Gp schepen *** 0, Mi 102 o 1, Mi 182/186 Gp zeilschepen *** 0, Mi 106 II o 20, Mi 189/192 Gp *** 1, Mi 109 o 1, Mi 193 Gp *** 0, Mi 137 o 1, Mi 194/195 Gp randstukje *** 1, Mi 157I ya o 5, Mi 196/199 Gp *** 1, Mi 173/175 o 2, Mi 200/201 Gp kerst *** 0, Mi 186 o 2, Mi 213/214 Gp randstukje CEPT *** 0, Mi 198/203 *** 3, Mi 256/260 Gp randst.vliegtuigen *** 2, Mi 201Xx o 1, Mi 282/287 3 paartjes *** 1, Mi 206Xy *** 1, Mi 319/321 kleinbogen *** 5, Mi 206Xy/210Xy o 7, Mi 348/350 Gp kerst *** 1, Mi 207Xy *** 3, Mi 371/374 zeilschepen *** 1, Mi 209Xy *** 9, Mi 388/391 Gp poezen *** 1, Mi 212/213 *** 10, Mi 392/396 *** 1, Mi 217 o 1, Mi 392/396 Gp randstukjes *** 2,40 19

15 vervolg ISLAND of MAN vervolg JERSEY 1242 Mi 412/416 *** 1, Mi 727/732 *** 1, Mi 417/420 *** 0, Mi blok 9 *** 1, Mi 442/447 3 paren *** 1,30 JOEGOSLAVIE 1245 Mi 459/463 reddingsboten *** 1, Mi *** 1, Mi 497/502 3 paren *** 1, Mi 1257/1261 schilderijen *** 3, Mi 523/527 Gp kerst randstukje *** 2, Mi 1816/1817 Kleinb.(schepen) *** 1, Mi 546/549 2 paren *** 1, Mi 1828/1829 Kleinb. (Europa) *** 2, Mi blok 8 *** 0, Mi 1847/1848 Kleinbogensatz *** 1, Mi blok 11 *** 1, Mi 1854/1855 Kleinb. (Europa) *** 1,00 INDIA 1322 Mi 1857/1858 Kleinb. (Europa) *** 1, Mi 27 o 4, Mi 1883/1884 Kleinb. (Europa) *** 1, Mi 883/886 o 2, Mi 1901/1902 Kleinb. (Europa) *** 1, Mi 103 o 2, Mi 1903/1904 Kleinbogensatz 1254 Mi 625/628 vogels *** 4,50 (Europa/schepen/treinen) *** 1,50 INDONESIA REP Mi 1908/1909 Kleinbogensatz 1255 Zbl 796/798 *** 0,80 (Europa/flora-fauna) *** 1, Zbl 799/802 *** 2, Mi 1919/1920 Kleinbogensatz 1257 Zbl blkn *** 1,20 (Europa/schepen) *** 1, Zbl blkn *** 1, Mi blkn (Europa) *** 1, Zbl blkn *** 4, Mi blkn (Europa) *** 1, Zbl blok 605 *** 5,00 KENYA ITALIE 1330 Mi 1/14 *** 4, Mi 21 o 3, Mi 96/110 *** 16, Mi 57 o 7,00 LIECHTENSTEIN 1263 Mi 704 A ** 90, Mi 65/71 o 48, Mi 772 o 2, Mi 306/308 *** 45, Mi 773 o 26,00 LUXEMBURG 1266 Mi 852 o 4, Mi 284/289 *** 50, Mi 859 o 3, Mi 478/483 *** 65, Mi 877 o 1, Mi 555/557 Europa *** 99, Mi 915C o 1, Mi 555/557 (Europa) o 16, Mi 967/970 o 1, Mi 572/574 Europa *** 65, Mi 969 o 1, Mi 572/574 (Europa) o 8, Mi 1099A o 0, Mi 1306/1309 vogels *** 3,50 JERSEY 1341 Mi 1353/1357 vogels *** 3, Mi 7/21 *** 12, Mi blok 3 *** 43, Mi 57/60 *** 1, Mi blok 7 *** 43, Mi 61/64 *** 1,50 MACAU 1296 Mi 157/159 *** 0, Mi 873/876 *** 2, Mi 160/163 *** 0, Mi 883/886 *** 3, Mi 180/184 *** 0, Mi 908/911 *** 1, Mi 192A/195A vel.v.10 (Europa) *** 2, Mi 1027/1036 *** 4, Mi 207/211 *** 0, Mi 1118/1121 *** 1, Mi 219/222 CEPT 2 paren *** 0, Mi blok 26 *** 5, Mi 219/222 vellen v.10 (Europa) *** 2, Mi blok 37 *** 3, Mi 253/256 vellen v.10 (Europa) *** 3,75 MADEIRA 1304 Mi 496/500 *** 1, Mi 111a/114a vogels *** 3, Mi 533/538 *** 1, Mi 119a/122a vogels *** 2, Mi 553/558 *** 1,40 MALEISIË 1307 Mi 585/590 *** 1, Mi 19/26 (vogels) *** 7, Mi 607/611 *** 1,30 MALEISIË (Pulau Pinang) 1309 Mi 624/629 *** 1, Mi 66/72 (bloemen) *** 1, Mi 665/668 *** 1,00 MAN 1311 Mi 669/673 *** 1, Mi 82/87 Kleibogensatz (Europa) *** 1, Mi 719/722 *** 1, Mi 122/127 Kleinbog. (Europa) *** 1, Mi 723/726 *** 0, Mi 142/143 vellen v.20 (Europa) *** 2,40 20

16 MARSHAL ISLANDS PORTUGAL 1358 Mi 321/324 vogels *** 1, Mi 578/580 o 4,00 MOLDAVIE 1403 Mi 832 o 6, Mi 237 *** 2, Mi 844/846 o 2,00 MONACO 1405 Mi 856/858 o 3, Mi 394 met perf. B.B o 15, Mi 1382y *** 1,20 NIEUW CALEDONIE 1407 Mi blok 24 (Europa) *** 1, Mi 478 bl.v.4 (vliegtuig./schepen) o 3, Mi blok 26 (Europa) *** 1, Mi 484 (vliegtuigen) o 2, Mi blkn (Europa) *** 2, Mi 507 o 2, Mi blok 34 (Europa) *** 1, Mi 532 (schepen) o 1, Mi blok 39 (Europa) *** 2, Mi 537 (vliegtuigen) o 1, Mi blkn (Europa) *** 3,40 NIEUW ZEELAND 1413 Mi FDC m. blok 28, onbeschr. 2, Mi 344 o 0, Mi blok 3 o 80, Mi o 4, Mi blok 5 o 99, Mi o 4,80 PORTUGEES AFRICA 1369 Mi 497 o 5, Mi (schepen) o 2, Mi 849/851 Kleinbogen (honden) *** 1,00 RHODESIE 1371 Mi 866/ /877 *** 1, Mi port 1/4 *** 1, Mi 870/873 *** 0,60 RHODESIE-NYASALAND 1373 Mi 1208/ (vlinders) o 1, Mi o 1, MI (vogels) o 2, Mi o 2, Mi FDC 305/306 beschreven 2,50 ROEMENIE 1376 Mi st.m. 28(st.Eltham 8 sp 41) o 10, Mi 161/164 o 7,00 NOORWEGEN 1421 Mi 166E+167A+168A o 8, Mi dienst 101 *** 4, Mi 169/172 o 6,00 NYASSA COMP. SAN MARINO 1378 Mi port 1/9 * 2, Mi blok 14 (Europa) *** 1,40 OOSTENRIJK SARAWAK 1379 Mi 204/207 type I *** 60, Mi 200/202 o 4, Mi 360/397 *** 53,00 SAUDI ARABIE 1381 Mi 598/612 *** 63, Mi Zwangzuschlagmarke 1 o 2, Mi 893/926 *** 99,00 SENEGAL 1383 Mi 926 o 1, Mi 107 o 1, Mi 985 vogel o 30,00 SINGAPORE PAPUA NEW GUINEA 1427 Mi 19A o 1, Mi 62/72 vogels *** 9, Mi 40/42 o 2, Mi 123/126 vogels *** 0, Mi 68 (Adelaar) *** 10, Mi 139/153 schelpen *** 7, Mi 88C+90C+93C *** 7, Mi 175/178 vogels *** 2, Mi 109 *** 1, Mi vliegtuigen *** 0, Mi 129/132 *** 2, Mi 240/243 vogels *** 3, Mi 611/614 o 5, Mi 272/274 vogels *** 2, Mi 720II/723II (721I) o 12, Mi 324/328 vogels *** 1, Mi 790 o 1, Mi 402/406 vogels *** 1, Mi 791/794 *** 1, Mi 413/417 vliegtuigen *** 0, Mi 955/957 (vlinders) o 1, Mi *** 0,30 SLOVENIE 1396 Mi 473/476 vliegtuigen *** 1, Mi 113/116 blok v 4 *** 3, Mi 497/502 vogels *** 2,40 SPANJE 1398 Mi 557/560 vliegtuigen *** 1, Mi 464A/481A * 5, Mi 767/770 vogels *** 1, Mi * 3,25 PENANG 1441 Mi ** 3, Mi 65 o 1, Mi 554/561 ( lilabruin560b) *** 99,00 POLEN 1443 Mi 554/561 (560a+b) * 33, Mi 1941/1948 Kleinb.(excl. 1948) o 1, Mi 842u ongetand *** 27, Mi 1025/1026 *** 27, Mi 1084/1087 *** 4,00 21

17 vervolg SPANJE ZUID-AFRIKA 1447 Mi 1308 *** 1, Mi 24C/23C hor.paar * 20, Mi 3556/3561 in vel paarden *** 20, Mi 35A/36A vert.paar o 14, Mi AIa/AIf * 5, Mi 38A+202 o 5, Mi blok 86/96 met opdruk *** 32, Mi 252 o 1, Mi blok 139 *** 27, Mi 292/297 *** 2,50 SPANJE Canarische eilanden 1491 Mi 323 *** 1, Mi 39/42 *** 35, Mi 418/420 *** 1,00 SRI LANKA 1493 Mi 447/462 (flora/fauna) *** 5, Mi 428/431 (vissen) *** 2, Mi 1692/1696 PZB *** 2,20 STRAITS SETTLEMENTS 1495 Mi blkn 4+5 *** 1, Mi 40 o 4,00 ZUID-RHODESIE 1455 Mi 88 o 18, Mi 54 ** 3, Mi 88C+90C+93C o 18, Mi 90 o 1,60 SUDAN ZWEDEN 1457 Mi 8 o 10, Mi 23B+24B+25B o 3,70 SURINAME REP Mi 27 o 2, Zbl 91/96 BP *** 1, Mi 216A/219A ** 6, Zbl 102/106 BP *** 2, Mi 221A/226A ** 9,70 THAILAND 1502 Mi dienst o 7, Mi 94/98 o 2, Mi port 2A o 5, Mi blok 1 *** 9, Mi port 3A o 5, Mi blok 2 *** 4, Mi PZB *** 5, Mi blok 3 *** 7,65 ZWITSERLAND 1464 Mi blok 4 *** 8, Mi 11 o 9, Mi blok 5 *** 10, Mi 22b o 2, Mi blok 7 *** 8, Mi 39 ** 1, Mi blok 8 *** 6, Mi 43 ** 1,75 TRIEST (zone A) 1510 Mi 69 o 2, Mi 67/69 Europa *** 6, Zu 112 type II *** 15,00 TSJECHOSLOWAKIJE 1512 Zu 160z *** 75, Mi blok 37 *** 2, Zu 162 *** 24,00 TURKIJE 1514 Mi 143/144 o 7, Mi 1248 luchtpost *** 10, Mi 146/148 o 3, Mi 1294u/1304u *** 42, Mi 146/148 o 3, Mi 1317a/1332a *** 21, Mi 149/151 o 8, Mi 1317b/1332b *** 27, Mi 153/155 o 8, Mi 1348/1359 *** 18, Mi 157 o 1, Mi 1785/1793 *** 13, Mi 185/188 o 12, Mi blok 2 *** 24, Mi 199 o 2, Mi blok 3 *** 27, Mi 208x (Zu 176) *** 52,50 URUGUAY 1523 Mi 208y (Zu 176z) *** 39, Mi 2021/2024 (WWF) *** 0, Mi 222/225 o 2,50 USA 1525 Mi 227 o 1, Mi 1941 bl.v.4 o 2, Mi 229/232 o 2, Mi 2570 siervel Marilyn Monroe *** 4, Mi 239 o 0,80 VATICAAN 1528 Mi 241/244 o 1, Mi 15 * 4, Mi 241/ /261 o 3, Mi 53 * 34, Mi 246/249 o 4, Mi 156A o 3, Mi 266/269 o 2,90 VENEZUELA 1532 Mi 281/284 o 2, Mi 1416/1421 vogels *** 3, Mi 287/290 o 3,60 ZIMBABWE 1534 Mi 328x/330x *** 15, Mi 227/ *** 6, Mi 344/355 o 12, Mi 422 o 2, Mi 431/434 o 4, Mi 465/468 o 2,00 22

18 vervolg ZWITSERLAND vervolg ZWITSERLAND 1539 Mi 484/487 treinen *** 1, Mi 1987 Kleinbogen *** 2, Mi 602/606 met toeslag en tab *** 8, Mi 2006 Kleinbogen *** 5, Mi 632/636 met toeslag en tab *** 5, Mi 2012/2013 Kleinbogensatz *** 15, Mi 648/652 met toeslag en tab *** 6, Mi 2044 Folienblatt *** 5, Mi 1438/1441 veld.10 w.o.2 vierer *** 1, Mi 2045 Kleinbogen *** 3, Mi 1623/1624 Kleinbogensatz *** 8, Mi 2056 Folenblatt *** 4, Mi 1667/1668 Kleinbogen *** 2, Mi 2068 Kleinbogen *** 5, Mi 1690/1691 kleinbogen *** 2, Mi 2086/2087 Kleinbogensatz *** 12, Mi 1690/1691 Kleinbogen *** 3, Mi 2094/2095 Kleinbogensatz *** 12, Mi 1699/1700 Kleinbogensatz *** 8, Mi 2097 Kleinbogen *** 5, Mi 1706 Kleinbogen *** 4, Mi 2101 Kleinbogen *** 3, Mi 1747 Kleinbogen *** 4, Mi 2106 Kleinbogen *** 5, Mi 1759a siervel v.15 *** 7, Mi 2112/2113 Kleinbogensatz *** 15, Mi 1784 Kleinbogen *** 10, Mi 2130/2133 o 1, Mi 1807 Kleinbogen *** 3, Mi 2167/2169 Kleinbogensatz *** 10, Mi 1828 Kleinbogen *** 3, Mi 2203 Kleinbogen *** 5, Mi 1831 Kleinbogen *** 6, Mi 2220 Kleinbogen *** 5, Mi 1839/1842 heel vel van 16 *** 6, Mi blkn *** 3, Mi 1846/1850 Kleinbogensatz *** 15, Mi blok 37 *** 2, Mi 1866 Kleinbogen *** 10, Mi blkn *** 5, Mi 1879 Kleinbogen *** 10, Mi blkn *** 4, Mi 1886/1888 Kleinbogensatz *** 10, Mi blok 45 sp.st. o 0, Mi 1894 Kleinbogen *** 3, Mi blkn *** 4, Mi 1915/1916 Kleinbogensatz *** 10, Mi port 34 ** 3, Mi 1922 Kleinbogen *** 3, Mi K3 (1x***+1x*) 7, Mi 1925 Kleinbogensatz *** 3, Mi IOC 5 Kleinbogen *** 4, Mi 1945/1946 Kleinbogensatz *** 6, Mi BIT/ILO 5x o 24, Mi 1949 Kleinbogen *** 3, Mi BIT/ILO 19x o 7, Mi 1954/1955 Kleinbogensatz *** 15, Mi BIT/ILO 20x o 7, Mi 1959 Kleinbogen *** 2, Mi UPU 17/18 Kleinbogen *** 1, Mi 1969 Kleinbogen *** 4, Mi UPU 21 Kleinbogen *** 10,00 23

Beurs De Oranjerie J 2 A 018 A R 30 maart

Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van onderhandelingen (art. 26 OESO)

Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van onderhandelingen (art. 26 OESO) Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van (art. 26 OESO) 2/02/2010 I. Nieuwe overeenkomsten die een bepaling bevatten die voorziet in de uitwisseling van bankinlichtingen Botswana 12/05/09 03/07/09

Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van onderhandelingen (art. 26 OESO) Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van (art. 26 OESO) 15/06/2010 I. Nieuwe overeenkomsten die een bepaling bevatten die voorziet in de uitwisseling van bankinlichtingen Barbados 08-12/02/10 11/02/10

Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van onderhandelingen (art. 26 OESO) Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van (art. 26 OESO) 10/11/2009 I. Nieuwe overeenkomsten die een bepaling bevatten die voorziet in de uitwisseling van bankinlichtingen Land Botswana 03/07/09 Herziene

kavel omschrijving kw inzet kavel omschrijving kw inzet

kavel omschrijving kw inzet kavel omschrijving kw inzet NEDERLAND vervolg NEDERLAND 1 1 o 11,00 71 238/239 (goudse glazen) o 10,00 2 1 (lb kort) o 9,00 72 240/243 o 8,00 3 2 o 8,00 73 244/247 * 12,50 4 3 franco kastje o 40,00 74 248/251 ** 6,75 5 4/6 (allen

HERKOMST EN BESTEMMING GOEDEREN VIA ROTTERDAM

HERKOMST EN BESTEMMING GOEDEREN VIA ROTTERDAM Landen van Herkomst Agribulk Breakbulk Containers Ertsen Kolen LNG Minerale olie Overig droog Overig nat Ruwe olie TOTAAL Algerije 518 562 1.814 2.894 Angola 25 64 2.061 2.150 Argentinië 1.627 142 447

Veiling voorjaar 2019 update

Veiling voorjaar 2019 update Veiling voorjaar 2019 update 1 NL 2233/42 0 10,00 Kon. Familie I 1,50 2 NL 2272/81 0 10,00 Kon. Familie III 1,50 3 NL 2335. 0 4,00 Naardermeer 0,75 4 NL 2352/61 0 9,00 World Press Foto 1,50 5 NL 2415/6

Lijst van verdragen op alfabetische volgorde: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Lijst van verdragen op alfabetische volgorde: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Albanië dubbele 14-12-2001 22-07-2004 15-11-2005 Trb.2004, 281 Argentinië dubbele 04-03-1994 27-12-1996

Verkoop onder leden 09 december 2018 om 14 uur Nr LAND OMSCHRIJVING **/*/O COTE INZET 1 België Nr 1 O 90,00 9,00 2 België Nr.2 O 60,00 12,00 3 België Verkoop onder leden 09 december 2018 om 14 uur Nr LAND OMSCHRIJVING **/*/O COTE INZET 1 België Nr 1 O 90,00 9,00 2 België Nr.2 O 60,00 12,00 3 België Nr.3 O 115,00 10,00 4 België Nr.4 O 70,00 10,00 5 België

KERST - WINTERVEILING FILATELISTENVERENIGING IJSSEL- & Lekstreek

KERST - WINTERVEILING FILATELISTENVERENIGING IJSSEL- & Lekstreek KERST - WINTERVEILING 2018-2019 FILATELISTENVERENIGING IJSSEL- & Lekstreek NEDERLAND vervolg NEDERLAND 1 1 franco kastje (rondom breed) o 10,00 51 160 perfin ** 15,00 2 4 o 4,00 52 199/202 hor.wm o 2,00

JAAROVERZICHT 2010 gedetailleerd per Categorie, Regio en Land Bron: CBS

JAAROVERZICHT 2010 gedetailleerd per Categorie, Regio en Land Bron: CBS Hout en Plaatmateriaal JAAROVERZICHT gedetailleerd per Categorie, Regio en Land Bron: CBS 1 van 22 08/15/2011 Hout Nederland - Index en Samenvatting Per Categorie (genummerd) zijn de gegevens uitgesplitst

Kav. Cat.nr. Toelichting Kwal. Cat.wrd. Inzet Grote kavels/partijtjes

Kav. Cat.nr. Toelichting Kwal. Cat.wrd. Inzet Grote kavels/partijtjes KAVELLIJST veiling 21 maart 2019 1 Grote kavels/partijtjes 1 div. Engeland stockboek mooie kwal. xx/o - 40,00 2 div. Frankrijk ringband 1978 tot ca. 1982 xx - 30,00 3 div. Stockboek Thema Kerst/Kinderen

018 A 20 oktober 2018

Kavel Omschr. Kwal. Cat.w. Inzet.

AFKONDIGINGSBLAD VAN SINT MAARTEN

AFKONDIGINGSBLAD VAN SINT MAARTEN AFKONDIGINGSBLAD VAN SINT MAARTEN Jaargang 2018 No. 28 Besluit van de 4 e juli 2018 tot afkondiging van de Regeling van de Minister van Buitenlandse Zaken van 14 juni 2018, nr. Min-Buza.2018.1422-22, houdende

2018 no. 45 AFKONDIGINGSBLAD VAN ARUBA

2018 no. 45 AFKONDIGINGSBLAD VAN ARUBA 2018 no. 45 AFKONDIGINGSBLAD VAN ARUBA REGELING van de Minister van Buitenlandse Zaken van 14 juni 2018, nr Min-Buza.2018.1422-22, houdende bepalingen inzake vrijstelling van de visumplicht op grond van

Officiële uitgave van het Koninkrijk der Nederlanden sinds 1814.

Officiële uitgave van het Koninkrijk der Nederlanden sinds 1814. STAATSCORANT Officiële uitgave van het Koninkrijk der Nederlanden sinds 1814. Nr. 34529 22 juni 2018 Regeling van de Minister van Buitenlandse Zaken van 14 juni 2018, nr Min-Buza.2018.1422-22, houdende

Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van onderhandelingen (art. 26 OESO) Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van (art. 26 OESO) 9/06/2009 I. Nieuwe overeenkomsten die een bepaling bevatten die voorziet in de uitwisseling van bankinlichtingen Brunei 30/04/09 Nieuwe Overeenkomst.

KAVELLIJST 11 mei 2016 V.nr. K.nr. Aanb. Land Cat.nr./omschrijving Cat.w. Staat Vr.pr.

KAVELLIJST 11 mei 2016 V.nr. K.nr. Aanb. Land Cat.nr./omschrijving Cat.w. Staat Vr.pr. 1 2913 3402 Nederland Zgl.nr. 332 (bloc van 4) 1,40 XX 0,20 2 2914 - Zgl.nr. 334 (bloc van 4) 1,40 XX 0,20 3 2915 - - Zgl.nr. 335 (bloc van 4) 1,40 XX 0,20 4 2916 - - Zgl.nr. 336 (bloc van 4) 1,40 XX 0,20

Nederland 0,10 0,10. Internationaal 0,10 0,10. Alarmnummer 112 Gratis Gratis

Veiling van maandag 1 februari 2016

Megaveiling 11 oktober 2014

Megaveiling 11 oktober 2014 1 Berlijn 1953 Gedächtniskirche 1 G 108 55 8,25 2 Berlijn 1953 Opstand Berlijn 2 G 110-111 42 6,25 3 Berlijn 1955 Furtwängler 1 G 128 28 4,25 4 Berlijn 1956 Stadsgezichten 2 G 153-154 33 5 5 Bund 1949

Auteur. Federale Overheidsdienst Financiën. Onderwerp

Auteur. Federale Overheidsdienst Financiën.  Onderwerp Auteur Federale Overheidsdienst Financiën www.minfin.fgov.be Onderwerp Uitwisseling van bankinlichtingen. Kalender van (art. 26 OESO) 16 juli 2009 Copyright and disclaimer Gelieve er nota van te nemen

Veiling kavellijst november 2017

SIM KAART USA UNLIMITED

SIM KAART USA UNLIMITED SIM KAART USA UNLIMITED Copyright 2018. Alle rechten voorbehouden. Niets uit deze uitgave mag worden verveelvoudigd, opgeslagen in een geautomatiseerd gegevensbestand en/of openbaar gemaakt in enige vorm

Ereleden: J. J. Alberts A.J. Elshoff J. van Leeuwen C. Ooms Mw. P.L. Visser-Freeman C. de Vries

Ereleden: J. J. Alberts A.J. Elshoff J. van Leeuwen C. Ooms Mw. P.L. Visser-Freeman C. de Vries 2 Bestuur: Voorzitter: L. de Kooter Kersengaarde 22 2771 PP Boskoop Tel.: overdag: 0172 21 00 49 Tel.: avond: 06 532 87 218 e-mail: l.dekooter@live.nl Penningmeester/Ledenadministratie: J.P. de Jong Hoefweer

HANDLEIDING SIM KAART CANADA

HANDLEIDING SIM KAART CANADA HANDLEIDING SIM KAART CANADA Copyright 2018. Alle rechten voorbehouden. Niets uit deze uitgave mag worden verveelvoudigd, opgeslagen in een geautomatiseerd gegevensbestand en/of openbaar gemaakt in enige

Rapport met betrekking tot Gegunde Uitvoer Periode : van 01/07/2012 tot en met 31/08/2012

Rapport met betrekking tot Gegunde Uitvoer Periode : van 01/07/2012 tot en met 31/08/2012 1 van 9 Rapport met betrekking tot Gegunde Uitvoer Periode : van 01/07/2012 tot en met 31/08/2012 Dossier Land van Bestemming Controlelijst Categorie Controlelijst Subcategorie Bedrag ( ) 1 Rusland CAT00

Bijlage. 3 - meename door moeder meename door beiden meename door derde(n)

Bijlage. 3 - meename door moeder meename door beiden meename door derde(n) Cijfers 22 Bijlage Cijfers 22 Aantal zaken Aantal afgeronde zaken Inkomende zaken: 49 24 Aantal betrokken kinderen: 65 33 Verzoeken teruggeleiding 2 47 22 meename door vader 3 meename door moeder 35 9

Tarieven Internationale registratie (Benelux basis) 2016

Tarieven Internationale registratie (Benelux basis) 2016 Tarieven Internationale registratie (Benelux basis) 2016 Nieuwe aanvrage tot registratie officiële taksen in totale kosten in * basisbedrag t/m 3 klassen 755 1055 toeslag merk in kleur 250 275 Vernieuwing

KAVELLIJST 7 december 2016

KAVELLIJST 7 december 2016 KAVELLIJST 7 december 2016 V.nr K.nr. Aanb. Land Cat.nr./omschrijving Cat.w. Staat Vr.pr. 1 3401 3310 nederland Bloc nr. V1419 10,00 O 1,00 2 3402 - - Bloc nr. V1439 10,00 XX 1,00 3 3403 - - Bloc nr. V1461

Solcon Mobiel tarieven per 1 juni 2016

Solcon Mobiel tarieven per 1 juni 2016 Solcon Mobiel tarieven per 1 juni 2016 Solcon biedt Internetten, Bellen en SMS- en exclusief voor klanten. Met Solcon Mobiel betaalt u alleen naar uw werkelijk verbruik. Bovendien heeft u uw mobiele kosten

k 3 k 10 k 18 afbeeldingen kavels 23 en 25 zie volgende pagina

k 3 k 10 k 18 afbeeldingen kavels 23 en 25 zie volgende pagina 1 Nederland PF 618a en 636a, in blok van 4 7,20 0,50 2 Nederland PF 618b, 623b, 627b, blokken van 4 21,60 0,95 3 Nederland PF 629b, 630b, 633b, 634b, bl.van 4 F 45,20 2,25 4 Nederland GB 637, blok v 4,

Binnen EU bellen, sms en en surfen aan nationaal tarief

Binnen EU bellen, sms en en surfen aan nationaal tarief Binnen EU bellen, sms en en surfen aan nationaal tarief Naar aanleiding van een Europese maatregel, worden ook bij Orange vanaf 11 juni 2017 de kosten voor mobiele roaming in de EU afgeschaft. Dit betekent

Visumvereisten voor buitenlanders die Oekraïne betreden. Land Visum vereist / niet vereist Opmerking*

Visumvereisten voor buitenlanders die Oekraïne betreden. Land Visum vereist / niet vereist Opmerking* Visumvereisten voor buitenlanders die Oekraïne betreden Land Visum vereist / niet vereist Opmerking* 1. Oostenrijk Geen visum nodig voor een verblijf van 2. Afghanistan DP - houders van diplomatieke paspoorten

kavel omschrijving kw inzet ALBANIE

kavel omschrijving kw inzet ALBANIE ALBANIE vervolg NEDERLAND 1 Mi 104/110 ** 9,00 58 166/168 *** 8,50 2 Mi 111/117 *** 10,00 59 199/202 *** 15,00 3 Mi 118/125 ** 5,00 60 203/207 *** 30,00 4 Mi blok 3 *** 9,00 61 212/219 *** 70,00 ANDORRA

Retourkavels november 2015, nog te koop op ruilbeurs!

nr. 272 van ORTWIN DEPOORTERE datum: 23 januari 2018 aan JO VANDEURZEN Kinderbijslag - Kinderen in het buitenland

nr. 272 van ORTWIN DEPOORTERE datum: 23 januari 2018 aan JO VANDEURZEN Kinderbijslag - Kinderen in het buitenland SCHRIFTELIJKE VRAAG nr. 272 van ORTWIN DEPOORTERE datum: 23 januari 2018 aan JO VANDEURZEN VLAAMS MINISTER VAN WELZIJN, VOLKSGEZONDHEID EN GEZIN Kinderbijslag - Kinderen in het buitenland Kinderen moeten

kavel Cat NR Omschrijving catw. inzet 1 Penningen 3x bod 2 Ceská Republika muntset ,00 3 Coin card 400 jr Michiel de Ruiter 7,00 4 Coin card kavel Cat NR Omschrijving catw. inzet 1 Penningen 3x bod 2 Ceská Republika muntset 1995 2,00 3 Coin card 400 jr Michiel de Ruiter 7,00 4 Coin card Belastingdienst 200 jr 7,00 5 Coin Card Het Japan vijfje

Buitenlandse dienstreizen - tabel van de dagelijkse forfaitaire vergoedingen en maximumprijzen voor logies (vanaf 1 april 2011)

Buitenlandse dienstreizen - tabel van de dagelijkse forfaitaire vergoedingen en maximumprijzen voor logies (vanaf 1 april 2011) Buitenlandse dienstreizen - tabel van de dagelijkse en en maximumprijzen voor logies (vanaf 1 april 2011) Landen Steden in EUR Afghanistan Alle bestemmingen 155 69 Albanië Alle bestemmingen 139 92 Algerije

KAVELLIJST 2 maart 2016

KAVELLIJST 2 maart 2016 1 1001 1271 Australië Zgl.nr. 20 (in paar) 325,00 XX 30,00 2 1002 - U.S.A. Zgl.nr. 77 8,50 O 1,50 3 1003 - - Zgl.nr. 78 24,00 O 2,50 4 1004 - - Zgl.nr. 120 22,00 O 2,50 5 1005 - Isle off man Zgl.nrs 1/8-2

LAND WERELDDEEL VIDEOREPORTAGES VLAANDEREN VAKANTIELAND

LAND WERELDDEEL VIDEOREPORTAGES VLAANDEREN VAKANTIELAND LAND WERELDDEEL VIDEOREPORTAGES VLAANDEREN VAKANTIELAND Algerije http://www.een.be/programmas/vlaanderen-vakantieland/nic-de-oases-van-de-sahara http://www.een.be/programmas/vlaanderen-vakantieland/nic-tussen-de-kamelen-algerije

Rapport met betrekking tot Gegunde Uitvoer Periode : van 01/07/2018 tot en met 31/07/2018

Rapport met betrekking tot Gegunde Uitvoer Periode : van 01/07/2018 tot en met 31/07/2018 Pagina 1 van 12 Rapport met betrekking tot Gegunde Uitvoer Periode : van 01/07/2018 tot en met 31/07/2018 Dossier Land van Bestemming Land van Eindgebruik Controlelijst Categorie Controlelijst Subcategorie

Kabouters en paddenstoelen

Ruilbeurslijst retourkavels van januari 2016

Veilinglijst maandag 2 januari 2017

Veilinglijst maandag 2 januari 2017 Veilinglijst maandag 2 januari 2017 Catalogu Staat Veil Land of Thema s Catalogus Nr. Bijzonderheden/Opmerking Catalogus Inzet nr. Waarde 937F Nederland N-2015 Pb 30 Weidevogels 1984 XX 4,00 1,00 938 Nederland

Tarieven. 1. Grensoverschrijdende betalingen. Toepassingsgebied

Tarieven. 1. Grensoverschrijdende betalingen. Toepassingsgebied Tarieven Algemene Voorwaarden en tarieven voor internationale betalingen en incasso van buitenlandse cheques en cheques in deviezen, in voege op 9 augustus 2018 Opmerking: 21% BTW is inbegrepen in de tarieven

Beverwijk veilingprogramma december xlsm, Veiling , 14:22

DOCUMENTEN WETTIG VERBLIJF

DOCUMENTEN WETTIG VERBLIJF DOCUMENTEN WETTIG VERBLIJF Vanaf 1 september 2011 Moeten cursisten die voldaan hebben aan de deeltijdse leerplicht (18 jaar) bij inschrijving het bewijs leveren te beschikken over de Belgische nationaliteit

Retour kavellijst februari 2016

Retour kavellijst februari 2016 Retour kavellijst februari 2016 Veil. Nr. Land of Thema Catalogus Catalogus Nr. Bijzonderheden/Opmerking Staat Catalogus Inzet Waarde 292 Nederland N-2014 D 6 Armenwet O 6,50 1,65 293 Nederland N-2014

Rapport met betrekking tot Gegunde Uitvoer Periode : van 01/01/2016 tot en met 31/01/2016

Rapport met betrekking tot Gegunde Uitvoer Periode : van 01/01/2016 tot en met 31/01/2016 Datum 1 februari 2016 1 van 2 Rapport met betrekking tot Gegunde Uitvoer Periode : van 01/01/2016 tot en met 31/01/2016 1 Verenigd Koninkrijk CAT00 B005 15.266,96 Totaal aantal vergunningen 1 Totale Waarde

KAVELLIJST 3 februari 2016

KAVELLIJST 3 februari 2016 1 2636 H485 Nederland Bloc nr. V2194/2195 8,00 XX 1,00 2 2637 - - Bloc nr. V2196/2197 8,00 XX 1,00 3 2638 - - Bloc nr. V2232 6,00 XX 0,80 4 2639 - - Bloc nr. V2210 8,00 XX 1,00 5 2640 - Ned.Ant. Kaartje

Handels- en investeringscijfers Kenia-Nederland juli 2019

Handels- en investeringscijfers Kenia-Nederland juli 2019 Handels- en investeringscijfers Kenia-Nederland juli 2019 Dit overzicht is gemaakt in opdracht van het Ministerie van Buitenlandse Zaken. David Mark via Pixabay Nairobi, Kenia Wat kunt u verwachten bij

JAAROVERZICHT 2010 gedetailleerd per Categorie, Regio en Land Bron: CBS Hout en Plaatmateriaal JAAROVERZICHT gedetailleerd per Categorie, Regio en Land Bron: CBS 1 van 20 08/15/2011 Hout Nederland - Index en Samenvatting Per Categorie (genummerd) zijn de gegevens uitgesplitst

SIM KAART USA (AT&T Netwerk)

SIM KAART USA (AT&T Netwerk) SIM KAART USA (AT&T Netwerk) Copyright 2018. Alle rechten voorbehouden. Niets uit deze uitgave mag worden verveelvoudigd, opgeslagen in een geautomatiseerd gegevensbestand en/of openbaar gemaakt in enige

Donderdag 4 februari 2016 in Mennistenerf te Zaandam

K 4 K 15 K 17 K 18. K 29w K 24

K 4 K 15 K 17 K 18. K 29w K 24 KAVELLIJST muntenveiling april 2017 Kav Land Stat Jaar Cat.nr/omschrijving Cat.pr Inz.pr Opbr 1 Nederland DIV Etui guldens, centen 10,00 2 Engels DIV Plastic mapje BOD 3 Nederland ZF 1941 Cassette 5,10

7,50 9,50 16,00 11,50 16,00 22,00 26,78 59,50 77,35

7,50 9,50 16,00 11,50 16,00 22,00 26,78 59,50 77,35 Posttarieven 2012 Post versturen binnen Nederland of naar het buitenland? Voor al uw postzaken hebben wij een passende oplossing. In deze folder vindt u de tarieven van onze meest gebruikte producten.

Tarieven. Internationale Merken Overeenkomst Van Madrid En Protocol o.b.v. een Benelux Registratie

Tarieven. Internationale Merken Overeenkomst Van Madrid En Protocol o.b.v. een Benelux Registratie Tarieven Internationale Merken Overeenkomst Van Madrid En Protocol o.b.v. een Benelux Registratie MERKDEPOT Depot van een merk voor 1 t/m 3 klassen voor een periode van 10 jaar: Basisbedrag (eenmalig bedrag)

Tarieven Europa: staffel 1

Tarieven Europa: staffel 1 Tarieven Europa: staffel 1 Wanneer u op basis van uw daadwerkelijkaantal zendingen boven de 49 zendingen per jaar uitkomt, dan kunt u ons contacteren voor verbeterde tarieven. Wij passen uw prijzen dan

Geachte meneer, mevrouw,

Geachte meneer, mevrouw, Informatiemap 2018 Geachte meneer, mevrouw, Hierbij ontvangt u de informatie en prijzen map voor 2018 Hierin vindt u : Onze standaard service Onze mogelijkheden Verpakking voorschriften Prijzen voor: o

HET MULTILATERAAL AKKOORD TUSSEN BEVOEGDE AUTORITEITEN BETREFFENDE DE AUTOMATISCHE UITWISSELING VAN INLICHTINGEN INZAKE FINANCIELE REKENINGEN

HET MULTILATERAAL AKKOORD TUSSEN BEVOEGDE AUTORITEITEN BETREFFENDE DE AUTOMATISCHE UITWISSELING VAN INLICHTINGEN INZAKE FINANCIELE REKENINGEN KENNISGEVING INGEVOLGE SECTIE 7, (1), (c) VAN HET MULTILATERAAL AKKOORD TUSSEN BEVOEGDE AUTORITEITEN BETREFFENDE DE AUTOMATISCHE UITWISSELING VAN INLICHTINGEN INZAKE FINANCIELE REKENINGEN 31 januari 2016

Tarieven. 1. Grensoverschrijdende betalingen. Toepassingsgebied Tarieven Algemene Voorwaarden en tarieven voor internationale betalingen en incasso van buitenlandse cheques en cheques in deviezen, in voege op 4 juni 2019 Opmerking: 21% BTW is inbegrepen in de tarieven

Volume: 0-49 zendingen per jaar Europa 0 2 kg 2-10 kg kg kg

Volume: 0-49 zendingen per jaar Europa 0 2 kg 2-10 kg kg kg Wanneer u op basis van uw daadwerkelijkaantal zendingen boven de 49 zendingen per jaar uitkomt, dan kunt u ons contacteren voor verbeterde tarieven. Wij passen uw prijzen dan direct aan. Volume: 0-49 zendingen

NALATENSCHAPSVEILING 29 APRIL 2018

NALATENSCHAPSVEILING 29 APRIL 2018 kavel NALATENSCHAPSVEILING 29 APRIL 2018 nr land omschrijving / catalogusnrs kwal inzet 1 NL Beatrix abdicatie XX 10,00 2 NL Herdenkingsenveloppen 5,00 3 NL Ons vorstenhuis W.Alexander 10,00 4 NL Davo

Veiling 15 Ruildag zaterdag 25 november 2017 Kavel Kw Omschrijving Cat Catw Inzet 1 o 1 Willem III ct 50,00 4,00 2 o 2 Willem III ct

Veiling 15 Ruildag zaterdag 25 november 2017 Kavel Kw Omschrijving Cat Catw Inzet 1 o 1 Willem III ct 50,00 4,00 2 o 2 Willem III ct Veiling 15 Ruildag zaterdag 25 november 2017 Kavel Kw Omschrijving Cat Catw Inzet 1 o 1 Willem III 1852 5ct 50,00 4,00 2 o 2 Willem III 1852 10ct 35,00 2,50 3 o 2 Willem III 1852 10ct paar 180,00 12,00

KAVELLIJST 7 februari 2018 V.nr. K.nr. Aanb. Land Cat.nr./omschrijving Cat.w. Staat Vr.pr.

KAVELLIJST 7 februari 2018 V.nr. K.nr. Aanb. Land Cat.nr./omschrijving Cat.w. Staat Vr.pr. KAVELLIJST 7 februari 2018 V.nr. K.nr. Aanb. Land Cat.nr./omschrijving Cat.w. Staat Vr.pr. 1 3500 3539 Nederland Zgl.nrs 82/83 20,00 O 2,50 2 3501 - - zgl.nr. 84 15,00 O 2,00 3 3502 - - Zgl.nr. 86 20,00