Download "CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van div. consumentengoederen - Online auction of diff. consumergoods - Vente en ligne des biens de consommation"

1 CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van div. consumentengoederen - Online auction of diff. consumergoods - Vente en ligne des biens de consommation in opdracht van onze client/à la requête de notre client/ by order of our client Sluiting-Closing-Clôture 29/06/ Abalone shell hanger ingelegd in zilver, Prachtig groot formaat hanger opgebouwd uit stukjes ingelegde abalone shell in sterling zilver.zilvergehalte 92,5 en nikkelvrij, Afm H5xB6 cm Gewicht 23 gram, Conditie:nieuw 2 18K Gouden ring met diamant en tanzaniet, Conditie: nieuwstaat 3 Ring met Smaragd,tsavorieten en witte saffieren. Handgemaakte zilveren ring met een ovaal facet geslepen smaragd, omringd door 14 rond facet geslepen witte saffieren en 24 rond facet geslepen tsavorieten. Gemerkt met het 925 zilverstempel, Totaal gewicht 5,42 gram ringmaat 16,9mm (binnen maat 53mm) conditie nieuwstaat, 4 18K Geelgouden ring met 0.31ct diamant.betreft een 18K geelgouden ring met kleine natuurlijke diamantjes, pave gezet, met een totaal van 0.31ct. 5 Sterling zilveren ring met grote synthetische Saffier omringd door Zirkonia's, Zilveren ring met facet geslepen druppelvormige felblauwe synthetische saffier(15x11mm).rond de saffier zo'n 50 zirkonia's, Sterling keur 925, Conditie: nieuwstaat 6 Vintage ring in wit en geelgoud met briljanten. Aantal karaat niet gekend. 1 blauw steentje ontbreekt. Maat 52 1

2 7 Damesring 14 k witgoud, gezet met smaragd en briljant geslepen diamant. 10 briljanten 0.75ct. Ringmaat 16 Gewicht 4,6 gr. Conditie nieuwstaat 8 BDSM thema ring in 925 sterling zilver. In opdracht gemaakt geweest. Gewicht 31gr. Ringmaat K Witgouden damesring gezet met parel, saffier en briljant geslepen diamant. 14 briljant geslepen diamanten 0.30ct. Ringmaat 17,75 Gewicht 4,2 gr. 10 Vlinder, Franz Porcelain kettinghanger Rhodium plated met porcelein in de vorm van een vlinder. Breed 10 cm Lang 8 cm 11 Sterling zilveren ring in de vorm van een krokodil, Ringmaat K witgouden pave ring met 0.72ct. Aan diamant. 18k/750 witgoud, bezet met briljant en baguette geslepen(top) Wesselton diamanten. Diamant: natuurlijk/onbehandeld. Certificaat:GoudNL.Nieuwstaat Totaal 0.72ct. Kleur: G- H/(top)wesselton/(fine)White, Zuiverheid VS-SI. Slijpvorm: briljant.slijpkwaliteit(very)good, Ringbreedte : 9,35mm. ringmaat diameter Kenmerk:750(18Kgoud) Gewicht:5,48 totaal conditie:nieuwstaat 13 18K Witgouden ring met 0.85ct. Aan diamant. 18K/750 witgoud, bezet met 50 briljant geslepen (top)wesselton diamanten, Diamant:natuurlijk,onbehandeld.Certificaat: GoudNL. Conditie: nieuwstaat Karaat:totaal 0.85( 12x x x0.01ct), Kleur: G- H/(top)wesselton/(fine)White, Zuiverheid:VS-SI Slijpvorm: briljant. Slijpkwaliteit:very good, Ringbreedte:9,5mm Ringmaat 17,4mm diameter,kenmerk:750(18kgoud). gewicht: 7.16gram conditie nieuwstaat 14 Edox(71059) Thin Classic Style Quartz Men's Watch.Analoog herenhorloge met goudkleurige ronde kast(diameter 34mm,dik 6mm), Materiaal kast:verguld staal.kastbodemplaat:staal.kastbodemplaat type:klikbodem,kroontype: drukken/trekken, wijzerplaat kleur: Gradient grijs, Indexen: goudkleurig,wijzerplaat: Urenminuten, Kleur wijzer: goudkleurig, Zwarte lederen riemband met doornsluiting, mineraalglas,gewicht 27 gr., datum op 3 uur, in doos zonder papieren. 15 Antiek Dameshorloge Jumping Hour uit de eerste helft van de 20e eeuw, Zwitsers fabricaat,mechanisch met handopwinding,tijdsaanduiding digitaal in 2 venster, stalen 2

3 kast, vernikkeld met een gematteerde bovenzijde, scharnierend bovendeel tbv het uitnemen van het uurwerk,croco lederen band, werking:op de onderschaal wordt middels een draaischijf de minuten aangegeven welke men in het venster bij de punt kan aflezen van 1 tot 60. Is de onderste schijf de 60 gepasseerd verschijnt in het bovenste venster het volgende uur van 1 tot 12. Horloge bevind zich in zeer goede staat en werkt nog. afm. B 21 H 34 D 8mm, Collectors Item, Conditie zeer goed 16 Hugo Boss ( ), Quartz uurwerk met zwarte wijzerplaat. Rechthoekige stalen kast,datum, kraswerend saffierglas, waterdicht tot 5Atm zwarte lederen band, het is mogelijk dat de batterij vervangen dient te worden, Conditie zeer goed 17 Seiko, Heren horloge Solar Quartz(SNE091P1) Analoog herenhorloge met ronde stalen kast ( diameter 40mm,dik 10 mm),witte wijzerplaat met zilverkleurige indexen. Wijzerplaat: Uren-minuten-centrale secondenwijzer, wijzers zilverkleurig, mineraalglas, waterdicht 10Atm en zilverkleurige stalen band met vouwsluiting. het is mogelijk dat de batterij vervangen dient te worden, Conditie: nieuwstaat 18 Seiko, Herenhorloge Quartz(SKK671P1) Analoog herenhorloge, ronde stalen kast(diameter 40mm,dik 7mm) met satijn metaal zilverkleurige wijzerplaat en goudkleurige indexen,wijzerplaat:uren,minuten, centrale secondenwijzer, goudkleurige wijzers, stalen band in goud/zilver kleur met vouwsluiting, saffier convex glas, waterdicht 30 meter, datum op 3 uur, het is mogelijk dat de batterij vervangen dient te worden, conditie: nieuwstaat 19 Seiko, Herenhorloge Quartz (SKP299P1) Analoog herenhorloge,ronde stalen kast (37mm,dik 6mm),witte wijzerplaat met goudkleurige indexen, uren en minuten, goudkleurige wijzers, stalen band zilver/goudkleurig met vouwsluiting, saffierglas, waterdicht 50meter,datum op 3 uur, het is mogelijk dat de batterij vervangen dient te worden. Conditie : nieuwstaat 20 Seiko, Herenhorloge Quartz(SUR009P2) Analoog herenhorloge,stalen ronde kast(37mm,dik6mm) met zwarte wijzerplaat en zilverkleurige indexen,zwart lederen band, saffierglas, waterdicht 100 meter, datum op 6 uur, het is mogelijk dat de batterij vervangen dient te worden. Conditie: nieuwstaat 3

4 21 Diverse horloges: 1x Citizen Gold Plated Quarts horloge met bruin lederen band, 1x LED horloge met zwarte rubberen band,3x CMW Silverstone herenhorloges met bruin lederen band. Het is mogelijk dat de batterijen vervangen dienen te worden 22 Flyback watch type double handed quartz uurwerk, exclusief Flyback Retrograde horloge, geborstelde roest vrij stalen vierkante behuizing, merk en logo gelaserd op de voorkant van de kast:ffwo2,dubbel handed scherm,zwarte lederen band. Conditie nieuw, Exclusive Limited Edition 23 Digitaal zakhorloge- Swiss made jaren 1900-Roshkoph patent, Kast: uitstekend bewaarde Blued metalen behuizing met snapback-, mechanisch binnenwerk, met PIN echappement, getekend met "REPASSE/REPOSADO JE, EN TWEEDE/SEGUNDA MAN", Pin/nail instelling, Witte ge leerde wijzerplaat met zwarte arabische cijfers.het uur word weergegeven in een klein venster net boven de minuten wijzer.diameter 53,5mm exclusief hanger en kroon, dikte 19mm. Er is een restauratie geweest van de wijzerplaat die loopt van het middelpunt naat de 15 minuten positie en dicht bij de 35 minuten positie. Conditie : zeer goed voor de leeftijd 24 Paul Breguette circa afmetingen lug- to- lug 35,5mm breed 22,7mm zonder kroon, geel goud vergulde rechthoekige kast, bruin lederen band. De goud gepatineerde wijzerplaat(licht gespot) toont Arabische cijfers, minuten tracks, alfa handen en sub seconden. Deze handopwinder met 17-juweel movement met hendel en echappement is stem -set, het uurwerk is in goede conditie en loopt goed( laatste service op ), wind zeer goed op en houd de tijd 25 Maurice Lacroix Pontos PT6217-SS jaar:2015, Caliber ML-133/ETA , 21 juwelen, automaat, rechthoekige stalen kast(43x35,5mm,dik 12mm), glazen klikbodem, zilverkleurige wijzerplaat,zilver kleurige indexen,wijzerplaat: uren-minuten-centrale secondenwijzer, zilverkleurige wijzers,zwarte krokodillen lederen band met dubbele stalen vouwsluiting met drukknoppen,saffierglas, waterdicht 50m.,datum op 3 uur, power reserve,quick set,geneva seal,met doos en papieren Conditie:nieuw 26 Vacheron Constantin (34202) jaar: 1980, analoog herenhorloge, Caliber 1014 uit zwitserland,21 juwelen,hand 4

5 winder, 18K geelgouden rechthoekige kast(30x40mm,dik 3mm),kleur wijzerplaat:goud, geen indexen, `kleur wijzers : goud, zwarte lederen riemband met doornsluiting, saffierglas. Totaal gewicht hele horloge incl. band:35gr. in doos zonder papieren Conditie: nieuwstaat 27 Rolex Cellini (Rolex3803) jaar: 1972,analoog dameshorloge, caliber 1600 uit zwitserland,19 juwelen,handwinder,kastvorm:tonneaua,18k geelgouden kast, wijzerplaat wit met zwarte romeinse cijfers, wijzers 18K goud,zwarte lederen riem band met doornsluiting met vergulde rolex gesp, saffier glas,in doos zonder papieren. Conditie zeer goed 28 Rolex Cellini(Rolex4111) jaar 1972, analoog dameshorloge, caliber 1601 uit zwitserland,19 juwelen, handopwinder, 18K geelgouden rechthoekige kast(25,5x23mm,dik5mm),champagne kleurige wijzerplaat met gouden indexen,bruin lederen riem band met doornsluiting met vergulde rolex gesp, saffier glas, gewicht gehele horloge incl. band : 25 gr. in doos zonder papieren 29 Rolex Cellini (Rolex4135). Jaar: 1990, analoog herenhorloge,caliber 1601 uit zwitserland,19 juwelen, 18K geelgouden rechthoekige kast(32x27mm,dik5,4mm), Kleur wijzerplaat:goud,gouden indexen,kleur wijzers:goud,zwart lederen riem band met doornsluiting 18K goud, saffierglas, totaal gewicht horloge incl. band: 35 gr., in doos zonder papieren. Conditie: zeer goed 30 Rolex Oyster (Rolex4444) jaar:1940, analoog Unisex horloge, caliber 700 uit zwitserland,15 juwelen, handwinder, ronde stalen kast(diameter 31mm, dik11mm),beige wijzerplaat met zwarte romeinse cijfers, goudkleurige wijzers,bruin lederen riemband met doornsluiting, plexi glas, gewicht totaal horloge incl, band: 37gr.,wijzerplaat is van het automaat type(perpetual)/krasje op het glas 31 Rolex Oyster (Rolex1007) jaar: 1946 analoog herenhorloge,18k gouden ronden kast(diameter 35mm,dik10mm), kleur wijzerplaat: zwart, gouden indexen en wijzers, mineraal glas, caliber:automaat Rolex 1570 uit zwitserland, zwarte lederen riem band met 14K gouden doornsluiting, totaal gewicht horloge incl. band : 55 gr. in de doos zonder papieren, Conditie excellent 32 Longiness Ultrachon analoog herenhorloge, 18K rose gouden ronde kast(diameter 34mm,dik 5,5mm), gouden 5

6 indexen en wijzers,mineraal glas,caliber automaat Longiness 431 uit Zwitserland,Lederen riem band in de kleur Burgundy met doornsluiting.gewicht totaal horloge incl. band : 43 gr. datum op 3 uur, in doos zonder papieren. zeer moeilijk vindbaar horloge Volledig nagekeken en geserviced. Conditie :excellent 33 Audemars Piguet analoog herenhorloge, 18K Gouden ronde kast(diameter 30mm,dik5,5mm) witte wijzerplaat met 18K gouden indexen en wijzers, mineraal glas, Caliber hand winder 2080 uit zwitserland,20 juwelen, zwarte lederen riem band met doornsluiting, totaal gewicht horloge incl. band:37gr. in doos zonder papieren,conditie: excellent, volledig nagekeken en geserviced 34 Rado Jubile Chrono Ceramic Quartz (R ) analoog herenhorloge,kleur wijzerplaat : zwart, Kleur wijzers: zilver toon en zwart, Mat Zwarte rechthoekigehigh Tech Ceramic kast(35x36mm,dik11mm) met saffier anti reflectief glas, Caliber 538 uit Zwitserland waterdicht : 30 meter,wijzerplaat 1: 60 seconden, Wijzerplaat 2:30 minuten, wijzerplaat 3:1/10 seconden, zwarte High tech ceramic band,totaal gewicht:137 gram,datum op 4 uur, in doos met papieren, Conditie nieuw 35 Zenith analoog dameshorloge, hand opwinder,stalen ronde kast(22mm,dik 7mm), goudkleurig,witte wijzerplaat met zwarte arabische indexen en goudkleurige wijzers,wijzerplaat 1: uren-minuten, Wijzerplaat 2: sub seconden wijzer,zwarte lederen riem band met doornsluiting, acryl glas, totaal gewicht 15 gr. zonder doos,zonder papieren Conditie: zeer goed 36 Oris 17 Jewels, analoog herenhorloge, 17 juwelen, handopwinder, Kastvorm: tonneua, diameter : 35mm dik 12 mm, materiaal kast: staal,wijzerplaat:blauw/zwart met witte rand en zwarte indexen, Wijzerplaat 1: urenminuten,wijzerplaat 2:Centrale seconden wijzer, kleur wijzers: wit, bruine lederen riem band met doornsluiting, acryl glas, totaal gewicht 58 gr. geen doos en geen papieren Conditie: zeer goed 37 Oris analoog herenhorloge met zwarte wijzerplaat,met witte indexen en witte Arabische cijfers,zilverkleurige wijzers, handopwinder,ronde kast( diameter 33mm,dik 10mm) van geborsteld staal, acryl glas, bruine lederen riem band met doornsluiting totaal gewicht,38 gr, geen doos geen papieren Conditie zeer goed 6

7 38 Tissot Seastar analoog herenhorloge,caliber automaat, vierkante stalen kast,grijze wijzerplaat,zilverkleurige wijzers en indexen,acrylglas, stalenband met dubbele vouwsluiting, totaal gewicht 100 gr.,datum op 3 uur, geen doos en geen papieren Conditie : zeer goed 39 BWC Transeurop analoog herenhorloge,automaat,ronde stalen kast(34mm,dik 9mm) goudkleurig,zilverkleurige wijzerplaat met goudkleurige wijzers en indexen,acrylglas, lederen riem band met doornsluiting, totaal gewicht 33 gr. Geen doos, geen papieren Conditie: zeer goed 40 Omega Seamaster 600, analoog herenhorloge, handopwinder, ronde stalen kast(32mm,dik8mm), zilverkleurige wijzerplaat met zilverkleurige wijzers en indexen,bruine lederen riem band met doornsluiting,acrylglas, totaal gewicht 40 gr., geen doos en geen papieren conditie zeer goed 41 Verdal analoog herenhorloge, hand opwinder, ronde stalen kast(33mm, dik 8mm),zilverkleurige wijzerplaat met goudkleurige indexen, goudkleurige wijzers, zwarte lederen riem band met doornsluiting, acrylglas totaal gewicht : 31 gr. geen doos geen papieren Conditie Zeer goed 42 Heloisa analoog herenhorloge, hand opwinder, ronde stalen kast( diameter31mm,dik 8mm),zilverkleurige wijzerplaat met goudkleurige indexen en wijzers, acryl glas, zwarte lederen riem band met doornsluiting, totaal gewicht 31 gr.datum op 3 uur, geen doos en geen papieren conditie zeer goed 43 Certina analoog herenhorloge, Quartz, ronde vergulde stalen kast(31mm,dik5mm), witte wijzerplaat met zwarte romeinse cijfers en goudkleurige wijzers,zwarte lederen riem band met doornsluiting, mineraal glas, totaal gewicht 23 gr. Geen doos en geen papieren Conditie zeer goed 44 Omega Bumper uit de jaren 1920/1930 analoog herenhorloge Caliber 330 uit zwitserland,17 juwelen, ronde stalen kast(33mm,dik11mm),kleur wijzerplaat: twee tonig patine, art deco nummers, zilverkleurige wijzers, acryl glas, zwarte lederen riem band met doornsluiting, totaal gewicht 34 gr. geen doos en geen papieren Conditie zeer goed volledig gereviseerd en onderhouden in november Patek Calatrava 3893 uit 1970 analoog herenhorloge, handwinder, ronde 18K gouden kast(33mm,dik11mm), witte wijzerplaat met gouden indexen,en goudkleurige wijzer,wijzerplaat 1: uren-minuten, Wijzerplaat 2 seconden, 7

8 zwarte lederen riem band met 18k gouden doornsluiting, mineraal glas totaal gewicht incl band 37 gr. in doos zonder papieren Conditie excellent 46 Horloge opbergbox Ferocase Saturn kleur Pine,houten box met hoogglans satijn lak met de hand gepolijst, binnenzijde bekleed met hoogwaardig italiaans fluweel,verzilverde messing scharnieren,vilt bodem en pyramide voetje,kleur box : zwart/mahonie, kleur binnenbekleding: creme,ruimte voor 16 uurwerken, afm box 280x210x180mm, afmetingen horlogevlak: 50x87x50, gewicht 3,7 kg Conditie: nooit gebruikt. Kleine vlekjes lak aan de zijkant van de binnenkant van de deksel 47 Horloge opbergbox Ferocase Phantom,Rozenhouten box met hoogglans satijnlak met de hand gepolijst, binnenzijde hoogwaardig italiaans fluweel verzilverde messing scharnieren vilt bodem pyramide voetje, kleur: wijnrood met creme kleurige binnenbekleding, ruimte voor 10 horloges, afm. box 350x270x120mm, afm horloge vak 50x87x50mm gewicht 2,7 kg, Conditie nooit gebruikt 48 Horloge Opwinder Ferocase Klassik type Glamour Serie,Materiaal: Burl hout,getemperd glas,zacht fluweel,stalen scharnieren. Kleur : rood.aantal op te winden horloge:2 Aantal op te bergen horloges:2 Programmatie via draaiknop, Draairichting: Links-Rechts-bidirectionaal, stroomvoorziening via adaptor/batterijen, Turns per day:900,1200,1800,2300 afm. 200x240x230, gewicht 2,6kg. Conditie nooit gebruikt 49 Lord of the rings collection chess set. Elk detail is authentiek, rijk en realistisch en trouw aan de academy award winnende epische film. Het spelbord is een prachtig kunstwerk, De 32 speelstukken zijn nauwkeurig tinnen miniaturen sculpturen van de werkelijke leden van de cast en elke gelijkheid is zo realistisch, ze werden persoonlijk goed gekeurd door de individuele auteur. Bord Afm 37x37x11. het bord is gemaakt van koud gegoten porselein met een glazen spelbord waaronder de map zichtbaar is, Speelfiguren o.a. Arwen, Aragorn, Boromir, Frodo,Sam,Orthanc Tower en vele andere. Voorzien van verzamelaarscertificaat. Conditie:nieuwstaat 8

CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van div, consumentengoederen - Online auction of diff, consumergoods - Vente en ligne des biens de consommation

CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van div, consumentengoederen - Online auction of diff, consumergoods - Vente en ligne des biens de consommation CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van div, consumentengoederen - Online auction of diff, consumergoods - Vente en ligne des biens de consommation in opdracht van onze client/à la requête de notre client/

9. Uurwerken slechtzienden horloges

9. Uurwerken slechtzienden horloges 9. Uurwerken slechtzienden horloges 643888 Slechtzienden dameshorloge doublé Arsa slechtzienden dameshorloge met een chromen behuizing. Incl. zwart lederen polsband. Zwarte wijzerplaat als ondergrond met

1 HORLOGE HEREN FUNKY ELEGANCE Zwart, rvs, saffierglas, opengewerkte wijzerplaat tegen een grijze Super-LumiNova achtergrond, datumweergave met

1 HORLOGE HEREN FUNKY ELEGANCE Zwart, rvs, saffierglas, opengewerkte wijzerplaat tegen een grijze Super-LumiNova achtergrond, datumweergave met 1 2 1 HORLOGE HEREN FUNKY ELEGANCE Zwart, rvs, saffierglas, opengewerkte wijzerplaat tegen een grijze Super-LumiNova achtergrond, datumweergave met vergrootglas, schakelband, reliëflogo op de vouwsluiting,

in opdracht van onze client/à la requête de notre client/ by order of our client bvba Sluiting-Closing-Clôture 03/11/2017

in opdracht van onze client/à la requête de notre client/ by order of our client bvba Sluiting-Closing-Clôture 03/11/2017 CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van div. consumentengoederen ea- Online auction of diff. consumergoods ea- Vente en ligne des biens de consommation ao. in opdracht van onze client/à la requête de

CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling- Online auction of the bankrupcty- Vente en ligne de la faillite. SYMPHONY JEWELS bvba ea

CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling- Online auction of the bankrupcty- Vente en ligne de la faillite. SYMPHONY JEWELS bvba ea CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling- Online auction of the bankrupcty- Vente en ligne de la faillite SYMPHONY JEWELS bvba ea in opdracht van de curator ea/à la requête du curateur ea./ by

in opdracht van onze client/à la requête de notre client/ by order of our client Sluiting-Closing-Clôture 10/05/2017

in opdracht van onze client/à la requête de notre client/ by order of our client Sluiting-Closing-Clôture 10/05/2017 CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van div. consumentengoederen- Online auction of diff. consumergoods- Vente en ligne des diff. biens de consommation in opdracht van onze client/à la requête de notre

JBA JEWELS AND WATCHES (NL) Horloges en juwelen. .. Rotterdam (Zie let op! / Watch note!) Sluitingsdatum: maandag 07 SEPTEMBER vanaf 19:00

JBA JEWELS AND WATCHES (NL) Horloges en juwelen. .. Rotterdam (Zie let op! / Watch note!) Sluitingsdatum: maandag 07 SEPTEMBER vanaf 19:00 ONLINE VEILING JBA JEWELS AND WATCHES (NL) Horloges en juwelen.. Rotterdam (Zie let op! / Watch note!) Sluitingsdatum: maandag 07 SEPTEMBER vanaf 19:00 Bezichtiging: maandag 31 augustus Op afspraak.. Rotterdam

in opdracht van onze client/à la requête de notre client/ by order of our client Sluiting-Closing-Clôture 08/03/2017

in opdracht van onze client/à la requête de notre client/ by order of our client Sluiting-Closing-Clôture 08/03/2017 CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van div. consumentengoederen - Online auction of diff. consumergoods - Vente en ligne des diff. biens de consommation in opdracht van onze client/à la requête de notre

HORLOGECOLLECTIE HERFST-WINTER 2017

HORLOGECOLLECTIE HERFST-WINTER 2017 HORLOGECOLLECTIE HERFST-WINTER 2017 Antarès verwisselbaar - Blue addict Blauw is alomtegenwoordig op de modedefilés en haalt dit seizoen de bovenhand op zwart. Maar het is lastig om je hele garderobe aan

ÉN ZILVEREN ARMBAND CADEAU. Winter COLLECTION

ÉN ZILVEREN ARMBAND CADEAU. Winter COLLECTION ÉN ZILVEREN ARMBAND CADEAU Winter COLLECTION RETRO WATCH NEW COLLECTION Stalen watch 38mm, verkrijgbaar in zilver-, goud-, rosékleurig of zwart. Met roze secondewijzer, datum en verwisselbare stalen- of

jouw Wat is jouw stijl? Modieus casual, chic of kleur sportieve of witte horloges Jouw stijl

jouw Wat is jouw stijl? Modieus casual, chic of kleur sportieve of witte horloges Jouw stijl 2 0 1 2 Wat is jouw stijl? Sundrops, drop by rosegoud of rosegoud met Brons Modieus casual, chic of kleur warm bruin briljant jouw sportieve of witte horloges 2 0 1 2 Juwelier van Willegen Hoogstraat 15

Rings. Handmade jewelry ELEGANT & LUXE VOOR ZACHTE HANDEN

Rings. Handmade jewelry ELEGANT & LUXE VOOR ZACHTE HANDEN ELEGANT & LUXE VOOR ZACHTE HANDEN Handmade jewelry Rings VERFIJND, INNOVATIE, KWALITEIT Elk stuk vereist verbeeldingskracht, techniek, passie voor kunst en gedetailleerd werk. Het delicate werk van de

Dé innovatie op het gebied van horloges. OOSTWEGEL goudsmid

Dé innovatie op het gebied van horloges. OOSTWEGEL goudsmid Dé innovatie op het gebied van horloges ROLAND OOSTWEGEL goudsmid In 2005 ontstond bij mij het idee een horloge te ontwerpen naar mijn inzicht, gebaseerd op de pijlers kwaliteit en exclusiviteit. Het

UURWERKEN LOW VISION Polshorloges

UURWERKEN LOW VISION Polshorloges UURWERKEN LOW VISION Polshorloges 020000922 Arsa jumbo, quartz, uniseks horloge, witte wijzerplaat van 3,5 cm, 12 grote zwarte cijfers, lederen band. 020000921 Arsa jumbo, quartz, uniseks horloge, zwarte

LIMO DIAMONDS bvba FORMAS sprl ea.

LIMO DIAMONDS bvba FORMAS sprl ea. CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de falingen - Online auction of the bankruptcies - Vente en ligne des faillites LIMO DIAMONDS bvba FORMAS sprl ea. in opdracht van de curatoren ea./à la requête

VOORWOORD. Wij wensen u veel kijk- en leesplezier! Cachet Juweliers

Klassieke merk juwelen en diamanten

BASELWORLD 2018 OYSTER PERPETUAL DATEJUST 31

BASELWORLD 2018 OYSTER PERPETUAL DATEJUST 31 BASELWORLD 2018 EEN ICONISCH HORLOGE Rolex introduceert de nieuwe generatie Oyster Perpetual Datejust 31 met vernieuwde zijkanten en bandaanzetten. De nieuwe versies, van 18 kt wit-, geel-, of Everose-goud,

Identificatielabels voor elektrische toepassingen

Identificatielabels voor elektrische toepassingen 70 ETIKETTEN & TAGS Identificatielabels voor elektrische toepassingen Kies uw kleuren uit het assortiment bijbehorende materiaal KABEL-ETIKETTEN MET INKEPINGEN Gravoply 1 1,5 mm (1/16") dik Afmeting 150

JEWELS. & watches LATEST KLIK HIER EN SHOP OOK OP JEWELSWATCHESMAGAZINE.NL

JEWELS. & watches LATEST KLIK HIER EN SHOP OOK OP JEWELSWATCHESMAGAZINE.NL JEWELS & watches M A G A Z I N E LATEST trends KLIK HIER EN SHOP OOK OP JEWELSWATCHESMAGAZINE.NL 3. 2. 1. 4. 1 W0658G8 189,- 2 W0674G5 249,- 3 W0336L7 229,- 4 W0703L3 179,- 5 W0775L1 219,- 5. NEW Nu ook

BASELWORLD 2018 OYSTER PERPETUAL DATEJUST 36

BASELWORLD 2018 OYSTER PERPETUAL DATEJUST 36 BASELWORLD 2018 OYSTER PERPETUAL OYSTER PERPETUAL HET ARCHE VAN HET KLASSIEKE HORLOGE Rolex introduceert de nieuwe generatie Oyster Perpetual Datejust 36 van Everose Rolesor (een combinatie van Oystersteel-staal

in opdracht van onze client/à la requête de notre client/ by order of our client bvba Sluiting-Closing-Clôture 22/11/2017

in opdracht van onze client/à la requête de notre client/ by order of our client bvba Sluiting-Closing-Clôture 22/11/2017 CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van div. consumentengoederen ea- Online auction of diff. consumergoods ea- Vente en ligne des biens de consommation ao. in opdracht van onze client/à la requête de

12V 100 x 25 x 10 mm V 100 x 25 x 10 mm V 150 x 25 x 10 mm V 150 x 25 x 10 mm

12V 100 x 25 x 10 mm V 100 x 25 x 10 mm V 150 x 25 x 10 mm V 150 x 25 x 10 mm Autolamps Voltage Afmeting 100 x 25 x 10 mm 32.22.0038 24V 100 x 25 x 10 mm 32.22.0018 150 x 25 x 10 mm 32.22.0040 24V 150 x 25 x 10 mm 32.22.0020 300 x 25 x 10 mm 32.22.0042 24V 300 x 25 x 10 mm 32.22.0022

MB² sprl WUYTS Peter ea.

MB² sprl WUYTS Peter ea. CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling - Online auction of the bankruptcy - Vente en ligne de la faillite MB² sprl WUYTS Peter ea. in opdracht van de curatoren ea/à la requête des curateurs

Prospex brengt Seiko s eerste duikershorloge opnieuw tot leven

Prospex brengt Seiko s eerste duikershorloge opnieuw tot leven Baselworld 2017 23 maart 2017 Prospex brengt Seiko s eerste duikershorloge opnieuw tot leven Seiko s eerste duikershorloge uit 1965 is heruitgevonden in de Prospex 2017 collectie. Model SLA017. Seiko s

Christmas Stars. Kerstgeschenken voor het hele gezin.

Christmas Stars. Kerstgeschenken voor het hele gezin. Christmas Stars Kerstgeschenken voor het hele gezin. Voor hem Voor hem 3 2 4 WEEKENDTAS, AMG Cognackleurig, kalfsleder in vintagelook, donkerbruine voering 00 % katoen, buiten- en binnenvakken met ritssluiting,

UURWERKEN. Low Vision/polshorloges Arsa jumbo, quartz, uniseks horloge, witte wijzerplaat van 35 mm, 12 grote zwarte cijfers, lederen band

UURWERKEN. Low Vision/polshorloges Arsa jumbo, quartz, uniseks horloge, witte wijzerplaat van 35 mm, 12 grote zwarte cijfers, lederen band UURWERKEN Low Vision/polshorloges 020000922 Arsa jumbo, quartz, uniseks horloge, witte wijzerplaat van 35 mm, 12 grote zwarte cijfers, lederen band 020000921 Arsa jumbo, quartz, uniseks horloge, zwarte

EXCLUSIEVE LUXE JUWELEN

EXCLUSIEVE LUXE JUWELEN EXCLUSIEVE LUXE JUWELEN 24-04-2017 Div. exclusieve juwelen wo.: ringen, halssnoeren, etc. Startdatum Friday 14 April 2017 14:00 Bezichtiging Friday, April 21, 2017 from 14:00 till 16:00: only after appointment

HORLOGES Chronograaf zwart staal RS

HORLOGES Chronograaf zwart staal RS Chronograaf zwart staal RS Kas en armband in roestvrij staal. Vouwslui$ng. Mineraalglas. Logo: Renault Sport op de wijzerplaat en de slui$ng. Kleuren: zwart/geel. Geleverd in een koffertje van Renault

APPLE WATCH ACCESSOIRES

APPLE WATCH ACCESSOIRES Catalogus - Smartwatch accessoires Hoco Nederland www.hoconederland.nl Last Updated: 20/02/2016 Ver. 2.6 APPLE WATCH ACCESSOIRES 6957531020929 6957531020936 1. Roestvrij staal 6957531022008 6957531022015

SPARKLE & SHINE COLLECTIE 2019 JUWELIER VAN KOEVERINGE 14K ROSÉGOUD COLLIER ARMBAND MET WITTE KWARTS, ZWARTE RUTIEL EN AMETHYST E ,-

SPARKLE & SHINE COLLECTIE 2019 JUWELIER VAN KOEVERINGE 14K ROSÉGOUD COLLIER ARMBAND MET WITTE KWARTS, ZWARTE RUTIEL EN AMETHYST E ,- 14K ROSÉGOUD MET WITTE KWARTS, ZWARTE RUTIEL EN AMETHYST E004 955,- ARMBAND MET WITTE KWARTS, ZWARTE RUTIEL EN AMETHYST E005 435,- SPARKLE & SHINE COLLECTIE 2019 JUWELIER VAN KOEVERINGE E275 579,- E273

Lente/Zomer 17. Nu met gratis zilveren Zinzi armband bij aankoop van een Zinzi watch.

Lente/Zomer 17. Nu met gratis zilveren Zinzi armband bij aankoop van een Zinzi watch. Lente/Zomer 17 Nu met gratis zilveren Zinzi armband bij aankoop van een Zinzi watch. Tijd voor ZINZI Met de nieuwe ZINZI Retro én Roman horloges grijpt ZINZI terug naar de strakke, tijdloze ontwerpen uit

Christmas Stars. Kerstgeschenken voor het hele gezin. Christmas Stars Kerstgeschenken voor het hele gezin. Voor hem Voor hem 3 1 2 4 1 WEEKENDTAS, AMG Cognackleurig, kalfsleder in vintagelook, donkerbruine voering 100 % katoen, buiten- en binnenvakken met

CHRONOGRAPH. Collection

CHRONOGRAPH. Collection CHRONOGRAPH Collection 2016-2017 VOORWOORD DE FUNCTIE VAN EEN CHRONOGRAAF Geachte heer, mevrouw, Het is ons telkens weer een genoegen u onze nieuwe catalogus te mogen presenteren. In deze catalogus treft

CACHET 2017 PIET SCHILDER.

CACHET 2017 PIET SCHILDER. CACHET 2017 PIET SCHILDER www.pietschilder.com www.pietschilder.com Met trots presenteren wij u ons magazine 2017, een glossy tijdschrift waarin u een impressie krijgt van onze winkel, onze veelzijdige

Nieuwe Modellen 2010

Nieuwe Modellen 2010 Nieuwe Modellen 2010 Tr 62 Tr 130 Goud 14 karaat Diamant Top Wesselton VVS Tr 127 Tr 135 www.eclat.nl Prijslijst Exclusieve Trouwringen 2010 Trh = Trouwring Heren / Trd = Trouwring Dames Prijzen van de

Seiko Elite modellen 2016

Seiko Elite modellen 2016 22 Januari 2016 Seiko Elite modellen 2016 SEIKO Prospex: uitgesproken professioneel De meest uitgesproken sportcollectie van SEIKO is zonder twijfel Prospex. De collectienaam Prospex staat voor Professional

Deze prijzen zullen u een bijzonder vrolijk Kerstfeest bezorgen.

ALTIJD LIEFDE HET PERFECT PAAR HORLOGE VOOR HET VERLIEFDE PAAR. voor Haar HERENHORLOGES. DAMESHORLOGES voor Hem

ALTIJD LIEFDE HET PERFECT PAAR HORLOGE VOOR HET VERLIEFDE PAAR. voor Haar HERENHORLOGES. DAMESHORLOGES voor Hem NL Geldig van 15--29 tot 31-05-29 NIEUW ALTIJD LIEFDE VEGAS PRESENTEERT Een nieuwe speciale selectie van moderne en verfijnde horloges. De helderheid van de materialen en de intensiteit van de gekleurde

BEACH CLUB. Schitteren in de. Zilver trends & Gift Guide. Oh so CHIC Armbanden & colliers ZILVER IS COOL GAME, SET & ZINZI CREOOL HANGERS

BEACH CLUB. Schitteren in de. Zilver trends & Gift Guide. Oh so CHIC Armbanden & colliers ZILVER IS COOL GAME, SET & ZINZI CREOOL HANGERS Zilver trends & Gift Guide ZILVER IS COOL Stralen op het strandfeest Issue N o 26 SPRING SUMMER 2015 Oh so CHIC Armbanden & colliers GAME, SET & ZINZI Tennis armbanden om mee te pronken CREOOL HANGERS

BASELWORLD 2018 OYSTER PERPETUAL COSMOGRAPH DAYTONA

BASELWORLD 2018 OYSTER PERPETUAL COSMOGRAPH DAYTONA BASELWORLD 2018 OYSTER PERPETUAL OYSTER PERPETUAL D E LEGENDARISCHE CHRONOGRAAF Rolex introduceert een schitterende met edelstenen bezette versie van de Oyster Perpetual Cosmograph Daytona. Dit horloge,

14K GOUD COLLIER. 45 cm E ,- ARMBAND. 19 cm E ,- SPARKLE & SHINE COLLECTIE 2019 HOFLAND JUWELIER

14K GOUD COLLIER. 45 cm E ,- ARMBAND. 19 cm E ,- SPARKLE & SHINE COLLECTIE 2019 HOFLAND JUWELIER 14K GOUD 45 cm E037 1.260,- ARMBAND 19 cm E038 575,- SPARKLE & SHINE COLLECTIE 2019 HOFLAND JUWELIER E432 42+3 cm 75,- E431 KLAPCREOLEN 19 cm 65,- 40,- ZILVER E441 RING 22,50 E429 45 cm 149,- E436 RING

CHANTI SIERADEN VAN HOGE KWALITEIT OP INTERNET BESPAAR 25% - 70%

CHANTI SIERADEN VAN HOGE KWALITEIT OP INTERNET BESPAAR 25% - 70% CHANTI SIERADEN VAN HOGE KWALITEIT OP INTERNET BESPAAR 25% - 70% Brilliance by Chanti Inleiding www.chanti.nl voordelen in alle opzichten en topkwaliteit CHANTI werd in 1995 opgestart en onze voornaamste

Prijslijst maart 2015. Prijzen per stuk. 333, 375, 585 legeringen

Prijslijst maart 2015. Prijzen per stuk. 333, 375, 585 legeringen Prijslijst maart 2015 Prijzen per stuk. 333, 375, 585 legeringen Bi-color & witgoud 14K leverbaar met en zonder palladium (min 14%) 8K & 9K altijd met palladium (min 11%) Palladium legering; witgoud blijvend

VAN DEN DOOL HOBBYPAPIER

VAN DEN DOOL HOBBYPAPIER 3D-kaarten + toebehoren VAN DEN DOOL HOBBYPAPIER Industrieweg 4-3361 HJ Sliedrecht Tel.: 0184-41 81 77 Fax: 0184-41 15 21 e-mail: vandendool-hobbypapier@kpnmail.nl Kerstklok Art. Art. nr. nr. 1001 1002

MODE ZWART WIT ISHOUTEM, DE EIERGEMEENTE BORDEAUX PROEVEN RAMPJAAR EEN DAG IN HET PANDJESHUIS. I WWW.KNACKWEEKEND.BE I HOORT Ill HET %rum REPORTAGE

MODE ZWART WIT ISHOUTEM, DE EIERGEMEENTE BORDEAUX PROEVEN RAMPJAAR EEN DAG IN HET PANDJESHUIS. I WWW.KNACKWEEKEND.BE I HOORT Ill HET %rum REPORTAGE BORDEAUX PROEVEN. RAMPJAAR MODE ZWART WIT kllii u N ISHOUTEM, DE EIERGEMEENTE REPORTAGE EEN DAG IN HET PANDJESHUIS I WWW.KNACKWEEKEND.BE I HOORT Ill HET %rum INHOLID NUMMER 16 VAN 16 APRIL 2014 05 INTRO

1. Houder voor Apple watch en iphone/ ipad 2. Gemaakt van hoge kwaliteit aluminium HOCO Aluminium oplaad dock

1. Houder voor Apple watch en iphone/ ipad 2. Gemaakt van hoge kwaliteit aluminium HOCO Aluminium oplaad dock Catalogus - Apple Watch accessoires Hoco Nederland www.hoconederland.nl Last Updated: 24/7/2015 Ver. 2.0 1. Roestvrij staal 6957531020929 HOCO Milanees Apple watch band 38 & 42 2. Band met sterke magneetsluiting

ALFEX DESIGN COLLECTIE: NEOKLASSIEKE INSPIRATIE MET EEN EXTRA BLIK NAAR DE TOEKOMST

ALFEX DESIGN COLLECTIE: NEOKLASSIEKE INSPIRATIE MET EEN EXTRA BLIK NAAR DE TOEKOMST Press release Fall 2016 ALFEX DESIGN COLLECTIE: NEOKLASSIEKE INSPIRATIE MET EEN EXTRA BLIK NAAR DE TOEKOMST Na een groot succes met de modellen die op Baselworld 2016 gelanceerd werden, welke geïnspireerd

A MACHINE OF TIME. Copyright 2015 MACHINA TEMPORIS

A MACHINE OF TIME. Copyright 2015 MACHINA TEMPORIS A MACHINE OF TIME Dit is een publicatie van MACHINA TEMPORIS 2015/2016 Het merk MACHINA TEMPORIS The brand Het merk machina temporis is opgericht door designer/engineer Rick van de Gronden. In het logo

SELECTIE. Het plezier om te schenken KERSTMIS

SELECTIE. Het plezier om te schenken KERSTMIS 2010 SELECTIE Het plezier om te schenken KERSTMIS Het plezier om te schenken kinderen Selectie Selectie kinderen LOOPAUTO SANDERO Het onmisbare speelgoed voor de eerste stapjes of later voor leuke wandelingen!

Stralende LENTE ZILVER IS COOL MIX& MATCH DÉ SIERADENTRENDS VAN HET NIEUWE SEIZOEN. Sierlijke items voor je outfit. Schitteren met Kim & Fatima

Stralende LENTE ZILVER IS COOL MIX& MATCH DÉ SIERADENTRENDS VAN HET NIEUWE SEIZOEN. Sierlijke items voor je outfit. Schitteren met Kim & Fatima Issue N o 29 SPRING SUMMER 2016 VERWEN MAMA Cadeaus In zilver MIX& MATCH Stel je sieraad samen ZILVER IS COOL Schitteren met Kim & Fatima 154 Sierlijke items voor je outfit Stralende LENTE DÉ SIERADENTRENDS

GOUD & DIAMANT. S 529 0.03 crt. si Exclusief collier 329,- S 528. 0.03 crt. si 299,- S 530 0.03 crt. si 449,- COLLECTIE

GOUD & DIAMANT. S 529 0.03 crt. si Exclusief collier 329,- S 528. 0.03 crt. si 299,- S 530 0.03 crt. si 449,- COLLECTIE GOUD & DIAMANT S 529 0.03 crt. si Exclusief collier 329,- S 528 0.03 crt. si 299,- S 530 0.03 crt. si 449,- COLLECTIE 13 14 SCHOONHOVEN ZILVERSTAD LEKKERKERK CADEAUDORP Rikkoert Juweliers Een Uniek Familiebedrijf

Hoogte : 200mm Diameter : 450mm

Hoogte : 200mm Diameter : 450mm Plafondlampen laatste update 20/05/2017 Glazen plafondlamp kroonluchter sierlijk G4x41 82cm Ø (plafond-151) Hoogte : 2700mm Diameter : 820mm, glas Beschikbare kleuren : chroom, transparant Fitting : G4

7301008 Klappalet kunststof Rechthoek 19-v Uitgeklapt 26x28 cm 7301045 Palet met deksel kunststof 18-v Rechth., 35 x 23 cm

7301008 Klappalet kunststof Rechthoek 19-v Uitgeklapt 26x28 cm 7301045 Palet met deksel kunststof 18-v Rechth., 35 x 23 cm 7. Schildergereedschappen 7.1 7301003 Palet kunststof 10-v Rond 17,5 cm 7301012 Palet kunststof met deksel rechthoek 25-v 7301005 Palet kunststof rechthoek 10-v, 19x11 cm 7301043 Palet kunststof 7-v Rozetvorm

VINTAGE WW2 REGULATEUR HERITAGE

VINTAGE WW2 REGULATEUR HERITAGE BASELWORLD 2012 VINTAGE COLLECTIE VINTAGE WW2 REGULATEUR HERITAGE 1 WW2 REGULATEUR HERITAGE Bomber jacket 1/6 ODE AAN DE MILITAIRE LUCHTVAARTGESCHIEDENIS 2 bomber aviators 3 PW1 4 WW1 5 ww2 Bell & Ross

UURWERKEN. Polshorloges low vision (ex 0922)

UURWERKEN. Polshorloges low vision (ex 0922) UURWERKEN Polshorloges low vision 020001830 (ex 0922) Arsa Jumbo, quartz uniseks polshorloge. Witte wijzerplaat van 3,5 cm, 12 grote zwarte cijfers, zwartlederen armband. 020000921 Arsa Jumbo, quartz uniseks

2015 standaard leveringsprogramma halffabrikaten

2015 standaard leveringsprogramma halffabrikaten 2015 standaard leveringsprogramma halffabrikaten 14 karaat: 14-3 donkerrood 41143110 plaat 1.00 41143115 plaat 1,50 41143120 plaat 2.00 41143208 draad 0.80 rond 41143210 draad 1.00 rond 41143212 draad

BMW Motorrad. BMW maakt rijden geweldig. bmw-motorrad.nl BMW MOTORRAD STYLE. PRIJSLIJST JANUARI 2014.

BMW Motorrad. BMW maakt rijden geweldig. bmw-motorrad.nl BMW MOTORRAD STYLE. PRIJSLIJST JANUARI 2014. BMW Motorrad bmw-motorrad.nl BMW maakt rijden geweldig BMW MOTORRAD STYLE. PRIJSLIJST JANUARI 2014. 3 14 Voel de vibraties van de stad op je huid. Voel zijn polsslag. De URBAN collectie van BMW Motorrad

in opdracht van div. curatoren ea / à la requête des diff. curateurs ea/ by order of diff. recievers ao Sluiting-Closing-Clôture 25/03/2015

in opdracht van div. curatoren ea / à la requête des diff. curateurs ea/ by order of diff. recievers ao Sluiting-Closing-Clôture 25/03/2015 CATALOGUS-CATALOGUE Online Autoveiling wegens div. falingen ea / Online Car Auction of diff. bankruptcies ao / Vente en ligne des voitures venant des diff. faillites ea in opdracht van div. curatoren ea

Liefde... Vier de. geef Zinzi! LOVE. deals Check het extra voordeel in de folder. All you need is Love. Cadeau tips voor echte Cupido s

Liefde... Vier de. geef Zinzi! LOVE. deals Check het extra voordeel in de folder. All you need is Love. Cadeau tips voor echte Cupido s FEBRUARI ISSUE 2015 Cadeau tips voor echte Cupido s All you need is Love Vier de Liefde... geef Zinzi! LOVE deals Check het extra voordeel in de folder SCHITTERENDE ZILVEREN SET Pak eens uit met Valentijn

slechtziend.nl 642807 Sonic vibrerende alarmklok 642808 Sonic portable alarmklok 9. Uurwerken 072008

slechtziend.nl 642807 Sonic vibrerende alarmklok 642808 Sonic portable alarmklok 9. Uurwerken 072008 642807 Sonic vibrerende alarmklok Sonic vibrerende alarmklok. De bijgeleverde trilunit dient onder het kussen geplaatst te worden. Alarmklok werkt op een 9V batterij en netstroom. Cijfergrootte: 4,5 cm

UURWERKEN LOW VISION. Polshorloges

UURWERKEN LOW VISION. Polshorloges UURWERKEN LOW VISION Polshorloges 020001830 (ex 0922) Arsa Jumbo, quartz uniseks polshorloge, witte wijzerplaat van 3,5 cm, 12 grote zwarte cijfers, zwartlederen armband. 020000921 Arsa Jumbo, quartz uniseks

Hanglampen laatste update 25/10/2016 Ronde decoratieve hanglamp 96mm H met 2xGx13 fitting (hang-101) Materiaal : aluminium Geleverd met regelbare

Hanglampen laatste update 25/10/2016 Ronde decoratieve hanglamp 96mm H met 2xGx13 fitting (hang-101) Materiaal : aluminium Geleverd met regelbare Hanglampen laatste update 25/10/2016 Ronde decoratieve hanglamp 96mm H met 2xGx13 fitting (hang-101) Geleverd met regelbare voedingskabel (max. 1,7m) Breedte lampenkap onderaan : 376mm Hoogte lampenkap

Rubbermaid Zijbak voor rechthoekige afvalbak 26,6 ltr (VB ). _. Kleur: Model: Bestelnr.: blauw VB grijs VB

Rubbermaid Zijbak voor rechthoekige afvalbak 26,6 ltr (VB ). _. Kleur: Model: Bestelnr.: blauw VB grijs VB Papierbakken Scheidingsbak, ltr, Rubbermaid Zijbak voor rechthoekige afvalbak, ltr (VB 00)., ltr, Rubbermaid Polyethyleen afvalbak.. ltr Papierbakken. ltr l, b., h. cm Afvalzakken: 00 blauw VB 000 0 00

PRIJSLIJST DEMEYERE AANBEVOLEN VERKOOPPRIJZEN B.T.W. 21% VANAF 1 JANUARI UITGAVE DEMEYERE COMM.V.

PRIJSLIJST DEMEYERE AANBEVOLEN VERKOOPPRIJZEN B.T.W. 21% VANAF 1 JANUARI UITGAVE DEMEYERE COMM.V. PRIJSLIJST DEMEYERE VANAF 1 JANUARI 2012 UITGAVE 1 AANBEVOLEN VERKOOPPRIJZEN B.T.W. 21% JOHN PAWSON FOR DEMEYERE... 3 ATLANTIS... 4 APOLLO... 6 MISTRAL... 8 SPECIALITEITEN... 10 BAKPANNEN... 14 ATHENA...

Sieraden en horloges ONLINE VEILING JEWELS AND WATCHES (NL) Sieraden en horloges jbajewels@troostwijkauctions.com Rotterdam (Jewels and watches) Sluitingsdatum: maandag 09 NOVEMBER vanaf 19:00 Bezichtiging: maandag 02 november

Christmas Stars. Schitterende kerstgeschenken voor de hele familie.

Christmas Stars. Schitterende kerstgeschenken voor de hele familie. Christmas Stars Schitterende kerstgeschenken voor de hele familie. Voor hem. Voor hem 3 1 2 4 1 WEEKENDTAS AMG Cognackleurig, kalfsleder in vintage look. Donkerbruine voering van 100 % katoen. Buiten-

Bron ringen 18krt roségoud met champagne diamant en zwart saffier. Vanaf 1975,-

Versie: Contentrichtlijnen Sieraden, Horloges, Tassen & Accessoires

Versie: Contentrichtlijnen Sieraden, Horloges, Tassen & Accessoires Versie: 28-12-2016 Contentrichtlijnen Sieraden, Horloges, Tassen & Accessoires Inhoud 1. Introductie 2. Verplichte content 3. Afbeeldingen Cover Image 4. Afbeeldingen Stills 5. Titel 6. Beschrijving 7.

in opdracht van div. curatoren ea / à la requête des diff. curateurs ea/ by order of diff. recievers ao Sluiting-Closing-Clôture 07/07/2016

in opdracht van div. curatoren ea / à la requête des diff. curateurs ea/ by order of diff. recievers ao Sluiting-Closing-Clôture 07/07/2016 CATALOGUS-CATALOGUE Online Autoveiling wegens div. falingen ea / Online Car Auction of diff. bankruptcies ao / Vente en ligne des voitures venant des diff. faillites ea in opdracht van div. curatoren ea

pakjesavond Mooie ZINZI PAKT UIT TIP VAN DE SINT Met heel veel schitterende cadeaus Verras haar met een Zinzi sieraad of horloge N o 32

pakjesavond Mooie ZINZI PAKT UIT TIP VAN DE SINT Met heel veel schitterende cadeaus Verras haar met een Zinzi sieraad of horloge N o 32 N o 32 SINT 2018 ZINZI PAKT UIT Met heel veel schitterende cadeaus Mooie pakjesavond TIP VAN DE SINT Verras haar met een Zinzi sieraad of horloge VOL MET ORIGINELE SIERADEN & HORLOGES NIEUW: SQUARE HORLOGES